Neděle 14. července 2024 22:05
reklama
FTMO férovost
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Swissquote Bank
reklama
FTMO král

Alibaba

img

Nejlepší akcie 2. čtvrtletí: Drobní investoři si vybírají vítěze z oblasti AI, přičemž Nvidia se stává druhou nejoblíbenější akcií na eToro

11.07.2024 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů obchodní a investiční platformy eToro drobní investoři nadále podporují společnost Nvidia a zároveň se snaží najít vítěze v otázce umělé inteligence.
img

Vyrovnaná seance na Wall Street 📊Arista Networks po doporučení Citi s odkazem na umělou inteligenci posiluje o 4 % 📈

27.06.2024 Dnešní údaje ze Spojených států dopadly nad odhady; HDP za 1. čtvrtletí vzrostl o 1,4 % oproti očekávaným 1,3 %, ale výrazně zpomalil tempo expanze z předchozích 3,4 % k/k. Žádosti o dávky dopadly mírně pod očekáváním a předběžné údaje o PCE vykázaly růst o 3,4 % oproti očekávaným 3,3 %; jádrový PCE rovněž vzrostl. Na klíčové údaje však trhy čekají až do zítřka. Akcie společnosti Nvidia se dnes obchodují s více než 2,5% náskokem a akcie Micronu ustupují téměř o 7 %; slabost sektoru je však kompenzována poměrně stabilní seancí BigTech společností a zisky v softwarovém segmentu, kde se Salesforce a Palo Alto Networks obchodují s téměř 5% náskokem.
img

Asijsko-pacifický region dnes v poklesu

20.06.2024 Asijské akcie po předchozí růstové rally v uplynulé seanci poklesly. Největší ztráty zaznamenávaly čínské a japonské tituly, zejména pak akcie TSMC, Toyota a Alibaba. V případě Číny se jednalo o druhé oslabení v řadě, Japonsko kopírovalo vývoj v Evropě. Naopak se dařilo dividendovým titulům v Hong Kongu na pozadí očekávaného zmírnění daňového zatížení dividendových výplat.
img

Asie ve smíšených číslech, výrobní ceny v Číně nadále klesají

12.06.2024 Asijsko-pacifický region i dnes vykazuje smíšená čísla, přičemž v zelených číslech se pohybují pouze trhy v kontinentální Číně a Jižní Koreji. Největší pokles zaznamenává Hong Kong a Tokio. Mezi tahouny poklesu patří například Alibaba či Toyota.
img

Bleskový útok společnosti Alibaba: Nasazuje umělou inteligenci a Davida Beckhama

05.06.2024 Skupina Alibaba Group posiluje svůj závazek k mezinárodnímu růstu rozšířením své globální působnosti do Mexika a dalších asijských zemí. Kromě vlastního infrastrukturního úsilí také výrazně investuje do špičkových startupů v oblasti umělé inteligence (AI), a aby toho nebylo málo, nejnověji vsadila na hvězdný přírůstek - fotbalovou legendu Davida Beckhama jako ambasadora značky AliExpress.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje převážně v červeném

29.05.2024 Asijsko-pacifický region kromě čínského indexu Shanghai Composite odepisuje. Nedaří se především technologickým titulům, a to například společnosti Alibaba, TSMC a Samsung. U poslední zmíněné společnosti byla seance negativně ovlivněna rozhodnutím odborů společnosti Samsung uspořádat poprvé v historii stávku. V Austrálii vzrostla v dubnu inflace meziročně o 3,6 % při očekávání 3,4 %. Seanci taktéž negativně ovlivnily komentáře členů Fedu, které indikují nižší pravděpodobnost snižování úrokových sazeb.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně, odepisují čínské technologie

23.05.2024 V asijsko-pacifickém regionu se dnes obchoduje smíšeně. Seanci ovlivnily výsledky společnosti Nvidia, jež překonaly očekávání analytiků. Tituly z polovodičového segmentu dnes reagují růstem, konkrétně TSMC posiluje o 1,27 %, SK Hynix roste o 0,86 %. Opačným směrem se dnes vydaly čínské technologické tituly, dle agentury Bloomberg jsou důvodem rostoucí obavy ze sílící cenové války na místním trhu s AI. Alibaba na Hongkongu odepisuje 4,88 %, Tencent o 0,94 %. Korejský index Kospi vymazal dnešní ztráty a obchoduje se v mírně zeleném, a to po ponechání základní úrokové sazby na 3,5 % a prohlášení guvernéra místní centrální banky, že růst úrokových sazeb je limitován.
img

Powell uklidňuje investory: Nasdaq uzavřel na rekordním maximu, přičemž se zaměřil na cenový index

16.05.2024 Nasdaq dosáhl během úterního uzavření nového historického maxima, přičemž také indexy S&P 500 a Dow znamenaly zisky, protože komentáře předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella uklidnily investory před zveřejněním důležité zprávy o spotřebitelské inflaci, jež se očekává ve středu.
C:\fakepath\eurusd-15052024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 15.5.2024

15.05.2024 Americké akcie po zprávě o výrobní inflaci v USA za duben posílily. Trhy nyní čekají na dnešní zprávu o vývoji spotřebitelských cen, která by měla vnést větší jasno do dalšího vývoje úrokových sazeb ve Spojených státech.
img

US Open: po neutrálním otevření trhu býci znovu získávají kontrolu na Wall Street

14.05.2024 Americké indexy po smíšených datech PPI mírně posílily. Volatilita byla v posledních dnech omezená a investoři pravděpodobně zítra čekají na klíčová data spotřebitelské inflace CPI. V době zveřejnění se US100 zvýšil o 0,30 % a US500 vzrostl o 0,20 %.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Alibaba s dalším nepřesvědčivým kvartálem, tlak na ceny akcií pokračuje

14.05.2024 Výsledky dnes reportovala také nejznámější čínská společnost, kterou je Alibaba. Výsledky byly přibližně v souladu s očekáváními a nepřinesly zřejmě žádné velké překvapení a právě nepřesvědčivé výsledky způsobují, že akcie klesají. Alibaba však nízké ceny akcií v poslední době využívá k tomu, aby je na aktuálních úrovních ve velkém zpětně odkupovala. Více ve videu.
img

Ekonomický kalendář: Americká inflace PPI, německý index ZEW

14.05.2024 Futures na evropské indexy ukazují na víceméně stabilní zahájení dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po poklidné asijsko-pacifické seanci, během níž se regionální indexy obchodovaly bez větší volatility. Zdá se, že trhy jsou před nadcházejícími údaji o inflaci v USA ve vyčkávacím režimu. Zatímco klíčová zpráva o CPI bude zveřejněna zítra, obchodníkům bude dnes nabídnut tisk inflace PPI, který může sloužit jako nápověda. Kromě toho se dnes v 16:00 předseda Fedu Powell zúčastnímírné diskuse s uzlem ECB, takže komentáře k měnové politice nelze vyloučit. Pokud jde o nadcházející výsledkové zprávy, obchodníkům budou dnes nabídnuty výsledky společností Home Depot (HD.US) a Alibaba Group (BABA.US).
img

Výsledky společností, které sledovat tento týden (13.05.2024)

13.05.2024 Výsledková sezóna na Wall Street za 1. čtvrtletí 2024 se pomalu blíží ke konci, přičemž většina velkých amerických společností již oznámila své výsledky. Přesto stále existují některé dobře známé a pozoruhodné společnosti, které ještě nemají zprávu. Tento týden budou zveřejněny zisky od řady amerických maloobchodníků, což pomůže změřit sílu amerického spotřebitele. Patří mezi ně zprávy například z Home Depot (úterý) a Walmart (čtvrtek). Kromě maloobchodníků bude investorům nabídnuta také řada neamerických společností, které mají akcie kotované na amerických trzích. Mezi touto skupinou lze nalézt Alibaba Group (úterý), JD.com (čtvrtek) nebo Sony (středa). Seznam uvolnění klíče naleznete v tabulce níže.
img

Top 10 akcií mezi individuálními českými investory: Upřednostňují evropské akcie, léky na hubnutí a AI

16.04.2024 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů obchodní a investiční platformy eToro hledají drobní investoři stále častěji příležitosti v evropských akciích, zatímco se drží lídrů v oblasti umělé inteligence a léků na hubnutí.
img

Krach na Wall Street: inflace vs. snížení sazeb

11.04.2024 Americké akciové trhy zaznamenaly ve středu pokles – na pozadí zveřejněných údajů o inflaci, které překonaly očekávání odborníků, se dostaly na minimální zavírací úrovně. Hodnoty zchladily optimistickou víru investorů v to, že by americký Federální rezervní systém mohl před létem začít snižovat úrokové sazby.
C:\fakepath\akcie-baidu-10042024.jpg

Dobrá špekulatívna pozícia?

09.04.2024 Pri zhodnocovaní toho či je na investovanie do AI už neskoro alebo sa ešte nájde príležitosť ktorá by dávala nejaký zmysel som natrafil na zaujímavý obchod ktorý nemusí byť na zahodenie. Po vyhodnotení všetkých pre a proti som túto pozíciu označil za špekulatívnu z potenciálom zhodnotenia okolo 30 % ročne.
img

Ranní komentář: Zlato dál roste, Dimon varuje před přílišným optimismem a Alibaba snižuje ceny cloudu

09.04.2024 Začátek týdne na trhy větší volatilitu nepřinesl a akciové indexy si své pozice držely. Stabilní byla situace také na dluhopisovém trhu, kde výnosy u amerických desetiletých splatností dosahovaly 4.4 %. Dnešek bude na nové makro opět chudý a významnější fundamenty začnou přicházet až zítra, kdy nás čekají výsledky americké inflace.
C:\fakepath\měď.jpg

Společnost KoBold Metals po objevu bohatého ložiska mědi věří v další nálezy

07.03.2024 Začínající společnost KoBold Metals, která se zabývá průzkumem těžby kovů a kterou podporují mimo jiné Bill Gates a Jeff Bezos, po vzácném objevu bohatého ložiska mědi v Zambii vidí nadějně možnosti objevení dalších z nejžádanějších kovů potřebných pro energetickou transformaci. Řekl to v rozhovoru se zpravodajskou televizí CNBC prezident společnosti Josh Goldman. KoBold využívá umělou inteligenci k vytvoření "mapy pokladů", která jí pomáhá najít nová ložiska surovin, jako jsou měď, lithium, kobalt a nikl.
img

US Open: Wall Street při otevření mírně roste

27.02.2024 Futures na indexy se při zahájení hotovostní seance na Wall Street obchodují výše. US100 si připisuje 0,11 % a přibližuje se k úrovni 18 000 bodů a US500 zaznamenává mírný nárůst o 0,05 %, kolem 5 080 bodů.
img

Ranní komentář: Výsledky Disney a jeho spolupráce s WBD a Fox. BABA a PYPL po výsledcích pod tlakem

08.02.2024 Americké indexy včera pokračovaly v růstu. Index S&P 500 navyšuje nová maxima a blíží se na dosah hranice 5 tis. dolarů. Včerejší seance přinesla další sadu výsledků. Za pozornost stála společnost Disney, která v after-market hodinách rostla o 6 %. Pod tlakem se naopak ocitly akcie společností Alibaba a PayPal.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Bude extrémně levná Alibaba ještě levnější?

07.02.2024 Dnes kolem oběda výsledky přinesla také nejznámější čínská společnost, kterou je Alibaba. Čísla byla na první pohled dobrá a tržby meziročně rostly, firma však byla v některých segmentech slabší i kvůli horšímu makru v Číně. Report přinesl i několik pozitivních zpráv, Alibaba například navýšila objem zpětně odkoupených akcií. Více v našem videu.
img

US Open: US500 se blíží k hranici 5 000 bodů 🔔

07.02.2024 Polovina týdne přináší další zisky na americkém akciovém trhu. Futures na začátku seance posilují a US500 se blíží historické hranici 5000 bodů. Růst akcií je samozřejmě podpořen výsledkovou sezónou. Nejdůležitější zveřejnění již máme za sebou a je zřejmé, že společnosti investory nezklamaly. Až na několik výjimek byly finanční zprávy solidní, stejně jako výhledy na rok 2024. Lepší náladu udržuje i návrat dolaru k poklesu. Nicméně výnosy desetiletých státních dluhopisů se mírně odrážejí a vracejí se na úroveň kolem 4,10 %.
img

Alibaba po zveřejnění výsledků klesá o 4 %

07.02.2024 Akcie společnosti Alibaba Group (BABA.US) kótované na burze v USA se v předobchodní fázi obchodují o 4 % níže po zveřejnění zprávy o výsledcích za 3. fiskální čtvrtletí 2024 (kalendářní 4. čtvrtletí 2023). Zatímco akcie v předobchodní fázi zpočátku vyskočily o zhruba 5 %, později byly tyto zisky vymazány. Pojďme se na zveřejněnou zprávu krátce podívat!
img

Ekonomický kalendář: Údaje druhé úrovně z USA a Kanady, výsledky Alibaby

07.02.2024 Futures na evropské indexy ukazují na víceméně stabilní zahájení dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po smíšeném obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance a po včerejším smíšeném obchodování na Wall Street. Nejvýkonnějšími měnami skupiny G10 jsou EUR a GBP, zatímco CHF a USD nejvíce zaostávají. Obchodní rozpětí na devizovém trhu jsou však poměrně úzká.
img

Hlavní zprávy o akciích, které je třeba sledovat tento týden (05.02.2024)

05.02.2024 Výsledková sezóna na Wall Street je v plném proudu. Investoři se již dočkali zpráv od největších amerických technologických společností, které byly hlavními tahouny rallye na akciovém trhu v roce 2023. To však neznamená, že už nezbývají žádné další zajímavé společnosti, které by mohly reportovat. Ve výsledkovém kalendáři tohoto týdne lze najít 4 členy indexu Dow Jones - Amgen (AMGN.US), Caterpillar (CAT.US), McDonald's (MCD.US) a Walt Disney (DIS.US), z nichž dvě reportují dnes. Mezi hlavními událostmi týdne lze nalézt také reporty společností jako Alibaba Group (BABA.US), Arm Holdings (ARM.US), Ford Motor (F.US) nebo PepsiCo (PEP.US). Kalendář nejzajímavějších výsledkových zpráv z Wall Street naplánovaných na tento týden naleznete v tabulce níže.
img

Co sledovat tento týden?

05.02.2024 Zasedání FOMC minulý týden se ukázalo jako překvapivě jestřábí, neboť předseda Fedu Powell důrazně naznačil, že snížení sazeb již v březnu není základním scénářem. Indexy se v návaznosti na to propadly, ale později všechny ztráty získaly zpět, podpořeny solidními výsledky společností Meta Platforms a Amazon. Zisky budou sledovány i tento týden, ale obchodníci by měli věnovat pozornost také údajům z USA, Kanady a Nového Zélandu a také rozhodnutí RBA o sazbách. V nadcházejícím týdnu určitě sledujte US500, USD/CAD a AUD/NZD!
img

Tři trhy, které je třeba příští týden sledovat (02.02.2024)

02.02.2024 Zasedání FOMC v tomto týdnu se ukázalo jako překvapivě jestřábí, neboť předseda Fedu Powell důrazně naznačil, že snížení sazeb již v březnu není základním scénářem. Indexy se v návaznosti na to propadly, ale později všechny ztráty získaly zpět díky solidním výsledkům společností Meta Platforms a Amazon. Výsledky budou sledovány i příští týden, ale obchodníci by měli věnovat pozornost také údajům z USA, Kanady a Nového Zélandu a také rozhodnutí RBA o sazbách. V nadcházejícím týdnu určitě sledujte index US 500, USD/CAD a AUD/NZD!
img

Top 10 akcií: Drobní investoři nadále podporují akcie rychlého hubnutí a sklízí zisky za rok 2023

23.01.2024 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů o akciích z obchodní a investiční platformy eToro drobní investoři v posledním čtvrtletí roku nadále podporovali výrobce léků na hubnutí a zároveň si uzavírali zisky z několika nejsilnějších "cash-cows" roku 2023.
C:\fakepath\burza-23012023-uvod.png

Technická analýza a fundamentální analýza: S&P 500, NASDAQ, DJ30 – nová all-time high

23.01.2024 Býčí trend na amerických akciích pokračuje. Co to znamená pro shortaře? A na co by si měli počkat býčí swingoví obchodníci? To si probereme v dnešní analýze S&P 500, NASDAQ a DJ30.
img

Graf dne - CHN.cash (22.01.2024)

22.01.2024 Čínské indexy zaznamenaly další vlnu poklesů, přičemž benchmark CHN.cash se obchodoval o 3,3 % níže. Benchmark se přiblížil k panickému dnu z roku 2022 na úrovni 5000 bodů, které bylo dříve zaznamenáno v roce 2009. Stahování akcií kótovaných v Hongkongu posunulo diskont vůči indexu pevninské Číny na nejvyšší úroveň za posledních patnáct let. Investoři se obávají, že je to známka kapitulace zahraničního investičního kapitálu, který v průběhu let proudil do společností, kótovaných v Hongkongu. Čínská lidová banka (PBoC) opět ponechala krátkodobé a dlouhodobé úrokové sazby beze změny na úrovni 3,45 %, resp. 4,25 %. Investoři vnímali rozhodnutí PBoC jako zklamání, protože čínská ekonomika se potýká s řadou problémů včetně deflace, která by podle analytiků agentury Bloomberg mohla trvat až do poloviny roku 2024.
img

Ranní shrnutí (22.01.2024)

22.01.2024 Čínská centrální banka ponechala jednoleté a pětileté sazby na nezměněné úrovni 3,45 %, resp. 4,25 %. Index Hang Seng (HSI) zaznamenal další pochmurnou seanci a prudce se propadl pod 15 000 bodů, čímž se přiblížil ke dnu panického výprodeje z podzimu 2022. HSI zaznamenal nejslabší leden od roku 2016.
img

Čína odhalila návrh nařízení pro průmysl umělé inteligence 📣

17.01.2024 Čínské ministerstvo průmyslu zveřejnilo návrh pokynů pro standardizaci odvětví umělé inteligence, jak informovala agentura Reuters. Tento krok měl dopad na čínské technologické akcie zaměřené na umělou inteligenci, včetně společností Alibaba a Baidu.
img

🚩 Čínské akcie poblíž minima 2022

17.01.2024 V reakci na slabé makrodata dnes vidíme propad čínských indexů. Nejvíce ztrácí index Hang Seng China Enterprises, a to především kvůli akciím společností spojených s nemovitostmi, ale ztrácejí i technologické společnosti, například ty spojené s Alibabou. Nejhůře si vedla společnost Alibaba Health Information Technology, která ztratila 7,4 %, zatímco Longfor Group, společnost zabývající se správou nemovitostí, ztratila 5,7 %.
img

JD.com vyhrál soudní spor s Alibabou 🔔

29.12.2023 Společnost JD.com (JD.US), významný čínský internetový prodejce, slaví právní vítězství nad svým rivalem Alibabou, kterému byla uložena pokuta ve výši 1 miliardy jüanů (140,68 milionu USD) za monopolní praktiky. Nejvyšší lidový soud v Pekingu rozhodl, že společnost Alibaba a její přidružené společnosti zneužily své dominantní postavení na trhu a dopustily se monopolních praktik, čímž společnosti JD.com způsobily značnou škodu. Toto rozhodnutí, které bylo označeno za přelomový okamžik při prosazování spravedlnosti trhu a pořádku hospodářské soutěže, představuje významný moment v čínském antimonopolním právním procesu. Navzdory tomuto vítězství se akcie společnosti JD.com potýkají s problémy a od počátku roku se propadly přibližně o 50 % kvůli intenzivní konkurenci a zpomalující čínské ekonomice.
C:\fakepath\eurusd-29122023.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 29.12.2023

29.12.2023 Akcie ve Spojených státech uzavřely téměř beze změny, když těsně před koncem obchodování smazaly většinu svých předchozích zisků. Objem obchodování zůstal před koncem roku nízký. Všechny tři hlavní indexy ale směřují k měsíčnímu, čtvrtletnímu a ročnímu růstu. Investoři sázejí na to, že centrální banka USA (Fed) v příštím roce sníží úrokové sazby, což pomáhá akciím k růstu.
img

US Open: Wall Street směřuje po otevření na nižší úrovně

17.11.2023 Po působivých ziscích v předchozích dnech trhy ke konci týdne poněkud zpomalují. Po nižších hodnotách indexu spotřebitelských cen investoři již nepočítají se zvýšením úrokových sazeb ze strany Fedu. Trhy navíc očekávají první snížení již na přelomu května a června. Ačkoli to není v souladu se současnou rétorikou centrální banky, nezdá se, že by tato skutečnost bránila indexům v dosažení nových lokálních maxim. Dolar dnes v první části dne zůstal jednou ze slabších měn, ale po zahájení seance na Wall Street začal část ztrát získávat zpět. EUR/USD si dnes připisuje 0,15 % a kurz konsoliduje mezi linií odporu na vrcholu a průměrem SMA200, který je hranicí odspodu.
img

Ranní komentář: WMT a BABA po výsledcích klesají, AMAT vyšetřuje DOJ a Amazon bude prodávat auta

17.11.2023 Akciové trhy včera pokračovaly v konsolidaci, přičemž většina indexů si úspěšně udržela své předchozí zisky. Energetický sektor je pod tlakem kvůli poklesu cen ropy, což má negativní dopad. Společnosti jako Alibaba, Walmart a Applied Materials zaznamenaly pokles po zveřejnění výsledků za třetí čtvrtletí. Dnešní den přinese méně nových makroekonomických a firemních dat, očekává se tedy klidnější obchodování na trzích."
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Alibaba pociťuje dopady exportních omezení na čipy, akcie padají o 8 %

16.11.2023 Závěr výsledkové sezóny přinesl al čísla jedné z nejznámějších čínských společností, kterou je Alibaba. Ta doručila solidní čísla a dokonce oznámila, že začne akcionářům vyplácet dividendy. Kromě toho však firma oznámila i jednu negativní zprávu, která může výrazně ohrozit její cludový segment. Více v našem videu.
C:\fakepath\trader-16112023-43-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.11.2023 1) Akcie největšího polského internetového prodejce Allegro dnes na varšavské burze prudce klesají. Firma, která letos vstoupila do České republiky a chystá se expandovat i na další středoevropské trhy, oznámila, že očekává ve čtvrtém kvartálu ztráty v mezinárodním podnikání.
img

Jak se měnilo portfolio známých investorů ve 3. kvartále?

16.11.2023 „Aktivita známých investorů byla ve 3. kvartále spíše utlumená, často docházelo k výběru zisků,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Ekonomický kalendář: Údaje druhé úrovně z USA, projevy centrálních bankéřů

16.11.2023 Futures na evropské indexy naznačují, že dnešní peněžní seance na starém kontinentu začne víceméně beze změny. Rozhovory mezi americkým prezidentem Bidenem a čínským prezidentem Si na summitu APEC byly označeny za pozitivní, přičemž oba lídři diskutovali o řadě otázek včetně Ukrajiny, Tchaj-wanu a Blízkého východu. Poznámky, které po setkání zazněly z úst Bidena a Si, však byly poněkud obecné a vágní, a proto na trzích nevidíme žádnou výraznější reakci.
img

Jak se měnilo portfolio známých investorů ve 3. kvartále?

15.11.2023 „Aktivita známých investorů byla ve 3. kvartále spíše utlumená, často docházelo k výběru zisků,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\cina-23102023.png

Čína si vybírá mezi inflací a zombie

23.10.2023 Čína svůj ekonomický model v prvních dvou desetiletích tohoto století stavěla na investicích na dluh. Dokud generovaly investice dostatečný výnos, raketově rostoucí HDP dluh opticky snižoval, protože míra zadlužení k výkonu ekonomiky výrazně nerostla.
img

eToro TZ: Top 10 nejoblíbenějších akcií na platformě

11.10.2023 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů o akciích z obchodní a investiční platformy eToro se Apple stává po roce jedničkou mezi českými investory. Dařilo se také Nvidii, která předstihla Alibabu a Nio. Drobní investoři se ve třetím čtvrtletí vrhli na léky proti obezitě, konkrétně akcie společnosti Novo Nordisk a Eli Lilly & Co, zatímco i nadále prosazovali akcie společnosti Broadcom s polovodiči a akcie umělé inteligence AI C3.a.
img

Invesco: ChatGPT, umělá inteligence a Metaverzum

27.09.2023 ChatGPT, umělá inteligence a Metaverzum "Pokud chceme vytvořit trojrozměrný internet, pak je bezpodmínečně nutné, aby lidé, kteří se na něm podílejí, také vytvářeli obsah –⁠ a jediná naděje, že se nám to podaří, je, že nám pomůže umělá inteligence." - Rev Lebaredian, viceprezident pro technologie Omniverse a simulace ve společnosti NVIDIA.
img

Výkyvy na Wall Street: Prudké zvýšení sazeb zmátlo investory

27.09.2023 Na pozadí znatelného nárůstu výnosu 10letých státních dluhopisů klesly hlavní indexy Wall Street o 1 % nebo více. Investoři úzkostlivě zvažují své možnosti tváří v tvář dlouhodobému zvyšování úrokových sazeb a jeho ekonomickým dopadům.
img

Alibaba investuje v Turecku dvě miliardy dolarů, Erdogan chce v zemi závod Tesly

18.09.2023 Čínská firma Alibaba plánuje v Turecku investovat dvě miliardy dolarů (45,8 miliardy Kč). S odvoláním na dnešní oznámení turecké divize internetového prodejce o tom informovala agentura Reuters. Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan požádal šéfa Tesly Elona Muska, aby v Turecku postavil závod automobilky, uvedlo ředitelství prezidentského úřadu pro komunikaci. Erdogan je ve Spojených státech na zasedání Valného shromáždění OSN.
C:\fakepath\trader-18092023-40-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.09.2023 1) Akcie problémového čínského developera China Evergrande Group dnes ztrácejí 25 procent. Reagují na zprávu, že policie zadržela některé zaměstnance firemní jednotky pro správu majetku. To by podle agentury Reuters mohlo znamenat nové vyšetřování, které by mohlo prohloubit potíže této realitní společnosti. Evergrande je nejzadluženější developerská firma na světě a je v centru krize čínského realitního sektoru.
img

Apple zpomaluje S&P a Nasdaq, žádosti o podporu v nezaměstnanosti ovlivňují ceny na trhu

08.09.2023 Apple, ikona technologického průmyslu, opět upoutal pozornost investorů a analytiků. Tentokrát se objevily obavy z možného omezení výroby iPhonů v Číně. A trh to jako vždy nenechal bez povšimnutí. Omamná vůně zisku táhla pozornost i k dohodě mezi McDonald's a Wells Fargo, ale čipový index zároveň mířil dolů. Dnes si povíme o klíčových událostech na trhu, které z něj dělají skutečně dynamickou podívanou. Apple, globální technologický gigant, se ocitl v centru aféry, když vyšlo najevo, že Čína plánuje zakázat používání iPhonů ve státních organizacích a na úřadech.
img

Uzavření Wall Street: Nárůst po obchodní seanci. Investoři se zaměřují na očekávanou inflaci v USA a údaje o zaměstnanosti.

29.08.2023 Včera vzrostla Wall Street do nových výšin, akcie 3M a Goldman Sachs rostly v očekávání zásadních údajů o rostoucí inflaci a trendech zaměstnanosti, které odhalí budoucí kroky Federálního rezervního systému.
img

Nálada na čínském trhu se zlepšuje 📈 HK.cash posiluje o 2,2 %

28.08.2023 Nálada na čínském trhu se výrazně zlepšila poté, co pekingské úřady v pátek oznámily, že podpoří trh s nemovitostmi. V neděli rozhodly o snížení požadovaných úrovní zajištění a o polovinu snížily daň z obratu akcií. Podle agentury Bloomberg úředníci také požádali domácí investiční fondy, aby zastavily prodeje akcií. Snížené obavy o stav čínského trhu dnes podpořily náladu na Wall Street, kde hlavní indexy rovněž posilují.
img

Kdo nakupuje AI čipy společnosti Nvidia?

24.08.2023 Nvidia teď představuje na akciovém trhu největší jednorázové krátkodobé riziko. Své výsledky za 2. čtvrtletí oznámila ve středu po uzavření amerického trhu a analytici očekávali meziroční nárůst tržeb o 65 %. Právě tyto výsledky rozhodnou o dalším osudu akcií spojených s AI. Investiční výdaje největších amerických a čínských technologických firem však očekávaným výnosům za AI čipy neodpovídají, což lze vysvětlit buď výraznou změnou struktury dosavadních investičních výdajů, nebo tím, že Číňané nakupují čipy přes spřízněné třetí strany. Navíc poptávce po AI čipech určitě pomohly i vyšší ceny bitcoinu. Očekávání ohledně Nvidie jsou extrémně vysoká, a tak raději upozorňujeme na čtyři rizikové faktory, o kterých je třeba vědět.
img

Co nakupovali nejlepší akcioví investoři ve 2. kvartále?

21.08.2023 „Jedni z nejlepších amerických investorů odkryli svá investiční portfolia, často vybírali zisky a bylo relativně málo objemných nákupů,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

CHNComp stoupá o 2 % 📈

17.08.2023 V prohlášení PBoC se můžeme dočíst, že čínský HDP vzrostl o 5,5 % r/r, což podle bankéřů slibuje dobré vyhlídky pro druhou polovinu roku. Míra inflace CPI vzrostla o 0,7 % r/r . Objem úvěrů v jüanech se v 1. pololetí 2023 meziročně zvýšil o 2 biliony jüanů na 15,7 bilionu (cca 2,17 bilionu USD). Ve svém prohlášení PBoC zdůraznila svůj závazek dále stimulovat domácí spotřebu, aby byly splněny cíle expanze čínské ekonomiky. V současné době se sazby hypotečních a podnikových úvěrů pohybují blízko historických minim na úrovni 3,95 % a 4,11 %.
C:\fakepath\xtb-14082023.jpeg

Výsledková sezona minulý týden: Berkshire Hathaway sedí na penězích. Comeback Alibaby?

14.08.2023 Výsledková sezóna se pomalu chýlí ke konci, i přesto ale v minulém týdnu publikovalo své výsledky několik populárních společností. Analytik XTB Tomáš Vranka shrnul ty nejzajímavější: Berkshire Hathaway, Palantir, Walt Disney a Alibaba.
img

Smíšená nálada na trzích na závěr týdne

14.08.2023 Páteční obchodní seance na Wall Street jen podtrhla mizerný týden a již podruhé v řadě byla v souhrnu pěti obchodních dní záporná. Průmyslový Dow Jones Industrial Average posílil o 0,3 %. Jedním z tahounů byly společnosti z energetického sektoru, ten uzavřel seanci v zisku 1,6 % (Chevron +2,01 %, Exxon Mobil +1,53 %). Třetí slabé obchodování v týdnu zaznamenal technologický index Nasdaq Composite. V pátek index oslabil o 0,68 %, Nvidia -3,62 %, AMD -2,41 %, Lam Research -5,01 %. Jižním směrem byly i v pátek taženy akcie automobilek Ford -0,08 % a General Motors -0,78 %. Negativní sentiment kolem čínských akcií, i tak by se dal shrnout páteční obchodní den. Ceny akcií určovala zpráva k realitnímu gigantovi Country Garden a obavy z deja vu, Alibaba -3,52 %, Baidu -4,10 %.
C:\fakepath\eurusd-11082023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 11.8.2023

11.08.2023 Akcie ve Spojených státech včera mírně posílily. Trhy podpořila zpráva o inflaci, která byla mírnější, než se čekalo, část zisků však později smazaly obavy o stav americké ekonomiky a o to, zda mají akcie ještě velký prostor k růstu.
img

Internetový prodejce Alibaba výrazně zvýšil zisk, tržby překonaly očekávání

10.08.2023 Čínský internetový prodejce Alibaba Group Holding v prvním finančním čtvrtletí zvýšil zisk meziročně o 51 procent na 34,33 miliardy jüanů (zhruba 105 miliard Kč). Tržby ve čtvrtletí, které skončilo 30. června, se pak zvýšily o 14 procent na 234,16 miliardy jüanů. Firma to oznámila v dnešní tiskové zprávě.
img

Vztahy s Čínou opět napjaté, čínské společnosti objednávají GPU ve velkém

10.08.2023 Bidenova administrativa pokračuje v omezování vývozu do Číny. Tentokrát se opět zaměřuje na technologický segment, konkrétně na odvětví kvantové výpočetní techniky, pokročilých čipů a umělé inteligence. Součástí toho bude i zákaz některých investic do společností působících v těchto oblastech. Cílem tohoto zákazu, oznámeného dne 9. 8. 2023, je zabránit čínské armádě v přístupu k americkým technologiím a kapitálu, které by mohla následně využívat. Tato omezení byla kritizována Republikánskou stranou, která je považuje za velmi nedostatečná. Jejich návrhem by byl zákaz financování všech kritických technologických společností a také společností spolupracujících s čínskou armádou.
img

Výsledková sezóna s XTB: Alibaba výrazně zvyšuje tržby i zisky, zřejmě už je z nejhoršího venku

10.08.2023 Čínský gigant v oblasti internetového obchodu před několika hodinami přinesl vynikající čísla. Společnost rostla prakticky ve všech důležitých ukazatelích a v mnoha segmentech pěkně zvýšila ziskovost. Paradoxně nejslabší růst Alibaba zaznamenala v oblasti cloudu. Více v našem videu.
img

Ranní shrnutí (10.08.2023)

10.08.2023 Asijsko-pacifické indexy se dnes obchodovaly smíšeně. Nikkei se obchodoval o 0,40 % výše, Nifty 50 o 0,40 % níže a indexy z Číny klesly až o 0,60 %. Index S&P/ASX 200 si připsal 0,16 %, zatímco index Kospi klesl o 0,26 %.
img

Ekonomický kalendář: Inflace v USA před námi!💡

10.08.2023 Klíčovou událostí dne je čtení údajů o inflaci CPI v USA. Jedná se o první ze dvou zpráv před dalším zasedáním FEDu v září. Reakce trhu by mohla být významná. Dosud trh reagoval na předchozí čtení růstem, protože údaje byly obvykle od poloviny roku 2022 pod očekáváním a celkový trend byl klesající. Dnešní zveřejnění předpokládá první zvýšení inflace CPI na 3,3 % r/r z předchozího údaje 3,0 % r/r a jádrové inflace na nezměněné úrovni 4,8 % r/r. Tato a další zpráva o CPI by měly ukázat, zda bude trend pokračovat směrem dolů, nebo zda skutečně dojde k mírnému oživení.
img

Hlavní akciové výsledky, které je třeba sledovat tento týden (31.07.2023)

31.07.2023 Výsledková sezóna na Wall Street za 2. čtvrtletí je v plném proudu. Minulý týden se investoři dočkali výsledkových zpráv od některých předních amerických technologických společností, ale tento týden je čekají další. Hlavními událostmi tohoto týdne jsou hospodářské výsledky společností Apple a Amazon (obě ve čtvrtek po uzavření trhu), ale naplánována je i řada dalších pozoruhodných zpráv, mj:
img

Top akcie 2. čtvrtletí: Drobní investoři podporují společnosti v oblasti AI a po spekulacích o prodeji se vrhají na Man Utd

21.07.2023 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů o akciích obchodní a investiční platformy eToro se drobní investoři ve druhém čtvrtletí hrnuli do akcií související s umělou inteligencí a zároveň se do jejich hledáčku dostal Manchester Utd kvůli dlouho očekávanému prodeji klubu.
img

Velká čínská výzva. Asijské velmoci ujíždí s generativní AI vlak

13.07.2023 Čína čelí výzvám v oblasti generativní AI právě ve chvíli, kdy dochází k fragmentaci ekonomiky na globální úrovni. Účinný cyklus čínského využití technologií, zvyšování produktivity a hospodářského růstu ohrožuje hned několik faktorů. Číňanům dělá vrásky úspěch průlomových generativních AI ve Spojených státech, nedostatečný výpočetní výkon a geopolitické napětí.
C:\\fakepath\\eurusd-13072023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 13.7.2023

13.07.2023 Akcie ve Spojených státech včera posílily, v čele s technologickými společnostmi. Náladu na trhu zlepšila zpráva o inflaci, která posílila očekávání, že centrální banka USA (Fed) po červencovém očekávaném zvýšení úroků o čtvrt procentního bodu v dalších měsících nechá sazby beze změny. Velké technologické firmy jsou citlivé na vyšší úrokové sazby.
C:\fakepath\trader-10072023-33-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.07.2023 1) Objem obchodů s kryptoměnami v prvním pololetí meziročně klesl o 18 procent na zhruba 1,8 miliardy korun. V samotném červnu Češi zobchodovali kryptoměny za přibližně 300 milionů korun, což je stejně jako loni a zároveň o šest procent méně proti předchozímu měsíci. Vyplývá to z údajů obchodníka Bit.plus.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 22. června 2023

22.06.2023 Nike uzavřela dohodu s čínskou AntChain o využívání jejích řešení založených na blockchainu. Ta mají být použita ke sledování bot (a jejich uživatelů), které Nike vybaví čipy zabudovanými do podrážek.
img

Wall Street prošla dalším výběrem zisků

21.06.2023 Americké akciové trhy včera prošly druhým výběrem zisků v řadě. Nejcitelnější ztrátu si připsal index DJIA, který ztratil 0,7 %, zatímco technologický Nasdaq 100 de facto stagnoval na předchozí zavírací hodnotě. Akcie Alibaba klesly o více než 4 %. Akcie PayPal naopak rostly o 3,7 %. Podle zdrojů Reuters se společnost Rivian jako další automobilka přidá k nabíjecí technologii, kterou využívá její konkurent Tesla. Akcie Tesla si po této zprávě polepšily o více než 5 %. Akcie Nvidia nezaváhaly ani při zhoršeném sentimentu na trhu a připsaly si další zisky. Vylepšily si své historické maximum na 438 USD, když si připsaly již sedmý růst během posledních osmi dní. Ke včerejšímu růstu jim pomohlo zvýšení ratingu agentury Moody´s na A1 a komentář analytiků Bernstein, kteří pořád vidí akcie Nvidia jako nejlepší způsob, jak sázet na úspěch AI.
img

Americký pre-market 15. 6. 2023: Americký akciový trh po rozhodnutí Fedu prudce klesá

15.06.2023 Futures na americké akciové trhy ve čtvrtek nadále klesaly, protože býčí nálady byly tlumeny jestřábím postojem Federálního rezervního systému a slabými ekonomickými údaji z Číny.
C:\fakepath\eurusd-14062023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 14.6.2023

14.06.2023 Akcie ve Spojených státech včera posílily a indexy S&P 500 a Nasdaq stouply na nejvyšší hodnotu za 14 měsíců. Zpráva o květnové inflaci podpořila očekávání, že měnový výbor centrální banky USA (Fed) na závěr svého dvoudenního zasedání nezvýší úrokové sazby.
img

Grandiózní oživení čínské ekonomiky se nekoná

31.05.2023 „Čínská ekonomika již má své dno za sebou, ale její další růst bude pravděpodobně zatížen strukturálními faktory, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Alibaba sa rozkúskuje pomocou IPO a spin-offov na viacero firiem

18.05.2023 Najznámejšia čínska spoločnosť dnes zverejnila výsledky za predchádzajúci kvartál. Čísla žiadne prekvapenia nepriniesli, avšak firma uviedla niekoľko podrobností o tom, ako chce v budúcnosti postupovať pri rozdelení firmy na viacero menších častí. Viac v našom videu.
img

Nejlepší americké technologické firmy letos stouply o 30 %.

18.05.2023 Velké americké technologické firmy letos zaznamenaly výrazné zisky. Zejména společnosti Apple, Alphabet, Amazon a Microsoft od začátku roku vzrostly o více než 30 %, zatímco akcie Meta, mateřské společnosti Facebooku, raketově vzrostly o více než 101 %. Mezitím se index Dow Jones Industrial Average zvýšil o méně než 1 %. Manažer Wall Street nedávno naznačil, že vzhledem k ekonomickému pozadí se sázky investorů na růst těchto společností nemusí vyplatit a postavení na trhu, i když je za daných okolností racionální, může být krátkozraké.
img

Ekonomický kalendár: Údaje druhého stupňa v USA, prejavy centrálnych bankárov

18.05.2023 Futures na európske indexy dnes poukazujú na vyššie otvorenie peňažnej seansy, keďže hlavné európske benchmarky dobiehajú americké indexy po včerajšej solídnej seanse na Wall Street. AUD dnes klesol vďaka neuspokojivej správe o pracovných miestach za apríl, ale odvtedy sa mu podarilo opäť získať pôdu pod nohami. Hlavné kryptomeny opäť klesajú.
img

Evropa prahne po elektrifikačních technologiích. Siemens Energy hlásí nečekaně dobré výnosy

17.05.2023 V dnešních aktualitách z akciových trhů se soustředíme na neočekávaně vysoké výnosy Siemens Energy a objednávky, které dosáhly nového absolutního maxima. Může za to zejména výrazná poptávka v segmentu technologií elektrifikačních sítí. Probereme také, jak výnosy za 1. čtvrtletí zvýšily očekávání výnosů pro následujících 12 měsíců. Zdá se, že analytici v tomto okamžiku vůbec nezohledňují recesi. A konečně se podíváme blíž na nejdůležitější výnosy tohoto týdne.
img

Graf dne - US100 (15.05.2023)

15.05.2023 Obchodníci s akciemi zahájili nový týden v optimistické náladě, když indexy z asijsko-pacifické oblasti zakončily dnešní obchodování růstem a evropské benchmarky rovněž rostly. Futures na americké indexy se rovněž obchodovaly výše, přičemž Russell 2000 (US2000) vedl se ziskem 0,7 % a Nasdaq-100 (US100) za ostatními zaostával se ziskem 0,3 %. Nadcházející týden je z hlediska dat a makro událostí o něco chudší než ty předchozí, přesto obchodníkům nabídne několik zajímavých zpráv. Údaje o maloobchodních tržbách v USA za duben zítra ve 14:30 a Powellův projev o měnové politice v pátek v 17:00 jsou hlavními událostmi, které je třeba sledovat v americkém makro kalendáři pro tento týden. Americké technologické akcie mohou zaznamenat určité pohyby později v průběhu týdne, kdy Alibaba Group ve čtvrtek oznámí výsledky hospodaření.
C:\fakepath\trader-04052023-31-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.05.2023 1) Evropská centrální banka (ECB) zvýšila základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 3,75 procenta. Rada guvernérů rozhodla o zvýšení úroků posedmé za sebou, i když tempo zvyšování zpomalilo. Zpřísňováním měnové politiky se banka snaží dostat pod kontrolu inflaci, která stále zůstává vysoká. ECB to uvedla v dnešním prohlášení.
img

Google, Amazon a další budou dodržovat přísnější pravidla pro obsah, rozhodla EK

25.04.2023 Velké internetové firmy jako Google, Facebook, Amazon, Apple či Alibaba budou od srpna muset dodržovat přísnější pravidla ochrany práv a potřeb uživatelů. Evropská komise dnes stanovila seznam 19 "velmi velkých internetových platforem", na něž se budou vztahovat zvláštní podmínky v rámci loni schváleného aktu o digitálních službách (DSA). Společnosti ze seznamu budou muset více dbát na soukromí uživatelů či důsledněji postupovat proti nelegálnímu obsahu či dezinformacím.
C:\fakepath\trader-13042023-26-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.04.2023 1) Švýcarský parlament včera neschválil vládní pomoc ve výši 109 miliard švýcarských franků (2,6 bilionu Kč) na fúzi zkrachovalé Credit Suisse s bankou UBS. Informuje o tom agentura Reuters. Případné schválení by ale bylo pouze symbolické. Vláda už závazek přijala na základě zákona o výjimečném stavu a nelze jej zvrátit.
C:\fakepath\trader-11042023-29-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.04.2023 1) Největší kryptoměna bitcoin dále posiluje, dnes po deseti měsících překročila hranici 30.000 dolarů (643.160 Kč). Investoři zvyšují sázky na to, že americká centrální banka (Fed) brzy přestane s agresivním zpřísňováním měnové politiky.
img

Nejoblíbenější akcií českých investorů zůstává Tesla. Coca-cola si ale získala největší nárůst nových příznivců

11.04.2023 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů o akciích ze sociální platformy pro obchodování a investování eToro drobní investoři z celého světa v prvním čtvrtletí nakupovali akcie bank.
img

Generální revize společnosti Alibaba: Co je třeba vědět

30.03.2023 Společnost Alibaba se tento týden dostala na titulní stránky finančních zpráv, protože její generální ředitel Daniel Zhang oznámil zásadní reorganizaci podniku. Toto rozhodnutí překvapilo analytiky trhu, a to pouhý den poté, co zakladatel Alibaby Jack Ma poprvé za posledních 12 měsíců veřejně vystoupil na čínské půdě.
C:\fakepath\trader-30032023-27-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.03.2023 1) Maďarská vláda zavádí novou daň na ropnou a plynárenskou společnost MOL, která vychází z výnosů firmy, a zároveň snižuje daň z neočekávaných zisků, kterou firma platí ze zisku z levnější ropy dovážené z Ruska. Vyplývá to z vyhlášky, kterou vláda premiéra Viktora Orbána zveřejnila v noci na dnešek.
img

Graf dne - CHNComp (29.03.2023)

29.03.2023 HSCEI (CHNComp) byl během dnešní asijsko-pacifické obchodní seance jedním z nejvýkonnějších asijských indexů. Index dnes vyskočil o více než 2 % a vykreslil denní maximum na třítýdenním maximu. Zlepšený sentiment vůči čínským akciím lze zdůvodnit nedávnou výkonností společnosti Alibaba (BABA.US), neboť index a akcie jsou vysoce korelované. Podle zprávy agentury Bloomberg Alibaba usiluje o rozdělení společnosti na 6 různých subjektů, přičemž každý z nich bude zodpovědný za své vlastní financování a rozhodnutí, jako je vstup na burzu. Tato zpráva včera vyvolala více než 14% nárůst ceny akcií společnosti Alibaba.
img

Alibaba se rozdělí na šest jednotek - akcie vzrostly o více než 14 %

29.03.2023 Společnost Alibaba (BABA.US) včera oznámila, že v rámci reorganizace čínského giganta v oblasti elektronického obchodování rozdělí svou společnost na šest jednotek, z nichž každá bude mít možnost získat externí financování a vstoupit na burzu. Každou obchodní skupinu bude řídit vlastní generální ředitel a představenstvo. Společnost Alibaba ve svém prohlášení uvedla, že cílem tohoto kroku je "uvolnit hodnotu pro akcionáře a podpořit konkurenceschopnost na trhu". V důsledku toho akcie společnosti Alibaba na newyorské burze vystřelily o více než 14 %.
img

Měnový pár EUR/USD je na úrovni 1,0800; chuť k riziku je stále nedotčena

29.03.2023 Uprostřed týdne se na finančních trzích stále projevují rizikové toky. Brzy ráno v Evropě se futures na americké akciové indexy obchodují na vyšších hodnotách. Po dvoudenním klesání se index amerického dolaru drží mírných zisků z oživení a výnos 10letých amerických dluhopisů zůstává nad 3,5 %.
img

Ranní komentář: Alibaba se rozdělí na 6 částí, ceny domů v USA a důvody výplachu na Deutsche

29.03.2023 Akciové trhy si prochází postupnou stabilizací. Výnosy dál rostou a mírného růstu se včera dočkaly i akcie a další riziková aktiva. Včera výrazně rostla hlavně Alibaba, která oznámila, že se hodlá rozdělit na šest samostatných společností, které by mohly být v budoucnu zalistovány na burze. Společně s Alibabou rostly i ostatní čínské akcie. Za pozornost pak stálo i americké makro, v čele s pokračujícím pádem cen nemovitostí. Dnešek mnoho nových fundamentů nepřinese. O sazbách ale bude odpoledne rozhodovat ČNB.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Moskva chce od zahraničních firem příspěvek za odchod z Ruska

28.03.2023 Zahraniční firmy z "nikoli přátelských zemí" by při opuštění svých ruských aktiv měly ruským úřadům zaplatit "dobrovolný příspěvek" ve výši pěti procent jejich tržní hodnoty, napsal včera na svém webu Kommersant s odvoláním na zápis z jednání vládní podkomise pro kontrolu zahraničních investic, zveřejněný na webu ministerstva financí. Podkomise jednala ještě na začátku března.
img

Asijské akcie většinou klesly

24.03.2023 Ve středu skončilo dvoudenní zasedání americké centrální banky, které ovlivnilo všechny světové akciové indexy. Hlavní asijské akciové trhy většinou klesaly. Čínský Shanghai Composite ztratil 0,02 % a korejský KOSPI 0,08 %. Japonský Nikkei 225 a australský S&P/ASX 200 mírně klesly o 0,5 %, resp. 0,67 %. Shenzhen Composite zároveň vykázal slabý růst (o 0,09 %), zatímco hongkongský index Hang Seng mírně vzrostl o 0,68 %.
C:\fakepath\dolary.jpg

Ve světě a hlavně v Číně kvůli oslabení technologického sektoru ubylo miliardářů

23.03.2023 Na světě a převážně v Číně loni ubylo více než 400 dolarových miliardářů. Vyplývá to ze seznamu Hurun Global Rich List 2023, který sestavuje čínský časopis o bohatství a luxusu Hurun Report. Na vině je oslabení velkých technologických firem, na které se zaměřila čínská vláda, zpřísňování měnové politiky a dopady pandemie covidu-19, uvedla agentura Reuters.
img

Alibaba roste o 6.0% po lepších výsledcích za Q3

23.02.2023 Akcie Alibaba Group Holding Ltd (BABA.US) před otevřením vyskočily o 6,0 % poté, co čínský e-commerce gigant zveřejnil finanční výsledky za třetí čtvrtletí lepší, než se očekávalo, protože těžil z toho, že země uvolnila omezení COVID-19.
img

Ekonomický kalendář: Čeká nás rozhodnutí turecké centrální banky o sazbách a revize amerického HDP

23.02.2023 Evropské indexy otevřely do pozitivního teritoria po smíšeném ranním obchodování v Asii a smíšených včerejších výsledcích obchodování na Wall Street. Zveřejnění zápisu z posledního zasedání FOMC vyvolalo na trzích mírnou jestřábí reakci (USD nahoru, akcie dolů), ale nepromítlo se to do výraznějšího pohybu na trzích.
img

Ranní komentář: Indexy stabilní, Nvidia po výsledcích +9 %, Apple a jeho Gen Z dominance

23.02.2023 Index S&P 500 klesal už čtvrtým dnem v řadě, i když tentokrát byla korekce jen minimální a dnes ráno už futures na americké indexy své včerejší ztráty likvidují. Nálada na trzích je zatím docela stabilizovaná a stabilní jsou také dluhopisové výnosy, které se v USA u desetiletých splatností drží nad 3.9 %. Včerejší minutes ze zasedání Fedu jen utvrdily investory v názoru, že Fed bude dál zvyšovat úrokové sazby. Dnešní seance přinese americké HDP a několik zajímavých korporátních čísel, v čele s výsledky společností Alibaba, Block, Moderna, nebo Carvana.
img

Umělá inteligence. Dočasný růst, nebo nově zrozený dlouhodobý investiční trend?

15.02.2023 Umělá inteligence již dlouho ovlivňuje lidskou představivost. Ačkoli k vytvoření takzvané obecné umělé inteligence (AGI) máme ještě daleko, její vývoj se silně zrychluje díky klesajícím nákladům (strojové učení) a rostoucím schopnostem, jak jsme toho svědky při vytváření nedávno populární aplikace ChatGPT, která je podle agentury Reuters nejrychleji rostoucí aplikací v historii. Jedná se o nový dlouhodobý investiční trend na trzích? Nebo jen dočasný impuls, jako tomu bylo v případě několika vláken souvisejících s blockchainem, zelenou energií nebo metaverzemi?
C:\fakepath\trader-15022023-36-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.02.2023 1) Čínský akciový index Hang Seng sestoupil o více jak 10 procent ze svých maxim, dosažených 27. ledna, a naplnil tak technickou definici korekce. Pod tlakem na index jsou nejsilněji podepsány tituly Alibaba, Meituan a Tencent.
img

Na pozadí obchodování jako na horské dráze asijské trhy opět rostou

14.02.2023 Většina asijských indikátorů vzrostla o 1 %. Výjimkou byly čínské indexy Shanghai Composite a Shenzhen Composite, které ztratily 0,03 %, resp. 0,33 %, a hongkongský index Hang Seng, který klesl o 0,1 %. Všechny ostatní indexy vykázaly růst. Australský index S&P/ASX 200 vzrostl o 0,22 %, japonský index Nikkei 225 o 0,61 %, korejský KOSPI o 0,6 %.
img

Je vhodné teď nakoupit akcie Microsoftu?

14.02.2023 Microsoft (MSFT), softwarový gigant, si vysloužil pochvalu za úspěšný přechod od stolních počítačů ke cloud computingu, díky čemuž stouply akcie.
C:\fakepath\Rusko3.jpg

Za rok válčení se z Ruska stáhlo devět procent světových firem, tvrdí Kyjev

12.02.2023 Jen devět procent z téměř 1500 světových firem opustilo ruský trh během války Ruska proti Ukrajině, která trvá už téměř rok, tvrdí poradce šéfa ukrajinské prezidentské kanceláře Mychajlo Podoljak. Současně vybídl Západ, jehož trh má pro nadnárodní společnosti větší význam než Rusko, aby tvrdě zareagoval.
img

Alibaba se na základě zpráv o stěhování centrály propadá o 7 %

30.01.2023 Akcie společnosti Alibaba (BABA.US) se propadly o více než 7 % poté, co se objevily zvěsti, že čínský gigant v oblasti elektronického obchodu plánuje přesunout své sídlo z Číny do Singapuru. Společnost však tyto spekulace popřela a čínským médiím sdělila, že nedávné zprávy jsou "nepravdivé a jde o nedorozumění" a její sídlo se nachází v čínském Chang-čou. Společnost vysvětlila, že v novém zařízení v Singapuru budou umístěny regionální operace s obchodními partnery v jihovýchodní Asii, jako je Lazada Group.
Související klíčová slova: Akcie společnosti AMC | Akcie Kweichow Moutai | Banco Santander | Průmyslová výroba v Číně | Střední Evropa | Graf AMD akcie | Haier | Uvedení Aramka na burzu | Evercore | Twitter (TWTR) | Repsol | Liberty Global | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | Firmy obchodované v USA | Autopůjčovna Hertz | Akcie na doručitele | Obchodní pásmo | Čekací doba | Čínské značky | NASDAQ: SBUX | DBX | Dynamický růst | Akcie Meta Platforms | Zpomalení čínské ekonomiky | Fastenal Company | Online život | Racionalizace | FCF | Celebrity | Akcie Sony | SE1.US | Klesající tržby společnosti | Hlava a ramena | Největší primární veřejné nabídky | Prostor k růstu | Akcie čínské JD Logistics | ChatGPT | Jak fungují akcie | Zpravodajský server | All-time high | Zásoby zemního plynu | Goldcorp | Výplach | Regulace monopolů | Euro k americkému dolaru | Filip Louženský | Nexi | Cap | Ryan Detrick | Hodnota společnosti | Walmart (WMT.US) | Výnosy dluhopisů | Graf ceny akcií společnosti | Jack Ma | Take Profit | Dlouhé pozice | Celkový zisk | Akcie Alibaby na burze | Dopad omikronu | Budoucnost firmy | Uber Technologies (UBER.US) | Světové akcie | Akcie Paypal (PYPL) | Zakladatel Alibaby | Vývoj nezaměstnanosti | Války | Obnova ekonomiky | Lithium | Snap Inc | Foxconn | Global Capital | Sandbox | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Upstart Holdings | Vývoj čínského akciového indexu Shanghai | Obchodní platformy | Údaje z USA | Home Depot (HD.US) | Češi | Rychlé zisky | Rostoucí úrokové sazby | Data z trhu práce | Index akciového trhu v Jakartě | Týdenní makrokalendář | Čínský úřad | Australská centrální banka | Allianz | Akcie ropy v roce 2021 | Panevropský index | US2000 | Zelený balíček | Globální růst | GameStop (GME.US) | Společnost Invesco | Ceny bytů | Vládní pomoc | Velký propad | Silná rezistence | Nongfu Spring | EUR/CAD | Svobodné podnikání | SlateStone Wealth | Zdražovat | Obrovský výprodej | Analýza akcie | Americká automobilka | Šanghajský trh | EUR | Automated forex | INTU.US | LONG / BUY | FDA | Spotřebitelské výdaje | IPO Virgin | Norwegian Air Shuttle | Costco Wholesale Corporation | Aktivistický investor Ryan Cohen | Nové studie | Outperform | TME.US | Akcie Alibaba Group Holding | Zhodnocení akcií | Býčí formace | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | Akcie Dongfeng Motor | Aktivistický investor | Caterpillar (CAT.US) | Investiční firma | Transněfť | Standard & Poor's | HOOD.US | Cena akcie Newegg | Nedostatek čipů | David Malpass | Nejdůležitější čínské indexy | Cable | ABNB | Finanční ústav | Tony Christoforou | Yandex | Hlavní úrokové sazby | Salesforce | Akciové společnosti | Komuniké | Wal-Mart Stores | Společnost MOL | Akcie Polo Ralph Lauren | OTP | Cena severomořské ropy | Žebříček nejbohatších | Digitální převody peněz | XOM | Aiways | Výkyvy | Coca-Cola Company | Itálie | Organizace S&P | Pokračování výsledkové sezóny | Hurun Global Rich List 2023 | McDonald's | Organizace Conference Board | Stoxx | SEC (Securities and Exchange Commission) | Akcie Carnival | Rozmach Číny | Epidemická situace | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | CBDC | Texas | Akcie firmy | První den obchodování | Tencent Holdings | Finanční aktiva | Akcie čínských společností | Nejlepší reálné obchody XTB | SAMR | Senátní volby v Georgii | Společnost Avast | Očekávání | Forex software | Korelace | Jüan | Možnosti obchodování | Otevřené pozice | Volatilní | Russell 2000 (US2000) | Luckin Coffee | GlaxoSmithKline | Britská letecká společnost | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Daňové ráje | Tomáš Jaroš | Aktuální kurzy měn | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Nikl | Očekávaná IPO | Galapagos | Objem forexových obchodů | Růst amerických akcií | Košík | Pershing Square | Novo | Paladin Energy | Světové ceny potravin | Brand Finance | Webináře | AUD/NZD | EUR/JPY | Podnikání společnosti | Goldenburg Group | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Filantrop | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Churajs | SNOW | Manipulace s akciovým trhem | FAA | Ark | Palantir Technologies Inc. | Příležitost k nákupu | Rezistenční pásmo | Michal Dvořák | Bear market | Ruské invaze na Ukrajinu | Stimulační balíček | Samba Capital | Trh práce | Akcie Flow Traders | Technologie společnosti | Ripple | Evropská komise | Německý Spolkový sněm | Investiční téma | WeCHat | Pro investory | Masivní propouštění | Oživení ekonomiky | iShares | Akcie KO | P/B | Swiss | Crypto | Investice | Uranové akcie | Společnost Equinor | Britská centrální banka | Německý automobilový koncern | Rozvolnění | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | Start-up xAI | Potenciál | MACD | New Energy Vehicles | Akcie Amazon (AMZN) | Zpráva z akciového trhu | N-shares | Support | Návrat inflace | Diverzifikace | XEL | Automatic forex trading | Intradenní výhled | Mezinárodní ratingová agentura | Anglická libra mince a bankovky | Míra nezaměstnanosti v ČR | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Edge | Akvizice | Japonské firmy | Devon Energy | Finanční stabilita | Index aktivity | Oslabování měny | Dopad na akcie | Delivery Hero | ANZ Bank | Ford Motor (F.US) | Cansino Biologics | Technické závady | China ETF | Technologie blockchain | Nejdůležitější ekonomické události | Norges Bank | Pravidla pro firmy | Dění na světových burzách | Americký dolar kurz | Škoda Auto | Intuit (INTU.US) | ADP report | Zajímavé výnosy | Saúdskoarabská burza | Miliony dolarů | Biotechnology ETF | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Akcie čínské firmy | Nálada v eurozóně | Zisk před zdaněním | Norwegian Cruise Line Holdings | Martin Kopáček | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Prognózy | AMC (AMC.US) | Akcie společnosti Alibaba | Britská libra | Australské burzy | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | Josh Goldman | NYSE | Špatná nálada | Intervence | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kurz ropy | Výkonný ředitel | Broadcom | E.ON | Fedex Corporation | Nejvyšší nezaměstnanost | BrandZ | Odklad splátek | Interactive Brokers | Klesly akcie | WisdomTreePhysical Palladium (VZLB) | Největší čínský internetový prodejce | Dlouhodobé investice | Německý parlament | LSEG | GAP.US | Veřejný dluh Británie | Společnost PwC | Chování | Rekord | Index NASDAQ 100 | Raiffeisenbank | Ropná firma Saudi Aramco | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Bankovní skupina | Člen bankovní rady ČNB | Styl obchodování | Stimul | Madrid | Stop-Loss | Návrh zákona | Maloobchodní tržby v Číně | Obchodujte IPO | Evropský index | Evropské měny | Býčí výhled | Nákupy aktiv | Burza v Hongkongu | Crypto newsletter | Olívia Lacenová | StoneCo | Čtyřhodinový graf | Měnový pár GBP/USD | Moody's Investors Service | Prodeje insiderů | Bidenova administrativa | Největší světová ekonomika | Společnost Apple | Hospodářské oživení | IHS | Uvolňování měnové politiky | Výhled poptávky | Pokles zisku | Šinzó Abe | Asijské trhy | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Český statistický úřad | Impuls | Investor Ryan Cohen | EUR/USD | Index ekonomické nálady | General Electric | Problémy Evergrande | Nálada v průmyslu | Vanguard | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Předseda představenstva | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | PKN Orlen | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Švédská koruna | PACCAR | Americký soud | PMI z Německa | Cena bitcoinu | Návratnost investic | General Motors (GM) | Ebay (EBAY.US) | Současná cena | Obchodování na burzách | Automated forex trading system | Wolters Kluwer | Konkurenti | Obchodní přebytek Číny | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | Viceguvernér ČNB | ETH | Streamovací služby | YNDX | Anglická měna | Roaring Kitty | TopForex | Index spotřebitelské nálady | Softwarová společnost | Čínská firma Alibaba | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Benchmark | Cloudflare | Sonova | Rostoucí výnosy | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Hlavní zprávy | Většinový podíl | Průměrné mzdy | Automobilka PSA | Kansas City | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Akcie Stellantis | Cenné papíry | Čistý příjem | Výnos | P/S | Poškodit ekonomiku | Velcí investoři | Trip.com | Firma Rivian | Nikola | RBC Capital | Soudní dvůr EU | Měnový pár USD/JPY | 100 miliard dolarů | RBS | Trh s dluhopisy | Brent | Akcie Netflix (NFLX) | Soukromá spotřeba | IHNED | Asijské akcie | BreakEven | Akcie těžařů | Google Pay | Delta | Čínská aktiva | Colorado | Zalando | Meituan | HOOD | Silný výhled | Zhejiang Huayou Cobalt | Americký akciový trh | Medvědí Pin Bar | SMA | USMCA | Vzdělávání | Mike Pompeo | Russell 2000 | Jak obchodovat akcie | Implikace | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Britská obchodní komora | Opatření v Číně | Small caps | LYNX Trading | Ceny v Japonsku | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Reddit | Technické rezistence | Random Walk | Měnové riziko | Pronájem nemovitosti | Akcie a trhy | Předpověď počasí | Intel Corporation | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Import | Reálné obchody | Překvapivý růst | Capri | Bankrot Řecka | Úspěšné IPO | Acacia Communications | Průzkum ECB | Německý akciový index DAX | Microsoft Corp. | Akcie Facebooku | Zákaz vývozu | Šíření nákazy COVID-19 | Americké makro | Exchange | Alcoa | Investiční portfolio | Centrální banky světa | Edward Jones | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Světová rada pro zlato (WGC) | Společnost Huawei | Státní dluh | Zasedání centrálních bank | Burzovní obchody | Hongkongská burza | ING | Nejlepší technologické akcie | Dollar Tree Inc (DLTR.US) | Zahraniční akciové burzy | Držení pozice | Kontrakty | Strach | Americká nezaměstnanost | Nová prognóza Fedu | Oživení čínské ekonomiky | FinTech akcie 2021 | Dánská společnost | Akciové investování | Akcionáři | Microsoft (MSFT.US) | Automobilka Ford Motor | Online obchodování | AUDUSD | Škoda | Euronext | Společnost Rivian | Praxe | Akcie Apple (AAPL) | Ekonomický potenciál | Reálné ekonomiky | Call of Duty | Společnost Didi | CAPEX | Platební neschopnosti | Arlington Asset Investment | Nadměrné investice | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | DASH.US | Hasbro | Labouristé | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Čínská burza | Kryptoměna Bitcoin | JPY | H&M | Premiér Mario Draghi | Fiskální pakt | Metaverse | Roční zhodnocení | Primární nabídka akcií Saudi Aramco | Spotřebitelské inflace | ET7 | Investiční příležitost | AI | Vzdělávací webináře | Ekonomika Velké Británie | Odhad HDP | Ropná pole | SoftBank Group | Lámání rekordů | Měny v regionu | PAYX | Největší IPO | The Economist | Platon Finance | Společnost Crédit Agricole | Uber Technologies | CRM | Akcie Alibaba Group | Americká sněmovna reprezentantů | Zoom Video | CSCO | Wonderinterest Trading | Projekce | Znehodnocení | Akcie Just Eat Takeaway | Kontrakce | Life Insurance | Tržní hodnota | Růst v Číně | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | Stahování akcií | Pandemie COVID-19 | JD.US | Robert Habeck | Akcie Beijing Capital International Airport | Ukazatel | Vstoupit na burzu | TeamViewer | Výrobní sektor | Čínský internetový gigant | Posílení | IIF | FTX | Průmyslové zakázky | Aurora Cannabis | Dosáhnout zisku | Fitbit | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Procter & Gamble (PG) | Americká ropa | Nestlé | Obavy z inflace | Kurz kryptoměny | Certifikáty | Current Ratio | InterContinental | Průmyslové revoluce | Šéf ECB | Medvědí trh | Geely | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Služby | Obchodovat na burze | Akcie NVDA | Investovat | Pokles ceny ropy | EURUSD | FedEx | Unie | Inflation-proof stocks | Upisování akcií | Akcie BASF | Evropský výrobce letecké techniky | Saxo Bank | FedWatch | NVDA.US | Bond Connect | Firmy v Číně | Amgen | Energetické úspory | Index CAC 40 | Palladium | Konference v Jackson Hole | Americký Fed | Co to je burza | Vakcíny proti koronaviru | Nejznámější kryptoměna | Globální hospodářský růst | Polo Ralph Lauren | Ropa WTI | Micron | Dow Chemical Company | Tipy na zajímavé akcie | Výsledek hospodaření | Lockheed Martin | Průmyslová výroba v Evropské unii | NFP report | Walt Disney Co | Bankovní rada ČNB | Jim Yong Kim | CISCO | Golf Do | Ekonomiky | Primární nabídky akcií | Developeři | Zasedání FOMC | Bankovní domy | Chainalysis | Dell Technologies | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Brexit | AEX | Applied Materials (AMAT.US) | RSI indikátor | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Předpověď | Dolar dnes | NFP | Závod na elektromobily | Evropské burzy | CSI300 | Valná hromada | Jakub Němec | Bodyarmor | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | Průmyslový Dow Jones | Největší světové ekonomiky | WallStreetBets | Hugo | White Label | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | Americké ekonomiky | Resistence | Kapitál | Kč/USD | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Investování do čínských ETF | Výkon | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Cestování | Investiční horizont | Goodwill | Primární veřejná nabídka (IPO) | Bond | Broker | Zavedení digitální měny | ATVI.US | Bayer | Společnost Siemens | Analytik Saxo Bank | Zastavení ztrát | Evropské PMI | Akcie Maxar Technologies | Proražení | Cash flow | PYPL.US | Hynix | Constellation Software | Hlediska technické analýzy | Magnát | Státní ropná společnost | Posílení koruny | USD | Rijád | Pesimismus | Ceny Bitcoinu | Export | Upravený zisk | Odškodné | Růst společnosti | Shopify | NFLX | Čínské technologické firmy | Britové | Technická analýza | DTE | Macquarie | Růst britské ekonomiky | Čang I-ming | Finakademie | OIV | Společnost Pfizer | Index MSCI Emerging Markets | ProfitLevel | DISCA | Trh s nemovitostmi | Zynga | Akcie Ahold Delhaize | Moody's | Delta Air | Americká ropa WTI | Kapitálové strategie | Prodej automobilů | Gilead | Qualcomm | Kurzy akcií | Comcast | Sodexo | Tržní hodnota firmy | Míra | Dropbox (DBX.US) | HD.US | Ruská společnost | Prodávat akcie | Akcie na jméno | Karlsruhe | Southwest Airlines | Ant Group | Americká média | Cena americké ropy | Více peněz | Plány | Centrální banky USA (Fed) | Energetická společnost | Na burze | Github | Akcie Novavax | Blue chip | Dollar General Corporation | Šok | Ropná zařízení | Varianta delta | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | ČSOB | Hongkong | Obchodní platformy Metatrader | Italský premiér | Evropská inflace | Inflace v České republice | ByteDance | Current ratio | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Zvyšování těžby | Tvorba pracovních míst | Trh s ropou | Total | Ekonomická aktivita | Regulace | Budoucnost digitalizace | Hong Kong Exchanges & Clearing | Síť restaurací | GBP/CHF | Středoevropské trhy | Home office | OXY.US | Vývoj ceny akcií | LMT | Maďarsko | Ranní zpráva pro tradery | Značka Amazon | Makléři | Warner Music Group | Michael Burry | Bridgewater | Velké fondy | Hertz Global | Měnový fond | IPO Ant Group | Hertz | LG Energy Solution | Moderna | Iridium Communications | Rivian Automotive | Úroková sazba | Makrodata EMU | Kvartální účetní období | Očkování proti covidu-19 | PMI pro sektor | Investice do robotiky | Ahold Delhaize | Akcie Ralph Lauren | Jean Čching Liou | WB | Slabé akcie | Server BBC | Split | Výše dividendy | Kweichow Moutai | Index volatility CBOE | Xiaomi | Tovární objednávky | Verizon Communications Inc. | Úrokové sazby v roce 2022 | Vývoj 1leté úrokové míry v Číně | Index Philadelphia | Pověst | Roční růst | Americké ministerstvo spravedlnosti | Spekulovat | BTIG | ATVI | Nord Stream 2 | Tempo zdražování | Cenové tlaky | Sociální sítě | Rostoucí ceny energií | CashFlow | Ruský prezident | P.A. | Česká zbrojovka | Devizové rezervy České národní banky | FSLR | Podpůrné programy | RWE | Čtvrtletní výsledky | Odkupy akcií | Kapitálový trh | Koronavirus z Číny | Širší index S&P 500 | Shenzhen Composite | Zajímavé zisky | Fintech společnosti | Obchodní nástroje | Oživení trhu | Avast | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Spolkový sněm | Vnímání rizika | Vaxart | Cenové úrovně | Obchody | Velikost fondu | Středoevropské měny | Akciové trhy v Evropě | Rekordní nárůst | NTAP | Dovednosti | Janet Yellenová | Měnový pár EUR/USD | Platební platforma Alipay | Nervozita | Odchod z Evropské unie | Akcie Google | Dovoz | Automobilka Tesla | Signály Fedu | Akciové burzy | Největší americký výrobce léků | Dluhové krize | Šíření nemoci | Admirals | Caterpillar | MT5 | Lenovo | NextEra | Aktuální kurzy | Nejbohatší | VIX index | Sam North | LYNX makléř | Nová prognóza | Deset nejhodnotnějších značek světa | Pozitivní zprávy | Model 3 | Souhrn finančních trhů | Hyundai | Dodávky čipů | Penzijní fondy | Nikkei | Instagram | Obchodování IPO | Pro tradery | Model Y | Shares Nasdaq US Biotechnology | Generace Z | 1 milion | Zdravotní péče | Letecká přeprava | Macy's (M.US) | Výrobní ceny | Čínské úřady | Obchodní deficit USA | HSCEI | Marek Mora | Komoditní | First Solar | Tržní reakce | Venture Capital | Světový obchod | Soudní instance | Booking Holdings (BKNG.US) | State Street Global Advisors | EUR/AUD | China Unicom | Mitsubishi UFJ Financial Group | Kurz jüanu | Vývoj akcií | Investiční specialista | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Progres | Vstup Uberu na burzu | Ministerstvo obchodu | EUR/CZK | Největší ztráty | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Válka na Ukrajině | Wonderinterest Trading Ltd | McKinsey | Mitsubishi UFJ | Fondy rizikového kapitálu | Evropské trhy | Průmyslová výroba v Německu | Elon Musk | Rekordní zisk | Největší firmy | Euforie | Dostatek hotovosti | Der Spiegel | Akciové indexy | FANG | Makrodata | Francouzská automobilka | Obrat trendu | Tesla Elon Musk | Investoři | Očekávané hospodářské výsledky | Investing.com | Prodej nových osobních automobilů | Index asijsko-pacifických akcií | Obchodní deník | Index RTS | Portfolio | Britský ministr financí | Myšlení | Akciová burza | Covid | Boom kryptoměn | Investice do solární energie | Online nakupování | Globální ekonomiky | Nejistoty | Důvěra investorů | Americký prezident | Akcie na burzách | Fidelity | Hong Kong | GitLab Inc | Ekonomické události | Německá průmyslová produkce | Očkování proti covidu | Globální dluh | Negativní sentiment | Evropská měna | Horší období | Coca-Cola | AMD | Společnost Google | Jeff Bezos | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Vláda prezidenta Donalda Trumpa | ADR | Vyšší úrokové sazby | Kurz japonského jenu | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Creative Planning | Index PPI | Obchodní napětí | Mezinárodní agentura pro energii | Výrobce léků | Společnost Wirecard | 2019nCoV | Euro Stoxx 50 | MSCI Emerging Markets | Investovaný kapitál | ČSOB Finanční trhy | Jádrový index | Zisk | Statistický úřad Eurostat | Cena akcií Baidu | Soud v Haagu | Zpřísňování měnové politiky | YTD | BABA.US | Bitcoin futures | Rekordní minima | Pokles společnosti | Globální akciové trhy | Den obchodování | Commonwealth Bank | Průmyslové objednávky | Jak investovat do zlata | Údaje o průmyslové výrobě | Hurun Report | Finanční instituce | IPO Slack | RIOT | Makrodata USA | Index KOSPI | Bank of England | Airbnb | Lepší výsledky | Gary Gensler | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Automated forex system | Reálné mzdy | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Americké prezidentské volby | Pohyby trhu | Boom | Analytické služby | BABA | Experian | BP | DIS.US | Bohatí | Dvoutýdenní repo sazby | Hold | Japonská automobilka | Berkeley Energia | Jim Cramer | Asijské burzy | Bed Bath & Beyond | Velmi rizikové investice | Akcie kybernetické bezpečnosti | Funkční období | Americké dividendové akcie | Automated forex trading | Makrokalendář | ADS | Čínské hospodářství | Cena mědi | Raytheon | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | WYNN | Čínské banky | Kapitálové rezervy | Kč/EUR | Jak se stát lepším investorem | Investice do vody | Cestovní kanceláře | Propad ceny akcií | Avis | Starbucks Corporation | Elektrická auta | Boj s inflací | Analýzy | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Nejvýkonnější akcie | Finanční pomoc | S&P/ASX 200 | TTF | AMC.US | Investiční | Průzkum | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Týdenní pivotní body | Borsa Italiana | Zboží vyrobené v Číně | Hlavní úroková sazba | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Altria | Netflix (NFLX) | Obchodování na trzích | Přístup na burzu | Invesco | Morningstar | Meme akcie | IEA | Demokraté | Program nákupu aktiv | Malaysian Airlines | Německý DAX | Hlavní události | Brusel | Akcie Netflixu | Patria | Ekonom BHS | EP | Technologické společnosti | Aite Group | Graf US500 | Tržní podíl | Uber | Riziko recese | Ekonomický vývoj | Čínské firmy v USA | Akciové trhy ve Spojených státech | UnitedHealth Group | Solární energie | Akcie a dluhopisy | Uranium Energy | Short selling | Instrument | Dlouhodobé pozice | Kávové akcie | Dodávky na trh | HKEX | Úrok | Dluh Británie | US500 | Evropské ekonomiky | Obchodní příležitost | Beyond Meat | Scion Asset | Ruská ropa | First Republic | Americké HDP | Agentura Reuters | Fiskální rok | Vstup GoTo na burzu | Akcie Nike | Půjčka | Koupit akcie | Obchodní plán | London Stock Exchange | Sázka | Hennessy | Odhad analytiků | Sentiment investorů | Rozhodnutí soudu | Spotřebitelský sentiment | Dostatečné cash-flow | Prodej | Technologické centrum | P/E | Zpráva | TPG Capital | PFE | Digitální komunikace | Bohatý | Gojek | Technologické tituly | Česká firma | Loonie | BKNG.US | Nové příležitosti | EUR/PLN | First Republic Bank | Prémie | Vítězství Joe Bidena | Události roku | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Strojové učení | Švýcarská banka | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Huawei | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Tencent | Kybernetické měny | MAR.US | Emoce | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | TradingFloor.com | Warren Buffett | Just Eat Takeaway | Finanční ředitel | Rozpočet na rok 2020 | S&P | Česká měna | Hospodářský vývoj | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Celoroční výhled | Rok 2024 | Akcie společnosti Amazon | Rizika a příležitosti | Berkshire Hathaway (BRK) | Hospodářské dopady | Letecká společnost Virgin Atlantic | Volodymyr Zelenskyj | Obchodování | Zvýšení daní | Rizikovější měny | Výrazné ztráty | Legislativa | Analytik TopForex | Využívání technologií | Zasedání Fedu | Webináře zdarma | Elektromobily | Technický výhled trhu | Graf ropy WTI | Německý výrobce | Aktuální obchodní příležitosti | Tisková konference ECB | Brexit bez dohody | Breakout strategie | Vedoucí představitelé | Spotřebitelské ceny v USA | Futures | Plynovody | Automobilka | Chevron Corporation | WGC | Meta | Oldřich Dědek | S&P Global | Financial Times (FT) | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Oznámení | GBP | Break of Structure | Pokles ceny | IT společnosti | Thyssenkrupp | Nová all-time high | Socony-Vacuum | Management | HDP Německa | Posilování eura | Klesající klín | U.S. Bancorp | Klamání investorů | ZEW | Co se děje na finančních trzích | XM | Obchodní týden | Nio akcie | Silver Institute | Bitcoin | Ropovod | Admiral Markets | Automobilky | TSMC | Dobré výsledky | Zasedání OPEC | Centrální banky | Zahraniční investoři | PG | Prezidentka ECB | Pandemie COVID | Akcie MSFT | Růst akcií Alibaby | Japonská vláda | GAAP | Nejlepší čínské akcie | Order Flow | Objem dluhopisů | Peter Lynch | Eurostat | Majitel | Wall Street Journal (WSJ) | Uran | Guru | Vesmírné akcie | Zprávy | Ruský rubl | Zpomalující inflace | IPO Home Credit | Deflace | Macau | Monitorování | Nadšení | Týdenní shrnutí | Kristalina Georgievová | SPCE.US | Nejznámější kryptoměny | Dolary | Ralph Lauren | FB | Tovární objednávky v USA | Akcie v Asii | Dlouhodobé investování | Tokeny | Exact Sciences | Růst inflace | Výroční zpráva | Nezaměstnanost v USA | Dopady koronavirové krize | Phillips 66 (PSX.US) | Analytici | Turecká lira | Index STOXX Europe | Asijská seance | Obchodování na Wall Street | REGN | Soros Fund Management | Cílování inflace | Rezervy bank | Alena Schillerová | Investiční banka | Akciový analytik | Ubisoft | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Occidental Petroleum | Benjamin Graham | PwC | Bard | Index Stoxx 600 | Praha | Ceny ropy | Recyklace | Fundamentální analýza akcie | Berkshire Hathaway | GAFA | Akcie v Evropě | Portfolio manageři | Japonské ministerstvo financí | Americká data | Inteligentní investor | Pokles tržeb | Byty | Světové akciové burzy | Makroekonomické reporty | Obchod Amazon | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | 3M | Portu | Dnešní HDP | Silný růst | Nová varianta Covid-19 | HKD | Dluhopisy Twitter | Saxo PrivatBank | Evropská dluhová krize | Airbus | Mutace delta | DPA | Úpis akcií | Prognóza Fedu | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Volný čas | Celkový trend | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Fond FF | Rozpočet | Intradenní obchodování | Regulační úřad | Ekonomický řád | Aktuální inflace | Cena za akcii Aramco | Vyhlídky | British American Tobacco | Ukazatel Běžné likvidity | Firmy | Graf vývoje | Newegg (NEGG) | CZ | Vláda USA | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | NATO | Aktuální vývoj cen akcií zlata | PepsiCo (PEP.US) | Největší primární nabídka akcií | Zadlužování | USA Donald Trump | Put opce | Tržní podmínky | iFX | ROST.US | ESMA | Cena ropy brent | Evropské dividendové akcie | Práce z domova | Sharpe ratio | Americká brokerská společnost | Čínské zboží | Index cen domů | Lyft | Zastavení produkce | Gucci | Spotové ceny | Druhý odhad amerického HDP | Co je Sharpe Ratio? | Investment management | Akcie CK Hutchison | Kryptoměnové burzy | Statista | Počet investorů | Commonwealth Financial | Alstom | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Nástroj | Výsledky | PwC Global Top 100 | HUF | FDX | Obchodovanie | Ekonomické oživení | Hodnota kybernetické měny | Brexitová jednání | Fáze 2 | Free float | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Tapering | Inflace v Česku | Prudké oslabení | Phillips 66 | Sumitomo Mitsui | Hedgeové fondy | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Energetická skupina | Firma Apple | Supreme Edition | Radar Tradera | Carl Icahn | Nio | Inflační tlaky | S/R hladiny | Siemens | Minulá výkonnost | Digitální měny | Stellantis | Hodnota značky | Akcie Newegg | Akcie amerických regionálních bank | Cena ropy WTI | Bank of America | Investice do společností budoucnosti | Evropský statistický úřad Eurostat | Obchodní nápady | Rekordní minimum | TIM | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | Carnival | René Remšík | China Evergrande | Day trading | Výrobce letadel | Odhady trhu | Vakcína | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Australský dolar | Retracement | Projev Jeroma Powella | Zásahy čínské vlády | Koruna | Monopoly | CSI China | Eli Lilly | Kryptoměny bitcoin | Finanční služby | Thoma Bravo | Cenový index PCE | Aktuální ceny akcií | Výrazný pokles | Tesla dnes | Burzy cenných papírů | Vyšší poptávka | WeWork | Raiffeisen | Analytická společnost | Míra zadlužení | Vývoj ceny akcií Alibaba | Tržní ceny | DJIA | PSA Group | Fiat Chrysler | Ant Financial | Zůstatek | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Shell | Finanční výsledky | Cities 40 | Včerejší obchodování | OPEC+ | Hospodářská politika | Panevropský index STOXX 600 | Francie | Pandemie nemoci COVID-19 | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Futures na evropské indexy | Meme stocks | Akciový index Hang Seng | Poklesy HDP | Cena akcií společnosti | Onemocnění | Americký výrobce | Sazby ČNB | Index cen průmyslových výrobců | Dopady koronaviru | Sands China | Předseda dozorčí rady | Šéf Tesly | BHS | Propad | Objem | Makroekonomický výhled | DMA | xStation | Ruská vojska | Airbnb (ABNB.US) | Asociace | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Společnost Arm | Applied Materials | Obavy z recese | Vedení hotelu | Halifax | Očekávání investorů | Čínské trhy | Trigger | Pokračující pokles | Těžařská firma | Výkonnost | HDP eurozóny | Stagnace | SuperMicro | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Oživení v Číně | Microsoft (MSFT) | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | CNN Business | Docomo | Strach z pandemie | Worldpay | Údaje | Oslabení měny | Společnost Nvidia | Smíšené zprávy | Měnový pár EUR/PLN | Klima | Politika centrální banky | Akcie Cisco Systems | Australské akcie | Asie | Deprese | Nejlepší biotechnologické akcie | Soukromé firmy | Nabídka akcií | Softwarový gigant | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Americká banka | Podnikatelská nálada | Exxon Mobil | Prodeje domů | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Čínské ministerstvo obchodu | Růst spotřebitelských cen v USA | Garmin Ltd. (GRMN) | Intervence ČNB | Stablecoiny | Trendová čára | Plyn z Ruska | Pád ceny | Reddit WallStreetBets | Electronic Arts | Subvence | BofA | Swingový výhled | US dollar | NYSE Euronext | Regulátor | Investiční nástroje | Průzkumy | Arnault | Placebo | Shortovat | Hlavní indexy | Státní rozpočet | PSTH | Tata Steel | Barack Obama | OpenAI | RMB | Podíl nezaměstnaných | Převodník měn | Equal weight | Německá centrální banka | Propouštění zaměstnanců | Anglické mince a bankovky | Akcionáři Alibaby | Digitální zlato | LinkDoc Technology | Graf ceny akcií | Televize CNBC | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Technický pohled | LYFT.US | Bilion | MMF Kristalina Georgievová | AMC | Překoupeno | Aussie | WMT | Capital Markets | Pfizer | Budoucnost automobilového průmyslu | Čínský Shanghai Composite | TSM | Britské libry | Goldenburg | Liou Čen | Toyota Motor | Obchodování s akciemi | Propad ropy | Odvětví golfu | Depozitní poukázky | AFP | Studie | Offshore | Emise skleníkových plynů | Velmi bohatý | Investice do technologií | Viceprezident | Vesmírné akcie 2021 | Americký podnik | Cena akcií firmy | První obchodní den | Ant | Průraz | Floor | Kansas | Cena plynu | London Stock Exchange (LSE) | Premiér Andrej Babiš | Deficit | Surové ropy | Comcast Corporation | Bit.plus | Graf | Polsko | Kolaps | Chudoba | Rio Tinto | CCTV | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Významné zisky | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Reakce trhu | Zbrojovka | Breakthrough Energy | Hodnota firmy | Plyn | Americké technologické firmy | Investiční firmy | IPO TeamViewer | Cenová hladina | Bankéř | Dolar vůči japonskému jenu | Ropa Brent | Kering | Americké automobilky | Canopy Growth | Ceny domů | Proměny automobilového průmyslu | Naspers | FTC | Výnosové křivky | Upgrade | Německý akciový index | Hrubý domácí produkt | Recep Tayyip Erdogan | Zpráva o měnové politice | Roblox | Akcie 2021 | Nakoupit akcie | Hráči na trhu | Současná situace | Lukáš Kovanda | Divize společnosti Alibaba | Nejlepší akcie | EY | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | Agriculture Bank of China | Slabé výsledky | LEN | Ethereum blockchain | Přijetí | Přední světoví těžaři | Evropa | Obchodovat CFD | Změny na trhu | Norwegian Cruise Line | Jackson Hole | HUF/EUR | GME | Intradenní obchody | CVS | Blue Origin | 5G | Bohatí lidé | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | Short | Ahold Delhaize (AD) | Ukrajina | Ropná společnost | Akcie ETF | Day trader | Tiffany | Investování v Číně | Akcie Snowflake (SNOW) | Dot-com | Pár EUR/USD | Delta mutace | Institut Ifo | Johnson & Johnson | Vizualizace | BYD | Eurodolar | Omezení pohybu | Dopady na ekonomiku | KB | Zpráva o inflaci | Vývoj v Evropě | Deficit rozpočtu | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Hodnocení akcií | Americký dolar | Dnešní makroekonomické ukazatele | Akcie včera | Program nákupu dluhopisů | Cenný papír | Stanovení ceny | Investorka | Technologický trh STAR | Maloobchod | Hodnota fúzí a akvizic | Obchodní partner | Akcie Boeing (BA) | Aktuální cena ropy | Hlavní akciové trhy | Zveřejněná data | DPZ | Americká centrální banka | Spotřebitelská nálada | Inflace v eurozóně | Earnings | Zpomalení inflace | Index Bloomberg Barclays | Inflace v EU | MJ | Rostoucí obavy | Trump | Stavebnictví | Doing Business | MRK | Online platformy | Italská vláda | Předpokládaný růst | Index volatility | Brands | Vir | SaxoTraderGO | SEBA | Index Ventures | Placení daní | Dow Jonesův index | Booking Holdings | Kurzarbeit | Dopady války na Ukrajině | Hodnota Applu | Reuters analytik | UBS Global | Index Dow Jones Industrial Average | Moët | Antivirus | Thomas Cook | PYPL | Disney+ | Technické analýzy | Silnější dolar | Příležitosti na trzích | Celostátní aerolinky | Obchodování v Asii | Nejziskovější | National Grid | Odpor | Kapitalistické země | Mexiko | Zaknihované akcie | Rostoucí trend | High | Stock market | Finanční krize | Vydělat peníze | Ekonomická situace | Investice do Alibaby | Ropná krize | Vstupy | Primární nabídka akcií | Universal Music | E-commerce | Nový akciový trh | Prodej akcií | Obchodní strategie | FXstreet.cz | TripAdvisor (TRIP.US) | Inflace ve Spojených státech | Hackeři | Alibaba Group (BABA.US) | Cloud computing | Index spotřebitelské důvěry | Makro data | Rekordní růst poptávky | GBPUSD | Anglická měna mince | Dělení vesmírných akcií | Akcie Aramco | European Energy Exchange (EEX) | Warranty | Macrotrends.net | Provozní výnosy | Vysoká cena | Rakousko | Medvědí vlajka | Christopher Dembik | Turecká centrální banka | Česká republika | Stříbro | Tržby | Nejbližší support | Švédsko | USDCAD | S&P 500 futures | WMG.US | Guvernér banky | TTWO | Jihokorejský KOSPI | Americký dolarový index | CHF | Tým InstaForex | Údaje o inflaci | Instituce | Constellation | Česká koruna | DAX (DE30) | Turecko | Dogecoin | Restriktivní opatření | Bank of Japan | OECD | Ranní zamyšlení nad trhy | Čínský akciový index | Zpráva pro tradery | Upstart | Podnikatelská důvěra | GameStop (GME) | Index Nikkei | FAANG | Klíčová rizika | G10 | Data z americké ekonomiky | Růstový potenciál | Dnešní fundamenty | LNG | Internet věcí | JNJ | Brokers | Burza cenných papírů | Inflace v říjnu | Býčí signál | Čínský trh STAR Market | Odhad růstu světové ekonomiky | Týdenní Forex kalendář | Samsung Electronics | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Největší IPO roku | Rozhodnutí vlády | Americké akcie | Napětí na Ukrajině | Obchodování ETF | BBC | GfK Rolf Bürkl | Czech Fund | Data z pracovního trhu | Čínský realitní sektor | Britská měna | Reálný účet | Standard Oil | Nidec | MetaTrader | Ex-dividend | Kongres | Procter & Gamble Company | Wonderinterest | Nejziskovější společnost | Výdělky | Akciový trh STAR Market | Ceny uranových akcií | Divize | MetaTrader 4 | Finanční ředitelka | Ekonomické ukazatele | Spot | AI.US | Iberdrola | Aileen Leeová | Pozitivní vliv | Zvýšení úrokových sazeb | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | Business Insider | Náhoda | Arbitráž | Index cen výrobců | Warner Bros Discovery (WBD.US) | Akcie Amazonu | Čínský statistický úřad | Index CSI 300 | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | Ziskové marže | ex | Rally na akciích | Nákupy akcií | Ložiska mědi | Rosněfť | Las Vegas | Rozpočtový deficit | PSA | Inflace v Polsku | Royal Dutch Shell | European Energy Exchange | CVS Health | Apple | Indikátor RSI | Audi | Covidová opatření | Avis Budget | Zvýšená volatilita | Nové akcie | Nejprudší pokles | Lenovo Group | Největší primární nabídky akcií v historii | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Tongyi Qianwen | VDA | NKLA.US | Výprodej na Wall Street | Gaotu Techedu | Equinor | Time-Frame | Vstup ropné firmy Aramco na akciový trh | Martin Krištoff | Růst výnosů | Obchodníci s ropou | Komerční banka | Globální akciový index MSCI | BlackBerry | Trh | Korporátní zprávy | Odhad amerického HDP | Kryptoměnová burza Coinbase | Obchodovat na finančních trzích | Snížení těžby | Komise | Grafy | ETF Invesco China Technology | Ping An Insurance | Soudní spor | Technologické firmy | Francouzská vláda | SolarEdge Technologies | DTE Energy | EUR Index | Války na Ukrajině | Erste Bank | Anglická aukce | Zakladatel | Ekonomické výsledky | Společnost Alibaba | Přehled o dění na světových burzách | Akcie firem | Těžba ropy | Akcie CNOOC | Výrazný růst | Forexové trhy | Dluhopisoví investoři | CNN Prima News | Virtuální realita | Maďarský forint | Onboarding | Fed | ABNB.US | Rolf Bürkl | Frustrace | Ekonomie | Zahraniční obchod | United Parcel Service | P2P | Výrobce čipů Nvidia | Společnost ByteDance | Strategie Ondřeje Hartmana | Investování s LYNX | Velké americké banky | Signál na akcie | Korekce | Čínská centrální banka (PBOC) | Klesající trend | CAT | Rubl | GME.US | Aukce | Pozornost | Akcie Nvidie | Statistické údaje z USA | Země EU | Finanční společnosti | Skupina Erste Group | Akcie Tyson Foods | Jiří Tyleček | Společnost XTB | Výrobní inflace v Číně | Nové trhy | NetApp | Illumina | Počet pracovních míst | Buffett | Money management | Americké dolary | SMA 200 | Arbitráže | Největší ekonomika světa | Arista Networks | Výplaty dividendy | Marathon | Nákupní příležitost | Pražské burzy | Dividendové akcie | McDonald's Corporation | Alexion | Zveřejnění výsledků | Další rozvoj | National Australia Bank | Zákon o lidských právech | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Technická analýza AMD akcie | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | Agriculture Bank of China (ABC) | SAP AG | Konkurenceschopnost | Kasina | S&P 500 | DISCA.US | Investice do akcií | ICBC | Globální recese | Euronext / Nasdaq | Alphabet (GOOGL.US) | Purdue Pharma | Index Standard & Poor's | Akciové indexy v USA | Automobilový průmysl | Spuštění bitcoinů | Wynn Resorts | Pozice Hongkongu | Cena úpisu | Lowe's | Akcie Alphabet (GOOGL) | CNOOC | Yahoo | Kanada | Keynes | Volná pracovní místa | Chesapeake Energy | JDE | Objem akcií | Primární nabídka akcií Aramco | Posílení dolaru | ANO | Stock | Marriott | Apollo | Top akciové reporty | Snižování úrokových sazeb | Volatility | Zemní plyn | Růst spotřebitelských cen | UBER.US | IRS | ProCent | Energetický sektor | Air France | Finanční problémy | Sony Corp. | Ministři financí | Snap (SNAP.US) | VZ | Poměr P/E | Obchodní systém | Ceny zboží | Trumpova administrativa | Rating | Platforms | MWh | Dezinflace | Kartel OPEC | Pravidla pro čínské firmy | Alphabet Inc. | Akcie FAANG | Příležitosti k obchodování | Agentura S&P | Merck & Company | Amundi | Index Hang Seng Tech | Těžba ropy v Rusku | Znalost | SNB | Prezident Joe Biden | Soustředění | Koronavirová pandemie | Dílčí index | Dolar k japonskému jenu | Rivian | Velké banky | Hlavní akciové indexy | Microsoft | Akcie roku | Wells Fargo | Budoucí vývoj | Příležitosti | Americký výrobce elektromobilů | Běžný investor | Lyxor MSCI China UCITS ETF | Dopad na cenu | UnitedHealth Group Incorporated | Americké trhy | Obchodování kryptoměn | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Začátečník | Vládní dluhopisy | Investice do ropy | Data z USA | Omezení COVID | Nejistota | Podhodnocené akcie | Barbie | Francouzský Senát | Daňové úlevy | Cryptocompare | SBUX | Vláda v Pekingu | Portfólia | Thermo Fisher Scientific | Ropná firma | Majitel firmy | Japonská centrální banka | Mateusz Morawiecki | Dividends | Růst tržeb | IPO Saudi Aramco | Společnost Tesla | Členové Fedu | CME | Úspory | Spotřebitelská inflace | Commission | Bitstamp | CRSP | Změny cen | Sell | NKLA | Správci aktiv | Erste Group | CL | Tržní hodnota akcie | Akciové korporace | UCITS ETF | Měny&Sazby | Výroba aut v Německu | Akcie ve Spojených státech | NAFTA | Mistrovství | Bankrot neefektivních firem | Siemens Energy | Dollar Tree | Obchodování akcií | LYNX webinář | Kurz dolarů | AMAT | Videohry | Známý investor | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Úpis akcií v USA | Drahé energie | F.US | Masivní propad | Ekonomické problémy | Index nákupních manažerů | Důvěra | Programování | Akcie Alibaby | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Markets | Tvůrce trhu | Světová banka | Portfolio manager | Index Nasdaq | Mexické peso | Unce zlata | ADP report zaměstnanosti | Akcie internetového gigantu | Decentraland | Starlink | Meziroční růst HDP | ECB dnes | Generovat zisk | Rostoucí akcie | Obchodní praktiky | Futures na DAX | Akcie Silvercorp Metals | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Kov | IATA | Nahdi | Historie burzovního obchodování | Makroekonomika | MSFT.US | Agentura AP | Spotřební zboží | Evropská banka | Nižší minima | Akcie Cameco (CCJ) | CMG | Vývoj úrokových sazeb | Vývoj zahájených bytů v Číně | Výpadky | Objem obchodů | Zisky akcií | Zoetis Inc | Obchodování na zámořských trzích | Velké zisky | FIAT | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Digitální ekonomika | XRP | Aktivity v Číně | TD Ameritrade | Akcie ConocoPhillips | Nifty 50 | BNP | Luxusní značky | Invest | Vývoj ceny akcií Alibaby | Amazon (AMZN) | Gazprom | Vývoz z Německa | Alibaba Jack Ma | Akcie v USA | Centrální banka | Tesla Inc. | Merrill Lynch | Očekávané výnosy | MicroStrategy | Obchodování na newyorské burze | Rizikové investice | Daniel Cioaba | Největší kryptoměna bitcoin | Mobilní aplikace | Riksbank | Andrew Bailey | Deutsche Börse | Ceny zemního plynu | Meta Platforms Inc | Federální rezervní banka | Životní prostředí | Výrobce džínového oblečení | Inflace v Británii | Intraday | MRO | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Řízení rizika | Vývoj dolaru | Čung Šan-šan | Dobré zprávy | J P Morgan Chase & Co | Polský zlotý | Německá vláda | Tržní sentiment | Copley Fund Research | Hodnota akcií | Apreciace | QE | Ranní zpráva z akciového trhu | Cainaiao | Nálada na trzích | Akcie na evropských trzích | Situace | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | Mario Draghi | Vystoupení šéfa Fedu | The Sandbox | Virgin Group | Bund | Internetové akcie | Donald Trump | Australian stock market | Akcie Lockheed Martin Corporation | Největší kryptoměna | Čistý zisk | Pozitivní zpráva | Makroekonomické ukazatele | Patrik Urban | Nejnovější údaje | Jádrová inflace | Twitter | Rakouská bankovní skupina | Ross Stores | Pohyb kapitálu | Marriott International | Fluktuace | Aktuální cena akcií | Krach | Harmony | Zasedání americké centrální banky | New York Stock Exchange | Activision | Centrum | Zneužití tržní síly | Portugalsko | Rizika Over-The-Counter trhů | Ekonomické vztahy | Společnosti | Spotová cena | Bank of China | Evropská léková agentura (EMA) | Zpomalení ekonomiky | Další růst | Nejvýraznější pokles | Arm | Prohlášení čínské vlády | Akcie společnosti Microsoft | Ukrajina a Rusko | DPZ.US | Zahraniční společnosti | Zablokování Suezského průplavu | Dealogic | Balík stimulačních opatření | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Takata | Partnerství | Dividendová sezóna | Kellogg | CRISPR | PEPSICO | Makro | iShares Nasdaq | Očekávaný růst | Alexis Ohanian | BIDU.US | Nižší růst | YHOO | API | Rizikovější investice | Vision Fund | Zpomalující růst | Euromonitor International | Hospodářský růst v Číně | Nízká volatilita | KoBold Metals | Gilat Satellite Networks Ltd. | Futures kontrakty | Sequoia Capital China | Eurozóna | Ropné firmy | Akcioví investoři | Vývoj hodnoty | Sam Bankman-Fried | Vhodné akcie | Bancorp | Tadával | Breakthrough Energy Venture | CZK | Americké farmaceutické společnosti | Reuters | Euro vůči americkému dolaru | AMC Entertainment | Unilever | ETC | Obchodníci s akciemi | Investiční služba | Dceřiné společnosti | Baidu | Akcie Alibaba Group Holding Ltd | Londýnská burza | QCOM | GitLab | Průměrný příjem | Chevron | Růst produktivity | Nárůst výnosů | Kompozitní index | Ruská ekonomika | Řetězec | Vztahy mezi Čínou a Spojenými státy | Index US500 | Londýnské akciové burzy | Communication Services | Rada MMF | Dluhy | Výstupy | Akciový index Dow Jones | InterContinental Hotels Group | Čínské akcie a jejich dělení | Rekordní maximum | Palo Alto | Primární emise | Předseda | Wealth | Čínský bankovní systém | TXN | Potíže s likviditou | Americký index S&P 500 | City Index | Newmont | Utahování měnové politiky | Asijské země | AIA | Chipotle Mexican Grill | Geely Automobile Holdings | Ekonomka | Tokopedia | DLTR.US | Těžaři | Míra inflace v Evropské unii | Traders | Che-fej | NEGG | Performance | Shanghai Composite | Fundamentální analýza AMD akcie | Commodity index | Deliveroo | Dluhopisy | Roční výkonnost | Oeystein Olsen | FOREX | Boeing | Nová prognóza ECB | Skyworks | Vstup na burzu | Obchodujte akcie | Dynatrace | Příkaz | Adyen | PINS | Hodnota akcií automobilky | Anuita | FIS | Ředitel Patria Finance | Floating | Aquis Exchange | Invaze | Rychlý růst | Americký dolar dnes | Pivovar | Akcie Nio (NIO) | Postmates | Fiskální stimul | Evropské banky | Akcie GameStop (GME.US) | Analytika | Akciové reporty | JD | Libra | Koronavirová krize | Rozpočtový schodek | Eva Miklášová | Dostatek lithia | CPI v eurozóně | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | JPMorgan Chase | iShares China Large Cap UCITS ETF | Economist Intelligence Unit | Index US 500 | Akvizice (finanční) | Obchodníci | Nová data | Evropská unie | Open | Cena akcie | Realizace zisku | Velké technologické firmy | Charter Communications | Ideální výstup | Fiat Chrysler Automobiles | 3M Company | Auchan | Automated forex trading software | Indické akcie | MRNA.US | Vydávat akcie | IPO kalendář | Zvýšení cel | DOT | Přímé zahraniční investice | US100 | Zvýšení základní sazby | Wunderlich Securities | Evropské akciové indexy | Financovat | NTES | Závazek | Růst HDP | DoorDash (DASH.US) | Příprava | Hubnutí | Pohyby na trhu | Řecko | Prodej na krátko | BRICS | Eric Rosengren | Možnost diverzifikace | Moderna (MRNA.US) | Panické výprodeje | Cvičení | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Louis Vuitton | Platební bilance | Nálada investorů | Jednání o brexitu | CME Group | Cenový graf | AMD.US | Americké ministerstvo obchodu | Plyn z Norska | Fáze obchodní dohody | Platinové akcie | TSLA | Hong Kong Exchanges and Clearing | Ocenění | Alibaba Group | Amgen (AMGN.US) | Nový rekord | Microsoft Corp | Finanční výkonnost | Úroky | Refinitiv | Celní úřad | Globtrex | Plodiny | Over-The-Counter | Obří primární nabídky akcií | Globální ekonomické vyhlídky | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Bloomberg TV | Cena | Propad indexu | Silné oživení | Vladimir Putin | Vysoká likvidita | Elektronické peníze | Honeywell | Chipotle Mexican Grill (CMG) | RTS index | Investiční banky | Revize amerického HDP | Květnová inflace | Napětí na finančních trzích | H-shares | Předstihové ukazatele | Dopady pandemie covidu | Bridgestone | Gemini | AUD/JPY | WisdomTree | ASML Holding NV | Ropná firma Aramco | Výsledky hospodaření společností | Sumitomo | BYND | Guvernér Fedu | Air | Akcie 3M | Akcie dnes | Economic | Ztráta | Evropská léková agentura | Inflační očekávání | NCLH | Odborníci z oboru | DiNapoli | Ceny akcií | Inspirace | Defenzivní akcie | Huawei Technologies | ABC | CVX | E-shopy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Producent ropy | Regulace technologického sektoru | Klíčové oblasti | Huayou Cobalt | Německý index DAX | Vývoj hodnoty akcií Saudi Aramco | Dividenda | Životní úroveň | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Didi Chuxing | Největší pády | Dolar | Forex systém | Ruský trh | Vakcína proti koronaviru | Orbán | Čínská ekonomika | MUFG | Spotřebitelské ceny v Česku | Amazon | Ceny | Prudký pokles | NERV | Cena akcií společnosti Tesla | Technologie | Opce | Eurobondy | Grubhub | Swingoví obchodníci | Společnost IAG | MetaTrader 5 | JPMorgan Chase & Co | ČNB | Šíření viru | TSLA.US | Krátkodobé investice | Virgin Galactic Holdings | NFT RTFKT | Hodnota majetku | Akcie Microsoft | Nejlepší reálné obchody | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Ranní zpráva | Global Times | Pokles | USDIDX | IPO roku | Ceny komodit | SK Hynix | MGM | Vyšší ceny | UEC | Pojišťovnictví | Zahraniční investice | GS.US | Výběr zisků | Margin | Fiskální politika | International Flavors & Fragrances | Nvidia | Uzavření trhů | Hongkongský Hang Seng | Intuit | Biogen | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | ConocoPhillips | Jon Guinness | Investiční portfolia | Investiční služby | Štěpení akcií | Počet uživatelů | Tencent Music | Centrální banka Nového Zélandu | Vývoj zahájených bytů | Vyšší riziko | Denní fluktuační limit pro akcie | IMF | BioNTech | Americké společnosti | Ceng Jü-čchün | Finančnictví | Komodita | Potenciální zisk | Mosaic | Švýcarská centrální banka | Akcie Tencent | Hedge | Úvěrové podmínky | Large Cap | Setkání centrálních bankéřů | Reakce koruny | Diverzifikace portfolia | Royal Caribbean | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Poplatek | EUR/HUF | Merck & Co | TradeCentrum | Euro vůči dolaru | Lego | Barclays | FTSE | CARA | Investorské upisování akcií | Investování na burze | Index ISM | Propad akciového indexu | Tržní očekávání | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | NTT | Štěpán Hájek | Směrodatná odchylka | Čínský internetový prodejce | Americká ekonomika | Hewlett Packard | NVDA | Kurz koruny | Svět investování | WBD | Počet žádostí o podporu | Akcie spoločnosti | Americký trh | PLUG.US | MALL Pay | Americký výrobce letadel | IPO na XTB | Obchodník | IKEA | Swingové obchodování | IPO Uber | Akcie Siemens | Portfolio manažer | Akcie týdne | Akcie s LYNX | 737 MAX | Organizace S&P Global | Rada guvernérů | Global Advisors | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | MRNA | Tomáš Holub | Short signál na akcie | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Negativní dopad | Tokio | Wedbush Securities | Spekulativní kapitál | MGM Resorts International | Google | Cheniere Energy | PSX.US | Americká centrální banka (Fed) | Růst mezd | Regulátoři | CF Industries | Baker Hughes (BHI) | Fundamentální ukazatele | ISIN | ROE | Blue-chip | Fortune | Evropská centrální banka | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | Index cen | Dow Jones Industrial Average | Dodávky plynu do Evropy | Slušné zisky | Paypal Holdings | Nejnovější zprávy | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | SNAP.US | Salvador | Index PX | Čínská vláda | Index PCE | Daně | Kryptoměnový gigant | Růst americké ekonomiky | Výrobce léků Pfizer | Mitsubishi | Lídři | Automobilka Renault | Moneta | Tradingové webináře zdarma | Turistika | Indonéské technologické společnosti | Spotová cena zlata | Investment Management | Statut | Cena za akcii | Pivot | CFD akcie | Burzy padají | Rizika | ECB | Kryptoměna | Shanghai CSI 300 | Nákup akcií | Impérium | Epidemiologické situace | BAT | Close | Pracovní trh | Soubor klimatických opatření | Pokles indexu | Vývoj inflace | Závod Tesly | Coinbase | Brokerské společnosti | Burza Coinbase | Zásoby ropy v USA | Argentina | Žádosti o podporu v USA | Česká ekonomika | Vyplácet dividendy | Alibaba (BABA) | Institucionální investoři | Pandemie nemoci | Momentum | Craig Wright | Daně z příjmů | Intel (INTC) | British Airways | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Horší data | Kurzy | Burzovní zpravodajství | Marketingová komunikace | Pšenice | CBOE | Fond | LGES | Mánie | Finanční prostředky | Čína | Prezident Vladimir Putin | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Růst zisků | Obchodní rozpětí | Activision Blizzard (ATVI.US) | Sazby ECB | Zisky | Nabídka akcií Aramka | Low | Akcie CM.com | HICP | Amazon Jeff Bezos | Partners | Spekulace na pokles | Konsensus | FCA | Index tokijské burzy Nikkei 225 | CHN.cash | Index tokijské burzy | Ekonomické údaje | Litecoin | Nejlepší 5G akcie | Současné ceny | Platformy pro obchodování | Conference Board | BNP Paribas | Konsenzus | Hlavní akciový index | Bývalý prezident | Ceny palladia | Globální ekonomika | Obchodní pozice | Cyberark Software Ltd | Intervence na devizovém trhu | AMEX | Link | Průmyslové firmy | Forexu | COST | Thomas Jordan | GRMN | Swap | Miliardy eur | Blizzard | Čínský růst | Akcie Visa | Růst ceny | Volatilnější pohyby | ISM | Benchmarky | Přehled kurzů | KLM | Ministr zahraničí | Ranní okénko | Voda | Indikátor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Cisco Systems | NBP | Nižší ceny ropy | Členské země eurozóny | Situace na trhu práce | Francouzský index CAC 40 | Starbucks | NATGAS | American Express Company | Splatnost | Walgreens Boots Alliance | Toyota | Vysoké valuace | Delta Air Lines | Shortování akcií | Ekonomický růst Číny | Tuzemská inflace | Ratingové agentury | Režim devizových intervencí | Vývoj cen ropy | Cena zlata | Trading systém | Bill Ackman | Forward | Světové obchodní organizace | Hedge fondy | HSBC | Pullback | CBRT | Zvýšení ceny | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Sociální trading | Falcon | Společnost State Street | Marks & Spencer | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vysoká poptávka | Ekonomiky eurozóny | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Rizikové averze | Zinek | Anglická libra kurz | Euro STOXX | Uvedení na burzu | Dolarová aktiva | Trinity Bank | Analytici Goldman Sachs | Flash Crash | IPO Instacart | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Rusko-ukrajinský konflikt | Turecký prezident | RRR | Stabilní společnosti | Tržní nálada | Největší ropná firma | Hongkongský index Hang Seng | Online hry | Hospodářská krize | Růst cen | Bull | Společnost Chevron | Akcie Li Auto | Drahé kovy | Velký makroekonomický výhled | Vrcholy | Dluhový strop | US 500 | Moskva | Atlanta Braves | RSI | Krize v USA | Inflace zpomaluje | Měnová politika | Strategie win win | Operace na volném trhu | | Akcie Apple | Rheinmetall | SPX500 | Asset management | Alokace | Desetiletí v ekonomice | Cena palladia | Býčí trh | ERA | Saxo | Indexy pohyb | Repo sazby | Dash | Tržní síly | Pád cen | Etoro | Francouzský prezident | Ekonomická nálada | Akcie 2020 | Australský dolar kurz | Dnes na trzích | IFO index | Kapitálová investorka | Financování | Akcie čínské společnosti | Metaverzum | Měkké přistání | Nastavení měnové politiky | Nejlepší akcie 2022 | Kohl's | ČSÚ | UniCredit SpA | Inflace v ČR | Zasedání RBA | IoT | Fitch | Nissan Motor | Globální trhy | Internetové společnosti | Historická minima | Slušný zisk | Finance | IPO WeWork | Výrobce čipů | Philadelphia Fed | Očekávání trhu | Prodávající | Akcie Baker Hughes | Nálada spotřebitelů | Guvernér | Larry Fink | Nvidia (NVDA.US) | Richard Branson | Růst světové ekonomiky | CK Hutchison | Occidental | JPM | Čínské akciové trhy | CSX Corporation | Spirit Airlines | Arista Networks (ANET.US) | Překoupení | Pokles ekonomiky | Federální úřad pro letectví | WBA | Investice do bitcoinu | Obchodovat s cennými papíry | Republikáni | Solana | USDJPY | Těžby kryptoměn | OTP Bank | Švýcarská národní banka | Dnešní události | Velké riziko | Investiční poradenství | Poptávka | Americké akciové trhy | Růst spotřebitelských cen v Německu | Express | Jihokorejské společnosti | DISH | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Akciový stratég | Ruský RTS index | Platba MALL Pay | Polovodičové společnosti | Line | ASX 200 | Americké banky | Capital | Průměrná hodnota | Southwest | Cisco Systems, Inc. | Bitcoinové bubliny | FT | Krypto | Tyson Foods | Burzovní ukazatel | Denní pokles | Politické napětí | Investor | Obchodování na akciových trzích | Cena severomořské ropy Brent | Maďarská měna | Průměrná mzda | Dolarové sazby | Mali | Distillate inventories | Obchodovat | Jitan Solanki | Graf ceny akcií společnosti Microsoft | SPAC | Infineon Technologies | Pivotní body | PSX | Oil inventories | EUR/MWh | Beyond Meat (BYND.US) | Obchod mezi Británií a Evropskou unií | Zvýšení inflace | Spotřebitel | Nejlepší akcie v roce 2022 | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Pokles akcií | Německé vládní strany | Hospodářský růst | Výplata dividend | Kapitálové trhy | eMarketer | Bankovní rada České národní banky | Kurz měny | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Sociální síť | Charlie Munger | Americké státní dluhopisy | Bernard Arnault | IPO Casper | Odhodlání | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | Akcie technologických firem | Galaxy Entertainment | Akcie Gamestop | Silicon Valley | Technologický Nasdaq | Dluhová krize | FinTech | PacWest Bancorp | WTI | Standard & Poor's 500 | Americký dolar které platí | ETF fondy | Košík.cz | Evercore ISI | Bod | Miliardy korun | Počasí | Podmínky na trhu | Reporty | Akcie americké společnosti | Shares | Pákistán | Zisk společnosti | Šéfka ECB | Medvědi | Hrubý domácí produkt Německa | Raiffeisen Bank International | CVS Health (CVS.US) | NetEase | Redukce | RBNZ | GfK | PRIBOR | Paládium | Nejlepší uranové akcie | Úrokový diferenciál | Co bude | Reserve Bank of Australia | Macy's Inc (M.US) | Obchodování CFD | Klouzavý průměr | Pfizer a BioNTech | NEST | Výsledky makroekonomických statistik | SAIC | Pokles podnikatelské aktivity | RBI | Honeywell International | Nord Stream | EMU | Investiční výdaje | LLY.US | Saúdská Arábie | Tesla (TSLA.US) | Zájem o akcie | Analýza dat | Nejslabší růst | Ziskovost | Payrolls | Bankéři | Dolarové úrokové sazby | Týdenní tržní výhled | Ben Broadbent | Sázet | Podnikání | Zahraniční firmy | Výhled trhů | Cena ropy | HKComp | Konkurenční společnosti | Nejlepší internetové akcie | Česká inflace | Jaderné elektrárny | Obavy trhu | RBC Capital Markets | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | David Kostin | Největší indonéské technologické společnosti | TSM.US | UTC | Drobní investoři | Společnost KoBold Metals | Marže | Využití kapacit | DAWN | Akcie bank | ROCE | Domácí měna | SpaceX | FINMA | Hlavní zprávy o akciích | Německá ekonomika | Index S&P/ASX 200 | Lyft (LYFT.US) | DAX | Státy EU | Zlato a stříbro | Technology | Polygon | HDP | Diskont | Koruna zpevnila | Předběžné výsledky | Bill Gates | Útlum domácí poptávky | Projevy centrálních bankéřů | Tadawul | Prosus | Důvěra v Německu | Zprostředkovatelé | Recenze | Alphabet | Obchodování Bitcoinu | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Členské státy | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | NZSE | Zkušenosti | Trading Central | Akcie online | Oslabení | Technologické akcie roku 2020 | Emmanuel Macron | Akcie Snap | Firma | Ekosystém | Akcie u LYNX | Zasedání měnového výboru | Vzrušení | Plánované obchody | Delta Airlines | Signály | Omikron | Protekcionismus | Debata | Spotřební daně | Vysoké zisky | Micron Technology | Brokerská společnost | Alibaba Group Holding Ltd | Warner Bros Discovery | PEP | Vylepšení teorie aukcí | GitLab IPO | Lira | Načasování | TJX | Scion Asset Management | Pokles cen akcií | Byznys | Prezident Světové banky | China Daily | Jens Klatt | MCD | Erste | PEP.US | Lot | USA | IHS Markit | Technologické podniky | Ropa | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | NBH | Ether | Výrobce videoher | Podílník | Ekonomická rizika | Hotovostní pozice | China Telecom | TTIP | Stoxx 600 | Big Short | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Monetární politika | Lockheed Martin Corporation | Komise v přenesené pravomoci | Snoop Dogg | Alphabet (GOOGL) | Čínský index | Manufacturing PMI | SAP | Dluhopisové trhy | Tržní kapitalizace firem | Sanofi | COIN.US | Konzervativci | Vydávat akcie v USA | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | FX | Představenstvo firmy | Odchod z Ruska | Index PMI | Ben Bernanke | Předsednictví EU | Ekonom | Andreessen Horowitz | Demo účet | Propad HDP | Týdenní pivot | Obchody na reálných účtech | Světové finanční trhy | Deutsche Bank | RUB | MPSV | Shanghai Changer Investment Management Consulting | Američané | Kurz | Market | Referendum | Akcie Alphabet | Home Credit | Používání kryptoměn | Nezaměstnanost mladých | Raiffeisenbank a.s. | Bloomberg Commodity Index | 256/2004 | Unicredit | Realizovat zisk | Růst akcií | Barel WTI | Pokles výnosů | Kaisa | TASS | Akciové tipy | Akcie padají | HSI | Hugo Boss | Důležitý support | Polská měna | Horizon | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Potenciální riziko pro investory | Restrikce | Nákupní aktivita | Zavedení cel | Merck | Optimismus | Coinbase Global | Thomas Schäfer | Facebook | Rozhodování | Kontejnerový terminál | Alexandre de Juniac | Cena ropy klesá | Hliník | Růst dolaru | Akcie v roce 2021 | BH Securities | Tržní aktuality | Anglická libra | Čínské Lenovo | Enphase Energy | Oracle | Akcie podniku | 2B70 | Světová obchodní organizace | C40 | Francouzský CAC 40 | Firma Alibaba | Poptávka po čipech | Index Euro Stoxx 600 | LYNX Broker | Čínský vicepremiér Liou Che | Invaze ruských vojsk | Costco | Brookings | Fibonacciho retracement | Investujte | PitchBook | Reserve Bank of New Zealand | Nan-ťing | Pravidelný příjem | Prezident USA | Měď | Burzovní debut | HCBV | Arabian American Oil Company | Proinflační | Generativní AI | Fiskální stimuly | Boj s koronavirem | Konglomerát | ANZ | Poradenská společnost EY | Rozvíjející se trhy | Euro | AUD | Akcie Alibaba (BABA) | Evropské akciové burzy | Reputace | Binance | Deere | Server CNBC | KBC | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | Federální rezervní banky | Dominion Energy Inc | Agentura DPA | Podhodnocený | Breakout Trader | Akcie na Wall Street | Úsilí | Verizon | Xiaohongshu | Didi Global | Analýza Copley Fund Research | MALL | SEC | Risk | Dodávky ropy | Predikce | COMP | Fibo | DJ30 | PMI ve službách | Akcie Netflix | DG | Aranmka | Nejziskovější firma | Upisování | Nejlidnatější země světa | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | GoTo | Kypr | Citigroup | Společnost Lufthansa | Softbank | Evropský blok | Norská státní energetická společnost | Čínský vývoz | Denní graf akcie | Dividendový výnos | Christine Lagarde | ZTE | Sony | Index VIX | Hospodářství | Japonský Nikkei | Čínský export | ANET | Amcor | ROIC | Výnosy státních dluhopisů | Abkajk | EV | EBITDA | Akcie společnosti JD Logistics | Akciové portfolio | Ohlédnutí | Zastavení dodávek | JP Morgan | TradingView | Obchod | Zpomalení růstu | Evropská unie dnes | Růst ekonomiky | Indická centrální banka | Vývoj na akciových trzích | Activision Blizzard | KBC Group | Největší zisk | BCS | IPO Deliveroo | Občané eurozóny | Akcie Hewlett-Packard | Ranní komentář | Rozhodnutí Bank of England | Nárůst nezaměstnanosti | ConocoPhillips (COP.US) | Čínská měna | Kommersant | Market Maker | Soud v Karlsruhe | Intermediate | Asijské akcie dnes | Globální akciový index | Vítězství nad inflací | Index akciového trhu | Zisková marže | EU | Ekonomická krize | Cenové stability | Volatilita akciových trhů | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Společnost British Airways | Take-Two Interactive | Akcie v Saxo Bank | Cigarety | Portfolia | Fresenius Medical | Akciové trhy v Asii | Maloobchodní tržby v Německu | Státní správa pro regulaci trhu (SAMR) | Inflace v Německu | NN Group | Expert | Deutsche Lufthansa | Koronavirové krize | Dopady koronavirové pandemie | Jak vydělat peníze | CATL | Vývoz | Automotive | Energetické firmy | Prodeje akcií | Solidní výsledky | Zamyšlení nad trhy | Členské státy EU | xStation 5 | Akcie Credit Suisse | Televize Sky News | Finanční tituly | Samsung | Recese | Index strachu | ZNGA | Akcie společnosti Alibaba Group | Cyklus utahování měnové politiky | JD Logistics | Automated trading systems | BTCUSD | P/E Ratio | Sam Altman | Emisní povolenky | Obchodní dohody | ASML | Ropný gigant | Švýcarský frank | Renault | Investiční doporučení | Bank of Canada | Chuť riskovat | Horizon Investment Services | GameStop akcie | Erdogan | Virtuální měny | Technologický index Nasdaq Composite | Státní správa pro regulaci trhu | Soubor pravidel | CZK/EUR | NZDUSD | Bitcoinové a blockchainové akcie | Index Dow Jones | Britská ekonomika | USD/CAD | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Akcie Applu | Inflace ve světě | Kyjev | Začít investovat | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Silný americký dolar | Depozitní poukázky ADS | Počet nových žádostí o podporu | Tencent Holding | Švýcarský parlament | Miliardy | Spekulace | Petr Kellner | Denní graf | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Analytické prognózy | Nákupní doporučení | Fluktuační limit pro akcie | Silný support | Štěpán Křeček | Akcie PayPal | Americké burzy | Realitní společnosti | Internetové firmy | Wegovy | Český statistický úřad (ČSÚ) | Know-how | Japonský Nikkei 225 | Mobilní operátor | Obchodní příkaz | Frank | Nejnovější statistické údaje | Ministři | Prudký propad | DoorDash | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Mondelez | Hisense | Porušování autorských práv | Negativní nálada | PT GoTo Gojek Tokopedia Tbk | BHP Group | Pin Bar | Kurz eura | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Objem investic | EASA | Olympijské hry | Vláda Spojených států | Helicopter money | ARM | Forex trading | Investiční instrumenty | Centrální banka USA | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Hlavní trend | Dieselgate | Jihokorejské akcie | Uznání nezávislosti | Patria Finance | Lufthansa | Chování ceny | Ceny energií | Společnost Cineworld | Těžba titanu | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Výkon dolaru | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Gilead Sciences | Jihokorejský Kospi | Dluhopis | Přebytek bilance | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | Měnový kurz | Dosažení dohody | Základní sazby | Walt Disney (DIS.US) | Polská centrální banka (NBP) | Nejrychleji rostoucí | Japonský premiér | Aktuální soutěže o peníze | Likvidita trhu | Starwood Hotels & Resorts | Úspěchy | Volkswagen | Další kryptoměny | Buy the dip | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Multi-Asset obchodování | CySEC | Rostoucí inflace | Nejziskovější firma světa | Advance | Nový Zéland | Dekarbonizace | Zoetis | Kurz bitcoinu | Obchody XTB | Denní fluktuační limit | ACB | STAR | Technologický sektor | OSN | Soud | China Evergrande Group | Kotační výbor | Saudi Aramco | Komunita | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Výrazný pohyb | Booking | Blockchain | Cena elektřiny | Politické riziko | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Bankman-Fried | Rekordní rok | China Mobile | Předpovědi | Upjohn | Údaje z Číny | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Ripple Labs | AXA | Yahoo Japan | Analytické společnosti | Mince | Automatic forex | Tomáš Raputa | Investiční stratég | Zásoby ropy | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Benzín | Automatic forex trading software | Vesmírné akcie u LYNX | Rostoucí ceny | Trend | Střadatelé | Konfederace | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | TRIP | Pokles sazeb | Adidas | Produkty obchodované s finanční pákou | Dow Jones Industrial | Vision Fund 1 | OXY | Automobil | Finanční společnost | Mattel | Las Vegas Sands | USD/CNY | Futures na americké akciové indexy | Cena jedné akcie | Akcie na burze | Čínské podniky | Střední podniky | Centrální depozitář | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Americký dolar k japonskému jenu | Obchodní pokyny | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Primární veřejné nabídky akcií | Míra inflace | Letecká doprava | Alibaba Holdings | Windfall tax | RTS | Platforma | Norwegian Air | Evropský statistický úřad | Vládní bondy | Hertz Global Holding | Energetika | Akcie energetických společností | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | PBOC | Nové investice | Spotřebitelská důvěra | MMF | Biotechnologické společnosti | Trhy v USA | MAN | CNN | Šéf polské centrální banky | Spotify | Finanční situace | Ekonomický výhled | Platební systém | Fiat Chrysler (FCA) | Objem objednávek | Snížení emisí | Nařízení | Americká cla | Verizon Communications | Prospekt | Ray Dalio | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | WP | Jak obchodovat | Ceny benzínu | RISK-ON | Oslabení technologického sektoru | Oblasti umělé inteligence | Negativní zprávy | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | Exponenciální klouzavý průměr | BTC | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Indexy | Citi | Newyorská akciová burza (NYSE) | Weibo (WB.US) | Zvyšování sazeb | Report stavu ropných zásob | Kurz akcie | Odborníci | Obchodní bilance | Hospodářské krize | Ticker | Mizuho | M2 | Alibaba Group Holdings | Lightning Network | Pimco | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | Výrobní PMI | Mileniálové | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Akciová společnost | Česká národní banka (ČNB) | Ukrajinská centrální banka | Průmysl | Výrobce elektromobilů Tesla | Investovat do zlata | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Bridgewater Associates | Vyrovnat ztráty | Makroekonomické strategie | Rhodium | Emise akcií | Airbus Group | Výrobní inflace | Hospodaření firem | Mzdy v Británii | Tempo růstu | Prezidenti Turecka | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | Odkup akcií | Akcie GoTo | Bankovnictví | Evergrande Group | NewYorská burza | Volno v Číně | Aerolinky | USD index | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | STOXX50 | Asijské obchodování | Pohonné hmoty | Americké dluhopisy | Investiční platformy | Francouzská ekonomika | Aplikace TikTok | Nadhodnocení | BASF | Americká výnosová křivka | Symbol 2222 | Continental | Doug Guthrie | Air Liquide | Stanovení ceny pro primární nabídku akcií | Biliony | Divergence | Shiba Inu | EasyJet | Umělá inteligence | Commonwealth Bank of Australia | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | Nejvyšší růst | Future Connectivity Fund | ETF | FCC | Marathon Oil | Pravidelné výplaty | Nové dluhopisy | Federální obchodní komise | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Investujte do akcií | Akcie klesají | Akciové trhy | Kurzy měn | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Omezení těžby | POSCO | Index australské burzy | Silná inflace | SunPower | Tržní kapitalizace firmy | Myšlenka | Nasdaq-100 (US100) | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Centrální bankéři | Coffee | Varování | Inflace v Evropské unii | Tipy pro investory | Guidance | Největší propady | LATAM Airlines | SWKS | Invaze Ruska | Hospodářské soutěže | Družba | LLY | Obavy z omikronu | Reinvestování | Netflix | Akcie Burberry | Šéfka Fedu | APP | Palladiové akcie | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Cykly | Těžba kryptoměn | Národní bezpečnost | Long | Společnost eToro | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Su-čou | Smíšené obchodování | Euro Stoxx 600 | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Price Value Gap | Pandemie | GLE | Hurun China Rich List | Blahobyt | SARS | Fidelity National Information Services | Japonský index | Bear | Tripadvisor | Internetový obchod | Halving | Japonský akciový trh | Dvojité dno | Spencer Mindlin | Zadlužení Německa | Intesa Sanpaolo | Klid | Osobní příjmy | Aktiva | SXXP | Pokles inflace | Air France-KLM | Akcie Levi Strauss (LEVI.US) | Legendární investor | Ekonomické krize | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Začátek výsledkové sezóny | PDD | Prodejní tlak | Obchodní podmínky | Časopis Forbes | Širší index | Čínské regulační úřady | Obchodování na burze | Zpráva amerického ministerstva práce | Růst zaměstnanosti | Braniborský premiér | Ministerstvo financí | NextEra Energy | NVAX | Zasedání centrální banky | Výprodej | AUDNZD | Discovery | Kmenové akcie | FOMC | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | České měny | Firma Ant | IPO Airbnb | Výnosy z dluhopisů | Švýcarská banka UBS | Business | Podíl na trhu | Čínský vicepremiér | Objem úvěrů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Xcel Energy Inc. | Indikátory | Index japonských akcií Nikkei | Albemarle | Arizona | Internetová platební platforma | Americký ISM | Akcie herních vývojářů | Obor podnikání | Růst cen akcií | Klesající struktura | Odvolací soud | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Využití umělé inteligence | TikTok | Chuť k riziku | Plug Power | Obchodní příkazy | Osobní počítače | GM | Automatic Data Processing | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Cena stříbra | Společnost Disney | SP500 | Povídání o trzích | Technologická společnost | Platební společnost | Ochrany klimatu | Začít obchodovat | Junk rating | Index euro | NTT (Docomo) | Americký Federální úřad pro letectví | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | ARM Holdings | XPeng | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Nový týden | Výsledky voleb | ČNB Tomáš Nidetzký | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Western Union | Paschal Donohoe | Long signál na akcie | Konsolidace | Zdravotnictví | Globální spekulativní kapitál | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Internetový prodej | Akcie Tesly | Výnosnost | Long signál | Spekulanti | Zpětné odkupy | NZD/USD | Čínské akcie | Riziko ztráty | Ministryně financí | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Graf ropy | Akcie SunPower | Opatřením na podporu ekonomiky | Technologický pokrok | Investice do kávy | Jak začít investovat | Diskontní sazba | Brazílie | Swingový obchodník | Vývoj na finančních trzích | Sentix | Trhy dnes | Bank of America Merrill Lynch | IPO Snowflake | Čistá zisková marže | Společnost Hurun | | Německý statistický úřad | Macy's | Pochybnosti | Index akcií | Philadelphia Semiconductor | Vstup Facebooku na burzu | Velké investiční fondy | Intradenní trader | Danske Bank | Obchodování s opcemi | Westpac | Risk Reward Ratio | Členské země | Seat | IRBT | Pandemická situace | Bývalý šéf americké centrální banky | Trinity | Stratég | Mateřská společnost | Splasknutí bubliny | Čínský akciový trh | Zisky společnosti | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Big tech | Sky News | IPO Luckin Coffee | Purple Trading | Fio banka | Řetězce | Dividendové akcie 2020 | Zisk na akcii (EPS) | Schwab | Zákaznická podpora | Sentiment | Zrychlení inflace | Nekryté bankovky | Order | Bonita | iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF | Částečný úvazek | Burzovní skupina | Události ve světové ekonomice | Vývoj čínského akciového indexu | WEF | Industrial and Commercial Bank of China | Capital Management | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Negativní hospodářské dopady | Berenberg | Politika | Société Générale | TradingEconomics | Konkurence | Akcie Pfizer | Nálada na trhu | Duke Energy Corp | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Čínský jüan | PLN | Zadlužení čínské ekonomiky | Kapitalizace | Potenciál pro růst | LYNX WhatsApp | Vyjádření analytiků | Goldman Sachs Group | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | Vysoká dividenda | Burzovní hodnota | Propad na burzách | Unity | Konsensus trhu | Investiční ředitel | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | OMV | Dnešní seance | Novavax | Americké futures | Yahoo Finance | IPO 2020 | Alternativní taxislužby | Newyorská akciová burza | FinTech akcie | BHP | Jak investovat | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | I-Trader | Zombifikace | Forint | Americké akcie dnes | GDP | Zakladatel firmy | Paralýza | Epic Games | Velká Británie | Držení akcií | Evergrande | Německý průmysl | Zprávy z krypto | WB.US | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Investment Banking | Citibank | Anton Siluanov | Si Ťin-pching | Zasedání FED | Evropské společnosti | Investování do nemovitostí | Pokles průmyslové výroby | Společnost Amazon | Softwarové firmy | Puma | Spotřebitelská důvěra v Německu | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | GPS | Indexy S&P | Zlatá horečka | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Setkání zemí OPEC | Rozpočtový deficit USA | Centrální banky USA | Investování do ETF | CAR | FTX Sam Bankman-Fried | SaxoTrader | Seven & i Holdings | Optimismus investorů | Počet virtuálních měn | Burberry | Nálada | Investování | Letectví | Indie | Zveřejnění hospodářských výsledků | Investovat v roce 2020 | Společnost Virgin Atlantic | Index amerického dolaru | Nákupy | Rupert Hoogewerf | Měnové páry | Technologické akcie | Obchodní spor | Účetní období | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Společnost Adobe | Vnímání | Prudential Financial | Intel | Přísná měnová politika | Aktuální Price Action | Společnost Gilead | Koncern Volkswagen | IPO GitLab | Čínský výrobce | Dnešní ekonomický kalendář | Ekonomika | Hospodářská recese | Kurz čínského jüanu | Šíření nákazy | European Central Bank | První zvýšení sazeb | Německé automobilky | Skyworks Solutions | Investiční společnosti | Cenu plynu | Oxford Economics | Výnosová křivka | Internetová firma | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Elektřina | CBS | WTO | Akcie čínských technologických gigantů | Výrobní index PMI | Dohoda o brexitu | Roadshow | Warner Bros | Sněmovna reprezentantů USA | Blockchainy | Proticyklické kapitálové rezervy | Sankce | Commerzbank | Varianty koronaviru | Společnost Macy’s | Zhodnocení | IPO Postmates | Míra inflace v Polsku | Šance | Zoetis (ZTS) | Fitch rating | Americký kongres | 5G akcie | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Výhled | Timeframe | Index technologického trhu | Amazon.com Inc. | České akcie | Prodejní cena | Futures na indexy | ESM | Auta | Americký akciový index | SZSE | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Worldometers | Americké ministerstvo | Spojené státy a Čína | PCAR | Timur Barotov | Zisk firmy | Americký trh práce | Automobilový koncern | Apollo Gobal Management | Obchodní účet | Analytik GfK | Obchodní analýza | Čínské firmy obchodované v USA | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Deriváty | Ethereum | Přísná opatření | Occidental Petroleum (OXY.US) | Akciový trh | Japonská ekonomika | Kótování | Akcie Moderna | Vysoké ceny | Embargo | Zápis Fedu | Economist | Dostatek likvidity | Hry | Akciový index DAX | Tlak na akcie | Digitální daň | Glapinski | Odpovědnost | iRobot | Roberto Azevedo | Fliggy | Zmírnění obav | Letecká společnost | Reálný obchodní účet | Nový býčí trh | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | NAGA | Americká společnost Apple | HDP Asie | Fidelity Investments | Propouštění | Index Hang Seng | Sentix index | Private equity | Polkadot | Zaměstnanci | NYSE: BABA | PayPal | RDSA | Rhodium Group | Trans Adriatic Pipeline | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Miliardáři | Údaje o maloobchodních tržbách | Česká národní banka | Převzetí Twitteru | Burzovní společnost | Británie | Ekonomická nálada v eurozóně | Američtí těžaři | Cyrrus | Dobrý výsledek | Bankovní účty | Komunistická strana | PacWest | Cenové rozpětí | Data o inflaci | xAI | Expanze | Hodnota Saudi Aramco | Dějiny burzovního obchodování | WMT.US | eBook | Renaissance Capital | Index DJIA | Insider | Zasedání bankovní rady | LVMH | Největší ekonomika | Akcie Intelu | Advance Auto Parts | Hubert Barth | Otevření ekonomiky | Provize | Prostor pro růst | General Motors | Dlouhodobý trend | Fondy | Ekonomické prognózy | Investiční příležitosti | Technický výhled | Lej Ťün | Komise pro cenné papíry | Místopředseda Evropské komise | STAR 50 | Walt Disney | Ukrajinský prezident | IPO společnosti | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Akcie | Bílý dům | Situace v Číně | ČEZ | Apple Inc. | AAPL | Austrálie | Cenové hladiny | HDP Číny | Německé ekonomiky | Hrubá marže | Firmy na burzu | Tržní hodnota Microsoftu | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | Tesla Motors | GOOGL.US | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Philips | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Počet nakažených | Nákup bitcoinu | Spread | CZK/USD | Nikkei (JAP225) | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Čínský státní úřad pro regulaci trhu | Aktuální situace | Theresa Mayová | Český státní rozpočet | Vývoj měnového páru EUR/USD | Dnešní videokomentář | Under Armour | Riziko deflace | New York | Tradingové webináře | Anadarko Petroleum | St. Louis | MSFT | Retail Investor | Swing | Čistá ztráta | Grexit | Finanční údaje | GS | Gypsycoin | AIG | Krize | Internetové ekonomiky | Bernstein | Pád akcií | Jak se obchoduje | Zvýšení úroků | Propad akciového indexu Nikkei | Pandemická paralýza | Fundamenty | Zpomalení růstu ekonomiky | Zajišťování | Dietmar Woidke | Růst cen výrobců | Intervence na forexovém trhu | Burzy v USA | Euro včera | Value Golf | Epidemie koronaviru | Změny úrokových sazeb | Taiwan Semiconductor | Nákup dluhopisů | Protipandemická opatření | České e-shopy | Luxusní zboží | Vlastní akcie | Závod automobilky | Cloud Computing | Zpřesněná data | Applied Materials | ETH/USD | Alexander Klose | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | Massachusetts | Kraft Heinz | Avon Products | Objem obchodů s kryptoměnami | G20 | Míra inflace v eurozóně | Výrobci automobilů | Norská centrální banka | Akcie Microsoft (MSFT) | Bing | Agentura TASS | Objednávky | Investiční bankovnictví | CEO | Oslabení dolaru | Obchodní přebytek | Role Hongkongu na světovém finančním trhu | Akcie roku 2019 | NFT | Nejdražší firma světa | Zlatý kříž | APEC | Majoritní akcionář | Společnost Walt Disney | Algoritmy | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Investice společnosti | Dollar | Burzy v Šanghaji | Elektrická vozidla | Základní úrokové sazby | Výzkumná společnost | Kvantitativní uvolňování | Paychex | Nezaměstnanost | Trhy | Největší firmy na světě | Akcie Meta | Firma Aramco | Dolarový index | ZTS | Index Topix | Výplata | Podíl akcií | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Munich | Poradci | Sazby | Big Tech | Nadnárodní korporace | Akcie Tesla | US30 | Graf indexu | Dialog | Invaze Ruska na Ukrajinu | Ředitelka | Coinbase (COIN.US) | JAP225 | Generální ředitel | Logistická divize | Tapestry | Devizové rezervy | Sázky na pokles | Investiční tituly | Cíle | Čistá marže | Burza | SAIC Motor | Semináře | Interfax | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | LTRO | AXP | Mateřská společnost Googlu | Rychlost | Investiční skupiny | Dotcom | Automated forex software | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Portfolio manažeři | Okta | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Konzistentní zisk | Investovat do akcií | Likvidita | Klouzavé průměry | RBA | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Investice do zlata | Reinvestice | Výprodeje | Akcie roku 2021 | OIL.WTI | Druhá největší ekonomika světa | Porsche | Rozhovor | Wall Street výsledky | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Výrobní ceny v USA | Transakce | Volatility trhu | DTE Energy Company | Dnešní údaje | Slabší dolar | Technologický index | Měny | Obchodní jednání | Hladiny supportu | Podíl veřejného vlastnictví | Snížení úrokových sazeb | Výnosy 10letých dluhopisů | Dna | Firemní zprávy | MasterCard | Lululemon | Waymo | Druhá vlna | Obchodní platforma MetaTrader | Výzkumné společnosti | Bezpečnost | Výroba v Německu | Inflace v Japonsku | Atos | Zaměstnanost | Duální listing | MNB | Slovensko | Profitovat | Držení akcií v České republice | Glencore | Maloobchodní prodej | Intradenní obchodník | Irsko | Long position | Regulační úřady | Energie | Rozjednané prodeje domů | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Pasivní příjem | Tržní kapitalizace kryptoměn | Zpravodajství | Nákup EUR | Justice | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Macy’s | Inflace v březnu | ANET.US | Které akcie | Tradeři | Special Purpose Acquisition Company | Retail Investor Beat | Chrysler | Značný pokles | DE30 | USDX | Nejlepší ropné akcie | BTC/USD | Jak nakoupit akcie | BHS Štěpán Křeček | Fed dnes | Inaugurace | Nahdi Medical | Dividendy | Finanční centrum | Obchodní příležitosti | Měna | Put | Dodávky plynu | Jasný signál | The Wall Street Journal | Trading | Rozhodnutí FOMC | Renminbi | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Beijing Wantai Biological Pharmacy Enterprise | Lululemon Athletica | Společnost Morgan Stanley | Embraer | Společnost Palantir | Kotace | Zásoby benzinu | Silný pokles | Paul Volcker | Trader Workstation | Internet of Things | Alexion Pharmaceuticals | Situace na trhu s ropou | Ukončení obchodní války | Uvolnění měnové politiky | Vedlejší účinky | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Salesforce.com | Karanténní opatření | Ukončení nákupu aktiv | Fed Williams | Hodnota bitcoinu | Australská ekonomika | KeyBanc | Thomson Reuters | Snap | Silné výkyvy | MetaTrader Supreme Edition | LinkedIn | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Poradenství | Paul Milgrom | Akcia | Walgreens | Ekonomické zotavení | Mining | Miliardy dolarů | Inside | Francouzský rozpočet | Klíčové události tohoto týdne | Jak funguje burza | Finanční trh | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | WisdomTreePhysical Palladium | Maďarská vláda | Robert Wilson | JPMorgan | Snowflake (SNOW) | MFI index | Německá automobilka | Index polovodičů | SPWR | Uhlí | Aplikace Keep | Apple (AAPL) | Bloomberg Barclays | Reakce investorů | Virgin Atlantic | Regulační orgán | Trade | Risk On | Regionální měny | SPCE | Eni | Kapitalismus | Velkoobchodní tržby | Akcie Yahoo | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Satoši Nakamoto | Patria.cz | China 50 market index | Tightening | Prodeje | Ruský prezident Vladimir Putin | Primární veřejná nabídka | Cestování do ciziny | Sentiment na trzích | Nákupní signál | Milník | Světová zdravotnická organizace | Akcie Rio Tinto | Tržní cena | ABN Amro | Nadnárodní firmy | Mechanismus stabilizace cen | Zlotý | 10leté vládní dluhopisy | EIA | Protikoronavirová opatření | Mt. Gox | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | IPO | Partneři | UNH | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Akcionář | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | FAST | Nižší maxima | Pinduoduo | Obchodní den | Index japonských akcií | Tržby společnosti | Odborné prognózy | Býčí scénář | Filip Kohoutek | Initial Public Offering | Role Hongkongu | Zkušenost | Americké 10leté vládní dluhopisy | GBP/EUR | Míra inflace v Británii | Horizontální linie | Signál | Úrokové sazby ČNB | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | Centrální depozitář cenných papírů | Jerome Powell | Zdražování | Zmírnění chudoby ve světě | S/R zóny | Biliony USD | Čínská firma | Protiepidemická opatření | Afrika | Pozemky | Výsledkové sezóny | Daniel Tanner | Akcie Amazon.com | Americké vlády | State Street | Vývoj cen akcií | EPS | ADP | Square | Biliony dolarů | CPI v USA | Short squeeze | Fun Deluxe | Úbytek | Short signál | Joe Biden | Termínový kontrakt | Optimistická nálada | ČKMA | Společnost SpaceX | Rozdílové smlouvy | Ropy | Mylan | Historie | Světové akciové indexy | Úspěšné obchodování | Sociální média | Nové žádosti o podporu | Burzovní rozcvička | Řízení rizik | Americké akciové indexy | Singapur | CHNComp | TCL | Pracovní síly | Člen bankovní rady | Výnosy firmy | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Pingan | Institut GfK | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Výdaje | Očekávané Earnings | NZSE: BABA | Evropská komise (EK) | Bank of America Global Research | Změny trendu | HSCEI (CHNComp) | Porušení pravidel | Ekonomický dopad | Společnost | All Time High | Akcie ropy | Kurz koruny vůči euru | Kvalitní akcie | Xilinx | VZLB | Likvidní | List The Wall Street Journal | Alibaba Group Holding Ltd (BABA.US) | Firma McDonald's | Jaderná elektrárna | Stimuly | iShares Nasdaq US Biotechnology ETF | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Americké investiční stříbrné mince | Mezinárodní obchod | Forbes | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Ocenění akcií | Zvýšení volatility | Graf ceny akcií Alphabet (GOOGL.US) | BTC China | Allergan | Swiss National Bank | Kurzotvorné zprávy | Akcie firmy Baidu | General Atlantic | BlackRock | Aktuální valutové kurzy | 10 akcií | Retailoví investoři | Společnost MicroStrategy | Palantir | NIO Inc | Utažení měnové politiky | Francouzský index | Depozitář | Vysoká volatilita | Fibo retracement | Jestřábí Fed | BMW | Cena akcií | Depository receipts | Představenstvo společnosti | Guvernér ČNB | Bezpečné měny | Akcie čínské Didi | Volatilita trhů | Mark Carney | AMC Entertainment (AMC.US) | Non-Farm Payrolls | Prudký pokles cen | ASX | Rozšíření | BBVA | Ekonomické indikátory | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Sea Ltd | D1 | Britská společnost Cineworld | Alternativní taxislužba | Cena americké ropy WTI | Ropný trh | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | J Coin | Umělé inteligence | Burze | Buy | ASM International | Eura | Tisková konference | Citrix | Podnikání na kapitálovém trhu | Ztráty | EBITDA marže | Zpomalení v Číně | Lehman Brothers | Inflační cíl | Nizozemsko | RBAG | Blockchainové akcie | Bankovní systém | Pershing Square Tontine Holdings | ACT | Polo Ralph Lauren (RL) | Výrobci čipů | Organizace | Akcie Erste Group | Alipay | Americká centrální banka FED | Ryanair | Kryptoburza | Poptávka po akciích | Gap | Celkové příjmy | Moelis | Komunistické strany | Expedia | Americké firmy | Services | VIX | Zmírnění inflace | Stock Exchange | Regulační rámec | Růst | Koronavirová opatření | Objem obchodování | Objem zakázek | Akcie společnosti Alphabet | Hodně peněz | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | Fed včera | Výsledky společnosti Nvidia | Odborník na virtuální měny | Polská centrální banka | Silné momentum | UCITS | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Inflační výhled | Index STAR 50 | Komodity | Příjmy | Masters | Vývoj amerického dolaru | Nejistoty na trzích | Pohyby cen | Nvidia Corporation | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | Nejlepší palladiové akcie | Pohyby na trzích | Odhad letošního růstu | Světoví těžaři | Cameco | Risk-off | Propad ceny | Volvo | Poptávka po ropě | Výsledková sezóna v USA | Emitent | WU | Obchodování opcí | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Akcie firmy Boeing | Dominion Energy | Domácí měny | Administrativa | Počet potvrzených případů | AbbVie | IAG | Měnový výbor | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | Šéf podniku | Akcie Goldman Sachs | CNY | Alokační efektivnost | Ekonomický rozvoj | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | BIDU | Daň z mimořádných zisků | Hong Kong Stock Connect | Sequoia | Linie podpory | Ning-po | Fúze | Výrobce aut | Růst průmyslové výroby | Overweight | Index | Ministři financí eurozóny | Nikola (NKLA.US) | Wall Street Journal | Nižší úrokové sazby | XTB Research | Cenový pokles | Dow Jones | Holdingové společnosti | Rychlý růst cen | Investiční tipy | Praktické tipy | Infineon | Lockdown | Hlavní americké indexy | Wirecard | Cenový index | Akcie Alibaba | Token | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Ruská vláda | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Global Communication Fund | Bohatství | PMI pro sektor služeb | Investiční fond | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Širší trh | Jižní Korea | Warner Music | Akcie čínských firem | Thermo Fisher | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Invesco China Technology | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | CFDWorld | ČTK | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Futures na americké indexy | Oživení amerického trhu práce | Weibo | Výplaty dividend | Žebříček | MT nástroje | Čínské strany | Prohlášení | LNG.US | Vesmírná společnost SpaceX | Šíření koronaviru | Riziková prémie | Akcie AMD | Obchodní spolupráce | Zvýšení ratingu | Fundamentální analýza akcií | Axios | Revoluce v technologii | Index Fedu | Index podnikatelské nálady ISM | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Zambie | Společnost Baidu | Dongfeng Motor | Michal Lukáč | e-CNY | Nákupy přes internet | Hodnota fúzí | Agricultural Bank of China | Boston Consulting Group | Silvercorp Metals | Mzda | Viasat | CAD | Nikola Corporation | Tesla | IPO Alibaba | Makléřská společnost | Akcie NIO | Vývoje umělé inteligence | Společnost Nike | Údaje MMF | Česká e-commerce | Hans Dieter Pötsch | ETSY.US | Citrix Systems | Čínský výrobce elektromobilů | NIO (NIO.US) | NFC | Výrobci aut | Uranová akcie | Evropský průmysl | Vývoj hodnoty akcií | Naučte se investovat | Die Zeit | STAR Market | Základní úroková sazba | Buyback | Akcie internetového prodejce | Beijing Wantai Biological | Investice do čínských akcií | GameStop | Akcie Snowflake | Index technologického trhu Nasdaq | Index průmyslové výroby | Chang-čou | Průlom | Wish | Eli Lilly (LLY.US) | Celní války | Paříž | Zveřejňování výsledkových zpráv | Společnost Rivian Automotive | Tencent Music Entertainment Group | Balenciaga | Ekonomický cyklus | Akcie Pinterestu | Akcie Novavax (NVAX) | DLTR | Makro zprávy | Obchodování akcií u LYNX | Manažeři | Akcie Sands China | Akcie Cameco | Posilování měn | Daniel Zhang | Lukáš Baloga | Regulatorní prostředí | Míra inflace v Německu | Akcie Euronext / Nasdaq | AJRD | Break struktury | LEVI.US | CSI China ETF | Program nákupů dluhopisů | Největší banky | Výrobce elektromobilů XPeng | Premarket | Růst cen ropy | Discovery (DISCA.US) | Akcie Baidu | Nadnárodní společnosti | Bloomberg Markets | Stanley Druckenmiller | MOL | Akcie Saudi Aramco | Hang Seng (HSI) | Dopady pandemie | Vlastnictví | Klesající tržby | ASRNL | Mall.cz | Nová vakcína | ishares China ETF | Index spotřebitelských cen | IPO u LYNX | City | Největší centrální banky | JD.com (JD.US) | Dollar General (DG.US) | Společnost Gazprom | Trader | Marek Nemky | cTrader | VIV | Flow Traders | Akcie BASF (BAS) | Investiční zprávy | AMGN | BYND.US | Spotřebitelské ceny v Japonsku | Zisk na akcii | Měnový výbor centrální banky | Rezistence | Očekávané úrokové sazby | Ministr financí | Snowflake | Výsledky společnosti Apple | Japonský index Nikkei | Zpracovávání obrovského objemu objednávek | Dobrý byznys | Umění | KSS | Zadlužení veřejného sektoru | Hang Seng China Enterprises | Moët Hennessy Louis Vuitton | Kantar | XPEV | Riot Blockchain | Deficit rozpočtu USA | Pandemická opatření | Dragon | Co to je dividenda | Kuaishou Technology | Klesající struktury | Macy's Inc | Výhled pro rok 2022 | MiFID II | Finanční firma | Největší producent ropy | Dluhové trhy | Přenos | Equity | Liz Youngová | Akcie Prosus | Růst cen zemního plynu | Dada Nexus | Daimler | CAAM | Black swan | Rizika při obchodování | Energy Fuels | Zavedení digitální daně | Evropská investiční banka | Zmírnění chudoby | Liberty Media Corp | Downgrade | NexGen Energy | Pronájmy | Akcie výrobce oděvů | Zoom Video Communications | Budoucnost | Čínské investice | SoFi | Účinnost vakcíny | Boston Consulting Group (BCG) | Obchodní aplikace | Dnešní obchodování | Akcie ASR Nederland | Očekávaná IPO 2020 | Státní podpora | Regulatorní riziko | Clearing | CMCOM | Výsledky FAANG | Vivendi | Hike | Odvětví | Velký hráč | Zemědělství | Panika | Nárůst ceny | Britská banka Barclays | PPF | Figúra | Nemoc covid-19 | Krypto trh | PDD Holdings | Casper | E-book o investování | Pracovní místa | Pražská burza | Vakcinace | Zbývající akcie | Alibaba Group (BABA) | Britský statistický úřad | Včerejší seance | Vývoj dolarového indexu | Riziko | Herní plán | Hospodářské výsledky společnosti | Index DJ30 | MCD.US | Dollar Index | Denison Mines | Celosvětové zadlužení | App Store | MALL.cz | Etsy (ETSY.US) | Další pokles | Cenové války | Google Play | Index DAX | Omicron | Praní špinavých peněz | Breakthrough | Dění v Afghánistánu | Disney (DIS.US) | Aramco | Fundamenty z USA | SS&C | DBX.US | Graf dne | Divize společnosti | NIO.US | Poptávka po stříbře | Čínská armáda | Sběratel | Rekordní růst | Shanghai Stock Exchange | Vít Hradil | Trpělivost | Akcie Zoetis | KoBold | Japonské vlády | China 50 | Analytička | Nasdaq Composite | UBS Global Wealth Management | Ekonomika USA | Tony Roberts | Analýza | Virgin Galactic | Iridium Communications Inc. | BKNG | Bemis | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | Společnost EY | Norsko | Umělé inteligence (AI) | Rozdávání peněz | Liou Che | Američtí regulátoři | Diverzifikace osobních financí | Canalys | Certifikát | American International Assurance | Emisní cena | Munich Re | Události tohoto týdne | Transakce s kryptoměnami | Růst čínského HDP | COIN | Agentura Moody's | Americký index | Série poklesů | Akciový index S&P 500 | B-shares | Hideki Macujama | AMD a Xilinx | AliExpress | Akcie XPengu | Gilat Satellite Networks | Druhy akcií | Endeavour | Velké firmy | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | SABIC | TAP | Nízké úrokové sazby | Akcie 2022 | Belt and Road | Americké centrální banky | Optimistický signál | Larry Summers | Nejvýznamnější burza | Honeywell International Inc. | Denso | Společnost Ant Group | WKL | KFC | Manažeři fondů | Merlin Entertainments | Ralph Lauren (RL) | Domino's Pizza (DPZ.US) | CSRC | Snižování nákupu aktiv | IPO 2019 | Bloomberg | HDP z Číny | Růst dovozu | Kurzy EUR | Primární emise akcií | AAA | Goldenburg Group Ltd | Podpora | Mladé generace | Snížení úroků | Macerich | Margrethe Vestagerová | Kurz akcií | Akcie technologické GoTo | Daniel Čang | Array Biopharma | Index amerických akcií | Analytička společnosti | Bývalý prezident USA | Rakouská vláda | Belt and Road Initiative | Activision Blizzard (ATVI) | Senátní volby | Konzultační firmy | UBS | Čínská komunistická strana | CRISPR Therapeutics | Den výplaty | Riziko hospodářského poklesu | Nižší náklady | Zahraniční investice v Číně | BASF (BAS) | Elektronické peněženky | Nové regulace | Pokles HDP | Bydlení | Santander | Macrotrends | McDonald's (MCD.US) | CDW | Dolar kurz | Akcie Hyundai Motor | EIU | Descente | GLOBALT Investments | Nejobchodovanější akcie | KE Holdings | Rada ČNB | Muhammad bin Salmán | Hodnota majetku nejbohatších Číňanů | Objem obchodů na burze | Hlavní ekonom | Georgia | EBAY.US | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Maloobchodní sektor | Komentář Fidelity International | Liberty Media | Komentáře členů Fedu | Hlavní měny | KSS.US | CM.com (CMCOM) | Uzávěry dolů | Beijing Wantai | Rozhodnutí Číny | FINRA | Investice do platiny | Economist Intelligence Unit (EIU) | Vypuknutí pandemie | Akcie Facebook | Příjmy z reklamy | Indigo | Konkurent Tesly | Institut ZEW | Aktuální vývoj ceny ropy | Obchodní války | Protiruské sankce | Technická analýza akcie Coca-Cola | Adobe Systems | Akcie na majitele | On Holding | Akcie Nvidia Corp | EEX | Fiskální stimul v USA | CVS.US | Nvidia Corp | Příznivci kryptoměn | Lyxor MSCI China UCITS ETF Acc | Spotřebitelské ceny | Společnost Siemens Energy | Pojišťovny | Akcie Adobe | Vinci | GameStop Corp | Nibe Industrier | Zpřísňováním měnové politiky | Propad akcií | Vysoký výnos | CSX | Mitsubishi Motors | Ministerstvo spravedlnosti | Burzy v Hongkongu | Novo Nordisk | Supporty | Hodnota primární veřejné nabídky | Primární nabídka Aramco | Biden | USD/CZK | Hospodaření | ATH | Akcie v Americe | Lululemon athletica | Baker Hughes | Německá finanční společnost | Konec roku | Americká společnost | Poptávka po uranu | Super obchod | Andrej Babiš | CM.com | Asijské akciové trhy | Nemovitosti | WEN | Statut celebrity | Boris Johnson | Burzovní seance | JD.com | Futures trhy | Akcie Tencent (700) | Nestabilní situace | Snížení sazeb | EK | Výrobce letadel Boeing | Výrobce elektrických aut | Alibaba kurz | Agilent | Cena železné rudy | Hodnota majetku nejbohatších lidí | DNR a LNR | Společnost Deliveroo | Prezident Trump | Outstanding shares | BCG | Americké měny | Mutace viru | PLUG | Akcie Rivian | Akciový index | Maxar Technologies (MAXR) | Odolné proti inflaci | Zakladatel Amazonu | Přehled | JD Health | Euro k dolaru | Bavlna | Akcie Cisco | Společnost Aramco | American International Assurance (AIA) | Poplatky za obchodování | Do čeho investovat | Trading software | Finanční ztráty | Akcie GoPro | Fixing | Problémy s dodavatelskými řetězci | Čínský výrobce elektromobilů XPeng | Iridium | Zvyšování úroků | Index CPI | Kuaishou | Růst japonské ekonomiky | Groupon | NU Holdings | Soudní dvůr | Akcie v roce 2022 | Obchodní konflikt | Marriott International (MAR.US) | Maloobchodní tržby | Největší obchod | Více riskovat | Fond Fidelity | Obchodní výhled | IPO Robinhood | Cenové výkyvy | Plný úvazek | Seth Klarman | Umělá inteligence (AI) | Michael Bloomberg | Mediální společnosti | Nárůst sazeb | Raketový růst | Výrobní ceny v Číně | Medvědí trend | Záporný úrok | William Wang | Gomeltransněfť | XTB | Představenstvo firmy Alibaba | IPO Asana | Meta Platforms | Burzovní trh | Index Nasdaq Composite | Riziko pro investory | xStation5 | Statistické údaje | 4G | Balkan Insight | Hotovost | Akcie Dynatrace | Analytici Fidelity International | SaaS | Trendová linie | Čínská společnost | Německo | Obchodní model | Odborný přístup | Aleš Michl | Výkonná ředitelka | Haruhiko Kuroda | Tržní hodnota Saudi Aramco | MT4 | Estee Lauder | Profesionální obchodník | Americký HDP | Continental Resources | Oficiální úroková sazba | Farmaceutické akcie | Kontrakt | Maloobchodní prodeje | Tim Cook | SPD | Zvýšení cel na dovoz | Dvojité recese | IPO Pinterest | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Sazby beze změny | Orpea | Tým FXstreet.cz | Invesco Metaverse Fund | Vice | Vysoká rizika | Sequoia Capital | Walmart | Albemarle Corp | Super Micro Computer | Dovoz ruské ropy | Akcie TWTR | Visa | Výhledy růstu | Čínský trh STAR | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Indonésie | Vodafone | Zadlužení | CIC | Carvana | Advanced Micro Devices (AMD) | Baidu (BIDU.US) | Alibaba akcie | Konkurent | Zvyšování sazeb ČNB | Akcie v roce 2019 | The Economist Intelligence Unit | CMCSA | Nákup aktiv | Analytik XTB | Global Communications Fund | Domácnosti | Společnost Uber | GitHub | Uptrend | Finanční svět | BlackRock Larry Fink | Standardní odchylka | Disney | Globalt | Nedostatečná produkce | Výsledková sezóna s XTB | Akcie Coca-Cola (KO) | Pokles hospodářství | IAU | Korporace | Nové zakázky | South China Morning Post | Dobrá nálada | Státní dluhopisy | Levi Strauss | M.US | AMD akcie | VaR | Softwarové společnosti | Odliv mozků | Provozní zisk | Graf akcie Coca-Cola | Ruská centrální banka | Zdroj příjmů | Meta Platforms (FB) | Akcie Levi Strauss | Globální sentiment | Wealth Management | Vysoká inflace | Vstup na akciovou burzu | Black Friday | Počet případů koronaviru | Universal Music Group | Asana | Investiční produkty | Pozice | Podnikatelky | Veřejný sektor | Statistika | Americký dolar vůči japonskému jenu | Nexon | CCJ | NEV (New Energy Vehicles) | Americké investice | Koss | TWTR | Alasdair Haynes | Stagnace HDP | Směrnice | BrandZTop | Logistické problémy | Halliburton | WBD.US | Brookings Institution | Avis Budget Group | Akcie automobilek | Forex kalendář | Ceny v eurozóně | INTU | Akcie společnosti Uber | Digitální jüan | Hlavní akcionář | Akcie výrobce elektrických aut | Baiju Bhatt | Jak nakupovat akcie | Míra inflace v Číně | Platina | Maxar Technologies | DG.US | PayPal Holdings (PYPL.US) | Delisting | Závislost | Průmyslové společnosti | Dluhopisový trh | Uživatelé eToro | Akcie First Solar | Lordstown Motors | EUR/GBP | Globální akcie | Největší rizika | Stabilita | Velké ztráty | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Iniciativa Pásu a cesty | Velcí hráči | PTR | Zotavování Číny | After-market | Akcie Virgin | Higher Low | Oslabování koruny | WHO | Pinduoduo Inc | Internetový gigant | Odhady analytiků | Akcie společnosti AMC Entertainment | Řízení čínských společností | Duracell | Regulační orgány | Volby v Georgii | Hang Seng Tech | Akcie Deliveroo | Největší primární nabídky akcií | Investiční záměr | Alibaba na burze v Hongkongu | Ekonomické vyhlídky | Investing | Alibaba Group Holding Limited | Země eurozóny | Royal Caribbean Cruises | Koncern | Carson Group | Target | Akcie BHP | Holubice | CoinDesk | Chesapeake | Duke Energy | Pozornost trhu | Americké investiční banky | Býčí trend | A-shares | Devon Energy (DVN.US) | Největší centrální banky světa | Společnost Saudi Aramco | Akcie Skyworks Solutions | Nový indikátor | Balkán | Čína a Spojené státy | Propad na Wall Street | Lucid Motors | Budování pozice | Evropské indexy | 4. průmyslová revoluce | Železná ruda | Zasedání WEF | Limit pro akcie | Makroekonomický kalendář | Lowe's Companies | Regulace technologických firem | Investiční rozhodnutí | Vývoj 1leté úrokové míry | Čínské ministerstvo | Mark Zuckerberg | Dlouhodobí investoři | Nejlepší výsledky | New York Times | Rizikové akcie | Italský premiér Mario Draghi | GEN | Cíl hospodářského růstu | PrimStock | Kapitalový výnos | Barrick Gold | MIFID | Procter & Gamble | Automated trading | Akcie Hyundai | C3.ai | Nárůst volatility | TOPIX | Podnikatelé | iPhone 12 | Časový horizont | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | MSCI China ETF | Španělsko | Globální banky | Propad příjmů | Evropský trh s plynem | Finanční systém | Cílová cena | Česká vláda | Cena zemního plynu | ZIL | Meziroční inflace | Americké akciové burzy | Ropný průmysl | Ruský ministr | Levi Strauss & Co | CyberArk Software | Hurun Global Rich List | Allegro | ONE | Akumulace | Firma Saudi Aramco | Společnost Microsoft | Vyřazení akcií | Banky | Američtí senátoři | Dezinformace | Norský fond | Apple TV+ | Intervenovat | Stav americké ekonomiky | Graf ceny akcií Alphabet | Nio (NIO.US) | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | ALV | Dlouhodobý investor | Obchodovat s akciemi | Zájem o NFT | WebTrader | Merck KGaA | Capital Panda | C2C | Největší ropná firma světa | Sledování ceny | Market Makeři | NAC Kazatomprom | Zahraniční forex | Omezování nákupů aktiv | London Capital Group | Oživení německé ekonomiky | Akcie třídy A | Turecká ekonomika | Obchodování na asijských akciových trzích | Největší pokles | Beijing Capital International Airport | Banka | Fio banka, a.s. | Doporučení | Shein | ishares China | Manchester United | Vývoj průměrné mzdy | Lockdowny | West Texas Intermediate (WTI) | NASDAQ: AAPL | DVN.US | Akcie Spotify | Akcie Micronu | Sektor služeb | Astrazeneca | Apache | IRDM | Hyundai Motor | Antimonopolní úřad | 2222 | Řídit riziko | Co je akcie | Nemoc COVID-19 | Rostoucí HDP | BIS | Akcie na asijských trzích | Posílení dnes | Měnový pár | Makléř | FTSE Russell | Ekonomický model | Průmysl a zahraniční obchod | Caixin | PX Pražské burzy | T. Rowe Price | Šíření nového koronaviru | Solidní růst | Počet nezaměstnaných | Video | Situace v Rusku | Cestovní kancelář | Výhledy | Akcie Dollar Tree | Výrobce oděvů | Ruské firmy | TRIP.US | Fond zaměřený na investice do technologií | Celková inflace | Fujitsu | Zajištění proti inflaci | Americké ministerstvo zahraničí | Hlavní index Hang Seng | GSK | Virgin Galactic Holdings Inc | Redmond Wong | Steve Huffman | Společnost Meta | Manažer fondu | Nikola Corporation (NKLA.US) | EMA | REIT | Opatření | Emerging markets | Didi | Nejlepší obchody | Dnešní zprávy | Generativní umělé inteligence | Gasoline inventories | Alibaba a čínská vláda | AMGN.US | Refinitiv Eikon | Ukončení činnosti | Baird | Cheniere Energy (LNG.US) | Kohl's Corporation (KSS.US) | Home Depot | IPO Ant Financial | Proočkování populace | Akcie výrobce videoher | InstaForex | Novinky | MSCI China | Will Wej Čcheng | Fisker | Facebook Inc. | Digitální euro | Indická ekonomika | Aerojet Rocketdyne Holdings | Robinhood Markets | SEDG | Retail | CureVac | Sanford C. Bernstein | Úrokové sazby | Kohl's Corporation | EBRD | Žlutý kov | Akcie Virgin Galactic | Obchodní válka | DNR | Akcie Walmart (WMT) | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Vyšší výnosy | HangSeng | Platba | QUALCOMM Incorporated | IPO Palantir | Non-Fungible Tokens | MGM Resorts | Důvěryhodnost burzy | MAXR | Pokračující protekcionismus | Index Nikkei 225 | AZN | Názory analytiků | Rizika pro společnost | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | Prezident společnosti | Vývojáři počítačových her | Internetoví giganti | Přehled o dění | Britské maloobchodní prodeje | Hospodářský růst v Evropě | Akcie Royal Dutch Shell | Palantir Technologies | Patrick Drahi | Analog Devices | Obchodní nastavení | Underperform | MongoDB | Ceny v Česku | Philip Morris | Dovoz čínského zboží | Warner Music Group (WMG.US) | Ekonomický růst | Nasdaq | Společná evropská měna | Crocs | Azure | Komentář Fidelity | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Nový americký prezident | Zákon o národní bezpečnosti | Hodnotové investování | Akcie Microsoftu | Obchod s akciemi | IPO Didi Chuxing | Ross Stores (ROST.US) | Holding | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation | Průměrná cena | ASR Nederland (ASRNL) | Hang Seng | Zprávy o akciích | Výsledky hospodaření | MIC | Plug Power (PLUG.US) | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | ACER | Akcie Twitter (TWTR) | Hurun | MSCI AC World | Počet obchodů | Akcie Occidental Petroleum | Jednorožec | Čínské burzy | Vesmírná turistika | Richemont | IPO Coinbase | Virgin America | Inflace CPI | Dropbox | Vyšší inflace | CFA | Metals Focus | Práce | Orderflow | Portu Filip Louženský | Etsy | Spekulativní investice | Výroba aut | Nasdaq akcie | Nabídka Aramco | Obnovení růstu | Nálada mezi německými spotřebiteli | AMAT.US | Texas Instruments Incorporated | Herbert Diess | NCLH.US | Robinhood Markets (HOOD.US) | Evropské země | Japonská společnost | SONY.US | Levi's | Čínské vlády | Oblasti umělé inteligence (AI) | AMZN | Rolls-Royce | Vývoj základní úrokové sazby | Fundamentální pohled | Čínský HDP | Dohoda o globální dani | Atlanta Braves Holdings | Restrukturalizace | ACB.US | Akcie Twitter | Investment | Exekutivní příkaz | Řízení portfolia | Prognóza ECB | VOW3 | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Westpac Banking | Investovat do fondů | Čínská banka | PMI index | VIAC | RIA Novosti | Investice do cloud computingu | Uranium Participation (U) | Maďarská centrální banka | Novozélandská centrální banka | Zisk indexu S&P 500 | GOOGL | PetroChina | Výroba v Číně | IOT | Začínající obchodníci | Baupost Group | Fidelity International | Globální obchod | Program odkupu akcií | Spojené státy | Country Garden | Vnitřní hodnota | Fox | Investiční účet | Zpomalení hospodářského růstu | Tencent (700) | Ernst & Young | Janet Yellen | Obchodní znalosti | Covid Zero | Akcie Euronext | Obchodování jedním kliknutím | Vývoj na trhu | Globální investoři | Ross Mayfield | Dnešní sentiment | Společnost AliExpress | Akcie společnosti GameStop | Kryptoměny | Akcie Garmin | Akcie Alibaba Group (BABA.US) | Podnik | Royal Dutch Shell A | Crédit Agricole | EVN | Volatilní období | Plus500 | Ark Invest | Evropské akciové trhy | HDP report | Vladimir Tenev | Boeing 737 Max | INTC | NKE | Sorrento Therapeutics | Společnost BHP | Extrémní volatilita | Nové all-time high | Baupost | Prodej aut | KO | Evropský bankovní úřad (EBA) | J.P. Morgan | Miliardář | Jefferies | Úvěr | Situace na trhu | Roku Inc | Úspěch | Rozhodnutí bankovní rady | Ekonomové | Firma Boeing | G7 | Libra kurz | Výkon akcií | Akcie CVS Health | Horizon Therapeutics | Call centra | Volby | Abhijit Banerjee | Tom Martin | Statistický úřad | Ukazatele | Li Auto | Nike, Inc. | Kia | Levi Strauss (LEVI.US) | Zlepšení | Nárůst ceny akcií | Výsledkové zprávy | Tomáš Vranka | Mitsui | Američtí zákonodárci | Výrobce elektromobilů | COP.US | ASR Nederland | Trading Economics | Měnový výhled | Firma Meituan | Velká očekávání | Lucia Žárska | Investice v Číně | Reddit IPO | Vývoj měnového páru USD/CNY | Fio | Akcie v roce 2020 | Cineworld | Americká vláda | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Anticyklické akcie | Ondřej Hartman | 2U | WhatsApp | Zpomalování čínské ekonomiky | Uvalení cel | USD/JPY | Graf akcie | Záporné úrokové sazby | Mindset | Microsoft Corporation | Koronavirus | FXstreet | Zásobníky | Pokles technologických akcií | Dánsko | Tencent Music Entertainment | Rostoucí mzdy | Belgie | Aktuální nejlevnější kurz eura | Býčí Pin Bar | Axis | Společnost Kantar | Obchodování na devizových trzích | Podniky | Akcie v Číně | Cloudové služby | Vyšetřování | AUD/USD | IPO Wish | MMM | Německá automobilka Volkswagen | Ekonomické aktivity | Tomáš Nidetzký | Bilance | Shromáždění OSN | Politici | Intuit Inc. | Podíl na tržbách | Skupina Volkswagen | Wedbush | Ekonomika Evropské unie | Černá labuť | Enel | Free cash flow | Ryan Cohen | Analytický tým | International Business Machines Corporation | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Výsledky společnosti Meta | Správa | Očkování | Dollar General | František Vinopal | Zlato | ING Groep NV | Hodnota dluhopisu | Python | Čínské exporty | NEV | EQT | Instrumenty | Akcie BHP Group | Mzdy | Republikánští senátoři | Světové trhy | Akcie TSMC | Australský S&P/ASX | Obchodní styl | LNR | Výhled růstu ekonomiky | Měnový výhled v roce 2022 | Platidlo | Akcie Chipotle Mexican Grill | Tchaj-wan | Akcie společnosti Tencent | Vnější prostředí | Omniverse | Jen-tchien | Bankrot | Ekonomické nerovnosti | Emitenti | Marek Chudoba | Texas Instruments | Ford Motor | Obchodní komora | Hongkongské akcie | Britská společnost | Čistý dluh | NZD | Akcie Garmin Ltd. | Vesmírná společnost | Produkce ropy | Chat GPT | Altria Group | Bilance zahraničního obchodu | Wall Street | Dodavatelské řetězce | Zájem o riziko | Akcie CM.com (CMCOM) | Peter Bukov | Markit | Campbell Soup | Deset nejhodnotnějších značek | Ceny domů v USA | Anglická měna v obrázcích | ČR | Apple Arcade | Přímý prodej | Panika na finančních trzích | Jak vydělat | Zimní olympijské hry | IVV | American Express | OTC | CNBC | Emise | Streamovací společnosti | Infrastrukturní plán | CITIC | SPX | BrandZTop 100 | Akcie Newegg (NEGG) | Obchodování na forexu | Olaf Scholz | Dostatečný výnos | Čínští technologičtí giganti | Čínské firmy | Akcie Uberu | Průmyslový index Dow Jones | Co je IPO? | Digitální revoluce | Platforma TikTok | Kolísání trhu | Jukos | Akcie Gap | Vývoj ceny | Analytik | Návratnost | Hurun Global Rich | Firemní výsledky | Akciové indikátory | Primární nabídka | Tržní kapitalizace společnosti | Virgin Galactic (SPCE) | Konflikt v Evropě | Napětí mezi USA a Čínou | Kobalt | Goldman Sachs (GS.US) | Vojtěch Benda | Banka UBS | Inflace v USA | Historie kávy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Algo trader Petr Kouba
Algotradeři
Algo trading
Algotrading
AlgoTradingSoft
Algotrading ve Forexu
ALGO/USD
ALGO/USD (Algorand)
Ali Akay
Aliance

Následující klíčová slova

Alibaba a čínská vláda
Alibaba akcie
Alibaba (BABA)
Alibaba (BABA.US)
Alibaba Group
Alibaba Group (BABA)
Alibaba Group (BABA.US)
Alibaba Group Holding
Alibaba Group Holding Limited
Alibaba Group Holding Ltd
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster
Potvrďte prosím... Zavřít