Čtvrtek 25. duben 2024 00:22
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Fintokei SwiftTrader

Take Profit

img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 24. dubna (americká seance)

24.04.2024 Test ceny 1,2423 v první polovině přišel ve chvíli, kdy indikátor MACD výrazně klesal od úrovně nula, což omezilo další potenciál páru klesat. Proto jsem neprodával. Nemohl jsem se dočkat retestu této ceny, aby se rozvinul scénář č. 2. Absence důležitých statistik ze Spojeného království libře umožnila udržet se na současných úrovních, a dokonce částečně vyrovnat dopolední pokles. Teď by se pozornost měla zaměřit na zprávu o změnách v amerických objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby, přičemž slabé indikátory umožní kupcům libry získat znovu získat své pozice a pokračovat ve včerejším trendu. Silná data mohou růstový potenciál páru poškodit. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 24. dubna pro začátečníky

24.04.2024 Cena 154,86 byla na začátku americké seance otestována v době, kdy byl indikátor MACD v překoupené oblasti, což zřetelně omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem nenakupoval a nečekal jsem na druhý test, abych mohl realizovat druhý prodejní scénář. K dalšímu testu ceny 154,71 došlo odpoledne, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo signál k prodeji dolaru. Navzdory neuspokojivým údajům z USA ale pár nezaznamenal výrazný pokles. Trh dnes ignoroval údaje o indexu cen služeb v japonských podnicích, které při absenci kroků Bank of Japan umožnily dolaru obnovit roční maxima a udržet si tak střednědobě vzestupný trend. S nákupy na současných úrovních ale buďte opatrní. Je lepší počkat na pullback a počítat se scénářem č. 2. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 24. dubna pro začátečníky

24.04.2024 Cena 1,0674 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo signál k nákupu eura v rámci pokračování vzestupného pohybu v mezích intradenního trendu. Euro ve výsledku vzrostlo o 30 pipů. Silné údaje o PMI ve zpracovatelském průmyslu a službách v eurozóně mu ráno umožnily držet se nad vodou. Slabé údaje z USA ale ohrozily obrannou strategii medvědů a vedly k výraznějšímu růstu páru EUR/USD. Náladu obchodníků dnes mohou ovlivnit slabé údaje z Německa, protože zprávy nejsou v poslední době zvlášť povzbudivé. Impulsem mohou být zprávy o indexu podnikatelského klimatu IFO, indexu současného hodnocení IFO a indexu ekonomických očekávání IFO. Špatné zprávy by mohly euro tlačit dolů k dennímu minimu, kde bychom rádi viděli kupce, tedy pokud se po včerejšku ještě ukážou. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. dubna (americká seance)

24.04.2024 Test ceny 1,0660 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo signál k nákupu eura. Pár v důsledku toho vzrostl o více než 30 bodů. Dobré údaje o aktivitě v soukromých sektorech zemí eurozóny a situace ve výrobním sektoru Německa, která je vcelku obstojná, resp. nezhoršuje se, umožnily v první polovině dne realizovat signál k nákupu eura. Situace se během americké seance může přiklonit na stranu kupců amerického dolaru, protože se očekávají silné údaje o ekonomické aktivitě. Pozornost by měla být věnována údajům o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitnímu indexu PMI USA, stejně jako údajům o objemu prodejů domů na primárním trhu. Silná výrobní aktivita spolu s rostoucím trhem s bydlením – to je recept na silný americký dolar. Pokud údaje zklamou, pokusí se kupci eura znovu obnovit denní maximum. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. dubna (americká seance)

24.04.2024 V první polovině dne nebyly mnou označené úrovně otestovány, takže jsem nemohli vstoupit na trh. Není divu, že i po dobrých statistikách o ekonomické aktivitě v Japonsku se dál projevují kupci dolaru, kteří drží obchody poblíž ročního maxima. Zároveň se ale nepouštějí do větších akcí, protože se obávají zásahu japonské centrální banky a intervencí ze strany regulátora. Co se týká druhé poloviny dne, kupcům dolarů pomohou jen dobré údaje o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru a v sektoru služeb a dobré ukazatele o prodeji domů na primárním trhu a výrobní Richmond Fed index, které by měly být mnohem lepší než odhady ekonomů. Jen v tom případě bude dolar schopen aktualizovat roční maximum. Nejlepší je jednat v rámci postranního kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

Klíčové události 24. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

24.04.2024 Na středu je naplánováno poměrně málo makroekonomických událostí. Pozornost lze věnovat indexu podnikatelského klimatu IFO v Německu. Účastníci trhu se dnes ale zaměří na americkou zprávu o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Americký dolar včera vcelku výrazně ztrácel půdu pod nohama, takže je možné, že medvědi se dnes pokusí znovu převzít vládu. Americká zpráva by jim v tom mohla pomoci. Pokud ale bude slabší, než se očekávalo, mohl by se zvýšit tlak na americkou měnu.
img

Plán obchodování GBP/USD na 24. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

24.04.2024 Také měnový pár GBP/USD vykázal v úterý poměrně silný pohyb vzhůru, který byl vyvolán výhradně makroekonomickými údaji. Všimněte si, že britská libra nemá mnoho důvodů k růstu a ekonomické zprávy většinou přejí dolaru. Včera však byla situace opačná. Spojené státy zveřejnily údaje o PMI, které byly zklamáním, zatímco ty britské byly takříkajíc na slušné úrovni. Proto na začátku evropské obchodní seance a na začátku americké seance libra nejprve vzrostla a následně dolar klesl. Celkově GBP/USD vzrostl o téměř 100 pipsů.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 24. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

24.04.2024 Pár EUR/USD v úterý pokračoval ve vzestupné korekci. Euro v průběhu dne posilovalo, ale významnou roli hrály okolnosti. Nečekali jsme, že evropské údaje o PMI vyjdou pozitivně, zatímco americké zprávy budou stagnovat. Německo a Evropská unie nebyly přesvědčivé, protože výrobní sektory zůstaly pod úrovní 50,0, a podnikatelská aktivita v tomto sektoru v Evropské unii dokonce klesla. V sektorech služeb ale došlo k solidnímu růstu. Oba americké indexy S&P zklamaly, což vyvinulo tlak na americký dolar.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 23. dubna pro začátečníky

23.04.2024 Testy úrovní, které jsem určil, odpoledne neproběhly. Absence údajů z USA odrazovala včera kupce dolaru poblíž ročního maxima, které nedokázali překonat. Japonsko dnes zveřejnilo obstojné údaje o výrobní aktivitě, která klesala méně aktivním tempem než v předchozím měsíci. Sektor služeb si vede dobře, ale japonský jen se rozhodl toto všechno ignorovat. Čím déle ale pár USD/JPY zůstane u ročního maxima, aniž by se ho pokusil prorazit, tím větší je šance na pokles páru a dobrou korekční fázi. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 23. dubna pro začátečníky

23.04.2024 Cena 1,0639 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciál poklesu páru – zvlášť když se obchoduje v bočním kanálu. Po krátké době byla tato úroveň znovu otestována, a to v době, kdy byl indikátor MACD v přeprodané oblasti, odkud oživil. Pár ve výsledku vzrostl o více než 20 pipů. Jelikož v pondělí nebyly k dispozici údaje z eurozóny a USA, není divu, že euro strávilo většinu dne v bočním kanálu.
img

Klíčové události 23. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

23.04.2024 Na úterý je naplánováno značné množství makroekonomických událostí. Spojené království, Spojené státy a širší eurozóna zveřejní aktualizované údaje o indexech nákupních manažerů (PMI). Pro evropské země jsou tyto indexy důležitější, protože jsou jediné dostupné. Co se týká USA, budou zveřejněny také indexy ISM, kterých si trh cení víc než standardních indexů S&P. Proto mohou úterní dopolední tržní sentiment ovlivňovat údaje o PMI z Evropy.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 22. dubna pro začátečníky

22.04.2024 Přehled obchodů a tipy pro pár GBP/USDCena 1,2454 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal sto...
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 22. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

22.04.2024 Pár GBP/USD v pátek překvapivě vykázal pohyb směrem dolů. Mnoho překvapení se však nekonalo – zpráva o maloobchodních tržbách ve Spojeném království dopadla slabší, než se očekávalo, a libra by v tuto chvíli měla klesat i bez pomoci makroekonomických údajů. Zpočátku se cena odrazila od úrovně 1,2387, takže se mohlo zdát, že flat přetrvá. V posledních 6–7 hodinách pracovního týdne však pár vytvořil nový klesající pohyb a tuto úroveň prorazil. Britská libra tedy může pokračovat v dalším poklesu.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 22. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

22.04.2024 Pár EUR/USD se v pátek obchodoval s nízkou volatilitou. Z hodinového grafu vyplývá, že předchozí týden byl málo aktivní a vcelku nudný. Cena se většinou pohybovala do strany a makroekonomické pozadí bylo slabé. Ačkoli došlo k několika fundamentálním událostem, které mohly potenciálně vyvolat nový růst dolaru a pokles eura, trh v této fázi neměl zájem otevírat další short pozice. Proto většinou ignoroval projevy představitelů Federálního rezervního systému a Evropské centrální banky. To ale mohla být chyba, protože například předseda Fedu Jerome Powell dal jasně najevo, že centrální banka nehodlá v červnu snížit hlavní úrokovou sazbu, jak trh očekával. Powell uvedl, že přetrvávající zvýšená inflace nejspíš zpozdí případné snížení sazeb Fedu. Stejného názoru bylo i několik jeho kolegů. Fed tedy bude dál vykazovat jestřábí postoj. Je také možné, že zvýšení sazeb zváží nakonec ještě letos.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 19. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

19.04.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval s nízkou volatilitou. Z hodinového grafu jasně vyplývá, že tento týden byl málo aktivní a vcelku nudný. Včera euro kleslo, ale obecně jsme téměř pět dní po sobě pozorovali flat trh. Tento týden nepřišly téměř žádné důležité informace a makrodata. Například včera nebyly zveřejněny žádné významné zprávy. Tento týden se ale předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell zmínil o něčem důležitém – všímá si "absence dalších pokroků" v řešení inflace. To v podstatě znamená, že Fed upouští od plánů na brzké uvolnění měnové politiky. Pokud je inflace v USA na úrovni 3,5 %, pak bychom v dohledné době neměli očekávat "ten správný okamžik". Americký dolar může v příštích týdnech a měsících dál růst.
img

Klíčové události 19. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

19.04.2024 Páteční nabídka makroekonomických událostí je prakticky nulová. Vyzdvihnout můžeme jen zprávu o maloobchodních tržbách ve Velké Británii, která bude zveřejněna za několik hodin. Tato zpráva je sice středně významná, ale jakou reakci může za současných okolností vyvolat? Možná tak maximálně 20–30 pipů. Pár GBP/USD se celý týden pohyboval téměř ve flatu. Přes noc se odrazil od předpokládané spodní hranice tohoto flatu – od úrovně 1,0618. Pravděpodobnější je tedy nový pohyb nahoru bez ohledu na povahu této konkrétní zprávy.
img

Plán obchodování EUR/USD na 18. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

18.04.2024 EUR/USD ani napotřetí nedokázal překonat úroveň 1,0618 a po poklesu z minulého týdne nakonec zahájil býčí korekci. To není úplně předvídatelné, protože včera nedošlo téměř k žádným významným makroekonomickým ani fundamentálním událostem. Nicméně jen o den dříve šéf Federálního rezervního systému Jerome Powell naznačil, že centrální banka v červnu úrokové sazby nesníží. Uvedl, že v USA došlo k "nedostatečnému dalšímu pokroku" v boji s inflací. Úrokové sazby proto zůstanou na vysoké úrovni, aby se inflace vrátila k cíli Fedu na úrovni 2 %.
C:\fakepath\forex-trader-18042024.jpg

Jak obchodovat na Forexu, když máte práci na plný úvazek

18.04.2024 Mnoho lidí sní o tom, stát se úspěšnými tradery, ale obávají se, že jejich hlavní zaměstnání na plný úvazek jim v tom zabrání. Opak je však pravdou. Mohu vás ujistit, že obchodování na Forexu je možné i s plným pracovním úvazkem. V tomto článku si projdeme několik bodů a tipů, které vám pomohou skloubit obchodování s vaším zaměstnáním.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 18. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

18.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval do strany. Jakmile se cena vymanila z bočního kanálu 1,25–1,28, pár najednou přestal klesat. Bohužel v tomto případě může korigovat nahoru. Stále očekáváme nový klesající trend, protože libra nemá pádný důvod k růstu. Zdá se ale, že trh se vrací k předchozímu postoji, kdy je libra nedotknutelná, ať se děje, co se děje. Britská měna se navzdory poklesu z minulého týdne dál obchoduje nezúčastněně.
img

Plán obchodování GBP/USD na 17. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

17.04.2024 Měnový pár GBP/USD si v úterý obecně zachoval klesající tendenci a dokonce se posunul směrem dolů. Velká Británie zveřejnila tři poměrně důležité zprávy, ale je těžké vyzdvihnout, která z nich byla nejvýznamnější. Míra nezaměstnanosti vzrostla na 4,2 %, ačkoli se předpokládalo, že nepřesáhne 4,0 %. Průměrný výdělek se v souladu s prognózami zvýšil o 5,6 %. A počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti se ukázal být nižší, než odborníci očekávali. Nemůžeme tedy potvrdit, zda tyto zprávy byly pro libru zklamáním, nebo naopak silným impulsem.
img

Klíčové události 17. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

17.04.2024 Makroekonomických událostí je ve středu méně, ale jedna z nich je klíčová. V Evropské unii a ve Spojených státech se žádné zajímavé události konat nebudou. Ve Velké Británii ale bude zveřejněna zpráva o inflaci za březen. Proč je tak důležitá? Inflace ve Spojeném království může klesnout na 3,1 %. Pokud se tak stane, bude inflace ve Spojeném království nižší než ve Spojených státech. Bank of England tedy může v blízké budoucnosti začít jednat o uvolnění měnové politiky. Připomeňme, že předtím trh očekával, že Federální rezervní systém bude první centrální bankou, která sníží sazby. Objektivní realita ale ukazuje, že BoE může začít konat jako první. Proto by pokles inflace na 3,1 % nebo ještě níž mohl vyvolat vážný propad britské měny.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 17. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

17.04.2024 Pár EUR/USD v úterý nedokázal prodloužit klesající pohyb, ani zahájit býčí korekci. Volatilita zůstala druhý den po sobě nízká, a to navzdory makroekonomickým událostem a fundamentům. Zveřejněny byly konkrétně indexy ekonomických očekávání institutu ZEW v eurozóně. Jak jsme už zmínili, tyto zprávy byly považovány za druhořadé a neočekávalo se, že by měly ovlivnit pohyb páru. A opravdu to tak bylo. Dále vystoupila představitelka Federálního rezervního systému Mary Dalyová, která uvedla, že snížení úrokových sazeb v USA "není urgentní" a že úrokové sazby začnou klesat, až se inflace přiblíží k cílové úrovni.
img

USD/JPY: Simple trading tips for novice traders on April 16th (US session)

16.04.2024 K otestování ceny na úrovni 154,59 došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD již výrazně vystoupal nad nulu, což jasně omezilo potenciál páru směrem vzhůru. Z tohoto důvodu jsem dolar nenakupoval. Vzhledem k tomu, jak pár poslední dobou reaguje na americké statistiky, pozornost se ve druhé polovině dne pravděpodobně zaměří právě na ně. Údaje o objemu vydaných stavebních povolení a o počtu nově založených základech budou pro určení směru páru ve druhé polovině dne rozhodující. Silné ukazatele i na pozadí rekordně vysokých úrokových sazeb opět připomenou všem účastníkům trhu sílu americké ekonomiky, což povede k dalšímu pokračování vzestupného trendu páru. Výrazně slabé údaje však mohou USD/JPY oslabit, a to zejména směrem od ročních maxim, na kterých se aktuálně obchoduje. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 16. dubna (seance v USA)

16.04.2024 V první polovině dne došlo k otestování ceny na úrovni 1,0630, když se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což spolu se slušnými údaji z eurozóny umožnilo vzik nákupního signálu pro euro. Jak ale vidíme v grafu, k běžné korekci směrem vzhůru nedošlo. Ano, údaje institutu ZEW, zejména za Německo, se ukázaly být mnohem lepší, než předpovídali ekonomové, ale to euru umožnilo se pouze udržet nad vodou, nevedlo to k růstu páru. Ve druhé polovině dne nás čekají statistiky o objemu vydaných stavebních povolení a počtu nově položených základů. Trh s nemovitostmi a jeho "počasí" jsou pro Fed velmi důležité, takže udržení stability může působit ve prospěch dolaru. Silné údaje o růstu průmyslové výroby jsou důvodem k nákupu dolaru a prodeji eura. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 16. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.04.2024 Pár GBP/USD se v pondělí také pokusil zahájit menší býčí korekci, ale ve druhé polovině dne obnovil klesající pohyb. Všimněte si, že minulý týden došlo k významné události – pár opustil 4měsíční boční kanál a teď může začít formovat silný klesající trend. Objevily se obavy, že nový týden začne dalším nelogickým růstem libry, ale zatím se nepotvrdily. Britská libra by měla klesat spolu s eurem, protože mnohem víc důvodů k růstu má americký dolar.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 16. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.04.2024 Pár EUR/USD se v posledních měsících vrátil ke svému oblíbenému pohybovému stylu – nízké volatilitě. Všimněte si ale, že přetrvává klesající trend, býčí korekce byla po třídenním propadu poměrně slabá a euro ke konci dne ještě víc oslabilo. Trh se tak po poklesu z minulého týdne ani nezastavil a v pondělí začal znovu prodávat euro.
img

Klíčové události 16. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

16.04.2024 Na úterý je naplánováno poměrně mnoho makro událostí, ale důležitých dat bude jen málo. V Evropské unii mohou obchodníkům poskytnout podněty indexy ekonomického sentimentu institutu ZEW pro eurozónu a Německo. I když jsou tyto zprávy považovány za důležité, trh na ně reaguje buď slabě nebo je úplně ignoruje. Spojené království zveřejní zprávy o nezaměstnanosti, žádostech o podporu v nezaměstnanosti a mzdách. Nejedná se o zásadní ukazatele a mohou vyvolat jen lokální reakci trhu. A konečně, Spojené státy zveřejní údaje o stavebních povoleních, prodeji nových domů a průmyslové výrobě. Všechny tři reporty jsou také druhořadého významu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 15. dubna

15.04.2024 Rostoucí inflační očekávání v USA vrátila poptávku po dolaru a umožnila kupcům vstoupit na trh na atraktivnějších cenách. Vzhledem k výraznému růstu páru během dnešní asijské seance vypadá zásah Bank of Japan nepravděpodobně. Ani silné údaje o zakázkách na stroje a zařízení v Japonsku nepomohly jenu stoupat, což naznačuje pokračování uptrendu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 15. dubna

15.04.2024 Pokles indexu spotřebitelských cen ve Francii a Německu zesílil tlak na euro, zatímco růst inflačních očekávání v USA vedl na konci minulého týdne k posílení dolaru. Dnes je třeba věnovat pozornost údajům o indexu velkoobchodních cen v Německu a průmyslové výrobě v eurozóně. Slabé indikátory nejspíš přinesou nový výprodej eura, takže body pro vstup na trh hledejte dál podél trendu. A i kdyby euro dopoledne korigovalo, rovnováha sil se nezmění, protože čím výš euro půjde, tím atraktivnější bude jeho prodej.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 15. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.04.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve svém klesajícím pohybu a po čtyřech měsících obchodování ve flatu ve 24hodinovém časovém rámci se nakonec propadl pod úroveň 1,2502. Tato úroveň dlouho sloužila jako spodní hranice bočního kanálu, takže její proražení naznačuje konec flat fáze. Ačkoli bcyhom vzhledem k neochotě trhu prodávat libru a nakupovat dolar nedělali tak odvážné závěry, signál proražení bočního kanálu je silný a v podstatě první za poslední čtyři měsíce. Pohyb směrem dolů plně podporujeme.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.04.2024 Pár EUR/USD v pátek obnovil prudký pohyb směrem dolů, ačkoli k tomu tentokrát neměl makroekonomické důvody. Euro začalo klesat ve středu po zveřejnění inflační zprávy z USA. Index spotřebitelských cen zrychlil na 3,5 %, takže trh přestal doufat v červnové snížení sazeb Federálního rezervního systému. Dolar na základě jestřábího postoje americké centrální banky výrazně posílil. Chceme ale připomenout, že se nejedná o jediný faktor, který dolaru pomáhal. Celkové fundamentální pozadí dlouhodobě naznačuje, že by měla růst jen americká měna. Proto nás nepřekvapilo, že dolar v pátek stoupal. Pár by měl podle nás dál klesat, přinejmenším k oblasti 1,02–1,04.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 12. dubna (americká seance)

12.04.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 153,34 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Jelikož se pár obchoduje poblíž ročního maxima a v poslední době výrazně ubylo obchodníků ochotných zvyšovat long pozice, může se jakýkoli neúspěšný pokus o růst setkat s intervencí Bank of Japan, což vyústí v masivní výprodej páru, zejména ke konci týdne. Silné údaje o spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních z Michiganské univerzity spolu s jestřábím tónem členů FOMC Raphaela Bostice a Mary Dalyové podpoří dolar.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 12. dubna (americká seance)

12.04.2024 Pomalý růst HDP ve Spojeném království zabránil kupcům udržet si pozice, takže poté, co libra prorazila lokální minimum, došlo na páru GBP/USD k výprodeji. Další pokles páru by mohly přinést i silné údaje o spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních z Michiganské univerzity spolu s prohlášeními členů FOMC Raphaela Bostice a Mary Dalyové. Pokud se libra bude dál obchodovat kolem denního minima, zdržte se prodeje páru a zvažte nákup.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 12. dubna (americká seance)

12.04.2024 Údaje o CPI ve Francii a Německu se shodovaly s prognózami, což naznačuje, že vše probíhá podle plánu ECB. Ta totiž uvedla, že v červnu hodlá snížit úrokové sazby. Odpoledne vyjde index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity a inflační očekávání, ale euro bude mít bez ohledu na zveřejněné údaje šanci na vzestupnou korekci, takže s prodejem na současných minimech buďte opatrní.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 12. dubna

12.04.2024 Trh ignoroval údaje o úvěrových podmínkách ve Velké Británii i projev členky MPC Bank of England Megan Greenové. Cena libry ale klesla, protože následovala pokles eura po zasedání ECB. Dnes budou zveřejněny údaje o HDP, průmyslové výrobě, zpracovatelském průmyslu a obchodní bilanci Spojeného království, přičemž slabé hodnoty povedou k dalšímu výprodeji libry a pokračování klesajícího trendu. Dobrá čísla naopak ponechají naději na korekci.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 12. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

12.04.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek nevykázal žádné zajímavé pohyby a navázal tak na své typické chování z posledních čtyř měsíců. Během dne se pohyboval do strany s nízkou volatilitou a zůstával v těsné blízkosti úrovně 1,2502, kterou lze v časovém rámci 24H považovat za spodní hranici bočního kanálu. Musíme tedy připustit, že se pár nedokázal usadit pod bočním kanálem, a proto přetrvává flat trend, ačkoli má americký dolar všechny důvody k jistému růstu. Nicméně i když pár ve středu klesl o 200 pipů, trh dal znovu najevo, že není ochoten prodávat britskou libru pod úrovní 1,25. Možná, že Bank of England brání dalšímu poklesu libry prováděním tajných měnových intervencí. Ať je to jakkoli, faktem zůstává, že se drží flat trend.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 12. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

12.04.2024 Pár EUR/USD se včera vrátil ke svému oblíbenému pohybovému stylu z posledních měsíců. A volno samozřejmě netrvalo dlouho. Ve středu jsme poprvé po dlouhé době viděli skutečně silný a trendový pohyb, ale nadšení trhu podle všeho rychle vyprchalo. Teď ve čtvrtek byla volatilita navzdory zasedání Evropské centrální banky a projevu prezidentky ECB Christine Lagardeové opět nízká a k žádným výrazným změnám nedošlo. Abychom byli spravedliví, ECB nepřijala žádné významné rozhodnutí a od Lagardeové jsme dostali jen náznaky možného červnového snížení sazeb. To ale není hlavní. Hlavní je, že Federální rezervní systém v červnu sazby téměř jistě nesníží. Což znamená, že navzdory očekávání trhu zahájí cyklus snižování sazeb nejprve ECB. To je pro euro medvědí faktor, takže stále očekáváme další pokles páru.¨
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 11. dubna (americká seance)

11.04.2024 Kromě tiskové konference prezidentky ECB Christine Lagardeové, jejíž měkký tón by mohl vést k dalšímu poklesu eura, vyjdou zprávy o inflaci a trhu práce v USA. Růst indexu cen výrobců a pokles počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti přinesou další výprodej páru EUR/USD. Jestřábí výroky členů FOMC budou také podporovat dolarové býky.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 11. dubna

11.04.2024 Úroveň 1,2683 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 100 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 11. dubna

11.04.2024 Údaje o maloobchodních tržbách v Itálii sice trh nijak neovlivnily, ale zpráva o inflaci v USA sentiment ovlivnila výrazně a vedla k posílení dolaru a snížení rizikového sentimentu. Dnes se pravděpodobně udrží medvědí trh, protože i když rozhodnutí ECB o klíčové úrokové sazbě zůstane beze změny, náznaky prezidentky ECB Christine Lagardeové, že sazby budou sníženy v polovině roku, jistě omezí kupní sílu eurových býků.
img

Klíčové události 11. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

11.04.2024 Ve čtvrtek se odehraje méně makroekonomických událostí a žádná z nich není zásadní. Nicméně Spojené státy zveřejní zprávy o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a cenách výrobců. Domníváme se, že po včerejší zprávě o inflaci již index cen výrobců není klíčový. Proto obě zprávy, které budou zveřejněny během zasedání Evropské centrální banky, nebudou mít na pohyb obou měnových párů žádný vliv.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 11. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.04.2024 Pár GBP/USD ve středu také zaznamenal prudký pokles, který vyvolala výhradně zpráva o inflaci v USA. Index spotřebitelských cen vzrostl na 3,5 % oproti prognózovaným 3,4 %. Zásadní je ale jiný aspekt. Inflace už několik měsíců vytrvale roste, zatímco členové měnového výboru Federálního rezervního systému mluví o obstojném pokroku při snižování spotřebitelských cen. Jinými slovy, indikátor opět zrychlil v době, kdy všichni očekávali zpomalení. A protože nezpomalil, Fed nemá důvod zahájit cyklus uvolňování měnové politiky. Ani teď, ani v červnu, ani v září. Trh na to čeká od začátku roku 2024 a na základě svých očekávání odmítá nakupovat dolar. Jak vidíme, většina účastníků trhu se ve svých odhadech pořádně zmýlila.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 11. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.04.2024 Pár EUR/USD ve středu zaznamenal výrazný pokles. Podle nás se nakonec stalo, co se mělo stát minulý týden. Připomeňme, že důležité zprávy z USA o počtu pracovních míst mimo zemědělství, nezaměstnanosti, podnikatelské aktivitě a trhu práce vyšly nad očekávání, a přesto stoupalo euro, nikoli dolar. Včera ale byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA, která ukázala, že celková spotřebitelská inflace CPI zrychlila na +3,5 % oproti prognózovaným 3,4 %. Trh v daném okamžiku prostě už nevydržel. V posledních měsících odmítal nakupovat dolar a prodávat euro v naději, že Federální rezervní systém nejpozději v červnu začne snižovat sazby. Včera byly tyto naděje zmařeny a trh si konečně uvědomil, že USA začnou uvolňovat měnovou politiku až ve chvíli, kdy se inflace přiblíží cílové úrovni, nikoli v nějakém libovolně vybraném měsíci. Klesající trend přetrvává a dolar by měl dál růst.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 10. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.04.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve svém vzestupném pohybu, který zahájil minulý týden poté, co se obchodníkům nepodařilo prorazit z bočního kanálu 1,25–1,28. Vytvořila se vzestupná trendová linie a podle zákonů flatu se nyní cena může několik týdnů pohybovat směrem k horní hranici bočního kanálu. Fundamentální a makroekonomické pozadí v současné době nemá žádný význam. Mohou mít pouze lokální vliv na náladu obchodníků. Například dnešní zpráva o inflaci v USA může vyvolat reakci trhu, ale na celkový sentiment to nebude mít vliv, protože pár se i tak obchoduje v rámci flatu. A situace se nezmění, dokud pár neopustí boční kanál.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 10. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.04.2024 Pár EUR/USD se snažil pokračovat ve vzestupném pohybu, ačkoli k tomu neměl žádný podstatný důvod (fundamentální ani makroekonomický). Včera jsme neměli k dispozici absolutně žádné zprávy, novinky ani projevy. Volatilita byla opět nízká, ale euro i za těchto podmínek pokračovalo v růstu. Z technického hlediska by to vypadalo logicky, protože cena překonala trendovou linii. To znamená, že trh se stal býčím. Rádi bychom ale připomněli, že Spojené státy dnes zveřejní významné údaje o indexu spotřebitelských cen a Evropská centrální banka zítra oznámí výsledky svého zasedání. Situace by se tak mohla změnit. Euro má víc důvodů k poklesu než k růstu. Obchodníci navíc nedokázali překonat úroveň 1,0888.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 9. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.04.2024 Pár GBP/USD v pondělí mírně vzrostl, což pro technický obraz nemá valného významu. Všimněte si, že hlavním bodem je flat v časovém rámci 24H. Není to tak dávno, co se cena obrátila poblíž spodní hranice bočního kanálu na úrovni 1,25–1,28, takže teď v průběhu několika týdnů možná uvidíme stabilní pohyb nahoru k úrovni 1,2800. Připomeneme ale, že pohyby v rámci bočního kanálu jsou chaotické a nelogické. Minulý týden se libra obchodovala směrem nahoru, ačkoli téměř všechny fundamentální a makroekonomické faktory podporovaly dolar.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 9. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí vrátil ke svému obvyklému způsobu pohybu na pozadí nízké volatility. Obecně platí, že pokud pravidelně pozorujeme nízkou volatilitu i ve dnech, kdy je silné fundamentální pozadí, co bychom asi tak mohli říci o pondělcích, kdy obvykle nebývají zveřejněnovány žádné zprávy ani údaje? Včera byla zveřejněna zpráva o německé průmyslové výrobě, která dopadla lépe, než se předpokládalo. Možná právě kvůli tomu euro vzrostlo o zhruba 20 pipsů. Potřebujeme však vědět, kterým směrem se cena pohnula a jak silné pohyby to jsou. Pokud by pár vykazoval slabé pohyby, pak by z něj nebylo možné vytěžit zisk bez ohledu na to, kterým směrem se pár vydal.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 8. dubna

08.04.2024 Test úrovně 151,52 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal buy signál, který vedl k růstu ceny o zhruba 25 pipů. Konsolidace dolaru nad úrovní 151,50 naznačuje další vývoj vzestupného trendu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 8. dubna

08.04.2024 Špatné údaje o průmyslových zakázkách ve Francii a Německu a zpráva o maloobchodních tržbách v eurozóně vyvinuly v pátek tlak na euro. Silné údaje o americkém trhu práce, který dál vykazuje fenomenální odolnost, pak vedly k většímu výprodeji rizikových aktiv včetně eura. Dnes vyjde zpráva o objemu průmyslové výroby v Německu a obchodní bilanci, následovat budou údaje o důvěře investorů v eurozóně. Druhé jmenované může euru pomoci obnovit růst, ale jen v případě nad očekávání vysokých hodnot.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 8. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

08.04.2024 Ani pár GBP/USD v pátek nevykazoval nic jiného než nevyzpytatelné pohyby. Dolar opět nedokázal posílit, ačkoli měl jednoznačně vykázat růst. U páru EUR/USD se to může zdát zvláštní, ale u páru GBP/USD se to stává často. Britská libra se na denním grafu stále obchoduje v bočním kanálu a není schopna překonat úroveň 1,2500, takže bylo celkem předvídatelné, že se dolaru nepodaří vzrůst.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 8. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

08.04.2024 Cena je v denním grafu pod linií indikátoru rovnováhy a oscilátor Marlin po krátkém pohybu do strany klesl. Očekáváme, že cena prorazí pod support 1,0796 a klesne ještě níž k úrovni 1,0724.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 5. dubna (americká seance)

05.04.2024 Dolaroví býci využili ranního poklesu, ale vše se může změnit po zveřejnění údajů z USA. Slabé údaje o růstu počtu nových pracovních míst povedou k poklesu páru USD/JPY, který by mohl skončit opětovným testem týdenních minim. Silné statistiky proti tomu pár rychle posunou zpátky k ročnímu maximu, i když toto může být nepravděpodobné. Dnes vystoupí také členové FOMC Thomas Barkin a Michelle Bowmanová.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. dubna (americká seance)

05.04.2024 Během americké seance vyjdou údaje o míře nezaměstnanosti a průměrné hodinové mzdě. Klíčovým bodem ale budou údaje o mzdách mimo zemědělství, přesněji dynamika jejich změny. V případě, že počet nových pracovních míst v březnu prudce klesne, dolar se propadne, zatímco libra vzroste. Pokud ale údaje překvapí, libra klesne, zatímco dolar vzroste.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. dubna

05.04.2024 Smíšené údaje o podnikatelské aktivitě v sektoru služeb ve Spojeném království spolu s kompozitním indexem PMI, který nesplnil očekávání, omezily růstový potenciál páru. Tlak na libru se také vrátil a při projevech představitelů Fedu zesílil.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 5. dubna

05.04.2024 Údaje o aktivitě v sektoru služeb v zemích eurozóny vyšly dobře, zaostávala jen Itálie. Výsledkem byla situace, kdy kompozitní index PMI zůstal nad úrovní 50 bodů – ve prospěch eura. Nejistota představitelů Fedu týkající se dalších kroků ve věci úrokových sazeb ale obchodníkům dělala starosti, a tak byli dolaroví býci včera dál aktivní. Ačkoli nás čekají údaje o průmyslových zakázkách ve Francii a Německu a zpráva o maloobchodních tržbách v eurozóně, hráči na trhu je budou ignorovat, protože se budou soustředit spíše na údaje o americkém trhu práce.
img

Klíčové události 5. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

05.04.2024 Na pátek je naplánováno několik makroekonomických událostí. Německo, EU a Spojené království zveřejní své vlastní údaje o PMI ve stavebnictví. EU mezitím také zveřejní zprávu o maloobchodních tržbách. Neočekáváme, že by tyto zprávy měly na účastníky trhu výrazně zapůsobit. Ve Spojených státech však budou zveřejněny údaje o NonFarm Payrolls, míře nezaměstnanosti a úrovni průměrné mzdy. Všechny tři zprávy mají přímý dopad na Federální rezervní systém a jeho rozhodnutí o měnové politice. Pokud údaje předčí očekávání, může dolar zahájit růstový pohyb, což by byl nejlogičtější možný postup. Alespoň na měnovém páru EUR/USD, kde přetrvává klesající trend.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.04.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval směrem nahoru, ale pak během americké seance klesl. Jak jsme už zmínili, libra neměla tento týden žádný podstatný důvod k růstu. Je ale důležité si uvědomit, že v globálním kontextu se libra drží v bočním kanálu mezi úrovněmi 1,25 a 1,28, a to déle než 4 měsíce. Přiblížení ke spodní hranici kanálu proto přineslo býčí obrat a pár teď může zamířit k horní hranici. Z technického hlediska klesající trend v hodinovém časovém rámci skončil a fundamentální a makroekonomické pozadí není momentálně pro libru zajímavé.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 5. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.04.2024 Pár EUR/USD půl dne pokračoval ve vzestupném pohybu, který nebyl ničím podložen. Už jsme vás upozorňovali, že tento týden měla většina zpráv a událostí podporovat dolar. Jak vidíme, trh se pustil do své oblíbené aktivity, totiž nákupů eura bez konkrétního důvodu. Ještě štěstí, že sestupná trendová linie stála růstu eura v cestě. Momentálně se zdá, že cena se od této úrovně odrazila, což ukazuje, že sestupný trend je stále neporušený a pár může pokračovat v poklesu.
C:\fakepath\ftmo-logo-04042024.png

FTMO

04.04.2024 FTMO (dříve Získej účet) je česká prop firma, která nabízí financování retail traderům po celém světě. Firma byla založena v roce 2014 a doposud ji vedou stejní lidé. Na pozici generálního ředitele je Otakar Šuffner a na pozici technického ředitele je Marek Vašíček. Oba jsou absolventi Vysoké školy ekonomické v Praze. FTMO má sídlo v Praze na ulici Purkyňova v administrativní budově Quadrio.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. dubna (americká seance)

04.04.2024 Dnes vyjdou údaje o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci v USA. V centru pozornosti hráčů na trhu budou i projevy členů FOMC, jejichž pevný postoj by mohl vyvolat růst poptávky po dolaru, byť je to nepravděpodobné, protože cena už dosáhla ročních maxim.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 4. dubna (americká seance)

04.04.2024 Ačkoli pozitivní údaje v eurozóně pomohly kupcům, k aktivnímu pohybu nahoru v pokračování včerejšího vzestupného trendu nedošlo. Možná se tak stane po zveřejnění datz USA, zejména zpráv o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci. V centru pozornosti hráčů na trhu budou i projevy členů FOMC.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. dubna

04.04.2024 Navzdory slabým údajům o peněžní zásobě v Japonsku a rozporuplným prohlášením předsedy Fedu Jeroma Powella se dolar dál obchodoval v horizontálním pásmu, částečně kvůli slabým údajům PMI za sektor služeb v USA, které omezily růstový potenciál páru. Až opuštění tohoto pásma povede k výraznějšímu pohybu páru USD/JPY.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 4. dubna

04.04.2024 Prázdný makroekonomický kalendář dopoledne omezoval růst libry, ale slabé údaje PMI pro americký sektor služeb představovaly pro dolar skutečné problémy, což vedlo k posílení páru GBP/USD. Dnes může mít libra potíže, pokud údaje o podnikatelské aktivitě v sektoru služeb ve Spojeném království a kompozitní PMI naznačí zpomalení růstu podobně, jako tomu bylo u amerických indexů. V opačném případě bude pár dál posilovat.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 4. dubna

04.04.2024 Zpráva o tom, že index spotřebitelských cen a jádrové ceny v eurozóně klesly mnohem víc, než se očekávalo, nezpůsobila pokles eura, ale slabé údaje z USA, zvlášť pomalejší růst aktivity v sektoru služeb, vyvolaly výrazný výprodej dolaru, který vedl k posílení páru. Dnes vyjde několik statistik a slabé indikátory nejspíš stáhnou dolů euro, které začalo nabírat obrátky navzdory velmi reálnému snížení sazeb ECB na začátku letošního roku. V centru pozornosti účastníků trhu bude také index cen výrobců v eurozóně a zpráva z měnověpolitického zasedání ECB.
img

Klíčové události 4. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

04.04.2024 Ve čtvrtek nás čeká málo makroekonomických událostí a žádná z nich nebude podstatná. Do tohoto týdne jsme vkládali poměrně velké naděje. Všechno začalo velmi dobře – dolar v pondělí vzrostl díky silnému indexu ISM PMI ve výrobním sektoru v USA. Pak ale přišly dny, kdy byly pohyby trhu a reakce na makroekonomické pozadí poměrně nelogické. Dnes mohou začínající obchodníci věnovat pozornost pouze naprosto nepodstatným zprávám o údajích PMI v EU a prvotních žádostech o podporu v nezaměstnanosti v USA. Tyto zprávy samozřejmě pohyb obou měnových párů neovlivní.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 4. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval směrem nahoru, ačkoli existovalo jen málo důvodů, které jeho růst podporovaly. Začátkem minulého týdne pár opustil klesající kanál, ale trh byl tehdy ve fázi flatu. Tento týden se libra opět obchodovala směrem nahoru, což ukazuje, že krátkodobý klesající trend pravděpodobně skončil. Jak už jsme ale upozornili, v časovém rámci 24H je mezi úrovněmi 1,25 a 1,28 flat fáze. Co se stalo? Cena se přiblížila ke spodní hranici tohoto kanálu a vstoupila do vzestupného obratu. Jednoduše proto, že pár se v tuto chvíli potýká s flat fází a fundamentální a makroekonomické pozadí prostě ignoruje. Libra by tedy v blízké době mohla zahájit novou vlnu růstu a možná i stoupat k úrovni 1,2800. Neočekáváme, že by zprávy o americkém trhu práce a nezaměstnanosti z tohoto týdne situaci změnily, protože trh stále není připraven prodávat pod úrovní 1,2500.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 4. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.04.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v korekci směrem vzhůru. Klesající trend je stále neporušený, jak ukazuje klesající trendová čára. Euro však mělo během posledních dvou dnů hned několik důvodů k růstu. V úterý trh jednoduše ignoroval zprávu JOLTs o počtu otevřených pracovních míst v USA, která se ukázala být silnější, než se očekávalo. Včera obchodníci ignorovali údaje o inflaci v EU (které klesly více, než se očekávalo), stejně jako zprávu ADP (jejíž hodnoty v únoru i březnu překonaly očekávání). Místo toho tlak na dolar zvýšil pouze "relativně negativní" index PMI ve službách ISM. V pohybech páru v posledních dvou dnech proto lze jen stěží hledat logiku. Možná bylo nutné, aby pár zahájil korekci, ale celkově euro opět roste bez zjevného důvodu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna (americká seance)

03.04.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 151,75 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal sell signál, ale vedl jen k ztrátám, protože volatilita zůstala extrémně nízká.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 3. dubna (americká seance)

03.04.2024 Dopoledne nedošlo k žádným cenovým testům kvůli nízké volatilitě trhu. Odpoledne byla otestována úroveň 1,0781 a zároveň se linie MACD začala pohybovat nahoru od nuly, což vyvolalo buy signál. Trhy teď čekají, jak se situace vyvine, zvlášť když jsou před nimi důležité údaje z USA.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna

03.04.2024 Další pokles byl omezen, protože test úrovně 151,55 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, tentokrát když linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. V důsledku toho pár vzrostl o 10 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna

03.04.2024 Další pokles byl omezen, protože test úrovně 151,55 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, tentokrát když linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. V důsledku toho pár vzrostl o 10 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 3. dubna

03.04.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0755 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Hráči na trhu také ignorovali údaje o PMI z eurozóny a zprávu o inflaci z Německa, přestože vyšly mírně nad očekávání. Co se týká výroků představitelů Fedu, ukázaly tendenci k měkké politice v blízké budoucnosti, což oslabilo pozici dolaru.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 2. dubna (americká seance)

02.04.2024 Navzdory mírnému dopolednímu růstu libry nedošlo na tomto páru k žádným cenovým testům. Růst vyvolaly údaje o výrobní aktivitě ve Spojeném království, které přestaly klesat.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 2. dubna

02.04.2024 Silná výrobní aktivita v USA umožnila kupcům vymanit se z kanálu uprostřed pásma a pokračovat v trendu. Včerejší údaje z Japonska oproti tomu neměly na jen vliv, stejně jako dnešní slabé údaje o měnové bázi. Zdá se, že hráči na trhu se dál soustředí spíš na data z USA, která ovlivňují směr dolaru.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 2. dubna

02.04.2024 Úroveň 1,2605 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly. To vyvolalo sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 30 pipů. Nákupy při odrazu od úrovně 1,2575 mezitím vedly ke ztrátám, protože libra dál klesala.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 2. dubna

02.04.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0774 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. Silné údaje o výrobní aktivitě v USA vedly včera odpoledne k růstu dolaru a poklesu eura, ale další pohyb bude záviset na nadcházejících zprávách PMI z eurozóny a inflačních údajích z Německa. Dobré ukazatele povedou k růstu eura, zatímco nejisté údaje budou tlačit pár k novému měsíčnímu minimu.
img

Klíčové události 2. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

02.04.2024 Na úterý je naplánováno několik makroekonomických událostí. V pondělí však byly zveřejněny důležité údaje o americkém indexu nákupních manažerů ve zpracovatelském průmyslu (ISM Manufacturing PMI), které vyvolaly výrazný pokles obou měnových párů. V úterý se žádných zásadních zpráv nedočkáme. Dnes tedy zdůrazníme index spotřebitelských cen v Německu a zprávu JOLTs o volných pracovních místech ve Spojených státech. První zpráva je důležitá, protože inflace může klesnout až na 2,2 %. Inflace v eurozóně v současné době dosahuje 2,6 %, ale pokles německé inflace by znamenal, že také inflace v EU bude nadále klesat. Čím více inflace klesne, tím blíže uvidíme první snížení sazeb Evropské centrální banky. Proto by tato zpráva mohla vyvolat nový pokles eura, což by bylo zcela logické. Zpráva JOLTs je zkrátka důležitá. Silná hodnota podpoří dolar, zatímco slabá podpoří euro a libru.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.04.2024 Pár GBP/USD v pondělí vykázal vcelku obstojný pohyb směrem dolů. Bohužel za ním nestála touha trhu prodávat, ale spíš silné údaje ISM z USA. Trh zkrátka neměl jinou možnost než nakupovat dolar. Přesto je dobře, že dolar vzrostl, protože účastníci trhu předtím několikrát ignorovali zprávy, které byly pro americký dolar pozitivní. Ačkoli tedy cena znovu opustila klesající kanál, downtrend přetrvává. Minulý týden jsme se zmínili, že dokud pár zůstává na stejné úrovni a pohybuje se do strany, nelze brát v úvahu ani realizovat žádné technické signály. Jak vidíme, v pokles se v pondělí obnovil. A v posledních dnech týdne se pár může stále obchodovat směrem dolů, pokud trh v časovém rámci 24H a zprávy z USA budou silné.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 2. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.04.2024 Pár EUR/USD se v pondělí dál obchodoval směrem dolů s mírně vyšší volatilitou, než jakou jsme v průměru pozorovali minulý týden. Americký index nákupních manažerů ISM ve zpracovatelském průmyslu podpořil dolar. Všimněte si, že se jedná o domácí ukazatel, který je pro americký trh a dolar důležitý. Jelikož byla jeho hodnota nad očekávání vysoká a nad úrovní 50, zpráva dolar posílila. A nutno dodat, že víc, než jsme předpokládali.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 28. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

28.03.2024 Pár EUR/USD ve středu vykázal "ohromující" volatilitu. Pásmo od denního maxima po minimum činilo pouhých 29 pipů. Už dříve jsme vás ale varovali, že volatilita tento týden výrazně klesne, protože fundamentální pozadí předchozího týdne bylo silné, kdežto tentokrát je slabé. A tak se i stalo. Dokonce ani ekonomické zprávy, které se občas k obchodníkům dostanou, nemají prakticky žádný vliv, protože všechna data jsou druhořadého významu. A vůbec, jaký je rozdíl v tom, zda mají dopad, nebo ne, když trh prakticky přešlapuje na místě?
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 28. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

28.03.2024 Pár GBP/USD ve středu nevykázal naprosto žádný pohyb. Cena se při nízké volatilitě pohybovala podél úrovně 1,2611. Obecně vzato, o nízké volatilitě mluvíme prakticky každý den, protože už dva měsíce vypadá příznivě nakloněna hlavním měnovým párům. Přesto se ale musíme snažit pracovat s tím, co máme. Zatím zůstává relevantní klesající kanál, takže pokud cena prorazí pod úroveň 1,2611, můžeme očekávat další pokles libry. Rádi bychom ale připomněli, že nedávné pohyby v hodinovém grafu vypadají jako obstojný trend, zatímco ve 24hodinovém časovém rámci máme naprostý flat, který se drží už 4 měsíce. A zatím není jasné, jestli v dohledné době skončí.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 27. března (americká seance)

27.03.2024 K testu ceny 151,59 došlo právě ve chvíli, kdy linie MACD začínala klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro prodej dolaru. V důsledku toho pár klesl na cílovou úroveň 151,10, což umožnilo stáhnout se z trhu se ziskem přibližně 40 bodů. Vzhledem k absenci významných fundamentálních statistik pro USA v druhé polovině dne se má za to, že tlak na dolar bude přetrvávat – zejména po neúspěšném pokusu o růst k ročnímu maximu během dnešní evropské seance. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na scénáře 1 a 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. března (seance v USA)

27.03.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2628 v první polovině dne došlo ve chvíli, kdy MACD výrazně vystoupal nad úroveň nuly, což omezilo další potenciál páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem libru nenakupoval. O něco později došlo k dalšímu podobnému testu a MACD se začínal pohybovat od úrovně nula směrem nahoru, což mi umožnilo do trhu vstoupit, ale k výraznému pohybu směrem nahoru nedošlo. Asi 10 bodů a poptávka po libře se snížila. Vzhledem k tomu, že na druhou polovinu dne není naplánováno zveřejnění žádných dat z USA, může růst libry pokračovat, ale s nákupy na denním maximu buďte opatrní. Absence aktivity kupujících může vést k obratu páru a rychlému poklesu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. března (seance v USA)

27.03.2024 V první polovině dne nedošlo k žádným obchodům na úrovních, které jsem označil, a to kvůli velmi nízké volatilitě eura, která se vzhledem k absenci významných fundamentálních statistik, které by mohly trh ovlivnit, očekávala. Z tohoto důvodu nebylo možné najít vhodné body pro vstup do trhu. Ani během americké seance bohužel nebyla k dispozici data, která by byla schopna s trhem výrazně pohnout, takže jsem očekával stejně slabou volatilitu s obchodováním v bočním kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a 2.
img

Klíčové události 27. března: fundamentální analýza pro začátečníky

27.03.2024 Ekonomický kalendář je ve středu zcela prázdný. Dnes se neobjeví ani jedna zpráva, která by měla byť jen druhořadý význam. Očekáváme tedy pokles volatility. Všimli jsme si, že trh není tento týden vůbec aktivní. V pondělí a v úterý se však alespoň odehrálo několik projevů představitelů Evropské centrální banky a Federálního rezervního systému a také byla zveřejněna americká zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Dnes se neděje vůbec nic.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 27. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.03.2024 Pár EUR/USD se v úterý dál obchodoval pomalu a neochotně. Volatilita činila už druhý den po sobě zhruba 40 pipů, což je málo i na euro. Obchodníci by ale na takové tržní podmínky měli být v posledních měsících už zvyklí. Na konci minulého týdne jsme díky Bank of England a Federálnímu rezervnímu systému byli svědky nárůstu volatility. Bylo ale jasné, že volatilita se na začátku nového týdne vrátí na předchozí úrovně.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 27. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.03.2024 Pár GBP/USD se pokusil obnovit sestupný pohyb, ale volatilita byla tak slabá, že byla sotva znát. Sestupný kanál nicméně zůstává relevantní, a dokud se cena bude držet v této oblasti, můžeme očekávat další pokles libry. Pokles lze předpokládat prakticky na základě jakéhokoli typu analýzy. Trend v hodinovém grafu vypadá poměrně silně. Pokud přepneme na časový rámec 24H, je jasné, že cena se v posledních 4 měsících pohybovala v pásmu zhruba 300 pipů. Krátkodobé trendy se uvnitř tohoto pásma střídají.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 26. března (seance v USA)

26.03.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 151,25 došlo, když MACD výrazně klesl z nulové hodnoty, a prodávat dolar proti trendu při takovém nastavení nebylo nijak zvlášť žádoucí. Po krátké době došlo k dalšímu testu na úrovni 151,25 a MACD se již dostával z přeprodané zóny, což umožnilo vstoupit do nákupních pozic na dolaru. V době psaní článku nedošlo k žádnému výraznému růstu, ale naděje přetrvávají, protože obchodování pokračuje v bočním kanálu. Mnohé bude záležet na amerických statistikách: změny objednávek zboží dlouhodobé spotřeby, index cen bydlení a ukazatel spotřebitelské důvěry určí směr páru. Slabé údaje bývají důvodem k prodeji dolaru, zatímco silné zprávy mohou podpořit býčí trend na trhu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 26. března (americká seance)

26.03.2024 K testu ceny 1,2648 v první polovině dne došlo v době, kdy indikátor MACD už výrazně stoupal od úrovně nula, což omezilo další potenciál páru klesat dolů. Z tohoto důvodu jsem libru nekupoval. Po chvilce došlo k dalšímu podobnému testu a indikátor MACD se začal pohybovat od úrovně nula směrem nahoru, což umožnilo vstup na trh, ale výrazný růst se nekonal. Přibližně 10 bodů a poptávka po libře klesla. Mnohé teď záleží na statistikách z USA: změny objednávek zboží dlouhodobé spotřeby, indexu cen bydlení a indikátoru spotřebitelské důvěry ovlivní směr páru během americké seance. Slabé údaje jsou důvodem k dalšímu prodeji dolaru a nákupu libry v rámci korekce, která se může změnit v trend, zatímco silné zprávy mohou libře výrazně uškodit. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 26. března (americká seance)

26.03.2024 V první polovině dne byla otestována cena 1,0848, právě když linie MACD začínala stoupat od úrovně nula, což potvrdilo buy signál pro euro. Pár ve výsledku vzrostl přibližně o 20 pipů, ale cílové úrovně 1,0879 úplně nedosáhl. Obstojné údaje o předstihovém indexu spotřebitelského klimatu v Německu dokázaly během evropské seance podpořit slábnoucí býčí momentum. Mnohé teď záleží na statistikách z USA, které jsou také docela zajímavé. Změny objednávek zboží dlouhodobé spotřeby, indexu cen bydlení a indikátoru spotřebitelské důvěry ovlivní průběh americké seance. Slabé údaje jsou důvodem k dalšímu prodeji dolaru a nákupu eura, zatímco silné zprávy mohou vzestupnou korekci páru výrazně poškodit. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 26. března

26.03.2024 Odpoledne byla v době růstu linie MACD od nuly otestována úroveň 1,0838, což omezilo potenciál páru stoupat v rámci klesajícího trendu. Krátce nato přišel druhý test, a to v okamžiku, kdy MACD klesala z překoupené zóny, což vedlo ke druhému scénáři pro short pozice, ale pár aktivně neklesal. Včera euro podpořil projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové. Odpoledne dolar stále klesal, i když někteří představitelé Federálního rezervního systému dali najevo jestřábí postoj. Dnes dopoledne bude zveřejněn předstihový index spotřebitelského klimatu v Německu a změna objemu HDP ve Španělsku. HDP je druhořadá zpráva, takže obchodníci budou sledovat údaje z Německa. Dobrá zpráva může podpořit euro. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

Klíčové události 26. března: fundamentální analýza pro začátečníky

26.03.2024 V úterý nás čeká několik makroekonomických událostí. V eurozóně nic zajímavého. Vyčnívá jen německý spotřebitelský sentiment, která je ale zjevně druhořadého významu a Německo je jen jedna země z 27 zemí Evropské unie. Ekonomický kalendář Spojeného království je klidný. V úterý budou v centru pozornosti americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby, ale aby trh na zprávu reagoval podle očekávání, je důležité, aby se její skutečná hodnota lišila od prognózy alespoň o 0,5 %. Celkově dnes nečekáme výrazné pohyby. Pondělí nám ukázalo, že oba páry se soustředí na korekční pohyb, ale přetrvává klesající trend. Dnes nečekáme výrazný růst žádné z obou měn.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 26. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

26.03.2024 Pár GBP/USD také zaznamenal drobnou korekci, ale zůstal uvnitř klesajícího kanálu. Klesající trend tedy přetrvává. Vezměte na vědomí, že pohyb kotací z minulého týdne za hranicí kanálu nezohledňujeme, protože k němu došlo bezprostředně po zasedání FOMC, kdy trh obchodoval pod vlivem emocí. Očekáváme ale, že libra bude klesat.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 26. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

26.03.2024 Pár EUR/USD zahájil v pondělí býčí korekci, v naprostém souladu s aktuálním technickým obrazem. Klesající trendová linie zůstává relevantní, ale nachází se poměrně daleko od ceny. Úhel jejího sklonu je vcelku malý, takže pár může při přetrvávajícím klesajícím trendu projít výraznou korekcí. Domníváme se, že pondělí zcela splnilo očekávání, a to jak naše, tak některých obchodníků. Tentokrát jsme neměli tradiční "nudné pondělí", ale volatilita byla podle očekávání nízká a korekce po dvoudenním poklesu vypadala přirozeně. Byť jsme zvažovali možnost, že pár bude pokračovat v poklesu.
img

Klíčové události 25. března: fundamentální analýza pro začátečníky

25.03.2024 V pondělí nás čeká několik makroekonomických událostí. Upozorníme jen na zprávu o prodeji nových domů ve Spojených státech. Jedná se o méně významný ukazatel, který má extrémně malou šanci vyvolat reakci trhu větší než 15–20 pipů. Věříme tedy, že v pondělí nebude mít makroekonomické pozadí žádný význam. Euro a libra mohou pokračovat v pohybu dolů, jak naznačují technické i fundamentální faktory. Existuje ale vyšší pravděpodobnost flat trhu a nejspíš nás čeká další "nudné pondělí".
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 25. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

25.03.2024 Pár EUR/USD se v pátek dál obchodoval směrem dolů. Makroekonomické pozadí bylo poměrně slabé a fundamentální aspekt žádný. Přesto pár vykazoval vcelku slušnou volatilitu. Trh se aktivizoval ve středu večer, kdy byly oznámeny výsledky zasedání Federálního rezervního systému. Zmínili jsme, že je lepší nedělat ukvapené závěry a počkat s analýzou reakce trhu do čtvrtka. Zasedání americké centrální banky nebylo holubičí a předseda Fedu Jerome Powell svůj postoj nezměkčil. Proto dolar neměl ve středu důvody k poklesu. K čemu tedy došlo ve čtvrtek a v pátek? Trh výsledky zasedání přehodnotil, vyvodil správné závěry a rychle dolar nakupoval na ještě příznivějším kurzu než ve středu večer. To vyvolalo páteční růst dolaru. Sestupnou trendovou linii považujeme navzdory středečnímu proražení stále za relevantní.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 25. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

25.03.2024 Pár GBP/USD se v pátek dál obchodoval směrem dolů, což nijak nesouviselo s makrodaty daného dne. Dolar na pozadí zasedání Bank of England a Federálního rezervního systému, která se konala ve čtvrtek, resp. ve středu, dál posiloval. Jelikož trh zpočátku špatně interpretoval výsledky zasedání americké centrální banky, viděli jsme ve čtvrtek a v pátek dvojí klesající pohyb. Zpráva o maloobchodních tržbách ve Velké Británii neměla na tržní sentiment žádný vliv. Pokud něco, tak měla podpořit libru, protože její hodnoty vyšly lépe, než se předpokládalo. Pár ale většinu dne klesal.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 22. března (americká seance)

22.03.2024 Další pokles byl omezen, protože test úrovně 151,38 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal buy signál, protože linie MACD se nacházela v přeprodané oblasti. Výsledkem byl růst ceny o více než 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 22. března (americká seance)

22.03.2024 Analýza transakcí a tipy na obchodování páru GBP/USDDalší pokles by se měl zastavit, protože k testu úrovně 1,2622 doš...
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 22. března (americká seance)

22.03.2024 Další pokles by se měl zastavit, protože k testu úrovně 1,2622 došlo v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Libra ale pokračovala v poklesu, protože ji tímto směrem tlačilo rozhodnutí Bank of England. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři na dnešní odpoledne by hráči na trhu měli dál spoléhat na pokles páru GBP/USD a na drobné korekce, aby získali výhodnější ceny.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Market Profile | Pullback | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Euroskupina | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Bezpečný přístav | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Forexový trh | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Síla měn | XAU/USD | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/AUD | GBP/CHF | AUD/JPY | CAD/JPY | CHF/JPY | NZD/JPY | AUD/CAD | AUD/CHF | EUR/CAD | CAD/CHF | EUR/NZD | NZD/CAD | NZD/CHF | USD/ZAR | USD/TRY | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Ekonomické události | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Hloubka trhu | Intradenní obchodníci | Měnové trhy | Binární opce | Spready | CFDs | Forex strategie | Eurodolar | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AOS | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alikvotní úrokový výnos | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Aussie | Average True Range | ADX | B/E | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Behaviorální | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Break/Even | Breakout | Broker | Burza | Buy Limit | Buy Stop | Béžová kniha | CCI | CEO | CFD | COT report | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Channel | Chop | Close | Konsolidace | Custody | DAX | Denní minima | Decline | Demo účet | Denní obchodování | Derivát | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dlouhá pozice | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | ECB | ECN | EMA | Easing | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Expert Advisors | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FRA | FX | Fair Value | Falešné proražení | Fed | Fibonacci retracement | Fill | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Flat | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forex trader | Fundamentální zprávy | Futures | Gann | Gann Theory | Gap | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | Hodnota Pipu | IFO index | IPO | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intraday | Investice | Investiční riziko | Investor | Investování | Japonský jen | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Krátká pozice | Kurz | Kurzy měn | LES | Leverage | Likvidita | Limit order | Limitní pokyn | Limitní příkaz | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makro data | Margin | Obchodní příkazy | Market Maker | Risk | Marže | Mentální Stop-Loss | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Order | Oscilátor | Outside Bar | Overnight | Parabolic SAR | Parita | Čekající příkazy | Peněžní zásoba | Percentage in Point | Pip | Pivot points | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Posuvný Stop-Loss | Pozice | Primární trh | Profit Target | Provize | Pákový efekt | Příkaz | Příkaz Stop | RRR | RSI | Rally | Ratingová agentura | Real-time | Realizace zisku | Realizovat zisk | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | STP | Saldo běžného účtu | Scalper | Scalping | Sell Limit | Sell Stop | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Skalping | Slippage | Sloupcový graf | Smart money | Směnný kurz | Spike | Spot | Spread | Stochastic | Stop Out | Stop-Loss | Support | Support (Podpora) | Support a resistance | Swap | Swing | Swing Trading | Swingový obchodník | Swiss | Swiss National Bank | Technical analysis | Tick | Ticker | Time frame | Timeframe | Časový výstup | Trader | Trading | Trailing stop loss | Trend | Trendová čára | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | Vedlejší měna | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Maturity | Zastavení ztrát | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Shanghai Composite | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | BOSSA | Patria Forex | HighSky Brokers | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Social Trading | Investoři | Psychologie tradingu | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | EU | Klouzavé průměry | Psycholog | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Rollover | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Ziskový obchod | Obchodní instrumenty | Breakout strategie | Britská měna | Jaroslav Tupý | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Plus 500 | Obchodování na páku | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Sociální obchodování | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Japonská měna | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | News trading | Intervenovat | DailyFX | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Forex Factory | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Investiční banka | Zprávy z trhů | Analytický tým | Regulace | Kopírování obchodů | Mimoburzovní | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Money-Management | Algoritmické obchodování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Index PPI | Index CPI | Obchodní seance | Makrodata | Devizové intervence | Facebook | Měnový index | Riziková averze | Swingové obchodování | BTC | Burzy | Žlutý kov | Time-Frame | Trim Broker | Colosseum | Tomáš Vobořil | Zásoby ropy | Trading Station | Dukascopy | Japonská centrální banka | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | USDCZK | EURJPY | AUDNZD | EURPLN | Aktivum | Carry trades | Delta | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Křiž smrti | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Volatilní | Vystavení riziku | High-frequency trading | Ruleta | AdmiralMarkets | Akcie Apple | Akcie Mastercard | Akcie Visa | Alpari | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | AUDJPY | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Barel ropy | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Break Even | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena libry | Cena ropy WTI | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakt | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Colosseum.cz | Conference Board | CZK | Časové pásmo | DJIA | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Engulfing | Eura | EURGBP | EURHUF | EURCHF | Euro dnes | Euro dolar | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční kapitál | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Fiskální rok | Fondy | Forex Exchange | Forex MetaTrader | Forex obchodování | Forex Young Cup | Forex zprávy | Forex.cz | Forexu | Frank | FxOpen | FXstreet.com | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Francie | HDP USA | HighSky | Hrubý domácí produkt | Ichimoku | Ichimoku Kinko Hyo | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | Inside | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kalkulačka | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování na kapitálových trzích | Investovat do zlata | ISM | Jádrová inflace | Jak koupit akcie | Jak obchodovat na forexu | Jak obchodovat s akciemi | Jak vydělat | Jiří Tyleček | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Kurz dolarů | Kurz libry | Kurzy | Kurzy EUR | Libra | Libra euro | Libra šterlinků | Londýnská burza | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Market Makers | Markets | Martin Jakubec | Martin Toman | Maximální riziko | Mayzus | Měnový kurz | Meta Trader | Meta Trader 4 | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Meziroční inflace | Míra inflace | Morning Star | Moving Average | MQL | MyFxBook | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup dolaru | Nákup EUR | Nákup eura | Nejlepší investice | Nemovitosti | Nikkei 225 | Norská koruna | NZDJPY | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Online kurz | Online obchodování | Oslabování koruny | PinBar | Pips | Pivot | Pivoty | Platforma xStation | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej dolaru | Prodej eura | Prognóza | Psychologie obchodování | Pšenice | Rates | Recenze | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropy | Růst HDP | Řecká krize | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | Směnné kurzy | Směnný kurz dolaru | SP500 | Spekulace na pokles | Státní dluhopisy | Stochastic oscillator | Stop Limit | Stoxx | Strategie řízení | Swingy | Trade Brokers | Trading platform | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh | Tržní zprávy | Twitter | US dolar | US dollar | USD EUR | Velká Británie | Volatility | Výběr brokera | Výprodej | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WebTrader Patria | WTI | Patria Direct | XTB.cz | X-Trade | Založení účtu | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | Zůstatek na účtu | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | Backtestování | BreakEven | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | ATR | Benzín | Buffett | DMA | AUV | Báze | Buy | Cenové rozpětí | Cílová cena | Hold | Christine Lagarde | Initial Public Offering (IPO) | Intermediate | Janet Yellen | Měď | MIC | Obchodní den | Omega | P.A. | Posuvný Stop | Range | Redukce | ROCE | Sell | Tim Cook | Tranše | Crédit Agricole | Zóna obchodníka | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Poskytovatel likvidity | Trading Room | AOS (Automatický Obchodní Systém) | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | Sběrný účet | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | WebTrader | Automatizované obchodní systémy | eBook | Tržní sentiment | Average true range (ATR) | Buy order | Komise | Contract | Kontrakt | Correction | Drawdown (DD) | Double bottom | Double top | Expert Advisor (EA) | Federální rezervní systém | Křížové měnové páry | BUY LIMIT ORDER | Trendový indikátor | Majors | Martingale systém | Martingale | Překoupeno | Session | Stop Loss (SL) | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný trader | Butterfly | Know-how | Trading webinář | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Burze | Cena eura | Commodities | Currency | Currency market | Expert Advisor | Forex euro | Head and Shoulders | Forex trh | Graf EUR/USD | Investment | Slušný zisk | Stock market | Traders | Trading forex | IMPOSSIBLE | xSocial | Hedžové fondy | Jackson Hole | Microsoft | ANZ | Sentix | Investing.com | ActivTrades | NATO | Barrick Gold | Technické indikátory | Sója | Forex asistent | Reporty | Akumulace objednávek | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Fat finger | Halifax | Akcie Starbucks | Volume profile | Důležité fundamenty | Technický výhled | Bezpečné měny | Short squeeze | Black swan | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Nákupy dluhopisů | Bavlna | DAX trading | Backtestovat | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Trading v praxi | Mark Carney | Pohyby eura | Averze k riziku | Stock Exchange | eFXnews | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Příležitosti na trzích | Sentiment trhu | Bloomberg TV | Pro tradery | Zkušení investoři | Depth of Market | Podnikatelská důvěra | Obchodník na forexu | Implikovaná volatilita | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Odvaha | Klid | Konzistence | Zdravý rozum | Jádrový index | Volby v USA | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Bezpečné přístavy | Sázet | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | Expirace opcí | Obchodované instrumenty | Opční bariéry | Opční bariéra | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Svatý grál | Vývoj ceny ropy WTI | Fundamentální faktory | Sázení | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Standard & Poor's | Inflační tlaky | Glencore | Forexoví tradeři | Britská centrální banka | Obchodování měnových párů | Intervence centrální banky | Dollar Index | Velké banky | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Index volatility VIX | Algoritmus | Alerty | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Globální ekonomický růst | Pokles libry | Miliardy dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Nervozita | Globální finanční trhy | Standard & Poor's (S&P) | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Alibaba | Fibo | Propad | Bělorusko | Bankovní tradeři | Kryptoměny | Index Nikkei | DAX30 | Specifikace kontraktu | TradingView | Země OPEC | Představitelé centrální banky | Citi | Online investování | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Volatilita na forexu | Makroekonomické analýzy | Výrobní aktivita | Německý akciový index DAX | Německý DAX | Ztráty | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Historická maxima | Nejistota | Úspěch ve forexovém obchodování | Zasedání Bank of England | Tempo růstu | Tradiční měny | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | CySEC | Zajištění | Výrobní index PMI | Steve Nison | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Finance Magnates | MetaQuotes | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Mataf.net | Nákupní signál | Prodejní signál | Odhodlání | Kryptoměna | Skrill | Správné řízení rizika | Mobilní obchodování | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Úspěch v tradingu | Výhled | Akciový index DAX | Bankéři | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Futures na VIX | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Obchodní proces | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Dosahovat zisku | Soukromí zaměstnavatelé | Akcie na burze | Automatické obchodování | Bankovní krize | Průzkum | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Inflace v Německu | Makroekonomika | Velké zisky | FCA | Historické rekordy | Zprávy a události | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | Německé dluhopisy | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Dominik Kovařík | Dukascopy Bank | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Spotový VIX | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Zájem obchodníků | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Nástroje technické analýzy | Poměr RRR | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | cTrader | Překoupený trh | Přeprodaný trh | xStation | ČTK | Ziskové obchodování | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | XTB Akademie | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnovém trhu | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | HDP v eurozóně | Globtrex | Flash Crash | Purple Trading | Obchodovat na forexu | Broker roku | Obchodování ropy | Silicon Valley Bank | Vývoj ceny hliníku | Sell in May and go away | Směnné kurzy měn | Ondřej Janata | Makroekonomické zprávy | Vydělávat peníze | Globtrex.com | René Remšík | Ceny pšenice | Jesse Livermore | World Gold Council | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Ceny hliníku | Americký akciový trh | MobileTrader | Obchodování s cizími měnami | Bankovní doporučení | Boston eFX | Vývoj ceny platiny | Vývoj ceny palladia | Palladium | Investování do kryptoměn | Tomáš Mirzajev | Martin Stibor | Obchodování kryptoměn | Obchodování kryptoměny | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | XRP/USD | Cena Etherea | Jerome Powell | Coinmarketcap | Indikátor Squeeze | MiFID II | Investiční nástroj | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | Vývoj ceny pšenice | NAGA Markets | Bitcoin Cash (BCH) | Litecoin (LTC) | RoboMarkets | Patrik Klempár | Forexnation.cz | FXN | Cena Ripplu | CopyFX | Altcoiny | CFD na kryptoměny | Forexový trading | Trading ideas | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Tradingové firmy | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | R Trader | Obchodní války | Očekávání investorů | EOS | Bitcoiny | Jak úspěšně obchodovat | Obchodní týden | OPEC+ | Kurzy měnových párů | Posilování dolaru | Obchodovat forex | Silný americký dolar | Index nákupních manažerů (PMI) | Apple (AAPL) | Full-time trader | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Objem obchodování | Ostatní investice | Pokles ceny | Geopolitika | Šéf Fedu | Posílení kurzu | Indikátor Ichimoku | Cenový kanál | Ether | Poptávka po dolaru | Obchodování akcií | CLEO.one | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Použití finanční páky | Kompozitní index | Trh s ropou | Pipy | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Růst amerického dolaru | Dodávky ropy | Pokles cen ropy | Obchodní signál | Long obchod | Automatické obchodní strategie | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | Posilování eura | Obchodování se CFD | Aktivita na trhu | Jiné měny | Výkyvy na trzích | Růst zisků | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | Index spotřebitelské důvěry | François Villeroy de Galhau | Prezident Evropské centrální banky | Jednotná měna | Budoucnost eura | Hodnota indexu | Silnější americký dolar | Odhady analytiků | Web Trader | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Transakční poplatky | Růst dolaru | Momentum trhu | Obchodovat s akciemi | Snížení volatility | Otevřené obchody | Vysoké zisky | Makroekonomické statistiky | Obchodní přístup | Automatizace obchodování | Skalpování | Způsob obchodování | Petr Plecháč | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Intradenní trading | Ceny zemního plynu | Typ tradera | Silný trh | Zvýšení sazeb | Obchodování britské libry | Obchodování GBP | Michal Uma | Začínající obchodníci | Zájem investorů | Plánované obchody | Způsoby analýzy akcií | Rozdílové smlouvy | Americké HDP | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Short obchod | Zákaznická podpora | Diskreční obchodování | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Trendové strategie | Obiloviny | Nastavení Take Profit | Poměr risk vs. zisk | Scale out | Velikost Take Profit | NAGA | Strategie London Break | Bitcoin a další kryptoměny | Market Depth | Intradenní strategie | Psychika tradera | CFD na indexy | Stav americké ekonomiky | Začít obchodovat | Charlie Lee | Token | DE30 | Snížení sazeb | Klienti brokerů | Obchodování na demo účtu | NATGAS | Prezidentka ECB | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Ceny niklu | STAR | Býčí výhled | NASDAQ 100 | Coffee | Pokles dolaru | Ziskové obchody | Obchodní myšlenka | Ztrátový obchod | Spready a poplatky | Růst ceny zlata | Ekonomické vyhlídky | Pokles cen | Globální akciové indexy | XTB Research | Silný dolar | SEBA | Obavy z recese | Globtrex Trader | Intradenní trader | Vliv na obchodování | Zprávy z Německa | Bohatí | Investiční kapitál | Obchodní situace | Ekonomické problémy | ISM index | CFD na akcie | CFD na komodity | Co jsou CFD | Co jsou CFD kontrakty | Výnosy amerických státních dluhopisů | Růst mezd | NGAS | US500 | Vývoj ceny cukru | Dění na trzích | Sazby ECB | Ukazatel volatility | Býčí pattern | Denní graf | Očekávání trhu | Poptávka po ropě | Jak obchodovat ropu | Pravidla strategie | Úpis akcií | Finanční situace | UCITS | Pohyb měnových párů | Obchodování jedním kliknutím | Risk Reward Ratio | Programovací jazyk | iShares | Ziskové výsledky | Ceny palladia | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Makroekonomický výhled | Obchodování EUR/USD | Obchodování zlata | Příležitosti na FOREXu | Profesionální obchodníci | Nižší volatilita | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | High risk | Zkušený trader | Kakao | Vývoj ceny kakaa | Ceny kakaa | Bilance zahraničního obchodu | Stav trhu práce | Akcií těžařů | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Obratový pattern | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Vysoká likvidita | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Káva | Signál long | Signál short | Rozhodnutí americké centrální banky | HDP v USA | IOT | Patterny | Snížení úrokové sazby | Výstup z obchodu | Býčí signál | Medvědí signál | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Data z USA | Dvojitý vrchol | Bílý dům | Obchod | Jak začít investovat | Trh práce | Myšlenka | Hypotéza | Histogram | Inflace v říjnu | Vyšší volatilita | Obchodní nástroje | Obrat trendu | UCITS ETF | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | Růst průmyslové výroby | Luis De Guindos | Vyšší riziko | Firma | Období nejistoty | Ekonomiky eurozóny | CPI v eurozóně | Hlavní události | Pokles průmyslové produkce | Technické analýzy | USDC | BAT | Obchodování s trendem | Svíčková formace | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | Růst cen | Zůstatek | Studie | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Negativní sentiment | Ekologie | Generální ředitel | ECB Luis De Guindos | Největší pokles | Dnešní růst | Ukrajina | Lagardeová | Amazon | Nakupovat zlato | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | USDT | Chris Larsen | Jed McCaleb | PROP Trading | Vyhlídky | Průzkumy | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Ekonomický optimismus | Rozdělení zisku | FX Analýza | Federální rezervní banky | Kalendář událostí | Americká data | Pozornost obchodníků | Disney+ | Oblast rezistence | Oblast supportu | Zveřejněná data | Dvojité dno | Swingové maximum | Poptávka po úvěrech | SMA | Předpovědi | 4GLD | Ceny výrobců v eurozóně | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Mario Centeno | Na burze | Drahý kov | Gabriel Štefaňák | Dnešní data | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | 2222 | Hospodářský výsledek | ABC | Visa | Výrazný pokles | Klesající trendové čáry | Dodržovat obchodní plán | Velikost pozice | Řídit riziko | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Hlavní trend | Klíčový support | Viceprezident ECB | Problémy | COPPER | Kolísání ceny | Přeprodané podmínky | Růstový impuls | Britové | Finanční ztráty | Člen bankovní rady | Růst spotřebitelských cen v USA | Nejnovější údaje o inflaci | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Vybírat zisky | Cenové formace | Symetrický trojúhelník | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Chuť k riziku | Soukromý sektor | Celkový zisk | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Moskva | HDP Německa | Nejdůležitější ekonomické události | Zahájení obchodování | Míra | Konec roku | Obchodování s finančními instrumenty | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Zasedání bankovní rady | Hypotéky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Dolar roste | Libra klesá | Vánoce | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Záporné úrokové sazby | Údaje o americké ekonomice | FedEx | xStation5 | AAPL | MasterCard | FB | Disney | Tým RoboMarkets | Andrew Bailey | Nejbližší support | Majors měnové páry | Pojistka proti inflaci | Bydlení | Americké objednávky | COCOA | COTTON | SOYBEAN | WHEAT | SUGAR | CORN | EY | První obchod | Ztráta | Úbytek | Nejlepší akcie | Purple Levels | Předsevzetí | Výnosy státních dluhopisů | Investiční platformy | Americký index | Indikátor Purple Levels | Obchodní podmínky | Ziskovost | Doba obchodování | Hospodaření | Růst poptávky | Klesající trend | Silný support | Objem objednávek | Vyšší ceny ropy | Američané | Americké dolary | Finální odhad | FAA | Sezónnost | RBA | Budoucnost | Ifo | Experti | Zemědělství | Obavy z konfliktu | Zpráva COT | Poradenství | Zpráva o trhu práce | Iniciativa | Tržní trendy | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Technické ukazatele | Ukazatele | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Dobrá čísla | Zamyšlení | Akcie Morgan Stanley | Cyklus růstu | Banka Morgan Stanley | Denní volatilita | Volatilita je nízká | Komunikace | Prezidentka Christine Lagardeová | Údaje o HDP | Dukascoin | Analytici Dukascopy | DUK+/EUR | DUK+ | Prezident | Nejnovější údaje | WhatsApp | Trhy | Evropské ekonomiky | Pohyby cen | Změny cen | Rostoucí trendové čáry | Negativní dopad | Pokles | Situace | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Fibonacciho expanze | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Zpomalení růstu | Vstupní signály | Volné peníze | Pravidla obchodního systému | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Swingová minima | SBUX | Růst v eurozóně | Akcie Delta Airlines | Aktuální rezistence | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | PMI za leden | Hlavní úrokové sazby | BP | Podnikatel roku | Americký ISM | Převody peněz | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Americké ekonomiky | Falešný signál | Prvky technické analýzy | Stop-Lossy obchodníků | Natural Gas | Obchodovanie | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Trendové indikátory | Fibonacciho linie | Indikátor ADX | Ichimoku Cloud | Moving Average Convergence Divergence | Politika centrálních bank | COVID-19 | Britské měny | Posílení libry | Zemědělské komodity | Vývoj ceny kukuřice | Kukuřice | Ceny kukuřice | OIL.WTI | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Nové obchodní příležitosti | Směřování trhů | PMI ze sektoru služeb | Údaje z USA | Slabá čísla | Obchodování pomocí indikátorů | Odraz od ceny | Obchodní myšlenky | Intradenní volatilita | Šéfka ECB | Míra nezaměstnanosti v EU | Průměrná mzda | Americký Fed | Pokračování klesajícího trendu | Sestupný trend | Guvernér japonské centrální banky | Vývoj | Popis strategie | Mzda | Guru | Exekuce obchodu | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | Aktuální Price Action | Příležitost k nákupu | Makroekonomické údaje | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Spekulace na pokles cen | Masivní nákupy | Tržní podmínky | Profitovat | Buy the dip | Medvědí trend | Další vývoj | Index výrobní aktivity | Poškodit ekonomiku | Americká seance | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Tržby společnosti | Zrychlení inflace | Silný pokles | Index frankfurtské burzy | Stimul | Inflace v EU | ECB dnes | Odhad inflace | Viceprezident | Poptávky po dolaru | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Výhled poptávky | Směr trendů | Historie se opakuje | Historie | Aktuální situace | Značný pokles | Žádosti o podporu | Prudký pokles cen | Pokles cen komodit | Texas | Vyrovnat ztráty | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Algoritmy | UNA | Kroky centrálních bank | Kongres | Index ISM | Manufacturing | Domácnosti | Páka | Velikost lotu | Průmyslové komodity | Fundament | Ukončení pozice | Obchod se ztrátou | Negativní korelace | Stop-Lossy | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Hodinový graf | Index podnikatelské aktivity | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Tomáš Raputa | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | United Airlines | Silná rezistence | Signál | Americká banka | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Býčí potenciál | Potenciál | Platební neschopnosti | KNF | Historické pohyby | Ekonomiky | Nigérie | Slovensko | Používání AOS | Index DXY | Války | Poradce | Organizace | Potenciál poklesu | Růst nezaměstnanosti | Americké žádostí o podporu | Letecká společnost | Umělá inteligence | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Údaje | Ztrátové obchody | Signály oživení | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Ekonomické oživení | Hlavní měnové páry | Obchodní návyky | Snížení produkce | Celková inflace | Inflace v březnu | Index US500 | Boeing Co. | Maloobchodní tržby v USA | Jiří Makovský | WELL | Býčí vyhlídky | AMC | Statistiky | Chuť riskovat | Očekávaný zisk | Správy peněz | Uzavření trhů | Indikace | USD za barel | Obchodovat ropu | CFD na ropu | Propad ceny | Trade | S&P500 | ESPN | Tlak medvědů | Nabídka ropy | Rizikový apetit | Cenové pohyby | Vstoupit do obchodu | Kam umístit Stop Loss | Reddit | PMI ve službách | Posílení | Swingové minimum | Joe Biden | Evropské méně | Spotřebitelský sentiment | ADBE | Akcie Adobe | Očekávané výsledky | Seznam brokerů | Cestování | Čas na nákup akcií | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Rozhodnutí o sazbách | Shell | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Aktivní obchodování | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Federal Reserve | Minimalizovat ztráty | Dosáhnout zisku | Velikost pozic | Objem obchodní pozice | Možný zisk | Potenciál zisku | Měnové báze | Pokles ekonomické aktivity | Prodat USD | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Kontrakce | Zveřejněné údaje | Psychologické hladiny | Link | ONE | Oblasti rezistence | Sektor služeb | Býčí scénář | Medvědí scénář | Vstup do obchodu | Dění na trhu | Velké peníze | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Silná rally | Potenciální zisk | Jak využít Average True Range | TSL | Co je Average True Range? | New Concepts in Technical Trading Systems | Advance Auto Parts | Růst BTC | Nastavení indikátorů | Akcie leteckých společností | Kupci | Podnikatelské aktivity | Aktivity v eurozóně | Falešný průraz | Pokles k supportu | PMI v eurozóně | Klesající trendová linie | Pokračování rally | Držení obchodu | Umělé inteligence | Investovat peníze | Proti trendu | Welles Wilder | Otevřít obchodní účet | JDE | Unie | EU50 | Tempo růstu HDP | Překoupené zóny | Průraz | Tržní situace | Chování trhu | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Volatilita instrumentu | Špatné zprávy | Gambling | Vedení společnosti | Počet nových žádostí o podporu | Americké statistiky | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Nepřipravenost | Dlouhodobé rezistence | Plánování obchodů | Evening Star | Mário Centeno | Zpomalení inflace | Medvědí potenciál | Členové Fedu | Negativní výhled | Rostoucí trend | HDP EU | Otevření obchodu | Šance na zisk | Sentiment na trhu | Covid | Představenstvo | Druhá vlna | Podnikatelské aktivity v USA | Analytik Purple Trading | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Nastavení Stop-Lossu | Nejlepší strategie | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Signál k prodeji | Jasný signál | Setkání ministrů financí eurozóny | MAM | VPS | Fundamentální pozadí | Výrazný propad | Leva | Nový trend | Potenciální zisky | Větší riziko | Swingový trading | Větší pozice | Ceny kávy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | Krátkodobé trendy | Praha | Kolaps | Kolísání cen | Trendová strategie | Tržní šum | Trendové pohyby | Reálná hodnota | Společnost XTB | Pivotové low | Cenové patterny | Korekční fáze | Nižší poptávka | Reliance | Porušení pravidel | Úspěšně obchodovat | Mírná korekce | Odhady HDP | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Anglogold Ashanti | Nikl | Komoditní akcie | Pozice dolaru | Strach a chamtivost | Důvěra | Buy signály | Obnovení růstu | Psychika | Zkušený obchodník | Philip Lane | Výzkumy | Býčí kanál | Politické události | Významné události | Inflace v červenci | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Korelace zlata | Nejlepší obchody | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Obchodní hodiny | Čas na nákup | Podhodnocený | Upozornění na rizika | Trh s futures | Kryptoměnový trh | Konzistentní ziskovost | SMA 20 | Charting | Ceny v eurozóně | Výrobní sektor | Výrobní index | FTMO Challenge | FTMO | Růst eura | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | DIA | Přístup na burzu | Typ obchodování | Delta Airlines | Ceny mědi | Odborníci | Výrazný pokles libry | Analyzovat trh | Potvrzovací signál | Signál ke vstupu | Kombinace indikátorů | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Změny v ekonomice | Obchod dne | Nákup cenných papírů | Velké množství obchodů | Řízení obchodu | NAHB | Vývoj ceny kávy | Technický signál | Diverzifikovat | Fraktál | Biden | Adobe Inc. | Softwarová společnost | Programy Adobe | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Pokles spotřebitelských cen | Ziskové cíle | Česká republika | Scalpingová strategie | Scalping strategie | Scalpingové obchody | Zápis z posledního zasedání Fedu | R WebTrader | CPI v USA | Americké měny | Bezpečného útočiště | Multimilionáři | První peníze | Chování ceny | Nařízení | Newmont | Princip strategie | Pokles indexu | První obchodní den | Obchodování s futures | XOM | CVX | Zveřejnění výsledků | Strategie Supremacy | Supremacy | Supremacy strategie | Nové zprávy | Obchodní politika | Číst grafy | Parametry indikátorů | NFIB | Odhad amerického HDP | Představitelé americké centrální banky | Praktické tipy | Výše mezd | Rovnováha na trhu | Proražení | Životní prostředí | Používání hotovosti | GameStop | Deutsche Boerse | Změny úrokových sazeb | Program QE | Proč investovat | LEN | Výhody na trhu | Lael Brainardová | Nákup libry | Awesome Oscillator | Obchodování s indikátory | Jak otevřít long obchod | Longový obchod | Histogram Awesome Oscillator | Jak otevřít short obchod | Shortový obchod | Příklad prodeje | Příklad nákupu | Plný úvazek | Chytré peníze | Cenné papíry a burzy | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Denní rutiny | Peer-to-peer | Počasí | Růst ceny | Dobrý výsledek | PMI ve výrobě | Proražení rezistence | ADA | Správné řízení rizik | Počet pracovních míst | Rio Tinto | Zpomalující inflace | Údaj o HDP | Ceny cukru | Evropské centrální banky | Tempo hospodářského růstu | Velikost obchodu | Držení pozice | Poměr rizika k zisku | CARA | Indexy na Wall Street | Příkaz stop-loss | Stop-Loss příkazy | Situace na trhu | Nákupní obchod | Nastavení Fractals indikátoru | Trading strategie Alligator | Strategie Alligator | Fractals | Aligator | Fraktál indikátor | Pravidla obchodování Alligator | Pravidla obchodování | Obchodování Alligator | Mediánová cena | AMC Entertainment | Investiční účely | WallStreetBets | BlackBerry | Nárůst ceny | Intradenní pohyby | Spekulovat na pokles cen | Tržní ceny | Klíčové faktory | Výrobní aktivity | Return On Investment | Akcie společnosti GameStop | Zpráva o měnové politice | Dlouhodobá obchodní strategie | Slabý trh | Import DLL | DLL | Finanční výsledky | HAS | Předpověď ceny | Zinek | Kov | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Den prezidentů | Trojitý vrchol | Trojité dno | Trendové linie | Růstový trend | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | Předpověď akcií | Kering | KER.FR | KER | FOMC minutes | Zápis ze zasedání ECB | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | Manufacturing PMI | Třetí vlna | Obchody proti trendu | ZINC | Falešné signály | Skluz | Air | Nabídka kryptoměn | Informace o kryptoměnách | Více obchodů | Eliminace emocí | Snížení počtu obchodů | Chyby obchodního plánu | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Akcie Boeing | XOM.US | Admirals | Pohyb trhu | Výrazný zisk | Výrazný pohyb | Omezení rizika | Silný růst | Jemenští povstalci | Výrazný růst | Obchodní kalkulačka | VPN | Holubičí tón | Mentor | Týdenní shrnutí | Platební prostředek | Přeprodané zóny | Tržní pohyb | xStation 5 | Nastavení grafů | Platformy xStation | Řízení pozic | Pohyb ceny | PMI index | Velikosti pozice | Obchodovat CFD | ISM ve službách | Využití EA při tradingu | Využití EA | EA při tradingu | Optimalizace Stochastic | Stochastic EA | Technické vlastnosti Stochastic | Stochastic Expert Advisor | Jak funguje Stochastic | Co je to Stochastic? | Společnost BlackBerry | BB.US | Platformy MT4 | Uzavřít všechny pozice | Data o inflaci | Obchodování gapů | Co je to gap | Důvody pro vznik gapu | Druhy gapů | Jak obchodovat gapy | Vznik gapu | Gap směrem dolů | Gap směrem nahoru | Jednoduchý Gap | Gap odtržení | Gap Peel | Gap vyčerpání | Otevření sell pozice | Otevření sell | Sell pozice | Otevření buy pozice | Buy pozice | Otevření buy | Společnost X-Trade Brokers | Krok za krokem | AA | Svíčky na grafu | Ceny ropy Brent | Ceny surovin | Pozice na forexu | Hedging pozic | Použití Trailing-Stopu | Zvýšit ziskovost | Skalping Forex strategie | Skalping Forex | Skalping strategie | Strategie CCI + EMA | Strategie CCI | Pravidla obchodování strategie | Výkonnost zlata | Příkaz Take-Profit | Take-Profit příkazy | Potenciál obchodu | Směřování trhu | Cenový pohyb | Objednávky | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Důležité fundamentální zprávy | Události tohoto týdne | Makers | DOGE | Dluhový strop | Tempo ekonomického růstu | Trading.com | Větší korekce | Boční trend | Přeprodané oblasti | Hodnocení současné situace | Believe | Triple Bottom | Triple Top | Jak obchodovat patterny | Patterny Double Top & Double Bottom | Patterny Triple Top a Triple Bottom | Jak používat patterny | Cenové akce | Cenové úrovně | Doji svíčka | Testování a optimalizace | Indikátor Parabolic | Indikátor Parabolic SAR | Technické vlastnosti | DOGE/USD | Hlavní indikátor | Hladiny rezistence | Hladiny supportu | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Oslabení | ADA/USD | Nerozhodnost trhu | Fibonacciho extension | Martin Klass | BlackBerry (BB.US) | Sektor služeb v USA | Dlouhodobé obchody | Způsoby obchodování | Obchodovat ve směru trendu | Přístup k riziku | MarSe Expert Advisor | MarSe | Surfing | Surfing strategie | Falešné vstupní signály | Princip Martingale | Martingale v obchodování | Money-Management od Larryho Williamse | Denní obchodování na Forexu | GameStop Corp | FAST | Údaje o nezaměstnanosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Sell obchod | Trend klesající | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Dlouhodobý support | Konkurence | Prodej | Další kryptoměny | Dow Jones 30 | Změny ceny | Nové prognózy | EOS/USD | Cyklus zvyšování sazeb | Nový cyklus | ICT | Dolar dnes | Cryptocurrency | Obchodování zpráv | Pozitivní vliv | Vliv na trh | Významné zprávy | Obchodní výsledky | Report ADP | Úvěrový trh | Proč investovat do kryptoměn | Co jsou CFD kontrakty? | Zajištění zisků | Omezení ztrát | Minimální velikost obchodu | Možnost spekulovat na pokles cen | Kryptoměny CFD | Kryptoměny CFD u XTB | CFD u XTB | Demo účet zdarma | Demo účet zdarma u XTB | Tržní analýzy | Zprávy z trhu a tržní analýzy | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Očekávaná data | Makroekonomické indikátory | Odraz ceny | Spojené arabské emiráty | Pohyb dolaru | Hliník | Rychlý zisk | Obchodní rizika | Americký trh | COST | Současný trend | Odvětví | Pokles poptávky | BHP | Divize | MT4 platformy | Vstupování do obchodu | Určení hlavního trendu | Milan Kleban | Letní období | Načasování | Strategie na stříbro | Otevřené pozice | Omezené dodávky | Současné ceny | HDP ve Spojených státech | CAR | Ziskový potenciál | University of Michigan | Štěstí | Náhoda | Provozní náklady | DCC | Chování | Ovlivňování | Interpretace | Růst aktivity | Růst výrobních cen | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Projekce | DAX scalpingová strategie | Vysoká intradenní volatilita | EAVisualOrdering | IndSDL | Jarda Tupý | Skalpovat | Takata | Budoucí pohyby | Analyzování | Psychologické úrovně | Kulatá čísla | Potvrzení signálu | Použití indikátoru | FFcal | Nastavení FFCal | Indikátor FFcal | Použití FFcal | Důležité zprávy | FFcal při obchodování | Společnost Admirals | Intradenní strategie na obchodování | Strategie na obchodování | První odhad | Velké instituce | Streamovací společnosti | Liquid | Laxman Narasimhan | Rozbor | SPOT | Sympozium | Sympozium v Jackson Hole | Inflace ve Velké Británii | Checklist tradera | Checklist | Kontrolní seznam | Dupont | Dominion Energy | Agilent | Butterfly spread | Kdy obchod ukončit | Důvody pro obchodování | Plán vstupu | Plán vstupu a výstupu | Společnosti | Protocol | Náklady na obchodování | Opatření | Vrcholy | Dna | Dlouhodobé strategie | Jarroo | Bezindikátorové strategie | Strategie Jarroo | Jaroo strategie | Katastrofy | Výrobní aktivita v USA | Rychlý růst | ANO | Automatic Data Processing | Petr Mašláň | TIPS | Ceny plynu | Obchodní statistiky | Pocit z obchodu | Tržní trend | Akcie Kering | Kering (KER.FR) | Akcie Kering (KER.FR) | Marika Čupa | Tržní kapitalizace Keringu | Gucci | Saint Laurent | Bottega Veneta | Balenciaga | Hermes International | Moët Hennessy Louis Vuitton | LVMH - Moët Hennessy Louis Vuitton | Swingový obchod | Luxusní značky | Parametry obchodu | Boucheron | Yves Saint Laurent | Kering SA | Ticker KER.FR | Mezinárodní skupina | CEO skupiny | François-Henri Pinault | Bohatí Číňané | Nákupy luxusního zboží | 100 SMA | Evropské luxusní značky | Luxusní segment | Akcie luxusního segmentu | Kupní síla v Číně | Zásahy čínské vlády | Vyšší hodnoty | Etherea | Řízení kapitálu | Ztrátové pozice | Noční obchodování | Obchodní účty | FTMO Account | Pracovní den | Výsledek zasedání Fedu | Plány Fedu | Fibonacciho projekce | Metody Price Action | Pokračování trendu | Celkové riziko | Globální ekonomické aktivity | Klíčový údaj | DAI | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Nejnovější zprávy | Buy (nákupní) signál | Sell (prodejní) signál | Minulá výkonnost | Zhoršení nálady | Změny tržního sentimentu | Změny na trhu | Vývoj ceny zinku | Ceny zinku | Cit pro trh | Obilí | Silný býčí trend | Trading firmy | Prop Trading firmy | Pozornost | Obchodování trendové strategie | Parametry obchodní strategie | Hodnoty MACD | Uzavírání obchodů | Buy obchod | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ruský prezident | Meta | Klima | Obratová formace | Ethereum (ETH/USD) | Barrick Gold (GOLD.US) | Primární úpis akcií | Společnost | Stratégové | Inflace ve Spojených státech | Pivotní body | MAST | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Williams %R | Indikátor Williams %R | Target | Přístup k obchodování | TIM | Svět tradingu | Průměrná volatilita | Bezpečná aktiva | Omikron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Sazby centrální banky | Zveřejnění zprávy | | Kazachstán | Fibonacciho extenze | Powellovy komentáře | Zlato (XAU/USD) | Tržní vývoj | Situace ve Spojených státech | Tržní chování | Fibonacciho retracement | Nastavení obchodní strategie | Cena aktiva | Cykly | Časové období | Extension | Fibonacciho úrovně | Řízení obchodní pozice | Řízení pozice | Rostoucí inflace | Prognózy inflace | Oscilátor Marlin | Marlin | MATIC | Obchodní tipy | Krátkodobý obchod | Joachim Nagel | Obchodní signály pro ropu | Omega Trend Expert Advisor | Omega Trend | Nastavení Omega Trend | Optimalizace Omega | Princip Omega Trend | Výsledky testování | Výsledky testování Omega Trend | Testování Omega Trend | Krátkodobý výhled | Force | Cyklus utahování měnové politiky | Základní sazba | Hráči na trhu | Vliv na ceny | Konvergence | Bitcoin (BTC/USD) | Situace na forexovém trhu | Celkový sentiment | Miliardy USD | Obchodní signály pro BITCOIN | Signály pro BITCOIN (BTC) | Signály pro BITCOIN | Jestřábí komentáře | Pokles zlata | Petr Lajsek | Dynamika trhu | Ocel | BlackBerry Ltd. | Meme stocks | Graf akcií GameStop | Tengiz | Ruský plyn | Akcie Adobe Inc | Akcie Adobe Inc (ADBE.US) | Adobe Inc (ADBE.US) | Růst inflace v USA | Cílové ceny | Rozhodnutí japonské centrální banky | Hry | Cena akcií společnosti | Ripple (XRP/USD) | Reality | Významné úrovně | Instituce | Nový týden | Pozitivní výsledky | Murray | Pár USD/CAD | Cenová akce | SOL/USD | Výplatní poměr | Praktické okénko | Největší investoři | ALUMINIUM | Útok na Ukrajinu | Uzavření transakce | Trading Room Plus | Short obchod (sell) | Cenový index | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Směr trhu | Dlouhodobý úspěch | Mezinárodní vztahy | Rusko a Ukrajina | Gala | Pokles inflace | Nákupy dolaru | Vývoj ceny niklu | NICKEL | Řetězec | Řetězce | Silné trendy | Cenové změny | Britský FTSE | Obchodní tipy pro zlato | Geopolitické události | Obchodní náklady | Covid v Číně | Jestřábí politika | Inflace v Japonsku | Celkový trend | Technické korekce | Strategie pro obchodování | Pohyby trhu | Krátkodobé strategie | Správa | Stabilní výnosy | Vzestupný trend | Tipy pro začínající obchodníky | Analýza transakcí | Daily Breakout and Moving Average | NEM.US | Korekční pohyb | Produkty s pákovým efektem | Rozhodování o obchodování | Huw Pill | Doji svíčky | Oblasti supportu | Jak nastavit indikátory | Parabolická SAR | Commodities Channel Index | Occidental | Dow Jones Industrial Average | Nástroj IndSDL | Indexy S&P | Christopher Waller | PLATINUM | Šéfové | Web3 | Pepa Zeman | Dragon | Pattern Dragon | Peter Kažimír | RIO.UK | Rio Tinto (RIO.UK) | Širší trh | Obchodní instrument | Kroky Fedu | Prudký růst inflace | Marketingová komunikace | Obchodní rozpětí | Znalosti technické analýzy | Americké ministerstvo obrany | Sloučení | Rezistentní zóny | Neuspokojivé výsledky | Překoupené oblasti | Britský regulátor | Údaje o indexu spotřebitelských cen | 787 Dreamliner | Dreamliner | Zpráva o inflaci | Akcie společnosti Delta Airlines | Cykličnost | Upozornění | Udržitelnost | Akcie Disney | Neel Kashkari | Pohyby na trhu | Identifikace trendu | Načasování vstupů | Pohyby ceny | Současná situace | Thomas Barkin | UNI/USD | Německé ekonomiky | Rizikový faktor | Investiční cíle | Powell dnes | SMC | EU a USA | Tipy na obchodování zlata | Zveřejnění zpráv | Obraty | Odrazy | Marka | Energetické komodity | Public Offering | IoT | Obchodní roboty | Boj proti inflaci | Mary Dalyová | Krátkodobé cenové pohyby | Nové strategie | Alokovat kapitál | CFD (Rozdílové smlouvy) | Pěkný zisk | Zajímavé příležitosti | Medvědí pokles | Patrick Harker | Analýzy trhu | Obchodování páru EUR/USD | Exxon Mobil (XOM.US) | Intervence Bank of Japan | Téma inflace | Intervence japonské centrální banky | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Novinky | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Potenciál dalšího růstu | OsMA | CZ | Pokles reálných mezd | Důvody k nákupu | Hodnocení akcií | YouTube kanál | Stav trhů | Vstup long | Důležité zprávy z USA | Podnikání společnosti | Investiční rizika | Line | Vývoj ceny bavlny | Holubičí rétorika | Konsolidace trhu | Index cen výrobců | Tipy na obchodování ropy | Aktivity v USA | Varování | Hospodářský pokles | Dolarový index (DXY) | Zisky společnosti | FED sazby | ETFs | Růstový potenciál | Finanční výkazy | Začínající investoři | Inflace v Evropě | Vyjádření představitelů | Právo | Nejdůležitější události | Další posilování | Výprodeje | Pokles USD/JPY | Vyhlídky dolaru | Rizikový sentiment | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Býčí sentiment | OCI | Swingový TimeFrame výhled | Invest | Pokračující pokles | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Společnost Disney | Nové příležitosti | Nové obchody | Kazuo Ueda | Investiční cíl | Nové signály | Viceguvernérka | Raphael Bostic | Zajímavé pohyby | Notifikace | Zprávy o trhu | Push notifikace | Výhled pro rok | Nástroje a indikátory | Riziko na obchod | Dobré obchodní signály | Obchodník měsíce | Úspěšné obchodování na forexovém trhu | Tržní signály | Falešný break | Falešné breaky | Obchodování s měnovými páry | Supportní úrovně | Vyšší ceny | Cenové dno | Silný základ | Překážky | Maximalizovat zisk | JOLTS | Konkrétní příklad | Vysoké úrokové sazby | Challenge | Prop firma | Technické faktory | Investování u XTB | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Roční maximum | Spokojenost | Definovaný obchodní plán | Dobře definovaný obchodní plán | Chování obchodníků | Váhání | Šance na dlouhodobý úspěch | První support | Vale | Evropská unie a Spojené státy | Inflace ve Spojeném království | Přesnost | Býčí gap | Risk off sentiment | Kontext trhu | Cenový index výdajů | Index výdajů | Index výdajů na osobní spotřebu | Tipy a triky | Tipy pro začínající | Ztráty peněz | Řešení inflace | Myšlenkový proces | Soustředění | Medvědí svíčka | Pozitivní signál | Výhoda intradenního obchodování | Strategie na obchodování ropy | Rozbor obchodních příležitostí | 123 Gap | Medvědí gap | Časové rámce | Stanovení Stop Lossu | Výhoda intradenního obchodování ropy | Shrnutí všech ziskových obchodů | Čas pro rozvahu | Obchodování za pomoci gapů | Zvýšení dluhového stropu | Michelle Bowmanová | SF Trend Lines | Nastavení indikátoru | Williams' %R | Williams' Percent Range | Indikátor Williams' Percent Range | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Aktuální stav | Bezpečná cesta k úspěchu | Bezpečná cesta | Cesta k úspěchu | Správa rizika | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | IGLN.UK | IGLN | Co v tradingu znamená RRR | Co vyjadřuje RRR | Příklad výpočtu RRR | RRR profesionálové | Začátky úspěšných traderů | Automatizace | Progresivní trailing stop | Zaručený stop-loss | Použití garantovaného stopu | Používání příkazů stop-loss | Nevýhody používání příkazů stop-loss | Výhody používání příkazů stop-loss | Co je to příkaz stop-loss | Letní měsíce | Ceny platiny | Pravidla managementu | Jednoduchá pravidla | Konzistentní ziskové obchodování | Silná data | Směřování | Současný klesající trend | Tomáš Klička | Velké objemy | Nákupní tlak | Analýzy akcií | XTB Obchodník měsíce | Vytvoření plánu | Navýšení sazeb | Potenciální ztráty | Ekonom ECB | Hlavní ekonom ECB | Ekonom Evropské centrální banky | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | MetaTrader 5 (MT5) | Nižší low | Férové ceny | Letní režim | Kurz jenu | DNO | Emocionální výkyvy | Finanční podmínky | Opuštěné dítě | Abandoned Baby | Opuštěné dítě (Abandoned Baby) | Pattern Opuštěné dítě | Použití patternu v obchodování | Svíčkový vzorec Abandoned Baby | Svíčkový vzorec | Abandoned Baby (Opuštěné dítě) | Obchodováním akcií na reálném účtu | Vhodné podmínky | Levels | Situace v USA | Holubičí postoj | Tržní pohyby | Hlavní zprávy | John Williams | Prezident newyorského Fedu | Rostoucí ekonomické problémy | Lítost | Psychologická odolnost | Analýza základů | Swing trading na GBP/USD | Odhadovaná cena | News | Plánování | Signál k nákupu | Signál ke vstupu do obchodu | Otakar Šuffner | Marek Vašíček | Tradingové společnosti | Trh s komoditami | Obchodní dny | Kupující | Obchodování a investování | Mnozí investoři | Normální volatilita | Úroveň volatility | Fintokei | Psychologie a trading | Analýza emocí v tradingu | Analýza emocí | Nadšení | Psychologie pro tradery | Rozhodování manuálního tradera | Záporné emoce | Sebejistota | Skepse | Úzkost | Klíčové emoce | Studium psychologie | Top 5 nástrojů Ondřeje Hartmana | Zdravý úsudek | Růst libry | Živé obchodování | Michael Barr | Uvolněné měnové | Price Value Gap | Oznámení výsledků | Společnost FTMO | Evaluace | Nejlepší rozhodnutí | Testovací účet | Příležitost k prodeji | Česká prop firma | Dnešní prohlášení | Jak obchodovat metodou Market Profile | Koncept výběru likvidity | Inducement | Inducementy | Jak obchodovat likviditu | Velký makroekonomický výhled | Makroekonomický výhled pro rok 2024 | Výhled pro rok 2024 | Obchodování likvidita | Smart Money koncept | Jednoduchý příklad vybrání likvidity | Příklad vybrání likvidity | Vybrání likvidity | Smart Money inducement | Vlákání do pasti | Koncept vlákání do pasti | Úrovně likvidity | Vybírání likvidity | DJ30 | ProCent | Obchodování GBP/USD | Supporty | Rok 2024 | Dukascopy Europe Team | Makroekonomické faktory | Údaje ISM | Ekonomická zpráva | Šance na úspěch | Výsledek zasedání | Dobrá zpráva | Prop tradingové společnosti | Oblíbené indikátory | Klávesové zkratky | Navigátor | Klávesová zkratka | Nastavit klávesovou zkratku | Terminál | Uzavření obchodu | Otevření a uzavření obchodu | Jak uzavřít část pozice | Platforma MetaTrader | Program MetaTrader | Inflační očekávání v USA | Reálné hodnoty | iOS | Android | Historie účtu | Austan Goolsbee | Smart Money strategie | Smart Money pullback | Akumulace, manipulace a distribuce | Order blok | Ukázka na klesajícím trendu | Ukázka na rostoucím trendu | Strategie pro rok 2024 | Falešný break rezistence | Break rezistence | Korelace mezi americkými akciovými indexy | Potvrzení vstupu | Výběr likvidity | Break of Structure | Break struktury | Platformy | Portfólia | Analýza makroekonomických zpráv | Základní pravidla systému obchodování | Základní pravidla | Pravidla systému obchodování | Jak číst grafy | Klíčové události | Fundamentální analýza pro začátečníky | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Tradingové výzvy | Prop tradingové firmy | Získání účtu | Možnost obchodovat | 1D | D1 | Fair Value Gap | FVG | Value Gap | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Fáze konsolidace | Velikost účtu | Měny účtů | FTMO.com | Vstup do trhu | Možnost realizovat zisk | COT (Commitment of Traders) | Isabel Schnabelová | Průmyslové účely | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Jednoduché tipy pro začátečníky | Jednoduché tipy | Tipy pro začátečníky | Základní pravidla obchodování | Úrovně supportu | Úrovně rezistence | Analýza fundamentálních událostí | Zaměstnání na plný úvazek | Pobřeží slonoviny | Snížení úrokových sazeb v USA | Vstup na trh | Omezený čas | Maximální denní ztráta | Denní ztráta | Verifikace | Fáze 2 | Poměr rozdělení zisků | Rozdělení zisků | Talent | Hodnota měny | Pohled na trh | Vyšší časové rámce | Strategie obchodování | Ceny sóji | Vývoj ceny sóji | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Zlato - Vývoj ceny zlata | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Platina - Vývoj ceny platiny | Palladium - Vývoj ceny palladia | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Měď - Vývoj ceny mědi | Ceny ropy WTI | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Nikl - Vývoj ceny niklu | Káva - Vývoj ceny kávy | Cukr - Vývoj ceny cukru | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Ceny bavlny | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Sója - Vývoj ceny sóji | Zinek - Vývoj ceny zinku | Ropa WTI - Vývoj ceny | Ropa Brent - Vývoj ceny | Zemní plyn - Vývoj ceny | Zlato - Vývoj ceny | Stříbro - Vývoj ceny | Platina - Vývoj ceny | Palladium - Vývoj ceny | Hliník - Vývoj ceny | Měď - Vývoj ceny | Nikl - Vývoj ceny | Káva - Vývoj ceny | Cukr - Vývoj ceny | Kakao - Vývoj ceny | Pšenice - Vývoj ceny | Kukuřice - Vývoj ceny | Bavlna - Vývoj ceny | Sója - Vývoj ceny | Zinek - Vývoj ceny | Plán obchodování | Plán obchodování EUR/USD | Nákupy | Prodeje | Purple Gap | Imbalance | CHOCH | Change of character | Praktické ukázky | Co je Fair Value Gap | Pohyby směrem dolů | Support a rezistence | Zóny supportu | Dobrý nápad | Nakupovat | Nápad | Commodity | Zápis z lednového zasedání Fedu | Výborné vyhlídky | Jestřábí postoj | Hospodářská zvířata | Hurikány | Sucha | Obchodování se zemědělskými komoditami | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Obchodování na komoditním trhu | Obchodujeme komodity | Rozložení investic | Správná diverzifikace | Snížit riziko | CFD traděři | Kompletní průvodce | Průvodce komoditním trhem | Investování a obchodování | Investování a obchodování na komoditním trhu | Typ tradingu | Typ tradingu a investice | Obchodování a investování do akcií | Typy komodit | Co ovlivňuje ceny komodit? | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Nabídka a poptávka komodit | Povětrnostní podmínky | Náklady na těžbu | Politika centrálních bank a geopolitika | Ceny většiny komodit | Strategie pro obchodování s komoditami | Strategie Trend Swing | Trend Swing | Kontrariánství | Spread strategie | Budoucí trendy | Vývoj technologií | Zeměpis a geopolitika | Zeměpis | Trendy na trhu | Investiční rozpočet | Obranné příkazy | Ochranné příkazy | Defenzivní příkazy | Investování do různých komodit | Složitější řízení | Obchodování s CFD na komodity | Long / Short | Komodity na trading | Komodity na trading platformě | LEANHOGS | CATTLE | Nízké obchodní náklady | Náklady spojené se skladováním surovin | Náklady spojené se skladováním | Obchodování s nástroji CFD | CFD obchodníci | Možnosti investování do komodit | BP (BP.UK) | BHP Billiton (BHP.US) | Vale (VALE.US) | Freeport McMoran (FCX.US) | Freeport McMoran | FCX.US | Newmont (NEM.US) | Anglogold Ashanti (AU.US) | AU.US | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | iShares Physical Gold | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | iShares Physical Silver | ISLN.UK | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | 4GLD.DE | ISLN | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | iShares Commodity Diversified Swap | ICOM.UK | ETF WTI Crude Oil | OD7F | OD7F.DE | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | iShares Oil & Gas Exploration & Production | IOGP.UK | IOGP | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | SXEPEX.UK | SXEPEX | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | ETFS Natural Gas | NGAS.UK | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | XOP.US | XOP | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | ETF Industrial Metals | AIGI.UK | AIGI | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | CIND.UK | CIND | DIA.US | Rozdílové smlouvy (CFD) | Komodity - časté otázky | Jaké komodity obchodovat? | Jak začít s komodity? | Jaká rizika číhají na komodity? | Jak vydělat na poklesu komodit? | Jak vydělat na poklesu | Jsou komodity dobrou investicí? | Velké peníze na komoditách | Co je to CFD? | Historické pohyby cen | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Pohyby cen indexu S&P 500 | Využití dlouhodobých trendů | Obchodováním s futures | Obchodováním s futures kontrakty | Technologický vývoj | Investoři na akciovém trhu | Skladování fyzických komodit | Specifický typ tradingu | Svět komodit | Ceny ropy WTI a zlata | Skladování komodit | Silná ekonomika | Správa otevřených pozic | Sázka na pokles ceny | Sázka na pokles | Krátký prodej | Očekávání v USA | Splnění výzvy | Na co si dát pozor u prop trading firem | Na co si dát pozor u prop trading | Prodejní pozice | Důležité informace | Technické signály | Události v eurozóně | Průraz supportu | Dosažení zisku | Vysoké školy | Držet pozice po delší dobu | Bullish | Výhody | Ideální poměr | Zakázané tradingové praktiky | Tradingové praktiky | Uzavření účtu | Hrozí uzavření účtu | Kopírování obchodů ze signálů jiných osob | Kopírování obchodů ze signálů | Splnění challenge | Tick scalping | Latency arbitrage trading | Latency arbitrage | Arbitrage trading | Opačné obchodování | Hedgování napříč vícero účty | Hedgování | Opačné obchodování nebo hedgování | Obchodování během zpráv | Srovnání prop trading | Typy účtů | Ověřovací proces | Oznámení | Money management pro začátečníky | Jak chránit svůj kapitál | Vstup do světa Forexu | Rozumění riziku | Zisk versus riziko | Stanovení stop lossů | Stanovení stop lossů a take profitů | Nastavení stop lossů | Využití take profitů | Diversifikace | Denní limit ztrát | Jak obchodovat podle Smart Money konceptu | Jak vypadá vybírání likvidity | Trading pomocí Fair Value Gapů | Obchodování s pomocí Fair Value Gapů | Co je Fair Value Gap? | Fair Value Gapy | Medvědí FVG | Purple Gap indikátor | Gap indikátor | Obchodování FVG | SMC strategie | FVG pomocí SMC | FVG pomocí SMC strategie | Obchodování FVG pomocí SMC | Ukázky SMC obchodů | Praktické ukázky SMC | Ukázky SMC | Býčí FVG | Kde je likvidita | Základní principy obchodování | Principy obchodování | Obchodování pomocí SMC | Držení pozic | Původní poplatek | Možnost navyšování účtu | Navyšování účtu | Vstupní a výstupní body | Výstupní body | Financování retail traderům | Quadrio | Deloitte Fast 50 | Deloitte Fast | Growth Stars | EY Podnikatel roku 2022 | EY Podnikatel roku | EY Podnikatel | Technologický podnikatel roku | Technologický podnikatel | Best Prop-Trading Firm | Best Prop-Trading | Finance Magnates 2023 | Obchodní fáze | Finální fáze | FTMO swing | Měny účtu | Poplatky a ceny | Vratný poplatek | Zákaznická podpora FTMO | Podpora FTMO | Účet FTMO | Navyšování obchodního účtu | Pochopení navyšování účtu | Produkty a služby | MetriX | Aplikace MetriX | Statistiky vašeho obchodování | Statistická aplikace | Tržní chování založené | Mentor aplikace | Equity simulator | Quick Trade manager | Quick Trade | Trade manager | FTMO akademie | Výkonnostní akademie | Výkonnostní kouč | Trading kalkulačky | Žádosti o výplatu | Makroekonomická zpráva | Používané platformy | DXtrade | Jaké strategie jsou povoleny? | FTMO servery | Srovnání prop trading firem | Zveřejnění makroekonomických zpráv | Sloučení účtů | Dodržování disciplíny | Dodržování disciplíny při obchodování | Disciplíny při obchodování | Získej účet | MetaTrader 4 (MT4) | FTMO Trader | Potencionální zisky | Účty v americkém dolaru | Seance v USA | Zprávy o nezaměstnanosti | Pomalý růst HDP | HDP ve Spojeném království
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Tajemství křížových kurzů
Tajemství křížových kurzů - SOK
Tajemství velkých hráčů
Tajemství ziskového obchodování
Tajná skupina těžařů
Tajné služby
Takarékbank
Takaši Hiroki
Takata
Takata Corp.

Následující klíčová slova

Take-Profit
Take-Profit objednávky
Take-Profit pokyn
Take-Profit pokyny
Take-Profit příkazy
Take-Profit úrovně
Takeši Minami
Take-Two Interactive
Take-Two Interactive Software
Take-Two Interactive Software (TTWO.US)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook: Svíčkové a cenové formace
Potvrďte prosím... Zavřít