Čtvrtek 29. únor 2024 03:38
reklama
CapXmaster
reklama
Purple Investiční příležitost pro rok 2024 (webinář)
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei ProTrader

Export

img

Česko skrytě zásobuje sankcionované Rusko počítači, auty, autodíly či karoseriemi. Zboží do Ruska dodává přes třetí země typu Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Arménie nebo Spojených arabských emirátů

26.02.2024 Klíčovým důvodem, proč zatím západní sankce proti Rusku nezabírají dle původních představ, je to, že dochází k jejich obcházení ve spolupráci s třetími zeměmi. Na přeprodeji přes třetí země se zjevně podílí i Česko.
img

Forex: Proč koruna může krátkodobě zůstat pod tlakem?

20.02.2024 Koruna nezažívá zrovna nejlehčí okamžiky a tlačí se na klíčovou technickou hranici 25,50 EUR/CZK. I když v druhé polovině roku české měně věříme, nejbližší týdny a měsíce může zůstat pod tlakem a ne-vylučujeme další ztráty. Proč? Za prvé proto, že nízká inflace může v nejbližších měsících ještě dál klesat a vytvářet prostor pro agresivnější snížení českých úrokových sazeb.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Bloomberg: Dny Německa jakožto průmyslové supervelmoci se možná chýlí ke konci

12.02.2024 Produkce německého zpracovatelského průmyslu vykazuje od roku 2017 sestupnou tendenci, která kvůli klesající konkurenceschopnosti nabírá na tempu. Dny Německa jakožto průmyslové supervelmoci se tak možná chýlí ke konci, uvedla agentura Bloomberg.
C:\fakepath\nemecko-a-usa.jpg

DIHK: USA předstihnou Čínu a budou nejdůležitějším obchodním partnerem Německa

07.02.2024 Spojené státy jsou na cestě k tomu, aby nejpozději do roku 2025 předstihly Čínu a staly se nejdůležitějším obchodním partnerem Německa. Podle agentury Reuters to uvádí vedoucí zahraničního obchodu Německé průmyslové a obchodní komory (DIHK) Volker Treier. Podle něj se tak stane, pokud bude pokračovat současný trend.
img

TASS: Gazprom Export se kvůli české firmě NET4GAS obrátil na arbitrážní soud

06.02.2024 Ruská společnost Gazprom Export požádala arbitrážní soud v Petrohradě o zahájení řízení v souvislosti s českou firmou NET4GAS, která v České republice provozuje přepravní soustavu pro zemní plyn. Informovala o tom ruská státní tisková agentura TASS, která se odvolává na spisy arbitrážních případů. Podrobnosti podle ní nejsou k dispozici. Společnost NET4GAS uvedla, že oficiální informaci k řízení ještě nedostala, a proto se k ní zatím nevyjádří.
img

Optimismus mezi firmami roste

01.02.2024 Index nákupních manažerů (PMI) ve zpracovatelském sektoru na začátku roku vzrostl na 43,0 bodů z 41,8, téměř v souladu s naší i tržní prognózou. Situace v českém průmyslu ale zůstává napjatá, kdy přetrvává problém nízkého množství nových zakázek.
C:\fakepath\trader-30012024-43-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.01.2024 1) Německá automobilka Volkswagen popřela zprávu, že přehodnotila plán uvést na burzu akcie své bateriové divize PowerCo. Reagovala tím na dnešní informace zdrojů agentury Bloomberg. Zpráva Bloombergu přispěla k poklesu ceny akcií Volkswagenu. Poptávka po elektromobilech, do kterých jsou baterie potřeba, nicméně slábne. Automobilka Renault v pondělí oznámila, že ruší plán uvést na burzu svou divizi Ampère, která se zabývá výrobou elektromobilů a softwaru.
C:\fakepath\Rusko-Cina3.jpg

Nabiullinová: Jüanové platby za ruský vývoz už tvoří třetinu všech plateb

30.01.2024 Platby v čínské měně jüanu za zboží vyvážené z Ruska už tvoří třetinu všech plateb za export. Za poslední dva roky se zvýšily 86krát na 34,5 procenta. V dnes zveřejněném rozhovoru s ruskou státní tiskovou agenturu RIA to uvedla guvernérka ruské centrální banky Elvira Nabiullinová. Moskva se po vojenské invazi na Ukrajinu zaměřuje na nezápadní trhy, zejména na Čínu, kde hledá silnější politickou a ekonomickou podporu. Rozhovor pro RIA je prvním veřejným vyjádřením guvernérky poté, co zrušila několik plánovaných vystoupení, což vyvolalo spekulace médií o jejím zdravotním stavu.
C:\fakepath\makroekonomika-17012024-1.jpg

Makroekonomické faktory (1. díl)

17.01.2024 V tomto článku si jednoduše vysvětlíme první makroekonomický faktor, a to hrubý domácí produkt (HDP). Dozvíte se, jaké základní formy HDP se používají a také jaké faktory jej ovlivňují. Nakonec si ukážeme růst HDP v porovnání s akciovým indexem a globální HDP pro rok 2023.
img

Útoky v Rudém moři jako další geopolitické riziko

17.01.2024 Napětí v globálních dodavatelských řetězcích znovu stoupá. I když covidové lockdowny dávno povolily, útoky jemenských Hútiů na obchodní lodě v Rudém moři znovu ukázaly na zranitelnost světové ekonomiky vůči poruchám v tzv. škrtících bodech. Výsledkem současných nepokojů je zdražení námořní dopravy z Asie do Evropy na přibližně čtyřnásobek.
img

Maloobchod ukazuje na konec spotřebitelské recese

15.01.2024 Českému spotřebiteli se blýská na lepší časy. Maloobchod v listopadu skončil nad odhadem nás i trhu (+0,9 % versus -1,6 %) a v kombinaci s říjnem ukazuje na opětovný růst spotřeby českých domácností. Bohudík. Jinak totiž procházka rokem 2023 nebyla pro českého spotřebitele nijak veselá a v prvních třech kvartálech se marně pokoušel najít “pevnou půdu pod nohama”.
img

Silnější maloobchod ukazuje na konec spotřebitelské recese

12.01.2024 Českému spotřebiteli se blýská na lepší časy. Maloobchod v listopadu skončil nad odhadem nás i trhu (+0,9 % versus -1,6 %) a v kombinaci s říjnem ukazuje na opětovný růst spotřeby českých domácností. Bohudík. Jinak totiž procházka rokem 2023 nebyla pro českého spotřebitele nijak veselá a v prvních třech kvartálech se marně pokoušel najít “pevnou půdu pod nohama”.
C:\fakepath\Cina-pristav.jpg

Čínský export v prosinci vzrostl, spotřebitelské ceny ale třetí měsíc klesají

12.01.2024 Čínský export v prosinci meziročně vzrostl o 2,3 procenta, což je více než se čekalo. Podle agentury Reuters to vyplývá z údajů čínského celního úřadu. Spotřebitelské ceny se ale ve srovnání se stejným měsícem loni o 0,3 procenta snížily. Klesají už třetí měsíc po sobě a nižší byly i výrobní ceny, uvedl čínský statistický úřad. Vyhlídky druhé největší světové ekonomiky tak zůstávají nejisté, uvedla agentura DPA. Na nový rekord se ale loni opět vyšplhal obousměrný obchod s Ruskem, který dosáhl 240 miliard dolarů (5,4 bilionu Kč).
C:\fakepath\Ukrajina.png

Ministryně: Ukrajinská ekonomika letos vzroste o 4,6 procenta

12.01.2024 Ukrajinská ekonomika letos vzroste o 4,6 procenta, uvedla včera ukrajinská ministryně hospodářství Julija Svyrydenková. Potvrdila zároveň, že loni se ukrajinský hrubý domácí produkt (HDP) zvýšil o pět procent. Letošní růst přičítá zvýšení domácí spotřeby a očekávanému rozvoji obranného průmyslu, informovala agentura Reuters. Země už skoro dva roky čelí ruské vojenské invazi a s financováním státu jí pomáhají západní země.
img

Le Monde: Francouzský zbrojní průmysl ohrožuje nová konkurence

10.01.2024 Francie je třetím největším vývozcem zbraní na světě, v zemi je na 4000 firem pracujících na obranných technologiích a ve zbrojním průmyslu. V poslední době jim ale po celém světě rostou noví konkurenti. Za největší hrozbu pro francouzský vývoz deník Le Monde označil Jižní Koreu, Turecko a Izrael.
img

Ranní shrnutí (10.01.2024)

10.01.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování poklesem – S&P 500 klesl o 0,15 %, Dow Jones se posunul o 0,42 % níže a Russell 2000 klesl přibližně o 1 %. Nasdaq byl se ziskem 0,1 % nejvýkonnější.
C:\fakepath\ropa 05072013.jpg

Průměrná cena ruské ropy Urals loni klesla, byla však nad sankčním stropem

09.01.2024 Průměrná prodejní cena klíčové ruské ropy Urals loni klesla na 62,99 dolaru za barel ze 76,09 dolaru za barel v předchozím roce. Nacházela se tak mírně nad cenovým stropem 60 dolarů za barel, který pro ruskou ropu zavedly západní země. Uvedla to dnes agentura Reuters, která se odvolává na údaje ruského ministerstva financí.
img

Americký dolar může v roce 2024 oslabit

03.01.2024 Prosincový holubičí obrat Fedu zvýšil pravděpodobnost dalšího oslabování amerického dolaru v roce 2024. Síla americké ekonomiky nicméně může tento pokles omezit.
C:\fakepath\Cina-Cesko.jpg

Čínské investice v ČR nedosáhly plánovaných objemů

21.12.2023 Výběr informací o čínských investicích v ČR (čínská skupina CITIC Group prodala fotbalový klub Slavia Praha miliardářovi Pavlu Tykačovi):
img

Gazprom čeká propad hrubého provozního zisku o téměř 40 procent

19.12.2023 Ruský plynárenský gigant Gazprom předpokládá, že jeho hrubý provozní zisk (EBITDA) vykáže za letošní rok propad o téměř 40 procent na zhruba 2,2 bilionu rublů (asi 544 miliard Kč). Oznámila to dnes firma. V loňském roce EBITDA činil 3,6 bilionu rublů, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\Rusko3.jpg

Ruský premiér Mišustin navštíví v úterý a ve středu Peking

18.12.2023 Ruský premiér Michail Mišustin v úterý zahájí dvoudenní návštěvu Číny, během které se má setkat s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem a jednat s premiérem Li Čchiangem. Oznámila to dnes státní agentura TASS. Na programu 28. pravidelné schůzky šéfů vlád obou zemí má být podle vládního komuniké rozvoj rusko-čínských vztahů, přičemž důraz se má klást na praktickou spolupráci. Vztahy mezi oběma zeměmi se prohloubily po vpádu ruských vojsk na Ukrajinu z loňského února, ale podle analytiků roste ruská závislost na Číně.
C:\fakepath\ceska koruna-4.jpeg

Analytici ČSOB: Inflace v ČR příští rok klesne, růst HDP bude slabý

12.12.2023 Inflace v Česku příští rok významně klesne, ale zůstane nad dvouprocentním cílem České národní banky (ČNB). Za celý rok bude průměrně 2,9 procenta po letošních 10,7 procenta. Ekonomika se dočká oživení po letošním celoročním poklesu, růst hrubého domácího produktu (HDP) ale bude slabý kolem 1,4 procenta, zejména kvůli problémům s exportem. Na setkání s novináři to dnes uvedli analytici ČSOB.
img

Státní podnik ČEPS dokončil nákup a převzetí společnosti NET4GAS

11.12.2023 Státní podnik ČEPS dokončil nákup a převzetí společnosti NET4GAS Holdings, která v Česku provozuje rozsáhlý systém plynovodů a předávacích stanic. Obchod potvrdily tuzemské i evropské regulační úřady, dnes obě strany podepsaly převodní listiny. ČTK o tom informovala společnost ČEPS. Za zadluženou společnost zaplatí maximálně pět miliard korun, konečná suma však bude záviset na hospodaření podniku a splnění nastavených ekonomických parametrů.
img

Ranní okénko - V USA vycházejí měsíční data z trhu práce, v Česku nezaměstnanost

08.12.2023 Dnešek patří datům z trhu práce, kdy hned ráno z české ekonomiky přijde údaj o podílu nezaměstnaných za měsíc listopad. Očekáváme, že nezaměstnanost setrvá na 3,5 %, v dalších měsících pak sezónní vlivy dostanou nezaměstnanost blíže ke 4 %. Námi dopočítávaná sezónně očištěná nezaměstnanost zůstává po celý letošní rok ale takřka neměnná, a i přes zhoršující se ekonomický výhled prozatím nedochází k výraznějšímu zhoršování podmínek na českém trhu práce.
C:\fakepath\trader-07122023-36-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.12.2023 1) Americká vesmírná společnost SpaceX nabídla investorům další akcie. S odvoláním na informované zdroje to dnes uvedla agentura Bloomberg. Nabídka by podnik ocenila na více než 175 miliard dolarů (3,9 bilionu Kč). Firma se k agenturním informacím bezprostředně nevyjádřila. Zakladatelem a šéfem podniku je miliardář Elon Musk.
img

Fidelity International: Výhled na rok 2024 v Asii – Na vlně růstového momenta

07.12.2023 Zpomalení čínské ekonomiky i silný americký dolar podkopával v uplynulém roce značné růstové tempo mnoha asijských ekonomik. V roce 2024 by však měl růst znovu převládnout.
C:\fakepath\Cina-pristav.jpg

Vývoz z Číny se v listopadu nečekaně zvýšil, je to první růst po půl roce

07.12.2023 Vývoz z Číny se v listopadu nečekaně zvýšil, a to o půl procenta ve srovnání s propadem o 6,4 procenta v říjnu. Oznámil to dnes čínský celní úřad. Jde o první zvýšení po půl roce a podle analytiků je to známkou postupného zlepšování situace v globálním obchodě. Zvýšil se hlavně vývoz do Spojených států, naopak export do Japonska a některých dalších asijských zemí se snížil. Prudce klesl vývoz do Evropské unie.
img

Zahraniční obchod pozitivně překvapil

07.12.2023 Bilance zahraničního obchodu dosáhla v říjnu přebytku ve výši 12,8 mld. Kč, čímž výrazně překonala naší i tržní prognózu. V předchozích měsících pokles tempa dovozu překonávalo pokles tempa vývozu, což se pozitivně projevovala na výsledcích zahraničního obchodu, ale v říjnu meziročně export vzrostl.
img

Dovoz zlata do Číny klesl

28.11.2023 Čínská lidová banka kontroluje množství zlata vstupujícího do země prostřednictvím kvót stanovených pro komerční banky v zemi. Pokračující ekonomická nestabilita pravděpodobně zabrání spotřebitelům ve značném (diskrečním) utrácení, což může potenciálně tlumit poptávku po zlatě.
C:\fakepath\trader-14112023-47-zm.jpg

Komodity: Ropa zdražením reaguje na zvýšení odhadu růstu světové poptávky po této surovině

14.11.2023 Ropa dnes zdražuje. Cena reaguje na to, že Mezinárodní agentura pro energii (IEA) zvýšila odhad růstu celosvětové poptávky po této surovině v letošním i příštím roce. Dnešní zpráva o vývoji inflace ve Spojených státech ukázala, že růst spotřebitelských cen v největší ekonomice světa zpomaluje. I tato statistika podpořila růst cen ropy.
C:\\fakepath\\Ceska republika.jpg

MF zhoršilo výhled ekonomiky, čeká letos pokles HDP o 0,5 procenta

10.11.2023 Ministerstvo financí zhoršilo letošní výhled ekonomiky, hrubý domácí produkt (HDP) podle něj klesne o 0,5 procenta. V srpnové prognóze předpokládalo pokles o 0,2 procenta. Důvodem zhoršení je slabší spotřeba domácností v důsledku vysoké inflace, řekl dnes novinářům ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS). Průměrnou inflaci letos ministerstvo očekává 10,8 procenta, proti srpnu zlepšilo odhad o 0,1 procentního bodu.
C:\fakepath\cnb5.jpg

ČNB při jednání o sazbách měla obavy o úpravy cen kvůli zdražení energií

10.11.2023 Bankovní rada ČNB při jednání o nastavení úrokových sazeb minulý týden vyjadřovala obavy z lednových změn ceníků i s ohledem na očekávané zdražení energií. Podle ní by to mohlo zvýšit inflaci pro nadcházející období. Členové rady také diskutovali o alternativním scénáři prognózy, který počítá se stabilitou sazeb do konce prvního čtvrtletí příštího roku. Vyplývá to ze záznamu, který dnes centrální banka zveřejnila. Bankovní rada minulý týden ponechala základní úrokovou sazbu na sedmi procentech, přestože část trhu očekávala první snížení sazeb.
img

Smíšené údaje o obchodní bilanci USA a Kanady. USDCAD získává 0,5 %

07.11.2023 V americké ekonomice můžeme vidět, že importní stránka zprávy byla mnohem větší, než se očekávalo, a zároveň kanadský export rostl mnohem rychleji, než odhadovali analytici. USD/CAD zisky po zveřejnění dat a kanadský dolar oslabuje vůči americkému dolaru.
img

Gold prices decline as dollar bounces back with focus on Fed officials

07.11.2023 Gold prices declined in Asian trading on Tuesday, influenced by a recovery in the dollar and Treasury yields ahead of a series of significant Federal Reserve speeches scheduled for this week.
img

Oil Rises 1% as Saudi Arabia and Russia Maintain Output Cuts

06.11.2023 Oil prices surged on Monday following the reiteration of additional voluntary oil supply cuts by major exporters Saudi Arabia and Russia, slated to continue until the end of the year.
img

Ranní komentář: Silné makro z USA, zákaz vývozu čipů a další korporátní výsledky

18.10.2023 Akciové trhy za sebou mají klidnou seanci a změny v Evropě i v USA byly relativně malé. Pár výjimek se ale našlo a třeba Nvidia ztrácela přes 4 % kvůli rozšíření loňských regulací na export high end čipů. Výrazného růstu se pak dočkaly výnosy, které u desetiletých splatností v USA rostly o 12bp. na 4.83 %. K tomu přispělo silné makro z USA, v podobě výsledků maloobchodních prodejů a průmyslové produkce. Dnes pozor na korporátní data. Svá čísla za Q3 budou reportovat mj. ASML, Tesla a Netflix.
img

Výroba aut za tři čtvrtletí stoupla o 11,5 procenta na 1,018 milionu

17.10.2023 Výroba osobních aut v Česku za devět měsíců letošního roku vzrostla o 11,5 procenta na 1,018 milionu. Milionová hranice tak padla o měsíc dříve než loni. Na zahraniční trhy mířilo celkem 939.716 osobních aut, tedy přes 92 procent produkce. Export tak v meziročním srovnání vzrostl o 10,7 procenta a tuzemský prodej stoupl o více než pětinu. Uvedlo to Sdružení automobilového průmyslu v tiskové zprávě.
C:\fakepath\Cina-pristav.jpg

Pokles čínského vývozu a dovozu v září zpomalil

13.10.2023 Tempo poklesu čínského vývozu a dovozu v září zpomalilo. Přebytek zahraničního obchodu Číny pak stoupl na 77,71 miliardy USD (1,8 bilionu Kč) ze 68,36 miliardy USD v srpnu. Zpráva, kterou dnes zveřejnil čínský celní úřad, je dalším signálem pozvolné stabilizace druhé největší ekonomiky světa za pomoci řady vládních podpůrných opatření.
img

Bloomberg: Pád Gazpromu otupuje klíčový nástroj Putinovy moci

13.10.2023 Ruský prezident Vladimir Putin přecenil své možnosti, když se pokusil využít ruský státní plynárenský gigant Gazprom k tomu, aby dostal Evropu na kolena. A nyní jsou jeho snahy o posílení Gazpromu vydány na milost a nemilost Číně, napsala agentura Bloomberg.
img

Zpráva CFTC: Medvědí předpojatost (bias) vůči evropským měnám zůstává nedotčena. Přehled USD, EUR, GBP

10.10.2023 Dle zprávy CFTC, která vyšla v pátek, došlo k výrazným změnám v pozici měny. Několik komoditních měn, zejména ty orientované na čínské a asijské trhy, své pozice mírně vylepšily. Týká se to AUD a NZD. Evropské měny však zaznamenaly prudké výprodeje, které přispěly ke zvýšení celkové pozice USD o 5,3 miliardy na 8,7 miliardy. Pro USD je to nejsilnější výsledek za poslední rok.
C:\fakepath\eurusd-09102023-tydenik-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (9.10.2023)

09.10.2023 Minulý týden nedošlo k žádnému obchodu podle mého týdenního komentáře. Nedočkali jsme se totiž žádného průrazu ani jedné vstupní S/R zóny, další týdne tak byl bez obchodu na měnovém páru EUR/USD.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Inflace na ústupu

09.10.2023 Globální i domácí datový kalendář tento týden ovládnou zářijové cenové statistiky. U nás inflace s přispěním levnějších energií a utlumené domácí poptávky podle našeho odhadu klesla na 7,2 % y/y. Jádrové cenové tlaky viditelně ustupují také ve výrobním a spotřebitelském sektoru v USA. Fed tak pravděpodobně i vzhledem k nárůstu výnosů s delší splatností již sazby nebude muset zvyšovat. Průmysl v eurozóně by měl v srpnu potvrdit svou momentální slabost, fundamenty však z našeho pohledu nahrávají jeho oživení v závěrečném čtvrtletí letošního roku. Kromě dat lze v tomto týdnu očekávat citlivost finančních trhů i na zprávy o vývoji situace na Blízkém východě.
img

Forex: Americký dolar drží silné pozice

06.10.2023 Přibývá otazníků nad oživením domácí ekonomiky ve druhé polovině roku. Tuzemský PMI ze zpracovatelského průmyslu v září poklesl na 41,7 b., na čemž se odrazilo mimo jiné pokračující snižování nových zakázek. V útlumu zůstává také domácí spotřebitelská poptávka. Maloobchodní tržby bez aut v srpnu poklesly meziměsíčně v reálném vyjádření o 0,8 %. Meziročně se tržby snížily o 2,8 % a výrazně tak zaostaly za tržním konsensem, který očekával pokles o 1,9 %. Po mírné recesi ve druhé polovině loňského roku a stagnaci v letošním prvním pololetí tak tuzemská ekonomika stále neoživuje a je možné, že v celoročním vyjádření letos nakonec mírně poklesne.
img

Forex: Tvorba pracovních míst v USA zůstává solidní

06.10.2023 Zpřísnění měnových podmínek v zámoří dosud k výraznému ochlazení tamního trhu práce nevedlo. V září čekáme obdobně silnou statistiku nových pracovních míst v nezemědělském sektoru (NFP) jako o měsíc dříve. Tuzemské srpnové maloobchodní tržby patrně potvrdí, že spotřeba domácností zůstala i ve třetím čtvrtletí utlumená, a její dosavadní oživení tak zůstává slabé. V regionu budou trhy rovněž sledovat zveřejnění zápisů z posledního zasedání ČNB a polské centrální banky (NBP).
C:\fakepath\trader-05102023-34-zm.jpg

Deficit zahraničního obchodu USA byl v srpnu nejnižší za tři roky

05.10.2023 Deficit zahraničního obchodu USA se v srpnu snížil ve srovnání s předchozím měsícem o 9,9 procenta na 58,3 miliardy USD (1,4 bilionu Kč). To je nejnižší hodnota od září 2020, uvedlo dnes americké ministerstvo obchodu. Deficit byl nižší, než se očekávalo, díky solidnímu zvýšení vývozu. Zahraniční obchod tak pravděpodobně podpořil ve třetím čtvrtletí hospodářský růst.
img

Forex: Devizové trhy bez větších výkyvů

05.10.2023 Dnešek na středoevropských devizových trzích nenavázal na včerejší volatilní seanci. Koruna se odpoledne v páru s eurem obchodovala poblíž ranních úrovní kolem 24,40 EUR/CZK. Také polský zlotý a maďarský forint k euru zhruba stagnovaly.
C:\fakepath\trader-05102023-33-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.10.2023 1) Akcie společnosti Alstom klesají o 33 procent poté, co firma snížila výhled pro volný cashflow pro letošní rok na 500 až 750 mililonů EUR.
img

Oil rises after OPEC+ maintains output curbs, but uncertain demand curbs gains

05.10.2023 On Thursday, oil prices saw a slight increase, recovering a portion of the significant losses from the previous session. This came as an OPEC+ panel decided to uphold oil output reductions in order to maintain a constrained supply. However, gains were limited due to uncertainty surrounding the demand outlook.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Německý export v srpnu pokračoval v poklesu

05.10.2023 Německý export v srpnu klesl výrazněji, než se očekávalo, dolů ho tlačí slabá světová poptávka. Spolkový statistický úřad dnes oznámil, že vývoz se meziměsíčně snížil o 1,2 procenta na 127,9 miliardy eur (zhruba 3,1 bilionu Kč). Analytici očekávali pokles 0,4 procenta, napsala agentura Reuters. Analytik Carsten Brzeski ze společnosti ING uvedl, že dnešní údaje zvyšují pravděpodobnost, že německá ekonomika se ve třetím čtvrtletí dostala do recese. Německý export se v srpnu snížil podruhé za sebou.
img

Omezí USA export technologií do Číny? 🔌 CHN.cash ztrácí 3 %

03.10.2023 Čínské indexové kontrakty dnes ztrácejí ve stínu propadů na Wall Street indexech a síle amerického dolaru, podpořené daty JOLTS. Poklesy na CNH.cash již dosáhly více než 3%. Podle amerických představitelů citovaných agenturou Reuters se očekává, že USA budou v říjnu tvrdě pracovat na dalších omezeních vývozu technologií do Číny.
img

Oil Prices Decline Amidst Risk Aversion at the Start of Q4; Attention Turns to OPEC

03.10.2023 Every market, including the oil market, is influenced by a complex web of factors, and it doesn’t exist in isolation.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Rusko od počátku října zavede nové vývozní clo vázané na vývoj směnného kurzu

22.09.2023 Rusko od počátku října zavede nové vývozní clo vázané na vývoj směnného kurzu rublu vůči dolaru. Oznámila to včera ruská vláda. Opatření potrvá do konce příštího roku. Státní rozpočet by mohl z dodatečné daně na vývoz hnojiv, některých kovů a dalších komodit získat ročně navíc 600 miliard rublů (143 miliard Kč), napsala agentura Reuters s odvoláním na zdroje.
C:\fakepath\trader-21092023-54-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy rostou, protože Rusko zakázalo většinu vývozu pohonných hmot

21.09.2023 Ceny ropy rostou. Reagují tak na rozhodnutí Ruska dočasně zakázat většinu vývozu pohonných hmot, které vrátilo pozornost investorů k obavám o dostatečné dodávky na trh.
C:\fakepath\cina-gallium.jpg

Export produktů z gallia a germania se v Číně v srpnu zcela zastavil

20.09.2023 Minulý měsíc se zcela zastavil čínský vývoz produktů z gallia a germania. Píše to dnes agentura Reuters s odkazem na celní statistiky. V srpnu totiž začala v Číně platit přísnější regulace, která znesnadňuje export těchto dvou klíčových materiálů pro výrobu polovodičů.
C:\fakepath\Cina-mena.jpg

Analýza: Čínské státní půjčky v Africe loni byly nejnižší za téměř 20 let

19.09.2023 Čínské státní půjčky v Africe loni klesly pod jednu miliardu dolarů (22,9 miliardy Kč) a byly nejnižší za téměř 20 let. Uvádí to analýza Bostonské univerzity, na kterou dnes odkazuje agentura Reuters. Odklon Pekingu od desetiletí trvajícího rozmachu velkých infrastrukturních projektů na tomto kontinentě přichází v době, kdy se několik afrických zemí potýká s dluhovou krizí a kdy i čínská ekonomika čelí řadě obtíží.
img

Oil climbs due to supply concerns and China’s recovery

18.09.2023 Crude oil prices climbed for the third consecutive session on Monday. This rise was driven by expectations of an expanding supply shortfall in the fourth quarter, following extensions of production cuts by Saudi Arabia and Russia. Additionally, optimism regarding a demand recovery in China contributed to the increase.
img

Rusko překonalo sankce a v rekordním množství zaplavuje světový trh pšenicí. Její cena se tak ve světě prudce propadá, navzdory omezení vývozu z Ukrajiny, takže Rusko hledá způsob, jak ji zase zvýšit

17.09.2023 Rusko letos upevňuje svoji pozici největšího světového vývozce pšenice. Pomáhá mu, že překonalo dopady západních sankcí, a také to, že blokací a bombardováním ukrajinských přístavů zásadně podvazuje zemědělský export svého klíčového konkurenta.
C:\fakepath\lithium.png

Evropští poslanci chtějí ambicióznější cíle v soběstačnosti klíčových surovin

14.09.2023 Evropští poslanci dnes podpořili ambicióznější cíle při zajištění větší soběstačnosti Evropské unie v produkci a zpracování surovin, které jsou klíčové pro evropský průmysl a u kterých je EU závislá na dovozu ze zemí mimo blok. Usnesení, které stanovilo postoj Evropského parlamentu v jednání s členskými státy, schválilo 515 přítomných poslanců z 577. Nutnost zajistit větší soběstačnost podle zastánců návrhu dokázala omezení, která zavádí Čína, či dopady války na Ukrajině.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Svaz německého průmyslu letos očekává propad HDP, dosud počítal se stagnací

13.09.2023 Svaz německého průmyslu (BDI) zhoršil výhled ekonomiky na letošní rok a nově v Německu očekává propad hrubého domácího produktu (HDP) o 0,4 procenta. Svaz, který dosud na letošek předpovídal hospodářskou stagnaci, to oznámil v dnes zveřejněné analýze. S poklesem německé ekonomiky letos počítají také přední hospodářské instituty, podle Ifo to bude o 0,4 procenta a podle Leibnizova institutu pro výzkum hospodářství v Halle (IWH) to bude o 0,5 procenta.
img

Oil near 10-month high due to tight supply, awaiting US inflation data

13.09.2023 Oil rose on Wednesday, consolidating its position near the ten-month price high it reached during Tuesday’s trading, as the market balanced supply concerns over Libyan production and OPEC+ curbs with global macroeconomic factors.
C:\fakepath\Cina-mena.jpg

Čína se v srpnu vymanila z deflace

10.09.2023 Spotřebitelské ceny v Číně se v srpnu vrátily k růstu. Čínský statistický úřad včera oznámil, že ceny se meziročně zvýšily o 0,1 procenta po červencovém poklesu o 0,3 procenta. Čína se v červenci dostala do deflace poprvé za více než dva roky.
img

Americký pre-market 8. 9. 2023. Americký akciový trh se pohybuje poblíž týdenních minim.

08.09.2023 Futures na americké akciové indexy zahájily páteční obchodování v červených číslech. Futures na index S&P 500 klesly o 0,2 %, zatímco technologický Nasdaq klesl o 0,3 %. Americký dolar klesl ze svého šestiměsíčního maxima, když holubičí poznámky představitelů Federálního rezervního systému vyvolaly fámy, že by regulátor mohl na svém zářijovém zasedání zachovat úrokové sazby na jejich současné úrovni. Spekuluje se také, že by se mohli vyhnout zvyšování sazeb v probíhajícím cyklu zpřísňování měnové politiky.analytics64fb0cf5579f3.jpg
C:\fakepath\Cina-2.jpeg

Export z Číny v srpnu klesl čtvrtý měsíc po sobě, přetrvává útlum obchodu

07.09.2023 Export z Číny se v srpnu meziročně snížil o 8,8 procenta, což je mírnější pokles než v červenci a také nepatrně lepší výsledek, než se čekalo. Jde ale už o čtvrtý měsíční pokles v řadě, což potvrzuje, že obchodní aktivita je nadále v útlumu. Statistiku dnes zveřejnil čínský celní úřad. Čína, které se někdy přezdívá světová továrna, bojuje se slabou poptávkou ve světě. Pokles obchodu prohlubuje problémy čínské ekonomiky, která je druhá největší na světě, a obchod je motorem jejího růstu.
img

Erdogan: Prompt Restoration of Black Sea Grain Deal Possible

05.09.2023 After discussions with Russia’s Vladimir Putin on Monday, Turkish President Tayyip Erdogan stated that there are prospects for reinvigorating the grain agreement. The United Nations has acknowledged this agreement as instrumental in alleviating a food crisis by facilitating the transportation of Ukrainian grain to the market.
C:\fakepath\Rusko-sankce-4.jpg

FT: Největší čínské banky půjčily Rusku po západních sankcích miliardy dolarů

05.09.2023 Rusku, na nějž Západ po invazi Moskvy na Ukrajinu uvalil sankce, největší čínské banky půjčily miliardy dolarů, napsal list Financial Times (FT). Zatímco západní věřitelé pod tlakem regulátorů a politiků působení v Rusku omezují nebo z něj odcházejí, na jejich místo nastupuje Peking, který se snaží propagovat jüan jako alternativní světovou měnu vedle dolaru. Expozice čtyř největších čínských bank vůči ruskému bankovnímu sektoru se za čtrnáct měsíců do letošního března zvýšila čtyřnásobně, ukazují data Kyjevské ekonomické školy (KSE).
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Vývoz z Německa v červenci klesl o 0,9 procenta, čekal se výraznější pokles

04.09.2023 Německý vývoz klesl v červenci v porovnání s předchozím měsícem o 0,9 procenta. Je to méně, než se čekalo. Stále slábne globální poptávka. Na svém webu to dnes uvedl německý statistický úřad. Analytici odhadovali pokles dovozu na 1,5 procenta.
img

Prazdroj zdraží od října pivo průměrně téměř o šest procent

31.08.2023 Plzeňský Prazdroj, největší český pivovar, zdraží od 1. října většinu produktů téměř o šest procent. Více se zvednou ceny balených piv, a to v průměru o 1,50 koruny na půllitr, méně ceny čepovaných - o korunu. ČTK informaci získala od hostinských a obchodních řetězců a potvrdil ji mluvčí Prazdroje Zdeněk Kovář. Podle něj jsou důvodem zdražení piva především trvale rostoucí náklady na energie, obaly a dopravu. Pivovary Budvar a Staropramen ČTK sdělily, že zatím ceny nemění.
C:\fakepath\trader-29082023-37-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.08.2023 1) Společnost Binance, která je největší kryptoměnovou burzou na světě, uvažuje o úplném odchodu z ruského trhu. S odvoláním na mluvčího podniku o tom informoval americký ekonomický list The Wall Street Journal.
C:\fakepath\trader-29082023-36-zm.jpg

HDP meziročně klesl, ale mezikvartálně vzrostl, za celý rok se čeká stagnace

29.08.2023 Česká ekonomika ve druhém čtvrtletí meziročně klesla o 0,4 procenta, mezičtvrtletně vzrostla o 0,1 procenta. Zpřesněné údaje dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Výkon ekonomiky byl vyšší, než očekávala v srpnové prognóze Česká národní banka (ČNB). Za celý rok podle centrální banky bude hrubý domácí produkt (HDP) zhruba stagnovat. Podobně to vidí i analytici, kteří ve druhém pololetí očekávají oživení spotřeby domácností, ale zpomalení růstu exportu.
C:\fakepath\trader-29082023-33-zm.png

Výkon ekonomiky ve druhém čtvrtletí byl vyšší, než očekávala ČNB

29.08.2023 Výkon české ekonomiky ve druhém čtvrtletí byl vyšší, než předpokládala Česká národní banka (ČNB) v srpnové prognóze. Hrubý domácí produkt (HDP) meziročně klesl o 0,4 procenta, když ČNB očekávala pokles o 0,7 procenta. Lepší než očekávané byly výsledky spotřeby domácností i vlády a investiční aktivita, naopak za prognózou zaostal export. Údaje o HDP naznačují, že se již Česko vymanilo z mělké recese, uvedl náměstek ředitele sekce měnové ČNB Jakub Matějů.
img

Spotřeba domácností naznačuje lepší zítřky

29.08.2023 Česká ekonomika dle zpřesněného odhadu Českého statistického úřadu mezikvartálně rostla o 0,1 %, což je v souladu s očekáváním trhu a prvotním odhadem. Revidován byl mírně meziroční výsledek, kdy místo snížení o 0,5 % české HDP pokleslo o 0,4 %. Ve druhé polovině roku očekáváme mírné oživení ekonomiky především ve spojitosti s vyšší spotřebou domácností.
C:\fakepath\trader-24082023-33-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.08.2023 1) Lídři skupiny rozvíjejících se zemí BRICS na summitu v Johannesburgu tento týden rozhodli, že pozvou šest států včetně Íránu a Saúdské Arábie, aby se k 1. lednu 2024 staly novými členy bloku. Pozvánku dále dostanou také Argentina, Egypt, Etiopie a Spojené arabské emiráty, oznámil dnes prezident Jihoafrické republiky Cyril Ramaphosa, který je hostitelem summitu. Informovala o tom agentura Reuters, podle níž má tento krok posílit vliv uskupení, které se zavázalo, že bude hájit zájmy "globálního Jihu".
C:\\fakepath\\zemni plyn 2.jpg

Cena plynu pro evropský trh v reakci na snížení rizika stávky v Austrálii klesá

24.08.2023 Velkoobchodní cena plynu pro evropský trh se dnes ráno přechodně snížila o více než 20 procent a dostala se na 29,50 eura (710 Kč) za megawatthodinu (MWh). Je to nejvýraznější pokles od loňského března. Trh reaguje na informace, že v největší australské továrně na export zkapalněného zemního plynu (LNG) se podaří vyřešit pracovní spory. Austrálie patří mezi klíčové vývozce LNG.
C:\fakepath\trader-23082023-33-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.08.2023 1) Rusko chce ukončit válku, kterou na Ukrajině "rozpoutal Západ a jeho satelitní země", řekl dnes ruský prezident Vladimir Putin na summitu skupiny zemí BRICS. Šéf Kremlu, který k účastníkům setkání hovořil prostřednictvím videopřenosu, zopakoval tradiční narativ Moskvy, že ruská operace na Ukrajině je vynucenou reakcí na kroky Kyjeva a Západu. Informovala o tom agentura Reuters, která podotkla, že vrcholní představitelé ostatních zemí BRICS ruskou agresi na Ukrajině výslovně neodsoudili.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Německý vývoz do zemí mimo EU se v červenci meziměsíčně snížil o 2,9 procenta

23.08.2023 Německý vývoz do zemí mimo Evropskou unii se v červenci oproti předchozímu měsíci snížil o 2,9 procenta. V tiskové zprávě o tom dnes informoval německý statistický úřad. Podle předběžných údajů vyvezlo Německo do těchto zemí minulý měsíc po sezonním a kalendářním očištění zboží v hodnotě 59 miliard eur (1,4 bilionu Kč). Meziročně se německý export do zemí mimo EU zvýšil po očištění o 1,1 procenta.
C:\fakepath\Cina-2.jpeg

WSJ: Rozmach čínské ekonomiky po 40 letech končí, známky problémů jsou všude

21.08.2023 Desítky let zažívala čínská ekonomika nebývalý rozmach, zejména díky investicím do továren, mrakodrapů a silnic. Tento hospodářský model vyvolal obdivuhodné období růstu, které zemi vyvedlo z chudoby a proměnilo ji v globálního obra, jehož exportní schopnosti zaplavily celý svět. Ten model už ale nefunguje, píše v obsáhlém článku americký ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ). Problémy jsou podle něj patrné po celé Číně.
C:\\fakepath\\trader-17082023-29-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.08.2023 1) Cena zlata během dnešního obchodování sestoupila na pětiměsíční minimum pod 1890 dolarů (zhruba 41.850 Kč) za troyskou unci (31,1 gramu). Dolů ji tlačí růst výnosů u dluhopisů vlády Spojených států a silný kurz dolaru.
C:\fakepath\Japonsko2.jpg

Japonský vývoz v červenci zaznamenal první pokles za téměř dva a půl roku

17.08.2023 Japonský vývoz se v červenci meziročně snížil o 0,3 procenta, zaznamenal tak první pokles za téměř dva a půl roku. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnilo japonské ministerstvo financí. Pokles vývozu byl nicméně mírnější, než očekávali analytici. Ti v průzkumu agentury Reuters předpovídali snížení o 0,8 procenta. V červnu se export zvýšil o 1,5 procenta.
C:\fakepath\trader-15082023-43-zm.jpg

Rusko čeká pádivá inflace mezi 20 a 100 procenty, tvrdí ruský ekonom

15.08.2023 Rusko spěje k situaci, kdy se bude roční inflace v zemi pohybovat od 20 do 100 procent, tvrdí ruský profesor ekonomie Igor Lipsic. V rozhovoru se stanicí Nastojaščeje vremja také řekl, že v Rusku si oficiální představitelé nemůžou dovolit vysvětlit současný prudký pád rublu ruskou invazí na Ukrajinu a s ní spojenými omezeními zahraničního obchodu, a proto z něj viní centrální banku.
C:\fakepath\japonsky-jen2.jpg

Japonská ekonomika ve druhém čtvrtletí zrychlila tempo růstu na šest procent

15.08.2023 Japonská ekonomika ve druhém čtvrtletí vzrostla v celoročním přepočtu o šest procent. Tempo růstu bylo nejvyšší od konce roku 2020, zejména díky vysokému vývozu automobilů a oživení cestovního ruchu. Nečekaně se však snížila soukromá spotřeba. Vyplývá to z předběžných údajů, které dnes zveřejnila japonská vláda. Ve srovnání s předchozím čtvrtletím reálný hrubý domácí produkt (HDP) vzrostl o 1,5 procenta.
img

Oil prices drop on China concerns, stronger dollar

14.08.2023 Oil prices fell 1% due to China’s economic worries and a stronger dollar, after weeks of gains from OPEC+ supply cuts.
C:\fakepath\Cina.jpg

WSJ: Hospodářské problémy v Číně zhoršují vyhlídky velkých amerických firem

14.08.2023 Hospodářské problémy, kterými po pandemii covidu-19 prochází Čína, nepříznivě dopadají na velké americké firmy. Ty proto zhoršují výhled na zbytek letošního roku a některé z nich mají obavy, zda se očekávané oživení po pandemii vůbec dostaví. Napsal to dnes americký ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ).
C:\fakepath\ropa-14082023.png

Ropa brent nad 100 USD?

14.08.2023 Cena ropy na trhu roste 6 týdnů v řadě, ropa brent tak z červnového dna kolem 68 USD za barel vystoupala až o 20 dolarů výše. To i přesto, že snížení kreditního ratingu USA a nepříliš uspokojivé hospodářské výsledky amerických společností spustily výprodeje na amerických trzích. Co stojí za růstem cen ropy? A jak dlouho může pokračovat?
C:\fakepath\trader-11082023-31-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.08.2023 1) Pro vývoj inflace je větším rizikem předčasně snížit úrokové sazby než ponechat zpřísněnou měnovou politiku delší dobu. Shodla se na tom bankovní rada České národní banky (ČNB) při jednání o nastavení sazeb v minulém týdnu. Kvůli proinflačním rizikům odmítla základní scénář své prognózy, který počítal s poklesem sazeb ve třetím čtvrtletí. Alternativní scénáře prognózy, které rada upřednostnila, předpokládají zachování sazeb poblíž současné úrovně sedmi procent do konce roku. Vyplývá to ze záznamu z jednání bankovní rady, který dnes ČNB zveřejnila.
C:\fakepath\Cina-2.jpeg

Čínský realitní gigant varuje před vysokou ztrátou, obavy o realitní sektor sílí

11.08.2023 Čínský realitní gigant Country Garden Holdings varuje před pololetní ztrátou až 7,6 miliardy dolarů (zhruba 168 miliard Kč). Akcie firmy se dnes propadly na rekordní minimum po zprávách, že firma připravuje restrukturalizaci dluhu. V zemi přitom sílí obavy o výhled nemovitostního sektoru za situace, kdy čínská vláda nepřichází s dostatečně ráznými kroky na jeho podporu, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\cina ekonomika.jpg

BBC: Gallium & germanium: co znamená pro svět další tah Číny ve válce o čipy

11.08.2023 Čína začala zhruba před měsícem omezovat vývoz dvou klíčových materiálů pro polovodičový průmysl s tím, jak přituhuje válka o čipy mezi Pekingem a Spojenými státy, napsal server BBC. Pro export gallia a germania, kovů používaných při výrobě počítačových čipů i vojenského vybavení, z druhé největší ekonomiky světa je na základě nových čínských omezení zapotřebí zvláštních licencí. Čína tak zareagovala na krok Washingtonu, který se pokusil omezit přístup Pekingu k vyspělé technologii pro výrobu mikroprocesorů.
C:\fakepath\usd dolar.jpg

Dovoz do USA byl v červnu nejnižší za více než rok a půl, obchodní deficit klesl

08.08.2023 Deficit obchodní bilance Spojených států se v červnu snížil, dovoz totiž klesl na nejnižší hodnotu za více než rok a půl. Zpráva, kterou dnes zveřejnilo americké ministerstvo obchodu, tak naznačuje zpomalení domácí poptávky. Deficit obchodu se ve srovnání s předchozím měsícem snížil o 4,1 procenta na 65,5 miliardy USD (1,5 bilionu Kč).
img

Russia’s wheat export disruption leads to shipping challenge.

08.08.2023 Russia’s shortage of ships and decreasing interest from Western grain traders in dealing with Moscow are contributing to increased transportation costs for Russian wheat. This is occurring alongside the escalating conflict in Ukraine, which has raised concerns about the security of crucial Black Sea supply routes.
C:\fakepath\Cina-2.jpeg

Čínský vývoz a dovoz v červenci klesly dvouciferně, více než se čekalo

08.08.2023 Čínský vývoz se v červenci meziročně snížil o 14,5 procenta, nejvíce od února 2020. Dovoz klesl o 12,4 procenta, obě hodnoty jsou horší, než se čekalo. Údaj dnes podle agentury Reuters zveřejnil čínský statistický úřad. Na vině je klesající poptávka v zahraničí i v samotné Číně. Zahraniční obchod nevykazuje známky oživení už několik měsíců a brzdí růst druhé největší světové ekonomiky.
img

Zahraniční obchod ČR hlásí nejlepší výsledek za více než dva roky, díky vývozu aut a výraznému zlevnění plynu či ropy. Slábnoucí koruna – dnes až nad 24,30 za euro – mu jedině dále pomůže

07.08.2023 Český zahraniční obchod se zbožím letos v červnu překonal většinu expertních dohadů, když vykázal přebytek 18,2 miliardy korun. Jedná se o jeho nejvyšší přebytek za celé období od dubna 2021, tedy za více než dva roky. Zahraničnímu obchodu České republiky svědčí zejména dvě věci, a to výrazný meziroční pokles cen energetických surovin, zejména plynu a ropy, na světových trzích a pak také zlepšení situace v oblasti mezinárodních dodavatelsko-odběratelských řetězců, které mocně pohání tuzemskou výrobu a export automobilů.
img

FAO: Světové ceny potravin se v červenci zotavily z dvouletého minima

07.08.2023 Světové ceny potravin se v červenci zotavily z dvouletého minima, na kterém byly v předchozím měsíci. Hlavním důvodem byly ceny rostlinných olejů, které vzrostly kvůli obnovenému napětí kolem vývozu z Ukrajiny a kvůli obavám o globální produkci. V meziročním srovnání jsou však ceny stále nižší. Vyplývá to ze zprávy, kterou dnes zveřejnila Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO).
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Rzeczpospolita: Německá ekonomika slábne, je Německo nemocným mužem Evropy?

03.08.2023 Německá ekonomika se nemůže postavit na nohy. Už dvě čtvrtletí po sobě se hrubý domácí produkt (HDP) země snížil a Německo se tak podle ekonomů dostalo do technické recese. V uplynulém čtvrtletí se HDP udržel na úrovni předchozích tří měsíců, což byl ale pravděpodobně jen slabý záblesk naděje. Hospodářský propad signalizují všechny důležité ukazatele. Znovu se začíná mluvit o "nemocném muži Evropy", jak zemi označil už na přelomu tisíciletí britský ekonomický časopis The Economist, píše polský deník Rzeczpospolita.
img

Italský ministr lituje rozhodnutí své země připojit se k Hedvábné stezce

31.07.2023 Italský ministr obrany Guido Crosetto lituje rozhodnutí své země připojit se k čínskému projektu ekonomické diplomacie označovanému jako nová Hedvábná stezka. Italskému exportu podle něj moc nepomohl a prospěl jen Pekingu. Ministr to podle serveru BBC řekl italskému deníku Corriere della Sera. Bývalý prezident Miloš Zeman říkával, že by se Česká republika mohla stát evropským centrem této novodobé Hedvábné stezky, což byla středověká obchodní trasa vedoucí z východní Asie přes střední Asii do Středomoří.
img

Bude Česko nuceno embargovat ukrajinskou pšenici?

27.07.2023 Ceny pšenice světových burzách rostou, za poslední necelé dva týdny o zhruba osm procent. Důvodem je snaha Ruska znemožnit vývoz ukrajinské zemědělské produkce. To se však zatím Moskvě daří jen částečně. Světové ceny zemědělských plodin – nejen pšenice, ale i třeba kukuřice – tudíž v posledním měsíci sice stoupají, ale ne kdovíjak markantně.
C:\fakepath\psenice.jpg

Cena pšenice kvůli útokům na ukrajinské přístavy vzrostla na pětiměsíční maximum

25.07.2023 Ceny pšenice dnes pokračují v růstu a ráno vykazovaly vzestup asi o dvě procenta, čímž se dostaly nejvýše od února. Trh reaguje na intenzivnější ruské útoky na ukrajinské přístavy, které podle analytiků vyvolávají obavy o dlouhodobé globální dodávky a potravinovou bezpečnost.
img

Pšenice i kukuřice na světových burzách výrazně zdražují, v důsledku ruských útoků na sklady při Dunaji. Českou vládu to staví před dilema, zda se připojit k embargu na dovoz ukrajinské zemědělské produkce

24.07.2023 Ceny pšenice a kukuřice na světových burzách dnes citelně vzrostly v důsledku ruských útoků na ukrajinské obilné sklady při Dunaji. Rusko se totiž evidentně snaží znemožnit vývoz ukrajinských zemědělských plodin právě i dunajskou cestou. Ta přitom představuje náhradu za černomořskou vývozní cestu.
img

Čekají českou korunu i nadále výkyvy?

24.07.2023 Hlavním tahounem koruny z počátku tohoto roku byl vysoký úrokový výnos, který zdaleka nenabízela eurozóna ani USA. ČNB také trhům dala jasně najevo, že nenechá korunu skokově oslabit, když jí kurzovými intervencemi dokázala podržet. „Nyní se pozornost soustředí na české makroprostředí. Skeptici, kteří české koruně do budoucna moc nedůvěřují, a tedy spíše volí variantu držet investice v cizích měnách, často poukazují na dva faktory.
img

Přimějí ruské útoky na ukrajinskou pšenici českou vládu k embargování jejího dovozu, jak jej praktikují další země Visegrádské skupiny? Zřejmě nebude vyhnutí, ani zákaz vývozu rýže z Indie nepomůže

21.07.2023 Rusko zvyšuje, ale zároveň snižuje cenu pšenice ve světě. Zákaz vývozu rýže z Indie citelný globální růst cen potravin nezpůsobí, úroda dalších zemědělských plodin je totiž dobrá.
img

Konec ukrajinsko-ruské obilné dohody znamená problém pro české zemědělce. Výkupní ceny jejich produkce mohou kvůli zaplavení trhu spadnout neudržitelně nízko

17.07.2023 Export obilí a dalších zemědělských plodin z Ukrajiny se ztíží. Rusko dnes takřka přesně po roce platnosti vypovědělo takzvanou obilnou dohodu. Ta exportérům ukrajinských zemědělských plodin zaručovala v Černém moři bezpečnost. Nyní hrozí, že většina těchto exportních toků bude muset být přesměrována. Ukrajina by tak mohla ještě větší objem svého obilí a dalších plodin vyvážet i skrze země východní části EU, včetně Česka.
img

If Russia withdraws, the Black Sea grain deal will expire on Monday.

