Pondělí 17. června 2024 23:00
reklama
Purple trading AI
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
CapXmaster srovnani

Česká republika

img

Oživení na trhu práce: České firmy plánují ve 3. čtvrtletí více nabírat

11.06.2024 Společnost ManpowerGroup Česká republika dnes zveřejnila výsledky průzkumu „ManpowerGroup index trhu práce“ pro třetí čtvrtletí roku 2024.
C:\fakepath\Madarsko.jpg

Maďarsko neplánuje přestat nakupovat plyn z Ruska

06.06.2024 Maďarsko je spokojeno se spoluprací s Ruskem v dodávkách zemního plynu a nemá v plánu přestat jej od Moskvy nakupovat. A to navzdory tlaku, který je na Maďarsko v tomto ohledu vyvíjen. Na ekonomickém fóru v Petrohradu to dnes řekl maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó.
img

Ekonomický kalendář: Zpráva ISM a ADP v USA v centru pozornosti trhu

05.06.2024 Dnes se investoři dočkají řady důležitých údajů z eurozóny, kterou otevřou zprávy z francouzského průmyslu, kde se očekává mírné oživení. Pozornost se pak zaměří na PMI v eurozóně a Německu. Zejména v případě největší evropské ekonomiky trh očekává viditelné zlepšení. Pokud se přesuneme do zámoří, včerejší JOLTS z USA naznačil, že počet volných pracovních míst v americké ekonomice je na nejnižší úrovni od roku 2021. V dnešních údajích ADP, které ukazují změnu zaměstnanosti mezi soukromými, americkými podniky, bude trh očekávat potvrzení trendu naznačujícího ochlazení trhu práce, což bude znamenat větší „holubičí tlak“ na politiku Federálního rezervního systému.
img

Fiala: ČR se závislosti na ruské ropě zbaví nejpozději do poloviny příštího roku

04.06.2024 Česká republika se závislosti na ruské ropě zbaví nejpozději do poloviny příštího roku. O zrušení výjimky na dovoz ruské ropy chce premiér Petr Fiala (ODS) požádat ihned poté, co bude dokončen projekt rozšíření italského ropovodu TAL. Práce na něm se nyní naplno rozběhly. Technologické úpravy budou hotové do konce letošního roku. Následovat budou dokončovací práce a provozní testy. Na ruské ropě z ropovodu Družba nebude ČR závislá po 60 letech, řekl dnes Fiala po setkání s vedením státní společnosti Mero v Centrálním tankovišti ropy Nelahozeves.
C:\fakepath\trader-04062024-36-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.06.2024 1) Akcie v Indii zažívají nejhorší den od pandemie covidu-19, jejich hlavní index v polovině obchodování ztrácel kolem osmi procent. Investory překvapily dílčí výsledky voleb, které pro koalici nynějšího premiéra Naréndry Módího vycházejí hůř, než se čekalo. Módího strana sice vede, průzkumy ale naznačovaly drtivé vítězství, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-29052024-47-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.05.2024 1) Rusko chce zavést dodatečnou progresivní sazbu daně z příjmu pro ty, kteří vydělávají více než 2,4 milionu rublů (610.000 Kč) ročně. Plánuje zvýšit i daně z těžby nerostných surovin pro výrobce hnojiv a producenty železné rudy. O úterním návrhu ministerstva financí informovala agentura Reuters.
img

Peníze v prstenu. mBank přichází s revoluční novinkou v placení

29.05.2024 Inovativní formy placení se díky mBank opět posouvají vstříc budoucnosti. Digitální banka mBank se spojila s partnery Mastercard a Niceboy a jako první v České republice uvedla na trh platební prsten. Placení ještě nikdy nebylo tak snadné a stylové. Už žádné hledání telefonu nebo karty – absolutní svoboda třeba na pláži nebo při běhu právě přichází.
C:\fakepath\umela-inteligence2.jpeg

Osm procent firem z EU loni používalo umělou inteligenci

29.05.2024 Osm procent firem z Evropské unie, které mají alespoň deset zaměstnanců, v loňském roce využívalo nástroje umělé inteligence (AI). Nejvíce v Dánsku a ve Finsku, nejméně pak v Rumunsku a Bulharsku. Ve své zprávě to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Česká republika je s necelými šesti procenty pod unijním průměrem.
img

Inflační oříšek a mejdan soukromých fondů

29.05.2024 Kvůli překvapení ve formě nečekaně vysoké inflace odsunula BOE minulý týden první snížení sazeb ze srpna na listopad, zatímco ECB dál počítá s prvním snížením v červnu. Evropská centrální banka se svými výroky postupně sama zahnala do kouta a teď musí splnit, co slíbila, aby nebyla za blázna, ale nedopadne to tak stejně? Hlavní ekonom ECB Philip Lane řekl listu Financial Times, že Evropská centrální banka nevidí problém v tom, aby začala snižovat sazby dřív než Fed, a vzhledem k dostupným datům upouští od nejvyšší úrovně omezení. Zatímco ECB zahájí snižování až příští měsíc, Švýcarsko, Švédsko, Česká republika a Maďarsko už s ním začaly. Ve středu budou zveřejněny předběžné údaje o květnovém indexu německých spotřebitelských cen, a pokud budeme svědky dalšího nepříjemného překvapení, začne se na mysl vkrádat otázka, zda se ECB nechystá učinit politickou chybu.
C:\fakepath\Funding-Pips-27052024.png

Funding Pips

27.05.2024 Funding Pips (FP) je další z větších prop firem, která poskytuje kapitál obchodníkům z celého světa. Tato prop firma byla založena 25. srpna roku 2022 a své sídlo má v Dubaji. FP byla založena s cílem podporovat všechny obchodníky po celém světě a jejich motto zní ”Funding Pips are built for traders by traders” což je v překladu Funding Pips byly vybudovány pro tradery od traderů. Narozdíl od jiných prop firem je FP i plně licencovaným brokerem a uvádí, že jeho specializací jsou úzké spready a rychlé výběry. CEO společnosti je i její zakladatel Khaled Ayesh, který je též známý jako profesionální obchodník se zlatem.
img

Finále ČR-Švýcarsko vidělo rekordních 3,74 mil. lidí, víc mělo jen Nagano

27.05.2024 Nedělní finálový zápas na MS v hokeji mezi Českem a Švýcarskem sledovalo na ČT Sport a na internetovém iVysílání rekordních 3,74 milionu diváků starších čtyř let. Jde o nejsledovanější přenos na kanále ČT Sport a druhý divácky nejúspěšnější sportovní přenos v České televizi po finále olympijských her v Naganu ČR-Rusko v roce 1998, které vidělo 4,16 milionu diváků. ČTK to řekl Martin Klimeš z tiskového oddělení České televize.
img

EK Česku schválila podporu za 3,2 miliardy eur na výrobu elektřiny

27.05.2024 Evropská komise (EK) Česku schválila program státní podpory za 3,2 miliardy eur (75 miliard Kč) na podporu výroby elektřiny z nových a zmodernizovaných elektráren, které umožňují kombinovanou výrobu elektřiny a tepla (KVET). Komise to dnes oznámila v tiskovém sdělení. Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) uvedlo, že peníze půjdou hlavně na modernizaci tuzemských tepláren. Opatření má přispět k realizaci českého Národního energeticko-klimatického plánu, Zelené dohody pro Evropu (Green Deal) a ke splnění unijního cíle v oblasti energetické účinnosti.
img

Česko nakupuje nejvíce zlata na světě, společně se zeměmi typu Číny, které chtějí omezit svoji závislost na dolaru. Hodnota zlata v majetku ČNB je proto rekordní, šestinásobně převyšuje průměr let 1993 až 2024

19.05.2024 Česká republika se letos v prvním čtvrtletí připojila k zemím, které se snaží omezit svoji závislost na americkém dolaru. Činí tak v souvislosti s válkou na Ukrajině a obavou, že by Spojené státy mohly eventuálně přistoupit ke zmražení jejich devizových rezerv podobně, jako je zmrazily Rusku.
C:\fakepath\trader-15052024-58-zm.jpeg

Svaz průmyslu: Česká ekonomika potřebuje k oživení dotáhnout řadu detailů

15.05.2024 Česká ekonomika potřebuje k oživení dotáhnout řadu detailů, aby plně využila svůj potenciál. Patří k nim například přijetí eura nebo jednodušší stavební zákon. Pětiletou vizi pro rozvoj české ekonomiky o sedmi pilířích dnes novinářům představili zástupci Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR). V úterý předali dokument premiérovi Petrovi Fialovi (ODS) a ministrovi průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi (STAN). Dokument by podle prezidenta svazu Jana Rafaje mohl být inspirací pro hospodářskou strategii vlády, která má být představena v říjnu na strojírenském veletrhu v Brně.
C:\fakepath\ceska koruna6.jpg

EBRD zhoršila odhad růstu ekonomiky ČR

15.05.2024 Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) dnes zhoršila výhled české ekonomiky pro letošní rok. Nyní předpokládá, že hrubý domácí produkt (HDP) České republiky se letos zvýší pouze o 0,9 procenta, zatímco v září letošní růst odhadovala na 2,5 procenta. Banka to uvedla ve svém novém hospodářském výhledu pro země, ve kterých působí.
img

Začínají nové závody ve zbrojení

14.05.2024 Výdaje na obranu se budou ve světě strukturálně zvyšovat v souvislosti s novým normálem geopolitického napětí a koncem několik desetiletí trvající mírové dividendy. Stále jsme ještě daleko od více než 6 % světového HDP z 60. let 20. století. Začaly však nové závody ve zbrojení, jejichž tempo Evropa pod vlivem ruských hrozeb rychle zvyšuje.
img

Ekonomický kalendár: Správa o CPI a maloobchodných tržbách v USA tento týždeň 📃

13.05.2024 Dnešní den je z hlediska makroekonomických publikací poměrně lehký. V kalendáři nejsou naplánovány žádné události, které by mohly mít významný dopad na světové trhy. Je to však teprve začátek velmi důležitého týdne.
img

Euru to prošlo

10.05.2024 Někde mezi řádem a chaosem. Tak by se dalo charakterizovat současné chování měnového trhu. Na jedné straně adekvátně reaguje na různá tempa hospodářského růstu a inflace i na měnové politiky centrálních bank. Na straně druhé mohou neočekávané události, včetně těch geopolitických a amerických prezidentských voleb, způsobit na forexovém trhu zmatek. Prozatím však EUR/USD reaguje na připravenost evropských centrálních bank pokračovat v uvolňování měnové politiky rychleji než Federální rezervní systém.
img

Bez ohledu na nedostatek zaměstnanců, Češi nad 55 let si myslí, že najít práci je kvůli věku problém

06.05.2024 Až 85,2 % Čechů starších 55 let se domnívá, že právě věk je hlavní překážkou při hledání nového zaměstnání. Určitě je o tom přesvědčeno 46,7 % respondentů a spíše si to myslí 38,5 % respondentů ve věkové skupině nad 55 let. To, že Češi vnímají s rostoucím věkem své šance na získání nového zaměstnání jako klesající či omezené, vyplynulo z průzkumu společnosti MOORE Czech Republic na reprezentativním vzorku české populace.
C:\fakepath\eurusd-06052024-tydenik-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (6.5.2024)

06.05.2024 V minulém týdnu jsme se dočkali dvou obchodů podle mého týdenního komentáře. Trh totiž prolomil horní vstupní S/R zónu, čímž došlo ke vstupu do nákupní (buy) pozice, která se přesně dostala do svého cíle a byla ukončena v zisku na Profit-Targetu. Následně došlo ke vstupu také do druhé (buy 2) pozice, která však již skončila na menším SL.
img

Škoda Auto zvýšila do března dodávky zákazníkům o pět procent na 220.500 aut

02.05.2024 Škoda Auto zvýšila v prvním čtvrtletí dodávky vozů zákazníkům o 5,2 procenta na 220.500 aut. Nejprodávanějším modelem značky zůstává Octavia s 61.200 vozy, což představuje meziroční nárůst o 36 procent. Následují Kamiq, Fabia a Karoq. Prodej elektrického modelu Enyaq stoupl o 12 procent. Škoda to dnes oznámila v tiskové zprávě.
C:\fakepath\eurozona5.jpg

Dědek: Každá země, která kdy vstupovala do eurozóny, měla z eura obavy

02.05.2024 Každá země, která kdy vstupovala do eurozóny, měla z přijetí eura obavy. Posléze si ale společná měna získala podporu místních obyvatel, řekl na dnešním kulatém stole k euru v Poslanecké sněmovně bývalý národní koordinátor pro zavedení eura Oldřich Dědek. Tuto skutečnost ilustroval na příkladu pobaltských států, kde je podle něj spokojenost s eurem po počáteční skepsi v současné době jedna z nejvyšších v eurozóně. Přijetím eura by Česká republika podle prezidentky firmy Petrof a členky Národní ekonomické rady vlády Zuzany Ceralové Petrofové dala také najevo, že patří na Západ.
C:\fakepath\trader-02052024-46-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.05.2024 1) Japonský jen dnes odepsal většinu výrazných zisků, které nabral ve středu večer a k nimž podle spekulací obchodníků přispěly forexové intervence ze strany japonských úřadů. Dolar k jenu krátce po 13:00 SELČ odepisoval zhruba 0,2 procenta na 154,90 USD/JPY. Ve středu večer se japonská měna dostala až ke 153,00 USD/JPY.
C:\fakepath\Global3.png

OECD zlepšila výhled růstu světové ekonomiky na 3,1 procenta

02.05.2024 Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) zlepšila výhled růstu globální ekonomiky na letošní rok na 3,1 procenta, zatímco v únoru počítala s růstem o 2,9 procenta. Organizace to dnes uvedla ve svém aktualizovaném výhledu. Česká republika si povede nejhůře ze zemí Visegrádské skupiny (V4) a jako jediná z V4 zaostane i za průměrem OECD, předpovídá organizace.
img

České členství v EU má své plusy i mínusy, czexit by se ale nevyplatil. Eurozóna již z hlediska Česka není elitním klubem jako před dvaceti lety

01.05.2024 Pro Česko a jeho ekonomiku členství v EU znamená zejména to, že naše země patří k bloku zemí, který je globálním hráčem. Těžko by globálním hráčem byla ČR sama o sobě. Na tom, kam se tento blok zemí ubírá, se navíc Česko může podílet a spolurozhodovat o něm, byť je otázka, do jaké míry. Nicméně v tomto ohledu ČR jako celek členstvím v EU nepochybně získává. Vysoce nad rámec více než bilionu korun, který od vstupu do EU v čistém vyjádření získalo z unijních rozpočtů.
C:\fakepath\EU3.jpg

ČR před 20 lety vstoupila do Evropské unie

01.05.2024 Česká republika před 20 lety vstoupila do Evropské unie. Kromě ní se od 1. května 2004 staly členskými zeměmi bloku také Estonsko, Kypr, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Polsko, Slovensko a Slovinsko.
img

Strategie Česká republika 1Q24

25.04.2024 Zde najdete nové vydání našeho makroekonomického čtvrtletníku Strategie Česká republika pro Q1'24.
img

Valná hromada KB schválila výsledky hospodaření

24.04.2024 Výše dividendy přepočtené na jednu akcii činí 82,66 Kč před zdaněním. Nárok na dividendu má akcionář, který je vlastníkem akcie Komerční banky, a. s., s ISIN CZ0008019106 ke dni 6. května 2024. Dividenda se stává splatnou ke dni 27. května 2024.
img

Analýza TPA: Aktivita na M&A trhu v regionu CEE v prvním čtvrtletí 2024, objem i počet transakcí v ČR meziročně stoupl

22.04.2024 Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic v České republice v prvním čtvrtletí roku 2024 meziročně stoupl. Na území ČR či se zapojením ČR se uskutečnilo 22 transakcí za zhruba 1,2 miliardy eur (30,2 miliardy Kč). Ve stejné období loni to bylo 17 transakcí za čtyři miliony eur (cca 101 milionů Kč). Za poměrně výrazným nárůstem objemu je prodej nadpolovičního podílu v plynárenské společnosti GasNet energetické společnosti ČEZ. Ten byl zároveň nejvýznamnější zveřejněnou transakcí v celém středoevropském regionu. Pro investory jsou atraktivní sektory počítačového softwaru, automatizace, digitalizace a robotizace či telekomunikací, zvýšený zájem zůstává v oblasti energetiky a finančních služeb. Vyplývá to ze statistik poradenské společnosti TPA.
img

Česká ekonomika je na cestě k zotavení. Mírný optimismus firem nesdílí jen stavební sektor

18.04.2024 Důvěra firem v ekonomiku se v březnu ve srovnání s předchozím měsícem zvýšila, a to nejvíce v oblasti obchodu. Naopak ve stavebnictví důvěra klesá. Může za to opožděný vliv vysoké úrokové sazby nastavené Českou národní bankou, který poptávku po stavebních pracích sráží dolů.
C:\fakepath\EU3.jpg

Unijní lídři budou řešit konkurenceschopnost a prosperitu EU

18.04.2024 Prezidenti a premiéři členských zemí Evropské unie se dnes v závěrečný den dvoudenního summitu v Bruselu budou zabývat zejména konkurenceschopností a prosperitou evropského bloku a jeho posilováním. Setkají se rovněž s italským expremiérem Enricem Lettou, který vypracoval zprávu o jednotném trhu EU. Rozsáhlou zprávu ale unijní lídři dostali teprve v úterý odpoledne a není tedy jasné, zda se jim podařilo si ji do detailů prostudovat. Česká republika podle informací ČTK uvítala, že návrh závěrů z jednání obsahuje část o zemědělství, kde se mimo jiné hovoří o překonávání překážek, kterým farmáři v EU čelí.
img

Bitcoin má nakročeno k překonání hranice 100 000 dolarů. Investiční špičky na akci Deloitte diskutovaly o trendech na trhu

17.04.2024 Investujeme proto, že peníze ztrácí hodnotu. Na tom se shodli řečníci na debatě v rámci projektu Technology Fast 50 společnosti Deloitte. Hodnota Bitcoinu může ještě letos přesáhnout hodnotu 100 000 dolarů. Zároveň však upozornili, že s ohledem na inflaci jeho reálná hodnota stále nedosáhla úrovně z roku 2021. Zatímco v jiných kryptoměnách budoucnost nevidí, vhodná doba je podle nich i nadále pro investice do nemovitostí a akcií.
img

19. duben je Světovým dnem investičních fondů. Jak se jim v Česku daří?

17.04.2024 19. dubna se narodil Abraham van Ketwich, který v roce 1774 založil historicky první investiční fond. Stejné datum proto bylo zvoleno jako připomínka v rámci Světového dne investičních fondů. Obliba investování mezi Čechy v posledních letech roste. K 31. prosinci 2023 aktiva podílových fondů v ČR představovala objem 1 307,3 mld. Kč, což je 5,3 krát více než před 10 lety. Analytička WOOD & Company Eva Sadovská se podívala na to, proč jsou podílové fondy u Čechů populární a do kterých fondů Češi investují nejvíce. Analýza vychází z nejaktuálnějších údajů České národní banky.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

MMF zhoršil odhad růstu ekonomiky ČR na 0,7 procenta

16.04.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky se v letošním roce zvýší o 0,7 procenta po loňském poklesu o 0,4 procenta. Předpověděl to dnes ve svém jarním výhledu pro světovou ekonomiku Mezinárodní měnový fond (MMF). Prognóza pro Českou republiku je výrazně pesimističtější než dřívější odhady MMF i než výhled českého ministerstva financí.
C:\fakepath\euro zone.jpg

ČR se zavázala přijmout euro v přístupové smlouvě

14.04.2024 Vybrané údaje o problematice budoucího možného přijetí společné evropské měny euro Českou republikou k 20. výročí (1. května 2004) vstupu ČR do Evropské unie (EU):
C:\fakepath\EU3.jpg

Srovnání makroukazatelů deseti zemí, které vstoupily do unie 1. května 2004

14.04.2024 Česká republika vstupovala před 20 lety, 1. května 2004, společně s devíti dalšími zeměmi do Evropské unie v některých ukazatelích v dobré hospodářské kondici v porovnání s ostatními zeměmi "maxirozšíření". Míra nezaměstnanosti se například od momentu vstupu do EU snížila z šesti procent na úroveň pod tři procenta a od roku 2016 byla dokonce nejnižší v celé EU. Až loni se na úroveň Česka přiblížila Malta a Polsko. V hodnotě HDP na obyvatele byla po vstupu do unie mezi deseti nováčky čtvrtá nejlepší a podle údajů Eurostatu si toto postavení drží stále. Nejlépe je na tom od roku 2004 Kypr, nejhůře nyní Lotyšsko.
img

Podíl ropy z Ruska na dovozu do ČR loni mírně stoupl, Mero dokončilo modernizaci IKL

11.04.2024 Podíl ropy z ruského ropovodu Družba loni na celkovém dovozu do Česka činil 58 procent, meziročně je to nárůst asi o dva procentní body. Zbylá část byla tvořena dodávkami z německého ropovodu IKL, který navazuje na italský ropovod TAL. Celkově loni do Česka přiteklo 7,4 milionu tun ropy, což je zhruba stejné číslo jako o rok dříve. Na dnešní tiskové konferenci to uvedl generální ředitel státní společnosti Mero Jaroslav Pantůček. Podnik v současnosti připravuje rozšíření ropovodu TAL, po jehož dokončení by se měla Česká republika stát nezávislou na ruské ropě.
C:\fakepath\for-traders-09042024-uvod.png

For Traders

09.04.2024 For Traders je jedna z prop firem, která výrazně působí na českém trhu. Prop firma For Traders se dříve jmenovala Billions Club. Jedná se o technologickou firmu, která má své sídlo v Dubaji, nicméně má i dvě pobočky, a to v Kuala Lumpur a v Praze. For Traders i přes to, že má kanceláře i v jiných zemích, než je Česká republika, tak se na Českou republiku výrazně zaměřuje. Ve firmě pracuje více než 30 lidí a někteří z nich zde působí i jako obchodníci. Prop firmu For Traders založil Jakub Rož, který zde taky působí i na pozici CEO. Jakub Rož je technologický podnikatel a obchodník s více než 15letou zkušeností. Je známý svou vášní pro technologie a během své kariéry vybudoval mnoho technologických společností. Jeho cílem je podporovat obchodníky co nejvíce, a proto vytvořil profesionální studio a věnoval hodně úsilí vzdělávacímu obsahu na YouTube a dennímu koučinku na Discordu, celé pod záštitou prop firmy For Traders.
img

Češi spoří jako nikdy, což pomáhá krotit inflaci. Ta je teď v Česku jedna z nejnižších v EU, i když setrvání při koruně ji dle zastánců eura údajně mělo zvedat na nejvyšší úrovně v EU

07.04.2024 Málokdy v novodobé historii Češi spořili tolik jako loni. Tím překvapivější je, že česká ekonomika se nakonec loni nepropadla až tak, jak se myslelo. Na druhou stranu, tím méně ovšem překvapuje, že inflace nyní zase klesá rychleji – alespoň tedy v porovnání s ještě nedávnými předpoklady.
C:\fakepath\EU3.jpg

Chudší státy po vstupu do EU rostly rychleji

01.04.2024 Chudší státy zažívaly po vstupu do Evropské unie rychlejší růst, a sbližování ekonomické úrovně se tak neodehrávalo jen mezi novými a starými členskými zeměmi, ale i mezi jednotlivými zeměmi střední a východní Evropy. Čechům se tak může zdát, že například Poláci si členstvím v EU výrazně polepšili. V rozhovoru s ČTK to uvedl Vít Havelka z českého institutu Europeum, který má své pobočky v Praze i v Bruselu. Havelka zdůraznil, že kvalita života v ČR je velmi vysoká, v podstatě srovnatelná s jižní Evropou, a posledních 20 letech Česko zaznamenává velkou ekonomickou prosperitu. I Evropská unie se ale rozšířením o deset zemí v roce 2004 stala ekonomicky mnohem silnější a rovněž konkurenceschopnější, uvedla Teona Lavrelašviliová z bruselského institutu European Policy Centre (EPC).
img

Česko je zpět na inflačním cíli, koruna je však nejslabší za poslední dva roky

28.03.2024 Zdá se, že Česká republika má nepříjemnou inflační epizodu za sebou. V únoru se tuzemská inflace dokonce vrátila na hodnotu, kterou cíluje Česká národní banka. Na poměrně pozitivní zprávy ale adekvátně nereaguje kurs koruny vůči euru nebo dolaru. Jak je to možné?
C:\fakepath\trader-25032024-48-zm.jpg

Bitcoin zpevňuje, vrátil se nad hranici 70.000 dolarů

25.03.2024 Cena bitcoinu se opět zvyšuje, během dnešního obchodování se tak vrátila nad hranici 70.000 dolarů (přes 1,6 milionu Kč). Spolu s bitcoinem posilují i další velké kryptoměny. Podle specializovaného serveru CoinDesk to lze zčásti přičíst předpokladu, že centrální banky velkých západních zemí už brzy začnou snižovat úrokové sazby. Minulý týden už sazby snížila švýcarská centrální banka.
img

Fond NEMO je nově v režimu dlouhodobého investičního produktu

25.03.2024 Lokální investiční nemovitostní fond NEMO je nově v režimu dlouhodobého investičního produktu neboli DIP. Klientům tak nabízí další alternativu k existujícím penzijním fondům a doplňkovému penzijnímu spoření. Stát chce nově podporovat zodpovědné občany, kteří se nebudou spoléhat pouze na státní důchodový systém.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-25032024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (25.3.2024)

25.03.2024 Minulý týden jsme se dočkali nákupního obchodu podle mého týdenního komentáře, nicméně obchod byl realizován dvakrát. Jako první se totiž tento obchod spustil začátkem týdne, kdy došlo k průrazu horní vstupní S/R zóny (buy obchod 1), ovšem jednalo se o falešný průraz a obchod tak skončil na menším Stop-Lossu. Následně dle pravidel mé obchodní strategie došlo k opětovnému vstupu do obchodní pozice (buy obchod 2), který následně již dokonale přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu.
C:\fakepath\bitcoin7.jpg

Bitcoin posiluje, dnes v noci se přiblížil k 68.000 USD

25.03.2024 Cena bitcoinu se opět zvyšuje, při obchodování v Asii se přiblížila hranici 68.000 dolarů (1,7 milionu Kč). Spolu s bitcoinem posilovaly i další velké kryptoměny. Podle specializovaného serveru CoinDesk to lze zčásti přičíst předpokladu, že centrální banky velkých západních zemí už brzy začnou snižovat úrokové sazby. Minulý týden už sazby snížila švýcarská centrální banka.
C:\fakepath\trader-22032024-49-zm.jpg

Forex: Americký dolar směřuje k druhému ziskovému týdnu za sebou

22.03.2024 Dolar dnes míří k druhému ziskovému týdnu za sebou. Jeho růst nezastavilo mírné zvýšení úroků v Japonsku. Překvapivé snížení úrokových sazeb švýcarskou centrální bankou zvýraznilo rozdíl v měnové politice americké centrální banky (Fed) a ostatních centrálních bank.
img

Česká republika má rekordních 10,9 milionu obyvatel

20.03.2024 „V roce 2023 se narodilo pouze 91 149 dětí, což bylo o 10 150 dětí méně než v roce 2022. Jelikož počet zemřelých převýšil počet narozených, tak došlo k přirozenému úbytku počtu obyvatel v naší zemi o 21 646 lidí,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\Krypto-19032024.jpeg

Má krypto budoucnost? Kam bude směřovat cena? Dozvíte se v nadcházejících živých vysíláních

19.03.2024 Pravděpodobně existuje jen málo trhů a nástrojů, kde se v posledních měsících odehrálo tolik důležitých událostí jako na trhu kryptoměn. Můžeme zmínit například nadcházející snížení úrokových sazeb, schválení spotových bitcoinových ETF v USA nebo blížící se Bitcoin halving. Není tedy divu, že Bitcoin v posledních měsících také velmi rychle roste, což přitahuje zájem stále většího počtu lidí. Za poslední rok jeho cena vzrostla už o více než 140 % a mnoho investorů a traderů se nyní ptá, zda je toto růstové tempo udržitelné.
img

Česko vykazuje jednu z nejnižších inflací v EU. Jen pět zemí eurozóny z dvaceti ji má ještě nižší

18.03.2024 Česká republika letos v únoru vykazovala sedmou nejnižší inflaci v EU. Podle Eurostatu činila meziročně 2,2 procenta, což Česko řadí na sedmé místo v pomyslném pořadí zemí EU dle nejnižší inflace. Česko má nižší inflaci, než odpovídá průměru EU (2,8 procenta) i eurozóny (2,6 procenta). Vykazuje také citelně nižší inflaci než všechny okolní země.
C:\fakepath\Polsko.jpg

Inflace v Polsku dál zpomaluje, dostala se na 2,8 procenta

15.03.2024 Míra inflace v Polsku v únoru podle předběžných údajů zvolnila na 2,8 procenta z lednového tempa 3,7 procenta, oznámil dnes polský statistický úřad. Je to výraznější pokles, než se čekalo. Meziměsíčně pak ceny vzrostly o 0,3 procenta proti růstu o 0,4 procenta v předchozím měsíci.
img

ÚOHS povolil firmě Vodafone CR koupit virtuálního operátora SAZKAmobil

12.03.2024 Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) povolil mobilnímu operátorovi Vodafone koupit virtuálního operátora SAZKAmobil. Úřad o tom dnes informoval v tiskové zprávě. Vodafone o záměru informoval na konci loňského roku, dokončení transakce plánuje do letošního června. Hodnotu transakce strany nezveřejnily.
C:\fakepath\zlato-11032024.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Za rekordem zlata stojí i Česko. Centrální banka ho kupuje po tunách

11.03.2024 Investoři do zlata se konečně dočkali – drahý kov je po letech znovu na all-time high. Růstu zlata, který je tradičně silný v časech nestability a nejistoty, přitom paradoxně pomáhají samotné státy. Centrální banky totiž zlato skupují po tunách. A premiantem je i Česko.
C:\fakepath\EU3.jpg

EU prý pomohla postkomunistickým státům s transformací

10.03.2024 Postkomunistickým zemím, které do Evropské unie vstoupily v roce 2004, pomohl se složitou hospodářskou a společenskou transformací výhled na unijní členství. V rozhovoru s ČTK to prohlásil šéf Institutu pro evropská studia na Univerzitě Brémy Arndt Wonka, podle kterého je otázkou, jakým směrem by se vývoj v těchto státech vydal bez unijní perspektivy a bez následného začlenění do EU. Řekl také, že Evropská unie může být rozhodně ráda, že se k ní před dvaceti lety Česká republika spolu s devíti dalšími převážně středoevropskými a východoevropskými státy připojila. Stejně tak spokojené mohou být podle něj i tyto země, kterým plynou z členství jasné výhody.
img

Jaké jsou české investorky a čím se liší od mužů? Prozrazuje průzkum investiční platformy eToro

08.03.2024 Každá třetí investorka z České republiky investuje proto, aby se mohla dlouhodobě finančně zabezpečit. Češky jsou racionálními investorkami a nejčastěji investují právě do stabilních sektorů, jako jsou finance, reality a energetika. Oproti celosvětovému trendu obě pokolení ivestují daleko více do kryptoměn, přesto muži vedou.
C:\fakepath\EU3.jpg

Srovnání makroukazatelů deseti zemí EU

03.03.2024 Česká republika vstupovala před 20 lety, 1. května 2004, společně s devíti dalšími zeměmi do Evropské unie v některých ukazatelích v dobré hospodářské kondici v porovnání s ostatními zeměmi "maxirozšíření". Míra nezaměstnanosti se například od momentu vstupu do EU snížila z šesti procent na úroveň pod tři procenta a od roku 2016 až do loňska byla dokonce nejnižší v celé EU. Na konci loňského roku ČR předstihla Malta a Polsko. V hodnotě HDP na obyvatele byla po vstupu do unie mezi deseti nováčky čtvrtá nejlepší a podle údajů Eurostatu si toto postavení drží stále. Nejlépe je na tom od roku 2004 Kypr, nejhůře nyní Lotyšsko.
C:\fakepath\ceska republika2.jpg

Fitch upravil výhled úvěrového ratingu ČR na stabilní

25.02.2024 Americká ratingová agentura Fitch Ratings v pátek změnila výhled hlavního úvěrového ratingu České republiky z negativního na stabilní. Agentura to uvedla v tiskové zprávě, podle níž rating Česka zůstává na stupni AA minus. Fitch oceňuje konsolidační balíček a nízké výdaje na energetickou krizi, uvedlo včera na sociální síti X české ministerstvo financí.
img

T-Mobilu loni klesl provozní zisk o devět procent na 11,3 miliardy Kč

23.02.2024 Operátorovi T-Mobile loni klesl provozní zisk o 8,8 procenta na 11,27 miliardy korun. Tržby stouply o 1,9 procenta na 30,695 miliardy korun. Výsledky ovlivnila stagnace ekonomiky, protiinflační opatření i výrazný růst cen. T-Mobile to dnes oznámil v tiskové zprávě.
img

Průzkum: Podnikání je pro ženy často jen záložní plán. Rozjezd byznysu jim komplikuje péče o děti i chybějící podpora

22.02.2024 Problematické skloubení rodinného a pracovního života odrazuje ženy v Česku od založení vlastního podnikání. Větší množství žen podnikatelek by přitom pomohlo zlepšit kondici české ekonomiky. Vyplývá to z výsledků průzkumu Barometr: Touha prosperovat – část 2: České mikro a malé podniky v roce 2023. Průzkum vznikl v rámci programu na podporu podnikání Mastercard Strive™ Česko, ze společné iniciativy Centra pro inkluzivní růst společnosti Mastercard a neziskové organizace CARE Česká republika.
C:\fakepath\Rusko-sankce-2.jpg

Zástupci zemí EU odsouhlasili sankce proti Rusku

21.02.2024 Zástupci zemí Evropské unie dnes odsouhlasili třináctý balík sankcí proti Rusku, který rozšiřuje sankční seznam o jména dvou stovek lidí, firem či institucí, které se podle unijní diplomacie nějakým způsobem podílejí na agresi proti Ukrajině. ČTK to potvrdily diplomatické zdroje. Sankce musí ještě formálně schválit členské státy, stane se tak písemnou procedurou v příštích dnech ideálně tak, aby balíček vstoupil v platnost u příležitosti druhého výročí zahájení ruské agrese proti Ukrajině, které připadá na sobotu.
img

Trh fúzí a akvizic zůstal ve střední a východní Evropě navzdory globálním poklesům aktivní

20.02.2024 Mezinárodní auditorská, daňová a poradenská společnost Mazars vydala svoji každoroční publikaci “Investice ve střední a východní Evropě: Studie o uskutečněných fúzích a akvizicích”, ve které sleduje vývoj trhu M&A v letech 2023/2024. Jak vyplývá z analýzy, která vznikla ve spolupráci s Mergermarket, počet transakcí v regionu střední a východní Evropy zůstal v roce 2023, navzdory globálním poklesům, vysoký.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-19022024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (19.2.2024)

19.02.2024 Minulý týden nedošlo k žádnému obchodu podle mého týdenního komentáře. Nedočkali jsme se totiž žádného průrazu vstupní S/R zóny. Týden tak byl na EUR/USD bez obchodu.
img

Běžný účet platební bilance loni pod dvou letech záporného salda vykázal kladnou bilanci. Pomohl mu návrat zahraničního obchodu „do plusu“, ekonomický vztah Česka k zahraničí se tak kýženě stabilizuje

13.02.2024 Běžný účet platební bilance České republiky loni skončil v přebytku 89,9 miliardy korun. Stalo se tak po dvou letech záporného výsledku. Záporné saldo běžného účtu bylo zvláště výrazně předloni, kdy činilo 415,3 miliardy korun. V samotném prosinci 2023 dosáhl přebytek běžného účtu vyšší než očekávané úrovně 13,2 miliardy korun.
C:\fakepath\eurusd-12022024-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (12.2.2024)

12.02.2024 V minulém týdnu jsme se nedočkali žádného obchodu podle mého komentáře, jelikož trh neprolomil žádnou vstupní S/R zónu. Týden tak byl bez obchodu na měnovém páru EUR/USD a volatilita i nadále zůstává relativně nízká.
img

Česká republika ubytovala v loňském roce více hostů než v předpandemickém roce 2019

08.02.2024 „Cestovní ruch se v loňském roce definitivně vypořádal s následky pandemie. Počet ubytovaných hostů byl dokonce vyšší než v roce 2019. Bohužel však stále platí, že zahraniční hosté jezdí do České republiky jen na skok. Průměrně u nás tráví jen 2,4 noci,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Nastává zlom v propadu českého průmyslu?

06.02.2024 „Vývoj průmyslové produkce v prosinci potvrdil, že loňský rok byl pro český průmysl více než špatný. Průmyslová výroba v posledním měsíci roku 2023 meziročně klesla o 0,7 %. Ze špatných výsledků velké části průmyslových odvětví se vymyká zejména výroba automobilů s růstem o 11,8 %, což ostatně platilo pro větší část druhého pololetí. S dlouhodobými problémy se naopak potýká především české strojírenství. Z dřívějšího premianta průmyslové výroby se stalo odvětvím, které ji spíše táhne dolů. I vinou problémů strojírenství skončil celý loňský rok pro český průmysl nelichotivě; průmyslová produkce byla v roce 2023 meziročně nižší o 0,4 %,“ uvádí Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
img

Zahraniční obchod Česka se loni po dvou letech vrátil do přebytku. Pomohlo mu hlavně zlevnění ropy a plynu

06.02.2024 Saldo zahraničního obchodu České republiky se loni po dvou letech vrátilo do kladného pásma. Zahraniční obchod vykázal celoročně přebytek 122,8 miliardy korun, což je nominálně sedmý nejlepší výsledek historie České republiky od jejího vzniku roku 1993.
img

Česká ekonomika se minulý rok propadla

30.01.2024 „Je to černé na bílém – česká ekonomika se v loňském roce propadala. Potvrzuje to první odhad hrubého domácího produktu (HDP) od Českého statistického úřadu. Podle něj pokleslo české hospodářství za celý rok 2023 o 0,4 %. Jako jediná země EU se tak Česká republika stále nevrátila na úroveň z doby před pandemií covid, nicméně výsledky za poslední čtvrtletí roku 2023 naznačují první známky oživení, které by se mělo výrazněji projevit v letošním roce.
img

Jednodušší daně na úkor dražšího piva v restauracích

30.01.2024 Česká republika od nového roku zjednodušila sazby DPH. Zjednodušení daní znamená pro podniky nižší účetní a provozní náklady. Pokud to však chcete oslavit u piva ve své oblíbené hospodě, budete si muset připlatit, protože se zvýšila i sazba DPH na čepované pivo. I přes nárůst ceny vypije průměrný Čech stále nejvíce piva na světě - 184,1 litru ročně, tedy asi jedno velké pivo denně.
C:\fakepath\Ukrajina-euro.jpg

Lídři EU na summitu potvrdí další vojenskou pomoc Ukrajině, říká návrh závěrů

30.01.2024 Šéfové států a vlád Evropské unie na mimořádném summitu v Bruselu, který se uskuteční ve čtvrtek 1. února, zopakují své odhodlání nadále poskytovat Ukrajině vojenskou podporu. Vyplývá to z návrhu textu závěrů summitu, ke kterým se ale stále ještě vyjadřují jednotlivé země, takže se mohou změnit.
img

Češi důvěřují malým podnikatelům. Za jejich produkty a služby si rád připlatí každý třetí

23.01.2024 Mikro a malí podnikatelé jsou páteří české ekonomiky, o jejich důležitosti nepochybuje 80 % Čechů. Podle celostátního průzkumu Barometr: Touha prosperovat – část 2: České mikro a malé podniky v roce 2023 jim důvěřuje více než polovina dotázaných, což je nejvíce ze všech zkoumaných subjektů. I díky tomu je více než třetina Čechů ochotná si za jejich služby připlatit. Průzkum vznikl v rámci programu na podporu podnikání Mastercard Strive™ Česko, ze společné iniciativy Centra pro inkluzivní růst společnosti Mastercard a neziskové organizace Care Česká republika.
C:\fakepath\EU3.jpg

Zadlužení EU loni ve třetím čtvrtletí dál klesalo, v Česku se naopak zvýšilo

22.01.2024 Zadlužení Evropské unie se loni ve třetím čtvrtletí dál snižovalo a kleslo na 82,6 procenta hrubého domácího produktu (HDP). Ve své zprávě to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. V České republice byl vývoj opačný a zadlužení se proti předchozímu čtvrtletí zvýšilo, podle dat Eurostatu dosáhlo 44,5 procenta výkonu ekonomiky. Státní dluh byl v Česku rekordní.
img

Analýza TPA: Aktivita na M&A trhu v regionu CCE ve čtvrtém čtvrtletí 2023, objem i počet transakcí v ČR meziročně stoupl

19.01.2024 Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic v České republice ve čtvrtém čtvrtletí roku 2023 meziročně stoupl. Na území ČR či se zapojením ČR se uskutečnilo 29 transakcí za 1,156 miliardy eur (28,6 miliardy Kč). Za stejné období loňského roku to bylo 26 transakcí za 146 milionů eur (3,6 miliardy Kč). Důvodem výrazného nárůstu objemu transakcí byla ve čtvrtém čtvrtletí akvizice tří společností se zaměřením na zpracování vápna. Pro investory jsou atraktivní sektory počítačového softwaru, automatizace, digitalizace a robotizace či telekomunikací, zvýšený zájem zůstává v oblasti energetiky. Vyplývá to ze statistik poradenské společnosti TPA.
C:\fakepath\trader-17012024-61-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.01.2024 1) Evropská centrální banka (ECB) sníží úrokové sazby patrně v létě, řekla dnes v rozhovoru s agenturou Bloomberg na Světovém ekonomickém fóru v Davosu šéfka ECB Christine Lagardeová. V zemích eurozóny míra inflace v prosinci zrychlila na 2,9 procenta z listopadové hodnoty 2,4 procenta, potvrdil dnes Eurostat svůj původní odhad.
C:\fakepath\EU2.jpg

Inflace v EU zrychlila na 3,4 procenta, nejvyšší je s hodnotou 7,6 procenta v ČR

17.01.2024 Míra inflace v zemích Evropské unie v prosinci zrychlila na 3,4 procenta z listopadových 3,1 procenta. Dnes to oznámil unijní statistický úřad Eurostat. Nejvyšší inflaci v celé unii má Česká republika, kde ceny meziročně stouply o 7,6 procenta (v listopadu to bylo 8,0 procenta). Naopak nejnižší je inflace v Dánsku (0,4 procenta).
img

Ekonomický kalendář: Inflace z USA a žádosti o podporu v nezaměstnanosti v centru pozornosti trhů

11.01.2024 Futures na evropské indexy posilují po pozitivní asijské seanci, během níž čínské indexy zastavily výprodej a japonské indexy opět vzrostly. Zisky zaznamenáváme také na futures na Wall Street, kde včera Williams z Fedu zdůraznil, že měnová politika je restriktivní a bude vyžadovat normalizaci v roce 2024, spolu s úvahami o ukončení programu QT. Nejdůležitějším zveřejněním dne bude samozřejmě údaj o inflaci CPI ze Spojených států, doplněný o údaje z žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Trhy v obou případech očekávají mírně vyšší hodnoty než dříve.
C:\fakepath\elektroauta.jpg

Bloomberg: Přechod k elektromobilům ohrožuje dodavatele v Česku a na Slovensku

08.01.2024 Přechod automobilového průmyslu k elektromobilům ohrožuje dodavatele automobilových součástek v České republice a na Slovensku. Píše o tom dnes agentura Bloomberg. Upozorňuje přitom, že výroba automobilů v Česku a na Slovensku je v přepočtu na obyvatele nejvyšší na světě.
img

Nejvyšší přebytek zahraničního obchodu v rámci roku 2023

08.01.2024 Listopadová bilance zahraničního obchodu skončila s kladným saldem ve výši 30,8 mld. Kč. To je dosud nejvyšší přebytek v rámci roku 2023, což je výsledek, který výrazně předčil náš i tržní odhad.
C:\\fakepath\\eurusd-tydenik-07012024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (8.1.2024)

08.01.2024 První obchod nového roku 2024 dopadl skvěle a dočkali jsme se ziskového obchodu, na který jsem s předstihem upozornil v mém týdenním komentáři. Trh totiž prorazil spodní vyznačenou vstupní S/R zónu, což znamenalo aktivaci sell obchodu, který přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Pokud jste mého obchodu využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku!
C:\fakepath\Madarsko.jpg

Maďarsko má nejvyšší náklady na obsluhu dluhu v celé Evropské unii

07.01.2024 Maďarský rozpočet zatěžuje splácení úroků z vládních dluhopisů. V prvních třech kvartálech loňského roku na ně vláda v Budapešti musela vyčlenit 2,5 bilionu forintů (zhruba 160 miliard Kč), což je dvakrát tolik než ve stejném období předloni, vyplývá z údajů maďarského statistického úřadu. Země tak čelí nejvyšším nákladům na obsluhu dluhu v poměru k velikosti své ekonomiky v celé Evropské unii a předstihla Itálii, píše agentura Bloomberg.
img

Do terminálu v Eemshavenu dosud připlulo 30 lodí s plynem pro Česko

05.01.2024 Terminál v nizozemském Eemshavenu dosud od předloňského září odbavil 30 lodí s plynem pro Českou republiku. Bylo v nich 2,7 miliardy metrů krychlových plynu, tedy více než třetina české roční spotřeby. Za loňský rok z toho bylo 26 lodí. Tempem dvou až tří lodí s plynem měsíčně by dodávky měly pokračovat i letos. ČTK o tom dnes informovala společnost ČEZ, která má terminál v pronájmu. Podle ní byl v dodávkách do terminálu vyloučen plyn z Ruska, většinu tvořily lodě z USA. ČEZ si loni také zajistil kapacity na LNG v Německu, plyn z nich bude k dispozici od roku 2027.
C:\fakepath\Polsko.jpg

Míra inflace v Polsku v prosinci překvapivě zvolnila na 6,1 procenta

05.01.2024 Míra inflace v Polsku v prosinci zvolnila na 6,1 procenta z listopadové hodnoty 6,6 procenta. Ve svém rychlém odhadu to dnes uvedl polský statistický úřad. Pro ekonomy je to překvapení, domnívali se totiž, že inflace zůstane bez větších změn. Zaskočil je hlavně slabý růst cen potravin. Zároveň ale upozorňují, že vývoj v dalších měsících je nejistý.
img

Palivo 51. týden: Konec roku ve znamení klidu

28.12.2023 Ceny pohonných hmot na Slovensku začaly v 51. týdnu (18.12. - 15.12.) postupně růst. Ceny 95oktanového benzinu se zvýšily o 1,1 %, tj. o 0,017 €/l na cenu 1,529 €/l. Ceny motorové nafty vzrostly o něco méně, a to o 0,8 %, tj. o 0,012 €/l na cenu 1,521 €/l. Toto zvýšení cen přichází v závěru roku v důsledku mírně vyšších cen ropy a není tak velkým překvapením.
img

Premiér slibuje konec zdražování, jenž však nenastane. Ani veřejné finance v příštím roce „zdravé“ nebudou, jak tvrdí

27.12.2023 Ve svém dnešním vánočním projevu se premiér Fiala poměrně výrazně věnoval také ekonomickým tématům. Z nich se zaměřil zejména na inflaci. „Příští rok skončí neustálé zdražování,“ slibuje premiér. To ovšem není pravda. Zdražování bude pokračovat, jen pomalejším tempem než letos nebo loni. A sice – nejpravděpodobněji – tempem zhruba třetinovým v porovnání s letoškem a přibližně pětinovým v porovnání s loňskem.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Němečtí podnikatelé vyzývají vládu ke změně hospodářské politiky

27.12.2023 Přední německé podnikatelské organizace vyzývají vládu ke změně hospodářské politiky. Chtějí tak zastavit hospodářský pokles země, píše agentura DPA. O Německu se v poslední době někdy znovu mluví jako o nemocném muži Evropy.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-25122023-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (25.12.2023)

25.12.2023 Minulý týden byl úspěšný na měnovém páru EUR/USD podle mého týdenního komentáře. Trh prolomil horní vstupní S/R zónu, čímž se aktivoval nákupní buy (long) obchod, který skončil v zisku na Profit-Targetu (PT). Následně došlo k prolomení také druhé vstupní S/R zóny, nicméně trh měl sílu dostat se pouze k prvnímu cíli na Profit-Target 1 (PT1) a zbytek pozice skončil na posuvném SL. Až později došlo k opětovnému vstupu do nákupní pozice, kde se trh dostal také ke druhému Profit-Targetu 2 (PT2). Pokud jste mých obchodů využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku!
C:\fakepath\20223-25122023.jpg

Rok 2023 na finančních trzích

25.12.2023 Uplynulý rok si investoři užívali relativní zklidnění. Po covidu, čipové krizi, akutní fázi ukrajinské války a navazujícímu energetickému a inflačnímu šoku se za posledních 12 měsíců začal ekonomický i politický vývoj vracet blíže k normálu. Když přimhouříme oči nad Blízkým východem, dalo by se říct, že se 20. léta vrací do předcovidových „business as usual“.
img

Palivo 50. týden: Obrat na cenách ropy

21.12.2023 Ceny pohonných hmot na Slovensku v 50. týdnu (11.12. - 18.12.) opět klesly. Ceny 95-oktanového benzinu byly nižší o 1,43 %, tj. o 0,02 €/l, a dosáhly 1,512 €/l. Ceny motorové nafty však klesly o něco více, a to o 1,95 %, tj. o 0,03 €/l, na cenovku 1,509 €/l. Je to poprvé za poslední 3 měsíce, kdy byla nafta levnější než benzin.
C:\fakepath\trader-18122023-40-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.12.2023 1) Správní rada Evropské banky pro obnovu a rozvoj (EBRD) schválila navýšení kapitálu o čtyři miliardy eur (98 miliard korun), což jí umožní zdvojnásobit budoucí investice na Ukrajině. S odvoláním na prohlášení instituce o tom informovala agentura Reuters, podle které jde o třetí takové navýšení v historii EBRD.
C:\fakepath\euro mena zona.jpg

Inflace v EU klesla na 3,1 procenta, nejvyšší je s hodnotou 8,0 procenta v Česku

19.12.2023 Míra inflace v zemích Evropské unie v listopadu klesla o půl procentního bodu na 3,1 procenta a je nejníže zhruba za dva roky. Ve své zprávě to dnes oznámil statistický úřad Eurostat. Nejvyšší inflaci má v celé unii Česká republika, kde ceny meziročně vzrostly o 8,0 procenta. Naopak v Belgii už je deflace, tam ceny meziročně o 0,8 procenta klesly.
img

Česko má nejvyšší inflaci v celé EU, klíčovým „viníkem“ je přitom takzvaný úsporný tarif, ukazují nová data Eurostatu. Česko svojí inflací překonává dokonce už i Maďarsko

19.12.2023 Česká republika vykazovala letos v listopadu vůbec nejvyšší míru meziroční inflace v celé EU. Vyplývá to z dat, která dnes zveřejnil Eurostat. Takzvaná harmonizovaná inflace – tedy inflace srovnatelná napříč unijními zeměmi – dosáhla v listopadu v Česku meziroční úrovně rovných osmi procent. Inflace v Česku tak převyšuje dokonce i inflaci v druhém Maďarsku (viz graf níže). Nejnižší inflaci hlásí Belgie, kde se už ceny dokonce meziročně propadají, a to o 0,8 procenta. Průměr EU pak odpovídá hodnotě 3,1 procenta.
C:\fakepath\xtb-14122023-2.jpg

Společnost XTB se stala prvním brokerem v České republice, který nabízí úročení neinvestovaných prostředků uložených v korunách

14.12.2023 Společnost XTB, globální fintech nabízející online platformu a mobilní aplikaci pro investování, tento oznámila rozšíření své nabídky úrokových sazeb o české koruny. Díky tomuto kroku se XTB stala prvním brokerem v České republice, který nabízí úročení neinvestovaných prostředků uložených klienty v místní měně.
C:\fakepath\trader-13122023-39-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.12.2023 1) Argentina v úterý prudce devalvovala měnu a škrtla energetické a dopravní subvence. Nový prezident Javier Milei, který se úřadu ujal v neděli a hned varoval před tvrdými opatřeními, chce šokovou metodou ozdravit strádající ekonomiku, kde inflace výrazně přesahuje 100 procent. Ministr hospodářství Luis Caputo v televizi oznámil devalvaci argentinského pesa o 54 procent na 800 pesos za jeden americký dolar. Argentina má druhou největší ekonomiku v Jižní Americe.
C:\fakepath\EU3.jpg

Průmyslová výroba v EU v říjnu zvolnila meziměsíční pokles na 0,5 procenta

13.12.2023 Průmyslová výroba v zemích Evropské unie v říjnu podle sezonně přepočtených údajů zmírnila pokles proti předchozímu měsíci na 0,5 procenta, oznámil dnes v předběžné zprávě statistický úřad Eurostat. V září pokles činil 0,8 procenta. Česká republika byla s růstem o 2,9 procenta v sedmadvacítce zemí třetí nejlepší.
img

Česká republika má nejvíce obyvatel v novodobé historii

12.12.2023 „Při vzniku České republiky 1. 1. 1993 měla naše země 10 325 697 obyvatel. Od té doby se počet obyvatel navýšil o 556 538 lidí na aktuální úroveň ve výši 10 882 235 lidí. Jedná se o historické maximum v rámci našich novodobých dějin,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Strategie ČR 4Q23

11.12.2023 Zde najdete nejnovější vydání našeho makroekonomického čtvrtletníku Strategie Česká republika pro Q4'23.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-11122023-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (11.12.2023)

11.12.2023 V minulém týdnu jsme se dočkali velmi ziskového obchodu, na který jsem dopředu upozornil v mém týdenní komentáři zde. Trh totiž prolomil dolní vstupní S/R zónu (vše najdete níže na grafech popsáno), což znamenalo aktivaci prodejního sell (short) obchodu, který velmi přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu (+50 pips). Pokud jste mého obchodu také využili ve svůj prospěch, tak gratuluji ke slušnému zisku!
img

Nezaměstnanost stagnuje na 3,5 %, vláda má o jeden problém míň

08.12.2023 Podle aktuálních dat Úřadu práce ČR k 30. listopadu 2023 Česká republika eviduje celkem 263 226 uchazečů o zaměstnání, což je o 6 039 více než v předchozím roce. Tento počet je však stále relativně nízký vzhledem k počtu volných míst, který činí 278 708, a to ještě nezahrnuje desítky tisíc pracovních míst, které nejsou registrovány Úřadem práce. To naznačuje, že skutečný počet volných pracovních míst může přesahovat 300 tisíc.
C:\fakepath\trader-07122023-36-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.12.2023 1) Americká vesmírná společnost SpaceX nabídla investorům další akcie. S odvoláním na informované zdroje to dnes uvedla agentura Bloomberg. Nabídka by podnik ocenila na více než 175 miliard dolarů (3,9 bilionu Kč). Firma se k agenturním informacím bezprostředně nevyjádřila. Zakladatelem a šéfem podniku je miliardář Elon Musk.
C:\fakepath\euro money.jpg

Ekonomika EU ve třetím čtvrtletí stagnovala mezičtvrtletně i meziročně

07.12.2023 Ekonomika Evropské unie ve třetím čtvrtletí proti předchozím třem měsícům podle sezonně přepočtených údajů stagnovala. Ve zpřesněné zprávě to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Ekonomika nerostla ani v meziročním srovnání, ačkoliv odhad zveřejněný v polovině listopadu uváděl růst o 0,1 procenta. Česká republika je s mezičtvrtletním poklesem o 0,5 procenta pátá nejhorší ze sedmadvaceti členských zemí unie.
img

Dovoz jaderného materiálu z Ruska do EU je letos opět vyšší než v roce 2021

01.12.2023 Dovoz jaderného materiálu a souvisejících služeb z Ruska do Evropské unie je letos opět vyšší ve srovnání s rokem 2021, tedy proti období před začátkem ruské invaze na Ukrajinu. S odkazem na Zásobovací agenturu Euratomu (ESA), tedy Evropského společenství pro atomovou energii, to dnes uvedla agentura Reuters. Unie dováží jaderné palivo pro jaderné reaktory navržené v Rusku.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Gap trading | Rozpočtový schodek Spojených států | Burza cenných papírů Praha (BCPP) | Aker | Braiins | Zranitelnost měn rozvíjejících se trhů | Rating Česka | Německé ministerstvo hospodářství | Vesmírná společnost SpaceX | HDP Česká republika | Dvojité recese | Německý regulátor | Odhad vývoje ekonomiky | Vyjádření ekonomů | Objem transakcí | Podnikový svaz | Propad ekonomiky | Hospodářská situace | Dolarové dluhopisy | Vazil Hudák | Zlatý poklad | Prolomení S/R zóny | Alfa Romeo | Uvolněné měnové politiky | Růst v eurozóně | BCPP | Automobilová skupina | Realitní trh | Finanční ústav | Pokles na trzích | Nord Stream AG | Republikánský prezident | Klenotnictví | Zpravodajský server | Neel Kashkari | Touha prosperovat | Podnikatelské investice | ČSA | Zásoby zemního plynu | Výnosy dluhopisů | Ontario Teachers | Friedrich Merz | Gramotné obyvatelstvo | EP Commodities | Kyrylo Ševčenko | Zvyšování cen | Celkový zisk | Investiční gramotnost | Nové údaje | Mazars v Polsku | Hodnota fúzí | Nákupy zlata centrálními bankami | Největší ekonomiky | Analytický tým FXstreet.cz | Roman Vykouřil | Ozvěny trhu | Dotace továrnám | Půjčky v Africe | Války | FérMakléři.cz | Italský ministr obrany | Izraelský úřad pro inovace (IIA) | Bolševické revoluce | Denys Šmyhal | Lithium | Majitel Twitteru | Údaje z USA | Ozbrojené konflikty | Vývoj cen pohonných hmot | Míra nezaměstnanosti v USA | Online trading konference | Vývoj | Sell in May and go away | Státní dluhopis | Obchodní platformy | Cameco (CCJ.US) | Jakub Seidler | Češi | Ekonomický vliv | Allwyn | Thornburg Investment Management | Data z trhu práce | Opce | Zásoby zlata | Budapešť | Výsledky technologických gigantů | Australská centrální banka | Burzovní komora | Allianz | Trh nemovitostí | Nákupu státních dluhopisů | US2000 | Jana Báčová | Globální růst | Aleš Loprais | Ceny bytů | Radim Dohnal | Závislost na ruských energetických surovinách | Brent Crude Oil | ENEL | cTrader Android & iOS | Johann Strobl | Inflace v Německu v prosinci | Tokenizace | Marcel Fratzscher | Infografika | Jana Steckerová | Veřejné emise akcií | Česká ekonomika letos | Belviport Trading | TV Nova | Čínské dluhopisy | Zdražovat | Zranitelnost měn | Měnový pár EUR/CZK | Analýza akcie | Daně z nemovitosti | DPH | Americká automobilka | EUR | Khaled Ayesh | Klimatická opatření | Prognóza IMF | Analytička WOOD & Company | Kryptoaktiva | FDA | Spotřebitelské výdaje | Štěstí | Bundesbank | Přijmout euro | Míra inflace v EU | Podíl Ruska | Velké finanční krize | Spotřební koš | Sazka Entertainment | Investiční firma | Standard & Poor's | Izraelský úřad | Akciové společnosti | Nedostatek čipů | Jednofázová výzva | Výkyvy | Brokeři | Carvana | Yandex | Rozštěpení akcií | Hlavní úrokové sazby | Falešný průraz | Wal-Mart Stores | Automobilový sektor | Očekávání do budoucnosti | IIA | Životní pojištění | Behaviorální | Žebříček nejbohatších | Digitální převody peněz | Globální toky přímých zahraničních investic | Zasedání vlády | Index hongkongské burzy | Britské Panenské ostrovy | Směrnice EU | Nizozemská vláda | Itálie | Ceny akcie Netflix | Nárok na výplatu | McDonald's | Organizace Conference Board | Limit ztráty | Marsh & McLennan | Stoxx | Take Profit | Isabel Schnabelová | Africký mor prasat | PEPP | Epidemická situace | Vývoj ceny zlata | Emirates Telecommunications Group | Akcie firmy | Texas | Daňové povinnosti | České členství v EU | DAX (Deutscher Aktienindex) | Údaj o HDP | Zavedení bitcoinu | Očekávání | Korelace | Historické události | Prodej zboží | Aktuální kurzy měn | Inflace v září | Evropské centrální banky | Další vzdělávání | Devon Energy | Patrik Tovaryš | Daňové ráje | Trh s akciemi | Úrokové sazby v eurozóně | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Splácení hypotéky | Cena palivového dříví | Signet Bank | Volatilní | Eemshaven | Úrokové sazby v USA a Evropě | Regulátor Bundesnetzagentur | Náklady spojené s bydlením | Financování úvěrů | Objem akciových obchodů | Londýnská akciová burza | Chile | Premiér Šmyhal | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Obchodování na Energetické burze | Zájem Čechů | Tlak na Rusko | Výpadek příjmů | Novo | Škálování účtu | Terminály na LNG | Dobří finanční poradci | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Goldenburg Group | Londýnské burzy | Filantrop | Zasedání ČNB | Veřejné finance | Schodek státního rozpočtu | Novartis | Dalibor Šafařík | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Odvetná cla | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Online casino | Ekonomická zóna | Roční míra inflace | Cena Virgin Galactic akcie | Evropská komise | Souhrnný indikátor | Pro investory | Co je to Hot-Seat? | Šéf německé opozice | Plynovod Nord Stream 2 | Skupina G7 | Oživení ekonomiky | Philip Morris ČR | CDU/CSU | Eurovision Stock Contest | Aramco | Crypto | Akcie Lululemon | Investice | Zhoršení ratingu Francie | Uranové akcie | Společnost Equinor | Britská centrální banka | Daň z mimořádných zisků bank | Rozvolnění | Stravenkové firmy | Saldo běžného účtu | Sefe | Potenciál | Dluhopisy Indie | Nakupující centrální banky | Support | HDP na obyvatele | Allianz Trade | Alexandr Novak | Coca-Cola Company | Mezinárodní ratingová agentura | Sev.en Energy | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Lednová inflace | Továrny na čipy | Oslabování měny | Společnost Seznam.cz | Pokles cen energií | Výkonný ředitel | Živelné katastrofy | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Spekulativní mánie | Analýza Moderna akcie | Škoda Auto | Cenové výkyvy akcií | Finanční úřad | ADP report | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | Programátor | Manipulace s trhem | Zisk před zdaněním | Mimořádná valná hromada | Bitcoinové investičních fondy | Brent | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Guido Crosetto | Prognózy | Získávání zkušeností | Britská libra | Chování | ČNB Jiří Rusnok | Náklady na financování | Šéf Fedu Powell | NYSE | Špatná nálada | Intervence | Výkon ekonomiky | Český premiér Petr Fiala | Ceny kakaa | Ministr vnitra | E.ON | Virgin Galactic akcie | Odklad splátek | Pandemická krize | TPA Valuation & Advisory | Wood&Company | Nejistý ekonomický vývoj | Experti | Měnový pár GBP/USD | WIIW | Binance Coin | Rekord | Ministr dopravy | Přeshraniční platby | Raiffeisenbank | Výnosy řeckých dluhopisů | Mimořádné daně | Nezávislost | MiCA (Markets in Crypto Assets) | Bitcoiny | Jak vydělávat peníze | Rozvíjející se země | Václav Klaus | Člen bankovní rady ČNB | Návrh zákona | Stop-Loss | Evropský index | Evropské měny | Nákupy aktiv | Nejvíce zlata | Hnojiva | FTSE MIB | Creditas | Moody's Investors Service | Největší světová ekonomika | Úrokové sazby v USA | Nejvyšší nezaměstnanost | IHS | Uvolňování měnové politiky | Index prosperity | Americké investiční banky | Reálné příjmy domácností | Obchodní seance | Český statistický úřad | Impuls | Měnová unie ČR a SR | Rebalance indexu | EUR/USD | Bruno Le Maire | Bruegel | General Electric | Zdanění bank | Administrativa prezidenta | Vanguard | Nezaměstnanost v Česku | YOUPLUS | Nejvyšší inflace | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Javier Milei | Von der Leyenová | LULU | Online broker v oblasti forexu | Recese v eurozóně | Předseda představenstva | Marek Nemky | Šéf Fedu Jerome Powell | PKN Orlen | Reality | Die Welt | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Strach | Důvěra v ekonomiku | Český průmysl | Vatikán | Trustee | Cena bitcoinu | Současná cena | ESTALSE | SOK | Wolters Kluwer | Reálné zhodnocení | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | Zadlužení EU | Uzdravování | ETH | Chování trhu | Agentura AFP | Solidarita | Komunikační služby | Tuzemské hospodářství | Hospodářský růst eurozóny | SCB | České členství | Aktuální vývoj | Benchmark | Čistý příjem | Streamovací služby | Společnost E.ON | Čerpání evropských peněz | Rotterdam | Sankce EU | Lagardeová | Český zlatý poklad | Průměrné mzdy | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Cenné papíry | Google Pay | Americký akciový trh | Systém bitcoinu | Nikola | Výnos | O společnosti ActivTrades | DeFi | Nová prognóza ČNB | Rozdělení zisků | VOW1 | Russell 2000 | Oxfam | Nákupy státních dluhopisů | Vydání dluhopisů | Medvědí výhled | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Chování lidí | Většinový podíl | Plány obnovy | Zpřesněné údaje | Výkon průmyslu | Soukromá spotřeba | IHNED | Delta | Dlužník | TNOTE | Zhejiang Huayou Cobalt | Acacia Communications | Vzdělávání | Společnost ReGas | Profit split | Šéf Fedu | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Dopravci | Analýza Cyrrus | Rozhodnutí o sazbách | Chewy | Reddit | Třífázová výzva | Investiční strategie | Zkrocení inflace | Šéfové | Jiné měny | Vlna pandemie | Dragon | ESG | Valná hromada ČEZ | Import | Obchodní fáze | Irská ekonomika | Zákaz vývozu | Cíl Evropské centrální banky | Exchange | Investiční portfolio | O2 Czech Republic | Status investice | Snižování sazeb ČNB | Miliardář Elon Musk | Vzdělávací aktivity | Státní dluh | Hlavní hybatelé na forexu | Zastavení dodávek plynu | Oživení čínské ekonomiky | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Zpomalující ekonomika | Hluboké recese | Commodities | Investor Warren Buffett | Burzovní obchody | ČD-Telematika | Dluhopisy Chile | Rozvoj dlouhodobých vztahů | Měnový kurz EUR/CZK | Podíl na zisku | Graf zlata | Kontrakty | Svaz INES | Slábnutí koruny | Belviport Trading Limited | Viceguvernéři | Coty (COTY.US) | Konkrétní cíle | OX Capital Markets Ltd | Měnové krize | Capitalinked.com Radim Dohnal | Akciové investování | Kancléřka Merkelová | Politico | Online obchodování | Časový limit | Shopify | Ztráty předešlého roku | Praxe | Mezinárodní investiční banka | AI | Coinmarketcap.com | Platební neschopnosti | Podnikání v ČR | Sentiment na trhu | JPY | Budoucnost tradingu | Akcie Palo Alto Networks | Růst cen zemního plynu | Metaverse | Potenciál trhu | Spotřebitelské inflace | Philip Morris International | Síť Threads | Počet živě narozených | PGE | Tescan Orsay Holding | Zakoupení výzvy | Společnost Sentix | Růst hrubého domácího produktu | Měny účtů | Škoda JS | Odhad HDP | Index Russell | Kuala Lumpur | Fundamentální analýza akcie | Jiřina Lužová | Casino | IT skupina | Posilování dolaru | Svaz průmyslu | Německá společnost | Uber Technologies | ÚOHS | Zelené dluhopisy | Nová bankovní rada | Wonderinterest Trading | Podnikové objednávky | Projekce | Výrobní sektor | Jaguar Land Rover | Kontrakce | Dodávky ruského plynu | FTX | Čerpání peněz z fondů EU | Peníze | Infekce Covid | Nejbohatší Čech | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Propad příjmů | Haleon | Robert Habeck | Rheinische Post | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | Bankovní rady ČNB | Aktuální kurzy | Rekordní pokles HDP | Kabinet | Drahý plyn | Průmyslové zakázky | HDP ve Spojených státech | Fitch Solutions | Peter Virovacz | Title Transfer Facility | Trh fúzí a akvizic v České republice | Zastropování cen energií | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Evropská měnová unie | Automobilka Tesla | Elektronická evidence tržeb | Americká lehká ropa WTI | Obavy z inflace | Český miliardář | Záznam konference | Certifikáty | CYMAP | Covidová situace | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Výrazný vzestup | Federální úřady | Služby | Zisky bank | Velké problémy | Google Play | Hlavní události tohoto týdne | Online kasina | Sociální obchodování kryptoměn | Dow Chemical Company | Index NASDAQ 100 | Čínský celní úřad | YNDX | Saxo Bank | Čerpání peněz | Běžný účet platební bilance | Oblasti tradingu | Long obchod | Tuzemská ekonomika | Amgen | Barel ropy | Společnost Nasdaq | Palladium | Americký Fed | Vakcíny proti koronaviru | Nejznámější kryptoměna | Rozdělení ČEZ | Ropa WTI | Francouzský plán na obnovu ekonomiky | Burza v Praze | Micron | Výsledek hospodaření | CashFlow | EU Tax Observatory | Lockheed Martin | SS&C | Burza cenných papírů Praha | Automobilka Volvo | Walt Disney Co | Bankovní rada ČNB | Trade Locker | Klinické testy | Směrový názor | Americké ekonomiky | Český trh práce | Posílení indexu | Zavedení eura v ČR | Energetická krize 2022 | Pojišťovací společnost | Developeři | Hedvábná stezka | Eurostoxx 50 | E-Control | ZEW index | Power Exchange Central Europe (PXE) | Měnová krize | NFP report | Evropská legislativa | Bayer | Výhled poptávky | Onet.pl | Dolar dnes | Dvoufázové výzvy | Evropské burzy | Valná hromada | Ekologové | Objem hypotečních úvěrů | Kapitál | Prudké cenové výkyvy | Pozornost investorů | Burzy | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | Ceny elektřiny | Prodeje aut | Kontrakty na ropu | Zdanění nadnárodních společností | Nové byty v Praze | Americký prezident Joe Biden | Analyzování | Dopravní subvence | Snížení dluhu | Discord | Fondy obchodované na burze | Magnát | Cestování | Citroën | Reálné ekonomiky | Plynovod Nord Stream 1 | USD | Terminál na LNG | Odliv kapitálu | Kč/USD | Kapitálové rezervy | Občané | Broker | Společnost Siemens | Globální pravidla pro regulaci kryptoměn | Slovenská vláda | Nová makroekonomická prognóza | Upravený zisk | WallStreetBets | Úřad ONS | Technická analýza | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Cash flow | Britové | Proražení | PYPL.US | Vakcinace | Nákup plynu | Růst společnosti | Qualcomm | Mladší generace | Posílení koruny | Deficit zahraničního obchodu | Roční průměrná míra inflace | Panama papers | Společnost EY | Česká pošta | Plány | Export | Banka Goldman Sachs | Aktuální informace | Odškodné | Na burze | Nové mutace | Guy Parmelin | TerraUSD | Trh s nemovitostmi | Investiční rady expertů | Zavedení digitální daně | Společnost InstaMarkets | Zlato.cz | Inflačně mzdová spirála | Jestřábí komentáře | Poměr PE | Německý koncern | Spikevax | Total | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Zynga | Inflace v České republice | Globální krize | Výstavba gigafactory | Zastavení poklesu | Taleb | Gilead | Výroční zprávy | Ruská společnost | Zvyšování těžby | Tržní volatilita | Podílový fond | Společnost innogy | Indexy aktivity | Sodexo | Katar | Vládní opatření | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Energetická společnost | Blue chip | Rebalance | Maďarsko | Používání AOS | Šok | Petrus Advisers | Hodnocení současné situace | Czexit | MRK | Zákaz zakoupení výzvy | Hongkong | Billions | Klimatické změny | Rozvahy Fedu | Split | Zavedení eura | Trh s ropou | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Spekulovat | Regulace | Hospodářské problémy | Béžová kniha Fedu | Kofola | Neomezené nákupy | Apple Pay | Bezpečná měna | Swapy | Lídři G20 | Noviny | Nord Stream 2 | Cena elektřiny pro německý trh | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Analytici XTB | Exekuce | Tichomoří | Investor Warren | Přechod k elektromobilům | Krize v americkém bankovním sektoru | Jordánsko | Chainalysis | Česká zbrojovka | Podpůrné programy | Snižování úroků | Ahold Delhaize | Inflační spirála | Komunikace ČNB | WIG20 | Akcie roku | ASIC | FDP Frank Schäffler | Pověst | Vysoké sazby | Ruský prezident | Výše dividendy | Tempo zdražování | Bogdan Maioreanu | Xiaomi | Litva | Tovární objednávky | Emirates | Budoucí vývoj | Giorgia Meloniová | Středoevropské měny | Radovan Vítek | UniCredit Bank | Cenové úrovně | Výsledek inflace | Tržní trendy | Roční růst | PPF Telecom Group | Fitch Ratings | Ceny emisních povolenek | Úroková sazba | Obchodní dny | Igor Kim | Elektrárenská společnost | Kanadský premiér | Rostoucí ceny energií | CSCO | Průmyslová výroba v Evropské unii | P.A. | Sazby hypoték | Avast | Německý export | Devizové rezervy České národní banky | Obrovský potenciál | Kapitálový trh | Dovoz | Nasdaq Composite | Státní výdaje | Unie | Daniel Častvaj | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Růst ekonomiky USA | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Produktovod | Rekordní růst | Výzkumy | Vládní výdaje | Rohlik Group | Zasedání v Jackson Hole | Vyšší náklady | Zákaz dovozu ruského uhlí | Instagram | Nejbohatší | Dovednosti | InterContinental | Uhelné elektrárny | Nikkei | Obchodní nástroje | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Politická situace | Vývoj měnového páru | Zasedání FOMC | Hospodářský institut | CISCO | Šíření nemoci | Pozitivní zprávy | Penzijní fondy | Caterpillar | Uvalení sankcí na ruský plynovod | Srovnání prop trading | MT5 | PMI ze sektoru služeb | Petrof | Aircraft Industries | Dvoufázová výzva | Investice do těžby | České hospodářství | Ruské banky | Blockchainové technologie | Krátká pozice | Pro tradery | Nominální hodnota | Transparency International | Bankroty | Felbermayr | Největší ztráty | Válka na Ukrajině | Vklady | Generace Z | Gigant Gazprom | 1 milion | Držení pozic přes víkend | Průmyslová výroba v Německu | Fincentrum | Výrobní ceny | Volby USA | FDP | Marek Mora | Der Spiegel | Vstup do eurozóny | Tržní hodnota americké společnosti | Oliver Blume | Světová finanční krize | Podání daňového přiznání | Rozšiřování kapacit | Trinity Capital LLC | Světový obchod | Vývoj meziroční inflace | Data o HDP | Investing.com | Elon Musk | Billions Club | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Akciové indexy | Daně v eurech | Společnost Shell | Americký prezident | Rizikovost | Trh s komoditami | EUR/CZK | Zájem investorů | Myšlení | Intercontinental Exchange | Rekordní zisk | Týdenní pivot | Euforie | Finančník | CO2 | Mimořádný zisk | Zhodnocení financí | Dolar roste | Makrodata | Maximální denní ztráta | Nigérie | Tiff Macklem | Christine Lagardeová | Strategie Česká republika | Investoři | Malta | ACCA | Obchodní deník | Portfolio | Fungování | Petr Koblic | Mezinárodní agentura pro energii | Metalurgie | Obchodní platforma | WGC | Coca-Cola | Petr Pavel | Akciová burza | Členové rady ČNB | Velké objemy | Ceny energií v Evropě | Online nakupování | Kristian Csepcsar | Nejistoty | Provident Financial | Roger | Západní sankce | Polymetal | Statistický úřad Eurostat | Očkování proti covidu | Jaroslav Brychta | B/E | Slovenská ekonomika | Negativní sentiment | Euro Stoxx 50 | Platby v kryptoměnách | Evropská měna | Globální ekonomiky | COSEASH | Výroba baterií | Zástupci zemí | Přiznání k dani z příjmu | Zpřísňování měnové politiky | Jeff Bezos | Dovoz ropy | Omezení kapacity Nord Streamu | Pavel Klein | APA | Média | Proočkování populace | Inflační čísla | Kurz japonského jenu | Finanční instituce | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Lepší výsledky | Index PPI | Neptune | MSCI Emerging Markets | Venezuela | Tranše | Nárůst ceny | Britský premiér | Oldřich Dědek | Majitelé firem | Zisk | Radek Špicar | Digitální věk | Ceny kryptoměn | Peso | Prezident | CAC 40 | Globální vývoj | ČSSD | Globální pravidla | Úsporný tarif | Korporátní daň | Vyšší hodnoty | Strategie Ondřeje Hartmana | Inflace v lednu | Červencová inflace | Dobrý nápad | Hlavní index francouzských akcií | NKÚ | Kelvin Dalrymple | Čisté nákupy zlata | Minimální mzda | Makroekonomická prognóza | Ruské ropy | Bank of England | World Gold Council | Airbnb | Dodávky ruského zemního plynu | Vzorce chování | Zveřejnění zprávy | Uložení peněz | Boom | Supporty a rezistence | Ropné společnosti | Daniel Křetínský | Ministerstvo obchodu | Tiskové agentury | WSJ | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Pesimismus | Největší lokální broker | Stimuly v USA | Odvětví kryptoměn | Jak se stát lepším investorem | Směřování | Událost pro tradery | Neziskové organizace | Mimořádná opatření | BP | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Christian Lindner | Bohatí | NCEE IBM Consulting | Finanční pomoc | Projekt těžby lithia | Jednotné měny | Snížení nákladů | Silné cenové tlaky | Investiční | AMC.US | Funkční období | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Boj s inflací | Marshallovy ostrovy | CDW | Tranzitní plynovody | Nízké úrokové sazby | CRHC | Míra inflace ve Spojených státech | Týdenní pivotní body | Makrokalendář | Sestupný trend | Moderna | Sociální nepokoje | Berlín | Svět kryptoměn | Silný růst | Londýnská akciová burza (LSE) | Ministr práce | IFRS | Velké firmy | Americké centrální banky | Kč/EUR | Investice do vody | Arca Investments | Sloučení | Průzkum | Avis | Ekonomický vývoj | Ekonom BHS | Tržní podíl | IEA | CEO společnosti | Kolísání cen | ETS | Očekávaný růst poptávky | Analýzy | Energetické suroviny | Anglie | Slevy | Fiskální rok | Akcie v Indii | Cena elektřiny na burze | Zdravotní péče | TTF | Hlavní úroková sazba | NICE | Poradenská společnost | US500 | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Baterie do elektroaut | Insolvence | Zemní plyn ve Spojených státech | PXE | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Správkyně Sberbank | Migrace | Šéf švýcarské centrální banky | Investiční riziko | Baby Boomers | Invesco | Demokraté | Latinskoamerické měny | Bývalý slovenský ministr | Obchodní příležitost | Česká společnost | Hlavní úrokové sazby v Maďarsku | HeidelbergCement | Jednotná evropská měna | Německý DAX | Hlavní události | Brusel | Tržní ceny | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Patria | ActivTrades | Nový kapitál | EP | Honeywell International Inc. | TRY | Analytik Purple Trading | RWE | Telecom Italia | Výkyvy akcií GameStop | Uber | Data z průmyslu | MPO | UnitedHealth Group | Napětí na Ukrajině | Kryptoměnová burza FTX | Chřipka | Strategie ČR | Firma Belviport Trading | Vladimír Holovka | Úrok | Ekonomické dopady | Evropské ekonomiky | Zpráva | P/E | Kávové akcie | Prémie | Údaje ISM | Porovnání vývoje | Cestovní ruch | Představitelé Fedu | Události roku | Rozpočtová politika | Oslabování dolaru | Agentura Reuters | Investorky | CZPXIDX | Půjčka | Obchodní ředitel | Česká měna | Tencent | Prodej | Colt CZ | Sloe | Onemocnění COVID-19 | Rok 2024 | Agrofert | Moderna akcie | Investiční horizont | Znárodnění | Pokles vývozu | Česká televize | Aktuální prognózy | Země G20 | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Bosna | Ministr životního prostředí | Zasedání Fedu | EPH | Nové příležitosti | Členské země EU | Janet Yellenová | First Republic Bank | Ruské společnosti | DAXINDX | Tržní kapitalizace | Hrubý domácí produkt (HDP) | Technický výhled trhu | Švýcarská banka | Prezident Javier Milei | Gen Digital | Růstové akcie | Index volatility | Zásobníky plynu | Konflikty | XTB Online Trading | Nejvyšší přebytek zahraničního obchodu | Akcie společnosti Walt Disney | Zdroje energie | Akcionáři | Investown | Výhled ratingu | Zvýšení úrokové sazby | JOLTS | Skupina OPEC+ | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Finanční ředitel | Visa | S&P | Automobilka | Abraham van Ketwich | Obchodování s deriváty | Lenka Treglerová | Skupina PPF | Coty | Hospodářský vývoj | Vzdělání | Daimler Truck | Den daňové svobody | Nová prognóza | Breakout strategie | Handelsblatt | ID.3 | Dopady koronaviru | Zhoršení ratingu ČR | Rozpočtový přebytek | Obchodování | Zvýšení daní | ADR | Legislativa | Pomoc pro Ukrajinu | GBP | Günther Mayrleitner | Vyšší ceny | Vesa | Olej | Narušení dodávek | S&P Global | Rozhodnutí soudu | Rekordní hodnoty | Management | Centrální banky | Chevron Corporation | Nekontrolovatelné státní výdaje | Buy obchod | Meta | Nízké poplatky | Jaké strategie jsou povoleny | Nákupy dluhopisů | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Dokončení transakce | Japonská vláda | SPCE.US | Investiční činnosti | GAAP | Majitel | Thyssenkrupp | ActivTrades Europe | Růst cen ropy | Akciový trh Nasdaq | S/R zóna | Notino | Prezidentka ECB | Týdenní shrnutí | GFT | ZEW | HCFB | Čistý zisk ČEZ | Arbitráž | Zprávy | NEMO | Ropovod | TSMC | Evaluace | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Nadšení | Termín přijetí eura | České firmy | BCM | Exact Sciences | Fenomén | Dolary | Nejznámější kryptoměny | Akciové burzy | Dlouhodobé investování | Armageddon | Raw spready | Digitální ekonomiky | BREAKING | Vliv na ceny | Fiskální pravidla | Eurostat | Evropské trhy | Index STOXX Europe | Uran | Cena Virgin Galactic | Úřad Eurostat | Ruský rubl | Vývoj ceny bitcoinu | Prognózy ČNB | Které fundamenty sledovat | Deflace | Americký maloobchod | Přebytek obchodní bilance | Dow Jones index | Účetní závěrky | Hrubý domácí produkt | Investiční aktivita | Čerpání peněz z fondů | Britský statistický úřad | Závislost na dolaru | Normalizace měnové politiky | Alena Schillerová | Ceny ropy | Byty | Zemědělské komodity | Pojišťovna MetLife | Růst inflace | Výroční zpráva | Petr Fiala | Ekonomická teorie | UBS | Turecká lira | Asijská seance | Obchodování na Wall Street | News trading | Cílování inflace | Island | Obchodování jako životní styl | Hospodářský výsledek | Německé firmy | Investiční banka | Covid | Tesco | Squid Game | Occidental Petroleum | PwC | Ceny Bitcoinu | Americká společnost Intel | Praha | Recyklace | Člen představenstva | Další růst | Evropský parlament | Lukáš Lipovský | Fiona Cincottaová | Změny tržního sentimentu | Japonské ministerstvo financí | Zastropování cen ruské ropy | Piráti | Výroba v Maďarsku | Hazardní hry | Cena ropy brent | Údaje o vývoji HDP | Mitsubishi UFJ Financial Group | CRISPR Therapeutics | Airbus | Index spotřebitelské důvěry | Bydlení | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Regulační úřad | Mutace delta | Bitcoin halving | Tržní úrokové sazby | 3M | Sazby v USA | Vyhlídky | Podíl Evropy | Deutsche ReGas | Snížení DPH | Nejdůležitější události | Slovenský ministr hospodářství | Aktuální inflace | Tržní podmínky | CZ | Listopadová inflace | Virgin Galactic | Evropská dluhová krize | NATO | Marek Pokorný | Gucci | Tick scalping | Behaviorální vzorce | Analýza trhů | Snižování cen | Dnešní data | Základní úrokové sazby ČNB | Petrochemická společnost | Pojišťovny | Udržitelnost | Natural Gas | BankID | Míra | PEG | Angela Merkelová | Alstom | Odhad inflace | Firmy | Graf vývoje | West Texas Intermediate | RWE Gas | Zadlužování | Obchodovanie | Fáze 2 | Petr Král | Páka | Pravděpodobnost ztráty | Depozitní sazby | Index cen domů | World Economic Outlook | Růst zadlužení | Digitální měny | François Villeroy de Galhau | Národní loterie | Investment management | Ministerstvo životního prostředí | Kryptoměnové burzy | Pokles tržeb | Energetická skupina | Nástroj | Chorvatský parlament | Výsledky | Licence Sberbank CZ | Švédská centrální banka | FRCAC40 | HUF | Ekonomické oživení | Opatření proti koronaviru | K&H Bank | Marek Vaňha | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Zdražování pohonných hmot | Investice do výroby baterií | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Fundamentální zprávy | Spoluředitel | Odhady trhu | Raphael Bostic | Výrobce letadel | Standard & Poor’s 500 | DailyFX | Veřejné služby | Alan Pock | ČNB Petr Král | Nio | Nezaměstnanost (roční v procentech) | COCOA | Uplynulý rok | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Finmex | Minulá výkonnost | Siemens | Stellantis | Eurodolar | Meziroční inflace v eurozóně | Waste Management | Zpřesněný odhad | Bank of America | Intervenovat ve prospěch koruny | Úroda | Dluh rozvíjejících se zemí | Koruna | E15 | TIM | Výrazný pokles | Fundamentální analýza | Aktuální ceny akcií | BlackBerry | Vyšší poptávka | Zvyšování daní | CZKCASH | Analytická společnost | Cukr | Finanční výsledky | Společnost Volkswagen | ISEQUIT | Míra zadlužení | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Ondřej Tomek | Kroky centrálních bank | Následky pandemie | Antoš | Eli Lilly | Úpis nových akcií | Francie | Předpověď | Futures na evropské indexy | Cenový index PCE | Řecká vláda | Pokles HDP | Kurz dolaru | Americký výrobce | Spravedlivější zdanění | Shell | Epidemické situace | Raiffeisen | Onemocnění | Finisterre Capital | Inflace v zemích Evropské Unie | Práva ke značce | Zůstatek | Finance Bank | Propad | Zelenskyj | Ruská invaze | Ipsos | Decentralizace | OPEC+ | Pandemie nemoci COVID-19 | Kryptoměny bitcoin | Retailové fondy | Finanční domy | Sazby ČNB | Marka | Riziková přirážka | Telegram | Snížení emisí uhlíku | ProCent | Ekonomický propad | Stimulační opatření | BHS | Spotřeba uhlí v Evropě | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Makroekonomický výhled | Objem | Greenpeace | HDP eurozóny | Údaje | For Traders | Ruská vojska | Vakcína | Britská banka | Očekávání investorů | Zvyšování mezd | Výkonnost | Soukromé firmy | Zadlužení státu | Ředitel ČEZ | Skladování ropy | CVC | Energetický trh | Vladimir Čižov | Těžařská firma | Leva | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Exxon Mobil | Americká banka | BRI | Potenciál metaverza | Cenový šok | Klima | Energetické podniky | Inverze výnosové křivky | Společný podnik | Burza FTX | Britská banka HSBC | Škoda Transportation | Elektrická auta | Asie | Plyn z Ruska | WHEAT | Šéfové států | BDO | Průzkumy | Akcie Volkswagen | Aktivisté | Technologické společnosti | Alibaba | Očekávání analytiků | Palivové dřevo | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Investice do kryptoměn | Mimořádné kroky | Podnikatelská nálada | Největší ruská ropná společnost | Výsledky průzkumu | Slabší růst ekonomiky | Zlatý index | Propuštění | Nomura | Výše daně | Energie z jádra | Letní měsíce | Poptávka po pohonných hmotách | Bez reakce trhu | Videokonference | mmBtu | Aktivity v Rusku | Národní měny | Malajsie | Spoření | Hospodaření státního rozpočtu | Subvence | Převodník měn | Podíl nezaměstnaných | Prasknutí bubliny | Zadlužení v EU | Regulátor | Vládní dluh | Automobilky | Elektrické vozy | Příjmy z prodeje ropy | Státní rozpočet | Televize CNBC | EEX | Goldenburg | Trh fúzí a akvizic | Posilování české koruny | WMT | Poptávka po úvěrech | Demokraté a Republikáni | Sázka | NET4GAS | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Srovnávací základna | Velikost páky | Britské libry | Bilion | Důchod | Cena uranu | Emise skleníkových plynů | Obchodování s akciemi | Uzavření dohody | AMC | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pochybení | Pfizer | Snížit emise | Jednoduchý trading | Kurz koruny k euru | Obnovitelné zdroje energie | Vývoj inflačních očekávání | Německé podnikatelské organizace | AFP | Studie | Covestro | Blízký východ | Globální ratingové agentury | Společnost ActivTrades | Hybatelé na forexu | Americký podnik | Koordinátor pro zavedení eura | Daimler Truck AG | Joachim Nagel | Trading konference | Čínské státní půjčky v Africe | Slabší koruna | Škoda Group | Průraz | Index S&P 500 | Cena plynu | Graf | Premiér Andrej Babiš | Instrument | Deficit | EDF | S&P 500 Index | Fintree.cz | Hodnota firmy | Investiční firmy | Odliv dividend | Bit.plus | Polsko | Kolaps | Patrick Harker | Ratingová agentura | Významné zisky | Francouzský ministr | Reakce trhu | Zbrojovka | CzechInvest | Úvěr na burzovní zálohy | The Bitcoin Standard | Ropa Brent | CFDs | Public Power Corp SA | Forexové intervence | Přehled | Cenová hladina | Centene | Bankéř | Vývoje kurzu | Nejlepší akcie | Terminál | Důvěra investorů v ekonomiku | Kering | Short | Vývoj rumunské bilance běžného účtu | Spotové ceny | Hypotéky | Distribuce | Recep Tayyip Erdogan | Lukáš Kovanda | Školení | Aktuální hodnoty měny | EY | Nájmy | tradingeconomics.com | LEN | Finanční operace | Přijetí | Zelené investice | Společnost Rosněfť | Obchodovat CFD | Evropa | Pár EUR/USD | Plyn | Lucie Mairychová | Česká spořitelna | Prezident Hospodářské komory | St. Thomas | Setkání ministrů financí | Jackson Hole | Česká bankovní asociace (ČBA) | Premiér Kiril Petkov | HUF/EUR | Údaje ministerstva | Natland Petr Bartoň | Vesa Equity | Bohatí lidé | Omezení pohybu | Zajištění nezávislosti na ruském plynu | Grafické karty | USD/PLN | OPEC | STAN | Ukrajina | Ropná společnost | Výroba v eurozóně | Stabilní výhled | Investorka | Sulut Airways | Nakupovat státní dluhopisy | Podvážení | McDonald's Corporation | Vypnutí Nord Streamu | Prsten | Ropovod Družba | Export ruské ropy | Devalvace | Egypt | Jakub Valníček | Jakub “Kicom” Vejmola | Johnson & Johnson | Národní rozpočtová rada | Celková investice | Investice do nemovitostí | Zveřejněná data | KB | Vepřové maso | Proinflační faktory | Ústavní soud | Americká centrální banka | Stavebnictví | Deficit rozpočtu | Bezpečné útočiště | Hodnota fúzí a akvizic | Spotřebitelská nálada | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Akcie včera | Cenný papír | Hospodářský institut Ifo | IMG Bohemia | Maloobchod | Hospodářské oživení | Optimistická očekávání | Jochen Homann | Ústup inflace | Den investičních fondů | FDI | SEBA | Aktuální cena ropy | Křetínský | Peněžní prostředky | Martin Vohánka | Earnings | Zpomalení inflace | Americká společnost | Inflace v EU | Institut Ifo | Maastrichtská kritéria | Trump | Embargo na ruský plyn | Pasivně spravované | PYPL | Obchodní dovednosti | Hospodářský propad | Čisté nákupy zlata centrálními bankami | Online platformy | Euroskupina | Makroekonomický vývoj | Disney+ | Brands | Index Ventures | Výhled na příští rok | Dopady války na Ukrajině | High | Rostoucí trend | Srovnání prop trading firem | Zdanění mimořádných zisků | Směnárny | Dow Jonesův index | Nejhorší den | Bundesnetzagentur | Finanční krize | Vydělat peníze | Dividendy ČEZ | Britský FTSE 100 | Fukušima | Příznivé údaje | Andrej Babiš | Salutem | Technické analýzy | Kurzový závazek | Čínské státní půjčky | Urals | Bankovní úvěry | Obchodování v Asii | Zadlužení v eurozóně | FTSE 100 Index | Rezidenční nemovitosti | Mexiko | Ekonomická situace | Čisté bohatství | Průmyslová výroba v Maďarsku | Michael Saylor | Sociální obchodování | Vstupy | Navyšování účtu | Jakub Holas | Míra zisku | Obchodní strategie | Genesis | Inflace ve Spojených státech | Novela zákona | Turecká centrální banka | Nově zahájené stavby domů | Overbought | Euler Hermes | Předčasné parlamentní volby | Vývoj měnového páru EUR/RON | Čeští exportéři | Tým InstaForex | Ministerstvo energetiky | DAX (DE30) | Akcie společnosti ČEZ | Guvernér banky | Akcie Komerční banky | Warranty | Rusko dnes | Provozní výnosy | Aktuální cena ropy brent | Česká koruna | Kiril Petkov | Vlna koronaviru | Rakousko | OECD | SARS-CoV-2 | Dohoda o emisní normě | Rychlé výběry | Vývoj cen palivového dřeva | Stříbro | USDCAD | Euro 7 | Investiční společnost | Opatření vlád | Instituce | Platby za plyn | COPPER | Turecko | Loňský zisk | Dogecoin | Investiční chování | Restriktivní opatření | Počet úmrtí | Dopady inflace | Bank of Japan | Investice do fondu | Cohn Robbins Holdings Corp. | Globální ceny | Podnikatelská důvěra | Růst cen stavebních materiálů | Jan Dvořák | Měnový trh | Úrokové sazby Fedu | Ředitel odboru komunikace | PLUG | Spotřebitelské ceny v Británii | PIE | CEPS | LNG | Internet věcí | Čínský realitní sektor | Burza cenných papírů | Běžný účet | Tuzemské banky | Vladimír Dlouhý | Společnost Novo Nordisk | Vývoj ceny zlata v USD | Rozhodnutí vlády | Ekonom UniCredit Bank | Wonderinterest | Americké akcie | Index WIG20 | Náhoda | BBC | Oslabení koruny | Drahý kov | Sankce uvalené na Rusko | Obchodní výsledky | Čínský statistický úřad | ECN VIP | Vyplácení dividend | Dopad pandemie | ČNB Jakub Holas | MetaTrader | Ex-dividend | ex | Výrobce sportovních vozů | Evropské sdružení výrobců automobilů | Kongres | PSA | IfW Felbermayr | Inflace v Polsku | Zastropování cen elektřiny | Výdělky | Mimořádná daň | Rozpočtový deficit | Naše ekonomika | Divize | Nárůst HDP | Neočekávané události | Depozitní sazba Evropské centrální banky | Pozitivní vliv | Nejprudší pokles | Vývoj měnového páru USD/JPY | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | PANW | Instacart | Zvýšení úrokových sazeb | Avis Budget | Business Insider | JNJ | Harmonizovaná inflace | Zvýšení sazeb ČNB | Evropská ekonomika | Rosněfť | Růst výnosů | Las Vegas | Obchodování se CFD | Moore Czech Republic | Time-Frame | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | SYRI | Gascade | Finanční média | Průměrný roční výnos | Natland | Spoluzakladatel Microsoftu | Audi | Výsledky HDP | Zvýšená volatilita | Podpora vzdělávání | Prudké oslabení | Mluvčí společnosti | Komise pro cenné papíry a burzy | Finmex Academy | Úrokové sazby v Maďarsku | Přehled o dění na světových burzách | Výpadky v globálním dodavatelském řetězci | Offshore | Francouzská vláda | Německý HDP | Technologické firmy | Equinor | Jiří Hlaváč | Zhodnocení kapitálu | Těžba ropy | Trh | Burzy cenných papírů | Politická rizika | Snížení těžby | Komise | Koruny vůči euru | University of Michigan | Vydělávání peněz | Crown | List Financial Times | SolarEdge Technologies | Britská premiérka Liz Trussová | Války na Ukrajině | Oslabování amerického dolaru | Rekordní minimum | Vít Horák | Vládní podpory | Erste Bank | Viktor Orbán | Tržní hospodářství | Signál na akcie | Managing Partner | Klesající trend | Světové ekonomické fórum | Drahota | Pozornost | Výrazný růst | Rubl | Akcie společnosti Meta Platforms | Odstřižení od SWIFT | CNN Prima News | Penále | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Důvěra spotřebitelů | Carry obchody | Nové byty | Ptačí chřipka | Příliv kapitálu | Země EU | Fed | Zahraniční obchod | Reálná hodnota | Ekonomické škody | Obchodování s Ruskem | Lídři EU | Korekce | Arbitráže | Cohn Robbins | Revoluce v obchodování | Tržní prostředí | Veřejný dluh ČR | Premiér Petr Fiala | Sazby daně | Borealis | Dividendové akcie | Technology Fast | Výrobce čipů Nvidia | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Volby v USA | Virtuální realita | LIBOR | Illumina | Buffett | Hnutí ANO | Money management | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Jurij Vitrenko | Finanční společnosti | Další rozvoj | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Výplaty dividendy | Zestátnění | čnBlog | WISE | Pražské burzy | Automobilový průmysl | Kasina | Česká bankovní asociace | Royal Mail | Zveřejnění výsledků | Výběry | Odveta | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Vietnam | Ekonomický a strategický výzkum | Eurobondy | Dluhopisy Chorvatska | Kurz CZK | Propad hodnoty | SAP AG | Konkurenceschopnost | Význam technické analýzy | Světová banka (SB) | Dopad na trhy | Rozvíjející se ekonomiky | Kanada | Plán restrukturalizace ČEZ | USDT | Marek Kyrsch z Anycoinu | Globální recese | Technické indikátory | Index Standard & Poor's | SWEDOMX | Kristian Csepcsar z Braiins | Volná pracovní místa | Aukce | Tlumit inflační tlaky | Poslanci Evropského parlamentu | Generali Investments | Yahoo | Cena zemního plynu ve Spojených státech | Růst spotřebitelských cen | Oživení české ekonomiky | Ministři financí | Tempo růstu britské ekonomiky | Bollinger Bands | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Měna Bitcoin | Ruské úřady | Cenové změny | Stock | ANO | Nayib Bukele | Výhled pro EUR/USD | Ceny zboží | PPF Telco | Jozef Síkela | CHWY | IRS | Devizové rezervy ve zlatě | Kupní cena | Příležitosti k obchodování | Prognóza ČNB | Omezení kapacity | Současné tržní podmínky | WIG | Analytici finančního ústavu | Čekající příkaz | Photon Energy Group | Obchodní systém | Reálná úroková míra | Znalost | Rating | Prezident Joe Biden | JRD | Plovoucí terminál | Futures na Wall Street | Dezinflace | Vývoj na komoditních trzích | Nike, Inc. | RBL Bank | Wells Fargo | Agentura S&P | CZ-USA | Americký výrobce elektromobilů | Merck & Company | Opatření proti šíření koronaviru | Ekonom ECB | Ebury | Tescan Orsay | Pravidla EU | Polský premiér | SNB | Vývoj BTC/USD | Obchodování kryptoměn | Koronavirová pandemie | Nejistota | IP pravidlo | ASIC čipy | Microsoft | F1 | Trh dnes | Příležitosti | Pokuta za předčasné splacení | Herní průmysl | Plný úvazek | Unijní země | Akciové indexy v USA | COIN | Úrokové sazby centrálních bank | PEPSICO | Míra inflace v Maďarsku | Intuitive Surgical | Svaz průmyslu a dopravy ČR | CME | Pokles cen ropy | Vládní dluhopisy | Deloitte Technology Fast | Data z USA | Evropské obchodování | HDP v eurozóně | Obavy z růstu inflace | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | Makroekonomické údaje | Eurokomisař | Mateusz Morawiecki | Dividends | Alza.cz | Společnost Tesla | Broker Consulting | Inflační vývoj | Banka HSBC | Commission | Spotřebitelská inflace | Defi | AGROP NOVA a.s. | Akcenta | Srí Lanka | CRSP | Změny cen | Sell | Mistrovství | Long pozice | Zpřesněná data o HDP | Siemens Energy | Borgis | Akcie technologických společností | Světová banka | Prodeje státních dluhopisů | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Mexické peso | Jaguar | Hodnota indexu | Pomoc Ukrajině | Skluz | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Dražší energie | Drahé energie | Investice do fondů | JPMorgan Chase & Co. | ADP report zaměstnanosti | Ekonomické problémy | Důvěra | Programování | Živé vysílání | Pravděpodobnost | Obchodní ředitel XTB | ECB dnes | Markets | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Uzavření pozice | FSB | Platit daně v eurech | Starlink | Meziroční růst HDP | Spolková vláda | Penzijní fond | Vyhlídky světové ekonomiky | Realitní magnát | Bankovní akcie | NEL | Obchodní praktiky | Short obchod | Ministr průmyslu a obchodu | Futures na DAX | Nákupní cena | Haruhiko Kuroda | Představenstvo | Coinmate | Colosseum | Andrija Garofulić | RTL Hrvatska | Produkce kartelu OPEC | Domácnosti | Pokles úrokových sazeb | Japonsko | Společnost Meta Platforms | Agentura AP | Spotřební zboží | Soukromí investoři | Evropská banka | Nižší minima | Funding Pips | Tržní odhad | Celkový sentiment | Paušální daň | Silky | Výpadky | Objem obchodů | CFTC | FIAT | Bit.plus Martin Stránský | Tomáš Pfeiler | Riksbank | Klíčová rizika | Digitální ekonomika | Pokles eura | Mobilní aplikace | Riziková měna | Telco | Silný propad | Vývoj dolaru | Nifty 50 | AA | Invest | Propouštění zaměstnanců | ILO | Gazprom | Řízení rizika | Centrální banka | Exxon | BGBEL20 | NYMEX | Panelové diskuze | Kellnerová | Americký investor | Diverzifikace rizika | Devizové intervence | Andrew Bailey | Tomáš Kudla | Německá vláda | Zemní plyn | Deutsche Börse | Kurzový vývoj | Finanční gramotnost | Německo | Index PMI | Životní prostředí | Inflace v Británii | Měny&Sazby | Zakladatel e-shopu Alza.cz | Profesor Felbermayr | György Matolcsy | Útok na Ukrajinu | Plán na rozštěpení akcií | Rozbor | QE | Twitter | Francouzská společnost | Zasedání americké centrální banky | Velké zisky | Pravidla regulace trhů | Makroekonomické ukazatele | LYNX | ABN | Krach | Hotovost | Výhled poptávky po ropě | Instant Trading EU Ltd. | Donald Trump | Úrovně nezaměstnanosti | Spotová cena | Dopady pandemie na ekonomiku | Čistý zisk | Jádrová inflace | Zelená dohoda | Nejvýraznější pokles | Jiří Tyleček | Nůžky bohatství | Kovy | Václav Smolka | Standard Chartered | Rumunsko | Vstupní S/R zóny | Centrum | Technické problémy | Walmart | Životní náklady | Společnosti | Nové akcie | Úspěšní obchodníci | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Snížení kvantitativního uvolňování | CL | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | SLOETOP | Sazba ČNB | Česká zbrojovka Partners SE | Guvernér francouzské centrální banky | Los Angeles | Investice do akcií | Rozhodnutí ČNB | JPMorgan Chase & Co | Byty v Praze | Investiční služby | Podíl státního dluhu k HDP | Nájemné | Zpřísnění ekonomických podmínek | Energetická společnost ČEZ | Americká automobilka Tesla | Energetický sektor | Počet zákazníků | Pozitivní výnosy | Kirin | Unijní ministři | Severomořská ropa | Mentoring | NÚKIB | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Polská vláda | CRISPR | Alžírsko | Dluhové krize | Podnikatelé | Mero | Pandemie covidu | Aktivita v americkém sektoru služeb | Vodafone | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | ING | Inflace v ČR | Míra úspor domácností | Sdružení automobilového průmyslu | Mezinárodní organizace práce | Nárůst objemů | Důstojné stáří | Globální index | Vice | Eva Sadovská | Březnová inflace | Zdražování potravin | API | Uzavírání obchodů | Podhodnocené akcie | Směnný kurz | Azure | Financial Advisory Leader | Fúze a akvizice | Zahraniční investice | EuroZprávy | Finanční zprávy | Premiér Justin Trudeau | Snížení schodku | Nákupy dolaru | Threads | Aktivum | Přístup orientovaný na klienta | Nejistý ekonomický vývoj v USA | Zprávy a události | Společnost XTB | Legendární investor | Hamás | BNP | Německá vládní koalice | Vývoj měnového páru USD/TRY | ČNB Aleš Michl | EUR/HUF | Mluvčí | CZK | Analytik Cyrrusu | Guvernér australské centrální banky | Index DAX (DE30) | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | MetaTrader 4 | Opel | Petr Zahradník | Reuters | Úspory | Cohn Robbins Holdings | Intuit | AMC Entertainment | Přebytek zahraničního obchodu | Konjunkturální průzkum | Ruský plyn | Unilever | Světový den | Kov | Státní energetické společnosti | Premiér Mario Draghi | Obchodní partner | Evropská agentura pro léčivé přípravky | Finanční riziko | Marcela Hrdá | Baidu | Situace na Ukrajině | QCOM | Dobré zprávy | Strategie fondů | CDR | Výhled české ekonomiky | Nedostatek surovin | Situace | CZ Export | Chevron | Světové měny | Výše investice | T-Mobile Czech Republic | Index nákupních manažerů | Evropský automobilový sektor | Bilance běžného účtu | Škoda | Miloš Vystrčil | ATXINDX | Státní dluhopisy | Analytici | Americký dolar | Zajištění bezpečnosti | Kryptoměnové společnosti | Depozitní sazba | Kurz koruny | Starwisata Air | HDP v zemích EU | VaR | Utahování měnových podmínek | Euronext | Palo Alto | Nové zakázky | Rekordní maximum | Zakladatel | Cyklus růstu | Předseda | Wealth | Rumunský lei (RON) | Euro (EUR) | Bilance aktiv | Právo | Splácení dluhu | Přímé zahraniční investice | Equity | Viceprezident | Guvernér Fedu | Zavedení cenového stropu | City Index | Provozní zisk | MGM Resorts International | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Dluhopisy | Vláda ČR | Deficit veřejných financí | Deutsche Boerse | Ripple | Terminály na zkapalněný zemní plyn (LNG) | Společnost Lumius | US100 | Singapurský dolar | J&T | Míra inflace v Evropské unii | P2P | USDIDX | Míra inflace v dubnu | Traders | Tržby | Rostoucí ceny plynu | Akcie Twitteru | LNVILSE | 3M Company | Nová Hedvábná stezka | Korunové sazby | Maďarský premiér | Růst mezd | Fond kvalifikovaných investorů | Ontario Teachers' Pension Plan | Roční výkonnost | Evropská unie | DPA | Mezinárodní investoři | Boeing | Akcie RBL Bank | Daniel Beneš | Růst EU | SAZKAmobil | Giovanni Sabatini | Stagnace | Kopírování obchodů | Příkaz | HDP v USA | Ekonomiky | VOW1.DE | Volby USA 2020 | Příjmy a výdaje | Navyšování zlatých rezerv | PROP Trading | Malí podnikatelé | Akcie Netflixu | Finanční systém | Konflikt na Blízkém východě | Rychlý růst | Prime | Ges Group | Cameco Corp | Nižší růst | Rozpočet | Riziko recese | Negativní dopad | Fiskální stimul | Evropské banky | Google | Odvětví turistiky | Apple | Ženy | Libra | Koronavirová krize | Energetický a průmyslový holding | ASX200I | GameStop | Jihokorejská ekonomika | Vytrvalost | Zvýšení základní úrokové sazby | Automobilka Renault | Miroslav Novák | Nákup akcií | CFD | Vinci | Benjamin Graham | Vysoké úroky | Inflace v květnu | Nová data | Air Liquide | Provozovatel loterií | Decentralizované finance | Open | Cena akcie | Globální hrubý domácí produkt | Michael Kellner | Životní úroveň | Objem dotací | Pokračování trendu | Velké technologické společnosti | Nabídka akcií | Intervenovat na devizovém trhu | Vyjádření premiéra | Švédsko | ČEZ Daniel Beneš | Americké ministerstvo obchodu | Plán na obnovu ekonomiky | Jaderná energie | Analýza trhu | Covidová krize | Terminály na zkapalněný zemní plyn | Marek Kyrsch | Zvýšení základní sazby | FTSE | Financovat | Řetězec | Počet lidí bez práce | Fond | Temelín | Prodeje domů | Orbán | Příprava | Návratnosti investice | Znalost trhu | Investiční rozhodnutí | Finanční výbor | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Kurz EUR/CZK | Brokerské společnosti | Vysoké inflace | Americké vlády | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Green Deal | Jednání o brexitu | Hlavní akciové indexy | Německá centrální banka | Jan Šrajer | Pandemie nemoci | Tržby z hazardních her | Ruská invaze na Ukrajinu | Barometr | SatoshiLabs | Ján Čarný | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Licence Sberbank | Hrubý národní důchod | ECB | Květnová inflace | Nový rekord | Čínské ministerstvo | Technický výhled na trh | Ceny komodit | Úroky | Státní plynárenská společnost | Nová mutace koronaviru | Refinitiv | Čínský růst | Silnější kurz | Získání licence | Speciální daň | Plodiny | Uniles | Krungsri Bank | Belviport | NAFTA | CVX | PPF Telecom | Portu | Cena | Silné oživení | Bill Gross | CFD akcie | Nižší ceny ropy | Investiční banky | Nové úvěry | Alokace aktiv | Vývoj české ekonomiky | Porovnání vývoje akciového indexu | Salvador | Předstihové ukazatele | DIP | Dopady pandemie covidu | Vzdělávací kurzy | ERÚ | Roční výnos | ASML Holding NV | Silný trh | DOT | Objem peněz | Partners | Nastavení měnové politiky | Guvernér japonské centrální banky | Moneta | Air | Závazek | Americká centrální banka (Fed) | Růst ekonomiky eurozóny | Káva | Mutace koronaviru | Kicom | Přenos | Velké peníze | Pražská burza cenných papírů | Zápis z posledního zasedání Fedu | Izrael | Ceny akcií | Vyšší riziko | Společnost Tata Steel | Inspirace | Skupiny PPF | Podpůrný balíček | Dluhopisy Indonésie | TABAK | Huayou Cobalt | Euro STOXX | PRUSA RESEARCH | RBI | S&P500 | Analytik Raiffeisenbank | EBay | Ceny zemního plynu | Největší pády | Zakázky německého průmyslu | Ruský trh | Společnost Rohlik Group | Česká ekonomika | Čínská ekonomika | MUFG | Ázerbájdžán | Globální fenomén | Vývoj kurzu koruny | Institucionální investoři | Ceny | Vyšší úroky | Euro vůči dolaru | Kurzy | Prudký pokles | Oslabení kurzu | Moskva | Technologie | Vysoká inflace | Energetická krize | MetaTrader 5 | Budvar | ČNB | Přehřátý trh | Vesa Equity Investment | Dluhy | Potvrzení trendu | Zoetis Inc | Globální prop firma | Dlouhodobé investice | VW | Plynové zásobníky | Nobelovy ceny | Ranní okénko | Úzké spready | Investujeme | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Pokles | Conseq | MGM | Oslabení kurzu koruny | Ochrana proti inflaci | Mluvčí automobilky | Přehled kurzů | Německá kancléřka | EnAppSys | Ceny obilovin | Epidemiologická situace | Margin | Globální inflace | International Flavors & Fragrances | Graf vývoje ceny dřeva | Vývoj akciového indexu | Konsensus | Americký trh | Cyberark Software Ltd | Situace na trhu práce | Zahraniční společnosti | Telekomunikační skupiny | Těžba v USA | Polská ekonomika | Dostupná data | Růst polské ekonomiky | Společnost Twitter | Počet uživatelů | Tencent Music | Centrální banka Nového Zélandu | Spolehlivost | Pandora Papers | Finance Group | Maloobchodní tržby | Šmejc | Erste | Americké společnosti | Vývoj cen ropy | JPM | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | Inflace v listopadu | Vedení centrální banky | Hodinky | Daňová sazba | Podílové fondy | Švýcarská centrální banka | Jan Vejmělek | Hedge | Deliveroo | Fundamentální ukazatele | Měnová politika | Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) | Pás a stezka (BRI) | Royal Caribbean | Poplatek | Server BBC | Moody's | Guvernér | Zemědělci | Platební bilance | Produktovod IKL | NBP | Thajsko | KNF | Kvalitní obchodní služby | Makro | Banka | Platforma MetaTrader 5 | Ondřej Makeš | Petrus | Mercedes | Carlyle | Tuzemská inflace | Americká ekonomika | Snížení sazeb | Koruna dnes | Mosaic | Hodnota majetku | Odpor | Coinbase | Svět investování | Důvěryhodnost | Evropská centrální banka | Spekulativní kapitál | Obchodník | První investiční fond | HDP Německo | Vývoz z Německa | Ivan Bartoš | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Čepro | Fitch | Portfolio manažer | Akcie týdne | Plynárenská společnost | Snížení těžby ropy | Zastavení výroby | Finanční prostředky | MRNA | CDCP | Zajištění nezávislosti | Aircraft | COVID-19 | Mitsubishi | Data z reálné ekonomiky | Odvody | Bitcoin a další kryptoměny | Futures kontrakty | Ekonomické vyhlídky | BoE Andrew Bailey | CF Industries | ISIN | Tempo poklesu | ROE | Blue-chip | Remdesivir | Contemporary Amperex Technology (CATL) | Prop firma | Argentina | Indikátor | Index cen | Pokles v produkci | Vládní koalice | Německý ministr financí | Dodávky plynu do Evropy | Rizika | Paypal Holdings | Růst ceny | Finance | Tick | ISM | Index PX | Analytika | Daně | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Lídři | Podíl ruského plynu | Skupina OPEC | Vyšší úrok | Inflace v červenci | Provozovatel akciových trhů | Investment Management | Pivot | Kryptoměna | Sport | Posilování kurzu koruny | Růst cen nemovitostí | cTrader Purple Trading | CRH | Inflace v Turecku | Pokles indexu | Akcie Nikola Motor | Český stát | Růst výroby | Epidemická situace v ČR | Zásoby ropy v USA | metodologie | Zákaz obchodování s Ruskem | Windfall daně | Mineři | Poplatky a ceny | Ekonomická nálada | Momentum | Craig Wright | Conference Board | Hospodářský vývoj v Německu | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | Akcie Shell | CBOE | Valdis Dombrovskis | Nepokoje v Kazachstánu | Zvýšení inflace | Konsorcium | Workshop | Vývoj ceny ropy WTI | Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru | Prezident Vladimir Putin | Vývoj inflace | Zisky | Evropské ceny uhlíku | Amazon Jeff Bezos | HICP | Černá Hora | Rozpočtový schodek | Realitní fondy | Vládní politika | Vstup do pozice | FCA | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Současné ceny | Analytik XTB | ERM II | Globální trhy | BNP Paribas | Zboží dlouhodobé spotřeby | Historické rekordy | Americký index S&P 500 | POPSIGN | Bývalý prezident | IMPOSSIBLE | Globální ekonomika | Intervence na devizovém trhu | Obchodní pozice | Energetická skupina ČEZ | Regionální hotspoty | Globální nedostatek čipů | Finanční výkonnost | ACEA | Alternativa klasických fondů | Thomas Jordan | Růst světové ekonomiky | Situace na trhu | Akcie NIO | TradingEconomics | Bitcoin Cash | GRMN | USD/TRY | Rozpočtové politiky | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Voda | Výnos desetiletých dluhopisů | Vývoj HDP | Ekonomiky eurozóny | Inflační očekávání | Business as usual | Alza | Obchodní instrumenty | Cisco Systems | Členské země eurozóny | Italský bankovní svaz (ABI) | Množství peněz | Spiegel | NATGAS | Vyšší sazby | Kryptoměnová síť Bitcoin | Ratingové agentury | Společná měna | Akvizice Coltu | Global Economic Conditions Survey | Cena zlata | Cenové změny komodit | MUFG Bank | PMI ve výrobě | HSBC | Volvo Cars | Pullback | Zvýšení ceny | Euro7 | Euroclear | Organizace zemí vyvážejících ropu | Invaze | Snížení ratingu | Alokace | Výroby elektromobilů | Obchodníci | Trinity Bank | Přecenění | Centrální banky ve střední Evropě | Verdikt německého soudu | Breakout | Turecký prezident | Rusko-ukrajinský konflikt | F-35 | Záchranný program | Navýšení kapitálu | MiCA | Velké riziko | Růst cen | FIDESZ | Index Russell 2000 | Rating vyšší | Statistici | Pákistán | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Saxo | Král Salmán | Dluhový strop | Banka Morgan Stanley | Zdravotní pojištění | Turecké liry | RSI | Technologický Nasdaq | Rheinmetall | CSX Corporation | Němečtí podnikatelé | ERA | Skupina Orlen | MSCI World | Nálada spotřebitelů | Repo sazby | Kancléř Olaf Scholz | Reporty | Poptávka | EUR/MWh | IFO index | Dnes na trzích | Financování | Metaverzum | Ceny suroviny | ČSÚ | Binance Pay | Malé banky | Turecká ekonomika | Zasedání RBA | Plyn z Norska | ECN | Ursula von der Leyenová | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Naftogaz | Technologické inovace | Čína | Omezení dodávek | Occidental | Americká lehká ropa | Photon Energy | Jarda Tupý | Spirit Airlines | Otevírání ekonomiky | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Index pražské burzy | Zlatý poklad Česka | Růst úroků | Americké banky | Slabší ekonomika | Psychologie | Boston Consulting | Pivotní body | Živé obchodování | Peer-to-peer | Obchodovat | Republikáni | Cizí měny | Těžby kryptoměn | Czechoslovak Group | Švýcarská národní banka | Raiffeisenbank Vít Hradil | Zprávy z USA | Úrokový diferenciál | Poslanecká sněmovna | Ukončení konfliktu | Expobank | FRED | Růst spotřebitelských cen v Německu | Počet firemních bankrotů | Bulharsko | Short obchod (sell) | DISH | Zvýšení produkce | Americké akciové trhy | GfK | Požadovaný zisk | Snížení rizika | Line | Vývoz plynu | Analýzy trhu | EGAP | International Business Machines Corporation | UMA | Odhad růstu ekonomiky | Strojírenské firmy | Vakcína proti koronaviru | Sociální síť | Výkon světové ekonomiky | Premiér Babiš | Dividenda | MIFID | Výroba elektřiny | Daňová poradkyně | Parita | Průměrné ceny bytů | David Poes | Výsledky hospodaření | Velké továrny | All-time high | Bernard Arnault | Vydávání dluhopisů | Meziroční inflace v ČR | DAX | Dluhová krize | TA3 | Růst produktivity | Tranzit ruského plynu | Platforma MetaTrader | Pokles zásob | Průměrná mzda | Mali | DNO | Uzavření trhů | Malé podniky | Bankovní rada České národní banky | Ostatní kryptoměny | Ozbrojené složky | Používání EA | Coface Barometr rizik | Micron Technology | Spotřebitel | Rozhodování ECB | Státní půjčky v Africe | Online trading | Nejlepší kávové akcie | New York Times | SolarEdge | Jihokorejská společnost | Colt CZ Group | Agentura PAP | Hospodářský růst | Medvědi | Klouzavý průměr | Vydělávat peníze | Podporované platformy | Výkyvy na trzích | Kurz měny | Největší americká banka | SAIC | David Šnajdr | Investiční výdaje | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | HAS | Spotřebitelské ceny v Česku | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | Ministři financí zemí V4 | FinTech | WTI | Hrozba recese | Standard & Poor's 500 | Afghánistán | Akcie Netflix | Bod | Miliardy korun | Trading firmy | Podmínky na trhu | Akcie americké společnosti | Shares | Zisk společnosti | Levné energie | Raiffeisen Bank International | Silnější koruna | Ruský plynovod | Premiér Denys Šmyhal | RBNZ | Jaderné elektrárny | Investiční činnost | AMGN | Hospodářský model | Spready | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Filip Kejla | Video | Inflace v Itálii | HDP | Změny klimatu | Počet lidí bez práce v Německu | Pfizer a BioNTech | ROCE | Fronty u čerpacích stanic | Kryptoměnové strategie | Měnové kurzy | Kommersant | Americká měna | Honeywell International | Diverzifikace portfolia | Nord Stream | EMU | Dluhová pravidla | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Colt Canada Corporation | Problémy | Projevy centrálních bankéřů | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Americký miliardář | Daňová pravidla | Velmi vysoká volatilita | OCI | Ziskovost | Americké ministerstvo obrany | Bankéři | Sázet | Technology | Deutsche Bank | Banka UBS | Zahraniční firmy | Cena ropy | Důvěra v Německu | Hlavní akciový index | Německý kancléř Olaf Scholz | Nižší výdaje | Firma | Inflace | Grünheide | Závěr roku | Pentagon | Drobní investoři | Značné riziko | Marže | Využití kapacit | Vysoké zisky | Účet platební bilance | Petr Bartoň | Makroekonomický význam | SpaceX | Německá ekonomika | Státy EU | Reálné příjmy | Katarina Kakalíková | Legendy kryptosvěta | Diskont | Koruna zpevnila | Trh kryptoměn | Capitalinked.com | Bill Gates | Německé průmyslové podniky | Fiskální politika | Devizový trh | Načasování | Ondřej Holoubek | Technologické podniky | Apple Watch | Kurz USD | Mírná korekce | Zprostředkovatelé | Alphabet | Lot | Prime Market | Hlavní index PX | Vedení společnosti | Karel Havlíček | Omyl | Systémové riziko | Zkušenosti | Elektronické obchodování | Ropa | Optimismus | Wiener Börse | Východní Evropa | Ether | Emmanuel Macron | Žádosti o výplatu | Ekosystém | Karty | Zasedání měnového výboru | Monetární politika | Signály | Omikron | Monetizace | Rezervy | Akcie ABN | Ekonomická rizika | Spotřební daně | Brokerská společnost | Aktivita investorů | Turistika | Empire State Index | Ceny paliv | Lira | Uzbekistán | Delphine Garcin-Meunier | Kalendář ekonomických událostí | Ceny nafty | MCD | Rafinérie | IHS Markit | Morrisons | Ekonomické recese | Statistiky | Peněžní zásoba | Liz Trussová | Raiffeisenbank a.s. | Referendum | Restrikce | Objem transakcí na trhu | Fiocchi | Stoxx 600 | Výprodej | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | MPSV | Budoucnost kryptoměn | Bali | Koh-i-noor Hardtmuth | SAP | Dluhopisové trhy | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Energetický kolos | Diverzifikovat | Akciové tipy | Spolkový statistický úřad | FX | Ben Bernanke | Global Markets | Americká Komise pro cenné papíry | Propad HDP | Rozhodování | Světové finanční trhy | Facebook | Objem dovozu | Snížení spotřební daně | Software pro těžbu | Dluhopisy Jihoafrické republiky | Američané | První peníze | Kurz | Market | Forexu | Home Credit | Menší poptávka | Používání kryptoměn | Polský antimonopolní úřad | 256/2004 | Unicredit | Živý stream | Tyson Foods | Ekonomka | Zasedání amerického Fedu | Pokles výnosů | Kaisa | TASS | Litecoin | Rozkolísaný | UST | Nejhorší výsledek | Dolar | Merck | Coinbase Global | Investiční cíl | David Marášek | Investiční síť | Hliník | Embargo na dovoz ruské ropy | Gigafactory | Předvídatelnost kurzů | Akcie v roce 2021 | Liberty Steel | BH Securities | Zavádění kryptoměn | Krize v eurozóně | Hodnoty měny | Euro | DCF | Naše prognóza | Hlavní Prime Market | Profit-Target | Růst cen zkapalněného zemního plynu | Průzkum společnosti | Akcie podniku | Negativní vývoj | Pavol Rusnák | Francouzský CAC 40 | Server CNBC | Prasknutí bubliny Dotcom | MALL | Reverzní arbitráž | Agentura DPA | JP Morgan | Čínská měna | Zápis ze zasedání ECB | Wood & Company | Byznys | Reserve Bank of New Zealand | Ministři energetiky | Průměrný Čech | Kukuřice | Akcie Nikola | Debata | Nárůst zisků | NortonLifeLock | Pokuta za předčasné splacení hypotéky | Jakub Rybacki | Deficit státního rozpočtu | Indikátor důvěry | Objem akciových obchodů na pražské burze | Akcenta Miroslav Novák | Půjčky od MMF | Investujte | Dominion Energy Inc | Risk | Vstupní objednávka | Odhady růstu | Velké trhy | Prezident USA | Ekonomický institut | Instant Research | Proinflační | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Libanon | Dodávky suroviny | Zastavení dodávek | Inflace cen | Poradenská společnost EY | Rozvíjející se trhy | Poklad Česka | EU fondy | AUD | Těžba lithia | Věk pro obchodování | Reputace | Červená čísla | Binance | Exchange Traded Funds | Obchod | Dividendový výnos | Škálování | Jaroslav Šura | Poskytování hypoték | Konzervativní unie | Sazba Evropské centrální banky | Zpomalení růstu | Vysokofrekvenční obchodování | Christine Lagarde | Krachy bank | Počet obyvatel | Přerušení dodávek ruského plynu | Fakulta managementu a ekonomiky | Capitalinked | Dodávky ropy | Predikce | Německý vývoz | Radomír Lapčík | Plynárenský gigant | Růst ekonomiky | Navýšení úrokových sazeb | Letní režim | Prima | Globální fintech | Úřad práce | Kypr | Citigroup | Zahraniční kapitál | Ekonomové | Evropský blok | Sony | Index VIX | Banka JP Morgan | Hospodářství | Kam investovat | MIB | Čínský export | Stagflace | Západní spojenci | Hlavní ekonomka | Amcor | Veřejné zadlužení | Nový Zéland | Rada ČNB | Etoro | Jiné kryptoměny | Plánované obchody | Jednotná měna | Ohlédnutí | EV | Střední podniky | EU | Míra nezaměstnanosti v Británii | EBITDA | Mezinárodní banky | Německé podniky | Svaz průmyslu a dopravy | BTC Prague | CETIN | Indická centrální banka | Wales | Sev.en | Automobilka Škoda Auto | TARGET2 | Uniper | Miliardy | Ministerstvo financí | Maďarský forint (HUF) | Nárůst nezaměstnanosti | Setkání ministrů financí eurozóny | Uvolňování opatření proti koronaviru | Ekonomka Raiffeisenbank | Intermediate | Šárka Grguřičová | Škoda ENYAQ | Prodeje existujících domů | Nižší ceny | Spojené státy | Index akciového trhu | Beata Javorciková | Zdanění příjmů firem | Státní banka | CAR | Ekonomická krize | Cenové stability | Zasedání ECB | GFT Global Markets | Začínající investoři | Luděk Slouka | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Měna euro | Ropa a pohonné hmoty | Objem investic | Philip Lowe | Cigarety | Adria | Portfolia | Fresenius Medical | Tesla | CEE Tax Guide | Justin Trudeau | Růst důvěry | Převis | Další kryptoměny | Conseq Investment Management | Investované peníze | Kurz domácí měny | NN Group | Obchodované instrumenty | Expert | Deutsche Lufthansa | Koronavirové krize | Vývoz | CATL | Energetické firmy | Komerční banka | Přístup ke kapitálu | Světové finanční krize | Regulace trhů | Aktivity v eurozóně | Zasedání britské centrální banky | Členské státy EU | Strategické partnerství | Soubor pravidel | Světové poptávky | Samsung | Recese | Rafinérie v Litvínově | ZNGA | Začínající tradeři | Daně na cigarety | Mluvčí EPH | Kazuo Ueda | Emisní povolenky | Mzdový růst | ASML | Ropný gigant | AXA | Výrobní inflace | Renault | Švýcarský frank | RBOB | WP | BIS | Německý ZEW index | Wiener Börse AG | Bank of Canada | Hypoindex | Capital Partners | Vývoz do Spojených států | Erdogan | TPA | Martin Wichterle | Měnová politika ČNB | Mercedes-Benz | Ruská státní plynárenská společnost | CZK/EUR | Vstup do EU | Silicon Valley | Agentura Interfax | Růst globální ekonomiky | Vývoj meziroční inflace v ČR | Analytik Portu | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Pozitivní výnosy dluhopisů | Společnost IHS Markit | Společnost EDF | Eskalace konfliktu | Kyjev | Začít investovat | Burzovní indexy | Největší propad | Zvětšení stropu amerického dluhu | Výrobní index | Stavební povolení | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Index francouzských akcií | Spekulace | Petr Kellner | Investiční nemovitosti | Denní graf | Meziměsíční inflace | Manažerka | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Růstový trend | František Táborský | ICEXALL | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Negativní zprávy | Snížení úroků | Internetové firmy | Firemní dluhopisy | Mazars | Graf indexu S&P 500 | Know-how | Výzva | Cardano | Frank | Skupina CZG | Ministři | Prudký propad | ERM | Ceny benzínu | Investiční cíle | Ekonomický vývoj v USA | Pravidla Evropské unie | Vratný poplatek | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Desetileté dluhopisy | Mondelez | Český vývoz | Ozempic | Negativní nálada | Transparentní | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Politické riziko | Členské státy | Helicopter money | KBC | SPCE | Dlužníci | Centrální banka USA | Goodyear | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Britské národní loterie | Terminál Neptune | Bibby Financial | Dieselgate | Závislost na Číně | České životní pojištění | Lufthansa | KPMG | Ceny energií | Evropská rada | Hospodářské vyhlídky | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Fresenius SE | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Obavy o čínský realitní sektor | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Obrat trendu | Rychlý růst mezd | Intel | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | České mikro a malé podniky | Společnost Allwyn | Měnový kurz | Finanční skupina | Ticker | Daňové přiznání | Embargo EU | Dostupnost bydlení | Základní sazby | Polská centrální banka (NBP) | Nejrychleji rostoucí | BBB- | Burzovní zálohy | Úspěchy | Analytik Komerční banky | Ruská plynárenská společnost | Jak obchodovat | NEST | Kiwi | Poptávka po americkém dolaru | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Nejbohatší člověk planety | Atlantik | Prezident Donald Trump | CySEC | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Advance | Zoetis | Plán obnovy | Kurz bitcoinu | Zisk ČEZ | Generální ředitelé | Dodávky zemního plynu | PAP | Horší ekonomické časy | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Seznam brokerů | Investice do infrastruktury | Společnost ČEZ | Komunita | Citrix | Studie EU Tax Observatory | Henry Hub | Emise dluhopisů | Plánování | Blockchain | Cena elektřiny | Agentura Fitch | Česká antivirová firma | PMI indexy | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prodeje ropy | Údaje z Číny | Miba | Martin Novák | Konflikt na Ukrajině | Vyhlídky americké ekonomiky | Tomáš Salomon | Analytické společnosti | Mince | Dluhová pravidla Evropské unie | Challenge | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Evropské méně | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Zavedení eura jako oficiální měny | Státní distributor paliv | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | BASF | Benzín | Tisknout peníze | Ministr financí | Trhy v USA | Leonardo | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Palivové dříví | Střadatelé | Akcie a ETF | Western Union | Investiční poradce | Dovoz ruského plynu | IKL | Inflace v Evropské unii | Adidas | Pokles sazeb | Sberbank CZ Jiřina Lužová | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | OXY | Meziroční inflace v září | Růst eurozóny | Zásoby plynu | Závislost na americkém dolaru | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Výrobci elektřiny | Akciové futures | Reorganizační plán | Akcie na burze | Oslabení | Výsledky automobilového sektoru | Časový rámec | Centrální depozitář | Míra inflace | Verizon | Poptávky po ropě | Windfall tax | RTS | Přebytek obchodu | Platforma | Měnová politika ECB | Evropský statistický úřad | Energetika | ReGas | Manufacturing | Nejbohatší člověk | Etnetera | Nové investice | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | MAN | CNN | Náklady na úvěry | Německý ministr zahraničí | Ztracené iluze | Heiko Maas | Ekonomický výhled | Těžba kryptoměn | Snížení emisí | Zlaťáky | Čínský výrobce elektromobilů | Nařízení | PoW | Pioneer Natural Resources | Kanadský statistický úřad | Míra nejistoty | Sazba hypoték | SWIFT | Nemovitostní trh | Poskytování úvěrů | Schodek | Prezident Petr Pavel | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | Invaze Ruska | BTC | Bankovní sektor | Fed index | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | cTrader Desktop | Hospodářské krize | Obchodované akcie | M2 | Severomořská ropa Brent | Směřování americké zahraniční politiky | Institut pro mezinárodní ekonomická srovnání | Lightning Network | Prudké výkyvy | Ondřej Šmakal | Zpřísnění měnové politiky | Mileniálové | mBank v Česku | Obchody pro EUR/USD | Finanční polštář | Příliv přímých zahraničních investic | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Baterie | Japonská měna | Gold | Zhoršení ratingu | Guvernér centrální banky | Česká národní banka (ČNB) | Korporace | Průmysl | Bolest | Lehká ropa WTI | Společnost CZG | Investování do akcií | Míra inflace v Turecku | Východní Asie | Firma Avast | Druhá vlna koronaviru | Kiwi.com | Pyramida | Emise akcií | Tempo růstu | České mzdy | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | Využití vodíku | Odstřižení Ruska od SWIFT | Úvěrový rating | Snížení daně | Bankovnictví | Natland Group | Dluhopisy rozvíjejících se zemí | Libye | Růst ekonomiky EU | Automobilové lobby | Continental | Zotavování německé ekonomiky | EdF | Ministerstvo dopravy | Break-Even | Pohonné hmoty | Zpracovatelský průmysl | Biliony | Flexibilita | Shiba Inu | Cena cukru | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | Marathon Oil | Nové dluhopisy | Vlády | Prognóza České bankovní asociace | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Akcie klesají | Akciové trhy | České strojírenství | Jeremy Hunt | Kurzy měn | Zajímavé akcie | Výhled České republiky | Loterie | Omezení těžby | Jaké fundamenty sledovat | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | SunPower | Myšlenka | Europoslanci | Moneta Money Bank | Saúdové | Opatření na pomoc firmám | UnitedHealth | Inflace v OECD | Ceny drahých kovů | Varování | Obchodní bilance | Prezidentské volby USA | Vánoční svátky | Hospodářské soutěže | Úsilí | Družba | ManpowerGroup | Éra levných peněz | Snížení volatility | APP | Kryptoměnová obchodní platforma | OSLOASH | Anexe Krymu | Obchodní aktivity | Tomáš Holub | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Ministr zdravotnictví | Spojení | Trustee Plus | ECB Christine Lagardeová | Národní bezpečnost | Akcie aerolinek | Bankovní společnosti | Long | Společnost eToro | Rally | Bankovní rada | Pohyby ceny | Telekomunikace | Western Union Business Solutions | Trading.com | Pojišťovna | USD za tunu | Macron | Michel Kiviatkowski | Střední třída | CPI Property | SARS | Mastercard pro Českou republiku a Slovensko | Členství v EU | Spokojenost | Bonusy | Modrá pyramida | Internetový obchod | Japonský akciový trh | Rozhazovačnost vlády za covidu | Výplatní poměr | Dluh zemí eurozóny | Fischer | Investiční doporučení | Intesa Sanpaolo | Reposazba | Ruský Gazprom | Mezinárodní dohody | Aktiva | Pokles inflace | Klid | Osobní příjmy | Pražský městský soud | Výběr spotřební daně | Krypto budoucnost | Ekonomické krize | Použití finanční páky | Počet obyvatel České republiky | Časopis Forbes | Cenový strop | Zasedání centrální banky | MXN | Smíšené fondy | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Očekávaný vývoj | Výnosy z dluhopisů | Splnění evaluační fáze | Negativní vývoj ekonomiky | US akcie | Tuzemský průmysl | Údaje Eurostatu | Základny traderů | Vývoj trhu | Nezaměstnanost v červenci | Nárůst cen energií | Švýcarská banka UBS | Úrokové sazby ČNB | Business | Poradenské firmy | Nastavení sazeb | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Akcie aerolinek SAS | Camelot LS | Výnosnost | Indikátory | Ceny výrobců v eurozóně | Albemarle | Srbsko | Automobilka Volvo Cars | Odvolací soud | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | Největší banky v USA | Obchodování s komoditami | Automatic Data Processing | Česká zbrojovka Partners | Genesis Coin | Plynárenské společnosti | Americká centrální banka FED | Ropovod TAL | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | Platební společnost | Začít obchodovat | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Zvedání úrokových sazeb | Vývoj meziročního růstu HDP | Řešení energetické krize | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Bankovní účet | Helena Horská | Nový stavební zákon | ČBA | Mobilní operátor | Španělé | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Španělský IBEX 35 | Long signál na akcie | Orsted | Průmyslový sektor | CZG - Česká zbrojovka Group | Tradingový portál | Zdravotnictví | MSCI World Index | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Makroekonomické indikátory | Plynovod Nord Stream | Akcie Tesly | Inflační vlna | Long signál | Čínské akcie | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | KGHM | Eendragt maakt Magt | Inbound M&A Report | Bezpečnost | Investice do kávy | Diskontní sazba | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Jihoafrická republika | POLWIGI | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | CRYPTOLOGY | Agentura TASS | Dodávky plynovodem | Energy Aspects | | Tomáš Cverna | Německý statistický úřad | Smartwings | Dluh eurozóny | Index akcií | Pochybnosti | Mateřská společnost | Omnipol | Orlen Unipetrol | Hospodářský model České republiky | Investiční skupina PPF | Signet Bank AS | Tržní kapitalizace kryptoměn | Westpac | Schodek zahraničního obchodu | RTL | Členské země | Michele Bullock | Seat | Zákonné platidlo | BNY Mellon | Riziková aktiva | Pandemická situace | Německé společnosti | Trinity | Nájemní bydlení | Stratég | Prodeje automobilů | Známky oživení | Zisky firem | Podnikatelská nálada v Německu | Fond obnovy | Majetek | Ekonomika eurozóny | Členské země Evropské unie | Purple Trading | Automatizace | Řetězce | Zotavení | Zákaznická podpora | Objem zakázek | Zrychlení inflace | Sentiment | Životní minimum | Dnešní statistiky | Lucembursko | Budoucnost Bitcoinu | Měnová unie | WEF | Hospodářský růst EU | Stoxx Europe 600 | Breaking | Šéf společnosti | Růst úrokových sazeb | Největší pokles | La Stampa | Politika | Koš | Konkurence | Hospodářské recese | EP Commodities (EPC) | Nálada na trhu | COTTON | Duke Energy Corp | Obchodní služby | Jakub Holub | PLN | Kapitalizace | EBRD | Potenciál pro růst | Typy účtů | Vyjádření analytiků | Dodávky z Ruska | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Burzovní cena | Objem půjček | Ben Laidler | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | SAS | Druhá vlna | Burza Binance | Vídeňský institut pro mezinárodní ekonomická srovnání | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | CFD na akcie | Zisk z obchodování | Dnešní seance | Americké futures | Vývoj hlavní úrokové sazby v Maďarsku | Yahoo Finance | Finmex Academy Martin Maršovský | MAM | Novinky.cz | ECOFIN | BHP | SAB Finance | Energetické firmy v Evropě | Per rollam | Americký dluh | Pravidla hry | Jak investovat | Zisk za období po zdanění | Martin Gürtler | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Forint | Si Ťin-pching | GDP | Zakladatel firmy | Země OECD | Karel Komárek | Velká Británie | Rating České republiky | Nakupovat | Evergrande | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | Ziskový obchod | Globální společnost | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Zahraniční politika | Další vývoj | Typ brokera | Investment Banking | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Digitální dekáda | Jak diverzifikovat | Citibank | Anton Siluanov | Bulharský premiér | Dnes zveřejněná data | Pomoc firmám | Zasedání FED | Investování do nemovitostí | Pokles průmyslové výroby | Verdikt soudu | TaiwanBusiness | Spotřebitelská důvěra v Německu | Cena pohonných hmot | WeDo | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Goldman Sachs Group | Klaus Zellmer | Setkání zemí OPEC | Přírůstek obyvatelstva | Energiewende | EURHUF | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Napětí na trzích | Geopolitická rizika | Vládnoucí strana | Držení pozic | Applied Materials | Materiály | Indie | Letectví | Nákupy | ForexFactory | Měnové páry | LTC | Energetická krize v Evropě | Účetní období | Technologičtí giganti | Měnové politiky | Snížení základní úrokové sazby | Světový den investičních fondů | Centrální bankéř | Vnímání | Vesmírná společnost | Jak moc jsou Češi pojištěni | Obchodní účty | SVB | Aktuální Price Action | Index volatility VIX | Společnost Gilead | Koncern Volkswagen | Patrik Novotný | Plánované obchody pro EUR/USD | Čínský výrobce | Martin Stránský | Živobytí | Hospodářská recese | Inflace v české ekonomice | MSUKRN$ | Ekonomika | Růst vývozu | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Německé automobilky | Zklidnění situace | Výnosová křivka | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | Maximální výše cen elektřiny | Ruská společnost Gazprom | Výrobní index PMI | Camelot LS Group | ENEL Group | BBB | Dobrá zpráva | Hospodářské noviny | Karanténa | Zlevnění ropy | Státní veterinární správa | Proticyklické kapitálové rezervy | Citelné zdražování | Investiční aktivity | Sankce | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Míra inflace v Polsku | Vývoj amerického dluhu k HDP | Ukrajinský premiér | Poradenské společnosti | InstaForex EU | Ministr energetiky | Jiří Šimáně | Fitch rating | 5G akcie | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Zvyšující se inflace | Ceny zlata | Výplaty dividend | Používané platformy | Výhled | Velmi volatilní | Členové OPEC | Timeframe | Index technologického trhu | Amazon.com Inc. | Klesající cena | Cena digitální měny | Futures na indexy | ZEN | Analytik skupiny | Zerohedge | Jakub Valníček z Portu | Prodej aut v EU | Auta | Výše kapitálu | XTB Česká republika | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Americký trh práce | Automobilový koncern | Indexové ETF | Celsius | Colt CZ Group SE | Deriváty | IfW | Ethereum | Investiční prostředí | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Embargo | Nemovitosti v ČR | Economist | Hry | Glapinski | Digitální daň | Odpovědnost | iRobot | Seminář | Evropští ministři | Indexy nákupních manažerů | MSCI Inc | Energetické společnosti | Krátkodobé dluhopisy | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Prezident Nayib Bukele | ONE | Czechitas | Scalping | Sentix index | Private equity | Česká inflace | PGNiG | Ceny dováženého zboží | Akcie Carvana | Zaměstnanci | Měnové unie | PayPal | Meopta | Bankovní krize | Jaromír Gec | Technologický index Nasdaq | Evaluační fáze | Čerpací stanice | Evropský trh | ČNB dnes | Lumius | Finanční trhy | Miliardáři | Provoz britské národní loterie | Banka Creditas | Nízké ceny ropy | Merkelová | Dun & Bradstreet (D&B) | Zlaté rezervy | Ekonomická zóna v Hondurasu | Pandemická omezení | Cyrrus | Dobrý výsledek | Bankovní účty | Burze | Data o inflaci | Úrok z dolarových dluhopisů | Expanze | eBook | Jiří Šmejc | Balík sankcí | Insider | Mateřská společnost Googlu | Největší ekonomika | Syntetické akcie | Advance Auto Parts | Mojmír Hampl | Nabídka a poptávka | Růst cen energií | Síkela | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Místopředseda Evropské komise | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Comfort Finance | Fúze | IPO společnosti | Bílý dům | OSVČ | ČEZ | Nakamoto | Austrálie | Státní rozpočty | Cenové hladiny | Německé ekonomiky | USA inflace | Evropské velmoci | Růst průmyslové produkce | Financial Times | Kryptoměnová síť | Investor | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Philips | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Italský módní dům | Počet nakažených | Univerzita Tomáše Bati | Důchodový systém | Spread | Iniciativa | Obavy investorů | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Společnost Intel | Český státní rozpočet | Vývoj měnového páru EUR/USD | Společnost Nord Stream 2 AG | Caixin | Návrh rozpočtu | Under Armour | Pension Plan | New York | Místní rozvoj | Katastrofy | Realitní bubliny | MSFT | Retail Investor | Finanční údaje | GS | Saldo zahraničního obchodu | Index BUX | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Dřevo | AIG | Krize | Obligace | Stanovení maximální výše cen elektřiny | Citi Private | Optimistický výhled | Ceny ropy Brent | Fresenius | Franz Fehrenbach | Zvýšení úroků | Riziko | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Staropramen | Intervence na forexovém trhu | Americká internetová společnost | Životní styl | Portál FXstreet.cz | Epidemie koronaviru | Posílení kurzu koruny | Daňové zvýhodnění | IPO společnosti SAB Finance | Vypnutí Nord Streamu 1 | Největší zlaté rezervy | Zotavení ekonomiky | AGROP NOVA | USD/MXN | Luxusní zboží | Ekonomické zprávy | Zpřesněná data | ETH/USD | Situace na trzích | Zlotý | IBEX | Britské loterie | Správní rada | Omezení produkce | AOS | Kraft Heinz | CTCROBE | Zlatý důl | Uvalení sankcí | BUX | Salmán | Exotické měny | Ceny plynu a elektřiny | G20 | Výrobci automobilů | Míra inflace v eurozóně | Norská centrální banka | Pokles poptávky | Rekordní schodek | Panasonic | CEO | Objednávky | Zástupci zemí EU | Prezident Erdogan | Meziroční míra inflace v eurozóně | Slabší kurz | Majoritní akcionář | Těžař | Dobré fondy | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Francouz Saifedean Ammous | Investice společnosti | Nassim Nicholas Taleb | Dollar | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | IBEX35I | Trhy | Block’23 | Dolarový index | Akciové trhy v USA | ZTS | Výplata | Globální trh | Podíl akcií | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Prazdroj | Robert Shiller | Poradci | Zrušení superhrubé mzdy | Sazby | Budování továren | Akcie Tesla | US30 | Graf indexu | ODS | Invaze Ruska na Ukrajinu | Paroplynové elektrárny | Ředitelka | Rozdělení zisku | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Společnost CVC | Fondový byznys | Devizové rezervy | České vlády | Partie Plus | Měny emerging markets | DIHK | Problémy v Číně | Cíle | Burza | SAIC Motor | Semináře | Interfax | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Výhled úvěrového ratingu | MarketWatch | Investiční skupiny | Proof of Work | Dotcom | Index MSCI | První odhad | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Růst cen komodit | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Největší kryptoměnové burzy | Asociace exportérů | Americká administrativa | Akcie roku 2021 | OIL.WTI | Next Wealth | Nové sankce | Průměrná míra inflace | Australská centrální banka (RBA) | Palivové dříví v Česku | Ondřej Mikulčík | Porsche | Rozhovor | Dlouhá pozice | Roklen24 | Španělský IBEX | Spotřeba domácností | Break/Even | Internetová společnost | Transakce | Švýcarské banky | Jak funguje screening akcií | Nefinanční výkaznictví | Cena transakce | Ředitel investiční platformy Portu | Marian Jurečka | Technologický index | Měny | Tencent Music Entertainment | Premiér Fiala | MALTAIX | Trh s kryptoměnami | Antivirové firmy | Snížení úrokových sazeb | Akciový trh | Vývoj koruny | Sankce proti Rusku | Růst cen potravin | Sezónnost | Uhlí | Bělorusko | Innogy | MasterCard | Vzestup inflace | Lululemon | Hluboké učení | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Výroba v Německu | Zaměstnanost | USD/HUF | Slovensko | Vedlejší účinky | MNB | Profitovat | CITIC | Irsko | TotalEnergies | Regulační úřady | Rozjednané prodeje domů | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Instant Trading EU | Milei | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Dmitrij Peskov | Justice | Michal Brožka | Ceny uhlíku | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Inflace v březnu | Pohonné hmoty v Česku | Mikro a malé podniky | Lukáš Hruboň | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Značný pokles | DE30 | Snižování nezaměstnanosti | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Povolený strop | BTC/USD | Nejhlubší propad ekonomiky | BHS Štěpán Křeček | Fed dnes | Výsledky PayPal | One Ticket | Dividendy | Časové rámce | Měna | Inflace v prosinci | Jasný signál | Dodávky plynu | Zvýšení slevy na poplatníka | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Daňové příjmy | Depozitář | Pracovní síly | Oslabení eura | ETF (Exchange Traded Funds) | David Marek | Zásoby benzinu | Silný pokles | Paul Volcker | Internet of Things | Renáta Kellnerová | Kryptosměnárna | Uvolnění měnové politiky | Česká zbrojovka Group SE | Sympozium | MSCI | Burzovní index | Hodnota bitcoinu | CV90 | Thomson Reuters | Hospodářský pokles | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | FTMO | Walgreens | W1 | Miliardy dolarů | Ceny realit | Přirážka | Investiční skupina | Investing in CEE | Termín pro přijetí eura | Růst aktivity | Jednání ČNB | Nižší hodnoty | Finanční trh | Daně v eurech a dolarech | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | FOMC | Maďarská vláda | Snižování nákladů | JPMorgan | Ředitel XTB Česká republika | Německá automobilka | Nová vláda | Rozhodnutí centrální banky | SPWR | Zahájení ruské invaze | Plyn přes Ukrajinu | Daň z nadměrných zisků | Trade | Regionální měny | Eni | Poptávka po ropě | Nové prognózy | Tvorba zisku | Prop firmy | Huw Pill | Satoši Nakamoto | Rozhazovačnost vlády | Patria.cz | Vyspělé ekonomiky | UNH | Nikola Motor | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Náklady na obsluhu dluhu | Peníze navíc | ABN Amro | Nadnárodní firmy | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Pravděpodobnost recese | EIA | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Výrobce obuvi | Rusko | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Martin Maršovský | Akcionář | American Express | Těžit kryptoměny | Miliardy USD | Guardian | Snižování daní | Poradce | Vicepremiér | Reakce České národní banky | World Giving Index | FAST | Reálné úrokové sazby | Nižší maxima | Další růst sazeb | Vývoz z Číny | Fundamenty | Makroekonomické události | Výdaje Číny | Zkušenost | Pakt stability | GBP/EUR | Míra inflace v Británii | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Peter Garnry | Konfederace | Digitální měna | Centrální depozitář cenných papírů | Írán | Dlouhodobé trendy | Zdražování | S/R zóny | Afrika | Protiepidemická opatření | Konference Block’23 | Předstihové indikátory | Nejvíce peněz | Bonita | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Britská vláda | Vývoj cen akcií | Analytik portálu | EPS | Zákon o zavedení eura | Martin Podolák | Počátky pražské burzy | David Kufa | Nejvyšší rozpočtový deficit | ADP | Hodnota zlata | Gazprombank | Náklady na zajištění | Uptrend | Repo sazba | Přijetí eura | Biliony dolarů | Kupní síla | Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | Úbytek | Termínový kontrakt | Společnost SpaceX | Ropy | Rozdílové smlouvy | Soudní dvůr Evropské unie | Frank Schäffler | Historie | Mluvčí Gazpromu | Úspěšné obchodování | Penta | Sociální média | Euroclear Bank | EET | Řízení rizik | Singapur | Ziskový poměr PE | Podmínky půjčky | Míra úspor | Investoři do zlata | Polská společnost | NFIB | Člen bankovní rady | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Podcasty | Očekávané Earnings | Výdaje | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Rafinerie | Společnost | Petr Dufek | Italská ekonomika | HEXINDX | Obchodní systémy | Ekonomické časy | RMBETRL | Rezervní měny | LTV | Barometr rizik | CBC | Úvěrová aktivita | Jan Sušánka | CCJ.US | ZEW index ekonomického sentimentu | Důchody | List The Wall Street Journal | I-Trader | Firma McDonald's | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Forbes | Akcez | Obchodujte | Colt | Studie EU | Radomír Jáč | Kurzotvorné zprávy | Thomas Barkin | BlackRock | Ukončení války | Utažení měnové politiky | Fondy kvalifikovaných investorů | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Růst průmyslové výroby v EU | Očekávaná inflace | BMW | Cena akcií | Volatilita trhů | Ukrajinská ekonomika | AMC Entertainment (AMC.US) | Kupci | Výkon německé ekonomiky | Upozornění na rizika | Rozšíření | Global Payments | Schodek veřejných financí | Komise v přenesené pravomoci | Velké centrální banky | Výhled růstu globální ekonomiky | Akvizice Colt | Volatilita | Obchodní nastavení | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SUGAR | Pravidla pro regulaci | Mimořádné zasedání | On Holding AG | Halving | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Jak vydělat peníze | Rishi Sunak | CPI Property Group | Umělé inteligence | Investiční rady | Buy | Eura | Tisková konference | Schodek rozpočtu | Neúspěch | Výsledek HDP | Koruna posiluje | Ztráty | Internetové bankovnictví | Komentář Radomíra Jáče | GLOBSEC | Nízká nezaměstnanost | Inflační cíl | Nizozemsko | Africký mor | Sulut Airways Indonesia | Organizace | Britský FTSE | Zdražování v Česku | Obilí | DIW | Posilování USD | Prodat dluhopisy | CBI | Gap | Ceny pohonných hmot | UNCTAD | CARE Česká republika | Expedia | Services | Úrokové swapy | VIX | Zmírnění inflace | Inflační data | Úrokové náklady | FESE | Budování tržní ekonomiky | Stock Exchange | Filip Kalčák | Regulační rámec | Premiér Boris Johnson | Růst | Dopad na finanční trhy | RegioJet | Polská centrální banka | RIGSEIN | Akcie ČEZ | Harmonic trading | Pojišťovací společnosti | Ředitel XTB | Milan Pualic | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Zasedání bankovní rady | Zvýšení daně | MF | Pohyby cen | Comfort Finance Group | SOYBEAN | Kmen koronaviru | Rusko a Ukrajina | Hospodářské výsledky | Odhad letošního růstu | Příjmy obyvatelstva | Cameco | Risk-off | Volvo | Trinity Capital | WU | Zajištění | Société Générale | Ministryně financí Alena Schillerová | HDP na obyvatele (eur) | Dominion Energy | Objem prostředků | Domácí měny | CzechTrade | Parlament dnes | Měnový výbor | Obchodování na trhu | Peníze z krizového fondu | Nástup Aleše Michla | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Zprávy z krypto průmyslu | Snížení inflace | BIDU | Daň z mimořádných zisků | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Zasedání MMF | Citrix Systems | Investiční nálada | Růst průmyslové výroby | Index | Allegro | Wall Street Journal | Ruská vláda | Počítačové procesory | Holdingové společnosti | Komoditní | Prop Trading firmy | Investiční tipy | Praktické tipy | Infineon | Lockdown | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | MiFID II | Fundament | Tchajwanská ekonomika | Odpůrci eura | Centrální bankéři | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Bohatství | Komodity | Příjmy domácností | Investiční fond | UOKiK | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Státní půjčky | Spotřební daně na cigarety | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Férové obchodní praktiky | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | Pavel Krumpár | ČTK | Tuzemská měna | Arca | Politická dohoda | Výsledkové zprávy | Index STOXX Europe 600 | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Snižování úroků ve střední Evropě | Zhoršení epidemické situace | Inflace v zemích EU | Významná rizika | Vývoj ceny akcie Netflix | Obchodování na asijských akciových trzích | Ricardo Evangelista | Guvernér polské centrální banky | Slovenský trh | Moldavsko | Průmyslové zakázky v Německu | Míra nezaměstnanosti v EU | Technologický podnikatel | Šéfka ECB | Odvětví | Velké energetické firmy | Oživení maďarské ekonomiky | Nová britská premiérka | Turów | Sanofi | Poradenské služby | Riziková prémie | Dnešní zprávy | Objem plynu | Výběr daní | Zambie | Státní penzijní fond | Kolektivní investování | Notifikace | Úroky z dolarových dluhopisů | Celkové investice | Očekávaný růst | Největší pohyby | EPC | Biliony USD | Bankovní asociace | Vysoké devizové rezervy | Wall Street | Nákupní obchod | Finanční možnosti | Česká národní banka | Bankrot Silicon Valley | Světové trhy | Guvernér Britské centrální banky | Embargo na ruské diamanty | Intradenní obchodník | Zotavení globální ekonomiky | Private Bank | Martin Jahn | Digitální měna bitcoin | Pandora | Mistrovství světa | Obava z recese | Amsterdam | Plovoucí terminály na zkapalněný zemní plyn | Aleš Rod | Snížit úrokové sazby | Deloitte Technology Fast 50 | MOL | Nadměrné nadšení | Vypuknutí pandemie | Koronavirus | INDO Defence | Graf indexu Nasdaq | Automotive | Coffee | Práce v EU | Nejlepší obchody | Regulační orgány | Izraelský úřad pro inovace | Sport a podnikání | Tomáš Prouza | Obchodní řetězce | Dříví | Tchaj-wan | Sankce na ruskou ropu | Petr Kymlička | Tvorba fixního kapitálu | EPH Daniel Častvaj | Nikkei 225 Index | Nejvyšší výnos | Merck KGaA | Rakouská centrální banka | Zkušenosti na trhu | Šíření koronaviru | Aleš Zavoral | Tax Observatory | Společnost Seznam.cz média | 5G | Předseda Evropské rady | Emirates Telecommunications | Katarský státní investiční fond | Budoucnost dotací | Server Politico | Budování továren na čipy | Finanční poradenství | Jacinda Ardernová | Růst platů | Vlastnictví | Jamal | PMI v eurozóně | Poradenství | NLALSHR | LVMH | Macromicro | Farmacie | Protiinflační opatření | Leonhard Birnbaum | Výroby baterií | Dluhopis Republiky | Diverzifikace | Ekonomiky zemí V4 | Ovlivňování | Pravidla pro kryptoměny | Latency arbitráž | Jeep | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | Prohlášení | HDP v EU | Mzda | Online vzdělávání | Ceny ropy a plynu | Přerozdělení bohatství | Finanční poradci | Program nákupů dluhopisů | Jakub Rož | Deficit obchodní bilance Spojených států | Návratnost | Mise MMF | Depegging | Zisk na akcii | Vytváření devizových trhů | Fondee | Deloitte | LPG | Demografické skupiny | GM | Bosch | Firmy z EU | Strategy Research | Skupina Volkswagen | Shazování peněz z vrtulníku | Kosovo | Rozdělení Československa | Cboe VIX | Setkání zemí OPEC+ | Závislosti na ruské ropě | Express | Zkušení investoři | Slevy na dani | Možný hedging | Země eurozóny | Španělsko | Přerušení výroby | Penzijní systém | Ředitel společnosti ActivTrades | Obchodování na burze | Produkce ropy | Správa | Železná ruda | Ondřej Hartman | FTSE Russell | Zdanění firem | TurkStream | Zdražování hypoték | Ministerstvo financí ČR | Roční průměrná míra inflace v procentech | EUR/RON | Kuny | Hypomonitor | Italský bankovní svaz | Index USD | Petr Fiala (ODS) | Energetické krize v Evropě | Holubice | Burzovní cena plynu | Evropské záležitosti | Randal Quarles | Vývoj cen komodit | Obálka | Dun & Bradstreet | Inflace v eurozóně v červnu | Výhody | Obchodovat s akciemi | Rezistence | Vytvoření měny | Rostoucí těžba v USA | Stimul | FTSE100 | Pravidla regulace | Moelis | Dnešní videokomentář | Christos Staikuras | Investování do fondů | Společnost PwC | Čeští ekonomové | Marika Čupa | Realitní firma | Kantar | Na volné noze | SH!FTS | Firmy v Evropě | Celková míra nezaměstnanosti | Kryptoměna Bitcoin | Ruský těžař zlata | Sazby v USA a Evropě | Britská premiérka | Vysoké úrokové sazby | Spektrum aktiv | Norská vláda | Target | Generální ředitel XTB | Akcie Photon Energy | Drobní obchodníci | Míra inflace v USA | Rumunský lei | Roger Federer | Investiční příležitost | Transakce s kryptoměnami | Celosvětový HDP | Markit | Index Cboe | Vývoj měnového páru EUR/HUF | Český a slovenský trh | Société Générale Group | Mergermarket | Akcie USA | CapitalPanda | Hlavní ekonom ECB | CyberArk Software | IMF | Předběžný údaj o HDP | Analýza | Hedgové fondy | Daimler | Zvyšování úrokového nákladu | Tržní ekonomiky | Prognózy inflace | Pás a stezka | Společnost SAB Finance | Studie Mazars | Ruský útok na Ukrajinu | Ondřej Dusílek | Štěpán Uherik | Organizace SWIFT | Úročení neinvestovaných prostředků | Získání účtu | Ceny dřeva | ActivTrades Europe SA | Zahájení dodávek | Nasdaq Composite Index | Short arbitráž | Satoshilabs | Petr Plecháč | Ekonomický růst | Vývoj dolarového indexu | Procter & Gamble | Posílení | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Zásobování plynem | Růst ekonomické nerovnosti | Makroekonomický fundament | Tržní hodnota | Člen bankovní rady České národní banky | Ropné a plynárenské společnosti | Pracovní místa | Tvůrce bitcoinu | Toky přímých zahraničních investic | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Posilování koruny | Kryptoměna squid | Lídři zemí EU | Více peněz | Český akciový trh | Přebytek běžného účtu | Markéta Pekarová Adamová | Slovenský ministr | Bohuslav Čížek | Hnědouhelné elektrárny | HTF obchodování | Hospodaření ČNB | Přímé intervence | Vstup na burzu | Platby kartou | Cena plynu pro evropský trh | ČSOB | Dopady krize | Dlouhodobý pohled | Cenové tlaky | Ruský Urals | Daňový balíček | Očkování proti covidu-19 | Bezvavlasy | České předsednictví | Henkel | Plovoucí terminály | Instrumenty | Pokles kurzu | Analytička | Béžová kniha | Sociální sítě | O2 | Pivovar | SWISSMI | Makléři | Přímé investice | Korunový trh | KKCG | Sektor technologií | Bitcoin Standard | Snižování sazeb v USA | Zlato a.s. | Zlepšení | Obchodní komora | Screening akcií | Předčasné splacení hypotéky | Rohlík | Výrobce pneumatik | Zlaté zásoby | NFP | Nové podmínky | Existence bitcoinu | Celní spor | Vít Hradil | Výsledek jednání ČNB | Výkon | Česká nezaměstnanost | Hyundai | Ztráta ČNB | Sociální investiční síť | Hrubý domácí produkt (HDP) Polska | Dovoz z Británie | Umělé inteligence (AI) | Power Exchange Central Europe | Vyšší úrokové sazby | Futures na evropské ceny uhlíku | KO | Práce v Německu | Investovat | Průměrná míra nezaměstnanosti | Certifikát | HDP Ruska | Ekonomika USA | Společnost Orsted | Baterie do elektromobilů | Denní limit ztráty | Události tohoto týdne | Největší banky | Norsko | Jednofázové výzvy | Konference OSN o obchodu a rozvoji | The New York Times | Platformy ActivTrader | RIA Novosti | Mitsubishi UFJ | Tesla Elon Musk | Obchodní signály | Světlo na konci tunelu | CCC | Aktivní trading | Bisnode | Mastercard pro Českou republiku | TABAK.CZ | 100 procent HDP | Válka | Evropské vlády | Americký index | Státní investiční fond | Sazby Fedu | Investiční rady 2022 | Akciový index S&P 500 | Aker BP | Extrémní nárůst | Průmyslová výroba v EU | Praní špinavých peněz | Výsledky Apple | Nastavení úrokových sazeb | Německá spotřebitelská důvěra | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Používání emulátorů | Unijní soud | Analýza TPA | Celkový limit ztráty | Budějovický Budvar | Home Credit & Finance Bank | Netěžař | Společnost SAB | Poměr rozdělení zisků | Důvěra v českou ekonomiku | PPF | Osobní výdaje | Předsudky | Ochrana před záporným zůstatkem | Cenový vrchol | Zákaznický servis | Institut ZEW | Úvěr na bydlení | Smart portfolio | Zadlužení Evropské unie | Bankrot | EK | City | Index průmyslové výroby | HDP Německa | Počet zemřelých | Obchodování s více aktivy | Expertka | DNB Markets | Krypto výhled | EUR/PLN | Expanzivní politika | Evropská investiční banka | Vývoj amerického dluhu | Plynovody | Telekom | Ziskové obchodování | Digitální peněženky | Duke Energy | Bloomberg | CPIPG | Hospodářství země | Fyzické akcie | Macerich | Nabídka | Maximální drawdown | Ratingové hodnocení | Pivovary Staropramen | Pandemie COVID | Index technologického trhu Nasdaq | Zadlužení veřejného sektoru | Jan Berka | Vyšší mzdy | Britský ministr financí | Globální ekonomické vyhlídky | VisualCapitalist | Reálné mzdy | Příležitosti pro forexové brokery | Kodiaq | Ropná společnost Exxon Mobil | Financial | Čínská hrozba | Výhled vývoje ekonomiky | Žebříček nejbohatších Čechů | Základní úroková sazba | Euro klesá | Hospodaření vlády | Seznam.cz média | Covidové krize | Danuše Nerudová | Globální finanční systém | Maloobchodní sektor | DJIA | Rekordní ceny | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Maďarský forint | Americký podnikatel | Výhled hospodaření | Technická recese | Oznámení Tesly | Platit daně | Ondřej Machač | Akcie Lululemon Athletica | Světové rezervní měny | Důvěra investorů | Klienti XTB | Trigger | České koruny | Ekonomický potenciál metaverza | Vzdělávací obsah | Vysoké ceny energií | China Evergrande | Index WPI | ERM-2 | Tempo růstu průmyslové výroby | Snižování sazeb | David Vagenknecht | Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska | Náskok před konkurencí | Konec roku | Asociace | SPAC | Ekonomická předpověď | Tata Steel | Pandemie koronaviru | EUR/NOK | Oslabení měny | Státní svátek | Posílení kurzu | Schůzce FOMC | Cenová hladina v ČR | Graf akcie | Pavel Baudiš | Bitcoin | On Holding | Průmyslníci | Konsolidované účetní závěrky | Povinné očkování | Katarína Klamková | Generali Investments CEE | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | Zhoršení nálady | CFA Institute | Nizozemci | Kobalt | Německý výrobce | Žádný výnos | Nadnárodní společnosti | Volodymyr Zelenskyj | Inflace v Evropě | Ajay Banga | NASDAQ 100 Index | Index spotřebitelských cen | BidAskBit | Rady expertů | Úvěrové portfolio | Státní podpora | Společnost BHP | Bankomat | Přehřátý trh práce | Předpokládaný růst | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | Středoafrická republika | Výnosové křivky | Měsíční data | EuRoPol Gaz | cTrader | Hospodaření | London Stock Exchange | Futures | Inflace v eurozóně | Společnost S&P | Evropský statistický úřad Eurostat | Finanční ztráty | Nemoc covid-19 | Novela zákona o ČNB | Tomáš Havránek | Title Transfer Facility (TTF) | Letní výsledková sezóna | Italská vláda | Dopady koronavirové krize | Vysoká cena | Didier Pfleger | IBEX 35 | Základní potraviny | Obchody | Nemovitosti | Pokles ceny | Beta | MSSERBL | Nord Stream 2 AG | Prodej akcií | Obnovitelné zdroje | Pravidla pro regulaci kryptoměn | Bezpečná aktiva | Ponziho schéma | Konkurent | FXstreet.cz | Index Nikkei | Dění na Ukrajině | Růst dovozu | Balík opatření | Sektor služeb | OKD | Americká data | Co bude s českou korunou | Levnější půjčky | XTB | Zrychlení růstu | Nevyhnutelná devalvace | Zdražení ropy | Reed Hastings | Parlamentní volby | Účetní ztráty | CHF | Inflace v únoru | Coface Barometr | Míra nezaměstnanosti v Německu | Akciový index | Znárodnění ČEZ | HDP USA | Pokles české ekonomiky | Skupina ČEZ | Mezinárodní skupina | Odhady ČNB | Protiruské sankce | Klienti InstaForexu | PX index | Boris Johnson | Wall Street Journal (WSJ) | Oblečení | USA Donald Trump | Drawdown | Veřejný sektor | Fundamenty z USA | James Bullard | Volatility obchodování s měnami | Dluh vládních institucí | Aleš Michl | Fiocchi Munizioni | Setkání ministrů financí EU | První obchod | Německá energetická společnost | Anonymní vývojář | Medián | Podpora | Výroba automobilů | Index CPI | Vonovia | Bohemia Energy | Index nákupních manažerů (PMI) | S&P 500 | xStation5 | Čínská společnost | NatWest | Martin Kuchař | Electronic Arts | Prosincová inflace | OpenAI | Investiční nástroje | Export do Číny | JDE | Technická rezistence | Tržní kapitalizace společnosti | MWh | Tendr | Laszlo Hanyecz | First Republic | Hlavní ekonom | Měny účtu | České trhy | Tereza Hrtúsová | Ukazatel EBITDA | Akciový index Nasdaq | MT4 | Aktualizace výhledu | Velké americké banky | Zvláštní ekonomická zóna | Epiq | Volatility | Zvýšení těžby | Spojené království | Investování peněz | Elektromobilita | Silky Zdeňka Porybného | Portfólia | Zhodnocení prostředků | Royal Caribbean Cruises | Maloobchodní prodeje | Propad výnosů dluhopisů | Otevřené obchody | Profesionální obchodník | Tesla Inc. | Jak se daří investičním fondům | Zpřísňováním měnové politiky | Polský zlotý | Očekávání trhu | Rozhodnutí Číny | E-commerce | Plzeňský Prazdroj | Ekonomie | Vzdělávací webináře | Největší kryptoměna | Nejvyšší přebytek | Prodej osobních automobilů | Růst cen plynu | Index Sentix | Zdroj příjmů | Rumunská centrální banka | KKCG Karla Komárka | MJ | Surové ropy | Katastrofické scénáře | Obchodní výhled | Pakt stability a růstu | Vivendi | Kryptoměnový broker | Portugalsko | Index prosperity Česka | Online webináře | Ekonomické zpomalení | Zákaz dovozu | Výkyvy akcií | Linde | Cenové výkyvy | Partnerství | Albemarle Corp | Bankovky | Coface | WPI | Skupina Stellantis | Spotřebitelské ceny | Zadlužení | Makroekonomické predikce | FAZ | Česká vláda | Varšava | Daně z neočekávaných zisků | TAP | Eurokomisařka | Snížení produkce ropy | Nvidia | Inflace v říjnu | Charles Michel | Míra inflace v květnu | Sankce na export ruské ropy | Přehled o dění | Mario Draghi | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Avis Budget Group | Běžný investor | Josef Tošovský | Soft-landing | No-landing | Paweł Majtkowski | opPORTUnity | Akcie Palo Alto | Polský průmysl | Japonská centrální banka | Funded fáze | Plynovod Jamal | Internetová měna | Fiskální pomoc | ČR | GRAGENL | Společnost Bezvavlasy | Čínský realitní gigant | Nejnovější prognóza | Ghana | Ruská ropa | Zdanění příjmů | Zlataky.cz | Relativní zklidnění | CME Group | GEN | Opatření proti šíření epidemie | One-sided Betting | Amazon | KoroNERV-20 | Elektromobily | Slabá čínská ekonomika | Snižování úrokových sazeb | Boston Consulting Group | Beiersdorf | Platina | OX Capital Markets | The Guardian | Statistika | Míra inflace v Německu | Ukončení činnosti | Snižování rozvahy Fedu | Unijní diplomacie | Dopad na realitní trh | Jefferies | Capital Markets | České dráhy | Michal Uma | Mluvčí Kremlu | Akumulace | Nálada na trzích | Akcie na světových trzích | Značka ActivTrades | Vstupu do EU | Match Trader | Ceny v eurozóně | Čtvrtý balík sankcí | Technologické bubliny | Kellogg | Zvyšování dovozu | Royal Dutch Shell | Telecom | Mzdově-inflační spirála | Arnault | Nejvýraznější propad | Německý kancléř | Nové daně | BAT | Závislost | Index amerických akcií | Mezinárodní instituce | Šéf banky | Hladomor | D&B | Marketingová komunikace | Country Garden Holdings | Celní úřad | Situace v Rusku | Klaus-Dieter Maubach | Index Cboe VIX | Pokles světové ekonomiky | Eurozóna | Fintree | Reporting | Návrat uhlí | Makroekonomický kalendář | DNB | SAB Finance a.s. | Počet plateb | Zemědělství | Nejnovější zprávy | Splatnost | Marathon | Pšenice | Eurasia Group | Arménie | Ceny povolenek | Vytěsnění minoritních akcionářů | Největší evropská ekonomika | Podnikatelské organizace | Americké trhy | Důchodové systémy | Cena benzínu | Kazachstán | Dax index | Společnost S&P Global | Řízení volatility | Prusa Research | Eurasia | Air Bank | Očekávaný výnos | 3cAnalysis | ENEL SpA | Domácí průmysl | Orka Ventures | Lael Brainardová | FXstreet | Riskování | Clemens Wohlmuth | Živý komentář | Indonésie | Vysoká poptávka | Analytik | Provident | Data ČSÚ | Arbitrážní obchodování | Ruská centrální banka | Next | Chorvatsko | Síla koruny | Regulace trhů s kryptoměnami | Bankovky a mince | Citi Private Bank | Martin Luňáček | Pokles dovozů | Velké technologické firmy | Podnikatelská aktivita | Americká ministryně financí | Měsíční report | Sazby beze změny | Brokerská společnost ActivTrades | Akciové trhy v Asii | Nejrozšířenější digitální měna | Trader | Hang Seng | Mezinárodní investice | Jiří Oslizlo | Vývoj vakcín | Land Rover | Hodnota akcií | OMV | AAA | Elektronické peníze | SPD | GoCrypto | Doporučení | Richard Clarida | Dovoz ruské ropy | Britské společnosti | Evropské akciové indexy | Kuvajt | Mihály Varga | Inflace spotřebitelských cen | Ruský ministr | Společnost Allwyn Entertainment | Moderna akcie (MRNA) | Cena akcií ČEZ | Albánie | Tým FXstreet.cz | Gilead Sciences | Wise | Základy technické analýzy | Nárůst nakažených koronavirem | CMVM | Soud EU | Výsledek zahraničního obchodu | Sledovat tržní trendy | US SEC | Broker v oblasti forexu | Saudi Aramco | Statistický úřad | Francouzský prezident | Christopher Waller | Podnikání | Neomezené nákupy státních dluhopisů | Podnik | Lodní společnosti | Růst české ekonomiky | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Financování výdajů | InstaForex Loprais | DIA | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | Oživení eurozóny | Program škálování | Meta Platforms | Emerging markets | Evropské země | Motorová nafta | Honeywell | Petr Beneš | Miroslav Frayer | SSE Composite | Daně z těžby | Německé dluhopisy | Sociální síť Threads | InstaMarkets | České Radiokomunikace | Stavební zákon | Objem aktiv | Základ daně | Dánská centrální banka | Krypto | Macromicro.com | Země platící eurem | Hospodářský výhled | MRO | Počasí | IPO Coinbase | Paříž | Akcie Volkswagenu | Akciové fondy | Co bude | Německý index DAX | Zájem o akcie | Dlouhodobý investor | Zastavení války | Nárůst sazeb | Energetická bezpečnost | Opatření | Těžaři | Rostoucí úrokové sazby | Pojišťovnictví | Squid | Jan Frait | Nemovitostní fond | Společnost Finisterre Capital | Ruský útok | Oživení ekonomik | Farmaceutická společnost GSK | Zajištění federálních výdajů | Závislost na Rusku | Celkový výsledek | Cenové limity | Vývoj ceny | Akcie O2 | Oslabování koruny | Maďarská centrální banka | Wealth Management | České ceny | Odklon od fosilních paliv | Rozvojové země | Intervenovat | WHO | Šíření nového koronaviru | Oživit ekonomiku | Motivace | Riziko stagflace | Poptávka po uranu | Ceny kávy | Emise | Dominance bitcoinu | Barclays | Maďarská ekonomika | Premiér Viktor Orbán | Čeští investoři | Ministerstvo hospodářství | Arlington Asset Investment | Růst aktivity zpracovatelského sektoru | Antimonopolní úřad | Fiskální stimuly | Prodej kryptoměn | Investing | Účet u For Traders | Spravedlivé důchody | Ruský velvyslanec | CoinDesk | Rostoucí úroky | News | VOLX | DXtrade | Evropské investiční banky | Fair Value | Burzovní trhy | Těžař zlata | Wegovy | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | SEC | Vztah k riziku | Kolísání cen dřeva | Sušánka & partneři | Lululemon Athletica | Tuzemská nezaměstnanost | Zkapalněný zemní plyn | Platformy MT4 | Nákupy zlata | Tempo růstu HDP | Evropské indexy | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | MetLife | Historie kávy | Ruské firmy | Průmyslové podniky | Balík rozpočtových opatření | DIW Marcel Fratzscher | Šance | Lukáš Kintr | CSSF | Cena stříbra | Mark Zuckerberg | Hedging | Dodavatelské řetězce | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Čínské firmy | Uznávaný online broker | Nové peníze | GSK | Prudký růst cen | Virus | Český statistický úřad (ČSÚ) | Redukce | Představenstvo ČEZ | Realitní gigant | Míra inflace v únoru | Fiskální stimul v USA | Aktuální nálada | ForTraders | Naše hospodářství | Každý trader | Home Depot | Naše akcie | Country Garden | LG Chem | CZK/USD | ONS | Ekonomický potenciál | Světové centrální banky | Hard-landing | Volkswagen (VOW1.DE) | Zvýšení DPH | Společnost Exxon Mobil | Provize | Tajné služby | Online casina | Index PCE | Vlastní nemovitost | PEP | CCJ | TOPIX | Dluhové závazky | Dow Jones | Salutem Fund | Britská společnost | Spamování serveru | Obrovský náskok | Časový horizont | Sankce vůči Rusku | Summit EU | Grid Trading | Počet obchodů | Zvyšování úroků | Cílová cena | České nemovitosti | Terminál v Eemshavenu | Úrokové sazby | Agilent | Onet | Vývoj měnového páru USD/MXN | Jana Lvová | Podnikatelky | Investiční gramotnost Čechů | Plán restrukturalizace | Expobank CZ | KYC | Akcionáři Komerční banky | Technical Cooperation Fund | GasNet | Trading | Zisky společnosti | Vývoj důvěry v ekonomiku | CNY | London Stock Exchange Group | Polský zlotý (PLN) | Vyšetřování | Ruská ekonomika | Súdán | Sebevědomí | Biden | Nižší produkce | Index DAX | HDP EU | Pozice | Pozice ActivTrades | Budoucnost | CEE | Banky | Sazba daně z příjmů právnických osob | Devizy | Soudní dvůr | Dodavatelský řetězec | Záporný úrok | Bilance zahraničního obchodu | Nedostatek plynu | Výhledy | Infineon Technologies | Bilance | NASDAQ 100 | Peking | Britský energetický kolos | WebTrader | Restrukturalizace | Letní období | Krize v Evropě | Ray Dalio | Kompenzace | Ocenění | Gergely Suppan | Pražský PX | BCH | Průmysl a zahraniční obchod | Microsoft Corp | Analytické zprávy | MGM Resorts | ETF portfolio | Německá automobilka Volkswagen | JPMorgan Chase | Odstranění kurzového rizika | | Žlutý kov | Solidní výsledky | NKE | Certifikace | Dna | V4 | Investovat peníze | Aktuální situace | Bloomberg Terminal | Mauricius | Realitní skupina CPI Property Group | Rozhodnutí bankovní rady | Sell obchod | cTrader Web | Komisí pro cenné papíry a burzy | Akciový stratég | Lockdowny | AUD/USD | Public Power Corp | Videokurz | Nesoulad | Prodeje | Finanční analýzy | Devizové rezervy ČNB | Španělská vláda | Politici | Vnější prostředí | Živá vysílání | Kurz EUR | Dovoz čínského zboží | Objem fúzí a akvizic | Obchodní podmínky | Výhled trhů | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Doba splatnosti | Výrobce elektromobilů | Dánsko | Impulzy | Měnový pár | IBM Consulting | Care Česká republika | PX Pražské burzy | IPO Deliveroo | Premiérka Liz Trussová | Správkyně Sberbank CZ | Předsedkyně Evropské komise | Finanční situace | Tempo inflace | Emitenti | Nové vedení | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Meziroční inflace | FUNDING | Investování | Pracovní trh | Obchodní záměr | MMM | Švédská společnost | Výkyvy kurzu | Pavel Sobíšek | Větší pokles | G7 | Rakouský lockdown | Objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Celková inflace | Produkty a služby | Philip Lane | Nejlepší 5G akcie | Joe Biden | Dodávky plynu do Evropské Unie | Rostoucí ceny komodit | Americké ministerstvo zahraničí | Politika ČNB | IRBT | Kurs koruny | Guvernér ČNB | Allwyn Entertainment | Ceny v České republice | Technický výhled | Rusko dodávky plynu | Sazba Fedu | Sláva | Prostor pro další růst | Webináře | Netflix | Deloitte Technology | Zvýšení ratingu | Soběstačnost | CAD | Základní sazba | Investiční platformy | Americká pojišťovna | Udržitelné investice | Jednatel | Úroková míra | Autoprůmysl | Ředitel investiční platformy | Tisíce kryptoměn | INES | Efekt sankcí | Intervenovat na forexovém trhu | Velikost účtu | Rozpočtové deficity | InstaForex | Novinky | Nomura Holdings | Kontrakt | Přesun výroby | Paradox | Odškodnění | Obchodní příležitosti | Tok ruského plynu | SEDG | Společnost GSK | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | NIESR | Funding Pips (FP) | Ekonom | Cena barelu ropy | USA | Banky pro mezinárodní platby | WhatsApp | Vyšší výnosy | Platba | Volatilita ropy | Andrej Babiš (ANO) | Prolomení vstupní S/R zóny | Ropovody | Rosbank | Deutsche Post | Janet Yellen | Transaction Advisory | Akcie společnosti Cameco (CCJ.US) | ING Groep NV | Světové ceny kakaa | Zlato | Novo Nordisk | Nejvyšší kontrolní úřad | Jak vydělat | Ivo Lukačovič | Focus | Anheuser-Busch inBev | Hledání podhodnocených akcií | Den výplaty | Průměrování | Public Power | Tomáš Vranka | Cena dřeva | Státní dluh ČR | Rychlé ekonomické oživení | Analog Devices | Daň z příjmu | Zastropování cen | Fundamentální zprávy z USA | Geopolitika | Zpomalování inflace | Výhled růstu české ekonomiky | Investiční glosa | Philip Morris | Jozo Perić | PSE | RISK-ON | Cameco Corp. | Nasdaq | Lednová nezaměstnanost | Společná evropská měna | TME.US | Rebalancování indexů | Private banking | Společnost Meta | Poptávka v Číně | Finanční pozice | Bankrot Silicon Valley Bank | Chránit ekonomiku | Rada pro finanční stabilitu | Ruská ropná společnost | PMI ve službách | Údaje o výkonu HDP | Výhled na letošní rok | Šíření koronavirové nákazy | Volkswagen | ITA | Geopolitická situace | Denní drawdown | Holding | Hedvábné stezky | Evropské dluhové krize | Průměrná cena | Holding Agrofert | Pips | Odhady analytiků | Vítězství | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Objem zlatých rezerv | Souhrnný čistý zisk | Zemní plyn (LNG) | Restrukturalizace ČEZ | Bloky | Spekulanti | Cenový vývoj | Hike | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Ekonomické restrikce | Camelot | Skupina G20 | Nový kmen koronaviru | Hodnota dluhopisu | Velké továrny na čipy | Russell 3000 | Dávid Németh | Mrazivé počasí | Broker XTB | Dluhopis | Prodej aut | Akciová riziková přirážka | Domácí poptávka | Americký akciový index S&P 500 | Přehled úrokových sazeb | Nicholas Taleb | Trh s uranem | Rozhodnutí firmy | Ekonomické průzkumy | Vyšší inflace | Green:Code | CFA | Rekordní pokles | Damoklův meč | Verizon Communications | Zákon o snížení inflace | Pražská burza | General Bytes | Práce | FOREX | Údaje o inflaci | PMI indikátor | Obchodovat na trzích | Globální zdanění firem | ActivTrader | Investice firem | BCM Begin Capital Markets | BIC | Zpomalení hospodářského růstu | Německá inflace | Skupina Orlen Unipetrol | Důvěra v ekonomiku ČR | Výrobce baterií | Chivo | Pozitivní výhled | CZG | Volby do Kongresu | Česká koruna (CZK) | Průlom | Aleš Sosnovský | Společnost Eni | Gram zlata | Investment | Embargo na ruskou ropu | Omezení cen plynu | Francouzský ministr financí | Zákaz dovozu ruské ropy | Představitelé České národní banky | Agentura Moody's | Zásobníky | Ratingový výhled | Ekonomická katastrofa | Fáze 1 | VIAC | Ocelárny | BCM Begin Capital Markets CY | Cestovní omezení | Novozélandská centrální banka | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Výraznější pokles | PetroChina | Markets in Crypto Assets | WISE Air | Objem podílových fondů | Adam Glapiński | Globální obchod | Obchodní dohody | Oblasti forexu | Ředitel odboru komunikace ČNB | Zadluženost | CSX | 4M Systems | Internetové obchody | Daně z mimořádných zisků | USD/JPY | Klesající inflace | Úřad pro inovace | Šéfka EK | Investiční účet | Bitcoin pro všechny | Počet nezaměstnaných | Nasdaq (US100) | Návrh PPF | Ekonomické sankce | Evropské akciové trhy | Sergej Kuprijanov | Vývoj na trhu | Hot-Seat | Tempo růstu čínské ekonomiky | Generální ředitel ČEZ | Daně z příjmů právnických osob | Panadol | Spojené arabské emiráty | Ruský finančník | Ceny v Česku | STP | Přístup k obchodování | Sensodyne | Kryptoměny | Ruská armáda | Změny úrokových sazeb | CFD broker | Low | Manažeři | Crédit Agricole | Nálada na finančních trzích | Taiwan Semiconductor | Zbyněk Stanjura | Retail Investor Beat | Prodejní ceny | Automobilka Mercedes-Benz | Nápad | Ekonomické aktivity | Podíl Číny | Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Společnost Coface | Fabio Panetta | Olaf Scholz | Inflace na Slovensku | INTC | Kuba | Jaroslav Povšík | Výrobce elektromobilů Tesla | Platidlo | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | FérMakléři | Zvýšený zájem | Lokální investice | Nominální mzda | Další pokles | J.P. Morgan | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | mBank | Jan Drahota | Akcie | Úspěch | CNBC | Stimuly | Uvolnit měnovou politiku | Velká očekávání | Jerome Powell | Očkování v zemi | Válečná daň | MSCI All Country World | BACEN & CVM | Technology Fast 50 | Denní ztráta | Ekonomické nerovnosti | Volby | Srovnání makroukazatelů | Ukazatele | Listopadová bilance zahraničního obchodu | Umělá inteligence | Miliardář | Dovoz z Ruska | Umění | Vladimir Putin | Unijní instituce | Eugal | Online broker | Američtí zákonodárci | SSE Composite Index | Disney | Trading Economics | Kurz tradingu | Australský podnikatel | Portu Crypto | Stabilita | Japonský vývoz | Výsledek amerických voleb | Pokles reálných mezd | Země G7 | Vojtěch Benda | Británie | Cena zemního plynu | Firma Kaisa | Produkce čínských továren | Seznam.cz | SABMiller | Eduard Kučera | Nemoc COVID-19 | Tescan | Krátkodobý výhled | Veřejné finance ČR | Americká vláda | Contemporary Amperex Technology | Dopady pandemie | Koncern | Nejvyšší rating | Společnost Gazprom | Rating států | Spolková agentura pro sítě | Hra na oliheň | Byznysmeni | Čistý dluh | Diamanty | EQT | Měnové podmínky | Belgie | Podniky | Tether | Překážky | Strukturální změny | Inflační šok | Fond NEMO | Euro vůči americkému dolaru | Markéta Fišerová | Významné události | Analytický tým | Plán národní obnovy | Inflace v USA | Ministr financí Jeremy Hunt | Plán zavedení eura | Omezování nákupů aktiv | Žebříček | Chování spotřebitelů | NERV | Tomáš Nidetzký | The Association of Chartered Certified Accountants | CORN | Manažer Finmex | Zůstatek na účtu | 2U | Ekonomika Evropské unie | Enel | Andorra | Očkování | Tržní analýza | Důvěra v německou ekonomiku | Vysoká rizika
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Česká mlékárna
Česká národní banka
Česká národní banka (ČNB)
Česká národní banka kurzy
Česká nezaměstnanost
Česká platforma
Česká pošta
Česká prop firma
Česká prop firma Fintokei
Česká průmyslová výroba

Následující klíčová slova

Česká skupina PPF
Česká společnost
Česká společnost Fintokei
Česká společnost FTMO
Česká spořitelna
Česká spořitelna, a.s.
Česká swapová křivka
Česká technologická společnost
Česká televize
Česká vláda
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít