Neděle 25. září 2022 00:51
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Purple Trading Room
reklama
XTB ambasador Conora McGregor
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Defenzivní akcie

img

Orientace v rostoucích rizicích recese

28.06.2022 Ben Laidler, globální tržní stratég společnosti eToro, komentuje: „Rizika recese na trzích prudce rostou, protože centrální banky upřednostňují zamezení inflace před vším ostatním. Rizika se zvýšila po Powellově výpovědi v Kongresu a špatných globálních údajích o PMI. Výsledkem je, že trhy zaznamenaly největší výprodej od krachu spojeného s Covidem v roce 2020, protože agresivní centrální banky zvyšují rizika recese, aby zpomalily inflaci.
img

Vysoké spotové ceny ropy a inflace jsou výzvou pro náladu na trhu

21.05.2022 Vysoké spotové ceny ropy a inflace nadále zhoršují náladu na trhu, zatímco obchodníci a investoři vstupují do posledního měsíce druhého čtvrtletí.
img

Denní makro postřehy: Chaos v dodavatelském řetězci se vrací 16/03/2022

16.03.2022 DALŠÍ NARUŠENÍ: Obavy z dodávek komodit v důsledku ukrajinské krize a covidovému lockdownuy v Číně znovu vyvolávají chaos v dodavatelském řetězci. 50 % neonu pro polovodiče pochází z Ukrajiny. Čínské technologické centrum Šen-čen je uzamčeno. Druhá největší automobilka Volkswagen (VOW3.DE) vidí větší narušení dodávek z důvodu krize na Ukrajině než kvůli covidu. Nedostatek kabelových svazků způsobil předčasné zastavení její německé výroby. Logistika letecké nákladní dopravy je zasažena narušenými přeletovými právy Ruska.
img

MONETA (MONET.CZ) nabídla opět s přehledem nejvyšší objemy na BCPP

14.07.2021 Na akciových trzích dnes převažuje mírný optimismus. Dobré náladě pomohl guvernér Fedu Jerome Powell, který řekl, že hospodářské oživení v USA stále není dostatečně silné na to, aby mohlo začít utahování měnové politiky. Většina evropských indexů se krátce před závěrem obchoduje v mírném zisku. Hlavní index pražské burzy PX (CZKCASH) uzavřel v zisku 0,39 % na úrovni 1 159,05 bodů. Nejvyšší růst zaznamenala defenzivní akcie Philip Morris (TABAK.CZ;+1,97 % na 14 520 Kč) a v silném růstu dnes pokračovala za vysokého objemu 116,2 mil. banka MONETA (MONET.CZ;+1,52 % na 86,90 Kč). Spekuluje se o navyšování pozic velkých hráčů. Dařilo se také zbytku bankovního pole – Komerční bance (KOMB.CZ;+0,58 % na 774 Kč) a Erste Bank (RBAG.CZ;+0,40 % na 797 Kč). Z blue chips se nedařilo pouze akciím České zbrojovky (CZG.CZ;-0,24 % na 420 Kč).
img

Tržní sektory s vysokým růstovým potenciálem pro tento rok

12.03.2021 Rostoucí výnosy rozevřely nůžky mezi jednotlivými sektory na akciovém trhu a investoři se nyní ptají, kam fundament pošle akciové trhy ve střednědobém horizontu a zda je na trzích ještě prostor pro nalezení zajímavějších výnosů. Podle JP Morgan napověděly o aktuálním trendu první měsíce v letošním roce.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

VIDEO: Povídání o trzích. Druhá vlna, volby v USA a defenzivní akcie

09.07.2020 Níže nabízíme ke zhlédnutí záznam z našeho včerejšího povídání o trzích. Tentokrát jsme se zaměřili na situaci kolem druhé vlny koronaviru, rizika spojená s americkými volbami, nebo na akcie několika společností spíše defenzivní povahy, jako jsou například AT&T, Coca-Cola a Walmart. Nezapomněli jsme ani na aktuální prudký růst čínských akcií, na Teslu nebo na některé další bublající tituly.
img

10 nejstabilnějších akcií: kvalitní akcie, které můžete držet navěky

03.07.2020 Dlouhodobá akumulace aktiv – nejúčinnější forma investování, kterou preferuje jeden z nejznámějších světových investorů – Warren Buffett. Ten prohlásil, že nejlepší investiční horizont je „na věky“. Buffet napsal v roce 1988 dopis akcionářům své investiční společnosti Berkshire Hathaway, ve kterém konstatoval: „Když vlastníme akcie ve vynikající společnosti s vynikajícím managementem, pak naše preferovaná doba držení je navždy „.
img

Nečekaný růst zaměstnanosti. USA vytvořilo 2,5 mil. pracovních míst

05.06.2020 Dle statistik US ekonomika v květnu vytvořila 2,5 mil. nových pracovních míst. Míra nezaměstnanosti se tak dostala na 13,3 %. Trh očekával ztrátu až 8,3 mil. pracovních míst a míru nezaměstnanosti 19,5 %. Růst zaměstnanosti v květnu byl nejvyšší v US historii od roku 1939.
img

Long signál na akcie Daimler (DAI)

27.05.2020 Akcie německých automobilek byly krizí tvrdě zasaženy. Zatímco ostatní ekonomické sektory se již dávno poměrně zotavily, tituly jako BMW, Volkswagen nebo Daimler stále zůstávají na nízkých hodnotách. Nicméně i trendy automobilových akcií již, zdá se, dorazily ke svému dnu.
img

Long signál na akcie Nike (NKE)

13.05.2020 Nike navrhuje, vyvíjí a prodává oblečení a sportovní vybavení. Společnost je jedním z největších prodejců sportovní obuvi a oblečení na světě. Akcie klesly během koronavirové krize z více než 105 USD na 60 USD. Trend se však poměrně rychle zotavil a jsme možná na začátku nového dlouhodobého vzestupného trendu.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

05.05.2020 Hlavní činností a zdrojem příjmu společnosti Alphabet je online reklama. Vlajkovou lodí společnosti je internetový vyhledávat GOOGLE. Společnost také vydělává peníze ze služby YouTube Premium, obchodu Google Play a cloudových produktů. Před panikou na akciových trzích v důsledku koronavirové pandemie byla společnost silná a stabilní. Cena Akcií v průběhu krize klesla na necelých 1000 USD. Následně se však silně zotavila.
img

Long signál na akcie Adobe (ADBE)

28.04.2020 S nárůstem o více než 25 % v posledním pololetí je společnost Adobe(symbol: ADBE – ISIN: US00724F1012 – měna: USD – burzy: NASDAQ, NMS, NYSE) jedním z předních hráčů na trhu. Z krizového výprodeje se akcie zotavila lépe než S&P 500. Poslední čtvrtletní údaje byly dobré a výhled je také pozitivní. Aktuální technický kurz nabádá k otevření dlouhé pozice.
img

Long signál na akcie Walt Disney (DIS)

21.04.2020 Společnost Walt Disney (symbol: DIS – ISIN: US2546871060 – měna: USD – burzy: NYSE, AMEX, ARCA, PHLX) je přední mezinárodní zábavní a mediální společnost, která je známá především svými filmovými produkcemi a provozování tematických parků Disneyland.
img

Long signál na akcie Alibaba (BABA)

07.04.2020 Zdá se, že čínská ekonomika již překonala nejhorší část krize, způsobenou pandemií koronaviru a ekonomika se pomalu, ale vytrvale rozbíhá. Čínský akciový trh se stabilizoval a ukázalo se, že je mnohem stabilnější než akciový trh v Evropě nebo USA. V důsledku toho by se společnost Alibaba, jako jedna z těžkých vah čínské ekonomiky, mohla brzy zotavit.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Long signál na akcie Walt Disney (DIS)

31.03.2020 Společnost Walt Disney (Symbol: DIS – ISIN: US2546871060 – měna: USD – burzy: NYSE, AMEX, ARCA, PHLX) je přední mezinárodní zábavní a mediální společnost, která je známá především díky svým filmovým produkcím. Walt Disney také provozuje své světoznáme tematické zábavní parky Disneyland. S oznámením, že společnost zahájí vlastní streamovací službu, akcie posílily. Nicméně ani Walt Disney se nevyhnul nedávný výprodej na americkém trhu.
img

2 nejlepší palladiové akcie roku 2020

30.03.2020 Během posledních tří let patřilo palladium ke komoditám s nejvyšším růstem cen. Celkově vzrostla hodnota palladia o 160 %. V desetiletém horizontu vzrostlo palladium o neuvěřitelných 430 %.
img

Nejlepší defenzivní akcie roku 2020

20.03.2020 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Světová banka a MMF pomáhají v boji proti koronaviru. Fed snížil úrokovou sazbu o 50 bodů

06.03.2020 Guvernér japonské centrální banky Haruhiko Kuroda v pondělí uvedl, že jeho instituce je připravena plně využít všech dostupných nástrojů k podpoře ekonomiky. Italská ekonomika v loňském roce vzrostla o 0,3 %, což je o něco více, než predikovala vláda v poslední prognóze, která počítala pouze s 0,1 % růstem.
img

4 nejlepší ropné akcie roku 2020

23.01.2020 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

9 nejlepších defenzivních akcií současnosti

15.11.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Americké akcie na rekordu a výsledky PFN v souladu s odhady

14.11.2019 Americký index S&P 500 včera příliš velkých změn nedoznal, když oproti úternímu kurzu uzavřel jen o necelou desetinu procenta výše. Přesto mu to stačilo k tomu, aby opětovně vylepšil svoje historické maximum. V rámci sektorů bylo patrné, že obchodníci spíše nakupovali defenzivní akcie. Utility si polepšily o 1,5 %, realitní společnosti přidaly 1,1 % a prodejci základního spotřebního zboží se mohli pochlubit růstem o 0,9 %. Naopak největšími propadlíky byly finanční domy se ztrátou 0,6 %. Na rekordní úroveň se dostal i průmyslový Dow Jones, který zejména díky růstu akcií Walt Disney včera přidal třetinu procenta. Zveřejněné spotřebitelské ceny v USA ani vystoupení šéfa Fedu Jeroma Powella neměly na obchodování zásadnější dopad. Trhy tak stále spekulují nad obchodní dohodou mezi USA a Čínou.
img

Long signál na akcie Microsoft (MSFT)

06.11.2019 Pokud jde o tržní kapitalizaci, softwarový gigant Microsoft právě přenechal nejlepší příčku na světě společnosti Apple. Obě společnosti dlouhou dobu bojují o toto prvenství. Microsoft byl nedávno zabodoval solidními čtvrtletními výsledky. Investoři byli velmi potěšeni nejnovějšími údaji a akcie byly schopny prorazit několikaměsíční konsolidaci směrem nahoru.
img

Long signál na akcie Microsoft (MSFT)

05.11.2019  Pokud jde o tržní kapitalizaci, softwarový gigant Microsoft právě přenechal nejlepší příčku na světě společno...
img

Investice do ropy – 4 nejlepší ropné akcie současnosti

31.10.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

3 nejlepší anticyklické a defenzivní akcie roku 2019

09.10.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na stabilní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
C:\fakepath\zlato.jpeg

Je zlato opravdu tou nejlepší variantou, ve které by měli obchodníci hledat „bezpečné útočiště“ pro své investice?

27.07.2019 Dnes a denně se čím dál častěji hovoří o tom, že by mohla v relativně brzké době přijít nějaká další finanční/ekonomická krize a díky tomu se i mnoho investorů a obchodníků začíná poohlížet po takzvaných bezpečných útočištích.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Money management | Offshore | Bitcoin | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Evropské akcie | New York | Ceny ropy | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Ekonomové | Akciové trhy | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Objemy obchodů | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Beta | Bloomberg | Blue chip | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | Cap | Carry trade | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Demo účet | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Eurozóna | Evropská centrální banka | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | G7 | Grafy | Hedging | High | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Long | Low | MMF | Margin | Risk | Marže | Měna | Finanční instituce | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Platforma | Portfolio | Pozice | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | RRR | Rally | Rating | Ratingová agentura | Resistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Spot | Spread | Stop-Loss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Berkshire Hathaway | Těžba ropy | Futures kontrakt | Zkušenosti | Deprese | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Euronext | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Deutsche Bank | Investiční společnosti | Investovat | Makro | Index cen | Výrobní náklady | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Praxe | EURCZK | USDCZK | Aktivum | EPS | Index | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Daimler | Akcie Gazprom | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie Philip Morris | Akcie Shell | Akcie Tesla | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brent | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | Černá labuť | Devalvace měny | Dlouhodobé investice | Dolar | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Elektřina | Etoro | Eura | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Index VIX | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investovat do zlata | ISM | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | JP Morgan | Komoditní | Kurz EUR | Makroekonomický kalendář | Management | Nákup akcií | Nemovitosti | Odkup akcií | Online obchodování | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Ropy | Ruská ekonomika | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Shares | Světové události | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | XM | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zisky | Tradeři | ING | Benzín | Buffett | Andrej Babiš | Bill Gates | Cílová cena | Čistý dluh | Daniel Beneš | EBITDA | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Měď | ROCE | Small caps | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Cenová hladina | Směrodatná odchylka | Tržby | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | Know-how | Burze | Dividendové akcie | Investment | Traders | Aramco | Rhodium | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | ABN Amro | Westpac | Caterpillar | Baker Hughes | Snižování sazeb | Short squeeze | Black swan | Kurz EUR/USD | Brazílie | Průmyslová produkce | Úspěch | Podnikání | BMW | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Index pražské burzy | Globální trhy | Dlouhé pozice | Výnosová křivka | Energie | Earnings | Malý prostor | KBC | BlackRock | Příprava | Přehled | Konzistence | Odvětví ropy | Volby v USA | Bankovnictví | Futures kontrakty | Forbes | Firmy | Aktuální vývoj | Xetra | JPMorgan Chase | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Země OPEC | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Ztráty | Bezpečné útočiště | Sinopec | Evropský trh | Erste | Philip Morris | Akcionáři | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Baidu | Blockchain | Tesla | Nízká volatilita | Kapitalizace | Výhled | Depozitní sazba | NYSE Euronext | Poplatky | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Dobré výsledky | Predikce | Ekonomická situace | General Electric | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Světové trhy | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Návratnost investice | ExxonMobil | Finanční domy | cTrader | Alphabet | Zvýšení volatility | Pokles ekonomiky | Belgie | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Očekávání | ABN AMRO Bank | ex | Purple Trading | Ruské akcie | Vstup na burzu | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | Breakout Trader | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Spekulativní investice | Palladium | Podnikové dluhopisy | Technologie blockchain | Jerome Powell | LYNX Trading | ETC | NEST | Lithium | Investice do lithia | Investovat do palladia | Jak fungují akcie | Airbnb | Obchodní války | FinTech | Očekávání investorů | Krypto | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | Vývoj na finančních trzích | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | FAANG | Amazon (AMZN) | L.F. Investment Limited | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Objem obchodování | Čínský akciový trh | Pokles ceny | Ekonomické krize | Graf indexu | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | HKD | Julius Baer | Dodávky ropy | Signál na akcie | Obchodování se CFD | Růst zisků | Anticyklické akcie | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Veřejný dluh | Hodnota indexu | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | Nakoupit akcie | Ceny zemního plynu | Investice do palladia | Palladiové akcie | Zvýšení sazeb | Nejvýznamnější burza | IPO Airbnb | IPO Instacart | Statistický úřad | Zpětný odkup akcií | Akcie Walt Disney | Růst cen ropy | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Sharpe ratio | NVDA | Riziko recese | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Čínský trh | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Ropné akcie | Gazprom | NASDAQ 100 | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | SIX | Nové akcie | Oživení ekonomiky | AMZN | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Prosus | Saudi Aramco | Denní graf | Italská ekonomika | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Povídání o trzích | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Nejlepší vanadiové akcie | MetLife | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie Anglo American Platinum | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | RISK-ON | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | McKinsey | Huawei | Digitalizace | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Ceny benzínu | IOT | Investice do ropy | Obchod s ropou | Obrovské množství peněz | Objem | MSFT | Obchod | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Standardní odchylka | Vyšší volatilita | Alibaba Group | Výsledky PFN | Textilka PFNonwovens | PFNonwovens | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Vyšší riziko | Cisco Systems | Risk-off | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | USA a Čína | Růst cen | Borsa Italiana | Bilance | Index DOW | GM | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | INTC | Walt Disney | 5G | Švýcarská ekonomika | Ekonomka | Nezaměstnanost v eurozóně | Konkurenti | Financovat | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Na burze | Propouštění | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Důsledky krize | Rozvoj | Problémy | Kolísání ceny | NAFTA | Pojišťovny | Total | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Americká ropná společnost | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Švýcarská společnost | Vivendi | Accor | Úroky | Měnové politiky | Investujte | Automobil | AXA | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nike | Dot-com | Bydlení | Ztráta | Nejlepší akcie | Stratég | Roční růst | Kraft Heinz | Wirecard | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Klesající trend | Návratnost | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | Zabití íránského generála | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Sodexo | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Dividendový aristokrat | První část obchodní dohody | SAP | Technologická společnost | Alibaba Group Holding | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | Samsung | WhatsApp | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | American Express | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Starbucks | Boeing | Zpomalení růstu | Zlepšení | Dovednosti | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Výdaje | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | NFP | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Medvědi | Spuštění bitcoinů | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Valuace | COVID-19 | Deutsche Telekom | Gilead Sciences | PHIA | Cyklické akcie | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Výkyvy | Příležitost k nákupu | WP | Vysoká rizika | Prudký pokles | Aerolinky | Lufthansa | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | CK Hutchison | Další vývoj | Tržby společnosti | Spotřebitelé | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Prudký pokles cen | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Algoritmy | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Automobilka Volkswagen | Domácnosti | Fundament | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciál | Allianz | Nejlepší palladiové akcie | Akcie Norlisk Nickel | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | NILSY | Norlisk Nickel | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Anglo American Platinum | Anglo American Platinum (AMS) | Norlisk Nickel (NILSY) | Abbott Laboratories | Riziko inflace | Ekonomiky | US2546871060 | Společnost Walt Disney | Walt Disney (DIS) | Akcie Walt Disney (DIS) | Čtvrtletní pokles | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Schodek | Poradce | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Podíl na trhu | Údaje | Eni | UnitedHealth Group | Nárůst nezaměstnanosti | Oživení cen | FANG | DAWN | DAWN akcie | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Microsoft Corp | US Bancorp | Úspory | Hospodářské oživení | Procter & Gamble | Statistiky | Měnový faktor | ESPN | Nizozemsko | Reddit | Břidlicové ropy | Joe Biden | ADBE | Akcie Adobe (ADBE) | Akcie Adobe | US00724F1012 | Cestování | 3M | Shell | Růst výnosů | Dosáhnout zisku | Zadlužení | Expanze | Dluhy | Akcie Nike | Akcie Nike (NKE) | Nike (NKE) | NKE | Průmyslové kovy | Merck KGaA | Merck | JD.com | Sektor služeb | CL | Aktivity společnosti | Renault | Umělé inteligence | Technologické centrum | Pronájem nemovitosti | JDE | ČR | Costco | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | CZG | PEPP | Plán obnovy ruské ekonomiky | Waymo | Kvalitní akcie | Oracle | Nestlé | Sanofi | Rostoucí trend | Covid | Snížení nákladů | Druhá vlna | Google Pay | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | Růst čínských akcií | Dopad pandemie | Ant | Sony | Zdroj příjmů | Úspěchy | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Zlatá horečka | Nikl | Čínská společnost | Ant Group | Počet akcií | Konzistentní ziskovost | Coca-Cola | Holdingová společnost | Inspirace | VOW3 | Obchodní domy | Diverzifikovat | Grubhub | Biden | Delivery Hero | Energetický sektor | AEX | Naspers | Akciové portfolio | Akcie Sony | Množství peněz | CZKCASH | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | Moneta | Banka Moneta | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | RBAG | BIIB | Akcie Berkshire | Sumitomo | Pinduoduo | Životní prostředí | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | ABNB | RBAG.CZ | TABAK | TABAK.CZ | KOMB | KOMB.CZ | Očkování | Stimulační balíček | Carnival | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | JD | MONET.CZ | MONET | Akcie Gamestop | KFC | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | SWKS | Skyworks Solutions | Maersk | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Růstový trend | Rostoucí výnosy | Admirals | Tržní sektory | VOW3.DE | Nejvyšší růst | COIN | Ceny ropy Brent | DOGE | Arca | Obavy z inflace | Zajištění proti inflaci | Spotové ceny | Logistika | Spotové ceny ropy | Mediální společnost | Společnosti | Meme mince | Společnost | Coinbase (COIN) | AVAX | | MATIC | Spotřební zboží | Luxusní zboží | Sankce | Krize na Ukrajině | Narušení dodávek | Řetězce | Ukrajinské krize | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Ben Laidler | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Přijetí
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Decentralizovaný systém
Declaration date
Decline
Decred
Dedolarizace
Dedolarizační proces
Deep Learning
Deeskalace
Deeskalace napětí
Deeskalace napětí na Ukrajině

Následující klíčová slova

Defenzivní dividendové akcie
Defenzivní Investiční portfolio
Defenzivní strategie
Defenzivní tituly
DeFi
Defi
DeFi a NFT
Deficit
Deficit a dluh
Deficit amerického obchodu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Vantage
Potvrďte prosím... Zavřít