Pondělí 17. června 2024 22:43
reklama
Purple trading AI
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
CapXmaster

Zpřísňování měnové politiky

C:\fakepath\japonsky-jen.jpg

Japonská centrální banka hodlá omezit nákupy dluhopisů

14.06.2024 Japonská centrální banka dnes ponechala úrokové sazby beze změny. Oznámila však, že v budoucnosti omezí rozsáhlé nákupy vládních dluhopisů. To představuje další krok v odchodu od mimořádně uvolněné měnové politiky, jejímž prostřednictvím se banka dlouho snažila podporovat domácí ekonomiku. Informuje o tom agentura Reuters.
img

Graf dne - USDJPY (16.05.2024)

16.05.2024 Podle předběžných údajů Úřadu vlády o HDP zaznamenala japonská ekonomika v prvním čtvrtletí roku 2024 výraznější pokles, než se očekávalo, a to o 2,0 % oproti očekávanému poklesu o 1,5 %. Tento výrazný pokles odrážel tlak trvale slabého jenu, který měl i nadále negativní dopad na spotřebitele. Pozoruhodný je zejména pokles soukromé spotřeby, která tvoří více než polovinu japonské ekonomiky, o 0,7 %, což je výrazně více než očekávaný pokles o 0,2 %. Tento pokles představuje čtvrté čtvrtletí poklesu spotřebitelských výdajů v řadě, což je nejdelší série od roku 2009. Kapitálové výdaje se rovněž snížily o 0,8 %, čímž zvrátily růst z předchozího období a znamenaly první pokles za poslední dvě čtvrtletí.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

Turecká vláda se snaží snížit inflaci pomocí plánu úspor

13.05.2024 Turecká vláda dnes představila úsporný plán, který má omezit státní výdaje, zvýšit efektivitu veřejného sektoru a pomoci zajistit pokles inflace. Úsporná opatření přicházejí v době, kdy se Turecko vrací k tradičnější hospodářské politice a snaží se posílit rozpočtovou disciplínu a cenovou stabilitu, informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\turecka lira.jpg

Míra inflace v Turecku se dál zvyšuje, je již téměř na 70 procentech

03.05.2024 Meziroční růst spotřebitelských cen v Turecku v dubnu zrychlil na 69,80 procenta z 68,50 procenta v předchozím měsíci. Oznámil to dnes turecký statistický úřad. Míra inflace tak vzrostla šestý měsíc za sebou. Prudký růst cen je považován za jednu z hlavních příčin porážky vládní Strany spravedlnosti a rozvoje (AKP) v březnových komunálních volbách, uvedla agentura AFP.
img

Dolar: nebylo by štěstí, ale pomohlo by neštěstí

26.04.2024 "Kupujte na základě fámy a prodávejte na základě faktu." Hospodářský růst USA zaostal za očekáváním, přesto byli investoři natolik přesvědčeni o jeho zpomalení, že od začátku týdne až do 26. dubna americký dolar prodávali. Jakmile vyšlo najevo, že HDP vzrostl o 1,6 %, a nikoli o očekávaných 2,5 %, jak předpovídali experti agentury Bloomberg, nastal čas vybírat zisky. V důsledku toho se měnovému páru EUR/USD nepodařilo udržet nad hranicí 1,07.
C:\fakepath\usd dolar.jpg

Růst americké ekonomiky v 1Q překvapivě zvolnil

25.04.2024 Růst americké ekonomiky v prvním čtvrtletí výrazně zvolnil a v přepočtu na celý rok činil 1,6 procenta. Ve svém odhadu to dnes uvedlo americké ministerstvo obchodu. Ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku činil ročně přepočtený růst hrubého domácího produktu (HDP) Spojených států 3,4 procenta.
img

Dolar je ozbrojen

23.04.2024 Nejvyšší výnosy a poptávka po bezpečných aktivech. To jsou dvě klíčové ingredience silnějšího USD v roce 2024. Málokdo zkraje roku věřil, že by index USD mohl stoupat. Na konci dubna se svých prognóz drží jen několik medvědů. Například Bank of America předpovídá, že pár EUR/USD se ve druhém čtvrtletí usadí na úrovni 1,07, ve třetím čtvrtletí pak posílí na úroveň 1,10 a ve čtvrtém na úroveň 1,12. V současných cenách je podle ní zohledněno očekávané snížení sazeb ECB.
img

Euro se vrátí k paritě

15.04.2024 Od 1,20 k paritě. Euro po působivém růstu o 5,6 % ze čtvrtého čtvrtletí zahájilo rok 2024 od úrovně 1,10 USD. Mezi býky páru EUR/USD panovala euforie související s očekáváním 6–7 snížení sazeb Federálního rezervního systému. Věřilo se, že ECB bude následovat Fed, takže americký dolar je extrémně zranitelný. Experti z agentury Bloomberg stanovili konsenzuální odhad pro hlavní měnový pár do konce prosince na úroveň 1,15, ale mnozí věřili, že pár dosáhne úrovně 1,20. Uplynuly jen tři měsíce a situace se úplně obrátila.
img

Invesco: Významný týden pro měnovou politiku je pro trhy dobrým znamením

27.03.2024 Již delší dobu tvrdím, že měnová politika má na trhy nadměrný vliv. Začalo to v době, kdy hlavní centrální banky prováděly mimořádně uvolněnou a experimentální měnovou politiku v boji proti globální finanční krizi. Pokračovalo to však i v posledních několika letech, kdy jsme byli svědky masivního zpřísňování měnové politiky v boji proti pandemické inflaci, což mělo dramatický dopad na trhy v roce 2022. Vzhledem k významu měnové politiky pro řízení trhů byl minulý týden významný, neboť se sešlo pět centrálních bank vyspělých trhů a sedm centrálních bank rozvíjejících se trhů a proběhla přijetí dvou historických rozhodnutí.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

Turecká centrální banka zvýšila základní úrok o dalších pět procent

21.03.2024 Turecká centrální banka překvapivě zvýšila základní úrokovou sazbu o pět procentních bodů na 50 procent. Krok zdůvodnila tím, že únorová inflace byla vyšší, než se odhadovalo, když meziročně dosáhla téměř 70 procent. Banka to uvedla ve svém dnešním sdělení. Analytici očekávali, že výbor pro měnovou politiku sazby ponechá beze změny, stejně jako v předchozích dvou měsících.
img

USD/JPY. Zahráváme si s ohněm: jen se nachází v rizikové zóně

21.03.2024 Měnový pár USD/JPY se řítil směrem k hodnotě 152. Výsledek březnového zasedání Bank of Japan japonské měně nepomohl: obchodníky zklamalo holubičí zvýšení úrokových sazeb, tón doprovodného prohlášení a postoj Uedy. Ve skutečnosti pár aktivně rostl již před zasedáním, ale po oznámení rozhodnutí BoJ se kupující USD/JPY vrhli vpřed a stanovili nová lokální cenová maxima.
img

Rally zlata se před zasedáním Fedu pozastavila

20.03.2024 Pokud má nějaké aktivum po rychlém vzestupu náhle klesnout, bude to právě bitcoin. Pokud začne konsolidovat, pak to bude zlato. Drahý kov se vzdálil od historických maxim, ale v blízkosti 2 150 USD za unci narazil na support a netrpělivě čeká na výsledky březnového zasedání FOMC. Osud různých finančních instrumentů závisí na aktuálním stavu prognóz FOMC ohledně úrokových sazeb a náznaků ohledně načasování začátku zpřísňování měnové politiky – a ani XAU/USD není výjimkou.
img

Jen podepsal kapitulaci

19.03.2024 Všechno jednou skončí. Experiment centrálních bank se zápornými sazbami je u konce. Bank of Japan byla poslední bankou, která se jich vzdala. Na svém březnovém zasedání zvýšila jednodenní sazbu z -0,1 % na 0 %, oznámila ukončení kontroly výnosové křivky a v rámci programu kvantitativního uvolňování přestala nakupovat burzovně obchodované fondy. Tyto události však byly do značné míry započítány do kotací USD/JPY, což v kombinaci se signály o zachování ultra uvolněné měnové politiky tlačilo kotace páru nad 150.
img

USD/JPY: Co čekat od zasedání Bank of Japan?

19.03.2024 Bank of Japan oznámí 19. března výsledky svého zasedání. V žádném případě nejde o rutinní záležitost. Bez ohledu na výsledek, tedy zda regulátor ponechá svou politiku beze změny, nebo se rozhodne zvýšit úrokovou sazbu, se trh na možných výsledcích březnového zasedání neshodne. Jakýkoli výsledek proto nevyhnutelně vyvolá zvýšenou volatilitu páru USD/JPY. Otázkou je pouze to, v čí prospěch – jestli kupců, nebo prodejců.
img

EUR/USD: Co je potřeba k obnovení růstového trendu?

01.03.2024 Centrální banky úspěšně dosáhly svého cíle, když explicitně vyjádřily svou neochotu okamžitě snížit úrokové sazby. Tento strategický krok přiměl finanční trhy, aby se jejich postoji podřídily. Investoři očekávají, že Federální rezervní systém i Evropská centrální banka (ECB) v červnu uvolní měnovou politiku a v průběhu roku 2024 učiní v tomto směru tři postupné kroky.
img

Ranní okénko - Dnešní den nabídne zejména data z USA

27.02.2024 Dnešní den bude patřit zejména datům ze Spojených států amerických, kdy nejprve bude publikována statistika objednávek zboží dlouhodobé spotřeby. V meziměsíčním srovnání trh očekává v lednu propad o 5 % po stagnaci v prosinci, pokud ale abstrahujeme o volatilní sektor dopravy, mohly by objednávky zboží dlouhodobé spotřeby dokonce mírně vzrůst (+0,2 %). Pokud by se tato prognóza naplnila, naznačoval by i tento ukazatel značnou odolnost americké ekonomiky navzdory restriktivní měnové politice ze strany Fedu.
C:\fakepath\Rusko-centralni banka.jpg

Ruská centrální banka zastavila zvyšování úroků na 16 procentech

16.02.2024 Ruská centrální banka dnes ponechala základní úrokovou sazbu na 16 procentech. Současné inflační tlaky se podle ní ve srovnání s podzimními měsíci zmírnily, stále ale zůstávají vysoké. Domácí poptávka také stále převyšuje základní kapacity, uvedla ve svém sdělení banka. Od loňského léta základní sazbu pětkrát za sebou zvýšila.
img

GBP/USD: Důležitý týden pro libru

12.02.2024 Pár GBP/USD zahájil obchodování sebevědomým růstem na pozadí všeobecného oslabení americké měny. Index amerického dolaru na začátku evropské seance prudce klesl, což kupujícím tohoto páru umožnilo posílit své pozice a přiblížit se k úrovni rezistence na hladině 1,2650 (v tomto cenovém bodě se linie Tenkan-sen a Kijun-sen na denním grafu shodují). Vzestupná dynamika však slábla.
C:\fakepath\trader-07022024-44-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.02.2024 1) Akcie Snap po ukončení obchodování klesaly o 33 % poté, co výnosy ve 4Q rostly o 5 % na 1,36 miliard USD, čímž nedosáhly na odhad 1,38 miliard USD. Za celý rok výnosy stagnovaly.
C:\fakepath\ecb.jpg

Členka Výkonné rady ECB se vyslovila proti rychlému snižování úroků

07.02.2024 Členka Výkonné rady Evropské centrální banky (ECB) Isabel Schnabelová se vyslovila proti rychlému snižování úrokových sazeb v eurozóně. V rozhovoru s listem Financial Times (FT) uvedla, že ECB by při zpřísňování měnové politiky měla postupovat s trpělivostí a opatrností.
img

USD/JPY: Situace na trhu je pod kontrolou býků

06.02.2024 Jen své příznivce na začátku roku vážně zklamal. Na konci roku 2023 do něj byla vkládána významná očekávání. Vzhledem k očekávané divergenci v měnových politikách Federálního rezervního systému a Bank of Japan (BoJ) se očekával pokles páru USD/JPY. Začátkem února však japonský jen ztratil vůči americkému dolaru více než 5 % své hodnoty a právem si drží pozici nejméně výkonné měny mezi měnami zemí G10. Tento trend trvá již poslední dva roky.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

Míra inflace v Turecku v lednu zrychlila na 64,9 procenta, čekalo se zpomalení

05.02.2024 Míra inflace v Turecku v lednu zrychlila na 64,86 procenta z prosincové hodnoty 64,77 procenta, oznámil dnes turecký statistický úřad. Vyšší byly zejména ceny v restauracích a kavárnách, dražší byla také zdravotní péče. Zlevnily naopak oděvy a obuv. Meziměsíčně pak ceny v Turecku zrychlily růst na 6,70 procenta.
img

Forex: Fed chce mít před snížením úrokových sazeb více jistoty

01.02.2024 Americký Fed včera úrokové nezměnil. Před jejich prvním snížením chce větší jistotu, že inflace míří dlouhodobě k 2% cíli. To podle jeho šéfa pravděpodobně nebude možné vyhodnotit před březnovým zasedáním. První „cut“ tak nadále očekáváme v květnu. Harmonizovaná inflace ve Francii a Německu v lednu podle včerejších dat poklesla o něco výrazněji, než se očekávalo. Riziko stejným směrem proto vnímáme ve vztahu k naší prognóze i pro dnešní údaje za celou eurozónu. Štafetu centrálních bank dnes přebírá Bank of England, která by stabilitou sazeb neměla nijak vybočit z nastoleného trendu.
C:\fakepath\zlato2.jpg

Poptávka po zlatě loni stoupla o tři procenta na rekordních 4899 tun

31.01.2024 Celosvětová poptávka po zlatě loni stoupla o tři procenta na rekordních 4899 tun. Pomohla k tomu hlavně vysoká poptávka na mimoburzovním trhu, ale také nákupy centrálních bank. Ve své zprávě to dnes uvedla Světová rada pro zlato (WGC). Další růst se čeká i v letošním roce, protože americká centrální banka (Fed) se chystá snižovat úrokové sazby, což by mohlo ceny zlata podpořit.
C:\fakepath\trader-25012024-39-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.01.2024 1) Hackeři připravili loni investory do kryptoměn o 1,7 miliardy USD (38,7 miliardy Kč), což ve srovnání s předchozím rokem představuje pokles o 54,3 procenta. Ukázala to analýza poradenské společnosti Chainalysis. Počet ukradených prostředků se sice snížil o více než polovinu, počet jednotlivých hackerských incidentů ale loni stoupl na 231 z 219 v roce 2022.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

Turecká centrální banka zvýšila základní úrokovou sazbu na 45 procent

25.01.2024 Turecká centrální banka dnes podle očekávání zvýšila základní úrokovou sazbu o 2,5 procentního bodu na 45 procent. Pokračuje tak ve zpřísňování měnové politiky ve snaze dostat pod kontrolu inflaci. Turecko má nyní zdaleka nejvyšší inflaci v Evropě, která se blíží 65 procentům. Výrazně vyšší než v jiných evropských zemích má také úroky.
C:\fakepath\USA5.jpg

Inflace ve Spojených státech v prosinci zrychlila na 3,4 procenta

11.01.2024 Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen ve Spojených státech v prosinci zrychlilo na 3,4 procenta z listopadových 3,1 procenta. Ve srovnání s předchozím měsícem ceny stouply o 0,3 procenta, zatímco růst v listopadu činil 0,1 procenta. Ve své zprávě to dnes oznámilo americké ministerstvo práce.
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\trader-21122023-50-zm.jpg

Forex: Dolarový index je na třídenním minimu, zklamala data o růstu americké ekonomiky

21.12.2023 Americký dolar dnes oslabil vůči koši měn na třídenním minimum. Investory zklamala statistika o růstu ekonomiky Spojených států. Ten sice ve třetím čtvrtletí prudce zrychlil, zaostal však za odhady. Trh nyní čeká na páteční údaje o inflaci v USA, které by měly dál napovědět, jakým směrem se bude ubírat budoucí politika americké centrální banky (Fed).
C:\fakepath\trader-21122023-40-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.12.2023 1) Bankovní rada České národní banky (ČNB) dnes snížila základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 6,75 procenta. Informovala o tom mluvčí ČNB Petra Krmelová. Úrokové sazby se změnily poprvé od června 2022, je to první změna, k níž ČNB přistoupila pod vedením guvernéra Aleše Michla. Většina analytiků snížení základní sazby v tomto rozsahu očekávala.
C:\fakepath\turecka lira.jpg

Turecká centrální banka zvýšila základní úrokovou sazbu na 42,5 procenta

21.12.2023 Turecká centrální banka dnes podle očekávání zvýšila svou základní úrokovou sazbu o 2,5 procentního bodu na 42,5 procenta. Pokračuje tak ve zpřísňování měnové politiky ve snaze dostat pod kontrolu inflaci. Turecko má nyní zdaleka nejvyšší inflaci v Evropě, výrazně vyšší než v jiných evropských zemích má také úroky.
C:\fakepath\trader-15122023.png

Americké akcie převážně rostly, index S&P 500 uzavřel téměř beze změn

15.12.2023 Americké akcie dnes převážně rostly. Index S&P 500 uzavřel téměř beze změny, má za sebou sedmý ziskový týden v řadě. Je to nejdelší taková série od roku 2017.
C:\fakepath\trader-15122023-45-zm.jpg

Forex: Dolar roste, za celý týden směřuje k nejhoršímu týdennímu výsledku za měsíc

15.12.2023 Dolar dnes posiluje. Šéf americké centrální banky (Fed) v New Yorku John Williams se rezervovaně vyjádřil ke snižování úrokových sazeb. Za celý týden americká měna směřuje nejhoršímu týdennímu výsledku za měsíc.
C:\fakepath\trader-15122023-39-zm.png

Německá centrální banka výrazně zhoršila výhled ekonomiky na příští rok

15.12.2023 Německá centrální banka dnes snížila odhad růstu německé ekonomiky v příštím roce na 0,4 procenta z dříve předpokládaných 1,2 procenta. Mírně však zlepšila výhled pro letošní rok, ve kterém se hrubý domácí produkt (HDP) Německa podle její nové prognózy sníží pouze o 0,1 procenta. V předchozím výhledu banka letošní hospodářský pokles odhadovala na 0,3 procenta, napsala agentura DPA.
C:\fakepath\trader-15122023-32-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.12.2023 1) Ruská centrální banka zvýšila základní úrokovou sazbu o jeden procentní bod na 16 procent. Inflační tlaky podle dnešního sdělení banky zůstávají vysoké. Rozhodnutí je v souladu s očekáváním analytiků, kteří počítali, že inflační tlaky umocněné nedostatkem pracovních sil, vysokým objemem úvěrů a slabým rublem donutí centrální banku prodloužit nynější zpřísňování měnové politiky.
C:\fakepath\Rusko2.jpg

Ruská centrální banka podle očekávání zvýšila základní úrok na 16 procent

15.12.2023 Ruská centrální banka zvýšila základní úrokovou sazbu o jeden procentní bod na 16 procent. Inflační tlaky podle dnešního sdělení banky zůstávají vysoké. Rozhodnutí je v souladu s očekáváním analytiků, kteří počítali, že inflační tlaky umocněné nedostatkem pracovních sil, vysokým objemem úvěrů a slabým rublem donutí centrální banku prodloužit nynější zpřísňování měnové politiky.
C:\fakepath\eurusd-15122023.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 15.12.2023

15.12.2023 Akcie ve Spojených státech včera pokračovaly v růstu, který vyvolaly středeční signály centrální banky USA (Fed), že by mohla v příštím roce snížit úrokové sazby. Zisky byly však včera jen nízké a v jednu chvíli indexy ztrácely.
C:\fakepath\trader-14122023-52-zm.jpg

Forex: Euro po zasedání měnového výboru ECB posiluje

14.12.2023 Evropská měna dnes posiluje a vůči dolaru se dostala na nejvyšší hodnotu za dva týdny. Euro podpořila Evropská centrální banka (ECB), která se v nejbližší době nechystá snižovat úrokové sazby. Centrální banka USA (Fed) naopak ve středu naznačila, že příští rok úroky sníží.
C:\fakepath\trader-14122023-46-zm.jpg

Komodity: Ropa výrazně zdražuje kvůli slabšímu dolaru a zlepšenému výhledu pro poptávku

14.12.2023 Ceny ropy dnes pokračují v růstu, vzhůru je tlačí slabší dolar a zlepšený výhled pro poptávku. Severomořská ropa Brent kolem 17:30 SEČ vykazovala nárůst o 3,6 procenta a nacházela se v těsné blízkosti 77 dolarů za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) si připisovala téměř 3,7 procenta a dostala se nad 72 dolarů za barel.
C:\\fakepath\\trader-14122023-39-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.12.2023 1) Evropská centrální banka (ECB) na svém dnešním zasedání ponechala sazby podle očekávání trhů beze změny: repo sazba na 4,50 % a depozitní sazba na 4 %.
img

BREAKING: Švýcarská centrální banka ponechává sazby beze změny 📌

14.12.2023 Švýcarský frank po rozhodnutí oslabuje, ale změny nejsou výrazné a o chvíli později se EURCHF vrací zpět na úrovně před rozhodnutím.
C:\fakepath\eurusd-14122023.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 14.12.2023

14.12.2023 Americké akcie po zasedání centrální banky USA (Fed) posílily a index Dow Jones uzavřel na novém rekordu. Fed podle očekávání ponechal hlavní úrokovou sazbu beze změny a naznačil, že v příštím roce plánuje úroky snížit.
img

Tisková konference předsedy Fedu Jeroma Powella po zasedání FOMC

13.12.2023 Trhy interpretují projev Fedu jako holubičí. Pozorujeme příliv kapitálu do rizikových aktiv spolu s oslabením dolaru. US500 a US100 již posilují o více než 1,0 %, zatímco Bitcoin roste o téměř 4,0 %.
C:\fakepath\trader-13122023-52-zm.jpg

Centrální banka USA úroky nezměnila, naznačila jejich snížení v příštím roce

13.12.2023 Americká centrální banka (Fed) dnes na závěr dvoudenní schůzky svého měnového výboru ponechala základní úrokovou sazbu podle očekávání beze změny v pásmu 5,25 až 5,50 procenta, což je nejvyšší úroveň za 22 let. Úroky měnový výbor nezměnil již třetí seanci za sebou. Současně banka naznačila, že její zpřísňování měnové politiky je u konce a v příštím roce náklady na úroky sníží. Vyplývá to z dnešního prohlášení Fedu.
C:\fakepath\turecka lira.jpg

Inflace v Turecku v listopadu vzrostla k 62 procentům, dražší je hlavně bydlení

04.12.2023 Míra inflace v Turecku v listopadu obnovila růst a dostala se na 61,98 procenta, což je letošní maximum. Ve své zprávě to dnes uvedl turecký statistický úřad. V říjnu byla inflace na 61,4 procenta a nepatrně se snížila z 61,5 procenta v září. Relativně slabé výkyvy a fakt, že už se ceny několik měsíců výrazně nezvyšují, svědčí podle ekonomů o tom, že opatření turecké centrální banky začínají zabírat.
img

Ranní okénko - Inflace v Německu dále klesá

30.11.2023 Dnešní den bude ve znamení zahraničních dat. Z USA dorazí údaje o osobních příjmech i výdajů. Trh očekává, že meziměsíčně v obou případech došlo v říjnu k nárůstu o 0,2 %. Oproti září tak tempo růstu příjmů pokleslo o jednu desetinu procentního bodu a tempo výdajů dokonce o 0,5 p. b., což naznačuje, že spotřeba domácností, která dosud byla tahounem tamní ekonomiky, začíná mírně ochabovat. V dalších měsících tak očekáváme, že se výkon americké ekonomiky bude utlumovat, ale na druhé straně je to jeden z předpokladů dle Fedu jak zkrotit inflaci. Dozvíme se rovněž každotýdenní údaje z amerického trhu práce, kde by mělo dojít k mírnému nárůstu jak nově podaných, tak i pokračujících žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve srovnání s předchozím týdnem.
img

Kolaps trhu na kyber-pondělí (Cyber Monday): Co to znamená pro Wall Street?

28.11.2023 Na začátku týdne, po oslavách Díkuvzdání a uprostřed vánoční prodejní sezóny, vykázaly americké akciové trhy mírný pokles. Maloobchodníci lákali zákazníky nabídkami na kyber-pondělí, ale to nezabránilo tomu, aby se indexy dostaly do záporného teritoria.
C:\fakepath\eurusd-28112023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 28.11.2023

28.11.2023 Americké akcie včera mírně oslabily. Investoři čekají na hospodářské statistiky o inflaci a spotřebitelské důvěře a výdajích. Americký dolar oslaboval.
img

Přehled páru EUR/USD. 24. 11. 2023. ECB stále určuje úrokové sazby

24.11.2023 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek nedokázal zahájit korekci směrem dolů. Připomeňme, že očekáváme obnovení poklesu evropské měny, ale v tuto chvíli není žádný náznak korekce. Včera cena klesla na hranici klouzavého průměru, ale nepodařilo se ji překonat a okamžitě se odrazila zpět nahoru. Vzestupný trend přetrvává a euro zůstává poblíž svých lokálních maxim. Euro včera podpořily indexy obchodní aktivity v Evropské unii a Německu. Nemůžeme říci, že se jedná o super důležité indexy a jejich hodnoty rezonovaly, ale všech šest indexů překonalo prognózu i předchozí hodnoty. Euro tak opět dostalo malou makroekonomickou podporu a očekávané obnovení sestupného trendu se opět odkládá.
img

EUR/USD: Euro je v nepříznivé situaci, protože eurozóna míří do recese

24.11.2023 Je náročné být optimistou, pokud jde o měnu regionu, jehož ekonomika se zmítá v problémech. Navzdory skutečnosti, že složený index nákupních manažerů (PMI) eurozóny v listopadu překonal odhady expertů Bloombergu, je již šestý měsíc v řadě pod kritickou hranicí 50 bodů, což ukazuje na pokles HDP. Zdá se, že měnový blok se spíše ponořil do recese, než aby se pomalu "vyhrabával" nahoru, jak zmiňuje Evropská komise. To je nepříznivé zejména pro EUR/USD.
img

Denní shrnutí: Lepší PMI z Evropy zlepšují náladu na trhu 📌

23.11.2023 Dnešní obchodní seance byla relativně klidná, protože Wall Street zůstala kvůli Dni díkůvzdání zavřená.
C:\\fakepath\\trader-23112023-40-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.11.2023 1) Burza cenných papírů Praha (BCPP) zavede od 18. prosince nový index. Jeho součástí budou všechny akcie obchodované na trhu Start, který je určený pro malé a střední firmy. Hodnotu indexu PX Start bude burza zveřejňovat jednou denně po ukončení obchodování. Burza o tom dnes informovala v tiskové zprávě.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

Turecko zvýšilo kvůli vysoké inflaci základní úrokovou sazbu na 40 procent

23.11.2023 Turecká centrální banka zvýšila základní úrokovou sazbu o pět procentních bodů na 40 procent. Měnový výbor tak pokračuje ve zpřísňování měnové politiky, aby snížil vysokou inflaci. Centrální banka to oznámila v dnešní tiskové zprávě. Turecko má zdaleka nejvyšší úrokové sazby v Evropě.
img

Denní shrnutí: Zápis FOMC bez většího dopadu na trhy, první snížení pravděpodobně v polovině roku 2024

21.11.2023 Podle zápisu z jednání FOMC zveřejněného ve 20:00 byli bankéři jednomyslní v rozhodnutí zachovat úroveň úrokových sazeb.
C:\fakepath\Rusko-centralni banka.jpg

Rubl se vůči dolaru vyšplhal na nejsilnější úroveň za tři a půl měsíce

14.11.2023 Ruský rubl se dnes dopoledne vyšplhal vůči americkému dolaru na nejsilnější úroveň za tři a půl měsíce. Za jeho růstem stojí vysoké úrokové sazby a také prodej deviz, k němuž sahají ruští exportéři, informovala agentura Reuters. Kolem 9:30 SEČ dolar vůči rublu ztrácel zhruba 0,2 procenta na 91,44 USD/RUB. Předtím sestoupil až na 91,31 USD/RUB, nejníže od konce července.
img

Agentura Moody's snížila výhled úvěrového ratingu USA na negativní

13.11.2023 Ratingová agentura Moody's Investor Service minulý pátek snížila rating Spojených států. Výhled ratingu byl změněn ze stabilního na negativní při zachování nejvyššího investičního ratingu země na úrovni AAA.Tato změna odráží obavy z rostoucího rozpočtového deficitu Spojených států a rostoucí politické polarizace. Ratingová agentura zdůraznila, že bez účinných opatření fiskální politiky zaměřených na snížení vládních výdajů nebo zvýšení příjmů budou Spojené státy pravděpodobně čelit velmi velkým fiskálním deficitům, což výrazně oslabí schopnost splácet dluh. Fitch na začátku tohoto roku také snížila rating USA z podobných důvodů.
C:\fakepath\trader-07112023-42-zm.jpg

Forex: Dolar zvyšuje zisky z minulého týdne, euro oslabila data z německé ekonomiky

07.11.2023 Americký dolar po výprodeji z minulého týdne dál zvyšuje zisky. Euro oslabila data z německé ekonomiky, australský dolar pak zamířil dolů poté, co australská centrální banka sice zvedla základní úrokovou sazbu, ale naznačila, že se jedná o poslední zvýšení v tomto cyklu.
img

Kdo bude novým králem forexu?

03.11.2023 Máme pokračovat? Tuto otázku podle Jeroma Powella vznesli členové FOMC během zasedání ve dnech 31. října – 1. listopadu. Zvýšení sazeb federálních fondů po dvou po sobě jdoucích pauzách je stále možné, ale pokrok v boji proti inflaci snižuje šance na obnovení cyklu měnových restrikcí. Trhy sázejí na jeho konec a aktivně prodávají americký dolar. Neschopnost medvědů na EUR/USD proniknout pod spodní hranici obchodního rozpětí 1,05-1,07 se stala známkou jejich slabosti a katalyzátorem nákupů.
C:\fakepath\Rusko2.jpg

Ruská centrální banka zvýšila úroky výrazněji, než se očekávalo

27.10.2023 Ruská centrální banka dnes zvýšila svou základní úrokovou sazbu o dva procentní body na 15 procent. Pokračujícím zpřísňováním měnové politiky reaguje na slabý kurz domácí měny a vzestup inflačních tlaků. Většina analytiků v anketě agentury Reuters předpovídala, že banka základní sazbu zvýší pouze o jeden procentní bod.
C:\fakepath\trader-26102023-38-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.10.2023 1) Měnový výbor Evropské centrální banky (ECB) dnes podle očekávání nechal základní úrokovou sazbu beze změny na 4,5 procenta. Přerušil tak nejdelší sérii zvyšování úrokových sazeb ve své 25leté historii. Nejnovější údaje nadále ukazuj, že inflace se pomalu snižuje k dvouprocentnímu cíli. ECB to uvedla ve svém prohlášení.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

Turecká centrální banka zvýšila základní úrok na 35 procent

26.10.2023 Turecká centrální banka podle očekávání zvýšila základní úrokovou sazbu o pět procentních bodu na 35 procent. Měnový výbor tím pokračuje ve zpřísňování měnové politiky, aby snížil vysokou inflaci, která v září činila 61,5 procenta. Banka to uvedla ve svém dnešním sdělení.
img

PMI průzkum, eurozóna, říjen 2023 – předběžný výsledek

24.10.2023 Říjnový PMI průzkum signalizuje, že se na počátku závěrečného čtvrtletí letošního roku míra pokles ekonomické aktivity v eurozóně dále prohloubila.
C:\fakepath\trader-19102023-41-zm.jpg

Šéf Fedu nevyloučil další zvyšování úroků, odkázal přitom na sílu ekonomiky USA

19.10.2023 Šéf americké centrální banky (Fed) Jerome Powell nevyloučil další zvyšování úrokových sazeb. Ve svém projevu v Ekonomickém klubu v New Yorku přitom poukázal na sílu americké ekonomiky a přetrvávající napjaté podmínky na trhu práce. Inflace zůstává podle Powella příliš vysoká. Centrální banka se pomocí zpřísňování měnové politiky snaží dostat inflaci ke svému dvouprocentnímu cíli. Powell začal hovořit se zpožděním kvůli protestu klimatických aktivistů.
img

Nejdůležitější poznatky z projevu Jerome Powella

19.10.2023 Nejdůležitější výroky Jerome Powella týkající se současného stavu ekonomiky a výhledu hospodářské politiky:
img

Druhá fronta ropy?

18.10.2023 Doufej v nejlepší, ale připrav se na nejhorší. Pokud jde o konflikt v Izraeli, analytici z JPMorgan uvedli, že neměl žádný bezprostřední dopad na globální produkci ropy. Výrazný nárůst cen ropy se neočekává, pokud nedojde k eskalaci. Rozšíření konfliktu však může vést k narušení Hormuzského průlivu a k ohrožení dodávek, pokud by USA přísně vymáhaly omezení vývozu íránské ropy. To by mohlo vést k prudkému nárůstu cen ropy North Sea v rozmezí 100-120 dolarů za barel.
img

Technická analýza BTC/USD na 13. 10. 2023

13.10.2023 V úterním vydání CNBC's Squawk Box varoval Paul Tudor Jones před možným krachem akciového trhu ve Spojených státech. Věří, že postupné a agresivní zpřísňování měnové politiky ze strany Federálního rezervního systému přivede americkou ekonomiku do recese.
img

Přehled páru GBP/USD. 12. 10. 2023. Odmítá Fed další zpřísnění?

12.10.2023 Ve středu měnový pár GBP/USD pokračoval ve svém korekčním pohybu směrem nahoru, který opět nebyl ovlivněn makroekonomickými ani fundamentálními faktory. Dva lineární regresní kanály ukazují, že pár je stále v sestupném trendu. Kritičtějším signálem však byl trojitý vstup indikátoru CCI do přeprodaného území, po kterém prostě musela začít korekce směrem nahoru. To, co nyní pozorujeme, je tedy čistě technický růst britské měny. Celkový pokles libry za poslední dva měsíce se pohyboval kolem 1100 bodů, takže korekce by mohla být cca 500–550 bodů. V tuto chvíli se pár pohnul o 280 bodů, takže může vzrůst na úroveň 25 nebo 26 bez silné podpory zpravodajského pozadí.
img

Invesco: Válka mezi Izraelem a Hamásem přináší do popředí geopolitická rizika

12.10.2023 O víkendu Hamás překvapivě zaútočil na Izrael, zabil civilisty a vzal rukojmí, což se zdá být reakcí na připravovaný izraelsko-saúdský mírový plán. Izrael vyhlásil válku a zřejmě se připravuje na rozsáhlou invazi do Gazy. Součástí izraelsko-saúdské mírové dohody byla podmínka izraelských ústupků Palestincům. Zdá se, že v současné situaci k tomu pravděpodobně nedojde, což naznačuje, že mírová dohoda může být zmařena. Deník Wall Street Journal uvedl, že se na útoku Hamásu podílel Írán; pokud se tato informace potvrdí, hrozí, že do konfliktu budou zataženy další země.
img

Přehled páru EUR/USD. 11. 10. 2023. Francouzská centrální banka nepodporuje další zpřísňování měnové politiky ECB

11.10.2023 Měnový pár EUR/USD pokračoval v úterý ve své korekci směrem nahoru, která začala před několika dny a byla očekávána již několik týdnů. Domníváme se, že korekční pohyb by měl za současných okolností pokračovat, neboť evropská měna již dva měsíce klesá s velmi malou korekcí. Proto bez ohledu na fundamentální a makroekonomické pozadí podporujeme vzestup evropské měny. Samozřejmě se bavíme pouze o korekci. Pokud euro za poslední 2 měsíce kleslo o 800 bodů, lze očekávat korekci ve velikosti 400 bodů. V tuto chvíli pár vzrostl o 170 bodů, takže stále existuje potenciál pro růst.
img

EUR/USD: Geopolitika a Federální rezervní systém

10.10.2023 Euro-dolarový pár zahájil nový obchodní týden v reakci na nárůst rizikového sentimentu poklesem směrem k úrovni č. 5. Do konce včerejšího dne však kupující EUR/USD získali zpět téměř všechny ztracené pozice. Dnes vzestupná dynamika pokračuje a pár testuje č. 6, navzdory přetrvávajícímu napětí na Blízkém východě. Obchodníci nebudou mít na výběr. Na jedné straně geopolitické faktory upřednostňují bezpečný dolar. Na druhou stranu opatrné komentáře Federálního rezervního systému vyvíjejí tlak na dolar před zveřejněním klíčových údajů o inflaci v USA. Po určitých výkyvech se misky vah naklonily ve prospěch kupujících v EUR/USD.
img

Přehled páru GBP/USD. 10. 10. Fed plánuje být v listopadu opatrný ohledně zpřísňování měnové politiky

10.10.2023 Měnový pár GBP/USD v pondělí rovněž pokračoval ve své korekci směrem nahoru, která je založena čistě na technických důvodech. Připomeňme (a na ilustraci výše je to dobře vidět), že britská libra již více než dva měsíce klesá a za tuto dobu přišla o zhruba 1000 bodů, což je poměrně výrazné. Po takovém poklesu je přirozeně nutná korekce směrem nahoru. Indikátor CCI třikrát vstoupil do přeprodané zóny, takže pohyb nahoru prostě musel začít, ale i v tomto případě se trh opozdil v korekci. Dolar nabízí skvělé vyhlídky růstu do konce roku, ale v blízké budoucnosti je nutná korekce.
C:\fakepath\GlobalMarkets.jpg

MMF snížil odhad růstu světové ekonomiky na rok 2024, letošní nechal beze změny

10.10.2023 Mezinárodní měnový fond (MMF) mírně snížil odhad růstu globální ekonomiky na příští rok, výhled na letošek nechal beze změny. Předpokládá, že hrubý domácí produkt (HDP) se letos zvýší o tři procenta a příští rok o 2,9 procenta. Výhled na rok 2024 MMF snížil o 0,1 procentního bodu. Organizace to dnes uvedla ve své podzimní prognóze.
img

US Open: Wall Street otevírá níže po eskalaci konfliktu na Blízkém východě

09.10.2023 Wall Street začíná týden sestupně kvůli sílícímu konfliktu mezi Izraelem a Hamásem. Oba indexy US500 a US100 se snížily přibližně o 0,40–0,70 %. Výnosy amerických 10letých dluhopisů mezitím zůstávají konzistentní a pohybují se poblíž nedávného vrcholu 4,70 %. Kvůli zvýšenému napětí rostou ceny ropy.WTI a zlata. Současný konflikt zůstává pro finanční trhy velkou nejistotou, protože teoreticky by mohl vést k většímu zapojení různých dalších stran po celém světě. Nárůst cen zlata se nemusí zdát významný, ale přichází po týdnech značných výprodejů.
img

GBP/JPY: trumf pro jen

06.10.2023 Měnový pár GBP/JPY vykazuje tento týden zvýšenou volatilitu. Například v úterý 3. října se za pár hodin propadl o více než 300 bodů. Hlavním důvodem tak rychlého poklesu byly fámy, že japonské úřady provedly měnové intervence, aby posílily svou národní měnu. Stojí za zmínku, že představitelé japonské vlády přiživují tyto intriky, intervenci nepotvrzují ani nevyvracejí.
img

Výhled společnosti Invesco na 4. čtvrtletí 2023

06.10.2023 Očekáváme, že globální ekonomika bude nadále zpomalovat, ale nedávné chování aktiv odpovídá tomu, co bychom očekávali při zrychlení. Proto zůstáváme opatrní a očekáváme u cyklických aktiv období konsolidace.
img

Ranní okénko - Další cut v Polsku

05.10.2023 Dnešní den nabídne pouze každotýdenní přehled o počtu jak nových tak pokračujících žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech amerických. Tato data jsou spíše komplementárního charakteru, kdy pozornost investorů se upíná spíše ke včerejším a zítřejším údajům přesněji popisujícím situaci na americkém trhu práce, který je americkou centrální bankou pečlivě pozorován.
img

Zlato klesá za nepříznivých podmínek na devizových a dluhových trzích

04.10.2023 Čína působila jako "přehrada" na cestě poklesu zlata. Na přelomu září a října se však tato hráz zhroutila. Ani masivní nákupy drahého kovu Čínskou lidovou bankou ani nejvyšší poptávka po fyzickém zlatě v zemi nedokázaly "medvědy" na XAU/USD zadržet. Rally ve výnosech amerických státních dluhopisů byla příliš silná a výnosy se vyšplhaly velmi vysoko.
img

Analýza USD/JPY

04.10.2023 Jedním z důvodů by mělo být prohlášení japonského ministra financí Shunichi Suzukiho, že směnné kurzy by se měly neustále pohybovat v souladu s ukazateli. Řekl, že vláda musí být připravena přijmout nezbytná opatření proti volatilitě. Zdržel se však sdělit, zda na trhu intervenovali v rámci podpory jenu (JPY), stejně jako japonský hlavní měnový diplomat Masato Kanda.
img

Americký pre-market 3. 10.: Americký akciový trh opět klesá

03.10.2023 Futures na americké akciové indexy nadále klesaly a blížily se k včerejším minimům, protože riziko dalšího zvyšování úrokových sazeb ze strany Federálního rezervního systému pominulo. Futures na index S&P 500 klesly o 0,3 %, zatímco technický NASDAQ klesl asi o 0,5 %. Státní dluhopisy také obnovily svůj pokles, protože investoři se stále více obávali historicky vysokých výpůjčních nákladů.
img

Euforie na ropném trhu rychle vyprchala

26.09.2023 Čím výš vystoupáte, z tím vetší výšky spadnete. Zvlášť pokud je vzestup velmi rychlý. Když kotace Brentu překonaly v závěru druhé zářijové dekády hranici 95 dolarů za barel, nebyla nouze o býčí předpovědi. Goldman Sachs zvýšil své odhady pro severomořskou třídu z 93 na 100 dolarů, zatímco JP Morgan šokoval trhy prohlášením, že černé zlato může vyskočit až na 150 dolarů za barel, a doporučil nákup akcií ropných společností. Uplynul však jediný týden a z předchozího optimismu moc nezbylo.
img

Čemu věnovat pozornost 26. září? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

26.09.2023 V úterý nás nečekají prakticky žádné makroekonomické události. Kalendáře událostí pro Spojené království, EU a Německo jsou 100% prázdné. Za pozornost stojí jen zpráva o prodeji nových domů v USA, která má jen velmi malou šanci vyvolat reakci trhu. Dnes nás tedy čeká téměř prázdný den, ale včera evropská měna ukázala, že je připravena obchodovat se i bez silného makroekonomického pozadí. Je to ale náhoda, takže dnes očekáváme u obou párů nízkou volatilitu.
img

ECB čeká a doufá, zatímco Fed bere věci do svých rukou

25.09.2023 Po jednání centrálních bank můžeme vyvodit několik závěrů, z nichž některé nejsou tak zřejmé. Prvním závěrem je, že ob...
img

ECB čeká a doufá, zatímco Fed bere věci do svých rukou

25.09.2023 Po jednání centrálních bank můžeme vyvodit několik závěrů, z nichž některé nejsou tak zřejmé. Prvním závěrem je, že obě centrální banky se velmi přiblížily konci procesu zpřísňování měnové politiky. Jediným rozdílem je informační aura kolem každého z nich. Zatímco trhy očekávaly, že Federální rezervní systém uzavře svůj cyklus zpřísnění už nejméně půl roku, ne-li déle, nikdo nečekal, že Evropská centrální banka v září náhle ukončí svůj program zvyšování sazeb. Ve skutečnosti Fed stále zvyšuje sazby, zatímco ECB by mohla svůj cyklus dokončit v září.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 22. září. Jednoduché tipy pro začátečníky

22.09.2023 Pár GBP/USD se většinu čtvrtečního dne dál obchodoval v negativním trendu. Měl k tomu zcela konkrétní příčiny a důvody – Bank of England oznámila, že ponechala základní úrokovou sazbu beze změny, ačkoli většina účastníků trhu očekávala její zvýšení. Pět členů Výboru pro měnovou politiku ale hlasovalo "proti" zvýšení sazeb, což byl minimální počet hlasů potřebný k takovému rozhodnutí. Jak zaznělo na tiskové konferenci, BoE neukončuje cyklus zpřísňování měnové politiky, ale domnívá se, že sazba je už na dostatečně restriktivní úrovni, takže další zpřísnění v tuto chvíli není potřeba. Po těchto informacích byl podle nás pokles libry naprosto logický.
img

Klíčové události 22. září: fundamentální analýza pro začátečníky

22.09.2023 V pátek nás čeká poměrně mnoho makroekonomických událostí. Ne všechny budou mít potenciál ovlivnit pohyb páru, ale bude jich poměrně hodně, takže některé mohou mít značný význam. Spojené království začne zprávou o maloobchodních tržbách za srpen. Není to nutně klíčová zpráva, ale určitou reakci trhu by vyvolat mohla. Dále obchodníci mohou čekat PMI ve službách a ve výrobě pro Německo, Evropskou unii a Spojené království. Tyto zprávy dokážou vyvolat silnou reakci jen v případě, že se jejich údaje výrazně odchýlí od prognóz. Navíc v kontextu dalšího zpřísňování měnové politiky v posledním roce lze nejspíš očekávat pokles obchodní aktivity. Spojené státy také zveřejní PMI, nicméně v tomto případě jsou důležitější indexy ISM, které budou zveřejněny později. Nakonec nás čeká několik zpráv, ale jen málo z nich má zvláštní význam.
C:\fakepath\trader-21092023-37-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.09.2023 1) Britská centrální banka dnes ponechala základní úrokovou sazbu beze změny na 5,25 procenta. Pozastavila tak zvyšování úroků, které zahájila v prosinci 2021. Přerušením dosavadního zpřísňování měnové politiky banka reaguje na zmírnění inflace a na zpomalující růst domácí ekonomiky. Základní sazba je teď nejvýše za 15 let.
C:\fakepath\Británie4.jpg

Británie přerušila zvyšování úroků, základní sazba zůstává na 5,25 procenta

21.09.2023 Britská centrální banka dnes ponechala základní úrokovou sazbu beze změny na 5,25 procenta. Pozastavila tak zvyšování úroků, které zahájila v prosinci 2021. Přerušením dosavadního zpřísňování měnové politiky banka reaguje na zmírnění inflace a na zpomalující růst domácí ekonomiky. Základní sazba je teď nejvýše za 15 let.
C:\fakepath\turecka lira.jpg

Turecká centrální banka zvýšila kvůli inflaci základní úrok na 30 procent

21.09.2023 Turecká centrální banka zvýšila základní úrokovou sazbu o pět procentních bodů na 30 procent. Oznámila to dnes v tiskové zprávě. Snaží se tak bojovat s vysokou inflací, která po přechodném zmírnění opět zrychluje a v srpnu se dostala na 59 procent. Základní úrok je teď v Turecku nejvýše za 20 let.
img

Přehled páru EUR/USD. 21. 9. 2023. Výsledky zasedání Fedu – poslední vlna růstu dolaru před korekcí?

21.09.2023 Celou středu se měnový pár EUR/USD snažil pokračovat v korekci směrem nahoru, ale nedopadlo to dobře. Několik hodin před koncem zasedání Fedu se ceně podařilo zůstat nad klouzavým průměrem. Přesto v tom nehledejme žádný význam, protože pár se po vyhlášení výsledků propadl. Navzdory pokračujícímu růstu dolaru, který je v souladu s našimi očekáváními, je brzy možná korekce a může být výrazná. Nejprve si všimněme, že ukazatel CCI již dvakrát vstoupil na přeprodané území. Kritický bude třetí vstup, po kterém musí začít vzestup páru (výrazný vzestup, nejen o 70 bodů). Za druhé, americká měna už dva měsíce posiluje. Za třetí, dolar roste kvůli jakýmkoli zprávám, dokonce i těm, které jsou proti němu.
C:\fakepath\svycarsko frank.jpg

Švýcarská centrální banka překvapivě ponechala základní úrok na 1,75 procenta

21.09.2023 Švýcarská centrální banka dnes překvapivě ponechala svou základní úrokovou sazbu na 1,75 procenta. Oznámila to v tiskové zprávě. Svůj krok zdůvodnila efektem zpřísňování měnové politiky v minulých čtvrtletích, který se projevil ve zmírnění inflace. Banka se rozhodla základní úrok ponechat beze změny poprvé od loňského března.
img

🔴 US100 se odráží ode dna

20.09.2023  Trh nedává velkou šanci na zvyšování sazeb. Na základě úrokových kontraktů trh nedává ani 1% šanci na zvýšení, zatímco konsenzus mezi analytiky jasně ukazuje na nezvýšení. Existuje tedy šance na nějaké překvapení?
C:\fakepath\trader-20092023-39-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.09.2023 1) Akcie americké rozvážkové služby Instacart včera zahájily obchodování na burze v New Yorku růstem o 43 procent. Hodnota firmy tak dosahuje téměř 14 miliard dolarů (320,2 miliardy Kč), napsala agentura Reuters. Instacart se zabývá rozvozem potravin, podobně jako například v České republice společnost Rohlík.
img

Zlato si i přes silný protivítr udržuje stabilitu

20.09.2023 Pokud se trh nevyvíjí tak, jak investoři očekávají, je větší pravděpodobnost, že se bude pohybovat opačným směrem. Tak nepříznivé vnější prostředí pro zlato už dlouho nebylo. Silná americká ekonomika uprostřed stagflace v Evropě dává zelenou posílení amerického dolaru. Mezitím se zdá, že nárůst výnosu 10letých státních dluhopisů na 16letá maxima naznačují, že by XAU/USD měl klesnout. Drahý kov si však drží své místo, což udává býčí tón.
C:\fakepath\Británie3.jpg

Inflace v Británii v srpnu nečekaně klesla o desetinu bodu na 6,7 procenta

20.09.2023 Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v Británii v srpnu nečekaně zpomalilo a míra inflace zvolnila o desetinu bodu na 6,7 procenta. Uvedl to dnes na svém webu britský statistický úřad ONS. Podle analytiků to vyvolává otázku, jaký postoj zaujme britská centrální banka k dalšímu zpřísňování měnové politiky.
img

Klíčové události 20. září: fundamentální analýza pro začátečníky

20.09.2023 Ve středu nás nečeká mnoho makroekonomických událostí, ale některé zprávy stojí za pozornost. Hlavní zprávou na programu je dnes zpráva o inflaci ve Spojeném království. Jak jsme už uvedli, význam inflace pro trh se pomalu vytrácí, protože všechny tři centrální banky se blíží ke konci cyklů zpřísňování. Proto fakt, jestli inflace klesá nebo roste a rychle nebo pomalu, není tak důležitý jako dřív. Přesto by bylo nesprávné tuto zprávu klasifikovat jako sekundární, takže by měla stačit na vyvolání určité reakce trhu.
img

Klíčové události 19. září: fundamentální analýza pro začátečníky

19.09.2023 Úterní nabídka makroekonomických událostí je prakticky nulová a alespoň nějaký význam má ještě méně z těchto událostí. Pozornost můžeme věnovat druhému hodnocení srpnové zprávy o inflaci v eurozóně. Druhé hodnocení se ale málokdy odchýlí od prvního a metrika inflace nemá v současnosti takovou váhu jako dřív. Dřív byla základním kamenem každého zasedání centrální banky. Pokud inflace rostla nebo klesala příliš pomalu, ukazovala tím na razantnější a dlouhodobější zpřísňování měnové politiky, což měnu podporovalo. ECB s Christine Lagardeovou a Luisem de Guindosem v čele dnes trhům jasně sděluje, že zvyšování sazeb buď skončilo, nebo je možná na obzoru už jen jedno. Bez ohledu na údaje o inflaci tedy trh nevidí žádné "jestřábí" signály ze strany ECB, ani žádný podstatný důvod k nákupu eura.
img

Co sledovat tento týden?

18.09.2023 Nadcházející týden bude plný zveřejnění makroekonomických událostí! Kromě toho zveřejní svá rozhodnutí o měnové politice další klíčové centrální banky jako Fed, BoE, SNB a BoJ. Na trhu jsme mohli zaznamenat zvýšenou volatilitu, takže v nadcházejících dnech lze očekávat, že vzhledem k množství klíčových tržních událostí bude ještě větší. Na mnoha trzích dojde tento týden k výrazným pohybům, ale podle našeho názoru stojí za pozornost Zlato, GBP/USD a US500.
img

Aktuální prognóza pro GBP/USD na 15. 9. 2023

15.09.2023 O tom, že dolar je překoupený, není pochyb, ale problém je v tom, že ekonomické zprávy zabránily jakékoliv korekci. Veškeré naděje se tedy upínaly na zasedání Evropské centrální banky a nyní centrální banka zvýšila výpůjční náklady dohromady o 4,25procentního bodu na 4,5procentního bodu. Vše se stalo podle očekávání, ale dolar po oznámení vzrostl. Vše souvisí s obsahem oficiální tiskové zprávy, která téměř výslovně uvádí, že toto zvýšení sazeb je poslední. Prezidentka ECB Christine Lagardeová se během následné tiskové konference pokusila situaci poněkud zmírnit s tím, že další zvyšování sazeb je možné, ale pouze v případě rostoucí inflace. Toto prohlášení však doprovodila upozorněním, že banka si dává pauzu, aby vyhodnotila dopad již přijatých opatření. Jinými slovy, otázka úrokových sazeb bude zvažována až za tři měsíce a při současné dynamice inflace není pochyb o tom, že do té doby může dokonce klesnout pod současnou sazbu. Je tedy vysoká pravděpodobnost, že ECB může začít snižovat úrokové sazby na začátku roku 2024, zatímco Federální rezervní systém bude pokračovat ve zpřísňování měnové politiky.
img

EUR/USD: Euro klesá po jestřábím překvapení ECB

15.09.2023 Evropská centrální banka překvapila účastníky trhu zvýšením úrokových sazeb o 25 bazických bodů. Musíme vzdát hold ECB, která nezapomněla, jak překvapit! I když takové neočekávané kroky, typické například pro centrální banku Nového Zélandu, nejsou pro ECB charakteristické a svědčí o slabé úrovni komunikace. Některé jestřábí náznaky zazněly od některých zástupců Banky (například Klaas Knot navrhl nepodceňovat potenciál jestřábího scénáře), ale celkově trh převážně očekával jiný výsledek. Pravděpodobnost zachování statu quo byla odhadována na zhruba 60-70 % a tato důvěra byla také utvářena opatrnými/holubičími prohlášeními členů ECB. Slabé PMI, ZEW, IFO, rozporuplná zpráva o růstu inflace v eurozóně, slabé maloobchodní tržby, pokles průmyslové výroby a zpomalení čínské ekonomiky. Všechny tyto faktory také hovořily ve prospěch vyčkávacího postoje. Proto se rozhodnutí ECB zdá být tak nepřirozené.
img

Klíčové události 14. září: fundamentální analýza pro začátečníky

14.09.2023 Čtvrtek nabídne vyvážený soubor makroekonomických událostí. Hlavním bodem bude zasedání Evropské centrální banky, konkrétně případné úpravy hlavní úrokové sazby. Názory na tuto událost se různí. Přibližně polovina odborníků předpokládá zvýšení sazby o 0,25 %, které by bylo vnímáno jako "jestřábí" krok. Druhá polovina předpokládá, že sazba zůstane beze změny, což by bylo vnímáno jako "holubičí" postoj. V prvním případě bychom mohli být svědky růstu eura a v druhém případě svědky poklesu. Začínajícím obchodníkům ale důrazně doporučujeme nepokoušet se předjímat zítřejší rozhodnutí ECB a pohyb měnového páru.Spojené státy zveřejní tři sekundární zprávy: maloobchodní tržby, žádosti o podporu v nezaměstnanosti a index cen výrobců. Trh je může všechny přehlédnout, zvlášť pokud budou údaje v nich obsažené úzce korespondovat s prognózami. Německo ani Spojené království neplánují na čtvrtek žádné významné zprávy.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Úrokové sazby v Turecku | Burza cenných papírů Praha (BCPP) | Americký bankovní sektor | Zvyšování sazeb ČNB | Německé ministerstvo hospodářství | Odvětví těžby ropy | Poplatky u akcií a ETF | Bilanční suma | Objem HDP | Odhad vývoje ekonomiky | Algorithmic Trading Portfolio subfondas | Objem transakcí | Aktualizovaný výhled | Schroder ISF Global Energy A Acc | Index regionálních bank KBW | Maďarská inflace | Propad ekonomiky | Zpomalení čínské ekonomiky | Oživení amerického trhu práce | Akcie Sony | PPI v USA | Cenový kanál | Schwab Center for Financial Research | Uvolněné měnové politiky | Růst v eurozóně | BCPP | Jannis Sturnaras | Defenzivní dividendové akcie | Realitní trh | Obchodní spolupráce | Finanční ústav | Australská vláda | Marlin | Prostor k růstu | ChatGPT | Mediální magnát Rupert Murdoch | Pokles prodeje | Neel Kashkari | Jestřábí cyklus | Podnikatelské investice | Ambrose Crofton | Výnosy dluhopisů | Euro k americkému dolaru | EGÚ Brno | Hodnota společnosti | Oblast fiskální politiky | Ceny termínových kontraktů | Koronavirové mutace delta | Zvyšování cen | Pictet Wealth Management | Celkový zisk | US CPI | Jack Ma | Dlouhé pozice | Měnový výbor maďarské centrální banky | Akcie výrobce elektrických aut | Světové akcie | CentroCreditBank | Největší ekonomiky | Analytický tým FXstreet.cz | Brad Bechtel | Opětovný pokles | Ozvěny trhu | Války | Skandinávské aerolinky | Lithium | Západní země | Údaje z USA | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Korunové instrumenty | Jakub Seidler | Češi | Ekonomický vliv | Jmenování Powella | Data z trhu práce | Pokračování růstu | TD Securities | Analytická práce | Australská centrální banka | Allianz | Trh nemovitostí | Konfederace britského průmyslu | Rada guvernérů ECB | Panevropský index | Laurent Kssis | Makléřská společnost | BioNTech (BNTX.US) | US2000 | Jana Báčová | Vyspělé země | LHA | Globální růst | Prohlášení Fedu | Velký propad | Nákup ropy | Inflace v Německu v prosinci | Jana Steckerová | Šíření viru | Česká ekonomika letos | Hospodaření firmy | Zdražovat | Obrovský výprodej | Měnový pár EUR/CZK | DPH | Americká automobilka | EUR | NASDAQ:WBA | Míra inflace v EU | Kryptoaktiva | Spotřebitelské výdaje | Štěstí | Independent Advisor Alliance | Tim Ghriskey | Bundesbank | Únik ropy | Společnost MSCI | Spotřební koš | Transněfť | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Globální dluhopisový index | Vlastní prostředky | Levné peníze | Kalifornie | Steve Daines | Analytik Joe Manimbo | David Malpass | Carvana | Oznámení výsledků | Výkyvy | Yandex | Oživení cen | Fortinet Inc | Hlavní úrokové sazby | Falešný průraz | Salesforce | Realitní firmy | Člen bankovní rady Aleš Michl | Roche | Automobilový sektor | Ekonomické sympozium | Dnešní obchodování | Itálie | McDonald's | Hurun Global Rich List 2023 | Organizace Conference Board | Okénko finančního trhu | JLL | Stoxx | Stavební produkce | Klíčový ukazatel | Take Profit | Isabel Schnabelová | PEPP | Obchodní deficit | Nebezpečí recese | Vývoj ceny zlata | Magnát Rupert Murdoch | Slabé makro | Britští zaměstnavatelé | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Tencent Holdings | Dopad na spotřebitele | Aktivistické skupiny | Růstová portfolia | Společnost Avast | Údaj o HDP | Izraelský HDP | Očekávání | Skandinávské měny | Korelace | Finanční injekce | Jüan | Russell 2000 (US2000) | GlaxoSmithKline | Cena žlutého kovu | Aktuální kurzy měn | Inflace v září | Trh dluhopisů | NSBroker | Evropské centrální banky | Devon Energy | Akcie automobilky Stellantis | Proaktivní přístup | Úrokové sazby v eurozóně | Cena severomořské ropy | Robert Kaplan | Chaos na trzích s energií | T-Mobile | Nikl | Uvolněné měnové | JAR | Německé pojišťovny | CMC Markets | Metody Price Action | Růst úroků v USA | Volatilní | Swiss Life | Swingy | Obrat ve válce na Ukrajině | Dolar zpevňuje | EUR USD | Makroprognózy | Cenné papíry Kofoly | Novo | AUD/NZD | Reakce dolaru | EUR/JPY | Technické signály | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Veřejné finance | EURJPY | Pere Vinolas Serra | Schodek státního rozpočtu | Novartis | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | Epidemie SAR | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Společnost Ryanair | Roční míra inflace | Evropská komise | Budoucí potenciál | Souhrnný indikátor | Pro investory | Znovuotevření čínské ekonomiky | Oživení ekonomiky | Philip Morris ČR | Henning Stein | Aramco | Swiss | Czech Media Invest | Investice | U.S. Bank Wealth Management | Britská centrální banka | Daň z mimořádných zisků bank | DXY | Výkonnost YTD | Rozvolnění | Geopolitické riziko | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Saldo běžného účtu | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Velká burza | Support | Návrat inflace | Akcie technologické společnosti | Allianz Trade | Podnikatelské aktivity | Edge | Akvizice | Finanční stabilita | Lednová inflace | Index aktivity | Továrny na čipy | Administrativa amerického prezidenta | Delivery Hero | Pokles cen energií | Technologie blockchain | Norges Bank | Nejdůležitější ekonomické události | Bankovní společnost | Výkonný ředitel | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Carmen Reinhartová | Škoda Auto | Hellofresh | ADP report | Růst amerického dolaru | Miliony dolarů | Úroková sazba Fedu | Vzestup ruské ekonomiky | Ifo | Japonské akcie | Nálada v eurozóně | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Norwegian Cruise Line Holdings | Obchodní pravidla | Brent | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Small caps | Britská libra | Chování | Islandská centrální banka | ČNB Jiří Rusnok | Náklady na financování | Šéf Fedu Powell | Odborné přednášky | Zkušení obchodníci | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Kryptoburzy | Ceny letenek | Broadcom | E.ON | Jaroslav Tupý | Pandemická krize | Intradenní obchodní strategie | Klesly akcie | Experti | Počáteční zisky | Nákupy cenných papírů | Měnový pár GBP/USD | Poplatky u akcií | Binance Coin | Sentiment indikátory | ANZ Bank | Rekord | Nižší sazby | Vstupní náklady | Raiffeisenbank | Zpevňování koruny | Viterra | Mimořádné daně | Nezávislost | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Rozvíjející se země | Průměrný výnos | Člen bankovní rady ČNB | Jestřábi z Fedu | Investment Managers | Návrh zákona | Stop-Loss | Evropský index | Reakce ČNB | Evropské měny | Nejvyšší pravděpodobnost | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Creditas | Dění na trzích | Equiti Capital | Repo sazba ČNB | Měsíční předpovědi | Největší světová ekonomika | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Vývoj mezd | Uvolňování měnové politiky | Prognostici | Pokles zisku | Účely primární veřejné nabídky | Americké investiční banky | Úrovně Fibonacciho retracementu | Reálné příjmy domácností | Bolívar | Obchodní seance | Tvorba pracovních míst v USA | Český statistický úřad | Impuls | EGÚ | Rebalance indexu | EUR/USD | Obchodní bariéry | PiS | Index ekonomické nálady | General Electric | Administrativa prezidenta | Mediální magnát | Akcie Walt Disney | Nejvyšší inflace | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Niels Christensen | Javier Milei | Von der Leyenová | JPMorgan Asset Management | Recese v eurozóně | Julius Bär | Šéf Fedu Jerome Powell | Mediální společnost | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Strach | Důvěra v ekonomiku | Oživování světové ekonomiky | Americký soud | Český průmysl | Růst akciových indexů | Cena bitcoinu | Nejrychleji rostoucí ekonomiky | ČNB úrokové sazby | Tempo ekonomického růstu | SOK | Dopad na finanční trh | Akcie regionálních bank | Wolters Kluwer | Konkurenti | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Stephen Brennock | ETH | Chování trhu | Hospodářský růst eurozóny | Sales Associate Director | Agentura AFP | Hurun | Solidarita | Stochastický oscilátor | Potíže čínské společnosti | Pesimistická nálada | Everett Millman | Softwarová společnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Benchmark | Cena pšenice | Rostoucí výnosy | Kansas City | Vydavatelství Editis | Snížení likvidity | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Stav trhů | Průměrné mzdy | Zdražování cen | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | AUS200 | Americké podniky | Americký akciový trh | Výnos | DeFi | Poškodit ekonomiku | Fidelity Funds - China Consumer A-ACC-USD | Velcí investoři | Nová prognóza ČNB | Trh s dluhopisy | Russell 2000 | Zasedání MNB | Nákupy státních dluhopisů | Medvědí výhled | Výnosy dluhopisů americké vlády | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Výkon průmyslu | Soukromá spotřeba | IHNED | Akcie těžařů | Asijské akcie | BreakEven | Delta | Zalando | Skupina J&T | Meituan | First Citizens | TNOTE | Silný výhled | Zhejiang Huayou Cobalt | Acacia Communications | SMA | Vzdělávání | Velký zmatek | Šéf Fedu | Výrobce letecké techniky | Opatření v Číně | DRAGAN26 | Slabá poptávka | Růst sazeb | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Libra ztrácí | Technický indikátor | Reddit | Technické rezistence | Investiční strategie | Zkrocení inflace | Šéfové | Vlna pandemie | Intel Corporation | Akcie Erste | Index DOW | Import | Varianta koronaviru | Capri | Americká energetická společnost | Série ztrát | Zvýšení sazeb Fedu | Microsoft Corp. | Radikální změny | Hlavní zprávy | Airbus SE | Cíl Evropské centrální banky | Exchange | Centrální banky světa | Snižování sazeb ČNB | Světová rada pro zlato (WGC) | Státní dluh | Výsledky obchodování | Průmyslové recese | Oživení čínské ekonomiky | Zasedání centrálních bank | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Zpomalující ekonomika | Hluboké recese | Turecká měna | Směřování měnové politiky | Graf zlata | Kontrakty | INR | Prague Economic Papers | Viceguvernéři | Měnové krize | Způsob obchodování | Šéf Evropského stabilizačního mechanismu | Nákupní příležitosti | Propad cen | První hike ECB | Akciové investování | Microsoft (MSFT.US) | Údaje o hrubém domácím produktu | Čínská aktiva | Očekávání ČNB | AUDUSD | Shopify | Appreciation | Index DXY | Praxe | Americký dolar dnes | Finanční války | AI | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Josh Lim | Americká technologická společnost | Makroekonomické statistiky | Again Capital | Sentiment na trhu | JPY | Kryptoburzy FTX | Tržby maloobchodníků | Nejvýraznější růst | Spotřebitelské inflace | Síť Threads | Americká investiční banka | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Odhad HDP | Index Russell | SoftBank Group | Casino | Jakub Petruška | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Obchodní tipy | Německá společnost | Uber Technologies | Dolarová rally | FTT | Nová bankovní rada | Changpeng Zhao | Projekce | Znehodnocení | Výrobní sektor | Kontrakce | Dodávky ruského plynu | FTX | Ekonomická důvěra v eurozóně | Globtrex.com | Peníze | Výhled globálního růstu | Pandemie COVID-19 | Robert Habeck | Rheinische Post | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | Bankovní rady ČNB | Vývoj měnové politiky | Aktuální kurzy | Meziroční míra inflace v Turecku | Maloobchod v USA | IIF | Průmyslové zakázky | Akcie letecké společnosti | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Peter Virovacz | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Index CAC 40 | Američtí centrální bankéři | Automobilka Tesla | Americká ropa | Vyřazení akcií | Tim Ash | Americká lehká ropa WTI | Bilance obchodu | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Šéf ECB | Velký kapitál | Medvědí trh | Doporučení k obchodování | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Federální úřady | Zisky bank | ING Jakub Seidler | Velké problémy | Bezpečné přístavy | Pokles ceny ropy | Hlavní události tohoto týdne | KOSP200 | Index AUS200 | Produkce v průmyslu | Inflace ve Španělsku | Evropský výrobce letecké techniky | Měnová politika Fedu | Index NASDAQ 100 | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Adani | Tuzemská ekonomika | Prognóza Evropské komise | Německá zajišťovna | ČNB Petra Krmelová | Amgen | BlueBay | Barel ropy | Společnost Nasdaq | Stochastický | Palladium | Hlasy pro zvýšení sazeb | Americká společnost Tapestry | Americký Fed | Federální rezervní systém (FED) | Dakota Wealth | Představitelé ECB | Medvědí signál | Nejznámější kryptoměna | Globální hospodářský růst | Vývoj měnového páru AUD/USD | Ropa WTI | Daňová přiznání | Micron | Hlasování per rollam | Úbytek pracovních míst | Výsledek hospodaření | Čínský úřad | Lockheed Martin | Americká softwarová společnost | Burza cenných papírů Praha | Bankovní rada ČNB | Situace na zlatě | Ekonomické dopady pandemie | Největší světové ekonomiky | Americké ekonomiky | Hershey | Český trh práce | Růst akciových trhů | CIBC | Longovat | Oslabení jüanu | Představitelé ČNB | Pojišťovací společnost | Brexit | ZEW index | Měnová krize | Společnost NJJ | Open Society Foundations (OSF) | NFP report | Kurz eura k dolaru | Bayer | Výhled poptávky | BCPP Petr Koblic | Dolar dnes | Akcie společnosti Target | Krypto trh | Valná hromada | FedWatch | Kapitál | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | Hugo | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Záchranný fond | Prodeje aut | Kontrakty na ropu | GAM | Americký prezident Joe Biden | Stefano Pesole | Dopravní subvence | Člen ECB | Fondy obchodované na burze | Švýcarská centrální banka (SNB) | Magnát | Robinhood | Izraelská ekonomika | Cestování | Reálné ekonomiky | Index technologického trhu Nasdaq Composite | USD | Odliv kapitálu | Kč/USD | Bond | Broker | Společnost Siemens | Nová makroekonomická prognóza | Tempo hospodářského růstu | Vývoj ceny palladia | Technická analýza | Britský akciový index FTSE 100 | Cash flow | Proražení | Aktuální očekávání | Vakcinace | GBP/JPY | AEX | Růst společnosti | Delta Air | Qualcomm | Stav devizových rezerv | Posílení koruny | Deficit zahraničního obchodu | Důležitost měn | Velká krize | Cestování do zahraničí | Slabý ekonomický růst | Investorský sentiment | Plány | Export | Banka Goldman Sachs | AS SICAV I - All China Equity A Acc USD | Index milánské burzy | Příjmy a výdaje domácností | Nabídka zlata | Na burze | Nové mutace | Dluhopisový index | JPG | Macquarie | Americká ropa WTI | CRM | Karlsruhe | Viceguvernér ČNB | Jestřábí komentáře | Akcie francouzské mediální společnosti | Investiční analytik | Obavy z pandemie | Total | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Vývoj ceny zemního plynu | Síla amerického dolaru | Zynga | Inflace v České republice | Zastavení poklesu | App Store | Prodej automobilů | Analýza USD | Světové burzy | Výroční zprávy | Tvorba pracovních míst | Katar | Vládní opatření | Centrální banky USA (Fed) | Energetická společnost | Pozorování | Přetrvávající vysoká inflace | Rebalance | Maďarsko | Šok | LG Energy Solution | Rozhodnutí americké centrální banky | TMS | Úřad ONS | Zásoby benzinu ve Spojených státech | Index volatility CBOE | Akvizice společnosti | Hodnocení současné situace | Růst výrobních cen | BCA Research | Depreciation | J.P. Morgan Asset Management | Riziková averze | Měnové války | Rychle zbohatnout | Ekonom společnosti | Evropská inflace | Průměrná volatilita | ByteDance | Rozvahy Fedu | Norské společnosti | Společnost Emirates | Zavedení eura | Trh s ropou | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Spekulovat | Regulace | Hospodářské problémy | Index Philadelphia | Béžová kniha Fedu | BofA Global Research | Kofola | Neomezené nákupy | LMT | Bezpečná měna | Swapy | Ranní zpráva pro tradery | Bridgewater | Noviny | Zvyšování nákladů | Měnový fond | Olympiáda | Výprodeje na trzích | Chainalysis | Snižování úroků | Ahold Delhaize | Inflační spirála | WIG20 | ACB.US | Širší index S&P 500 | Indexy aktivity | Vysoké sazby | Ruský prezident | Tempo zdražování | Silný růst | Xiaomi | Kurz liry | Tovární objednávky | Emirates | Budoucí vývoj | Giorgia Meloniová | Středoevropské měny | WGC | Dolarový index (DXY) | Hypotéky v Česku | UniCredit Bank | Zvyšování sazeb Fedu | Cenové úrovně | VTB Capital | Výsledek inflace | Jake Dollarhide | Fitch Ratings | Akcie společnosti Moderna | Úroková sazba | Rostoucí ceny energií | Rekordní nárůst | Akcie britské společnosti | Patria Online | Sazby hypoték | Avast | Obrovský potenciál | Čtvrtletní výsledky | Dovoz | Nasdaq Composite | Státní výdaje | Unie | Next Finance | Oživení trhu | Admirals | Reálný účet | Růst ekonomiky USA | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Uzavření vzdušného prostoru | Model 3 | Rekordní růst | Vnímání rizika | Výzkumy | Vládní výdaje | NextEra | Panevropský akciový index | Vyšší náklady | Instagram | Nejbohatší | Dovednosti | InterContinental | Nikkei | Obchodování na finančních trzích | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Změny ve světové ekonomice | Snížení těžby skupinou OPEC | Konvergence | Politická situace | Hospodářská data | Zasedání FOMC | Dot plot | Data z amerického trhu práce | CISCO | Wells Fargo Securities | Možný scénář | Prezidentské kampaně | První hike | Šíření nemoci | Čtvrtletní zisk | Pozitivní zprávy | Il Sole 24 Ore | Caterpillar | Zajišťovny | Viry | Velké instituce | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Čínské úřady | Rekordní maxima | John Williams | České hospodářství | Německé maloobchodní tržby | Ruské banky | Skokové posílení | EOG | EverTrader | Krátká pozice | Zasedání Bank of Japan | Mizuho Securities | Pro tradery | State Street Global Advisors | Data z tuzemské ekonomiky | Bankroty | Model Y | Největší ztráty | Válka na Ukrajině | Vklady | Generace Z | Cenové pohyby | 1 milion | Nové zprávy | Průměrný kurz koruny | Průmyslová výroba v Německu | Stratégové | Fincentrum | Výrobní ceny | Marek Mora | Nejsilnější růst | Výrobci elektromobilů | Longbow Asset Management | Maloobchodní prodejce | Světový obchod | ETF na kryptoměny | Data o HDP | Investing.com | Elon Musk | Bundesbanka | Textron | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vybírání zisků | Fixní výnos | Akciové indexy | Barnabás Virág | Saxo Capital Markets | Firemní zisky | Společnost Shell | Americký prezident | Rizikovost | EUR/CZK | Zájem investorů | Spotové obchodování | Intercontinental Exchange | Turkish Airlines | Akcie na burzách | Společnost Pfizer | Banka JPMorgan | Antimonopolní pravidla | Údaje o ekonomice | Týdenní pivot | Euforie | Dluhopisy s vysokým výnosem | Vládní představitelé | Finančník | Liz Truss | Ceny železné rudy | Turecký statistický úřad | Mimořádný zisk | Nejnižší cena | Dolar roste | Makrodata | FANG | Nigérie | Tiff Macklem | Christine Lagardeová | Investoři | Prodej nových osobních automobilů | BitMEX | Portfolio | Petr Koblic | Mezinárodní agentura pro energii | Coca-Cola | Petr Pavel | Akciová burza | Členové rady ČNB | Online nakupování | Podnikové dluhopisy | Nejistoty | Západní sankce | OCBC | Fidelity | Marc Chandler | YTD | Situace kolem koronaviru | Statistický úřad Eurostat | Německá průmyslová produkce | Očkování proti covidu | Slovenská ekonomika | Negativní sentiment | Zlepšení sentimentu | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Globální ekonomiky | AMD | Ředitel banky JPMorgan Chase & Co. | Společnost Google | Graf akcií | Přidaná hodnota | Richard Bechník | Dovoz ropy | Karina Kubelková | Oživení z pandemie | Média | Inflační čísla | Finanční instituce | Lepší výsledky | Index PPI | Průmyslové objednávky | MSCI Emerging Markets | Investice do dluhopisů | Venezuela | Tranše | Jádrový index | Odeznívání inflace | Kepler Cheuvreux | Britský premiér | Oldřich Dědek | Akcie výrobce letadel Boeing | Zisk | Americké ministerstvo spravedlnosti | Bias | Firma Meta | Ceny kryptoměn | Peso | Prezident | CFRA Research | Historická výkonnost | CAC 40 | Globální vývoj | Futures na S&P 500 | Arthur Hayes | Úsporný tarif | Japonská automobilka | Vyšší hodnoty | Strategie Ondřeje Hartmana | Inflace v lednu | Červencová inflace | Den obchodování | Commonwealth Bank | Kvantitativní utahování | Hlavní index francouzských akcií | Jak investovat do zlata | Carry trading | Údaje o průmyslové výrobě | Hurun Report | Makroekonomická prognóza | Ruské ropy | Bank of England | Automobilka Toyota | Airbnb | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Forward guidance | Evropské akcie | Zveřejnění zprávy | Cineworld Group | Britské akcie | Obchodování s termínovými kontrakty | Růst mezd v USA | Technická analýza BTC/USD | Kurz jenu | Raytheon | TLRY | Volatilita na trzích | Program nákupu aktiv | Vývoj sazeb | VIG | Ropné společnosti | Daniel Křetínský | Vývoj ceny pšenice | Roboti | Ministerstvo obchodu | Tiskové agentury | WSJ | AT&T | Rostoucí ceny ropy | Poptávka po ropě v Číně | Zápis z posledního zasedání | Pesimismus | Co bude dál? | Odvětví kryptoměn | Směřování | Odložení brexitu | Pád měnového páru GBP/USD | Úvěrová pojišťovna | Anheuser-Busch InBev | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Mimořádná opatření | BP | Cíl ČNB | Spotové krypto | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Bohatí | Hold | Dvoutýdenní repo sazby | Nové mutace viru | Úvěrové krize | Jednotné měny | Snížení nákladů | Monex USA | Investiční | AMC.US | Ekonom ING | Záchranné programy | Funkční období | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Boj s inflací | Cestovní kanceláře | DraftKings (DKNG.US) | CDW | Nízké úrokové sazby | Míra inflace ve Spojených státech | Vývoj měnového páru | Týdenní pivotní body | Britská centrální banka dnes | Růst ceny Bitcoinu | Sestupný trend | Moderna | Mary Dalyová | Berlín | Svět kryptoměn | Akcie společnosti Tesla | Rockaway Capital | Ekonomika Číny | Americké centrální banky | Kč/EUR | PMI pro sektor | Ochota riskovat | Souhrn finančních trhů | Průzkum | Ekonomický vývoj | Tržní podíl | CIBC Capital Markets | IEA | Analýzy | Guvernér RBA | Akciové trhy ve Spojených státech | Nejvýkonnější akcie | Akcie v USA | Akcie ve Spojených státech včera | Anglie | Americký S&P 500 | Hodnotové akcie | Slevy | Fiskální rok | Zdravotní péče | TTF | Hlavní úroková sazba | US500 | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Reakce trhů | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Siemens Gamesa | Inflační situace | Invesco | Morningstar | Demokraté | Obchodní příležitost | HeidelbergCement | Jednotná evropská měna | Německý DAX | Hlavní události | Brusel | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Tržní ceny | Patria | Sentiment investorů | Práce z domova | TRY | Aktivita ve výrobním sektoru | Realitní společnost | RWE | Oslabení USD | Uber | Data z průmyslu | Růst v oblasti služeb | UnitedHealth Group | Napětí na Ukrajině | Seema Shahová | Obchodní plán | Data z ekonomiky | ČNB minutes | Rating USA | Úrok | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Spike | Ekonomické dopady | Tower Semiconductor | Evropské ekonomiky | Výhled na rok 2023 | Implikace | Zpráva | P/E | NYSE:TRV | Prémie | Americké HDP | Snižování nákupu aktiv | Davos | Cestovní ruch | Představitelé Fedu | Rozpočtová politika | Oslabování dolaru | Agentura Reuters | Akvizice společnosti Pivovary | Oblast rezistence | Recese ve Spojených státech | Obchodní ředitel | Česká měna | Tencent | Prodej | Colt CZ | Althea Spinozzi | Onemocnění COVID-19 | Rok 2024 | Spotřebitelský sentiment | Pokles tuzemské ekonomiky | Hlavní ekonom ING | Platební neschopnost | Znárodnění | iPhone | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Společnost Colt | Zasedání Fedu | Loonie | EPH | Nové příležitosti | Janet Yellenová | First Republic Bank | Objem intervencí | Tržní kapitalizace | Hrubý domácí produkt (HDP) | Technický výhled trhu | Švýcarská banka | Prezident Javier Milei | Růstové akcie | Index volatility | Brexit bez dohody | Jan Kubíček | Pokles cen komodit | Akcie společnosti Walt Disney | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Emoce | Státní pomoc | Výhled ratingu | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | JOLTS | Skupina OPEC+ | Finanční ředitel | Visa | S&P | Automobilka | Obchodování s deriváty | iPhone 15 | Hospodářský vývoj | Vzdělání | Quantum | IT společnosti | Korekční pohyb | Nová prognóza | Breakout strategie | Libra k americkému dolaru | Handelsblatt | Posilování eura | Evropská data | Zhoršování situace | Obchodování | Zvýšení daní | Rizikovější měny | ADR | Výrazné ztráty | Co se děje na finančních trzích | GBP | Vyšší ceny | Signál k prodeji | Kurz americké měny | Minerva | Rostoucí životní náklady | Tržby z prodeje | Tisková konference ECB | Narušení dodávek | Hospodářské výsledky letecké společnosti | S&P Global | Rozhodnutí soudu | Rekordní hodnoty | Spotřebitelské ceny v USA | Management | Centrální banky | Nástroje řízení rizik | Meta | Obchodní týden | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | DHL | Nákupy dluhopisů | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Japonská vláda | Oznámení | SPCE.US | Skokového oslabení koruny | XAU/USD | Zpomalení ekonomického růstu | Majitel | Třída aktiv | Průmyslová produkce v únoru | Thyssenkrupp | Růst cen ropy | Farmaceutický sektor | Dobré výsledky | S/R zóna | Cinema City | Výkonnost indexu | Prezidentka ECB | Týdenní shrnutí | ZEW | Výsledková zpráva | Technický signál | Reakce centrální banky | Zprávy | Akcie v Asii | Odborový svaz | TSMC | Růst amerických výnosů | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Nadšení | Nezaměstnanost v USA | Exact Sciences | Dolary | Nejznámější kryptoměny | Akciové burzy | Murray | Pákový efekt | BREAKING | Tokeny | Objem dluhopisů | Největší švýcarská banka | Eurostat | Evropské trhy | Index STOXX Europe | Akciový analytik | Ceny stříbra | Index Stoxx 600 | Averze k riziku | Treasuries | Oanda | Všechny akcie | Úřad pro finanční služby | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Vývoj ceny bitcoinu | Prognózy ČNB | Deflace | Události ve světě | Americký maloobchod | Přebytek obchodní bilance | Index britských akcií FTSE 100 | Kristalina Georgievová | Hrubý domácí produkt | Investiční aktivita | Moskevská burza | Bard | Britský statistický úřad | Normalizace měnové politiky | Kristina Hooperová | Akcie v Evropě | Alena Schillerová | Ceny ropy | Největší americké banky | Dominance BTC | Zemědělské komodity | Světové ceny ropy | Růst inflace | UBS | MOEX | Turecká lira | Akcie třiceti předních amerických podniků | Island | StoneX | Investiční banka | Období záporných úrokových sazeb | Bezpečné investice | Pozornost finančních trhů | Covid | Tesco | Wyoming | xStation | Saipem | Marek Brávník | Úroková sazba v Maďarsku | Ceny Bitcoinu | Kering (KER.FR) | Americká společnost Intel | Praha | Další růst | Evropský parlament | Úpis akcií | CME FedWatch Tool | Fiona Cincottaová | Japonské ministerstvo financí | Údaje o vývoji HDP | Cena ropy brent | Celkový trend | Airbus | Index spotřebitelské důvěry | Bydlení | Obchod Amazon | Regulační úřad | Mutace delta | Tržní úrokové sazby | Vojenský konflikt | 4iG | 3M | Vyhlídky | Reliance | Nejdůležitější události | Santander | Místopředseda Fedu | Tržní podmínky | CZ | BioNTech | Listopadová inflace | Virgin Galactic | YCC | NATO | Prognóza Fedu | MC.FR | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Snižování cen | Základní úrokové sazby ČNB | Volný čas | Udržitelnost | Míra | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | West Texas Intermediate | Eurokomisař pro ekonomiku | Michael Gregory | Inflace v roce 2023 | Powell dnes | Euro měna | Zadlužování | Odvětví polovodičů | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Nordea | Spirit AeroSystems | Pojišťovny | Páka | Slabý dolar | Depozitní sazby | Index cen domů | Akciové bubliny | Růst zadlužení | Digitální měny | François Villeroy de Galhau | Investment management | RIOT | Luc Luyet | Index pařížské burzy | Kryptoměnové burzy | Pokles tržeb | Sazby centrálních bank | Úroky snížit | Energetická skupina | Současný trend | Nástroj | Hedgeové fondy | Výsledky | Švédská centrální banka | HUF | Ekonomické oživení | Dění na finančních trzích | Evropský výrobce letadel | Zápis ze zasedání Fedu | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Vlastní sociální sítě | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Carnival | Dluhopisové fondy | Odhady trhu | Raphael Bostic | Pád kryptoměn | Výrobce letadel | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Australský dolar | Nio | Možnosti investora | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Siemens | Stellantis | Eurodolar | Midstream | Cena zlata dnes | Zpřesněný odhad | Cena ropy WTI | Bank of America | 350.org | Úroda | Koruna | E15 | BNTX | Komoditní měny | TIM | Finanční služby | Výrazný pokles | Fundamentální analýza | Petr Lajsek | Makroekonomie | Zvyšování daní | Silný dolar | Projev Jeroma Powella | Analytická společnost | Cukr | Retracement | Finanční výsledky | Kim Forrestová | Akcie bankovních společností | Kupující | Včerejší obchodování | Kroky centrálních bank | Akciové tituly | Eli Lilly | Francie | Předpověď | Cenový index PCE | Podnikatel Elon Musk | Pokles HDP | Kurz dolaru | Americký výrobce | Shell | SVB Financial | Onemocnění | Inflace v zemích Evropské Unie | DMA | Údaje společnosti S&P Global | Cena akcií společnosti | S&P/ASX 200 | Společnost Cineworld Group | Hypoteční trh | Propad | Šéf Tesly | Chaos na trzích | Spekulant | Zelenskyj | Ruská invaze | Pokračující pokles | Decentralizace | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Pandemie nemoci COVID-19 | Kryptoměny bitcoin | SAE | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Finanční domy | Sazby ČNB | Marka | ProCent | Ekonomický propad | Rollback | Recese v Evropě | CBC Europe | Stimulační opatření | Výsledky firem | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Makroekonomický výhled | Objem | Hlavní měny | HDP eurozóny | Údaje | Ingredience | Britská banka | Očekávání investorů | Zvyšování mezd | Výkonnost | Růst cen v eurozóně | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Obavy z recese | Hospodářské problémy v Evropě | Korunový devizový trh | Německá automobilka Porsche | Silver Institute | Federální rezervní systém | Devizové trhy | Oživení v Číně | Thoma Bravo | Report ADP | Exxon Mobil | Obchodní války | Americká banka | Společnost Nvidia | Spotřebitelské ceny v únoru | Klima | Problémy amerických bank | KOL | Inverze výnosové křivky | Algorithmic trading | Dovoz z USA | Burza FTX | Index regionálních bank | Den díkůvzdání | OMFIF | Deprese | Asie | Zpomalování růstu světové ekonomiky | WHEAT | Tisková konference ČNB | Průzkumy | Indigo | Technologické společnosti | Hospodářský růst v eurozóně | Alibaba | Očekávání analytiků | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | ING Groep | Investice do kryptoměn | Podnikatelská nálada | Výsledky průzkumu | Seznam Zprávy | Korelace s akciemi | Postavení na trhu | Vývoj indexu volatility | iPhone 14 | Nucor | Stagnace poptávky | Stablecoiny | Národní měny | Malajsie | Odvětví cestovního ruchu | Spoření | Růst spotřebitelských cen v USA | Hospodaření státního rozpočtu | Subvence | Michelle Bowmanová | Podíl nezaměstnaných | Regulátor | Vládní dluh | Výhody diverzifikace | Jeff Currie | Automobilky | Shortovat | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Televize CNBC | Toyota Motor | Tim Draper | Forwardové sazby | Posilování české koruny | Dlouhodobý výhled | Poptávka po úvěrech | Digitální zlato | Sázka | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Srovnávací základna | Index švýcarských akcií | Venezuelský bolívar | Britské libry | Bilion | Důchod | MMF Kristalina Georgievová | Emise skleníkových plynů | Obchodování s akciemi | Uzavření dohody | AMC | Popularita kryptoměn | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pochybení | Pfizer | Kurz koruny k euru | Posílení amerického dolaru | Situace v eurozóně | AFP | Studie | Covestro | Blízký východ | Carry trade | Výsledky společnosti | CME FedWatch | Cena akcií firmy | AXS Investments | Převzetí Credit Suisse | Joachim Nagel | The New York Times (NYT) | Hurun Global Rich List | Slabší koruna | Nákup libry | Průraz | Index S&P 500 | Cena plynu | Šéf německé centrální banky | Graf | Úřad INSEE | Premiér Andrej Babiš | NSFX | Macquarie Asset Management | Instrument | Deficit | CCL | EDF | Hodnota firmy | Odliv dividend | Bit.plus | Polsko | Schroder ISF China Opportunities A Acc USD | Kolaps | CFRA | Rio Tinto | Koronavirové mutace | Oživení evropské ekonomiky | Patrick Harker | Ratingová agentura | Reakce trhu | FRA | Pokračování expanze | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Masivní nákupy | Posílení libry | Hlavní index Hang Seng | FTC | Přehled | Cenová hladina | Trh státních dluhopisů | Zpráva o měnové politice | Hráči na trhu | Upgrade | Vývoje kurzu | Nejlepší akcie | Zvýšené riziko | Vodafone Group | Kering | Digitální rubl | Ceny domů | BinanceCoin | Akcie výrobce čipů | Oživení americké ekonomiky | Short | Spotové ceny | Hypotéky | Distribuce | Recep Tayyip Erdogan | Současná situace | Lukáš Kovanda | Technické ukazatele | Ceny na čerpacích stanicích | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | Schlumberger | Stratég firmy | Přijetí | Obraty | Zasedání Bank of Canada | Pokles exportu | ČNB Tomáš Holub | Evropa | Nárůst cen ropy | Daniela Hathornová | Pár EUR/USD | Poptávka po bezpečných aktivech | Plyn | Vojtěch Boháč | Česká spořitelna | Ekonomické události | Jackson Hole | Tvrdý brexit | HUF/EUR | Údaje ministerstva | Neutrální výhled | Carrefour | Bohatí lidé | Omezení pohybu | Americká ropná společnost | Bitcoin dnes | USD/PLN | OPEC | Zpráva o inflaci | Dílčí index | Ukrajina | Trendové indikátory | Ropná společnost | Výroba v eurozóně | Jednání FOMC | Nakupovat státní dluhopisy | Podvážení | Masivní výprodeje | Devalvace | Index výrobních cen | Johnson & Johnson | Výsledky hospodaření společností | Ceny zemědělských výrobců | Celková investice | BYD | Zveřejněná data | Dopady na ekonomiku | KB | Proinflační faktory | Ústavní soud | Americká centrální banka | Oživení inflace | Stavebnictví | Bezpečné útočiště | Spotřebitelská nálada | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Akcie včera | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | Růst zlata | Maloobchod | Hospodářské oživení | Analytici Scotiabak | Ústup inflace | Obrat v měnové politice | Růst výnosů u dluhopisů | Oslabení amerického dolaru | Ruský akciový trh | Roberto García | Udržení inflace | Trading 212 | Křetínský | Peněžní prostředky | Moët | Reuters analytik | Earnings | Finanční rok | Nuevo León | Sazby centrální banky | Zpomalení inflace | Americká společnost | Index Bloomberg Barclays | Inflace v EU | Institut Ifo | Booking Holdings | Trump | Euroskupina | Makroekonomický vývoj | Dnešní růst | FactSet | Brands | Výhled na příští rok | Dopady války na Ukrajině | High | Rostoucí trend | Alitalie | Dow Jonesův index | Finanční krize | Foot Locker | Prohloubení schodku | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Růst eura | Příznivé údaje | Andrej Babiš | Šíření inflace | Silnější dolar | Bankovní úvěry | TIPS | Obchodování v Asii | Makro data | Vzestup bitcoinu | Mexiko | Mzdy v ČR | Ekonomická situace | Michael Saylor | Novozélandská ekonomika | Aktivity v Číně | Euro dnes | Vstupy | Ukazatel inflace | Indikace | Nejbližší support | Obchodní strategie | Genesis | Sójové boby | Trading nebo investice | Inflace ve Spojených státech | Novela zákona | Turecká centrální banka | Akcie největší banky eurozóny | Hackeři | Inflace ve Francii | Kvantitativní zpřísňování | Euler Hermes | GBPUSD | Tým InstaForex | Ministerstvo energetiky | DAX (DE30) | Oilprice | Guvernér banky | Rusko dnes | UBS Global | Česká koruna | Rakousko | Problémy se subdodávkami | OECD | SARS-CoV-2 | Americké technologické firmy | Stimulační program | Růstový potenciál | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Stříbro | Index pařížské burzy CAC 40 | USDCAD | Akcie farmaceutických společností | Euro 7 | Investiční společnost | G10 | Německý PMI | Vishnu Varathan | Opatření vlád | Americký dolarový index | Chatovací robot Bard | Data z americké ekonomiky | Instituce | Constellation | COPPER | Vliv na investice | Turecko | Brokers | Dogecoin | Přeprodané oblasti | VTB | Restriktivní opatření | Dopady inflace | Bank of Japan | Investice do fondu | Americké objednávky | Guvernér BOJ | Chamtivost | Antony Blinken | Podnikatelská důvěra | Samsung Electronics | Dovoz ukrajinského obilí | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Spekulativní aktivum | Makléřská firma | Akcie Cisco Systems | Měnový trh | Úrokové sazby Fedu | Ekonomická důvěra | TTWO | PIE | LNG | Aktuální problémy | Čínský realitní sektor | Britská měna | Burza cenných papírů | Běžný účet | Býčí signál | Libra vůči dolaru | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Společnost Novo Nordisk | Celosvětový majetek domácností | Procter & Gamble Company | Americké akcie | Purple Trading Jaroslav Tupý | Náhoda | BBC | Silná ekonomika | Ekonomické ukazatele | Oslabení koruny | Drahý kov | Spot | Obchodní výsledky | Czech Fund | UBS Group | ex | Nový výhled | Evropské sdružení výrobců automobilů | Kongres | Ministerstvo financí USA | Analýza BTC/USD | GDPNow | Obchodní rozhovory | Inflace v Polsku | Výdělky | Inflace ve Švýcarsku | TD Ameritrade | Rozpočtový deficit | Japonský export | Naše ekonomika | Divize | Pozitivní vliv | Nejprudší pokles | Vývoj měnového páru USD/JPY | Instacart | WEN | Zvýšení úrokových sazeb | Kristina Hooper | Index cen výrobců | Úrokové sazby v Maďarsku | Akcie Amazonu | Harmonizovaná inflace | Zvýšení sazeb ČNB | Akcie provozovatelů výletních lodí | Evropská ekonomika | Krach kryptoburzy | XRP | Rosněfť | Japonská automobilka Toyota | Růst výnosů | Time-Frame | Růst sazeb ČNB | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Zájem o dolar | CVS Health | Snížení daní | Audi | Indikátor RSI | Menšinový podíl | Zvýšená volatilita | Kevin McCarthy | Invesco Investment | Komise pro cenné papíry a burzy | Cyklus zvyšování úroků | Přehled o dění na světových burzách | Francouzská vláda | Německý HDP | Technologické firmy | Equinor | Wealthspire Advisors | Akcie firem | Záchranný fond eurozóny | Nová Čína | Těžba ropy | Trh s futures | Zvýšené geopolitické napětí | Korporátní zprávy | Trh | Mutace viru | Kryptoměnová burza Coinbase | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Pokračování rally | Frustrace | Vybírání zisků investorů | Aktivita na trhu | Crown | List Financial Times | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Oslabování amerického dolaru | Rekordní minimum | Kanadská měna | Erste Bank | Obchodní investice | Viktor Orbán | Tempo očkování | Klesající trend | Alameda Research | Pád Silicon Valley Bank | Pozornost | Výrazný růst | Rubl | Hrubý domácí produkt (HDP) Izraele | Akcie společnosti Meta Platforms | CNN Prima News | Futures na akcie | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Důvěra spotřebitelů | Kurz dolar | Equal weight | Měnová autorita | Statistické údaje z USA | Příliv kapitálu | Země EU | Fed | Zahraniční obchod | Celosvětová poptávka | Společnost ByteDance | Časový plán | Ekonomické škody | Index londýnské burzy | Závislosti na Číně | Korekce | Arbitráže | Vývoz ropy | FRA40 | Trojité dno | Uvolněné fiskální politiky | Nákup dolaru | Spotřebitelská důvěra v USA | Sazby daně | Zákonodárce | Počet pracovních míst | Dividendové akcie | Výrobce čipů Nvidia | LIBOR | Vývoj ekonomiky | Finanční společnosti | Heiken Ashi | National Australia Bank | Největší ekonomika světa | Akcie Pfizeru | Vysoké ztráty | Evropská komisařka | Výplaty dividendy | Spotřeba ropy | Ceny kryptoměny | Vyšší náklady na půjčky | Pražské burzy | Automobilový průmysl | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Banka First Citizens | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Boháč | Výběry | Luis De Guindos | Odveta | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Hlavní index čínských akcií | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | Vietnam | Ekonomický a strategický výzkum | Výrobce luxusních aut | Konkurenceschopnost | Světová banka (SB) | Capri Holdings | Dopad na trhy | Kanada | Globální recese | Zvýšení mezd | Technické indikátory | Index Standard & Poor's | Český maloobchod | Zasedání MMF a SB | Indikátory sentimentu | Aukce | Spotové ceny ropy | Soud v Tokiu | Norské energetické firmy | Generali Investments | Dolar vůči jenu | Růst spotřebitelských cen | Oživení české ekonomiky | Ministři financí | BMO Capital Markets Economics | Bollinger Bands | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Vývoz do Číny | Swingové minimum | Ninepoint Partners | Ruské úřady | Posílení dolaru | Julius Baer | Výroby osobních automobilů | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Stock | ANO | Ceny zboží | Tom Martin | Alphabet Inc. | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | IRS | Prognóza ČNB | Domácnosti | Finanční problémy | Šíření nemoci COVID-19 | Anthony Fauci | Snap (SNAP.US) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | WIG | Analytici finančního ústavu | Capital Group | Obchodní systém | Náklady na půjčky | Znalost | Rating | Trumpova administrativa | Prezident Joe Biden | Futures na Wall Street | Dezinflace | Vývoj na komoditních trzích | Alligator | Nike, Inc. | Velké banky | Wells Fargo | Principal Global Investors | Otevření obchodu | Společnost Allianz | Petra Krmelová | Americký výrobce elektromobilů | Merck & Company | Opatření proti šíření koronaviru | Dolar k japonskému jenu | Ekonom ECB | Ebury | Craig Erlam | UnitedHealth Group Incorporated | SNB | Vývoj BTC/USD | Nejistota | Hospodářský růst v Německu | Volkswagen AG | Natixis | Microsoft | Výnosy u dluhopisů | Trh dnes | USD/CHF | Prudký růst inflace | Snížení dividendy | Příležitosti | Omezení COVID | Američtí investoři | Akcie BioNTech | Plný úvazek | Unijní země | Sellier & Bellot | Akciové indexy v USA | COIN | Růst tržeb | PEPSICO | Míra inflace v Maďarsku | Hodnota investic | CME | Pokles cen ropy | Vládní dluhopisy | Filmová společnost | Data z USA | HDP v eurozóně | Obavy z růstu inflace | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | Makroekonomické údaje | Eurokomisař | Společnost Tesla | Členové Fedu | Amundi | Inflační vývoj | Banka HSBC | Spotřebitelská inflace | Žebříček největších firem v ČR | Defi | Akcenta | Srí Lanka | Změny cen | Sell | Správci aktiv | Demokratické strany | Pokles sentimentu | Důvěra v průmyslu | Charles Evans | Long pozice | Finanční rezervy | Zpráva pro tradery | Siemens Energy | Cybertruck | Obchodování akcií | Rivian | Akcie technologických společností | Světová banka | Prodeje státních dluhopisů | Kurz dolarů | Hodnota indexu | Saúdskoarabský ministr energetiky | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Dražší energie | Drahé energie | Konference FOMC | Investice do fondů | JPMorgan Chase & Co. | Prodej dolaru | Důvěra | Aerolinky SAS | Pravděpodobnost | ECB dnes | Vývoj eura | Markets | Deficit nabídky | VFC | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Asijské indexy | Americké úrokové sazby | Unce zlata | Zhoršení výhledu firmy | Meziroční růst HDP | Obchodování zlata | Vyhlídky světové ekonomiky | Bankovní akcie | Ziskové akcie | Společnost BlackRock | Short obchod | Futures na DAX | Výrobce luxusních automobilů | Příjmy z ropy | Rizikovější aktiva | Prognóza německé vlády | Haruhiko Kuroda | Představenstvo | Hlavy států | Bureau of Economic Analysis | Makroekonomika | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Japonsko | Společnost Meta Platforms | Agentura AP | Spotřební zboží | Dluhopisy | Tržní odhad | Celkový sentiment | Trendové linie | Alibaba Jack Ma | Očekávané výnosy | MicroStrategy | Výpadky | Rizikové investice | Objem obchodů | Zisky akcií | CFTC | Další růst úrokových sazeb | FIAT | Podpůrná opatření | Největší kryptoměna bitcoin | Bit.plus Martin Stránský | Tomáš Pfeiler | Riksbank | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Newcrest Mining | Internetové televize | AA | Invest | Propouštění zaměstnanců | ILO | Trendová linie | Federální rezervní banka | Gazprom | Růst těžby ropy | Řízení rizika | Jemenští povstalci | Centrální banka | Exxon | NYMEX | Finanční architektura | Kellnerová | Americký investor | Devizové intervence | Hypotéky v ČR | Andrew Bailey | Tomáš Kudla | Významné zprávy | Německá vláda | Zemní plyn | Tržní sentiment | Kurzový vývoj | Německo | Index PMI | Životní prostředí | Inflace v Británii | Měny&Sazby | Útok na Ukrajinu | Fluktuace | Plány Fedu | Bund | Německý Ifo index | Úroveň parity | Vystoupení šéfa Fedu | QE | Quantum Fund | Globalt | Twitter | Fed úroky | Odhad vývoje HDP | Francouzská společnost | Zasedání americké centrální banky | Velké zisky | Pravidla regulace trhů | Makroekonomické ukazatele | DBS | LYNX | ABN | Krach | Pozitivní zpráva | Harris Financial | Zveřejňování výsledků hospodaření | Activision | Hotovost | Odraz na finančních trzích | Donald Trump | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Jádrová inflace | Nejvýraznější pokles | Americká průmyslová produkce | Mezinárodní organizace práce | Burzovně obchodované fondy | Pohyb kapitálu | Standard Chartered | Výnosy dvouletých dluhopisů | Rumunsko | Pohyb měnových párů | Vstupní S/R zóny | Centrum | Walmart | Životní náklady | Společnosti | Nové akcie | Fundamentální faktory | Těžařská společnost | Zpomalení ekonomiky | CL | Sazba ČNB | Guvernér francouzské centrální banky | Investice do akcií | Rozhodnutí ČNB | JPMorgan Chase & Co | Nájemné | Americká automobilka Tesla | Energetický sektor | Unijní ministři | Severomořská ropa | Polská vláda | Alžírsko | Dluhové krize | Podnikatelé | Kurz české měny | ConocoPhillips | Vodafone | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Maloobchod v únoru | Bankovní tituly | Grafy | Záznam ČNB | ING | Inflace v ČR | Výprodej bitcoinů | Míra úspor domácností | Sdružení automobilového průmyslu | Air France | Nedostatek potravin | SMA 200 | Nárůst objemů | Pojišťovna VIG | Vice | Odolnost ekonomiky | API | Institut pro mezinárodní finance | Britský regulátor | Rizikovější investice | Mezinárodní finance | Směnný kurz | Erste Group | Vývoj protikoronavirových opatření | Fúze a akvizice | Odliv peněz z fondů dluhopisů | Organizace S&P | WeWork | Úvěrové podmínky | Zahraniční investice | Nedostatek likvidity | Threads | Nižší zisky | Index frankfurtské burzy | Aktivum | Proočkovanost | Huobi | Ukazatel zdraví | Zprávy a události | Turecká vláda | Společnost XTB | Česká republika | Komunální dluhopisy | Hamás | BNP | Zoom Video | Vývoj měnového páru USD/TRY | ČNB Aleš Michl | EUR/HUF | CZK | Fixed income | Guvernér australské centrální banky | Reuters | Úspory | AMC Entertainment | Konjunkturální průzkum | Unilever | Kov | Obchodní partner | Suez | Překoupené zóny | Tuzemský maloobchod | Bankovní systém USA | Baidu | Šéf nizozemské centrální banky | Situace na Ukrajině | Ekonomika Itálie | Denní minima | Dobré zprávy | Výhled české ekonomiky | Situace | Chevron | Světové měny | Citi Personal Wealth Management | Elliott | Kompozitní index | Důvěra v eurozóně | AJ Bell | Index nákupních manažerů | Bilance běžného účtu | Škoda | Michael Kors | Guvernér Michl | Stablecoin | Letecká společnost | Výkonná ředitelka | Akciová burza v Argentině | Státní dluhopisy | Analytici | Index US500 | Americký dolar | Nákladová inflace | Predikce finančních trhů | Londýnské akciové burzy | Depozitní sazba | Kurz koruny | Vrcholy | Steen Jakobsen | Vývoj koronavirové pandemie | Ochabování ekonomiky Spojených států | Ekonomika nového Zélandu | Výstupy | Asijská rozvojová banka | Štěpán Hájek | Souhrnný index | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Členka Výkonné rady ECB | Overbalance | Utahování měnových podmínek | Měny zemí | Akcie Siemens | Nové zakázky | Rekordní maximum | Zakladatel | Analytici Morgan Stanley | Huw Roberts | Libra šterlinků | Předseda | Platební prostředek | Právo | Finanční trhy dnes | Europe 600 | Přímé zahraniční investice | Equity | Kurz eura vůči dolaru | Viceprezident | Guvernér Fedu | City Index | Konstrukce portfolia | Provozní zisk | Dluh firem | Růst v Číně | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Deficit veřejných financí | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zpomalení globální ekonomiky | Deutsche Boerse | Zaměření investorů | Linda Yaccarinová | USA recese | Nejvyšší zhodnocení | Ripple | Chipotle Mexican Grill | Credit Suisse Group AG | Růstový impuls | US100 | Wedbush Securities | Supercyklus | Ztrátové období | Ekonom Chris Williamson | J&T | Anglo American | Lukáš Raška | Míra inflace v Evropské unii | Výhled eura | USDIDX | Tržby | TSLA | Akcie Twitteru | 3M Company | Korunové sazby | Maďarský premiér | Růst mezd | Odolnost spotřebitelů | Evropská unie | DPA | Kurz novozélandského dolaru | Boeing | Startup | Stagnace | Dow Jones a S&P 500 | HDP v USA | Analytik J&T | Mario Centeno | Ekonomiky | Příjmy a výdaje | Těžba OPEC | Finanční systém | Organizace ADP | Záporné sazby | WFP | Rychlý růst | Prime | Indikátory ekonomického sentimentu | Nižší růst | Rozpočet | Riziko recese | Negativní dopad | Fiskální stimul | Evropské banky | The Travelers Companies | Google | Známky ochabování ekonomiky | Apple | Ukrajinské krize | Libra | Energetický a průmyslový holding | Eva Miklášová | Luxusní automobilka | Otevření Číny | Správce daně | Největší švýcarské banky | Kurz české koruny | NJJ Presse | GameStop | Opatření centrálních bank | Akcie Ciena | Zvýšení základní úrokové sazby | Robot Bard | Nový index | Nákup akcií | CFD | Rekordní inflace | Vinci | Akcie společnosti PayPal Holdings | Ben Emons | Slabší euro | Vysoké úroky | Inflace v květnu | Řetězec Casino | Nová data | Air Liquide | Open | Životní úroveň | Dow Jones Industrial Average | Očekávaná data | Velké technologické společnosti | HDP Austrálie | Nezávislost centrální banky | Intervenovat na devizovém trhu | Celsius Network | Švédsko | Americké ministerstvo obchodu | Finanční poradce | Index výdajů | Technologická společnost Apple | Covidová krize | Zájem o investice | Webináře zdarma | Zvýšení základní sazby | FTSE | Výrobce letadel Boeing | Polská inflace | Odezva finančních trhů | Financovat | Řetězec | Fond | Vývoj měnového páru USD/RUB | Prodeje domů | Orbán | Příprava | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Vysoké inflace | Americké vlády | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Hlavní akciové indexy | Podnikatelská aktivita v USA | Německá centrální banka | Pandemie nemoci | FDIC | Říjnová inflace | Past na býky | UniCredit SpA | Dlouhodobé obchody | Quincy Krosbyová | Amgen Inc. | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Ruská invaze na Ukrajinu | Arm | Jednání ECB | Potíže společnosti Evergrande | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Federal Reserve | Alibaba Group | ECB | Květnová inflace | Nový rekord | Ceny komodit | Index německých akcií | Úroky | Nová mutace koronaviru | Refinitiv | Čínský růst | Silnější kurz | Speciální daň | Americký průmysl | Akcie výrobce čipů Nvidia Corp | Automobilka Toyota Motor | Ranní nadhoz | Portu | Miliardy švýcarských franků | Cena | Silné oživení | Michal Macenauer | Nižší ceny ropy | Investiční banky | Nové úvěry | Alokace aktiv | Vývoj české ekonomiky | Finanční rizika | Lineární regrese | Napětí na finančních trzích | Salvador | RJO Futures | Předstihové ukazatele | Analytici Goldman Sachs | Dopady pandemie covidu | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Prudké zdražování | Evropský maloobchod | Dlouhodobý support | Bearish Engulfing | ASML Holding NV | Silný trh | Zasedání RBNZ | DOT | PX Start | Partners | Nastavení měnové politiky | Benchmarky | Guvernér japonské centrální banky | Moneta | Air | Závazek | Americká centrální banka (Fed) | Akcie dnes | Růst ekonomiky eurozóny | Chatbot | Káva | Roční maximum | Mutace koronaviru | Majitel firmy | Přenos | IG Markets | Průběžné výsledky | Zápis z posledního zasedání Fedu | NCLH | Euro dolar | Izrael | Ceny akcií | Defenzivní akcie | Merrill Lynch | Ján Čarný | Zájem o hypotéky | Spekulativní pozice | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Situace na trzích s energiemi | Huayou Cobalt | Zpomalující růst | Euro STOXX | Jacob Internet Fund | S&P500 | Vývojáři počítačových her | Royal Bank of Scotland | Analytik Raiffeisenbank | Ceny zemního plynu | Telekomunikační společnost | Trh zlata | Ruský trh | Česká ekonomika | Největší výnosy | LEAG | Čínská ekonomika | MUFG | Patterny | Institucionální investoři | Cla na dovoz | Ceny | Vyšší úroky | Euro vůči dolaru | Kurzy | Abbott Laboratories | Prudký pokles | Oslabení kurzu | Moskva | Technologie | Vysoká inflace | Energetická krize | Ekonomický institut Ifo | Alfred Kammer | Hypoteční sazby | British Airways | Dolarový index (USDIDX) | Finální odhad | ČNB | TSLA.US | Dluhy | Zoetis Inc | Bill Gross | Odhady ekonomů | Němečtí politici | Ranní okénko | NSFX Ltd. | Cointelegraph | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Ekonomické aktivity v eurozóně | USD/CZK | Ranní zpráva | Britská společnost Cineworld Group | Vydání nových akcií | Pokles | Conseq | Dekret | MGM | Peter Kažimír | Oslabení kurzu koruny | Obchodování na zámořských trzích | Cenné papíry Komerční banky | Přehled kurzů | Louis Vuitton Moet Hennessy | Robert Kiyosaki | Czech Media Invest (CMI) | Electricite de France | Epidemiologická situace | Globální inflace | Blesk | Počet žádostí o podporu | Majetek domácností | Ceny palladia | Vývoj akciového indexu | Konsensus | Americký trh | Druhá největší světová ekonomika | Situace na trhu práce | Polská ekonomika | Dostupná data | Růst polské ekonomiky | NYT | Historická data | Společnost Twitter | Centrální banka Nového Zélandu | Gala | Maloobchodní tržby | Energetický regulátor | Erste | Americké společnosti | Vývoj cen ropy | Druhá největší kryptoměna | Devizové příjmy | Blue chips | Inflace v listopadu | Pravidla obchodního systému | Podílové fondy | Charles Schwab | Švýcarská centrální banka | Jan Vejmělek | Deliveroo | Fundamentální ukazatele | Měnová politika | RBI | Cenové minimum | Analytik Chris Zaccarelli | Měny navázané na komodity | Royal Caribbean | Průmyslový růst | Vybírat zisky | Poplatek | Moody's | Guvernér | Zemědělci | Platební bilance | Rabobank | NBP | Thajsko | Největší banky eurozóny | Lego | EURNOK | Makro | Banka | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Americký dolar vůči japonskému jenu | Velké korporace | Tuzemská inflace | Impérium | Americká ekonomika | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | Dolarová aktiva | Koruna dnes | ISM indexy | Credit Suisse Group | NVDA | Analytik společnosti MUFG | Odpor | Coinbase | Index burzy v Paříži | Drahé kovy | Představitelé centrální banky | Evropská centrální banka | Velký problém | Obchodník | Letadlo | Výrobce sportovního oblečení | Instinkt | Fitch | Portfolio manažer | Plynárenská společnost | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Úsilí centrálních bank | Finanční prostředky | MRNA | Rozvojová banka | Býčí trh | PVM | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Trh práce v USA | Data z reálné ekonomiky | Intradenní výhled | Bitcoin a další kryptoměny | Futures kontrakty | Ekonomické vyhlídky | BoE Andrew Bailey | Sam Bankman-Fried | Inflace zpomaluje | Údaj NFP | Regulátoři | Krize v USA | ETF na small caps | Tempo poklesu | Stimulační balík | Blue-chip | Geoffrey Okamoto | Argentina | Ruský vývoz ropy | Indikátor | Index cen | Spotové operace | Francouzský statistický úřad | Vládní koalice | Rizika | Paypal Holdings | Růst ceny | Finance | Pablo Hernández de Cos | SNAP.US | ISM | Index PX | Čínská vláda | Analytika | EBIT | Společnost Facebook | Daně | Investice do komerčních nemovitostí | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Lídři | Skupina OPEC | Golden Gate | Tradingové webináře zdarma | Inflace v červenci | Investment Management | Cena za akcii | Pivot | Dopad krachu | Rozpočet na předsednictví EU | Kryptoměna | Potravinářství | Růst cen nemovitostí | České HDP | Inflace v Turecku | Lee Hardman | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Český stát | Zásoby ropy v USA | Reálné peníze | Údaje o ekonomice eurozóny | Ekonomická nálada | Momentum | Cenový propad | Conference Board | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | COVID-19 omikron | Ochabování ekonomiky | CBOE | Gold.plus | LGES | Zvýšení inflace | Nvidia (NVDA.US) | Workshop | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Vývoj inflace | Růst zisků | Výnosy českých státních dluhopisů | Newmont | Zisky | CEC Capital | Restriktivní politika | HICP | Rozpočtový schodek | Shanghai Composite | Vládní politika | Index tokijské burzy Nikkei 225 | American Express Company | Index tokijské burzy | Základní měna | Akcie společnosti Snap (SNAP.US) | Analytik XTB | Globální trhy | BNP Paribas | Konsenzus | Zboží dlouhodobé spotřeby | Zátěžový test | Historické rekordy | Americký index S&P 500 | Oslabení forintu | Informace z kryptoměnového trhu | Signature Bank | Bývalý prezident | Globální ekonomika | Sazby ECB | Moderna Inc. | Obchodní pozice | Energetická skupina ČEZ | Cena palladia | Průmyslové firmy | Prodávající | Bain & Co | ACEA | Růst světové ekonomiky | Situace na trhu | TradingEconomics | Verbální intervence | Pozitivní výsledek | Allianz SE | USD/TRY | Rozpočtové politiky | Miliardy eur | Anomálie | Ministr zahraničí | Voda | Vývoj války | Výnos desetiletých dluhopisů | KLM | Vývoj HDP | Obrovské ztráty | Kryptotrh | Ekonomiky eurozóny | Inflační očekávání | Softwarová společnost Palantir | Cisco Systems | Akcie Air France-KLM | Členské země eurozóny | Starbucks | Množství peněz | Oslabení japonského jenu | Toyota | NATGAS | Delta Air Lines | Vyšší sazby | Ratingové agentury | Očekávání do budoucna | Cena zlata | MUFG Bank | PMI ve výrobě | Problémy v Evropě | HSBC | Indexy pohyb | Pullback | CBRT | Zvýšení ceny | Opatření vlády | Měnověpolitické zasedání | Organizace zemí vyvážejících ropu | Snižování rizika | Invaze | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Rizikové averze | Semi | Altcoin | Alokace | Výroby elektromobilů | Obchodníci | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | IPO Instacart | Breakout | Turecký prezident | Přeprodané zóny | Rusko-ukrajinský konflikt | Capital | Pojištění vkladů | Arabica | Navýšení kapitálu | Měnové intervence | Růst cen | Index Russell 2000 | Nissan Motor | Společnost Chevron | Pokles akcií | Index pražské burzy PX | Statistici | Oslabování kurzu koruny | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Saxo | Obavy z globální recese | Vývoj války na Ukrajině | News Corp | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Open Society Foundations | Dluhový strop | Banka Morgan Stanley | Výnos u desetiletých dluhopisů | Turecké liry | RSI | Technologický Nasdaq | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Dovoz oceli | Zasedání Bank of England | Asset management | Organizace spojených národů | MSCI World | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Repo sazby | Energetické trhy | Kancléř Olaf Scholz | Reporty | Společnosti Netflix | Pandemie v Německu | Poptávka | EUR/MWh | IFO index | Dnes na trzích | Financování | Shell Plc | Veolia | Úroková sazba v USA | Analytik J&T Banky | Pád bitcoinu | Konsolidovaný čistý zisk | ČSÚ | Zvýšení základního úroku | Malé banky | Madridský index IBEX | Turecká ekonomika | Akcie Pilulky | Zasedání RBA | Ursula von der Leyenová | Cenový graf | Oživení na americkém trhu práce | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Burza v Argentině | Vývoj produkce | Historická minima | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Naftogaz | Čína | Omezení dodávek | Stres | GMT | Hospodářský růst USA | Růst měny | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Otevírání ekonomiky | Překoupení | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Index pražské burzy | Dynamika trhu | Růst úroků | Obavy o poptávku | Americké banky | Psychologie | Analytici Next Finance | Výnosy u desetiletých dluhopisů | Ruský ministr financí | WBA | Pivotní body | Obchodovat | Republikáni | USDJPY | Tovární objednávky v Německu | Index švýcarských akcií SMI | Wally Adeyemo | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | Zprávy z USA | Úrokový diferenciál | Globální poptávka | Poslanecká sněmovna | Investiční poradenství | Masato Kanda | Náklady na práci | Růst spotřebitelských cen v Německu | Maďarská měna | Bulharsko | Jihokorejské společnosti | Short obchod (sell) | DISH | Pohyby eura | Zvýšení produkce | Americké akciové trhy | Tchajwanská firma | Primární veřejné nabídky (IPO) | GfK | S&P Global Market Intelligence | Snížení rizika | Line | Britský trh práce | Převzetí firmy Twitter | Vývoz plynu | Konec dolaru | EGAP | VŠE v Praze | Sociální síť | Hodnota amerického dolaru | Tilray | Dividenda | Nárůst výnosů | Index amerických regionálních bank KBW | MIFID | Výroba elektřiny | Reverzní formace | Průměrná hodnota | Parita | Holger Schmieding | Výsledky hospodaření | Organizace S&P Global | FT | Bernard Arnault | PlayStation 5 | Růst kurzu dolaru | Objem devizových intervencí | DAX | Pokles kurzu libry | Denní pokles | Nakupovat zlato | Obchodování na akciových trzích | Pokles zásob | OilPrice | Průměrná mzda | Kalendář událostí | Mali | Dolarové sazby | DNO | Uzavření trhů | Malé podniky | Softwarová společnost Microsoft | Dnešní čísla | Bankovní rada České národní banky | Stavební výroba | Řemeslo | Strukturální změny ve světové ekonomice | Coface Barometr rizik | Obavy z varianty omikron | Micron Technology | Spotřebitel | Meziroční vývoj jádrové inflace | New York Times | SolarEdge | Euro-dolar | Revize výhledu | Výkyvy na finančních trzích | Agentura PAP | Hospodářský růst | Medvědi | Klouzavý průměr | Výrobní aktivity | Hrubý domácí produkt Německa | Prezident Fedu | Tržní sazby | Nové rekordy | Philadelphia Fed index | Kurz měny | Největší americká banka | Uchovatel hodnoty | XTB Štěpán Hájek | Payrolls | Posílení eura | Cena severomořské ropy Brent | Investiční výdaje | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Agentura MTI | Spotřebitelské ceny v Česku | Inflace v Maďarsku | Australia and New Zealand Banking Group | Bohumil Trampota | WTI | Hrozba recese | Standard & Poor's 500 | Křiž smrti | Bod | Miliardy korun | Pohyby na forexovém trhu | Globtrex | Podmínky na trhu | Richard Branson | Sdružení výrobců automobilů | Zpřísnění finančních podmínek | Shares | Zisk společnosti | Elektrotechnický koncern | Levné energie | Silnější koruna | NetEase | Americká pravidla | Akciová strategie | Údaje společnosti S&P | Boris Vujčić | RBNZ | Jaderné elektrárny | Cyrrus Vít Hradil | PRIBOR | Kapitálové trhy | UTC | Šéfka fondu | Spready | Reserve Bank of Australia | Odliv vkladů | Video | Únorová inflace | Inflace v Itálii | HDP | Pfizer a BioNTech | Kiyosaki | ROCE | Měnové kurzy | Americká měna | Modelování výnosové křivky | Domino efekt | Nord Stream | EMU | Vývoj měn | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | J Sainsbury | Spotřebitelské ceny v ČR | Problémy | Projevy centrálních bankéřů | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Tesla (TSLA.US) | OCI | Ziskovost | Bankéři | Oživení ekonomiky eurozóny | Sázet | Klesající trendová linie | Turbulence na trzích | Deutsche Bank | Banka UBS | Vzrušení | Cena ropy | HKComp | Akcie internetového obchodu | Mezinárodní standard | Výrobce videoher | VF Corporation | Akvizice Air Bank | Hlavní akciový index | Obavy trhu | Německý kancléř Olaf Scholz | Participace | Firma | Akcie online | Inflace | Ocel | Advanced Micro Devices | Recese světové ekonomiky | Akcie Snap | Spotřeby plynu | Drobní investoři | Marže | Využití kapacit | Účet platební bilance | Domácí měna | Vývoj indexu volatility VIX | Německá ekonomika | Upvest | Statistiky z trhu práce | Zobchodované objemy | Státy EU | Josef Košťál | Jack Dorsey | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | FlixBus | Fiskální politika | Devizový trh | Načasování | Ředitel banky | Výsledky za Q1 | Technologické podniky | Prosus | Televize Netflix | Kurz USD | Mírná korekce | Panevropský akciový index STOXX 600 | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Index DAX burzy | Hlavní index PX | USA a Čína | Vedení společnosti | Měny považované za bezpečné | Omyl | Konjukturální průzkum | Zkušenosti | Ropa | Optimismus | Východní Evropa | Ether | Emmanuel Macron | Zasedání měnového výboru | Pozice ekonomiky | Monetární politika | Manufacturing PMI | Signály | Omikron | Nezaměstnanost v Británii | Akcie ABN | Golden Cross | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Ekonomická rizika | Aktivita investorů | Společnost Adobe Analytics | Nornickel | Empire State Index | Lira | Kalendář ekonomických událostí | Zpomalování americké ekonomiky | Poptávka po zlatě | Předsednictví EU | Ekonomické recese | Statistiky | Peněžní zásoba | Liz Trussová | Emise státních dluhopisů | Pivovary | Raiffeisenbank a.s. | Referendum | Restrikce | Stoxx 600 | Výprodej | Bývalý šéf | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Růst průmyslu | Bali | Čínský index | SAP | Reakce eura | Dluhopisové trhy | Francouzská centrální banka | Akciové tipy | Oslabuje dolar | Spolkový statistický úřad | FX | Global Markets | Americká Komise pro cenné papíry | Změny ve vedení | Valné hromady | Rozhodování | Giuseppe Sersale | Blizzard | Krach SVB | BMO Capital Markets | Světové finanční trhy | Mobilizace | Facebook | Michal Stupavský | RUB | Američané | Kurz | Market | Forexu | Rizika vyšší inflace | Americká Federální obchodní komise | SVB a Signature | Kurzy.cz | Odliv zahraničního kapitálu | Půjčky v kryptoměnách | DraftKings | Nezaměstnanost mladých | Společnost Colt CZ | Premiér Rishi Sunak | 256/2004 | Unicredit | EMA | Tyson Foods | LMT.US | Výrobce sportovního zboží | Ekonomka | Zasedání amerického Fedu | Růst akcií společností Microsoft | Pokles výnosů | Americké technologické společnosti | Globalizace | Kaisa | TASS | Hugo Boss | Svět obchodování | Rozkolísaný | Investec | Fibonacciho retracement | Investiční banka Goldman Sachs | UST | Finančník George Soros | Nejhorší výsledek | Dolar | Merck | Coinbase Global | Zájem o riziková aktiva | Kryptosměnárny | Carvana (CVNA.US) | Vytvoření fondu | NewEdge Wealth | Hliník | Růst dolaru | Ceny pšenice | Nezisková organizace | Krize v eurozóně | Prezident Fedu v Dallasu | Hodnoty měny | Euro | Naše prognóza | Profit-Target | Akcie podniku | Negativní vývoj | Evropské akciové burzy | Ukrajinská města | Fundamentální pozadí | Obchodní aktivita | ANZ | Kotovaná měna | Vývoj inflace v USA | Francouzský CAC 40 | CZGB | Server CNBC | Enphase Energy | Greg Kelly | Agentura DPA | Akcie na pražské burze | JP Morgan | Analytik devizových trhů | Čínská měna | Wood & Company | Byznys | Reserve Bank of New Zealand | RN Refining & Marketing | Kukuřice | Debata | NortonLifeLock | Jakub Rybacki | Deficit státního rozpočtu | Futures na americký dolarový index | Investice Tencentu | Investujte | Klíčové centrální banky | Risk | Odhady růstu | Prezident USA | Paolo Gentiloni | Měď | Ekonomický institut | Proinflační | Statistiky z eurozóny | Index londýnské akciové burzy | Zastavení dodávek | Boj s koronavirem | Být trpělivý | Inflace cen | Rozvíjející se trhy | Eskalace rusko-ukrajinské krize | AUD | Jeffrey Halley | Peníze investorů | Napjatá situace na trzích | Velké trhy | Binance | Obchod | Dividendový výnos | Výnosy státních dluhopisů | Pozitivní výsledky | Federální rezervní banky | Poskytování hypoték | Technické korekce | Ben Broadbent | Trh se zlatem | RBA Philip Lowe | Měnový stratég | Sazba Evropské centrální banky | Constellation Brands | Investiční ředitel společnosti | Zpomalení růstu | Jaroslav Šura | Christine Lagarde | Krachy bank | Ropné a akciové trhy | Domácí data | Neomezené množství | Přerušení dodávek ruského plynu | Konvergenční proces | Dodávky ropy | Predikce | Ceny nájmů | Fibo | Německý vývoz | Santa Claus Rally | Růst ekonomiky | Navýšení úrokových sazeb | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Úřad práce | Citigroup | Aerolinky Ryanair | Ekonomové | CVNA | Softbank | Rozkolísanost trhu | Rozhodnutí Bank of England | Mnichovský ekonomický institut | Narušené dodavatelské řetězce | Sony | A350 | Fibonacciho úrovně | Banka JP Morgan | Hospodářství | MIB | Hlavní akciové indexy v USA | Index výdajů na osobní spotřebu | Stagflace | Poklesu evropských akcií | Hlavní ekonomka | Nový Zéland | Rada ČNB | Etoro | Útok Hamásu | Plánované obchody | Jednotná měna | EV | SIE | Střední podniky | EU | Index Philadelphia Semiconductor | Míra nezaměstnanosti v Británii | EBITDA | FXstreet.com | Rupert Hoogewerf | Guvernér rakouské centrální banky | Počty nových případů | Ropa roste | Technologie distribuovaného registru (DLT) | Indická centrální banka | Dovozní ceny | Vývoj na akciových trzích | Defenzivní tituly | Soukromé investiční společnosti | LPL Financial | Uniper | Labouristická strana | Miliardy | Korekce na akciových indexech | Majors | Belgická vláda | Ministerstvo financí | Nexo | Pokles zlata | Christian Klein | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Setkání ministrů financí eurozóny | Průmyslové ceny | Ztrátový týden | Intermediate | Bollingerova pásma | Globální akciový index | Prodeje existujících domů | Nižší ceny | ING Bank | Tržní hráči | Spojené státy | Vítězství nad inflací | Index akciového trhu | CAR | Cenové stability | Šíření nákazy | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Powellovy komentáře | Měna euro | Philip Lowe | Cigarety | Portfolia | Fresenius Medical | Tesla | Zájem o riziko | Další kryptoměny | Postavení dolaru | Avalanche | Conseq Investment Management | Odhady PMI | Kurz domácí měny | Holdingová společnost | NN Group | Expert | Deutsche Lufthansa | Výkon dolaru | ARM | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Energetické firmy | Matthew Keator | Komerční banka | Irské aerolinky Ryanair | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Regulace trhů | Aktivity v eurozóně | Cenové dno | Členské státy EU | Gate | Úroveň rezistence | Úřad pro energetické informace | Týden na akciových trzích | Samsung | Recese | Index strachu | Fáze globalizace | ZNGA | Vyjádření představitelů | BTCUSD | Sterling | Sam Altman | Kazuo Ueda | Německé aerolinky | Mzdový růst | NS Broker | ASML | Ropný gigant | AXA | Globální indexy | Výrobní inflace | Renault | Švýcarský frank | Růst akcií | Vyhlídky eurozóny | Německý ZEW index | Bank of Canada | Hypoindex | Čisté krátké pozice | Capital Partners | Investoři a obchodníci | Chuť riskovat | Erdogan | Bannockburn Global Forex | Měnová politika ČNB | Analýza BTC | Vývoj pandemie | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Silicon Valley | NZDUSD | Agentura Interfax | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Analytik Portu | Index Dow Jones | Napětí související s Ukrajinou | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Finanční problémy společnosti | Výhled na rok | Akcie Applu | Indonéská centrální banka | Hargreaves Lansdown | Derek Halpenny | Eskalace konfliktu | Kyjev | Začít investovat | Burzovní indexy | Naučte se obchodovat | Největší propad | Výrobní index | Komentáře Fedu | Stavební povolení | Silný americký dolar | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Obavy o čínský realitní sektor | Inflace v Německu | Index francouzských akcií | Odhad HDP v eurozóně | Spekulace | Denní graf | Meziměsíční inflace | Manažerka | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Růstový trend | Irské aerolinky | František Táborský | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Fosilní paliva | Americké burzy | Dolarové zisky | Negativní zprávy | Realitní společnosti | Snížení úroků | Internetové firmy | Graf indexu S&P 500 | Know-how | Cardano | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Odliv peněz | Ministři | Měnové politiky centrální banky | Ceny benzínu | Změna politiky | OSF | Kapitálové výdaje | Investiční akciové tipy | Negativní nálada | Transparentní | Tržby v eurozóně | IONWAY | Pin Bar | Kurz eura | Spotřebitelské ceny v Itálii | Akciový trh v Hongkongu | Americké ministerstvo práce | Zpráva z amerického trhu práce | Technologie související s kryptoměnami | Politické riziko | Členské státy | Důležitý support | Bankman-Fried | Růst cen zlata | Dnešní zpráva | Wash trading | KBC | SPCE | Centrální banka USA | Goodyear | Čínské indexy | Nikkei225 | Ekonomický poradce | Silné euro | Šéf evropského odboru MMF | Americký internetový obchod | Lufthansa | KPMG | Společnost Cineworld | Ceny energií | Evropská rada | Hospodářské vyhlídky | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Fresenius SE | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Pravidla Evropské unie | Snížení produkce | Ceny potravin | Politická nejistota | Obrat trendu | Rychlý růst mezd | B.1.1.529 | Intel | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | Ali Akay | Měnový kurz | Finanční skupina | Dosažení dohody | Ticker | MSCI Real Assets | Počet volných míst | Břidlicové ropy | Základní sazby | Polská centrální banka (NBP) | Nejrychleji rostoucí | Obchodovat s kryptoměnami | Hlavní index německých akcií | Regeneron Pharmaceuticals | Úspěchy | Analytik Komerční banky | Ruská plynárenská společnost | Jak obchodovat | Výrobce obuvi Dr. Martens | NEST | Kiwi | Poptávka po americkém dolaru | Streamování videa | Úspěch bitcoinu | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Odliv peněz z fondů | Zvýšení cen ropy | Rostoucí inflace | Advance | Zoetis | Logistické společnosti | Kurz bitcoinu | Dodávky zemního plynu | ACB | Technologický sektor | OSN | Signál ke vstupu | Soud | Eskalace napětí | Panika | Komunita | Agentura TASS | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Booking | Výrazný pohyb | Předpovědi Saxo Bank | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Kanadský dolar | Purple Trading Petr Lajsek | Agentura Fitch | Sell Stop | PAP | Makroekonomické prostředí | PMI indexy | Předpovědi | Společnost Microsoft | Údaje z Číny | Bondy | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Globální trh s ropou | Vyhlídky americké ekonomiky | Koncern Sony | Nejprudší denní propad | Mince | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Evropské méně | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | BASF | Benzín | Ministr financí | Trhy v USA | Kmen omikron | Rostoucí ceny | Trend | Střadatelé | Shrnutí obchodování | Western Union | Inflace v Evropské unii | Adidas | Pokles sazeb | Santander Bank Polska | Eurokomisař Gentiloni | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | SVB Financial Group | Meziroční inflace v září | Růst eurozóny | Zásoby plynu | Akciové futures | Oslabení | ANSA | Kroky Fedu | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Verizon | Poptávky po ropě | Masafumi Jamamoto | RTS | Nordea Bank | Přebytek obchodu | Platforma | Měnová politika ECB | Vládní bondy | Evropský statistický úřad | Energetika | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Akcie energetických společností | Načasování obchodu | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | CNN | Náklady na úvěry | USD/RUB | Pomalé oživení | Zlato (XAU/USD) | Ztracené iluze | KuCoin | Ekonomický výhled | Nejnovější údaje o inflaci | Zlaťáky | Index italských akcií FTSE MIB | Chuť k riziku | Čínský výrobce elektromobilů | Nařízení | Americká cla | Pioneer Natural Resources | Míra nejistoty | Sazba hypoték | SWIFT | Zvýšené napětí | Zvýšení dluhového stropu americké vlády | Greyhound | Oslabení technologického sektoru | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Nemovitostní trh | Poskytování úvěrů | Schodek | Prezident Petr Pavel | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Invaze Ruska | BTC | Oslabování libry | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Akcie největší americké banky | Kapitálové zboží | Indexy | Altcoiny | Citi | Zvyšování sazeb | Pimco | Odborníci | Cenné papíry ČEZ | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Yeezy | Mizuho | Global Forex | Alibaba Group Holdings | Severomořská ropa Brent | Největší světové kryptoměnové burzy | ASX 200 | Prudké výkyvy | Akcie automobilky | Odkup akcií | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Finanční polštář | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Baterie | Japonská měna | Gold | Akcie banky Morgan Stanley | Akcie největší banky | Zhoršení ratingu | Guvernér centrální banky | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Česká národní banka (ČNB) | Korporace | Kanadský statistický úřad | Průmysl | Investovat do zlata | Bazický bod | Nizozemský premiér | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Bridgewater Associates | Úroveň supportu | Americké akcie včera | Investování do akcií | Míra inflace v Turecku | Obchodování měnových párů | Napjatá situace | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | Úvěrový rating | Snížení daně | Bankovnictví | Evergrande Group | Libye | Aerolinky | USD index | Scotiabank | STOXX50 | Americké dluhopisy | Nadhodnocení | Americká výnosová křivka | A321Neo | Continental | Pohonné hmoty | Zpracovatelský průmysl | Biliony | Bankovní regulační orgány | Divergence | Flexibilita | EasyJet | Zdražování energií | Commonwealth Bank of Australia | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | Federální obchodní komise | Vlády | Akcie výrobce čipů Nvidia | Akcie klesají | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Struktura HDP | Kurzy měn | T-Mobile US | Pozitivní trendy | Hlavní evropské indexy | Měnový výbor Fedu | Omezení těžby | Analytik České bankovní asociace | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Zhoršení výhledu | Silvergate | CNN Business | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Společnost Newmont | Europoslanci | Moneta Money Bank | Activision Blizzard | UnitedHealth | Ceny drahých kovů | Varování | Obchodní bilance | Guidance | Největší propady | Vánoční svátky | Úsilí | Počty nových žádostí o podporu | Družba | Obavy z omikronu | Snižování úroků v USA | Viceprezident ECB | Černé zlato | Bankovní unie | IPO Airbnb | Údaje o nezaměstnanosti | APP | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Tomáš Holub | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | EOG Resources Inc | Ministr zdravotnictví | Spojení | Cykly | Pokles indexu S&P 500 | ECB Christine Lagardeová | Akcie aerolinek | Stuart Cole | Long | Rally | Reálná ekonomika | Western Digital | Inverzní výnosová křivka | Bankovní rada | 1D | Výnosy z devizových rezerv | Western Union Business Solutions | Recese v USA | Komoditní index | Euro Stoxx 600 | Pojišťovna | Růstové tituly | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Cenové indexy | Zasedání České národní banky | SARS | Dluh eurozóny | Bonusy | PlayStation | Internetový obchod | Investiční doporučení | Intesa Sanpaolo | Chris Williamson | Aktiva | Pokles inflace | Klid | Osobní příjmy | SXXP | Piotr Bielski | Adobe Analytics | Začátek výsledkové sezóny | Americké akciové indexy | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Časopis Forbes | Širší index | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Vývoj finančních trhů | NextEra Energy | Vydání práv | Zasedání centrální banky | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | České měny | Index německých akcií DAX | Očekávaný vývoj | Goldman Sachs Group | Ceny ropy dnes | Tuzemský průmysl | Kryptoprůmysl | Očekávaná reakce centrální banky | Vývoj trhu | Švýcarská banka UBS | Index londýnské burzy FTSE | Úrokové sazby ČNB | Business | Výrazný pokles indexu | Evropští investoři | Nastavení sazeb | Jestřábí politika | Orpea | Objem úvěrů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výnosnost | Indikátory | Nejnovější statistika | Albemarle | Srbsko | Růst cen akcií | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | Další regulace | TikTok | Růst spotřebitelských cen v Británii | Obchodování s komoditami | Plynárenské společnosti | Americká centrální banka FED | Palantir | Akcie Cisco | Čínská centrální banka | Tempo růstu ekonomiky | Jan Procházka | Technologická společnost | Index euro | Poptávka investorů | Řešení energetické krize | Základní úroková sazba Fedu | Kurz rublu | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Krypto influencer | Helena Horská | Krach banky | Holubičí tón | Řízení výnosové křivky | Nejslabší růst | FedWatch Tool | Program kvantitativního uvolňování | Nový týden | ČNB Tomáš Nidetzký | Otevření ekonomik | Fiskální politiky | Inovace | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Průmyslový sektor | Aston Martin | Nejlepší výsledky | Tradingový portál | Zdravotnictví | Fox Corp | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Růst firemních zisků | Makroekonomické indikátory | Počet akcií | Ole Hansen | Long signál | NZD/USD | Čínské akcie | Economic | Ministryně financí | Časový úsek | Bezpečnost | Diskontní sazba | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Jihoafrická republika | Společnost BP | Sentix | Robert Holzmann | Trhy dnes | Bank of America Merrill Lynch | Poměr rizika a výnosu | | Německý statistický úřad | Macy's | Indexy PMI | Philadelphia Semiconductor | Pochybnosti | Mateřská společnost | Danske Bank | Výsledek voleb | Tržní kapitalizace kryptoměn | Westpac | Schodek zahraničního obchodu | Členské země | Seat | Vedení ECB | BNY Mellon | Riziková aktiva | Pandemická situace | Německé společnosti | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Stratég | Špatné zprávy | Sal Bruno | Signa Holding | Prodeje automobilů | Známky oživení | Zisky firem | Pokračování poklesu | Čínský akciový trh | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Raytheon Technologies | Nynější nastavení sazeb | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Období nejistoty | Objem zakázek | Zrychlení inflace | Sentiment | Zhoršení pandemie | Dnešní statistiky | Short pozice | Investor | Částečný úvazek | Kurzové riziko | Lucembursko | Události ve světové ekonomice | Budoucnost Bitcoinu | WEF | Stoxx Europe 600 | Breaking | Šéf společnosti | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Akcionáři Avastu | Berenberg | Dubnová inflace | Největší pokles | Politika | Britský akciový index | Koš | Konkurence | Kalifornské bankovní regulační orgány | Hospodářské recese | Bing | CoinShares | Vladimír Vávra | Nálada na trhu | Utaženější měnové politiky | Letecké společnosti | Čínský jüan | Akcie ČEZu | PLN | BOJ Kazuo Ueda | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Akvizice společnosti Pivovary CZ | Komoditní stratég | Dodávky z Ruska | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Reálné výnosy | Evropské společnosti | Ben Laidler | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | SAS | Akcie Siemens Gamesa | Druhá vlna | Josef Dudek | Konsensus trhu | Burza Binance | Investiční ředitel | Indikátor MACD | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Franklin India A (acc) USD | Skyworks Solutions | CFD na akcie | Dnešní seance | Tier 1 | Americké futures | Paxlovid | Alternativní taxislužby | MAM | Centrální banky USA | Strach z inflace | ECOFIN | Per rollam | Příznivé faktory | Jak investovat | Martin Gürtler | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Propad kryptoměn | Forint | Nálada podnikatelů | Americké akcie dnes | GDP | Cenové maximum | Negativní korelace | Karel Komárek | Epic Games | Velká Británie | Nákupy deviz | Nakupovat | Evergrande | Kybernetický útok | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | PLN/EUR | Další vývoj | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Anton Siluanov | Banky na Wall Street | Dnes zveřejněná data | Zasedání FED | Pokles průmyslové výroby | Japonský akciový index | Softwarové firmy | Puma | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | Průzkum PMI | Indexy S&P | FundStrat | Zlatá horečka | Úrokový výnos | George Soros | Napětí kolem Ukrajiny | Obchodování na devizovém trhu | Vývoj úrokových sazeb v USA | Zdraví ekonomiky | FTX Sam Bankman-Fried | Optimismus investorů | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Napětí na trzích | Aktivita ve službách | Quant | Geopolitická rizika | Indie | Letectví | Nákupy | Koronavirus ve Velké Británii | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | Měnové politiky | Společnost Adobe | Snížení základní úrokové sazby | Výrazná inflace | Vnímání | Vliv na trh | Přísná měnová politika | Mike Novogratz | SVB | Aktuální Price Action | Index volatility VIX | Koncern Volkswagen | Předstihový ukazatel | Čínský výrobce | Martin Stránský | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | Sentiment v USA | Forexové obchodování | Hospodářská recese | Inflace v české ekonomice | Ekonomika | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Německé automobilky | Pohyb ceny | Oxford Economics | Výnosová křivka | Expert na kryptoměny | Historická maxima | Ekonomická data | Silný fundament | Elektřina | CBS | WTO | Genesis Global Trading | Situace v průmyslu | Výrobní index PMI | Dobrá zpráva | Hospodářské noviny | Slábnoucí americký dolar | Úroková sazba ECB | Karanténa | Akcie Coinbase | Pandemický program | Sankce | Commerzbank | Britská firma | Varianty koronaviru | Proinflační působení | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Převzetí banky Credit Suisse | Míra inflace v Polsku | Inflační krize | S&P/Case-Schiller index | Poradenské společnosti | Ministr energetiky | Zmírnění obav | Prolomení supportu | Americký kongres | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Výhled | Velmi volatilní | Index technologického trhu | Růst cen v USA | České akcie | Poptávka po dolaru | Prodejní cena | ESM | ZEN | Úřad pro ochranu osobních údajů | Kurzotvorná informace | Auta | Americký akciový index | Oživení akcií | Komerční banky | Americké ministerstvo | Quant Insight | Spojené státy a Čína | Zisk firmy | Americký trh práce | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Deriváty | Přísná opatření | Ethereum | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zpráva o trhu práce | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Embargo | Zápis Fedu | Bilance Fedu | Indikátor Ichimoku | Hry | Glapinski | Odpovědnost | iRobot | Zlevnění potravin | Dnes na forexovém trhu | Akcie softwarové společnosti | Indexy nákupních manažerů | Nový býčí trh | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Index Hang Seng | Potvrzovací signál | Jay Hatfield | Tok kapitálu | Private equity | Česká inflace | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | PayPal | Dostatek likvidity | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Bankovní krize | Jaromír Gec | Omezení nákupů aktiv | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | ČNB dnes | Finanční trhy | Miliardáři | Největší naleziště zemního plynu | Údaje o maloobchodních tržbách | Burzovní společnost | Výsledek zasedání Fedu | Zlaté rezervy | FTSE/MIB | Pandemická omezení | Oživení cen ropy | Cyrrus | Dobrý výsledek | Burze | PacWest | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | eBook | Balík sankcí | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Nabídka a poptávka | Makroekonomické analýzy | Růst cen energií | Prostor pro růst | Hospodářský cyklus | Znovuotevření ekonomiky | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Kalendář makroekonomických dat | Komise pro cenné papíry | Ruské ministerstvo financí | Údaje o americké ekonomice | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Týdenní výkon | Fúze | MobileCoin | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | ČEZ | Austrálie | Cenové hladiny | HDP Číny | Německé ekonomiky | USA inflace | Hrubá marže | Růst průmyslové produkce | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | GOOGL.US | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Philips | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Počet nakažených | Údaje o vývoji trhu práce | Nákup bitcoinu | Spread | Iniciativa | Obavy investorů | Společnost Intel | Výrobce luxusního zboží | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Kanadská centrální banka | Peněžní trhy | Zakladatel fondu | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Návrh rozpočtu | Under Armour | New York | Tradingové webináře | Katastrofy | St. Louis | MSFT | Retail Investor | Swing | GS | Blanke Schein Wealth Management | AIG | Krize | Pád akcií | Rizikový apetit | Wood Mackenzie | Ceny ropy Brent | Společnosti z USA | Optimalizace | Fresenius | Zvýšení úroků | Paul Tudor Jones | Riziko | Gjirafa | Růst cen výrobců | Depozitní sazba ECB | Burzy v USA | Euro včera | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | Epidemie koronaviru | Posílení kurzu koruny | Německé tovární objednávky | Eso v rukávu | Fundamenty | Růst spotřebitelských výdajů | Pasiva | Automobilka Porsche | Luxusní zboží | Vlastní akcie | CMI | Ekonomické zprávy | Situace na trzích | Silné ekonomické údaje | Zlotý | Vysoké ceny ropy | IBEX | Správní rada | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | NXP | Kraft Heinz | Světový trh s ropou | EURCHF | CoinGecko | Krize na Ukrajině | G20 | Janus Henderson | Výrobci automobilů | Míra inflace v eurozóně | Norská centrální banka | Pokles poptávky | Nákupní signál | Investiční bankovnictví | CEO | Oslabení dolaru | Objednávky | Silné hospodářské oživení | Obchodní přebytek | Kurz libry | Pozitivní očekávání | Napadení Ukrajiny | Meziroční míra inflace v eurozóně | Slabší kurz | Společnost Walt Disney | Rally na ropě | Bělorusko | Investiční instrumenty | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Dollar | Výnosy německých dluhopisů | Vratislav Zámiš | KBW | Elektrická vozidla | Základní úrokové sazby | Nízkonákladová letecká společnost | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Indikátor CCI | Deeskalace | Výhled úvěrového ratingu | Globální trh | Claudia Goldinová | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Boj proti inflaci | Výrobci čipů | Nový cyklus | Zvýšení dluhového stropu Spojených států | Zrušení superhrubé mzdy | Sazby | Americké výnosy | Šance na úspěch | Akcie Tesla | US30 | Graf indexu | ODS | Dialog | Invaze Ruska na Ukrajinu | Ředitelka | Rozdělení zisku | Turbulence na finančních trzích | Generální ředitel | Akcie eurozóny | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | HN | Tapestry | Devizové rezervy | České vlády | Japonský ministr financí | Cíle | Politická rozhodnutí | Inmobiliaria Colonial | Burza | Semináře | Interfax | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Varianta koronaviru omikron | AXP | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | Odhad letošního růstu HDP | Firma Meta Platforms | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | První odhad | Americká inflace | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Společnost Rohlik | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Dnes na světových trzích | Šéf polské centrální banky | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Největší kryptoměnové burzy | Investice do zlata | Greenflation | Reinvestice | Výprodeje | OIL.WTI | Nové sankce | Australská centrální banka (RBA) | Druhá největší ekonomika světa | Teherán | Index leteckých společností | Capital Economics | Porsche | Danni Hewsonová | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Rozhovor | Dlouhá pozice | Wall Street výsledky | Španělský IBEX | Spotřeba domácností | Internetová společnost | Inventor Chemical Tankers | Transakce | Švýcarské banky | SoftwareOne | BMO | Převzetí firmy | Capital.com | Březnová data | Slabší dolar | Dnešní údaje | Hodinový graf | Technologický index | Měny | Obchodní jednání | Růst podnikatelské aktivity | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Obchodování small caps | Akciový trh | Vývoj koruny | Sankce proti Rusku | Výnosy 10letých dluhopisů | Růst cen potravin | Uhlí | Konec růstu úroků v eurozóně | Vzestup inflace | Přístup k měnové politice | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Výroba v Německu | Inflace v Japonsku | Atos | Zaměstnanost | Slovensko | Vedlejší účinky | MNB | Profitovat | Hedgeový fond | Glencore | Irsko | TotalEnergies | Dílčí indexy | Nová historická maxima | Kurzy hlavních měn | Rozjednané prodeje domů | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Instant Trading EU | Milei | Jamie Dimon | Nákup EUR | Dmitrij Peskov | Michal Brožka | Ekonomika EU | Inflace v březnu | CBC Europe S.a r. | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Program QE | DE30 | Snižování nezaměstnanosti | USDX | BTC/USD | Jádrová inflace v eurozóně | Fed dnes | Soupeření | Ekonomický cyklus | Dividendy | Finanční centrum | Měna | Inflace v prosinci | Ruský rozpočet | XPeng | Jasný signál | Dodávky plynu | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Platební neschopnosti USA | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Daňové příjmy | Asociace kávy | Pracovní síly | Oslabení eura | Paul Nolte | Ropa dnes | Zásoby benzinu | Silný pokles | Renáta Kellnerová | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Sainsbury | Sympozium | MSCI | Salesforce.com | EUR/CHF | Karanténní opatření | Euro na dolar | Hodnota bitcoinu | České maloobchodní tržby | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | Australská ekonomika | Index IBEX | Thomson Reuters | Snap | Nákupy centrálních bank | Hospodářský pokles | Britská ropná společnost | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | Walgreens | Miliardy dolarů | Libra k dolaru | Inside | Ceny realit | Investiční skupina | Obchodování na forexu | Růst aktivity | Jednání ČNB | Klíčové události tohoto týdne | ProLogium | Finanční trh | Infrastructure Capital Advisors | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | FOMC | JPMorgan | Německá automobilka | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | SPWR | Chatovací robot | Bohatý táta, chudý táta | Zahájení ruské invaze | Daň z nadměrných zisků | Jack Janasiewicz | Reakce investorů | Data z Německa | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Trade | Globální poptávka po ropě | Regionální měny | Překoupené oblasti | Eni | Joe Manimbo | Optimismus na trhu | Pierre Gramegna | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Poptávka po ropě | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Výnosy desetiletých dluhopisů | Huw Pill | Patria.cz | Globální ekonomický kalendář | Dluhopisy OFZ | Vyspělé ekonomiky | UNH | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Niall Gallagher | Stav ekonomiky | Náklady na obsluhu dluhu | Microsoft Corporation | Světová zdravotnická organizace | ABN Amro | Rozpočtové příjmy | Nadnárodní firmy | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Pravděpodobnost recese | EIA | Akcie Meta | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | London Bullion Market Association | Bezpečnější investice | Credo Ventures | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Crowdfundingové platformy | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Markets Economics | Vysoké riziko | Asijská rozvojová banka (ADB) | Nissan | Ceny výrobců | Shawn Cruz | Výhodné nákupy | Akcionář | American Express | Miliardy USD | Vývoj globální poptávky | OANDA TMS Brokers | Cena BTC | Fixní kurz | Poradce | Vicepremiér | Tržby společnosti | Reálné úrokové sazby | Obchodní den | Další růst sazeb | Makroekonomické události | Kryptoměnový svět | GBP/EUR | Míra inflace v Británii | Tradingový portál FXstreet.cz | Invaze ruských vojsk | Signál | Výrazný zisk | Konfederace | Írán | Dlouhodobé trendy | Zdražování | S/R zóny | CMC | Index italských akcií | Nulové poplatky | Protiepidemická opatření | Energetika 2023 | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Společnost Oneok | Přelom roku | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | State Street | Britská vláda | EPS | Obavy z viru | ADP | Hodnota zlata | Uptrend | Repo sazba | Biliony dolarů | Číst grafy | CPI v USA | Cena dnes | Úbytek | Short signál | Ropy | Pracovní den | Virgin Orbit | Historie | Správce aktiv | Důvěra amerických spotřebitelů | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Infomační zázemí | Dvojité dno | Řízení rizik | Společnost Tapestry | CHNComp | Zadlužení země | Míra úspor | Investoři do zlata | Index S&P 500 (US500) | Dividendové výnosy | Člen bankovní rady | SICAV | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Záchranný balíček | Očekávané Earnings | Výdaje | Produkce energií | Guvernér české národní banky | Mzdová vyjednávání | Evropská komise (EK) | Změny trendu | Silný trend | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Rafinerie | Společnost | LTV | Barometr rizik | Časové období | CBC | Úvěrová aktivita | ZEW index ekonomického sentimentu | Likvidní | List The Wall Street Journal | I-Trader | Maloobchodní tržby v listopadu | Aktivita v sektoru služeb | Sázky | Federální rezervy | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Forbes | Mezinárodní obchod | Maloobchodní tržby v USA | American Petroleum Institute | Wells Fargo Asset Management | Potenciální výnosy | Dynamika mezd | Colt | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Implikovaná volatilita | Historicky nejnižší | Radomír Jáč | Kurzotvorné zprávy | Thomas Barkin | Čas na nákup | BlackRock | Ukončení války | Utažení měnové politiky | Patová situace | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Očekávaná inflace | Jestřábí Fed | BMW | Cena akcií | Bezpečné měny | Volatilita trhů | Ukrajinská ekonomika | Non-Farm Payrolls | Kupci | ASX | Výkon německé ekonomiky | Špatná data | Plynárenské firmy | Rozšíření | Global Payments | CAC40 | Schodek veřejných financí | Komise v přenesené pravomoci | BBVA | Velké centrální banky | Zájem investorů o Rusko | Vitalik Buterin | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Obchodní nastavení | Situace v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Britská společnost Cineworld | Ropný trh | Analýza indikátorů | Očekávání dalšího růstu úroků | United Technologies | Americké ministerstvo financí | NEXO | Americká spotřebitelská důvěra | Rishi Sunak | Bezpečný dolar | Vienna Insurance Group | Umělé inteligence | Russia 24 | Britské měny | Buy | Eura | Tisková konference | Neúspěch | Sam Stovall | Výsledek HDP | Koruna posiluje | Monex | Čínští vládní představitelé | Ztráty | Komentář Radomíra Jáče | Obchodní signál | Nízká nezaměstnanost | Inflační cíl | Nizozemsko | Bankovní systém | Organizace | Britský FTSE | Obilí | Ryanair | Invesco Ltd. | Posilování USD | Kryptoburza | Ceny stavebních prací | CBI | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Krach kryptoburzy FTX | UNCTAD | Expedia | Services | Úrokové swapy | VIX | Snižování počtu zaměstnanců | Zmírnění inflace | Inflační data | Stock Exchange | Růst | Mimořádné dividendy | Objem obchodování | Problémy s likviditou | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | Očekávání zisku | Výdaje japonských domácností | Index Dow Jones Industrial | Fed včera | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Akcie ČEZ | Letošní maximum | Pojišťovací společnosti | Výhled pro zlato | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Inflační výhled | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Zasedání bankovní rady | Pohyby cen | Rusko a Ukrajina | Událostí ve světové ekonomice | Stav trhu práce | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Prezident Ifo | Odhad letošního růstu | Ministři EU | Průmysl eurozóny | Risk-off | Volvo | Flix | Obchodování opcí | WU | Zajištění | Société Générale | Ministryně financí Alena Schillerová | Meziroční míra inflace v Polsku | Domácí měny | Administrativa | IAG | Měnový výbor | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | Fortinet | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Sektor služeb | Zprávy z krypto průmyslu | Ekonomický rozvoj | Propad cen ropy | Snížení inflace | BIDU | Daň z mimořádných zisků | Linie podpory | Zasedání MMF | Růst průmyslové výroby | Overweight | Index | Vánoční rally | Wall Street Journal | PCE index | Ruská vláda | Komoditní | Rychlý růst cen | Nebezpečí | Infineon | Lockdown | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | MiFID II | Token | Fundament | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Centrální bankéři | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Bohatství | Komodity | Příjmy domácností | Investiční fond | Malý prostor | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Mimoburzovní | Pandemie covidu-19 | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | NHTSA | Nové prognózy banky | Index amerických regionálních bank | Varovné signály | ČTK | Tuzemská měna | Engulfing | Výsledky letecké společnosti | Arca | Výsledkové zprávy | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Valuace | Akcie společnosti Pfizer | Heraeus | Komoditní akcie | Ryan Jacob | GLOBALT Investments | Znovuotevírání ekonomiky | Akcie na burzách v Asii | Silvergate Capital | Šéfka ECB | Odvětví | Celosvětový dluh | Stimulační politika | Investice do akciových titulů | Oilprice.com | Cap | Čínské strany | Protiinflační tlaky | Affirm Holdings | El País | Snaha Fedu | Sanofi | Přerušení dodávek zemního plynu | Dnešní zprávy | Deutsche Post DHL Group | Specializace Finance | Akcie ASML Holding | Kurzové výkyvy | Investice do Small Caps | Oneok | Louis Vuitton | Očekávaný růst | Šíření koronavirové mutace | Komplexní analýzy | Obrat v měnové politice Fedu | Aktivita v průmyslu eurozóny | Akcie výrobce videoher | Biliony USD | Světové trhy | Luno | Oděvy | Index milánské burzy FTSE/MIB | Bankovní asociace | Wall Street | Thierry Wizman | Česká národní banka | Italský statistický úřad | ARM Holdings | Ryan Detrick | DKNG.US | Zveřejněné údaje | Pokles akcií Tesly | Embargo na ruské diamanty | Snížení těžby skupinou OPEC+ | Jednání o zvýšení dluhového stropu | Index amerického dolaru | Akcie British Petroleum | Snížit úrokové sazby | Investiční stratégové | Akcie výrobce grafických čipů | FIXED | Výhled globální ekonomiky | Kryptoměnový trh | Vypuknutí pandemie | Koronavirus | Automotive | Odborníci na kryptoměny | Práce v EU | Šperky | Regulační orgány | Sklon k agresivnímu přístupu | American Petroleum Institute (API) | Riziko deflace | Analýza USD/JPY | Vývoj hlavní úrokové sazby v Turecku | Tchaj-wan | Geopolitická krize | Beijing Wantai Biological | Restriktivní politiky | Stephen Innes | ACY | Nejvyšší výnos | Merck KGaA | Dynamický support | Šíření koronaviru | 5G | Předseda Evropské rady | Oscilátor | Il Sole 24 | Nové studie | Nárůst případů koronaviru | Ministr obchodu | Rozhodnutí valné hromady | Adenza | AMC Entertainment Holdings | Strategie řízení | Bain | JD Sports | Omezování nákupů dluhopisů | Vlastnictví | Jamal | Širší trh | Akcie Uniper | PMI v eurozóně | Poradenství | Index americké měny | Omezení spotřeby plynu | LVMH | TLTRO4 | Carrhae Capital | Kit Juckes | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Thought Leadership | Diverzifikace | Ekonomiky zemí V4 | Ovlivňování | USD/CNY | Prohlášení | Oliver Pursche | Mzda | Investice do komerčních nemovitostí v Evropě | Akcie společnosti Carvana (CVNA.US) | SPOT | Obchodování Futures | Vlna omikronu | Posílení rublu | Renaissance Capital | Program nákupů dluhopisů | Japonská měnová autorita | Rozsáhlé sankce | Medvědí trend | Zisk na akcii | Riot Blockchain | Ford Motor | Růst poptávky po ropě | GM | Bosch | BNTX.US | Správci majetku | Skupina Volkswagen | Stoxx Europe 50 | Americký výrobní sektor | Express | Podřízené dluhopisy | Země eurozóny | Španělsko | Ekonomická nálada v EU | Eric Adams | Americké farmaceutické společnosti | Obchodování na burze | Produkce ropy | Správa | Výrobci aut | BT.US | Vývoj finančních instrumentů | Ondřej Hartman | Japonské společnosti | Index českého investora CII750 | DWS | Riziko dalšího poklesu | Akcie tabákové společnosti | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Akcie obchodované na pražské burze | Index USD | Asos | Volatilita páru EUR/USD | Holubice | Donohoe | Člen Rady guvernérů Fedu | Obnovení rovnováhy na trhu | Náklady na import | Akcie společnosti Uber | Kurzy dolaru | Napjatá situace na trhu | Vzestupný trend | Inflace v eurozóně v červnu | Objem nakupovaných aktiv | AVG | Výměny akcií | Ciena | Pád amerických bank | Podnikatelské klima | Švédská Riksbank | Rezistence | LBBW | Stimul | Pravidla regulace | Autozone | Rizika na Blízkém východě | Čínské realitní společnosti | Údaje ministerstva práce | Vysoké úrokové sazby | Procter & Gamble | Obchodní přebytek Číny | Moët Hennessy Louis Vuitton | Realitní firma | Růst cen plynu v Evropě | Blahobyt | Ekonomický plán | Kryptoměna Bitcoin | Geopolitické události | Deutsche Post DHL | Francouzský akciový index CAC 40 | Americký trh nemovitostí | Oslabující americký dolar | Robert Pavlik | Zahájení prodeje | Akcie AMD | Objem maloobchodních tržeb | Síla ČNB | Prodeje potravin | Target | Míra inflace v USA | Historické zkušenosti | Růst bitcoinu | Transakce s kryptoměnami | Test na koronavirus | Velké ztráty | British Petroleum | Větší podniky | Markit | Prudký pokles cen | Vývoj měnového páru EUR/HUF | Société Générale Group | Robert Schein | HSBC GIF Indian Equity AC USD | Akcie USA | Silnější americký dolar | Michal Šnobr | Úrokové výnosy | Propad zisku | Sezona zveřejňování výsledků | Slábnoucí inflace | Hlavní ekonom ECB | IMF | Počet případů koronaviru | Růst cen průmyslových výrobců | Bilance ČNB | Měna dolar | Analýza | Daimler | Allianz Global Investors | Euro dolů | Prognózy inflace | Američtí politici | SUSHI | Ruský útok na Ukrajinu | Izraelská centrální banka | Signature | Společnost Palantir | Hrubý domácí produkt (HDP) Polska | Zahájení dodávek | Akcie automobilky Ford | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | Čínský jüan k dolaru | Metals Focus | Ukrajinské síly | Ekonomický růst | Prognózy banky | Vývoj dolarového indexu | Posílení | Zájem o ropu | Histogram | David Madden | Tržní hodnota | Omicron | Pracovní místa | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Posilování koruny | Bankrot FTX | Rijád | Včerejší seance | Více peněz | Pohled na akciové trhy | Cambridge Global Payments | Měny v regionu | Býčí potenciál | Vlna poklesu | Ekonomický indikátor | Herní plán | Vstup na burzu | Dnešní statistika | Pád měny | Cena plynu pro evropský trh | Politické problémy | ČSOB | NVDA.US | Cenové tlaky | Sýrie | Očkování proti covidu-19 | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Henkel | Očekávaná reakce | Shenzhen Composite | Vývoz LNG | EURUSD | Instrumenty | Cenový skok | Skyworks | Pokles kurzu | Analytička | Nasdaq v New Yorku | Meziměsíční růst spotřebitelských cen v USA | Béžová kniha | Sociální sítě | Makléři | Korunový trh | KKCG | Úvěrová krize | HelloFresh | Nakoupit zlato | Zlepšení | Shawn Snyder | Rohlík | Výrobce pneumatik | NFP | Existence bitcoinu | Investiční nástroj | Vít Hradil | Akciový index CAC 40 | Hyundai | Analytik Tim Ghriskey | Poptávka po stříbře | Index burzy | Trpělivost | Vyšší úrokové sazby | MUFG Lee Hardman | Český ministr | Mutace omicron | Stav americké ekonomiky | Celosvětová spotřeba | Strop pro výnosy | Investovat | Verizon Communications Inc. | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | Globální dluh | Celkový objem obchodů | Certifikát | Ekonomika USA | Období finanční krize | Baterie do elektromobilů | Události tohoto týdne | Největší banky | Růst britské ekonomiky | Vladimir Potanin | Norsko | Počet zaměstnaných | The New York Times | Jihokorejský won | Dluhopisový král | Papírenský průmysl | Internetová televize | Obchodní signály | TS Lombard | Světlo na konci tunelu | Barclays Capital | Mário Centeno | Munich Re | Prodej vozů | Trend cen | Válka | Situace na americkém trhu práce | Prostor pro posilování | Munich | Americký index | Pražský akciový trh | Český investor | Akcie obchodované | Poptávka po bitcoinech | Sazby Fedu | Akciový index S&P 500 | ADS | Kurz turecké liry | Baker Hughes | Praní špinavých peněz | Nastavení úrokových sazeb | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Monster Beverage | Silicon Valley Bank (SVB) | Situace na akciových trzích | Karl Schamotta | Zákony Evropské unie | Tisková konference Bank of Canada | Důvěra v českou ekonomiku | Celoroční výhled | Francouzský akciový index | PPF | Osobní výdaje | Směnné kurzy | CCI | Just Eat Takeaway | Cyber Monday | Bankrot | EK | Akcie společnosti Snap | City | Napjatá situace na trhu práce | Index průmyslové výroby | HDP Německa | Ocado | NBH | Anthilia | Analýza páru EUR/USD | EUR/PLN | Posilování amerického dolaru | Celkový obchodní přebytek | Hnutí Hamás | Největší ekonomiky eurozóny | Giovanni Staunovo | Chemické společnosti | Celosvětová recese | Pokles turecké liry | MTI | Atraktivita zlata | Akademické aktivity | Bloomberg | Bipan Rai | Nabídka | Vývoj růstu mezd | Pandemie COVID | Představitel ECB | Index technologického trhu Nasdaq | Vyšší mzdy | Covid Zero | Vyšší ceny ropy | Britský ministr financí | Rekordní růst akcií | Nejvyšší cena | Reálné mzdy | Jevgenij Suvorov | Finanční nástroje | Ropná společnost Exxon Mobil | Německé instituty | Financial | Ubisoft | Výhled vývoje ekonomiky | Nová varianta Covid-19 | Základní úroková sazba | Graf dne | Euro klesá | American Airlines | Lyft | Šéf japonské centrální banky | Globální finanční systém | Oslabování švýcarského franku | DJIA | Maďarský forint | Americký podnikatel | Výhled hospodaření | Kaiko | Technická recese | Panevropský index STOXX 600 | Americké energetické firmy | Důvěra investorů | Trigger | České koruny | Žádný trend | Alameda | Vysoké ceny energií | China Evergrande | Corpay | Prodej nových automobilů | Biofarmaceutické společnosti | Politika centrální banky | Zvyšování úroků v USA | CII750 | Snižování sazeb | Akcie Palantir | David Vagenknecht | Zpomalování ekonomiky | Potenciál dalšího růstu | Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska | Situace na burze | LHA.DE | Poklesy HDP | Konec roku | Asociace | Apetit k riziku | Hospodářská politika | Úhrnný indikátor | Nvidia Corp | Správci fondů | Australská měna | KER.FR | Nízká inflace | Mluvčí Bílého domu | Pandemie koronaviru | Základní kapitál | Světové akciové trhy | EUR/NOK | Oslabení měny | Státní svátek | Polský PMI | Vytvoření Pin Baru | Posílení kurzu | Výkonnost indexů | Bitcoin | Průmyslníci | Noční obchodování | Generali Investments CEE | Makléř Fio banky | Zhoršení nálady | Dnešní zvýšení úroků | Flat | Index spotřebitelské důvěry GfK | CFA Institute | Celkový obchodní přebytek Číny | Výrobce elektrických aut | Ministerstvo spravedlnosti | Omán | Intervence ČNB | Americké měny | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Nejziskovější | Německý výrobce | Nadnárodní společnosti | Pád SVB | Volodymyr Zelenskyj | Inflace v Evropě | Dánská farmaceutická společnost | Ajay Banga | Index spotřebitelských cen | Rady expertů | Pivovary CZ | Rozhodnutí FED | Hindenburg | Slabší data z průmyslu | Výnosové křivky | Měsíční data | Makléř Wood & Company | cTrader | Hennessy | High Ridge Futures | Hospodaření | London Stock Exchange | Futures | Inflace v eurozóně | TUI | Evropský statistický úřad Eurostat | Finanční ztráty | Kanadská ekonomika | Italská vláda | Dopady koronavirové krize | Členka rady guvernérů | Odrazy | Zprávy z pražské burzy | Obchody | CVS | Nemovitosti | Pokles ceny | Farmaceutické firmy | Obchodování s kryptoměnou | Zahájení ruského útoku | Prodej akcií | Americké regulační orgány | Bezpečná aktiva | Propad akcií | Konkurent | Zpomalování světové ekonomiky | FXstreet.cz | Index Nikkei | Americká data | XTB | Zrychlení růstu | Analytik Commerzbank | Zdražení ropy | CHF | Akcie společnosti Kofola | Coface Barometr | Akciový index | Futures na ropu WTI | HDP USA | Pokles české ekonomiky | Skupina ČEZ | Prezident Trump | Nová mutace | Tipy pro začínající obchodníky | Odhad růstu světové ekonomiky | Protiruské sankce | PX index | Boris Johnson | Wall Street Journal (WSJ) | Akcie německé společnosti | Veřejný sektor | Nákupní příkazy | James Bullard | Varianty covidu | Údaje o zářijové inflaci | Euro k dolaru | Standardní daň | Česká firma | Gold.plus Martin Stránský | Aleš Michl | Objem majetku | Cenová maxima | Analytik Marc Chandler | Bílý cukr | Úročení koruny | Problémy s dodavatelskými řetězci | Medián | Podpora | Výroba automobilů | Index CPI | Vonovia | Index nákupních manažerů (PMI) | Průmysl v eurozóně | S&P 500 | xStation5 | Index Nasdaq Composite | Čínská společnost | Electronic Arts | Prosincová inflace | OpenAI | JDE | Dnešní údaje společnosti | Oživení poptávky po ropě | Jihoevropské země | Tržní kapitalizace společnosti | Kancelářské nemovitosti | Změny sazeb | MWh | Převzetí banky | Akcie banky | First Republic | Hlavní ekonom | LG Energy Solution (LGES) | Globální akcie | Šokující předpovědi | Geopolitické faktory | MT4 | Aktualizace výhledu | Velké americké banky | Joseph Trevisani | Solidní růst | Reverzní vzor | Obavy finančních trhů | Volatility | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zvýšení těžby | Zoom Video Communications | Ruské akcie | ATH | Krypto analytik | Royal Caribbean Cruises | Maloobchodní prodeje | Světoví lídři | ECB Luis De Guindos | Otevřené obchody | Ichimoku Cloud | Údaje o dubnovém vývoji inflace | Snižování inflace | Vývoj úrokových sazeb | Pavel Ryska | Míra inflace ve Francii | Destatis | Zpřísňováním měnové politiky | Markéta Šichtařová | Polský zlotý | Očekávání trhu | Sada dat | Červnová inflace | Zájem o rizikovější aktiva | Zastavení růstu | E-commerce | Akcie Block | Největší kryptoměna | Americké sankce | Statistické údaje | Růst cen plynu | Růst kryptoměn | Aktivita v průmyslu | Rumunská centrální banka | IndexIQ | MJ | Akcie Airbusu | Surové ropy | Obchodní výhled | Zahájení invaze | Editis | Vivendi | Portugalsko | Obchodní model | Růst akcií společností | Ekonomické zpomalení | Samou | Náměstek ministra financí | Ropa typu Brent | Nejnovější údaje | Zákaz dovozu | Linde | Cenové výkyvy | Podstatné kurzotvorné zprávy | Albemarle Corp | Bankovky | Coface | Mártiňš Kazáks | Spotřebitelské ceny | Magellan Midstream Partners | Zadlužení | Novozélandský dolar | Oblasti rezistence | UBS Global Wealth Management | Akcie ve Spojených státech | Akcie Nvidie | Panické výprodeje | Farmaceutické akcie | Nvidia | Inflace v říjnu | Makléřské společnosti | Dodání likvidity | BofA | Charles Michel | Ceny zemního plynu v USA | Důležitá rezistence | Global forex | Přehled o dění | Mario Draghi | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Dlouhodobí investoři | Nezaměstnanost v Austrálii | Marine Le Penová | Konec růstu úroků | Makléř | Boční trend | Japonská centrální banka | Plynovod Jamal | Hospodářské výsledky společnosti | ČR | Ceny sójových bobů | Ropný průmysl | Norwegian Cruise Line | Dolarové páry | Edward Moya | Zlataky.cz | Beijing Wantai | Fincentrum Hypoindex | Sektor kryptoměn | CME Group | Domácí průmysl | U.S. Bank | Portfolio manager | Amazon | JD.com | Elektromobily | Riziko poklesu cen | Úroveň dluhu | Akcie obchodované na trhu Start | Snižování úrokových sazeb | Týdenní nárůst | Beiersdorf | Akciový index Nikkei | Platina | Shrnutí obchodní seance | Celoroční výsledky | Statistika | Bezpečného útočiště | Načasování obchodů | Míra inflace v Německu | Snižování rozvahy Fedu | INSEE | Ekonomická situace v eurozóně | Dow Jones (US30) | Jefferies | Capital Markets | Fanoušci kryptoměn | Mluvčí Kremlu | Kurzotvorný faktor | Akumulace | Ropná firma | TLRY.US | Hladiny rezistence | Lufthansa (LHA.DE) | Akcie společnosti PayPal | Ministři financí zemí Evropské unie | Akciové indikátory | Tempus | Kurz švýcarského franku | Americká centrální banka dnes | Ceny v eurozóně | Ladislav Kříž | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Hlavní měnové páry | Měnový pár USD/TRY | Nízké úroky | Royal Dutch Shell | Piper Sandler | Dollar Spot Index | Andrej Rády | Arnault | XTB Research | Německý kancléř | BAT | Závislost | Burza Coinbase | Šéf banky | Alitalia | Marketingová komunikace | Americké trhy | Americké statistiky | Zahájení ruského útoku na Ukrajinu | Puma (PUM.DE) | CVNA.US | Hike ECB | Eurozóna | Aerolinky Lufthansa | SPI Asset Management | Dceřiné společnosti | Omezení produkce OPEC+ | IG | Brenntag | Cena akcií společnosti Netflix | Makroekonomický kalendář | Zemědělství | Nejnovější zprávy | Spartan Capital | Nákupy vládních dluhopisů | Pád dolaru | Thales | Marathon | John Doyle | Solana | Pšenice | Bloomberg Dollar Spot Index | Největší evropská ekonomika | Aktuální prognóza | Cena benzínu | Kazachstán | Společnost S&P Global | Turistická sezona | ČEZ Ladislav Kříž | Smíšený signál | Air Bank | Margrethe Vestagerová | Prodej zlata | Dnes klesly akcie | Lael Brainardová | FXstreet | Velcí hráči | Dr. Martens | Forward | Úřad pro ekonomickou analýzu | Pokles technologických akcií | Indonésie | Vysoká poptávka | Bokeh Capital Partners | Analytik | Celková nabídka | Závěrečný kurz | Společnost Delta Air Lines | Ruská centrální banka | Next | Le Penová | Chorvatsko | TLTRO | Regulace trhů s kryptoměnami | Kohl's | Pokles dovozů | Velké technologické firmy | Investice do reálných aktiv | UK100 | Podnikatelská aktivita | Underweight | Americká ministryně financí | Sazby beze změny | Templeton China A (acc) USD | Banka J.P. Morgan | Trader | Hang Seng | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Kingsview Asset Management | Richemont | AAA | Swiss Life Select | Doporučení | Richard Clarida | Newedge | Žádné dividendy | Pozornost trhu | Dovoz ruské ropy | Britské společnosti | TUI Group | Evropské akciové indexy | Inflace spotřebitelských cen | Ruský ministr | Kenneth Broux | Zastavení dodávek ruského plynu | Index londýnské burzy FTSE 100 | Tým FXstreet.cz | Charkov | Důležité makroekonomické zprávy | Helen Givenová | Saudi Aramco | Statistický úřad | Christopher Waller | Vývoj základní úrokové sazby | Podnikání | DSTI | Neomezené nákupy státních dluhopisů | Jean-Luc Mélenchon | Podnik | Trh s bydlením | Růst české ekonomiky | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Ztráta likvidity | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | James Gorman | Meta Platforms | Emerging markets | Evropské země | Finanční podmínky | Akcie Qualys | Pokles průmyslové produkce | Dluhopisový trh | Covid v Číně | Index Nikkei 225 | Globální sentiment | Zotavování světové ekonomiky | Piriform | Konečná sazba | Technologie distribuovaného registru | Krypto | Pictet | Hospodářský výhled | Důvěra v českou ekonomiku v dubnu | Indexy amerického akciového trhu | Počasí | Investice do podnikání | Solární panely | Mediální společnosti | Ceny kovů | Akcie Volkswagenu | Akciové fondy | Co bude | PX START | Politické napětí | Německý index DAX | Kupón | Zájem o akcie | Nárůst sazeb | Administrativa prezidenta Bidena | Zveřejnění zpráv | Larry Summers | Francouzský index CAC 40 | Global Advisors | Soud v Německu | Pohyb BTC | EUR/GBP | Opatření | Rozvolnění restrikcí | Těžaři | Rostoucí úrokové sazby | Hlavní indikátor | Jan Frait | Ruský útok | Kurzové intervence | Ross Mayfield | Standard Chartered Bank | Evropský regulátor | Celkový výsledek | Futures na ropu | Cenové limity | Vývoj ceny | Aurora Cannabis (ACB.US) | Evropské akcie dnes | Patrik Štefek | Rizikový sentiment | Oslabování koruny | ABC | Prezidentka Christine Lagardeová | Francouzský statistický úřad INSEE | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | NJJ | Maďarská centrální banka | Wealth Management | Proražení rezistence | Rozvojové země | Intervenovat | WHO | Etiopie | Rozsáhlé nákupy dluhopisů | Obavy ECB | Emise | Růst výnosů dluhopisů | Sempra Energy | Barclays | Potenciál poklesu | Recese ekonomiky | Britské ropné společnosti | Růst ropy | Maďarská ekonomika | Premiér Viktor Orbán | Akcie farmaceutické firmy | Etherea | Ministerstvo hospodářství | Fiskální balíček | Jihoafrický rand | Fiskální stimuly | Kvantitativní utahování (QT) | Štědrý den | Investing | Pracovní místa v USA | CoinDesk | Program odkupu aktiv | Výsledek voleb ve Francii | Breaking news | Premiér Mark Rutte | News | Finanční svět | Evropské investiční banky | Podhodnocený | Hafize Gaye Erkanová | Inflace v Austrálii | Předkrizové úrovně | Buy-and-Hold | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | SEC | Technický nástroj | Zkapalněný zemní plyn | Tempo růstu HDP | Advanced Micro Devices (AMD) | Evropské indexy | Stavební společnosti | Pozornost obchodníků | Propad akciových trhů | Finanční podniky | Společnost Lufthansa | Zveřejňování výsledkových zpráv | Světové produkce | Pantheon Macroeconomics | Proinflační faktor | Průmyslové podniky | Dopad na sentiment | Jestřáb | Šance | HCOB | Balík stimulačních opatření | Počet nových míst | Futures na americké akciové indexy | Cena stříbra | Pevný výnos | Index MSCI All Country World | Dodavatelské řetězce | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Čínské firmy | Nové peníze | Makroekonomická analýza | Úřad pro energetické informace (EIA) | Prudký růst cen | Michael James | Virus | Raytheon Technologies (RTX.US) | Schwab | Redukce | Akcie společnosti Delta Air Lines | REIT | Šéf NATO | Index euro stoxx 50 | Kwasi Kwarteng | Match Group | Home Depot | Výhled dolaru | CZK/USD | Prognózy českého hospodářství | ONS | Americký regulátor | Inditex | Walgreens Boots Alliance | Světové centrální banky | Zvýšení DPH | Nákup dluhopisů | Akcie skupiny | Společnost Exxon Mobil | Index PCE | Žebříček největších firem | TradingView | Inflace ve světě | Regrese | PEP | Obavy z ekonomických dopadů | Podnikatelské aktivity v USA | Algorithmic Trading Portfolio | Dow Jones | Britská společnost | Starosta New Yorku | Časový horizont | Sankce vůči Rusku | ITA Airways | CARA | Summit EU | Pokles bitcoinu | Intervence centrální banky | Denní propad | Velké investice | Zvyšování úroků | Nejistota ve světě | USD/CAD | Zisk a tržby | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Tom Hainlin | Ekonomická recese | Akcie bank | Pokles libry | Fibonacci | Západní ekonomiky | OFZ | Trading | Mark Rutte | Ingalls & Snyder | CNY | Americký ISM | Humanoidní roboti | Největší americká kryptoměnová burza | London Stock Exchange Group | Vyšetřování | Cena aktiva | Ruská ekonomika | Travelers | Silné inflační tlaky | Holubičí rétorika | Biden | Index DAX | Pozice | Budoucnost | CEE | AXS | Banky | Dodavatelský řetězec | Bilance zahraničního obchodu | Výhledy | Krátkodobé trendy | Infineon Technologies | Bilance | Růst průměrné mzdy | Nordea Markets | NASDAQ 100 | Peking | Rostoucí mzdy | Institute for Supply Management (ISM) | Black Friday | Průměrný český investor | Durace | 737 MAX | Restrukturalizace | Konzervativci | Krize v Evropě | Ray Dalio | Kompenzace | Zpráva amerického ministerstva práce | Ocenění | EOG Resources | Pražský PX | RTX.US | Čínské centrální banky | Mluvčí ČNB | Microsoft Corp | Klaas Knot | Dovozce ruského plynu | Britské finance | Průměrné mzdy v ČR | JPMorgan Chase | Čínské vlády | Bunge | Žlutý kov | Schroder ISF Indian Equity A Acc | Lockheed Martin (LMT.US) | Mluvčí ČEZ | Ceny mědi | Chris Zaccarelli | Dna | Vývoj na burze | Automobilka BMW | V4 | Členka rady guvernérů Fedu | Investovat peníze | Psychologické úrovně | Aktuální situace | Slabost dolaru | Rozhodnutí bankovní rady | Buy Stop | Index českého investora | Hospodaření firem | Lockdowny | AUD/USD | Inflace ve Velké Británii | Scotiabak | Nesoulad | Dhaval Joshi | Oživení britské ekonomiky | John Kilduff | Prodeje | Devizové rezervy ČNB | Halliburton | Politici | Vnější prostředí | Bloomberg Barclays | Warren Patterson | Hyundai Motor | Obavy z budoucího zvýšení sazeb | Korelace BTC | Rozhodnutí australské centrální banky | Teams | Vymáhání práva | Potíže v dodavatelských řetězcích | Čínské akciové trhy | Obchodní podmínky | Kupci zlata | Reakce zlata | Výhled trhů | Akcie výrobce elektromobilů | Ceny v dopravě | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Index FTSE 100 | Výrobce elektromobilů | Měnové trhy | Dánsko | Impulzy | SPX | Měnový pár | Blockchain Week | Akcie makléřské společnosti | Společnost Bain & Co | Banky v eurozóně | Přerušení dodávek zemního plynu z Ruska | Výkyvy cen | Předsedkyně Evropské komise | Finanční situace | Tempo inflace | Centrum kryptoměnového průmyslu | Meziroční inflace v Německu | Poskytovatelé komunikačních služeb | MAST | Air France-KLM | Přerušení těžby | Nejvyšší výnosy | Meziroční inflace | Investování | Pracovní trh | Švédská společnost | Větší pokles | G7 | Akcie v Číně | Celková inflace | Varianta covidu | Philip Lane | BlueBay Asset Management | Jason Tuvey | Joe Biden | Obnovení růstu | Dodávky plynu do Evropské Unie | BGF World Gold A2 USD | ADB | IRBT | Pokles spotřebitelských cen | Hospodářské statistiky | Guvernér ČNB | Kotace | Prezident Federální rezervní banky | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Klidné obchodování | Sazba Fedu | Sellier&Bellot | Sláva | Prostor pro další růst | Webináře | Abbott | Liz Ann Sondersová | Netflix | MSCI Asia Pacific | Tématické reporty | Mluvčí ČNB Petra Krmelová | CAD | Prodej bitcoinů | Erkanová | Základní sazba | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Baird | Úroková míra | Zahraniční měny | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Hrozba stagflace | PUM.DE | InstaForex | Novinky | MSCI China | Kontrakt | Paradox | Obchodní příležitosti | Projev šéfa centrální banky | CBOT | Robinhood Markets | SEDG | Irský premiér | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | NIESR | Kia | Omezení produkce OPEC | Ekonom | USA | PIF | Akcie velkých technologických společností | WhatsApp | Japonský index Nikkei | Obchodní válka | Obavy z globální hospodářské recese | Vyšší výnosy | PAMP | Produkce zlata | Deutsche Post | ING Groep NV | Světové akciové indexy | Poklidné obchodování | Federal Reserve Bank | Procyklické měny | Zlato | Akcie Microsoftu | IFS | Novo Nordisk | Obchodování small caps akcií | Lenox | Focus | Řešení inflace | Asijské akciové trhy | Ekonomické prostředí | Býčí trend | SAP Christian Klein | Anheuser-Busch inBev | Greg Bassuk | GOOGL | Míra nezaměstnanosti v dubnu | Hospodářství Velké Británie | Daň z příjmu | Swingová minima | Geopolitika | Zpomalování inflace | Akcie BNP Paribas | Philip Morris | Decline | Nasdaq | Společná evropská měna | FED sazby | Společnost Meta | Nový americký prezident | Krize v oblasti nemovitostí | PMI index | Peter Cardillo | PMI ve službách | Modelový aparát | Světová obchodní organizace | Vrcholní představitelé | Úrokové politiky | Tisková konference FOMC | Šíření koronavirové nákazy | Volkswagen | ITA | Geopolitická situace | Průměrná cena | Odhady analytiků | Meziroční míra inflace v Kanadě | Jihokorejská centrální banka | MIC | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Index nových objednávek | Zemní plyn (LNG) | Tilray (TLRY.US) | Ministři financí EU | Puma SE | Spekulanti | Tudor | Cenový vývoj | Hike | Hlavní index burzy | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Adidas (ADS.DE) | Francouzské mediální společnosti | OANDA Edward Moya | Ukrajinská centrální banka | Dluhopis | Prodej aut | Výprodeje akcií | Domácí poptávka | Boeing 737 Max | Arcane Research | Nárůst rizikové averze | UBS Group AG | Úrokové prostředí | Vyšší inflace | CFA | Výhled ekonomiky eurozóny | Nákupy dluhopisů ECB | Politický tlak | Jaroslaw Kaczyński | Damoklův meč | Verizon Communications | Akcie automobilky Ford Motor | Pražská burza | Nová prognóza ECB | Práce | Fox | Etsy | FOREX | Údaje o inflaci | Výroba aut | Akcie GE | PMI indikátor | DoorDash | Investice firem | JD | Zpomalení hospodářského růstu | Německá inflace | DPH u elektřiny | Polský zlotý a maďarský forint | Tržní kapitalizace firmy | Rivian Automotive | CZG | Čínský HDP | Průlom | Aleš Sosnovský | Zasedání Rady guvernérů | Quincy Krosby | Investment | Prodej eura | Prognóza ECB | Agentura Moody's | Zásobníky | Globální ekonomický růst | Qatar Airways | Novozélandská centrální banka | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Růst inflace v USA | Sentiment v eurozóně | Akcie RealPage | Výraznější pokles | Zajištění proti inflaci | PetroChina | Kyle Rodda | Firemní výsledky | Začínající obchodníci | Adam Glapiński | Fidelity International | Americký trh s bydlením | Holubičí Fed | Terra | Realitní sektor | Globální obchod | Natixis Investment Managers | Plynová krize | DKNG | Index čínských akcií | Americká kryptoměnová burza | Daně z mimořádných zisků | Pozitivní komentáře | USD/JPY | Klesající inflace | Silná koruna | Očekávání úrokové sazby | Graf EUR/USD | Astrazeneca | Spotřebitelská důvěra v Británii | Downing Street | Obchodování na newyorské burze | Evropské akciové trhy | Záporné úrokové sazby | Vývoj na trhu | Cyklus utahování měnové politiky | Daně z příjmů právnických osob | Akcie firmy Caterpillar | Ceny v Česku | Dluhový strop USA | Fio | Kryptoměny | Ruská armáda | Futures na stříbro | Změny úrokových sazeb | World Bank | Quaentas | Low | Manažeři | Crédit Agricole | Nálada na finančních trzích | Taiwan Semiconductor | Zbyněk Stanjura | Retail Investor Beat | Randy Frederick | Průměrná sazba hypoték | Prodejní ceny | Šéf amerického Fedu | Húsíové | Ekonomické aktivity | Francouzská průmyslová produkce | Společnost Coface | Olaf Scholz | Wood & Company Vladimír Vávra | Akcie kryptoměnové burzy | Arena Pharmaceuticals | Výrobce elektromobilů Tesla | Slábnoucí euro | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Inflace v Kanadě | Australská banka | Tvrdohlavost | Americký HDP | Nedoplatky | Vývoj české koruny | Další pokles | DLT | Státní fond | Institut pro fiskální studie (IFS) | J.P. Morgan | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Kvalitní akcie | Akcie | Úspěch | KER | Akcie Evropa | CNBC | Stimuly | Uvolnit měnovou politiku | Ceny akcií bankovních domů | Kyber | Ukrajina a Rusko | Americký ministr zahraničí | Velká očekávání | Spartan Capital Securities | Jerome Powell | Evropský komisař pro obchod | Evropské dluhopisy | Federal Open Market Committee | MSCI All Country World | Transparentní řešení | Gainesville Coins | Uzavření továren | Ekonomické nerovnosti | Volby | Evropský průmysl | Ukazatele | Moving Average | Americké úřady | Zveřejňování výsledků | Zvyšování sazeb Fedem | Akcie Take Two Interactive | Umělá inteligence | Miliardář | Zvýšení likvidity | Akcie společnosti Carvana | Obavy ze stagflace | Směřování ceny | Vladimir Putin | Hindenburg Research | Remy Cointreau | Oživení globální ekonomiky | Disney | Jeremy Corbyn | Nonfarm Payrolls | Christoph Weil | Akcie výrobce letadel | Stabilita | Index dolaru | Květnový růst | Země G7 | Vojtěch Benda | Míra inflace v Kanadě | Británie | Firma Kaisa | Průmyslová výroba v USA | COT | Nemoc COVID-19 | Republikánský senátor | Krátkodobý výhled | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Celosvětová poptávka po zlatě | Cineworld | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Vývoj jádrové inflace | Strategie ECB | Americká vláda | Wedbush | Dopady pandemie | Problémy společnosti Evergrande | NZD | Stephen Gallo | Přitažlivost americké měny | Koncern | Indikátor ekonomického sentimentu | Nejvyšší rating | Společnost Gazprom | Znovuotevření Číny | Aktivita obchodníků | Čistý dluh | Diamanty | EQT | Currency | Zlepšení nálady | Výhled veřejných financí | Altria Group | Měnové podmínky | Maloobchodní tržby v eurozóně | Komisař pro obchod | Norská koruna | Zrychlení inflace v eurozóně | Rekordní růst akcií společností | Belgie | Pokles evropské ekonomiky | Hurun Global Rich | Podniky | Tether | Překážky | Úvěrové linky | Zápis z Fedu | Strukturální změny | Dolarový pár | Rezignace | Sentiment trhu | Dramatický dopad | Euro vůči americkému dolaru | Markéta Fišerová | Významné události | Analytický tým | Horší časy | Růst jihoafrického randu | Inflace v USA | Ministr financí Jeremy Hunt | Omezování nákupů aktiv | NERV | Tomáš Nidetzký | Britská měnová autorita | Růst Bitcoinů | Ekonomika Evropské unie | Akcie BP | Enel | Akcie společnosti Equinor | Světová rada pro zlato | Zahraniční forex | ACY Securities | Očkování | Důvěra v německou ekonomiku | Ekonomické podmínky | Saxo Group | Prezident SB | Tržby v maloobchodě | Analytici banky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Zpřesněné údaje
Zpřesněný odhad
Zpřísnění ekonomických podmínek
Zpřísnění finančních podmínek
Zpřísnění měnové politiky
Zpřísnění proti koronaviru
Zpřísnění režimu pro vývoz
Zpřísnění risk managementu
Zpřísnění sankcí
Zpřísnění sankcí Západu

Následující klíčová slova

Zpřísňováním měnové politiky
Zpřísňování úvěrových podmínek
Způsobilí k obchodování
Způsob investování
Způsob myšlení
Způsob obchodování
Způsob obchodování v trendu
Způsob pomoci jednotlivých zemí
Způsob riskování
Způsob tradingu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít