Sobota 15. června 2024 13:49
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Purple trading AI
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
InstaForex ETF

Obchodní model

img

Úspěšný obchodní model přijatý online kasiny

06.06.2024 Online kasina jsou oblíbená místa online herní zábavy pro dospělé. Jsou místem, kde se vám nejen rozproudí adrenalin v žilách, ale také se vám dostane jedinečného herního zážitku. A právě ten si můžete užít dky několika principům, které online kasina adaptovaly jako základ jejich obchodního modelu. Ten zajišťuje jak férovost, tak bezpečné podmínky pro hráče.
img

Informační systém Arbes AMS pro investiční služby běží v módu software as a service

21.05.2024 Dodavatel softwarových řešení pro investiční bankovnictví a finanční služby Arbes Technologies spustil v dubnu 2023 provoz informačního systému Asset Management Suite (AMS) v módu software as a service (SaaS). Dnes tak přináší postřehy a zkušenosti po téměř ročním provozu u klienta, slovenského obchodníka s cennými papíry Winners Investments o.c.p., a.s.
img

Fidelity International: Dešifrování vztahu mezi finančními tituly a sazbami

17.05.2024 Nacházíme se zhruba v polovině americké výsledkové sezóny za první kvartál, ovšem více než tři čtvrtiny finančních společností již odreportovaly své výsledky. Finanční sektor zatím pohodlně překonává konsenzuální odhady, ale ohledně dalších vyhlídek jsou investoři spíše pesimističtí. Důvodem jsou úrokové sazby, které ze svého současného vrcholu v nadcházejících měsících poputují spíše níže.
img

Google posílí v USA svůj vyhledávač o generativní umělou inteligenci

15.05.2024 Výsledky vyhledávání na Googlu se nyní budou zobrazovat ve formě odpovědí napsaných technologií generativní umělé inteligence (AI) nad odkazy na webové stránky. Je to největší změna ve vyhledávači od jeho vzniku. Služba bude od tohoto týdne dostupná všem uživatelům v USA. Oznámil to na konferenci pro vývojáře generální ředitel Googlu a jeho mateřské firmy Alphabet Sundar Pichai.
C:\fakepath\burza-12052024.png

Výsledková sezóna 1Q 2024: Ústup umělé inteligence a zpomalování spotřeby v USA

12.05.2024 Máme téměř za sebou většinu výsledků velkých amerických firem. Poslední společností, která zbývá a zároveň má potenciál ovlivnit celkové obchodování na amerických trzích, je Nvidia. Na odtajnění jejích výsledků si budeme muset počkat až do 22. května. I bez znalosti těchto výsledků se však již můžeme pustit do bilance výsledkové sezóny. Co nám tedy přinesla výsledková sezóna za 1Q 2024?
img

Stěhování se do vlastních kancelářských budov se stává novým trendem, zejména v bankovním sektoru

09.05.2024 Na pražském trhu s kancelářskými prostory dochází v poslední době k zajímavým transakcím, kdy si nájemci pořizují do vlastnictví celé kancelářské budovy. Jedná se o situaci, ke které zde doposud příliš často nedocházelo. Důvodem je nedostatek volných prostor v moderních kancelářských komplexech a také snaha firem o dlouhodobé zajištění stability a kontroly nad svým pracovním prostředím.
C:\fakepath\xtb-09052024.jpeg

Povídání o trzích: Big tech, nákupy Jardy Brychty a prodeje Warrena Buffetta

09.05.2024 Zhruba poslední čtyři týdny zveřejňují velké společnosti své hospodářské výsledky. Největší pozornost jako vždy přitahují technologické firmy a není tak divu, že se na ně zaměřili i analytici XTB v nejnovějším dílu série Povídání o trzích. Co si o současné situaci myslí Jaroslav Brychta, Tomáš Vranka a Marek Němky? Jaké firmy podle nich stojí za pozornost? Přikupovali sami některé z nich? V tomto článku přinášíme krátký souhrn témat, která v aktuální epizodě zazněly!
img

Zachrání Hamilton Ferrari❓

07.05.2024 Ferrari vždy dodá o jeden vůz méně, než požaduje trh. To jsou slova Enza Ferrariho, zakladatele italské společnosti vyrábějící sportovní vozy, která právě zveřejnila své finanční výsledky za první čtvrtletí roku 2024. Ty byly přijaty poměrně chladně, což se po zveřejnění setkalo s výprodejem akcií. Na druhou stranu poklesy akcií Ferrari na burze probíhaly přibližně od historických cenových maxim. Bude společnost schopna generovat silná čísla i v budoucnu, při dalším snižování prodejů? Pomůže jí Lewis Hamilton, který se od sezóny 2025 připojí k týmu Ferrari ve formuli 1? Potřebuje vůbec společnost tak významného velvyslance, když poptávka výrazně převyšuje prodeje?
img

Čokoládový gigant Barry Callebaut vyskočil po výsledcích o 8 %📈

10.04.2024 Švýcarský kakaovo-čokoládový konglomerát Barry Callebaut (BARN.CH) po prvním pololetí fiskálního roku, které skončilo v únoru, stoupl o téměř 9 %, protože tržby vzrostly o 11 % na konstantní měnové bázi díky vyšším cenám kakaa, přičemž na obzoru stále není vidět pokles poptávky. Zisk byl solidní navzdory tvrdému 1. čtvrtletí a prudkému růstu cen kakaa, což může ve střednědobém horizontu tlačit na zisky společnosti. Barry je jedním z největších světových zpracovatelů čokolády, který vyrábí pro společnosti jako Unilever nebo Nestlé. Dnes můžeme vidět jednu z nejsilnějších seancí v historii společnosti, po brutálním výprodeji v letech 2021-2024 podobném krizi GFC 2008.
img

Purple Ventures spouští svůj druhý fond. Zaměří se zejména na startupy v regionu CEE a otevírá se i externím investorům

26.03.2024 Skupina Purple, za kterou stojí trojice zakladatelů David Kašper, Jakub Nytra a Filip Řehoř, spouští svůj druhý venture kapitálový fond. Zaměří se především na nadějné mladé firmy z regionu střední a východní Evropy, kterým bude pomáhat prorazit ve světě. Purple Ventures si v rámci nového fondu kladou za cíl investovat přes 40 milionů eur, tedy více než miliardu korun, přičemž fond je, na rozdíl od toho prvního, otevřen i externím investorům.
img

Konkurenceschopnější, soběstačnější a zelenější region: Skupina MOL chce dosáhnout uhlíkové neutrality pomocí inteligentní transformace

15.03.2024 Skupina MOL aktualizovala svou dlouhodobou strategii SHAPE TOMORROW: cílem společnosti je učinit region zelenějším, soběstačnějším a konkurenceschopnějším. Skupina zajišťuje inteligentní transformaci pomocí řešení budoucnosti: investuje do dalšího posilování bezpečnosti dodávek v regionu, tvorby hodnot z odpadu a utváření budoucnosti mobility pomocí inovativních technologií. Aktualizovaná strategie klade větší důraz na obnovitelná paliva, zelený vodík, biometan a geotermální energii. Do roku 2030 vynaloží na zelené investice více než 4 miliardy dolarů a jejím cílem je dosáhnout uhlíkové neutrality do roku 2050.
img

Beyond Meat roste v premarketu o 50 %, protože investoři vidí další katalyzátory budoucí ziskovosti 📈

28.02.2024 Akcie společnosti Beyond Meat (BYND.US), výrobce rostlinných náhražek masa s vysokým obsahem bílkovin, dnes před zahájením obchodování na Wall Street posilují o více než 50 %. Společnost se snaží zotavit z období vysokých nákladů a utlumené poptávky po drahých rostlinných výrobcích. I když potíže, které zažívá, rozhodně nejsou u konce, investoři doufají v postupné zlepšování ziskovosti. Akcie společnosti zažily v posledních letech masivní výprodej, během něhož kapitalizace společnosti klesla z více než 14 miliard dolarů v roce 2020 na současných méně než 500 milionů dolarů. Proč tolik euforie po čtvrtletních výsledcích a "překlopí" se spotřebitelé v zájmu vlastního zdraví opět na rostlinné maso?
img

Příběh na trhu: Beyond Meat stoupá v předobchodní fázi o 50 %, protože investoři vidí další katalyzátory budoucí ziskovosti 📈

28.02.2024 Akcie společnosti Beyond Meat (BYND.US), výrobce rostlinných náhražek masa s vysokým obsahem bílkovin, dnes před zahájením obchodování na Wall Street posilují o více než 50 %. Společnost se snaží zotavit z období vysokých nákladů a utlumené poptávky po drahých rostlinných výrobcích. I když potíže, které zažívá, rozhodně nejsou u konce, investoři doufají v postupné zlepšování ziskovosti. Akcie společnosti zažily v posledních letech masivní výprodej, během něhož kapitalizace společnosti klesla z více než 14 miliard dolarů v roce 2020 na současných méně než 500 milionů dolarů. Proč tolik euforie po čtvrtletních výsledcích a "překlopí" se spotřebitelé v zájmu vlastního zdraví opět na rostlinné maso?
img

Investování a obchodování výhodnější než kdykoli předtím: Saxo Bank výrazně snižuje a ruší některé poplatky. Umožňuje investorům dosáhnout ještě vyšších výnosů

17.01.2024 Saxo Bank, lídr v oblasti online obchodování a investování, oznámila výrazné snížení poplatků pro investory. To se týká i českého trhu. Změna umožní i běžným investorům získat při obchodování s akciemi stejné podmínky jako dosud měli pouze investoři a obchodníci na úrovni VIP. Změny se dotkly především obchodování s akciemi, ale s prázdnou neodejdou ani investoři do ETF, ETP, kótovaných opcí nebo futures.
C:\fakepath\Xixoio2.jpg

V kauze Xixoio stíhá policie dva lidi a firmu za podvedení 2931 klientů

04.12.2023 V kauze investiční společnosti Xixoio zahájila policie stíhání dvou lidí a jedné firmy za podvod. Škodu způsobenou klientům vyčíslila na nejméně 353 milionů korun, poškozených zákazníků eviduje 2931. Obviněným lidem hrozí až deset let vězení. ČTK to dnes v tiskové zprávě sdělil mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) Jaroslav Ibehej. Jména stíhaných neuvedl, podle médií ale policie při loňské razii zadržela zakladatele a majitele Xixoio Richarda Watzkeho a šéfa představenstva Henryho Ertnera.
img

Regulace crowdfundingu odstartovala. Licenci získaly jen tři české platformy, další zůstaly v šedé zóně

16.11.2023 V listopadu skončilo přechodné období, během kterého mohly crowdfundingové firmy podnikat i bez licence. Pořídit si ji musely platformy provozující úvěrový nebo investiční crowdfunding, oblíbený charitativní nebo odměnový crowdfunding novému nařízení nepodléhají. Podle veřejných zdrojů získaly povolení pouze tři subjekty – Investown, Roier a Fingood. Ty tak mohou ve své činnosti plně pokračovat a nabízet nové možnosti skupinového financování. Podle expertů na právo v oblasti fintechu a startupů z mezinárodní advokátní kanceláře Noerr je zbytek trhu nyní v komplikované situaci. Velký počet platforem se navíc ocitl v „šedé zóně“ a hrozí jim vysoké pokuty od České národní banky (ČNB). Ta přitom letos pokutou udělenou jednomu z poskytovatelů jasně ukázala, že na dodržování pravidel crowdfundingu bude opravdu pečlivě dohlížet a bude chtít trh od šedé zóny crowdfundingových poskytovatelů vyčistit.
img

US Open: moment nejistoty po komentářích Fedu 📌

07.11.2023 Druhý den tohoto týdne přináší na trzích mírné oživení. Hawkish komentáře členů FOMC připomínají investorům, že Fed ještě nedokončil cyklus zvyšování úrokových sazeb. Připomeňme, že zisky z minulého týdne byly skutečně taženy těmito spekulacemi. Při otevření se hlavní indexy Wall Street obchodují na relativně plochých úrovních. Na forexovém trhu pozorujeme výrazné posílení dolaru, což je důvodem razantnějších pohybů na párech jako USD/JPY nebo EUR/USD. Výnosy 10letých amerických dluhopisů tento týden mírně posílily na 4,60 %, i když dnes ztrácejí. Zlato a další drahé kovy po zbytku trhů ztrácí.
img

Saxo Bank oznámila výsledky za první pololetí roku 2023

15.09.2023 Saxo Bank Group oznámila dosažení provozního zisku 70 milionů EUR. Za stejné období loňského roku přitom dosáhla zisku 52 milionů EUR, došlo tedy k nárůstu o 34 %.
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Zakázky německého průmyslu klesly, němečtí vývozci jsou teď pesimisté

06.09.2023 Zakázky německého průmyslu se v červenci snížily více, než se čekalo. Trend z června, kdy se počet zakázek naopak nečekaně zvýšil díky prudkému růstu v leteckém a vesmírném sektoru, tak vzal rychlý konec. Vyplývá to z dnes zveřejněných údajů německého statistického úřadu. Dobré zprávy nezveřejnil ani Spolkový svaz velkoobchodu, zahraničního obchodu a služeb (BGA). Pokles či dokonce silný pokles obchodu podle něj očekává v letošním roce většina německých exportérů. Svou prognózu letošního vývoje německé ekonomiky pak zhoršil Kielský institut pro světovou ekonomiku (IfW).
img

Akcie Charles Schwab ztrácí 4 % 📉 Společnost chce snížit náklady

22.08.2023 Akcie společnosti Charles Schwab (SCHW.US) dnes ztrácejí téměř 4 % a prohlubují výprodej, přestože společnost Morningstar před několika dny zvýšila doporučení na 80 USD ze 70 USD. Z dokumentů, které předložila Komisi pro cenné papíry a burzy, vyplývá, že společnost plánuje ušetřit peníze rušením pracovních míst a prodejem kanceláří. Společnost uvedla, že tento krok souvisí s úpravou jejích operací za účelem integrace s makléřskou společností TD Ameritrade, kterou získala v roce 2020 a jejíž hodnota činí 26 miliard USD.
img

Beyond Meat se kvůli výsledkům za 2. čtvrtletí propadá o 16 %

08.08.2023 Akcie kalifornského výrobce rostlinných náhražek masa Beyond Meat (BYND.US) po výsledcích ztrácejí více než 15 % - společnosti se nepodařilo překonat očekávané zisky a tržby. Jako důvod uvedla slabší poptávku v náročném ekonomickém prostředí, kde panuje inflace. Investoři vzali výsledky jako varovný signál - v případě možného oslabení ekonomiky, a tedy dalšího poklesu poptávky po výrobcích, by se tlak na Beyond Meat mohl zintenzivnit. Tržby společnosti ve druhém čtvrtletí klesly o 30,5 % a v USA o 40 % - nepomohlo ani snížení cen. Společnost snížila svůj celoroční odhad tržeb.
img

Amazon po zprávě za 2. čtvrtletí prudce stoupá, ztráta Apple - zpomalení prodeje iPhonů!

04.08.2023 Wall Street s napětím očekávala dnešní zprávy společností Amazon (AMZN.US) a Apple (AAPL.US) - obě společnosti mají dohromady hodnotu přibližně 4,5 bilionu dolarů a značnou váhu v hlavních akciových indexech. Výsledky Amazonu výrazně překonaly odhady analytiků jak z hlediska tržeb, tak i zisku. Naproti tomu očekávaná zpráva společnosti Apple - přestože předpovědi překonala - nedokázala trh překvapit v podobném rozsahu jako Amazon a akcie společnosti v průběhu obchodování po uzavření Wall Street ztrácely. Navíc prodeje vlajkových telefonů iPhone společnosti meziročně klesly o více než 2 %. Stojí za zmínku, že kapitalizace společnosti Apple je téměř dvakrát vyšší než kapitalizace společnosti Amazon. Kontrakty indexu tak vymazaly značnou část dřívějších zisků. Co vidíme na výsledcích obou společností?
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Rzeczpospolita: Německá ekonomika slábne, je Německo nemocným mužem Evropy?

03.08.2023 Německá ekonomika se nemůže postavit na nohy. Už dvě čtvrtletí po sobě se hrubý domácí produkt (HDP) země snížil a Německo se tak podle ekonomů dostalo do technické recese. V uplynulém čtvrtletí se HDP udržel na úrovni předchozích tří měsíců, což byl ale pravděpodobně jen slabý záblesk naděje. Hospodářský propad signalizují všechny důležité ukazatele. Znovu se začíná mluvit o "nemocném muži Evropy", jak zemi označil už na přelomu tisíciletí britský ekonomický časopis The Economist, píše polský deník Rzeczpospolita.
img

Zpráva společnosti Micron dnes zahájí výsledkovou sezónu v polovodičovém sektoru 🔌

28.06.2023 Micron Technology (MU.US), jeden z předních výrobců polovodičů v USA, zveřejní své výsledky po skončení seance na Wall Street. Analytici budou hodnotit dopad omezení obchodů v Číně způsobené "obchodní válkou" mezi USA a Čínou. Společnost v poslední době těží z pozitivního sentimentu kolem celého čipového průmyslu, který je podpořen trendem umělé inteligence a na něj navazující poptávkou po výpočetním výkonu datových center. Od začátku roku si akcie připsaly více než 35 %.
C:\fakepath\trader-21062023-44-zm.png

Šéf Fedu před sněmovním výborem naznačil další zvyšování úrokových sazeb

21.06.2023 Šéf americké centrální banky (Fed) Jerome Powell dnes před sněmovním výborem pro finanční služby naznačil další zvyšování úrokových sazeb. Banka podle něj ovšem bude postupovat mírnějším tempem než loni, informovala agentura Bloomberg. Připravené vystoupení podle ní připomínalo Powellovu tiskovou konferenci po zasedání Fedu minulý týden.
img

Vztahy mezi společnostmi Apple a Meta

14.06.2023 Vztahy mezi společnostmi Apple a Meta Platforms rozhodně nejsou idylické. Sám Tim Cook v průběhu let několikrát kritizoval obchodní model Facebooku.
img

Kdo patří mezi klíčové hráče na trhu s AI?🔌

02.06.2023 Od začátku roku posílil index Nasdaq (US100) o více než 30 %, a to navzdory utažení měnové politiky ze strany Fedu a rekordně vysokým nákladům na financování. Trend umělé inteligence zahájil ChatGPT - pohání ho obrovské množství dat a získává na popularitě rekordním tempem. Právě v oblasti technologií umělé inteligence začaly finanční trhy rozpoznávat potenciál pro další technologický boom.
C:\fakepath\prumysl.jpg

CNBC: Firmy stále více vracejí výrobu ze zahraničí do míst blíže spotřebě

01.06.2023 Ve světě se stále více prosazuje trend návratu výroby ze zahraničí. Firmy se stále častěji snaží přenášet výrobu produktů, jako je oblečení a počítačové čipy, do oblastí, které jsou blíže místu konečného nákupu a spotřeby, a odvracejí se od výrobních velmocí, jako je Čína. Nový trend, který urychlila pandemie nemoci covid-19 a pak válka na Ukrajině, ale narušuje globální dodavatelské řetězce. Napsal to server americké televize CNBC.
img

C3.ai zveřejní výsledky po skončení obchodování 📊 Posílí AI svůj byznys?

31.05.2023 Společnost C3.ai (AI.US) je jednou ze společností, které se nejsilněji prosadily na vlně rostoucího zájmu o umělou inteligenci. V porovnání s Nvidií nebo Microsoftem jde o velmi malou společnost s tržní kapitalizací 3 miliardy dolarů, podle níž ji obchodníci považují za "agresivní sázku" mezi společnostmi vyvíjejícími AI. Dnes po skončení seance na Wall Street společnost představí svou zprávu za 1. čtvrtletí - očekávání kolem ní jsou obrovská, protože trh chce potvrzení kvality podnikání v podobě "tvrdých čísel" a komentářů ze strany stále ještě neziskové společnosti. Očekávání jsou o to přehnanější po euforickém růstu v posledních dnech. Od začátku roku vzrostly akcie společnosti o téměř 200 %.
C:\fakepath\xtb-26052023.jpeg

Váš broker je Market maker! Je to problém?

26.05.2023 Pojem Market Maker je v investiční a tradingové sféře skloňován de facto od té doby, co retailoví investoři a obchodníci začali být na finančních trzích aktivní. Ačkoliv se ale toto téma řeší už řadu let, mnoho lidí je stále tímto konceptem zmateno a market making bývá velmi často zmiňován především v negativním slova smyslu. Co to ale opravdu znamená? A je to pro běžného člověka riziko?
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-bull-bear-23052023.jpg

Na co si dát pozor při výběru brokera?

23.05.2023 Vybíráte právě brokera a nechcete se u toho spálit? Pak právě pro vás jsme sepsali 10 zásadních kritérií, která u toho zohlednit.
C:\fakepath\First republic.jpg

V USA končí za dva měsíce už třetí velká banka, úřady zavřely First Republic

01.05.2023 Ve Spojených státech končí za méně než dva měsíce už třetí velká banka. Úřady zavřely finanční ústav First Republic Bank z Kalifornie, jeho novým vlastníkem bude největší americká banka JPMorgan Chase & Co. V tiskové zprávě to uvedla Federální společnost pro pojištění vkladů.
C:\fakepath\akcie-18042023-2.png

Groupon: Má šanci na obrat?

18.04.2023 Groupon, americká verze Slevomatu, se dostává do velkých problémů. Poskytovatelé služeb na obchodní model „vyzobávání šetřílků“ přestávají slyšet, protože marže mají slušné a o zákazníky není nouze. Společnost se nedokáže dostat do plusu ani v provozu a ohlásila rázné škrty.
C:\fakepath\cnb5.jpg

Nervozita v českém finančním sektoru byla zbytečná, míní viceguvernér ČNB Frait

17.04.2023 Nervozita v českém finančním sektoru, kterou v březnu vyvolaly problémy některých bank v zahraničí, se ukázala být bouří ve sklenici vody. Dnes to na odborné konferenci Cesta českého bankovnictví řekl viceguvernér České národní banky (ČNB) Jan Frait. Zdůraznil, že český bankovní sektor je zdravý, efektivní a moderní.
C:\fakepath\xtb-23032023-4.png

Obchodní ředitel XTB: O zákazu ETF, krizi bankovního sektoru a mnohém dalším

23.03.2023 Ve finančním sektoru se toho v průběhu března odehrálo opravdu mnoho. Viděli jsme pád velkých bank, velkou volatilitu na finančních trzích i rozpaky lokálních investorů týkajících se nabídky ETF. Na všechny tyto témata odpovídal Vladimír Holovka, obchodní ředitel XTB.
img

Lordstown Motors se propadá o 5 % kvůli slabým čtvrtletním výsledkům

06.03.2023 Akcie společnosti Lordstown Motors (RIDE.US) klesly přibližně o 5,0 % poté, co výrobce elektromobilů vykázal větší než očekávanou čtvrtletní ztrátu a do konce roku 2022 dodal zákazníkům pouze 3 vozy Endurance. Společnost má stále více než 220 milionů USD v hotovosti.
C:\fakepath\forex-06032023.jpg

Jak efektivně řídit poměr výnosů k zisku

06.03.2023 Správné řízení poměru výnosů vůči zisku je pro úspěšné obchodování na forexu klíčové. V tomto článku se podíváme na to, jak tento poměr efektivně řídit a zvýšit tak celkovou ziskovost obchodování. Zaměříme se na přístup, který pomáhá minimalizovat riziko a maximalizovat potenciální zisk a jak určit správnou vstupní úroveň a využívat Stop-Loss a Take-Profit objednávky.
img

Akcie týdne - C3.ai (16.02.2023)

16.02.2023 Akcie C3.ai od začátku roku vyskočily o více než 120 % a mnozí investoři se ptají, zda se jedná o investiční bublinu, nebo je to stále příležitost k nákupu?
img

Zaměřeno na převratné produkty: lék na obezitu od Novo Nordisk

03.02.2023 V našem článku o převratných produktech se podíváme na firmu Novo Nordisk. Původně malá farmaceutická společnost se po 30 letech díky neustálým inovacím v oblasti insulinových léčiv a výraznému zvýšení produktivity a efektivity stala třetí nejhodnotnější firmou v celé Evropě. Před šesti lety uvedla na trh přípravek Saxenda, a dala tak vzniknout novému segmentu takzvané péče o obézní pacienty. Už to byl začátek něčeho velkého, a když Novo Nordisk před sedmi čtvrtletími uvedl na trh ještě přípravek Wegovy, nastartoval tím takový růst, že investoři během dvou let nadšeně vyhnali cenu jeho akcií o 122 % výš.
img

⚡ Meta Platforms před výsledkovým reportem. Překoná Zuckerbergova společnost očekávání Wall Street?

01.02.2023 Dnes po skončení americké obchodní seance oznámí společnost Meta Platforms (META.US) výsledky za 4. čtvrtletí 2022 a celý rok 2022, čímž zároveň zahájí výsledkovou sezónu gigantů ze Silicon Valley. Analytici předpokládají, že společnost vykáže třetí čtvrtletní pokles tržeb v řadě a 1. čtvrtletí 2023 bude slabé. Podaří se Marku Zuckerbergovi zlepšit náladu na Wall Street?
img

Morgan Stanley v premarketu roste po pozitivních výsledcích

17.01.2023 Akcie Morgan Stanley (MS.US) vzrostly před uvedením na trh téměř o 2,0 %, protože čtvrtletní zisky částečně překonaly očekávání trhu díky rekordním výnosům ze správy majetku, které zastínily slabé údaje o obchodování.
img

Jak obchodovat s akciemi Visa v novém roce

21.12.2022 Na prahu nového roku zůstávají ekonomické vyhlídky nejisté. Inflace je vysoká, úrokové sazby jsou na nejvyšších úrovní...
img

Cineworld se snaží odrazit po možné akvizici společnosti Vue ⚡

02.12.2022 Akcie společnosti Cineworld (CINE.UK) dnes posilují o téměř 10 %. Kapitalizace donedávna druhého největšího řetězce kin na světě se kvůli hrozbě bankrotu snížila na pouhých 68 milionů britských liber. Společnost souhlasila s tím, že prozkoumá možný prodej podniku a umožní věřitelům přispět k podnikatelskému plánu. Na trhu se objevily spekulace o možném převzetí společnosti společností Vue Inetrnational a o dobrém prodeji pokračování filmu Knives Out 2 do kin:
C:\fakepath\Xixoio.jpeg

Servery: Vedení Xixoio čelí podezření z podvodu, škoda je půl miliardy korun

01.12.2022 Policisté po úterním zásahu podezírají hlavní představitele firmy Xixoio obchodující s digitálními aktivy z podvodu a praní špinavých peněz, uvedl včera server Seznam Zprávy. Škoda způsobená investorům má dosahovat podle informací Deníku N zhruba půl miliardy korun. Xixoio ale tvrdí, že policie nepochopila její byznys model ani princip jejího podnikání, což jsou investice do digitálních aktiv, takzvaných tokenů.
C:\fakepath\trader-29112022-43-zm.jpeg

V sídle obchodníka s digitálními aktivy Xixoio v Praze zasahuje policie

29.11.2022 V sídle obchodníka s digitálními aktivy Xixoio v Praze dnes zasahuje policie. Policisté si vyžádali dokumenty od představitelů firmy, uvedl server Seznam Zprávy. Podle serveru HN.cz policisté také zadrželi hlavní představitele firmy. Mluvčí policejní Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) Jaroslav Ibehej médiím pouze potvrdil, že se provádějí úkony trestního řízení. Blíže zásah nekomentoval.
img

Společnosti, které mohou profitovat na Mistrovství světa ve fotbale

18.11.2022 Mistrovství světa ve fotbale v Kataru 2022 je naplánováno na období od 20. listopadu do 18. prosince letošního roku. Na stadionech a před televizory nás budou provázet fotbalové emoce, na obrazovkách obchodních platforem nebudou dojmy o nic menší. Jak na největší světové události nejpopulárnějšího sportu můžete nejen získat měsíc dojmů, ale také na ní vydělat? (A to nemluvíme o sázkách u sázkových kanceláří).
img

Disney - další obří volný pád? Akcie se po výsledcích propadly o 8 % 📉

09.11.2022 Akcie společnosti Disney (DIS.US) před otevřením burzy na Wall Street ztrácejí kvůli nižším než očekávaným tržbám z klíčových obchodních segmentů, rostoucím nákladům a sníženým prognózám. Společnost varovala před zpomalením v oblasti streamování:
C:\fakepath\forex-06112022.png

Jak se bránit proti nekalým praktikám brokerských společností?

07.11.2022 V minulém článku jsme poukázali na skutečnost, že v posledních letech se vyrojilo velké množství brokerských společností, jejichž jediným záměrem je vytáhnout peníze z lidí, kteří se snaží zhodnotit své dlouholeté úspory. Objasnily jsme také, jaké taktiky tito brokeři často používají, proč jsou pro nezkušené investory tak nevhodné a rizikové a jak se jim vyhnout. V minulém článku jsme vysvětlili i některé důležité pojmy v oblasti investování.
img

Čínské společnosti zalistované na amerických burzách jsou pod medvědím tlakem 📉

24.10.2022 Akcie čínských společností kotovaných v USA mohutně ztrácejí na vlně krachu čínského akciového trhu a obavách z možného vyřazení z burzy v USA:
img

Snap po kvartálním reportu klesl o 27 %. Reklamní sektor je pod tlakem 📉

21.10.2022 Snap (SNAP.US) opět negativně zklamal Wall Street zpomalujícím ziskem a v premarketu se obchoduje o 27 % níže. Slabší výsledky Snapu mohou předznamenávat, že se ekonomický pokles prohlubuje a pokles sentimentu se přelévá i do dalších společností, kde reklama hraje pro obchodní model důležitou roli. Mezi poražené v premarketu patří Alphabet, Meta Platforms, Pinterest a Twitter. Celkové kapitalizační ztráty mezi sociálními médii a reklamními společnostmi již dosáhly téměř 42 miliard USD, přičemž samotný NASDAQ ztratil téměř 1 %.
img

Překvapí opět Netflix Wall Street? 🎢

18.10.2022 Streamovací gigant Netflix (NFLX.US) oznámí finanční výsledky za třetí čtvrtletí před zahájením americké seance. Wall Street na ně může být mimořádně citlivá, protože předchozí slabé zprávy společnosti předznamenaly celkově slabší výsledkovou sezónu a výprodej indexů. Společnost hodlá v tomto čtvrtletí spustit službu s reklamami v rámci platformy. Akcie v předobchodní fázi posilují o 1,5 % a pozitivní překvapení pravděpodobně bude hnacím motorem trhu:
img

Technická analýza páru BTC/USD na 18. října 2022

18.10.2022 Platební gigant Mastercard dělá další krok k většímu zapojení do krypto prostoru s cílem rozvinout svůj hlavní obchodní model. Společnost podle mediální zprávy spustí program, který bude bankám a finančním institucím pomáhat s nabídkou produktů založených na kryptoměnách.
img

Metaverse – katalyzátor nebo anathema Meta Platforms? ⏳

30.09.2022 Akcie Meta Platforms byly letos největším zklamáním ze všech amerických technologických společností. V roce 2021 si užívaly kapitalizaci více než 1 bilion dolarů. Meta si vedla překvapivě špatně a je na šedém konci indexu S&P500 na 5. místě ode dna z hlediska vyjádření % roční změny kapitalizace, ze které se letos vypařilo ... téměř 60 %:
img

Trh s polovodiči čelí studené válce. Hrozí Intelu imploze?

21.09.2022 Intel je uznáván jako předchůdce technologického vývoje kalifornského Silicon Valley a přední výrobce procesorů a grafických čipů, který umožnil stavbu počítačů, notebooků a smartphonů. Společnost mnoho let odolávala odklonu výroby polovodičů do Asie a byla považována za vlajkovou loď amerického výrobce polovodičů.
img

Udrží si akcie Planet Labs vzestupný trend?

19.09.2022 Planet Labs (PL.US) je americká společnost pro satelitní snímkování založená bývalými vědci NASA. Planet poskytuje přesné satelitní snímky vybraných částí Země na podporu zpravodajského průzkumu a poskytování obchodních řešení pro soukromé společnosti. Výsledky společnosti za druhé čtvrtletí roku pozitivně překvapily Wall Street a její ocenění akcií prudce vzrostlo:
C:\fakepath\1661407676-praktick_oknko-25082022.jpg

Praktické okénko – Nepozornost, která stála peníze + obchodní výsledky

25.08.2022 Jak se postavit k chybě lidského faktoru při back testu a výsledky obchodní strategie po prvním měsíci testování na reálných datech.
img

Cathie Woodová a její Ark Investment Management se zbavují krypto akcií

10.08.2022 Libra a ethereum výrazně korigovaly své pozice po dosažení dalších měsíčních maxim, ale není žádný zvláštní důvod k panice. Ke korekci došlo těsně před zveřejněním důležitých údajů o tempu růstu inflace ve Spojených státech v červenci letošního roku. Zpráva může negativně ovlivnit trh, což povede k velkému poklesu rizikových aktiv, na která se obchodníci spoléhali, a fixují tak zisky ze současných lokálních maxim. Než se ale budeme bavit o technickém obrazu, rád bych řekl pár slov o slavné investorce Cathie Woodové a o tom, jak prodala část aktiv Ark Investment Management v podobě akcií Coinbase Global Inc. Minulý měsíc její společnost zaznamenala "nejistotu" v krypto sféře, která ji donutila prodat nerentabilní aktiva.
img

Facebook - "první krev"

04.08.2022 Výsledky Meta Platforms (mateřské společnosti Facebooku) analytiky neohromily. V dřívějších letech společnost zaznamenala trvalý nárůst tržeb a spousta investorů očekávala, že tento trend bude pokračovat i ve 2Q22. Je již tedy jasné, proč byla Wall Street z vykázaných výsledků zklamaná, když Meta vykázala poprvé v historii meziroční pokles tržeb. Je to vzhledem ke zhoršující se ekonomické situaci finální hřebíček do rakve, nebo jde jen o krátkodobý propad?
img

Přelije se recese do BigTech?

26.07.2022 Recese v poslední době klepe na brány Wall Street stále hlasitěji. Více vysoce profilovaných růstových společností začíná vykazovat neuspokojivé výsledky. V období mezi dubnem a červnem přestal Netflixu platit předplatné asi 1 milion uživatelů. Akcie společnosti Snap zaznamenaly 40% propad poté, co společnost zveřejnila výsledky, které byly sotva v souladu s očekáváním analytiků. Čeká nás investiční déjà vu tak, jak ho známe z boomu akcií herních společností? Nebo zde existuje šance, že blue chip technologické společnosti, které již jednu recesi zažily, zatím odolají zhoršující se ekonomické situaci? Dolejí finanční výsledky vlajkových lodí Silicon Valley olej do ohně zvyšujících se obav z recese, nebo se postarají o zlepšení nálady na Wall Street, která se od začátku letošního roku nelepší? To se dozvíme tento týden. Trhy tají dech před zveřejněním výsledků gigantů jako jsou Alphabet, Apple, Amazon, Mircosoft nebo Meta Platforms. Investoři se obávají, že ekonomický pokles ovlivní skupinu BigTech společností, ve které viděl trh vítěze poslední dekády.
img

Akcie Snap zažívají volný pád. Stahují se nad technologickými firmami mračna?

22.07.2022 Snap dnes v předburzovním prodeji ztratil téměř 30 % kvůli špatným kvartálním výsledkům. Společnost tak od začátku roku odepsala již více než 65 % své hodnoty. Zdá se, že obchodní model Snapu během plánovaného ekonomického zpomalení selhává. Strach ze zpomalení se šíří napříč firmami poskytujícími reklamní prostor. Předburzovní obchodování naznačuje, že níže otevře i Alphabet nebo Meta Platforms.
img

Doteková technologie - skrytý gigant metaverse?

21.06.2022 Heptická technologie je i přes vysoký potenciál růstu neustále ve stínu. Heptika umožňuje revoluční interakci s nástroji a ostatními uživateli v přenosu citlivosti doteku. Za přenos jsou zodpovědné senzory přenášející sílu a vibrace v reálném čase.
img

Akcie Costco - sleva nebo past?

20.05.2022 Costco je americký velkoobchodní řetězec (cash and carry), jehož cena akcií tento týden prudce klesla. Co bylo důvodem hlubokého výprodeje?
img

Provozní zisk Křetínského EPH loni stoupl na 56 miliard Kč, vzrostly i tržby

14.04.2022 Provozní zisk EBITDA Energetického a průmyslového holdingu (EPH) loni vzrostl meziročně o pět procent na 2,3 miliardy eur (zhruba 56,1 miliardy Kč). Konsolidované tržby se zvýšily na 18,9 miliardy eur z 8,5 miliardy o rok dřív. Holding podnikatele Daniela Křetínského to dnes sdělil ČTK v tiskové zprávě.
img

Netflix a 3 věci, které o něm vědí chytří investoři

04.04.2022 Ačkoliv Netflix akcionářům přinesl zajímavé výnosy, obezřetní investoři tyto faktory pozorně sledují, aby zjistili, jestli tato výkonnost může i nadále pokračovat.
img

Horníci, kteří hodlují nejvíce Bitcoinů, se „neúnavně rozšiřují“ 

18.03.2022 Podle řady těžebních metrik nejenže těžaři tvrdě drží, ale také dramaticky zvyšují míru hashrate. Těžaři Bitcoinu (BTC) drží stále více BTC, zatímco v roce 2022 „neúnavně rozšiřují“ své operace.
C:\fakepath\CNB3.jpg

Upozornění k prezentaci společnosti XIXOIO

08.12.2021 Česká národní banka upozorňuje veřejnost, že společnost XIXOIO a.s., nabízející investování do virtuálních tokenů, není regulována Českou národní bankou. V této souvislosti pak Česká národní banka upozorňuje na prezentaci této společnosti vůči veřejnosti, která může vzbuzovat mylný dojem, že obchodní model společnosti XIXOIO a.s. a její podnikání byly Českou národní bankou schváleny, povoleny nebo alespoň zčásti regulovány.
C:\fakepath\J-O-Investment.jpg

J.O. Investment: Policie navrhla obžalovat čtyři lidi v kauze rozsáhlého investičního podvodu

25.10.2021 Policie navrhla obžalovat čtyři lidi v kauze rozsáhlého investičního podvodu spojeného s firmou J.O. Investment. V pondělí to uvedl mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) Jaroslav Ibehej. Stíhaní manažeři vylákali podle kriminalistů od téměř čtyř tisícovek klientů částku, která přesahuje 2,3 miliardy korun. Všem obviněným hrozí až desetileté vězení. Případ J.O. Investment je téměř totožný s nedávnou kauzou firmy Growing Way.
img

Asociace finančních poradců ČR: Finanční poradci z kauzy Growing Way museli vědět, co nabízejí. Poškozuje to celý trh

27.09.2021 Investičním trhem v České republice nedávno otřásl šrapnel s názvem Growing Way, pod kterým byl podepsán Ondřej Janata. Ten vybral od asi čtyř tisíc investorů zhruba 1,5 miliardy korun. Podvodně. Celý obchodní model byl klasické Ponziho schéma, tedy letadlo, které spadlo, a příčiny havárie nyní vyšetřuje policie. Stejně jako u dalších podobných případů, ani Ondřej Janata by ale sám o sobě od lidí nevybral 1,5 miliardy korun. Pevnou součástí tohoto letadla se stali finanční poradci, obchodníci, kteří tento podvodný produkt za vysoké provize lidem prodávali. To je jeden z důvodů, proč se k případu rozhodla vyjádřit také Asociace finančních poradců ČR (AFP ČR).
img

K HOREČCE PRAŠIVÝCH DLUHOPISŮ SE PŘIDÁVAJÍ KVAZIFONDY

17.09.2021 Zájem o korporátní dluhopisy stále roste, a to jak na straně emitentů, tak investorů. Není to překvapivé v době minimálních úrokových sazeb, obzvláště když se stále častěji skloňuje téma rostoucí inflace. Ve snaze porazit inflaci se tak se mnozí nechají nachytat na „garantovaný výnos“ nejrůznějších dluhopisů, včetně těch pofiderních. K horečce tzv. prašivých dluhopisů se přidávají poslední dobou i subjekty dle § 15 Zákona o investičních společnostech a investičních fondech, tzv. „kvazifondy“.
img

Soud: Kalifornské opatření ohledně řidičů alternativních taxislužeb je neústavní

22.08.2021 Americký soudce označil za neústavní kalifornské opatření, které umožňuje, aby řidiči Uberu a dalších alternativních taxislužeb a rozvážkových služeb nebyli považováni za zaměstnance těchto podniků, a neměli tak nárok na zaměstnanecké výhody. Informovala o tom agentura AP. Kalifornští voliči loni v listopadu návrh na toto opatření schválili v referendu.
img

IPO Robinhood: Americký broker nabídne až 55 mil. akcií za cenu 38-42 USD.

26.07.2021 Americká brokerská společnost Robinhood se chystá vstoupit na burzu. Dle dostupných informací by k první veřejné nabídce akcií (IPO) mělo dojít ještě během tohoto měsíce. Robinhood akcie se budou obchodovat pod symbolem HOOD na burze Nasdaq. Cena bude stanovena v rozmezí 38 až 42 USD.
img

Výzkum Fidelity International nachází korelaci mezi ESG a růstem dividend

22.07.2021 Výzkum Fidelity International naznačuje, že společnosti, které jsou lídry v oblasti ESG, nabízejí i v různých ekonomických podmínkách dlouhodobý růst dividend s větší pravděpodobností než ty, které ESG neřeší.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood chce vstupem na burzu získat až 2,3 miliardy dolarů

19.07.2021 Americká makléřská společnost Robinhood Markets chce z chystané primární veřejné nabídky akcií (IPO) na trhu Nasdaq v New Yorku získat až 2,3 miliardy dolarů (50 miliard Kč). Firma dnes oznámila, že nabídne 55 milionů akcií v cenovém rozpětí 38 až 42 dolarů za akcii. S plánovaným oceněním celé firmy kolem 35 miliard dolarů (760 miliard Kč) by šlo o jednu z největších nabídek akcií.
C:\fakepath\netflix-28062021-1.png

Netflix a jeho strategie jak čelit konkurenci

28.06.2021 Ano, i já jsem nejen investorem, ale předplatitelem některých streamovacích služeb, to mě donutilo sepsat fakty o lídru v oblasti streamování, který se v posledních měsících potýká s tvrdou konkurencí ze strany hlavních rivalů Disney+ a HBO Max a zároveň se připravuje na růst Amazon Prime. Není to však poprvé, co Netflix čelí novým výzvám, a firma si je dobře vědoma tlaku, který s sebou přináší vedoucí postavení na trhu. Je to však poprvé, co se Netflix musel přizpůsobit globálním změnám v odvětví, které by mohly ohrozit jeho obchodní model. Aby skupina uklidnila investory, bude se muset připravit na konkurenci v oblastech, na kterých se dodnes šetřilo.
C:\fakepath\trader-13062021-1.png

Co mě naučil trading a co může trading naučit i vás

13.06.2021 Viděl jsem už celou řadu článků, které se zabývají tím, jak jisté návyky z práce a osobního života mohou být více než užitečné při obchodování na tradičních i kryptoměnových trzích. Napadlo vás ale někdy, jestli obchodování přináší něco naopak do vašeho života? Mě taky ne. Teda do teď!
img

Firmy podnikatelů Křetínského, Tkáče, Havrlanta a PPF kupují Planeo Elektro

10.06.2021 PPF, EC Investments a Rockaway Capital kupují skupinu FAST, která vlastní řetězec prodejen elektroniky Planeo Elektro. Cenu transakce nezveřejnily. Firmy to dnes oznámily v tiskové zprávě, obchod ještě musí schválit Úřad pro ochranu hospodářské soutěže.
img

Akcie McDonald’s během pandemie rostly. Jak si vedly řetězce rychlého občerstvení?

26.05.2021 Vypadá to, že alespoň u nás pandemie koronaviru zatím ustupuje a pomyslné světlo na konci tunelu v podobě rozvolnění je na dosah. Právě na to čekají mnohé restaurace a fast foody, které si za poslední rok prošly velmi složitým obdobím.
img

Akcie Tesla padají – Zastaví se propad ceny akcií?

12.05.2021 V rámci technické a fundamentální analýzy se opětovně zaměříme na technologickou společnost, konkrétně na akcie Tesla. Pokud vás zajímají ekonomické výsledky i jiných technologických firem, před týdnem jsme pro vás zpracovali komplexní přehled tzv. FAANG akcií (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google).
img

Velké evropské banky prý chtějí konkurovat americkým zprostředkovatelům plateb

04.05.2021 Více než 30 největších evropských bank a zpracovatelů karetních plateb se plánuje spojit a vytvořit jednoho velkého zpracovatele plateb. Hodlají konkurovat americkým společnostem PayPal, Mastercard, Visa a Apple. V Bruselu na plánu pracuje 40 odborníků na platby, kteří mají do září načrtnout projekt panevropské platební služby pro platby na internetu i v kamenných obchodech a pro vybírání hotovosti v bankomatech. Informuje o tom britský list Financial Times (FT).
C:\fakepath\b-03052021-lv.gif

Postoj Mungera a Buffetta ke společnosti Robinhood

03.05.2021 Americký miliardář Charlie Munger, který je blízkým spolupracovníkem legendárního investora a filantropa Warrena Buffetta, ostře kritizoval nejznámější kryptoměnu bitcoin. Vývoj kolem této kryptoměny označil za "nechutný a v rozporu se zájmy civilizace". Informoval o tom server televize CNBC. Munger se dále opřel do makléřské společnost Robinhood Markets, která láká zákazníky na možnost obchodovat na burze bez poplatků. Buffett tyto drobné investory označil v sobotu na výroční valné hromadě společnosti Berkshire Hathaway za "gamblery".
C:\fakepath\Indie.jpg

Indická firma zaměřená na rozvoz jídla Zomato chce vydat akcie

28.04.2021 Indická společnost zabývající se rozvozem jídla do domu Zomato požádala o primární nabídku akcií v hodnotě až 82,5 miliardy rupií (23,9 miliardy Kč). Firma tak chce využít zájmu o objednávky jídla přes internet, který podpořila pandemie, uvedla dnes agentura Reuters. Firmu Zomato podporuje čínská finančně technologická společnost Ant Group.
C:\fakepath\forex-robot-25032021.png

Komerční forex roboti

25.03.2021 Ačkoliv jsem chvilku přemýšlel nad tím, jestli k tomu něco říct, tak se to prostě nedalo vydržet a zkrátka musím. Docela náhodou jsem, při přeblikávání pořadů v pondělí večer, uvíznul na ČT1 v okamžiku, kdy se v Reportérech ČT probíral obsah dílu. Když jsem viděl anonci na FOREXové obchodování, musel jsem to vidět, protože do televize my se dostáváme jen velmi zřídka. A musím říct, že to stálo za to a vážně mě tam pár věcí hodně pobavilo.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood chystá vstup na burzu, podal předběžnou žádost

24.03.2021 Americká makléřská společnost Robinhood Markets chystá vstup na burzu a už předběžně podala žádost o primární veřejnou nabídku (IPO) akcií. Uvedla to na svém blogu. Robinhood proslul jako firma, která láká zákazníky na možnost obchodovat na burze bez poplatků, díky čemuž ho mají v oblibě zejména mladí začínající investoři. Převážně negativně se o společnosti ale psalo v souvislosti s nedávnými turbulencemi na americkém akciovém trhu.
C:\fakepath\obrazek-10022021-1.jpg

IPO společnosti Signify Health, Inc. (zdravotnické služby doma)

10.02.2021 Jistě někteří z vás čelili problému s dokončením pracovní neschopnosti, když musíte jít do nemocnice, i když jen s vysokou teplotou, kašlem a rýmou. Kromě toho některá chronická onemocnění nebo civilní traumata také vyžadují, abyste navštívili svého lékaře bez ohledu na to, jak špatně se můžete cítit.
img

IBM vykazuje smíšené tržní výsledky i přes pozitivní výdělky

22.01.2021 Během včerejšího obchodního dne oznámil technologický gigant International Business Machines, lépe známý jako IBM, své příjmy za čtvrté čtvrtletí roku 2020. A přes jejich příjmy převyšující prognózy analytiků byly příjmy pod očekáváním.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

CZG – Česká zbrojovka Group SE dosáhla za prvních devět měsíců roku 2020 rekordních výnosů 5,0 mld. Kč

24.11.2020 Praha (24. listopadu 2020) ― CZG – Česká zbrojovka Group SE, která patří k nejvýznamnějším evropským výrobcům ručních palných zbraní, dnes oznámila vybrané konsolidované neauditované finanční výsledky za první tři čtvrtletí roku 2020.
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
img

Long signál na akcie SAP (SAP)

12.08.2020 SAP je jedním z předních světových poskytovatelů podnikových softwarových řešení, která organizují různé interní procesy v rámci společností. Poté, co se cena akcií vzdálila od linie EMA-50, začala v polovině července korekce a nyní se trend pohybuje podél linie EMA-20.
img

Netflix – 5 zajímavostí o největší online streamovací platformě na světě

06.08.2020 Akcie Netflix masivně profitovala z koronavirové krize. Kvůli plošným lock-downům se lidé hromadně obrátili k online zábavě jako videohry a právě streamovací služby, jako je Netflix. Cena akcií společnosti Netflix se od svého březnového minima téměř zdvojnásobila, následně však zaznamenala 10 % korekci.
img

Investice do stříbra – nejlepší akcie těžařů stříbra v roce 2020

23.07.2020 Vzácné kovy byly od krize COVID-19 ve středu zájmu mnoha investorů a po letech bočního pohybu jsme opět zaznamenali rostoucí trendy. Akcie těžařů stříbra a zlata se v posledních měsících vyvíjely velmi pozitivně. Hlavním důvodem je fakt, že investoři, kteří reagovali na prudký pokles globálního růstu v důsledku pandemie COVID-19, považují drahé kovy za tradičně bezpečná útočiště.
img

10 nejstabilnějších akcií: kvalitní akcie, které můžete držet navěky

03.07.2020 Dlouhodobá akumulace aktiv – nejúčinnější forma investování, kterou preferuje jeden z nejznámějších světových investorů – Warren Buffett. Ten prohlásil, že nejlepší investiční horizont je „na věky“. Buffet napsal v roce 1988 dopis akcionářům své investiční společnosti Berkshire Hathaway, ve kterém konstatoval: „Když vlastníme akcie ve vynikající společnosti s vynikajícím managementem, pak naše preferovaná doba držení je navždy „.
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

Civilní letectví čeká redefinice

26.06.2020 Není to tak dávno, co trh předpověděl, že lidé už nikdy nebudou létat, dokud nebude existovat vakcína COVID-19, a že některé letecké společnosti zkrachují. Pandemie COVID-19 vážně zasáhla odvětví leteckých společností, přičemž většina leteckých společností přerušila lety o přibližně 90 % ve srovnání se stejným obdobím roku 2019. Největší evropská nízkonákladová společnost Ryanair sama v současnosti provozuje méně než 20denních letů, což představuje 99% pokles letů oproti letovému plánu před COVID-19, který měl 2 500denních letů.
img

Akcie Wirecard – německý zprostředkovatel plateb se hroutí

24.06.2020 Akcie Wirecard byla přísně potrestána. Titulky článků a reportáží jsou plné spojení názvu společnosti s podvody a zmizelými miliardovými obnosy peněz. Cena akcií Wirecard mezitím klesá. Co se děje s tímto německým zprostředkovatelem plateb? A čemu by měli investoři věnovat pozornost?
img

3 nejlepší akcie big data a umělé inteligence v roce 2020

05.06.2020 Objem dat, které lidstvo generuje a zpracovává roste raketovým tempem. Globální objem dat se za pouhé 2 roky více než zdvojnásobil. Nové technologie v oblasti získávání, zpracování a vyhodnocování dat pomáhají společnostem ve všech průmyslových odvětvích získat větší ekonomické výhody z této obrovské záplavy informací.
img

Nejlepší REITs 2020 – akcie a ETF realitních investičních společností pro lovce dividend

16.04.2020 Rok 2020 začal krizí na finančních trzích v důsledku pandemie koronaviru. Tato situace je pro investory velmi nepříjemná a vyhlídky do budoucnosti jsou v této napjaté době nejisté. Investoři, kteří chtějí těžit ze silného trhu s nemovitostmi, mají k dispozici velký výběr REIT.
img

Nejlepší defenzivní akcie roku 2020

20.03.2020 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Jaké akcie sledovat při aktuálních pádech akciových trhů?

19.03.2020 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima. Například index DAX se vyšplhal za osm let z 3 600 bodů na více než 13 500 bodů, což představuje nárůst o 275 %. Avšak za poslední měsíc, kdy trhy postihla hysterie a výprodeje z důvodu pandemie koronaviru, propadl index DAX o téměř 40 % a další významější akciové indexy jako S&P 500, Dow Jones a další o více než 30 % a propady pokračují.
img

5 nejlepších amerických dividendových akcií 2020

06.03.2020 Snem každého dlouhodobého investora je nakoupit akcie a vyčkat, až se mu investice vrátí. Představíme vám způsob, jak jednoduše obohatit vaše akciové portfolio. Způsob jak docílit vyššího příjmu na pravidelné bázi a jak překonat výnosy nejdůležitějších indexů jako je index S&P 500 či DAX.
Související klíčová slova: Partner společnosti | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Akcie Meta Platforms | Právní poradce | Apple Vision Pro | Scorpio Tankers (STNG) | Roier | Pan American Silver | Jan Davídek | Realitní trh | Obchodní spolupráce | Finanční ústav | Jak fungují akcie | ChatGPT | OCP | Generální klauzule | Goldcorp | Futures forex | Hodnota společnosti | Dlouhé pozice | Baiju Bhatt | Světové akcie | Jiří Machalický | Dukascopy | Analytický tým FXstreet.cz | Války | Investice na světových burzách | Lithium | Snap Inc | Foxconn | Online trading konference | Vývoj | Obchodní platformy | Pokračování růstu | Allianz | Skepse | Akciové společnosti | Makléřská společnost | Alternativní investiční fondy | EUR/CAD | Investice do marihuany | Akcie Church & Dwight (CHD) | EUR | Růst cen kakaa | FDA | Spotřebitelské výdaje | Ztrátový obchod | Bundesbank | Riziko inflace | Kalifornie | Společnost MOL | Půjčování cenných papírů | Brokeři | Oživení cen | WSM roboti | Zjišťování investičního profilu | Získávání nových půjček | Salesforce | JP Morgan Chase | WPC | Behaviorální | XOM | Itálie | McDonald's | Digitální reklamy | Stoxx | EP Power Europe | H413 | Take Profit | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Texas | Vlastní kryptoměny | Další zdroje příjmů | Akcie čínských společností | Cisco-Systeme | Pip | Očekávání | Edison | Korelace | Zákon o podnikání na kapitálovém trhu | AJ Investments | Forex demo | Nikl | Volatilní | L.F. Investment | Akcie Welltower (WELL) | PAAS | Výpadek příjmů | EUR/JPY | Fresnillo | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Progress Software | Londýnské burzy | Rozvoj umělé inteligence | Základní příjem | EURJPY | Ark | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | Trh práce | Výsledky za Q2 | Technologie společnosti | Nervozita v českém finančním sektoru | J.O. Investment | Evropská komise | Pro investory | iShares | Aramco | P/B | Swiss | Evropská platební iniciativa | Investice | Rozvolnění | Groupon (GRPN) | Potenciál | Arbes | Support | Snížení finanční páky | Edge | Akvizice | Delivery Hero | Dění na světových burzách | Doporučování investičního nástroje | Akcie Sumitomo | Hluboká recese | Náklady na financování | Formule | Zajímavé výnosy | Miliony dolarů | Ustanovení zákona o podnikání | Chování | Ifo | Webinář | Akcie Wheaton Precious Metals | Blackstone | Prognózy | Britská libra | NYSE | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Ceny kakaa | Kurz ropy | Akcie Unilever (UNA) | Zákon o finančním arbitrovi | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Ark Investment | Ředitel investic | Futures a opce | Futures kontrakt | Skupina Saxo Bank | Rekord | Zdroje příjmů | Biotechnologické akcie | Stop-Loss | Býčí výhled | Nepříjemné situace | Informační systém | Společnost Apple | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Impuls | Bitcoin miner | EUR/USD | Vanad | Marek Nemky | EPPE | Dění ve světě | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Krypto burzy | Předseda představenstva | Reality | CZ Export | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Dušan Šenkypl | Bezpečný přístav | Strach | Cena bitcoinu | Dobré načasování | Nejlepší online casino | Současná cena | Finanční páka | Tým Arbes AMS | Wolters Kluwer | Spotový trh | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | Role market makera | Kvalita zákaznické podpory | SCHW | Brent | Streamovací služby | Aktuální vývoj | Investování do virtuálních tokenů | Novodobá rizika investování | Rezistence | První část obchodní dohody | Tržby Amazonu | Force | SSR Mining | Fortuna | Cenné papíry | Hashrate | Výnos | P/S | Velcí investoři | Akcie Delta Airlines (DAL) | Boom na trhu | Adrenalin | Small caps | Zisky na akciových trzích | Akcie těžařů | Delta | HOOD | Likvidita na trhu | Agresivní strategie | Vývoj na trzích | Jak na forex | Vzdělávání | Šéf Fedu | Investiční strategie | LYNX Trading | Reddit | Zkrocení inflace | Jiné měny | ESG | Deník N | NCOZ | Humana (HUM) | Německý akciový index DAX | Akcie Facebooku | Jáchym Petřík | Exchange | Investiční portfolio | Forexový trh | Akcie roku 2020 | OX Capital Markets Ltd | HDFC Bank | Nejlepší technologické akcie | IPO Ant Group | Zákaz TikToku | Kontrakty | ForFarmers | Fond pojištění vkladů | Generativní umělé inteligence | FedEx | Cathie Woodová | Microsoft (MSFT.US) | AUDUSD | Online obchodování | Praxe | AI | Úspěšný trader | Další drahé kovy | JPY | SMIC | Metaverse | Potenciál trhu | Poměr výnosu | Obchodní tipy | Čokolády | Casino | Asociace finančních poradců | Geely | Peníze | Nabídky akcií | Pandemie COVID-19 | Obchodovat na burze | SimpleCell | Ukazatel | Řízení poměru výnosů k rizikům | Francie | Vzácné kovy | Slippage | Nakupovat akcie | Nestlé | Certifikáty | Jaran Mellerud | XIXOIO a.s. | Prognóza | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Služby | Startup WeWork | Streamovací platformy | Zisky bank | Pokles ceny ropy | Online kasina | Lordstown Motors (RIDE.US) | Saxo Bank | Forex strategie | Palladium | Akcie společnosti Palantir | Aktuální cena stříbra | Provozní zisk společnosti | Největší světové ekonomiky | Micron | Americké ekonomiky | Ekonomické výhody | Výsledek hospodaření | INTC.US | Kapitál | Bayer | Omega | Platby kartou v Evropě | Developeři | Bankovní domy | WKL | Obchodování s akciemi podniků | Brexit | USD | HBO Max | Wheaton Precious Metals | ABT | WallStreetBets | Valná hromada | Technická analýza | Pozornost investorů | Burzy | Uhlíkové neutrality | Poker | Akcie SAP | Plány | ProfitLevel | Býčí divergence | Regulace AI | Banka Goldman Sachs | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Cestování | AMS | Na burze | Ant Group | Broker | Viceguvernér ČNB | Trh s nemovitostmi | Jestřábí komentáře | Meta Trader | Cash flow | EuroCommerce | Total | Devalvace měny | Katar | Export | Jak na obchodování | NFLX | Akcie Abott Laboratoires | Martin Marušinec | Berkshire | Investice do robotiky | EURUSD | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Ralph Lauren | Záznamy telefonických hovorů | Snížené náklady | Blue chip | Comcast | Pokles kurzu | Sociální sítě | Spekulovat | Swapy | ATVI | Analytici XTB | Disney (DIS.US) | Česká zbrojovka | CashFlow | Vladimír Holovka | CFD kontrakty | Cowen | The Economist | Sypeto | Dluhové trhy | Výsledky za první čtvrtletí | Burzovní průvodce | Prudké pohyby | Regulace | Korporátní dluhopis | Úroková sazba | Měnový fond | Exekuce | Tichomoří | CSCO | Ahold Delhaize | Cenné kovy | Nejlepší vanadiové akcie | Unie | Dovoz | Netflix (NFLX.US) | Výše dividendy | Admirals | Výzkumy | Nejbohatší | Obchodování na finančních trzích | Fitch Ratings | Trpělivost | Politická situace | CISCO | Čtvrtletní výsledky | Odkupy akcií | Kapitálový trh | Penzijní fondy | Oživení trhu | NASA | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Rekordní maxima | Web Trader | Brokeři typu MM | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Investovat | Vyšší náklady | CFD (Rozdílové smlouvy) | Dovednosti | Válka na Ukrajině | Vklady | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Akciové indexy | Investiční příležitosti 2020 | Elon Musk | BDX | Cíle zákazníka | MT5 | Tesla Elon Musk | Vybírání zisků | Akcie W.P. Carey (WPC) | Americký prezident | Konopné akcie | Akcie C3.ai | Cenové pohyby | 1 milion | Těžaři bitcoinu | Výzkum Fidelity | Hodnota transakcí | Coca-Cola | Obchodní platforma | Výkonnost společnosti | Portfolio | Scorpio Tankers | Řízení poměru výnosů | EUR/CZK | Globální ekonomiky | Jaroslav Brychta | Banka JPMorgan | Euforie | Morgan Stanley (MS.US) | Finančník | Zpřísňování měnové politiky | Mezibankovní trh | Spekulativní obchodování s akciemi | Dovoz ropy | FANG | Makrodata | BABA.US | Finanční instituce | Norilsk Nickel | Investoři | Malta | Obchodní deník | Prezident | Fungování | Upstream | Podnikové dluhopisy | Nejistoty | Fidelity | Praní špinavých peněz | Negativní sentiment | AMD | Společnost Google | Finanční ústavy | Primární nabídky | Společnost Wirecard | Ropné společnosti | Snížení nákladů | Bez rizika | Zisk | Boom | Jak se stát lepším investorem | Vyšší hodnoty | Jak investovat do zlata | Velké firmy | Nízké úrokové sazby | Investiční | Arca Investments | Airbnb | Týdenní pivotní body | Plnění objednávek | Předpověď akcií | Zveřejnění zprávy | Cineworld Group | Roboti | VIG | Xetra | AT&T | Rockaway Capital | Průzkum | BABA | BP | Akcie společnosti Cineworld (CINE.UK) | DIS.US | Tržní podíl | Úvěrové krize | Projekt těžby lithia | Akcie společnosti Snap | Fiskální rok | Zdravotní péče | RWE | US500 | KFC | Choice QR | Akcie W.P. Carey | Analýzy | Formule 1 | Obchodní plán | Koupit akcie | Skrill | Coca-Cola (KO.US) | Akcie Cineworld | P/E | Zpráva | ExxonMobil | Tatum | Technický výhled trhu | Příznivci kryptoměn | Přístup na burzu | Morningstar | Meme akcie | Demokraté | Prodej | Instrument | Ropa Brent | Nový kapitál | EP | Streamovací společnost | Uber | Konzistence | Obchodní trendy | Tencent | IM2A | iPhone | First Majestic Silver | Noerr | Akcie Melcor Developments | Hedge Fund | EPH | Úrok | Hrubý domácí produkt (HDP) | Implikace | Beyond Meat | Činnost brokera | Zasedání Fedu | Agentura Reuters | Obchodní ředitel | GBP | RoboMarkets | PFE | Automobilka | Nabídka | First Republic Bank | Tržní kapitalizace | Management | Švýcarská banka | ADR | Dolary | Růstové akcie | Huawei | MAR.US | S&P Global | Akcionáři | Investown | Obchodní týden | Emoce | Centrální banky | Warren Buffett | Finanční ředitel | S&P | Vývoj akcií | Vzdělání | Admiral Markets | BGA | GAAP | Zemní plyn | Nový model | Covid Zero | Tokeny | Pandemie COVID | Obchodování | Potenciální zisky | Legislativa | Dobré výsledky | Zprávy | Pákový efekt | Růst cen ropy | Majitel | Tržby z prodeje | Meta | Povinnosti OCP | Financial Times (FT) | UBS | Guru | Firma FAST | BCM | FB | HRL | TSMC | Klesající klín | Ceny stříbra | Finanční nástroje | Rizika investování | Nejlepší odvětví | Ceny ropy | Akcie NN | Santander | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Akcie Facebook (FB) | Digitální ekonomiky | Peter Lynch | Vyšetřování | Největší švýcarská banka | Vyhlídky | HBO | Ralph Lauren | Člen představenstva | Největší americké banky | Společnost Beyond Meat | Covid | Qatar Energy | REGN | Obchodování na Wall Street | CZ | Společnost XTB | Divestice | Tržní podmínky | PLTR | Evropské dividendové akcie | Praha | Recyklace | Pokles tržeb | Berkshire Hathaway | Kurz EUR/USD | Hong Kong | Míra | W.P. Carey | Signify Health | 3M | HKD | PLTR.US | Komodita | Dividendové strategie | Předseda AKAT ČR | E15 | Volný čas | Hedgeové fondy | České banky | Předpověď | Firmy | Míra zadlužení | Powell dnes | Tlak medvědů | ESMA | Páka | Australský dolar | Americká brokerská společnost | Odhady trhu | České koruny | Global X SuperDividend REIT ETF | Investment management | Advokátní kancelář | Akcie CK Hutchison | Nio | Statista | Špatné výsledky | Nástroj | Výsledky | Přehled | Koruna | Výrazný pokles | Pokles investic | Pojem Market Maker | Finanční služby | Obrovské množství peněz | Analytická společnost | EOS | Bitcoin | Shell | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | HUM | Finanční výsledky | Waste Management | Onemocnění | Bank of America | Pokles HDP | TIM | Pandemie koronaviru | 2017/565 | Fundamentální analýza | Propad | Silný dolar | Financial Markets | Převodník měn | Robert W. Baird & Co. Incorporated | Retracement | Backtest | Akcie ForFarmers | Konec roku | Asociace | Eli Lilly | Asie | Investice do platiny | Údaje | Jana Brodani | Barrick Gold | Nio (NIO.US) | xStation | Společnost Ant Group | Exxon Mobil | Globální dodavatelské řetězce | Výkonnost | Zůstatek | Příjmy z reklamy | Snížení poptávky | Pandemie nemoci COVID-19 | Vlastnictví | Obchodní války | Alibaba | Americká banka | Průzkumy | Očekávání analytiků | Technologické společnosti | Objem | Automobilky | WMT | Obavy z recese | Společnost Nvidia | Klima | Bilion | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Akcie Innovative Industrial Properties | Výsledky společnosti | Obchodování s akciemi | Pojišťovny | Propuštění | Postavení na trhu | Graf | Investiční firmy | Shortovat | Index S&P 500 | Hlavní indexy | Ask | Důchod | AMC | FTC | Pfizer | Nejlepší akcie | Hrubý domácí produkt | Plyn | Distribuce | AFP | Studie | Akcionáři společnosti | Trading konference | Hodnota aktiv | První obchodní den | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | Ant | Průraz | Zelené investice | Short | Deficit | S&P 500 Index | Stavebnictví | Devalvace | Kolaps | Rio Tinto | Zbrojovka | Německý akciový index | Výnosové křivky | Patenty | Integrovaná ropná společnost | Lamborghini | Příjem díky dividendám | Cenová hladina | Bankéř | Jak investovat do akcií | Jednání ve střetu zájmů | Kvalitní obchodní platforma | Fibonacci retracement | Hypotéky | Finanční ztráty | Lukáš Kovanda | Americká společnost | EY | Reshoring | Křetínský | Akcie big data | PYPL | Finanční operace | Přijetí | High | Evropa | Finanční rok | Americká ropná společnost | Rostoucí trend | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Patrik Tkáč | Disney+ | Finanční krize | Farmaceutické firmy | Ropná společnost | Arrows | Vydělat peníze | Pokles ceny | Akcie Waste Management | Fiskální situace | Obchodování a investování | Johnson & Johnson | Investice do nemovitostí | Midstream | Michala Janatová | Beta | MS.US | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Snížení spotřeby | Ztrátové obchody | Ekonomická situace | Aktuální cena ropy | Vávra a Xixoio | Peněžní prostředky | Trump | W.W. Grainger | Provozní ztráty | Hospodářský propad | Makroekonomický vývoj | FactSet | Brands | Česká koruna | S&P Global Ratings | Futures trhy | Costco (COST.US) | Aberdeen Global Premier Properties Fund | GameStop (GME) | Růstový potenciál | CFD kontrakt | Investiční společnost | Technické analýzy | Splunk | Vliv na investice | Foreign Exchange | Výzkum Fidelity International | Spot | Akcie Barrick Gold | AUD/CAD | Obchodní strategie | Obchodní výsledky | Inflace ve Spojených státech | Obchodování ETF | Měnový trh | GBPUSD | TTWO | Běžný účet | Warranty | Scorecards | Stříbro | AI.US | Akcie Wirecard | Campiri | Seznam Zprávy | Stefan Vegh | Drahý kov | Instituce | Akcie Colgate-Palmolive | Vyplácení dividend | Ziskové marže | Rally na akciích | Big data | Naše ekonomika | FAANG | Nejprudší pokles | JNJ | Jakub Nytra | Růst výnosů | Internet věcí | Americké akcie | FKI | Heijmans | Offshore | Technologické firmy | Přehled o dění na světových burzách | Czech Fund | Akcie firem | Do čeho investovat | Dopad pandemie | Ústup umělé inteligence | MetaTrader | Výdělky | Index AEX | Divize | Počet klientů | Signál na akcie | Akcie Amazonu | Klesající trend | Dlouhodobé strategie | Pozornost | Medtronic | Arbitráže | Automobilový průmysl | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Začít s tradingem | Horizon World | Trh | Dividendové akcie | Obchodovat na finančních trzích | Finanční společnosti | Komise | L3Harris | List Financial Times | Obchodní pozice | Války na Ukrajině | Nevýhody dividendových strategií | Další rozvoj | Výkyvy | Managing Partner | Držení obchodu | Obchodování kryptoměn | Kasina | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | S&P 500 | Fed | OpenAI | Evercore ISI | Investiční nástroje | Investování s LYNX | Korekce | Kanada | JDE | Podrobnosti IPO | Upozornění | Marriott | Wells Fargo | Zákonodárce | Google | ProCent | Nové trhy | Buffett | Money management | Americké dolary | Herní průmysl | Podezřelé transakce | Akcie NN Group | Praktické okénko | Downtrend | Jan Barta | Zveřejnění výsledků | Akcie banky | Sázení | Konkurenceschopnost | Globální recese | Akcie McDonald’s | CZ-USA | Vzdělávací webináře | MT4 | Swingové minimum | SaaS | Investice do ropy | Posílení dolaru | Nejistota | ANO | Stock | Růst tržeb | Aktuální cena akcií | Thermo Fisher Scientific | Financials | GME | Nejlepší biotechnologické akcie | Akcie roku | CME | Snap (SNAP.US) | Poměr P/E | Obchodní systém | Akcie Morgan Stanley | Obchodní ředitel XTB | Rating | Akcie FAANG | F1 | Poměr P/S | Koronavirová pandemie | Světová banka | Microsoft | Obchodování na forexovém trhu | USD/CHF | Příležitosti | Indická společnost | NFLX.US | Nepoctivý obchodníci | Vládní dluhopisy | Transakční poplatek | Parrot Analytics | Forwardy | Hotovost | Commission | Bitstamp | Tržní sentiment | Společnost Meta Platforms | MicroStrategy | Japonsko | Pokles sentimentu | Vision Pro | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | TD Ameritrade | Akcie ConocoPhillips | Obchodování akcií | Obchodní instrument | LYNX webinář | Zpomalování spotřeby | Známý investor | Rizikové investice | Trendová linie | JPMorgan Chase & Co. | Finanční ředitelka | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | VFC | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Exxon | Akcie Holly Energy Partners (HEP) | NYMEX | Gambling | Obchodování zlata | Řízení rizika | Zdeněk Pech | Představenstvo | Německo | Překoupenost | Odvětví | MSFT.US | Agentura AP | Soukromí investoři | Indická firma | Akcie Liberbank | Super Micro Computer | Venture kapitálový fond | Výpadky | BIIB | Objem obchodů | Twitter | Velké zisky | Akcie HDFC Bank | Krach | Porušení povinnosti uchovávat záznamy | Invest | Co je forex | Gazprom | WeWork | Centrální banka | Vice | Další růst | Jednání OCP | Investiční služby | Obchodovat forex | Životní prostředí | Rozbor | Walmart | Enbridge | Těžařská společnost | CL | Nové akcie | Investice do akcií | ATR | JPMorgan Chase & Co | LYNX | C3.ai | Opce | Internetové akcie | Donald Trump | Vyšší ceny | Grafy | Čistý zisk | Visa | Innovative Industrial Properties | Podnikatelé | Facebook (FB) | Energetický sektor | Zadlužení | Alphabet (GOOGL.US) | Společnosti | PCmag | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | ING | Investiční rating | Celebrity | Aktivum | Welltower (WELL) | Akcie Groupon (GRPN) | Směnný kurz | Podhodnocené akcie | Alteryx | New Relic | Kov | Spoluzakladatel | Státní dluhopisy | Domácnosti | Inflace v ČR | Mluvčí NCOZ | Nárůst objemů | Produkty s pákovým efektem | API | Americký dolar | Analytici | RONDA INVEST | Centrum zajištěných aktiv ministerstva vnitra | Azure | Filip Řehoř | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | SREIT | Equity | Dobré zprávy | Provozní zisk | Škoda | Akcie společnosti Disney | CZK | Správa | Reuters | Unilever | ETC | Důsledky krize | VaR | Penny stock | Baidu | Digitální aktiva (tokeny) | Situace | Ekonomické krize | Electronic Arts (EA) | Chevron | Investice do lithia | Cihly zlata | Ceny zemního plynu | Štěpán Hájek | US100 | Výkonná ředitelka | Dlouhodobé investice | Akcie Medtronic | 5G | Burzovně obchodované fondy | Asset Management Suite (AMS) | McLaren | Výstupy | Forexoví obchodníci | Splácení dluhu | SCHW.US | Zakladatel | Jakub Ortinský | Předseda | Wealth | Market making | Viceprezident | Vlna poklesu | Micron Technology | Výnosy z investic | Internet of Things (IoT) | Nižší růst | Prime | J&T | Rok 2024 | Vývoj akcií Starbucks | Vývoj akcií Super Micro Computer | Obchodování na forexu | Finanční poradci | Akcie Netflix | Nvidia (NVDA.US) | Fond kvalifikovaných investorů | DPA | Evropská unie | Boeing | Cvičení | Akcie Paypal (PYPL) | Dow Jones a S&P 500 | Stagnace | Příkaz | Apple Vision | Ekonomiky | Nákup akcií | Rychlý růst | Rozpočet | Snížení sazeb | Negativní dopad | Evropské banky | Apple | Libra | Koronavirová krize | WM | Nakoupit akcie | GameStop | Obchodovat na forexu | Ztráty peněz | CFD | Arbes AMS | Futures kontrakty | Úspory | Kasino | Open | Cena akcie | Chicago Mercantile Exchange | Cenové akce | Dluhy | Brokerské společnosti | Wolters Kluwer (WKL) | Finanční poradce | FTSE | Financovat | Řetězec | Fond | StreetAccount | Příprava | Investiční rozhodnutí | JP Morgan | Ztráta | Ekonomické výsledky | Cardinal Health | Finanční instrumenty | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Pandemie nemoci | FDIC | AMD.US | Orderflow | Cointelegraph | Měnová situace | Archway | Arm | COST | ECB | Úroky | Refinitiv | NAFTA | CVX | Tržby | Akcie společnosti Cineworld | Cyklické akcie | Portu | Cena | Finanční rizika | Velikost pozice | GWW | Roční výnos | Gemini | Bearish Engulfing | Pozastavit obchodování | DOT | Partners | BYND | Air | Závazek | Přenos | MSCI ACWI | Velké peníze | GRPN | Vyšší riziko | Ceny akcií | Inspirace | Defenzivní akcie | Euro STOXX | S&P500 | EBay | Největší pády | Zakázky německého průmyslu | Čínská ekonomika | Proroctví | Bancorp | Institucionální investoři | Ceny | Prudký pokles | Kurzy | Abbott Laboratories | RIDE.US | Technologie | Take-Profit pokyn | MetaTrader 5 | ČNB | Zajímavé příležitosti | Dluhopisy | Akcie Microsoft | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Spekulativní obchodování | Pokles | Finance | Ředitelka AKAT ČR | Ochrana proti inflaci | AMEX | E-mini | Výběr zisků | Margin | Partner fondu | Ceny palladia | Konsensus | Americký trh | Akcie JPMorgan | Biogen | KO | Take-Profit | Největší rizika | Maloobchodní tržby | Americké společnosti | Call centra | Potenciální zisk | Charles Schwab | Matrix Medical Network | Hedge | Akcie Thermo Fisher Scientific | Poplatek | 4GLD | Nový finanční produkt | Startup | Makro | Dividendové strategie v praxi | Investování na burze | Arbes Technologies | Americká ekonomika | NVDA | Odpor | Svět investování | Důvěryhodnost | Evropská centrální banka | Obchodník | Akcie Cineworld (CINE.UK) | AKAT ČR | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Rady ohledně investičního nástroje | Finanční prostředky | COVID-19 | Ekonomické vyhlídky | Obchodovaná společnost | Regulátoři | ISIN | ROE | Obchodování forexu | Intel (INTC.US) | Rizika | Prochazka & Partners | Paypal Holdings | Růst ceny | Banka Credit Suisse | SNAP.US | Čínská vláda | Alokace | EBIT | Daně | Lídři | Investment Management | Cena za akcii | Pivot | Kryptoměna | Produkce ropy | Momentum | Poměr výnosů k zisku | Daně z příjmů | Akcie Shell | Online hry | Deliveroo | Růst zisků | Newmont | Zisky | Rzeczpospolita | BNP Paribas | Společnost Palantir | Signature Bank | Akcie Scorpio Tankers | Slušný zisk | Cena palladia | Prodávající | Situace na trhu | Miliardy eur | Míra inflace v ČR | Poměr cen | Cineworld (CINE.UK) | Akcie Visa | FXstreet | Výkonnost akcií | VP Bank | RRR | Starbucks | Automaty | Drahé kovy | Doporučení | Množství peněz | Vyšší sazby | Měnová politika | Akcie Apple | HSBC | Zvýšení ceny | Coinbase | ECN | Bull | Alphabet (Google) | UBS Securities | Obchodníci | Trinity Bank | Přecenění | IPO Instacart | Saxo | Breakout | Pojištění vkladů | Stabilní společnosti | Růst cen | RSI | Asset management | Poptávka po bitcoinech | Psychologie | Společnosti Netflix | Pokles akcií | Přístup na světové trhy | Poptávka | Fitch | Financování | CIA | IoT | Fortuna Silver Mines | Cenový graf | Výrobce čipů | Čína | BIDU.US | Upvest | Americké banky | Beyond Meat (BYND.US) | ABBV | Pivotní body | Americké dividendové akcie | Obchodovat | Ztráty společnosti | USDJPY | Základní měna | Investiční poradenství | Purple Holding | Investor | Americké akciové trhy | Line | Investiční cíle | UMA | Dividenda | IPO Robinhood | Church & Dwight | Uzavření trhů | MU.US | FT | Společnost Admirals | Jedno euro | Mali | Online trading | New York Times | Ministerstvo financí | Medvědi | Spotřebitel | Forrester | Take-Profit objednávky | Výplata dividend | Klouzavý průměr | Vydělávat peníze | Prezident Fedu | Regeneron Pharmaceutical | Největší americká banka | Světové události | XTB Štěpán Hájek | Odhodlání | HAS | Akcie Gamestop | WTI | FinTech | Analýza dat | Křiž smrti | Cloudera | Otevřená pozice | Bod | Miliardy korun | Shares | Zisk společnosti | Levné energie | Agresivní obchodování | Poskytnutí rady | Kapitálové trhy | UTC | Spready | Charlie Munger | Obchodování s měnami | Získané peníze | Video | HDP | Obchodování CFD | Co je dividenda? | Zpomalování spotřeby v USA | Akcie Costco | Palantir (PLTR.US) | Royal Gold | Akcie těžařů stříbra | Problémy | Nařízení o crowdfundingu | Americký miliardář | NIO (NIO.US) | Ziskovost | ROCE | Bankéři | Akcie Snap | Technology | Enbridge (ENB) | Cena ropy | Nejlepší internetové akcie | Podnik | Firma | Inflace | Advanced Micro Devices | CK Hutchison | Pentagon | Analytik trhů | Marže | Valuace akcií | DAWN | Planeo Elektro | Německá ekonomika | Rozvaha Groupon | Bill Gates | Akcie Alphabet | Devizový trh | Načasování | Apple Watch | Prosus | Recenze | Zprostředkovatelé | Bezpečnost vašich prostředků | Alphabet | Struktura | Lot | USA a Čína | Vklady klientů | EP Infrastructure (EPIF) | Vedení společnosti | Zkušenosti | Ropa | Technologické akcie roku 2020 | Karty | Signály | Legendární investor | Monetizace | Brokerská společnost | Jednání obchodníka s cennými papíry s investory | Waste Management (WM) | Finanční výkonnost | Provozovatel kin AMC | Akcie SSR Mining | MCD | Rafinérie | Ekonomické recese | Restrikce | Korporátní dluhopisy | Gig ekonomiky | RDSA | SAP | Diverzifikovat | Akciové tipy | FX | JPM | Valné hromady | Křetínského EPH | Rozhodování | Optimismus | Facebook | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Forexu | Martin Klass | 256/2004 | Unicredit | EMA | Ekonomka | Litecoin | Ukazatel EBITDA | Akcie Splunk | Fibonacciho retracement | Horizon | Dolar | Coinbase Global | The Times | Forex tipy | Liberbank | Euro | Oracle | Byznys | Obchodování Futures | Korekce u vybraných akcií | EPIF | Costco | Debata | Clemens Fuest | Investujte | Risk | Pravidelný příjem | Měď | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | AUD | Obchodování forex | Reputace | Obchod | Dividendový výnos | Pevninská Čína | Federální rezervní banky | Akcie Disney (DIS.US) | Breakout Trader | Měnový stratég | Zpomalení růstu | Řetězec kin Cineworld | Horší období | Dodávky ropy | AFP ČR | Fibo | Kypr | Citigroup | Ekonomové | Sony | Etoro | Hospodářství | Jaroslav Ibehej | Nejlepší dividendové ETF | EV | Ceny akcie Groupon | EU | EBITDA | Richard Watzke | Ministerstvo financí České republiky | JP Morgan Securities | Bitcoinové a blockchainové akcie | Časové pásmo | Miliardy | Change Healthcare (CHNG) | Winners Investments | Majors | Market Maker | AUM | Intermediate | Výroby elektromobilů | Nižší ceny | Martin Řezáč | Spojené státy | Zvýšení podílu Netflixu | Credit Suisse | Portfolia | Transakční náklady | Tesla | Převis | Precedens | Holdingová společnost | NN Group | Obchodované instrumenty | Expert | ARM | Koronavirové krize | Vývoz | Konkurenti Netflixu | Prodeje akcií | AKAT | Samsung | Recese | Generali Česká pojišťovna | Xetra GOLD (4GLD) | Emisní povolenky | Sluggeria | ASML | Nafirmy | Hormel Foods | Švýcarský frank | Nabízení rozdílových smluv | GameStop akcie | Investoři a obchodníci | OX Capital Markets | Komerční banka | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Digitalizace | Firma FAST ČR | Začít investovat | Burzovní indexy | Pandemie | Spekulace | Denní graf | Platební gigant | Akcie PayPal | Piper Sandler & Co. | Graf indexu S&P 500 | Know-how | Ochrana před inflací | Obchodní příkaz | Frank | Anticyklické akcie | Prudký propad | Ceny benzínu | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | STAR | Transparentní | Zisk Křetínského EPH | Kurz eura | Silicon Valley | American Express | iForex | KPMG | Společnost Cineworld | Konkrétní příklad | Vymáhání nároku | Intel | Japonský jen | Ticker | Portu Jakub Valníček | Břidlicové ropy | Základní sazby | Akcie C3.ai (AI.US) | Úspěchy | Jak obchodovat | Odkup akcií | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | CySEC | Rostoucí inflace | Zisky společnosti | Externí kapitál | Technologický sektor | Soud | Panika | Komunita | Elektronické peněženky | Blockchain | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Rekordní rok | Makroekonomické prostředí | Make UK | Předpovědi | Společnost Microsoft | Bondy | Mince | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Robotaxi | Benzín | BASF | Trhy v USA | Trend | EUR/NZD | Akcie a ETF | TRIP | Adidas | Provozní zisk EBITDA | ETF roku 2020 | Švýcarská společnost | Akcie na burze | Oslabení | Rentier | Obchodní pokyny | Vypuknutí pandemie | Míra inflace | Fyzické zlato | Sjednocení Německa | Platforma | IPO společnosti Signify Health | Akcie těžařských společností | Manufacturing | FX Trend Snagger | MMF | Biotechnologické společnosti | Diverzifikované portfolio | Náklady na úvěry | Úsilí | STP broker | Ekonomický výhled | Snížení emisí | Nařízení | Prospekt | Ropné akcie | Tourmaline | Schodek | BTC | Bankovní sektor | Indexy | Citi | Weibo (WB.US) | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Co to jsou defenzivní akcie? | J&T Patrik Tkáč | Evoluce | Mezinárodní měnový fond | Případ J.O. Investment | Gold | Finanční životy | Akciová společnost | IPO Signify Health | Regulace crowdfundingu | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Investovat do zlata | Úroveň supportu | Společnost CZG | Investování do akcií | Výrobní závody | Tempo růstu | Podnikatel | Schwab | Bankovnictví | Noah Edwardsen | Cennější než zlato | Nadhodnocení | Investiční instrumenty | Jan Staněk | CINE.UK | Biliony | Divergence | Obchodní model WeWorku | Creative Dock | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | ETF | Crowdfunding | Česká zbrojovka Group | Investujte do akcií | Akciové trhy | Zajímavé akcie | Purple Ventures | Loterie | Dodavatelské řetězce | Myšlenka | UnitedHealth | Humana | Activision Blizzard | Ceny drahých kovů | IPO Airbnb | Palladiové akcie | Výprodej | Cykly | FAST ČR | Národní bezpečnost | Long | Rally | Pojišťovna | Xixoio Richard Watzke | Americké vlády | Výsledek obchodování | Spokojenost | Bear | Bonusy | Tripadvisor | Aktiva | Klid | Upozornění na rizika investic | Použití finanční páky | Crofungo | Prodejní tlak | Finanční analytický úřad | AUDNZD | Problémy v dodavatelských řetězcích | Investiční kapitál | Švýcarská banka UBS | Business | GBPJPY | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výnosnost | Vymáhání náhrady | Akcie herních vývojářů | Luděk Chvosta | Zdanění | Pokles cen | TikTok | Osobní počítače | Investments | Veřejný dluh | Obchodní operace | Povídání o trzích | Technologická společnost | Bezpečnost | Vítězný přístup | Začít obchodovat | Poptávka investorů | iShares Gold Trust (IAU) | Zajímavé firmy | Španělé | Provozní zisk Křetínského EPH | Inovace | Long signál na akcie | Akcie Berkshire Hathaway | Zdravotnictví | Investice do stříbra | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | Zpětné odkupy | NZD/USD | Čínské akcie | Kolísání ceny | Riziko ztráty | Crowdfundingové platformy | KGHM | Technologický pokrok | Brazílie | | Counterpoint Research | BrikApp | Pochybnosti | Obchodování s opcemi | Trinity | Stratég | Ruleta | Majetek | Big tech | Purple Trading | Automatizace | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Dividendové akcie 2020 | Sentiment | Order | Ifo Clemens Fuest | Silná konkurence | Investiční fondy | Politika | Konkurence | Akcie Micron | Hospodářské recese | Letecké společnosti | PLN | Kapitalizace | Rentabilita | Komunikace | Vysoká dividenda | Obchodníci s cennými papíry | Unity | Zlaté ETF | Dnešní seance | MAM | Forex obchodování | Dodržování pravidel | Pravidla hry | Poplatky | Nike | Si Ťin-pching | Obchodní domy | Zprávy z krypto | Další vývoj | Typ brokera | Burzovní obchodování | Purple Foundation | Real Estate | Filip Žižka | Zlatá horečka | Úrokový výnos | Nálada | Gabriela Teissing | Jak na pravidelný příjem | Indie | Letectví | Nákupy | Obchodování se zlatem | Měnové páry | Technologické akcie | Obchodní spor | Měnové politiky | Hlavní rizika | Sazby | SVB | Put | Výprodej akcií | Forexové obchodování | Ekonomika | Pohyb ceny | Internetová bublina | Výnosová křivka | Intradenní obchodník | Historická maxima | Politika centrálních bank | Akcie Holly Energy Partners | Obchodování s cizími měnami | Karanténa | WB.US | Commerzbank | Zhodnocení | Flexibilita | Ceny zlata | Vysoké zhodnocení | Výhled | Zerohedge | Auta | Volume | Komerční banky | Jak investovat | Výnosy | Obchodní účet | Obchodní myšlenky | Deriváty | IfW | Ethereum | Kótování | Economist | Hry | Akciový index DAX | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Energetické společnosti | Propouštění | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | PayPal | Evropský trh | Index Nasdaq (US100) | Finanční trhy | Zahraniční obchodník s cennými papíry | Expanze | Klesající úrokové sazby | Proposition 22 | Insider | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investování | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Digitální akcie | IPO společnosti | Austrálie | AAPL | Německé ekonomiky | Hrubá marže | Financial Times | GOOGL.US | Nákup bitcoinu | Spread | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Společnost Intel | New York | MSFT | Čistá ztráta | Finanční údaje | Krize | Bernstein | Akcie ropných společností | Optimalizace | Zvýšení úroků | Prime Video | ZPKT | Burzy v USA | Akcie IBM | Životní styl | BlackRock | Vlastní akcie | Riziko likvidity | Vysoké ceny ropy | Massachusetts | AOS | Investiční cíle zákazníka | Zpětný odkup akcií | Contracts for difference | Pokles poptávky | Akcie Microsoft (MSFT) | Objednávky | Investiční bankovnictví | CEO | Oslabení dolaru | Akcie roku 2019 | Kapitalizace Signify Health | Algoritmy | Zisk Křetínského | Dollar | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Trhy | Akciový trh | Evropská platební iniciativa (EPI) | Vývoj ceny stříbra | Globální trh | Výplata | Akcie Intel | Poradci | Big Tech | Akcie Tesla | Mezibankovní | Graf indexu | Ředitelka | Turbulence na finančních trzích | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | HN | Investiční tituly | Cíle | Burza | Provozní náklady | Newmont Mining | HashRate | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Investovat do akcií | Likvidita | Akcie Boeing | Investice do zlata | Federální společnost pro pojištění vkladů | Reinvestice | Obchodování s CFD | Porsche | Rozhovor | Internetová společnost | Transakce | Měny | Válka mezi USA a Čínou | MasterCard | Digitální akcie firmy | Raymond James | Výzkumné společnosti | Profitovat | Nová historická maxima | Energie | Analytici společnosti | Epidemie koronaviru | Pasivní příjem | Zpravodajství | Jamie Dimon | Saxo Bank Group | Tradeři | Special Purpose Acquisition Company | Obchody s akciemi | BTC/USD | UNA | Skupina Purple | Dividendy | Měna | Akcie Regeneron | Finanční sektor | Impact Hub | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Pracovní síly | Silný pokles | Aktivity společnosti | Internet of Things | Úspěch bitcoinu | Uvolnění měnové politiky | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | EUR/CHF | Fúze | Snap | Objem zakázek | Miliardy dolarů | Růst poptávky | Nabídková cena | FOMC | Nový trend | Snižování nákladů | JPMorgan | Česká národní banka | Trade | Jednání obchodníka s cennými papíry | Kapitalismus | Společnost AMD | Investování do zlata | Jiří Makovský | UNH | Milník | Pravděpodobnost recese | Vivendi | Platformy | Partneři | IPO | Vysoké riziko | Akcionář | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Tržby společnosti | Henry Ertner | Jak obchodovat s akciemi | FAST | Obchodní den | Initial Public Offering | Zkušenost | Mistrovství světa ve fotbale | Tým Arbes | Signál | Peter Garnry | Afrika | Nejlepší ropné akcie | Výsledkové sezóny | Akcie Jardine Strategic | EPS | Výkonnost společností | ADP | Vanadiové akcie | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Uptrend | Biliony dolarů | Skupina MOL | Michael O'Leary | Rozdílové smlouvy | Ropy | Historie | Úspěšné obchodování | Řízení rizik | Dividendové výnosy | Akcie Coca-Cola | Výdaje | Akcie Groupon | Zisk EBITDA | Rafinerie | Společnost | Apple (AAPL.US) | Xilinx | ESPN | Ekonomické důsledky | Likvidní | I-Trader | Firma McDonald's | Forbes | Investiční instrument | Obchodujte | Ocenění akcií | Obchodované fondy | Retailoví investoři | Utažení měnové politiky | Vysoká volatilita | Tkáč | BMW | OTC trh | Cena akcií | Představenstvo společnosti | XTB Research | Volatilita trhů | Kupci | Bing | Upozornění na rizika | Rozšíření | Dopad koronaviru | Akcie Biogen | Komise v přenesené pravomoci | Akcií těžařů | Volatilita | Německé hospodářství | D1 | Země OPEC | Akcie Amazon | Change Healthcare | Umělé inteligence | Investiční rady | Eura | AAPL.US | Ztráty | Blockchainové akcie | Organizace | Alipay | Obilí | Ryanair | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | Úrokové náklady | Růst | Poskytnutí investiční služby | Limitní příkaz | Objem obchodování | Ředitel XTB | Příjmy | Pohyby cen | Akcie Rio Tinto | Hospodářské výsledky | Nejlepší palladiové akcie | Risk-off | Propad ceny | WU | Obchodování opcí | Zajištění | Zprávy z krypto průmyslu | BIDU | Index | Holdingové společnosti | Akcie Costco (COST.US) | Komoditní | Investiční tipy | Praktické tipy | Wirecard | Akcie Alibaba | MiFID II | Čínský trh | Bohatství | Komodity | Investiční fond | Meziroční růst | Malý prostor | Jižní Korea | Společnost Gartner | Strategická partnerství | Mimoburzovní | Pandemie covidu-19 | Skupina FAST | Výsledková sezóna | Jak koupit akcie | Farmaceutická společnost | Varovné signály | Pokles německé ekonomiky | ČTK | Engulfing | Arca | Valuace | EC Investments | Návratnost investice | Akcie REIT | Luxusní vozy | Unilever (UNA) | LVMH | Pale Fire Capital | Širší trh | Sanofi | Beckton Dickinson | Dnešní zprávy | Měnový faktor | Antiticyklické akcie | Silvercorp Metals | Winners Investments o.c.p., a.s. | Výhody dividendových strategií | Dna | Express | Šance | Stav globální ekonomiky | Měnové trhy | Tržby ze služeb | Sektor financí | MOL | Biliony USD | Šperky | Jardine Strategic | ENB | Take Two Interactive (TTWO) | Akcie Welltower | Tchaj-wan | GPT-4o | Dvojité dno | Největší banka | Zkušení investoři | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Tržní cena | Velké evropské banky | Zlato na burze | Fibonacci | Poradenství | Společnost Uber | Online casino | Právní řád | Diverzifikace | CEE | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Nepoctivý OCP | Koronavirus | Medvědí trend | Akcie Delta Airlines | Procter & Gamble | Finanční produkt | Charles Schwab (SCHW.US) | STNG | KardiAI | COST.US | Akcie Meta | W.P. Carey (WPC) | Komoditní ropa | Akcie Waste Management (WM) | Cílová cena | KCP/14/2005 | Rezistenční pásmo | AEX index | Elastic | LBBW | Ekonomický cyklus | Ferrari | Hedepy | XIXOIO | Čínský úřad | Prohlášení | Ratingy udržitelnosti | Netflix | Google Pay | Investiční zkušenosti | Jak začít s tradingem | Maserati | Forex demo účet | Zájem o investování | Finanční záchranný kruh | MCD.US | SNOW | Forex broker | Bondster | Zisk na akcii | Výsledky společnosti Apple | Analýza | Odvětví ropy | Úvěry a hypotéky | Vývoj ceny akcie Groupon | Regal | EPI | All Time High | Investiční příležitost | Vydat akcie | Proč investovat | Micron Technology (MU.US) | GM | Makléřská společnost Robinhood | Momentum trhu | WELL | Úrokové výnosy | Talend | Lukáš Baloga | SPAC | Výsledky FAANG | Program odkupu akcií | Ondřej Janata | Halliburton | Banka | Vzestupný trend | Posílení | Pracovní místa | PPF | Akcie Amazonu (AMZN.US) | Tržní hodnota | Maržové obchodování | Růst společnosti | Investiční nástroj | Platby kartou | Největší IPO | Vstup na burzu | ČSOB | Obchodování ropných akcií | Vysoké úrokové sazby | NVDA.US | Nasdaq v New Yorku | Jak vydělat na burze | Makléři | NIO.US | SPDR Gold Shares (GLD) | Hyundai | Sundar Pichai | Akcie společnosti Beyond Meat | Země eurozóny | Barrick Gold (ABX) | Analytička | Akcie PepsiCo (PEP) | KKCG | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | Instagram | Krátká pozice | Blockchainové technologie | Deutsche Bank | Umělé inteligence (AI) | Americký soudce | Primární nabídky akcií | Spekulativní investoři | Tvůrce trhu (market maker) | Progres | Španělsko | Sociální demokraté | Uzavírání ziskových pozic | ADS | Prodej vozů | Vyšší úrokové sazby | VOS.Health | Spready a poplatky | Zrychlení růstu | Propad ceny akcií | Akumulace | David Monoszon | Barclays Capital | Mini lot | Americké centrální banky | Válka | Medvědí pohlcení | Obchodní aplikace | DZ Bank | Zabití íránského generála | Vývoj technologií | Poskytovat investiční služby | Bloomberg | Investiční horizont | Rizikové kvazifondy | Silicon Valley Bank (SVB) | PEPSICO | Bentley | Nízké poplatky | Nastavení Stop-Loss | Gartner | Gabriel Debach | Přizpůsobivost | Studená válka | Abott Laboratoires | Advokátní kancelář Arrows | L.F. Investment Limited | Zlepšení | Obchod s ropou | CAD | William Blair & Company | Cena akcií společnosti | Vakcína | Zlatý standard | Formace technické analýzy | Nové regulace | Lobbistické skupiny | Financial | Rolex | Podnikání Netflixu | Kvazifondy | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Wall Street | Oblasti podnikání | Velikost obchodu | Trigger | Rentiér | Finanční výkazy | Abbott Laboratorien | ČR | WP | Televize CNBC | Reddit WallStreetBets | Nvidia | Nemovitosti | Akcie Facebook | Brokeři typu MM (Market Maker) | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Cílové ceny | Jakub Valníček | Hospodaření | Futures | Order Flow | FINRA | cTrader | Amazon Prime | Dot-com | Forex kalendář | AWP | Riziko | Ponziho schéma | Baker Hughes | FXstreet.cz | Menší investoři | XTB | Ruské akcie | Neteller | WSM | MDT | Vysoká cena | Obchody | Deutsche Bank Securities | Konkurent | CHF | Stříbrné mince | finGOOD | Radovan Vávra | Kobalt | Superstar | Akciový index | Těžba ropy | Podpora vzdělávání | Týdenní pivot | Typ brokera ECN | Applepay | Spouštěč korekce | Asociace finančních poradců ČR | Přístup na finanční trhy | Radovan Vávra a Xixoio | Groupon | Platina | Pip kalkulačka | xStation5 | Tržní hodnota akcie | Podpora | Prioritní akcie | Regulace a licence | Export do Číny | Maržový účet | Budoucí vývoj | Hlavní ekonom | Jak čelit konkurenci | First Republic | Ahold Delhaize (AD) | Penzum informací | Začátečník | Volatility | Obchodní výhled | Akcie stabilních společností | Nový fiskální rok | TripAdvisor (TRIP.US) | Solidní výsledky | Melcor Developments | Radek Procházka | Tim Cook | T. Rowe Price | Íránský konflikt | Očekávání trhu | Globální akcie | Mateřské firmy | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | E-commerce | EP Real Estate | Technický výhled | Zdroj příjmů | MJ | Americké akciové indexy | Meta Platforms | Nejlepší investiční příležitosti | Fusion5 | Brokerské domy | Akcioví investoři | Ekonomické zpomalení | Poskytování investičních služeb | KKR | Partnerství | Právo | Bankovky | XIX | Jak se stát forexovým obchodníkem | Alexander Krüger | Novozélandský dolar | ConocoPhillips | Burze | Emise | David Kašper | Tvrdá aktiva | Bid | Nové zakázky | Kapitálový fond | Přehled o dění | Dlouhodobí investoři | Japonská centrální banka | Xetra GOLD | Michal Uma | Akcie PepsiCo | Obchodování na burze | Růst firmy | BAT | Weibo | Marketingová komunikace | Psychologie davu | Akcie KKR | Elektromobily | MM (Market Maker) | Zomato | Aleš Hála | Mediální pokrytí | Jefferies | Akcie Royal Dutch Shell | Capital Markets | PEGI | Xetra Gold | Saudi Aramco | Hlavní měnové páry | Royal Dutch Shell | CHNG | Dividendové ETF | Piper Sandler | Ceny akcií na burze | Akcie společnosti Charles Schwab | UnitedHealth (UNH) | Akcie Tourmaline | Výsledky Amazonu | Micron (MU.US) | Cox | Eurozóna | Trading | Tržní kapitalizace společnosti | Amazon | Jednání OCP se zákazníky | Marathon | eSports ETF | Index DAX | Tým FXstreet.cz | Civilní letectví | Server HN.cz | Investiční doporučení | Risk Management | Jan Frait | Velcí hráči | Středoevropský region | Next | Umělá inteligence (AI) | Analytik | Trader | Zahájení řízení | Investiční produkty | Hodnota akcií | AAA | Pozornost trhu | Medvědí pohlcení (Bearish engulfing) | Ustanovení zákona | Soudní spor | Akcie Prosus | MIFID | Investice do zdravotnictví | Axis | BofA Securities | Podnikání | VF Corporation | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | Nezkušení investoři | Odhad kapitalizace | DAX | TRIP.US | Lordstown Motors | Vývoj ceny | Krypto | Vyjádření České národní banky | Instrumenty | Obchodování jedním kliknutím | Finanční arbitr | Politické napětí | EUR/GBP | AMZN.US | Opatření | Těžaři | Forex trh | Reputace brokera | eSports | Tajné služby | HFT | Obchodujte akcie | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Analytik XTB | Používání hotovosti | CHD | Downstream | Ředitel Intelu | Barclays | Demo účet | Etherea | Šmejdi | Čeští investoři | Kim Fournais | Pozice | UCITS ETF | Dlouhodobý investor | SPD | Akcie Norilsk Nickel | Landesbank Baden-Wuerttemberg | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | UCITS | Výhody | Link | Throwback | Nabídka obchodních nástrojů | SEC | Výplaty dividend | Banka First Republic | Informační systém Arbes AMS | Stavební společnosti | Akcie Enbridge | Průmyslové podniky | Výrobní náklady | Asset Management Suite | Plány do budoucna | Solární projekty | MongoDB | Cena stříbra | Nižší likvidita | Mark Zuckerberg | Hedging | Banka UBS | Forex zdarma | Bilance | REIT | Bankovní vklady | Analytik ProfitLevel | Akcie Heijmans | Platinové akcie | Světové centrální banky | Společnost Unilever | Provize | TradingView | BYND.US | Dow Jones | CARA | Období krize | Market Makeři | USD/CAD | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Akcie Wolters Kluwer | Vymáhání náhrady škody | Řetězec kin | Akcie Activision Blizzard | Fundamenty | Biden | Budoucnost | Thomas Gitzel | Ocenění | Banky | Makroprostředí | EP Infrastructure | NASDAQ 100 | Poptávka po ropě | WebTrader | Tržní dynamiky | Restrukturalizace | Oculus | Aktiva pod správou | Rostoucí počet klientů | Sumitomo | Activision Blizzard (ATVI) | JPMorgan Chase | Čínské vlády | Komoditní burza | Finanční poradenství | Americká makléřská společnost | AUD/USD | Investovat peníze | MMM | Aktuální situace | Akcie společnosti Lordstown Motors | Hospodaření firem | Akciový stratég | Komisí pro cenné papíry a burzy | Church & Dwight (CHD) | Návratnost | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Prodeje | Kurz EUR | Byznys model | Kotace | IT manager | Rozšíření podnikání | Obchodní podmínky | Akcie společnosti C3.ai | Výrobce elektromobilů | Obchodovat s akciemi | Měnový pár | Purple Technology | Akcie Electronic Arts | IPO Deliveroo | Finanční situace | Akcie JPMorgan Chase & Co | Cenový výběžek | Státní zastupitelství | Joe Biden | Akcie Ferrari | Webináře | Coinbase Global Inc. | Akcie 2020 | Palantir | Světové trhy | Rozdělení zisku | Investiční platformy | Akcie Nestlé | Provedení obchodu | Výsledky za první pololetí | Baird | Šéf Ifo | Cyklické růstové akcie | VP Bank Group | Novinky | Přesun výroby | Kontrakt | Robinhood Markets | Farmaceutická firma | Konkurenční společnosti | Ekonom | Společnost XIXOIO | USA | Dividendový aristokrat | WhatsApp | Forex roboti | Obchodní válka | Zákaz binárních opcí | Světové akciové indexy | Zlato | Akcie Microsoftu | Akcie s vysokými dividendami | Novo Nordisk | Jak vydělat | GOOGL | Akcie v roce 2020 | Tomáš Vranka | Akcie International Flavors & Fragrances | Investice do ropných akcií | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | RISK-ON | Fifth Third Bancorp | Nasdaq | Dekarbonizace | TME.US | Společnost Meta | Poměrové ukazatele | AbbVie | Geopolitická situace | Holding | Průměrná cena | Pips | Odhady analytiků | Vítězství | Primární veřejné nabídky akcií | Geopolitické napětí | Nákupy Jardy Brychty | Akcie třídy A | Qatar | Spekulanti | Cenový vývoj | Larry Williams | Dluhopis | Výprodeje akcií | Akcie Disney | Arcane Research | Vyšší inflace | Verizon Communications | Práce | Dukascopy Europe | REIT ETF | FOREX | Společnost JPMorgan | REIT u LYNX | AMZN | 229/2002 | Černá labuť | Domo | Akcie First Republic | CZG | Průlom | Gram zlata | Investment | WB | Američtí senátoři | Forex zprávy | Akcie Berkshire | Qatar Airways | BCM Begin Capital Markets CY | Banky v ohrožení | Masivní investice | IOT | IIPR | Fidelity International | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Rozvoz jídla Zomato | Obchodní dohody | OTC | 4M Systems | Prodeje Warrena Buffetta | USD/JPY | Obchodník s cennými papíry | Vladimir Tenev | Nasdaq (US100) | Vývoj na trhu | Investiční teze | GROWING WAY | Daně z příjmů právnických osob | STP | Kryptoměny | Souhrnná hodnota | Zlepšení ekonomiky | Forex trading | MAG Silver | Změny úrokových sazeb | Akcie společnosti Coca-Cola | Low | Mluvčí firmy | Manažeři | PT. PROFITFXLEVEL | Podíl Číny | Forex účet | Forex online | Landesbank Baden-Württemberg | INTC | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Zničení poptávky | Akcie Gazprom | Další pokles | J.P. Morgan | Investiční společnosti | Mzdy | Menšinový akcionář | Kvalitní akcie | Akcie | Úspěch | CNBC | Volný obchod | Akcie Allianz | Jerome Powell | Digitální revoluce | CAH | Ukazatele | Akcie Take Two Interactive | Umělá inteligence | Miliardář | Markets Analyst | Baidu (BIDU.US) | Disney | Obchodní divize | Role brokera | Británie | Cineworld | Americká vláda | NZD | Čistý dluh | Medvědí vlajka | Zlepšení nálady | Zprávy online | Zkrachovalé banky | Hecla Mining | Podniky | Analytický tým | Fingood | Zůstatek na účtu | Enel | Akcie Church & Dwight | Ekonomické podmínky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Obchodník s ropou
Obchodník s ropou Vitol
Obchodník umělec
Obchodník úspěšný
Obchodníky na krátko
Obchodní level
Obchodní mantra
Obchodní marže
Obchodni metody
Obchodní metody a strategie

Následující klíčová slova

Obchodní model WeWorku
Obchodní modely
Obchodní myšlení
Obchodní myšlenka
Obchodní myšlenky
Obchodní náklady
Obchodní náklady na forexu
Obchodní nápady
Obchodní napětí
Obchodní nastavení
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
FTMO král
Potvrďte prosím... Zavřít