Pondělí 17. června 2024 18:42
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
InstaForex ETF

Insider

img

Insider transakce v Kofole, VIG zveřejnil skvělé výsledky a výhled

18.03.2024 V minulém týdnu nejvíce ovlivnila trhy americká inflace, která na meziroční bázi ve srovnání s ledem vzrostla. Pravým opakem byl vývoj indexu spotřebitelských cen v tuzemsku, který se dostal na 2% úroveň. Kromě makroekonomických dat byly zveřejněny výsledky VIG a tento týden ve čtvrtek před otevřením trhu nás čekají výsledky ČEZ. Podrobnější informace se dozvíte již nyní v našem pravidelném videu.
C:\fakepath\smart-money-14032024-1.png

Smart Money Concepts (SMC) - obchodování podle velkých hráčů (2. díl)

14.03.2024 V minulém dílu jsme si rozebrali úvod do ICT (Inner Circle Trader) konceptu a v dnešním díle si rozebereme trochu odlišný styl, tedy SMC (Smart Money Concepts). Oba koncepty jsou postaveny na vnímání likvidity na trhu, nicméně se trochu liší v různých otázkách a každý z nich má své výhody i nevýhody oproti druhému. Každopádně pokud se chystáte věnovat strategiím na bázi likvidity, je nutné znát ICT i SMC.
C:\fakepath\akcie-16012024-uvod.jpg

Top 5 akcií roku 2023 s vysokým dividendovým výnosem pro strategické investování

16.01.2024 Companhia Siderúrgica Nacional ADR, International Seaways Inc., Frontline plc, Civitas Resources Inc. a Blue Owl Capital Corporation se umístily mezi pěti nejlepšími společnostmi s nejvyšším dividendovým výnosem v roce 2023. Na konci roku 2023 jsme prozkoumali tyto přední společnosti. V tomto článku se podělíme o informace z jejich finančních zpráv, provedeme technickou analýzu jejich akcií a podělíme se o prognózy odborníků na rok 2024.
img

Walt Disney vypršela práva na postavičku Mickey Mouse. Jaký bude dopad na hodnotu firmy?

15.01.2024 Walt Disney je největší mezinárodní konglomerát v oblasti masmédií a zábavního průmyslu. V posledních 15 letech získal práva na některé z nejlepších mediálních franšíz. Problémy se však nevyhýbají ani této „továrně na sny“. Od začátku roku 2024 přišla společnost o práva na ikonickou kreslenou postavu Mickey Mouse, která dostala společnost na výsluní a od té doby se nové výtvory, licence a akvizice velkých společností nabalovaly jako sněhová koule.
C:\fakepath\Zuckerberg.jpg

Zuckerberg koncem roku odprodal akcie Mety za více než 400 milionů USD

05.01.2024 Generální ředitel americké internetové společnosti Meta Platforms Mark Zuckerberg odprodal v posledních dvou měsících loňského roku akcie firmy za 428 milionů dolarů (9,65 miliardy Kč). Podle webu Business insider to vyplývá z údajů pro regulační úřady. Zuckerberg se akcií Mety zbavoval poprvé po dvou letech, a těžil tak z jejich růstu. Loni tyto akcie zpevnily o 194 procent a obchodují se poblíž svých maxim.
C:\fakepath\ropa-27122023.jpg

Ropa, ropné měny a ropné akcie

27.12.2023 Ropa se během letoška podobně jako ostatní komodity dostala zpět na relativně snesitelné ceny. Poptávka roste pomalu kvůli slabé čínské ekonomice a vysokým úrokovým sazbám v Evropě a v USA. Trh se ale nachází v rovnováze, kdy rostoucí těžba v USA, Brazílii a Guyaně dokáže kompenzovat jak mírné přírůstky spotřeby, tak i prohlubující se škrty členů kartelu OPEC, kteří postupně vyklízejí pole a ztrácejí tržní podíl.
img

VIG podepsal spolupráci s Maďarskou vládou, banky v CEE se nyní obchodují s prémií

18.12.2023 Uplynulý týden byl týdnem centrálních bank. Velké centrální banky ponechaly sazby na stávající úrovni, ale Fed i ECB vyslali do trhu jiné signály. V tuzemsku se mluvilo zejména o inflaci, která pokračovala v poklesu. V letošní poslední epizodě Týdne na pražské burze se podíváme na ČEZ, VIG, insider nákupy v Kofole a také na aktuální nacenění bank v CEE regionu.
img

VIG vykazuje další růst, Insider nákupy Kofoly a Colt

04.12.2023 Uplynulý týden zaznamenaly akciové indexy v Evropě růst. Mezi nejzajímavější makro zprávy z tuzemska se řadilo HDP a PMI z výroby. Kromě makroekonomických dat jsme se podívali i na výsledky rakouské pojišťovny VIG a Insider transakce v Kofole a Coltu.
img

Český holding Agrofert kupuje rumunského obchodníka s obilím East Grain

27.10.2023 Český holding Agrofert získá 65 procent kapitálu rumunského obchodníka s obilím a olejninami East Grain. Píše to dnes s odkazem na prohlášení rumunské firmy server Romania-Insider. Hodnotu operace firmy nezveřejnily, podle samotné firmy by se mohlo jednat o jednu z největších zahraničních investic do rumunského zemědělského a potravinářského odvětví za uplynulý rok.
C:\fakepath\valka-26102023.jpg

Ruský výrobce raket dál získává součástky z USA a Evropy, tvrdí server

26.10.2023 Ruská zbrojovka KBM z Kolomny, která vyrábí rakety Iskander a Kinžal používané ve válce proti Ukrajině, nadále získává součástky z Evropy, Spojených států a dalších zemí za pomoci prostředníků, tvrdí ruský investigativní server The Insider. Na tyto poznatky dnes poukázal také ruskojazyčný web stanice BBC či deník Ukrajinska pravda.
img

Musk popřel zprávu médií, že by mohl svou síť X stáhnout z EU

19.10.2023 Americký podnikatel Elon Musk dnes popřel zprávu médií, že by mohl svou sociální síť X stáhnout z Evropské unie. O takovém záměru psal s odkazem na informovaný zdroj server Business Insider. Musk se podle něj nechce podřídit unijnímu nařízení o digitálních službách (DSA), které internetovým společnostem mimo jiné nařizuje, aby mazaly nelegální obsah, jako jsou nenávistné příspěvky.
img

Insider nákupy v Kofole, Lex ČEZ II se bude přepracovávat

25.09.2023 Minulý týden přinesl pokles na akciových trzích poté, co Fed zveřejnil jestřábí makroekonomickou predikci. Kromě toho jsme se dozvěděli výsledek tuzemského PPI. Kolik akcií nakoupili manažeři Kofoly? Co čeká Lex ČEZ II? Nejen to, ale i mnoho dalšího se dozvíte v našem videu.
img

Russia’s wheat export disruption leads to shipping challenge.

08.08.2023 Russia’s shortage of ships and decreasing interest from Western grain traders in dealing with Moscow are contributing to increased transportation costs for Russian wheat. This is occurring alongside the escalating conflict in Ukraine, which has raised concerns about the security of crucial Black Sea supply routes.
img

S logem Twitteru může být problém, právo na písmeno X má i Microsoft

25.07.2023 Rozhodnutí miliardáře Elona Muska přejmenovat společnost Twitter na X může být právně komplikované. Právo na duševní vlastnictví písmene X mají i jiné firmy, včetně Microsoftu nebo společnosti Meta Platforms. X se široce používá a cituje v ochranných známkách, takže firma může být v budoucnu nucena své logo bránit u soudu, uvedla agentura Reuters.
img

Insider transakce v Kofole a významné evropské IPO

17.07.2023 Uplynulý týden přinesl růst evropských benchmarků. Pozitivní nálada se dostala i k nám a index PX se udržel nad úrovní 1300 bodů. Kromě maloobchodních tržeb a inflace byl zveřejněn aktuální stav devizových rezerv ČNB. Mimo to byly zveřejněny detaily transakcí insiderů v Kofole. Více nejen o nákupech a prodejích manažerů se dozvíte v dnešním videu.
img

WSJ: Meta se ve čtvrtek chystá spustit síť Threads, která má konkurovat twitteru

04.07.2023 Americká internetová společnost Meta, která vlastní facebook či instagram, se ve čtvrtek chystá spustit textovou sociální síť Threads, která má konkurovat twitteru. Informoval o tom server listu Wall Street Journal (WSJ), podle něhož by se Threads mohl stát silným soupeřem twitteru.
img

V době „před balíčkem“ ministerstvo financí prognózovalo schodek pro příští rok 235 miliard, „po balíčku“ se hovoří minimálně o 270 miliardách. Kde se ztratila úspora skoro 100 miliard, kterou má balíček zajistit?

23.06.2023 Ministerstvo financí v těchto dnech zalévá studený pot. Resort podle všeho již vyčerpal všechen možný schodek legislativně „povolený“ pro letošní rok – deficit státního rozpočtu tedy překonává hodnotu 295 miliard. Vláda tak bude muset novelizovat rozpočtový zákon pro letošní rok. Nejistota a zmatek však obestírají i rozpočet na rok příští. Chaos už houstne natolik, že jej ministerstvu financí vytýkají političtí spojenci – tedy jak prezident Pavel, tak vládní koaliční partneři.
C:\fakepath\CEZ2.jpeg

Akcie ČEZ za velkých objemů obchodů dnes zatím posílily o 2,7 pct na 1070 Kč

19.06.2023 Akcie elektrárenské společnosti ČEZ otevřely dnešní obchodování výrazným růstem, který však poté mírně korigovaly. Okolo 12:30 se obchodovaly za 1070 Kč, což je o 2,7 procenta více, než byla zavírací páteční cena. ČTK to řekl analytik Purple Trading Petr Lajsek. Důvodem růstu byl páteční protinávrh ministerstva financí (MF) na výplatu dividend ČEZ ve výši 145 Kč na akcii, zatímco vedení firmy již dříve navrhlo 117 korun na akcii. Do 13:00 se dnes zobchodovalo téměř 260.000 akcií ČEZ za zhruba 280 milionů korun.
img

EK nařídila Googlu, aby přerušil podnikání s digitální reklamou

14.06.2023 Evropská komise (EK) nařídila americké internetové společnosti Google, aby přerušila svůj lukrativní byznys s digitální reklamou. Znamená to, že Google může být nucen prodat část svého podnikání, aby uklidnil obavy antimonopolního orgánu z narušení hospodářské soutěže, informovala agentura Reuters. Komise to dnes uvedla v tiskové zprávě.
img

Největší kryptoměnová událost týdne? Návrh zákona o struktuře digitálního trhu!

12.06.2023 Kryptoměny mají za sebou bláznivý týden, jehož největší události se soustředily na… návrh zákona o struktuře digitálního trhu, který předložili republikáni ve Sněmovně reprezentantů.
img

Insider transakce v Kofole a zajímavá zakázka pro Colt CZG

24.04.2023 Minulá týden nám mnoho makroekonomických údajů z tuzemské ekonomiky nepřinesl. O to zajímavější byly zprávy z firem. Zatímco se akcie ČEZ vydaly jižním směrem, výrazně vzrostl VIG, který potvrdil předběžné výsledky hospodaření za rok 2022. Mimo to jeden z insiderů Kofoly provedl transakci a Česká zbrojovka získala kontrakt, který ji může pomoct splnit letošní cíle.
img

Insider transakce ve VIG, Philip Morris ČR navrženou dividendou potěší akcionáře

03.04.2023 Minulá týden přinesl uklidnění v bankovním sektoru, což se propsalo do výkonnosti evropských akcií. V tuzemské ekonomice byla zveřejněna revize HDP, která potvrdila technickou recesi. Mimo jiné ČNB zasedala, Philip Morris zveřejnil výsledky a člen dozorčí rady VIG nakupoval akcie.
img

PPF je připravená na odchod z Číny, už tam nevidí obchodní příležitosti

14.03.2023 Skupina PPF je připravená i na úplný odchod z čínského trhu, kde od roku 2007 poskytuje spotřebitelské úvěry pod značkou Home Credit. Považuje ho za realistický. V Číně už nevidí obchodní příležitosti. Podcastu Insider to řekl člen představenstva PPF Vladimír Mlynář.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 13. března 2023

13.03.2023 Vedení kalifornské Silvergate Bank, finančního zprostředkovatele v oblasti kryptoměnového průmyslu, která nedávno vyhlásila bankrot a vstoupila do likvidace, prodalo na vrcholu býčího krypto trhu akcie v celkové hodnotě přes 103 milionů dolarů. Bývalý generální ředitel Dennis Frank "vydělal" asi 25 % této částky, když v období od března do listopadu 2021 prodal téměř 189 000 akcií. Průměrná prodejní cena prezidenta Franka činila 140 dolarů za akcii. K dalším insiderům, kteří prodávali na vrcholu, patří zástupce výkonného ředitele Derek Eisele, výkonný ředitel Alan Lane, hlavní stratég Ben Reynolds a provozní ředitelka Kathleen Fraher.
img

Bude TikTok první obětí studené války US - Čína ?

02.03.2023 Zahraniční výbor Sněmovny reprezentantů Spojených států ve středu hlasoval pro zákon, který by dal Joe Bidenovi pravomoc účinně zakázat TikTok ve Spojených státech;
img

Obchodování s mědí: Komodita, která je podceňována?

09.02.2023 Obchodování s mědí a kolísání její ceny se sice nedostává na titulní stránky nejpopulárnějších finančních zpravodajských serverů, ale jen málo analytiků může popřít základní sílu této komodity. Ano, měď je sice na třetím místě za zlatem a stříbrem, pokud jde o hodnotu, ale někdy by se za podhodnocenou hodnotou mohlo skrývat zajímavé překvapení.
img

⚡ Meta Platforms před výsledkovým reportem. Překoná Zuckerbergova společnost očekávání Wall Street?

01.02.2023 Dnes po skončení americké obchodní seance oznámí společnost Meta Platforms (META.US) výsledky za 4. čtvrtletí 2022 a celý rok 2022, čímž zároveň zahájí výsledkovou sezónu gigantů ze Silicon Valley. Analytici předpokládají, že společnost vykáže třetí čtvrtletní pokles tržeb v řadě a 1. čtvrtletí 2023 bude slabé. Podaří se Marku Zuckerbergovi zlepšit náladu na Wall Street?
img

Forex: Nový prezident složením bankovní rady ČNB nezamíchá

27.01.2023 V ČR dnes začíná druhé kolo prezidentských voleb. Zvolená hlava státu bude mít v rámci svého funkčního období možnost pouze jedné nominace do bankovní rady ČNB, a její přímý vliv na domácí měnovou politiku tedy bude z tohoto pohledu poměrně omezený. V USA se dočkáme statistik osobních příjmů a výdajů za loňský prosinec. Spotřebitelské výdaje podle nás sice meziměsíčně mírně poklesly, pozitivním příslibem pro následující měsíce je však výrazný nárůst příjmů.
img

🚀US100 roste o téměř 2,5 %❗

23.01.2023 Americké indexy dnes prudce vzrostly a rozšířily páteční zisky, díky rozšíření chuti riskovat, kterou podpořila absence projevů členů Fedu. Nyní se investoři připravují na nabitý týden hospodářských výsledků, včetně předních technologických gigantů Microsoft, Tesla, IBM a Intel. 
img

EUR/USD: Dolar opět v nemilosti, zatímco euro nabírá obrátky

23.01.2023 Pár EUR/USD otestoval na začátku nového obchodního týdne poprvé od loňského dubna číslo 9. Příčinou takové cenové dynamiky je nejen oslabení americké měny (dolarový index zahájil obchodování s gapem směrem dolů), ale i posílení eura (což dosvědčují hlavní křížové páry s eurem). Takové fundamentální pozadí umožňuje býkům páru EUR/USD pohyb k horní linii indikátoru Bollingerova pásma v časovém rámci D1, která aktuálně odpovídá hranici 1,0950. Překonání této úrovně rezistence otevře obchodníkům cestu k číslu 10.
C:\fakepath\cohen-20012023.jpg

Další velký hráč nakupuje akcie Alibaby

20.01.2023 Akcie Alibaby přitahují pozornost investorů každý den. Podle informací WSJ Rayn Cohen v poslední době nashromáždil akcie Alibaby za několik stovek milionů dolarů. Cohen patří k aktivistickým investorům, tzn, že se nespokojí pouze s nákupem akcií, ale chce přes svůj podíl ovlivňovat dění v dané společnosti. Aktivističtí investoři se vyznačují agresivní stylem. Jejich vstup do společnosti nebo prodej způsobí silné výkyvy ceny akcií.
img

Akcie týdne - Amazon (13.01.2023)

13.01.2023 Amazon plánuje propustit více než 18 000 zaměstnanců, což je téměř dvojnásobek původně plánovaného počtu. Gigant v oblasti elektronického obchodu se potýká s rostoucími provozními náklady a slábnoucí spotřebitelskou poptávkou. Většina propouštění proběhne v odděleních maloobchodního prodeje a náboru zaměstnanců.
C:\fakepath\benzin.jpg

Média v Polsku spekulují, zda lidé celé týdny nepřepláceli za pohonné hmoty

02.01.2023 V Polsku se od ledna citelně zvýšila daň z přidané hodnoty (DPH) na pohonné hmoty, zákazníci však zdražení na čerpacích stanicích nijak nepocítili. Média a analytici proto nyní spekulují, zda motoristé celé týdny za benzin a naftu nepřepláceli.
img

Jaké jsou ty nejlepší technologické akcie na dlouhodobé investování – Už je máte v portfoliu?

02.01.2023 V žádné éře lidských dějin nebyly podnikání a technologie tak silně spojeny, jak tomu aktuálně je. Význam by se dal odhadnout z nedávné zprávy, která nastiňuje 6 trendů v minulém roce. Všechny se překrývají s technologickým prostorem. Do těchto odvětví patří vesmírné technologie, biotechnologie, neurotechnika, robotická technologie a energetická technologie.
C:\fakepath\Rusko-sankce-2.jpg

The Moscow Times: Sedm nečekaných dopadů západních sankcí na život v Rusku

01.01.2023 Západní sankce uvalené na Rusko kvůli jeho invazi na Ukrajinu sice nevedly k dramatickému ekonomickému kolapsu, jaký někteří předpovídali - ale i tak mají dalekosáhlé následky. Rusko je nyní zemí, proti které je uvaleno největší množství sankcí na světě, a nedostatek zboží, omezený přístup ke službám a další restrikce mění každodenní život často překvapivými způsoby - od změněných receptů na sladkosti a pomalejší internet, až po uzavřená krematoria a nižší počet autobusů, napsal zpravodajský server The Moscow Times.
img

WizzAir a TUI pod tlakem 📉

14.12.2022 Nízkonákladové letecké společnosti jsou zatíženy rizikem hospodářského zpomalení a z toho vyplývající nižší poptávkou trhu, který dává přednost "levné" letecké dopravě. Akcie dnes ztrácejí 7,5 %.
img

Na Twitter se vrací placená služba s modrou ikonou, Musk poskytl interní e-maily

13.12.2022 Na internetovou sociální síť Twitter se dnes vrací placená služba Twitter Blue, díky které uživatelé získají modrou ikonu a přístup ke speciálním funkcím. V listopadu Twitter službu na své stejnojmenné síti pozastavil kvůli záplavě falešných účtů. Služba po obnovení nadále stojí osm dolarů (zhruba 185 Kč) měsíčně, pro uživatele zařízení firmy Apple však poplatek činí 11 dolarů (asi 254 Kč) měsíčně, informoval server BBC.
C:\fakepath\trader-13122022-28-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.12.2022 1) Úřady na Bahamách na základě americké žádosti zadržely Sama Bankmana-Frieda, zakladatele a ředitele americké kryptoměnové burzy FTX, která minulý měsíc zbankrotovala. Oznámily to tiskové agentury s odvoláním na newyorského federálního prokurátora Damiana Williamse. Ten také avizoval, že budou oznámeny nové informace ohledně trestního stíhání Sama Bankmana-Frieda. Ten má být podle bahamské policie dnes předveden před soud na karibském ostrově.
img

Týden na pražské burze: Výplach na akciích Komerční banky a insider transakce v Kofole

05.12.2022 Akcie na pražské burze zaznamenaly v minulém týdnu výrazné poklesy. Kromě velkých pohybů byla zaznamenána i insider transakce v Kofole a data z výrobního sektoru.
img

Slabé výsledky amerických bank utápí indexy 📉

14.07.2022 Dnes byla zahájena výsledková sezóna a již tradičně se o úvod postaraly americké banky. JP Morgan a Morgan Stanley ztrácí a stahují s sebou i americké indexy. Slabý začátek výsledkové sezóny zvyšují obavy o budoucnost a analytici očekávají další zpomalení.
img

Film, který změnil obchodování s futures jednou provždy

14.06.2022 Filmů s tematikou finančních trhů bylo natočeno hodně. Pouze jeden měl však takový dopad, že vlivem něj došlo o mnoho let později k legislativní změně na komoditním futures trhu. O který film se jedná a na co si kvůli němu musí obchodníci dávat pozor, se dozvíte v tomto článku.
C:\fakepath\zemni plyn4.jpg

Polsko je připraveno obejít se bez ruského plynu, případně i bez ruské ropy

27.04.2022 Polsko je připraveno obejít se bez plynu a případně také bez ropy z Ruska, uvedla dnes v polská ministryně životního prostředí Anna Moskwová. Polsko bylo na ruské "utažení kohoutků" nachystáno, zásobníky s plynem jsou plné přibližně z 80 procent. Díky dodávkám přes přípojky plynovodů z Česka a Litvy ale nemusí do zásob ani sahat; také těžba plynu v samotném Polsku běží na maximum, ujistila v rozhlasovém rozhovoru.
img

Rusové se po propadu rublu snaží z bankomatů vybírat americké dolary

28.02.2022 Lidé v Rusku se po propadu kurzu rublu snaží z bankomatů vybírat americké dolary, před bankami se už od neděle tvoří dlouhé fronty. Západní sankce mezitím poslaly rubl k dolaru na rekordní minimum, upozornil ve své zprávě server Business Insider. Kurz rublu dnes ráno oslabil téměř o 30 procent a dolar se prodával až za 119 rublů.
C:\fakepath\top-25022022-17-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.02.2022 1) Ceny některých kovů, zemědělských výrobků a surovin se zvyšují a ocitají se na úrovních, kde ještě nikdy nebyly. Na vině je ozbrojený konflikt mezi Ukrajinou a Ruskem. Obě země jsou totiž důležité pro světový trh s pšenicí, slunečnicovým olejem, hliníkem, titanem či niklem, a ty reagují na ruskou invazi na Ukrajinu.
C:\fakepath\Tesla.png

WSJ: Regulátoři v USA vyšetřují Muska a jeho bratra kvůli prodeji akcií Tesly

25.02.2022 Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) vyšetřuje šéfa automobilky Tesla Elona Muska a jeho bratra Kimbala kvůli prodeji akcií Tesly. Zkoumá, zda nebyla porušena pravidla ohledně zneužívání neveřejných informací při obchodování na burze, tedy takzvaného insider tradingu. Informoval o tom list The Wall Street Journal (WSJ), který se odvolává na zdroje obeznámené se situací.
img

Forex: Druhý muž Fedu Clarida rezignuje kvůli nereportovaným obchodům

11.01.2022 Včerejší obchodování na eurodolaru zastínila zpráva, že druhý muž Fedu a architekt současné politiky R. Clarida musel rezignovat s ohledem na nereportované akciové obchody v roce 2020. Je třeba říct, že z pohledu měnové politiky se nic zásadního měnit nebude, neboť Claridovi jeho čtyřletý mandát měl stejně tento měsíc končit. Nicméně pro kredibilitu Fedu a jeho fungování není prospěšné, pokud tři z centrálních bankéřů musí instituci opustit kvůli podezření z insider-trading.
img

Rozbřesk: Růst výnosů, návrat volatility. Globální výprodej dluhopisů pokračuje

11.01.2022 Pokračují globální výprodeje na dluhopisových trzích - investoři jako by se ve světle vysoké inflační nejistoty báli všech fixně úročených papírů. Výnos německého dluhopisu se probojoval do blízkosti kladných hodnot (-0,06 %), kde byl naposledy na jaře roku 2019.
C:\fakepath\akcie-propad.jpg

Přichází korekce

20.09.2021 Strach ze znovurozšíření pandemie i tlumení investičního cyklu v Číně nesou trhy negativně. Akciový trh S&P 500 za poslední dva týdny ztratil 4 % a pod tlakem jsou i měny emerging markets v čele s tureckou lirou.
img

BTC/USD – 20. 9. 2021

20.09.2021 Bitcoin dnes realizoval výraznou ztrátu (1320 GMT) -7,50%. Za výprodejem stojí zejména absence obchodníků v Asii (japonsko, Čína a Jižní Korea prázdniny), nejednoznačná situace na čínském realitním trhu (krach čínské develeporské firmy Evergrande G, která je defaultu 300 mld USD), obecně zmatek na trzích před jednáním 11 centrálních bank – přitom hlavní roli hraje FED a možný počátek taperingu a ECB.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

16.09.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EUR/USD, GBP/USD, index DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

08.09.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Axel Springer kupuje zpravodajský web Politico, podle zdrojů za miliardu USD

26.08.2021 Německé vydavatelství Axel Springer koupí americkou společnost Politico, která provozuje stejnojmenný zpravodajský web. Německý podnik to uvedl v tiskové zprávě. O ceně se nezmiňuje, podle zdrojů listu The New York Times jde ale o miliardu dolarů (21,7 miliardy Kč).
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

26.08.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

11.08.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

15.07.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

14.07.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

12.07.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Zakladatel Amazonu Jeff Bezos předá žezlo nástupci, bude jím Andy Jassy

05.07.2021 Novým šéfem americké internetové společnosti Amazon se dnes stane Andy Jassy. Třiapadesátiletý manažer je teprve druhým šéfem podniku, ve vedení střídá zakladatele společnosti Jeffa Bezose. Ten se rozhodl funkci opustit a zůstat jen výkonným předsedou správní rady. Výměna na nejvyšším postu přichází v den, kdy firma slaví 27 let od svého založení.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

01.07.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Novinář Motejlek neuspěl s žalobou proti milionové pokutě od ČNB

28.06.2021 Ekonomický novinář Miroslav Motejlek neuspěl s žalobou proti rozhodnutí České národní banky (ČNB), která mu v roce 2016 uložila milionovou pokutu za porušení zákazu manipulace s trhem. Dnes o tom pravomocně rozhodl pražský městský soud. ČNB dospěla k závěru, že Motejlek manipuloval s kurzem veřejně obchodovaných akcií telekomunikační firmy O2. Novinář to odmítá, banka podle něj zasáhla do jeho práva na svobodu projevu.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

03.06.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

31.05.2021 Největší obchody podle objemu na GBP/USD (aktivní future kontrakt): Největší denní objemy na trhu s měnovými futures. Na cenách, kde se včera objevily největší objemy, mohou být velcí hráči aktivní i dnes – zejména pokud se tyto ceny pohybují u některého ze včerejších high/low.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

28.05.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

27.05.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

25.05.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Polsko musí okamžitě zastavit těžbu v dole Turów, nařídil soud EU

21.05.2021 Polsko musí okamžitě zastavit těžbu v uhelném dole Turów, kterou dlouhodobě kritizuje Česká republika. Rozhodl o tom dnes Soudní dvůr Evropské unie, který tak vyhověl české žádosti o vydání předběžného opatření. Zákaz těžby bude platit až do vynesení konečného rozsudku v tomto sporu, oznámil soud. Ministerstvo životního prostředí a Liberecký kraj uvítaly nařízení zastavit těžbu v Turówě.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

12.05.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

29.04.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

27.04.2021 Celkový počet obchodů na jednotlivých cenách během minulé obchodní seance. Úrovně, na kterých se minulou obchodní seanci daný měnový pár nejčastěji zdržoval, mohou působit jako účinný magnet také dnes.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

21.04.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

19.04.2021 Největší obchody podle objemu na GBPUSD (aktivní future kontrakt): Největší denní objemy na trhu s měnovými futures. Na cenách, kde se včera objevily největší objemy, mohou být velcí hráči aktivní i dnes – zejména pokud se tyto ceny pohybují u některého ze včerejších high/low.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

14.04.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

06.04.2021 Největší obchody podle objemu na GBPUSD (aktivní future kontrakt): Největší denní objemy na trhu s měnovými futures. Na cenách, kde se včera objevily největší objemy, mohou být velcí hráči aktivní i dnes – zejména pokud se tyto ceny pohybují u některého ze včerejších high/low.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

01.04.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
C:\fakepath\CNB1.jpg

Soud začal projednávat žalobu Motejlka proti pokutě od ČNB

31.03.2021 Novinář Miroslav Motejlek považuje milionovou poutu od České národní banky za naprosto nepřiměřenou. Bývalému spolumajiteli ekonomického portálu Motejlek.com ji udělila v roce 2016 bankovní rada, protože podle ní manipuloval s kurzem veřejně obchodovaných akcií telekomunikační firmy O2. Motejek rozhodnutí odmítá a tvrdí, že ČNB zasahuje do jeho práva na svobodný projev. Jeho žalobu dnes začal projednávat pražský městský soud.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

31.03.2021 Celkový počet obchodů na jednotlivých cenách během minulé obchodní seance. Úrovně, na kterých se minulou obchodní seanci daný měnový pár nejčastěji zdržoval, mohou působit jako účinný magnet také dnes. Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

30.03.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

25.03.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

15.03.2021 Největší denní objemy na trhu s měnovými futures. Na cenách, kde se včera objevily největší objemy, mohou být velcí hráči aktivní i dnes – zejména pokud se tyto ceny pohybují u některého ze včerejších high/low.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

11.03.2021 Největší obchody podle objemu na GBPUSD (aktivní future kontrakt): Největší denní objemy na trhu s měnovými futures. Na cenách, kde se včera objevily největší objemy, mohou být velcí hráči aktivní i dnes – zejména pokud se tyto ceny pohybují u některého ze včerejších high/low.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

09.03.2021 Celkový počet obchodů na jednotlivých cenách během minulé obchodní seance. Úrovně, na kterých se minulou obchodní seanci daný měnový pár nejčastěji zdržoval, mohou působit jako účinný magnet také dnes. Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
C:\fakepath\gamestop-25022021.png

Gamestop opět přidal přes 100 %

25.02.2021 Nikdo jsme zatím nezapomněli na extrémní nárůsty akcií společností Gamestop nebo AMC. Akciové trhy byly v chvíli velmi nervózní a nástup retailových investorů ze skupiny wallstreetbets otevřel bránu pro další katalyzátory pohybů na trzích. Jak rychle nervozita přišla, tak odešla, ovšem během včerejšího obchodování Gamestop opět přidal přes 100 %. Co stálo za růstem a můžeme být svědky další korekce na akciových trzích?
img

Market Insider: EURUSDF, GBPUSD, DAX, Brent

24.02.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

12.02.2021 Celkový počet obchodů na jednotlivých cenách během minulé obchodní seance. Úrovně, na kterých se minulou obchodní seanci daný měnový pár nejčastěji zdržoval, mohou působit jako účinný magnet také dnes.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

11.02.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

05.02.2021 Celkový počet obchodů na jednotlivých cenách během minulé obchodní seance. Úrovně, na kterých se minulou obchodní seanci daný měnový pár nejčastěji zdržoval, mohou působit jako účinný magnet také dnes. Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

03.02.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Akcie GME díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Akcie GameStop (GME) díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

21.01.2021 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

22.12.2020 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

17.12.2020 Největší denní objemy na trhu s měnovými futures. Na cenách, kde se včera objevily největší objemy, mohou být velcí hráči aktivní i dnes – zejména pokud se tyto ceny pohybují u některého ze včerejších high/low.
img

Topení plynem v Česku je zatím levnější, ale na jak dlouho?

02.12.2020 Letošní podzim se vyvíjel v trendu klesajících cen, a to nejen co se týče plynu, ale i uhlí. Zatímco ještě koncem října jsme mohli vidět, že cena plynu se podle údajů Business Insider pohybovala kolem úrovně 3,35 USD za MMBtu, v druhé půlce listopadu dosahovala hodnoty 2,77 USD za MMBtu. V průběhu necelého měsíce se tak hodnota této komodity na trhu propadla o 17 procent.
img

Ďalšie výsledky - Biden vedie vo volebných hlasoch, ale na Floride začína strácať

04.11.2020 Podľa posledných výsledkov Trump vyhráva v Južnej Karolíne, Alabame, Mississippi, Tennessee, Oklahome a vedie aj na Floride, ale Biden pravdepodobne vyhrá 3 zo 4 volebných hlasov v Maine. Medzitým Biden zvíťazil na ostrovoch Rhode Island, New Jersey, Maryland, Massachusetts, Illinois, Connecticut, Delaware.
img

Preferujú trhy Bidena?

04.11.2020 Hlasy na Floride sa stále počítajú. Trump predbehol Bidena po spočítaní 80% hlasov. Preto sa kontrakty na S&P 500 obchodujú nižšie. Nastavuje sa trh na „modrú vlnu“?
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

09.10.2020 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
C:\fakepath\graf1.png

Buy the rumor, sell the news v realite

06.10.2020 Možno ste už niekedy počuli ako návod na úspech na burze vetu “Buy the rumor, sell the news” ale nevedeli ste si úplne predstaviť, ako to môže v praxi vyzerať. V tomto článku si povieme niečo bližšie o tom ako to funguje, čo sa môže a čo nie a na jednej konkrétnej firme vám ukážem, ako by taký obchod mohol vyzerať.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

01.10.2020 Celkový počet obchodů na jednotlivých cenách během minulé obchodní seance. Úrovně, na kterých se minulou obchodní seanci daný měnový pár nejčastěji zdržoval, mohou působit jako účinný magnet také dnes.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

29.09.2020 Největší obchody podle objemu na GBPUSD (aktivní future kontrakt): Největší denní objemy na trhu s měnovými futures. Na cenách, kde se včera objevily největší objemy, mohou být velcí hráči aktivní i dnes – zejména pokud se tyto ceny pohybují u některého ze včerejších high/low.
img

Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent

22.09.2020 Market insider je pravidelný report tak trochu ze „zákulisí“ finančních trhů. Žádná makrodata, žádné vyjádření politiků, žádné centrální banky, pouze historie obchodů a cen, které byly předchozí seanci pro finanční trhy nejvíce zajímavé. Report připravujeme pro EURUSD, GBPUSD, DAX, a ropu Brent.
Související klíčová slova: Šíření dezinformací | Institucionální hráči | Koncept Smart Money | Pin Bar strategie | Akcie Meta Platforms | Akcie své vlastní společnosti | Zpomalení čínské ekonomiky | Rozdíly mezi ICT a SMC | Zdroje dat | Sociální síť Twitter | Hlava a ramena | Největší kybernetická měna | Jak fungují akcie | Zpravodajský server | Tok kapitálu do daného trhu | Mistrovství světa v tradingu | Výnosy dluhopisů | Výplach | Rizikový kapitál | Geolokační informace | Iskander | Zvyšování cen | Jack Ma | Pravděpodobné výsledky | Dlouhé pozice | BlackBerry (BB) | Vzdělávací materiály | Dukascopy | Analytický tým FXstreet.cz | Války | Skandinávské aerolinky | Události v minulosti | Vývoj | Obchodní platformy | Rychlé zisky | Rizikový faktor | Opce | Pokračování klesajícího trendu | Rubl k dolaru | Panevropský index | Růst kurzu akcií O2 | Vyspělé země | Pravidla na vstup do obchodu | Globální růst | Aktivistický investor Ryan Cohen | Vedoucí pracovníci | Peněžní toky | Strong Buy | DPH | EUR | Digitální reklamy | FDA | Spotřebitelské výdaje | Štěstí | Zhodnocení akcií | Index miliardářů agentury Bloomberg | Meta Platforms Mark Zuckerberg | Robert Allbritton | Norský fond | Standard & Poor's | Ex-date | Kalifornie | Zpráva z akciového trhu | Banka Sberbank | Zhodnocovat kapitál | Cena akcií TUI | Výkyvy | Trh Forex | Brokeři | Komise pro cenné papíry a burzy v USA | Úspěšný obchodník | Dnešní obchodování | Akcie Blue Owl | Itálie | Meta Trader 4 | Stoxx | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Texas | Akcie čínských společností | Pip | Očekávání | Vedoucí pracovníci společností | Korelace | Otevřené pozice | Sledování zpráv z mainstream | Trh s akciemi | Volatilní | Významné politické události | Předpovědi cen | Brent | Regulační orgány | Pozitivní nálada | Goldenburg Group | Schodek státního rozpočtu | KBM | Čtvrtletní pokles | Online casino | Evropská komise | Pro investory | Short Interest | Philip Morris ČR | Aramco | Crypto | Investice | Počáteční marže | Britská centrální banka | Spotřebitelské úvěry | Firma Sonatek | Potenciál | Support | Companhia Siderúrgica | Mezinárodní ratingová agentura | Akvizice | Nejdůležitější ekonomické události | Výkonný ředitel | Dění na světových burzách | Hluboká recese | Akcie International Seaways | Miliony dolarů | Webinář | Programátor | Manipulace s trhem | Prognózy | Small caps | Akcie společnosti Alibaba | Britská libra | Chování | NYSE | Intervence | Hlavní index moskevské burzy | Ceny kakaa | Interactive Brokers | Experti | LSEG | Futures a opce | Futures kontrakt | Viterra | Bitcoiny | Návrh zákona | Stop-Loss | Dění na trzích | Většinový podíl | Melvin Capital | Společnost Apple | Obchodní seance | Investor Ryan Cohen | ČNB kurz | Rebalance indexu | Accor | EUR/USD | General Electric | Fungování finančních trhů | Spotřebitelé | Morgan Stanley | PKN Orlen | Reality | Goldman Sachs | Strach | Obrat v sentimentu | Finanční páka | Konkurenti | Profesionální obchodníci | Price Action | Akcie společnosti | Profesionální trader | ETH | Helio Gaming | Splasknutí hypoteční bubliny | Aktuální vývoj | AMC Entertainment (AMC) | Prodeje insiderů | Lagardeová | Cenné papíry | Ukrajinska pravda | Výnos | DeFi | Velcí investoři | Vysokofrekvenční trading | Atraktivní investice | Axiory | RBC Capital | Ocelářství | 13F | IHNED | Colorado | TNOTE | SMA | Order block | Vzdělávání | Šéf Fedu | LYNX Trading | Spekulace na kontraktech | Dopravci | Reddit | Striker | Investiční strategie | Propad rublu | Co je Reddit | Index DOW | Exchange | Forexový trh | Bitcoin nákup | Miliardář Elon Musk | MAE | Nejlepší technologické akcie | Kontrakty | Výsledky ČEZ | Expirace FX opcí | Bed Bath & Beyond | Obchodování s cennými papíry | Politico | AUDUSD | Praxe | Americký dolar dnes | AI | Zdravý rozum | Sentiment na trhu | JPY | Koncept teorie | Metaverse | Morning Brew | Síť Threads | Základní materiály | Casino | Wonderinterest Trading Ltd | Pár USD/CAD | Changpeng Zhao | Wonderinterest Trading | Google Play | FTX | Peníze | Pandemie COVID-19 | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Peníze ovládají trh | Shanghai Composite Index | MT 4 | Zbrojovka KBM | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Lukáš Voženílek | Longovat | Prognóza | FTSE 100 | Scalpingové obchody | Slippage | Nákup akcií po výplatě dividend | FBI | Online kasina | Saxo Bank | Amgen | Barel ropy | Palladium | Jim Yong Kim | Lex ČEZ | Představitelé ECB | Neustálé učení se | Myšlenka Smart Money | David Varga | Lockheed Martin | Výhody investování do akcií | Milionář | Bankovní domy | Brexit | ZEW index | Měnová krize | Objemy obchodování | Bývalý premiér | Valná hromada | FedWatch | Kapitál | Pozornost investorů | Velké finanční instituce | Burzy | Top 5 akcií | East Grain | Záchranný fond | Cestování | USD | Broker | Meta Trader | WallStreetBets | Vývoj ceny palladia | Technická analýza | Proražení | Stav devizových rezerv | Export | Banka Goldman Sachs | Na burze | AMS | Ceny akcií Meta | Hyperinflace | Resistence | Total | Vydělávat na finančních trzích | Tržní hodnota firmy | Rebalance | Cowen | Počáteční kapitál | Obchodní platformy Metatrader | ByteDance | Trh s ropou | Čekající příkazy | Regulace | Spekulovat | Nord Stream 2 | Bitcoin beyond the bubble | Česká zbrojovka | Cenné kovy | CashFlow | Akcie roku | Ruský prezident | Silný růst | Cenové úrovně | Fitch Ratings | Euroval | P.A. | Sorosův malajský útok | Koaliční partneři | Kapitálový trh | Dovoz | Inner Circle Trader | Nasdaq Composite | Obchodník na finančních trzích | Unie | Admirals | Reálný účet | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Instagram | Nikkei | Obchodování na finančních trzích | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Zasedání FOMC | CISCO | ProTipster | Caterpillar | MT5 | Krátká pozice | CFD World | Nominální hodnota | Gigant Gazprom | Pokles ceny akcií | Der Spiegel | Obchodni metody | Elon Musk | Investing.com | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Akciové indexy | Tickový graf | Americký prezident | EUR/CZK | Zájem investorů | Myšlení | Čínský list | Turkish Airlines | Rekordní zisk | USA Biden | Týdenní pivot | Finančník | Verifikované výsledky | Makrodata | Christine Lagardeová | Institucionální trading | Investoři | Obchodní deník | Portfolio | Obchodní platforma | Securities and Exchange Commission | Petr Pavel | Investovaný kapitál | Nejistoty | Západní sankce | Credit Agricole SA | Globální ekonomiky | Mezibankovní trh | Hrubý domácí produkt | Jeff Bezos | Média | Sebastian Ebel | EUR kurz | Finanční instituce | Patrik Polák | Nárůst ceny | Jádrový index | Ziskový obchodník | Zisk | Fannie Mae | Prezident | Strategie Ondřeje Hartmana | Carry trading | Kurzu měn | Uklidnění v bankovním sektoru | Bank of England | Plnění objednávek | Commodity futures trading | Zveřejnění zprávy | Raytheon | Roboti | VIG | Ropné společnosti | Ministerstvo obchodu | Tiskové agentury | WSJ | Institucionální objednávky | Směřování | Seznam Zprávy | Cena mědi | BP | Hold | Finanční pomoc | Výkonnosti AOS | Snížení nákladů | Investiční | Endorphina | Cestovní kanceláře | Britské banky | Vývoj měnového páru | Týdenní pivotní body | Rhode Island | Investice do vody | Průzkum | Tržní podíl | InterGame | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Global Finance | Komodita | Domácnosti | Fiskální rok | Index spotřebitelské důvěry | US500 | Insolvence | Analýza akcií Blue Owl Capital | BlackBerry | Demokraté | Německý DAX | Tipranks | Analytik Purple Trading | TRY | RWE | Uber | Trojúhelník | Obchodní plán | Short selling | Spike | Vývoj ceny akcií Exxon Mobil | Zpráva | Colt CZG | Představitelé Fedu | Události roku | Agentura Reuters | Uživatelé internetu | Prodej | Rok 2024 | Agrofert | Ministr životního prostředí | Tržní kapitalizace | Hrubý domácí produkt (HDP) | C.W. CFD World | Technický výhled trhu | Obchodování komodit | Buy the rumor, sell the news | Markets Insider | Hedge Fund | Akcionáři | Thajská měnová krize | Emoce | Live účet | Visa | S&P | Manipulování cenou | Růst kapitálu | Skupina PPF | Vzdělání | Až na krev | JPM.US | XM | Obchodování | Rizikovější měny | ADR | Legislativa | GBP | Tisková konference ECB | Rozhodnutí soudu | Management | Centrální banky | Vývoj akcií | Nástroje řízení rizik | Meta | Majitel | Thyssenkrupp | Úvod do ICT (Inner Circle Trader) | Aramco na burze | Úspěšní tradeři | ZEW | Zprávy | Guru | České firmy | Dolary | Akciové burzy | Pákový efekt | Dlouhodobé investování | Americké technologické firmy | Eurostat | Index STOXX Europe | Všechny akcie | Ruský rubl | Vývoj ceny bitcoinu | Ceny ropy | UBS | News trading | Evropské akcie | Covid | Lex ČEZ II | Berkshire Hathaway | Člen představenstva | Další růst | CME FedWatch Tool | Airbus | Bydlení | Vyhlídky | Analog Devices | Reliance | iFX | CZ | Insider transakce | Míra | Firmy | Graf vývoje | Obchodovanie | Páka | Digitální měny | RIOT | Ministerstvo životního prostředí | Kryptoměnové burzy | Pokles tržeb | Nástroj | Hedgeové fondy | Výsledky | Kurz EUR/USD | HUF | Corporate Governance | ShapeShift | Carnival | DailyFX | Roboti WSM | Uplynulý rok | Inflační tlaky | Wizz Air | Minulá výkonnost | Bank of America | Koruna | E15 | TIM | Výrazný pokles | Fundamentální analýza | René Remšík | Petr Lajsek | Day trading | Commodity Futures Trading Commission | Bullish price action | Retracement | Kupující | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Včerejší obchodování | Motejlek | New York Stock Exchange (NYSE) | Francie | Předpověď | Podnikatel Elon Musk | Kurz dolaru | Shell | Český holding | DMA | Předseda dozorčí rady | Propad | Spekulant | OPEC+ | Tvůrci trhu | Objem | Greenpeace | HDP eurozóny | Údaje | Investice do platiny | Výkonnost | Obavy z recese | Růst na amerických indexech | Equity křivka | Exxon Mobil | Obchodní války | Společný podnik | Algorithmic trading | Asie | Příjmy z reklamy | WHEAT | Technologické společnosti | Alibaba | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Výsledky průzkumu | Propuštění | Postavení na trhu | Aukce | Převodník měn | Regulátor | Automobilky | Shortovat | Reddit WallStreetBets | Barack Obama | Kathy Lien | Goldenburg | International Seaways Inc. | Ask | Sázka | Průmyslová výroba | Dolar k japonskému jenu | Britské libry | Bilion | Obchodování s akciemi | AMC | Uzavírání pozic | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pfizer | Pojišťovny | Hloubka trhu | AFP | Studie | Výsledky společnosti | Truth Social | NYSE Euronext | Position sizing | CME FedWatch | Akcie Civitas Resources | Průraz | Index S&P 500 | Cena plynu | Graf | Premiér Andrej Babiš | Druhy ropy | Instrument | Deficit | Globální dění | Hodnota firmy | Finanční regulace | Polsko | Kolaps | Regulátoři v USA | Patrick Harker | Ratingová agentura | Zbrojovka | Zisk energetické společnosti | Ropa Brent | Přehled | Hráči na trhu | Nejlepší akcie | Investování do dividendových akcií | Short | Distribuce | Současná situace | Lukáš Kovanda | Co je to tedy SMC? | Evropa | Pár EUR/USD | Plyn | Miroslav Motejlek | Ekonomické události | Stabilní příjmy | Prague Convention Bureau | Vedení firmy | Bitcoin dnes | OPEC | Masivní výprodeje | Finance Magnates | X-Trade | Stavebnictví | Americká centrální banka | Bezpečné útočiště | Institucionální investor | Role centrálních bank na Forexu | Earnings | Německé vydavatelství | Trump | Přebytek ruského rozpočtu | Disney+ | FactSet | High | Thierry Breton | Finanční krize | Andrej Babiš | Equity market neutral | Ekonomická situace | Obchodní strategie | Sójové boby | Nově zahájené stavby domů | GBPUSD | Kakao | AOS na burze | Měnové pohyby | WizzAir | Česká koruna | Rakousko | Čínský akciový index | Růstový potenciál | Stříbro | USDCAD | WSM | GameStop (GME) | Investiční společnost | Instituce | Sell the news | Brokers | Foreign Exchange | Bank of Japan | Chamtivost | Technická analýza akcií International Seaways | Jakub Hodan | LNG | Britská měna | Wonderinterest | Americké akcie | BBC | Sankce uvalené na Rusko | Obchodní výsledky | Vyplácení dividend | MetaTrader | ex | Kongres | Dnešní aukce | Inflace v Polsku | Výdělky | Mimořádná daň | Rozpočtový deficit | Divize | Melvin | Nejprudší pokles | Vývoj měnového páru USD/JPY | Zvýšení úrokových sazeb | Business Insider | Index cen výrobců | Lesnictví | Rosněfť | Růst výnosů | Obchodování se CFD | Time-Frame | Ziskové obchodní systémy | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Přehled o dění na světových burzách | Offshore | Technologické firmy | Zhodnocení kapitálu | Martin Krištoff | Trh | Komise | Vydělávání peněz | List Financial Times | Rekordní minimum | Forexové trhy | Pozornost | Výrazný růst | Rubl | Akcie společnosti Meta Platforms | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Fed | Algo | Korekce | Dluhopisy | Arbitráže | Upozornění | Tržní prostředí | Dividendové akcie | Výrobce čipů Nvidia | Volby v USA | Money management | Americké dolary | Finanční společnosti | Bankovní tradeři | Pražské burzy | Kasina | Zveřejnění výsledků | Výběry | Sázení | Tržní výhled | Kanada | Globální recese | Volby v Británii | Začínající obchodník | ProCent | Ministři financí | Swingové minimum | Měna Bitcoin | Ruské úřady | Posílení dolaru | Stock | ANO | Snap (SNAP.US) | Analytici finančního ústavu | Obchodní systém | Znalost | Rating | Velké banky | Wells Fargo | Agentura S&P | Index kryptoměn | Short Interest Ratio | SNB | Obchodování kryptoměn | Nejistota | Microsoft | USD/CHF | Snížení dividendy | Příležitosti | Omezení COVID | GME | Růst tržeb | Insider informace | Tým FXstreet.cz | CME | Vládní dluhopisy | Data z USA | Intermarket strategie | IPO Saudi Aramco | Commission | Bitstamp | Defi | Hromadné akcie | Shortování | Akcenta | Změny cen | Sell | Vývoj ceny akcií ČEZ | Obchodování akcií | Index miliardářů | LYNX webinář | Kurz dolarů | Skluz | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Aerolinky SAS | Programování | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | ABN AMRO Bank | Instrukce | Online kurzy | Obchodní praktiky | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Výprodej na kryptu | Coinmate | Hlavy států | Makroekonomika | Range | Axel Springer | Japonsko | Společnost Meta Platforms | Soukromí investoři | Nižší minima | Tržní odhad | Trendové linie | MicroStrategy | Výpadky | Objem obchodů | CFTC | Kolísání měny | Pair trading | Invest | Gazprom | Centrální banka | Exxon | Německá vláda | Zemní plyn | Deutsche Börse | Německo | Životní prostředí | Ranní zpráva z akciového trhu | Útok na Ukrajinu | Fluktuace | QE | Twitter | LYNX | Pravděpodobnost úspěchu | Znalost SMC | Krach | Pozitivní zpráva | Hotovost | Donald Trump | Čistý zisk | Jádrová inflace | Patrik Urban | Dluh Řecka | Regulace na forexu | Obchodovat forex | Rumunsko | New York Stock Exchange | Margin call | Centrum | Walmart | Společnosti | Úspěšní obchodníci | Vývoj AOS | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | CL | Josh Hawley | Obchodování na páku | Investice do akcií | Rozhodnutí ČNB | Mentoring | Dluhové krize | Algo trading | Silvergate Bank | Alphabet (GOOGL.US) | Spoluzakladatel | Grafy | Rekordní zisk energetické společnosti | ING | Nákupy od úzké skupiny lidí | Procentuální zhodnocení kapitálu | Vice | BBBY | Nízká volatilita | WeWork | Zahraniční investice | Snížení schodku | Threads | Prezident Pavel | Smart Money koncept | Aktivum | Expertní analýzy | Společnost XTB | Demand | Česká republika | Hamás | Vývoj měnového páru USD/TRY | Pohyb cen | CZK | MetaTrader 4 | Reuters | Úspory | AMC Entertainment | Ruský plyn | ETC | Kov | Obchodní styl | Baidu | Vystavení riziku | CLEO.one | Studijní materiály | Situace | Krypto ETF | Chevron | Velikosti pozice | Začínající trader | Letecká společnost | Státní dluhopisy | Analytici | Americký dolar | Steen Jakobsen | Akciový index Dow Jones | Štěpán Hájek | VaR | Bill Gross | Kommersant | Měny zemí | Euronext | Zakladatel | Analytici Morgan Stanley | Předseda | Právo | Splácení dluhu | Radek Zalubil | Equity | Deficit veřejných financí | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Ripple | Forexoví obchodníci | US100 | Akcie společnosti Microsoft | Výnosy z investic | Vlády | Lukáš Raška | Traders | Tržby | Roční výkonnost | DPA | Vnímání likvidity na trhu | Stagnace | Příkaz | SMC | Ekonomiky | Soukromý fond | Intradenní obchodování | Factoring | Prime | Online prostředí | Cenový cíl | Rozpočet | Negativní dopad | Evropské banky | Google | Apple | Libra | Otevření Číny | xPartners | GameStop | Nákup akcií | CFD | Investor | Cena akcie | Velké technologické společnosti | Psychologie tradingu | IPO kalendář | Analýza trhu | Webináře zdarma | FTSE | Financovat | Řetězec | Fond | Market Barometr | Investiční rozhodnutí | Ztráta | Řecko | Motejlek.com | Prodej na krátko | Dřevařství | Finanční instrumenty | Rostoucí náklady | Jednání o brexitu | Německá centrální banka | ECB | RRR | Ceny komodit | Úroky | Refinitiv | Plodiny | Index moskevské burzy RTS | Portu | Cena | Investiční banky | Výběr brokera | Měny rozvíjejících se zemí | Velikost pozice | Vedení ČEZ | Roční výnos | Objem peněz | Money-Management | Partners | Air | Akcie dnes | Izrael | Ceny akcií | Inspirace | Historie obchodů | Leasing | Klíčové oblasti | EBay | Česká ekonomika | Čínská ekonomika | Ceny | Kurzy | Technologie | Úspěšně obchodovat | MetaTrader 5 | British Airways | ČNB | Dluhy | Dlouhodobé investice | Hedge fondy | Agentura Bloomberg | SNY | Pokles | Obchodování na zámořských trzích | Evropské ropné společnosti | E-mini | Margin | Large Cap | Počet žádostí o podporu | Ceny palladia | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | Konsensus | Chytré peníze | Růst poptávky po akciích ČEZ | Těžba v USA | Trading systém | Andy Jassy | Společnost Twitter | Prodeji akcií Tesly | Cena kakaa | Finančnictví | Forex kurz | Hedge | Citron Research | Poplatek | Server BBC | Moody's | Guvernér | Rabobank | Insider trading | Makro | Banka | ETF (obchodovatelné fondy) | Přístup do VIP zóny | Americká ekonomika | Finanční deriváty | NVDA | Odpor | Coinbase | Drahé kovy | Evropská centrální banka | Obchodník | Swingové obchodování | Fitch | Portfolio manažer | Akcie týdne | Zisk energetické společnosti ČEZ | Finanční prostředky | Close | COVID-19 | Mitsubishi | Regulátoři | Future kontrakt | Event driven | Indikátor | Dealer | Index cen | Obchodování forexu | Rizika | Paypal Holdings | Růst ceny | Finance | Hudební vydavatelství | SNAP.US | Index PX | Státní banka | Analytika | EBIT | Daně | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Bankovní trader | Tradingové webináře zdarma | Obchodování s měnovými páry | Pivot | Insiders | Kryptoměna | Potravinářství | Momentum | Ekonomické údaje | Růst zisků | Zisky | Shanghai Composite | FCA | Základní měna | BNP Paribas | Konsenzus | Zboží dlouhodobé spotřeby | Časová pásma | Obchodujeme | Obchodní pozice | Prodávající | SPAD | Situace na trhu | USD/TRY | Miliardy eur | Cisco Systems | Patrik Mackových | Množství peněz | Oslabení japonského jenu | Shortování akcií | Vyšší sazby | Vládní koaliční partneři | Manuál | Cena zlata | Akcie Apple | Obchodování podle velkých hráčů | Světové obchodní organizace | HSBC | Pullback | Obchodníci | Trinity Bank | Breakout | Capital | Pojištění vkladů | Politico Europe | Navýšení kapitálu | Měnové intervence | Růst cen | Bull | Zkušenost s investováním | Koncept chytrých peněz | Turecké liry | RSI | Technologický Nasdaq | Yogonet | Delaware | Poptávka | IFO index | Financování | CIA | Sázka na nejistotu | ECN | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Čína | Stres | Růst měny | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Americké banky | Psychologie | Investice do bitcoinu | Pivotní body | Pád Berlínské zdi | Obchodovat | Republikáni | USDJPY | Úrokový diferenciál | Investiční poradenství | Stav devizových rezerv ČNB | GfK | Line | Sociální síť | Dividenda | Smart Money Concepts | MIFID | Obsah VIP zóny | Výsledky hospodaření | DAX | Jedno euro | Strategy Provider | Uzavření trhů | Struktura trhu zaměřená na likviditu | Outstanding shares | Poskytovatelé likvidity | New York Times | Medvědi | Klouzavý průměr | Uskutečnění obchodů | Kurz měny | Posílení eura | HAS | Akcie Gamestop | MF | WTI | Otevřená pozice | Bod | Tweet | Shares | RBNZ | Kapitálové trhy | Paládium | Protocol | Otevřené obchodní pozice | Spready | Reserve Bank of Australia | Hodnota Pipu | Rekordní zisk energetické společnosti ČEZ | Video | Nákup akcií před snížením dividendy | HDP | ROCE | Nord Stream | Problémy | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Obchodníci na burze | Obchodovatelné fondy | Bankéři | Výprodej | Sázet | Deutsche Bank | LES | Cena ropy | Spolehlivost a důvěra | Tadawul | Firma | Western Shipping | Inflace | Tržní aktuality | Ocel | Vývoj indexu S&P 500 | Marže | PMI z výroby | SpaceX | Německá ekonomika | Jack Dorsey | Musk dnes | Svatý grál | Profesionální tradeři | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | JPM | Devizový trh | Váš trading | Vstup do obchodu | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Lot | Zveřejňované údaje o prodejích | USA a Čína | Vedení společnosti | Omyl | Zkušenosti | Ropa | Optimismus | TRUTH social | Ether | Kam tečou peníze? | Tucker Carlson | Signály | Akcie Civitas | Brokerská společnost | Obchodovat SMC | Ziskový trading | Companhia Siderúrgica Nacional ADR | Statistiky | Restrikce | Big Short | Světová kybernetická měna | FX | Ben Bernanke | Americká Komise pro cenné papíry | Bloomberg Galaxy Crypto Index | Facebook | High frequency trading | RUB | Velký trend | Kurz | Market | Forexu | Home Credit | Realizovat zisk | EMA | Referenční index kryptoměn | Litecoin | Fibonacciho retracement | Horizon | Spekulace na kontraktech Brent | Dolar | Kybernetická měna Bitcoin | Forex roboti WSM | Euro | Průzkum společnosti | Geografické regiony | Strategické investování | Yield | Fundamentální pozadí | Společnost Amazon | Agentura DPA | Akcie na pražské burze | JP Morgan | Spekulace na pokles | Byznys | Čínský vicepremiér Liou Che | Deficit státního rozpočtu | European Stability Mechanism | Risk | Prezident USA | Měď | Burzovní debut | Akciové obchody | Konglomerát | AUD | Bank of New York Mellon | Červená čísla | Binance | Forex asistent | Obchod | Dividendový výnos | Banky a hedge fondy | Světové trhy | Breakout Trader | Akcie na Wall Street | Bearish | Predikce | Platinové akcie | Plynárenský gigant | Růst ekonomiky | Kypr | Citigroup | Ekonomové | Softbank | Ruská firma | Index VIX | Hospodářství | Algo fondy | Manipulace s cenami | EU | EBITDA | Ruská agrese | Ruská zbrojovka KBM | Miliardy | Majors | Rates | Ministerstvo financí | Ranní komentář | Já Trader | Bollingerova pásma | Axiom Index II WFO NQ Trading System | Tržní hráči | Spojené státy | Sonatek | Zasedání ECB | Credit Suisse | Portfolia | Tesla | Transakční náklady | Vývojář AOS | Dealing | NN Group | Koronavirové krize | Prodeje akcií | Komerční banka | ETC Electronics | Úroveň rezistence | Recese | SMC teorie | Vista IIB Trading System | Růst akcií | WP | Výprodeje na akciových trzích | Analýza akcií Companhia Siderúrgica Nacional | Silicon Valley | Analytik Portu | Index Dow Jones | Akcie Applu | Leverage trading | Pandemie | Aktuální stav | Spekulace | Petr Kellner | Denní graf | Americké burzy | Akcie Alibaby | Know-how | Galaxy Crypto Index | Frank | Retailoví obchodníci | Co je Smart Money? | Matěj Široký | STAR | Pin Bar | Americké ministerstvo práce | Politické riziko | KBC | Centrální banka USA | Nakupovat | Nikkei225 | Zbrojovky | Lufthansa | Ceny energií | Americké indexy | Washington | Neutrální strategie | Politická nejistota | Intel | Prognóza Ministerstva financí | Americké kryptoměnové burzy | Ticker | Jak obchodovat | Virtuální mince | Prezident Donald Trump | NYSE: FRO | CySEC | Rostoucí inflace | Svíčkové formace | Soud | Nákaza koronavirem | Kanadský dolar | Purple Trading Petr Lajsek | Agentura Fitch | Předpovědi | Mince | Challenge | Tomáš Raputa | Světové ekonomiky | Benzín | Channel | Trend | Akcie a ETF | Dow Jones Industrial | Oslabení | Média v Polsku | Predikovat budoucí reakce | Míra inflace | Fyzické zlato | Windfall tax | RTS | Platforma | Politické události | Energetika | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Náklady na úvěry | Spotify | Finanční ukazatele | Nařízení | Ropné akcie | SWIFT | Youbit | Schodek | Farmaceutické společnosti | BTC | Oslabování libry | Bankovní sektor | Indexy | Forex Factory | Citi | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Pimco | Odborníci | Mizuho | Mezinárodní měnový fond | Gold | Úroveň supportu | Investování do akcií | CFMS | Tempo růstu | Podnikatel | Úvěrový rating | Bankovnictví | Aerolinky | Pohonné hmoty | Biliony | Divergence | Bilion dolarů | Návrat volatility | ETF | Akciové trhy | Forexový trader | Silvergate | Myšlenka | UnitedHealth | RJTICHARTS CRUDE OIL 60 BANG Trading System | Obchodní bilance | Hospodářské soutěže | Úsilí | Spojení | ECB Christine Lagardeová | Long | Rally | Bankovní rada | USD za tunu | Obchodní hodiny | Bear | JPMorgan (JPM.US) | Odborné knihy | Internetový obchod | USDC | Investiční doporučení | Intesa Sanpaolo | Aktiva | Použití finanční páky | Začátek výsledkové sezóny | Americké akciové indexy | Prodejní tlak | Live trading | Vývoj finančních trhů | Nedostatek zboží | Zasedání centrální banky | Circle | US akcie | Brent nebo WTI | Business | Sentinel NQ WFO Trading System | Politico Robert Allbritton | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výnosnost | Indikátory | 1710 Gaming Ltd | Zdanění | TikTok | Citadel | Obchodní příkazy | Osobní počítače | Plynárenské společnosti | Čínská centrální banka | Obchodní operace | SP500 | Technologická společnost | Začít obchodovat | TRUTH | Vývoj měnového páru USD/CAD | WIZZ.UK | Kurz rublu | Xbox | FedWatch Tool | Vývoj kurzu | Energetické krize | Počet akcií | Swing Trading | Akcie Tesly | NZD/USD | Čínské akcie | Economic | Bezpečnost | Online Casino Reports | Brazílie | | Velké investiční fondy | Riziková aktiva | Trinity | Stratég | Majetek | Purple Trading | Řetězce | Sentiment | Order | L.F. Investment Limited | Short pozice | Checklist | Události ve světové ekonomice | Stoxx Europe 600 | Investiční fondy | Obchodování na internetu | Politika | Konkurence | Commodity futures | Letecké společnosti | PLN | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Obchodníci s cennými papíry | SAS | Burza Binance | Stop-Lossy | Hráči na forexu | Dnešní seance | Alternativní taxislužby | Jak investovat | Poplatky | GDP | Evergrande | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | Ziskový obchod | Přizpůsobivost | Analytické fórum | Ceny akcií Exxon Mobil | Double bottom | GPS | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Portfolio akcií | Pokuta pro Motejlka | Nálada | Představitelé centrální banky | Applied Materials | Letectví | Nákupy | Měnové páry | Technologické akcie | Technologičtí giganti | Měnové politiky | Vnímání | Forexové obchodování | Ekonomika | Elektřina | WTO | Vyzkoušet si trading | Roadshow | Akcie cestovní kanceláře | SYRIZA | Sankce | Zhodnocení | Obchodování s futures | Poradenské společnosti | Ostek-Test | Ceny zlata | Výplaty dividend | Výhled | Odolnost měn | Timeframe | Prodejní cena | ESM | Volume | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Spojené státy a Čína | Americký trh práce | Obchodní účet | Obchodní analýza | Deriváty | Ethereum | Čínský vicepremiér | Centralizované burzy | Hedge fond | Economist | Seminář | Reálný obchodní účet | Energetické společnosti | Propouštění | Index Hang Seng | Scalping | Tok kapitálu | Private equity | Zaměstnanci | PayPal | Jaromír Gec | Technical analysis | Finanční trhy | Zveřejnění makro zpráv | HFT strategie | Hospodářství dané země | Burze | Full-time trader | X-Trade Brokers | Nabídka a poptávka | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Platina | Konspirační teorie | Vlk z Wallstreet | ČEZ | Apple Inc. | Financial Times | Chop | Tesla Motors | GOOGL.US | Akcie společnosti International Seaways | USD za barel | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Spread | Vývoj ceny akcie | Vývoj měnového páru EUR/USD | New York | Riziko korekce | Tradingové webináře | Spekulace a riziko | Prudký růst měny | MSFT | Wizz Air (WIZZ.UK) | Swing | Krize | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Riziko | Burzy v USA | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | Fundamenty | Risk Off | ETH/USD | IBEX | Massachusetts | AOS | EURCHF | Informace z trhu | LoginCasino | Nákupní signál | CEO | Objednávky | Kurz libry | Akcie roku 2019 | Dlouhodobé výkonnosti AOS | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Dollar | Ruská firma Sonatek | Kvantitativní uvolňování | Trhy | Dolarový index | Oblast AOS | Vývoj ceny ropy | Sazby | Mezibankovní | Ředitelka | Generální ředitel | Devizové rezervy | Měny emerging markets | Cíle | Burza | Semináře | MarketWatch | Americká inflace | Zvyšování úrokových sazeb | Fox News | Likvidita | Žádosti o podporu | Reinvestice | Výprodeje | Obchodování s CFD | Vývoj ceny akcií Shell | Melvin Capitals | Rozhovor | Dlouhá pozice | Spotřeba domácností | Internetová společnost | Transakce | Švýcarské banky | Měny | Novinář Miroslav Motejlek | Akciový trh | MasterCard | Mylan | Výzkumné společnosti | Slovensko | Profitovat | Hedgeový fond | Glencore | Irsko | Regulační úřady | Energie | Znovurozšíření pandemie | Analytici společnosti | Trade Brokers | Pasivní příjem | Dobrá investice | Zpravodajství | Kódy AOS | Ceny akcií Shell | Macy’s | iGaming | Tradeři | USDX | Société Générale | BTC/USD | Dividendy | Měna | Dodávky plynu | Tripple witching | The Wall Street Journal | Expozive | Intradenní pohyby | Gambling Insider | Cena komodity | Interbank VIP indikátor | Rakety Iskander | Futures trading | EUR/CHF | Předběžné výsledky hospodaření | Hodnota bitcoinu | Snap | Silné výkyvy | Výnosy | Bullish | Miliardy dolarů | Obchodování na forexu | Romania-Insider | Finanční trh | Růst poptávky | FOMC | Algoritmické obchodování | JPMorgan | Ropné měny | Vývoj ceny akcií Exxon | Prezident Evropské centrální banky | Regulační orgán | Trade | Kapitalismus | EFSF | Sberbank | Microsoft Corporation | Peníze navíc | ABN Amro | Akcie Meta | Partneři | IPO | Rusko | Vysoké riziko | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Nižší maxima | Obchodní den | Forex dealer | Zkušenost | Duševní vlastnictví | Signál | Digitální měna | S/R zóny | Wall Street | Výsledkové sezóny | Development | EPS | ADP | Square | Uptrend | Repo sazba | Biliony dolarů | Short squeeze | Ropy | Rozdílové smlouvy | Soudní dvůr Evropské unie | Historie | Úspěšné obchodování | Sociální média | Dvojité dno | Burzovní rozcvička | Řízení rizik | Očekávané Earnings | Výdaje | Evropská komise (EK) | Společnost | Obchodní systémy | ESPN | Likvidní | List The Wall Street Journal | I-Trader | Firma McDonald's | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Forbes | Mezinárodní obchod | Obchodujte | Colt | Allergan | BlackRock | Vysoká volatilita | Potenciál zisku | BMW | Cena akcií | Mark Carney | Kupci | Upozornění na rizika | Rozšíření | Schodek veřejných financí | Komise v přenesené pravomoci | BBVA | Velké centrální banky | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Země OPEC | Silný růstový potenciál | United Technologies | Umělé inteligence | Buy | List The New York Times | Eura | Ruská zbrojovka | Short Term | Ztráty | Organizace | Ceny akcií Exxon | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Leverage | VIX | Stock Exchange | Růst | Objem obchodování | Adams Portfolio Trading System | Akcie ČEZ | Události z politické scény | Příjmy | Masters | Mosaz | Intervenovat | Hospodářské výsledky | Propad ceny | Emitent | Zajištění | Levels | Domácí měny | ETC Electronics Limited | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | Index | Wall Street Journal | Komoditní | Infineon | MiFID II | Centrální bankéři | Kryptoměnová burza | Komodity | Investiční fond | Průmyslová produkce | Jižní Korea | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Ceny nemovitostí | Konsolidační balíček | CFDWorld | ČTK | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Myšlenka SMC | Odvětví | Short-selling | Cap | X (dříve Twitter) | Investiční soutěže | Turów | Louis Vuitton | Fintel | XTB Market Barometr | Dlouhodobě vydělávat | Členové představenstva | Vyšetřování Binance | Intradenní obchodník | ICT (Inner Circle Trader) | Alternativní zdroje dat | Německý ústavní soud | Index amerického dolaru | Esther Georgeová | Makers | Top 5 akcií roku 2023 | SMC obchodníci | Blue Owl Capital Corporation | Bitcoinová burza | Akcie zpevnily | Mississippi | Investiční strategie pro dividendové akcie | Co je dividendový výnos | Aktivistický investor | Forexoví brokeři | Oscilátor | Role centrálních bank | Obchodníci s konceptem chytrých peněz | Long/short equity | Trading Places | Investování do akcií s vysokým dividendovým výnosem | Vlastnictví | Bearish price action | Poradenství | South China Morning Post | LVMH | Přehled o tocích peněz | Reddit skupina | Diverzifikace | Prohlášení | Louis Dreyfus | Podíl ve firmě | Market Makers | Transakční poplatky | Ministři financí eurozóny | Zisk na akcii | Ford Motor | Frontline plc | Obchodování akcií u LYNX | GM | Párové obchodování | Trading in The Zone | Obchodní myšlenka | Země eurozóny | Španělsko | Obchodování na burze | Ondřej Hartman | Nadhodnocené akcie | RDSA | NYSE: CIVI | Paper trading | Ryan Cohen | Holubice | Výhody | Obchodovat s akciemi | Rezistence | Rostoucí těžba v USA | Tomáš Rozehnal | Olívia Lacenová | UAE | Vliv politiky | International Seaways | NYSE: SID | Na volné noze | The Moscow Times | Smart Money Concepts (SMC) | Obchodní software | Purple Trading David Varga | Technická analýza akcií Frontline | Insider nakupuje akcie | Velké množství komodit | Výsledky a úspěšnost | Celkové objemy | Jesse Livermore | Analýza | Altera | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Aktivity WallStreetBets | Ruský útok na Ukrajinu | Struktura trhu | Větší tok kapitálu | Ceny dřeva | Množství komodit | Companhia Siderúrgica Nacional | Ekonomický růst | Filmové studio | Vývoj dolarového indexu | Posílení | Gazeta | Tržní hodnota | Manipulovat s trhem | Sociální demokraté | SMC obchodník | Společnost X | Ropné a plynárenské společnosti | VIP zóna | Více peněz | NPR | Investování na finančních trzích | SEC Form | Vývoj ceny akcií | ČSOB | Dlouhodobější dopady | Popis strategie | Krok za krokem | EURUSD | Instrumenty | Peníze nikdy nespí | INSW | Analytička | Sociální sítě | O2 | Primární nabídky akcií | Fond Melvin Capitals | Trpělivost | Regulační úřad pro cenné papíry | Investovat | Ekonomika USA | Největší banky | Norsko | The New York Times | Supply | WIZZ | TOP 5 akcií | Upisování akcií | Síť Facebook | Účastníci forexu | Bullish struktury | Cenové směřování | Sazby Fedu | Společnost je podhodnocená | Technická analýza akcií Civitas Resources | Top 5 akcií roku | Praní špinavých peněz | Unijní soud | Program odkupu akcií | PPF | Random Walk | Connecticut | Prezident USA Biden | Bankrot | Akcie společnosti Snap | City | TARP | Kurz akcií | Hnutí Hamás | Jednání bank | Zakladatel Amazonu | Bloomberg | Form 13F | Nabídka | Pandemie COVID | Index technologického trhu Nasdaq | Akcie Frontline | Blue Owl | Retail obchodníci | Hedgingový fond | Vývoj ceny kakaa | DJIA | Americký podnikatel | TUI Sebastian Ebel | Trigger | Snižování sazeb | Pandemie koronaviru | Týden na pražské burze | EK | Bitcoin | Bossa.cz | Velký hráč | Zlepšení | Americké měny | Volodymyr Zelenskyj | Time frame | Index spotřebitelských cen | Akcioví obchodníci | Úvěrové portfolio | Hlavní ekonom | Analýza akcií International Seaways | Tržní analýzy | Hospodaření | ICT obchodníci | London Stock Exchange | Futures | Inflace v eurozóně | TUI | Digitální platby | Finanční ztráty | Hodnocení akcií | Vysoká cena | Obchody | Automatické obchodní systémy | Nemovitosti | Pokles ceny | Odchod z EU | Disciplína | Beta | Zahájení ruského útoku | Konkurent | Obchodování s mědí | FXstreet.cz | Dění na Ukrajině | XTB | Opční bariéry | Parlamentní volby | CHF | Vývoj ceny akcií Alibaba | Civitas Resources | Akciový index | Soukromé banky | Andrea Unger | Ochranné známky | Wall Street Journal (WSJ) | Higher high | Drawdown | Euro k dolaru | Podpora | Strategie pro dividendové akcie | Analýza akcií Civitas Resources | S&P 500 | xStation5 | Zhodnocení kapitálu obyčejných traderů | Investiční nástroje | Údaje o prodejích | JDE | Vliv událostí | Tržní kapitalizace společnosti | Expirace finančních derivátů | Focus Gaming News | MT4 | Volatility | Ruské akcie | Technická analýza akcií Companhia Siderúrgica Nacional | Tim Cook | RBC | Maloobchodní prodeje | Otevřené obchody | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Profesionální obchodník | E-commerce | Ekonomie | Vzdělávací webináře | SMC (Smart Money Concepts) | Tomáš Kadeřávek | Zdroj příjmů | Obchodní výhled | Vivendi | Portugalsko | Obchodní model | Černá středa | Jak se stát forexovým obchodníkem | Zadlužení | Eurokomisařka | Smart money | Panické výprodeje | Affbank | Nvidia | Krácení daní | Bid | Povaha obchodování | Významné úrovně | Výsledky amerických bank | Přehled o dění | TopForex | Mario Draghi | Makléř | ČR | Goldenburg Group Ltd | Ceny akcií Tesla | CME Group | Portfolio manager | Akcie ve velkém objemu | Amazon | Axiory Europe | Elektromobily | Statistika | Akumulace | Akcie společnosti PayPal | Český kapitálový trh | Návrh dividendy | Analýza akcií Blue Owl | Hlavní měnové páry | Royal Dutch Shell | Telecom | Fáze obchodní dohody | Marketingová komunikace | Global macro | Zahájení ruského útoku na Ukrajinu | Cox | Eurozóna | Backtestování AOS | Makroekonomický kalendář | Zemědělství | Marathon | Pšenice | Obchodní definice | Civitas Resources Inc. | Vlk z Wall Street | Mastercard Incorporated | Ericsson | Risk Management | FXstreet | Velcí hráči | Indonésie | Analytik | Ruská centrální banka | Novinář Motejlek | Předpovědi analytiků | Trader | Hang Seng | VPN | Smile-Expo | Index moskevské burzy | Hodnota akcií | Čínský akciový index Shanghai Composite | AAA | Pozastavení obchodování | Doporučení | Expirace | Kuvajt | Významní účastníci trhu | SEC Form 13F | Soud EU | Saudi Aramco | Statistický úřad | Pew Research Center | Christopher Waller | Podnikání | Steve Ballmer | Podnik | Rozhodnutí o úrokové sazbě | XTB kryptoměny | Technická analýza akcií Blue Owl Capital | Meta Platforms | Emerging markets | Dluhopisový trh | Sociální síť Threads | Obchodování na komoditních trzích | Krypto | Počasí | Mediální společnosti | Co bude | Kupón | EUR/GBP | Opatření | Těžaři | Rostoucí úrokové sazby | Ruský útok | Celkový výsledek | Vývoj ceny | The World Cup Trading Championships | ABC | WHO | VIP indikátory | Bavlna | Předpovědi analytiků pro akcie | Emise | Google Charts | Demo účet | Kybernetická měna | Nejsilnější ekonomiky světa | Margrethe Vestagerová | Investing | PPF Group | Due diligence | James Gorman | Adam Dulovec | SEC | Devizový kurz | Porozumět pohybům na trhu | Currency market | Insideři | MetLife | Přehled o aktuálním dění | Šance | HFT | Mark Zuckerberg | Hedging | Dodavatelské řetězce | Petr Kouba | Nárůst ceny akcií | Redukce | Zveřejňované údaje | Akcie GME | Možnost reinvestice | Manipulace trhu | Short equity | Provize | Index PCE | TradingView | OTC market | Algorithmic Trading Portfolio | Dow Jones | Časový horizont | Značné výhody | Počet obchodů | USD/CAD | Nízké transakční náklady | Úrokové sazby | Blue Owl Capital | Ruský výrobce raket | Market Insider | Velcí institucionální hráči | Výběrová kritéria pro firmy | Trading | London Stock Exchange Group | Analýza akcií | Vyšetřování | TUI.DE | Biden | Index DAX | Pozice | Budoucnost | On-line kurzy | CEE | Banky | Soudní dvůr | Dodavatelský řetězec | Foreign exchange market | Infineon Technologies | Bilance | Peking | Oculus | Konzervativci | Ocenění | Akcie Companhia Siderúrgica Nacional | JPMorgan Chase | Bunge | Žlutý kov | Kontrakty na bitcoin | Backtestování | Ceny mědi | Expirace opcí | Obchodování institucionálních objednávek | AUD/USD | Alternativní zdroje | Návrh ministerstva financí | Vyšší potenciál zisku | Kurz EUR | Nejistota okolo Brexitu | Verdikt soudu | Ostatní komodity | STMicroelectronics | Výhled trhů | Index FTSE 100 | Měnový pár | Největší obchody | Finanční situace | Meziroční inflace | Investování | Interní informace | Technický výhled | Dlouhodobé výsledky | Hlášení SEC | Texas Instruments | Webináře | Netflix | CAD | Price Action strategie | Zahraniční měny | OBDC | Elektrárenské společnosti | Vývoj ceny palladia v USD | Kontrakt | Obchodní příležitosti | Kurz GBP | CBOT | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Ekonom | USA | The Insider | CryptoSvět | WhatsApp | Názory analytiků | Forex roboti | Akcie elektrárenské společnosti | Janet Yellen | ING Groep NV | Nástroje peněžního trhu | Zlato | Focus | GOOGL | Geopolitika | Zpomalování inflace | Philip Morris | Pracovníci společností | Nasdaq | Decline | Technická analýza akcií | Společnost Meta | Finanční pozice | AbbVie | Největší obchody podle objemu | Potenciální kapitálový růst | Volkswagen | ICT | Průměrná cena | Holding Agrofert | Odhady analytiků | Ministerstvo práce | Sankce na ruskou centrální banku | Michal Lukáč | Spekulanti | NYSE: INSW | Dluhopis | Prodej aut | Akcie Disney | Likvidity na trhu | Zvýšený zájem investorů | Moscow Times | Vyšší inflace | Deník Ukrajinska pravda | Pražská burza | Práce | Fox | Dukascopy Europe | FOREX | Spekulativní investice | Vydavatelství Axel Springer | Německá inflace | NYSE: OBDC | AMZN | Akcie Blue Owl Capital | Tržní kapitalizace firmy | Liou Che | Pozitivní výhled | CZG | Frontline | Akcie Sanofi | Průlom | Investment | Výprodej dluhopisů | Social Trading | Agentura Moody's | Zásobníky | Vývoj ceny akcií Meta | Zajištění proti inflaci | Vládní konsolidační balíček | Koncept SMC | Kolísání britské libry | Obchodní dohody | OTC | Růst kurzu akcií | Bronz | USD/JPY | Ekonomický novinář | Seriózní obchodování | Evropské akciové trhy | Učení se | STP | Kryptoměny | Zlepšení ekonomiky | Investiční trendy | Low | Manažeři | Crédit Agricole | WSF | Americké firmy | INTC | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Zvýšený zájem | Další pokles | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | mBank | Akcie | Chytré peníze ovládají trh | Úspěch | CNBC | Ziskové obchodní strategie | VIP seminář | Jerome Powell | Obchodované měny | Akcie CFMS | Sledování zpráv | Makro zprávy | Kritéria pro firmy | Volby | Vnímání likvidity | Ukazatele | Miliardář | Vladimir Putin | Disney | Americká burza | Stabilita | Británie | Výběrová kritéria | Americká vláda | NZD | Záměna | Automatické obchodování | Aktivita obchodníků | Currency | Špinavé Prachy | Norská koruna | Belgie | Kevin Grulich | Podniky | Tether | Významné události | Analytický tým | Tvůrci trhu (market makers) | Volatilní položky | Enel | Zahraniční forex | Asijská finanční krize
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

INSEE
INSETE
Inside
Inside a Outside bar
Inside Bar
Inside Bar strategie
Inside Bary
Inside day
Inside Job
Inside Option

Následující klíčová slova

Insider informace
Insider nakupuje akcie
Insiders
Insider trading
Insider transakce
Insideři
INSIGHTCAP TRADE
Insighters
Insight Intelligence
Insight Investment Management
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster
Potvrďte prosím... Zavřít