Středa 10. srpen 2022 17:12
reklama
Instaforex webinar riskmanagement
reklama
InstaMarkets
reklama
Vantage
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Certifikáty

img

Invesco: Investiční alternativy pod drobnohledem

29.03.2022 Lidé se často ptají na názor na alternativní aktiva, tedy nelikvidní aktiva, která jsou obvykle mimo dosah průměrného investora. Příkladem mohou být nemovitosti, private equity a mnoho strategií hedgeových fondů (distressed assets, merger arbitrage atd.). Do této kategorie mohou spadat i komodity vzhledem k obtížnosti jejich dodávání a skladování.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2022

24.03.2022 Čínské akcie se poslední dobou hodně skloňují zejména s možným delistováním z burz v USA. Čína je země s obrovským ekonomickým potenciálem. Přestože se tento stát částečně otevřel svobodnému trhu, čínské společnosti jsou často nadále kontrolovány vládou a jejich chování je v některých případech netransparentní. Čínské akcie přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
C:\fakepath\trader-11102021-22-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.10.2021 1) Nadnárodní výrobce potravin Kraft Heinz kvůli vysoké inflaci začíná po celém světě zvyšovat ceny. Ředitel podniku Miguel Patricio v rozhovoru s BBC řekl, že lidé si budou muset na růst cen zvyknout, protože na rozdíl od minulých let, nyní se ceny zvyšují všude a prakticky u všeho. To potvrzují i data Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO), podle nichž jsou ceny základních potravin na desetiletém maximu.
C:\fakepath\Lenovo.jpg

Akcie Lenova po zrušení nabídky v Šanghaji prudce klesly

11.10.2021 Akcie čínského výrobce počítačů Lenovo Group dnes na burze v Hongkongu klesly nejvíce za tři roky. Firma v pátek oznámila, že ruší plán vstupu na burzu v Šanghaji. V jednu chvíli akcie klesly až o 18 procent, což bylo nejvíce od října 2018, uvedla agentura Bloomberg. Firma se chystala nabídnout čínské depozitní certifikáty a její nabídka měla být jednou z největších od zahájení zkušebního programu nabídky těchto certifikátů v roce 2018.
C:\fakepath\DAX.jpg

Evropské akcie uzavřely blízko rekordu, technologický sektor je letos nejvýše

07.09.2021 Evropské akcie včera zpevnily a uzavřely poblíž rekordu z minulého měsíce. Přispěla k tomu zpráva o nečekaném červencovém růstu zakázek v německém průmyslu, který naznačuje zlepšování světové poptávky a nálady na trhu. Akcie technologických společností se přitom vyšplhaly na letošní maximum. Panevropský index STOXX Europe 600 zpevnil o 0,70 procenta a uzavřel na 475,25 bodu. Objem obchodování byl ale slabší, protože akciové trhy ve Spojených státech byly včera kvůli Svátku práce zavřené.
C:\fakepath\zlato-cihly.jpg

Prodej zlatých slitků a mincí byl letos nejvyšší od roku 2013

23.08.2021 Globální prodej zlatých slitků a mincí v prvním pololetí 2021 meziročně vzrostl o 56 procent na 594 tun a byl tak nejvyšší od roku 2013. Celkový prodej zlata včetně tzv. papírového zlata naopak mírně klesl. Vyplývá to ze zprávy Světové rady pro zlato za první pololetí.
C:\fakepath\Tesla2.jpg

Čtvrtletní zisk automobilky Tesla poprvé překonal miliardu dolarů

27.07.2021 Zisk výrobce elektromobilů Tesla ve druhém čtvrtletí byl opět rekordní a poprvé překonal hranici miliardy dolarů. Lépe než konkurence si firma poradila s nedostatkem čipů a s narušenými přepravními řetězci. Společnost miliardáře Elona Muska to uvedla v pondělí po skončení burzovního obchodování. Výsledky výrazně překonaly odhady analytiků.
img

CYRRUS vstoupil do fondu Bohemian Empire

22.04.2021 Finanční holding CYRRUS GROUP majetkově vstoupil do Bohemian Empire, českého fondu kvalifikovaných investorů. Transakci schválila Česká národní banka.
img

Jak obchodovat akciové indexy

01.03.2021 Primárním účelem akciových indexů je poukazovat na životaschopnost určitých regionů, či odvětví trhu. K tomu jsou ostatně využívány už od roku 1896. Avšak kromě ekonomů, bankéřů, či analytiků, kteří akciových indexů za tímto účelem skutečně využívají, se najdou také jedinci, jenž si spekulováním na vývoj jejich ceny dokáží přijít k potenciálně slušným výdělkům. Pokud vás zajímá jak, pak čtěte dál.
img

Cena ropy v roce 2021: Vše, co musíte o černém zlatu vědět!

22.01.2021 Ropa je již několik desítek let nejpoužívanější surovinou na světě a její cena má velký dopad na světovou ekonomiku. Rok 2020 byl plný událostí, které s cenou ropy otřásly v základech. V jednu chvíli se dokonce cena za barel dostala do záporných hodnot. Ke konci roku se ale situace celkem stabilizovala a vývoj ceny ropy šel opět nahoru. S novým rokem ale nastává otázka, co bude dál. Má ropa již to nejhorší za sebou? Můžeme očekávat růst ceny tohoto černého zlata?
img

Index DAX: Vše co musíte vědět o nejznámějším evropském indexu

10.12.2020 Index DAX 30 (dále jen DAX) je jedním z nejznámějších a největších evropských akciových indexů. V současné chvíli pod něj spadá 30 největších německých akciových společností obchodovaných na burze ve Frankfurtu. Dle vývoje tohoto indexu se často určuje vývoj německé a evropské ekonomiky.
img

AstraZeneca připouští nedostatky ve své vakcíně, bude platit na akciovém trhu?

27.11.2020 Farmaceutická společnost AstraZeneca a Oxfordská univerzita odhalily chyby ve výrobě a podávání dávek své vakcíny proti Covid-19, a proto mají pochybnosti o jejich účinnosti. Zajímavé je, že dobrovolníci, kteří dostali chybnou dávku, vykazovali vyšší míru účinnosti vakcíny, což vyvolalo podezření na finančních trzích.
img

Očima Steena Jakobsena: Pozor na dopady vývoje ve tvaru K

06.10.2020 Proč právě písmeno K definuje společnost, ekonomiku, politiku i trhy? Jak tento nový makroekonomický model ovlivňuje tvorbu portfolia do budoucna? To vše se vám pokusí ve svém komentáři zodpovědět Steen Jakobsen.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy do konce roku 2020?

01.10.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
C:\fakepath\OBRAZOK1.PNG

Býci striebra: Vizualizácia ceny striebra

27.08.2020 Striebro vždy preukázalo svoju hodnotu v histórii. Od starovekých mincí až po ich použitie ako globálnej meny počas doby objavovania, striebro krúžilo svetom, aby sa stalo dôležitým finančným aktívom. Jeho hodnota naďalej žiari v ére moderného finančného sektora.
C:\fakepath\6405024_microsoft.jpg

Microsoft: O práci letos může ve světě přijít čtvrt miliardy lidí

19.07.2020 O práci letos může přijít čtvrt miliardy lidí. Aby si našli novou nebo alespoň udrželi tu, kterou mají, budou si muset osvojit nové dovednosti, protože se ještě více zrychlí digitalizace ekonomiky. Řekl to prezident americké softwarové společnosti Microsoft Brad Smith.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2020

04.06.2020 Bitcoin je fenomén posledních let, který se dá s trochou nadsázky přirovnat ke zlaté horečce v 19. století. Nicméně splasknutí bitcoinové bubliny v roce 2018 mnoho investorů odradilo od přímého investování do Bitcoinu. Jaké jsou možnosti investice do bitcoinu v roce 2020? V následujícím článku rozebereme společnosti, které mohou nepřímo profitovat z potenciálního nárůstu hodnoty Bitcoinu a dalších kryptoměn.
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy v roce 2020?

13.02.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu.
img

Vzdělávání ve finančním sektoru je stále náročnější, trh poradců se pročišťuje

29.01.2020 Požadavky na vzdělávání lidí pohybujících se ve finančním sektoru se stále stupňují. Kromě úvěrových poradců a těch nabízejících produkty penzijního spoření musí nově zvládnout zkoušky i každý distributor pojištění a investic. Síto kvalifikace je drsné a bude stále přísnější. Trhu to ale pomůže a novinky povedou k jeho pročištění. Lidem budou v konečném důsledku radit jen ti nejpovolanější. Vyplývá to z názorů odborníků ve finančních službách.
img

4 nejlepší ropné akcie roku 2020

23.01.2020 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

5 nejlepších ruských akcií pro rok 2020

05.12.2019 Ruské akcie jsou v momentálně velmi levné. Špatná správa a řízení společností, sankce a vysoká váha ropy a zemního plynu, které jsou momentálně také velmi levné, tlačí ceny ruských akcií směrem dolů. To může investorům, kteří vidí za roh těchto negativních faktorů, nabídnout zajímavé investiční příležitosti. Mnoho ruských akcií vyplácí velkorysou dividendu a má zajímavá aktiva.
img

Investice do ropy – 4 nejlepší ropné akcie současnosti

31.10.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

Euro Stoxx 50 – Vše o nejdůležitějším evropském akciovém indexu

16.10.2019 Index Euro Stoxx 50 je měřítkem rozvoje evropského akciového trhu a vlajkovou lodí eurozóny pro mezinárodní investory. Jedná se o nesmírně důležitý ukazatel (benchmarkový index) pro fondy investující v Evropě. Slouží také jako základ pro deriváty všeho druhu, od klasických termínovaných smluv až po ETF. V následujícím článku naleznete vše, co potřebujete vědět o jednom z nejdůležitějších evropském akciovém indexu.
img

Prodej na krátko neboli short selling – co to znamená?

29.08.2019 Spekulovat na pokles může na první pohled vypadat jako hazard a nebezpečná operace. Mnoho investorů přesně nechápe princip, jakým prodej na krátko neboli short selling probíhá a u některých z nich to může dokonce vyvolávat negativní konotace.
img

Elektrikáři z Prahy

20.08.2019 V dnešní době je běžné, že lidé jsou zcela závislí na přívodu elektrické energie, a když se s ní něco stane, lidé jsou...
img

3 nejlepší ropné akcie roku 2019

18.07.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2019

12.07.2019 Pokud chcete také využít výhod bitcoinového humbuku, měli byste pečlivě zvážit své možnosti. Má smysl nakupovat Bitcoiny v běžných cenách nebo investovat do produktů, jako jsou CFD a certifikáty spojené s cenovým vývojem kryptoměny?
img

Burzovní indexy – 10 nejdůležitějších akciových indexů

01.04.2019 Burzovní index je ukazatel výkonnosti daného trhu. Nejedná se tedy o podkladové aktivum, které byste mohli nakoupit či prodat, ale pouze o statistický údaj. Obecně lze z daného indexu vyčíst mnoho informací o ekonomickém segmentu, ke kterému se index váže.
img

Index DAX – nejznámější evropský index

22.03.2019 Index DAX je největším a nejdůležitějším evropským akciovým indexem. Podle vývoje indexu DAX se dá poměrně věrně interpretovat ekonomická situace v Německu a v celé Evropě.
C:\fakepath\bossa.png

VIDEO: Rozhovor s úspěšným traderem

07.02.2019 Přinášíme vám rozhovor u kávy s úspěšným traderem Petrem Koubou, jehož mottem je: “Bez bolesti není radosti, bez rizika není zisku“. Petr ke svému tradingu využívá výhradně automatické obchodní strategie (AOS). Věříme, že tento inspirativní rozhovor bude pro ostatní tradery velkým přínosem.
img

Varšavská burza cenných papírů: Jaké polské akcie jsou nejatraktivnější?

19.12.2018 Polsko je vedoucím hráčem střední Evropy. Je to dáno velikostí a počtem jeho obyvatel, ale i otevřeností Poláků vůči světu. Varšava je sídlem CEE poboček takových společností, jako je Goldman Sachs, Merrill Lynch a JPMorgan Chase. Do značné míry převzala roli, kterou se zdálo že bude hrát Praha. Není divu, že i Varšavská burza se dost liší od té pražské.
img

Varšavská burza cenných papírů: Jaké polské akcie jsou nejatraktivnější?

18.12.2018  Polsko je vedoucím hráčem střední Evropy. Je to dáno velikostí a počtem jeho obyvatel, ale i otevřeností Polá...
img

Jak ovlivní regulace hypoték a stálé nízká cena zlata investiční chování?

15.11.2018 Naprosto zásadní je z výše uvedené problematiky odpověď na otázku, jakou roli bude hrát zlato v ekonomice v příštích desetiletích. Jak ukážu vzápětí, není na tuto otázku snadné odpovědět, protože bezprostředně souvisí s odhadem globálního vývoje nejen po stránce finanční, resp. ekonomické, ale i politické. To, že zlato má v současné době nízkou cenu, resp. zda je jeho cena záměrně udržována nízká a lze očekávat její výraznější zvýšení, nebo zda se jedná o přirozený a dlouhodobý trend, je součástí uvedené otázky.
img

Index Nasdaq – jeden z nejvíce sledovaných indexů v USA

02.11.2018 Index Nasdaq, neboli Nasdaq Composite, je index všech cenných papírů, které se obchodují na americké burze NASDAQ. Spolu s indexem Dow Jones a S&P 500 je třetím nejvíce sledovaným indexem v USA. Vzhledem k tomu, že se na burze NASDAQ obchodují z velké části technologické tituly, je i vývoj ceny indexu Nasdaq Composite silně ovlivněn právě vývojem technologického sektoru.
img

Index Nasdaq – Vše co musíte vědět o US technologickém indexu

01.11.2018 Index Nasdaq, neboli Nasdaq Composite, je index všech cenných papírů, které se obchodují na americké burze NASDAQ. Spolu s indexem Dow Jones a S&P 500 je třetím nejvíce sledovaným indexem v USA. Vzhledem k tomu, že se na burze NASDAQ obchodují z velké části technologické tituly, je i vývoj ceny indexu Nasdaq Composite silně ovlivněn právě vývojem technologického sektoru.
img

LYNX přináší Apple Watch nebo Samsung Gear zdarma pro každého

14.09.2018 Chcete špičkové smartwatch zdarma? LYNX přichází s unikátní nabídkou pro všechny nové klienty. Otevřete si účet do konce října, začněte obchodovat a získáte Apple Watch nebo Samsung Gear S3!
C:\fakepath\brexit2.jpg

Londýn nastínil další překážky v případě odchodu z EU bez dohody

13.09.2018 Britům by v zemích Evropské unie nemusely platit řidičské průkazy, hrozily by jim příplatky za roaming, britské zboží putující do EU od strojů až po hračky by se muselo znovu testovat podle unijních standardů. Takové scénáře mimo jiné zmiňuje nová várka dokumentů zveřejněná dnes britskou vládou s cílem připravit zemi na možnost odchodu z EU bez dohody o podmínkách rozluky. První část materiálů zveřejněná na konci srpna hovořila o nárůstu byrokracie pro podniky a komplikacích ve finančnictví.
img

Nastal správný čas k investování do zlata

16.08.2018 Cena zlata za poslední měsíc klesla z 1281 USD za 1 trojskou unci na 1223 USD. Hlavním důvodem je růst amerického dolaru. Federální rezervní banka zvýšila úrokovou sazbu, aby zabránila přehřátí americké ekonomiky, a proto investoři preferují americký dolar před zlatem. Cena zlata tak začala klesat. Z hlediska dlouhodobého investování do zlata může jít o zajímavou příležitost k nákupu a důvod k vyčkávání s prodejem. Pravidelného spoření do zlata se pak výkyvy kurzu netýkají vůbec. Sleduje totiž dlouhodobý růstový cíl.
img

Obchodování s komoditami: Velký průvodce obchodováním 11 komodit

11.04.2018 Když se řekne obchodování s komoditami, většině lidem se vybaví zlato a ropa. Právě o těchto komoditách se nejčastěji mluví ve spojitosti se surovinami. Nejsou to ale jediné významné komodity, které se dají obchodovat na finančních trzích.
img

Jak se naučit žít s mírnou inflací?

18.12.2017 Inflace už zase hrozí, či spíše stává se realitou, se kterou se v nejbližších měsících a létech budeme muset naučit žít. Dlouho byla zadržená, hrozila deflace, tedy pokles cenové hladiny. Centrálním bankám včetně naší se nedařilo dosáhnout kýženého cíle vzrůstu inflace na úroveň kolem dvou procent. Nyní, jak to tak vypadá, budou mít problém opačný – aby inflace příliš nepřekročila dvě procenta. Nezaměstnanost je rekordně nízká, dalo by se hovořit i o přezaměstnanosti, a to vždy vyvolává tlak na růst cenové hladiny, čemuž se patrně neubráníme. Nečeká nás ovšem nic dramatického. Koruna posiluje, což hrozbu inflace poněkud snižuje. Rovněž tak patříme mezi země, které mají možnost přísunu kvalifikovaných pracovních sil, což v profesích, do kterých se našincům příliš nechce, poněkud omezuje růst mezd. Přesto je dobré počítat s tím, čemu jsme již odvykli, a chránit naše úspory před inflací, která by v některých měsících mohla meziročně vystoupat až k pěti či šesti procentům.
img

Patria Finance

04.09.2017 Společnost Patria Finance, a.s. je licencovaným obchodníkem s cennými papíry v rozsahu stanoveném Českou národní bankou, která nad ní rovněž vykonává dozor. Patria Finance, a.s. je stoprocentní dceřinou společností Patria Online, a.s. a je součástí skupiny KBC. Společnost Patria Finance, a.s. byla zapsána do obchodního rejstříku dne 23. 5. 2001 pod identifikačním číslem 26455064. Základní kapitál společnosti činí 150 mil. Kč.
img

Patria spouští novou mobilní aplikaci pro obchodování s cennými papíry Patria MobileTrader

06.06.2017 Klienti společnosti Patria Finance mohou své obchodní účty nově kontrolovat ve svém mobilním telefonu. Aplikace Patria MobileTrader nabízí svým uživatelům okamžitý detailní přehled nad vlastním portfoliem a samozřejmostí je i podpora obchodování se všemi investičními produkty dostupnými přes Patria Finance – akciemi, ETF, ETC, certifikáty, warranty, fondy a dluhopisy.
img

Na kávě s traderem - 1. část rozhovoru

31.05.2017 Dalo by se říci, že Michael A. není úplně konvenčním člověkem a o to méně ho lze považovat za konvenčního tradera. Jako aktivní horolezec, který donedávna trávil většinu roku ve skalách, s vlasy ve stylu Einsteina a ošlehanými rysy, má jinak posunuté hodnoty a priority. Ty mu dávají odlišný pohled na svět, než většině z nás „normálních“ lidí.
img

Průzkum: Bohatí investují bezpečně, vybírají si fondy a reality

13.03.2017  Movití Češi se stále více zajímají o nemovitosti a dluhopisy, nejčastěji ale investují do fondů renomovaných správců. Naopak dynamika zájmu o cenné kovy a půdu mírně opadá. Do akcií investují opatrně, loni věřili zejména akciím společností ČEZ a Apple. Vyplývá to z průzkumu UniCredit Private Banking, který zahrnuje informace o 6000 klientech privátního bankovnictví s majetkem přesahujícím tři miliony korun.
img

LYNX získal podruhé v řadě ocenění Broker Roku

27.01.2017 Největší klání mezi brokerskými domy v České republice Broker Roku odhalilo nejpopulárnějšího českého brokera. Hlasování se zúčastnilo více než 9 000 investorů. Své vítězství z loňského ročníku obhájil LYNX.
img

Forex: Představitelé Fedu se snaží oživit naději pro červnové zvýšení sazeb

23.05.2016 Minulý týden dolar pokračoval ve svém posilovacím trendu jak proti euru, tak i proti koši vybraných měn v indexu DXY. Za posilováním dolaru stojí hlavně vystoupení několika členu měnově politického výboru amerického Fedu, kteří se snažili oživit naději pro červnové zvýšení sazeb. Tato vystoupení ještě podtrhlo zveřejnění zápisu z posledního zasedání americké centrální banky. Vyplynulo z něj totiž, že Fed vidí červnové zvýšení sazeb jako možné, i když ne pravděpodobné. Ekonomové SG stále věří, že na červnovém zasedání ke zvýšení sazeb nedoje. To podle nich američtí centrální bankéři odhlasují až v prosinci.
img

Bonus 5 000 Kč a nová platforma pro každého od LYNX

29.04.2016 Koncem dubna LYNX představil svým klientům novou moderní webovou platformu LYNX Basic. Nyní ji můžete vyzkoušet i Vy a ještě k tomu získat bonus 5 000 Kč!
img

Forex: Kurz amerického dolaru se pohyboval v úzkém pásmu

22.03.2016 Kurz amerického dolaru vůči euru se včera pohyboval ve velmi úzkém pásmu. K větším pohybům totiž ani nebyl důvod. Holubičí vyznění zasedání americké centrální banky z minulého týdne už trhy zpracovaly a během včerejšího dne se nic zásadního nestalo, co by mohlo trhy vyvést z míry. Kalendář ekonomických informací byl v podstatě prázdný a nepřišel ani žádný komentář někoho z čelních představitelů ECB či Fedu.
img

Profesionální obchodník: Práce na plný úvazek

25.09.2015 Na počátku byly 2 roky tvrdé dřiny. Učil se od nejlepších a vytrvale se zdokonaloval. Teď je traderem na hlavní pracovní úvazek. Vlastně, více než hlavní. Před obrazovkou stráví 10-15 hodin denně. A výsledek? Konzistentní performance, zisky, radost z práce a chuť se dále vzdělávat. O životě profesionálního obchodníka, jeho začátcích, silné motivaci i radách pro jiné tradery jsem se bavil s Lukášem L.
img

Jan Kovalovský (Patria Forex): Investoři stále dostatečně nezajišťují měnové riziko

24.09.2015 Investoři stále dostatečně nemyslí na zajištění svých investičních portfolií. Možnosti zajištění se přitom, podle Jana...
img

Jan Kovalovský: Investoři stále dostatečně nezajišťují měnové riziko

23.09.2015 Investoři stále dostatečně nemyslí na zajištění svých investičních portfolií. Možnosti zajištění se přitom, podle Jana...
img

TRADING EXPO A ALTERNATIVNÍ INVESTICE 2015: Veletrh, na kterém byste neměli chybět

06.08.2015 Zajímají vás investice do měn, zlata, mincí nebo drahých kamenů? Případně patříte k fanouškům sběratelských lahůdek, jako jsou cenné poštovní známky nebo automobilové veterány? Právě pro vás je určen zářijový veletrh TRADING EXPO A ALTERNATIVNÍ INVESTICE.
img

Investování do fyzických drahých kovů - 8.

07.04.2015 V dnešní části seriálu o investování do drahých kovů se podíváme na zajímavé domácí investiční produkty a domácí producenty.
img

Makro: V roce 2014 se jádrové strojní objednávky v soukromém sektoru Japonska zvýšily o 4pct

12.02.2015 Celkové objednávky strojních zařízení Japonska zaznamenaly v prosinci oživení, pokračoval růst jádrových objednáv...
img

Obchodník měsíce: Z forexové letargie vytrhl tradera až DAX

24.10.2014 Výběr obchodníka měsíce byl tentokrát jednoznačný. Přesvědčily nás obchodní styl a velmi dobré výsledky na reálném účtu. Férová komunikace nás utvrdila v názoru, že máme tu čest s kvalitním profesionálním traderem.
img

J. Kovalovský: Jako jediný forexový broker již brzy nabídneme integrovaný "deník obchodníka"

10.09.2014 Jan Kovalovský před šesti lety nastoupil do společnosti Patria jako makléř. Dnes je zodpovědný za správu obchodování s deriváty - Forex. Jaké rady by dal začínajícím investorům? Jaké formy vzdělávání mohou pomoci k úspěšnému zhodnocení investic? A jaké Patria připravuje novinky pro forexové investory? Na to vše a mnoho dalšího odpověděl v rámci dnešního rozhovoru.
img

Denní komentář IronFX - 25/04/2014

25.04.2014 Vyšší ceny nejsou to samé jako inflace V noci byl zveřejněn tokijský CPI za duben. Jeho hodnota je prvním vodítkem o dopadech dubnového...
cina 21072013.png

Úrokové sazby v Číně prudce rostou

20.12.2013 Sazby na peněžním trhu v Číně třetím dnem po sobě výrazně rostou a dostaly se nejvýše od letošního...
cinska centralni banka.jpg

Čína zavádí nová opatření k uvolnění úrokových sazeb

26.09.2013 Čína zavádí nová opatření, která mají přispět k uvolnění tvorby úrokových sazeb. Peking tak nově umožní bankám...
usd cny 22072013-2.png

Jak obchodovat USD/CNY? (2/2)

22.07.2013 V minulém článku jsme si představili základy obchodování netradičního měnového páru USD/CNY (americký dolar vůči čínskému jüanu) a ukázali jsme si jeho vlastnosti. V dnešním druhém díle našeho miniseriálu si řekneme něco o speciálním statutu, který tento pár má díky odlišné tvorbě měnového kurzu, a také o možném „obědu zdarma“, který nabízejí měnové opce.
img

WSJ: Pád jenu Sorosovi vynesl 1 mld. USD. Pohádkově vydělaly další fondy

14.02.2013 Známý investor Geroge Soros opět projevil dobrý čuch na investiční příležitost. Sázka proti japonskému jenu, který za poslední čtyři měsíce oslabil o 20 %, šéfovi hedgeového fondu Soros Fund Management vynesla zhruba 1 miliardu USD. Informaci dnes přinesl deník Wall Street Journal (WSJ).
img

LYNX

01.11.2012 LYNX je zástupce a zprostředkovatel brokera Interactive Brokers. Traderům umožňuje obchodovat akcie, opce, futures, forex, ETF, dluhopisy, certifikáty a další instrumenty na jediném účtu za extrémně nízkých poplatků. Investoři využívají nejpokročilejších moderních platforem Trader Workstation v češtině a NinjaTrader, který LYNX nabízí exkluzivně zdarma. K dispozici je i webová platforma LYNX Basic a aplikace na mobil a tablet.
img

Makro: Ako dlhová kríza predražuje úrokové náklady krajín PIIGS?

18.03.2011 V posledných mesiacoch sa veľa diskutuje o tom, ako dlhová kríza predražuje náklady probl...
img

Daily: Napětí na mezibankovním trhu narůstá a trhy opět ztrácejí půdu pod nohama

30.06.2010 Obavy obchodníků ze situace v Evropě začaly včera opět gradovat, což se velmi negativně po...
Logo BrokerJET

Kde si otevřete svůj obchodní FX účet? (Brokerjet I. část)

31.08.2009 Nezávislé porovnání brokerů v ČR a na Slovensku. Ptáme se za vás ředitelů českých brokerských poboček. FXstreet.cz vám přináší I. část z unikátní série rozhovorů s vrcholnými představiteli českých poskytovatelů obchodních platforem pro obchodování na měnových trzích - Forex brokerů. Jako poslední na naše dotazy odpovídá obchodní ředitel online brokera České spořitelny Brokerjet Libor Janoušek.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Investiční zlato | Price Action | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Mexické peso | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | USD/CNY | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | GBP/CHF | Obchodní komora | Obchodování na burze | Investiční web | Spready | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AOS | Akcie | Akciové fondy | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of Japan | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bond | Break/Even | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CFD | CME | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | DAX | Dealing Desk | Demo účet | Denní obchodování | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Drawdown | ECB | ECN | EMA | ERM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trhy | Large Cap | Hedge fondy | Komoditní fondy | Forward | Futures | Gap | Grafy | Hedge Fund | Hedging | Hedge | High | High Yield | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intraday | Intradenní obchodník | Introducing broker | Investice | Investiční certifikáty | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | LTRO | Leverage | Likvidita | Likvidní trh | Long | Lot | Low | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s deriváty | Obligace | Opce | Open | Papertrading | Parabolic SAR | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Put opce | RRR | Rally | Rating | Realizovat zisk | Reinvestice | Repo sazba | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | STP | Scalping | Sentiment | Short | Long Term | Short selling | Směnný kurz | Spot | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Swingový obchodník | Pokladniční poukázky | Tick | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Yield | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | Axiory | Admiral Markets | Indexy | OSN | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Scoach | Vývoj ceny | Aktuální kurz | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Mezibankovní trh | Zisk | Obchodní instrumenty | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Euronext | ČSOB | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | Kurzové výkyvy | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | CAC 40 | Deutsche Bank | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Money-Management | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Výrobní náklady | Eurostat | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | FX trhy | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Trading Station | NinjaTrader | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | Raiffeisenbank | Aktivum | Round turn | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Uzavření pozice | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Gazprom | Akcie Microsoft | Akcie online | Akcie Sberbank | Akcie Shell | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Aktuální ceny ropy | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Banka | Fio banka | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | Bollinger Bands | Brent | Britské libry | BrokerJet české spořitelny | Brokers | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena za barel ropy | Ceny zlata | CFD kontrakt | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Cyrrus | CZK | Česká mincovna | České akcie | České koruny | DAX 30 | Dax index | Demo internetový obchod | Denní kurz ČNB | Denní kurzy | Denní kurzy ČNB | Devizové kurzy | Devizové kurzy České národní banky | Devizové kurzy ČNB | Devizové účty | Devizové účty srovnání | Devizový kurz | Devizový kurz ČNB | Devizy exchange | Direct market | DJIA | Dlouhodobé investice | Dluhopis obligace | Dnešní kurz | Dnešní kurz eura | Dnešní kurz ČNB | Dnešní kurz eura ČNB | Dnešní kurz euro | Dnešní kurz koruny k dolaru | Dnešní kurzovní lístek ČNB | Dnešní kurzy měn | Dnešní kurzy měn exchange | Dobrá investice | Dolar | Dolar aktuální kurz | Dolar euro | Dolar kalkulačka | Dolar kurs | Dolar měna | Dolary | Dow Jones index | Ekonomický růst | Elektřina | Eura | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Finanční plán | Finanční prostředky | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FXCM | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GE banka | Graf | Graf ceny zlata | Graf růstu | Graf vývoje ceny ropy | Hang Seng | HDP Rakousko | HDP Slovensko | HDP USA | HDP USA 2014 | HDP v Evropě | HDP v zemích EU | Historické kurzy ČNB | Historické kurzy měn ČNB | Historie eura | Historie kurzů | Historie kurzů ČNB | Historie kurzů euro | Historie kurzů měn | Historie kurzů měn ČNB | Historie kurzy EUR | Hodnota britské libry | Hřivna dolar | Ichimoku | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index PX pražské burzy.cz | Index růstu spotřebitelských cen | Index S&P 500 | Index SP 500 graf | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do orné půdy | Investice do podnikání | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční mince | Investiční plán | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investoři na investici | Investování do zlata | Investovat do zlata | IronFX | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak nejlépe investovat | Jak nejlépe investovat milion | Jak nejlépe spořit peníze | Jak nejlépe uložit peníze | Jak nejlíp investovat peníze | EBay | Jak si otevřít obchod | Jak si vydělat | Jak si vydělat na YouTube | Jak si vyrobit robota | Jak vypadá americký dolar | Jak vypadá libra | Jak vypadají britské libry | Jak vypočítat marži | Jak vyrobit robota | Jak vytvořit graf | Jaký je kurz dolaru | Jaký je kurz eura | Jedna libra | Jednání u penzijních záležitostí | Kam investovat | Kapitálové trhy | Kdy odejít z práce | Komodita | Komoditní | Korporátní dluhopisy | Koruna posiluje | Koupit akcie | Kurzovní lístek | Kurz amerického dolaru | Kurz ČNB | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura ČNB | Kurz euro | Kurz koruny k dolaru | Kurz ropy | Kurzovní lístek ČNB | Kurzu měn | Kurzy | Kurzy ČNB | Kurzy EUR | Kurzy měn ČNB | Kurzy měn Exchange | Kurzy podílových fondů | Libra | Management | Market | Markets | Martin Jakubec | Martin Toman | Měnový kurz | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | MQL | Nákup akcií | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodní software | Trading view | Obchodování forex | Obchodování komodit | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Obchodování se zlatem | Online broker | Online obchodování | Oslabení měny | Patria Finance | Patria Online | Patria-direct.cz | Pips | Pivoty | Portfolia | Pražská mincovna | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Reuters | Ropy | RUB | Růst HDP | Řízení rizika | Seminář | Sierra Chart | Signály | Slovník pojmů | SPX | Státní dluh | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Světové měny | Trade Brokers | Trading Expo | Transakční náklady | Trh | Úrokové swapy | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělat peníze | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | XTB.cz | X-Trade | Zavedení eura | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Finanční nástroj | ZEW | DXY | ATR | ING | Benzín | DMA | Prodejní opce | Put | ADR (Americké depozitní certifikáty) | CEE | Čistý dluh | Depozitář | Disážio | Dluhopis s diskontem | Dluhopis s prémií | Dluhopisy a daně | Dluhopisy s opcí | Doba splatnosti | Dokonalé trhy | EBITDA | GDR (globální depozitní certifikáty) | Globální depozitní certifikáty | Harald Krueger | Index akciového trhu | Indie | Initial Public Offering (IPO) | Intermediate | Itálie - burza | Jak dluhopis koupit? | Jannis Samaras | John Arthur Hollows | Junk bonds | Kdo si půjčuje - emitent | Kdy cena dluhopisů roste, kdy klesá? | Měď | Obchodní den | P.A. | Private banking | PX index | REIT | ROCE | Small caps | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Discount certifikáty | GDR | Hlavní trh | Indexové certifikáty | Investiční instrument | Jmenovitá hodnota | Knock-out certifikáty | Převis | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Institute for Supply Management (ISM) | Tržby | Úvěr | INSEE | Světové ekonomiky | WebTrader | Bohatý | Equity křivka | Jan Kovalovský | Komise | Contract | Kontrakt | Depreciation | Majors | Martingale | SierraChart | Trader Workstation | Backtesty | Volby | Rozhovor | E-mini | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Penny stocks | Commodities | Dividendové akcie | Hot penny stocks | Investment | Německá burza | Silverum | Stock market | Zlatý standard | Money Expo | Aramco | Markit | Unicredit | Sky News | Bank of America Merrill Lynch | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | CME Group | UniCredit Bank | Baker Hughes | MICEX | Investing.com | Členové OPEC | Mitsubishi | NATO | Zlaté mince | Barrick Gold | BBC | Technické indikátory | Akcie Starbucks | Kurz EUR/USD | Brazílie | Čínská centrální banka | Nákupy dluhopisů | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Jak investovat do komodit | Měnové riziko | Chytrý Honza | Diamanty | Stock Exchange | CFETS | Velcí investoři | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Energie | Podnikatelé | Henry Hub | Index německých akcií DAX | KBC | BlackRock | Znalost | Příprava | Přehled | DAX (Deutscher Aktienindex) | Odvětví ropy | Volby v USA | Rosněfť | Firemní investice | Cena kontraktu | Bankovnictví | Finanční poradenství | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Brokerský dům | Golden Gate CZ | Obchodní styl | Svatý grál | Vývoj ceny ropy WTI | Sázení | Pozornost investorů | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Economist | Televize Sky News | Forexoví tradeři | Xetra | IBEX | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Soros Fund Management | Greenlight Capital | Third Point LLC | Hayman Capital Management | Sázení proti jenu | Program nákupu dluhopisů | Veterán finančních trhů | Zhodnocení japonských akcií | Portfolio fondu | Známý investor | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Styl obchodování | Supporty a rezistence | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Černé pondělí | Americké burzy | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie ropných společností | Propad | Index burzy | Handelsblatt | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Index AEX | DAX30 | TradingView | Země OPEC | Online investování | S&P | Guvernér | Německý akciový index DAX | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index burzy v Šanghaji | PetroChina | Sinopec | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | Ekonomická data | Historická maxima | Nejistota | Erste | Unipetrol | Saúdská Arábie | Největší banky | Tempo růstu | Obchodování AOS | Zajištění | Finanční poradce | Obilniny | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Odhodlání | Obchodování s finančními deriváty | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Akciový index DAX | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Francouzský CAC 40 | Akcie na burze | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Ekonomická situace | General Electric | Investice do měn | Průzkum | Graf ropy | Začínající trader | Začínající obchodník | Krize | Investiční rozhodnutí | Světové trhy | Investovat do akcií | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Americká vláda | Hřivna | Index cen domů | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Indikátory důvěry | ExxonMobil | cTrader | Alphabet | ČTK | Ziskové obchodování | Mini loty | Obchodování forexu | Aktuální cena | Německý Ifo index | Konsenzus | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | Index tokijské burzy | Obchodní pozice | Profesionální trading | Hlavní ekonom | Odhad HDP | Očekávání | iShares Silver Trust | Devizy | Morningstar | Bridgewater | Forexový broker | ex | Akcie firem | Purple Trading | Bitstamp | Broker roku | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Obchodování ropy | Bridgewater Associates | Alokace aktiv | Andrea Unger | Řízení investičního portfolia | Intradenní obchody | Forex účet | Patria MobileTrader | Nasdaq Composite Index | Cena palladia | Sladká ropa | René Remšík | Breakout Trader | Multiměnový účet | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Akcie Tesly | Investiční specialista | Zásoby zlata | MobileTrader | Investiční alternativa | FX Forward | FX hedging | Margin trading | Palladium | Obchodování indexů | Technologie blockchain | Spoření do zlata | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Bitcoin futures | LYNX Trading | BTCUSD | ETC | Investice do bitcoinu | Největší hedgeový fond | Invesco | CEESEG | Ethereum blockchain | NEST | ESMA | MSCI World Index | Lithium | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Aktivní trading | Ochrana před negativním zůstatkem | Maximální finanční páka | Index MOEX | Vzácné kovy | Investice do kobaltu | Drobní investoři | Investování s LYNX | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Airbnb | Index Russell 2000 | Začít investovat | Společnost Cyrrus | Podnikání na kapitálovém trhu | Saxo | Obchodní války | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Růstové akcie | OPEC+ | Podniky | Obchodovat forex | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Pokles ceny | Nákup zlata | Graf indexu | Náklady na trading | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Zajištění portfolia pomocí burzovních opcí | Jonáš Mlýnek | Manažer fondu | VIX index | Použití finanční páky | Trh s ropou | Finanční skupina | Stavební spoření | Investiční chování | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Marihuanové akcie | Automatické obchodní strategie | IG | MSCI All Country World | Růst zisků | Německé akcie | Španělský IBEX | Hodnota indexu | Refinitiv | Odhady analytiků | Čínské firmy | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Petr Kouba | Algotrader | Vývoj obchodního kapitálu | Dluhopisy s vysokým výnosem | Palladiové akcie | Obchodovat na finančních trzích | Zvýšení sazeb | Diverzifikace rizika | Investice do konopí | Akcie herních vývojářů | Obchodujte ropu | Rizikové akcie | Rozdílové smlouvy | Graf indexu S&P 500 | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | NAGA | Infineon | Tencent Holdings | NVDA | iFX | Americké společnosti | Blockchainové akcie | Základy obchodování | Akcie a ETF | Ceny niklu | Ropné akcie | STAR | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Coffee | Uranové akcie | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Prodej na krátko | Nové akcie | Indická ekonomika | Burzovní průvodce | MDAX | Kapitálové výdaje | Prosus | Saudi Aramco | Dění na trzích | Globální recese | Denní graf | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | UCITS | Nejlepší vanadiové akcie | iShares | Dluhopisové ETF | Ceny palladia | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Edge | Očekávaný růst | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Obchodujte | Alipay | Ant Financial | Digitalizace | FTSE 100 Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Ceny benzínu | IOT | AEX index | Investice do ropy | Obchod s ropou | Objem | MSFT | Obchod | Obchodní dohody | Myšlenka | Těžba v USA | UCITS ETF | Alibaba Group | Firma | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | USA a Čína | TradingEconomics | Růst cen | Studie | Obchod s Čínou | Index DOW | Ekonomický vývoj | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Klesly akcie | Vyšetřování | Amazon | Hedge Fund Research | Úrok | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Trendová linie | Walt Disney | Finanční rezervy | Globální trh | Technologický sektor | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Eva Miklášová | Na burze | Visa | Velikost pozice | Rozvoj | Stavebnictví | Zdražování | Problémy | NAFTA | Total | Prognózy | Nejistoty | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Americká ropná společnost | UTC | Farmaceutická společnost | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Ropná zařízení | Společnost Microsoft | RWE | Úroky | Měnové politiky | Nižší úrokové sazby | Předseda | Investujte | Šperky | FB | Disney | Nike | Dot-com | Bydlení | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Akciové indexy v USA | Kraft Heinz | SSE Composite | Peking | Americký index | Wirecard | Halving | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | ETF roku 2020 | Nízké ceny ropy | Předpokládaný vývoj | Návratnost | Russell 3000 | Bitcoinové bubliny | Zabití íránského generála | Daimler | Írán | Irák | Sezónnost | Budoucnost | Hodnota investic | Zemědělství | ASML | Poradenství | FTSE Russell | Dividendový aristokrat | Podnik | Analytička | Ukazatele | První část obchodní dohody | SAP | Nižší růst | Alibaba Group Holding | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Chudoba | Prezident | Koronavirus | WhatsApp | Trhy | ASX 200 | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | Pohyby cen | Negativní dopad | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vzdělávání ve finančním sektoru | EFPA ČR | EFPA | VECTOR Certifikace | European Financial Advisor | European Financial Planner | Michal Pyšík | Jednatel | Jednatel společnosti | Freedom Financial Services | Excelentní konzultant | Konzultant | Certifikace | EFA/EFP | Certifikace EFA/EFP | Hard skills | Soft skills | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | FIAT | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Spekulativní kapitál | BABA | Akcie v roce 2020 | Obchody | Výdaje | Strach z koronaviru | Čínská vláda | BP | Fresenius Medical | FME | Adidas | SEC | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | ETF na S&P 500 | Deutsche Telekom | Vývoj | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | WP | Restrikce | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Akcie včera | Indické akcie | Nifty 50 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Mince | Profitovat | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Tencent | MSCI China | ishares China | Další vývoj | Nízká cena ropy | Největší pády | Největší propad | Cenový vývoj | Třída aktiv | Burzy cenných papírů | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Pád ceny | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Texas | Ahold Delhaize | Unilever | LinkedIn | Domácnosti | Páka | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Německý akciový index | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Biliony | Potenciál | Platební neschopnosti | Allianz | Výhody obchodování | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomiky | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Microsoft (MSFT) | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Vyhoření | FAO | Model Y | Údaje | Ropný průmysl | ETF portfolio | Globální trh s ropou | Cushing | Ekonomické oživení | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Snížení produkce | Více peněz | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Majitel | Hospodářské oživení | USD za barel | Američtí těžaři | USO | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Dílčí index | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Nizozemsko | Situace na trhu s ropou | Vyjádření ekonomů | Cena surové ropy | Surové ropy | Břidlicové ropy | Sociální napětí | WEI | Seznam brokerů | Zisk automobilky | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Shell | Maloobchod | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Komoditní ETF | Inverzní ETF | Růst výnosů | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Artemis | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Zdražení ropy | Rekordní zisk | Regulační orgány | Bezpečnost | Akcie a dluhopisy | ONE | Merck | JD.com | NetEase | Dopad na cenu | Konzistentní zisk | Fujitsu | CL | Spekulovat | Moderna | Více riskovat | Marek Brávník | Manažeři | Omezení produkce | Umělé inteligence | Ekonomické zotavení | JDE | Index akcií | ČR | iShares China Large Cap UCITS ETF | Pozitivní sentiment | Fondy soukromého kapitálu | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Býčí trend | Oklahoma | Markus Braun | Covid | Technologické firmy | Infekce Covid | Společnost Wirecard | Index německých akcií | Velké investice | MAM | Ant | Sony | E.ON | Úspěchy | Ocenění | Ceny | Praha | Prezident Microsoftu | Brad Smith | Microsoft Brad Smith | Technologické společnosti | Model 3 | STAR Market | Důležitá rezistence | Šanghajský trh | Akcie těžařů | Důvěra | Prezidentské volby USA | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | VisualCapitalist | Coca-Cola | Analýza ceny | Odborníci | Inspirace | Mezinárodní agentura pro energii | VOW3 | Snížení emisí | Akcie NIO | Elektromobily | Diverzifikovat | Snížit emise | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Nepokoje na Blízkém východě | American oil future | Cena American oil future | Ropný trend | Aktuální cena ropy (graf) | Graf ceny ropy | Dlouhodobý graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Prognózy na cenu ropy | Pracovní místa | Delivery Hero | Česká republika | Měnový fond | AEX | Koncern | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | ALV | Futures na ropu | XOM | CVX | Výsledky voleb | PDD | Pinduoduo | Riziko a výnos | Praktické tipy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Proražení | Nio | Tesco | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | BIDU | Očkování | Mutace viru | Lenovo | Burzy v USA | Růst ceny | Zvýšení ceny | Silné oživení | JD | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Carrefour | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | Philips | Kov | Zajímavé akcie | Vklady a výběry | Silný růst | Dlouhodobý investor | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Graf indexu Nasdaq | Bohemian Empire | Internetové společnosti | London Stock Exchange Group | MSCI Inc | Luckin Coffee | Prodejní ceny | Příležitosti | SAIC | Konkurence | XPeng | Prodej | XPEV | Morrisons | Graf akcie | SAIC Motor | Odvětví | Divize | Načasování | Zisk automobilky Tesla | Zisk výrobce elektromobilů | Výrobce elektromobilů Tesla | Firemní investice do bitcoinu | Vlastní bitcoiny | Uzavření obchodování | Rekord | Globální prodej | SSE Composite Index | Chování | Gary Gensler | Plán vstupu na burzu | Index Russell | Zahraniční společnosti | Liquid | Bonusy | SAMR | SPOT | Plán vstupu | Prodej zlatých slitků | Fyzický kov | Golden Gate CZ Marek Brávník | Papírové kontrakty | Papírové zlato | Certifikáty na nákup | Nákup žlutého kovu | Globální prodej zlatých slitků | Prodej zlatých slitků a mincí | Společnosti | Evergrande | Rychlý růst | ANO | Akcie čínských společností | Akcie Nio (NIO) | Investment grade | Společnost Evergrande | Zlato a bitcoin | Akcie Lenova | Lenovo Group | Minulá výkonnost | Adler Group | Adler | Údaje o zářijové inflaci | Investiční možnosti | Pozornost | Čínský realitní sektor | Tencent Music Entertainment | Společnost | NTES | TIM | | BofA | Postavení na trhu | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Real Estate | Instituce | APP | Akcie kybernetické bezpečnosti | Čínští investoři | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Ekonomický růst Číny | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Investování do čínských ETF | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Lyxor MSCI China UCITS ETF | NIO Inc | Pinduoduo Inc | Investování v Číně
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

CE Power Industries
CEPS
Ceptha
Ceptha Limited
Cerberus
Cerebras Systems
CERGE-EI
Certifikace
Certifikace EFA/EFP
Certifikát

Následující klíčová slova

Certifikáty na nákup
Certus One
Cerved
Cessna
Cesta je cíl
Cesta k finanční svobodě
Cesta k úspěchu na burzovních trzích
Cesta želvy
Cestování
Cestování do ciziny
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading akcie CFD
Potvrďte prosím... Zavřít