České aerolinie

Společnost Smartwings loni přepravila 6,5 milionu lidí, víc než před pandemií
08.01.2025 Letecká společnost Smartwings loni na pravidelných a charterových letech přepravila 6,5 milionu cestujících, meziročně o pětinu víc. Je to zároveň o 16,3 procenta lidí víc než v roce 2019 před pandemií covidu-19. Dalších 1,85 milionu pasažérů přepravila loni letadla Smartwings pro jiné dopravce, celkem tak bylo cestujících 8,3 milionu. Společnost o tom informovala ČTK v tiskové zprávě. Meziroční srovnání celkového počtu přepravených cestujících mluvčí společnosti Vladimíra Dufková ČTK neposkytla. Čísla podle ní nezahrnují České aerolinie (ČSA), jejichž kód OK pro lety přestal dopravce na podzim používat.

IATA: Aerolinky letos po celém světě přepraví téměř pět miliard lidí
03.06.2024 Letecké společnosti v letošním roce po celém světě přepraví rekordních 4,96 miliardy cestujících a jejich souhrnné zisky dosáhnou 30,5 miliardy dolarů (zhruba 695 miliard Kč). Předpovědělo to dnes Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu (IATA). Zlepšilo tak svůj výhled ve srovnání s prosincovou prognózou, která předpokládala, že aerolinky letos přepraví zhruba 4,7 miliardy cestujících a vydělají 25,7 miliardy dolarů.

Média: Izraelské aerolinky Israir nabídly 44 milionů eur za Smartwings
04.11.2022 Izraelská letecká společnost Israir nabídla 44 milionů eur (1,1 miliardy Kč) za české aerolinky Smartwings. Informují o tom dnes některé specializované weby, které se odvolávají na povinné informace určené pro akciovou burzu v Tel Avivu. Mluvčí Smartwings Vladimíra Dufková ČTK sdělila, že akcionáři společnosti se k publikovaným informacím nebudou vyjadřovat.

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2021
31.12.2021 1. - Automobilku Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) v Kolíně plánovaně převzala Toyota. Kolínský závod byl přejmenován na Toyota Motor Manufacturing Czech Republic. Jde o osmý závod Toyoty v Evropské unii.

Smartwings chtějí prodloužit lhůtu pro reorganizační plán ČSA do února
20.09.2021 Letecká společnost Smartwings požádala soud o prodloužení lhůty na reorganizační plán pro České aerolinie (ČSA) do února příštího roku. Firma nyní dokončuje jednání s Airbusem, který patří mezi největší věřitele zadlužených ČSA. Vyplývá to z insolvenčního rejstříku, upozornil na to server zdopravy.cz. ČSA jsou v úpadku od března, insolvenční soud v červnu pověřil mateřskou firmu Smartwings, aby do čtyř měsíců zpracovala reorganizační plán. O případném prodloužení lhůty rozhodne Městský soud v Praze.

Výběr hlavních ekonomických událostí v ČR v roce 2019
16.12.2019 V tomto velmi rozsáhlém článku najdete kompletní výběr nejdůležitějších hospodářských událostí v České republice v roce 2019 (řazeno chronologicky po měsících a dnech):
Další články k tématu České aerolinie

Soud vyhlásil úpadek ČSA, firma dluží přes 1,8 miliardy Kč
10.03.2021 Městský soud v Praze vyhlásil úpadek společnosti České aerolinie (ČSA). Návrh podal letecký dopravce. Insolvenčním správcem jmenoval soud karvinskou společnost Inskol. O budoucnosti firmy by měla rozhodnout červnová schůzka věřitelů. Vyplývá to z usnesení soudu, na rozhodnutí upozornil server zdopravy.cz. Letecká společnost má dluhy kolem 1,8 miliardy korun. Provoz zatím dál pokračuje.

Kauza Smartwings: Jak vlády zachraňují letecké dopravce v zahraničí
17.05.2020 V souvislosti s možným nouzovým převzetím leteckého dopravce Smartwings českou vládou se opět rozvířila debata nad opodstatněností takového kroku. Kromě otázky principiálnosti takového převzetí ve vztahu k záchraně dalších částí ekonomiky (viz včerejší komentář) je třeba vzít v potaz fakt, že záchrana by se týkala i značky historicky cenné České aerolinie, ČSA, které jsou součástí skupiny Smartwings.

Smartwings se pomoci státu nakonec patrně dočkají, Německo zachraňuje srovnatelnou aerolinku Condor. Ať rozhodne zákazník, svým „hlasováním platební kartou“, zda chce létat i dále
15.06.2020 Stoupá pravděpodobnost, že skupinu Smartwings koronavirus nakonec „nezabije“. Do skupiny, která provozuje tři čtvrtiny dovolenkových letů z ČR, patří také České aerolinie. Právě tak by se nyní měla celá skupina nově jmenovat. Je to jedna z podmínek pomoci ze strany státu, vedle účasti akcionářů na záchraně – ti by měli do firmy nalít 1,6 miliardy korun. Záchrana sice ještě není definitivně odklepnuta, ale pravděpodobně k ní dojde. Dopravce by měl od státu získat garanci za úvěr, nejspíše půjde o 850 milionů korun. Záchranu Smartwings podporuje také prezident Miloš Zeman.

Brusel schválil státní pomoc pro nizozemské aerolinky KLM
13.07.2020 Evropská komise (EK) dnes schválila státní pomoc v objemu 3,4 miliardy eur (zhruba 91 miliard Kč) pro nizozemskou leteckou společnost KLM. Ta je součástí francouzsko-nizozemské letecké skupiny Air France-KLM, která se stejně jako další letečtí přepravci potýká s negativními dopady koronavirové krize.

IATA: Globální letecká osobní doprava loni klesla o dvě třetiny
03.02.2021 Globální letecká osobní doprava se v loňském roce kvůli pandemii nemoci covid-19 propadla o 65,9 procenta. Utrpěla tak nejprudší pokles v historii. Oznámilo to dnes Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu (IATA).

Nizozemci i Francouzi právě uzavřeli obří obchody s Katarem, ten jim bude dodávat plyn 27 let. Katar je přitom stěžejním sponzorem teroristů z Hamásu; může přitom ovlivňovat postoj EU k Palestině i Izraeli
18.10.2023 Nizozemsko si právě zajistilo plyn z Kataru na 27 let dopředu. Společnost Shell jej pro Nizozemsko bude nakupovat od státního podniku Qatar Energy od roku 2026, a to v objemu až 3,5 milionu tun zkapalněného plynu ročně. Nizozemci tak budou katarský plyn – tedy fosilní palivo – odebírat ještě i po roce 2050, k němuž se přitom země EU zavázaly splnit ambiciózní unijní zelené cíle, a především dosáhnout uhlíkové neutrality.

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2022
30.12.2022 3. - Prezident Miloš Zeman na zámku v Lánech jmenoval Zdeňka Nekulu (KDU-ČSL) ministrem zemědělství. Za Nekulu dosud resort dočasně vedl vicepremiér Marian Jurečka (KDU-ČSL). Nekula nemohl být v prosinci spolu s celou novou vládou jmenován kvůli pozitivnímu testu na koronavirus.

Pivovary Lobkowicz Group vede nově Jaroslav Tvrdík
01.11.2018 Obměna vedení společnosti po odchodu předsedkyně dozorčí rady Marcely Hrdé v polovině září dále pokračuje a Pivovary Lobkowicz Group vede nově Jaroslav Tvrdík. Skupinu v současné době ovládá čínská společnost CEFC.

V Česku se asi bude znárodňovat. A také v Itálii, Belgii, Německu či Austrálii
05.04.2020 Český stát by mohl vstoupit do klíčových podniků, pokud by se kvůli ekonomickým dopadům epidemie koronaviru dostaly do problémů. Premiér Andrej Babiš a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček to včera připustili v České televizi. Babiš v té souvislosti zmínil leteckou společnost Smartwings.

Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2020 v ČR
14.12.2020 Oznámeno, že novým majitelem hnědouhelné elektrárny Počerady bude od roku 2024 skupina Sev.en Energy finančníka Pavla Tykače. Společnost ČEZ, majitel elektrárny, nevyužila do konce roku 2019 opci, aby prodej odvolala. V říjnu společnosti uvedly, že Vršanská uhelná ze skupiny Sev.en Energy převezme Počerady už 31. prosince 2020. Původní dohodnutá cena ve výši dvě miliardy korun za převod v roce 2024 byla navýšena na 2,5 miliardy korun.
Související klíčová slova:
Premiér Andrej Babiš | Zbrojovka | Primark | EC Investments | MF | Těžební společnost | Kč/EUR | TPG Capital | Peugeot | Odhad vývoje ekonomiky | EUR | Kiwi | J&T | Tempo růstu | Nárůst objemů | Koronavirové krize | Marta Nováková | Moravský Peněžní Ústav | Obchodník | Veřejné finance | Železničná spoločnosť Slovensko | Trend | Dceřiná firma | Životní prostředí | Mezinárodní měnový fond | Podnikatel | Žebříček nejbohatších | Citibank | Konsorcium | Investiční firma | Úrokové sazby | Aktiva | František Savov | Největší meziroční nárůst | Schodek státního rozpočtu | Sazka Group | Automobilka Volkswagen | Úřad práce | Úpis nových akcií | Nový blok Jaderné elektrárny | Sazba hypoték | Pojišťovna | Index PX | Petr Zatloukal | Evropská komise | Mezinárodní ratingová agentura | Poldi | Český statistický úřad | Škoda Auto | CEFC China | Indikátor | CITIC Dicastal | ČBA | Výhled | Home Credit | Alaska Airlines | Nezaměstnanost v Česku | EP Global Commerce (EPGC) | Analýzy | Počet nezaměstnaných | Roman Juráš | Koncern Volkswagen | Letecké společnosti | Eurohold | Telenor Hungary | Rostoucí inflace | Bankovní rada ČNB | Kika | Burza | Fairmont Hotels & Resorts | Základní úrokové sazby | Elektronická evidence tržeb | Burze | Počet pracovních míst | Důvěra v českou ekonomiku | Turów | Letadla | Průměrná úroková sazba | Hanwha Investment & Securities | EIA | Růst cen | Karel Pospíšil | ČD-Telematika | Jat Tehnika | Telenor Real Estate | Bydlení | Ovocnářská unie | Pavol Kováčik | Dividendy | European Metals Holdings (EMH) | Elektronická evidence tržeb (EET) | BHM Group | Polská společnost | Jaderná elektrárna | ČSOB | Renáta Kellnerová | Jednání vlané hromady ČEZ | Kč/USD | ČSÚ | Raiffeisen Bank International | Více peněz | Nezaměstnanost | Nedostatek polovodičů | Odvětví | Chvaletice | Daniel Křetínský | General Atlantic | Zvýšení základní úrokové sazby | Leo Express | Coca-Cola | Modern Times Group | Ceny emisních povolenek | Ceny elektřiny | Izraelská letecká společnost | Vicepremiér | XXX Lutz | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Dluhopis | Ekonomiky | OPAP | Česká měna | Philip Morris | Covid | Holdingové společnosti | Řetězec Makro | PKN Orlen | Daniel Beneš | Státní dluh | Centrální banky | Inflace | Peníze | Věřitelé zadlužených ČSA | Švýcarská společnost | Booking | Vedení společnosti | Očekávání | Zonky | Cena transakce | Výhled české ekonomiky | NN Group | Výrobce letecké techniky | Rozhodnutí soudu | Ratingová agentura | Stock Spirits | Zvýšení sazeb | NortonLifeLock | Majetek | Měnový fond | Soudní dvůr | Financovat | Pivovary Staropramen | RWE | ÚKZÚZ | Cena elektřiny | Zátěžové testy | Růst | Madeta | AFP | Pojišťovací společnost | Investiční skupiny | Výpadky | Martin Novák | Podílník | Poplatek | Soudní dvůr Evropské unie | Karel Komárek | Asset management | Společnost PPF Telecom | Swiss | Spotřebitelské úvěry | Sev.en Energy | CEFC Europe | Akvizice | Tencent Holding | Patrik Tkáč | Vodafone Group | Nový stavební zákon | Zdanění bank | PPF Telecom | Česká bankovní asociace (ČBA) | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Odhad letošního růstu ekonomiky | Canal Plus | Skupina Home Credit | 4iG | E15 | Dřevo | Meziroční růst | Pojišťovací skupiny | Fincentrum | Společnost Smartwings | Trh | KDU-ČSL | Eurojackpot | Opatření | Ceny plynu | Skupina Sazka | Index | Události roku | Radek Dvořák | Kladenská Poldi | MMF | Nabídka | Komise | Energetický regulátor | Posílení | Airbus | Eastern European Media Holdings | Majitel | Klimatické změny | Groupe Beneteau | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Česká zbrojovka | EP | S&P | Regulátoři | Unie | Obchodování na finančních trzích | Sázky | Vice | E.ON Distribuce | Ministerstvo životního prostředí | Soukromý sektor | Obavy z růstu inflace | Toyota Motor | Postavení na trhu | Energetická skupina | Úroda | Central European Media Enterprises (CME) | Bilion | CzechToll/SkyToll | Nova Broadcasting Group | Golden Prague Hotel | Den daňové svobody | Náhrady mezd | Liberty Steel | Společnosti | Firma Avast | Kapitálové trhy | Penta Investments Group | Israir | Společný podnik | PEPSICO | Michael Šefčík | Smartwings Group | Liberty Ostrava | Konglomerát | Baby Direkt | Společnost PPF Telecom Group | Bohatství | Porušení zákona | Elektromobily | Tendr | Analytika | NAFTA | Domácnosti | Kellnerová | Vodafone | Akro | Cena plynu | Komerční banka | tunel Blanka | Aerolinky Israir | Problémy | ArcelorMittal Ostrava | Moody's | Francouzská společnost | Křetínský | Antivirus | Podnikatelé | Moneta | Temelín | Antimonopolní úřad | Dodávky ropy | Dluhopisy | Tržní síly | Analytici | Čínská internetová firma | Finance | Toyota Motor Manufacturing | Obchodovat | Podnikání | Energetická skupina ČEZ | Akcionáři Monety | Papcel | Pozemky | RBI | Firma | Omezení těžby | Uniper | Andrej Babiš (ANO) | Výdaje | Odpor | Izraelské aerolinky | Finanční společnost | 3М | Inskol | Opimo Trade | Statistický úřad | Ladislav Bartoníček | Růst HDP | CVC Capital | Renfe | Konsolidace | Sázka | Česká národní banka (ČNB) | Prazdroj | Pilsen Steel | Poskytování hypoték | Sev.en | J&T Capital Partners | Magnát | Softwarová společnost | Reorganizační plán | Boeing | Vývoj | Firma Inskol | Společnost Allegro | Úroková sazba | Kiwi.com | Mediální společnosti | Grant Thornton | Facebook | GIC | Pohonné hmoty | Kotační výbor | Jednání vlané hromady | Pandemie | FAST | Moody's Investors Service | Panasonic | Největší česká mlékárna | Další vývoj | Vladimíra Dufková | Onemocnění | Politická rozhodnutí | Ministryně financí Alena Schillerová | Manufacturing | Investiční společnost CVC | Automobilka Škoda Auto | Společnost Eurohold | J&T Patrik Tkáč | Mluvčí Smartwings | Penta | Metro AG | Kapitálové rezervy | Šíření nákazy | Poradce premiéra Andreje Babiše | Letecká společnost | Miliardy dolarů | Korea Heavy Industry& Development | Koronavirus | Obilí | Nejvyšší výhra | Miliardy korun | Automobilka | Kompenzace | Sazby | Automobilka Toyota | Daň z příjmu | Veba Broumov | CVC Capital Partners | PPF | Úrok | Investovat | Antivirové společnosti | KKCG | Dopady pandemie | Česká mlékárna | Kolibřík Energie | Generální ředitel | Africký mor | Ivo Lukačovič | Regulátor | Zemědělství | Fond Hartenberg | Firmy | Program Antivirus | Amazon | Energetický a průmyslový holding | Agentura Moody's | Manažeři | Zajištění | Médea Group | Obchodní sdružení | A220 | Stavební zákon | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Antivirové firmy | Distribuce | Air Bank | Podíl českých potravin | Trhy | Trade | Těžařská společnost | Růst české ekonomiky | Bulharská finanční společnost | Rada ČNB | Fond | Cena benzínu | Vega | Sdružení automobilového průmyslu | Restrukturalizace | Cestovní kancelář | Fitch | Wüstenrot | Raiffeisen Bank International (RBI) | Energetické společnosti | Penta Investments Group Limited | Boeing 737 Max | Mateřská společnost | Schodek rozpočtu | Růst ekonomiky | CETIN | Plán obnovy | Ministerstvo financí | Allegro | Bankovní asociace | Miliardář | Španělsko | Mzdy | Akcie antivirové společnosti | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Smartwings | Akcionáři | Výrobce pneumatik | Společnost | Hospodaření | Ztráta | FXstreet | Společnost Israir | Obchod | Volkswagen | Telenor Montenegro | EK | Analytik | Trinity | EMH | Pražské burzy | Swiss Life | Soudní dvůr EU | Zadlužení firem | Transakce | Witkowitz | Gazprombank | Portfolio | Plyn | CEPS | Coca-Cola HBC | Čína | Ceny | T-Mobile | Siemens | Financování | Pokles | Capital Partners | Dopravci | Raiffeisenbank | TV Nova | Centrální banka | DPH | VW | Vyhlášení nouzového stavu | Biliony | Moneta Money Bank | Philip Morris ČR | TPCA | E.ON | Akcionáři Avastu | Biotechnologické společnosti | Dopady epidemie koronaviru | Accor | Předseda představenstva | Proticyklické kapitálové rezervy | CZG - Česká zbrojovka Group | Cena emisních povolenek | ČEZ | European Metals Holdings | Alpiq | Stock Spirits Group | Trinity Bank | CMI | Marian Jurečka | Innogy | GE Renewable Energy | Casinos Austria | Česká bankovní asociace | Miliardy USD | Vietnam | WeDo | Zboží z Číny | Vrcholoví manažeři | Očkování proti covidu | Akcionář | Citroën | ČVUT | SZIF | ČSSD | Funkční období | Zisk | Jaroslav Hanák | ČNB | Mimořádná opatření | Počerady | Lagardere | Jaroslav Haščák | Finanční ředitel | Avast | Rohlik Group | Obchodování | Valná hromada ČEZ | Letiště Praha | Nové prognózy | Prezident | České aerolinie (ČSA) | Sekyra Group | Ministr životního prostředí | Akcionáři společnosti | Státní rozpočet | Měna | Management | Zprávy | Byty | Předpověď | Údaje | Dodávky plynu | Automobilky | Pojišťovny | Macquarie Asset Management | Lesy ČR | EGAP | DPA | FXstreet.cz | Investiční společnost | Obchody | Dieselgate | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Airbus Group | Čínská společnost | Strategický partner | Internetové firmy | Situace | Google | Miliardy eur | Médea | Dluhy | Guvernér | Jihokorejská společnost | HDP | Ekonom | Rozhodování | Euro | Zdanění | Průměrná cena | Investiční skupina PPF | Nouzový stav | Internetová firma | Slovensko | EBRD | Martin Ulčák | ČTK | Investiční fond | Státní veterinární správa | Odhad letošního růstu | Guvernér ČNB | Ztráty | Penta Real Estate | Česká národní banka | Epidemie koronaviru | Generální ředitel ČEZ | Americké firmy | Úvěr | Meziroční inflace | Čínské firmy | Akcie | Mzda | Obchodovat s akciemi | Pražská burza | Základní úroková sazba | Očkování | České Radiokomunikace | Zotavení ekonomik | City | Nexen Tire | Poradce premiéra | Velkoobchodní ceny elektřiny | Svaz dovozců automobilů | Češi | Reuters | Realitní magnát | Technologie | ČSA | Skupina PPF | Prognózy | Daně | ÚOHS | Spoluzakladatel | Energetická společnost | Skupina Smartwings | Rekord | Nedostatek čipů | Unipetrol | Aerolinky | Hospodářské soutěže | Bankovní rada | Investice | Firma ČEZ | Časopis Forbes | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Návrh zákona | Životní pojišťovny | Konkurence | Bod | Aktuální vývoj | CNN Prima News | Ministr vnitra | Zisky | Zaměstnanci | SOLEK | Fondy | OSVČ | Důvěra | Majoritní akcionář | ODS | HN | Společnost CVC | Finanční sektor | Burzy | Společnost innogy | EP Global Commerce | EPGC | Odškodné | Rusko | Poradce | Většinový podíl | Skupina CZG | Výpadky v dodavatelských řetězcích | České firmy | Unicredit | Planeo Elektro | Epidemie nemoci | Forbes | Real Estate | Tkáč | UniCredit Bank | Organizace | Česká spořitelna | Praha | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Fischer | Air | Rozšíření | Plány | Celkové příjmy | Toyota | Dopady epidemie | Thomas Schäfer | COVID-19 | Radovan Vítek | Hypotéky | InterContinental | Americké společnosti | TIM | Energie | Evernym | Investiční | Rockaway Capital | Příjmy | Insolvence | MPO | Česká společnost | Technologické centrum | Prodej | Evropská komise (EK) | Bloomberg | Finanční skupina | Alena Schillerová | Ústavní soud | ZSSK | Rozvoj | Žebříček nejbohatších Čechů | Míra | Colt | Kolínská automobilka | Divize | Národní rozpočtová rada | Ptačí chřipka | Asociace | Plán firmy | VHM | Krize | Thomas Cook | R2G | CVC | Ondřej Vlček | Mluvčí společnosti | Bohemia Energy | JDE | Podpora | Focus | OKD | Skupina ČEZ | Cena | Německo | Digitalizace | MJ | CNN | Komerční banky | Zadlužení | Mattoni | Rozpočet | CITIC Group | Premiér Babiš | Jaderná elektrárna Temelín | Česká ekonomika | Epidemie nemoci covid-19 | Partners | Telenor | PX Pražské burzy | Inflace v listopadu | TPG | Emisní povolenky | Odhad růstu ekonomiky | Bohemia Interactive | Podnik | Valné hromady | MALL | Gigafactory | Tenza | Ekonomika | Dluhy českých domácností | Schodek | Odvolací soud | Práce | Výnosnost | Makro Cash & Carry | Toyota Peugeot Citroën Automobile | EET | Bezpečnost | Banky | BlackRock | GFG Alliance | CETA | Seznam.cz | Express | Investiční společnosti | Investiční skupina | Bankrot | Výplaty dividend | Záložna | CZG | Zlepšení | ČR | Vivendi | Marek Dospiva | Burzy v Hongkongu | Americká softwarová společnost | Stock | Výrobce letadel Airbus | Portfolia | SOTIO | Platební neschopnosti | Petr Kellner | Market | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Společnost ČEZ | Rozpočet na rok 2020 | Průměrná mzda | Valná hromada | A321Neo | Poslanci | Česká zbrojovka Group | Soud | Družba | Mluvčí | Výroční zprávy | Česká pošta | Africký mor prasat | Czech Media Invest | Ministryně financí | Evropská banka | Equa Bank | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Akcenta | Automobilka Škoda | HCBV | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Prodejní cena | Polsko | Čerpací stanice | Martin Durčák | PPF Telecom Group | Empresa Media | Český miliardář | Auta | Zpravodajství | Česká zbrojovka Group SE | Nařízení | Ropy | Macquarie | Předseda | Škoda | RegioJet | Úročení | Finančník | LottoItalia | USD | Chřipka | Události v ČR | O2 | Kabinet | Zvýšení daní | Získané peníze | Biotechnologická společnost | Agrofert | Ekologické organizace | Tencent | EPH | Regulační úřad | EDF | Výrobce letadel | Bankovnictví | ANO | IATA | Státní zemědělský intervenční fond | Benxy | Nemovitosti | Andrej Babiš | Renfe Operadora | Arbitráže | České dráhy | CME | Eurovia CS | Dopady pandemie na ekonomiku | Investment | ING | Akcenta CZ | 737 MAX | Makro | Telecom | Letadlo | Doporučení | Inflační očekávání | Jan Hamáček | Jaderné elektrárny | ROCE | EU | Bankovní sektor | Miliardy | Zrušení superhrubé mzdy | Protiepidemická opatření | Beneteau | Uhlí | Investor | CETIN Group | Bloky | Ukazatele | Hlavní trh | Banka | Konkurent | Antigenní testování | Koncern | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD)
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | Cena | 3М | Pivot