Čtvrtek 11. srpen 2022 21:55
reklama
Coinfy
reklama
Swissquote Bank
reklama
Vantage
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Volby v USA

img

Přehled páru GBP/USD. 21. dubna. Francouzské prezidentské volby: umělé napětí a okázalé intriky.

21.04.2022 Měnovému páru GBP/USD se ani potřetí ani počtvrté nepodařilo prolomit hranici 1,3000. Vzhledem k tomu, že se pár v posledních týdnech nacházel výhradně mezi úrovněmi 1,3160 a 1,3100, všechny úrovně Murray byly překresleny a nyní je mezi nimi vzdálenost 15-16 bodů. To znamená, že se ztrácí absolutně jakýkoli smysl používání těchto úrovní.
C:\fakepath\fxstreet-kalendar-27122021.jpg

Hlavní ekonomické události v roce 2022

27.12.2021 V dnešním článku se společně podíváme na výběr hlavních dosud známých ekonomických očekávaných událostí ve světě v roce 2022, abyste si je mohli vyznačit ve svém obchodním kalendáři. Jde o důležité ekonomické události, které budou mít velký vliv na finanční trhy v nadcházejícím roce, a proto jim věnujte pozornost ve svém obchodním plánu. Vše je přehledně shrnuto do jednotlivých měsíců a dnů.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2022: Přichází revoluce!

03.12.2021 Saxo Bank vydala publikaci 10 Outrageous Predictions for 2022 (10 šokujících předpovědí na rok 2022). Tyto předpovědi se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale také nedoceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy:
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

Joe Biden je prezidentem. Jaké změny čekájí USA? Rusnok: Česku hrozí recese s dvojím dnem

22.01.2021 Podle agentury IHS Markit v lednu klesla dle předstihových ukazatelů PMI (index nákupních manažerů) podnikatelská aktivita v eurozóně. Celkový kompozit se snížil pro eurozónu z 49,1 b. na 47,5 b. Dílčí PMI pro sektor služeb oslabil z prosincových 46,4 b. na 45 b. Hlavním důvodem je zhoršení obecné nálady kvůli přetrvávající pandemii a restriktivním opatřením ve všech zemích unie.
img

Cena ropy v roce 2021: Vše, co musíte o černém zlatu vědět!

22.01.2021 Ropa je již několik desítek let nejpoužívanější surovinou na světě a její cena má velký dopad na světovou ekonomiku. Rok 2020 byl plný událostí, které s cenou ropy otřásly v základech. V jednu chvíli se dokonce cena za barel dostala do záporných hodnot. Ke konci roku se ale situace celkem stabilizovala a vývoj ceny ropy šel opět nahoru. S novým rokem ale nastává otázka, co bude dál. Má ropa již to nejhorší za sebou? Můžeme očekávat růst ceny tohoto černého zlata?
img

Vývoj ceny zlata v roce 2021– dočkáme se rekordního růstu?

13.01.2021 Rok 2020 byl pro vývoj ceny zlata více než příznivý. Cenný kov dosáhl za poslední rok svého historického maxima a opět nám ukázal, jak jeho cena dokáže působivě růst. Kurz zlata jistě ovlivnila i pandemie koronaviru a celková nejistota na finančních trzích v minulém roce. Ke zlatu se investoři obrací zejména v dobách nejistoty.
img

Akcie Applu či Amazonu v USA padají, investoři se bojí, že demokraté po triumfu v Georgii ovládnou i Senát amerického Kongresu. Čechům díky tomu může zlevnit benzín či elektronika

06.01.2021 Technologické tituly v USA – tituly jako Amazon, Apple či Microsoft – dnes pravděpodobně čeká po otevření burz pád. Termínové kontrakty obchodované v rámci trhu NASDAQ, v němž jsou zhusta zastoupeny technologické a biotechnologické akcie, se propadají. Index NASDAQ 100 klesá o 1,8 procenta. Investoři se totiž v rostoucí míře obávají, že demokraté nakonec získají většinu, byť nejtěsnější možnou, i v Senátu amerického Kongresu.
img

Long signál na WT Physical Silver ETF (VZLC)

16.12.2020 Zlato a stříbro v posledních měsících nepatřily mezi vyhledávaná aktiva, což jasně dokazuje série snižujících se minim a maxim. Obě komodity jsou tedy stále v jasném střednědobém klesajícím trendu. Stříbro se však drží o něco lépe a stále vykazuje relativní sílu.
img

Long signál na akcie Mastercard (MA)

10.12.2020 Mastercard funguje jako spojovací článek mezi finančními institucemi, podniky, obchodníky a držiteli karet. Platební služby společnosti jsou celosvětově uznávané. Po dlouhodobém stabilním nárůstu se trend nyní pohybuje do strany. Tento boční pohyb se však pravděpodobně blíží ke svému konci.
img

Britové začínají jako první očkovat proti koronaviru. Vývoj ekonomiky USA je dobrý, říká Powell

04.12.2020 Tento týden dorazily dobré fundamentální zprávy z Číny, když čínský statistický úřad zveřejnil, že aktivita v tamních továrnách v listopadu vzrostla nejvíce za tři roky. Zpracovatelský sektor se dokonce již nachází nad úrovní před příchodem coronaviru. Index nákupních manažerů (PMI) tedy v listopadu vzrostl z říjnových 51,4 bodu na 52,1 bodu.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

02.12.2020 IT gigant Alphabet je nepostradatelnou součástí technologického sektoru. Společně s Microsoft, Apple a Amazon vede společnost americké indexy na stále nová maxima. V poslední době dokázala společnost prezentovat překvapivě pozitivní čtvrtletní výsledky. To katapultovalo akcie na nové historické maximum, kde se v současné době formuje mimořádně atraktivní prozatímní konsolidace.
img

Long signál na akcie CME Group (CME)

25.11.2020 CME Group je jednou z největších futures a opčních burz na světě. Její akcie byly silně zasaženy pandemií COVID-19 a od března společnost dokázala ztráty vyrovnat pouze z malé části. Dlouhé měsíce akcie nevykazovala žádnou skutečnou sílu. Nedávno vznikla formace tzv. Icelandic gap.
img

Broker Consulting Index podílových fondů: Druhá vlna přinesla zvýšenou volatilitu

19.11.2020 Od začátku roku akciové fondy vykazují výkonnost -2,05 %, v září vykazovaly -3,01 %. Dluhopisové fondy si v říjnu připisují zhodnocení 3,07 %, v září 1,93 % a peněžní fondy vykazují 5,14 %, pro připomenutí v září si připisovaly 3,32 %. Pokles zažily pouze smíšené fondy, které si připisují 0,57 %, v září 1,49 %. Komoditní a nemovitostní fondy vykazují pokles ve všech sledovaných obdobích. Komoditní fondy od začátku roku vykazují pokles -6,23 %, v září to bylo -6,50 %. Nemovitostní fondy si na konci října připisovaly -8,74 %, v září měly pokles -8,90 %. Broker Consulting Index podílových fondů za říjen 2020 uvádí celkové číslo za jednotlivé skupiny fondů. Rozdílná výkonnost fondů v měně fondu a v CZK je dána vývojem měnových kurzů.
img

Long signál na akcie Qualcomm (QCOM)

18.11.2020 Qualcomm je přední technologická společnost zaměřená především na vývoj bezdrátové technologie CDMA a je světovým lídrem v oblasti bezdrátových čipů. Společnost vyrábí značnou část modulů používaných v chytrých telefonech. Po čtvrtletních výsledcích se na grafu vytvořil silný vzestupný gap.
C:\fakepath\ropa.png

Ropa a její budoucnost

16.11.2020 O ropě v poslední době příliš neslyšíme a vypadá to, že o tuto komoditu už investoři ani média příliš nejeví zájem. Od dubnového propadu se ropa již „vzpamatovala“ a dostala se na hodnotu 40 dolarů, u které teď osciluje už 6 měsíců. Jak se ale bude vyvíjet cena této komodity v dalších letech a jak bude reagovat na nového prezidenta USA, nové technologie a možná končící koronavirus?
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

11.11.2020 Průkopník elektromobilů již zažil řadu vzestupů a pádů. Po březnové prodejní panice následovalo silné oživení. Od začátku roku získala akcie na hodnotě již více než 400 %. Nyní se několik týdnů akcie TSLA konsoliduje v rámci trojúhelníkové formace.
C:\fakepath\Biden.jpg

WSJ: Šéfové firem čekají od Bidena větší předvídatelnost

09.11.2020 Šéfové amerických podniků čekají od nově zvoleného prezidenta Joea Bidena zejména větší předvídatelnost, méně překvapivých rozhodnutí a celkově tradičnější vztahy s Bílým domem. Chtějí také, aby se Biden hned na začátku zaměřil na boj s pandemií způsobenou šířením nového koronaviru. Napsal to ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ).
C:\fakepath\akcie3.jpg

Evropské akcie v reakci na volby v USA zpevňují

09.11.2020 Akcie v Evropě zahájily týden růstem, trh příznivě hodnotí výsledek prezidentských voleb ve Spojených státech. Vítězství kandidáta Demokratické strany Joea Bidena by podle analytiků mělo přispět ke zlepšení obchodních vztahů mezi Evropou a Washingtonem a k celkovému zklidnění i na diplomatické úrovni.
C:\fakepath\eurusd-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (9.11.2020)

09.11.2020 V minulém týdnu jsem v mém komentáři nezveřejnil žádné obchodní nastavení díky amerických volbám a riziku nečekaných pohybů. Takže níže na grafech můžete pouze vidět reakce trhu na mé S/R zóny.
img

Rychlé zhrnutie (09.11.2020)

09.11.2020 Podľa správy agentúry Bloomberg, môže EÚ oddialiť zavedenie ciel v objeme 4 miliardy dolárov v spore medzi Boeingom a Airbusom, pretože Bidenovo víťazstvo môže znamenať nový začiatok obchodných vzťahov medzi EÚ a USA.
C:\fakepath\Biden.jpg

Analytici: Akciové trhy i dolar zareagují na předání moci v USA

08.11.2020 Akciové trhy i americký dolar budou nyní reagovat na dění kolem předání moci v USA, které nebude v rukavičkách. Shodli se na tom čeští analytici, které oslovila ČTK po zprávě amerických médií o tom, že kandidát Demokratické strany Joe Biden byl zvolen prezidentem Spojených států. V ekonomice očekávají uklidnění mezinárodních obchodních vztahů, ale také vyšší daně a další tisk peněz vedoucí k vyšší inflaci. Prezident Donald Trump zprávu o Bidenově vítězství dále odmítá.
C:\fakepath\Trump-Biden.jpg

Experti: Výhra Bidena by mohla snížit překážky v obchodní výměně

06.11.2020 Případné vítězství demokratického kandidáta Joea Bidena v amerických prezidentských volbách by mohlo znamenat snížení obchodních překážek v mezinárodním obchodě, což by české ekonomice pomohlo. Shodli se na tom experti oslovení dnes ČTK. Mohlo by podle nich také vést k obnovení jednání o transatlantickém partnerství TTIP mezi EU a USA. Výsledky voleb nejsou zatím stále ještě definitivní, ale Biden má ke svému vítězství nakročeno více než dosavadní prezident Donald Trump.
img

Silnější euro i vyšší daně, to vše může vítězství Bidena přinést

06.11.2020 Prezidentské volby v USA se pomalu blíží ke svému rozuzlení. Dosavadní výsledky naznačují, že vítězem bude Joe Biden. Co lze tedy od jeho usednutí do prezidentského křesla očekávat? V krátkém horizontu se toho zřejmě mnoho změní. Joe Biden se bude snažit podpořit ekonomiku při pandemické krizi a snížit míru nezaměstnanosti, což by dělal i Donald Trump. Situaci ale může Bidenovi zkomplikovat, pokud by se Demokratům nepodařilo ovládnout Senát, což aktuální výsledky naznačují. To by se mohlo negativně projevit hned při projednávání druhého fiskálního balíčku. Trhy spoléhaly na to, že vítězství Bidena přinese výrazný fiskální impulz. Ten by se odrazil ve vyšším hospodářském růstu, ale i vyšší emisi vládních dluhopisů, ze které by výdaje byly financovány. To by pak tlačilo výnosy amerických dluhopisů směrem nahoru. Pokud by se tedy balíček Bidenovi nepodařilo prosadit, respektive podařilo, ale v nedostatečném rozsahu, ekonomika spojených států by rostla méně a výnosy amerických dluhopisů by čekal pokles.
img

Ranní komentář: V USA se rozjíždí druhá vlna pandemie, akcie začínají klesat

06.11.2020 Povolební party na akciových indexech pokračovala i včera. Americké indexy přidaly 2 %, přičemž nejvíce se dařilo opět technologiím. Solidní zisky si připsaly také indexy v Evropě a další riziková aktiva. V prudkém růstu pak pokračuje i Bitcoin, který už překonal hranici 15 tis. dolarů.
img

Rozbřesk: Šance Bidena rostou. Co to znamená pro trhy a korunu? Dnes ČNB

05.11.2020 Americké volební drama pokračuje. Korespondenční hlasy během včerejška výrazně posílily šance Joea Bidena. I když šance Donalda Trumpa jde na první pohled ke dnu, výsledek zatím není jednoznačný. Zbývá dopočítat čtyři státy a Joe Biden potřebuje získat ještě alespoň jeden “skalp”. Vede přitom pouze v Nevadě, kde je jeho náskok velice těsný. Pravděpodobně vydrží a nové korespondenční hlasy ho mohou ještě posílit v Pensylvánii nebo v Georgii. Po včerejším sčítacím veletoči však raději zůstáváme opatrní. Navíc bude trvat, než případné vítězství Joea Bidena armáda právníků Donalda Trumpa uzná.
img

Long signál na akcie Royal Dutch Shell (RDSA)

03.11.2020 Akcie ropných a plynárenských společností byly během posledních několika měsíců u investorů velmi nepopulární. Celý sektor je jedním z nejvíce zasažených pandemií koronaviru. Kolaps globální ekonomiky způsobuje odvětví velké potíže, což se projevuje zejména na stále silně otřesené ceně ropy.
C:\fakepath\usa3.jpg

Jak obchodovat večerní volby v USA?

03.11.2020 Dnes začne sčítání hlasů ve volbách na nového prezidenta ve Spojených státech. Existuje hned několik scénáře, jak může letošní volba dopadnout. Finanční trhy mohou při každém scénáři jinak reagovat. Jaké scénáře můžeme očekávat a jak je co nejlépe zobchodovat?
C:\fakepath\btc.png

Čo čaká Bitcoin najbližšie dni a týždne?

03.11.2020 V dnešnom článku sa spolu pozrieme na Bitcoin a jeho možné scenáre na najbližšie obdobie.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Akcie ve světě zpevňují, trh čeká Trumpovu volební porážku

03.11.2020 Akcie ve světě zrychlují růst, zisky dnes mají hlavní akciové trhy jak v Asii, tak i v Evropě. Investoři i těsně před prezidentskými volbami ve Spojených státech očekávají vítězství kandidáta Demokratické strany Joea Bidena, který před současnou hlavou státu, republikánským prezidentem Donaldem Trumpem, v posledních dnech náskok v průzkumech veřejného mínění ještě zvýšil.
img

Ekonomický kalendář: Prezidentské volby v USA začínají již dnes❗

03.11.2020 Americké prezidentské volby jsou bezpochyby hlavní událostí dne, takže ekonomický kalendář makrodat jde dnes víceméně stranou. Poslední průzkumy ukazují výrazné vedení demokratického kandidáta Joe Bidena nad současným prezidentem Donaldem Trumpem v důležitých státech. Průzkumy však v minulosti zklamaly. Výsledky dnešních voleb by měly mít na trhy výrazný dopad, nicméně skutečný výsledek se nemusíme dozvědět ani v nejbližších dnech a možná ani týdnech. Hodně bude záviset na volebním rozdílu v počtu hlasů zvláště v důležitých státech, kde budou síly vyrovnány. Zpoždění by mohl přinést součet hlasů z korespondenčního hlasování. Co se týká standardních makrodat, tak nejdůležitější dnes budou výsledky továrních objednávek a večerní API report stavu zásob ropy.
img

Zájem o riziko táhne vzhůru akcie, euro i korunu

03.11.2020 Také úterní obchodování začíná na evropských trzích velmi optimisticky. Akciové indexy přidávají 1-1,5 procenta a nárůst dluhopisových výnosů naznačuje, že tentokrát se peníze přesouvají z bezpečí do rizika. Mezitím ropa stoupá o další více než dvě procenta, když se čeká, že OPEC+ ještě vydrží u současné nižší produkce. Na zlepšení vztahu k riziku pak ukazuje i stoupající eurodolar, jenž se dostává na 1,1685.
img

Forex: Čekání na nového presidenta USA

03.11.2020 Globální trhy kromě sledování pandemických statistik vyčkávají nyní především na výsledek presidentských a senátních voleb v USA. Akciové trhy rostou. Tovární objednávky v USA pravděpodobně vykáží pokračující expanzi. V Eurozóně se sejdou ministři financí k diskusi o pandemii a záchranném fondu. Česká koruna bude čekat na čtvrteční zasedání ČNB.
img

Forex: Výrobní aktivita na vzestupu, koruna posiluje

02.11.2020 Index nákupních manažerů ISM z výrobního sektoru v USA v říjnu pozitivně překvapil růstem na 59,3 body z předchozí úrovně 55,4, když se čekal jen minimální nárůst. Finální hodnota obdobného indexu PMI v eurozóně byla zvýšena o 0,4 body na 54,8 bodu. Za říjen tak můžeme čekat další expanzi výroby jak v USA, tak v eurozóně. Akciové trhy dnes v mírně pozitivní náladě rostly. Dolar nepatrně posílil k 1,1630 EUR/USD. Nicméně pozornost se silně upíná na vrcholící presidentské volby v USA a ty pravděpodobně ovlivní významně i obchodování v nejbližších dnech.
img

Ekonomický kalendář: Začíná událostmi nabitý týden

02.11.2020 Událostí číslo jedna budou v tomto týdnu americké prezidentské volby. Začínají už v úterý a jejich průběh a výsledky definují náladu na trzích v dlouhém období. Průzkumy veřejného mínění favorizují Bidena. Nicméně není radno zapomínat na poslední prezidentské volby v roce 2016, kdy dokázal navzdory průzkumům překvapivě vyhrát. Dnešní kalendář je plný výrobních indexů za říjen, nicméně často se jedná pouze o finální revize, které pravděpodobně mnoho vzruchu na trzích nezpůsobí. Indexem s největším dopadem by měl být ISM z USA, který je na programu v 16. hodin.
C:\fakepath\usa4.jpg

VIDEO: Jak obchodovat prezidentské volby v USA - forex, akcie a komodity

02.11.2020 Pravidelný týdenní videokomentář k aktuálnímu vývoji na měnovém trhu (forex) od profesionálního tradera a analytika z portálu www.fxstreet.cz.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 02.11.2020

02.11.2020 Zítra se uskuteční prezidentské volby v USA. Jako reálnější se jeví vítězství Joea Bidena. Implikovaná pravděpodobnost z průměrného kurzu sázkových kanceláří dosahuje 65%. Na druhou stranu klání stále zůstává zdrojem nejistoty. Těsný výsledek může znamenat, že Donald Trump nepřizná porážku. Navíc sčítání korespondenčních hlasů se může protáhnout, takže s největší šancí ve středu ráno ještě vítěz definitivně potvrzen nebude. Trhy aktuálně hodnotí možný nástup Bidena pozitivně. Vnímají, že demokratická administrativa dokáže prosadit robustní fiskální balíčky. Pozitivní tržní reakci by tak vyvolala situace, kdy Demokraté získají přesvědčivou většinu v Senátu. Dluhový trh nyní taktéž signalizuje rostoucí pravděpodobnost vítězství Demokratů. Výnosy amerických vládních bondů rostou, což reflektuje vyšší šanci na prosazení rozsáhlých fiskálních stimulů. Ty by měly nastartovat ekonomický růst a propsat se i do nárůstu inflačních očekávání, což je negativní pro dluhopisy. Jejich se jejich výnosy zvyšují.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (2.11.2020)

02.11.2020 V minulém týdnu došlo na měnovém páru EUR/USD k aktivaci dvou obchodů, které jsem s předstihem uveřejnil na portálu FXstreet.cz. Nejprve došlo k prolomení první vstupní S/R zóny, čímž se aktivoval sell obchod, který přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Dále došlo k prolomení druhé naplánované S/R zóny a tím se aktivoval druhý sell obchod, který také skončil v zisku na Profit-Targetu. Pokud jste těchto mých obchodů také využili v svůj prospěch, tak gratuluji ke slušnému zisku!
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Událostí týdne jsou prezidentské volby v USA

02.11.2020 Hlavní událostí tohoto týdne budou prezidentské volby v USA. Ty mohou na trhy přinést zvýšenou volatilitu, zároveň ale i vlnu optimismu, pokud by převaha jednoho z kandidátů byla značná a výsledek byl oznámen rychle. Ve středu k jednacímu stolu zasedne americká centrální banka. V její rétorice se toho ale mnoho nezmění. Ve čtvrtek jí bude následovat Česká národní banka. Ta zřejmě zreviduje inflační výhled směrem nahoru, růst ekonomiky pro letošek směrem dolů, sazby ale ponechá beze změny. Z dat zaslouží pozornost indikátory z amerického trhu práce, které ukážou na další pokles nezaměstnanosti i solidní tvorbu nových pracovních míst. V Česku nás čekají maloobchodní tržby, průmysl i zahraniční obchod. Ty vylepší obrázek české ekonomiky. Jedná se ale o data za září, a tak reálnější pohled přinese říjnový PMI, který se vrátí pod 50bodovou hranici.
img

Ranní komentář: Pandemie, volby v USA a Fed. Investoři před sebou mají další důležitý týden

02.11.2020 Máme za sebou velmi nervózní týden, během kterého indexy v Evropě i v USA zamířily výrazně do červených čísel. K nervozitě pomohla hlavně zesilující pandemie a vysoké počty nových nakažených, které již přiměly řadu evropských zemí vstoupit opět do lockdownu. Po Francii a Německu, se o víkendu k těmto zemím přidala také Británie a investoři bedlivě sledují také situaci v USA, kde počty nových nakažených rostou k 80 tis. případů za den.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 2,3 procenta

30.10.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne oslabily, index PX klesl o 2,3 procenta na 842,9 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší růst zaznamenaly akcie Tatry Mountain Resorts, naopak největší pokles postihl akcie pojišťovací skupiny VIG. Předchozí týden akcie klesly o půl procenta.
img

Americká ekonomika sice rekordně roste, přesto se však stále citelně propadá. Statistika může mást, takže když se bude Trump novým čísly chlubit, Biden má po ruce pádné odpovědi

29.10.2020 Růst americké ekonomiky ve třetím letošním čtvrtletí překonal očekávání trhu, když v anualizovaném vyjádření vykázal úroveň 33,1 procenta. Jedná se o nejvyšší nárůst od roku 1947, od kdy američtí statistici příslušnou časovou řadu vedou. Dosud byl nejvyšším údajem ten z roku 1950, který byl ovšem přibližně jen poloviční. Vzhledem k tomu, že prezidentské volby v USA se blíží, stávající prezident Donald Trump se těmito čísly jistě rád pochlubí. Co mu nejspíše odpoví rival Joe Biden?
img

Evropa očekává blížící se volby v USA 

29.10.2020 Do voleb v USA zbývá méně, než jeden týden a každému je jasné, že v případě výhry Joe Bidena dojde ke změně vnitrostátní i zahraniční politiky Spojených států. Právě zahraniční politika byla za mandátu Donalda Trumpa velmi aktivní a kromě Číny bude zajímat výsledek také Evropu. Výhra Joe Bidena by byla pro EU příjemnou změnou k lepšímu. Trump však týden před volbami získává náskok v dosud nerozhodných státech, což může konečný výsledek otočit v jeho prospěch.
C:\fakepath\trump-budin.jpg

Evropa sleduje blížící se volby v USA

29.10.2020 Do voleb v USA zbývá méně, než jeden týden a každému je jasné, že v případě výhry Joe Bidena dojde ke změně vnitrostátní i zahraniční politiky Spojených států. Právě zahraniční politika byla za mandátu Donalda Trumpa velmi aktivní a kromě Číny bude zajímat výsledek také Evropu. Výhra Joe Bidena by byla pro EU příjemnou změnou k lepšímu. Trump však týden před volbami získává náskok v dosud nerozhodných státech, což může konečný výsledek otočit v jeho prospěch.
img

Long signál na akcie SAP AG (SAP)

29.10.2020 SAP je jedním z předních světových poskytovatelů podnikových softwarových řešení, které se používají k organizaci různých procesů v rámci společností. Po prvotním poklesu na začátku koronavirové pandemie se akcie rychle zotavila a cena následně stoupla na nové historické maximum. V pondělí se po zveřejnění čtvrtletních výsledků cena akcie softwarového specialisty propadla o více než 20 %.
C:\fakepath\volbyUSA-2.jpg

Analytici: Volby v USA ovlivní ekonomiku a burzy v Evropě

27.10.2020 Výsledky amerických prezidentských voleb nebudou mít dopad pouze na hospodářskou situaci ve Spojených státech, ale výrazně ovlivní také finanční trhy a ekonomické vyhlídky v Evropě. Upozorňují na to podle serveru CNBC analytici a ekonomové.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Většina ekonomik zaznamenala během Q3 20 rychlé oživení, to je však minulostí

26.10.2020 Předběžná data HDP za Q3 20 z USA i eurozóny tento týden potvrdí silné ekonomické oživení. Nicméně další šíření infekce koronaviru ohrožuje pokračování hospodářského vzestupu i během Q4 20. V kombinaci se slabším inflačním výhledem si to na obou stranách Atlantického oceánu vyžádá další stimuly ze strany hospodářské politiky. Z geopolitiky budeme sledovat pokračující jednání ohledně brexitu, Číňané pak odhalí svůj nový pětiletý plán.
C:\fakepath\Dolar.jpg

Forex: Americký dolar po naději na nové stimulace v USA oslabuje

19.10.2020 Americký dolar dnes oslabuje ke koši měn. Investoři obnovili sázky na to, že se v USA podaří dojednat nový balík koronavirové pomoci ještě před blížícími se prezidentskými volbami. Je také naděje, že ještě do konce roku bude vakcína na covid-19.
C:\fakepath\trhy.jpg

Aktuálny výhľad na 3 Forex trhy

18.10.2020 V tomto blogu sa pozrieme na 3 vybrané trhy z daily timeframe a na to ako sa chovali v minulosti. Podľa toho vďaka technickej analýze uvidíme, kam budú trhy pravdepodobne smerovať najbližšie obdobie. Toto bude posledný výhľad na dolárové páry pred voľbami v USA, pretože potom technická analýza stratí svoje opodstatnenie na nejaký čas a budú vládnuť emócie, panika a pod...skrátka voľby.
C:\fakepath\spx.png

Mírný zisk indexu S&P 500 situaci neposunul

18.10.2020 Pondělní výrazný růst, tři dny poklesů a páteční odmítnutí týdenních zrát znamenalo celkově pro index S&P 500 za pět obchodních seancí zelenou nulu s hodnotou +0,19 %.
C:\fakepath\I.USDXH1.png

Forex: Kurz dolaru se téměř nemění, trh čeká se na zprávy o balíku pomoci

08.10.2020 Kurz amerického dolaru ke koši měn se dnes pohybuje pouze v úzkém rozpětí kolem závěru z předchozího dne. Investoři čekají na nové zprávy o tom, jestli se podaří v USA v blízké budoucnosti dojednat nový balík pomoci koronavirovou krizí zasažené ekonomice.
C:\fakepath\graf1.png

Index S&P 500 - bude ďalej klesať?

08.10.2020 Dnes sa pozrieme na S&P 500 a historické grafy. Ako sa pohybovalo S&P 500 v rokoch 2016, 2012 a 2008 pred voľbami?
C:\fakepath\eurusd-08102020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 8.10.2020

08.10.2020 Americké akcie včera výrazně posílily. Investoři cítí optimismus ohledně alespoň částečné dohody o balících pomoci americké ekonomice. Na forexovém trhu mírně oslabil americký dolar.
C:\fakepath\I.USDXH1.png

Forex: Americký dolar dnes ztrácí ke koši měn

07.10.2020 Americký dolar dnes oslabuje, protože investoři očekávají, že prezidentské volby v USA na počátku listopadu vyhraje demokratický kandidát. Někteří také počítají s tím, že demokraté převezmou většinu v Senátu.
C:\fakepath\btc.jpg

Bitcoin znova konsoliduje

06.10.2020 Dnes sa v analýze pozrieme na Bitcoin na viacerých časových rámcoch.
img

Biden versus Trump: 62 ku 38

02.10.2020 Příprava na prezidentské volby ve Spojených státech, které mají proběhnout 3. listopadu, je v plném proudu. Volební průzkumy favorizují Demokrata Joe Bidena vůči stávajícímu prezidentovi Donaldu Trumpovi. Obdobně i náš odhad dává Bidenovi šanci na vítězství 62:38. Vítězství Trumpa je obecně považováno za pozitivnější pro ekonomický růst (vzhledem k jeho preferenci nízkých daní) a americká riziková aktiva. Vyšší pravděpodobnost dalšího rozšíření obchodních válek, a s tím spojená nejistota, by pak pravděpodobně svědčila dolaru. Ten by tak oslabil méně, než v případě vítězství Bidena. Nevypočitatelnost kroků Donalda Trumpa by také znamenala větší poptávku po jistotě, tedy zlatu. Biden by zase mohl zmírnit sankce na Irán a Venezuelu, což by se projevilo v nižších cenách ropy. Vítězství Trumpa pak považujeme za plus pro akciové trhy, vítězství Bidena pro trh korporátních dluhopisů. Obecně nadcházející volby mohou znamenat větší volatilitu na trzích. Ta by ale ihned po vyhlášení vítěze měla opadnout.
C:\fakepath\logo-vip.png

VIP zóna: Na co se můžete těšit v říjnu

01.10.2020 Unikátní služba VIP zóna - Forex Asistent se mimo informací o objednávkách finančních institucí na mezibankovním trhu pravidelně rozrůstá o mimořádné vzdělávací materiály, v rámci kterých předávají své osobní know-how profesionální obchodníci a členové týmu FXstreet.cz a dávají tak možnost ostatním členům VIP zóny nahlédnout do jejich soukromého obchodování a získat informace a zkušenosti z dlouholetého forexového tradingu.
img

Role sociálních sítí v americké prezidentské kampani

25.09.2020 V nadcházejících amerických volbách budou hrát sociální sítě ústřední roli. Obzvláště v této době lidé tráví stále více času online než kdykoliv dříve. Informace, které se k voličům prostřednictvím těchto platforem dostávají, jsou často zkreslené a sociální sítě tak představují mocný nástroj, který umožní v rámci kampaně manipulovat veřejným míněním. V tomto ohledu se zdají být Trumpovi zastánci na vedení digitální kampaně lépe připraveni než ti Bidenovi.
img

Do jakých akcií investovat v současné situaci?

24.09.2020 Většina investorů byla příchodem koronaviru na konci února ohromena. Akciové trhy dlouhodobě zažívaly období prudkého nárůstu, o kterém nic nenasvědčovalo, že by měl skončit. Nicméně většina burz o měsíc později poklesla přibližně o 35 %. Následovalo prudké zotavení, během kterého ceny mnoha akcií již posílily z březnového minima o více než 70 %.
img

Graf dne: Americké prezidentské volby jsou největším rizikem pro EURUSD od roku 2017

18.09.2020 Pro obchodníky na EURUSD jsou listopadové prezidentské volby v USA největším rizikem od francouzských prezidentských voleb v roce 2017. Implikovaná volatilita dvouměsíčních eurodolarových opcí, které pokrývají prezidentské volby konané 3. listopadu, vzrostla na tříletá maxima 1,4 procentního bodu vzhledem k jednoměsíčním opcím. Obchodníci hledají ochranu před nenadálými výkyvy americké měny, které by mohly být s volbou prezidenta spojeny. Letošní volba se musí vypořádat s pandemií koronaviru a hlasování nemusí proběhnout tak hladce, jako je tomu v USA zvykem.
C:\fakepath\graf.png

Príde II. Vlna poklesov na trhoch?

17.09.2020 Dnes si trochu zašpekulujeme a budeme sa snažiť zodpovedať otázku, či je reálne aby prišla druhá vlna poklesov a čo by sa muselo stať?
C:\fakepath\volby.png

Prezidentské volby v USA

15.09.2020 Není pochyb o tom, že americké prezidentské volby jsou politickou událostí roku. Ty letošní jsou navíc výjimečné v tom, že k nim dojde v období naprosto bezprecedentního ekonomického šoku v důsledku koronaviru a občanských nepokojů, které v USA začaly v červnu. V každém případě platí, že stejně jako minulé volby, kdy překvapivé zvolení prezidenta Trumpa posílilo dlouhodobou býčí náladu amerických akciových trhů a vedlo také k posilování amerického dolaru, tak i letos lze očekávat, že výsledek voleb bude mít silný dopad na finanční trhy.
C:\fakepath\cinsky juan2.jpg

Maloobchodní tržby v Číně poprvé od vypuknutí pandemie vzrostly

15.09.2020 Maloobchodní tržby v Číně v srpnu meziročně vzrostly o 0,5 procenta - zvýšily se přitom poprvé od vypuknutí pandemie. Minulý měsíc také nad očekávání zrychlila průmyslová výroba. Dnes zveřejněné údaje čínského statistického úřadu tak podle analytiků dokládají, že proces oživení ekonomiky v zemi nabírá po koronavirové krizi na síle.
C:\fakepath\penize.jpg

Čo budem robiť na trhu najbližšie 2 mesiace?

03.09.2020 Traderi dnes sa pozrieme na môj plán na najbližšie dva mesiace.
img

Index Exportu – z propasti do mělčiny

31.08.2020 Konec celonárodní karantény a rozvolnění přísných pravidel pro pohyb osob přes hranice státu ulevil českému exportu. „Tomu se díky sobě vlastní houževnatosti po květnovém dvouciferném propadu na úrovně z roku 2013 podařilo vrátit zpět, alespoň na úrovně z roku 2016. Celonárodní karanténa a boj proti COVID-19 se nejcitelněji projevila právě na exportu, který si za nejkritičtější tři měsíce odepsal meziročně 26 procent, tj. 254 miliard korun,“ vyčísluje dopad koronavirové krize na vývoz Helena Horská, hlavní ekonomka Raiffeisenbank.
C:\fakepath\top-27082020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.08.2020 1) Asijské akcie dnes uzavřely smíšeně. Ekonomická data z Číny ukazují, že tamější hospodářství se nadále zotavuje. Investoři sledují ceny ropy v souvislosti s řáděním hurikánu Laura, kvůli kterému byly nuceny některé rafinérie přerušit těžbu.
C:\fakepath\usa.jpg

Udalosť roka? Prezidentské voľby v USA

25.08.2020 Dnes sa pozrieme na asi najdôležitejšiu udalosť, ktorá nás v tomto roku bude čakať. Jedná sa o prezidentské voľby v USA.
C:\fakepath\usa-volby.jpg

Prezidentské volby USA: Jaká bude reakce akciového trhu?

16.08.2020 Letošní prezidentské volby v USA budou soubojem na život a na smrt. V tomto článku si projdeme, jak listopadové prezidentské volby mohou ovlivnit akciový trh. Neopomeneme ani historickou zkušenost. Nakonec se podíváme, co doporučují analytici z investiční banky U.S. Bank a já přidám i svůj komentář.
C:\fakepath\eurusd-16082020.png

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA po statistice uzavřely smíšeně, dolar klesl

16.08.2020 Americké akcie se na závěr týdne vydaly oběma směry. Přispěla k tomu páteční statistika, která posílila obavy ohledně možného načasování oživení ekonomiky Spojených států.
img

VIDEO: Povídání o trzích. Druhá vlna, volby v USA a defenzivní akcie

09.07.2020 Níže nabízíme ke zhlédnutí záznam z našeho včerejšího povídání o trzích. Tentokrát jsme se zaměřili na situaci kolem druhé vlny koronaviru, rizika spojená s americkými volbami, nebo na akcie několika společností spíše defenzivní povahy, jako jsou například AT&T, Coca-Cola a Walmart. Nezapomněli jsme ani na aktuální prudký růst čínských akcií, na Teslu nebo na některé další bublající tituly.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 15.6.2020

15.06.2020 Americké futures a asijské trhy výrazně ztrácí v reakci na nárůst nových infekcí v Číně a některých amerických státech, např. Florida. Přestože v této fázi je předběžné mluvit o nástupu druhé vlny infekcí, dokazují výprodeje, že předchozí ocenění trhů vycházelo z velmi optimistických předpokladů. Úprk ke kvalitě vyvolala kombinace několika faktorů. Roli sehrál Fed a jeho chmurný výhled na vývoj pracovního trhu, stále vysoké přírůstky nových infekcí v USA, hrozba výraznějšího než očekávaného poklesu globální ekonomiky v roce 2020, nevyřešený obchodní spor mezi USA a Čínou a volby v USA. Investoři utekli ke kvalitě. Desetiletý americký vládní bond nese 0,65%. V následujících týdnech lze očekávat nepřiměřené reakce na zveřejněná makrodata.
img

ABCD investora: Současná tržní situace a portfolio (nejen) na druhé pololetí pohledem šesti tržních profesionálů

25.05.2020  Oživení na akciových trzích po nejprudším propadu do medvědího trendu v historii, masivní podpora ekonomiky ze strany centrálních bank a vlád, extrémní volatilita (nejen) v některých segmentech dluhopisového trhu a kolaps cen ropy. Jak na to všechno (ne)mají reagovat investoři? A které investice mohou být v tomto prostředí, které ještě přibarvují podzimní prezidentské volby v USA nebo obnovené geopolitické tahanice, zajímavé (nejen) ve druhém pololetí?
C:\fakepath\forex-trader.jpg

Kdy je správné nevstoupit do obchodu

18.05.2020 Když máte na trading mnoho času, tak zajisté budete mít dostatek možností na přípravu obchodů. Neznamená to ovšem nutně, že byste měli otevírat více obchodů, než obvykle. To se velmi snadno řekne, ale už je mnohem těžší to dodržet. Je poměrně přirozené, že když máme dost času, tak se budeme chtít tradingu třeba více věnovat. Nicméně nic se nemá přehánět a věřte, že udržet na uzdě své emoce a choutky vstupovat do obchodu není lehké. Tento článek se podívá na situace, kdy je správné do obchodu nevstoupit a vysvětlíme si, proč je to tak důležité.
img

Zlato: koupit, držet nebo prodat?

06.03.2020 Světová ekonomika je kvůli koronaviru rozkolísaná nejvíce od poslední velké krize z let 2008-2015. Akciové trhy zaznamenaly v posledním únorovém týdnu obrovské škody. Cena zlata vyrostla na rekordních 1 688 USD za unci, avšak v samotném závěru února prošla výraznou korekcí. V prvním březnovém týdnu se však žlutý kov vydal opět směrem k hranici 1 700 USD. Aktuální situace je nepřehledná, nevíme, kdy se vrátí do původních kolejí. Jak se zachovat, aby naše úspory či investice neutrpěly škodu?
C:\fakepath\eurusd-05032020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 5.3.2020

05.03.2020 Americké akcie včera prudce posílily a indexy Dow Jones a S&P 500 si připsaly přes čtyři procenta. Těžily z úspěchu bývalého viceprezidenta Joea Bidena v úterních demokratických primárních volbách, jež se konaly ve 14 státech. K růstu akciového trhu přispěly rovněž naděje na další opatření na ochranu ekonomiky před negativními dopady nového typu koronaviru i příznivé údaje o vývoji trhu práce a sektoru služeb.
C:\fakepath\trump-25022020-lv.jpg

Trump varoval před propadem akcií, pokud nebude opět zvolen

25.02.2020 Donald Trump dnes varoval, že americké akcie zažijí prudký propad, pokud nebude v listopadu znovu zvolen prezidentem Spojených států. Uvedl rovněž, že jeho administrativa v dohledné době oznámí snížení daní pro střední třídu.
img

Komoditní výhled: Komodity z pohledu klimatických změn a inflace

28.01.2020 Kombinace obav z pomalého růstu, geopolitického napětí, klimatické změny a inflačních tlaků připravila globálním komoditám potenciálně volatilní rok 2020. Zatímco globální růst – a s ním i poptávka po klíčových cyklických komoditách – zůstanou nadále nevýrazné, budeme svědky nejrůznějších problémů na straně nabídky, jejichž příčinou budou společenské nepokoje a klimatická změna.
img

Americký útok na íránské cíle v Iráku citelně zdražuje ropu

03.01.2020 Cena ropy typu Brent dnes vzrostla na své maximum od 17. září loňského roku, kdy během panické situace bezprostředně po útocích na saúdskoarabská ropná zařízení ještě přesahovala úroveň 69 dolarů za barel. Nad tuto úroveň se od té doby nedostala, až dnes. Dnes zatím dosáhla nejvýše úrovně 69,16 dolaru za barel, ale je možné, že během dne tuto hodnotu ještě překoná.
img

5 důležitých témat pro rok 2020

02.01.2020 Trhy na rekordních úrovních a hodně politických faktorů a intervencí centrálních bank - to je ve zkratce to důležité, co jsme na trzích zažili v roce 2019. Jaký bude rok 2020? V této analýze se podíváme na 5 událostí, se kterými by měl každý obchodník letos počítat.
img

Nejlepší investiční příležitosti 2020? Objevte investiční tipy 2 známých českých investorů

27.12.2019 Prezidentské volby v USA, ukončení obchodní války s Čínou nebo snižování úrokových sazeb centrálních bank – to je pouze malý výčet klíčových událostí, které mohou hýbat trhy v roce 2020. Jak tyto klíčové události ovlivní světové burzy v roce 2020? A jak byste se na to měli připravit vy?
img

Obchod na SELL i na BUY v EUR/GBP

06.03.2019 Upozornění na zajímavou situaci na FOREXu. Analýza měnového páru EUR/GBP.
C:\fakepath\us-economy.jpg

Výběr hlavních událostí v USA v letošním roce

17.12.2018 Výběr hlavních politických a ekonomických událostí ve Spojených státech v letošním roce:
img

Fed ani volby v USA trhy nepřekvapily. Cena ropy (WTI) klesla pod 60 USD.

09.11.2018 Tento týden byl opět nabitý makroekonomickými událostmi. Bank of Japan (BoJ) vydala svůj zápis (Minutes) ze svého posledního zasedání. V Americe proběhly volby do Kongresu. WTI klesla na více než šestileté minimum.
C:\fakepath\eurusd-08112018-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 8.11.2018

08.11.2018 Americké akcie včera výrazně vzrostly. Výsledky voleb, v nichž demokraté v úterních volbách ve Spojených státech získali kontrolu nad Sněmovnou reprezentantů a republikáni posílili kontrolu nad Senátem, obchodníci očekávali. Trh věří, že rozdělený Kongres je pro akcie příznivým faktorem. Americký dolar na výsledky voleb reagoval oslabením, později se trh zaměřil na probíhající zasedání americké centrální banky a americký dolar část ztrát smazal.
C:\fakepath\eurusd-07112018-4.png

Americké akcie po zahájení burzy zpevnily

07.11.2018 Americké akcie zahájily dnešní obchodování růstem. Výsledky voleb, v nichž demokraté v úterních volbách ve Spojených státech získali kontrolu nad Sněmovnou reprezentantů a republikáni posílili kontrolu nad Senátem, obchodníci očekávali. Všechny tři hlavní indexy newyorské burzy zpevnily, zatímco dolar oslabuje, neboť není pravděpodobné, že USA v dohledné době přikročí k větším opatřením na podporu ekonomického růstu.
img

Naděje na další americké stimuly pohasínají, dolar ztrácí sílu

07.11.2018 Americký dolar dnes prohluboval ztráty, což bylo patrné v asijském i v evropském obchodování. Průběžné volby v USA skončily očekávaným výsledkem: rozděleným Kongresem, což podporuje názory, že jakákoli fiskální vzpruha největší světové ekonomice je pro tuto chvíli ve hvězdách.
img

Rozbřesk: Další slabší čísla z ekonomiky na obzoru

06.11.2018 Zatímco finanční trhy budou udržovat v napětí volby v USA, které rozhodnou o síle prezidenta v parlamentu, v ČR začaly dobíhat poslední čísla za třetí kvartál letošního roku. Samozřejmě tím úplně finálním, potvrzujícím kondici českého hospodářství, bude až HDP, nicméně v mezičase přichází várka dat z maloobchodu (včera), průmyslu, stavebnictví a zahraničního obchodu (vše dnes). Jsou to čísla, která naznačí, jak moc reálný je optimismus ČNB předpokládající zrychlení ekonomiky právě v daném čtvrtletí.
C:\fakepath\eurusd-16032018-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 16.3.2018

16.03.2018 Obchodování na amerických akciových trzích včera bylo značně nejednotné, a zatímco index S&P 500 mírně oslabil, Dow Jonesův index je v zisku. Vliv měla jednak příznivá statistika, jednak zpráva, že zvláštní vyšetřovatel Robert Mueller si vyžádal vydání dokumentů, které se vztahují k firmám prezidenta Donalda Trumpa. Na forexových trzích zpevňoval americký dolar.
img

Dopyt po Japonskom jene je veľký, euro už nie je preferovanou menou

20.02.2018 Veľké nákupy Japonského jenu v posledných dňoch znamenali pre túto menu prvenstvo od začiatku roka 2018 a Jen je v zisku najviac z vyspelých mien (voči doláru). Pre investorov sa tak stal ešte obľúbenejším ako napr. euro, pri špekuláciách na pokračovanie oslabovania Amerického dolára.
img

IPO 2017

15.09.2017  V posledních několika letech došlo k drastickému zpomalení aktivit ve veřejném upisování akcií (IPO), ale zdá se, že počet IPO v roce 2017 bude odrážet tuto situaci na trhu.
img

Fed zvedl úrokové sazby. Americké trhy nervózní kvůli vyšetřování Donalda Trumpa

16.06.2017 Středeční zasedání Fedu přineslo očekávané navýšení úrokových sazeb na americkém dolaru o čtvrt procentního bodu. Americká centrální banka rovněž oznámila, že plánuje letos zvýšit sazby ještě minimálně jednou a že příští roky chce pokračovat stejným tempem, tedy zvednout sazby 3x ročně. Úrokové sazby Fed začal zvedat v prosinci v roce 2015 z bodu nula. Nyní k tomuto kroku přistoupil již počtvrté. V tomto roce zvedl sazby zatím dvakrát.
img

Akcie za sebou mají další skvělý týden, euro se naopak znovu blíží k důležitému supportu

09.12.2016 Máme za sebou mimořádně zajímavý týden. Italské referendum, zasedání ECB, německé akcie +6,5 % a italské dokonce od pondělku rostou o více než 7 %. Kdo by to byl ještě v neděli po zveřejnění výsledků italského referenda řekl. Za poslední měsíc jsme si na trzích prošli obrovskou změnou. Odstartovaly ji prezidentské volby v USA a pozitivní sentiment z trhů od té doby nezmizel. Naopak, ještě zesílil. Bez ohledu na silný růst akcií si lze zatím jen obtížně představit, že by se před blížícími se vánočními svátky měla situace znovu nějak výrazněji zkomplikovat. Korekce zisků samozřejmě může přijít kdykoliv, zdá se nám ale velmi pravděpodobné, že se v takovém případě bude jednat o korekci technickou, kterou řada obchodníků začne rychle využívat k opětovnému nákupu akcií ve slevě. Myslí si to také trh, který v těchto dnech není ochoten platit prakticky žádnou prémii za pojistění proti korekci, což ukazuje i nízká úroveň spotové volatility, která klesla na pouhých 12,5 %.
img

Rok dolaru na výsluní

06.12.2016 Listopad byl pro forexové trhy pozoruhodným měsícem. Volby v USA nejenže vytvořily nesouhlasný výsledek, ale také nesouhlasnou reakci. Většina investorů se domnívala, že Trumpovo vítězství by v blízké době vedlo k nejistotě co se týče ekonomiky a politiky, což by mělo za následek pokles dolaru. Místo toho se předpokládá, že větší fiskální výdaje společně s repatriací dolarů, které drží korporace v zámoří, zvednou úrokové sazby a povzbudí tím tok dolarů do USA. Dolar stoupá v očekávání obou událostí. Může to pokračovat a jakou má toto zotavení skutečnou podstatu?
img

Nyní je na řadě Francie a prezidentka Le Penová

27.11.2016 Není to tak dávno, co mnozí lidé vnímali možnost zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem jako vtip. Podobné to je...
img

Forex Edge – Příležitosti na USD.JPY a EUR.USD

10.11.2016 Forex Edge je novým investičním newsletterem, který se zaměřuje na obchodování měnových párů. Cílem vzdělávacího cyklu Forex Edge je přiblížit investorům praktické principy při analýze měnových párů a poukázat na potenciálně zajímavé příležitosti k obchodování.Každé dva týdny bude představena analýza dvou vybraných měnových párů s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu.
img

Videotéma: Prezidentské volby v USA znamenaly turbulence na trzích, trhy se ale vrací do zajetých kolejí

10.11.2016 Turbulence na finančních trzích po zvolení nového amerického prezidenta máme za sebou. Historie ale ukazuje, že trhy mají obvykle po prezidentských volbách tendenci k růstu. Bude tomu tak i tentokrát? Podívejte se na nový videokomentář Jiřího Tylečka z X-Trade Brokers (XTB) k aktuální situaci.
img

Goldman Sachs: Na zlatě je klid, volby nejspíš vyhraje Clintonová

08.11.2016 Prezidentské volby v USA vyhraje spíše H. Clintonová než D. Trump. Tvrdí to alespoň americká banka Goldman Sachs. Ostře sledované volební klání dnes vstoupilo do závěrečné fáze – a zlato se po největším propadu za poslední měsíc ustálilo.
img

Technická analýza - DAX na rozcestí, čeká na výsledky voleb v USA

08.11.2016 DAX : Index relativní síly RSI se aktuálně nachází v neutrálních hodnotách poblíž 50 bodů. MACD ukazuje na pokračující up trend s tím, jak se „rychlejší“ křivka vzdaluje od křivky signální.
img

Rozbřesk – Americká (po)volební kuchařka na středu ráno

08.11.2016 Takže kostky jsou vrženy a americký volič vyráží k urnám (pokud tak tedy již neučinil). Neboli po brexitu další hyper-sledovaná politická událost tohoto roku jde do finále. Asi netřeba vysvětlovat, že s ohledem na postupující globalizaci a řekněme i netradiční pojetí jednoho z prezidentských kandidátů může mít dnešní hlasování amerických voličů opravdu bezprostřední vliv na trhy po celém světě. A proto jsme k lepší orientaci na středu ráno připravili jakousi americkou (po)volební kuchařku. Zde je tedy pár bodů, které by se mohly hodit vědět zítra ráno:
img

Ranní videokomentář: Americké prezidentské volby ovládly finanční trhy

08.11.2016 Včerejší seance se na trzích v Evropě i v USA nesla ve velmi pozitivním duchu a akcie i dolar dokázaly růst poté, co reagovaly na zprávy o tom, že FBI nebude dál vyšetřovat H. Clintonovou kvůli novým emailům, které objevila koncem minulého měsíce. Dnešek bude především o prezidentských volbách, jejichž výsledek bychom se měli dozvědět až někdy v průběhu zítřejšího rána. Průzkumy dlouhodobě favorizují Clintonovou, jejíž náskok se sice v posledních týdnech ztenčil, i tak ale dosahuje podle většiny průzkumů stabilně více než dvě procenta.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Offshore | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Australský dolar | Stříbro | VIP zóna | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Euroskupina | SYRIZA | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Bezpečný přístav | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Investiční soutěž | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Profit-Target | Bankovní trader | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | SPX500 | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Binární opce | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AOS | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Benchmark | Bloomberg | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bull | Burza | Béžová kniha | CCI | CFD | CFTC | CME | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Channel | Close | Konsolidace | DAX | Demo účet | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Drawdown | ECB | ECOFIN | EFSF | ESM | European Stability Mechanism | Easing | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FX | Fannie Mae | Fed | Finanční trhy | Finančník | Komoditní fondy | Forex trader | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | G10 | G7 | Gap | Grafy | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | LTRO | Likvidita | Long | Long pozice | MACD | MAE | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Margin call | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Opce | Oscilátor | Papertrading | Platební bilance | Platforma | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Restriktivní politika | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Sentiment | Short | Short pozice | Skalper | Směnný kurz | Spike | Spread | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swing | Take Profit | Technical analysis | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Yard | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Goldman Sachs | Evropa | Asijské akcie | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | HighSky Brokers | Axiory | Admiral Markets | Indexy | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Fundamenty | Začínáme na burze | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Michala Moravcová | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Makroekonomická data | Makroekonomické události | John Hardy | Zisk | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Těžba ropy | Spekulant | Futures kontrakt | Kurz dolaru | Kurz eura | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | Euronext | Japonská měna | RBNZ | ČSOB | Deloitte | Golden Gate | Gold | Jak obchodovat | Forex Factory | Obchodovat | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Money-Management | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Commonwealth Financial | Index cen | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Roklen | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Index strachu | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Trim Broker | FxPro | Zásoby ropy | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | GBPUSD | USDCAD | Raiffeisenbank | Global macro | Aktivum | Delta | EPS | Index | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Volatilní | Forex pro začátečníky | Akcie dnes | Akcie Mastercard | Akcie ropy | Akcie SAP | Akcie Tesla | Akcie ve světě | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena zlata | Aktuální graf zlata | Aktuální kurzy měn | Aktuální vývoj ceny ropy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | Běžný účet | Bossa.cz | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokeři | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena stříbra | Ceny dolaru | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | Denník | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | DJIA | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Engulfing | Eura | Euro dnes | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Exchange | Fibonaci | Fiskální rok | Fondy | Forexo | Forexu | Full time | FX Street | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Graf zlata | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HighSky | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | Hrajeme si na burze | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Inside | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | Investování na burze | Investovat do zlata | Islámský stát | ISM | J&T Banka | J&T | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jiří Rusnok | Kapitálové trhy | Knihy o forexu | Komoditní | Komodity zlato | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Koruna posiluje | Kurz amerického dolaru | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz forintu | Kurz ropy | Kurz rublu | Kurz stříbra | Kurz zlata | Kurzy | Libra | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Meziroční inflace | MyFxBook | Nákup dluhopisů | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování s komoditami | Obchodování s nemovitostmi | Obchodování se zlatem | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Odborné knihy | Online kurz | Opční strategie | Paládium | Tatry Mountain Resorts | PayPal | PinBar | Pips | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Recenze | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řecké volby | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Směnný kurz eura | Smíšené fondy | Société Générale | Spekulace na pokles | Hodnocení brokerů | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Světové ceny ropy | Světové měny | Škola tradingu | Švýcarské banky | Tesla Motors | Throwback | TopForex | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj cen zlata | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu dolaru | Webinář | Webináře | WTI | XM | X-Trade | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Škola forexu | CNBC | Rozkolísanost trhu | Trading Coach | ZEW | EIA | ING | Benzín | Buffett | Put | Bill Gates | Buy | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | Obchodní den | Range | ROCE | Sell | Small caps | Tovární objednávky | Tranše | Upisování akcií | Crédit Agricole | Zóna obchodníka | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | Instrukce | Hrubý domácí produkt (HDP) | StopLoss | Tržby | Bod zlomu | Úvěr | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Co je forex | Milionář | Bohatý | Equity křivka | eBook | Forex Pro | Investiční analytik | Komise | Kontrakt | Martingale | Burzovní grafy | Volby | S/R zóny | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | E-mini | Know-how | Cukr | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Burze | Graf EUR/USD | Investment | Traders | Profi obchodní systémy | Hedžové fondy | Aramco | Markit | Janney Montgomery Scott | Dow Jonesův index | DPA | Intesa Sanpaolo | The New York Times | Jackson Hole | KPMG | RBC Capital Markets | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Oxford Economics | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Sentix | Baker Hughes | David Marek | Berenberg | Investing.com | Členové OPEC | TLTRO | NATO | Ole Hansen | Moody's Analytics | RBC Capital | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Sója | Forex asistent | Hospodářské vyhlídky | Reporty | Investiční soutěže | Ekonomická expanze | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | Halifax | Fundamentální výhled | Black swan | HUF/EUR | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Backtestovat | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Top Stocks | Automobilový průmysl | Mark Carney | USOil | Pokles akcií | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Globální trhy | Rizikový kapitál | Stock Exchange | Globální měny | Evropské banky | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Yahoo Finance | Energie | Společná evropská měna | Příležitosti na trzích | Earnings | Linie podpory | Podnikatelé | Malý prostor | KBC | Oddělení forexu | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Hillary Clintonová | Il Sole 24 | Ekonomické fórum | Odvětví ropy | Rosněfť | Agentura Reuters | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Sázet | Americké trhy | David Cameron | Bankovnictví | Futures kontrakty | Referendum | London Breakout | City | Golden Gate CZ | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Německý ústavní soud | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Forbes | Nejistota na finančních trzích | Bezpečné investice | Americké firmy | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Akcie těžařských společností | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Ekonomické dopady | Japonský index Nikkei | IHS | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Turbulence na trzích | Turbulence na finančních trzích | Obchodování měnových párů | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Algoritmus | Supporty a rezistence | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Oslabení japonského jenu | Odchod z EU | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Růst akcií | Fitch Ratings | AAA | Rating AAA | Černé pondělí | Dnešní ekonomický kalendář | Summit EU | Americké burzy | Reálné obchody | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Propad | Úvěrový rating | Bankovní tradeři | Forex trhy | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Index Nikkei | Země OPEC | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výrobní aktivita | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Sinopec | Opatření centrálních bank | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Finanční tituly | Erste | VIG | Saúdská Arábie | Prodej aut | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | Šéf společnosti | Blockchain | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Prodejní signál | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Poptávka investorů | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Americký trh práce | Vyhlídky eurozóny | Soukromí zaměstnavatelé | Analytik J&T Banky | Predikce | Ekonomická situace | Ministr obchodu | General Electric | U.S. Bank | Záchranný fond | Bankovní unie | Průzkum | Graf ropy | Začínající trader | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Opatření na podporu ekonomiky | Indikátor vývoje cen akcií | Investovat do akcií | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | TTIP | Výnosy | Měnové stimulace | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Americká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Turecká ekonomika | Index cen domů | Indická rupie | Softbank | Čínský statistický úřad | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Údaje o inflaci | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Ziskové obchodování | Obchodování forexu | Aktuální cena | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Profesionální trading | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Kurz USDCAD | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | HDP v eurozóně | Mercedes | Informace o forexu | Politico | Business Insider | Poměr put a call opcí | IHS Markit | Flash Crash | Brand Keys | ex | Purple Trading | Makléřské firmy | Interbank VIP indikátor | J.P. Morgan | Měny rozvíjejících se zemí | Obchodování ropy | Vstup na burzu | Zahraniční forex | Charles Bridge Global Macro Fund | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Kurzotvorná informace | Sladká ropa | René Remšík | Ceny pšenice | Quant | Breakout Trader | Jerome Powell | LYNX Trading | xPartners | Capitalinked | Radim Dohnal | Nemovitostní fondy | Štěpán Hájek | Jak fungují akcie | Dlouhodobé investování | Výkonnost fondů | Asijské trhy | Kurz eurodolaru | Investování s LYNX | Wood & Company | Airbnb | Začít investovat | Trhy dnes | Ekonomické výsledky | Saxo | Obchodní války | LYNX webinář | Propad kapitálu | Raytheon | Německá centrální banka | Můj trading | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Tržní hráči | Události ve světě | Capitalinked.com | Profesionální investoři | Podniky | Evropské akciové trhy | Globální růst | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Graf vývoje | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Americké dluhopisy | Pokles ceny | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu | Graf indexu | Cenový kanál | RDSA | Royal Dutch Shell | Americký dolarový index | Czech Fund | USMCA | Trendové čáry | Akcie v Evropě | Přímé zahraniční investice | Trhy v USA | Trh s ropou | Pipy | Americké volby | Reakce trhu | Altclub | Ruská centrální banka | Signál na akcie | Propad cen ropy | Předpovědi Saxo Bank | Akciové trhy v Asii | Posilování eura | Starteepo | Jiné měny | Politika Fedu | 123 pattern | EK | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Evropská komise | Vývoj finančních trhů | Prezident Evropské centrální banky | Pojištění vkladů | Index hongkongské burzy | Zadluženost | Hodnota indexu | Odhady analytiků | Společnost Apple | Prezident USA | Volatilita na trzích | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Heiken Ashi | WEF | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Makroekonomické statistiky | Velké riziko | Akcie CME | Burzovní debut | Rekordní růst | Konopné akcie | Investice do marihuany | IPO Airbnb | Obchodujte ropu | Statistický úřad | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Michal Brožka | Slabší dolar | Akciové futures | CNY | Nejznámější kryptoměny | Infineon | Infineon Technologies | Ceny pohonných hmot | Moje obchody | Silnější euro | Vyšší mzdy | Boris Johnson | Začít obchodovat | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Fibo retracement | Prezidentka ECB | Základy obchodování | Akcie a ETF | Komoditní výhled | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Digitální daň | Defenzivní akcie | Pokles dolaru | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Pokles cen | Americké futures | Charles Bridge | XTB Research | Ministerstvo obchodu | Britský premiér | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | SEBA | Intradenní trader | Oživení ekonomiky | Burzovní průvodce | Akcie podniku | Pohonné hmoty | ISM index | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Shrnutí obchodování | Čeští investoři | Broker Consulting Index | Index podílových fondů | Růst mezd | Cena žlutého kovu | Tisk peněz | Saudi Aramco | Denní graf | Očekávání trhu | Povídání o trzích | Backtest | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Vyjednávání o brexitu | Jakub Petruška | Snížení daní | iShares | Dobrý obchod | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | ESG | GOOGL | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Profesionální obchodníci | Kakao | Snižování rizika | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | Očekávané Earnings | Uvalení cel | Trading na forexu | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Mnoho ziskových obchodů | Konfluence více faktorů | Trump dnes | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Rozpočet | Silné akcie | Deficit | Analytik J&T | Prezident Donald Trump | Káva | VIP seminář | Analytik portálu | IOT | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Objem | Evropské firmy | Bílý dům | Obchod | Přístup do VIP zóny | Jak začít investovat | Trh práce | Obchodní dohody | Myšlenka | Obrat trendu | Těžba v USA | Německá průmyslová výroba | Inflace v USA | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | Růst průmyslové výroby | List The Wall Street Journal | Trader 2.0 | Americký dolar dnes | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Zasedání ČNB | Dynamika HDP | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Parlamentní volby | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Equity křivky | Global Finance | Studie | Dolar k japonskému jenu | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Co bude | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Statistici | Negativní nálada | Největší pokles | Pavel Ryska | Lagardeová | Fox News | Labouristé | Amazon | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | LVMH | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Technologie blockchainu | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banka | Kalendář událostí | Walt Disney | 5G | AFP | Švýcarská ekonomika | SECO | Hospodářské záležitosti | FT | Index Exportu | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Otto Daněk | Počet nezaměstnaných v Německu | Globální trh | Financovat | Statistika | Předpovědi | Šokující předpovědi | Predikce vývoje | Miloš Mikolanda | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Ján Hájek | Portfoliomanažer | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Rozhodnutí o úrokové sazbě | ABC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínský vývoz | Dodržovat obchodní plán | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Klíčový support | Volby do parlamentu | Oslabuje dolar | Koruna dnes | Hudebních vydavatelství | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Britové | Cvičení | Pojišťovny | Total | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Předčasné parlamentní volby | Cena za akcii | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Světové obchodní organizace | Výsledek voleb | Výsledek voleb ve Francii | GBP/EUR | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Termínové kontrakty | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Jim Yong Kim | Newmont Mining | United Technologies | Ropná zařízení | Airbus | Akciový index Dow Jones | Goldcorp | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Událostí ve světové ekonomice | NN Group | Ústavní soud | Míra | RWE | Vivendi | Britské volby | Inflační výhled | Ohlédnutí | Německý PMI | Měnové politiky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Impeachment | Nižší likvidita | Nabídka a poptávka | AXA | xStation5 | AAPL | MasterCard | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Nike | Dovozní cla | Uber | Analytik Broker Consulting | První obchod | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Jan Kaška | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Hlavní ekonomické události | Stratég | Superúterý | ACEA | Důležité ekonomické události | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Události v ČR | Americký index | Wirecard | Šéfové amerických podniků | Ziskovost | Hospodaření | Předpokládaný vývoj | Prodej automobilů | Napětí mezi USA a Íránem | Daimler | Írán | Irák | Sezónnost | Hýbat trhy | RBA | Asociace exportérů | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Experti | Zemědělství | Výsledky hospodaření | Hospodaření za loňský rok | Nejbližší rezistence | ASML | ASML Holding NV | Mercedes-Benz | Vzdělávat se | Nový rekord | Wall Street Journal (WSJ) | Vyšší inflace | Analytička | Ukazatele | SAP | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Broker Consulting Index podílových fondů | Zamyšlení | Krach | Pattern 123 | Komunikace | Francouzský prezident | Emmanuel Macron | Macron | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Instagram | Obchodní vztahy | Všeobecné volby | Trhy | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | Nejlepší ropné akcie | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Asijské indexy | Jüan | Pokles | Donald Trump dnes | Situace | Penzijní systém | Důchody | Coronavirus | Nejvýraznější pokles | Útok dronů | Americká Federální rezervní banka | Růst inflace | Závislost na dolaru | Dedolarizace | SARS | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Boeing | Aktuální technická analýza | Vstupy | Raiffeisenbank a.s. | Reálné peníze | Konzistentní zisky | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Píle | Nezaměstnanost v EU | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Zpracovatelský sektor | Dopady koronaviru | BP | Americký ISM | Italský PMI | Španělský PMI | PMI pro sektor | Fresenius Medical | Adidas | Údaje o vývoji trhu práce | Taleb | Sazby beze změny | SEC | America first | NFP | Dnes ČNB | Americké ekonomiky | Průměrná cena | Obchodovanie | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Dolarové páry | Biogen | Americká inflace | Dopady koronaviru na ekonomiku | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Deutsche Telekom | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Prudký propad | Data PMI | Stabilita | Shortovat | Vývoj | Tovární objednávky v USA | Šok | Nakoupit zlato | Výkyvy | Aktuální Price Action | Cenová válka | Kolaps cen | Kolaps cen ropy | WP | Lufthansa | Akcie včera | Asijské akcie dnes | Royal Dutch Shell (RDSA) | Deficit státního rozpočtu | Profitovat | Maloobchodní tržby v Číně | Další vývoj | Restriktivní opatření | Stimuly | Nízká cena ropy | Dopad na finanční trhy | Letectví | Záchranné balíčky | Důležitý support | Měnové podmínky | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Texas | Další pokles | Počítačové algoritmy | Algoritmy | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | OSVČ | Kongres | Škoda | Index ISM | Republikáni | Demokraté | Asociace | Evropská opatření | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Extrémní volatilita | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Graf dne | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Počet nakažených koronavirem | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Boj s koronavirem | Allianz | Propad HDP | Karanténa | Izrael | Ekonomiky | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Poradce | Organizace | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Analytik Saxo Bank | Internet věcí | Vášeň | Práce | Výraznější pokles | ADB | Údaje | Ekonomické škody | Omyl | Ropný průmysl | Eni | Pojišťovna | Globální trh s ropou | Cushing | Německá průmyslová produkce | Kanadský PMI | Americké spotřebitelské úvěry | Spotřebitelské úvěry | Lukáš Vokel | UnitedHealth Group | Ministři | Ekonomické oživení | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Velikonoce | Lidský mozek | Mozek | Životní styl | Zpravodajské služby | Německé automobilky | Snížení produkce | Nejvyšší soud | Více peněz | Akcie Royal Dutch Shell (RDSA) | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Maloobchodní tržby v USA | Jiří Makovský | Úspory | Procter & Gamble | Statistiky | Pohled na trading | ZEW index ekonomického sentimentu | Američtí těžaři | Kontrakt na WTI | CMC | S&P500 | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Měny zemí | Vstoupit do obchodu | SARS-CoV-2 | Sociální síť | Debata | Surové ropy | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Posílení | Zoom Video Communications | WEI | Dnešní statistika | Výkon dolaru | Joe Biden | Data z trhu práce | Očekávané výsledky | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americká centrální banka (Fed) | Propad exportu | Zasedání Evropské centrální banky | Rozhodnutí o sazbách | Shell | Ekonomická realita | ATH | Vývoz z USA | Soudní dvůr | Soud | PMI pro sektor služeb | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | Zdražení ropy | Skladování ropy | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Rezervní měny | Výsledky NFP | Zveřejněné údaje | Merck KGaA | Merck | Pojišťovací skupiny | Auta | Dopad covid-19 | Vývoj ekonomiky | Vakcína | Sektor služeb | Historické výsledky | Vstupovat do obchodu | Udržet na uzdě své emoce | Trendová období | Hluchá období | Vstup do obchodu | Aktuální dění na trhu | Dění na trhu | Typ strategie | Období pohybu v obchodním pásmu | Portfolio různorodých strategií | Velké peníze | Období obrovské volatility | Jistota na finančních trzích | CL | Analytik měnového trhu | Vakcína na covid-19 | Marek Brávník | Manažeři | Koronavirová pandemie | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Obchodovat dlouhodobě | Akcie leteckých společností | Americká média | Renault | PMI v eurozóně | ABCD investora | Oživení na akciových trzích | Jan Sýkora | Tomáš Kálal | Conseq IM | Petr Stibůrek | Numizmatik | TrustWorthy Investment | TrustWorthy Investment CZ | Petr Vomastek | Vomastek Investment & Development | Investované peníze | JDE | Unie | ČR | Záchranný program | Restaurace Novodvorka | Novodvorka | Koronavirové pandemie | František Bostl | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | PEPP | Střední Evropa | Nová prognóza | Peter Svátek | Počet nových žádostí o podporu | Kanadské statistiky z pracovního trhu | Americké statistiky z pracovního trhu | Americké statistiky | Statistiky z pracovního trhu | Býčí trend | Dlouhodobé rezistence | Francouzská obchodní bilance | Vývoz z Německa | Nikola | Index Nikkei 225 | Nevada | Sanofi | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Rostoucí trend | Covid | Druhá vlna pandemie | Tiff Macklem | ZIL | Vyšší daně | Finanční ústavy | Snížení nákladů | Druhá vlna | Nové žádosti o podporu | Růst čínských akcií | Jasný signál | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Ekonomická předpověď | MAM | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Úspěchy | Ocenění | Šance | Ceny | Praha | Kolaps | Američtí politici | Verizon Communications | Brad Smith | Microsoft Brad Smith | Technologické společnosti | Názory lidí | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Porušení pravidel | Progres | Úspěšně obchodovat | Americké vládní dluhopisy | Druhá vlna COVID-19 | Anglogold Ashanti | Důvěra | Covid19 | Slabý dolar | Hlavní akciové trhy | Lepší výsledky | Letecká přeprava | Výhled na příští rok | Erdogan | Turecký prezident | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Prezidentské volby USA | Vliv voleb na trhy | Diverzifikace do různých sektorů | Radikální změny | Worldometers | Pandemická situace | Americko-čínské vztahy | Air Liquide | Chamtivost a strach | Zvýšení daní | Coca-Cola | Ceny v eurozóně | Výrobní sektor | Výrobní index | Klimatické změny | Odborníci | Inspirace | Zdanění | Ekonomika rozvojových zemí | Ekonomika rozvojových zemí Asie | Prezidentské volby v USA | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Qualcomm | Snížení emisí | Zasedání FED | Akcie NIO | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Budoucí vývoj | Slabší kurz | Politici | Role sociálních sítí | Diverzifikovat | Snížit emise | Biden | Míra nezaměstnanosti v Německu | Fiskální pomoc | Tuzemští obchodníci | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Prezidentské volby ve Spojených státech | Příprava na prezidentské volby | Vinci | Česká republika | Průmyslové zakázky | Epidemická situace | Agresivní strategie | Akcie Mastercard (MA) | Mastercard (MA) | Graf ropy WTI | Změna politiky | Lockdown | Americké prezidentské volby | iPhone | Nancy Pelosiová | Walgreens | Michael Hewson | Koncern | Množství peněz | Vítězství Joe Bidena | Přesun od dolaru | Obchod s Asií | Stimulace v USA | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Bidenova politika | Nařízení | Newmont | Epidemické situace | Intel | Výrobce čipů | Zvolení Trumpa | Reálný HDP | Futures na ropu | Holger Schmieding | Saxo Bank Steen Jakobsen | UBS Asset Management | Bidenovo vítězství | Vyhlídky globálních trhů | Burzy v Evropě | Technologické tituly | SAP AG | Akcie SAP AG (SAP) | Akcie SAP AG | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | XOM | CVX | Zveřejnění výsledků | Zveřejnění výsledků HDP | Dluhový trh | Straits Times | Index Straits Times | Indikátor vývoje cen | Vítězství Donalda Trumpa | Zpochybnění výsledku | Nerozhodný výsledek | Pokles EUR/USD | Zpochybnění voleb | Výsledky voleb | Vítězství Bidena | Výhra Bidena | Klesající dolar | Šéfové firem | Pfizer a BioNTech | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | Snižování daní | Akcie CME Group | Icelandic gap | Praktické tipy | Proražení | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Životní prostředí | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | VZLC | WT Physical Silver | WT Physical Silver ETF | ETF (VZLC) | Očkování | LEN | Mutace viru | Předsednictví EU | Voda | Emise dluhopisů | Burzy v USA | Růst ceny | Jon Osnoff | VET | Zvýšení ceny | Zoom Video | Dlouhodobé obchodování | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | SNY | MJ | Inaugurace | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Spotify | Skluz | Více obchodů | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Mnoho peněz | Dlouhodobý investor | Čekající pokyny | Horší období | Realitní fondy | Umění | Všechny indikátory | Objednávky | Čas obchodování | Přeprodané oblasti | Systém obchodování | Pandemie COVID | Princip obchodování | Martin Klass | Příležitosti | Mali | Obchody z nudy | Programátor | Nicholas Taleb | Technologie | První obchody | UST | JAR | Chování velkých hráčů | Odvětví | CAR | Štěstí | Náhoda | Hluboké znalosti | Mateřská společnost | Přemýšlení | Chování | Pocity | VIAC | Základní sazby | Německý výrobce | Tokeny | Základní pojmy | Začátečník | Školení | Společnosti | Decentralizovaný systém | Cenový vrchol | Dna | Katastrofy | Rychlý růst | ANO | NFT | Petr Mašláň | Juniorská škola tradingu | Vodafone | Vodafone Group | Workshop | Dodržování pravidel | Investice do těžby | Samou | Rychlý růst cen | MoneyExpo | Pozornost | Meta | Klima | Metaverse | Česká národní banka (ČNB) | NFT tokeny | Společnost | Target | Přístup k obchodování | TIM | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Rozhodnutí o úrokových sazbách | | Daňové zatížení | Tržní vývoj | Fibonacciho posloupnosti | Fundamentální analýzy | Spolkový soudní dvůr | BGH | Spolkový soudní dvůr (BGH) | Downing Street | Murray | Pin Bary | Dění na Ukrajině | BAL | VK | Le Penová | Pohyby trhu | Marine Le Penová
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Volby prezidentské
Volby USA
Volby USA 2020
Volby v Británii
Volby Velké Británie
Volby ve Španělsku
Volby v Georgii
Volby v Německu
Volby v Řecku
Volby v Turecku

Následující klíčová slova

Volby 2020
Volcafé
Volckerovo pravidlo
Volební den
Volební lídři
Volební pat
Volební výsledek
VOLEX FX GLOBAL
Volksbank
Volkswagen
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít