Středa 19. června 2024 16:26
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
FTMO král
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
FTMO král

Čas na nákup

img

Solana dosáhla klíčového supportu během oslabení bitcoinu

17.06.2024 Cena Solany za poslední měsíc výrazně klesla a dosáhla minima 141,3 USD. Tento pokles přivedl Solanu ke klíčové úrovni supportu, což by mohlo naznačovat potenciální růstový trend v příštích 30 dnech. Kryptoanalytik Ali Martinez na sociálních sítích poznamenal, že tato úroveň supportu by mohla u Solany vyvolat býčí obrat, pokud se udrží.
img

Jaký je nejlepší den pro nákup bitcoinu? 

21.03.2024 Časování může být klíčové, pokud jde o investování do kryptoměn jako Bitcoin (BTC). Mnoho investorů se ptá, zda existuje nejlepší den na nákup Bitcoinu, aby maximalizovali své zisky. V tomto článku prozkoumáme různé faktory, které mohou ovlivnit, kdy koupit Bitcoin, a poskytneme poznatky, které vám pomohou rozhodnout se informovaně.
C:\fakepath\akcie-cez-08032024.png

Je ČEZ levný?

08.03.2024 Nejdůležitější akcie pražské burzy, ČEZ, si v posledních týdnech prošla turbulentním obdobím plným kurzotvorných událostí, po kterých oslabila o cca 15 %. Tuto ztrátu si ČEZ nese jak od začátku roku (YTD), tak i meziročně. Přišel čas na nákup?
img

Halving bitcoinu v dubnu 2024 může spustit cyklický býčí běh, říká analytik Morgan Stanley

15.11.2023 V nedávné zprávě investiční bankovní gigant Morgan Stanley naznačil, že krypto zima je na odchodu a začátkem příštího roku pravděpodobně přijde jaro. Zpráva – Přijde někdy kryptografické jaro? – jejímž autorem je Denny Galindo, burzovní analytik společnosti Morgan Stanley, uvádí, že krypto zima s největší pravděpodobností přijde na koni v podobě halvingu (půlení) bitcoinu, které se očekává v dubnu 2024.
img

Je kryptografie pro babičky příliš složitá? Mark Cuban si to myslí

30.10.2023 Miliardář, podnikatel a renomovaný investor Mark Cuban vyjádřil své rozčarování nad tím, že pro kryptoměny neexistuje killer app. Cuban, známý jako investor z pořadu Shark Tank a majitel basketbalového týmu Dallas Mavericks, se domnívá, že krypto má potenciál pro mnohem více než jen spekulace.
img

Po mírném růstu stagnace. Ceny realit v Česku čekají na lepší úrokové sazby, může jít o nejlepší příležitost tohoto roku

16.10.2023 Zatímco v létě se český realitní trh nadechoval k růstu, se začátkem podzimu to opět vypadá jinak. Do stagnace cen bytů z druhé ruky přešel nejzásadnější pražský trh, pokračují v ní i brněnské byty. Na jižní Moravě se navíc po rychlém vzedmutí snížily i průměrné ceny rodinných domů, které snižuje také nezájem o rekreační bydlení a druhé domovy. Nájemní bydlení naopak roste – nejvíce tradičně v hlavní městě, v Brně pak zřejmě narazilo na svůj dlouhodobý strop. Vyplývá to z nových dat Kvartálního monitoru realitních cen skupiny EHS, kam patří například digitální realitní služba Bezrealitky nebo realitní kancelář Maxima.
img

Sentiment na trhu se zlatem

26.06.2023 Nejnovější týdenní průzkum zlata poukazuje na mírně medvědí sentiment mezi analytiky Wall Street a retailovými investory na "Main Street". Podle některých analytiků může být support okolo 1900 dolarů za unci jen otázkou času.
img

Predikce ceny Bitcoinu – pokud by BTC vzrostl o 2 % , nastal by vhodný čas ke koupi?

17.05.2023 Cena bitcoinu od svého posledního dna zaznamenala nárůst o 2 %, který vedl ke spekulacím o vhodné době pro koupi primární kryptoměny.
img

Americký pre-market 5. 5. 2023: Akciový trh se po 4denním poklesu zotavuje

05.05.2023 Futures S&P 500 a Nasdaq 100 vzrostly o 0,7 %, zatímco USD index získal zpět část svých ztrát z předchozího dne. Zvýšily se i výnosy státních dluhopisů.
img

Kolik letos ušetříte za dovolenou díky silné koruně a jak pomáhá v investičních začátcích

27.04.2023 Každý rok odjíždí na dovolenou statisíce Čechů a ani letos tomu nebude jinak. A to i navzdory vysoké inflaci, která donutila řadu cestovních kanceláří zájezdy zdražit. Je tu však jeden faktor, který bude mít na naše peněženky pozitivní vliv, a tím je silná česká měna. Koruna je vůči euru nejsilnější za posledních téměř 15 let, vůči dolaru pak za poslední více než za rok. Na dovolené, tak může čtyřčlenná rodina ušetřit díky silné koruně i několik tisíc korun.
img

Hypotéky opět zdražují, jsou skoro nejdražší od počátku milénia. Nemovitosti tedy jsou stále nic moc investice, a to i kvůli zamýšlenému zvýšení daně

06.04.2023 V Německu nyní poprvé od roku 2009 ceny rezidenčních nemovitostí klesají. Ve Švédsku dochází ke splasknutí pandemické realitní bubliny, neboť předlužené domácnosti jsou lapeny v pasti náhle zvýšených úroků. Centrální banky na celém Západě se samy lapily do pasti své závadné měnové politiky posledních více než deseti let. Vyťukávaly do klávesnic svých počítačů miliardy a biliony dolarů, eur i korun, za něž v zajetí pomýlených teorií skupovaly devizy, vládní dluh či další cenné papíry. Pumpovaly tím do mezibankovního systému nové peníze, které umožnily stlačit úrok třeba i na hypotékách.
img

Proč letošek ještě nebude vhodný časem k nákupu investiční nemovitosti

14.01.2023 V Německu nyní poprvé od roku 2009 ceny rezidenčních nemovitostí klesají. Ve Švédsku dochází ke splasknutí pandemické realitní bubliny, neboť předlužené domácnosti jsou lapeny v pasti náhle zvýšených úroků. Centrální banky na celém Západě se samy lapily do pasti své závadné měnové politiky posledních více než deseti let. Vyťukávaly do klávesnic svých počítačů miliardy a biliony dolarů, eur i korun, za něž v zajetí pomýlených teorií skupovaly devizy, vládní dluh či další cenné papíry. Pumpovaly tím do mezibankovního systému nové peníze, které umožnily stlačit úrok třeba i na hypotékách. 
img

Proč je Polkadot i v roce 2023 jedním z nejlepších projektů, které si můžete zařadit do svého watchlistu?

30.12.2022 Nastává období, kdy investoři začínají přehodnocovat svá portfolia. Zdá se, že nejbezpečnější sázkou na kryptotrhu jsou projekty, jako je Polkadot, který v roce 2022 zaznamenal solidní množství vývoje.
img

Bitcoin je volatilní, protože se snaží vytvořit nový rozsah

21.11.2022 Bitcoin v posledním týdnu zaznamenal volatilitu své ceny, která se odmítá usadit v zavedeném rozpětí na své nové nižší obchodní úrovni.
C:\fakepath\btc-10112022-3.jpg

Bitcoin padol pod 16 000 USD, je blízko dna?

10.11.2022 Alameda Research ukázal možné problémy s likviditou, čo prinútilo CZ, CEO Binance, predať svoj podiel FTX v hodnote niekoľkých stoviek miliónov dolárov. To spôsobilo masívny výpredaj FTX (FTT token) a celého krypto trhu.
C:\fakepath\akcie-22082022-1.png

Nastal konečně čas na nákup akcií?

22.08.2022 Letošní rok na akciových trzích rozhodně není nudný. Výpadky v dodavatelských řetězcích, vysoké ceny ropy a dalších komodit, desítky let nevídaná inflace, kterou se centrální banky zatím marně snaží dostat pod kontrolu, zvyšování úrokových sazeb v bezprecedentním tempu, a válka na Ukrajině. To vše je zcela ojedinělý mix velkých událostí, který akciové trhy rozhodně nenechal v klidu.
img

Je čas na nákup zlata. Jeho cena podle odborníků výrazně poroste

01.08.2022 Cena zlata v Česku úspěšně vzdoruje inflaci. Prodejci investičního zlata navíc v následujících měsících očekávají razantní růst jeho ceny.
C:\fakepath\purple-indikator-25072022-uvod.jpeg

RETURN CHANNEL – Profesionální MT4 indikátor

25.07.2022 Každý finanční trh, ať už se jedná od forex, futures, akcie nebo kryptoměny má v danou chvíli své kupce a prodejce. Pokud je na trhu v daný moment více kupců, trh roste. Naopak pokud převažují prodejci, cena na trhu padá. Nicméně, jak každý trader dobře ví, nic netrvá věčně. Dříve, či později se kupci a prodejci vysílí a začne převládat druhá strana. Těmto momentům se říká pře-koupený a pře-prodaný trh.
img

Ranní okénko - Americký nemovitostní trh pod drobnohledem

21.06.2022 Dnešní ekonomický kalendář nijak zvlášť nabitý není a trhy tak daty z reálné ekonomiky budou ovlivňovány jen minimálně. Pozornost budou budit prodeje existujících domů v USA, kde se očekává další meziměsíční pokles. Americký nemovitostní trh začíná přitahovat čím dál tím více pozornosti, především kvůli obavám ohledně negativního budoucího vývoje. Kombinace vysokých úrokových sazeb, horších finančních podmínek domácností a hrozby zpomalení ekonomiky totiž představuje riziko ochlazení dosavadního silného růstu cen nemovitostí.
img

Může ECB dostat euro výše?

07.06.2022 Holubičí rozhodnutí nejsou nyní v módě a nová realita nutí i ty nejpřesvědčivější zastánce měkké měnové politiky změnit svůj postoj na jestřábí. ECB signalizovala zvýšení sazeb, ale euro s růstem nespěchá. Zpřísnění měnové politiky zdražuje měnu. Máme takový pohyb od eura očekávat nebo se tržní hráči na současnou situaci dívají z trochu jiného úhlu?
img

Je ten správný čas na nákup akcií AMZN?

11.05.2022 Spotřebitelé se před pandemií koronaviru stále více obraceli k elektronickému obchodování, avšak v roce 2021, kdy globální trh vzrostl na více než 4,9 bilionu dolarů, se tento trend ještě zvýšil. Zhruba stejně prudce rostly i světové výdaje na cloudovou infrastrukturu, které budou nejspíše pokračovat vzhledem k tomu, jak se bude zvyšovat míra akceptace a poptávka po datech.
img

Experti předvídají, že cena ETH letos dosáhne 5 783 dolarů a do roku 2030 hodnoty 23 372 dolarů

04.05.2022 Experti na kryptoaktiva předpovídají, že cena etheru v tomto roce dosáhne 5 783 dolarů, než se do roku 2025 zvýší na 11 764 dolarů a do roku 2030 na 23 372 dolarů. Většina expertů je o etheru optimistická, přičemž 61 % uvedlo, že teď je ten správný čas ETH koupit a dalších 32 % říká, že byste měli hodlovat.
C:\fakepath\akcie-21012022.png

Kupte si podíl v 500 největších amerických společnostech

21.01.2022 Index S&P 500, který ukazuje výkonnost 500 největších amerických společností, zná určitě každý, je jedním z nejsledovanějších indexů na celém světě a slouží jako barometr výkonnosti amerického akciového trhu. Jak ale do indexu S&P 500 investovat?
C:\fakepath\akcie-adobe-11012022.png

Akcie Adobe Inc – kdo koupí, neprohloupí?

11.01.2022 Kdo by neznal společnost Adobe Inc, autora PDF dokumentů a výrobce grafických programů Adobe Photoshop, Adobe Illustrator či programů pro publikování nebo čtení PDF dokumentů. V posledních pár týdnech akcie Adobe prošly hezkou korekcí, proto se domnívám, že opravdu kdo koupí, neprohloupí.
C:\fakepath\amazon-06012022-1.png

Do nového roku vstupte s akciemi Amazonu

06.01.2022 V dnešním blogu bych se ráda věnovala akcii společnosti Amazon.com Inc, členovi elitní akciové skupiny FAANG, která se po novoroční korekci nachází na hezkém supportu a nabízí tak zajímavou obchodní příležitost.
C:\fakepath\trading-07122021-6.png

Nadišiel čas na nákup medi?

07.12.2021 Situácia na trhu s meďou, sa za posledný týždeň zmenila, a javí sa to ako signál na stranu long, aj keď stále väčšina komodít vyzerá na pokles, alebo minimálne zastavenie cien. Prečo to vyzerá na na long u medi zhrniem v týchto bodoch:
img

AMD akcie raketově rostou. O čipy EPYC má zájem Meta (Facebook)

10.11.2021 AMD akcie opět trhají rekordy. Firma reportovala další výborný kvartál, který si zevrubně rozebereme v rámci fundamentální analýzy. Také navázala významnou spolupráci s firmou Facebook, nyní přejmenovanou na Meta. AMD navíc přichází i s novými procesory, které jsou speciálně určené pro datová centra. K tomu všemu nadále přetrvává problém s nedostatkem čipů na trhu. Je tedy správný čas na nákup akcií AMD?
C:\fakepath\macd-25102021-3.png

MACD - obchodování trendové strategie

25.10.2021 Tato metoda obchodování využívající klouzavé průměry funguje dobře se silnými pohyby na trhu. Určitě jste už slyšeli, že obchodování s trendem obvykle přináší skvělé výsledky. A pokud k trendu přidáte oscilátor, získáte úplnou obchodní strategii.
img

Netflix akcie pokračují v růstu. Dočkáme se nového maxima?

29.09.2021 Streamovací služby zažívají v posledních letech obrovský boom. Dané situaci nahrála i pandemie koronaviru. V dnešním článku se podíváme na tento sektor blížeji. Uvedeme si pár zajímavých společností z tohoto odvětví a provedeme fundamentální a technickou analýzu Netflix akcie.
img

Akcie Novavax vzrostly o více než 3 419 % během 2 let. Schválí v USA vakcínu do konce roku?

17.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Novavax, takže se vracíme k biotechnologickým společnostem jako jsou dříve analyzované tituly Moderna a Pfizer. Novavax je v popředí zájmu, protože společnost slibuje brzké datum pro schválení jejich vakcíny. Kromě toho společnost testuje „mix“ vakcín, který by měl pacienty chránit nejen před koronavirem, ale i obyčejnou chřipkou.
img

Google akcie zažívají dlouhodobý růst. Přispějou problémy v Jižní Koreji k cenové korekci?

03.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na Google akcie (Alphabet). Opět se tak vracíme k technologickému odvětví. Společnost Google má velmi dobrá hospodářská čísla, ale momentálně čelí i různým překážkám. Ne jenom Spojené státy, ale i Jižní Korea se snaží bojovat se zneužíváním dominantního postavení na trhu. Jedním z hlavních cílů je právě i Google.
img

Google akcie zažívají dlouhodobý růst. Přispějí problémy v Jižní Koreji k cenové korekci?

03.09.2021  V dnešní analýze se zaměříme na Google akcie (Alphabet). Opět se tak vracíme k technologickému odvětví. Spol...
img

Palantir akcie v hledáčku Cathie Wood. Po oznámení výsledků Ark Invest koupil akcie PLTR za 139 mil. USD

18.08.2021 Tématem pro dnešní analýzu jsou Palantir akcie. Firma je na burze poměrně krátce. Teprve před rokem měla své IPO. I tak toho tato firma stihla hodně, například v podobě podpory tzv. startupů a SPAC. Nedávno navíc oznámila své výsledky. Na to zareagovala Cathie Wood a její fond Ark Invest, který PLTR akcie nakoupil.
img

Cena akcie Pfizer raketově roste. Je správný čas na nákup?

11.08.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Pfizer. Aktuálně se schyluje k úplnému schválení jejich vakcíny. Pfizer již dříve získal povolení očkovat děti (od 12 let). Nyní navíc usiluje i o možnost vakcinace dětí ve věku 5 až 11 let. Cena akcie PFE navíc poslední dobou raketově roste.
C:\fakepath\investice-14062021-1.jpg

Jak je možné investovat 10 000 USD?

14.06.2021 Abychom našli správnou odpověď na otázky jak a kam investovat 10 000 USD, měli bychom vzít v úvahu několik věcí. Nejprve cíle a období investic. Pokud je období poměrně krátké, pak je možné riskovat a zvážit agresivní metody investování. Pokud potřebuje člověk peníze, které chcete investovat, použít za pár měsíců nebo spíše roků, může si vybrat možnost jejich investování do akcií, které mohou během let přinést zisk. Proto jsou investiční horizonty velmi důležitým parametrem.
C:\fakepath\bitcoin-16022021.jpg

Kedy je ideálny čas na nákup kryptomien a ako nakupovať v bull markete?

16.02.2021 Kedy je ideálny čas na nákup Bitcoinu?
C:\fakepath\koronavir-vlna.png

Jak se připravit na další vlnu pandemie?

17.08.2020 Není to tak dávno, co finanční trhy postihla extrémně zvýšená volatilita a poměrně velký zmatek, který připomínal poslední finanční krizi v roce 2008. Koronavirová pandemie dopadala na různá aktiva, ať se jednalo o akcie, komodity, měny či kryptoměny. Kdo na vzniklou situaci stihl včas zareagovat, mohl vydělat velmi zajímavé částky.
Související klíčová slova: Akcie PacWest Bancorp | Bankovní gigant | Swingový obchod | Etheru | Graf AMD akcie | BCPP | Realitní trh | Cap | Bujará nálada na trzích | Vývoj | Analýza akcie | DPH | EUR | Profesionální MT4 indikátor | Kryptoaktiva | FDA | Standard & Poor's | FxPro | Akcionáři ČEZu | Nedostatek čipů | Martin Šulhin | Falešný průraz | JP Morgan Chase | Výkyvy | Albert Bourla | Take Profit | Očekávání | Vakcinační strategie | ETF ESD | Volatilní | AUD/NZD | Tipy na konkrétní nejlepší akcie | Kvartální výsledky | Zasedání ČNB | Coca-Cola | Ark | Market cap | Pro investory | Jak investovat peníze | Investice | MACD | Potenciál | Support | Grafy | Akvizice | Bezrealitky | Vývoj spreadu | Ifo | Analýza Moderna akcie | Chování | Vývoj ceny akcie ČEZ | Deviation | Experti | Riziko dalšího poklesu | Rekord | Raiffeisenbank | Bitcoiny | Stop-Loss | Dividenda ČEZ | Býčí pattern | Impuls | EUR/USD | Akcie Novavax (NVAX) | Vanguard | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Dollar-Cost Averaging | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Uzavírání obchodů | Cena bitcoinu | Technická recese | Finanční páka | Knihy Howarda Markse | COT report | Price Action | Profesionální trader | Akcie společnosti | ETH | Softwarová společnost | Rostoucí výnosy | Tiberius | Streamovací služby | Množství peněz | Brent | Cenné papíry | Výnos | Investiční příležitost | IHNED | Delta | SMA | Vzdělávání | Velký zmatek | Investiční strategie | Vlna pandemie | Palantir akcie (PLTR) | Série ztrát | Exchange | Investiční portfolio | MAE | Dluhopisy | Relief rally | Nákupní příležitosti | VaR | Analytický tým FXstreet.cz | Sentiment na trhu | Contract for Difference | Metaverse | FTT | Vyšší daň | Projekce | Ceny ETH | Peníze | Hendrik Meyer | Ukazatel | FTX | Google akcie (Alphabet) | Nakupovat akcie | Lukáš Voženílek | Analytika | Obchodníci | Medvědí trh | CEO Binance | Běžní investoři | Index NASDAQ 100 | Ropa WTI | Simon Peters | Pravidla strategie | Americké ekonomiky | Rizika | Developeři | Silný rozvoj obnovitelných zdrojů | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | Krypto trh | Ceny elektřiny | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | USD | Reálné ekonomiky | Investování do kryptoměn | Odliv kapitálu | Broker | oEnergetice.cz | Cash flow | Proražení | Technická analýza | Qualcomm | NFLX | Plány | Na burze | App Store | 2022 stock market decline | Spikevax | Akcie Novavax | Vyšší dividenda | Ceny BTC | Koupit bitcoin | Snížení ceny zemního plynu | Regulace | Spekulovat | Profesionální akciové portfolio | Dividendový výnos | Začátek pandemie | Klinické testy | Hypotéky v Česku | Cenové úrovně | RIVN | Instagram | Oživení trhu | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Dvojitý vrchol | Emočně vyrovnaný | Nejbohatší | Pozitivní zprávy | Akcie Bank of America | State Street Global Advisors | Stratégové | Válka na Ukrajině | Konfluence | Fincentrum | Akcie ČEZ za posledních 12 měsíců | Elon Musk | Akciové indexy | EUR/CZK | Vybírání zisků | McKinsey | EHS | Vládní představitelé | iPhone | Obchody | Investoři | Portfolio | Investovaný kapitál | AMD | Společnost Google | YTD | Zpřísňování měnové politiky | Lepší výsledky | Grayscale | Zisk | Fannie Mae | Bias | Prezident | Investiční cíle | Centrální banky | Volatilita na trzích | Cena mědi | AT&T | Spike | Hold | Průzkum | Boj s inflací | Investiční | Moderna | Obavy ECB | Analýzy | Příležitosti k dobrým obchodům | Netflix (NFLX) | Obchodní příležitost | Fiskální rok | Bydlení | Streamovací společnost | Shooting Star | Obchodní plán | Alameda | Úrok | P/E | Zpráva | Česká měna | Tencent | Prodej | PFE | Moderna akcie | Země G20 | Tržní kapitalizace | Cena akcie Pfizer | Hrubý domácí produkt (HDP) | Akcionáři | Emoce | Warren Buffett | S&P | RoboMarkets | Automobilka | Vzdělání | Výkonnost | Extrémně zvýšená volatilita | Obchodování | GBP | Signál k prodeji | Aktuální obchodní příležitosti | Kryptoaktivum | Buy obchod | Meta | Oznámení | Alert | Klesající klín | Majitel | Zprávy | Guru | Shell | Dolary | Pákový efekt | Trigger | Tržní cykly | Rizika při obchodování | Deflace | Monitorování | Investiční zlato | Fundamentální analýza akcie | Byty | Ceny ropy | Hospodářský výsledek | PLTR | Ceny Bitcoinu | Rodinné domy | Opce | Buy and hold | Praha | Berkshire Hathaway | Covid | Inteligentní investor | Investiční centrum | CZ | Marek Pokorný | Volný čas | Míra | Firmy | Nerozhodnost | Zlatý standard | Páka | Digitální měny | Medvědí divergence | Hedgeové fondy | Nástroj | Výsledky | Nio | Kryptoanalytik | S/R hladiny | Minulá výkonnost | Bank of America | TIM | Koruna | Fundamentální analýza | René Remšík | Výrazný pokles | Společnost Amazon.com | Retracement | The Biden recession | Coinglass | Kupující | Finanční výsledky | Onemocnění | Propad | Bolest z poslední ztráty | Objem | Zvyšování mezd | HDP eurozóny | Údaje | Western Alliance Bancorp | Exxon Mobil | Akcie Volkswagen | Cenné papíry a burzy | Postavení na trhu | Technologické společnosti | Průzkumy | Regulátor | Vládní dluh | Převodník měn | Důchod | Pfizer | Bilion | Sázka | Studie | Průraz | Akcie Adobe | Graf | Index S&P 500 | Pozornost | Ropa Brent | ADBE | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Lukáš Kovanda | Hráči na trhu | Nejlepší akcie | Aktuální hodnoty měny | Zvýšené riziko | Nájmy | LEN | Akcie Qualcomm | Přijetí | Meta (Facebook) | Technické ukazatele | USD/PLN | Arrows | Pár EUR/USD | Dnešní makroekonomické ukazatele | Oslabení amerického dolaru | Technické analýzy | High | Stock market | Obchodní strategie | S&P 500 futures | COPPER | OECD | FAANG | Western Alliance | Vliv na investice | Měnový trh | Halving bitcoinu | Neočekávané události | Oslabení koruny | Spot | Pozitivní vliv | Akcie Amazonu | Indikátor RSI | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Spoluzakladatel Microsoftu | Trh | Komise | Technologické firmy | Emoční bolest | Investice do akcií | Koruny vůči euru | Vyplnění GAPU | Fed | Korekce | SPOT | Alameda Research | Drahota | Rubl | Ideální čas | Dividendové akcie | Buffett | Pražské burzy | Pojišťovnictví | Downtrend | Fluktuace | Kanada | Stock market decline | Automobilový průmysl | Digitální euro | Yahoo | Stock | ANO | ProCent | StopLoss | Nákup akcií | Ceny zboží | Komodity | Prezident Joe Biden | Koronavirová pandemie | Microsoft | Příležitosti | Otevření obchodu | Obchodování kryptoměn | Data z USA | Sell | Finanční rezervy | Long pozice | Obchodování akcií | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Pravděpodobnost | Index Nasdaq | FSB | Rivian | Unce zlata | Exxon | Oblast supportu | Japonsko | Výpadky | XRP | Invest | Amazon (AMZN) | Centrální banka | Rozbor | Vývoj ceny elektřiny s dodáním na německém trhu | LYNX | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Čistý zisk | Další růst | Centrum | Společnosti | Zpomalení ekonomiky | Propad akciového trhu | JPMorgan Chase & Co | Aukce | Spoluzakladatel | Vice | Hospodaření ČEZ | Počet zákazníků | Sezonalita | Problém s nedostatkem čipů | BNP | Úvěrové podmínky | CZK | Reuters | Úspory | Zprávy a události | Bitcoin (BTC) | Kov | Situace | Investro | Domácnosti | Konjunkturální průzkum | Rekordní maximum | Zakladatel | Analytici | Stablecoin | Americký dolar | Kurz koruny | Provozní zisk | Tištění peněz | Ripple | Solana | Nákup mědi | Jestřábí politika | Ekonomiky | Intradenní obchodování | Stagnace | Negativní dopad | Google | Apple | Kurz české koruny | Programy Adobe | CFD | Cena SOLANY | Cena akcie | Růst ceny zlata | Životní úroveň | Financovat | Ztráta | Aktuální cena | Fond | ECB | Úroky | Nájemné | Portu | Cena | Dopady pandemie covidu | BioNTech | Půlení bitcoinu | DOT | Objem peněz | Realitní kancelář | Ceny akcií | Přenos | Vývoj ceny akcie ČEZ za posledních 12 měsíců | Patterny | Ceny | Technologie | ČNB | VW | Investujeme | USD/CZK | Pokles | Margin | Vývoj kurzu koruny | Ceny zemního plynu | Právo | Take-Profit | Tencent Music | Rekordní zisky | Investování | Pavel Tykač | Hedge | Moody's | Banka | Graf fondu ESD.FR | Svět investování | Obchodník | Akcie týdne | Dodržovat obchodní plán | MRNA | Tržby | COVID-19 | Regulátoři | Coinbase | Růst americké ekonomiky | ROE | Evropská centrální banka | Indikátor | Růst ceny | Dobré obchody | Daně | Kryptoměna | Zůstat emočně vyrovnaný | Pokles indexu | Obchodování na burze | Bancorp | Momentum | Daně z příjmů | Akcie Shell | Neočekávaná negativní zpráva | Finanční prostředky | Zisky | Současné ceny | BNP Paribas | Velký růst | Globální ekonomika | Obchodní pozice | COST | Situace na trhu | Summit G20 | Miliardy eur | Ranní okénko | Manuál | Cena zlata | Měnověpolitické zasedání | Trinity Bank | Breakout | Bull | Růst cen | Drahé kovy | RSI | Krize v USA | Měnová politika | Exxon Mobil akcie | Akcie Apple | Býčí trh | Poptávka | IFO index | Financování | Cenový graf | Historická minima | Výrobce čipů | Přístup k investování | S&P 500 UCITS ESD | Moderna akcie (MRNA) | Snížení rizika | Line | Tilray | Výroba elektřiny | RBI | Investor | Mali | Obchodovat | Dna | Parita | Hospodářský růst | Medvědi | Dividenda | Parametry obchodní strategie | WTI | PacWest Bancorp | Standard & Poor's 500 | Bod | Tweet | Zisk společnosti | Kapitálové trhy | Spready | Období pesimismu | HDP | Pfizer a BioNTech | ROCE | Ziskové obchodování | Problémy | Analýza dat | Ziskovost | Cena ropy | Jaderné elektrárny | Firma | Inflace | Advanced Micro Devices | Marže | Otevřené obchodní pozice | Analýza | Diskont | Trh kryptoměn | Načasování | Alphabet | Zkušenosti | Ropa | Ether | Ekosystém | Signály | Obchodní kapitál | Jak vybírat akcie | Zkušený trader | Výprodej | Warner Music Group | Facebook | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | Forexu | Obchodní indikátor | Large-cap společnosti | Raiffeisenbank a.s. | EMA | Litecoin | Jak obchodovat index S&P 500 | Akcie Netflix | Euro | Vývoj ceny elektřiny | JP Morgan | Dolar | Byznys | Hodnoty měny | Měď | AUD | Contract | Výhody | Binance | Exchange Traded Funds | Obchod | Federální rezervní banky | Minoritní akcionáři ČEZu | Breakout Trader | Predikce | Ekonomové | Denní graf akcie | ROIC | Výnosy státních dluhopisů | Kam investovat | Etoro | Jednotná měna | EU | EBITDA | Akciové portfolio | Ministerstvo financí | Tržní hráči | Spojené státy | Zisková marže | Zasedání ECB | Portfolia | Tesla | Precedens | Prodeje akcií | HG/COPX | Úroveň rezistence | Samsung | Recese | Index relativní síly (RSI) | Miliardy | Švýcarský frank | WP | Zmeškat příležitost | Pandemie | Investiční nemovitosti | Denní graf | Spekulace | Růstový trend | Negativní zprávy | Graf indexu S&P 500 | Frank | Prudký propad | STAR | Zavření uhelných Počerad a Chvaletic | Prodeje existujících domů | Investro.com | Intel | Japonský jen | Ticker | Dostupnost bydlení | Akcie Amazon.com (AMZN.US) | Jak obchodovat | Ceny akcie ČEZ za posledních 12 měsíců | Krypto aktiva | Rostoucí inflace | Panika | SPAC | PMI indexy | Uhlí | Předpovědi | Společnost Microsoft | Tomáš Raputa | Ministr financí | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Trailing Stop | Akcie a ETF | Nájemné v Česku | Dow Jones Industrial | Akcie na burze | Oslabení | Vstup na trh | Hypoindex | Časový rámec | Platforma | Investice do SPAC | Spotřebitelská důvěra | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | Nemovitostní trh | RETURN CHANNEL | BTC | Indexy | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Odborníci | Odkup akcií | Zpřísnění měnové politiky | Průmysl | Bolest | Úroveň supportu | Investování do akcií | Podnikatel | USD index | Biliony | Divergence | ETF | Akciové trhy | Zajímavé akcie | Ceny nájemního | Odeznění energetické krize | Úsilí | APP | Cykly | Pokles indexu S&P 500 | Long | Rally | Parametry obchodu | Nálady na trhu | Aktiva | Velikosti pozic | NVAX | Tuzemský průmysl | Indikátory | Trendové strategie | Zdanění | Cenové patterny | Vývoj kurzu | Nejlepší výsledky | Energetické krize | NZD/USD | Kolísání ceny | Časový úsek | BlockFi | Brazílie | Nákup akcií Amazon.com | Čistá zisková marže | | Oslabení zlata | Nemovitosti v Česku | Pandemická situace | Trinity | Stratég | Nájemní bydlení | Majetek | Zisk na akcii (EPS) | Sentiment | Fundamentální analýza AMD akcie | Order | Politika | Konkurence | Nálada na trhu | PLN | Kapitalizace | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Novavax | MAM | Jak investovat | Pravidla hry | Poplatky | Země OECD | Úrovně supportu | Ziskový obchod | Objemy obchodů | Společnost Amazon | Nálada | Indie | Nákup zlata | Technologické akcie | Účetní období | Měnové politiky | David Vagenknecht | Dnešní ekonomický kalendář | Ekonomika | Historická maxima | Elektřina | Obchodování trendové strategie | ČEZ Investor | Ceny elektřiny s dodáním na německém trhu | Sankce | Zhodnocení | Ceny zlata | Výhled | Obchodování Futures | Amazon.com Inc. | Slovo recese | Auta | Americký akciový index | Ethereum | Vysoké ceny | Hry | Seminář | Správy kapitálu | Nový býčí trh | Vlastní bydlení | Zaměstnanci | Polkadot | Bankovní krize | Finanční trhy | Zlaté rezervy | Dobrý výsledek | Burze | PacWest | Expanze | Full-time trader | ČEZ Investor Relations | Způsob investování | Fondy | Komise pro cenné papíry | Bílý dům | ČEZ | Austrálie | Financial Times | Nákup bitcoinu | Spread | Vývoj ceny akcie | Významné riziko | Realitní bubliny | Krize | ETH/USD | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | Zpětný odkup akcií | G20 | Nákupní signál | CEO | NFT | Dollar | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Trhy | Globální trh | Big Tech | Sazby | Akcie Tesla | Graf indexu | Ceny aktiv | Poradenství | Dobrá obchodní příležitost | Cíle | Burza | Semináře | Ekonomický kalendář | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Klouzavé průměry | Obchodování s CFD | Měny | Trh s kryptoměnami | Akciový trh | Vedlejší účinky | Energie | Důležité zprávy | Zpravodajství | Nákup EUR | Větší korekce | Tradeři | Ceny nájemního bydlení | Obchody s akciemi | BTC/USD | Amazon.com (AMZN.US) | Měna | Daňové příjmy | Pracovní síly | Thomson Reuters | Výnosy | Bullish | Miliardy dolarů | Zhodnotit svůj kapitál | Ceny realit | The 2022 recession | Nákup nemovitosti | Finanční trh | Růst poptávky | FOMC | JPMorgan | 100 SMA | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Práce na sobě | Globální finanční trhy | IPO | Rusko | DCA | Miliardy USD | Provozní marže | ETF od BNP Paribas | Mistrovství světa ve fotbale | ETF ESD.FR | Signál | Zdražování | Akcie Amazon.com | State Street | EPS | Square | Biliony dolarů | Ropy | Historie | Úspěšné obchodování | Výdaje | Porušení pravidel | Koruna posílila | Společnost | I-Trader | Obchodujte | Kupci | Upozornění na rizika | Volatilita | Halving | Akcie Amazon | Buy | Eura | Přijetí kryptoměn | Ztráty | Gap | Úrokové náklady | Růst | Problémy s likviditou | Akcie ČEZ | Příjmy | Zvýšení daně | Hospodářské výsledky | Zajištění | MT4 indikátor | Nejdůležitější akcie | Index | Cenový pokles | Expanzivní měnová politika | Token | COPX | Cenová akce | Jižní Korea | Warner Music | Ceny nemovitostí | Valuace | Investor Relations | Cathie Wood | Ziskovost dominantních jaderných elektráren | Prodej kryptoměn | Sezónní trendy | Snížit úrokové sazby | Netflix | Koronavirus | Automotive | All Time High | Oscilátor | Palantir | Large-cap | Dollar-cost averaging (DCA) | Akcie Tilray | Deloitte | Facebook akcie | Express | Zisk na akcii | Ziskové obchodování akcií | Rezistence | Výborné knihy | Marika Čupa | Škodovka | Modelový příklad | Roman Pilíšek | Sell obchod | Nvidia akcie | Prudký propad trhů | Tržní cyklus | 5G | Strategie DCA | Obchodovat s akciemi | Minoritní akcionáři | Poklesy akciového trhu | Posílení | Time frame | Instrumenty | Vakcinace | Vstup na burzu | Ceny akcie ČEZ | Krok za krokem | Více peněz | Sběratel | Krize v dodavatelských řetězcích | Investovat | Výkon | Biden recession | Úrovní podpory | Lék na COVID-19 | Dlouhodobý investor | Rozdělení akcií | Mark Cuban | Americký prezident | Akumulace | Americký index | Akciový index S&P 500 | TLRY | Boom | Riziko | Válka | Buy (nákupní) signál | BioNTech vakcína | Nabídka | Cena BTC | Burza FTX | Nákup ETF | Hlavní ekonom | České koruny | Vakcína | Semináře pořádané FXstreet.cz | Pandemie koronaviru | Google akcie | Dokázaná pravda | Graf akcie | Bitcoin | Růst výnosů | Palantir akcie | Přehled | Adobe Inc (ADBE.US) | Hospodaření | Futures | Inflace v eurozóně | Pokles ceny | Nemovitosti | Propad akcií | Akcie Adobe Inc | FXstreet.cz | Dodržování obchodního plánu | EPFR Global | Akciový index | Připraveným štěstí přeje | Rozložení obchodních pozic | Zkušenější trader | oEnergetice | Uptrend | Podpora | Predikce ceny bitcoinu | S&P 500 | JDE | Predikce ceny | Hodnoty MACD | Zlepšení | MT4 | AMD akcie | Three Arrows Capital | ATH | Investování peněz | Ronaldo | Cena Facebook | Manažer Hedge Fondu | Vzdělávací webináře | 2022 recession | Pozitivní zpráva | Akcie Adobe Inc (ADBE.US) | Propad trhů | Cenové výkyvy | BNP Paribas Easy S&P 500 UCITS ESD | Zadlužení | Vývoj ceny | Technická analýza AMD akcie | Nvidia | Dlouhodobé trendy | Aphria | Rozvoj společnosti | Fincentrum Hypoindex | ČR | Elektromobily | Interpretace | Ukončení činnosti | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Investiční zisky | Nálada na trzích | Amazon | BAT | Závislost | Období propadů | Pokles kapitálu | FXstreet | Americké trhy | S&P 500 ETF | Sol | Velké technologické firmy | Ethereum ETF | Meta Platforms | Trader | Doporučení | Messari | Indonésie | Ekonomický růst | Akcie Pfizer | Podnik | Umělecké předměty | Daňové zatížení | Vanguard S&P 500 ETF | Prodeje rodinných domů | Krypto | Jakub Kraľovanský | Počasí | Co bude | Akcie PLTR | Global Advisors | AMZN.US | Rostoucí úrokové sazby | Opatření | Pozice | Oslabování koruny | Barclays | Ocenění | Antimonopolní úřad | ESD.FR | Fundamenty | UCITS | Throwback | SEC | Soukromý fond | Pozornost obchodníků | Advanced Micro Devices (AMD) | Šance | Analytik | Čas pro vzdělávání | Tržní kapitalizace společnosti | Wall Street | Český realitní trh | Oslabení koruny vůči euru | Ondřej Hartman | Akcie pražské burzy | Dow Jones | Čas na nákup akcií | Potvrzení signálu | Investiční nástroj | Velikost Take Profit | Úrokové sazby | Obchodní marže | Akcie bank | Nové peníze | Trading | Vyšetřování | Biden | Budoucnost | Banky | Devizy | Nio akcie | NASDAQ 100 | JPMorgan Chase | Tým FXstreet.cz | Ceny mědi | Vlastnictví | Investovat peníze | Aktuální situace | Prezidentský dekret | Indikátor Return Channel | AUD/USD | Prohlášení | Politici | Vanguard S&P 500 | Ceny akcie | Obchodování na forexu | Intradenní obchodník | Tržní trend | Výrobce elektromobilů | Měnový pár | Odvětví | Načasování trhu | Emoční trading | Joe Biden | American Express | Webináře | Štěstí | Základní sazba | Investiční platformy | Kontrakt | Obchodní příležitosti | Ekonom | USA | Býčí scénář | WhatsApp | Ovládněte tržní cykly | Vyšší výnosy | Rostoucí fáze | Zlato | Býčí trend | Průměrování | Plynové elektrárny | Manchester United | Nasdaq | Decline | Volkswagen | Nevídaná inflace | Průměrná cena | Nejdůležitější akcie pražské burzy | Cenový vývoj | Trendová strategie | Sell (prodejní) signál | Cena Facebook akcie | Americký akciový index S&P 500 | Práce | FOREX | AMZN | Pesimistický scénář | Rivian Automotive | Kurz KČ | Globální ekonomický růst | VIAC | Konkrétní nejlepší akcie | Silná koruna | Kryptoměny | EPFR | Low | Zbyněk Stanjura | Ark Invest | Živé semináře | Úvěr | Investiční společnosti | Akcie | Úspěch | Ukazatele | Miliardář | Index relativní síly | COT | Americká vláda | Celoživotní vzdělávání | Provozní výnos | Dopady pandemie | NZD | Obchodování s trendem | Akcie z portfolia | Rozvoj obnovitelných zdrojů | Podniky | Analytický tým | Očkování | Adobe Inc.
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Čang I-ming
Čaroděj ze země lží
Čárový graf
Čas jsou peníze
Čas k nákupu
Čas k nákupu trhu
Čas k výhodné investici
Čas na investování
Čas nakoupit
Čas nákupu

Následující klíčová slova

Čas na nákup akcií
Čas na prodej
Čas obchodování
Časopis Central Banking
Časopis Forbes
Časopis Heroine
Časopis Reflex
Časopis The Banker
Časopis Time
Čas otevření
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít