Středa 10. srpen 2022 17:21
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
Swissquote Bank
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Aktuální obchodní příležitosti

img

Akcie Tesla: Tržby meziročně vzrostly až o 81 %. Vyrobí se 1,5 mil. aut

22.04.2022 Akcie Tesla jsou opět středem pozornosti. Tesla totiž zveřejnila své výsledky za první čtvrtletí roku 2022 a překonala očekávání mnohých analytiků. Společnosti Elona Muska se podařilo dosáhnout tržeb 18,76 miliardy USD a snížit náklady na výrobu automobilů. Produkce aut meziročně vzrostla o 69 %, přestože se některé továrny Tesla potýkaly s problémy.
img

Netflix akcie se propadly o 35 %. Firma ztratila 200 000 předplatitelů

21.04.2022 Akcie Netflix zaznamenaly významný propad na burze poté, co společnost ohlásila své kvartální výsledky. Analytici léta varovali před klesajícím růstem odběratelů Netflixu a stále silnější konkurencí. A obavy se opravdu naplnily. Netflix poprvé za 10 let ztratil předplatitele a cena akcie Netflix na to zareagovala poklesem o 35 %.
img

Akcie Twitter v hledáčku Elona Muska. Odkoupí Twitter za 54,20 USD za akcii?

20.04.2022 O akcie Twitter (TWTR) projevil zájem zakladatel a majitel automobilky Tesla Elon Musk. Ten nedávno koupil větší část akcií této společnosti. Následně přišel s nabídkou na odkoupení celé firmy za 2,9 miliardy USD. Povede se nejbohatšímu muži na světě odkoupit Twitter? A jak se proti tomuto kroku daná společnost brání?
img

Investice do mědi v 2022: Tipy na futures, akcie a ETF

19.04.2022 Měď je důležitou surovinou široce používanou ve stavebnictví, elektromobilech a dalších elektronických zařízeních. Cena mědi už navíc nějakou dobu stoupá. Mnoho investorů se tak ptá, jakým způsobem do mědi investovat. V tomto článku si přiblížíme, jak je na tom aktuálně nabídka i poptávka po mědi.
img

AMD akcie a rekordní zisk za rok 2021. Klesne poptávka po čipech?

13.04.2022 AMD akcie zažívají velmi volatilní období, což je dáno i vývojem na trhu s nabídkou čipů. Čekací lhůty na čipy se i v roce 2022 nadále prodlužují. Blíží se období, kdy začne poptávka po čipech klesat? I na to se podíváme v dnešním článku.
img

Akcie Alibaba: Pomohou kroky čínské vlády růstu ceny akcie?

08.04.2022 Akcie Alibaba (BABA) a vůbec celý čínský trh má za sebou masivní cenový odraz. Impuls přišel v podobě oznámení Čínské lidové republiky, že bude podporovat svá IPO v zahraničí. Navíc i regulatorní zásahy zřejmě spějí ke svému konci. Znamená to, že je hrozba delistování čínských akcií na americkém trhu zažehnána?
img

Akcie Tesla: Co přinese split akcií a jak si vedl sektor elektromobilů v 2021?

01.04.2022 Akcie Tesla (TSLA) jsou v současnosti opět pod drobnohledem investorů, protože firma plánuje další split akcií. Ve stručnosti si proto povíme, zda má split širší význam. Následně si ukážeme, jak se dařilo celému sektoru elektromobilů za rok 2021. Dopředu mohu říct, že Tesla kralovala.
img

Akcie Boeing: Firma přišla o důležité dodávky titanu z Ruska

25.03.2022 Akcie Boeing (BA) díky předešlému vývoji prožívají další vcelku dramatické období. Díky geopolitickým událostem je Boeing v ohrožení kvůli přerušeným dodávkám surovin z Ruska. A aby toho nebylo málo, v Čínské lidové republice měl nehodu dopravní letoun jejich výroby, což zase rozvířilo debaty kolem provozuschopnosti jimi vyrobených letadel. Nesmíme ale zapomínat na to, že Boeing patří i mezi zbrojní tituly a nedávno se povedlo získat zakázku na cvičné systémy pro protiponorkový a protilodní boj.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2022

24.03.2022 Čínské akcie se poslední dobou hodně skloňují zejména s možným delistováním z burz v USA. Čína je země s obrovským ekonomickým potenciálem. Přestože se tento stát částečně otevřel svobodnému trhu, čínské společnosti jsou často nadále kontrolovány vládou a jejich chování je v některých případech netransparentní. Čínské akcie přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Akcie kybernetické bezpečnosti: 5 tipů pro vaše portfolio

21.03.2022 Kvůli válce na Ukrajině vzrostly obavy z hackerských útoků. Informační válka a kybernetické útoky se totiž staly součástí moderního vedení boje. Například Izrael před pár dny čelil největšímu kyberútoku ve své historii. Hnutí Anonymous oznámilo vyhlásilo kybernetickou válku Rusku. Obavy panují i z útoků ze strany Ruska. S rostoucí digitalizací se tyto hrozby navíc v budoucnu budou spíše zvyšovat.
img

USA a Velká Británie zakázaly ropu z Ruska. Blíží se další ropná krize?

09.03.2022 Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na další růst ceny ropy. Ten navíc způsobuje zvýšení inflace a má vliv na snížení hrubého domácího produktu. Jak by na tuto situaci mohl zaregovat Fed?
img

Akcie Chevron: Poroste cena akcie v důsledku ropné krize i nadále?

09.03.2022 Akcie Chevron (CVX) patří stejně jako Exxon Mobil a Shell mezi ropné tituly, které těží ze současné ropnékrize. Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na delší růst ceny ropy. Dramatický růst ceny ropy navíc stimuluje akceleraci inflace a redukuje tím pádem i hrubý domácí produkt.
img

Akcie Exxon Mobil: Firma ukončuje těžbu ropy a aktivity v Rusku

01.03.2022 Akcie Exxon Mobil (XOM) patří do ropného průmyslu, který momentálně zažívá docela silný boom. Samozřejmě díky rychlému růstu cen ropy, což je zapříčiněno pořád velmi omezenou nabídkou, která nebyla zeměmi OPEC+ obnovena. Navíc díky válce na Ukrajině hrozí, že budou váznout dodávky ruské ropy. Společnost Exxon Mobil také oznámila, že ukončuje své aktivity v Rusku. Jde o reakci na ruskou invazi.
img

Krize na Ukrajině: Do jakých akcií investovat?

28.02.2022 Invaze ruských vojsk na Ukrajinu pokračuje již pátým dnem. Přestože se dnes uskuteční jednání mezi ruskou a ukrajinskou delegací, nikdo nedokáže odhadnout, jakého výsledku bude dosaženo. Rusko se také ocitá čím dál tím více v mezinárodní izolaci a dopadají na něj četné sankce.
img

Jak investovat do metaverse? 5 tipů na nejlepší metaverse akcie

24.02.2022 Technologický pokrok je nezastavitelný. Virtuální svět, ve kterém by se lidé mohli potkávat, se stále více stává realitou. Toho si všímá i mnoho společností, které v takovém globálním propojení vidí velké příležitosti. Investoři se také stále více začínají zajímat o metaverse akcie.
img

Akcie Shell na vzestupu i díky rostoucím cenám ropy. Překoná cena akcie Shell 25 USD?

23.02.2022 Akcie Shell jsou zrovna v období, kdy se jim fundamentálně vcelku daří. A to především díky rychlému růstu ceny ropy. Ten by navíc mohl v blízké době pokračovat zejména kvůli eskalaci konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou. Ukážeme si, jak je na tom aktuálně trh s ropou a jaký by mohl být další vývoj ceny akcie Shell. Nebude chybět fundamentální analýza nejnovějších hospodářských výsledků, ani technická analýza cenového grafu a aktuální novinky ohledně Shell.
img

Cena zlata v roce 2022: Jak investovat do zlata?

22.02.2022 Cena zlata v roce 2021 dle mnohých nenaplnila očekávání. Současná nejistota na trzích a rostoucí geopolitické napětí by však mohly k tomuto drahému kovu přilákat investory nazpět. Jaká je tedy prognóza ceny zlata v roce 2022?
img

Akcie Google (Alphabet) a rekordní zisk za 2021. Co přinese split akcií?

18.02.2022 Akcie Google (Alphabet) velmi úspěšně ukončily poslední kvartál roku 2021 a zároveň je celý minulý rok naprostým historickým rekordem, co se týče obratu a zisku. V rámci fundamentální analýzy si podrobně ukážeme, jak Google s přehledem pokořil laťku z předešlých let. Prvně si však uvedeme několik důležitých informací, mezi které jistě patří plánovaný split akcie Google.
img

Akcie Intel: Firma plánuje továrnu na čipy za 100 mld. USD

11.02.2022 Akcie Intel jsou aktuálně probírané v souvislosti s mnoha důležitými zprávami. Intel zveřejnil hospodářské výsledky za poslední účetní čtvrtletí a rok, což si podrobně rozebereme v rámci fundamentální analýzy.
img

Nejlepší akcie 2022: 5 tipů pro vaše investiční portfolio

12.01.2022 Jaké akcie koupit v roce 2022? Každý rok investoři hledají ty nejlepší akcie pro své portfolio. Přesto je někdy dost těžké najít lukrativní akcie s perspektivními vyhlídkami. Zejména po obrovském nárůstu cen v letech 2020 a 2021 se obchodníci ptají, do kterých akcií se nyní vyplatí investovat.
img

Nio akcie: Čína snížila dotace na elektromobily o 30 %

11.01.2022 Nio akcie může čekat zajímavý rok. Čínská vláda mění svou politiku v automobilovém průmyslu. Na jednu stranu se více otevírá zahraničním investorům, ale zároveň snížilasubvence na elektrická auta. Zdá se, že Čína již nechce elektromobilní průmysl tolik podporovat jako dříve.
img

Akcie Coca-Cola na historickém maximu. Jde o příležitost v době inflace?

04.01.2022 Akcie Coca-Cola mají čerstvě po jednom důležitém milníku, který spočívá v dokončené akvizici s Bodyarmor. Firma tak rozšířila portfolio svých produktů. Společnost mimo jiné zase zvedla dividendu, čímž si drží značnou část investorů. Coca-Cola akcie také patří mezi tituly, které jsou odolné proti inflaci (tzv. inflation-proof stocks). Ta totiž firmám doslova požírá marže díky rostoucím nákladům, ale výrobci potravinových a nápojových produktů bývají často ušetřeni a za chvíli si řekneme proč.
img

Akcie Novavax: Vakcína Nuvaxovid míří do Evropy

31.12.2021 Akcie Novavax mají za sebou hned několik důležitých událostí, díky kterým se z řečeného titulu stává skutečná konkurence například pro akcie Pfizer a akcie Moderna. Nuvaxovid dostal v Evropě zelenou a k distribuci této vakcíny by mělo dojít již v lednu 2022. Tato významná událost by mohla mít vliv i na cenné papíry této společnosti, proto se podíváme na aktuální fundamentální a technickou analýzu akcie NVAX.
img

Akcie Microsoft dlouhodobě rostou. Evropská komise schválila akvizici s Nuance

21.12.2021 Akcie Microsoft (MSFT) mají za sebou dlouhé období silného růstu, který zatím nemá konce. Za posledních pět let se se zhodnotily o zhruba 450 %. V první polovině roku jsme si řekli, že Microsoft chystá akvizici se společností Nuance. Ta se zřejmě chýlí ke svému úspěšnému konci. Čína také omezila internetový vyhledávač Bing, který Microsoft provozuje. Samozřejmě nezapomene ani na to nejdůležitější – hospodářskou analýzu společnosti. Provedeme si také aktuální technickou analýzu akcie MSFT a ukážeme si 3 důležité supporty, které by mohly hrát významnou roli při dalším vývoji ceny akcie.
img

Akcie Alibaba od října 2020 klesly o více než 66%. Jedná se o příležitost k nákupu?

21.12.2021 Akcie Alibaba (BABA) jsou stále v hlubokém poklesu. Především díky tomu, že jsou soustavně v nemilosti ze strany investorů, čínských a amerických regulačních orgánů. Zatímco Čína na Alibabu stále zaklekává, ze strany amerických regulačních orgánů zase hrozí delistování z amerických burz. To se přirozeně podepsalo i v hospodářství podniku, což si ukážeme v rámci fundamentální analýzy.
img

Akcie Amazon a problém s dodavatelskými řetězci. Firma si zajišťuje přepravu až 72 % svého zboží

07.12.2021 Globální problémy s dodavatelskými řetězci nadále přetrvávají. Komplikace se týkají nejen mnoha firem, ale i koncových zákazníků. Svět také zasáhla nová varianta koronaviru a panují obavy z dalších lockdownů. Jak se Amazon snaží vypořádat s narušeným nabídkovým řetězcem? A mohl by být omikron pro Amazon příležitostí?
img

Akciové trhy a nejistota z omikronu. Jak si vedou akcie Pfizer?

02.12.2021 Akcie Pfizer (PFE) jsou znova ve středu dění díky obavám z nové mutace koronaviru, která je přezdívaná omikron. Tato varianta se začala rychle šířit a vyvolala obavy i na akciových trzích. V souvislosti s omikronem se podíváme na prohlášení předsedy Fedu, CEO Pfizeru a konkurenční Moderny. Poté se podíváme na zevrubnou fundamentální a technickou analýzu Pfizer akcie.
img

Akcie Visa zažívají pokles. Na vině je spor s Amazonem i obavy z regulací

26.11.2021 Akcie Visa (V) nemají za sebou zrovna dobré období. A to i navzdory tomu, že jejich hospodářské výsledky jsou úctyhodné. Proč tedy titul čelí tak silnému prodejnímu tlaku? Mezi důvody patří například znovuzvolení Jeroma Powella, spor s Amazonem, negativní očekávaní ohledně dalšího vývoje a rostoucí konkurence ze strany alternativních platebních metod.
img

Čína zřejmě povolí letadla 737 MAX. Jak si vedou akcie Boeing?

18.11.2021 Akcie Boeing se pomalu začínají zvedat ode dna. Vývoj kolem této společnosti byl v posledních letech dosti turbulentní, což víceméně přetrvává. Firma se však snaží svou svízelnou situaci vyřešit. Poptávka po strojích Boeing postupně stoupá a blíží se konec zákazů letounů 737 MAX v Číně.
img

AMD akcie raketově rostou. O čipy EPYC má zájem Meta (Facebook)

10.11.2021 AMD akcie opět trhají rekordy. Firma reportovala další výborný kvartál, který si zevrubně rozebereme v rámci fundamentální analýzy. Také navázala významnou spolupráci s firmou Facebook, nyní přejmenovanou na Meta. AMD navíc přichází i s novými procesory, které jsou speciálně určené pro datová centra. K tomu všemu nadále přetrvává problém s nedostatkem čipů na trhu. Je tedy správný čas na nákup akcií AMD?
img

Kurz EUR/USD: Velký přehled a prognóza pro konec roku 2021

09.11.2021 EUR/USD je nejoblíbenější měnový pár světa. Probíhá v něm téměř čtvrtina všech měnových transakcí. S obratem více než 5 bilionů USD denně (včetně derivátů) je měnový trh největším a nejlikvidnějším trhem na světě. Díky tomu je například mnohem dynamičtější než akciový trh.
C:\fakepath\complete-forex-trader-2.jpg

EUR/JPY: Analýza více časových rámců (W1-H4)

03.11.2021 V dnešním blogu se blíže podíváme na měnový pár EUR/JPY a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

Akcie Tesla trhají rekordy. Elon Musk je nejbohatší na světě

03.11.2021 Akcie Tesla rostou. Tržní kapitalizace firmy překonala magickou hranici 1 bilionu USD, díky čemuž se Tesla stala šestou nejhodnotnější akciovou společností na světě. Elon Musk je také nejbohatším člověkem planety a vytváří si velký náskok nad Jeffem Bezosem (Amazon), Bernardem Arnaultem a Billem Gatesem (Microsoft).
img

Nedostatek čipů ohrožuje automobilový průmysl. Jak si aktuálně vedou akcie Ford?

27.10.2021 Nedostatek čipů na trhu silně zasáhl automobilový průmysl. Problémům se nevyhnula ani firma Ford. A právě na tuto společnost se dnes podíváme podrobněji. Automobilka se rozhodla ve velkém přeorientovat na elektromobilitu a za tímto účelem se soustředí na investice do výroby potřebných komponentů. V rámci technické a fundamentální analýzy si představíme aktuální výsledky firmy a rozebereme si i cenový graf akcie Ford. Dle všeho se akcie F nachází poblíž významné cenové úrovně a bude zajímavé sledovat, zda bude pokračovat růst, nebo dojde ke korekci.
img

Cena ropy stoupá. Dočkáme se dalšího růstu Exxon Mobil akcie?

22.10.2021 V dnešní technické a fundamentální analýze se zaměříme na Exxon Mobil akcie. Vzhledem k tomu, že se jedná o ropnou společnost, hodnota titulu je přirozeně svázaná s cenou ropy a jiných energií, které poslední dobou rychle rostou. V článku se podíváme na aktuální trh s ropou a rozebereme si vývoj ceny akcie XOM.
img

Budou akcie Qualcomm díky nedostatku čipů na trhu i nadále růst?

14.10.2021 V dnešní analýze se podíváme na situaci ohledně nedostatku čipů. V této souvislosti se detailněji zaměříme na akcie Qualcomm (QCOM), protože tato společnost z technologického odvětví se výrobou čipů zabývá. Qualcomm nedávno odkoupil společnost Veoneer, čímž si upevnil pozici v automobilovém průmyslu. Ten je výpadkem čipů silně zasažen.
C:\fakepath\1049641082-min.jpg

Aktuální obchodní příležitosti na křížových párech

26.04.2021 V dnešním blogu technické analýzy se podíváme na zajímavé technické situace vyskytující se na některých křížových párech a jejich denních grafech. AUD/JPY konsoliduje před dalším růstem. Na GBP/AUD právě proběhla změna trendu a na NZD/CHF se hraje pattern Hlava-ramena.
C:\fakepath\patrik-urban.jpg

Aktuální obchodní příležitosti: USD/JPY, EUR/AUD a vyšší časový rámec na GBP/CAD

28.10.2020 V dnešním blogu technické analýzy se zaměřím na měnové páry USD/JPY, EUR/AUD a GBP/CAD. Cena USD/JPY se nachází na dlouhodobé S/R úrovni, EUR/AUD ukončil korekci a GBP/CAD utvořil formaci na týdenním grafu.
C:\fakepath\9d2b0a80c9c3ace24cee6204ef0f0792.jpg

Aktuální obchodní příležitosti: GBP/JPY a AUD/CAD

13.10.2020 V dnešním blogu technické analýzy se budu věnovat měnovým párům GBP/JPY a AUD/CAD. Na GBP/JPY se dokončuje svíčkový pattern Harami a AUD/CAD se pokouší o breakout důležitého supportu.
C:\fakepath\1600792406-blog_22920_UJ_D1.png

Aktuální obchodní příležitosti na měnových párech USD/JPY, USD/CAD a AUD/CAD

22.09.2020 Obchodní týden začal na měnových párech volatilními pohyby. V dnešním blogu technické analýzy se podíváme na měnové páry, které se z mého pohledu nacházejí v zajímavých situacích a mohou nabídnout slušné obchodní příležitosti.
C:\fakepath\1597762900-blog_18820_GC_W1.png

Aktuální obchodní příležitosti na kanadském dolaru

18.08.2020 V dnešním blogu technické analýzy se podíváme na měnové páry GBP/CAD a AUD/CAD. Jako obvykle určíme trendy a pomocí S/R úrovní nastavíme podmínky pro obchodování.
C:\fakepath\192502-blog_26220_GU_H4.png

Aktuální obchodní příležitosti na měnových párech GBP/USD a USD/JPY

26.02.2020 V tomto blogu technické analýzy se budu věnovat měnovým párům GBP/USD a USD/JPY. Na denním grafu libry se dokončuje obratový pattern a japonský jen se nachází na silném pásmu supportů.
C:\fakepath\akcie.jpg

Aktuální obchodní příležitosti na měnových párech: USD/CAD a EUR/USD

26.11.2019 V dnešním blogu technické analýzy se budu věnovat obchodním příležitostem na měnových párech USD/CAD a EUR/USD. V případě USD/CAD bude mít hlavní úlohu rezistence nejvyššího časového rámce. U měnového páru EUR/USD pro nastavení obchodu využiji multiplikaci Fibonacci retracementu.
C:\\fakepath\\frank.jpg

Aktuální obchodní příležitosti na švýcarském franku

15.11.2019 V dnešním blogu představím několik obchodních příležitostí na měnových párech se švýcarským frankem.
img

DAX30 Sestup s cílem na 11600

27.03.2018 Zdroj: Admiral Markets MT5 s MT5 supreme edition DAX30 včera vytvořil dvojité dno s minimem 6. února a to krátce po ot...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Finance | Peníze | Stříbro | Pullback | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | GBP/JPY | Nasdaq | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | HDP | Fibonacci | Bezpečný přístav | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Import | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | EUR/AUD | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CHF/JPY | AUD/CAD | CAD/CHF | NZD/CHF | Spotřebitelské ceny | Měnový trh | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | B/E | Transakce | Beta | Bod | Breakout | Burza | CEO | CFD | Call opce | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Close | Konsolidace | DAX | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | FOMC | Falešné proražení | Fed | Finanční páka | Finanční trhy | Large Cap | Futures | Gap | Hedge | High | IPO | ISIN | Indikátor | Inflační cíl | Inside Bar | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | MMF | Margin | Market Maker | Marže | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Opce | Open | Oscilátor | Outside Bar | P/E | PTR | Platforma | Podkladové aktivum | Podílník | Portfolio | Pozice | Profit Target | Prémie | Put opce | Pákový efekt | RSI | Rally | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | Sentiment | Short | Long Term | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Split | Support | Swap | Swing | Trader | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Časový rámec | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Býčí divergence | Vývoj ceny | Medvědí divergence | Zasedání ECB | Cenový graf | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Ziskový obchod | Finanční instrumenty | Ropný trh | Futures kontrakt | Kurz eura | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Emoce | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | New York Stock Exchange | Ropné písky | Expirace opce | Partners | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Obchodní seance | Portugalsko | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Deutsche Bank | Akcie Google | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Akcie Visa | Alibaba akcie | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brent | Cena | Cena akcií | Cena ropy za barel | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dolar | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Engulfing | Eura | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Fiskální rok | Fondy | Forex obchodování | Forexu | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Graf zlata | Hang Seng | Harami | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | Index Hang Seng | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční záměr | Investování do zlata | Investování na burze | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Komodita | Konfluence | Koupit akcie | Krátkodobé investice | Kurz akcie | Kurz akcií | Kurz EUR | Kurz eura a dolaru | Kurz eura k dolaru | Kurz zlata | Kurzy | Kurzy akcií | Management | Market | Markets | Meziroční inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování se zlatem | Oslabení měny | PayPal | Pivot | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Ross Hook | Růst HDP | Seminář | Signály | Směnný kurz eura | Spořící účet | Státní dluhopisy | Světové události | SWIFT | Throwback | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Vývoj kurzu rublu | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Opční prémium | ROIC | CNBC | Komise pro cenné papíry | Put | Bill Gates | Buy | Current Ratio | Čistá marže | Čistý dluh | EBITDA | Elon Musk | EV | Hodnota dluhopisu | Hrubá marže | Christine Lagarde | Indie | Janet Yellen | Mark Zuckerberg | Měď | Provozní marže | Průměrování | Range | ROCE | ROE | Sell | Itálie | Spojené státy | Akciová společnost | Čekací doba | Investiční instrument | Převis | Běžná likvidita | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Výsledek hospodaření | Světové ekonomiky | Commission | Komise | Kontrakt | Trader Workstation | Volby | S/R hladiny | Rozhovor | E-mini | Know-how | Blog | Poradenská společnost | Burze | Dividendové akcie | Slušný zisk | Zlatý standard | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | TLTRO | Barrick Gold | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Kurz EUR/USD | Čínská centrální banka | Dovoz ropy | Úspěch | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Automobilový průmysl | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Globální trhy | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Energie | Prezident Fedu | Earnings | Oscilátor RSI | Přehled | Obchodní signály | Futures kontrakty | Prezident ECB | Americké firmy | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Aktuální vývoj | Inflační tlaky | Glencore | Ekonomické dopady | Otřesy na finančních trzích | Xetra | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Objem investic | Panické výprodeje | Klouzavý průměr EMA | S&P Global | Globální ekonomiky | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Alibaba | Fibo | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | DAX30 | Citi | S&P | Cena mědi | Bezpečné dluhopisy | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | PetroChina | Pokles výnosů | Nejistota | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Blockchain | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Zahraniční firmy | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Predikce | Hospodářská situace | Krize | Zisky firem | Velké zisky | Historické rekordy | Dohled nad finančním trhem | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Indexové fondy | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Americká vláda | Ekonomické údaje | Quantum | Investiční plány | ARM Holdings | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | ExxonMobil | Alphabet | Růst ekonomiky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Akcie firem | J.P. Morgan | Vydělávat peníze | Breakout Trader | Obchodování ETF | Ekonomické výhledy | Virtuální mince | André Kostolany | Investiční specialista | Zajímavé výnosy | Kvantitativní utahování | Jerome Powell | ETC | Inteligentní investor | NEST | Krádež kryptoměn | Lithium | Investiční skupiny | Kobalt | Drobní investoři | Obchodní války | FinTech | Zavedení dovozních cel | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | PANW | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Obchodní napětí | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Amazon (AMZN) | Netflix (NFLX) | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | CSI 300 | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Nákup zlata | Výplaty dividend | Short signál | Poptávka po dolaru | Obchodní rozhovory | Nové peníze | Trendové čáry | Trh s ropou | Reakce trhu | Signál na akcie | Růst úrokových sazeb | Posilování eura | Regulační orgán | Jiné měny | Růst zisků | Politika Fedu | Evropská komise | Základní úroková sazba | Obchodované fondy | Čínské firmy | Prezident USA | Majetek | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Volatilní období | Vysoký výnos | Zvýšení sazeb | Kvartální výsledky | Nedůvěra investorů | Růst americké ekonomiky | Splácení dluhu | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Růst cen ropy | Tencent Holdings | Měnový výhled | Boris Johnson | NVDA | Čínský trh | Pattern vigo | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Capital Partners | Coffee | Výnosové křivky | Vanad | Silný dolar | Situace na trzích | Obavy z recese | AMZN | MT5 Supreme Edition | Býčí pattern | Denní graf | Stablecoiny | Dot plot | Vlastní akcie | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | UCITS | iShares | Energetické firmy | ESG | GOOGL | Akcie roku | Obchodování zlata | Nejlepší výsledky | Zlaté ETF | Pattern hlava ramena | Akcií těžařů | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Obratový pattern | Obchodujte | Alipay | Ant Financial | TikTok | Konfluenční oblast | S&P 500 Index | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | HDP v USA | IOT | LNG | Býčí signál | Objem | Ropný kartel OPEC | Dvojitý vrchol | MSFT | Obchod | Trh práce | Dlouhodobé dluhopisy | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v USA | Technické závady | Firma | Kurz eura vůči dolaru | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | USDC | BAT | Tesla Elon Musk | Pfizer | Obchodovat na burze | TradingEconomics | Růst cen | Studie | Ekonomický vývoj | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | Nejistota na trzích | Čínský prezident | Největší pokles | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Největší obchod | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Legislativa | Rezistenční pásmo | Vigo pattern | Trendová linie | INTC | Intel (INTC) | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Walt Disney | Disney+ | Oblast supportu | Inflační cíle | Dvojité dno | Nezaměstnanost v eurozóně | Konkurenti | Too Big to Fail | Financovat | Master Candle | Technologický sektor | 4GLD | Průmysl | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Impuls | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Klesající trendové čáry | Čtyřhodinový graf | Hikkake | Hikkake pattern | Rozvoj | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Hlavní trend | Klíčový support | Paul Volcker | Zdražování | Běžný investor | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Pojišťovny | Zasedání FOMC | Nejistoty | Ruská ropa | Cena za akcii | Evropský průmysl | Cenové formace | Klesající klín | Celkový zisk | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Newmont Mining | Airbus | Goldcorp | Společnost Microsoft | Škoda Auto | Konec roku | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Nižší úrokové sazby | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Kupní síla | Automobil | MasterCard | FB | Snap Inc | Disney | Nike | Nejbližší support | Bydlení | Ztráta | Úbytek | Nejlepší akcie | Roční růst | Visa (V) | Peking | Ziskovost | Hospodaření | Zvýšení inflace | Klesající trend | Předpokládaný vývoj | Guyana | Silný support | Návratnost | Netflix | NFLX | Americké dolary | Apache | Analýza společnosti | Hlavní rizika | Federální úřad pro letectví | FAA | Miliardy eur | Irák | USA Donald Trump | Budoucnost | Centrální vláda | Experti | Negativní zprávy | Poradenství | Geopolitická situace | Iniciativa | Podnik | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Snížit úrokové sazby | Ukazatele | Federální vláda | Kryptoměny bitcoin | Dobré zprávy | Spotřebitel | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Chudoba | Prezident | Koronavirus | Google | WhatsApp | Trhy | Světová zdravotnická organizace | Evropské ekonomiky | Midstream | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Negativní dopad | Pokles | Situace | Provozní zisk | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Boeing | Aktuální technická analýza | FIAT | Zlepšení | Úsilí | BABA | Akcie Alphabet | Aktuální rezistence | Obchody | Výdaje | Pesimismus | Čínská vláda | Americká společnost | Čínské strany | SEC | Americké ekonomiky | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Medvědi | Prodávající | Indikátor RSI | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | TWTR | Akcie Twitter | Bez rizika | Prudký propad | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Akcie Netflix (NFLX) | Sestupný trend | Nižší zisk | Vývoj | Šok | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Změny trendu | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | WP | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Výsledný zisk | Prudký pokles | Aerolinky | Olaf Scholz | Charlie Munger | Stav nouze | Bankovky | Mince | Profitovat | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Tencent | MSCI China | ishares China | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Další vývoj | Letectví | Masivní propad | Fiskální politiky | Cenový vývoj | Krátkodobé dluhopisy | Důležitý support | Inflace v EU | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Aktuální situace | Značný pokles | Žádosti o podporu | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Vyplácet dividendy | Škoda | LinkedIn | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Páka | Keynes | Fundament | Iracionální | Hotovost | Ministryně financí | Prodejní tlak | Největší zisk | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Potenciál | Izrael | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Nigérie | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Microsoft (MSFT) | Letecká společnost | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Zelené energie | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Model Y | Údaje | Hrozí krach | Ropný průmysl | Veřejný sektor | Propouštění zaměstnanců | Cena benzínu | Hackerský útok | FANG | Activision Blizzard | Delaware | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Nové dluhopisy | Majitel | Úspory | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Nabídka ropy | Mimořádná situace | Celosvětová poptávka po ropě | Reddit | Posílení | Amundi | Joe Biden | Grayscale | Cenový pokles | Čtvrtletní výsledky | Čas na nákup akcií | 737 MAX | Pracovní síly | Shell | Společnost Shell | Maloobchod | Zaměstnanci | FDA | Růst výnosů | Soud | Koncern Volkswagen | PEPSICO | Dovoz | Generovat zisk | Rekordní zisk | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Dluhy | Spotřebitelské ceny v USA | Technologický pokrok | Auta | JD.com | NetEase | Dopad na cenu | Vakcína | Spekulovat | Moderna | Více riskovat | Klíčové oblasti | GSK | Velký růst | Kupci | Klesající trendová linie | Splunk | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Krátkodobý dluh | JDE | Unie | ČR | Salesforce | Hertz | Akcie Intel | iShares China Large Cap UCITS ETF | Výrobce aut | Průraz | Bývalý prezident | Špatné zprávy | Vedení společnosti | Waymo | Akcie AMD | Square | Býčí trend | Oracle | Ropná krize | Subvence | APA | Energetický gigant | Sanofi | Podpůrné programy | Propad cen | Rostoucí trend | Bezpečný dolar | Covid | Technologické firmy | Roční výkonnost | Představenstvo | Snížení nákladů | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Velké investice | Stimulační program | Ziskové marže | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Novavax | MAM | Ant | Sony | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Úspěchy | Ocenění | Šance | Stellantis | Růst tržeb | Ceny | Technologické společnosti | Model 3 | Akcie těžařů | Progres | Exchange Traded Commodity | Konkurenční společnosti | Alternativa ke zlatu | Sundar Pichai | Pár EUR/USD | Anglogold Ashanti | Nikl | Prognóza ceny zlata | Čínská společnost | Důvěra | Ant Group | Významné události | Klesající tendence | Cenové hladiny | Akcie Intel (INTC) | Letecká přeprava osob | Letecká přeprava | Oživení poptávky | Čas na nákup | BHP Group | Pandemická situace | Wedbush | Počet akcií | VisualCapitalist | Coca-Cola | Růst eura | Split akcie | Elektrická auta | Ceny mědi | Rentabilita | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Čínské technologické firmy | Snížení emisí | Zasedání FED | Akcie NIO | Budoucí vývoj | Krátkodobé dno | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Biden | USA Joe Biden | Marathon | Pracovní místa | Poptávka po akciích | Energetický sektor | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | Negativní účinky | Americké prezidentské volby | Zambie | Masivní propouštění | Koncern | Embargo | Chování ceny | Akcie TWTR | Nařízení | Newmont | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | XOM | CVX | PFE | Zveřejnění výsledků | Společnost Pfizer | Apollo | Hospodářský vývoj | Albert Bourla | PDD | Pinduoduo | Evropská léková agentura | Evropská léková agentura (EMA) | Palo Alto Networks | Nová vakcína | Letecká doprava | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | MRNA | Proražení | Nio | Li Auto | Siemens | BASF | Vakcinace | BIDU | Proč investovat | Mutace koronaviru | Mutace viru | Voda | Boeing 737 Max | Stimulační balíček | Počasí | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | Proražení rezistence | DOT | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Rio Tinto | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Dopad na akcie | JD | ET7 | Firma Boeing | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | ACT | Multitimeframe | Jack Ma | DHL | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | Čínské značky | Intradenní pohyby | Express | Tržní ceny | Účinnost vakcíny | Problémy s likviditou | Activision | Blizzard | Budoucí vývoj ceny | Rekordní rok | Technologie společnosti | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | Zinek | Kov | Zajímavé akcie | Just Eat Takeaway | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Elektroauta | Růstový trend | Kering | Rizika a příležitosti | Akcie Visa (V) | Rostoucí výnosy | Celosvětová poptávka | Freeport-McMoRan | Akcie Boeing | Herní průmysl | Nárůst výnosů | Silný růst | CrowdStrike Holdings | CRWD | Investice společnosti | Dlouhodobý investor | Zajímavé peníze | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Vývoj hodnoty | Akcie Boeing (BA) | LMT | Umění | Více časových rámců | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Ochrana proti inflaci | Xilinx | AMD a Xilinx | Ark | Cathie Wood | Optimistická očekávání | Vstupní náklady | AA | Vysoká cena | Cenový pohyb | Objednávky | Internetové společnosti | Problém s nedostatkem čipů | Situace v eurozóně | Kybernetický útok | Ruští hackeři | Cenové úrovně | Zvýšené riziko | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Silnější support | Oslabení | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Luckin Coffee | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Akcie TSLA | Zajištění proti inflaci | Plány | Cíle | Příležitosti | Dlouhodobý support | Zajišťování | Konkurence | XPeng | Prodej | XPEV | Microsoft Corporation | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | CrowdStrike | Tennessee | Didi | Falcon | Varianty koronaviru | Thajsko | Akcie Moderna | | Technologie | Síla dolaru | Klesající struktura | Odraz ceny | Nákupní příležitost | Hliník | Zvýšení produkce | Didi Global | Alibaba Group Holding Limited | Čínský výrobce | Smartphony | Americký trh | AI | COST | KO | Coca-Cola Company | Mutace delta | Odvětví | Kryptoaktiva | BHP | Divize | Načasování | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Rekord | Bilion | Dodávky čipů | Chování | Vizualizace | Interpretace | Logistika | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | Diamondback Energy | Diamondback Energy Inc | Svíčkový pattern | Projekce | Bývalý prezident USA | Účetní období | Internetové obchody | Gary Gensler | Plány společnosti | Akcie Pfizer | Pioneer Natural Resources | Stav trhu s ropou | Hackeři | Zahraniční společnosti | Prostor pro růst | Jim Cramer | Meituan | Rozbor | SAMR | Funkční období | Nedostatek čipů | Společnosti | Opatření | Cenový vrchol | Vrcholy | Dna | Okta | Evergrande | Rychlý růst | ANO | Uhlí | CSRC | Chevron Corporation | Siemens Healthineers | Ceny plynu | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Analytici Goldman Sachs | Luxusní značky | Akcie čínských společností | Nio akcie | Akcie Nio (NIO) | Kompenzace | Zemní plyn (LNG) | Kvartální účetní období | Zvýšení základní úrokové sazby | Automotive | Škodovka | CureVac | Zdražování energií | Vysoké ceny | Poseidon | Oculus | Překonání historického maxima | Zdravotnictví | Exxon Mobil akcie | Snap | Pozornost | Provozní výnos | Poptávka po čipech | Meta | Oculus Quest | Peněžní prostředky | Metaverse | Meta Platforms | Odkupy akcií | Multi Bottom | Čínský realitní sektor | Tencent Music Entertainment | AMD akcie | Meta (Facebook) | Graf AMD akcie | Technická analýza AMD akcie | Fundamentální analýza AMD akcie | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Týdenní pivot | Uhlíková stopa | NTES | Lockdowny | TIM | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Akcie Meta Platforms (FB) | Nové mutace | Nová mutace | Omikron | Těžařská společnost | | Varianta koronaviru | Nové vakcíny | Vietnam | Globální problémy | Akcie Pfizer (PFE) | Postavení na trhu | Tržní vývoj | Dotcom | Rozšíření | Rostoucí inflace | Arm | Ekonomické ztráty | Akcionáři společnosti | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Miliardy USD | Grafické karty | Kartel OPEC+ | Bodyarmor | Odolné proti inflaci | Inflation-proof stocks | EOG Resources | Nejlepší akcie 2022 | Akcie 2022 | Akcie v roce 2022 | Nejlepší akcie v roce 2022 | Výhled pro rok 2022 | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Měnový výhled v roce 2022 | Očekávané úrokové sazby | Úrokové sazby v roce 2022 | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Akcie Polo Ralph Lauren | Polo Ralph Lauren | Ralph Lauren (RL) | Akcie ASR Nederland | ASR Nederland (ASRNL) | ASR Nederland | ASRNL | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Akcie CM.com | CMCOM | Akcie CM.com (CMCOM) | CM.com | CM.com (CMCOM) | Polo Ralph Lauren (RL) | Akcie Snap | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Hry | Reality | Válka na Ukrajině | Shell Plc | Royal Dutch | Streamování videa | Instituce | Omniverse | Mesh | Teams | Švédská společnost | Akcie FB | Klesající struktury | Marathon Oil | MRO | Roblox | Invaze na Ukrajinu | RBLX | Sankce | Konflikt na Ukrajině | Uvalené sankce | MWh | Krize na Ukrajině | Statista | Zkapalněný zemní plyn | Invaze | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Společnost ExxonMobil | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Exxon Mobil (XOM) | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Aktivity v Rusku | Štěpení | APP | Společnost Intel | Akcie kybernetické bezpečnosti | FTNT | Fortinet | Akcie Fortinet | Fortinet (FTNT) | Akcie Fortinet (FTNT) | Akcie CyberArk Software | Akcie CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software | Akcie Zscaler (ZS) | Zscaler (ZS) | Akcie Zscaler | Palo Alto Networks Inc | Cyberark Software Ltd | Crowdstrike Holdings Inc | Fortinet Inc | CrowdStrike (CRWD) | Akcie CrowdStrike | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Čínští investoři | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Ekonomický růst Číny | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Investování do čínských ETF | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Lyxor MSCI China UCITS ETF | NIO Inc | Pinduoduo Inc | Investování v Číně | Akcie Lululemon | Akcie Lululemon Athletica | Akcie Tesla (TSLA) | Reddit IPO | Siemens Healthineers (SHL) | SHL | Akcie Siemens Healthineers | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Vlastnictví | Převzetí Twitteru | Tipy na futures | Investice do mědi v 2022 | Investice do mědi | Pokles produkce | Pokles produkce mědi | Jak investovat do mědi? | Reed Hastings
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Aktuální kurzy měn porovnání
Aktuální kurzy USD
Aktuální kurzy zlotý koruna
Aktuální kurz zlata
Aktuální měna euro
Aktuální měna v Polsku
Aktuální měnový kurz
Aktuální nabídka Fortuna
Aktuální nálada
Aktuální nejlevnější kurz eura

Následující klíčová slova

Aktuální obchodní seance
Aktuální očekávání
Aktuální poklesy
Aktuální predikce
Aktuální Price Action
Aktuální problémy
Aktuální problémy Deutsche Bank
Aktuální prognóza
Aktuální prognóza ČNB
Aktuální prognózy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading akcie CFD
Potvrďte prosím... Zavřít