Neděle 24. září 2023 22:14
reklama
XTB Ondřej Hartman
reklama
Dukascopy new
reklama
XTB Ondřej Hartman
reklama
Dukascopy new

Klíčová slova - Zajímavé akcie a ETF

img

Akcie Tesla: Tržby meziročně vzrostly až o 81 %. Vyrobí se 1,5 mil. aut

22.04.2022 Akcie Tesla jsou opět středem pozornosti. Tesla totiž zveřejnila své výsledky za první čtvrtletí roku 2022 a překonala očekávání mnohých analytiků. Společnosti Elona Muska se podařilo dosáhnout tržeb 18,76 miliardy USD a snížit náklady na výrobu automobilů. Produkce aut meziročně vzrostla o 69 %, přestože se některé továrny Tesla potýkaly s problémy.
img

Netflix akcie se propadly o 35 %. Firma ztratila 200 000 předplatitelů

21.04.2022 Akcie Netflix zaznamenaly významný propad na burze poté, co společnost ohlásila své kvartální výsledky. Analytici léta varovali před klesajícím růstem odběratelů Netflixu a stále silnější konkurencí. A obavy se opravdu naplnily. Netflix poprvé za 10 let ztratil předplatitele a cena akcie Netflix na to zareagovala poklesem o 35 %.
img

Long signál na akcie Palo Alto Networks (PANW)

20.04.2022 Společnost Palo Alto Networks poskytuje řešení síťového zabezpečení pro podniky, poskytovatele služeb a vládní agentury. Navzdory oslabení technologických akcií se akcie softwarové společnosti obchoduje nad hodnotou EMA-20 a těsně pod svým historickým maximem.
img

Long signál na akcie Lululemon Athletica (LULU)

20.04.2022 Lululemon vyvíjí a prodává sportovní oblečení a doplňky. Poté, co cena akcií v listopadu loňského roku vzrostla na 485 USD, následoval pokles na 278 USD. Dobré čtvrtletní výsledky z konce března opět přivedly býky zpět do hry. Nyní byl trend určitou dobu ve fázi konsolidace.
img

Akcie Twitter v hledáčku Elona Muska. Odkoupí Twitter za 54,20 USD za akcii?

20.04.2022 O akcie Twitter (TWTR) projevil zájem zakladatel a majitel automobilky Tesla Elon Musk. Ten nedávno koupil větší část akcií této společnosti. Následně přišel s nabídkou na odkoupení celé firmy za 2,9 miliardy USD. Povede se nejbohatšímu muži na světě odkoupit Twitter? A jak se proti tomuto kroku daná společnost brání?
img

Investice do mědi v 2022: Tipy na futures, akcie a ETF

19.04.2022 Měď je důležitou surovinou široce používanou ve stavebnictví, elektromobilech a dalších elektronických zařízeních. Cena mědi už navíc nějakou dobu stoupá. Mnoho investorů se tak ptá, jakým způsobem do mědi investovat. V tomto článku si přiblížíme, jak je na tom aktuálně nabídka i poptávka po mědi.
img

Short signál na akcie Siemens Healthineers (SHL)

13.04.2022 Hodnota akcií předního světového poskytovatele lékařského vybavení a laboratorní diagnostiky klesla během půl roku zhruba o 1,8 %. V posledních dnech se býkům nepodařilo překonat klouzavé průměry. Spolu s celkově pesimistickou situací na trhu můžeme očekávat další pokles.
img

AMD akcie a rekordní zisk za rok 2021. Klesne poptávka po čipech?

13.04.2022 AMD akcie zažívají velmi volatilní období, což je dáno i vývojem na trhu s nabídkou čipů. Čekací lhůty na čipy se i v roce 2022 nadále prodlužují. Blíží se období, kdy začne poptávka po čipech klesat? I na to se podíváme v dnešním článku.
img

Reddit IPO: Dosáhne společnost hodnoty 15 miliard USD?

12.04.2022 Dlouho očekáváné Reddit IPO by mělo proběhnout v nadcházejících měsících. Platforma, která se proslavila díky WallStreetBets a akciím jako je GameStop a AMC, již podala žádost o první veřejnou nabídku akcií.
img

Akcie Alibaba: Pomohou kroky čínské vlády růstu ceny akcie?

08.04.2022 Akcie Alibaba (BABA) a vůbec celý čínský trh má za sebou masivní cenový odraz. Impuls přišel v podobě oznámení Čínské lidové republiky, že bude podporovat svá IPO v zahraničí. Navíc i regulatorní zásahy zřejmě spějí ke svému konci. Znamená to, že je hrozba delistování čínských akcií na americkém trhu zažehnána?
img

Long signál na akcie Chipotle Mexican Grill (CMG)

06.04.2022 Chipotle Mexican Grill je americký řetězec restaurací, který se specializuje na latinskoamerickou kuchyni. Dceřiná společnost gigantu McDonald’s Group klade při sestavování svého menu velký důraz na vysokou kvalitu čerstvých surovin a jejich šetrnou přípravu. Společnost provozuje přibližně 2700 restaurací rychlého občerstvení. Cena akcií se po poměrně velkém poklesu nedávno zotavila a opět překonala EMA-20 a EMA-50.
img

Long signál na akcie NVIDIA (NVDA)

06.04.2022 NVIDIA je velmoc v sektoru grafických karet. Vzhledem k nárůstu virtuálních služeb a produktů rostou nároky na hardware. Tady může NVIDIA zabodovat se svými grafickými čipy. Podobně jako u ASML se po výprodeji vytvořilo zřetelné dno, od kterého se trend odrazil. Od poloviny března se trend zotavuje a nedávno překonal EMA-20.
img

Akcie Tesla: Co přinese split akcií a jak si vedl sektor elektromobilů v 2021?

01.04.2022 Akcie Tesla (TSLA) jsou v současnosti opět pod drobnohledem investorů, protože firma plánuje další split akcií. Ve stručnosti si proto povíme, zda má split širší význam. Následně si ukážeme, jak se dařilo celému sektoru elektromobilů za rok 2021. Dopředu mohu říct, že Tesla kralovala.
img

Long signál na akcie RWE (RWE)

30.03.2022 Akcie RWE posiluje během zvýšeného zájmu o zelenou energii. Společnost se v současné době transformuje v jednoho z předních mezinárodních výrobců elektřiny z obnovitelných zdrojů. Poté, co akcie na konci února značně posílila, na začátku března přišel prudký pokles. V současné době se trend konsoliduje.
img

Long signál na akcie Advanced Micro Devices (AMD)

25.03.2022 Během pandemie COVID-19 prudce vzrostla poptávka po integrovaných obvodech AMD. Akcie posílila koncem minulého roku na nové rekordní maximum 164 USD a poté přišla fáze korekce. Investoři se obávají, že zvýšení úrokových sazeb by mohlo zpomalit růst. Aktuálně vidíme, že se akcie pokouší stabilizovat nad EMA-20.
img

Akcie Boeing: Firma přišla o důležité dodávky titanu z Ruska

25.03.2022 Akcie Boeing (BA) díky předešlému vývoji prožívají další vcelku dramatické období. Díky geopolitickým událostem je Boeing v ohrožení kvůli přerušeným dodávkám surovin z Ruska. A aby toho nebylo málo, v Čínské lidové republice měl nehodu dopravní letoun jejich výroby, což zase rozvířilo debaty kolem provozuschopnosti jimi vyrobených letadel. Nesmíme ale zapomínat na to, že Boeing patří i mezi zbrojní tituly a nedávno se povedlo získat zakázku na cvičné systémy pro protiponorkový a protilodní boj.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2022

24.03.2022 Čínské akcie se poslední dobou hodně skloňují zejména s možným delistováním z burz v USA. Čína je země s obrovským ekonomickým potenciálem. Přestože se tento stát částečně otevřel svobodnému trhu, čínské společnosti jsou často nadále kontrolovány vládou a jejich chování je v některých případech netransparentní. Čínské akcie přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Akcie Coca-Cola na historickém maximu. Jde o příležitost v době inflace?

04.01.2022 Akcie Coca-Cola mají čerstvě po jednom důležitém milníku, který spočívá v dokončené akvizici s Bodyarmor. Firma tak rozšířila portfolio svých produktů. Společnost mimo jiné zase zvedla dividendu, čímž si drží značnou část investorů. Coca-Cola akcie také patří mezi tituly, které jsou odolné proti inflaci (tzv. inflation-proof stocks). Ta totiž firmám doslova požírá marže díky rostoucím nákladům, ale výrobci potravinových a nápojových produktů bývají často ušetřeni a za chvíli si řekneme proč.
img

Biotechnologické akcie 2021: 3 nejlepší akcie výrobců vakcín proti Covid-19

12.07.2021 Biotech akcie jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy lákají mnoho investorů. Biotechnologické akcie se dostaly do popředí zájmu investorů zejména v souvislosti s pandemií koronaviru, která trvá již déle než rok a půl.
img

Long signál na iShares Nasdaq US Biotechnology ETF (2B70)

23.06.2021 iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF sleduje investiční výsledky indexu sestávajícího z akcií společností působících v biotechnologickém a farmaceutickém sektoru, které jsou uvedeny na NASDAQ. S ETF s ISIN: IE00BYXG2H39 lze diverzifikovaným způsobem investovat do amerického biotechnologického a farmaceutického sektoru. Poté, co fond vykazoval od února do května slabost, se býkům podařilo v červnu přerušit klesající trend.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Long signál na akcie Walt Disney (DIS)

21.04.2020 Společnost Walt Disney (symbol: DIS – ISIN: US2546871060 – měna: USD – burzy: NYSE, AMEX, ARCA, PHLX) je přední mezinárodní zábavní a mediální společnost, která je známá především svými filmovými produkcemi a provozování tematických parků Disneyland.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

14.03.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
img

5 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

19.02.2020 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Fundamentální analýza | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | Evropská unie | HDP | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Německo | Francie | Turecko | Apple | Analytik | New York | Spekulace | ETF | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Ekonomové | Akciové trhy | Spotřebitelské ceny | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bod | Bonita | Breakout | Broker | CFD | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Derivát | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dow Jones Industrial | ECN | EMA | Ekonomika | Emise | Exekuce | FOMC | Fed | Finanční deriváty | Finanční trh | Large Cap | Foreign Exchange | Futures | Gap | High | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátor | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | MMF | Margin | Marže | Měna | Měnové páry | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Opce | P/E | PTR | Platforma | Podkladové aktivum | Podílník | Portfolio | Pozice | Put opce | Pákový efekt | RRR | RSI | Rally | Rezistence | Riziko | S&P 500 | Short | Short pozice | Splatnost | Split | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uplatnění opce | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Citibank | Dluhopisy | GBP | Obchodování | Forex trading | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Investiční příležitosti | FTSE | Indexy | Spekulanti | Čínské akcie | Investoři | Fond | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Cenový graf | Byznys | Pravděpodobnost | Zisk | Futures kontrakt | Výsledky | Contract for Difference | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | New York Stock Exchange | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Regulace | Financování | Investovat | Portugalsko | Facebook | LYNX | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Aktivum | Delta | EPS | Index | Likvidní | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie RWE | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Alibaba akcie | Analytika | Analýzy | Banka | Brokeři | Cena | Cena akcií | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Co je akcie | Co je dluhopis | Co je opce | Dolar | Druhy akcií | Ekonomický růst | Eura | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční prostředky | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Index Hang Seng | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investiční | Investiční doporučení | Investiční portfolio | Investování do akcií | Jak investovat | EBay | JP Morgan | Kam investovat | Komoditní | Komoditní burzy | Krátkodobé investice | Kurz akcie | Management | Meziroční inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Opce na akcie | Opční strategie | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Ropy | Růst HDP | Signály | Shares | Světové burzy | Trh | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Webinář | Webináře | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | ROIC | Komise pro cenné papíry | Put | Current Ratio | Čistá marže | Čistý dluh | Doba splatnosti | EBITDA | Elon Musk | EV | Hrubá marže | Indie | Měď | Provozní marže | Redukce | ROCE | ROE | Spojené státy | Akciová společnost | Čekací doba | Kmenové akcie | Převis | Standardní množství | Běžná likvidita | Čistá zisková marže | Tržby | Komise | Contract | Kontrakt | Trader Workstation | E-mini | Burze | Dividendové akcie | Slušný zisk | Microsoft | MSCI | State Street | Barrick Gold | Technický výhled | Short squeeze | Čínská centrální banka | Úspěch | Podnikání | Automobilový průmysl | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Renminbi | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | BlackRock | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Inflační tlaky | Glencore | Panické výprodeje | S&P Global | Hlavní indexy | Alibaba | Propad | Index AEX | TradingView | Citi | S&P | Cena mědi | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | PetroChina | Pokles výnosů | Nejistota | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Tesla | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Hospodářská situace | Krize | Zisky firem | Vývoj indexu S&P 500 | Indexové fondy | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Quantum | ARM Holdings | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Alphabet | Obchodování forexu | Investice v Číně | Růst ekonomiky | Belgie | Očekávání | Vstup na burzu | Breakout Trader | Obchodování ETF | Kvantitativní utahování | Jerome Powell | LYNX Trading | Invesco | Inteligentní investor | ESMA | Lithium | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Kobalt | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Obchodování Futures | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | PANW | Obchodní týden | Obchodní válka | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Netflix (NFLX) | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Výplaty dividend | Graf indexu | Short signál | Obchodování akcií | HKD | Signál na akcie | CFD broker | Regulační orgán | Růst zisků | Politika Fedu | Evropská komise | Čínské firmy | Prezident USA | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Kdy nakoupit akcie | Nakoupit akcie | Volatilní období | Vysoký výnos | Zvýšení sazeb | Akcie herních vývojářů | Obchodování přes LYNX | Kvartální výsledky | Splácení dluhu | Akcie Walt Disney | Hodnota firmy | Jak na obchodování | Tencent Holdings | CFD na indexy | NVDA | Americké společnosti | Čínský trh | Opční obchodník | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Svět investování | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Maržový účet | Coffee | Vanad | Situace na trzích | Akcie týdne | Oživení ekonomiky | CFD na akcie | Dot plot | Vlastní akcie | UCITS | iShares | Investujte do akcií | Akcie roku | Nižší volatilita | Očekávaný růst | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Obchodujte | Vysoká likvidita | Alipay | Ant Financial | Digitalizace | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Deficit | Býčí signál | Objem | Obchod | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v USA | Firma | Technické analýzy | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | TradingEconomics | Růst cen | Studie | Vysoké riziko | Generální ředitel | Největší pokles | Amazon | Fortune | Placebo | Největší obchod | Nejbohatší | Miliardy | All Time High | Hong Kong | INTC | Intel (INTC) | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Walt Disney | Disney+ | Financovat | Technologický sektor | Průmysl | Na burze | Propouštění | Impuls | General Motors | Přijatelné riziko | Rozvoj | Stavebnictví | Běžný investor | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Zasedání FOMC | Celkový zisk | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Newmont Mining | Farmaceutická společnost | Amgen | Airbus | Škoda Auto | RWE | Nižší úrokové sazby | Předseda | Investujte | Automobil | FB | Disney | Bydlení | Ztráta | Úbytek | Nejlepší akcie | Roční růst | Peking | Klesající trend | Prodej automobilů | Návratnost | Netflix | NFLX | Analýza společnosti | Dividendová politika | USA Donald Trump | Hodnota společnosti | Budoucnost | Rekordní maximum | ASML | Podnik | Ukazatele | Spotřebitel | Nižší růst | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Chudoba | Prezident | Google | Instagram | Trhy | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Negativní dopad | Pokles | Situace | Provozní zisk | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Boeing | Aktuální technická analýza | Zlepšení | Úsilí | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | SEC | Průměrná cena | Medvědi | Prodávající | Nejlepší biotechnologické akcie | Biogen | Indikátor RSI | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | TWTR | Akcie Twitter | ETF na S&P 500 | Gilead Sciences | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Akcie Netflix (NFLX) | Nižší zisk | Vývoj | Guru | Výkyvy | Současná cena | Příležitost k nákupu | WP | Restrikce | Prudký pokles | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Medvědí trend | Další vývoj | Letectví | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Standard & Poor’s 500 | Vedlejší účinky | Spotřebitelé | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Značný pokles | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Vyplácet dividendy | Škoda | LinkedIn | Domácnosti | Asociace | Fundament | Hotovost | Prodejní tlak | Největší zisk | Růst | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Potenciál | Ekonomiky | US2546871060 | Společnost Walt Disney | Walt Disney (DIS) | Akcie Walt Disney (DIS) | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Letecká společnost | Akcie Nvidia | Zelené energie | Podíl na trhu | Model Y | Údaje | Patenty | Propouštění zaměstnanců | FANG | DAWN | DAWN akcie | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Majitel | AMC | ESPN | Nizozemsko | Cenové pohyby | Reddit | Sociální síť | Investiční tituly | Cenový pokles | Čtvrtletní výsledky | 737 MAX | Experimentální lék | Pracovní síly | Maloobchod | FDA | Gilead | Koncern Volkswagen | PEPSICO | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Rekordní zisk | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Dluhy | Spotřebitelské ceny v USA | Auta | JD.com | NetEase | Vakcína | Spekulovat | Moderna | Společnost Moderna | Více riskovat | Koronavirová pandemie | Velikost fondu | Aktivity společnosti | Biotechnologická společnost | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | JDE | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | iShares China Large Cap UCITS ETF | Nissan | Bývalý prezident | Vedení společnosti | Kvalitní akcie | Akcie AMD | Ropná krize | Světové indexy | Výplata | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | Představenstvo | Snížení nákladů | Sektor technologií | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Sankce proti Rusku | Ziskové marže | Akcie Coca-Cola | Novavax | Ant | Johnson & Johnson | Stabilní příjmy | Úspěchy | Ocenění | Šance | Stellantis | Peugeot | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | Technologické společnosti | Model 3 | Životní úroveň | Progres | Nikl | Čínská společnost | Důvěra | WeCHat | 5 nejlepších ETF | Vanguard S&P 500 UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD (Dist) | Invesco S&P 500 UCITS ETF Acc | SPDR S&P 500 UCITS ETF | iShares S&P 500 Information Technology Sector ETF | iShares S&P 500 Financials Sector ETF | iShares S&P 500 Industrials Sector ETF | iShares S&P 500 Consumer Staples Sector ETF | iShares S&P 500 Utilities Sector ETF | Vývoj léků | Oživení poptávky | Obchodní hodiny | BHP Group | Online nakupování | Počet akcií | Akcie softwarové společnosti | Coca-Cola | Přístup na burzu | SPAC | Ceny mědi | Rentabilita | Inspirace | Vakcína proti koronaviru | TSLA | Nvidia | Sequoia | Akcie NIO | Budoucí vývoj | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Elektromobily | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | App Store | Pracovní místa | Měnový fond | AEX | Akcie Johnson & Johnson | Klinické testy | Zambie | Masivní propouštění | Koncern | Embargo | Akcie TWTR | Nařízení | Newmont | Intel | Thoma Bravo | PFE | JNJ | Pfizer a BioNTech | Apollo | PDD | Pinduoduo | Palo Alto Networks | MRNA | Proražení | Nio | GME | GameStop | Siemens | BASF | BIDU | Očkování | Emise akcií | Voda | Emise dluhopisů | Růst ceny | Dobrý výsledek | DOT | Vývoj akcie | Rio Tinto | JD | Tržby z prodeje | Nejlepší čínské akcie | Futures na indexy | Situace na trhu | Macrotrends | Macrotrends.net | Akcie Gamestop | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Tržní ceny | Finanční výsledky | Snoop Dogg | Rostoucí úrokové sazby | Zinek | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Elektroauta | Vakcíny proti COVID-19 | Rizika a příležitosti | Rostoucí výnosy | Finanční zdraví | Freeport-McMoRan | Akcie Boeing | Pohyb trhu | Silný růst | Investice společnosti | Fidelity | Dlouhodobý investor | Zajímavé peníze | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Akcie Boeing (BA) | Obchodovat CFD | Proč obchodovat CFD | Special Purpose Acquisition Company | Konkrétní akcie | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | AMD a Xilinx | Optimistická očekávání | Akcie v roce 2021 | Objednávky | Potenciální výnosy | Internetové společnosti | Arca | Pandemie COVID | Investovat na burze | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Oslabení | Meme akcie | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Luckin Coffee | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie TSLA | Zajištění proti inflaci | Plány | Cíle | Příležitosti | Zajišťování | Zajišťování se | Konkurence | XPeng | Prodej | XPEV | Hodně peněz | iShares Nasdaq | Shares Nasdaq US Biotechnology | iShares Nasdaq US Biotechnology ETF | Biotechnology ETF | 2B70 | iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Didi | Obrovský potenciál | Akcie Moderna | Technologie | Nabídky akcií | Vývoje ceny | Hliník | Cena akcie Newegg | Akcie Newegg | Newegg (NEGG) | NEGG | Akcie Newegg (NEGG) | Zvýšení produkce | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Didi Global | Čínský výrobce | Americký trh | KO | Coca-Cola Company | Odvětví | BHP | Načasování | Výrobce elektromobilů Tesla | Spikevax | Dodávky čipů | Růst v Číně | Chování | Vizualizace | Interpretace | Projekce | Bývalý prezident USA | Gary Gensler | Plány společnosti | Andreessen Horowitz | BioNTech | Akcie Pfizer | Zahraniční společnosti | SAMR | Nedostatek čipů | Mediální společnost | Společnosti | Opatření | Dna | Evergrande | Rychlý růst | ANO | Uhlí | CSRC | Vysoká poptávka | Siemens Healthineers | Analytici Goldman Sachs | Akcie čínských společností | Akcie Nio (NIO) | Úročení | Nový lék | Zvýšení základní úrokové sazby | Poseidon | Zdravotnictví | Pozornost | Poptávka po čipech | Meta | Vanguard | Metaverse | Meta Platforms | Čínský realitní sektor | Tencent Music Entertainment | Podmínky na trhu | AMD akcie | Graf AMD akcie | Technická analýza AMD akcie | Fundamentální analýza AMD akcie | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | NTES | TIM | Meta Platforms (FB) | Těžařská společnost | | Investiční produkt | Nové vakcíny | Akcie Pfizer (PFE) | Postavení na trhu | Dotcom | Rozšíření | Řízení pozice | Rostoucí inflace | Arm | Ekonomické ztráty | Fundamentální analýzy | Fidelity Investments | Sequoia Capital | Steve Huffman | Alexis Ohanian | Největší americké společnosti | Miliardy USD | Grafické karty | Bodyarmor | Odolné proti inflaci | Inflation-proof stocks | Ocel | Vývoj akcie Pfizer | Meme stocks | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Hry | Call of Duty | Válka na Ukrajině | Vanguard S&P 500 | Streamování videa | Instituce | Spotřební zboží | Přístup na trhy | Chipotle Mexican Grill | Illumina | Klesající struktury | A-shares | Ping An Insurance | Kupní cena | Sankce | MWh | Statista | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Řetězec | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Štěpení | APP | Společnost Intel | iShares Global Clean Energy | INRG | UCITS ETF (INRG) | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Akcie kybernetické bezpečnosti | Čínští investoři | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Ekonomický růst Číny | Tipy na zajímavé akcie | Investování do čínských ETF | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Lyxor MSCI China UCITS ETF Acc | Lyxor MSCI China UCITS ETF | NIO Inc | Pinduoduo Inc | Investování v Číně | Nízké poplatky | Akcie Lululemon | Akcie Lululemon Athletica | Akcie Tesla (TSLA) | Chipotle Mexican Grill (CMG) | CMG | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Akcie Chipotle Mexican Grill | Reddit IPO | Siemens Healthineers (SHL) | SHL | Akcie Siemens Healthineers | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Vlastnictví | Převzetí Twitteru | Tipy na futures | Investice do mědi v 2022 | Investice do mědi | Pokles produkce | Pokles produkce mědi | Jak investovat do mědi? | Rizikovost | Reed Hastings | RIOT | Akcie KO | Výrobci automobilů | Provozní výnosy | Načasování vstupů | Financials | Analýzy trhu | iShares Core S&P 500 | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD | Otevření ekonomiky | Rozvojové země | Novinky | CZ | Diverzifikované portfolio | Světlo na konci tunelu | Zisky společnosti | Roční příjem | Vývoj akcie Pfizer (PFE)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | Cena | ROCE | Trading

Předchozí klíčová slova

Zájem o stříbro
Zájem o španělskou burzu
Zájem o virtuální lidi
Zájem o zajišťování
Zájem o zajišťování se
Zájem o zřízení fondu
Zájem prodejců
Zájem zahraničních investorů
Zajeté koleje
Zajímavé akcie

Následující klíčová slova

Zajímavé investiční příležitosti
Zajímavé peníze
Zajímavé pohyby
Zajímavé příležitosti
Zajímavé výnosy
Zajímavé zisky
Zajímavý rozhovor
Zajímavý trend
Zajistit se na stáří
Zajištěné fondy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
XTB Ondřej Hartman
Potvrďte prosím... Zavřít