Neděle 14. července 2024 03:59
reklama
Dukascopy new
reklama
FTMO král
reklama
Fintokei Payout
reklama
InstaForex ETF

BHS

img

Drahé levné akcie – Příběh dvou měst

10.07.2024 „Trhy klamou silným růstem a za atraktivním přebalem se skrývá vcelku znepokojivý příběh, který se pravděpodobně bude ještě zhoršovat,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Inflace se vrátila na svůj cíl

10.07.2024 „Inflační vlna byla hlavní příčinou, proč reálné mzdy v České republice mezi posledním čtvrtletím 2019 a prvním čtvrtletí 2024 klesly o 7,5 procenta, což bylo nejvíce ze všech zemí OECD. Utlumení inflace v letošním roce v kombinaci se zvyšováním nominálních mezd vede k růstu reálných mezd. Ty se však na předcovidovou úroveň vrátí až na přelomu let 2025 a 2026,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

České stavebnictví se propadá. Ničí ho přílišná byrokracie

08.07.2024 „Stavět v České republice je drahé, zdlouhavé a administrativně náročné. To může odrazovat velké zahraniční investory i české domácnosti, aby se pouštěli do nových projektů. Navíc stavebnictví nadále zatěžují stále relativně vysoké úrokové sazby a nedostatek pracovních sil,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Optimální investiční portfolio podle Goldman Sachs

04.07.2024 „Výzkum Goldman Sachs poukázal na 4 různé makroekonomické scénáře a přiřadil ke každému optimální konstrukci portfolia,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Pěkné počasí skokově navýšilo tržby drogerií

04.07.2024 „V uplynulých čtyřech letech klesla spotřeba domácností v České republice nejvíce ze všech zemí Evropské unie. To se negativně podepsalo na vývoji české ekonomiky. Nyní se však situace otáčí. Díky růstu reálných mezd lidé opět více utrácí a tržby obchodníků rostou,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Extrémně nízké počty narozených dětí se dál snižují

28.06.2024 „Generace narozených dětí v roce 2023 byla nejslabší za 22 let. Za první čtvrtletí 2024 se však narodilo ještě méně dětí než ve stejném období předchozího roku. Snižování počtu narozených dětí bude do budoucna způsobovat demografické problémy, které budou zhoršovat schopnost veřejného sektoru financovat důchodový systém a zdravotní péči, říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Ceny v zemědělství dál klesají. Data z České republiky vévodí evropským statistikám

17.06.2024 „Podle údajů Eurostatu klesají ceny potravin v České republice nejrychlejším tempem ze všech zemí Evropské unie. Ceny potravin klesají ještě v Maďarsku, Litvě, Finsku a Slovinsku. Na Slovensku ceny potravin stagnují. Ve všech ostatních zemích Evropské unie dochází ke zdražování potravin,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Druhá inflační vlna není na obzoru. Inflace se vrací ke svému cíli

11.06.2024 „Po dubnovém zrychlení tempa růstu spotřebitelských cen přinesla květnová data zklidnění. Inflace by se měla po celý letošní rok udržovat ve svém tolerančním pásmu a v následujících měsících by měla dál mírně zpomalovat tempo svého růstu,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Extrémní koncentrace S&P 500: Předpověď ztracené dekády?

06.06.2024 „Akciová rallye je nyní extrémně koncentrovaná a musí se rozšířit i na menší akcie. Jinak hrozí, že býčí trend letos vyvrcholí,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Optimální investiční portfolio do příštích let

21.05.2024 "Svět se strukturálně změnil a optimální portfolio do dalších let je podle nás více diverzifikované jak sektorově tak i regionálně a to i z pohledu aktiv a méně vystavené americkým aktivům, především dluhopisům," říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Již rok klesají ceny zemědělských výrobců

20.05.2024 „Podle nově publikovaných údajů Eurostatu klesají ceny potravin v České republice nejrychleji ze všech zemí Evropské unie již pět měsíců v řadě. Podle Českého statistického úřadu klesají ceny v zemědělství již dvanáct měsíců v řadě,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Inflace atakuje horní hranici tolerančního pásma

13.05.2024 „Inflace zrychluje své tempo, stále se však udržuje ve svém tolerančním pásmu. Zatímco ceny zboží se meziročně zvýšily jen o 1,4 procenta, ceny služeb zdražily o 5,3 procenta a zatím se je nedaří dostat plně pod kontrolu,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Nejdůležitější body z letošního sjezdu akcionářů Berkshire Hathaway

07.05.2024 "Letošní sjezd akcionářů Berkshire byl v poněkud utlumené náladě, protože se tentokrát pořádal po dlouhé době bez již zesnulého Charlieho Mungera. Na Buffettovi to bylo poznat. Ovšem i letošní sjezd nabídne investorům velmi cenné poznatky a vhledy do Buffettovi mysli, ohledně trhů a ekonomiky", říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Stavební produkce se prudce propadla

07.05.2024 „Snižování úrokových sazeb pomůže českému stavebnictví. To však bude i nadále brzděno dlouhými povolovacími procesy a nesmyslnými regulacemi, které výrazně prodražují vlastnické bydlení,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Diverzifikace v době koncentrovaných akciových trhů – výzkum Goldman Sachs

03.05.2024 „Koncentrované akciové trhy nejsou z historického hlediska nijak extrémní. Přesto ovšem existují důvody, proč je vhodné diverzifikovat portfolio do jiných sektorů a trhů,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Trhy podceňují šance na recesi

30.04.2024 „Silná ekonomika USA, trhy na maximech a příběhy úspěchů od vládních autorit vytvářejí silný optimismus. Ovšem to vše stojí na docela křehkém fundamentu, proto se nyní recesní scénář podle nás podceňuje,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Inflace v USA a politika Fedu

22.04.2024 Trhy přestávají věřit líbivým příběhům politických autorit o snižující se inflaci k 2% cíli, protože americký Fed není ochoten výrazněji vykročit proti uvolněným finančním podmínkám. Fed je tak nyní tlačen trhem k tomu co měl již dávno učinit - být přísnější.
img

Zadlužení veřejného sektoru mírně kleslo

22.04.2024 „Zadlužení sektoru vládních institucí mírně kleslo. Zatímco na konci roku 2022 dosahovalo úrovně 44,2 procenta HDP, na konci roku 2023 to bylo 44,0 procenta HDP,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Proč euro zlevňuje a americký dolar zdražuje?

17.04.2024 „V posledním roce česká koruna výrazně oslabuje vůči oběma světovým měnám, ovšem v posledním měsíci se tento vývoj začal značně lišit,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Tři měsíce v řadě klesají ceny potravin v České republice nejrychleji ze všech zemí Evropské unie

17.04.2024 „Ceny v průmyslu i stavebnictví se stabilizovaly a meziročně se mění jen velice mírně. Naopak ceny v zemědělství dál prudce klesají, což způsobilo, že potraviny v České republice zlevňují nejrychleji ze všech zemí Evropské unie,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Inflace se drží na cíli

10.04.2024 „Inflace v březnu zůstala na svém cíli ve výši 2,0 procenta, což potvrzuje, že inflační epizoda v naší zemi skončila. Potraviny v České republice dokonce zlevňují nejrychleji ze všech zemí Evropské unie,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Co právě řekl šéf největší americké banky svým akcionářům?

10.04.2024 „Jamie Dimon si zachovává skeptický přístup k ekonomice USA a nevylučuje znovu rostoucí úrokové sazby ani dlouhodobě zvýšenou inflaci nad 2 %,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Stavebnictví roste díky inženýrským stavbám

08.04.2024 „Postupný pokles úrokových sazeb zvyšuje zájem lidí o hypoteční úvěry. Díky tomu se dostává více peněz na realitní trh, což vyvolává růst cen nemovitostí. Zdražování realit následně povede k oživení stavební produkce,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Tržby e-shopů prudce rostou

05.04.2024 „Tržby obchodníků narůstají již tři měsíce v řadě. Tahounem tohoto pozitivního trendu jsou především internetové obchody, kterým se zvyšují tržby dvouciferným tempem,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Cena zlata explodovala, Fed ztrácí důvěru trhu

02.04.2024 "Americká centrální banka letos i přes mnohé znaky odolné inflace razí holubičí monetární politiku, což vede k rostoucí skepsi trhu a to mohlo výrazně podpořit růst ceny zlata. Je tak možné, že americký Fed ztrácí kredibilitu, " říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Vláda USA prosadila $1,2 bilionový finanční balíček

25.03.2024 „Americké vládě se podařilo protlačit zbylou část rozpočtového balíčku, který slibuje investovat do USA 1,2 bilionů USD do konce září. To podpoří americkou ekonomiku a finanční trhy,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Česká republika má rekordních 10,9 milionu obyvatel

20.03.2024 „V roce 2023 se narodilo pouze 91 149 dětí, což bylo o 10 150 dětí méně než v roce 2022. Jelikož počet zemřelých převýšil počet narozených, tak došlo k přirozenému úbytku počtu obyvatel v naší zemi o 21 646 lidí,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

2024 je rokem voleb, co to znamená pro akcie?

12.03.2024 „Rok 2024 je význačný tím, že se letos bude konat rekordní počet politických voleb, což má významný dopad na finanční trhy a ekonomický růst. 2024 je rokem voleb, a to je pozitivní pro akciové trhy, říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Internetový prodej přispěl k růstu tržeb obchodníků

12.03.2024 „Tržby obchodníků v lednu vykázaly reálný růst o 2,4 procenta. Potvrzuje se tím oživování nákupního apetitu zákazníků. Ti zřejmě budou navyšovat spotřebu v průběhu celého letošního roku, protože díky návratu inflace na cílovanou úroveň jim porostou reálné mzdy,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Inflace dosáhla svého cíle

11.03.2024 „V únoru došlo k meziročnímu růstu cen o 2,0 procenta. Inflace tak přesně dosáhla cílované hodnoty stanovené Českou národní bankou. Období vysoké inflace se stalo minulostí. Nyní se můžeme zaměřit na snižování úrokových sazeb, které podpoří ekonomický růst,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Prostor ke snižování sazeb v USA je letos značně omezený, nemovitosti nezlevní

06.03.2024 „V silné ekonomice s vysokou úrovní fiskálních výdajů a zdravým soukromým sektorem existuje jen omezený prostor pro snižování sazeb, aniž by se znovu rozhořely inflační tlaky,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

V loňském roce klesaly reálné mzdy. Letošní rok přinese zlepšení

05.03.2024 „Vzhledem k pokračujícímu pnutí na trhu práce lze očekávat, že nominální mzdy v letošním roce porostou podobným tempem jako v loňském roce. Růst nominálních mezd však letos již nebude odmazán vysokou inflací, takže se zaměstnanci dočkají i růstu reálných mezd,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Akciový trh ignoruje realitu - sektorová analýza

29.02.2024 „V posledních měsících se vytvořil „dokonalý mix“ událostí, který přispěl k extrémnímu optimismu na akciových trzích. Ovšem v současnosti je trh iracionální a nereaguje na měnící se fundamenty, které mu nehrají do karet,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Potraviny v České republice zlevňují. V okolních zemích však ceny rostou

28.02.2024 „Podle údajů Eurostatu došlo v lednu 2024 k poklesu cen potravin v České republice o 4,8 procenta. Oproti tomu ceny potravin ve všech našich sousedních státech vzrostly. Nová data o vývoji cen zemědělských výrobců navíc naznačují, že by zlevňování některých druhů potravin mělo pokračovat i v následujících měsících,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Skutečný důvod proč akcie rostou, pravidla hry se změnily

21.02.2024 „Svět zkouší přejít na nový model, kdy v jedné ruce vyšší úrokové sazby mají chránit před vysokou inflací a v ruce druhé, kvantitativní uvolňování má zajišťovat pokračující růst a stabilitu,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Dnes bylo oznámeno vítězství v boji nad vysokou inflací

15.02.2024 „Dnes můžeme slavit den, kdy byla poražena vysoká inflace. Meziroční růst spotřebitelských cen v lednu 2024 se pohyboval na úrovni 2,3 procenta. Tím se inflace vrátila zpět do svého tolerančního pásma a výrazně se přiblížila ke svému cíli ve výši 2,0 procenta. Aktuální úroveň inflace je nejnižší od března 2021. Inflační epizodu, kterou jsme v minulých letech prožívali, můžeme tedy považovat za ukončenou,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Česká republika ubytovala v loňském roce více hostů než v předpandemickém roce 2019

08.02.2024 „Cestovní ruch se v loňském roce definitivně vypořádal s následky pandemie. Počet ubytovaných hostů byl dokonce vyšší než v roce 2019. Bohužel však stále platí, že zahraniční hosté jezdí do České republiky jen na skok. Průměrně u nás tráví jen 2,4 noci,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Tržby obchodníků: Po špatném roce 2023 přichází lepší rok 2024

07.02.2024 „Postupná stabilizace cen v obchodech v kombinaci s růstem mezd zaměstnanců povede k navyšování tržeb obchodníků. Pomyslný bod zlomu nastal v listopadu loňského roku, kdy po roce a půl začaly tržby konečně růst. Prosincová data tento vývoj potvrdila,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Goldman Sachs: zůstaňte zainvestování v amerických akciích

06.02.2024 „Ačkoli jsou nyní americké trhy dražší, existuje několik důvodů, proč strategická skupina Goldman Sachs doporučuje i nadále držet americké akciové tituly,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Nižší úrokové sazby povzbudí české stavebnictví

06.02.2024 „Snižování úrokových sazeb Českou národní bankou povede k vyššímu zájmu lidí o hypoteční úvěry. Díky tomu bude proudit více peněz z hypotečního na realitní trh, což povede k růstu cen nemovitostí. Na základě tohoto vývoje lze očekávat, že se postupně začne oživovat stavební produkce, kterou však zatěžuje přílišné množství regulací,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Centrální bankovnictví pomalu selhává

26.01.2024 „Politika helikoptérových peněz v posledních letech rapidně umazává hranici mezi monetární a fiskální politikou. Výsledkem je tedy následující karikatura: monetární politika pod kontrolou populistů,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

3 nejčastější chyby při výběru dividendových titulů

17.01.2024 „Kvalitní dividendové portfolio je spolehlivou cestou k pravidelným příjmům. Velká sektorová koncentrace, past likvidity, nebo nedostatek mezinárodní expozice jsou typickými nástrahami dividendového investování,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Vše hraje do karet dalšímu snižování cen potravin

17.01.2024 „Ceny zemědělských výrobců klesají již osm měsíců v řadě. K tomu se snížily ceny energií i pohonných hmot, a navíc ještě došlo k poklesu sazby DPH na potraviny. To vše vytváří prostor pro snižování cen potravin v obchodech,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Po roce a půl nastal obrat. Tržby obchodníků vzrostly

12.01.2024 „Po osmnácti měsících nepřetržitých poklesů tržeb obchodníků jsme došli do bodu zlomu. V listopadu 2023 konečně vzrostly maloobchodní tržby. K tomuto vývoji pomohla klesající inflace. Situace by se měla dále zlepšovat, protože bude docházet k růstu reálných mezd zaměstnanců,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Inflace je již téměř poražena. Rok 2024 přinese další zlepšení

11.01.2024 „Úsporný tarif snížil srovnávací základnu pro výpočet inflace v závěru roku 2022, čímž uměle navýšil inflaci v závěru roku 2023. Přesto je zřejmý trend, který spočívá v postupném snižování inflace. Rok 2024 přinese další zlepšení. V jeho rámci se inflace přiblíží ke svému cíli, což umožní další snižování úrokových sazeb a růst reálných mezd zaměstnanců,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

3 hlavní témata investorů v roce 2024

04.01.2024 „Investoři budou měnit svá portfolia proporčně tomu, jak moc věří, v jaké téma v daném okamžiku. Kdo dokáže správně předvídat přeměny těchto tržních sentimentů může předvídat i pohyby cen aktiv,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\ceska koruna5.jpg

Analytici: Nákladové inflační tlaky odezněly, není důvod zdražovat zboží

18.12.2023 Inflační tlaky na straně nabídky odezněly, shodují se analytici, které ČTK oslovila, v hodnocení vývoje výrobních cen v listopadu. Podle nich už není důvod pro další zdražování zboží pro spotřebitele. Vývoj výrobních cen také dává argument pro to, aby Česká národní banka (ČNB) zahájila tento týden snižování úrokových sazeb. Podle Českého statistického úřadu (ČSÚ) v listopadu ceny průmyslových výrobců meziročně vzrostly o 0,8 procenta, ceny zemědělských výrobců klesly o 16,2 procenta.
img

Zlevňování potravin je nevyhnutelné

18.12.2023 „Výkupní ceny zemědělských komodit jsou často nižší než před začátkem války na Ukrajině. Megawatthodina elektrické energie se na burze obchoduje za méně než 100 eur. K tomu navíc již sedm měsíců klesají ceny zemědělských výrobců a od Nového roku dojde ke snížení DPH na potraviny. To vše by mělo nevyhnutelně vést ke zlevňování potravin v supermarketech,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Česká republika má nejvíce obyvatel v novodobé historii

12.12.2023 „Při vzniku České republiky 1. 1. 1993 měla naše země 10 325 697 obyvatel. Od té doby se počet obyvatel navýšil o 556 538 lidí na aktuální úroveň ve výši 10 882 235 lidí. Jedná se o historické maximum v rámci našich novodobých dějin,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Boj s inflací již brzy vyhrajeme

11.12.2023 „Inflační epizoda pomalu končí a již v příštím roce by se inflace měla pohybovat v okolí svého cíle ve výši 2,0 procenta. Zkrocení inflace umožní, aby rostly reálné mzdy zaměstnanců, což podpoří spotřebu. Díky tomu se naše ekonomika vrátí k mírnému růstu,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Tržby obchodníků klesají již půl druhého roku. Špatné výsledky hlásí obchody s oděvy a obuví

06.12.2023 „Mnohé značkové oděvy a obuv se v České republice prodávají dráž než v sousedních zemích. Obchodníci s oblečením by se proto neměli divit, že jim klesají tržby. Zvláště v době internetového nakupování lze snadno porovnávat ceny a zboží je možné nechat si dovézt z celého světa,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Prognózy Wall Street pro akciový trh v roce 2024

04.12.2023 „Wall Street se neshodne na vývoji akciových trhů v dalším roce, ovšem převažují optimistické hlasy, které vyhlížejí dosažení nových historických maxim,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Jak se měnilo portfolio známých investorů ve 3. kvartále?

16.11.2023 „Aktivita známých investorů byla ve 3. kvartále spíše utlumená, často docházelo k výběru zisků,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Existuje prostor pro další zlevňování potravin

16.11.2023 „Vzhledem k meziročnímu poklesu cen zemědělských výrobců existuje prostor pro další zlevňování potravin na pultech obchodů. Nedostatečná konkurence na českém trhu však způsobuje, že pokles cen v obchodech má výrazně pozvolnější tempo, než když dochází ke zdražování,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Jak se měnilo portfolio známých investorů ve 3. kvartále?

15.11.2023 „Aktivita známých investorů byla ve 3. kvartále spíše utlumená, často docházelo k výběru zisků,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Paradox: Inflace sice stoupla, ale přesto se vrací ke svému cíli

10.11.2023 „Úsporný tarif u elektřiny byl již zrušen, ale statistiky o inflaci dál ovlivňuje. Po zavedení úsporného tarifu došlo k umělému snížení inflace. To vytvořilo nízkou srovnávací základnu, která nyní vede k nárůstu meziročně vyjadřované inflace. Tento efekt bude trvat do konce letošního roku. Již v příštím roce inflace výrazně klesne a bude se pohybovat poblíž svého cíle,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Tržby obchodníků klesají již 17 měsíců

07.11.2023 „Již v příštím roce by se inflace měla vrátit na svůj cíl, což umožní, aby vzrostly reálné mzdy. Díky tomu se začnou zvyšovat tržby obchodníků a česká ekonomika se bude oživovat. Inflační epizoda však napáchala obří škody v našem hospodářství a výrazně snížila životní úroveň většiny obyvatel,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Investiční atraktivita v regionech a implikace vyšších výnosů

03.11.2023 „Trhy konečně začínají hledět na realitu o něco střízlivěji. Nerovnováhy napříč státy vedou k proměnnému a nejistému prostředí,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Investiční atraktivita v regionech a implikace vyšších výnosů

02.11.2023 „Trhy konečně začínají hledět na realitu o něco střízlivěji. Nerovnováhy napříč státy vedou k proměnnému a nejistému prostředí,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Druhé kolo monetární restrikce právě začalo

30.10.2023 „Vyšší sazby po delší dobu budou táhnout výnosy dluhopisů nahoru a vytvářet tlak na ekonomiku. Růst výnosů a nízký růst ekonomiky bude nadále stlačovat výnosy akcií ve srovnání s dluhopisy,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Velkolepá sedmička na americkém trhu vysílá nejednoznačné signály

26.10.2023 „Hospodářské výsledky velkolepé sedmičky investory příliš nenadchly. Zisky společností se nyní odměňují méně a trestají přísněji, investoři se svým kapitálem zachází konzervativně,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Brambory pěstujeme na historicky nejmenší ploše

26.10.2023 „V září došlo k meziročnímu růstu ceny brambor o 63,4 procenta. Výrazné zlevnění však bohužel nemůžeme očekávat, protože letošní úroda brambor ve výši 533 tisíc tun je velmi slabá. Navíc klesá zájem o pěstování brambor, které se letos osázeli na historicky nejmenší ploše,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Ray Dalio, Jamie Dimon, Larry Fink a další věštili rok 2024 na konferenci FII7

25.10.2023 „Jedni z nejvíce informovaných lidí na světě v arabském Riyadhu zasedli k jednomu stolu, aby probrali ekonomickou a politickou situaci. Mimo to také poskytli své představy ohledně toho, jak se bude vyvíjet rok 2024 a jejich očekávání jsou spíše negativní,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Dopady umělé inteligence na ekonomiku

21.10.2023 „Adaptace AI bude spíše vleklý proces, než revoluční změna ze dne na den. V dalších letech bude její dopad na ekonomiku jen minimální a většího boomu se dočkáme možná až v příští dekádě. Vyspělé ekonomiky budou existenčně závislé na této technologii kvůli nepříznivé demografii,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

3 důvody, proč se USA dosud vyhýbají recesi

18.10.2023 „Za normálních podmínek by růst klíčových úrokových sazeb tímto tempem v kombinaci s kvantitativním utahováním již zřejmě vyvolal ekonomickou recesi,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Americké akcie čeká technický růst do konce roku

11.10.2023 „Ve výsledku se schází vícero argumentů, spíše technické povahy, proč by měly trhy pokračovat v růstu letos i přes to, že ekonomický fundament tento růst plně nepodporuje,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Inflační epizoda míří do cílové rovinky

10.10.2023 „Přestože některé položky spotřebního koše stále prudce zdražují, celkově se daří inflaci dostávat pod kontrolu. Nyní jsme již v závěrečné fázi boje s inflací, která by měla být úspěšně dokončena v průběhu příštího roku. Po tomto boji však bohužel budeme sčítat obří škody, které byly napáchány na úsporách českých domácností,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Dluhopisový trh USA krvácí – zatěžuje to celý finanční systém

09.10.2023 „Rapidně rostoucí výnosy na státních dluhopisech Spojených států tíží akciové trhy a cenné kovy. Tento růst také zvyšuje stres na ekonomiky a celý finanční systém,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Dluhopisový trh USA krvácí - zatěžuje to celý finanční systém

07.10.2023 „Rapidně rostoucí výnosy na státních dluhopisech Spojených států tíží akciové trhy a cenné kovy. Tento růst také zvyšuje stres na ekonomiky a celý finanční systém,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Zlato čelí protivětrům, a ještě nějakou dobu bude

05.10.2023 „Cena zlatého kovu čelí konkurenci ze strany výnosnějších dluhopisů a nereaguje příznivě na sílící americký dolar,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Americká vláda hraje proti Federálnímu rezervnímu systému

26.09.2023 „Krátkodobá úleva za cenu budoucích potíží. To je způsob, kterým americká vláda neutralizuje snahy Fedu,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Versute Investments a BHS Private Equity Fund spolu s manažery koupili společnost Altran CZ a.s., která nově ponese název Tiyo a.s.

22.09.2023 BHS Private Equity Fund, jehož odborným poradcem je společnost Versute Investments a.s., spolu s manažery Petrem Havlíkem, Jaromírem Kejvalem a Milanem Křovinou, koupili společnost Altran CZ a.s., která nově ponese název Tiyo a.s. Společnost Tiyo je předním poskytovatelem služeb v oblasti výzkumu, vývoje a testování pro různé průmyslové obory. Tiyo a.s. poskytuje své služby více než 300 zákazníkům zejména v Evropě a její roční tržby přesahují 300 mil. Kč.
img

Ceny zemědělských výrobců umožňují zlevňovat potraviny v obchodech

18.09.2023 „Vzhledem k prudkému poklesu cen zemědělských výrobců a zlepšující se situaci na energetických trzích již nic nebrání zlevňování potravin v obchodech. Jestliže potravináři a obchodníci přesto nebudou zlevňovat, tak budou zneužívat svého postavení na úkor zákazníků,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Investiční ředitelé BlackRock a Amundi nyní vyhlížejí recesi v USA

13.09.2023 „I přesto, že se konsensus mezi investory a analytiky letos výrazně posunul od recesního scénáře, investiční ředitelé Rick Reider a Vincent Mortier si myslí, že recese je naopak pravděpodobnější, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Investiční mince Bedřich Smetana pomáhá české kultuře

12.09.2023 BH Securities a.s. a Česká filharmonie uzavřely partnerství pro projekt ražby pamětní investiční SMART mince ke dvoustému výročí narození Bedřicha Smetany. Unikátní mince má navíc vedle investiční a umělecké hodnoty také přínos filantropický, kdy výnosy z prodeje každého exempláře částečně směřují do České filharmonie a na podporu kulturních počinů festivalu Smetanova Litomyšl. Uměleckého návrhu mince se ujal věhlasný český medailér Michal Vitanovský, vzácná připomínka hudebního velikána je vydávána v limitované sběratelské sérii pěti set kusů.
img

Ropa zdražila o 25 %, přiživí to inflaci a zpomalí ekonomický růst

11.09.2023 „Rostoucí cena ropy přiživuje obavy ohledně obnovy růstu inflace a zpomalení západních ekonomik. Čím déle zůstane cena vysoko, tím horší budou implikace,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Počet obyvatel ČR se přiblížil k 11 milionům

11.09.2023 „Česká republika zřejmě brzy bude mít 11 milionů obyvatel. Již nyní jsme devátou nejlidnatější zemí Evropské unie a necháváme za námi země jako jsou Portugalsko, Švédsko nebo Řecko. Osmou nejlidnatější zemí Evropské unie je Belgie, která má přibližně o 900 tisíc obyvatel více než Česká republika,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Inflace je stále více než čtyřikrát vyšší, než by měla být

11.09.2023 „Inflace dál znehodnocuje úspory českých střadatelů. Ti buď musí sledovat, jak si za své úspory mohou pořídit stále méně zboží a služeb, nebo musí investovat své úspory do rizikovějších produktů,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

15 měsíců poklesu tržeb obchodníků

07.09.2023 „Díky postupnému krocení inflace se začínají stabilizovat tržby obchodníků. Mnohé produkty přestávají zdražovat, což oživuje chuť k nakupování. Výrazné zlepšení lze však očekávat až s citelným růstem reálných mezd,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Druhá vlna inflace je za rohem

04.09.2023 „Tažení centrálních bank v utahování monetárních politik se míjí požadovaným účinkem a ekonomiky jsou příliš rozpálené. Inflace se může vrátit,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Rostoucí výnosy vládních dluhopisů USA podkopávají akciovou rally

28.08.2023 „Vyšší výnosy státních dluhopisů jsou obecně špatným znamením pro riziková aktiva i pro ekonomiku samotnou,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Co nakupovali nejlepší akcioví investoři ve 2. kvartále?

21.08.2023 „Jedni z nejlepších amerických investorů odkryli svá investiční portfolia, často vybírali zisky a bylo relativně málo objemných nákupů,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Kam se poděla recese?

16.08.2023 „Pesimistické předpovědi analytiků se na akciovém trhu nenaplnily a ekonomika zdánlivě nereaguje na vyšší úrokové sazby,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Ceny v zemědělství dál klesají. Výjimku tvoří ovoce, zelenina a vejce

16.08.2023 „Ceny obilovin výrazně klesly, zároveň se oproti loňskému roku zlepšila situace ohledně energií i pohonných hmot. Mělo by tedy docházet ke snižování cen pečiva na pultech obchodů. Zákazníci si však v červenci museli meziročně připlatit 4,50 koruny za kilogramový bochník chleba,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Kam se poděla recese?

07.08.2023 „Pesimistické předpovědi analytiků se na akciovém trhu nenaplnily a ekonomika zdánlivě nereaguje na vyšší úrokové sazby,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Tržby obchodníků klesají již 14 měsíců

04.08.2023 „Lze očekávat, že inflace bude dále klesat, což povede k zastavení propadu reálných mezd. V důsledku tohoto vývoje se postupně začne oživovat spotřeba domácností,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Proč výnosová křivka stále předpovídá recesi?

02.08.2023 „Výnosová křivka úspěšně předpověděla každou recesi USA od roku 1980 a nyní ukazuje na další,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Inflace se dostala pod 10 procent

13.07.2023 „Spotřebitelské ceny již pět měsíců v řadě zmírňují svůj růst a lze očekávat, že tento příznivý trend bude pokračovat i v následujících měsících,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Úrokové sazby ještě porostou – Fed, ECB a ČNB

10.07.2023 „Centrální banky ve svém tažení proti inflaci nedosahují očekávaných výsledků, a to je staví do nepohodlné pozice,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

4 důvody proč jsou akciové trhy před další korekcí

26.06.2023 „Akciové trhy euforicky rostou na pozadí zpomalující ekonomiky a zhoršující se likvidity,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\stepan-krecek-18062023-1.jpg

Štěpán Křeček: Když je zle, věřím dolaru. Když se situace zlepšuje, přesouvám se do koruny

19.06.2023 Koruna zůstane silná, myslí si Štěpán Křeček, hlavní ekonom BH Securities. „Je to dáno tím, že v tuzemsku jsou stále vyšší sazby než v eurozóně,“ říká Křeček. Dodává ale také, že roli hrají firemní úvěry v eurech, které podniky následně směňují do koruny a vytváří tak poptávku po české měně. Křeček také prozradil, kterým měnám aktuálně věří nejvíce. V rozhovoru se dozvíte, zda by bankovní rada ČNB měla ještě sáhnout po zvýšení úrokové sazby nebo ji naopak začít snižovat.
img

Ceny v zemědělství prudce klesly

16.06.2023 „Po 26 měsících došlo k poklesu cen zemědělských výrobců. Meziročně se ceny v zemědělství snížily o 10,2 procenta, což bylo způsobeno především výrazným zlevněním v rostlinné výrobě,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Čína překvapivě snížila krátkodobé úvěrové sazby

14.06.2023 „Čína tímto krokem nepřímo přiznává potíže s obnovou ekonomiky a mohlo by to být předzvěstí intenzivnější stimulace a snížení klíčových úrokových sazeb později v roce,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Goldman Sachs a Morgan Stanley nyní v ostrém kontrastu ohledně dalšího vývoje na trhu akcií USA

13.06.2023 „Stratégové z předních investičních bank na Wall Street se neshodnou na dalším vývoji, a to je pouze jedním ze znamení této mimořádně nejisté doby,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Spotřebitelské ceny opět zmírnily svůj růst

12.06.2023 „Vzhledem k postupnému zmírňování meziročního růstu spotřebitelských cen nelze očekávat, že by Česká národní banka zvyšovala úrokové sazby nad současnou úroveň. Případné snižování úrokových sazeb zřejmě přijde až ve chvíli, kdy se inflace dostane pod úroveň základní úrokové sazby,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Trhy nyní budou čelit odtoku likvidity

08.06.2023 „Brzy dojde k odtoku zhruba jednoho a půl bilionů USD a v kombinaci s nepříznivou sezónností a zpomalující ekonomickou aktivitou může dojít k výraznějšímu přecenění na finančních trzích,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Češi utratili v Polsku za cigarety 6 miliard korun. Letos koupí 70 milionů krabiček

07.06.2023 „Češi letos za nákupy polských cigaret utratí nejméně 6 miliard korun, z toho 5 miliard korun bude inkasovat polský státní rozpočet na polské spotřební dani a na polské DPH. Vyplývá to z dat, které zveřejnilo České sdružení pro značkové výrobky z kontinuálního průzkumu odhozených prázdných krabiček cigaret v českých koších. V něm konstatuje, že se polské cigarety podílejí na celkové spotřebě cigaret v České republice z devíti procent, což znamená, že Češi v Polsku letos nakoupí zhruba 70 milionů krabiček cigaret,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Diverzifikace je pro idioty?

06.06.2023 „Warren Buffett a Charlie Munger se nechali slyšet, že diverzifikace je pro idioty. Ray Dalio říká, diverzifikace je nejdůležitější princip investování. Pravdu mají všichni,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Americké společnosti jsou v ziskové recesi

02.06.2023 „Společnosti z S&P 500 vykázaly lepší výsledky, než se čekalo, ale ziskové recesi se vyhnout nedokázaly,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Grandiózní oživení čínské ekonomiky se nekoná

31.05.2023 „Čínská ekonomika již má své dno za sebou, ale její další růst bude pravděpodobně zatížen strukturálními faktory, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
Související klíčová slova: Čína a USA | PAMP | Obsluha státního dluhu | Útok na Izrael | Evercore | Alfa Romeo | Pumpování peněz | Odhad vývoje ekonomiky | Communication | Praxe v reálném čase | Dynamický růst | Propad ekonomiky | Vývoj na kapitálových trzích | Uvolněné měnové politiky | Realitní trh | Ekologická Evropská unie | Cena platiny | Prostor k růstu | ChatGPT | Hospodářství Evropské unie | Výplach | Klid před bouří | Rizikové prémie | Quantitative Easing | Hodnota společnosti | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Nákupy zlata centrálními bankami | Světová hospodářská krize | Války | Lithium | Západní země | Foxconn | Obava z recese | Vývoj | Státní dluhopis | Fórum v Davosu | Jakub Seidler | Češi | ECB (European Central Bank) | Australská centrální banka | Allianz | Panevropský index | Nákupu státních dluhopisů | Globální růst | Vládní pomoc | Špatná výkonnost | Burzovní hodnota společnosti | DoubleLine | Historie společnosti | Zdražovat | DPH | EUR | Investiční fond s proměnným základním kapitálem | P/E poměr | Deflační prostředí | Panattoni | Velké finanční krize | Zelené ekonomiky | Nový úděl | Předpověď vývoje kurzu | Kalifornie | Budoucnost | Hodnota Amazonu | Salesforce | Cenově mzdová spirála | Výkyvy | Současný propad | Itálie | Témata investorů | Zásoby zlata | Stoxx | Stavební produkce | Vývoj ceny zlata | Investiční ředitelé | Navyšování mezd | Obchody | Vlastní kryptoměny | Finanční aktiva | Boohoo | Očekávání | Vývoj vakcín | Korelace | Předpověď | Vyhlášení nouzového stavu | Jüan | Volatilní | Cena žlutého kovu | Inflace v září | Trh dluhopisů | Evropské centrální banky | Poslanci | T-Mobile | Zákaznický servis | Vývoj vakcíny proti koronaviru | Výrobce roušek | Pakt stability a růstu | Zájem Čechů | Největší hedge fond | Pershing Square | China National Pharmaceutical Group | České hospodářství | Novo | Rozvoj umělé inteligence | Veřejné finance | Umělá inteligence dnes | Žebříček největších firem | Pumpování peněz do ekonomiky | Schodek státního rozpočtu | Ark | Příležitost k nákupu | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Ripple | Zveřejnění zpráv | Evropská komise | Pro investory | Rozpočtová pravidla | Akcie TUI | Oživení ekonomiky | iShares | Investice | Ceny ropy a zemního plynu | Vývoj na světových trzích | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Stagnace | Potenciál | Diverzifikace | Terminály na zkapalněný zemní plyn | Akvizice | Výnosy na dluhopisech | Lednová inflace | Přesnost | Cansino Biologics | Cyklus zvyšování sazeb | Hluboká recese | Škoda Auto | Beijing Hotgen Biotech | Růst amerického dolaru | Krátkodobé výnosy | Úroková sazba Fedu | Kolaps HDP | Japonské akcie | Nákupní centra | Investiční svět | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Britská libra | Výrobce iPhonů | Umělá inteligence (AI) | Špatná nálada | Intervence | Broadcom | Slabá koruna | Silný kurz dolaru | Klesly akcie | Čínské fondy | Experti | Tržby Amazonu | Chování | Vstupní náklady | Raiffeisenbank | Nižší daně | Nezávislost | Bitcoiny | Škrtání dotací | Průměrný výnos | Vývoj na dluhopisovém trhu | Stimul | Návrh zákona | Hnojiva | FTSE MIB | Dění na trzích | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | Hospodářské oživení | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Šinzó Abe | Reálné příjmy domácností | BT Group | Obchodní seance | HB4 | Český statistický úřad | Impuls | Obchodní bariéry | General Electric | Vanguard | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Úsporný balíček | Předseda představenstva | Šéf Fedu Jerome Powell | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Český průmysl | Cena bitcoinu | Začít vydělávat | Kawamoto | Indexové fondy | Konkurenti | Akcie společnosti | Odvětví v ekonomice | CSI 300 | Aktuální vývoj | Benchmark | Akcie Stellantis | Milionáři | Rostoucí výnosy | Opatrný optimismus | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | BitStock | Průměrné mzdy | WACC | Cenné papíry | Výnos | P/S | Poškodit ekonomiku | Velcí investoři | Oxfam | Nikola | 100 miliard dolarů | Brent | Výše mezd | Měnový systém | IHNED | Delta | Boj proti koronaviru | Dlužník | Zalando | Americký akciový trh | Vývoj na trzích | Vzdělávání | Russell 2000 | Implikace | Šéf Fedu | Slabá poptávka | Hlavní akciový index | Růst sazeb | ECB a monetární politika | Úroky na hypotékách | Reddit | Růst poptávky po ropě | Zkrocení inflace | Akcie Erste | ESG | Import | Zvýšení dluhového stropu USA | Dominance bitcoinu | Oslabování kurzu koruny | Microsoft Corp. | Akcie Facebooku | US Vegan Climate ETF | Situace kolem šíření koronaviru | Vývoj čistých zisků | Alcoa | Investiční portfolio | Milton Friedman | O2 Czech Republic | Splátky dluhů | Investiční strategie | Společnost Huawei | Státní dluh | Zpomalující ekonomika | Hluboké recese | Investor Warren Buffett | Fungování finančních trhů | Akcionáři | Pesimismus | Věštec z Omahy | Oslabující americký dolar | Kontrakty | Strach | Jeden dolar | Ceny dřeva | Silvergate Bank | Oživení čínské ekonomiky | Nabídka bytů | Propad cen | The Economist | Provozní zisk před odpisy | Pan Goxx | Škoda | Sinopharm | Praxe | Investiční výhled | Reálné ekonomiky | CZECH TOP 100 | Labouristé | Kryptoměna Bitcoin | Sazby na dluhopisech | HDP Česká republika | Akcie společnosti Nokia | Béžová kniha | Nejvýraznější růst | Philip Morris International | Počet živě narozených | AI | Růst hrubého domácího produktu | Očištěný čistý zisk | Index Russell | Koncentrace S&P 500 | Posilování dolaru | Zoom Video | Changpeng Zhao | Projekce | Znehodnocení | O2 | Kontrakce | Tržní hodnota | Peníze | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Propad české ekonomiky | Ukazatel | Suezský průplav | Posílení | IIF | Výše investice | Investiční aktiva | Shanghai Composite Index | Nová bankovní rada | Samořízení | Zastropování cen energií | Nakupovat akcie | Meziroční růst cen | Ekonomické expanze | Certifikáty | Medvědí trh | Prodražování staveb | Prognóza | FTSE 100 | Služby | Obchodovat na burze | Investovat | Pokles ceny ropy | Objem nových emisí | Unie | Bezpečné přístavy | Tuzemská ekonomika | Barel ropy | Apetit investorů | Ruská ropa | Přebytek ropy | Palladium | Federální úřady | Americký Fed | Vakcíny proti koronaviru | Nejznámější kryptoměna | Goldmani | Globální hospodářský růst | Ropa WTI | Vzácné kovy | Kurzová rizika | Babičkin Dvor Agro Servis | Výsledek hospodaření | Lockheed Martin | Boháči | Cenový skok | Federální rezervní systém (FED) | Bankovní rada ČNB | Šíření onemocnění | Provozní zisk společnosti | Akcie Coca-Coly | Dopady krize | Prognózy Wall Street | CISCO | Premier League | Ekonomiky | Omega | Analytika | Developeři | Jordánsko | Brexit | Hlavní ekonom BH Securities | Snižování sazeb v USA | Růst akciových trhů | Kontrakty na ropu | Pozornost investorů | Burzy | Obchodní dohoda | Největší světové ekonomiky | Hugo | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Výkon | Vzestup cen akcií | Robinhood | Cestování | Dění kolem Ukrajiny | Růst investiční aktivity | Investiční horizont | Odliv kapitálu | Bond | Bayer | BHS REF | Meta Trader | Zdražování v zemědělství | Oslabení | Vojenský konflikt | Setkání akcionářů Berkshire Hathaway | Společnosti v indexu | Posílení koruny | USD | JD | Export | Ceny Bitcoinu | Změna klimatu | Snižování cen | Banka Goldman Sachs | Odškodné | Britové | Technická analýza | Jeffrey Gundlach | Berkshire | Počty bytů | Posilování koruny | Východní blok | Trh s nemovitostmi | Hongkongská ekonomika | Fear of Missing Out | Prodej automobilů | CD Projekt | Qualcomm | Více peněz | Plány | Vládní opatření | Energetická společnost | Na burze | Umělá inteligence | Šok | Zvýšení inflačního cíle | Varianta delta | BCA Research | Síla amerického dolaru | Hodnota akcií | ČSOB | Hongkong | Inflace v České republice | Evropská inflace | Rozvahy Fedu | Price-to-Earnings | Warren Buffett a Charlie Munger | Trh s ropou | Zlevňování benzínu | Rekordní schodek státního rozpočtu | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | Míra zisku | Maďarsko | Makléři | Michael Burry | Bridgewater | Pokles kurzu | Garance | Velké fondy | Měnový fond | Největší hedge fond na světě | Hertz | Moderna | Investor Warren | Úroková sazba | Spotify Technology | Inflační spirála | Cenné kovy | Výše dividendy | Pokles cen nemovitostí | Zvyšování sazeb Fedu | UniCredit Bank | Způsoby těžby | Pověst | Americké ministerstvo spravedlnosti | Největší společnosti | Spekulovat | Tempo zdražování | Cenové tlaky | Sociální sítě | CashFlow | ING Jakub Seidler | Úvěry v eurech | P.A. | Podpůrné programy | Snižování úroků | Čtvrtletní výsledky | Odkupy akcií | Kapitálový trh | Komoditní sektor | Zajímavé zisky | Minimální mzda | Zvýšení sazeb | Vysoké sazby | U.S. Bancorp | Vládní výdaje | Panevropský akciový index | Vyšší náklady | Dovednosti | Janet Yellenová | Snížení poptávky | Nervozita | Odchod z Evropské unie | Investiční mince Bedřich Smetana | Dovoz | Automobilka Tesla | Zvednutí sazeb | Dluhové krize | Nejbohatší | Zrušení hotovosti | Model 3 | Hyundai | Penzijní fondy | Nikkei | Instagram | Člen představenstva | Trump a Biden | Model Y | Cenové pohyby | 1 milion | Stratégové | Zdravotní péče | Konvergence | Výrobní ceny | Politická situace | Komoditní | Růst cen ropy | REEAM New Construction | Tržní reakce | Inflace v květnu | Venture Capital | Silicon Valley Bank (SVB) | Černé pondělí | Vývoj akcií | Pokles ceny akcií | Progres | Ministerstvo obchodu | EUR/CZK | Největší ztráty | Zájem investorů | Válka na Ukrajině | Masové propouštění | McKinsey | Banka JPMorgan | Evropské trhy | Rekordní zisk | Elon Musk | Euforie | Volby USA | Steven Mnuchin | Akciové indexy | Procter & Gamble | Obrat trendu | Investoři | Index RTS | Portfolio | Sója | Spoření | Spalování ropy | Covid | Atraktivita zlata | Online nakupování | Globální ekonomiky | Nejistoty | Důvěra investorů | Americký prezident | Oddlužení | Fidelity | Situace kolem koronaviru | Hong Kong | Negativní sentiment | Zvedání sazeb | Firemní zisky | Coca-Cola | Přidaná hodnota | Nákupní apetit | Média | Analytici | Špatné výsledky | Vyšší úrokové sazby | Christine Lagardeová | Plovoucí LNG terminály | Český nemovitostní trh | Společnost Wirecard | Saldo hospodaření | Euro Stoxx 50 | Investice do dluhopisů | Dovoz ropy | Bez rizika | Zisk | Ceny kryptoměn | Inflace se vrací | Průmyslová produkce v únoru | Vyšší hodnoty | Inflace v lednu | Den obchodování | Cenový růst | Finanční instituce | Ruské ropy | Airbnb | World Gold Council | Lepší výsledky | Cena Etherea | Vliv na ceny | Uložení peněz | Reálné mzdy | Prezident | Xetra | Data z pracovního trhu | Boom | BP | Britské akcie | Bohatí | Úsporný tarif | Nastavení úrokových sazeb | Asijské burzy | Foxconn CZ | Nižší poptávka | Konflikt na Blízkém východě | Předsudky | Cena mědi | Pandemická pomoc | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | Kč/EUR | Snížení nákladů | Vývoj tržeb | Boj s inflací | Úrovně likvidity | Analýzy | Rallye | Ekonom ING | Investiční | Průzkum | Růst ceny Bitcoinu | Americký ekonom | Altria | Energetický a průmyslový holding | Inflační situace | IEA | Demokraté | Ekonom BHS | Easing | Technologické společnosti | Tržní podíl | Uber | Riziko recese | Ekonomický vývoj | Akciové trhy ve Spojených státech | UnitedHealth Group | Akcie a dluhopisy | Program Antivirus | Instrument | Úrok | Válka | Evropské ekonomiky | České koruny | Scion Asset | Investiční riziko | Insolvence | Agentura Reuters | Fiskální rok | Půjčka | Obchodní ředitel | Koupit akcie | Data z průmyslu | Equity Trader | Sázka | Sentiment investorů | Agrofert | Spotřebitelský sentiment | Prodej | P/E | Zpráva | Cestovní ruch | Bohatý | Prémie | Vítězství Joe Bidena | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Agro Servis | Mnoho peněz | Ekonomické dopady | Růstové akcie | Rozpočtová politika | Huawei | Tencent | Hlavní ekonom ING | Emoce | Inflace v Evropě | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Warren Buffett | S&P | Ziskovosti společnosti | Cena barelu ropy | Firemní úvěry | Expanzivní politika | Česká měna | Vzdělání | Hospodářský vývoj | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Celoroční výhled | Akcie společnosti Amazon | Rok 2024 | Eurové úvěry | Obchodování | Zvýšení daní | Výrazné ztráty | Legislativa | Americký diplomat | DCK Holoubkov Bohemia | Zasedání Fedu | Společnost Berkshire Hathaway | Vedoucí představitelé | Futures | Chevron Corporation | Automobilka | Meta | S&P Global | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Rekordní hodnoty | Pokles ceny | IT společnosti | Management | Cena ropy na světových trzích | BHS Private Equity Fund | Bitcoin | Ropovod | Automobilky | BHS Real Estate Fund | Růst hodnoty zlata | Dobré výsledky | Centrální banky | Zahraniční investoři | Prezidentka ECB | Pandemie COVID | Fungování trhů | Armageddon | Zavádění odvodů | Rozhodování Buffetta | Pákový efekt | Ekonomické události | Equity | Eurostat | Historický vývoj | Majitel | Zprávy | Deflace | Investiční aktivita | Nejznámější kryptoměny | Alpiq Energy | Dolary | Největší americké banky | Maso | Růst inflace | Dopady koronavirové krize | Turecká lira | Index STOXX Europe | Dopady na trhy | Soros Fund Management | Cílování inflace | Alena Schillerová | Investiční banka | Slevy oproti nabídkové ceně | BOCO PARDUBICE machines | Occidental Petroleum | PwC | Marek Brávník | Tlaky na růst mezd | Události ve světě | Investiční zlato | Index Stoxx 600 | 21Shares | Praha | Ceny ropy | Recyklace | Berkshire Hathaway | Příjmy Ruska | Hospodářské cykly | Distribuce | Pokles tržeb | Byty | Příjmy a výdaje | Oblečení | Evropské akcie | Silný růst | Evropská dluhová krize | Jednání o fondu obnovy EU | Dnešní data | Volný čas | České banky | Vyhlídky | Zvýšení dluhového stropu | British American Tobacco | Firmy | Snížení DPH | CZ | Graf vývoje | Vláda USA | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | NATO | Internetové obchody | Zadlužování | USA Donald Trump | Put opce | Akcie HelloFresh | Cena ropy brent | Páka | Práce z domova | Růst zadlužení | Enormní zájem | Míra | Kryptoměnové burzy | Úrokové sazby Fedu | Počet investorů | Nástroj | Výsledky | Nepříznivé období | Sběratelé | Depozitní sazby | Ekonomické oživení | Hospodaření státu | Raphael Bostic | Ekonomická předpověď | Zdražování pohonných hmot | Inflace v Česku | Spoluředitel | Phillips 66 | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Hedgeové fondy | Spolehlivý dlužník | Ekonomická obnova | Sazby centrálních bank | Inflační tlaky | Digitální měny | Stellantis | TUI | Cena ropy WTI | Bank of America | Úroda | TIM | Kurz dolaru | China Evergrande | Odhady trhu | Zvyšování daní | Vakcína | Tržby | Cena zlata dnes | Koruna | Následky pandemie | Eli Lilly | Kryptoměny bitcoin | Cukr | Finanční služby | Výrazný pokles | Vyšší poptávka | Tisknutí peněz | Akciové tituly | Vývoj ceny plynu | SVB Financial | American Airlines | Tržní ceny | Míra zadlužení | Alternative Investments & Corporate Finance | PSA Group | Kroky centrálních bank | Nové emise | Hypoteční trh | OPEC+ | Hospodářská politika | Emise státních dluhopisů | Francie | Panevropský index STOXX 600 | Nejistota kolem brexitu | Ekonomický analfabet | GRANOLAS | Onemocnění | Dopady koronaviru | Šéf Tesly | Ekonomiky po koronaviru | Objem | Propad | Zvyšování mezd | Asociace | Obavy z recese | Očekávání investorů | Zasedání Světového ekonomického fóra | Čínské trhy | Medián | Pokračující pokles | Výsledky firem | Výkonnost | Pandemie koronaviru | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Deutsche Bank Securities | Makro | Údaje | Adaptace AI | Společnost Nvidia | Cenový šok | Klima | Inverze výnosové křivky | Politika centrální banky | Hodnota společnosti Tesla | Tlumit inflační tlaky | Asie | Soukromé firmy | Pšenice HB4 | Výsledky společnosti | Americká banka | Posílení kurzu | Příjmy obyvatelstva | Exxon Mobil | Očekávání analytiků | Alibaba | Poptávka po pohonných hmotách | Pád ceny | Růst české ekonomiky | Regulátor | Průzkumy | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Nakupovat | Podíl nezaměstnaných | Hospodaření státního rozpočtu | Demokraté a Republikáni | Průmyslová výroba | Zpomalování ekonomiky | Bilion | AMC | Antivirus | Poptávka po úvěrech | Pfizer | Očekávaný růst | Obchodování s akciemi | ARK Innovation | Studie | Akcionáři společnosti | Slabé výsledky | Největší hráči | Slabší koruna | Technologická revoluce | Skupina ČEZ | Cena plynu | Deficit | Ceny zemního plynu | Americký dolar | Graf | Polsko | Kolaps | Oživení evropské ekonomiky | Index S&P 500 | Reakce trhu | Plyn | Strop na ruskou ropu | Nové byty | Sazby na hypotékách | Kryptokrádeže | Cenová hladina | Akciové trhy jako celek | Ropa Brent | Výsledek amerických voleb | Sociální síť Reddit | FTC | Výnosové křivky | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | Životní úroveň Rusů | Roblox | Současná situace | Lukáš Kovanda | Investiční mince | EY | Zvýšené riziko | Nájmy | LIBOR | Vývoje kurzu | Přijetí | Trh s videohrami | Evropa | Magnificent Seven | Česká spořitelna | Marathon | Cílování indexu S&P 500 | Tvrdý brexit | Čínská poptávka po ropě | CVS | Ceny na čerpacích stanicích | OPEC | Short | Argentinské peso | Ukrajina | Ropná společnost | Akcie ETF | Podvážení | Ropné kohouty | Parlamentní volby | Dot-com | Johnson & Johnson | Ceny zemědělských výrobců | BYD | Investice do nemovitostí | Zakladatel Bridgewater Associates | Dopady na ekonomiku | Carrefour | Ústavní soud | Cenný papír | Disciplína | Maloobchod | Extrémně špatná nálada | Vepřové maso | Precision Castparts | Peněžní prostředky | Zveřejněná data | Ekonomický růst v Evropě | Spotřebitelská nálada | Inflace v eurozóně | Earnings | Americká centrální banka | Zpomalení inflace | Oživení inflace | Rostoucí obavy | Trump | Stavebnictví | Italská vláda | Index volatility | Makroekonomický vývoj | Dnešní růst | FactSet | Brands | Dolarové likvidity | BHS Private Equity Fond | Dow Jonesův index | Booking Holdings | Kurzarbeit | Rezidenční nemovitosti | Technické analýzy | Odpor | Rostoucí trend | High | Finanční krize | Ekonomická situace | Vstupy | Universal Music | Neuspokojivé výsledky | E-commerce | Prodej akcií | Nárůst výdajů | Inflace ve Spojených státech | TIPS | Akcie společnosti ČEZ | Provozní výnosy | Vysoká cena | Rakousko | Americká data | Greta Thunbergová | Stříbro | Česká republika | Švédsko | Ekonomka | Akcie | Údaje o inflaci | Instituce | Česká koruna | Turecko | Restriktivní opatření | Dopady inflace | Investice do fondu | Společnost Hugo Boss | OECD | Chamtivost | Index Nikkei | FAANG | Růstový potenciál | Mzdová spirála | Dopady epidemie koronaviru | LNG | Vliv na investice | Inflace v říjnu | Obnovitelné zdroje | Počet úmrtí | Rozhodnutí vlády | Americké akcie | Růst cen stavebních materiálů | Silná ekonomika | CEPS | Růst amerického HDP | Kongres | IfW Felbermayr | Hrubý domácí produkt České republiky | Sjezd akcionářů Berkshire | Obchodní rozhovory | Polská vláda | Divize | Ekonomické ukazatele | Spot | Pozitivní vliv | Zvýšení úrokových sazeb | Drahý kov | Akcie Amazonu | Vyplácení dividend | Ziskové marže | Evropská ekonomika | ex | Rally na akciích | Nákupy akcií | Míra úspor domácností | PSA | Zkapalněný zemní plyn | Naše ekonomika | CVS Health | Apple | Audi | Nové akcie | Historie stavebních předpisů | Růst výnosů | Obchodníci s ropou | Trh | Snížení daní | Politická rizika | Růst sazeb ČNB | Komise | Grafy | Války na Ukrajině | Volby v USA | Vládní podpory | Zakladatel | Ekonomické výsledky | Akcie firem | Výrazný růst | Geico | Dluhopisoví investoři | Ekonomické zpomalení | Světové ekonomické fórum | Koruny vůči euru | Fed | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Ruská invaze na Ukrajinu | Reálná hodnota | Ekonomické škody | Korekce | Klesající trend | Rubl | Tržní prostředí | Drahota | Nákup dolaru | Důvěra spotřebitelů | Pozornost | Sazby daně | Finanční společnosti | Nové trhy | Obchodování na burze | Buffett | Vývoj ekonomiky | Arbitráže | Největší ekonomika světa | Japonská centrální banka | Zdražování potravin | Nákupní příležitost | Pražské burzy | Dividendové akcie | Nájemné | Zveřejnění výsledků | Další rozvoj | Vietnam | Konkurenceschopnost | Kasina | S&P 500 | Snižování úrokových sazeb | Investice do akcií | Globální recese | Směřování | Automobilový průmysl | Kov | Kanada | BHS Fund II. | Volná pracovní místa | JDE | Jan Němeček | Směnný kurz | ANO | Stock | Volatility | Zemní plyn | Růst spotřebitelských cen | IRS | Generali Investments | ProCent | FTSE 250 | Kupní cena | Energetický sektor | Ministři financí | Ceny zboží | Akcie Twitteru | Trumpova administrativa | Rating | Platforms | Behaviorální | MWh | Dezinflace | Kartel OPEC | Alphabet Inc. | Zelená energetika | Amundi | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | Koronavirová pandemie | Vývoj na komoditních trzích | Hlavní akciové indexy | Microsoft | Wells Fargo | Snížení dividendy | Budoucí vývoj | Opel | Příležitosti | Běžný investor | Americké trhy | Netflix | Prodávat své akcie | Nová strategie | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Nejistota | Barbie | Daňové úlevy | Herní průmysl | Portfólia | Thermo Fisher Scientific | Repo operace | Úrokové sazby centrálních bank | Růst tržeb | Společnost Tesla | Scorecard | Členové Fedu | CME | Úspory | Zlato v době pandemie | Ceny v průmyslu | Demokratické strany | Erste Group | Index nákupních manažerů | NAFTA | Cybertruck | Obchodování akcií | Kurz dolarů | Videohry | Pomoc Ukrajině | Známý investor | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Markets | Prosperity | Index Nasdaq | Zastropování výše nájemného | Unce zlata | Investice do fondů | Penzijní fond | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Henry Kissinger | Pokles úrokových sazeb | Spotřební zboží | BNP | Výpadky | Objem obchodů | Ceny na realitním trhu | FIAT | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Snižování inflace | Negativní sentiment investorů | Plán Číny | Společnost BT Group | Západní státy | Centrální banka | US Vegan Climate | Analytici Morgan Stanley | Tesla Inc. | Dokončování staveb | Očekávané výnosy | Vývoj ceny černého zlata | Silný propad | Deutsche Börse | Meta Platforms Inc | Hazard | Životní prostředí | Exxon | Profesor Felbermayr | Vývoj dolaru | Dobré zprávy | Fondy peněžního trhu | Splácení dluhu | Burzovně obchodované fondy | Tržní sentiment | Finanční gramotnost | Arm | QE | Situace | Bankovky | Mario Draghi | Donald Trump | Čistý zisk | Makroekonomické ukazatele | Nejnovější údaje | Jádrová inflace | Twitter | Kovy | Krach | SMC | Zasedání americké centrální banky | Activision | Portugalsko | Společnosti | Zpomalení ekonomiky | Alpiq Energy SE | Akcie společnosti Microsoft | Další růst | Možnost práce z domova | Nejvýraznější pokles | Největší kontrakt | Data o výrobní inflaci | Drahá elektřina | Vysoká zadluženost | Zlato od BHS | Zkrachovalé banky | Prime | Vybírat zisky | Roční výnos | Řetězec | Hospodářský růst v Číně | Partnerství | Centrální bankovnictví | Výnosy na spořicích účtech | Nižší růst | Březnová inflace | Rizikovější investice | Investovat peníze | Eurozóna | Krátkodobý dluh | Zpomalující růst | Obchodování s bitcoinem | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | Futures kontrakty | Panika kolem koronaviru | Akcioví investoři | Kurz české koruny | CZK | Reuters | AMC Entertainment | ETC | CZECH TOP | Specifické riziko | Prudký růst cen | Kryptoměnový trh | Baidu | Strategie fondů | Olympiáda | Chevron | Růst produktivity | Warner Bros. Discovery | Chatbot | Zpracovatelský průmysl | Golden Gate | Depozitní sazba | Communication Services | Výrobní aktivita | Dluhy | Prezidentské volby v USA | Rekordní maximum | Předseda | Wealth | Continental Barum | Společnost Amazon.com | Inflace v listopadu | Americký index S&P 500 | Těžaři | Zavedení cenového stropu | Nedostatek plynu | Utahování měnové politiky | Příležitost vstoupit na trh | Skyworks | Odvody | Trumpova sociální síť | Zaměstnanci Amazonu | Reinflace | Levné akcie | Proinflační riziko | Chipotle Mexican Grill | Eurové příjmy | Růstový impuls | Nabídka nemovitostí | Nakoupit zlato | Zhende Medical | Shanghai Composite | Silná data | Fond kvalifikovaných investorů | Deliveroo | Dluhopisy | Boeing | Vstup na burzu | Adyen | Zvyšování úroků | Bernie Sanders | Invaze | Rychlý růst | Fiskální stimul | Evropské banky | Růst HDP | Libra | Koronavirová krize | JPMorgan Chase | Obchodníci | Nová data | Evropská unie | Emise dluhopisů vlády | Cena akcie | Poptávka po bitcoinech | Charter Communications | Růst ceny zlata | Online prostředí | Defenzivní tituly | Populismus | DOT | Financovat | Závazek | Oslabení kurzu | Řecko | Počet zemřelých | Panické výprodeje | Rostoucí náklady | Aktuální cena | FDIC | Bulharsko | Fáze obchodní dohody | Deglobalizace | Alibaba Group | Nový rekord | Úroky | Severomořská ropa | Alokovat kapitál | Dopady pandemie | Plodiny | Komerční banka | Zadlužení veřejného sektoru | Stavební boom | Zvýšení úrody | Cyklické akcie | Návrat poptávky | Cena | Investiční banky | Vývoj české ekonomiky | City | ERÚ | Prudké zdražování | Prodejci luxusního zboží | Silný trh | Objem peněz | ING | Akcie dnes | Sulejmání | Economic | Globální rizika | Ztráta | Inflační očekávání | Ceny akcií | Izrael | Rozpočet | TABAK | Zájem o hypotéky | E-shopy | Německý index DAX | Dividenda | Životní úroveň | Royal Bank of Scotland | EBay | Dolar | Trh zlata | Vakcína proti koronaviru | Čínská ekonomika | Amazon | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Opce | Energetická krize | Hypoteční sazby | JPMorgan Chase & Co | ČNB | VW | Investujeme | Ekonomické fórum | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Jiří Rusnok | Sillicon Valley | Global Times | Pokles | Ceny komodit | MGM | Vyšší ceny | Zahraniční investice | Proroctví | Microsoft Corp | Fiskální politika | Scion Asset Management | Globální inflace | Nvidia | Uzavření trhů | Rozpočtový balíček | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Prudký růst inflace | Investiční portfolia | Historická data | Vyšší riziko | Rekordní zisky | Americké společnosti | Komodita | Jan Vejmělek | Charles Schwab | Hedge | Úvěrové podmínky | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Zemědělci | Merck & Co | Euro vůči dolaru | Počet nemocných | Další růst úrokových sazeb | Barclays | Diverzifikace portfolia | FTSE | Mercedes | Investování na burze | Tržní očekávání | Reputace společnosti | Americká ekonomika | Europe 600 | Společnost Warner Music | Akcie Johnson & Johnson | Kurz koruny | Americký trh | Obchodník | IKEA | Portfolio manažer | The Global Regulatory Outlook | Vzestup Robinhoodu | Ropný kartel OPEC | Nové úvěry | COVID-19 | Negativní dopad | Spekulativní kapitál | Ceny obilovin | Google | Americká centrální banka (Fed) | Růst mezd | Regulátoři | Tempo poklesu | Spotřebitelské ceny | Evropská centrální banka | BHS Timur Barotov | Pokles v produkci | Dow Jones Industrial Average | Index PX | Čínská vláda | 5G | Vánoce | EBIT | Průmyslové kovy | Daně | Růst americké ekonomiky | Lídři | Moneta | Inflace v červenci | Zakladatel Bridgewater | Burzy padají | Rizika | Kryptoměna | ECB | Sport | Nákup akcií | Posilování kurzu koruny | Epidemiologické situace | Růst cen nemovitostí | BAT | Pracovní trh | Pokles indexu | Vývoj inflace | Vymýcení koronaviru | Coinbase | Brokerské společnosti | Zásoby ropy v USA | Argentina | Česká ekonomika | Vyplácet dividendy | Institucionální investoři | Momentum | Daně z příjmů | Bankovky a mince | Pšenice | Akcie Philip Morris | Valdis Dombrovskis | Fond | Mánie | Čína | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Růst zisků | Sazby ECB | Zisky | Velký růst | Konsensus | Optimismus na akciových trzích | FCA | Oslabení kurzu koruny | Ekonomické údaje | Křeček obchodující s kryptoměnami | BNP Paribas | Konsenzus | Akcie Boeingu | Výše úrokových sazeb | Burzovní index Hang Seng | Signature Bank | Globální ekonomika | Alpiq | Bitcoin Cash | Překážky | Miliardy eur | Blizzard | Anomálie | Daňové zatížení | ICAP | Růst ceny | Obrovské ztráty | ISM | Úroda obilovin | Voda | Indikátor | Nižší ceny ropy | Situace na trhu práce | Starbucks | American Express Company | Splatnost | Toyota | Vysoké valuace | Ratingové agentury | Cena zlata | Bill Ackman | Propady na akciových trzích | HSBC | Množství peněz | Zvýšení ceny | Investice v zahraničí | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Trinity Bank | Analytici Goldman Sachs | Dlouhodobé dluhopisy | Hráči Wall Street | Turecký prezident | Epidemiologická situace | Hospodářská krize | Růst cen | Asijský tygr | Index Russell 2000 | Společnost Chevron | Drahé kovy | Vyšší sazby | Dluhový strop | Závislost na Rusku v oblasti energií | Ředitel kapitálových trhů | Vysoké inflace | Měnová politika | Asset management | Alokace | Úspěšné investování | Cena palladia | Býčí trh | Závislost na Rusku | ERA | Reakce průmyslu na pandemii | Repo sazby | Vládní úsporný balíček | Pád cen | Statistici | Financování | Index pražské burzy | Měkké přistání | Nastavení měnové politiky | ČSÚ | Semi | Růst čínské ekonomiky | Ředitel HSBC | Sinovac Biotech | Globální trhy | Historická minima | Slušný zisk | Finance | Výrobce čipů | Omezení dodávek | Stres | Očekávání trhu | Prodávající | Prostor pro pokles | Reálné příjmy obyvatelstva | Guvernér | Larry Fink | Occidental | JPM | Čínské akciové trhy | Americká lehká ropa | Turecké liry | Afghánistán | Pokles ekonomiky | Dynamika trhu | Růst úroků | Anheuser-Busch inBev | Republikáni | Psychologie | Globální poptávka | Cenový propad | Zemědělství | Tempo inflace | Poptávka | Americké akciové trhy | Express | Alphabet (Google) | Hardware | Americké banky | Paradox | Rozpočtové politiky | Capital | Investor | Průměrná mzda | DNO | Obchodovat | Dnešní čísla | Akcie O2 | Zvýšení inflace | Spotřebitel | Skupina akcií | Pokles akcií | Hospodářský růst | Výplata dividend | Kapitálové trhy | Bankovní rada České národní banky | Nové rekordy | Výkyvy na trzích | Největší americká banka | Sociální síť | Charlie Munger | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Akciová rally | Akcie Gamestop | Silicon Valley | Technologický Nasdaq | Dluhová krize | FinTech | WTI | Zranitelnost trhů | Nakupovat nemovitosti | Evercore ISI | Nakupovat zlato | Bod | Fotbalové kluby | Stavební výroba | Miliardy korun | Koncentrace | Počasí | Sjezd akcionářů | Zisk společnosti | Šéfka ECB | Medvědi | Redukce | Klíčové projekty | HealthCare | FRED | Pokladniční poukázky | Bohumil Pavlica | Úrokový diferenciál | Co bude | Klouzavý průměr | NEST | Vydávání dluhopisů | Vyšší daně | Americká měna | Průmyslové podniky | Ocenění trhu | Kyberpojištění | Světové události | Investiční výdaje | Zpomalení růstu úvěrů | Saúdská Arábie | TRUTH social | Vývoje ceny | Zájem o akcie | Ziskovost | Bankéři | Poslanecká sněmovna | Sázet | Podnikání | BREEAM New Construction | Akcie Nikola | Cena ropy | Jaderné elektrárny | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Greg Abel | Změny klimatu | Ropovod TAL | Marže | Akcie bank | ROCE | Domácí měna | Akcie GameStopu | Německá ekonomika | DAX | Technology | HDP | Jack Dorsey | Svatý grál | Trh kryptoměn | Bill Gates | Dotace | BOOST | Moravia Steel | Tadawul | Alphabet | Struktura | Thajský index SET | Vedení společnosti | Členské státy | Volkswagen | Zkušenosti | Bedřich Smetana | Firma | Signály | Protekcionismus | Reálné příjmy | Spotřební daně | Vysoké zisky | Tweety | Lira | Načasování | Pokles cen akcií | Byznys | Zisk a tržby | Počet zahájených bytů | Erste | USA | Ropa | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Ekonomická rizika | Hotovostní pozice | Stoxx 600 | Big Short | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Dluhopisové trhy | Analytici z Wall Street | Investice do svobody | Diverzifikovat | Zrušení karenční doby | Ekonom | Propad HDP | Ceny zeleniny | Deutsche Bank | RUB | LGBTQ | Američané | Kurz | Pasivní investování | Akcie Alphabet | Cyklické sektory | Nezaměstnanost mladých | Unicredit | Růst akcií | Měsíční mzda | Pokles výnosů | Hugo Boss | Dostupnost bydlení | Horizon | Restrikce | Nákupní aktivita | Merck | Optimismus | Menší poptávka | Rozhodování | Facebook | Společnost Deliveroo | Cena ropy klesá | Růst dolaru | Obchody a nákupní centra | Jak se stanovuje cena elektřiny | BH Securities | Krize v eurozóně | Vrcholní představitelé | Oracle | Nouzový stav | Globalizace | Investiční banka Goldman Sachs | Kukuřice | Costco | Washington Post | Capgemini | Měď | Pravidelný příjem | Burzovní debut | Proinflační | Generativní AI | Fiskální stimuly | Eskalace války na Ukrajině | Negativní vývoj | Inflace cen | Krach SVB | Euro | Bod zlomu | Reputace | Binance | Generální ředitel JPMorgan Chase | Hurikán Laura | Trh se zlatem | Úsilí | Verizon | Počet obyvatel | Cena niklu | SEC | Index SET | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Lidstvo | Daňový úřad | Propad cen akcií | Certifikace | Úřad práce | Kypr | Citigroup | Naše hospodářství | Spojené státy americké | Názor Buffetta | Čínský vývoz | Poptávka investorů | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Sony | Index VIX | Posílení ekonomiky | Hospodářství | Stagflace | Pražský index PX | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | Poskytování hypoték | EBITDA | Akciové portfolio | Kamil Bednář | JP Morgan | Obchodní dohody | Obchod | Zpomalení růstu | Růst ekonomiky | Jednání ČNB | Navýšení úrokových sazeb | Dovozní ceny | Vývoj na akciových trzích | Activision Blizzard | Ceny pohonných hmot v ČR | Hlavní ekonomka | Výhodný nákup | Rostoucí ceny komodit | Nižší ceny | Index akciového trhu | Zisková marže | EU | Portfolio kryptoměn | Ekonomická krize | Poskytování úvěrů | Gamble | Základní úroková sazba | Credit Suisse | Cigarety | David Kostin | Portfolia | Převis | Dopady umělé inteligence | Kurz domácí měny | Dealing | Expert | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Teplé počasí | Solidní výsledky | Recese | Index strachu | Daně na cigarety | Kupovat čínské akcie | Emisní povolenky | Mzdový růst | Báze | LG Chem | Bank of Canada | Výprodeje na akciových trzích | Virtuální měny | Obchodní smlouvy | Soubor pravidel | CZK/EUR | ING Bank | Napětí na Blízkém východě | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Účetní výsledky | Akcie Applu | Burzovní indexy | Největší propad | Stavební povolení | Miliardy | Spekulace | Investiční nemovitosti | Globální finanční krize | Růstový trend | Inflace ve Spojeném království | Štěpán Křeček | Daňové reformy | Ekonomické fórum v Davosu | Know-how | 5G technologie | ETN | Prudký propad | DoorDash | Ekonomické teorie | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Negativní nálada | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Vláda Spojených států | ARM | Nákup zlata | Závislost na Číně | KPMG | Lufthansa | Ceny energií | Makléřské firmy | Americké indexy | Globální HDP | Unipetrol | Snížení produkce | Ceny potravin | Rychlý růst mezd | Dluhopis | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index FTSE 100 | FOMC minutes | Měnový kurz | Finanční skupina | Základní sazby | Regeneron Pharmaceuticals | Zničené hospodářství | Analytik Komerční banky | Úspěchy | Prezident Donald Trump | Zdanění příjmů v USA | Halliburton | Technologický sektor | Soud | Investice do infrastruktury | Saudi Aramco | Společnost ČEZ | Obří stimul | Komunita | Booking | Blockchain | Cena elektřiny | Politické riziko | Holubičí Fed | Předpovědi | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Konflikt na Ukrajině | Mince | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Benzín | Cena akcií Kawamoto | Rostoucí ceny | Trend | Cenová válka | Střadatelé | Vegetariánské firmy | Pokles sazeb | Stabilní výnosy | Adidas | Dow Jones Industrial | Automobil | SVB Financial Group | Meziroční inflace v září | Růst eurozóny | Cena jedné akcie | Střední podniky | Pokles akciových trhů | Míra inflace | Fyzické zlato | Windfall tax | RTS | Platforma | Přebytek obchodu | Energetika | Zdražování ropy | Akcie energetických společností | Manufacturing | Nové investice | Sekundární trh | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Trhy v USA | Spotify | Finanční situace | Société Générale | Ray Dalio | Míra nejistoty | SWIFT | Ceny benzínu | Vzestup ceny | Oblasti umělé inteligence | Nemovitostní trh | Negativní zprávy | Schodek | Farmaceutické společnosti | Bankovní sektor | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Chuť nakupovat nemovitosti | Odborníci | Obchodní bilance | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Ticker | Mizuho | M2 | Severomořská ropa Brent | Finanční polštář | Mezinárodní měnový fond | Gold | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Cena akcií Amazonu | ZIL | Bridgewater Associates | Napjatá situace | Senátorka | Karel Klečka | Marže společností | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Odkup akcií | Babičkin Dvor | Hlavní témata investorů | Bankovnictví | Libye | Aerolinky | Pohonné hmoty | Digital World | Continental | Biliony | Cena cukru | EasyJet | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | Ekologické certifikace | ETF | Nové dluhopisy | Federální obchodní komise | Akcie klesají | Akciové trhy | Výprodeje akcií | T-Mobile US | Cílování indexu | Omezení těžby | Silvergate | Myšlenka | Moneta Money Bank | ESG Dynamické Portfolio | UnitedHealth | Centrální bankéři | Varování | Ceny drahých kovů | Prezidentské volby USA | Největší propady | Hospodářské soutěže | Éra levných peněz | Černé zlato | Gernot Blümel | Šéfka Fedu | Ředitel JPMorgan Chase | Kurz amerického dolaru | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Ekonomické výhledy | Cykly | Národní bezpečnost | Reálná ekonomika | Rally | Inverzní výnosová křivka | Investování do akcií | Bankovní rada | Recese v USA | Pojišťovna | Výrazný propad | Pandemie | Střední třída | Důchodový systém | SARS | Výplatní poměr | Klid | Aktiva | Pokles inflace | Výběr spotřební daně | FOMC | Ekonomické krize | Počet obyvatel České republiky | Ceny v zemědělství | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Ministerstvo financí | Výprodej | Discovery | Společnost CD Projekt | Politické události | Jednoduchý klouzavý průměr | Tuzemský průmysl | Nárůst cen energií | Business | Logistické společnosti | Pád v ceně akcií | Podíl na trhu | Politika ČNB | Indikátory | Pořídit si vlastní nemovitost | Růst cen akcií | Výsledky leteckých společností | Zdanění | Pokles cen | TikTok | Největší hráči Wall Street | LPR | GM | Obchodování s komoditami | Veřejný dluh | Cena stříbra | TRUTH | Index euro | Zvedání úrokových sazeb | Slabý kurz dolaru | Peněžní trh | Krach banky | Nový stavební zákon | ARM Holdings | Holubičí tón | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky voleb | Fiskální politiky | Inovace | Průmyslový sektor | Zdravotnictví | Energetické krize | Počet akcií | Akcie Tesly | Inflační vlna | Zpětné odkupy | Výnosnost | Spekulanti | Čínské akcie | Ministryně financí | BlockFi | Opatřením na podporu ekonomiky | Technologický pokrok | Diskontní sazba | Brazílie | Bonusy | Vývoj na finančních trzích | Ekonom Komerční banky | Snížení cen | Sklizeň obilovin | Poměr rizika a výnosu | Čistá zisková marže | | Výsledek voleb | Seat | Pandemická situace | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Společensky odpovědné investování | Nájemní bydlení | Stratég | Špatné zprávy | Mateřská společnost | Zisky firem | Čínský akciový trh | Zisky společnosti | Majetek | Ekonomika eurozóny | Růst průměrné mzdy | Automatizace | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Schwab | EXPR | Období nejistoty | Sentiment | Order | Kurzové riziko | Lucembursko | Capital Management | Stoxx Europe 600 | Silná konkurence | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Politika | Profesionální investoři | Konkurence | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Akcie ČEZu | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Komunikace | Burzovní hodnota | Ceny průmyslových výrobců | Daň z tabákových výrobků | Spoření na důchod | Nespokojenost | MAM | Strach z inflace | Měnové trhy | Pravidla hry | Růst průmyslových cen | Poplatky | Obchodní domy | Evergrande | Německý průmysl | Zahraniční politika | Další vývoj | Circle | Dnes zveřejněná data | Hongkongský burzovní index | Strukturované investiční produkty | Rekordní propad | Společnost Amazon | Real Estate | Objemy obchodů | Indexy S&P | Úrokový výnos | Zlatá horečka | George Soros | Napětí kolem Ukrajiny | Přírůstek obyvatelstva | Poskytovatelé úvěrů | Federální vláda | Nálada | Geopolitická rizika | Vládnoucí strana | Investování | Emise dluhopisů | Indie | Nákupy | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Snížení základní úrokové sazby | Financování státního dluhu | Oregon | Intel | Čínská poptávka | SVB | Index volatility VIX | Řecká ekonomika | Martin Stránský | Výprodej akcií | Ekonomika | Hospodářská recese | Šíření nákazy | European Central Bank | GE HealthCare | Německé automobilky | Skyworks Solutions | Investiční společnosti | Letošní úroda obilovin | Zklidnění situace | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | Politika centrálních bank | Situace v průmyslu | Hedge fond | Těžaři kryptoměn | Warner Bros | Karanténa | Řízení kapitálu | Investiční aktivity | Zhodnocení | Šance | Spořící účty | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Trend klesající | Vysoké zhodnocení | Výhled | Vývoj trhu | Velmi volatilní | Zbyněk Stanjura | Amazon.com Inc. | Klesající cena | Slovo recese | Americký akciový index | Auta | Komerční banky | Americké ministerstvo | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | 5G technologie od Nokie | Ajit Jain | Americký lid | IfW | Ethereum | Dluhopisový trh USA | Akciový trh | Vysoké ceny | Japonská ekonomika | Bilance Fedu | Economist | Dostatek likvidity | Hry | Vysoké ocenění | Energetické společnosti | Index Hang Seng | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Private equity | Ekonomické Spojené státy | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Politika Fedu | Čerpací stanice | Evropský trh | Finanční trhy | Optimismus na trzích | Schodek rozpočtu | Nízké ceny ropy | Česká národní banka | Británie | Zlaté rezervy | Cyrrus | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Klesající úrokové sazby | Zasedání bankovní rady | Největší ekonomika | Prostor pro růst | General Motors | Fondy | Ekonomické prognózy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Akcie Fraport | Walt Disney | Epidemie nemoci | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | ČEZ | Austrálie | Apple Inc. | Cenové hladiny | HDP Číny | BHS Real Estate Fund SICAV | USD za barel | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Spread | Private Equity Fond | CZK/USD | Iniciativa | Obavy investorů | Migrační krize | New York | FOMO | Hotovostní transakce | Finanční údaje | GS | Saldo zahraničního obchodu | Dřevo | Krize | Akcie výrobce elektromobilů | Optimistický výhled | Ceny ropy Brent | Optimalizace | Fresenius | Fundamenty | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Standardní ekonomické ukazatele | Růst cen výrobců | Epidemie koronaviru | Distribuce plynu | Posílení kurzu koruny | Změny úrokových sazeb | Největší zlaté rezervy | Taiwan Semiconductor | Internetový prodej | Luxusní zboží | Ekonomické zprávy | Zpřesněná data | Situace na trzích | Massachusetts | Zpětný odkup akcií | S&P 500 na rok 2023 | G20 | Pokles poptávky | Kryptoměnový svět | CEO | Navyšování cen | Rozdíly ve společnosti | Cestovní ruch v České republice | Celní správa | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Investice společnosti | Dollar | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Úročení vkladů | Akcie Meta | Akciové trhy v USA | Výplata | Vývoj ceny ropy | Boj proti inflaci | Poradci | Nový cyklus | Zrušení superhrubé mzdy | Sazby | ODS | Paroplynové elektrárny | Ředitelka | Generální ředitel | Inflace v české ekonomice | Ceny aktiv | Devizové rezervy | Investiční tituly | Cíle | Politická rozhodnutí | Burza | Holubice | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Mateřská společnost Googlu | Rychlost | Dotcom | Index MSCI | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Likvidita | RBA | Žádosti o podporu | Americká administrativa | Výprodeje | Průměrná míra inflace | Australská centrální banka (RBA) | Porsche | Rozhovor | Spotřeba domácností | Transakce | Švýcarské banky | Dnešní údaje | Baupost | Měny | Obchodní jednání | Trh s kryptoměnami | Znovuotevření Číny | Snížení úrokových sazeb | Růst cen potravin | Dna | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Poptávka po ropě | Vzestup inflace | Vědecký pokrok | Bezpečnost | Druhá vlna | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Maloobchodní prodej | Irsko | Vývoj české koruny | Proč akcie rostou | Nová historická maxima | Energie | Analytici společnosti | Tržní kapitalizace kryptoměn | Michal Brožka | Ekonomika EU | Inflace v březnu | Nejhlubší propad ekonomiky | BHS Štěpán Křeček | Cykličnost | Dividendy | Finanční centrum | Obchodní příležitosti | Měna | Inflace v prosinci | Put | Pokles ekonomické aktivity | Legendární investor | Jamie Dimon | Finanční sektor | Marathon Petroleum | Kotace | Silný pokles | Paul Volcker | Situace na trhu s ropou | Uvolnění měnové politiky | MSCI | Burzovní index | Hodnota bitcoinu | Sazba Fedu | Snap | Nákupy centrálních bank | Výnosy | Poradenství | Miliardy dolarů | Dotovaná sazba | Politická stabilita | Světové ekonomické krize | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Nový trend | JPMorgan | Německé akcie | Nová vláda | Růstové vyhlídky | Uhlí | Globální poptávka po ropě | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Britské hospodářství | Tightening | Jiří Makovský | Vyspělé ekonomiky | Milník | Největší americké společnosti | Západní ekonomiky | Světová zdravotnická organizace | Tržní cena | BT Group technologie | Pravděpodobnost recese | Generativní umělá inteligence | Adam Glapiński | Zdeněk Lepka | IPO | Rusko | Nissan | Politické změny | Ceny výrobců | Iracionální | Akcionář | Miliardy USD | Snižování daní | Poradce | Vlna inflace | Karel Gott | Další růst sazeb | Obchodní den | Tržby společnosti | Initial Public Offering | Zkušenost | Pakt stability | Signál | Digitální měna | Írán | Jerome Powell | Zdražování | Biliony USD | Zkušení investoři | Výsledkové sezóny | Americké vlády | Nejvíce peněz | Tržby obchodníků | Investiční ředitelka | State Street | Britská vláda | Vývoj cen akcií | EPS | Rotace | Square | Hodnota zlata | Biliony dolarů | Kupní síla | Ceny americké ropy WTI | Úbytek | Joe Biden | Ropy | Klesající inflace | Společnost Boohoo | Historie | Správce aktiv | Americké akciové indexy | Šperky | Zadlužení země | Trend automatizace | Míra úspor | Pracovní síly | SICAV | Obiloviny | Druhá vlna pandemie | Výdaje | Koruna posílila | Rafinerie | Společnost | Italská ekonomika | Kurz koruny vůči euru | Důchody | Kontaktní centra | Firma McDonald's | Maloobchodní tržby v listopadu | Stimuly | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Snížení úrokové sazby | Mezinárodní obchod | Forbes | Ocenění akcií | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Historicky nejnižší | Radomír Jáč | Klíčové faktory | BlackRock | Retailoví investoři | Fondy kvalifikovaných investorů | Jestřábí Fed | Německá burza | BMW | Cena akcií | Guvernér ČNB | Volatilita trhů | Prudký pokles cen | Munger | Světové hospodářství | Rozšíření | Ekonomické indikátory | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Ropný trh | VW Group | Americké ministerstvo financí | Umělé inteligence | Burze | Rick Rieder | Tisková konference | Eura | Burzovní svět | Ztráty | Nízká nezaměstnanost | Lehman Brothers | Inflační cíl | Nizozemsko | Bankovní systém | Organizace | Akcie Erste Group | Americká centrální banka FED | Očekávaný zisk | Ceny stavebních prací | Ceny pohonných hmot | CEE | Celkové příjmy | Komunistické strany | Expedia | Services | Americké firmy | Ruská měna | VIX | Úrokové náklady | Růst | Koronavirová opatření | Problémy s likviditou | Dopad na finanční trhy | Občanské války | Cathie Wood | Alokace aktiv | Komodity | Příjmy | Zvýšení daně | Pohyby cen | Hospodářské výsledky | Propad ceny | Výsledková sezóna v USA | Podnikové investice | Vášeň | Shandong Lukang Pharmaceutical | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Objem prostředků | Propad poptávky | Administrativa | Technologie od Nokie | Inflace v Číně | Snížení inflace | Fúze | Japonský index Nikkei | Oživení globální ekonomiky | Index | Wall Street Journal | Nižší úrokové sazby | Dow Jones | Golden Gate CZ | Rychlý růst cen | Lockdown | Wirecard | Akcie Alibaba | Kupci | Token | Fundament | Bohatství | Nemovitostní fond | Investiční fond | Průmyslová produkce | Malý prostor | Úročení | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Výše nájemného v Berlíně | Warner Music | Spotřební daně na cigarety | Thermo Fisher | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Jestřábí politika | Ceny nemovitostí | ČTK | Index STOXX Europe 600 | Scorecard 2.0 | Valuace | Vyšší zdanění příjmů | Země eurozóny | Výplaty dividend | Prohlášení | Šíření koronaviru | Riziková prémie | Liberty Global | Zpracovatelský sektor | Manažeři | Nákupy přes internet | Investiční nástroj | Korporace | Mzda | Viasat | Oděvy | Nikola Corporation | Vlády | Narůstající ceny | Tesla | Fraport | Americký akciový index S&P 500 | Tvrdá recese | Snížit úrokové sazby | Fiskální politika USA | Zadlužení České republiky | Uživatelé kryptoměn | Ochránit úspory | Nákup automobilů | Hypoteční sazba | GameStop | Průlom | Eurový úvěr | SPAC | Rodinné rozpočty | Ekonomický cyklus | Mzdově-inflační spirála | Prodeje potravin | Znovuotevření čínské ekonomiky | Stabilita | Strukturální změny | Stanley Druckenmiller | Regulatorní prostředí | Budoucí potenciál | Deloitte | Hellofresh | Největší banky | Sony Music | GE HealthCare Technologies | Ministerstvo financí ČR | Vlastnictví | Hackerské útoky | Trader | Státní podpora | Zisk na akcii | Rezistence | Ministr financí | Rozsah škod | LNG terminály | Chování lidí | Evropská agentura pro léčivé přípravky | Umění | Ceny v České republice | Generální ředitel BlackRock | Pandemická opatření | Mizuho Bank | Růst daní | Odhady analytiků | Burzy po celém světě | MiFID II | Přenos | Firmy v Evropě | Hlavní ekonom | Daimler | Registrace automobilů | Jednání o fondu obnovy | Derivátový produkt | Hodnota realit | Zoom Video Communications | Růst čínského hrubého domácího produktu | Dluhopisy USA | Výše zdanění | Vivendi | Hodnotové akcie | Euro vůči americkému dolaru | Systematické riziko | Odvětví | Mimořádný růst | Úspěšně obchodovat | Stavební produkce v srpnu | Panika | Nárůst ceny | Útoky Íránu | Pracovní místa | Myšlenkové schéma | Pražská burza | Extrémní růst | Extrémní nárůst | Vakcinace | Výkonnost fondu | Nákupy zlata | Slabý ekonomický růst | Virus SARS | Nízká inflace | Bytová výstavba | Pevné terminály | Praní špinavých peněz | Výprodeje na trzích | Aramco | HelloFresh | Vít Hradil | Trpělivost | Japonské vlády | Nasdaq Composite | Velká změna | Ekonomika USA | Objem hypotečních úvěrů | Analýza | Vklady | Burzovní pandemie | Felbermayr | Norsko | Umělé inteligence (AI) | Investoři na trzích | Američtí regulátoři | Sazby Fedu | Certifikát | Zvýšení dluhového stropu v USA | Horší časy | Emisní cena | Konec obchodní války | Nejistota na trzích | Expanzivní fiskální politika | Růst ceny ropy | Vstup Coinbase na burzu | Růst čínského HDP | Marko Kolanovic | Americký index | Akciový index S&P 500 | Bisnode | Krize na energetickém trhu | Luděk Palata | Velké firmy | Nízké úrokové sazby | Vlastní digitální měny | Výkonnost fondů | Americké centrální banky | Svět kryptoměn | Společnost Nokia | Protesty v Hongkongu | Ošetřovné | SPD | Pesimistické scénáře | Bloomberg | Onemocnění COVID-19 | Akciové zisky | Podpora | Severní křídlo | Mladé generace | Pohyb akcií | Akcie Alphabetu | Vývoj na měnovém trhu | Nový model | Zakotvená inflace | UBS | Vyšší ceny ropy | Rostoucí úrokové sazby | Menší investoři | Novo Nordisk | Rodinné domy | Nové regulace | Pokles HDP | Světlo na konci tunelu | ETC Group | Bydlení | BMO | DPH u elektřiny | Zlatý standard | Vyšší mzdy | ING Bank Jakub Seidler | Správci fondů | Rada ČNB | Ceny nových bytů | Hyundai Motor Manufacturing | Setkání akcionářů | Globální problém | Energetická náročnost | Fond s proměnným základním kapitálem | Kontroly na úvěry | Centrální instituce | Ukotvení | Zhoršování pandemické situace | Firemní úvěry v eurech | Vypuknutí pandemie | Vysoké ceny energií | Obchodní války | Fiskální odpovědnost | Snižování sazeb | Úrokové krytí | Nvidia Corp | Pojišťovny | Obchodníci s kryptoměnami | Ředitel BlackRock | Vysoký výnos | Libra od Facebooku | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Propad indexu | Zdražení ropy | Biden | Zdroje energie | USD/CZK | Hospodaření | Analýza ceny zlata | Baker Hughes | Konec roku | Americká společnost | Digital World Acquisition | Růstové společnosti | Nemovitosti | Boris Johnson | JD.com | Futures trhy | Makroprostředí | Inflační očekávání v USA | Inflace v únoru | Snížení sazeb | Produkce ve stavebnictví | Softwarové inženýrství | Thunbergová | Počet nezaměstnaných | Peníze do bank | Americké měny | Akciový index | Ropné velmoci | Přehled | Domácí poptávka | Spolkový ústavní soud | Dynamické portfolio | Hodnota Tesly | Prognóza ČNB | Maloobchodní tržby | Opatření proti šíření koronaviru | Sektor služeb | Panasonic Corporation | Investiční atraktivita | Ruské akcie | Načasování nákupu | Makroekonomické predikce | Problém s dodávkami plynu | Seth Klarman | Výše nájemného | Goxx | Raketový růst | Cena ruské ropy | Dluh vládních institucí | Meta Platforms | Index Nasdaq Composite | Důchodové systémy | EU a USA | Statistické údaje | 4G | Hotovost | Investiční strategie fondů | Dluhopisové investice | Bezpečnostní situace | Německo | Americké úrokové sazby | Dot.com | Navýšení sazeb | DoubleLine Capital | MT4 | Kontrakt | Tim Cook | Pokles na trzích | Vice | Walmart | Španělsko | Uzavírání ekonomiky | Visa | Indonésie | Zadlužení | Pády na burze | Chorvatsko | Status bezpečného přístavu | Míra inflace v květnu | Pád ceny ropy | Chod ekonomiky | Letecké palivo | Aktivum | Domácnosti | Finanční svět | Úvěry na bydlení | Analytik | Versute Investments | Extrémně levné | Motivace | Disney | Ever Given | Další pokles | IAU | Nové zakázky | Kvantitativní utahování | FoMO efekt | Tržby z průmyslové činnosti | Nové peníze | Dobrá nálada | Zdanění příjmů | Státní dluhopisy | Inflace v lednu 2024 | Konflikt mezi Íránem a Spojenými státy | Ruská ekonomika | Provozní zisk | BofA | Manažeři fondů | Holubičí rétorika | Rostoucí HDP | Ruská centrální banka | Inženýrské stavitelství | Zprávy z ekonomiky | Zablokování Suezského průplavu | Vývoj vakcíny | Index DAX | Wealth Management | Vysoká inflace | Black Friday | Platby na eura | Investiční produkty | Beyoncé | Pozice | Veřejný sektor | Statistika | Koss | Britské společnosti | Skokový nárůst cen energií | Inflace spotřebitelských cen | Ekonomická nerovnost | Drahá ropa | Ekonomika padá | J.P.Morgan | Výdaje státního rozpočtu | Bankovní asociace | Hard-landing | Oživení ekonomické aktivity | Cena akcií Hertz | Dividendové ETF | Riziko | Navýšení dluhového stropu | Míra inflace v Číně | Platina | Země G20 | Závislost | Dluhopisový trh | Blue-chips | John Kerry | Epidemie SARS | Velcí hráči | Oslabování koruny | Soft-landing | WHO | Vývoz v listopadu | Růst výnosů dluhopisů | Prognóza akciových trhů | Negativní účinky | Potenciální výnosnost | Platy státních zaměstnanců | Průmyslníci | Výsledky ČEZu | Býčí trend | Obnova ekonomiky | ONE | Propad akciových trhů | Zahraniční akcie | Poměr výnosu | Investiční rozhodnutí | Ekonom BH Securities | Varovné znamení | Rozvojové země | HDP (Hrubý domácí produkt) | Virus | Situace ve stavebnictví | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | Index euro stoxx 50 | Tempo ekonomického růstu | Daňové změny | Diverzifikovat portfolio | Hlavní americké banky | MIFID | Výnos dluhopisů | Pád akciových trhů | Eskalace války | Vládní deficit | Cestování do zahraničí | Dovoz ruské ropy | Podnikatelé | AMISTA | Propad ceny ropy | Obchodování s digitálními měnami | Finanční systém | Cílová cena | Pumpaři | Cena zemního plynu | Konstrukce portfolia | Meziroční inflace | Eurový příjem | Trh s bydlením | Minimální sazby daně | Ceny nafty | Společnost Microsoft | Banky | Intervenovat | Stav americké ekonomiky | Cena benzínu | Peking | Geopolitické události | Obchodovat s akciemi | Silnější americký dolar | Akcie výrobce roušek | Nominální růst HDP | Země platící eurem | Sebenaplňující se proroctví | Největší pokles | HealthCare Technologies | Období stagflace | Aktuální kurz | Banka | Doporučení | Epidemie nemoci covid-19 | Epidemiologická opatření | Loď Ever Given | Ztráty na akciových trzích | Astrazeneca | Hyundai Motor | Státní kasa | Stoupající trend | Příjmy domácností | Střední hodnota | Solidní růst | Video | Ocenění | Výhledy | Celková inflace | Americké blue-chips | REIT | Opatření | Rostoucí úroky | Očekávání v USA | Emerging markets | Generativní umělé inteligence | Cena akcií Applu | Short-selling | BHS expres | Jednatel | Digitální euro | Sektor financí | Strategie pro investování | Indická ekonomika | Vývoj ceny ropy Brent | Generali Investments CEE | Retail | Úrokové sazby | Zhoršující se epidemiologická situace | Sentiment trhu | Náklady spojené s bydlením | Žlutý kov | Obchodní válka | Vyšší výnosy | Analýza akciového indexu | Offline Štěpána Křečka | MGM Resorts | Emisní cena akcií | Hyundai Motor Manufacturing Czech | Vývoj ceny | Chování spotřebitelů | Komoditní burzy | Archer Daniels Midland | Philip Morris | Afghánská ekonomika | Ekonomický růst | Nasdaq | Crocs | Ark Innovation | Zásoby hotovosti | DSTI | Finanční podmínky | Průměrná cena | Hang Seng | Ekonomická recese | Výsledky hospodaření | Ministerstvo práce | Senátor Bernie Sanders | Technické znalosti | Restriktivní opatření kvůli koronaviru | Zastropování cen | Republikánská senátorka | Stimulační balík | Alternativní zdroje energie | Nominální růst | Vlastní nemovitost | ARK Innovation ETF | Vyšší inflace | Utahování měnových politik | Monetární politika centrálních bank | Práce | Omyl | Atraktivní příležitosti | Daňový ráj | Evropské země | Čínské vlády | Bunge | Nezaměstnanost ve Spojených státech | Nezkušení investoři | Česká koruna (CZK) | Odpovědné investování | Technická analýza ceny zlata | Konec medvědího trhu | Restrukturalizace | Investment | Private Equity Fund | Představitelé České národní banky | Příchod krize | Investovat do fondů | Analýza ceny | Měnová politika v USA | Ocelárny | Hlavní akciový index S&P 500 | Výrobní náklady | Baupost Group | Nová emise | Quantitative tightening | Ropný kartel | Rušení cel | Globální obchod | Spojené státy | Zadluženost | Cenový rekord | Míra inflace v dubnu | Kancelářské nemovitosti | Portfolio fondu | Janet Yellen | Vývoj na trhu | Letošní úroda | Perzistentní inflace | Centrální vláda | Kryptoměny | Akcie Nikola Corporation | Příběh společnosti GameStop | Podnik | Vývoj likvidity | Šéf amerického Fedu | Cyklické tituly | Evropské akciové trhy | KO | Miliardář | Úvěr | Situace na trhu | Raketový růst ceny | Úspěch | Uvolnit měnovou politiku | Ekonomové | Akcie Wirecard | Hospodářský vývoj v Německu | Pořízení vlastního bydlení | MSCI All Country World | G7 | Akcie CVS Health | Horizon Therapeutics | Volby | Statistický úřad | Státní peníze | Ukazatele | Větší pokles | Zlepšení | Zabití generála Sulejmáního | Výrobce elektromobilů | Sociální napětí | Obchodník s cennými papíry | Akciová rallye | Záchranný balík | Míra inflace v únoru | Magnificent | Rostoucí příjmy | Zdravotní pandemie | Investovat v Číně | Americká vláda | Zásahy čínské vlády | Uvalení cel | Cena nemovitostí | Záporné úrokové sazby | Zrychlení růstu | Koronavirus | Zavádění odvodů na zaměstnance | Dánsko | Rostoucí mzdy | Belgie | ČR | Inflační epizoda | Ruský akciový index | Podniky | Vyšetřování | Dramatický dopad | Indický akciový trh | Ekonomické aktivity | Úrokové výnosy | Bilance | Politici | Průměrné ceny benzínu | Ekonomika Evropské unie | Černá labuť | Trump Media & Technology Group | Akciový optimismus | Výsledky společnosti Meta | Správa | Očkování | Dollar General | Zlato | Vyhozené peníze | Instrumenty | Kapitálové výnosy | Vysoké úrokové sazby | Mzdy | Světové trhy | Tlak na růst inflace | Úrokové sazby na hypotékách | Bankrot | Emitenti | Royal Bank of Canada | Ford Motor | Cennější než zlato | Hongkongské akcie | Britská společnost | Společnost Starbucks | Světová ekonomická krize | Produkce ropy | Chat GPT | Altria Group | Průmyslové účely | Wall Street | Dodavatelské řetězce | Růst ceny elektřiny | Rušení pracovních míst | Qantas | Bezpečná aktiva | IVV | American Express | CNBC | Emise | Záměna | Olaf Scholz | Čínské firmy | MSCI All-Country | Stavební zákon | Urbanizace | Účastnické fondy | Návratnost | Růst cen průmyslových výrobců | Kobalt | Dobrý obchod | Inflace v USA
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

BGH
BG.US
BHC
BHC.US
BHF Asset Servicing
BHM Group
BHP
BHP Billiton (BHP.US)
BHP Group
BHP Vandita Pantová

Následující klíčová slova

BH Securities
BHS expres
BHS Fund II.
BHS Private Equity Fond
BHS Private Equity Fund
BHS Real Estate Fund
BHS Real Estate Fund SICAV
BHS REF
BHS Štěpán Křeček
BHS Timur Barotov
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít