Sobota 11. červenec 2020 13:20
reklama
Purple Trading letni strategie
reklama
Admiral spread new
reklama
Purple Trading letni strategie

Klíčová slova - Zadluženost

img

Rozbřesk: Slabá koruna zahýbala i se zahraničním dluhem ČR

23.06.2020 Hlavní událostí dnešního dne budou nepochybně červnové indexy nákupních manažerů za Německo, Francii a rovněž i celou eurozónu, které ukážou, zda jsou tamní ekonomiky již z nejhoršího venku, respektive jak se daří tamnímu průmyslu a službám po uvolnění restrikcí návrat k normálu. Netřeba asi příliš rozvádět, jak moc je úspěch českého průmyslu závislý na vývoji v největší evropské ekonomice, takže dnešní čísla nám mohou dost napovědět i o aktuální situaci v domácí ekonomice. Nezbývá než dodat, že série PMI odstartuje už v 9:15 daty z Francie.
img

Nový ekonomický řád

28.05.2020 S tím, jak postupuje krize Covid-19 a zejména když sledujeme další vývoj, myslíme si, že nové trendy dlouhodobě nasměrují svět jinam. Klíčovými rysy budou státní intervence, fiskální aktivita a pokračující ekonomická síla Asie.
img

PFNonwovens: Výsledky za Q4 19: Problémy ve výrobě, nesplnění cílů

30.04.2020 Společnost PFNonwovens zveřejnila dnes odpoledne výsledky za Q4 19. Reportovaná čísla bohužel nepotěšila. Výrobce textilií nesplnil celoroční cíle.
img

Může růst obchodu s marihuanou přinést zisky?

24.02.2020 Odvětví kolem obchodu s marihuanou nabídne v nadcházejících pěti letech velké příležitosti k růstu. Jsou s nimi však spojena i velká rizika. Tato oblast má totiž značné problémy s generováním volného cash flow, a tak rostou rizika spojená s refinancováním růstu a provozu. Očekává se, že hlavním hnacím faktorem růstu se stane rekreační užívání. S ním jsou však spojena další legislativní rizika, protože marihuana byla původně určena pro medicínské využití.
img

USD pokračuje v dosavadním býčím trendu

24.02.2020 Měnový trh byl minulý týden plný událostí a nových ekonomických dat. Americký dolar pokračoval ve svém vzestupném tren...
img

Americký dolar vzrostl na 3letá maxima

24.02.2020 Měnový trh byl minulý týden plný událostí a nových ekonomických dat. Americký dolar pokračoval ve svém vzestupném trendu a vzrostl na nejvyšší úroveň od dubna 2017. Investoři se nadále obávají dopadu koronaviru na globální ekonomiku, protože celkový počet infikovaných lidí stále roste, dosahuje téměř 80 000 pacientů a kolem 2 500 úmrtí. Čísla v Číně naznačili určitý optimismus, protože se epidemie významně zpomalila, avšak panují pochybnosti o důvěryhodnosti těchto údajů. Na druhé straně v neděli se počet infikovaných pacientů v Jižní Koreji začal rychle zvyšovat z pouhých 100 případů na více než 500. V Japonsku se počet nakažených blíží ke stovce a pokud se situace nezmění bude letošní olympiáda v Tokiu odložena.
C:\fakepath\spanelsko 123.jpg

Zadluženost Španělska loni klesla nejníže od roku 2013

18.02.2020 Španělsko na konci loňského roku snížilo poměr dluhu k hrubému domácímu produktu (HDP) na 95,5 procenta, což je nejnižší údaj od roku 2013. Uvedlo to dnes španělské ministerstvo hospodářství. Zadlužení se tak snížilo z 97,6 procenta HDP v roce 2018, zejména díky nízkým úrokovým sazbám a ekonomickému růstu země.
img

Zásadní snížení globální zadluženosti prozatím v nedohlednu

06.01.2020 Mezinárodní měnový fond (MMF) vypracoval analýzu globální zadluženosti, podle které dosáhl na konci roku 2018 celkový globální dluh, veřejný plus soukromý, úrovně 188 bilionů dolarů, což je o 3 biliony dolarů více než v roce 2017. Průměrný globální poměr dluhu k HDP, váženo HDP jednotlivých zemí, se v roce 2018 oproti roku 2017 zvýšil o 1,5 procentního bodu na 226 %. To je přitom nejmenší nárůst od roku 2004.
img

Alza.cz – Krásný český jednorožec

03.12.2019 E-shopy v poslední letech zažívají nejen v Česku velice dynamický a bouřlivý rozvoj a růst. Stačí vzpomenout na americký Amazon nebo čínskou Alibabu. V Česku je jedničkou Alza.cz. I podle intenzity reklamy v pražském metru se není čemu divit.
img

Investování v Česku – svět nevyužitých příležitostí

28.11.2019 Již několik desítek let žijeme v prostředí finanční svobody. Trh nabízí celou řadu nástrojů, jak zhodnotit peníze a různé způsoby investic poskytují nejen výdělek, ale také velmi vhodný prostředek, jak se zabezpečit na stáří. Využívají ale Češi dostatečně všech možností? A zajišťují se na nejisté časy a důchod dostatečně?
img

Debetní bublina se vymyká kontrole

05.11.2019 FED nemá možnost volit „správně“, musí se rozhodnout mezi rychlým a radikálním řezem, nebo oddálením řešení, s rizikem větších škod a neschopnosti řídit prasknutí debetní bubliny.
C:\fakepath\krach.png

Největší burzovní krach v dějinách nastal před 90 lety

24.10.2019 Krach na newyorské burze (též zvaný Černý čtvrtek) 24. října 1929 byl největší burzovní krach v dějinách a právě dnes je tomu přesně 90 let. V dnešním vzdělávacím článku se ohlédneme do minulosti a podíváme se na tuto důležitou historickou událost blíže. Zároveň nebude chybět výběr všech nejvýznamnějších světových hospodářských krizí.
img

Kreditní analýza aneb Smrtící koktejl pro korporátní dluhopis

21.08.2019 Česko v posledních letech zasáhla doslova horečka korporátních dluhopisů (angl. corporate bonds). Jak se ovšem mohli investoři přesvědčit například na dluhopisech e-shopu s módou Zoot, s korporátními dluhopisy je vždy spjato nezanedbatelné kreditní riziko (angl. credit risk). Jak poznat korporátní dluhopis, u kterého je přítomno nepřiměřeně vysoké kreditní riziko, že společnost nedostojí řádně a včas svým závazkům zaplatit úroky a při splatnosti také jistinu? V našich kreditních analýzách sledujeme vývoj celé palety indikátorů, nejvíce se nicméně zaměřujeme na zadluženost a cash flow neboli peněžní toky. Toto přitom platí pro nefinanční a nerealitní společnosti. Finanční podniky jako banky a realitní společnosti se analyzují trochu jinak.
img

Bydlení a finance

12.05.2019  Chcete si pořídit vlastní bydlení, ale víte, že nemáte peníze na vysoké splátky úvěru a ještě měsíčních nákladů? Užív...
img

Fundamentální analýza akcií: Praktický průvodce

08.02.2019 Vedle technické a psychologické analýzy je fundamentální analýza další metodou, pomocí které se může investor rozhodnout, zda nakoupit nebo prodat konkrétní akciový titul. Jedná se o jeden ze základních přístupů, které se používají pro ocenění akcií.
img

Čínská ekonomika zpomaluje, a to i kvůli obchodní válce. Trhy žijí nadějí, že i proto se podaří obchodní válku alespoň zmírnit

21.01.2019 Čínská ekonomika loni zpomalila. A letos zpomalí zase, zřejmě na 6,1 procenta. Nadějí je, že by mělo jít nakonec přece jenom o měkké přistání druhé nejsilnější světové ekonomiky. V roce 2018 vykázala Čína růst 6,6 procenta, expandovala tedy nejpomalejším tempem od roku 1990. V roce 1990 přidala jen 3,9 procenta. V letech 1992 až 1995 ale už růst ekonomiky soustavně přesahoval deset procent. To samé se pak Číně podařilo díky vstupu do Světové obchodní organizace v roce 2001 – v letech 2003 až 2007 taktéž rostla soustavně dvojciferným tempem. V roce 2007 dokonce o dnes již stěží uvěřitelných – a stěží opakovatelných – 14,2 procenta.
C:\fakepath\wall street.jpg

Analytici: Akciový trh letos mírně poroste

07.01.2019 Celkově mírný růst cen českých i světových akcií odhadují v letošním roce analytici oslovení ČTK. Růst ceny u tuzemských akcií očekávají především od akcií ČEZ a některých bank. Neshodnou se na dalším vývoji akcií Erste. Index PX pražské burzy se nyní pohybuje těsně nad hranicí 1000 bodů. Za celý loňský rok české akcie oslabily o 8,5 procenta.
C:\fakepath\TOP5-03012019-LV-16.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.01.2019 1) Technologický gigant Apple varoval, že jeho prodeje v Číně zpomalují. Toto varování vyvolalo během dnešní asijské obchodní seance výrazné pohyby na některých měnových párech. Investoři v reakci na zprávu Applu přesunuli své prostředky do takzvaných bezpečných přístavů, kterým je například japonský jen. Ten vůči americkému dolaru v průběhu dnešního asijského obchodování posílil o více než 3,7 % (měnový pár USD/JPY oslabil, a to nejníže od 26. března loňského roku).
img

Vysoká zadluženost ovlivní akciové trhy i vývoj v Číně

02.01.2019 Kvantitativní uvolňování bylo celých deset let jediným možným východiskem, jak řešit ekonomickou situaci, ale nyní se situace mění. Romain Boscher, globální ředitel investic Fidelity International, predikuje: „Za současných podmínek očekáváme, že růst výnosů amerických společností bude v roce 2019 chabý, ale zůstane kladný. Zhruba na 8 až 9 %.“ Vysoká zadluženost a soustavný růst úrokových sazeb jsou nyní těmi největšími riziky akciových trhů, zejména v Itálii a Číně.
C:\fakepath\kalendar2.png

Hlavní ekonomické události v roce 2019

31.12.2018 V minulých týdnech jsme si v rozsáhlém článku shrnuli nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2018 a také jsme se podívali na vývoj finančních trhů v uplynulém roce. A v dnešním článku se společně podíváme na výběr hlavních dosud známých ekonomických očekávaných událostí ve světě v roce 2019, abyste si je mohli vyznačit ve svém obchodním kalendáři. Jejich plán se může v průběhu roku samozřejmě měnit, proto na našem serveru vždy najdete informace o veškerém aktuálním dění.
img

Riskantní horská dráha

23.01.2017 Forexoví obchodníci mají pro nadcházející rok dlouhý seznam naléhavých témat – od intenzivních spekulací o tom, jak bude vypadat politika USA za Donalda Trumpa, až po existenční otázky EU v kalendáři plném významných událostí.
img

Akcie Boeing blízko historických maxim

25.11.2015 Další americký bluechip z představované série akcií z indexu Dow Jones je Boeing. Celosvětově známá společnost Boeing nemá jenom spokojené zákazníky ve více než 150 zemích, ale také spokojené dlouhodobé investory. Po hlubokém pádu o více než 70 % v letech 2007 a 2008 trvalo akciím Boeing 5 let, než se jim podařilo vrátit zpátky nad úroveň $100. Od počátku svého dna z počátku roku 2009 akcie Boeing téměř zpětinásobily svou hodnotu. Od počátku roku 2013 se nachází v rostoucím trendu.
meny 05092013.png

Měnové krize od 90. let po současnost

16.02.2015 V souvislosti s nedávným prudkým pádem ruského rublu jsme se podívali do historie a shrnuli pro vás výběr největších hospodářských krizí ve světě od 90. let, která byla doprovázena také velkými měnovými turbulencemi. Na následujících řádcích se podíváme na jejich společné znaky a ukážeme si, jakou obchodní strategii zvolit při potenciálním příchodu měnové krize.
vyhled 2015-26122014-2.png

Hlavní ekonomické události v roce 2015

29.12.2014 Před závěrem roku je čas připravit se na události, které se plánují pro rok příští. Podívejme se tedy, jaké ekonomické události ve světě očekáváme v roce 2015. Budeme se věnovat těm nejdůležitějším, které jsou naplánovány již nyní. Plán se samozřejmě bude měnit a vyvíjet, proto na našem serveru vždy najdete informace o veškerém aktuálním dění. Zaměříme se na události, které nejvíce rozhýbávají forexový trh, abyste si je mohli vyznačit ve svém obchodním kalendáři.
cinsky juan.jpg

Čínský trh dluhopisů už přerostl americký

16.06.2014 Čínský trh firemních dluhopisů loni co do velikosti předehnal obdobný americký trh a v příštích pěti letech bude...
udalosti 2014.png

Hlavní ekonomické události v roce 2014

30.12.2013 V minulém článku jsme přehledně shrnuli nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2013. Podívejme se nyní na to, jaké ekonomické události ve světě očekáváme v roce 2014. Budeme se věnovat těm nejdůležitějším, které jsou naplánovány již nyní. Plán se může samozřejmě měnit, proto na našem serveru vždy najdete informace o veškerém aktuálním dění. Zaměříme se na události, které nejvíce rozhýbávají forexový trh, abyste si je mohli vyznačit ve svém obchodním kalendáři.
img

Polsko reformuje penzijní fondy. Sebere jim (jen) dluhopisy. Místo znárodnění konec tržního ráje?

04.09.2013 Polský akciový trh se dnes otřásl v základech, když vláda Donalda Tuska oznámila hlavní rysy chystané reformy soukromých penzijních fondů, od níž si slibuje především pokles zadluženosti země. Polsko totiž hodlá převzít veškeré státní dluhopisy držené fondy, a následně je zruší. Tento trik však podle analytiků povede k upozadění dříve významných hráčů na trhu a vystaví varšavskou burzu významným rizikům. Příspěvky do penzijních fondů navíc nově již nemají být pro Poláky povinné.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Akciové indexy | Korelace | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | G20 | HDP | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Dluhopisový trh | Dividendy | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/MXN | EUR/TRY | USD/RUB | EUR/CZK | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Ekonomické události | Měnový trh | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of Japan | Bloomberg | Bod | Burza | Burzovní index | CAPEX | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | Devalvace | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | FX | Fannie Mae | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | G7 | IPO | Index PX | Indikátory | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | MAE | MMF | MT4 | Maastrichtská kritéria | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nákupní cena | Obchodník | P/E | Platební bilance | Poplatek | Portfolio | Pozice | RSI | Rally | Ratingová agentura | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Support | Trend | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Evropská ekonomika | Komerční banka | Bank of America | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Thajský bat | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | EU | Ekonom | Pravděpodobnost | BNP Paribas | John Hardy | Zisk | Ceny komodit | Zkušenosti | Panika | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Obchodní příležitosti | Hospodářský cyklus | IEA | Vývoj dolaru | ČSOB | Forex Factory | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Investiční banka | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Eurostat | Obchodní seance | Conseq | Facebook | LYNX | Satoshi Nakamoto | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Komunita | GBPUSD | Aktivum | Delta | EPS | Index | Vnitřní hodnota | Volatilní | Akcie Erste | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Atlantik | Banka | BH Securities | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | Cyrrus | CZK | České akcie | České koruny | Devizové rezervy ČNB | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Ekonomická krize | Ekonomický růst | Eura | EURCHF | EURSEK | Finanční prostředky | Finanční rizika | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční poradenství | Investiční výdaje | Investing | Jak vydělat | Jak zhodnotit peníze | Komoditní | Komoditní burzy | Korporátní dluhopis | Krach na newyorské burze | Kurz rublu | Kurzy | Libra | Maďarsko | Management | Market | Markets | Měnová krize | Měnový kurz | MetaTrader 5 | Minimální mzda | Nákup akcií | Nemovitosti | NewYorská burza | Ocenění akcií | Odkup akcií | Oslabení měny | Pád rublu | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Reuters | Ropy | RUB | Růst HDP | Řecká ekonomika | Smíšené fondy | Státní dluhopisy | Strategie řízení | Světové měny | Švýcarská banka | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | Velká Británie | Volby v Turecku | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj amerického dolaru | Vývoj nezaměstnanosti | WTI | Země eurozóny | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | ROIC | CNBC | EIA | ING | Buy | Čistý dluh | EBITDA | EV | Junk bonds | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | P/S | Provozní marže | Redukce | ROA | ROCE | ROE | Spojené státy | Akciová společnost | Běžná likvidita | Tržby | Výsledek hospodaření | Úvěr | Světové ekonomiky | Komise | Federální rezervní systém | Volby | Vzdělání | Velcí hráči | Burze | Investment | DPA | Institut Ifo | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | BBC | Riksbank | Ceny nemovitostí | Fundamentální výhled | Polská centrální banka | Brazílie | Finanční systém | Finanční gramotnost | Poměr P/S | Úspěch | Podnikání | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Chytrý Honza | Renminbi | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Multi-Asset obchodování | Earnings | Pro tradery | Oddělení forexu | Ekonomické fórum | Skandinávské měny | Sázet | Evropské trhy | Bankovnictví | Swapy | Fidelity International | Americké firmy | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Standard & Poor's | Globální finanční krize | JPMorgan Chase | Forexoví obchodníci | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Výsledek referenda | Vládní dluhopisy | Standard & Poor's (S&P) | Černé pondělí | Summit EU | Finančnictví | Propad | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Historická maxima | Nejistota | Erste | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Stagnace | Akcionáři | Zajištění | Dluhové krize | Prodejní signál | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Nakupovat akcie | Britská vláda | Propad akcií | Organizace ADP | Konsensus | Mzdy | Slabé euro | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Hospodářská stagnace | Oslabení jüanu | Finanční ústav | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Zpomalení čínské ekonomiky | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár USD/JPY | Americká vláda | Ekonomické údaje | Měnové krize | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Příjmy | Návratnost investice | Kapitálové strategie | ČTK | Bankovní společnost | Růst ekonomiky | HDP eurozóny | Hlavní ekonom | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | Finanční podniky | Morningstar | Fúze a akvizice | Fluktuace kurzu | Zahraniční forex | Akciové společnosti | MT4 Supreme Edition | ETC | Capitalinked | Radim Dohnal | Nemovitostní fondy | Hodnota indexu PX | Dlouhodobé investování | Conseq Investment Management | Drobní investoři | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | Virtuální měny | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Obchodní válka | Události ve světě | Capitalinked.com | Podniky | Technologické akcie | Akcie Applu | Americká investiční banka | Forint | Turecké liry | Výplaty dividend | Ekonomické krize | TradeCentrum | Americký dolarový index | Czech Fund | Profesionální obchodník | Ruská centrální banka | Výprodej akcií | Růst úrokových sazeb | Slabá koruna | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Index spotřebitelské důvěry | Vývoj finančních trhů | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Vysoká zadluženost | Hodnota indexu | Silnější americký dolar | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Čínské firmy | Úvěrové portfolio | Vysoké zisky | Fundamentální analýza akcií | Celkový globální dluh | Globální dluh | Akcie Boeingu | Trumponomika | Globální rizika | Statistický úřad | Zpětný odkup akcií | CNY | Vybrané měny | Americké společnosti | Čínský trh | Akciová portfolia | Výnosové křivky | Pokles cen | Thajský baht | Raiffeisen Bank International | Deficit rozpočtu | MT5 Supreme Edition | Vlastní akcie | Vyjednávání o brexitu | Finanční údaje | Snížení daní | AKAT | GW Pharmaceuticals | Vyšší úrokové sazby | Obchodní spory | Tým FXstreet.cz | NYBOT | CSCE | Černý čtvrtek | Brazilské devizové rezervy | Vysoká likvidita | Nákupní příkazy | Rozšíření krize | Černé úterý | Bank of United States | Následky krize | Dow Jonesův burzovní index | Burzovní krach | Brazilská měna real | Hypoteční trh v USA | Povinné pojištění vkladů | Hospodářské krize | Smoot-Hawleyův zákon | Jednorožec | Největší burzovní krach | Vývoj burzovního indexu | Newyorské komoditní burzy | Průběh krize | Střadatelé | První investoři | Prodávat své akcie | Newyorská burza (NYSE) | New Deal | Nový úděl | Čistý zisk | Investment Management | AKAT ČR | Jana Brodani | Celkové příjmy | Deficit | Peter Garnry | Michal Dvořák | Hongkong | Objem | Debetní bublina | Obchod | Trh práce | Supreme Edition | PFNonwovens | Statistický úřad Eurostat | Firma | Hlavní události | BAT | Parlamentní volby | UnitedHealth | Maďarská centrální banka | Produkty obchodované s finanční pákou | Bilance | Americký Senát | Co bude | Amazon | Millennium | Indexy nákupních manažerů | Miliardy | Měny rozvíjejících se trhů | AFP | Investování v Česku | Finanční rezervy | Dlužníci | Ředitelka AKAT ČR | Stoupající ceny nemovitostí | Naše ekonomika | Ekonomka | Financovat | Předpovědi | Alza.cz | E-shopy | Průmysl | ADP | Na burze | Výrazný pokles | Rozvoj | Investujte na Forexu | Problémy | Total | Prognózy | Prohlášení | Airbus | Události ve světové ekonomice | Události roku | Událostí ve světové ekonomice | Míra | Měnové politiky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Hypoteční trh | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Americké vlády | Bydlení | Aurora Cannabis | Ztráta | Hlavní ekonomické události | Stratég | Pozitivní zpráva | Ziskovost | Nízké ceny ropy | Snížení globální zadluženosti | Návratnost | Budoucnost | Předběžné výsledky | Poradenství | Míra zadlužení | Ukazatele | Smíšené výsledky | Dobré zprávy | Spotřebitel | Krach | Komunikace | Akcie výrobce letadel | Trhy | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Bluechip | Zisk EBITDA | Očekávané události | Pochybnosti | Zlepšení | Výdaje | COVID-19 | Zadluženost Španělska | Kurzové změny | Jižní Korea | Vývoj | Profitovat | Další vývoj | Karanténní opatření | Největší burzovní krach v dějinách | Dnešní čísla | Obavy o likviditu | Počet nakažených | Růst | Allianz | Ekonomiky | Práce | Znárodnění | Polský akciový trh | Bank Millennium | Omezení pohybu | Americký HDP | Pracovní síly | PFN | Výsledky za Q4 | Dluhy | JDE | ČR | Ekonomický řád | Fiskální aktivita | Vládní intervence | Největší evropská ekonomika
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Zadávání Stop-Lossu
Zadlužená Itálie
Zadlužené Řecko
Zadlužení
Zadlužení České republiky
Zadlužení čínské ekonomiky
Zadlužení Číny
Zadlužení firem
Zadlužení spotřebitelů
Zadlužení veřejného sektoru

Následující klíčová slova

Zadluženost Španělska
Zadluženost vlastního jmění (debt ratio)
Zafixovaný produkt
Záhada
Zahájení dodávek
Zahájení intervencí
Zahájení obchodování
Zahájení výsledkové sezóny
Zahedžovat
Zahraniční akcie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
TradeStation
UFX
BOSSA
reklama
RoboMarkets copyfx
Potvrďte prosím... Zavřít