Čtvrtek 20. června 2024 07:37
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Fintokei léto akce
reklama
CapXmaster
reklama
FTMO férovost

Warranty

img

O investičním nástroji SPAC je slyšet stále častěji. První SPAC ve střední Evropě má slovenské kořeny

19.06.2023 Pojem SPAC (Special Purpose Acquisition Company) se postupně dostává i do slovníku investorů ze střední a východní Evropy. V USA je přitom považován za atraktivní formu zhodnocování peněz investorů a získávání kapitálu pro firmy už řadu let. Historicky první SPAC má od roku 2022 i náš region, tedy střední a východní Evropa. V západní Evropě přitom také nejde o úplnou novinku. Nejsilnějším byl rok 2021, kdy bylo na evropských burzách kótovaných až 32 SPACů. V aktuální analýze se analytička WOOD & Company Eva Sadovská věnuje tomu, co to SPAC je, jak se na evropských burzách v posledních letech etabloval, ale i tomu, jak vybrat kvalitní SPAC.
img

Investoři WOOD SPAC One řekli “ANO“ Footshopu. Ten by tak měl vstoupit na pražskou burzu

16.05.2023 Investoři společnosti WOOD SPAC One a.s. (dále „WSO“) odsouhlasili výběr cílové společnosti. Spojení WSO se společností Footshop s.r.o. (dále „Footshop“) posvětilo na valné hromadě 78,2 % hlasů. Investoři tak udělili formální souhlas k dokončení a vypořádání transakce, jejímž prostřednictvím získají 45% podíl ve společnosti. Transakce by měla být realizována (tj. Datum dokončení Byznysové kombinace by mělo nastat) do konce června. Akcie Footshopu by se pak měly stát veřejně obchodovatelné na pražské burze v průběhu léta po fúzi obou společností.
img

WOOD SPAC One prodlužuje upisovací období do konce dubna

24.03.2022 Společnost WOOD SPAC One prodlužuje o měsíc upisovací období prvního SPACu na pražské burze. Částka, která byla dosud v rámci upisovacího období vybrána, již nyní převyšuje velmi úspěšné IPO Pilulky. S ohledem na zájem investorů a aktuální situaci na trzích, která je důsledkem rusko-ukrajinského konfliktu, chce společnost poskytnout investorům více času na vyhodnocení situace a případné vyvázání prostředků ze zasažených regionů. Proto prodlužuje upisovací období do 29. dubna 2022.
img

WOOD & Company uvádí na pražskou burzu první SPAC ve střední Evropě

08.02.2022 Společnost WOOD SPAC One a.s. („WOOD SPAC One”), součást skupiny WOOD & Company, obdržela od ČNB formální schválení prospektu pro svůj záměr realizovat první SPAC transakci (Special Purpose Acquisition Company) na Burze cenných papírů Praha („BCPP“). Záměrem společnosti WOOD SPAC One je upsat kapitál v rozmezí od několika stovek milionů do 1 miliardy korun. Úpis bude zahájen 10. února a potrvá do 1. dubna 2022. Samotné uvedení společnosti na burzu je plánováno na 11. dubna 2022. Minimální objem investice v rámci úpisu činí 250 200 Kč. Na trzích střední a východní Evropy jde o první počin tohoto druhu. Podle skupiny WOOD & Company může být SPAC vítaným oživením pro pražskou burzu, která schopnost kvalitně zobchodovat tituly různé úrovně už několikrát prokázala. Na západních trzích proběhla v roce 2021 prostřednictvím SPAC zhruba polovina vstupů nových emisí na burzu.
img

SPAC mánie zachvátila svět investování! Co je SPAC a jak funguje?

09.04.2021 Popularita SPAC (Special Purpose Acquisition Company) poslední dobou extrémně roste. Tento fenomén již existuje poměrně dlouho, ale do širokého povědomí investorů se dostává zejména během posledních několika let. Přibližně polovina IPO za rok 2020 proběhla prostřednictvím SPAC. V roce 2021 se navíc očekává, že tento trend by měl pokračovat.
img

Index DAX: Vše co musíte vědět o nejznámějším evropském indexu

10.12.2020 Index DAX 30 (dále jen DAX) je jedním z nejznámějších a největších evropských akciových indexů. V současné chvíli pod něj spadá 30 největších německých akciových společností obchodovaných na burze ve Frankfurtu. Dle vývoje tohoto indexu se často určuje vývoj německé a evropské ekonomiky.
img

17 investičních a finanční pojmů, které musí znát každý úspěšný investor

11.09.2020 Finanční páka, likvidita, kapitálový trh, cenné papíry, podílové fondy, volatilita. Ze začátku může být záplava termínů a pojmů pro nového investora ohromující. Začátky bývají náročné, a proto jsme připravili tento článek, který má pomoci začínajícím investorům lépe se orientovat v základních investičních a finančních pojmech, zkratkách a výrazech.
img

4 nejlepší ropné akcie roku 2020

23.01.2020 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

Investice do ropy – 4 nejlepší ropné akcie současnosti

31.10.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

Euro Stoxx 50 – Vše o nejdůležitějším evropském akciovém indexu

16.10.2019 Index Euro Stoxx 50 je měřítkem rozvoje evropského akciového trhu a vlajkovou lodí eurozóny pro mezinárodní investory. Jedná se o nesmírně důležitý ukazatel (benchmarkový index) pro fondy investující v Evropě. Slouží také jako základ pro deriváty všeho druhu, od klasických termínovaných smluv až po ETF. V následujícím článku naleznete vše, co potřebujete vědět o jednom z nejdůležitějších evropském akciovém indexu.
img

Prodej na krátko neboli short selling – co to znamená?

29.08.2019 Spekulovat na pokles může na první pohled vypadat jako hazard a nebezpečná operace. Mnoho investorů přesně nechápe princip, jakým prodej na krátko neboli short selling probíhá a u některých z nich to může dokonce vyvolávat negativní konotace.
img

3 nejlepší ropné akcie roku 2019

18.07.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení.
img

IPO Uber – Jedno z největších IPO v historii vstoupilo na burzu

10.05.2019 IPO Uber se nevyhnutelně blíží. Jedná se o jedno z 10 největších IPO v historii. Generální ředitel společnosti Dara Khosrowshahi uvedl, že jeho společnost vedla rozhovory s legendárním investorem Warren Buffettem a jeho firmou Berkshire Hathaway. Možná právě Buffett bude jeden z prvních, kdo akcie Uberu nakoupí. Ve středu 8.5 společnost již uvedla závazné datum realizace IPO a také upisovací cenu.
img

IPO Uber – Akcie Uber (UBER) zklamaly svým debutem na NYSE

10.05.2019 Akcie Uber zažily prudký pokles během prvního obchodního dne. Jednalo se o jedno z 10 největších IPO v historii. Generální ředitel společnosti Dara Khosrowshahi uvedl, že jeho společnost vedla rozhovory s legendárním investorem Warren Buffettem a jeho firmou Berkshire Hathaway. Možná právě Buffett bude jeden z prvních, kdo akcie Uberu nakoupí. Ve středu 8.5 společnost již uvedla závazné datum realizace IPO a také upisovací cenu.
img

IPO Uber – Jedno z největších IPO v historii se blíží

09.05.2019 IPO Uber se nevyhnutelně blíží. Jedná se o jedno z 10 největších IPO v historii. Generální ředitel společnosti Dara Khosrowshahi uvedl, že jeho společnost vedla rozhovory s legendárním investorem Warren Buffettem a jeho firmou Berkshire Hathaway. Možná právě Buffett bude jeden z prvních, kdo akcie Uberu nakoupí. Ve středu 8.5 společnost již uvedla závazné datum realizace IPO a také upisovací cenu.
img

IPO Uber – Jedno z největších IPO v historii se blíží

10.04.2019 IPO Uber se nevyhnutelně blíží. Jedná se o jedno z 10 největších IPO v historii. Generální ředitel společnosti Dara Khosrowshahi uvedl, že jeho společnost vedla rozhovory s legendárním investorem Warren Buffettem a jeho firmou Berkshire Hathaway. Možná právě Buffett bude jeden z prvních, kdo akcie Uberu nakoupí.
img

Burzovní indexy – 10 nejdůležitějších akciových indexů

01.04.2019 Burzovní index je ukazatel výkonnosti daného trhu. Nejedná se tedy o podkladové aktivum, které byste mohli nakoupit či prodat, ale pouze o statistický údaj. Obecně lze z daného indexu vyčíst mnoho informací o ekonomickém segmentu, ke kterému se index váže.
img

IPO Uber – Proč se o akcie Uber zajímá i Warren Buffett?

23.03.2019 UPDATE: Uber se dohodl, že jejich akcie budou obchodovány v USD na největší světové burze -NYSE. Podle předběžných odhadů gigant zveřejní svoji nabídku během dubna a ocenění by se mohlo vyšplhat až k částce 120 miliard USD. Spekuluje se, že by mohlo jít o jedno z pěti největších IPO v historii a pravděpodobně největší v letošním roce. Aby společnost dosáhla ohodnocení kýžených 120 miliard USD, je nucena emitovat pouze 16 % svých akcií. Výběr burzy NYSE byl také iniciován faktem, že konkurenční společnost Lyft se chystá na své IPO začátkem dubna na burze NASDAQ.
img

Index DAX – nejznámější evropský index

22.03.2019 Index DAX je největším a nejdůležitějším evropským akciovým indexem. Podle vývoje indexu DAX se dá poměrně věrně interpretovat ekonomická situace v Německu a v celé Evropě.
C:\fakepath\bossa.png

VIDEO: Rozhovor s úspěšným traderem

07.02.2019 Přinášíme vám rozhovor u kávy s úspěšným traderem Petrem Koubou, jehož mottem je: “Bez bolesti není radosti, bez rizika není zisku“. Petr ke svému tradingu využívá výhradně automatické obchodní strategie (AOS). Věříme, že tento inspirativní rozhovor bude pro ostatní tradery velkým přínosem.
img

IPO Uber – Proč se o akcie Uber zajímá i Warren Buffett?

10.12.2018 UPDATE: Společnost UBER podala oficiální žádost o IPO první týden v prosinci 2018. Podle odhadů by mohla valuace firmy po vstupu na burzu dosáhnout až 120 miliard dolarů. Pro své IPO Uber zatím nevybral konkrétního upisovatele, klíčovou roli při vyplňování dokumentů hrála banka Morgan Stanley. Žádost o vstup na burzu u Americké komise pro cenné papíry podala začátkem prosince i konkureční společnost Lyft.
img

Finanční páka - naučte se ji bezpečně používat

15.10.2018 Obchodování na finanční páku s sebou přináší výhody, ale také rizika. V tomto článku se dozvíte, jak finanční páku bezpečně používat, a to na konkrétních příkladech.
img

IPO Uber – Proč se o akcie Uber zajímá i Warren Buffett?

07.09.2018 Generální ředitel společnosti Uber Dara Khosrowshahi potvrdil, že IPO Uber se uskuteční v roce 2019. Firma je podle něj v dobré kondici z hlediska profilu, ziskovosti i marží.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Na akciových trzích převládají prodejní příkazy

15.11.2017 Americký akciový index S&P 500 v průběhu včerejší seance postupně korigoval svoje ztráty z počátku obchodování, které dosahovaly až 0,7 %. Nakonec zakončil o čtvrtinu procenta níže. Dolů jej stáhlo trio energetických, telekomunikačních a komoditních sektorů, které přišlo o 1,1 až 1,5 %. Důvodem byl především propad cen komodit. Komoditní index Bloombergu klesl nejvíce za posledních šest měsíců.
img

Patria spouští novou mobilní aplikaci pro obchodování s cennými papíry Patria MobileTrader

06.06.2017 Klienti společnosti Patria Finance mohou své obchodní účty nově kontrolovat ve svém mobilním telefonu. Aplikace Patria MobileTrader nabízí svým uživatelům okamžitý detailní přehled nad vlastním portfoliem a samozřejmostí je i podpora obchodování se všemi investičními produkty dostupnými přes Patria Finance – akciemi, ETF, ETC, certifikáty, warranty, fondy a dluhopisy.
img

Obchodník měsíce: Z forexové letargie vytrhl tradera až DAX

24.10.2014 Výběr obchodníka měsíce byl tentokrát jednoznačný. Přesvědčily nás obchodní styl a velmi dobré výsledky na reálném účtu. Férová komunikace nás utvrdila v názoru, že máme tu čest s kvalitním profesionálním traderem.
img

J. Kovalovský: Jako jediný forexový broker již brzy nabídneme integrovaný "deník obchodníka"

10.09.2014 Jan Kovalovský před šesti lety nastoupil do společnosti Patria jako makléř. Dnes je zodpovědný za správu obchodování s deriváty - Forex. Jaké rady by dal začínajícím investorům? Jaké formy vzdělávání mohou pomoci k úspěšnému zhodnocení investic? A jaké Patria připravuje novinky pro forexové investory? Na to vše a mnoho dalšího odpověděl v rámci dnešního rozhovoru.
Logo BrokerJET

Kde si otevřete svůj obchodní FX účet? (Brokerjet I. část)

31.08.2009 Nezávislé porovnání brokerů v ČR a na Slovensku. Ptáme se za vás ředitelů českých brokerských poboček. FXstreet.cz vám přináší I. část z unikátní série rozhovorů s vrcholnými představiteli českých poskytovatelů obchodních platforem pro obchodování na měnových trzích - Forex brokerů. Jako poslední na naše dotazy odpovídá obchodní ředitel online brokera České spořitelny Brokerjet Libor Janoušek.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Obchodní systémy | Bitcoin | Price Action | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Británie | OPEC | Obchodní deník | Obchodní plán | Německo | Francie | Pražská burza | Apple | Ceny ropy | Ropa Brent | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Podílové fondy | Private equity | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | GBP/CHF | Spotřebitelské ceny | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | ADR | AOS | Akcie | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Ask | Transakce | Breakout | Broker | Burza | Burzovní index | CBOE | CEO | CFD | CME | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Stock | Certifikáty | Close | DAX | Dealing Desk | Derivát | Distribuce | Dividenda | Dividendový výnos | Dow Jones Industrial | Drawdown | ECN | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Hedge fondy | Fondy peněžního trhu | Futures | Fúze | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intraday | Intradenní obchodník | Introducing broker | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | LIBOR | Leverage | Likvidita | Long | Lot | Low | MT4 | Makléř | Margin | Margin call | Market Maker | Marže | MetaTrader | Měna | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s deriváty | Obligace | Opce | Open | Order | P/E | Papertrading | Parabolic SAR | Peněžní trh | Platforma | Podkladové aktivum | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Put opce | Pákový efekt | RRR | Rating | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Scalping | Short | Short selling | Spread | Statut | Stop Out | Support | Swingový obchodník | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Regulátor | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | XTB | X-Trade Brokers | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | EU | Klouzavé průměry | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Těžba ropy | Futures kontrakt | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Contract for Difference | Investiční příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | London Stock Exchange | Euronext | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Investiční banky | Investovat | Nasdaq Composite | Výrobní náklady | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | BCPP | FX trhy | Zásoby ropy | Trading Station | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | EURUSD | Aktivum | EPS | Index | Kupní opce | Likvidní | Odpor | Podpora | Uzavření pozice | Volatilní | Akcie Shell | Americká centrální banka | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Banka | Běžný účet | Bollinger Bands | Brent | BrokerJet české spořitelny | Brokers | Burzovní indexy | Burzovní zpravodajství | Cena | Cena akcií | CFD kontrakt | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CISCO | DAX 30 | Dax index | DJIA | Dobrá investice | Dolar | Dow Jones index | Eura | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Ichimoku | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investovat do zlata | Jak investovat | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Management | Market | Markets | MQL | Nákup akcií | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodní software | Obchodování s opcemi | Online obchodování | Patria Finance | Patria-direct.cz | Pips | Pivoty | Portfolia | Pro investory | Převodník měn | Pšenice | Ropy | Řízení rizika | Seminář | Société Générale | SPX | Stoxx | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělat peníze | Webináře | WTI | XTB.cz | X-Trade | Zavedení eura | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Finanční nástroj | ATR | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Buy | CEE | Čistý dluh | EBITDA | Elon Musk | Hold | Index akciového trhu | Indie | Intermediate | Obchodní den | P.A. | Prospekt | PX index | Range | ROCE | Sell | Small caps | Upisovací období | Warrant | Spojené státy | Finanční společnosti | West Texas Intermediate (WTI) | Investiční instrument | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Equity křivka | Jan Kovalovský | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Majors | Martingale | Backtesty | Rozhovor | Úspěšný investor | Cukr | Vzdělání | Burze | Dividendové akcie | Investment | Německá burza | Aramco | MSCI | Baker Hughes | Mitsubishi | Sója | Petr Koblic | Brazílie | Finanční systém | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Propad cen komodit | BlackRock | Příprava | Přehled | DAX (Deutscher Aktienindex) | Odvětví ropy | Evropské trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Volumes | Obchodní styl | Firmy | Aktuální vývoj | Xetra | IBEX | Obchodování měnových párů | Deutsche Börse | Americký akciový index | Supporty a rezistence | S&P Global | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Index AEX | DAX30 | TradingView | Země OPEC | S&P | Německý akciový index DAX | Ztráty | PetroChina | Sinopec | Historická maxima | Unipetrol | Pegas Nonwovens | Akcionáři | Obchodování AOS | Zajištění | FTSE 100 | Blockchain | Tesla | Kapitalizace | Akciový index DAX | Poplatky | Držení akcií | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Francouzský CAC 40 | Ekonomická situace | General Electric | Bankovní domy | Průzkum | Začínající obchodník | Krize | Světové trhy | Investovat do akcií | Výnosy | Americká vláda | Příjmy | Návratnost investice | ExxonMobil | Ziskové obchodování | Mikro loty | Mini loty | Obchodování forexu | Sillicon Valley | Obchodování na měnových trzích | Index tokijské burzy | Obchodní pozice | Očekávání | Devizy | Morningstar | Forexový broker | ex | Tržní kapitalizace společnosti | Vstup na burzu | Andrea Unger | Intradenní obchody | Obchodování na zámořských trzích | Patria MobileTrader | Nasdaq Composite Index | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Breakout Trader | Obchodování ETF | Coinbase | MobileTrader | Obchodování indexů | LYNX Trading | Investiční nástroj | ETC | Index Topix | ESMA | MSCI World Index | Jak fungují akcie | Investice do kobaltu | Investování s LYNX | Wood & Company | Airbnb | Index Russell 2000 | Obchodní války | FinTech | Podniky | Akcie společnosti | Investiční platforma | Objem obchodování | Pokles ceny | Graf indexu | LYNX Pro | RDSA | Royal Dutch Shell | KLB Legal | IPO kalendář | Profesionální obchodník | Nové peníze | Použití finanční páky | Regulace finanční páky | Finanční páka a rizika | Jak funguje finanční páka | Dodávky ropy | Marihuanové akcie | Automatické obchodní strategie | LYNX WhatsApp | MSCI All Country World | Německé akcie | Španělský IBEX | Hodnota indexu | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Petr Kouba | Algotrader | Vývoj obchodního kapitálu | Nakoupit akcie | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Zájem investorů | IPO Pinterest | IPO Airbnb | IPO Palantir | Rozdílové smlouvy | Graf indexu S&P 500 | Akcie Uberu | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | Infineon | iFX | Americké společnosti | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Coffee | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Situace na trzích | Prodej na krátko | Nové akcie | MDAX | Kapitálové výdaje | Upisování | Kótování | Saudi Aramco | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Úpis akcií | UCITS | Nejlepší vanadiové akcie | iShares | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Edge | Sestavování portfolia | Obchodujte | FTSE 100 Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | Čistý zisk | Obchodní model | Káva | Investiční skupina | Ceny benzínu | IOT | AEX index | Investice do ropy | Obchod s ropou | Objem | Obchod | RPSN | Obchodní dohody | Analýza dat | UCITS ETF | Firma | USA a Čína | Růst cen | Studie | Maximální drawdown | Index DOW | Ekonomický vývoj | Generální ředitel | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Trh s dluhopisy | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Úrok | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Vyhlídky | Walt Disney | Finanční rezervy | Technologický sektor | Průmysl | Na burze | Visa | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Problémy | NAFTA | Total | Cena za akcii | Úspěšné IPO | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Americká ropná společnost | Míra | RWE | Úroky | Investujte | Disney | Nike | Dot-com | Ztráta | Nejlepší akcie | Akciové indexy v USA | Miliardy korun | SSE Composite | Americký index | Wirecard | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | ETF roku 2020 | Návratnost | Russell 3000 | Stoupající trend | Zabití íránského generála | Daimler | Hodnota společnosti | Budoucnost | Poradenství | FTSE Russell | Dividendový aristokrat | Breakouty | Analytička | První část obchodní dohody | SAP | Velikost ztráty | Komunikace | Trump | Koronavirus | WhatsApp | Trhy | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Pochybnosti | Akcie v roce 2020 | Obchody | Fresenius Medical | FME | Adidas | SEC | NFP | Rozhodování | Palantir | Americké ekonomiky | Medvědi | Prodávající | Kukuřice | Deutsche Telekom | Bez rizika | Vývoj | Guru | Výkyvy | WP | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Nifty 50 | Technologičtí giganti | Další vývoj | Největší pády | Největší propad | Burzy cenných papírů | Historie | Aktuální situace | Investiční svět | Ahold Delhaize | Unilever | Páka | Hotovost | Německý akciový index | Spoření | Růst | Potenciál | Allianz | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Údaje | ETF portfolio | Úspory | Zhodnocování peněz | Tweety | Investiční tituly | Prudké pohyby | Shell | Fondy obchodované na burze | Federal Reserve | PEPSICO | MSCI World | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Akcie a dluhopisy | ONE | Merck | Spekulovat | Manažeři | Umělé inteligence | JDE | Index akcií | Start-upy | Kvalitní akcie | Nikola | Akcie Nikola | Markus Braun | Společnost Wirecard | MAM | Sony | E.ON | Tolerance rizika | Úspěchy | Ocenění | Investice do robotiky | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Akcie těžařů | Vepřové maso | Důvěra | Virgin Galactic | SPAC | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Inspirace | VOW3 | Přímé investice | Zlatý grál | Delivery Hero | Česká republika | AEX | ALV | Praktické tipy | Proražení | Tesco | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | Philips | Zajímavé akcie | Nové rekordy | NKLA | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Dlouhodobý investor | Special Purpose Acquisition Company | Popularita SPAC | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Co je to SPAC? | Společnost založená za účelem akvizice | Graf indexu Nasdaq | London Stock Exchange Group | MSCI Inc | Evropské společnosti | SAIC | Morrisons | SAIC Motor | Odvětví | SSE Composite Index | Uvedení na burzu | Index Russell | Eva Sadovská | Analytička WOOD & Company | Společnosti | ANO | Advokátní kancelář | Automotive | White & Case | Pozornost | Společnost | Maloobchodní prodejce | TIM | | Force | WOOD SPAC One | Společnost WOOD SPAC One | Uvedení společnosti na burzu | Východní Evropa | Cílová společnost | Prime | Public Offering | Peníze investorů | Růstový potenciál | Spojení | Data společnosti | Zakladatel | Zakladatel a CEO | Nálady na trhu | Vice | Úpis do společnosti WSO | WOOD SPAC One a.s. | WSO | Footshop | Evropský maloobchodní prodejce | WOOD SPAC | Investoři společnosti | Investoři WOOD SPAC One | Peter Hajduček | Marcel Vargaeštók | Angel investor | Kaya | Český venture kapitálový fond | Venture kapitálový fond | Kapitálový fond | Crowdberry | Investice do růstových společností
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Warner Bros
Warner Bros Discovery
Warner Bros. Discovery
Warner Bros Discovery (WBD.US)
Warner Bros Entertainment
WarnerMedia
Warner Music
Warner Music Group
Warner Music Group (WMG.US)
Warrant

Následující klíčová slova

Warren Buffett
Warren Buffett a Charlie Munger
Warren Buffett Foundation
Warren Buffett varuje
Warren Edward Buffett
Warren je doma
Warren Patterson
WASDE
WASDE od USDA
WASDE report
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei SwiftTrader
Potvrďte prosím... Zavřít