Neděle 04. prosinec 2022 03:56
reklama
Trading Room webináře Purple
reklama
Swissquote Bank
reklama
Coinfy
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Jednatel

img

Snídaně pohledem investora: Pěstitelé na kávě nezbohatnou, za to investoři ano

13.10.2022 Pro někoho je snídaně běžnou součástí jídelníčku, ale pro jiného možnost potenciálního výnosu. Společnost K&L Rock připravila seriál, kde zanalyzuje investice do snídaně. Jako první jsme se podívali na investici do kávy.
img

Porsche AG vstupuje na burzu, o akcie bude zájem, říká odborník

29.09.2022 Dnešní vstup na burzu se týká Porsche AG, což je výrobce sportovních vozů spadající pod koncern Volkswagen. O možném IPO se v souvislosti s Porsche AG spekulovalo již od roku 2015, kdy na newyorskou burzu úspěšně vstoupila značka Ferrari. Její akcie zatím dosáhly zhodnocení okolo 360 %. U Porsche se při upisovací ceně 76,5 – 82,5 EUR za akcii očekává, že výnos z IPO by mohl přesáhnout 9,4 miliardy EUR. Celkové ocenění značky by se pak mohlo dostat na 70 – 75 miliard EUR.
img

Pokud se inflace nebude zvyšovat, ČNB sazby do konce roku nezvýší, míní odborník

19.09.2022 Podle posledních zpráv, které mluvily o změně trendu inflace jsou zapotřebí tři věci, a to: snížení státního dluhu, předcházení mzdové inflační spirále a udržení a stabilizace úrokových sazeb na vyšší úrovni, než byla zaznamenána za posledních 10 let.
img

Ceny bytů v některých městech začaly klesat, stoupá počet bytů a domů k prodeji

12.07.2022 Ceny bytů v Česku v letošním 2. čtvrtletí meziročně stouply o 13 až 27 procent, ale například v Brně a Hradci Králové za toto období mezikvartálně o jedno až dvě procenta klesly. Vyplývá to z analýzy společnosti FérMakléři.cz, kterou má ČTK k dispozici. Zároveň stoupá množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji a podle statistik webu GarantovanyNajem.cz je jejich počet nejvyšší za osm let.
img

Analýza: Byty ve velkých městech zdražily, ceny v Brně dohání Prahu

19.04.2022 Byty ve velkých českých městech v letošním prvním čtvrtletí dále zdražily. Souvisí to s jejich nedostatkem i rostoucí inflací. Například v Brně stouply ceny bytů meziročně o pětinu na více než 100.000 korun za metr čtvereční. Dohání tak Prahu, kde se ceny zvyšují pomaleji než v krajských městech. Vyplývá to z aktuální analýzy společnosti FérMakléři.cz, která spolupracuje s více než stovkou realitních makléřů.
img

Cena plynu v Evropě klesá o 15 %, ale pro obyvatele Evropy se zatím nic nezměnilo

15.03.2022 Dubnové futures kontrakty na zemní plyn v Evropě na začátku pondělního obchodování zlevnily o zhruba 15 % a v době vydání této analýzy se pohybovaly pod hranicí 1 300 USD za 1 000 metrů krychlových. Připomeňme, že odhadovaná cena na konci pátečního obchodování byla na úrovni 1 479 USD.
img

Škoda Auto a IT skupina Etnetera založily společný podnik Green:Code

06.01.2022 Automobilka Škoda Auto a tuzemská IT skupina Etnetera založily společný podnik Green:Code. Ten bude vyvíjet software a aplikace nové generace pro všechny modely Škody včetně elektrických. Nový podnik bude sídlit v Praze a v příštích pěti letech přijme až 200 specialistů. Firmy to uvedly ve společné tiskové zprávě.
img

Elektromobilita není pro budoucnost dopravy jediné řešení. Variant má být více, včetně vodíku

21.12.2021 Elektromobilita je řadou aktérů z automobilového průmyslu či politiky zmiňována jako jediná možná budoucí alternativa k současným spalovacím motorům. A to i za cenu přehlížení limitů či problémů spojených s tímto řešením. Mnohem vhodnější by ovšem bylo chápat elektromobilitu jako jedno z možných řešení a připustit i další alternativy. Jednou z nejperspektivnějších je jednoznačně vodík, popisuje ve svém komentáři jednatel společnosti Adast Daniel Struž.
img

Průzkum: Nemovitosti zdraží až o 19 % kvůli vzrůstající ceně stavebnin

18.11.2021 Nemovitosti zdraží až o 19 procent kvůli vzrůstající ceně stavebnin a chybějícím pracovníkům. Nejvíce zdražují ocel, dřevo, plasty a izolační materiály. Realizace projektů pro nižší střední třídu a nízkopříjmové skupiny se některým developerům již přitom nevyplatí. Vyplývá to z aktuální studie developerských společností H2/2021 zpracované CEEC Research, kterou má ČTK k dispozici.
img

Studie: Starší byty ve 3. čtvrtletí zdražily meziročně o čtvrtinu

15.11.2021 Téměř o čtvrtinu stouply ve třetím čtvrtletí letošního roku oproti loňsku průměrné prodejní ceny starších bytů v Česku. Vyplývá to z údajů realitní skupiny European Housing Services, které má ČTK k dispozici. Nejdražší jsou starší byty v Praze s průměrnou cenou za metr čtvereční skoro 113.000 korun. Praha má také nejvyšší nájmy, v průměru za 272 korun za metr čtvereční. Nejlevněji se prodávají byty v Ústeckém kraji s cenou asi 29.000 korun za metr. Nájmy jsou nejnižší v Karlovarském kraji se 155 korunami za metr. Nájemné se zvýšilo oproti loňsku o 1,22 procenta.
img

Panattoni pro BHS Real Estate Fund vybuduje logistický park za více než 1,5 miliardy korun

30.07.2021 BHS Real Estate Fund ve spolupráci se stavitelem průmyslových nemovitostí Panattoni vybuduje nový logistický park poblíž Bratislavy. Projekt s názvem Panattoni Park Bratislava North reaguje na vysokou poptávku po skladových prostorech, které budou mít skvělou dopravní obslužnost pro Slovensko, Rakousko, Českou republiku i Maďarsko.
img

Povolenky za emise překonaly výnosnost tradičních aktiv

28.07.2021 Povolenky na emise skleníkových plynů obchodované na evropském trhu dosáhly letošního července historicky maximální hodnoty, kdy cena za tunu emisí vyjádřenou v EUA Futures přesáhla 57 euro*. Investice do povolenek na emise vychází ve srovnání s tradičními aktivy, jako jsou zlato, nemovitosti nebo akciové indexy, jako nejvýhodnější. Za posledních pět a půl roku vzrostla hodnota emisních povolenek o 946 %, zatímco nemovitosti v EU se zhodnotily o necelých 30 %, zlato o 65 % a akcie podle indexu S&P 500 vzrostly za stejné období o 124 %. Vyplývá to ze studie 2021 Top Green Investments vypracované investiční společností Wonderinterest Trading Ltd.
img

Investorům z Česka se otevírá možnost podílet se na výstavbě vodních elektráren v Gruzii

28.06.2021 Výroba elektrické energie z obnovitelných zdrojů je v posledních letech na vzestupu. Investorům z Česka se prostřednictvím fondu kvalifikovaných investorů Georgia Energy SICAV otevřela možnost podílet se na výstavbě vodních elektráren v Gruzii, která má díky kvalitní infrastruktuře a velkému množství vodních toků v této oblasti obrovský potenciál. V první fázi vzniknou elektrárny s instalovaným výkonem 40 MW, očekávaný výnos pro investory je 6–8 % ročně.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Analytici: Stažení akcií O2 dále zhorší atraktivitu pražské burzy

24.06.2021 Očekávané stažení akcií operátora O2 z pražské burzy dále zhorší atraktivitu českého akciového trhu. Shodli se na tom analytici oslovení ČTK. Skupina PPF získala v rámci zrychleného odkupu akcií podíl 90,01 procenta v O2, a chystá se proto iniciovat stažení těchto cenných papírů z pražské burzy.
img

Češi mají majetek v nemovitostech, 6 % jako investici

09.06.2021 Podle aktuálního průzkumu společnosti EMA data odhaduje třetina Čechů hodnotu svého majetku na 1 až 5 milionů korun. Dvě třetiny populace přitom kromě úspor vlastní také nemovitost, každý dvacátý ji používá jako investici. Nejvýhodnější jsou podle analýzy společnosti Lusq takové investice v regionech, konkrétně v Ústeckém kraji.
img

Češi se zlatým dolem v Arménii směřují na londýnskou burzu

16.04.2021 Irská důlní a těžební společnost IMC Exploration Group (IMC), která je jako jeden z více než 2000 akciových titulů kotovaná na Londýnské burze cenných papírů (LSE, London Stock Exchange), včera oznámila významnou transakci s českou společností Mineral Ventures Invest (MVI) patřící do holdingu Zlato a.s. Na základě této transakce se MVI stane majoritním akcionářem společnosti IMC a bude tak přítomna na jedné z nejstarších a největších burz ve světě, kde je kotován například tuzemský ČEZ, Komerční banka, O2 nebo Avast.
img

Studie: Byty v největších městech v ČR nadále zdražují

12.10.2020 Byty v největších městech Česka ve třetím čtvrtletí nadále zdražovaly. Ceny meziročně nejvíce stouply v Hradci Králové (o 22,1 procenta), Ostravě (o 21,8 procenta) a Ústí nad Labem (o 20,6 procenta). Nejdražší byty byly v Praze s průměrnou cenou 105.307 korun za metr čtvereční, nejlevnější v Ústí nad Labem s cenou 26.163 korun za metr čtvereční. Vyplývá to z analýzy společnosti FérMakléři.cz, kterou má ČTK k dispozici. Porovnávala ceny bytů v osmi největších městech z devíti, údaje za Liberec nejsou k dispozici.
img

Případ Foxtrade: majitel vybral od lidí úspory ve výši jedné miliardy, pak zmizel

16.04.2020 Majitel a jednatel pražské společnosti Foxtrade Invest Luboš Pánek vybíral v posledních třech letech ve velkém od lidí úspory a sliboval, že jim je výhodně zhodnotí. Letos v březnu ale zmizel a od té doby se klienti ke vkladům nedostali. Celkem bylo investorů přes čtyři stovky a podle jejich odhadů mohli Pánkovi svěřit více než miliardu korun. O případ se podle zjištění HN zajímá už i policie.
img

Novinka ISIN od května zpřehlední trh s dluhopisy

14.04.2020 Novela zákona o dluhopisech, která vstoupí v platnost 1. května, přinese 2 změny, které opět pomohou přehlednosti a korektnosti trhu. První je povinnost informovat v rámci emisních podmínek či prospektu o roli České národní banky (ČNB). Kratší, ale zásadnější změnou je zavedení mezinárodní identifikace tzv. ISIN čísla pro každou emisi.
img

TPA doporučuje firmám dobře zvážit výplaty podílů na zisku

09.04.2020 V těchto dnech proběhlo nebo bude v nejbližší době probíhat schvalování účetních závěrek společností nebo se konají valné hromady akciových společností. V obou případech společníci nebo akcionáři rozhodují o vyplácení podílů na zisku. Jaký vliv má na tento proces současná situace spojená s dopady pandemie nemoci Covid-19? Mohou firmy podíly na zisku vyplácet?
C:\fakepath\cor-17032020-lv.jpeg

Koronavirus dopadá na chod firem, česká ekonomika letos asi klesne

17.03.2020 Epidemie nového koronaviru doléhá na provoz podniků, podle Hospodářské komory ČR zasáhla preventivní opatření vlády už více než čtyři pětiny firem. Uzavření svých evropských závodů dnes oznámila německá automobilová skupina Volkswagen. V Česku se ve středu výroba zastaví v závodech Škody Auto v Mladé Boleslavi, Kvasinách a ve Vrchlabí. O týden později zastaví výrobu kolínská automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA). Ekonomové odhadují, že česká ekonomika za letošní rok s největší pravděpodobností klesne.
img

Vzdělávání ve finančním sektoru je stále náročnější, trh poradců se pročišťuje

29.01.2020 Požadavky na vzdělávání lidí pohybujících se ve finančním sektoru se stále stupňují. Kromě úvěrových poradců a těch nabízejících produkty penzijního spoření musí nově zvládnout zkoušky i každý distributor pojištění a investic. Síto kvalifikace je drsné a bude stále přísnější. Trhu to ale pomůže a novinky povedou k jeho pročištění. Lidem budou v konečném důsledku radit jen ti nejpovolanější. Vyplývá to z názorů odborníků ve finančních službách.
img

Naučte se předpovídat trhy s Bernstein Bank

11.09.2017 Obchodování na burzách se vždy těšilo a těší velké oblibě. Nabízí svým investorům potenciální zhodnocení, které často převyšuje inflaci, která trápí mnoho majitelů běžných účtů. Díky rozvoji online platforem a mobilních aplikací je možné obchodovat prakticky kdykoliv a odkudkoliv. Mezi další nesporné výhody patří také účasti na výplatě dividend a daňové zvýhodnění - výnosy z akcií držených více jak 36 měsíců jsou osvobozeny od daně z příjmu fyzických osob.
Související klíčová slova: Psychologie | Finance | Peníze | Akciové indexy | Inflace | USA | Nezaměstnanost | Brazilský real | Německo | Evropské akcie | Analytik | Spekulace | ETF | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | Export | Ekonomové | Akciové trhy | Cenné papíry | Sazby | Akcie | Akcionář | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Valná hromada | Bod | Burza | CEO | CFD | Cenný papír | Stock | Certifikáty | Distribuce | Diverzifikace | Dividendový výnos | Dluhopis | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Futures | IPO | ISIN | Indikátory | Investice | Investor | Investování | Kapitálový trh | Kotace | Long | Makléř | Marže | MetaTrader | Měna | Nabídka | Obchodník | Podkladové aktivum | Portfolio | Riziko | S&P 500 | SICAV | Short | Spotová cena | Trading | Trend | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Banky | EUR | USD | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | Komerční banka | XTB | Indexy | Úroková sazba | Investoři | Fond | EU | Finanční sektor | Pravděpodobnost | Zisk | Futures kontrakt | Zkušenosti | Strach | Investiční příležitost | London Stock Exchange | Obchodovat | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Eurostat | Burzy | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Aktivum | Podpora | Vystavení riziku | Zlatý důl | Akcie O2 | Analýzy | Banka | BH Securities | Brokers | Cena | Cena libry | CFD kontrakty | Cyrrus | Česká ekonomika | Dolar | Elektřina | Exchange | Finanční nástroje | Finanční plán | Investice do fondů | Investice do komodit | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční poradce | Investiční služby | Komodita | Libra | Maďarsko | Management | Market | MetaTrader 4 | Nemovitosti | Obchodování s CFD | Online obchodování | Portfolia | Pro investory | Rakousko | Reuters | Ropy | Seminář | Trh | Volatility | Volkswagen | Webináře | XTB Brokers | Zemní plyn | Zisky | Benzín | Identifikační číslo | Prospekt | ROCE | Itálie | M2 | Úvěr | Kontrakt | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Bernstein | Ceny nemovitostí | Brazílie | Úspěch | Podnikání | Automobilový průmysl | Ministr financí | Finanční ukazatele | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Cena kávy | Energie | Podnikatelé | Znalost | Přehled | Sázet | Cena kontraktu | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Futures kontrakty | City | Firmy | Economist | Ekonomické dopady | Forexové trhy | Realitní trh | Vladimir Putin | Burzovní parket | TradingView | S&P | Ztráty | Nejistota | Akcionáři | Daně z příjmů | Zajištění | Finanční poradce | Tesla | Mzdy | Průzkum | Krize | Výnosy | Příjmy | ČTK | Audi | Bernstein Bank | Skupina PPF | Vstup na burzu | BHS | Wall Street Akademie | Banka Bernstein | Capitalinked | Radim Dohnal | Petr Pleva | Wood & Company | Podnikání na kapitálovém trhu | Capitalinked.com | Akcie společnosti | Pokles ceny | Fond kvalifikovaných investorů | Cena plynu | Roční výnos | Stanovení ceny | Základní úroková sazba | CDCP | Majetek | Nemovitostní trh | Obchodování na burzách | Zájem investorů | Finanční produkty | Rozdílové smlouvy | Cena pohonných hmot | Ceny pohonných hmot | Ferrari | Coffee | Pokles cen | Výkonný ředitel | Tomáš Pfeiler | Pohonné hmoty | PPF | Finanční situace | ESG | Nízká nezaměstnanost | Výše investice | Investice do fondu | Digitalizace | Rozpočet | Káva | Německá vláda | LNG | Objem | Obchod | ČSÚ | Předseda představenstva | Firma | BAT | Růst cen | Studie | Vysoké riziko | Avast | Generální ředitel | Trh s dluhopisy | Nízké úrokové sazby | Úrok | Miliardy | Sdružení automobilového průmyslu | Legislativa | Rozdělení zisku | Financovat | Průmysl | Martin Svoboda | Na burze | Vlastní nemovitost | Stavebnictví | Zdražování | Problémy | NAFTA | Total | Prognózy | Cena za akcii | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Porsche | Škoda Auto | Hypotéky | Předseda | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Bydlení | EY | Miliardy korun | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Hospodaření | Vladimír Vávra | O2 | Miliardy eur | Budoucnost | Experti | Poradenství | Podnik | Ukazatele | Nájemné | Nájmy | Ceny energií | Komunikace | HN | Prezident | Koronavirus | Trhy | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Impérium | Pokles | Situace | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vzdělávání ve finančním sektoru | EFPA ČR | EFPA | VECTOR Certifikace | European Financial Advisor | European Financial Planner | Michal Pyšík | Jednatel společnosti | Freedom Financial Services | Excelentní konzultant | Konzultant | Certifikace | EFA/EFP | Certifikace EFA/EFP | Hard skills | Soft skills | Starbucks | Zpomalení růstu | Úsilí | SBUX | Výdaje | Rozhodování | Průměrná cena | COVID-19 | Cestovní kanceláře | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Šok | Opatření vlády | Další vývoj | Chod firem | Situace kolem koronaviru | ČMZRB | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Obavy trhu | Viceprezident | Automobilka | Dopady pandemie | Valné hromady | Německý ministr financí | Škoda | Domácnosti | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Růst | Signál | Potenciál | The Economist | E-commerce | VW | Slovensko | Války | Organizace | Práce | Údaje | Novela zákona | Prezident Vladimir Putin | TPA | Jana Skálová | Cena benzínu | Dluhopisy.cz | Jiří Mesároš | Novela zákona o dluhopisech | Trh dluhopisů | Zavedení ISIN | Novinka ISIN | Emitenti | ISIN čísla | Foxtrade Invest | Foxtrade | Případ Foxtrade | Luboš Pánek | Majitel | Úspory | USD za barel | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Akcie padají | Koncern Volkswagen | Expanze | O2 CR | Auta | Spoluzakladatel | JDE | ČR | David Marášek | Nestlé | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Ceny kávy | Spotřeba kávy | Celosvětová spotřeba kávy | Ocenění | Ceny | Praha | Starší byty | Prodejní ceny starších bytů | Ceny starších bytů | Byty v Praze | Indonésie | Upozornění na rizika | VisualCapitalist | Odborníci | BHS Real Estate Fund | Elektromobily | Politici | Česká republika | FérMakléři.cz | FérMakléři | Ceny bytů | Průměrné ceny bytů | Koncern VW | Koncern | Životní prostředí | AQUA | KSB | Siemens | Ceny aktiv | Voda | Počasí | Brands | MJ | Situace na trhu | Daňové zvýhodnění | ETS | Elektroauta | Vytěsnění minoritních akcionářů | CETIN | ČSA | Cena nemovitostí | Výrazný růst | IMC Exploration Group | IMC Exploration Group (IMC) | IMC | Mineral Ventures Invest | Emise skleníkových plynů | Meziroční růst cen | Ceny realit | Riziko ztráty | ZS | Investice do kávy | J.M.Smucker Co. | Restaurant Brands International Inc | Luckin Coffee | Farmer Brothers Company | Whitewave Foods Company | Tata Coffee | Dunkin Brands Group | Prodejní ceny | Spotřeba domácností | Byt na investici | LUSQ | EMA data | Miloslav Lafek | Plány | Cíle | Příležitosti | Prodej | PPF Telco | Stažení akcií O2 | Prodej O2 | Oligopol | Stažení akcií | Stažení akcií operátora O2 | Domácí kapitálový trh | Stabilní dividendový výnos | Výroba elektrické energie | Georgia Energy SICAV | Georgia Energy | Obrovský potenciál | VTP Brno | Hydroelektrárny | Daniel Mahovský | Zakladatel fondu | Gruzie | Dodavatelský řetězec | Technologie | Vývoje ceny | JRD | Produkce kávy | Odvětví | Načasování | Podíl na tržbách | Povolenky za emise | Wonderinterest Trading | Top Green Investments | Wonderinterest Trading Ltd | Povolenky na emise | Suez | ABB | JinkoSolar | Klimatická politika | Studie 2021 | 2021 Top Green Investments | Jednotlivé burzy | Společný podnik | Panattoni | BHS REF | Zdeněk Lepka | Ředitel kapitálových trhů | Karel Klečka | BHS Real Estate Fund SICAV | AMISTA | Ekologické certifikace | Dřevo | Plány společnosti | Byty | Společnosti | Opatření | ANO | Porsche SE | Zemní plyn (LNG) | TTF | Cenový šok | Energetické krize | Vysoké ceny | Christian Lindner | Ruský prezident | Společnost | European Housing Services | Karlín Group Management | CEEC Research | REALISM Construction | TIM | | Vietnam | Developeři | Adast | Daniel Struž | Elektromobilita | Budoucnost dopravy | IT skupina | Etnetera | Green:Code | Nábor IT odborníků | Marian Pavlík | Škoda Plus | MyŠkoda | Strategické plány | Petr Knap | Celosvětová spotřeba | Ruský prezident Vladimir Putin | Luhanské lidové republiky | Zkapalněný zemní plyn | Prima | Řetězec | Porsche AG | Vypuknutí válečného konfliktu | Honduras | Bytová nouze | Znehodnocení | GarantovanyNajem | GarantovanyNajem.cz | Realitymix | Realitymix.cz | Společnost GarantovanyNajem.cz | Viktor Mejzlík | Upozornění | Erik Kmeť | K&L Rock Group | Porsche AG vstupuje na burzu | Nakoupit nízko | Prodat vysoko | CFD (Rozdílové smlouvy) | Snídaně pohledem investora | Společnost K&L Rock | K&L Rock | Investice do snídaně | Produkce kávy podle země | Akcie kávových společností | Obchodovatelné akcie | Dunkin ‘Brands Group | JDE Peet’s | Restaurant Brands International | J.M.Smucker | Wonderinterest
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Jednání o těžbě
Jednání prezidentů
Jednání s investory
Jednání skupiny OPEC
Jednání skupiny OPEC+
Jednání u penzijních záležitostí
Jednání ve střetu zájmů
Jednání vlané hromady
Jednání vlané hromady ČEZ
Jednání zemí G20

Následující klíčová slova

Jednatel společnosti
Jednociferná inflace
Jednoduchá optimalizace
Jednoduchá strategie
Jednoduchá svíčková formace
Jednoduchá tradingová strategie
Jednoduché obchodní systémy
Jednoduché systémy
Jednoduchost tradingu
Jednoduchý Gap
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít