Středa 10. srpen 2022 17:12
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
InstaMarkets
reklama
Instaforex webinar riskmanagement

Klíčová slova - Nejlepší ropné akcie

img

Fed zvýšil sazbu o 0,25 %. Hrozí vysoká inflace a nižší růst ekonomiky, tvrdí Powell

18.03.2022 Fed ve středu zvýšil základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu a informoval, že úroková sazba by se mohla do konce letošního roku vyšplhat do rozmezí mezi 1,75 % až 2 %. Je tedy evidentní, že Fed začal bojovat proti vysoké inflaci, která se nachází na nejvyšších úrovních za posledních 40 let. V prohlášení došlo ke zhoršení odhadu růstu ekonomiky z původně avizovaných 4 % na 2,8 %. Americká centrální banka také upozornila na nejistoty spojené s válkou na Ukrajině.
img

Rekordní inflace v USA i v ČR za desítky let. Západ dává ruce pryč od ruské ropy

11.03.2022 Americký prezident Joe Biden 8.3.2022 oznámil embargo na import ruské ropy. Upozornil, že tento krok zřejmě povede ke zvýšení ceny plynu v USA, ale že je nezbytný k zesílení ekonomického tlaku na Rusko.
img

Akcie ropy v roce 2022: 6 tipů na nejlepší ropné akcie

10.03.2022 Akcie ropy jsou v důsledku růstu ceny ropy v posledních dnech opět v hledáčku investorů. Konflikt na Ukrajině nadále pokračuje a některé země zavádějí embargo na dovoz ropy a plynu z Ruska. Mnozí investoři se ptají, jaké to bude mít reálné dopady na cenu ropy a zda může tento růst nadále pokračovat.
img

EU hlási 15 mil. nezaměstnaných lidí. Průměrná mzda v České republice vzrostla o 3,2 %

04.06.2021 Ruský ministr financí Anton Siluanov na ekonomickém fóru v Petrohradu oznámil, že Rusko hodlá ze svého státního investičního fondu (FNB) vyjmout všechna dolarová aktiva, která by měly být nahrazeny eury, jüany a zlatem. „Podobně jako centrální banka jsme se rozhodli omezit investice fondu do dolarových aktiv“, dodal Siluanov.
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastruktúrniho plánu na 928 mld. USD

28.05.2021 Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z květnových -8,6 bodu. Dochází tedy ke zlepšení spotřebitelské důvěry v největší evropské ekonomice, avšak analytici očekávali daleko významnější zlepšení (-5,2 bodu).
img

Uranové akcie v roce 2021: 3 tipy na nejlepší akcie uranu

30.04.2021 Uran je materiál, bez kterého se neobejde žádná jaderná elektrárna. Právě narůstající počet jaderných elektráren může znamenat pro uranové akcie dobré časy. V tomto článku si představíme základní fakta o uranu a jak je to s jeho produkcí. Podíváme se, co ovlivňuje cenu uranu a jak se daří společnostem těžícím uran.
img

Biden hrozí prudkým zvýšením daní z kapitálových zisků. Rusko zvyšuje úrokové sazby kvůli vysoké inflaci

23.04.2021 Kanadská centrální banka ponechala na svém dubnovém zasedání dle očekávaní úrokovou sazbu na 0,25 %. BoC však překvapila trhy oznámením, že hodlá snížit nákupy aktiv ze 4 mld. CAD týdně na 3 mld. Banka také konstatovala, že hodlá začít navyšovat úrokové sazby již ke konci roku 2022. Trh ohodnotil zasedání BoC jako jestřábí, když americký dolar vůči kanadskému zaznamenal ve středeční seanci pokles o přibližně 0,9 %.
img

Čínská ekonomika roste rekordním růstem o 18,3 %. Inflace v USA i EU začíná růst nad stanovené cíle

16.04.2021 Čínská ekonomika v první čtvrtletí dosáhla rekordního meziročního růstu na úrovni 18,3 %. Ekonomové však varují, že jsou čísla zkreslená, jelikož se porovnávají s obdobím, kdy tamní ekonomika zaznamenala obrovský propad. Čína byla v minulém roce jedinou velkou ekonomiku, která nezaznamenala v celoročním vyjádření pokles ekonomiky.
img

MMF zlepšil odhad růstu globální ekonomiky na 6 %. Itálie připravuje podporu pro firmy ve výši 30 mld. eur

09.04.2021 Mezinárodní měnový fond upravil odhad růstu globální ekonomiky směrem nahoru z 5,5 % na 6 %. Prognózu fond upravil zejména kvůli dalším stimulačním opatřením, které zavedly vlády v některých velkých ekonomikách a také kvůli postupnému proočkování obyvatelstva. MMF však upozorňuje na velmi nejistý vývoj světové ekonomiky, který bude závislý na vyřešení koronavirové krize.
img

Ustojí akcie Nike bojkotování na čínském trhu?

07.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Nike, neboť společnost čelí jistým problémům kvůli svému firemnímu stanovisku. Konkrétně se jedná o kritiku vnitrostátní politiky Čínské lidové republiky, kterou země zaujímá vůči etnickým Ujgurům.
img

Long signál na WisdomTreePhysical Palladium (VZLB)

07.04.2021 WisdomTreePhysical Palladium je ETC, který investuje do palladia a replikuje výkonnost podkladového indexu se zajištěným dluhovým závazkem krytým fyzickým drahým kovem. Dlouhodobě nastavený boční pohyb byl nedávno porušen prudkým výpadem směrem nahoru.
img

Vesmírné akcie 2021: Inspirujte se společnostmi, které míří ke hvězdám!

01.04.2021 Vesmír fascinuje lidstvo odjakživa a zájem o něj neopadl ani v 21. století. Není to tak dávno, co sonda Perseverance přistála na Marsu, aby mohla pátrat po stopách života na této planetě. Vesmír je ale také plný příležitostí. Mnoho investorů vidí ve vesmíru budoucnost. Ať už se jedná o vesmírnou turistiku nebo využívání vesmíru pro jiné účely. První vesmírný závod náhle skončil poté, co Neil Armstrong přistál na Měsíci.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

24.03.2021 Na konci ledna společnost pod vedením Elona Muska svými finančními výsledky investory nemile překvapila. Přestože Tesla poprvé v historii uzavřela celý kalendářní rok v černých číslech, investoři od společnosti očekávali více. Po dlouhodobém nárůstu přišel prudký pokles ceny až pod EMA-50.
img

Long signál na akcie Tilray (TLRY)

17.03.2021 Tilray se zabývá výzkumem, kultivací, výrobou a distribucí léčebného konopí a kanabinoidů a následným zpracováním konopných produktů. Akcie prošly začátkem roku silnou medializací, v důsledku čehož se jejich cena ztrojnásobila. Následovala stejně intenzivní korekce, po které se cena stabilizovala.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy do konce roku 2020?

01.10.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Do jakých nerostných surovin investovat v roce 2020?

30.07.2020 Mnoho investorů chce profitovat nejen z rostoucích cen akcií, ale také ze vzestupných trendů u ceny komodit. Kromě toho byly drahé kovy vždy považovány za zajištění proti inflaci. To je jeden z hlavních problémů, zejména v době krize a nízkých úrokových sazeb.
img

Investice do zlata – nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2020

24.07.2020 Akcie těžařů zlata jsou mezi investory velmi oblíbené. Zlatý trend dlouhodobě nedosahoval dobrých výsledků, ale od roku 2019 se situace změnila a býci přebrali kontrolu. Akcie těžařů zlata mohou nesmírně profitovat z nové zlaté rally. V následujícím článku se podíváme na vše, co potřebujete jako investor vědět o zlatě a představíme vám nejzajímavější zlaté akcie pro rok 2020.
img

Největší pokles ceny ropy od roku 1991. Akciové trhy pokračují v pádu

13.03.2020 Ceny ropy zažily v pondělí ráno historický pokles, a to až o 34 %, což odpovídalo ceně $27,34 za barel. Tento pokles byl vyvolán jednak sníženou poptávky, za což můžou z velké části omezení pohybu, zavedená v některých zemích, jako opatření proti šíření koronaviru. Druhým důvodem poklesu ceny je zvýšení produkce ropy, který vyvolala organizace OPEC jako odplatu Rusku za neakceptování dohody o omezení produkce ropy. S&P 500 a Dow Jones otevřeli v pondělí ráno se 7% poklesem, což vyústilo v pozastavení obchodování na amerických burzách po dobu 15 minut. Toto opatření se spustí vždy, když S&P 500 poklesne o 7% a jeho hlavní funkcí je zabránit panice na americkém trhu.
img

Long signál na akcie Zoom Video (ZM)

11.03.2020 Během posledních několika dní bylo obtížné najít společnosti, které by mohly těžit ze současné krize. Jako první se nabízely biotechnologické společnosti, které by mohly přijít s řešením v boji proti koronaviru. Dalšími zajímavými kandidáty byly softwarové společnosti, které nabízejí komunikační řešení, jako je Team Viewer nebo Zoom Video.
img

5 nejlepších amerických dividendových akcií 2020

06.03.2020 Snem každého dlouhodobého investora je nakoupit akcie a vyčkat, až se mu investice vrátí. Představíme vám způsob, jak jednoduše obohatit vaše akciové portfolio. Způsob jak docílit vyššího příjmu na pravidelné bázi a jak překonat výnosy nejdůležitějších indexů jako je index S&P 500 či DAX.
img

Akciové trhy zažívají nejhorší období od krize. Strach z koronaviru zavírá školy

28.02.2020 Italské úřady minulý týden v neděli kvůli šíření koronavirunařídily uzavřít na týden školy a zrušit sportovní utkání včetně fotbalových zápasů v Serii A. V Benátkách byl dokonce zrušen i tradiční karneval. Z průzkumu, který v úterý zveřejnila Čínská asociace malých a středních podniků, vyplývá, že okolo 60 % čínských firem je schopno uhradit běžné výdaje pouze jeden až dva měsíce, než jim dojdou finanční zdroje.
img

Nejlepší FinTech akcie roku 2020

26.02.2020 FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy v roce 2020?

13.02.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu.
img

Long signál na akcie Fresenius Medical (FME)

04.02.2020 Německá farmaceutická společnost Fresenius Medical (FME) byla na našem seznamu již v lednu. Proražení z označené trojúhelníkové formace vyšlo přesně podle plánu. První cenový cíl na ceně 73 EUR, kde leží významná resistence, byl nyní dosažen. Řada investorů začala vybírat své zisky. Nicméně vzestupný trend i přesto nadále pokračuje.
img

20 nejlepších světových akcií roku 2020

31.01.2020 Investoři neustále hledají ty nejlepší akcie. Výběr těchto akcií je však často komplikovaný a je potřeba sledovat spoustu proměnných, abyste vybrali ty nejlukrativnější společnosti.
img

4 nejlepší ropné akcie roku 2020

23.01.2020 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

07.01.2020 V minulosti byl Netflix vítězem přechodu od klasické televize k streamovacím službám. Nyní se však Netflix musí potýkat s obrovskou konkurencí od společností Apple, Amazon a Walt Disney, které vstoupily na trh s vlastními streamingovými službami. Výsledky za 2. kvartál 2019 investory zklamaly. Cena akcií poté klesla o 10 % na téměř 250 USD.
img

Short signál na akcie Heineken (HEIA)

11.12.2019 Akcie nizozemského pivovaru Heineken jsou v poklesu od konce července tohoto roku. Býci nedokázali přes veškeré úsili pokles zastavit a ten pokračoval až do konce října. V posledních měsících se cena akcií mírně zotavila. Nastavený downtrend však opět nabírá na síle
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | Fundamentální analýza | Brexit | Čína | Video | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Moody's | Equity | Inflace | EUR/USD | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | Monetární politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Import | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Advance | Akcie | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bloomberg | Breakout | Béžová kniha | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dolarový index | Dollar | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Finanční trhy | Futures | Gap | High | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | MMF | Margin | Risk | Marže | Měna | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Osobní příjem | P/E | PTR | Platforma | Portfolio | Pozice | RRR | Rally | Rating | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Cenový graf | Byznys | Business | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Ceny komodit | Panika | Výsledky | Strach | IEA | Euronext | Credit Suisse | RBNZ | ČSOB | Partners | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Financování | Investovat | Index cen | Výrobní náklady | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Penzijní fondy | Ceny akcií | Vzdělávání | Praxe | Delta | EPS | Index | Podpora | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Gazprom | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Tesla | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Aktuální ceny ropy | Aktuální vývoj ceny ropy | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brent | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Conference Board | Dolar | Druhy akcií | Eura | Evropská banka | Exchange | Finanční prostředky | Fondy | FXstreet.cz | GfK | Graf | Graf ceny zlata | Guvernér ČNB | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování do zlata | Investovat do zlata | Irsko | Jádrová inflace | Jak investovat | EBay | Jak vydělat | Jiří Rusnok | Komoditní | Kurz akcie | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz stříbra | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Obchodní platformy | Ocenění akcií | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Státní dluhopisy | Shares | Surová ropa | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Unce zlata | Velká Británie | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | XM | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Předpověď | Zisky | ING | Benzín | Buffett | Čistý dluh | Ex-dividend | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Měď | ROCE | ROE | Small caps | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Převis | Cena / účetní hodnota | Cenová hladina | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Western Union | Kontrakt | Trader Workstation | Volby | E-mini | Burze | Dividendové akcie | Investment | Slušný zisk | Traders | Aramco | Markit | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Natixis | CNOOC | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | Baker Hughes | Členové OPEC | NATO | Barrick Gold | Zvyšování sazeb | Halifax | Kurz EUR/USD | Brazílie | Průmyslová produkce | Finanční systém | Dovoz ropy | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Stock Exchange | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Energie | Earnings | SEB | Limitní příkazy | KBC | BlackRock | Příprava | Přehled | Odvětví ropy | Volby v USA | Christine Lagardeová | Global Advisors | Cena kontraktu | Bankovnictví | Futures kontrakty | Contango | Vývoj ceny ropy WTI | Index důvěry | Firmy | Aktuální vývoj | Inflační tlaky | Glencore | Akcie bank | Ekonomické dopady | IHS | Xetra | Britská centrální banka | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | S&P Global | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Americký ministr financí | Černé pondělí | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | TradingView | Země OPEC | S&P | Guvernér | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | PetroChina | Sinopec | Ekonomická data | Evropský trh | Philip Morris | Saúdská Arábie | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Bankéř | Poplatky | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Ekonomická situace | General Electric | Průzkum | Graf ropy | Krize | Velké zisky | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Rizikové investice | Americká vláda | Očekávání analytiků | Index cen domů | Institucionální investoři | Příjmy | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Finanční domy | Alphabet | Aktuální cena | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Zpomalení ekonomiky | Tisková konference ECB | Norsko | Očekávání | Index ekonomické nálady | ABN AMRO Bank | IHS Markit | ex | State Street Global Advisors | Ruské akcie | Obchodování ropy | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Sladká ropa | Breakout Trader | Akciové společnosti | Investiční specialista | Cena platiny | Palladium | Jerome Powell | LYNX Trading | ETC | Kosdaq | NEST | Jak fungují akcie | Investování s LYNX | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | OPEC+ | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Edison | FAANG | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Americký dolarový index | Obchodní rozhovory | Trh s ropou | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Růst zisků | Steven Mnuchin | Index spotřebitelské důvěry | Bankomaty | Cíl ČNB | Odhady analytiků | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Vysoké zisky | Dolarová aktiva | Nakoupit akcie | Palladiové akcie | Obchodovat komodity | Zvýšení sazeb | Konopné akcie | Investice do marihuany | Inflace v ČR | Obchodujte ropu | Uber Technologies | Micro futures | Růst cen ropy | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Sharpe ratio | Boris Johnson | NVDA | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | Gazprom | Digitální daň | Defenzivní akcie | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Pokles cen | Britský premiér | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | AMZN | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Prosus | Saudi Aramco | Denní graf | Očekávání trhu | Italská vláda | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Výše dividendy | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | UCITS | iShares | MetLife | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Zlaté ETF | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodní spory | Obchodujte | Huawei | Vlastní investice | Analytik GfK | Čistý zisk | Obchodní model | Prezident Donald Trump | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Snížení úrokové sazby | Investice do ropy | Obchod s ropou | ČNB Jiří Rusnok | LNG | Objem | MSFT | Obchod | CIC | Obchodní dohody | Analýza dat | UCITS ETF | Inflace v USA | Zpomalení české ekonomiky | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Slušné zisky | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | USA a Čína | Růst cen | CBI | Studie | 4G | Zavedení digitální daně | Bilance | Co bude | Vývoj trhu | GM | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Největší pokles | Lagardeová | Souhrnný index | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Hong Kong | Rezistenční pásmo | Rozdělení zisku | INTC | Walt Disney | Disney+ | 5G | Globální trh | Konkurenti | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Tržní kapitalizace firmy | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Průmyslová výroba v Německu | Visa | General Motors | Enel | Velikost pozice | Rozvoj | Zdražování | Problémy | NAFTA | Novozélandská vláda | Pojišťovny | Total | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Newmont Mining | Fidelity National Information Services | FIS | Americká ropná společnost | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Amgen | Ropná zařízení | Airbus | Goldcorp | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | Accor | Jaderná elektrárna | Premiér Boris Johnson | Investujte | AXA | FedEx | FDX | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nike | Bydlení | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Kraft Heinz | Wirecard | Shortování akcií | Zákaz shortování | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Napětí mezi USA a Íránem | Exact Sciences | Návratnost | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | Zabití íránského generála | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Vysoká dividenda | Letecké společnosti | Írán | Irák | T. Rowe Price | Sodexo | Sezónnost | RBA | Budoucnost | Ifo | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Dividendový aristokrat | Ministr financí Steven Mnuchin | Vyšší inflace | Analytička | Ukazatele | První část obchodní dohody | SAP | iRobot | IRBT | Nižší růst | Britské společnosti | Ceny energií | Vyplácení dividend | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | Trhy | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Většinový podíl | Pokles | Situace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Vysoká inflace | Starbucks | Boeing | Zpomalení růstu | Zlepšení | Úsilí | SBUX | Akcie v roce 2020 | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Alphabet | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Výdaje | Strach z koronaviru | Čínská vláda | Dopady koronaviru | BP | Akcie Fresenius Medical | Fresenius Medical | Fresenius Medical (FME) | FME | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | SEC | Hodnota aktiv | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | Valuace | COVID-19 | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Ekonomické dopady koronaviru | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | FinTech akcie | Nejlepší FinTech akcie | FinTech akcie roku 2020 | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | PHIA | Šéfka ECB | Průměrná mzda | Akcie Netflix (NFLX) | Jižní Korea | Sestupný trend | Kanadská centrální banka | Vývoj | Analytická společnost | Mzda | Nakoupit zlato | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Akcie Delta Airlines (DAL) | Akcie PepsiCo | Akcie PepsiCo (PEP) | Akcie Holly Energy Partners | Akcie Holly Energy Partners (HEP) | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | Inflace v únoru | WP | Akcie Zoom Video | Zoom Video (ZM) | Restrikce | Těžební kapacity | Prudký pokles | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Program nákupu aktiv | Opatření proti koronaviru | Royal Dutch Shell (RDSA) | Profitovat | Další vývoj | Nízká cena ropy | Evropské země | Letectví | Pokles HDP | Tržby společnosti | Cenový vývoj | Anton Siluanov | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Texas | Další pokles | Vyplácet dividendy | Kongres | Manufacturing | Republikáni | Domácnosti | Výrobce letadel | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Citrix | Citrix Systems | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Propad HDP | Nejlepší palladiové akcie | NILSY | Anglo American Platinum | Ekonomiky | Nigérie | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Akcie Apple (AAPL) | Internet věcí | Závislost | Práce | Údaje | Mexiko | Ropný průmysl | Globální trh s ropou | Cushing | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Snížení produkce | WMT | Delaware | Více peněz | GB00B03MLX29 | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Anglo American | Úspory | Hospodářské oživení | Malé podniky | Colorado | USD za barel | Američtí těžaři | USO | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Situace na trhu s ropou | Cena surové ropy | Surové ropy | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Břidlicové ropy | Institut GfK | Posílení | WEI | Joe Biden | Regulační rámec | Cestování | Shell | Společnost Shell | Zaměstnanci | Gilead | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Rally na akciích | PEPSICO | Dovoz | Turistika | Dlouhodobý trend | ETN | Velikost pozic | Skladování ropy | Australská ekonomika | Dluhy | Akcie Nike | NKE | Merck | Expedia | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Recyklace | CL | Spekulovat | Státní podpora | Advance Auto Parts | Manažeři | Omezení produkce | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Lukoil | Norilsk Nickel | Průraz | PEPP | Vedení společnosti | Býčí trend | Ropná krize | Oklahoma | Arizona | Nevada | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Propad cen | Výplata | Rostoucí trend | Covid | Infekce Covid | Snížení nákladů | Velké investice | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Steve Jobs | Zdroj příjmů | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Ceny | Verizon Communications | Noble Energy | Zakladatel Amazonu | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | SSR Mining | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Agnico-Eagle Mines | Anglogold Ashanti | Barick Gold | Franco Nevada | Gold Fields | Kirkland Lake Gold | Royal Gold | Sibanye Stillwater | Nikl | Prognóza ceny zlata | Prognóza ceny stříbra | Prognóza ceny platiny | Prognóza ceny palladia | Prognóza ceny ropy | Komodity s LYNX | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Petroleo Brasileiro | Blue Origin | Napětí mezi Čínou a USA | Prezidentské volby USA | Virgin Galactic | Počet akcií | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Zvýšení daní | Coca-Cola | Analýza ceny | Průměrné mzdy | Vývoj průměrné mzdy | SPAC | Odborníci | Rentabilita | Inspirace | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Qualcomm | Akcie Zoom | Snížení emisí | Elektromobily | Vývoj ceny akcie | Snížit emise | Biden | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Nepokoje na Blízkém východě | American oil future | Cena American oil future | Ropný trend | Aktuální cena ropy (graf) | Graf ceny ropy | Dlouhodobý graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Prognózy na cenu ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Průmyslové zakázky | Měnový fond | iPhone | Embargo | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Intel | Solární energie | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Futures na ropu | SAP AG | XOM | CVX | CSCO | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Electronic Arts | Klesající dolar | QCOM | GPS | Praktické tipy | ZM | Proražení | GME | GameStop | Akcie americké společnosti | Výběr akcií | H&M | BIDU | MGM | Stimulační balíček | Růst ceny | Zvýšení ceny | Brands | Shopify | Zoom Video | Firma Boeing | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Rostoucí ceny ropy | Acacia Communications | Tilray | TLRY | Konopí | MRK | WU | Situace na trhu | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | PEP | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Tržní ceny | Cenové výkyvy | ROI | UNH | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Iridium | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Růstový trend | Akcie Tilray | AIG | WTI Crude Oil | SPWR | Akcie Boeing | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | Tilray (TLRY) | GameStop akcie | Ropné futures | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Dělení vesmírných akcií | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Maxar Technologies | Maxar Technologies | Maxar Technologies (MAXR) | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | MAXR | Iridium Communications | Iridium Communications Inc. | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | IRDM | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Akcie Garmin | Akcie Garmin Ltd. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | GRMN | Garmin Ltd. (GRMN) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Gilat Satellite Networks | Gilat Satellite Networks Ltd. | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | LMT | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Aerojet Rocketdyne Holdings | AJRD | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Vesmírné akcie u LYNX | WisdomTreePhysical Palladium | VZLB | WisdomTreePhysical Palladium (VZLB) | Special Purpose Acquisition Company | Emise skleníkových plynů | Vysoká cena | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | Uranová akcie | Cameco | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran | Rostoucí ceny | Verizon | Comcast | Kellogg | Goldman Sachs Group | Royal Dutch Shell A | API | Oslabení | Infrastrukturní plán | Ruský ministr | Plány | Cíle | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | Graf akcie | CO2 | Obrovský potenciál | INTU | Intuit Inc. | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | Intel Corporation | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Odvětví | CAR | HICP | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | Albemarle Corp | Albemarle | TWS | Pioneer Natural Resources | Home Depot | ASX | Dominion Energy | Agilent | Společnosti | Akcie Zoom Video (ZM) | Opatření | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | CDW | Moelis | Automatic Data Processing | Merck & Company | Ceny plynu | Los Angeles | Americká firma | MGM Resorts | Zoetis | ZTS | Zoetis Inc | Zemní plyn (LNG) | Trader Workstation (TWS) | Schlumberger | Společnost | TIM | | Rozšíření | Miliardy USD | Válka na Ukrajině | Shell Plc | Royal Dutch | Banka Barclays | Invaze na Ukrajinu | Sankce | Prudký růst ceny ropy | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Zkapalněný zemní plyn | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Invaze | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Import ruské ropy | APP | iShares Global Clean Energy | INRG | UCITS ETF (INRG) | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Nejlepší palladiové akcie
Nejlepší platformy pro obchodování
Nejlepší pokeroví hráči
Nejlepší Price Action
Nejlepší Price Action obchody
Nejlepší profi tradeři
Nejlepší reálné obchody
Nejlepší reálné obchody XTB
Nejlepší robotické ETF
Nejlepší robotické ETF a akcie

Následující klíčová slova

Nejlepší směnárna
Nejlepší sportovci
Nejlepší strategie
Nejlepší svíčkové formace
Nejlepší technologické akcie
Nejlepší trader
Nejlepší tradeři
Nejlepší účet
Nejlepší uranové akcie
Nejlepší úrokové sazby
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading akcie CFD
Potvrďte prosím... Zavřít