Středa 24. července 2024 20:22
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Purple trading AI
reklama
Dukascopy new
reklama
InstaForex

CL

img

🏯 USDJPY klesá o více než 1 %

24.07.2024 Pár USD/JPY dnes klesá pod 155, přičemž jen již druhý den po sobě posiluje o více než 1 %, což je způsobeno několika faktory. Televize NBH dnes informovala, že japonská vláda rozhodla o zvýšení hodinové minimální mzdy o 50 jenů na 1054 jenů pro současný fiskální rok. Vyšší minimální mzda přirozeně naznačuje potenciální inflační tlaky, které by mohly zpečetit dohodu o zvýšení úrokových sazeb v červenci nebo později v průběhu roku. Očekávání naznačují 68% pravděpodobnost zvýšení sazeb 31. července a naznačují více než dvě plná zvýšení o 10 bazických bodů do konce roku.
img

BREAKING: Ropa roste po údajích o zásobách ropy v USA

24.07.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 16:30 hodin našeho času vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva vykáže pokles zásob ropy a benzinu a také mírný nárůst zásob destilátů. Soukromá zpráva API zveřejněná včera ve večerních hodinách však naznačila hlubší než očekávané čerpání zásob ropy a benzinu, stejně jako neočekávaný pokles zásob destilátů.
img

LVMH pod tlakem: Luxusní značky zažívají útlum! 🚨

24.07.2024 Jednou z nejzajímavějších evropských společností je jednoznačně LVMH, která vlastní několik desítek luxusních a známých značek, jako jsou Louis Vuitton, Dior či Moët & Chandon. Poslední kvartály však tento segment zažívá útlum a akcie jsou pod tlakem.
img

US OPEN: Zisky společností Alphabet a Tesla ovlivňují náladu na Wall Street

24.07.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování poklesem v návaznosti na včerejší zveřejnění neuspokojivých výsledků společností Alphabet a Tesla po uzavření peněžní seance. Index S&P 500 otevřel o 0,9 % níže, Dow Jones se při zahájení seance obchodoval o 0,5 % níže, zatímco Nasdaq se propadl o 1,5 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací otevřel o 0,5 % níže.
img

BREAKING: EURUSD po zprávě o bleskovém PMI v USA v útlumu 📌

24.07.2024 Podle bleskových údajů S&P Global PMI dosáhl růst podnikatelské aktivity v USA v červenci nejrychlejšího tempa za posledních 27 měsíců, a to díky silnému výkonu v sektoru služeb. Bleskový složený index PMI v USA vzrostl na 55,0 bodu, což představuje mírný nárůst oproti červnové hodnotě 54,8 bodu, a značí tak nepřetržitý růst za posledních 18 měsíců.
img

BREAKING: USDCAD po snížení sazeb BoC roste

24.07.2024 Bank of Canada dnes v 15:45 oznámila své poslední rozhodnutí o měnové politice. Očekávalo se, že banka po červnovém snížení sazeb přinese letos již druhé snížení sazeb o 25 bazických bodů. Tím by hlavní úroková sazba BoC dosáhla úrovně 4,50 %. Takový výsledek očekávalo 17 z 23 ekonomů oslovených agenturou Bloomberg, zatímco peněžní trhy počítaly s téměř 90% pravděpodobností snížení sazeb BoC.
img

BREAKING: USD se po chybějících údajích o prodeji nových domů utlumil

24.07.2024 Údaje o prodejích nových domů v USA za červen byly zveřejněny v 16:00. Očekávalo se, že zpráva ukáže nárůst prodejů o 3,4 % m/m, z 619 tis. v květnu na 641 tis. v červnu. Skutečná zpráva se však ukázala být zklamáním, když prodeje nových domů v červnu skutečně poklesly o 0,6 % m/m na 617 tis. Jak už to však u údajů o prodejích nových domů bývá, zpráva nevyvolala na trzích žádnou výraznější reakci.
img

Komoditní výhled: Ropa propadla na 6týdenní minimum. Dočkáme se odrazu?

24.07.2024 Vývoj na komoditních trzích se nelepší. Příchozí fundamenty z Číny jsou na pováženou a obchodníci ruší sázky na akceleraci tamní ekonomiky ve druhém pololetí. Primární dopad lze pozorovat na průmyslových kovech, ale ztrácejí také energie v čele s ropou. Ta klesla na nejnižší úrovně od počátku června a trh se ptá: Co bude dál?
img

JPY roste na základě zprávy agentury Reuters

24.07.2024 Japonský jen dnes zachytil nabídku a USD/JPY krátce klesl na nejnižší úroveň od poloviny května 2024. Posílení japonského jenu vyvolala zpráva agentury Reuters. Agentura Reuters uvedla, že Bank of Japan bude na zasedání příští týden zvažovat zvýšení sazeb, neboť rozhodnutí mezi ponecháním a zvýšením je prý těsné. Dále bylo oznámeno, že Bank of Japan představí plány na snížení nákupu dluhopisů v příštích letech na polovinu.
img

LVMH po zveřejnění výsledků klesá o 4 % ⌚

24.07.2024 Akcie LVMH (MC.FR) během dnešní seance ztrácejí téměř 4 % a klesají na nejnižší úroveň za posledních šest měsíců poté, co neuspokojivé výsledky výrobce luxusního zboží naznačily, že i ty nejsilnější značky podléhají zpomalující poptávce po luxusních produktech.
img

Alphabet překonává očekávání, ale YouTube a AI výdaje přinášejí výzvy...

24.07.2024 Alphabet (GOOGL.US), mateřská společnost Googlu, zveřejnila výsledky za předchozí kvartál a opět překonala očekávání. Tržby a zisky pěkně rostly a cloudové podnikání poprvé vydělalo více než 1 miliardu USD.
img

Graf dne - COTTON (24.07.2024)

24.07.2024 Ceny zemědělských komodit na Chicagské komoditní burze (CBOT) v posledních měsících většinou klesaly. Nekomerční investoři (velké hedgeové fondy, instituce, velcí individuální spekulanti) udržují na CBOT Grains podle údajů Commitment of Traders (k 16. červenci 2024) převažující čisté krátké pozice ve výši více než -517 000 kontraktů, zatímco komerční investoři (producenti a společnosti zajišťující dodávky) mají zároveň vysoké čisté dlouhé pozice. Obecně řečeno, komerční firmy zvyšují čisté dlouhé pozice, zatímco spekulanti přidávají krátké pozice, což naznačuje pokračování klesajícího trendu. Kontrakty na bavlnu (COTTON) patří v letošním roce mezi zemědělskými komoditami k nejvíce "pošramoceným".
img

BREAKING: Rychlé odhady PMI ve Velké Británii mírně vyšší, než se očekávalo

24.07.2024 Vzhledem k jen mírně vyššímu než očekávanému čtení ve Spojeném království je reakce páru EUR/GBP velmi malá.
img

BREAKING: Rychlý odhad PMI v eurozóně je slabší, než se očekávalo. EURUSD ztrácí 📉

24.07.2024 Kompozitní PMI v eurozóně (flash za červenec) dosáhl hodnoty 50,1 vs. 50,9 oček. a 50,9 dříve.
img

Ekonomický kalendář: V centru pozornosti trhu jsou rychlé odhady PMI z Evropy a USA a rozhodnutí BoC o úrokových sazbách

24.07.2024 První výsledky amerických „ megacaps“ nedokázaly zlepšit náladu na indexech; Tesla i Alphabet ztratily v průběhu obchodování před otevřením trhu. Dnes bude trh bedlivě sledovat údaje, které by mohly investory přesvědčit o ještě vyšší pravděpodobnosti podzimního snížení sazeb Fedu. Konsensus ukazuje, že indexy PMI v Evropě se oproti červnu výrazněji nezmění, přičemž se stále očekává silný vývoj ve službách a mírné oživení ve výrobě.
img

Coca-Cola ohromuje výsledky: Růst cen, a přesto rekordní prodeje! 🚨

24.07.2024 Dnes své výsledky reportovala nejznámější nápojová společnost na světě, Coca-Cola (KO.US). Firma opět potvrdila extrémní sílu své značky, když i přes 9% růst cen jejích výrobků se meziročně prodalo ještě více kusů nápojů než loni.
img

BREAKING: Nálada německých spotřebitelů podle GfK silnější, než se očekávalo

24.07.2024 Spotřebitelské nálady GfK z Německa (očekávání za srpen) dosáhly -18,4 oproti -21 očekávaným a -21,8 předchozím.
img

Ranní komentář: Tesla po výsledcích -7 %, Alphabet stabilní. Spotify a GE pokračují v růstu

24.07.2024 Včera jsme se dočkali série korporátních výsledků. Svá čísla za minulé čtvrtletí reportovaly společnosti jako Alphabet, Tesla, Spotify, UPS, GE, GM a řada dalších. Výsledková sezóna pokračuje v plném proudu i dnes a k ní se přidá i několik zajímavých makrodat v čele s výsledky PMI z Evropy a z USA. O sazbách pak bude rozhodovat také Bank of Canada.
img

Ranní shrnutí (24.07.2024)

24.07.2024 Po včerejších výsledcích společností Alphabet, Tesla a Visa se nálada na Wall Street zhoršila. Zásoby ropy (API) také dopadly výrazně pod prognózami, i když ropa WTI část počátečních zisků smazala a obchoduje se za 77 dolarů za barel, ropa Brent za 81 dolarů; takže nakonec není oživení příliš velké. Zásoby ropy klesly o -3,9 milionu barelů oproti -2,47 milionu podle prognózy a -4,4 milionu dříve; zásoby benzinu klesly o více než -2,8 milionu barelů po předchozím nárůstu o 365 000 barelů.
img

Denní přehled: Prodejci tlačí na indexy na Wall Street; Bitcoin ztrácí 2,7 %

23.07.2024 První výpisy ETF na Ethereu jsou za námi. Objem obchodů je velmi vysoký, ale na trhu kryptoměn pozorujeme poklesy. Bitcoin ztrácí 2,7 % a Ethereum klesá o 1,4 %.
img

Ropa klesla o 1,3 % a blíží se jednoměsíčnímu minimu na pozadí jednání o příměří v Gaze a omezené poptávky📉

23.07.2024 Futures na ropu Brent (OIL) se blíží k 81 USD za barel a dnes ztrácí dalších 1,5 %. Důvodem je především vyšší pravděpodobnost úspěšného příměří mezi Izraelem a Hamásem (které dnes oznámil Netanjahu) a omezená poptávka. V posledních dnech jsme sice byli svědky eskalace mezi Izraelem a jemenskými Hútíi, ale výrazné oživení ropy to nepřineslo. Určitým rizikovým faktorem zůstává čínská ekonomika, jejíž expanze zklamává očekávání. Nižší ceny ropy také podporují náladu na akciových trzích.
img

📉Ethereum pod 3500 USD

23.07.2024 Americká Komise pro cenné papíry a burzy schválila spotové fondy pro Ethereum, ale trh po tomto rozhodnutí nereagoval s euforií. Přestože dopad na cenu zatím není patrný, debut lze považovat za úspěch.
img

Lockheed Martin překonává všechna očekávání! Co přinese budoucnost největší zbrojní společnosti světa? 🚨

23.07.2024 Dnes reportovala výsledky největší zbrojní společnost na světě, Lockheed Martin (LMT.US), známá výrobou stíhaček F-35. Poslední roky jsou pro zbrojní společnosti mimořádně příznivé, což se projevilo i na výsledcích za minulý kvartál. Firma překonala všechna očekávání a situace na Ukrajině a v Izraeli naznačuje, že Lockheed Martin bude mít i nadále plné ruce práce a vydělávat slušné peníze.
img

Ani dobré výsledky General Motors za 2Q24 a zvýšení prognózy nezastaví výprodej akcií 📊

23.07.2024 Společnost General Motors (GM.US) dosáhla lepších výsledků, než se očekávalo. Společnost rovněž zvýšila své prognózy v klíčových aspektech svého finančního výsledku. V reakci na zprávu akcie společnosti v předobchodní fázi rostly, nicméně během prvního horus obchodování o veškeré předobchodní zisky přišly.
img

BREAKING: Richmondský Fed a prodeje existujících domů v USA slabší, než se očekávalo

23.07.2024 Prodeje stávajících domů v USA dosáhly 3,89 milionu oproti 3,99 oček. a dříve 4,11 mil.
img

Výsledky společnosti Coca-Cola za 2. čtvrtletí 2024: Solidní výsledky a optimistický výhled

23.07.2024 Společnost Coca-Cola, známý výrobce nealkoholických nápojů, dosáhla ve druhém čtvrtletí roku 2024 dobrých výsledků a překonala očekávání v oblasti zisku i tržeb. Schopnost společnosti vyrovnat se s inflačními tlaky a udržet si spotřebitelskou poptávku je obzvláště působivá, zejména s ohledem na slabší výsledky jejího hlavního konkurenta, společnosti PepsiCo.
img

Vysoké hrubé marže společnosti Spotify jsou hnacím motorem zisku za 2. čtvrtletí 📈

23.07.2024 Akcie společnosti Spotify Technology (SPOT.US) před zahájením seance na Wall Street vzrostly o 14 % díky tomu, že společnost představila lepší než očekávané výsledky za druhé čtvrtletí roku 2024. Největším pozitivním překvapením při zveřejnění výsledků byly vysoké hrubé marže, které jsou pro společnost jedním z klíčových ukazatelů výkonnosti. Zisky prémiových předplatitelů byly lepší, než se očekávalo, a tato dynamika bude pravděpodobně pokračovat i ve třetím čtvrtletí tohoto roku. Na druhou stranu se ukázalo, že hodnoty měsíčního počtu aktivních uživatelů jsou nižší, než se očekávalo.
img

Tesla dnes oznámí výsledky za 2. čtvrtletí 📊Podpoří růst umělá inteligence, roboti a autonomní technologie?🔎

23.07.2024 Dnes po skončení americké obchodní seance představí společnost Tesla (TSLA.US) výsledky za druhé čtvrtletí letošního roku. Vzhledem k tomu, že akcie společnosti za poslední měsíc vzrostly o téměř 40 % a v současné době se obchodují kolem 250 USD za akcii, můžeme vůči této zprávě vidět značný optimismus. Tesla je oceněna velmi vysokým 94násobným násobkem forwardových zisků (forward P/E) oproti nízkociferným hodnotám konkurentů na americkém automobilovém trhu v podobě Fordu, nebo General Motors. Ospravedlní zpráva tak výraznou prémii v ocenění?
img

Wall Street Open : Čeká trh větší korekce, nebo se opět podíváme na ATH ?

23.07.2024 V dnešním WSO si samozřejmě nejprve probereme, co se stalo minulý týden, ale také tento týden. Především se podíváme na výsledky technologických společností a podíváme se na to, co způsobilo pokles akcií čipů. Dále nás čekají mimořádné zprávy o údajné akvizici Wiz společností Google, o vypořádání smlouvy o právech na NBA od Warner Brothers, ale také zprávy o výpadku a dopadu na CrowdStrike. Dnešek bude také prvním dnem, kdy se začne obchodovat spotový ETF pro Ethereum. Dnes v 15:15 hod:
img

Společnost Alphabet dnes večer oznámí výsledky za 2. čtvrtletí❗

23.07.2024 Společnost Alphabet (GOOGL.US) má dnes po skončení seance na Wall Street oznámit výsledky za 2. čtvrtletí. Půjde o první zveřejnění výsledků velké americké technologické společnosti v této sezóně a může mít velký vliv na sentiment vůči technologickému sektoru. Co analytici od zveřejnění výsledků společnosti Alphabet očekávají a na co se zaměřit? Podívejte se na náš stručný přehled!
img

BREAKING: TRY se po očekávaném rozhodnutí CBRT o sazbách obchoduje beze změny

23.07.2024 Turecká centrální banka (CBRT) dnes ve 13:00 oznámila své poslední rozhodnutí o měnové politice. Zasedání bylo původně naplánováno na čtvrtek 25. července, ale CBRT koncem června oznámila, že bude přeloženo o dva dny dříve. Podle mediánu očekávání ekonomů oslovených agenturou Bloomberg měla CBRT na dnešním zasedání ponechat sazby beze změny, přičemž se očekává, že týdenní repo sazba zůstane na úrovni 50,00 %. Ve skutečnosti žádný z více než 20 ekonomů v průzkumu agentury Bloomberg neočekával, že by turecká centrální banka změnila úroveň sazeb.
img

Graf dne - US100 (23.07.2024)

23.07.2024 Indexy na Wall Street se včera obchodovaly na vyšší úrovni, přičemž tahounem byl technologický sektor. Akcie polovodičů se po výprodeji z minulého týdne odrazily ode dna, což podpořilo indexy S&P 500 (US500) a Nasdaq-100 (US100). Pro obchodníky s technologickými akciemi bude situace ještě zajímavější, protože se dostáváme do fáze výsledkové sezóny na Wall Street, kdy budou zveřejňovány zprávy velkých technologických společností. Společnost Alphabet dnes po skončení seance na Wall Street zveřejní své hospodářské výsledky za 2. čtvrtletí, stejně jako společnost Tesla, která je rovněž členem indexu Nasdaq-100. To jsou dvě klíčové zprávy o výsledcích hospodaření naplánované na dnešek, ale existují i další, které mohou pomoci utvářet náladu na akciovém trhu.
img

Ekonomický kalendář: Výsledky společností Alphabet a Tesla za Q2

23.07.2024 Futures na evropské indexy naznačují mírně vyšší nebo stabilní otevření dnešní hotovostní seance pro hlavní indexy blue chips ze starého kontinentu. Stalo se tak po poměrně optimistické asijsko-pacifické seanci, během níž většina regionálních indexů posílila. Příliv zpráv během asijského obchodování byl však slabý a očekává se, že takový zůstane i během evropských obchodních hodin vzhledem k nedostatku pozoruhodných makrozpráv. Obchodníkům však bude nabídnuto rozhodnutí o sazbách z Turecka a Maďarska.
img

Ranní komentář: Stabilizace v tech sektoru, CRWD pokračuje v pádu a výprodej na Ryanair

23.07.2024 Akciové trhy se včera začaly zvedat a tentokrát jim v růstu začal pomáhat také technologický sektor. Ten koriguje velké ztráty z minulého týdne, což platí hlavně o segmentu polovodičů. Z korporátního kalendáře zaujaly výsledky Verizonu, který se propadl o 6 %. Pop ještě větším tlakem byly po výsledcích aerolinky Ryanair, které klesaly o 17 %. Dnes nás čeká řada zajímavých korporátních dat, včetně výsledků Spotify, GM, GE, Tesly, nebo Googlu.
img

Ranní shrnutí (23.07.2024)

23.07.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování růstem v čele s technologickým sektorem. S&P 500 si připsal 1,08 %, Dow Jones se posunul o 0,32 % výše a Nasdaq vzrostl o 1,58 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací se obchodoval o více než 1,6 % výše.
img

Denní shrnutí: Akcie BigTech a polovodičů podporují náladu na Wall Street. Tesla získává 5 %

22.07.2024 Býčí pohyb na čínském akciovém trhu zlepšil náladu v Evropě. Snížení sazeb PBoC podpořilo téměř 2% odraz futures na Hang Seng. Po úspěšné seanci v Asii přinesla evropská seance zisky hlavních akciových indexů; německý DAX si připsal téměř 1,3 %. Přesto dnes akcie společnosti Ryanair po neuspokojivých finančních výsledcích za druhé čtvrtletí roku klesly o téměř 17 %.
img

Mattel získává po zprávách o možné akvizici 📈

22.07.2024 Výrobce ikonické značky Barbie Mattel (MAT.US) dnes posiluje o téměř 17 % po zprávách o potenciální nabídce na převzetí. Agentura Reuters uvádí, že soukromý investiční fond L Catterton podal nabídku na převzetí výrobce hraček. Zprávy dále zůstávají spekulací a podrobnosti nabídky prozatím nebyly zveřejněny. L Catterton je fond, za kterým stojí jedna z největších evropských společností LVMH (MC.FR).
img

CrowdStrike prohlubuje pokles a klesá o 13 % 📉SentinelOne získává 7 % díky rostoucímu potenciálu tržního podílu?

22.07.2024 Americká kyberbezpečnostní společnost SentinelOne (S.US) dnes posiluje o téměř 7 %, zatímco akcie CrowdStrike (CRWD.US) se dnes obchodují s téměř 13% náskokem a prohlubují pokles na 265 USD za akcii.
img

Kakao roste o více než 7 % na vlně zvýšeného rizika nedostatku bobů v západní Africe

22.07.2024  Ghana, druhý největší producent kakaa, oznámila, že zvažuje omezení prodeje kakaových bobů. Rozhodnutí o tom, kolik z budoucí úrody bude možné prodat jako takzvané „prémiové kakao“, bude učiněno po dokončení celé sklizně a sám producent oznámil, že boby „spravedlivě rozdělí“ mezi kupující. Tyto zprávy v očích trhu zvyšují riziko nedostatku kakaových bobů v letošním roce.
img

Starbucks po rallye podpořené aktivistickým podílem Elliott Management vymazal část zisků 📈

22.07.2024 Podle pátečních zpráv WSJ převzal aktivistický hedgeový fond Elliot Management významný podíl ve společnosti Starbucks (SBUX.US) a nyní jedná s představenstvem o zvýšení výkonnosti a ocenění akcií, protože společnost se potýká s problémy na trhu kávových řetězců a slábnoucí poptávkou.
img

📈 NATGAS roste o 4%

22.07.2024 Ceny zemního plynu v USA (NATGAS) na začátku nového týdne vyskočily, protože předpovědi počasí ukazují, že v nadcházejících dnech dorazí do Spojených států vlna veder. Národní úřad pro oceán a atmosféru (NOAA) předpokládá nadprůměrné teploty v severní části Spojených států, zejména v klíčovém regionu Středozápadu. Společnost NATGAS z toho těží, neboť předpokládá, že poptávka po elektřině se zvýší v důsledku vyššího využívání klimatizace.
img

Technická analýza se Stanislavem Viktorinem (22.07.2024)

22.07.2024 Nejzásadnější data tohoto týdne budou výsledky indexů PMI od skupiny Markit, také do obchodování zasáhne středeční zasedání BoC, která by měla snížit sazby o 25 bb. Hlavní měnové páry se nacházejí ve středovém netrendovém pásmu, podobně jako hlavní akciové indexy. Mezi komoditami je zajímavý Natgas, který dosedl na 2$ a to by pro zatím mohlo být jeho letní dno. Ropa WTI má však před sebou ještě otevřený prostor k výraznější korekci, více ve videu.
img

Hlavní zprávy o akciích, které je třeba tento týden sledovat (22.07.2024)

22.07.2024 Začal nový týden, na který mnoho investorů na Wall Street čekalo. Obchodníkům budou v nadcházejících dnech nabídnuty první zprávy od amerických velkých technologických společností. Vrcholem tohoto týdne je úterý, kdy po skončení americké burzovní seance zveřejní své finanční výsledky za 2. čtvrtletí společnosti Alphabet a Tesla. Tento týden však bude reportovat výsledky i řada dalších známých společností, včetně 7 členů indexu Dow Jones.
img

Graf dňa: CHN.cash (22.07.2024)

22.07.2024 Pozornost investorů se dnes soustředí na dvě hlavní témata. Zaprvé investoři reagují na Bidenovo rozhodnutí vzdát se nominace Demokratické strany na prezidenta Spojených států. Anonymní zdroje uvádějí, že všech 50 předsedů demokratických států USA nyní podpoří Kamalu Harrisovou. V tuto chvíli zůstává náskok Donalda Trumpa po celou dobu v pásmu 60 %. Podpora Harrisové naopak činí 40 %. Vzhledem ke strukturálním změnám ve volbách je však možné, že v krátkodobém horizontu předpokládaná jednostrannost konečného výsledku voleb poněkud oslabí, což by mohlo mít dopad na odvětví/společnosti, které byly považovány za nejlépe reagující na případné Trumpovo vítězství. Důležité v tomto ohledu může být také snížení tlaku z ustupujících obav z uvalení cel na zboží a služby z Číny.
img

Ranní komentář: Biden vzdává kandidaturu, Crowdstrike a security issues Microsoftu

22.07.2024 Páteční senace poslala dolů akcie společnosti Crowdstrike, která zavinila masivní výpadek Microsoftu, jenž ovlivnil společnosti po celém světě. Minulý týden se jinak nesl v duchu pokračujících výprodejů v technologickém segmentu, které tentokrát táhly dolů hlavně společnosti v polovodičovém sektoru. O víkendu jsme se pak dozvěděli další důležitou zprávu o tom, že Joe Biden odstoupil z prezidentské kandidatury a podpořil Kamalu Harrisovou.
img

Ekonomický kalendář: Biden se vzdává své kandidatury na znovuzvolení

22.07.2024 Sazby ukazují na vyšší otevření první hotovostní seance tohoto týdne v Evropě. Ten přichází po páteční seanci, kdy Wall Street zaznamenala poměrně velký pokles. O víkendu investoři reagovali na Bidenovo rozhodnutí odstoupit z pozice kandidáta Demokratické strany na prezidenta Spojených států. Podle neznámých zdrojů nyní všech 50 předsedů demokratických států USA podpoří Kamalu Harrisovou.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny komodity ropa, pondělí 22. července 2024

22.07.2024 Aktuálně to vypadá, že komodita ropa se v grafu 4H pohybuje ve stavu sideways/ranging a pohyb se děje kolem úrovně. Potvrzuje to pohyb klouzavého průměru – opakovaně mezi těly svíček, ale protože indikátor Stochastic Oscillator byl dříve nad úrovní překoupení a teď se chystá klesnout pod úroveň přeprodání, má v blízké budoucnosti potenciál otestovat úrovně pod 80,06. Pokud tuto úroveň úspěšně prorazí směrem dolů, má #CL potenciál pokračovat v poklesu k úrovni 79,34, a pokud ropu podpoří momentum a volatilita, pak bude dalším cílem úroveň 77,96. Všechny tyto scénáře oslabování ale mohou přestat platit a automaticky se zruší, pokud se na cestě k těmto cílům náhle objeví vzestupná korekce a #CL prorazí nad úroveň 82,71.
img

Ranní shrnutí (22.07.2024)

22.07.2024 O víkendu investoři reagovali na Bidenovo rozhodnutí vzdát se nominace Demokratické strany na prezidenta Spojených států. Podle anonymních zdrojů nyní všech 50 předsedů demokratických států USA podpoří Kamalu Harrisovou.
img

Co sledovat tento týden?

22.07.2024 Akciové indexy utrpěly ve druhé polovině minulého týdne ztrátu v důsledku výprodeje akcií polovodičových společností. Na nadcházející dny je naplánována řada událostí, které mohou přispět ke zlepšení nálady na trzích. Patří mezi ně rozhodnutí BoC a CBRT o sazbách, zpráva o HDP za 2. čtvrtletí v USA a bleskové indexy PMI z USA a Evropy. V nadcházejícím týdnu určitě sledujte USD/CAD, US30 a EUR/TRY!
img

Denní shrnutí: Wall Street ztrácí, protože výpadek internetu tlačí na náladu na trzích

19.07.2024 Obchodní seance na evropských trzích byla převážně slabá. DAX ztratil 1 %, FTSE a CAC40 přibližně 0,6-0,7 %. Mezi ztrátové tituly patřila letecká společnost Lufthansa a výrobce leteckých dílů Airbus.
img

Pokles ropy se po rollove na futures zrychluje

19.07.2024 Dnes došlo k rolování futures kontraktu na ropu WTI. Ztráta činí 4 %, ale pouze 1,5 % je skutečný pohyb ceny a zbytek je rolování futures kontraktu. Silný rozdíl mezi dvěma nejbližšími kontrakty naznačuje teoreticky vysokou poptávku, ale zároveň je také varovným signálem. Příliš velká backwardace v minulosti vedla k zahájení korekce na trhu s ropou.
img

Bude Joe Biden oznámen jako oficiální kandidát Demokratické strany?

19.07.2024 V nejbližší době se očekává oznámení, že Joe Biden bude oficiálním kandidátem Demokratické strany v prezidentských volbách v USA. Mezitím se objevuje stále více informací, které naznačují, že Biden může na poslední chvíli odstoupit. Televize NBC přinesla informace, podle kterých by se Bidenova rodina měla připravovat na odstoupení Joea Bidena z prezidentského klání. Tuto informaci již Bílý dům popřel.
img

Bitcoin roste o 4 % a blíží se jednoměsíčnímu maximu, přestože US100 ztrácí 1 % 📈

19.07.2024 Cena bitcoinu dnes roste o téměř 4 % navzdory slabší náladě na Wall Street a růstu amerického dolaru o téměř 0,15 %, přičemž výnosy desetiletých amerických státních dluhopisů se zvýšily o 5 základních bodů a nyní dosahují 4,23 %.
img

Podcast na víkend: příležitosti na akciích 🚀

19.07.2024 Další díl ze série Povídání o trzích je tady! Tentokrát se čtveřice odborníků na finanční trhy – Jaroslav Brychta, Tomáš Vranka, Marek Nemky a Petr Horáček setkala, aby si popovídala o aktuální situaci v oblasti několika zajímavých firem, jako například WBD, Starbucks, Stellantis, LVMH či Alibaba, jelikož většina z nich momentálně zažívá problémové období.
img

US30 ztrácí 0,8 %; tlaky polovodičů na Wall Street. Intuitivní chirurgie získává 8 %

19.07.2024 Akciový trh v USA dnes obchoduje další slabší seanci, i když rozsah nabídky je v tuto chvíli relativně malý. Navzdory tomu jsou americké indexy na cestě k nejslabšímu týdnu od dubna. Výsledky Netflixu nezpůsobily prakticky žádnou volatilitu měny; akcie se obchodují o 0,7 % níže. Polovodiče jsou stále pod tlakem, akcie TSMC ztratily 1,8 % navzdory včerejším vynikajícím výsledkům za 2. čtvrtletí a vyšším prognózám, což naznačuje potenciální alespoň dočasný obrat ze strany výrobců čipů; Intel také ztrácí více než 3 %. Výnosy 10letých státních dluhopisů USA se vrátily nad 4,2 %
img

PŠENICE se odráží o 3,5 % z přeprodaných úrovní při silnější dovozní poptávce

19.07.2024 Futures na pšenici na Chicago Board of Trade dnes prudce rostou o téměř 3,6 % při vyšší mezinárodní poptávce a dlouhotrvajících podmínkách přeprodání. Futures na pšenici klesly ze 700 USD od poloviny května na 530 USD za bušl před týdnem a dosáhly minima od 11. března. Alžírsko nakoupilo 600 tisíc tun pšenice a Egypt zarezervoval 770 tisíc tun pšenice (největší nákup od roku 2022). Nejen mezinárodní obchod, ale také klesající evropské podmínky pšenice posunuly dnešní trh s pšenicí CBOT výše. Nyní WHEAT testuje krátkodobou zónu odporu blízko 560 USD za bušl. Komoditní fondy byly včera čistými kupujícími pšenice CBOT. Rozsah dnešní volatilní, silné cenové akce směrem nahoru je podobný jako 10.–11. července, ale mnohem rychlejší.
img

➡️US500 se snižuje s otevřením Wall Street

19.07.2024 Dnešní zasedání je historické, což souvisí s globálním selháním mnoha IT systémů kvůli problémům s produkty společností jako Microsoft a Crowdstrike. Tyto výpadky byly způsobeny aktualizací systémů, která neprobíhala podle plánu. Více jsme o těchto problémech psali dříve. Za zmínku však stojí, že mnoho společností používá software od Microsoftu a Crowdstrike (společnost spojená s kybernetickou bezpečností), což vedlo k uzemnění letadel od společností, jako jsou mimo jiné American Airlines, Delta Airlines a United Airlines.
img

BREAKING: CAD klesá po údajích o maloobchodních tržbách

19.07.2024 Zpráva kanadských maloobchodních prodejů za květen byla zveřejněna dnes ve 14:30. Očekávalo se, že zpráva ukáže měsíční poklesy celkových i hlavních maloobchodních tržeb po velkém dubnovém nárůstu. Skutečné údaje však ukázaly ještě hlubší pokles, než se očekávalo, což vytváří tlak na CAD. Bank of Canada se sejde příští týden, aby rozhodla o sazbách a plné ceně peněžních trhů s nadějí na snížení sazby o 25 základních bodů. Slabé údaje o maloobchodních tržbách jsou dalším argumentem pro BoC ke snížení sazeb.
img

CrowdStrike se propadl o 12 % kvůli globálnímu výpadku v IT 📉

19.07.2024 Aktualizace softwaru od giganta kybernetické bezpečnosti, CrowdStrike (CRWD.US), kótovaného na burze Nasdaq, mohla způsobit globální výpadek IT systémů a určitý chaos ve finančním a leteckém sektoru. Akciový trh reagoval odpovídajícím způsobem, prodal akcie kvůli potenciálním marketingovým ztrátám a stále možnému riziku reklamace. Včera analytici z Redburn Atlantic snížili cílovou cenu akcií Crowdstrike na 275 dolarů za akcii z 380 dolarů dříve.
img

Netflix s prudkým nárůstem nových předplatitelů💡

19.07.2024 Akcie Netflixu (NFLX.US) před zahájením seance na Wall Street ztrácejí 0,5 % po zveřejnění výsledků za 2. čtvrtletí 2024. I když samotné výsledky dopadly jako velmi dobré a společnost překonala očekávání, pokud jde o počet nových předplatitelů, zisk na akcii a tržby, prognózy pro 3. čtvrtletí se ukázaly být o něco nižší.
img

Netflix zveřejnil rekordní výsledky! 🚨

19.07.2024 Svoje hospodářské výsledky včera večer po zavření trhu zveřejnila největší a nejznámější streamovací platforma – Netflix. Ta pokračuje v růstu tržeb, zisku a počtu předplatitelů, kterých už má téměř 300 milionů. Navíc se zdá, že levné předplatné s reklamou firmě dobře funguje a Netflix na něj do budoucna spoléhá.
img

Graf dne - Ethereum (19.07.2024)

19.07.2024 Ethereum se od svého lokálního minima ze začátku července odrazilo o více než 21 %.Pozitivní sentiment kolem druhého největšího projektu podporuje potenciální spuštění spotových ETF již příští týden.
img

BREAKING: Indexy klesají kvůli globálním výpadkům technologií

19.07.2024 Evropské indexy i futures na americké indexy dnes klesají, přičemž důvodem poklesu jsou zprávy o výpadcích globálních technologií. Média uvádějí, že řada společností se potýká s technickými problémy poté, co společnost Microsoft uvedla, že její cloudové služby jsou nefunkční. Letecké společnosti ve Spojených státech uzemnily některé své lety kvůli problémům s komunikací, zatímco v německém Berlíně byl provoz do 10:00 zcela zastaven. Problémy hlásí také řada bank. Společnost CrowdStrike rovněž uvedla, že zaznamenala rozsáhlý výpadek, který zasáhl klienty po celém světě.
img

BREAKING: EURGBP po slabších údajích o maloobchodních tržbách ve Spojeném království oslabil 📌

19.07.2024 Objem maloobchodních tržeb ve Velké Británii v červnu 2024 klesl o 1,2 % a zvrátil tak nárůst o 2,9 % v květnu 2024. Pokles zaznamenala většina odvětví, zejména obchodní domy, prodejci oděvů a obchody s nepotravinářským zbožím, kde došlo k poklesu o 2,1 %. Celkově se objem maloobchodních tržeb ve 2. čtvrtletí 2024 snížil o 0,1 % oproti 1. čtvrtletí a o 0,2 % v meziročním srovnání. V červnu 2024 se snížily také online výdaje, a to o 2,7 %, i když byly o 2,3 % vyšší než v červnu 2023.
img

Ekonomický kalendář: Maloobchodní tržby ze Spojeného království a Kanady v centru pozornosti 🔎

19.07.2024 Dnešní makroekonomický kalendář je poměrně chudý a postrádá události, které by mohly ovlivnit globální finanční trhy. Investoři, kteří se zajímají o britský a kanadský trh, by se však neměli nudit. V těchto zemích budou zveřejněny zprávy o maloobchodních tržbách za červen. V druhé polovině dne mohou zajímavé informace přinést také rozhovory s představiteli Fedu včetně Williamse a Bostice.
img

Ranní komentář: Netflix nabírá nové předplatitele, WBD uvažuje o spinu streaming a studio businessu

19.07.2024 Včerejší seance přinesla zasedání ECB, která ale nepřekvapila a ponechala sazby beze změny. Z korporátních výsledků pak zaujala silná čísla TSMC, nebo solidní report Netflixu, které ale ani v jednom případě akciím obou společností příliš nepomohly.
img

Ranní shrnutí (19.07.2024)

19.07.2024 Asijsko-pacifické indexy rozšiřují poklesy poté, co indexy na Wall Street uzavřely na nižší úrovni. Indexy z Číny ztrácejí 1,00-1,20 %, japonský index Nikkei 225 se obchoduje beze změny kolem podpory na úrovni 40000 bodů a australský S&P/ASX200 se obchoduje o 0,05 % níže. Kontrakty singapurského indexu SG20cash ztrácejí 0,15 %.
img

Denní shrnutí: akciové indexy na konci hotovostní seance ustupují 📌

18.07.2024 Navzdory optimistickému úvodu americké akciové indexy v druhé části dne ztrácely a vše nasvědčuje tomu, že uzavřou se ztrátou. V době zveřejnění článku ztrácí US100 0,85 %, US500 se obchoduje o 0,80 % níže a US2000 dokonce o 1,70 %.
img

Alaska Airlines po snížení prognózy na 3Q24 prodělává 📉

18.07.2024 Společnost Alaska Air Group (ALK.US) dnes ztrácí více než 6 % po zveřejnění výsledků za 2Q24 a představení prognóz na další čtvrtletí. Společnost navzdory solidním výsledkům zklamala investory nejvýrazněji právě svými projekcemi na další čtvrtletí, které se výrazně lišily od předpovědí analytiků.
img

Hospodářské výsledky společnosti D.R. Horton: fakta největšího developera v USA 🔎

18.07.2024 D.R. Horton (DHI.US) posiluje o téměř 11 % poté, co největší americký stavitel domů oznámil výsledky za 3. čtvrtletí. Společnost D.R. Horton působí na 121 trzích ve 33 státech. Ve své 45leté historii postavila více než 1,1 milionu domů. Společnost staví a prodává rodinné a vícegenerační domy, nájemní nemovitosti a nabízí hypoteční financování, služby v oblasti vlastnických práv a pojištění.
img

Palivo 28. týden: Za poklesem cen ropy stály slabší čínské údaje

18.07.2024 Ceny pohonných hmot na Slovensku ve 28. týdnu (08.07. - 15.07.) po zvýšení začaly mírně klesat v souladu s vývojem na trhu s ropou. Ceny benzinu klesly o 0,67 %, tj. o 0,011 €/l a dosáhly hodnoty 1,613 €/l. Ceny motorové nafty klesly o něco výrazněji, a to o 0,97 %, tj. o 0,015 €/l, a dosáhly hodnoty 1,526 €/l.
img

US Open: Wall Street bojuje o směr uprostřed probíhající výsledkové sezóny 📃

18.07.2024 Indexy na Wall Street otevírají ve čtvrtek opět o něco výše. US500 a US100 však zůstávají na klíčových úrovních v konsolidaci. Kapitál nadále upřednostňuje menší společnosti, index US2000 posílil o 0,55 % na 2280 bodů. Naproti tomu US500 získává 0,27 % na 5670 bodů a US100 získává 0,33 % na 20100 bodů. Přestože dolar dnes na začátku seance mírně posiluje, celkově zůstává v silném sestupném trendu iniciovaném zprávou o CPI v USA.
img

Tisková konference ECB (LIVE)

18.07.2024 Evropská centrální banka (ECB) na dnešním zasedání ponechala úrokové sazby beze změny, což je v souladu s očekáváním trhu.Aktuální sazby: Hlavní refinanční operace na 4,25 %, mezní zápůjční facilita na 4,50 % a vkladová facilita na 3,75 %.
img

EssilorLuxottica posílila o 7 %, když Meta prozkoumává možnost mnohamiliardového podílu ve společnosti 📈

18.07.2024 Majitel oblíbené značky brýlí Ray Ban, pařížská EssilorLuxottica (EL.FR) získává téměř 7 %, když média uvádějí, že americký gigant Meta (META.US) zkoumá možné investice do francouzské společnosti.
img

BREAKING: US nároky v nezaměstnanosti vyšší, než se očekávalo. US500 slabá reakce

18.07.2024 Pokračující nároky na nezaměstnanost v USA: 1 867 mil. (předpověď 1 856 mil., předchozí 1 852 mil., revidovaná 1 847 mil.).
img

BREAKING: ECB ponechává sazby beze změny

18.07.2024 ECB dnes ve 14:15 rozhodla o ponechání úrokových sazeb na stávající úrovni, na kterou se dostaly po minulém zasedání, kdy došlo ke snížení sazeb o 25 bp. Trhy počítají s tím, že již na příštím zasedání by mělo dojít k pokračování snižování.
img

💲TSMC guidance a výsledky za 2. čtvrtletí silnější, tažené poptávkou po AI 📈

18.07.2024 Akcie Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) včera klesly téměř o 8 % poté, co trh snížil neuspokojivá očekávání ve zprávě ASML (ASML.NL) a vyhlídky na těsnější transfer technologií mezi Čínou a USA. Přeprodané akcie z polovodičového sektoru tlačily na Nasdaq 100, který včera zaznamenal nejslabší seanci od prosince 2022. Dnes po zprávě TSMC za 2. čtvrtletí však vidíme určité oživení před uvedením na trh. Kvůli obavám ze zpřísnění exportu amerických technologií do Asie vymazala TSMC v posledních dnech více než 50 miliard dolarů tržní kapitalizace.
img

📊EURUSD se obchoduje beze změny před ECB

18.07.2024 Oznámení měnové politiky ECB je klíčovou událostí dne na trhu. ECB oznámí rozhodnutí o sazbách ve 14:15 a po oznámení bude o půl hodiny později (14:45) následovat tisková konference prezidentky ECB Lagardeové. Neočekává se, že by ECB dnes změnila výši sazeb, ale může nabídnout tipy pro budoucí zasedání!
img

Graf dne - EURJPY (18.07.2024)

18.07.2024 Evropská centrální banka má dnes ve 14:15 oznámit své měnověpolitické rozhodnutí. Neočekává se, že by centrální banka dnes změnila úroveň sazeb. Zatímco ECB již na červnovém zasedání přinesla první snížení sazeb v rámci cyklu, centrální bankéři důrazně naznačili, že zpětné snížení sazeb je nepravděpodobné. Ekonomové oslovení agenturami Reuters a Bloomberg očekávají, že sazby zůstanou beze změny, a peněžní trhy oceňují šanci na další snížení sazeb dnes na méně než 5 %. Ceny pro zářijové zasedání však naznačují více než 80% šanci na snížení sazeb ze strany ECB o 25 bazických bodů. Ačkoli ECB pravděpodobně nevydá jasné prohlášení, že další snížení sazeb přijde na příštím zasedání, obchodníci budou hledat náznaky v prohlášení a během tiskové konference ECB Lagardeové ve 14:45.
img

TSMC zveřejnila rekordní výsledky 🚨

18.07.2024 Výsledková sezóna pokračuje a čísla přinesla jedna z nejdůležitějších firem na světě, TSMC (TSM.US). Tato společnost vyrábí téměř všechny špičkové čipy používané v počítačích a smartphonech. Výsledky firmy byly vynikající, překonána byla prakticky všechna očekávání. S vysokým růstem se počítá i na zbytek roku díky oživení trhu s PC a smartphony a rostoucí kapacitě výroby nejlepších AI čipů.
img

Ekonomický kalendář: Rozhodnutí ECB o úrokových sazbách, výsledky Netflixu

18.07.2024 Futures na evropské indexy naznačují, že většina indexů blue chips ze starého kontinentu otevře dnešní peněžní seanci beze změny nebo mírně výše. Stalo se tak po včerejším nevýrazném obchodování na Wall Street a po dnešní převážně nevýrazné seanci v asijsko-pacifickém regionu. AUD, CAD a USD jsou nejúspěšnějšími hlavními měnami, zatímco GBP a NZD nejvíce zaostávají. Ropa a drahé kovy se obchodují výše.
img

BREAKING: GBP po údajích o pracovních místech stoupá

18.07.2024 Dnes v 8:00 byla zveřejněna zpráva o trhu práce ve Spojeném království. Očekávalo se, že zpráva ukáže zpomalení celkového i jádrového růstu mezd a také mírný pokles zaměstnanosti. Skutečné údaje byly v souladu s očekáváním trhu, pokud jde o růst mezd, ale pozitivně překvapily nárůstem zaměstnanosti. Britská libra po zveřejnění mírně posílila, i když tento zisk již byl vymazán.
img

Ranné shrnutí (18.07.2024)

18.07.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování na nižší úrovni po výprodeji v oblasti technologií. Nasdaq se propadl o 2,76 %, zatímco S&P 500 se propadl o 1,39 %. Dow Jones si připsal 0,59 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací klesl o 0,99 %.
img

Ranní komentář: USA zvažují sankce na ASML a Tokyo Electron, tech sektor a semis táhnou indexy dolů

18.07.2024 Včera se pod značný tlak dostal technologický sektor, který táhly dolů hlavně akcie společností v polovodičovém sektoru. Na vině jsou zprávy o tom, že Bidenova administrativa zvažuje sankce vůči ASML a Tokyo Electron, zatímco Trump souběžně mluvil o tom, že má Taiwan platit za ochranu Spojeným státům, kterým sebral 100% jejich polovodičového businessu. Dnes pozor na výsledky TSMC a večer taky na výsledky Netflixu. V Evropě pak o sazbách bude rozhodovat ECB.
img

📉 US 100 padá o 2 %

17.07.2024 Indexy Wall Street dnes dostávají hit, přičemž výprodeje tlačí technologický sektor. Nasdaq-100 (US100) se za den snížil o 2 % a klesl na nejnižší úroveň za 2 týdny. Důvodem zhoršení nálady jsou zprávy v médiích, které říkají, že Spojené státy varovaly své spojence, že uplatňují nejpřísnější obchodní omezení na společnosti, které nadále poskytují Číně pokročilé polovodičové technologie. USA zvažují použití pravidla přímého zahraničního produktu, které jim umožňuje zavést kontroly na produkty, které obsahují americkou technologii. Tento krok bude primárně zaměřen na holandskou společnost ASML a japonský Tokyo Electron, které vyrábějí stroje používané při výrobě polovodičů.
img

BREAKING: ROPA po údajích o zásobách klesá

17.07.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 16:30 vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva ukáže malý pokles zásob ropy a také mírný pokles zásob benzínu a destilátů. Včera zveřejněná zpráva API však naznačovala velké čerpání hlavních zásob ropy a neočekávané zvýšení zásob benzínu a destilátů.
img

US OPEN: Americké akcie čipů klesají, GitLab vzrůstá o 10 %

17.07.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování níže – S&P 500 otevřel přibližně o 1 % níže, Dow Jones klesl o 0,1 %, Nasdaq se při zahájení seance propadl o 1,6 % a Russell s malou kapitalizací otevřel s asi 0,5 % medvědí cenovou mezerou.
img

BREAKING: USD utlumený po údajích o americkém trhu s bydlením

17.07.2024 Údaje o americkém trhu s bydlením za červen byly zveřejněny dnes ve 14:30. Ve zprávě se očekávalo, že stavební povolení zůstanou v porovnání s květnem prakticky beze změny, zatímco zahájená bytová výstavba měla mírně vzrůst.
img

Komoditní výhled: Komoditní trhy v problémech. Klesající kovy, ropa a rekordní zlato 🚨

17.07.2024 Prázdniny komoditám příliš neprospívají. Ceny průmyslových kovů klesají kvůli horším makrodatům z Číny a nedaří se ani ropě. Jednou ze světlých výjimek je zlato, které navyšuje své historické rekordy. Udrží je a jaké má předpoklady pro další růst?
img

ASML ztrácí 6,5 % 📉Silné výdělky, ale neuspokojivé vedení

17.07.2024 Největší v Evropě a jeden z největších na světě, pokročilý výrobce polovodičů, ASML (ASML.NL) dnes ztrácí téměř 6 % navzdory vyšším než očekávaným ziskům za 2. čtvrtletí. Docela neuspokojivé pokyny s vysokými metrikami ocenění byly pravděpodobně největším signálem vybírání zisků, protože nizozemská společnost se během posledních týdnů zotavila na historická maxima.Navzdory velmi silné poptávce po čipech AI může společnost vyrábějící polovodičové zařízení trpět obavami kvůli dalším clům a omezením vývozu čipů z Číny. Podle společnosti je rok 2024 přechodným rokem pro poloprůmysl jako celek a vývoj AI je klíčovým faktorem, který povede k oživení poptávky.
img

BREAKING: Konečná inflace v eurozóně v souladu s předchozím čtením

17.07.2024 Konečný CPI eurozóny dosáhl 2,5 % v souladu s očekáváním a předchozím čtením. Měsíční konečný CPI dosáhl 0,2 % – rovněž bez překvapení.
img

Ekonomický kalendář: průmyslová výroba v USA, zahájení bydlení a konečné údaje o inflaci v eurozóně

17.07.2024 Pokračující euforie na akciových trzích ve Státech se nepřenáší ve stejném měřítku na další trhy, ačkoli asijské indexy zastavily třídenní sestupnou sérii a Hang Seng dokázal druhý den probíhajícího pléna vedení Komunistické strany Číny mírně vzrůst. . Nálada v Evropě zůstává znatelně slabší než na druhé straně Atlantiku. Zprávy o možném vzestupu „republikánských jestřábů“ včetně J.D. Vence do vedoucích pozic v potenciální Trumpově administrativě se rozšířily a naznačují možný nárůst geopolitických rizik na starém kontinentu.
img

🚨 ASML zveřejnila výsledky – co to znamená pro budoucnost čipů?

17.07.2024 Dnes ráno oznámila své výsledky holandská společnost ASML (ASML.NL), která vyrábí stroje pro výrobu čipů. Na první pohled se výsledky nemusí zdát příliš dobré, ale firma už dříve informovala, že tento rok bude přechodný. Velký růst tržeb a zisků očekává až v příštím roce.
img

BREAKING: Index CPI ve Spojeném království mírně vyšší, než se očekávalo; nižší PPI. Růst GBPUSD

17.07.2024 Index CPI ve Spojeném království v červnu dosáhl 2 % meziročně oproti 1,9 % očekávaným a 2 % předchozím (0,1 % meziměsíčně oproti 0,1 % očekávaným a 0,1 % předchozím).
img

Ranní komentář: Rotace do small caps pokračuje, výsledky BAC a SCHW, Adidas vs Nike

17.07.2024 Americké indexy včera znovu rostly, přičemž se znovu výrazně dařilo hlavně malým firmám. Russell 2000 včera přidal 3.5 % a od zveřejnění inflace v minulém týdnu už vyrostl o 11 %. Zaostávají naopak i nadále velké technologické společnosti. Včera opět příjemně překvapily banky svými výsledky, zatímco pokračovala korekce v evropském luxury segmentu. Dnes pozor na report ASML a na americká data z trhu s bydlením.
img

Ranní shrnutí (17.07.2024)

17.07.2024 Indexy na Wall Street uzavřely včerejší seanci v blízkosti rekordních hodnot. Dow Jones vzrostl o téměř 1,9 % a s podporou téměř 6,5% rally společnosti United Health Group po jejích čtvrtletních výsledcích se vyšplhal na nová historická maxima; Russell 2000 si připsal 3,5 % a prodloužil tak růstovou sérii, během níž si za posledních pět seancí připsal téměř 12 %.
img

Denní shrnutí: Zlato vystoupilo na historické maximum, Russell 2000 roste o 2,7 %. Ropa před zprávou API klesá o 1 %

16.07.2024 Nálada na evropském trhu se během úterní seance zhoršila. Německý DAX dnes ztratil 0,35 %, francouzský CAC40 0,69 % a britský FTSE100 klesl o 0,22 %.
img

📈Zlato na nových historických maximech

16.07.2024 Futures na zlato získávají téměř 1,6 %, výnosy desetiletých amerických dluhopisů klesají o 3 bazické body pod 4,2 %. Stříbro se dnes rovněž obchoduje s nárůstem o 1,8 %.
img

WSJ uvádí, že spotové ETF na ETH by se mohly začít obchodovat příští týden.

16.07.2024 Deník The Wall Street Journal uvádí, že SEC informovala správce aktiv, že americké ETF na ethereum se mohou začít obchodovat od 23. července letošního roku.
img

MMF mírně snížil projekce amerického HDP pro rok 2024. Nejdůležitější z průzkumu BofA Fund Manager Survey

16.07.2024 Mezinárodní měnový fond dnes představil čtvrtletní Světovou ekonomickou aktualizaci. MMF signalizoval, že použití krátkodobého dluhu v USA je levnější, ale také rizikovější, „zatímco růst mezd se slabým růstem produktivity může firmám ztížit zmírnění růstu cen“.
Související klíčová slova: HangSeng | Banco Santander | Akcie společnosti AMC | Hawkish data | Stitch Fix | Plán na rok 2024 | Desinflační trend | Trump Media | Country Garden Holdings | Další snižování sazeb | Býčí pohyb | ANKR | Zisk Monety | Obchodovat s ETF | Zastropování cen plynu | Útok na Izrael | HYQ | IMMR.US | Jak měřit volatilitu | Etheru | PPI v USA | TweetDeck | El Niño | Obchodní pásmo | Kurz AUD/USD | ANF.US | Čekací doba | Dopad na cenu akcií | CIEN.US | Riziko kapitulace | DBX | První odhad HDP | Objem transakcí | Top 5 kryptoměn | ISS | Dynamický růst | Maďarská inflace | Akcie Meta Platforms | Hospodářská situace | Nikki Haleyová | Zpomalení čínské ekonomiky | Jestřábí cyklus | Program kontroly výnosové křivky | FCF | Akcie Sony | LNG.US | Celebrity | Zpráva NFP | Tupperware (TUP.US) | Společnost CrowdStrike | Apple Vision Pro | Růst v eurozóně | Triton | BCPP | Uvolněné měnové politiky | Risk-on sentiment | Realitní trh | ARB.UK | SE1.US | Akciové indexy na Wall Street | Apple CarPlay | Cena platiny | Hlava a ramena | Zrušení cel | Roku (ROKU.US) | Prostor k růstu | Hlasovací právo | ChatGPT | Jak fungují akcie | Liberty Global | Akcie Swatch Group | Sentiment v sektoru luxusního zboží | MAERSKA | Stříbro (XAG/USD) | Zásoby zemního plynu | ABT | Dezinflace v Německu | Ceny Etherea | OCP | Výplach | Ziskový potenciál | Orsted (ORSTED.DK) | Klid před bouří | Knorr-Bremse | Neel Kashkari | PTON | Adot AI | Prezident Microsoftu | Kryptoburza Binance | Cap | ETF na zlato | Palatin | Rizikové prémie | New York Community Bank | Hodnota společnosti | Komentář vedení | ICP | Noční můra | AMC Networks (AMCX.US) | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Praktické využití indikátorů | Devon Energy (DVN.US) | Graf ceny akcií společnosti | Střední hodnota | Největší pohyby | Dlouhé pozice | Celkový zisk | Llama | Akciová debata | Dluh vlád | Akcie Alibaby na burze | Aston Martin Lagonda | Reakce kryptoměn | Oslabené měny | Poptávka po riziku | Nákupy zlata centrálními bankami | Světové akcie | VIR.US | Bankrot burzy FTX | Premiérka | SMLR.US | RIOT Blockchain (RIOT.US) | Ambarella (AMBA.US) | Vývoj nezaměstnanosti | Chewy (CHWY.US) | Geopolitické konflikty | PG&E | Zpráva WASDE | Sdružení národů jihovýchodní Asie | Akcie švýcarské společnosti | Války | Zpracovatelské metody | Opětovný pokles | Akcie společnosti Novavax | Lithium | Americký ADP | Míra nezaměstnanosti v dubnu | Západní země | Strategická revize | Snap Inc | Foxconn | Vývoj technologií | Sandbox | Míra nezaměstnanosti v USA | Online trading konference | Vývoj | Finanční možnosti | Síla indexu | Graph | Medvědí rally | Odhady výsledků | DKNG.US | Obchodní platformy | Údaje z USA | Cena akcií společnosti Boeing | Ztrátové tituly | Home Depot (HD.US) | Češi | Dolarový index DXY | Rychlé zisky | Ark 21Shares | Walmart (WMT.US) | Americká společnost Nvidia | Zpřísňování úvěrových podmínek | Největší propady HDP | Americká automobilka Tesla | Data z trhu práce | Pozitivní carry | US CPI | VOLX | Proč investovat do komodit? | Graf Kakaa (Cocoa) | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Plyn v Evropě | Budapešť | TXT.US | Rizikový faktor | Podstoupení rizika | Australská centrální banka | HTZ1 | Allianz | Superúterý | Zveřejněné údaje | Globální ekonomické trendy | Trh nemovitostí | Photronics | Covidové vakcíny | Rada guvernérů ECB | Akcie ropy v roce 2021 | Americká správa | Fumio Kišida | US2000 | Nabízení rozdílových smluv | Marvell Technology | ESmini | Objem hotovosti | LHA | Globální růst | GameStop (GME.US) | Ceny bytů | Vládní pomoc | Akcie United Airlines | Velký propad | Silná rezistence | Brent Crude Oil | Klíčový ukazatel | EUR/CAD | Take Profit | Hospodářské dějiny | FTX token | Nancy Pelosiová na Taiwanu | Investice do marihuany | Prezident newyorského Fedu | Společnost GSK | Zvýšení zisku | Hlavní trendy | Hospodaření firmy | Německý výrobce obuvi Birkenstock | Zdražovat | Obrovský výprodej | CRON | Měnový pár EUR/CZK | SoFi Technologies | Chování centrálních bank | DPH | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Uvolnění limitů | Mistrovství Evropy | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Kryptoaktiva | Argo Blockchain (ARB.UK) | P/E poměr | Digitální reklamy | FDA | Spotřebitelské výdaje | Vklady zákazníků | Infografika | Aktivistický investor Ryan Cohen | Akcie společnosti Micron Technology | Výsledky Amazon | Morning Star | Výprodej bitcoinů | Bundesbank | Ceny akcií Netflixu | Americké velkoobchodní tržby | Outperform | Akcie Alibaba Group Holding | Zhodnocení akcií | Silvana Tenreyro | CrowdStrike Holdings | Prodej zboží | Akcie First Citizens (FCNCA.US) | Býčí formace | Charlie Lee | Úvěrový trh | Tesla v Číně | Centrální banka Turecké republiky | Riziko inflace | Caterpillar (CAT.US) | Pokračování růstu | Transněfť | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | BMPS | AIR.DE | Kansas City Fed | Novozélandská vláda | HOOD.US | Vlastní prostředky | Politická scéna | Tomáš Prouza | Komuniké | Klaviyo | Výhled růstu HDP | Graf EUR/GBP | Nizozemská vláda | Nedostatek čipů | TSCO | Kalifornie | Hospodářská zvířata | David Malpass | Cable | ABNB | Oznámení výsledků | Dříví | Cena akcií TUI | Půjčování cenných papírů | Hluboká znalost trhů | Brokeři | Yandex | Accenture | Oživení cen | Stavebnictví v březnu | SMCI.US | Fortinet Inc | ADSK | Hlavní úrokové sazby | Společnost Airbnb | Zjišťování investičního profilu | LI.US | NetEase (NTES.US) | Situace v Británii | Salesforce | Roche | Akciové společnosti | Rizika obchodování s komoditami | Surová ropa | Automobilový sektor | Close Brothers Group | JP Morgan Chase | BA.UK | Špatná výkonnost | Iamgold | Ceny nájemního | XOM | Komentář XTB | Výkyvy | Itálie | Slabé makro | Analytici Bank of America | Pokračování výsledkové sezóny | Euro proti dolaru | McDonald's | Cheniere Energy (LNG.US) | Stoxx | Payments | Psychologické odolnosti | Stavební produkce | SEC (Securities and Exchange Commission) | Kohl's Corporation (KSS.US) | Finanční arbitr | Cena OIL.WTI | Globální pracovní síly | Evropská nezaměstnanost | Akcie Carnival | Akcie Burberry group | HIVE Blockchain (HIVE.US) | Akcie společnosti Cisco | Microsoft Bing | Norwegian Cruise Line (NCLH.US) | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | CBDC | Prodejní opce | Posilování japonského jenu | Obilí z Ukrajiny | Texas | Hurikán | Dnešní makrodata | První den obchodování | USFD | Tencent Holdings | Finanční aktiva | Akcie čínských společností | Těžební zařízení | Akcie Lufthansy | Údaj o HDP | AWS | FCAS | Německé průmyslové objednávky | Očekávání | Skupina Orlen | Chang-čou | Soft komodity | Příliv bitcoinů na burzy | Úspěšný debut | Edison | Korelace | Implikovaná křivka | Finanční injekce | Jüan | Změny na trhu práce | Indikátor Stochastic Oscillator | Analýzy sentimentu | Otevřené pozice | Russell 2000 (US2000) | Volatilní | Ceny kryptoměny | Zákon o podnikání na kapitálovém trhu | GlaxoSmithKline | Inflace v září | VF Corporation (VFC.US) | Trh dluhopisů | Keysight Technologies (KEYS.US) | Cinemark (CNK.US) | Cla na čínské zboží | Mobilizace v Rusku | Evropské centrální banky | Akcie Daimler Truck | Kryptoměny Ankr | Model GDPNow | Praktické využití indikátorů volatility | Trh s akciemi | Eli Lilly (LLY.US) | Úrokové sazby v eurozóně | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Nikl | Uvolněné měnové | Výprodej ropy | Maloobchodní tržby v eurozóně | Duolingo (DUOL.US) | Britské burzy | Magnificent 7 | Binance.US | GLE.FR | Ekonom Evropské centrální banky | COTY.US | Cisco Systems (CSCO.US) | Galapagos | Výkyvy v cenách zemědělských produktů | L.F. Investment | Osobní finance | DANSKE.DK | STEPN | Akviziční cena | Inflační riziko | AMC Entertainment Holdings | HON.US | Viterra | PMI ve službách v eurozóně | Pershing Square | Akciová debata Jaroslava Brychty | VAT | Nálada na trhu s kryptoměnami | Chris Larsen | Výpadek příjmů | Novo | České hospodářství | Předpověď ceny | Náklady na transakce | Pozitivní nálada | AUD/NZD | Spekulace na pokles cen | Čistý zisk společnosti PepsiCo | Jihokorejská centrální banka | Lloyds Bank | EUR/JPY | Target (TGT.US) | Podnikání společnosti | Kvartální výsledky | Graf vývoje ceny ropy | Náhled na trhy | Ekonomické sympozium | Londýnské burzy | Žaloba na Apple | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Masivní nárůst volatility | PMI v eurozóně | Veřejné finance | Volatilita cen | TWTR.US | Bookmap | Krátkodobý rostoucí trend | Nálada amerických spotřebitelů | STLA | EURJPY | Zisky za čtvrté čtvrtletí | Akcie Target | Novartis | Příliv BTC na burzy | FAA | Účetní rok 2023 | Ark | Aladdin | Příležitost k nákupu | Dohoda OPEC | Čtvrtletní pokles | Bear market | Ruské invaze na Ukrajinu | NYCB | ČEZ | Stimulační balíček | Market cap | Trh práce | PDCO.US | Akcie SAS | CSCO.US | Technologie společnosti | Zhoršující se epidemiologická situace | Roční míra inflace | Coca-Cola Company | Evropská komise | Dopady energetické krize | Spuštění ETF | WeCHat | Pro investory | DYDX | Kakao - Vývoj ceny | Cenový cíl pro akcie | Ropný benchmark WTI | Rozpočtová pravidla | Skupina G7 | Short Interest | Daniel Zhang | Akcie společnosti Patterson | Sentiment na kryptoměnách | Akcie Adidas | Philip Morris ČR | Oživení ekonomiky | TD Bank | iShares | P/B | Zkrachovalé burzy | Nové obchody | Swiss | Crypto | Investice | Nákladové tlaky | Uranové akcie | Britská centrální banka | US Bancorp | United Microelectronics | DXY | EDF.FR | Futures kontrakty na zlato | Pokračující expanze | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | RTX | Spotřebitelský sektor | USD/ZAR | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | Současný propad | PanAmerican Silver Corp (PAAS.US) | Akcie Salesforce | Potenciál | MACD | Nálada v ČR | SPA35 | Očekávání úrokových sazeb v USA | D.A. Davidson | Doporučování investičního nástroje | Výsledky Monety | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Největší banka | Japonské maloobchodní tržby | Support | Diverzifikace | Návrat inflace | Index měn rozvíjejících se trhů | Akcie společnosti Carvana (CVNA.US) | XEL | Burzovní prázdniny | ACA | Invaze na Tchaj-wan | Patrik Klempár | Akcie společnosti Roche | Akcie společnosti Arm | Švédské koruny | Mezinárodní ratingová agentura | Rozpočtový rok | Nízké sazby | Příliv zahraničního kapitálu | Burza Kraken | Míra nezaměstnanosti v ČR | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Edge | Akcie Unity | Výkon českého průmyslu | Akvizice | ServiceNow | Index nových objednávek | Devon Energy | Finanční stabilita | Výnosy na dluhopisech | Lednová inflace | Posílení | Index aktivity | Cenová volatilita | Oslabování měny | Dopad na akcie | Přesnost | EHang Holdings Limited | Delivery Hero | TLRY.US | Futures na pšenici (WHEAT) | Akcie Delta Airlines | Autodesk | Pokles cen energií | Technologie blockchain | Norges Bank | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Letecké palivo | Hluboká recese | ADP report | Růst amerického dolaru | KTOS | Akcie společnosti CarMax | Biogen (BIIB.US) | Formule | Index Nikkei (JAP225) | Dohody OPEC+ | Miliony dolarů | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | Juneteenth | Japonské akcie | Uranium Energy Corp (UEC.US) | Nálada v eurozóně | Manipulace s trhem | Zisk před zdaněním | Norwegian Cruise Line Holdings | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Global Infrastructure Partners | Petr Zýma | Americká zpráva NFP | Akcie německé chemické společnosti | Akcie bankovního sektoru | Prognózy | Akcie společnosti Alibaba | Britská libra | Týden na trhu | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | Špatná nálada | Intervence | NYSE | Společnost Cisco | Li-Auto | XTB Online trading | Výnosy XTB | Penzijní systém | Ceny kakaa | Kryptoburzy | Kurz ropy | Výkonný ředitel | Broadcom | Akcie společnosti AMC Entertainment | EIP 1559 | E.ON | Intuit (INTU.US) | Trh ETF | Akcie Adidas (ADS.DE) | UNH.US | Softwarové společnosti | Redwire | Facebook akcie | Ark Investment | Levice | Akcie First Solar (FSLR.US) | Krach kryptoměnové burzy FTX | Interactive Brokers | Klesly akcie | MongoDB | Riziko dalšího poklesu | Experti | Počáteční zisky | Produkce energie | Fibonacciho posloupnosti | LSEG | DWS | Investiční konference 2022 | City Fed index | Futures kontrakt | Náklady na financování | Mimořádné daně | Chování | Rekord | Nižší sazby | Vstupní náklady | Přeshraniční platby | Raiffeisenbank | Zdroje příjmů | MGM.US | Bitcoinového ETF | Ceny ropy a zemního plynu | Zvýšení produkce ropy | Nezávislost | Bitcoiny | Binance Coin | Průměrný výnos | Člen bankovní rady ČNB | Bloomberg Markets | Návrh zákona | Stop-Loss | Silný býčí signál | Maloobchodní tržby v Číně | Evropský index | Coinbase prime | Nerealizované ztráty | Evropské měny | Býčí výhled | Krátkodobé cenové pohyby | Nákupy aktiv | Hnojiva | Trade Desk | Index USD | FTSE MIB | Dodatečné zisky | Zlato a bitcoin | Prolomení parity | Pokrok ve vývoji | Dění na trzích | Akcie společnosti Roche Holding | Topný olej | Zvýšení minimální mzdy | Vepřové maso (lean hogs) | Šíření koronaviru | Zvyšující se likvidita | Moody's Investors Service | Měnový pár GBP/USD | Akcie Coinbase (COIN.US) | Cartesian Therapeutics | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Růst akciových indexů | Green Street | Equinix | Společnost Apple | Skrytá medvědí divergence | Obrat v sentimentu | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | Národní zdravotní komise | Společnost FTX | IHS | KEYS | Uvolňování měnové politiky | Britská média | Pokles zisku | IPO Arm | Asijské trhy | Úrovně Fibonacciho retracementu | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Investing | Impuls | Český statistický úřad | Francouzský dluh | Investor Ryan Cohen | Inflace ze Spojených států | Accor | EUR/USD | Geografická diverzifikace | Paramount Global (PARA.US) | EMISS | Akcie společnosti Coinbase | Randal Quarles | Chování amerického dolaru | General Electric | ARK Innovation ETF | Tradiční měny | Topný olej (Heating Oil) | Richmondský Fed index | Německý ekonomický institut | Vanguard | Dění ve světě | Mediální magnát | Úřad FAA | Morgan Stanley | Oblasti supportu | Spotřebitelé | LULU | Adam Smith | Krypto burzy | KCP/14/2005 | Vepřové půlky mražené | Vztahy mezi Čínou a USA | Nová vakcína | Von der Leyenová | Auta se spalovacími motory | Další zdroje příjmů | Recese v eurozóně | Globální ekonomické zpomalení | Levná ropa | Předseda představenstva | PKN Orlen | Sydney | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | Zoominfo Technologies | Mediální společnost | Digitální aktiva | Úplný zákaz vývozu do Ruska | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Prognostici | Švédská koruna | Bezpečný přístav | Celý bankovní sektor | Online komunita | PACCAR | Americký soud | Český průmysl | PMI z Německa | Ruský export | Neckline | Cena bitcoinu | Snížení likvidity | Akcie Wheaton Precious Metals | Hlavní americké banky | The Telegraph | General Motors (GM) | Swatch | Současná cena | LVMH (MC.FR) | Obchodování na burzách | SOK | Akcie regionálních bank | Wolters Kluwer | Spotový trh | Konkurenti | Potravinové zásobování | Severní Dakota | Akcie Nvidie (NVDA.US) | Price Action | Akcie společnosti | Profesionální trader | Stimul | ETH | Streamovací služby | Chování trhu | Dlouhodobá předpověď | Roaring Kitty | Tržby Amazonu | Vivo | SMCP | Index spotřebitelské nálady | Průměrné hodinové mzdy | Tuzemské hospodářství | Stochastický oscilátor | Raytheon Technologies (RTX.US) | Více akcií | Pesimistická nálada | Ruský premiér | Důvěra v ekonomiku | Softwarová společnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Societe Generale (GLE.FR) | Benchmark | Cloudflare | Cena pšenice | Techy | Rostoucí výnosy | Rizika na Blízkém východě | Společnost E.ON | D.US | United Microelectronics Corp | Společnost Schwab | Opatrný optimismus | Rotterdam | IAG.US | Lévi-Strauss (LEVI.US) | Akcie společnosti Etsy (ETSY.US) | Eisai | Výsledková sezóna s XTB | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Stav trhů | JD.com (JD.US) | Většinový podíl | HSBA.UK | Průměrné mzdy | Force | Maso a dobytek | Aehr Systems (AEHR.US) | Kansas City | Co jsou CFD kontrakty | Fortuna | Rozhodnutí o úrokových sazbách | WACC | Cenné papíry | Hashrate | Tlak na banky | Americký výrobce čipů | TELL.US | S&P Global Market Intelligence | Americké podniky | Čistý příjem | Skvělé výsledky | Výnos | DeFi | P/S | Celosvětová poptávka po ropě | Poškodit ekonomiku | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | Návratnost investic | DAI | Vývojáři ETH | Akcie Under Armour | Komoditní výhled | Příležitosti a rizika | New York Community | Akcie Lyft | Co to vlastně volatilita je | CureVac | Martin Jakubec | Medvědí výhled | RBC Capital | Nikola | Ocelářství | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Úročení spořicích účtů | Micron (MU.US) | SNOW | Trh s dluhopisy | Opera (OPRA.US) | Grifols | Německý ukazatel | Brent | Soukromá spotřeba | GTLB | Výhled poptávky | IHNED | Tisk peněz | Asijské akcie | BreakEven | Akcie těžařů | Hlavní zprávy | HDP z Číny | Google Pay | Dollar Tree (DLTR.US) | Delta | BRKB.US | Snowflake | Standard Chartered Bank | Colorado | Finanční podmínky | Data z Ameriky | Schválení ETF | Americké makro | Zalando | AUS200 | First Citizens | Baird Equity | HOOD | Diamondback Energy (FANG.US) | TNOTE | Silný výhled | Investiční potenciál | Likvidita na trhu | Americký akciový trh | ZEW indexy | Agresivní strategie | Akcia týždňa | Cox | Propan | Vývoj na trzích | SMA | Retracementy | Obnova ekonomiky | Pokračování současného trendu | Klíčový údaj | XTB Bitcoin | Vzdělávání | Pád Adobe | Krach americké banky | Russell 2000 | Hrubozrnná rýže | Denník | Šéf Fedu | Komentář k trhům | Investoři společnosti | Opatření v Číně | Small caps | Slabá poptávka | Regal | LYNX Trading | BT Group | Anomálie na trhu | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Výsledky Charles Schwab | Růst sazeb | Dopravci | Vývoj ceny sóji | Rozhodnutí o sazbách | Southwest Airlines (LUV.US) | Technický indikátor | Růst poptávky po ropě | Reddit | IDEA | Technické rezistence | Úrovně odporu | Zkrocení inflace | Šéfové | Jiné měny | BXMT.US | Silný základ | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Import | KSS | Překvapivý růst | Capri | VOW1 | Jak bude reagovat trh? | Styl obchodování | Výraznější impuls | Acacia Communications | Zvýšení sazeb Fedu | NOVN | Účetní rok | Německý akciový index DAX | Microsoft Corp. | Zákaz vývozu | Zvýšení sazeb v eurozóně | Schválení spotového ETF na bitcoiny | Politico | Akcie DraftKings | Airbus SE | Série ztrát | Exchange | Dolar slábne | Investiční portfolio | Alcoa | Nike (NKE.US) | DHER.DE | Centrální banky světa | Forexový trh | Unemployment Rate | Německé CPI | Aston Martin (AML.UK) | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Investiční strategie | Společnost Huawei | UAW | ANZ (Australia and New Zealand Banking Group) | Státní dluh | Zastavení dodávek plynu | Dallas index | Zasedání centrálních bank | Američtí vojáci | Zimní bouře | Appreciation | Hluboké recese | Commodities | Investor Warren Buffett | Gitlab (GTLB.US) | Zisky na Wall Street | Carlsberg (CARLB.DK) | Malá technologická společnost | Kryptoburzy FTX | Halloween | CNBC analytik | Nejlepší technologické akcie | Poradní výbor | Věštec z Omahy | Akcie Sesen Bio | Oslabující americký dolar | Směřování měnové politiky | Graf zlata | Kontrakty | FRC.US | INR | Akcie RWE | Strach | Jeden dolar | OTLY | Budoucí trendy | Výsledky ČEZ | FCNCA | Graf EURUSD | Ekonomika Japonska | Martin Gregor | Co je komodita? | Oživení čínské ekonomiky | Inflační index | Nákupní příležitosti | Šinzó Abe | Propad cen | Dropbox | Vyřazení akcií | Obchodování s cennými papíry | Stíhačky F-35 | Kontrakty na zemní plyn | Barrick Gold (GOLD.US) | Cathie Woodová | Microsoft (MSFT.US) | Výrobce smartphonů | CSGN | Online obchodování | AUDUSD | Haleon | Index DXY | Nasdaq100 | Praxe | Call of Duty | Škoda | Raytheon Technologies (RTX.US) | Američtí centrální bankéři | Jednání OPEC+ | Platební neschopnosti | Americká technologická společnost | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Zdravý rozum | Colgate-Palmolive (CL.US) | Hasbro | WGC | ETF u XTB | Palladium - Vývoj ceny palladia | Řetězec kin | Sentiment na trhu | CPI v České republice | Contract for Difference | Euronext | Kryptoměna Bitcoin | JPY | HDP ve Spojených státech | SMIC | Mediánová cena | Echostar (SATS.US) | H&M | Akcie Wells Fargo | Akcie Palo Alto Networks | Hlasy pro zvýšení sazeb | Asana | Snižování úrokových sazeb v USA | Akcie amerických aerolinek | Metaverse | TLAC | Potenciál trhu | Společnost Immersion | Meme stock mánie | Apple Intelligence | Napětí ve světovém obchodě | Výhled v eurozóně | Ceny ve výrobě | Záznam konference | Jak profitovat | Portfolia ETF | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Microsoft 365 | Americká investiční banka | Větší ztráty | Zisky bankovního sektoru | NTES.US | Polovodiče | Investiční příležitost | AI | ChiNext | Mluvčí Bílého domu | Nordstrom (JWN.US) | Čínský úřad | BX | Ekonomika Velké Británie | MRVI.US | Odhad HDP | Nízká likvidita na trhu | Poradce Bílého domu | Index Russell | Macy's Inc | SoftBank Group | Práce s grafy | Americko-čínské vztahy | Pfizer (PFE.US) | Casino | Možnost dalšího poklesu | Swedbank (SWEDA.SE) | Tlak na zvyšování sazeb | PayPal (PYPL.US) | PAYX | Mzdová vyjednávání | Obrácená Hlava a ramena | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Směřování trhu | Ekonomický sentiment | BKSY.US | Investoři v Evropě | Německá společnost | Uber Technologies | Ceny sóji | Akcie Alibaba Group | FTT | Poklesy akciového trhu | Zahájení dodávek | Changpeng Zhao | GAP.US | Předpověď počasí | Formování cenových trendů | Coty (COTY.US) | Patterson | Realitní bublina v Číně | Zasedání australské centrální banky | 3M (MMM.US) | Projekce | Znehodnocení | Konference 2024 | Ceny ETH | Kontrakce | NED25 | Peníze | Nabídky akcií | Další drahé kovy | Infekce Covid | Zisk Tesly | Euro roste | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Výhled úrokových sazeb | Implementace AI | NATO schůzka | Začátek nového trendu | Kanye West | Vyšší daň | Robert Habeck | Holdingové společnosti | Ukazatel | Návštěva Muska | Suezský průplav | TUI.DE | Představitelé G7 | TeamViewer | Bankovní rady ČNB | Výrobní sektor | Vývoj měnové politiky | Bitfarms | Kapitalizace Tesly | Rivian (RIVN.US) | FTX | Historický milník | Index DE40 | Dezinflace na Slovensku | Palantir Technologies (PLTR.US) | Měnověpolitické zasedání Fedu | Průmyslové zakázky | Casino Guichard-Perrachon | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Akcie Thermo Fisher Scientific | Pohyby kurzu | ATR a ADR | Vstoupit na burzu | MONET.CZ | Měnová situace | Zvýšení důvěryhodnosti | Bydlení | Zastropování cen energií | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | JD.US | Reálné ekonomiky | Meziroční růst cen | Úřad pro hospodářskou soutěž | Charles Hoskinson | GoPro | ENEL SpA | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Módní průmysl | Obavy z inflace | Překřížení klouzavých průměrů | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Gulf Coast Gasoline | Příjmy a výdaje amerických domácností | Velký kapitál | AVGO.US | Geely | Medvědí trh | Investors | Den prezidentů | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Služby | Výhled Číny | Index US 100 | Bilance obchodu | Dodávky ruského plynu | Cena Brentu | Obchodovat na burze | Akcie NVDA | Zisky bank | Technologie blockchainu | Velké problémy | Dynamický pokles | Pokles ceny ropy | Manas Scharma | Hlavní události tohoto týdne | Globální spotřebitelská důvěra | Jan Smolen | Akcie EDF | Bezpečné přístavy | ALUMINIUM | Rekordní deficit | Objem hypoték | Upisování akcií | Fitbit | Inflace ve Španělsku | Americká sněmovna reprezentantů | Měnová politika Fedu | Firma Berkshire | Lordstown Motors (RIDE.US) | Premiér Pedro Sánchez | Saxo Bank | DAX (DE40) | Cena bitcoinu dnes | FedWatch | Běžný účet platební bilance | Adani | Oblasti tradingu | Tuzemská ekonomika | Hershey | Anthem | Downside | Electronic Arts (EA.US) | Amgen | Heatmap | Barel ropy | Apetit investorů | IBM (IBM.US) | Rizikové pozice | Stochastický | Index CAC 40 | Palladium | Poptávky po oceli | Konference v Jackson Hole | Americký Fed | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Normalizace trhu | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Čokoládovny | Tržní hodnota | Goldmani | Medvědí signál | Nejznámější kryptoměna | Globální hospodářský růst | NBC | DASH.US | Solidní výnosy | Použití indikátoru | Poměr PE | O2 | Nové sankce vůči Rusku | Ropa WTI | ROA | Měnové zajištění | Vzácné kovy | Růst v Číně | Hnědouhelné elektrárny | Rekordní růst | VinFast | Reckitt Benckiser | Micron | AbbVie (ABBV.US) | Schválení bitcoinového ETF | Tyson Foods (TSN.US) | Zájem obchodníků | Index UK100 | Fundraising | Change | Zoom Video | CRM | Etsy (ETSY.US) | Lockheed Martin | Americká softwarová společnost | Produkce v průmyslu | Walt Disney Co | Milionář | Alaska Air Group | Federální rezervní systém (FED) | Hodnocení burzy | INTC.US | Bankovní rada ČNB | Blue chip akcie | Akcie Coca-Coly | Akcie Amazonu (AMZN.US) | Očekávání ziskovosti | WBD.US | CRSP.US | Torm (TRMDA.DK) | Viceguvernér ČNB | Významný milník | CEO společnosti | Oslabení jüanu | Omega | ADBE.US | Revolvingový úvěr | Developeři | SYY.US | Bankovní domy | Cenový skok | Dell Technologies | Obchodování na burze | Brexit | Eurostoxx 50 | Bitinfocharts | AEX | STAN | ZEW index | Obranný sektor | WRB | Zastavení činnosti | Capital Expenditures | Prostředí klesající inflace | Růst akciových trhů | Výše investice | Kontrakty na ropu | Intel dnes | Index AUS200 | Přijetí bitcoinu v Salvadoru | Ropné trhy | Dolar dnes | Největší IPO | Evropské burzy | Italský dluh | DOGE | Akcie Abott Laboratoires | Valná hromada | Waves | Trendový indikátor | Pojišťovací společnost | Počítače Mac | Záznamy telefonických hovorů | Růst trhu | Pozornost investorů | Prognóza Evropské komise | Burzy | Norwegian Cruise | Top 5 nástrojů Ondřeje Hartmana | Největší světové ekonomiky | USD/ILS | WallStreetBets | Rozhodnutí americké centrální banky | FedEx | Německý ministr hospodářství | Hugo | Henry Hub v USA | Silný hráč | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Extrémní strach | Komoditní trh | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Snížení dluhu | Člen ECB | Nová bankovní rada | U.S. Photronics | Fondy obchodované na burze | Béžová kniha | Robinhood | Izraelská ekonomika | Cestování | Vliv na rozhodování | Nord Stream 2 | Planet Labs (PL.US) | Investování do kryptoměn | CB.US | Čínská pomoc developerům | Klinické testy | Výpočet ADR | Odliv kapitálu | Olympiáda | WIG20 | Bond | Broker | Sundar Pichai | Bayer | Růst dluhopisových výnosů | Společnost Siemens | Dolar (USD) | TerraUSD | Implikované volatility | Slovenská vláda | David Solomon | Evropské PMI | Akcionáři | Snižování sazeb v USA | Počasí v Brazílii | Vývoj ceny palladia | Klíčové finance | Cash flow | Proražení | Prodeje aut | PYPL.US | Cenové úrovně | Life Insurance | Společnost X-Trade Brokers | NVDA.US | Údaje o sentimentu | Dividendová politika | Situace na Wall street | Magnát | Posílení koruny | USD | Kontrakty na úrokové sazby | Růst zisku a tržeb | Hýbat trhy | Velikost pozic | Plynovod Nord Stream 1 | Tempo hospodářského růstu | InterContinental | Export | Rating Itálie | Banka Goldman Sachs | Německé HDP | Upravený zisk | Odškodné | Růst společnosti | Shopify | NFLX | Role Ruska | Britové | Technická analýza | Oblasti odporu | Macquarie | DTE | Občané | Zasedání FOMC | NFP | Atero Resources | Energetické akcie | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Obchodníci dnes | CFD na komodity | Chemický průmysl | Formace kladivo | Berkshire | CSCO | Akcie společnosti C3.ai (AI.US) | Výnos desetiletého dluhopisu | WASDE | Akcie společnosti Moderna | Oracle (ORCL.US) | Přetrvávající vysoká inflace | DISCA | Trh s nemovitostmi | CRWD.US | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Historická volatilita | Zynga | Rozhodnutí ECB o sazbách | Stav devizových rezerv | Deficit zahraničního obchodu | Delta Air | GBP/JPY | Čistý zisk ČEZ | Investovat | Německý ministr zdravotnictví | Zastavení poklesu | Reálné obchody | Eurex | Aktuální očekávání | Douglas | Casper | Prodej automobilů | Výkon | Divize Microsoftu | Gilead | Qualcomm | CD Projekt | Letní období | Comcast | Výroční zprávy | Sodexo | Spotřebitelský sentiment v USA | Sentiment na akciových trzích | Ruská společnost | HD.US | Akcie společnosti Beyond Meat | Prodávat akcie | Tržní volatilita | Vývoj ceny zemního plynu | Southwest Airlines | Karlsruhe | Ant Group | Sektor polovodičů | EL.US | Aljaška | Americká média | Llama 2 | CATTLE | Jestřábí komentáře | Více peněz | Plány | Vládní opatření | Jošihide Suga | Sergio Ermotti | Trpělivost | Energetická společnost | Na burze | WEN.US | Github | Komise pro cenné papíry (SEC) | Blue chip | Určení trendu | Aktuální informace | Rebalance | Akcie společnosti Ciena (CIEN.US) | Ceny akcií Meta | Zastropování ruské ropy | Šok | State Street Global Advisors | Dominance BTC | Futures na kakao | Ropná zařízení | Český ministr | Hodnocení současné situace | Depreciation | BCA Research | Síla amerického dolaru | Cowen | Riziková averze | Hlediska technické analýzy | Společnosti v indexu | Otestování rezistence | Grayscale Bitcoin | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Spikevax | Hongkong | Obchodní platformy Metatrader | Inflace v České republice | Evropská inflace | Italský premiér | Největší kapitál | Obnovení růstu | ByteDance | Rozvahy Fedu | Kanadské maloobchodní prodeje | Aspekty obchodování | Výsledky za první čtvrtletí | Momentum trhu | Booking Holdings (BKNG.US) | Společnost Pfizer | Akcie Avastu | Tvorba pracovních míst | Price-to-Earnings | Total | Trh s ropou | Zájem institucí | Spekulovat na cenu komodity | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Short Term Holders | Regulace | Vývoj akcií Tesly | Hospodářské problémy | Žaloba | TOD.IT | Béžová kniha Fedu | GBP/CHF | OXY.US | Katar | Vývoj ceny akcií | Kofola | Ceny BTC | Zvyšování nákladů | Meta Materials (MMAT.US) | Apple Pay | LMT | Akcie společnosti Netflix | Take-Two Interactive Software | Maďarsko | Obchodní signály | Makléři | Michael Burry | FME | Obrovské zisky | SPGI | Pokles kurzu | Garance | Noviny | Velké fondy | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Pozitivní signál | Akvizice společnosti | Podílový fond | Hertz | NDA.DK | Exekuce | Tichomoří | Evropská obchodní seance | Highlights | Investor Warren | Handelsbank (SHBA.SE) | Stavebnictví v USA | Teorie černé labutě | Zvednout ceny | Úroková sazba | Pozorování | Těžaři Etherea | ISM pro sektor služeb | Investice do robotiky | Očkování proti covidu-19 | Předpovědi analytiků | Ahold Delhaize | Inflační spirála | Ceny emisních povolenek | Růst prodejů | Ulta Beauty | Kabinet | Chování volatility v různých obdobích | Akcie Walmartu | Split | AAPL | Index ISM ve službách | Klimatické změny | Zvýšení dluhového stropu v USA | Obchodování Price Action | Xiaomi | Ekonomiky | Japonská Softbank | Tovární objednávky | Konopí | Aker BP | Verizon Communications Inc. | Konference OSN o obchodu a rozvoji | CFD kontrakty | ZAR | Společnost CarMax | Zvyšování sazeb Fedu | Pohyby a trendy | Stavební výdaje | Analytici XTB | Tržní trendy | Index Philadelphia | Pověst | Roční růst | WIZZ | Screening akcií | Největší společnosti | Ceny energií v Evropě | Zobchodovaný objem na futures | Spekulovat | BTIG | ATVI | Skutečný výsledek | Fitch Ratings | Cenové tlaky | Swapy | Ethanol | Výsledky společnosti Inditex | Sociální sítě | Pokles inflace v USA | FSLR.US | Akcie Exxon | Rostoucí ceny energií | CashFlow | Tiff Macklem | Honeywell International (HON.US) | Finanční odměna | Peter Wennink | Ruský prezident | Pokles cen nemovitostí | P.A. | HDP v USA | Česká zbrojovka | Cena akcií společnosti Fisker (FSR.US) | Obchodní dny | Podpůrné programy | FSLR | Playboy | Verizon Communications (VZ.US) | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Bankomaty | Top pick | Shenzhen Composite | Fintech společnosti | Zajímavé zisky | Psychologické hladiny | Ondřej Klečka | Akcie společnosti Lucid Motors | Oživení trhu | Podrobné výsledky | Avast | Budoucnost digitalizace | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Vysoké sazby | Výsledek inflace | Zklamání pro investory | Spolkový sněm | Vnímání rizika | Vládní výdaje | Partner společnosti | TOP 5 kryptoměn | Velikost fondu | Burzovní průvodce | Lipow Oil Associates | Akciové trhy v Evropě | Rekordní nárůst | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Inflace se vrací | Umělá inteligence Microsoftu | Společnosti vyrábějící vakcíny | Vyšší náklady | Wizz Air | Dvojitý vrchol | NTAP | AP Moller-Maersk | Fidelity Fund | 21. století | Dovednosti | Hospodářské záležitosti | Černý kůň | Snížení poptávky | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Cash App | SIX | Agentura Kjódó | Ceny zinku | Akcie společnosti Intel | Skupování aktiv | Akcie Google | Přijetí ETF | Kurz turecké liry | Netflix (NFLX.US) | Dovoz | Dovozní cla | VIX klesá | Hang Seng China Enterprises | Automobilka Tesla | Významný akcionář | Fyzický trh s ropou | RIVN | Sazby hypoték | Index US 500 | Potenciální obrat | Změny v pohybech cen akcií | Obrovský potenciál | Šíření nemoci | Výzkumy | Taiwan Semi | Obchodník na finančních trzích | Caterpillar | Lenovo | MT5 | NextEra | Old Navy | Viry | Nejbohatší | Obchodování na finančních trzích | Zprávy o trhu | VIX index | Investice do těžby | Pozitivní zprávy | EMEIA | Model 3 | NASA | Historická výkonnost | Hyundai | Plán růstu | Dodávky čipů | EOG | Počet nových klientů | Penzijní fondy | Nikkei | Uhelné elektrárny | Instagram | Silný americký trh práce | Akcie společnosti Nio Inc (NIO.US) | Obchodování s dluhopisy | Mizuho Securities | Americké ministerstvo spravedlnosti | Pro tradery | Model Y | Bankroty | Akcie Bank of America | The New York Times | Co jsou CFD | Energie | Hospodářská data | Generace Z | Norská společnost Opera | Investoři v USA | Akcie Peloton | Globální epidemie | Cenové pohyby | Riot Platforms | Gigant Gazprom | 1 milion | Očekávaná rezignace | Stratégové | Konvergence | Výrobní ceny | Akcie ConocoPhillips (COP) | Jak obchodovat s komoditami | Čtvrtletní zisk | Čínské úřady | Těžaři bitcoinu | Politická situace | HSCEI | Endeavour | Nárůst výdajů | Marek Mora | Obchodní dohoda | Komoditní | Nejsilnější růst | First Solar | Výrobci elektromobilů | Smith & Wesson | Doji | Tržní reakce | PMI ze sektoru služeb | Maloobchodní prodejce | Kryptoměny dogecoin | Světový obchod | Venture Capital | Jádrová PCE inflace | Nárůst Bitcoinu | CFD (Rozdílové smlouvy) | Obchodní signály pro ropu | Výkonnost společnosti | Santiment | Aktivity v USA | Problémy amerických bank | Bundesbanka | Cenový vrchol | Akcie společnosti Nio | Textron | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Kurz jüanu | Problémy Nike | Černé pondělí | Společnost Maravai LifeSciences | Minimální mzda | Monster Beverage | Inflace v květnu | Finanční výsledky společnosti | American Express (AXP.US) | Býčí sentiment | Zasedání Bank of Japan | Rekordní maxima | QCOM.US | Globální finanční systém | Northrop Grumman | Pokles ceny akcií | United Microelectronics Corp (UMC.US) | Rovnováhy | Scorpio Tankers | Největší ztráty | Vybírání zisků | EUR/CZK | CHFJPY | Sentiment na Wall Street | Data z amerického trhu práce | Krátká pozice | Akcie GOOGL | Zájem investorů | Nové zprávy | Dlouhodobé držení | Válka na Ukrajině | McKinsey | Intercontinental Exchange | Mitsubishi UFJ | Nigérie | Průmyslová výroba v Německu | Banka JPMorgan | TLRY | Rekordní zisk | Největší firmy | Ropné zásoby | Elon Musk | Rivian Automotvie | Euforie | Change Healthcare | Volby USA | CO2 | Der Spiegel | Steven Mnuchin | Výroba počítačů | Akciové indexy | FANG | Makrodata | Jestřábí postoj | Zemědělské půdy | Valná hromada ČEZ | Zemní plyn v USA | Obrat trendu | Čínští výrobci | Kurz švédské koruny | Bankrot burzy | Uniper (UN01.DE) | Tesla Elon Musk | Společnost Shell | Investoři | Akcie společnosti DraftKings | Malta | Očekávané hospodářské výsledky | Investing.com | Obchodní deník | Rizikovost | Roblox (RBLX.US) | Portfolio | Intervence japonského ministerstva financí | Data o HDP | Sója | SAGE | Velké firmy | Myšlení | Výnosy z amerických dluhopisů | Upstream | Nordstream | Petr Pavel | Západní společnosti | Vládní představitelé | Akcie Foot Locker (FL.US) | Investice do solární energie | Preqin | Akcie společnosti Snap | Online nakupování | Podnikové dluhopisy | Globální ekonomiky | Falešné proražení | Nejistoty | Ropný tanker | Americký prezident | Hertz Global | Akcie C3.ai | Oddlužení | Trh s komoditami | Fidelity | Dolar roste | Konopné akcie | Koninklijke Ahold Delhaize | Německá průmyslová produkce | Nejnovější výsledky | První hike | Nálada v Evropě | Předseda sněmovny | Dluhopisy s vysokým výnosem | Slovenská ekonomika | Hodnotové akcie | Negativní sentiment | Zvedání sazeb | Akcie SoFi Technologies | Evropská měna | Volatilita akcií | EP Corporate Group | Symposium v Jackson Hole | Coca-Cola | Rozdělení akcií | AMD | Inflace v listopadu | WHR.US | Moderna | Společnost Google | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Přidaná hodnota | Akcie společnosti Meta Materials | Akcie Micron Technology | Prezident ECB | Média | Bjorn Gulden | Live Cattle | Oblasti konsolidace | Nesplácené úvěry | Vyšší úrokové sazby | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Bitcoin ETF | Úrokové riziko | Zdravotní péče | Severní Korea | Index PPI | INES | CNK | Jaroslav Brychta | Mezinárodní agentura pro energii | Výkon společností | Euro Stoxx 50 | Akcie Rivian Automotive (RIVN.US) | Akcie Beyond Meat | Grayscale | IBKR | PMI pro sektor | Západní sankce | Akcie Close Brothers | Mário Centeno | Dosažení zisku | Investovaný kapitál | Rozhodnutí soudu | Společnost Spotify Technology | Tranše | Venezuela | Coca-Cola (KO.US) | Jádrový index | Index WIG | Bez rizika | Zisk | Dovoz ropy | Zlepšení sentimentu | Tezos | Hlavní kryptoměna | Ceny kryptoměn | EUR/AUD | Peso | Zvýšení inflačního cíle | Sealed Air Corp | APA | Fiskální rok | Solventnost | Zpřísňování měnové politiky | SunPower (SPWR.US) | YTD | Graf akcií | BABA.US | Průmyslové revoluce | Duke Energy (DUK.US) | Dow Jones Indices | Korporátní daň | Rekordní minima | Akcie společnosti Adyen (ADYEN.NL) | Pokles společnosti | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Jobless Claims | Reverzní rozdělení | Inflace v lednu | Vladimír Holovka | Silicon Valley Bank (SVB) | Commonwealth Bank | Den obchodování | Futures na S&P 500 | Vývoj ceny cukru | Průmyslové objednávky | Tvůrce měnové politiky | Ministr financí Steven Mnuchin | Jak investovat do zlata | Recese ve Spojených státech | Tržní rizika | Cenový růst | China Unicom | Část zisků | Údaje o průmyslové výrobě | Posilování amerického dolaru | Akcie společnosti C3.ai | Finanční instituce | FSR.US | Konflikt mezi Izraelem | Situace na finančních trzích | Makroekonomická prognóza | Nová prognóza | Kweichow Moutai | Index KOSPI | Drewry | Bank of England | Ruské ropy | Airbnb | Společnost Nasdaq | Lepší výsledky | Forward guidance | Gary Gensler | Cena Etherea | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Bitfinex | Akcie AMC Entertainment (AMC.US) | Zveřejnění zprávy | Cineworld Group | Spotřebitelská nálada v Německu | CAC 40 | Akcie Snap Inc | Britský premiér | Vojenský konflikt | Volatilita na trzích | NAHB | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | Obchodní činnost | Immersion | Vývoj sazeb | Vývoj ceny pšenice | WTI a Brent | Roboti | VIG | Investiční horizont | PDCO | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | Banka ANZ | Xetra | AT&T | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Manchesteru United | Rostoucí ceny ropy | Zápis z posledního zasedání | Akcie Taiwan Semiconductor | Pohyby trhu | Odvětví kryptoměn | Jan Berka | Alameda | Boom | BABA | Energetický gigant | Covid Zero | JPM.US | Akcie společnosti Lowe's | Ruské společnosti | Anheuser-Busch InBev | Rekordní prodeje | NOVN.CH | BP | Akcie společnosti Cineworld (CINE.UK) | Britské akcie | Luxury | Bank of New York Mellon (BK.US) | DIS.US | Commodity futures trading | Christian Lindner | iPhone 15 | Nákupy kryptoměn | Nastavení úrokových sazeb | Hold | AXP.US | HODLeři | Bed Bath & Beyond | Parita EUR/USD | MNST.US | Valentino | Funkční období | Nižší poptávka | Počáteční investice | Nárůst poptávky | Skupina OPEC+ | Růst cen ropy | Macy's (M.US) | ADR | Makrokalendář | DocuSign (DOCU.US) | Konflikt na Blízkém východě | ADS | Sestupný trend | Čínské hospodářství | CDC | Trh s nemovitostmi v USA | Cena mědi | Čínský CHNComp | Raytheon | Ropné společnosti | WYNN | Akcie společnosti Tesla | Čínské banky | LXS.DE | Kurz jenu | Společnost Genesis | Rozhodnutí bankovní rady ČNB | EMEA | Fondy rizikového kapitálu | Adyen (ADYEN.NL) | Jak se stát lepším investorem | Kapitálové rezervy | Investice do vody | NICKEL | Cestovní kanceláře | Snížení nákladů | Propad ceny akcií | APD.US | Strategie investování | Creative Cloud | Kolísání cen | Rychlé zhodnocení | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Boj s inflací | Vývoj akcií | Analýzy | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Nejvýkonnější akcie | Finanční pomoc | Americký S&P 500 | Americké prezidentské volby | Společnost Oatly | Slevy | Potravinové krize | Vliv na ceny | MSTR | Politická nestabilita | TTF | Britský ministr financí | Akcie Cineworld | Globální akciové indexy | AMC.US | Investiční | Průzkum | Akcie UPS | Poradenská společnost | Pandemie COVID | Růst ceny Bitcoinu | Reálné mzdy | Sezónnost akciových indexů | Britské banky | Hlavní úroková sazba | Reakce trhů | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Netflix (NFLX) | Průmyslová výroba Německa | Migrace | Mary Dalyová | Inflační situace | Sociální nepokoje | Růst amerických výnosů | Berlín | Morningstar | Invesco | Meme akcie | IEA | Demokraté | IT sektor | HeidelbergCement | Německý DAX | Sváteční sezóna | Ministr práce | Hlavní události | Patria | FX seance | Možnost poklesu | Anglie | EP | Ceny Bitcoinu | Výrobní index ISM | Akciový fokus | Fintech společnost | Studená válka | Graf US500 | Oslabení USD | Bloomberg News | Uber | Tržní podíl | Všeobecné volby | Sloučení | NDX | Státní investiční fond | Ekonomický vývoj | UnitedHealth Group | Shooting Star | Solární energie | Česká společnost | Evropské trhy | Akcie a dluhopisy | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Saipem | ECB Kazimir | TRY | Člen představenstva | Uranium Energy | Data z ekonomiky | Short selling | Rating USA | Death cross | Aktivita zpracovatelského sektoru | Future Combat Air System (FCAS) | Klíčové společnosti | Válka | Úrok | US500 | Formule 1 | Americké ministerstvo energetiky | Rozsah škod | Evropské ekonomiky | Meme coiny | Finanční zprávy společností | Výhled na rok 2023 | Beyond Meat | Les Echos | Gama | Investiční riziko | Siemens Gamesa | Colt CZG | Očekávaný růst poptávky | Akcie společnosti Apple Inc (AAPL.US) | Fraser | Americké HDP | Insolvence | Trh s kávou | LCID | Agentura Reuters | Akcie Nike | Půjčka | Obchodní ředitel | Potenciální rizika | VOW1.DE | Akcie společnosti U.S. Photronics (PLAB.US) | MESA.US | Koupit akcie | Data z průmyslu | Kryptoměnová burza FTX | Obchodní plán | Cena Cardana | Index pražské burzy PX (CZKCASH) | Odhad analytiků | Volby na Tchaj-wanu | Sentiment investorů | Spotřebitelský sentiment | Společnost HEICO | Prodej | Obchodujte ropu | Znárodnění | Technologické centrum | Kroky centrálních bank | Cestovní ruch | PFE | P/E | Zpráva | Pokles vývozu | OPRA | Bohatý | Aktuální prognózy | Insider transakce | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Japonská média | Loonie | Nové příležitosti | Akcie Virgin Orbit | Prémie | First Republic Bank | Oblast rezistence | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Covid | Rotace | Mnoho peněz | Švýcarská banka | Strojové učení | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Squid Game | Konflikty | Údaje ISM | Huawei | EURNZD | Tencent | CD Project | Pokles cen komodit | MAR.US | XTB Online Trading | Toro (TTC.US) | Akcie společnosti Walt Disney | Rozhodnutí centrálních bank | Státní pomoc | Výhled ratingu | Emoce | Dluhopisové výnosy | Komoditní fondy | Ministerstvo obchodu | Zvýšení úrokové sazby | Konzistence | Sachem Head | Warren Buffett | Finanční ředitel | S&P | Oslabování dolaru | Ziskovosti společnosti | Cena barelu ropy | Snížit riziko | Average Daily Range (ADR) | Coty | Quantum | Vzdělání | Daimler Truck | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Růst výletních lodí | Oslabování japonského jenu | Celoroční výhled | Akcie společnosti Amazon | Handelsblatt | RIOT | Rok 2024 | TC Energy | Rizika a příležitosti | Profit-Targety | Porušování lidských práv | Evropská data | Rozpočtový přebytek | Obchodování | Zvýšení daní | Technický signál | Výrazné ztráty | Potenciální zisky | Rizikovější měny | AA | Burza FTX | Legislativa | Semler Scientific | Halving BTC | Zasedání Fedu | Zasedání OPECu | Svátek v USA | Pokles bitcoinu | Společnost Berkshire Hathaway | Cenový boom | Úrokové sazby ve Švédsku | Illumina (ILMN.US) | HZNP.US | Rostoucí životní náklady | Tržby z prodeje | Tisková konference ECB | Narušení dodávek | Finanční nástroje | Obchodování komodit | Vedoucí představitelé | Spotřebitelské ceny v USA | Trhy s kryptoměnami | Plynovody | JOLTS | Chevron Corporation | Automobilka | KAP.UK | Meta | Povinnosti OCP | Simon Property Group | S&P Global | AVGO | Obchodování na trzích | Biotechnologická společnost | Graf USDILS | Akcie Netflixu | DHL | Nákupy dluhopisů | Nabídka | HYU | Upravený zisk EBITDA | Oznámení | GBP | Investiční činnosti | Průmyslové komodity | Olej | Burzy kryptoměn | Rekordní hodnoty | J&J | České koruny | Thyssenkrupp | Korekční pohyb | Luiz Inácio Lula da Silva | Důvěra investorů | HDP Německa | Management | INFN | Posilování eura | Klesající klín | Rallye | Otevřít obchodní účet | Rizika investování | Klamání investorů | Nástroje řízení rizik | Pokles úmrtí | ZEW | US Foods Holdings (USFD.US) | XM | Dopad na finanční trhy | USDA | Biofarmaceutické společnosti | Rozhodovací proces | Obchodní týden | Ropovod | GCI | Portfolio České spořitelny | Reálná mzda | TSMC | Budoucnost | Dobré výsledky | PG | Zasedání OPEC | Trojúhelníkové formace | Zahraniční investoři | XAU/USD | Centrální banky | Dlouhodobé rezistence | Akcie InMode | Prezidentka ECB | Aurora Cannabis (ACB.US) | Akcie Philip Morris ČR | Fenomén | Nízké poplatky | Prodej dluhopisů | Korekce kryptoměn | Tod's | Výkonnost indexu | NEMO | Terminál | GAAP | Japonská vláda | DoubleLine | Digitální ekonomiky | Pákový efekt | Objem dluhopisů | Jednání bank | Peter Lynch | Eurostat | S&P/ASX 200 | Uran | Majitel | Bilion | Guru | Sysco (SYY.US) | Předpověď | AMCX | Zprávy | Mezinárodní organizace pro kakao (ICCO) | Coinglass | Topná sezóna | Všechny akcie | Farmaceutický sektor | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Ruské rakety | Deflace | Macau | Monitorování | Nadšení | Týdenní shrnutí | Krach burzy | SPCE.US | Murray | Investiční aktivita | Dolary | Monte dei Paschi di Siena | Ralph Lauren | New York Times (NYT.US) | FB | Tovární objednávky v USA | Akcie v Asii | Dlouhodobé investování | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Denní minima | Největší americké banky | BREAKING | Tokeny | Exact Sciences | Zemědělské komodity | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Růst inflace | Petr Fiala | Nezaměstnanost v USA | DBX.US | MOEX | Demise | Popírání | Roche Holding AG (ROG.CH) | IAG | Index STOXX Europe | Turecká lira | Projev Jeroma Powella | Dopady na trhy | Asijská seance | Sazby ČNB | REGN | Obchodování na Wall Street | Obchodování na pražské burze | Zprávy z trhu a tržní analýzy | CCI | Board of Trade | Německé firmy | Přebytek obchodní bilance | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Virgin Galactic | Investiční banka | Akciový analytik | Dominos Pizza (DPZ.US) | Pozornost finančních trhů | Tesco | Prognózy ČNB | Averze k riziku | WMT | Kukuřice - Vývoj ceny | Hlavní měny | Occidental Petroleum | PwC | Lex ČEZ II | PLTR | Neenergetické komodity | Americký maloobchod | Události ve světě | Bard | Index Stoxx 600 | Snižování cen | Akcie společnosti Lowe's (LOW.US) | Solar Edge | Stavební povolenky | 21Shares | Tržní kapitalizace bitcoinu | Velikost obchodu | Převzetí společnosti MorphoSys | Praha | Ceny ropy | Normalizace měnové politiky | Berkshire Hathaway | Sazby v Austrálii | Nárůst tržeb | Míra | Evropský parlament | Obchodní bilance Austrálie | Akcie v Evropě | CME FedWatch Tool | Akcie společnosti U.S. Photronics | Technické ukazatele | Japonské ministerstvo financí | Poptávka v Číně | Raketové útoky | Ceny elektřiny v Německu | NNOX.US | Jihokorejský KOSPI | Euro klesá | Polovodičový průmysl | Kjódó | Wyoming | Pokles tržeb | Masivní nárůst ceny | Byty | Norský Equinor | Volatilita na bitcoinu | ETF na bitcoiny | Tlak na USD | News trading | Evropské akcie | Hospodářský výsledek | Tržní úrokové sazby | Data společnosti | Petr Novotný | Udržitelnost | 3M | Credit Suisse dnes | Program nákupu aktiv | Sazby v USA | Nejdůležitější události | Silný růst | Příjmy z reklamy | HKD | Akcie společnosti Logitech | Bezpečné investice | Měsíční report | Největší burza | YCC | Evropská dluhová krize | Dupont | Airbus | Akcie 2021 | Nový premiér | Akcie Johnson & Johnson (JNJ.US) | Dividendové strategie | Akcie PG | ATM | Kryptoměny CFD u XTB | Futures | Symposium centrálních bankéřů | Úpis akcií | Očekávání úrokových sazeb | Prognóza Fedu | Dnešní data | Volný čas | Celkový trend | xStation | Maso | Vakcína | ApeCoin | Úvěrování | České banky | Bitcoin halving | Regulační úřad | Vyhlídky | Ukazatel Běžné likvidity | British American Tobacco | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Graf vývoje | Provozní výsledky | CZ | ICCO | Vláda USA | Powell dnes | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Nerozhodnost | NATO | Trading jednoduše | Haleon (HLN.UK) | Internetové obchody | Odvětví polovodičů | Nordea | Charles Schwab Corp | GOGO.US | iFX | Tržní podmínky | Index US100 | Luxusní segment | Cena ropy brent | Konzervativní strany | Pravděpodobnost ztráty | Páka | Prohlubující se krize | Evropské dividendové akcie | Big Oil | Práce z domova | Úrokové výnosy banky | Bitcoin | Sharpe ratio | Denison Mines | Čínské zboží | Index cen domů | Medvědí divergence | Lyft | Vývoj ceny kakaa | Automobilky | Uvolňování měnové politiky v USA | Gucci | Listopadová inflace | François Villeroy de Galhau | The Travelers Companies | Akcie AT&T | Německý výrobce | Kotace mědi | Lévi-Strauss | Co je Sharpe Ratio? | Advokátní kancelář | Investment management | Technická situace | Inflace v Evropě | Kryptoměnové burzy | Statista | Upgrade | Roman Dvořák | PEG | Akcie JPM | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Nástroj | Crypto FTX | Rekordní ceny | Prodej elektromobilů | Výsledky | Dominik Stroukal | Kontrakty ropy | West Texas Intermediate | Elity | Čínská poptávka po ropě | Genesis Capital | Ubisoft | HUF | Obchodovanie | Depozitní sazby | Ekonomické oživení | Rezistentní zóna | Dění na finančních trzích | John Kirby | EURCZK | Tennessee | Slabý dolar | Investice do vodíku | Marek Vaňha | Parita EURUSD | Fáze 2 | Lamb Weston | Zápis ze zasedání Fedu | Free float | Hospodaření státu | Raphael Bostic | Tropické zemědělské plodiny | Lula | Ciena (CIEN.US) | Zdražování pohonných hmot | Žádný trend | Swatch Group (UHR.CH) | Špatné výsledky | Inflace v Česku | Fundamentální zprávy | Spoluředitel | Obrovské množství peněz | Švédská centrální banka | Phillips 66 | Energetická skupina | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Firma Apple | Pohyb na EUR/USD | Hedgeové fondy | AI bot | Květnový kontrakt | Ruský plyn | EOS | PLTR.US | Avast (AVST.UK) | Sázka | TUI Sebastian Ebel | COCOA | Rekordní minimum | Nio | Současný trend | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | Denso | Elektromobily | Siemens | Minulá výkonnost | Stellantis | Digitální měny | Domino’s Pizza | Distribuce | Waste Management | Tlak medvědů | Cena ropy WTI | Bank of America | Riziko stagflace | Integrovaná ropná společnost | Úroda | Akcie U.S. Bancorp | Spotové ceny | BNTX | Opatření proti koronaviru | Pochybení | TIM | Nová lidová fronta | Pojišťovny | Carry trade | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | Carnival | Výrobce letadel | Odhady trhu | Nárůst EPS | Mesa Air | Makro data | Silný dolar | Financial Markets | Australský dolar | Instrument | CZKCASH | Zpřesněný odhad | Retracement | Financial | Suroviny | Embargo na ruský plyn | EchoStar (SATS.US) | Summit G7 | Raketový útok | Koruna | Hodnota akcií společnosti | Akciové trhy v Číně | Komoditní měny | Rystad Energy | Následky pandemie | Eli Lilly | Řetězec restaurací | Pokles investic | Výkyvy na měnových trzích | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Kryptoměny bitcoin | Simple Moving Average | Cukr | Finanční služby | Thoma Bravo | Cenový index PCE | Cena uranu | Růst HDP v Kanadě | Výrazný pokles | Akcie společnosti Apple Inc | Tesla dnes | CEO MicroStrategy | Makroekonomie | Vyšší poptávka | Commodity Futures Trading Commission | Mistr světa v tradingu | Kryptomiliardář | EUR/NOK | Air Products (APD.US) | BKR.US | American Airlines | Socialistické strany | Analytická společnost | Kevin McCarthy | Tržní ceny | Colgate-Palmolive | DJIA | Akcie Foot Locker | Fukušima | Zůstatek | Ripple (XRP) | Nové emise | Hypoteční trh | Kupující | Shell | Finance Bank | Finanční výsledky | Marex | Včerejší obchodování | Konec medvědího trhu | Decentralizace | Hospodářská politika | OPEC+ | Francie | ETF fond | Pandemie nemoci COVID-19 | Dánská centrální banka | NYT.US | Riziko recese | Volatilita cen komodit | Ekonomické události | Sanofi (SAN.FR) | SAE | Společnost Verizon | Ekonomická situace | Emise CO2 | KEYS.US | Futures na evropské indexy | Meme stocks | Sektor výrobců | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | 787 Dreamliner | Cena akcií společnosti | Americký výrobce | Akcie leteckých společností | Onemocnění | Míra zisku | Index cen průmyslových výrobců | Dopady koronaviru | Šéf Tesly | B20 | Hewlett&Packard | DMA | Makroekonomický výhled | Objem | Propad | Walmart (WMT) | Platit daně | Airbnb (ABNB.US) | Akcie Twitteru | STEO | Zvyšování mezd | Asociace | Růst cen v eurozóně | Zelenskyj | Credit Suisse (CSGN.US) | Akcie Kazatompromu | Sea Limited (SE1.US) | Hennessy | Energetický trh | Activision | Tomáš Vobořil | Společnost Arm | Applied Materials | Obavy z recese | Čistý zisk společnosti | Class A | Hypotéza | Očekávání investorů | Halifax | Čínské trhy | Marka | Trigger | Jacobs | Pokračující pokles | Výsledky firem | Výkonnost | Western Alliance (WAL.US) | TUI | IPO Aston Martin | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Německý PMI | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Microsoft (MSFT) | Tržby Disneyho | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Silver Institute | Vysoká cena | RIO.UK | Upstart | London Stock Exchange | Worldpay | Oslabení měny | Údaje | Pokles ceny | Xpeng (XPEV.US) | Společnost Nvidia | Výplach na akciích | Klima | Politika centrální banky | Akcie SAS (SAS.SE) | BlackSky Technologies | Nové tituly | Právo | Australské akcie | Asie | Skladování ropy | EDF (EDF.FR) | Ethereum Merge | Burzovně obchodované fondy | WHEAT | Aktivita čínských továren | BDO | Akcie Volkswagen | Různé úrovně volatility | Aplikace na obchodování s komoditami | Softwarový gigant | Midstream | Report ADP | Prodej akcií | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Období zvýšené volatility | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Provozní zisk před odpisy | GameStop (GME) | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Americká banka | Vale | Společný podnik | KOL | Leva | Ceny plynu v Evropě | Podnikatelská nálada | Dezinflační tendence | Přeprodání | Pokračování rostoucího trendu | Exxon Mobil | Western Alliance Bancorp | Propuštění | Český index nákupních manažerů | Robert Half International | Prodeje domů | Aktivisté | Ceny bavlny | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Cena akcií Tesly | Čínské ministerstvo obchodu | iPhone 14 | Nucor | Světové ceny ropy | Alibaba | Nio Inc (NIO.US) | Letní měsíce | Dluhové problémy | Adani Group | Poptávka po pohonných hmotách | Sběratelé | Stablecoiny | Trendová čára | Trh s uranem | Aktivity v Rusku | Plyn z Ruska | mmBtu | Růst Nvidie | Pád ceny | Malajsie | Reddit WallStreetBets | Data z americké ekonomiky | 50 Park Investments | Výsledky průzkumu | NGAS | Akcie Alphabet (GOOGL.US) | Záporné ceny | US dollar | Ropa WTI - Vývoj ceny | Regulátor | Vývoz zemního plynu | Digitální předplatné | Průzkumy | CarMax (KMX.US) | Vládní dluh | Placebo | Raytheon Technologies Corp | Makrodata z Evropy | Shortovat | Propouštění ve společnosti | Nomura | Státní rozpočet | Hlavní indexy | Podíl nezaměstnaných | Jak obchodovat komodity | RMB | Reportované výsledky | Převodník měn | OpenAI | Kanada | Videokonference | The Big Short | Ceny cukru | Zdražení ropy | Dlouhodobý výhled | CDE.US | Rezervy bank | IBEX 35 | Společnost Grayscale | Demokraté a Republikáni | Digitální zlato | Analytici Citi | Graf ceny akcií | Kotace na futures kontraktech | Televize CNBC | Status rezervní měny | Akcie společnosti Hertz | Průmyslová výroba | Michelle Bowmanová | Zpomalování ekonomiky | Důchod | LYFT.US | Forwardové sazby | Zlomový okamžik | Sankce uvalené na Rusko | AMC | Poptávka po úvěrech | Aussie | Premiér Sunak | Zájem o dluhopisy | Nárůst HDP | Ekonomika Německa | Pfizer | Společnost HEICO Corp. | Snížit emise | Investiční společnost | Obchodovaných komodit | Snižování cel | Case-Shiller | EQNR.NO | TSM | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Toyota Motor | Situace v eurozóně | Vývoj inflačních očekávání | Ukazatel inflace | Moving Average Convergence Divergence | Obchodování s akciemi | ZS | AFP | Covestro | Offshore | ARK Innovation | Studie | PACW | Blízký východ | Srovnávací základna | Josep Borrell | Americká společnost EQT | Velmi bohatý | Investice do technologií | CME FedWatch | Akcie Immersion | Výprodej na Wall Street | Ceny zemního plynu v USA (NATGAS) | Nano-X Imaging (NNOX.US) | Joachim Nagel | Převzetí Credit Suisse | Obnovitelné zdroje energie | Obchodovat s komoditami | Akcionáři společnosti | Cena akcií firmy | Trading konference | Výsledky SoFi | Slabší koruna | Nákup aktiv | Obchody | Americký JOLTS report | Strategické možnosti | Spirit AeroSystems | První obchodní den | Průraz | Ant | Cena plynu | Kansas | Celosvětová poptávka | Ministerstvo obchodu USA | Těžký začátek | Druhy ropy | Deficit | EDF | Spotové ETF pro Ethereum | Akcie České zbrojovky | Hloubka trhu | Comcast Corporation | Graf | Polsko | Kolaps | CCTV | Rio Tinto | Akcie automobilky Rivian | Oživení evropské ekonomiky | Abercrombie & Fitch (ANF.US) | Ratingová agentura | Average daily range | Index S&P 500 | Francouzský ministr | Významné zisky | Zbrojovka | Reakce trhu | Akcie Bed Bath & Beyond | FRA | Cena plynu v USA | Bavarian Nordic | Dnešní výsledky | Hodnota firmy | Plyn | Patenty | Společnost Gitlab (GTLB.US) | Patrick Harker | Prodej v USA | Akcie společnosti Novavax (NVAX.US) | CFRA | Akcie společnosti Intel (INTC.US) | HDP Singapuru | Příjem díky dividendám | Cenová hladina | Zinek - Vývoj ceny | Centene | Čínský sektor služeb | Bankéř | Omezené riziko | Akciový index | EU50 | Ropa Brent | Carl Icahn | Kering | Canopy Growth | Americké automobilky | Ceny domů | M&T Bank (MTB.US) | ADBE | Mezinárodní soudní dvůr | Akcie výrobce čipů | Španělská ekonomika | Podpora | HDP USA | FTC | Fibonacci retracement | Výnosové křivky | James Bullard | ABB | Meta (Facebook) | KOMB.CZ | Hypotéky | Silvercorp (SVM.US) | Rothschild | Německý akciový index | Hrubý domácí produkt | Zpráva o měnové politice | Recep Tayyip Erdogan | Roblox | Současná situace | Hráči na trhu | Lukáš Kovanda | Začít s tradingem | Akcie Standard Chartered | Školení | Nejlepší akcie | Hindenburg | EY | Aktuální hodnoty měny | Zvýšené riziko | Nájmy | Analytické pokrytí | Zoetis Inc | LEN | Akcie Qualcomm | Přijetí | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Obchodovat CFD | Pokles produkce | Nárůst cen ropy | Zprávy z Ruska | Česká spořitelna | Změny na trhu | Oživení americké ekonomiky | Platina - Vývoj ceny platiny | Jackson Hole | Tvrdý brexit | NU Holdings | Akcie Beyond Meat (BYND.US) | FinTech akcie 2021 | Korporátní daně | SBUX.US | GlobalFoundries | Figma Inc. | Akcie Delta Air Lines (DAL.US) | CVS | BinanceCoin | Zájem o bitcoin | Francouzská vláda | Obraty | USD/PLN | OPEC | Short | Amazon (AMZN.US) | Argentinské peso | Burzy cenných papírů | Bank of America (BAC.US) | Ukrajina | Velké americké banky | Výroba v eurozóně | Ropná společnost | Arrows | Stop Loss (SL) | Stabilní výhled | Vedení firmy | Bitcoin dnes | Akcie Novavaxu | Fair Value Gap | Poptávka po bezpečných aktivech | Jednání FOMC | Podvážení | Tiffany | Xylem | Akcie Coca Cola | Qatar Energy | Masivní výprodeje | Reálný HDP | Ropovod Družba | Marathon Digital | Shantanu Narayen | Investování v Číně | Pár EUR/USD | Akcie společnosti Cineworld | Schlumberger | Index výrobních cen | Poptávková strana | Egypt | Institut Ifo | CAD/JPY | Hladina supportu | Vývoj na forexovém trhu | Johnson & Johnson | Vizualizace | Kroger | Grafické karty | Hodnota aktiv | Prudké oslabení | BYD | Investice do nemovitostí | Omezení pohybu | Fotovoltaika | Eurodolar | EW | Medián | Dopady na ekonomiku | KB | Zpráva o inflaci | Carrefour | Ústavní soud | Společnost Sage Therapeutics | Kontext | Smíšené zprávy | Deficit rozpočtu | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Oblečení | Ropa Brent - Vývoj ceny | Hodnocení akcií | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Open interest | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Stanovení ceny | EBC Simkus | Maloobchod | Lamborghini | Optimistická očekávání | Jádrový index spotřebitelských cen | Atentát na Donalda Trumpa | Vepřové maso | Obrat v měnové politice | Regulace AI | Aktuální cena ropy | Logistika | Oslabení amerického dolaru | CHWY | First Republic | Udržení inflace | Akcie společnosti Upstart | Peněžní prostředky | Bitcoinist | Mnozí investoři | Zveřejněná data | DPZ | Růst zlata | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | ATH | Earnings | Spotřebitelská nálada | Vyhlídky ekonomiky | Zpomalení inflace | Převzetí společnosti | Akcie firem zabývajících se umělou inteligencí | Pochopení Price Action | Inflace v EU | Oživení inflace | Rostoucí obavy | Trump | Virus | Devalvace | Stavebnictví | MRK | Provozní ztráty | Dnešní růst | Index volatility | FactSet | Brands | Alameda Research | Vir | Akcie společnosti Meta Platforms (META.US) | Ústup inflace | S&P Global Ratings | Jednání ve střetu zájmů | NZD/CAD | Tomáš Klička | Finanční rok | Booking Holdings | Foot Locker | Futures kotace | Obavy o bezpečnost | Index Dow Jones Industrial Average | Moët | Britský FTSE 100 | UPS | Zkrachovalá burza | PYPL | Mobilní aplikace | Silnější dolar | Disney+ | Italská vláda | Technické analýzy | AT&T (T.US) | Příjmy z obchodování | Jachty | Beta | Zprávy pro spotřebitele | MS.US | Recep Erdogan | Hasbro (HAS.US) | Splunk | Litecoin (LTC) | Urals | Výhled na příští rok | Ekonomická aktivita v eurozóně | Čínský prezident Si Ťin-pching | Obchodní dovednosti | Obchodování v Asii | ARK Fintech Innovation ETF | P/BV | Změny sazeb | E*Trade | Thierry Breton | Mexiko | Krátkodobé obchody | Stock market | Směnárny | High | Spotřebitelské výdaje v USA | Rostoucí trend | Finanční krize | Eskalace v Rudém moři | Michael Saylor | Ropná krize | Equal weight | Euro dnes | Strop na ruskou ropu | Vstupy | TRMDA.DK | Sójové boby | Family of Apps | Akcie Barrick Gold | Stav nouze | Neuspokojivé výsledky | Marriott International (MAR.US) | Načasování vstupů | Genesis | Obchodní strategie | Měsíční data | Rystad | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | NFP data | Hackeři | Nakoupit akcie | Den nezávislosti | Inflace ve Francii | Alibaba Group (BABA.US) | Kvantitativní zpřísňování | Cloud computing | Index spotřebitelské důvěry | Akcie Take-Two Interactive (TTWO.US) | Akcie Swatch | GBPUSD | Edukační video | Ministerstvo energetiky | Zvyšování napětí | Obchodování s ropou | Snížení spotřeby | Obchodní proces | Akcie společnosti ČEZ | Akcie Komerční banky | Různé názory | Indikace | Ceny ropy WTI | Provozní výnosy | Úplný zákaz vývozu | Rakousko | GBP/AUD | CRV | Omezení COVID | Výstupní body | Turecká centrální banka | Stříbro | Portu | Nejbližší support | CFD na měď | Nově zahájené stavby domů | Pokles cen ropy | USDCAD | S&P 500 futures | Spotřebitelské ceny v Číně | Pozornost trhu | BA.US | Kryptoměna Ripple | Americký dolarový index | CHF | Klíčové události | Nálada na americkém akciovém trhu | APAC | Korporátní výsledky | L'Oréal | Instituce | Constellation | COPPER | Moving Average | Akcie Colgate-Palmolive | DAX (DE30) | Sell the news | Česká koruna | Kakao | Turecko | Společnost Cisco Systems | Akcie Kohl's Corp | Dogecoin | Restriktivní opatření | Investiční nástroje | Bitcoinové ETF | Sektorové rozložení | Goolsbee z Fedu | Investice do fondu | Bank of Japan | COIN | Vlna koronaviru | OECD | Sainsbury‘s | L3Harris (LHX.US) | Americké objednávky | Guvernér BOJ | Chamtivost | Čínský akciový index | Globální ceny | Předpokládaný růst | Podnikatelská důvěra | Akcie farmaceutických společností | 6E | Silná korelace | Ekonomika ČR | Americké CPI | FAANG | CFD kontrakt | Ropné futures | G10 | Možnost spekulovat na pokles cen | Růstový potenciál | High Yield | Dnešní fundamenty | Daně z neočekávaných zisků | Burza Crypto | LNG | Internet věcí | Western Alliance | Brokers | JNJ | Aktuální problémy | Birkenstock (BIRK.US) | Burza cenných papírů | Býčí signál | Foreign Exchange | Akcie big data | Sage Therapeutics | Pokračování rally | Obnovitelné zdroje | Nejistota | Počet úmrtí | Dobrá data | Samsung Electronics | Největší IPO roku | CleanSpark | Rozhodnutí vlády | Rozhodnutí ČNB | Americké akcie | Index WIG20 | mBTU | Obchodování ETF | BBC | Silná ekonomika | Vojtěch Slovák | Levi&Strauss | Ekonomická důvěra | Eagle Bulk Shipping | Peloton | Sladká ropa | VSAT.US | Britská měna | Úrokové sazby Fedu | Měnový trh | Trader Workstation (TWS) | UBS Group | Akcie společnosti Nucor (NUE.US) | TTWO | Futures na ropu WTI | Telekomunikační společnosti | Dopad pandemie | Tuzemské banky | MetaTrader | Ex-dividend | Halving bitcoinu | Pohyb zlata | Společnost Novo Nordisk | Čínský realitní sektor | Kontrakty na zlato | Běžný účet | Kongres | Aktuální údaj | Prodeje dluhopisů | GBPCHF | Investiční plány | Dlouhodobější trend | Růst amerického HDP | Rada pro finanční stabilitu | Výdělky | Těžby Bitcoinu | Divize | Hrozí krach | Neočekávané události | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Iberdrola | Cenotvorba | Káva - Vývoj ceny | Počet klientů | Ropa západotexaská | Pozitivní vliv | Ameriprise Financial | Roční míra inflace v Německu | Retaileři | Drahý kov | Pokles prodeje | Obchodní výsledky | Správy majetku | PANW | Makroekonomické ukazatele | Náhoda | Bez poplatku | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | USD/CNH | Index Nikkei | Index cen výrobců | Ztrátové pozice | AI.US | Akcie Amazonu | Oslabení koruny | Měnový výhled | Spot | GPS.US | Index CSI 300 | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | Společnost HubSpot | Ziskové marže | ex | Brookfield Renewable Partners | Aehr Systems | Rally na akciích | Nákupy akcií | Rosněfť | Ministerstvo financí USA | Las Vegas | ORCL | PSA | Čínský statistický úřad | Americká data | Inflace v Polsku | Proražení obchodního rozpětí | Výrobce sportovních vozů | BRKB | Japonský export | Průměrný roční výnos | Naše ekonomika | GDPNow | CVS Health | Depozitní sazby ECB | Výsledky HDP | Audi | Indikátor RSI | Cena filecoinu | Warner Bros Discovery (WBD.US) | Inflace ve Švýcarsku | Zvýšená volatilita | Akcionáři ČEZ | Nejprudší pokles | Rozpočtový deficit | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Současné tržní podmínky | NKLA.US | Využití indikátorů | Capital Markets | Americké sankce | Slabé výsledky | Instacart | Equinor | Time-Frame | Růst výnosů | Obchodníci s ropou | Big data | Trh s futures | BlackBerry | Korporátní zprávy | Změna trendu | Trh | Odhad amerického HDP | Nárůst zásob | Politická rizika | Kryptoměnová burza Coinbase | Snížení daní | Snížení těžby | Růst akcií společností | Komise | University of Michigan | Výhled cen | Vydělávání peněz | Průmyslová výroba v Japonsku | Aktivita na trhu | List Financial Times | Obchodování se CFD | Crown | JD.com | SolarEdge Technologies | Mluvčí společnosti | Války na Ukrajině | Burzovní seance | Volby v USA | Celkové riziko | Vládní podpory | Erste Bank | Britská premiérka Liz Trussová | Zvýšení těžby | Akciový index Hang Seng | Přehled o dění na světových burzách | Společnost Alibaba | Akcie firem | Guvernér francouzské centrální banky | GME | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | DTE Energy | Výrobní sektor v USA | Technologické firmy | Výrazný růst | Akcie Taiwan Semiconductor (TSM.US) | Německý HDP | Dopravci v Evropě | Otočení trendu | EURAUD | Světové ekonomické fórum | Růst cen zlata | Těžařská společnost | Vývoj zlata | Index AEX | Společnost Spotify Technology SA (SPOT.US) | Platební bilance | ArcelorMittal | Holding SMCP | Fed | Evropský plyn | Nejvýraznější pokles | ABNB.US | Oslabování amerického dolaru | Frustrace | Šéf burzy | Zahraniční obchod | Aplikace Ernie Bot | United Parcel Service | Dnešní zasedání Fedu | Ekonomické výkonnosti | Společnost ByteDance | Ibex35 | Poskytování investičních služeb | ČNB euro | Investování s LYNX | Cenový cíl | Kapitulace kryptoměn | Časový plán | Ekonomické škody | UCITS ETF | L Catterton | Zakladatel | Stellar | PLATINUM | Signál na akcie | Dlouhodobý support | Skupina ČEZ | Lídři EU | Korekce | Čínská centrální banka (PBOC) | GSK.UK | Velké riziko | Klesající trend | Vývoz ropy | Indexy v Asii | Upozornění | Váhání | Debata Jaroslava Brychty | Příliv kapitálu | CAT | Společnost Toro | Akcie společnosti Meta Platforms | Rubl | Tržní prostředí | GME.US | Drahota | Premiér Petr Fiala | Nákup dolaru | Spotřebitelská důvěra v USA | Trendline | Pozornost | Důvěra spotřebitelů | Bankovky | Sazby daně | Zákonodárce | FRA40 | Finanční společnosti | Země EU | United Airlines Holdings | Akcie Tyson Foods | Kris Marszalek | Statistics | Nové trhy | NetApp | Program skupování aktiv | Buffett | Illumina | Money management | RBC | Technologická ETF | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Závislosti na Číně | Největší ekonomika světa | Společnost Encore Wire | Švýcarská ekonomika | Počet pracovních míst | Jednání OPEC | Arista Networks | Spotřeba ropy | Akcie společnosti Caterpillar | Investice do umělé inteligence | Nákupní příležitost | Finanční analytici | EURSEK | Pražské burzy | McDonald's Corporation | Dividendové akcie | Výrobce čipů Nvidia | USD/NOK | Potenciální změny | Trojité dno | Alexion | Polská vláda | Krátkodobé obchodování | Zveřejnění výsledků | Výběry | Další rozvoj | National Australia Bank | Odveta | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | AUD/CAD | Cena ropy dnes | Tržní výhled | Severokorejský vůdce | Vietnam | Bankovní záruka | Akcie AMD (AMD.US) | Konkurenceschopnost | WeWork | Kasina | Dopad na trhy | S&P 500 | Vysoké ztráty | Důležitá rezistence | Index s malou kapitalizací | Nordea (NDA.DK) | EURCAD | USDT | HIVE Blockchain | Globální recese | Apple | Vyšetřovatelé | Společnost Arista Networks | Rizika Over-The-Counter trhů | Akciové indexy v USA | Automobilový průmysl | Oživení poptávky po ropě | Dluhový trh | Lowe's | Zájem o kryptoměny | Úrokové sazby v Číně | Volby v Británii | Vodafone | Sinan Ogan | Indikátory sentimentu | Yahoo | Luis De Guindos | Zasedání o úrokových sazbách v USA | Electronic Arts | PTN.US | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Prosincová inflace | Šmejdi | Vývoz do Číny | Bollinger Bands | Chesapeake Energy | Ruské úřady | JDE | Latinská Amerika | Ruská invaze na Ukrajinu | Depozitní úrokové sazby | MMA | Reálná měsíční mzda | Postoj USA | Zprávy o covidu | Posílení dolaru | Cenové změny | Zvýšení mezd | Nasdaq (NDAQ.US) | Propouštění zaměstnanců | AliExpress | Philip Lane | Situace | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | ANO | Společnost Autodesk | Stock | Apollo | Americké zásoby ropy | Marriott | XOM.US | Cartesian Therapeutics (RNAC.US) | Obranný průmysl | Financials | Přenos | Růst spotřebitelských cen | UBER.US | Hodnocení bank | Zemní plyn | Volná pracovní místa | Kupní cena | Výsledky Morgan Stanley | Výkon společnosti | PFE.US | ProCent | Finanční problémy | Ministři financí | ARM.US | Snap (SNAP.US) | Akcie banky | VZ | WIG | Sójové maso | Technický pohled | Poměr P/E | Japonská centrální banka | Ceny zboží | Akcie Morgan Stanley | Problémy s počasím | Kanadský CPI | Energetická náročnost | Julius Baer | Trumpova administrativa | Rating | Platforms | Nayib Bukele | MWh | Sentiment v sektoru | Dlouhodobí investoři | E-commerce | Australský index ASX | Futures na Wall Street | Dezinflace | Psychologická bariéra | Společnost Datadog | UBI.FR | Akcie Shopify (SHOP.US) | Alphabet Inc. | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Akcie Moderna (MRNA.US) | Takata | Poměr P/S | Capital Group | Americký ADP report | Mynaric (M0Y.DE) | Credit Suisse Group AG | Zestátnění | Živý stream | Znalost | Prezident Joe Biden | SNB | Ruská invaze | United Parcel Services (UPS.US) | Soustředění | Akciový index Nasdaq | Dílčí index | Ukázka tržní síly | Rivian | ULTA | Velké banky | Zásoby komodity | Microsoft | Akcie roku | Trh dnes | USD/CHF | Wells Fargo | L3Harris | Budoucí vývoj | Snížení dividendy | Příležitosti | Americký výrobce elektromobilů | Otevření obchodu | CMS | Akcie CarMax (KMX.US) | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Dopad na cenu | Volume spread analysis | STAN.UK | Polská inflace | Obchodování kryptoměn | NFLX.US | Cena dogecoinu | Pokles spotřebitelských cen | Nepoctivý obchodníci | Výběr akcií | Společnost CleanSpark | Komise pro cenné papíry a burzu | Nová strategie | Korelace Bitcoinu | FIL | Investice do ropy | Vládní dluhopisy | Data z USA | Decentralizované finance | Evropské obchodování | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | SBUX | Dnešní volatilita | Američtí investoři | Ekonom ECB | Penzum informací | Obchodní plány | Kryptoměnový průmysl | Narůst zisků | Herní průmysl | Eurokomisař | Thermo Fisher Scientific | Repo operace | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Mateusz Morawiecki | Růst tržeb | Společnost Tesla | Členové Fedu | Volatility | Úspory | CME | Spotřebitelská inflace | Commission | Bitstamp | Alphabet (GOOGL.US) | Defi | Íránský útok | Shortování | Rebalanční toky | CRSP | Změny cen | Flat | SMA 200 | Sell | Správci aktiv | NKLA | Demokratické strany | Pokles sentimentu | CMA | Mondelez International | Boris Tomčiak | Síla dolaru | Pohyby na finančních trzích | Letadla | Důvěra v průmyslu | Velký pohyb | Mistrovství | Makroekonomické údaje | Finanční rezervy | Long pozice | Cybertruck | Akcie CD Projekt | Siemens Energy | Nízká likvidita | Dollar Tree | Akcie obrat | Dceřiné společnosti | Nové akcie | CEZ1.CZ | LYNX webinář | Kurz dolarů | Fibo úrovně | Banka HSBC | Marine Le Penová | Volatilita na Bitcoinu | Akcie společnosti PayPal | Pomoc Ukrajině | Známý investor | Peugeot | Exporty | F.US | Analýza fundamentu | Akcie GameStop (GME.US) | Masivní propad | JPMorgan Chase & Co. | Ekonomické problémy | Důvěra | Spojené království | Programování | Kraken | Asijské indexy | Akcie společnosti Biontech (BNTX.US) | Živé vysílání | Pravděpodobnost | Kotace na futures | Markets | Deficit nabídky | Prodejci oděvů | Světová banka | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Euforie na akciových trzích | Solana | FSB | Společnost PayPal | Konference FOMC | First Republic (FRC) | Mexické peso | Akcie technologických společností | Unce zlata | ADP report zaměstnanosti | Negativní sentiment investorů | Decentraland | Web3 | Casino Guichard | Starlink | Meziroční růst HDP | Cena hliníku | Náklady na akvizici | Spolková vláda | Forex market | Investice do fondů | Hims&Hers | Ripple | ECB dnes | Simple Moving Average (SMA) | Grayscale Investments | Dětský pudr | Předseda SEC | Vyhlídky světové ekonomiky | Bankovní akcie | Antony Blinken | Virtuální realita | Dění na Pražské burze | DAO | Equity | Obchodní praktiky | Rostoucí akcie | Puma SE | Futures na DAX | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | Akcie Nvidie | Rate cut | Představenstvo | Směřování | ATR | Barbie | Společnost BlackRock | Oblast supportu | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | AVST | Agentura AP | Spotřební zboží | CrowdStrike Holdings (CRWD.US) | Nejziskovější | Vision Pro | Nižší minima | Společnost XTB | Možná investice | Profitovat z růstu cen | Portfólia | CMG | Aktivní obchodování | Tržní odhad | Společnost Meta Platforms | Trendové linie | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Vlajka | Marathon | Akcie JPMorgan | WASDE od USDA | Pravděpodobnost intervence | Výpadky | Objem obchodů | Zisky akcií | Cenový strop na plyn | Range | CFTC | Velké zisky | Těžební společnost | Federální odvolací soud | FIAT | Podpůrná opatření | Devizové trhy | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Snižování inflace | Pokles eura | Celkový sentiment | TD Ameritrade | XRP | DPZ.US | Dekret | Úspěšný začátek | Akcie ConocoPhillips | Nifty 50 | Zemní plyn - Vývoj ceny | Hladiny podpory | S&P Global Inc | Invest | Luxusní značky | Vir Biotechnology | Amazon (AMZN) | Akcie ve Spojených státech | Nájemné | Gazprom | SAGE.US | Wynn Resorts | Aerolinky SAS | Akcie v USA | Centrální banka | Call opce | Tesla Inc. | Očekávané výnosy | MicroStrategy | Hamás | Ekonomické zpomalení | Největší kryptoměna bitcoin | Akcie Peloton (PTON.US) | Jednání OCP | Riksbank | Inflace v říjnu | Životní náklady | Index nákupních manažerů ve výrobě | Andrew Bailey | Významné zprávy | Silný propad | Deutsche Börse | Otázky začátečníků | Vývoj úrokových sazeb | Meta Platforms Inc | Los Angeles | Federální rezervní banka | Počet zákazníků | Newcrest Mining | Životní prostředí | Inflace v Británii | Investovat do ropy | Domino's Pizza (DPZ.US) | Jemenští povstalci | Čtvrtletní výsledky společnosti | iOS | Nová akvizice | Exxon | Analytici | Intraday | Vision Fund | Devizové intervence | eCBOT | Rozbor | Raymond James Financial | Řízení rizika | ING | NYMEX | Enbridge | Fondy peněžního trhu | VaR | Vývoj dolaru | Německá vláda | Odvětví vzdělávání | Grafy | Akcie Daimler | BNB | Překoupenost | QE | Nejoblíbenější komodity | ILO | Polský zlotý | Surové ropy | Apreciace | TMV | Tržní sentiment | Kazachstán | Akcie AMC Entertainment | Plány Ruska | LYNX | Moody's | Útok na Ukrajinu | SAN.FR | Datum X | Plány Fedu | Červnová inflace | SFIX | Donald Trump | NAFTA | Dealogic | Monero | Zasedání RBNZ | Německý Ifo index | Nicolás Maduro | Odhadovaná cena | Čistý zisk | Průzkum ECB | New York Community Bancorp | Vzdělávací webináře | Pozitivní zpráva | Jádrová inflace | Informace o kryptoměnách | Jennifer Granholmová | Twitter | Evropský automobilový sektor | ZI.US | Směnný kurz | BIIB | Akcie Aston Martin | Kovy | Míra úspor domácností | Vstupní a výstupní body | SHL | Akcie společnosti Microsoft | Aktuální cena akcií | Fluktuace | Rumunsko | Zasedání americké centrální banky | Největší kryptoměna | Akcie Dollar Tree | Technické problémy | Krach | Margin call | Ekonomický potenciál | Centrum | ABN | Portugalsko | Francouzská společnost | Norwegian Cruise Line | UPS.US | Snížení sazeb | ITX.ES | Nejnovější údaje | Společnosti | Výhled poptávky po ropě | Fundamentální faktory | Spotová cena | Bank of China | Mero | Zpomalení ekonomiky | Akcie taiwanských polovodičových výrobců | Sinopec | Royal Dutch Shell | ROG.CH | Josh Hawley | GRPN | Research expenses | Poptávka a nabídka | USCBC | Rozpočet | Obchodník s komoditami | Další růst | Zprávy o vakcíně | Americká průmyslová produkce | Fanoušci kryptoměn | Akcie společnosti Tilray | Kraft Heinz (KHC.US) | Izraelský šekel | Startup | BTCE.DE | RHI | Výsledky bank | Situace na forexovém trhu | Finanční systém | USD/CZK | Aktivity v Číně | Jihokorejské akcie | Investice do akcií | HCOB PMI | Další snížení těžby | Denní volatility | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zpomalení globální ekonomiky | Vstup Švédska do NATO | Feeder Cattle | Řetězec | Tvrdá ekonomická data | Propad akcií | Bezpečné útočiště pro investory | General Dynamics (GD.US) | Korekce na trzích | Spotify (SPOT.US) | Přímé zahraniční investice | Behaviorální | Star Bulk Carriers (SBLK.US) | DOW.US | Adam Aron | Metoda analýzy cen | Spoluzakladatel | Společnost GM | Role ECB | Akcie společnosti Foot Locker | Akcie Oatly (OTLY.US) | Bankovní tituly | Partnerství | Las Vegas Sands (LVS.US) | Podílníci | Kellogg | UN01 | Klíč k úspěchu | Long/short | CVNA.US | Comcast (CMCSA.US) | S&P 500 a Nasdaq | Aukce | CME Group | CRISPR | Negativní hodnoty | ETF pro Ethereum | Trader | Počet uzavřených obchodů | Pokles dolaru | Zisk bitcoinů | Nárůst objemů | Fixed income | Globální index | Společnost Geely | Aktivita v americkém sektoru služeb | Technologická společnost Apple | Zveřejnění významných ekonomických dat | Zvýšení těžby ropy | SDRY.UK | Dluhové krize | API | VFC.US | USA inflace | Statistické metody | Největší meziroční nárůst | Odborníci z oboru | Obchodování s bitcoinem | Indikátor ATR | SNOW.US | Futures kontrakty | Malé ztráty | Akcie ARM | Atentát na Trumpa | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | Forward P/E | Společnost OpenAI | Asijská rozvojová banka | U.S. Bancorp (USB.US) | Pohyb trhu | Micron Technology (MU.US) | Estee Lauder (EL.US) | Vienna Insurance Group (VIG.CZ) | Analytické fórum | Údaje o inflaci | Čínská cla | Problémy odvětví | Sealed Air | Huobi Global | Výroba automobilů | Cena DOGECOINu | Dopad na sentiment | Dokončení dohody | První support | OpenAI Sam Altman | Break Even | SWKS.US | Sazby ECB | Mluvčí | Počet nezaměstnaných | Ruská ropa | CVX.US | Lidovci | Reuters | Prudký růst cen | Silná americká data | AMC Entertainment | Nárůst zákazníků | Konsenzus ekonomů | Unilever | USD/SEK | Spolehlivost | ETC | Zvýšení podílu na trhu | Antivirus | FTSE 250 | Největší evropská ekonomika | Spotové bitcoinové ETF | Beiersdorf | Letadlo | Prudké pohyby ceny | Podcast | U.S. Bank | Prognózy inflace | Baidu | Akcie Alibaba Group Holding Ltd | Rate Hike | Ekonomická nálada | Ministr zahraničí | Londýnská burza | Situace na Ukrajině | QCOM | Harley-Davidson (HOG.US) | Ceny kukuřice | CleanSpark (CLSK.US) | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | PowerCo | Akcie Twitteru (TWTR.US) | CZK | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Chevron | Formy volatility | Intradenní pokles | Začínající trader | Robert Bosch | Kompozitní index | Dobré zprávy | Analýzy cen komodit | First Solar Inc | Nákup cenných papírů | Windfall daně | Grifols (GRF.ES) | Zpravodajské služby | Reakce trhu dnes | Konfluence | Energetická skupina ČEZ | Guvernér Michl | Oživení britské ekonomiky | ECB rozhodnutí o sazbách | Energy Information Administration (EIA) | Index US500 | Turecká vláda | Pád bitcoinu | Bancorp | Depozitní sazba | Lednová inflace v USA | Výrobní aktivita | Širší trh s kryptoměnami | Počet stavebních povolení | Chewy | Česká republika | Gavin Newsom | Výstupy | Dominance dolaru | Klaas Knot | Souhrnný index | Videohry | Proinflační faktor | Negativní úrokové sazby | Overbalance | Rozhodnutí australské centrální banky | Rolování | Měny zemí | First Citizens BancShares | Rekordní maximum | Palo Alto | Rostoucí ceny komodit | Zásoby ropy ve Spojených státech | Cyklus růstu | Libra šterlinků | Kontrola výnosové křivky | Předseda | Wealth | Air France | Energetický sektor | SONY.US | Finanční trhy dnes | TXN | Doporučení | Energetické problémy | Disney graf | Vývoj ceny elektřiny | Splácení dluhu | Pšenice na burze | Zavedení cenového stropu | Zahraniční společnosti | Cinemark | Slabý brazilský real | Akcie Disney (DIS.US) | Utahování měnové politiky | Amgen (AMGN.US) | Prezidentská debata | CFD na indexy | Cessna | Reakce ceny | CoreLogic | Růst ceny | Deutsche Boerse | Bývalý prezident | Co jsou CFD kontrakty? | Inflace zpomaluje | Americké banky | Pedro Sánchez | Levné akcie | Velký problém | Exane | Chipotle Mexican Grill | Analytika | Messari | Obchodujeme | Růstový impuls | Kryptoměny CFD | Fiskální balíček | BBBY | Výnosy z investic | Ceny kovů | Výsledky Amazonu | Index nových zakázek | Splatnost | SMCP.FR | Banka Credit Agricole | DLTR.US | Anglo American | Bidenův stimulační balík | The Honest Company (HNST.US) | Automobilový trh | Ola | Vysoké příjmy | Společnost Meta | Ekonomická recese | Sankce USA | Makro | Performance | Obchodování s dolarem | Rekordní příjmy | Silná data | Commodity index | CFD na kryptoměny | Americký ministr energetiky | UFO | EURUSD (6E) | Praní špinavých peněz | Pozornost obchodníků | Pew Research Center | Boeing | Vlna poklesu | Izraelský konflikt | Newmont | Růst Amazonu | Zisky akciových indexů | Živý komentář | Vstup na burzu | Proinflační riziko | Dow Jones a S&P 500 | Finanční výkonnost | Příkaz | Adyen | PINS | Společnost Lululemon | Sibanye Stillwater | Volby USA 2020 | Aplikace na obchodování | PROP Trading | Akcie Activision Blizzard | Bankovní vklady | Daniel Beneš | Roční výnos | Příjmy a výdaje | Merrill Lynch | Kellogg (K.US) | RNAC | Podílové fondy | Makro prostředí | Nižší růst | Záporné sazby | Consensys | Prime | Vitol | Společnost Walmart | Americký dolar dnes | Equinor (EQNR.NO) | Rychlý růst | Výkyvy v cenách | Sdílené jízdy | Ceny v průmyslu | Charter Communications | Shanghai Composite | Supercykly | Evropské banky | Ženy | Akciové reporty | Americký dolar | HIVE.US | Výzkumné firmy | Pokles dovozů | Akcie Micronu | TLTRO | Libra | WM | Prostor pro pokles | Jádrová spotřebitelská inflace | DraftKings (DKNG.US) | Otevření Číny | Brian Armstrong | Opatření centrálních bank | Konglomerát LVMH | Výhled na nadcházející rok | Gasoline | Zvýšení základní úrokové sazby | Tomáš Cverna | CFD | Rekordní inflace | Slabší ekonomika | DGX | SMA 100 | Nová data | Dodávky elektřiny | Rozpočtový úřad Kongresu | Dopad na ekonomiku | CNK.US | Porovnání grafů | Evropská unie | Open | Wall Street akcie | Cena akcie | Realizace zisku | Velké technologické firmy | Ideální výstup | Růst ceny zlata | Chicago Mercantile Exchange | Cenové akce | Louis Vuitton Moet Hennessy | Indické akcie | MRNA.US | Chemická společnost | Activision Blizzard (ATVI.US) | Bankovní holdingy | Období inflace | Zvýšení cel | Čínský internetový prodejce | Zahájení výsledkové sezóny | DOT | Jaderná energie | Baker Hughes (BKR.US) | Analýza trhu | Akcie Nikola Motor | US100 | Zvýšení základní sazby | CSX Corporation | Makrozprávy | Chicago Board of Trade | Financovat | Carolina Herrera | Forex heatmap | Počet lidí bez práce | Expirace | StreetAccount | Členové kartelu OPEC+ | Kontrakt | Příprava | Hlasování v Senátu | PanAmerican Silver | Hubnutí | Inflace CPI v USA | Pohyby na trhu | Slabost americké ekonomiky | Řecko | Statistický nástroj | Nejobchodovanější měnový pár | Krypto | Norská ekonomika | Finanční instrumenty | Konjunkturální průzkum | Moderna (MRNA.US) | MO.US | Aktuální cena | Cvičení | Rostoucí náklady | Navýšení dluhového stropu | Nálada investorů | Ruský vývoz ropy | Discover Financial | Oblasti rezistence | Kartel OPEC | Oculus | FDIC | MRO | Říjnová inflace | Hospodaření vlády | AMD.US | Americké ministerstvo obchodu | GitLab | ČNB Vojtěch Benda | Maximalizace zisku | Angela Merkelová | Společnost Oracle | Akcie Pelotonu (PTON.US) | TSLA | SATS.US | Akcie Nikoly | Deglobalizace | Živý komentář XTB | Alibaba Group | FOREX | Traton | Lael Brainardová | Quartz | Podnikatelská aktivita | ATVI.US | Nový rekord | Kroky ČNB | Vývoj USD | Bankéři z Fedu | Náměstek ministra financí | Invaze | Alokace kapitálu | Velký cenový pohyb | Situace ve Spojených státech | EH.US | Zveřejnění výsledků hospodaření | Vzdělávací cyklus | Investice do energetiky | Úroky | Nová mutace koronaviru | Využití metody News trading | Peněžní příjmy | Indikátor Stochastic | Refinitiv | Omezení cestování | Japonská banka Nomura | Index S&P 500 (SPX) | Viceprezident | PEPSICO | Plodiny | Agresivní obchodování | Volby do Kongresu | Aktivita v čínském průmyslu | Americký průmysl | BofA Securities | Státní svátek | Hospodaření bank | eMarketer | Larry Fink | OTCQX | Petr Horáček | Over-The-Counter | Akce centrálních bank | Dow Jones 30 | Online investiční konference | Vánoční sezóna | Vybírat zisky | Cyklické akcie | Návrat poptávky | Zisky amerických akcií | Cena | Silné oživení | BNP | Obchodník s ropou | Investiční banky | US Bancorp (USB.US) | Revize amerického HDP | Květnová inflace | Důvěra v eurozóně | Finanční rizika | Mario Draghi | Palantir (PLTR.US) | Napětí na finančních trzích | Graf Kakaa | Odpor | Ghana | Růst cen ve Spojených státech | Firma dnes | Předstihové ukazatele | The Merge | MONET | Josh Frydenberg | Akcie společnosti Disney | ERÚ | Kryptoměnové společnosti | GWW | Jihokorejský HDP | Gemini | AUD/JPY | Cointelegraph | Arabica | WisdomTree | ASML Holding NV | TTWO.US | Saudi National Bank | Silný trh | Nárůst výnosů | Hodnota HDP | Objem peněz | Výsledky hospodaření společností | Akcie společnosti MicroStrategy | Cukr - Vývoj ceny cukru | Sumitomo | Spready | BYND | Akcie CarMax | Nano-X Imaging | Air | Akcie 3M | Snižování úrokových sazeb | Akcie dnes | Fed Funds Rate | Káva | 60 Minutes | Economic | Zinek - Vývoj ceny zinku | Ztráta | Peloton Interactive (PTON.US) | IG Markets | 3M Company | NCLH | Ceny akcií | Americký Úřad pro energetické informace | Izrael | Financování vlády | Inspirace | Defenzivní akcie | Akcie Roku (ROKU.US) | Akcie Shopify | Podpůrný balíček | TABAK | Leasing | CVX | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Reed Hastings | Producent ropy | Klíčové oblasti | Světové centrální banky | Životní úroveň | S&P500 | Arm Holdings (ARM.US) | Francouzský prezident | Akcie Hasbro | EBay | Federal Reserve | Philip Lowe | Epidemie | ITA Airways | Dluhy | Telekomunikační společnost | Straits Times | Největší pády | NEO | Trh zlata | Ruský trh | Americký index S&P 500 | Průzkum mezi zaměstnanci | Guvernér Maďarské národní banky | MUFG | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | Zveřejnění úrokových sazeb | Patterny | Vyšší úroky | Ceny | Dior | Prudký pokles | Koronakrize | Společnost Mynaric (M0Y.DE) | Cena akcií společnosti Tesla | Technologie | Opce | Index nákupních manažerů | OKX | Standard Chartered | Worldcoin | Energetická krize | Půlení bitcoinu | Hypoteční sazby | JPMorgan Chase & Co | Finální odhad | Šíření viru | ČNB | Ztráty zaměstnání | TSLA.US | Hlubší deficit | Devizoví obchodníci | Likvidace pozice | Změna režimu | Čísla o inflaci | Krátkodobé investice | Telecom | Cigna | Největší obchody | Vymáhání nároku | Index výrobních cen (PPI) | Akciový graf | Energetická společnost ČEZ | VW | Nezávislý obchodník | ANTM | Příkaz Stop | Zvýšení korporátní daně | Fiserv | Nobelovy ceny | Nikl - Vývoj ceny | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Ceny zemního plynu | Canaccord Genuity | Zajímavé příležitosti | Spekulativní obchodování | Roční maximum | Vydání nových akcií | Global Times | Pokles | Faraday Future | GS.US | Coinbase Brian Armstrong | Contango | Boeing (BA.US) | USDIDX | Lend | Ceny komodit | Těžaři | PSX.US | Spotřebitelské ceny v Česku | MGM | Akcie Adani | Vládní koalice | Vyšší ceny | Ceny paliv | Překoupený trh | Ochrana proti inflaci | IG | UEC | Pojišťovnictví | Zahraniční investice | Proroctví | Dlouhodobé investice | Ceny benzínu v USA | E-mini | Zpomalující růst | Akcie Splunk | Výběr zisků | Obilniny | Mario Centeno | Margin | Guvernér Fedu | MTU Aero Engines (MTX.DE) | Nálada na trzích | Globální inflace | Cameco Corp. | Čínské akciové trhy | Nvidia | Dolar | PVH (PVH.US) | Uzavírání obchodů | AAL | Makroekonomická situace | Obchodní spory | Lucid Group (LCID.US) | Rating AAA | Intuit | RIDE.US | Next | Těžba v USA | Biogen | USDCZK | F1 | ConocoPhillips | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Nejslabší měny | Andy Jassy | Telata | NYT | Prudký růst inflace | Investiční služby | Historická data | Take-Profit | Investovať do kryptomien | DS.US | Tencent Music | Klesající trendové čáry | Počet uživatelů | Ropné firmy | Centrální banka Nového Zélandu | Nizozemská společnost | Solární panely | Vyšší riziko | Vinci | Gala | IMF | Rekordní zisky | Apollo Global Management | Dolarové páry | Bilance běžného účtu | Energetický regulátor | Výsledky First Republic | Metody News trading | BioNTech | Horizon Therapeutics (HZNP.US) | Pojišťovna VIG | EDX Markets | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Průměrný příjem | Závazek | Povinné minimální rezervy bank | Potenciální zisk | Komodita | BMBL | Vývoj zisků | Švýcarská centrální banka | Charles Schwab | Hedge | Akcie Tencent | TTC | Úvěrové podmínky | Large Cap | Držitelé Bitcoinu | Cenové minimum | Pokles výnosů dluhopisů | Švédsko | Royal Caribbean | Vystavení riziku | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Bitcoin (BTC) | Poplatek | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Dobré časy | Růst HDP | Vlády Evropské unie | EUR/HUF | Zemědělci | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Maloobchodní tržby | Odolnost ekonomiky | Rabobank | Merck & Co | Euro vůči dolaru | Společnost NanoString Technologies | Zajištění bezpečnosti | KNF | Elliott | FTSE | CARA | Nákladová inflace | Sektor kryptoměn | Zvýšení produkce | Obchodujte akcie | Světové měny | Akcie společnosti Nucor | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Psychická odolnost | Mercedes | Důležitá zpráva | Index ISM | Tržní očekávání | Záchranný program | Deliveroo | Chrysler | Štěpán Hájek | Velké korporace | Směrodatná odchylka | Zisky dolaru | DoorDash | Americká ekonomika | Příjmy New York Times | Hewlett Packard | Návratnosti investice | Potvrzení trendu | Europe 600 | Komodity ropa | Indexy v Číně | Jan Šrajer | FIS | NVDA | Credit Suisse Group | RIOT Blockchain | Rozjednané prodeje domů v USA | Akcie Johnson & Johnson | Option | Kurz koruny | Dluh USA | WBD | Akcie spoločnosti | Počet žádostí o podporu | Důvěryhodnost | Americký trh | Allegro | Konkrétní plán | Bull market na akciích | Obchodník | Webináře | AAA | Jednání ECB | Ekonomická aktivita v USA | Situace na ropě | Eskalace na Blízkém východě | IPO Uber | Akcie Siemens | Portfolio manažer | Akcie týdne | Nižší zisky | Odhady ekonomů | HPQ | Akcie s LYNX | Akcioví investoři | Cena kakaa | Čínský růst | Pozitivní výsledek | Výkyvy cen | 737 MAX | PHIA | Snížení těžby ropy | Ferrexpo (FXPO.UK) | Rada guvernérů | UHR.CH | Nové úvěry | BX.US | Global Advisors | Tellurian | Akcie společnosti Rothschild | MRNA | Nižší zisk | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Organizace spojených národů | Negativní dopad | Tokio | CRISPR Therapeutics (CRSP.US) | Wedbush Securities | Spekulativní kapitál | Ceny obilovin | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | MGM Resorts International | Algorand | Google | Vymáhání náhrady škody | Obchodování na americkém trhu | Cheniere Energy | TUI (TUI.DE) | Dluhopisy | Blue chips | Bitcoin a další kryptoměny | Interpretace | BoE Andrew Bailey | Hospodářské výsledky Walmartu | Ekonomické vyhlídky | Růst mezd | Vytrvalost | Obchodovaná společnost | Regulátoři | Kapitálové požadavky | Údaj NFP | CF Industries | Fundamentální ukazatele | ISM indexy | CPI index | ISIN | Tempo poklesu | General Motors (GM.US) | Trh s elektromobily | Bitcoin Cash (BCH) | ROE | Blue-chip | Remdesivir | Fortune | Evropská centrální banka | Akcie Xeroxu (XRX.US) | NDAQ.US | Vývoj na akciovém trhu | OTC obchodování | Blackstone (BXMT.US) | Index cen | Thajsko | Magdalena Anderssonová | Abercrombie | Dow Jones Industrial Average | Intel (INTC.US) | Dodávky plynu do Evropy | Hledání bezpečných investic | DOCU | Slušné zisky | Paypal Holdings | Nejnovější zprávy | SNAP.US | Salvador | Index PX | Čínská vláda | Zpětný pohled | NXP Semiconductors | EBIT | Vánoce | Předpověď počasí v USA | Růst americké ekonomiky | Daně | Kryptoměnový gigant | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Obchodní zásoby | Piper Sandler | Mitsubishi | Zákon o dluhovém stropu | Lídři | Moneta | Inflace v červenci | Investment Management | Mutace koronaviru | Štěstí | Cena za akcii | Aircraft | Pivot | Akcie Schlumberger | První fáze | Rizika | Hyundai Motor | Kryptoměna | ECB | Sport | Nákup akcií | Rozvojová banka | Close | BAT | Pracovní trh | ArcelorMittal (MT.NL) | CRH | Inflace v Turecku | Zprávy z trhů | Ukončení stávky | Pokles indexu | Akcie společnosti Charles Schwab | Akcie Xeroxu | Vývoj inflace | Komoditní burza | Bristol-Myers | Akcie Pinterest | Vlajkové formace | Růst výroby | Coinbase | Brokerské společnosti | Burza Coinbase | Zásoby ropy v USA | Žádosti o podporu v USA | Argentina | KMX.US | Česká ekonomika | Výzkum a vývoj | Vyplácet dividendy | UEC.US | Velcí producenti | Institucionální investoři | Intervenovat na devizovém trhu | BMPS.IT | Pandemie nemoci | Momentum | Data z pracovního trhu | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Akcie Zoom Video | Horší data | Skupina OPEC | Akcie Shell | Marketingová komunikace | Proinflační rizika | Kurzy | Příjmy společnosti | Inflace ve Švédsku | Statistiky žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Největší investoři | Býčí zprávy | CBOE | Akcie Philip Morris | Německá kancléřka | Fond | Akcie společnosti Lucid | Encore Wire Corporation | Konsorcium | Mánie | Nálada v USA | Workshop | Čína | Ronald Ižip | Finanční prostředky | Uvolněná měnová politika | Vývoj ceny ropy WTI | Soudní spor | AUD/CHF | SBF-120 | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Obchodní rozpětí | Zisky | SNY | Cena kryptoměny | Pokles průmyslové produkce | Nvidie (NVDA.US) | Velký růst | HICP | Evropské akciové indexy | Immersion Corp | Federal Reserve Bank | Partners | Best Buy | Konsensus | Pohyby na forexovém trhu | Ekonom Evropské centrální banky (ECB) | MAT.US | FCA | CHN.cash | Daňová sazba | Activision Blizzard | Aktuální prognóza | Ekonomické údaje | ON Semiconductor | Růst Hang Sengu | Současné ceny | Platformy pro obchodování | Fotbalové mistrovství | Conference Board | BNP Paribas | Konsenzus | Společnost DoorDash | Historické rekordy | Akcie Boeingu | Socios | E*Trade Financial | Obchod s ropou | Výše úrokových sazeb | Globální potravinové zásobování | Fox Business | Přesun výroby | Signature Bank | Ceny palladia | Globální ekonomika | Výsledky First Republic Bank | Akcie kasín | Intervence na devizovém trhu | Směřování trhů | Spekulativní pozice | AMEX | Link | COST | Nálady investorů | JOLTS report | AXA | Thomas Jordan | Franklin Resources (BEN.US) | Růst zbrojovek | Bitcoin Cash | Čínská média | GRMN | Allianz SE | Summit G20 | USD/TRY | Swap | Aurubis | Anomálie | Miliardy eur | EK | Newmont Corp (NEM.US) | Akcie Visa | Výnos desetiletých dluhopisů | Strategie obchodování s komoditami | Oklahoma | Chatbot | Obrovské ztráty | Jestřábí hlasy | ISM | Pinterest | Investiční teze | Benchmarky | Záporné ceny ropy | Společnost Albemarle | Akcie společnosti AP Moller-Maersk | Ranní okénko | Cisco Systems | Voda | Zboží dlouhodobé spotřeby | Společnost Binance | Nižší ceny ropy | NBP | Ustupující inflace | Situace na trhu práce | Komodity pro začátečníky | Starbucks | NATGAS | American Express Company | Skok v ceně | Energie v Evropě | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vysoké valuace | Toyota | Shortování akcií | Delta Air Lines | Tuzemská inflace | Prodej ropy | WSB | PAAS.US | M0Y.DE | KLM | Ratingové agentury | Akcie MCD | Společná měna | Ruský útok | Investování do Bitcoinu | Volatilita kryptoměny | Čínští regulátoři | Cena zlata | Vývoj cen ropy | Pšenice | Ruský velvyslanec | Fiskální stimuly | Bukele | Zprávy o měnové politice | Výsledkové sezóny v USA | Propady na akciových trzích | Andreessen Horowitz | SPAD | Verbální intervence | Sójový olej | Obchodníci | Zastavení výroby | STZ.US | HSBC | Lucid Motors (LCID.US) | Pullback | Nákup komodit | Zasedání Bank of England | Množství peněz | Vývoz do Kazachstánu | NanoString | Zvýšení ceny | MAAE | Opatření vlády | CBRT | Ruská vláda | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Falcon | Vysoká poptávka | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Americké hospodářství | Rizikové averze | Zinek | Výkonnost akcií | Euro STOXX | ​​​​Hewlett&Packard (HPQ.US) | Analytici Goldman Sachs | Přecenění | IPO Instacart | Akcie společnosti Ciena | Breakout | Očekávaná recese | Turecký prezident | Přeprodané zóny | Hegemonie | Pojištění vkladů | F-35 | RRR | Autopilot | Akcie Cineworld (CINE.UK) | Epidemiologická situace | Trh práce v USA | Navýšení kapitálu | Hongkongský index Hang Seng | MiCA | Online hry | Měnové intervence | Novartis (NOVN.CH) | Hospodářská krize | Next Big Thing | Růst cen | Bull | Spiegel | Index Russell 2000 | JCB | Ropní giganti | Společnost Chevron | Drahé kovy | Změny ve výrobních nákladech | Propad ropy | Ozempic | Freeport-McMoRan | Lindt & Sprüngli | Vyšší sazby | GasNet | Počet pracovních míst v USA | Implementace | Ředitelka | Vrcholy | Dluhový strop | Indikátor | AVST.UK | Micron Technology Inc (MU.US) | US 500 | ABBV | Hugo Boss (BOSS.DE) | Zdravotní pojištění | Moskva | Cenový pohyb | Uranium Energy Corp | RSI | Akcie Rivian | Guvernér japonské centrální banky | Navrhovaná dohoda | Forward | Růst cen domů | Vysoké inflace | Měnová politika | Americký zpracovatelský průmysl | Akcie Apple | NDAQ | Rheinmetall | Asset management | PMI ve výrobě | Alokace | Abú Dhabí | Delaware | Zpráva Morgan Stanley | Investice do ARM | Obchodování forexu | Začátek summitu | Platina (XPT/USD) | Býčí trh | NSTG.US | Saxo | MSCI World | Energetické trhy | Repo sazby | Americké akciové trhy | Dash | Společnosti Netflix | Tržní síly | Pád cen | SCHW.US | Taiwan Semiconductor Manufacturing Ltd. (TSM.US) | Avalanche | Dnes na trzích | Statistici | IFO index | Financování | Alokovat kapitál | Výsledky za Q4 | Změny v ekonomice | Obavy z globální recese | Úroková sazba v USA | Index pražské burzy | Letecká společnost | Měkké přistání | Kohl's | ČSÚ | Altcoin | Snížení ratingu | Programovací jazyk | Burzy v Hongkongu | Zasedání RBA | Technologický gigant | Riziko pro dodávky | Fixing | IoT | Růst cen stříbra | Teorie efektivního trhu | Etherea | Akcie Walmart | Fitch | SWBI.US | Cena CARDANO | AWK | Turecké měny | Historická minima | Výrobce čipů | Zákaz vývozu do Ruska | Luxury segment | Omezení dodávek | Akcie Nikola | Hodnoty měny | Nastavení měnové politiky | Akcie AMC | Stres | GMT | Nálada spotřebitelů | Reálné příjmy obyvatelstva | Historické maximum | OPRA.US | Hospodářský růst USA | Rezervy | Ceny akcií Nvidia | Occidental | Americká lehká ropa | | Philadelphia Fed | Spirit Airlines | Turecké liry | Arista Networks (ANET.US) | Cambria | Tellurian (TELL.US) | Prodávající | Honeywell | Richard Branson | Pokles ekonomiky | Překoupení | ERA | Slušný zisk | Dynamika trhu | Vysoké dividendy | Cena palladia | BDI | Enbridge (ENB) | Finance | Pozastavení obchodování | HDP Austrálie | BLK.US | Investice do bitcoinu | WBA | Přicházející recese | Peer-to-peer | EURGBP | Smlouvy o koupi | Dividenda | Možnost diverzifikace | Společnost Virgin Galactic (SPCE.US) | Oslabení japonského jenu | Odraz ceny | Republikáni | Kryptoměnová komunita | El Salvador | USDJPY | Konsolidovaný čistý zisk | Tovární objednávky v Německu | Těžby kryptoměn | Cíl pro akcie | KSU | Švýcarská národní banka | Investování je rizikové | Celkové provozní výnosy | Znovuotevření Číny | Akcie Starbucks | Zprávy z USA | Zahraniční investice v Číně | Přístup k investování | Globální poptávka | Inflace v ČR | Index výdajů | Cenový propad | Avatar | Čínský premiér | Investiční poradenství | Systém obchodování | Technologické inovace | Poptávka | NOAA | Alphabet (Google) | Express | Chaos na JPY | ING.NL | DISH | Čínské burzy | Banka Morgan Stanley | Aktuální volatilita | Americký regulátor | Hardware | MMAT | Mercedes-Benz | Otevírání ekonomiky | Semi | Báze | Zlepšení ekonomického výhledu | Zkoumání volatility | Bernard Looney | Obavy o poptávku | Volby do Evropského parlamentu | Psychologie | Line | Polovodičové společnosti | Akcie aerolinek | Roth Capital | Guvernér | Tempo inflace | GLEN | Nálada na globálních trzích | Akcie společnosti Zoom | Globální trhy | Tilray | Kontrakční obchodování | MorphoSys AG (MOR.DE) | Futures na kávu | Capital | Ceny suroviny | Důvěryhodnost Fedu | Průměrná hodnota | Očekávání trhu | ICE | Morrisons | Snížení ekonomické aktivity | MU.US | Nvidia (NVDA.US) | Cenový graf | FT | Australský premiér | Konec dezinflace | CIA | Fond Fidelity | Podíl Číny | Denní pokles | WSF | Kancléř Olaf Scholz | Southwest | Kratos | Snížení rizika | Stochastic oscillator | Christopher Waller | Recesia | Výrobní aktivity | NNOX | Abercrombie & Fitch | Index ASX | Soudní řízení | Německý index DAX | Průměrná mzda | Mali | DNO | Malé podniky | Distillate inventories | Accolade | Obchodovat | Dnešní čísla | Hnutí pěti hvězd | WPM | Posílení australského dolaru | Akciový trh v USA | Akcie PacWest | Ostatní kryptoměny | Pokles trhů | Ethereum 2.0 | William Blair | KER | Přijetí bitcoinu | PSX | Veřejné zdraví | Oil inventories | NY FED | OnSemi | Beyond Meat (BYND.US) | EUR/MWh | Zvýšení inflace | Konečná sazba | Deutsche Welle | Microsoft Corp | Spotřebitel | JPMorgan Chase | Ekonomická data z USA | Dnešní výprodej | SolarEdge | Malé banky | SSB | Shell Plc | Pokles akcií | Hlavní zprávy o akciích | Bitcoinové sítě | Hospodářský růst | UniCredit SpA | Ruské dodávky plynu | Vydělávat peníze | Vlastní kapitál | Prezident Fedu | Nové rekordy | Tržní sazby | Dostupnost bydlení | U.S. Bancorp | Americký odvolací soud | Kurz měny | Největší americká banka | XTB Štěpán Hájek | Parita | Posílení eura | Fibonacciho úrovně | Northern Trust | Nová makrodata | S&P/Case-Shiller | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Zpomalení japonské ekonomiky | HAS | Third Bridge | Zisk a tržby | Uzavření trhů | Vývoz plynu | Banky | Palo Alto Networks | Růst produktivity | Bankovní rada České národní banky | Akciová rally | Akcie Gamestop | Směnárna | Technologický Nasdaq | Dluhová krize | Soběstačnost | Společná evropská měna | WTI | FinTech | PacWest Bancorp | Palantir Technologies | Sony Group | Hrozba recese | Covid v Číně | Křiž smrti | Resistance | ETF fondy | Otevřená pozice | Největší světová burza | Evercore ISI | Bod | Výrobní ceny v Číně | Miliardy korun | Stavební výroba | Akcie Allianz | Vir Biotechnology (VIR.US) | Jak vnímat volatilitu? | Koncentrace | Počasí | Podmínky na trhu | Reporty | Rozpočtové deficity | Novartis AG | Akcie americké společnosti | Evropský komisař pro obchod | DE40 | Zpřísnění finančních podmínek | Průměrná reálná měsíční mzda | Ozbrojené složky | Společnost TSMC | Shares | Pákistán | Zisk společnosti | ENPH | Ferrexpo | Medvědi | Silnější koruna | NetEase | Kapitálové trhy | Stericycle | Blockchain Cardano | Akcie Dassault Systemes | RBNZ | Společnost Travelers | Bloomberg Economics | GfK | Charlie Munger | Akcie společnosti Aehr Systems (AEHR.US) | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Levi's | Paládium | AMGN | Benjamin Netanjahu | Fear and Greed Index | FRED | Macao | Kryptotrh | Protocol | Pokladniční poukázky | Online trading | Analytici Nomury | Huntington Ingallss (HII.US) | Úrokový diferenciál | Společnost Mynaric | Objem na futures trzích | Obchodování dnes | Zpracování komodit | Co bude | Reserve Bank of Australia | Bumble (BMBL.US) | HSBC Holdings | Obchodování s měnami | Akcie Micron Technology (MU.US) | Zvýšené úrokové sazby | Data PMI | Americké maloobchodní prodeje | Zveřejnění zpráv | Analytik trhů | Únorová inflace | Problémy Credit Suisse | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | Deutsche Bank (DBK.DE) | Dreamliner | SAIC | RBI | Akcie Torm (TRMDA.DK) | Bitcoinové a blockchainové akcie | Peter Rawlinson | Drahá ropa | Predikce vývoje | Americká měna | Vyšší daně | Relativní stabilita | Melt up na akciích | Aliance | Chat GPT | Evropští ministři | Honeywell International | Ark Investment Management | Světové události | Philadelphia Fed index | Fulbright Securities | Nord Stream | EMU | Narušené dodavatelské řetězce | Investiční výdaje | Fidelity Funds | LLY.US | Tweet | Android | Saúdská Arábie | GE.US | Vývoje ceny | Zájem o akcie | Tesla (TSLA.US) | GlassNode | JMMC | Kurzové změny | Bitwise | Christine Lagardová | Pokles zásob | Fear and Greed | FTSE 100 (UK100) | KMX | Prodeje čipů | SESN | OCI | Zkapalněný zemní plyn | Ziskovost | Payrolls | TOP americké společnosti | Bankéři | Video | Diverzifikace portfolia | Nejslabší růst | Barclays | Sázet | Podnikání | Cena akcií společnosti Fisker | UCL | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | LES | Cena ropy | USFD.US | HKComp | Akcie WBD | Konkurenční společnosti | Porušení zákona | Strategie obchodování | Výhled německé ekonomiky | Puig | Bernstein Research | Holubičí postoj | Sektor služeb v USA | ConocoPhillips (COP.US) | Japonská společnost | Jaderné elektrárny | Roche Holding AG | Obavy trhu | Akcie SoFi | Nižší výdaje | Forrester | Situace na akciovém trhu | Kótování akcií | Inflace | Problémy | Ocel | Recese světové ekonomiky | Walgreens Boots Alliance | Advanced Micro Devices | Měny regionu | ADSK.US | Stanovení pevných stop-lossů | Liquid | TSM.US | Spotřeby plynu | Kontrakty na kakao | UTC | ABC | Akcie Uniper (UN01.DE) | Inflace ve Velké Británii | Drobní investoři | Změny klimatu | Finanční problémy společnosti | Značné riziko | Kupón | Marže | Využití kapacit | DAWN | Účet platební bilance | Profesionální tradeři | Akcie bank | ROCE | Čínské hospodářské oživení | Fiskální politika | Kryptoprůmysl | SpaceX | Obchodní partnerství | Německá ekonomika | NEM.US | Zobchodované objemy | Klesající trendová linie | Celkový výsledek | Participace | Státy EU | DAX | Technology | Zlato a stříbro | ADP report z pracovního trhu | Polygon | Zavedení záporných úrokových sazeb | Měny G10 | Jack Dorsey | HDP | Tisková konference Fedu | Diskont | Sazby Bank of Canada | Předběžné výsledky | RBRK | Trh kryptoměn | Oživení globální poptávky | Glassnode | Infineon Technologies | BloombergNEF | Projevy centrálních bankéřů | Akcie těžařů stříbra | Dotace | Ředitel banky | Oživení ekonomiky eurozóny | BOOST | Káva C | Dovoz uhlí | Akcie Hewlett-Packard | Akcie Swatch Group (UHR.CH) | Zinek (ZINC) | Prosus | Národní bezpečnost | Kurz USD | Mírná korekce | Důvěra v Německu | Zprostředkovatelé | CSGN.US | Recenze | Drive Shack | Alphabet | Struktura | Daňové zatížení | Prodej zlata | Klouzavý průměr EMA | Vedení společnosti | DKNG | Předvolební průzkumy | Členské státy | Vepřové půlky | FL.US | Systémové riziko | HII.US | Elektronické obchodování | Turistika | Zkušenosti | Ceny niklu | Těžba kryptoměn | Společnost Ford Motor | PINS.US | Jednání obchodníka s cennými papíry s investory | Technologické akcie roku 2020 | Emmanuel Macron | Lehman Brothers | Apple Vision | Akcie Snap | Firma | Karty | Ekosystém | Rušení pracovních míst | Vzrušení | Německý kancléř Olaf Scholz | Fed funds | Zbrojovky | Delta Airlines | Signály | Omikron | LVS.US | PCE inflace | Golden Cross | Venezuelský prezident | Reálné příjmy | Výsledky za Q1 | Spotřební daně | Vysoké zisky | Micron Technology | Tweety | Brokerská společnost | Harmonised Index of Consumer Prices | Aktivita investorů | Warner Bros Discovery | Výrobce větrných turbín | Lira | Devizový trh | Načasování | Phillips 66 (PSX.US) | TJX | Boeing Co. | Akcie evropských bank | Ropný benchmark | Poptávka po zlatě | Pokles cen akcií | Obavy ze stagflace | NYBOT | Prezident Světové banky | Coeur Mining (CDE.US) | Vyšší inflace | Akcie Electronic Arts | Výrazný růst cen ropy | Vliv volatility na obchodování | Snížení úrokových sazeb v USA | Beyoncé | Počet zahájených bytů | MCD | Obchodní válka | Futures na ropu | Rafinérie | Volatilita ropy | Erste | Lot | USA a Čína | IHS Markit | Situace Evergrande | Chop | Ropa | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Obchodní centra | Ether | Liz Trussová | Premiér Rishi Sunak | Výrobce videoher | Byznys | Pivovary | RISK-ON | Ukazatel volatility | Ekonomická rizika | Investoři dnes | Blizzard | Global X | China Telecom | Stoxx 600 | Big Short | Poskytnutí kapitálu | Světová ekonomika | FBTC | Zahájení obchodování | Monetizace | RBC Capital Markets | Tilray (TLRY.US) | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Čínský index | Manufacturing PMI | SAP | Empire State Index | Dluhopisové trhy | Analytici z Wall Street | AMAT | Společnost Circle | JPM | Diverzifikovat | Litecoin | Makroekonomická zpráva | Oslabuje dolar | Spolkový statistický úřad | Tesla Motors | Dnes Wall Street | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Global Markets | Ekonom | Společnost JPMorgan | Propad HDP | Ceny zeleniny | AMZN.US | Debata | Změny ve vedení | U.S. Photronics (PLAB.US) | COIN.US | SVB a Signature | Dopady vysokých úrokových sazeb | Společnost Procter & Gamble | Významné výkyvy cen | Proof of Stake | Světové finanční trhy | Demo účet | Mobilizace | Michal Stupavský | TUP.US | Jak se obchodují komodity? | Deutsche Bank | Vysoká rizika | SPG.US | Cena kryptoměny Cosmos | Úvěrové portfolio České spořitelny | Filip Žižka | MPSV | Američané | Kurz | Market | Americká Federální obchodní komise | Týdenní pokles | Referendum | Výstup z obchodu | Akcie Alphabet | Investiční cíle | Americký PMI | Ekonomka | Martin Klass | AEHR.US | Forexu | Akcie Pinterestu (PINS.US) | Tomáš Holub | Vývoj ceny niklu | Nezaměstnanost mladých | Čínská pomoc | Nancy Pelosiová | UN01.DE | Raiffeisenbank a.s. | Tyson Foods | 256/2004 | Bloomberg Commodity Index | Spekulace na pokles | Unicredit | Ropa a Plyn | Akcie společnosti Nano-X Imaging (NNOX.US) | Měsíční mzda | Růst akcií | VanEck | BMO Capital Markets | Pokles výnosů | Swatch Group | Bali | BBY | TASS | Palo Alto Networks (PANW.US) | SMLR | Akciové tipy | Jürgen Schaaf | Polygon (MATIC) | Hugo Boss | HSI | Akcie padají | Mateřská společnost | Válečná daň | Naše prognóza | Rozkolísaný | Růst inflace v USA | Telefónica | Objem dovozu | Horizon | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Nejlepší výsledky | Zájem o riziková aktiva | Restrikce | Komisí pro cenné papíry a burzy | Nákupní aktivita | Zavedení cel | Licencování AI | DUK.US | Merck | Optimismus | Konjukturální průzkum | Horizon Therapeutics | Výkonnost ETF | Coinbase Global | CME Group (CME.US) | Facebook | Rozhodování | Zákaz dovozu z Ruska | Ceny domů v USA | Nyrstar | Kenvue | Cena ropy klesá | Izraelský kabinet | Downstream | Hliník | DBK | Produkce ropy a plynu | Růst dolaru | Obchodování ropy | ONS | Ceny pšenice | CEZ1 | Vývoj indexu S&P 500 | Vrcholní představitelé | Problémy v bankovním sektoru | CureVac (CVAC.US) | LMT.US | Enphase Energy | Oracle | APP.US | Medvědí scénář | Aave | BBB- | Světová obchodní organizace | Úspěšný týden | More Personal Computing | Francouzský CAC 40 | Rizikový sentiment | Poptávka po čipech | CCJ.US | Investiční banka Goldman Sachs | Akcie Robinhood (HOOD.US) | Akcie Uber | Nárůst zisků | Bobby Kotick | SPLK | Circle stablecoin | Vývoj ceny kávy | Akcie společnosti Cameco (CCJ.US) | Costco | USA | NortonLifeLock | Volební vítězství | Deficit státního rozpočtu | Kukuřice | Fibonacciho retracement | Důležité fundamenty | Washington Post | Zoom Video (ZM.US) | Investujte | Tempo růstu HDP | Nejhorší výsledek | Reserve Bank of New Zealand | Travelers (TRV.US) | Akcie společnosti Amazon.com | Rostoucí společnosti | Ministři zahraničí | Pravidelný příjem | Měď | Prezident USA | Nezaměstnanost v ČR | Burzovní debut | Ekonomický institut | Asie a Tichomoří | Proinflační | Železnice | Gigafactory | BMO | New York Community Bank (NYCB.US) | Hodnocení rizik | Futures na bitcoin | Generativní AI | Lennar | Sweet Crude Oil | Lean hogs | Negativní vývoj | Finanční cíle | Být trpělivý | Konglomerát | Inflace cen | ANZ | Rozvíjející se trhy | Graf ceny akcií společnosti Microsoft | Krach SVB | Akcie na pražské burze | Euro | Yield | AUD | Wilson | Výhled domácí ekonomiky | The Times | Bod zlomu | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Kryptoměnový svět | Rada ČNB | Bitcoin cena | Dnešní report | Contract | Caixin/Markit | Evropské akciové burzy | LVMH | Extrémní překoupenost | Reputace | ETF na burzu | Kyjev | Binance | Jednání Applu | Deere | Hecla | Škálování | Federální rezervní banky | Melt up | Oscilátor RSI | WU.US | Commodity | Trh se zlatem | Dominion Energy Inc | Podhodnocený | RBA Philip Lowe | Breakout Trader | Pohyby ceny | Mnoho ziskových obchodů | Index S&P/ASX 200 | Akcie na Wall Street | Německá průmyslová výroba | Prodej bitcoinů | Nakoupit ropu | Dostatečný kapitál | Řetězec kin Cineworld | Počet obyvatel | Tod's (TOD.IT) | Cena niklu | Prognózy BlackRock | Centrální banka Turecka | Jasný směr | JPMorgan (JPM.US) | Společnost Lufthansa | Risk | Predikce | Bearish | Dodávky ropy | COMP | Ceny nájmů | Fibo | Německý vývoz | NEST | JWN | Akcie Starbucks (SBUX.US) | DG | Akcie Netflix | Upisování | Visa (V.US) | Kratos (KTOS.US) | Akcie Carvana (CVNA.US) | Propad cen akcií | Yeezy | Mohamed El-Erian | Světová obchodní organizace (WTO) | Nejlidnatější země světa | Prima | Omezení investic | Bank of New York Mellon | Kypr | Citigroup | Zahraniční kapitál | Aerolinky Ryanair | ETF na bitcoin | ASX 200 | Intradenní rekordy | NatGasWeather | Spojené státy americké | Softbank | Kontrakty na ropu WTI | Hewlett Packard Enterprise | MBG.DE | Čínský vývoz | Akcie GME | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Sony | Certifikace | Index VIX | Obchodování s emisemi | LME | Future Combat Air System | Hospodářství | MIB | Index výdajů na osobní spotřebu | Japonský Nikkei | Čínský export | Stagflace | ANET | Africké země | Planet Labs | Pražský index PX | RHM.DE | Head and Shoulders | Amcor | Výnosy státních dluhopisů | LHX | Zisky na USD/JPY | Akcie BlackRock | Indikátor důvěry | Růst ceny GameStop | Poskytování hypoték | Etoro | Útok Hamásu | Zinek dnes | EV | Novatek | Inflační cíle | WEI | EBITDA | Sesen Bio (SESN.US) | Ohlédnutí | Zastavení dodávek | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Obchodní aktivita | Wells Fargo (WFC.US) | Nálada na Wall Street | Odliv prostředků | Siemens Healthineers | Růst ekonomiky | Kryptoměna TEZOS | PCE inflace v USA | Constellation Brands | ROIC | VSA | Indická centrální banka | Wales | Společnost Qualcomm | Santa Claus Rally | APD | Dovozní ceny | Zničení poptávky | Banka JP Morgan | Akciové portfolio | Palantir | Oves | DDOG | WTI (OIL.WTI) | Gogo (GOGO.US) | KBC Group | Bitcoinové fondy | FSLY.US | Uniper | Ustanovení zákona | Labouristická strana | Ceny pohonných hmot v ČR | Pozice spekulantů | ROI | Institut pro fiskální studie (IFS) | Streamovací společnosti | Mining | Hlavní ekonomka | EUR/CHF | Ranní komentář | Zemní plyn (LNG) | Jádrový CPI | Rozhodnutí Bank of England | Nárůst nezaměstnanosti | Kapitalizace bitcoinu | Čínská měna | Ztrátový týden | Akcie spoločnosti Twitter | M0Y | AUM | Intermediate | Bollingerova pásma | Kommersant | Asijské akcie dnes | Realizace obchodu | Burger King | Přímý prodej | Nižší ceny | PLL.US | Společnost ExxonMobil | Vítězství nad inflací | Zisková marže | Další posilování | PEP | HCOB | EU | Ekonomická krize | Redukce | Ekonomická expanze | Akcie společnosti PVH (PVH.US) | Slabé euro | Cenové stability | Archegos | Zasedání ECB | Primárky | Gamble | Správce fondu | Credit Suisse | WIZZ.UK | Take-Two Interactive | Powellovy komentáře | Poptávka po dolaru | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | BMBL.US | Převis | Expirace opcí | Růst průměrné mzdy | Maloobchodní tržby v Německu | Dynamika růstu | Fork | Napětí mezi USA a Íránem | Precedens | Odhady PMI | Pokles nezaměstnanosti | Holdingová společnost | NN Group | Obchodované instrumenty | Komerční banka | Expert | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Úrovně rezistence | Nástroje měnové politiky | Obchodování s Bitcoiny | Vývoz | Index výrobní aktivity | PepsiCo (PEP.US) | Francouzský parlament | Prodeje akcií | Akcie Smith & Wesson | Rating bank | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Akcie Uniperu | Aktivity v eurozóně | Cenové dno | Sea Limited | Členské státy EU | xStation 5 | Gate | Úroveň rezistence | Akcie Credit Suisse | Týden na akciových trzích | AZN.UK | Světové poptávky | Akcie společnosti Rothschild & Co | Americké ceny | Regulace kryptoměn | Samsung | Nový lék | Recese | ZNGA | Index strachu | Akcie společnosti Alibaba Group | Index relativní síly (RSI) | Oatly | Celosvětový růst | Document Cloud | Zpomalování inflace | Inflace v Německu | Vyjádření představitelů | Soukromé investiční společnosti | Sam Altman | Kazuo Ueda | Emisní povolenky | Síla měny | Akcie a euro | Bavarian Nordic (BAVA.DK) | ASML | Ropný gigant | Birkenstock | BAC.US | Globální indexy | Zajímavé pohyby | Švýcarský frank | Renault | Hyundai Motor (HYU.DE) | RBOB | Order Monitor | ETF společnosti BlackRock | Akcie Schlumberger (SLB) | Německý ZEW index | Akcie BioNTech (BNTX.US) | Bank of Canada | Čisté krátké pozice | Capital Partners | Chuť riskovat | Erdogan | Virtuální měny | Obchodní smlouvy | Japonský vývoz v květnu | Demo Day | Obchodníci s GBP | Fondy obchodované na burze (ETF) | Kryptoměna Litecoin | Velké pohyby na bitcoinu | Stříbro - Vývoj ceny | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | NZDUSD | Konkurenti Netflixu | VET | Výhled na rok | SEC | MANA | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Inflace ve světě | Aehr Test Systems | Eskalace konfliktu | Aktuální situace | Market story | Akcie Alibaby | Začít investovat | USD/CAD | Výrobní index | Největší propad | Silný americký dolar | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | MTU Aero Engines | Aktuální stav | Sekce měnové | Výrobce hraček | Lowe's Companies (LOW.US) | Miliardy | BATS.UK | Symetrický trojúhelník | Spekulace | PAH3.DE | Denní graf | Manažerka | Guvernér BoE | Meziměsíční inflace | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Nákupní doporučení | Produkce zemního plynu | Růstový trend | AFX | Ropa roste | Ekonomický výzkum | Změny v regulačních politikách | Barel WTI | Silný support | Air Products | Uzavření továren | Inflace ve Spojeném království | KOMB | Štěpán Křeček | Slušné peníze | Akcie PayPal | Fosilní paliva | Americké burzy | Disney graf (DIS.US) | Hodnota indexu | Index pro zpracovatelský průmysl | Realitní společnosti | Globální pandemie | Nálada na akciových trzích | Investoři na akciovém trhu | Měnové trhy | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Mazars | Know-how | Americké zbrojovky | Japonský Nikkei 225 | Mattel (MAT.US) | Encore Wire Corporation (WIRE.US) | Frank | Akcie FedEx (FDX.US) | Důležitý support | Pozitivní trendy | Ministři | Měnové politiky centrální banky | ETN | Prudký propad | Dassault Systemes (DSY.FR) | EUR/SEK | GameStop rally | Řízení společnosti | Změna politiky | KBC | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Balance | Prodeje existujících domů | Komentáře Fedu | Nízká cena ropy | Mondelez | Dostatek likvidity | Negativní nálada | Transparentní | Výroby elektromobilů | Redwire (RDW.US) | Očekávané výsledky hospodaření | Pin Bar | Zpráva z amerického trhu práce | Akcie společnosti Horizon Therapeutics | Akcie U.S. Bancorp (USB.US) | Objem investic | EASA | Nexo | Klarna | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Investoři a obchodníci | Údaje o Jobless Claims | Pips | ARM | QuantumScape | Technická korekce | Silné inflační tlaky | Dlužníci | Základní úroková sazba Fedu | Čínské indexy | Goodyear | Sezonalita | Vystoupení z EU | Nikkei225 | Pivovary CZ Group | Hlavní trend | Korekce na akciových indexech | NHC | VORB | Ekonomický poradce | Silné euro | TASE | Změna sazeb | Závislost na Číně | Ján Hájek | Akcie softwarové společnosti | KPMG | Chování ceny | Lufthansa | Ceny energií | Společnost Cineworld | Kryptoměnový trh | CME.US | WTI ropa | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Americké indexy | Washington | Wegovy | Dávky v nezaměstnanosti | Mzdové požadavky | Nikola Motor | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ratingová agentura S&P | Riskantní aktiva | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Ernie Bot společnosti Baidu | Poptávky po dolaru | Scott Donnelly | Politická nejistota | Průmyslová výroba v lednu | Akcie společnosti CrowdStrike | Uniswap | Turecké prezidentské volby | MoneyGram | Zajímavé investiční příležitosti | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | C3ai | Americké kryptoměnové burzy | Japonský jen | Index FTSE 100 | Desetileté dluhopisy | Index důvěry | FOMC minutes | Balík pomoci | Měnový kurz | Finanční skupina | Akcie Stitch Fix | Dosažení dohody | Klíčové centrální banky | Nákupní tlak | Břidlicové ropy | Základní sazby | Ekonomická opatření | Walt Disney (DIS.US) | Nejrychleji rostoucí | Brent (OIL) | Obchodovat s kryptoměnami | Metoda analýzy | Japonský premiér | Zvyšování rizika | Likvidita trhu | Regeneron Pharmaceuticals | Růst ceny ropy Brent | Úspěchy | Toro Company | Úrokové sazby | Další kryptoměny | Streamování videa | CBOT | Spekulace na Čínu | Fundamentální výhled | Vyšší volatilita | Denní změna | Atlantik | USDCHF | Prezident Donald Trump | Staking pooly | Členové kartelu OPEC | Silná poptávka | Průmyslové zboží | CySEC | Zvýšení cen ropy | Cena surové ropy | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Akcie společnosti Silvergate Capital | Předpokládaný vývoj | Advance | Hlavní investor | Zoetis | Index PCE | Zisk ČEZ | Nové obchodní příležitosti | Izraelský ministr financí | Dodávky zemního plynu | ACB | Očekávané události | STAR | Svíčkové formace | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Investice do infrastruktury | Saudi Aramco | Společnost ČEZ | Ostatní akcie | Komunita | Hang Seng (CHNComp) | WTI Crude Oil | Fresenius SE | Projev šéfa Fedu | Circle Internet Financial | Výkon amerického dolaru | Akcie Etsy | Henry Hub | Výrazný pohyb | Booking | Ocenění na burze | Plánování | LyondellBasell | Ibex35 (SPA35) | Blockchain | Oslabení akcií | Cena elektřiny | FTSE China A50 | AMC Networks | Politické riziko | Kanadský dolar | Hodnoty VIX | Agentura Fitch | Bankman-Fried | Obchodní služby | Snižování počtu zaměstnanců | Rekordní rok | Pozitivní výsledky | Makroekonomické prostředí | Sterling | China Mobile | PMI indexy | Patterson (PDCO.US) | Soukromé podniky | Předpovědi | Technologie Metaverse | Platformy xStation | Představitelé centrální banky | CHWY.US | Údaje z Číny | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Světové produkce | Podíl v Tesle | Ripple Labs | MATIC | Analytické společnosti | Mince | Vývoj ceny platiny | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Americké volby | Ceny plynu | Eagle Bulk Shipping (EGLE.US) | Evropské méně | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Benzín | Embargo EU | CrowdStrike | Zrychlený úpis | Produktivita práce | Channel | Rusal | Leonardo | Rostoucí ceny | Trend | Akcie SuperMicro | EUR/NZD | LOW.US | Cenová válka | Konfederace | Akcie a ETF | Měnový výbor | TRIP | MimbleWimble | Pokles sazeb | Dění na trhu | Adidas | Stabilní výnosy | Provozní zisk EBITDA | Kupci | CEE | MXN | Dow Jones Industrial | OXY | Finanční společnost | XTB Online trading konference 2024 | ETF roku 2020 | Ozbrojený konflikt | Klimatické podmínky | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Počet nezaměstnaných v Německu | NZD/JPY | Důležité informace | Zásoby plynu | Švýcarská společnost | Las Vegas Sands | Circle stablecoin (USDC) | Futures na americké akciové indexy | Japonský jen (JPY) | Akcie na burze | Qualcomm (QCOM.US) | Vstoupit do obchodu | Chamtivost a strach | Výhled na letošní rok | Vstup na trh | Střední podniky | Kroky Fedu | Časový rámec | Investování | GRF.ES | Míra inflace | Akcie společnosti Peloton | Fyzické zlato | Proč investovat | Zisky BlackRock | Kim Čong-un | Letecká doprava | Nejnovější zpráva | FDX.US | Srdce trhů | Windfall tax | Platforma | Indexy PMI | Rollover | Spotify Technology SA (SPOT.US) | Podíl na tržbách | Měnová politika ECB | Energetika | Akcie energetických společností | Manufacturing | Intervence centrální banky | Abenomika | Akcie společnosti Nvidia | PBOC | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | MMF | US Dollar Index | Soukromý sektor | United Airlines | APPS | Průmyslová výroba v eurozóně | Trhy v USA | MAN | CNN | Spekulativní nárůst | Náklady na úvěry | Pomalé oživení | Jim Ratcliffe | Lidstvo | SESN.US | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční situace | ChainLink | Finanční ukazatele | Objem objednávek | Průzkum hlavních trhů | Snížení emisí | EPFR | Oslabení | BlackRock | Nařízení | PoW | Americká cla | Verizon Communications | Pioneer Natural Resources | Odkup vlastních akcií | Plyn (NATGAS) | Míra nejistoty | Akciové futures | Ropné akcie | Anna Píchová | SWIFT | WP | Jak obchodovat | Ceny benzínu | Vzestup ceny | Verizon | Zvýšené napětí | Nemovitostní trh | Oblasti umělé inteligence | Negativní zprávy | Schodek | Americký Senát | TOP 5 kryptoměn u XTB | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | Společnost Datadog (DDOG.US) | Kryptoměna Algorand | BTC | Session | Velkoobchodní tržby | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Indexy | Altcoiny | Akcie společnosti Foot Locker (FL.US) | Citi | Weibo (WB.US) | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Daň z příjmu | Palatin Technologies (PTN.US) | Report stavu ropných zásob | INFN.US | Kurz akcie | Odliv peněz | Odborníci | Obchodní bilance | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Free cash flow | Ticker | Mizuho | Nominální mzda | M2 | Největší světové kryptoměnové burzy | Miliarda | Akcie automobilky | Pimco | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mileniálové | US Energy Information Administration (EIA) | The Travelers Companies (TRV.US) | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Překoupené podmínky | Japonská měna | Gold | Ruský Gazprom | Guvernér centrální banky | Lanxess (LXS.DE) | P911 | Jak v Japonsku investovat? | Angola | Cena IPO | Bluechip | Průmysl | Investovat do zlata | Bolest | Sankce na Rusko | Close Brothers | Očekávané výsledky | ING (ING.NL) | Americké žádostí o podporu | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Omezení dodávek ropy | Americké technologické společnosti | Americké akcie včera | Vyrovnat ztráty | Společnost Sunrun (RUN.US) | Úsilí | Akcie Torm | Východní Asie | Druhá vlna koronaviru | Napjatá situace | Akcie MicroStrategy | Poskytování úvěrů | Put | Emise akcií | Výrobní závody | Akcie KB | Airbus Group | Výrobní inflace | Rychlý růst trhu | Super Micro Computers (SMCI.US) | RIOT.US | Tempo růstu | Marže společností | Bavlna - Vývoj ceny | Nadprodukce | Sachem Capital | Odkup akcií | American Airlines Group | Úvěrový rating | Arcane Research | Konec cyklu zvyšování úrokových sazeb | Snížení daně | Bilance ECB | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Index IBEX 35 (SPA35) | RUN.US | Evergrande Group | Libye | Nejisté situace | Tržní ocenění | Aerolinky | Nejnovější údaje o inflaci | USD index | Čisté úrokové výnosy | Scotiabank | Pohonné hmoty | Sezónní patterny | Americké dluhopisy | Aplikace TikTok | P&G | Nadhodnocení | BASF | Americká výnosová křivka | Maximilian Wienke | A321Neo | COTTON | Continental | Problémy s bydlením | Break-Even | Air Liquide | Zpracovatelský průmysl | Ekonomický poradce Bílého domu | CINE.UK | Divergence | Biliony | Bankovní index | Shiba Inu | Cena cukru | EasyJet | TTC.US | Měď - Vývoj ceny mědi | Společnost Star Bulk Carriers | Commonwealth Bank of Australia | InMode | Dodávky letadel | Analytici z JP Morgan | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | Nejvyšší růst | ETF | FCC | Zlato - Vývoj ceny zlata | EXK.US | Marathon Oil | Dánská společnost Torm | Hedgingové účely | AMBA.US | NanoString Technologies | Nové dluhopisy | Federální obchodní komise | Royal Caribbean Group | Nokia (NOKIA.FI) | Společnost Ford Motor (F.US) | Analýza společnosti | Investujte do akcií | Akcie klesají | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Výprodeje akcií | Struktura HDP | CarMax | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Value Gap | Izraelská vláda | Hlavní evropské indexy | Loterie | Omezení těžby | Silná inflace | Index evropských akcií | Větší zisky | Společnost Eli Lilly | FOMO | Zhoršení výhledu | SunPower | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Moneta Money Bank | CMA CGM | Europoslanci | Saúdové | UnitedHealth | Humana | McDonald's (MCD) | Ceny drahých kovů | Varování | Turecká ekonomika | Guidance | Prezidentské volby USA | Největší propady | Vánoční svátky | Stabilní zisky | PanAmerican Silver Corp | SWKS | Hospodářské soutěže | Počty nových žádostí o podporu | AI bot Ernie | Družba | Výsledky Nvidie | LLY | Akcie výrobců vakcín | Reinvestování | Viceprezident ECB | Oživení na akciových trzích | Černé zlato | Akcie Burberry | Šéfka Fedu | Údaje o nezaměstnanosti | APP | Palladiové akcie | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | XTB Germany | GD.US | EOG Resources Inc | Situace kryptoměn | Ministr zdravotnictví | Spojení | Ekonomické výhledy | Cykly | Cena Polygonu | DappRadar | Časové rámce | Pokles indexu S&P 500 | Akcie Novavaxu (NVAX.US) | Long | Rally | Western Digital | Inverzní výnosová křivka | Newmont Mining Corp | Investování do akcií | Akcie společnosti Ferrexpo | Vývoz do Německa | Bankovní rada | Vysoké výnosy | Recese v USA | Smíšené obchodování | Pojišťovna | Euro Stoxx 600 | Macron | Brent.i | Výrazný propad | Klíčový support | Chevron (CVX.US) | Pandemie | Texaská ropa | Cenové indexy | Zasedání České národní banky | GLE | Fidelity National Information Services | Nálady na trhu | Japonský index | Spokojenost | Bear | 229/2002 | PlayStation | Skladovací prostor | Tripadvisor | Japonský akciový trh | Dlouhodobý úspěch | Kisqali | Výplatní poměr | Datové centrum | USDC | Intesa Sanpaolo | Významné události | Chris Williamson | Osobní příjmy | Aktiva | Klid | Pokles inflace | SPLK.US | Ekonomické krize | Společnost Oatly (OTLY.US) | Použití finanční páky | Filecoin | IPO Airbnb | Začátek výsledkové sezóny | Delivery Hero (DHER.DE) | Aktuálně trh | Klesající inflace | PDD | Nikl - Vývoj ceny niklu | Akcie Newmont Corp (NEM.US) | KTOS.US | HDP za Q2 | Prodejní tlak | Cenový strop | Poptávka po oceli | Růst zaměstnanosti | Live trading | Ministerstvo financí | Vakcíny proti COVID-19 | NextEra Energy | Velikosti pozic | Cena akcií Sesen Bio | NVAX | Výprodej | Zasedání centrální banky | Akcie Hasbro (HAS.US) | AUDNZD | Discovery | Kmenové akcie | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | Airfinity | Oživení poptávky v Číně | McDonald's Corporation (MCD.US) | Společnost CD Projekt | Inditex (ITX.ES) | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Watches of Switzerland | Výnosy z dluhopisů | Politické události | Jednoduchý klouzavý průměr | BAVA.DK | Tuzemský průmysl | Nezaměstnanost v Německu | Omar Arnaout | Akcie Citigroup | Švýcarská banka UBS | Business | Akcie Home Depot | WSO | GBPJPY | Staking | Evropští investoři | Ropný a plynárenský průmysl | Podíl na trhu | Společnost Arm Holdings | Bariéra | Objem úvěrů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | ISRG.US | Indikátory | Ceny výrobců v eurozóně | Albemarle | Arizona | WFC | TV Tokio | Vymáhání náhrady | 19b-4 | Akcie herních vývojářů | Růst cen akcií | Obor podnikání | Slábnoucí dolar | PMI ve službách | Zdanění | Odvolací soud | Pokles cen | Největší banky v USA | Royal Dutch | Další regulace | TikTok | Plug Power | Bloky | Dekarbonizace | Překvapení trhu | Citadel | Algoritmus | Osobní počítače | LPR | Barchart | Obchodování s komoditami | Tržní události | Relative Strength Index (RSI) | Automatic Data Processing | Ross Hook | Panika na finančních trzích | Nejvyšší rating | Státní fond | Kongres USA | Plynárenské společnosti | Investments | HubSpot | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Cena stříbra | Obchodní operace | Společnost Disney | SP500 | Jan Procházka | Povídání o trzích | Technologická společnost | Platební společnost | Začít obchodovat | Účetní hodnota na akcii | Index euro | YouGov | S&P 500 (US500) | Švédská národní banka | Carisma Therapeutics | Akcie společnosti Upstart (UPST.US) | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Texas Instruments | Zahraniční fondy | Cyklus utahování měnové politiky | Helena Horská | Orsted | Xbox | Holubičí tón | Řízení výnosové křivky | Rýn | Zajímavé firmy | FedWatch Tool | Přerušení výroby | Čínští investoři | Výsledky amerických společností | Freaky Friday | Nový týden | Výsledky voleb | Sucha | Umělá inteligence | Vývoj kurzu | Investiční cíle zákazníka | Fiskální politiky | Western Union | Inovace | Komodity bez jejího fyzického vlastnictví | Španělský IBEX 35 | Long signál na akcie | Akcie Berkshire Hathaway | Konsolidace | Průmyslový sektor | Aston Martin | ADYEN.NL | Tradingový portál | Zdravotnictví | Investice do stříbra | Společnost Coinbase | GT.US | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Akcie společnosti Oracle (ORCL.US) | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Superdry | Long signál | Zpětné odkupy | NZD/USD | Výnosnost | Spekulanti | Čínské akcie | Producenti ropy | BRANO | Riziko ztráty | Ministryně financí | Kanadský statistický úřad | Mynaric | KGHM | Graf ropy | Časový úsek | BlockFi | Akcie SunPower | Technologický pokrok | Jak začít investovat | Diskontní sazba | Americký dolar (USD) | Brazílie | Vývoj ceny bavlny | Vývoj na finančních trzích | Jihoafrická republika | Společnost BP | Sentix | Robert Holzmann | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Trhy dnes | Lululemon Athletica | Bank of America Merrill Lynch | Snížení cen | Investice v USA | Poptávka investorů | Poměr rizika a výnosu | Čistá zisková marže | ALGN.US | | Counterpoint Research | Japonské úřady | Německý statistický úřad | Macy's | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Pochybnosti | Index akcií | Philadelphia Semiconductor | Velké investiční fondy | Danske Bank | Výsledek voleb | Westpac | Schválení spotového ETF | Investiční společnosti | Zamítnutí žaloby | Členské země | IRBT | BNY Mellon | Pandemická situace | Německé společnosti | Nepoctivý OCP | Stratég | STMicroelectronics | Špatné zprávy | ETFs | Výhled pro rok 2024 | Změny ceny | Známky oživení | Prodeje automobilů | Zisky firem | Pokračování poklesu | Čínský akciový trh | Podnikatelská nálada v Německu | Formace Shooting Star | Společnost Abbvie (ABBV.US) | Zisky společnosti | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Sesen Bio | Big tech | Americké statistiky | Sky News | Vývoj ceny hliníku | Makro zprávy | Purple Trading | Raytheon Technologies | WFC.US | Výplach na akciích ČEZ | PacWest Bancorp (PACW.US) | Automatizace | Řetězce | VSA strategie | Dividendové akcie 2020 | Zotavení | Schwab | Zisk na akcii (EPS) | ZIM Integrated Shipping (ZIM.US) | Zrychlení inflace | Sentiment | Životní minimum | Order | Zhoršení pandemie | Short pozice | Kurzové riziko | Částečný úvazek | Přístup ke kryptoměnám | Lucembursko | Zlato - Vývoj ceny | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Silná konkurence | Investiční fondy | Trendový kanál | Breaking | Snižování bilance | JD | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | FXPO.UK | Tencent Music Entertainment | Berenberg | Budoucnost Bitcoinu | Akcie Newmont Corp | NSTG | Nikola Company | Politika | IPO roku | Konkurence | Enphase Energy (ENPH.US) | Akcie společnosti AT&T | Hospodářské recese | SW.FR | IBIT | CoinShares | Zápis ze zasedání FOMC | Objem na futures | Banka Barclays | Nálada na trhu | AAA firmy | Commodity futures | Duke Energy Corp | Nakupovat | Riziková aktiva | Letecké společnosti | DUOL.US | Šéfka ECB | Čínský jüan | Indická vláda | Black Friday prodeje | Pražská burza | Akcie zbrojovky | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Dodávky z Ruska | Organizace spojených národů (OSN) | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Společnost Super Micro Computers | Šéfka MMF | Reálné výnosy | Zasedání bankovní rady | Komunikace | Vysoká dividenda | Obchodní hodiny | Piedmont Lithium | Ceny průmyslových výrobců | Obchodované akcie | Společnost Opera | Obchodníci s cennými papíry | Unity | Ekonomické prostředí | SAS | Sunrun (RUN.US) | Backwardation | Konsensus trhu | Nejlepší akciové reporty | Burza Binance | Stop-Lossy | Investiční ředitel | Indikátor MACD | OMV | Čínský prezident | Dnešní seance | Zisk z obchodování | Tier 1 | SPAR19 | Novavax | Americké futures | Yahoo Finance | Vladimir Putin | Nespokojenost | Akcie Glencore | Paxlovid | Výhled pro akcie | MAM | FinTech akcie | Kryptoměna BinanceCoin | Baterie | ECOFIN | BHP | Dodržování pravidel | Per rollam | Plány společnosti | Americký dluh | Příznivé faktory | BP.US | Deutsche Telekom | Indikátory důvěry | Poplatky | Oslabování eura | Nike | Telecom Italia (TIT.IT) | Cushing | Forint | Americké akcie dnes | GDP | Úrovně supportu | Obchodní domy | Negativní korelace | Epic Games | Velká Británie | Tip Purple Trading | HSBC (HSBA.UK) | Evergrande | Kybernetický útok | Německý průmysl | Makroekonomická data | Nucor (NUE.US) | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Jak diverzifikovat | Citibank | Circle | Megapack | Banky na Wall Street | Si Ťin-pching | Norfolk | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Kryptoměna BinanceCoin (BNB) | Dnes zveřejněná data | Společnosti z USA | Rekordní propad | Zasedání FED | Mattel | Evropské společnosti | Pokles průmyslové výroby | Společnost Amazon | Japonský akciový index | Akcie Exxon Mobil | Indický index | Puma | Spotřebitelská důvěra v Německu | Cena pohonných hmot | Real Estate | Objemy obchodů | Akcie EDF (EDF.FR) | Členové bankovní rady | Dnešní kalendář | GPS | Průzkum PMI | Indexy S&P | Krypto průmysl | Index DE30 | FundStrat | Riziko deflace | Úrokový výnos | Zlatá horečka | Zisk a tržby společnosti | Úřad pro energetické informace | Obchodování na devizovém trhu | Dna | Live Nation | Centrální banky USA | Zdraví ekonomiky | ZAI | Vývoj úrokových sazeb v USA | CAR | MMAT.US | GIS | Optimismus investorů | EURHUF | Nálada | Aktivita ve službách | Geopolitická rizika | Vládnoucí strana | Jak na pravidelný příjem | Symantec | FAO | Indie | Emise dluhopisů | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | Americký ekonom | Investovat v roce 2020 | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Nákupy | Obchodování se zlatem | Měnové páry | LTC | Společnost Starbucks | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | ProShares | Účetní období | EdF | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Společnost Adobe | Snížení základní úrokové sazby | Návštěva Muska v Číně | Větší korekce | First Solar (FSLR.US) | Centrální bankéř | Vnímání | Oregon | Hlavní rizika | Intel | Přísná měnová politika | SEC Gary Gensler | Mike Novogratz | SVB | Krátkodobý vývoj | Index volatility VIX | Koncern Volkswagen | Předstihový ukazatel | Exponenciální klouzavý průměr | ČNB snížila sazby | Zdraví | Paramount Global | Čínský výrobce | Akcie společnosti Nio Inc | Čínský vicepremiér | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | Sentiment v USA | Výkonnost indexu S&P 500 | Hospodářská recese | Ekonomika | Růst vývozu | Citigroup (C.US) | Jerome Powell | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Německé automobilky | Pohyb ceny | Internetová bublina | Lyft (LYFT.US) | Výnosová křivka | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická data | Historická maxima | DAWN akcie | Marvell | Bitcoin SV | Elektřina | CBS | WTO | SIE | Politika centrálních bank | Průměrná nákupní cena | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Výrobní index PMI | Vyzkoušet si trading | Intradenní obchodník | Těžaři kryptoměn | Alokace aktiv | Dohoda o brexitu | ČEZ (CEZ1.CZ) | Dobrá zpráva | Akcie Nikola (NKLA.US) | Akcie cestovní kanceláře | Volný peněžní tok | Obchodování s cizími měnami | Warner Bros | Karanténa | Sněmovna reprezentantů USA | Blockchainy | Akcie Coinbase | Capital Management | Nákup zlata | C3ai (AI.US) | Pandemický program | WELL | Nastavení sazeb | Flexibilita | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Sankce | Commerzbank | Očekávání pro rok | Novartis AG (NOVN.CH) | Nezaměstnanost v EU | Největší americké společnosti | Zhodnocení | WMG.US | Obchodování s futures | Ministr energetiky | Poradenské společnosti | Americký kongres | Fitch rating | NXP.US | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | TIT.IT | Výhled úvěrového ratingu | Vývoj trhu | Výhled | Vysoké zhodnocení | Trade Financial | Investice v Číně | Virgin Orbit (VORB.US) | Velmi volatilní | Akcie společnosti Etsy | Timeframe | Členové OPEC | Růst cen v USA | České akcie | Prodejní cena | Futures na indexy | ESM | USD/CNY | Zerohedge | Úřad pro ochranu osobních údajů | Slovo recese | EQIX.US | Společnost Arm Holdings (ARM.US) | Volume | Auta | Americký akciový index | Zlaté ETF | Komerční banky | Akcie v Hongkongu | Oživení akcií | GBTC | Americké ministerstvo | Průměrná nominální mzda | Spojené státy a Čína | PCAR | Komise v přenesené pravomoci | Strach z koronaviru | Zisk firmy | Mexický prezident | Americký trh práce | Společnost PowerCo | Automobilový koncern | Obchodní účet | Akcie Glencore (GLEN.UK) | Celsius | Dnešní zprávy | Akcie Align Technology | Obchodní myšlenky | Iamgold (IAG.US) | Omezené dodávky | Foot Locker (FL.US) | Sentimentu pro trading | FTSE China | Austan Goolsbee | Summit EU | Deriváty | EXPERT TRADE IDEA | IfW | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Legendární investor | Zpráva o trhu práce | Nejlepší blue chip akcie | Akciový trh | Akcie Moderna | Kultura | Japonská ekonomika | Kótování | Embargo | Vysoké ceny | Filadelfský Fed | Economist | Bilance Fedu | Indikátor Ichimoku | Hry | Digitální daň | Akciový index DAX | Glapinski | Tlak na akcie | Odpovědnost | iRobot | Vysoké ocenění | TWTR | Výprodej na dolaru | SECO | Akcie Micron | Obchodní dohody | PMI index v dubnu | Socios.com | Zprávy z Německa | Prudký pokles cen | Nový býčí trh | Indexy nákupních manažerů | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Propouštění | Sympozium v Jackson Hole | Prezident Nayib Bukele | Index Hang Seng | Trendové čáry | Fondy ETF | TZ APAC | BAB | Tok kapitálu | Sentix index | Private equity | Investovat peníze | Bloomberg Intelligence | Dnešní ADP | Zaměstnanci | Měnové unie | Polkadot | PayPal | Bankovní krize | Toro Company (TTC.US) | BXMT | Maersk Tankers | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Společnost CleanSpark (CLSK.US) | Japonský export v dubnu | Čerpací stanice | Evropský trh | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Akcie společnosti CarMax (KMX.US) | Finanční trhy | Archer Daniels | Miliardáři | Optimismus na trzích | BKSY | Údaje o maloobchodních tržbách | Norilsk | Nízké ceny ropy | Převzetí Twitteru | Ekonomické trendy | DHER | Výroba ve zpracovatelském průmyslu | HNST.US | Zlaté rezervy | Výsledek zasedání Fedu | Symposium centrálních bankéřů v Jackson Hole | Rezignace italského premiéra | Pandemická omezení | Těžaři ropy | Zahraniční obchodník s cennými papíry | Američtí těžaři | Oživení cen ropy | Mesa Air (MESA.US) | Dobrý výsledek | PacWest | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Produkce plynu | Zklamání investorů | Indikátor ADR | Long Term | X-Trade Brokers | eBook | Akcie Immersion Corp | Index DJIA | Insider | Největší ekonomika | Akcie Intelu | Advance Auto Parts | Akcie DraftKings (DKNG.US) | ALXN | Sprüngli | Růst cen energií | Hospodářský cyklus | Prostor pro růst | Provize | Otevření ekonomiky | Znovuotevření ekonomiky | Prodejní signál | Zvýšení produktivity | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | IntoTheBlock | Cryptocurrency | Komise pro cenné papíry | EUR/TRY | Ruské ministerstvo financí | Údaje o americké ekonomice | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Vliv na finanční trhy | Společnost Autodesk (ADSK.US) | Sentiment University of Michigan | IPO společnosti | Tlak na růst inflace | Halving | Společnost Target | Markets Analyst | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | Situace v Číně | STT | Downing Street | BOJ Kazuo Ueda | Apple Inc. | Austrálie | Cenové hladiny | Společnost Uber | HDP Číny | Akcie společnosti Stitch Fix (SFIX.US) | Německé ekonomiky | Hrubá marže | Komisař pro obchod | Růst průmyslové produkce | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | PMI za leden | GOOGL.US | EBITDA marže | TRON | Výsledky CPI | MSTR.US | USD za barel | Philips | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Výsledkové zprávy | Výzkumná společnost | Futures kontrakty na kakao | Skupina Volkswagen | Spread | Nikkei (JAP225) | Fondy zaměřené na ESG | Iniciativa | Obchodní relace | Obavy investorů | Společnost Intel | Average True Range | Britský antimonopolní úřad | BHP Group | Nevada | Peněžní trhy | Významné riziko | Odliv vkladů | Under Armour | Schodek rozpočtu | New York | Riziko korekce | Anadarko Petroleum | US500 (ESmini) | BinckBank | St. Louis | MSFT | CFD kontraktu | Wizz Air (WIZZ.UK) | Swing | Čistá ztráta | LYV.US | Graf měnového páru | Finanční údaje | UAL | GS | Saldo zahraničního obchodu | Index BUX | Analytik finančních trhů | Výsledky maloobchodních tržeb | CFG | Odhady růstu | Comstock Resources | AIG | Bernstein | Největší švýcarské banky | Pád akcií | Price-to-earnings ratio | Rizikový apetit | Britské firmy | Toro | Optimistický výhled | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Spotify Technology SA | Prodej hodinek | Ministr zemědělství | Fresenius | Optimalizace | Vánoční rally | Cena kontraktu | Zvýšení úroků | Akcie Vodafonu (VOD.UK) | Paul Tudor Jones | Čistý obrat | Zajišťování | Depozitní sazba ECB | Intervence na forexovém trhu | ZPKT | Burzy v USA | Akcie IBM | Životní styl | Indexy akcií | ČNB dnes | Spekulovat na záporné ceny | Německé tovární objednávky | WB.US | Zotavení ekonomiky | UCITS | Jak investovat | USD/MXN | Spotové ETF | Luxusní zboží | Ekonomické zprávy | Vlastní akcie | CMI | Risk Off | Applied Materials | S&P 500 nebo Nasdaq | Tolerance rizika | Riziko likvidity | Akcie v Japonsku | DOCU.US | ZINC | Situace na trzích | Silné ekonomické údaje | Dolar (AUD) | GoldenPocket | Vysoké ceny ropy | IBEX | Správní rada | Massachusetts | Omezení produkce | AOS | Zpětný odkup akcií | NXP | Kraft Heinz | Světový trh s ropou | Uvalení sankcí | Zlepšování obchodních výsledků | Pokles zlata | BUX | Salmán | EURCHF | Paramount | Ceny plynu a elektřiny | CoinGecko | G20 | Prodejní ceny | Currencies | STEO report | Míra inflace v eurozóně | Výrobci automobilů | Slabá čísla | Norská centrální banka | Pivot Fedu | Pokles poptávky | Základy úspěchu | Investování do komodit | Bing | Investiční bankovnictví | Vzpomínky | Těžby bitcoinů | Akcie Pelotonu | Obchodní přebytek | NFT | Zlatý kříž | Prezident Erdogan | Meziroční míra inflace v eurozóně | Slabost dolaru | Zcash | APEC | Společnost Walt Disney | Obchodní divize | Těžař | London Bullion Market Association | Rally na ropě | Algoritmy | Akcie Wheaton Precious Metals (WPM.US) | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Financování války | Globální společnost | Akcie společnosti Stitch Fix | Prezidentské volby | Investice společnosti | Index amerického dolaru | AppLovin | Měnověpolitické rozhodnutí | Investiční účely | Dollar | Vratislav Zámiš | Elektrická vozidla | Základní úrokové sazby | Finanční derivát | Akcie New York Times (NYT.US) | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Riziková nálada na Wall Street | Trhy | Úročení vkladů | Pracovní den | Akcie Vodafonu | Index dolaru | Měnové stimuly | Silné měny | Akciové trhy v USA | Vývoj ceny stříbra | Dolarový index | Ruská armáda | ZTS | Index Topix | Deeskalace | MicroStrategy (MSTR.US) | Taiwan Semiconductor | Globální trh | Výplata | Podíl akcií | SHOP.US | Claudia Goldinová | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Boj proti inflaci | Teams | Nákup dluhopisů | Akcie Intel | ISL | Státní podpora | Pocity | Společnost Virgin Galactic | Poradci | Hlavní měnové páry | Big Tech | Nový cyklus | Sazby | Americké výnosy | Akcie Tesla | US30 | Šance | Graf indexu | Index ekonomické aktivity | Dialog | US100 (NQmini) | Coinbase (COIN.US) | JAP225 | Generální ředitel | Akcie společnosti Nordstrom | Ceny aktiv | Zemědělské produkty | Devizové rezervy | České vlády | Akcie čipů | STZ | Japonský ministr financí | Jak investovat do komodit | Investiční tituly | Problémy v Číně | Cíle | Politická rozhodnutí | Trhy v Číně | Interfax | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | Akcie společnosti Boeing | Ceny v Česku | AXP | Ekonomické podmínky | HashRate | Mateřská společnost Googlu | Výhled trhů | Šekel | Volkswagen | Proof of Work | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Portfolio manažeři | První ETF | První odhad | Americká inflace | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | UHR | Investovat do akcií | Tržní výhled pro rok 2023 | Izraelská armáda | TELL | BUD.US | Obchodovat komodity | Fox News | Růst cen komodit | Likvidita | Klouzavé průměry | RBA | Jestřábí přístup | Žádosti o podporu | Největší kryptoměnové burzy | Investice do zlata | Americká administrativa | Ztráty eura | Reinvestice | Výprodeje | Heineken | Newmont Corporation | OIL.WTI | Adam Glapiński | Nové sankce | Derivát | Obchodování s CFD | Australská centrální banka (RBA) | Pozitivní sentiment na trzích | Hliník - Vývoj ceny | Druhá největší ekonomika světa | Teherán | Index leteckých společností | SHBA.SE | Rozhovor | Porsche | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Wall Street výsledky | Spotřeba domácností | Švýcarské banky | Transakce | Harmonic trading | Volatility trhu | Německé chemické společnosti | Dnešní události | Ropa WTI a Brent | Jak funguje screening akcií | Tether Holdings | Terra | Bill Ackman | Dnešní údaje | Obchodní platforma MetaTrader | Cena transakce | Slabší dolar | Hodinový graf | Devizy | Technologický index | Měny | Příjmy obyvatelstva | FOMC | TechnipFMC | Obchodní podmínky | Daně z mimořádných zisků | Hladiny supportu | Dopady pandemie | Trh s kryptoměnami | Filadelfský Fed index | Válka mezi USA a Čínou | Dezinflační procesy | Nálada německých spotřebitelů | Nerealizovaný zisk | Goodyear Tire & Rubber | Hodnota transakce | Pokles EUR/USD | Graf Kyber | Royal Dutch Shell (RDSA) | Snížení úrokových sazeb | Akcie výrobce elektromobilů | Vývoj koruny | Sankce proti Rusku | Obrat cen | Výnosy 10letých dluhopisů | Sezónnost | Firemní zprávy | Primárky v Iowě | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Ceny v dopravě | Vzestup inflace | Lululemon | Přístup k měnové politice | OTLY.US | Waymo | Raymond James | Bezpečnost | Výroba v Německu | Inflace v Japonsku | Atos | Zaměstnanost | Fundamenty | Nákup amerických akcií | Slovensko | Profitovat | Hedgeový fond | Glencore | Maloobchodní prodej | ISRG | Irsko | Butterfly | Nová historická maxima | Rozjednané prodeje domů | Americké firmy | Důležité zprávy |