Pátek 12. srpen 2022 11:05
reklama
Vantage
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Cena za akcii

img

Akcie Google (Alphabet) a rekordní zisk za 2021. Co přinese split akcií?

18.02.2022 Akcie Google (Alphabet) velmi úspěšně ukončily poslední kvartál roku 2021 a zároveň je celý minulý rok naprostým historickým rekordem, co se týče obratu a zisku. V rámci fundamentální analýzy si podrobně ukážeme, jak Google s přehledem pokořil laťku z předešlých let. Prvně si však uvedeme několik důležitých informací, mezi které jistě patří plánovaný split akcie Google.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Analytici: Stažení akcií O2 dále zhorší atraktivitu pražské burzy

24.06.2021 Očekávané stažení akcií operátora O2 z pražské burzy dále zhorší atraktivitu českého akciového trhu. Shodli se na tom analytici oslovení ČTK. Skupina PPF získala v rámci zrychleného odkupu akcií podíl 90,01 procenta v O2, a chystá se proto iniciovat stažení těchto cenných papírů z pražské burzy.
img

SPAC mánie zachvátila svět investování! Co je SPAC a jak funguje?

09.04.2021 Popularita SPAC (Special Purpose Acquisition Company) poslední dobou extrémně roste. Tento fenomén již existuje poměrně dlouho, ale do širokého povědomí investorů se dostává zejména během posledních několika let. Přibližně polovina IPO za rok 2020 proběhla prostřednictvím SPAC. V roce 2021 se navíc očekává, že tento trend by měl pokračovat.
img

Vesmírné akcie 2021: Inspirujte se společnostmi, které míří ke hvězdám!

01.04.2021 Vesmír fascinuje lidstvo odjakživa a zájem o něj neopadl ani v 21. století. Není to tak dávno, co sonda Perseverance přistála na Marsu, aby mohla pátrat po stopách života na této planetě. Vesmír je ale také plný příležitostí. Mnoho investorů vidí ve vesmíru budoucnost. Ať už se jedná o vesmírnou turistiku nebo využívání vesmíru pro jiné účely. První vesmírný závod náhle skončil poté, co Neil Armstrong přistál na Měsíci.
img

IPO Deliveroo již v tomto roce! Cena bude od £ 3,90 za akcii!

24.03.2021 Společnost Deliveroo oznámila svůj záměr vstoupit na burzu. Přesné datum IPO Deliveroo ještě není známé, ale odhaduje se, že by k němu mohlo dojít v první polovině tohoto roku. Mělo by jít o doposud největší evropské IPO roku 2021.
img

IPO Coinbase: Ovládne kryptoměnový gigant také akciový trh?

02.03.2021 Dlouho očekávané IPO Coinbase přichází. Společnost, která figuruje na trhu kryptoměn, se pokusí ovládnout také akciový trh. A to pravděpodobně již v první polovině roku 2021. Firma svůj záměr oznámila v době, kdy se bitcoin dostal na svá historická maxima a kryptoměnová horečka je opět v plném proudu.
img

Stimulační politika ze strany ECB a FEDu pokračuje. Rusko očekává návrat ekonomiky na předkrizovou úroveň koncem 2021

19.02.2021 Izraelská ekonomika poprvé od roku 2002 poklesla, když se HDP v letošním roce snížilo o 2,4 %. O rok dříve přítom izraelské hospodářství vzrostlo o 3,4 %. Tamní centrální banka však predikovala mnohem větší pokles o 3,7 %. Institut pro fiskální studie (IFS) konstatoval, že by Británie musela zvednou daně o 60 miliard liber ročně, pokud by se rozhodl současný ministr financí Rishi Sunak kompenzovat ztráty způsobené pandemii. Sunak má 3. března nastínit, jakým způsobem bude řešit dopady pandemie.
img

Hodnota společnosti Pilulka překročila hranici 100 mil. EUR

17.02.2021 Emise společnosti Pilulka Lékárny, a.s. přesáhla tržní kapitalizaci 100 mil EUR (2,75 mld. Kč), cena za akcii činí 1 100 Kč.
C:\fakepath\akcie-17022021-2.png

Předpověď ceny akcií společnosti Tilray: jsou akcie této společnosti jasnou koupí i po obrovském růstu?

17.02.2021 Akcie kanadské firmy zabývající se konopím Tilray (TLRY) se nyní také řadí k akcím, které se během pár dní vyšplhaly raketově vzhůru. Maloobchodní investoři se zaměřili na její vyhlídky růstu a společnost vzrostla o 589 procent.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Prognóza ČNB: Rychlejší růst ekonomiky v 2021 a trojí zvýšení sazeb. Vše však závisí na rychlosti rozvolňování

05.02.2021 Farmaceutické společnosti Pfizer a BioNTech oznámily, že hodlají od poloviny února opět zvyšovat počty dodaných vakcín do Evropské unie. Ve druhém čtvrtletí letošního roku by pak evropské státy měly obdržet o 75 milionů vakcín více, než se původně očekávalo. EU totiž potřebuje urychlit proočkování obyvatelstva.
img

Fed ponechal úrokové sazby beze změny. Rusnok naopak vidí dvojí zvýšení již tento rok

29.01.2021 Měnový výbor americké centrální banky na svém středečním dle očekávání ponechal základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Nákupy aktiv (kvantitativní uvolňování) také zůstanou nezměněny. Banka jako při předchozích zasedáních zopakovala, že je odhodlaná využít všech dostupných nástrojů k dosažení svých monetárních cílů.
img

Joe Biden je prezidentem. Jaké změny čekájí USA? Rusnok: Česku hrozí recese s dvojím dnem

22.01.2021 Podle agentury IHS Markit v lednu klesla dle předstihových ukazatelů PMI (index nákupních manažerů) podnikatelská aktivita v eurozóně. Celkový kompozit se snížil pro eurozónu z 49,1 b. na 47,5 b. Dílčí PMI pro sektor služeb oslabil z prosincových 46,4 b. na 45 b. Hlavním důvodem je zhoršení obecné nálady kvůli přetrvávající pandemii a restriktivním opatřením ve všech zemích unie.
img

IPO Instacart: Ovládne platforma pro nákupy akciový trh?

19.01.2021 V roce 2021 nás čeká mnoho zajímavých IPO a úpis akcií společnosti Instacart v očekávané hodnotě $ 30 miliard bude jistě jeden z nejvíce vzrušujících. V následujícím článku rozebereme vše, co potřebujete vědět o této doručovatelské firmě, stejně jako důvody, proč se rozhodla pro IPO.
img

Long signál na akcie SAP AG (SAP)

13.01.2021 Cena akcií německého softwarového giganta se po posledních čtvrtletních výsledcích, které byly prezentovány v říjnu, dostaly pod značný tlak. Trend následně nalezl své dočasné dno okolo ceny 90 EUR. Od té doby se akcie SAP poměrně zotavily.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

Long signál na WT Physical Silver ETF (VZLC)

16.12.2020 Zlato a stříbro v posledních měsících nepatřily mezi vyhledávaná aktiva, což jasně dokazuje série snižujících se minim a maxim. Obě komodity jsou tedy stále v jasném střednědobém klesajícím trendu. Stříbro se však drží o něco lépe a stále vykazuje relativní sílu.
img

Long signál na akcie Mastercard (MA)

10.12.2020 Mastercard funguje jako spojovací článek mezi finančními institucemi, podniky, obchodníky a držiteli karet. Platební služby společnosti jsou celosvětově uznávané. Po dlouhodobém stabilním nárůstu se trend nyní pohybuje do strany. Tento boční pohyb se však pravděpodobně blíží ke svému konci.
img

Alibaba čelí na akciovém trhu propadu po pozastavení IPO Ant Group

04.11.2020 Akcie Alibaba včera v noci uzavřely s poklesem kolem 8% jak na newyorské burze, tak na hongkongské burze poté, co regulační orgány neočekávaně pozastavily kotování její dceřiné společnosti Ant Group.
img

Split akcie – co to je dělení akcie a jak funguje

03.09.2020 Dělení akcií, štěpení akcií nebo také stock split přináší investorům mnoho otázek. Co přesně je takové dělení akcií? Jaké jsou jeho důsledky a čemu byste při probíhajícím dělení akcií měli věnovat pozornost?
img

Akcie Alphabet – 5 neuvěřitelných faktů o Googlu

02.09.2020 Společnost Alphabet (GOOGL) není jen hlavním hráčem na poli internetu, má ve svých plánech mnoho dalších vysoce zajímavých projektů. Stále více lidí používá internet a Google je jednoznačným vítězem mezi vyhledávači. Společnosti se daří vydělávat spoustu peněz prodejem reklamy. Mimo jiné.
img

Tesla Motors – 5 zajímavostí automobilce Tesla

10.07.2020 Tesla je jedním z nejskloňovanějších pojmů v automobilovém průmyslu. Přesto toho mnoho lidí o automobilové značce, která vyrábí auta budoucnosti a momentálně láme rekordy na burze, příliš mnoho neví.
C:\fakepath\akcie.png

Nejziskovější akcie v roce 2019

20.12.2019 Rok 2019 na akciovém trhu odstartoval poklesem akciového indexu S&P 500 o více než 20%. V důsledku toho se naskytla dobrá příležitost vstupu na trh pro obchodníky otevírající dlouhé pozice. Ačkoli v průběhu roku 2019 proběhly médii nejrůznější zprávy o blížící se globální krizi, investice do S&P 500 přinesly 25% zisk, což je mnohem více, než mohou přinést bankovní vklady, a stejně tak se podobnou ziskovostí nemůže pochlubit ani žádný z hedgeových fondů.
C:\fakepath\Aramco.jpg

Aramco je první firmou s tržní kapitalizací dva biliony USD

12.12.2019 Saúdskoarabská ropná firma Saudi Aramco se druhý den na burze stala první společností na světě, jejíž tržní kapitalizace překonala dva biliony USD (45,8 bilionu Kč). Po zahájení dnešního obchodování akcie firmy stouply o deset procent, později však část zisků smazaly, uvedla agentura Reuters. Primární nabídka Aramco byla největší na světě a firma je nyní rovněž největší společností na světě podle tržní kapitalizace.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Moody's | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Spotřebitelská důvěra | HDP | Obchodní deník | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Demo účet | Devalvace | Distribuce | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | Ekonomika | Emise | Eurozóna | FOMC | Fed | Futures | Fúze | Hedging | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Kurz | Likvidita | Long | Makléř | Margin | Marže | Finanční instituce | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Open | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Pákový efekt | RRR | Rally | Realizace zisku | Rezistence | Platina | Riziko | S&P 500 | Short | Split | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Warranty | Warren Buffett | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CAD | Obchodování | JPMorgan | Goldman Sachs | Regulátor | Finanční krize | Cena ropy | Investiční příležitosti | Admiral Markets | Úroková sazba | Čínské akcie | Investoři | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | EU | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Výsledky | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | London Stock Exchange | Euronext | Partners | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Index cen | Facebook | LYNX | Burzy | BCPP | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Centrální bankéři | EPS | Index | Likvidní | Podpora | Volatilní | Zlatý důl | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Gazprom | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Mastercard | Akcie O2 | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie SAP | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Směnárna | Běžný účet | Burza cenných papírů Praha | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Cyrrus | Černá labuť | Devalvace měny | Dolar | Elektronické obchodování | Etoro | Eura | Exchange | Finanční služby | Fondy | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Index PMI | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování na burze | Investovat do zlata | ISM | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jiří Rusnok | Koupit akcie | Kurz EUR | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Markets | Nákup akcií | Nemovitosti | Neuronové sítě | Odkup akcií | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Société Générale | Shares | Světové události | Švýcarská banka | Tesla Motors | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Vydělávání peněz | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webináře | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | ROIC | ZEW | ING | Buffett | CEE | Centrální depozitář | Current Ratio | Depozitář | EBITDA | Elon Musk | EV | Hrubá marže | Jeff Bezos | Měď | Nominální hodnota | Obchodní den | Prospekt | Provozní marže | ROCE | ROE | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | Western Union | WebTrader | Volby | Know-how | 1 milion | Burze | Investment | Aramco | Markit | Intesa Sanpaolo | Bernstein | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Cantor Fitzgerald | Zvyšování sazeb | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Úspěch | Podnikání | Ministr financí | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Velcí investoři | Dlouhé pozice | Energie | Earnings | Bloomberg TV | KBC | Přehled | Volby v USA | Agentura Reuters | Bankovnictví | Pozornost investorů | Index důvěry | Firmy | Aktuální vývoj | Economist | IHS | Xetra | JPMorgan Chase | Algoritmus | Britské hospodářství | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Růst akcií | Uvolňování měnové politiky | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Akcie Virgin | Propad | Burzovní parket | Kryptoměny | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Historická maxima | Saúdská Arábie | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Blockchain | Ethereum | Dash | Tesla | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Poplatky | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Inflace v Německu | Investovat do akcií | Výnosy | Měnové stimulace | Příjmy | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Zpomalení ekonomiky | Očekávání | IHS Markit | ex | Akcie firem | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Skupina PPF | Vstup na burzu | ING Groep NV | Breakout Trader | Coinbase | Palladium | Podnikové dluhopisy | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoinu | LYNX Trading | Capitalinked | Radim Dohnal | Inteligentní investor | NEST | Kryptoměnová horečka | RoboMarkets | Lithium | Jak fungují akcie | Kobalt | Drobní investoři | Wood & Company | Airbnb | Začít investovat | R Trader | FinTech | Krypto | Lockheed Martin | Capitalinked.com | Podniky | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | HKD | Signál na akcie | Posilování eura | Primární nabídka | Průzkum společnosti | Index spotřebitelské důvěry | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Analytici společnosti | Obchodovat s akciemi | Obchodní rozhodnutí | Ceny zemního plynu | Zvýšení sazeb | Zájem investorů | IPO Airbnb | IPO Palantir | IPO Instacart | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Zpětný odkup akcií | Hodnota firmy | Obchodní aktivity | Infineon | Infineon Technologies | Akcie firmy | Nabídka akcií | Prezidentka ECB | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Svět investování | Ropné akcie | STAR | Gazprom | Defenzivní akcie | Capital Partners | Výkonný ředitel | Tomáš Pfeiler | Nové akcie | Akcie týdne | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Kótování | Depozitní sazby | Prosus | Saudi Aramco | PPF | Denní graf | Úpis akcií | Finanční údaje | TeamViewer | Obchodování jedním kliknutím | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | IPO TeamViewer | Očekávané Earnings | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Alipay | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Ropná firma | IOT | ČNB Jiří Rusnok | Obrovské množství peněz | PXE | Býčí signál | Objem | MSFT | Obchod | Jak začít investovat | Myšlenka | FRED | Růst spotřebitelských cen | Předseda představenstva | Cisco Systems | Firma | Aktuální obchodní příležitosti | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Studie | Bilance | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | IPO Alibaba | Největší pokles | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Legislativa | Walt Disney | 5G | Konkurenti | Předpovědi | Technologický sektor | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | Na burze | Nabídka Aramco | Zasedání RBA | ABC | Visa | General Motors | Enel | Důsledky krize | Další rozvoj | Rozvoj | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Vstup Aramka na burzu | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Garantovaná dividenda | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Prohlášení | Yahoo | Fidelity National Information Services | FIS | Internetový gigant | Americká automobilka | United Technologies | Apple TV+ | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Inflační výhled | Úroky | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Automobil | AXA | Nejziskovější akcie | Akcie v roce 2019 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | Investice do S&P 500 | Bankovní vklady | Cenový graf S&P 500 | Cenový graf Apple | AAPL | MasterCard | NYSE: MA | NASDAQ: MSFT | NASDAQ: FB | FB | Cenový graf Facebook | Cenový graf Mastercard | NASDAQ: GOOG | Snap Inc | Cenový graf Snap | NYSE: SNAP | Roku Inc | NYSE: T | AT&T | NYSE: DIS | Disney | Cenový graf Roku Inc | NASDAQ: AXSM | AXSM | Axsome Therapeutics Inc | Axsome Therapeutics | Cenový graf Axsome Therapeutics | Testování FDA | Sorrento Therapeutics | NASDAQ: SRNE | SRNE | Constellation Pharmaceuticals | NASDAQ: CNST | CNST | Enlivex Therapeutics Ltd | Enlivex Therapeutics | NASDAQ: ENLV | ENLV | Kodiak Sciences | NASDAQ: KOD | Everquote Inc | Everquote | NASDAQ: EVER | Tým RoboMarkets | NASDAQ: AAPL | Nike | Dot-com | Uber | Aurora Cannabis | Ztráta | Nejlepší akcie | Yandex | Visa (V) | Kraft Heinz | Izraelská ekonomika | Wirecard | Ziskovost | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Stabilní společnosti | Hospodaření | Vladimír Vávra | Černé labutě | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | Inovace | Washington | Daimler | O2 | Miliardy eur | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Nový rekord | Podnik | Vyšší inflace | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Velikost ztráty | Komunikace | Pozitivní zprávy | Prezident | Koronavirus | Google | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Impérium | Pokles | Situace | Provozní zisk | Pandemie | IHNED | DISH | Jednatel | Jednatel společnosti | Ceny Bitcoinu | Boeing | Obchodovať kryptomeny | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | BABA | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Obchody | Výdaje | Švýcarská banka UBS | PMI pro sektor | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Sazby beze změny | SEC | America first | Palantir | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Akcie Biogen | Biogen | Marek Mora | COVID-19 | Empire State Index | Deutsche Telekom | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | Cyklické akcie | Německé maloobchodní tržby | Vývoj | Guru | Akcie KKR | WP | Rishi Sunak | Restrikce | Air France-KLM | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Mince | Profitovat | Tencent | CK Hutchison | Další vývoj | Letectví | Tržby společnosti | Burzy cenných papírů | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Internetový obchod | Investiční svět | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | REGN | Američtí senátoři | Index ISM | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Fundament | Iracionální | Výrobce letadel | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Dávky v nezaměstnanosti | Růst | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Potenciál | Allianz | Propad HDP | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Schodek | Alphabet (GOOGL) | Akcie Apple (AAPL) | Umělá inteligence | Práce | Vláda USA | Podíl na trhu | Model Y | Údaje | Eni | Patenty | UnitedHealth Group | Ekonomické oživení | Nárůst nezaměstnanosti | Oživení cen | Více peněz | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Dodavatelské řetězce | Procter & Gamble | Měnový faktor | Reddit | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Joe Biden | Grayscale | Větší pokles | 3M | Shell | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Tweet | Rally na akciích | Soud | PMI pro sektor služeb | PEPSICO | Turistika | Rekordní zisk | Regulační orgány | Australský premiér | Zadlužení | Expanze | O2 CR | Dluhy | Technologický pokrok | Merck KGaA | Merck | Auta | Expedia | Royal Caribbean | Sektor služeb | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Advance Auto Parts | Klíčové oblasti | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Ztráty zaměstnání | Euromonitor International | JDE | Unie | ČR | Záchranný program | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | Akcie Intel | Výrobní PMI | Londýnské burzy | Vedení společnosti | Start-upy | Waymo | Bitcoinové a blockchainové akcie | Square | Býčí trend | Nikola | Teorie černé labutě | Canopy Growth | Cronos | Sanofi | Stimulační balík | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Rostoucí trend | Covid | Index průmyslové výroby | Představenstvo | Snížení nákladů | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Nové žádosti o podporu | Fintech společnosti | Dopad pandemie | Ant | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | KLM | DoorDash | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Technologické společnosti | Společnost Amazon | Zakladatel Amazonu | Akcie těžařů | Index Ventures | Zlatá horečka | Konkurenční společnosti | Sundar Pichai | Nikl | Akcie u LYNX | Důvěra | IPO Ant Group | Ant Group | Blue Origin | Lepší výsledky | Deutsche Lufthansa | Prezidentské volby USA | Capital.com | Virgin Galactic | Air Liquide | Počet akcií | Coca-Cola | Ceny v eurozóně | Výrobní sektor | Holdingová společnost | Přístup na burzu | Split akcie | SPAC | Rentabilita | Inspirace | Zdanění | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Pilulka.cz | Obchodní domy | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Biden | Marathon | Pracovní místa | Vinci | Delivery Hero | Průmyslové zakázky | Poptávka po akciích | Akcie Mastercard (MA) | Mastercard (MA) | Energetický sektor | Walgreens | Epidemiologická situace | Zhoršující se epidemiologická situace | Množství peněz | Jitan Solanki | Společnost Pilulka | Pilulka Lékárny, a.s. | Pilulka Lékárny | Volby USA | Volby USA 2020 | Intel | Solární energie | SolarEdge Technologies | SEDG | První obchodní den | SAP AG | Akcie SAP AG (SAP) | Akcie SAP AG | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Kryptoměnová směnárna | SolarEdge | BIIB | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Akcie Berkshire | Sumitomo | Pfizer a BioNTech | Síť restaurací | GPS | Praktické tipy | BNTX | Proražení | Životní prostředí | GME | GameStop | Společnost DoorDash | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | BIDU | VZLC | WT Physical Silver | WT Physical Silver ETF | ETF (VZLC) | MGM | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | Svět kryptoměn | Online prostředí | Růst ceny | DOT | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Shopify | Firma Boeing | Acacia Communications | Bidenův stimulační balík | Tilray | TLRY | Konopí | Cronos Group | CRON | ACB | Úpis akcií společnosti Instacart | WU | Inaugurace | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Philips | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Gamestop | PEP | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Grow Pharma | Anheuser-Busch inBev | Předpověď ceny | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Spotify | Iridium | Nové rekordy | Vytěsnění minoritních akcionářů | CETIN | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Předpověď ceny akcií | Konopný průmysl | Canopy Growth (WEED) | WEED | Akcie společnosti Tilray | Předpověď akcií Tilray | Předpověď akcií | Obchodování akcií TLRY | Společnost Tilray | Akcie Tilray | Kupování akcií | Pákový efekt CFD | Aurora Cannabis (ACB) | Cronos Group (CRON) | APHA | Aphria (APHA) | Akcie společnosti Aphria | Emise společnosti Pilulka Lékárny | Hodnota společnosti Pilulka | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | SPWR | Institut pro fiskální studie (IFS) | IFS | Stimulační politika | Air | NKLA | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Akcie třídy A | Investice společnosti | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | GameStop akcie | IPO Deliveroo | Akcie Deliveroo | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Dělení vesmírných akcií | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Maxar Technologies | Maxar Technologies | Maxar Technologies (MAXR) | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | MAXR | Iridium Communications | Iridium Communications Inc. | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | IRDM | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Akcie Garmin | Akcie Garmin Ltd. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | GRMN | Garmin Ltd. (GRMN) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Gilat Satellite Networks | Gilat Satellite Networks Ltd. | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | LMT | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Aerojet Rocketdyne Holdings | AJRD | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Vesmírné akcie u LYNX | Special Purpose Acquisition Company | Popularita SPAC | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Co je to SPAC? | Společnost založená za účelem akvizice | Vysoká cena | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Příležitosti | Prodej | Graf akcie | PPF Telco | Stažení akcií O2 | Prodej O2 | Oligopol | Stažení akcií | Stažení akcií operátora O2 | Domácí kapitálový trh | Stabilní dividendový výnos | Technologie | Rekord | Společnosti | Kompenzace | Odkupy akcií | Společnost | TIM | | Tržní vývoj | Dotcom | Fundamentální analýzy | Miliardy USD | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Švédská společnost
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Cena / tržby
Cena / účetní hodnota
Cena úpisu
Cena uranu
Cena uranu se na světových trzích
Cena USD/CAD
Cena Virgin Galactic
Cena Virgin Galactic akcie
Cena volných nových bytů
Cena WTI Crude Oil

Následující klíčová slova

Cena za akcii Aramco
Cena za barel ropy
Cena za dolar
Cena zemního plynu
Cena zemního plynu ve Spojených státech
Cena zemního plynu v Evropě
Cena zinku
Cena zlata
Cena zlata a stříbra
Cena zlata dnes
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít