Čtvrtek 27. leden 2022 05:57
reklama
InstaMarkets
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Purple Trading Hartman
reklama
BidAskBit

Klíčová slova - Obchodní nápady

img

Novozélandský dolar vůči americkému dolaru nadále oslabuje. Bude tento trend pokračovat?

02.08.2021 Slabost americké ekonomiky zvyšuje tlak na její hlavní referenční měny, jako je novozélandský dolar. Minulý čtvrtek byly zveřejněny dvě negativní zprávy, které oslabily americký dolar. Jednalo se o zprávy o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti, který byl o 5 % vyšší, než očekával trh, a o HDP za druhé čtvrtletí, který zůstal na úrovni 6,5 % oproti prognóze 8,5 %.
img

Týdenní výhled trhu BOE, RBA a NFP je v centru pozornosti

02.08.2021 Týden začíná v úterý brzy ráno vyhlášením sazeb Reserve Bank of Australia (RBA). Je pravděpodobné, že bude hýbat trhem, vzhledem k tomu, že většina Austrálie je opět ve výluce, vakcinace byla velmi vysoká a skutečnost, že australský dolar byl v posledních několika týdnech slabou měnou.
img

Korelace mezi případy koronaviru a zlatem

26.07.2021 Zlato je jedním z hlavních světových aktiv a známým bezpečným přístavem. Jeho cena má tendenci růst v době krize a vysoké volatility, jak bylo vidět v krizi koronaviru. V posledních měsících došlo k ohromující korelaci mezi počtem případů koronaviru na celém světě a vývojem ceny zlata, jak je patrné z následujících grafů.
img

Týdenní tržní výhled: BOC a RBNZ v centru pozornosti

12.07.2021 Ve středu 14. července se všechny oči upřou k prohlášení o úrokových sazbách a tiskové konferenci Bank of Canada (BOC). Kanadský dolar patřil v první polovině roku k nejvýkonnějším měnám, ale od té doby se mu nedaří získat dynamiku poté, co centrální banka oznámila snížení svého kvantitativního uvolňování.
img

Akcie Nike vzrostly o 4% díky lepším výsledkům! Dosáhnout nových maxim?

25.06.2021 Akcie společnosti Nike vzrostly před otevřením trhu o více než 4% bezprostředně poté, co oznámily výrazné zvýšení zisku a tržeb, které překonaly odhady analytiků. Zisk na akcii dosáhl 93 centů oproti očekávaným 51 centům. Tržby se rovněž zvýšily na 12.34 miliardy USD oproti očekávaným 11.01 miliardy USD. Vzrostly také příjmy a tržby.
img

Akcie společnosti CrowdStrike vzrostly o 8 % na nové rekordní maximum

23.06.2021 Akcie společnosti CrowdStrike včera vzrostly o více než 8 % na nové rekordní maximum poté, co akcie této kyberbezpečnostní společnosti získaly hodnocení investiční banky. Analytici Stifel předpovídají, že akcie vzrostou o více než 25 %.
img

Cena akcie AMC od ledna vzrostla o více než 2554 %. Jak si vedou další meme akcie?

09.06.2021 V posledních týdnech o sobě meme akcie dávají opět vědět. Velký nárůst zažívá zejména AMC akcie. Někteří analytici se shodují, že zvýšen zájem o meme akcie byl zapříčiněn poklesem kryptoměn.
img

Investiční manažer zkrátil GBP na dohodu po Brexitu! Co bude dál?

06.01.2021 Allianz Global Investors zaujal krátké pozice na britské libře vůči euru stejně jako další velcí hráči, kteří jsou pesimističtí ohledně perspektiv britské ekonomiky. Měna byla v letošním roce zatím nejhorším hráčem mezi G10. Ekonomické indikátory jsou nadále hrozbu pro oživení spolu s mutací koronaviru. Poté, co byla oznámena dohoda o Brexitu, mnoho investičních manažerů věří, že je příliš brzy na to, aby bylo možné dosáhnout optimismu.
img

Týdenní tržní výhled: Centrální banky a údaje PMI jsou v centru pozornosti

04.01.2021 Je to velký týden pro evropská ekonomická data s Francií a Německem, protože ve středu budou zveřejněna čísla Flash Manufacturing and Services PMI (Purchasing Managers Index). V posledních týdnech došlo k červeným vlajkám, že příběh o oživení eurozóny končí. Očekává se, že většina údajů PMI poklesne a drží se sotva nad 50, což je klíčová úroveň, protože představuje expandující ekonomiku.
C:\fakepath\forex-18122020.png

3 důležité skutečnosti, které je třeba mít stále na paměti

18.12.2020 V tomto článku se podíváme na několik skutečností, jejichž uvědomění vám pomůže stát se lepším traderem. O některých jste možná slyšeli, o jiných třeba sami přemýšleli.
img

Nové IPO akcie Snowflake prudce stoupají po hodnocení analytiků!

04.12.2020 Při svém zářijovém debutu na newyorské burze vzrostly akcie Snowflake o více než 111%. Cena akcií včera vyskočila téměř o 15% poté, co společnost vykázala lepší tržby za třetí čtvrtletí, než se ve skutečnosti očekávalo. Zatímco zisk na akcii zaznamenal ztrátu, stále vedl řadu analytiků k aktualizaci cenových cílů.
img

Akcie Tesla posilují po hodnocení Goldman Sachs

03.12.2020 Akcie společnosti Tesla vzrostly poté, co gigant investičního bankovnictví Goldman Sachs změnil status hodnocení akcií z "neutrál" na "nákup". Banka také zvýšila svůj cenový cíl pro výrobce elektrických vozidel na 780 USD - nejvyšší na Wall Street.
img

USD ztrácí po poklesu výroby v USA a komentářích Powella

02.12.2020 Americký dolar zaznamenal ztrátu v asijské seanci, po hrozivých výsledcích americké výroby a varovného komentáře předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella. Euro z této situace okamžitě profitovalo a pár EURUSD se tak vyšplhal až na nové 31měsíční maximum.
img

Trump přidal na černou listinu US další čínské společnosti

01.12.2020 Americký prezident Donald Trump vydal výkonné nařízení zakazující americkým společnostem investovat do seznamu čínských společností, které jsou údajně kontrolovány nebo vlastněny čínskou armádou. Patří zde přední čínský výrobce čipů, společnost SMIC s producentem ropy a zemního plynu CNOOC.
img

Obnoví se jednání o brexitu. Co bude dál s GBP?

27.11.2020 Vyjednavači Spojeného království a EU mají po období nucené karantény pro některé klíčové úředníky obnovit osobní rozhovory. Hlavní vyjednavač EU, Michel Barnier, má rovněž informovat 27 vlád bloku o stavu jednání.
img

Akcie HSBC prudce vzrostly o 40%, protože investoři sázeli na dividendy

25.11.2020 Manažeři fondů po celém světě pomohli od začátku října zvednout cenu akcií HSBC o více než 40%. Vyšší nárůst byl z velké části přičítán optimismu investorů, že největší evropský věřitel bude znovu pokračovat ve vyplácení dividend.
img

Týdenní tržní výhled: Zasedání FOMC a globální statistiky PMI v centru pozornosti

23.11.2020 Vzhledem k tomu, že americké trhy jsou ve čtvrtek uzavřeny kvůli svátku díkůvzdání, předem vychází několik různých ekonomických zpráv. To zahrnuje údaje PMI, úrovně důvěry spotřebitelů, údaje nezaměstnanosti, HDP a nejnovější zasedání schůze FOMC.
img

Zlato posiluje po sporu mezi ministrem financí a FEDem

20.11.2020 Indexy akciových trhů na "zadní noze" poté, co se objevil otevřený spor mezi Federálním rezervním systémem a ministrem financí Stevenem Mnuchinem ohledně nouzového balíčku v boji proti koronaviru: Zlato v sentimentu „risk-off".
img

Nvidia zveřejnila skvělé výsledky!

19.11.2020 Všechny oči se aktuálně zaměřují na cenu akcií společnosti Nvidia, protože společnost vykázala zisky, které překonaly očekávání analytiků a zaznamenala 57% nárůst tržeb.
img

Dohoda o Brexitu může být uzavřena již příští týden, britská libra posiluje

18.11.2020 Spojené království a Evropská unie se chystají uzavřít dohodu o budoucích vztazích již příští týden, což způsobuje růstu britské libry. Michel Barnier, již v pátek naplánoval setkání s 27 národními velvyslanci EU, aby je informoval o pokroku.
img

Týdenní tržní výhled: Centrální banky, OPEC a brexit v centru pozornosti

16.11.2020 I když se volatilita trhu z amerických prezidentských voleb ustálila, tento týden by se mohla začít znovu zvyšovat aktivitu na trzích řadou různých oznámení a zpráv o ekonomických událostech.
img

Amazon zasáhl protimonopolní stížností ve výši 28 miliard dolarů

13.11.2020 Akcie Amazonu jsou v patách poté, co Evropská komise tento týden podala na společnost formální předběžné protimonopoln...
img

Týdenní tržní výhled: Centrální banky Nového Zélandu, Británie a USA v centru pozornosti

09.11.2020 Mezitím co se obchodníci a investoři zvládli vypořádat s tím, že se Joe Biden stal 46. prezidentem Spojených států, začíná další týden ekonomických událostí. I když je týden relativně slabý ve srovnání s posledními několika měsíci, mohl by se přesto podílet na pohybech na trhu.
img

Drahé kovy posilují proti slabému dolaru

06.11.2020 Předseda amerického Federálního rezervního systému Jerome Powell uvedl, že nedávný nárůst případů virů se týká zejména těch, kteří se domnívají, že tempo hospodářského oživení se zmírnilo. Americký dolar se také na pozadí volební nejistoty zhroutil a byl jednou z nejslabších měn tohoto týdne.
img

Britská libra ztrácí v průběhu jednání o Brexitu

05.11.2020 Britská libra čelí propadu uprostřed prezidentských voleb v USA . Měna se oproti komoditním měnám (AUD, CAD, NZD) prudce snížila, protože jednání Spojeného království a Evropské unie o Brexitu upozorňuje před velkými neshodami po 14 dnech intenzivních rozhovorů.
img

Alibaba čelí na akciovém trhu propadu po pozastavení IPO Ant Group

04.11.2020 Akcie Alibaba včera v noci uzavřely s poklesem kolem 8% jak na newyorské burze, tak na hongkongské burze poté, co regulační orgány neočekávaně pozastavily kotování její dceřiné společnosti Ant Group.
img

Nasdaq Futures prudce stoupají z důvodu nejistých prezidentských voleb

04.11.2020 Futures akcií Nasdaq100 vyskočily za pouhou jednu hodinu o 3.5%. Poté se obchodování na několik minut pozastavilo, protože obchodníci zvážili potenciální výsledek voleb, které se blíží ke konci.
img

Mohou akcie PayPal pokračovat po téměř 100% nárůstu?

03.11.2020 Akcie společnosti PayPal zpracovávající platby jsou v centru pozornosti po obrovských ziscích a překročení tržby ve tř...
img

Credit Suisse zaznamenává pokles zisků o 38%

29.10.2020 Akcie investiční banky Credit Suisse ztrácejí poté, co společnost vykázala pokles zisků za třetí čtvrtletí o 38%, z důvodu dopadu pandemie koronaviru.
img

Akcie technologické společnosti Microsoft rostou po oznámení výsledků

28.10.2020 Akcie technologického gigantu Microsoft rostou poté, co společnost oznámila výsledky za první čtvrtletí, které překonaly očekávání analytiků.
img

Akcie HSBC posílili po oznámení zisků

27.10.2020  Výsledky HSBC přicházejí poté, co mnoho dalších evropských bank překonalo očekávání analytiků. Zatímco toto odvětví bylo ovlivněno pandemií koronaviru a nízkými úrokovými sazbami, mnoho analytiků se domnívá, že to nejhorší již skončilo.
img

Akcie společnosti Intel klesají

23.10.2020 Akcie v čipovém gigantu Intel klesly o poté, co společnost oznámila slabší než očekávané tržby ze serverových procesorů, a pokles 47% ve vládních zakázkách. Některé z klíčové body z přehledu příjmů zahrnují:
img

Akcie Tesly prudce vzrostly po zveřejnění čtvrtletních zisků

22.10.2020 Akcie Tesly, výrobce elektrických vozidel, prudce vzrostly poté, co společnost oznámila čtvrtletní výsledky, které překonaly odhady analytiků.
img

Akcie Netflix klesají z důvodu nedostatečných zisků

21.10.2020 Pro společnosti je jednou z nejdůležitějších metrik růst nových odběratelů. Netflix vykázal zpomalení tempa a zaznamenal 2.2 milionů odběratelů v porovnání s prognózou společnosti která činila 2.5 milionů. Vzhledem k pandemii koronaviru dosáhl výrazných zlepšení v prvním čtvrtletí (15.8 milionů) a také ve druhém čtvrtletí (10.1 milionů), a proto je aktuální počet zarážející.
img

RBA oznámila potenciální uvolňování v listopadu - AUD ztrácí

20.10.2020 Australská rezervní banka si připravila půdu pro své listopadové zasedání poté, co náměstek guvernéra RBA Christopher Kent uvedl, že na nějakou dobu bude zapotřebí podpůrná politika. Ve své nejnovější zprávě ze zasedání o měnové politice bylo zdůrazněno, že je banka připravena zavést další uvolňování na podporu ekonomiky.
img

NIO akcie raketově stoupají při upgradu JP Morgan

16.10.2020 Akcie čínského výrobce elektrických vozidel NIO byly velmi žádané poté, co analytik společnosti JP Morgan upgradoval akcie. Akcie se okamžitě zvýšily kolem 15% na směnku v tom, co je nyní považováno za velmi horký sektor.
img

Akciové trhy klesají na slábnoucí americké stimulační naděje a špatné výdělky

15.10.2020 Globální akciové trhy pokračovaly v poklesu již třetí den po sobě, protože naděje na americký stimul před slábnoucími volbami. Ministr financí Steven Mnuchin uvedl, že dosažení stimulační dohody, která by pomohla orientovat se v ekonomickém dopadu koronaviru, by bylo před volbami obtížné, protože obě strany zůstávají v některých otázkách daleko od sebe.
img

GBP klesá, když nezaměstnanost dosáhla 3letého maxima

14.10.2020 Britská libra byla tento týden jednou z nejhorších měn, protože míra nezaměstnanosti ve Velké Británii vzrostla na nejvyšší úroveň za více než tři roky. V posledním čtvrtletí až srpnu vzrostla míra nezaměstnanosti na 4,5% oproti 4,1% v předchozím čtvrtletí. Úrovně propouštění také vzrostly na nejvyšší úroveň od roku 2009.
img

Zkouška vakcíny Johnson & Johnson Covid-19 byla zastavena

13.10.2020 Společnost Johnson & Johnson, farmaceutický a spotřebitelský gigant, oznámila, že dočasně zastavuje svůj pokus s vakcínami Covid-19 poté, co se u účastníka vyvinula nevysvětlitelná nemoc. Globální akciové trhy propadly novinkám, protože je to již podruhé, co přední účastník vakcíny proti koronavirům pozastavil zkušební verzi.
img

Týdenní tržní výhled: Ekonomický stimul a globální ekonomická data v centru pozornosti

12.10.2020 První říjnový týden obchodníci vstřebávali obrovské množství ekonomických a politických zpráv, což způsobilo velké výkyvy na trhu. Rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa zastavit stimulační jednání překvapilo mnoho lidí na Wall Street, a i některé v jeho vlastním táboře. Zatímco indexy zpočátku klesaly, zotavily se dobře poté, co Trump oznámil, že i přesto schválil revidovaný stimulační balíček.
img

Trump pozastavuje rozhovory ohledně stimulace ekonomiky.

07.10.2020 Americký prezident Donald Trump ukončil měsíce jednání mezi demokraty a republikány o novém stimulačním balíčku až po volbách, což překvapilo jak Wall Street, tak Washington.
img

RBA ponechala současné sazby, ke změně může dojít v prosinci

06.10.2020 Rezervní Banka Austrálie (RBA) ponechala úrokové sazby na 0.25%, což je současné rekordní minimum. Banka však naznačila, že v budoucnu dojde k dalšímu kvantitativnímu uvolňování, aby pomohla australské ekonomice v boji proti pandemií koronaviru.
img

Přehled na tento týden: Fed, FOMC a RBA se dostávají do centra pozornosti

04.10.2020 První v kalendáři je úterní prohlášení o sazbách Australské centrální banky. Neočekávají se žádné změny a trh úrokových sazeb s futures neoceňuje ceny žádného typu snižování sazeb. Existuje však prostor, aby se banka mohla přesunout na 0,1% ze současného rekordního minima 0,25%. Většina ostatních zemí G7 se již pohybuje kolem úrovně 0,1%, takže je to zpráva, kterou je třeba sledovat.
img

USD klesá, když se hlasování o stimulaci 2,2 bilionu $ odložilo

01.10.2020 Mnohokrát očekávaný návrh zákona o stimulaci koronaviru byl opět odložen, protože Nancy Pelosi a ministr financí Steven Mnuchin nedosáhli dohody. Předpokládá se, že se budou i nadále snažit najít dohodu o pátém balíčku ekonomické pomoci, který by mohl projít oběma komorami Kongresu.
img

Akciové trhy padají po depatě Trumpa s Bidenem

30.09.2020 Očekávaná první debata o amerických prezidentských volbách mezi Donaldem Trumpem a Joe Bidenem upadla do chaosu, když se oba kandidáti navzájem uráželi a opakovaně se rušili. Chaotická debata ohromila většinu komentátorů, když se tito dva hádali o situaci s pandemii, Nejvyšším soudem a rodinami toho druhého.
img

Přehled na tento týden: hlavní pozornost na FOMC a BOE

14.09.2020 Aktualizace od nejlepších světových centrálních bank budou tento týden pokračovat trojnásobným přívalem zpráv od Federálního rezervního systému USA, Bank of England a Bank of Japan. Minulý týden se Evropská centrální banka pokusila zmírnit euro, které se v posledních měsících výrazně posílilo. Všechny oči však byly upřeny na žalostný stav jednání o brexitu, který se zintenzivnil, když britský premiér Boris Johnson oznámil plány na porušení mezinárodního práva.
img

Obchodníci se připravují na rozdělení UK od EU

11.09.2020 Rozhovory mezi vyjednavači Velké Británie a EU dosáhly dna po sérii šokujících událostí, které ohromily vlády a ekonomy po celém světě. Začátkem týdne vláda Spojeného království připravila právní předpisy týkající se vnitřního trhu, které jsou v přímém rozporu se závazky přijatými v dohodě o vystoupení z brexitu a v protokolu Severního Irska.
img

Americké akcie dosáhli nejvyšší úrovně od dubna 2020

10.09.2020 Americké akcie ukončily třídenní rutinu, když se kupující vraceli zpět na trh. Zatímco pohyby na evropských akciových trzích byly ztlumené, Nasdaq 100 zaznamenal svůj nejlepší den od dubna letošního roku, kdy investoři nakupovali korekci technologických gigantů, jako jsou Tesla, Apple, Amazon a další.
img

Trhy se propadly, když subjekt vakcíny onemocněl

10.09.2020 Společnost AstraZeneca - lídr v soutěži o vývoje vakcíny proti koronaviru - zastavila proces poté, co jeden z testovaných subjektů onemocněl možnou nežádoucí reakcí na experimentální vakcínu Covid-19. Zpoždění ve vývoji způsobí obavy mnoha obchodníkům a investorům.
img

Vymysli Obchodní nápad, sdílej ho a vyhraj 600 dolarů vyplacených v Bitcoinech

12.07.2019 Obchodní nápady (Trading Ideas - TI) jsou vzrušující součástí sociálního tradingu, která ti umožní sdílet svůj názor na kryptoměnové, akciové a forexové trendy, získat uznání v komunitě a získat doživotní podíly z příjmů skrze affiliate program SimpleFX.
trade FX.JPG

Nejlepší způsob jak začít obchodovat?

30.08.2010 Jeden z mých studentů mi nedávno položil tuto otázku. Odpověď na ni ale není tak jednoduchá, jak se na první pohled může zdát. Pokusím se popsat proces, ve kterém obchodníci (a profesionálové z jiných oblastí) rozvíjení své odborné znalosti.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | Technická analýza | Psychologie | Money management | Čínský jüan | Price Action | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Inflace | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Evropská unie | HDP | Obchodní plán | Austrálie | Francie | Apple | Analytik | Americké akcie | ETF | Dividendy | Poptávka | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Brett Steenbarger | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Bank of England | Bank of Japan | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | CFD | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Demo účet | Dolarový index | EMA | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Finanční trh | Futures | G10 | G7 | Grafy | High | IPO | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | MT4 | Risk | Marže | MetaTrader | Měna | Měnový pár | Měny | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Papertrading | Pozice | RSI | Rally | Realizace zisku | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Rezistence | Riziko | S&P 500 | Sentiment | Short | Směnný kurz | Support | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Ukazatel | Uptrend | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Bank of America | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Investoři | Fond | EU | Klouzavé průměry | Market Watch | Vývoj ceny | Cenový graf | Byznys | Drahé kovy | Zisk | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Výsledky | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Credit Suisse | RBNZ | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | CAC 40 | Deutsche Bank | Investiční banka | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | USDX | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Rozvíjející se trhy | Dukascopy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | EURUSD | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | Aktivum | Delta | Index | Odpor | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Deutsche Bank | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie Tesla | Analýzy | Banka | Britské libry | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CISCO | DAX 30 | Dolar | Dukascopy Europe | Ekonomické zprávy | Eura | EURGBP | Forex kalendář | Forexu | Frank | Full time | Graf | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | ISM | Jak investovat | Jak investovat do akcií | JP Morgan | Komoditní | Kurzu měn | Libra | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Ocenění akcií | PayPal | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | SP500 | Státní dluh | Trh | Tržní zprávy | Volatility | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Webináře | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | Trading Central | Buffett | Cenové rozpětí | EBITDA | Přeprodání | Range | ROCE | Tržby | WebTrader | Reálné obchodování | Komise | Federální rezervní systém | Volby | Velcí hráči | Burze | Charles Schwab | CNOOC | Wells Fargo | Microsoft | Westpac | Washington Post | Reálný obchodní účet | Snižování sazeb | Bezpečné měny | Short squeeze | Úspěch | Ministr financí | Vývoj akciového indexu | Velcí investoři | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Zkušení investoři | Globální akciové trhy | Ekonomické indikátory | Příprava | Přehled | Klid | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Vladimir Putin | Americké akciové indexy | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Velikosti pozic | Miliardy dolarů | Akcie Credit Suisse | Růst akcií | Odchod z Evropské unie | Alibaba | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Zajištění | Baidu | Digitální měny | Tesla | Odhodlání | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Manažeři fondů | Výnosy | Rizikové investice | Očekávání analytiků | Softbank | Institucionální investoři | Příjmy | Volatilita trhů | Japonský Nikkei | Program kvantitativního uvolňování | Očekávání | Vydělávat peníze | Breakout Trader | Breakout obchody | Akcie Tesly | Jak obchodovat akcie | Jerome Powell | Trading ideas | Cena bitcoinu | Airbnb | FinTech | Výkonnost indexů | Akcie Amazonu | Podniky | Trading je byznys | Asijské akciové trhy | Schwab | FAANG | Akcie společnosti | Pokles ceny | Výplaty dividend | Graf indexu | Americký dolarový index | Zasedání OPEC | Profesionální obchodník | Stanovení ceny | Evropská komise | Steven Mnuchin | Odhady analytiků | Obchodovat s akciemi | Nakoupit akcie | Obchodovat na finančních trzích | MetaTrader Supreme Edition | Zvýšení sazeb | Rekordní růst | Rozdílové smlouvy | Inflační očekávání | Graf indexu S&P 500 | Nasdaq100 | Slabší dolar | Brexit bez dohody | Boris Johnson | NVDA | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Snížení sazeb | Čínský trh | SimpleFX | SimpleFX WebTrader | Forexové trendy | Akcie a ETF | Svět investování | Akcie Netflixu | NASDAQ 100 | NQ100 | Globální akciové indexy | Britský premiér | Akcie týdne | AMZN | Kótování | Denní graf | Novozélandská centrální banka | Obchodování jedním kliknutím | Obchodní dohoda | Cena akcie | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Hospodářské krize | Alipay | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Patterny | Snížení úrokové sazby | Objem | Bílý dům | MSFT | Obchod | Obchodní dohody | Supreme Edition | Cisco Systems | Maloobchodní sektor | Technické analýzy | Risk-off | Pfizer | Produkty obchodované s finanční pákou | Index DOW | Negativní sentiment | Co bude | Generální ředitel | Fox News | Akcie společnosti Tesla | Amazon | Philip Lowe | Tiffany | LVMH | Miliardy | All Time High | INTC | Walt Disney | DJI30 | Předpovědi | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Velikost pozice | Rozvoj | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Výsledek voleb | Půjčka | Prohlášení | Čínské vlády | Míra | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Ředitelka | Disney | Nike | Netflix | NFLX | Prodej v USA | Washington | Letecké společnosti | RBA | Budoucnost | Rekordní maximum | Negativní zprávy | Dohoda o brexitu | Poradenství | Nový rekord | Ministr financí Steven Mnuchin | Breakouty | Ukazatele | Britské společnosti | Allianz Global Investors | Vyplácení dividend | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Google | Anglie | Trhy | Asijské indexy | Jüan | Pokles | Situace | Finanční ředitel | Pandemie koronaviru | Pandemie | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | BABA | Obchody | Americká společnost | SEC | NFP | Snowflake | Americké ekonomiky | Medvědi | COVID-19 | Ekonomické aktivity | Správci aktiv | Vývoj | Michel Barnier | Výkyvy | Pomoc ekonomice | Restrikce | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Hlavní měny | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | Tržby společnosti | Stimul | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Pád ceny | Pandemie COVID-19 | Historie | Horizontální linie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | PYPL | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Investiční banka Goldman Sachs | Hluboké ztráty | Hodinový graf | Zdraví ekonomiky | Enormní zájem | Růst | United Airlines | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Potenciál | Allianz | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Války | Poradce | Cloud Computing | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Práce | Vláda USA | Údaje | Prezident Vladimir Putin | Ministři | Zpravodajské služby | David Frost | Oživení eurozóny | AMC | Statistiky | Investiční manažer | Demokraté a Republikáni | S&P500 | Reddit | Debata | Evropské indexy | Posílení | Joe Biden | Čtvrtletní výsledky | Shell | Společnost Shell | Tweet | Dlouhodobý trend | Regulační orgány | Obchodování na globálních trzích | Akcie Nike | NKE | Oblasti rezistence | Vakcína | Velké peníze | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Moderna | Experimentální vakcína | Manažeři | AZN | Kupci | EasyJet | JDE | Unie | Vakcíny proti koronaviru | Překoupené zóny | Salesforce | Akcie Intel | Stimulační plán | Čínská poptávka | Rekordní nárůst | Pokračování růstu | Rekordní pokles | Michael Gove | Akcie FAANG | Rostoucí trend | Covid | Restrukturalizace | Druhá vlna | Vlna koronaviru | Ziskové marže | MAM | Ant | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Ocenění | Šance | Ceny | Technologické společnosti | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Úspěšně obchodovat | Nárůst volatility | Akcie u LYNX | Psychika | IPO Ant Group | Ant Group | Cenové hladiny | Oblasti odporu | SPAC | SMIC | Odborníci | Vakcína proti koronaviru | TSLA | Nvidia | Akcie HSBC | Rozdělení akcií | Biden | Prezidentská debata | Druhá vlna koronaviru | Lockdown | Jens Klatt | Americké prezidentské volby | Walgreens | Jitan Solanki | Nařízení | Intel | Výrobce čipů | Bed Bath & Beyond | BBBY | Vlny koronaviru | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | Nasdaq Futures | Úspěšní tradeři | Týdenní tržní výhled | Akcie Snowflake | IPO akcie | Nové IPO akcie | Nové IPO | GME | GameStop | Vakcinace | Realistická očekávání | Peníze navíc | Reálná očekávání | Stabilní příjem | Víkendový kurz | Nalezení výhody na trhu | Výhody na trhu | Rychle zbohatnout | Tlak na úspěch | Růst ceny | Situace na trhu | Týdenní Forex kalendář | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | Akcie AMC | WallStreetBets | BlackBerry | Akcie GME | GameStop (GME) | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Short Interest | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Koss | Zpráva o měnové politice | Zajímavé akcie | Trend ceny | Růstový trend | Admirals | Dlouhodobý investor | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Společnost BlackBerry | Special Purpose Acquisition Company | Akcie v roce 2021 | WEN | Wendy’s | Meme akcie | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Analýza akcie | Akcie společnosti AMC | Cena akcie AMC | Příležitosti | Úroveň rezistence | CrowdStrike | Akcie společnosti CrowdStrike | Trading Central Technical Ideas Lookup | Varianta delta | Slabost americké ekonomiky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Dolar

Předchozí klíčová slova

Obchodník s ropou
Obchodník s ropou Vitol
Obchodník umělec
Obchodník úspěšný
Obchodní marže
Obchodni metody
Obchodní model
Obchodní model WeWorku
Obchodní myšlenka
Obchodní myšlenky

Následující klíčová slova

Obchodní napětí
Obchodní nastavení
Obchodní nástroje
Obchodní návyky
Obchodní omezení
Obchodní operace
Obchodní partner
Obchodní pásmo
Obchodní patterny
Obchodní plán
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít