Středa 24. července 2024 21:32
reklama
FTMO král
reklama
Purple trading AI
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new

Kontrakt

img

Ceny mědi nad 10 000 USD. Hnacím motorem je celosvětová poptávka po zelené energii

24.07.2024 Měď opět překročila významnou cenovou hranici. I přes mírný pokles z nedávných maxim, kdy se futures kontrakt obchodoval za více než 10 000 USD za tunu, zůstává tento kov meziročně na vyšší úrovni. To odráží jeho klíčovou roli v dekarbonizaci, globální technologický pokrok, rozvoj infrastruktury pro umělou inteligenci a iniciativy v oblasti čisté energie, zejména v Číně.
C:\fakepath\zlato2.jpg

Cena zlata je na rekordu, ráno se dostala nad 2482 USD

17.07.2024 Cena zlata je na rekordu, dnes brzy ráno se dostala nad 2482 dolarů (57.670 Kč) za troyskou unci (oz; 31,1 gramu). K jejímu růstu podle analytiků přispívá očekávání, že americká centrální banka (Fed) začne na podzim snižovat úrokové sazby. Vliv má ale i geopolitické napětí a vývoj před prezidentskými volbami ve Spojených státech.
img

📉US100 ztrácí 1,5 %

11.07.2024 Indexy na Wall Street dnes smazaly počáteční euforické zisky, a to v důsledku nižšího než předpokládaného údaje o inflaci v USA. Jak vidíme, klesající výnosy a rostoucí očekávání kolem uvolňování měnové politiky v USA se dnes nepromítly do pokračování rally futures na Nasdaq 100 (US100), které nyní ztrácejí téměř 1,5 %. Korekci vedou technologické akcie, kde vidíme téměř 3,8% pokles společnosti Nvidia a téměř 3% korekci u většiny BigTech akcií. Zároveň kontrakty na index Russell 2000 posilují o více než 3 %; vyšší šance na uvolnění politiky Fedu i v září 2024 podporují ocenění menších, amerických podniků.
img

Slovensko mění ruský plyn za americký. Jde o malou revoluci v tamním plynárenství

08.07.2024 Slovensko od příštího roku začne historicky vůbec poprvé dovážet plyn ze severu, a to prostřednictvím nedávno dokončené předávací stanice Výrava na hranicích s Polskem. Půjde o plyn, který ve zkapalněné podobě doputuje, zejména z USA, do Litvy. V tamním regasifikačním zařízení polského podniku Orlen bude přeměněn ze zkapalněné podoby zpět do svého přirozeného skupenství, aby se plynovodem vydal přes Polsko právě do Výravy.
img

Kontrakt na ropu BRENT se nachází v mírné korekci

08.07.2024 Futures kontrakty na ropu BRENT se nadále odrážejí od úrovně podpory 77,00 a zůstávají v růstové náladě, ale současný velmi krátkodobý výhled je neutrální. Cena se po býčím překřížení v rámci 20-, 50- a 200denních jednoduchých klouzavých průměrů (SMA) nachází nad úrovní podpory 85,21. Podle technických oscilátorů se ukazatel RSI stále drží nad úrovní 50, ale směřuje na jih, zatímco ukazatel MACD se vyvíjí nad svými spouštěcími a nulovými liniemi. Obojí naznačuje oslabení hybnosti v krátkodobém horizontu.
img

Denní přehled: Wall Street se snaží najít směr, kryptoměny se obchodují výše 📌

01.07.2024 Indexy na Wall Street zakončily den mírným růstem. US500 si připsal 0,20 % na 5530 bodů a US100 vzrostl o 0,45 % a vrátil se nad 20000 bodů.
img

️️ FRA40 získává 1,6 %

01.07.2024 První kolo zrychlených voleb ve Francii je za námi. Jak mnozí očekávali, vedlo ke snížení obav investorů o budoucnost Francie, což mělo za následek oživení eura, snížení spreadu mezi výnosy francouzských a německých dluhopisů a nakonec i oživení francouzského akciového indexu CAC 40 (FRA40).
img

Český výrobce dronů Primoco oznámil novou zakázku v hodnotě 62 mil. Kč, dva drony poputují do Asie

28.06.2024 Primoco UAV, český výrobce bezpilotních letadel, oznámil zakázku na dva stroje One 150, jež budou plně vybaveny pro kontrolu letiště, kalibraci a vyhodnocení letištních navigačních zařízení. Hodnota transace činí 2,5 mil. EUR, neboli 62 mil. Kč.
C:\fakepath\topstep-25062024-1.jpg

Topstep

25.06.2024 Topstep je globální prop firma zaměřená na futures trhy, která funguje už více než 10 let. Topstep má sídlo v Chicagu, Illinois. Firma byla založena v roce 2012 Michaelem Patakem, který začal svou kariéru jako obchodník na burze Chicago Board of Trade a který ve firmě doposud působí jako CEO. Topstep byla původně spuštěna pod názvem Patak Trading Partners, než se vyvinula na TopstepTrader a nakonec na Topstep. Firma získala několik ocenění, včetně zařazení na seznam Inc. 5000 jako jedna z nejrychleji rostoucích soukromých společností v Americe a byla uznána jako jedna z 100 nejlepších míst k práci v Chicagu podle Crain’s. Topstep se zavázal pomáhat obchodníkům dosahovat konzistentního úspěchu prostřednictvím koučování, podpory komunity a inovativních obchodních řešení.
img

Měď odolává navzdory slabé Číně

25.06.2024 Nedávná konsolidace mědi následuje po předčasném nárůstu na rekordní hodnoty v minulém měsíci. Ten byl způsoben spekulanty na londýnském a newyorském trhu s futures. Tato rally odradila poptávku fyzických kupců, zejména v Číně, která je největším spotřebitelem mědi a kde nedávné údaje naznačují oslabení. Navzdory neúspěchům se sektor průmyslových kovů letos zvýšil přibližně o 9 %, přičemž nejlépe se daří mědi a cínu.
img

Rheinmetall získal rekordní zakázku na dodávku munice v hodnotě 8,5 mld. EUR

21.06.2024 Společnost Rheinmetall obdržela rekordní objednávku munice za 8,5 mld. EUR od německé armády.
C:\fakepath\ftmo-rozhovor-2.jpg

FTMO: Prop Tradingem od nuly k miliardám

20.06.2024 Zakladatelé české prop tradingové společnosti FTMO Marek Vašíček a Otakar Šuffner v rozhovoru pro FXstreet.cz popisují své začátky, proč jim trvalo několik let, než měli první klienty? V rozhovoru také prozradí, proč jsou jedni z nejdražších ve svém odvětví, proč odešli ze Spojených států, jaký byl historicky největší payout, či z jakých zemí se rekrutují nejlepší obchodníci. Bavili jsme se také o tom, co může placená challenge traderům nabídnout nebo zda do podnikání šli s vidinou miliardových valuací.
img

Týden na akciových trzích: Evropa v politických turbulencích, v Americe překonání maxim

14.06.2024 Po víkendových volbách do Evropského parlamentu, kdy vládní strany oslabily, většina evropských burz oslabovala.
img

Škoda Group loni zvýšila tržby o 81 procent, provozní zisk klesl o 57 pct

10.06.2024 Škoda Group, přední evropský výrobce vozidel pro veřejnou dopravu, zvýšila loni meziročně tržby o 81 procent na 1,382 miliardy eur, což je v přepočtu podle kurzu centrální banky zhruba 33,18 miliardy korun. Provozní zisk EBITDA (před úroky, daněmi a odpisy) ale klesl o 57 procent na loňských 21,8 milionu eur, tedy asi 523 milionů Kč. Důvodem poklesu byly pokračující dopady pandemie covidu a ruská agrese na Ukrajině, uvedla dnes firma v tiskové zprávě. Skupina loni dodala 400 vozů, meziročně o 88 procent více, a uzavřela několik velkých kontraktů.
img

Nemocný muž Evropy má rekordně drahé akcie. Jak to?

07.06.2024 V půli letošního května hlavní ukazatel německých akcií, index DAX, vystoupal na svůj historický rekord. Přitom německá ekonomika prochází náročným obdobím a je dokonce označována za „nemocného muže Evropy“. Jak to jde dohromady?
C:\fakepath\nasdaq-30052024-3.png

Index NASDAQ: Vše o investování a obchodování oblíbeného akciového indexu

30.05.2024 Máte zájem o investice do nových technologií a chcete sledovat nové trendy v odvětví technologií? Teď je pravý čas na to začít investovat do akciového indexu NASDAQ. Index Nasdaq je index cenných papírů obchodovaných na americké burze NASDAQ a patří mezi hlavní světové akciové indexy.
img

🚀 Kakao roste o 8 %!

29.05.2024 Kakao je dnes nejvýkonnější komoditou, futures kontrakt na přední měsíc vyskočil o 8 %! Motorem pohybu je fundamentální výhled, podle společnosti WeatherDesk z Maxar Technologies, americké společnosti zabývající se satelitními technologiemi, víkendové srážky v západní Africe pomáhají zlepšit půdní vlhkost, ale byly neúčinné pro úplné obnovení zásob vlhkosti. Riziko pro produkci kakaa v regionu v příští sezóně tak zůstává. Mezitím obchodní zásoby kakaových bobů nadále klesají a posunuly se na nejnižší úroveň od 1. čtvrtletí 2021 (modrá linie, obrácená osa na grafu níže). Klesající zásoby i stále přetrvávající obavy o budoucí nabídku jsou ideální kombinací pro růst cen kakaa, které se dnes vyšplhaly na 4týdenní maximum COCOA.
img

Mzdy v eurech jsou nesmysl. Buď je mějme v koruně, nebo přijměme euro

29.05.2024 Okruh českých zaměstnanců, kteří mohou dostávat výplatu v eurech, se od příštího roku rozšíří. Kromě těch, kteří pracují v zahraničí, ji nově budou moci inkasovat třeba pendleři nebo ti, co mají v zahraničí rodinu. Stále tedy půjde o zanedbatelný zlomek celkového počtu českých zaměstnanců, z makroekonomického hlediska nevýznamný. Ministerstvo průmyslu a obchodu si však pohrává s myšlenkou rozšířit možnost eurové výplaty na všechny zaměstnance. A to už by makroekonomický dopad snadno mít mohlo. A ne příznivý.
C:\fakepath\Apex-Trader-Funding-ATF-27052024.png

Apex Trader Funding (ATF)

27.05.2024 Apex Trader Funding (ATF) je další známá prop firma, která poskytuje kapitál na obchodování obchodníkům ve více než 150 zemích světa se zaměřením na futures trhy. Byla založena v roce 2021 a sídlo firmy je v Austinu v Texasu. Partneři firmy jsou společnosti jako NinjaTrader nebo Tradovate, což jsou všeobecně uznávané platformy především pro obchodování futures. CEO firmy je Darrell Martin, který před 10 lety založil vzdělávací stránku Apex Investing a až poté spustil možnost poskytování kapitálu. Sám CEO obchoduje na burze už 20 let. O firmě ATF je zmínka v několika rozhovorech i na portálech jako NASDAQ, Yahoo! nebo Seeking Alpha a drží i významná ocenění jako například cena Benziga 2023.
C:\fakepath\xtb-21052024.jpeg

Jak obchodovat S&P 500, Nasdaq a další americké indexy?

21.05.2024 Akciové indexy lze použít ke sledování vývoje akciových trhů jako celku, a jsou tedy částečně odrazem ekonomiky. Je logické, že pokud se ekonomice daří, daří se i společnostem, a tím pádem i indexům, které se z nich skládají. Samozřejmě, že vývoj není vždy úplně stejný, zejména v posledních letech například váha technologických firem v indexech roste výrazně více než jejich podíl v reálné ekonomice, takže i tato skutečnost může mít určitá omezení. Nicméně stačí se podívat na hlavní finanční webové stránky nebo televizní vysílání a uvidíte, že hodnoty indexů uváděné v bodech jsou jednou z prvních věcí, které se probírají. Dá se tedy říct, že indexy jsou jedním ze základních pilířů finančního světa. Každá významná ekonomika má obvykle několik hlavních akciových indexů, u nás v Evropě je to hlavně německý DAX nebo evropský Euro Stoxx, v Asii pak hlavně japonský Nikkei a USA má několik hlavních indexů, na které se nyní podíváme, jelikož právě ty patří k těm vůbec nejpopulárnějším.
img

🪙Ethereum získává tento týden více než 20 %

21.05.2024 Cena Etherea od začátku tohoto týdne vzrostla o více než 20 % a překonala hranici 3800 USD poté, co americká Komise pro cenné papíry (SEC) tento týden oznámila možné schválení Ethereum spotových fondů (ETF). Nejdříve by ke schválení mohlo dojít 23. července, zatímco kontrakt Polymarket naznačuje 55% pravděpodobnost schválení do 31. května.
img

Colt CZ Group: odhady hospodaření za 1Q 2024

21.05.2024 Výrobce ručních palných zbraní Colt CZ ve čtvrtek 23. května před otevřením trhu oznámí výsledky hospodaření za 1Q 2024.
C:\fakepath\měď.jpg

Cena mědi překonala hladinu 11.000 dolarů za tunu

20.05.2024 Cena mědi se dnes dostala nad 11.000 dolarů (249.950 Kč) za tunu a zdolala další rekord. Podle analytiků je za dlouhotrvajícím růstem jednak spekulace, jednak předpoklady, že poptávka po tomto základním kovu se bude zvyšovat, zejména v Číně. Od začátku roku se cena mědi na Londýnské burze kovů (LME) zvýšila přibližně o 29 procent.
img

Měď vystoupala k rekordním výšinám, i ale platina zamířila vzhůru

20.05.2024 „Rok kovů“, který jsme zmiňovali ve svých výhledech na 1. čtvrtletí, nabírá na obrátkách. Stačí se podívat na naše oblíbené kovy: zlato, stříbro, měď a teď už i platina vykazují výrazné posílení. A i když teď po březnovém a dubnovém vzepjetí cen dochází u zlata ke konsolidaci, měď se po krátké pauze, k níž došlo počátkem měsíce, žene výš. Od začátku roku už posílila o víc než 30 % a postupně dosahuje nových rekordních maxim.
C:\fakepath\trader-15052024-62-zm.jpg

Cena mědi je na rekordu, poptávku podporují elektromobily a datová centra

15.05.2024 Cena mědi je na rekordu, dostala se nad pět dolarů za libru (asi 0,45 kg). Poptávka po tomto kovu zůstává silná v souvislosti s budováním nových datových center a pokračující elektrifikaci světové ekonomiky, zatímco růst těžby zpomaluje, uvedl server zpravodajské televize CNBC. Od začátku letošního roku se cena mědi zvýšila o více než 25 procent.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Spotřebitelská poptávka v tuzemsku nabírá na síle

06.05.2024 Tuzemská data z reálné ekonomiky za březen by měla potvrdit charakter oživení domácí ekonomiky, které se podle nás opírá o růst spotřebitelské poptávky. Průmyslová výroba v březnu zřejmě pokračovala v kolísavém trendu a meziměsíčně oslabila, z části i kvůli nižší výrobě aut. Po dvou měsících růstu německá průmyslová výroba v březnu pravděpodobně rovněž klesla (o 1,3 % m/m). Výhled pro oživení v průmyslu zůstává nejistý, byť se sentiment indikátory v posledních měsících mírně zlepšily, stále však zůstávají na velmi nízkých úrovních. V závěru týdne zveřejněný písemný zápis z posledního jednání ČNB může více poodhalit podhoubí jestřábí komunikace bankovní rady.
img

Forex: Americký NFP report zklamal a posílil sázky na snížení sazeb

03.05.2024 Předběžný odhad HDP za Q1 24 ukázal, že česká ekonomika mezičtvrtletně vzrostla o 0,5 % q/q po +0,4 % v Q4 23. V souladu s naším očekáváním tak postupně oživuje. Podílet by se na tom měla především domácí poptávka v podobě pokračujícího růstu investic a oživující spotřeby domácností. Na rozdíl od HDP zklamal PMI za duben, který ukázal na zhoršení nálady v tuzemském průmyslu, zatímco konsensus očekával mírné zlepšení. I přes celkově lepší sentiment v posledních měsících o přesvědčivém obratu k lepšímu v průmyslu zatím hovořit nelze. Schodek státního rozpočtu se ke konci dubna výrazně prohloubil a dosáhl 153,1 mld. CZK. Rizika se začínají koncentrovat ve směru hlubšího celoročního deficitu oproti plánovaným 252 mld. CZK.
img

Propad cen kakaa: Nepříznivá situace pro spekulanty

02.05.2024 Na trhu s kakaem došlo k dramatickému obratu, kdy cena této komodity během dvou dnů klesla o téměř 30 %. Spekulanti, kteří aktivně obchodují tuto surovinu, se dostali do nepříznivé situace, když trh reagoval na nečekané události.
img

Technická analýza se Stanislavem Viktorinem (29.04.2024)

29.04.2024 Silné fundamentální události jsou před námi, společně s výsledky technologických gigantů, které by mohly naznačit klima v segmentu výrazných zisků za poslední měsíce. Obchodníci budou čekat středeční zasedání Fedu a následnou konferenci, ta by mohla naznačit budoucí postoj k dalším strategickým krokům. Kromě toho budou během týdne zveřejněna data PMI, report zaměstnanosti ADP a NFP v pátek. Končí nám měsíc duben, to by mohlo znamenat přehodnocování pozic obchodníků a případné výraznější korekce. Technicky jsou zajímavými trhy měny EUR a GBP, z komodit nový kontrakt Natgasu a aktuální situace na ropě WTI.
img

DE40: Evropa chytá americký optimismus

26.04.2024 Pozitivní signály z USA ohledně finanční výkonnosti předních technologických společností posilují důvěru investorů v budoucnost IT sektoru. Pozitivní nálada se odráží ve výkonu německého indexu DAX, který aktuálně vzrostl o 0,76 %. Zajímavé je, že i přes mírnou změnu se na růstu zatím podílejí všechny segmenty. Nejsilnější růst zažívá IT sektor, zatím o +1,76 %. Silný nárůst je také zaznamenán v sektoru spotřebního zboží (+0,98 %) a zdravotnictví (+0,85 %).
img

Kontrakt na ropu BRENT vytvořil dlouhý klesající pin bar

22.04.2024 Futures kontrakty na ropu BRENT se ve středu propadly o 2,8 % na 85,77 a po krátkém období konsolidace zaznamenaly jednu z největších denních ztrát v tomto roce. Cena sklouzla pod klíčový support 86,82 a 20denní exponenciální klouzavý průměr (EMA) a rozpustila tak klesající trojúhelník směrem dolů. To je obvykle medvědí formace grafu, která naznačuje potenciální otočení trendu.
img

US Open: Akcie navzdory lepším než očekávaným výsledkům ztrácejí

18.04.2024 Americký trh má již více než týden sestupný trend. Slabá data o inflaci negativně ovlivnila sentiment investorů a eskalace napětí na Blízkém východě zvyšuje tlak na pokles. Čtvrteční seance by však mohla negativní dynamiku zpomalit. Dosavadní výsledková sezóna přinesla pozitivní informace o finanční situaci společností, i když predikce do budoucna zůstávají neutrální nebo negativní. Optimistická data z indexu Philly Fed posunula výnosy 10letých dluhopisů výše a vrátila je zpět na zhruba 4,6 %, což by mohlo dále vyvíjet prodejní tlak na americké indexy.
img

Fed Williams komentuje inflaci a ekonomiku USA 💵 USDIDX maže část zisků

11.04.2024 John Williams, prezident newyorské pobočky Federálního rezervního systému, se dnes vyjádřil k americké ekonomice a měnové politice. Williams předpovídá snížení úrokových sazeb ještě v tomto roce, ale zdůraznil, že inflace začala tvůrce politiky negativně překvapovat. Futures na dolarový index USDIDX smazaly část dynamických zisků a kontrakt aktuálně ztrácí 0,07 %.
img

Futures na ropu BRENT neustále roste

08.04.2024 Futures kontrakt na ropu BRENT se pomalu, ale neustále zotavují z prosincového dna 72,73 a ve středu dosáhly nového pětiměsíčního maxima 91,50. Mezitím 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) pozitivně uzavírá mezeru s 200denním SMA, kde by jeho narušení směrem vzhůru mohlo nastartovat další zisky. Pokud by se růst obnovil, výrazná rezistence se nachází až na úrovni 92,18, která působila jako rezistence v 2023.
img

US OPEN: Pozitivní vstup do nového čtvrtletí

01.04.2024 Futures na Wall Street zahájily dnešní obchodování velmi silně, což může souviset s pátečním zveřejněním PCE inflace, která se nezvýšila více, než se očekávalo. Powell uvedl, že údaj o inflaci byl v souladu s očekáváním, a to je dobrá zpráva. Index S&P 500 si v prvním čtvrtletí připsal zhruba 10 % a jednalo se o nejlepší čtvrtletí od roku 2019. Index Nasdaq naopak zaznamenal 9% zisky a jednalo se o nejlepší čtvrtletí od roku 2019. Dnes index S&P 500 otevírá 0,1 % nad čtvrtečním závěrem, zatímco Nasdaq získává 0,35 %.
img

⬆️US500 v zóně ATH

19.03.2024 US500 dnes bojuje o nejvyšší zavírací hodnotu v historii. Dne 14. března kontrakt otevřel výše než současná cena, ale to bylo způsobeno rolloverem. Zisky futures na index jsou motivovány růstem ocenění technologických společností. Zajímavé je, že US500 zpočátku ztrácel v očekávání zítřejšího zasedání Fedu a velké nejistoty ohledně tónu zítřejší události. Na druhou stranu absence velké negativní reakce trhu na zvýšení sazeb BoJ znamená, že Fed zítra nemusí být příliš jestřábí.
img

Další teplá zima = rekordní zásoby plynu

14.03.2024 Do konce topné sezóny zbývá jen několik málo týdnu a zdá se, že naplněnost plynových zásobníků bude atakovat historická maxima. Napříč EU jsou zásobníky v průměru naplněny z 61 %, přičemž dlouhodobý průměr pro tuto část roku se pohybuje na 40 %. V Česku je situace ještě příznivější – zásobníky jsou plné z 69 % oproti dlouhodobému průměru 39 %. Komfortní situace na straně zásob se příznivě odráží na ceně zemního plynu.
img

Kontrakt na ropu BRENT se zastavil a čeká na další oživení

11.03.2024 Futures na ropu BRENT se vracejí poté, co se v prosinci ocitly v oblasti 72,00. Zdá se však, že oživení se v posledních několika seancích pozastavilo. Vzhledem k tomu, že ukazatele RSI i MACD jsou vychýleny směrem vzhůru, mohli by si býci nárokovat úroveň 83,52, které se v posledních několika seancích drží. Další růst by se pak mohl zastavit kolem úrovně 86,82.
C:\fakepath\indexy-05032024-2.jpg

Obchodujeme akciové indexy - průvodce pro začátečníky

05.03.2024 Akciové trhy slouží globálním finančním trhům k mnoha účelům. Obecně pomáhají investorům posoudit stav trhů a porovnat návratnost konkrétních investic. Brokerské firmy a burzy rovněž nabízejí finanční nástroje, které odrážejí cenové pohyby určitých referenčních hodnot vlastního kapitálu. Díky tomu jsou indexy rozhodující nejen kvůli jejich informační roli, ale také díky jejich investičním účelům. V tomto článku si vysvětlíme, co jsou akciové indexy a jak je můžete využít při investování na akciovém trhu.
C:\fakepath\komodity-29022024-1.jpg

Komodity pro začátečníky – investování do komodit

01.03.2024 Investování do komodit se těší stále větší oblibě, a to i mezi začínajícími investory. Komodity představují širokou skupinu aktiv, která zahrnuje suroviny, zemědělské produkty a drahé kovy. Investování do nich může být skvělým způsobem, jak diverzifikovat portfolio a ochránit se před inflací. Svět komodit je mezi investory a tradery velmi oblíbený a v tomto článku se dozvíte vše potřebné pro úspěšný začátek.
C:\fakepath\komodity-28022024-uvod.jpg

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem

28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
C:\fakepath\zemni-plyn-26022024.png

Plyn je na minimu. Vyplatí se koupit?

26.02.2024 Zemní plyn zlevňuje všude po světě. Nejvíce viditelný je ale propad ceny amerického plynu Henry Hub. Jeho cena se dostala na historická minima nejen po očištění o inflaci, ale i nominálně.
C:\fakepath\komodity-26022024-1.jpg

Komodity: Historie komoditních trhů

26.02.2024 Komoditní trhy hrály po staletí významnou roli ve světě obchodu a financí. Tyto trhy poskytují prostředí pro nákup a prodej různých surovin a primárních produktů, známých jako komodity. V tomto článku se ponoříme do historie komoditních trhů, prozkoumáme, co jsou komodity, typy obchodovaných komodit, jak fungují komoditní trhy a časovou osu jejich vývoje.
img

Graf dne: JAP225 (22.02.2024)

22.02.2024 Japonský index Nikkei 225 (kontrakt JAP225) si během dnešní seance připisuje více než 2 % a překonává historickou hodnotu ATH z roku 1989.
img

Rozpor dne: Zisky společnosti Nvidia neuchránily její akcie před poklesem

21.02.2024 Americký akciový trh zakončil úterý poklesem. Nejvýraznější propad zaznamenal Nasdaq, a to hlavně kvůli poklesu akcií výrobců čipů Nvidia před očekávanou zprávou o výsledcích, zatímco růst Walmartu pomohl zmírnit ztráty na indexu Dow Industrials.
C:\fakepath\indexy-21022024-uvod.jpg

Akciové indexy: Obchodování burzovních indexů

21.02.2024 Akciový index (burzovní index) měří celkovou cenovou výkonnost skupiny akcií, obvykle za konkrétní zemi. Například DE30 (německý index DAX) je akciový index obsahující 30 společností zalistovaných na německé burze. Akciové indexy reprezentují celý akciový trh a zaznamenávají tržní změny v čase.
img

Denní shrnutí: klidný začátek týdne, Wall Street zůstává uzavřena📣

19.02.2024 První seance tohoto týdne se na mezinárodních akciových trzích nese ve znamení stagnace. Řídký kalendář zveřejňování makroekonomických údajů a bankovní svátek ve Spojených státech účinně tlumí aktivitu na trhu jak ze strany poptávky, tak nabídky.
img

🔽 EMISS klesá o 6%

19.02.2024 Ceny uhlíkových emisí (EMISS) klesly pod 55 EUR za tunu a prosincový kontrakt se obchoduje s téměř 6% slevou. Ceny klesly za posledních 12 měsíců téměř o 50 %, přičemž pokles byl způsoben nízkými cenami energií, zejména zemního plynu. Ceny plynu klesly na 24 EUR za MWh a očekává se, že mohou klesnout až na 20-22 EUR za MWh. Nízké ceny plynu mohou způsobit, že další energetické komodity, jako například uhlí, se obchodují pod tlakem kvůli potenciálu nízkého využití. Nízkou spotřebu energie v Evropě podporují také příznivé povětrnostní podmínky v Evropě.
C:\fakepath\zemni plyn3.jpg

EU nechce prodlužovat smlouvu o tranzitu ruského plynu přes Ukrajinu

15.02.2024 Evropská unie nemá zájem o prodloužení smlouvy o tranzitu ruského zemního plynu přes území Ukrajiny dál do Evropy. Řekla to dnes komisařka EU pro energetiku Kadri Simsonová, podle níž unie nic takového nepotřebuje. Současná smlouva vyprší na konci letošního roku. Ukrajina už v lednu popřela informace, že je připravena jednat o prodloužení smlouvy.
C:\fakepath\komodity-14022024.jpg

Komodity: Obchodování na komoditních trzích

15.02.2024 Komodity jsou jedinečným odvětvím finančních trhů. Jedním z nejzajímavějších aspektů obchodování s komoditami je komplexní vztah mezi nabídkou a poptávkou mezi ekonomickými faktory a spotřebitelskými zvyklostmi, které zapříčiňují velkou fluktuaci cen komodit.
img

Kontrakt na ropu BRENT pomalu směřuje na sever

12.02.2024 Futures kontrakty na ropu BRENT se po prudkém poklesu z minulého týdne, který se zastavil na spodní hranici krátkodobého býčího kanálu, pohybují po špičkách výše. Cena v pondělí vykázala zelenou svíčku Pin bar s možností změny směru směrem vzhůru, ale zisky byly zatím omezené a v současné době jsou omezeny pod 200denním jednoduchým klouzavým průměrem (SMA) na úrovni 81,63.
img

Copper se prudce propadl na trendovou čáru

06.02.2024 Futures kontrakt Copper (XCU/USD) potvrdily vytvoření medvědího vzorce poté, co ve středu nedosáhly vyššího maxima. Pokroky byly podruhé odmítnuty na dlouhodobé klesající trendové linií. Ukazatele momenta jsou poněkud smíšené a podtrhují neutrální obrázek, dokud ceny nedosáhnou případné proražení. Ukazatel RSI směřuje dolů, ale drží se nad neutrální úrovní 50, zatímco ukazatel MACD zůstává pozitivně zarovnán se svou červenou signální linií, i když začal zplošťovat.
img

Denní shrnutí - Powell a makrodata vylučují březnové snížení sazeb

05.02.2024 Index ISM ve službách za leden vzrostl na 53,4 bodu při očekávání 52 bodů a předchozí úrovni 50,5 bodu. Zřetelné oživení zaznamenáváme u dílčího indexu zaměstnanosti, nových zakázek a především cen. Dílčí index cen se zvyšuje až na 64 bodů, což by mohlo signalizovat rostoucí inflační tlaky.
img

3 kryptoměny, které musíte vlastnit před půlením bitcoinu

29.01.2024 Zatímco trh s kryptoměnami očekává nadcházející událost v podobě půlení bitcoinu, Cathie Woodová ze společnosti Ark Invest upozorňuje na jeho jedinečnou kvalitu: půlení sníží tempo růstu nabídky bitcoinu na méně než 1 % ročně, což je méně než průměrný roční nárůst zlata.
img

Denní shrnutí: Vybírání zisků tlačí na Wall Street a americký dolar roste

25.01.2024 HDP USA dosáhl vyššího růstu, než se očekávalo, a to 3,3 % anualizovaně za 4. čtvrtletí 2023, přičemž deflátor činil 1,5 % a jádrová inflace PCE 2,0 %. To byla velmi dobrá zpráva z hlediska dalšího zmírnění inflace a měkkého přistání.
img

Ukrajina popřela, že je ochotna prodloužit smlouvu o tranzitu ruského plynu

25.01.2024 Ukrajina popřela, že je připravena jednat o prodloužení klíčové smlouvy o tranzitu ruského plynu přes své území, jejíž platnost vyprší na konci letošního roku. Informovala o tom agentura Bloomberg. Slovenský premiér Robert Fico přitom ve středu po setkání se svým ukrajinským protějškem Denysem Šmyhalem uvedl, že tranzit plynu přes Ukrajinu do Evropy by mohl pokračovat.
img

🚩 Čínské akcie poblíž minima 2022

17.01.2024 V reakci na slabé makrodata dnes vidíme propad čínských indexů. Nejvíce ztrácí index Hang Seng China Enterprises, a to především kvůli akciím společností spojených s nemovitostmi, ale ztrácejí i technologické společnosti, například ty spojené s Alibabou. Nejhůře si vedla společnost Alibaba Health Information Technology, která ztratila 7,4 %, zatímco Longfor Group, společnost zabývající se správou nemovitostí, ztratila 5,7 %.
img

Technická analýza se Stanislavem Viktorinem (15.01.2024)

15.01.2024 Na trzích očekáváme méně výrazný týden bez fundamentů. Zajímavou situaci může vytvořit rollování natgasu na nový kontrakt, který začíná na výrazně nižší ceně a může to značit i jistý nezájem trhu nebo přecenění. Několik trhů se obchoduje v pásmu bez výraznějšího trendu a proto je třeba být v managementu pozic nejbližší dny pozornější. Hlavními zprávami týdne budou americké výsledky trhu s nemovitostmi, britské a evropské spotřebitelské indexy.
img

Kontrakt na ropu BRENT se dostal ke klesající trendové čáře

08.01.2024 Futures kontrakt na ropu BRENT od svého říjnového maxima na úrovni 95,11 ustupují a prolamují se pod po sobě jdoucí zóny podpory. Ačkoli se cena v posledních několika seancích snaží získat zpět určitou půdu pod nohama, klesající trendová linie, která spojuje sérii nižších maxim od září, působí jako silný strop. Pokud se ceně podaří dostat nad trendovou linii, udržet a pokračovat v odrazu, okamžitou rezistenci by mohla nalézt na úrovni 81,13. Po zdolání této barikády by býci mohli zaútočit na úrovni 84,82.
C:\fakepath\cesko-2023.png

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023

31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:
img

Podle klíčových metrik přecházejí obchodníci s kryptoměnami z BTC na ETH

06.12.2023 Futures a metriky opčního trhu naznačují, že tradiční finanční hráči a sofistikovaní účastníci trhu mohou brzy převést peníze z bitcoinu do etheru.
C:\fakepath\trader-05122023-37-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.12.2023 1) Objem obchodů s kryptoměnami v Česku v listopadu vzrostl meziročně o polovinu na 300 milionů korun. Byl tak zhruba stejný jako v říjnu. Důvodem meziročního nárůstu je nízká srovnávací základna z loňského listopadu, kdy se bitcoin výrazně propadl. Celkově se za 11 měsíců v Česku zobchodovaly kryptoměny za 3,45 miliardy Kč, meziročně téměř o pět procent více. Vyplývá to z údajů obchodníka Bit.plus.
C:\fakepath\trader-30112023-42-zm.PNG

Komodity: Ceny ropy klesají kvůli skepsi ohledně dohody OPEC+ o snížení těžby

30.11.2023 Ceny ropy dnes navzdory počátečnímu růstu klesají, důvodem je skepse vůči dohodě skupiny OPEC+ o dodatečném omezení těžby na dobrovolné bázi. Cena termínového kontraktu na severomořskou ropu Brent s dodáním v únoru krátce po 19:00 SEČ vykazovala pokles o zhruba 1,6 procenta a nacházela se blízko 81,5 USD za barel. Lednový kontrakt na americkou lehkou ropu West Texas Intermediate (WTI) ztrácel zhruba 1,5 procenta a pohyboval se pod 77 USD za barel.
img

🔼 DE30 po PMI nad 16 000 bodů

23.11.2023 Volatilita trhu je dnes omezená kvůli svátku v USA, kvůli kterému je mnoho trhů uzavřeno. Nicméně obchodování v Evropě probíhá jako obvykle. Dnes jsme se dočkali zveřejnění předběžných údajů o PMI z hlavních evropských ekonomik a také za celou eurozónu. Tyto údaje dopadly poměrně pozitivně:
img

Zlatá příležitost? Proč zlato překonává akcie těžařů?

23.11.2023 Zlatu se v posledním roce poměrně dařilo, když jeho cena vyskočila o více než 10 %. Aktuálně dokonce opět úspěšně atakuje úroveň 2000 USD/unce. Za zlatem však výrazně zaostávají akcie těžařů. Jaké jsou důvody? Jedná se o zajímavou příležitost?
img

Denní shrnutí: Pokles ropy podpořil zisky na Wall Street

22.11.2023 Nálada v evropské seanci byla dnes smíšená. Index DAX posílil o 0,36 %, přičemž mezi německými společnostmi zaznamenal rekordní růst Thyssenkrupp. Společnost vykázala za fiskální rok 2022 značnou ztrátu, ale v příštím roce očekává čistý zisk a růst EBIT.
img

Bitcoin padá na 36 400 dolarů, když se nálady na Wall Street zhoršují 📉

21.11.2023 Bitcoin se dnes obchoduje téměř o 2,5 % a klesá pod oblast 36 500 USD. Ve stejnou dobu kryptoměny Algorand a Polygon ztrácejí téměř o 8 % níže, zatímco Ethereum sklouzne pod psychologickou hranici 2 000 USD a obchoduje se za 1 960 USD. Tlak na sestup přichází v době, kdy sentiment na Wall Street slábne a index US100 ustupuje z ročních maxim na úrovni 16 000 bodů. Futures kontrakt na americký dolar (USDIDX) se dnes obchoduje níže, ale to kryptoměnám nepomáhá.
C:\fakepath\PT-webinar-Hedging-20112023.png

Hedging jako efektivní forma ochrany před ztrátou

20.11.2023 Jedna z nejúčinnějších technik risk managementu, který využívají jak velcí hráči, tak mnozí retailoví obchodníci a drobní investoři. Pojďme se hedgingu podívat na zoubek a zároveň vás pozvat na webinář hedgingu věnovaný.
C:\fakepath\big-short-16112023.jpg

Big Short znovu v akci

16.11.2023 Známý investor Michael Burry, přezdívaný Big Short, znovu rozvířil investiční vody. Jak jeho přezdívka napovídá, Burry se specializuje především na short prodeje. Burry patří k ostříleným obchodníkům, avšak jeho předpovědi jsou pořád pesimistické. Samozřejmě, že když obchodujete na krátko, tak fandíte tržním poklesům. Burry neustále předpovídá krach trhů. Slovo krach totiž na všechny působí magicky a přináší mu velkou mediální pozornost. Která finanční aktiva podle Burryho budou klesat v příštích týdnech?
img

Futures kontrakt na ropu BRENT nadále klesá

06.11.2023 Futures kontrakt na ropu BRENT od svého říjnového maxima 92,60 ustupují. V nejbližším období vedla opakovaná neschopnost ceny pokořit 50denní a 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) ke zrychlení poklesu. Pokud by se medvědi pokusili cenu stlačit níže, mohli by se setkat s počáteční podporou na úrovni 84,50, která se v říjnu dvakrát silně udržela. Prolomení pod tuto zónu by mohlo otevřít cestu k minimu 82,99. Další pokles by se pak mohl zastavit u srpnového supportu 81,62.
C:\fakepath\komodity2.jpg

Analytik: Ceny komodit na trzích letos spíše klesly, index je v minusu 6,8 pct

05.11.2023 Ceny komodit na světových trzích letos spíše klesly, nejvíce zlevnily průmyslové kovy, pšenice, kukuřice, plyn a elektřina. Naopak výrazně zdražilo zlato a cukr. ČTK to řekl analytik XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg je podle něj od počátku roku v minusu 6,8 procenta.
C:\fakepath\trader-31102023-72-zm.jpg

Komodity: Ropa zlevňuje po zprávě o růstu těžby v členských státech OPEC

31.10.2023 Ceny ropy dnes klesají po zprávě o pokračujícím růstu těžby ve členských státech Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC). Cena termínového kontraktu na severomořskou ropu Brent s dodáním v lednu krátce před 19:00 SELČ vykazovala pokles o zhruba 1,3 procenta a blížila se k 85 dolarům za barel. Prosincový kontrakt na americkou lehkou ropu West Texas Intermediate (WTI) ztrácela zhruba 1,4 procenta a pohyboval se mírně nad 81 dolary za barel.
img

Kontrakt na ropu Brent narazil na 20denní klouzavý průměr

27.10.2023 Futures kontrakty na ropu BRENT od svého říjnového dna na úrovni 80,20 setrvale rostl, než došlo k poklesu. Přestože se komoditě podařilo zastavit svůj poslední ústup a získat zpět část ztrát, 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) působí jako silný strop. Pokud cena 20denní SMA překoná, před říjnovým maximem na úrovni 89,85 se nenachází žádná výrazná zóna odporu.
img

Invesco: Obchodování s komoditami a jejich úloha v portfoliu

23.10.2023 Ve společnosti Invesco analytici zkoumají komodity a jejich role v portfoliích investorů. Na základě komoditního indexu Bloomberg ("BCOM") lze komodity obecně rozdělit na energetické, kovové a zemědělské komodity, ale také na další subsektory.
img

Země EU od roku 2008 poskytly Palestině zhruba desetinásobně větší objem peněz, než z evropských fondů dostalo Česko

22.10.2023 Finanční pomoc zemí EU Palestině je v posledních patnácti letech v poměru k velikosti ekonomiky zhruba desetinásobná (!) v porovnání s objemem unijních peněz, které v témže období coby řádný člen EU čerpalo Česko. Ač právě od roku 2008 Gaze zcela a definitivně vládne Hamás, nekonají se tam volby, země EU své peníze posílají dále. Doslova zasypávají Gazu miliardami
img

Nizozemci i Francouzi právě uzavřeli obří obchody s Katarem, ten jim bude dodávat plyn 27 let. Katar je přitom stěžejním sponzorem teroristů z Hamásu; může přitom ovlivňovat postoj EU k Palestině i Izraeli

18.10.2023 Nizozemsko si právě zajistilo plyn z Kataru na 27 let dopředu. Společnost Shell jej pro Nizozemsko bude nakupovat od státního podniku Qatar Energy od roku 2026, a to v objemu až 3,5 milionu tun zkapalněného plynu ročně. Nizozemci tak budou katarský plyn – tedy fosilní palivo – odebírat ještě i po roce 2050, k němuž se přitom země EU zavázaly splnit ambiciózní unijní zelené cíle, a především dosáhnout uhlíkové neutrality.
img

Konflikt na Blízkém východě "probudil" ceny zlata z poklesu

17.10.2023 Eskalace konfliktu na Blízkém východě mezi Izraelem a Hamásem zvýšila poptávku po aktivech, která jsou v očích investorů bezpečným přístavem. Cena zlata zaznamenala během pondělního obchodního dne nejvyšší jednodenní cenový skok za posledních 5 týdnů. K růstu ceny drahého kovu nepochybně přispěla nejistota na trhu před výsledkovou sezónou firem a zveřejněním údajů o inflaci v USA.
img

NAPŘÍČ TRHY

17.10.2023 Nálada na globálních trzích zůstává i v tomto týdnu těkavá, přičemž narůstající nervozita je vidět především na energetických trzích. Ta souvisí s děním na Blízkém východě, kde se nachází významné ropné a plynárenské kapacity. V centru pozornosti nyní stojí očekávaná pozemní vojenská operace Izraele v pásmu Gazy, která může vést k eskalaci napětí v celém regionu a rozšíření ozbrojeného konfliktu do Libanonu nebo intenzivnějšímu zapojení Íránu. Pro trh s ropou je ve hře hned několik scénářů, v závislosti na tom, jak geograficky ohraničený nakonec izraelsko-palestinský konflikt zůstane.
img

Z bláta do louže. Vrchním sponzorem teroristů z Hamásu je Katar, od nějž se Německo loni uvázalo celých patnáct let kupovat plyn – namísto od Putina

11.10.2023 Jak je financovaná Gaza a Hamás, který ji už sedmnáct let vládne? Za peníze z mezinárodní pomoci, z EU či Kataru, teroristé z Hamásu v Gaze postaví a opraví školy, nemocnice a silnice. Tudíž místní mají v Gaze Hamás vlastně rádi, i když už od roku 2006 nemohou svobodně volit.
img

Colt uzavírá kontrakt se Slovenskem, nákupy insiderů v Kofole pokračují

09.10.2023 Minulý týden nám přinesl na pozadí růstu výnosů na amerických dluhopisech pokles akciových indexů. Poklesům se nevyhnul ani index PX, který ztratil více než 1 %. Nejzajímavějšími daty z tuzemské ekonomiky byly předstihové indikátory z výrobního sektoru a maloobchodní tržby. Mezi tím manažeři Kofoly pokračovali v nákupu akcií, zatímco Slovenská vláda uzavřela kontrakt s Coltem. Více podrobností se dozvíte již nyní v našem videu.
img

Kontrakt na ropu BRENT zažívá korekci po silném růstu

02.10.2023 Futures kontrakty na ropu BRENT od července stabilně roste a během předchozího týdne vyšplhala až na 11měsíční maximum 95,22, poté však své zisky snížila. Momentové ukazatele se však v současné době nacházejí v překoupených oblastech, což naznačuje, že nedávná rally by mohla být překonaná. Konkrétně stochastic se dostal pod svoji úroveň 80, takže hledá nějaký support, od kterého by se znovu mohl dostat do přeprodané oblasti.
C:\fakepath\káva.jpg

Analytik: Ceny komodit na trzích letos spíše klesaly, index je v minusu 4,5 pct

29.09.2023 Ceny komodit na světových trzích v prvních třech čtvrtletích roku spíše klesaly, nejvíce zlevnily průmyslové kovy, pšenice, kukuřice, plyn a elektřina. Naopak výrazně zdražil cukr a v posledních měsících i ropa. ČTK to řekl analytik XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg je od počátku roku v minusu 4,5 procenta.
img

Graf dne: OIL (21.09.2023)

21.09.2023 Ropa během dne klesá, protože očekávání zvýšení sazeb v USA kompenzovalo napjatý výhled nabídky a nedávné dynamické oživení zahájilo částečné vybírání zisků z tohoto nástroje.
img

🔴 US100 se odráží ode dna

20.09.2023  Trh nedává velkou šanci na zvyšování sazeb. Na základě úrokových kontraktů trh nedává ani 1% šanci na zvýšení, zatímco konsenzus mezi analytiky jasně ukazuje na nezvýšení. Existuje tedy šance na nějaké překvapení?
img

Německo se topí ve své nezvládnuté energetické přeměně, teď se s sebou snaží stáhnout i Francii. Berlín se bojí, že mu jinak budou firmy utíkat za levnější elektřinou i do Francie

18.09.2023 Německo je stále nervóznější ze své historické energetické přeměny, takzvané Energiewende. Ta už má hmatatelné výsledky, jež zejména pro německý průmysl nejsou vůbec příznivé. Například za poslední dva roky i taková Francie přilákala o 50 procent přímých zahraničních investic více než Německo. Takřka třetina podniků německého zpracovatelského průmyslu vážně zvažuje či již uskutečňuje odchod ze země. Německu tak hrozí deindustrializace jako nikdy v dějinách. Jedním z míst, kam se německé podniky mohou uchýlit, je „odvěký rival“ Francie. Tomu se nyní Berlín snaží zabránit.
img

US100 klesá o 1,5 %⏬⏬

15.09.2023 Druhá část dnešní seance na mezinárodních finančních trzích přinesla zhoršení nálady mezi investory, kteří krátce po zahájení seance na Wall Street začali být před víkendem ochotnější prodávat své akcie.
img

Svátek práce přinaší na trhy s CFD nízkou volatilitu

04.09.2023 Dnes jsou trhy v USA uzavřeny kvůli svátku Den nezávislosti. Obchodování s podkladovými nástroji neprobíhá a burzy zůstávají uzavřeny. V důsledku toho je volatilita u CFD kontraktů snížena, ale přesto indexy US500 a US100 dnes ukazují mírný růst, podpořený silnými zisky v Číně. V následujících dnech stojí za pozornost projevy členů FOMC, protože trhy se pokusí zohlednit pravděpodobnost dalšího zvýšení úrokových sazeb. Po nedávných makroekonomických datech jsou šance na zvýšení sazeb na zasedání v září nízké a pravděpodobnost posledního očekávaného zvýšení sazeb letos také klesá. Před zasedáním FOMC budeme mít také příští týden zveřejněnou inflaci CPI v USA, která bude poslední významnou zprávou před rozhodnutím Fedu.
C:\fakepath\plyn-25082023.jpg

Plynu je rekordní přebytek

25.08.2023 Cena evropského plynu včera klesla o 15 % po zprávách, že stávka v australských exportních LNG terminálech se snad podařila zažehnat. Co se jeví na první pohled jako obrovský pohyb v ceně, nemá v konečném důsledku víceméně žádný dopad na dostupnost plynu v Evropě, průmysl či kurz eura.
img

Cena plynu pro evropský trh se kvůli problémům v Austrálii výrazně zvyšuje

21.08.2023 Velkoobchodní cena plynu pro evropský trh dnes obnovila silný růst. Krátce po zahájení obchodů v Nizozemsku se dostala až nad 42 eur (1008 Kč) za megawatthodinu (MWh), a proti závěrečné hodnotě z pátku tak vykazovala nárůst asi o 15 procent, ukazují data z trhu. Na vině jsou podle analytiků přetrvávající obavy z dopadů stávek v Austrálii.
img

Brent ve stabilně rostoucím trendu

01.08.2023 Futures kontrakt na ropu Brent se od konce června pohybují ve stabilně rostoucím trendu a překračují 50- a 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) i klesající trendovou linii, která spojuje jejich nižší maxima od září 2022. Ukazatele momenta aktuálně naznačují, že býčí síly mají navrch. Konkrétně ukazatel RSI se ustálil na hranici 70 překoupených bodů, zatímco ukazatel MACD posiluje nad nulou i nad červenou signální linií na nejvyšší úrovni od dubna. Pokud by se nedávný růst rozšířil, mohli by se býci zaměřit na dubnový vrchol na úrovni 86,75. Další růst by se pak mohl zastavit u maxima na úrovni 98,00. Případně, pokud odraz oslabí a cena se obrátí směrem dolů, mohla by jako počáteční support posloužit předchozí rezistence 77,00. Při sklouznutí pod tuto úroveň by ropa mohla klesnout k 73,80. Ještě níže by mohla ochranu před poklesem poskytnout překážka 71,78, která se během května a června třikrát silně udržela.
img

Komodity: nadějné vyhlídky nebo růst ve stínu AI?

19.07.2023 Jsou komodity na pokraji toho, aby se opět staly nejžhavějším tématem ve financích, nebo zůstane v centru pozornosti umělá inteligence? Co nás čeká u zlata, stříbra, ropy, kovů a plodin? Ole Hansen, hlavní komoditní stratég Saxo Bank, představuje Výhled na Q3 2023 v oblasti komodit.
C:\fakepath\algo-trader-07072023.jpg

Řízení rizik a stanovování velikosti pozic při algoritmickém obchodování

07.07.2023 Vítejte u pokračování série příspěvků o algoritmickém obchodování tak, jak ho vnímám já. Dnes se zaměřím na řízení rizik a stanovování velikosti pozic při algoritmickém obchodování.
C:\fakepath\komodity.jpg

Analýza: Komoditní index v pololetí klesl o desetinu, výjimkou jsou cukr a zlato

02.07.2023 Ceny komodit na světových trzích v prvním letošním pololetí klesly, největší zlevnění zaznamenaly energie a průmyslové kovy. Naopak zdražilo zlato či cukr. ČTK to řekl analytik investiční společnosti XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg ztratil od počátku roku deset procent.
img

Aeru loni vzrostl provozní zisk na víc než 974 mil. Kč

30.06.2023 Výrobci letadel Aero Vodochody loni vzrostl provozní zisk před zdaněním na více než 974 milionů korun, o rok dříve činil 70 milionů korun. Čistý zisk byl loni 192 milionů korun. Hospodaření ovlivnila část tržeb z prvních kontraktů letounu L-39NG, z programu Irák a též z generálních oprav letounů L-159 pro českou armádu. Letos společnost očekává další nárůst tržeb, a s tím související vyšší zisk. ČTK to dnes sdělila mluvčí Aera Radka Černá.
img

Škoda Group podepsala dosud největší kontrakt za více než miliardu eur

27.06.2023 Škoda Group podepsala svůj dosud největší kontrakt, jehož hodnota přesáhne jednu miliardu eur, což je v přepočtu přes 24 miliard korun. Jde o modernizaci a údržbu nejméně 280 lokomotiv pro Egyptské státní dráhy ENR. ČTK to řekl mluvčí Škody Group Jan Švehla.
img

Proč plyn v Evropě znovu zdražuje?

20.06.2023 Volatilní vývoj na trhu se zemním plynem pokračuje i s nástupem léta. Po setrvalém poklesu cen se spotový kontrakt na evropský plyn TTF obchodoval až v blízkosti 20 EUR/MWh (průměr před-pandemické dekády byl mezi 15-20 EUR/MWh), což mírnilo obavy z dalšího vyhrocení energetické krize. V posledních dvou týdnech se však velkoobchodní cena plynu znovu zvýšila o téměř 50 % na aktuálních 35 EUR/MWh. Bezprostřední příčiny dražšího plynu jsou minimálně dvě. Za prvé, výpadek norských dodávek do EU (přibližně 10 procent), který by měl trvat až do poloviny července. Za druhé, očekávané oznámení o ukončení těžby zemního plynu v nizozemském Groningemu.
img

Čína požaduje od bánk, aby znížili sadzby na vkladoch, s cieľom stimulovať ekonomiku!

06.06.2023 Menový pár USDCNH a kontrakt CHNComp reagovali nárastom v súvislosti s oznámením príkazu čínskych úradov znížiť úrokové sadzby z vkladov s cieľom stimulovať ekonomiku. Výnosy čínskych dlhových cenných papierov poklesli po uvedenom oznámení.
img

Cena plynu může koncem roku vystoupat až na trojnásobek současných hodnot. Důvodem bude nestabilita trhu i počasí

06.06.2023 Ačkoliv v současnosti se spotová cena plynu pohybuje pod 30 eury za megawatthodinu, s nástupem příští topné sezony může vystoupat až na trojnásobek. Vyplývá to z analytických odhadů firem, které v tuzemsku zajišťují obchod s plynem. Hlavními důvody budou rostoucí spotřeba v zimě, nestálost trhu a zásadní vliv může mít také počasí. Pokud tedy zákazníci z řad firem či obcí obdrží v těchto dnech nabídku s fixací na příští rok pod hranicí 1500 korun za megawatthodinu, neměli by váhat. Současné ceny energií na trhu analyzuje ve svém komentáři jednatel společnosti MJEnergie Pavel Urubek.
img

Kdo patří mezi klíčové hráče na trhu s AI?🔌

02.06.2023 Od začátku roku posílil index Nasdaq (US100) o více než 30 %, a to navzdory utažení měnové politiky ze strany Fedu a rekordně vysokým nákladům na financování. Trend umělé inteligence zahájil ChatGPT - pohání ho obrovské množství dat a získává na popularitě rekordním tempem. Právě v oblasti technologií umělé inteligence začaly finanční trhy rozpoznávat potenciál pro další technologický boom.
img

🔽 NATGAS koriguje z dvouměsíčních maxim

19.05.2023 Samozřejmě je třeba mít na paměti, že k rolloveru dojde příští týden (aktuálně kolem +0,12 $ za MMBTu). Vzhledem k současným cenám NATGAS by to vedlo k testu 2,70 USD/MMBTu. Ceny vyskočily okolo 0,15 USD/MMBTu po posledním rolloveru, ale později vyvolaly další pokles. Nelze vyloučit situaci, kdy se prodejci vrátí na trh poté, co se kontrakt přeroluje a ceny na kontraktu budou pro medvědy opět atraktivní. Na druhou stranu sezónní patterny naznačují, že NATGAS může být nastaven na oživení poté, co v polovině června dosáhne místního minima.
Související klíčová slova: Scénáře vývoje české ekonomiky | Společnost Synot Invest | Střední Evropa | Zastropování cen plynu | Německé ministerstvo hospodářství | Vývoj ceny stříbra v USD | Počet nakažených koronavirem | Bilanční suma | Etheru | Obchodování německého indexu DAX | Finamark | Odhad vývoje ekonomiky | Objem transakcí | Live Prop Trading Account | Dynamický růst | Akcie Meta Platforms | Hospodářská situace | Zpomalení čínské ekonomiky | Změny cen akcií | Time & Sales | Smlouva o termínových obchodech | Dodávky energií | BCPP | Největší ruská banka | Realitní trh | Cena platiny | Hlava a ramena | Volfix.net | Prostor k růstu | ChatGPT | Jak fungují akcie | Zpravodajský server | Snížení těžby hlavními producenty | Doba obchodování | Zásoby zemního plynu | Senseo | Celý prop trading | Goldcorp | OCP | Euro k americkému dolaru | Automotodrom | Klid před bouří | Ontario Teachers | Cap | Největší producenti ropy | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | Zvolení Joe Bidena | Výnosy dluhopisů | Průmyslově-technologický holding | Plyn v Evropě | Dlouhé pozice | Celkový zisk | Vyvíjející se technologie | Ceny termínových kontraktů | Vývoj nezaměstnanosti | Indexy akciové | Virgin Galactic Holdings Inc | Války | Opětovný pokles | Lithium | Vývoj technologií | Sandbox | Vývoj | IGLN.UK | Graph | Obchodní platformy | Síla indexu | Údaje z USA | Dana Drábová | Češi | Allwyn | Data z trhu práce | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Využít finanční páku | TD Securities | Akcie Societé Generale | VOLX | Proč investovat do komodit? | Australská centrální banka | Allianz | Obchodníci komodit | TXT.US | Akcie ropy v roce 2021 | Panevropský index | US2000 | Poskytovatelé signálů | Nabízení rozdílových smluv | Placená challenge | Radim Dohnal | Silná rezistence | Nákup ropy | Skupina Colt | Silný sell-off akcií | Brent Crude Oil | ITM | Výsledky akciového trhu | EUR/CAD | Co je Uniswap? | Jana Steckerová | Take Profit | Hospodaření firmy | Zdražovat | Illinois | Analýza akcie | DPH | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Investiční rizika | Co je Polygon? | FDA | Spotřebitelské výdaje | Bundesbank | Outperform | Přijmout euro | Zhodnocení akcií | Trading platform | 100 největších kótovaných | Úvěrový trh | Spotřební koš | Pokračování růstu | Sazka Entertainment | Bitcoinová burza | Standard & Poor's | Globální dluhopisový index | XTB Brokers | Specifikace kontraktu | Investiční záměr | Nedostatek čipů | Nizozemská vláda | Kalifornie | Návratnost konkrétních investic | Hospodářská zvířata | Přemýšlení | Cable | Obchodovatelné akcie | GDAX | Brokeři | Schodek státního rozpočtu | Oživení cen | Společnost GasNet | Trump Organization | Dříví | Vývoj LNG | Hlavní úrokové sazby | Zjišťování investičního profilu | Salesforce | Akciové společnosti | Americká obchodní bilance | Garanční systém | Surová ropa | Přístup k obchodování s komoditami | Nejlepší doba k zahájení obchodování | Obchodování v praxi | Tvrdá měna | XOM | STNG | Přebytky zásob | Výkyvy | Itálie | Prudce zlevňující ropa | Nárok na výplatu | Zásoby zlata | Další futures kontrakt | Těžit z pohybu cen dolů | Forex lot | Stoxx | Zavedení embarga EU | DAX (Deutscher Aktienindex) | Cena emisních povolenek v EU | Finanční arbitr | Zhodnocení jednotlivých měn | PEPP | Vývoj ceny zlata | Surový cukr | Cena severomořské ropy | CBDC | Prodejní opce | Akcie firmy | Texas | Daňové povinnosti | CFD na index | Finanční aktiva | Společnost Avast | Mega Millions | Pip | Očekávání | Heating Oil | Opční smlouvy | Soft komodity | Lepší pochopení | Korelace | Ceny energetických komodit | Finanční injekce | Jüan | Možnosti obchodování | Účty Rithmic | Formy obchodování s komoditami | Akcie Colt | Russell 2000 (US2000) | Volatilní | Zlato na burze | Luckin Coffee | Zákon o podnikání na kapitálovém trhu | Cena žlutého kovu | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | Úrokové sazby v eurozóně | Aktuální kurzy měn | Poslanci | T-Mobile | Nikl | JAR | Maloobchodní tržby v eurozóně | Duolingo (DUOL.US) | Výprodej ropy | CMC Markets | Akcie Adidasu | Patak Trading Partners | Regulátor Bundesnetzagentur | Galapagos | Swiss Life | L.F. Investment | NILSY | Inflační riziko | EUR USD | Vývoj ceny akcií Heidelbergcement | Chile | Juventus | Tlak na Rusko | 4Cast | Běžná likvidita | CFD futures | Výpadek příjmů | České hospodářství | Představení platformy IBKR | Pozitivní nálada | Chris Larsen | Fond USO | Alternativní investice | Náklady na transakce | Obchodovat Bitcoin | Podnikání společnosti | Goldenburg Group | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Filantrop | Zasedání ČNB | Alikvotní úrokový výnos | PMI v eurozóně | Vývoj hospodaření | Veřejné finance | CFD na futures | CFD jsou deriváty | Graf vývoje ceny ropy | EURJPY | Kávový trh | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Jednatel společnosti | FAA | Ark | Velikost kontraktu | Otevření krátké pozice (short) | Příležitost k nákupu | Příchod recese | Bear market | Ruské invaze na Ukrajinu | ČEZ | Trh práce | Technologie společnosti | Co jsou futures kontrakty? | Evropská komise | Národní fond | Gazprom Germania | Skupina Creditas | Thomas Anderson | Pro investory | Kakao - Vývoj ceny | Plynovod Nord Stream 2 | Rozpočtová pravidla | Philip Morris ČR | Oživení ekonomiky | Akcie Novavax (NVAX) | iShares | P/B | Swiss | Crypto | Ropný benchmark WTI | Czech Media Invest | Investice | Komodity - nejčastější otázky | Výhody hedgingu | Uranové akcie | Počáteční marže | Britská centrální banka | US Bancorp | Fluktuace měnových kurzů | DXY | Profit Taking | Potenciál | MACD | Vypořádání kontraktu | Loterijní společnosti | Zpráva z akciového trhu | Současný propad | TPCA | Jak otevřít účet pro obchodování indexů? | Nové technologie | Support | Diverzifikace | Doporučování investičního nástroje | Cyrus Vance | Mezinárodní ratingová agentura | Sev.en Energy | Finanční produkty | Edge | Presale Metacade | Akvizice | Devon Energy | Posílení | Index aktivity | Přesnost | Delivery Hero | Pokles cen energií | České nemovitosti | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Norges Bank | Macquarie Asset Management (MAM) | Bankovní společnost | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Škoda Auto | Surový cukr na světových trzích | Combine account | Párové obchodování | Výhled Saxo Bank | Vývoj spreadu | Rithmic R Trader | Co to je NASDAQ? | Zastropování cen plynu v EU | Miliony dolarů | Spread forex | Ifo | Investopedia | Webinář | Gabelli Funds | Finanční nástroj | Japonské akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Live funded account | Obchodní pravidla | Frakování | Celosvětová spotřeba kávy | Pojišťovna Generali | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Britská libra | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Šéf Fedu Powell | Výstupní srážka | Intervence | NYSE | Výkon ekonomiky | Předpověď počasí | Míra fluktuace grafu kolem střední hodnoty (exces) | Ceny kakaa | Kryptoburzy | Kurz ropy | Výkonný ředitel | Akcie Raytheon (RTX.US) | Broadcom | Hospodářské stimuly | E.ON | Funded account | Jaroslav Tupý | Vlastnosti CFD | Interactive Brokers | Facebook akcie | Experti | Trendy na trhu | Počáteční zisky | Nárůst ceny | Futures a opce | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Ministr dopravy | Raiffeisenbank | MongoDB | Proč investovat do Bitcoinu? | Hnědouhelné elektrárny | Bitcoiny | Zastropování ceny | Binance Coin | Průměrný výnos | Podmínky ATF | Bankovní skupiny | Datum dodávky | Index SPX | Madrid | Návrh zákona | Stop-Loss | Země skupiny G20 | Evropský index | Evropské měny | Býčí výhled | Primární příkaz | Nákupy aktiv | Presale kryptoměny | FTSE MIB | Creditas | Dění na trzích | Asos | Topný olej | Zvýšení minimální mzdy | Moody's Investors Service | Burzovní cena plynu | Aroon Oscillator | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Hodnoty kapitálu | Asijské trhy | Využití pákového efektu | Ukrnafta | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Investing | ČMZRB | Analytik společnosti XTB | Český statistický úřad | Impuls | Ředitel pražské burzy | Accor | EUR/USD | Největší payout | Vanad | Bruno Le Maire | Bruegel | Call option | Index ekonomické nálady | TRIM Live | General Electric | Tradiční měny | Topný olej (Heating Oil) | Nálada v průmyslu | Administrativa prezidenta | Akcie Walt Disney | Úřad FAA | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Evropská opce | KCP/14/2005 | EMISS | Von der Leyenová | Sell-off akcií | Prudký růst ceny ropy | Butter and Cheese Exchange | Předseda představenstva | PKN Orlen | Reality | Die Welt | Americká kosmetická společnost | Mediální společnost | Digitální aktiva | Vepřové půlky mražené | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Budoucí tržní podmínky | Bezpečný přístav | Neckline | Cena bitcoinu | Snížení likvidity | Současná cena | Finanční páka | Obchodování na burzách | Skladování fyzických komodit | Indexové fondy | Alternativní měny | Wolters Kluwer | Spotový trh | Konkurenti | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Profesionální trader | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Král kryptoměn | Agentura AFP | CFD na DAX | Stochastický oscilátor | Umělé inteligence (AI) | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Softwarová společnost | Automotodrom Brno | CSI 300 | Aktuální vývoj | Raytheon Technologies (RTX.US) | Olívia Lacenová | Stimul | Benchmark | Cena pšenice | Milionáři | Struktura kontraktů | Hospodářské noviny (HN) | Společnost E.ON | Opatrný optimismus | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Vydavatelství Editis | Lagardeová | Stav trhů | Většinový podíl | Průměrné mzdy | Force | Účet u brokera | Maso a dobytek | Kansas City | Cenné papíry | Nabídka a poptávka komodit | Členové Evropské unie | Čistý příjem | Výnos | P/S | DeFi | Celosvětová poptávka po ropě | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | Velcí investoři | Rozdělení zisků | Kontrakt na bitcoin | Sázka na pokles ceny | AdmiralMarkets | RBC Capital | Nikola | Diem Association | Roman Pilíšek | Ocelářství | Option Chains | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | RBS | Trh s dluhopisy | Zisky na akciových trzích | Brent | Výhled poptávky | IHNED | Asijské akcie | BreakEven | Akcie těžařů | Delta | ZWK22 | iShares Physical Gold | Dlužník | AUS200 | Prodat vysoko | Americký akciový trh | Agresivní strategie | Propan | Vývoj na trzích | Medvědí Pin Bar | SMA | Drahokam | Vzdělávání | Výhled dolaru | Russell 2000 | Hrubozrnná rýže | Denník | Šéf Fedu | Komentář k trhům | Slabá poptávka | Small caps | LYNX Trading | Nové trendy v odvětví technologií | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Axiory | Dopravci | Vývoj ceny sóji | Cílová cena | Cena emisních povolenek | Reddit | IDEA | Zkrocení inflace | Exploze v Bejrútu | Jiné měny | Měnové riziko | Intel Corporation | ZWH22 | Akcie Erste | Firma ČEZ | Obchodní spor mezi USA a Čínou | ESG | Index DOW | Import | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Mini terminál | Styl obchodování | Witkowitz | Německý akciový index DAX | Obchodní fáze | Londýn | Exchange | Investiční portfolio | Alcoa | Odhad letošního růstu ekonomiky | O2 Czech Republic | Forexový trh | Bloomberg | Splátky dluhů | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Investiční strategie | Topstep | KLDR | Státní dluh | MAE | Zastavení dodávek plynu | Zkrachovalá kryptoburza FTX | Kontrariánství | Zasedání centrálních bank | Daytrading | Hluboké recese | Commodities | Daňový balíček | Největší obchodník s ropou | Shanghai Stock Exchange (SSE) | Vše o investování a obchodování | Graf zlata | Kontrakty | Zvýšení dodávek plynu | Zajištěný fond | Strach | Jeden dolar | Burzovní rozcvička | Co je to hedging? | Budoucí trendy | CTS | Odvětví ropy | Mini lot | Expirace FX opcí | Graf EURUSD | Způsob obchodování | Capitalinked.com Radim Dohnal | Konkrétní akciový trh | ETFS Natural Gas | Peníze z vrtulníku | Propad cen | Postupné otevírání ekonomiky | Virtuální měna | Opce na ropu | Barrick Gold (GOLD.US) | Nakamoto | Cathie Woodová | Microsoft (MSFT.US) | Kancléřka Merkelová | Swapové body | Sázka proti polovodičům | Euro dolů | Online obchodování | AUDUSD | Zájem o komodity | Nasdaq100 | Praxe | Škoda | První část obchodní dohody | Jednání OPEC+ | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Zdravý rozum | WGC | Palladium - Vývoj ceny palladia | Sentiment na trhu | Contract for Difference | Euronext | Kryptoměna Bitcoin | JPY | Cena emisních povolenek EU | Deutche Wohnen | GP Alliance | Michel Barnier | Metaverse | Potenciál trhu | Společnost Media for Europe | Premiéři zemí Evropské unie | Macrotrends | Natural Gas | Analytický tým FXstreet.cz | Co je komodita? | Americká investiční banka | Investiční příležitost | AI | Bulgargaz | Vyšší mzdy | Přijetí zisku | Růst hrubého domácího produktu | Jak otevřít účet pro obchodování | Specifika kontraktu | Zajištění portfolia | Odhad HDP | Index Russell | Světové akciové indexy | Stop-hunting | Společnost Czech Media Invest | Casino | Posilování dolaru | Směřování trhu | Ekonomický sentiment | N7 Holding | Ceny dřeva | Německá společnost | Ceny sóji | FTT | ÚOHS | Webináře IBKR | Wonderinterest Trading | Podnikové objednávky | Projekce | Znehodnocení | Nexen | Kontrakce | The Washington Post | CNDX.UK | Letecká skupina Smartwings | Peníze | Globtrex.com | Kapitál na obchodování | Infekce Covid | Pandemie COVID-19 | Otevřený obchod | Robert Habeck | Úspěšný trader | Ukazatel | Výrobní sektor | FTX | Kryptoměnové ETF | Historický milník | Kanye West | Palantir Technologies (PLTR.US) | Shanghai Composite Index | Recese v Evropě | Společnost Kofola | Title Transfer Facility | Malý trader | Bydlení | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Vývoj akciového indexu Nasdaq (US100) | Meziroční růst cen | Úřad pro hospodářskou soutěž | České FTMO | Charles Hoskinson | Americká ropa | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Certifikáty | Onet.pl | Gulf Coast Gasoline | Medvědí trh | Výhled globálního růstu | Prognóza | Obchodní politika | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Evropské firmy | Vývoj ceny zemního plynu Henry Hub | Služby | Dodávky ruského plynu | Cena Brentu | Obchodovat na burze | On Holding | Apex Trader Funding | FBI | Pokles ceny ropy | Futures euro | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Akcie JDE Peet’s | Bezpečné přístavy | ALUMINIUM | 5 000 bušlů | Protistrana | Měnová politika Fedu | Měny v regionu | Saxo Bank | Paris Saint-Germain | EEX | Opce evropského typu | Americká sněmovna reprezentantů | Strategie Trend Swing | Německá zajišťovna | Amgen | Barel ropy | Tom Marzec-Manser | Forwardová cena | Přebytek ropy | Stochastický | Index CAC 40 | Palladium | Americký Fed | DAX (DE40) | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Current Ratio | Tržní hodnota | Medvědí signál | Nejznámější kryptoměna | Ekonomické obchodování | O2 | Ropa WTI | Vzácné kovy | Slippage | Jak vydělat na poklesu | Zájem obchodníků | Index UK100 | Tipy na zajímavé akcie | Akcie Atos | Obchodní transakce | Výsledek hospodaření | Lockheed Martin | Výhody obchodování indexů | Držení ztrátových pozic | Plyn kótovaný na nizozemské burze | Americká softwarová společnost | Investice do nových technologií | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Milionář | Kontrakt na burze | Bankovní rada ČNB | Jak koupit bitcoin | Rizika obchodování ropy | Účtenky | Omega | Intradenní analýza | Bankovní domy | GBP/EUR | Obchodování na burze | Brexit | Eurostoxx 50 | AEX | Měnový forward | ZEW index | Společnost NJJ | Futures na sójové boby | Buy Limit | Akciový index (burzovní index) | Kontrakty na ropu | Kurz eura k dolaru | Dolar dnes | Závod na elektromobily | Sentiment indikátory | Evropské burzy | Oživení hospodářství | Bungie | Valná hromada | Ekologové | Akcie Boeing (BA) | Histogram | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Index AUS200 | Největší světové ekonomiky | Přijetí bitcoinu v Salvadoru | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | USD/BRL | Resistence | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Obchodování ropných akcií | Komoditní trh | Kapitál | Kč/USD | Znalosti o obchodování | Cenový skok | Americký prezident Joe Biden | Analyzování | Býčí divergence | Záznamy telefonických hovorů | Hlavní burza | TD Ameritrade Holding | Věčný pesimista | Fondy obchodované na burze | Béžová kniha | Robinhood | Hello Bank | Cestování | Nord Stream 2 | USD/oz | AMS | Investování do kryptoměn | Pozitiva | Začátky FTMO | Primární veřejná nabídka (IPO) | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Sektor technologií | Extrémní strach | Bond | Broker | Nové trendy | Bayer | Růst dovozu | Analytik Saxo Bank | Slovenská vláda | Akcionáři | Zastavení ztrát | Vývoj ceny palladia | Cash flow | Proražení | Nákup euro | Akcie Palantir Technologies (PLTR.US) | Důležité informace o CFD | Cenové úrovně | Citroën | NVDA.US | Klinické testy | Největší finanční trh na světě | Šampionát v Kataru | Dividendová politika | Magnát | Posílení koruny | Discord | Držení pozice | USD | Zakoupené akcie | Rijád | Velikost pozic | Česká pošta | Plynovod Nord Stream 1 | Export | Rizika investice do Metacade | Jak na obchodování | Banka Goldman Sachs | Situace na finačních trzích | Růst společnosti | Dluhopisový index | NFLX | Čínské technologické firmy | Britský akciový index FTSE 100 | Technická analýza | Macquarie | Společnost X-Trade Brokers | NFP | Investiční analytik | Rekordní růst | CFD na komodity | Výše kapitálu a ceny | Rating Itálie | WASDE | Posilování koruny | Trh s nemovitostmi | Historická volatilita | Zynga | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Short (krátká pozice) | Výstavba gigafactory | Komárek | Americká ropa WTI | Reálné obchody | Taleb | Kapitálové strategie | Výkon | Qualcomm | Výroční zprávy | Sodexo | Kurz zlata | Ruská společnost | Nové mutace | Prodávat akcie | InterContinental | Vývoj ceny zemního plynu | Vhodné obchodní strategie | Cena americké ropy | CATTLE | Více peněz | Plány | Prezident Trump | Zasedání FOMC | Německý koncern | Energetická společnost | Na burze | Pokles k supportu | Komise pro cenné papíry (SEC) | Zemědělský svaz | Blue chip | Akcie Novavax | Spekulativní investoři | Manchester City | Co je akcie | Šok | InterGen | Čínská telekomunikační společnost | N7 Holding Ltd. | Obchodování na komoditním trhu | Ropná zařízení | Riziková averze | Hlediska technické analýzy | Společnosti v indexu | ČSOB | Počáteční kapitál | Inside Bar | Obchodní platformy Metatrader | Inflace v České republice | Globální krize | ASK cena | Nacenění kontraktů s dodávkou plynu | ProSiebenSat.1 | EMH | Zvyšování těžby | Investovat | Společnost Emirates | Zavedení eura | Total | Trh s ropou | Fialova vláda | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Regulace | Béžová kniha Fedu | GBP/CHF | OXY.US | Katar | Vývoj ceny akcií | Kofola | LMT | Maďarsko | Obchodní signály | Makléři | Michael Burry | Eurex | FME | Bridgewater | Obrovské zisky | SPGI | Noviny | Velké fondy | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Zásoby benzinu ve Spojených státech | Momentum trhu | Podílový fond | Hertz | Exekuce | Expirace futures kontraktů | BHP Billiton (BHP.US) | Tichomoří | Crain’s | Společnost Pfizer | Otakar v FTMO | Úroková sazba | Těžaři Etherea | ISM pro sektor služeb | Očkování proti covidu-19 | Ahold Delhaize | Ceny emisních povolenek | Cenné kovy | Zvolte Francii | Kabinet | Regulace ESMA | Akcie Walmartu | Split | AAPL | Index volatility CBOE | DJI | Index ISM ve službách | Klimatické změny | Akciové instrumenty | Čekající příkazy | Ceny iShares Semiconductor ETF | Ekonomiky | Tovární objednávky | Emirates | Konopí | CFD kontrakty | BMI Research | Daňové škrty | Krátkodobý obchod | Tržní trendy | Pověst | Největší společnosti | PPF Telecom Group | Opční strategie | Spekulovat | ATVI | Fitch Ratings | Mimořádný stav | Měny účtů | Cenové tlaky | Swapy | Cena elektřiny pro německý trh | Sociální sítě | Akcie Exxon | Rostoucí ceny energií | CashFlow | Tiff Macklem | TER (Total Expense Ratio) | Ruský prezident | P.A. | Česká zbrojovka | FSLR | Aktivita retailových investorů | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Bankomaty | Komoditní sektor | Pohyby a trendy | Širší index S&P 500 | Směnné kurzy měn | Využití dlouhodobých trendů | Wienerberger | Obchodní nástroje | Forex signály | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | EPPE | Radovan Vítek | Vládní výdaje | Euroval | Korekce trhu | Burzovní průvodce | Canberra | Rekordní nárůst | Top 5 investic | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Obchodování NASDAQ | Sýrie | 4GLD.DE | 21. století | Sektorový fond | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Agentura Kjódó | Vyšší zhodnocení | Akcie společnosti Intel | Darrell Martin | Patria Online | Netflix (NFLX.US) | Hospodářský institut | Dovoz | Nákupy zlata do rezerv | Automobilka Tesla | Obchodování oblíbeného akciového indexu | Fyzický trh s ropou | Baterie do elektromobilů | Akcie Airbus | Obrovský potenciál | Šíření nemoci | Výzkumy | VPN | Caterpillar | MT5 | NextEra | Velké instituce | Bloomberg Grains Index | Nejbohatší | Obchodování na finančních trzích | Aktuální kurzy | VIX index | Tyche Capital Advisors | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Produktovod | Kepler Cheuvreux | Bidenovy plány | Měření volatility trhu | Pozitivní zprávy | Model 3 | NASA | Czechoslovak Group (CSG) | Hyundai | Penzijní fondy | Nikkei | Uhelné elektrárny | Extrémní nárůst | Instagram | Ropa západotexaská | Nominální hodnota | Společnost China Mobile | Americké ministerstvo spravedlnosti | Pro tradery | Co jsou CFD | Energie | Investování u XTB | Investoři v USA | NGAS.UK | Velikost lotu | Cenové pohyby | Gigant Gazprom | 1 milion | Doba na nákup ropy | Stratégové | Nakoupit nízko | Fincentrum | Jak obchodovat s komoditami | Live Prop | Dopady na euro | Komoditní | Nejsilnější růst | First Solar | Ceny zinku | Tradingem k bohatství | Zhodnotit své peníze | Skupina KKCG | CFD (Rozdílové smlouvy) | Santiment | Srovnání prop trading | Textron | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Kurz jüanu | Černé pondělí | Minimální mzda | High-frequency trading | Finanční výsledky společnosti | Rekordní maxima | Northrop Grumman | Progres | Scorpio Tankers | Největší ztráty | Vybírání zisků | EUR/CZK | Obchodování spreadů | Sentiment na Wall Street | Data z amerického trhu práce | Krátká pozice | Zájem investorů | Maďarský forint | Válka na Ukrajině | Wonderinterest Trading Ltd | McKinsey | Intercontinental Exchange | Nigérie | Banka JPMorgan | Nárůst nově nakažených | Poptávka centrálních bank | Stav energetické nouze | TLRY | Rekordní zisk | Ropné zásoby | Elon Musk | OD7F.DE | Údaje o ekonomice | Dostatek hotovosti | Euforie | Volby USA | CO2 | Akciové indexy | FANG | Makrodata | Sell Limit | Maximální denní ztráta | Giovanni Staunovo | Oliver Blume | Obrat trendu | Chvaletice | Tesla Elon Musk | Společnost Shell | Investoři | Turk Stream | Prodej nových osobních automobilů | Kolaps na ropě | Investing.com | Souhrn finančních trhů | Obchodní deník | Rizikovost | Portfolio | Sója | Velké firmy | Myšlení | Výnosy z amerických dluhopisů | Upstream | Nordstream | Petr Pavel | Akciová burza | Šmejdi | Erste Group | Londýnská akciová burza (LSE) | Globální ekonomiky | Poptávka USA | Nejistoty | Americký prezident | Andrej Babiš | Oddlužení | Trh s komoditami | Dolar roste | BaFin | Očkování proti covidu | Limitní cena | Negativní sentiment | Národní asociace obchodníků s cennými papíry (NASD) | Firemní zisky | Evropská měna | EP Corporate Group | Coca-Cola | AMD | Možnost obchodovat | Moderna | Společnost Google | Index FTSE 100 - Vývoj akciového indexu | Penále | Jeff Bezos | Prezident ECB | Média | Petr Koblic | Vyšší úrokové sazby | Obchodní platforma | Kurz japonského jenu | Christine Lagardeová | Metalurgie | Roger | Index PPI | Mezinárodní agentura pro energii | Společnost Wirecard | Euro Stoxx 50 | METROSTAV | Grayscale | IBKR | Západní sankce | Dosažení zisku | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Investovaný kapitál | Investice do dluhopisů | ČSOB Finanční trhy | Venezuela | Jádrový index | Producenti ropy ze skupiny OPEC+ | Naplněnost zásobníků | Bez rizika | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Dovoz ropy | Obchod na burze | Zlepšení sentimentu | Credit Agricole SA | Ceny kryptoměn | Synot Invest | Global Blood Therapeutics | Zabití íránského generála | Current ratio | Fiskální rok | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | Mimořádný rollover | Bitcoin futures | Rekordní minima | Neptune | Pokles společnosti | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Příliv ropy na trh | Futures na S&P 500 | Vývoj ceny cukru | Průmyslové objednávky | Jak investovat do zlata | DAX30 | Cenový růst | Část zisků | Forex broker | Posilování amerického dolaru | Finanční instituce | Index KOSPI | Bank of England | Ruské ropy | Automobilka Toyota | Airbnb | Společnost Nasdaq | Lepší výsledky | Cena Etherea | Louise Dicksonová | Fannie Mae | Evropský plyn TTF | Evropská komise (EK) | CAC 40 | Ceny zemního plynu Henry Hub | NKÚ | Britský premiér | Uložení peněz | Market making | Turbo certifikáty | Obchodní hodiny NASDAQ | Spotřebitelský indikátor | Úspěšný začátek | Daniel Křetínský | Vývoj ceny pšenice | WTI a Brent | Vítězství EY podnikatele roku | VIG | WSJ | Prezident | Xetra | AT&T | Rostoucí ceny ropy | Zápis z posledního zasedání | Akcie Royal Dutch Shell | Odvětví kryptoměn | Obchodování s termínovými kontrakty | Boom | Makléřská společnost Marex | Bitfinex | Ruské společnosti | Úroveň dluhu | BP | Britské akcie | Commodity futures trading | Bohatí | SSHR | Řetězec Casino | Typ tradingu a investice | Hold | Nová prognóza | Funkční období | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Počáteční investice | Skupina OPEC+ | Rozhodnutí soudu | Růst cen ropy | ADR | Makrokalendář | Konflikt na Blízkém východě | IPO akcií | Sestupný trend | Průlom | Cena mědi | Pravidlo trailing threshold | Raytheon | Ropné společnosti | Cotton Exchange | Akcie společnosti Tesla | Společnost Genesis | Platformy IBKR | SaxoBank | Kč/EUR | Jak se stát lepším investorem | Kapitálové rezervy | Investice do vody | Analytička společnosti | NICKEL | Stanovená cena | Ochota riskovat | Snížení nákladů | Propad ceny akcií | Obchodování německého indexu DAX (DE40) | Strategie investování | Short signál na akcie | Obchodovat s akciemi | Kolísání cen | Vývoj akcií | Analýzy | Finanční pomoc | Světové burzy | Americké prezidentské volby | Nejziskovější akcie | Přeprodaný trh | TTF | Britský ministr financí | Globální akciové indexy | Arca Investments | Vliv na ceny | Investiční | Průzkum | Národní rozvojový fond | Hodnota Opce | Vývoj měnového páru | Poradenská společnost | Pandemie COVID | Baterie do elektroaut | Hlavní úroková sazba | ExxonMobil | Netflix (NFLX) | Energetický a průmyslový holding | CMC forex | Přístup na burzu | Berlín | Invesco | IEA | Demokraté | HeidelbergCement | Německý DAX | ETS | Hlavní události | Den D | Brusel | Bitcoinový futures | Patria | Ekonom BHS | EP | Ceny Bitcoinu | Analytik Purple Trading | Anglo American Platinum (AMS) | R Trader PRO | Uber | Obchodování s pákovým efektem | Tržní podíl | Všeobecné volby | Trojúhelník | Skupina AXA | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Nabídka IBKR | Sloučení | Retail obchodníci | BP (BP.UK) | Ekonomický vývoj | Co je to CFD? | Slavomír Pavlíček | Počerady | UnitedHealth Group | Shooting Star | Solární energie | Firma Starbucks | Česká společnost | Evropské trhy | Akcie a dluhopisy | Chřipka | TRY | Short selling | Program Antivirus | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Kávové akcie | Klíčové společnosti | Válka | Úrok | US500 | Obchodní příležitost | Evropské ekonomiky | Les Echos | Traders´Academy | Zlatý standard | Jednotná evropská měna | Investiční riziko | Colt CZG | MPO | Albertsons | Porovnání vývoje | Americké HDP | Agentura Reuters | Akcie Nike | IT sektor | Kontrakty na bitcoin | Doba platnosti příkazu | Sony Interactive | Kodiaq | Kryptoměnová burza FTX | Obchodní plán | Sentiment investorů | Emma Capital | Spotřebitelský sentiment | Agrofert | Prodej | Obchodujte ropu | Cestovní ruch | PFE | Spike | P/E | Zpráva | Pokles vývozu | Česká televize | Eastman Kodak | Stabilní příjmy | Bohatý | Představitel ECB | Loonie | Zvýšený zájem | Nové příležitosti | Akcie Virgin Orbit | Prémie | First Republic Bank | EUR/PLN | Rizikové měny | Představitelé Fedu | Události roku | Tržní kapitalizace | C.W. CFD World | Covid | Švýcarská banka | Strojové učení | Ekonomické dopady | Rozpočtová politika | Jan Kubíček | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Tencent | Akcie VIG | Kybernetické měny | Pokles cen komodit | Colt CZ | Akcie společnosti Walt Disney | Výhled ratingu | Emoce | Vojenský konflikt | Dluhopisové výnosy | Komoditní fondy | Ministerstvo obchodu | TradingFloor.com | Konzistence | Automobilka Škoda | Warren Buffett | RoboMarkets | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Oslabování dolaru | Ceny iShares Semiconductor | Cena barelu ropy | Snížit riziko | Svaz dovozců automobilů | EPH | Skupina PPF | Defenzivní příkazy | Česká měna | Quantum | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Oslabování japonského jenu | Členské země EU | Handelsblatt | Rok 2024 | TC Energy | Hospodářské dopady | Insider transakce | SQX | Obchodování | Zvýšení daní | Proč investovat do Chainlinku? | Výrazné ztráty | Potenciální zisky | Legislativa | Investice do Polygonu | Zasedání Fedu | Pokles bitcoinu | Společnost Berkshire Hathaway | Cenový boom | Live účet | STV | Tržby z prodeje | Tisková konference ECB | Aktuální obchodní příležitosti | Narušení dodávek | Finanční nástroje | Obchodování komodit | Jak fungují komoditní trhy? | Krypto novinky | Spotřebitelské ceny v USA | Breakout strategie | Obří exploze v Bejrútu | Plynovody | JOLTS | Chevron Corporation | Kryptoaktivum | Libra k americkému dolaru | Automobilka | Meta | Povinnosti OCP | S&P Global | Obchodování na trzích | Financial Times (FT) | Nákupy dluhopisů | Dokončení transakce | Nabídka | GBP | Průmyslové komodity | Olej | Burzy kryptoměn | Rekordní hodnoty | J&J | České koruny | Thyssenkrupp | Korekční pohyb | HDP Německa | Obchodování s deriváty | Management | Posilování eura | Gold.plus | Rizika investování | Zasedání OPECu | Iron butterfly | Nástroje řízení rizik | ZEW | Zásoby suroviny | XM | USDA | Důvěra investorů | Akcie kybernetické bezpečnosti | Admiral Markets | Ropovod | Pandemie COVID 19 | Úvěry a půjčky | Evaluace | Budoucnost | Klid na trzích | Panama | Dobré výsledky | Obchodování kryptoměny | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Centrální banky | Kontrakt zemního plynu | České firmy | Rozdíl mezi WTI a Brentem | Korekce na akciích | Nízké poplatky | Terminál | Jaké strategie jsou povoleny | Japonská vláda | Online obchodní platformy | Nejlepší čínské akcie | Zprávy z Řecka | Pákový efekt | Největší švýcarská banka | Eurostat | Uran | Majitel | Bilion | Guru | Vesmírné akcie | Předpověď | Zprávy | Oanda | Ruský rubl | Deflace | Nadšení | BCM | Kristalina Georgievová | Týdenní shrnutí | Sedm statečných | SPCE.US | Dolary | Nejznámější kryptoměny | FB | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | BREAKING | Tokeny | Zemědělské komodity | Růst inflace | Výroční zpráva | Petr Fiala | Cena povolenek | Island | Poseidon | Index STOXX Europe | Turecká lira | REGN | Obchodování na Wall Street | Soros Fund Management | Koronavirus a finanční trhy | Alena Schillerová | CCI | Board of Trade | Virgin Galactic | Investiční banka | Rozdílové smlouvy (CFD) | Jak je to s cenou komodit? | Tesco | Vývoj ceny bitcoinu | Averze k riziku | Kukuřice - Vývoj ceny | Dow Jones index | Occidental Petroleum | Obchodování a investice | PLTR | Marek Brávník | Treasuries | Ukrajinské hřivny | Index Stoxx 600 | Snižování cen | Cukr č.11 | UVXY | Americká společnost Intel | Velikost obchodu | Buy and hold | Praha | Ceny ropy | Výkonnosti amerického akciového trhu | Berkshire Hathaway | Míra | Evropský parlament | Technické ukazatele | Australská měna | Piráti | Jihokorejský KOSPI | Central European Media Enterprises (CME) | Kjódó | Inteligentní investor | Jsou komodity dobrou investicí? | Světové akciové burzy | Obchod Amazon | News trading | Evropské akcie | Náhrady mezd | Petr Novotný | Udržitelnost | 3M | Credit Suisse dnes | Vysoké contango | Deutsche ReGas | Nejdůležitější události | Silný růst | Příjmy z reklamy | Investiční centrum | Průměrné ceny benzínu v USA | First notice day | Covidové krize | Bezpečné investice | Saxo PrivatBank | Současný propad cen ropy | Největší burza | Airbus | Sony Interactive Entertainment | Lukáš Lipovský | Burza FTX | WIOF (World Investment Opportunities Funds) | ATM | Kryptoměny CFD u XTB | Futures | Co jsou akciové indexy | Zprávy z trhu a tržní analýzy | Očekávání úrokových sazeb | Dnešní data | Celkový trend | xStation | Vakcína | ApeCoin | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Intradenní obchodování | Regulační úřad | Komoditní kontrakt | Vyhlídky | Ukazatel Běžné likvidity | Make money | Firmy | Graf vývoje | CZ | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Kevin Tran Nguyen | DIA.US | NATO | Kolínská automobilka | Výhled hospodaření | Zadlužování | Nordea | WMT | Put opce | iFX | Tržní podmínky | Index US100 | ESMA | Cena ropy brent | Páka | Evropské dividendové akcie | Bitcoin | Index cen domů | CLK0 | Inflace dovážená do Česka | Medvědí divergence | Lyft | Vývoj ceny kakaa | Automobilky | Uvolňování měnové politiky v USA | Makléř Fio banky | Německý výrobce | Advokátní kancelář | Investment management | Ministerstvo životního prostředí | Kryptoměnové burzy | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Nástroj | Transakční poplatky | Rekordní ceny | Prodej elektromobilů | Výsledky | Maximální drawdown | West Texas Intermediate | Genesis Capital | HUF | VIX.f futures symbol | Obchodovanie | Nákup a prodej různých surovin | New York Stock Exchange (NYSE) | Hodnota kybernetické měny | Husky Energy | EURCZK | Tennessee | Upgrade | Hospodaření státu | Tapering | Fundamentální zprávy | Vitol Group | Phillips 66 | Energetická skupina | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Hedgeové fondy | Termínovaný vklad | Květnový kontrakt | Ruský plyn | EOS | Národní rozpočtová rada | DailyFX | PLTR.US | Sázka | Supreme Edition | COCOA | Nio | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | Akcie 2021 | Siemens | Minulá výkonnost | Digitální měny | Distribuce | Tlak medvědů | Pardubický pivovar | Cena ropy WTI | Bank of America | Úroda | Společnost Volkswagen | BNTX | Opatření proti koronaviru | TIM | Pojišťovny | Carry trade | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | René Remšík | Macquarie Asset Management | China Evergrande | Petr Lajsek | Investování do různých komodit | Výrobce letadel | Odhady trhu | Spotové ceny | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Discover Financial Services | Investiční skupina KKCG | Australský dolar | Instrument | CZKCASH | XTB Jiří Tyleček | Eutelsat | Retracement | Suroviny | Tropické zemědělské plodiny | Expirace opce | Evropský statistický úřad Eurostat | Koruna | Backtestovat | Komoditní měny | Rystad Energy | E15 | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Kryptoměny bitcoin | Integrovaná ropná společnost | Cukr | Finanční služby | Portfolio fund | Ministr dopravy Kupka | 500 akciových titulů | Výrazný pokles | Strach a panika | Vyšší poptávka | Commodity Futures Trading Commission | NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Order Flow | American Airlines | Vývoj ceny plynu | SVB Financial | Investiční výzkum | Míra zadlužení | Tržní ceny | DJIA | PSA Group | Zůstatek | Bossa.cz | Emise CO2 | Ripple (XRP) | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kupující | Shell | Finance Bank | Finanční výsledky | Marex | OPEC+ | Francie | ETF fond | Pandemie nemoci COVID-19 | Riziko recese | ETF USO | Ekonomické události | SAE | Degiro | Ekonomická situace | Kogas | Plynovod Baltic Pipe | 787 Dreamliner | Americký výrobce | Onemocnění | Šéf Tesly | BHS | DMA | Objem | Hnědouhelné lomy | Propad | Ruská vojska | Pojišťovna EGAP | Akcie Twitteru | Asociace | Čínská poptávka | Zelenskyj | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Celková investice | Spekulant | Energetický trh | Activision | Ostatní komodity | Obavy z recese | Halifax | Marka | Trigger | Jacobs | Automatické obchodní systémy | Výsledky firem | Výkonnost | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | SPAC | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Globální dodavatelské řetězce | Oživení v Číně | Makro data | Microsoft (MSFT) | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | RIO.UK | Nákup a prodej | London Stock Exchange | Worldpay | Oslabení měny | Údaje | Pokles ceny | Společnost Nvidia | Klima | Velikost pozice | Právo | Asie | Skladování ropy | Růst na amerických indexech | Burzovně obchodované fondy | WHEAT | BDO | Dopady koronavirové krize | Akcie Volkswagen | Midstream | Prodej akcií | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Mzdy v eurech | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Americká banka | Investice do kryptoměn | Vale | Společný podnik | Zdeněk Nekula | Ceny plynu v Evropě | Podnikatelská nálada | Náklady na těžbu | Exxon Mobil | Prodeje domů | Ceny bavlny | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Fat finger | iPhone 14 | Analytici finančního ústavu | Světové ceny ropy | Chování implikované volatility | Alibaba | Chuck Schumer | Poptávka po pohonných hmotách | Stablecoiny | Trendová čára | Aktivity v Rusku | Plyn z Ruska | mmBtu | Data z americké ekonomiky | Vysoká cena | Výsledky průzkumu | NGAS | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Ropa WTI - Vývoj ceny | HighSky | Regulátor | DPA | Průzkumy | Arnault | Výhody diverzifikace | Možnost snadné diverzifikace | Raytheon Technologies Corp | Shortovat | Nomura | Aplikace na obchodování s komoditami | Státní rozpočet | CVC Capital | Hlavní indexy | Nejvýraznější ztráty | Barack Obama | Jak obchodovat komodity | Převodník měn | OpenAI | Kanada | Videokonference | Ceny cukru | Zdražení ropy | Hotovostní pozice | Futures kontrakty na bavlnu | Letiště Václava Havla | Dlouhodobý výhled | Obdržení výplaty | Devizové kurzy | IBEX 35 | Demokraté a Republikáni | Světové krize | Digitální zlato | Televize CNBC | Ask | Andrea Unger | Průmyslová výroba | Zpomalování ekonomiky | Důchod | Sankce uvalené na Rusko | AMC | Aussie | Apex Trader Funding (ATF) | Ekonomika Německa | Pfizer | Uvolňování opatření proti koronaviru | Snížit emise | Investiční společnost | Obchodovaných komodit | Vypořádací kurz (futures) | TSM | Goldenburg | Britské libry | Toyota Motor | NET4GAS | Obchodování s akciemi | AFP | Covestro | Offshore | Studie | Srovnávací základna | Emise skleníkových plynů | Velmi bohatý | Vesmírné akcie 2021 | Tempo růstu spotřebitelských cen | Obnovitelné zdroje energie | Obchodovat s komoditami | Cena eura | Škoda Group | Nákup aktiv | Obchody | První obchodní den | Průraz | Floor | Cena plynu | Kansas | Celosvětová poptávka | London Stock Exchange (LSE) | Úřad INSEE | VHM | Premiér Andrej Babiš | Druhy ropy | Profil investora | Deficit | S&P 500 Index | EDF | Bit.plus | Intervence ČNB | Hloubka trhu | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Průměrný denní objem | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Zbrojovka | CzechInvest | Reakce trhu | Metacade (MCADE) | FRA | Napětí na Ukrajině | Micro Bitcoin futures | CFDs | Plyn | Volodymyr Zelenskyj | Růžový diamant | Vypršení platnosti | Cena cukru na burze v New Yorku | USDRUB | Cenová hladina | Zinek - Vývoj ceny | Centene | Omezené riziko | Akciový index | EU50 | Ropa Brent | Kompletní průvodce | Americké automobilky | Velmi divoká ropa | Elektrárny na biomasu | Podpora | HDP USA | FTC | Výnosové křivky | Wall Street Journal (WSJ) | KOMB.CZ | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Německý akciový index | Hrubý domácí produkt | Recep Tayyip Erdogan | Současná situace | Lukáš Kovanda | Školení | Nejlepší akcie | EY | Aktuální hodnoty měny | Zvýšené riziko | Obchodováním s futures kontrakty | tradingeconomics.com | Portfolio management | LIBOR | LEN | Akcie Qualcomm | Přijetí | Společnost Automotodrom Brno | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Přední světoví těžaři | Maximální ztráty | Evropa | Obchodovat CFD | Pokles produkce | European Metals Holdings (EMH) | Česká spořitelna | Změny na trhu | Platina - Vývoj ceny platiny | Jackson Hole | HUF/EUR | Reflexivity Research | Francouzská vláda | Bohatí lidé | All India Sugar Trade Association (AISTA) | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | Short | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Burzy cenných papírů | Ukrajina | Minimální velikost obchodu | Ropná společnost | Arrows | Stop Loss (SL) | Česká bankovní asociace (ČBA) | Zelené investice | Bitcoin dnes | Jak těžit Bitcoin | Qatar Energy | Tenký trh | Amper Meteo | Chování obchodníků | Pár EUR/USD | Specialista na online obchodování | Schlumberger | Shortovat index | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Index výrobních cen | CAD/JPY | Johnson & Johnson | Umění | Hodnota aktiv | BYD | Title Transfer Facility (TTF) | Trendové indikátory | Omezení pohybu | Eurodolar | Maspex | Black-Scholesův model | Medián | KB | Ekonomické ztráty | Akciový růst | Douglas Diamond | Bezpečné útočiště | Ropa Brent - Vývoj ceny | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Open interest | Dnešní makroekonomické ukazatele | Rollyield | Cenný papír | Disciplína | Stanovení ceny | Maloobchod | Měna Bitcoin | Jádrový index spotřebitelských cen | Vepřové maso | Regulace AI | Aktuální cena ropy | Oslabení amerického dolaru | CVC | Zveřejněná data | Kroger | Růst zlata | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Earnings | Index Bloomberg Barclays | Oživení inflace | Trump | Institucionální investor | Devalvace | Stavebnictví | Začínající obchodník | Online platformy | Směnný kurz eura | Dnešní růst | Index volatility | FactSet | ZWN22 | Brands | Alameda Research | Vir | XOP | Ústup inflace | Jednání ve střetu zájmů | Dow Jonesův index | Finanční rok | First Republic | Změny sazeb | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Index Dow Jones Industrial Average | Měny účtu | Bundesnetzagentur | Britský FTSE 100 | Obchodování s indexem | Křetínský | PYPL | Technické analýzy | Historické snížení těžby | Beta | Litecoin (LTC) | Obchodní dovednosti | Obchodování v Asii | Srovnání prop trading firem | CI Komodity | Zdanění mimořádných zisků | Mexiko | Krátkodobé obchody | Směnárny | High | Rostoucí trend | Finanční krize | Česká firma | Vydělat peníze | Ropná krize | Šíření nemoci COVID-19 | Euro dnes | Strop na ruskou ropu | Vstupy | Maržovní obchody | Sójové boby | Akcie Barrick Gold | Obchodní přístup | Načasování vstupů | Genesis | Obchodní strategie | Rystad | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Hackeři | Vzestup indexových fondů | Nakoupit akcie | Obchodování a investování | Hello bank | Index spotřebitelské důvěry | Společnost Tameh Czech | GBPUSD | Ministerstvo energetiky | Obchodování s ropou | European Energy Exchange (EEX) | Akcie Komerční banky | Warranty | Indikace | Ceny ropy WTI | Den nezávislosti | Rakousko | GBP/AUD | Navyšování účtu | Omezení COVID | Turecká centrální banka | ATH | Stříbro | Výhody obchodování | Nejbližší support | Pokles cen ropy | USDCAD | Rizika investování do AltSignals | Pozornost trhu | BA.US | Americký dolarový index | CHF | Index technologického trhu Nasdaq | APAC | Platby za plyn | Instituce | Tým InstaForex | COPPER | DAX (DE30) | Česká koruna | Kakao | Turecko | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Investiční nástroje | Sektorové rozložení | Bank of Japan | COIN | OECD | Jiří Gavor | Chamtivost | Čínský akciový index | Očekávání úrokové sazby | Předpokládaný růst | Podnikatelská důvěra | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Jakub Hodan | FAANG | CFD kontrakt | Ropné futures | Možnost spekulovat na pokles cen | Růstový potenciál | Dnešní fundamenty | LNG | Risk Reward Ratio (RRR) | Brokers | JNJ | Aktuální problémy | Burza cenných papírů | Foreign Exchange | Německý hospodářský institut | Libra vůči dolaru | Pokračování rally | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Obnovitelné zdroje | Nejistota | Zisk skupiny ČEZ | Rozhodnutí vlády | Obchodování binarní opce | Americké akcie | Cla na dovoz hliníku | Zástupci komoditních měn | Obchodování ETF | NYFANG | BBC | Silná ekonomika | FCX.US | CEPS | Profit Target | Spotřebitelské ceny v Británii | Sladká ropa | Czech Fund | Britská měna | Měnový trh | Trader Workstation (TWS) | Outstrike | Reálný účet | Futures na ropu WTI | Zastropování ceny plynu | MetaTrader | Ex-dividend | mBTU | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Kongres | GBPCHF | Denní rozpětí | IOGP.UK | Wonderinterest | Výdělky | Procter & Gamble Company | Těžby Bitcoinu | Divize | Hrozí krach | Pozitivní vliv | Drahý kov | Obchodní výsledky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Tradingové firmy | Makroekonomické ukazatele | Náhoda | Business Insider | USD/CNH | Index Nikkei | AI.US | EQQQ | Seznam Zprávy | Spot | Stephen Curry | Vyplácení dividend | ex | Ekonomie | Rosněfť | Maržový účet | Las Vegas | PSA | Státní dluh ČR | Americká data | Inflace v Polsku | Gascade | Výrobce sportovních vozů | European Energy Exchange | Fatih Birol | Indikátor RSI | Káva - Vývoj ceny | Prezident Pavel | Menšinový podíl | Zvýšená volatilita | Nejprudší pokles | Rozpočtový deficit | Komise pro cenné papíry a burzy | Polský premiér | Klesající tendence | Capital Markets | Triple Witching Hour (day) | Obchodování na burze v Londýně | Time-Frame | IGLN | Zhodnocení kapitálu | Martin Krištoff | Růst výnosů | Obchodníci s ropou | Akcie First Republic | Server BBC | Trh | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Běžná opce | Nárůst zásob | Kryptoměnová burza Coinbase | Obchodovat na finančních trzích | Snížení těžby | Komise | iShares Semiconductor ETF | University of Michigan | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | List Financial Times | Obchodování se CFD | JD.com | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Numbers bary | Volby v USA | Celkové riziko | Akcie General Dynamics | Kanadská měna | Erste Bank | Exchange Traded Fund | Zvýšení těžby | Přehled o dění na světových burzách | Společnost Alibaba | Viktor Orbán | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Správce portfolia | Akcie firem | GME | Technologické firmy | Sekundární příkaz | Forexové trhy | CNN Prima News | Odpojení EU od ruského plynu | Otočení trendu | Světové ekonomické fórum | Těžařská společnost | Vývoj zlata | Index AEX | Carry obchody | Platební bilance | Ptačí chřipka | Fed | Evropský plyn | Nejvýraznější pokles | Frustrace | Obchodovat forex | Šéf automobilky Tesla | Zahraniční obchod | Podstatné kurzotvorné zprávy | Strategie Ondřeje Hartmana | Poskytování investičních služeb | Investování s LYNX | Bailout | Zakladatel | PLATINUM | Signál na akcie | Dlouhodobý support | Skupina ČEZ | Algo | Korekce | Velké riziko | Tempo očkování | Klesající trend | Nárůst výdajů | Vývoz ropy | K&L Rock | Upozornění | Index Botswany | Rubl | Skupina Colt CZ Group SE | Premiér Petr Fiala | Spotřebitelská důvěra v USA | Trendline | Pozornost | Důvěra spotřebitelů | Bankovky | Zákonodárce | FRA40 | Finanční společnosti | Země EU | United Airlines Holdings | Obchodujte přes LYNX | EURAUD | Hnutí ANO | Buffett | Money management | RBC | Americké dolary | Arbitráže | Největší ekonomika světa | Švýcarská ekonomika | Jednání OPEC | Marek Španěl | Výplaty dividendy | Kurz forintu | Nákupní příležitost | Eurokomisařka | WISE | Pražské burzy | Dividendové akcie | Začínáme investovat | Trojité dno | Downtrend | Krátkodobé obchodování | Koncern RWE | Česká bankovní asociace | Konkrétní akcie | Krajský soud v Ostravě | Zveřejnění výsledků | Výběry | Investování a obchodování | Krize eurozóny | Markantní zlevnění | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Drawdown | Indikátory (benchmarky) | Tržní výhled | Investice do snídaně | Vietnam | Patak Trading | Konkurenceschopnost | S&P 500 | NASDAQ v období paniky | Vysoké ztráty | Důležitá rezistence | Index s malou kapitalizací | ATM forward strike | Ladoga | Stripe | Komoditní index Bloombergu | Náklady spojené se skladováním | Sociální síť Instagram | Jün-nan | Princip Martingale | Rizika Over-The-Counter trhů | Automobilový průmysl | Oživení poptávky po ropě | Investiční skupina Penta | MetaTrader 5 Supreme Edition | ENPH | Vodafone | Klienti brokerů | Yahoo | Digitální kryptoměny | Oživení české ekonomiky | Obchod s rýžovými tikety | Ekonomický a strategický výzkum | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | PX Pražské burzy | Forex spread | EURCAD | Bollinger Bands | Asijské továrny | Expirace kontraktu | JDE | TopForex | Latinská Amerika | Ruská invaze na Ukrajinu | Technické indikátory | Posílení dolaru | Zvýšení mezd | Rithmic R | Zájem o investice | Philip Lane | Situace | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | ANO | Stock | Křetínského EPH | Apollo | Americké zásoby ropy | XOM.US | Martin Malý | Růst spotřebitelských cen | Zemní plyn | NJJ Presse | Firemní investice | Poslanci Evropského parlamentu | Apple | ProCent | Přenos | Ministři financí | Saxo Group | Webináře zdarma | Dvojitá investice | VZ | Technický pohled | Čekající příkaz | Japonská centrální banka | MES | Obchodní systém | GBP/NZD | Norlisk Nickel (NILSY) | Julius Baer | Trumpova administrativa | Rating | Pavel Urubek | MWh | Futures na Wall Street | Dezinflace | Co jsou komodity | Agentura S&P | iShares Physical Silver | UCITS ETF | Blog | Wallflower | Velké peníze | Znalost | Prezident Joe Biden | SNB | Ruská invaze | Koronavirová pandemie | Vývoj na komoditních trzích | Dílčí index | Investiční produkt | Black Knight | Velké banky | Zásoby komodity | Microsoft | Akcie roku | Trh dnes | USD/CHF | Wells Fargo | Svíčkový graf | L3Harris | Akcie McDonald’s | Budoucí vývoj | Index kryptoměn | Příležitosti | Otevření obchodu | Pražská burza cenných papírů | Letecká skupina | Borealis | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Dopad na cenu | MKR | Měď - Vývoj ceny | Plovoucí terminál | UnitedHealth Group Incorporated | K&L Rock Group | UNWTO | Sellier & Bellot | Obchodování kryptoměn | NFLX.US | Dluhopisy a zlato | Generovat zisk | Nepoctivý obchodníci | Analýzy trhu | Výběr akcií | Media for Europe | Komise pro cenné papíry a burzu | Nová strategie | FIL | Investice do ropy | Vládní dluhopisy | Velcí obchodníci | Decentralizované finance | Rozložení investic | Patria Forex | Daňové úlevy | Cryptocompare | Uniswap (UNI) | SBUX | Američtí investoři | Penzum informací | Začátečník | Základní rys | Repo operace | Mateusz Morawiecki | Úrokové sazby centrálních bank | Růst tržeb | IPO Saudi Aramco | Společnost Tesla | Členové Fedu | Volatility | Choose France | Bernstein Energy | Forwardy | Úspory | CME | Spotřebitelská inflace | Commission | Míra inflace v Maďarsku | Finanční sektor v ČR | Bitstamp | Alphabet (GOOGL.US) | Defi | Shortování | Srí Lanka | Změny cen | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | SMA 200 | Sell | Fundovaný účet | PFE.US | Nejnovější prognóza | CMA | Měny&Sazby | OKD | Pohyby na finančních trzích | Následující kontraktní měsíce | Eurovia CS | Finanční rezervy | Long pozice | Siemens Energy | Compound | Obchodování akcií | Nové akcie | CEZ1.CZ | LYNX webinář | Kurz dolarů | Kurzové sázení | Známý investor | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Drahé energie | JPMorgan Chase & Co. | Ekonomické problémy | Důvěra | Kraken | Asijské indexy | Pravděpodobnost | Martingale v obchodování | Tvůrce trhu | Markets | Deficit nabídky | Světová banka | Prosperity | Index Nasdaq | Uzavření pozice | MetaTrader 4 | Solana | Borgis | Obchodování na páku | Skluz | Akcie technologických společností | Unce zlata | Co to jsou futures? | Vepřové půlky | Cena hliníku | Ripple | Obchodování zlata | Realitní magnát | DAO | Equity | ABN AMRO Bank | Elektromobily | Futures na DAX | Příjmy z ropy | Graf dne | Rizikovější aktiva | SVXY | Představenstvo | Směřování | ATR | Výprodej na Wall Street | Refinancování dluhů | Oblast supportu | Obchodování na zámořských trzích | Makroekonomika | MSFT.US | Nejziskovější | Evropská banka | Arbitráž | Společnost XTB | Profitovat z růstu cen | Portfólia | Skladování komodit | Micro E-mini futures | Společnost Meta Platforms | Insolvenční návrh | Vývoj akciového indexu DAX | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Marathon | Ministr průmyslu a obchodu | AxiCorp | Výpadky | Packeta | Objem obchodů | Range | Globální akciový index MSCI | CFTC | Velké zisky | Devizové trhy | Tomáš Pfeiler | Chainlink (LINK) | Japonsko | Snižování inflace | Pokles eura | Celkový sentiment | TD Ameritrade | XRP | Akcie ConocoPhillips | Zemní plyn - Vývoj ceny | Exces | Cena Facebook | S&P Global Inc | Invest | Sdružení automobilového průmyslu | E-mini opce | Plán Číny | Amazon (AMZN) | e& | Pilsen Steel | Nájemné | Gazprom | VEON | Akcie v USA | Centrální banka | Call opce | Jozef Síkela | Silky | Gambling | Jan Čermák | Hamás | Ekonomické zpomalení | Největší kryptoměna bitcoin | Německý síťový regulátor | Jednání OCP | Riksbank | Kellnerová | Významné zprávy | Deutsche Börse | Los Angeles | Federální rezervní banka | Životní prostředí | iOS | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Axiory Europe | Analytici | Intraday | Vlny koronaviru | Quantower | Devizové intervence | Investovat do ropy | Rozbor | Řízení rizika | ING | NYMEX | Enbridge | VaR | Významný vývoj | Německá vláda | Grafy | Nižší volatilita | Překoupenost | QE | Brokerské firmy a burzy | Polský zlotý | Surové ropy | Měnové otázky | Apreciace | Diamant | Tržní sentiment | Futures instrument | Kazachstán | Risk-off sentiment | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | Moody's | Otázky začátečníků | Útok na Ukrajinu | Ranní zpráva z akciového trhu | Posoudit stav trhů | Bund | Donald Trump | NAFTA | UBS Giovanni Staunovo | Monero | Německý Ifo index | Čistý zisk | Ostatní investice | Standard & Poor’s 500 | Vzdělávací webináře | Patrik Urban | Jádrová inflace | Informace o kryptoměnách | Call (long) | Twitter | Aktuální situace na ropě | Šíření koronavirové nákazy | Směnný kurz | Kovy | Lex Babiš | SHL | Fluktuace | Instant Trading EU Ltd. | Očekávání vyšší inflace | Rumunsko | Zasedání americké centrální banky | Největší kryptoměna | Internet of Things (IoT) | Golden Gate | New York Stock Exchange | Technické problémy | Krach | Margin call | Gelber & Associates | Centrum | Portugalsko | Francouzská společnost | Snížení sazeb | Nejnovější údaje | Společnosti | Úspěšní obchodníci | Výhled poptávky po ropě | Fundamentální faktory | Trh s platinou | Spotová cena | Bank of China | Mero | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Royal Dutch Shell | Poptávka a nabídka | Rozpočet | Obchodník s komoditami | Investování na Forexu | Další růst | Zprávy a analýzy | Ropný benchmark | Nejvyšší produkce v historii | Zprávy o vakcíně | Sachalin-2 | Obchodování a investování do akcií | Index DAX 30 | Největší zásoby | Nejoblíbenější komodity | Partneři firmy | Vstup do ERM | USD/CZK | Majitel firmy | Investice do akcií | Aktuality z komoditních trhů | Další snížení těžby | Zpomalení globální ekonomiky | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Rané formy obchodování | Propad akcií | General Dynamics (GD.US) | Poměr cen | Metoda analýzy cen | Spoluzakladatel | Feeder Cattle | Využití finanční páky | Vývoj měnového páru USD/TRY | Klimatický plán | Obchodní partner | Index EU50 | Aukce | CME Group | Negativní hodnoty | Trader | Co je to hedging | Rýžové lístky | Pokles dolaru | Výběr brokera | Aktivita v americkém sektoru služeb | Abnormální cenové pohyby | Zvýšení těžby ropy | Dluhové krize | API | Index EU50 - Vývoj akciového indexu EU 50 | Obchodování s bitcoinem | Standardizované futures kontrakty | Akcie Norilsk Nickel | Futures kontrakty | Nízká volatilita | TATACOFFEE | Pohyb trhu | Virgin Money | Analytické fórum | Údaje o inflaci | FAANG akcie | Výroba automobilů | Cena Henry Hub plynu | Jak se obchodují komodity? | Vývoj akciového indexu FTSE 100 (UK100) | ČNB Aleš Michl | Break Even | Velikosti pozice | ERM II | Mluvčí | Řetězec | Výše jednorázového poplatku | Ruská ropa | CVX.US | Reuters | Prudký růst cen | Vývoj hodnoty | Přebytek zahraničního obchodu | Hyperinflační scénáře | Unilever | ETC | Ruská tisková agentura | Antivirus | FTSE 250 | Beiersdorf | Vývoj ceny uhlí | Prognózy inflace | Baidu | Ministr zahraničí | Vliv počasí | Londýnská burza | Cenová nabídka | Situace na Ukrajině | Ceny kukuřice | Makléřská společnost Genesis | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | CZK | Chevron | Kompozitní index | Analýzy cen komodit | First Solar Inc | SPGI.US | Energetická skupina ČEZ | Falešné vstupní signály | Opce na VIX | Volfix | Index US500 | Nové ekonomiky | Neptune Wellness | Nákupní pozice (long) | Výrobní aktivita | Česká republika | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Testovací účet | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Overbalance | Rolování | Rekordní maximum | Palo Alto | Předseda | Air France | Energetický sektor | Měnová politika Evropské centrální banky | Odvody | Plynovod Jamal | Stabilita sazeb | CME Group (CME.US) | Vývoj ceny elektřiny | Splácení dluhu | Pšenice na burze | Producenti ropy ze skupiny OPEC | Nyrstar | Utahování měnové politiky | Zlevnění zemního plynu v USA | Obchodování indexů | Doporučení | CFD na indexy | Růst ceny | Deficit veřejných financí | Deutsche Boerse | ETF vs. CFD | Co jsou CFD kontrakty? | Temelín | Inflace zpomaluje | Americké banky | Big Short znovu | Fyzické dodávky | Velký problém | Chipotle Mexican Grill | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Analytika | Obchodujeme | Kryptoměny CFD | Fiskální balíček | Současný propad cen | Nákup mědi | Ceny kovů | Širší index amerických akcií S&P 500 | Index nových zakázek | Splatnost | Market Insider | Tištění peněz | J&T | Anglo American | Míra inflace v Evropské unii | Prognóza ceny zlata | Traders | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Společnost Meta | BASF (BAS) | Makro | Performance | Commodity index | CFD na kryptoměny | Roční výkonnost | Praní špinavých peněz | Boeing | Xetra GOLD (4GLD) | Media for Europe (MFE) | Konfluence | Newmont | SAZKAmobil | Akcie BASF | Vstup na burzu | Kopírování obchodů | Příkaz | Volby USA 2020 | Aplikace na obchodování | PROP Trading | Největší kontrakt | Bankovní vklady | Daniel Beneš | Příjmy a výdaje | Merrill Lynch | Podílové fondy | Organizace ADP | Prime | Vitol | Akcie Chinese Estates | Supercyklus | Společnost Walmart | Pivovar | Empresa Media | Shanghai Composite | Supercykly | Fiskální stimul | Evropské banky | SLR | Americký dolar | Libra | Koronavirová krize | Benziga 2023 | Eva Miklášová | Správce daně | Otevření Číny | Brian Armstrong | Íránský riál | xPartners | Gasoline | Zvýšení základní úrokové sazby | 1 000 barelů | TOP 09 | Ztráty peněz | CFD | Zajímavý trh | SMA 100 | Lean hogs | WEALTHCHARTS | CL | Evropská unie | Open | Cena akcie | Realizace zisku | Nejlepší 5G akcie | Růst ceny zlata | Chicago Mercantile Exchange | Obchodování na pitu | Online prostředí | Velikost kontraktu pro komodity | Sláva | Prosperující akcie | Makléř | Typy obchodovaných komodit | Období inflace | IPO kalendář | Zahájení výsledkové sezóny | DOT | Benjamin Graham | At best order; at market order | Prop firma | US100 | The Sandbox | Chicago Board of Trade | DAX (Deutscher Action Index) | Financovat | Expirace | Příprava | Řecko | Prodej na krátko | Finanční instrumenty | Madeta | Úřad pro regulaci finančního trhu | Konjunkturální průzkum | Německá centrální banka | Cvičení | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Kartel OPEC | Akcie Verizon Communications | AMD.US | Dlouhodobé obchody | Aphria | Americké ministerstvo obchodu | Sociální trading | TSLA | Full time | Investice do palladia | Vývoj kurzu bitcoinu | Nejlepší investice | Dlouhodobý vývoj trhu | Barometr | Dovoz ruského plynu | CFD obchodování | FOREX | Traton | Objem zlata | NinjaTrader | Nový rekord | Opce na pokles | Vývoj USD | Krypto | Invaze | Situace ve Spojených státech | Úroky | Nová mutace koronaviru | Severomořská ropa | Základní pojmy | Indikátor Stochastic | Refinitiv | Globtrex | Viceprezident | PEPSICO | Plodiny | Zahraniční forex | Příklady fyzických komoditních burz | Pohyby S&P 500 | Nexen Tire u Žatce | PPF Telecom | Over-The-Counter | Obchodování CFDs | Návrat poptávky | Cena | Automobilka Toyota Motor | Silné oživení | BNP | Quantlane | Investiční banky | Supporty | Discover Financial | Důvěra v eurozóně | Vývoj české ekonomiky | Mario Draghi | Požadovaný zisk | Swiss Life Select | Odpor | Steen Jakobsen | Dopady pandemie covidu | Analytik J&T | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | AIGI | Prudké zdražování | INFO.US | Členství v NATO | VIX.f futures | Cointelegraph | Arabica | WisdomTree | ASML Holding NV | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Nárůst výnosů | Objem peněz | Uskutečnění obchodů | Cukr - Vývoj ceny cukru | Money-Management | ATF | Air | Snižování úrokových sazeb | Akcie dnes | Káva | Economic | Zinek - Vývoj ceny zinku | Ztráta | Zápis z posledního zasedání Fedu | 3M Company | Americký Úřad pro energetické informace | Ceny akcií | Izrael | Inspirace | Skupiny PPF | Defenzivní akcie | TABAK | Leasing | CVX | E-shopy | Producent ropy | Cushing v Oklahomě | S&P500 | Francouzský prezident | Royal Bank of Scotland | EBay | Spready | Anglogold Ashanti (AU.US) | Telekomunikační společnost | Největší pády | Americký index S&P 500 | Obchodník s ropou | Orbán | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | Vývoj akciového indexu DAX (DE40) | Palantir (PLTR.US) | Patterny | Ceny | Technologie | Akcie Fortuny | Opce | Index nákupních manažerů | Standard Chartered | Energetická krize | MetaTrader 5 | Půlení bitcoinu | JPMorgan Chase & Co | Stav vývoje trhu | ČNB | StopLoss | TSLA.US | Rozvoji obchodování s futures | Devizoví obchodníci | Krátkodobé investice | Telecom | Největší obchody | Investiční rada | Energetická společnost ČEZ | Hladiny rezistence | A220 | Příkaz Stop | Fiserv | Nobelovy ceny | Nikl - Vývoj ceny | Akcie Microsoft | NÚKIB | Gazprom Export | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Ceny zemního plynu | Ranní zpráva | Spekulativní obchodování | Politické napětí | Pokles | Contango | Boeing (BA.US) | USDIDX | Asijská opce | Ceny komodit | Těžaři | Vládní koalice | Vyšší ceny | Překoupený trh | Ochrana proti inflaci | Vývoj poměru ceny zlata a stříbra | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Zahraniční investice | Dlouhodobé investice | Czech Media Invest (CMI) | Vymáhání nároku | E-mini | Gaurav Sharma | Výběr zisků | Obilniny | Facebook (FB) | Zásoby plynu v Česku | Margin | Guvernér Fedu | Poloniex | Blesk | Čínské akciové trhy | Nvidia | Akcie Schlumberger (SLB) | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Ceny ropných kontraktů | Peníze z vrtulníků | Dolar | Obchodní spory | Limitní pokyn | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | Varšava | Těžba v USA | Biogen | USDCZK | ConocoPhillips | Dojima | Telata | Investiční služby | Historická data | Take-Profit | Ochranné příkazy | Společnost Twitter | Klesající trendové čáry | Ropné firmy | Centrální banka Nového Zélandu | Tamas Varga | Pandemie covidu | Vyšší riziko | Simon Coveney | Rekordní zisky | BioNTech | Jackpot loterie | Mattoni | Pojišťovna VIG | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Finančnictví | Závazek | Potenciální zisk | Komodita | Pavel Tykač | Mosaic | Cena kukuřice na chicagské burze | Švýcarská centrální banka | Charles Schwab | Jan Vejmělek | Hedge | Švédsko | Kybernetická měna | Koruna dnes | Vystavení riziku | Bitcoin (BTC) | Poplatek | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Růst HDP | EUR/HUF | Zemědělci | Maloobchodní tržby | 4GLD | Další růst úrokových sazeb | Jednání o těžbě | Sillicon Valley | KNF | FTSE | CARA | Average directional movement index (ADX) | Zvýšení produkce | Obchodujte akcie | Mercedes | Investování na burze | Index ISM | Carlyle | Deliveroo | Štěpán Hájek | Velké korporace | Potenciální otočení trendu | Historie obchodů | Ontario Teachers' Pension Plan | Americká ekonomika | Europe 600 | Finanční deriváty | NVDA | Credit Suisse Group | Option | Svět investování | Kurz koruny | Akcie spoločnosti | Americký trh | Celý akciový trh | Americký výrobce letadel | Maďarský premiér | Stanovování velikosti pozic | Kurz eura vůči dolaru | Obchodník | Webináře | AAA | Jednání ECB | Zakladatel FXstreet.cz | Situace na ropě | IKEA | Swingové obchodování | Čepro | Akcie Siemens | Portfolio manažer | Akcie týdne | Vývoj LNG kapacit | Akcie s LYNX | 737 MAX | Plynárenská společnost | Alphabet/Google (GOOGL) | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | CME.US | PVM | COVID-19 | Negativní dopad | Tokio | Dostupná data | Spekulativní kapitál | Ceny obilovin | MarSe Expert Advisor | Algorand | Data z reálné ekonomiky | Purple Trading Štěpán Hájek | Google | Vymáhání náhrady škody | Americká centrální banka (Fed) | Dluhopisy | Bitcoin a další kryptoměny | Asijské země | Interpretace | Ekonomické vyhlídky | Účty Tradovate | Růst mezd | Obchodní instrumenty | Regulátoři | CF Industries | Fundamentální ukazatele | Separatistické regiony | ISIN | Bitcoin Cash (BCH) | ROE | Blue-chip | Future kontrakt | Fortune | Evropská centrální banka | Zeměpis a geopolitika | OTC obchodování | MDAX | Index cen | Klimatické faktory | Marek Vašíček a Otakar Šuffner | Thajsko | Produktovod IKL | Dow Jones Industrial Average | Virtuální lidi | Dodávky plynu do Evropy | Paypal Holdings | Nejnovější zprávy | Tick | Salvador | Dobré obchody | Index PX | EBIT | Formy obchodování | Daně | Obchodní zásoby | Kofola ČeskoSlovensko | Mitsubishi | Lídři | Společnost Automotodrom | Automobilka Renault | Moneta | Tradingové webináře zdarma | Instinkt | JDE Peet’s (JDEP) | Spotová cena zlata | Investment Management | Mutace koronaviru | Štěstí | Malina | CFD akcie | Statut | Pivot | Akcie Schlumberger | ICOM.UK | Rizika | Hyundai Motor | Kryptoměna | ECB | Sport | Nákup akcií | Rozvojová banka | Close | BAT | Epidemiologické situace | Výhled české ekonomiky | Růst cen nemovitostí | Zlevnění zemního plynu | Pracovní trh | České HDP | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Vývoj inflace | Komoditní burza | Omezení cen plynu | Oanda curency | Coinbase | Brokerské společnosti | Burza Coinbase | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Zásoby ropy v USA | FXCM | Argentina | SaxoStrats | Česká ekonomika | ECN | Vyplácet dividendy | Jackpot | Institucionální investoři | Pandemie nemoci | Momentum | Trading Floor | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Skupina OPEC | Akcie Shell | Marketingová komunikace | Kurzy | CBOE | Fond | R Trader | Evropský systém | Konsorcium | Mihailo Beljic | Čína | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Soudní spor | Prezident Vladimir Putin | Futures fyzickým doručením | CFD forex | Zisky | Cena kryptoměny | Emisní povolenky EU | Partners | Best Buy | Konsensus | FCA | CHN.cash | Ekonomické údaje | Obchodovat ropu | Současné ceny | Propad cen komodit | Conference Board | BNP Paribas | Ropa graf | Konsenzus | Historické rekordy | Akcie Boeingu | Firemní data USA | Obchod s ropou | EURIBOR | Large speculators | Signature Bank | Ceny palladia | Globální ekonomika | Obchodní pozice | Směřování trhů | Link | Nálady investorů | ACEA | AXA | Thomas Jordan | Bitcoin Cash | Výkonnost určité části akciového trhu | USD/TRY | Swap | Anomálie | Miliardy eur | EK | Šmejc | Akcie Visa | Coinbase (COIN) | Cenové formace | Vývoj HDP | Downtick a uptick | Oklahoma | Co je VIX | ISM | Benchmarky | Přehled kurzů | Záporné ceny ropy | Ranní okénko | Cisco Systems | Voda | Zboží dlouhodobé spotřeby | Nižší ceny ropy | NBP | Forex opce | Starbucks | NATGAS | American Express Company | Obchodujeme akciové indexy | Energie v Evropě | Anglogold Ashanti | Otakar Šuffner | Toyota | Tuzemská inflace | Prodej ropy | Francouzský statistický úřad | Zdražení povolenek | Ratingové agentury | Režim devizových intervencí | Investování do Bitcoinu | Otevření obchodního účtu u brokerů | Cena severomořské ropy Brent | Cena zlata | Vývoj cen ropy | Pšenice | ANDE | Fiskální stimuly | Makroekonomické data | Býčí zprávy | Státní plynárenská společnost | Kevin Solomon | Obchodníci | Zastavení výroby | Hedge fondy | Money-Management od Larryho Williamse | HSBC | Pullback | Nákup komodit | Zasedání Bank of England | Sójový olej | Zvýšení ceny | MAAE | CBRT | Ruská vláda | Federální rezervy | Conseq | Falcon | Internetová společnost Google | Vysoká poptávka | Quotation Size | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | ZWZ22 | Zinek | Uvedení na burzu | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Analytici Goldman Sachs | Vývoj ceny evropského zemního plynu | Přecenění | Flash Crash | Produkce kávy podle země | Breakout | Očekávaná recese | Turecký prezident | Přeprodané zóny | HG měď | Kdy nakoupit akcie | Tamás Varga | Pojištění vkladů | F-35 | RRR | Trh práce v USA | Navýšení kapitálu | Burza NASDAQ | Růst cen | Bull | Index Russell 2000 | Kryptoměnová síť Bitcoin | Spekulace na růst | Společnost Chevron | Drahé kovy | Propad ropy | Historické pohyby | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | GasNet | Ředitelka | Vrcholy | Indikátor | Denní příkaz | Moskva | Cenový pohyb | RSI | Guvernér japonské centrální banky | MaketDao | Toyota Motor Manufacturing | Parabolický vývoj | Forward | Jihokorejská automobilka | Vysoké inflace | Měnová politika | Americký zpracovatelský průmysl | Růst cen zkapalněného zemního plynu | Akcie Apple | Rheinmetall | Asset management | Alokace | Delaware | Obchodování forexu | Komodity pro začátečníky | Býčí trh | Purple Trading Petr Lajsek | Saxo | MSCI World | Energetické trhy | Americké akciové trhy | Rithmic RTrader Pro | Dash | Vega | Tržní síly | Akciový opční plán | Avalanche | Dnes na trzích | IFO index | Výrobce pálených cihel | Financování | Alokovat kapitál | CPI v Británii | Investování do Filecoinu | Změny v ekonomice | Index pražské burzy | Letecká společnost | ČSÚ | Vývoj akciového indexu S&P 500 (US500) | Burzy v Hongkongu | Akciový stratég | Konec trendu | Wachtell, Lipton, Rosen & Katz | IoT | Ursula von der Leyenová | Market Watch | Etherea | Fitch | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Internetové společnosti | Historická minima | Omezení dodávek | Hodnoty měny | Stres | Platforma MT4 | Opce živě | FX Opce | GMT | FND | Nálada spotřebitelů | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Celkový drawdown | VXX | Hospodářský růst USA | Barel ruské ropy | Occidental | Americká lehká ropa | | Turecké liry | Opční prémium | Prodávající | Richard Branson | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Pokles ekonomiky | Překoupení | Express funded | Slušný zisk | Dynamika trhu | Vysoké dividendy | Cena palladia | Komodity bez jejího fyzického vlastnictví | Enbridge (ENB) | Finance | Investice do bitcoinu | Přicházející recese | Peer-to-peer | EURGBP | Smlouvy o koupi | Dividenda | Možnost diverzifikace | Přístup k riziku | XOP.US | Republikáni | El Salvador | USDJPY | Investování a obchodování na komoditním trhu | Czechoslovak Group | Těžby kryptoměn | Průměrné ceny benzínu | Long / Short | Jak obchodovat S&P 500 | Akcie Starbucks | Trailing Stop | Přístup k investování | Globální poptávka | Sklon futures křivky | Cenový propad | Investiční poradenství | Cena akcií ČEZ | Systém obchodování | Poptávka | Volatilní trh | Highsky.cz | Alphabet (Google) | Express | Aktuální technická analýza | Lulo Rose | OpceŽIVĚ | Maker Dao | Ruská agrese | Mercedes-Benz | Otevírání ekonomiky | Báze | Investor Michael Burry | Nákup ruské ropy | Správy peněz | Psychologie | Qualitative analysis | Line | Akcie aerolinek | Mezinárodní turistika | Guvernér | EGAP | Základy obchodování opcí | Nálada na globálních trzích | UMA | Všechny důležité informace o CFD | Globální trhy | Hodnota amerického dolaru | Tilray | Sledování vývoje | Trading futures | Premiér Babiš | Vysoká likvidita | Rozpočtové politiky | Capital | Ceny suroviny | Očekávání trhu | ICE | Nvidia (NVDA.US) | Cenový graf | FT | CIA | SSI | Obchodování s indexy | Vývoj 5letých inflačních očekávání | Základní aktivum | Bulharsko | Jedno euro | Denní pokles | Kancléř Olaf Scholz | Obchodování na akciových trzích | Kratos | Snížení rizika | Louisiana | Cizí měny | Christopher Waller | Recesia | Německý index DAX | Průměrná mzda | Futures kontrakty na obilí | Mali | DNO | Předpověď počasí v USA | Podíl Daniela Křetínského | Malé podniky | Obchodník na forexu | Obchodovat | Korelace měn | Podíl obnovitelných zdrojů | Pokles trhů | Ethereum 2.0 | Přijetí bitcoinu | PSX | Proč investovat do Uniswapu? | EUR/MWh | Zvýšení inflace | Microsoft Corp | Spotřebitel | JPMorgan Chase | Proč obchodovat CFD | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Základní měna | Shell Plc | Pokles akcií | Colt CZ Group | CFD broker | Hospodářský růst | Analytik J&T Banky | Technologický vývoj | Kalendář událostí | Vydělávat peníze | Ceny ropy WTI a zlata | Kontrakční obchodování | Futures na kávu | Prezident Fedu | Nové rekordy | Kurz měny | Největší americká banka | XTB Štěpán Hájek | Parita | Posílení eura | Fibonacciho úrovně | Sociální síť | Cena evropského plynu | Americké státní dluhopisy | Bernard Arnault | Odhodlání | Zpomalení japonské ekonomiky | Nový šéf Fedu | Uzavření trhů | Inflace v Maďarsku | Banky | Palo Alto Networks | Akcie technologických firem | Order Wheel | Bankovní rada České národní banky | Směnárna | Technologický Nasdaq | Dluhová krize | Společná evropská měna | WTI | Bohumil Trampota | Palantir Technologies | Sony Group | Hrozba recese | Standard & Poor's 500 | Resistance | ETF fondy | Generální ředitel ČEZ | Otevřená pozice | Mineři | Bod | Miliardy korun | Stavební výroba | Activision Blizzard | Izraelsko-palestinský konflikt | Koncentrace | Počasí | Reporty | Book Trader | Akcie americké společnosti | DE40 | Shares | Pákistán | Zisk společnosti | Univerzita Johnse Hopkinse | Nákup eura | Medvědi | Blockchain Cardano | RBNZ | Akcie Norlisk Nickel | Naftogaz | GfK | PRIBOR | Paládium | AMGN | Freeport McMoran (FCX.US) | Softwarová společnost Microsoft | Nejlepší uranové akcie | Fear and Greed Index | FRED | Kryptotrh | Společnost Starbucks | Protocol | Pokladniční poukázky | Huntington Ingallss (HII.US) | Úrokový diferenciál | Co bude | Reserve Bank of Australia | Prodej různých surovin | Hodnota Pipu | Obchodování s měnami | Záhada | Data PMI | Politické otřesy | Zveřejnění zpráv | Trading firmy | Obchodování CFD | Časový výstup | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | Měnové kurzy | Co je Filecoin? | Skupina Colt CZ | Příklady obchodování | Dreamliner | Marihuanové akcie | Aktivně spravované fondy | RBI | Bitcoinové a blockchainové akcie | Vývoj tržní ceny plynu | Společnost CME Group | Americká měna | Uchovatel hodnoty | Světové události | Nord Stream | EMU | Cena termínového kontraktu | Spotový VIX | Tweet | Android | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Americký miliardář | Ruská společnost Novatek | Zájem o akcie | Tesla (TSLA.US) | Pokles zásob | Fear and Greed | J.M.Smucker | FTSE 100 (UK100) | Tržní zprávy | OCI | Zkapalněný zemní plyn | Ziskovost | Zpřísňováním měnové politiky | Payrolls | ICIS | Sdružení výrobců automobilů | Bankéři | Video | Diverzifikace portfolia | Barclays | Sázet | Jiří Mazur | Podnikání | Hurikány a sucha | Zahraniční firmy | LES | Cena ropy | Grünheide | HKComp | Strategie obchodování | Výhled německé ekonomiky | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Jaderné elektrárny | Obavy trhu | Nákup put opce | Inflace | Teletrader | Problémy | Ocel | Advanced Micro Devices | Turbulence na trzích | Asijské akciové trhy | TSM.US | Spotřeby plynu | Obchodování zpráv | Drobní investoři | Změny klimatu | Kupón | Marže | Využití kapacit | Akcie bank | ROCE | Býčí trend | Obchodní partnerství | Německá ekonomika | NEM.US | Zobchodované objemy | Klesající trendová linie | Hlavní akciový index | Počet nových žádostí o dávky | Participace | Státy EU | DAX | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Technology | Zlato a stříbro | Jednofázové typy | Polygon | Josef Košťál | HDP | Diskont | I-Trader | Koruna zpevnila | Svatý grál | Předběžné výsledky | Akcie z portfolia | Small and Mid Cap Funds | Capitalinked.com | Bill Gates | Oživení globální poptávky | Infineon Technologies | Scoring | Akcie těžařů stříbra | Oživení ekonomiky eurozóny | Odhad růstu ekonomiky | BOOST | Prodeje čipů | COMEX | Vstup do obchodu | Metacade | Prosus | Televize Netflix | Kurz USD | Komoditní index DJ-USB | Zprostředkovatelé | Alphabet | Agricultural | Prodej zlata | Klouzavý průměr EMA | Obchodování Bitcoinu | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Členské státy | HII.US | Elektronické obchodování | Turistika | Zkušenosti | Ceny niklu | Těžba kryptoměn | Obchodování komodity | Jednání obchodníka s cennými papíry s investory | Renaissance Capital | Emmanuel Macron | Lehman Brothers | Akcie Snap | Žádosti o výplatu | Firma | Ekosystém | Upisovací období | Zbrojovky | Německý kancléř Olaf Scholz | OTM - Out of the Money | Signály | Omikron | PCE inflace | Colosseum.cz | Golden Cross | Spotřební daně | Vysoké zisky | Micron Technology | Brokerská společnost | Spekulovat na růst i pokles cen | Live Prop Trading | Futures na bitcoiny | Lira | Výrobce sportovních doplňků | Devizový trh | Klesající trojúhelník | Načasování | Futures kontrakt Copper | Boeing Co. | Pokles cen akcií | Proč investovat do Apecoinu? | NYBOT | Vyšší inflace | Snížení úrokových sazeb v USA | Kevin Flanagan | MCD | Obchodní válka | Futures na ropu | Keystone XL | Rafinérie | Erste | Lot | USA a Čína | IHS Markit | Chop | Obchodování akcie | Ropa | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Ether | Výrobce videoher | Byznys | NJJ | Podílník | Pivovary | RISK-ON | Blizzard | Investoři dnes | Pohyb kurzu libry | Stoxx 600 | Big Short | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Vzácné a průmyslové kovy | Růst průmyslu | Intradenní trading | Monetární politika | Čínský index | SAP | Dluhopisové trhy | Standardizovaný futures kontrakt | Diverzifikovat | Litecoin | Spolkový statistický úřad | Tesla Motors | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Global Markets | LVS.US | Ekonom | Předsednictví EU | Steve Jobs | Propad HDP | Debata | COIN.US | Světová kybernetická měna | Konec trendu umělé inteligence | Proof of Stake | Řízení obchodu | Světové finanční trhy | Demo účet | Michal Stupavský | Prodejní pozice (short) | Deutsche Bank | Vysoká rizika | RUB | Filip Žižka | Nákup kontraktu | Tým RoboMarkets | Renáta Kellnerová s rodinou | Pohonné hmoty v ČR | Američané | Kurz | Výrazná rezistence | Market | Týdenní pokles | Referendum | Pasivní investování | Výstup z obchodu | Zahájení aktivního obchodování | Investiční cíle | Ekonomka | Home Credit | Martin Klass | Forexu | Tomáš Holub | Používání kryptoměn | Vývoj ceny niklu | Teplárna Zlín | Nancy Pelosiová | Kontrakty na sójové boby | Raiffeisenbank a.s. | Tyson Foods | 256/2004 | Bloomberg Commodity Index | Rudolf Špoták | Kurzy.cz | Realizovat zisk | Spekulace na pokles | Unicredit | Benzín RBOB | Růst akcií | Long (dlouhá pozice) | Pokles výnosů | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Andrej Babiš (ANO) | Bali | TASS | MRCI | Kvóty na těžbu ropy | Akciové tipy | Alternativa ke zlatu | Polygon (MATIC) | Mateřská společnost | Rozkolísaný | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | Zavedení cel | Merck | Optimismus | Facebook | Rozhodování | Snížení spotřební daně | Plynárenská a ropná společnost | Komoditní spread | Cena ropy klesá | Downstream | Hliník | Obchodování ropy | Akcie v roce 2021 | Ceny pšenice | CEZ1 | Britské referendum | BH Securities | Vývoj indexu S&P 500 | LMT.US | Býčí vyhlídky | Enphase Energy | Oracle | Profit-Target | Aave | Světová obchodní organizace | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Globalizace | Záměna | Poměr RRR | Poptávka po čipech | Investiční banka Goldman Sachs | Investoři do komodit | Loss Potential | Obchodováním s futures | All India Sugar Trade Association | Demo účty | Vývoj ceny kávy | Greensill | Binární opce | Příliv ropy | USA | Deficit státního rozpočtu | Obchodování s nástroji CFD | Kukuřice | Důležité fundamenty | Washington Post | Investujte | Reserve Bank of New Zealand | Měď | Prezident USA | Proinflační | Vývoj zásob plynu v USA | Gigafactory | Indonésie | Dodávky suroviny | Sweet Crude Oil | Bankovní vzdělání | Boj s koronavirem | Konglomerát | Vyhlídky v Brazílii | ANZ | Westpac Banking | Holding Czechoslovak Group | Realitní divize | Vývoj ceny ropy WTI v USD | Euro | Ceny domů v USA | Martin Kodýdek | AUD | Huť Liberty Ostrava | Těžba lithia | Investice do konopí | AIGI.UK | Čas na nákup | Rada ČNB | Contract | LVMH | Investice do kávového ETF | Ropné měny | Kyjev | Binance | Exchange Traded Funds | Dunkin Brands Group | Black-Scholes | Server CNBC | Expert Advisor | EuroStoxx50 | Trader Workstation (TWS) pro začátečníky | Federální rezervní banky | Oscilátor RSI | Commodity | Agentura DPA | Podhodnocený | Breakout Trader | Káva C | Mnoho ziskových obchodů | Fnac Darty | Německá průmyslová výroba | Zlatá příležitost | Vysokofrekvenční obchodování | Cena niklu | Rose Commodity Group | Pegas Nonwovens | Oscilátory | Překonání historického maxima | Dolarové úrokové sazby | Společnost Lufthansa | Capitalinked | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Co je dluhopis | Fibo | Plynárenský gigant | Íránská ropa | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Hospodářské noviny | Bank of New York Mellon | Kypr | CFD instrument | Citigroup | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Spojené státy americké | Kontrakty na ropu WTI | Čínský vývoz | Akcie GME | Denní graf akcie | Ruská firma | Dividendový výnos | Christine Lagarde | UCO | Sony | Certifikace | Rozvoj strategie | Index VIX | Obchodování s emisemi | LME | Hospodářství | Japonský Nikkei | Stagflace | Heidelbergcement | Nepříznivé situace | Nastavení grafů | Poskytování hypoték | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Las Vegas Sands (LVS.US) | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Novatek | Cena zakoupené akcie | WEI | EBITDA | Turów | Německé podniky | Ohlédnutí | Zastavení dodávek | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Mezinárodní vztahy | Siemens Healthineers | Grant Capital | Ukrtransnafta | Růst ekonomiky | Televizní studio | ROIC | Wales | Banka JP Morgan | Akciové portfolio | Oves | Put option | Automobilka Škoda Auto | Uniper | MFE | Ustanovení zákona | Trh Prime | Ceny pohonných hmot v ČR | Pozice spekulantů | ROI | Majors | Belgická vláda | Mining | Hlavní ekonomka | EUR/CHF | Kam investovat | Ranní komentář | Analytici Patria | Indické úřady | Zemní plyn (LNG) | Ranní glosa | Čínská měna | Plánované obchody | Market Maker | Intermediate | Bollingerova pásma | Globální akciový index | Datum zadání | Komodity na trading | Index akciového trhu | XCU | Zisková marže | EU | Holding Agrofert | Redukce | Casinos Austria | Slabé euro | Zasedání ECB | Gamble | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Powellovy komentáře | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Převis | Sledování výkonu skupiny aktiv | Výsledek čtvrtečního summitu Evropské unie | CETIN | Napětí mezi USA a Íránem | Conseq Investment Management | Precedens | Tatra Trucks | Odhady PMI | NN Group | Obchodované instrumenty | Komerční banka | Expert | Pohyby hlavních světových indexů | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Daytrader | Dopady koronavirové pandemie | Obchodování s Bitcoiny | Obchodní hodiny forex | Vývoz | Sázka na pokles | Teplé počasí | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Cenové dno | xStation 5 | Gate | Odklon od fosilních paliv | Úroveň rezistence | Asociace nezávislých dodavatelů energií | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Týden na akciových trzích | Finanční tituly | Recese | Rafinérie v Litvínově | Index strachu | Index relativní síly (RSI) | Inflace v Německu | Emisní povolenky | Správná diverzifikace | Teplárna Kladno | ASML | Ropný gigant | Záloha | Švýcarský frank | Renault | RBOB | Německý ZEW index | Turistické sezóny | Bank of Canada | Capital Partners | Erdogan | Virtuální měny | Obchodní smlouvy | Změna volatility | Měnová politika ČNB | CZK/EUR | Baltic Pipe | Stříbro - Vývoj ceny | Jaké komodity obchodovat? | Správa železnic | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | NZDUSD | Výhled na rok | SEC | Situace na Blízkém východě | Společnost IHS Markit | Inflace ve světě | Agentura Interfax | Společnost EDF | Eskalace konfliktu | Aktuální situace | Začít investovat | Burzovní indexy | Penta Real Estate | USD/CAD | Výrobní index | Největší propad | Silný americký dolar | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | MTU Aero Engines | Měna euro | Miliardy | Sev.en | Spekulace | Petr Kellner | Denní graf | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Produkce zemního plynu | Růstový trend | Ropa roste | Silný support | Nové kryptoměny | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Americké burzy | Hodnota indexu | Globální pandemie | Český statistický úřad (ČSÚ) | Investoři na akciovém trhu | Měnové trhy | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Sazka Group | Burza LSE | Dceřiná firma | CFD futures instrument | Výzva | Mobilní operátor | Ochrana před inflací | Pohyby cen indexu S&P 500 | Analytici banky Credit Suisse | Frank | Nejnovější statistické údaje | Důležitý support | Pomerančový džus | Jaderná elektrárna | Obchodní hodiny NASDAQ (US100) | Ministři | ETN | Prudký propad | Retailoví obchodníci | ERM | Ekonomické teorie | KBC | Cenový strop na ruskou ropu | Micro E-mini | Kapitálové výdaje | Balance | Matěj Široký | Prodeje existujících domů | Nízká cena ropy | Dostatek likvidity | Negativní nálada | Transparentní | CIND.UK | Pin Bar | Kurz eura | Průmyslové účely | Alikvotní úrokový výnos (AUV) | Specifické finanční nástroje | Aktivně spravované | Bitcoinový ETF | Dnešní zpráva | Investoři a obchodníci | Pips | První moderní burza | Jan Raška | Čínské indexy | Vystoupení z EU | Nikkei225 | Pivovary CZ Group | Fundamentální analýza komodit | Uplatnění opce | Silné euro | Americký ISM pro sektor služeb | Dieselgate | Polská průmyslová produkce | Expirace opcí | Bělorusko | Patria Finance | Lufthansa | Ceny energií | WTI ropa | Konkrétní příklad | Graf indexu S&P 500 | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ceny potravin | Politická nejistota | Datum hodnoty | Uniswap | Rizika investice do Ripplu | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index FTSE 100 | Půjčovna kryptoměn | Index důvěry | Měnový kurz | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Břidlicové ropy | Základní sazby | Ekonomka Raiffeisenbank | Nejrychleji rostoucí | Obchodovat s kryptoměnami | Metoda analýzy | Japonský premiér | Obchodní náklady | Úspěchy | Analytik Komerční banky | Ruská plynárenská společnost | Proč vznikly futures? | Úrokové sazby | Kiwi | Další kryptoměny | CBOT | Vyšší volatilita | USDCHF | Prezident Donald Trump | Příkaz OCO | Silná poptávka | Multi-Asset obchodování | CFD obchodníci | CySEC | Cena surové ropy | Budoucí směr | Rostoucí inflace | Tržní aktuality | Způsoby obchodování | Předpokládaný vývoj | Ceny většiny komodit | Evaluation | Kurz bitcoinu | Nové obchodní příležitosti | Dodávky zemního plynu | Rizika investice do Polygonu | Investor RT | STAR | Svíčkové formace | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Saudi Aramco | Společnost ČEZ | Pšenice na burze v Chicagu | Komunita | WTI Crude Oil | Fresenius SE | Henry Hub | Boje na Ukrajině | Blockchain | Cena elektřiny | EURPLN | Kanadský dolar | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Bankman-Fried | Sell Stop | Sterling | China Mobile | Předpovědi | Platformy xStation | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Ripple Labs | Skupina Smartwings | Mluvčí Kremlu | MATIC | Analytické společnosti | Nákup ropy WTI | Mince | Facebook Ireland | Challenge | Tomáš Raputa | Vývoj ceny platiny | Zásoby ropy | Americké volby | Zeměpis | Ceny plynu | Světové ekonomiky | StrategyQuant | Nord Stream 1 | Benzín | Embargo EU | Kmen omikron | Produktivita práce | Channel | Rostoucí ceny | Moderní burza | Trend | Zlatý kov | Investiční poradce | Cenová válka | Apple a Microsoft | Konfederace | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Měnový výbor | TRIP | IKL | Adidas | Provozní zisk EBITDA | Moneycorp | Kupci | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | Finanční společnost | Nákupy plynu | SVB Financial Group | ETF roku 2020 | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Důležité informace | Zásoby plynu | Las Vegas Sands | Výběr správného brokera | AISTA | Správa kapitálu | Střední podniky | Časový rámec | Investování | Prohlášení | Směr trhu | Míra inflace | Fyzické zlato | Proč investovat | Letecká doprava | Banka | Platforma | Indexy PMI | Rollover | DUOL | Měnová politika ECB | Evropský statistický úřad | Zdražování ropy | Energetika | ReGas | Akcie energetických společností | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Likvidní trh | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Sezonalita | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Diverzifikované portfolio | Trhy v USA | MAN | CNN | USD/RUB | Lidstvo | Jiří Kovařík | Ceny obilí | Ruská banka | Krypto aktiva | Stop Out | JDE Peet’s | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční situace | ChainLink | Snížení emisí | Oslabení | BlackRock | Nařízení | PoW | Prospekt | Verizon Communications | Burzovně obchodované produkty | Akciové futures | Ropné akcie | SWIFT | WP | Jak obchodovat | Ceny benzínu | Kalkulačka obchodníka | Vzestup ceny | Verizon | GM | Radka Černá | Krize na ropném trhu | Fundamentální základ | Negativní zprávy | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Session | Velkoobchodní tržby | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Kapitálové zboží | Indexy | Altcoiny | Citi | Růst na pražské burze | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Daň z příjmu | Kurz akcie | Odborníci | Obchodní bilance | Cenné papíry ČEZ | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Ticker | Mizuho | M2 | Nouzový stav | Severomořská ropa Brent | Akcie automobilky | Pimco | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | CBOE Global Markets | Burza pro forwardy | Výrobní PMI | CLM0 | Hurikány | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Růstový fond | Otevření účtu u brokera | Akciová společnost | Ruský Gazprom | Akcie roku 2018 | Česká národní banka (ČNB) | OTM | Poskytovatel likvidity | Průmysl | Investovat do zlata | Bolest | Očekávané výsledky | US měna | Lehká ropa WTI | Bridgewater Associates | Omezení dodávek ropy | Úsilí | Napjatá situace | Rhodium | Put | Fotbalový šampionát v Kataru | Emise akcií | Výrobní závody | Akcie KB | Výrobní inflace | Tempo růstu | Bavlna - Vývoj ceny | Meziroční růst spotřebitelských cen | Nadprodukce | Odkup akcií | Šíření nových variant koronaviru | American Airlines Group | Snížení daně | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Trim Broker | Ropné cenové války | Compound a Aave | Jak jsem vydělal milion dolarů | Duolingo | Aerolinky | USD index | Pohonné hmoty | Asijské obchodování | Růst ekonomiky EU | Sezónní patterny | Americké dluhopisy | Dosahovat zisku | Francouzská ekonomika | Specifický typ tradingu | Ochránit se před inflací | Aplikace TikTok | Nadhodnocení | BASF | COTTON | Continental | Zrušení daně z nabytí | Ministerstvo dopravy | Zpracovatelský průmysl | Hongkongská vláda | Divergence | Biliony | Cena cukru | Zdražování energií | Měď - Vývoj ceny mědi | Bilion dolarů | ETF | Zlato - Vývoj ceny zlata | Burzovní trhy | Federální obchodní komise | Nákupní pozice | Plán obnovy | AU.US | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Investujte do akcií | Akciové trhy | Výprodeje akcií | Kurzy měn | Struktura HDP | Zajímavé akcie | Červnový kontrakt | Zahraniční FX | Hlavní evropské indexy | Loterie | Omezení těžby | Větší zisky | Testování a optimalizace | Myšlenka | Moneta Money Bank | Europoslanci | CFD kontrakty XTB | Saúdové | UnitedHealth | Bublina umělé inteligence | Ceny drahých kovů | Varování | Inflace v Evropské unii | Prezidentské volby USA | Vánoční svátky | Co je spread | Hospodářské soutěže | Družba | Celý obrat | Černé zlato | Philip Dybvig | Šéfka Fedu | APP | Přístup na trhy | Palladiové akcie | Obchodní aktivity | Vývoj naplněnosti plynových zásobníků | Kurz amerického dolaru | Referenční měna | Ceny komodit letos | Ekonomika Spojených států | GD.US | Uhlíková stopa | Ministr zdravotnictví | Spojení | Cykly | Forex obchodování | DappRadar | Diem | Long | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Vysoké výnosy | Finanční kapacita | Recese v USA | Komoditní index | Radek Jirků | Pojišťovna | Euro Stoxx 600 | Futures na VIX | Macron | Použití umělé inteligence | Brent.i | Klíčový support | Tržní kapitalizace firmy | Chevron (CVX.US) | Pandemie | Zasedání České národní banky | ČT Jan Souček | Japonský index | Kryptoburza FTX | Globální ekonomický výhled | Bear | 229/2002 | PlayStation | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | LEANHOGS | Myšlení tradera | USDC | Fischer | Nejnovější prognóza OPEC | Největší hedgeový fond | Intesa Sanpaolo | Osobní příjmy | Aktiva | Klid | Pražský městský soud | SXXP | Jak obchodovat komodity? | Ekonomické krize | Použití finanční páky | Filecoin | Fundamentální analýzy | Burzovní společnosti | Nikl - Vývoj ceny niklu | Denní obchodování na Forexu | Prodejní tlak | Časopis Forbes | Ayers Alliance | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Ministerstvo financí | Vývoj finančních trhů | NextEra Energy | A/S Global Risk Management | Velikosti pozic | NVAX | Výprodej | GEVORKYAN | Zasedání centrální banky | AUDNZD | Discovery | Smíšené fondy | Kmenové akcie | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | České měny | Index německých akcií DAX | Investiční kapitál | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Věřitelé Arca Investments | Výnosy z dluhopisů | Politické události | Jednoduchý klouzavý průměr | Švýcarská banka UBS | Business | GBPJPY | Staking | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Akcie aerolinek SAS | Politika ČNB | Alps Markets | Camelot LS | Indikátory | Velké peníze na komoditách | Sev.en Global | Vymáhání náhrady | 19b-4 | Růst cen akcií | PMI ve službách | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | Zdanění | Proč investovat do Ripplu? | Základní úrok | Pokles cen | Royal Dutch | TikTok | Plug Power | Bloky | Růst spotřebitelských cen v Británii | Dekarbonizace | Obchodní příkazy | Algoritmus | Barchart | Obchodování s komoditami | Penzijní společnosti | Státní fond | Kongres USA | Plynárenské společnosti | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Cena stříbra | SP500 | Jan Procházka | Investice do akcií NASDAQ | Technologická společnost | Bitcoin peněženka | Začít obchodovat | Junk rating | Index euro | Vývoj měnového páru USD/CAD | Americký Federální úřad pro letectví | S&P 500 (US500) | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Helena Horská | Xbox | ČBA | Holubičí tón | Cenové patterny | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky voleb | Season Algo | Sucha | Umělá inteligence | Vývoj kurzu | Investiční cíle zákazníka | Fiskální politiky | Inovace | Kontrakty na bavlnu | Global Risk Management | Trustpilot | Co je diverzifikace | Long signál na akcie | Konsolidace | Zdravotnictví | MSCI World Index | Akcie kávových společností | Investice do stříbra | Společnost Coinbase | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | Ole Hansen | NZD/USD | Výnosnost | Spekulanti | Čínské akcie | Pivoty | Producenti ropy | Riziko ztráty | Ministryně financí | Graf ropy | BlockFi | Technologický pokrok | Prodávat své akcie | Jak začít investovat | Investice do kávy | Brazílie | Vývoj ceny bavlny | Bonusy | Společnost BP | Sentix | Microchip Technology | Trhy dnes | Snížení cen | Sklizeň obilovin | Poměr rizika a výnosu | Dodávky plynovodem | Čistá zisková marže | | Energy Aspects | EQ Derivatives | Německý statistický úřad | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Smartwings | Cena olova | CFD u XTB | Pochybnosti | Philadelphia Semiconductor | Intradenní trader | Programy technické analýzy | Danske Bank | Obchodování s opcemi | Investiční skupina PPF | Westpac | Investiční společnosti | Risk Reward Ratio | Členské země | Zákonné platidlo | Seat | Sierra Chart | Mohammed Barkindo | Pandemická situace | Německé společnosti | Mini loty | Investice do komodit | Trinity | Nepoctivý OCP | Stratég | Politika centrálních bank a geopolitika | STMicroelectronics | Špatné zprávy | Náklady spojené se skladováním surovin | Copper (XCU/USD) | ETFs | Změny ceny | Známky oživení | Zisky firem | Podnikatelská nálada v Německu | Model black scholes | Zisky společnosti | Majetek | ISM ve službách | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | Obchodník s ropou Vitol | Členské země Evropské unie | Equity Futures | Sky News | Vývoj ceny hliníku | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Raytheon Technologies | Fio banka | Automatizace | Řetězce | Dividendové akcie 2020 | Zisk na akcii (EPS) | Virtuální mince | Sentiment | Síla měn | Order | Online obchodování a investice | Short pozice | Ye | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | Investovat do ETF | Zlato - Vývoj ceny | Stoxx Europe 600 | Americké rafinerie | Šéf společnosti | WarnerMedia | Investiční fondy | Trendový kanál | Breaking | JD | Růst úrokových sazeb | Obchodování s derivátovými kontrakty | Politika | Konkurence | Akcie Pfizer | Nálada na trhu | Commodity futures | Nakupovat | Riziková aktiva | Federal Funds Rate | DUOL.US | Profit Potential | Čínský jüan | Tomáš Řepík | Forexové opce | Pražská burza | PLN | Kapitalizace | Opční kontrakt amerického typu | Typy účtů | CFD traděři | Komoditní stratég | Dodávky z Ruska | Nassim Nicholas Taleb | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Burzovní cena | Zasedání bankovní rady | Komunikace | Obchodní hodiny | Apex | Ceny průmyslových výrobců | Powerball | Obchodníci s cennými papíry | Marek Vašíček | SAS | Backwardation | Obranné příkazy | Stop-Lossy | OMV | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | CFD na akcie | Dnešní seance | Novavax | Americké futures | Yahoo Finance | Vladimir Putin | MAM | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Novinky.cz | Dun & Bradstreet (D&B) | Baterie | BHP | Rithmic | Dodržování pravidel | Tým Admiral Markets | Plány společnosti | Firma Wienerberger | Znovuotevření Číny | Příkazy market | Deutsche Telekom | Poplatky | Oslabování eura | Nike | Cushing | Vývoj cen na světových komoditních trzích | Forint | GDP | Řízení pozice | Karel Komárek | Satoshi Nakamoto | Epic Games | Velká Británie | Evergrande | Německý průmysl | Společnost K&L Rock | Makroekonomická data | Ziskový obchod | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Cenu plynu | Jak diverzifikovat | Citibank | Si Ťin-pching | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Burzovní obchodování | Evropské společnosti | Pokles průmyslové výroby | Společnost Amazon | US akcie | Akcie Exxon Mobil | Puma | Podnik Naftogaz | Větrná energetika | Cena pohonných hmot | Real Estate | Objemy obchodů | Typ tradingu | Index DE30 | Úrokový výnos | Úřad pro energetické informace | MarSe | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Automobilka BMW | Dna | Zajišťovatel | Garanční systém finančního trhu | General Electric (GE) | Investování do ETF | Rizikové parametry | Investiční platina | Energiewende | Martingale | ISLN | SaxoTrader | Optimismus investorů | ETF a ETN | EURHUF | Investice do Uniswapu | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Geopolitická rizika | Vládnoucí strana | Držení pozic | FAO | Indie | Emise dluhopisů | Letectví | Investovat v roce 2020 | Směr trendů | Nákupy | Obchodování se zlatem | Měnové páry | LTC | Technologické akcie | Obchodní spor | ProShares | Účetní období | EdF | Měnové politiky | Technologičtí giganti | US100 index | Huť Liberty | Vnímání | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Vliv na trh | Hlavní rizika | Intel | Oživení hospodářství USA | Světová turistická organizace | SVB | Index volatility VIX | HighSky Brokers | Koncern Volkswagen | Exponenciální klouzavý průměr | Martin Stránský | Výprodej akcií | CSG | Forexové obchodování | Živobytí | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Ekonomika | Vasky | Pohyb ceny | Zklidnění situace | Rozhovory s EU | Výnosová křivka | Investovat do palladia | Ekonomická data | Historická maxima | Stratég Saxo Bank | Elektřina | CBS | WTO | iShares Silver Trust | Politika centrálních bank | Ruská společnost Gazprom | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Výrobní index PMI | Camelot LS Group | Vyzkoušet si trading | Intradenní obchodník | ČEZ (CEZ1.CZ) | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Blockchainy | Nákup zlata | Řízení kapitálu | Jerome Powell | CETA | Proticyklické kapitálové rezervy | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Míra inflace v Polsku | Obchodování s futures | Složení indexu NASDAQ | Ministr energetiky | Poradenské společnosti | Americký kongres | 5G akcie | Ceny zlata | Vývoj trhu | Výhled | Vysoké zhodnocení | Používané platformy | Operátor O2 | MJEnergie | Velmi volatilní | PPF Renáta Kellnerová | Rozdělení zisku | Akcií těžařů | Fibo levely | Timeframe | Členové OPEC | Jan Kovalovský | Růst cen v USA | Kontrakty XTB | České akcie | Prodejní cena | Futures na indexy | ESM | Analytik skupiny | Zerohedge | Amín Násir | Jednání ČNB | Obchodování měn | Jak začít s komodity? | Volume | Auta | Výše kapitálu | Americký akciový index | Zlaté ETF | Komoditní akcie | Komerční banky | Akcie v Hongkongu | GBTC | Worldometers | Americké ministerstvo | Kontrakt na burze v Rotterdamu | Komise v přenesené pravomoci | Strach z koronaviru | Živý skot | Americký trh práce | Konzultační společnosti | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Celsius | Dnešní zprávy | Obchodní myšlenky | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | Omezené dodávky | Rizika investice do Chainlinku | Summit EU | Deriváty | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Cardano (ADA) | Cena cukru na burze | Investiční prostředí | Akcie Palantir (PLTR.US) | Akciový trh | Japonská ekonomika | Kótování | Embargo | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Hry | Akciový index DAX | Blízkovýchodní monarchie | Odpovědnost | Seminář | Obchodní dohody | Akciový dluhopis | Reálný obchodní účet | Zprávy z Německa | Registrované cenné papíry | Energetické společnosti | Vyhlášení bankrotu | Propouštění | Index Hang Seng | Trendové čáry | Fondy ETF | Limitní příkaz | Kalkulačka obchodníka Admiral Markets | Scalping | Sentix index | Investovat peníze | PGNiG | Zaměstnanci | Měnové unie | Polkadot | PayPal | Meopta | Fotbalový šampionát | Forex trading | Opční dluhopis | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evaluační fáze | Čerpací stanice | Evropský trh | Finanční trhy | Miliardáři | Nízké ceny ropy | Převzetí Twitteru | Burza dnes | Ekonomické trendy | Burzovní společnost | Zlaté rezervy | Pandemická omezení | Zahraniční obchodník s cennými papíry | Američtí těžaři | Cyrrus | Oživení cen ropy | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Full-time trader | X-Trade Brokers | eBook | Freeport McMoran | Giphy | Jiří Šmejc | Index DJIA | Insider | Největší ekonomika | Slabší akcie | Růst cen energií | Síkela | Provize | Znovuotevření ekonomiky | Akcie tabákové společnosti | Americká sociální síť | General Motors | Option trade | Fondy | Investiční příležitosti | Akcie Juventusu | Komise pro cenné papíry | Ruské ministerstvo financí | Údaje o americké ekonomice | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Týdenní výkon | Ellen DeGeneres | IPO společnosti | Reporty Amerického ministerstva zemědělství | Bílý dům | Komoditní trhy | Historické pohyby cen | Austrálie | Cenové hladiny | HDP Číny | Německé ekonomiky | Hrubá marže | Oživení globální ekonomiky | Financial Times | PMI za leden | GOOGL.US | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | USD za barel | Nikkei 225 | Začínající investoři | Slábnoucí americký dolar | Poptávky po ropě | Počet nakažených | Výzkumná společnost | Nákup bitcoinu | Spread | CZK/USD | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Představení platformy | Theresa Mayová | Český státní rozpočet | Vývoj měnového páru EUR/USD | Dodávky ruské ropy | BHP Group | Významné riziko | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Schodek rozpočtu | New York | Tradingové webináře | Místní rozvoj | ProSieben | Co je Binance Coin? | MSFT | CFD kontraktu | Výprodejová cena | Swing | Čistá ztráta | Futures prostřednictvím CFD | Společné nákupy plynu | GS | Společnost Marex | Zkrachovalá kryptoburza | Dřevo | AIG | Bernstein | Pád akcií | Optimistický výhled | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Financování CFD | Ministr zemědělství | Fresenius | Cena kontraktu | Zvýšení úroků | European Metals Holdings | Zajišťování | Evropské vlády | Růst cen výrobců | ZPKT | Americká internetová společnost | Epidemie koronaviru | Spekulovat na záporné ceny | Hedgové fondy | Invaze ruských vojsk | Reálné obchodování | Zotavení ekonomiky | UCITS | Provozní výnos | Američtí Demokraté a Republikáni | Jak investovat | Synot | Ekonomické zprávy | Vlastní akcie | CMI | Risk Off | Applied Materials | ETH/USD | Atraktivita drahých kovů | Akcie v Japonsku | ZINC | Vysoké ceny ropy | IBEX | Omezení produkce | AOS | Kraft Heinz | Světový trh s ropou | Nejvyšší payout | Uvalení sankcí | Exotické měny | EURCHF | Krize na Ukrajině | Objem obchodů s kryptoměnami | G20 | Společnost GEVORKYAN | Currencies | Šampion v tradingu | Míra inflace v eurozóně | Akcie Microsoft (MSFT) | Zkrachovalé společnosti | Investování do komodit | Bing | Těžby bitcoinů | Kurz libry | Akcie roku 2019 | Napadení Ukrajiny | NFT | Zlatý kříž | DIESEL | Příklady komodit | Graf pšenice | Obchodování se zemědělskými komoditami | Devizové rezervy ČNB | Algoritmy | Prezidentské volby | Rithmic RTrader | Index amerického dolaru | Dollar | FX trh | Nepokoje na Blízkém východě | Výnosy německých dluhopisů | Základní úrokové sazby | Finanční derivát | Hedge fond | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Kryptoměnová horečka | Trhy | Pracovní den | Problém vysokého růstu cen | Akciové trhy v USA | Vývoj ceny stříbra | Dolarový index | Indikátor CCI | NERV | Taiwan Semiconductor | Globální trh | Výplata | Vývoj ceny ropy | Stabilita úrokových sazeb | Virgin Galactic (SPCE.US) | Teams | Nákup dluhopisů | Akcie Intel | Zrušení superhrubé mzdy | Sazby | Americké výnosy | Mezibankovní | Akcie Tesla | US30 | Šance | Graf indexu | Výměny akcií | ODS | Sekyra Group | Paroplynové elektrárny | Coinbase (COIN.US) | Ceny akcie | JAP225 | Generální ředitel | Zemědělské produkty | HN | Devizové rezervy | Jak vydělat na poklesu komodit? | České vlády | Měny emerging markets | Jak investovat do komodit | Cíle | Obchodování na burze demo | Semináře | Interfax | Provozní náklady | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | Akcie společnosti Boeing | Ceny v Česku | LTRO | AXP | MarketWatch | HashRate | Investiční skupiny | Volkswagen | Proof of Work | Index MSCI | Portfolio manažeři | Americká inflace | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Ovlivňování | Investovat do akcií | Obchodovat komodity | Růst cen komodit | Likvidita | Klouzavé průměry | ETN na VIX | RBA | Dnes na světových trzích | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Bonita | Investice do zlata | Výprodeje | Akcie roku 2021 | OIL.WTI | Derivát | Obchodování s CFD | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | Teherán | Parlamentní listy | Rozhovor | Porsche | Dlouhá pozice | Roklen24 | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Švýcarské banky | Transakce | Akcie NWR | Volatility trhu | Ropa WTI a Brent | Terra | Obchodní účty | Důchodový systém | Obchodní platforma MetaTrader | Březnová data | Slabší dolar | Technologický index | Měny | Premiér Fiala | FOMC | Obchodní podmínky | Hladiny supportu | Dopady pandemie | Trh s kryptoměnami | Nerealizovaný zisk | Graf Kyber | Royal Dutch Shell (RDSA) | Snížení úrokových sazeb | Vývoj amerického dolarového indexu | Sankce proti Rusku | Výnosy 10letých dluhopisů | Sezónnost | LEAPS | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Front month | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Krajský soud | Energetický regulační úřad | Hello bank! | Bezpečnost | Atos | Zaměstnanost | Ceny emisních povolenek v Evropské unii | Fundamenty | Vývoj ceny iShares Semiconductor ETF | Slovensko | MNB | Profitovat | Hedgeový fond | Glencore | Irsko | Zahedžovat | Ekologie | Akciové párové obchodování | Butterfly | Nová historická maxima | Regulační úřady | Rozjednané prodeje domů | FX trhy | Americké firmy | Analytici společnosti | Trade Brokers | Instant Trading EU | Plynová krize | Akcie Virgin Money | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Dan Hart | ETF WTI Crude Oil | Dmitrij Peskov | Craig Bewick | Michal Brožka | Alokace (IPO) | Rolování kontraktů | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Pohonné hmoty v Česku | Air France-KLM | Nebezpečí | Pharming Group NV | OneWeb | Jak na volatilitu? | PMI ve zpracovatelském průmyslu | AUDJPY | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Hřivna | Nejlepší ropné akcie | BTC/USD | Pozitivní výhled | Spravované fondy | BHS Štěpán Křeček | Fed dnes | UNA | Cykličnost | Investor | Cena indexu DAX | Nabídka a poptávka | Klenotnictví | Železná ruda | Spojené arabské emiráty | Dodávky plynu | Jasný signál | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | Údaje o HDP | Slumpflace | Německý ústavní soud | Rozhodnutí FOMC | Renminbi | Finanční sektor | Abu Dhabi National Oil Co (ADNOC) | Vybrané komodity | Marathon Petroleum | TradingView | Akcie Meta | Oslabení eura | Intradenní pohyby | Státní veterinární správa | Rada ČTK | Opce na akcie | Norlisk Nickel | Ropa dnes | Zásoby benzinu | Silný pokles | Trader Workstation | Internet of Things | Renáta Kellnerová | Ichimoku | Teroristický útok | Situace na trhu s ropou | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | Česká zbrojovka Group SE | Burzovní index | Salesforce.com | MSCI | Karanténní opatření | Předběžné výsledky hospodaření | Pavel Kohout | Hodnota bitcoinu | Patria Direct | CV90 | Fed Williams | Gilead Sciences | Thomson Reuters | Snap | Hospodářský pokles | Kupní opce | Spotřebitelská poptávka | FTMO | Akcia | Ekonomické zotavení | Václav Holler | Inside | Přirážka | SEB | Dodávky LNG | Sója - Vývoj ceny sóji | Jak funguje burza | Martin Ulčák | Finanční trh | Nové restrikce | Opatření na podporu ekonomiky | Algoritmické obchodování | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Snižování nákladů | Prodej podílů | Trading | JPMorgan | Oscilátor | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Rozhodnutí centrální banky | Zahájení ruské invaze | Presale AltSignals | Apple (AAPL) | Peníze z EU | Německé akcie | Spotová volatilita | Bloomberg Barclays | USD/JPY | SXEPEX | Risk On | Trade | Eni | SPCE | Cena komodity | Futures na zemní plyn | Jednání obchodníka s cennými papíry | Společnost AMD | Čekající pokyny | Globální finanční trhy | Produkce cukru | Nové prognózy | EFSF | Zakladatel FXstreet | Investování do zlata | Patria.cz | Limitní příkazy | Wise | Jiří Makovský | Prodeje | Carry trades | NewYorská burza | Odborník na ropný trh | Technický výhled | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Palantir | Primární veřejná nabídka | Nákupní signál | Centrální bankéři | Milník | Sociální experiment | Co je komodita | Společnost Silvergate Capital | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | Hodnota dolaru | ABN Amro | Ministři energetiky | Zlotý | EIA | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Nízké obchodní náklady | Platformy | Surfing strategie | UNH | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Pesimista | Rusko | Výrobce obuvi | Zbyněk Stanjura | Smíšené výsledky | Katastrofy | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Akcionář | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Trh s decentralizovanými financemi | Futures na sojové boby | Miliardy USD | Provozní marže | Nordstream 2 | Ceny komodit na světových trzích | Americký ISM | Poradce | Vicepremiér | ADA | Rys každého investora | Karel Gott | Reálné úrokové sazby | FAST | Nižší maxima | Obchodní den | Prodejní opce (put) | Ziskové obchodování | Initial Public Offering | Makroekonomické události | Zkušenost | Pakt stability | Index Nasdaq (US100) | Signál | Digitální měna | Írán | Zdražování | Podvědomí | FDX | S/R zóny | CMC | Česká národní banka | M1 | Globální trh s ropou | Afrika | Investiční skupina | Šperky | ISLN.UK | Pozemky | Předstihové indikátory | Development | Výsledkové sezóny | Typy komodit | State Street | Britská vláda | Analytik portálu | EPS | Káva - Vývoj ceny kávy | ADP | Vanadiové akcie | Možnosti investování do komodit | Japonská burza | Hodnota zlata | Gazprombank | ASEAN | Jim Rogers | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Repo sazba | Přijetí eura | Biliony dolarů | Cenovus Energy | ANZ Research | CPI v USA | Povětrnostní podmínky | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Úbytek | Short signál | Joe Biden | Termínový kontrakt | Liberty Ostrava (LO) | Ropy | Rozdílové smlouvy | Virgin Orbit | Historie | Volné peníze | Americké vládní dluhopisy | Správce aktiv | YFI | Meziroční inflace | Úspěšné obchodování | EET | Americké akciové indexy | OTC trh | Singapur | Vývoj akciového indexu Dow Jones | CHNComp | Klesající dolar | Základní sazba | Pracovní síly | Člen bankovní rady | Obiloviny | Forex trader | Institut GfK | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Prognóza OPEC | Korelační koeficient | Přikoupení | Silný trend | Nákup kontraktu Henry Hub | SXEPEX.UK | Surfing | Rafinerie | Zisk EBITDA | Společnost | Akcie ropy | Obchodní systémy | Xilinx | Rezervní měny | Časové období | CBC | Denní volatilita | Ukrtatnafta | Ekonomické důsledky | ZEW index ekonomického sentimentu | Důchody | Likvidní | List The Wall Street Journal | Firma McDonald's | Zlepšení nálady | Medvědí trend | PinBar | Tyche Capital | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Uhlí | Nasdaq (US100) | Forbes | Investiční instrument | Akcez | Cena Henry Hub | Obchodujte | Dlouhodobá strategie | Ocenění akcií | Disclaimer | Dynamika mezd | Colt | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Elektronický systém | BossaFX | Implikovaná volatilita | Ceny americké ropy | Cukr - Vývoj ceny | Allergan | Chinese Estates | Swiss National Bank | Trailing stop loss | Forexové páry | Kurzotvorné zprávy | Klíčové faktory | Ukončení války | Tržní cena | Výrobce elektromobilů Tesla | Utažení měnové politiky | Světové indexy | Brazilský real | Sporting Products | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Očekávaná inflace | Fibo retracement | Německá burza | BMW | Obilný kontrakt | Cena akcií | Guvernér ČNB | Prodejní pozice | Volatilita trhů | Non-Farm Payrolls | Podnikání na kapitálovém trhu | BNP Paribas Personal Finance | ETF Industrial Metals | Cena zinku | Upozornění na rizika | Agentura TASS | Rozšíření | Global Payments | CAC40 | BBVA | NBER | Ekonomické indikátory | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SUGAR | CrudeOilUS | D1 | Země OPEC | IPO Deliveroo | Kurz kanadského dolaru | Cena americké ropy WTI | Chytré kontrakty | Panika | Ropný trh | On Holding AG | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | Akcie Amazon | GainCapital Group | STV Group | Americká spotřebitelská důvěra | DAX 30 | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Investiční rady | Burze | Buy | Index britské libry | Eura | Tisková konference | Tržby společnosti | Roklen360 | Citrix | Zpomalení v Číně | Nizozemsko | Blockchainové akcie | Pavel Řežábek | Příběh obchodníka | ACT | Výrobci čipů | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Vývoj průměrné ceny benzínu | Akcie Erste Group | Britský FTSE | Očekávaný zisk | Ryanair | Obilí | Letecký průmysl | Penta | Kryptoburza | CVC Capital Partners | Our Media | Gap | Ceny pohonných hmot | Jednotlivé akcie | Celkové příjmy | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Services | Ken Veksler | VIX | Coffee | Zmírnění inflace | Šíření koronaviru | Leonhard Birnbaum | Stock Exchange | SYNTHESIA | Maximální ztráta | Růst | Premiér Boris Johnson | Poskytnutí investiční služby | Vyšší úroveň | London metal exchange | Hodně peněz | Intradenní obchodníci | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Zobchodovaný objem | TotalEnergies | Michelin | RegioJet | Polská centrální banka | Akcie ČEZ | Evropský akciový trh | Silné momentum | Fundamentální výhled | Kontraktní měsíce | Pojišťovací společnosti | Jamal | Výhled pro zlato | Ekologické události | Energetické komodity | Příjmy | CL.i | Nejistoty na trzích | Vývoj akciového indexu FTSE 100 | SOYBEAN | Rusko a Ukrajina | Ředitel skupiny PPF | Událostí ve světové ekonomice | Obratová formace | Nejlepší palladiové akcie | US dolar | Odhad letošního růstu | Světoví těžaři | Těžba ropy v Rusku | Risk-off | Propad ceny | Proti trendu | Emitent | Investujte zodpovědně | VMware | Obchodování opcí | Zajištění | Zájem analytiků | Ministryně financí Alena Schillerová | Ark Invest | Investiční platformy | Propad poptávky | CzechTrade | Administrativa | Spekulovat na pokles cen | Ondřej Hartman | Round turn | BTS | Louise Dickson | Výnosy amerických státních dluhopisů | Strategie řízení | Fortinet | Cathie Wood | CNY | Propad cen ropy | TradingEconomics | BOSSA | Snížení inflace | Sója - Vývoj ceny | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Fúze | Kartel OPEC+ | Kosmetická společnost | Index | Euro finance | Wall Street Journal | 5G | Americké vlády | Cenový pokles | SMCI | Londýnská City | Fibonacci | Nejvyšší produkce | Golden Gate CZ | Prop Trading firmy | Investiční tipy | Praktické tipy | Infineon | Lockdown | Merkelová | Wirecard | Stříbro a platina | Společnost Uniper | Expanzivní měnová politika | Obchodujeme komodity | Největší kryptoměny | Dovozce ruského plynu | Setrvání Británie v EU | Hlavní trh | COPX | Token | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Eva Zamrazilová | Měnové stimulace | Aerospace & Defense | Společnost AT&T | Kryptoměnová burza | Bohatství | Palladium - Vývoj ceny | Potravinářský průmysl | Investiční fond | Intercontinental Exchange (ICE) | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Vista Outdoor | Kontrakty CFD | Vítězství | PA (Performance account) | Růst zásob v USA | ÚRS | Akcie čínských firem | Mimoburzovní | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Jestřábí politika | Farmaceutická společnost | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Konsolidační balíček | CFDWorld | Engulfing | Nová sazba | Arca | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Cena plynu pro evropský trh | Návratnost investice | Kontraktní měsíc | Netflix | Option trading | Binance Coin (BNB) | Commonwealth Foreign Exchange | Market-capitalisation weighting | Proč investovat do Binance Coin? | Osa komoditních trhů | Rané počátky | Německé státní dluhopisy | Co je Apecoin? | Akcie AMD | Přístup k obchodování | Fundamentální analýza akcií | NASDAQ 100 pro úplné začátečníky | Index Fedu | NASDAQ Composite vs. NASDAQ | Zambie | Kompenzace | IOGP | Akciový býk | LIFFE | Dobrý obchodní systém | Akcie Palantir | AUDCHF | ČEZ akcie | CFD obchodování indexů | ETF na DAX | Vlády | Možný zisk | Americká automobilka Tesla | Akcie Intel Corporation | Komodity obchodované | Seznam.cz | Gold.plus Martin Stránský | Majitel burzy | Makléřská společnost | Akcie | Mlékárenský průmysl | Společnost Gazprom | Růst ceny ropy | Záporožská jaderná elektrárna | Výsledky technologických gigantů | Forex.cz | Růst cen kakaa | Vítězství EY | Exercise | Kontrakty pro vyrovnání rozdílů | Bavlna č.2 | Poptávka po ropě | Charlie Lee | Norská koruna | RTrader Pro | Depth of Market | Investovat na burze | Farmer Brothers Company | B Word | Klasické peníze | Vývoj elektronického obchodování | Bankovní asociace | Embraer | Rizika obchodování s komoditami | S&P 500 (SPX) | Nový Zéland | Bloomberg Commodity Spot Index | Fondy Apollo | Stephen Innes | Buyback | Býčí strategie | GameStop | CIND | Riziko poklesu cen | Ceny lithia | Akcie Garmin Ltd. | Citrix Systems | Obchodování na parketu | Káva Arabica | Výhody intradenního obchodování | Dolar zpevňuje | Časová osa | Jak funguje index NASDAQ? | CPI v Kanadě | Obchodovaných na trhu | Akcie Virgin | Indexové obchodování | Tradingové dovednosti | Budoucí pohyby cen | VAT | Vláda v Berlíně | Bankrot | Demo účet zdarma u XTB | Právní řád | Kontrakt na ropu Brent | Medvědí formace | Spekulace na pokles cen | Rizika investování do Etherea | Vzestup indexových fondů a ETF | Bookmap | Aktuální cena pšenice | Základní opční strategie | J.M.Smucker Co. | Jaká rizika číhají na komodity? | Akcie Tilray | Dluhopis | Spekulativní a zajišťovací účely | Stanovení velikosti pozice | Výplaty dividend | Zavedení embarga | Index FPI | KKCG | Společnost AltSignals | Jaké jsou příklady komodit? | Program nákupů dluhopisů | Vývoj ceny železné rudy | Marže (margin) | Obchodní rizika | Lukáš Adámek | Ray Dalio | Investování do ropných akcií | Institut ZEW | Lístky | Čínský renminbi | Ustanovení zákona o podnikání | Profitovat z růstu cen komodit | Evropský systém obchodování | Historie komoditních trhů | Rostoucí akciové trhy | BNTX.US | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Alexander Elder | Ministr vnitra | Stabilita | Index JAP225 | OTC market | Čerpací stanice v ČR | Firemní data | Typy pozic na NASDAQ | Interest Futures | Aktuální kurz | BETANDX | Deindustrializace | Británie | Zisk na akcii | Scion Asset Management | Přerušení těžby | Burza Nasdaq | Kurz JPY | Veřejná dražba | Nejlepší tradeři | Nová měna | Ekonomický indikátor | Rané formy obchodování s komoditami | Plyn v EU | Krátký prodej | Volatilní vývoj | GBP USD | Akcie JDE Peet’s (JDEP) | Regulační orgány | Zemědělský svaz ČR | Petromatrix | Royal Gold | Dot plot | Zoom Video Communications | Zvýšení produkce ropy | Akcie Alcoa | Silný kurz dolaru | John Hardy | ETF na komodity | Dividenda ČEZ | Vepřové maso (lean hogs) | Sázka na růst | Julius Bär | Míra inflace v USA | NZDJPY | Obchodovat s cennými papíry | Ukázka obchodování | Akcie BASF (BAS) | RBOB Gasoline | Prop tradingové společnosti | Forex option | EU 50 (EU50) | Profit Target (PT) | Xetra GOLD | Investovat do Metacade | Exotická měna | Tradingové společnosti | AEX index | Potravinářská společnost | Výhody | Celkový stav ekonomiky | Jak funguje index | Levná ropa | Švédská Riksbank | Základní úroková sazba | Ukrajinský podnik | Oznámení firmy | Balík akcií | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Společnosti s vyšší tržní kapitalizací | Pravidlo konzistence | Edge Clear EdgeProX | World Agriculture Supply and Demand | Fyzické trhy komodit | ProSiebenSat.1 Media | Očekávaný růst | Kurzy koruny | Apex Investing | Čínské podniky | Banka Sberbank | CRYFIN | Důležitost indexů | EdgeProX | Vývoj ceny dřeva v USD | Co jsou CFD kontrakty | Spolehlivá prop firma | Kanadská obchodní bilance | Co je CFD | CFD na index DAX | Pokles produkce mědi | Japonská burza rýže | Nepříjemné situace | Investice do mědi v 2022 | Aktivní kontrakt | Efektivnější systém | Měnové krize | KSB | Apreciace dolaru | Short pozice CFD | Barrick Gold (GOLD) | National Association of Securities Dealers Automatic Quotation | Globální pandemie Covid-19 | LNG terminály | Halliburton | ApeCoin (APE) | Roger Federer | GER30 | USD JPY | Přijmout ztrátu | Obchodování s akciemi technologických společností | Příběh tradera | Hedžové fondy | Veřejně obchodované fondy | Růst cen zemního plynu | Anomálie na trhu | Vše o investování | Kadri Simsonová | Internetová televize | Energy Futures | Pákové produkty | Inven Capital | Riot Blockchain | EIP | Míra alokace | Daimler | Sentiment trhu na hlavních burzách | Index HKComp - Vývoj akciového indexu | Prop firma zaměřená na futures | Svět komodit | Sezónnost a počasí | Lídři Evropské unie | Performance account | Fitch Solutions | Geopolitické vlivy | Obchodování s indexem NASDAQ | MiFID II | Bitcoinové burzy | Dnešní obchodování | Civilní letectví | Ropa zadarmo | Jaké jsou výhody obchodování indexů? | Odvětví | Opční burza | Velká prop firma | Největší producent ropy | Platinové akcie | Výsledky FAANG | Nacenění kontraktu | Nejnovější zprávy z trhů | Co je opce | Silný sell-off | Ursula von der Leyen | TABAK.CZ | Figúra | Akcie společnosti Palantir | Geopolitické události | Autoprůmysl | Potenciální ztráty | Douwe Egberts | Nikola Corporation | Zajištění obchodního portfolia | Největší finanční trh | Sell-off | Nexen Tire | Next Generation | Pracovní místa | NFT tokeny | VolFix | E-book o investování | ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | Ropné a plynárenské společnosti | Největší obchody podle objemu | Výnosový fond | Vakcinace | Uhlíkové neutrality | Petr Plecháč | Rate Of Change | Včerejší seance | Informace o CFD | Reálné ekonomiky | Vývoj dolarového indexu | Trader’s Insight | Cukr na světových trzích | Přebytek běžného účtu | Rate of change (ROC) | Tržní pozice | Lepší výkonnost akcií | Tržní vývoje | CAD | Drahý plyn | ING Groep NV | Velkoobchodní ceny plynu | Hodnota portfolia | Seeking Alpha | EURTRY | Typy pozic | Investiční nástroj | Akcie velkých technologických společností | Derivátový produkt | Obavy z brexitu | EURUSD | Čínské stimuly | Skupina EPH | IB | Krok za krokem | Měřítko výkonnosti amerického akciového trhu | FedEx | ActualizeAI | Henkel | Ministr financí | IBKR mobile | Měny na forexu | Spekulovat na budoucí cenu | Jordánsko | České předsednictví | WIG20 | Zahedgování | Shanghai Stock Exchange | Omezení ztrát | Currency Futures | PPF | Nejlepší vanadiové akcie | Index agentury Bloomberg | Analytička | Nasdaq Composite | Vývoz LNG | Ruská federace | Cenové války | Ekonomika USA | Mark Cuban | Initial Margin | Unie | Louis Vuitton | Golden Gate CZ Marek Brávník | John Williams | Dunkin ‘Brands Group | Čárový graf | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Vklady | Skepse | David Vagenknecht | Micro E-mini opce | Trpělivost | Forward Outright | Letní období | Úrokové míry | Barrick Gold (ABX) | Vlastnictví | Index spotřebitelských cen | CISCO | Zásoby zemního plynu v USA | Ethereum ETF | Francouzský statistický úřad INSEE | Nedostatkové čipy | Norsko | Kryptoměnová síť | Cena zemního plynu | Rozvoji obchodování | RWE Gas | Spekulovat na cenu komodity | Úrovní podpory | Munich Re | Adrenalin | Německá bankovní společnost | Nejistota na trzích | Aramco | Celosvětová spotřeba | ClipperData | RDSA | ETH/BTC | Zahájení řízení | RIC | Ceny platiny | Ethanol | FSLR.US | Pozice CFD | Snoop Dog | Akciový index S&P 500 | Technologické společnosti | Akcie Procter & Gamble | Exxon Mobil (XOM.US) | cTrader | Stabilita amerických akcií | Graf ceny zlata | Nejvyšší objem | Americký index | Bitcoin Gold | Růst bitcoinu | Vypnutí plynu | Hang Seng China Enterprises | AltAlgo | Special Purpose Acquisition Companies | Tržní analýzy | Average Directional Index (ADX) | Druhy akcií | Astrazeneca | Tipy na futures | Akcie Societé | Opce SPX | RWE | Spotřeba kávy | Nové volby | Směnné kurzy | Proč investovat do kryptoměn | Akcie ConocoPhillips (COP) | Long příležitost | Americké centrální banky | Investování do AltSignals | Týden na finančních trzích | BNB | Pohyby cen komodit | Měnové politiky v USA | Těžební kapacity | Mimořádná situace | Trailing threshold | Index Nasdaq - Vývoj akciového indexu | Obnovení rovnováhy na trhu | Mediální pozornost | Škoda Transportation | Pentagon | Futures na obilí | Market Wizards | Chicago Board of Trade (CBOT) | Volatilita akcií | Markus Braun | Poziční obchody | Platební neschopnost | DNB Markets | Kontrakt na WTI | Barcelona | Janet Yellenová | Irák | Advokátní kancelář Arrows | Mladé generace | Live Cattle | Ukazatel EBITDA | Větší pozice | Nové peníze | Lídři zemí EU | Opce jednoduše | CNDX | Měna GBP | Společnost BYD | Pohyb ceny podkladového aktiva | Obchody prostřednictvím online platforem | Převzetí CME | Poskytnutí rady | Britský statistický úřad | Příklad trailing thresholdu | Třída aktiv | Rizika investice do Cardana | Data ke sledování | CFD na ropu | Atraktivita zlata | Jak zhodnotit peníze | UBS | Ceny stříbra | First Solar Inc (FSLR.US) | Kontrakty typu E-mini | Intradenní šum | Plovoucí LNG terminály | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Dodávky ruského zemního plynu | Daň z benzinu | Obchodování s ropu | Společnost Nokia | GBP/CAD | Prognózy na cenu ropy | Tým XTB | Investor Jan Čermák | Pokles HDP | Co je Metacade? | Speciální účet | Tok ruského plynu | Honduras | Spot Market | Kávové futures | Potlačovaná poptávka | HG/COPX | Současný stav | Restaurant Brands International Inc | Aktuální cena ropy brent | ONE | Světová burza | Cíle zákazníka | Právní poradce | Velcí spekulanti | Fundamentální analýza akcie | Marek v FTMO | Raytheon (RTX.US) | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Londýnská burza kovů LME | Kurz EUR | Broker Trust | Obchodní sdružení | Plyn pro evropský trh | Elektroauta | Americká makléřská společnost | Santander | Gama | Komodity na trading platformě | Live funded | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Beta ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | Společnost JDE | Časová osa komoditních trhů | Agricultural Futures | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Technologický holding | Akcie Disney | Xetra Gold | Budoucí pohyby | Co je to ropa? | Kontrakty vázanými na komodity | Den díkůvzdání | Spreadové obchodování | Iron Condor | FINRA | EURNZD | Nevýhody komodit | Rýže | Volatility report | Scion Asset | Tempo růstu CPI | Referenční hodnoty kapitálu | Investice do platiny | Investiční firmy | Equal weighting | Obchodní války | L.F. Investment Limited | Zlevňující ropa | Světové akciové trhy | IBKR webináře | Vývoj ceny mědi | Pivovary CZ | Krátkodobý výhled | Vakcína a covid | 2017/565 | Frankfurtský DAX | Vývoj akciového indexu HKComp | Akciový fond | CFD World | Mike Pence | SPDR Gold Shares (GLD) | Akcie Raytheon | Hodnota měny | Nárůst rizikové averze | Index cen domů v USA | Velké automobilky | Nezájem investorů | Pozice velkých spekulantů | StoneX | Didier Pfleger | Čínský akciový index Shanghai Composite | Qualified Institutional | Hands-off | Nvidia Corp | Jak můžete investovat do ropy? | Závazky vůči věřitelům | Prostředí pro nákup a prodej | Vliv členů OPEC | City | Trader 2.0 | Tržní likvidity | Nacenění kontraktů | Koš | ING Groep | Jak diverzifikovat portfolio | Snižování sazeb | Fundamentální informace | Neenergetické komodity | Cena akcie Pfizer | Light Sweet Crude Oil (CL) | Maso | První obchod | Španělsko | Kryptoměnová směnárna | Air Berlin | Tornádo | Japonský index Nikkei | Index australského dolaru | Market Outlook | Zdroje energie | Multi Charts | Obchodníci s kryptoměnami | Regionální fond | Růst cen plynu | Procter & Gamble | Správně předpovídat | Poskytování kapitálu | Uhlí v burzovním obchodování | Žádný výnos | Konec roku | Schopnost využít finanční páku | Zhoršení nálady | Trhy komodit | Ministerstvo spravedlnosti | Ceny ropy v dolarech | Magnificent Seven | PPF Jiří Šmejc | Nemovitosti | Společnost BHP | Středoafrická republika | Hospodaření | Makléřské společnosti | Prodej komodit | Biden | Hospodářské oživení | Historické cenové pohyby | Eskalace | Nálada spotřebitelů v Německu | Analytici Patria Finance | Provedení obchodu | Co jsou soft komodity? | Americká společnost | Údaje o prodejích | Cena za barel ropy | Výrobce munice | Zhodnocení účtu | Česká vláda | Cena železné rudy | Investujme | Šťastné obchodování | Národní asociace obchodníků s cennými papíry | Americké měny | Komodity obchodované na světových trzích | Mutace viru | PLUG | Amundi | Invesco EQQQ NASDAQ 100 | Trader Funding | Futures trhy | Globální obchodní rizika | Spekulace na lepší výkonnost akcií | Výrobce letadel Boeing | Spread strategie | Přehled | Euro k dolaru | Silky Zdeňka Porybného | Carsten Fritsch | Footprint | Porovnání výkonnosti fondů | Investiční kovy | Bohemia Energy | Rozhodnutí FED | AbbVie | Metal Futures | Plyn v rublech | Burza CME | Obchodník na burze | Rizika investování do Filecoinu | Záporné ceny | Do čeho investovat | AQUA | Produkce mědi | Zvýšení úrokových sazeb | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Finanční ztráty | Micro E - Mini | Boris Johnson | Spoluzakladatel Microsoftu | Největší burza na světě | Klidné obchodování | Výrobce dronů Primoco | Nákup ropy do rezerv | Těžba ropy | Index CPI | Akcie General Dynamics (GD.US) | Budoucí vývoj ceny | Administrativa prezidenta Bidena | Investice do Metacade | Pohyblivý drawdown | Oživení světové ekonomiky | Akcie SPAC | Poloautomatizované strategie | Zlepšení | Globální akcie | Úvěrový program | Jimmy Fallon | Jak zhodnotit své peníze | Průmyslové kovy | Energetická agentura | Nárůst výdajů na obranu | Uptrend | Jurij Vitrenko | Opatření proti šíření koronaviru | London Metal Exchange (LME) | Jak pochopit index NASDAQ | Skupina komodit | Nárůst nových infekcí | Denní objem | Tempo růstu PPI | Zákaz dovozu | Vonovia | FX broker | Virgin Galactic Holdings | Cenové výkyvy | Asociace nezávislých dodavatelů energií (ANDE) | Největší společnosti v indexu | Fyzické trhy | Scalper | Převzetí aktiva | Rizika investování do Binance Coin | Siemens Healthineers (SHL) | C3.ai | Novozélandský dolar | Index CFD | USDPLN | Zasedání Organizace zemí vyvážejících ropu | Snížení produkce ropy | Low | Geopolitické faktory | UAV | HDP v eurozóně | Rio Tinto (RIO.UK) | Manažeři | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | Akumulace | ENA | CRV | Tradovate | xStation5 | Semiconductor ETF | Živý dobytek | Statistické údaje | Trojitý vrchol | Intuitive Surgical | Ronaldo | Hlavní burzovní indexy | Hotovost | Aktivita v průmyslu | Německý kancléř | Čínská společnost | Trendová linie | Německo | Zvyšování dodávek | Vivendi | Federální úřad pro letectví | Aleš Michl | Komoditní trhy dnes | Dot-com | Terra Luna | Íránský konflikt | Zájem o NFT | Irská ekonomika | Haruhiko Kuroda | MT4 | Jobs Plan | Estee Lauder | Co je akciový index? | Sledování vývoje trhu | Výpadek těžby | Otázka za miliony | Maloobchodní prodeje | Překážky | IHS Markit Ltd | Jiří Tyleček | Celkové ztráty | Pavel Drahotský | ProSiebenSat.1 Media SE | Abu Dhabi National Oil Co | Náklady na obchod | Generální klauzule | Snídaně pohledem investora | Co jsou to kontrakty? | Investice do Cardana | Vice | LYNX Idea Center | Zemědělství | Walmart | NYSE: DIS | Burza futures a opcí | České dráhy | Time frame | Maturity | COVID III | Korunové sazby | Inovativní řešení | Trend Swing | Cena libry | Zlínská obuvnická firma Vasky | Zadlužení | Index amerických akcií | Váhání | Dlouhá pozice na NASDAQ | Nadbytek ropy | Visa | Odvětví technologií | Silvergate Capital | Investice do Chainlinku | Nevýhody hedgingu | Akcie Tata Coffee (TATACOFFEE) | Dostupný kontrakt | Trendové obchodování | New York Mercantile Exchange | Cena bavlny | Obchodní systémy forex | Mikro loty | Severokorejský vůdce | Kurz stříbra | Bid | Divoká ropa | X-Trade | Mediální společnosti | Konkurent | Proč investovat do Cardana? | Sójové maso | Navigátor | Index japonského jenu | Munich | Hlavní ekonom | Monetizovat | Opční strategie na VXX | Domácnosti | S čím obchodovat | Evropské investiční banky | Futures symbol | XTB | Převod komodit | VIX.f | Louis Rose | Dow Jones (US30) | Jumpshot | INSEE | Tesla | Letiště | New York Cotton Exchange | Pád dolaru | Enel | E - Mini instrument | Politické faktory | Korporace | Colosseum | Platební prostředek | Phillips 66 (PSX) | Poslední burza v Evropě | Zajištění zisků | Nové zakázky | Dlouhodobý investor | Apex Trader | FTMO Marek Vašíček | Dobrá nálada | SPOT | Státní dluhopisy | Ropný průmysl | Sol | Nové zdroje | Nicholas Taleb | Makroprostředí | Otevření krátké pozice | Editis | Qatar | Emerging markets | AMD akcie | Marc Faber | Trade Navigator | Provozní zisk | Jak investovat do mědi? | Václav Pech | Formace hlava a ramena | Investiční kalkulačka | Ruská centrální banka | Anglo American Platinum | Čistý zisk skupiny ČEZ | Euro vůči americkému dolaru | Onet | Investiční rozpočet | Základy obchodování | Médea | Zprávy z ekonomiky | Zahájení obchodování NASDAQ | Jáchym Petřík | eCBOT | Kukuřice na chicagské burze | XBT | Vysoká inflace | Běžný malý trader | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 | Společnost Nike | Schlumberger (SLB) | Minutové opce | Jednání OCP se zákazníky | Finanční televize | SSI index | Futures Bitcoin | Whitewave Foods Company | Investiční produkty | Veřejný sektor | Regrese | Nejstarší zaznamenané obchodování | Co ovlivňuje ceny komodit? | Koš komodit | Vývoj ceny kukuřice | Jak začít obchodovat s indexem NASDAQ (US100)? | Kwasi Kwarteng | GLOBEX | Snižování produkce | Termínové kontrakty | Britské společnosti | Nízké transakční náklady | Účet pro obchodování indexů | Akcie Anglo American Platinum | Vývoj ceny plynu TTF | DNB | Primoco UAV | CORN | Směrnice | EUR na CZK | Abbott Laboratories | Prop-futures | Opce amerického typu | Investice do mědi | Ceny hliníku | Akciový index Botswany | Graf akcie | Výroky z ECB | Obchodování s emisemi (ETS) | Liberty Ostrava | Jaderná elektrárna Temelín | Zakázky německého průmyslu | Jed McCaleb | Průvodce pro začátečníky | Bloomberg komoditní index | Zásoby plynu v USA | Erik Kmeť | Akcie Scorpio Tankers | Index DAX - Vývoj akciového indexu | Co je to presale kryptoměny? | European Stability Mechanism | LVS | E-mini futures | Platina | Maxar Technologies | Martin Šulhin | Burza rýže | Obchodníci s měnami | Dlouhodobý graf ceny ropy | Komoditní supercykly | Domácí poptávka | Rizika investování do Apecoinu | Závislost | Koupit bitcoin | Disciplinovaný trader | Riziko | Brokerské firmy | Telata (Feeder Cattle) | Současný stav vývoje trhu | Exxon Mobil akcie | Kurs EUR | Dluhopisový trh | Firmy a burzy | Co je volatilita | Abu Dhabi National Oil | Hodnota akcií | Investice do Ripplu | EUR/GBP | Všechny důležité informace | Dow Jones Industrial Average Index (US30) | Motivace | Domácí průmysl | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Velcí hráči | Měkké komodity | Opce na DAX | Index Dow Jones - Vývoj akciového indexu | Inflační očekávání | PTR | Oanda currency | Nejvyšší objem obchodů | Energetická situace | DIA | Obchodování komodit pomocí CFD | Vývoj LNG kapacit v USA | Co je Ethereum? | XCU/USD | Globální ekonomický růst | Sazby beze změny | Rates | Růst Bitcoinů | Atas | Německá energetická společnost | KOMB | WHO | Smlouvy o koupi a prodeji komodity | Zastavení dodávek ruského plynu | Výraznější pokles | Obchodování burzovních indexů | Meta Platforms | Indexové obchodování s pomocí CFD | Open-outcry obchodování | Růst výnosů dluhopisů | Americké trhy | Komodity - nejčastější otázky začátečníků | Podkladové komodity | Nejvýraznější propad | Finanční plán | AltSignals | USO | Ministerstvo hospodářství | Spekulativní obchody | Co je to burzovní index? | Obchodování s emisními povolenkami | Grab | Vývoj výnosů dluhopisů | Podmíněné příkazy | Tranzit ruského plynu | Holubice | CoinDesk | Micro kontrakty | Formace grafu | Pozice | Aktualizace Taproot | Krátká pozice na NASDAQ | Vyčerpání prodejců | Zemědělské suroviny | Ceny kávy | Výrobce sportovního oblečení | Amazon | Jan Frait | Disney | Co je bitcoin | Primoco | Průmyslové podniky | Balkán | News | Statistika | Čína a Spojené státy | Ukázka open-outcry | Agresivní obchodování | Technická analýza (TA) | NASDAQ (US100) | Smlouvy o koupi a prodeji | Proč investovat do Etherea? | Evropské indexy | Úrovně podpory | Travelers | Nezkušení investoři | Short příležitost | Aktuální ceny ropy | WTI CFD | COT | PlayStation 5 | Americké ministerstvo obrany | Makroekonomický kalendář | Americký ministr financí | Sankce vůči Rusku | The World Cup Trading Championships | Body | Akcie PepsiCo | Velmi vysoké výnosy | Čínské ministerstvo | Automatizované obchodování | Obchodování přes LYNX | Invesco EQQQ NASDAQ 100 UCITS | Skupina Colt CZ Group | Gram zlata | Nejčastější otázky začátečníků | Komoditní ropa | Týdenní nárůst | Benziga | Analytička CMC Markets | Úřad pro energetické informace (EIA) | ISO | Worldcoin | New York Times | AltSignals (ASI) | Flipping | Zpracování plynu | Cena kávy arabica | Burzovní ceny ropy | NFP report | Americký HDP | Kurz EURUSD | Wealth Management | Index euro stoxx 50 | Lend | Hlavní emise | PrimStock | Obchodování komodit pomocí CFD kontraktů | FX Concepts | Dun & Bradstreet | Zrádná nahodilost | Diverzifikovat portfolio | Barrick Gold | Obchodovat S&P 500 | Akcie Enbridge | Ceny benzínu v USA | MIFID | VOW3 | Ericsson | Společnosti vyloučené z indexu | Květnový kontrakt na WTI | Alžírsko | Krátké pozice (short) | Podnikatelé | Zajišťování se | Koncern | High frequency trading | UK100 | Strategie pro obchodování s komoditami | Cardano | Objem nových emisí | Slabý trend | Sachalin | Časový horizont | Bavlna | Obchodování na burze v USA | Evropský trh s plynem | Linie odporu | Podnikatel | Assignment | Druhy komodit | Nižší provize | Hedging | Známá prop firma | Globální energetická krize | Vývoj naplněnosti zásobníků s plynem | Vývoj akciového indexu Dow Jones (US30) | Linde | Spotřebitelské ceny | CEO | Oslabení dolaru | Novodobá rizika investování | Ruský ministr | Rezistence | Aroon Up/Down | Ceny nafty | Souhrnný čistý zisk | Co ovlivňuje akciový index? | Knihy objednávek | AUV | Společnost Microsoft | Nižší produkce | Cenové pohyby a trendy | Investiční certifikáty | Obchodní model | Emise | Index DAX | BOOKMAP | Haísám Ghais | Intervenovat | Cena benzínu | Vývoj konkrétního akciového trhu | Rizika investování do Bitcoinu | Aktivum | NASDAQ 100 | Pickwick | Peking | ALV | Na volné noze | LYNX Broker | Micro futures | Money Manager | Historie kávy | Mark-to-Market | Co jsou hard komodity? | Dividendy | Restaurant Brands International | Platební síť | Burza | Dlouhodobý trend | Analytické shrnutí | Mzda | BCH | W1 | Public Offering | Výrobce elektromobilů | Samurai bond | HFT | Market Makeři | ENB | Premiér Viktor Orbán | Význam pro globální finanční trhy | Velkoobchodní cena zemního plynu | Lockheed Martin (LMT.US) | Index US30 | Index MSCI All Country World | Deloitte Fast | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Vývoz ropy a plynu | Harami | Bloomberg Terminal | LCH Clearnet | Target | Vývoz komodit | Fio banka, a.s. | Super contango | Propad ceny ropy | Miliardy dolarů | Analytik investiční společnosti | Fixing | Peter Garnry | Akcie na rekordu | Geopolitika | Ochrany před ztrátou | Lockdowny | All Time High | Sentiment trhu | Řízení rizik | West Texas Intermediate (WTI) | AGSI | Partneři | IPO | Poskytovat investiční služby | TWS | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | eBroker | Vývoj zásob plynu | Vývoj mezd | Budoucí pohyby cen komodit | Zajištění proti inflaci | Antimonopolní úřad | Zdroj příjmů | FTNT | Strategie komodit | Poptávka po plynu | CFD trading | Index NASDAQ 100 | Cílové ceny | Student Agency | Grains Index | Inflační cíl | Co je Chainlink? | Rizika investice do Uniswapu | Společnost Sony | Velikosti účtu | Standardizovaný futures | Komodity - časté otázky | Zlevnění akcií | Advanced Micro Devices (AMD) | Nepokoje v Číně | Zvyšování úroků | Hospodářské výsledky | Warren Patterson | Měnový pár | Walt Disney (DIS) | ConocoPhillips (COP) | Americká centrální banka FED | EBRD | Další pokles | Výhled na rok 2024 | Růst japonské ekonomiky | MTU Aero Engines AG | Úvěrová krize | TOPSTEPX | Paulson & Co. | Tvrdý lockdown | Ověřovací proces | Očekávané Earnings | Noble Energy | Akcie Ericssonu | Vstup do ERM II | Bitcoinové futures | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Aktuální Price Action | Vojenské lesy | Tvrdá práce | Nejznámější akciové indexy | Celková inflace | Metoda analýzy cen komodit | USD za tunu | Ruská ekonomika | Skalping | EMA | REIT | Opatření | Obchodování na parketu burzy | Vývoj ceny americké ropy | Americká ministryně financí | Nové trendy v odvětví | Last Trading Day | Zahedgováno | Dax index | Dovoz ruské ropy | Nejlepší čas | Produkce v Číně | Standardní množství | Pokles libry | New York - Nymex | Ropovody | Aktuální vývoj ceny ropy | TopstepTrader | New York Mercantile Exchange (NYMEX) | Match Group | Nakoupené akcie | Cenové pohyby hlavních světových indexů | Výsledky za první pololetí | Ukončení činnosti | Obchodování indexu NASDAQ | VanEck | Vzestupný trojúhelník | Ocenění | Scorpio Tankers (STNG) | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Zájem o virtuální lidi | Kvantitativní utahování | Opční prémie | Ceny plynu TTF | RTrader | Co jsou komodity? | Světová turistická organizace (UNWTO) | InstaForex | Novinky | Aktuální cena ropy (graf) | Obchodování s emisemi ETS | Uplatněná cena | Golden Gate Pavel Ryba | Sazby v eurozóně | Velké investice | Banka Nomura | Akcie roste | Objemy peněz | Limit ztráty | EP Power Europe | V4 | Ekonomiky rozvíjejících se trhů | Index eura | Vývoj ceny ropy Brent | Mads Eberhardt | Evaluation accounts | Risk Management | DFS | Vývoj akciového indexu NASDAQ 100 | Žlutý kov | Ministerstvo financí ČR | Vyšší výnosy | Platba | Prodeje domů v USA | Co je Ripple? | Znalosti o obchodování s indexy | Deloitte Fast 50 | Ycharts | Správa otevřených pozic | Deutsche Post | Produkce kávy | Nejvyšší kontrolní úřad | Průvodce komoditním trhem | Nadějné zprávy | Market Makers | Tým FXstreet.cz | Index Nikkei 225 | Názory analytiků | CAC 40 (FRA40) | Zákon o finančním arbitrovi | BTC/EUR | American Eagle | Italové | EQQQ NASDAQ 100 | Akcie Siemens Healthineers | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Vývoj ceny iShares Semiconductor | Dow Jones | Stíhačky | Rozdíl úrokové míry | Obchodování platiny | Měna | Investice do ropných akcií | Akcie Tata Coffee | Opční právo | Philip Morris | Ekonomický růst | Popularita obchodování | Akciové burzy | Nasdaq | Pohyby cen | Burza Dojima | Zero Hedge | Azure | Platforma xStation | Market-capitalisation | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Zásoby hotovosti | Akcie Microsoftu | DSTI | Obchod s akciemi | Jiné zajištění | Které indexy stojí za pozornost? | ECN broker | Výrobce léků | Kávového ETF | Denní drawdown | Ropný trend | Run na zlato | Výsledky hospodaření | MIC | Zásobování průmyslu | Hong Kong | Huntington Ingallss | Zemědělské plodiny | Ministerstvo práce | Sam Bankman-Fried | Bollingerovy pásy | Geopolitické napětí | Růst poptávky | Investiční rozhodnutí | Počet obchodů | Zastropování cen | Co je Cardano? | Příslib výměny | MotiveWave | NASDAQ Composite vs. NASDAQ 100 | Analýza komodit | Cenový vývoj | Outright forward | Přehled o dění | Tata Coffee (TATACOFFEE) | Proprietary Trading | FTMO Challenge | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Komoditní burzy | Enviromental, Social and Governance | Ceny kávy Arabica | BETANDX.PL | BAKKT | Rusko dnes | UCITS ETF NASDAQ 100 | Michael McCarthy | Cena American oil future | Zákon o snížení inflace | Stochastic | Měření volatility | Vývoj ceny zinku | Zlato (eCBOT) | Výroba aut | Nasdaq akcie | Théta | Hodnotové investování | Inverzní vztah | Hang Seng | Currency | Herbert Diess | Index HKComp | Baker Hughes | Napětí na trzích | AMZN | Diverzifikace aktiv | Spotová měnová transakce | Popis strategie | ADX | Spekulativní investice | CZG | Akcie Phillips 66 (PSX) | Lídři zemí | Fundamentální pohled | Pavel Ryba | Čínský HDP | Česká koruna (CZK) | Akcie Palantir Technologies | Jaké jsou nejoblíbenější komodity? | ADNOC | Restrukturalizace | Čínské vlády | Investment | Embargo na ruskou ropu | Podíl v automobilce | Krize | MetLife | Hard komodity | Omezení rizika | Jakub Kovařík | Underweight | Moderní komoditní trhy | Analýza ceny | CFD Futures | Snížení emisí uhlíku | VIAC | Nikkei 225 (JAP225) | RIA Novosti | MCADE | Maďarská centrální banka | Free-float adjusted market-capitalisation weighting | Novozélandská centrální banka | Údaje o zásobách v USA | Proč investovat do Metacade? | GOOGL | Contracts for difference | Výrobní náklady | Práce | IOT | Největší ekonomika eurozóny | Historie indexu DAX | Celkový limit ztráty | Co je opční právo | Index kanadského dolaru | Hard fork | Protiruské sankce | Obchodování Bitcoin | Obchodování německého indexu | Globální obchod | Program odkupu akcií | Investice do lithia | Historický propad ceny ropy | Spojené státy | Jaké strategie jsou povoleny? | Měnový koš | Vnitřní hodnota | Ceny železné rudy | Asociace obchodníků s cennými papíry | Jigsaw Trading | Kurzový zisk | Taproot | Obchodované komodity | Server HN.cz | ENPH.US | Vládní konsolidační balíček | Buy Stop | Investiční účet | RTX.US | Měnový pár USD/CNH | Eia.gov | Burza futures | Index S&P 500 - Vývoj akciového indexu | NASD | Tedros Adhanom | Vysoké úrokové sazby | Offshore jüan | VisualCapitalist | Estée Lauder | Vzdělávací nástroje | Vývoj na trhu | Akcie Nokia | McKinsey & Co | Dow Jones Industrial Average Index | Bitcoin jako zákonné platidlo | Odhad cen | Tendr | MyFxBook | Opční obchodník | Americká opce | STP | Akcie společnosti GameStop | Kryptoměny | Lobbistické skupiny | Akcie Garmin | Obchodníci s rýží | Složení indexu NASDAQ-100 | Obchodní nastavení | Podnik | Analytik XTB | Crédit Agricole | Co je AltSignals? | MF | Value at Risk | FUNDING | Ruská tisková agentura TASS | Evropské akciové trhy | Rithmic R Trader Pro | FRC | Obchodní jednotka | Boeing 737 Max | Akcie kryptoměnové burzy | INTC | JDEP | American oil future | Rakouský kancléř | Cena kávy | Zasedání Rady guvernérů | Cena US100 | Zvýšit zisky | Prodej aut | Retail | Index EU50 - Vývoj akciového indexu | Opční termínové kontrakty | KO | Derivátové trhy | Výkonnost obchodování | Ropa typu Brent | Složitější řízení | MJ | J.P. Morgan | Další dostupný kontrakt | Jefferies | Initial margin (počáteční záloha/marže) | Situace na trhu | Úvěr | Phil Flynn | Podílový list | Inc. 5000 | Investiční doporučení | Extrémní emoce | Úspěch | Tameh Czech | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Uvolnit měnovou politiku | Ekonomové | Firma Boeing | ETF NASDAQ 100 | Kurz české měny | Dohled nad finančním trhem | Technický pohled a výhled | Realitní sektor | MSCI All Country World | G7 | Hlavní akciové indexy | Price Futures Group | Tikety | Denní ztráta | Volby | Statistický úřad | Výkonnost skupiny akcií | Hedgování | Kontrakty na obilí | Kurz USD/CZK | Ninja Trader | Zavírání obchodů | Miliardář | Větší pokles | Kov | Nominální úrok | Obchodování Futures | Budoucí investice | BID cena | Open-outcry | Obchodovat s indexem NASDAQ | Futures na akcie | Ceny futures kontraktů | Indexové investování | Druhy cenných papírů | Market Order | Společnost Nyrstar | Stablecoin | Americká burza | Eleanor Creagh | Vývoj zásob zemního plynu | Obchodník s cennými papíry | Oslabování libry | Platina - Vývoj ceny | New York Board of Trade | Živočišné komodity | Nabídka kryptoměn | Štěpení | Trader PRO | Americká půjčovna kryptoměn | Stagnace | Backtestování | Index relativní síly | Tržby | Magnificent | XPT/USD | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Reddit IPO | Kolaps cen | Proč investovat do Filecoinu? | Nároky na kapitál | Otevření obchodního účtu | D&B | Eurozóna | Fio | Akcie v roce 2020 | Tranzit ruské ropy | Doba splatnosti | Americká vláda | Cenové pohyby S&P 500 | Futures na železnou rudu | Hodnota všech kryptoměn | Pšenice - Vývoj ceny | Investování do Etherea | Cena elektřiny v Německu | WhatsApp | COVID-19 omikron | Overnight | Ceny povolenek | Ceny mědi | Investování na akciovém trhu | Nasdaq Composite Index | Londýn - ICE | Microsoft Corporation | Zákaz dovozu ruské ropy | Koronavirus | Co je to bitcoin | FXstreet | Zásobníky | Porsche na burzu | Thales | Dánsko | Celoroční výsledky | Filecoin (FIL) | PayPal Holdings Inc | Očekáváná událost | Belgie | Předpokládaný zisk | Kyber | Společnost S&P Global | Cena mědi na burze | iShares Gold Trust (IAU) | Podniky | Vstupní signály | Rostoucí trendová čára | Vývoj ceny dřeva | Komoditní obchody | Motor Sič | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | Odhady analytiků | AUD/USD | dApps | Jack Schwager | iShares Commodity Diversified Swap | Zprávy ze společností | Měřítko úspěšnosti | Commitment of Traders | Bilance | Politici | Zůstatek na účtu | Co je FTMO? | Nákupy zlata | Černá labuť | Ekonomika Evropské unie | Kovové komodity | ICAP | Cena kukuřice | Stroj na peníze | Data ze Spojených států | Globální prop firma | Ceny ropy a plynu | Analytický tým | Krmný dobytek | Cena opce | Správa | Obchodování na komoditních trzích | Očkování | Evropské země | Stříbro (eCBOT) | Express funded account | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | ITA40 | Zlato | XTB.cz | Vývoj akciového indexu EU 50 | Ethereum (ETH) | Nejlepší kurzy | Instrumenty | Meziroční růst cen v USA | Technologické giganti | Mzdy | Nejlepší obchodníci | Světové trhy | Akcie Enbridge (ENB) | Časová hodnota | Agentura Moody's | Společnosti z technologického sektoru | Američtí demokraté | Robusta | Platidlo | Payout | Tchaj-wan | Nabídka ropy | Tata Coffee | Graf ceny ropy | Ethereum Classic | Investování do Apecoinu | Akcie 2020 | Měnové podmínky | Zelené energie | Investování do Binance Coin | Bitcoinová horečka | Ford Motor | Varování před riziky | OPEC Mohammed Barkindo | Mitch McConnell | ATAS | Britská společnost | Jednatel | Čistý dluh | Co je to vlastně akciový index? | Cena indexu | Šíření nákazy | Kotace | NZD | Nižší likvidita | Potencionální zisk | WPIC | Produkce ropy | Automobilka Hyundai | Altria Group | Teorie aukce | Wall Street | Jigsaw | Londýnská burza LSE | Růst ceny elektřiny | Porušení povinnosti uchovávat záznamy | Akcie Phillips 66 | Krize v Turecku | Poradenství | Komoditní spready | Jakub Kraľovanský | LEND | Markit | Rady ohledně investičního nástroje | ČR | BIS | Concho | Obchodování na newyorské burze | Popularita obchodování s komoditami | Ukazatele | Cukr č.14 | Jak vydělat | Out of the money | Průměrná cena | Důvěra v českou ekonomiku | Živý dobytek (Live Cattle) | Fundamentální aspekty | Nonfarm Payrolls | Soubor pravidel | American Express | OTC | Camelot | CNBC | Nesoulad | Proč investovat do Polygonu? | Německá inflace | Platformy MT4 | SPX | iShares Semiconductor | Capital One | Vývoj naplněnosti zásobníků s plynem v USA | Obchodování na forexu | Olaf Scholz | Dassault Aviation | Deloitte | Slábnoucí euro | Akcie Rheinmetall | OD7F | Royal Dutch Shell A | Zajišťovací účely | Maximální kapitál | Cena Facebook akcie | Prodejní opce (Put option) | Ceny dřeva v USD | Vývoj ropy | Caixin | Ministerstvo financí dnes | Tržby v maloobchodě | Objednávky | Obchodní příležitosti | Zisky společnosti Nvidia | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Denní obchodování | Zotavení globální ekonomiky | Vývoj ceny | Polský zlotý (PLN) | Akcie Walt Disney (DIS) | Věřitelé Arca | Pension Plan | Société Générale | Analytik | Návratnost | Firemní výsledky | Výkonnosti fondů | Tradeři | Tržní kapitalizace společnosti | Státní rozpočty | Analytici banky | Maloobchodní tržby v USA | Kobalt | Napětí mezi USA a Čínou | Dobrý obchod | Výnosy | Objem obchodování | Stravenkový paušál | Micro futures na indexy | Výdaje | Banka UBS | Vývoj ceny americké ropy WTI | ČTK | Dividendový aristokrat | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Komodity | Změny úrokových sazeb | Standardizované futures | Demo účet zdarma | Jan Souček | Kodak | Crypto.com | Analýza | General Plastic | Řídit riziko | Goldenburg Group Ltd | Společnost Palantir | WKL | Politické nepokoje | Dodavatelské řetězce | XTB Research | Volatility View | Home Depot
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Kontext trhu
Kontinentální měnový systém
Kontinuální obchodování
Kontinuální režim
KontoFX
Kontokorent
Kontra
Kontraindikátor SSI
Kontrakce
Kontrakční obchodování

Následující klíčová slova

Kontrakt na bitcoin
Kontrakt na burze
Kontrakt na burze v Rotterdamu
Kontrakt na ropu Brent
Kontrakt na WTI
Kontraktní měsíc
Kontraktní měsíce
Kontrakty
Kontrakty CFD
Kontrakty na bavlnu