Velikost pozice

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 11. června: Libra si před novým růstem udělala přestávku
11.06.2025 Měnový pár GBP/USD pokračoval v úterý v poměrně chaotickém obchodování, tentokrát však s medvědím nádechem. Britská libra alespoň mírně oslabila poté, co se trend obrátil směrem dolů. Připomeňme, že před několika dny cena prorazila další trendovou linii (kanál), což signalizovalo vznik nového klesajícího trendu. V předchozích případech jsme však žádný skutečný pokles neviděli – a pokud k němu došlo, byl velmi krátkodobý.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 10. června: Ani libra s poklesem příliš nespěchá
10.06.2025 Měnový pár GBP/USD v pondělí podle očekávání nepokračoval v poklesu. Připomeňme, že dříve cena opět vytvořila signál pro obrat trendu k medvědímu – konsolidaci pod linií vzestupného trendu. A ještě dříve se vytvořil další signál – výstup z kanálu rostoucího trendu. Žádný z těchto signálů zatím nevedl k poklesu páru. Trh tedy s nákupem amerického dolaru stále nepospíchá.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 9. června: Libra opět mění trend
09.06.2025 V pátek se měnový pár GBP/USD obchodoval níže a vzhledem k tomu, že trendová linie byla velmi blízko ceně, i minimální oslabení stačilo k jejímu proražení. Připomeňme, že libra před 10 dny naznačovala přechod do sestupného trendu – cena tehdy vystoupila z kanálu rostoucího trendu – ale následný pokles (tedy růst amerického dolaru) se nedostavil. To není překvapující, protože trh nadále pečlivě sleduje všechny zprávy související s Donaldem Trumpem a obchodní válkou, zatímco mnohé jiné údaje prakticky ignoruje. Pozitivních zpráv o Trumpovi a obchodní válce je velmi málo, což obvykle vede k oslabení dolaru.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 6. června 2025
06.06.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v růstu, i když k tomu opět neměl žádné zjevné důvody. Britská libra roste prakticky při jakékoliv příležitosti – nebo i bez ní. Pokud se objeví zprávy, které libru podporují, nebo naopak nepodporují dolar, libra roste. Pokud žádné zprávy nejsou, libra stojí na místě. Pokud euro roste, libra roste s ním. Pokud existuje technický signál k růstu – výborně, libra vykáže růst i v tomto případě. Zasedání ECB nijak přímo nesouviselo s britskou měnou a navíc mělo výrazně "holubičí" tón. Přesto euro opět vzrostlo – a proto vzrostla i libra.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 5. června: Dolar je opět bezmocný
05.06.2025 Ve středu se měnový pár EUR/USD opět obchodoval výše. Jakmile pár zahájí byť jen mírnou korekci, trh si okamžitě najde nové důvody k výprodeji amerického dolaru. Domníváme se, že tato situace přesně vystihuje aktuální náladu na trhu: trh se soustředí především na prodej dolaru a nic ho od tohoto kurzu neodvádí — s výjimkou Donalda Trumpa. Jenže americký prezident se nehrne do usmíření se svými obchodními partnery, takže trh dál s nadšením a energií dolar vyprodává.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 5. června: Libra využívá šance
05.06.2025 Také měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval výše, i když volatilita zůstala nízká. Britská libra však během dne rostla. Zatímco během evropské seance k tomu nebyly žádné silné důvody, během americké seance už se nějaké objevily. Již ráno byl ve Velké Británii zveřejněn index PMI ve službách, který dopadl lépe, než se očekávalo. Takže i tato zpráva – od které se nečekalo vůbec nic – vyvolala nové nákupy na páru. A co teprve zprávy ADP a ISM, které jsou významnější a zároveň přinesly zklamání? Trh logicky s radostí pokračoval ve výprodeji amerického dolaru.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 3. června: Libra získala další výhodu
03.06.2025 Jak jsme upozorňovali, měnový pár GBP/USD v pondělí rovněž výrazně posiloval. Americký dolar z toho vyšel ještě poměrně dobře, protože propad mohl být výrazně prudší. Obchodníci byli svědky další eskalace globální obchodní války, nové vlny obvinění ze strany Trumpa vůči Číně a slabého indexu ISM Manufacturing PMI – důležitého ukazatele. V tomto kontextu přirozeně nikdo nevěnoval pozornost zprávě o indexu PMI ve výrobním sektoru ve Spojeném království. Ten však překonal očekávání a poskytl páru další podporu.

6 důvodů, proč byste se měli naučit obchodovat podle Price Action
02.06.2025 Price Action (PA) je studium pohybu ceny na grafu bez použití jakýchkoli indikátorů nebo jiných nástrojů. Price Action založena na myšlence, že cena odráží všechny informace a emoce účastníků trhu. A že důkladnou analýzou patternů a signálů, které tvoří ceny, mohou obchodníci získat výhodu při předpovídání budoucích pohybů.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 2. června: Blíží se nová bouře...
02.06.2025 Pár EUR/USD se v pátek obchodoval velmi klidně, protože nebyly zveřejněny žádné zprávy, které by dokázaly výrazně pohnout trhem. V posledních měsících obchodníci věnují jen malou pozornost rutinním makroekonomickým údajům. Téměř každý týden se objevují zprávy globálního významu, které zastíní i zasedání Federálního rezervního systému. Ve čtvrtek například došlo k chaosu na trhu poté, co jeden americký soud zrušil cla zavedená Donaldem Trumpem, zatímco druhý toto rozhodnutí vzápětí zvrátil. Výsledkem bylo, že obchodníci nejprve ve spěchu nakupovali USD v naději na vyřešení obchodního konfliktu – a poté jej stejně rychle prodávali, když tato naděje padla.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 30. května: Trh oklamal všechny
30.05.2025 Pár EUR/USD se během čtvrteční noci prudce propadl, ale během dne zaznamenal více než trojnásobný růst. Noční pohyb byl vyvolán jedinou událostí: americký soud pro mezinárodní obchod zrušil téměř všechna cla uvalená Donaldem Trumpem, označil je za nezákonná a jako důvod uvedl "zneužití pravomoci". Soud se postavil na stranu žaloby podané 12 státy v čele s demokraty a několika soukromými podnikateli. Trump samozřejmě s rozhodnutím nesouhlasil, oznámil, že se odvolá, a hodlá případ předložit Nejvyššímu soudu.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 29. května: Dolar láme všechny rekordy
29.05.2025 Ve středu pár EUR/USD pokračoval v mírném klesajícím pohybu, který však stále zapadá do rámce převládajícího rostoucího trendu. Jinými slovy, stále pozorujeme korekci. Americký dolar měl včera jen málo důvodů pro další růst, ale klesající pohyb pokračoval ze setrvačnosti. Je třeba poznamenat, že těsně pod aktuální cenou se nachází důležitý support na úrovni 1,1274 spolu s linií rostoucího trendu. Zdá se pravděpodobné, že cena cílí právě na tyto technické úrovně. Vzhledem k aktuálním fundamentálním a makroekonomickým podmínkám nevidíme přesvědčivý důvod pro jejich průraz.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 21. května: Britská libra zůstává v bočním pásmu
21.05.2025 V úterý se měnový pár GBP/USD nadále obchodoval v rámci bočního kanálu, který trvá už déle než měsíc a je jasně patrný. Zatímco v pondělí měl trh alespoň nějaké formální důvody pro intradenní trendový pohyb, v úterý nebyly přítomny vůbec žádné takové důvody. Výsledkem byl čistě pohyb do strany po celý den. Z fundamentálního ani makroekonomického pohledu není co analyzovat. Z technického hlediska pokračuje flat fáze a k tomu není co dodat.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 5. května: Flat trend přetrvává
05.05.2025 Měnový pár EUR/USD během páteční seance obecně pokračoval v poklesu. Americký dolar během uplynulého týdne posílil, ale toto posílení se zdá být bez solidního opodstatnění. V pondělí dolar nečekaně oslabil o téměř 100 pipsů, aniž by k tomu existoval zřejmý důvod. Od úterý do pátku pak získal zpět přibližně 150 pipsů – přestože téměř všechna americká makrodata zveřejněná minulý týden výrazně zaostala za očekáváním. Proto tento nedávný růst nelze považovat za stabilní, důvěryhodný nebo fundamentálně podložený.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 29. dubna: Růst eura neovlivnil flat trend
29.04.2025 Flat trh neznamená, že se cena vůbec nehýbe. Naopak to znamená, že se cena pohybuje v omezeném horizontálním rozpětí — a v rámci tohoto rozpětí může růst i klesat. Americký dolar nadále nejeví známky poptávky, protože obchodníci stále čekají na vývoj globální obchodní války. Momentálně je pozornost zaměřena ne na Vietnam nebo Srbsko, ale na Čínu a Evropskou unii — tedy na země, kde jednání buď neprobíhají, nebo jsou teprve v rané fázi.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 28. dubna: Flat pokračuje
28.04.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v obchodování do strany. Ve druhé polovině minulého týdne se euro pohybovalo výhradně mezi úrovněmi 1,1321 a 1,1391, přičemž celkový boční kanál by bylo možné vymezit úrovněmi 1,1274 a 1,1457. Připomínám, že pohyby z pondělí a úterý minulého týdne raději ignorujeme, protože ve své podstatě vůbec neměly nastat. I kdybychom si na chvíli představili, že by Trump mohl odvolat Powella (což je nemožné), už druhý den od tohoto záměru ustoupil. Proto se domníváme, že pár je ve flatu od 11. dubna. A v tomto flatu zůstává, protože Trump přestal zavádět a zvyšovat cla na dovoz.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 24. dubna: Na trhu stále panuje chaos
24.04.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu pohyboval oběma směry a neustále měnil směr. Obchodní den začal propadem kurzu po oznámení Donalda Trumpa, že nehodlá odvolat Jeroma Powella. Pomíjíme fakt, že Trump k odvolání Powella nemá žádnou pravomoc. Trh však na toto prohlášení zareagoval nákupem amerického dolaru. Trump rovněž uvedl, že cla na čínský dovoz nezůstanou na úrovni 145 % a budou výrazně nižší. Obchodníci tuto zprávu vyhodnotili jako pozitivní pro dolar.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 14. dubna: Dolar se stále propadá
14.04.2025 V pátek pokračoval měnový pár EUR/USD v extrémně silném růstu – což už vlastně nikoho nepřekvapilo. Vzájemná cla mezi USA a Čínou jsou stále vyšší, zatímco ostatní zprávy přestaly obchodníky zajímat. V současnosti má běžné makroekonomické pozadí na pohyb měn jen minimální vliv. Tyto údaje blednou ve stínu narativu obchodní války. Všichni na trhu chápou, že tato válka může zanechat hluboké stopy nejen na ekonomikách USA a Číny, ale i globálně. A hlavním "viníkem" je americký dolar. Proto ho trh dál prodává a Trumpova prohlášení o celních výjimkách už nikoho neohromí – nemění totiž celkový obrázek.

Co ovládá každý ziskový trader? Myšlení v pravděpodobnostech
10.04.2025 Pravděpodobnostní myšlení (myšlení v pravděpodobnostech) je způsob uvažování o pravděpodobnosti výskytu určitých událostí. Zahrnuje přiřazení pravděpodobnosti každému možnému výsledku situace, spíše než pouhé zaměření se na samotný potenciální výsledek.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 9. dubna: Libra uvízla na místě
09.04.2025 Pár GBP/USD v úterý provedl mírnou korekci směrem vzhůru, ale nepodařilo se mu prorazit nejbližší úroveň rezistence. Jinými slovy, po poklesu o 500 pipsů jsme zatím prakticky neviděli žádnou korekci. To však neznamená, že by obchodníci měli podlehnout falešnému pocitu klidu. Celní válka je totiž zdaleka nekončí – a nedostala se ani do fáze klidného uplatňování opatření. Trump každý den vydává nová prohlášení o clech vůči každému, kdo se mu odváží postavit. Zároveň trvá na tom, že mnoho zemí chce s USA podepsat obchodní dohody a "už jsou na cestě do Bílého domu".

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 8. dubna: Libra pokračuje v poklesu
08.04.2025 Měnový pár GBP/USD v pondělí pokračoval v sestupném pohybu. Vysvětlit to je nesmírně obtížné, dokonce i zpětně – zvláště když euro ten samý den posilovalo, nebo alespoň rostlo v průběhu celé seance. Britská libra přitom po celé měsíce vykazovala pozoruhodnou odolnost vůči dolaru, ale nyní prudce oslabila už druhý den po sobě. Možná si trh konečně uvědomil, že libra je překoupená a že cla Donalda Trumpa nezasáhnou jen americkou ekonomiku. Ale jak mohl někdo předpovědět takový obrat v tržním sentimentu?

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 7. dubna: Situace kolem dolaru se nijak nelepší
07.04.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek zahájil prudký pullback po silném růstu ve středu večer a ve čtvrtek. Tento pokles lze interpretovat různými způsoby, ale chceme zdůraznit dva klíčové body. Zaprvé, volatilita byla v poslední době extrémně vysoká a fundamentální pozadí je intenzivní. To znamená, že cenové pohyby jsou silné a agresivní. Výsledkem je, že se obchodníci nemohou spoléhat na přesné úrovně k vytváření obchodních signálů. Zadruhé, není jasné, jaké konkrétní faktory aktuálně formují cenový pohyb. V pátek mohl dolar pokračovat v poklesu nebo zůstat poblíž svých minim, ale odrazil se o přibližně 150–200 pipsů. Proč k tomu došlo? Možná účastníci trhu začali vybírat zisky ze short pozic na dolaru. Svou roli sehrál i jestřábí tón projevu předsedy Fedu Jeroma Powella a zdánlivá lhostejnost Fedu k ekonomickým problémům vyvolaným Trumpem. Anebo pomohla zpráva Nonfarm Payrolls.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 4. dubna: Trh zachvátila nová panika
04.04.2025 Pár EUR/USD ve čtvrtek zaznamenal silný růstový pohyb. Upřímně řečeno, říkáme totéž už dva měsíce: kdykoli tento pár výrazně roste, je to jen kvůli Donaldu Trumpovi, který v USA zavádí nové dovozní tarify. Tento důvod je tak jednoduchý a zřejmý, že nevyžaduje žádné další vysvětlení. Je to prosté: Trump oznámí nové tarify – a dolar se okamžitě propadne.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 3. dubna: Britská libra zůstává ve flat rozpětí
03.04.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu nadále obchodoval v rámci bočního kanálu. Poslední dva týdny probíhal veškerý cenový pohyb mezi úrovněmi 1,2863 a 1,2981. Linie indikátoru Ichimoku obchodníci během této fáze pohybu do strany ignorují. Makroekonomické pozadí je irelevantní, protože cena se pohybuje do strany. V důsledku toho se technický obrázek libry jeví jako "superatraktivní". Trh samozřejmě občas reaguje na jednotlivé zprávy, ale tyto pohyby jsou tak slabé, že jsou pro obchodování prakticky nepoužitelné – a předpovědět, která zpráva vyvolá reakci, je nemožné.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 2. dubna: Trh dál odpočívá
02.04.2025 Pár GBP/USD se v úterý obchodoval podobně jako v posledních týdnech. Všechny cenové pohyby se v posledních dvou týdnech odehrávají mezi úrovněmi 1,2863 a 1,2981. Linie indikátoru Ichimoku jsou během této fáze pohybu do strany ignorovány. Makroekonomické pozadí nemá žádný význam, protože cena nadále osciluje v úzkém rozpětí. Aktuální technická situace libře velmi vyhovuje. Trh sice na jednotlivé reporty reaguje, ale takové pohyby jsou pro obchodování prakticky bezvýznamné.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 28. března: Libra se stále pohybuje jako na houpačce
28.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek vykázal silný pohyb vzhůru. Katalyzátorem byl samozřejmě opět Donald Trump, který uvalil nová 25% cla na veškerý dovoz automobilů do USA. Netřeba dodávat, že trh opět zapomněl na dolar jako na zlý sen. Americkou měnu nezachránila ani zpráva o vývoji amerického HDP, která ukázala růst ve čtvrtém čtvrtletí na úrovni 2,4 % oproti očekávaným 2,3 %. Obchodníkům to však bylo jedno, stejně jako mnoho dalších nedávných zpráv, které mohly dolar podpořit. Trh nadále reaguje výhradně na Trumpova rozhodnutí o clech. A zatímco euro včera posilovalo v rozumných mezích, libra se – jako obvykle – pohybovala mnohem agresivněji.

Jak nastavit týdenní risk tak, aby vám neodplaval celý účet (obzvlášť v Prop Tradingu)
26.03.2025 Většina traderů se zaměří na jednotlivý obchod. Jenže v prop tradingu vám neublíží jeden špatný trade. Ublíží vám celý týden plný nedomyšlených rozhodnutí. Jak si nastavit týdenní risk tak, abyste přežili i horší období – a zároveň měli šanci uspět?

Mentální únava v tradingu: Tichý zabiják výsledků
24.03.2025 Někdy není problém ve strategii ani v analyzování trhů. Jen jsme prostě už unavení – a ani si to neuvědomujeme. Mentální únava tiše podrývá naše rozhodování, zvyšuje impulzivitu a snižuje šanci na úspěch. Jak ji poznat a co s ní dělat?

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 21. března. Šance pro dolar?
21.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek nadále frustroval obchodníky. Domníváme se, že nyní není nejlepší doba pro obchodování na forexovém trhu. Technický obrázek eura v hodinovém časovém rámci je velmi matoucí. Zdálo se, že včera cena konečně konsolidovala pod vzestupným kanálem. Připomeňme však, že již dříve prolomila trendové čáry, což ale nevedlo k sestupnému trendu. Cena klesla na úroveň 1,0823, kterou lze považovat za spodní hranici bočního pásma mezi 1,0823 a 1,0949. Místo dokončeného rostoucího trendu tak nyní máme pokračující flat (boční) trh.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 20. března: Čeká nás zasedání Bank of England
20.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu nadále obchodoval ve stejném pásmu. Navzdory zasedání Fedu, projevu Jeroma Powella a aktualizovanému grafu dot-plot trh nezaznamenal žádné výrazné pohyby. Před rozhodnutím Fedu se měnový pár GBP/USD obchodoval poblíž spodní hranice vzestupného kanálu a jediným pohybem, ke kterému došlo, bylo drobné zvýšení v rámci téhož kanálu. Jinými slovy, zasedání Fedu nezměnilo chování trhu, protože pár se pohyboval stejně jako předtím.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 20. března: Hlasování Bank of England může zchladit býčí sentiment
20.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval velmi klidně, vzhledem k večerním pohybům. Připomínáme, že výsledky zasedání Federálního rezervního systému zatím neanalyzujeme, protože uplynulo příliš málo času. Trh se ještě neustálil a plně nestrávil informace – potřebuje čas. Vezmeme-li v úvahu cenové pohyby před oznámením a Powellovým projevem, od předchozích dnů se příliš nelišily. Volatilita zůstala nízká a britská libra si udržela růstovou dynamiku, přestože neměla jinou fundamentální podporu než protekcionistickou politiku Donalda Trumpa.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 19. března: Pomalý, ale stabilní růst před zasedáním Fedu
19.03.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v růstu, avšak zůstal v omezeném rozpětí, které lze považovat za boční kanál. V současnosti existují dva kanály: boční a slabý rostoucí trend. Druhý z nich je vyznačen v ilustraci, zatímco první má hranice na 1,0843 a 1,0949. Odrážení od úrovně 1,0949 by mohlo vyvolat mírný pokles páru, avšak výraznější propad zůstává nepravděpodobný. Nejvíce, co dolar v této chvíli může předvést, je minimální korekce, která nebude patrná ve vyšších časových rámcích. Trh nadále obchoduje na základě svých přesvědčení, očekávání a úvah. Více než polovinu makroekonomických údajů ignoruje. Volatilita se za poslední týden výrazně snížila a mnoho technických úrovní je kvůli slabým pohybům přehlíženo. Celkově se měnový trh nenachází v atraktivním stavu.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 18. března: Nový růst, ale v rozumných mezích
18.03.2025 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pondělí v růstu, ale obchodoval se v omezeném rozpětí, které lze považovat za boční kanál. Obchodníci opět ignorovali všechny zprávy podporující americký dolar, i když jich tentokrát nebylo mnoho. Americká zpráva o maloobchodních tržbách ukázala meziměsíční nárůst o 1 %, čímž výrazně překonala prognózu 0,2 %. Přestože byla prognóza pro předchozí měsíc revidovaná směrem dolů, rozdíl mezi skutečnými a očekávanými hodnotami za únor byl stále výrazně příznivější pro dolar než údaje z předchozích měsíců. Dolar tak měl první obchodní den v týdnu šanci posílit, ale opět se mu to nepodařilo. Trh odmítá dolar nakupovat, ignoruje jakékoliv události, které jej podporují, a zaměřuje se výhradně na Donalda Trumpa.

Obchodní doporučení a analýza pro měnový pár GBP/USD na 17. března: Libra nejeví zájem o ekonomiku
17.03.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pátek mírný pokles s minimální volatilitou. Ve skutečnosti britská měna klesá již tři dny po sobě a během této doby ztratila celkem 50 pipsů. V hodinovém časovém rámci se ceně zatím nepodařilo konsolidovat pod klíčovou hranicí. V současné době se po období silného růstu neobjevují žádné známky, které by naznačovaly začátek korekce. Zatímco páteční zpráva o vývoji HDP ve Spojeném království a zpráva o průmyslové výrobě ve Spojeném království byly zklamáním, ani index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity v USA nenaplnil očekávání. Během evropské obchodní seance však měla britská libra oprávněné důvody k poklesu, nicméně, jak již bylo zmíněno, zdá se, že makroekonomické zprávy nemají pro účastníky trhu v tuto chvíli velký význam. Vzhledem k tomu, že Donald Trump je "na dovolené", obchodníci se zřejmě nechtějí zapojit do obchodování.

Kasino a Forex: proč se mnoho hráčů přesouvá na měnový trh?
14.03.2025 Finanční trh a odvětví hazardních her mají mnoho společného, zejména pro ty, kteří hledají způsoby, jak vydělat peníze. Postupem času však mnozí hráči online kasin, zejména ti, kteří hledají nové příležitosti v moderním světě hazardních her, zejména prostřednictvím nové české online casino, začali projevovat zájem o další typ činnosti - obchodování na Forexu. V tomto článku se podíváme na to, proč se kasina a Forex staly pro hráče tak atraktivními a proč si jako nový způsob získávání příjmů vybírají měnový trh.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 14. března: Libra se ani nesnaží
14.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek zaznamenal mírný pokles, ale nepodařilo se mu konsolidovat pod klíčovou linií. Linie Kijun-sen se nachází velmi blízko současné ceny. Ve čtvrtek nebyly ve Spojeném království zveřejněny žádné makroekonomické zprávy, a i když byly zveřejněny nějaké údaje z USA, veškerá reakce trhu byla minimální, sotva patrná i v pětiminutovém časovém rámci. Donald Trump mezitím nadále vyhrožuje Evropské unii a Kanadě, trh je však k jeho výrokům stále více lhostejný. Jestliže byl forexový trh nejistý již dříve, nyní je ještě bouřlivější a vyvolává otázky, zda již na Trumpovy sankce a cla přestal reagovat, nebo zda se očekává další vývoj.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 13. března: Zaznamenal vůbec někdo zprávu o inflaci?
13.03.2025 Měnový pár EUR/USD se během středy pohyboval mezi 1,0886 a 1,0935. Jelikož během dne nezazněly žádné novinky ohledně nových cel nebo sankcí ze strany Donalda Trumpa, trh přestal prodávat dolar. To je hlavní faktor, který stojí za současnými pohyby. Jak již bylo zmíněno, makroekonomické údaje mají v tuto chvíli minimální význam.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 12. března: Neúprosná rally pokračuje
12.03.2025 Měnový pár GBP/USD obnovil svůj růstový pohyb. Během posledních dvou nebo tří obchodních dnů se zdálo, že je mírný pokles ceny na spadnutí, ale nepodařilo se jí konsolidovat pod klíčovou úrovní 1,2863. V úterý se následně obnovil růst, k němuž přispěla nejen nová cla prezidenta Trumpa, ale i širší dynamika trhu.

Jak nastavit nejlepší poměr rizika a zisku (RRR) pro úspěšné obchodování
11.03.2025 Poměr rizika a zisku (RRR) patří k nejdůležitějším tématům ohledně řízení rizika při obchodování na finančních trzích. RRR měří potenciální zisk z obchodu v porovnání s potenciální ztrátou. Vysoký poměr rizika a zisku znamená, že potenciální zisk je mnohem vyšší než potenciální ztráta, zatímco nízký poměr rizika a zisku znamená, že potenciální ztráta je mnohem vyšší než potenciální zisk.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 11. března: Tak přece jen to bylo nudné pondělí
11.03.2025 Měnový pár EUR/USD se v pondělí obchodoval převážně do strany, ačkoli se euro v průběhu dne pokoušelo tlačit vzhůru. Jedinou významnou makroekonomickou událostí byla zpráva o průmyslové výrobě z Německa, která byla o něco silnější, než se očekávalo. Tato zpráva však stejně jako všechny události z předchozího týdne – ať už silné, nebo slabé – celkový trend nezměnila a euro pokračovalo v růstu. Domníváme se, že údaje o průmyslové výrobě pocházející jen z jedné z 27 zemí EU měly na pohyb páru pouze omezený vliv.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 10. března: Trump je důležitější než ekonomika a trh práce
10.03.2025 V pátek měnový pár EUR/USD pokračoval v pohybu směrem vzhůru. Ve druhé polovině dne však došlo k mírnému poklesu, který neodpovídal makroekonomickému pozadí. Tento pokles byl tak malý, že zůstává nejasné, zda se jednalo o reakci na Powellův projev – ve kterém potvrdil svůj předchozí postoj k měnové politice – nebo jen o vybírání zisků na konci týdne. Současný pohyb trhu se bohužel jeví jako krajně nejasný a nelogický. Jde především o to, že trh minulý týden reagoval především na jediný faktor: novou zahraniční politiku USA. Není jisté, jak dlouho se trh bude soustředit pouze na tento faktor a nebude brát ohled na ostatní proměnné. Co se stane, až trh na tento faktor plně zareaguje? Jaké další zprávy mohou přijít od Donalda Trumpa a jak na ně bude trh reagovat? Míra nejistoty je na historicky nejvyšší úrovni.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 6. března: Není čas otálet
06.03.2025 Měnový pár GBP/USD pokračoval v růstu i ve středu. Růst libry byl však tento týden slabší než růst eura, což je zvláštní. Na druhou stranu, za pohyby těchto dvou hlavních měnových párů by jeden těžko hledal nějakou logiku. Rozhodnutí a prohlášení Donalda Trumpa ženou americký dolar směrem k volnému pádu, a proto euro i libra posilují. Trumpovy kroky mohou být záměrnou snahou oslabit dolar. Během svého prvního funkčního období chtěl americkou měnu devalvovat a opakovaně naléhal na Jeroma Powella, aby snížil úrokové sazby – bez úspěchu. Nyní, když si uvědomil, že by byl další nátlak na předsedu Fedu marný, Trump možná razí jinou strategii. Tato teorie však zní téměř jako science fiction. Bez ohledu na to dolar klesá a nikdo neví, jak moc ještě klesne. Nikdo nedokáže předpovědět, co Trump řekne zítra nebo pozítří.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 4. března: Britské libře pomáhá i Trump
04.03.2025 Měnový pár GBP/USD zažil v pondělí výraznou rally, která byla do značné míry způsobena událostmi souvisejícími s Donaldem Trumpem z minulého pátku. Pro obchodníky, kteří se domnívali, že klíčovou roli v rally eura sehrály makroekonomické údaje, slouží výkonnost měnového páru GBP/USD jako opačný příklad. V pondělí se ve Spojeném království neodehrály žádné významné události, s výjimkou zveřejnění druhého odhadu indexu PMI ve zpracovatelském průmyslu. V době, kdy byl ve Spojených státech zveřejněn slabý index ISM, již pár GBP/USD vzrostl o 115 pipsů. Pokud tedy makroekonomické údaje měly nějaký vliv, byl minimální.

News trading: Tajemství obchodování zpráv (2. část)
12.02.2025 Dnes budeme pokračovat v článku o obchodování zpráv na finančních trzích, což je velmi oblíbený obchodní styl mnoha traderů. V minulém článku jsme si vysvětlili všechny základy a dnes se budeme věnovat.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 5. února: Euro pokračuje v korekci směrem vzhůru
05.02.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval ve svém vzestupném pohybu a navázal tak na trend, který započal v pondělí. Již dříve jsme zaznamenali, že se v denním časovém rámci vyvíjela výrazná korekce, která naznačovala, že by euro mohlo z čistě technických důvodů vzrůst mnohem výše. Určité komplikace přinesly pondělní kroky Donalda Trumpa, které vyvolaly zmatek na devizovém trhu. Navzdory tomu se však denní technický obrázek nezměnil, což naznačuje, že stále můžeme očekávat pohyb vzhůru. Jedinou nezodpovězenou otázkou zůstává, zda bychom měli tento pohyb obchodovat, pokud se jedná pouze o korekci.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 4. února: Polední bouře
04.02.2025 Měnovým párem EUR/USD v pondělí zmítala bouře. Analyzovat makroekonomické zprávy, které byly ten den zveřejněny, nedává moc smysl, protože měly jen malý vliv na pohyb ceny. Hlavním motorem turbulencí na trhu byl opět americký prezident Donald Trump, přičemž situace se začala rozvíjet už v neděli. O víkendu bylo oznámeno, že Trump zavede cla na dovoz zboží z Mexika, Kanady a Číny. Tato zpráva byla široce medializována a v pondělí vyvolala divoké výkyvy a propast na trhu. Do večera se navíc ukázalo, že zavedení cel na zboží z Mexika bylo o měsíc odloženo, a možná se brzy dočkáme podobných oznámení týkajících se Číny a Kanady.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 3. února: Euro klesá pod tlakem zpráv
03.02.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v pátek mírný pokles. Jak už jsme zmínili, euro mohlo v uplynulém týdnu ztratit výrazně větší hodnotu, trh však většinu negativních údajů přicházejících z eurozóny do značné míry ignoroval. Domníváme se, že nakonec se účastníci trhu k této nové vlně negativních údajů z EU vrátí, podobně jako v září 2024, kdy si uvědomili zásadní nerovnováhu mezi měnovou politikou Evropské centrální banky a Federálního rezervního systému. Z jakéhokoli pohledu se tedy trajektorie eura jeví jako klesající.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 31. ledna: Série paradoxů
31.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek vykazoval velmi neobvyklé pohyby. Sled událostí začal ve středu večer, kdy Jerome Powell oznámil výsledky zasedání Fedu. Hlavní úroková sazba sice zůstala beze změny, Powell se však věnoval několika zásadním otázkám týkajícím se současného stavu ekonomiky, trhu práce, nezaměstnanosti a inflace. Domníváme se, že trh mohl na Powellova prohlášení reagovat, nicméně z nějakého důvodu tak neučinil.

Obchodování s volatilními trhy: Strategie pro úspěšný trading během vysoké volatility
30.01.2025 Vysoká volatilita na trzích může být pro tradery velkou výzvou, ale i příležitostí (samozřejmě pokud víte, jak ji správně uchopit). Při správném použití totiž můžete nejen minimalizovat riziko, ale také vytěžit maximum z prudkých cenových pohybů.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 30. ledna: Euro se připravuje na pokles
30.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu vykazoval nízkou volatilitu a zatím neurčil směr svého pohybu. Fluktuace, ke kterým došlo po oznámení výsledků zasedání Federálního rezervního systému, nebereme v úvahu, protože se domníváme, že trh potřebuje čas tyto informace zpracovat a upravit kurz tohoto měnového páru. Závěry bude možné vyvodit nejdříve ve čtvrtek odpoledne, kdy budou na výsledky zasedání Fedu reagovat i evropští obchodníci. Ve středu nebyly v EU ani v USA zveřejněny žádné makroekonomické zprávy, takže trh neměl na co reagovat. V důsledku toho trh začal třídit nepřetržitý tok informací od Donalda Trumpa. Doby, kdy Trumpovy výroky dokázaly vyvolat pohyb o 100 pipsů, jsou dávno pryč. Trh je nyní velmi opatrný, pokud jde o výroky amerického prezidenta, vzhledem k jeho dosavadní historii, kdy nesplnil několik předvolebních slibů.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 28. ledna: Technicky dokonalá libra
28.01.2025 V pondělí pár GBP/USD vykázal růst, přestože ve Spojeném království ani v USA nebyly naplánovány žádné významné události. Během technické korekce trh často nevyžaduje lokální makroekonomické nebo fundamentální důvody, aby došlo k pohybu. V důsledku toho britská libra už tři týdny po sobě roste, a to navzdory slabým ekonomickým údajům ze Spojeného království a potenciálnímu agresivnějšímu uvolňování měnové politiky ze strany Bank of England ve srovnání s Federálním rezervním systémem. Stejně jako každá jiná měna nemůže libra neustále klesat nebo růst donekonečna. V denním časovém rámci se korekce vytvářela již delší dobu a nyní se vyvíjí úměrně předchozímu poklesu.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 24. ledna: Euro stagnuje
24.01.2025 Měnový pár EUR/USD byl ve čtvrtek téměř celý den v klidu. Pohyb byl zaznamenán pouze během americké obchodní seance, a ani tehdy jej neovlivnila jediná makroekonomická zpráva dne – údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA. Skutečné údaje byly velmi blízko prognóze, takže trh neměl na co reagovat. Americké obchodní seance jsou obvykle volatilnější kvůli vyšším objemům obchodování, což vysvětluje mírný nárůst aktivity. Tento pohyb však celkový technický výhled nezměnil.

Obchodní doporučení a analýza měnového páru EUR/USD na 23. ledna: Euro roste, dokud může
23.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval ve svém slabém vzestupném pohybu, přestože neexsitovaly žádné fundamentální důvody pro to, aby euro opět rostlo. Ačkoli by se dalo spekulovat, že pokles dolaru byl v pondělí a úterý ovlivněn Trumpovými prohlášeními o clech, ve středu americký prezident neučinil žádné významné prohlášení, které by tuto domněnku posílilo. To naznačuje, že současný růst páru má čistě technický charakter.

Obchodní doporučení a analýza měnového páru GBP/USD na 22. ledna: Libra opět čelí silné rezistenci
22.01.2025 Měnový pár GBP/USD v úterý zažil pokles následovaný odrazem a den zakončil v blízkosti linie Senkou Span B, která slouží jako silná hladina rezistence. Pro libru je tak prolomení této úrovně náročné. Pokud se jí však podaří tuto linii překonat, mohlo by to znamenat pokračování lokální korekce směrem vzhůru, i když ve vyšších časových rámcích se stále jedná o korekci. Linie vzestupného trendu podporuje růst libry, ale pokles ceny pod tuto linii by znamenal konec současného trendu.

Obchodní doporučení a analýza měnového páru EUR/USD na 21. ledna: Rychlý růst a... rychlý pokles?
21.01.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v pondělí rychlý růst o téměř 200 pipsů. K takovému pohybu neexistovaly žádné fundamentální důvody; trh nečekaně reagoval na Trumpovu inauguraci. Kdo však mohl předpovědět výprodej amerického dolaru? Někdo by mohl uvažovat o standardním vysvětlení "zvýšeného rizikového sentimentu na trhu". Je důležité poznamenat, že pokles dolaru začal dlouho před inaugurací, což naznačuje, že nebyl přímým důsledkem Trumpova projevu. Své plány na přetvoření Ameriky a světa zopakoval již mnohokrát, takže během dne se nic zvlášť překvapivého ani nového neodehrálo – ve hře byla jen nálada na trhu.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 20. ledna: libra opět cílí na 1,1800
20.01.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v klesajícím trendu. Zatímco v hodinovém časovém rámci byla pozorována slabá korekce směrem vzhůru, britská libra postupně klesá k nejnižšímu bodu za posledních 14 až 15 měsíců. Obvykle při ukončení trendu pozorujeme prudký odraz od minim, což naznačuje rychlé uzavírání krátkých pozic. To naznačuje, že investoři a obchodníci už nevěří v další pohyb. V současné době však žádné známky takového odrazu nejsou patrné, což naznačuje, že pokles může přetrvat s cílem na úrovni 1,1800 – tedy k úrovni, o které jsme v loňském roce rozsáhle diskutovali. S každým dalším dnem se pravděpodobnost dosažení tohoto cíle zvyšuje.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 16. ledna: další logický propad
16.01.2025 Ve středu se měnový pár EUR/USD nejdříve většinu dne obchodoval směrem nahoru, ale později o všechny své zisky přišel, protože euro výrazně kleslo. V naší fundamentální analýze jsme upozornili na smíšený charakter americké zprávy o inflaci. Prvotní reakcí trhu byl prodej dolaru, což se zdálo být poněkud iracionální. Ačkoli celkový údaj o inflaci splnil očekávání, americká inflace přesto vzrostla, což naznačuje, že Federální rezervní systém by nemusel snižovat sazby tak výrazně, jak předpokládají dvě mírná snížení sazeb v roce 2025. Situaci dále komplikuje blížící se nástup Donalda Trumpa do prezidentského úřadu, který s sebou může přinést různá cla, jež by mohla vést k nárůstu globální inflace.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 15. ledna: rychle dolů, pomalu nahoru
15.01.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v korekci směrem vzhůru a navázal tak na podobný pohyb z předchozího dne. Cena se dokonce usadila nad kritickou linií Kijun-sen, což naznačuje, že euro může dále růst směrem k linii Senkou Span B.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 14. ledna: Bude libra ještě někdy růst?
14.01.2025 Měnový pár GBP/USD v pondělí pokračoval v pohybu směrem dolů. I přes absenci jakýchkoli zpráv ze Spojeného království či USA libra během první poloviny dne oslabila o 110 pipsů. Hladina 1,2100 dokázala pokles dočasně zastavit, otázkou však zůstává: na jak dlouho?

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 13. ledna: Libra oslabuje bez možnosti volby
13.01.2025 V pátek pár GBP/USD pokračoval ve svém klesajícím trendu. V podstatě vše, co bylo uvedeno v analýze EUR/USD, platí i pro GBP/USD. Zásadní rozdíl však spočívá v tom, že libra zakončila obchodní týden jen několik pipsů nad svým týdenním minimem, zatímco euru se podařilo mírně odrazit směrem vzhůru. Proto bychom se nedivili, kdyby došlo k dalšímu poklesu libry už v pondělí. Na rozdíl od eura, které může vstoupit do flat fáze, aby se vyhnulo dalším ztrátám, libra tuto možnost zřejmě nemá. Ačkoli jsme už dříve zaznamenali mimořádnou odolnost libry vůči dolaru, i ta má své hranice. Nyní se zdá, že libra padá volným pádem.

Doporučení k obchodování a analýza GBP/USD na 10. ledna: Libra neztrácí čas
10.01.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek zaznamenal pokles o 120 pipsů. Během evropské seance však došlo k obratu, díky kterému se britská libra začala zotavovat. Navzdory tomuto odrazu je zřejmé, že libra během dne nedokázala získat zpět většinu svých ztrát. Ve čtvrtek došlo k výraznému poklesu, po kterém následovala nepatrná korekce. Pozoruhodné je, že opět neexistovaly žádné lokální faktory, které by odůvodňovaly pokles libry.

Platforma RF-Trader od RebelsFunding – tohle je budoucnost tradingu
09.01.2025 Prop trading platformy získávají stále větší oblibu mezi tradery a společnost RebelsFunding se svou platformou RF-Trader přichází jako jeden z inovativních hráčů na trhu. Platforma RF-Trader se zaměřuje na extrémně jednoduché, rychlé, intuitivní a vysoce funkční obchodní prostředí, které je ideální pro začínající i pokročilé tradery. V tomto článku si platformu představíme podrobněji – od základních funkcí až po tipy na její efektivní využití.

Doporučení pro obchodování a analýza EUR/USD na 9. ledna: Další překvapení pro dolar
09.01.2025 Ve středu pár EUR/USD zaznamenal další výrazný pokles. Ačkoli nebyl tak výrazný jako pokles GBP/USD, euro po třech dnech růstu klesá už druhý den po sobě. Na začátku dne byli obchodníci seznámeni s údaji, které naznačovaly příležitosti k prodeji. Německé maloobchodní tržby byly mnohem slabší, než se očekávalo, což dále potvrdilo zpomalení vývoje ekonomiky Německa i širší Evropy. Jak může za těchto podmínek euro růst, zvláště když americká ekonomika trvale roste tempem 3 % za čtvrtletí?

Doporučení pro obchodování a analýza GBP/USD na 8. ledna: Britská libra mění své ambice
08.01.2025 Měnový pár GBP/USD se v úterý snažil udržet si růstovou dynamiku, ale nakonec se vydal opačným směrem. Britská libra neměla v pondělí k dispozici žádné významné faktory, které by podpořily její silný růst, a ani v úterý neexistovaly žádné faktory, které by přispěly k jejímu dalšímu růstu. V důsledku toho považujeme nedávný růstový pohyb za nelogický a nekonzistentní. Pravděpodobně se jedná o technickou korekci. Cena nedokázala prorazit nad linii Senkou Span B, což naznačuje, že klesající trend zůstává neporušený a kdykoli by mohlo dojít k obnovení poklesu.

Doporučení pro obchodování a analýza GBP/USD na 7. ledna: libra nechápe, z jakého důvodu rostla
07.01.2025 Měnový pár GBP/USD v pondělí vykazoval značnou volatilitu. Britská libra zpočátku sebevědomě rostla, téměř jako by se Bank of England rozhodla zvýšit svou klíčovou úrokovou sazbu. Poté však stejně prudce klesla, jako by BoE své rozhodnutí náhle zvrátila a sazbu snížila. To je samozřejmě jen humorná nadsázka, ale málokdo očekával tak drastické pohyby v den, kdy byla zveřejněna pouze jedna zpráva ve Velké Británii a další v USA – v obou případech šlo o druhé odhady indexů PMI ve službách za prosinec. Britský PMI překvapivě dopadl hůře, než se očekávalo, takže je nepravděpodobné, že by to vyvolalo rally na libře.

Jak na obchodní plán v tradingu?
06.01.2025 Obchodní plán je plán pro vaše obchodní aktivity. Nastiňuje vaše cíle, strategie a techniky řízení rizik. Jinak řečeno, je to předem stanovený soubor pravidel a pokynů, kterými se obchodník řídí při rozhodování o nákupu nebo prodeji finančních aktiv.

Obchodní doporučení a analýza EUR/USD na 6. ledna: Euro koriguje bez šancí na výrazný růst
06.01.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v pomalé korekci směrem vzhůru, která následovala po prudkém čtvrtečním poklesu. Tento nedávný růst eura však nenaznačuje žádnou významnou změnu, jedná se pouze o korekci či pullback s minimální šancí na přerod v něco zásadnějšího. Každý trend sice nakonec skončí, ale prozatím není důvod se domnívat, že by měl skončit ten současný medvědí. Během svátků pár EUR/USD účinně konsolidoval, ale od té doby se trend obnovil. Jak bylo řečeno v průběhu roku 2024, stále očekáváme, že se euro bude obchodovat v pásmu 1,00–1,02 USD, kterého již téměř dosáhlo.

Doporučení k obchodování a přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 20. prosince. Bank of England rozdrtila britskou libru
20.12.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu a ve čtvrtek vykázal výrazný pokles, který střídala silná korekce směrem vzhůru. Britská libra opět prokázala vůči dolaru pozoruhodnou odolnost a rostla i v situacích, kdy se tomu mohla vyhnout. Situaci však vyjasnila Bank of England. Výsledky jejího zasedání lze považovat za holubičí, přinejmenším proto, že počet členů Výboru pro měnovou politiku hlasujících "pro" snížení sazeb překonal očekávání. Ukázalo se, že uvolnění měnové politiky podpořili tři členové a ke snížení sazeb chyběly už jen dva hlasy. To odráží více holubičí postoj, než trh očekával. Opakovaně jsme upozorňovali, že také BoE začne snižovat svou sazbu. Možná ke snižování bude postupovat pomalu nebo nepravidelně, ale snižovat bude. Vzhledem k tomu, že trh již ocenil celý cyklus uvolňování měnové politiky ze strany Federálního rezervního systému, má nyní možnost reagovat na faktor snižování sazeb ve Spojeném království. Proto se domníváme, že libra bude pokračovat v poklesu.

Doporučení pro obchodování a přehled vývoje GBP/USD dne 18. prosince. Britská libra má stále dobrou náladu
18.12.2024 V úterý měnový pár GBP/USD pokračoval v pohybu směrem vzhůru a otestoval linie indikátoru Ichimoku. V důsledku toho je dnes poměrně pravděpodobný obrat. Nezapomeňte však, že mezi dnešní klíčové události patří zasedání Federálního rezervního systému a zveřejnění zprávy o inflaci ve Velké Británii. Zítra je na programu zasedání Bank of England. Kterákoli z těchto událostí by mohla vyvolat další růst britské libry. Včerejší zpráva o mzdách navíc upozornila trh i centrální banku na zrychlení růstu mezd. Mzdy ve Velké Británii opět rostou, a to stále rychlejším tempem - špatná zpráva pro BoE a inflaci, nikoli však pro libru. Tento vývoj zaručuje, že BoE ve čtvrtek svou měnovou politiku neuvolní.

Doporučení pro obchodování a přehled vývoje EUR/USD dne 17. prosince. Jízda na horské dráze v rámci flat rozpětí
17.12.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí nadále obchodoval v rámci flat rozpětí –už čtvrtý týden v řadě. Zajímavé je, že britská libra zároveň vytváří korekci směrem vzhůru, což dále potvrzuje náš pohled na silnou rezistenci libry.

Obchodní doporučení a přehled vývoje EUR/USD dne 16. prosince. První pokus o proražení flatu selhal
16.12.2024 V pátek se měnový pár EUR/USD pokusil konsolidovat pod předchozím minimem, které představuje spodní hranici horizontálního kanálu, kde se cena zasekla na tři týdny. Tento pokus však selhal.

Doporučení na obchodování a přehled vývoje GBP/USD dne 13. prosince. Libra se vzdala
13.12.2024 Měnový pár GBP/USD zaznamenal ve čtvrtek výrazný pokles a klesl k linii Senkou Span B. Předtím cena konsolidovala pod linií vzestupného trendu, což signalizovalo potenciální konec korekce. Následně se pár několik dní obchodoval v jasném bočním trendu, ale včera se bez silných důvodů pro pokles propadl směrem dolů. Zajímavé je, že jak euro, tak libra klesly k linii Senkou Span B. Dnes bude budoucí pohyb obou párů záviset na tom, zda budou tyto linie prolomeny.

Obchodní doporučení a přehled vývoje EUR/USD dne 11. prosince. Dolar před zveřejněním údajů o inflaci získává na síle
11.12.2024 V úterý začal měnový pár EUR/USD během evropské obchodní seance klesat. Pokles eura však nemůžeme přičítat jediné ekonomické zprávě dne, indexu spotřebitelských cen v Německu, protože se jednalo o druhý odhad, který dopadl v souladu s prognózami. Typicky zrychlující se inflace by naznačovala jestřábí postoj Evropské centrální banky, což by mělo euro spíše podpořit než oslabit. Pro včerejší růst dolaru tak existují dvě možná vysvětlení. První je technické. Cena korigovala proti novému klesajícímu trendu a nyní pokračuje v poklesu. Druhé je makroekonomické. Očekává se, že dnešní údaje o inflaci v USA budou vyšší, což znamená, že by Federální rezervní systém mohl na prosincovém zasedání ponechat svou klíčovou úrokovou sazbu beze změny.

Doporučení pro obchodování a přehled vývoje EUR/USD dne 9. prosince. Silný závěr týdne
09.12.2024 V pátek pár EUR/USD po většinu dne rostl, ale nakonec klesl. Vzhledem k omezenému počtu zpráv z eurozóny v dopoledních hodinách trh očekával slabé údaje o práci a nezaměstnanosti v USA. Tato očekávání se naplnila jen částečně: nezaměstnanost se zvýšila, ale údaje o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor překonaly odhady za listopad i říjen. Nejpesimističtější očekávání se tedy nenaplnila a dolar rychle získal zpět své neprávem ztracené pozice.

Obchodní doporučení a přehled vývoje GBP/USD dne 6. prosince. Libra na rozdíl od eura pokračuje v korekci směrem vzhůru
06.12.2024 Měnový pár GBP/USD se i ve čtvrtek obchodoval na vyšší úrovni a posiloval výrazněji než euro. Navzdory téměř neexistujícímu a totožnému makroekonomickému pozadí libra nadále roste, zatímco euro relativně stagnuje. Tato dynamika nás nepřekvapuje, neboť jsme opakovaně zmiňovali, že britská měna vykazuje vůči dolaru větší odolnost. Jinými slovy, má tendenci růst ochotněji než euro a naopak klesat méně ochotně. Zastřešující trend se však nemění. Euro i libra provádějí korekci v rámci klesajícího trendu, který započal před 2,5 měsíci.

Obchodní doporučení a přehled vývoje GBP/USD dne 5. prosince. Libra se snaží zvítězit
05.12.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu na čtvrtý pokus překonal oblast 1,2691–1,2701. V průběhu roku jsme opakovaně zaznamenali působivou odolnost libry vůči dolaru. I nyní, zatímco euro stagnuje, libra nadále roste – i když pomalu a skromně. Euro se mezitím obchoduje "flat ve flatu". Včera se cena pokusila obnovit svůj klesající trend, ale ani napočtvrté se jí nepodařilo prorazit pod linii Kijun-sen. Jedinou událostí, která trh skutečně ovlivnila, bylo zveřejnění údajů o indexu PMI ve službách ISM, které sice nebyly katastrofální, ale dopadly slabší, než se předpokládalo.

Obchodní doporučení a přehled vývoje EUR/USD dne 3. prosince: těžký začátek týdne pro euro
03.12.2024 V pondělí začal měnový pár EUR/USD okamžitě klesat. To však nutně neznamená, že klesající trend bude pokračovat po celý týden, jelikož se odehraje spousta makroekonomických událostí. Pondělní aktivita na trhu však naznačovala připravenost obnovit nákupy dolarů, bez silné potřeby delší korekce. Pozoruhodné je, že nejvýznamnější zpráva dne favorizovala americkou měnu. Index PMI ve zpracovatelském průmyslu ISM se sice nacházel pod hranicí 50,0 bodů, přesto překonal prognózu. Dolar však začal růst již dříve v noci, takže samotný index ISM nelze přičítat na vrub pondělních zisků dolaru.

Obchodní doporučení a přehled vývoje EUR/USD dne 2. prosince: nudný konec nabitého týdne
02.12.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek už druhý den po sobě obchodoval s velmi nízkou volatilitou. Ve čtvrtek ani v pátek nedošlo k žádným výrazným pohybům a směr zůstal spíše do strany než býčí nebo medvědí. Zajímavé je, že v pátek byla zveřejněna nejdůležitější zpráva týdne – vývoj inflace v eurozóně – ale její dopad byl tlumený, jak je patrné z reakce trhu. Index spotřebitelských cen vzrostl podle očekávání na 2,3 %, zatímco jádrový index CPI zůstal na úrovni 2,7 %, což bylo v rozporu s očekáváním růstu o 2,8 %. Inflace se ukázala být mírně pod očekáváním trhu.

Doporučení pro obchodování a analýza GBP/USD na 27. listopadu: Libra nemá šanci
27.11.2024 Pár GBP/USD se v úterý opět pokusil o korekci, ale nepodařilo se mu konsolidovat ani nad kritickou linií, ani nad oblastí 1,2605–1,2620. V důsledku toho se pokles kotací může obnovit – nebo přesněji, už se obnovil. V průběhu druhé poloviny úterý jsme zaznamenali pokles, který byl stejně silný jako předchozí růst. Další korekční vlna tak skončila dříve, než mohla pořádně začít. Tato situace nás nepřekvapuje, protože stále věříme, že britská libra musí klesnout. Neobjevily se žádné nedávné zprávy ani události, které by mohly změnit globální fundamentální pozadí nebo sentiment trhu. Co by bez takových změn mohlo přimět libru k růstu?

Doporučení k obchodování a analýza EUR/USD na 26. listopadu: Euro předstírá korekci
26.11.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí zahájil novou vlnu korekce – přesněji řečeno pullback. Včerejší pohyb směrem vzhůru nelze považovat za úplnou korekci. Cena nedokázala konsolidovat nad trendovou linií a pondělní gap naznačuje, že by euro mohlo opět zamířit dolů. Navzdory růstu eura o 150 pipsů se stále domníváme, že klesající trend zůstává nedotčen. Tento trend přetrvává ve všech časových rámcích, dokonce i v hodinovém grafu. Pokud cena konsoliduje nad trendovou linií, mohli bychom očekávat silnější růst, ale jeho dosažení bude vyžadovat značné úsilí. Prozatím trváme na tom, že pravděpodobnější je další pokles.

Doporučení k obchodování a analýza GBP/USD na 25. listopadu: libra dále klesá
25.11.2024 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu směrem dolů. Stojí za zmínku, že libra během dne klesala mnohem méně než euro, přestože zprávy z Velké Británie byly stejně neuspokojivé. Oba indexy podnikatelské aktivity výrazně poklesly, což trh nečekal, a zpráva o maloobchodních tržbách vykázala pokles objemů. To sice může prospět inflaci, ale pro ekonomiku to pravděpodobně nebude znamenat nic dobrého. Nejnovější pokles britské měny se tak zdá být zcela oprávněný. Navíc se domníváme, že libra by měla pokračovat v poklesu i bez okamžité podpory makroekonomických faktorů – tento postoj zastáváme již dva měsíce, kdy důsledně sledujeme přetrvávající klesající trend libry.

Doporučení pro obchodování a obchodní analýza pro GBP/USD na 22. listopadu: libra následuje euro
22.11.2024 Ve čtvrtek se pár GBP/USD nadále obchodoval směrem dolů. Stejně jako euro neměla britská libra během dne žádný významný důvod k poklesu. To je však irelevantní. Často jsme uváděli, že je libra překoupená a v posledních dvou letech rostla především kvůli očekávání budoucího uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému. Trh má celý cyklus snižování sazeb "předem" oceněn. Nyní jsme svědky obratu, protože faktory jako uvolnění měnové politiky Bank of England nebo stav ekonomiky Spojeného království a USA byly po dobu zmíněných dvou let přehlíženy.

Doporučení k obchodování a obchodní analýza pro EUR/USD na 21. listopadu: Flat pokračuje na minimech
21.11.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu nadále obchodoval v rámci flat trendu. Jak už bylo zmíněno dříve, pár vstoupil do fáze konsolidace kvůli nedostatku kupujících na trhu a přestávce, kterou si udělali prodávající. Je těžké předpovědět, jak dlouho období flat obchodování potrvá, ale pravděpodobně není vhodná doba pro obchodování v takovémto pásmu. Horizontální kanál nemá jasné hranice, ačkoli mírný vzestupný moment je přítomen. Tento pohyb však nelze považovat za skutečnou vzestupnou korekci. Prozatím se jako nejlepší strategie jeví vyčkávání.

Doporučení k obchodování a analýza EUR/USD na 20. listopadu: Euro uvízlo ve flat trendu
20.11.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý opět pokusil o korekci směrem vzhůru. Jak ukazuje graf, pokusy byly přinejlepším nevýrazné. Pár sotva překonal nedávná lokální maxima a pohyb v posledních dnech připomíná spíše korekci než cokoli jiného. Nicméně klesající trend zůstává neporušený, a i když se dočkáme silnější korekce, pravděpodobně nestojí za to pokoušet se obchodovat proti trendu.

Doporučení k obchodování a obchodní analýza GBP/USD na 19. listopadu: Úroveň 26 pokles ustála
19.11.2024 Pár GBP/USD se v pondělí pokusil o korekci. Byla přesně otestována zóna 1,2605–1,2620, načež následoval výrazný odraz. To bylo příležitostí pro opatrné budování dlouhých pozic. Pondělí však postrádalo jakékoli významné faktory v podobě fundamentálních nebo makroekonomických událostí. Nadále se domníváme, že klesající trend libry ještě není u konce. Libra sice klesá již téměř dva měsíce, ale přesto lze očekávat občasné korekce. Pár v tuto chvíli narazil na silnou zónu supportu, ale výrazný pohyb vzhůru by vyžadoval přesvědčivé makroekonomické a fundamentální důvody, které v současné době chybí.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 13. listopadu. Libra se zastavila a poté se propadla
13.11.2024 Pár GBP/USD v úterý pokračoval v poklesu. Zrovna včera jsme konstatovali, že přestávka v poklesu libry nemůže trvat dlouho – a úterý nám dalo za pravdu. Libra bezdůvodně rostla, podobně jako euro poslední dva roky. Jediným důvodem růstu libry v tomto období bylo ocenění budoucího uvolnění americké měnové politiky trhem. Libra klesá od 18. září, přičemž ve hře není žádný jiný scénář. Libra sice stále vykazuje určitou odolnost vůči dolaru, ale je zřejmé, že jí chybí jakékoli podpůrné faktory. Libra byla uměle nafouknuta na extrémní úroveň, ale takové trendy nemohou trvat věčně.

Obchodní doporučení a analýza EUR/USD na 12. listopadu. Dolar neúnavně roste
12.11.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí pokračoval v plynulém poklesu, a to navzdory tomu, že v USA ani v EU nedošlo k žádným makroekonomickým ani fundamentálním událostem. Jak jsme opakovaně konstatovali, dolar je podhodnocený, zatímco euro je překoupené. Trh v průběhu roku 2024 oceňoval očekávané uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému.

Obchodní doporučení a analýza vývoje EUR/USD dne 6. listopadu. Reakce trhu na volby v USA
06.11.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý nečekaně vykázal růst. Není však důvod být tímto pohybem překvapen, protože probíhá korekce směrem nahoru a v USA začaly prezidentské volby. Varovali jsme, že tento týden může dojít k mnoha nevysvětlitelným pohybům, a úterý to potvrdilo. Nedokážeme říci, co se chystá trh udělat nebo na kterého kandidáta sází více. Poslední průzkumy nenaznačují jednoznačný náskok ani Kamaly Harris, ani Donalda Trumpa, a proto jsou tyto pohyby nepředvídatelné. Přesto věříme, že korekce skončí a trh se vrátí do klesajícího trendu.

Doporučení pro obchodování a analýza páru GBP/USD na 5. listopadu. Libra má stále problémy nastartovat korekci
05.11.2024 Měnový pár GBP/USD se v pondělí obchodoval bez jasného směru a nepohyboval se ani nahoru, ani dolů. V první polovině dne pár rostl, zatímco ve druhé polovině klesal. Seanci otevřel gapem směrem vzhůru, ale do konce dne byl tento gap téměř zcela pokrytý. Dnes by se cena mohla dostat na úroveň páteční zavírací ceny. Přestože libra několik dní po sobě rostla, nelze to považovat za řádnou korekci směrem vzhůru. Minulý týden se euru dostalo podpory ze strany eurozóny, což mu pomohlo zahájit jasnou korekci směrem vzhůru. Libra však takovou podporu postrádala a následně zaznamenala spíše pokles než růst. V současné době cena nepřekonala ani poslední lokální maximum. Trendová linie byla prolomena, což signalizuje možnou korekci, ale cena následně stanovila nové lokální minimum. V současné době zůstává pod linií Senkou Span B.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 31. října. Libra opět klesá, než bude moci začít stoupat
31.10.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu vykazoval smíšené pohyby se zjevnou neochotou k růstu. Na rozdíl od EUR/USD měl měnový pár GBP/USD mnohem skromnější makroekonomické pozadí. Zatímco euru poskytly podporu zprávy o vývoji inflace v Německu a HDP v eurozóně, britská měna takovou podporu postrádala. Obchodníci reagovali na zprávy o ADP a HDP v USA, které si vzájemně odporovaly, neboť jedna byla silnější, než se očekávalo, zatímco druhá byla slabší – v důsledku toho den skončil v blízkosti několikaměsíčních minim britské libry.

Škálování pozic v tradingu: Jak zvyšovat a snižovat expozici při minimalizaci rizika
29.10.2024 Škálování pozic je jednou z klíčových technik, které mohou pomoci obchodníkům optimalizovat jejich zisky a minimalizovat rizika. Tato metoda umožňuje postupně zvyšovat nebo snižovat expozici na trhu, což dává obchodníkům flexibilitu přizpůsobit se tržním podmínkám bez nutnosti jednorázového velkého vstupu.

Doporučení pro obchodování a analýza EUR/USD na 8. října. Nudné pondělí pro euro
08.10.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí téměř nehnul z místa. Byli jsme svědky celkem nízké volatility na flat trhu. Ani zpráva o maloobchodních tržbách z eurozóny, která byla silnější, než se očekávalo, nepomohla euru po týdnu poklesu ani trochu oživit. Z toho vyplývá zaprvé pozitivní signál a zadruhé důležitá skutečnost. Tímto signálem je, že trh je připraven pokračovat v pohybu směrem dolů. Dolar je natolik přeprodaný a euro natolik překoupené, že ani pozitivní makroekonomické údaje z eurozóny nemohou vyvolat růst tohoto páru. Podle našeho názoru to je odrazem absolutní spravedlnosti.

Obchodní doporučení a analýza EUR/USD na 4. října: Index ISM pomáhá dolaru ještě trochu posílit
04.10.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek dál klesal. Volatilita se oproti pondělí a úterý mírně snížila, ale celkově je stále na přijatelné úrovni. Americký dolar rostl pět dní po sobě, což se už dlouho nestalo. Tento týden však štěstí stálo na straně americké měny. Dříve jsme zmínili, že téměř všechny makroekonomické údaje a fundamentální pozadí tento týden podporovaly růst amerického dolaru. A trh tentokrát tyto faktory neignoroval. Jedinou negativní zprávou byl index aktivity ve výrobním sektoru ISM, který nenaplnil prognózy a zůstal pod "klíčovou hladinou" 50,0 bodů.

Obchodní doporučení a analýza EUR/USD na 3. října. Euro si udělalo krátkou přestávku
03.10.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu po dvou dnech poklesu mírně uklidnil, ale celkově ani nezačal býčí korekci. A to je velmi dobré znamení. Opakovaně jsme zmiňovali, že euro je překoupené a dolar přeprodaný, takže pokles měnového páru EUR/USD by se zdál logický za jakýchkoli makroekonomických a fundamentálních okolností i bez nich. Tento týden se však dolaru poprvé po delší době dostalo podpory od Jeroma Powella a Christine Lagarde i makroekonomických údajů. Včera jediná trochu důležitá zpráva, ADP (obdoba NonFarm Payrolls), dopadla lépe, než se očekávalo, což umožnilo dolaru ještě trochu posílit. Je důležité poznamenat, že zpráva ADP nijak nekoreluje se zprávou NonFarms. Jinými slovy, nenaznačuje, že NonFarms v pátek vykáže silné údaje. Zdá se však, že tento týden vše vyznívá ve prospěch dolaru.

Obchodní doporučení a analýza GBP/USD na 2. října: Začal kolaps libry
02.10.2024 Měnový pár GBP/USD vykázal i v úterý výrazný pokles. Tento výsledek nás nepřekvapuje, protože libra je ještě více překoupená a nepřiměřeně drahá než euro. V průběhu roku 2024 euro občas procházelo korekcemi, ale zdá se, že libra tuto možnost neměla. Proto je pokles, jehož jsme byli včera svědky, naprostým minimem, k jakému mohlo dojít. Domníváme se, že pokles britské měny a růst amerického dolaru by měl ve střednědobém horizontu pokračovat bez ohledu na okolnosti.

Doporučení pro obchodování a analýza EUR/USD ze dne 26. září. Euro zpomaluje, a to už je dobré znamení
26.09.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu vykázal poměrně výrazný pokles, což je do jisté míry povzbudivé. Ve středu nebyly k dispozici žádné významné makroekonomické ani fundamentální faktory (pokud nepočítáme zcela druhořadé události), takže k poklesu došlo čistě z technických důvodů. Jak vidíme, cena se v současné době nachází uvnitř vzestupného kanálu a dobře reaguje na jeho hranice. Sklon kanálu je relativně malý, což naznačuje slabost býků na trhu. Podle našeho názoru trh již do značné míry ocenil všechny faktory přispívající k poklesu amerického dolaru, takže je čas zahájit nový klesající trend. Cena však může ještě nějakou dobu růst díky momentu hybnosti. Trh stále dychtivě využívá každé příležitosti k prodeji dolaru a příští týden navíc budou zveřejněny klíčové údaje o americkém trhu práce a nezaměstnanosti. Proto může pár stále vykazovat růst.

Doporučení pro obchodování a analýza GBP/USD ze dne 25. září. Až na Měsíc!
25.09.2024 Měnový pár GBP/USD v úterý opět vzrostl a aktualizoval své nedávné lokální maximum. Jestliže v pondělí neměla britská měna důvod k růstu, protože údaje ze Spojeného království byly slabší, než se očekávalo, pak ho neměla ani včera, protože v USA ani ve Spojeném království nebyly zveřejněny žádné údaje. Přesto britská libra opět posílila, téměř jako by reagovala na to, jak oprávněný je její současný pohyb vzhůru. Z technického hlediska je vše normální. Cena se nachází nad liniemi indikátoru Ichimoku a nad trendovou linií. V současné době tedy nic nenasvědčuje tomu, že by mělo dojít k poklesu. Cena se ani nepřibližuje k žádným významným liniím supportu, což svědčí o naprostém nezájmu o jakýkoli pohyb směrem dolů.

Doporučení na obchodování a analýza měnového páru GBP/USD ze dne 24. září. Dolar odstartoval dobře, ale nakonec prohrál
24.09.2024 Pár GBP/USD v pondělí opět vzrostl a dosáhl nového lokálního maxima. Stejně jako euro začal den poklesem, který začal hodinu před zveřejněním makroekonomických údajů ve Velké Británii. Britská libra pochopitelně klesla, protože hodnoty indexů podnikatelské aktivity ve službách a ve zpracovatelském sektoru byly slabší, než se očekávalo. Následovala však další vlna nepodloženého růstu. Pokud se v zásadě ještě najdou obchodníci, kteří nemají pocit, že by současný pohyb postrádal logiku, pondělí poslouží jako názorný příklad toho, jak libra roste. Ve Spojeném království se totiž objevily slabé údaje – libra se propadla o 65 pipsů. Poté však z ničeho nic vystoupala o 80 pipsů a dalších 30 ztratila kvůli méně než hvězdnému vývoji indexů obchodní aktivity v USA.

Doporučení k obchodování a analýza EUR/USD na 18. září. Hra se slovy se blíží ke svému vyvrcholení
18.09.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý prakticky nehnul z místa. V první polovině dne jsme byli svědky mírného posílení eura, a to i přesto, že indexy ekonomického sentimentu ZEW pro Německo a EU dopadly výrazně hůře, než se očekávalo. Ve druhé polovině dne americký dolar získal půdu pod nohama, protože údaje z USA byly nakonec o něco lepší, než trh očekával. I zde by se však dalo hnidopišit, neboť průmyslová výroba vzrostla o 0,8 % (při prognózách +0,2 %), ale předchozí údaj byl revidován směrem dolů. Nejzajímavější je, že zároveň došlo k propadu britské libry. Za současných okolností se jakýkoli pokles libry zdá být logický a oprávněný vzhledem k jejímu překoupenému stavu a nelogickému růstu v posledních měsících. Proč ale potom euro stojí na místě?

Doporučení na obchodování a analýza GBP/USD na 13. září. Libra opět bezdůvodně roste
13.09.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval s nízkou volatilitou a směrem vzhůru. Trh neměl žádný důvod k nákupu britské měny. Čtvrteční růst kotací můžeme přičíst korekci v rámci korekce v rámci korekce, ale stále nevidíme žádné pozdvižení kolem americké měny, která klesá již dva roky. Jinými slovy, pohyb, který aktuálně pozorujeme, nepřipomíná začátek nového klesajícího trendu, který by trval nejméně rok. Zdá se, že trh mírně zkorigoval a nyní se připravuje na novou vlnu nepodložených nákupů. Přesněji řečeno, tyto nákupy jsou z pohledu trhu opodstatněné. Pokud se však podíváme na fundamentální a makroekonomické faktory, nemá růst britské měny žádnou logiku.

Doporučení na obchodování a analýza EUR/USD na 11. září. Dolar pokračuje v růstu, i když pomalu
11.09.2024 Pár EUR/USD v úterý vykazoval nízkou volatilitu a malou ochotu se pohybovat. Americký dolar si během dne připsal velmi mírný zisk, ale jeho růst je pozitivním znamením. Pro dolar je stále obtížné dosáhnout nějakého výraznějšího růstu, takže když posiluje i bez fundamentální či makroekonomické podpory, dává to naději, že by se na trhu mohlo konečně začít obchodovat více či méně logicky. V pondělí nebyly zveřejněny žádné důležité zprávy ani události. Zpráva o inflaci v Německu upřímně nebyla považována za zásadní údaj. Inflace v Německu v meziročním vyjádření zpomalila na 1,9 %, jak se předpokládalo a jak naznačoval předběžný odhad. Proto na tuto zprávu trh nereagoval.
Související klíčová slova:
Forexové strategie | Admirals MetaTrader 5 | Deutsche Boerse | Očekávané výsledky | Ropa | Škálování | Limity pozic | Meta Trader | Obchodování zlata | CEO skupiny | Makroekonomické dění | Nástroj Autochartist | Nejvýkonnější akcie | Programování | HSBC | Daytrading | LYNX | Retracement | Soustředění | Long pozice | Market conditions | Obchodování CFD | Příliš široký Stop-Loss | Skluz v plnění | Hodnocení vašich obchodů | ETC | Propad britské libry | Údaje z USA | MAE | Kopírování ostatních obchodníků | Drawdown (DD) | Moderní obchodníci | TeamIT | Typ tradingu a investice | Seriózní trading | Rozložení investic | Emoční inteligence (EQ) | EUR | Margin call | Poměr rizika a zisku (RRR) | Informace o směřování trhu | Zkušenosti | Obchodníci na forexu | Line | Cenová hladina | Splňovat své cíle | Tempo růstu | Proč je obchodní deník důležitý | Nárůst objemů | Alphabet | Evropské luxusní značky | Zpravodajské události | Vstupy | Signature Bank | Ropný gigant | Dění v USA | Nastavení SL | Rychlá exekuce | Otočení trhu | Spojení | Silicon Valley Bank | Opětovný pokles | Techniky řízení rizik | Světové akcie | Splnit obchodní výzvu | Jasný trend | Držení obchodu | Obchodník | Expozice na trhu | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | ISM ve službách | Cenový pohyb | Strategie pro bezpečný trading | Hodnota v riziku | Zvýšení cel | Podmíněná hodnota v riziku | Výplata dividend | Zpracovatelský sektor | IGLN.UK | Celkový zisk | Nová cla | Akcie Allied Healthcare | Pfizer | Pip | Trend | Pokles ceny | Likvidní trh | Oznámení výsledků | Objem peněz | Pokračování klesajícího trendu | Short-selling | Životní prostředí | Zhodnocení na obchodním účtu | Risk management při škálování | BTC | Index výdajů na osobní spotřebu | Pale Fire Capital | Pokles akciových trhů | MetaTrader 4 (MT4) | Expected shortfall | Statistiky | Nastavení stop lossů | Southwest Gas | Delegace | Trading Dashboard | Indikátor | Pokročilé obchodní metody | Yves Saint Laurent | Pád dolaru | Ochranné příkazy | Dlouhodobá investice | Včerejší zpráva | Rozvíjet svoje schopnosti | Akciové trhy | Maximální riziko | PLATINUM | Bank of Japan | Dow Jones Industrial | Krupa Global Investments | Matěj Široký | ISM ve službách v USA | Společnost Tesla | Boční kanál | Možný zisk | Mince | Aktiva | Citigroup | Take Profit | Specifikace kontraktu | Předvídat budoucí pohyby | GBPJPY | Efektivně obchodovat | Opačný trend | Úplný začátečník | Širší spready | Investiční banky | Otevřít obchod | Obchodní příležitosti | Multiměnový účet | GBP/USD analýza | Akcie firmy Nvidia | Korelace | Index aktivity | Výrazný pohyb | Očekávání do budoucnosti | Akcie Zoom | Otevřené pozice | Dovednosti | Ztráty peněz | Libra vůči dolaru | Americká zpráva | Ropa WTI - Vývoj ceny | xStation od XTB | Nikl | SP500 | Ideální portfolio | Ceny ropy WTI a zlata | Pravděpodobnost | 4GLD | Edge | Zvýšit šance | Akcie Zoom Video (ZM) | Efektivní správa | Zveřejnění výsledků | Obchodování na vlastní účet | Kolaps | Obchodní systém | Zasedání ECB | Komunita | Obchodování průrazů | Vliv na trh | Diverzifikace | Dlouhodobý úspěch | Konec růstového trendu | Splnění účtu | Obchodování v range | Nastavení maximální expozice | Evropská komise | Přidané pozice | Návratnost investice | Risk Reward Ratio (RRR) | Otevřený zisk | Předpověď ceny | Risk/Money management | Rozbor obchodů | Cenové stability | Vývoj ceny zemního plynu | Sierra Chart | Interactive Brokers | Infografika | Společnost BP | Počet akcií | Integrace s TradingView | Chamtivost a strach | Zajímavé akcie | Jak obchodovat forex | Rovio Entertainment | Ukončení obchodu | Jak jsem vydělal milion dolarů | Srbsko | Zprávy z USA | Obchodování v trendu | Podíl na trhu | AJ Investments | Maximální počet lotů | Typ tradingu | Pokles indexu | Čínská poptávka | Southwest Gas Holdings | Aktuální informace o trhu | Strategie pro úspěšný trading | Ochrana kapitálu | Britská libra | Vývoj ceny hliníku | Zbytečné ztráty | Čekající breakout pozice | Uchování kapitálu | Reality | Výkyvy | Vývoj ceny ropy WTI | Zvládat riziko | Celková inflace | Chování trhu | Akcie Micron | Emoční inteligence | E-sports | Přesnost | Petr Krajíček | Nákup akcií | Poplatky | Goldman Sachs | Aktuální ceny | Rozložení rizika | Vrácení peněz | Celkový DD | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Výkyvy trhu | Swingová obchodní strategie | Iron FX recenze | Proražení | Stop-Loss při škálování | Buy Stop | EURJPY | Investiční kapitál | Dosažení úspěchu | Propady akciových trhů | Současný propad | Vysoká volatilita na trzích | Online casino | Komodity na trading | Moët Hennessy Louis Vuitton | Výkon | Nevýhody RF-Trader | Fungování finančního trhu | Cena zlata | Proti trendu | Stanovení velikosti pozice | Indexy S&P | Akče | Hodnota Grouponu | Jak řídit riziko | Zprávy a události | Kalkulačka obchodníka | Signature | Školení | Výhled | Stanovení racionálního rizika | Klouzavé průměry | Nákupy luxusního zboží | Zoom Video (ZM) | Rychlé zadávání příkazů | Alerty | Long/short equity | DXtrade vs. MT5 | Potvrzení pro vstup | Cenné papíry a burzy | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Balenciaga | Value příležitosti | Porozumění | Dluhopisové emise | Admirals MetaTrader | Analýzy | Strach | Objem obchodní pozice | Obchodování s volatilními trhy | Trpělivost | Obchodni metody | Výsledky obchodování | Exchange | Skupina Pale Fire Capital | Měnová politika Evropské centrální banky | Přežití na forexu | NZD/USD | Typ brokera | Obchodní cíle | Dodávky elektřiny | Short obchody | Anti-martingale přístup | Údaje o inflaci | Technické signály | Rizikové parametry Prop firem | Ukončení pozice | Pozice v Activision Blizzard | Palo Alto | Vysoká volatilita trhů | Údaje o maloobchodních tržbách | Škálovaný obchod | Škálování dolů | Pokles dolaru | Hlavní události | Prop trading platformy | Nejvyšší pravděpodobnost | Objemy obchodování | Těsný Stop-Loss | Exekuce obchodních příkazů | Tržní volatilita | Negativní dopad | Otevřené ztráty | Medvědí výhled | Gold | Exchange Traded Funds | Position trader | Těžký začátek | Objem kapitálu | Přidání nové pozice | Online investování | Long / Short | Kupní síla v Číně | Kering SA | Moderna | Přitahování Stop-Lossu | Jak vydělávat peníze | Způsoby tradingu | Vývoj inflace v Eurozóně | Široký Stop-Loss | Profesionální obchodníci | Break-Even | DJI30 | Stabilnější měny | Rostoucí inflace | Přiznat si chybu | Obrovské peníze | Vysoce rizikové | Časová náročnost | Online obchodování | Akcie Home Depot | Nízké transakční náklady | Maloobchodní tržby | Snižování cen | Budoucnost tradingu | Byznys | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Pullback pozice | Impulzivní vstupy | Hospodářský růst v EU | Obchodní přístupy | Trendová čára | Burza | NIM | Xilinx | Short na Grouponu | Potenciální obrat | Sell Limit příkaz | Trader Workstation | Zdroj příjmů | Alexander Elder | Výhody Forexu | Široké Stop-Lossy | Glencore | Akcie HSBC | Walgreens | Optimální velikosti pozic | Komodity - časté otázky | CZK | Klesající trendová linie | Makroekonomické zprávy | Burze | Nizozemsko | Vale (VALE.US) | New York | Nabídka a poptávka | Finanční instrumenty | Fibonacci strategie | Pavol Krúpa | Gap | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Ukázka škálování | Příkaz | Krátkodobý výhled | Vysoké riziko | Monitorování trhů | Barcelona | Ukázka technické analýzy v grafu | Tolerance rizika | Kukuřice - Vývoj ceny | Populární indikátory | Typ strategie | Fibonacci retracement | Velcí investoři | Čekající příkazy | Efekt na psychiku | Snížení úrokových sazeb | Silné oživení | Americká inflace | Růstový pohyb | Růst cen | Marka | D1 graf | Fox News | Možný průraz | Trading je hra | Ceny zemního plynu | Jitan Solanki | Engulfing svíčky | Používání hotovosti | Práce s příkazy | Rovio | Hodinový graf | Pohyby trhu | Dušan Šenkypl | Omezit potenciální ztráty | Oscilátory momenta | Uzavření pozice | Vedení deníku | Porušení pravidel | Analyzování | Průraz trendové linie | Nejlikvidnější trh na světě | Šéfka ECB | Cukr - Vývoj ceny | Akcie Gamestop | Intraday trading | Výsledkové zprávy | FBI | Důležité zprávy | BP | Simulace obchodního účtu | Elliott Management | Tržní reakce | Dividendy | Special Purpose Acquisition Company | Zavřít obchod | Prodej elektromobilů | Obchodní plán v tradingu | Top tým | Možnost obchodovat | Konec obchodní války | Automatické systémy | Short pozice | BHP | Obchodní seance | Klíčové chyby | Akcie Kering (KER.FR) | Posilování dolaru | Akcie Palo Alto Networks | Klienti LYNX | Buy pokyn | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Forex příležitosti | Jak určit trend | Výnosy | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Uvolnění měnové politiky | Mezibankovní trh | Silicon Valley | Win rate | Rally pokračuje | Slippage | VaR (Value at Risk) | Investiční příležitost | Margin | Řešení obchodních problémů | Depth of Market | Aktuální obchodní příležitosti | Denní limity | Monte Carlo simulátor | Nové pozice | Série ztrátových obchodů | Zprávy o vývoji nezaměstnanosti | Oslabování eura | Hodnota Pipu | Více peněz | Ceny aktiv | Nezaměstnanost | Výrazné pohyby | Velké problémy | Snížení nákladů | Strategie pro obchodování s komoditami | Cenové rozpětí | Odvětví | Výsledek obchodu | Čínský trh | Semi | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Výkonnost zlata | Nastavování Stop-Lossů | Stop Loss (SL) | Overnight | Trumpová | Úrovně S/R | Mini lot | Využití dlouhodobých trendů | Nový model | Řízení obchodu | Zprávy o inflaci | Akcie Kering | iShares Physical Gold | Malé zisky | Icahn GameStop | Výstupní strategie | Diskreční obchodování | Zvyšování sazeb | Stop příkazy | Základní kapitál | Americký prezident | Pandemie koronaviru | Zrušení cel | Ziskový obchodní systém | Výhody a nevýhody RF-Trader | Nedostatek disciplíny | Mentální únava | Aritmetický průměr | Předdefinované parametry | Přístupy v evaluaci | DXtrade | Ochranné mechanismy | Efektivní money-management | Riziko ztráty prop účtu | IQ | Zadávání příkazů | Expert Advisor (EA) | Pokračování poklesu | Vstup do obchodu | FX OPEN | Obchodní transakce | Graf vývoje | Reakce trhu na zprávu | Graf | Více obchodů | Cílové ceny | IOT | Správné velikosti pozic | Scénáře škálování | Vlastní trading | News trading | Základní kámen obchodování | Korekční pohyb | KER.FR | Retailoví obchodníci | Měření rizika | Autochartist Limited | Krize v Německu | Vývoj měnového páru | Ceny zinku | Maximalizovat zisky | Zisk na akcii (EPS) | Breakout | Příležitosti na trhu | Poradenská společnost | Ceny cukru | Akcie luxusního segmentu | Covid v Číně | Různé časové rámce | Růst společnosti | Realistické cíle | Dolary | Akcie leteckých společností | Pravidla prop firmy | Krátkodobý rostoucí trend | Sledování průměrné denní volatility | Plány společnosti | Hliník - Vývoj ceny | Čisté úrokové výnosy | Washington | Myšlení v pravděpodobnostech | CFD (Contracts For Difference) | Balance sheet | RF-Trader | Zasedání FOMC | Dlouhodobý nákup | Opačné pozice | Velmi volatilní | Šance na zisk | Jiří Hruška | SGD/JPY | První obchody | Výzkumy | Důležité signály | Nevýhody DXtrade | Úsilí | Výprodeje | M15 graf | Aukro | Společnost GameStop | Základní nástroj | Evropská měna | Správná diverzifikace | Listopadová inflace | MACD indikátor | Náklady na trading | Price Action (cenová akce) | Trailing stop-loss | Býčí nebo medvědí | Diverzifikace strategií | OD7F.DE | Celý kapitál | Zisk z obchodu | Úroveň rezistence | Efektivní práce | Indexy aktivity | Reálné zhodnocení | Round turn | Sledování grafu | Korekční strategie | Pohyb ceny | Hraní pokeru | Platina | Ropné akcie | UCITS | Trading Journal | Rizika na obchod | Automatic Trade Sizing | LVMH - Moët Hennessy Louis Vuitton | Úspěšné obchodování | Zavírací ceny | Obchodní pravidla | Pohyb zlata | Oznámení | Řízení peněz při tradingu | Risk per trade | Ekonomiky | Transakční náklady | Potenciální pokles | Tržní kapitalizace Keringu | Počínání na finančních trzích | Odhodlání | Fibonacciho linie | Události v eurozóně | Směnné kurzy | Hodnota equity | Postupné zisky | Předpověď akcií | Bohatí | Reakce trhu | Volatilita | Škálování pozic | Celoroční výhled | Nový trend | Pravidla řízení rizik | Covid | Série menších ztrát | Intradenní obchodníci | Nástroje pro obchodní analýzu | Klíčové oblasti | Obchody na jedno kliknutí | Výhled pro americký dolar | Stochastic EA | Možné scénáře | Zasažení Stop-Lossu | Řetězec | Obchodní plán | Nabídka a poptávka komodit | Boeing Co. | Směřování trhu | Typy investičních portfolií | Rozložit riziko | Akumulování účtů | Nastavit stop-loss | Silná ekonomika | Reakce trhu na zprávy | Dynamické portfolio | Prodej dolaru | Největší možný zisk | CISCO | Cenové hladiny | Základní nástroj tradera | Purple Cup | Zvýšit šance na úspěch | Commodities | FxOpen | Index ISM ve službách | Fixní částka za jeden pip | SL a TP | Využití EA při tradingu | Nevýhody Forexu | Podporované platformy | Recenze a návod | Centrální banky | Inflace | Průměrné RRR | Peníze | Ubisoft Entertainment | Kontext trhu | Praktické příklady | Investování do ETF | Lepší výsledky | Výrobní index | FXlift | Pozitivní očekávání | CySEC | Racionální inteligence | Cenové akce | Breakout Trader | Brent | Změny ve fundamentech | Obchodování gapů | Čínský dovoz | Potvrzení průrazu | Prudký pokles | Politika | Stabilní růstový trend | Stimul | Trumpovo oznámení | Obchodní instrument | Vedení společnosti | Velikosti pozice | Očekávání | Demo účty | Sektor služeb | Odvetná cla | Expert | Roční zhodnocení | Pravidla strategie | Skupina Pale Fire Capital (PFC) | Co je volatilita | Uzavírání pozic | NFLX | Palladium | Postup rozložení rizika | Výhody forexu | H4 graf | Využití průměrné týdenní volatility | Obchodní příležitost | Buy Stop příkaz | P/E | Vybírání zisků | Šance na úspěch | Příležitost k nákupu | Výhled na rok | Cisco Systems | Internet of Things (IoT) | Všechny akcie | Strojové učení | Omezený počet brokerů | Pohyby cen | Vyšší výnosy | Buy Limit | Posílení eura | Jak postupně snižovat expozici | XOP | Zvýšení sazeb | Získání disciplíny | Trump včera | Obchodní příkazy | Harris | Obchodování s CFD na komodity | Trendové čáry | Herní plán | Admirals | Výše marže | Boom | Timeframe | Průmysl | Realita | Války na Ukrajině | Míra nezaměstnanosti v EU | Rozhodování o obchodování | Limity pro riziko | Micro lot | Guvernér BoE | Obchodní týden | Nakupovat akcie | Přizpůsobení grafů | Náklady spojené se skladováním surovin | Úspěšnost strategie | Majetek | Denní rozpětí | Dlouhodobý byznys | Kaskádování | Úroveň volatility | Long/short equity hedgeový fond | Obchodní příkaz | Evropské měny | Chamtivost | Vydělávat peníze | Commodity | Dopad na cenu | Zápis ze zasedání Fedu | IPS | Makroekonomické prostředí | Trading strategie | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | InstaForex | Vývoj ceny zinku | Americké volby | Zasedání Evropské centrální banky | Obchodování proti trendu | Akcioví obchodníci | Příliš těsný Stop-Loss | Index podnikatelské aktivity | Hedgeové fondy | Dna | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní signály | GBP/CAD | Nákupy | Růst | Klíčové úrovně | Stop Out | Rozhodnutí soudu | PMI pro sektor | Investiční rizika | NIO Inc | Falešný průraz | Obchodní platforma DXtrade | Příležitosti | Vidina rychlého zbohatnutí | Euro roste | Bankovní akcie | Akcie a ETF | Obchodní problémy | Loss rate | Snížit úrokové sazby | Akcie GRPN | Nové možnosti | Válka | Akcie firmy | MetaTrader | CIND.UK | Poplatek | Vzdělání v oblasti financí | Pravidla řízení | Příjmy z reklamy | Fundamentální analýza | BreakEven | Snižování nákladů | François-Henri Pinault | Vzorce chování | Vývoj ceny kakaa | Pravidelné výplaty | Jednání FOMC | Swing trading strategie | Sentiment na trhu | Charles Schwab | Americký index | Prognóza | Zoom Video | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Úspěch na forexu | Prodávat akcie | Gaussovo rozdělení | Long obchod | LEANHOGS | Americká měna | Gucci | Ziskové obchody | Pravděpodobnost série ztrátových obchodů | Trh práce | One-click trading | Crypto | Trading výzvy | Nákup libry | Ask | CBOE | Vývoj ceny ropy Brent | Výhody swingového obchodování | Pokles inflace v USA | Akvizice | Aktuální tržní podmínky | Časový úsek | Růst amerického dolaru | Funkce RF-Trader | Pochybnosti | Zpráva | Contract | Micron | Limity ztrát | Superpočítač | Špatná zpráva | Mini loty | Izrael | B/E | Objem obchodů | Andy Jassy | Snižování sazeb | Technické nastavení | Velká Británie | Pohyb kurzu | Zpráva Commitment of Traders | Obchodování s Price Action | Agdata | Challenge | Obrat trendu | MQL | George Soros | Investovat do zlata | Špatná rozhodnutí | Předseda Fedu Jerome Powell | Technologické akcie | Obchodování pomocí jednotek | Klíčové události | Nízké obchodní náklady | Skladování fyzických komodit | Velikost pozice (loty) | Zisky při škálování | Pokročilé obchodování | Long | Akcie Delta Airlines | Chování | Náklady na obchodování | Kontrakty | Skladování komodit | Zpomalení ekonomiky | Definování objemu lotu | Váš trading | Nástroj pro zlepšení výkonnosti | Investování a obchodování | Platformy DXtrade | Rozhodovací schopnosti | Koupit akcie | Možný hedging | Cenové změny | Emoce v tradingu | Žádná centrální banka | Celková expozice | RIO.UK | Nigérie | Jak vypočítat hodnotu pipu | Dosáhnout na definované cíle | On Balance Volume | Investiční portfolio | Spoluředitel | Zasedání centrálních bank | Sója - Vývoj ceny sóji | Zadání čekajících pokynů | AUD | JOLTS | Dobré výsledky | Klienti InstaForexu | Recenze | Portál FXstreet.cz | Trailing DD | ETFS Natural Gas | Vývoj měnového páru GBP/USD | Dlouhodobé investování | Průběžné vzdělávání | Ruský plyn | Contract for Difference | Exxon Mobil | S&P500 | Breakout strategie | Meziroční růst | Trend Swing | Cvičení | Průměrné roční zhodnocení | První obchodní den | Praktický příklad | Indikátor RSI | Oslabení eura | Plánování vstupů a výstupů | Impulzivita | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | OIL.WTI | Baidu | Zvyšovat potenciál zisku | Intradenní obchodování | David Holý | Trh | Formy škálování | Sezónnost | Chaos na trzích | Ubisoft | Prop firma | Podmínka u prop firmy | Americké dolary | Makroekonomické události | Zkušenost | Cykličnost | Srovnání s jinými platformami | Výrazný růst | Cenové směřování | Tradingové soutěže | DXtrade vs. MT4 | Snížit riziko | Procentuální vstupy | Prop firmy | Procentuální risk | Postup mezi fázemi | Více různých strategií | Ziskový trader | ATR (average true range) | Nastavení trailing stopu | Průměrné mzdy | Falešné signály | Techniky řízení rizika | Čekající pokyny | Jak obchodovat | Scénáře škálování pozic | Období nejistoty | Open | Akcie Mastercard | Zlato jako pojistka | Opatření | Definované riziko | Ceny plynu | Chrome | Nastavení SL a TP | Techniky škálování nahoru | Obchodní prostředí | Rozdílové smlouvy | Přehled výkonnosti | Flat | Dot plot | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Index | FB | Recenze nástroje | Kauza amerického Grouponu | Fáze konsolidace | Dlouhodobý růst | Studie | Hedgeový fond | Futures | Reálná finanční páka | Měď | Melvin Capital | Potenciální zisk z obchodu | Dolar roste | Evropské dividendové akcie | Trading během vysoké volatility | Poměr rizika a výnosu | Obchodní praktiky | Stříbro - Vývoj ceny | Pravděpodobnost ztráty | Vývoj ceny stříbra | Složka investičního portfolia | Nabídka | Ztrátové obchody | Obchodování nanečisto | Obchodování na trhu | Eura | Psycholog | Komise | Oblasti konsolidace | Skluz cen | Nejistoty | Pipy | Donald Trump | Bezpečný trading | Tržní kapitalizace | Pokročilé nástroje | Obchodování na devizovém trhu | Bílý dům | Kapitál | Fungování | Co je to CFD? | Posílení | Co je obchodní deník | Aktivní obchodování | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Zpráva o inflaci | Obiloviny | Signály proražení | Podmínky na trhu | Obchodování forexu | Silný růstový pohyb | Obrovské pohyby | Vstupní kritéria | Nejdůležitější události | HDP ve Spojeném království | Sledování trhů | Inflace v eurozóně | Komoditní akcie | Blue chip | Technické vlastnosti | Mnoho peněz | Hospodářský výsledek | Pozornost | Důvody pro vstup do obchodu | S&P | xStation | Obchodní účet | Big Tech | Vlastnění více účtů | Obchodní signál | Průměrné denní volatility | Obchodní dovednosti | Celkové objemy | Koruna | Brokerská společnost | CSCO | Zvyšování rizika | Strategie od Purple Trading | Obrovský potenciál | Unie | RebelsFunding | Chování obchodníků | Bottega Veneta | Anti-martingale | Hodnota jednoho pipu | Obchodování na finančních trzích | Jak na to | Inflace ve Spojených státech | Dobré návyky | Karel Gott | Hledání příležitostí k zisku | Definované cíle | Sázky | Jak získat velký účet | Číst price action | Web Trader | Ochrana vašeho kapitálu | Vzdálenosti stop-lossů | Úzké Stop-Lossy | EQ | Akciové indexy | Nastavení platformy | DIA.US | Vice | Společnost Starbucks | Shell | Americké měny | Zhodnocení obchodního účtu | Ekonomický kalendář | Risk-Reward | Tržní podmínky | Sell | Ztráty během obchodu | Saxo | Disciplína | Skalpeři | Rada George Sorose | Fundamentální zprávy | Analytické schopnosti | Přijatelné riziko | Procento ztrátových obchodů | Ubírání pozic | Monte Carlo | Samou | Snižování cel | Obraz trhu | Libra ztrácí | RebelsFunding.com | Ocel | Swing | Ekonomický vývoj | Rychlost exekuce | Data z USA | Disney+ | Univerzální metoda | Sleep Health | Mubi | Zpráva o vývoji inflace v USA | Reakce trhů | Stáhnout z burzy | Cboe VIX | Freeport McMoran | Strategie prop tradingu | Očekávání analytiků | Dlouhodobé obchodní strategie | G7 | Historie a vývoj DXtrade | Kurz EUR/USD | Terminál | Objem dluhopisů | Volatility | Přidávání pozic | Výpočet objemu pozice | Poměr rizika a zisku | Zařízení | Reálný účet | Techniky obchodování | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Velikost objemu | Technické analýzy | Styl tradingu | Změna tržních podmínek | Dostupná marže | Posouvání stop-lossů | Nepříznivé období | Společnosti | Natural Gas | Další růst | Optimalizace Stochastic | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Riziková přirážka | Jim Cramer | H1 graf | RECALL | Investor Carl Icahn | Škálování nahoru | Budoucnost | Dynamika trhu | Jak uzavřít část pozice | Nejlepší biotechnologické akcie | Devexperts | Cukr | Společná měna | Hladina rezistence | Problémy související s tradingem | Nový týden | USA | Kakao | Activision Blizzard | Expected Payoff | Společnost AJ Investments | Cloud computing | KOL | Parametry řízení rizik | Monte Carlo simulace | Významné fundamentální zprávy | Order Flow | Scalpingové strategie | Ceny hliníku | Správná rozhodnutí | Krátkodobé strategie | Cena akcií NIO | Intraday | Průběh efektivního škálování | GRPN | Backtestovat | Average daily range | Růstové trendy | Herní průmysl | Složitější řízení | Obchodování během vysoké volatility | Ekologie | Pravidlo prop firmy | Akcie Fedex | Analytika | Riskovat svůj kapitál | Porušení podmínek prop firmy | Strategické myšlení | Pravděpodobnost úspěchu | Výpočet optimální velikosti | Obchodní přístup | Grafické formace | Pohled na zlato | Ztrátové období | Brokers | Stabilní růst | Investiční rada | Psychika | Oblíbené strategie | Geopolitické události | Trh gamingu | Patterny | Trendové indikátory | Webináře | Základní měna | Hodnota dolaru | Forexové trhy | FXGiants | Zpráva pro dolar | BoE Andrew Bailey | Význam supportů a rezistencí | Ticker KER.FR | Co znamená diverzifikace | Tržní sentiment | Porušení podmínek | Prudký propad | Otevřené obchody | Trading plán | Přeobchodování | Dolarový účet | Zajímavé příležitosti | Obchodujte jednoduše | Ropa Brent | Začít obchodovat | Ostatní investice | Klesající trend | Zisky a ztráty | Obchodní války | Principy škálování | Techniky škálování | Mikro loty | Myšlení, rychlé a pomalé | Dow Jones Industrial Average | Range | Řízení rizika | Volatilita instrumentu | Analytici z Wall Street | Finanční společnosti | Bohatství | Ziskové cíle | Vyhledávání rizika | Elektromobily | Oblast rezistence | Američtí investoři | Ifo | Ceny akcií NIO | FC Barcelona | USDCZK | PFC SE | Ropa Brent - Vývoj ceny | Forexové strategie od Purple Trading | Pohyby eura | Vývoj eura | Jak co nejlépe řídit risk | Zvyšování úrokových sazeb | Historie účtu | Kontrola rizika | Euro včera | Dlouhodobá rezistence | Náklady | Momentum | Herní divize | Ziskové pozice | Celkové riziko | Trendová linie | Austan Goolsbee | Vysoká rizika | Nástroj technické analýzy | Uzavírání obchodů | UMA | ATR | Výhled pro GBP/USD | Push notifikace | Domácnosti | Produkty s pákovým efektem | Investování do akcií | Risk management při škálování pozic | Nejlepší trading plán | Obchodní platforma MetaTrader | Opatření na snižování nákladů | StopLoss | Správný position sizing | Grafické nástroje a indikátory | Nio | Poptávka | Allied Healthcare | Příležitost ke vstupu | Kov | Závislost | Obchodovat forex | Stochastic Expert Advisor | Vysoká volatilita | Jak otevřít a zavřít obchodní příkaz | Balance | Nejziskovější | Kering (KER.FR) | Technologický vývoj | Zboží z Mexika | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Obchodní výsledky | Mad Money | Řízení pozic | Důvody pro posílení | Denní volatility | Investiční teze | Pozornost obchodníků | Futures kontrakty | Elliott | Eskalace | DXtrade vs. xStation | Snižování úrokových sazeb | Politika centrálních bank a geopolitika | Time Line | Historie účtu v MetaTrader | Kalkulačka rizika | ADR (average daily range) | Makroekonomická zpráva | Problémy | Využití EA | CVX.US | Nastavení maximálního rizika | Flexibilita | Rozhraní platformy | Nejnovější zprávy | Vývoj ceny cukru | Ceny palladia | Hermes International | Aplikace Autochartist | Ekonomické vyhlídky | Podmínky money-managementu | AU.US | Zeměpis a geopolitika | Uzavření trhů | Akcie Palo Alto | Prolomení oblasti | Vývoj inflace | Očekávání trhu | M30 graf | Fortune | Směřování trhů | Propad kapitálu | Americké indexy | Analytici Goldman Sachs | Tradingové schopnosti | Pohyb trhu | Investice do akcií | Nejlikvidnější trh | Obchodní aktivity v USA | Americké ministerstvo obrany | Investiční rozpočet | Regrese | RRR | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Notesco Limited | Styl martingale | Oblasti pro zlepšení | Prezident USA | Dluhopisy | Znalost | Pravděpodobnostní myšlení | Společnost Admirals | Platformy | Equity | Prezident Donald Trump | Nastavení Stop-Lossů | Pár EUR/USD | Částečný odprodej | Plánování vstupů | Přehled o aktuálním dění | Investiční bankovnictví | Platforma RF-Trader | Příkazy a obchody | Analytici | Insider trading | Investování a obchodování na komoditním trhu | Čistý zisk | Occidental | Track record | Akcie Apple | Poplatky za držení pozice přes noc | Prop Trading výzvy | Automatické obchodní systémy | Obchodování a investování | Historická minima | Dobré obchodní signály | DIA | Cenový index | Nadměrné obchodování | Držení ztrátového obchodu | Stres | Fundamentální události | Finance | Stříbro | Tajemství obchodování | Dynamická složka | Základní znalosti | Intellectual property | Mezinárodní skupina | Vyplácení dividend | Obchodníci | Umísťování Stop-Lossů | Měď - Vývoj ceny | Obchodovat | Cla na dovoz | Internet of Things | Southwest | Podnikání | Vydělané peníze | Riziko při obchodování | Pepa Zeman | EURGBP | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Banka Morgan Stanley | Inflace zpomaluje | Základy obchodování | Poptávky po dolaru | Více riskovat | Pokles cen | Cenový graf | Měnové intervence | Snižování rizika | Pohyby dolaru | Přizpůsobitelné grafy | Vzdělávací webináře | Indikátor CCI | První rok tradera | Počasí | Certifikáty | Pozornost trhu | Michigan | Short squeeze | ETF | Christine Lagarde | Klouzavý průměr | Denní DD | Průmyslové komodity | Požadovaný zisk | Povaha obchodování | Trend is your friend | Firma | Lot Trading | Výpočet objemu | Obchodování zpráv | Přehnaný pohyb | Finanční cíle | Koncentrace | Nastavení Stop-Loss | Zasedání Bank of England | Výdaje | Výrobní index ISM | Zboží dlouhodobé spotřeby | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Fundamentální analýzy | Pojistka proti inflaci | Splnění evaluace | Současné ceny | West Texas Intermediate (WTI) | Breakout pozice | Stop-loss pasti | Tržní trend | Celková expozice na trhu | Otevření účtu | Platforma | Rizika při obchodování | Signál k nákupu | Powellův projev | Obratové formace | Hospodaření bank | Trendový pohyb | Burzovní kanál | Trading.com | Účet INVEST | Přepnutí do češtiny | Aplikace RF-Trader | Zpomalení inflace | Profit-Target | Video | Swing strategie | 3М | Vývoj kurzu EUR/USD | EA při tradingu | SQX | RRR (risk reward ratio) | Globální inflace | Vysoká likvidita | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Množství peněz | Freeport McMoran (FCX.US) | Velikost obchodní pozice | Úrokové sazby | Pokračování ve vzdělávání | Historie | Backtest | Přístup ke škálování pozic | Strategie Trend Swing | Index PMI | Poptávka po čipech | Investiční banka Goldman Sachs | Růst HDP | Tým Admiral Markets | Obchodovat pro FTMO | Jakub Hodan | Pokles trhů | Blizzard | Konsolidace | WB | Iron FX | Cena akcií AMD | Analýza zpráv | Minimalizovat ztráty | Kalendář událostí | Ziskový obchod | Cenové patterny | Pokrok v obchodování | Pale Fire Capital (PFC) | Celní válka | Sázka | Obchodování během volatility | Vývoj DXtrade | Forex účet | Swingový obchod | Stop-Loss objednávky | Cenová akce | ETF WTI Crude Oil | Úrovně rezistence | Výzva | Technické korekce | Důležitý support | Ziskový potenciál | Obchodování s nástroji CFD | Akcie GameStopu | Předvídat budoucí pohyby cen | Jak začít investovat | Softwarová společnost | Konzistentní ziskovost | Informace o trhu | STP | Boeing | Obchodování více strategií | Spojené státy | Americká data | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Obchodováním s futures kontrakty | Makroekonomická data | Indexy PMI | Vývoj | Agresivní chování | Použitá strategie | Ole Hansen | Vývoj ceny pšenice | Vaše obchody | Konzervativní portfolio | Trailing Stop | Ekonomické faktory | ATR (Average True Range) | ETFs | Home Depot (HD) | Ceny většiny komodit | Zajímavé zisky | Vývoj ceny platiny | Samsung | Skener trhu | Obchodováním s futures | Úroková sazba | Průměrná denní volatilita | Svět investování | Změny ceny | Zemní plyn - Vývoj ceny | Časový rámec | KER | Kontrola inflace | Zlepšení obchodních výsledků | DXtrade vs. cTrader | Faktor Trump | Plánování | Laxman Narasimhan | Velikosti pozic v rámci škálování | Kótování | Nálada na trhu | Rizikovost | Investiční poradenství | Fixní částka | Volatilita (ATR) | TikTok | Nadhodnocení | COTTON | Konkurenceschopnost | Prop Trading | Výkyvy na trhu | Nástroje pro fundamentální analýzu | Facebook | Americké akcie | Sankce | Salesforce (CRM) | Parametry obchodu | Poznámky o tržních podmínkách | Bohatí Číňané | Chevron (CVX.US) | PANW | Politika centrálních bank | Short equity | Risk-Management | Objednávky | iShares | E-sports/gaming | Odkup akcií | Ekonom Evropské centrální banky | Škálovatelné vstupy | Dnešní údaje | Volatilní | Technická korekce | Volby | Obchodování Ulta Beauty | Riziko ztráty | EUR/USD | Zahájení obchodování | Vytváření strategie | Směr trendů | Pin Bar | Analýzy a obchodní příležitosti | Varování | Nová fáze | Fixní velikosti pozice | Intervence | Možnosti investování do komodit | Backtestování | Cenové dno | Náklady na těžbu | Pandemie | R Trader | Maximální expozice | Dodržování pravidel | Luxusní segment | Možnost vydělávat na propadech trhu | Challenge - evaluace | Další vývoj | Co je to Stochastic? | První odhad | West Texas Intermediate | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Analýza nastavení | Dynamická složka investičního portfolia | Pozice AJ Investments | Algo | Měnové politiky | Očekávání zisku | Sázka na pokles ceny | Scuk | Akcie Amazonu | Ideální velikost pozice | 787 Dreamliner | Objem obchodování | Aktuální situace | Maximální DD | Nevýhody | Obchodní dohody | Denní volatilita | Manufacturing | Rostoucí úrokové sazby | Zimbabwe | Rozhodnutí o sazbách | Indikátor ADR | Pokročilé funkce | Robusta | Pohyby na trzích | Zásahy čínské vlády | Postupné přidávání pozic | Uzavření obchodu | Forma entertainmentu | Příjmy z obchodování | Odhad HDP | Držení otevřeného zisku | Seriózní obchodování | Komunita okolo GameStop | Klesající volatilita | Cloud Computing | Jak se stát lepším investorem | Dosáhnout zisku | FOMO | FCA | CVaR | Vyšší časové rámce | Finanční částky | Dow Jones | Investiční strategie | ETF portfolio | Bezpečný přístav | Parametry indikátorů | Price Action (PA) | Správné načasování | Jak nakoupit akcie | Emocionální reakce | Přehled otevřených obchodů | Boucheron | Obchodování odrazu | 10 akcií | Grafické nástroje | Letecká společnost | Vyhlídky amerického dolaru | Lepší strategie | Styl obchodování | Výprodej na akciovém trhu | TradingView | Miliardy dolarů | Dění ve společnosti Groupon | ADP | AI | Obchodování pomocí robotů | Korelace signálů | Pěkný zisk | OXY.US | AHPI | Trading | Hlavní ekonom | LVMH | Vítězství | Scaling Out | Co je to lot | Parametry Prop firem | Tolerance k riziku | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | London Break | Největší banky | Tržní cena | Fibonacci | Ovládat své emoce | Prezidentské volby | Obchodní myšlenky | Změny úrokových sazeb | Cenové pohyby | Úrovně S/R zóny | Propad ceny | Tisková konference | Technické vlastnosti Stochastic | Obchodní myšlenka | Platforma DXtrade | M&A arbitráž | Aktivity v USA | Faktor Donalda Trumpa | ROUVY | Forexoví obchodníci | Růst mezd | Pšenice - Vývoj ceny | Maximum Adverse Excursion | Kasina | Munipolis | Ministr financí Steven Mnuchin | Break/Even | USD graf | Technické indikátory | iShares Commodity Diversified Swap | Horší období | Cloudová platforma | Uptrend | Sazby | Deloitte | Obchodní pozice | Provozní marže | Prohlášení | Británie | Aktuálně otevřený obchod | Férové obchodní praktiky | Kritéria výstupu | Průmyslové účely | Akcie BP | StrategyQuant | Pullback strategie | PMI ve výrobě | Akcie AMD | Pozorování | Strategie řízení | Výhody a rizika | Částečné riziko | Expected shortfall (ES) | Pohled na trh | Duševní vlastnictví | Jak se připravit na obchodování | Otevření obchodu | Co je to pip | Předseda Fedu | Růstové akcie | Velké částky | Forex broker | Short příležitosti | Umělá inteligence | Zvýšení produkce | Stochastic oscillator | Obchodní kalkulačka | Kolísání trhu | Plný zisk | Zprávy o trhu | Automatická obchodní strategie | Michal Uma | Způsoby otevření obchodu | Dovoz do USA | Investovat | Komoditní | Steven Mnuchin | Kurzové sázení | Sell Limit | Technická situace | Rizikové parametry | Generální ředitel | Cheaty | Strategie a indikátory | Hotovost | Současný klesající trend | Ukázka technické analýzy | Klidný trh | Tradingem k bohatství | Daytrip | Obchodní dohoda | Druhy akcií | Propad ceny akcií | Funkce DXtrade | Denní limity ztrát | Úspěšné obchody | Pokles trhů v budoucnu | Cena akcií společnosti Meta | Zemědělství | Globální akciové indexy | Objem lotů | IronFX reference | Firmy | Amazon | Páka | Mezinárodní vztahy | RSI strategie | Konzistence | PFC | Point of Percentage | Live účet | Stratég Saxo Bank | Celkový sentiment | Průměrování | Panika | Supporty | Pravidla řízení obchodu | Manažeři | Zajištění | Averze k riziku | Silný propad | Obchodní model | Inteligence v tradingu | Prolomení trendové čáry | Zájem investorů | Investiční rada George Sorose | Práce z domova | Panel obchodních příležitostí | Umístění Stop-Lossu | Realistická očekávání | Vyšší ceny | Jak vydělat na poklesu komodit? | Velké pohyby na trhu | Výhody DXtrade | Dovoz oceli | Otevření obchodu v platformě | Money management | Cena akcií Netflixu | Equity hedgeový fond | Povětrnostní podmínky | Jedna investiční rada | Pomodoro | Hypotéza | Dlouhodobé investice | Commitments of Traders (COT) | Inflace ve Velké Británii | Částečné uzavírání pozic | CIND | Akcie společnosti Delta Airlines | Ulta Beauty Inc | Umění přiznat si chybu | Maximální velikost pozice | Moje obchody | Výsledky společnosti | Velké peníze na komoditách | Společnost RebelsFunding | Brokerské společnosti | Broker (makléř) | Investování | Akcie Zoom Video | Nástroj pro všechny obchodníky | Aspekt money-managementu | Distribuce | Nápad | Fed | Osud GameStopu | Nonfarm Payrolls | Nástroj tradera | Převratná obchodní strategie | Pohyby cen indexu S&P 500 | Index spotřebitelské důvěry | Indikátor ADR (average daily range) | Zhodnocení 100 % | Riskovat méně | Čekající příkaz | NASDAQ 100 | Swing Trading | Delta Airlines | Účastníci trhu | Prodejní signál | Společnost InstaForex | Groupon | Principy škálování pozic | Automobilový průmysl | Nižší časový rámec | Hry | Akcie Grouponu | CFD kontraktu | CORN | Pin Bary | Akcie bank | Zadluženost | Společnost Meta | Vklady a výběry | Trhy | Trade | Obchodování na forexovém trhu | Exponenciální zhodnocení | Akcie Cisco | TradingView grafy | Fluktuace | Dosáhnout úspěchu | Nejbližší rezistence | Swingoví obchodníci | Walmart | Potencionální zisk | Sideways | Tým RebelsFunding | Správa obchodních příkazů | Výkonnost obchodování | Volný kapitál | Anglogold Ashanti (AU.US) | Potenciál zisků | Úspěšně obchodovat | Allied Healthcare (AHPI) | Generovat zisk | Vyšší riziko | Mark Zuckerberg | Stanovování velikosti pozic | Akcie Visa | Oscilátor | Číst trh | Dění okolo GameStop | Rizika | Kde umístit Stop-Loss | Vánoce | Dlouhodobější cíle | Varování před riziky | Benjamin Graham | Eurozóna | Krach na akciovém trhu | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Denní obchodování | Použitá strategie a indikátory | ISM | Škálování pozic v tradingu | Žádné výrazné pohyby | Retracementy (odrazy) | Zvýšení volatility | Obchodujeme | Pšenice | Vývoj ceny mědi | Funkce Lot Trading | Analýzy trhu | Celkový výsledek | Úspory | Vymazání obchodního účtu | Ceny niklu | Futures na ropu | Výběr brokera | Kalendář ekonomických událostí | Akcie 2020 | Základní principy škálování pozic | Jan Barta | Velcí hráči | Zlato - Vývoj ceny zlata | Vlastní kapitál | Japonský Nikkei | Řízení peněz | Prodávající | Fundamentální základ | Profesionální výsledky | Risk Reward Ratio | Konfluence | Energetické společnosti | Oblasti umělé inteligence | Směr obchodů | Nejvyšší otevřené ztráty | Seminář | První obchod | Testování na demo účtu | ISLN | Nejlepší výsledky | Zkušený trader | Techniky škálování dolů | Mnoho ziskových obchodů | Psychologický aspekt | Klíčové faktory | ForTraders | Jak začít s komodity? | Pokročilé obchodní strategie | Horizontální linie | Server FXStreet | Žádosti o podporu | Sucha | Přístup k obchodování | Proč investovat | Juraj Krúpa | Bilance | Ondřej Hartman | RF-Trader od RebelsFunding | Centralizované burzy | Jaká rizika číhají na komodity? | Zlepšit výkonnost | Schopnosti obchodování | Proražení rezistence | Tesla | Nastavení velikosti pozice | ONE | Low | Prodej nakrátko | ZM | XTB Research | Time frame | Počet brokerů | Odrazy | Profit faktor | Saint Laurent | Klávesové zkratky | Vývoj technologií | Nástroje pro měření rizika | Otevření a uzavření obchodu | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Geometrické zhodnocení | Optimalizace obchodní strategie | Globální ekonomický růst | Emoční inteligence (EQ) | DD prop firmy | Forexový trh | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | Obchodování s finanční pákou | Introspekce | Barrick Gold (GOLD.US) | Akcie Meta | Mzdy | Poradenství | Martingale přístup | Obchodování páru EUR/USD | CAD | Přístup k dolaru | Odhady analytiků | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Vstupní poplatek | Aktuální Price Action | Sentiment trhu | Shares | Angry Birds | Swingové obchodování | Patterny cenových svíček | Deeskalace | Banka Goldman Sachs | Na burze | Významný dopad | Obchodování na jedno kliknutí | Cenové úrovně | Možnost realizovat zisk | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Společnost | Krátkodobý odraz ceny | Jak sestavit ideální portfolio | François Villeroy de Galhau | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Advanced Micro Devices | Ceny bavlny | Alert | Co Autochartist umí | Evropské trhy | Obchodování na trzích | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Raphael Bostic | Obchodní report | Platina - Vývoj ceny platiny | New York Stock Exchange (NYSE) | Měnové politiky centrálních bank | FAANG | Tým RoboMarkets | Alerts | Hospodaření | Velikost rizika | Signál na akcie | Ztráta | XOM.US | Identifikovat trendy | Hedge pozice | Wells Fargo | Pravidelná analýza | Centuri | Volatilita na měnových párech | Nákupy dolaru | Schopnosti obchodování na forexu | Psychická odolnost | Dodržovat obchodní plán | Metoda Scaling In | FXstreet | Zpravodajský burzovní kanál | Rizikovější přístup | Velké riziko | Aktuální technická situace | Reporty | Nabídka ropy | Fundamentální pozadí | Kukuřice | Obchod | Purple Trading | Investoři a obchodníci | Pips | Alokovat kapitál | Tomáš Raputa | Programovací jazyk | Větší ztráta | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Ceny ropy Brent | Intradenní pohyby | Krátkodobé obchodní strategie | AUD/USD | Jak vydělat peníze | IOGP | Hospodářský pokles | Změna velikosti pozice | Řídit riziko | Astrazeneca | Vývoj na trhu | Riziko | Vývoj ceny kukuřice | Míra inflace v Německu | Jak vydělat | Správa otevřených pozic | Analytik | Minimální zisk | Konsolidace ceny | Emise | Advanced Micro Devices (AMD) | MAM | Intradenní obchody | JPY | FT | Citi | Pivot | Pokles výnosů | Ekosystém | Casino | NinjaTrader | Struktury trhu | Yahoo Finance | RSI | Bank of America | AOS | Semináře | Úrokové riziko | Obchodování s futures | Transakce | Údaje o HDP | Volatilita trhů | Finanční trh | Order | Trend na trhu | Meta | Ulta Beauty | Portfolio | Nástroj | United Airlines | GBP | Nadšení | Trading konference | Buffett | Plyn | Mali | Příležitosti k obchodování | Pokles cen ropy | UCITS ETF | Karty | Německá ekonomika | Čína | Pokles akcií | Risk | Vývoj ceny niklu | Úrovně supportu | WP | Trailing stop loss | Pocity | Aktuálně trh | Ceny | Forexový obchodník | Představenstvo | Tržní pohyby | Financování | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Testovací účet | Ceny sóji | Akcie americké společnosti | Pohyby na trhu | Potenciální rizika | Deutsche Börse | XOP.US | Záloha | IDEA | COT report | Dow Jones a S&P 500 | Dukascopy | Kasino | Války | Impuls | Zemědělské komodity | Notifikace | Obchodní platformy | Společnosti Netflix | Nárůst nezaměstnanosti | Centrální banka | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | Nákupní obchod | Rizikový faktor | Klíčové S/R zóny | Doporučení k obchodování | P/E poměr | OXY | Jak investovat do akcií | WTI | Obchodní kapitál | Infekce Covid | Stavební povolení | Salesforce | Hurikány | Radek Zalubil | SMA | Yahoo | Praxe | Makroekonomické faktory | Specifický typ tradingu | GameStop | Evropské centrální banky | Zajištění portfolia | MACD | EUR/JPY | Libra | Podnikání společnosti | FAA | Burzovní indexy | Intuice | Investiční možnosti | Odborníci | Nejlepší trading | Dopad na trhy | Celní politiky | Webinář | Stratég | Long signál | LYNX webinář | Finanční páka | Biotechnologické společnosti | Obranné příkazy | Anomálie | Morgan Stanley | Vstup do trhu | AIGI | Ceny zlata | Vlastní účet | Milionáři | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Stop-Lossy | Výnos | Patrik Urban | Bankovní krize | Zlepšení výkonnosti | eBook | Insider | Růst cen energií | Index DOW | IHNED | Swingový obchodník | Kontrariánství | Paper trading | CFD | Zpětný odkup akcií | Palladium - Vývoj ceny palladia | Metaverse | Algoritmy | Investované peníze | Prostor pro růst | CEO | Budoucí trendy | Provozní náklady | Vývoj ceny palladia | ALUMINIUM | Nástroje a indikátory | Nové sankce | Obchodníci na finančních trzích | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Silný pokles | Minulá výkonnost | FTMO | Vývoj měnového páru EUR/USD | Podkladové aktivum | Akcie FAANG | Newmont (NEM.US) | Miliardy USD | BHP Billiton (BHP.US) | Průměrná volatilita | Obchodní den | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Obchodní tipy | Money-Management | Vietnam | Ceny akcií | Reálné hodnoty | Pobřeží slonoviny | S/R zóny | Cena akcií | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Váš kapitál | Channel | Investiční rady | Jak vydělat na poklesu | Očekávaný zisk | Akcie Bank of America | Obchodní analýza | VIX | Investování u XTB | Mezibankovní | Pravděpodobnost recese | Otevřený obchod | Sója | Euforie | EPS | Výhody a nevýhody | Jestřábí postoj | McKinsey | Akcionář | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Káva | Bez rizika | Obchodujeme komodity | Aktuální informace | Vyšší hodnoty | CRM | Jaké komodity obchodovat? | Zisk | Koronavirové pandemie | Total | Xetra | Bank of England | World Gold Council | WTI a Brent | EURUSD | FedEx | Pokles kurzu | Demokraté | Spekulovat | Swapy | Defenzivní příkazy | Praktická ukázka | Maximální ztráta | Dovoz | Praktické ukázky | Nejbohatší | Zůstatek | Pozitivní zprávy | Německé maloobchodní tržby | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Vklady | Progres | Obchodování | Býčí sentiment | Vzdělání | Obchodní platforma | Směnné kurzy měn | Posílení dolaru | Úroky | Sell Stop | Xbox | Monitorování | Výběr akcií | Splnění výzvy | Prezident | Růst inflace | COCOA | Vale | WHEAT | BP (BP.UK) | Analýza páru EUR/USD | Shortovat | Konsolidace trhu | MetaTrader 5 (MT5) | Měna | Management | Nasdaq | Trump | NICKEL | Technický signál | Zprávy | Globální obchodní válka | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Zprávy z trhů | Obchodování s ropou | Kupující | Předpověď | Barrick Gold | Cena akcií společnosti | Trigger | GBP/NZD | Údaje | Hlavní měny | Pozice spekulantů | Silná rally | Technologické společnosti | Spoření | Převodník měn | Posílení libry | Nejlepší akcie | Ekonomické události | Kontext | Biden | Finanční krize | FXstreet.cz | Obchody | Profit Target | Britská měna | SGD | EUR/USD a GBP/USD | Drahý kov | Klienti brokerů | Obchodování se CFD | WebTrader | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | IGLN | Index CPI | xStation5 | IronFX | ProCent | Platforms | iShares Physical Silver | Začátečník | Možné zisky | Síla dolaru | Správné řízení rizik | Value at Risk | Portfólia | Japonsko | Trendové obchodování | Mobilní aplikace | Exxon | Zemní plyn | Marže | Risk na obchod | Směřování | Výrazné cenové pohyby | Arbitráž | Visa | Různé trhy | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Bid | Obchodování a investování do akcií | Velké peníze | Propad akcií | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Maximalizace zisku | CARA | Situace | USD/CZK | Růst dolaru | Vybírat zisky | Google | Tržby | FTMO Account | Obchodování forex | ICOM.UK | Časový horizont | Pozitivní výsledek | Dluhy | Euro STOXX | Psychologický tlak | NATGAS | Vrcholy | Předpokládaný zisk | Předpovídání | Změny ve vedení | FOREX | Podnikatelská aktivita | Signály | Investiční produkty | Psychologie | Guvernér | Trader | Expirace | Jasný směr | Dukascopy Europe | Cukr - Vývoj ceny cukru | Peking | Jihokorejská společnost | Sázka na pokles | Tweet | Spready | Úspěch v tradingu | HDP | Měnové kurzy | Hlava a ramena | Načasování | Manufacturing PMI | Skandály | Ekonom | Optimismus | Rozhodování | Demo účet | Čínské vlády | Dolar | Další posilování | Euro | Expert Advisor | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Akcie Netflix | JP Morgan | Zpomalení růstu | Úrovně podpory | Akciové portfolio | Průměrná cena | Politici | USD/CAD | Index PCE | Vyšší inflace | Zeměpis | WTI Crude Oil | Výprodej | Měnové páry | Vlastní akcie | Ekonomické zprávy | Měď - Vývoj ceny mědi | Contracts for difference | Bonusy | Hodnoty aktiv | To nejdůležitější | Zápis ze zasedání FOMC | AAPL | CFD traděři | 100 SMA | AMZN | Přirážka | Začínající investoři | Provize | Obchodní systémy | Average True Range | Investování do komodit | Reálné obchodování | Nejlepší ropné akcie | ČTK | Lehman Brothers | Novinky | KPMG | Pozitivní výhled | Výhled měnové politiky | Ztráty | SXEPEX | Platina - Vývoj ceny | Slabé stránky | Peníze navíc | Obchodní styl | Streamovací společnosti | Typy komodit | Zprávy z Německa | Investoři na akciovém trhu | Obchodní nastavení | Philip Lane | Technický výhled | Coffee | Nakupovat | FOMC | Slabost dolaru | Co je akcie | Akcie | Omezené dodávky | Medvědí trend | Currency | Norská koruna | Fáze růstu | Prodejní pozice | Cílová cena | Byznys model | Fundamentální výhled | Krátký prodej | 5G | Návratnost | Velký zisk | Obchodovat s akciemi | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Target | Zůstatek na účtu | Aktuální kurz | Podniky | SPAC | Index spotřebitelských cen | Spread strategie | ZIL | Štěstí | Nastavení Stop-Lossu | Makléř | Dobrý obchod | Zrychlení růstu | Asijské seance | OD7F | Louis Vuitton | Day trader | Motivace | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Ceny platiny | Index cen | Změny na trhu | Převis | Reuters | OPEC+ | NGAS | Jednání o brexitu | Technické faktory | Pokles cen komodit | Index VIX | IoT | Realizovat zisk | Price Action | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | Flash Crash | Index PPI | Přeprodané oblasti | Strategie pro obchodování | Napětí na Blízkém východě | Britská ekonomika | Technologie | Společnost Apple | Exekuce | Vydělávání peněz | Analýza EUR/USD | Prognózy | Ceny pšenice | Kurz | SBUX | Daně | DNO | Výběry | Spoluzakladatel | Růst zisků | Jádrová inflace | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Obrovské zisky | AMD | Intermediate | Index cen výrobců | Nárok na výplatu | Měnová politika Fedu | CFD na komodity | Ztrátový obchod | Rekord | Světové ekonomiky | NVDA | AIGI.UK | Výsledky | Míra inflace | Nedostatek čipů | Přemýšlení | Silnější dolar | Rychlý růst | Plán cílů | Swingy | Nejlepší strategie | Velikost pozic | Investice | Microsoft | Pro investory | Návrh zákona | Traders | Akcie Salesforce | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Long signál na akcie | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Big tech | Společnost Cisco | Rally | Ceny kakaa | Investujte | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Notesco | Pokles inflace | Nikl - Vývoj ceny niklu | Kapitalizace | Komoditní stratég | Nezávislost | Obchodování akcií | Komunikace | Autochartist | Biotechnologické akcie | Společnost Disney | Tržní trendy | Obrovské pohyby na trzích | COPPER | Android | Bod | Vnímání | Indicators | Americký soud | Ekonomika eurozóny | Myšlenka | Aktuální vývoj | Makrodata | Zisky | Delta | Zaměstnanci | Oddlužení | Deriváty | Tick | Diverzifikovat | Praktické využití | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Johnson & Johnson | Fondy | Kompletní průvodce | Kurz eura | Akcie roku 2020 | Skalpování | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Čistá ztráta | Důvěra | Pád akcií | Backtesting | Michel Barnier | Průvodce komoditním trhem | Oslabení dolaru | Výplata | CAC 40 | Americký akciový trh | Ukazatel | Akcie Boeing | Dlouhá pozice | Obchodní politika | Prodej na krátko | Marika Čupa | Měny | Profitovat | Historické pohyby | Dollar | Inaugurace | Ropa WTI | Série ztrát | Fundamentální faktory | Burzy | Hospodářský růst | Cena akcie | Lukáš Voženílek | Chaos | Spread | UST | Cash flow | Export | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Vývoj ceny ropy | Signál | Kering | Aktuální cena | ISLN.UK | CATTLE | Nové žádosti o podporu | Investovat do akcií | Úbytek | GBPUSD | Řízení rizik | Historické pohyby cen | Forbes | ESPN | Nejlepší investice | Čtvrtletní výsledky | ETF Industrial Metals | SUGAR | Britské měny | Euronext | Zhodnocení | SXEPEX.UK | Algoritmické obchodování | Leverage | Pro tradery | Ceny surovin | Stock Exchange | Upozornění na rizika | SOYBEAN | Praha | Neúspěch | Fundament | Jižní Korea | Engulfing | Globální akciové trhy | Valuace | FedWatch | Začněte obchodovat | Zastavení ztrát | Vyhodnocení obchodů | Air | Potenciální ztráty | Rozšíření | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Nižší poptávka | Smíšené výsledky | Dosažení zisku | Důležitá data | Krok za krokem | COVID-19 | Pozitivní signál | Držení pozice | Burzovní průvodce | 4GLD.DE | Longové obchody | Potenciální zisky | Obchodní dny | Nikkei | Short selling | Čtvrtletní zisk | Spekulativní investoři | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Americké společnosti | Sázení | Zbohatnutí | Nové zprávy | Umělé inteligence (AI) | Elon Musk | Myšlení | ZEW | Euro Stoxx 50 | Evaluace | Exxon Mobil (XOM.US) | Mozek | Americký trh práce | TIM | Investování na burze | Celkový limit ztráty | Propouštění | Energie | Velký účet | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Jsou komodity dobrou investicí? | Příjmy | Investiční riziko | ESMA | Fiskální rok | Prodej | Rok 2024 | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Martin Malý | Bloomberg | Velikosti účtu | ADR | Admiral Markets | Evropská unie | Guru | Pákový efekt | Vliv na ceny | Rozdílové smlouvy (CFD) | Ceny stříbra | Rozvoj | Day trading | Finanční nástroje | Silný růst | Komodity na trading platformě | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Udržitelnost | Papertrading | Míra | Komoditní trhy | Divize | University of Michigan | Obchodní nápady | Korekce | LNG | Špatné výsledky | Velikost obchodu | Výrazný pokles | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Obchodní strategie | Tržní ceny | Typy grafů | Riziko recese | Melvin | Úspěšný obchod | Střednědobý výhled | US dollar | Výkonnost | Hodnota měny | Průzkumy | Pokles libry | Nvidia Corp | Velikost páky | Obchodování s akciemi | Šťastné obchodování | Uvolňování měnové politiky v USA | Position sizing | Instrument | Riskování | Akcie Starbucks | Occidental Petroleum (OXY.US) | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Přehled | Technické ukazatele | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Krize | High | Rostoucí trend | Obchodní proces | Tým InstaForex | Odvaha | FCX.US | CHF | Měnový trh | Ztrátové pozice | Otočení trendu | Frustrace | Instant Trading EU | Nakoupit akcie | Zinek - Vývoj ceny zinku | Volby v USA | Drawdown | Vysoké ztráty | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | JDE | Podpora | Začínající obchodník | Konzervativní přístup | Historická data | Obchodování s CFD | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | MT4 | Růst tržeb | Poziční obchodování | Výstupní body | Spojené království | Cena | Skluz | Luxusní značky | EU a USA | Obchodování jedním kliknutím | iOS | Příkaz stop-loss | Německo | Makroekonomické ukazatele | Krach | Upozornění | Investiční služby | Apple | Příkaz Stop | Zadlužení | Rio Tinto (RIO.UK) | Rozpočet | Komodita | Pohyb cen | Scaling In | Evropské indexy | Americký trh | Konkrétní plán | Interpretace | Snížení sazeb | Prime | Nižší růst | DOT | BAT | Ceny kukuřice | Vstupní a výstupní body | Ochrany kapitálu | Co ovlivňuje ceny komodit? | Indikátor ATR | Kurzy | IG | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | Drahé kovy | Newmont | Propad ropy | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Strategie obchodování | DAX | CFD obchodníci | Podnik | Jak funguje Stochastic | Zavedení cel | Velikost účtu | Zpráva CoT | Forexu | Poměr RRR | Hliník | Vývoj ceny kávy | Debata | Kurzy měn | Podhodnocený | Akcie společnosti | Profesionální trader | Obchodní válka | Kypr | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Ekonomika | Evropské méně | Inflace v Německu | Geopolitika | Soubor pravidel | Denní graf | SEC | Impulzy | Volume | Míra nejistoty | Indikátory | Ticker | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Dividendové akcie 2020 | Politické události | Ekonomické krize | Práce | Výnosnost | Schwab | Úspěch | Investiční příležitosti | Ceny kávy | Likvidita | Cíle | BTC/USD | Kryptoměny | Forex trading | Bezpečnost | Nejvíce peněz | Potenciál zisku | Likvidní | Banky | Káva - Vývoj ceny kávy | Vývoj ceny bavlny | Buy | Hodně peněz | Zisky společnosti | Učení se | FDX | Širší trh | Kotace | Rychlost | Investiční skupina | Ceny mědi | Šance | Tržby společnosti | Akcie NIO | Fundamenty | Denní ztráta | Bankrot | Úrokové výnosy | PMI v eurozóně | Netflix | Poptávka po ropě | Výplaty dividend | Černá labuť | Zisk na akcii | Správa | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Analýza | Úrovní podpory | Velké ztráty | Ministr financí | Umění | cTrader | Kurz EUR | Měnové politiky v USA | Zlepšení | Budoucí pohyby cen | Sazby Fedu | ČR | XTB | Výsledek hlasování | Kontrakt | Meta Platforms | Breakouty | Uzavření dohody | Manažeři fondů | Výraznější pokles | Bavlna | Americký Fed | Čínské akcie | Pozice | Vítězství nad inflací | Stock | Současná situace | Portfolia | Zájem obchodníků | Potenciální zisk | OCI | Neustálé vzdělávání | Pullback | Příprava | Inflace v EU | Dlouhé pozice | Chevron | Akcie Morgan Stanley | Kovy | Výrobce čipů | Vyšší volatilita | Hedge | Market | Fibonacciho posloupnosti | Demo obchodování | Seznam brokerů | Cenné papíry | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Support | Hospodářská zvířata | Gabriel Štefaňák | Hold | Brokeři | XOM | Transparentnost | Scalper | FX | Rozvíjející se trhy | Vývoj ceny zlata | Texas | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Objem 1 lotu | Obchodní aktivity | Bavlna - Vývoj ceny | Investiční banka | Chuť riskovat | Meta Platforms Inc | Limit ztráty | Velikosti pozic | Kakao - Vývoj ceny | Vybrat zisk | Short Interest | Algoritmus | Zvýšená volatilita | Vydání nových akcií | Tržní očekávání | OPEC | Obchodní náklady | Broker | Řetězce | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Zlato - Vývoj ceny | Experti | Trendy na trhu | NYSE | Investoři | Dění na trhu | Vizualizace | Míra nezaměstnanosti | Spotify | Bohatý | Stop-Loss | Růst libry | Occidental Petroleum | Politická krize | Spotřebitelé | Ziskovosti společnosti | Oblasti supportu | Výstupy | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Force | Celková ztráta | Vzdělávání | Vstupovat do obchodu | Měnový pár GBP/USD | Politika Fedu | Retracementy | Čínská vláda | Vývoj ceny sóji | Reddit | Začít investovat | Report ADP | AUDUSD | Rezistence | Index Dow Jones | Návyky | Saxo Bank | Jasné signály | Zpráva COT | Zpravodajství | Komoditní trh | Klíčový support | Ichimoku | Určení trendu | Vyvážené portfolio | Volatility trhu | LinkedIn | Manuál | Akcie Nvidia | Obchodujte | Budoucí pohyby | Ropy | Prudké pohyby | Struktura | Výrobní sektor | Nové obzory | Ocenění akcií | P.A. | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Škoda | Pokles poptávky | Energetické komodity | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Palladium - Vývoj ceny | Jádrový index | Nárůst ceny | Krátké (short) pozice | USD | Zveřejnění zprávy | Volatilita na trzích | Rio Tinto | Viry | Cestování | Tipranks | ASIC | Emoce | Obchodování s měnami | Nové příležitosti | PayPal | Obchodování na komoditním trhu | PMI ze sektoru služeb | Inflace ve Spojeném království | D1 | Trh s komoditami | HDP v USA | Warren Buffett | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Market Watch | Výroční zpráva | Praktické tipy | Globální vývoj | Tvůrci trhu | Nízké úrokové sazby | Odhad inflace | Hlavní úroková sazba | Zinek - Vývoj ceny | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | Tencent | iPhone | NGAS.UK | Posilování eura | Cena ropy | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Americké ministerstvo | Kupní síla | CZ | Průraz | Australský dolar | New York Stock Exchange | Rallye | Propad | Konec roku | Bankovnictví | Budoucí výsledky | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | ANO | Akcie FedEx | Britské libry | Prop Trading firmy | Hloubka trhu | Pokles eura | Významné zprávy | Investování do různých komodit | Dlouhodobé obchodování | Časové období | Hodnocení akcií | Americká společnost | Růst eura | Vydělat peníze | Makro data | Ceny ropy WTI | Markets | Dezinflační proces | IOGP.UK | Významné pohyby | Carl Icahn | Time-Frame | Oblast supportu | Úspěšný trading | Invest | Rok 2024 | Dividendové akcie | Další rozvoj | Náklady spojené se skladováním | Kanada | Oblasti umělé inteligence (AI) | COT (Commitment of Traders) | ISIN | Nejistota | Plný úvazek | Výhody obchodování | Akcie roku | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Profesionální obchodník | CVX | Káva - Vývoj ceny | Activision | Gambling | Instant Trading EU Ltd. | Opce | Více časových rámců | Výhled pro EUR/USD | Nvidia | Take-Profit | Plnění výzvy | Libra klesá | Martin Klass | Každý trader | MetaTrader 4 | Swap | Ceny komodit | Boční trend | Indexy | Anglogold Ashanti | Volatilní trh | Break Even | Americký dolar | Počet obchodů | VaR | Klíčový faktor | Makro | Klesající trendové čáry | Evropská centrální banka | Slušné zisky | Nikl - Vývoj ceny | Starbucks | Obchodování s měnovými páry | Stop-Loss a Take-Profit | ECB | Stoxx 600 | Ekonomiky eurozóny | Zinek | NEM.US | Forward | Měnová politika | ADX | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Ziskovost | Doporučení | Odraz ceny | ECN | Palo Alto Networks | Body | Arabica | Index výdajů | Korekční fáze | Trading firmy | Dreamliner | Payrolls | Holubičí postoj | Diverzifikace portfolia | ROCE | Spekulace | Vzrušení | Profesionální tradeři | Vysoké zisky | Lot | Rozbouřené trhy | Americká cla | Denní drawdown | Údaje o nezaměstnanosti | Být trpělivý | Cykly | Hedging | EU | Hodnota indexu | Miliardy | Časové rámce | Síla měn | Caixin | Zpracovatelský průmysl | Live trading | Obchodování se zemědělskými komoditami | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Řízení kapitálu | MasterCard | Martingale | Pravidelnost | Globální finanční trhy | FUNDING | ZINC | Jak investovat | PMI pro sektor služeb | Nákupní signál | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Výrobce elektromobilů | Sója - Vývoj ceny | Jak obchodovat s akciemi | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Jak koupit akcie | Kauza | Investovat peníze | Intradenní obchodník | Akcií těžařů | Investor | Stochastic | USD/JPY | Analytické nástroje | Bloky | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Obchodování Futures | Banka | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Transakční poplatky | Stav americké ekonomiky | Obchodování na demo účtu | Svět komodit | Cenový index výdajů | Významné události | Úřady | Denní obchodníci | Akcie Disney | Průmyslové kovy | Pohyb dolaru | Větší pozice | CNBC | Zákaznický servis | SPX | Statistika | Výzvy | Další pokles | COT | Disney | Finanční kapitál | News | Ocenění | Home Depot | Řízení portfolia | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | Cena | 3М | Pivot