17.07.2023 The agreement facilitating the safe export of grain from Ukraine in the Black Sea region, brokered by the United Nations and Turkey to address a global food crisis exacerbated by Russia’s invasion of Ukraine, is set to expire at the end of Monday. Its extension relies on Russia’s agreement.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | SSI | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Hyperinflace | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | USD/CNH | Maloobchodní tržby | USD/SEK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | AUD/JPY | CAD/JPY | AUD/CAD | EUR/CAD | CAD/CHF | EUR/NZD | USD/MXN | USD/BRL | USD/INR | USD/TRY | USD/IDR | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Globální hrozby | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Elliott | Měnové indexy | Měnový trh | Objemy obchodů | Ekonomická teorie | Svíčkové formace | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | CFDs | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | ATM | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Arbitráž | Asset management | Auditor | Aussie | BRICS | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bias | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Béžová kniha | CAPEX | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | CPI index | Cable | Cap | Carry trade | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Channel | Close | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Denní rozpětí | Decline | Demo účet | Depreciace | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Downside | Drawdown | Durace | EBIT | European Commission | ECB | ECOFIN | EFSF | EMA | Monetární unie | ERM | ERM II | ESM | Easing | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | Euroval | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Fibonacci retracement | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Fixing | Flat | Large Cap | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forex trader | Forward | Forwardová cena | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gap | Grafy | HFT | Hedge Fund | Hedge | High | Holubice | IFO index | IPO | ISO | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kupón | Kurz | Kurzy měn | LES | LIBOR | LTRO | Leverage | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | MACD | MFE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Margin | Záloha | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Monetizovat | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NIKKEI Index | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodní zásoby | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Order | Oscilátor | Overnight | P/E | PPI index | PRIBOR | Pakt stability | Parita | Penzijní fond | Peněžní zásoba | Pevný kurz | Platební bilance | Platforma | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Produktivita práce | Prémie | Průmyslové objednávky | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Real-time | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Resistence | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SICAV | SNB | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Sell Limit | Sentiment | Short | Short Term | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Statut | Sterling | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swiss | Swiss National Bank | Pokladniční poukázky | Technical analysis | Termínový kontrakt | Ticker | Time frame | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvrdá měna | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VAT | VIX | VaR | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | YTD | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Index CSI300 | Jihokorejský won | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | HighSky Brokers | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Singapurský dolar | RMB | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Swapová křivka | Kurzový závazek | Měnové války | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Market Watch | Michala Moravcová | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | BitStock | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Finanční otázky | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Carry obchody | Rollover | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Makroekonomické události | John Hardy | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Intervence na forexovém trhu | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | Recesia | IEA | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Vývoj eura | Japonská měna | RBNZ | Oanda | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | DailyFX | Deloitte | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Forex Factory | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investment Banking | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Intradenní analýza | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Swissquote | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Roklen | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Forexové intervence | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Swapová výnosová křivka | Facebook | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Akcenta | Australská centrální banka | Donald Trump | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | FX trhy | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Trim Broker | FxPro | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | USDCZK | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | EURPLN | USDPLN | Raiffeisenbank | Abenomika | Aktivum | Benzín RBOB | Bollingerovy pásy | Burzovně obchodované produkty | Carry trades | Delta | EPS | EuroCOIN | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | High-frequency trading | FinWeb | Hazardní hry | AdmiralMarkets | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Gazprom | Akcie O2 | Akcie Philip Morris | Akcie Sberbank | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Akcie Tesla | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Argentinské peso | Atlantik | AUD CAD | AUD NZD | AUDCHF | AUDJPY | Australská měna | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot Řecka | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bollingerova pásma | Bossa.cz | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerská společnost | Brokeři | Burzovní indexy | Burzovní zpravodajství | CAC40 | CAD USD | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena dolaru | Cena komodit | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy klesá | Cena ropy na světových trzích | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Conference Board | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České koruny | Čínská banka | Čínská burza | Čínské investice | Čínský obchod | Členové eurozóny | Členské země eurozóny | Členské země Evropské unie | ČNB kurz | DAX 30 | Dax index | Denník | Devalvace měny | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | Devizový kurz | DJIA | Dnešní kurz | Dnešní události | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Dukascopy Europe | Kurzy.cz | Ekonomická krize | Ekonomické analýzy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika aktuálně | Ekonomika Japonska | Ekonomika Německa | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | Engulfing | Etoro | EUR AUD | EUR GBP | EUR JPY | EUR NZD | EUR USD | Eura | EURAUD | EURCAD | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURIBOR | EURNZD | Euro dnes | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropská měnová unie | Evropská rada | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční kapitál | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex market | Forex Zone | Forexové obchody | ForexTime | Forexu | Fortuna | Frank | FxOpen | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GBP CHF | GBP JPY | GBP USD | GBPCHF | GDP | GfK | Graf | Graf ceny zlata | Graf EURUSD | Graf vývoje ceny ropy | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP Francie | HDP Německo | HDP Řecka | HDP USA | HDP v Evropě | HighSky | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | CHF EUR | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index inflace | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do fondů | Investice do nemovitostí | Investice do podnikání | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční plán | Investiční platina | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční výdaje | Investiční záměry | Investing | IronFX | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak na forex | Jak obchodovat forex | EBay | Janis Varufakis | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jedno euro | Kamil Boros | Jiří Rusnok | JP Morgan | JPY USD | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní index | Komoditní trh | Konfluence | Koruna posiluje | Krátkodobé investice | Krize eurozóny | Krize v Řecku | Kurs koruny | Kurz akcie | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz britské libry | Kurz ČNB | Kurz čínské měny | Kurz čínského jüanu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz EUR USD | Kurz franku | Kurz JPY | Kurz jüanu | Kurz kanadského dolaru | Kurz koruny k euru | Kurz měny | Kurz ropy | Kurz rublu | Kurz švýcarského franku | Kurz USD | Kurz zlata | Kurzu měn | Kurzy | Volná pracovní místa | E15 | Libra | Lira | London metal exchange | Maďarská měna | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Mayzus | Měna euro | Měnové kurzy | Měnový kurs | Měnový kurz | Meta Trader | Meta Trader 4 | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Miroslav Singer | MSCI index | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup dolaru | Nákup EUR | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Norská koruna | Norská měna | Nové trhy | NZD JPY | NZD USD | NZDJPY | Obchodní platformy | Obchodování forex | Obchodování s CFD | Obchodování s Čínou | Obchodování s dluhopisy | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Pád měny | Pád rublu | Paládium | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | PayPal | PinBar | Pips | Pivot | Pokles eura | Polská měna | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pražská burza cenných papírů | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prodej EUR | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Rakousko | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Ropa Brend | Ropa Brent graf | Ropa Brent online | Ropa burza | Ropa cena | Ropa graf | Ropa informace | Ropa online | Ropa v USA | Ropa.cz | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řecká krize | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Season Algo | Shanghai Composite Index | Signály | Saxo Trader | Směnné kurzy | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Švédská koruna | Světové burzy | Světové ceny ropy | Světové měny | SWIFT | Španělská ekonomika | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | Těžba ropy v USA | Těžba ropy z břidlic | Throwback | TopForex | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Turecká měna | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Unce zlata | US dolar | US dollar | US měna | USD CAD | USD EUR | USD index | USD JPY | USDMXN | USDRUB | Velká Británie | Volatility | Volby v Řecku | Volkswagen | Vydělat peníze | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen akcií | Vývoj cen komodit | Vývoj cen pšenice | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj euro | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Vývoj kurzu eura | Vývoj kurzu libry | Vývoj libry | Vývoj rublu | Vývoj USD | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | WTI | Highsky.cz | XTB.cz | XM | X-Trade | Zahraniční měny | Zásoby ropy ve světě | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | 4Cast | Zisky | Tradeři | Fed Funds Rate | EUR/PLN | CNBC | Marc Faber | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | ING | Benzín | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | RBOB | ADR (Americké depozitní certifikáty) | Andrej Babiš | Báze | BIC | Bill Gates | Bunds | Burzovní seance | Buy | Buyout | Býčí strategie | CEE | CEPS | Cílová cena | Čistý dluh | Daniel Beneš | Dluhopisový index | Due diligence | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika Číny | Ekonomika EU | Ekonomika Francie | Ekonomika Německo | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Federal Funds Rate | Free float | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Jannis Samaras | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Naked Short Selling | Near term | Obchodní den | Omega | Overweight | P.A. | P/S | Prospekt | Provozní marže | Range | Rate Hike | Redukce | Revalvace | Roadshow | ROCE | Sekundární trh | Sell | Small caps | SPAD | Tier 1 | Tovární objednávky | Tranše | Underweight | Výroční zpráva | Využití kapacit | CTA | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Ronald Ižip | Zóna obchodníka | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | Černé zlato | WSJ | Minimální množství | P/E Ratio | Převis | Primární emise | Zajišťovací obchody | Cenová hladina | Factoring | Hrubý domácí produkt (HDP) | Investice ve stavebnictví | M2 | Outperform | Tržby | Under-weight | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Bod zlomu | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | eBook | Bailout | Paul Krugman | Investiční analytik | Tržní sentiment | Casino | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Correction | Double top | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Majors | Overbought | Oversold | Session | Volby | S/R zóny | Rozhovor | E-mini | Futures trhy | Know-how | Genesis | Futures trading | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Active Trading | Burze | Canadian stock market | Cena eura | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Currencies | Currency | Currency market | Dividendové akcie | Ekonomický kolaps | Investment | Slušný zisk | Stock market | Traders | Zlatý standard | Hedžové fondy | Saxo Capital Markets | Asijské obchodování | Americké obchodování | FX Analyst | SMBC | Aramco | JonesTrading | Landesbank Baden-Wuerttemberg | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Unicredit | Deutsche Bundesbank | Daiwa Securities | Ernst & Young | Crédit Agricole CIB | Společnost Crédit Agricole | Securities Research & Consulting | Bank of New York Mellon | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Again Capital | PrimStock | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | The New York Times | Charles Schwab | Tradition Energy | Natixis | Jackson Hole | Price Futures Group | Energy Aspects | Jefferies Bache | Institut ZEW | CNOOC | RBC Capital Markets | CNN | Petromatrix | VP Bank | Julius Bär | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | SMBC Nikko Securities | Tokai Tokyo | Evercore ISI | Oxford Economics | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | CME Group | HSBC Trinkaus | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Česká bankovní asociace | Home Credit | Caterpillar | Liquidity Energy | CSI300 | ANZ | FTSEurofirst 300 | DIW | Tyche Capital Advisors | Sentix | Institut nákupních manažerů (ISM) | SaxoTrader | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | David Marek | Kathimerini | London Capital Group | Institut Ifo | DIHK | Berenberg | Swissquote Bank | Hwabao Trust | Berenberg Bank | MICEX | Action Economics | RBN Energy | Nordea | Nomura Securities | BMO Capital Markets | Investing.com | JBC Energy | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | BayernLB | Mitsubishi | NATO | EGL | MF Global | Axis | Norinchukin Research Institute | Ole Hansen | Nová Čína | Mitsubishi UFJ Morgan Stanley Securities | PwC | Next Finance | Standard Chartered | RBC Capital | Agentura AP | High Frequency Economics | PVM | Barrick Gold | BBC | Dai-ichi Life Research Institute | Destatis | Washington Post | Agentura DPA | Technické indikátory | Sója | The Guardian | Sentix index | Hospodářské vyhlídky | Oslabení eura | Reporty | CI Komodity | Petr Koblic | Spoofing | Index Fedu | Ekonomická expanze | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Halifax | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Dění na finančních trzích | Světová měna | Fundamentální výhled | Fundamentální pohled | Technický pohled | Technický výhled | Bezpečné měny | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Kurz USD/EUR | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Výnosy německých dluhopisů | Firemní dluhopisy | MarketWatch | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | DZ Bank | Rolls-Royce | BMW | Wolfgang Schäuble | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Mark Carney | Pohyby eura | Averze k riziku | USOil | Kurz české měny | Zero Hedge | Pokles akcií | Der Spiegel | The Independent | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Tržní cyklus | Chytrý Honza | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Diamanty | Renminbi | Velcí investoři | Cizí měny | Evropské banky | Offshore jüan | Onshore jüan | FX Empire | Rheinische Post | Kurzový zisk | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Obavy z brexitu | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Dividendová sezóna | Rada ČNB | Fundamentální informace | Earnings | Sentiment trhu | Oscilátor RSI | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Malý prostor | Pro tradery | Zkušení investoři | Dekabank | SEB | Globální akciové trhy | Dluhopisy německé vlády | Panevropský akciový index | Henry Hub | KBC | Propad cen komodit | BlackRock | Oddělení forexu | Piper Jaffray | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Odvaha | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Odvětví ropy | Volby v USA | Rosněfť | Státní úřad pro hospodářské záležitosti (SECO) | Firemní investice | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Modrá pyramida | Sázet | Cena cukru | Cena kontraktu | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Index eura | David Cameron | Bankovnictví | UBS Wealth Management | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Referendum | Událost na finančních trzích | Ekonomická aktivita | Komentář k trhům | Strategie komodit | City | Helicopter money | Program OMT | IPO akcií | Fidelity International | Golden Gate CZ | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Volumes | Miliardáři | Apreciace dolaru | Německý ústavní soud | US akcie | FX Concepts | Investiční firma | Forbes | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Nejistota na finančních trzích | Fundamentální faktory | Kolísání trhu | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Setrvání Británie v EU | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Technický pohled a výhled | Měnový stratég | Devalvace čínského jüanu | Investice do technologií | Mezinárodní instituce | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Nárůst úroků | České firmy | Strategy Research | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Česká swapová křivka | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie bank | Ekonomické dopady | Forwardy | AMP Capital | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | Stoupenci brexitu | Členství v EU | IHS | Měnová autorita | Otřesy na finančních trzích | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Obchodování měn | Turbulence na finančních trzích | Cenné kovy | Evropský mechanismus směnných kurzů | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Dollar Index | Kolísání směnných kurzů | Soros Fund Management | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Finanční metropole | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Panické výprodeje | Intervence centrálních bank | Algoritmus | Forexoví obchodníci | Mizuho Securities | Britské hospodářství | Klouzavý průměr EMA | Die Welt | Globální ekonomický růst | Investor George Soros | Miliardář George Soros | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Výsledek referenda | Vládní dluhopisy | Britské dluhopisy | Americký ministr financí | Oslabení japonského jenu | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Akcie v Japonsku | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | Odchod z Evropské unie | Standard & Poor's (S&P) | AAA | Rating AAA | Ekonomická rizika | Černé pondělí | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Americké burzy | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Halliburton | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Kurz domácí měny | Bělorusko | Světové akciové trhy | Index burzy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Úvěrový rating | Forex trhy | Kryptoměny | Nejprudší jednodenní pokles | Frankfurtský DAX | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Německý hospodářský institut DIW | Režim forexových intervencí | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Země OPEC | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Makroekonomické analýzy | Hospodářský růst USA | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Cena mědi | CzechInvest | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Index německé akciové burzy DAX | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Pokles výnosů | Opatření centrálních bank | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Představitel ECB | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | ActionForex | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Tradiční měny | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Index těžařů | Zajištění | Vitol Group | Obchodník s ropou | Vitol | Komoditní sektor | Čínské devizové rezervy | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Šéf společnosti | Guvernér banky | Baidu | Digitální měny | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | E*Trade | Tesla | Dluhové krize | Vývoj meziroční jádrové inflace | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Nižší kurz | Nákupní signál | Race to the bottom | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Odvrátit deflaci | Objem měsíčních nákupů dluhopisů | National Australia Bank | Credit Suisse Group | Americké rafinerie | Kryptoměna | IOBE | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Akciový index DAX | Globální krize | Francouzská ekonomika | NYSE Euronext | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Utáhnout měnovou politiku | Poplatky | Historická data | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | BDO | Objem devizových intervencí | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Propad akcií | Organizace ADP | Exxon | Chevron | Spotové operace | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | ING Bank | Německý export | Země používající euro | Slabé euro | Silné euro | Vývoj německého exportu | Hrubý domácí produkt Německa | Ceny futures kontraktů | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Vyhlídky eurozóny | Soukromí zaměstnavatelé | Opatřením na podporu ekonomiky | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Summit G20 | Summit G7 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Růst světového obchodu | Světový obchod | Globální obchod | Hospodářská situace | Ministr obchodu | General Electric | U.S. Bank | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Firemní výsledky | Hlavní burzovní indexy | Inflace v Německu | Měnové otázky | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Makroekonomika EU | Migrační krize | Hospodářská stagnace | Oslabení jüanu | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Irská ekonomika | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Ochota investovat | Theresa May | Zprávy a události | Kalendář dnešních ekonomických událostí | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Měnová politika ČNB | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Britské referendum | Pierre Moscovici | Ministři financí EU | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | TTIP | Německé dluhopisy | Kurz japonského jenu | Výnosy | Institut API | Měnové stimulace ekonomiky | Měnové stimulace | Zásoby zemního plynu | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikovější investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | ISTAT | Libra k americkému dolaru | Akciové trhy v USA | Quantum | Měnové krize | Hřivna | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů v USA | Index cen domů | Odliv kapitálu | Volatilita měn | Kurzová volatilita měn | Kurzová volatilita | Investiční plány | Americké investiční banky | AMP Capital Investors | Turecké akcie | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Čínský statistický úřad | Měnové stimuly | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Dun & Bradstreet | Návratnosti investice | D&B | Oslabování libry | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Bisnode | Indikátory důvěry | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | Polský zlotý (PLN) | Maďarský forint (HUF) | Česká koruna (CZK) | Měny&Sazby | ČTK | Země G20 | Země G7 | Skupina G7 | Guvernéři centrálních bank | Monopoly | Bankovní společnost | Aktuální cena | Silný kurz dolaru | Středoevropské devizové trhy | Německý Ifo index | Cenové indexy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Členské země EU | Tisková konference ECB | Tisková konference ČNB | Tisková konference Fedu | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled domácí ekonomiky | Výhled ekonomiky | Výkyvy na finančních trzích | Obchodování v New Yorku | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Setkání G20 | Fundamentální základ | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Index ekonomické nálady | Evropský statistický úřad Eurostat | Firemní data USA | Firemní data | Investoři do komodit | HDP v eurozóně | Kontraindikátor SSI | Index spekulativního sentimentu | Zhodnocování měny | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Audi | Stoxx Europe 50 | eTrader | Politico | Globtrex | Investec | Fed Rate Monitor Tool | ABN AMRO Bank | CME FedWatch | IHS Markit | Devizy | SaxoTraderGO | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | Obchodování s jüany | Flash Crash | HNonline.sk | Zajištění proti kurzovému riziku | ex | Akcie firem | Purple Trading | Oslabování měny | Mizuho | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Spekulativní investoři | Generali Investments | Makléřské firmy | Investiční aktiva | LCH Clearnet | Teletrader | GainCapital Group | Index NFIB | Rystad Energy | Pokles kurzu eura | Spotový kurz | Spotový kurz koruny | Keystone XL | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Belviport Trading | Skupina PPF | Měny rozvíjejících se zemí | Fluktuace kurzu | Bankovní index | Obchodování ropy | Swiss Life Select | Krize eura | Index německé burzy | Index německé burzy DAX | Vstup na burzu | Fed fund futures | BBVA | Euler Hermes | Zahraniční forex | Vývoj ceny hliníku | Řízení investičního portfolia | Investiční činnost | ČSOB Finanční trhy | Investopedia | Insiders | Kalendář ekonomických dat | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Bloomberg Commodity Index | Obchodování na zámořských trzích | Cena palladia | Citi Research | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Inflace ve světě | Bureau of Economic Analysis | Thomson Reuters Oil Research | Goldenburg Group | Vývoj směnných kurzů | Sladká ropa | BHS | Globtrex.com | René Remšík | Ceny pšenice | Aleš Michl | Quant | Breakout Trader | Vývoj na světových trzích | Vygon Consulting | Tokai Tokyo Research Center | LBBW | LBMA | Objem zlata | Obchodování ETF | Návratnost investic | Anadarko Petroleum | Akciové společnosti | Kurzový vývoj | Coinbase | Ekonomické výhledy | Protiruské sankce | LemBros Commodity Advisors | Striker Securities | Martin Lembák | Striker | LemBros | Cena hliníku | Bitcoin rally | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Investiční specialista | Investiční firmy | Americký akciový trh | Mizuho Research Institute | Vladimír Pikora | Přehřáté ekonomiky | Obchodování na pražské burze | MT4 Supreme Edition | Hurikán Irma | Hlavní index burzy v Torontu | Německý přebytek běžného účtu | Obchodování s cizími měnami | Spekulativní investice | Devizoví obchodníci | Vývoj ceny platiny | Cena platiny | Palladium | Analytik eTrader | Jan Dvořák | Kalendář makroekonomických dat | Průmyslový index Dow Jones | Bittrex | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | Backwardation | LYNX Trading | xPartners | Crown | Bolívar | Capitalinked | Radim Dohnal | IPO Facebooku | Ray Dalio | Vývoj ceny pšenice | Světové akciové burzy | European Energy Exchange (EEX) | Fincentrum | Hypoindex | Panevropský index STOXX 600 | Binance | TRIM Kapitál | NEST | Masivní výprodeje | Komentář Raiffeisenbank | TRIM Alfa | Roman Koděra | Oxfam | Štěpán Hájek | Stellar | Estee Lauder | Těžba kryptoměn | Vzestup cen akcií | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Lithium | Investiční skupiny | Rakuten Securities | Rakuten | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | Forexový trading | Asijské trhy | Index MOEX | Emerging Market Bond Index | Vzácné kovy | TRON | Investorský sentiment | Conseq Investment Management | WirtschaftsWoche | Kurz eurodolaru | Kobalt | Drobní investoři | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Airbnb | Odliv dividend | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Brokerská společnost Cyrrus | Společnost Cyrrus | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Globální akcie | Trhy dnes | Ekonomické výsledky | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Trumpova cla | Očekávání investorů | Zadlužená Itálie | Krypto | Hodnota majetku | Peter Bukov | Analytik TopForex | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Německá centrální banka | Slabší koruna | Analytik Raiffeisenbank | Kryptoburza | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Členové Evropské unie | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Capitalinked.com | Obchodní bariéry | Obchodní napětí | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Obchodovat forex | Čínské měny | Globální růst | Globální hospodářský růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Index nákupních manažerů (PMI) | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Okénko finančního trhu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Slabý jüan | Válka měnová | Obchodní analýza | Objem obchodování | Čínský akciový trh | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Index RTS | Turecké liry | Krize v Turecku | Pokles ceny | Nákup zlata | Domácí měna | Tyche Capital | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Posílení kurzu koruny | Posílení kurzu | Fond kvalifikovaných investorů | FTSE 250 | Měny rozvíjejících se ekonomik | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Slábnutí rublu | Index Stoxx 600 | Posílení rublu | Propad kurzu liry | Americký dolarový index | Czech Fund | Ritterbusch and Associates | Stabilnější měny | Norges Bank | Finanční války | Korunový trh | Komentář z akciového trhu | Profesionální obchodník | Sanford C. Bernstein | Měny v regionu | Nové peníze | Těžba OPEC | Dluhopisové výnosy | Patrik Mackových | Spotřebitelská inflace | Akcie v Evropě | I-Trader | Použití finanční páky | Přímé zahraniční investice | Obchodní přebytky | BGA | Kompozitní index | Úrokový výnos | Julius Baer | Expobank | Expobank CZ | Trhy v USA | Trh s ropou | NIESR | Finanční skupina | Mileniálové | IfW | Americké volby | Lithiový trh | Emise virtuálních měn | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Silnější dolar | Obchodní investice | Vývoj české koruny | Růst amerického dolaru | Dodávky ropy | Cena plynu | Pokles cen ropy | Tvrdý brexit | Long obchod | Roční výnos | Intercontinental Exchange | Předpovědi Saxo Bank | IG | Next Generation | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Akciové trhy v Asii | AETOS | Nejznámější kryptoměna | LYNX WhatsApp | Ziskové strategie | Nervozita na trzích | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Obchodování se CFD | Slabá koruna | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Prognóza ECB | Posilování české koruny | Starteepo | Průzkum společnosti | BinckBank | Daňové reformy | Zvyšování úroků | Hospodářský vzestup | Výkyvy na trzích | Růst zisků | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | EK | Napětí na finančních trzích | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Steven Mnuchin | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Fondy ETF | Šéf ECB | Německé akcie | Prezident Evropské centrální banky | Jednotná měna | Vstup do eurozóny | Veřejný dluh | Český miliardář | Financial Times (FT) | Zpomalování světové ekonomiky | Řešení obchodního sporu | Růst výnosů u dluhopisů | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Dění na akciových trzích | Úrokové sazby ČNB | Sazby Fedu | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Vývoj kurzu koruny | Růst dolaru | Nemovitostní trh | WEF | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická nerovnost | Dopad brexitu | Švýcarský celní úřad | Švýcarská centrální banka (SNB) | Silný frank | Švýcarské zboží | Dovoz z Británie | Vývoz do Británie | PDVSA | Makléřská společnost | Podnikové investice | Slabší euro | Kamil Boroš | Evropské dluhopisy | Obchodní jednání | Obchodní přístup | Velké riziko | Odložení brexitu | Makroekonomické strategie | Obchodní rozhodnutí | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Palladiové akcie | Mezinárodní investoři | Silný trh | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Prognóza kurzu koruny | Přední ekonomové | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Ekonomický poradce | Market alert | Norská centrální banka | Zájem investorů | Inflace v ČR | Globální rizika | MUFG Bank | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Obchodujte ropu | Akcie Lyft | Lyft (LYFT) | Uber Technologies | Profesor ekonomie | Plánované obchody | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Index Athex Composite | Ropovod | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Ruská firma | Český průmysl | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Podíl nezaměstnaných | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | České HDP | Pokles sazeb | Ceny obilovin | Sójové boby | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | Liberum | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Příjmy Ruska | Analytici Morgan Stanley | Německé firmy | Očekávání do budoucna | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Odhad růstu ekonomiky | Silnější euro | Akcie klesají | Globální HDP | Oživení světové ekonomiky | Brexit bez dohody | Společná měna | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Prodej ropy | Dopady obchodní války | Nabídka akcií | David Varga | iFX | Investice firem | BCC | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | South China Morning Post | Vietnamská ekonomika | Omezení dodávek ropy | Čínský trh | Prezidentka ECB | Záporné sazby | Týdenní makrokalendář | Akcie a ETF | Vývoj na devizovém trhu | Ceny niklu | Ropné akcie | Obchodní pásmo | Zhodnocení finančních prostředků | Tržní hodnota Gazpromu | Společnost Gazprom | Gazprom | Digitální daň | Capital Partners | FedWatch Tool | Coffee | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Americká výnosová křivka | Uranové akcie | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Akciový růst | Akcie automobilky | Aston Martin | Americké futures | Snížení úroků | Vanadiové akcie | Vanad | Výkonný ředitel | XTB Research | Štěpán Křeček | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | SIX | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Konglomerát | Raiffeisen Bank International | Růst indické ekonomiky | Indická ekonomika | Bohatí | Kurz české koruny | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Americká cla | U.S. Dollar index | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | Akciové alokace | Produkce zemního plynu | AMZN | Burzovní průvodce | Akcie podniku | Sankce proti Íránu | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Růst mezd | KB | NGAS | SAB Finance | Dealing | Depozitní sazby | IMK | Pravděpodobnost recese | Prosus | US500 | Hospodářská recese | Saudi Aramco | Televize CNBC | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | MT5 Supreme Edition | PPF | Kjódó | Agentura Kjódó | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Vývoz do Číny | Vývoz do USA | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Nová italská vláda | Italská vláda | Italská ekonomika | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Vlastní akcie | Novozélandská centrální banka | Overbalance | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Britské domácnosti | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Oživení ekonomiky eurozóny | Data z Německa | Finanční údaje | Tamás Varga | The Washington Post | Pohonné hmoty v Česku | Centrální banka Nového Zélandu | Bublina na trhu | Snížení daní | Nejlepší vanadiové akcie | iShares | Britská obchodní komora | Kurzarbeit | Bankovní statistika | Oslabení české koruny | Měsíční předpovědi | Vyzkoušet si trading | MetLife | ESG | Český HDP | Český index nákupních manažerů | Jihokorejská centrální banka | GOOGL | Ceny palladia | Měsíčník finančních trhů | Internet of Things | Investujte do akcií | Islandská ekonomika | Předstihové indikátory | Spotová cena zlata | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Černá středa | Makroekonomický výhled | Jak se stát lepším investorem | Nízká nezaměstnanost | Společnost Deutsche Börse | Odhady ČNB | Očekávaný růst | Obavy z globální hospodářské recese | Geopolitické riziko | Obchodní válka mezi USA a Čínou | High risk | Obchodní dohoda | Zerohedge | APEC | Státní ropná společnost | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Růst čínského HDP | Loterie | Cena akcie | Očekávané Earnings | Automatické systémy | Uvalení cel | Měnový systém | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | FSB | CzechTrade | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Investice do fondu | Dopady devalvace | Devalvaci měn | Co jsou měnové války | Historie novodobých měnových válek | Devalvace měn | Devalvace české koruny | Oslabení čínské měny | Oslabování japonského jenu | Tisk nových dolarů | Devalvace USA | Mnoho ziskových obchodů | Huawei | Vlastní investice | Digitalizace | Trump dnes | Rozpočtová politika | Údaje o vývoji HDP | US30 | Dow Jones (US30) | Americké automobilky | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Silné akcie | Hazard | MetaTrader 5 Supreme Edition | Rozpočtový schodek | Deficit | Prohloubení schodku | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Institut WIFO | WIFO | TV Nova | Majoritní akcionář | Ekonomiky ve střední Evropě | Zpomalení německé ekonomiky | Mediální společnosti | Investiční skupina | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | Německý vývoz | Sílící koruna | Hongkong | Snížení úrokové sazby | Strategické partnerství | Kryptoměnová burza | Investice do ropy | Larry Kudlow | Obchodník s devizami | SAB Corporate Finance | Banka Trinity | Trinity | FCM bank | Radomír Lapčík | Chris Webster | David Coleman | Ekonom UniCredit Bank | Pavel Sobíšek | Jakub Seidler | Ekonom ING | ING Jakub Seidler | ČNB Jiří Rusnok | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Zlínský podnikatel | Podnikatel Radomír Lapčík | Obratové formace | PXE | LNG | Objem | Objem klesá | Konec obchodní války | Klíčová rizika | Data z USA | Rijád | Hlavní index burzy | František Táborský | Dovoz čínského zboží | Bílý dům | MSFT | Ochlazení zahraniční poptávky | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Landesbank Baden-Württemberg | Český trh práce | Trh práce | Vyšší sazby | Zelená politika | Analýzy makroindikátorů | Čínský export | Export čínského zboží | Německý průmysl | Michael Bloomberg | Obchodní dohody | Myšlenka | Průměrná hodnota | Statistické údaje | Hluboká recese | Recese světové ekonomiky | Analýzy společnosti Purple Trading | Ředitel Purple Trading | Vyšší volatilita | Purple Trading David Varga | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Achim Wambach | Server Politico | Přijmout euro | Těžba v USA | Spojené státy a Čína | Zpomalování čínské ekonomiky | Supreme Edition | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Zdražování pohonných hmot | Průmyslová výroba v eurozóně | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Hrubý domácí produkt České republiky | ČSÚ | Zpomalení české ekonomiky | Růst průmyslové výroby | Statistiky z Číny | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Slušné zisky | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Vyšší riziko | Primární nabídky | Cisco Systems | Firma | Technologický index | Období nejistoty | Data ze Spojených států | Zasedání ČNB | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Kurz eura vůči dolaru | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Pokles průmyslové produkce | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | BAT | Risk-off | Americký průmysl | Parlamentní volby | Kvartální vývoj HDP | Vývoj HDP Německa | Olívia Lacenová | Martin Krištoff | CFDWorld | Tesla Elon Musk | PMČR | Švédská centrální banka | Švédská centrální banka Riksbank | Výroba počítačů | Radomír Jáč | Výše úrokových sazeb | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | IIF | Svíčková formace | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Sezónně očištěná nezaměstnanost | Souhrn finančních trhů | Čínská firma | Ceny v průmyslu | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen | Server BBC | Royal Mail | Konfederace britského průmyslu (CBI) | CBI | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | BDI | Server CNBC | Datový kalendář | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Bilance | Zasedání vlády | Vývoz z Japonska | Vývoz ze země | Obchod s Čínou | Přebytek obchodu | Index DOW | Údaje o obchodu | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Jiří Šmejc | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Skupina OPEC+ | Statistici | Čínský prezident | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Clearstream | Lagardeová | Si Ťin-pching | Volný obchod | Souhrnný index | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Citadel | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Největší obchod | Louis Vuitton | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Jednání mezi USA a Čínou | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Přeshraniční platby | Důvěra v ekonomiku | AlfaOmegaTrhov | CENTRICA | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Měny rozvíjejících se trhů | Legislativa | Trendová linie | Domácí měny | INTC | Vicepremiér | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Americká data | Walt Disney | 5G | AFP | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Švýcarská ekonomika | EUR Index | SECO | Hospodářské záležitosti | Chilské peso | Ekonomická důvěra | Dlužníci | Valdis Dombrovskis | Zpomalení světového obchodu | FT | Naše ekonomika | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Tvorba fixního kapitálu | Odvětví české ekonomiky | Nejúspěšnější odvětví české ekonomiky | Meziroční růst HDP | Index Exportu | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Otto Daněk | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | CHNComp | KOSP200 | Počet nezaměstnaných v Německu | Nezaměstnanost v eurozóně | Struktura HDP | Data o HDP | Globální trh | | Konkurenti | Financovat | Nákupní manažeři | Hospodaření státního rozpočtu | EET | Hospodaření státu | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Šokující předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | Alza.cz | ČSOB Petr Dufek | Petr Dufek | Akcie Saudi Aramco | Cla na dovoz hliníku | Ceny výrobců v eurozóně | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | Předvolební průzkumy | ADP | Jan Vejmělek | Společnost ČEZ | Poslanecká sněmovna | Růst japonské ekonomiky | Zakázky německého průmyslu | Růst eurozóny | HUF | PLN | Mario Centeno | Šéf euroskupiny | Na burze | Neinvestovat | Deficit zahraničního obchodu | Deficit zahraničního obchodu USA | Centrální banka USA | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Firma Apple | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | Agricultural Bank of China | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Tvorba pracovních míst v USA | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Čínský vývoz | Dovoz do Číny | Celkový dovoz do Číny | Čína a USA | Americká cla na čínské zboží | Šinzó Abe | Váš trading | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Stavební produkce | Data z průmyslu | Tržby z průmyslové činnosti | Saldo zahraničního obchodu | Tuzemský průmysl | Export z Německa | Zahraniční obchod České republiky | Stavebnictví | Investujte na Forexu | Klíčový support | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Globální vývoj | TA3 | Lukáš Lipovský | Koruna dnes | Zdražování | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Nízká inflace | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Spotřebitelské ceny v Číně | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Výzkumný institut | Růstový impuls | NAFTA | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Pojišťovny | Zbývající akcie | Total | Americké ministerstvo práce | Britské parlamentní volby | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Ranní komentář | Ranní zpráva | Goldenburg Group Limited | Goldenburg | Evropský průmysl | Slabý trend | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Protekcionismus | Philip Morris ČR | Posílení domácí měny | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Obchodní záležitosti | Konzervativci | Výsledek voleb | Předseda Evropské rady | Charles Michel | GBP/EUR | Penále | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Ondrášovka | Termínové kontrakty | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Dovoz aut | Yahoo | Alstom | Amcor | Moskva | HDP Německa | PKN Orlen | Časopis Forbes | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Centrální banky USA | Amgen | Nissan Motor | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Události roku | Zahájení obchodování | Růst čínského průmyslu | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Kalendář tento týden | NN Group | Martin Durčák | Sev.en Energy | Seznam.cz | Státní veterinární správa | KKCG | Škoda Auto | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | ÚOHS | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Švýcarská společnost | Vivendi | RegioJet | Pivovary Staropramen | Energetický a průmyslový holding | Empresa Media | Médea | Jaderné elektrárny | Tendr | InterContinental | Accor | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Temelín | Inflační výhled | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Bilance běžného účtu | Edward Moya | Francouzská centrální banka | Registrace automobilů | Přerušení výroby | Míra nezaměstnanosti v Británii | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Smartwings | Premiér Boris Johnson | Bloomberg Commodity Spot Index | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Impeachment | Vánoce | Kupní síla | Zpracování kovů | Automobil | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Švédská Riksbank | Záporné negativní sazby | Hospodářský růst v Rakousku | Výhled rakouské ekonomiky | Meziroční míra inflace v eurozóně | Europoslanci | Eurokomisař | Italský premiér | Obchodované akcie | FedEx | FDX | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Andrew Bailey | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Zpomalováním růstu | Tempo růstu americké ekonomiky | Americké vlády | Nike | Český plynárenský svaz | Zákon o sankcích | Nejbližší support | Nákupy centrálních bank | Dot-com | Rychlý růst mezd | Celkový deficit | Bydlení | Ropné dodávky | SOYBEAN | WHEAT | SUGAR | CORN | Oživení ve světě | Uber | Ipsos | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | EY | Eugal | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | SPD | Hlavní ekonomické události | Yandex | Stratég | Propad akciových trhů | Přelom roku | Roční růst | ANSA | ACEA | Miliardy korun | Inflace v Maďarsku | Cena pšenice | Kraft Heinz | KLDR | Demokratické strany | Výnosy státních dluhopisů | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Koruna posílila | Michal Skořepa | Čínská centrální banka (PBOC) | Nálada v průmyslu | Aktivita ve výrobním sektoru | Průmyslové podniky | Peking | DuckerFrontier | National Bank of Greece | Eurobank | Alpha Bank | Investiční ředitel | US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Aktuální klíčová rizika | Růst hrubého domácího produktu | Shortování akcií | Schodek státního rozpočtu | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | Údaje ministerstva | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Analytik Cyrrusu | Světová válka | Zvýšení inflace | Očekávaný růst poptávky | Růst poptávky | Černé labutě | Místní centrální banka | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Jestřábí hlasy | Předpokládaný vývoj | Pracovní trh | Silný support | Objem objednávek | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Prodej automobilů | Chris Williamson | Teherán | Američané | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Návratnost | IKEA | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Celsius Network | Inovace | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Evropská inflace | Dobrá data | Výroba aut | Washington | Daimler | Schodek zahraničního obchodu | Ceny ropy dnes | Tamas Varga | Hospodářské statistiky | Micron Technology | Microchip Technology | Výprodeje akcií | Finální odhad | O2 | Tovární objednávky v Německu | Objem průmyslových zakázek | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Aktualizované údaje | Miliardy eur | Írán | Irák | Čeští exportéři | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Sodexo | Čínský HDP | Světová banka (SB) | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Počet volných míst | Von der Leyenová | Vývoz v listopadu | Listopadová bilance zahraničního obchodu | Sezónnost | Zahraniční obchod ČR | RBA | Asociace exportérů | Výpočet Raiffeisenbank | Prognóza IE | Elektrické vozy | Budoucnost | ProfitLevel | OX Capital Markets Ltd | Švýcarská vláda | Ifo | Clemens Fuest | Experti | Šéf Ifo | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Trade Partnership Worldwide | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Česká průmyslová výroba | Příjmy domácností | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Růst globální ekonomiky | Mzdová dynamika | Nedostatek zakázek | Oslabení kurzu koruny | Zpřesněná data | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Iniciativa | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Česká inflace | Tuzemská inflace | Cena akcií podniku | Proinflační | Vývoj měnového páru USD/TRY | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Silnější koruna | Vyšší inflace | Tržní sazby | Rozpočtový přebytek | Bloky | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Růst cen potravin | Veřejné finance | Analytička | Eleanor Creagh | Ukazatele | Obchodní sankce | Vývoz z Číny | Přebytek bilance | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Výroba v eurozóně | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Silnější kurz | Zpevňování koruny | Růst německé ekonomiky | Kryptoměny bitcoin | Ruský premiér | Meziroční růst spotřebitelských cen | Cenové tlaky | Nová auta | Růst cen výrobců | Ceny v zemědělství | Inflace v Rusku | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Růst čínského hrubého domácího produktu | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Nájemné | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Ceny energií | Britské maloobchodní tržby | Horší data | MOEX | Britské podniky | Vyplácení dividend | Cyklus růstu | Banka Morgan Stanley | Oživení globální ekonomiky | Čerpání peněz | Ptačí chřipka | Barma | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | List The Guardian | Prognózy ČNB | Kancléřka Merkelová | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | Le Figaro | Údaje o HDP | Stabilita sazeb | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Edelman | Kapitalismus | Trump | Davos | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Belt and Road | Chudoba | Prezident institutu | Prezident | Výsledkové sezóny | Nezaměstnanost v Británii | AMGN | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Jihokorejská ekonomika | Paypal Holdings | Jihokorejská vláda | Firma Avast | Michal Stupavský, CFA | Lepší zítřky | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Všeobecné volby | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americký miliardář | Souhrnný index aktivity | Aktivita firem | Evropské ekonomiky | Indikátor ekonomického sentimentu | Souhrnný indikátor | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Silnější kurz dolaru | American Express | Ratingová agentura Fitch | Stabilní výhled | Impérium | Většinový podíl | Změny cen | Nový virus | Virus | Asijské indexy | Akciové trhy v Evropě | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Eva Zamrazilová | Nejprudší pokles | Pokles | Donald Trump dnes | Situace | Globální sentiment | BRIC | Zdražovat | Závislosti na Číně | Blue-chip | České měny | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Finance Group | Situace okolo koronaviru | Romain Boscher | Spravedlivé důchody | Důchody | Americký kongres | Nejvýraznější pokles | Zhoršený sentiment | Odhad letošního růstu HDP | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Analytik skupiny | IHNED | DISH | Jednatel | Jednatel společnosti | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Dnešní datový kalendář | Boeing | Vstupy | L.F. Investment | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Vývoj měnového páru USD/CNH | Měnový pár USD/CNH | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | Tomáš Nidetzký | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Dovoz z Číny | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Lukáš Baloga | Tempo růstu hrubého domácího produktu | SBUX | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Růst akciových indexů | Aktuální rezistence | Obchody | Indická vláda | Výdaje | Daň z příjmu | Nálada výrobců | Průmyslníci | Pesimismus | Aktivita v průmyslu | Útlum aktivity | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Iris Pangová | PMI za leden | Next Finance Vladimír Pikora | Deník The Wall Street Journal | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Švýcarská banka UBS | Dopady koronaviru | Hospodářské dopady koronaviru | Přerušení vývozu | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | BP | Dodávky na trh | Tescan | Americký ISM | PMI pro sektor | Hlasy pro zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb v Polsku | Prodeje aut | Fresenius Medical | FME | Korporátní výsledky | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Export za rok 2019 | Prosincová bilance zahraničního obchodu | Vývoz do Německa | Německé tovární objednávky | Sazby beze změny | SEC | Francouzský statistický úřad | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Dnes ČNB | Velmi bohatý | Palantir | Čínské ministerstvo | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Propad průmyslu | Zdražování ropy | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Opatření proti šíření epidemie | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Americká inflace | Růst sazeb | Marek Mora | Politika centrálních bank | Valuace | London School of Economics | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Zemědělské komodity | Kukuřice | Německý HDP | Obavy z dopadu koronaviru | Životní minimum | Pokračování poklesu | Empire State Index | Akcie společnosti Apple | OIL.WTI | Deutsche Telekom | TS Lombard | Slábnutí koruny | Ekonomické aktivity | Lídři zemí Evropské unie | Bentley | Bez rizika | Investiční portfolia | Správci aktiv | PMI ze sektoru služeb | Gilead Sciences | Statistické údaje z USA | Údaje z USA | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | Německý růst HDP | FedWatch | Dopad koronaviru | Noviny | Propuknutí měnové krize | Měnové krize v eurozóně | Krize v eurozóně | Akcie na evropských trzích | Střední podniky | Podniky v Číně | PHIA | Spekulativní pozice | Šíření onemocnění | Dopady epidemie koronaviru | Šíření koronavirové nákazy | Index aktivity | Největší ztráty | Index nákupních manažerů ve výrobě | Výhled růstu globální ekonomiky | Tim Duy | The Fed Watch | Index nákupních manažerů v ČR | Průmysl a zahraniční obchod | Šéfka ECB | Zpřesněný odhad | Český hrubý domácí produkt | Tržní úrokové sazby | Čínské banky | Průměrná mzda v ČR | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Nižší zisk | Vývoj | Letní olympijské hry | Olympijské hry v Tokiu | Diamond Princess | Čínský svaz osobních automobilů | CPCA | Teikoku Databank | Analytická společnost | Hospodářská politika | Nižší sazby | HSCEI | Šok | Snížení těžby | Martin Gürtler | Mzda v ČR | Mzda | Vzestup inflace | Mzdový růst | Vládní opatření | Opatření proti šíření nemoci | Extrémní výkyvy | Výkyvy | Světový trh s ropou | Společnost IHS Markit | Aktuální Price Action | Export z Německa do Číny | Objem vývozu z Německa | Cenová válka | Výsledek zahraničního obchodu | Výsledky HDP | Ekonomika Evropské unie | Obrovské ztráty | Únorová inflace | Extrémní růst | Cenové války | Videokonference | Lídři EU | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Negativní hospodářské dopady | Vysoká rizika | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Poradci | Hlavní měny | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Euro včera | Program nákupu aktiv | Nifty 50 | Opatření proti koronaviru | Short-selling | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Index strachu VIX | Stav nouze | Mince | Profitovat | Pozitivní impulz | Technologičtí giganti | Shenzhen Composite | Tencent | MSCI China | Opatření vlády | Medvědí trend | Další vývoj | Těžaři ropy | Íránská ropa | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | S&P 500 futures | Stimuly | Index výrobní aktivity | Oldřich Dědek | Silný propad | Americká seance | Evropské země | Brusel | Letectví | Záchranné balíčky | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Domácí data | Fiskální politiky | Kabinet | Moore Czech Republic | Guvernér Rusnok | Energetické společnosti | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Skokového oslabení koruny | Standard & Poor’s 500 | Největší propad | Vyšší úrok | Oslabování české měny | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Analytik České spořitelny | Hlavní ekonom ING | Asijská seance | Silný pokles | TPCA | Index frankfurtské burzy | Šíření viru | Stimul | Pokles vývozu | Burzy cenných papírů | New York Times | Gazprombank | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Obnova ekonomiky | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Vedlejší účinky | Měnové zasedání | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Propad poptávky | Viceprezident | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Politbyro | Šíření nového typu koronaviru | Nemoc COVID-19 | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Čerpací stanice | Pád cen ropy | Aktuální situace | Bulharská měna | Mimořádná opatření | Rumunská měna | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Refinancování dluhů | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Člen bankovní rady Aleš Michl | Rozkolísaný | Tiskové agentury | Dolar zpevňuje | Pokles cen komodit | Vládní podpory | Levnější půjčky | Rating vyšší | Zásobníky | Texas | PYPL | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Přísná opatření | Další pokles | Souhrnný čistý zisk | Německý ministr financí | Situace v Číně | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Katar | Státní televize | Král Salmán | Salmán | MPO | MPSV | MF | Američtí senátoři | Pravidla EU | Kalifornie | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Lamborghini | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Fundament | Akciové indexy v Asii | Futures v Evropě | Výrobce letadel | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Počet potvrzených případů nákazy | Počet potvrzených případů | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Nákupu státních dluhopisů | Futures na americké akcie | Hluboké ztráty | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Úřad práce | Hodinový graf | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Německý akciový index | Spoření | Klaus Regling | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Tomáš Raputa | Podpůrný balíček | Německý index IFO | Graf dne | Pojišťovací společnosti | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Počet nakažených koronavirem | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Uzdravování | Poslanci | Silná rezistence | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Globální šíření koronaviru | Ministr vnitra | Instituty | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Biliony | Globální poptávka po ropě | Fatih Birol | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | The Economist | Boj s koronavirem | České vlády | Výroba automobilů | Rozsáhlé propouštění | Automobilový trh | Allianz | Německý statistický úřad | Propad HDP | Křetínský | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Karanténa | Živobytí | Vlna poklesu | Šíření nákazy | Bulharsko | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomické ukazatele | Březnová inflace | Izrael | Abbott Laboratories | Reálné mzdy | Riziko inflace | Air Bank | Sberbank | Ekonomiky | Prudký ekonomický propad | Ekonomický propad | Nigérie | Angola | VW | Čtvrtletní pokles | Rekordní čtvrtletní pokles | Situace v průmyslu | Jana Steckerová | Potenciál pro růst | Slovensko | Solidní růst | Ekonom IHS Markit | Ekonom IHS | Války | Danuše Nerudová | EGAP | Schodek | Březnová data | Počet obětí koronaviru | Poradce | Organizace | Odhad vývoje hrubého domácího produktu | Poskytování hypoték | Analytik Saxo Bank | Obchodní svaz | Obchodní schodek USA | Obchodní schodek | Obchodní schodek Spojených států | Letecká společnost | Saúdové | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Nejprudší jednodenní nárůst | Jednání ČNB | Rozvojová banka | Zelené energie | Autoprůmysl | Změny sazeb | Podíl na trhu | Afrika | WFP | FAO | Údaje | Emise oxidu uhličitého | Týdenní nárůst | Výhled ratingu | Dlužník | Ekonomické škody | Skupina OPEC | DPH | Mexiko | Ropný průmysl | Únorová bilance zahraničního obchodu | Oživení v Číně | Signály oživení | Raketový útok | Ropné objekty | Eni | Skupina Eni | Pojišťovna | Novela zákona | Globální trh s ropou | Cushing | Opatření proti šíření koronaviru | Společnost Saxo Bank | Mladé měny | Výroba v Německu | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Pavel Tykač | Chudé země | Ruské podniky | Prezident Vladimir Putin | Poradenské firmy | Veřejný sektor | Míra nezaměstnanosti v březnu | Stav devizových rezerv | Devizové rezervy České národní banky | Nezaměstnanost v březnu | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Ekonomické výhledy pro ČR | Pohonné hmoty v ČR | Cestovní omezení | Hluboké recese | Ekonomické dopady koronavirové krize | Dopady koronavirové krize | Ostausschuss der Deutschen Wirtschaft | Ostausschuss der Deutschen Wirtschaft (OA) | Ministři | Německý vývoz v únoru | Opětovný pokles | Carsten Brzeski | Ekonomické oživení | Ministři energetiky | Chřipka | Alexandr Novak | Znárodnění | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Cena benzínu | CIA | NÚKIB | Tajné služby | Španělé | Nadprodukce | Pákistán | Indický premiér | Naréndra Módí | Pákistánský premiér | Imran Chán | Německé automobilky | Markus Söder | Snížení produkce | Oživení cen ropy | Oživení cen | Dluh Ruska | Nejvyšší soud | Splátky dluhů | Čínský celní úřad | Celní úřad | Výsledek hrubého domácího produktu | Přebytek běžného účtu | Čínské oživení | Celková inflace | Inflace v české ekonomice | Petr Král | ČNB Petr Král | Technické problémy | Výpadky | WMT | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | Vývoj HDP | Česká ekonomika letos | Více peněz | Postoj investorů | Postoj investorů k riziku | Valná hromada ČEZ | Premiér Justin Trudeau | Index US500 | INTL FCStone Financial | FCStone Financial | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | US Bancorp | Nové dluhopisy | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Jiří Makovský | WELL | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Televize Netflix | Otevírání ekonomiky | Postupné otevírání ekonomiky | B2Gold | Otevírání ekonomik | Ekonomika padá | BMO | Procter & Gamble | EP | Dnešní statistiky | Statistiky | UNECA | Hospodářská komise OSN | Hospodářská komise | Hospodářská komise OSN pro Afriku | Rozvíjející se země | Uzavření trhů | Indikace | Malé podniky | Hlubší schodek | Poradenské společnosti | USD za barel | Američtí těžaři | Obchodovat ropu | Potravinové krize | Japonský export | CMC | Rizikové averze | Risk-off sentiment | Trade | S&P500 | Cushing v Oklahomě | Dílčí index | Nabídka ropy | Analytik ČSOB | Dominik Rusinko | ČSOB Dominik Rusinko | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Průměrný výnos | Největší ekonomika eurozóny | Ropný a plynárenský průmysl | Plynárenský průmysl | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Oilprice | Oilprice.com | Polská průmyslová produkce | Ceny domů v USA | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Vyjádření ekonomů | BFM | Cenové pohyby | Tržní likvidity | Expirace kontraktu | Americký ropný institut | Ropný institut | Ropný institut API | MFF | Celosvětová poptávka po ropě | Reddit | Sociální síť | Debata | Surové ropy | Nálada spotřebitelů v Německu | PMI ve službách | Evropská data | Jihokorejský HDP | KB Bank | Soukromá spotřeba | Hong Nam-ki | Evropské indexy | Šíření nákazy COVID-19 | Břidlicové ropy | Posílení | Omezení pohybu | WEI | Legendární investor | Premiéři zemí Evropské unie | Výrobce letadel Boeing | Nové zakázky | Joe Biden | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Lucembursko | Zpravodajská společnost | Společnost BBC | Evropské méně | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Ekonomika oživuje | ADBE | Očekávané výsledky | Odhad vývoje HDP | Cenový pokles | Úřad INSEE | Důvěra amerických spotřebitelů | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Automobilka Ford Motor | Zisk automobilky | Zisk automobilky Škoda | Provozní zisk automobilky Škoda | Bitcoin dnes | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Rušení pracovních míst | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Volvo | Propad exportu | Německé ministerstvo hospodářství | Ministerstvo hospodářství | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Prognóza německé vlády | Nezaměstnanost v Německu | Počet lidí bez práce | Tuzemské státní dluhopisy | SMA 100 | Analytik ProfitLevel | BCM | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Ropa roste | Maloobchod | Omezení kvůli koronaviru | Zaměstnanci | Denní pokles | Gilead | Rakouská ekonomika | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Blízký východ | Tweet | Dopravci | UBS Global Proprietary Trading Group | Trading Group | Proprietary Trading | UBS Global | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Mike Pompeo | Kanadská obchodní bilance | Futures na zemní plyn | Růst výnosů | Federal Reserve | Vývoz z USA | Vývoz z USA v březnu | Obchodní deficit Spojených států | Soud | Greenpeace | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Otevírání americké ekonomiky | PMI pro sektor služeb | Německé průmyslové objednávky | Latinská Amerika | PEPSICO | Thomas Gitzel | Čínský export v dubnu | Export v dubnu | Vyhlídky pro čínský export | Dubnový vývoz | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Petrochemická společnost | Přeshraniční obchod | Průmyslová výroba ČR | Napětí v čínsko-amerických vztazích | UNWTO | Mezinárodní turistika | Turistika | Oslabení kurzu norské koruny | Velvyslanec Evropské unie | Nicolas Chapuis | Velvyslanec Evropské unie v Číně | Dlouhodobý trend | Zdražení ropy | Německý export v březnu | Export v březnu | Německá spolková vláda | Oživení hospodářství | Obchodní přebytek Německa | Obchodní přebytek | Pozitivní očekávání | Provázanost světové ekonomiky | Alexander Krüger | Bankhaus Lampe | Sousedé Německa | Rekordní zisk | Hrubý provozní zisk | Hugo | Regulační orgány | Uvolňování opatření proti koronaviru | Australská ekonomika | Wu-chan | Pokles ekonomické aktivity | Deflační tlaky | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Američtí regulátoři | Pokles dovozů | Propad průmyslové výroby | Zveřejněné údaje | Leasing | Dluhy | Toyota Motor | Oživení české ekonomiky | Členské státy | Rekordní schodek rozpočtu | Evropská průmyslová produkce | NKE | Průmyslové kovy | Členské země | Analýza makroindikátorů | Technologický pokrok | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | RBI | Zlevňování benzínu | Světové hospodářství | Rekordní propad | Výzkumné společnosti | Účet platební bilance | T-Mobile | Auta | Expedia | NetEase | Royal Caribbean | Dnešní výsledky | Oblasti rezistence | Vláda v Berlíně | Vývoj ekonomiky | Velké ekonomiky | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Protikoronavirová opatření | Levné peníze | Vakcína | Sektor služeb | Medvědí scénář | Koronavirus v Japonsku | Export do Číny | Takeši Minami | Ekonom společnosti Fujitsu | Fujitsu | Martin Schulz | Recyklace | CL | Spekulovat | Zahájení dodávek | Zboží z Číny | Moderna | Celní režim | Spolková vláda | Fiskální stimul | Experimentální vakcína | Oživení globální poptávky | Marek Brávník | Státní podpora | Advance Auto Parts | Předseda dozorčí rady | Manažeři | GSK | Důvěra spotřebitelů | Koronavirová pandemie | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Ruské ministerstvo financí | Sankce USA | Protiíránské sankce | Oživení z propadu | Japonský export v dubnu | Omezení produkce OPEC | Omezení produkce OPEC+ | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Pokles podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Předsedkyně Evropské komise | Americká média | PELTRO | Cena ruské ropy | Cena ruské ropy Urals | Urals | Čínské hospodářství | Vrcholní představitelé | Pomoc lidem | Renault | Australská vláda | Splunk | Komunistická strana | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Finanční prospěch | Inflace v Turecku | Německá průmyslová a obchodní komora | Ekonomické zotavení | Jaguar Land Rover | Jaguar | Land Rover | Předstihové ukazatele | Ekonomický institut Ifo | Mnichovský ekonomický institut | Technologické centrum | Společnost Lufthansa | OKD | Mondelez | JDE | Největší ekonomika v Evropě | Rizikovější měny | Unie | ČR | Stravenkové firmy | Soběstačnost | Investice do energetiky | Pokles investic | Agentura IEA | Vakcíny proti koronaviru | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hospodářský institut | Novatek | Lukoil | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Andrej Babiš (ANO) | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Průraz | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Bývalý prezident | Rozhodnutí FOMC | Akcie společnosti CZG | Prime Market | Akcie společnosti Česká zbrojovka | EXIMAT | Holding CZG | CZ-USA | Zbrojovka Brno | Zbrojovka | 4M Systems | CZ Export | Čínské továrny | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Slabá poptávka | Bild am Sonntag | Výrobní PMI | Znovunastartování ekonomiky | Pozitivní sentiment | PEPP | Střední Evropa | Mišustin | Kommersant | Ruský list | Špatné zprávy | Ruské úřady | Londýnské burzy | Nová prognóza ECB | Nová prognóza | Vedení společnosti | Antivirus | Zvyšování mezd | Čínská poptávka | Rekordní nárůst | Předkrizové úrovně | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Banka Creditas | Nepřipravenost | Výkon českého průmyslu | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Vývoz z Německa | Tempo poklesu | Rekordní pokles | Používání eura | Americké úrokové sazby | Portugalský ministr financí | Mário Centeno | Poptávka po zlatě | ProSiebenSat.1 Media | Hlavní index frankfurtské burzy | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Národní rozpočtová rada | Vysoké valuace | Největší světová ekonomika | Světové krize | Místopředseda Evropské komise | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Globální poptávka | Pokles německé ekonomiky | Investice do infrastruktury | Rozsáhlé investice | Hospodářský propad | Nestlé | Novo Nordisk | Světová poptávka po ropě | Japonský vývoz | Japonský vývoz v květnu | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Prodeje automobilů | Podpůrné programy | CapitalPanda | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | OX Capital Markets | Jozo Perić | Agrofert | EU summit | Proticyklické kapitálové rezervy | Výplata | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | HDP EU | Otevření obchodu | Per rollam | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Finanční výbor | Infekce Covid | ZIL | Zahraniční kapitál | Výroba v Británii | Průmyslová výroba v Británii | Chemické společnosti | Představenstvo | Podmínky půjčky | Finanční ústavy | Výhled hospodaření | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Koronavirová opatření | Druhá vlna | Počty nových případů | Výrobci aut | Šéfové vlád | Analytik Purple Trading | Sektor technologií | Propad české ekonomiky | Státní pomoc | Zásoby zemního plynu v USA | Ministryně hospodářství | Příjmy a výdaje | PT. PROFITFXLEVEL | Vlna koronaviru | Živnostníci | Paušální daň | Google Pay | Sankce proti Rusku | Stimulační program | ONS | Fintech společnosti | Den obchodování | Nálada v japonském průmyslu | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Úroda | Reshoring | Horizon Europe | Objem zakázek | Signál k prodeji | Jasný signál | Situace na trhu práce | Stavebnictví v květnu | Exporty | Zasedání MMF | Dopad pandemie | Setkání ministrů financí eurozóny | MAM | Postupy centrálních bank | Spuštění hyperinflace | Koloběh zadlužení | Rétorika centrálních bank | Řízení cen | Michal Lukáč | Nárůst počtu nově nakažených | Sony | Výrazný propad | Mladé generace | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Koronavirová situace | Podíl Evropy | Emirates | Francouzský statistický úřad INSEE | Ceny kávy | Reputace | Čínský export a import | HDP Singapuru | Americký výrobce letadel | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | SAE | Stellantis | Peugeot | Citroën | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | Summit Evropské unie | Kolaps | Odbyt automobilky | Odbyt automobilky Škoda Auto | Evropské investiční banky | Američtí politici | Verizon Communications | Malé zisky | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Růst poptávky po ropě | World Markets | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Možnost dalšího růstu | Společnost XTB | Salesforce.com | Rostoucí ceny komodit | Znovuotevření ekonomiky | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Cybertruck | Semi | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Následky pandemie | Index Ventures | Supervelmoci | Reliance | Celkový výsledek | Odhady HDP | HDP za Q2 | Bohatí lidé | Čínský statistický úřad dnes | Americké vládní dluhopisy | Natland Group | Nálada amerických spotřebitelů | John Kilduff | OMV | Plynárenské společnosti | Pár EUR/USD | Nikl | Obchodní divize | Provozní zisk Škody Auto | Čínská společnost | Propad ekonomiky | Výhled německé ekonomiky | Odhad růstu HDP | Silné momentum | Odveta | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Obnovení růstu | Turistický ruch | Psychika | Aktivita v čínském průmyslu | Caixin | Rekordní deficit | Oživení v automobilovém průmyslu | Německý automobilový průmysl | Situace na americkém trhu práce | Známky oživení | Tuzemský maloobchod | Výzkumy | Indonésie | Slabý dolar | Vysoký přebytek | Ocelářství | Odhad vývoje ekonomiky | Skupování aktiv | Růst vývozu | Přebytek obchodu se Spojenými státy | Objem dovozu | Zpomalující růst | Růst zaměstnanosti | Mluvčí ČEZ | Časový horizont | Pokles ruské ekonomiky | Damoklův meč | Quantum Fund | Inflace v červenci | Hyundai Motor | Bruegel | Cenové hladiny | Maďarská inflace | Lepší výsledky | Zpomalování inflace | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Ekonomické zotavování | Oživení poptávky | Prezidentské volby USA | Pokračování expanze | Worldometers | Indikátory sentimentu | Počty nakažených | Dluhopisy a zlato | Czechoslovak Group | ČEZ ESCO | eMan | Velký propad | Analytik XTB | Pandemická situace | Hnojiva | Upozornění na rizika | Rystad | Japonský export se v červenci | Export v červenci | Bitstock.com | Pokles tržeb | Vládní koalice | Goodyear | Výrobce pneumatik | PLUG | Adyen | Počet akcií | Chamtivost a strach | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Růst důvěry | Růst důvěry v německou ekonomiku | Turecká lira (TRY) | Světová rezervní měna | Snížení DPH | DPH v Německu | Globální pandemie | Vesa Equity | Čínská komunistická strana | Přístup k inflaci | Zvýšení daní | Růst ekonomické důvěry | Zrušení superhrubé mzdy | Kanadská ekonomika | Unijní ministři | Coca-Cola | Ruská vláda | Ceny v eurozóně | Výrobní sektor | Výrobní index | Venezuela | Holdingová společnost | Německá automobilka Daimler | Automobilka Daimler | Růst eura | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | DIA | Fisker | Statistika z amerického trhu práce | České maloobchodní tržby | Seznam Zprávy | SMIC | Klimatické změny | Zaměstnanost a ekonomika | Odborníci | Peso | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Kroger | Ekonomické odhady | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Chalífa Haftar | Američtí investoři | Prognóza Ministerstva financí | Prezidentské volby v USA | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Japonský vývoz v srpnu | Objem exportu | Pokles exportu | Vývoz do Spojených států | Tom Learmouth | Japonské ministerstvo financí | Narůstající ceny | Čínské technologické firmy | Jošihide Suga | Výkon ekonomiky | Snížení emisí | Institut IfW | Ekonomický propad Německa | Růst ekonomiky v Německu | Stefan Kooths | Přímé investice | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Oživení z pandemie | Bloomberg Intelligence | Inditex | Jan Čermák | Rezidenční nemovitosti | Budoucí vývoj | Ceny sójových bobů | ČNB úrokové sazby | Slabší kurz | Zhoršení pandemie | Ropa dnes | Cena elektřiny | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Očekávání ČNB | Evropský automobilový průmysl | Politici z Evropského parlamentu | Politici | Ursula von der Leyen | Ztráty společnosti | Němečtí politici | Ambasador | Strach z Brexitu | Očekávání německých exportérů | Exportní průmysl | Epidemiologické situace | Účinné vakcíny | Ropovody | Plynovody | PVM Tamas Varga | Pacifik | Východní Asie | Údaje o sentimentu | Micron | Snížit emise | Turecký ministr financí | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | Internetová společnost | Americká internetová společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Průměrný kurz koruny | Tuzemští obchodníci | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Marathon | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Nezaměstnanost v Japonsku | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Druhá vlna koronaviru | Tuzemské hospodářství | Pokles spotřebitelských cen | Skupina CZG | Pozitivní výsledek | Ranní okénko | Český veřejný dluh | Česká republika | Průmyslové zakázky | Růst průmyslových zakázek | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pokles průmyslové výroby | Průmyslová výroba v ČR | Ruské firmy | Odvolací soud | Epidemická situace | Vývoz z Německa v srpnu | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Frakování | Lockdown | Měnový fond | Ceny v Česku | AEX | Společnost NOC | Milan Cutkovic | Axi | Libye | Firma NOC | CPI v USA | Americké prezidentské volby | iPhone | Nancy Pelosiová | Oživení německé ekonomiky | Zambie | MicroStrategy | Významné riziko | Daniel Častvaj | První peníze | Státní penzijní fond | Příjmy z prodeje ropy | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Epidemiologická situace | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Embargo | Množství peněz | Pokles japonského vývozu | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Interfax | Dobrý byznys | Zhoršení epidemické situace | Epidemické situace | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Průzkum PMI | SolarEdge Technologies | SEDG | Elvira Nabiullinová | JPM | GS | Pokles indexu | Čínská aktiva | Futures na ropu | Holger Schmieding | Saxo Bank Steen Jakobsen | UBS Asset Management | Bidenovo vítězství | Vyhlídky globálních trhů | Burzy v Evropě | Moneta | IT sektor | Zhoršování pandemické situace | Vlny koronaviru | Pandemický program | SAP AG | XOM | CVX | CSCO | JP Morgan Chase | Zveřejnění výsledků | Zveřejnění výsledků HDP | Bankovní úvěry | SolarEdge | Státy Evropské unie | Zynga | ZNGA | Soudní spor | Výsledky voleb | Ruské společnosti | Průmyslová výroba v září | GLE | Electronic Arts | Výrobce videoher | Přebytek zahraničního obchodu | Provozní zisk společnosti | Trend oslabování | Oslabování amerického dolaru | Tempo inflace | Šéfové firem | Společnost Pfizer | Vakcína proti covidu-19 | Andrea Cicione | Růst frankfurtské burzy | Oživení čínské ekonomiky | Sazka Entertainment | Hospodářský vývoj | Felbermayr | Dillí | China Mobile | Průmysl v eurozóně | Růst ekonomiky EU | Letecká doprava | QCOM | Zvyšování dovozu | Palantir Technologies | Polská vláda | Pád cen | NFIB | Kurz liry | Německý ministr zdravotnictví | Ministr zdravotnictví | Jemen | Společnost CZG | Akcie spoločnosti | Poptávka po státních dluhopisech | Tranzit ruské ropy | Transněfť | Ropovod Družba | Mattoni | Oživení poptávky po ropě | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Diem | Spotřebitelská poptávka | Ministerstvo energetiky | Růst průměrné mzdy | Proražení | Vzorce chování | Přebytek obchodní bilance | Obchodní bilance Číny | Ekonomické uzavírky | INTC.US | Situace ve stavebnictví | Riziko brexitu | Zelené investice | Životní prostředí | Tesco | GME | Diem Association | Futures na DAX | Siemens | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Munich | Continental | ABNB | Vakcinace | Vývoj měnového páru USD/CNY | Swingový výhled | TABAK | Investice státu | H&M | BIDU | Carsten Fritsch | Analytik Commerzbank | Očkování | LEN | Rozpočtové deficity | Zadlužování | PX Pražské burzy | NBP | Vesa Equity Investment | Lael Brainardová | Maďarská vláda | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Mutace viru | Ceny aktiv | MGM | US2000 | Futures na ropu WTI | Štědrý den | Očkování proti covidu-19 | Předsednictví EU | Růst průmyslové produkce | Cenné papíry a burzy | Voda | Index DE30 | Svaz BGA | Německý obchodní svaz | Německý obchodní svaz BGA | BA.US | Oslabení polského zlotého | Oslabení forintu | Stimulační balíček | Celní války | Belt and Road Initiative | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Emise dluhopisů | Výhled na rok | Pokles zásob | Poptávka po plynu | Vývoz LNG | Počasí | Utažení měnové politiky | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | Český výrobní sektor | PMI ve výrobě | Pomoc firmám | ABNB.US | Zvýšení těžby | DOT | Zvýšení ceny | Západní ekonomiky | Společnost Tesla | Silné oživení | Růst průmyslu | Inženýrské stavitelství | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Brands | Zdravotní péče | Rio Tinto | Salutem | Salutem Fund | TUI | Zhoršení ratingu | Tržby z prodeje | Prodeje potravin | Svaz BDI | Německá bankovní společnost | Shopify | ProSiebenSat.1 | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | VMware | Údaj o HDP | Ceny cukru | Evropské centrální banky | Zásoby ropy ve Spojených státech | Acacia Communications | Tempo hospodářského růstu | Dopad na trhy | MRK | CARA | MJ | Měsíční data | WU | Indexy na Wall Street | Unijní diplomacie | Nezaměstnanost v lednu | Ředitel BlackRock | Situace na trhu | Důvěra v ekonomiku ČR | VTB | Agentura Interfax | Aligator | DHL | United Parcel Service | UPS | KFC | Marriott | PEP | Deliveroo | Darktrace | Očkování proti covidu | Ceny akcií Tesla | Express | Bilanční suma | Hrubý domácí produkt (HDP) Polska | Návrh PPF | Tržní ceny | J&J | China Development Bank | Výrobní aktivity | Obchodování na asijských akciových trzích | Giovanni Staunovo | Nasdaq (US100) | ADP report zaměstnanosti | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | QCOM.US | Rozvolnění protipandemických opatření | Rozvolnění | Brent (OIL) | Obchodní deficit USA | Obchodní omezení | Activision | Blizzard | Finanční výsledky | Dynamický růst | Počet zahájených bytů | Automobilka Tesla | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Institut NIESR | Výhled britské ekonomiky | Platby v bitcoinech | Poslanci Evropského parlamentu | Investice do kryptoměnových fondů | HAS | Russell 2000 (US2000) | UNH | Objem akcií | Maersk | A.P. Moller-Maersk | Dánská společnost | FTX | Kov | Obchodování s emisemi | ETS | Colt | Nastavení sazeb | Tyson Foods | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Sentiment v ekonomice | Růst produktivity | Přebytek zahraničního obchodu EU | Vývoz z EU | Přebytek obchodní bilance Evropské unie | Schodek obchodu s Čínou | Slovenská ekonomika | Růstový trend | James Bullard | CETIN | Bilance obchodu | Bilance obchodu s Čínou | AIG | FOMC minutes | Rizika a příležitosti | Negativní vývoj | Průmyslová výroba v lednu | WTI Crude Oil | SPWR | PMI indexy | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Manufacturing PMI | Třetí vlna | Súdán | MXN | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Světová poptávka | Celosvětová poptávka | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Trendy komodit | Obchodování s emisemi (ETS) | Investoři a obchodníci | Míra inflace v Německu | IPO Coinbase | Vývoz z Německa do Británie | Rohlik Group | Terra | Nárůst výnosů | Oživování ekonomiky | Siemens Energy | Intervenovat na devizovém trhu | Obchodní přebytek Číny | Silný růst | Důvěra evropských investorů | Pandemická opatření | Posilování USD | Pandemie covidu-19 | Oslabení exportu | Analýza EUR/USD | ČSA | IWH | Fidelity | Průzkum analytiků | Pandemická omezení | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Těžby kryptoměn | Společnost Nokia | Společnost eToro | Zisk Škody | FX Update | Holubičí Fed | Hodnotové akcie | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | VOW1.DE | VOW1 | Liberty Steel | SLR | Síla amerického dolaru | Zvolení Joe Bidena | Indikátory v eurozóně | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Prezident Erdogan | Nárůst sazeb | Forwardové sazby | IPO Deliveroo | Nárůst rizikové averze | Zablokování Suezského průplavu | xStation 5 | Discovery | Výhled Saxo Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Pohyb ceny | Vývoj hodnoty | Data z reálné ekonomiky | Jobs Plan | Míra úspor domácností | Míra úspor | PMI index | CPI Property Group | CPI Property | GRMN | LMT | Reuters analytik | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | EDF | Umění | Těžba bitcoinů v Číně | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Index Exportu ČR | Sono Motors | Aptera | Škoda ENYAQ | Harley-Davidson | Data o inflaci | Prudký růst cen | Používání kryptoměn | Obchod mezi Británií a Evropskou unií | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Průmyslová produkce v eurozóně | Dostupná data | Německé hospodářské instituty | Hospodářské instituty | COIN | Krok za krokem | Optimistická očekávání | AA | Bearish Engulfing | Kurz ruského rublu | Ceny ropy Brent | Všechny indikátory | Kent | Ruská politická scéna | Politická scéna | Ceny surovin | Island | Emise skleníkových plynů | Intel (INTC.US) | Nezaměstnanost mladých | LME | Ekonomický plán | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Raytheon Technologies | Raytheon Technologies (RTX.US) | AMD.US | GOOGL.US | RTX.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | United Parcel Service (UPS) | Vysoká cena | ERA | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | UUUU | Cameco | CCJ | Uran | Rostoucí ceny | Objednávky | Ministr práce | Venezuelská ekonomika | Internetové společnosti | Problém s nedostatkem čipů | Události tohoto týdne | Verizon | Comcast | Americký technologický sektor | Platby kartou | Dluhový strop | Trading.com | Větší korekce | Nárůst objemů | Kellogg | Vývoj průmyslu | Futures na americké indexy | Hospodaření firem | Pandora | Boční trend | Konsensus trhu | Hodnocení současné situace | Panasonic | Believe | Francouzská společnost | Eurokomisařka | Inflace v České republice | JAP225 | Goldman Sachs Group | Arca Investments | Arca | Výkonost průmyslu | Výkonost průmyslu v eurozóně | Otevření ekonomik | Systém obchodování | Kybernetický útok | EEX | Pandemie COVID | Tuzemská měna | Hladiny rezistence | Turów | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Phil Flynn | Petrus Advisers | Colt Canada Corporation | Akvizice Coltu | Těžaři | Německé společnosti | Vesa | Renáta Kellnerová | Agora | API | Zpřesněné údaje | Oslabení | Prudké oslabení | Výpadky proudu | ZS | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | Zisk za období po zdanění | Aktualizace výhledu | Akvizice Colt | Cenový PCE index | PCE index | Růst úroků | Prodejní ceny | Vývoj ceny dřeva | Ceny dřeva | René Holečka | Lubomír Kovařík | René Holeček | Dennis Veilleux | Cena dřeva | Růst ekonomiky Turecka | Výhled růstu české ekonomiky | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | MNB | Státní rozpočet ČR | Petrus | Guvernérka ruské centrální banky | Ruský ministr | Ruský ministr hospodářství | Impulzy | Makro z USA | Čínský vývoz a dovoz | Čínský vývoz v květnu | Čínský vývoz a dovoz v květnu | Růst v průmyslu | Omezování nákupů aktiv | Firmy z EU | Evropské společnosti | Spotřeba domácností | Přehřátí ekonomiky | Salvador | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Hedvábná stezka | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Snižování nákupu aktiv | Dodávky plynu | Penta | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zajišťování | Dekarbonizace | Gigafactory | Wise | Konkurence | XPeng | Prodej | Dolarový dluh | Senegal | Mali | Shortování | Další kryptoměny | Akcie průmyslových společností | Indikátor Alligator | Alligator | McDonald's | Výrobce elektromobilů XPeng | Regulační úřad | PPF Telco | ČD-Telematika | ICT | České dráhy | WISE | Dovoz ropných produktů | Zvládání pandemie | CO2 | Nordstream 2 | Nordstream | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | Významné zprávy | Solární panely | Vyšší úroveň | Výroba elektrické energie | Georgia Energy SICAV | Georgia Energy | Obrovský potenciál | VTP Brno | Hydroelektrárny | Daniel Mahovský | Zakladatel fondu | Gruzie | Největší světové kryptoměnové burzy | Ekonomický novinář | Nejnovější prognóza | Trh dnes | El País | Deník El País | Energetická společnost ČEZ | Paradox | Meziroční změny HDP | Změny HDP | Varianty koronaviru | Malajsie | Report ADP | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Počet nezaměstnaných | Jen-tchien | Jen-tchien v Číně | Karanténa v čínském přístavu | Mimořádná událost | Domino efekt | Domino efekt v globálním obchodě | Kontejnerový terminál | Dopady pandemie covidu-19 | Úvěrový trh | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Přístav v Číně | Dluh vládních institucí | Technologie | Americký výrobce | Protipandemická opatření | Rekordní schodek | MU.US | Hlubší deficit | Zemědělské suroviny | Ekonomický šok | Jan Holeček | Krátké obchodování | Zkušení obchodníci | Minimální sazby daně | Sazby daně | Spojené arabské emiráty | Hliník | Mluvčí společnosti | Sada dat | Egypt | Pojišťovací společnost | Chování spotřebitelů | Prodej zboží | Rozvolnění restrikcí | Očekávání zisku | Spotové ceny | TSMC | Budějovický Budvar | Budvar | Výroční zprávy | Pivovar | Národní pivovar | Výstav | Včerejší seance | Růst dovozu | Problémy se subdodávkami | USA inflace | Český vývoz | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Podíl Číny | Úřad pro hospodářskou soutěž | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | TSM.US | Americký trh | AI | COST | Zotavování světové ekonomiky | Ceny suroviny | Základní úrokové sazby ČNB | Uzavření dohody | Současný trend | Globální ceny | Přidaná hodnota | Inflace cen | Odvětví | Pokles poptávky | Přijímání bitcoinů | Nedostatek potravin | BHP | Divize | Rotterdam | Zásoby plynu v USA | Pohyb kapitálu | Klidný trh | Načasování | Nasdaq-100 (US100) | Pesimistická nálada | Ceny termínových kontraktů | Boom | Pinpoint Asset Management | Výrobce elektromobilů Tesla | Dodávky suroviny | Energetická skupina | Softwarová společnost Microsoft | Rekord | Příjmy z reklamy | Klimatická politika | Současné ceny | Společný podnik | Delta mutace | Bilion | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Silné hospodářské oživení | Yum Brands | Tuzemský HDP | Růst v Číně | University of Michigan | Náhoda | Bankovní skupina | Provozní náklady | Živnostenské banky | Světová cena | Investiční činnosti | Chování | Ovlivňování | Dodávky ruského plynu | Růst aktivity | Take-Two Interactive | Logistika | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Ropa OIL.WTI | Ubisoft | Analytik České bankovní asociace | VIAC | Zpráva z amerického trhu práce | Subdodávky | Jarda Tupý | Ceny rýže | Rekordní minimum | Růst čínského vývozu | Čínští výrobci | Celkový obchodní přebytek | Celkový obchodní přebytek Číny | Olympiáda | Delta varianta | Společnost Equinor | Richard Clarida | Místopředseda Fedu | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Těžařská firma | Index Sentix | Drahota | Osobní počítače | Sekce měnové | Náměstek ředitele | Vratislav Zámiš | Populární kryptoměny | RWE Gas | Rozpočtové příjmy | Ocelárny | Index Russell | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Zahraniční společnosti | První odhad | Prostor pro růst | Vyšší úroky | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Afghánistán | Varšava | Jaroslav Povšík | Předseda podnikové rady | Medián | Podíl firem | Zápis Fedu | Rozbor | Koronavirové mutace | SpaceX | SPOT | Nikkei (JAP225) | Výrobní inflace | Analytici banky | Konference v Jackson Hole | Funkční období | ASX | Sympozium | Proočkovanost | Inflace ve Velké Británii | David Vagenknecht | Dupont | Dominion Energy | Golden Gate CZ Marek Brávník | Nedostatek čipů | Jihoafrická republika | Dodávky plynu do Evropy | Očkování v zemi | Růst výroby | Ranní glosa | Společnosti | Národní měny | Aktualizovaný výhled | Guardian | Neúspěch | Opatření | Rivian | Vrcholy | Dna | The Times | Martin Vohánka | Prazdroj | HDP v Kanadě | Telco | Evergrande | Lenka Kalivodová | Rychlý růst | Platební síť | Hnutí ANO | ANO | Latinskoamerické země | Uhlí | RBC | Vysoká poptávka | Puma | Novozélandský premiér | Energetika | Podpůrný program | Ruský rozpočet | Ceny plynu | Roman Pilíšek | Akcie společnosti Tencent | OANDA Edward Moya | Konfederace | Reakce centrální banky | Evropský index | Luxusní značky | Index CHNComp | Čínský index | Čínský index CHNComp | Mezinárodní skupina | Vyšší hodnoty | Strojírenské firmy | Strojírenské firmy v Německu | VDMA | Ralph Wiechers | Výrobní podniky | Ztrátové pozice | Pracovní den | Developer Evergrande | UK100 | Jednotné Rusko | Společnost AT&T | WarnerMedia | Warner Bros | Corporate Governance | Potíže společnosti Evergrande | Utahování měnových podmínek | Česká pošta | Kompenzace | Ekonomický boom | BNP | FX systém | Měnové příjmy | Institucionální trh | Retailový trh | Nebankovní devizoví obchodníci | Zisk na devizovém trhu | Arbitrážníci | Forex brokeři | Pokračování trendu | Výsledky německých voleb | UBS Group | UBS Group AG | Sociální demokraté | Čepro | Potíže v dodavatelských řetězcích | Problémy v dodavatelských řetězcích | Německá automobilka Volkswagen | Reorganizační plán | Cena plynu v USA | mmBtu | Cena zemního plynu ve Spojených státech | Zemní plyn (LNG) | Zpracování plynu | Vývoz LNG ze Spojených států | Henry Hub v Louisianě | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | BOOST | Úročení | Cenový šok | Jün-nan | Gamble | Společnost Evergrande | Energetická krize | Krize v Evropě | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Růst cen plynu | Růst cen plynu v Evropě | Růst cen zemního plynu | Kellnerová | Globální inflace | Posilování amerického dolaru | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Hospodářské soutěže | Apple Pay | Akcie Palantir | Akcie Palantir Technologies | Prudké zdražování | Automotive | Zpožděné dodávky | Navyšování cen | Objem německého vývozu | Inflace v září | Těžby Bitcoinu | Nová vláda | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Zdražování potravin | Češi | Růst vývozu z Číny | Energetické krize | Zdražování energií | Polský zlotý a maďarský forint | Zvýšení dodávek plynu | Nákup plynu | Objem obchodů s akciemi | Dmitrij Peskov | Prodeje ropy | Příjmy z ropy | Ceny energie | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Giorgia Meloniová | ASEAN | JPG | Vývoje kurzu | České Radiokomunikace | Nedostatek polovodičů | Bosch | Giphy | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Snap | Nedostatek surovin | Cena termínového kontraktu | Nedostatek obilí | Obilí | Rumunsko | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | Výzkumný institut Ifo | Ruská společnost | Retail Investor | Euroclear | Boeing (BA.US) | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Adam Tooze | Robert Habeck | Orlen Unipetrol | Ceny plynu v Evropě | Ruský prezident | Veřejné investice | Meta | Klima | Plyn v EU | Prohloubení deficitu | Rychlejší růst inflace | Meta Platforms | Plynovod Jamal | Gascade | Qualcomm (QCOM.US) | Airbnb (ABNB.US) | Louis Dreyfus | Dominion Energy (D.US) | D.US | Česká národní banka (ČNB) | Zvýšení minimální mzdy | Růst vývozu Číny | Drahé energie | Petr Dvořák | Velkoobchodní ceny plynu | Příjmy z kryptoměn | Globální dodavatelské řetězce | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | Daimler Truck | Společnost | Inflace ve Spojených státech | Obchodní ředitel | Tým InstaForex | Průmyslový sektor | Burzovní cena | Raketový růst | Raketový růst ceny | Dopady inflace | Ruský plynovod | Akcie automobilky Rivian | American Petroleum Institute | American Petroleum Institute (API) | Target | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | Lockdowny | TIM | Jiří Gavor | ENA | Ruský trh | RTS | Jens Stoltenberg | Innogy | Turecké měny | Podpora vývozu | Opoziční politici | Booking | Změny klimatu | Nové mutace viru | Nové mutace | Omikron | Skutečný výsledek | Omicron | Zvýšené úrokové sazby | Očekávání úrokové sazby | Sazby centrální banky | Mutace omicron | Varianta omikron | Těžařská společnost | Broadcom | | CMA | Výhled české ekonomiky | Kazachstán | Kolaps eura | Vietnam | Občanské války | Etiopie | Nureddin Nebati | Varianty covidu | Zlotý | Největší švýcarská banka | Postavení na trhu | Míra inflace v Turecku | Reakce České národní banky | Cykly | Rotace | Časové období | Rozšíření | Extension | Technický nástroj | Rostoucí inflace | Developeři | Jestřábí Fed | Arm | Zavřené automobilky | Zemědělci | Fwdbonds | Christopher Rupkey | Mahir Rasheed | Výkon průmyslu | Ekonomické ztráty | Akcionáři společnosti | Společnost SpaceX | Liz Trussová | Annalena Baerbocková | Stabilita turecké liry | Relativní stabilita | Ipek Ozkardeskayaová | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Obavy z omikronu | Bidenova administrativa | Ukončení nákupu aktiv | Pyramida | Jaromír Gec | Jamal | Společnost China Mobile | Závazky vůči věřitelům | Mluvčí Kremlu | Růst cen zkapalněného zemního plynu | PGNiG | Plynárenská a ropná společnost | Force | Vývoj dlouhodobých inflačních očekávání | Základní sazba | Banka HSBC | Hráči na trhu | Focus | Santa rally | Vývoz saúdské ropy | Western Shipping | Plynová krize | Purple Trading Jaroslav Tupý | Unimex Group | Jiří Šimáně | Infografika | Hodnoty měny | Výrobce nákladních aut | Iveco | Desetileté výnosy | Uniper | Čínská telekomunikační společnost | Miliardy USD | Evropské aerolinky | CME FedWatch Tool | Kosovo | Petr Lajsek | Facebook Ireland | IT skupina | Etnetera | Green:Code | Strategické plány | Prezident Hospodářské komory | Vladimír Dlouhý | Předpokládaný růst | Ocel | Srí Lanka | Ruský plyn | Gate | Radek Špicar | Martin Wichterle | Tomáš Salomon | Hypomonitor | Průměrná míra inflace | Realitní skupina CPI Property Group | Diamant | Těžby bitcoinů | Uhelné elektrárny | Hry | Fed Business Outlook | Philadelphia Fed Business Outlook | Philadelphia Fed | Business Outlook | Dražší energie | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | CRHC | Hodnota sloučené společnosti | Provozovatel loterií | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Ruské dodávky plynu | Omezení dodávek | Analytik trhů | Internetová televize | Instituce | Společnost Allwyn | Napětí na Ukrajině | Nový týden | Ericsson | Oživení exportu | Základní úrok | Přerušení dodávek ruského plynu | Rostoucí ceny plynu | Daňová sazba | Pár USD/CAD | Rusko dnes | Electrolux | Výrobce domácích spotřebičů | Kanadský penzijní fond | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Závislost na Číně | London Bullion Market Association | Ebury | Belviport Trading Limited | Firma Belviport Trading | Hnědouhelné elektrárny | Cena transakce | Sev.en | Severní Korea | Björnar Tonhaugen | Zmírnění sankcí | Analýza indikátorů | Období zvýšené inflace | Duke Energy | Duke Energy (DUK.US) | DUK.US | Futures na americké akciové indexy | Rusko-ukrajinský konflikt | Ruské dluhopisy | Škoda Transportation | Didier Pfleger | RTL | RTL Hrvatska | Napětí kolem Ukrajiny | Ukazatel EBITDA | LHA | LHA.DE | Lufthansa (LHA.DE) | Rainbow | Luxusní zboží | NVDA.US | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | CITIC | Bezpečnostní situace | Kupní cena | Plynárenské firmy | Ruské invaze na Ukrajinu | Poslední den obchodování | Anexe Krymu | Čínský prezident Si Ťin-pching | RSIS | Ruské hospodářství | TotalEnergies | Dění na Ukrajině | XTB Jiří Tyleček | Ozbrojené složky | Sankce na Rusko | Sankce | Sankce vůči Rusku | Uznání nezávislosti | Separatistické regiony | Ruský prezident Vladimir Putin | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Odpojení Ruska | Platba SWIFT | Identifikační kód | Odpojení Ruska od systému SWIFT | Export klíčových komodit | Ukrajina a Rusko | Jak zdanit kryptoměny | Příjmy z prodeje kryptoměn | Danit kryptoměny | Kryptokalkulačka | Kryptosměnárny | Nehmotný movitý majetek | Movitý majetek | Simplecoin | Cointracker | CryptotaxCalculator | Koinly | Konflikt na Ukrajině | Belviport | Uvalené sankce | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Wally Adeyemo | Ukrajinská krize | Ruské banky | Největší ruská banka | Ruská banka | Banka Sberbank | Ruská agrese | Cena plynu pro evropský trh | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Německá energetická společnost | Společnost Uniper | Ruský útok | Export do Ruska | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Lídři zemí EU | Sankce Rusko | Boje na Ukrajině | Zahájení ruského útoku | Zahájení ruského útoku na Ukrajinu | Energiewende | Sberbank CZ | Nokian | AvtoVAZ | Ford Sollers | Jaderný program | Porušování lidských práv | Russia Today | Motivace | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | Kyjev | Západní firmy | Kamaz | Burza v Moskvě | RDIF | Státní pojišťovna | Pojišťovna EGAP | Pojišťování vývozu | Pojišťování vývozu do Ruska | Market Analyst | Studená válka | Uranium Energy Corp | UEC.US | Uranium Energy Corp (UEC.US) | KAZ.UK | Ruská vojska | Západní společnosti | BAE Systems | BA.UK | BAE Systems (BA.UK) | MWh | EUR/MWh | Sedmadvacítka | Vzdušný prostor | Michail Mišustin | Francouzská energetická skupina | AerCap | AerCap Holdings | Projekty v Rusku | Evropský blok | Situace na Ukrajině | Filip Louženský | Polská centrální banka (NBP) | EMISS | Velkoobchodní cena plynu | Kühne+Nagel | Největší evropské logistické firmy | Evropské logistické firmy | Logistické firmy | British Gas | Orsted | Dell Technologies | Americký výrobce počítačů | Vimpelcom | Megafon | Tele2 | Francouzský Renault | JLR | Jaguar Land Rover (JLR) | Nokian Tyres | Thales | Dassault Aviation | Rheinmetall | Carlsberg | Sandvik | Zkapalněný zemní plyn | Prima | Sankce EU | Sankce EU proti Rusku | Ruská ropa Urals | Ropa Urals | Turecký statistický úřad | Zpřísnění sankcí Západu | Zpřísnění sankcí | Obranný sektor | DBK.DE | Deutsche Bank (DBK.DE) | GLE.FR | DBK | Societe Generale (GLE.FR) | UCG.IT | UCG | UniCredit (UCG.IT) | Renault (RNO.FR) | RNO.FR | Volkswagen (VOW1.DE) | Continental (CON.DE) | CON.DE | BMW (BMW.DE) | BMW.DE | TUI (TUI.DE) | TUI.DE | Airbus (AIR.DE) | AIR.DE | Nové energetické technologie | Energetické technologie | Vestas Wind Systems | VWS.DK | Vestas Wind Systems (VWS.DK) | ORSTED.DK | Orsted (ORSTED.DK) | NEL (NEL.NO) | NEL.NO | NEL | Uranium Energy (UEC.US) | RHM.DE | Rheinmetall (RHM.DE) | Meduza | Server Meduza | Agentura TASS | Internetová společnost Google | Společnost Google | MAAE | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Záporožská jaderná elektrárna | AIIB | Asijská banka pro investice do infrastruktury | Asijská banka pro investice do infrastruktury (AIIB) | Raiffeisen | Zahájení invaze | Invaze | Narušení dodávek | Tvrdé sankce | Obchod s Ruskem | XTB Štěpán Hájek | Britská banka | Britská banka HSBC | Skupina Nordea | Norská finanční skupina | Britský energetický kolos | Energetický kolos | Společnost Orsted | Dánská energetická společnost | Společnost ExxonMobil | Společnost Eni | Britská Centrica | Sony Pictures Entertainment | Německá Deutsche Post | Mediterranean Shipping Company | Mediterranean Shipping Company (MSC) | Finská společnost | Výrobce luxusních automobilů | Mitsubishi Motors | Společnost AvtoVAZ | Švédská nábytkářská značka | Švédský oděvní řetězec | Oděvní řetězec | Pivovar Budějovický Budvar | Staropramen | Plzeňský Prazdroj | Objednávky z Ruska | Cena potravinářské pšenice | Pokles inflace | Ukrajinský premiér | Denys Šmyhal | Zákaz dovozu ruské ropy | Snížení spotřební daně | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Ředitel Intelu | Ruská vládní strana | Ruská vládní strana Jednotné Rusko | Strana Jednotné Rusko | Kroky západních firem | Tlak na Rusko | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Zemědělský svaz | Šéf VW | Vleklá válka na Ukrajině | Štěpení | Energetická závislost | Závislost Evropy na Rusku | Energetická závislost Evropy na Rusku | Igor Kim | Ruský finančník | Signet Bank AS | Signet Bank | Západní sankce | Růst HDP Německa | Obchodní vztahy s Ruskem | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Zvyšování marží | Světové produkce | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | APP | Ruské aerolinky | Vývoz ruské ropy | Nákup ruské ropy | Výrobce munice | Dmytro Kuleba | Ruská společnost Gazprom | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Tranzitní plynovody | Uvalení sankcí | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | Balík sankcí | ČEZ Daniel Beneš | Ukrajinské krize | Provoz britské národní loterie | Britské národní loterie | Národní loterie | Americká společnost Intel | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Dopady války na Ukrajině | Opatření v Číně | Obchodování s Ruskem | Růst platů | Verbální intervence | Závod na elektromobily | Aktivisté | Čínští investoři | Nákupy plynu | Společné nákupy plynu | Uvolnění suroviny | Výkon ruské ekonomiky | Dodávky LNG | Geopolitické události | Novorossijsk | Ruský vicepremiér | Ruský vicepremiér Alexandr Novak | Skupiny PPF | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Dodávky zemního plynu | Společnost E.ON | Vývoz pšenice | Platby za plyn | UCCI | Hennadij Čyžykov | Prezident Ukrajinské obchodní komory | Dodávky ruského plynu do Evropy | Zastavení dodávek plynu | Zastavení dodávek | Sankce uvalené na Rusko | Ruský Gazprom | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Měsíční report | Ropa Brent (OIL) | Klaus Zellmer | Dovoz uhlí | Vývoz potravin | Růst cen energií | Zničení poptávky | Petr Fiala | Česká zbrojovka Partners SE | Česká zbrojovka Partners | Honduras | Akcionáři České zbrojovky | Colt Holding | Colt Holding Company | Sole Global Coordinator | Zrychlený úpis | Státní distributor paliv | Aktuální inflace | Ben Laidler | Rosbank | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Ruský bankrot | Vyhlášení bankrotu | Správa | GMT | Zákonodárci | Vlastnictví | Normalizace měnové politiky | Správní rada | Ceny pohonných hmot v Česku | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | Premiér Denys Šmyhal | Vzestupný trend | Zelenskyj | Embargo na dovoz ruské ropy | Dovoz ruské ropy | Pokles produkce | Průmyslový růst | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Miliardář Elon Musk | NET4GAS | Plyn v rublech | Výrazné cenové pohyby | Embargo na ruskou ropu | Sociální investiční síť | Investiční síť | Šmejc | Rostoucí ceny energií | Ropovod TAL | Zdeněk Tůma | Josef Tošovský | EuRoPol Gaz | Occidental | Hladomor | Výroba aut v Česku | Jednáním ministrů zemí skupiny G7 | Vývoz plynu do Finska | Vláda Finska | Hlavní ekonom Saxo Bank | První hike | Vývoz obilí | Embargo EU | Svaz německého průmyslu | Christopher Waller | Realitní sektor | PLATINUM | Vývoj ceny platiny PLATINUM | Vývoj ceny stříbra SILVER | Ceny stříbra SILVER | Borouge | Akcie Borouge | Borealis | Abú Dhabí | Šéfové | Jan Frait | Karina Kubelková | ApeCoin | Konfederace britského průmyslu | Go-Ahead Group | Kelsian Group | Kinetic Global | Akcie britské dopravní společnosti | Britské dopravní společnosti | Atos | Akcie společnosti Atos | Akcie navázané na kryptoměny | Mimořádné zasedání | Bilance ČNB | Markus Krebber | AllianceBernstein | Vývoj cen pohonných hmot | Škoda Group | Práva ke značce | Ruská federace | Přijetí | Pochybení | Ředitel ČEZ | Nové sankce | Maxim Rešetnikov | Ladislav Kříž | Čistý zisk skupiny ČEZ | Zisk skupiny ČEZ | Silné inflační tlaky | Snížení inflace | Norský ropný sektor | EdF | Cenu plynu | Cenový strop | Parita EURUSD | Parita EUR/USD | Společnost EDF | Stav energetické nouze | Celsius | Marketingová komunikace | Zvýšení úroků | Posílení kurzu amerického dolaru | Úsporný tarif | European Energy Exchange | Obchodování na Energetické burze | Zastavení poklesu | Vývoz plynu | Centrum | Pentagon | Negativní vývoj ekonomiky | Sloučení | Růžový diamant | Lulo Rose | Drahokam | Cenový strop na ruskou ropu | Nominální růst | Hike | Akcez | Prime | Jan Bureš | Snížení zisku | Poměr P/E | United Microelectronics Corp | United Microelectronics | United Microelectronics Corp (UMC.US) | UMC.US | Micron Technology Inc (MU.US) | Micron Technology Inc | Nancy Pelosiová na Taiwanu | Akcie taiwanských polovodičových výrobců | Taiwan Semiconductor Manufacturing Co Ltd | Taiwan Semiconductor Manufacturing Ltd. (TSM.US) | Německý zahraniční obchod | Česká antivirová firma | Eurasia Group | Eurasia | Výrobci automobilů | Air Products | APD | Prognóza vývoje | Zákon o snížení inflace | Bayraktar | 787 Dreamliner | Dreamliner | IAB | Aktuální predikce | Zpráva o inflaci | Upozornění | Zákaz dovozu | Pomoc Ukrajině | Podíl nevýkonných úvěrů | Neel Kashkari | Čína a Spojené státy | Zpřísnění finančních podmínek | Premiér Petr Fiala | Premiér Fiala | Plyn pro evropský trh | Německé ekonomiky | Makroekonomické prostředí | iPhone 14 | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Dopady pandemie covidu | Spalování ropy | Investiční cíle | Společnost Sony | Dovoz z Ruska | Dovoz z Ruska do Británie | Pražský městský soud | Španělský deník | Španělský deník El País | EnAppSys | Zestátnění | Zastropování cen | Nejvyšší kontrolní úřad | NKÚ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Velkoobchodní cena elektřiny | Cena elektřiny pro německý trh | Dovozce ruského plynu | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Bolest | Výsledek HDP | Akcie Hewlett-Packard | Společnost S&P Global | Windfall tax | Státní plynárenská společnost | GLEN | GLEN.UK | Glencore (GLEN.UK) | Akcie Glencore (GLEN.UK) | Akcie Glencore | Britská premiérka | Nová britská premiérka | Premiérka Liz Trussová | Britská premiérka Liz Trussová | EU a USA | Dohoda o vývozu obilí | Obilí z Ukrajiny | Hospodářské problémy | HCFB | Home Credit & Finance Bank | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Finance Bank | Pavel Heřmanský | Zdeněk Kovář | Holding Agrofert | Zasedání Rady guvernérů | Oslabení USD | Síla Sibiře | Ekonomický útlum | Japonská měnová autorita | GBP/DEM | Miliardový obchod | Obchod George Sorose | Úrokové náklady | Marka | Energetické komodity | Cenové stropy | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Mobilizace | Náměstek ministra financí | Analytik Bloomberg | Vlastnosti bitcoinu | Ekonom společnosti | Kostarika | Nikaragua | Guatemala | Zastropování cen elektřiny | Daňové škrty | Baltic Pipe | Plynovod Baltic Pipe | Sloe | Paroplynové elektrárny | Energetický trh | Zvýšení zadlužení | The Moscow Times | Arménie | Kyrgyzstán | Plaza Accord | Ruský zpracovatelský průmysl | Ulrich Körner | Řešení energetické krize | Boj proti inflaci | Oliver Blume | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | Zpomalení růstu čínské ekonomiky | Douglas Diamond | Philip Dybvig | Český statistický úřad (ČSÚ) | CFD (Rozdílové smlouvy) | TurkStream | Patrick Harker | Telekomunikační společnost | Rating Česka | Velké centrální banky | Globální energetická krize | Hrozba globální recese | Mero.cz | Mero | Ropovodní síť Evropy | Ropovodní síť | Jaký je výhled? | Ruské embargo | Politické vztahy | Členské státy OPEC | Státy OPEC | Alžír | Rovníková Guinea | Konžská republika | Gabon | Kuwait | Sudán | Jižní Sudán | Omán | Brunei | Camelot | Pozitivní nálada | Národní podnik | EP Commodities | Aircraft Industries | Aircraft | Omnipol | WISE Air | Starwisata Air | Sulut Airways Indonesia | Sulut Airways | INDO Defence | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Zahájení řízení | Tomáš Havránek | SYRI | Dovoz do země | Přehřátý trh | Přehřátý trh práce | Motor Sič | Ukrnafta | Ukrtatnafta | Sam Bankman-Fried | Bankman-Fried | Gen Digital | GEN | Komunistické strany | Expertní komise | Powerball | Jackpot | Jozef Síkela | Ministr průmyslu a obchodu | Síkela | F-35 | Stíhačky | Zmírnění inflace | Novinky | Novinky.cz | Administrativa | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Konkurent | Inflační doložka | Ontario Teachers | Pension Plan | BlockFi | Ontario Teachers' Pension Plan | Výběry | Bali | Výrobci čipů | Obnovení dodávek | Společnost Genesis | Americká makléřská společnost | Makléřská společnost Genesis | Výrobci elektřiny | Obchodní řetězce | Chemický průmysl | CZ | Rafinerie | Budapešť | Mistrovství světa ve fotbale | OilPrice | Levné energie | Britské loterie | Problémy v Číně | Zavedení cenového stropu | Mitsubishi UFJ | Obranný průmysl | ERÚ | Fiocchi Munizioni | Fiocchi | Krungsri Bank | People's Bank of China | Škoda JS | Vstupní S/R zóny | Strop na ruskou ropu | Půjčovna kryptoměn | Americká půjčovna kryptoměn | Půjčovna kryptoměn BlockFi | ReGas | Deutsche ReGas | Společnost Deutsche ReGas | Plovoucí terminál | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Ekonomické prostředí | Západní země | Německý koncern | Koncern RWE | Německé podnikové objednávky | Podnikové objednávky | Výrobce sportovních vozů | Analytici ČSOB | Comfort Finance | Varování | Hospodářský pokles | Daně z mimořádných zisků | Přetrvávající vysoká inflace | LSEG | Bankovní rady ČNB | Obchodní trendy | Jiřina Lužová | Správkyně Sberbank CZ | Správkyně Sberbank | Růstový potenciál | Zdanění mimořádných zisků | Comfort Finance Group | Nikolaj Tokarev | Společnost Transněfť | Omezení cen plynu | Gazprom Germania | Uniles | Camelot LS Group | Camelot LS | Dalibor Šafařík | Společnost Allwyn Entertainment | Carlyle | Tescan Orsay Holding | Tescan Orsay | Ruský export | Skupina ekonomicky vyspělých zemí | Zimní bouře | EverTrader | Mega Millions | Produktovod | IKL | Produktovod IKL | Ceny slunečnicového oleje | Společnost Seznam.cz | Společnost Seznam.cz média | Seznam.cz média | Borgis | Právo | Silky | Silky Zdeňka Porybného | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Vývoz plynu z Ruska do Evropy | Vývoz plynu z Ruska | Gazprom Export | NATO Jens Stoltenberg | Generální tajemník NATO | Ceny ropy a plynu | Cena kukuřice | Vývoz plynu do Evropy | Ruský vývoz plynu do Evropy | Ruský vývoz plynu | Němečtí exportéři | Ges Group | Společnost Rohlik Group | Společnost Rohlik | CV90 | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | One Ticket | Sberbank CZ Jiřina Lužová | IMG Bohemia | Společnost Lumius | Lumius | Bulgargaz | Black Knight | Haísám Ghais | Odborník na ropný trh | Světová turistická organizace | Světová turistická organizace (UNWTO) | Šéf automobilky Tesla | Sony Interactive Entertainment | Sony Interactive | Sony Group | Bungie | Sdružení výrobců automobilů | Německá zajišťovna | Zajišťovna | Lídři zemí | Pojišťovna Generali | Belgická vláda | Grünheide | OneWeb | Eutelsat | Jackpot loterie | Ukrtransnafta | Global Blood Therapeutics | Americká sociální síť | Sociální síť Instagram | Albertsons | Zastropování ceny | Zastropování ceny plynu | Estée Lauder | Americká kosmetická společnost | Kosmetická společnost | Skupina Colt CZ | Skupina Colt | Skupina Colt CZ Group SE | Skupina Colt CZ Group | N7 Holding | N7 Holding Ltd. | Nejdůležitější události | Zakladatel FXstreet.cz | Zakladatel FXstreet | Dodávky ruské ropy | Media for Europe | Společnost Media for Europe | Media for Europe (MFE) | Koronavirové restrikce | Rozdělení Československa | Cenový růst | Výprodeje | Vesmírná společnost | Vesmírná společnost SpaceX | Prezident Biden | Mezinárodní dohody | Šíření covidu | Next | Dovoz ruského plynu | Společnost Net4Gas | Guvernér Michl | ChatGPT | OpenAI | Společnost OpenAI | Energetický regulační úřad | Snížení spotřeby | Remitence | Petr Pavel | Extrémní bohatství | Globalizace | Silná koruna | Buenos Aires | Výhled pro rok 2023 | Eurové úvěry | Mzdové požadavky | Vývoz zlata ze Švýcarska | Švýcarský vývoz zlata | Vývoz zlata | Export do Thajska | Vývoz do Turecka | Dodávky do Indie | Západní investoři | Obchod EU | Obchod EU s Ruskem | Hodnota dovozu produktů | Hodnota dovozu produktů a surovin | Svaz průmyslu | Prezident Petr Pavel | Invest | Tatra Trucks | Neuhrazené faktury | Pokles cen energií | Příjmy ruského rozpočtu z ropy | Příjmy ruského rozpočtu z ropy a plynu | Pokračující pokles | Bard | Nové příležitosti | Obnovitelné zdroje | Pivovary | Média | Rostoucí obavy | Dovoz zlata | Pivovary CZ Group | Společnost Pivovary CZ | Společnost Pivovary CZ Group | Rozpad eurozóny | Viceguvernérka | Reporting | Spolkové ministerstvo hospodářství | Martin Jahn | Počet obyvatel | Válka | Černá Hora | Mnichovský ekonomický institut Ifo | Hedvábné stezky | Objem půjček | Makroprostředí | Saúdskoarabské ministerstvo energetiky | Světové poptávky | Vyšší ceny | Veřejné zadlužení | Asie | Zbrojní průmysl | Klesající inflace | Platba | JOLTS | Vysoké úrokové sazby | Podrobné výsledky | Challenge | Ministerstvo financí dnes | Velké technologické společnosti | Krize v oblasti nemovitostí | Spokojenost | Baterie | Partnerství | Svaz německého průmyslu (BDI) | Ředitelka svazu | Tanja Gönnerová | Předseda BDI | Siegfried Russwurm | Export německého průmyslu | Dovoz ukrajinského obilí | Groupon | Dušan Šenkypl | Zdeněk Nekula | Ministr zemědělství | Tlak Číny | Snížení poptávky | Pravidla pro kryptoměny | Neziskové organizace | Zákaz vývozu | Ottawa | Kanadská vláda | Rychlost | Západobalkánské ekonomiky | Albánie | Bosna | Severní Makedonie | Srbsko | Inflace na západním Balkáně | Nálada mezi německými exportéry | Zhoršení ratingu Francie | BRKB.US | BRKB | Berkshire Hathaway (BRKB.US) | Sjednocení Německa | Air Products (APD.US) | APD.US | Čínská celní správa | Celní správa | Kryptoměnová burza Bittrex | Burza Bittrex | Akcie Saudi | Ulrich Koerner | Bittrex Global | Společnost Bittrex Global | Společnost Bittrex | Petr Kymlička | DIESEL | Ruské diamanty | Komuniké | Velké problémy | Development | Pohledávky | Pojišťovnictví | Vice | Sankce na export ruské ropy | Export ruské ropy | Vývoz do Kazachstánu | Made in Germany | Export zboží | Obchod s Kyrgyzstánem | Potlačení reexportu | Vývoz z Německa do Turecka | Průmyslové zboží | Omezení exportu | Milník | Státní svátek | Historický milník | Valuace firmy | Tržní valuace firmy | Tržní valuace | Binance Australia | Průměrný objem obchodů | Objem obchodů s akciemi na pražské burze | Finanční problémy | Lidstvo | Výhledy | Silná data | Směřování | Příjmy ruského rozpočtu | Společnost Binance | Superstar | Bunge | Viterra | Zdroje energie | Největší ekonomiky | Zákaz vývozu čipů | Nižší ceny | SK Slavia Praha | SK Slavia | Hospodářský model | Finanční podmínky | Největší energetické společnosti | Levels | Aliance | Řetězec Casino | Guido Crosetto | Italský ministr obrany | Nová Hedvábná stezka | Pás a stezka (BRI) | Pás a stezka | BRI | Západní spojenci | Rzeczpospolita | Futures na evropské indexy | John Williams | Dovoz do USA | Deficit obchodní bilance Spojených států | Gallium & germanium | Gallium | Germanium | Country Garden Holdings | Country Garden | Čínský realitní gigant | Realitní gigant | Údaje statistiků | Oficiální údaje statistiků | Oficiální údaje | Akcie společnosti Country Garden Holdings | Akcie společnosti Country Garden | Rostoucí ekonomické problémy Číny | Rostoucí ekonomické problémy | Ekonomické problémy Číny | Problémy Číny | Čínské politbyro | Hospodářské problémy v Číně | Akcie společnosti Adyen | Společnosti z indexu | Ruský ekonom | Igor Lipsic | Pádivá inflace | Společnost Tatra | Gregg Smith | Trader JPMorgan | Michael Nowak | Londýn | Luca de Meo | Ředitel Renaultu | Generální ředitel Renaultu | Ampere | Čínské státní půjčky | Státní půjčky | Půjčky v Africe | Čínské státní půjčky v Africe | Státní půjčky v Africe | Export produktů | Čínský vývoz produktů | Zpřísnění režimu pro vývoz | News | Vývozní clo | Vztahy s Čínou | Dominance dolaru | ČNB Eva Zamrazilová | Viceguvernérka ČNB | Pád Gazpromu | Dopady konfliktu | Síla Sibiře 1 | Síla Sibiře 2 | Lesnictví | Přecenění | Eskalace | Investor Jan Čermák | Podvody | Michelin | Výrobce pneumatik Michelin | Cena ropy Urals | Embargo na ruské diamanty | Převzetí společnosti | Státní podnik | Státní podnik ČEPS | Podnik ČEPS | Nifty | Výhled na rok 2024 | Pandemie covidu | Potenciální rizika | Ruský premiér Mišustin | Premiér Mišustin | Paul Samuelson | Jakub Matis | ProCent | Čínské investice v ČR | Investice v ČR | Slavia Praha | Fotbalový klub Slavia Praha | Fotbalový klub Slavia | Fotbalový klub | Klub Slavia Praha | Klub Slavia | Slavia | PowerCo | Makroekonomické faktory | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Nejvyšší přebytek zahraničního obchodu | Nejvyšší přebytek | Schválení Bitcoin | ČTK mluvčí | Průměrná cena ruské ropy Urals | Průměrná cena ruské ropy | Cena klíčové ruské ropy | Pokles ceny ropy Urals | Ceny ropy Urals | Financování války na Ukrajině | Financování války | Vývoj ceny ropy Urals | Předseda SEC | Francouzský zbrojní průmysl | Společnost Thales | IFRI | Julija Svyrydenková | Ukrajinská ministryně hospodářství | Dotace | S&P 500 a HDP | Jüanové platby | Jüanové platby za ruský vývoz | Platby za ruský vývoz | Zahraniční ekonomická aktivita | Dopad na ekonomiku | Mluvčí | Průmyslové supervelmoci | Robert Bosch | Omezování výroby | Plány na omezování výroby | Rušení pracovních míst v Německu | EBM-Papst | Klaus Geissdörfer | Maria Röttgerová | Stefan Klebert | GEA | Dny Německa
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | FOREX | Indikátor | Trading | Graf | Cena | EUR/USD | ROCE

Předchozí klíčová slova

Explozivní pohyby
Expobank
Expobank CZ
Exponenciální klouzavý průměr
Exponenciální klouzavý průměr (EMA)
Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average)
Exponenciální průměr
Exponenciální zhodnocení
Exponential Moving Average
Exponential Moving Average (EMA)

Následující klíčová slova

Export čínského zboží
Export do Číny
Export do Ruska
Export do Thajska
Export klíčových komodit
Export německého průmyslu
Exportní firmy
Exportní garanční a pojišťovací společnost
Exportní průmysl
Export produktů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Oanda
xPartners
IQ Option
reklama
Fintokei SwiftTrader
Potvrďte prosím... Zavřít