Úterý 23. července 2024 16:05
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
FTMO král
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new

Tržby společnosti

img

Index Dow Jones se pohybuje v červených úrovních

19.07.2024 Index Dow Jones -0,96 % na 40272,78 b. S&P 500 -0,49 % na 5517,15 b.
img

US30 ztrácí 0,8 %; tlaky polovodičů na Wall Street. Intuitivní chirurgie získává 8 %

19.07.2024 Akciový trh v USA dnes obchoduje další slabší seanci, i když rozsah nabídky je v tuto chvíli relativně malý. Navzdory tomu jsou americké indexy na cestě k nejslabšímu týdnu od dubna. Výsledky Netflixu nezpůsobily prakticky žádnou volatilitu měny; akcie se obchodují o 0,7 % níže. Polovodiče jsou stále pod tlakem, akcie TSMC ztratily 1,8 % navzdory včerejším vynikajícím výsledkům za 2. čtvrtletí a vyšším prognózám, což naznačuje potenciální alespoň dočasný obrat ze strany výrobců čipů; Intel také ztrácí více než 3 %. Výnosy 10letých státních dluhopisů USA se vrátily nad 4,2 %
img

Alaska Airlines po snížení prognózy na 3Q24 prodělává 📉

18.07.2024 Společnost Alaska Air Group (ALK.US) dnes ztrácí více než 6 % po zveřejnění výsledků za 2Q24 a představení prognóz na další čtvrtletí. Společnost navzdory solidním výsledkům zklamala investory nejvýrazněji právě svými projekcemi na další čtvrtletí, které se výrazně lišily od předpovědí analytiků.
img

Bank of America přináší silné výsledky díky rostoucím výnosům investičního bankovnictví 📊

16.07.2024 Bank of America (BAC.US) po zveřejnění údajů za 2Q24 posílila téměř o 2 % v obchodování před otevřeným trhem. I přes pokles zisků banka vykázala silnější výnosy, podpořené zejména výsledky investičního bankovnictví.
C:\fakepath\akcie-09072024-uvod.png

Top 3 akcie populárních platforem vhodné nejen pro mladé investory

09.07.2024 Postupný přesun do virtuálního světa vytváří pro investory zajímavou příležitost svézt se na popularitě jednotlivých platforem. V tomto článku se proto podíváme na akcie společností, které budou určitě znát především mladší generace. Tyto společnosti totiž očekávají v nadcházejících dvou letech skokový růst tržeb, což díky rostoucí popularitě může opravdu nastat. Vysoká očekávání investorů podepisují také analytici z Wall Street, kteří predikují cenový růst právě u těchto tří akcií.
img

Je letecký sektor připraven na nouzové přistání? 🔎

27.06.2024 Při pohledu na globální ekonomické údaje a výkonnost akciových indexů by bylo téměř slepé tvrdit, že se společnostem v leteckém sektoru prostě musí dařit. To však není pravda. Odvětví čelí řadě problémů, z nichž některé jsou cyklické povahy a jiné strukturální. V důsledku toho, i když je cestovní sezóna v plném proudu a třetí čtvrtletí roku by mělo být rekordní a podpořit poptávku po akciích leteckých společností, je těžké vidět známky sezónní euforie. V první polovině roku evropský sektor leteckých společností vážený podle kapitalizace ustoupil o téměř 10 % oproti více než 9% růstu cen akcií z indexu STOXX Europe 600. Proč?
img

Nvidia se stává největší firmou na Wall Street 📈Zopakuje se historie Cisco a dot-com?

19.06.2024 Nvidia se stala největší společností kótovanou na Wall Street, a tedy i nejhodnotnější společností na světě. Trvalo jí pouhých 96 dní, než její kapitalizace vzrostla z 2 bilionů dolarů na 3 biliony dolarů. Probíhající boom umělé inteligence je často přirovnáván k bublině dot-com a samotná Nvidia je přirovnávána ke společnosti Cisco Systems - hrdinovi internetového boomu. V březnu 2000 se společnost Cisco stala největší společností kótovanou na americké burze, deset let po svém debutu dosáhla ocenění 500 miliard dolarů. Akcionáři se však z postavení společnosti Cisco na trhu netěšili příliš dlouho. Rok 2000 se ukázal jako konec bubliny a zcela jiný pohled na oceňování společností. Čeká podobný osud i společnost Nvidia, novopečenou hvězdu Wall Street?
C:\fakepath\akcie-cestovniho-ruchu.jpg

Akcie cestovního ruchu. Víte, kde hledat před létem příležitosti?

18.06.2024 Léto a letní prázdniny již klepou na dveře, takže je čas se poohlédnout po zajímavých akciových titulech, které by z příchodu letní sezóny mohly těžit. V tomto článku se proto podíváme na 3 akcie, které velmi úzce souvisí s cestovním ruchem.
img

Broadcom v předobchodní fázi stoupá o 14 % a díky silné poptávce po umělé inteligenci zvedá Wall Street výš 📈

13.06.2024 Akcie jednoho z největších amerických výrobců čipů Broadcom (AVGO.US) včera po skončení seance vzrostly o téměř 15 % a dnes před otevřením amerického trhu si udržují růstovou dynamiku. Společnost oznámila výsledky hospodaření, poukázala na vyšší poptávku v segmentu čipů s umělou inteligencí a oznámila rozdělení akcií v poměru 10:1, přičemž společnost mimo jiné spolupracuje se společností Alphabet (Google). Společnost rovněž vyplatí "symbolickou" dividendu ve výši 5,25 USD na akcii.
img

Provozovateli ropovodů Mero loni klesl zisk meziročně o pětinu na 624,3 mil. Kč

11.06.2024 Státnímu provozovateli ropovodů Mero loni meziročně klesl čistý zisk zhruba o pětinu na 624,3 milionu korun. Tržby společnosti za přepravu a skladování ropy se pak snížily přibližně o devět procent na 2,05 miliardy korun. Vyplývá to z výroční zprávy Mera za rok 2023. Firma je vlastníkem a provozovatelem české části ropovodu Družba, ropovodu IKL a zároveň jediným přepravcem ropy do Česka.
img

Pilulka reportovala čistou ztrátu 176 mil. Kč za rok 2023 a kladný zisk EBITDA za 1Q

29.05.2024 Česká e-commerce společnost Pilulka zveřejnila konsolidované výsledky hospodaření za rok 2023 a předběžné výsledky za 1Q 2024. Za rok 2023 dosáhla čistá ztráta 177,49 mil. Kč, v prvním kvartálu 2024 reportovala kladný zisk EBITDA.
img

Denní shrnutí - Americké indexy se blíží historickému maximu, investoři čekají na výsledky společnosti Nvidia

21.05.2024 Americké indexy se obchodují poblíž včerejšího závěru, protože investoři očekávají zítřejší zprávu o výsledcích společnosti Nvidia. Společnost Nvidia v průběhu dne klesla o více než 1 %, ale aktuálně je v plusu o 0,1 %. Nasdaq si připisuje 0,05 %, zatímco S&P 500 roste o 0,11 %.
img

Gazprom vykázal za loňský rok čistou ztrátu 629 miliard rublů

02.05.2024 Ruský plynárenský gigant Gazprom se v loňském roce propadl do čisté ztráty 629 miliard rublů (161 miliard Kč). V roce 2022 ještě hospodařil s čistým ziskem 1,2 bilionu rublů. Dnes to s odkazem na sdělení firmy napsala agentura Reuters. Na výsledku se negativně projevilo mimo jiné i snížení prodeje plynu do Evropy o více než polovinu. Analytici, které oslovila agentura Interfax, odhadovali, že společnost vykáže zisk 447 miliard rublů. Pro podnik je to první ztráta za více než 20 let.
img

Apple čeká 1. čtvrtletí 📊Pomůže umělá inteligence a služby při zpomalení prodejů iPhonů?

02.05.2024 Dnes po skončení obchodní seance na Wall Street představí finanční výsledky za první čtvrtletí letošního roku společnost Apple (AAPL.US), která nedávno ztratila status největší společnosti na Wall Street, když ji sesadil Microsoft. Investoři to vzali jako důkaz, že cupertinská společnost se začíná stávat "nájezdníkem" v oblasti služeb umělé inteligence a nebude z toho cítit výrazný tahoun poptávky po produktech a maržích. Investoři očekávají, že zisky a tržby společnosti (již 5. čtvrtletí po sobě) budou vykazovat klesající meziroční růst. V dnešní zprávě budou investoři sledovat, nakolik AI a odolné služby s vysokou marží vyváží téměř jistě mnohem nižší prodeje iPhonů, které v 1. čtvrtletí ztratily zhruba 20 % podílu na trhu v Číně, kdysi klíčovém motoru expanze Applu. Opční trh po této zprávě počítá s přibližně 4% volatilitou ceny akcií společnosti Apple.
img

Abbvie po čtvrtletních výsledcích klesá o 4 % 📃

26.04.2024 Společnost Abbvie (ABBV.US) po zveřejnění výsledků za první čtvrtletí roku 2024 klesla o téměř 4,0 %. Reakce investorů na zveřejnění odráží smíšenou zprávu. Poklesy lze přičíst především zklamání z prognóz prodejů vlajkového léku společnosti Humira. Několik aspektů zprávy však může vzbudit pozitivní pozornost. Společnost zaznamenala výrazný nárůst zředěného zisku na akcii podle GAAP, který vzrostl o 492,3 % na 0,77 USD, a to především díky jednorázovým položkám. Mezitím upravený zředěný zisk na akcii meziročně klesl o 6,1 % na 2,31 USD, i když stále překonal odhady trhu.
img

DE40: Evropa chytá americký optimismus

26.04.2024 Pozitivní signály z USA ohledně finanční výkonnosti předních technologických společností posilují důvěru investorů v budoucnost IT sektoru. Pozitivní nálada se odráží ve výkonu německého indexu DAX, který aktuálně vzrostl o 0,76 %. Zajímavé je, že i přes mírnou změnu se na růstu zatím podílejí všechny segmenty. Nejsilnější růst zažívá IT sektor, zatím o +1,76 %. Silný nárůst je také zaznamenán v sektoru spotřebního zboží (+0,98 %) a zdravotnictví (+0,85 %).
img

Akcie společností Pfizer a Biontech ztrácejí na pozadí právních kroků společnosti GSK

25.04.2024 Britský farmaceutický gigant GlaxoSmithKline (GSK.UK) zažaloval u amerického federálního soudu společnosti Pfizer a BioNTech a obvinil je z porušení patentů společnosti GSK týkajících se technologie RNA (mRNA) vakcín, která se používá ve vakcínách COVID-19. Podle společnosti GlaxoSmithKline vyvinula společnost tyto inovace více než deset let před pandemií COVID-19. Společnost GSK navíc tvrdí, že po akvizici společnosti Novartis v roce 2015 odkoupila veškerá práva na inovační technologie vyvíjené od roku 2008.
img

Tesla nesplnila odhady, ale její akcie během aftermarketového obchodování rostou📊

24.04.2024 Výrobce elektromobilů vykázal výsledky výrazně pod očekáváním trhu. Tesla silně pociťuje konkurenci čínských výrobců, která ji nutí k výraznému snižování cen.Spolu s přetížením automobilového trhu, kde je mezi spotřebiteli trend volit hybridní vozy, čelí společnost výzvám, které oslabují její výsledky.
C:\fakepath\xtb-22042024.jpeg

Výsledková sezóna: Jak se daří výrobcům čipů a luxusním značkám?

22.04.2024 Zhruba před týdnem a půl začaly mnohé významné světové společnosti zveřejňovat své hospodářské výsledky za první čtvrtletí letošního roku. Tentokrát jsou výsledkové zprávy obzvláště zajímavé, protože se zároveň výrazně mění očekávání snížení úrokových sazeb v USA, což má na mnohé, zejména dražší růstové akcie, zásadní negativní dopad. Podívejme se na nejzajímavější výsledky, které byly dosud zveřejněny.
img

Denní přehled: Wall Street klesá, bitcoin drží před halvingem 64 500 dolarů

19.04.2024 Konec týdne na trzích je pro býky nervózní a zklamáním. Poklesy pozorujeme především na akciových trzích. Nejvíce dnes ztrácejí technologické společnosti.
img

American Express po výsledcích za 1. čtvrtletí klesá

19.04.2024 American Express (AXP.US), americká společnost poskytující finanční služby, dnes oznámila výsledky za 1. čtvrtletí 2024 před otevřením seance na Wall Street. Zpráva se ukázala být mírně lepší, než se očekávalo, ale akcie se v předmarketu stejně posunuly níže.
C:\fakepath\Trump Media.jpg

Trumpova mediální firma loni prodělala přes 58 milionů USD, akcie klesly

02.04.2024 Společnost Trump Media & Technology Group (TMTG), jejíž součástí je sociální síť Truth Social, vykázala za loňský rok čistou ztrátu 58,2 milionu dolarů (zhruba 1,4 miliardy Kč). Firma, jejímž většinovým vlastníkem je bývalý americký prezident Donald Trump, to včera oznámila ve zprávě pro burzovní regulátory. Její akcie následně prudce oslabily.
img

Nvidia získává 3,30 % díky vlně nových čipů Blackwell 🤖

22.03.2024 Nvidia (NVDA.US) dnes zaznamenává nárůst o 3,30 % na 945 USD za akcii a přibližuje se tak k hranici 1000 USD za akcii. Optimismus investorů podporují nové produkty a projekty oznámené během týdenní konference Nvidia GTC. Během pondělního zahajovacího projevu oznámil generální ředitel společnosti Nvidia Jensen Huang:
img

Kering komentuje výsledky za 1. čtvrtletí pochmurně

20.03.2024 Včera po skončení evropské seance poskytla společnost Kering (KER.FR), jeden z největších zástupců evropského trhu s módou, předběžný komentář k výsledkům za 1. čtvrtletí 2024.
img

Akcie společnosti Dell posílily o 28 % díky prodejům serverů s umělou inteligencí 📈

01.03.2024 Akcie společnosti Dell Technologies (DELL.US) dnes po oznámení lepších než očekávaných výsledků za čtvrté čtvrtletí vzrostly o více než 28 %, čímž se znovu rozproudila nálada investorů kolem umělé inteligence. Společnost svůj úspěch přičítá silné poptávce po serverech s umělou inteligencí a očekává postupné zlepšování obchodních výsledků v segmentu hromadných úložišť a osobních počítačů. Dell předpokládá průměrný roční růst tržeb o 3 až 4 % a nejméně 8% nárůst upraveného zisku na akcii, čímž překonává očekávání trhu, který počítá se stabilním růstem.
img

Výsledky společnosti Nvidia

23.02.2024 „Společnost Nvidia znovu obhájila své postavení mezi velkolepou sedmičkou, a to díky dalšímu vydařenému čtvrtletí, které ukázalo, že případy využití umělé inteligence explodují a že boom umělé inteligence nevykazuje žádné známky zpomalení.
C:\fakepath\Nvidia-akcie-22022024.jpeg

Nejočekávanější výsledky roku jsou tady! Může Nvidia pokračovat v růstu?

22.02.2024 Asi jen málokterá společnost vzbudila v posledním roce tolik emocí jako Nvidia. Ta byla kdysi známá především jako výrobce grafických karet pro hráče, ale v průběhu let pronikla i do dalších segmentů. Můžeme zmínit například automobilový průmysl nebo profesionální vizualizaci. Všechny 3 výše zmíněné segmenty však v posledních letech ustoupily do pozadí a celý byznys Nvidie se v současnosti točí kolem jediné věci, kterou je umělá inteligence (AI). Kromě výše uvedených segmentů má totiž Nvidia také segment datových center, kde prodává specializované čipy pro výpočty AI. Díky AI boomu posledních měsíců se jeden takový čip s označením H100 nebo H200 prodává až za 40 000 USD. Není tedy divu, že pouze tento segment tvoří více než 80 % příjmů společnosti a firma jako taková se stala miláčkem mnoha investorů. Má ale ještě prostor, kam růst dál? Kvartální výsledky z tohoto týdne nám ukazují, že Nvidia je v jedinečné pozici a do budoucna má velké plány.
img

Boom AI dosáhl historických rozměrů a všechny oči se upírají na firmu Nvidia

21.02.2024 Pro náladu na akciových trzích nejspíš v tomto okamžiku nejsou důležitější hospodářské výsledky než tržby společnosti Nvidia za 4. čtvrtletí fiskálního roku 24 (FY24 Q4) končící 31. lednem 2024. Ty budou zveřejněny ve středu v noci po uzavření amerického akciového trhu. Boom AI je silnější než kdy dřív a začíná s sebou strhávat další a další akcie, takže se budou oči všech upírat právě sem. Analytici očekávají tržby 20,4 miliardy USD, tedy meziročně o 238 % vyšší, a EPS 4,60 USD, tedy meziročně o 613 % vyšší. Jedná se o patrně dosud největší zaznamenaný nárůst mezi megakorporacemi. Ještě nikdy jsme neviděli firmu s tržní hodnotou 1 bilion USD, 12měsíčními tržbami 45 miliard a čistou ziskovou marží 55 % růst tak šíleným tempem.
img

Coinbase po výsledcích rose o více než 9 % 🔔

16.02.2024 Coinbase (COIN.US) posiluje o více než 9,0 % po pozoruhodných výsledcích za čtvrté čtvrtletí, které překonaly očekávání Wall Street. Zprostředkovatel kryptoměn vykázal zisk 1,04 USD na akcii při tržbách 954 milionů USD, čímž výrazně překonal odhady analytiků, kteří předpokládali 2 centy na akcii při tržbách 826 milionů USD. Tato pozitivní zpráva o výsledcích vedla k růstu akcií Coinbase, přestože akcie letos klesly o téměř 5 %. Za posledních šest měsíců se však více než zdvojnásobila, čímž překonala zisky Bitcoinu a dalších digitálních aktiv.
img

PepsiCo ztrácí 3 % po smíšených výsledcích a výhledu 📊

09.02.2024 Čistý zisk společnosti PepsiCo (PEP.US) překonal odhady, ale poprvé po téměř čtyřech letech klesly čtvrtletní tržby o 0,5 %, což může být pro prodejce důvodem k přehodnocení obchodních vyhlídek v prostředí nižší očekávané inflace, která omezuje zvyšování marží v závislosti na cenách. Tento pokles tržeb je přičítán vysokým nákladům na úvěry a sníženým úsporám, které ovlivnily spotřebitele během prázdninového čtvrtletí, přičemž celková poptávka v Severní Americe byla zklamáním.
C:\fakepath\xtb-09022024.jpg

Kvartální výsledky Big Tech: Co reportovala Tesla, Apple a další?

09.02.2024 Výsledková sezóna sice ještě neskončila, ale nejzajímavější společnosti – Apple, Microsoft, Alphabet, Amazon, Meta a před nimi například také Tesla – oznámily své kvartální obchodní výsledky minulý týden. Pojďme se tedy nyní podívat, jak se dařilo těmto technologickým gigantům, jejichž výkonnost má zásadní vliv na vývoj akciových indexů a trhu jako celku.
img

US Open: US500 se blíží k hranici 5 000 bodů 🔔

07.02.2024 Polovina týdne přináší další zisky na americkém akciovém trhu. Futures na začátku seance posilují a US500 se blíží historické hranici 5000 bodů. Růst akcií je samozřejmě podpořen výsledkovou sezónou. Nejdůležitější zveřejnění již máme za sebou a je zřejmé, že společnosti investory nezklamaly. Až na několik výjimek byly finanční zprávy solidní, stejně jako výhledy na rok 2024. Lepší náladu udržuje i návrat dolaru k poklesu. Nicméně výnosy desetiletých státních dluhopisů se mírně odrážejí a vracejí se na úroveň kolem 4,10 %.
img

Výsledky společnosti Meta

02.02.2024 Zatímco generální ředitel společnosti Meta Mark Zuckerberg čelil intenzivním dotazům zákonodárců při slyšení v senátním výboru pro soudnictví, jeho společnost oslavila pozoruhodný rok. Tržby společnosti Meta za čtvrté čtvrtletí dosáhly 40,1 miliardy dolarů a překonaly tak očekávaných 39,2 miliardy dolarů. Navíc zisk na akcii překonal odhady a činil 5,33 USD oproti očekávaným 4,97 USD.
img

⏫ Apple, Amazon a Meta táhnout US100

01.02.2024 Těsně před zveřejněním čtvrtletních zpráv (po skončení zasedání) akcie společností Amazon, Meta a Apple rostou, což signalizuje optimismus investorů. Tyto tři technologické společnosti patří z hlediska tržní kapitalizace k největším na Wall Street a velkou měrou přispěly k nedávnému růstu indexů S&P 500 a Nasdaq.
img

BREAKING: Tržby společnosti Alphabet překonaly odhady

30.01.2024 Tržby 86,31 miliardy dolarů, odhad 85,36 miliardy dolarů ( konsensus agentury Bloomberg). Příjmy z reklamy Google 65,52 miliardy dolarů, odhad 65,8 miliardy dolarů.
C:\fakepath\Nike.jpg

Firma Nike je největším světovým výrobcem sportovního oblečení a obuvi

24.01.2024 Americká firma Nike, která byla založena před 60 lety, 25. ledna 1964, je v současnosti největším světovým výrobcem sportovního oblečení a obuvi. Společnost založil podnikatel Bill Knight se svým bývalým trenérem atletiky z Oregonské univerzity Billem Bowermanem. Tržby společnosti, která celosvětově zaměstnává přes 75.000 lidí, za rok 2022 vzrostly o deset procent na 51,2 miliardy dolarů. Firma se po napadení Ukrajiny Ruskem v únoru 2022 zcela stáhla z ruského trhu.
img

Netflix po skončení obchodování posiluje o 7,5 % po skvělých číslech o počtu předplatitelů

23.01.2024 Společnost Netflix oznámila své finanční výsledky za čtvrté čtvrtletí roku 2023, které byly při pohledu na klíčové ukazatele streamovací společnosti silně pozitivní. Tržby společnosti dosáhly 8,83 miliardy dolarů, což představuje meziroční nárůst o 12 %. Provozní zisk činil 1,5 miliardy dolarů a zisk na akcii (EPS) 2,11 dolaru. EPS byl mírným zklamáním, ale počet nových uživatelů za 4. čtvrtletí překonal všechny rekordy.
img

Burberry ztrácí 9 % 📉 Luxusní akcie ztrácejí kvůli obavám z poptávky 🚩

12.01.2024 Akcie evropských luxusních koncernů dnes zažívají další vlnu poklesu poté, co britská luxusní značka Burberry (BRBY.UK) již podruhé za poslední tři měsíce oznámila, že očekává nižší roční zisk. Společnost dala jasně najevo, že zaznamenává silné globální zpomalení poptávky. V důsledku toho jsou investoři nuceni upravit násobky ocenění mnoha módních společností. Akcie módních holdingů, jako jsou LVMH (MC.FR) a Kering (KER.FR), se dnes obchodují o 1,5 %, resp. 3 % níže, čímž téměř zcela vymazaly zlepšení nálady z posledních týdnů. odvětví nepomáhá ani výrazné zpomalení domácí poptávky v Číně, kde dochází k deflaci. Index spotřebitelských cen v prosinci klesl již třetí měsíc v řadě, což vyvolává obavy o prodeje evropských luxusních značek.
img

Smíšený začátek pro Evropu: aktualizace obchodování společnosti Sainsbury's ukazuje, že potraviny jsou stále hlavní hvězdou přehlídky

10.01.2024 Finanční trhy jsou v polovině týdne poněkud ztracené, bez jasného směru nebo příběhu, který by trhy řídil. Evropské akcie otevřely mírně výše a také e-mini futures na index S&P 500 naznačují, že by americké trhy mohly později dnes otevřít výše.
img

Juniper po akvizici společností HPE stoupá o 22 %. Je důvodem Mist AI?

09.01.2024 Deník Wall Street Journal uvádí, že společnost Hewlett Packard Enterprise (HPE.US) vede v pozdní fázi jednání o převzetí výrobce serverů a síťových služeb Juniper Networks. Hodnota transakce se odhaduje na 13 miliard USD, což dnes způsobilo nárůst akcií společnosti Juniper o více než 21 %. Akvizice společnosti Juniper by byla největší akvizicí HPE od roku 2011, kdy konglomerát pohltil společnost Autonomy. Očekává se, že rozhodnutí bude oznámeno tento týden. Jde o "Mist AI" společnosti Juniper?
img

General Electric staví větrné turbíny v Číně, Španělsku a Indii

09.01.2024 GE Vernova, divize americké společnosti General Electric, nedávno uzavřela rámcovou dohodu se společností Forestalia o instalaci větrných turbín na moři na několika připravovaných místech ve Španělsku. Tato dohoda podporuje úsilí Španělska o přechod na obnovitelné zdroje energie a pravděpodobně pomůže společnosti GE získat podobné projekty v roce 2024.
img

US OPEN: Wall Street se otevírá po „jestřábí“ zprávě NFP

05.01.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní hotovostní seanci víceméně beze změny. Futures na americké indexy se potápěly poté, co se zpráva o NFP za prosinec ukázala být mnohem silnější, než se očekávalo, ale část tohoto poklesu byla vymazána před zahájením seance. S&P 500, Nasdaq a Dow Jones se při zahájení seance obchodovaly beze změny, zatímco malý Russell 2000 otevřel téměř o 1 % níže.
img

Photronics na 22letých maximech 📈 Akcie rostou navzdory zpomalení polovodičů

20.12.2023 Akcie společnosti U.S. Photronics (PLAB.US), která se specializuje na výrobu fotomasek a integrovaných obvodů (IC), během měsíce vzrostly o více než 40 %. Společnost vykázala již šestý rok v řadě rekordní tržby, když zaznamenala 8% meziroční růst, a to v době, kdy trh s fotomaskami zůstal letos prakticky na stejné úrovni. Společnost vykázala finanční výsledky, včetně zisku na akcii (0,6 USD oproti prognózám 0,53 USD) výrazně nad projekcemi a vykázala historicky rekordní provozní marži ve výši 28,5 %.
img

US Open: Wall Street pokračuje v pozitivním sentimentu po inflaci PPI 📌

15.11.2023 Wall Street rozšiřuje své zisky a překonává klíčové úrovně po pozitivních údajích o indexu cen výrobců z USA. Investoři se vracejí k euforickému růstu a spekulují, že Fed již ukončil zvyšování úrokových sazeb. V úvodu peněžní seance indexy získávají přibližně 0,30 %, dolar vůči většině měn mírně ztrácí, zatímco výnosy desetiletých amerických dluhopisů rostou.
C:\fakepath\AdobeStock_283221787.jpeg

Akcie Louis Vuitton za dobrou cenu: Akciové portfolio Tomáše Vranky

15.11.2023 Poslední měsíc byl na akciových trzích poměrně zajímavý. Konečně jsme se dočkali výrazných výprodejů, které dostaly akciové indexy zhruba o 10 % níže od lokálních maxim, ačkoli poté akcie silně posílily. Velmi dobře se dařilo například i bitcoinu, který se vyšplhal na úroveň kolem 37 000 dolarů, což je jeho nejvyšší hodnota za zhruba rok a půl. Výnos desetiletého amerického státního dluhopisu se opět dostal nad 5 %. Jak všechny tyto události ovlivnily Tomášovo akciové portfolio?
img

Synaptics po výsledcích za 3. čtvrtletí a komentářích generálního ředitele roste o 14 %

10.11.2023 Akcie softwarové společnosti Synaptics (SYNA.US) se dnes obchodují s téměř 14% nárůstem, protože zisk a tržby v prvním fiskálním čtvrtletí (3. čtvrtletí 2023) překonaly očekávání Wall Street. Býky podpořily také výroky generálního ředitele.
C:\fakepath\xtb-06112023.jpeg

Výsledková sezóna za námi: Je big tech stále nezastavitelný?

06.11.2023 Výsledková sezóna je prakticky u konce a jako obvykle největší pozornost přitahovaly výsledky velkých technologických společností – Apple, Microsoft, Alphabet, Amazon a Meta. Ať se nám to líbí nebo ne, big tech je žhavé téma posledních měsíců a díky aktuální publikaci výsledků jsme se mohli přesvědčit, zda je bombastický růst big techu v posledních měsících oprávněný nebo ne. V tomto článku přinášíme krátký souhrn toho nejzásadnějšího. Pokud se o aktuálním stavu big techu chcete dozvědět více, analytici XTB Tomáš Vranka společně s Jaroslavem Brychtou na toto téma natočili nový díl Povídání o trzích. Big tech bude také detailněji probrán i na nadcházející XTB Online investiční konferenci, která proběhne 25. 11. od 13:00.
img

Společnost Apple zvýšila čtvrtletní zisk, její tržby naopak mírně klesly

03.11.2023 Americká technologická společnost Apple ve čtvrtém finančním čtvrtletí zvýšila meziročně čistý zisk o necelých 11 procent na téměř 22,97 miliardy dolarů (přibližně 529 miliard Kč). Vyplývá to z dnešní zprávy o výsledcích hospodaření. Zisk na akcii překonal odhady analytiků. Tržby společnosti ale mírně klesly, a to už čtvrtý kvartál za sebou. Podnik se potýká s nízkou poptávkou po počítačích Mac a nestabilním trhem s chytrými telefony v Číně.
C:\fakepath\trader-03112023-33-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.11.2023 1) Porota amerického soudu dnes uznala vinu zakladatele zkrachovalé kryptoměnové burzy FTX Sama Bankmana-Frieda v případě miliardové zpronevěry, která byla podle prokuratury jedním z největších podvodů v historii Spojených států. Jednatřicetiletému podnikateli nyní hrozí desítky let za mřížemi, informovala agentura AP.
img

ESG jako nový standard při skladbě portfolia

31.10.2023 ESG neboli Enviromentální, sociální a řídící faktory se v posledních letech staly velmi důležitými při hodnocení celkové výkonnosti společností a významnou roli mají i při skladbě portfolia investorů. Odrážejí totiž závazek firem k udržitelnosti, etickým postupům a společenské odpovědnosti. Významného milníku v tomto směru nedávno dosáhla i společnost Mastercard, když získala nejvyšší skóre ESG ve svém odvětví.
img

Ranní shrnutí (27.10.2023)

27.10.2023 Americké indexy zakončily včerejší obchodování poklesem - S&P 500 klesl o 1,18 %, Dow Jones se propadl o 0,76 % a Nasdaq o 1,76 %.
C:\fakepath\eurusd-19102023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 19.10.2023

19.10.2023 Americké akcie včera výrazně oslabily, výnosy u dluhopisů americké vlády opět vzrostly. Náladu na trhu negativně ovlivňuje konflikt mezi Izraelem a konfliktu mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamás. Investoři vyhodnocují poslední várku čtvrtletních výsledků společností.
img

Společnost Cisco oznámila rekordní akvizici 🔔.

22.09.2023 Společnost Cisco Systems (CSCO.US) oznámila svůj záměr převzít firmu Splunk, která se zabývá kybernetickou bezpečností, za odhadovanou cenu 28 miliard dolarů, což znamená, že jedna akcie vyjde na 157 dolarů. Jedná se o historicky největší akvizici společnosti Cisco, která je vedena její ambicí posílit své softwarové podnikání a využít potenciál umělé inteligence. Očekává se, že transakce bude uzavřena ve třetím čtvrtletí roku 2024, a společnost Cisco předpovídá, že tyto synergie do dvou let zlepší hrubé marže a zisk mimo GAAP.
img

Holding SMCP ztrácí 28 % kvůli obavám po luxusní poptávce 🚩

19.09.2023 Francouzský módní holding SMCP (SMCP.FR) aktualizoval předpověď na třetí čtvrtletí i celý rok 2023. Právě poté začal dynamický výprodej jeho akcií. Poklesy již dosáhly téměř 28 % a širší sektor módních společností se dnes obchoduje pod pomlčkou, přičemž LVMH (MC.FR), Hermes (RMS.FR) a Kering (KER.FR) mírně ztrácí. SMCP snížila prognózy a poukázala na všeobecné zhoršení podmínek poptávky na všech trzích, kde má společnost zastoupení se zvláštním zaměřením na Čínu, kde je poptávka neuspokojivá.
img

Apple představil nové telefony iPhone, mají konektor USB-C

13.09.2023 Americká technologická společnost Apple včera představila novou řadu chytrých telefonů iPhone 15. Firma u této řady přešla z vlastního nabíjecího konektoru na rozšířenější systém USB-C, jehož jednotné používání se rozhodla prosadit Evropská unie. Firma včera ukázala rovněž novou řadu chytrých hodinek Apple Watch. U těch bude možné určitou akci, například zastavení budíku či přijetí hovoru, aktivovat tak, že uživatel dvakrát klepne ukazováčkem do palce, aniž by se prsty dotkl samotných hodinek.
C:\fakepath\PayPal-11092023-1.jpg

Analýza akcií PayPal - Důvody poklesu ceny a zhodnocení potenciálu pro růst

11.09.2023 Cena akcií PayPal Holdings Inc. (NASDAQ: PYPL) dosáhla v červenci 2021 historického maxima 310 USD za kus. Jejich trajektorie se však posunula a do srpna 2023 se propadly o 80 % na 63 USD.
C:\fakepath\investice-30082023.png

Analýza akcií společností NVIDIA a Teradyne: Efekt investic Cathie Wood

30.08.2023 Nedávný boom novinek kolem umělé inteligence spustil výrazný nárůst cen akcií technologických společností. Cathie Wood, generální ředitelka ARK Investment Management LLC, která se v roce 2020 proslavila svými odvážnými investicemi do technologických společností, se však rozhodla zbavit akcií jednoho z hlavních příjemců AI vývoje, společnosti NVIDIA Corporation (NASDAQ: NVDA). Nyní sází na dalšího hráče v tomto sektoru, konkrétně na Teradyne Inc. (NASDAQ: TER).
img

Kdo nakupuje AI čipy společnosti Nvidia?

24.08.2023 Nvidia teď představuje na akciovém trhu největší jednorázové krátkodobé riziko. Své výsledky za 2. čtvrtletí oznámila ve středu po uzavření amerického trhu a analytici očekávali meziroční nárůst tržeb o 65 %. Právě tyto výsledky rozhodnou o dalším osudu akcií spojených s AI. Investiční výdaje největších amerických a čínských technologických firem však očekávaným výnosům za AI čipy neodpovídají, což lze vysvětlit buď výraznou změnou struktury dosavadních investičních výdajů, nebo tím, že Číňané nakupují čipy přes spřízněné třetí strany. Navíc poptávce po AI čipech určitě pomohly i vyšší ceny bitcoinu. Očekávání ohledně Nvidie jsou extrémně vysoká, a tak raději upozorňujeme na čtyři rizikové faktory, o kterých je třeba vědět.
img

PayPal na šestiletém minimu 📉 Elliott snížil podíl ve společnosti

16.08.2023 Akcie společnosti PayPal (PYPL.US) se od roku 2021 nacházejí v nelichotivé situaci a včera se propadly pod psychologickou úroveň 60 USD.
img

Disney na desetiletém minimu - další zpomalení po výsledcích za 2. čtvrtletí? 📊

10.08.2023 Největší americká zábavní společnost Disney (DIS.US) zveřejnila svou zprávu za 2. čtvrtletí. Již více než 2 roky jsou její akcie v "nemilosti" Wall Street a zlevňují na vlně nejistého makroekonomického výhledu, nevýkonných streamovacích služeb Disney+ a budoucí nejistoty ohledně spotřebitelské aktivity. Výsledek? Akcie Disney jsou na cenové úrovni roku 2014, kdy tržby společnosti klesly o více než 40 %. Dnes před otevřením amerického trhu posilují o necelých 1,5 %.
img

DE30: DAX nereaguje na vývoj indexu spotřebitelských cen v USA; v centru pozornosti výsledky firem!

10.08.2023 Čtvrteční obchodní seance přináší zřetelné zlepšení nálady na evropských trzích. Samotný index DE30 aktuálně posiluje o téměř 0,4 %. Zveřejnění indexu spotřebitelských cen z USA dočasně podpořilo sentiment v Evropě, nicméně rozsah dalšího růstu netrval dlouho.
img

Výdělky společnosti Disney

10.08.2023 Po náročných 12 měsících, kdy akcie společnosti Disney klesly o více než 20 %, si dnes investoři oddechli. Zisk překonal očekávání a ztráty by se měly i přes slabší než očekávané předplatitele streamingu nadále zvyšovat.
C:\fakepath\xtb-0902023.png

Kvartální výsledky Big tech firem: Jak se dařilo Applu, Googlu a dalším?

09.08.2023 Letní výsledková sezóna se pomalu blíží ke konci a i tento kvartál přinesla mnoho zajímavých informací ze zákulisí světových firem. Jedny z nejvíce očekávaných výsledků byly bezpochyby výsledky technologických gigantů. Mnozí z nich se svezli na AI boomu posledních měsíců a zaznamenali tak rekordní růsty cen svých akcií. Byl ale tento růst oprávněný? Analytik XTB Tomáš Vranka řešil společně se svými kolegy Jaroslavem Brychtou a Štěpánem Hájkem právě toto téma na novém Povídání o trzích. V tomto článku přinášíme souhrn těch nejdůležitějších informací z výsledků Apple, Microsoft, Alphabet, Amazon a Meta
img

Analytici: Hospodaření ČEZ pokračuje podle plánů, čistý zisk snižují odvody

09.08.2023 Hospodaření energetické skupiny ČEZ v prvním pololetí letošního roku zatím podle očekávání analytiků plní předpoklady ze začátku roku. Tržby společnosti tak vzhledem k vyšším cenám elektřiny ve srovnání s loňskem rostou, výsledný čistý zisk by se však měl kvůli speciálním daním a odvodům pohybovat kolem 17,6 miliardy korun, tedy téměř na polovině loňského pololetního zisku. Vliv zvláštních daní se však postupně snižuje. Vyplývá to z vyjádření analytiků. V prvním čtvrtletí meziročně ČEZ klesl čistý zisk o 60 procent na 10,8 miliardy korun. Za celý loňský rok činil rekordních 78,4 miliardy korun. Pololetní výsledky zveřejní firma ve čtvrtek.
img

DE30: Evropské akcie pod tlakem, DE30 testuje podporu 15 800 bodů!

08.08.2023 Úterní seance na evropských trzích přináší jasné poklesy kotací evropských benchmarků. Důvodem tak velkých výprodejů je dnes především reakce na slabé obchodní údaje z Číny a vlna paniky v Itálii, kde tamní banky zaznamenávají značné poklesy po rozhodnutí zavést 40% daň z mimořádných zisků.
img

Beyond Meat se kvůli výsledkům za 2. čtvrtletí propadá o 16 %

08.08.2023 Akcie kalifornského výrobce rostlinných náhražek masa Beyond Meat (BYND.US) po výsledcích ztrácejí více než 15 % - společnosti se nepodařilo překonat očekávané zisky a tržby. Jako důvod uvedla slabší poptávku v náročném ekonomickém prostředí, kde panuje inflace. Investoři vzali výsledky jako varovný signál - v případě možného oslabení ekonomiky, a tedy dalšího poklesu poptávky po výrobcích, by se tlak na Beyond Meat mohl zintenzivnit. Tržby společnosti ve druhém čtvrtletí klesly o 30,5 % a v USA o 40 % - nepomohlo ani snížení cen. Společnost snížila svůj celoroční odhad tržeb.
img

Amazon po zprávě za 2. čtvrtletí prudce stoupá, ztráta Apple - zpomalení prodeje iPhonů!

04.08.2023 Wall Street s napětím očekávala dnešní zprávy společností Amazon (AMZN.US) a Apple (AAPL.US) - obě společnosti mají dohromady hodnotu přibližně 4,5 bilionu dolarů a značnou váhu v hlavních akciových indexech. Výsledky Amazonu výrazně překonaly odhady analytiků jak z hlediska tržeb, tak i zisku. Naproti tomu očekávaná zpráva společnosti Apple - přestože předpovědi překonala - nedokázala trh překvapit v podobném rozsahu jako Amazon a akcie společnosti v průběhu obchodování po uzavření Wall Street ztrácely. Navíc prodeje vlajkových telefonů iPhone společnosti meziročně klesly o více než 2 %. Stojí za zmínku, že kapitalizace společnosti Apple je téměř dvakrát vyšší než kapitalizace společnosti Amazon. Kontrakty indexu tak vymazaly značnou část dřívějších zisků. Co vidíme na výsledcích obou společností?
img

Výsledková sezóna s XTB: Apple se zachraňuje prodejem služeb, tržby klesají už 3 čtvrtletí v řadě

04.08.2023 Výsledková sezóna vrcholí a čísla přinesla i největší americká společnost. Tržby společnosti Apple meziročně mírně klesly již třetí čtvrtletí v řadě, což představuje jednu z nejdelších sérií poklesů vůbec. Přesto výsledky nebyly vůbec špatné a přinesly pro Apple několik pozitivních momentů. Více ve videu.
img

Apple

04.08.2023 Josh Gilbert, analytik trhu ve společnosti eToro, k výsledkům uvádí: ‚‚Tržby společnosti Apple byly srovnatelné s očekáváním Wall Street, ale již třetí čtvrtletí po sobě klesly kvůli nižšímu než předpokládanému prodeji iPhonů. Poptávka po iPhonu14 začíná klesat, protože se zdá, že Apple koncem příštího měsíce vydá iPhone15, který by mohl prodeje povzbudit.
img

Překvapí Amazon znovu? Čtvrtletní zisk po uzavření trhu! 🚀

03.08.2023 Akcie společnosti Amazon (AMZN.US) se v předobchodní fázi obchodování obchodují o 0,34 % výše před čtvrtletní zprávou o výsledcích hospodaření, která bude zveřejněna po dnešním uzavření trhu. Investoři obracejí svou pozornost ke cloudové výpočetní jednotce Amazonu, Amazon Web Services (AWS), poté, co konkurence vykázala mírně pomalejší růst. Ačkoli AWS zaznamenala zpomalení, očekává se, že ostatní divize Amazonu se v roce 2023 stanou katalyzátory růstu, zejména s tím, jak se projeví efektivita a sníží se inflace. Očekává se, že tržby společnosti Amazon vzrostou o 9 %, což znamená jednociferný nárůst po sedm z posledních osmi čtvrtletí. Tržby z reklamy by mohly být vyšší v souladu se silným výkonem odvětví digitální reklamy.
img

Výsledky AMD za 2. čtvrtletí - co Wall Street očekává od polovodičového giganta? 🔌

01.08.2023 Společnost Advanced Micro Devices (AMD.US) se staví do pozice konkurenta procesorů Intel (INTC.US) a potenciálního jednoho z příjemců vyšší poptávky po výkonných čipech s umělou inteligencí. Nabídka společnosti AMD v oblasti umělé inteligence sice není konkurenceschopná s dominantní společností Nvidia, je však širší než nabídka společnosti Intel. Investory může pozitivně překvapit zejména možný nárůst tržního podílu společnosti AMD, a to navzdory dobrým výsledkům společnosti Intel. Od začátku roku akcie vzrostly o zhruba 75 %, což je výrazně nad průměrem benchmarku polovodičového sektoru. Společnost představí svou zprávu za 2. čtvrtletí po dnešní seanci na Wall Street. Co očekávají analytici oslovení společností FactSet?
img

Výsledková sezóna s XTB: Intel se po předchozích katastrofálních čtvrtletích konečně dostal do zisku

28.07.2023 Kdysi dominantní americký výrobce čipů včera večer oznámil výsledky za poslední čtvrtletí. Přestože tržby společnosti Intel v meziročním srovnání poklesly, mírné zlepšení výsledků bylo po velmi špatném předchozím čtvrtletí pozitivní zprávou. Více v našem videu.
img

DE30: Nižší data PCE zvedají DE30 do oblastí ATH!

28.07.2023 Závěrečná obchodní seance tohoto týdne na evropském trhu přináší smíšený sentiment investorů. Navzdory poklesům mnoha společností akciové indexy posilují, přičemž německý DAX se vyšplhal na historická maxima.
img

Výsledky společnosti Meta

27.07.2023 „Meta překonala všechny ukazatele, a co je důležité, výhled na 3. čtvrtletí se blíží prognóze, přičemž gigant sociálních médií očekává dvouciferný meziroční růst.
img

US OPEN: Wall Street na začátku zajímavého týdne mírně vzrostla

24.07.2023 První obchodní seance tohoto týdne na Wall Street přináší mírný růst hlavních akciových indexů, které čekají na čtvrtletní zprávy hlavních amerických technologických společností a rozhodnutí FEDu, ECB a BoJ o úrokových sazbách a měnové politice.
img

Zpráva TSMC - Umělá inteligence nestačí k tomu, aby zvedla akcie?

21.07.2023 Akcie smluvního výrobce nejmodernějších čipů na světě, společnosti Taiwan Semicondcutors (TSM.US), se dostaly pod tlak na realizaci zisků poté, co společnost zveřejnila smíšenou zprávu a očekává další zpomalení v důležitých obchodních segmentech, jako jsou osobní počítače a chytré telefony. Dalším rizikovým faktorem pro akcie je geopolitika kvůli politickému postavení klíčového světového výrobce čipů Tchaj-wanu mezi Čínou a USA. slabší zpráva neměla bezprostřední vliv na poklesy ostatních čipových společností, i když Nvidia dnes ztrácí téměř 2 % a ustoupila pod 450 USD za akcii.
img

Zpráva o hospodaření společnosti Tesla oznámena! Koupil Elon Musk Bitcoin?

20.07.2023 Společnost Tesla, výrobce elektromobilů vlastněná Elonem Muskem, se s investory podělila o svou zprávu o výsledcích za druhé čtvrtletí.
img

DE30: Odvětví kosmetiky a luxusního zboží pod tlakem, Nordea udržuje bankovní sentiment na trhu!

17.07.2023 Nálada na trzích během první obchodní seance tohoto týdne je poměrně negativní. Evropa zaznamenává poměrně výrazné poklesy, především ve Francii, kde CAC 40 ztrácí více než 1 % kvůli výrazným poklesům společností vyrábějících luxusní zboží a kosmetiku. Sentiment dnes ovlivnily údaje z Číny, které dopadly pod očekávání, což v kombinaci se slabými údaji o tržbách společnosti Compagnie Financière Richemont v USA zkazilo náladu v kosmetickém/luxusním sektoru.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 10.07.2023

10.07.2023 Během minulého týdne burzy zkorigovaly. S&P 500 odepsal 1,2 %, stále se však nachází na nejsilnějších úrovních od loňského března. Stoxx Europe 600 odepsal o 3,1 %. Opět jde spíše o korekci předchozí euforie. VIX se přiblížil hranici 15 bodů. Bezprostředním spouštěčem korekce byly některá data z US trhu práce, nicméně payrolls zabránily razantnějšímu propadu. Lze konstatovat, že se akcie stále obchodují na euforických úrovních a určitá korekce je proto velmi pravděpodobná.
img

Tržby společnosti HARTMANN – RICO loni vzrostly na 5,787 miliardy korun. Provozní zisk se i přes krizi podařilo udržet na předloňské úrovni

29.06.2023 Společnost HARTMANN – RICO, tuzemský výrobce zdravotnických prostředků a poskytovatel služeb ve zdravotnictví, uzavřel rok 2022 s tržbami ve výši bezmála 5,8 miliardy korun. Oproti předchozímu období se jednalo o nárůst o 7,2 procenta. Provozní zisk se v roce poznamenaném válkou na Ukrajině a hospodářskou krizí podařilo udržet na stejné úrovni jako v roce 2021.
img

Opera roste díky umělé inteligenci. Nový rating analytiků a plán na výplatu dividend 📈

15.06.2023 Norská společnost Opera (OPRA.US) nabízí webové prohlížeče pro počítače a mobilní zařízení. Její akcie od říjnového dna vzrostly o téměř 600 % a od začátku roku o 250 %, protože uzavřela slibné partnerství se společností OpenAI. Společnost se rozhodla vyplácet dividendu každých šest měsíců, přičemž první výplata byla stanovena na 0,40 USD na akcii s datem ex 30. června. Analytici Lake Street zvýšili doporučení pro společnost na 22 USD na akcii a potvrdili rating "Buy".
img

Kdo patří mezi klíčové hráče na trhu s AI?🔌

02.06.2023 Od začátku roku posílil index Nasdaq (US100) o více než 30 %, a to navzdory utažení měnové politiky ze strany Fedu a rekordně vysokým nákladům na financování. Trend umělé inteligence zahájil ChatGPT - pohání ho obrovské množství dat a získává na popularitě rekordním tempem. Právě v oblasti technologií umělé inteligence začaly finanční trhy rozpoznávat potenciál pro další technologický boom.
img

Under Armour roste v premarketu po transakci Byrona Trotta

02.06.2023 Výrobce sportovního oblečení a obuvi Under Armour (UA.US) rozšiřuje včerejší růst ceny akcií v předobchodní fázi obchodování na Wall Street. Trhy se snaží vyhodnotit prodej akcií společnosti v hodnotě 100 milionů USD generálním ředitelem a zakladatelem Kevinem Plankem, jež je prodal fondu BDT Capital Partners, který spravuje Byron Trott, známý svým blízkým přátelstvím s Warrenem Buffettem.
img

Týden na trzích: Naváže na technologické akcie zbytek trhu?

29.05.2023 Akcie ve Spojených státech mají za sebou jeden z nejúspěšnějších týdnů v letošním roce, kdy jim k ziskům pomohl lepší výhled pro tržby společnosti Nvidia a dohoda o navýšení dluhového stropu v USA. Po delší době se trh dočkal vyloženě pozitivních zpráv, které podpořily sentiment. Nyní bude zajímavé sledovat, zda na růst na technologiích naváže i zbytek trhu, nebo zda růst bude i nadále izolovaný do menšího počtu technologických společností.
img

Akcie týdne - Micron Technology (25.05.2023)

25.05.2023 Společnost Micron Technology (MU.US) se na začátku týdne dostala na titulní stránky novin poté, co Čína z bezpečnostních důvodů zakázala některé výrobky této společnosti. Jedná se o další kapitolu v technologických válkách mezi USA a Čínou, která může mít vliv na tržby společnosti. Společnost Micron však nedávno oznámila velkou investici v Japonsku, která může pomoci kompenzovat potíže v Číně. Podívejme se na nedávné zprávy o společnosti.
img

Nejlepší americké technologické firmy letos stouply o 30 %.

18.05.2023 Velké americké technologické firmy letos zaznamenaly výrazné zisky. Zejména společnosti Apple, Alphabet, Amazon a Microsoft od začátku roku vzrostly o více než 30 %, zatímco akcie Meta, mateřské společnosti Facebooku, raketově vzrostly o více než 101 %. Mezitím se index Dow Jones Industrial Average zvýšil o méně než 1 %. Manažer Wall Street nedávno naznačil, že vzhledem k ekonomickému pozadí se sázky investorů na růst těchto společností nemusí vyplatit a postavení na trhu, i když je za daných okolností racionální, může být krátkozraké.
img

Akcie Torm se propadají navzdory dobým výsledkům za 1Q23 🚢

12.05.2023 Dánská společnost Torm (TRMDA.DK) je jedním z největších světových provozovatelů cisteren přepravujících ropné produkty, benzín, letecké palivo a naftu. Marže a tržby společnosti se po sankcích uvalených na Rusko zvýšily. Od začátku války na Ukrajině pracuje její flotila na plnou kapacitu a pokrývá delší trasy, díky čemuž má společnost vyšší sazby. díky svému velkému podílu na trhu může také vyjednat vyšší marže. Z komentáře vedení společnosti po zveřejnění výsledků vyplynulo, že trend vysokých sazeb po uvalení embarga na ruské ropné produkty pokračoval i v prvním čtvrtletí při vysoké volatilitě sazeb za přepravu. Společnost má celkem 85 plavidel.
img

Technická analýza BTC/USD na 8. 5. 2023

08.05.2023 Warren Buffett je někdo, koho není třeba představovat. Včera se na výroční investorské konferenci v Omaze vyjádřil k situaci v americké ekonomice. Odkazoval mimo jiné na téma recese a v poslední době oblíbené téma umělé inteligence. Miliardář vidí ohrožení dlouhodobého růstu americké ekonomiky. Zdůraznil také průlomovou povahu vynálezu AI. Považuje ho za slibný, ale velmi nebezpečný nástroj. Tvrdí, že lidé jako druh se zjevně kvůli vývoji AI nezmění a může tedy být použit pro špatné účely.
img

Čtvrtletní tržby společnosti Meta překonaly očekávání, akcie výrazně posílily

27.04.2023 Čistý zisk americké internetové společnosti Meta Platforms, která je majitelem sociálních sítí Facebook a Instagram či komunikační služby WhatsApp, se v prvním čtvrtletí meziročně snížil o 24 procent na 5,71 miliardy dolarů (zhruba 122 miliard Kč). Tržby však vzrostly o tři procenta na 28,65 miliardy dolarů a překonaly očekávání analytiků. Akcie podniku si po zveřejnění výsledků připisovaly více než deset procent.
img

Tesla - co očekávat od výsledků za první kvartál?

19.04.2023 Společnost Tesla (TSLA.US) dnes po skončení obchodní seance zveřejní výsledky za 1. čtvrtletí roku 2023 a podá zprávu o čtvrtletí, v němž zaznamenala rekordní počet dodávek. Tržní konsensus předpokládá, že tržby společnosti Tesla dosáhnou 23,54 miliardy USD. To by představovalo meziroční růst o přibližně 24 %. Tržní očekávání, pokud jde o zisk na akcii, činí 0,87 USD na akcii.
C:\fakepath\Lockheed.png

Výsledky zbrojovky Lockheed Martin předčily odhady, akcie jsou rekordní

19.04.2023 Americká zbrojovka Lockheed Martin, která vyrábí stíhačky F-35, o jejichž nákupu uvažuje mimo jiné i česká vláda, v prvním čtvrtletí mírně zvýšila tržby navzdory problémům s nedostatkem součástek a pracovních sil. Těžila z růstu poptávky ve Spojených státech i v zahraničí, za kterým stojí zvýšené geopolitické napětí. Čtvrtletní výsledky překonaly očekávání analytiků a cena akcií podniku se po jejich zveřejnění vyšplhala na rekordní maximum, napsala agentura Reuters.
img

Zisk Goldman Sachs pod očekáváním!

18.04.2023 Akcie Goldman Sachs Group (GS.US) po zveřejnění finanční zprávy za 1. čtvrtletí klesly o více než 3,5 %. Aktuálně se GS.US obchoduje za 334 USD a klesá o 1,5 %.
img

ZIM se po dobrých výsledcích snaží zvrátit medvědí trend 📈

15.03.2023 Námořní kontejnerová přepravní společnost ZIM Integrated Shipping (ZIM.US) vykázala optimistické výsledky za celý rok 2022 a od té doby se cena jejích akcií snaží zvrátit klesající trend. Vzhledem k rostoucí inflaci a ekonomické nejistotě a geopolitickému napětí zaznamenala nákladní lodní doprava v roce 2022 výrazné zpomalení. To mělo za následek pokles sazeb u přepravních společností, které se těšily hospodářskému rozmachu především v roce 2021.
img

Akcie týdne - Nvidia (02.03.2023)

02.03.2023 Společnost Nvidia Corporation (NVDA.US) je nejen významným výrobcem polovodičů, ale také navrhuje širokou škálu produktů, včetně grafických karet známých také jako GPU, centrálních procesorových jednotek (CPU), jednotek pro zpracování dat (DPU) a řadičů síťového rozhraní (NIC). Společnost Nvidia je známá především díky svým grafickým procesorům, které jsou hlavním předmětem podnikání společnosti. Široký výběr produktů umožňuje společnosti Nvidia působit na několika trzích, jako jsou herní trh, datová centra, profesionální vizualizace, autonomní vozidla a OEM. Společnost Nvidia je dobře zavedeným hráčem v polovodičovém průmyslu. Solidní finanční prostředky společnosti v kombinaci se silnou pozicí na klíčových trzích, jako jsou datová centra a herní průmysl, poskytují významný potenciál dlouhodobého růstu. Zaměřme se však nejprve na finance
img

Iluzorní příběh silné ekonomiky a klesající inflace

22.02.2023 „Příznivý vývoj inflace v posledních měsících, jež byl vykoupen intenzivní korekcí na trzích se začíná brát nadarmo, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Obchodování Cisco Systems po výsledcích za 2. čtvrtletí

22.02.2023 Společnost Cisco Systems byla založena v roce 1984, ale patří mezi přední technologické společnosti. Ve skutečnosti je jednou z největších společností na trhu telekomunikačních zařízení, ale podniká v mnoha odvětvích včetně síťových produktů, softwaru, zabezpečení, infrastruktury a dalších.
img

Akcie Walmartu pod tlakem po překvapivě slabém výhledu na rok 2023 📉

21.02.2023 Wall Street ignorovala výrazně lepší výsledky největšího amerického řetězce supermarketů Walmart (WMT.US) za 4. čtvrtletí 2022, než předpovídali analytici, a zaměřila se na prognózy. Konzervativní odhady společnosti investory negativně zklamaly a vyvolaly obavy kolem očekávané nižší spotřebitelské aktivity. V důsledku toho akcie jako Home Depot (HD.US) již před otevřením amerického trhu ztrácejí téměř 3 %.
img

Akcie týdne - C3.ai (16.02.2023)

16.02.2023 Akcie C3.ai od začátku roku vyskočily o více než 120 % a mnozí investoři se ptají, zda se jedná o investiční bublinu, nebo je to stále příležitost k nákupu?
img

Airbnb roste o více než 11 % díky optimistickému výhledu tržeb

15.02.2023 Akcie Airbnb (ABNB.US) ve středu vzrostly o více než 10 % poté, co společnost pro sdílení bydlení zveřejnila lepší než očekávané výsledky za 4. čtvrtletí a vydala optimistický finanční výhled.
img

Obchodování Starbucks po zisku za 1. čtvrtletí

09.02.2023 Společnost Starbucks nedávno zveřejnila zprávu o svých výsledcích za první čtvrtletí roku 2023. Nadnárodní americký kavárenský řetězec má 33 833 prodejen v 80 zemích a je často považován za barometr zdraví spotřebitelů.
Související klíčová slova: Společnost PayPal Holdings | Trump Media | IMMR.US | PPI v USA | CFR | Agresivní výprodej | Veřejné obchodování | Objem transakcí | Dynamický růst | Akcie Meta Platforms | Klíčový ukazatel | Společnost Freedom Finance | FCF | Akcie Sony | Uvolněné měnové politiky | Roku (ROKU.US) | ChatGPT | Jak fungují akcie | Senseo | Akcie Wolters Kluwer | Kryptoměnové transakce | Výplach | Euro k americkému dolaru | Výsledky technologických gigantů | Hodnota společnosti | Swoosh | Komentář vedení | Klesající tržby společnosti | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Střední hodnota | Akcie výrobce videoher | Suez Environment | Akcie Alibaby na burze | Predikce pro akcie TUI | Války | Hospodaření ČEZ | Opětovný pokles | Lithium | Vývoj | Americká automobilka Tesla | Walmart (WMT.US) | Obchodní platformy | Údaje z USA | Home Depot (HD.US) | Experimentální lék | Rychlé zisky | Rizikový faktor | Allianz | Photronics | Akcie ropy v roce 2021 | US2000 | Globální růst | Mobileye | Vývoj hodnoty akcií | Silná rezistence | Take Profit | Burzovní hodnota společnosti | Společnost GSK | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Investiční rizika | J.M.Smucker Co. | P/E poměr | FDA | Digitální reklamy | Cenová predikce | CrowdStrike Holdings | Výsledky roku | Standard & Poor's | Nedostatek čipů | Parag Agrawal | ABNB | Realitní firmy | Automobilový sektor | COST.US | XOM | Alwil Software | Výkyvy | Itálie | McDonald's | ČEZ | Stoxx | Cena emisních povolenek v EU | Akcie Carnival | Akcie společnosti Cisco | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Texas | Luboš Bedrník | Tencent Holdings | CIC | AWS | Společnost Avast | STAR Market | Očekávání | Finanční injekce | Akcie Deliveroo | Volatilní | Russell 2000 (US2000) | Luckin Coffee | GlaxoSmithKline | Medvědí trend | Cílový trh | Evropské centrální banky | American Water Works Company (AWK) | Eli Lilly (LLY.US) | Nikl | Maloobchodní tržby v eurozóně | Cisco Systems (CSCO.US) | Hodnota trhu s kryptoměnami | Výpadek příjmů | Novo | Zisk automobilky | Brand Finance | Pozitivní nálada | Čistý zisk společnosti PepsiCo | Target (TGT.US) | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Rozvoj umělé inteligence | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Volatilita cen | SeekingAlpha | Novartis | FAA | Ark | Zasedání akcionářů | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | CSCO.US | Trh práce | Uranium Participation | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Technologie společnosti | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Plynovod Nord Stream 2 | P/B | Investice | Uranové akcie | Britská centrální banka | Německý automobilový koncern | Rozvolnění | MACD | Potenciál | Support | Diverzifikace | Finanční produkty | Edge | Akvizice | Výnosy na dluhopisech | Posílení | Mergermarket | Delivery Hero | Pokles cen energií | Nejdůležitější ekonomické události | Škoda Auto | Příčiny poklesu cen akcií | Miliony dolarů | Future Vertical Lift | Webinář | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Pražská teplárenská | Evropská komise (EK) | Klesající tržby | Great Wall ORA | PubMatic | Prognózy | Akcie společnosti Alibaba | Britská libra | NYSE | Společnost Cisco | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Výkonný ředitel | Broadcom | E.ON | Ribbon Sports | Ark Investment | Klesly akcie | Vstoupit na burzu | Počáteční zisky | Meituan | Produkce energie | Čínský úřad | Akcie Waste Management (WM) | Rekord | Bitcoiny | Biotechnologické akcie | První veřejné obchodování | Evropské měny | Trade Desk | FTSE MIB | Dodatečné zisky | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Společnost Apple | Pokles zisku | Asijské trhy | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Investing | Impuls | EUR/USD | PayPal (PYPL.US) | General Electric | ARK Innovation ETF | Rezistenční pásmo | Teads | Freedom Holding | Morgan Stanley | Spotřebitelé | AVG | Předseda představenstva | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Mediální společnost | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Cena kryptoměny ethereum | Bezpečný přístav | Švédská koruna | Cena bitcoinu | General Motors (GM) | Současná cena | Wolters Kluwer | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Streamovací služby | AVGO.US | Agentura AFP | Tržby Amazonu | SMCP | Softwarová společnost | Nejvyšší cenová predikce | Aktuální vývoj | Olívia Lacenová | Společnost E.ON | TUI, Lufthansa a Carnival | Výsledková sezóna s XTB | Rotterdam | Německá letecká společnost | Nejvyšší soud | ViacomCBS | Force | Volatilní poptávka | Rozhodnutí o úrokových sazbách | WACC | Cenné papíry | Americký výrobce čipů | Čistý příjem | Společnost Lukoil | Výnos | P/S | Velcí investoři | Evoqua Water | Skvělé výsledky | Ocelářství | ESG investice | PPF Petra Kellnera | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | RBS | Plány obnovy | Brent | Společnost Orsted | AOL | Akcie těžařů | Google Pay | Delta | Colorado | Schválení ETF | Americký akciový trh | SMA | Vzdělávání | Russell 2000 | Jak obchodovat akcie | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | LYNX Trading | Freedom Holding Corp | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Reddit | Cena emisních povolenek | ESG | Index DOW | Objem nouzových rezerv | Zasedání FOMC | Německý akciový index DAX | Politico | Exchange | Investiční portfolio | Odhad letošního růstu ekonomiky | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Společnost Huawei | Výsledky obchodování | Wizz Air | Graf zlata | Kontrakty | Graf EURUSD | Obchodování s cennými papíry | Stíhačky F-35 | Microsoft (MSFT.US) | Online obchodování | ARKK | Praxe | Nasdaq100 | Cenová predikce pro akcie Reddit | Škoda | Společnost Didi | Americká technologická společnost | Makroekonomické statistiky | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Sentiment na trhu | Kryptoměna Bitcoin | Euronext | JPY | Akcie Palo Alto Networks | Metaverse | Společnost Immersion | Analytický tým FXstreet.cz | Akcie Xylem | Americká investiční banka | Tescan Orsay Holding | Polovodiče | Investiční příležitost | AI | Akcie společnosti Snap | SoftBank Group | Rekordní růst | Pfizer (PFE.US) | Casino | Investovat | Německá společnost | Wonderinterest Trading | Macy's Inc | Projekce | Obchodní tipy | Peníze | Nabídky akcií | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Implementace AI | PayPal ve zkratce | Ukazatel | Suezský průplav | TeamViewer | Představitelé G7 | Klinické testy | Drewry | FTX | Palantir Technologies (PLTR.US) | Bydlení | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Úřad pro hospodářskou soutěž | Nestlé | Módní průmysl | Český miliardář | Hlavní centrální banky | Geely | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | SSPs | Služby | Cena Brentu | Analýza akcií PayPal | Akcie JDE Peet’s | Bezpečné přístavy | Složení akciových investorů | Evropský výrobce letecké techniky | Akcie Thermo Fisher Scientific | Saxo Bank | Amgen | Barel ropy | Statoil | IBM (IBM.US) | DAX (DE40) | Americký Fed | Vakcíny proti koronaviru | Tržní hodnota | Nejznámější kryptoměna | Ropa WTI | ROA | Růst v Číně | VinFast | Micron | AbbVie (ABBV.US) | Tipy na zajímavé akcie | Zoom Video | IPO akcie | CRM | Lockheed Martin | Americká softwarová společnost | Alaska Air Group | INTC.US | Akcie Amazonu (AMZN.US) | Torm (TRMDA.DK) | Cenové predikce pro akcie Lufthansa | Dell Technologies | Brexit | WRB | Růst akciových trhů | Největší IPO | Evropské burzy | Akcie Abott Laboratoires | Valná hromada | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | WallStreetBets | FedEx | USD/BRL | Vývoj léků | Americké ekonomiky | Polymetal International | Ceny elektřiny | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Americká firma Nike | Aquis Exchange | U.S. Photronics | Robinhood | Cestování | Nord Stream 2 | Luděk Palata | O2 | Americké investiční banky | Bayer | Společnost Siemens | David Solomon | Zastavení ztrát | Akcionáři | Vagit Alekperov | Cash flow | Proražení | PYPL.US | Cenové úrovně | NVDA.US | Discord | USD | InterContinental | Upravený zisk | Růst společnosti | Mladší generace | Shopify | NFLX | Čínské technologické firmy | Technická analýza | Macquarie | Evoqua Water (AQUA) | Jakub Němec | NFP | Berkshire | CSCO | ProfitLevel | Akcie společnosti Moderna | Přetrvávající vysoká inflace | Akcie Ahold Delhaize | Freedom24.com | Oddělení alternativních investic | Delta Air | Predikce pro akcie Snap | Výkon | Qualcomm | Výroční zprávy | Nové mutace | HD.US | Ant Group | Silná rally | Cena americké ropy | Více peněz | Plány | Energetická společnost | Na burze | Blue chip | Bilion | Sektor polovodičů | Blue Ribbon Sports | ČSOB | Spikevax | Italský premiér | Ochranný software | Výsledky za první čtvrtletí | Predikce pro akcie Reddit | Společnost Pfizer | Tvorba pracovních míst | Total | Ekonomická aktivita | Regulace | Home office | Vývoj ceny akcií | Apple Pay | Ranní zpráva pro tradery | Noviny | Měnový fond | Pozitivní signál | Akvizice společnosti | Hertz | Úroková sazba | Pozorování | Předpovědi analytiků | Ahold Delhaize | Intercos | Akcie Walmartu | Split | AAPL | Celkový objem obchodů | Xiaomi | Ekonomiky | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Denison Mines | Trh digitální reklamy | Analytici XTB | Pověst | Roční růst | WIZZ | Největší společnosti | Spekulovat | Sociální sítě | Ruský prezident | P.A. | Denso | Giuseppe Conte | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Širší index S&P 500 | Shenzhen Composite | Zajímavé zisky | Avast | Zvýšení sazeb | Vládní výdaje | Freedom Finance Europe | Rekordní nárůst | Vyšší náklady | Akcie společnosti Intel | Netflix (NFLX.US) | Dovoz | Automobilka Tesla | Výzkumy | Admirals | MT5 | Pozitivní zprávy | Model 3 | Hyundai | EOG | Nikkei | Instagram | Extrémní nárůst | Pro tradery | Americké ministerstvo spravedlnosti | Model Y | Energie | Akcie týdne u Purple Trading | Norská společnost Opera | Cenové pohyby | 1 milion | Gigant Gazprom | Lukáš Baloga | Čtvrtletní zisk | Komoditní | Nejsilnější růst | Tržní hodnota americké společnosti | Escondida v Chile | Světový obchod | Zajišťovny | Ceny uranových akcií | Výkonnost společnosti | Textron | American Express (AXP.US) | Býčí sentiment | Finanční výsledky společnosti | Největší ztráty | Zájem investorů | Wonderinterest Trading Ltd | Intercontinental Exchange | IT sektor | Elon Musk | Údaje o ekonomice | Euforie | Finančník | CO2 | Turecký statistický úřad | Energy Fuels | Makrodata | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Valná hromada ČEZ | Tesla Elon Musk | Investoři | Investing.com | Souhrn finančních trhů | Obchodní deník | Roblox (RBLX.US) | Portfolio | Velké firmy | MALL.cz | Akcie Foot Locker (FL.US) | Investice do solární energie | Online nakupování | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Fidelity | Cenové predikce pro akcie Reddit | Polymetal | Nálada v Evropě | EP Corporate Group | Coca-Cola | Rozdělení akcií | AMD | Moderna | Společnost Google | Jeff Bezos | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Petr Koblic | Vyšší úrokové sazby | NAC Kazatomprom | Metalurgie | Index PPI | Západní sankce | Investovaný kapitál | Zisk | Akcie Pfizer (PFE) | Peso | APA | Fiskální rok | Zpřísňování měnové politiky | Graf akcií | BABA.US | Průmyslové revoluce | Vyšší hodnoty | NEMO | Cenový růst | Finanční instituce | Konflikt mezi Izraelem | Ahold Delhaize (AD) | Index KOSPI | Bank of England | Airbnb | Automobilka Toyota | Lepší výsledky | Síť restaurací | Předpověď akcií | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Technická analýza BTC/USD | Immersion | Daniel Křetínský | Nové vakcíny | Investiční horizont | WSJ | Prezident | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Hlavní index francouzských akcií | Boom | BABA | Energetický gigant | Růst cen ropy | BP | DIS.US | iPhone 15 | Japonská automobilka | AXP.US | Berkeley Energia | Pád banky | ADR | ADS | Sestupný trend | Raytheon | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | Jak se stát lepším investorem | Investice do vody | NICKEL | Cestovní kanceláře | Snížení nákladů | Propad ceny akcií | Boj s inflací | Analýzy | Vývoj akcií | Americká zbrojovka | Cenová predikce pro akcie Snap | AMC.US | Investiční | Průzkum | Týdenní pivotní body | Vývoj měnového páru | Pandemie COVID | Reálné mzdy | Hlavní úroková sazba | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | IEA | Ekonomická situace | Německý DAX | Platforma pro obchodování | Hlavní události | Brusel | Patria | Kávové futures | Ekonom BHS | Firma Nike | Anglie | EP | Tipranks | Ceny Bitcoinu | Bloomberg News | Uber | Tržní podíl | Skokový růst tržeb | Telekom | Solární energie | Česká společnost | TRY | Člen představenstva | Uranium Energy | Vysoká očekávání investorů | Kávové akcie | Hongguang Mini | Logitech International | Goldman Sachs Bank Europe | Úrok | US500 | Výhled na rok 2023 | Beyond Meat | Agentura Reuters | Akcie Nike | Akcie společnosti U.S. Photronics (PLAB.US) | Koupit akcie | Obchodní plán | Odhad analytiků | Sentiment investorů | Prodej | Technologické centrum | PFE | Cestovní ruch | Zpráva | P/E | OPRA | MC.FR | Apple | Prémie | Vítězství Joe Bidena | Představitelé Fedu | Události roku | Tržní kapitalizace | Covid | Švýcarská banka | Gen Digital | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Huawei | Tencent | Rozhodnutí centrálních bank | Emoce | Státní pomoc | Dluhopisové výnosy | Ministerstvo obchodu | Zvýšení úrokové sazby | Konzistence | Just Eat Takeaway | Automobilka Škoda | Warren Buffett | RoboMarkets | Kontejnerová loď | Finanční ředitel | S&P | EPH | Vzdělání | iPhone | Celoroční výhled | Akcie společnosti Amazon | Rok 2024 | Obchodování | Zvýšení daní | Legislativa | Zasedání Fedu | Společnost Berkshire Hathaway | Technický výhled trhu | Graf ropy WTI | Tržby z prodeje | Guerlain | Vedoucí představitelé | DPZ.US | Automobilka | David Card | Meta | Biotechnologická společnost | Akcie Netflixu | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Nákupy dluhopisů | Nabídka | HYU | Oznámení | GBP | Upravený zisk EBITDA | Rekordní hodnoty | Equity | IT společnosti | Thyssenkrupp | Management | Posilování eura | Atraktivita americké měny | Tržby společnosti AutoStore | Rizika investování | Fortnite | Co se děje na finančních trzích | Obchodní týden | Admiral Markets | Ropovod | Pandemie COVID 19 | TSMC | Budoucnost | Dobré výsledky | Akcie společnosti Roku | Trojúhelníkové formace | Centrální banky | Akcie Boeing (BA) | Analýzy trhu | GAAP | Eurostat | Majitel | Uran | Guru | Vesmírné akcie | Předpověď | Výsledky Big tech firem | Zprávy | Guido Imbens | Všechny akcie | Fiat Chrysler | Farmaceutický sektor | Ruský rubl | Nadšení | Doporučení | SPCE.US | Nejznámější kryptoměny | Dolary | S&P/ASX 200 | Měny vyspělých zemí | BREAKING | Rekordní prodeje | Tokeny | Cena povolenek | IAG | Turecká lira | REGN | Obchodování na Wall Street | NASDAQ: NVDA | Virgin Galactic | Investiční banka | Tesco | Absence dividend | PLTR | AVGO | Snižování cen | Velikost obchodu | Praha | Ceny ropy | Recyklace | Berkshire Hathaway | Nárůst tržeb | Míra | CPIA | Akcie v Evropě | Akcie společnosti U.S. Photronics | Pokles tržeb | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Program nákupu aktiv | Silný růst | UCITS ETF | Příjmy z reklamy | Rostoucí trendové čáry | Darden Restaurants (DRI.US) | Airbus | Akcie 2021 | Úpis akcií | Volný čas | xStation | Vakcína | Regulační úřad | Vyhlídky | Firmy | CZ | PFE.US | NATO | Nordea | Index US100 | Páka | Práce z domova | Evropské dividendové akcie | Bitcoin | Automobilky | Gucci | Wolt | Německý výrobce | Investment management | Kryptoměnové burzy | Insiders | Statista | Alstom | PEG | Nástroj | Prodej elektromobilů | Výsledky | Polovodičový průmysl | Ekonomické oživení | Free float | Fundamentální zprávy | Taiwan Semiconductor Manufacturing | EOS | Futures | Intuitive Surgical (ISRG.US) | PLTR.US | Sázka | Vlastní sociální sítě | Virus | Nio | Siemens | Minulá výkonnost | Digitální měny | Distribuce | Waste Management | Cena ropy WTI | Bank of America | Úroda | Obchodní nápady | Spotové ceny | BNTX | TIM | Pojišťovny | Fundamentální analýza | Carnival | Výrobce letadel | Odhady trhu | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Australský dolar | Instrument | Retracement | Koruna | Eli Lilly | Kryptoměny bitcoin | Finanční služby | Cukr | Terminál | Výrazný pokles | Marek Třeška | Upgrade | Vyšší poptávka | Raiffeisen | Tržní ceny | DJIA | Akcie Foot Locker | AutoStore | Podpora | Shell | Finanční výsledky | Včerejší obchodování | OPEC+ | Francie | Ekonomické události | Společnost Verizon | Oldřich Dědek | Cena akcií společnosti | Akcie leteckých společností | Onemocnění | Americký výrobce | BHS | Objem | Propad | Airbnb (ABNB.US) | Asociace | Activision | Applied Materials | Společnost Arm | Obavy z recese | Čistý zisk společnosti | Očekávání investorů | Marka | Trigger | Jacobs | Těžařská firma | Výsledky firem | Výkonnost | TUI | HDP Británie | Pandemie koronaviru | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Efekt investic | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Údaje | Pokles ceny | London Stock Exchange | Společnost Nvidia | Klima | Velikost pozice | Hodnota společnosti Tesla | Australské akcie | Asie | Skladování ropy | Softwarový gigant | Prodej akcií | Cenné papíry a burzy | Výsledky společnosti | Provozní zisk před odpisy | Exxon Mobil | Propuštění | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Cena akcií Tesly | Japonská společnost | Alibaba | Trendová čára | Akcie společnosti Logitech | Vývoj tržeb | Farmaceutické firmy | IPO společnosti Teads | DPA | Regulátor | Průzkumy | Placebo | Shortovat | CVC Capital | PSTH | Barack Obama | Alwil | RMB | Kanada | Převodník měn | OpenAI | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Dlouhodobý výhled | IBEX 35 | Graf ceny akcií | Televize CNBC | Společnost Yahoo | Průmyslová výroba | AMC | WMT | Pfizer | Snížit emise | Investiční společnost | TSM | Obchodování s akciemi | ARK Innovation | AFP | Studie | Emise skleníkových plynů | Truth Social | Vesmírné akcie 2021 | Obnovitelné zdroje energie | Obchody | První obchodní den | Ant | Průraz | Cena plynu | EDF | Graf | Rio Tinto | Index S&P 500 | Zbrojovka | Reakce trhu | FRA | Skupina Vivendi | Dnešní výsledky | Plyn | Patenty | Majoritní vlastník | Nabídka akcií | Vedení energetické společnosti ČEZ | Akcie společnosti Intel (INTC.US) | Cenový cíl | Vývoj federální daně z příjmu | Akciový index | Kering | Americké automobilky | Fibonacci retracement | Wall Street Journal (WSJ) | Německý akciový index | Hrubý domácí produkt | Recep Tayyip Erdogan | Roblox | Nejlepší akcie | Akcie Robolox | Přijetí | Společnost Stripe | Evropa | Obchodovat CFD | Nabídka akcií AutoStore | GlobalFoundries | Paxos Trust Company | Obraty | Akcie Lufthansa | OPEC | Short | Amazon (AMZN.US) | ATH | Bank of America (BAC.US) | Burzy cenných papírů | Ukrajina | Tiffany | Xylem | McAfee | Textron Aviation | Žádost o vstup na burzu | Johnson & Johnson | Vizualizace | Eurodolar | KB | Medián | Zpráva o inflaci | Carrefour | Akciový růst | Oblečení | Hodnocení akcií | Akcie včera | DRI | Maloobchod | Regulace AI | Dluhopis | CVC | Peněžní prostředky | NASDAQ: MSFT | DPZ | Earnings | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Německé vydavatelství | Justin Bieber | Rekordní minimum | Trump | Provozní ztráty | Online platformy | FactSet | Brands | Index Ventures | Dow Jonesův index | Foot Locker | Index Dow Jones Industrial Average | Moët | Britský FTSE 100 | Křetínský | PYPL | Technické analýzy | Disney+ | Beta | Darden Restaurants | Splunk | Obchodování v Asii | P/BV | Mexiko | Finanční krize | High | Rostoucí trend | Patrik Tkáč | TRMDA.DK | Sójové boby | Universal Music | Neuspokojivé výsledky | FXstreet.cz | Wolters Kluwer (WKL) | Nakoupit akcie | Cloud computing | Index spotřebitelské důvěry | Snížení spotřeby | Provozní výnosy | Tiger | Stříbro | Nejbližší support | Pozornost trhu | CHF | Tržní hodnota akcie | Constellation | Akcie Colgate-Palmolive | Historie antivirových firem | Turecko | Dogecoin | Sektorové rozložení | COIN | OECD | Předpokládaný růst | Akcie farmaceutických společností | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Americké CPI | FAANG | Pravděpodobnost možného průrazu | G10 | Daně z neočekávaných zisků | LNG | JNJ | Býčí signál | Obnovitelné zdroje | Nejistota | Samsung Electronics | Největší IPO roku | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Vývoj ceny zlata v USD | Americké akcie | Nizozemská společnost | Analýza investice | Akcie Cisco Systems | Telekomunikační společnosti | MetaTrader | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Wonderinterest | Výdělky | Cenová predikce pro akcie Lufthansa | Divize | Iberdrola | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Obchodní výsledky | PANW | Správy majetku | Givenchy | Náhoda | Index Nikkei | Akcie Amazonu | Konkurenti společnosti Tesla | AI.US | Roewe | Ziskové marže | ex | Rally na akciích | Analýza BTC/USD | Rosněfť | PSA | Čínský statistický úřad | Růst cen v EU | Fatih Birol | Audi | Silné stránky společnosti | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | NASDAQ: TER | Equinor | Instacart | Oracle of Omaha | Time-Frame | Růst výnosů | Klíčová rizika | Trh | Komise | Finanční prospěch | Obchodování se CFD | Mluvčí společnosti | Války na Ukrajině | GME | Technologické firmy | Velké peníze | Výrazný růst | Photronics (PLAB.US) | Holding SMCP | Fed | Nejvýraznější pokles | ABNB.US | Nejslabší růst | Premiér Giuseppe Conte | Zakladatel | Korekce | GSK.UK | Klesající trend | Upozornění | Příliv kapitálu | Rubl | Společnost Deliveroo | Důvěra spotřebitelů | Pozornost | Finanční společnosti | Země EU | United Airlines Holdings | Leonid Fedun | Nové trhy | Buffett | Money management | Závislosti na Číně | Akcie americké internetové společnosti | Arbitráže | Akcie TSMC | Důležitá rezistence | Pokles prodeje | Arista Networks | Index německých akcií | RQ7 Shadow | Pražské burzy | Dividendové akcie | Debut na trhu Nasdaq | Alexion | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Manažeři | Prezident Emmanuel Macron | Canoo | Akcie AMD (AMD.US) | Konkurenceschopnost | S&P 500 | Stripe | Globální recese | Purdue Pharma | Akciové indexy v USA | Automobilový průmysl | AXA | Spotové ceny ropy | Yahoo | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | JDE | TopForex | Posílení dolaru | Situace | ANO | Stock | Apollo | Obranný průmysl | Řetězec | Přenos | UBER.US | Zemní plyn | ProCent | Akcie banky | Generovat zisk | Rating | E-commerce | Dezinflace | Akcie Shopify (SHOP.US) | Společnost Alphabet | Credit Suisse Group AG | Tescan Orsay | Prezident Joe Biden | Koronavirová pandemie | American Water Works Company | Rivian | Velké banky | Akcie roku | Microsoft | Suez | Wells Fargo | L3Harris | Akcie McDonald’s | Příležitosti | Budoucí vývoj | CHD | UNWTO | NFLX.US | Vládní dluhopisy | Daňové úlevy | SBUX | Herní průmysl | Thermo Fisher Scientific | Vláda v Pekingu | Společnost Tesla | Růst tržeb | Volatility | Úspory | CME | Spotřebitelská inflace | Alphabet (GOOGL.US) | CMA | Pohyby na finančních trzích | Letadla | Makroekonomické údaje | Siemens Energy | Cybertruck | Nové akcie | Dceřiné společnosti | Obchodní instrument | Databricks | Akcie společnosti PayPal | Důvěra | Asijské indexy | Pravděpodobnost | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | Solana | Společnost PayPal | Akcie technologických společností | Decentraland | Starlink | Meziroční růst HDP | Antony Blinken | Rostoucí akcie | Futures na DAX | Nákupní cena | Akcie Nvidie | Představenstvo | IATA | Kontejnerová loď Ever Given | Obchodování na zámořských trzích | MSFT.US | Agentura AP | Soukromí investoři | Akcie Cameco (CCJ) | KER | Společnost XTB | Portfólia | Cestovní kancelář | Společnost Meta Platforms | Objem obchodů | Range | Japanizace | Těžební společnost | FIAT | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Snižování inflace | Celkový sentiment | Nifty 50 | Invest | Luxusní značky | Akcie ve Spojených státech | Gazprom | Vysoké standardy | Centrální banka | Očekávané výnosy | Hamás | Rizikové investice | Kvartální výsledky Big tech firem | Meta Platforms Inc | Životní prostředí | Čtvrtletní výsledky společnosti | Exxon | Analytici | Řízení rizika | ING | VaR | Grafy | QE | LYNX | Akcie na evropských trzích | Akumulace | Donald Trump | NAFTA | Zamítnutí růstu akcií | Čistý zisk | Vzdělávací webináře | Pozitivní zpráva | Jádrová inflace | Twitter | Směnný kurz | Největší světový producent palladia | Akcie společnosti Microsoft | Zasedání americké centrální banky | Technické problémy | Krach | Centrum | Francouzská společnost | Snížení sazeb | Společnosti | Fundamentální faktory | WeChat Pay | Mero | Spotová cena | Zpomalení ekonomiky | Nejobchodovanější CFD akcie | Rozpočet | Další růst | Výsledky bank | Majitel firmy | Investice do akcií | Euromonitor International | Návrat růstu cen na cíl | Spoluzakladatel | Akcie společnosti Foot Locker | Partnerství | Obchodní partner | Virtuální obsah | Nárůst objemů | Technologická společnost Apple | API | Finanční výkonnost | Obchodování s bitcoinem | Futures kontrakty | Prodeje čipů | Fúze a akvizice | Micron Technology (MU.US) | Společnost Reddit | EBITDA marže | Údaje o inflaci | Výroba automobilů | Mluvčí | Ministr zahraničí | Sociální síť Truth Social | Reuters | Vývoj hodnoty | Unilever | Veolia Environment | ETC | Antivirus | Letadlo | Baidu | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | CZK | Ekonomický řád | Ekonomické výsledky | Kompozitní index | Aerolinky Lufthansa | Finanční zpráva | Olive Garden | Nákup cenných papírů | Index US500 | Londýnské akciové burzy | Krug | Vývoj těžby zemního plynu v USA | Akciový index Dow Jones | Palo Alto | Rekordní maximum | Primární emise | Předseda | Air France | Odvody | Italia Trasporto Aereo | Advanced Reconnaissance Vehicle | Splácení dluhu | Riziko | Morgan Stanley & Co. | Cessna | Růst ceny | Moët & Chandon | Temelín | Americké banky | Analytika | Růstový impuls | Ceny kovů | Výsledky Amazonu | SMCP.FR | Newegg (NEGG) | Tištění peněz | J&T | Anglo American | Automobilový trh | Makro | Boeing | Vstup na burzu | Dow Jones a S&P 500 | Magnite | Daniel Beneš | Nižší růst | Vincent Pilette | Zasedání bankovní rady | Prime | Supercyklus | Společnost Walmart | PepsiCo (PEP.US) | Shanghai Composite | Americký dolar | Libra | WM | Koronavirová krize | Digital World Acquisition | Pravidla Evropské unie | CFD | SMA 100 | CL | Open | Evropská unie | Wall Street akcie | Cena akcie | Realizace zisku | Velké technologické firmy | Zvýšení podílu na trhu | Cenové akce | Online prostředí | IPO kalendář | Zahájení výsledkové sezóny | DOT | US100 | Letní výsledková sezóna | Financovat | Expirace | StreetAccount | Pohyby na trhu | Krypto | Aktuální cena | Cvičení | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Oculus | MRO | AMD.US | Dunkin Brands Group | Americké ministerstvo obchodu | TSLA | Deglobalizace | Alibaba Group | Velikost společnosti | FOREX | Traton | Nový rekord | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Refinitiv | Viceprezident | Produkty s pákovým efektem | PEPSICO | Akcie stabilních společností | Cyklické akcie | Cena | BNP | Investiční banky | Toshiba | Lufthansa prodat | Odpor | Akcie společnosti Disney | Analytik J&T | Vedení ČEZ | Gemini | WisdomTree | Arabica | BYND | Air | Akcie dnes | Káva | Ztráta | Zápis z posledního zasedání Fedu | Ceny akcií | Aleš Hála | Inspirace | Defenzivní akcie | Strategie Avastu | Akcie Roku (ROKU.US) | Akcie Shopify | Asociace finančních trhů | Leasing | Huawei Technologies | E-shopy | S&P500 | Francouzský prezident | EBay | Dolar | Vakcína proti koronaviru | Čínská ekonomika | Ceny | Dior | Prudký pokles | Technologie | Cena akcií společnosti Tesla | Opce | MetaTrader 5 | Půlení bitcoinu | ČNB | Letecká osobní doprava | TSLA.US | Akciový graf | VW | Akcie Microsoft | Americká firma | Agentura Bloomberg | Ceny zemního plynu | Ranní zpráva | Vydání nových akcií | Pokles | GS.US | USDIDX | Contango | MGM | Vyšší ceny | Vládní koalice | UEC | Dlouhodobé investice | Pojišťovnictví | E-mini | Raymond James & Associates | Margin | Nálada na trzích | Nvidia | Vývoj akciového indexu | Intuit | Andy Jassy | Štěpení akcií | Společnost Twitter | Počet uživatelů | Taiwan Semiconductor | Ropné firmy | EP Infrastructure | Solární panely | Vinci | Apollo Global Management | BioNTech | Americké společnosti | Průměrný příjem | Závazek | Potenciální zisk | Komodita | TUI AG | Bitcoin (BTC) | Poplatek | Růst HDP | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Maloobchodní tržby | Elliott | FTSE | CARA | Obchodujte akcie | Zvýšení produkce | Mercedes | Investování na burze | Tržní očekávání | Carlyle | Deliveroo | Chrysler | Velké korporace | Směrodatná odchylka | Akcie jsou rekordní | DoorDash | Americká ekonomika | Hewlett Packard | Europe 600 | Credit Suisse Group | NVDA | Akcie Johnson & Johnson | Svět investování | Americký trh | Allegro | MALL Pay | Obchodník | Přidat do portfolia | Webináře | Akcie týdne | Pozitivní výsledek | Akcie s LYNX | 737 MAX | MRNA | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Negativní dopad | Google | Americká centrální banka (Fed) | Akcie Spotify | Dluhopisy | Růst mezd | Škoda ENYAQ | Regulátoři | Fundamentální ukazatele | ISIN | Trh s elektromobily | ROE | Fortune | Evropská centrální banka | BHS Timur Barotov | Blue Ribbon | Pokles v produkci | Dow Jones Industrial Average | Intel (INTC.US) | Dialog Semiconductor | Globální letecká osobní doprava | Paypal Holdings | Nejnovější zprávy | Salvador | Čínská vláda | WTI (OIL.WTI) | EBIT | Společnost Facebook | Kryptoměnový gigant | Daně | Růst americké ekonomiky | Akcie Carnival Corp | Piper Sandler | Lídři | Automobilka Renault | Investment Management | CFD akcie | Mutace koronaviru | Cena za akcii | Pivot | Rizika | Hyundai Motor | Kryptoměna | ECB | Nákup akcií | Pracovní trh | Inflace v Turecku | Vývoj inflace | Komoditní burza | Coinbase | Institucionální investoři | Momentum | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Marketingová komunikace | Příjmy společnosti | Fond | Konsorcium | Finanční prostředky | Čína | Firma Intercos | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Zisky | Cena kryptoměny | Velký růst | Amazon Jeff Bezos | Immersion Corp | Partners | Konsensus | Trader | FCA | Daňová sazba | Ekonomické údaje | BNP Paribas | Konsenzus | Společnost DoorDash | Activision Blizzard | Přesun výroby | COST | Roční dividendový výnos | ACEA | Miliardy eur | Akcie Visa | ISM | UA.US | Voda | Cisco Systems | Starbucks | Toyota | Delta Air Lines | KLM | Globální nedostatek čipů | Dlouhodobá investiční strategie | Obchodníci | Světové obchodní organizace | STZ.US | HSBC | Důvody poklesu ceny | Zvýšení ceny | Výkonnost akcií | Uvedení na burzu | Breakout | F-35 | Navýšení kapitálu | Bull | Růst cen | TMTG | Drahé kovy | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | Ředitelka | Indikátor | ABBV | Moskva | RSI | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Volvo Cars | Cased Telescoped Munice | Dovoz oceli | Měnová politika | Akcie Teradyne Inc. | Akcie Apple | Rheinmetall | Alokace | Býčí trh | MSCI World | Saxo | Společnosti Netflix | Dnes na trzích | Financování | Výsledky za Q4 | Měkké přistání | Letecká společnost | ČSÚ | Burzy v Hongkongu | Akciový stratég | IPO TeamViewer | IoT | Market Watch | Fitch | AWK | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Akcie společnosti CrowdStrike | Stres | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Loď Ever Given | Historické maximum | OPRA.US | Ceny akcií Nvidia | Slušný zisk | Vysoké dividendy | Cena palladia | Napadení Ukrajiny Ruskem | Finance | Společnost Admirals | Dividenda | Paxos Trust | Metaverzum | Investování je rizikové | Akcie Starbucks | Investiční poradenství | Poptávka | Express | Alphabet (Google) | Hardware | Mercedes-Benz | Semi | Ocenění na burze | Line | Polovodičové společnosti | Waste Management (WM) | Capital | Průměrná hodnota | Očekávání trhu | Morrisons | MU.US | Nvidia (NVDA.US) | Cenový graf | FT | DRI.US | Axel Springer | Společnost Mobileye | Denní pokles | Výrobní aktivity | Christopher Waller | Německý index DAX | Freedom Finance | Obchodovat | Jitan Solanki | Akciový trh v USA | Pokles trhů | Pivotní body | Beyond Meat (BYND.US) | Zvýšení inflace | Spotřebitel | Nejlepší kávové akcie | Pokles akcií | Analytik J&T Banky | Vydělávat peníze | Nové rekordy | Sociální síť | Akcie Newegg (NEGG) | Odhodlání | HAS | Uzavření trhů | Zisk a tržby | Vývoz plynu | Největší americké společnosti | Palo Alto Networks | Technologický Nasdaq | Bohumil Trampota | WTI | FinTech | Palantir Technologies | Křiž smrti | Standard & Poor's 500 | Generální ředitel ČEZ | Evercore ISI | Bod | Miliardy korun | Počasí | Reporty | DE40 | Společnost TSMC | Shares | Zisk společnosti | Raiffeisen Bank International | Medvědi | Kapitálové trhy | RBNZ | Charlie Munger | Nejlepší uranové akcie | Softwarová společnost Microsoft | FRED | Bohumil Pavlica | Co bude | Obchodování dnes | Obchodování s měnami | Analytik trhů | AFME | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | SAIC | RBI | Akcie Torm (TRMDA.DK) | Turistický ruch | Veolia | Vyšší daně | Ark Investment Management | Nord Stream | Investiční výdaje | LLY.US | Jak nakoupit akcie | Americký miliardář | Tesla (TSLA.US) | Pokles zásob | Analýza dat | Reebok | OCI | Ziskovost | Payrolls | Bankéři | TOP americké společnosti | Barclays | Karl Johan Lier | Video | Podnikání | Cena ropy | Konkurenční společnosti | Spotify Technology | Jaderné elektrárny | Forrester | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | TSM.US | ABC | Těžba titanu | Marže | ROCE | Akcie bank | SpaceX | Německá ekonomika | Státy EU | DAX | Technology | Polygon | Jack Dorsey | HDP | Diskont | Předběžné výsledky | Bill Gates | Akcie Uranium Participation | Akcie těžařů stříbra | Laxman Narasimhan | Netflix | TRUTH social | Akciové opce | Volební den | Kurz USD | Zprostředkovatelé | Nevyplácí dividendy | Alphabet | Vedení společnosti | Členské státy | Akcie Newegg | Zkušenosti | Těžba kryptoměn | Emmanuel Macron | Akcie Snap | Firma | Karty | JL Warren Capital | Vzrušení | Zbrojovky | Signály | Omikron | Férové ceny | Výsledky za Q1 | Micron Technology | Vysoké zisky | Lira | Načasování | Boeing Co. | Pokles cen akcií | NYBOT | Vyšší inflace | Jens Klatt | Snížení úrokových sazeb v USA | MCD | Rafinérie | Erste | Lot | Kvartální výsledky Big tech | Ropa | Statistiky | Ether | Výrobce videoher | Byznys | RISK-ON | Blizzard | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Poskytnutí kapitálu | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Monetizace | Pfizer/BioNTech | Dluhopisové trhy | Analytici z Wall Street | Diverzifikovat | Global Markets | Ekonom | AMZN.US | U.S. Photronics (PLAB.US) | COIN.US | Světové finanční trhy | Demo účet | Deutsche Bank | Vysoká rizika | RUB | Tým RoboMarkets | EP Infrastructure (EPIF) | Kurz | Market | Akcie Alphabet | BNP Paribas Securities | Ekonomka | Martin Klass | Thomas H. Lee Partners | 256/2004 | Unicredit | Růst akcií | Pokles výnosů | Akciové tipy | Mateřská společnost | FL.US | Horizon | UST | Nejlepší výsledky | Restrikce | Komisí pro cenné papíry a burzy | Optimismus | Facebook | Rozhodování | Uranium Participation (U) | Výzkumná společnost | ironSource | Hliník | Akcie v roce 2021 | About You | BH Securities | Investice do kávového ETF | Oracle | Akcie podniku | Francouzský CAC 40 | Poptávka po čipech | Asociace finančních trhů v Evropě | Zakladatel a šéf podniku | Long Range Air Assault | Akcie Uber | Vývoj ceny kávy | Společnost Starbucks | Kenzo | Costco | USA | Hrubý domácí produkt země | NortonLifeLock | Fibonacciho retracement | Streamovací společnosti | Naučte se obchodovat | Investujte | Nejhorší výsledek | Nakupovat | Měď | Gigafactory | Generativní AI | Lennar | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | Josh Gilbert | Euro | Yield | AUD | Server CNBC | Škálování | Agentura DPA | Podhodnocený | Šéf firmy | Breakout Trader | Akcie Allianz | Index S&P/ASX 200 | Didi Global | MALL | Risk | Predikce | Fibo | NEST | Plynárenský gigant | Akcie Netflix | Visa (V.US) | Hospodářské noviny | Bank of New York Mellon | Citigroup | ASX 200 | Softbank | Hewlett Packard Enterprise | Dividendový výnos | Sony | Index VIX | LME | Hospodářství | MIB | RHM.DE | Výsledky Volkswagenu | Etoro | EV | Mediální skupina | WEI | EBITDA | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Výrobce čipů Intel | Odliv prostředků | Společnost nevyplácí dividendy | Společnost Target | ROIC | Constellation Brands | Banka JP Morgan | Akciové portfolio | Automobilka Škoda Auto | Uniper | Palantir | Nižší ceny | Zisková marže | PEP | Japonský konglomerát | EU | Vydavatelství Axel Springer | Gamble | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Portfolia | Nejvyšší cenový cíl | Prohlášení | Komerční banka | JDE Peet’s (JDEP) | Expert | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Vývoz | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Členské státy EU | xStation 5 | Gate | Úroveň rezistence | Samsung | Nový lék | Recese | Inflace v Německu | Soukromé investiční společnosti | BTCUSD | P/E Ratio | Sam Altman | Emisní povolenky | Německé aerolinky | ASML | Ropný gigant | BAC.US | Renault | Hyundai Motor (HYU.DE) | Capital Partners | Chuť riskovat | GameStop akcie | Erdogan | Technologický index Nasdaq Composite | Analýza BTC | Vývoj akciových indexů | Index Dow Jones | Digitalizace | VET | Výhled na rok | SEC | Pure Cycle | Akcie Applu | Agentura Interfax | Hargreaves Lansdown | Aktuální situace | Akcie Alibaby | Začít investovat | Stavební povolení | Squad Automatic Rifle | Postranní pohyb | Index francouzských akcií | Miliardy | Zvyšování marží | Denní graf | Spekulace | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Růstový trend | Celosvětový trh | Silný support | Štěpán Křeček | Akcie PayPal | Ropný gigant Lukoil | Dceřiná firma | Jaderná elektrárna | Ministři | ETN | Prudký propad | Kapitálové výdaje | Negativní nálada | EASA | Investoři a obchodníci | ARM | Goodyear | Uzavření obchodování | Silné euro | KPMG | Ceny energií | Lufthansa | Graf indexu S&P 500 | United Energy | Americké indexy | Washington | Unipetrol | Snížení produkce | Scott Donnelly | Zajímavé investiční příležitosti | Meziroční míra inflace | Vyhlídky cílového trhu | Japonský jen | Index FTSE 100 | Snaha PayPal | Úspěchy | Analytik Komerční banky | Úrokové sazby | Swingové maximum | Prezident Donald Trump | Rostoucí inflace | Dodávky zemního plynu | STAR | Technologický sektor | OSN | Soud | Investice do infrastruktury | Saudi Aramco | Společnost ČEZ | Komunita | Booking | Kanadský dolar | Rekordní rok | Pozitivní výsledky | Makroekonomické prostředí | Předpovědi | Představitelé centrální banky | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Údaje z Číny | Vlna výprodejů | Martin Novák | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Americké volby | Knight | Světové ekonomiky | Benzín | CrowdStrike | Ropovod TAL | Rostoucí ceny | Trend | Akcie a ETF | Pokles sazeb | IKL | Adidas | Kupci | Provozní zisk EBITDA | Produkty obchodované s finanční pákou | Dow Jones Industrial | Automobil | Finanční společnost | Švýcarská společnost | Futures na americké akciové indexy | Časový rámec | Míra inflace | Akcie společnosti Roblox (RBLX.US) | Platforma | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | MMF | Biotechnologické společnosti | United Airlines | MAN | CNN | Pomalé oživení | Spotify | Finanční situace | Finanční ukazatele | Platební systém | Fiat Chrysler (FCA) | Objem objednávek | Snížení emisí | Oslabení | Nařízení | Prospekt | Verizon Communications | Vonovia a Deutsche Wohnen | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | Jak obchodovat | WP | Zvýšené napětí | Verizon | Oblasti umělé inteligence | Negativní zprávy | Farmaceutické společnosti | BTC | Session | KOSPI | Indexy | Akcie společnosti Foot Locker (FL.US) | Citi | Akcie Louis Vuitton | Kurz akcie | Odborníci | Oživení poptávky | Obchodní bilance | Mizuho | Miliarda | Lululemon Athletica | Zpřísnění měnové politiky | Mezinárodní měnový fond | Gold | Tržby společnosti Intercos | Vývoj akcie Pfizer | Raiffeisen Bank International (RBI) | Průmysl | Státy Mezinárodního měnového fondu | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Americké technologické společnosti | Míra inflace v Turecku | Akcie Torm | Úsilí | Výrobní závody | Tempo růstu | Marže společností | Medvědí vlajka | Odkup akcií | Bankovnictví | Akcie Roblox | Aerolinky | Joshua Angrist | Digital World | BASF | Nadhodnocení | Continental | Air Liquide | Banky | Divergence | Biliony | Analýza ceny akcií společnosti | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | ETF | Dánská společnost Torm | Analýza společnosti | Investujte do akcií | Akciové trhy | Zajímavé akcie | Hlavní evropské indexy | Vývoj federální daně | Varování | Guidance | Družba | Výsledky Nvidie | LLY | Akcie výrobců vakcín | Podíl na tržbách | APP | Ekonomika Spojených států | Long | Rally | Western Digital | Investování do akcií | Pojišťovna | Macron | Klíčový support | Pandemie | Spokojenost | Bear | Dlouhodobý úspěch | Významné události | Aktiva | Guillaume Faury | Ekonomické krize | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | IPO Airbnb | Začátek výsledkové sezóny | Širší index | Ministerstvo financí | Vakcíny proti COVID-19 | GEVORKYAN | Výprodej | AUDNZD | Discovery | Kmenové akcie | Problémy v dodavatelských řetězcích | Index německých akcií DAX | Akcie Deutsche Bank | Výnosy z dluhopisů | Švýcarská banka UBS | UCITS | Business | Evropští investoři | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Nejobchodovanější CFD | Indikátory | Dna | Arizona | Obor podnikání | Pokles cen | Využití umělé inteligence | TikTok | Bloky | Osobní počítače | Barchart | Obchodování s komoditami | Automatic Data Processing | Plynárenské společnosti | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Společnost Disney | Povídání o trzích | Technologická společnost | TRUTH | Peněžní trh | Hodnota trhu kryptoměn | Alasdair Haynes | Orsted | Xbox | Holubičí tón | Umělá inteligence | Inovace | Španělský IBEX 35 | Zdravotnictví | Investice do stříbra | Společnost Coinbase | Akcie Evoqua Water | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Výnosnost | Spekulanti | Čínské akcie | Kolísání ceny | Riziko ztráty | Ministryně financí | Graf ropy | Jak začít investovat | Investice do kávy | Brazílie | Snížení cen | Čistá zisková marže | | Counterpoint Research | Macy's | Pochybnosti | Orlen Unipetrol | Výsledky zbrojovky | Členské země | Stratég | Výhled pro rok 2024 | Prodeje automobilů | Známky oživení | Společnost Abbvie (ABBV.US) | Zisky společnosti | Majetek | Big tech | Purple Trading | Raytheon Technologies | Automatizace | Fio banka | Řetězce | Dividendové akcie 2020 | Zisk na akcii (EPS) | Sentiment | Události ve světové ekonomice | Stoxx Europe 600 | Silná konkurence | Šéf společnosti | WarnerMedia | Breaking | JD | Akcionáři Avastu | Politika | IPO roku | Konkurence | Akcie Pfizer | Hospodářské recese | Nálada na trhu | Letecké společnosti | Pražská burza | Kapitalizace | Vyjádření analytiků | Akcie Palo Alto Networks (PANW.US) | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Burzovní hodnota | Společnost Opera | Unity | Ekonomické prostředí | Konsensus trhu | Výplaty dividend | Dnešní seance | Novavax | DCC | Alternativní taxislužby | Výhled pro akcie | BHP | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Americké akcie dnes | Cenové maximum | Velká Británie | Zprávy z krypto | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Nejočekávanější výsledky roku | Evropské společnosti | Společnost Amazon | Puma | Index DE30 | Zisk a tržby společnosti | Úrokový výnos | Napětí kolem Ukrajiny | Obchodování na devizovém trhu | Jerome Powell | General Electric (GE) | Optimismus investorů | Nálada | Symantec | Letectví | Indie | Zveřejnění hospodářských výsledků | Nákupy | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Společnost Adobe | Intel | Koncern Volkswagen | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Čínský výrobce | Výprodej akcií | Hospodářská recese | Živobytí | Ekonomika | Internetová bublina | Výnosová křivka | Internetová firma | Historická maxima | Stratég Saxo Bank | WTO | SIE | Intradenní obchodník | Capital Management | Firma DoorDash | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Trumpova mediální firma | Ceny zlata | Výhled | Velmi volatilní | Příjmy společnosti NVIDIA | Zerohedge | Výsledky Applu | Auta | Volume | Americký akciový index | Taboola | Komerční banky | Americké ministerstvo | Timur Barotov | Komise v přenesené pravomoci | Automobilový koncern | Obchodní účet | Dnešní zprávy | Technická analýza BTC | Foot Locker (FL.US) | Summit EU | Austan Goolsbee | Ethereum | Legendární investor | Akciový trh | Akcie Moderna | Vysoké ceny | Hry | Tlak na akcie | Akciový index DAX | Odpovědnost | Akcie Micron | Reálný obchodní účet | Nový býčí trh | Investiční nástroj | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Propouštění | Index Hang Seng | Trendové čáry | Investovat peníze | Zaměstnanci | PayPal | TripleLift | Bankovní krize | Technologický index Nasdaq | Finanční trhy | Norilsk | Couche-Tard | Bill Knight | Cyrrus | Cenové rozpětí | Expanze | Giphy | Trading | Provize | Prostor pro růst | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | IPO společnosti | Bílý dům | Austrálie | Cenové hladiny | HDP Číny | Hrubá marže | Air Jordan | GOOGL.US | USD za barel | Nikkei 225 | Výsledkové zprávy | Nákup bitcoinu | Spread | Vývoj ceny akcie | Společnost Intel | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | Významné riziko | Under Armour | New York | MSFT | Swing | Čistá ztráta | Finanční údaje | GS | Akcie americké firmy | Bernstein | Kartel při obchodování s měnami | Optimalizace | Roewe eRX5 | Burzy v USA | Akcie IBM | Americká internetová společnost | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | Veřejné společnosti | Luxusní zboží | Applied Materials | ETH/USD | IBEX | Zlepšování obchodních výsledků | Paramount | Prodejní ceny | Míra inflace v eurozóně | Pokles poptávky | Zbrojovka Lockheed Martin | Bing | Jak koupit akcie | Investiční bankovnictví | Napadení Ukrajiny | Teads N.V. | NFT | Organická sloučenina | Meziroční míra inflace v eurozóně | Šance | Byznys model | Majoritní akcionář | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Zlepšení nálady | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | SPAC | Obchodní divize | Měnové stimuly | Dolarový index | Deeskalace | Výplata | Podíl akcií | Globální trh | SHOP.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Akcie Intel | Big Tech | Sazby | Akcie Tesla | US30 | Graf indexu | Dialog | FOMC | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | Ceny aktiv | HN | Akcie ViacomCBS | STZ | Investiční tituly | Problémy v Číně | Cíle | Interfax | Provozní náklady | SPX 500 | AXP | Mateřská společnost Googlu | Výhled trhů | Akcie Darden Restaurants | Investiční skupiny | Volkswagen | Akcie společnosti Apple | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Investovat do akcií | Mathias Cormann | Akcie Boeing | Americká administrativa | Investice do zlata | Výprodeje | OIL.WTI | Rozhovor | Porsche | Španělský IBEX | Internetová společnost | Švýcarské banky | Transakce | Slabší dolar | Technologický index | Měny | Obchodní podmínky | Dopady pandemie | Hodnota transakce | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | Firemní zprávy | MasterCard | Lululemon | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Raymond James | Bezpečnost | Zaměstnanost | Profitovat | Glencore | ISRG | Nová historická maxima | Regulační úřady | Americké firmy | Analytici společnosti | Peněžní tok | NortonLifeLock a Avast | Tržní kapitalizace kryptoměn | Zpravodajství | Ekonomika EU | Air France-KLM | Special Purpose Acquisition Company | DE30 | USDX | BAE Systems | Nejlepší ropné akcie | BTC/USD | BHS Štěpán Křeček | Držení akcií | UNA | Investiční společnosti | Investor | Abbott | Železná ruda | Společnost HARTMANN | Dodávky plynu | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Finanční sektor | Fundamenty | TradingView | Akcie Meta | Společnost Morgan Stanley | Ropa dnes | Silný pokles | Aktivity společnosti | Německé banky | Alexion Pharmaceuticals | Uvolnění měnové politiky | Vedlejší účinky | Sainsbury | MSCI | Širší trh | Thomson Reuters | Snap | Akcie společnosti Uber | Cloud Computing | Akcie Church & Dwight | Finanční trh | Cena akcií PayPal Holdings | Opatření na podporu ekonomiky | Nabídková cena | Výrobce kosmetických produktů | Snižování nákladů | Půlení | Reakce investorů | USD/JPY | Trade | SPCE | Akcie švédské automobilky | Kapitalismus | Společnost AMD | Nové prognózy | Patria.cz | Authentic Brands Group | Prodeje | Šíření koronaviru | Logistické společnosti | Technický výhled | Ruský prezident Vladimir Putin | Primární veřejná nabídka | Centrální bankéři | Světová zdravotnická organizace | Sanofi | Datové centrum | EIA | Platformy | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Akcionář | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Výrobce tepla | Obchodní den | Zkušenost | Index Nasdaq (US100) | Signál | ISRG.US | Írán | Cena akcií PayPal | Investiční skupina | Výsledkové sezóny | Vývoj cen akcií | EPS | Výkonnost společností | Square | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Biliony dolarů | Úbytek | Joe Biden | Společnost SpaceX | Ropy | Rozdílové smlouvy | Malé zisky | Historie | Dow Jonesův akciový index | Singapur | Americké akciové indexy | TRMDA | Pracovní síly | Slabé stránky | Index S&P 500 (US500) | Akcie Coca-Cola | Produkce energií | Změny trendu | Klesající inflace | Rafinerie | Zisk EBITDA | Společnost | Akcie ropy | Apple (AAPL.US) | Xilinx | ESPN | Sázky | Futures na americké akcie | Nasdaq (US100) | Forbes | Obchodujte | Carlyle z USA | Ocenění akcií | Potenciální výnosy | Implikovaná volatilita | Zmírnění rizik | Trh Start | Retailoví investoři | Utažení měnové politiky | Výrobce elektromobilů Tesla | Fibo retracement | NASDAQ: PYPL | BMW | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Non-Farm Payrolls | Podnikání na kapitálovém trhu | ASX | Úročení neinvestovaných prostředků | Upozornění na rizika | Rozšíření | WMT.US | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Situace v USA | D1 | IPO Deliveroo | Cena americké ropy WTI | Panika | Americké ministerstvo financí | DAX 30 | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Neúspěch | AAPL.US | Nasdaq Inc | Nízká nezaměstnanost | Zpomalení v Číně | Nizozemsko | Pershing Square Tontine Holdings | ACT | Výrobci čipů | Organizace | Alipay | Očekávaný zisk | Ryanair | Letecký průmysl | CVC Capital Partners | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | VIX | Coffee | TGT | Stock Exchange | Růst | Vyšší úroveň | Hodně peněz | Index Dow Jones Industrial | Poptávka po ropě | Energetické komodity | ZIM Integrated Shipping (ZIM.US) | Kartel při obchodování | Příjmy | Nvidia Corporation | Událostí ve světové ekonomice | Kvalitní akcie | Odhad letošního růstu | Cameco | Propad ceny | Volvo | Emitent | Investujte zodpovědně | VMware | Zajištění | Investiční platformy | Administrativa | Eduard Kučera | Ondřej Hartman | Nejprudší pokles v historii | Internetové bubliny | Šéf podniku | Cathie Wood | Akcie Goldman Sachs | CNY | Zprávy z krypto průmyslu | TradingEconomics | Snížení inflace | Daň z mimořádných zisků | Astrazeneca | Fúze | Jak obchodovat s akciemi | Carolyn Davidsonová | Výrobce aut | Růst průmyslové výroby | Overweight | Index | Wall Street Journal | Americké vlády | Cenový pokles | Fibonacci | Praktické tipy | Akcie Alibaba | GlaxoSmithKline (GSK.UK) | Společnost Uniper | Shopify (SHOP.US) | Hlavní trh | Token | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Společnost AT&T | Bohatství | Banka | Investiční fond | Intercontinental Exchange (ICE) | Meziroční růst | Úročení | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | XPeng | Valuace | EC Investments | Monopol | Unilever (UNA) | LVMH | Goldman Sachs Group | Investování | Cyklické růstové akcie | Ukončení cenového růstu | Akcie AMD | Zisk na akcii | LifeLock | 5G | Akcie softwarové společnosti | Zamítnutí růstu | Index spotřebitelských cen | Zajímavý byznys model | Badger Meter | IPO Alibaba | Akcie NIO | Cenová predikce pro akcie Spotify | NEGG | Fraport | Akcie | Finanční pozice PayPal | Predikce pro akcie Spotify | Prodej zboží | Společnost Carnival | Graf indexu Nasdaq | Slušný ekonomický růst | Exxon Mobil (XOM) | Testované rezistence | Norská koruna | GTC | Řešení sporů | Vývoj akcie Pfizer (PFE) | Tesla v Číně | Farmer Brothers Company | Akcie vzrostly | GameStop | Americká zábavní společnost | Freedom Finance Europe Ltd | Společnosti na burze | Nulový úrok | Bulgari | Hrubý provozní zisk EBITDA | Predikce pro akcie Carnival | Ex-date | Cílová cena | Uranová akcie | Německá cestovní kancelář | Akcie TUI | Bankrot | Paladin Energy | Obchodování na burze | PANW.US | Velké ztráty | Opera (OPRA.US) | Alaska Airlines | Ceny letenek | Fendi | Letecké palivo | Primární veřejné nabídky akcií | BNTX.US | Cenový graf akcií | Softwarové společnosti | Výsledky za Q2 | Británie | Překážky | JD.com (JD.US) | Versute Investments | Akcie cestovního ruchu | Touristik Union International | PayPal Holdings Inc. (NASDAQ: PYPL) | Akcie JDE Peet’s (JDEP) | Česká e-commerce | Dnešní videokomentář | Úročení spořicích účtů | Ztráty společnosti | Operativní marže | IT společnost | Lindsay | Ferrari | AMC (AMC.US) | Podíl v TUI | Nutrien | Vysoká očekávání | Výhody | Citigroup Global Markets | Výsledky Big tech | Výsledky společnosti Nvidia | TUI - Touristik Union International | Sazby Fedu | Uvolnění zákazů | ReputationDefender | XPEV | Snap (Snapchat) | Oppenheimer | Výsledky společnosti Apple | GM | KSB | Carnival Corporation | Vladimir Putin | Kávový trh | Ever Given | Cena akcií PayPal Holdings Inc. | Barrick Gold (GOLD) | Alexej Miller | Daimler | Software pro online život | Luxusní značka | Cenová predikce pro akcie TUI | Burberry | Analytické prognózy | Dnešní obchodování | Futures na americké indexy | Průlom | MiFID II | Uklidnění situace | Constellation Brands (STZ.US) | Výhled pro rok 2022 | Deutsche Wohnen | Akcie Unilever (UNA) | Odvětví | Týdenní pivot | Společnost Meta | Akcie společnosti Palantir | Nárůst ceny | Rheinmetall (RHM.DE) | DS | Celkové závazky společnosti | Douwe Egberts | JD.US | TER | CRWD.US | Cenové predikce pro akcie Carnival | Krypto trh | Premier League | Akcie Hyundai | Pracovní místa | Regulační orgány | Ropné a plynárenské společnosti | Uretan | Vakcinace | Cenová predikce pro akcie Carnival | Smith Micro Software | Včerejší seance | Vývoj dolarového indexu | Herní plán | Obchodovat s akciemi | Bankovní skupiny | Halliburton | Akcie Teradyne | App Store | Cena akcie Newegg | Dánská společnost | CAD | Akcie Moderny | Cena akcií Textronu | Větrné turbíny | Henkel | Očištěný čistý zisk | EURUSD | Prodeje potravin | Výnos dluhopisů | P/B (P/BV) | KER.FR | Výrobce pneumatik | Disney (DIS.US) | Cenové predikce pro akcie TUI | HARTMANN | Divize společnosti | Finanční zpráva PayPal | Stav americké ekonomiky | Wuling | Pentagon | Unie | PPF | Japonské vlády | Analytička | Nasdaq Composite | Světlo na konci tunelu | Vývoz LNG | Česká energetická firma | ABBV.US | CISCO | Vklady | Nedostatkové čipy | Teradyne Inc. | Vlastnictví | Zbývající akcie | Ministr financí | Norsko | Top 3 akcie | Certifikát | Antimonopolní pravidla | Úrovní podpory | Síť Truth Social | XYL | Munich Re | Aramco | Norilsk Nickel | Technologické společnosti | Speciální daně | cTrader | CCleaner | INLOOPX | Xandr | RWE | Nízké úrokové sazby | Intelligent Cloud | Americké centrální banky | Největší banky | Zasedání amerického Fedu | Příčiny poklesu cen | Platební neschopnost | Účinnost vakcíny | Threads | Primární emise akcií | ROKU.US | RBLX | Atraktivita zlata | Bloomberg | Britský statistický úřad | Ceny stříbra | UBS | CCL.US | ZIM Integrated Shipping | Veuve Clicquot | Čistá úroková marže | Beechcraft | Trendový růst | Panika na trzích | Zvýšení ziskovosti | Akcie Waste Management | Restaurant Brands International Inc | Zvýšit ziskovost | Abott Laboratoires | USD za mBTU | Vývoj měnových kurzů | Obavy z Číny | Firemní klienti | Macrotrends | Společnost JDE | HEICO | Rebranding | PX START | Akcie Disney | Společnost Logitech | Recese v Evropě | HYU.DE | Obchodní války | Ukazatel EBITDA | Zoom Video Communications | Solidní růst | Vyšší ceny ropy | Procter & Gamble | Akcie Uber (UBER.US) | Akcie společnosti Carnival | Italský premiér Giuseppe Conte | City | Pavel Baudiš | Oživení z pandemie | Apple Watch | Snižování sazeb | Makléřské společnosti | Rolls-Royce Holdings | Příznivci kryptoměn | ONE | Hospodářské výsledky společnosti | Ekonomické ukazatele | Biden | Zdroje energie | Luxusní akcie | Společnost Boeing | Americká společnost | Trh s digitální reklamou | Vojtěch Benda | Nemovitosti | Kering (KER.FR) | Zisk společnosti ČEZ | Hospodaření | Test rezistence | Jeff Currie | Eskalace | Poptávka po uranu | Cenová predikce pro akcie | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | JD.com | Úrokové sazby ve Spojených státech | Americké měny | Mutace viru | Manažeři společnosti | Soukromá společnost | Složení akcionářů | Přehled | Letní prázdniny | Ondřej Vlček | Růst Nvidie | AbbVie | Investování do akcií Teads | Zvýšení úrokových sazeb | Do čeho investovat | AQUA | Finanční ztráty | Dlouhodobý investor | Problémy s dodavatelskými řetězci | Ceny zemního plynu v USA | Index CPI | Souprava | Zlepšení | Akcie Nvidia Corporation | Maersk | Biotechnologické akcie 2021 | Medtronic | BofA | FiveThirtyEight | Vonovia | Cenové výkyvy | Americké technologické firmy | Zábavní společnost | Erste Group | Vývoj ceny amerického zemního plynu | Vývozní omezení | Společnost Pilulka | Robotické společnosti | Index Nasdaq Composite | Dot-com | xStation5 | Pověst mezi klienty | Statistické údaje | Intuitive Surgical | Hotovost | Analytici Fidelity International | Čínská společnost | Trendová linie | Německo | Vivendi | Akcie Darden Restaurants (DRI.US) | Aleš Michl | Nejhorší cenová predikce | mBTU | Rekordní růst poptávky | MT4 | Profesionální obchodník | Elektromobily | Akcie Disney (DIS.US) | Start-upy | IDC | Rychlé ekonomické oživení | Společnost Starlink | Tim Cook | Americká zbrojovka Lockheed Martin | Lukoil | Kontrakt | Výhled pro rok | Vice | Walmart | Koncern | Společnost Hewlett Packard | Akcie BioNTech | Zadlužení | IMMR | Visa | Akcie Tata Coffee (TATACOFFEE) | cTrader Purple Trading | Jak si Teads vede finančně | Navýšení dluhového stropu | Norská společnost | Tržby společnosti Meta | Akcie Palantiru | Konkurent | Největší důl | Pictet | Munich | Hlavní ekonom | Domácnosti | Cartier | Růst mědi | XTB | Jumpshot | Závazky společnosti | Tesla | Letiště | Fiskální balíček | Korporace | Akcie třídy A | Nedostatečná produkce | Hospodářský výhled | Amazon Prime | Nové zakázky | Současná hodnota | Dobrá nálada | Státní dluhopisy | Firma AutoStore | Nejvýraznější propad | Akcie Medtronic | Arm | Emerging markets | Tržby majitele Googlu | Provozní zisk | Meta Platforms | Celková nabídka | Zpřísňováním měnové politiky | Vysoká inflace | Společnost Nike | Společnost Abbvie | Vakcíny na koronavirus | Whitewave Foods Company | Veřejný sektor | Průmyslová komodita | Britské společnosti | EK | Vývoj těžby zemního plynu | Cena akcií podniku | Směrnice | Abbott Laboratories | RBLX.US | Uber (UBER.US) | Predikce pro akcie Lufthansa | TATACOFFEE | Graf akcie | Emise | NVIDIA Corporation (NASDAQ: NVDA) | Antiticyklické akcie | Investice Cathie Wood | E-mini futures | Obchodní výhled | Česká vláda | Platina | Carnival Corp | Akcie Nestlé | CPCA | AAA | Závislost | Vývoj akcie | Boom kryptoměn | Premiér Conte | Louis Vuitton | Xylem (XYL) | Koš | Amazon | Dluhopisový trh | Piriform | Hodnota akcií | Predikce pro akcie | Pepco | Online život | Největší rizika | Anheuser-Busch inBev | Velcí hráči | Church & Dwight (CHD) | Norton | Exane | Dovoz ruské ropy | Počáteční veřejné nabídky | Německá energetická společnost | WHO | Společnost Spotify | Avira | Mzdová dynamika | Americké trhy | Akcie Crocs | Akcie Hyundai Motor | Grab | ALK.US | Ceny kávy | Výrobce sportovního oblečení | CAPEX | Akcie Cisco | Statistika | Býčí trend | Pokračující růst | Evropské indexy | Akcie společnosti Pfizer | Rozhodnutí Číny | Omniverse | BCS Global Markets | Mark Zuckerberg | Akcie Xylem (XYL) | Americký HDP | GEN | Roční příjem | Barrick Gold | HFT | Palantir (PLTR.US) | Uzávěry dolů | Evercore | Výnosy banky | Rostoucí úrokové sazby | MIFID | EOG Resources | Elektronické obchody | Zisk EBIT | Poptávka po plynu | C3.ai | Podnikatelé | FOMO | Akcie Palo Alto | Fox Corporation | Ondřej Koběrský | Propad příjmů | Uptrend | Podnikatel | Hedging | Ocenění | Hike | Spotřebitelské ceny | Umělá inteligence (AI) | CEO | Rezistence | Společnost Microsoft | Pozice | Obchodní model | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Aktivum | NASDAQ 100 | Pickwick | Peking | ALV | PayPal USD | WebTrader | Historie kávy | Dividendy | Čistá marže | Burza | Dlouhodobý trend | Vznik trendu postranního | Další pokles | Konzervativní predikce | Výrobce elektromobilů | Indonésie | Největší pokles | Bloomberg Terminal | Target | Fio banka, a.s. | Disney | Miliardy dolarů | Soud EU | Peter Garnry | Geopolitika | All Time High | Novo Nordisk | Řízení rizik | Ropovody | Odvětví těžby ropy | Výnosy u dluhopisů | IPO | Průmyslové podniky | Apache | Antimonopolní úřad | Vývoj ceny akcií TMTG | Palo Alto Networks (PANW.US) | Makroprostředí | Týdenní nárůst | Cílové ceny | Universal Music Group | Boom AI | Index DAX | Hospodářské výsledky | Měnový pár | Tržby ze služeb | JP Morgan Securities | Scénář analytiků z Wall Street | Hotovostní pozice | Šíření nového koronaviru | Cenový výběžek | Výhledy | Zlepšení výkonnosti | IBM.US | Hrubý provozní zisk | EMA | Opatření | 3 akcie | Didi | Generativní umělé inteligence | Automotive | Alaska Air Group (ALK.US) | Výsledky za první pololetí | Primární nabídka | Ukončení činnosti | Church & Dwight | Novinky | Akcie Church & Dwight (CHD) | Společnost Databricks | Velké investice | Robinhood Markets | Finanční pozice | Nový fiskální rok | Žlutý kov | Vyšší výnosy | IPO Palantir | Mediální podnik | Deutsche Post | HDFC Bank | LPG | Zomato | Zpráva pro tradery | V.US | Tým FXstreet.cz | Index Nikkei 225 | Teradyne Inc. (NASDAQ: TER) | NexGen Energy | Dow Jones | Stíhačky | Akcie International Flavors & Fragrances | Měna | Akcie Tata Coffee | Philip Morris | Módní společnosti | Vývoz plynu z Ruska do Evropy | Společnost Moderna | Ekonomický růst | Escondida | Akciové burzy | Nasdaq | Crocs | Ark Innovation | Azure | William Blair & Company | Akcie Microsoftu | Výrobce léků | Kávového ETF | GSK | Upisovat nové akcie | Analog Devices | Výsledky hospodaření | Geopolitické napětí | Růst poptávky | Investiční rozhodnutí | Obchodní marže | Cenový vývoj | Tata Coffee (TATACOFFEE) | Pokles nákladů | Richemont | IPO Coinbase | NU Holdings | Snapchat | Cenové predikce pro akcie Snap | CFA | Hermes | Hang Seng | Výrazný potenciál | Baker Hughes | Akcie HDFC Bank | Destatis | Microsoft a Activision Blizzard | CRWD | Broadcom (AVGO.US) | Mezinárodní investiční společnost | Léto | Sdělení firmy | AMZN | Ruský ropný gigant | Rolls-Royce | Restrukturalizace | Čínské vlády | Investment | Krize | Rozvojové země | PayPal Holdings Inc. | Teradyne | Underweight | Analýza ceny | Pozitivní cenová predikce | Nejočekávanější výsledky | Společnost Teads | Průměrování | Maďarská centrální banka | Apple Music | GOOGL | Contracts for difference | Práce | IOT | Fidelity International | Rizika pro společnost | Program odkupu akcií | Technologické korporace | Spojené státy | Energetická firma | Ceny železné rudy | Negativní zpráva | Zvýšené geopolitické napětí | Vysoké úrokové sazby | TGT.US | Obchodování jedním kliknutím | Vývoj na trhu | Analýza ceny akcií společnosti NVIDIA | Společnost Beyond Meat | Skokový nárůst | Antivirové firmy | Akcie American Water Works Company | Blackwell | Nejvyšší cenová | Dnešní sentiment | Graf růstu | Kryptoměny | Vybavení na home office | Podnik | Analytik XTB | Torm | ZIM.US | Analýza ceny akcií | Evropské akciové trhy | Boeing 737 Max | INTC | JDEP | CCL | NKE | Cena kávy | PEP.US | MJ | Jefferies | Situace na trhu | Big Tech společnosti | Investiční doporučení | Finanční ředitelka | Úspěch | Společnost Rosněfť | Ekonomové | Firma Boeing | Světová cena | G7 | Výkon akcií | Volby | Statistický úřad | Obchodní modely | Kia | Miliardář | Kov | Nárůst ceny akcií | JMP Securities | Tomáš Vranka | Logitech | KKR | Stablecoin | Návrat růstu cen | Analytici Morgan Stanley | Mediální pokrytí | Velká očekávání | Štěpení | Stagnace | Tržby | Fio | Americká vláda | Anticyklické akcie | WhatsApp | BCS | Microsoft Corporation | Applepay | Koronavirus | Americká letecká společnost | ITA | FXstreet | Zásobníky | Celoroční výsledky | PayPal Holdings Inc | Tescan | Podniky | Rostoucí trendová čára | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | Odhady analytiků | Cloudové služby | Badger | Úrokové výnosy | Bilance | Výhled EBITDA | Wedbush | Černá labuť | Dodavatelský řetězec | Stroj na peníze | Analytický tým | Trump Media & Technology Group | Akcie společnosti Palantir (PLTR.US) | Očkování | Zlato | EQT | Swedish Match | PYUSD | Mzdy | Světové trhy | Vznik trendu | Immersion (IMMR.US) | Squad Weapon | Odškodnění | Robusta | Tchaj-wan | Tata Coffee | Akcie 2020 | Akcie Cameco | Akcie CrowdStrike | Britská společnost | Výsledky společnosti Meta | Čistý dluh | EPIF | Kotace | Produkce ropy | Wall Street | Poradenství | Míra inflace v Německu | Dom Pérignon | ČR | BIS | ARK Investment Management LLC | Ukazatele | Marc Jacobs | American Express | Trump Media & Technology Group (TMTG) | P/S emitenta | CNBC | Co to jsou defenzivní akcie? | Německá inflace | Tržby v eurozóně | Silicon Valley | Tržby z prodeje potravin | SPX | Technologické bubliny | Čínské firmy | Akcie Reddit | Vývoz plynu z Ruska | Deloitte | Solidní výsledky | Příčiny poklesu cen akcií PayPal | Regeneron Pharmaceutical | Freedom24 | Jukos | Ekonomické sankce | Objednávky | BYND.US | Vývoj ceny | CCJ | Société Générale | Analytik | Návratnost | Růst průmyslové výroby v Číně | Tradeři | Tržní kapitalizace společnosti | Česká antivirová firma | Maloobchodní tržby v USA | Napětí mezi USA a Čínou | UNCTAD | Výnosy | Objem obchodování | Výdaje | Banka UBS | ČTK | Dividendový aristokrat | Stimuly | Ztráty | Mimořádné dividendy | Komodity | Biliony USD | Tiffany & Co | Analýza | Společnost Palantir | WKL | Dodavatelské řetězce | XTB Research | Home Depot | Hlavní index francouzských akcií CAC 40
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Tržby japonských firem
Tržby Livesportu
Tržby majitele Googlu
Tržby maloobchodníků
Tržby Mety
Tržby na akcii
Tržby obchodníků
Tržby skupiny
Tržby skupiny HARTMANN
Tržby skupiny Leo Express

Následující klíčová slova

Tržby společnosti AutoStore
Tržby společnosti Intercos
Tržby společnosti Meta
Tržby Tesly
Tržby ve službách
Tržby v eurozóně
Tržby v Maďarsku
Tržby v maloobchodě
Tržby v Německu
Tržby za služby
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít