Pondělí 05. prosinec 2022 02:23
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Dukascopy forex
reklama
Swissquote Bank
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Akcie společnosti

img

DoorDash pod tlakem po snížení ratingu RBC

02.12.2022 Akcie společnosti DoorDash (DASH.US) v pátek klesly o 2,8 % poté, co společnost RBC Capital Markets snížila rating platformy pro rozvoz jídla z "outperform" na "sector perform" a snížila cílovou cenu na 60 USD ze 70 USD za akcii.
img

Pražská burza oslabila šestý den v řadě, ČEZ a KB ztratily přes dvě procenta

02.12.2022 Pražská burza v závěru týdne dál oslabila, index PX klesl pošesté v řadě. Dnes se snížil o 1,29 procenta na 1198,62 bodu, níže byl naposledy před měsícem. Z předních emisí dnes uzavřela s mírným ziskem jen Moneta Money Bank, naopak akcie energetické společnosti ČEZ a Komerční banky odepsaly přes dvě procenta a Erste Banka a pojišťovna VIG víc než procento. Vyplývá to z údajů na webu burzy.
img

Cineworld se snaží odrazit po možné akvizici společnosti Vue ⚡

02.12.2022 Akcie společnosti Cineworld (CINE.UK) dnes posilují o téměř 10 %. Kapitalizace donedávna druhého největšího řetězce kin na světě se kvůli hrozbě bankrotu snížila na pouhých 68 milionů britských liber. Společnost souhlasila s tím, že prozkoumá možný prodej podniku a umožní věřitelům přispět k podnikatelskému plánu. Na trhu se objevily spekulace o možném převzetí společnosti společností Vue Inetrnational a o dobrém prodeji pokračování filmu Knives Out 2 do kin:
img

Salesforce se propadá o 10 % kvůli smíšeným výhledům, rezignace generálního ředitele

01.12.2022 Akcie společnosti Salesforce (CRM.US) ve čtvrtek klesly o více než 10,0 %, protože zprávy o překvapivém odchodu spoluředitele Taylora a slabém finančním výhledu zastínily optimistické čtvrtletní údaje.
img

Americký akciový trh uzavřel růstem, Dow Jones si připsal 2,18 %

01.12.2022 Na konci burzy v New Yorku vzrostl Dow Jones o 2,18 % na 6měsíční maximum, S&P 500 vzrostl o 3,09 % a index NASDAQ Composite vzrostl o 4,41 %.
img

Apple klesá, protože TF snížila odhady dodávek iPhonů

29.11.2022 Akcie společnosti Apple Inc (AAPL.US) smazaly zisky z předobchodní fáze a obchodují se o 1,6 % níže poté, co analytici TF International Securities snížili očekávání dodávek iPhonů pro aktuální čtvrtletí, protože očekávají možné problémy v dodavatelském řetězci způsobené protesty zaměstnanců v továrně na iPhony v Čeng-čou.
img

Akcie amerických kasin po udělení licence v Macau rostou 📈

29.11.2022 Býci dnes pokračují v nákupu akcií amerických kasin. Díky obnovení licencí v hlavním městě hazardu v Číně, Macau, a zvýšení doporučení banky JP Morgan se dnes obzvláště intenzivně obchoduje s akciemi společností Melco Resorts (MLCO.US) a Wynn Resorts (WYNN.US). Rostou také akcie společností MGM Resorts (MGM.US) a Las Vegas Sands (LVS.US). Společnostem pomáhá lepší nálada investorů v Číně, kde se objevila šance na uvolnění restriktivní politiky Zero Covid:
img

Akcie First Solar jsou pod tlakem po snížení ratingu od J.P. Morgan

28.11.2022 Akcie společnosti First Solar (FSLR.US) v pondělí klesly o téměř 2,0 % poté, co banka J.P. Morgan snížila hodnocení výrobce solárních panelů z "overweight" na "neutral". Analytici J.P. Morgan očekávají, že nedávné prudké zisky, ke kterým došlo po oznámení zákona o snížení inflace, který poskytl dodatečné pobídky pro alternativní zdroje energie, v blízké budoucnosti zpomalí.
img

Komentář Bena Laidlera ke změnám v indexu FTSE 100

28.11.2022 Poskytovatel globálních indexů FTSE Russell ve středu oznámí konečné změny ve svých indexech FTSE 100 s large-cap a FTSE 250 s mid-cap. Mezi ty, kteří jsou navrženi na zařazení do indexu FTSE 100 - nejvýkonnějšího hlavního trhu v letošním roce - patří i glasgowská průmyslová společnost Weir Group, jejíž akcie od poslední revize v srpnu vzrostly o více než 20 %, což zvýšilo její tržní hodnotu na 4,7 miliardy liber. Společnost těží ze svého přeorientování na těžební průmysl a její nedávno vykázané tržby meziročně vzrostly o 22 %.
img

Akcie Uniperu se propadají o 7 % 📉 Zachrání společnost Německo?

28.11.2022 V době, kdy do Evropy poprvé dorazil obrovský náklad zkapalněného zemního plynu od australské energetické společnosti Woodside Enenrgy, pokračuje výprodej akcií společnosti Uniper (UN01.DE), které dnes ztratily téměř 7 %. Energetická společnost uvedla, že záchrana společnosti před bankrotem bude německou vládu stát dalších 25 miliard eur:
img

"Dvanáct dní Vánoc" - 12 firem pro Santa Claus Rally

28.11.2022 Santa Claus rally - fenomén na burze, který mnoha obchodníkům připravil úspěšné Vánoce a s trochou štěstí i příjemně strávené v nějakém exotickém koutě. Od poloviny října jsme byli svědky dynamického oživení nejen na varšavském, ale i na zahraničních obchodních parketech. Nabízí se tak otázka, zda letošní burzovní Ježíšek přinese jako dárek Rally s pokračováním růstů přes hradbu strachu? Nebude však cena sklouzávat ze strmého svahu kopce, který se buduje od poloviny října, a vytvoří tak příležitost pro bolestivé obchodníky, kteří v současné době nemají ve svém portfoliu žádné nebo jen málo akcií a čekají na slevu, která by zažehla novou růstovou vlnu? 
img

Obchodování pod tlakem: Akcie Nike rostou

25.11.2022 9. listopadu zástupci společnosti Adidas uvedli, že očekávají tržby související s mistrovstvím světa ve výši asi 400 milionů eur (415 milionů dolarů), tedy asi 2 % dodatečného ročního příjmu.
img

Mynaric - klíčový hráč součástí nového satelitního programu EU?

25.11.2022 Společnost Mynaric (M0Y.DE) působí v oblasti průmyslové laserové komunikace a vyrábí optické komunikační terminály pro vesmírný, letecký a mobilní průmysl. Společnost může mít dobrou pozici pro novou iniciativu vybudovat konstelaci satelitů v Evropské unii:
img

Evropské indexy dnes rostly, Kofola zveřejnila výsledky

24.11.2022 Evropské akciové indexy uzavřely dnešní seanci pozitivně. Zatímco německý blue chip index DAX (DE30) získal stejně jako index pražské burzy PX (CZKCASH) 0,78 %, španělský IBEX 35 (SPA35) si připsal 0,68 %.
img

Společnost Nordstrom se propadá navzdory optimistickým čtvrtletním výsledkům

23.11.2022 Akcie společnosti Nordstrom (JWN.US) se obchodují o 5,05 % níže navzdory skutečnosti, že řetězec luxusních obchodních domů překonal odhady horního i dolního řádku za poslední čtvrtletí. Maloobchodní řetězec však ve 3. čtvrtletí zaznamenal 3,4% propad čistých tržeb a snížil výhled zisku pro fiskální rok končící lednem 2023.
img

Tesla roste po vyšším doporučení Citi 📈

23.11.2022 Navzdory obavám z návratu čínské politiky Covid Zero, která by mohla zasáhnout továrny Tesly (TSLA.US), dnes akcie vlajkové společnosti Elona Muska posilují o téměř 6 % díky zvýšení ratingu akcií od Citi. Akcie společnosti za měsíc ztratily téměř 20 %, a to i přes oživení indexů:
img

Credit Suisse získal 4,2 mld USD a Manchester United FC uvažuje o prodeji

23.11.2022 Zatímco Fed zvyšuje úrokové sazby, což umožňuje americkému bankovnímu sektoru, aby se cítil lépe, akcionáři Credit Suisse schválili navýšení kapitálu ve výši 4 miliard švýcarských franků, cca 4,2 miliardy dolarů, na financování masivní strategické transformace společnosti.
img

Akcie společnosti Zoom klesají kvůli slabému odhadu tržeb

22.11.2022 Akcie společnosti Zoom (ZM.US) dokázaly smazat část ztrát z předobchodní fáze, nicméně se stále obchodují o 5,0 % níže poté, co videokonferenční platforma snížila svůj roční výhled tržeb a očekává nižší zisky z klesajícího online podnikání.
img

Cloud computing - budoucnost digitalizace?

22.11.2022 Rostoucí množství vytvářených digitálních dat, trendy vzdálené práce s využitím nových technologií a optimalizace podnikových nákladů vedou stále více společností k využívání služeb cloud computingu. Ačkoli pandemie byla katalyzátorem vzestupu cloudu, již dlouho před rokem 2020 byla cloudová řešení označována za "další velkou věc" v odvětví IT. Navzdory zpomalení technologického akciového trhu v roce 2022 příjmy z cloudových služeb stále překonávají marže jejich ostatních segmentů. Abychom mohli hlouběji proniknout do investiční přitažlivosti cloud computingu, je užitečné nejprve pochopit skutečný význam a perspektivy této technologie. 
img

Best Buy v premarketu stoupá díky lepším výsledkům

22.11.2022 Akcie společnosti Best Buy (BBY.US) vyskočily v premarketu o více než 7,0 % poté, co tento prodejce spotřební elektroniky a spotřebičů zveřejnil optimistické výsledky za třetí čtvrtletí a zvýšil svůj celoroční výhled. Společnost uvedla, že poptávka po velkých položkách spotřební elektroniky se udržela navzdory inflaci.
img

Akcie Tesly klesly v roce 2022 o 52 %

22.11.2022 Akcie společnosti Tesla Inc. včera klesly o více než 6,0 %, což donutilo analytiky revidovat své cenové cíle. Vzhledem k situaci, ve které se společnost nyní nachází, se analytici nyní domnívají, že akcie Tesly by musely vzrůst o neuvěřitelných 80 %, aby dosáhly své střední cílové ceny pro analytiky. Akcie společnosti, v jejímž čele stojí Elon Musk, již letos klesly o 52 % na 167,87 USD, což je výrazně pod odhady analytiků o 12měsíční průměrné ceně 302 USD. Letošní pokles snížil tržní kapitalizaci Tesly na pouhých 530 miliard dolarů, což je hodně daleko od hodnoty 1 bilionu dolarů, kterou měla v dubnu.
img

Akcie DraftKings se po údajném úniku dat propadly o téměř 10 %

21.11.2022 Akcie společnosti DraftKings (DKNG.US) se v pondělí propadly o více než 9,5 % poté, co byli někteří uživatelé této sázkové společnosti napadeni hackery a z jejich účtů byly odstraněny finanční prostředky.
img

Pražská burza nepatrně oslabila, ztrácela Komerční banka, rostl ČEZ

21.11.2022 Pražská burza zahájila nový týden nepatrným poklesem. Index PX dnes odepsal 0,09 procenta na 1242,72 bodu. V červených číslech skončily akcie Komerční banky, naopak emise energetické společnosti ČEZ či bankovní skupiny Erste rostly. Vyplývá to z informací na webu burzy. Koruna dnes zpevnila k euru a oslabila vůči dolaru.
img

Společnost Disney v premarketu po návratu Boba Igera prudce roste

21.11.2022 Akcie společnosti Disney (DIS.US) před otevřením burzy vyskočily o téměř 9 % poté, co bylo o víkendu oznámeno, že bývalý předseda představenstva a generální ředitel Bob Iger se vrací do funkce generálního ředitele a Bob Chapek okamžitě odstoupí. Změna ve vedení společnosti následuje po propadu ceny akcií společnosti Disney a neuspokojivých čtvrtletních výsledcích.  Iger působil jako generální ředitel společnosti od března 2005 do února 2020 a jako výkonný předseda od února 2020 do prosince 2021. Iger podepsal se společností Disney dvouletou smlouvu, podle níž měl stanovit strategická rozhodnutí pro firmu a pomoci najít jejího nástupce
img

Zisk a tržby společnosti Foot Locker za 3. čtvrtletí překonaly odhady

18.11.2022 Akcie společnosti Foot Locker (FL.US) v pátek prudce vzrostly poté, co prodejce oděvů a obuvi vykázal lepší než očekávané čtvrtletní údaje a zvýšil celoroční finanční výhled díky nečekanému nárůstu srovnatelných prodejů.
img

Akcie GAP v premarketu prudce rostou díky pozitivním čtvrtletním výsledkům

18.11.2022 Akcie společnosti Gap (GPS.US) vyskočily před zahajovacím zvoněním burzy o více než 8 % poté, co prodejce oblečení a doplňků zveřejnil dobré výsledky za třetí čtvrtletí.
img

Akcie společnosti Carvana klesají. Signál propadu prodeje ojetých vozů? 📉

16.11.2022 Akcie společnosti Carvana (CVNA.US), donedávna stále nejrychleji rostoucí platformy pro prodej ojetých automobilů v USA, jsou dnes pod tlakem a ztrácejí téměř 13 %. Od začátku roku akcie ztratily téměř 96 % kvůli značnému zadlužení, rostoucím úrokovým sazbám a zpomalujícím prodejům. Prodeje ojetých vozů v USA ve třetím čtvrtletí roku 2022 meziročně poklesly o zhruba 13 %, což se odrazilo i ve výsledcích společnosti. Obrovský pokles dnes oznámil také dodavatel "ojetých" autodílů Advance Auto Parts (AAP.US):
img

Carnival se propadá, protože společnost plánuje navýšit dluh

16.11.2022 Akcie společnosti Carnival (CCL.US) ve středu klesly o více než 13,0 % poté, co provozovatel výletních lodí plánuje opět zvýšit zadlužení. Společnost oznámila nabídku konvertibilního dluhu ve výši 1 miliardy USD se splatností v roce 2027 jako součást svého refinančního plánu.
img

Americké akcie uzavřely růstem, Dow Jones vzrostl o 0,17 %

16.11.2022 Walmart Inc byl dnes nejvýkonnějším mezi složkami indexu Dow Jones, když vzrostl o 9,05 bodu neboli 6,54 % a uzavřel na 147,44. Nike Inc vzrostl o 2,32 bodu neboli 2,22 % a uzavřel na 106,71. Salesforce Inc vzrostl o 3,41 bodu neboli 2,15 % a uzavřel na 162,07.
C:\fakepath\eurusd-16112022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 16.11.2022

16.11.2022 Americké akcie včera posílily díky příznivým údajům o inflaci výrobních cen v USA. Jejich vývoj zvýšil naději, že americká centrální banka (Fed) zmírní zvyšování úrokových sazeb. Zpráva o ruských raketách, které podle médií dopadly do Polska, vyvolala v druhé polovině seance výkyvy trhu.
img

Asijské trhy zakončily úterý smíšeně

15.11.2022 Hlavní asijské indexy se v úterý pohybovaly různými směry, některé zaznamenaly zisk až 3,6 %. Patří k nim Shanghai Composite a Shenzhen Composite, které si připsaly 1,27 %, resp. 1,43 %, a dále index Hang Seng, který získal 3,58 %. Nikkei 225 vzrostl jen o 0,13 %, zatímco S&P/ASX 200 o stejnou hodnotu klesl. KOSPI ztratil 0,08 %.
img

Alibaba, Tencent a další čínské akcie rostou

15.11.2022 CHNComp v úterý vzrostl o více než 4,0 % a uzavřel na nejvyšší úrovni za téměř dva měsíce, když oteplení vztahů mezi USA a Čínou po setkání Xi-Biden zastínilo neuspokojivé měsíční údaje o aktivitě druhé největší ekonomiky světa. Představitelé obou zemí během summitu G20 v Indonésii vyzvali ke snížení napětí mezi oběma zeměmi. Čínské akcie navíc rostly navzdory řadě neuspokojivých údajů o domácí ekonomice, které podtrhly údaje o průmyslové výrobě a maloobchodních tržbách, jež v říjnu nesplnily očekávání. Investoři navíc stále očekávají, že Peking zvýší stimulační opatření a zmírní omezení COVID, aby podpořil ekonomiku, která se potýká s problémy.
img

Akcie Immersion Corp po zveřejnění kvartálního reportu rostou 📈

14.11.2022 Malá technologická společnost Immersion (IMMR.US), která působí na trhu s haptickými technologiemi a má významnou duševní hodnotu v podobě udělených patentů, se dnes s trhem podělila o překvapivě dobré výsledky za třetí čtvrtletí letošního roku. Akcie vzrostly o téměř 15 %:
img

Akcie Roche se propadají, protože nový lék na Alzheimerovu chorobu přinesl neuspokojivé výsledky

14.11.2022 Akcie společnosti Roche Holding AG (ROG.CH) v pondělí klesly o více než 3 % poté, co švýcarský výrobce léků oznámil, že se nepodařilo jednoznačně prokázat, že jeho kandidát na lék proti Alzheimerově chorobě s názvem gantenerumab zpomaluje progresi demence. Ve srovnání s placebem lék nevykázal ve dvou studiích žádný statisticky významný účinek, uvedla společnost.
C:\fakepath\xtb-14112022-1.jpg

Akciové portfolio Tomáše Vranky: Věřím firmě Walt Disney kvůli síle její značky

14.11.2022 Poslední měsíc na akciových trzích přinesl určitou míru zklidnění navzdory počátečním výprodejům a akciové indexy začaly mírně růst, přesto nemusíme být z nejhoršího venku. Kromě toho má Velká Británie (opět) nového premiéra Rishi Sunak, který musí do této země přinést po letech stabilitu.
C:\fakepath\eurusd-13112022.png

Shrnutí páteční seance: Americké akcie pokračovaly v růstu díky vyhlídkám na pomalejší zvyšování úroků

13.11.2022 Americké akcie v pátek pokračovaly v růstu poté, co čtvrteční zpráva o překvapivě výrazném poklesu inflace ve Spojených státech podpořila naděje, že americká centrální banka (Fed) zpomalí tempo zvyšování úrokových sazeb. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si připsal 0,10 procenta a uzavřel na 33.747,86 bodu. Širší index S&P 500 vzrostl o 0,92 procenta na 3992,93 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil dokonce o 1,88 procenta na 11.323,33 bodu.
img

DE30: Německé akcie o krok blíže k červnovým maximům

11.11.2022 Páteční seance v Německu přináší pokračování zlepšené nálady investorů poté, co Wall Street zažila zběsilou rallye směrem vzhůru v souvislosti s nižšími hodnotami indexu spotřebitelských cen a jádrové inflace. Zisky zaznamenaly akcie společností Covestro, Volkswagen, Puma, Adidas a Zalando. Akcie společností Deliveryhero a Uniper, které v tomto zaznamenaly masivní oslabení, dnes zaznamenaly dvouciferné zisky.
C:\fakepath\eurusd-11112022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 11.11.2022

11.11.2022 Americké akcie včera zažily nejvýraznější růst od jara 2020. Zpráva o překvapivě výrazném poklesu inflace ve Spojených státech totiž podpořila naděje, že americká centrální banka (Fed) zpomalí tempo zvyšování úrokových sazeb.
img

První oběti voleb v USA

10.11.2022 Dva dny po amerických průběžných volbách si Američané stále nejsou stoprocentně jisti, kdo převezme Kongres. Předběžné výsledky naznačují, že v případě senátu si kontrolu udrží demokraté. V případě Sněmovny reprezentantů se historie opakuje. V minulosti, kdy v Kongresu vládla strana současného prezidenta, převzala v polovině voleb moc opozice. Vše nasvědčuje tomu, že tomu tak bude i letos a Sněmovnu reprezentantů ovládnou republikáni. To může politiky obou stran donutit k mnoha obtížným kompromisům, které mohou mít nepříznivý dopad na některé společnosti a průmyslová odvětví. Jedním z nich by mohlo být odvětví polovodičů.
img

Hlavní asijské indikátory vykazují pokles až o 1,7 %

10.11.2022 Hlavní asijské indikátory se propadly až o 1,7 %. Index Shanghai Composite a australský index S&P/ASX 200 spadly o 0,39 %, resp. 0,5 %. Korejský index KOSPI klesl o 0,91 %, stejně jako index Shenzhen Composite a japonský index Nikkei 225, které klesly každý o 0,98 %. Největší pokles vykázal hongkongský index Hang Seng, který ztratil 1,7 %.
img

Akcie Tesly rostou navzdory Muskovu prodeji akcií 📈

10.11.2022 Akcie společnosti Tesla po otevření trhu posilují o 3,3 % díky nižší než očekávané inflaci v USA. Z dokumentů SEC z 8. listopadu vyplývá, že Elon Musk se zbavil akcií v hodnotě téměř 3,95 miliardy dolarů. Akcie společnosti od začátku roku ztratily téměř 49 %:
img

Společnost Rivian Automotive po výsledcích za 3. čtvrtletí v premarketu výrazně roste

10.11.2022 Společnost Rivian Automotive (RIVN.US) včera po skončení seance na Wall Street oznámila výsledky za 3. čtvrtletí 2022. Americký výrobce elektromobilů sice vykázal nižší tržby, ale zároveň vykázal menší než očekávanou upravenou ztrátu na akcii. Tržby za 3. čtvrtletí dosáhly 536 milionů USD (oček. 551,6 mil. USD), zatímco upravená ztráta na akcii činila 1,57 USD (oček. - 1,82 USD). Čistá ztráta ve výši 1,72 miliardy USD byla širší než 1,23 miliardy USD vykázaná ve 3. čtvrtletí 2021. Zůstatek hotovosti ke konci čtvrtletí také poklesl a na konci 3. čtvrtletí 2022 činil 13,8 miliardy USD, což je méně než 15,5 miliardy USD na konci 2. čtvrtletí 2022. Společnost nicméně uvedla, že je přesvědčena, že její zásoba hotovosti vydrží až do roku 2025. Předběžné objednávky na nákladní vozy a SUV řady Rivian R1 vzrostly z 98 000 během zveřejnění výsledků za 2. čtvrtletí 2022 na začátku srpna na více než 114 000 nyní.
img

Akcie AMC se propadly o téměř 10 % navzdory dobrým čtvrtletním výsledkům

09.11.2022 Akcie společnosti AMC Entertainment (AMC.US) během dnešní seance prudce klesly, a to i přesto, že řetězec kin zveřejnil lepší než očekávané čtvrtletní výsledky.
img

Inflace v USA bude určovat budoucí směřování akciového trhu

09.11.2022 Zatímco americký akciový trh je připraven na novou vlnu poklesu způsobenou nepříliš sebevědomým vedením Republikánské strany, jak by si investoři přáli, řada obchodníků již dává přednost vybírání zisků před nejdůležitější zprávou o indexu spotřebitelských cen. Ta bude zveřejněna zítra, což bude další riziko pro Fed a jeho měnovou politiku. I když ceny začnou klesat, index spotřebitelských cen zůstane výrazně nad cílovou úrovní centrální banky, což pravděpodobně nijak výrazně neovlivní několik příštích rozhodnutí výboru pro úrokové sazby.
img

Propad akcií Robinhood 📉 Padlá krypto burza FTX má stále podíl ve společnosti?

09.11.2022 Akcie společnosti Robinhood (HOOD.US), která nabízí platformu pro obchodování s kryptoměnami popilar, včera ztratily 20 % a dnes před otevřením burzy se obchodují níže v souvislosti s akvizicí FTX společností Binance a přílivem neutěšených nálad na trhu s kryptoměnami. Zkrachovalá burza FTX ve společnosti pravděpodobně stále drží významný podíl:
img

Disney - další obří volný pád? Akcie se po výsledcích propadly o 8 % 📉

09.11.2022 Akcie společnosti Disney (DIS.US) před otevřením burzy na Wall Street ztrácejí kvůli nižším než očekávaným tržbám z klíčových obchodních segmentů, rostoucím nákladům a sníženým prognózám. Společnost varovala před zpomalením v oblasti streamování:
img

Akcie Meta Platforms v premarketu získávají díky potvrzení zpráv o propouštění

09.11.2022 Společnost Meta Platforms (META.US) se dnes v předobchodní fázi obchoduje o více než 3 % výše poté, co se potvrdily dřívější zprávy o masivním propouštění. Akcie společnosti nedávno posílily díky zprávě, že se chystá zrušit "tisíce pracovních míst". Tyto zprávy z médií byly dnes potvrzeny oznámením společnosti a to poslalo akcie v premarketu výše.
img

Wall Street rostla třetím dnem v řadě

09.11.2022 Americké trhy rostly třetím dnem v řadě, když pokračovaly v mazání hlubokých ztrát z minulého týdne. Index S&P 500 přidal 0,56 % při začínajících volbách do amerického Kongresu, když investoři doufají v nejasný výsledek, který uchrání americkou ekonomiku před výraznými změnami v aktuálně nastaveném kurzu. Své výsledky hospodaření představila softwarová společnost Take-Two Interactive nebo alternativní taxi služba Lyft. Akcie Tak-Two ztratily přibližně 13 %. Akcie společnosti Lyft se propadly o více než 20 %.
img

Nejvíce podhodnocené akcie ze světa kvantových počítačů

09.11.2022 Kvantová výpočetní technika, která se stále rozvíjí a má velkou šanci vyvolat revoluci v podnikání. Pokročilejší stroje umí řešit složité problémy mnohem rychleji než tradiční počítače, tím pádem jsou vhodné pro předpověď počasí, finanční modelování a výzkumné úkoly v oblasti materiálových věd. Podhodnocené akcie kvantových počítačů jsou tedy tím nejlepším řešením pro investory, kteří chtějí být o krok vpřed.
img

Které akcie ze světa pšenice nakoupit?

08.11.2022 Tyto akcie jsou skvělým způsobem investování do zemědělských komodit. Pšenice je třetí nejrozšířenější plodinou na světu a Ruska i Ukrajina jsou jejími velkými vývozci.
img

Nasdaq zaznamenal nejhorší týden od ledna

07.11.2022 Americké akciové trhy v závěru velice slabého minulého týdne přece jen dokázaly nalézt určitou podporu, a tak umazaly část z hlubokých týdenních ztrát. Index S&P 500 sice přidal 1,36 %, ale za celý týden odepsal 3,35 %. Podobně si v pátek vedl i technologicky laděný Nasdaq, který však za celý týden ztratil 5,65 %, a tak si připsal nejhorší týdenní ztrátu od ledna tohoto roku. Výsledky za minulý kvartál představily v pátek Starbucks, Block, PayPal nebo DraftKings. Zatímco akcie Block přidaly přes 11 % a akcie Starbucks posílily o 8,5 %, akciím PayPal se již tolik nedařilo, když odepsaly přes 1 %. Opravdovým propadákem se staly akcie společnosti DraftKings, které po zveřejnění slabého výhledu na rok 2023 oslabily takřka o 28 %.
img

DraftKings se propadá o 27% navzdory dobrým čtvrtletním výsledkům

04.11.2022 Akcie společnosti DraftKings (DKNG.US) se v pátek propadly o více než 27,0 %, přestože společnost zvýšila své finanční odhady pro rok 2022 a vykázala menší než očekávanou čtvrtletní ztrátu a tržby, které překonaly odhady analytiků. Na druhou stranu společnost varovala, že delší ekonomický pokles by mohl ovlivnit výdaje jejích zákazníků. Také analytik J.P. Morgan Joseph Greff v páteční výzkumné zprávě napsal, že výhled celoroční ztráty Ebitda (společnost očekává ztrátu mezi 575 a 475 miliony USD) je "zklamáním, protože tento výhled následuje po nedávných komentářích k výsledkům za třetí čtvrtletí od online sportovního sázení/digitálních konkurentů DraftKings, kteří hovořili o zrychlené cestě k ziskovosti, a naznačuje, že DraftKings zaostává za kolegy na cestě k pozitivní tvorbě Ebitda"
img

Meta Platforms prohlubuje ztráty📉 Bojí se investoři Metaverse?

03.11.2022 Akcie společnosti Meta Platforms (META.US) se dnes usadily pod 90 USD. Společnost táhnou dolů rostoucí výdaje na vývoj a výzkum technologií virtuální reality a negativní nálada investorů vůči riziku. Ve třetím čtvrtletí roku 2021 činil volný peněžní tok META 12,8 miliardy dolarů, nyní činí 317 milionů dolarů. To představuje masivní pokles za méně než rok a zároveň nejnižší úroveň za posledních deset let. Kromě toho se akcionářům zjevně nelíbí absence dividendové politiky a Zuckerbergova téměř úplná kontrola nad určováním směřování společnosti na základě akcionářské struktury. Ocenění společnosti se od začátku roku rozplynulo o téměř 70 % a její kapitalizace ztratila více než 660 miliard dolarů, což zhruba odpovídá celému fondu Berkshire Hathaway Warrena Buffetta.
img

Akcie Etsy stoupají o 15 % díky optimistickému výhledu

03.11.2022 Akcie společnosti Etsy (ETSY.US) ve čtvrtek vyskočily o více než 15,0 % poté, co online tržiště s řemeslnými výrobky zveřejnilo dobré čtvrtletní výsledky a uvedlo, že jeho podnikání zůstává silné i v nestabilním ekonomickém prostředí.
img

Akcie společnosti Moderna po zprávě o výsledcích za 3. čtvrtletí prudce klesají 📉

03.11.2022 Akcie výrobce vakcín Moderna (MRNA.US) dnes po otevření Wall Street ztrácejí téměř 10 % kvůli horším výsledkům za třetí čtvrtletí a sníženým prognózám pro společnost. Akciový trh navíc zatížila včerejší jestřábí konference šéfa Fedu Powella a odhodlání Federálního rezervního systému dostat inflaci na 2% cíl:
img

Akcie týdne - AMD (3.11.2022)

03.11.2022 Akcie společnosti AMD (AMD.US) v úterý vzrostly až o 6 % poté, co výrobce čipů uvedl, že jeho podnikání v oblasti serverových čipů v nadcházejících čtvrtletích poroste, i když výsledky a čtvrtletní předpovědi nesplnily očekávání Wall Street.
img

Akcie Tupperware se po zveřejnění finančních výsledků propadají o 40 %

02.11.2022 Tupperware (TUP.US) je dnes jednou z nejméně výkonných amerických akcií. Akcie společnosti se po zveřejnění neuspokojivé zprávy o výsledcích hospodaření za 3. čtvrtletí 2022 obchodují přibližně o 40 % níže. Tupperware oznámila zisk za 3. čtvrtletí 2022 na úrovni 0,14 dolaru na akcii, výrazně pod 0,42 dolaru očekávanými analytiky a téměř 90 % pod 1,19 dolaru hlášenými ve 3. čtvrtletí 2021. Tržby klesly o 20 % meziročně na 302,8 milionu USD a také nesplnily očekávání trhu (316 milionů USD). Vedoucí pracovníci uvedli, že společnost čelila vnitřním i vnějším výzvám, které ve 3. čtvrtletí 2022 dále narušovaly podnikání, přičemž růst tržeb se zpomaloval v severní Africe a Asii a Tichomoří, zatímco pokles tržeb pokračoval v Evropě. Tupperware také uvedl, že čelí větším FX protivětru, než se dříve očekávalo, protože americký dolar pokračuje v posilování vůči dalším hlavním měnám. Na druhou stranu společnost uvedla, že některé své produkty zpřístupní v obchodech Target (TGT.US), což signalizuje, že se možná začne poohlížet po partnerství s velkými maloobchodníky.
img

Debata o zákazu TikToku v USA se vrací. Mohlo by to pomoci podnikání platforem Snap a Meta

02.11.2022 Akcie společností MetaPlatforms a Snap zaznamenaly v letošním roce velký výprodej, a to nejen kvůli zpomalení reklamního sektoru a nejistotě investorů ohledně podnikání, rostoucích nákladů a výdajů obou společností. Sentimentu uškodila také skutečnost, že se platforma TikTok vyvinutá čínským konglomerátem ByteDance ukázala jako populárnější a její nedávné tempo růstu překonalo přední "konkurenční" mobilní aplikace obou společností, jako jsou Instagram a Snapchat. Čínskou platformu začaly preferovat desítky milionů uživatelů, což vedlo k přílivu inzerentů a kapitálu do TikToku. Bude čínský gigant i nadále rozšiřovat svůj náskok před americkými konkurenty?
C:\fakepath\eurusd-02112022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 02.11.2022

02.11.2022 Americké akcie včera oslabily. Statistika naznačující, že amerických trh práce zůstává na solidní úrovni, snížila naděje, že americká centrální banka (Fed) bude mít dostatek důvodů, aby začala zmírňovat měnovou politiku.
img

Americké akcie uzavřely poklesem, Dow Jones klesl o 0,39 %

01.11.2022 Mezi složkami indexu Dow Jones měly dnes největší zisky The Travelers Companies Inc, která získala 2,59 bodu (1,42 %) a uzavřela na 184,55. Kotace Goldman Sachs Group Inc vzrostly o 3,03 bodu (0,89 %) a skončily obchodování na 344,85. UnitedHealth Group Incorporated vzrostla o 4,11 bodu neboli 0,75 % a uzavřel na 555,35.
img

Burza zahájila nový týden stagnací

31.10.2022 Pražská burza dnes stagnovala. Index PX uzavřel na hodnotě 1184,13 bodu, což bylo o 0,01 bodu níž než v pátek. Z hlavních emisí se dnes nedařilo především Monetě. Naopak rostly akcie Erste a Komerční banky. Vyplývá to z údajů na webu burzy.
C:\fakepath\Musk-twitter2.jpg

Musk popřel, že bude propouštět z Twitteru před odměnou ve formě akcií

31.10.2022 Elon Musk popřel, že bude ve společnosti Twitter propouštět před 1. listopadem, kdy by měli zaměstnanci získat odměny ve formě akcií firmy. Upozornil na to dnes zpravodajský server BBC. Šéf společností Tesla a SpaceX minulý týden dokončil převzetí Twitteru za 44 miliardy USD (zhruba 1,1 bilionu Kč). Zprávu o propouštění před výplatou akciemi přinesl o víkendu list The New York Times (NYT). Deník The Washington Post (WP) dnes napsal, že první vlna propouštění se bude týkat čtvrtiny zaměstnanců.
C:\fakepath\eurusd-30102022.png

Shrnutí páteční seance: Americké akcie prudce posílily, přispěly k tomu výsledky Applu

30.10.2022 Americké akcie v pátek prudce posílily. K růstu přispěly příznivé výsledky technologické společnosti Apple a naděje, že americká centrální banka (Fed) v brzké době zpomalí tempo zvyšování úrokových sazeb. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si v pátek připsal 2,59 procenta a uzavřel na 32.861,80 bodu. Širší index S&P 500 vzrostl o 2,46 procenta na 3901,06 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil o 2,87 procenta na 11.102,45 bodu.
img

Akcie Meta Platforms klesají po zveřejnění výsledků hospodaření na minima roku 2016 📉

27.10.2022 Společnost Marka Zuckerberga, Meta Platforms (META.US), tedy bývalý Facebook, po včerejší seanci vykázala překvapivě slabé finanční výsledky za 3. čtvrtletí, které překvapily analytiky. Meta doplnila obrázek o reporty společností FAANG, které včera zaznamenaly výprodej poté, co Microsoft a Alphabet rovněž nenaplnily očekávání investorů. Akcie před otevřením ztratily téměř 20 % a ustoupily na úrovně, které nebyly k vidění od roku 2016:
img

DE30 před zasedáním ECB mírně klesá

27.10.2022 Evropské indexy se ve čtvrtek obchodují většinou níže, protože obchodníci se připravují na vysoce očekávané politické rozhodnutí Evropské centrální banky. Trhy obecně očekávají další zvýšení úrokových sazeb o 75 bazických bodů a další podrobnosti o cestě ke kvantitativnímu zpřísnění a rizikům recese, zejména po středečním menším zvýšení o 50 bazických bodů v Bank of Canada. Pokud jde o údaje, německý indikátor spotřebitelského klimatu GfK mírně vzrostl na -41,9 směrem do listopadu 2022 z revidovaných -42,8 v říjnu a v souladu s očekáváním trhu. Je to první zvýšení spotřebitelské morálky po čtyřech po sobě jdoucích měsících rekordně nízkého čtení, ale stále ukazuje na negativní náladu.
img

Výsledky Microsoftu a Alphabetu posílají Nasdaq níže

26.10.2022 Dvě americké technologické megaspolečnosti - Alphabet (GOOGL.US) a Microsoft (MSFT.US) - včera po uzavření trhu zveřejnily hospodářské výsledky za 3. čtvrtletí 2022. Zprávy byly vnímány jako zklamání a poslaly akcie obou společností v odpoledním obchodování o více než 6 % níže, což vyvíjelo tlak i na americké indexy, zejména Nasdaq-100 (US100). Podívejme se na obě zprávy blíže.
img

Americký akciový trh uzavřel růstem, Dow Jones si připsal 1,07 %

26.10.2022 Mezi komponenty indexu Dow Jones si dnes nejlépe vedla společnost Nike Inc., která získala 3,71 bodu (4,22 %) a uzavřela na 91,72. Kotace American Express Company vzrostly o 5,39 bodu (3,81 %) a uzavřely seanci na 147,02. Boeing Co vzrostl o 4,60 bodu neboli 3,24 % a uzavřel na 146,65.
img

Akcie Adidas se po ukončení partnerství s Kanyem Westem propadly 📉

25.10.2022 Výrobce sportovní obuvi a oblečení Adidas (ADS.DE) oznámil, že ukončil marketingovou smlouvu s rapperem Kanyem Westem. Důvodem odstoupení Adidas od partnerství je série „antisemitských a rasistických“ příspěvků od rappera, který byl zablokován na Twitteru. Akcie společnosti od svého vrcholu v roce 2021 již ztratily téměř 70 %:
img

Výsledky Coca Coly nad očekáváním Wall Street 📈

25.10.2022 Coca Cola (KO.US) dnes předložila finanční report, který opět pozitivně překvapila analytiky. Společnost zvýšila svůj roční odhad růstu. Akcie si před otevřením burzy připsaly 3 %:
C:\fakepath\trader-25102022-23-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.10.2022 1) Akcie společnosti Adidas dnes dopoledne klesly o více než 3 procenta poté, co agentura Bloomberg informovala, že výrobce sportovního oblečení a obuvi plánuje ukončit spolupráci s rapperem Ye, který dříve vystupoval pod svým občanským jménem Kanye West. Podle zprávy tvořila řada Yeezy až 8 procent tržeb Adidasu. Několik firem včetně společností Gap a Balenciaga přerušilo s Westem spolupráci kvůli řadě kontroverzních komentářů, včetně jeho nedávných antisemitských příspěvků na sociálních sítích.
img

CHNComp na 14letých minimech ⚡

24.10.2022 Pozdní ekonomické údaje z Číny ukázaly na prodloužení krize v oblasti nemovitostí (která v poslední době výrazně brzdí čínské indexy), zpomalení maloobchodní spotřeby v září a růst míry nezaměstnanosti. Hospodářské oživení ve 3. čtvrtletí sice nastalo, ale údaje měly daleko k euforickým úrovním.
C:\fakepath\eurusd-23102022.png

Shrnutí páteční seance: Americké akcie zpevnily po zprávě, že Fed bude jednat o menším zvýšení úroků

23.10.2022 Americké akcie v pátek zpevnily. Přispěla k tomu zpráva, že americká centrální banka (Fed) bude jednat o menším zvýšení úrokových sazeb v prosinci. To zvýšilo naději, že centrální banka je připravena zaujmout méně agresivní postoj.
img

Polovodičová krize: Past, nebo investiční příležitost?

21.10.2022 Stejně jako auta nemohou jezdit bez oleje v nádrži nebo bez nabité baterie, nemůže se trh s novými technologiemi rozvíjet bez křemíkových integrovaných obvodů. Tyto čipy vyžadují obrovské výdaje na vývoj a speciální výrobní podmínky. Svět čelil perspektivě konkurence o strategické dodávky polovodičů, která může určovat tempo technologického rozvoje a konkurenceschopnost podniků na trhu nových technologií.
img

Pražská burza stagnovala, akcie ČEZ zdražily o tři procenta

21.10.2022 Pražská burza dnes stagnovala. Index PX se oproti čtvrtku téměř nezměnil. Ke konci dnešního obchodování na burze činil 1164,33 bodu, ve čtvrtek byl jen o několik setin bodu vyšší. Akcie energetické firmy ČEZ zdražily o zhruba tři procenta. Naopak propad o více než tři procenta zaznamenaly cenné papíry lékárenského řetězce Pilulka. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

Výsledky Tesly nenaplňují očekávání Wall Street 📉

20.10.2022 Americký výrobce elektromobilů Tesla (TSLA.US) po včerejší seanci oznámil finanční výsledky, které zklamaly analytiky zpomalujícím růstem tržeb. Pokles akcií Tesly může ovlivnit celkový sentiment akciových indexů, kdy akcie před otevřením trhu ztrácely téměř 6 %.
img

Rozbřesk: Plyn prudce zlevňuje a Dědek z ČNB vidí riziko devalvačně-inflační spirály

20.10.2022 Velkoobchodní cena plynu, v současnosti jedna z nejostřeji sledovaných makro-finančních proměnných, se v průběhu včerejšího dne sesunula pod hranici 120 EUR/MWh. V porovnání s předválečným obdobím je evropský plyn stále velmi drahý (přibližně osminásobně), avšak oproti minulým týdnům, kdy se ceny držely nad 200 EUR/MWh, jde bezpochyby o pozitivní vývoj. Společně s plynem zlevňuje také elektřina, v rámci jejíž cenotvorby hraje plyn (resp. para-plynové elektrárny) zásadní roli jakožto marginální zdroj.
img

Na Wall Street se vrátila nervozita

20.10.2022 Středeční obchodování započalo ještě v kladných hodnotách, postupně se ale indexy propadly do záporných teritorií, kde také zakončily. Dařilo se akciím Netflix, společnost reportovala výsledky za 3Q včera po závěru trhu. Akcie si připsaly 13% nárůst. I přes překonání odhadů se naopak propadly akcie společnosti Abott Labs, o -6 % níže. Na 52týdenní minimech se ocitly akcie čínských společností obchodovaných v New Yorku. Například akcie Alibaba ztratily -6,6 %, Baidu -8,8 %, Nio -10,5 %. Wall Street závěr: Dow Jones -0,32 %; S&P 500 -0,66 %; Nasdaq Composite -0,85 %.
C:\fakepath\eurusd-20102022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 20.10.2022

20.10.2022 Americké akcie včera po dvou růstových seancích oslabily. Přispěl k tomu pokles akcií zdravotnické společnosti Abbott Laboratories a růst výnosů desetiletých dluhopisů americké vlády. Tyto faktory převážily nad posílením akcií streamovací společnosti Netflix.
img

Elliott Investment Management investuje do Fresenius

19.10.2022 Investorsko-aktivistický fond Elliott Investment Management bude investovat do německé společnosti Fresenius (FRE.DE). V tuto chvíli nebyly poskytnuty žádné další podrobnosti. Akcie společnosti aktuálně posilují téměř o 12 %.
img

Akcie společnosti Procter & Gamble v premarketu rostou navzdory nepříznivým vyhlídkám prodejů

19.10.2022 Akcie společnosti Procter & Gamble (PG.US) před otevřením vyskočily o 2,0 % poté, co společnost se spotřebním baleným zbožím vykázala lepší než očekávané výsledky za první čtvrtletí. Společnost uvedla, že vyšší ceny měly pozitivní dopad na tržby, ale snížila své výhledy na celoroční prodeje, protože silnější dolar zatížil její příjmy ze zemí mimo USA.
C:\fakepath\eurusd-19102022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 19.10.2022

19.10.2022 Americké akcie včera zpevnily. Přispěly k tomu čtvrtletní hospodářské výsledky banky Goldman Sachs a zbrojovky Lockheed Martin, které zmírnily obavy ze slabé výsledkové sezóny.
img

Akcie Target po upgrade výhledu Jefferies rostou

18.10.2022 Akcie společnosti Target (TGT.US) během dnešní seance vyskočily přes 5 % poté, co Jefferies upgradoval svou investiční pozici v řetězci velkých obchodních domů z „hold“ na „buy“, protože očekává, že společnost bude těžit ze zmírnění problémů s dodavatelským řetězcem a vylepšené umístění zásob. Akcie včera vzrostly po pozitivních komentářích generálního ředitele Briana Cornella na konferenci Yahoo Finance.
img

Momentus o krok blíž k hlavnímu, prosincovému testu mise 🚀

18.10.2022 Momentus Inc (MNTS.US) je společnost se sídlem v USA v oboru známém jako „nový vesmír“, který je v procesu vývoje nabídek přepravních služeb po oběžné dráze Země i mimo ni. Společnost sídlící v Silicon Valley (San Jose) oznámila úspěšné testování polí solárních panelů, jejichž umístění ve vesmíru na kosmické lodi Vigoride bude klíčovou součástí druhé demonstrační mise. Mise je naplánována se SpaceX na prosinec tohoto roku jako součást Transporteru 6.
C:\fakepath\eurusd-18102022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 18.10.2022

18.10.2022 Americké akcie zahájily týden výrazným růstem. Náladu na globálních akciových trzích včera zlepšilo zrušení plánovaných daňových škrtů v Británii. Zpráva o překvapivě mírném poklesu čtvrtletního zisku společnosti Bank of America navíc podpořila optimismus ohledně firemních výsledků ve Spojených státech.
img

Akcie Domino's Pizza získávají po zveřejnění zisků 10 % 🍕

13.10.2022 Cena akcií Domino's Pizza (DPZ.US) dnes vzrostla téměř o 10 % navzdory smíšeným finančním výsledkům. Zisk na akcii klesl, zatímco výnosy nad očekávání Wall Street mírně vzrostly:
img

Akcie týdne - PepsiCo (13.10.2022)

13.10.2022 PepsiCo (PEP.US) ve středu zvýšilo svůj výhled na letošní rok, protože rostoucí ceny zvýšily příjmy konglomerátu za třetí čtvrtletí. Akcie společnosti po zveřejnění průběžné zprávy získaly více než 4 %.
img

Snídaně pohledem investora: Pěstitelé na kávě nezbohatnou, za to investoři ano

13.10.2022 Pro někoho je snídaně běžnou součástí jídelníčku, ale pro jiného možnost potenciálního výnosu. Společnost K&L Rock připravila seriál, kde zanalyzuje investice do snídaně. Jako první jsme se podívali na investici do kávy.
img

Americké akcie uzavřely poklesem, Dow Jones klesl o 0,10 %

13.10.2022 Vedoucím hráčem mezi složkami indexu Dow Jones dnes byl JPMorgan Chase & Co, který získal 1,65 bodu (1,62 %) a uzavřel na 103,61. Kurzy Coca-Cola Co vzrostly o 0,66 bodu (1,21 %) a uzavřely obchodování na 55,14. Intel Corporation vzrostl o 0,29 bodu nebo 1,16 % a uzavřel na 25,33. Kotace Coca-Cola Co vzrostly o 0,66 bodu (1,21 %) a uzavřely obchodování na 55,14. Intel Corporation vzrostl o 0,29 bodu nebo 1,16 % a uzavřel na 25,33.
img

Evropa na negativní vlně, ČEZ prodlužuje ztráty

12.10.2022 Akcie se dnes propadaly napříč celým Starým kontinentem. Největší ztráty si připsal španělský IBEX 35 (SPA35) a italský FTSE MIB (ITA40). Oba tyto indexy odepsaly téměř 1,3 %. Nejziskovější index pak byl index pražské burzy PX (CZKCASH), jež získal 0,65 % a seanci uzavřel na 1 141,30 bodech.
img

Akcie Cameco padají v reakci na zprávy o fúzích a akvizicích

12.10.2022 Akcie společnosti Cameco (CCJ.US) klesly o 15 % poté, co kanadský výrobce uranu spojil své síly s provozovatelem elektrárny Brookfield Renewable Partners s cílem získat výrobce jaderných energetických zařízení Westinghouse Electric v hodnotě 7,88 miliardy dolarů, včetně dluhu. Dohoda, která by měla být uzavřena ve druhé polovině roku 2023, přichází v době rostoucího zájmu o jadernou energii v důsledku energetické krize v Evropě a vysokých cen ropy a plynu.
img

Výsledky Pepsico otevírají výsledkovou sezónu na Wall Street 📈

12.10.2022 Výsledky společnosti Pepsico (PEP.US) překonaly očekávání analytiků již třetí čtvrtletí v řadě. Spolu s úspěšnými výsledky společnost zvýšila roční prognózu. Akcie před otevřením posílily o 2 %.
img

Amgen po upgradu od Morgan Stanley prudce stoupá

11.10.2022 Akcie společnosti Amgen (AMGN.US) vzrostly o více než 6 % poté, co Morgan Stanley upgradoval výhled akcií biofarmaceutické společnosti z "equal weight" na "overweight", přičemž uvedl, že Amgen je „z velké části bez rizika“ a poskytuje investorům obranu.
img

V rámci primární nabídky akcií na trhu START pražské burzy byla zveřejněna kniha objednávek liberecké společnosti HARDWARIO

11.10.2022 Česká firma HARDWARIO, která se zaměřuje na obor budoucnosti – internet věcí (IoT), dnes zveřejnila knihu objednávek na trhu START k veřejné nabídce akcií (IPO). V polovině úpisu již společnost prodala celkem 1.580.000 nabízených akcií. Akcie společnosti je možné zakoupit v rámci veřejné nabídky prostřednictvím členů burzy do 18. října 2022. Následně se s akciemi HARDWARIO bude obchodovat na trhu START Burzy cenných papírů Praha.
img

Ferrexpo po zastavení provozu klesají o 9 %

11.10.2022 Akcie společnosti Ferrexpo (FXPO.UK), ukrajinského těžaře železné rudy kotovaného na londýnské burze cenných papírů, dnes po rozhodnutí o zastavení provozu klesají o více než 9 %. Společnost uvedla, že byla nucena dočasně zastavit těžbu kvůli omezenému napájení po pondělních ruských raketových úderech, které mimo jiné poškodily energetickou infrastrukturu. Ferrexpo však uvedlo, že má k dispozici dostatečné množství produktů, aby splnilo očekávané objemy prodeje.
img

Americký pre-market 10. října: Americký akciový trh je kousek od aktualizace ročního minima

10.10.2022 Tlak na americké akciové indexy přetrvává. Futures na S&P500 se obchodují v červených číslech po velkém výprodeji pozorovaném minulý pátek kvůli rostoucím obavám z dalšího zpřísňování politiky centrální banky, které jistě ovlivní globální ekonomiku a zisky společností. Futures kontrakty na index Nasdaq 100 klesly o 0,3 % pod tlakem polovodičového sektoru poté, co Washington dále přijal opatření k omezení přístupu Číny k americkým technologiím. Průmyslový Dow Jones klesl o 0,1 %.
C:\fakepath\akcie-10102022-1.jpg

Seriál o klasifikaci akcií – díl 1: K čemu je to dobré?

10.10.2022 Kdo obchoduje s akciemi nebo se zajímá o akciový trh, zcela jistě se již setkal s pojmy sektory či odvětví. Společnosti, jejichž akcie se obchodují na burze, jsou zařazené do konkrétní skupiny sektoru a odvětví, hlavním cílem toho je, aby bylo možné jednotlivé společnosti ve stejné skupině analyzovat a porovnávat, jak si vedou. Když jsem začala toto téma více zpracovávat (kvůli sektorovým ETF), zjistila jsem, že to není tak jednoduché, jak se na první pohled zdálo, protože paralelně existují dva klasifikační systémy.
img

Index PX zahájil nový týden poklesem, ztrácela většina hlavních emisí

10.10.2022 Pražská burza v úvodu nového týdne ztrácela. Index PX oslabil o 1,36 procenta na 1152,9 bodu. Z hlavních titulů ztrácel mimo jiné ČEZ, Moneta či Erste Bank. Vyplývá to z údajů na webu burzy. Koruna dnes oslabila vůči dolaru a mírně ztrácela též vůči jednotné evropské měně.
img

Americko-čínská technologická válka se přiostřuje

10.10.2022 Bidenova administrativa uvaluje omezení na vývoz technologií do Číny, což by mohlo podkopat schopnost Číny rozvíjet rozsáhlé oblasti své ekonomiky, od polovodičů a superpočítačů po sledovací systémy a zbraně.
img

Týden na akciových trzích: Slabší konec nedokázal eliminovat silný začátek týdne

07.10.2022 Začátek týdne byl pozitivní a zásadně se tak ovlivnil výsledek za celý týden. V druhé polovině došlo ke korekci. Na samotném konci týdne byla zveřejněna data z amerického trhu práce, která dopadla lépe, a jestřábi zase začali vystrkovat drápky s výhledem na vyšší sazby.
img

AMD očekává pokles příjmů 📉 Polovodičové společnosti ztrácejí 🔌

07.10.2022 Americký výrobce čipů Advanced Micro Devices (AMD.US) varoval investory před poklesem tržeb ve 3. čtvrtletí 2022 kvůli slabší poptávce na trhu s PC a zhoršujícím se problémům s dodavatelským řetězcem. Společnost snížila prognózy, akcie již před otevřením klesly téměř o 6 %:
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | MQL4 | Programování | Divergence | Česká burza | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Analytik | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | USD/SEK | EUR/CZK | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Swiss Life | Důvěra investorů | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Svíčkové grafy | Obchodování na burze | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | AOS | ATM | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Auditor | ADX | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Behaviorální | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Bonita | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Béžová kniha | Běžný výnos | CAPEX | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Certifikáty | Channel | Close | Konsolidace | DAX | Daytrader | Demo účet | Derivát | Devalvace | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Downtrend | EBIT | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fair Value | Fed | Fibonacci retracement | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Fixing | Floating | Large Cap | Hedge fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forex trader | Forward | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gap | Grafy | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | LIBOR | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MAE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NFA | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Oscilátor | Osobní příjem | P/E | PEG | Pasiva | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | Quote | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Realizovat zisk | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Rizikové měny | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | SICAV | STP | Saldo běžného účtu | Scalping | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Skalper | Slippage | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Statut | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Take Profit | Termínový kontrakt | Tick | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | YTD | ZEW index | Zastavení ztrát | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Obchodování online | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Market Watch | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Hospodářská krize | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Hedge fond | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Santa Claus Rally | Burzovní obchodník | RBNZ | Oanda | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Expirace opce | Partners | Deloitte | ForexLive | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie NWR | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Over-The-Counter | Investiční banka | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Algoritmické obchodování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Swissquote | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Insider trading | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Zásoby ropy | MultiCharts | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | EURCZK | USDCZK | Global macro | Aktivum | Cenová nabídka | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Kupní opce | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Vystavení riziku | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Kasino | Kasina | Hazardní hry | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie CETV | Akcie Citigroup | Akcie Coca Cola | Akcie Česká spořitelna | Akcie České spořitelny | Akcie ČEZ aktuálně | Akcie ČEZ aktuální dividendy | Akcie ČEZ aktuálně dividendy | Akcie ČEZ aktuálně dividendy 2015 | Akcie ČEZ graf | Akcie ČEZ investiční doporučení | Akcie ČEZ kurz | Akcie ČEZ názory diskuze | Akcie ČEZ názory diskuze Patria | Akcie ČEZ online | Akcie ČEZu | Akcie ČEZu na burze | Akcie Čína | Akcie ČSOB | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Erstebank | Akcie Facebook | Akcie Ferrari | Akcie Fortuna | Akcie Fortuny | Akcie Gazprom | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie KB | Akcie Komerční banky | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie Nokia | Akcie O2 | Akcie obchodování | Akcie online | Akcie online Čína | Akcie PayPal | Akcie Philip Morris | Akcie Porsche | Akcie Pražská burza | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Sberbank | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Škoda auto | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Akcie TMR | Akcie Unipetrol | Akcie Unipetrolu | Akcie ve světě | Akcie VIG | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Akcie.cz | Akcie.cz on line burza | Akcie-2000.cz | Akciové burzy | Akciové fondy aktuální kurzy | Akciový mix ČSOB | Akciový mix FF | Akciový prémiový dluhopis | Akciový prémiový dluhopis IV | Akciový prémiový dluhopis XII | Aktuální cena akcie Unipetrolu | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální cena zlata | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurz australského dolaru | Aktuální kurz euro | Aktuální kurz libry | Aktuální kurz rublu | Aktuální kurz rublu ke koruně | Aktuální kurzovní lístek | Aktuální kurzovní lístek KB | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Banka | Fio banka | Barel ropy | Běžný účet | BH Securities | Bitcoin peněženka | Bollingerova pásma | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Burzovní indexy | Burzovní lístek | Burzovní zpravodajství | Burzovní zprávy | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena akcií ČEZ | Cena akcií Unipetrol | Cena barelu ropy | Cena komodit | Cena libry | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy na světových trzích | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Co je bitcoin | Co je dluhopis | Co je opce | Co je volatilita | Conference Board | Cyrrus | CZK | Časový pásma | Černá labuť | Česká burza cenných papírů | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | ČEZ burza | ČEZ dividenda | ČEZ dividendy | ČEZ online | Daňové přiznání | DAX 30 | Dax index | Day trading | Devalvace měny | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | DJIA | Dlouhodobé investice | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dnešní kurz | Dnešní události | Do čeho investovat | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | Emisní povolenky | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Eura | EURCHF | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexové obchodování | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GfK | Graf | Graf EURUSD | Graf zlata | Guvernér ČNB | Hang Seng | HangSeng | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do komodit | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kovy | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Investiční výdaje | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investování na burze | Investování peněz | Investovat do zlata | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak investovat na burze | Jak investovat peníze | Jak koupit akcie | Jak nakoupit akcie | Jak nakupovat akcie | Jak nejlépe investovat | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak těžit Bitcoin | Jak vydělat | Jak vydělávat peníze | Jiří Tyleček | Jedna libra | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Kde koupit akcie | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní trh | Konfluence | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Krátkodobé investice | Kurzovní lístek | Kurz akcie | Kurz akcií | Kurz amerického dolaru | Kurz australského dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz euro | Kurz libry | Kurz ropy | Kurz rublu | Kurz rublu ke koruně | Kurz stříbra | Kurz zlata | Kurzovní lístek KB | Kurzy | Libra | Lira | London metal exchange | Londýnská burza | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna euro | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Mezinárodní investiční společnost | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | MQL5 | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Naučte se investovat | Naučte se obchodovat | Nejlepší investice | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Ninja Trader | Neuronové sítě | Nové trhy | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Obchody na burze | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online burza | Online obchodování | Opce na akcie | Opční strategie | OTC market | OTC trh | OTC trhy | Pád akcií | Pád Lehman Brothers | Pád rublu | Paládium | Pasivní příjem | Pasivní příjmy | Patria Finance | Tatry Mountain Resorts | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Plus500 | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dolaru | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Ratingové hodnocení | Recenze | Reuters | Risk On | Roboti | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Sierra Chart | Signály | Slovník pojmů | Směnárny | Směnný kurz eura | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spekulace na růst | Státní dluh | Státní dluhopisy | Shares | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Stříbro jako investice | Surová ropa | Švédská koruna | Světové burzy | Světové měny | Světové události | SWIFT | Španělská ekonomika | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Telefonica akcie | Telefonica O2 akcie | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | TopForex | Transakční náklady | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj mezd | Vývoj nezaměstnanosti | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | XM | XTB Brokers | Zavedení eura | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zlato na burze | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Finanční nástroj | ROIC | EUR/PLN | CNBC | Backtestování | Rozkolísanost trhu | ZEW | EIA | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | ADR (Americké depozitní certifikáty) | Akciové riziko (Risk On Shares) | Andrej Babiš | Bill Gates | Bookbuilding | Buy | Capital Expenditures | CEE | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | DCF | Depozitář | Diskont | Doba splatnosti | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika Německo | Elon Musk | Emisní ážio | Equal weight | EV | Ex-dividend | Free float | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index akciového trhu | Index produkčních cen | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Junk bonds | KOBOS (Kontinuální Burzovní Obchodní Systém) | Lednový efekt | Mark Zuckerberg | Market Perform | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | OIBDA | Operativní marže | Operativní zisk | Overweight | P.A. | P/BV | P/S | Petr Kellner | Pink Sheets | Prioritní akcie | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | Průměrování | PX index | Range | Redukce | REIT | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | Small caps | SPAD | Šíře trhu | Tier 1 | Tim Cook | Tovární objednávky | Underweight | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | WGC | Trading Room | Akcie na majitele | Akciová společnost | Člen burzy | GDR | Hlavní trh | Investiční instrument | Kmenové akcie | Minimální množství | P/E Ratio | Převis | Primární emise | Standardní množství | Zaknihované akcie | Cena / účetní hodnota | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | KOBOS | Outperform | Over-the-counter (OTC) | Směrodatná odchylka | Tržby | Underperform | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Clearing | Investiční dotazník | Úvěr | INSEE | QE | Světové ekonomiky | Western Union | WebTrader | Miliardář | Boháč | Bohatý | eBook | Bailout | Tržní sentiment | Casino | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Pokles kapitálu | Federální rezervní systém | Majors | Trader Workstation | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný trader | Úspěšný investor | Trading knihy | E-mini | Futures trhy | Know-how | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Akcie.cz online burza | Burza dnes | Burze | Penny stocks | Cena eura | Podvědomí | Commodities | Currencies | Currency | Černý pátek na newyorské burze | Day trader | Dividendové akcie | Investment | Německá burza | Penny stock | Traders | Průvodce obchodováním komodit | Zlatý standard | National Securities | Aramco | Rhodium | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | TD Securities | Daiwa Securities | Western Union Business Solutions | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | BPI | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Bernstein | The New York Times | Jackson Hole | KPMG | CNOOC | RBC Capital Markets | Scotiabank | CNN | Julius Bär | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Evercore ISI | Mizuho Bank | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | Česká bankovní asociace | Home Credit | Caterpillar | Sentix | SaxoTrader | Baker Hughes | Institut Ifo | Berenberg | MICEX | Nordea | BMO Capital Markets | Prudential Financial | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | Mitsubishi | NATO | Nová Čína | BCS | Cantor Fitzgerald | TD Ameritrade | S&P Dow Jones Indices | BNY Mellon | Next Finance | International Business Machines (IBM) | Elliott Management | Standard Chartered | RBC Capital | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Barclays Capital | Destatis | Washington Post | Agentura DPA | Sója | WACC | Reálný obchodní účet | Reporty | CI Komodity | Petr Koblic | Ekonomická expanze | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | Halifax | Thomson Reuters | Akcie Starbucks | Důležité fundamenty | Fundamentální výhled | Technický výhled | Bezpečné měny | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | Trading Economics | MarketWatch | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | BMW | Televize ARD | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Burzovní obchodní systém | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Globální trhy | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Globální měny | Renminbi | Velcí investoři | Hargreaves Lansdown | Finanční centrum | Evropské banky | Offshore jüan | Rheinische Post | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Vizionář | Prezident Fedu | BB&T Wealth Management | PriceWaterhouseCoopers | Earnings | Výprodej na Wall Street | Oscilátor RSI | Linie podpory | Podnikatelé | Bloomberg TV | Malý prostor | Pro tradery | Zkušení investoři | SEB | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Limitní příkazy | Index německých akcií DAX | KBC | Index londýnské burzy FTSE 100 | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Obchodník na forexu | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | DAX (Deutscher Aktienindex) | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Il Sole 24 | Ekonomické fórum | Odvětví ropy | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Global Advisors | Bezpečné přístavy | Sázet | Cena kontraktu | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Index amerického dolaru | David Cameron | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Swapy | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Golden Gate CZ | Miliardáři | Obchodní styl | Investiční firma | Forbes | Prezident ECB | Nejistoty na trzích | Fundamentální faktory | Bezpečné investice | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Akcie těžařských společností | České firmy | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Forwardy | Index japonských akcií Nikkei | Akcie v Asii | Japonská burza | Japonský index Nikkei | IHS | Otřesy na finančních trzích | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Turbulence na finančních trzích | Obchodování měnových párů | Německé státní dluhopisy | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Broker Trust | Pavel Kohout | Soros Fund Management | Greenlight Capital | Program nákupu dluhopisů | Portfolio fondu | Realitní trh | Velké banky | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Algoritmus | Forexoví obchodníci | Obchodníci na burze | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Globální ekonomický růst | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Bezpečnější investice | Akcie Credit Suisse | Akcie Barclays | Index evropských bank | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Britský ministr financí | Akcie v Japonsku | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | AAA | Obchodování v Asii | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Reálné obchody | Světové centrální banky | Kolísání měn | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Walmart (WMT) | Akcie Virgin | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Měnová opatření | Burzovní parket | Bělorusko | Světové akciové trhy | Index burzy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Kryptoměny | Cenový boom | Analytik Fio banky | Likérka Stock | Závěrečná aukce | Poměr zlata a stříbra | Situace na burze | Nejprudší jednodenní pokles | Britský akciový index FTSE 100 | Ropné společnosti | Ropná společnost | Index AEX | Index Nikkei | Specifika kontraktu | FactSet | TradingView | Země OPEC | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Cena mědi | Marže společností | Benchmarky | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Dividendová akcie | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Pokles výnosů | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | SaxoSelect | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Saúdská Arábie | Aktiva a pasiva | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Indikátor Stochastic | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Ředitel pražské burzy | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Finanční poradce | Finanční poradci | Úvěrové krize | FTSE 100 | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | E*Trade | MetaQuotes | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Neutrální výhled | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Hlavní úroková sazba | Úrokové sazby centrálních bank | Úroková sazba ECB | Obchodování na newyorské burze | Globální krize | NYSE Euronext | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Držení akcií | Historická data | Hlavní index německých akcií DAX | Index pařížské burzy CAC 40 | Poptávka investorů | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | BDO | Americké akciové trhy | Propad akcií | Organizace ADP | Exxon | Chevron | Dnešní aukce | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Soukromí zaměstnavatelé | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Automatické obchodování | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Ekonomická situace | Globální obchod | Hospodářská situace | Ministr obchodu | General Electric | Bankovní domy | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Pražský parket | Akcie Moneta Money Bank | Akcie rakouské bankovní skupiny Erste | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa May | Theresa Mayová | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Měnová politika ČNB | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | S&P Global Ratings | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikovější investice | Rizikové investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Libra k americkému dolaru | Akciové trhy v USA | Quantum | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Softbank | Akcie Bank of America | ARM Holdings | Institucionální investor | Institucionální investoři | Zájem obchodníků | Akcie bankovní skupiny Erste | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Návratnost investice | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | Makléř Fio banky | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Ziskové obchodování | Obchodování forexu | Bankovní společnost | Aktuální cena | Německý Ifo index | Internetové firmy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Statistiky ECB | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference ECB | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled ekonomiky | Akcie výrobce letadel Boeing | Akcie společnosti Coca-Cola | Obchodování v New Yorku | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Index ekonomické nálady | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Mercedes | Audi | Bitfinex | Deutsche Bank Securities | Politico | Globtrex | JPMorgan Chase & Co. | Boston Private Wealth | ABN AMRO Bank | IHS Markit | Devizy | Morningstar | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | Flash Crash | ex | Akcie firem | Obchody s akciemi | Purple Trading | Mizuho | MUFG | State Street Global Advisors | Spekulativní investoři | Obchodování s akciovými indexy | Makléřské firmy | Akcie Kofoly | Bankovní emise | Bitstamp | Chase Investment Counsel | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Akcie českých bank | Bankovní index | Swiss Life Select | Krize eura | Vstup na burzu | BBVA | Zahraniční forex | Bitcoinový ETF | Investopedia | Charles Bridge Global Macro Fund | Intradenní obchody | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | Nasdaq Composite Index | CoinDesk | Cena palladia | Index technologického sektoru | Pohyby na finančních trzích | Makroekonomické zprávy | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Bond Connect | Vydělávat peníze | Goldenburg Group | Kurzotvorná informace | Vývoj směnných kurzů | Sladká ropa | BHS | Globtrex.com | Začátek výsledkové sezóny | Aleš Michl | Quant | Stox | Breakout Trader | Jesse Livermore | Benjamin Graham | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Obchodování ETF | Návratnost investic | Anadarko Petroleum | Akciové společnosti | Peter Lynch | Obchodování breakoutů | Burzovní index PX | Coinbase | Bitcoin (BTC) | André Kostolany | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Investiční specialista | Investiční firmy | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Obchodování na pražské burze | Spekulativní investice | Nejpopulárnější kryptoměny | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Kvantitativní utahování | Palladium | Podnikové dluhopisy | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | Jan Dvořák | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | Průmyslový index Dow Jones | Multicharts | Digitální zlato | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Nejvýkonnější akcie | Akcie z portfolia | MiFID II | Bitcoin futures | LYNX Trading | BTCUSD | xPartners | Investiční nástroj | Rebalancování indexů | Kraken | Crown | ETH | ETC | XRP | GDAX | Investice do bitcoinu | Capitalinked | Radim Dohnal | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Invesco | Dealogic | Český akciový index PX | Mineři | Index S&P/ASX 200 | CEESEG | Fincentrum | Index Topix | XBT | Panevropský index STOXX 600 | Inteligentní investor | Kodak | Binance | Ethereum blockchain | Věštec z Omahy | Kosdaq | Růst bitcoinu | NEST | Oxfam | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Estee Lauder | Krádež kryptoměn | Služby spojené s kryptoměnami | Crypto | RoboMarkets | Pokles bitcoinu | Krypto burzy | Krypto burza | MSCI World Index | Krypto aktiva | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Lithium | Investice do lithia | Investovat do palladia | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Rakuten | BTC/EUR | Chuť investovat | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | Asijské trhy | Index MOEX | Vzácné kovy | Conseq Investment Management | Kobalt | Investice do kobaltu | Hospodářské výsledky firem | Drobní investoři | Zájem o digitální měny | Výnosy u dluhopisů | Wedbush Securities | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Obchodování Futures | Airbnb | Zařízení pro těžbu bitcoinů | Burzovní trh | Burzovní trh START | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Globální akcie | Trhy dnes | R Trader | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Trumpova cla | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Hodnota majetku | Analytik TopForex | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | PANW | Spartan Capital Securities | Akcie Amazonu | Forexové páry | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Události ve světě | Capitalinked.com | Zobchodovaný objem | Objem na pražské burze | Obchodní bariéry | Obchodní napětí | Vysoké standardy | Výsledky obchodování | Podniky | Odpovědné investování | Evropské akciové trhy | Primární emise akcií | CONSOB | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Obchodovat forex | Globální hospodářský růst | FINRA | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Rakouské emise | Nejnovější statistika | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Akcie Facebooku | Edison | FAANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Vývoj koruny | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Portu | Radek Janáč | Objem obchodování | Šanghajský akciový index | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Forint | Americký S&P 500 | Turecké liry | Pokles ceny | Nákup zlata | Výplata dividend | Výplaty dividend | Burza v Praze | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Americké akciové burzy | Cena akcií Amazonu | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | FTSE 250 | Tržní hodnota Amazonu | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Odvětví polovodičů | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | IPO kalendář | Trh Start | Americký dolarový index | Czech Fund | Obchodní rozhovory | Pražský index PX | HKD | Korunový trh | Profesionální obchodník | Sanford C. Bernstein | Baird | Akcie GE | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Pražský PX | Patrik Mackových | Trendové čáry | Akcie v Evropě | I-Trader | Propady na akciových trzích | Použití finanční páky | Die Zeit | Kompozitní index | FKI | Úrokový výnos | Julius Baer | Trhy v USA | Trh s ropou | Výsledky firem | Rostoucí akciové trhy | Tržby Amazonu | Finanční skupina | Mileniálové | Americké volby | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Equity Trader | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Vývoj české koruny | Cena plynu | Brexitová dohoda | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Roční výnos | Marihuanové akcie | Vývoj kurzu bitcoinu | CFD broker | Goldenburg Group Ltd | Předpovědi Saxo Bank | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Next Generation | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | MetaQuotes Software Corporation | Akciové trhy v Asii | Nejznámější kryptoměna | LYNX WhatsApp | The Big Short | Nervozita na trzích | Primární nabídka | Stanovení ceny | Obchodování se CFD | Regulační orgán | MSCI All Country World | Aktivita na trhu | Starteepo | Jiné měny | Zvyšování úroků | Akcie na rozvíjejících se trzích | Výkonnost akcií | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Tlak na akcie | Anticyklické akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Financování vlády | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Evropská komise | Steven Mnuchin | Americké podniky | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Index spotřebitelské důvěry | Top 5 investic | Obchodované fondy | Fondy ETF | Akciový index PX | Německé akcie | Měny považované za bezpečné | Prezident Evropské centrální banky | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Česká firma | Bankomaty | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Český miliardář | Zpomalování světové ekonomiky | Španělský IBEX | Index hongkongské burzy | Růst výnosů u dluhopisů | Zadluženost | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Cenné papíry Erste | Odhady analytiků | Čínské firmy | Nadhodnocené akcie | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Cenné papíry VIG | Sazby Fedu | Fidelity Investment | Transakční poplatky | Majetek | Akcie technologických podniků | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Růst dolaru | Výsledková sezóna v USA | Nemovitostní trh | Budoucnost Bitcoinu | Klasické peníze | Bitcoin ETF | Obchodovat s akciemi | Inverness Counsel | Oživení trhu | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Obchodování na burzách | Zahájení výsledkové sezóny | Makléřská společnost | FCC | Vysoké zisky | Analytici z Wall Street | Makroekonomické statistiky | Obchodní jednání | Analýza cenových grafů | Kvantitativní technická analýza | Fibonacciho pásma | RSI indikátor | Kdy nakoupit akcie | Obchodní přístup | Velké riziko | Super obchod | Elite CurrenSea | Skalpování | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Volatilní období | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Investice do palladia | Palladiové akcie | Primární nabídka akcií | Obchodovat komodity | Německé banky | Investment Counsel | Hodnotové investování | Výsledky ČEZ | Burzovní debut | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Volatilní obchodování | Analýza xPartners | Nejvýznamnější burza | Renko graf | Martin Sklenář | Přední ekonomové | Primární nabídky akcií | Evropský regulátor | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Český akciový index | Ekonomický poradce | Vysoké zhodnocení | Klesající cena kávy | Klesající cena | Investice do kaváren | Růst hodnoty firem | Pokles burzy | Norský fond | Investice do konopí | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Atraktivní investice | USTR | Inflace v ČR | IPO Slack | IPO Airbnb | IPO Palantir | IPO Instacart | CFD short selling | Cena zemního plynu | Obchodování přes LYNX | Obchodujte ropu | Defenzivní dividendové akcie | Rizikové akcie | Finanční produkty | Akcie Pinterest | PINS | Akcie Lyft | Uber Technologies | Plánované obchody | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Burzovní ukazatel | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | HeadHunter | Ruský akciový trh | Graf indexu S&P 500 | Investiční rady | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Roth Capital | Nord LB | Zákaznická podpora | Vyjádření analytiků | Podmínky obchodování | Akcie Walt Disney | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Harris Financial | Zahraniční investoři | Akcie Uberu | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Pokles sazeb | Sójové boby | Nejznámější kryptoměny | NAGA | Jak na obchodování | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Finanční emise | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Německé firmy | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Odhad růstu ekonomiky | Silnější euro | Akcie klesají | Sharpe ratio | CFD na indexy | Oživení světové ekonomiky | Brexit bez dohody | Boris Johnson | BrandZ | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | Oživení kryptoměn | Nabídka akcií | iFX | Protesty v Hong Kongu | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Reinvestování | Fibo retracement | NovaPoint | Čínský trh | Wealth Management | NATGAS | Prezidentka ECB | Trhy.cz | CoinShares | Volný čas | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Cena železné rudy | Štěpení akcií | Svět investování | Rozhodnutí centrálních bank | Ceny niklu | Ropné akcie | Akcie Netflixu | STAR | Investiční bublina | Biotechnologické akcie | Tržní hodnota Gazpromu | Společnost Gazprom | Gazprom | Alfa Capital | NASDAQ 100 | Digitální daň | Defenzivní akcie | Blackstone | GBTC | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Ripple Labs | Negativní fundament | Nálada na akciových trzích | Napětí na trzích | Uranové akcie | Obchodní konflikt | Vývoj na trzích | Farmaceutické akcie | Spekulace přes mobil | Pokles cen | Akcie automobilky | Aston Martin | Americké futures | Globální akciové indexy | Snížení úroků | Vanadiové akcie | Vanad | Výkonný ředitel | Charles Bridge | XTB Research | Štěpán Křeček | Nejlepší reálné obchody | Obchody XTB | Nejlepší reálné obchody XTB | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Poptávka po stříbru | Prodej na krátko | Ferretti | Weichai Group | Konglomerát | Výrobce jachet | Nové akcie | Akcie týdne | Intradenní trader | Raiffeisen Bank International | Komoditní obchody | Indická ekonomika | Oživení ekonomiky | Ekonomické problémy | Cena niklu | AMZN | Burzovní průvodce | Akcie podniku | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | New York Stock Exchange (NYSE) | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | FRS | Růst mezd | Kótování | Akcie automobilky Ford | Akcie společnosti LSE | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Hongkongská burza | Akcie HKEX | Stříbrné mince | Gram zlata | Tisk peněz | KB | SAB Finance | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Prosus | US500 | Růst na pražské burze | Největší růst na pražské burze | Hospodářská recese | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | PPF | Kjódó | Agentura Kjódó | Majitel firmy | Globální recese | Denní graf | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Nastavení úrokových sazeb | Program odkupu akcií | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Výše dividendy | Overbalance | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Pravidla strategie | Úpis akcií | Finanční situace | Data z Německa | UCITS | Růst podnikatelské aktivity | Finanční údaje | The Washington Post | Akcie společnosti Netlix | TeamViewer | Nejnovější výsledky | Pictet | Nejlepší vanadiové akcie | Obchodování jedním kliknutím | Přístup k investování | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | Dolarové likvidity | iShares | Energetické firmy | Tuzemské banky | Kurzarbeit | Vyzkoušet si trading | MetLife | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Splunk | Akcie Symantec Corporation | Akcie PTC | Akcie Software AG | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Obchodování IoT akcií | CFRA Research | Akcie UDI CEE | UDI CEE | UDI Group | Naše akcie | UDI | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie roku 2018 | Formule 1 | Makroekonomický výhled | Obchodování zlata | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | Nízká nezaměstnanost | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Gigant v oblasti finančních trhů | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Edge | Nižší volatilita | Dividendová obchodní strategie | Hodnotová obchodní strategie | Obchodní strategie bottom fishing | Obchodní strategie následování trendu | Swingová obchodní strategie | Strategie hybnosti | Top/Flop | Strategie skalpování | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Geopolitické riziko | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Ochrana před inflací | Obchodní dohoda | Zlaté ETF | Zerohedge | Kakao | Projevy centrálních bankéřů | Equinor | Bilance zahraničního obchodu | Analýza měnových párů | RISK-ON | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Obchodní restrikce | Cena akcie | IPO TeamViewer | Očekávané Earnings | Akcie Renaultu | Sestavování portfolia | Cenné papíry Avastu | Nová měna | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Mnoho ziskových obchodů | McKinsey | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Alipay | Ant Financial | ByteDance | TikTok | Huawei | Vlastní investice | Digitalizace | Trump dnes | FTSE 100 Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | Střadatelé | První investoři | Prodávat své akcie | Pád v ceně akcií | Akcie společnosti Nokia | Manažer Hedge Fondu | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Silné akcie | Hazard | Death cross | Celkové příjmy | Deficit | Vláda prezidenta Donalda Trumpa | Milan Vaníček | Analytik J&T | Jednání o brexitu | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | CET 21 | Majoritní akcionář | Největší kontrakt | Mediální společnosti | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Německá vláda | IOT | Patterny | Snížení úrokové sazby | Strategické partnerství | Kryptoměnová burza | Investice do ropy | Larry Kudlow | Ropné firmy | Výsledkové zprávy | Trinity | Radomír Lapčík | ČNB Jiří Rusnok | Obrovské množství peněz | PXE | CEESEG AG | LNG | Výkon amerického dolaru | Obchodní příměří | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Evropské firmy | Data z USA | Hlavní index burzy | Dvojitý vrchol | Call centra | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Smíšené obchodování | Indikátor DAX | Zpomalování ekonomiky | Cenné papíry ČEZ | CIC | RPSN | Cennější než zlato | Jak začít investovat | Trh práce | Vyšší sazby | Čínský export | Obchodní dohody | Myšlenka | Standardní odchylka | Analýza dat | Statistické údaje | Histogram | Proroctví | FRED | Vyšší volatilita | Pojišťovna VIG | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Obchodování na americkém trhu | Obrat trendu | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | Průmyslová výroba v eurozóně | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | ČSÚ | Textilka PFNonwovens | PFNonwovens | Zpomalení české ekonomiky | SCMP | Konkurenceschopnost | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Akcioví obchodníci | Trader 2.0 | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Riziko pro investory | Vyšší riziko | Nasdaq akcie | Primární nabídky | Pokles zájmu investorů | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Akcie společnosti Cisco | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní sektor | Období nejistoty | Zasedání ČNB | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | BAT | Risk-off | Olívia Lacenová | Martin Krištoff | CFDWorld | Tesla Elon Musk | PMČR | Průmyslová výroba v USA | PEGI | Aktuální obchodní příležitosti | Applied Materials | Jason Pride | Glenmede | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | USA a Čína | Obchodovat na burze | Rostoucí trendová čára | Týdenní zpráva | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Cena jedné akcie | Čínská firma | Růst cen | Borsa Italiana | Server BBC | Royal Mail | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | 4G | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | BAKKT | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Obchod s Čínou | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Celkový objem obchodů | Ceny na čerpacích stanicích | Negativní sentiment | Ekologie | Co bude | Erste Group | Avast | ROTE | Vývoj trhu | United Auto Workers (UAW) | United Auto Workers | UAW | Generální ředitel | PSA | GM | Filadelfský Fed index | Filadelfský Fed | Obchodování akcií u LYNX | Nejistota na trzích | Negativní nálada | Čínský prezident | IPO Alibaba | Česká měna dnes | Největší pokles | Pavel Ryska | Dnešní růst | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Lagardeová | Fox News | Čínská armáda | Si Ťin-pching | Volný obchod | Americký zpracovatelský průmysl | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Black Friday | Vyšetřování | Amazon | Axe Capital | Fortune | Citadel | Machine learning | Kapitálové požadavky | Nízké úrokové sazby | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Stake | All Time High | Chris Larsen | Globalt | Vyhlídky | Průzkumy | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Politická krize | Legislativa | Trendová linie | Rozdělení zisku | INTC | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Český akciový trh | Americká data | Walt Disney | Disney+ | Prodeje státních dluhopisů | Macquarie Asset Management | 5G | Premarket | AFP | Švýcarská ekonomika | SECO | Hospodářské záležitosti | Finanční rezervy | Inflační cíle | Bankovní tituly | Průmyslová výroba v Japonsku | FT | Evropští investoři | Odvětví české ekonomiky | Ekonomka | Automobilový sektor | Zveřejněná data | Dvojité dno | CHNComp | HKComp | Nezaměstnanost v eurozóně | Globální trh | Konkurenti | Too Big to Fail | Financovat | SMA | Statistika | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | E-shopy | 4GLD | Xetra Gold | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | ADP | Inflace ve Švédsku | Investovat v roce 2020 | Radim Krejčí | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | Poslanecká sněmovna | Růst japonské ekonomiky | Růst eurozóny | HUF | PLN | Podíl v automobilce | Na burze | Drahý kov | Centrální banka USA | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Impuls | Formule | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | SoftBank Group | ICBC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Horší americká data | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Čínský vývoz | Důsledky krize | Přijatelné riziko | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | CFD World | Nejvyšší nezaměstnanost | Stavebnictví | Klíčový support | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Paul Volcker | Celebrity | Dolar vůči japonskému jenu | Koruna dnes | Cenné papíry Monety | Zdražování | Nízká inflace | Běžný investor | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Kolísání ceny | Růstový impuls | NAFTA | Novozélandská vláda | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Pojišťovny | Ekonomická recese | Zbývající akcie | Total | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Ranní komentář | Cena za akcii | Goldenburg Group Limited | Goldenburg | Vývoj hodnoty akcií | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Výsledek voleb | GBP/EUR | Půjčka | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Karlovarská Korunní | Kofola | Ondrášovka | Kontrakty | Koruna zpevnila | Brewin Dolphin | Rakouská centrální banka | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Moskva | David Malpass | Newmont Mining | PKN Orlen | Časopis Forbes | Fidelity National Information Services | FIS | Internetový gigant | První den obchodování | Ford Motor | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Federální obchodní komise | FTC | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Amgen | Nissan Motor | Apple TV+ | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Akciový index Dow Jones | Goldcorp | Společnost Microsoft | Zahájení obchodování | Porsche | NN Group | Škoda Auto | ÚOHS | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | Jaderné elektrárny | InterContinental | Accor | Daniel Křetínský | Temelín | PMI z Německa | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Fed úroky | Úroky | Konec roku | Edward Moya | Přerušení výroby | STOXX50 | Míra nezaměstnanosti v Británii | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Nejistota kolem brexitu | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Premiér Boris Johnson | Geely | Předseda | Investujte | Modelový příklad | Americké centrální banky | Cenné papíry Monety Money Bank | Elektrárenská společnost | Vojtěch Benda | Vánoce | Nižší likvidita | Šperky | Zlepšení sentimentu | Protesty v Hongkongu | Evoluce | Metalurgie | Automobil | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Zavedení záporných úrokových sazeb | Europoslanci | Italský premiér | Obchodované akcie | Optimismus investorů | FedEx | FDX | Akcie FedEx | xStation5 | Nejziskovější akcie | Akcie v roce 2019 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | Investice do S&P 500 | Bankovní vklady | Cenový graf S&P 500 | Cenový graf Apple | AAPL | MasterCard | NYSE: MA | NASDAQ: MSFT | NASDAQ: FB | FB | Cenový graf Facebook | Cenový graf Mastercard | NASDAQ: GOOG | Snap Inc | Cenový graf Snap | NYSE: SNAP | Roku Inc | NYSE: T | AT&T | NYSE: DIS | Disney | Cenový graf Roku Inc | NASDAQ: AXSM | AXSM | Axsome Therapeutics Inc | Axsome Therapeutics | Cenový graf Axsome Therapeutics | Testování FDA | Sorrento Therapeutics | NASDAQ: SRNE | SRNE | Constellation Pharmaceuticals | NASDAQ: CNST | CNST | Enlivex Therapeutics Ltd | Enlivex Therapeutics | NASDAQ: ENLV | ENLV | Kodiak Sciences | NASDAQ: KOD | Everquote Inc | Everquote | NASDAQ: EVER | Tým RoboMarkets | NASDAQ: AAPL | Andrew Bailey | Ministr hospodářství | Zpomalováním růstu | Americké vlády | Nike | Údaje o ekonomice USA | Nejbližší support | Dot-com | Rychlý růst mezd | Bydlení | Ztrátové tituly | WHEAT | Uber | Martin Novák | Výhled světového obchodu | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | EY | Aurora Cannabis | CanniMed Therapeutics | Údaje z Číny | První obchod | Ztráta | Vlastní prostředky | Úbytek | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Jan Kaška | NERV | Cenné papíry antivirové firmy Avast | Počet investorů | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | Yandex | Stratég | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Giuseppe Conte | Roční růst | Miliardy korun | Předsevzetí | Inflace v Maďarsku | Visa (V) | Kraft Heinz | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Výnosy státních dluhopisů | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Josef Dudek | Cenné papíry Erste Bank | Koruna posílila | SSE Composite | Index šanghajské burzy | Vývoj měnové politiky | Průmyslové podniky | Peking | Aktivita zpracovatelského sektoru | AJ Bell | Investiční platformy | Investiční ředitel | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Růst hrubého domácího produktu | Shortování akcií | Zákaz shortování | Objem obchodů na pražské burze | Halving | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Růst akciových trhů | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Nejistoty na finančních trzích | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | Irské ministerstvo financí | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Akcie výrobce elektrických aut | Wood and Company | Vladimír Vávra | Analytik Cyrrusu | Akcie Philip Morris ČR | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Černé labutě | Bernie Sanders | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Vývoj měnového páru USD/SEK | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Silný support | Objem objednávek | Vyšší ceny ropy | CFA | Stephen Poloz | Chris Williamson | Američané | Napětí mezi USA a Íránem | Návratnost | Russell 3000 | Tržní kapitalizace Tesly | Commodity index | Altria Group | Hospodářské recese | Internetoví giganti | Netflix | NFLX | Inovace | Bitcoinové bubliny | CFRA | Akcie GM | General Motors (GM) | Výrobce elektrických aut | Stoupající trend | Americké dolary | Washington | Daimler | Schodek zahraničního obchodu | Hospodářské statistiky | Statistiky hospodářství | Micron Technology | Microchip Technology | Ropná společnost Apache | Společnost Apache | Apache | Výprodeje akcií | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | Hlavní rizika | O2 | Doporučení Koupit | O2 Czech Republic | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | T. Rowe Price | Velké trhy | Ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Sodexo | Produkce energie | Hýbat trhy | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Experti | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | TWD | ASML | ASML Holding NV | Horší časy | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Růst globální ekonomiky | Vliv na investice | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Ministr financí Steven Mnuchin | Iniciativa | Podnik | Tuzemská inflace | Emisní cena | Emisní cena akcií | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Růst cen potravin | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Vývoz z Číny | Počet bankrotů firem | Počet bankrotů firem v Japonsku | Počet bankrotů | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | SAP | iRobot | Technologická společnost | Federální vláda | Zpomalení býčího akciového trhu | Investování do ETF portfolií | Výroba v eurozóně | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | ČNB Vojtěch Benda | Kryptoměny bitcoin | Peter Cardillo | Americké akcie dnes | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Silné cenové tlaky | Cenové tlaky | Velikost ztráty | Vývoj meziroční inflace | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Tom Martin | Mateřská společnost Googlu | Zájem o dolar | Nižší růst | Hodnota Amazonu | Pozitivní komentáře | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Amazon.com Inc. | Ceny energií | Zamyšlení | Vyplácení dividend | Akcie Delta Air Lines | Akcie HP Inc | Akcie HP | HPQ | Akcie Morgan Stanley | Obchodujte americké akcie | NASDAQ: AMZN | NYSE: DAL | Společnost Delta Air Lines | NYSE: HPQ | Hewlett-Packard Company | NYSE: MS | Diverzifikujeme portfolio | Společnost RoboMarkets | Cyklus růstu americké ekonomiky | Cyklus růstu | Volné hotovostní prostředky | Hotovostní prostředky | Banka Morgan Stanley | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Společnost Hewlett Packard | Oživení globální ekonomiky | Ptačí chřipka | Parabolický vývoj | Zajímavé zisky | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | Údaje o hrubém domácím produktu | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | General Electric (GE) | Ropná pole | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Ekonomické fórum v Davosu | Fórum v Davosu | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Hodnota Tesly | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Nákaza koronavirem | Koronavir | Anglie | Trhy | Čínské úřady | Stock Trader | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americké hospodářství | Americký miliardář | Filantrop | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | STNG | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | American Express | Velcí institucionální investoři | Stabilní výhled | Nejbohatším mužem planety | Impérium | Většinový podíl | Finanční regulátor | Reakce investorů | Renko chart | Renko | Pohyby cen | Změny cen | Rostoucí trendové čáry | Nový virus | Virus | Asijské indexy | Akciové trhy v Evropě | Index japonských akcií | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Globální sentiment | Blue-chip | České měny | Situace okolo koronaviru | Důchody | Coronavirus | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Nejvýraznější pokles | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Výnosy firmy | Mobilní operátor | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Jumpshot | IHNED | SPA35 | DISH | Jednatel | Certifikace | Vysoká inflace | Burza v Hongkongu | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Burzy v Šanghaji | Las Vegas Sands | Las Vegas | Starbucks | Boeing | Aktuální technická analýza | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Lehká ropa WTI | Antivirové společnosti | Akcie výrobce roušek | Výrobce roušek | Panika kolem koronaviru | Kawamoto | Cena akcií Kawamoto | Beijing Hotgen Biotech | Zhende Medical | Shandong Lukang Pharmaceutical | Virus SARS | FIAT | AML | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Hodnota akcií Tesly | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Spekulativní kapitál | NASDAQ: SBUX | SBUX | BABA | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Alphabet | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Růst akciových indexů | Obchody | Nový fiskální rok | Peníze na financování | Výdaje | Daňová optimalizace | Strach z koronaviru | Daň z příjmu | Pesimismus | Čínská vláda | Pokles akcií Tesly | Akcie automobilky Tesla | Švýcarská banka UBS | ETH/BTC | Dopady koronaviru | Výrazné ztráty | FCF | Cena akcií Tesly | BP | Dodávky na trh | Optimismus na trzích | Americký ADP report | Americký ADP | Akcie Fresenius Medical | Fresenius Medical | Fresenius Medical (FME) | FME | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Cathay Pacific | Cathay Pacific Airways | Vakcína na koronavirus | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | Capital Group | Warner Music | Nahrávací společnost | Universal Music Group | Sony Music Entertainment | SEC | Francouzský statistický úřad | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Co je IPO? | Snowflake | Palantir | Wish | Hrozba recese | Americké ekonomiky | Formace technické analýzy | Hodnota aktiv | Americké banky | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Britský statistický úřad | Zveřejňování výsledků | Sezona zveřejňování výsledků | Zveřejňování výsledků hospodaření | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nejlepší biotechnologické akcie | Akcie Galapagos | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Americká inflace | Závěrečný kurz | Momentum indikátory | Indikátor RSI | Růst sazeb | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Kukuřice | Firmy z USA | Expanzivní fiskální politika | Vzdělávací cyklus | Pokračování poklesu | TWTR | Akcie Twitter | Údaje o ekonomice | Akcie společnosti Apple | Akcie 3M | Pokles akcií HSBC | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Nemovitý majetek | Bentley | Bez rizika | Ekonomické dopady koronaviru | Imperial College | Index CSI 300 | Americký PMI | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Prada | Statistické údaje z USA | Údaje z USA | ITA40 | Prudký propad | Craig Erlam | Dopad koronaviru | Noviny | Krize v eurozóně | FinTech akcie | Nejlepší FinTech akcie | FinTech akcie roku 2020 | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | Obavy z pandemie | Střední podniky | České banky | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | ALNOV | Akcie Novacyt (ALNOV) | Akcie Novacyt | Akcie Akcie Philips (PHIA) | Akcie Akcie Philips | PHIA | Vývoj ceny dluhopisů | Spekulativní pozice | Šíření onemocnění | Ekonomické recese | Index aktivity v sektoru služeb | Index aktivity | Slabá čísla | Největší ztráty | Patrie | Data PMI | Šéfka ECB | Commonwealth Bank of Australia | Čínské banky | Americký Fed | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Japonská automobilka | Toyota | Nižší zisk | Vývoj | CPCA | Analytická společnost | Pokles prodeje | Boj proti koronaviru | Nová data | Šok | Michel Barnier | Mzda | Vzestup inflace | České mzdy | Nakoupit zlato | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Akcie Delta Airlines (DAL) | Akcie PepsiCo | Akcie PepsiCo (PEP) | Akcie Holly Energy Partners | Akcie Holly Energy Partners (HEP) | Výkyvy | Současná cena | Společnost IHS Markit | Varovné signály | Aktuální Price Action | Australské burzy | Hlavní index čínských akcií | Index čínských akcií | Cenová válka | Čínské exporty | Kolaps cen | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | Dnešní výprodej | Výsledky HDP | Francouzská průmyslová produkce | Italská průmyslová produkce | Ekonomika Evropské unie | Obrovské ztráty | Česká kina | WP | Rishi Sunak | Akcie Zoom Video | Zoom Video (ZM) | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Premiér Giuseppe Conte | Italský premiér Giuseppe Conte | Premiér Conte | Restrikce | Těžební kapacity | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Hlavní index PX | Nejrozšířenější kryptoměna | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Poradci | Poklesu evropských akcií | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Vlna výprodejů | Nouzový stav | Euro včera | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Nifty 50 | Opatření proti koronaviru | Index DAX burzy | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Olaf Scholz | Charlie Munger | Stav nouze | Bankovky | Mince | Prudké výkyvy | Profitovat | Technologičtí giganti | Shenzhen Composite | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | ishares China | Buy the dip | Medvědí trend | Vládní představitelé | Maloobchodní tržby v Číně | Další vývoj | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Oldřich Dědek | Dopad na finanční trhy | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Největší pády | Masivní propad | Odhady ekonomů | Kabinet | Guvernér Rusnok | Propad evropských akciových trhů | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Česká energetická firma | Energetická firma | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Klíčový ukazatel | Největší propad | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Špatné výsledky | Výsledky leteckých společností | Analytik České spořitelny | Krátkodobé dluhopisy | Silný pokles | Dnes klesly akcie | Antivirové firmy | Akcie antivirové firmy | Allied Healthcare | AHPI | Allied Healthcare (AHPI) | Akcie Allied Healthcare | Tudor | Společnost Saudi Aramco | Snížení dividendy | Index frankfurtské burzy | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Dnešní čísla | Důležitý support | Burzy cenných papírů | New York Times | Inflace v EU | Gazprombank | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Situace kolem šíření koronaviru | Extrémně levné | Prostor k růstu | Obnova ekonomiky | Justin Trudeau | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Pád ceny | Rory Gamble | Prezident UAW | Mary Barraová | Šéfka GM | Uzavření evropských továren | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Možnosti technické analýzy | Směr trendů | Historie | Počet nakažených | Čerpací stanice | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Britská centrální banka dnes | JPMorgan Chase & Co | Získávání nových půjček | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Pokles cen komodit | Nová stimulační opatření | Americké ministerstvo energetiky | Zásobníky | Texas | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Hlavní americké indexy | Internetový obchod | Obchod Amazon | Euro na dolar | Bilion dolarů | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Přísná opatření | Další pokles | Vyplácet dividendy | Valné hromady | Algoritmy | Situace v Číně | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | MF | Podat daňové přiznání | Američtí senátoři | Kelly Loefflerová | Republikánská senátorka | Senátorka | Dianne Feinsteinová | Jim Inhofe | Tucker Carlson | Komentátor | NPR | Richard Burr | ProPublica | The Daily Beast | Kalifornie | Gavin Newsom | Kongres | Ducati | Škoda | Lamborghini | LinkedIn | Index ISM | Denso | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Il Sole 24 Ore | Asociace | Páka | Fundament | Posílení amerického dolaru | Přikoupení | Negativní korelace | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Fiskální balík | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Američtí demokraté | Nákaza virem | Francouzský akciový index | Britský akciový index | Enormní zájem | Spoření | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Akcie společnosti Boeing | Největší zisk | Největší zisk za seanci | Mitch McConnell | Zisk za seanci | Dopad pandemie koronaviru | Riziko dalšího poklesu | Tým Admiral Markets | Anomálie | Tomáš Raputa | Německý index IFO | Politická rozhodnutí | Graf dne | Dividendové výnosy | Záchranný balíček | Axios | Propad indexu | Další růst | Růst | Univerzita Johnse Hopkinse | Tvorby zisku | Vyšší výnosy | Kevin McCarthy | Lídr republikánů | Senátor Bernie Sanders | Počet nakažených koronavirem | Počet nakažených koronavirem ve Spojených státech | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Banka J.P. Morgan | Koronavirové krize | Poslanci | Silná rezistence | Signál | Prodej státních dluhopisů | Americká banka | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Banka JPMorgan | Wood&Company | Biliony USD | Biliony | Globální poptávka po ropě | Potenciál | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Boj s koronavirem | České vlády | Allianz | Německý statistický úřad | Dění ve světě | Propad HDP | Farmaceutické firmy | Křetínský | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Karanténa | Rozložení kapitálu | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Bulharsko | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomické ukazatele | Izrael | Abbott Laboratories | Fiat Chrysler | Riziko inflace | Air Bank | Sberbank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Nigérie | Společnost Walt Disney | Walt Disney (DIS) | VW | Akciový index S&P 500 | Čtvrtletní pokles | Jana Steckerová | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Alphabet (GOOGL) | Akcie Alibaba Group | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Švédská vláda | Realitní firmy | Cestovní průmysl | Potenciál poklesu | British Airways | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Cloud Computing | Internet věcí | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Nejprudší jednodenní nárůst | Jednání ČNB | Otázka za miliony | Koronakrize | Společnost Unilever | Zelené energie | Vláda USA | Změny sazeb | Podíl na trhu | Afrika | Model Y | Akcie výrobce elektromobilů | Tesla dnes | Údaje | Týdenní nárůst | DPH | Mexiko | Omyl | Thierry Breton | ETF portfolio | Eni | Pojišťovna | Americké spotřebitelské úvěry | Spotřebitelské úvěry | Opatření proti šíření koronaviru | Sociální nepokoje | Patenty | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Rušení objednávek | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | Big Short | Koronavirová epidemie | CBS | Ministři | Ekonomické oživení | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Ministři energetiky | Chřipka | Nejsilnější růst | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | CIA | Španělé | Německé automobilky | Snížení produkce | Oživení cen ropy | Oživení cen | Nákup automobilů | Nejvyšší soud | Sbor volitelů | Hackerský útok | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Domino’s Pizza | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Domino’s Pizza | Domino’s Pizza (DPZ) | DPZ | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Akcie Walmart | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Emitenti | Connecticut | Massachusetts | Více peněz | Hlavní emise | Inflace v březnu | Očištěný čistý zisk | Valná hromada ČEZ | Akcie Royal Dutch Shell (RDSA) | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Premiér Justin Trudeau | Anglo American | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | US Bancorp | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Jiří Makovský | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Investoři z Wall Street | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Joe Manimbo | Analytik Joe Manimbo | Internetové televize | Televize Netflix | BMO | AMC | Procter & Gamble | EP | Dnešní statistiky | Statistiky | Jeffrey Halley | Remdesivir | Antivirotika remdesivir | Antivirotika | Restartování ekonomiky | Chuť riskovat | Očekávaný zisk | Uzavření trhů | Indikace | Strategy Provider | Pavel Bambásek | National Futures Association (NFA) | Malé podniky | Colorado | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | HDP Španělska | Madrid | Rizikové averze | Pokles indexu PX | Výrazný vliv na pokles | Vliv na pokles indexu PX | Propad ceny | Trade | S&P500 | Měnový faktor | ESPN | Tlak medvědů | Guvernér australské centrální banky | Dílčí index | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Měny zemí | Ropný a plynárenský průmysl | Chesapeake Energy | Plynárenský průmysl | Finanční pomoc | Nizozemsko | Zbyněk Stanjura | ODS | Cenové pohyby | SARS-CoV-2 | Oslabení akcií | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Debata | Tweety | Sebevzdělávání | Surové ropy | Spotřebitelská nálada v Německu | PMI ve službách | Investiční tituly | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Aktuální očekávání | Air France | Posílení | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Náklady na obsluhu dluhu | Legendární investor | Amundi | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Nové zakázky | Joe Biden | Grayscale | Evropské méně | Americké státy | Data z trhu práce | ADBE | Akcie Adobe | Očekávané výsledky | Cenový pokles | Úřad INSEE | Skandinávské aerolinky | SAS | Cenový propad | InterContinental Hotels Group | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Zisk automobilky | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Experimentální lék | Lék remdesivir | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Keator Group | Ministerstvo hospodářství | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | Náklady na financování | Akce Netflix | Hodnota společnosti na burze | Energetické úspory | BCM | Shell | Oil Majors | Energetická společnost | Společnost Shell | Chad Holliday | Výsledky za Q4 | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | Denní pokles | Úřady ve Spojených státech | FDA | Gilead | Čistá ztráta | Zisk firmy | Biofarmaceutické společnosti | Tweet | Dopravci | Akcie padají | Fondy obchodované na burze | Americká obchodní bilance | Růst výnosů | T+2 | Rally na akciích | Federal Reserve | Soud | Koncern Volkswagen | Maloobchodní tržby v eurozóně | Americký ADP report z pracovního trhu | ADP report z pracovního trhu | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | PEPSICO CZ s.r.o. | Bankovní akcie | FOMO | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Majitel Unipetrolu | Objem ropy | Petrochemická společnost | Turistika | Saxo Bank Martin Sklenář | Dlouhodobý trend | Cyber security | MSCI World | ETN | Obchodní přebytek | Dosáhnout zisku | Alternativní taxislužby | Rekordní zisk | Hrubý provozní zisk | Hugo | Regulační orgány | Uvolňování opatření proti koronaviru | Australská ekonomika | Deflační tlaky | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Soudní řízení | Investice v USA | Zveřejněné údaje | Čeští miliardáři | Patrik Tkáč | Akcie a dluhopisy | Leasing | Macy’s | Společnost Macy’s | Akcie společnosti Macy’s | Růst EBITDA | Dluhy | Toyota Motor | Spotřebitelské ceny v USA | Společnost Avast | Členské státy | Koronavirová nákaza | Akcie Nike | NKE | Průmyslové kovy | Cenné papíry likérky Stock | Členské země | Technologický pokrok | ONE | Merck KGaA | Merck | RBI | Čínské letecké společnosti | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | Indexy v Asii | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Dnešní výsledky | Vláda v Berlíně | Vývoj ekonomiky | Konzistentní zisk | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Čeští centrální bankéři | Vakcína | Sektor služeb | Medvědí scénář | Dění na trhu | Velké peníze | Export do Číny | Fujitsu | Recyklace | Manažerka | Předpandemické hodnoty | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Rally na stříbře | Silná rally | Potenciální zisk | Zahájení dodávek | Moderna | Společnost Moderna | MRNA.US | Moderna Inc. | WMT.US | Lee Hardman | Experimentální vakcína | Marek Brávník | Advance Auto Parts | Experimentální vakcíny | Manažeři | Návrh dividendy | Klíčové oblasti | Léky na koronavirus | Eli Lilly | LLY.US | LLY | Vakcíny na koronavirus | GSK | AZN.UK | AZN | Růst Bitcoinů | Nové studie | Velký růst | Koronavirová pandemie | AMZN.US | Velikost fondu | Akcie leteckých společností | Kupci | Podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Společnost Facebook | Facebook Shops | Americká média | Aktivity společnosti | EasyJet | Vrcholní představitelé | Biotechnologické investice | Investice v době koronavirové | Farmaceutický byznys | Biotechnologická společnost Moderna | Biotechnologická společnost | Investování do podkladových aktiv | Investice do biotechnologického sektoru | Renault | PMI v eurozóně | Splunk | Vztahy mezi Čínou a Spojenými státy | Realitní společnosti | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Investment management | Proti trendu | Inflace v Turecku | Ekonomické zotavení | Jaguar | Ekonomický institut Ifo | Technologické centrum | Pronájem nemovitosti | Kia | JDE Peet's | Euromonitor International | JAB | Mondelez | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | JDE | Společnost JDE Peet's | Společnost JDE | Nezkušení investoři | Akcie mateřské společnosti | Index akcií | Rizikovější měny | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Počty nových žádostí o podporu | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | Hertz | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Dlouhodobý výhled | Nissan | Landesbank Hessen-Thüringen | Bohumil Trampota | Průraz | František Bostl | Peet's Coffee | Senseo | Tassimo | TiOra | L'OR | Acorn | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | Akcie České zbrojovky | Jiří Kovařík | Mluvčí BCPP | BCPP Jiří Kovařík | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Dušan Jilčík | Starteepo Dušan Jilčík | EHC CZUB | Výrobce balené kávy | Bývalý prezident | Soubor pravidel | Akcie společnosti CZG | Prime Market | Akcie společnosti Česká zbrojovka | EXIMAT | Holding CZG | CZ-USA | Zbrojovka Brno | Zbrojovka | 4M Systems | CZ Export | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Prodej podílů | Střední Evropa | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Nová prognóza | Gambling | Obchodovaný objem | Manipulace trhu | Vedení společnosti | Antivirus | Start-upy | Waymo | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Investoři v Evropě | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Statistiky z pracovního trhu | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Letecká skupina | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Big data | Oracle | Akcie big data | Michael Arone | Rozhodnutí soudu | Společnost BP | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Vývoz z Německa | Tempo poklesu | Nikola | Hertz Global | VectoIQ | ProSiebenSat.1 Media | Hlavní index frankfurtské burzy | Index Nasdaq Composite | Americká nezaměstnanost | Rozhodnutí Fedu o sazbách | eMarketer | Zpomalení inflace | Akciový GURU | Teorie černé labutě | Ropná krize | Vysoké valuace | Nikola Corporation | Francouzský index CAC 40 | Období krize | Amyris | Arena Pharmaceuticals | Canopy Growth | Cara Therapeautics | Cronos | OrganiGram Holdings | Korporátní zprávy | APA | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Růst mědi | Energetický gigant | Pevninská Čína | Arizona | Nevada | Investice do infrastruktury | Plán investic | Akcie FAANG | GlaxoSmithKline | Nestlé | Novartis | Sanofi | Světová poptávka po ropě | Členové Fedu | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Prodeje automobilů | Podpůrné programy | CapitalPanda | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Britské maloobchodní prodeje | Projev šéfa Fedu | Negativní výhled | Výplata | Rostoucí trend | Markus Braun | Sentiment na trhu | Per rollam | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Nárůst nově nakažených | Druhá vlna pandemie | Fangdd Network Group | Technologické firmy | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Správce aktiv | Správy kapitálu | ZIL | Zahraniční kapitál | Chemické společnosti | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Podmínky půjčky | Finanční ústavy | Bank of Philippine Islands (BPI) | Bank of Philippine Islands | BDO Unibank | Filipínská centrální banka | Výhled hospodaření | Budoucnost firmy | Vstřícnosti bank | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Akcie společnosti Wirecard | Pátrání po penězích | Bankovní certifikát | Druhá vlna | Sam Stovall | Výrobci aut | Útlum ekonomické aktivity | Podnikatelské aktivity v USA | Firma ČEZ | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Analytik Purple Trading | Index německých akcií | Instinkt | LULU | Lululemon | Joshua Mahony | Zásoby zemního plynu v USA | Nové žádosti o podporu | Nové žádosti o podporu v USA | Akcie Wirecard | Fin-Tech | Práce z domova | Krach Wirecardu | Akcie Lufthansy | Příjmy a výdaje | Civilní letectví | Vlna koronaviru | ARD | Koronavirové epidemie | GLOBALT Investments | Kevin Grogan | Buckingham Strategic Wealth | Vývoj ceny černého zlata | Výkyvy cen | Odkup vlastních akcií | Vrcholoví manažeři | Chesapeake | Sankce proti Rusku | Ziskové marže | Akcie aerolinek | Fintech společnosti | Den obchodování | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Akcie Coca-Cola | Objem zakázek | Hlavní index Hang Seng | Cerberus | Společnost Uber | Jasný signál | Exporty | Dopad pandemie | Ekonomická předpověď | Novavax | MAM | Růst cen domů | Ant | Nárůst počtu nově nakažených | Sony | Epic Games | Sony Corp. | Výrazný propad | Leva | Nový trend | Steve Jobs | E.ON | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Větší riziko | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Pravidelné příjmy | Francouzský statistický úřad INSEE | Ceny emisních povolenek | Ceny kávy | Spotřeba kávy | Celosvětová spotřeba kávy | Boohoo | Společnost Boohoo | Reputace | Reputace společnosti | KLM | NEXO | Americký výrobce letadel | Akcie farmaceutické firmy | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Stellantis | Opel | Peugeot | Citroën | DS | Chrysler | Jeep | Dodge | Maserati | Alfa Romeo | Ram | Růst tržeb | Investice do robotiky | Umělá inteligence (AI) | Kanye West | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Obchodování Over-the-counter | OTC Markets Group | Nevýhody OTC obchodování | Výhody OTC obchodování | American Depositary Receipt | American Depositary Receipt (ADR) | Verizon Communications | Otevřené obchodní pozice | Kolísání cen | Trendová strategie | Průměrný příjem | Spotřební daně | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Mediální pokrytí | Dlouhodobé výsledky | Amazon Dash Cart | Společnost Amazon | Společnost Chevron | Softwarový gigant | Zakladatel Amazonu | Společnost XTB | Salesforce.com | IT společnost | Akcie Salesforce | Akcie Salesforce.com | Rostoucí ceny komodit | Ceny nových bytů | Cybertruck | Semi | Model 3 | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Konjukturální průzkum | Životní úroveň | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Index Ventures | Reliance | Porušení pravidel | Progres | Exchange Traded Commodity | Mírná korekce | Zlatá horečka | Španělské statistiky z pracovního trhu | Nálada amerických spotřebitelů | OMV | Plynárenské společnosti | Konkurenční společnosti | Staking | Alternativa ke zlatu | Eastman Kodak | Vepřové maso | Pár EUR/USD | Anglogold Ashanti | Franco Nevada | Royal Gold | Nikl | Prognóza ceny zlata | Akcie u LYNX | Obchodní divize | Čínská společnost | Největší firmy | Propad ekonomiky | Bitcoin vs. zlato | Překvapivý růst | Důvěra | Velké technologické firmy | Správci fondů | Správci investičních fondů | Předražené akcie | Manažeři indexových fondů | Vítězství Elona Muska | Tesla v S&P 500 | Obnovení růstu | Covid19 | Index aktivity zpracovatelského sektoru | Hugo Boss | Společnost Hugo Boss | IPO Ant Group | Ant Group | Fitbit | Výzkumy | Indonésie | Blue Origin | Společnost Blue Origin | Vesmírné společnosti | WeCHat | Damoklův meč | Klesající tendence | Hyundai Motor | Akcie Hyundai | Akcie Hyundai Motor | NYT | HelloFresh | Cenové hladiny | Napětí mezi Čínou a USA | Lepší výsledky | Vývoj léků | Vývoj vakcín | Sputnik V | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Evropská agentura pro léčivé přípravky | Zpomalování inflace | Míra nezaměstnanosti ve Francii | Výhled na příští rok | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Oživení poptávky | Prezidentské volby USA | Radikální změny | Čas na nákup | BHP Group | Rostoucí počty nakažených | Počty nakažených | Dluhopisy a zlato | eMan | Capital.com | Analytik XTB | Wedbush | Online nakupování | Upozornění na rizika | Hospodářské výsledky Walmartu | Match Group | Fortnite | Pokles tržeb | Vládní koalice | Virgin Galactic | Výrobce pneumatik | Investice do vodíku | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Adyen | Počet akcií | SMA 200 | Období zvýšené volatility | Projev šéfa centrální banky | VisualCapitalist | Investor Warren Buffett | Firma Berkshire Hathaway | Zvýšení daní | Precision Castparts | Získání dodatečných financí | Coca-Cola | Analýza ceny | Zisk a tržby | Výpadek příjmů | Nižší výdaje | Americký soud | Holdingová společnost | Kenneth Broux | Průměrné mzdy | Přístup na burzu | Split akcie | Výrobce baterií | SPAC | Akcie SPAC | Společnost eMan | IT společnosti | Zhodnocení akcií | Semiconductor Manufacturing International Corporation | SMIC | Labor Day | Klimatické změny | Manchester United | Badger | China Eastern | Delta Airlines | Southwest Airlines | Ceny mědi | Geely Automobile Holdings | Odborníci | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Kroger | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Obchodování s ropou | Traton | Platforma TikTok | Vývoj vakcíny | FCA a PSA | Automobilky FCA a PSA | Mezinárodní agentura pro energii | Battery Day | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Akvizice Arm Holdings | Klub bilionových společností | Qualcomm | Akcie Zoom | Firma Berkshire | Zasedání FED | Universal Music | Akcie NIO | Bloomberg Intelligence | Inditex | Pilulka.cz | PX START | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Společnost ByteDance | Nákup cenných papírů | Vodíkový pohon | Rozdělení akcií | Akcie Nikola Corporation | Unity | Cena elektřiny | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | LG Chem | Panasonic Corporation | Šéf Tesly | Elektromobily | Šéf podniku | Politici | Ztráty společnosti | Vývoj ceny akcie | Žádosti o podporu v USA | Vyhlídky světové ekonomiky | Objemy peněz | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | The New York Times (NYT) | Micron | BT Group | Nová Tesla | App Store | Grubhub | Biden | USA Joe Biden | List The New York Times | Adobe Inc. | Softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | Internetová společnost | Fiskální pomoc | Největší rafinerie | Největší rafinerie v USA | Marathon Petroleum | LyondellBasell | LyondellBasell Industries | Marathon | Speedway | Seven & i Holdings | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Digitální euro | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Francouzská Vinci | ACS | Vinci | Posílení indexu | Michal Valentík | Pozitivní výsledek | Delivery Hero | Česká republika | Tržby v eurozóně | Cineworld | Společnost Cineworld | Obchodování dnes | Šéf centrální banky | Nejvýraznější růst | Dnes na pražské burze | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | NextEra | Centrální banky USA (Fed) | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | AEX | Allegro | Naspers | Jens Klatt | Ceny bytů | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Akcie Johnson & Johnson | Americké měny | iPhone 12 | iPhone | Nancy Pelosiová | Výkon společností | Walgreens | Akcie jihokorejské společnosti | Jihokorejské společnosti | Zambie | Michael Saylor | MicroStrategy | Multimilionáři | Významné riziko | První peníze | Akciové portfolio | Foot Locker | Akcie Sony | Koncern | Embargo | Chování ceny | Množství peněz | Jitan Solanki | Společnost Pilulka | Pilulka Lékárny | CZKCASH | Platby v kryptoměnách | Způsob investování | Volby USA | Volby USA 2020 | Black Lifes Matter | Nařízení | Rozhodnutí o dividendě | Newmont | Align Technology | ALGN | Akcie Align Technology | Reebok | Intel | Výrobce čipů | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | Canalys | GS | Robert Half International | RHI | Tržby na akcii | RHI.US | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Akcie Pilulky | První obchodní den | Futures a opce | Futures na ropu | Akcie společnosti Pilulka | Akcie společnosti Pilulka Lékárny | Moneta | Technologické tituly | Bed Bath & Beyond | BBBY | Vlny koronaviru | Španělský CPI | Banka Moneta | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | XOM | CVX | PFE | CSCO | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | Hormel Foods | JNJ | ABBV | Zveřejnění výsledků | Omezování ekonomiky | RBAG | Podvážení | NCLH | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | Jon Guinness | SolarEdge | BIIB | BIIB.US | Zynga | Soudní spor | Výsledky voleb | Ruské společnosti | GLE | UBER.US | Electronic Arts | T-Mobile US | Akcie Berkshire | Provozní zisk společnosti | Mitsui & Co. | Sumitomo | Akcie Coca-Coly | Pfizer/BioNTech | Pfizer Inc. | Zprávy o vakcíně | Nové zprávy | Akcie Pfizeru | Společnost Pfizer | PFE.US | Pfizer a BioNTech | CEZ1 | Výnosy ČEZu | Inflace v Číně | Apollo | Balík akcií | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | Exekutivní příkaz | Průmysl v eurozóně | Rakouské akcie | Síť restaurací | Akciové investování | Agresivnější obchodníci | Evropská léková agentura | Evropská léková agentura (EMA) | Palo Alto Networks | Farfetch | Letecká doprava | Blockchainové technologie | QCOM | L Brands | LB.US | Palantir Technologies | MRNA | Spotřebitelské ceny v Japonsku | Ceny v Japonsku | GPS | GPS.US | Online investiční konference | Babcock | Babcock International | Hormel | JWN.US | JWN | Praktické tipy | Stock Spirits | S&P Global Inc | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | ZM | ZM.US | Energy financial group | Zelené dluhopisy | BNTX | BNTX.US | PLTR.US | PLTR | Spotřebitelská poptávka | Ministerstvo energetiky | Výdělky | IPO akcie | Palantir Technologies Inc. | Proražení | Adobe Systems | INTC.US | AAPL.US | Situace ve stavebnictví | JD Health | Stitch Fix | SFIX.US | SFIX | Investice do ekologie | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Li Auto | Enphase Energy | Hannon Armstrong | Solar Edge | NextEra Energy | Tesco | Investice do vody | AQUA | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Akcie Evoqua Water | Evoqua Water (AQUA) | Evoqua Water | XYL | Akcie Xylem (XYL) | Xylem (XYL) | Akcie Xylem | AWK | Akcie American Water Works Company | American Water Works Company (AWK) | American Water Works Company | Badger Meter | KSB | Lindsay | Pure Cycle | Suez Environment | Veolia Environment | Xylem | GME | GameStop | GME.US | Firma DoorDash | Společnost DoorDash | Akcie americké společnosti | Lyft | CD Projekt | Akcie Airbnb | Výběr akcií | Uvedení akcií | NAS.NO | Norwegian Air Shuttle | Budoucnost investování | CELO | LULU.US | Akcie společnosti Walt Disney | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Vonovia | Fresenius | Beiersdorf | Continental | Covestro | ABNB | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Vakcinace | Vývoj měnového páru USD/CNY | Akcie AstraZeneca | RBAG.CZ | TABAK | TABAK.CZ | KOMB | KOMB.CZ | Průmyslová produkce USA | H&M | Akcie H&M | Proč investovat | Lego | Očkování | Coinbase Global | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | Zadlužování | PX Pražské burzy | NBP | Vassili Serebriakov | FDX.US | FedEx (FDX.US) | Peníze navíc | Lael Brainardová | Kapitalizace Tesly | Možnost zhodnocení | Emise akcií | IPO společnosti | Trh Standard | Trh Standard pražské burzy | Mutace koronaviru | Mutace viru | GS.US | Ceny aktiv | MGM | PTON | PTON.US | Peloton | Futures na ropu WTI | AAL | AAL.US | Očkování proti covidu-19 | Cenné papíry a burzy | Royal Caribbean Group | Voda | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | BA.US | Third Bridge | Boeing 737 Max | Lukáš Novotný | Měnový pár EUR/PLN | Nejobchodovanější emise | Makléřská firma | Nálada investorů | Norwegian Cruise | Carnival | Lenovo | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Investoři v USA | Svět kryptoměn | Burzy v USA | Výhled na rok | Počasí | Utažení měnové politiky | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Indikátory volatility | Akcie farmaceutických firem | Akcie firem vyvíjejících vakcínu | Výkyvy v hodnotě | Akcie čínských telekomů | China Unicom | SOLEK | MW Investiční fond SICAV | MW Investiční fond | CODYA | NIO.US | Německá inflace | Proražení rezistence | DOT | Aktuální technická analýza ceny zlata | Analýza ceny zlata | Technická analýza ceny zlata | Akcie Newmont Goldcorp | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Ycharts | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Silné oživení | Samsung Electronics | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Dopad na akcie | Salutem | Fond Salutem | Salutem Fund | TUI | Akcie Twitteru | JD | Tržby z prodeje | Shopify | Kofola ČeskoSlovensko | ET7 | Zoom Video | ProSiebenSat.1 | Firma Boeing | Nové restrikce | Zpomalující inflace | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | TEF1 | TEF1.ES | Akcie společnosti Telefonica | VMware | Biolase Inc. | Biolase | Carrefour | Couche-Tard | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Independent Advisor Alliance | Nejlepší čínské akcie | Tempo hospodářského růstu | Velikost obchodu | Držení pozice | Dopad na trhy | Grab | Akcie automobilky Stellantis | Akcie společnosti Stellantis | Carlos Tavares | Monica Bosiová | Tilray | TLRY | Legalizace konopí v USA | Legalizace konopí | Konopí | Výrobci marihuany | CGC | Cronos Group | Cronos Group Inc. | CRON | Aurora Cannabis Inc. | ACB | HEXO | HEXO Corp. | GWPH | MRK | SNY | NASDAQ: SNY | NYSE: MRK | NYSE: PFE | NASDAQ: CARA | CARA | MJ | NYSE: MJ | ETFMG | ETFMG Alternative Harvest ETF | ETFMG Alternative Harvest | AdvisorShares Pure Cannabis | YOLO | NYSE: YOLO | Indxx MicroSectors Cannabis ETN | MJJ | NYSE: MJJ | Cannabis ETF | NYSE: THCX | THCX | POTX | NASDAQ: POTX | Global X Cannabis ETF | Cambria Cannabis ETF | AMEX: TOKE | TOKE | AdvisorShares Vice ETF | NASDAQ: ACT | ACT | CNBS | NYSE: CNBS | Amplify Seymour Cannabis ETF | NYSE: ABBV | NASDAQ: TLRY | NASDAQ: APHA | NYSE: HEXO | NYSE: ACB | NASDAQ: CRON | NASDAQ: CGC | NYSE: IIPR | Pumd and Dump | Očekávaný růst trhu s konopím | Očekávaný růst trhu | Růst trhu s konopím | Acreage Holdings Inc. | Acreage Holdings | Lékařské konopí | ETF které investují do marihuany | Futures na indexy | WU | Logitech | Společnost Logitech | Logitech International | Akcie společnosti Logitech | Indexy na Wall Street | Inaugurace | Jack Ma | Klienti XTB | Situace na trhu | Akcie MONETA | MONET.CZ | MONET | Vhodné akcie | VTB | Akcie kurýrních společností | DHL | Olívie Lacenová | United Parcel Service | Deutsche Post DHL Group | Deutsche Post DHL | Společnost Philips | Philips | Akcie společnosti Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | UPS | AMC.US | AMC Entertainment | GameStop (GME.US) | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Gamestop | Etsy | ETSY.US | KFC | Marriott | BYND | BYND.US | PEP | PEP.US | Akcie Beyond Meat | Streamovací služby | InPost | Deliveroo | Akcie AMC | Očkování proti covidu | WallStreetBets | BlackBerry | DAX (DE30) | Akcie GME | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | Koss | JNJ.US | Akcie GameStopu | SWKS | Skyworks Solutions | Obavy o poptávku | Tržní ceny | J&J | Velké fondy | Vstupní signál | Problémy s likviditou | Výrobní aktivity | Retailoví investoři | Bidenovy návrhy | Vypuknutí pandemie | Akcie společnosti GameStop | Akcie BP | BP.US | Index FTSE MIB | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Dnešní seance | Seance na evropských akciových trzích | Akcie společnosti Alphabet | QCOM.US | Kuaishou Technology | Akcie firmy GameStop | Obchodní omezení | Firma Robinhood | Akcie společnosti Activision | Activision | ATVI.US | Blizzard | X Global Markets | Budoucí vývoj ceny | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Automobilka Tesla | MIB | Zisky akcií | Poslanci Evropského parlamentu | Investice do kryptoměnových fondů | TLRY.US | Tilray (TLRY.US) | Grow Pharma | Mateřské firmy | Technologie společnosti | Supercyklus | Hasbro | Nákup bitcoinu | TWTR.US | Twitter (TWTR.US) | Signify Health | IPO společnosti Signify Health | UNH | UnitedHealth (UNH) | Change Healthcare | CHNG | Change Healthcare (CHNG) | Humana | HUM | Humana (HUM) | Matrix Medical Network | Fusion5 | Archway | Finanční výkonnost | IPO Signify Health | Podrobnosti IPO | Kapitalizace Signify Health | Odhad kapitalizace | UBS Securities | JP Morgan Securities | Robert W. Baird & Co. Incorporated | William Blair & Company | BofA Securities | Piper Sandler & Co. | Piper Sandler | Ark Invest | Maersk | Rostoucí úrokové sazby | Předpověď ceny | FTX | Zinek | Kov | ETS | PINS.US | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Iridium | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Den prezidentů | Elektroauta | Vakcíny proti COVID-19 | Trend ceny | Trendové linie | Vytěsnění minoritních akcionářů | Historické mince | Raiffeisen Bank International (RBI) | Růstový trend | James Bullard | CETIN | CVS Health | CVS | Předpověď ceny akcií | Konopný průmysl | Canopy Growth (WEED) | WEED | Akcie společnosti Tilray | Předpověď akcií Tilray | Předpověď akcií | Obchodování akcií TLRY | Společnost Tilray | Akcie Tilray | Kupování akcií | Pákový efekt CFD | Aurora Cannabis (ACB) | Cronos Group (CRON) | APHA | Aphria (APHA) | Akcie společnosti Aphria | Kering | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Ceny akcií společnosti Berkshire Hathaway | FOMC minutes | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | Robinhood Markets | Negativní vývoj | Průmyslová výroba v lednu | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | SPWR | SPWR.US | Solární společnosti | Brookfield Renewable Partners | Malá likvidita | Lucid Motors | Special Purpose Acquisition Companies | Air | Nový kapitál | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Světová poptávka | Celosvětová poptávka | Sentiment investorů | Negativní sentiment investorů | Akcie Twitteru (TWTR.US) | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | Statistika z USA | Finanční zdraví | Zlatý kříž | Freeport-McMoRan | Míra inflace v Německu | Akcie Boeing | Akcie Boeing (BA.US) | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie společnosti Nio | Nio (NIO.US) | Akcie společnosti Nio (NIO.US) | PPF Telecom | Akcie společnosti Moderna | Vakcína AstraZeneca | Herní průmysl | Nárůst výnosů | Dollar Tree | Akcie ropy v roce 2021 | Anghami | Oživování ekonomiky | Gil Luria | Siemens Energy | XOM.US | Admirals | Příznivé údaje | Oživení americké ekonomiky | Akcie společnosti Microsoft | Technologické podniky | Obchodní přebytek Číny | Silný růst | Evolv | Výnosy u desetiletých dluhopisů | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Britská firma | Pandemie covidu-19 | CrowdStrike Holdings | CRWD | Apple (AAPL.US) | Akcie třídy A | Majetek investora | Majetek investora Warrena Buffetta | Investice společnosti | Hang Seng Tech | Index Hang Seng Tech | Fidelity | Akcie společnosti Sorrento Therapeutics | Sorrento Therapeutics Inc. | Cena akcií Sorrento Therapeutics | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Akcie AT&T | Velké ztráty | Výrazný růst | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Digitální majetek | Gap (GPS.US) | Nový americký prezident | Dnešní videokomentář | Společnost Nokia | Aleš Hála | PLUG.US | Akcie Plug Power (PLUG.US) | CEZ1.CZ | ČEZ (CEZ1.CZ) | Společnost Baidu | Decentraland | Akcie Volkswagenu | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Zvýšení základního úroku | AMC Entertainment (AMC.US) | Akcie AMC Entertainment (AMC.US) | Čínské akcie dnes | Hlavní index CSI 300 | Hodnotové akcie | Nové regulace | VOW1.DE | VOW1 | Týdenní shrnutí | Vývoj pandemie | Společnost Procter & Gamble | Akcie čínské Baidu | Salesforce (CRM.US) | CRM | CRM.US | IPO Deliveroo | Akcie AstraZenecy | xStation 5 | ViacomCBS | Discovery | Akcie Yelp | YELP.US | Akcie Yelp (YELP.US) | Akcie společnosti Yelp | Akcie společnosti Yelp (YELP.US) | Yelp | Plánovaný vstup na burzu | Dakota Wealth | Silný výhled | Akcie Deliveroo | Pohyb ceny | Vývoj hodnoty | Vývoj hodnoty akcií H&M | PMI index | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Dělení vesmírných akcií | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Maxar Technologies | Maxar Technologies | Maxar Technologies (MAXR) | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | MAXR | Iridium Communications | Iridium Communications Inc. | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | IRDM | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Akcie Garmin | Akcie Garmin Ltd. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | GRMN | Garmin Ltd. (GRMN) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Gilat Satellite Networks | Gilat Satellite Networks Ltd. | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | LMT | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Aerojet Rocketdyne Holdings | AJRD | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Vesmírné akcie u LYNX | Reuters analytik | Ztrátové období | Obchodovat CFD | Nejvyšší růst | ISM ve službách | Globální finanční systém | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Paychex | Největší pohyby | Společnost MicroStrategy | Korporátní daně | Akcie PMČR | Práva na dividendu | Electricite de France | EDF | Realitní fondy | Společnost BlackBerry | BB.US | Blízká budoucnost | Celoroční výsledky | Special Purpose Acquisition Company | Harley-Davidson | Data o inflaci | Prudký růst cen | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | GitHub | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Ochrana proti inflaci | Xilinx | Tým Admirals | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | BBBY.US | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Akcie Coinbase | Akcie Coinbase (COIN.US) | Coinbase IPO | Graf indexu Nasdaq | Akcie kryptoměnové burzy | Cathie Woodová | Ark | Cathie Wood | Optimistická očekávání | Kurz ruského rublu | George Sherman | Polymetal | Akvizice BTC | Akcie MicroStrategy | Cigarety | Společnost Coinbase | Uvedení Coinbase | Akcie COIN | NASDAQ: COIN | Coinbase (NASDAQ: COIN) | P&G | Akcie Procter & Gamble | NCLH.US | Akcie společnosti Biogen | Biogen (BIIB.US) | Intel (INTC.US) | Zvýšení ratingu | Růst předplatitelů Netflixu | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Amgen (AMGN.US) | Centene | Pinterest (PINS.US) | Raytheon Technologies | Raytheon Technologies (RTX.US) | United Parcel Service (UPS.US) | AMD.US | GOOGL.US | AMGN.US | RTX.US | UPS.US | HSBC Holdings | Zasilatelské společnosti | Akcie zasilatelské společnosti | United Parcel Service (UPS) | Průmyslová komodita | Vysoká cena | Největší důl | Escondida | Escondida v Chile | Pokles v produkci | PatronFX | Forex TB Limited | Forex TB | Uranium Energy | UEC | Cameco | CCJ | Akcie Cameco | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Denison Mines | Uran | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Objednávky | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Akcie internetové společnosti | Internetové společnosti | Problém s nedostatkem čipů | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Investování do dividendových akcií | Nevýhody dividendových akcií | Jak výplata dividend funguje? | Verizon | Společnost Verizon | Comcast | Mediální divize | U.S. Steel | Akcie U.S. Steel | Akcie společnosti U.S. Steel Corp | U.S. Steel Corp (X.US) | U.S. Steel Corp | X.US | DOGE | Akcie Peloton | Akcie Peloton (PTON.US) | Peloton (PTON.US) | Akcie společnosti Peloton | Akcie společnosti Peloton (PTON.US) | Trading.com | Větší korekce | Nárůst objemů | Kellogg | Zpráva amerického ministerstva práce | Vstup do pozice | Akcionáři Avastu | Nižší zisky | Akcie Intelu | Akcie společnosti Intel | Akcie společnosti Intel (INTC.US) | Francouzská společnost | Japonský akciový trh | Goldman Sachs Group | London Stock Exchange Group | MSCI Inc | MarketAxess Holdings | Swissquote Group | Saxo Group | WEN | Wendy’s | Akcie společnosti Avast | Kybernetický útok | Ruští hackeři | Pandemie COVID | Akcie MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR.US | MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR | Investovat na burze | KSS.US | KSS | Akcie Kohl’s | Akcie Kohl’s (KSS.US) | Akcie společnosti Kohl’s | Makléřská společnost Robinhood | Kurzotvorné zprávy | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Těžaři | Německé společnosti | Podnikatelské klima | LGBTQ | Obavy z inflace | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Meme akcie | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | J.M.Smucker Co. | Restaurant Brands International Inc | Luckin Coffee | Farmer Brothers Company | Whitewave Foods Company | Tata Coffee | Dunkin Brands Group | Tellurian | Růst úroků | Hypoteční sazby | Výsledky za Q1 | JD Logistics | Akcie společnosti JD Logistics | Akcie čínské JD Logistics | Podstatné kurzotvorné zprávy | Dada Nexus | První zvýšení sazeb | Akcie společnosti Cinemark | Cinemark | Cinemark (CNK.US) | CNK | CNK.US | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Aktuální problémy | Martin Klass | Akcie BlackBerry | Akcie BlackBerry (BB.US) | BlackBerry (BB.US) | Ruský ministr | Růst indexu PX | DocuSign | DocuSign (DOCU.US) | DOCU | Nadnárodní společnosti | Weibo | Nejbohatší člověk | Akcie společnosti AMC | AMC (AMC.US) | Akcie společnosti AMC (AMC.US) | GameStop Corp | GameStop Corp (GME.US) | Evropské společnosti | Prodeje automobilky Tesla | Tesla v Číně | Zajištění proti inflaci | Salvador | Cena akcie AMC | FAST | Americké farmaceutické společnosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Světové kryptoměny | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Freedom24 | Freedom24.com | Freedom Holding Corp | Freedom Finance Europe Ltd | Asociace finančních trhů v Evropě | Asociace finančních trhů | AFME | Německé softwarové firmy | Softwarové firmy | Dlouhodobý support | Tržní síly | Dodávky plynu | Ruský HDP | Platidlo | Počáteční veřejné nabídky | Zajišťování | Akcie technologických firem | Dekarbonizace | Gigafactory | SAIC | Konkurenti společnosti Tesla | Konkurence | Vláda v Pekingu | Hongguang Mini | Great Wall ORA | Roewe eRX5 | Wuling | CPIA | JL Warren Capital | XPeng | Roewe | Prodej | XPEV | Týdenní výkon | Microsoft Corporation | UnitedHealth Group Incorporated | Eco | Shortování | BCM Begin Capital Markets | Morrisons | CD Projekt (CDR.PL) | CDR.PL | CDR | McDonald's | Vydání nových akcií | Navýšení kapitálu | Nové prognózy | Výrobce elektromobilů XPeng | Graf akcie | CrowdStrike | Akcie společnosti CrowdStrike | Trading Central Technical Ideas Lookup | PPF Telco | Zajištění bezpečnosti | Stažení akcií O2 | SPT Telecom | Stažení akcií | Domácí kapitálový trh | Stabilní dividendový výnos | Michael Burry | Dolar dnes | Dovoz ropných produktů | Společnost SAB | Didi | CO2 | Pozitivní vliv | Obchodování na trhu | NASA | Falcon | Solární panely | Obchodní výsledky | Hypoteční bublina | Nejnovější prognóza | Trh dnes | Společnosti Netflix | Etsy (ETSY.US) | Výplata dividendy | Akcionáři ČEZ | Dynamické prostředí | Výkon společnosti | Varianty koronaviru | Malajsie | Akcie Moderna | Moderna (MRNA.US) | Investiční byty | Výhled na letošní rok | Akcie Moderny | Počet nezaměstnaných | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | SAIC Motor | Technologie | Americký výrobce | Mutace koronaviru delta | Obchodování v Evropě | Nabídky akcií | MU.US | Růst společnosti | Očekávaná data | Plnění objednávek | Makroekonomické indikátory | AZAforex | Odraz ceny | Vývoje ceny | Nákupní příležitost | Hliník | Analytici JPMorgan | Pojišťovací společnost | Cena akcie Newegg | Akcie Newegg | Newegg (NEGG) | NEGG | Akcie Newegg (NEGG) | Prodej zboží | Společnost Philip Morris | Philip Morris International | Očekávání zisku | První obchody | UST | TSMC | Zvýšení produkce | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Včerejší seance | Míra inflace v USA | Rada guvernérů | NortonLifeLock | AVST | AVST.UK | Avast (AVST.UK) | Symantec | Podíl Číny | Fidelity Select | Fidelity Select 50 | Seznam oblíbených fondů | Čínský výrobce | Smartphony | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | TSM.US | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Americký trh | Dollar General Corporation | NetApp | Verizon Communications Inc. | AXP | American Express Company | AI | COST | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Starbucks Corporation | Intel Corporation | Walgreens Boots Alliance | KO | Coca-Cola Company | DTE | Nové tituly | FIXED | Mutace delta | Uzavření dohody | Ztrátový týden | Současný trend | Produkce kávy | Přidaná hodnota | Odvětví | Pokles poptávky | Akcie švýcarské banky | Akcie letecké společnosti | Přístup k měnové politice | BHP | Divize | Sdílené jízdy | Šíření mutace delta | Šíření mutace | HOOD | Pohyb kapitálu | Letní období | Načasování | New Oriental Education & Technology Group | Zhangmen Education | Youdao | Gaotu Techedu | Nasdaq-100 (US100) | Rozsah škod | After-market | Boom | Pinpoint Asset Management | Kchen Čche | Spotřebitelský sektor | Firmy podnikající v nemovitostech | Výrobce elektromobilů Tesla | Uzavření obchodování | Energetická skupina | Americké technologické společnosti | Tržby ze služeb | Zisk Microsoftu | Azure | Xbox | Rekord | Příjmy z reklamy | Podíl na tržbách | Suez | ABB | FB.US | Společný podnik | Google Play | Bilion | Dodávky čipů | Nedostatek mikročipů | CAR | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Výsledky za Q2 | Polovodičové společnosti | HOOD.US | Akcie Robinhood | Yum Brands | Ziskový potenciál | University of Michigan | Štěstí | Robinhood (HOOD.US) | Provozní ztráty | SSE Composite Index | Bankovní skupina | Provozní náklady | Mateřská společnost | Dřevo | HICP | Chování | Pocity | Dodávky ruského plynu | Vývojáři počítačových her | Take-Two Interactive | TIO Markets | TIOmarkets | Devon Energy | LYFT.US | Lyft (LYFT.US) | Marriott International | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Phillips 66 | Diamondback Energy | Diamondback Energy Inc | Square Inc | SQ.US | SQ | Square Inc (SQ.US) | Ropné a plynárenské společnosti | Ubisoft | Cena surovin | Albemarle Corp | Albemarle | Ceny akcií ALB | Ceny akcií GM | Ceny akcií NIO | Joza Perića | Hodnota akcií automobilky | Projekce | Akcie Robinhood (HOOD.US) | Účetní období | Společnost Freedom Finance | Freedom Holding | Paramount | Zpráva z amerického trhu práce | Jarda Tupý | Zajišťovny | Aplikace TikTok | Čínští regulátoři | Plány společnosti | Úrovně Fibonacciho | Psychologické úrovně | CVC | Delta varianta | Palantir (PLTR.US) | Walt Disney (DIS.US) | DIS.US | Růst v oblasti služeb | Strojové učení | Společnost Equinor | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | BioNTech | BioNTech (BNTX.US) | Osobní počítače | Akcie AMC Entertainment | Akcie společnosti AMC Entertainment | Tržby Coinbase | Analytik Portu | Převzetí Avastu | Avast dnes | ADS | SNOW | Akcie Adidas | Akcie Pfizer | Pioneer Natural Resources | WIG | Objem peněz | Hackeři | Nucor | Index Russell | Převzetí Plzeňského Prazdroje | Britská společnost Cineworld | Firma CVC | Společnost Admirals | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Scalping DAXu | Byty | Úroveň dluhu | Faurecia | Akcie Home Depot | HD.US | Home Depot (HD.US) | Home Depot | Prostor pro růst | Palantir akcie | Akcie PLTR | Akcie Tilray (TLRY.US) | Richemont | Streamovací společnosti | Meituan | Medián | Rozbor | Koronavirové mutace | Šíření koronavirové mutace | SpaceX | Výrobní inflace | Koronavirové mutace delta | Analytici banky | Funkční období | ASX | SXXP | Proočkovanost | Dupont | Agilent | Golden Gate CZ Marek Brávník | Pfizer (PFE.US) | Akcie BioNTech | Akcie BioNTech (BNTX.US) | Nedostatek čipů | Best Buy | BBY | BBY.US | Best Buy (BBY.US) | Nordstrom | Nordstrom (JWN.US) | Dodávky plynu do Evropy | Očkování v zemi | Růst výroby | Růstové tituly | Bloomberg News | Mediální společnost | Zpravodajské společnosti | Společnosti | Chivo | Akcie společnosti Zoom | Akcie Zoom Video Communications | Zoom Video Communications (ZM.US) | Akcie Zoom Video Communications (ZM.US) | Akcie Zoom (ZM.US) | Akcie Zoom Video (ZM) | Včerejší statistika z USA | Aktualizovaný výhled | Neúspěch | Opatření | Rivian | Výrobce elektrických aut Rivian | Společnost Rivian | Dna | The Times | Okta | Carrier Global | Carrier | Akcie Manchester United | Lobbing | Lobbing v EU | Prazdroj | Telco | Evergrande | Katastrofy | China Evergrande | Růst trhu | Rychlý růst | ANO | Akcie Chewy | Chewy | CHWY.US | CHWY | Chewy (CHWY.US) | Akcie Chewy (CHWY.US) | Uhlí | Royal Bank of Canada | RBC | Google akcie | NFT | Vysoká poptávka | Honeywell International Inc. | Honeywell International | Chevron Corporation | CDW | 3M Company | McDonald's Corporation | Merck & Company | DOCU.US | Indexy amerického akciového trhu | Porsche SE | Puma | Výrobce sportovního zboží | Siemens Healthineers | Hellofresh | Covidové restrikce | Energetika | Podpůrný program | Siemens (SIE) | SIE | Společnost Siemens | Akcie Siemens (SIE) | Vodafone | Ceny plynu | Brian Armstrong | Coinbase Brian Armstrong | Akcie společnosti Tencent | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Evropský index | Finanční ředitelka | Společnost Walmart | Analytici Goldman Sachs | Plug Power stock | Plug Power (PLUG.US) | Marika Čupa | Balenciaga | LIFTIA | Parametry obchodu | Čínský index | Akcie provozovatelů kasin | Macau | Macao | Sands China | Akcie Sands China | MGM China | Galaxy Entertainment | SJM | Melco Entertainment | Wynn Macau | Regulace kasin | Provoz kasin | Hongkongský akciový trh | Úřady Macaa | Tržby z hazardních her | 100 SMA | Etherea | Čínské realitní společnosti | Ztrátové pozice | Zprávy z pražské burzy | Buyback | Americká firma | Závazky společnosti | Airbus SE | Porsche Automobil Holding | Problémy Evergrande | Společnost AT&T | American Telephone and Telegraph | WarnerMedia | Warner Bros | Filmové studio Warner Bros | Filmové studio | Akcie AT&T (T) | Cash flow výnos | Akcie čínských společností | Akcie Evergrande | UMG | Největší nahrávací společnost | Universal Music Group (UMG) | Taylor Swiftová | Lady Gaga | Skupina Vivendi | Největší nahrávací společnost na světě | Akcie Universal Music | Akcie Universal Music Group | Utahování měnových podmínek | American Airlines (AAL.US) | Akcie American Airlines | Chris Beauchamp | IG Chris Beauchamp | Akcie skupiny Universal Music Group | Akcie skupiny Universal Music | National Express | Akcie britského dopravce | Stagecoach | Akcie skotského dopravce | Kompenzace | Plány Fedu | Advokátní kancelář | BNP | Čínský finanční systém | CNOOC Ltd. | Odd Lots | Podcasty | Čínský Evergrande | Situace s Evergrande | Finanční situace Evergrande | Situace Evergrande | Jak analyzovat akcie | P/B | Hodnoty P/B | P/B (P/BV) | UBS Group | UBS Group AG | Aspen Technology | Aspen Technology Inc. | Ukazatel P/B | Ukazatel P/B (P/BV) | Hospodaření bank | MGM Resorts | MGM.US | MGM Resorts (MGM.US) | Tim Ghriskey | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Gamble | Nový lék | Energetická krize | Krize v Evropě | Zvýšení základní úrokové sazby | Patrik Štefek | Posilování amerického dolaru | Bankovní skupiny | Automotive | Snížení dluhu | Debut akcií | Inflace v září | Charter Communications | Zákonné platidlo | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Nejnovější zprávy | Lenovo Group | Minulá výkonnost | Adler | Napjatá situace | Enviromental, Social and Governance | Akcie zbrojovky | Zdražování potravin | Investice do BTC | CureVac | Akcie CureVac | CVAC | CVAC.US | CureVac (CVAC.US) | Akcie CureVac (CVAC.US) | European Medicines Agency | Jan Sušánka | Sušánka & partneři | Bohemia Energy | Energetické krize | Zdražování energií | Objem obchodů s akciemi | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Fixed.zone | JPG | Situace na finančních trzích | Objemy prodeje | CETIN Group | Nord Stream 2 AG | Společnost Robinhood | Bristol-Myers | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Procter & Gamble (PG.US) | Intuitive Surgical | Nedostatek polovodičů | EQT | PAH3 | Čínské centrální banky | Globální pravidla | ProShares | Veolia | The Verge | Horizon | Horizon World | Oculus | Šéf německé centrální banky | Abbott | Zdravotnictví | TRUTH social | TRUTH | Trump Media & Technology Group | AXP.US | American Express (AXP.US) | Schlumberger | Digital World Acquisition | Akcie Digital World Acquisition | Firmy SPAC | Digital World | Vznik vlastní sociální sítě | Vlastní sociální sítě | Snap | Akcie společnosti Snap | Rozpočtové schodky | Vysoké rozpočtové schodky | Obilí | Nová historická maxima | Pozornost | Uzavírání obchodů | Gemini | Amazon (AMZN.US) | Coca-Cola (KO.US) | Global Payments | Kryptoměnový průmysl | Cenový cíl | SPX 500 | ServiceNow | Boeing (BA.US) | Poptávka po čipech | Telenor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Robert Habeck | Ceny plynu v Evropě | Ruský prezident | Vývoj měnových kurzů | Akcie společnosti Caterpillar | Meta | Oculus Quest | Metaverzum | Klima | Peněžní prostředky | Vanguard | Morgan Stanley Capital International | Metaverse | MANA | Konkurent Tesly | Rivian Automotive | Společnost Rivian Automotive | Meta Platforms | Akcie společnosti Pfizer | Gascade | Akcie Avis | Akcie společnosti Avis | Avis Budget Group | Avis Budget Group (CAR.US) | Avis | CAR.US | Francouzský index | Avis Budget | ROKU.US | SunPower | Take-Two Interactive Software | TTWO.US | Qualcomm (QCOM.US) | Electronic Arts (EA.US) | Take-Two Interactive Software (TTWO.US) | Fialova vláda | RIVN | Primární úpis akcií | CFIG | Martin Chovanec | Akcie Qualcommu | DraftKings (DKNG.US) | DraftKings | DKNG | DKNG.US | iGenius | Tisková zpráva | Royal Caribbean Cruises | Akcie provozovatelů výletních lodí | TME.US | PYPL.US | Akcie britské společnosti | Akcie skupiny | Reverzní rozdělení | Příklady rozdělení akcií | Rozdělení akcií společnosti Apple | Rozdělení akcií společnosti Tesla | Globální dodavatelské řetězce | AMD akcie | Meta (Facebook) | Akcie Rivian Automotive Inc. | Akcie Rivian Automotive | Akcie Rivian | RIVN.US | Akcie Rivian (RIVN.US) | Společnost | Adam Aron | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Obchodní ředitel | British Petroleum | Tým InstaForex | Akcie Dollar Tree | Walmart (WMT.US) | Raketový růst | Bit Brother | Společnost JPMorgan | Target | Akcie Walmartu | Celoroční výhled | Maloobchodní prodejce | Narušené dodavatelské řetězce | Macy's | Futures na americký dolarový index | APA Corporation | TJX Companies | TJX | TechnipFMC | Odonate Therapeutics | StoneCo | Diverzifikace v čase | Strategické řízení rizik | RIA Novosti | Německé pojišťovny | Rivian Automotive (RIVN.US) | Kohl's | Lockdowny | Telecom Italia | TIM | Dell (DELL.US) | HPQ.US | Rivian (RIVN.US) | Ruský trh | RTS | Index technologického trhu | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Booking Holdings | Booking | Reportované výsledky | Remy Cointreau | Akcie Remy Cointreau | Bezpečná aktiva | Nové mutace viru | Nové mutace | B.1.1.529 | Nová verze koronaviru | Svátek v USA | Data z burz | Omikron | Omicron | COVID-19 omikron | Zveřejnění zprávy | Mutace omicron | Akcie Gazpromu | Varianta omikron | Akcie společnosti Twitter | Parag Agrawal | Těžařská společnost | Nálada na trzích | Broadcom | | Honeywell | Akcie SolarEdge | Varianta koronaviru | Varianta koronaviru omikron | Akcie společnosti Salesforce | Kazachstán | Vojtěch Boháč | Nejvýraznější propad | Vietnam | Globální problémy | BofA | NatWest | TXPATCH8445 Holdings | TXPATCH8445 | Accelerated Bookbuilding | NBC 5 Dallas-Fort Worth | Kmen omikron | Tržní vývoj | Předpověď počasí | Míra inflace v Turecku | Dotcom | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Fibonacciho retracement | Cykly | Časové období | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Rostoucí inflace | TMTG | Trump Media & Technology Group (TMTG) | Arm | Zemědělci | NVAX.US | Novavax (NVAX.US) | Akcie výrobce čipů | Výrobce čipů Intel | Akcie výrobce čipů Intel | Mobileye | Divize Mobileye | Vyjádření České národní banky | L'Oréal | Akcionáři společnosti | Annalena Baerbocková | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Počet případů koronaviru | Beyond Meat (BYND.US) | Akcie Beyond Meat (BYND.US) | Vánoční rally | Bidenova administrativa | Obchodní tipy | Cena zemního plynu v Evropě | Joe Manchin | Joachim Nagel | Jamal | PGNiG | Společnosti vyrábějící vakcíny | CarMax | Cloudflare | Základní sazba | Banka HSBC | Odvětví cestovního ruchu | Hráči na trhu | Telefónica | Italská banka | Šíření varianty omikron | Logistické společnosti | Plynová krize | Výnosy realitních fondů | WB.US | WB | Weibo (WB.US) | Sumitomo Mitsui | Celkový sentiment | Infografika | LGES | LG Energy Solution | Uniper | Klaus-Dieter Maubach | Vstoupit na burzu | Miliardy USD | Apple Music | Evropské aerolinky | Akcie AMD (AMD.US) | Akcie velkých technologických společností | Akcie společnosti China Mobile | China Mobile na burze | Rozvahy Fedu | Petr Lajsek | Altria | Bodyarmor | Firma Meta Platforms | Firma Meta | Růst úroků v USA | Předpokládaný růst | Akcie Pfizer Inc. | BlackBerry Ltd. | Meme stocks | Graf akcií GameStop | Doporučení k obchodování | Ruský plyn | Celosvětová spotřeba | WILD | Gate | Akcie v roce 2022 | Alibaba (BABA) | Lucid Group | Lucid | Akcie společnosti Snap (SNAP.US) | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Akcie Snap | John Blackedge | Cowen | Míra inflace v Maďarsku | Cílové ceny | Credit Suisse (CSGN.CH) | CSGN | CSGN.CH | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Akcie Activision | Activision (ATVI.US) | Akcie Activision (ATVI.US) | Bobby Kotick | Hry | Call of Duty | Akcie Gap | Akcie Gap Inc | Gap Inc (GPS.US) | Akcie Gap Inc (GPS.US) | Cena akcií společnosti | Valneva | Upravený zisk | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Dodávky plynu do Evropské Unie | Omezení dodávek | Large-cap | Analytik trhů | Siemens Gamesa | Hospodářská data | Akcie USA | Instituce | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Digitální ekonomiky | Omniverse | Teams | Sandbox | Napětí na Ukrajině | Akcie společnosti Unilever | Trian Partners | Spotřební zboží | Iliad | Akcie evropských společností | Ingalls & Snyder | Nový týden | Ericsson | Benchmark Mineral Intelligence | Counterpoint Research | Riziko volatility | Rally akcií | Tod's | Akcie italské módní společnosti | Italské módní společnosti | Módní společnosti | Obchodní platformy IG | Platformy IG | Základní úrok | Přerušení dodávek ruského plynu | Cena akcií LGES | Výkon akcií LGES | Výkon akcií | Tržní hodnota LGES | Debut akcií LGES | Akcionáři O2 | Akcie BHP | Akcie BHP Group | Pár USD/CAD | Rusko dnes | Akcie automobilek | Akcie výrobce luxusního zboží | Společnost H&M | Švédská společnost | Akcie Electrolux | Electrolux | Výrobce domácích spotřebičů | Napětí mezi Ruskem a Západem | Spekulativní obchody s akciemi | Spekulativní obchody | Macau Legend Development | Saipem | Akcie společnosti Saipem | Akcie provozovatele hotelů | Finanční rok | Julius Baer Group | Výplatní poměr | Ocado | Akcie společnosti Ocado | Christoph Weil | Akcie společnosti Meta Platforms | Moffett Nathanson | Vyhlídky Facebooku | Propočty Bloombergu | Akciový graf | Obor podnikání | Amgen Inc. | Spirit Airlines | Frontier Group Holdings | Peloton Interactiv | Akcie firmy Peloton | SYY.US | Sysco | Chipotle Mexican Grill | Konsolidovaný čistý zisk | Počet nových klientů | Livent | Dostatek lithia | Fox Corporation | FOXA.US | Fox Corporation (FOXA.US) | Peloton Interactive | Peloton Interactive (PTON.US) | Alibaba Group Holdings | Akcie společnosti Alibaba | Norské energetické firmy | Akcie společnosti Equinor | Affirm Holdings | Coca Cola (KO.US) | Banka Barclays | Výrobce hraček | UAA.US | Under Armour | Under Armour (UAA.US) | Nordson | Akcie společnosti Nordson | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Rusko-ukrajinský konflikt | Susannah Streeterová | St. Louis | Napětí kolem Ukrajiny | HTZ | HTZ.US | Hertz (HTZ.US) | Akcie společnosti Hertz (HTZ.US) | Akcie společnosti Hertz | Akcie WizzAir | WizzAir | WIZZ | WIZZ.UK | WizzAir (WIZZ.UK) | Akcie WizzAir (WIZZ.UK) | Easy Jet | EZJ | EZJ.UK | Easy Jet (EZJ.UK) | LHA | LHA.DE | Lufthansa (LHA.DE) | Rainbow | Rainbow (RBB.UK) | RBB | RBB.UK | AirFrance-KLM | AF.FR | AirFrance-KLM (AF.FR) | Norwegian Air Shuttle (NAS.NO) | Blesk | Cisco Systems (CSCO.US) | CSCO.US | DASH.US | DoorDash (DASH.US) | Marathon Oil | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Vladimir Čižov | Výrobní inflace v Číně | Akcie na asijských trzích | Ruský velvyslanec | Roblox | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | Upstart Holdings | Upstart | Akcie Upstart | Akcie Shopify | RBLX | RBLX.US | Roblox (RBLX.US) | Akcie společnosti Roblox (RBLX.US) | Akcie Robolox | Filip Kohoutek | China 50 market index | China 50 | Čínské akcie a jejich dělení | A-shares | SZSE | Ping An Insurance | Hong Kong Stock Connect | B-shares | CITIC | N-shares | Depository receipts | H-shares | Roku (ROKU.US) | Akcie Palantiru | Akcie společnosti Palantir | Akcie společnosti Palantir (PLTR.US) | Uzavření transakce | Plynárenské firmy | Adam Button | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Poslední den obchodování | Akcie čínské Meituan | Akcie společnosti Roku | Hodnota čínské internetové firmy | Čínské internetové firmy | Čínský prezident Si Ťin-pching | Nový regulační zásah | Regulační zásah | Daniel So | CMB International Securities | Akcie Roku (ROKU.US) | General Dynamics | Online vzdělávání | Microsoft Corp. | TotalEnergies | Index DAX (DE30) | Index moskevské burzy | Index moskevské burzy RTS | Dění na Ukrajině | XTB Jiří Tyleček | Sankce | Sankce vůči Rusku | DNR | LNR | DNR a LNR | Evropské vlády | Ruský prezident Vladimir Putin | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Bezpečné útočiště pro investory | Nexo | Rusal | Akcie společnosti Rusal | Akcie Digital World | Akcie společnosti Digital World | Truth Social | Aplikace Truth Social | Phunware | Akcie CF Acquisition VI | CF Acquisition VI | Rumble | CF Acquisition | Akcie CF Acquisition | Obchodování akcie | Obchodování akcie Digital World | Zbraň proti inflaci | Prezident Putin | LOW.US | Lowe's | Akcie společnosti Lowe's (LOW.US) | Akcie společnosti Lowe's | Lowe's (LOW.US) | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruské banky | Ruská agrese | Cena plynu pro evropský trh | Polymetal International | Společnost Uniper | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Prezident Volodymyr Zelenskyj | KTOS | KTOS.US | Kratos | Kratos (KTOS.US) | Akcie Kratos (KTOS.US) | Sberbank CZ | Kyjev | Burza v Moskvě | Evraz | Studená válka | Uranium Energy Corp | UEC.US | Uranium Energy Corp (UEC.US) | Západní společnosti | TGT.US | Růst kryptoměn | BAE Systems | BA.UK | BAE Systems (BA.UK) | Target (TGT.US) | Akcie společnosti Target (TGT.US) | TGT | MWh | EUR/MWh | Vzdušný prostor | Ruská aktiva | VEON | Situace na Ukrajině | Čínské trhy | Filip Louženský | Japonský Nikkei 225 | Velkoobchodní cena plynu | Orsted | Dell Technologies | Tele2 | Raytheon Technologies Corp | L3Harris Technologies | TransDigm Group | Rolls-Royce Holdings | Thales | Howmet Aerospace | Dassault Aviation | Elbit Systems | Kongsberg Gruppen | Leonardo | Leonardo SpA | Rheinmetall | Ultra Electronics Holdings | QinetiQ Group | Babcock International Group | Chemring Group | INVISIO | Avon Protection | Avio SpA | Avio | Sempra Energy | Cheniere Energy | Flex LNG | Golar LNG | Awilco | NextDecade | Teekay | Mitsubishi Electric | Daikin Industries | Johnson Controls | Nibe Industrier | Raiffesen Bank International | Carlsberg | Rockwool | Sandvik | FSLR.US | First Solar (FSLR.US) | Akcie First Solar (FSLR.US) | Zkapalněný zemní plyn | Prima | Pegas | Dodávky automobilů | Turecký statistický úřad | Zpřísnění sankcí | Obranný sektor | DBK.DE | Deutsche Bank (DBK.DE) | GLE.FR | DBK | Societe Generale (GLE.FR) | UCG.IT | UCG | UniCredit (UCG.IT) | Renault (RNO.FR) | RNO.FR | Volkswagen (VOW1.DE) | Continental (CON.DE) | CON.DE | BMW (BMW.DE) | BMW.DE | TUI (TUI.DE) | TUI.DE | Airbus (AIR.DE) | AIR.DE | Nové energetické technologie | Energetické technologie | Vestas Wind Systems | VWS.DK | Vestas Wind Systems (VWS.DK) | ORSTED.DK | Orsted (ORSTED.DK) | NEL (NEL.NO) | NEL.NO | NEL | Uranium Energy (UEC.US) | RHM.DE | Rheinmetall (RHM.DE) | Společnost Google | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Raiffeisen | Applepay | Zahájení invaze | Invaze | Analytici Bank of America | XTB Štěpán Hájek | Britská banka | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Pokles inflace | Změna režimu | Cena akcie Apple | Růst cen surovin | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Ředitel Intelu | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Akcie Stitch Fix | Stitch Fix (SFIX.US) | Akcie společnosti Stitch Fix (SFIX.US) | Akcie společnosti Stitch Fix | CF Industries | Mosaic | Protiinflační dluhopisy | Zvyšování cen | Prohlášení ruského prezidenta | Světové produkce | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | APP | Pšenice (WHEAT) | Optimistická nálada | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | ČEZ Daniel Beneš | Ukrajinské krize | Porsche AG | Společnost Porsche | Společnost Porsche SE | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | SaaS | Výrobce luxusních jachet | Sanlorenzo | The Italian Sea Group | Opatření v Číně | Potravinářská společnost | Politika ČNB | Akcie kybernetické bezpečnosti | FTNT | Fortinet | Akcie Fortinet | Fortinet (FTNT) | Akcie Fortinet (FTNT) | Akcie CyberArk Software | Akcie CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software | Akcie Zscaler (ZS) | Zscaler (ZS) | Akcie Zscaler | Palo Alto Networks Inc | Cyberark Software Ltd | Crowdstrike Holdings Inc | Fortinet Inc | CrowdStrike (CRWD) | Akcie CrowdStrike | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Alleghany | Geico | Ruský soud | Cena akcií NIO | Meta Platforms Inc | Americký výrobce elektromobilů | Britský FTSE | ADBE.US | Shantanu Narayen | Společnost Adobe | Představenstvo společnosti | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | NIO Inc | Akcie NIO (NIO.US) | NIO (NIO.US) | Ondřej Koběrský | Akcie společnosti Meituan | Akcie zásilkové služby | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Nárůst výdajů | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Akcie společnosti Beyond Meat | Společnost Beyond Meat | Michael Gregory | BMO Capital Markets Economics | Markets Economics | Dodávky zemního plynu | Plynárenská společnost | Akcie společnosti MOL | MOL | Rekordní zisky | Růst cen energií | Odborné prognózy | Zničení poptávky | Petr Fiala | Atlantia | Honduras | Akcie Rheinmetall | Rheinmetall akcie | Rheinmetall akcie RHM.DE | Akcie RHM.DE | Akcie RHM | Akcie Rheinmetall (RNM.DE) | Warner Bros Discovery | WBD | Ex-date | Ben Laidler | Změny v AT&T | Spojení WarnerMedia a Discovery | Discovery Channel | Animal Planet | Eurosport | Warner Bros Entertainment | Vedení AT&T | Warner Bros. Discovery | Colt CZ Group | Colt CZ | Reddit IPO | Inflační data | GMT | Siemens Healthineers (SHL) | SHL | Akcie Siemens Healthineers | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Šéf japonské centrální banky | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Náklady na import | Vlastnictví | Akcie společnosti Delta Air Lines | Výsledky letecké společnosti | Hospodářské výsledky letecké společnosti | Společnost Nexo | Kryptoměnová společnost | Švýcarská kryptoměnová společnost | Akcie společnosti Valneva | Daniel Ives | Vital Knowledge | Adam Crisafulli | Nejbohatší člověk světa | Veřejně obchodovaná společnost | Obchodovaná společnost | Šéf Twitteru | Muskova oznámení | Místo ve správní radě | Převzetí Twitteru | Tržní ocenění Twitteru | Ocenění Twitteru | Tržní ocenění | Musk dnes | Správní rada | Správní rada Twitteru | Nike (NKE.US) | Vzestupný trend | Travelers | MinFin | Dovoz ruské ropy | Tipy na futures | Investice do mědi v 2022 | Investice do mědi | Pokles produkce | Pokles produkce mědi | Jak investovat do mědi? | Rizikovost | Spoluředitel | Lululemon (LULU.US) | Šéf Světové banky | Akcie Carvana | Carvana | Akcie společnosti Gap | Akcie společnosti Gap Inc | Akcie společnosti Gap Inc (GPS.US) | Rekordní inflace | TDOC | Teladoc | TDOC.US | Teladoc (TDOC.US) | Výsledky Alphabet | PepsiCo (PEP.US) | Oceláři | Cleveland-Cliffs | Cleveland-Cliffs Inc. | Cleveland Iron Mining Company | Společnost Cleveland-Cliffs | Akcie Cleveland-Cliffs | Akcie Cleveland-Cliffs Inc. (CLF) | Akcie Cleveland-Cliffs Inc. | CLF.US | Konsolidovaný obrat | Akcie plynárenských firem | Nákupní aktivita | Situace na akciovém trhu | Akcie společnosti Adler | Období stagflace | Kvantitativní zpřísňování | Rostoucí ceny energií | Produkty s pákovým efektem | Trojúhelníkové formace | Riziko stagflace | UPST | UPST.US | Upstart (UPST.US) | Akcie Roblox | Převzetí firmy | Occidental | Akcie Tesla Inc. | Dělení ČEZ | Wall Street výsledky | Akcie Costco | Akcie Costco (COST.US) | Costco (COST.US) | COST.US | ArcelorMittal | Akcie JPMorgan | Dow Jones Industrial Average | Největší výnosy | Dollar General | Indexy S&P | Společnost Invesco | EMEA ETF | Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF | GEVORKYAN | Realitní sektor | Ambarella (AMBA.US) | AMBA.US | AMBA | Akcie společnosti Ambarella (AMBA.US) | Akcie společnosti Ambarella | Ambarella | Covid Zero | Akcie Ambarella | Akcie společnosti Chewy | Akcie společnosti Chewy (CHWY.US) | Vývoj indexu PX | Ochránce proti inflaci | Ochránci proti inflaci | Ceny bytů v České republice | Investiční trendy | RIOT | Investiční zisky | Atos | Akcie společnosti Atos | Akcie navázané na kryptoměny | Akcie společnosti Oracle (ORCL.US) | ORCL | ORCL.US | Oracle (ORCL.US) | Akcie Oracle | Akcie společnosti Asos | Asos | Akcie Fedex | Roche | Akcie FedEx (FDX.US) | Přijetí | Širší trh | Ředitel ČEZ | Akcie kasín | LVS.US | Las Vegas Sands (LVS.US) | Wynn Resorts | WYNN.US | WYNN | LVS | Wynn Resorts (WYNN.US) | Akcie Uniper | Snížení inflace | Akcie společnosti Gevorkyan | Velmi volatilní | Obchodní instrument | Akcie společnosti Upstart (UPST.US) | Akcie společnosti Upstart | Medvědí rally | Evropské akciové indexy | Obchodování CFD akcií | Získání licence | Purple Trading Petr Lajsek | Paul Kim | Celsius | Marketingová komunikace | PAH3.DE | Zkrocení inflace | Zvýšení úroků | Akcie společnosti Cisco Systems | Pokles zisku | Míra inflace ve Spojených státech | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Akcie společnosti Pinterest | Zastavení poklesu | Nejobchodovanější CFD | Nejobchodovanější CFD akcie | Akcie týdne u Purple Trading | Akcie společnosti Uber | Centrum | Pentagon | Simplify Asset Management | Simplify | Akcie společnosti AT&T | Fáze expanze | Jak obchodovat cyklické akcie | Necyklické akcie | Jak obchodovat necyklické akcie | Proticyklické akcie | Jak obchodovat proticyklické akcie | Akcie Newmont | Výsledky Apple | Výsledky Apple za Q2 | Výsledky Alphabet za Q2 | Výsledky Amazon za Q2 | Výsledky Amazon | Velký pád akcií | Peter Tuz | First Solar Inc (FSLR.US) | First Solar Inc | RUN.US | Sunrun (RUN.US) | Enphase Energy (ENPH.US) | ENPH | ENPH.US | Největší kryptoměny | Prime | Předplatné Prime | Akcie internetového prodejce | Poměr P/E | Neuspokojivé výsledky | United Microelectronics Corp | United Microelectronics | United Microelectronics Corp (UMC.US) | UMC.US | Micron Technology Inc (MU.US) | Micron Technology Inc | Nancy Pelosiová na Taiwanu | Akcie taiwanských polovodičových výrobců | Taiwan Semiconductor Manufacturing Co Ltd | Taiwan Semiconductor Manufacturing Ltd. (TSM.US) | Prodeje vakcín proti Covid-19 | Prodeje vakcín | Akcie společnosti PayPal | Farmaceutická společnost Moderna | Řetězec lékáren | Analytik Fio | Zpráva o inflaci | Akcie společnosti Disney | Akcie společnosti Delta Airlines | Cykličnost | Akcie společnosti AirBnB | Upozornění | Akcie Disney (DIS.US) | Akcie Disney | Disney (DIS.US) | Provozní výnosy | Počet uživatelů | Načasování vstupů | Akcie společnosti Ferrari | Ferrari NV | Akcie společnosti Bank of America | Nízké očekávání | Purosangue | SUV Purosangue | BedBath | Akcie Cineworld | CINE.UK | Cineworld (CINE.UK) | Akcie Cineworld (CINE.UK) | Akcie společnosti Coca-Cola Company | Akcie společnosti Chevron Corp | Akcie společnosti Chevron | U.S. Bancorp | Volatilita akcií | Volatilita akcií Apple | Výraznější volatilita akcií | Výraznější volatilita | Paramount Global | Formula One Group | Formula One | Portfolio W. Buffetta | Skladba portfolia | Přesná skladba portfolia | Akcie Coca-Cola Company | Objem nákupů | Objem investovaných peněz | Nákupy ve slevách | Akcie společnosti Target | Ochabování ekonomiky | Známky ochabování ekonomiky | Ochabování ekonomiky Spojených států | Jaroslav Šura | Mobilní aplikace | Premiér Petr Fiala | Akcie společnosti Bed Bath & Beyond | Makroekonomické prostředí | iPhone 14 | Nový model iPhone | Virtuální realita | Smíšená realita | Ukázka tržní síly | Poptávka po produktech Apple | Bezpečný přístav na technologickém trhu | Cambria | Oculus Quest 2 | Technologie Metaverse | Řetězec kin Cineworld | Řetězec kin | Cineworld Group | Britská společnost Cineworld Group | Společnost Cineworld Group | Strategické možnosti | Regal | Ziskové obchodování akcií | Rizikový faktor | Tvorba akciového portfolia | Videokurz | Bez práce nejsou koláče | Investovat do ETF | Investiční cíle | Dolar k čínské měně | Wyoming | Shortujeme akcie | Co je to shortování | Průkopník day tradingu | Největší vítězství | David Einhor | Akcie banky Lehman Brothers | Akcie banky | Vývoj akcií banky Lehman Brothers | Fahmi Quadir | Valeant | Vývoj akcií Valeant | Vývoj akcií Valeant Pharmaceuticals | Valeant Pharmaceuticals | Medvěd z Wall Street | Federal Trading Commision | PlayStation 5 | PlayStation | Zastropování cen | Portu Filip Louženský | Windfall tax | Uvedení akcií Porsche | Uvedení akcií Porsche na burzu | Vedení automobilek | Největší automobilka v Evropě | Vedení Volkswagenu | Nidec | Akcie společností Nidec | Hoya | SMC | Rebalance | Unitika | Akcie Unitika | Oki Electric | Maruha Nichiro | Uvedení Porsche na burzu | Porsche na burzu | Akcie společnosti Amazon.com | Akcie společnosti Amazon | Akcie společnosti Nio Inc | Akcie společnosti Nio Inc (NIO.US) | Nio Inc (NIO.US) | Béžová kniha Fedu | EQNR.NO | EQNR | Equinor (EQNR.NO) | Norský Equinor (EQNR.NO) | Norský Equinor | Crown Estate | Majetek Koruny | Sycomore Asset Management | CVNA | CVNA.US | Carvana (CVNA.US) | Akcie Carvana (CVNA.US) | Fenomén | Photon Energy | Akcie společnosti Nucor | Nucor (NUE.US) | Akcie společnosti Nucor (NUE.US) | StreetAccount | Figma Inc. | Figma | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Marka | Energetické komodity | Cenové stropy | Cenové limity | Akcionáři ČEZu | Analytik Bloomberg | Propady na trzích | Skalpování indexu NASDAQ | Regresivní analýza | Analýza volatilních trhů | Webináře Trading Room | Scalpovací přístup | Scalping na cTraderu | Obchodování na skutečných trzích | Polynomial Regression Channel | KARO Leather | KARO Leather a.s. | Secondary Public Offering | Public Offering | CZ0009008819 | IPO Porsche | Daňové škrty | Humanoidní roboti | SunPower (SPWR.US) | Společnost Sunrun | Společnost Sunrun (RUN.US) | Přechod na čistou energii | Plyn z Norska | Marathon Digital | MARA.US | Marathon Digital (MARA.US) | HTZ1 | HTZ1.US | Hertz (HTZ1.US) | Zahájení prodeje | Doba vysoké inflace | Erik Kmeť | K&L Rock Group | Odklon od Ruska | HARDWARIO | Firma HARDWARIO | Internet věcí (IoT) | Obor budoucnosti | Rozvoj firmy | Úspěšný rozvoj firmy | IoT | Alan Fabik | Společnost HARDWARIO | L3Harris | PX (CZKCASH) | Index pražské burzy PX (CZKCASH) | Kofola (KOFOL.CZ) | KOFOL.CZ | ERSTE (RBAG.CZ) | Komerční banka (KOMB.CZ) | RDW | RDW.US | Redwire (RDW.US) | Mary Dalyová | Otevření Wall Street | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | Nakoupit nízko | Prodat vysoko | Akcie leaderů | Sister Stock Trading | Industry Groups | Global Industry Classification Standard | GICS | Morgan Stanley Capital International (MSCI) | Ferrexpo | Akcie společnosti Ferrexpo | Ferrexpo (FXPO.UK) | FXPO.UK | Akcie společnosti Ferrexpo (FXPO.UK) | CCJ.US | Cameco (CCJ.US) | Akcie společnosti Cameco (CCJ.US) | Snídaně pohledem investora | Společnost K&L Rock | K&L Rock | Investice do snídaně | Produkce kávy podle země | Akcie kávových společností | Obchodovatelné akcie | Dunkin ‘Brands Group | JDE Peet’s | Restaurant Brands International | J.M.Smucker | DPZ.US | Domino's Pizza (DPZ.US) | Cena akcií Domino's Pizza (DPZ.US) | Jeremy Hunt | Kurz japonské měny | Rezignace | Adidas (ADS.DE) | Akcie Adidas (ADS.DE) | Ye | Brokero | Dezinformace | Výsledky Applu | Akcie internetového obchodu | Nejrychleji rostoucí | Tupperware | Akcie Tupperware | Tupperware (TUP.US) | TUP.US | Akcie Tupperware (TUP.US) | PayPal Holdings (PYPL.US) | Akcie Etsy | Akcie společnosti Etsy | Akcie společnosti Etsy (ETSY.US) | IBEX 35 (SPA35) | Omezení COVID | Akcie společnosti DraftKings | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Investiční konference 2022 | Konference 2022 | Investování do zemědělských komodit | Akcie ze světa pšenice | Sam Bankman-Fried | Bankman-Fried | AVG | Novinky | Vysoké inflace | Širší index | Týden na pražské burze | Tržby Disneyho | Akcie Roche | Roche Holding | Roche Holding AG | Akcie společnosti Roche Holding | Akcie společnosti Roche | Roche Holding AG (ROG.CH) | ROG.CH | IMMR | IMMR.US | Immersion (IMMR.US) | Immersion | Společnost Immersion | Malá technologická společnost | Akcie Immersion | Akcie Immersion Corp | Immersion Corp | Taiwan Semiconductor | Ruské rakety | CZ | CCL | CCL.US | Carnival (CCL.US) | Akcie společnosti Carnival (CCL.US) | Akcie společnosti Carnival | Akcie společnosti Carvana (CVNA.US) | Akcie společnosti Carvana | Mistrovství světa ve fotbale | Akcie Foot Locker | Foot Locker (FL.US) | Akcie Foot Locker (FL.US) | FL.US | Akcie společnosti Foot Locker (FL.US) | Akcie společnosti Foot Locker | Zisk a tržby společnosti | Akcie DraftKings | Akcie DraftKings (DKNG.US) | Redwire | Akcie společnosti Best Buy (BBY.US) | Akcie společnosti Best Buy | Cloud computing | Budoucnost digitalizace | Graf ceny akcií společnosti Microsoft | Graf ceny akcií | Graf ceny akcií společnosti | Github | Akcie společnosti Nordstrom | Akcie společnosti Nordstrom (JWN.US) | Mynaric | M0Y.DE | M0Y | Společnost Mynaric (M0Y.DE) | Mynaric (M0Y.DE) | Společnost Mynaric | Akcie Uniperu | Uniper (UN01.DE) | UN01.DE | UN01 | Akcie Uniper (UN01.DE) | ETFGI | Akcie společnosti Apple Inc | Akcie společnosti Apple Inc (AAPL.US) | Akcie společnosti Cineworld (CINE.UK) | Akcie společnosti Cineworld
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Akcie SolarEdge Technologies (SEDG)
Akcie SolarEdge Technologies (SEDG.US)
Akcie Sony
Akcie Sony (SONY.US)
Akcie SPAC
Akcie SPAD
Akcie SPCE
Akcie SPCE.US
Akcie Splunk
Akcie Splunk (SPLK.US)

Následující klíčová slova

Akcie společnosti Activision
Akcie společnosti Adler
Akcie společnosti AirBnB
Akcie společnosti Alibaba
Akcie společnosti Alphabet
Akcie společnosti Amazon
Akcie společnosti Amazon.com
Akcie společnosti Ambarella
Akcie společnosti Ambarella (AMBA.US)
Akcie společnosti AMC