Neděle 14. července 2024 04:42
reklama
InstaForex Autochartist_
reklama
FTMO král
reklama
Swissquote Bank
reklama
CapXmaster srovnani

Meme akcie

img

Akcie: Už zase nafukujeme bubliny?

10.07.2024 V minulých výhledech jsme poukazovali na to, že se vzestup AI a léků proti obezitě vzpírá gravitačnímu zákonu světa financí a zvládá do značné míry kompenzovat nepříznivé vlivy vysokých úrokových sazeb. Proto jsme také nedoporučovali investovat do technologických akcií. Celý duben to vypadalo jako správná volba, protože trhy počítaly s tím, že americké sazby zůstanou delší dobu zvýšené. V květnu se ale všeobecný postoj k těmto akciím znovu změnil – předpokládaná poptávka po produktech Nvidie přesvědčila trhy, že bude boom umělé inteligence i americké ekonomiky pokračovat, a probudila v investorech zvířecího ducha.
img

Je meme investování zpět? Díky příznivým podmínkám na trhu se investoři vracejí k meme investování

05.06.2024 V lednu 2021 vyvolali uživatelé Redditu na fóru Wall Street Bets rozruch kolem společnosti GameStop (GME), maloobchodního prodejce videoher, který se potýkal s problémy a který byl silně shortován hedgeovými fondy. Rozruch na Redditu způsobil masivní příliv individuálních investorů a cena akcií společnosti GameStop dramaticky vzrostla.
img

Ranní komentář: Chyba na NYSE, další růst na GameStop a akvizice Waste Management

04.06.2024 Akciové trhy včera zůstaly stabilní a své ceny si podržely, zatímco bondy v Evropě i v USA dokázaly růst. Na NYSE se včera vyskytla bizarní chyba, díky které se několik akcií, včetně Berkshire Hathaway, propadlo o 99 % a bylo s nimi pozastaveno obchodování. Volatilní pak byly opět také meme akcie v čele s GameStop.
img

US2000 vymazává zisky poháněné meme akciemi❗

03.06.2024 Meme akcie jsou opět v centru pozornosti, přičemž GameStop (GME.US) zahájil dnešní obchodování s hotovostí s více než 70% vzestupnou cenovou mezerou. Akcie sice snížily velkou část těchto zisků během první hodiny obchodování, ale akcie se i nadále obchodují o 30 % výše během dne. Posun výše byl vyvolán zprávami o RoaringKitty, obchodování úzce spojené s mánií meme-stocků z roku 2021, budováním pozice přes 100 milionů dolarů v akciích GameStop a call opcích. Ostatní meme akcie, jako AMC Entertainment (AMC.US) nebo BlackBerry (BB.US), se dnes také obchodovaly výše, ale velikost tohoto pohybu byla mnohem menší než v případě GameStop.
img

US OPEN: Akcie meme znovu uděřily!

03.06.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše – S&P 500 si připsal 0,3 %, Dow Jones se obchoduje na stejné úrovni, zatímco Nasdaq a Russell 2000 vyskočí každý o 0,8 %. Akcie meme jsou opět v centru pozornosti poté, co média oznámila, že RoaringKitty, obchodník spojený s mánií 2021, vybudoval velkou pozici na GameStop. GameStop zahájil dnešní obchodování s více než 70% vzestupnou cenovou mezerou.
img

GameStop je zpět s více než 70% ziskem před uvedením na trh

03.06.2024 Zatímco v polovině května se zdálo, že pozdvižení kolem akcií GameStop a „meme“ zmizelo stejně rychle, jako se objevilo, vypadá to, že se toto téma rádo vrací jako bumerang. Obchodník Keith Gill, více známý pod svou přezdívkou ‚Roaring Kitty‘, který byl jednou z hlavních tváří rally v roce 2021 v akciích GameStop, stejně jako nedávných květnových kroků, se znovu aktivoval na svých sociálních sítích.
C:\fakepath\1715940444-75fff-17052024.jpg

400 % za 14 dní! Jsou meme akcie zpět?! | Investiční Memento #75

17.05.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 75. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

„Meme stocks“ opět na růstové vlně 🎢

15.05.2024 Meme akciová horečka, která podnítila vzrušení na Wall Street v roce 2021, opět zachvátila akciový trh. Údajný návrat legendárního uživatele @RoaringKitty, ikony stojící za spekulativními nájezdy skupiny WallStreetBets, po třech letech nečinnosti způsobil, že akcie společností GameStop a AMC od začátku týdne posílily o 180 %, resp. 135 %. Kryptický tweet na platformě X Keitha Gilla (vlastním jménem @RoaringKitty) vyvolává očekávání návratu euforie spekulantů spojených se skupinou WallStreetBets, která před třemi lety vedla ke skokovým nárůstům mnoha společností o několik set procent. Co o celé akci stojí za to vědět a z čeho pramení? Pojďme se na to společně podívat.
img

Ranní okénko - Platební bilance ČR láme rekordy, dnešek bude patřit ekonomice USA

15.05.2024 Dnešní den přinese klíčové informace zejména pro hodnocení vývoje americké ekonomiky. Hlavní událostí dne bude zveřejnění inflace v USA za duben, která by měla dle očekávání trhu mírně zpomalit z březnových 3,5 % na 3,4 %. Meziměsíční tempo růstu cen by pak mělo zůstat stejné, tedy 0,4 %, zpomalit by ovšem měla jádrová inflace z 0,4 % na 0,3 % (m/m). V meziročním srovnání by jádrová inflace měla zůstat na vyšších úrovních, očekává se ale mírné zpomalení z 3,8 % v březnu na 3,6 % v dubnu. Další informaci přinesou maloobchodní tržby, které napoví sílu domácí poptávky v USA. Očekává se, že růst tržeb pokračoval i v dubnu, ale tempo by mělo zpomalit z březnových 0,7 % na 0,4 %. V neposlední řadě se dozvíme také výsledek newyorského indexu Empire Manufacturing, který přiblíží výkonnost zpracovatelského sektoru. Obchodní aktivita pravděpodobně poklesla i v dubnu, což by znamenalo již šestý propad v řadě, trh ovšem očekává zmírnění tempa z -14,3 na -10 bodů v květnu.
img

🤡 Meme akcie táhnou zisky na Wall Street

14.05.2024 Wall Street opět ovládly „akcie memů“, jak je patrné z výrazných zisků společností jako AMC, GameStop a AMC. Pro společnosti spojené s fotovoltaikou a obnovitelnými zdroji energie v širším slova smyslu jsou důležité také zprávy o nových clech na čínské výrobce fotovoltaiky, které oznámil americký prezident Joe Biden. Proto velkou část růstových lídrů v indexu Russell 3000, který sdružuje 95 % amerických společností podle kapitalizace, tvoří společnosti související s fotovoltaikou.
img

US Open: po neutrálním otevření trhu býci znovu získávají kontrolu na Wall Street

14.05.2024 Americké indexy po smíšených datech PPI mírně posílily. Volatilita byla v posledních dnech omezená a investoři pravděpodobně zítra čekají na klíčová data spotřebitelské inflace CPI. V době zveřejnění se US100 zvýšil o 0,30 % a US500 vzrostl o 0,20 %.
img

🚀 meme akcie se vracejí!

13.05.2024 První obchodní seance nového týdne na Wall Street je poznamenána silnou rally akcií spojenou s mánií memestocků v roce 2021. GameStop roste o více než 70 %, zatímco AMC Entertainment (AMC.US) přidává kolem 20 % v době tisku. Rally se rozpoutala poté, co Roaring Kitty, obchodník spojený s komunitou sázení na burze WallStreetBets během mánie z počátku roku 2021, zveřejnil tweet po třech letech nečinnosti. Zatímco meme nenaznačovalo GameStop, online komunita se vrhla na nákup akcií společnosti. Velikost pohybu na GameStopu naznačuje, že pravděpodobně dojde ke krátkému stlačení, přičemž krátké pozice budou vymazány.
C:\fakepath\purple-13052024.jpg

Gamestop roste o 100 % za 2 týdny. Jsou meme akcie zpět?

13.05.2024 Od začátku měsíce vzrostly akcie Gamestop o 70 % bez zjevné příčiny. Přes noc na pondělí pak o dalších 20 %, tam je již ale příčina jasná. Na sociální síť X se totiž vrátil jeden ze strůjců šílenství kolem akcií Gamestop - Keith Gill, neboli Roaring Kitty. Jsou tak meme akcie zpátky? 
C:\fakepath\trump-02042024.png

Trumpova sociální síť je meme akcie

02.04.2024 Představte si společnost, která za uplynulý rok vykázala tržby 4,1 milionu dolarů při ztrátě 58,2 milionů dolarů. Překotný růst tržeb a ziskovosti se příliš neočekává, stojí a padá s jednou osobou ve věku 77 let. Kolik byste byli ochotni za takovou firmu dát – tržní kapitalizace 10 mil. USD nebo snad 100 mil. USD?
C:\fakepath\1689338705-41b-14072023.jpg

Čeká americký dolar další oslabení? | Investiční Memento #41

14.07.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 41. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

'Meme akcie' sa snažia opäť rásť 💥 Výsledky GameStopu prekonali očakávania 📈

22.03.2023 Finančné výsledky GameStopu (GME.US) boli lepšie, ako sa očakávalo a spôsobili, že akcie spoločnosti dnes otvorili s obrovským cenovým rozdielom viac ako 50 %. Zvýšený optimizmus na GME tiež priviedol býkov späť k ďalším akciám, na ktoré sa v minulosti zamerali investori na fóre Reddit, t. j. AMC (AMC.US), a dokonca aj finančne problémové BedBath&Beyond (BBBY.US). Dopyt má však zjavne problémy s udržaním dynamického odrazu; značná časť ziskov bola vymazaná hneď po otvorení:
C:\fakepath\Michael-Burry-02032023.jpg

Michael Burry koupil balík akcií Alibaby, drží ho stále?

02.03.2023 Investorskou legendu Michael Burryho není třeba dlouze představovat. Kdo ho ještě nezná, může shlédnout dokukomedii Sázka na nejistotu (The Big Short) z roku 2015, který se inspiruje zatím nejznámější akcí tohoto investora. Burry patří k velmi netypickým investorům už jen z toho důvodu, že je specialista v neurologii. Investice vnímal jako vedlejší zábavu při práci. Avšak z tohoto náročného koníčka se stal hlavní zdroj jeho obživy. A Burry překonal mnoho profesionálů v oboru.
img

Ranní komentář: Walmart a Home Depot pomohly indexům, meme stocky dál rostou

17.08.2022 Včerejší výsledky Walmartu a Home Depot pomohly udržovat pozitivní sentiment na akciových trzích a většina indexů tak znovu zakončila seanci v zelených číslech. V prudkém růstu pokračují meme akcie, jako Bed Bath & Beyond, která je od svého červencového low už výše o 350 %. Řada dalších firem s původně vysokým short interestem pak výrazně roste, navzdory tomu, že tento růst stojí fundamentálně na docela slabých základech.
img

WalMart je po zveřejnění výsledků výše. BedBath roste v důsledku short squeeze 📈🧨

16.08.2022 WalMart dnes před otevřením americké obchodní seance vykázal výborné finanční výsledky, což se propsalo i do akcií dalších amerických maloobchodníků. Rostou tedy akcie společností Target a Costco:
img

„Meme akcie" opět na vzestupu 🎢

08.08.2022 Akcie společností Gamestop (GME.US) a AMC Entertainment (AMC.US) se dnes odrazily od nedávného útlumu v obchodování, zatímco akcie Bed Bath Beyond (BBBY.US) pokračují v růstu, který začal v minulém týdnu. Povede dynamický odraz k širšímu zlepšení sentimentu kolem kotací společností a způsobí opět vlnu zběsilých rally?
img

Optimismus na akciích a čekání na data o inflaci

08.08.2022 Americký akciový index S&P 500 přeťal dvoudenní pokles a v růstu jej nezastavila ani varování před nižšími tržbami obřího výrobce čipů Nvidia. Poté, co americký Senát schválil klíčový zákon o daních, klimatu a zdravotní péči se na cestu vzhůru vydala i Tesla spolu s dalšími výrobci elektromobilů. A Bed Bath & Beyond vede meme akcie, když tento maloobchodník s domácím zbožím roste již devátou seanci v řadě.
img

Meme akcie opět v pohybu

12.05.2022 GameStop (GME.US), AMC (AMC.US) a další meme akcie během dnešní seance raketově vzrostly díky podpoře retailových investorů, a to navzdory celkově negativnímu sentimentu. GameStop vyskočil o více než 20 % a růst jeho akcií byl několikrát zastaven kvůli vysoké volatilitě. AMC v jednu chvíli dokonce rostlo o více než 35 %, nicméně většina těchto zisků již byla vymazána.
img

Reddit IPO: Dosáhne společnost hodnoty 15 miliard USD?

12.04.2022 Dlouho očekáváné Reddit IPO by mělo proběhnout v nadcházejících měsících. Platforma, která se proslavila díky WallStreetBets a akciím jako je GameStop a AMC, již podala žádost o první veřejnou nabídku akcií.
C:\fakepath\eurusd-03042022.png

Shrnutí páteční seance: Akcie ve Spojených státech posílila březnová statistika z trhu práce

03.04.2022 Akcie ve Spojených státech na počátku nového kvartálu mírně posílily po zveřejnění příznivé březnové statistiky z trhu práce. Ta by mohla přimět americkou centrální banku (Fed), aby pokračovala ve zpřísňování své měnové politiky. Na forexovém trhu zpevňoval dolar.
img

Ranní komentář: Ceny energií v Evropě dál rostou, meme akcie i krypto pokračují v korekci

14.12.2021 Akciové trhy zahájily týden mírnou korekcí. Pod tlakem se ocitly hlavně technologické akcie, ale výrazně ztrácely také dříve velmi oblíbené růstové tituly a meme akcie jako například GME a AMC. Bublina na těchto titulech se začíná postupně vyfukovat, což lze hodnotit jako zdravý návrat trhu k normálu. I tak ale valuace na těchto titulech zůstávají stále poměrně vysoké.
img

Long signál na akcie Amazon (AMZN)

15.09.2021 Zatímco americké indexy nadále dosahují nových maxim, akcie Amazonu neustále přešlapují. Přestože největší online prodejce na světě chce postavit vlastní kvantový počítač, otevřít obchodní domy a vstoupit na pojistný trh, trend se dlouhodobě pohybuje do strany. Tato bitva býků a medvědů probíhá nepřetržitě již více než rok.
img

Long signál na akcie Siemens (SIE)

08.09.2021 Společnost Siemens je aktivní po celém světě a zaměřuje se na inteligentní infrastrukturu v budovách a decentralizovaných energetických systémech, jakož i na automatizaci a digitalizaci v procesním a výrobním průmyslu. Po mírně klesající boční fázi dokázala akcie opět překonat EMA-50. V posledních týdnech se vytvořila resistence na ceně 144 EUR.
img

Long signál na akcie TeamViewer (TMV)

01.09.2021 TeamViewer je přední světový poskytovatel softwaru pro řešení vzdáleného připojení. Prostřednictvím platformy lze připojit k IoT platformě širokou škálu elektronických zařízení, což uživatelům umožňuje jejich ovládání na dálku a také dálkovou interakci mezi lidmi a zařízeními, lidmi a lidmi nebo zařízeními navzájem. Akcie byla jedním z velkých vítězů z období pandemie COVID-19. V červenci 2020 její cena vzrostla nad 53 EUR. V únoru letošního roku však přišla ostrá korekce, během které cena klesla pod 25 EUR.
C:\fakepath\zlato-13082021-2.png

Proč zlato padá?

13.08.2021 Zatímco akciové indexy i většina průmyslových a zemědělských komodit si v letošním roce prochází silným býčím trhem, zlato toto nadšení nekopíruje a ztrácí letos 7 %, od svého maxima v srpnu 2020 je to dokonce už 15 % a když připočteme oslabení amerického dolaru vůči koruně za toto období, jsou čeští investoři do zlatých cihliček ve ztrátě dokonce 18 %.
img

Long signál na akcie Starbucks (SBUX)

11.08.2021 Starbucks je přední mezinárodní výrobce kávy a provozovatel stejnojmenného řetězce kaváren. V sortimentu společnosti nalezneme čerstvě pražené kávové nápoje, vysoce kvalitní ručně vyráběné kávové a čajové výrobky, studené míchané nápoje, pečivo, saláty a řadu dalších produktů. Cena akcií se dlouhodobě pohybovala do strany a nedávno začala před čtvrtletními výsledky pozvolna růst.
img

Long signál na akcie NVIDIA (NVDA)

04.08.2021 NVIDIA je předním výrobcem grafických čipů – takzvaných GPU. Tyto procesory mají celou řadu využití – například v herním průmyslu, digitálním zpracování obrazu, v internetovém a průmyslovém designu, ve vozidlech s autonomním řízením a také pří těžbě kryptoměn. Po dlouhodobém bočním pohybu trend začal opět pozvolna růst. Nedávný návrat zpět k EMA-50 poskytl investorů zajímavou vstupní příležitost.
img

Long signál na akcie Mattel (MAT)

28.07.2021 Americký výrobce hraček dnes večer představí své čtvrtletní výsledky. Na začátku týdne byli býci schopni prorazit nastavenou korekci z posledních několika měsíců a dynamicky vyrazit nahoru. To by mohl být startovní signál pro nové rally.
img

IPO Robinhood: Americký broker nabídne až 55 mil. akcií za cenu 38-42 USD.

26.07.2021 Americká brokerská společnost Robinhood se chystá vstoupit na burzu. Dle dostupných informací by k první veřejné nabídce akcií (IPO) mělo dojít ještě během tohoto měsíce. Robinhood akcie se budou obchodovat pod symbolem HOOD na burze Nasdaq. Cena bude stanovena v rozmezí 38 až 42 USD.
img

Cena akcie Newegg (NEGG) za týden vzrostla o více než 512 %. Jedná se o další meme akcii?

08.07.2021 Cena akcie Newegg zažívá v posledních dnech nebývalý růst. Od 30.6 2021 cena NEGG vzrostla o více než 512 %. Cenový graf tak připomíná cenové pohyby, které jsme letos mohli sledovat zejména na meme akciích jako například GameStop a AMC. Za těmito akciemi často stála skupina retail investorů ze skupiny WallStreetBets, kteří komunikují na sociální síťi Reddit.
img

Cena Virgin Galactic akcie po schválení komerčních letů zažívá raketové pohyby.

30.06.2021 Závody o komerční lety do vesmíru jsou v plném proudu. Významného pokroku dosáhla společnost Virgin Galactic, které se podařilo získat povolení pro lety do vesmíru s turisty na palubě. Jsme tak opět o krok blíže k vesmírné turistice.
C:\fakepath\Crypto-crashing.jpg

Pád kryptoměn a meme akcií bude bolet

28.06.2021 Kryptoměny už nemůžeme označovat za okrajovou část finančního trhu. Díky nákupní horečce s nimi spojené a vydáváním nových mincí se tržní kapitalizace kryptotrhu dostala mimo kolonku „nevýznamné“. Jen 5 kryptoměn s největší tržní kapitalizací má hodnotu přes 1 bilion USD. Pro srovnání, 5 největších společností německého indexu DAX má hodnotu pouze 0,8 bilionu USD. Kvůli obrovská volatilitě kryptoměn pak dosahují zisky a ztráty traderů stovky miliard dolarů denně.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 28.6.2021

28.06.2021 V reakci na opětovný nárůst delších inflačních očekávání se výnosy desetiletých amerických vládních papírů vrátily nad úroveň 1,5 %. O dalším směřování výnosů rozhodne zejména tržní zaceňování blížícího se taperingu a termínu pro prvotní zvýšení sazeb. Trh věří v zahájení procesu redukce nákupů vládních bondů v prosinci. Nicméně v případě významně optimistických makrodat – zejména trh práce a inflace – je ve hře i zářijové zahájení taperingu. Takový scénář by se značnou pravděpodobností vyvolal otřesy na burzách. Proto budou páteční payrolls ostře sledovaným makročíslem s potenciálně výrazným kurzotvorným dopadem na dluhový i akciový trh. Proti citelnému nárůstu dluhopisových výnosů působí robustní nákupy ze strany amerických bank. Vzhledem k silnému zvyšování depozit a pomalému tempu růstu poptávky po úvěrech, lze předpokládat, že zájem zařazovat do svých bilancí vládní papíry u finančních domů přetrvá.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 14.6.2021

14.06.2021 V úterý a středu se uskuteční zasedání Fedu. Investoři věří, že na červnovém zasedání americká centrální banka debaty o taperingu spíše nezahájí. Jako reálnější termín se jeví spíše září. V takovém případě by redukce dluhopisových nákupů mohla začít na konci letošního roku. Fed taktéž zveřejní ekonomickou prognózu, včetně oficiální predikce sazeb, tzv. dot plot. Předpokládáme, že se centrální bankéři přikloní k prvnímu zvýšení úroků v roce 2023 – podle březnového dot plotu by měly zůstat sazby na současných úrovních až do konce roku 2023.
img

Akcie spoločnosti Wendy's získali horšie odporúčania

09.06.2021 Akcie spoločnosti Wendy's (WEN.US), ktoré sa nedávno stali stredobodom pozornosti WallStreetBets, klesli o viac ako 10% po tom, čo analytici z Northcoast Research znížili hodnotenie reťazca rýchleho občerstvenia z „Buy“ na „neutral“. Spoločnosť Stifel nedávno tiež znížila investičné odporúčanie spoločnosti na „Hold“ z „Buy“.
img

Cena akcie AMC od ledna vzrostla o více než 2554 %. Jak si vedou další meme akcie?

09.06.2021 V posledních týdnech o sobě meme akcie dávají opět vědět. Velký nárůst zažívá zejména AMC akcie. Někteří analytici se shodují, že zvýšen zájem o meme akcie byl zapříčiněn poklesem kryptoměn.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (9.6.2021)

09.06.2021 Včerejší obchodování na akciových trzích opět táhly meme akcie, zatímco společnosti s velkou kapitalizací pouze konsolidovaly v pohybu do strany, ze kterého se nemohou dostat. Devizové trhy zatím také příliš neosobnily a zajímavý je tak vývoj na bitcoinu, kde Salvadoru schválil kryptoměnu jako platidlo.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 7.6.2021

07.06.2021 Na akciích menších problémových firem stále viditelná zvýšená rozkolísanost. Nicméně horší report z US trhu práce a pravděpodobný benevolentnější postoj Fedu vedly k posílení indexů a tím pádem i redukci celkové volatility. Akcie AMC v pátek ztrácely -6,7 % a v rozšířeném obchodování odepsaly dalších 14,8 %. Zvýšená aktivita na meme akciích zřejmě přetrvá i v následujících týdnech. Ve střednědobém horizontu je však určitá korekce takřka nevyhnutelná. Co se kryptoměn týče, nejznámější virtuální mince, bitcoin, stále přešlapuje na místě.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (3.6.2021)

03.06.2021 Na akciových indexech pokračuje pouze pohyb do strany a na aktuálním sentimentu se tak od minulého týdne zatím nezměnilo vůbec nic. Cena se příliš nemění ani na hlavním měnových párech, kde EURUSD a GBP také pouze konsolidují. BTC mezitím proráží symetrický trojúhelník a MEME akcie naznačují, že spekulativní nálada může být zpět.
img

Tři trhy, které stojí za to v tomto týdnu sledovat (31.5.2021)

31.05.2021 Máme za sebou klidný týden. Akciové indexy mírně rostly v čele s technologiemi. Také na komoditách převážily růsty. Naopak výnosy mírně klesaly. Výnosy z amerických desetiletých dluhopisů klesly pod 1,6 %. O dobré náladě na trhu svědčí i pokles rizikových přirážek. Index volatility VIX se dostal pod 17. A v neposlední řadě opět roste zájem o „meme“ akcie typu AMC nebo GameStop, kam se přesunula část spekulantů z nejistého trhu s kryptoměnami. Z makrodat byl zajímavý trh s bydlením v USA, kde se snižují prodeje nových domů kvůli nedostatečné nabídce na trhu. Naopak medián ceny nového domu vzrostl meziročně o 19,1 %! Boom na trhu s bydlením v USA však začíná alespoň v některých ohledech slábnout. Ceny dřeva klesly ze svého historického maxima dosaženého před 3 týdny už o více než pětinu.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 31.5.2021

31.05.2021 V posledních dnech se nadále potvrzuje konkurenční vztah mezi kryptoměnami a akciemi skomírajících firem typu GameStop nebo AMC. Zatímco v předchozích měsících dezertovali retailoví investoři z tzv. meme akcií a mohutně investovali na kryptoburzách, nyní vidíme opačný trend. Ten souvisí s propadem kurzů virtuálních mincí, za kterým stojí obavy z tvrdší regulace. Například Jižní Korea minulý týden oznámila záměr přísněji regulovat kryptoburzy. Retailoví investoři v tuto chvíli nevnímají padající digitální měny jako perspektivní a jejich pozornost se tak opět přesouvá směrem k akciím některých problémových firem. GameStop během minulého týdne přidal 26 %, provozovatel kin AMC Entertainment dokonce 116 %. Tato dynamika může spustit záchvat volatility na širších akciových indexech (po výběru zisků). Jde vidět, že drobní spekulanti zůstávají na trhu přítomní a budoucna se může vyplácet jejich kroky bedlivě sledovat.
img

Ranní komentář: Trhy pokračují v konsolidaci, meme akcie mezitím znovu prudce rostou

27.05.2021 Včerejší seance přinesla na finanční trhy jen mírné změny. V Evropě indexy stagnovaly a v USA rostly jen nepatrně, když si S&P500 připsal 0.19 % a Nasdaq 0.59 %. Americké desetileté výnosy se dostaly pod hranici 1.6 %, což zdá se začíná opět pomáhat hlavně silně spekulativním akciím, jako jsou AMC a GME, které za posledních několik seancí vystoupaly o desítky procent.
img

Meme akcie spoločností GameStop a AMC opäť prudko rastú

26.05.2021 Zdá sa, že GameStop (GME.US) a AMC Entertainment (AMC.US) sú opäť obľúbenými akciami. Obe akcie dnes stúpajú o viac ako 12% po neuveriteľnom raste počas utorňajšieho obchodovania - GameStop vzrástol o 16,3%, zatiaľ čo AMC pridal zhruba 20%. Od začiatku týždňa vzrástli akcie spoločností GameStop a AMC zhruba o 35%, respektíve 50%.
img

Ranní komentář: Výplach na kryptu, minutes ze zasedání Fedu pomohly dolaru

20.05.2021 Máme za sebou velmi zajímavou seanci, která přinesla obří volatilitu především na trh s kryptoměnami. Bitcoin během včerejška klesl krátce až pod hranici 30 tis. dolarů, zatímco ethereum v jednu chvíli klesalo o 40 % až pod úroveň 2 tis. dolarů. Obě kryptoměny sice velkou část svých ztrát rychle zlikvidovaly, i tak se ale prodávají hluboko pod úrovněmi, kde se nacházely ještě před několika málo dny.
Související klíčová slova: Akcie společnosti AMC | Střední Evropa | ADP report z kanadského trhu práce | PPI v USA | Celebrity | Zásoby zemního plynu | Výplach | Cap | Hodnota společnosti | Výnosy dluhopisů | Dlouhé pozice | Světové akcie | Vývoj | Míra nezaměstnanosti v USA | Rychlé zisky | US2000 | GameStop (GME.US) | Analýza akcie | EUR | The Big Short | Politická scéna | Budoucnost | Cena Virgin Galactic akcie | Výkyvy | Stoxx | PEPP | Vývoj ceny zlata | Obchody | CBDC | Tencent Holdings | Finanční aktiva | Očekávání | Předpověď | Volatilní | Russell 2000 (US2000) | Evropské centrální banky | Aktuální kurzy měn | Webináře | Londýnské burzy | FAA | Ark | Trh práce | Short Interest | Akcie Amazon (AMZN) | Investice | Uranové akcie | AMC (AMC.US) | Potenciál | Support | Akvizice | ADP report | Miliony dolarů | NYSE | Kryptoburzy | Broadcom | Rekord | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Stop-Loss | Online komunita | Pokles zisku | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Adam Smith | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Cena bitcoinu | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | Roaring Kitty | Cenné papíry | Čistý příjem | Výnos | Velcí investoři | Rally akcií | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Brent | Delta | HOOD | Vzdělávání | Russell 2000 | Šéf Fedu | Řetězec kin | Reddit | Hodnoty měny | Google Charts | Exchange | Velikost pohybů | Investiční strategie | Zisky na Wall Street | Akcionáři | GameStop Corp | Kontrakty | Strach | Ceny dřeva | Spekulativní investoři | AUDUSD | Praxe | JPY | Analytický tým FXstreet.cz | Spotřebitelské inflace | Polovodiče | AI | Index Russell | Největší IPO | Akcie Alibaba Group | Peníze | Nabídky akcií | Pandemie COVID-19 | Ukazatel | TeamViewer | Posílení | Investiční aktiva | Nakupovat akcie | Obavy z inflace | Meme investování | Prognóza | Služby | Investovat | EURUSD | Stop-Loss příkazy | NVDA.US | Andreessen Horowitz | Americký Fed | Nejznámější kryptoměna | Tipy na zajímavé akcie | Výsledek hospodaření | Společnost GameStop | Ekonomiky | Sentiment na akciových trzích | Dell Technologies | Target | NFP | Burzy | WallStreetBets | USD/EUR | Resistence | Americké ekonomiky | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Robinhood | 21. století | Broker | Společnost Siemens | Dot plot | Proražení | Cash flow | Oslabení | Magnát | USD | JD | Technická analýza | Berkshire | Aktuální očekávání | Qualcomm | Ant Group | Plány | Na burze | Cena akcie Newegg | Zavedení eura | Regulace | Home office | Vývoj ceny akcií | Michael Burry | Pokles kurzu | Moderna | Velké peníze | Split | Akcie Alibaby | Spekulovat | Cenové tlaky | Sociální sítě | P.A. | Čtvrtletní výsledky | Širší index S&P 500 | Oživení trhu | Zvýšení sazeb | Vývoj ceny akcií Gamestop | Akcie Airbus | Výzkumy | Aktuální kurzy | NASA | Souhrn finančních trhů | Penzijní fondy | Instagram | Posílení indexu | Generace Z | Cenové pohyby | 1 milion | Pump & Dump | Stratégové | Tržní reakce | Inflace v květnu | Venture Capital | Vývoj akcií | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Elon Musk | Euforie | Makrodata | Akciové indexy | Procter & Gamble | Investoři | Obchodní deník | Portfolio | Covid | Akcie AMC Entertainment (AMC.US) | Americký prezident | Fidelity | Coca-Cola | AMD | Rozdělení akcií | Média | Analytici | Zisk | Zlepšení sentimentu | BABA.US | Část zisků | Finanční instituce | Forward guidance | Prezident | Boom | BABA | Hold | Bed Bath & Beyond | Jak se stát lepším investorem | Boj s inflací | Analýzy | AMC.US | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Zasedání Evropské centrální banky | Přístup na burzu | Demokraté | Německý DAX | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | Hlavní události | Technologické společnosti | Short selling | Kávové akcie | US500 | Beyond Meat | Pád kryptoměn | Scion Asset | Americké HDP | Půjčka | Sázka | Prodej | P/E | Zpráva | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Tržní kapitalizace | Tencent | S&P | Česká měna | Obchodování | Zasedání Fedu | Spotřebitelské ceny v USA | Futures | Meta | Oznámení | GBP | Pokles ceny | Management | ZEW | Bitcoin | Automobilky | Dobré výsledky | Zasedání OPEC | Centrální banky | Pandemie COVID | Fenomén | Elektromobily | Threads | Výkonnost indexu | Order Flow | Equity | Guru | Vesmírné akcie | Zprávy | Nadšení | Dolary | Fundamentální analýza akcie | Berkshire Hathaway | Airbus | Odhad inflace | Firmy | CZ | Powell dnes | NATO | Cena ropy brent | Americká brokerská společnost | Skupina drobných investorů | Enormní zájem | Míra | Kryptoměnové burzy | Výsledky | HUF | Obchodovanie | Free float | Hedgeové fondy | Vladimir Tenev | Veřejné služby | Siemens | Minulá výkonnost | cTrader Purple Trading | Digitální měny | Waste Management | Cena ropy WTI | Obchodní nápady | TIM | Fundamentální analýza | Petr Lajsek | Zajímavé akcie a ETF | Tržby | Zpřesněný odhad | Financial | Uplynulý rok | Koruna | Cukr | Akciové tituly | Tržní ceny | Zůstatek | Finanční výsledky | Včerejší obchodování | OPEC+ | Meme stocks | Cena akcií společnosti | Americký výrobce | Objem | Propad | xStation | Trigger | Výkonnost | Pandemie koronaviru | Akcie Siemens (SIE) | Údaje | Právo | Investice do kryptoměn | Prodeje domů | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Alibaba | Pád ceny | Reddit WallStreetBets | Shortovat | Hlavní indexy | Nakupovat | RMB | Převodník měn | Cena akcií společnosti GameStop | AMC | WMT | Pfizer | Obchodování s akciemi | ARK Innovation | Truth Social | Obchodujte akcie | Období nízkých úrokových sazeb | Největší hráči | Nejziskovější | Ant | GME | Americký dolar | Graf | Index S&P 500 | Významné zisky | Hodnota firmy | Plyn | Ropa Brent | Akcie 2021 | Hráči na trhu | Současná situace | Nejlepší akcie | Aktuální hodnoty měny | LEN | Evropa | Biotechnologické akcie 2021 | HUF/EUR | Blue Origin | USD/PLN | OPEC | Short | Equities | Delta mutace | Schlumberger | Johnson & Johnson | Eurodolar | Kontext | Dnešní makroekonomické ukazatele | Maloobchod | Oslabení amerického dolaru | Zveřejněná data | Inflace v eurozóně | Earnings | Americká centrální banka | Trump | Index volatility | FactSet | Dow Jonesův index | High | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Alibaba Group (BABA.US) | Alternativní investiční strategie | Řetězec kin AMC | Akcie | CHF | Instituce | Turecko | Dogecoin | GameStop (GME) | G10 | Dnešní fundamenty | Devizové trhy | Vývoj ceny zlata v USD | Americké akcie | Běžný účet | Výdělky | Melvin | GameStop Corp (GME.US) | Akcie Amazonu | Ziskové marže | Evropská ekonomika | Rally na akciích | Las Vegas | Apple | Zvýšená volatilita | BlackBerry | Trh | Nejvyšší přebytek | Kryptoměnová burza Coinbase | Obchodovat na finančních trzích | Komise | Grafy | SolarEdge Technologies | Akcie firem | Výrazný růst | Otočení trendu | Fed | Obchodování na páku | Signál na akcie | Korekce | Čínská centrální banka (PBOC) | Upozornění | GME.US | Pozornost | Jiří Tyleček | Společnost XTB | Obchodování na burze | Money management | Arbitráže | Zveřejnění výsledků | Sázení | S&P 500 | Investice do akcií | Akcie McDonald’s | Zájem o kryptoměny | Indikátory sentimentu | Yahoo | Bitcoinová ETF | JDE | ANO | Stock | Volatility | Financials | Zemní plyn | ProCent | Finanční problémy | Rating | Akcie Mattel | Prezident Joe Biden | Koronavirová pandemie | Maxim Manturov | Příležitosti | Dopad na cenu | SBUX | Portfólia | Růst tržeb | Spotřebitelská inflace | Shortování | Demokratické strany | CL | Měny&Sazby | Akcie ve Spojených státech | Break Even | Důvěra | Asijské indexy | Pravděpodobnost | Markets | Tvůrce trhu | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | CMG | Tržní odhad | Výpadky | Tomáš Pfeiler | Platformy Robinhood | Běžný účet eurozóny | Amazon (AMZN) | Centrální banka | Rizikové investice | Rozbor | Řízení rizika | TMV | Situace | LYNX | Donald Trump | Čistý zisk | Makroekonomické ukazatele | Jádrová inflace | Twitter | Krach | Společnosti | Další růst | Index DAX 30 | Korekce na trzích | Řetězec | Alexis Ohanian | Eurozóna | BBBY | CZK | Reuters | AMC Entertainment | USA inflace | Dluhy | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | NEGG | Utahování měnové politiky | Trumpova sociální síť | Chipotle Mexican Grill | Růstový impuls | Deliveroo | Dluhopisy | Investiční Memento | Vstup na burzu | Příkaz | Twitterové účty | Finanční riziko | Akcie GameStop (GME.US) | WM | Fortnite | CFD | Dominancia | Akcie AMC Entertainment | Obchodníci | Open | Cena akcie | Chicago Mercantile Exchange | Zvýšení cel | DOT | US100 | Rozhodnutí australské centrální banky | Financovat | Platební bilance | Cenový graf | AMD.US | Alibaba Group | Cena | Chipotle Mexican Grill (CMG) | BYND | Air | Akcie dnes | Ztráta | Inflační očekávání | Ceny akcií | Inspirace | S&P500 | Dolar | Amazon | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Opce | BBBY.US | Investujeme | Zajímavé příležitosti | Faraday Future | Pokles | Ceny komodit | Životní pojišťovny | Margin | Nvidia | Americké společnosti | Hedge | Akcie Digital World Acquisition | Investování na burze | Důležitá zpráva | Americká ekonomika | NVDA | Svět investování | Akcie spoločnosti | Americký trh | Obchodník | Akcie Siemens | Akcie týdne | Akcie s LYNX | COVID-19 | Google | Exane | Vytrvalost | Vývoj ceny akcie DWAC | Spotřebitelské ceny | Evropská centrální banka | Daně | Turistika | Mutace koronaviru | CFD akcie | Rizika | Kryptoměna | ECB | Nákup akcií | Pracovní trh | Coinbase | Burza Coinbase | Institucionální investoři | Momentum | Pozitivní sentiment | Kurzy | Marketingová komunikace | Kryptoměny vs. meme akcie | Fond | Mánie | Čína | Zisky | Velký růst | Low | Best Buy | FCA | Konsenzus | Historické rekordy | Globální ekonomika | Miliardy eur | Růst ceny | ISM | Benchmarky | Přehled kurzů | Ranní okénko | Voda | Indikátor | Starbucks | Forward | Hedge fondy | Ekonomiky eurozóny | Flash Crash | IPO Instacart | Breakout | RRR | Online hry | Růst cen | Index Russell 2000 | Drahé kovy | Vrcholy | RSI | Fire Sales | Asset management | Alokace | MSCI World | Energetické trhy | Akcie DWAC | Dnes na trzích | Financování | ČSÚ | Zasedání RBA | Finance | Výrobce čipů | Akcie AMC | Očekávání trhu | Historické maximum | Nvidia (NVDA.US) | Richard Branson | Republikáni | Sázka na nejistotu | Akcie Starbucks | Believe | Investiční poradenství | Poptávka | Americké akciové trhy | Express | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Akciový stratég | Krypto | Investor | Obchodování na akciových trzích | Obchodovat | Beyond Meat (BYND.US) | Zvýšení inflace | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Nové rekordy | Digital World Acquisition (DWAC) | Sociální síť | Akcie Gamestop | WTI | Koncentrace | Podmínky na trhu | Medvědi | Redukce | RBNZ | Nejlepší uranové akcie | Rozjednané prodeje domů v USA | TradingView | Co bude | NEST | RBI | EMU | Akcie GME | Tweet | TRUTH social | Zájem o akcie | Ziskovost | Payrolls | Bankéři | Podnikání | Cena ropy | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Drobní investoři | Marže | ROCE | Investoři dnes | Akcie GameStopu | Statistiky z trhu práce | DAX | Technology | HDP | Odhad růstu ekonomiky | Zkušenosti | Akcie online | Firma | Akcie u LYNX | Vzrušení | Brokerská společnost | WSB | Pokles cen akcií | MCD | USA | Ropa | Statistiky | Big Short | Zahájení obchodování | Komise v přenesené pravomoci | Snoop Dogg | FX | Proof of Stake | Deutsche Bank | Američané | Kurz | Forexu | Market | 256/2004 | Pokles výnosů | BBY | Akciové tipy | Akcie Mattel (MAT) | Optimismus | Facebook | Růst dolaru | Akcie v roce 2021 | Nakupování akcií | Kukuřice | Costco | Investujte | Ceny akcie DWAC | Fiskální stimuly | Euro | AUD | Binance | Breakout Trader | Úsilí | SEC | Wendy’s | Risk | Predikce | PMI ve službách | EBITDA | Ohlédnutí | Obchod | Obchodní aktivita | IPO Deliveroo | Ranní komentář | Rostoucí ceny komodit | EU | Gamble | Portfolia | Koronavirové krize | xStation 5 | BTCUSD | Akcie Virgin | Báze | Investiční doporučení | Bank of Canada | CZK/EUR | Digitalizace | Miliardy | Symetrický trojúhelník | Denní graf | Spekulace | Daňové reformy | Obchodní příkaz | GameStop rally | Matěj Široký | Investoři a obchodníci | Ceny energií | Americké indexy | Lenka Kalivodová | Meziroční míra inflace | Advance | Komunita | Představitelé centrální banky | Bondy | Mince | Tomáš Raputa | Produktivita práce | Rostoucí ceny | Trend | Akcie a ETF | Mattel (MAT) | Akcie na burze | Obchodní pokyny | Míra inflace | Platforma | Vládní bondy | Manufacturing | PBOC | CNN | Finanční situace | Nařízení | WP | Negativní zprávy | Americký Senát | BTC | Fed index | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Průmysl | Americké žádostí o podporu | Tempo růstu | Americké dluhopisy | Digital World | Break-Even | ETF | Investujte do akcií | Akciové trhy | Kurzy měn | Výsledovka společnosti TMTG | Zajímavé akcie | SunPower | Myšlenka | Centrální bankéři | Varování | Akcie výrobců vakcín | APP | Long | Rally | Růstové tituly | Pandemie | Bear | Klid | Aktiva | Pokles inflace | FOMC | Fundamentální analýzy | Kmenové akcie | Indexy na Wall Street | Akcie Deutsche Bank | Business | 1D | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Pokles cen | Plug Power | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | SP500 | TRUTH | Long signál na akcie | Konsolidace | Zdravotnictví | Počet akcií | Long signál | Spekulanti | Čínské akcie | Časový úsek | Akcie SunPower | Investice do kávy | | Pochybnosti | Obchodování s opcemi | Stratég | Purple Trading | Řetězce | Virtuální mince | Sentiment | Order | Značná rizika | Short pozice | Stoxx Europe 600 | Politika | Konkurence | PLN | Kapitalizace | Goldman Sachs Group | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Backwardation | Dnešní seance | Americké futures | Poplatky | Obchodní domy | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Real Estate | Nálada | Investování | Nákupy | Technologické akcie | Měnové politiky | Index volatility VIX | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | Historická maxima | Elektřina | SIE | Výsledovka společnosti | Akcie spoločnosti GameStop | Zhodnocení | Šance | Ceny zlata | Výhled | Velmi volatilní | Volume | Americký akciový index | Americký trh práce | Ethereum | Akciový trh | Akcie Moderna | Vysoké ceny | Filadelfský Fed | Hry | Odpovědnost | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Fidelity Investments | Politika Fedu | Evropský trh | Finanční trhy | Optimismus na trzích | Cyrrus | Dobrý výsledek | Data o inflaci | Expanze | Kryptoburza Coinbase | WMT.US | Fondy | Cenové hladiny | Graf indexu Nasdaq | CZK/USD | Vývoj ceny akcie | Aktuální situace | Vývoj měnového páru EUR/USD | Dnešní videokomentář | FOMO | Krize | Pád akcií | Fundamenty | Vlastní akcie | Situace na trzích | Massachusetts | Informace z trhu | Objednávky | NFT | Algoritmy | Elektrická vozidla | Trhy | Dolarový index | Podíl akcií | Sazby | Graf indexu | Generální ředitel | Burza | Ekonomický kalendář | Americká inflace | Investovat do akcií | Likvidita | RBA | Jestřábí přístup | Žádosti o podporu | Transakce | Měny | Trh s kryptoměnami | Filadelfský Fed index | Výnosy 10letých dluhopisů | Sezónnost | Profitovat | Intradenní obchodník | Energie | Rozjednané prodeje domů | Zpravodajství | Special Purpose Acquisition Company | DE30 | USDX | Měna | Jasný signál | Trading | MSCI | Thomson Reuters | Výnosy | Poradenství | Ekonomické zotavení | Dubnová inflace | JPMorgan | SPCE | Prodeje | Akcie TeamViewer (TMV) | Sentiment na trzích | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | IPO | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Iracionální | Akcionář | Starbucks (SBUX) | Miliardy USD | FAST | Initial Public Offering | GBP/EUR | Signál | Peter Garnry | Jerome Powell | Výsledkové sezóny | EPS | Akcie TeamViewer | ADP | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Short squeeze | Joe Biden | Ropy | Historie | Akcie Coca-Cola | Výdaje | Koruna posílila | Společnost | All Time High | Síť X | Stimuly | Ceny akcie | Obchodujte | Retailoví investoři | Světové indexy | Vysoká volatilita | Cena akcií | AMC Entertainment (AMC.US) | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Akcie Amazon | DAX 30 | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Podnikání na kapitálovém trhu | Ztráty | Alipay | Kryptoburza | Gap | Akcie spoločnosti AMC | VIX | TGT | Růst | Cathie Wood | Silné momentum | Alokace aktiv | TeamViewer (TMV) | Komodity | Příjmy | Hospodářské výsledky | Obchodování opcí | Internetové bubliny | CNY | Sequoia | Overweight | Index | Nižší úrokové sazby | Dow Jones | Praktické tipy | Akcie Alibaba | Kryptoměnová burza | Investiční fond | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Jižní Korea | Výsledková sezóna | ČTK | Valuace | Prohlášení | X (dříve Twitter) | CAD | Vedoucí pracovníci | Tesla | Americké zásoby zemního plynu | BedBath | GameStop | Šílenství | SPAC | Vývoj na Bitcoinu | CITIC Securities | Vlastnictví | Ztráty traderů | Akcie Digital World | Měnové politiky v USA | Trader | cTrader | BYND.US | Rezistence | AMC Entertainment (AMC) | Penny stock | Keith Gill | MiFID II | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Obchodní aplikace | Dnešní obchodování | Hodnotové akcie | Odvětví | Nárůst ceny | Vakcinace | Fundamentální analýza Virgin Galactic | Vývoj dolarového indexu | Umělecké předměty | Ceny energií v Evropě | Praní špinavých peněz | Rekordní růst | Trpělivost | Analytička | Nasdaq Composite | Analýza | Virgin Galactic | Výplach na kryptu | Zvednout ceny | Síť Truth Social | Akciový index S&P 500 | Index výroby | Nízké úrokové sazby | Vlastní digitální měny | Akcie Starbucks (SBUX) | Americké centrální banky | Sociální síť Truth Social | Bloomberg | Hedge Fund | Fundamentální hodnota | Podpora | Mladé generace | Agresivnější obchodníci | Cena Virgin Galactic | SPCE akcie | Rostoucí úrokové sazby | DWAC | BBY.US | Tým FXstreet.cz | Lucid Group | Georgia | Akcie spoločnosti AMC Entertainment | Společnost BlackBerry | FINRA | Virgin Galactic (SPCE) | Snižování sazeb | Pojišťovny | Dlouhodobý investor | Výkonnost indexů | Biden | USD/CZK | Hospodaření | Americká společnost | Digital World Acquisition | Tempo růstu PPI v USA | Sociální síť X | WEN | JD.com | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | PLUG | Akciový index | Přehled | Likvidita meme akcií | Memecoiny | Tempo růstu PPI | Maloobchodní tržby | IPO Robinhood | Platební bilance ČR | Oblasti rezistence | XTB | Meta Platforms | Index Nasdaq Composite | xStation5 | PLUG.US | Hotovost | Obchodní model | MT4 | Vice | Sequoia Capital | Walmart | Zadlužení | Míra inflace v květnu | BB.US | Consumer Discretionary | Aktivum | Uptrend | Analytik | Siemens (SIE) | Vzdělávací webináře | Další pokles | Plug Power (PLUG.US) | Akcie třídy A | VaR | Riskování | Provozní zisk | Balík akcií | Index DAX | Pozice | Index US2000 | Statistika | Koss | BlackBerry (BB) | Analytik XTB | Riziko | Baiju Bhatt | Závislost | Newegg (NEGG) | Čeští investoři | Pozornost trhu | Propad akciových trhů | Body | Investiční rozhodnutí | Virgin Galactic akcie | MIFID | Boom na trhu | Best Buy (BBY.US) | Akcie Newegg | Cílová cena | Banky | Lucid | Obchodovat s akciemi | Market Makeři | WEN.US | Banka | Doporučení | IPO Ant Group | BIS | Video | Ocenění | Pražský PX | Kryptoměny dle tržní kapitalizace | Správná volba | Steve Huffman | TMTG | EMA | Opatření | Home Depot | Novinky | BlackBerry (BB.US) | Retail | Úrokové sazby | Akcie Virgin Galactic | Prodeje domů v USA | Vývoj ceny | Hypoteční bublina | Nasdaq | Ark Innovation | Průměrná cena | Vesmírná turistika | Melvin Capital | Inflace CPI | ARK Innovation ETF | Vyšší inflace | Práce | Orderflow | Čínské vlády | AMZN | Restrukturalizace | VIAC | Rate cut | IOT | Spojené státy | TGT.US | Blackwell | Akcie společnosti GameStop | Kryptoměny | Banky pro mezinárodní platby | Akcie Alibaba Group (BABA.US) | Freedom24 | Akcie kryptoměnové burzy | Zvýšený zájem | J.P. Morgan | Miliardář | Stericycle | Úvěr | Situace na trhu | Úspěch | Ukazatele | eSports | Zlepšení | Reddit IPO | Graf akcie | Investor Michael Burry | Investování na akciovém trhu | Koronavirus | FXstreet | Russell 3000 | ČR | AUD/USD | Společnost Blue Origin | Bilance | Analytický tým | Zlato | Mzdy | Akcie Chipotle Mexican Grill | Wall Street | Dodavatelské řetězce | Cena akcie AMC | American Express | CNBC | CITIC | SPX | Akcie Newegg (NEGG) | Inflace v USA | Historie kávy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Melcor Developments
Melničenkovy společnosti
Melt up
Melt up na akciích
Melvin
Melvin Capital
Melvin Capital Management
Melvin Capitals
Members Exchange
Members Exchange (MEMX)

Následující klíčová slova

Meme coiny
Memecoiny
Meme investování
Meme krypta
Meme kryptoměny
Meme mince
Meme stock mánie
Meme stocks
MEMX
Měna
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
Potvrďte prosím... Zavřít