Čtvrtek 20. června 2024 04:02
reklama
Dukascopy new
reklama
FTMO férovost
reklama
Swissquote Bank
reklama
FTMO férovost

Portfólia

img

BlackRock zůstává na vzestupu v sektoru AI 🎯

19.06.2024 Týdenní komentář společnosti BlackRock vrhl světlo na pokračující růst trhu tažený významnými investicemi do umělé inteligence a poznamenal, že zatímco trend umělé inteligence nadále pohání indexy S&P 500 a Nasdaq Composite ke značným ziskům, očekává se, že základní kapitálové výdaje na umělou inteligenci budou inflační. v krátkodobém horizontu. Nárůst tržní hodnoty je příkladem Nvidie, která se včera po uzavření trhu stala nejhodnotnější veřejně obchodovanou společností na světě a překonala technologické giganty Microsoft a Apple. Tento nárůst ocenění je připisován klíčové úloze Nvidie na vzestupu trhu řízeného umělou inteligencí, spolu s nedávnými úspěchy společnosti Apple se systémem Apple Intelligence AI, který zdůrazňuje silný vliv umělé inteligence na dynamiku trhu.
img

Cena Dogecoinu roste uprostřed rostoucích investic Arthura Hayese do DOGE, co bude dál?

19.06.2024 Cena Dogecoinu dnes stoupá na pozadí širšího oživení trhu, zatímco nedávný velrybí přesun vzbuzuje obavy. Nedávný komentář Arthura Hayese však podpořil náladu na trhu.
img

Slabý eurokomisař, resp. slabé portfolio Česku způsobí velkou finanční ztrátu – až 47 miliard ročně, což je za pět let 800 kilometrů dálnic. Je zarážející, že politici obsazení postu podceňují

19.06.2024 Slabý eurokomisař, resp. jeho či její slabé portfolio může být pro Česko velmi ztrátovou záležitostí. Finanční újma může činit až 47 miliard ročně, což je za pět let 800 kilometrů dálnic. Je proto zarážející, že obsazení postu eurokomisaře nevěnují čeští politici více pozornosti.
img

Proč je Bitcoin lepší investiční příležitostí než zlato?

18.06.2024 V současné době je Bitcoin (BTC) na vrcholu své popularity jako investiční aktivum. Od začátku roku 2023 vzrostla hodnota tohoto digitálního aktiva o 307 %, čímž přitáhlo pozornost investorů po schválení prvních Bitcoinových ETF a předchozím halvingu.
img

Revolut v Česku rozšiřuje investiční nabídku o dluhopisy

18.06.2024 Revolut, finanční aplikace s více než 40 miliony zákazníky po celém světě, rozšířil svou nabídku investičních příležitostí v Česku o dluhopisy. Investiční služby v EHP poskytuje Revolut Securities Europe UAB (Revolut).
C:\fakepath\akcie-cestovniho-ruchu.jpg

Akcie cestovního ruchu. Víte, kde hledat před létem příležitosti?

18.06.2024 Léto a letní prázdniny již klepou na dveře, takže je čas se poohlédnout po zajímavých akciových titulech, které by z příchodu letní sezóny mohly těžit. V tomto článku se proto podíváme na 3 akcie, které velmi úzce souvisí s cestovním ruchem.
img

Představitel společnosti BlackRock vydal nové prohlášení k BTC

17.06.2024 Podle Samary Cohen, investiční ředitelky pro ETF a indexové investice společnosti BlackRock, zaznamenaly velmi očekávané burzovně obchodované fondy (ETF) Bitcoin, které byly spuštěny v lednu, pomalé, ale stabilní přijetí mezi finančními poradci.
img

US Open: nižší údaje o PPI podporují pozitivní náladu na Wall Street 🎯

13.06.2024 Investoři na akciovém trhu mohou tento týden rozhodně považovat za úspěšný. Přestože do konce týdne zbývají ještě dva obchodní dny, nejdůležitější události týdne jsou již za námi. Včera byl Fed mírně jestřábí a uznal pokrok při přibližování inflace k cíli. Jerome Powell poznamenal, že nižší údaje o CPI byly zohledněny v bodovém grafu. Nicméně jedna zpráva určitě nezmění očekávání Fedu, ale je to dobrý první krok ke snížení úrokových sazeb. Dnešní zveřejnění PPI bylo dalším takovým krokem. Mnohem nižší hodnoty, které byly způsobeny klesajícími cenami ropy, poskytly další růstový katalyzátor pro býky na akciovém trhu. V době zveřejnění investoři prakticky očekávají v roce 2024 snížení sazeb o 2 plné 25 bazických bodů. K prvnímu by mělo dojít v září nebo listopadu, k dalšímu v prosinci.
C:\fakepath\dluhove-trhy-12062024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – dluhové trhy a jejich vliv na akciové trhy (9. díl)

12.06.2024 Článek popisuje, jak dluhové trhy fungují a jejich roli v globální ekonomice. Čtenář se dozví o různých typech dluhových nástrojů a jejich významu pro financování projektů, zvyšování likvidity, stanovování úrokových sazeb, diverzifikaci rizika a ekonomickou stabilitu. Text zdůrazňuje globální dosah a transparentnost dluhových trhů.
C:\fakepath\xtb-11062024.jpeg

Co zaznělo na Analytickém fóru 2024?

11.06.2024 Minulou středu a čtvrtek proběhl další ročník Analytického fóra XTB. Diskuze se soustředily na mnohá klíčová témata, vzhledem k aktuální situaci na finančních trzích. V tomto článku vám přinášíme stručný přehled nejdůležitějších bodů z této akce. Celkové trvání fóra bylo čtyři hodiny, proto nelze v tomto textu pokrýt všechny detaily.
img

Globální index nemusí být globální

11.06.2024 Nadstandardní výkonnost amerických akcií z posledních let se, jak se zdá, stala i vstupenkou do hlavních akciových indexů. Velké zhodnocování spolu s celkovým nárůstem tržní kapitalizace vedlo v tuto chvíli k rekordní 63% váze amerických akcií v indexu MSCI All Country World. „Nyní si ale investoři musí položit otázku, zda jejich investice umístěné v podobném indexu nejsou v rozporu s jejich očekáváním o globální diverzifikaci a zda nepodstupují přílišnou expozici vůči USA. Investorům totiž mohou unikat i jiné zajímavé investiční příležitosti. Za zmínku stojí například Tchaj-wan či Indie, které s americkými akciemi dokázaly ve výkonnosti v posledních deseti letech slušně držet krok,“ komentuje Richard Bechník, hlavní investiční a ekonomický analytik Swiss Life Select.
img

Graf dne - SILVER (11.06.2024)

11.06.2024 Drahé kovy dnes zaznamenávají pokles – zlato klesá o 0,3 %, stříbro a palladium o 2 % a platina o 1,2 %. Tento pohyb je poněkud záhadný – neobjevily se žádné zprávy, které by mohly vyvolat zvýšení chuti k riziku, nedošlo k výraznému posílení amerického dolaru a výnosy amerických státních dluhopisů tikaly níže. To znamená, že obvyklé důvody, které vyvolávají pullback na drahých kovech, dnes chybí. Pokles však může být způsoben pozicováním před zítřejším oznámením o politice FOMC.
img

Záznamy – Analytické fórum 2024

10.06.2024 Minulou středu a čtvrtek proběhl další ročník Analytického fóra XTB. Diskuze se soustředily na mnohá klíčová témata, vzhledem k aktuální situaci na finančních trzích. V tomto článku vám přinášíme stručný přehled nejdůležitějších bodů z této akce. Celkové trvání fóra bylo čtyři hodiny, proto nelze v tomto textu pokrýt všechny detaily.
C:\fakepath\akcie-10062024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – správa a řízení společností a etika ve fundamentální analýze (8. díl)

10.06.2024 Článek zdůrazňuje důležitost etiky a řízení pro finanční výkonnost a hodnotu akcií. Vysvětluje, jak transparentnost a etické praktiky posilují důvěru investorů a snižují rizika. Čtenář se dozví o metodách analýzy firemní kultury, řízení a konkrétních případových studiích, které ilustrují dopad skandálů na ceny akcií.
C:\fakepath\komodity-07062024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – komoditní trhy a jejich vliv na akcie (7. díl)

07.06.2024 Článek vysvětluje, co jsou komoditní trhy a jak fungují. Popisuje, jak ceny komodit ovlivňují různé sektory, jako energetiku a průmysl, a jak se tyto trhy prolínají s akciovými trhy, ovlivňují inflaci a úrokové sazby. Článek také zahrnuje metriky pro hodnocení dopadu komodit na akciové trhy a případovou studii o vlivu cen ropy na energetický sektor.
img

Skupina Creditas vstoupila na slovenský energetický trh, koupila firmu GGE

05.06.2024 Investiční skupina Creditas finančníka Pavla Hubáčka vstoupila na slovenský energetický trh. Prostřednictvím své divize UCED koupila energetickou společnost GGE. ČTK o tom dnes informovala skupina Creditas. Akvizici už dříve schválily antimonopolní úřady v ČR i na Slovensku. Cenu transakce firmy nezveřejnily. Společnost je výrobcem a distributorem elektřiny a tepla na Slovensku, do jejího portfolia patří například paroplynová teplárna Považská Bystrica. Plný podíl Creditas odkoupila od společnosti Infracapital, která je investiční částí britské společnosti M&G Plc.
img

Patří akcie vojenského průmyslu do ESG portfolia?

05.06.2024 Akcie vojenského průmyslu ESG investoři do svého portfolia už tradičně nezahrnují. Důvodem jsou etické obavy plynoucí ze spojení výrobců obranných systémů s válčením. Výdaje na obranu celosvětově rostou, ale zahrnutí těchto akcií do ESG portfolia je navzdory impozantním výsledkům obranných firem dál obklopené kontroverzemi. Investiční etika se totiž musí nějak srovnat se zájmy národní bezpečnosti.
C:\fakepath\akcie-xtb-04062024.png

Akciová debata Jaroslava Brychty a Petra Horáčka už tento čtvrtek!

04.06.2024 V druhé polovině tohoto týdne, konkrétně ve středu 5. 6. a čtvrtek 6. 6., proběhne další ročník Analytického fóra XTB. Na této online akci, vysílané živě na YouTube, se jako každý rok představí přední investoři, tradeři, ekonomové i analytici z české a slovenské scény, aby se s diváky podělili o své názory na aktuální témata.
img

Vyšší tržby, ale i pokles energií a hlavních vstupů pomohly Kofole k vydařeným výsledkům za první čtvrtletí

03.06.2024 Nápojářská rodina, která v prvním čtvrtletí dokončila hned dvě zajímavé akvizice, má do sezóny nabito. Kromě funkční minerální vody Korunní v plechovce uvádí například i nový nápoj pro děti Jupík SPARKY. S ohledem na celkově pozitivní výhled chce valné hromadě předložit návrh na vyplacení dividendy ve výši 13,50 Kč na 1 akcii před zdaněním. Výhled EBITDA pro rok 2024 zůstává zatím beze změny.
C:\fakepath\algo-trading-03062024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – využití algoritmického obchodování ve fundamentální analýze (6. díl)

03.06.2024 Článek vysvětluje, jak se používají počítačové algoritmy k automatizaci obchodních rozhodnutí na finančních trzích. Čtenář se dozví o různých typech algoritmů, jejich přínosech pro rychlost, efektivitu a stabilitu trhů, a také o výhodách a nevýhodách algoritmického obchodování, včetně technických a finančních rizik.
C:\fakepath\ceska koruna-3.jpg

Dluhy českých domácností u bank v dubnu vzrostly

31.05.2024 Dluhy českých domácností u bank v dubnu meziměsíčně vzrostly o 11,4 miliardy korun na 2,281 bilionu korun. Zadlužení firem se zvýšilo o 5,5 miliardy korun na 1,403 bilionu korun. V meziročním srovnání byl objem úvěrů u domácností vyšší o 87,7 miliardy Kč a u nefinančních podniků o 117,5 miliardy korun. Vyplývá to z předběžných údajů, které dnes zveřejnila Česká národní banka (ČNB).
img

Den dětí: Jak zajistit dětem lepší budoucnost a finanční gramotnost

31.05.2024 Den dětí je příležitostí nejen k oslavám, ale také k zamyšlení nad budoucností našich nejmladších. Rodiče mají dnes několik možností, jak mohou svým dětem pomoci ke snazšímu startu do života, například prostřednictvím pasivního investování a učení finanční gramotnosti.
img

Zlatá horečka? V investicích je potřeba se žlutým kovem zachovat chladnou hlavu

31.05.2024 Sportovní hodnota zlaté medaile, kterou vyhráli čeští hokejisté, je jen těžko vyčíslitelná. Kdyby byla ale místo křišťálu skutečně celá ze zlata, tak by při svých úctyhodných 250 gramech a dnešních cenách měla hodnotu téměř 430 tisíc korun. Ještě loni by její cena byla přitom o pětinu nižší. Zlato letos láme rekordy a opět poutá pozornost investorů. Co zvážit, když chcete žlutý kov využít ke zhodnocení úspor, a proč vše nesázet na zlatou kartu?
C:\fakepath\trhy-30052024-uvod.png

Fundamentální analýza akciových trhů – behaviorální ekonomie a psychologie investování (5. díl)

30.05.2024 Článek se zaměřuje na to, jak psychologické faktory ovlivňují ekonomická rozhodnutí. Čtenář se dozví o vlivu emocí a kognitivních zkreslení na investiční chování, fenoménu stádového chování, perspektivní teorii a ego-depleci. Popisuje, jak iracionální chování může ovlivnit trhy a jak jej lze využít v investičních strategiích, včetně kontrariánského investování a arbitráže. Závěrem zdůrazňuje význam psychologie při investování a řízení rizik.
img

Inflační oříšek a mejdan soukromých fondů

29.05.2024 Kvůli překvapení ve formě nečekaně vysoké inflace odsunula BOE minulý týden první snížení sazeb ze srpna na listopad, zatímco ECB dál počítá s prvním snížením v červnu. Evropská centrální banka se svými výroky postupně sama zahnala do kouta a teď musí splnit, co slíbila, aby nebyla za blázna, ale nedopadne to tak stejně? Hlavní ekonom ECB Philip Lane řekl listu Financial Times, že Evropská centrální banka nevidí problém v tom, aby začala snižovat sazby dřív než Fed, a vzhledem k dostupným datům upouští od nejvyšší úrovně omezení. Zatímco ECB zahájí snižování až příští měsíc, Švýcarsko, Švédsko, Česká republika a Maďarsko už s ním začaly. Ve středu budou zveřejněny předběžné údaje o květnovém indexu německých spotřebitelských cen, a pokud budeme svědky dalšího nepříjemného překvapení, začne se na mysl vkrádat otázka, zda se ECB nechystá učinit politickou chybu.
img

CTP odkoupila od Globalworth portfolio skladů v Rumunsku

28.05.2024 Developerská společnost CTP dnes oznámila akvizici skladů a pozemků v Rumunsku.
C:\fakepath\trader-28052024-36-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.05.2024 1) Na akciové burze v Bukurešti se dnes začalo obchodovat s akciemi společnosti Premier Energy z portfolia české firmy Emma Capital podnikatele Jiřího Šmejce. V úvodu obchodování si akcie připisovaly více než pět procent a pohybovaly se kolem 20,65 lei, uvedla agentura Reuters. Premier Energy má sídlo v Rumunsko, působí ale i na moldavském trhu.
C:\fakepath\Premier Energy.png

V Bukurešti se obchoduje s akciemi Premier Energy

28.05.2024 Na akciové burze v Bukurešti se dnes začalo obchodovat s akciemi společnosti Premier Energy z portfolia české firmy Emma Capital podnikatele Jiřího Šmejce. V úvodu obchodování si akcie připisovaly více než pět procent a pohybovaly se kolem 20,65 lei, uvedla agentura Reuters. Premier Energy má sídlo v Rumunsko, působí ale i na moldavském trhu.
C:\fakepath\opce-28052024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – využití opčních trhů ve fundamentální analýze (4. díl)

28.05.2024 Článek poskytuje úvod do opčních trhů, vysvětluje základní pojmy, jako jsou opce, kupní (call) a prodejní (put) opce, a zdůrazňuje jejich roli ve finančním systému. Čtenář se dozví, jak opce umožňují řízení rizika, spekulaci a strategickou flexibilitu. Dále článek rozebírá faktory ovlivňující cenu opce, jako je volatilita a úrokové sazby, a vysvětluje význam tzv. řeckých písmen v opčním obchodování. V neposlední řadě článek popisuje různé opční strategie, jejich využití při diverzifikaci portfolia a ochranu proti makroekonomickým a podnikovým událostem.
img

Průlomové partnerství: Microsoft a Stockholm Exergi budou dekarbonizovat

23.05.2024 Technologický gigant Microsoft uzavřel klíčové partnerství se švédskou energetickou společností Stockholm Exergi v rámci průlomového kroku v boji proti změně klimatu. Spolupráce představuje významný krok v iniciativách zaměřených na řízení emisí uhlíku a partnerství mezi technologickým lídrem a dodavatelem energie poukazuje na to, jak může společné úsilí vést k významnému pokroku směrem k udržitelnější a uhlíkově neutrální budoucnosti.
img

Akciovému trhu v USA se za poslední dekádu dařilo. Podle čeho vybírat fond nebo portfolio ke zhodnocení úspor?

23.05.2024 Dlouhodobá investice do akcií může přinášet zajímavý výnos a v rámci DIP posloužit i jako zajištění na stáří. Nejběžnější akciová portfolia a fondy zhodnotily v posledním desetiletí investice dvojnásobně i víc. Vyplývá to z analýzy společnosti Freedom Financial Services, která porovnala často využívané fondy a portfolia.
img

Rizika v Tradingu

22.05.2024 Trading, nebo obchodování na finančních trzích, je populární způsob, jak vydělat peníze. Přitahuje mnoho investorů díky potenciálu vysokých výnosů. Nicméně, stejně jako jakýkoli jiný investiční instrument, i trading nese s sebou určité rizika. Tento článek se zaměří na hlavní rizika, která jsou s tradingem spojena, a na to, jak je možné je minimalizovat.
img

Optimální investiční portfolio do příštích let

21.05.2024 "Svět se strukturálně změnil a optimální portfolio do dalších let je podle nás více diverzifikované jak sektorově tak i regionálně a to i z pohledu aktiv a méně vystavené americkým aktivům, především dluhopisům," říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\cina-20052024.jpg

Z Číny přichází (znovu) deflace

20.05.2024 Nerovnováhy v druhé největší světové ekonomice se dále prohlubují. Dosavadní motor čínského hospodářství, výstavba bytů, je v krizi. Spotřeba domácností víceméně stagnuje.
C:\fakepath\akcie-20052024.jpg

Proč upadly akcie Apple v nemilost u Warrena Buffetta?

20.05.2024 Dlouho platilo, že nákupem akcií Berkshire Hathaway si investor nepřímo pořídil velký balík akcií Apple. Donedávna právě akcie Apple tvořily přes 50 % celého Buffettova portfolia. Již ve čtvrtém čtvrtletí se legendární investor rozhodl prodat přes 10 milionů akcií Apple. Tento prodej zrychlil v prvním čtvrtletí, kdy se Buffett rozhodl prodat přes 116 milionů akcií. To je opravdu velký skok.
img

Průzkum Bondsteru: Čeští investoři? Konzervativci, kteří se bojí rizika

20.05.2024 Přes polovinu Čechů zhodnocuje své úspory některou z forem investic. Nejrozšířenější je u Čechů investování do podílových fondů, do kterých finance ukládá přes polovinu českých investorů. Oblíbené jsou také přímé nákupy akcií a dluhopisů, ale i moderní investiční nástroje a alternativní investice. K investování většinu Čechů motivuje především vyšší výnos, než jaký nabízí tradiční bankovní produkty. Ne vždy ale volí investiční produkt, který je pro ně vhodný. Ukázal to průzkum fintechové společnosti Bondster.
C:\fakepath\trader-ftmo-20052024.jpg

Důležitost a nebezpečí otevřených ztrát v tradingu

20.05.2024 Sledování ztrát je pro obchodníky a investory klíčové, protože umožňuje lépe porozumět celkovému riziku a potencionální volatilitě investičního portfolia. V tomto článku se proto podíváme na důležitost sledování otevřených ztrát, a také na to, proč se obchodníci mají více zaměřovat na equity křivku, namísto křivky balance.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 20.05.2024

20.05.2024 Burzy během minulého týdne posilovaly, S&P 500 přidal 1,5 % a pokořil tak historické maximum. Stoxx Europe 600 posílil o 0,4 % a během týdne rovněž překonal rekordní hodnotu. Během minulého týdne popohnal burzy nahoru inflační report. Ten vyvolává nadějí, že se Fed během letoška pustí do snižování úroků. Nicméně entusiasmus je předčasný: pro potvrzení dezinflačního trendu musí zpomalení vykázat alespoň dva – tři reporty CPI.
C:\fakepath\akcie-20052024.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – finanční zprávy a jejich vliv na ceny akcií (3. díl)

20.05.2024 Článek se zaměřuje na význam a různé typy finančních výkazů, které poskytují klíčové informace o finančním zdraví a výkonnosti podniků. Čtenář se dozví o výročních a čtvrtletních zprávách, výsledcích hospodaření, předpovědích zisku, zprávách o dividendách, tiskových zprávách a regulačních informacích. Dále článek popisuje, jak číst a analyzovat finanční zprávy, a jak tyto zprávy ovlivňují ceny akcií.
C:\fakepath\zlato3.jpg

Světová rada: ČR byla za 1Q na pátém místě v nákupech zlata

19.05.2024 Česko bylo za první čtvrtletí letošního roku na pátém místě na světě v nákupech zlata. Česká národní banka (ČNB) ho nakoupila pět tun, loni za stejné období skončila šestá se dvěma tunami. Centrální banky byly už tradičně největšími nákupčími zlata vůbec. Světová rada pro zlato (WGC) to uvedla ve svém dokumentu, který shrnuje první letošní kvartál na světovém trhu se zlatem.
C:\fakepath\ftmo-18052024.jpg

Investování versus obchodování: Jak si vybrat správnou finanční strategii

18.05.2024 Při hledání cesty k finanční nezávislosti se mnohdy dostaneme k pojmům investování a obchodování. Ačkoli se snaží oba tyto přístupy směřovat k finančnímu růstu, mají zcela odlišné strategie a filozofie.
C:\fakepath\1715940444-75fff-17052024.jpg

400 % za 14 dní! Jsou meme akcie zpět?! | Investiční Memento #75

17.05.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 75. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
C:\fakepath\akcie-16052024.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – jak vybrat správný sektor pro investování (2. díl)

16.05.2024 Článek poskytuje přehled různých odvětví a jejich charakteristik, včetně technologie, zdravotnictví, energetiky, financí, spotřebního zboží, materiálů a komodit, trhu s nemovitostmi, telekomunikací, pohostinství a veřejných služeb. Dále se zaměřuje na to, jak makroekonomické faktory ovlivňují tato odvětví, včetně úrokových sazeb, inflace a geopolitických událostí. Nakonec uvádí příklady atraktivních odvětví a klíčové společnosti v nich. Celkově nabízí ucelený pohled na investiční možnosti a rizika v různých sektorech.
img

Čistý zisk skupiny ČSOB v 1. čtvrtletí stoupl o 14 procent na 4,1 miliardy Kč

16.05.2024 Čistý zisk skupiny ČSOB v prvním čtvrtletí 2024 stoupl meziročně o 14 procent na 4,1 miliardy korun. Objem aktiv pod její správou vzrostl o 18 procent na 384 miliard korun. ČSOB, která patří mezi největší tuzemské banky, o tom dnes informovala ČTK. Zisky ostatních velkých bank rovněž spíše rostly.
img

S Investičním programem ivy inspirovaným prestižními americkými univerzitami mohou Češi nově dosáhnout na daňové zvýhodnění. Stačí do ivy investovat v režimu DIP

16.05.2024 Přední tuzemský obchodník s cennými papíry Colosseum oznámil, že jeho vlajkový Investiční program ivy je nově možné využívat také v režimu Dlouhodobého investičního produktu (DIP). Čeští investoři, kteří si program inspirovaný strategií zhodnocování peněz prestižních amerických univerzit zvolí pro zajištění na stáří, tak mohou s široce diverzifikovaným portfoliem dosáhnout vedle cíleného výnosu až 6 % p.a. také na daňové zvýhodnění až 48 tisíc korun ročně.
img

Společnost Air Products hlásí za druhé čtvrtletí roku 2024 upravený zisk na akcii ve výši 2,85 USD

14.05.2024 Společnost Air Products (NYSE:APD) dosáhla za druhé čtvrtletí fiskálního roku 2024 zisk na akcii podle GAAP ve výši 2,57 USD, což je o 30 procent více než v předchozím roce. Upravený zisk na akcii ve výši 2,85 USD se meziročně zvýšil o čtyři procenta. Čistý zisk podle GAAP dosáhl výše 581 milionů USD a oproti předchozímu roku vzrostl o 29 procent. Čtvrtletní dividenda vzrostla na 1,77 USD na akcii, což je 42. rok po sobě, kdy se dividenda neustále zvyšuje.
img

Třetina Čechů má nízkou úroveň finanční gramotnosti. 80 % populace si ale věří, že dokáže odhalit finanční podvod v online prostředí

14.05.2024 Více než polovina Čechů hodnotí svoji finanční gramotnost jako průměrnou, dalších 19 % pak jako nadprůměrnou. Realita však ukazuje něco jiného. Podle průzkumu Indexu prosperity a finančního zdraví Čechů se s nízkou úrovní finanční gramotnosti potýká třetina produktivní populace. Platí to zejména pro ženy, lidi s nižším vzděláním a příjmy. Činí to z nich snadnější oběti finančních podvodů.
img

Začínají nové závody ve zbrojení

14.05.2024 Výdaje na obranu se budou ve světě strukturálně zvyšovat v souvislosti s novým normálem geopolitického napětí a koncem několik desetiletí trvající mírové dividendy. Stále jsme ještě daleko od více než 6 % světového HDP z 60. let 20. století. Začaly však nové závody ve zbrojení, jejichž tempo Evropa pod vlivem ruských hrozeb rychle zvyšuje.
C:\fakepath\xtb-13052024.png

Buffett investorům: odprodej Applu, strach z AI a příležitosti v Kanadě

13.05.2024 Na začátku měsíce se v Omaze opět konalo tradiční setkání akcionářů společnosti Berkshire Hathaway v čele s legendárním investorem Warrenem Buffettem. Tomuto setkání se také neformálně říká „Woodstock pro kapitalisty" a letos bylo plné Buffettových zajímavých názorů na svět a investování. Co Věštec z Omahy, jak se Buffettovi obvykle přezdívá, předpověděl tentokrát?
C:\fakepath\dividendy-13052024.png

Dividendy: Úvod do světa dividendového investování (1. díl)

13.05.2024 Dividendové investování je styl investování, při kterém se investor zaměřuje na nákup akcií společností, které svým akcionářům pravidelně vyplácejí dividendy, tedy podíly na zisku.
img

US OPEN: nevýrazné otevření trhu poslední den v týdnu 📈

10.05.2024 Poslední den tohoto týdne indexy akciových trhů pokračují v růstu a v době zveřejnění posílily o 0,15-0,30 %. Pozorujeme mírné oživení výnosů amerických dluhopisů po nedávných poklesech. Dolar však nesleduje jasný směr a zůstává kolem úvodních úrovní.
img

Udeří za oceánem druhá inflační vlna? Investoři musí být ostražití

10.05.2024 Akciové trhy rostou s drobnými výkyvy od podzimu minulého roku. Růst je významně podporován očekáváním, že americká centrální banka změní svou dosavadní politiku a začne snižovat úrokové sazby, což bude pro akcie další výrazný růstový impuls. Je ale blízké snížení sazeb ze strany Fed jasná věc? Stále více to vypadá, že nikoliv.
img

Výroba energie z obnovitelných zdrojů ČEZ ve čtvrtletí stoupla o 29 pct

09.05.2024 Počasí obnovitelným zdrojům energie v prvním čtvrtletí letošního roku přálo. Zelené elektrárny společnosti ČEZ během té doby meziročně navýšily výrobu o 29 procent na více než 860 gigawatthodiny (GWh) energie. Růst táhly především vodní elektrárny, výroba ovšem stoupla i u dalších zdrojů. ČTK o tom dnes v tiskové zprávě informovala firma ČEZ.
C:\fakepath\fundament-09052024-uvod.png

Pohled do budoucnosti – trendy v chování spotřebitelů (7. díl)

09.05.2024 Článek se zabývá trendy v chování spotřebitelů a jejich vlivem na ekonomiku a investice. Čtenář se dozví o změnách preferencí a vkusu spotřebitelů, sociálních a kulturních vlivech, technologickém pokroku a roli sociálních médií při formování spotřebitelských preferencí. Zohledňuje se také faktory jako ekonomické podmínky, demografie, sociální a kulturní změny, média a psychologické aspekty, které ovlivňují trendy ve spotřebitelském chování.
img

Nejdůležitější body z letošního sjezdu akcionářů Berkshire Hathaway

07.05.2024 "Letošní sjezd akcionářů Berkshire byl v poněkud utlumené náladě, protože se tentokrát pořádal po dlouhé době bez již zesnulého Charlieho Mungera. Na Buffettovi to bylo poznat. Ovšem i letošní sjezd nabídne investorům velmi cenné poznatky a vhledy do Buffettovi mysli, ohledně trhů a ekonomiky", říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Vzhledem k tomu, že Fed drží sazby na stejné úrovni, jsou defenzivní strategie klíčové

07.05.2024 Vzhledem k tomu, že americký Federální rezervní systém zachovává pevný postoj, investoři se připravují na rok minimálního snižování sazeb. Sazba federálních fondů, která v současnosti činí 5,25–5,5 %, odráží strategickou zdrženlivost měnové politiky Fedu.
img

Do jakých akcií se vyplatí investovat před příchodem léta? Tipy na investice běhěm léta

06.05.2024 S příchodem teplejšího počasí je ideální čas přidat do svého portfolia některé dobré letní akcie - akcie společností, kterým se v létě daří. Mezi takové akcie můžeme zařadit společnosti, které budou mít v létě očekávaný sezónní růst, jako například společnost Disney, která vlastní spoustu zábavních parků, které se v letním období stanou cílem pozornosti a tím pádem jejich prodeje mohou vzrůst. Ovšem Disney v posledních letech schytala kritiku a její akcie jsou dnes mnohem níže než bývaly.
img

Bez ohledu na nedostatek zaměstnanců, Češi nad 55 let si myslí, že najít práci je kvůli věku problém

06.05.2024 Až 85,2 % Čechů starších 55 let se domnívá, že právě věk je hlavní překážkou při hledání nového zaměstnání. Určitě je o tom přesvědčeno 46,7 % respondentů a spíše si to myslí 38,5 % respondentů ve věkové skupině nad 55 let. To, že Češi vnímají s rostoucím věkem své šance na získání nového zaměstnání jako klesající či omezené, vyplynulo z průzkumu společnosti MOORE Czech Republic na reprezentativním vzorku české populace.
C:\fakepath\xtb-06052024.jpeg

Kvartální výsledky XTB: Trend pasivního investování podporuje silný růst

06.05.2024 Společnost XTB, globální fintech nabízející online investiční platformu a mobilní aplikaci, oznámila předběžné finanční výsledky za 1. čtvrtletí 2024. Dlouhodobé trendy na akciových a komoditních trzích spolu s dynamickým růstem zákaznické základny vyústily v rekordní konsolidované tržby ve výši 128,7 mil. EUR (+ 12,5 % meziročně) a konsolidovaný čistý zisk ve výši 70,1 mil. EUR (+ 8,8 % meziročně).
img

Diverzifikace v době koncentrovaných akciových trhů – výzkum Goldman Sachs

03.05.2024 „Koncentrované akciové trhy nejsou z historického hlediska nijak extrémní. Přesto ovšem existují důvody, proč je vhodné diverzifikovat portfolio do jiných sektorů a trhů,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Průzkum společnosti Saxo odhalil, že nálada investorů je v souladu s obecnou nejistotou na trhu

03.05.2024 Saxo, globální lídr v oblasti online obchodování a investic, zveřejnil výsledky svého průzkumu mezi klienty, který osvětluje očekávání investorů a náladu na finančních trzích pro druhé čtvrtletí roku 2024. Na pozadí nepředvídatelnosti trhů odráží reakce klientů obavy z nejistoty na trhu. Průzkum byl rozeslán klientům Saxo v období od 12. 3. 2024 do 2. 4. 2024 a zúčastnilo se ho 185 respondentů.
C:\fakepath\las-vegas-02052024.jpg

Prenájom kasín ako investícia?

02.05.2024 Pred nedávnom som sa začal zaoberať možnosťou investície do zábavného priemyslu v USA konkrétne išlo o nájdenie nejakej investície do kasín. O výsledok svojho pátrania som sa rozhodol podeliť.
img

Za první čtvrtletí 2024 vykázala Raiffeisenbank zisk ve výši 1 401 milionů korun

02.05.2024 „Ve spolupráci s klienty neustále zlepšujeme naše služby tak, aby byly stále více snadné, přehledné a pohodlné. Skutečnost, že patříme mezi lídry v digitalizaci bankovních služeb na trhu, potvrzuje fakt, na který jsem mimořádně hrdý. Zatímco před 10 lety probíhal kontakt klientů s bankou v naprosté většině případů na pobočce nebo u bankomatu, dnes je tento poměr přesně opačný.
img

Potvrdí čtvrtletní zpráva společnosti AMD potenciál čipů MI300? 🤖

30.04.2024 Akcie společnosti Advanced Micro Devices (AMD.US) v předobchodní fázi posilují o 0,70 % před zveřejněním výsledků za první čtvrtletí, které by měly být zveřejněny po skončení seance na Wall Street.
C:\fakepath\trader-30042024.jpg

Jak moc bychom měli v rámci tradingu diverzifikovat?

30.04.2024 Diverzifikace je známá především díky investování, kde pomáhá stabilizovat kapitálové výkyvy portfolia, ovšem jak s ní nakládat při tradingu? V tomto článku se dotkneme několika základních myšlenek ohledně této tématiky.
C:\fakepath\fed-26042024.png

Korelace akcií a dluhopisů se blíží rekordu!

26.04.2024 Učebnicová poučka radí, že portfolio složené z 60 % akcií a 40 % dluhopisů nabízí zajímavý mix rizika a výnosu. Takové rozložení investic totiž díky nízké korelaci mezi vývojem cen obou tříd aktiv dokáže zdárně limitovat poklesy hodnoty celého portfolia.
img

Abbvie po čtvrtletních výsledcích klesá o 4 % 📃

26.04.2024 Společnost Abbvie (ABBV.US) po zveřejnění výsledků za první čtvrtletí roku 2024 klesla o téměř 4,0 %. Reakce investorů na zveřejnění odráží smíšenou zprávu. Poklesy lze přičíst především zklamání z prognóz prodejů vlajkového léku společnosti Humira. Několik aspektů zprávy však může vzbudit pozitivní pozornost. Společnost zaznamenala výrazný nárůst zředěného zisku na akcii podle GAAP, který vzrostl o 492,3 % na 0,77 USD, a to především díky jednorázovým položkám. Mezitím upravený zředěný zisk na akcii meziročně klesl o 6,1 % na 2,31 USD, i když stále překonal odhady trhu.
C:\fakepath\forex-26042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – měnové trendy (3. díl)

26.04.2024 V dnešním článku se budeme zabývat měnovými trendy a jejich vlivem na globální ekonomiku. Představují se faktory, jako je ekonomická výkonnost, politická stabilita a úrokové sazby, které ovlivňují hodnotu měn a směnné kurzy. Důraz je kladen na důkladné vysvětlení principu plovoucího směnného kurzu. Závěrem článku je zdůrazněno, jak důležité je porozumět a sledovat měnové trendy pro podniky, investory a běžné občany.
img

Moneta: Meziroční růst, výsledky nad odhady, poslední den obchodování s dividendou

25.04.2024 Moneta reportovala za první čtvrtletí růst hospodaření. Výsledky překonaly konsensus trhu o +9,8 % na čistém zisku. Výsledky pozitivně ovlivnily vyšší výnosy z poplatků a provizí, nižší regulatorní poplatky a nižší administrativní náklady. Moneta měla za 1Q24 čistý zisk 1,3 mld CZK (+5,8 % y/y) při výnosech 3,1 mld. CZK (+9,6 % y/y). Moneta má silnou kapitálovou pozici na úrovni 19,6 %. Dnes je poslední den obchodování s akciemi Monety s právem na schválenou dividendu 9 CZK na akcii.
img

Je zlato už opravdu drahé?

24.04.2024 Kontrasty na trhu se zlatem jsou v současnosti viditelnější než kdykoli předtím. Ještě nedávno byla zaznamenána historická maxima na úrovni těsně nad 2430 USD za unci a o několik dní později byla zaznamenána největší denní ztráta za mnoho let. Navíc zlato zůstává jen 5 % od historických maxim, výnosy v USA přesahují 4,6 % a fondy ETF drží nejmenší množství zlata od září 2019. Nezdá se vám při takových extrémech cena zlata nad 2 300 USD za unci příliš vysoká? Nebo by snad zvrat některých podmínek mohl naplnit prognózy některých finančních institucí o dosažení ceny drahého kovu 3 000 USD za unci.
C:\fakepath\broker-24042024-1.jpg

Jaký je nejlepší broker?

24.04.2024 Každý z nás, kdo kdysi začínal, si kladl otázku: "Jak si vybrat toho pravého brokera, u kterého budu moci spravovat své tradingové či investiční portfolio?" Ať už jste na začátku své cesty nebo hledáte nové možnosti, správný broker může do velké míry ovlivnit váš celkový finanční úspěch. Pojďme se proto společně podívat, jak to udělat, aby vaše volba byla co nejinformovanější.
C:\fakepath\burza-23042024-1.png

Rostoucí nezaměstnanost: Vyhněte se indexům

23.04.2024 Často se můžeme setkat s jednoduchým doporučením, že ten, kdo investuje dlouhodobě, má solidní šanci porazit trhy. K této radě se většinou přidávají další. Nejjednodušší strategií je přikupovat indexové ETF. Tyto ETF zajistí drobnému investorovi dostatečnou diverzifikaci portfolia. To je pravda. Navíc americké indexy v poslední době rostly, takže nelze udělat chybu. Investování však není jednoduché. Chyby lze dělat stále.
img

FX 101: Diverzifikace portfolia pomocí FX

23.04.2024 Nejdůležitější investiční strategií je diverzifikace. Devizové prostředky (FX) jsou sice v tomto ohledu často podceňovány, mohou však pomoci zvýšit stabilitu portfolia i rizikově vážené výnosy. FX mohou prohloubit diverzifikaci tím, že sníží přílišnou expozici vůči domácí měně, umožní správu závazků v cizích měnách, budou generovat pasivní příjem, případně nabídnou zajištění proti měnovým rizikům u aktiv denominovaných v cizích měnách. Měnové ETF nabízejí investorům dostupný a nepříliš nákladný způsob, jak vstoupit na devizové trhy a začít efektivně obchodovat s měnami za účelem diverzifikace portfolia.
img

Hra na štěstí? Ne, správný postup při investování výrazně snižuje riziko ztráty

22.04.2024 Úroky na spořicích účtech klesají. Ještě víc tak poroste investiční apetit Čechů, kteří hledají pro své úspory lepší výnos. Už loni přitom investice v ČR zaznamenaly mimořádný rok. Češi měli jen ve fondech kolektivního investování vloženo přes 938 miliard korun, což bylo meziročně o nevídaných 25 procent více. Jak při investování efektivně snižovat riziko ztráty? Podívejte se na šest praktických tipů.
img

Analýza TPA: Aktivita na M&A trhu v regionu CEE v prvním čtvrtletí 2024, objem i počet transakcí v ČR meziročně stoupl

22.04.2024 Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic v České republice v prvním čtvrtletí roku 2024 meziročně stoupl. Na území ČR či se zapojením ČR se uskutečnilo 22 transakcí za zhruba 1,2 miliardy eur (30,2 miliardy Kč). Ve stejné období loni to bylo 17 transakcí za čtyři miliony eur (cca 101 milionů Kč). Za poměrně výrazným nárůstem objemu je prodej nadpolovičního podílu v plynárenské společnosti GasNet energetické společnosti ČEZ. Ten byl zároveň nejvýznamnější zveřejněnou transakcí v celém středoevropském regionu. Pro investory jsou atraktivní sektory počítačového softwaru, automatizace, digitalizace a robotizace či telekomunikací, zvýšený zájem zůstává v oblasti energetiky a finančních služeb. Vyplývá to ze statistik poradenské společnosti TPA.
img

Do čeho investovat v době války?

22.04.2024 Může se zdát, že mezi rizikem a nejistotou je pouze minimální rozdíl, ale není tomu tak. Riziko znamená, že lze na základě přiměřeného datového vzorku vyčíslit pravděpodobnost, zatímco v případě nejistoty je podobná kvantifikace nemožná. Geopolitické události se ze své podstaty pojí s nejistotou a mají širší paletu neznámých důsledků.
C:\fakepath\fuze2.jpeg

Počet i objem fúzí a akvizic v ČR v 1Q 2024 stoupl

22.04.2024 Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic v Česku v letošním prvním čtvrtletí meziročně stoupl. Na území ČR či se zapojením země se uskutečnilo 22 transakcí za 30,2 miliardy korun. Ve stejném období loni to bylo 17 transakcí za 101 milionů korun. Vyplývá to ze statistik, které ČTK poskytla poradenská společnost TPA.
C:\fakepath\akcie-21042024.png

Akcie: Kolik se dá vydělat na akciovém trhu (díl 10.)

22.04.2024 Lidé investují proto, že chtějí zhodnotit své peníze, ale řada investorů mívá často nepřiměřená očekávání o tom, kolik se na akciovém trhu dá vydělat. Nejlepší představu o průměrném výdělku na akciovém trhu nám poskytnou informace o výkonu akciových indexů. V dnešním posledním díle našeho seriálu se dozvíte, kolik je průměrný výkon amerických akciových indexů S&P 500 a Nasdaq 100 a zda se dá více vydělat investováním do indexu S&P 500 nebo do indexu Nasdaq 100.
C:\fakepath\bitcoin-20042024.jpg

Hedge fondy začínají sázet na pokles bitcoinu: Ztrácí již tato kryptoměna svůj dech?

20.04.2024 Kryptoměny v poslední době získávají obrovskou pozornost díky prudkému růstu. Jak je na tom bitcoin nyní?
img

Bitcoin roste o 4 % před čtvrtým půlením💥

18.04.2024 Tuto sobotu, pravděpodobně kolem 01:00, proběhne již čtvrté půlení bitcoinu. Jde o důležitou událost pro trh s kryptoměnami, na kterou čekají investoři, obchodníci a krátkodobí spekulanti z celého světa. Historicky, po každé z předchozích tří událostí na polovinu, bitcoin vstoupil do doby dynamických nárůstů a pokaždé, když si investoři položili stejnou otázku. Bude tato doba jiná? Zkusme si tedy tuto otázku položit i tentokrát a odpovědět na ni řešením klíčových problémů vyplývajících z cykličnosti a také změn, které přinesl rok 2024 na trh s kryptoměnami a Bitcoin samotný.
C:\fakepath\budoucnost-18042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – technologické inovace (1. díl)

18.04.2024 V dnešním článku přejdeme k dalšímu pilíři fundamentální analýzy, a to k pohledu do budoucnosti. Konkrétněji se dnes podíváme na technologické inovace a podrobně si rozebereme některé oblasti, které tam spadají, jako je umělá inteligence nebo třeba blockchain. Nakonec si projdeme faktory, které technologické inovace ovlivňují, a také jejich dopad na ekonomiku.
img

Bitcoin má nakročeno k překonání hranice 100 000 dolarů. Investiční špičky na akci Deloitte diskutovaly o trendech na trhu

17.04.2024 Investujeme proto, že peníze ztrácí hodnotu. Na tom se shodli řečníci na debatě v rámci projektu Technology Fast 50 společnosti Deloitte. Hodnota Bitcoinu může ještě letos přesáhnout hodnotu 100 000 dolarů. Zároveň však upozornili, že s ohledem na inflaci jeho reálná hodnota stále nedosáhla úrovně z roku 2021. Zatímco v jiných kryptoměnách budoucnost nevidí, vhodná doba je podle nich i nadále pro investice do nemovitostí a akcií.
img

19. duben je Světovým dnem investičních fondů. Jak se jim v Česku daří?

17.04.2024 19. dubna se narodil Abraham van Ketwich, který v roce 1774 založil historicky první investiční fond. Stejné datum proto bylo zvoleno jako připomínka v rámci Světového dne investičních fondů. Obliba investování mezi Čechy v posledních letech roste. K 31. prosinci 2023 aktiva podílových fondů v ČR představovala objem 1 307,3 mld. Kč, což je 5,3 krát více než před 10 lety. Analytička WOOD & Company Eva Sadovská se podívala na to, proč jsou podílové fondy u Čechů populární a do kterých fondů Češi investují nejvíce. Analýza vychází z nejaktuálnějších údajů České národní banky.
C:\fakepath\1707426203-capxmaster-08022024.png

Společnost CapXmaster

15.04.2024 CapXmaster - revoluční obchodní platforma, kterou pohání vášeň pro posílení postavení obchodníků a transformaci finančního odvětví. Naše společná cesta začíná jednoduchou, ale hlubokou vizí: poskytnout platformu, kde se může dařit každému, i začínajícímu, obchodníkovi bez ohledu na jeho zkušenosti a kde může dosáhnout svých finančních cílů. Ve společnosti CapXmaster jsme víc než jen obchodní platforma - jsme komunita, která se věnuje podpoře obchodníků na jejich cestě k úspěchu. Náš závazek k inovacím je to, co nás pohání v před. Od nejmodernějších technologií až po flexibilní možnosti financování - neustále posouváme hranice, abychom zajistili, že naši obchodníci budou mít přístup k nástrojům a příležitostem, které potřebují k tomu, aby vynikli na neustále se měnících finančních trzích.
img

Goldman Sachs hlásí silné finanční výsledky📊

15.04.2024 Výsledky Goldman Sachs za 1Q24 výrazně překonaly očekávání. Silný zisk na akcii spolu s robustní dynamikou tržeb, stejně jako podstatné snížení rezervy na úvěrové ztráty, poskytují pevný základ pro potenciální růst cen akcií. Poprvé za 4 čtvrtletí společnost zaznamenala mezičtvrtletní nárůst čistého úrokového výnosu a dosáhla úrovně blízké 2Q23.
img

Instrumenty s pevným výnosem: Chce to klid a chytit příležitost za pačesy

15.04.2024 Se zpomalením ekonomiky budou ve výhodě kvalitní aktiva, zejména státní dluhopisy do 5 let. Potenciální snížení sazeb centrálními bankami ve druhém čtvrtletí naznačuje prodloužení durace, a to navzdory obavám z politiky a inflace.
img

V centru pozornosti jsou energie: Jaké novinky čekají investory na Wall Street

15.04.2024 Akcie energetických firem stoupaly, když se zisky na akciovém trhu přesunuly mimo technologické společnosti, které dominovaly v loňském roce. Zájem investorů o nekomoditní sektory by ale mohl utrpět, pokud inflační očekávání dál porostou a obavy z agresivní politiky Fedu zesílí.
C:\fakepath\xtb-12042024-1.png

XTB mění hru: Dluhopisy, Social investování i nové vzdělávací kurzy!

12.04.2024 Jaké nové produkty chystá XTB? Které vzdělávací materiály stojí za Vaši pozornost? Odpovědi na tyto otázky a mnohé další přinášíme v rozhovoru s Vladimírem Holovkou, obchodním ředitelem české a slovenské pobočky XTB.
C:\fakepath\geopoliticke-udalosti-11042024-uvod.jpg

Geopolitické události – environmentální události (6. díl)

11.04.2024 V dnešním článku se podíváme na environmentální události. Na začátku se zaměříme na jejich hlubší pochopení. Poté si projdeme faktory ovlivňující environmentální události a také aspekty, které s těmito událostmi souvisejí. Nakonec stručně nastíníme změny klimatu v 21. století.
img

Investice & daně. Kdy máte klid a kdy musíte vyplňovat přiznání?

11.04.2024 Obliba investování u nás roste. Jen v podílových fondech Češi zhodnocují už přes 938 miliard korun, další stovky miliard mají investoři v akciích, burzovně obchodovaných fondech a dalších aktivech. Se vzrušujícím investičním světem je ale spojena i méně zábavná povinnost, a to jsou daně. Podívejte se, co si jako běžný investor ohlídat. A není třeba panikařit, dost možná se vás povinnost podávat daňové přiznání nebo nutnost do něho zahrnovat své investice týkat nebude.
img

Portu překročilo 30 miliard korun pod správou. Investorům sníží poplatky podle objemu investic

10.04.2024 Online investiční platforma Portu překonala milník 30 miliard korun pod správou. Zároveň od začátku května změní sazebník poplatků. Základní 1% sazba se nově snižuje s větším objemem vložených prostředků až na pouhých 0,4 %. Lze ji dále kombinovat se slevovým programem pro dlouhodobé investory. S fixací investičního horizontu se tak lze dostat až na 0,24 % p.a. Platforma tak pokračuje ve své snaze o zjednodušování a zefektivňování investování.
img

ECB sníží sazby poprvé v červnu

10.04.2024 Evropská centrální banka ponechá tento týden nastavení úrokových sazeb beze změny. Navzdory tomu, že utažený trh práce i rostoucí mzdové náklady představují riziko dalšího roztočení cenového růstu, většina guvernérů ECB je za jedno v tom, že je úrokové sazby třeba snížit ještě před začátkem léta. My první uvolnění měnových podmínek očekáváme v červnu. Další kroky ve stejném rozsahu, tedy 25 bb by měly následovat každé čtvrtletí, a to až do doby, než klíčová sazba dosáhne své neutrální úrovně.
img

Pentě loni stoupl čistý zisk o půl miliardy korun na 12,1 miliardy Kč

09.04.2024 Investiční skupině Penta loni meziročně stoupl čistý zisk o 0,5 miliardy procent na 12,1 miliardy korun. Je to po roce 2021 nejlepší výsledek firmy od jejího založení v roce 1994. Aktiva firem v portfoliu skupiny stoupla o 17 miliard na téměř 360 miliard korun. Penta to dnes oznámila v tiskové zprávě.
C:\fakepath\zlato3.jpg

ČNB za první čtvrtletí nakoupila pět tun zlata

09.04.2024 Česká národní banka (ČNB) v prvním čtvrtletí nakoupila téměř pět tun zlata. V rezervách ho ke konci března měla 1,144 milionu troyských uncí, což odpovídá 35,58 tuny. Vyplývá to z údajů o struktuře devizových rezerv, které dnes centrální banka zveřejnila. Od konce loňského března se objem zlata v rezervách více než zdvojnásobil.
img

Žen investorek přibývá. Mzdy mají v porovnání s muži stále výrazně nižší

09.04.2024 Rozdíl v zastoupení mužů a žen v roli investora se postupně vyrovnává, žen investorek přibývá. V případě Portu, které má pod správou úspory bezmála 270 tisíc lidí, je aktuální zastoupení žen investorek téměř 40 %, před pěti lety to bylo jen 5 %. I přesto, že se situace zlepšuje, české ženy stále bojují s řadou stereotypů, například v oblasti odměňování. Česká žena si v loňském roce vydělala v průměru o 17,9 % méně než muž, tuto skutečnost reflektuje i výrazně nižší částka starobního důchodu, kterou ženy v Česku pobírají. Ženy ve věku nad 65 let jsou tak jednou z nejohroženějších skupin chudobou.
C:\fakepath\krypto-08042024.jpeg

Akciové portfolio Tomáše Vranky: Čas přidat Bitcoin?

08.04.2024 Akciové trhy již několik měsíců pokračují v růstu a mnohé indexy v nedávné době dokonce zvýšily svá předchozí maxima. Ve světě totiž stále panuje obecně pozitivní nálada a z ekonomik nepřicházejí skoro žádné špatné zprávy. Jak tato situace ovlivňuje naše vzorové portfolio?
img

Tři body, proč manažeři Fidelity International lépe řídí svá portfolia

08.04.2024 Během diskuzí s týmem systematických akciových investic společnosti Fidelity International se stále znovu vynořují tři klíče k lepšímu uchopení investic. První z nich - "opakovatelnost" (repeatability) - je podstatou práce tohoto týmu, který se snaží aplikovat kvantitativní techniky na kvalitativní dovednosti lidí.
img

Investice v Norsku? Na výběr není jen těžba ropy a zemního plynu

08.04.2024 Norsko je bohatá a rozvinutá země, která je zajímavá nejen pro milovníky severské panenské přírody nebo lovu ryb. Stává se zajímavou i pro stále rozmanitější skupinu investorů. Přestože by se podle makroekonomických čísel mohlo zdát, že investice v Norsku rovnají se investicím do těžebního sektoru, není to pravda. Investovat lze do poměrně široké škály odvětví, a to jak prostřednictvím akcií, tak prostřednictvím fondů.
img

Ranní shrnutí (05.04.2024)

05.04.2024 Po včerejším výprodeji na konci seance na Wall Street uzavřely asijské indexy obchodování pod tlakem. Hang Seng ztratil 0,4 % oproti 0,6% poklesu australského ASX. Japonský Nikkei klesl o více než 2 % a korejský KOSPI se propadl o více než 1 %.
img

Fetch.ai je nejrychleji rostoucí kryptoměnou na platformě eToro

04.04.2024 Podle nejnovějších údajů platformy pro obchodování a investování eToro v prvním čtvrtletí roku 2024 největší poměrný nárůst držitelů na platformě zaznamenala společnost Fetch.ai.
Související klíčová slova: Akcie společnosti Pfizer | Střední Evropa | Dopad dluhové krize na finanční sektor | Čína a USA | Nízké spready a komise | Mzda | Význam pro globální finanční trhy | Další snižování sazeb | Mataf.net | Štěpán Hájek | Celebrity | Prodejní (put) opce | Ostatní příjmy | Aker | Finanční hodiny | Proč akcie padají | Ondřej Pilný | Rozšíření perspektivy technologických inovací | January Barometer | Objem transakcí | Top 5 kryptoměn | Dynamický růst | Buffett prodává Apple | Cenové pohyby hlavních světových indexů | Průvodce pro začátečníky | Zlatý poklad | Recency bias | Mezinárodní kontext | StrategyTrader | BCPP | Watch list | Realitní trh | Avira | Cap | YouTube kanál | Přidání investičních plánů | ChatGPT | Pochopení ekonomických principů | Doba obchodování | Faktory ovlivňující environmentální události | Korelace akcií | Theta | Opční strategie a techniky | Výnosy dluhopisů | Výplach | Manuální obchodování | Stříbro (XAG/USD) | Rozložení investice | Richard Thaler | Struktura poplatků | Nejznámější akciové indexy | Proč investovat do komodit? | Nejkvalitnější akcie | Celkový zisk | Akciová debata | Dlouhé pozice | Lidské činnosti | Radek Bukovský | Investiční gramotnost | Indexy akciové | Dukascopy | Cash flow na výplatu dividend | Geopolitické konflikty | Války | Skale Network | Opce a arbitráž | Hlavní fundamenty | Lithium | Arbitrage trading | Komoditní | Online trading konference | Vývoj | LifeLock | IGLN.UK | Sell in May and go away | Sektor nemovitostí | Obchodní platformy | CFD obchodování indexů | Coca-Cola | Investice do indických akcií | Intradenní obchodování | Češi | Rychlé zisky | Rizikový faktor | Pobřežní Apartments | Defenzivní strategie | Platební bilance | Klienti ČSOB | Pokračování růstu | Noční můra | Moderní ekonomie | Politické faktory | Pokračování klesajícího trendu | Výběr investičních nástrojů | Allianz | GameStop (GME.US) | ATR (Average True Range) | Jan Kalina | Hlavní trendy | Devizové obchodování | Společnost Invesco | Podíl bitcoinů | Ceny bytů | Investiční poradci | Graf Kakaa (Cocoa) | Oceňování akcií | Paul Romer | Intuitivní obchodní platforma | Využití iracionálního chování | Investiční rizika | Koncepty dividendového investování | Miláček Wall Street | Globální ekonomické trendy | Jana Steckerová | Detailní analýza | Česká ekonomika letos | Udržitelnost dividendy | Ekologické trendy a inovace | Historie společnosti | Graf akcií společnosti | DPH | Americký státní dluh | Infografika | EUR | Situace na trhu | Průměrná výkonnost indexů | Objem hotovosti | P/E poměr | FDA | Norwegian Air Shuttle | Ztrátový obchod | Počet aktivních klientů | Opční trhy | Rizika a nejistota | Paul Krugman | Velké finanční krize | Globální koordinace | Coface pro ČR a Slovensko | Standard & Poor's | HOOD.US | Hodnoty investice | Hospodářská zvířata | Přemýšlení | S&P BSE | Zohlednění volatility | Hlavní cíl akciového indexu | Brokeři | Solana | Jak číst a analyzovat finanční zprávy | Akciové společnosti | EPS v amerických dolarech | Hlavní zjištění | JP Morgan Chase | Behaviorální | Komuniké | Union Bank | XOM | Snížit riziko | Výkyvy | Itálie | Návratnost konkrétních investic | Nárok na výplatu | Vývoj všech akcií v daném sektoru | McDonald's | Dlouhodobá investice | Stoxx | Výkon trhu | Očekávání v USA | Take Profit | Hlasovací právo | Wall Street akcie | PEPP | Vývoj ceny zlata | Pověst značky | Den zveřejnění | Prodejní opce | Cíl dlouhodobého investora | Akcie firmy | Texas | Daňové povinnosti | Tencent Holdings | Objem forexových obchodů | S&P 500 (SPX) | Společnost Avast | Nedostatky | Pip | Očekávání | Korelace s cenou ropy | Soft komodity | Vanguard high dividend yield ETF | Těžit z pohybu cen dolů | Korelace | Jüan | Otevřené pozice | Trh dluhopisů | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Euromoney | EPS (Earnings Per Share) | T-Mobile | Nikl | Edukativní zdroje | Index JAP225 | Finance Yahoo | Volatilní | Swiss Life | Index S&P BSE | Trh ETF | Růst amerických akcií | Akcie fondů obchodovaných na burze | Co je Fintokei? | Balance křivka | Rozvoj chytrých telefonů | Vzdělávání v oblasti tradingu | Chile | Diverzifikace | Diverzifikace obchodních stylů | Akciová debata Jaroslava Brychty | Novo | Confirmation bias | Předpověď ceny | Pozitivní nálada | EUR/JPY | Alternativní investice | Kvartální výsledky | Extrémně volatilní | Podnikání společnosti | Pro koho je Fintokei určen? | Filantrop | Vliv pandemií | Rozvoj umělé inteligence | Analýzy opcí | Joel Kruger | Sirius XM | Globe Life | Státní dluhopisy | Ředitel skupiny ČSOB | Novartis | Frankfurt | Zbrklé investování | Ark | Kam ideálně umístit Stop-Loss | AI portál | Obchodování komodit pomocí CFD | Těžba ropy na polích v USA | Market cap | Trh práce | Gustave Le Bon | Spuštění ETF | Partnerství | Přístup k pákovému efektu | Ruský plyn | Výhoda svíčkových grafů | Skupina Creditas | Bankovky a mince | Pro investory | Trading na finančních trzích | Kakao - Vývoj ceny | Automobilka Ferrari | Philip Morris ČR | Náklady na transakce | iShares | Hodnoty CNN Fear and Greed Indexu | P/B | Správná volba time frame | Crypto | Swiss | Investice | Společnost Equinor | Index NIFTY | Spotřebitelský sektor | Geopolitické riziko | Jednatel společnosti | Vliv finančních zpráv na ceny | Potenciál | Opačné obchodování nebo hedgování | Regulace finančního sektoru | Nové technologie | Support | Návrat inflace | Allianz Trade | Taneční kroky s trhem | Mezinárodní ratingová agentura | Finanční produkty | Edge | Akvizice | Finanční stabilita | Nižší riziko | Dopad na akcie | Přesnost | Coca-Cola Company | Kopírování obchodů ze signálů jiných osob | Kurz pro pokročilé tradery | Norges Bank | Technologie blockchain | Cyklus zvyšování sazeb | Výrobní podniky | Immutable | Songbird | Inside Bary | Formule | Silný byznys model | Investopedia | Obchodní instrumenty | Miliony dolarů | DSTI | Obchodovat pro FTMO | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Japonské akcie | Manipulace s trhem | Argos Capital | Norwegian Cruise Line Holdings | Pozitivní roky | Global Investment Summit | Skládání svého akciového portfolia | Investiční svět | Základní pojmy | Využití volatility | Komunikační politika | Prognózy | Chování | Indexové obchodování | Intervence | NYSE | Výkon ekonomiky | Růst mezd | Fondee | Ceny kakaa | Výkonnosti určité skupiny akcií | Broadcom | Gruzie | Náklady na financování | Profitovat z růstu cen komodit | Trading konference 2024 | Ark Investment | Interactive Brokers | Rizika v tradingu | Guyana | Trendy na trhu | Experti | Spolupráce a globální koordinace | Nádherné profity | Počáteční zisky | Fibonacciho posloupnosti | Sirius | Základní emoce na trhu | LSEG | Futures kontrakt | Rekord | Krátkodobé cenové pohyby | TPA Valuation & Advisory | Raiffeisenbank | Vstupní náklady | Gepard Finance | Bombay | Nezávislost | Zajímavé zisky | Bitcoiny | Rozvíjející se země | Průměrný výnos | Aleš Mendl | Stop-Loss | Maloobchodní tržby v Číně | Evropský index | WorldCom | Sledovat akciový index dané země | Býčí výhled | Evropské měny | Nákupy aktiv | Další futures kontrakt | Hnojiva | Creditas | Marek Nemky | Dění na trzích | Výsledky XTB | StoneCo | Otevírací cena akcie | Reálné zhodnocení | Konkurenční výhoda | Short (krátká pozice) | Podíly na zisku | Společnost Apple | Nadnárodní vlivy | Černé labutě | Vliv krizových situací | Vývoj mezd | Topný olej (Heating Oil) | Uvolňování měnové politiky | Obchodní seance | Období po dot-com krachu | Impuls | Rudolf Kypta | Rebalance indexu | EUR/USD | Bayer snížil dividendu | Efektivní správa | 1W | Faktory ovlivňující měnové trendy | Fungování společnosti | Otevřené ztráty | Komercializace | Psychologie spotřebitelů | Ropné trhy | Vanguard | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Pohyb ceny podkladového aktiva | Mimořádná valná hromada | Heating Oil | Předseda představenstva | Sydney | Reality | Důkladná analýza | Digitální aktiva | LULU | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Bezpečný přístav | Strach | Uzavírání obchodů | Správný výběr brokera | Cena bitcoinu | Dobré načasování | Hlubší trend | Současná cena | Finanční páka | Skladování fyzických komodit | SOK | Indexové fondy | US Steel | Etika | Konkurenti | James Surowiecki | Profesionální trader | Akcie společnosti | Hlasovací právo na valné hromadě | ETH | Chování trhu | Procentuální zisk | Roaring Kitty | Americký prezident | Přizpůsobování se měnícím tržním podmínkám | ČSOB Leasing | Komunikační služby | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Softwarová společnost | Desetileté výnosy | Reakce trhu na různé události | Benchmark | Cheat Sheet | Historie obchodování | Opatrný optimismus | Kritéria pro výběr brokera | Banka Citi | Finančně silné společnosti | Velikosti pozice | Lagardeová | Market-capitalisation | Stav trhů | Celkový stav ekonomiky | Index NIFTY 50 | Obchodní fáze | Množství peněz | Demografie | Prudké posilování koruny | Vepřové půlky mražené | Fortuna | Brent | Kdo řídí technologické inovace? | Cenné papíry | Nabídka a poptávka komodit | BO! holding | Zásoby hotovosti | Riziko na trhu | Výnos | Odvody | Rozdělení zisků | DAI | ROTE | Jestřábi z Fedu | Analýzy cen komodit | Pojišťovací skupiny | Zkušení obchodníci | Analytické schopnosti | Příležitosti a rizika | Investiční příležitost | LMAX Group | Drahokamové vlastnosti | Sázka na pokles ceny | RBC Capital | AUS200 | Nejnižší cena | CFD jsou deriváty | Americký akciový trh | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Lidské chování | Slučování burz | Trh s dluhopisy | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Průmyslové využití | IHNED | Jak analyzovat firemní kulturu | Akcie těžařů | Jiří Vajner | Delta | Pravidelná výplata | Russell 2000 | Schválení ETF | Spektrum trhů | Stanovení racionálního rizika | HOOD | Silný výhled | Likvidita na trhu | Axiory | Indické akcie ve srovnání s americkými | Retracementy | SMA | High-Water mark | Dollar Tree (DLTR.US) | Vzdělávání | Měnové riziko | Kurz Trading | Otevření krátké pozice (short) | Co je trend | Efektivní trading | Cena opce a její složky | VBTC | Úspěch v investování | Juliána Mochnaľová | Umelá inteligencia | Maso a dobytek | Rizika a výzvy v obchodování | Strategie pro obchodování | Vývoj ceny sóji | Dnes na pražské burze | R&D | Příklady z historie | Návratnost investic | US500 | Využití opčních trhů | Potenciální obraty v trendu | Firma ČEZ | Průmyslové aktivity | ESG | Index DOW | Import | CFD na index DAX | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Překvapivý růst | Konference 2024 | Investiční strategie | Microsoft Corp. | Náklady na pozornost | Vstupy a výstupy | Elliott Management | Poměr výnosu | Exchange | Londýn | Investiční portfolio | Milton Friedman | Forexový trh | Fitch | Kvalita zákaznické podpory | Topný olej | Základní pravidla | Světová rada pro zlato (WGC) | Inovativní technologie | Státní dluh | Jak si akcie v daném indexu vedou | Výsledky obchodování | Aktivní kontrakt | Kontrariánství | Gulf Coast Gasoline | Daytrading | Commodities | Akciové ETF | Obecné tipy | Americká nezaměstnanost | Růst akcií Nvidia | Dluhopisy | Dodatečný výnos | Věštec z Omahy | John Kenneth Galbraith | Vzdělávací aktivity | Přední investoři | Podíl na zisku | Kontrakty | Zajištění rizika | Sezónní výkyvy | Jeden dolar | Vývoj ceny kakaa | Buffett investorům | Budoucí trendy | Dobrý fundament | Kontrariánská strategie | Způsob obchodování | Generuje zisk | BRKB.US | ETFS Natural Gas | Fénicie | Nákupní příležitosti | Virtuální měna | Obchodování s cennými papíry | Dlouhodobé investice | Barrick Gold (GOLD.US) | BrokerJet | Cathie Woodová | Analytický tým FXstreet.cz | Dopad dluhové krize | Poplatky a provize | Online obchodování | Volatility portfolia | Revoluční obchodní platforma | Štěpán Uherik | Cenné lekce | Opce a podnikové události | Praxe | Nasdaq100 | Platební neschopnosti | Makroekonomické statistiky | Palladium - Vývoj ceny palladia | 4GLD.DE | Posilování koruny | Contract for Difference | JPY | Poměr P/B | Styl obchodování | Akcie Wells Fargo | Peníze uložené | Potenciál trhu | Satoshilabs | Potenciální konflikt zájmů | Úvěrová pojišťovna | Kapitál na obchodování | Polovodiče | Pohyby na finančních trzích | Index HKComp | Zajištění portfolia | Zajímavý výnos | Index Russell | Náklady spojené se skladováním | Freedom Finance Europe | Pfizer (PFE.US) | Politická situace | Obchodovat během zpráv | Směřování trhu | US High Yield | Diverzifikované akciové portfolio | Ceny sóji | Německá společnost | Jak opce odhalují očekávání trhu | Wonderinterest Trading | Poměr ziskových a ztrátových roků | Obchodujeme | AVGO.US | ROI (Return On Investment) | Projekce | Znehodnocení | Equal weighting | Krátká pozice | Otevírací cena | Peníze | Limity ztrát | Výhled do budoucna | Pandemie COVID-19 | Dluhy českých domácností u bank | Ukazatel | Kabinet | Index HKComp - Vývoj akciového indexu | Zavírací cena | FTX | Jannis Samaras | Investors | Demo obchodování | Zalesňování | Dosáhnout zisku | Různé typy poplatků | Ziskovosti traderů | Společnost Kofola | Robo poradce | Nakupovat akcie | Základy fundamentální analýzy akcií | Diverzifikace počtu instrumentů | Nestlé | Moderní obchodní platformy | Hospodářské výsledky ČNB | Lukáš Voženílek | Fitch Solutions | Vývoj indexu rezidenčních nemovitostí v Číně | Obavy z inflace | Nalezení brokera | Certifikáty | Nástroje a obchodní platformy | Prognóza | Identifikace iracionálního chování | Obchodní politika | FTSE 100 | Služby | Arbitrum | Co je komodita? | Velké problémy | Seriál o investování do akcií | Take-Profit příkazy | Nakupovat zlato | Ekonomické údaje | Konsensus | Běžní investoři | Bezpečné přístavy | Biotechnologie | Volby v USA | ALUMINIUM | Jak používat fundamentální analýzu? | Nové léky | Index AUS200 | Index NASDAQ 100 | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Adani | Oblasti tradingu | Sociální sítě | Strategie Trend Swing | ETF u XTB | Poplatky za neaktivitu | Výkazy příjmu | Regulace a likvidita | Jak vydělat na poklesu | Ceny akcií Meta | Palladium | Srovnávací analýzy | Bayer AG | Americký Fed | CapX | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Globální hospodářský růst | EPS u akcií společnosti | Výprodeje na trzích | Ondrášovka | Plánování a disciplína | Dlouhodobý investiční produkt | Standardizovaný futures | Ropa WTI | Friedrich Wilhelm Raiffeisen | MRK.US | Index UK100 | Roční zhodnocení | Hlubší pohled na fungování | Kryptoměny na eToro | Faktor udržitelnosti | Výsledek hospodaření | Simon Peters | David Varga | Lockheed Martin | Tržní dynamika | Nejlepší a nejkvalitnější akcie | Jak fungují environmentální akce? | Růst americké nezaměstnanosti | Akcie Coca-Coly | Narušení dodávek ropy | Americké ekonomiky | 13F | Dánská společnost | Brexit | Indikátor ATR (average true range) | Tržní signály | Změny průměrného pojistného | Vanguard Information Technology ETF | Investice proti inflaci | Bayer | Evropská legislativa | Chris Sacca | BTIG | Valná hromada | FedWatch | Výsledky za určité období | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | Norwegian Cruise | NextEra | Sezónní změny | Komoditní trh | Kapitál | Finanční technologie | ProTrader | Analyzování | Důležité informace o CFD | Euromoney Global Private Banking Awards 2024 | Ztráty a drawdowny | Fondy obchodované na burze | Pasivní investování | Robinhood | Dividendová politika | Investování v Česku | Cestování | Inovativní řešení | USD | Reálné ekonomiky | Investování do kryptoměn | Druhy grafů | Potenciální ztráty | Odliv kapitálu | Protistrana | Broker | Společnost Siemens | Stanovení stop lossů | Dolar (USD) | Rizika | Pád ceny | Implikované volatility | Dubaj | Meta Trader | Tempo hospodářského růstu | Britové | Vývoj ceny palladia | Cash flow | Proražení | Technologický vliv | Upravený zisk | Technická analýza | Růst společnosti | Backtesting | Velikost pozic | Aktuální očekávání | Mladší generace | Prodávat akcie | Cestování do zahraničí | Export | Změna klimatu | Výkon amerických akciových indexů | NFLX | Total | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Eroze půdy | Kurz zlata | Hlavní obor podnikání dané společnosti | Plány | Energetické akcie | Aktuální informace | Kroky centrálních bank | Srovnávací nástroje | CFD na komodity | Hyperinflace | Berkshire | ETF S&P 500 | Na burze | Stocks AI | Trh s nemovitostmi | Historická volatilita | Investiční analytik | Finanční instituce | Doživotní jistota | Přizpůsobení se změnám | Nemovitosti v zahraničí | Globální krize | Fear of Missing Out | App Store | Vývoj ceny zemního plynu | Inflace v České republice | Výroční zprávy | Strategie pro obchodování s komoditami | Psychologická nástraha | CATTLE | Významný dopad | Vládní opatření | Vstup do světa Forexu | Bondster | Komise pro cenné papíry (SEC) | Zakladatel | Blue chip | Rebalance | Nevýhody a rizika | Maďarsko | Šok | Podílový fond | Zrušení dividendy | Powell a Fed | Aplikace na obchodování | Pozorování | Energetické zdroje | Různé typy aktiv | Měnové války | Rychle zbohatnout | Grayscale Bitcoin | Hongkong | Měřítko výkonnosti amerického akciového trhu | Ceny BTC | Konference XTB | Dluhové trhy | Keith Gill | BABA.US | Price-to-Earnings | Split | Investiční impéria | Warren Buffett a Charlie Munger | Bitcoin (BTC) | Klimatické změny | Ekonomická aktivita | Regulace | Hospodářské problémy | OXY.US | Immutable X | Kofola | DJI | Čekající příkazy | FedEx | CCC | Ranní zpráva pro tradery | Bridgewater | Spekulovat | Rozložení investice do více trhů | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Devizové trhy | Výrobce čipů Nvidia | Exekuce | BHP Billiton (BHP.US) | Měny účtů | Tichomoří | Swapy | Nastavení úrokových sazeb | Analytici XTB | Speciální požadavky | Provident Financial | Shanghai Stock Exchange (SSE) | Ethanol | Snižování úroků | Širší index S&P 500 | Výše dividendy | Využití dlouhodobých trendů | Bogdan Maioreanu | Pověst | Pozitivní signál | The Economist | CFD kontrakty | NATO | Litva | Jak ceny komodit ovlivňují různá odvětví | Vysoké sazby | Grafy | Účetní zisk | Cenové úrovně | Komoditní sektor | Tržní trendy | Roční růst | Konflikt mezi Izraelem | Fitch Ratings | iShares Physical Gold | Obchodní cíle | Přiznání k dani z příjmu fyzických osob | Výsledky společnosti | Obchodní dny | Úroková sazba | P.A. | Avast | Vývoj akciového trhu | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Obchodník na finančních trzích | Negativní události | Akcie společnosti Disney | Dovoz | Fintech společnosti | Unie | Oživení trhu | Zařazení BTC | Úvod do světa komodit | Reálný účet | Význam na moderních finančních trzích | FOMO (Fear of missing out) | Obchodování indexů | Velikost fondu | Finanční úspěch | Úrokové sazby | Pomalý růst | Vyšší náklady | Dovednosti | Zisky společnosti | CNY | Nikkei | Nervozita | Obchodování na finančních trzích | Tržní ceny | Poměr nákladů a výnosů | Jak obchodovat s komoditami | Portfolia ETF | Tradingové portfolio | Výzvy v obchodování | Index investiční gramotnosti | Sociální dopady | MT5 | Velké instituce | Nemovitostní fondy | Čtvrtletní zisk | Čínské úřady | Doji | The Coca-Cola | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Tržní pohyby | Vývoj měnových kurzů | Commodity Channel Index | Trade Ideas | Srovnání prop trading | Jeffrey Sachs | Dlouhodobé držení | Pro tradery | Akcie Bank of America | Investoři v USA | Generace Z | Investování u XTB | State Street Global Advisors | Wonderinterest Trading Ltd | 1 milion | Cenové pohyby | Slickcharts | Celoroční výhled | Stratégové | Válka na Ukrajině | Výrobní ceny | OD7F.DE | Pořízení vlastního bydlení | HSCEI | Rychlost a přesnost | Vliv na energii a dodávky | Spekulovat na cenu komodity | Největší firmy | Zhodnotit své peníze | Vliv na sektory | Elon Musk | Období inflace | Nikkei 225 (JAP225) | Konkrétní výše roční dividendy | Výkonnost společnosti | Santiment | Představitelé Fedu | WGC | Kurz jüanu | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Stránky s hodnocením | Price-to-Earnings Ratio | Sell Limit | Akciové indexy | High-frequency trading | Rizikovost | Trend following | Trh s komoditami | Vybírání zisků | EUR/CZK | Investing.com | Zájem investorů | Free-float adjusted market-capitalisation weighting | Stav vývoje trhu | Myšlení | Poptávka centrálních bank | Příležitosti pro nákup | Technology Fast | Euforie | Dluhopisy s vysokým výnosem | CO2 | Den dětí | Množství akcií | Fenomén sezónnosti | Maximální denní ztráta | iPhone | Finanční gramotnost | Nigérie | Obchody | Investoři | Malta | Revolut | MarkeTimers.com | Portfolio | Fungování | Aktiva realitních fondů | Sója | Christine Lagardeová | Výnosy z amerických dluhopisů | ADR | Obchodní platforma | Pohyby a trendy | Online nakupování | Investovaný kapitál | Nejistoty | ROE společnosti | Fidelity | Chování účastníků na trhu | Dosažení stabilních výnosů | Využití různých tržních situací | Jaroslav Brychta | Pozice CFD | Negativní sentiment | Evropská měna | Výsledky za Q1 | Možnost obchodovat | AMD | Globální ekonomiky | Depozitní kurz | Index FTSE 100 - Vývoj akciového indexu | Přidaná hodnota | Graf akcií | Richard Bechník | Krátké (short) pozice | Přiznání k dani z příjmu | Média | Inflační čísla | Obchod App Store | Bitcoin ETF | Lepší výsledky | Příjem z pronájmu | Výkonnost skupiny akcií | Grayscale | Dosažení zisku | Investice do dluhopisů | Exxon Mobil (XOM.US) | Arbitráž | Nárůst ceny | Zisk | Bez rizika | CAC 40 | Bias | Ceny kryptoměn | Prezident | Rizika dividendového investování | Historická výkonnost | Americké ministerstvo spravedlnosti | Investice do vašeho portfolia | Vestas | Den obchodování | Vývoj ceny cukru | Česká koruna | CCI | Pokles cen nemovitostí | Část zisků | Kurzu měn | Investiční směnárna | Zprávy o udržitelnosti | Bank of England | Informace o CFD | Centrální banky | Statistické modely | Vzorce chování | Vývoj akcií | Uložení peněz | Ceny zinku | Analytické služby | Výhody | VIG | Vývoj ceny pšenice | Roboti | Britské akcie | Supporty a rezistence | WSJ | Raytheon | Normalizace trhu | Rostoucí ceny ropy | Analýza veřejných dokumentů | Co bude dál? | Pohyby trhu | Asociace pro kapitálový trh | BABA | Energetický gigant | Pesimismus | Neziskové organizace | Propad ceny akcií | Nástroje pro efektivní trading | BP | NDX | Typ tradingu a investice | DOGE | Emocionální rozhodování | Vice | Jednotné měny | Průzkum | Podíl na obchodování | Nižší poptávka | Boj s inflací | Investiční | Vývoj měnového páru | Nízké úrokové sazby | Scoach | Výhody obchodování | Sociální nepokoje | Akcie společnosti Tesla | Moderna | Broker Trust | Svět kryptoměn | Put/Call | CEO společnosti | Výstupní body | Eskalace | Souhrn finančních trhů | Vývoj zahájených bytových prostor | Výhody a rizika | Analýzy | Tržní podíl | 10 akcií | UGO | Sloučení | Co je to CFD? | Ekonomický vývoj | Global Finance | Slevy | Akcie zdarma od XTB | Politická nestabilita | Akcie bankovních domů | Hlavní úroková sazba | Hodnotové akcie | Poradenská společnost | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Portfolio Warrena Buffetta | Klíčové společnosti | Investiční riziko | Invesco | Morningstar | Siemens Gamesa | Meme akcie | Prodej akcie | Akciový index (burzovní index) | Pavel Hubáček | Německý DAX | Hlavní události | Patria | Společnost XTB | Česká republika | Bydlení | Fiskální rok | Jednotná evropská měna | Obchodování s pákovým efektem | Jak začít s Fintokei? | BP (BP.UK) | Plavba na otevřeném moři | Možné scénáře | Diverzifikace obchodního stylu | Akcie a dluhopisy | Krátkodobí spekulanti | Ekologické organizace | Obchodní plán | Formule 1 | Úrok | Makroobezřetnostní politika | Dot.com krize | Evropské ekonomiky | Omezit potenciální ztráty | Vladimír Holovka | Cena akcií společnosti | P/E | Zpráva | Odebrání bankovní licence | Cestovní ruch | Porovnání vývoje | Druhy time frames | Plán Škálování | Agentura Reuters | Prémie | Obchodní ředitel | Vliv na ekonomiku | Potenciální rizika | Rozpočtová politika | Pravidelné investování | Althea Spinozzi | Jak se daří investičním fondům | Tencent | Colt CZ | Emma Capital | Prodej | Meziroční inflace | Visa (V) | PFE | Dividendy a úroky z ČR | Konzistence | Jaké jsou cíle měnové politiky? | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Rok 2024 | Ekonomické klima | Robo poradce od Revolutu | Mads Nipper | Platební neschopnost | VaR | Investiční horizont | Znárodnění | Nové příležitosti | Money management pro začátečníky | Tržní kapitalizace | Gen Digital | Růstové akcie | Tiskové zprávy | Šance na zisk | Hranice 100 000 Kč | Jan Kubíček | Konflikty | Úspěšné hedge fondy | Pokles cen komodit | Akcie společnosti Walt Disney | Směřování ekonomiky | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Investown | Obchodování komodit | Emoce | Dluhopisové výnosy | Fond NEMO | Warren Buffett | Finanční ředitel | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Zasedání Fedu | Abraham van Ketwich | Automobilka | BRKB | Defenzivní příkazy | Olej | Vzdělání | Obchodování s deriváty | Výkonnost | Rizika a příležitosti | Měření výkonnosti určité skupiny akcií | XM | Obchodování | Potenciální zisky | Výrazné ztráty | Legislativa | Implikovaná vs. historická volatilita | GBP | Co se děje na finančních trzích | Společnost Berkshire Hathaway | Tržby z prodeje | Narušení dodávek | Kalendář ekonomických událostí | Management | Obchodní týden | Meta | Simon Property Group | Faktory ovlivňující trendy v chování spotřebitelů | Strategie investování | Nákupy dluhopisů | Prodej dluhopisů | Nízké poplatky | Oznámení | Investiční činnosti | Diverzifikace celkového money-managementu | Jaké strategie jsou povoleny | Současný stav | Environmentální akce | Průmyslové komodity | Rozhodování Buffetta | GAAP | Růst cen ropy | Restriktivní politika | Byznys model | Dobré výsledky | Majitel | Výkonnost indexu | Prezidentka ECB | Argentina | ZEW | Dlouhodobé důsledky | Daniel Kahneman | Zprávy | Evaluace | Guru | PG | Nadšení | Shell | Rozdílové smlouvy (CFD) | České firmy | Fenomén | Dolary | Akciové burzy | Pákový efekt | Dlouhodobé investování | Fungování trhů | Nástroje technické analýzy | Futures na evropské indexy | Evropská regulace | Jiří Šafařík | Výpočet objemu pozice | Vliv na ceny | SPCE.US | Kukuřice - Vývoj ceny | Tokeny | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Ceny stříbra | Uran | Evropské akcie | Všechny akcie | Rizika při obchodování | Oanda | Deflace | Monitorování | Rychlé zhodnocení | Přebytek obchodní bilance | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční aktivita | Obchodování během zpráv | Půl milionu | News trading | Byty | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Zdroje energie | Další dostupný kontrakt | Počet investorů | Zemědělské komodity | Růst inflace | Island | Přikupování | Lisabonská Apartments | Akcie třiceti předních amerických podniků | Ceny ropy | Index dané země | Trailing Twelve Months | Investiční banka | Výpočet objemu | Ochrany kapitálu | Technická podpora | Occidental Petroleum | Telenor | Zajištění na stáří | Ceny Bitcoinu | Bezpečné investice | Opce | Technologický vývoj | Praha | Berkshire Hathaway | Alokace zdrojů | Silný růst | Evropský parlament | Komodity na trading platformě | CME FedWatch Tool | Člen představenstva | Hospodářské cykly | Covid | Inteligentní investor | Jsou komodity dobrou investicí? | Neenergetické komodity | ETF na bitcoiny | Bitcoin halving | Vyhlídky | Sazby v USA | Europe 600 | Nejdůležitější události | HKD | Startupy a ekosystémy pro inovace | Investiční centrum | CZ | Tržní podmínky | Index Nifty 50 | Marek Pokorný | Virgin Galactic | Chování stáda | Tick scalping | Snižování cen | MetaTrader 4 (MT4) | Co jsou akciové indexy | Dnešní data | Volný čas | Investiční poptávka | Macrotrends | Udržitelnost | Natural Gas | René Musila | Analýza sentimentu | Prodělat peníze | Míra | Firmy | West Texas Intermediate | Úroky z ČR | DIA.US | Analýza trhů | Příležitosti v Kanadě | Zadlužování | Řetězec | Put opce | Bosna | Index US100 | ESMA | Obchodovanie | Zlatý standard | Páka | Analýza komoditních trhů | Fáze 2 | Čínské zboží | Enormní zájem | Digitální měny | Software (aplikace) | Dluhy domácností u bank | Depozitní sazby | Obchodní jednotka | Investment management | Pokles tržeb | Hedgeové fondy | Jak dopadne letošní rok | Nástroj | Energetická skupina | Výsledky | Dominik Stroukal | Nebankovní služby | Marek Vaňha | Rozhodování | Corporate Governance | Počet obchodních dní | Solární panely | Fundamentální zprávy | Úroky ze zahraničí | Dluhopisové fondy | Odhady trhu | Indie jede | Veřejné služby | Raphael Bostic | Alan Pock | Australský dolar | Nio | Investování do ETF pro začátečníky | Obnovitelné zdroje | COCOA | Inflační tlaky | Siemens | Minulá výkonnost | Suroviny | Uplynulý rok | Vyplacení dividendy | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Bank of America | TIM | Koruna | Finanční služby | Fundamentální analýza | René Remšík | Petr Lajsek | Výrazný pokles | Makroekonomie | Silný dolar | Rozhodovací proces | Cukr | Retracement | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Pohyb cen | Období korekce | Kupující | Vysoká poptávka | Přírodní faktory | Dluhopisy Saxo Bank | Eli Lilly | Francie | New York Stock Exchange (NYSE) | Finanční výsledky | Pokles HDP | Předpověď | Barrick Gold | Dopad na centrální banku | Raiffeisen | Které akciové indexy sledovat | Zůstatek | Objem zlata v rezervách | Hypoteční trh | Vývoj akciového indexu HKComp | Ipsos | OPEC+ | Propad | Index S&P BSE Sensex | SAE | Nastavení stop lossů | Využívání finanční páky | Základní rys | Akcie firmy Orsted | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Příležitosti k prodeji | Newmont | Marka | BHS | Objem | Hodnota měny | Údaje | Očekávání investorů | Energetický trh | Obavy z recese | Hypoteční banka | Třetí pilíř | Analytika | RIO.UK | Odvětví a akcie | Equity křivka | Snížení poptávky | Federální rezervní systém | Bank for International Settlement | Microsoft (MSFT) | Steen Jakobsen | Výkonnosti amerického akciového trhu | Nákup a prodej | Klima | Magnificent Seven | Americká banka | Úrokové výnosy banky | Leva | xStation | Exxon Mobil | WHEAT | Potenciální obraty | Asie | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Objem poskytnutých úvěrů | Alibaba | Vale | Švýcarské společnosti | Očekávání analytiků | Náklady na těžbu | Výsledky průzkumu | Ceny bavlny | Postavení na trhu | Maso | Technologické společnosti | Posílení švýcarského franku | Průzkumy | Ropa WTI - Vývoj ceny | Letní měsíce | Stablecoiny | mmBtu | Národní měny | Malajsie | Nepředvídatelnost | Nomura | NGAS | Schválení SEC | Spoření | Investování a obchodování na komoditním trhu | Výhody diverzifikace | Placebo | Shortovat | Praktické tipy pro obchodování | Northwestern Mutual Wealth Management | Hlavní indexy | Algoritmické obchodovanie | SHIB | Ekonomické cykly | Jak obchodovat komodity | Automobilky | Ceny cukru | Bombay Stock Exchange | Kontrolní mechanismy | Generuje ztrátu | Investiční platforma | Průmyslová výroba | Důchod | AMC | Pfizer | Snížit emise | Bilion | Posílení amerického dolaru | Emise skleníkových plynů | Sázka | Ovlivňování ziskovosti | Obchodování s akciemi | Úspěch v obchodování | Studie | Výnosy bondů | Blízký východ | Marginální požadavky | Lepší budoucnost | Investice do technologií | CME FedWatch | TOP 10 měnových párů | Carry trade | Obnovitelné zdroje energie | Obchodovat s komoditami | Cena akcií firmy | Trading konference | Obavy z nejistoty | Pojišťovny | London Stock Exchange (LSE) | Česká firma | Deficit | Bankovnictví v České republice | Northrop Grumman | Dlouhé (long) pozice | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Index S&P 500 | Gasoline | Ratingová agentura | Average daily range | Instrument | Finance GPT | Reakce trhu | Masivní nákupy | Patenty | Pokles akcie | Růst cen surovin | Skryté poplatky | Vypršení platnosti | Zinek - Vývoj ceny | Pozornost | Bankéř | Ropa Brent | Znalost měnových trendů | EU50 | John Kirby | Kompletní průvodce | ADBE | Investování do dividendových akcií | Akcie výrobce čipů | Real-time | Norwegian Cruise Line | Fibonacci retracement | FTC | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Současná situace | Dlouhodobé trendy na trhu | Lukáš Kovanda | Hráči na trhu | Školení | Zvýšené riziko | Aktiva a pasiva | tradingeconomics.com | Nejvyšší objem obchodů | LEN | Finanční operace | Přijetí | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Meta (Facebook) | Terminál | Obchodovat CFD | Evropa | Distribuce | Změny na trhu | Technické ukazatele | Platina - Vývoj ceny platiny | Řízení financí a investičních služeb | Obraty | OPEC | Short | Ekonomické události | Ukrajina | Stop Loss (SL) | Celková investice | Ukončení intervencí | Indikátor ekonomické stability | Svíčkové grafy | Opční trhy jako barometr sentimentu | McAfee | Lednový efekt | Pár EUR/USD | Chování obchodníků | Shortovat index | Index výrobních cen | Egypt | Johnson & Johnson | Hodnota aktiv | Ego-depletion | Investice do nemovitostí | Trendové indikátory | Fotovoltaika | Eurodolar | Stabilní hospodaření | KB | Definovaný obchodní plán | Kontext | Bezpečné útočiště | Průmyslové kovy | Ropa Brent - Vývoj ceny | Akcie včera | Open interest | Ideální poměr | Maloobchod | Výsledky hospodaření společností | Optimistická očekávání | Lamborghini | Americká centrální banka | Vepřové maso | Logistika | eCBOT | Mnozí investoři | Nejlikvidnější akcie | Zveřejněná data | Dynamické obchodování | Earnings | Zpomalení inflace | Trump | Rostoucí obavy | Devalvace | Stavebnictví | MRK | Dnešní růst | Znalost trhu | Index volatility | Devizový dohled | Den investičních fondů | SEBA | Zdanění příjmů | XOP | Ústup inflace | Dow Jonesův index | Index Dow Jones Industrial Average | Styl investování | Obchodování s indexem | Skladovací kapacity | Disney+ | Technické analýzy | Roční dividendy | Obchodní dovednosti | Srovnání prop trading firem | CI Komodity | Zisky a ztráty | Litecoin | Mexiko | Krátkodobé obchody | Rostoucí trend | Global Private Banking Awards | High | Stock market | Směnárny | Finanční krize | Vydělat peníze | Michael Saylor | Bear Stearns | Vstupy | Kancelářské nemovitosti | Obchodní strategie | Wall Street | Akciové výnosy | Obchodování a investování | Investičné rady | Ceny ropy WTI | Obchodní proces | Ceny zemního plynu v USA | Dot-com | Ekonomická situace | CapXmaster | Macrotrends.net | Provozní výnosy | Rakousko | Navyšování účtu | Komodity obchodované na světových trzích | Stříbro | Západní státy | USDCZK | Instituce | COPPER | DAX (DE30) | Turecko | Loňský zisk | Kakao | Dogecoin | Společenská odpovědnost | Bitcoinové ETF | Dopady inflace | Bank of Japan | Guvernér BOJ | Chamtivost | Spekulace na lepší výkonnost akcií | Různé tržní podmínky | Investiční společnost | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Odvaha | CFD kontrakt | Výsledky hospodaření | Růstový potenciál | Optimalizácia portfólia | High Yield | Risk Reward Ratio (RRR) | Internet věcí | Vliv na investice | Den zveřejnění výsledků | Brokers | Burza cenných papírů | Býčí signál | Dividendy a úroky ze zahraničí | Market Outlooks Ners | Americké akcie | MetaTrader 5 (MT5) | Profit Target | Měnový trh | Volba time frame | Silná ekonomika | FCX.US | Tuzemské banky | Smart kontrakty | Využití finanční páky | UBS Group | Dlouhodobá hodnota | Do čeho investovat | Telekomunikační společnosti | MetaTrader | Růst amerického HDP | Běžný účet | Složitost a obtížnost | Walt Disney Company (DIS) | Wonderinterest | IOGP.UK | Investovat v Číně | Divize | Oslabení koruny | Ekonomické ukazatele | Spot | Počet klientů | Seznam Zprávy | Pozitivní vliv | Drahý kov | Obchodní výsledky | Vyplácení dividend | ex | Nákupy akcií | Mega diverzifikace | Las Vegas | Moore Czech Republic | National Stock Exchange | ABB | Průměrný roční výnos | Zvýšení úrokových sazeb | Extrémní propady | Zvýšená volatilita | Americký akciový index Nasdaq | Komise pro cenné papíry a burzy | Obchodování se CFD | Equinor | Zhodnocení kapitálu | Trh | Aspekty týkající se environmentálních událostí | Komise | Ziskovost a finanční stabilita | Oslabení kurzu | Offshore | Války na Ukrajině | Technologické firmy | Jiří Hlaváč | Boris Tomčiak | Těžba ropy | Frustrace | Společnost Alibaba | Správce portfolia | Akcie firem | Barron's | Investice do akcií | Interpretace | Fetch.ai | Burzy cenných papírů | Politické nepokoje | Výrazný růst | Upravený zisk EBITDA | Koruny vůči euru | Měnová autorita | Fed | Potravinový řetězec | Ekonomické výkonnosti | Reálná hodnota | PLATINUM | Algo | Korekce | Commodity Channel Index (CCI) | GME.US | Výkon indexu | Důvěra spotřebitelů | Využití algoritmického obchodování | Upozornění | Soukromé společnosti | Tržní prostředí | Země EU | IGLN | Ideální čas | Směřování | Dividendové akcie | Statistics | Arbitráže | FRA40 | Načasování v investování | Buffett | Money management | Počet pracovních míst | Marginové požadavky | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Nestle India | Indexové obchodování s pomocí CFD | Pražské burzy | CREDITAS Real Estate | Finanční společnosti | Pojišťovnictví | Krátkodobé obchodování | Zveřejnění výsledků | Investování a obchodování | Výběry | ATR | Společnost Bayer | Spekulovat na růst i pokles cen | Vietnam | Propad hodnoty | Investice do indexu S&P | Konkurenceschopnost | Americké firmy | Měnové ETF | Kanada | Ladoga | USDT | Příznivý výhled | Globální recese | Selský rozum | Automobilový průmysl | Lowe's | Memecoiny | Klienti brokerů | Yahoo | Oživení české ekonomiky | Investiční cíle | Technické indikátory | STP/ECN | XOM.US | Stock | ANO | Ropa roste | ProCent | Komodity - nejčastější otázky začátečníků | Ministři financí | Platforms | Nákup akcií | Poměr P/E | Obchodní systém | Tisknutí peněz | Wells Fargo | Náklady na půjčky | Ceny zboží | Index SMI | Rating | Nejznámější indické akciové indexy | Aktivní obchodování | Dezinflace | iShares Physical Silver | Index CFD | Asijské indexy | Globální diverzifikace | Společnost Alphabet | Finanční budoucnost | Znalost | Populární kryptoměny | SNB | Soustředění | Pohyby S&P 500 | Investiční produkt | Budoucí vývoj | Amundi | Microsoft | Maxim Manturov | USD/CHF | Příležitosti | Snížení dividendy | Pohled do budoucnosti | Přehled dluhových trhů | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Investiční gramotnost Čechů | Generovat zisk | Trader Steve Nison | Hodnota investic | Začátečník | Vládní dluhopisy | Deloitte Technology Fast | Rozložení investic | Nejistota | Snižovat riziko | FWR | Ekonom ECB | Dnes ČTK | Analýza trendu | Obchodní plány | Chase Investment Counsel | Dividends | Alza.cz | Růst tržeb | Forwardy | CME | Pokles cen ropy | Shortování | HDP v eurozóně | Nastavování Stop-Lossů | Intraday přístup | Změny cen | Diverzifikovaná portfolia | Sell | Správci aktiv | Zlato v rezervách | Michal Valentík | Letadla | Trading blues | Mistrovství | Finanční rezervy | Long pozice | Siemens Energy | Dollar Tree | Obchodování akcií | Time Decay | Světová banka | Známý investor | Podpory ekonomiky | Christian Bruch | Důvěra | Programování | Živé vysílání | Pravděpodobnost | Markets | Tvůrce trhu | Prosperity | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Decentraland | Web3 | Dlouhodobý vliv | Obchodní ředitel XTB | Rostoucí akcie | Exxon | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko | Nákupní cena | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Představenstvo | Indexové investování | Psychický stav | Jaké jsou hlavní indexy | Pokles úrokových sazeb | Mezinárodní faktory | Spotřební zboží | Soukromí investoři | Investiční poradce | Profitovat z růstu cen | Vývoj akciového indexu DAX | Skladování komodit | Trendové linie | Consensys | Bureau of Economic Analysis | Japonsko | Výpadky | 15% a 23% daň | Společnost Meta Platforms | Roční výkon | XRP | Objem obchodů | Range | CFTC | FIAT | Tomáš Pfeiler | Celkový sentiment | Makroekonomické zprávy | Kapitálové zisky | Zemní plyn - Vývoj ceny | Nifty 50 | AA | Invest | Petr Zíma | Očekávané výnosy | Vysoké standardy | MicroStrategy | Centrální banka | Call opce | Logitech | Slučování akciových burz | Mobilní aplikace | Deutsche Börse | Federální rezervní banka | Význam psychologie | Životní prostředí | iOS | Pokročilé obchodní platformy | Intraday | Martin Procházka | Řízení rizika | NYMEX | Rozbor | Diverzifikace rizika | Hazard | Vliv na energii | Zemní plyn | Put | XTB Research | Pojištění proti nepřízni | Překoupenost | Zásahy ze strany brokera | Německo | Krach | Káva - Vývoj ceny | Petr Horáček | Akcie Advanced Micro Devices | Propady portfolia | Úroveň parity | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Ostatní investice | Světově největší | Faktor úspěchu | Twitter | Makroekonomické ukazatele | Sebevědomí | Čistý zisk | Vývoj akciového indexu DAX (DE40) | AbbVie | Dosáhnout úspěchu | Hotovost | Kovy | Rumunsko | Psychologické faktory | Další růst | New York Stock Exchange | Technické problémy | Centrum | Složitější řízení | Jiří Tyleček | Společnosti | Úspěšní obchodníci | AI Trendz | Zpomalení ekonomiky | Životní náklady | Anders Schelde | CL | Bělorusko | Testování na demu | Tim Cook u společnosti Apple | Prop trading firma | Regulační informace | Manažeři | Mentoring | MSCI Europe | Bar chart | OD7F | Společnost CTP | Podnikatelé | TLTRO | Visa | Nippon Steel | Markets in Crypto-assets | Trpělivost a disciplína | Pokles prodeje | Vyšší ceny | Dodatkové operace | Dividenda a Dividend Yield | Investiční služby | Spoluzakladatel | Více časových rámců | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Smlouvy o koupi a prodeji | Německá farmaceutická společnost | Význam dluhových trhů | S&P 500 a Nasdaq | Supercykly | Dluhové krize | Daňové přiznání k dani z příjmu | Nárůst objemů | Energetický sektor | Globální index | Eva Sadovská | Tržní změny | Přehled komoditních trhů | Povinnost podávat daňové přiznání | Etika ve fundamentální analýze | Vliv na akcie | Investiční a hedge fondy | Hlavní výhoda diverzifikace | Nízká volatilita | Pojišťovna VIG | Politické rozhodnutí o produkci | Finanční zprávy | Výstavba větrných farem | Spekulativní a zajišťovací účely | Komodita | Trading Assistant | Index frankfurtské burzy | Moment obratu trendu | Market Maker (Dealing Desk) | Rio Tinto (RIO.UK) | Přerušení dividendy | Japonské společnosti | Cena DOGECOINu | Důsledná analýza trhů | Úvěrové podmínky | ČNB Aleš Michl | Geografická diverzifikace | Zahraniční investice | Blog | Mluvčí | Směnný kurz | CZK | Analytik Cyrrusu | Candlestick chart | Reuters | Úspory | Krátkodobí obchodníci | Erste Group | Výhody algoritmického přístupu | AVG | Obchodníci | Světový den | ETC | Krizové řízení | Znalosti o obchodování s indexy | Zprávy a události | Fungování měnových trendů | Dividendový výnos | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Finanční riziko | Marcela Hrdá | Podcast | Dluh americké vlády | Přehřátí ekonomiky | Globální ekonomický růst | Regulace a bezpečnost | Ukazatel ROE | Denní data | Očekávání inflace | Kov | Situace | Chevron | Těžební technologie | Škoda | PFE.US | Domácnosti | Tradingové strategie | Základní analýza | EPS neboli Earnings per share | Index US500 | Úspěšné obchodování s komoditami | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Depozitní sazba | Obchodní účet typu SwiftTrader | Výstupy | Testovací účet | Varovný signál | Formování cenových trendů | Maloobchodní tržby | Algo obchodování | Vlastnosti CFD | Overbalance | Negativní úrokové sazby | Lagardere | Euronext | Cyklus růstu | Bouře a povodně | Předseda | Wealth | Analytici | Lepší výkonnost akcií | Šance na úspěch v investování | Kurz koruny | Vysoká hodnota ROE | Elliott | Provozní zisk | Mentor a učitel | Profesionálové | Tištění peněz | Zájmové skupiny | Deficit veřejných financí | Deutsche Boerse | Ripple | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Růstový impuls | Akcie většiny ETFs | Výnosy z investic | Statistická arbitráž | Core S&P 500 | Ceny energie | Orion | Plovoucí směnný kurz | Firmy zaměřené na větrnou energii | Specifika obchodování s komoditami | Burzovně obchodované fondy | Equity | Podrobný pohled | CCleaner | USDIDX | Amos Tversky | Automobilový trh | Kupní síly peněz | NGAS.UK | CVX.US | Měnová diverzifikace | Investiční Memento | Evropská unie | Boeing | Společenské trendy | XTB studio | Kopírování obchodů | Globální dosah | Adyen | Cenové trendy | Ekonomiky | Dobrá nálada | CNN Fear and Greed | Krátké pozice (short) | Různé obchodní strategie | US100 | PROP Trading | Factoring | Rozložit riziko | Záporné sazby | Bing Chat | Dlouhodobý investiční produkt (DIP) | Online trading konference XTB | Overconfidence | Lukáš Raška | Ceny akcií Apple | Rychlý růst | Prime | Obchodovaných komodit | Online prostředí | Ekosystémy | Rozpočet | Dobré analytické nástroje | Regulatory technology | Negativní dopad | Apple | Ženy | Investiční plány | Otevření obchodního účtu u brokerů | P2P | Kurz české koruny | Investiční služby v EHP | GameStop | Dividendy na jednu akcii | CFD | Federální rezervy | SwiftTrader | Velké množství obchodů | Fyzické produkty | Biconomy | Žádný výnos | Investování do různých komodit | Hodnota ROE | Nadměrné obchodování | Erik Brynjolfsson | Dopad na ekonomiku | SaxoBank | 500 akciových titulů | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | Dow Jones Industrial Average | Chicago Mercantile Exchange | Nadprůměrný zisk | Barometr sentimentu | Velké technologické společnosti | Centrální banka centrálních bank | Hospodářský holding | Indické akcie | Graf amerického akciového indexu S&P 500 | Psychologie tradingu | Volatilita cen komodit | Švédsko | Nakoupit akcie | Analýza trhu | Zájem o investice | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Aplikace na obchodování s komoditami | Zvýšený objem | Financovat | Akcie společností z různých sektorů | Prodeje domů | Příprava | Výnosy pro investory | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Trh se stříbrem | Finanční instrumenty | Co je měnová politika? | Aktuální cena | Absence ochrany kapitálu | Nálada investorů | Hlavní akciové indexy | Londýnský index FTSE 100 | Fortune | AMD.US | Přehled behaviorální ekonomie | Strategie řízení rizik | Full time | Investovat a spořit | Fond | Nejlepší investice | Barometr | SatoshiLabs | Deglobalizace | CFD obchodování | Alibaba Group | Nízké očekávání | Dobré obchodní příležitosti | ECB | Objem zlata | Vysoký výnos | Nový rekord | Obchodováním s futures kontrakty | JPMorgan Chase & Co | Úroky | F1 | Refinitiv | Plodiny | Telata | Vliv měnových trendů na ekonomiku | CVX | Aktivní obchodování forexu | Portu | Cena | ROE (Return on Equity) | CFD akcie | Investiční banky | Pandemie covidu | Finanční rizika | Nízké spready | ING | Dostupný kontrakt | Výběr brokera | DIP | MMA | Velikost pozice | Půlení bitcoinu | Vzdělávací kurzy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | AIGI | Kofola ČeskoSlovensko | Finanční analytici | Ceny komodit | Odprodej Applu | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Silný trh | DOT | Objem peněz | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Money-Management | Moneta | Air | Chatbot | Káva | Bitcoinová ETF | Zinek - Vývoj ceny zinku | MetaTrader 4 | Obchodování a investování do akcií | Velké peníze | Akcioví investoři | Pražská burza cenných papírů | Aktivum | NCLH | Vyšší riziko | Ceny akcií | Izrael | Merrill Lynch | Pracovní trh | Směrodatná odchylka | Zájem o hypotéky | Leasing | FTSE | E-shopy | Vlastnit akcie | Investiční platforma Portu | S&P500 | EBay | Epidemie | Americký dolar | NEO | Sójové maso | Budoucí obchodní úspěch | Dobré zprávy | Vliv na sektor jako celek | Termínované vklady | Čínská ekonomika | Ceny | Vyšší úroky | Prudký pokles | Kurzy | Nároky na kapitál | Technologie | Vysoká inflace | Hodnota EPS u akcií společnosti | MetaTrader 5 | Kapitálové výnosy | Překonání akciových maxim | ČNB | TSLA.US | Dluhy | Potvrzení trendu | Revolut Securities | Zajímavé příležitosti | Stanovení stop lossů a take profitů | Raghuram Rajan | Akciový graf | Předpovědi zisku | Riziko výkyvu cen | Suez | Cena dogecoinu | Investujeme | Agentura Bloomberg | Sledování globálních ekonomických trendů | USD/CZK | Vývoj americké nezaměstnanosti | Peníze z prodeje akcií | Market Maker brokeři | Znalosti historie | Tipy pro obchodování | Ranní zpráva | Pokles | Orchid | Obchodování během sezóny finančních zpráv | Maximalizace zisku | MGM | Rok na americkém akciovém trhu | Korelace akcií a dluhopisů | Ochrana proti inflaci | Spotové bitcoinové ETF | Všechny důležité informace o CFD | Snižování úrokových sazeb | Směřování trhů | Konzervativní investice | Colosseum | Výběr zisků | Margin | Ceny zemního plynu | Vývoj akciového indexu | Právo | Akciový index Botswany | Xmaster | Investiční portfolia | Historická data | Take-Profit | Ochranné příkazy | Nekonečné přikupování | Rekordní zisky | Ceny hliníku | Jumpshot | Blue chips | Hodinky | Potenciální zisk | Daňová sazba | Podílové fondy | Hedge | Fundamentální ukazatele | Výnosy realitních fondů | Začněte obchodovat | Americký trh | Poplatek | Setkání akcionářů | Prvky rizika | Moody's | Google | 4GLD | Vývoj cen ropy | Akcie Monety | Banka | Makro | Vysoká hodnota | Základy obchodování | Úspěšný začátek | Situace v Německu | Americká ekonomika | Analytické závěry | Otázky začátečníků | Finanční deriváty | NVDA | Internet of Things (IoT) | Earnings date | Důvěryhodnost | Obchodník | Velký problém | První investiční fond | ICOM.UK | Portfolio manažer | Umění diverzifikace | Akcie týdne | Funkce měnových trendů | Krátkodobé zisky | Nové úvěry | Holcim | Poptávka a nabídka | Alibaba Group Holding | Tržby | COVID-19 | Tokio | Růst cen domů | TSLA | Data z reálné ekonomiky | Důstojné stáří | Nikl - Vývoj ceny | Futures kontrakty | Adaptace | Jak diverzifikovat akciové portfolio | Kapitálové požadavky | Obchodovaná společnost | Regulátoři | Rozumění riziku | Coinbase | Snížení sazeb | Anglogold Ashanti (AU.US) | ROE | Blue-chip | Průmyslová komodita | Zastavení výroby | Evropská centrální banka | Oživení ekonomické aktivity | Roční výnos | Indikátor ATR | Prop firma | BHS Timur Barotov | Měkké komodity | Indikátor | ETF s akciovým výnosem | Obchodování forexu | Swing Trading | Tým FXstreet.cz | Broker poskytující nízké spready | Růst ceny | Tick | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Index PX | Mentor | Daně | Behaviorální ekonomie | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Binance pro Česko | Golden Gate | Close | Koš komodit | Výkonnost akcií 500 | Marketingová komunikace | Investment Management | Pivot | Kryptoměna | Sport | Investiční rozhodnutí | Potravinářství | Vývoj hodnoty | Pokles indexu | Ekonomické faktory | Fanoušci kryptoměn | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Reálné peníze | metodologie | Výzkum a vývoj | Dovoz z Číny | Vyplácet dividendy | Institucionální investoři | Dopad na hospodářství | Intervenovat na devizovém trhu | BTCE.DE | Momentum | Podnikání dané společnosti | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Inovace v zemědělství | Lepší výnosy | Evropský systém | Finanční prostředky | Index EU50 - Vývoj akciového indexu EU 50 | Analýza trendů | Vývoj ceny ropy WTI | Range strategie | Růst zisků | Stop-Loss a Take-Profit | Diversifikace | Zisky | SNY | Černá Hora | Adaptive Market Hypothesis | Realitní fondy | Vládní politika | FCA | Oslabení kurzu koruny | CHN.cash | Investice z Číny | Učitel | Platformy pro obchodování | Friends Forever | Konsenzus | Nevýhody | Historické rekordy | VentureGPT | Americký index S&P 500 | Celkový roční výkon | Velký růst | Bývalý prezident | Ceny palladia | Kicom | Intervence na devizovém trhu | Ceny platiny | Nálady investorů | Roční dividendový výnos | TradingEconomics | Identifikovat trend | Swap | Miliardy eur | Voda | Cenové formace | Finančně technologická společnost | Energetická skupina ČEZ | Cíl cenové stability | Benchmarky | CFD na indexy | Evaluační proces | Investiční období | Trojnásobný zisk | Automaty | Strach z AI | Anglogold Ashanti | Elliott Wave | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vysoké valuace | NATGAS | Digital World Acquisition | Barterový obchod | Ratingové agentury | Manuál | Investování do Bitcoinu | Cena zlata | Legislativní aspekty | Banka pro mezinárodní vypořádání | Likvidita a přístup ke kapitálu | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Tržní síly | Zvýšení ceny | Podhodnocený | Falcon | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Využití opcí při diverzifikaci | Uvedení na burzu | Výkonnost akcií | Zinek | Euro STOXX | NYSE:APD | Trinity Bank | Přecenění | Analytici Goldman Sachs | Pojištění vkladů | RRR | Navýšení kapitálu | Index DAX - Vývoj akciového indexu | Trh práce v USA | MiCA | Měnové intervence | Alza | Bull | Růst cen | Sektor zdravotnictví | Index Russell 2000 | Saxo | Chování na trhu | Drahé kovy | Historické pohyby | Vyšší sazby | Velký stres | Kryštof Míšek | Ajit Jain | Ovlivňování pohybů trhů | Zdravotní pojištění | Napětí v Perském zálivu | RSI | Vysoké inflace | Měnová politika | Celoroční projekce | Akcie Apple | Koupit bitcoin | Rheinmetall | Alokace | Velikost určité společnosti | Úspěšné investování | Hlavní obor podnikání | Pevné nervy | Býčí trh | ERA | MSCI World | Investiční plán | Rozvoj kryptoměn | Menší riziko | Společnosti Netflix | Vega | Poptávka | Snížení ratingu | Financování | Konsolidovaný čistý zisk | Měkké přistání | Intraday trading | Nabízené obchodní platformy | Investovaný kapitál ke generování zisku | Technologický gigant | Jak investovat do akciového indexu | IoT | ECN | Historická minima | Vývoj zahájených bytových prostor v Číně | Výrobce čipů | Finance | Strategie pro komodity | Čína | Stres | Prodávající | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Historické maximum | Analýza a strategie | Dow Jones Industrial Average Index (US30) | Occidental | Růst měny | Rolandas Juteika | Růst HDP | Dynamika trhu | Stavební prvky portfolia | Sledovat vývoj volatility | Emoční kontrola | Psychologie | Poplatky a ceny | Přístup k riziku | Cíl fundamentální analýzy | Investice do bitcoinu | Peer-to-peer | Výrobce sportovního oblečení | XOP.US | Akcie zdarma | Cizí měny | Využití pákového efektu | Švýcarská národní banka | Long / Short | Pády indexu Nasdaq 100 | Globální poptávka | Inflační očekávání | Výkyvy trhu | Výkon akcií 100 | Výzvy v obchodování s komoditami | Velké riziko | Investiční poradenství | Systém obchodování | Technologické inovace | DAX | Obchodování s indexy | Volatilní trh | Citlivost na změny úrokových sazeb | Hardware | Zlepšení ekonomického výhledu | Reporty | Americké akciové trhy | Primární veřejné nabídky (IPO) | Gamma | Snížení rizika | Stochastic oscillator | Line | Vývoj běžného účtu platební bilance | Obchodování burzovních indexů | Globální trhy | Preferenční akcie | Rozpočtové politiky | Capital | ICE | Průměrná hodnota | Pákistán | ECB Christine Lagardeová | Americký akciový index Nasdaq 100 | Vydávání dluhopisů | Lidské faktory | Dluhová krize | Růst produktivity | Bulharsko | P/E ratio neboli Price-to-Earnings | Obchodování na akciových trzích | Investor | Lepší strategie | Freedom Finance | Průměrná mzda | MIFID | Uzavření trhů | Dolarové sazby | DNO | Obchodovat | Korelace měn | ABBV | Rozumný investor | Kybernetická bezpečnost | Ostatní kryptoměny | Akciové dividendy | Koncentrace | Investování do BTC | Náklady na spread | Purple Holding | Online trading | Dividend yield | Skupina akcií | Pozitivní výhled | DE40 | Výplata dividend | Hospodářský růst | Sedm statečných | Medvědi | Vydělávat peníze | Ceny ropy WTI a zlata | Tržní sazby | US Treasury | Možnost diverzifikace | Kurz měny | Největší americká banka | Uchovatel hodnoty | Co je to burzovní index? | Akcie společnosti Bayer | Sociální síť | Dividenda | Nárůst výnosů | Ark Investment Management | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Zpracování komodit | VBTC.DE | Zajištění obchodního portfolia | Směnárna | Zisk versus riziko | WTI | FinTech | Záporná cena | Bohumil Trampota | Stabilní dividendová politika | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Otevřená pozice | Bod | Miliardy korun | Trading firmy | Podmínky na trhu | Sdílení zkušeností | Zisk společnosti | Strategie obchodování | Běžné akcie | Fear and Greed Index | FRED | ATR (average true range) | Protocol | Free cash flow | Podnik Orsted | Spready | Obchodování s měnami | Charlie Munger | Video | HDP | Změny klimatu | Klouzavý průměr | Výsledky Nvidia | ROCE | Světové události | Aktivně spravované fondy | ETF investiční portfolio | Klíč k budoucnosti | Měnové kurzy | Nečekané pohyby | Kyberpojištění | Diverzifikace portfolia | BBB | Pracovní síla | Vývoj měn | Platforma MetaTrader | Problémy | Android | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Americký miliardář | Nejčastější otázky začátečníků | Tesla (TSLA.US) | Změny ve výrobních nákladech | Fear and Greed | Trend na akciovém trhu | Analýza dat | Ziskovost | OCI | Indický akciový trh | Zadlužení firem | Bankéři | Sázet | Technology | Průmyslové odvětví | Nejvyšší objem | Vzrušení | Zahraniční firmy | Grand | Cena ropy | HKComp | Kontrakční obchodování | Investice v zahraničí | Firma | Inflace | Typy Brokerů | Advanced Micro Devices | Ocel | Vývoj akciového indexu EU 50 | Filip Kejla | Úvěry na bydlení | Drobní investoři | Kapitálová přiměřenost banky | Marže | Strategické plány | Jak je na tom bitcoin nyní? | Vysoké zisky | Účet platební bilance | Domácí měna | Německá ekonomika | NEM.US | Státy EU | Zlato a stříbro | Řídit svá rizika | Diskont | Profesionální tradeři | Bill Gates | Fiskální politika | Načasování | Tematická ETF | Finanční výkonnost | P/E ratio neboli Price-to-Earnings Ratio | Pokles cen akcií | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Vedení společnosti | Zkušenosti | Elektronické obchodování | Ropa | Ceny niklu | Akcie online | Investování do cenných papírů | Žádosti o výplatu | Karty | Ekosystém | Ego-deplece | Průzkum mezi zaměstnanci | Které indexy sledovat | Signály | Úroky na účtech | Obchodní kapitál | Poziční trading | PCE inflace | Přizpůsobovat se | Akcie různých společností | Zajistit si riziko výkyvu cen | NYBOT | LME | Předsednictví EU | JPM | Lot | ICE BofA US High Yield Index Effective Yield | Budoucí pohyby trhu | Stock Hero | Vliv demografických změn | Statistiky | Týdenní pokles | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Erste | Náklady na obchodování | Diverzifikace v tradingu | Řetězec lékáren | Pivovary | Záchranné balíčky | Obchodování komodit pomocí CFD kontraktů | Stoxx 600 | Výprodej | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Bali | Ethereum (ETH) | Dluhopisové trhy | Rezervy | Jak algoritmy interpretují základní data | 1D | Výnosy banky | Diverzifikovat | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | FX | Ben Bernanke | Americká Komise pro cenné papíry | Změny ve vedení | Alokace finančních prostředků | Okamžitý vliv | 0x | Výhodné investice | Investiční styl | Facebook | Deutsche Bank | Komise v přenesené pravomoci | Indická rupie | Jak vydělat více peněz | Index výrobních cen v Číně | Odvětví a sektory | Jak často indexy sledovat | Kurz | Opačné obchodování | Market | Forexu | Americká Federální obchodní komise | FTSE 100 (UK100) | Prodejní pozice (short) | Martin Klass | Vývoj ceny niklu | Česká národní banka | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Realizovat zisk | Psychológia | Long (dlouhá pozice) | Valné hromady | Globalizace | Objem transakcí na trhu | Politické rozhodnutí | Akcie padají | Vývoj ceny kávy | NCLH.US | Horizon | UST | Extrémní růsty | Merck | Asie a Tichomoří | Optimismus | Guvernér ČNB Aleš Michl | Makroekonomické důsledky | Devizové prostředky (FX) | Izraelský kabinet | Hliník | Společnost Air Products | Ceny pšenice | BH Securities | Změna ceny opce | Krize v eurozóně | Nejoblíbenější komodity | Výhody a nevýhody | Euro | Profit-Target | Průzkum společnosti | Akcie podniku | Negativní vývoj | Evropské akciové burzy | Makroekonomické faktory | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Zklidnění trhů | Akcionáři na valné hromadě | MALL | Výnos do splatnosti | Bonita | JP Morgan | Magnificent | Obchodováním s futures | Dolar | Nepřímé inovace | Fibonacciho retracement | Byznys | Demo účty | Kukuřice | Debata | NortonLifeLock | Obchodování s nástroji CFD | Objem vkladů | Smíšená portfolia | Investujte | Pravidelný příjem | Měď | Nebezpečí | Vývoj na akciovém trhu | Proinflační | Hledání bezpečných investic | Hodnocení rizik | Proč investovat | Cíl akciového indexu | Společnost TPA | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | Doba pro nákup | Přístup veřejnosti | Yield | AUD | Napadení Ukrajiny Ruskem | AIGI.UK | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Contract | Sója - Vývoj ceny | Ceny většiny komodit | Binance | Exchange Traded Funds | Kvantitativní nástroje | Plnění Prop Trading výzev | Obchod | Řecká písmena v obchodování s opcemi | Pohyby ceny | Podstata komodit | Škálování | Sledování vývoje | Nálada na Wall Street | Commodity | Trh se zlatem | Investiční ředitel společnosti | Zpomalení růstu | Black-Scholes | Místopředseda představenstva | Jasný směr | Risk | Opce na akcie | Predikce | Environmentální události | Fibo | Nulové poplatky | Ropný šok | Santa Claus Rally | Navýšení úrokových sazeb | Instant Research | Efektivní správa kapitálu | Globální fintech | Kypr | ETF na bitcoin | Citigroup | Greg Abel | Ekonomové | Lean hogs | Psychologie obchodování | Čtení cenových patternů | Japonský Nikkei | Nepřiměřená očekávání | Markets in Crypto-Assets (MiCA) | Kovové komodity | Výnosy státních dluhopisů | Dividendové portfolio | Hospodářství | Nákup nemovitostí | Etoro | Největší investoři | Bořivojova Apartments | Jiné kryptoměny | Trading firma | EU | Kryptoměnový trh | EBITDA | Mezinárodní vztahy | Investiční doporučení | Philip Lane | Inovativní hnací motory | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Vnitřní zásady | Využití větrné energie | Globální potravinové zásobování | Oves | Výskyt anomálií | Akciové portfolio | Ovlivňování | KBC Group | Jak na Risk Reward Ratio (RRR) | Investovat do kryptoměn | Sójový olej | ROI | Majors | Vývoj ceny platiny | CIND.UK | Pohyby cen indexu S&P 500 | Ministerstvo financí | Akcie společnosti Ferrari | Vzestupný trend | Kontrola indexů | Investoři z České republiky | Market Maker | Intermediate | Měnové trhy | Talent a dovednosti | Fundamentální základ | Komodity na trading | Biliony USD | Různé opční strategie | Spojené státy | Index akciového trhu | Zisková marže | Cenové stability | Zajišťovací účely | Investiční manažeři | Dna | Finanční cíle | Gamble | Vývoj německého hospodářství | Objem investic | Portfolia | Tesla | Transakční náklady | Převis | Vlastní kapitál | Investované peníze | Dealing | Expert | Hodnota indexu | Minimalizace inflace | Hlavní trend | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Sázka na pokles | Prodeje akcií | Komerční banka | Přístup ke kapitálu | Světové finanční krize | Tržní aktuality | M.S. Quatro | Cenové dno | Gate | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Týden na akciových trzích | Mariana Mazzucato | Regulace kryptoměn | Recese | Začínající tradeři | 10 rad Rozumného investora | P/E Ratio | Pohyby akcií | Mzdový růst | Miliardy | Správná diverzifikace | AXA | Zahraniční měny | Švýcarský frank | RBOB | Báze | Růst akcií | BIS | Investoři a obchodníci | Obchodní smlouvy | Vývoj akciových indexů | Hongkongský dolar | xStation 5 | Vliv klimatických změn | Jaké komodity obchodovat? | Napětí na Blízkém východě | Analytik Portu | Index Dow Jones | Diverzifikace svých financí | Digitalizace | Makléř | Equity křivky | Ethereum Name Service | 23% daň | Začít investovat | Naučte se obchodovat | Největší propad | Pandemie | Likérka | Výnos z poplatků | Sekce měnové | Zbohatnutí | Lidská psychologie | Denní graf | Spekulace | Manažerka | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Expert Advisors | Ustálení ceny | Různé typy komoditních trhů | Růstový trend | Air Products | TPA | Štěpán Křeček | Tři světově největší firmy | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Know-how | Využití take profitů | Výzva | Ochrana před inflací | Cardano | Frank | Ministři | ETN | Retailoví obchodníci | Relativní stabilita | Nejnovější zpráva | Řízení společnosti | Indické versus japonské akcie | Ekonomické teorie | Kapitálové výdaje | Balance | Matěj Široký | Adam Trávník | Jan Kilian | Transparentní | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Zprávy o dividendách | KBC | Marek Pajussaar | Obchodné signály | Pivovary CZ Group | Patria Finance | Ceny energií | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Americké indexy | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ceny potravin | Ekologie | Obrat trendu | Intel | Správná volba | Tracking error | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Měnový kurz | Daňové přiznání | Základní sazby | Nejrychleji rostoucí | Vývoj akciového indexu S&P 500 (US500) | Dluhy českých domácností | Obchodní náklady | Úspěchy | Jak obchodovat | Časová hodnota | NEST | Kiwi | Celkový výkon | Instant Funding | Dlouhodobá strategie | Streamování videa | Vyšší volatilita | Krypto aktiva | Strategie obchodování s komoditami | CFD obchodníci | CySEC | Multi-Asset obchodování | Politické riziko | Budoucí směr | Výsledek firmy | Stabilní výnosy | Akcie Virgin | Technologický sektor | Seznam brokerů | Investice do infrastruktury | Panika | Komunita | CFD traděři | Videa o investování do ETF | Kurzové zisky | Plánování | Blockchain | Sell Stop | Uhlí | Předpovědi | Společnost Microsoft | Konflikt na Ukrajině | Durace portfolia | Mince | Pocity | Dentons | Tomáš Raputa | Investiční stratég | Tržní příležitosti | Vysoké úrokové sazby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Úspěšné obchody | Ministr financí | Channel | Leonardo | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Trailing Stop | Střadatelé | Akcie a ETF | Dění na trhu | Pokles sazeb | Online recenze | Dow Jones Industrial | OXY | Finanční společnost | Rozdělení zisku | Záruky pro ochranu | Důležité informace | Výnosy z 10letých dluhopisů | Výběr správného brokera | NFJ Investment | Japonský jen (JPY) | Akcie na burze | Splnění výzvy | Oslabení | Vstup na trh | 2024 Market Outlooks Ners | Časový rámec | Pokles akciových trhů | Míra inflace | Fyzické zlato | Hedžing | Fundamentální data | Platforma | Rollover | Norwegian Air | Politické události | BSE Sensex | Energetika | Zeměpis | Akcie energetických společností | PBOC | MMF | Hezké zisky | Soukromý sektor | Diverzifikované portfolio | CNN | Začínající investoři | Stop Out | Svět měnové politiky | Spotify | Tipy pro investory | Finanční ukazatele | Dividend Yield | Snížení emisí | Nařízení | Americká cla | SWIFT | Nemovitostní trh | Oblasti umělé inteligence | Apple Podcasts | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Diverzifikácia | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | IB | Oživení poptávky | Hospodářské krize | M2 | ASX 200 | Vývoj 10letého výnosu amerických vládních dluhopisů | Odkup akcií | Mileniálové | Vliv měnové politiky na ekonomiku a spotřebitele | Finanční polštář | Hurikány | Baterie | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Kongsberg | Názor Buffetta | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Revolut Securities Europe UAB | Očekávané výsledky | Bridgewater Associates | Americké akcie včera | Euromoney Global Private Banking Awards | Investování do akcií | Kiwi.com | Privátní bankovnictví | Tisknout peníze | Tempo růstu | Bavlna - Vývoj ceny | Úvěrový rating | Obchodní styl | Bankovnictví | Kdo řídí environmentální události? | Dluhy domácností | Čisté úrokové výnosy | STOXX50 | Komodity | Znehodnocení měny | Dosahovat zisku | Obor podnikání | Specifický typ tradingu | Digital World | Nadhodnocení | Zvýšení ratingu | Break-Even | Udržitelné inovace | Biliony | Trend is your friend | Shiba Inu | Marek Macura | Měď - Vývoj ceny mědi | Celkové provozní výnosy | ETF | Talent | Josef Nejedlý | Zlato - Vývoj ceny zlata | Federální obchodní komise | Nákupní pozice | AU.US | Akcie výrobce čipů Nvidia | Analýza společnosti | Akcie klesají | Akciové trhy | Kurzy měn | České dluhopisy | Historie obchodování komoditních trhů | Analýza chování investorů | NSE | Společnost Eli Lilly | Světová rada pro zlato | Myšlenka | Ukazatel nálady na trhu | Moneta Money Bank | Varování | Obchodní bilance | Úsilí | Společnost State Street | APP | Obchodní aktivity | Spojení | Cykly | Pokles indexu S&P 500 | Long | Doba splatnosti | Reálná ekonomika | Rally | Inverzní výnosová křivka | Telekomunikace | Vysoké výnosy | Pojišťovna | Větrné energie | Výrazný propad | Vývoj ceny bavlny | CPI Property | Nálady na trhu | Expozice v komoditách | Spokojenost | Bear | Bonusy | LEANHOGS | Japonský akciový trh | Dlouhodobý úspěch | Výplatní poměr | USDC | Mezinárodní dohody | Futures na americké indexy | Pokles inflace | Aktiva | Klid | Korporace | SXXP | Finanční influenceři | Krypto budoucnost | Zlepšení kvality života | Fundamentální analýzy | Začátek výsledkové sezóny | Nikl - Vývoj ceny niklu | Prodejní tlak | Širší index | Flexibilita | Konsolidovaný obrat | Friedrich Wilhelm Raiffeisen (FWR) | NextEra Energy | NVAX | Smíšené fondy | Očekávaný vývoj | Investiční možnosti | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Vývoj trhu | Omar Arnaout | Business | GBPJPY | Staking | Business model | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Objem úvěrů | Regulační orgány | Pády indexu | Výnosnost | Indikátory | Srbsko | WFC | Růst cen akcií | Slábnoucí dolar | Trendové strategie | Zdanění | Pokles cen | TikTok | Překvapení trhu | Obchodní příkazy | Káva - Vývoj ceny kávy | Obchodování s komoditami | Tržní události | Stock picking | Plynárenské společnosti | Investments | Akcie Nvidia | Obchodní operace | Společnost Disney | SP500 | Technologická společnost | Začít obchodovat | S&P 500 (US500) | Nejčastěji držené kryptoměny | Zvyšování návratnosti | Denní limit ztrát | FedWatch Tool | Revolut Securities Europe | Sucha | Investoři na akciovém trhu | Vývoj kurzu | Privátní bankovnictví Raiffeisenbank | Inovace | Průmyslový sektor | Orsted | Nejlepší výsledky | Zdravotnictví | Psychologie tržních cyklů | Makroekonomické indikátory | Počet akcií | Inflační vlna | KYC | Kolísání ceny | Riziko ztráty | Economic | Graf ropy | Časový úsek | Technologický pokrok | Eendragt maakt Magt | Bezpečnost | Celkový počet klientů | Brazílie | Coface Martin Procházka | Hodnota EPS u akcií | Snížení cen | Poměr rizika a výnosu | CTP | | Tomáš Cverna | Macy's | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Joseph Stiglitz | Mateřská společnost | WTI Crude Oil | Pochybnosti | Zdanění příjmů v USA | Obchodování s opcemi | Tržní kapitalizace kryptoměn | Risk Reward Ratio | Členské země | Forexové obchody | Německé společnosti | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Nájemní bydlení | Stratég | Politika centrálních bank a geopolitika | Akciový index S&P BSE | Špatné zprávy | Náklady spojené se skladováním surovin | Výhled pro rok 2024 | Změny ceny | Známky oživení | ETFs | Čínský akciový trh | Společnost Abbvie (ABBV.US) | Majetek | Americký dolar (USD) | Ekonomika eurozóny | Edward | Vývoj ceny hliníku | Správné načasování | Purple Trading | Přírodní katastrofy | Automatizace | Fio banka | Řetězce | Zotavení | Investiční aplikace Change | Zákaznická podpora | Sentiment | Síla měn | Short pozice | Average True Range | Lucembursko | Budoucnost Bitcoinu | Měnová unie | Zlato - Vývoj ceny | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Burns McKinney | IntoTheBlock | Politika | Profesionální investoři | Čistý zisk skupiny ČSOB | Konkurence | Hospodářské recese | IBIT | Nálada na trhu | COTTON | Čínský jüan | Příklady komodit | Univerzální platforma | Kapitalizace | Změna kurzu měny | Potenciál pro růst | Typy účtů | Indikátory (benchmarky) | Cena indexu | Timing a pozice | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Komunikace | Unity | Konsensus trhu | Obranné příkazy | Stop-Lossy | Investiční ředitel | Hráči na forexu | Tier 1 | Novavax | Yahoo Finance | Výhled pro akcie | MAM | BHP | Plány společnosti | Jak investovat | Podvody | ETF společnosti BlackRock | Poplatky | Nike | Úrovně supportu | Flare | Negativní korelace | Velká Británie | Evergrande | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Typ brokera | Úročení neinvestovaných prostředků | Jak diverzifikovat | Analytické fórum | Earnings per Share | Ministři financí eurozóny | Investování do nemovitostí | Výhody a nevýhody | Real Estate | Objemy obchodů | GPS | Typ tradingu | Indexy S&P | FundStrat | IOGP | Zlatá horečka | Úrokový výnos | Obchodování na devizovém trhu | Obchodní přístupy | Investování do ETF | Pasivně investovat | Open Interest a Volume | ISLN | Podmínky obchodování | Optimismus investorů | Return on Equity | Nálada | Geopolitická rizika | Materiály | Indie | Nákup zlata | Nákupy | LTC | Úspěch v obchodování s komoditami | Měnové páry | Technologické akcie | Společnost Change | Měnové politiky | Snížení základní úrokové sazby | Společnost Adobe | Trading a investice | Světový den investičních fondů | Životní potřeby | Vnímání | Chevron (CVX.US) | Martingale | Vliv na trh | Hlavní rizika | Zklamání investorů | Hluchá období | MT5 (MetaTrader 5) | Index volatility VIX | Vanguard growth ETF | Zdraví | Rho | Patrik Novotný | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | Pohyb ceny | Pasivní příjem z pronájmu | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | CBS | Politika centrálních bank | ČSOB stavební spořitelna | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Investování dostupnější | Dobrá zpráva | Volný peněžní tok | Řízení kapitálu | Fintechové společnosti | Slovalco | Firemní zprávy | Sankce | Binance pro Česko a Slovensko | Zhodnocení peněz | Zhodnocení | Objem klientských vkladů | Inflační krize | Spořící účty | Obchodování s futures | Poradenské společnosti | Fitch rating | Kryptomněnové ETF | Ceny zlata | Používané platformy | Výhled | Zářijový efekt | Velmi volatilní | Timeframe | Cena indexu DAX | Futures na indexy | ZEN | Erste Group Bank | Jiří Hrbáček | Úřad pro ochranu osobních údajů | Jak začít s komodity? | Auta | Výše kapitálu | XTB Česká republika | Americký akciový index | Volume | Komerční banky | GBTC | Perspektivní teorie | Americké ministerstvo | Časový test | Timur Barotov | Indexové ETF | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Výzkumná ETF | Nenaplněná očekávání | Obchodní myšlenky | Vliv environmentálních událostí na hospodářství | Nejlepší podmínky na trhu | Austan Goolsbee | Jak vydělat na poklesu komodit? | Deriváty | Ethereum | Trading konference XTB | Occidental Petroleum (OXY.US) | Nasdaq (US100) | Embargo | Kótování | Vysoké ceny | Kultura | Bilance Fedu | Economist | ZINC | Hry | Odpovědnost | Univerzální rada | Seminář | Propad portfolia | CIND | Energetické společnosti | Stabilita | ONE | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Index Hang Seng | Trendové čáry | Americký trader | Fondy ETF | Scalping | Ceny dováženého zboží | Dánská společnost Vestas | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | Měnové unie | PayPal | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Použití Stop-Loss příkazů | Technologický index Nasdaq | Premier Energy | Evropský trh | Finanční trhy | Podnikání a inovace | Údaje o maloobchodních tržbách | Ekonomické trendy | Cyrrus | Dobrý výsledek | Bankovní účty | Burze | Cenové rozpětí | Dynamický ekosystém | Expanze | Klesající úrokové sazby | Indikátor ADR | Americké akciové indexy | eBook | Freeport McMoran | Největší ekonomika | Překonání akciových maxim indexů | Způsob investování | Makroekonomické analýzy | Nabídka a poptávka | Hospodářský cyklus | Obchodní účty | Prostor pro růst | Zvýšení produktivity | Konsolidace | Fondy | Investiční příležitosti | Amp | Londýnský index | Komise pro cenné papíry | XTB Tomáš Cverna | Walt Disney | Týdenní výkon | Fúze | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | Historické pohyby cen | ČEZ | Austrálie | AAPL | Německé ekonomiky | Hrubá marže | Financial Times | Ukazatele sentimentu | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Poptávky po ropě | Ideální velikost pozice | Nikkei 225 | Řízení měnového rizika | Spread | Iniciativa | Obavy investorů | Skalpování | Nové vzdělávací kurzy | Hodnota kryptoměn | Vývoj měnového páru EUR/USD | EPS u akcií | Mateřská společnost Googlu | Americké vlády | New York | Investiční principy | Katastrofy | Informovanost veřejnosti | MSFT | Finanční nezávislosti | CFD kontraktu | Retail Investor | Swing | Diverzifikácia portfólia | Finanční údaje | GS | Dřevo | Rizika a výzvy | Krize | Obligace | Jak se obchoduje | Price-to-earnings ratio | Rizikový apetit | Citi Private | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Optimalizace | Paul Tudor Jones | Personifikované investičné rady | Čistý obrat | Zajišťování | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | Daňové zvýhodnění | Legendární investor | Jiří Zelinka | Pasiva | Nástroje a indikátory | Vlastní akcie | Ekonomické zprávy | Vysoké ceny ropy | AOS | Contracts for difference | Paramount | Úspěšný investor | Norská centrální banka | Informace z trhu | Investování do komodit | Návratnost | Ondřej Hartman | Bing | Investiční bankovnictví | CEO | Objednávky | Napadení Ukrajiny | NFT | Aplikace Change | Slabší kurz | Obchodujeme akciové indexy | Obchodování se zemědělskými komoditami | Algoritmy | Prezidentské volby | Největší firmy zaměřené na větrnou energii | Investice společnosti | Dollar | Index MSCI Europe | Cheat Sheet zdarma | Elektrická vozidla | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Nákup put opce | Komodity - časté otázky | Trhy | Úročení vkladů | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Deeskalace | Výplata | Vývoj ceny ropy | Historický okamžik | Boj proti inflaci | Trend Swing | Robert Shiller | Specifika obchodování | Poradci | Sazby | Nadnárodní korporace | Šance na úspěch | US30 | Role hedgeových fondů | Ředitelka | JAP225 | Generální ředitel | ETF investovat | Soudní spory | Zemědělské produkty | Společnost Vestas | Devizové rezervy | Poradenství | Japonský ministr financí | Cíle | Politická rozhodnutí | Čistá marže | Burza | Investování | Semináře | Provozní náklady | LTRO | Investiční skupiny | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | Výrobci čipů | Portfolio manažeři | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Investovat do akcií | Obchodovat komodity | Klouzavé průměry | Likvidita | Investice do zlata | Výprodeje | OIL.WTI | Next Wealth | M1 | Průměrná míra inflace | Obchodování s CFD | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | Vratný poplatek | Portfolia nové generace | Dlouhá pozice | Sledování průměrné denní volatility | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Transakce | Social investování | Cena transakce | Technologický index | Měny | Trh s kryptoměnami | Akciový trh | Snížení úrokových sazeb | Kdo to řídí | Investiční analytika | Sezónnost | Výnosy 10letých dluhopisů | Přeprodané podmínky | Global Investment | MasterCard | Příjem z dividend | Change Marek Pajussaar | Lululemon | Zaměstnanost | Profitovat | Slovensko | Glencore | Irsko | Nová historická maxima | Energie | Analytici společnosti | Peněžní tok | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Dobrá investice | ETF WTI Crude Oil | Strategie tematických ETF | Které akcie | Poměr cen | Odvětví vyspělých technologií | Tradeři | DE30 | USDX | Spravované fondy | Jmění a Obchodování | Cykličnost | Rizika na obchod | Dividendy | Časové rámce | Měna | Inflace v prosinci | Vypuknutí pandemie | Období dot.com | Livepeer | Společnosti z indexu | BRANO | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Finanční sektor | Marathon Petroleum | Pracovní síly | Oslabení eura | ETF (Exchange Traded Funds) | Pohled na trh | Cena komodity | Internet of Things | Uvolnění měnové politiky | MSCI | Burzovní index | Učebnicová poučka | Hodnota bitcoinu | Pravidla obchodování | Snap | Hospodářský pokles | Kupní opce | Výnosy | FTMO | Akcia | Krypto burza | W1 | Miliardy dolarů | Inside | Penta Real Estate | COP28 | Politická stabilita | Sója - Vývoj ceny sóji | Nákup nemovitosti | Nižší hodnoty | Finanční trh | FOMC | Algoritmické obchodování | Snižování nákladů | JPMorgan | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Index polovodičů | Instant funding | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | Udržitelné investování | Půlení | Přímé investice | Reakce investorů | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Trade | Společnost AMD | Velké peníze na komoditách | Obchodování na burze | Globální finanční trhy | Prop firmy | Akcie Dollar Tree (DLTR.US) | Světové indexy | Sberbank | Riziko na obchod | Stav ekonomiky | Sentiment na trzích | Milník | Co je komodita | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | Sberbank CZ | Nízké obchodní náklady | Platformy | IPO | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Investování versus obchodování | Tudor Jones | Iracionální | Akcionář | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Nový Zéland | Miliardy USD | Provozní marže | Co jsou to akciové indexy | Poradce | Obchodní komora | Tržby společnosti | FAST | Obchodní den | Makroekonomické události | Výdaje Číny | Vlády | Zkušenost | Signál | Peter Garnry | Výkon akcií 40 | S/R zóny | Afrika | ISLN.UK | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Investiční ředitelka | Poslední den obchodování | State Street | EPS | Rotace | Výkonnost společností | Možnosti investování do komodit | Repo sazba | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Biliony dolarů | Povětrnostní podmínky | Ceny americké ropy WTI | Úbytek | iShares Commodity Diversified Swap | Rozdílové smlouvy | Ropy | Historie | Správce aktiv | Úspěšné obchodování | Ekonomický cyklus | Penta | Sociální média | Swingová maxima | Řízení rizik | Singapur | Jak otevřít účet pro obchodování | Metoda analýzy | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Psychologický faktor | Člen bankovní rady | Obiloviny | Investice do realitních fondů | Akcie Coca-Cola | Podcasty | Výdaje | Korelační koeficient | Porušení pravidel | SXEPEX.UK | Zisk EBITDA | Zajímavé investiční příležitosti | Společnost | Cloudové služby | Covidové pandemie | Obchodní systémy | Rezervní měny | Časové období | Dluhopis | Jak chránit svůj kapitál | ESPN | Ekonomické důsledky | Důchody | Likvidní | Fruko-Schulz | Pohledávky | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Nifty | Kontrakty pro vyrovnání rozdílů | Bavlna č.2 | Mezinárodní obchod | Investiční instrument | Index MSCI World | Obchodujte | Ocenění akcií | Potenciální výnosy | Obchodované fondy | Colt | Zvýšení volatility | Implikovaná volatilita | Ceny americké ropy | Cukr - Vývoj ceny | Zmírnění rizik | Historicky nejnižší | Trailing stop loss | Alokace aktiv | Kurzotvorné zprávy | Klíčové faktory | Thomas Barkin | Tolerance rizika | Nové obzory | BlackRock | Společnost MicroStrategy | Fondy kvalifikovaných investorů | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Klimatické podmínky | Fibo retracement | Wood & Company | Forma Social investování | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Volatilita trhů | Mark Carney | Kupci | ASX | ETF Industrial Metals | Munger | Rozšíření | Portfolia fondů | NBER | Volatilita | SUGAR | D1 | Fibonacci | Purosangue | Halving | Americké ministerstvo financí | Vliv směnných kurzů | Jak vydělat peníze | CPI Property Group | Umělé inteligence | Buy | Eura | Přijetí kryptoměn | Ztráty | Internetové bankovnictví | Nízká nezaměstnanost | Lehman Brothers | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Fetch | Nizozemsko | PCE inflace v USA | Regulace a politická řešení | Organizace | Analýza akciových trhů | Strategická flexibilita | Gap | Diverzifikace je v tradingu | Jednotlivé akcie | Services | Leverage | Václav Šimek | VIX | Inflační data | Úrokové náklady | Stock Exchange | Maximální ztráta | Růst | Vyšší úroveň | Očekávání zisku | Grafy akcií | Výdaje japonských domácností | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Případové studie | Rozvaha | Pohyb ceny akcie | Ředitel XTB | Ekologické události | Spolupráce s profesionály | Energetické komodity | Milan Pualic | Příjmy | Zvýšení daně | Hedžingové stratégie | Pohyby cen | SOYBEAN | Hospodářské výsledky | Propad ceny | Emitent | Vášeň | Zajištění | Objem prostředků | Strach a chamtivost | Podat daňové přiznání | Výnosy amerických státních dluhopisů | Případová studie | Jak obchodovat komodity? | ChainGPT | Co je hlavní cíl fundamentální analýzy? | Index | Vánoční rally | Wall Street Journal | Golden Gate CZ | Prop Trading firmy | Praktické tipy | Obchodujeme komodity | MiFID II | Token | Fundament | Centrální bankéři | Bohatství | Palladium - Vývoj ceny | Potravinářský průmysl | Investiční fond | Meziroční růst | Úročení | Vista Outdoor | Kontrakty CFD | Nakupovat | Mimoburzovní | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | S&P Dow Jones Indices | ČTK | Dealing Desk | Engulfing | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Vyšší zdanění příjmů | Peníze navíc | Návratnost investice | Technická vs. fundamentální analýza | Kapitalový výnos | Bankovnictví Raiffeisenbank | Jack Ablin | Investiční skupina | Frekvence výplat | Obchodování německého indexu DAX | Market-capitalisation weighting | Akcie společnosti AMD | Pavel Peterka | Ekonomický růst | Nevýhody algoritmického přístupu | Cathie Wood | Výhody dividendového investování | Akciový index S&P BSE Sensex | Dluhopisy Saxo | FérMakléři.cz | Skew | NIO (NIO.US) | RBOB Gasoline | X (dříve Twitter) | Finanční plánování | Vysoce riziková strategie | Sanofi | Steve Nison | Definice P/E | Aktuální roční dividendový výnos | Juraj Karpiš | Výkon tradingového portfolia | Coffee | Přehled různých odvětví | Překážky | Jak fungují trendy spotřebitelského chování? | Diverzifikace u akcií | Kolektivní investování | FOMO | Kryptoměnový projekt | Starověké civilizace | Hodnoty kapitálu | Důležitost indexů | Ceny akcií na burze | Kontrola trhu | Průmyslové účely | Deloitte Technology Fast 50 | Robert Novoměstský | Zpracovatelské metody | Celkový objem úvěrů | Jaké jsou příklady komodit? | Fundamentální analýzy akcií | S&P BSE Sensex | Procentní výnos | Vydělat na akciovém trhu | Členové představenstva | Komoditní supercykly | Sezónní trendy | Unity Software | Dunning-Krugerův efekt | Řídit riziko | Straight Through Processing | Využít finanční páku | Pozitivní carry | Zvýšení zisku | Cíl generovat zisk | Obraty v trendu | Generální ředitel skupiny ČSOB | Začínající investor | Trendy na trhu s komoditami | Private Bank | Základy algoritmického obchodování | Právo společníka | ROE na stránkách Finance Yahoo | Baron Rothschild | January Effect | Vliv na akciové trhy | Protistrana vašeho obchodu | Větší pozice | Analytička WOOD & Company | KO | Kupní (call) | Přístup k různorodým trhům | Netflix | Železná ruda | Banka Moneta | Koronavirus | Komoditní akcie | Efektivně obchodovat | Cíle měnové politiky | Firmy a burzy | Akcie zpevnily | Vývoj indexu rezidenčních nemovitostí | Úrovně pro vstupy a výstupy | Asociace pro kapitálový trh České republiky | Metoda analýzy cen | Akciové portfolio diverzifikovat | Cenové války | Systémy řízení | Co jsou to vlastně komodity? | Tchaj-wan | Výhody a nevýhody diverzifikace | Investování na akciovém trhu | Náklady na opravy | Klíčová průmyslová komodita | Jak komoditní trhy fungují? | Analýza | Rizika obchodování s komoditami | Target | Bankovní statistika | Index Nasdaq - Vývoj akciového indexu | Studium externích faktorů | Technologický rozvoj | Buyback | Hlubší pohled | Vysoké ceny nemovitostí | LOOX Prosek Apartments | Procter & Gamble | Celkové ztráty | Vanguard total stock market ETF | Hlavní ekonom ECB | Global Private Banking Awards 2024 | Recenze a zkušenosti ostatních traderů | Výkyvy v hodnotě | Společnosti obchodované na americké burze | Vliv na ziskovost | Princip dividendového investování | ABBV.US | Vliv měnové politiky na ekonomiku | Volatilita cen | Strategie pro komoditní trading | Španělsko | Výkyvy v cenách zemědělských produktů | Specifické výzvy | DLTR | Kapitálová pozice | Největší meziroční nárůst | Dopad na spotřebitele | Budoucnost investování | NEMO | Vývoj technologií | Vzestup indexových fondů a ETF | Změna delty | Hospodářské výsledky společnosti | Účinný money-management | Podíl ve firmě | Krátkodobé klouzavé průměry | Dobrý broker | Širší obraz | NamirTrade | Beta koeficient | Nástroj technické analýzy | Investice do realit | Výsledky Monety | Deloitte | Jiří Vévoda | ROE společnosti Coca-Cola | CAC 40 (FRA40) | Společnost Berkshire | LPG | Zdraví globálního průmyslu | Řecká písmena | Diverzifikace investic | Sledování základních ukazatelů | Výše roční dividendy | Posouzení managementu | Technologické indexy | Blockchain a kryptoměny | Globální spolupráce | Obnovitelné energie | Express | Zabezpečení potravin | Podřízené dluhopisy | Zisk na akcii | Poskytování likvidity | Realitní služby | Psychologie investování | Sezónní výkyvy v cenách | Správa | Produkce ropy | Penzijní systém | Capital Management | Support oddělení | Jistota na akciovém trhu | Dlouhodobější pohled na trh | Nejvyšší pravděpodobnost | Podvodné telefonáty | Geopolitický vliv | Nejprodávanější | Závazek | Využití opcí při diverzifikaci portfolia | Indexová magie | Povinnost podat daňové přiznání | Kombinace indikátorů | Výměna surovin | Cenová efektivita | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko (CCR) | Mall.cz | ETF na komodity | Zhodnocování peněz | Zavírací cena akcie | Indexový fond | Vepřové maso (lean hogs) | Skvělé obchodní příležitosti | Vzdělávací videa | Ferrari | Novavax (NVAX.US) | ReputationDefender | Důkladná příprava | Profit split | Peníze na finančních trzích | Dluhopisová složka | Propan | Stabilnější měny | 1M | Zeměpisné podmínky | Vývoj ceny dané akcie | Krátkodobé výnosy | Sektorové metriky | Nejlepší investiční příležitosti | Rezistence | Finanční holding | Urputnost | Čistý zisk banky | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Krátký prodej | Co jsou technologické inovace? | Společnosti s vyšší tržní kapitalizací | Potravinové zásobování | Američtí regulátoři | High-frequency trading (HFT) | Celkový vlastní kapitál | Full time job | Atraktivní investice | Olívia Lacenová | Vyhození z pozic | Investiční certifikáty | Více akcií | Chránit svůj obchodní kapitál | Jak si vedou indické akcie | Hodnota ROE společnosti | Hodnota P/E ratio akcií | Sledovat akciové indexy | Největší ETF | Hedžové fondy | TRON | Marika Čupa | Hlavní nevýhoda diverzifikace | Price-to-Book Ratio | Zájem o investování | Internet věcí (IoT) | Skupina komodit | Učitel Warrena Buffetta | CAD | Bank Term Funding Program | Velké hospodářské krize | Modelový příklad | Graf platiny | Blahobyt | Komoditní obchodníci | CFETS | Kapitálová přiměřenost | Zájem o NFT | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Komoditní trading | Objem úvěrů na bydlení | Hotové peníze | Kolísání měn | Ekosystémy pro inovace | Hrubozrnná rýže | Rozhodnutí o produkci | Celkový stav ekonomiky státu | Nevýhoda diverzifikace | Short pozice CFD | Politické a ekonomické faktory | Ziskovost tradera | XTB Bitcoin | Účetní rok | Spread strategie | Společnost Abbvie | Finanční výkonnost společnosti | Komodity - nejčastější otázky | HFT | Otevření krátké pozice | Přístupy k obchodování | Market making | Správa kapitálu | Martin Pleštil | Úrokové výnosy | Robotika a automatizace | Kostarika | Supportní zóna | Plovoucí směnné kurzy | Pákové produkty | Historie komoditního obchodování | AI | Enron | Feeder Cattle | Báze indexu | Svět komodit | Zisková období | Investovat do nemovitostí | 5G | Sentiment trhu na hlavních burzách | Pronájmy | Magazín Global Finance | Ropná pole | Brokeři pro skalpování | Počítačové algoritmy | Ekologické trendy | Dlouhodobý růst | Martin Gregor | DNB | Obchodovat s akciemi | Geopolitické vlivy | Vliv geopolitických událostí | Dánské ministerstvo financí | Co jsou komoditní trhy? | Základy akciových grafů | Účet ProTrader | Buy Limit | AAA | Silné a dobré společnosti | Petr Plecháč | Možné zásahy ze strany brokera | Posílení | Význam inovací | Ukázka obchodování | Faktory ovlivňující ceny komodit | Perspektivy technologických inovací | Société Générale | Držet pozice po delší dobu | Období dot.com krize | Větší ztráty | Uplynulý obchodní týden | Supporty | Všechny důležité informace | P/E ratio akcií | Graf Kakaa | Pracovní místa | Jak fungují technologické inovace? | Psychologické ukazatele | Výkon akcií 500 největších amerických společností | Vývoj akciového indexu Nasdaq (US100) | Kongsberg Gruppen | Spořicí produkty | Znalosti o obchodování | Minimální počet obchodních dní | Znalosti ekonomie | Provident | Výhled EBITDA | Spoofing | Tomáš Spurný | Time frame | Co jsou environmentální události? | Jan Smolen | Indické akciové indexy | Největší příležitosti | Výkon akcií 500 | Geopolitické události | Instrumenty | Sledovat tržní trendy | Principy technické analýzy | Vývoj ceny akcií | PRUSA RESEARCH | Dánská farmaceutická společnost | AbbVie (ABBV.US) | Vývoj dolarového indexu | Osobní zkušenost | Hodnota portfolia | Data a analýza | Hodnota EPS | Krok za krokem | Obchodní strategie pro komodity | Vliv trendů ve spotřebitelském chování na ekonomiku | Implementace | Využití opcí ve strategiích | ČSOB Penzijní společnost | EURUSD | ČSOB Factoring | Generální ředitel Raiffeisenbank | Obor podnikání dané společnosti | Historické výkony | Riziko zeleného dluhu | Pivovar | Devizové prostředky | Největší týdenní nárůst | Makléři | Vzdělávat se | Více peněz | Pavel Ryba | Držení pozice | ČSOB | Zabezpečení potravin a vody | Zlaté slitky | Shanghai Stock Exchange | Akcie všech společností | Analytička | Měnový pár USD/CNY | Úrokové sazby ovlivňují akciové trhy | Analytik XTB | Jednoduché nástroje technické analýzy | Velké ztráty | Snižování sazeb v USA | Diskusní skupiny | Finanční transparentnost | Poptávka po stříbře | Graf S&P 500 | Blue chip akcie | Finanční a ekonomické ukazatele | NIO.US | Trpělivost | Hard komodity | Latency arbitrage | Investovat | Ekonomika USA | Stav ekonomiky státu | Zlato v rezervách ČNB | Pohyb nejlikvidnějších akcií | Nasdaq Composite | Události tohoto týdne | Výkon | Úrovní podpory | Norsko | Mozek | Dobrý nápad | Hedgování napříč vícero účty | Hodnoty EPS | Investování do akcií pro začátečníky | Obchodování německého indexu | Problémy s regulací | Zasedání FOMC | Potenciální zisk z obchodu | Rychlý vývoj | Papírenský průmysl | Stálost cen | Obchodování na komoditním trhu | Celkový roční výkon indexu | Typy finančních výkazů | Wealth Management | Nárůst poptávky | Cenové pohyby a trendy | Rozdělení akcií | Vklady | Kapitálový poměr Tier 1 | Solidní růst | Druhy akcií | Obchodní účet ProTrader | Vyšší úrokové sazby | Škody a ztráty | Roundup | Základní principy technické analýzy | Expanzivní fiskální politika | Makro a měnová politika | Dividendoví investoři | Nákupy aktiv na trhu | Highlights | Jak na Risk Reward Ratio | Hlavní myšlenka diverzifikace | Tým XTB | Nio (NIO.US) | Historická výkonnost indexů | Dlouhodobé držení akcií | Inteligentní investor od Benjamina Grahama | Diverzifikace nekorelovaných instrumentů | Americký index | Vývoj ropy | Výběr mezi STP/ECN a Market Makerem | Směnné kurzy měn | Společnost Bayer AG | Sazby Fedu | Výskyt anomálií na trhu | Aker BP | Celkový objem obchodů | Švýcarský frank (CHF) | 21. století | Výzkumné zprávy | Schopnost rychle reagovat | Leverage (páka) | Akciový index S&P 500 | Opční strategie | Faktory ovlivňující monetární politiku | Ozempic | Účastnické fondy | Hodnota dividend | Nástroje Fedu | Boom | Analýza TPA | Nástroje řízení rizik | Goodwill | Směnné kurzy | Signal Stack | Pokročilé nástroje | Vývoj volatility | Předsudky | Volatility akciových trhů | Dodavatelské řetězce | Základní druhy grafů | Americké centrální banky | Bankrot | Finanční nástroje | Zprůměrování výkonu | Zdravotní péče | Adrenalin | Odliv deviz | Riziko | Zemědělské plodiny | Významné výkyvy cen | Aleš Blažek | Typy algoritmického obchodování | Význam na finančních trzích | Akcie fondů | Vliv na zdravotnictví | Meme coiny | Reverzní rozdělení | Krypto výhled | Investorky | Válka | Trendy v chování spotřebitelů | Co je CapXmaster? | Bankovní spořicí účty | Možnost krátkého prodeje | Konflikt zájmů | Uživatelská přívětivost | Tržní rizika | Euromoney Global Private Banking | Jak se obchoduje s komoditami? | Český investor | Jak diverzifikovat vaše akciové portfolio | Nabídka investičních nástrojů | Objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Bloomberg | Ekonomické expanze | Nabídka | CPIPG | NICKEL | Trading pro začátečníky | Pandemie COVID | S&P/ASX 200 | Vývoj ceny | Tradingová portfolia | Světové investiční a hedge fondy | Nejvyšší cena | Využití měnových ETF | Nové metody | Macy's (M.US) | Petr Javůrek | Financial | UBS | Nejlikvidnější akcie příslušné burzy | Základní úroková sazba | Které indexy stojí za pozornost? | BNB | Důvěryhodnost a bezpečnost | Navýšení dividend | Rozsah škod | DWAC | Finanční zpráva | Meta Platforms | Generativní umělé inteligence | Podíl nevýkonných úvěrů | DJIA | Nové nástroje | Rok 2020 | Dolarové zisky | Cena BTC | Příjmy z poplatků | Kaiko | Manažer podílového fondu | Hlavní ekonom | Investování do podílových fondů | FXstreet srovnávač brokerů | Důvěra investorů | Klíčový faktor úspěchu | České koruny | Investice do indexu S&P 500 | Využití opcí | Společnost Logitech | Notino | Příklad výpočtu | Frustration of Missed Opportunity | BBB- | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | AVGO | Akciové tituly | Vysoké ceny energií | Hodnota akcií společnosti | Snižování sazeb | Adani Group | Ochutnávka fundamentální analýzy | Mentor a učitel Warrena Buffetta | BSE | Konec roku | Asociace | Velikost obchodu | Koš | Brokerské firmy a burzy | Obchodní války | Finanční svoboda | Úrokové sazby Fedu | Výkaz peněžních toků | Vysoká nezaměstnanost | ESG investování | Rentabilita vlastního kapitálu | Graf akcie | TTM | Vývoj ceny kukuřice | Napětí mezi Izraelem a Íránem | Výkonnost indexů | Měnové politiky v USA | Bitcoin | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Zpomalování ekonomiky | Společnosti obchodované | Růst výnosů | Vzdělávání a informovanost veřejnosti | Online trading konference 2024 | Krátkodobé příležitosti | Globální ratingové agentury | Budoucí pohyby | Ministerstvo spravedlnosti | Intervence ČNB | Nizozemci | Broadcom (AVGO.US) | Cílové ceny | Celý akciový trh | David Eim | No Dealing Desk | Schopnost využít finanční páku | Přehled | Strach a panika | Rothschild | Rýže | Plyn | Vliv na hodnotu akcií | Složení portfolia | Čárový graf | David Monozson | Společnost BHP | Pivovary CZ | Tropické zemědělské plodiny | Vstupní a výstupní body | Charu Chanana | Výnosové křivky | Konkrétní společnosti | cTrader | Tržní analýzy | Ideální RRR | Hospodaření | Zemědělství | Carl Icahn | London Stock Exchange | Futures | Historické cenové pohyby | Zvýšit zisky | Hodnocení akcií | GME | Live Cattle | Skupina Kofola | LMAX | Hlavní burza | Pokles ceny | Nemovitosti | Externí rovnováha | Beta | Disciplína | Výkonnost určité části akciového trhu | Sójové boby | Kobalt | Prodej akcií | Akcie finančních společností | Zpráva pro tradery | Společnost Siemens Energy | Dopad cen ropy na energetický sektor | Typ investora | Propad akcií | Největší investoři světa | Dlouhodobý investor | Grayscale Investments | Tipy pro obchodování s komoditami | Vysoká cena | Obchodní přístup | Nástraha při investování | Communication | FXstreet.cz | Významné cenové výkyvy | Volatilita a nejistota | Dluhopisoví investoři | Mezinárodní spolupráce | Vojtěch Slovák | Použití Stop-Loss | CHF | NEL | Akcie společnosti Visa | Zprůměrování výkonu portfolia | Banka State Street | Hmatatelné produkty | Konzultant | Porovnání výkonnosti fondů | Akciový index | Market Outlook | Diverzifikace v risk managementu | Skupina ČEZ | Coface pro ČR | Obchodník s komoditami | Fyzická výměna surovin | Sjezd akcionářů Berkshire | Investiční atraktivita | News | PX index | Dobré společnosti | Plný úvazek | Oblečení | Kvantitativní utahování | Změny cen akcií | Sledování ekonomických ukazatelů | Informace o sektorech | Jakub Matis | Prudké oslabení | Oscilátor | Fintokei.com | Skvělá investice | Vít Horák | Stellar | Debata Jaroslava Brychty | Index Botswany | Pozice přes noc | Vzestup indexových fondů | Měď - Vývoj ceny | Prodej komodit | Drawdown | Medián | Sociální vliv | Podpora | Pozitivní výnosy | Index CPI | Akcie několika společností | AUD/CAD | Aleš Michl | Širší Stop-Lossy | Základní nástroj | S&P 500 | Co jsou soft komodity? | Delta hedging | Investiční nástroje | OpenAI | Postavení země | JDE | Objem majetku | Zájem investorů o ETF | Poplatky a náklady | Psychologie davu | Svíčkový graf | Ceny starších bytů | Veřejně obchodovaná společnost | Fyzická výměna | Akcie banky | Úrokové sazby ve Spojených státech | SPOT | Slabé výsledky | Silné společnosti | ESG rating | COIN | APD | Měny účtu | Motivace | Zlepšení | Akciový index Nasdaq | K čemu slouží Fintokei? | Geopolitické faktory | Škálování účtu | Dobré dividendové portfolio | Volatility | Vytváření zisku | Zvýšení těžby | Stav nouze | Výhled pro rok | ATH | Ebay (EBAY.US) | Raiffeisen privátní bankovnictví | Tržní ekonomiky | Index s malou kapitalizací | Váš kapitál | RBC | Shiba | Trendový vývoj | ČSOB Smart | Smlouvy o koupi a prodeji komodity | Centrální banky a měnová politika | Cyklická vs. necyklická odvětví | Profesionální obchodník | Tim Cook | Prognózy Wall Street | Seance v USA | Konkurent | Jaké jsou nejoblíbenější komodity? | Cena železa | Graf akcií společnosti Tesla | Index Dow Jones - Vývoj akciového indexu | DAO | Dobrý výnos | Dobré načasování trhu | Očekávání trhu | Celkové riziko | Nižší úrokové sazby | Měnové trendy | Ekonomie | OPEC (Organizace zemí vyvážejících ropu) | Sílící dolar | Držení akcií a ETF | Proces evaluace | Zdroj příjmů | Platina | Problémy s výběrem peněz | Předpovědět vývoj ceny | Irving Janis | Portugalsko | Ropa západotexaská | Index S&P 500 - Vývoj akciového indexu | Northwestern Mutual Wealth Management Company | Spotřebitelské ceny | Role indexu S&P 500 | Spektrum amerických společností | High-Water Mark (HWM) | Mezinárodní konkurenceschopnost | Cenové výkyvy | Podstatné kurzotvorné zprávy | Rallye | Rybolov | Bankovky | Vyrovnat ztráty | Příležitosti pro obchodování | Akcie společnosti MicroStrategy | Zadlužení | Varšava | Snížení produkce ropy | Prodejní opce (put opce) | Nvidia | Dlouhodobé trendy | Guvernér | Akcie z technologického sektoru | Čas nákupu | Bid | Realitní fond | BofA | Výkon akcií | Tata Motors | Srážková daň | Zisk 1 milion dolarů | Index Nasdaq Composite | Příklad výpočtu tradingových nákladů | Dot.com | Emerging markets | Běžný investor | Ekonomická činnost | xStation5 | Ceny kukuřice | Dlouhodobí investoři | Vývoj měnového páru USD/CNY | Společnost Freedom Finance | Dow Jones Industrial Average Index | opPORTUnity | EPS u akcií společnosti Coca-Cola | Kybernetické hrozby | Velcí hráči na finančních trzích | CAPEX | Spojené státy americké | MT4 | Akciová portfolia | Korekce trhu | Kouzlo dividend | Český hospodářský holding | Kupní opce (call opce) | Nákup fyzického zlata | Regtech | Investiční rozpočet | Hluboká znalost trhů | Typy poplatků | Emise | Obchodní schopnosti | GEN | Mechanismus měnových trendů | Akcie velkých bank | Elektromobily | S&P 500 a Nasdaq 100 | Týdenní nárůst | EBAY.US | Jak si vybrat toho pravého brokera | Náklady na obchod | Markets in Crypto-Assets | Živý dobytek | Kritéria při výběru brokera | Čistý zisk na akcii | Metoda analýzy cen komodit | Vývoj akciového indexu FTSE 100 | Akademie věd | Raketový růst akcií | Jefferies | Dow Jones (US30) | Předběžné finanční výsledky | Capital Markets | Rozložení rizika | Nevýhody a rizika dividendového investování | Fundamentální analýza akciových trhů | Volatilita směnných kurzů | Kapitálový poměr | Akcie společnosti PayPal | 1Inch | Vyšší ROE | Ceny v eurozóně | CFD na index | Amazon | Lumír Kunz | Spready a komise | Rizikový profil | Trendové obchodování | Sledovaný údaj | Aktuální tržní podmínky | Ohodnocení | Co je akciový index? | Sociální faktory | Jak testovat a vybírat brokera | BAT | Závislost | Vývoj akcie | Brokeři pro swing trading | Normální výnosová křivka | RTX | Výhody obchodování indexů | Automatizace obchodování | Nicholas Stern | Sledování vývoje trhu | Metriky a ukazatele | Dceřiné společnosti | Berkshire Hathaway (BRKB.US) | Historie v investování | Vedení dané společnosti | Dopad cen ropy | XTB | Porovnání a výběr | Trezor | Současný stav vývoje trhu | Pavel Klema | Splatnost | Nadvýnosy | Revize strategie | Pšenice | Klíč k úspěchu | Vývoj německé ekonomiky | D.R. Horton | Vývoj konkrétního akciového trhu | Nejnižší cena akcie | Risk manažment | ITM | Řízení měnových trendů | Cla na dovoz | Nejobchodovanější CFD akcie | HDP v ČR | Prusa Research | EURGBP | Dostupné informace | Významný krok | Horizon Investments | Nákup komodit | Dividendové investování | FXstreet | Propad ceny ropy | Marek Dospiva | Americké trhy | Pokerový hráč | Virgin Money | Pokles nákladů | Velcí hráči | Obchodníci na forexu | Forward | Jak otevřít účet pro obchodování indexů? | Vývoj ceny zinku | Coface | Denní obchodníci | Stavební spořitelny | Přísná regulace | ETF s pevným výnosem | Sol | Next | Tržní kapitalizace akcií | Jaké jsou výhody obchodování indexů? | Balík akcií | Andrew McAfee | Citi Private Bank | ECN Brokeři | Penzijní společnost | Velké technologické firmy | Forward Dividend | UK100 | Dlouhodobost | Očekávaný výnos | Generování zisku | Umělá inteligence (AI) | Dukascopy Europe Team | Důležité signály | Change | Investiční produkty | Roční dividendy na jednu akcii | Klasický účet | Hang Seng | Swiss Life Select | Dynamika směnných kurzů | Metody analýzy | Vliv finančních zpráv | Arbitrážní obchodování | Skvělé akcie | Investovat do více akcií | EU 50 (EU50) | LEROS | Britské společnosti | Výhoda diverzifikace | Expirace | Barometr amerického akciového trhu | Vliv na trhy práce | Dividend Yield u akcií Coca-Cola | P/E ratio (Price-to-Earnings Ratio) | Typy komoditních trhů | Citlivost na volatilitu | Balík peněz | Směrnice | Indonésie | ČSOB Bohatství | Prop Trading společnosti | Držení pozice přes noc | Index US30 | Důsledná analýza | Finanční vzdělání | CPI PG | Hang Seng China Enterprises | DLTR.US | Sensex | Kuvajt | Albánie | Akciový index dané země | Podnik | Dow Jones Indices | Švýcarské hodinky | Sledování indexů | Komodity obchodované | DIA | Platby a převody | Pády indexu Nasdaq | Vývoj ceny mědi | Krátkodobí tradeři | Úrovně pro vstupy | Startupy a ekosystémy | Dopady na trhy | Prodej cenných papírů | Pokles průmyslové produkce | Snížení na polovinu | Paweł Majtkowski | Dluhopisový trh | USD/HKD | EK | NIFTY 50 | Výkyvy v cenách | Objem aktiv | Brokerské firmy | Krypto | Centralizace světové ekonomiky | ETF 2.0 | MRO | Počasí | Akcie společnosti Siemens Energy | Jak diverzifikovat portfolio | Mediální společnosti | Politické a regulační změny | Investment Counsel | Řízení portfolia | Vysoká likvidita | Možnost snadné diverzifikace | Akciové fondy | Co bude | Německý index DAX | Jak koupit bitcoin | Zveřejnění zpráv | Změny cen komodit | Global Advisors | Stanovení Stop Lossu | Index EU50 - Vývoj akciového indexu | EUR/GBP | Vliv technologických inovací na ekonomiku | Meritokracie | Opatření | Investiční chování | Multi-asset | Význam inovací a výzkumu | Velké investice | Kroky s trhem | Chování investorů | Co jsou hard komodity? | ČSOB Aleš Blažek | Data z pracovního trhu | Celkový výsledek | Google recenze | Výběr mezi STP/ECN | Snížení úrokových sazeb v USA | Výkonnosti fondů | Dluhová služba | Strategie sledování trendů | Tereza Hrtúsová | Hedgování | Zkušenosti ostatních traderů | Chorvatsko | Freedom Financial Services | OHLC | Diverzifikovat akciové portfolio | Ústecký kraj | Výstup z obchodu | Kolísání měny | Bitwise | Finanční výsledky za určité období | Ceny kávy | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Co ovlivňuje ceny komodit? | ROE neboli Return on Equity | Rozhodný den | Marathon | Vedení účtu | Barclays | Demo účet | Vliv na mezinárodní obchod | Kazachstán | Etherea | Čeští investoři | Tolerance k riziku | Ocenění | Finanční systém | Výběry zisků | Investing | UCITS ETF | Sektor pro investování | Due diligence | Virgin Galactic Holdings | Radim Krejčí | Oscilátory | UCITS | Lednový barometr | Intervenovat | Otevření obchodního účtu | Fair Value | Záporná cena WTI | Kofola ČeskoSlovensko a.s. | Výsledky akciového trhu | Bavlna | Co akciové indexy jsou | Investování v digitálním světě | XPT/USD | Jak zvýšit své šance na úspěch v investování? | Pozice | Fiat měny | Co je dividendové investování | Wegovy | SEC | Obraty trhu | Paul Samuelson | Vztah k riziku | Lululemon Athletica | Vzdělávání a odborná příprava | Vývoj akciového indexu Dow Jones (US30) | Regulační rizika | Vstupní kapitál | Zamyšlení | Správy společnosti | Stříbro - Vývoj ceny | Nákupy zlata | Ideální načasování | Kognitivní zkreslení | Evropské indexy | Stavební společnosti | Statistika | Nerovnováhy | Oblasti likvidity | Posoudit stav trhů | Průmyslové podniky | Seriál o dividendovém investování | Šance | Risk Management | Lockheed | Doom | Transparentnost a odpovědnost | Rychle a zběsile | Co je trend a jak ho určit | Srovnávač brokerů | Jak si poskládat vaše akciové portfolio | Cena stříbra | Pevný výnos | Hedging | Rostoucí úrokové sazby | Analytik | Telata (Feeder Cattle) | Zeměpis a geopolitika | Akcie Dollar Tree | Prudký růst cen | Cena aktiva | Tržní kapitalizace společnosti | Redukce | REIT | Communication Services | Tržní cena | Eurozóna | Teorie Elliott Wave | Pepa Zeman | SPCE | Diverzifikovat portfolio | Freeport McMoran (FCX.US) | Stárnutí populace | Výkon akciového indexu | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Kde umístit Stop-Loss | Index DAX | Daňové výhody | Provize | Dluhové závazky | Vliv dluhových krizí | Dow Jones | Swing tradeři | Vývoj akciového indexu FTSE 100 (UK100) | Home Depot | Komplexní disciplína | Časový horizont | Pokles bitcoinu | Market Makeři | Počet obchodů | Intervence centrální banky | Diverzifikace typu instrumentů | USD/CAD | Investiční nástroj | Vysoké poplatky | Složitý svět | Nízké transakční náklady | Historická výkonnost indexu S&P 500 | West Texas Intermediate (WTI) | Cukr č.11 | Time Frames | Rostoucí nezaměstnanost | Hospodářské politiky | Ztráta příjmů | Tradingového portfolia | Celý svět | Zvýšené volatility | Akcie bank | Return On Investment | Velké částky | Jana Brodani | Roční návratnost | GasNet | Západní ekonomiky | Trading | Potenciální podvody | Cukr - Vývoj ceny cukru | Line chart | Retailový obchodník | Nabídka ropy | Analýza akcií | Teroristické útoky | Výsledek obchodu | Finanční gramotnost Čechů | Chování spotřebitelů | Biden | Budoucnost | CEE | Fundamenty | Banky | Devizy | DAX pro německé akcie | DAX (DE40) | Složení indexu PX | Testování a zlepšování | Společnost T-Mobile | Bilance | Investování v zahraničí | S&P 500 ETF | Nákupní pozice (long) | NASDAQ 100 | Spolehlivý ukazatel | STP/ECN vs. Market Maker | Psychologický vliv | Maximalizovat potenciální zisk | NVAX.US | Úvod do opčních trhů | RBC Capital Markets | Durace | Největší kryptoměny | Jak trh reaguje | Konzervativci | Ray Dalio | Poptávka po ropě | Kompenzace | Německé akcie | Martin Luňáček | Nižší poplatky | Vliv dluhových krizí na akcie | Broker Purple Trading | Aktiva pod správou | Microsoft Corp | Igor Vida | Význam pro akciové trhy | Očekáváná událost | XAG/USD | JPMorgan Chase | Žlutý kov | Míra inflace v USA | Platina - Vývoj ceny | Vlastnictví | Výsledky ČNB | To nejdůležitější | Co to ovlivňuje? | Investovat peníze | Podrobné analýzy | Bloomberg Terminal | Podmínky na trhu globálního investování | Smlouvy o koupi | Doporučení | Fio banka, a.s. | Síť X | Akciový stratég | Komisí pro cenné papíry a burzy | AUD/USD | Plnění Prop Trading | USD/CNY | Prohlášení | Prodeje | Politici | Živá vysílání | Vanguard S&P 500 | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | ADBE.US | Měřítko úspěšnosti | Společnost Coface | Ceny akcie | Držitel preferenční akcie | Objem fúzí a akvizic | Efektivní využívání kapitálu | Denní volatilita | Trader | Obchodní podmínky | Index FTSE 100 | Hodnota akcií | Stavební spoření | Analytické nástroje | Akcie společnosti Bank of America | Cit pro dobré načasování trhu | Impulzy | Měnový pár | Moment obratu | Obchodní společnosti | Odvětví | Využívání kapitálu | Očekávaný růst | Kapitál ke generování zisku | Riziková strategie | Načasování trhu | Aladdin | NIFTY | MarkeTimers | Přijetí kryptoměny | Výkyvy cen | Aspekty týkající se trendů v chování spotřebitelů | Finanční situace | Emitenti | Biodiverzita | Výhledy | Obchodní úspěch | Typy komodit | Akcie firmy Vestas | Důsledky na investiční strategie | Théta | Dobře definovaný obchodní plán | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | G7 | Jak algoritmické obchodování funguje | Celková inflace | Produkty a služby | Dlouhodobý vývoj trhu | Porazit trh | Cena opce | Bankovní licence | Akcie State Street | Návrh dividendy | Ziskové pozice | Kotace | Guvernér ČNB | Omezené dodávky | Strategie řízení | Přechod na plovoucí směnné kurzy | Hypoteční banky | STP/ECN Brokeři | FX 101 | Vzdělávací materiály | World Bank | Průzkum hlavních trhů | Akcie Ferrari | American Express | Webináře | Štěstí | Deloitte Technology | Podílové listy | Stříbro (eCBOT) | Raketový růst | Základy fundamentální analýzy | September Effect | Co ovlivňuje akciový index? | Americká centrální banka FED | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Základní sazba | Investiční platformy | Fidelity Investments | Hodnota Forward Dividend | Předpověď ceny bitcoinu | Jednatel | Meta Trader 5 | Úspěch v tradingu | Investice v ČR | Podnikání | Příklad NVIDIA | MALL.cz | Tisíce kryptoměn | Demografické změny | Raketový růst akcií Nvidia | Jaká rizika číhají na komodity? | Kurz Trading pro začátečníky | Poštovní spořitelna | Portfolio akcií | Nákladová efektivita | Co je dividenda? | Novinky | Kontrakt | Tradingový kapitál | Vzdělávání a analýza | Odškodnění | Obchodní příležitosti | Znečištění a odpady | Rolls-Royce | Indická ekonomika | Jereme Powell a Fed | TrendSpider | Dlouhodobý horizont | CBOT | Robinhood Markets | ROE na stránkách Finance | Vývoj ceny ropy Brent | Energetická náročnost | SwiftTrader a ProTrader | Budování pozice | Retail | Konkurenční společnosti | Ekonom | Omezení cestování | USA | HWM | Obchodovat denně | Banky pro mezinárodní platby | Akcie Virgin Galactic | Graf amerického akciového indexu | FUNDING | Účet typu SwiftTrader | Hluboké znalosti | Založení účtu | Referenční hodnoty kapitálu | Vyšší výnosy | Platba | Prodejní pozice | Nasdaq 100 (NDX) | Řecká písmena v obchodování | Aktuální situace | Co je index Nasdaq 100? | Správa otevřených pozic | Realita obchodování | Zlato | Novo Nordisk | Aktuální složení indexu PX | Zisk skupiny ČSOB | Zlevnění hypoték | Jak vydělat | Průvodce komoditním trhem | Inflační report | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Ekonomické prostředí | Standardizovaný futures kontrakt | Velikost účtu | Prezident společnosti | Realitní fond NEMO | Umístění Stop-Lossu | GOOGL | Hodnota Dividend Yield | Analýzy akcií | Základ daně | IBES | Daň z příjmu | Rizika a etické otázky | Atraktivní příležitosti | Vliv na ekonomickou stabilitu | Geopolitika | Opce a makroekonomické události | Philip Morris | Komplexnost | Buy Stop | Diverzifikace obchodních strategií | Nasdaq | Dekarbonizace | Obchodování německého indexu DAX (DE40) | Společnost Nestlé | Stříbrná horečka | Data o výkonnosti indexů | Private banking | Společnost Meta | Mladší investoři | ADR (average daily range) | Profesionální instituce | Adani Enterprises | Zkušeností jiných obchodníků | ČSOB Poštovní spořitelna | Kopírování obchodů ze signálů | Volkswagen | ITA | Geopolitická situace | Stabilita finančního systému | Rozmanitost komodit | Holding | Obchodovaných na trhu | Průměrná cena | Pips | Odhady analytiků | Změny ceny podkladového aktiva | Technická analýza akcií | Geopolitické napětí | Digitální banky | Psychologické aspekty | Nedostatek znalostí | ETF na spotový bitcoin | Bloky | Embargo na ropu | Spekulanti | Ovlivňování ziskovosti traderů | Tudor | Komodity pro začátečníky | Cenový vývoj | Investiční aplikace | M.US | Doba pro nákup nemovitosti | Mainstream | Čtvrtletní zprávy | Druhy dividend | Dobré investiční rozhodnutí | Americký akciový index S&P 500 | Největší a nejlikvidnější akcie | Hlouběji porozumět trhu | Co je to broker | Norton | Rozhodnutí firmy | Ekonomické průzkumy | Ukončení týdne | CFA | Platina (XPT/USD) | Aktivně spravované | Stochastic | Pražská burza | Práce | Dukascopy Europe | Zlato (eCBOT) | Akcie v daném indexu | Velikost společnosti | FOREX | Údaje o inflaci | Výrobní náklady | Sledování akciových indexů | Úřady | Zpomalení hospodářského růstu | Konkrétní akciový trh | Myšlenka diverzifikace | Fintokei | Robinhood Markets (HOOD.US) | FDX | Skew opce | Investice do projektů | AMZN | Latency arbitrage trading | Řešení problémů | Použití automatizovaných obchodních systémů | Simulované obchodování | Odborná příprava | Frontline | Téma akciových grafů | Fundamentální i technická analýza | Skandály | Co je index S&P 500? | Investment | Vanguard S&P 500 ETF | Ochrana zisků | SXEPEX | Hodnota P/E ratio | Akcie z portfolia | Cenové pohyby S&P 500 | Investovat do fondů | FTMO Account | VIAC | Americký ekonom | Electronic Communication Network | Vybrané komodity | Informace o trhu | Účet pro obchodování indexů | Rys každého investora | Vývoj ceny akcií Meta | Cukr č.14 | Obchodní systém brokera | Výkon akcií 30 | Zajištění proti inflaci | IOT | Bitcoin Trust | Vliv finančních zpráv na ceny akcií | ČSOB Premiéra | Společnost Fintokei | Fidelity International | Skalpování a intraday trading | Terra | Realitní sektor | Český broker | Nejlepší broker | Technologické odvětví | Rusové | Sledování výkonu skupiny aktiv | OTC | CCR | Překonání historického maxima | Zadluženost | Čistá úroková marže | Obchodovat s měnami | Plochá výnosová křivka | Ronald Ižip | Obchodník s cennými papíry | Klesající inflace | Home Depot (HD) | Indikátor ADR (average daily range) | Investiční účet | Komodity bez jejího fyzického vlastnictví | Náklady na opravy a obnovu | Evropští ministři | Pohyby hlavních světových indexů | Environmentální spravedlnost | Expert Advisors (EA) | Hubení plevele | Káva C | Samořízení | Výroční a čtvrtletní zprávy | Ochránit stávající pozice | Sezónnosti při investování | Stanovení pevných stop-lossů | Hidroelectrica | Investiční teze | Co je to vlastně akciový index? | Význam a typy finančních výkazů | Švýcarská měna | Mauricius | Volatilita jako indikátor | Řízení financí | STP | Živý dobytek (Live Cattle) | Fio | Druhy cenných papírů | Kryptoměny | Změny úrokových sazeb | Akcie společnosti Coca-Cola | Ferrari NV | Low | Vytváření nových odvětví | Mluvčí firmy | Vepřové půlky | Prostředí finančních trhů | Crédit Agricole | Držení akcií | Retail Investor Beat | Nejklíčovější strategie | GRANOLAS | Sociální síť X | Nápad | Zajistit si riziko | Ochránit se před inflací | Ekonomické aktivity | Ark Invest | Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Geico | Výkon vašeho portfolia | EHP | INTC | Trhy s komoditami | Kuba | Můj pohled na trh | Indie a Čína | NKE | Tržní vývoj | Rychlost | Právo na valné hromadě | Podnikání na kapitálovém trhu | FérMakléři | Zvýšený zájem | Zelená energetika | Lokální investice | Měnové zásahy | Graf ropy (CL) | Další pokles | Hospodářská výkonnost | Informace o výkonu akciových indexů | Světově největší firmy | Lidský mozek | Objem celkových klientských vkladů | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Systém brokera | Akcie | Úspěch | Emoce na trhu | Finanční poradci | Stimuly | Jiří Kovařík | Cílení výnosové křivky | Jaké jsou měnové trendy? | Jerome Powell | Informace o spolehlivosti brokera | Vývoj všech akcií | MSCI All Country World | Technology Fast 50 | Vliv sezónnosti na odvětví | Sledování zpráv | Denní ztráta | Volby | Pegasus | Ukazatele | Faktory ovlivňující technologické inovace | Moving Average | Zvýšení likvidity | Miliardář | Umělá inteligence | Nevýhody diverzifikace | Umění | Fond ETF | Jak se obchodují komodity? | ASEAN | Změny v regulačních politikách | Disney | Trading Economics | Sezónnost americký akciový trh | Nejvyšší cena akcie | Antoni Trenchev | Finanční analýzy | Čistý výnos z poplatků | Cesta k úspěchu | Nižší volatilita | Lepší výnosy pro investory | Lépe rozumět trhům | Více příležitostí | Fundamentální vs. Technická analýza | Země G7 | Británie | Velká ztráta | Možné riziko | Obecný vliv na akcie | Řízené ETF | Význam firemní kultury | Urbanizace | Sjezd akcionářů | NZD | US100 index | Barometr akciového trhu | Investiční apetit | Pšenice - Vývoj ceny | Rating států | Špatná investiční rozhodnutí | SUV Purosangue | USD/JPY | Záporné úrokové sazby | Tematické investování | Nejvyšší rating | Ceny mědi | Čistý dluh | Těžba dřeva | Graf dne | Ziskovost a marže | Druhy příjmů z akcií | Změny v měnové politice | Regulační změny | Gamesa | Měnové podmínky | Dánsko | Celoroční výsledky | Norská koruna | Financial Highlights | Průměrná nákupní cena | Belgie | Vývoj ceny akcií Apple | ČR | Prostor ke zlepšení | Currency | Americká Federální rezervní banka | The Coca-Cola Company | Podniky | Colosseum.cz | Rychlé rozhodování | Open Interest | Index EU50 | Merck (MRK.US) | Výjimečné situace | Sentiment trhu | Banka Lehman Brothers | Nejobchodovanější CFD | Významné události | Analytický tým | Ukazatel EBITDA | Inflace v USA | Používání kapitálu | Žebříček | Jaké strategie jsou povoleny? | Bohaté zkušenosti | Porovnání vývoje výnosu | Finanční odměny | CORN | Zůstatek na účtu | Kvalitní technická podpora | Proražení supportu | Vanguard High Dividend Yield | Akcie společnosti Equinor | AkademikerPension | Cena a Skew opce | Cesta k mistrovství | Sofistikovanější rozhodnutí | Modely oceňování opcí | Ekonomické podmínky | Dividendové tituly | Výkon větší skupiny akcií | Základy opčních trhů | Býčí strategie | Vysoká rizika | Snížení cen komodit | SPX | Emocionální faktory
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Porsche (PAH3)
Porsche (PAH3.DE)
Porsche SE
Porsche 911
Porsche 911 Clubsport
Porsche 911 turbo
PORTALFXSIGN
Portál FXstreet.cz
Porter Bibb
Portfolia

Následující klíčová slova

Portfolia ETF
Portfolia fondů
Portfolia nové generace
Portfolia Purple Trading
Portfolia z AOS
Portfolio
Portfolio akcií
Portfolio cenných papírů
Portfolio České spořitelny
Portfolio dluhopisů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei léto akce
Potvrďte prosím... Zavřít