Pátek 21. června 2024 14:18
reklama
Purple trading AI
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Programování

img

The global CBDC race heats up: 94% of central banks explore digital currencies

18.06.2024 V roce 2024 na sebe CBDC – digitální měny centrálních bank – strhly velkou pozornost. Američtí politici a zákonodárci intenzivně diskutovali o výhodách digitálních peněz a týmy pro i proti nim se pevně držely svých stanovisek. A přestože někteří podnikají kroky k zákazu vytvoření CBDC ve Spojených státech, včetně přijetí zákona Sněmovnou reprezentantů o boji proti dohledu nad CBDC, celosvětové hnutí za zavedení digitálních verzí nahrazujících papírové peníze stále nabírá na síle. Podle posledního průzkumu mezi centrálními bankami, který provedla BIS – Banka pro mezinárodní platby – zkoumá možnost vytvoření CBDC 94 % dotázaných centrálních bank. Tento průzkum byl proveden v roce 2023 a odpovědi obdrželo 86 centrálních bank, které se podělily o informace o své účasti na CBDC a také o své motivy a záměry týkající se jeho případné zavedení. Zpráva uvádí, že již v roce 2022 byla účast centrálních bank na CBDC vysoká. Většina centrálních bank pracuje na maloobchodních a velkoobchodních CBDC. Přibližně 30 % centrálních bank se zaměřuje na maloobchodní CBDC. Zároveň se 2 % centrálních bank zabývá pouze velkoobchodními CBDC. Více než polovina, což je 54 %, experimentuje s ověřením konceptu a každá třetí, celkem 31 %, zahajuje pilotní projekt. Zpráva rovněž uvádí, že pravděpodobnost vydání velkoobchodních CBDC v příštích šesti letech je nyní vyšší než pravděpodobnost vydání maloobchodních CBDC. Šestiletý časový horizont poukazuje na to, že mnoho funkcí CBDC ještě nebylo definováno. Přesto jsou na prvním místě v seznamu velkoobchodních wCBDC funkce kompatibility a programování, které pomohou zajistit hladký přechod a přispějí k širšímu přijetí. Maloobchodní se označují jako jako rCBDC. Podle BIS více než polovina centrálních bank zvažuje v případě maloobchodních CBDC limity pro ukládání, interoperabilitu, offline možnosti a nulovou odměnu. Pokud jde o stablecoiny a potenciální problémy, které představují pro implementaci CBDC, podle výzkumu BIS se stablecoiny zřídka používají k platbám mimo krypto ekosystém. Dvě ze tří jurisdikcí, které reagovaly v průzkumu, navíc už mají nebo pracují na regulačním systému pro stablecoiny a další krypto aktiva. kromě toho BIS zaznamenala rostoucí úsilí vlád o stanovení jasných pravidel týkajících se krypto aktiv. Více než 60 % jurisdikcí reagujících v průzkumu již má nebo vyvíjí regulační rámec pro stablecoiny a další krypto aktiva. A 48 % těchto jurisdikcí zvolilo nebo vyvíjí individuální právní regulaci, protože příležitosti, rizika a vlastnosti krypto aktiv nezapadají do stávajícího regulačního rámce. Závěr zprávy byl následující: Vzhledem k tomu, že rozhodnutí o CBDC a regulaci plateb jsou svrchovaná, je nutné, aby jurisdikce spolupracovaly a koordinovaly své kroky, aby uživatelům nabídly bezpečné a efektivní platby v tuzemsku i v zahraničí.
C:\fakepath\algo-trading-03062024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – využití algoritmického obchodování ve fundamentální analýze (6. díl)

03.06.2024 Článek vysvětluje, jak se používají počítačové algoritmy k automatizaci obchodních rozhodnutí na finančních trzích. Čtenář se dozví o různých typech algoritmů, jejich přínosech pro rychlost, efektivitu a stabilitu trhů, a také o výhodách a nevýhodách algoritmického obchodování, včetně technických a finančních rizik.
C:\fakepath\trader-14052024.jpg

Realita tradingu 12: Hlavně neukázat výpis

14.05.2024 Věc stará stejně jako trading samotný. Vzít si peníze, ale neukázat výpis.
C:\fakepath\robot-25012024.png

Čo si myslí Umelá Inteligencia (AI) ako vie pomôcť pri Investovaní

25.01.2024 Na napísanie tohto článku som využil ChatGPT a pýtal som sa ho otázky ako môže byť AI nápomocná.
C:\fakepath\robot-aos-06112023-uvod.jpeg

Vítejte ve světě inovativního tradingu!

06.11.2023 S radostí vám představujeme náš exkluzivní seminář o robotickém obchodování, který je výsledkem našich dlouholetých zkušeností s tradingem robotických obchodních systémů. Celým seminářem vás provedou profesionálové z týmu FXstreet.cz, kteří se robotickému obchodování a tvorbě AOS věnují již dlouhé roky. Nyní máte jedinečnou příležitost otevřít s námi Pandořinu skříňku AOS a rozklíčovat tento fascinující svět robotického tradingu.
C:\fakepath\aos-02112023-1.jpeg

Objevte tajemství ziskového obchodování pomocí robotů

02.11.2023 Ve světě obchodování na finančních trzích se neustále objevují nové technologie a inovace. Jednou z těchto technologií, která mění způsob, jakým lidé obchodují, je automatický obchodní systém (AOS). Tyto systémy, často označované jako "obchodní roboti", umožňují obchodníkům vytvářet a provádět komplexní strategie bez nutnosti neustálého dohledu. Díky nim mohou obchodníci maximalizovat své zisky, minimalizovat rizika a zároveň získat více času pro jiné aktivity.
img

Dopady umělé inteligence na ekonomiku

21.10.2023 „Adaptace AI bude spíše vleklý proces, než revoluční změna ze dne na den. V dalších letech bude její dopad na ekonomiku jen minimální a většího boomu se dočkáme možná až v příští dekádě. Vyspělé ekonomiky budou existenčně závislé na této technologii kvůli nepříznivé demografii,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Analýza způsobů vydělávání peněz: od hazardních her po investování do akcií

18.10.2023 Ve vyvíjející se ekonomické situaci v České republice je k dispozici mnoho možností výdělku, od tradičního zaměstnání až po podnikatelské dobrodružství. S každým dalším rokem se noříme do online světa, a proto vám tento článek osvětlí různé možnosti výdělku v riskantních podnicích včetně online kasin, kde můžete získat free spiny dnes zdarma a dosáhnout finančního úspěchu. Ať už jste profesionální investor, nebo nadšenec do hazardních her, informace budou komplexním průvodcem vyděláváním peněz v naší zemi.
img

Invesco: ChatGPT, umělá inteligence a Metaverzum

27.09.2023 ChatGPT, umělá inteligence a Metaverzum "Pokud chceme vytvořit trojrozměrný internet, pak je bezpodmínečně nutné, aby lidé, kteří se na něm podílejí, také vytvářeli obsah –⁠ a jediná naděje, že se nám to podaří, je, že nám pomůže umělá inteligence." - Rev Lebaredian, viceprezident pro technologie Omniverse a simulace ve společnosti NVIDIA.
C:\fakepath\trader-12082023.jpg

Průvodce backtestingem krok za krokem

12.08.2023 Forexový trh je známý svou vysokou volatilitou a rychlými změnami cen. Pro úspěšné obchodování na tomto trhu je klíčové mít efektivní strategii, která vám umožní identifikovat výhodné obchodní příležitosti. Jedním z nástrojů, který může výrazně zvýšit vaše šance na úspěch, je backtesting, o kterém také bude dnešní příspěvek.
img

Google integruje generativní umělou inteligenci do vyhledávání

11.05.2023 Společnost Google ze skupiny Alphabet integruje generativní umělou inteligenci do vyhledávání a dalších klíčových produktů. Na vývojářské konferenci Google I/O 2023 to dnes řekl šéf firmy Sundar Pichai. Firma doufá, že se jí podaří vyvolat u zákazníků stejné nadšení, jaké v posledních měsících vzbudilo včlenění umělé inteligence do konkurenčního vyhledávače Bing od společnosti Microsoft, připomíná agentura Reuters. Google svého chatovacího robota Bard zpřístupní ve 180 zemích. Skupina dále představila nové produkty jako ohebný telefon Pixel Fold, údajně nejtenčí na trhu.
img

Nový salvadorský návrh zákona o bitcoinu nabízí daňové úlevy pro technologické inovace

04.04.2023 Populární crypto-friendly stát, El Salvador, učinil velký krok ke zlepšení hospodářského růstu prostřednictvím technologií. Nedávno zde byl revidován daňový systém, který technologické inovace osvobodil od daní, aby byl podpořen rozvoj země.
img

Nový návrh zákona o bitcoinech v Salvadoru nabízí daňové úlevy pro technologické inovace

03.04.2023 Populární země přátelská ke kryptoměnám Salvador učinila velký krok ke zlepšení hospodářského růstu prostřednictvím technologií. Nedávno revidovala svůj daňový systém osvobozující technologické inovace od daně, aby podpořila rozvoj.
img

V loňském roce ČSOB získala přes 100 000 nových klientů, lidé i firmy více využívají virtuální asistentku Kate

09.02.2023 Skupina ČSOB v roce 2022 zvýšila objemy úvěrů, vkladů i spravovaných aktiv klientů. Potvrdila tím pozici lídra trhu. Počet klientů se meziročně zvýšil o 115 tisíc, čistý zisk skupiny dosáhl 17,5 miliard korun, resp. 19,7 miliard při započtení ČSOB Pojišťovny.
C:\fakepath\1675785709-dobh_tramvaj_necho_na_burzu-07022023.jpg

Tam kde není vůle, není ani cesta

07.02.2023 Životní cíle jsou velkou záhadou, jejichž podstatu věda prozatím nedokázala rozluštit. To nám však nebrání, si naše cíle plnit.
img

Cloud computing - budoucnost digitalizace?

22.11.2022 Rostoucí množství vytvářených digitálních dat, trendy vzdálené práce s využitím nových technologií a optimalizace podnikových nákladů vedou stále více společností k využívání služeb cloud computingu. Ačkoli pandemie byla katalyzátorem vzestupu cloudu, již dlouho před rokem 2020 byla cloudová řešení označována za "další velkou věc" v odvětví IT. Navzdory zpomalení technologického akciového trhu v roce 2022 příjmy z cloudových služeb stále překonávají marže jejich ostatních segmentů. Abychom mohli hlouběji proniknout do investiční přitažlivosti cloud computingu, je užitečné nejprve pochopit skutečný význam a perspektivy této technologie. 
img

Podle nové konspirační teorie bude Stellar, jediná globální měna, XLM

26.10.2022 Stellar bude jedinou globální kryptoměnou, která bude v budoucnu používaná. Podle TikTok tvůrce jsme byli „naprogramováni“ již dříve, abychom to v průběhu desetiletí přijali.
C:\fakepath\1663656406-graf-20082022.jpg

Trading mě přestal bavit - jak se vrátím opět k původnímu nadšení?

20.09.2022 Udržení motivace je velmi důležité pro zachování pečlivosti při tradingu, ale také chuti, sám na sobě pracovat a rozvíjet své obchodní strategie. Jak si udržet motivaci si povíme v tomto článku.
C:\fakepath\1650347475-neuzaven_svky0-19042022.jpg

Při uzavírání ztrát není důležitá částka

19.04.2022 Součástí tradingu jsou jak zisky, tak i ztráty. Tento článek je věnován tomu, že strach z uzavření obchodu za částku, se kterou trader není spokojený, může způsobit mnoho problémů.
img

Zbývají 2 miliony Bitcoinů, zbylých 19 milionů bylo již vytěženo

08.04.2022 Původně byl Bitcoin vytvořen v devítistránkové bílé knize, kterou v roce 2008 publikoval pseudonymní autor Satoshi Nakimoto. Ten ho zamýšlel a navrhl jako peer-to-peer peněžní systém, který by mohl poskytoval jednotlivcům alternativu k fiat měnám vydávaným vládou. O rok později, když Nakimoto těžil první kryptoměnu pomocí softwaru, který napsal na základě tezí právě bílé knihy, byl kód pevně nastaven tak, že vyprodukoval jen 21 milionů BTC.
img

Ether překonává bitcoin uprostřed rostoucích očekávání ohledně software upgradu

23.03.2022 Ether opět překonal ostatní tokeny, a dokonce překonal svého známějšího konkurenta bitcoin. To vše díky optimismu mezi těžaři kryptoměn ohledně dlouho očekávané aktualizace. Software slibuje snížení uhlíkové stopy nejpoužívanějšího blockchainu na světě. To však nejsou všechny výhody, které vývojáři slibovali.
img

Banka HSBC vstoupila do světa Metaverse

17.03.2022 HSBC je aktuálně poslední finanční institucí, která debutovala v Metaverse a její vstup přímo souvisí s kryptoměnami. Společnost oznámila akvizici virtuální nemovitosti v rámci svého projektu Sandbox. Virtuální země má být využívána v rámci rostoucího odvětví e-sportů a platforem „play-to-earn“.
img

Národní krasobruslařský orgán USA přijal dary v BTC

09.02.2022 Poté, co v září loňského roku oznámil plány na kryptografii, U. S. Figure Skating (krasobruslařský americký orgán) nyní oficiálně přijímá Bitcoin za dary. Národní řídící orgán Spojených států pro sport krasobruslení, U. S. Figure Skating, je organizace v zemi, která umožňuje dary v kryptoměnách, jako je Bitcoin (BTC).
C:\fakepath\cesko-inflace.jpg

Inflace meziročně opět výrazně zrychlila

11.10.2021 Meziroční růst spotřebitelských cen v Česku potřetí za sebou výrazně zrychlil. V září inflace stoupla na 4,9 procenta, což je o 0,8 procentního bodu více než v srpnu. Dále se tak drží na nejvyšší úrovni od roku 2008. Na růstu se podílelo zdražování pohonných hmot a bydlení i zvýšení cen potravin. Například skoro o 64 procent zdražil ledový salát a zhruba o 60 procent rajčata. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Zářijová inflace překonala odhady České národní banky (ČNB). Podle analytiků překročí inflace do konce roku pětiprocentní hranici a přiměje ČNB k dalšímu výraznému zvýšení úrokových sazeb.
C:\fakepath\maxresdefault.jpg

Trpělivost versus Koncentrace

07.07.2021 Rozdíl mezi trpělivostí a koncentrací nemusí být na první pohled ihned patrný. Každé z těchto slov ovšem skrývá svou vlastní vnitřní hodnotu, sugesci, s jejíž pomocí jsme schopni nastavovat vnitřní obraz sebe sama.
C:\fakepath\trader-17052021-3.gif

Testování Parabolic Expert Advisor (EA)

17.05.2021 Dnes se seznámíme s obchodním algoritmem založeným na Parabolic SAR, ale s jednodušším systémem. Parabolic EA je jednoduchý robot, který obchoduje pouze na základě signálů indikátoru Parabolic.
C:\fakepath\xstation-12042021-uvod.jpg

Podrobnější pohled na obchodní platformu xStation (3. díl)

12.04.2021 V závěrečném třetím dílu naší recenze obchodní platformy xStation 5 od brokera XTB se budeme věnovat dalším užitečným a unikátním funkcím, které mnoho traderů jistě ocení. Důkladněji se podíváme také na možnosti řízení pozic a portfolia a na dodatečné moduly v platformě. V závěru tohoto článku se pak podíváme na výhody a nevýhody této platformy, jak to vidíme u nás v týmu FXstreet.cz.
C:\fakepath\btc-08042021.jpg

Historie a implementace Bitcoinu

08.04.2021 Žijeme ve světě, který se neustále vyvíjí a to s sebou přináší nové technologie. Pokrok ve světě technologií nabral na obrátkách a spousta věcí je zastaralá, nebo se už vůbec nevyužívá. Jaký pokrok přináší právě „technologie blockchainu“ a v čem je tahle technologie inovativní?
C:\fakepath\robo-06042021-1.jpg

Test Stochastic Expert Advisor

06.04.2021 Dnes vás seznámíme s robotem, který je založený na signálech standardního matematického indikátoru. Stochastic Expert Advisor (EA) je algoritmus, který využívá překoupené a přeprodané oblasti indikátoru se stejným názvem. Má však originální nádech.
C:\fakepath\PT-MT4-FXstreet-slide-1400x590.jpg

MetaTrader 4 – obchodní platforma, která ještě zdaleka není za zenitem

23.10.2020 Pro většinu z nás je to už hodně dávno, co jsme zavítali do světa velkého tradingu a otevřeli svou první obchodní pozici. Přesto, že už si ani mnozí nevzpomenou na přesné datum, kdy se tak stalo, na to první důležité kliknutí a pocity, které po něm přišly, tak na to často pamatujeme tak, jako by se to vše událo včera. O to víc si to pamatují ti, kteří své první kliknutí uskutečnili v rámci obchodní platformy MetaTrader4, se kterou bychom se, podle jejich vývojářů, měli v budoucnu rozloučit. Avšak již dnes je evidentní, že pro mnohé z nás to nebude loučení nikterak jednoduché.
C:\fakepath\aos.png

Čo máte radšej? Manuál, alebo Automat?

24.09.2020 Skupinu všetkých traderov je možné rozdeliť na dve základné podskupiny. Tí čo obchodujú manuálne a tí, čo sa spoliehajú na automat. Kam patríte Vy a prečo? Takže páni-Čo máte radšej? Manuál, alebo Automat?
img

Ceny výrobců opět v deflaci

16.09.2020 Ceny průmyslových výrobců překvapily meziměsíčním poklesem, konkrétně o 0,3 %, trh přitom počítal s dalším nárůstem o 0,1 %. V meziročním srovnání byl pak pokles prohlouben z červencových 0,1 % na 0,5 %. Uvedený cenový pohyb byl dán meziměsíčním snížením cen v odvětví koksu a rafinovaných ropných produktů, které v červenci naopak zaznamenaly nárůst. Snížily se ceny kovů a kovodělných výrobků, což reflektuje složitou situaci v tomto odvětví. Ceny chemických látek a výrobků na druhé straně pokračovaly v růstu a v srpnu přidaly 2,1 % (v červenci 1,9 %). Ceny zemědělských výrobců setrvaly v útlumu. Oproti červenci se snížily o 3,8 % (minulá hodnota -1,2 %). Za tím stál další pokles cen brambor o 14,9 %, ovoce o 19,8 % a čerstvé zeleniny o 22,9 %. Meziročně poklesly ceny průmyslových výrobců již pátý měsíc v řadě.
C:\fakepath\AOS.jpg

Jak připravit podklady pro tvorbu AOS (3. díl)

27.08.2020 Je mnoho obchodníků, kteří by si chtěli svoje obchodování zautomatizovat. Jenže sami neumí programovat a současně si myslí, že jejich myšlenka naprogramovat ani nejde. Opět tedy budu pokračovat v tom, jak si pro takový AOS nachystat podklady, respektive jak si připravit podklady pro programátora.
img

Ceny výrobců zůstávají v útlumu

17.08.2020 Ceny v průmyslu v červenci meziměsíčně povyrostly o 0,1 %, což bylo desetinku nad očekáváním trhu a dvě desetinky nad naším odhadem. Meziroční pokles cen v průmyslu se tak snížil na -0,1 % z předchozích -0,3 %. Za měsíčním nárůstem stojí zdražení ropy a související růst cen v chemickém průmyslu. Naopak pokračoval pokles cen v potravinářství, v odvětví zpracování kovů a ve výrobě dopravních prostředků.
C:\fakepath\aos.jpg

Jak připravit podklady pro tvorbu AOS (1. díl)

06.08.2020 Je mnoho obchodníků, kteří by si chtěli svoje obchodování zautomatizovat. Jenže sami neumí programovat a současně si myslí, že jejich myšlenka naprogramovat ani nejde. Proto vám povím, jak na to a jak se celkem snadno dobrat kýženého výsledku.
C:\fakepath\140727-equity_bm.png

Výsledek stop-hunting strategie

22.02.2020 Chtěl bych se podělit o svoje výsledky se strategií, o které jsem v minulosti něco málo napsal na blogu. Je to poměrně jednoduchá mechanická strategie (obchodovaná aosem), která by se asi dala nazvat jako breakout scalping nebo ještě výstižněji „stop-hunting“.
img

Ceny ve výrobní sféře v prosinci zrychlily

16.01.2020 Meziroční růst cen průmyslových výrobců v prosinci zrychlil na 2,1 %, v meziměsíčním srovnání se ceny průmyslových výrobců v prosinci zvýšily o 0,1 %. V obou případech tak byl jejich růst o desetinu vyšší než očekávání trhu. Stejně jako v předchozích měsících k tomuto růstu přispívají zejména ceny v odvětví elektřiny, plynu a páry, které vzrostly o 8,8 %, značně se zvyšovaly i ceny v oblasti potravinářství (o 4,2 %). Vyšší ceny ropy na světových trzích pak vymazaly propad cen v odvětví koksu a rafinovaných ropných produktů, který jsme pozorovali v předešlých měsících.
C:\fakepath\purple-trading-logo-small.png

Purple Trading Club

13.01.2020 Být o krok před ostatními a zároveň mít renomé kvalitní, férové a spolehlivé společnosti, tak přesně o to se od svého vzniku snaží jak zakladatelé společnosti Purple Trading, tak i celý fialový tým. Být napřed, zní velmi jednoduše, nicméně dostát tomuto „závazku“ vyžaduje nejen mnoho času, ale také úsilí a inovativních nápadů. A co si budeme povídat, jak čas plyne, bývá více a více složitější vymyslet něco nového. Ovšem nám v Purple Trading se to bohudík opět povedlo!
C:\fakepath\trader-day.jpg

Praktický příklad: Kvantitativní analýza na Forexu

11.11.2019 V tomto třetím díle našeho seriálu o kvantitativní analýze přejdeme k čistě praktickým ukázkám. Budeme se věnovat indikátoru Stochastic a podrobně se dozvíte, jak taková kvantitativní analýza probíhá.
C:\fakepath\AOS.jpg

Obchodujete pouze manuálně? Ztrácíte svůj drahocenný čas!

14.10.2019 V našem světě je mezi lidmi naprosto běžnou praxí strach z nepoznaného. Pokud něco neznáme, či tomu nerozumíme, máme k tomu přirozený odstup a často se toho i bojíme. Je to asi stejné, jako kdybyste potkali člověka ze středověku a zeptali se ho, zdali mu chybí auto? Řekl by pochopitelně, že nikoliv, jelikož ani neví co to je a tím pádem to rozhodně ani k životu nepotřebuje. Ano, měl by pravdu, k životu to potřeba určitě není, avšak umíme si představit dnešní dobu bez aut?
C:\fakepath\kvantitativni-analyza2.jpg

K čemu je kvantitativní analýza dobrá na Forexu

27.09.2019 Dnešním článkem budeme pokračovat v našem seriálu o kvantitativní analýze. V minulém článku jsme si představili všechny potřebné základy a v následujících dílech se podíváme na praktické ukázky a příklady.
img

Má intradenní obchodování v roce 2019 ještě cenu?

10.05.2019 Doba se mění a my se s vámi podělíme o důležité aspekty, které byste měli zvážit, když se chcete stát intradenním obchodníkem v roce 2019.
img

Blogy, Youtube kanály a Odborné články - poslední díl seriálu o zdrojích informací k tradingu

16.04.2019 Touto sérií chceme obchodníkům pomoci zorientovat se v informačních zdrojích.
img

Seznam zásadních podcastů o tradingu

21.03.2019 V předchozím článku ze sekce Zdroje k obchodování jsme se podívali na knihy, které z vás udělají lepšího tradera.
img

Nezbytný seznam knih k obchodování

06.03.2019 Na internetu není nouze o zdroje informací o obchodování na finančních trzích. Poblémem je rozlišit ty kvalitní od nekvalitních. Nejčastěji řešeno prostým prokousáním se všemi zdroji a vytvořením vlastního názoru a filtru kvality.
img

Jak vytvořit a otestovat automatickou obchodní strategii (AOS) bez programování

21.02.2019 Návod na používání CLEO.one – nejjednodušší a nejrychlejší způsob na tvorbu automatické obchodní strategie (AOS).
img

Já Trader, s.r.o. – aneb principy úspěchu na finančních trzích 3/3

18.02.2019 A je tu třetí díl nového blogu ze série "Já Trader" od týmu autorů CLEO.one!
C:\fakepath\AOS-2.png

Úvod do automatických obchodních systémů (AOS)

18.02.2019 Jelikož je problematika robotizace obchodních strategií mezi tradery velmi populární, rozhodl jsem se sepsat tento článek a přiblížit vám fungování obchodních robotů. Prvně bych rád podotkl, že používání obchodních robotů (dále jen „AOS“) bych určitě doporučil spíše pokročilejším obchodníkům, kteří již vědí, jak finanční trhy fungují a umí se dobře orientovat v obchodní platformě MT4.
img

Obchodní plán – Praktický průvodce jak vytvořit obchodní strategii

15.02.2019 Obchodování na burze je velmi specifická činnost, kterou lze jen těžko k něčemu přirovnat. Trader se v podstatě neustále pohybuje v prostředí vysoké nejistoty. Na trzích vládne nahodilost a chaos. Někteří proto neváhají burzovní obchodování označit za gambling podobný ruletě.
img

Automatické obchodování u LYNX

21.12.2018 Někteří investoři tento koncept znají, a dokonce aktivně používají, pro některé je tento pojem španělskou vesnicí. API je zkratka pojmu „rozhraní pro programování aplikací“. Investor může prostřednictvím API naprogramovat specifické parametry, podle kterých pak systém automaticky odesílá příkazy na burzu.
img

Znáte rozdíly mezi MetaTrader 4 a MetaTrader 5

06.12.2018 Odhalíme vám jak se vyvíjeli obchodní platformy MetaTrader 4 a MetaTrader 5. Zjistíte k čemu jsou primárně určeny a jaký je mezi nimi rozdíl.
img

Programováním k tradingu II?

11.08.2018 RRR = další pomocník v psychologickém boji.
img

Programováním k tradingu?

05.08.2018 Ano další pomocník v psychologickém boji se jmenuje MQL4.
C:\fakepath\branded_image.jpg

Co RoboMarkets přináší českým a slovenským obchodníkům?

28.05.2018 Investiční společnost RoboMarkets oznámila otevření nové pobočky v Praze ke konci března 2018. Tato nová pobočka je strategickým krokem k pokrytí České republiky a Slovenska, jelikož poptávka po vysoce kvalitních investičních službách v těchto dvou zemích narůstá.
C:\fakepath\robomarkets-20122023-logo.png

RoboMarkets

15.03.2018 Společnost byla založena roku 2012 a poskytuje služby firemním i individuálním klientům z celé Evropy. Společnost je regulována CySEC pod číslem licence 191/13. RoboMarkets je evropský regulovaný multi-Asset Broker, který nabízí obchodování reálných US akcií a ETF (ETF pouze pro profesionální klienty), CFD na globální akcie, indexy, ETF, Forex, kovy a ropu. Celkem mohou klienti obchodovat více než 12000 instrumentů.
img

Jaký typ forexového obchodníka jste?

03.01.2018 Během obchodování narazí forexoví obchodníci na mnoho různých obchodních strategií a systémů. V dnešní době existuje nespočet způsobů, jak na forexovém trhu obchodovat – ať už se jedná o manuální obchodní strategie založené na technických indikátorech, či třeba o obchodování za pomoci fundamentálních ekonomických indikátorů.
img

Rozhovor s týmem FXstreet.cz z Bossa Investorské ligy mistrů

14.11.2017 Tým FXstreet vysílá každou středu od 17:30 h prostřednictvím webinářů Bossa.cz.
img

Prague Quantitative Finance Meetup: Zajímavá příležitost pro setkávání traderů

16.02.2017 Quantitative Finance, Meetup, Trading, Algorithmické obchodování.
C:\fakepath\logo.png

Purple Trading

21.11.2016 Purple Trading je revoluční projekt forexové brokerské společnosti s licencí pro správu portfolia a regulací v rámci celé Evropské unie. Purple Trading kombinuje inovativní technologie pro profesionální obchodníky a reálný přístup na finanční trhy s likviditou od největších bank světa. Purple Trading pro obchodníky nabízí 4 druhy forexových obchodních účtů: STP / Direct Market Access, ECN, VIP obchodní účet a money manager účet pro poskytovatele strategií.
AOS-forex2.jpg

Blíží se robotický trading? Nikoliv, už dávno přišel!

07.11.2016 Zatímco člověk žijící v 6. století našeho letopočtu vedl velmi podobný život, jako člověk žijící v 5. století našeho letopočtu, tak my žijeme diametrálně odlišný život, než žili lidé před 100 lety!
img

V tradingu volíme AOS

16.09.2016 Všiml jsem si, že poslední dobou mnoho lidí (možná bych měl napsat traderů) volí v tradingu směr AOS, je to ale správná cesta?
465698811.jpg

Forex pro začátečníky

06.07.2016 Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
img

Konstrukce AOS v programu StrategyQuant - genetická evoluce

26.06.2016 V minulém článku jsem popsal, jakým způsobem pomocí StrategyQuant stavím automatické obchodní strategie náhodným procesem generování. Druhý způsob, který používám, je genetická evoluce. Jde o proces evoluce strategií z počáteční populace za pomoci genetického programování.
img

Proč jsem si vybral StrategyQuant

22.05.2016 Dnes se krátce zmíním o programu, který pro stavbu a testování AOS používám. Tím programem je StrategyQuant.
img

Jaký software používám při vývoji AOS?

01.05.2016 V dnešním svém příspěvku vysvětlím, jaký software jsem si vybral ke stavbě a testování automatických obchodních strategií. Když jsem se na internetu rozhlížel, jaké jsou vlastně možnosti vytváření automatických obchodních strategií, zjistil jsem, že mám, vzhledem ke svým nulovým programátorským schopnostem v podstatě dvě možnosti.
insiderbar-axiory-13122015-5.png

Obchodování Price Action – Inside Bar

14.12.2015 Při komunikaci ať už se začínajícími obchodníky či s aktivními a zkušenými tradery se neustále setkávám s nekonečnými otázkami typu – zda je lepší obchodovat s indikátory technické analýzy nebo podle Price Action, zda je lepší strategie Price Action typu Pin Bar nebo Inside Bar nebo jak vlastně konkrétně začít obchodovat strategie Price Action.
aos-trading-02112015-1.jpg

Exkluzivní sbírka automatických systémů traderů týmu FXstreet.cz

02.11.2015 Nyní tomu je již přes rok, kdy jsme po prvé uspořádali nový vzdělávací seminář s názvem "Jak vytvářet ziskové AOS a testovat obchodní strategie". Tento seminář si mezi návštěvníky portálu FXstreet.cz získal možná až neočekávanou oblibu a pouze utvrzuje fakt, že běžné obchodní strategie ať už forexových, komoditních či akciových obchodníků již nemusí stačit rychlému tempu finančních trhů, které stanovují nejmodernější technologie 21. století.
premium_remake-14092015-3.png

Axiory VIP účet: Měníme status quo

14.09.2015 V Axiory jsme si velmi dobře vědomi toho, že označení našich služeb za revoluci na finančním trhu v České republice a na Slovensku vyžaduje nejen slova, ale také činy. Posláním Axiory je přivést revoluci na finanční trh, pro každého obchodníka bez kompromisů, proto Axiory poskytuje pravé STP / DMA a ECN obchodní účty s přímým připojením na mezibankovní trh, širokou nabídku až 35 000 instrumentů či v neposlední řadě vysoce moderní technologie zpracovávající rychlostí blesku všechny obchodní příkazy a transakce.
forex-robot-07092015-3.png

Vytvořte si svého obchodního robota

07.09.2015 Trading se ve 21. století značně změnil. Nyní se již nemusíme mačkat a přeřvávat na burzovním parketu, nemusíme kvůli každé obchodní transakci vytáčet telefonní číslo svého makléře, aby se nám za dlouhé minuty obchod skutečně uskutečnil.
img

Axiory Europe

09.06.2015 Axiory Europe je revoluční projekt brokerské společnosti s licencí pro správu portfolia, který kombinuje inovativní technologii pro profesionální obchodníky a reálný přístup na finanční trhy.
forex-17052015-2.jpg

Robotické obchodování

18.05.2015 Dnešní doba by se dala nazvat také dobou binární, kdy téměř celý svět ovládají jedničky a nuly, tedy počítače. Už je jen velmi málo míst na světě, kam se počítače ještě nedostali a kde se na jejich příchod teprve čeká.
img

Dynamika obraz doby

01.12.2014 V předchozím blogu bylo hlavním bodem zamyšlení nad Vašim obchodním stylem, tím jak stavíte strategie a zda-li svůj trading byznys berete vážně a máte nad ním kontrolu...
aos zlato 2511203.png

Obchodujeme zlato pomocí AOS

25.11.2013 Dnešní článek volně navazuje na seriál o programování a tvorbě automatických obchodních systémů (AOS) v platformě MetaTrader. Článek pro vás připravil Patrik Polák, který se v FXstreet.cz věnuje programování v MT4 a MT5 na zakázku pro zájemce z řad našich klientů.
psychologie 07102013-2.png

Naučte se zvládat strach z promeškaní zisku

07.10.2013 Jednou z nejvážnějších věcí na cestě tradera k trvalé ziskovosti a pravidelnému příjmu je úkol naučit se, jak ovládnout své přirozené emoce, jakmile jsme v obchodě, tj. když se riziko stává reálným a hmatatelným. A zde se nedostatek pochopení emocí a myšlení tradera stane bariérou bránící mu v růstu. Trader, který necvičil svou mysl pro práci v takovém emocemi nabitém prostředí, má silnou tendenci být zaskočen strachem. Strach paralyzuje jasné myšlení a nutí ho vybrat si zisk HNED TEĎ a neriskovat, že by se mohl vypařit, pokud bude ještě dál čekat, jak se obchod vyvine. To se děje bez ohledu na to, co mu diktují pravidla jeho obchodního plánu (když se ovšem nachází v logickém stavu mysli) ohledně výstupu z obchodu a vybírání zisku.
FXs_140_50.gif

Novinky serveru FXstreet.cz a nově vypsané termíny seminářů v Brně

07.10.2011 Server FXstreet.cz připravil pro své čtenáře několik dalších novinek na webu (Nový slovník pojmů, Horké zprávy a mnoho dalšího).
small.jpg

Nová služba: Programování v MT4 na zakázku

10.08.2011 FXstreet.cz nabízí novou profesionální službu - programování na zakázku.
aos strategy.png

Video článek MT4: Skripty - funkce MessageBox

01.08.2011 V dnešním díle našeho video seriálu se opět podíváme na programování skriptů a tentokrát si představíme funkci MessageBox, pomocí které můžeme zobrazit uživateli informace a také od něj získat i zpětnou vazbu.
trading software.jpg

Editor jazyka MetaQuotes a úvod do MQL4

18.07.2011 Dnešní díl se bude zabývat editorem jazyka MetaQuotes. Představíme si vlastnosti editoru, ukážeme si, jak se s ním pracuje. Poté se ponoříme do základů jazyka MQL4 (programování v MQL4), popíšeme si syntaxi jazyka a vysvětlíme si něco o struktuře tohoto jazyka.
C:\fakepath\programovani 030102014.png

Služba - programování pro MetaTrader

15.07.2011 Vývojářský tým společnosti FXstreet.cz nabízí profesionální službu - programování pro platformu MetaTrader 4 a MetaTrader 5 na zakázku. Vytváříme automatické obchodní systémy (AOS nebo FX robot), skripty, vlastní indikátory a backtestování pro obchodníky, kteří hledají optimální zisky na finančním trhu. Tvorba AOS na zakázku.
backtest AOS.png

Testování strategií: Automatický backtesting III

09.05.2011 V dnešním článku se budeme věnovat automatickému backtestu a představíme si základy tohoto typu backtestování. Trader svou strategii, díky znalosti programování v dané obchodní platformě (softwaru), promění ve vzorec (pevná fixní pravidla) a ten aplikuje na historické data. Poté mu během pár sekund/minut software zobrazí report s výsledky (zisky, ztráty, počet obchodů apod.) z automatického backtestu, aby zjistil jestli je daná strategie zisková.
fundamenty.jpg

Testování obchodních strategií: Jak na backtesting I

04.04.2011 Hlavně ze strany začínajících traderů dostáváme dotazy na téma backtestování obchodních systémů. Postupně se zde tomuto tématu budeme věnovat více. Pojďme se tedy na tuto důležitou oblast tradingu podívat postupně.
forex tradeding.jpg

FXstreet.cz přináší další novinku: osvojování obchodního softwaru

23.03.2011 FX Street pokračuje ve své tradiční strategii rozšiřovat kvalitní služby a hledat pro své klienty další nové možnosti, jak obchodování na Forexu naučit, zefektivnit a zjednodušit.
metaeditor.gif

Pokročilé funkce MetaTraderu

22.03.2011 Platforma MetaTrader nabízí také pokročilé funkce, které uspokojí i profesionálního tradera. Prostřednictvím platformy MT4 je možné vytvářet vlastní automatické obchodní systémy (AOS) nebo rychle backtestovat své obchodní strategie.
platforma.jpg

Jak na software pro obchodování

21.03.2011 K úspěšnému obchodování na finančních trzích je potřeba kromě znalostí a zkušeností mít obchodní software (někdy označován jako program, platforma nebo technicko-analytický software), pomocí kterého budeme analyzovat ceny nebo zadávat objednávky ke svému makléři (brokerovi).
fx 33.JPG

Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém

21.03.2011 Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
vt trader.gif

VT Trader (Visual Trader)

21.03.2011 Visual Trader (VT Trader) je online obchodní platforma pro obchodování na Forexu od brokerské společnosti CMS Forex.
tradestation.PNG

TradeStation

21.03.2011 Jedná se o obchodní platformu, která umožňuje on-line obchodování a programový backtesting. Výhodou TradeStation je vlastní skriptovací jazyk.
jforexPlatform.gif

JForex a Dukascopy

21.03.2011 O této obchodní platformě můžeme bez nadsázky říct, že ve všech ohledech překonává již dobře známý MetaTrader, a to jak z uživatelské stránky, tak i v mnoha dalších důležitých aspektech kvalitní obchodní platformy.
mz_graph_1.gif

MQL4: Tipy a triky - MarketZones část 12.

09.03.2011 Dnes jsem si pro ty, co se zajímají o jazyk MQL4, připravil jednoduchý indikátor, který nemá za úkol analyzovat cenu, ale zobrazit obchodní hodiny jednotlivých marketů. Pro ty, co je programování spíše utrpením, nebudou ošiděni a mohou si na konci článku stáhnout již hotový indikátor.
mytrader_signals.jpg

MQL4: Moje první strategie - část 10. (2/2)

09.03.2011 V následujícím bloku budeme pokračovat ve vytváření naší první strategie.
pic1_sm.jpg

MQL4: Ještě, než začneme kódovat - část 3.

09.03.2011 Řízení motorového vozidal je vždy záživnější, než studování předpisů. Stejně tak je to v programování.
img

MQL4 - Tipy a triky - MarketZones

24.02.2011 Dnes jsem si pro ty, co se zajímají o jazyk MQL4, připravil jednoduchý indikátor, který nemá za úkol analyzovat cenu, ale zobrazit obchodní hodiny jednotlivých marketů. Pro ty, co je programování spíše utrpením, nebudou ošiděni a mohou si na konci článku stáhnout již hotový indikátor.
img

Automatické obchodní systémy - Mýty a pravda

12.11.2010 Rozhodl jsem se začít publikovat články o AOSech...
img
img

TradeStation

23.09.2010 Americká brokerská společnost TradeStation se vyznačuje hlavně svou obchodní platformou, která patří mezi nejlepší obchodní platformy světa - každoročně vyhrává v několika kategoriích v řadě prestižních hodnoceních. Zároveň se jedná o nejlépe hodnocenou platformu pro automatizované obchodování. Forex zprostředkovávají díky společnosti Gain Capital Forex.
img

10. MQL4 - Moje první strategie (2/2)

18.09.2010 V následujícím bloku budeme pokračovat ve vytváření naší první strategie
img

3. MQL4 - Ještě, než začneme kódovat

01.08.2010 Řízení motorového vozidal je vždy záživnější, než studování předpisů. Stejně tak je to v programování. Samotné kódování není tak nudné, jako čtení referenčních manuálů, ale bez základních znalostí se programovat ani nedá začít. V tomto díle se podíváme trochu do struktury jazyka MQL4.
img

Jak na to ?

12.05.2010 Článek - můj vývoj v tradingu a jak na to?
img

Programování v EasyLanguage - TradeStation 3

23.02.2010 Dnes tady popíšu několik příkazů, které používám pravidelně ve strategiích a které by se mohli komukoliv hodit:
DSC_0264.JPG

Reference na kurzy FXstreet.cz

24.11.2009 Výpis referencí na kurzy a semináře FXstreet.cz. Zde si můžete přečíst reference absolventů našich kurzů a seminářů. Každý účastník našich kurzů má možnost ho ohodnotit, případně poslat email a připojit referenci shrnující jeho zkušenost s absolvovaným kurzem. Reference neupravujeme a prezentujeme je ve znění, jaké uvedli účastníci našich forex kurzů. Všechny reference pocházejí pouze od absolventů kurzů a jsou řazeny podle data, který jsme přijali emailem.
Související klíčová slova: RAMM | Burza cenných papírů Praha (BCPP) | Sloupcový graf | Praxe v reálném čase | Investování na Forexu | Parabolic EA | Technologie a inovace | XLM | Nejlepší aplikace pro obchodování akcií | BCPP | Investiční soutěže | London Breakout | ChatGPT | Největší růsty | Manuální obchodování | Graf ceny akcií společnosti | Dlouhé pozice | Dukascopy | Války | Sandbox | GitHub | Vývoj | EPC | Obchodní platformy | Češi | AUD/USD | Indikátor Parabolic | Velký propad | Zveřejněné údaje | Zdražovat | Využití EA při tradingu | EUR | Uzavřít všechny pozice | Ztrátový obchod | Vytvoření skriptu | Přemýšlení | Brokeři | Úspěšný obchodník | Salesforce | Obchodování v praxi | Výkyvy | Meta Trader 4 | Take Profit | Papírové peníze | Purple Trading Club | CBDC | JForex | Očekávání | Korelace | Evropské centrální banky | JAR | EPS (Earnings Per Share) | ETF investoři | Volatilní | L.F. Investment | Výběry peněz | Podnikání společnosti | Umělá inteligence dnes | Strategy Builder | EURJPY | Ředitel skupiny ČSOB | Pro investory | Obchodní roboty | Crypto | Investice | Nové na trhu | Trading in The Zone | MACD | Potenciál | Support | Diverzifikace | Nové technologie | Saxo Trader | Přesnost | Technologie blockchain | Možný hedging | Webinář | Programátor | Manipulace s trhem | Obchodní pravidla | Prognózy | Akciový scanner | Intervence | Výkonný ředitel | Jaroslav Tupý | Fibonacciho posloupnosti | Tester strategií | Chování | Kvantitativní analýza na Forexu | Raiffeisenbank | Zdroje příjmů | Nevýhody platformy xStation | Bitcoiny | Stop-Loss | Návrh zákona | Hnojiva | Měnový investiční fond | Obchodní seance | Český statistický úřad | EUR/USD | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Cenná informace | Goldman Sachs | VT trader | Cena bitcoinu | Finanční páka | Ziskové obchody | Konkurenti | Price Action | Profesionální trader | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Cloudflare | AOS v obchodování | Obchodní software | Cenné papíry | Výnos | Tajemství ziskového obchodování | Jak vydělávat peníze | Styl obchodování | CLEO.one | RBS | IHNED | Agresivní strategie | Umelá inteligencia | Vzdělávání | Atraktivní investice | Denník | Trader Show Awards | LYNX Trading | Axiory | ESG | Forex demo | Exchange | Londýn | Jesse Livermore | Používání Parabolic | Forexový trh | Tomáš Rozehnal | Investiční strategie | Trading je byznys | Výsledky obchodování | Na volné noze | FOLD | Strach | Způsob obchodování | Zkušený obchodník | Microsoft (MSFT.US) | Praxe | Take-Profit příkazy | Automatizovaná obchodní strategie | JPY | Způsob tradingu | Metaverse | Vysokofrekvenční trading | Investiční příležitost | Histogram | Stop-hunting | Falešné signály | Obchodování na internetu | Projekce | Nejlepší aplikace | Peníze | Restaurace Novodvorka | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Úspěšný trader | Ukazatel | VK | Resistence | Global Finance | Maximální riziko | Lukáš Voženílek | Obchodovat na burze | Technologie blockchainu | Online kasina | Forex strategie | Heatmap | Obchodní transakce | Nevýhody a rizika | Milionář | MobileTrader | Knihy o forexu | Burza cenných papírů Praha | Makléři | Čeští klienti | Burzy | Algo obchodování | Kapitál | Analyzování | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Mladé generace | Broker | Meta Trader | Proražení | Jurisdikce | Největší finanční trh na světě | Backtesting | USD | ETF pouze pro profesionální klienty | Technická analýza | Nabídka | Plány | Na burze | Github | Online kurz | Počáteční kapitál | Performance | Price-to-Earnings | Nástroj Strategy Builder | Pravidla strategie | Regulace | CLEO.one Optimizer | Garance | Exekuce | London Forex Show | Obchodování Price Action | Čekající příkazy | Systém alfAlgo | Konzistentní zisky | Pokles kurzu | Tržní trendy | Seminář o robotickém obchodování | Automatické obchodní systémy | Tržní rizika | Dovednosti | Měnový pár EUR/USD | FX Trading | Dovozní cla | Význam na moderních finančních trzích | CONSOB | Obrovský potenciál | Výzkumy | Obchodník na finančních trzích | MQL5 | MT5 | Obchodování na finančních trzích | Obchodní nástroje | Finanční nástroje | Pro tradery | Kvalitní obchodní signál | Java | Pozitivní zprávy | Price-to-Earnings Ratio | High-frequency trading | Tržní ceny | Pokles ceny akcií | Progres | Trend following | Vybírání zisků | Obchodování spreadů | Krátká pozice | McKinsey | Banka JPMorgan | Euforie | Obchodni metody | Sell Limit | Akciové indexy | Investoři | Investing.com | Obchodní deník | Portfolio | Fungování | Myšlení | Online nakupování | Nejistoty | Motivátor | BaFin | MetaQuotes | Možnost obchodovat | Společnost Google | Krátké (short) pozice | Obchodní platforma | Ziskový obchodník | Bez rizika | Zisk | Bias | Volatility | Mezibankovní trh | Patrik Polák | Finanční instituce | Super trader | Lepší výsledky | Cena Etherea | Vzorce chování | Global Forex Awards | Covid | Roboti | Prezident | Pohyby trhu | SEB Bank | Makroekonomický kalendář | DOGE | Hold | Institucionální objednávky | AOS trading | Propad ceny akcií | Boj s inflací | Analýzy | Investiční | Dopady pandemie COVID-19 | Průzkum | Invesco | Platforma pro obchodování | Obchodní přístup | Agentura Reuters | Typy algoritmického obchodování | Potenciální rizika | Forex Pro | Live účet | Obchodní plán | Agrofert | Prodej | Skrill | P/E | Zpráva | Bohatý | Aktuální prognózy | Bitcoin | Mnoho peněz | Strojové učení | Tencent | Emoce | Konzistence | Česká měna | Vzdělání | MatLab | Parabolic SAR | Obchodování | Hypnoterapie | Legislativa | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Breakout strategie | Meta | Management | GBP | Obchodní týden | Admiral Markets | Asociace | AmiBroker | Centrální banky | XAU/USD | Beta | Nástroje technické analýzy | Alert | Guru | Zprávy | Monitorování | Nadšení | Dolary | Tokeny | Růst inflace | CCI | Návrat k motivaci | Investiční banka | Prognózy ČNB | Bard | Praha | Ceny ropy | Hazardní hry | Bydlení | Počet uživatelů mobilního bankovnictví | Udržitelnost | CZ | Vyhlídky | Firmy | Tržní podmínky | Páka | Podmínka pro Stochastic | Intradenní obchodování | Nástroj | Analýza sentimentu | Výsledky | Míra | Papertrading | Placení daní | Obchodovanie | Standard Deviation | Petr Král | Zdražování pohonných hmot | ČNB Petr Král | Optimalizace Stochastic | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Digitální měny | Bank of America | Prodej akcií | Robotické systémy | TIM | Fundamentální analýza | Bossa.cz | Day trading | Mark DOUGLAS | Koruna | E15 | Analytická společnost | Makroekonomie | Disciplína | Všechny indikátory | Raiffeisen | Onemocnění | BHS | Objem | DMA | Propad | Backtest | Spekulant | Hypotéza | Equity křivka | Údaje | Společnost Nvidia | Adaptace AI | Bid | Agregace pozic | Zákonodárci | Zemní plyn | Americká banka | xStation | Očekávání analytiků | Alibaba | Stablecoiny | Národní měny | Pád ceny | Regulátor | Nomura | Kathy Lien | Definování vstupů a výstupů | Graf ceny akcií | Ask | Propad kapitálu | Velikost páky | Studie | Moje obchody | Co je platforma | Nayib Bukele | Pojišťovny | Floor | COIN | Hloubka trhu | Graf | Instrument | Drawdown | Pády Bitcoinu | CFDs | Automatické obchody | Finanční regulace | Pozornost | Real-time | Upgrade | Hráči na trhu | Školení | LEN | Přijetí | Evropa | Distribuce | Česká spořitelna | Změny na trhu | Short | Stop Loss (SL) | Bitcoin dnes | On-line obchodování | Ceny zemědělských výrobců | Výsledky hospodaření společností | Easy language | Klientská podpora | Vepřové maso | Budoucnost BTC | Zveřejněná data | Earnings | Trump | Stavebnictví | Online platformy | SEBA | ForexLive | Nano | Technické analýzy | Obchodní dovednosti | High | Finanční krize | Vydělat peníze | Vstupy | Universal Music | Opce | Obchodní strategie | Obchodování a investování | Cloud computing | GBPUSD | Transparentní účet | Provozní výnosy | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Dopady inflace | Ziskové výsledky | Chamtivost | Investiční společnost | Jakub Hodan | Digitální měny centrálních bank | Optimalizácia portfólia | Expert Advisor (EA) | Foreign Exchange | Burza cenných papírů | Reálný účet | Profit Target | MetaTrader 5 (MT5) | Měnový trh | MetaTrader | Backtestovat | Divize | Obchodní výsledky | Náhoda | Bez poplatku | Být bohatý | Vyplácení dividend | Trendline | PSA | Zvýšení úrokových sazeb | Obchodník na forexu | Obchodování se CFD | Time-Frame | Tradestation | Zhodnocení kapitálu | Swing obchody | Trh | Rychlost a přesnost | Obchodovat na finančních trzích | Komise | Vydělávání peněz | Broker roku | Války na Ukrajině | Frustrace | Znalost | Bailout | Multicharts | Algo | Korekce | Využití algoritmického obchodování | Upozornění | Dividendové akcie | Arbitráže | Nové trhy | Money management | Píle | Možnosti řízení pozic | Volby v USA | Měny centrálních bank | Konkrétní akcie | Zveřejnění výsledků | Výběry | Sázení | Konkurenceschopnost | RSJ | Kasina | Nevýhody platformy | Technické indikátory | Cenové změny | Stock | ANO | Začínající obchodník | ProCent | Spuštění bitcoinů | Růst spotřebitelských cen | Poměr P/E | Obchodní systém | Statistické odchylky | Tomáš Kadeřávek | Praktické okénko | Velké banky | Budoucí vývoj | Microsoft | USD/CHF | Bezplatný výběr prostředků | Příležitosti | Otevření obchodu | CMS | Blízká budoucnost | Obchodování kryptoměn | Začátečník | Daňové úlevy | Pin Bary | Litecoin | Kryptoměnový průmysl | Shortování | Sell | Long pozice | Obchodování akcií | Prezident Bukele | LYNX webinář | Banka HSBC | SaaS | Pravděpodobnost | Markets | Uzavření pozice | Skluz | alfAlgo | Decentraland | Američtí politici | Obchodování zlata | Indikátor Parabolic SAR | Budoucnost MT4 | Forward | Instrukce | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko | Skalper | MSFT.US | Výpadky | Objem obchodů | Range | FIAT | Investice do akcií | Invest | Centrální banka | Intraday | Řízení rizika | Obchodní indikátory | LYNX | Donald Trump | Čistý zisk | Patrik Urban | Jádrová inflace | Twitter | Dosáhnout úspěchu | Gambling | Pohyb měnových párů | Karel Janeček | Centrum | Margin call | Společnosti | Úspěšní obchodníci | Obchodovat forex | Mentoring | Arbitráž | Full-service broker | ATR | LIBOR | Visa | Spoluzakladatel | Partnerství | StopLoss | Podnikatelé | Intradenní data | API | Alphabet (GOOGL.US) | Základní znalosti | Grafy | Azure | Aplikace pro obchodování | Zprávy a analýzy | Směnný kurz | CZK | Reuters | Obchodníci | Česká republika | Blog | Společnost XTB | Bitcoin (BTC) | Obchodování online | Barclays | Škoda | Domácnosti | Základní pojmy | Hodnocení brokerů | Analytici | Profesionálové | Aplikace pro obchodování akcií | Ripple | Co je to Stochastic? | Robustní strategie | Situace | Traders | Hackerský útok | Equity | Využití EA | Kopírování obchodů | Příkaz | Ekonomiky | Floating | Strategy Quant | Bing Chat | Dlouhodobé investice | Trading Station | Apple | Koronavirová krize | Eva Miklášová | CFD | Open | Psychologie tradingu | Analýza trhu | Akcie společnosti Microsoft | Financovat | Obchodní roboti | Příprava | Dobrá nálada | Ztráta | Finanční instrumenty | Aktuální cena | Live obchodování | Full time | Prime | MetaQuotes Software Corporation | NinjaTrader | Indikátor Stochastic | Získání licence | Plodiny | Stabilita | Cena | ROE (Return on Equity) | Finanční rizika | Výběr brokera | ING | Salvador | Money-Management | Nákup akcií | Znalost trhu | MetaTrader 4 | Visual Trader | Aktivum | Ceny akcií | Inspirace | Historie obchodů | TABAK | S čím obchodovat | Fond | Backtestování na historických datech | EBay | Začínající trader | Americký dolar | Vystavení riziku | Benjamin Graham | Ceny | Technologie | Úspěšně obchodovat | MetaTrader 5 | ČNB | Rizika | Obchodní systémy forex | Wall Street | Viceprezident | Investujeme | USD/CZK | Kvantitativně analyzovat | Spekulativní obchodování | Pokles | Cena měny | Kurzy | Margin | Velikonoce | Track record | Historická data | Take-Profit | Štěpení akcií | Backtestování obchodních systémů | Počet uživatelů | Tradingová rozhodnutí | Neuro-lingvistické programování | Finančnictví | Hedge | Poplatek | Google | Multi-Asset Broker | KNF | Základy obchodování | Počítačové algoritmy | Odpor | Obchodník | Swingové obchodování | Portfolio manažer | Dodržovat obchodní plán | Tržby | COVID-19 | Tokio | Coinbase | ROE | Indikátor ATR | BHS Timur Barotov | Měkké komodity | Indikátor | Dealer | Technické vlastnosti | Swing Trading | Tým FXstreet.cz | Situace na trhu | Chatbot | Tick | Index PX | Společnost OpenAI | Daně | Close | Walk-Forward | Trading Coach | Marketingová komunikace | Pivot | Soukromý fond | Velikost pozice | Kryptoměna | Forex pro začátečníky | Brokerské společnosti | Reálné peníze | Daně z příjmů | Dluhopisy | Technické vlastnosti Stochastic | R Trader | Forexo | Workshop | Finanční prostředky | Stop-Loss a Take-Profit | Zisky | SNY | Množství peněz | FCA | Nevýhody | Historická cenová data | Časová pásma | Bankovní trader | Obchodní pozice | Bitcoin Cash | Obchodování forexu | Voda | Cenové formace | Stochastic EA | Naprogramování vzorečku | Manuál | Alerty | Přístup do VIP zóny | Bukele | Black Box | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Zvýšení ceny | Flash Crash | Breakout | RRR | Bull | Růst cen | Saxo | Výsledky hospodaření | Editor jazyka MetaQuotes | RSI | Obchodujeme | Salvadorský prezident | Dash | Poptávka | Financování | Metaverzum | Automatizovaný trading | ČSÚ | ECN | Využití AOS | Finance | Platforma MT4 | Trader z USA | El Salvador | Konfluence | Růst HDP | Správné řízení rizika | Psychologie | Peer-to-peer | Pravidla obchodního systému | Investiční poradenství | Systém obchodování | Dostatek energie | Stochastic oscillator | Line | Průměrná hodnota | Cena kryptoměny | Růst produktivity | Investor | Ziskový trader | Řízení obchodní pozice | Obchodovat | Korelace měn | Poskytovatelé likvidity | Reporty | Dividend yield | Vydělávat peníze | Podporované platformy | Největší americká banka | Koncentrace | Odhodlání | Algoritmus obchodního robota | Na burze dnes | Kvantitativní analýza | Bod | Miliardy korun | Silnější koruna | NetEase | Spready | MIFID | Obchodování s měnami | Klouzavý průměr | Turistický ruch | Trading | EMU | Komise v přenesené pravomoci | Analýza dat | Ziskovost | Šance | Limitní příkaz | Diverzifikace portfolia | Inflace | Problémy | MultiCharts | Forexový obchodník | Marže | ROCE | Co je forex | HDP | Svatý grál | Trh kryptoměn | Vstup do obchodu | Recenze | Alphabet | Podvědomí | Vzdělávací články | Zkušenosti | Elektronické obchodování | Safest European Broker | Firma | Ekosystém | Metody NLP | Hlavní obsah semináře | Vzrušení | Signály | Brokerská společnost | Načasování | Ziskový trading | Ether | Lot | Vklady klientů | Statistiky | Náklady na obchodování | Limitní pokyn | Zahájení obchodování | Orderflow | Diverzifikovat | Finanční výkonnost | FX | Proof of Stake | Řízení obchodu | Světové finanční trhy | AdaptradeBuilder | Deutsche Bank | Seriózní byznys | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Forexu | Analýza výsledků | Jak funguje Stochastic | Martin Klass | Raiffeisenbank a.s. | Škola tradingu | Virtuální peníze | UST | Optimismus | Rozhodování | Facebook | Pohled na trading | Účty Cent | Výhody a nevýhody | Profit-Target | Makroekonomické faktory | Globalizace | Dolar | Binární opce | Objem vkladů | Proinflační | Euro | Být trpělivý | RoboMarkets v ČR | Yield | AUD | Byznys | Binance | Expert Advisor | Mnoho ziskových obchodů | Risk | Fibo | Kypr | Forex asistent | AFM | VPS | EV | Jednotná měna | Zpomalení růstu | Obchodovat na forexu | Obchod | Řízení peněz | Majors | Deskriptivní statistika | EU | Portfolia | Tesla | Transakční náklady | Investované peníze | Dopady umělé inteligence | Dealing | Expert | Daytrader | Josef Zeman | Spuštění backtestu | P/E Ratio | xStation 5 | Digitalizace | VET | Equity křivky | BIS | Silný americký dolar | Sekce měnové | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Expert Advisors | Komerční banka | Know-how | Money Manager | Gain Capital | Kapitálové výdaje | Porušování autorských práv | Já Trader | Transparentní | Pin Bar | Jordan Financial Expo & Award | Ján Hájek | Ceny energií | Profi obchodní systémy | Forex Expert Advisor | Sloučení pozic | Úspěchy | NEST | MQL4 | Vyšší volatilita | CySEC | Multi-Asset obchodování | Investování | Svíčkové formace | Seznam brokerů | Blockchain | Intradenní obchodník | Kvantitativní analýzy | Mince | Tomáš Raputa | Trend | Trailing Stop | Odvětví | Chamtivost a strach | VIP seminář | Střední podniky | Časový rámec | Fyzické zlato | Fundamentální data | Co je to forex | Platforma | Energetika | Řízení pozic | Finanční ukazatele | Dividend Yield | Platformy xStation | Nařízení | PoW | MetaStock | Jak obchodovat | Cloud Computing | BTC | Indexy | Citi | Gabriel Štefaňák | Pavel Kaiser | Global Forex | Obchodní platforma MetaTrader | Transparentnost | Gold | Poskytovatel likvidity | Průmysl | Obchodování měnových párů | Meziroční růst spotřebitelských cen | Bankovnictví | Pohonné hmoty | Dosahovat zisku | Break-Even | Statistika | Divergence | ETF | Akciové trhy | Kurzy měn | Forexový trader | Myšlenka | CMS forex | Úsilí | Jak algoritmy interpretují základní data | APP | Konstrukce AOS | Těžba kryptoměn | Long | Investování do akcií | Banka | Pojišťovna | Obor podnikání | Pandemie | Bear | Bonusy | Myšlení tradera | USDC | Aktiva | Populární dnes | Fundamentální analýzy | Ceny v zemědělství | Tržní cena | Live trading | Velikosti pozic | Parametry indikátorů | Business | Podíl na trhu | Meziroční inflace | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Objem úvěrů | Indikátory | Reálné obchodování | Pokles cen | TikTok | Obchodní příkazy | Algoritmus | Obchodování s komoditami | Tržní události | Jak obchodovat forex | Začít obchodovat | Bankovní účet | Obchodní myšlenka | Inovace | Testování a optimalizace | Nejlepší výsledky | Pivoty | | Pochybnosti | Intradenní trader | Risk Reward Ratio | Sierra Chart | Trading.com | Trading strategie | Purple Trading | Testování Parabolic | Automatizace | Řetězce | Sentiment | Order | L.F. Investment Limited | Short pozice | Tisknout peníze | Princip obchodování | Konkurence | PLN | Můj trading | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Příkazy market | Ceny průmyslových výrobců | Výzkumná společnost | Stop-Lossy | Tier 1 | MAM | Dodržování pravidel | Poplatky | Satoshi Nakamoto | Ziskový obchod | Tick data na testování | Typ brokera | Další vývoj | Forex obchodní platformy | Earnings per Share | Dnes zveřejněná data | Burzovní obchodování | Výhody a nevýhody | Objemy obchodů | Společnost Amazon | Obchodování na devizovém trhu | CAR | SaxoTrader | Return on Equity | Nálada | Dna | Flexibilita | Měnové páry | Společnost Adobe | Vnímání | Martingale | Šéf firmy | Motivátory | Ekonomika | Elektřina | Vyzkoušet si trading | Těžaři kryptoměn | Složitost a obtížnost | Obchodování s cizími měnami | Petr Mašláň | Commerzbank | Zhodnocení | Ceny zlata | Výhled | Timeframe | Automatické obchodní strategie | Získání historických dat | Volume | Timur Barotov | Obchodní účet | Deriváty | Ethereum | Hedge fond | Economist | Hry | Odpovědnost | Seminář | Reálný obchodní účet | Prezident Nayib Bukele | Trendové čáry | Scalping | Algoritmické obchody | Výběr prostředků | PayPal | Technical analysis | Finanční trhy | Svět robotického tradingu | Cenové rozpětí | Full-time trader | Insider | Fibonacci | Prostor pro růst | Fondy | Investiční příležitosti | OSVČ | ČEZ | Cenové hladiny | FOMO | GOOGL.US | Profesionálové z týmu FXstreet.cz | CAD | Spread | Iniciativa | New York | MSFT | Swing | Finanční údaje | Rizika a výzvy | Krize | Price-to-earnings ratio | Optimalizace | Průvodce backtestingem | Životní styl | Portál FXstreet.cz | cTrader | Obchodní účty u RoboMarkets | Definování vstupů | Massachusetts | AOS | Currencies | Bing | Objednávky | NFT | Ninja Trader | Těžař | Algoritmy | FX trh | Kvantitativní uvolňování | Komodity | Trhy | Podíl nevýkonných úvěrů | Sazby | Mezibankovní | Dialog | Generální ředitel | Bezpečnost | Cíle | Burza | Semináře | Provozní náklady | Ekonomický kalendář | Rozvoj | Exponenciální klouzavý průměr | Klouzavé průměry | Likvidita | Rozhovor | Dlouhá pozice | Transakce | Měny | Růst cen potravin | MasterCard | Vědecký pokrok | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | Energie | Zpravodajství | Pocity | Justice | Další testování | Tradeři | Úrokové sazby | BTC/USD | Dividendy | Měna | Trader Workstation | Stažení dat AUD/USD | Thomson Reuters | LinkedIn | Výnosy | Krypto burza | Miliardy dolarů | Inside | SEB | Obchodování na burze | Finanční trh | MetaTrader4 | Algoritmické obchodování | JPMorgan | Pracovní síly | Regulační orgán | Čekající pokyny | Historie BTC | Automatický obchodní systém | Vyspělé ekonomiky | Obchodní účty | Brokerská značka | Platformy | Partneři | IPO | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Poradce | Backtest (Backtesting) | Obchodní den | Forex dealer | Zkušenost | Signál | Zdražování | S/R zóny | FX Street | EPS | Software pro Kvantitativní analýzu | Typ obchodování | Pracovní den | Ropy | Historie | Úspěšné obchodování | Řízení rizik | Výhody platformy | CNY | Výdaje | Společnost | Obchodní systémy | Kontaktní centra | Trading na forexu | Přístup ke kvantitativní analýze | PinBar | Obchodování s kryptoměnami | Obchodujte | Vysoká volatilita | BMW | Programování AOS | Upozornění na rizika | Rozšíření | Standardní odchylky | Volatilita | Slovník pojmů | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Ztráty | Výrobci čipů | Obchodní signál | Organizace | Forex měnový pár | Analýza akciových trhů | Ceny stavebních prací | Regulační rámec | Růst | Akcie společnosti Alphabet | Intradenní obchodníci | Juniorská škola tradingu | Programování v MQL | Příjmy | Hospodářské výsledky | Propad ceny | Vášeň | Zajištění | London Break | BOSSA | Fúze | Index | Akciový trh | Pipy | MiFID II | Fundament | Bohatství | Investiční fond | Malý prostor | Meziroční růst | Úročení | ČTK | Návratnost investice | Bankovní převod | Ekonomické vysoké školy | Online život | Nevýhody algoritmického přístupu | Cenové alerty | Bankrot | Záměna | Jak vydělat peníze | BAL | Návratnost | Peter Svátek | Největší pohyby | Celkový objem úvěrů | Express | Generální ředitel skupiny ČSOB | Základy algoritmického obchodování | Investiční doporučení | Standardní odchylka | Účty Prime | Bankovní asociace | Analýza | Informace o forexu | StrategyQuant | PPF | FX Solutions | Put | Škola forexu | Smysl života | Diskusní fórum | Ondřej Hartman | Růst cen průmyslových výrobců | Poradenství | Forex robot | Czech Credit Bureau | Instrumenty | Výhody | Vlastnictví | Dividendový kalendář | Geopolitické události | Investování na finančních trzích | Největší finanční trh | Axiory Europe | Paper trading | Rostoucí mzdy | Obálka | Rezistence | High-frequency trading (HFT) | Snowflake | ZIL | Měnové krize | Ziskové obchodování | Target | AI | Výhody platformy xStation | Miloš Mikolanda | Graf ceny akcií Alphabet (GOOGL.US) | City | Krypto aktiva | Posílení | Přístup k financím | VIP zóna | Pracovní místa | Krypto trh | Poplatky za obchodování | Český akciový trh | EURUSD | Významný dopad | Štěstí | Krok za krokem | Vzdělávat se | Inside Bar | Obchodní platformy u RoboMarkets | ČSOB | Tvůrce bitcoinu | NFP | The Economist | Sundar Pichai | RoboForex | Unie | Nasdaq Composite | Kurzy on-line | Analytička | Reálné obchody | První obchody | Trpělivost | Investovat | NFP report | Komoditní | Vklady | Kapitálový poměr Tier 1 | Obchodní signály | Investice do cloud computingu | Pozitivní myšlení | Statistická arbitráž | Budoucnost digitalizace | Mozek | Ekonomický růst | Supporty a rezistence | Solidní růst | Nejnovější zprávy ze světa | První obchod | Data pro Kvantitativní analýzu | NLP | Velikost lotu | Praktický příklad | Aleš Blažek | Názory lidí | Time frame | Ziskovost AOS | Funkce AOS | Bloomberg | Nastavení Stop-Lossu | Pandemie COVID | Dobré výsledky | Dlouhodobé investování | Generativní umělé inteligence | Poměr nákladů a výnosů | UBS | Konfluence více faktorů | Klienti XTB | České koruny | Elektroauta | Makléřské společnosti | Dukascopy Bank | Kapitálová pozice | Předpověď | Obchodovat dlouhodobě | Auditovaný účet | Výkonnost | Algorithmic trading | Flat | Příjmy z reklamy | Technologické společnosti | Vyšší ceny ropy | Order Flow | Dlouhodobé obchodování | Přehled | Plyn | Neteller | Hospodaření | Futures | FXstreet.cz | Target Profit | Pokles ceny | Zdražení ropy | Nemovitosti | CHF | Ceny ve výrobní sféře | Obchody | Stellar | Podpora | Jakub Matis | Backtestování AOS | Svíčkový graf | Investor Compensation Fund | Zlepšení | Úspěšný trading | Stochastic Expert Advisor | Automatické obchodní systémy (AOS) | Portfólia | Bankovní tradeři | ČSOB Smart | Lukáš Němec | RoboMarkets a bezpečnost | OpenAI | JDE | Očekávání trhu | Ekonomie | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko (CCR) | MJ | Globální akcie | Neuronové sítě | HFT | Plný úvazek | Jak se stát forexovým obchodníkem | Backtesty | Profesionální obchodník | Nvidia | Day traders | CL | Banka pro mezinárodní platby | xStation5 | Statistické údaje | Platforma xStation 5 | Přístup na finanční trhy | FX robot | MT4 | Samou | Novodvorka | Invesco Metaverse Fund | Vice | Algo trading | Kapitálový poměr | MT4 u Purple Trading | Časové pásmo | Zprávy a události | Závislost | Programování v MQL4 | Automatizace obchodování | TopForex | Mobilní obchodování | Forexoví obchodníci | Obchodní schopnosti | Platební prostředek | Regulatorní prostředí | Objem úvěrů na bydlení | XTB | Vklady a výběry | Market making | Parabolic Expert Advisor | Výběry peněz bez poplatku | FXstreet | Diskuzní fórum | Velcí hráči | Fundamentální analýza akciových trhů | Nejnovější zprávy | Riziko | Kevin Grulich | Expirace | P/E ratio (Price-to-Earnings Ratio) | Automatické obchodní systémy forex | Global forex | ČSOB Bohatství | Motivace | Zvyšování úroků | Elektronické peněženky | Hrajeme si na burze | Direct market access | Objem aktiv | Krypto | Umělá inteligence (AI) | Testování obchodní strategie | Opatření | Těžaři | Koupit bitcoin | Webináře | Zemědělství | Tvorba AOS | Amazon | Marathon | Demo účet | Analytik | Etherea | MetaTrader download | Investing | Ceny v průmyslu | Vytváření automatizovaných systémů | Implementace | Video | EMA | Regulační rizika | Zamyšlení | JP Morgan | Risk Management | Transparentnost a odpovědnost | Automatizované obchodování | Forex historická cenová data | Společnost RoboMarkets | Hedging | Throwback | Štěpení | Softwarové inženýrství | Kryptoměny aktuálně | Deflační prostředí | Statut | Zavírání pozic | Výběr obchodní strategie | Optimalizace AOS | Data a analýza | Časový horizont | Realita tradingu | Pozice | Tradingový software | Ministerstvo financí | CopyFX | Michal Uma | Budoucnost | Banky | Dodavatelské řetězce | Foreign exchange market | Oscilátor | Universal Music Group | Provize | WebTrader | Rande Howell | Aktiva pod správou | Zdroj příjmů | Naprogramování | Chování velkých hráčů | Capital forex | Slabé stránky | To nejdůležitější | Investovat peníze | Doporučení | Ocenění | Výhody algoritmického přístupu | Politici | Multi-asset | Analysis ToolPak | Trader | Obchodní podmínky | Finanční situace | ČSOB Aleš Blažek | Jak zhodnotit peníze | Jak s tradingem začít | Měnový pár | Průmyslové ceny | Obchodní styl | Životní cíle | Výhledy | Jak algoritmické obchodování funguje | Statistický úřad | Kotace | Procentuální pohyby | Obchodování CFDs | American Express | Forex data | Význam a funkce AOS | Úspěch v tradingu | Podnikání | Nákladová efektivita | RTrader | Novinky | EA při tradingu | Platforma xStation | Paradox | Obchodní příležitosti | Retail | Ekonom | NFA | USA | Graf ceny akcií Alphabet | Forex roboti | Hluboké znalosti | Založení účtu | Obchodování pomocí robotů | Robotické obchodování | Zlato | Jak vydělat | Forex Expert | GOOGL | CNMV | Komplexnost | Buy Stop | PSE | Nasdaq | Společnost Meta | Zpracování kovů | Ziskovost strategie | Jakub Kraľovanský | Python | Pips | Dobrý obchod | Bloky | Currency market | Cenový vývoj | Graf ceny akcií společnosti Microsoft | Obsah semináře | Bonus bez vkladu | Robotický trading | Nejlepší aplikace pro obchodování | Začínáme na burze | Stochastic | Práce | Direct market | Dukascopy Europe | FOREX | Spekulativní investice | Profesionální trading | Investment | Social Trading | Forex VPS | Chatovací robot | VIAC | MoneyExpo | Zajištění proti inflaci | Začínající obchodníci | ČSOB Premiéra | Kalendář zveřejnění firemních výsledků | CCR | Internetové obchody | MyFxBook | STP | Přístup k obchodování | Kryptoměny | Dolar vůči koruně | Forex trading | Změny úrokových sazeb | Low | Prostředí finančních trhů | Programovací jazyk | AOS (Automatický Obchodní Systém) | CRIF | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Omniverse | Další pokles | Objem celkových klientských vkladů | Investiční společnosti | Mzdy | Akcie | Úspěch | Trend automatizace | Forex Expert Advisors | Volby | Podíl na tržbách | Analytické zprávy | Ukazatele | Zvýšení likvidity | Umělá inteligence | Umění | Ethery | Backtestování | Británie | APPS | Dopady pandemie | Fibonaci | Automatické obchodování | USD/JPY | Trader 2.0 | Regulační změny | ČR | Online vzdělávání | Currency | Podniky | Strukturální změny | Sentiment trhu | R StocksTrader | Obchodování na forexu | Day trader | MQL | Adam Dulovec | Vysoká rizika | Implementace Bitcoinu | Václav Husník
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Program nouzové likvidity (ELA)
Program nové Hedvábné stezky
Program OANDA
Program OANDA Labs
Program OANDA Labs Trader
Program odkupu akcií
Program odkupu aktiv
Program OMT
Programovací jazyk
Programovací jazyk Java

Následující klíčová slova

Programování AOS
Programování v MQL
Programování v MQL4
Program podpory bydlení
Program pomoci
Program pro profesionální tradery
Program pro začínající obchodníky
Program QE
Program skupování aktiv
Program SwiftTrader
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei léto akce
Potvrďte prosím... Zavřít