Pátek 21. června 2024 14:25
reklama
Fintokei léto akce
reklama
FTMO král
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster srovnani

Státní dluhopisy

img

Od rekordu k propadu: Jak čipy a ekonomika ovlivnily vývoj indexu S&P 500

21.06.2024 Indexy S&P 500 a Nasdaq zakončily čtvrteční obchodování na nižší úrovni, když se akcie lídra trhu, společnosti Nvidia,...
C:\fakepath\trader-20062024-48-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.06.2024 1) Zástupci zemí Evropské unie se dnes shodli na čtrnáctém balíku sankcí proti Rusku, oznámilo belgické předsednictví v Radě EU. Podle českého zastoupení při EU se sankční seznam rozrůstá o více než 100 fyzických i právnických osob, které se podle unijní diplomacie podílejí na agresi proti Ukrajině, i o některé sektorové oblasti. Nové sankce mimo jiné obsahují zákaz překládky ruského zkapalněného zemního plynu (LNG). Sankce ještě musí formálně schválit členské státy, podle diplomatických zdrojů ČTK se tak stane na pondělním jednání unijních ministrů zahraničí v Lucemburku.
C:\fakepath\trader-20062024-47-zm.jpg

MF dnes prodalo dluhopisy za 1,35 mld. Kč, poptávka byla vyšší

20.06.2024 Ministerstvo financí dnes podle plánu prodalo státní dluhopisy s proměnlivým úročením za 1,35 miliardy korun. Poptávka byla víc než dvojnásobná, investoři chtěli obligace nakoupit v objemu 3,5 miliardy korun. Vyplývá to z údajů České národní banky (ČNB), která aukci zajišťovala. Od začátku června ministerstvo vydalo státní dluhopisy za 9,8 miliardy korun.
C:\fakepath\trader-17062024-37-zm.jpg

Hlavní ekonom ECB mírní obavy z dopadů výprodeje na finančních trzích ve Francii

17.06.2024 Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) Philip Lane mírní obavy z dopadů výprodeje na finančních trzích ve Francii. Podle něj není nutné zemi spěchat na pomoc, protože vývoj tam není chaotický. Lane to dnes řekl v rozhovoru s agenturou Reuters. Výprodej zasáhl francouzské finanční trhy minulý týden a byl reakcí na oznámení prezidenta Emmanuela Macrona vyhlásit předčasné volby.
img

Prognóza pro EUR/USD na 11. června 2024

11.06.2024 V týdenním grafu euro otevřelo gap pod supportem linie Kijun-sen a stanovilo si cíl na 1,0369, který se shoduje s vrcholem ze srpna 2022 a zapuštěnou linií klesajícího cenového kanálu. Oscilátor Marlin se blíží vstupu do záporného teritoria, ale nejprve doufáme, že dojde k uzavření gapu pod linií Kijun-sen.
img

Forex: Série slabších amerických dat pokračuje a dolarové výnosy padají

05.06.2024 Americké státní dluhopisy se před dubnovými údaji o počtu otevřených pracovních míst (JOLTS) obchodovaly výše, přičemž neočekávaný pokles pracovních míst, tuto dynamiku ještě posílil. To krátkodobě prospělo eurodolaru, ale ten se již nikam výše (nad 1,0900) neposunul. Dnes bude trh konfrontován s dalším dvěma důležitými americkými čísly - ADP reportem z trhu práce a indexem ISM ve službách. Uvidíme, zdali se série slabých dat prodlouží a zdali na to dolar bude reagovat negativně.
img

Slabý jen vs. silný dolar: čekání na globální obrat. Přehled páru USD/JPY.

30.05.2024 Jádrové spotřebitelské ceny v Japonsku (bez čerstvých potravin) vzrostly v dubnu oproti předchozímu roku o 2,2 %, což představuje pokles z březnových 2,6 %. Jednalo se o nejpomalejší tempo růstu od září 2022. Bank of Japan (BOJ) stále očekává, že výsledky jarních jednání o mzdách budou mít vliv na ceny služeb, ale ještě to musí jasně dokázat údaje.
C:\fakepath\investice-25052024.png

Na čem se dá nyní na trzích vydělat?

25.05.2024 Americké akcie jsou na historických maximech i přes vysoké úrokové sazby. Zlato i bitcoin mají již silnou rally za sebou a pro načasování nákupu jsou nyní rizikové. Příležitostí na finančních trzích je tedy nyní málo, vyloženě atraktivní podhodnocené aktivum je těžké nalézt.
img

Invesco: Jak to nyní vypadá na trhu aktiv s pevným výnosem

22.05.2024 Po březnovém vzestupu se trhy s pevným výnosem v dubnu vyvíjely špatně, protože očekávání snížení sazeb byla opět odsunuta. Silnější, než očekávaná ekonomická data z USA udržovala na začátku měsíce tlak na růst výnosů amerických státních dluhopisů a data o inflaci v polovině měsíce vedla k dalšímu růstu výnosů. Předseda Fedu Powell také naznačil, že vzhledem k tomu, že v posledních měsících nedošlo k dalšímu posunu při návratu inflace k cíli, bude možná nutné ponechat sazby na vyšší úrovni po delší dobu, což posunulo očekávání prvního snížení sazeb až na čtvrté čtvrtletí.
img

Fidelity International: Dešifrování vztahu mezi finančními tituly a sazbami

17.05.2024 Nacházíme se zhruba v polovině americké výsledkové sezóny za první kvartál, ovšem více než tři čtvrtiny finančních společností již odreportovaly své výsledky. Finanční sektor zatím pohodlně překonává konsenzuální odhady, ale ohledně dalších vyhlídek jsou investoři spíše pesimističtí. Důvodem jsou úrokové sazby, které ze svého současného vrcholu v nadcházejících měsících poputují spíše níže.
img

Poznatky ze schůzky FOMC: Proč může inflační riziko podrazit Fedu nohy

09.05.2024 I když se Federální rezervy snažily vyslat vyrovnané poselství, oznámily, že v červnu začne zpomalení kvantitativního zpřísňování (Quantitative Tightening, QT), a bezprostřední snižování základní sazby označily za nepravděpodobné, trh vnímá jejich tón celkově jako holubičí. Příčinou je rozhodnutí snížit měsíční limit QT ze 30 miliard USD, navrhovaných některými politickými činiteli, na 25 miliard USD.
C:\fakepath\cesko-inflace.jpg

Zahraniční investoři drželi 34,45 pct. dluhopisů ČR

30.04.2024 Zahraniční investoři drželi na konci prvního čtvrtletí 34,45 procenta českých státních dluhopisů. Hodnota těchto obligací byla víc než bilion korun, vyplývá ze statistik, které dnes zveřejnilo ministerstvo financí. Od začátku roku podíl zahraničních držitelů českých dluhopisů mírně klesl z tehdejších 35,4 procenta, ve srovnání s předchozími dvěma roky ale zůstává stále nadprůměrný.
img

Zpráva CFTC: důvěra v dolar roste

30.04.2024 Čistá long pozice na dolaru vzrostla ve sledovaném týdnu o 7,2 miliard na 32,6 miliard. Spekulativní investoři aktivně nakupují dolar, protože čím dál víc věří, že americká měna v nadcházejících týdnech posílí.
img

Fidelity International: Asijské akcie v éře dividend

23.04.2024 Čína, Japonsko a Jižní Korea zintenzivnily snahu dotlačit podniky k vyšším dividendám a zpětným odkupům akcií. Asie je pro investory už dlouho především příběhem růstu, mohou tak vládní reformy uvolnit hodnotu dividendových akcií v tomto regionu?
C:\fakepath\trader-19042024-36-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.04.2024 1) Po dnešní zprávě o izraelském útoku na Írán zdražují tradiční aktiva jako zlato, ropa, japonský jen, švýcarský frank a americké státní dluhopisy. Oslabují naopak asijské akcie a bitcoin. Trhy zpočátku reagovaly na eskalaci konfliktu na Blízkém východě prudce, později ale některé ztráty smazaly, protože se objevilo jen málo podrobností o útoku a íránský představitel agentuře Reuters řekl, že k žádnému raketovému útoku nedošlo.
C:\fakepath\zlato-cihly.jpg

Po zprávě o izraelském útoku na Írán roste zlato, bitcoin klesá

19.04.2024 Po dnešní zprávě o izraelském útoku na Írán zdražují tradiční aktiva jako zlato, ropa, japonský jen, švýcarský frank a americké státní dluhopisy. Oslabují naopak asijské akcie a bitcoin. Trhy zpočátku reagovaly na eskalaci konfliktu na Blízkém východě prudce, později ale některé ztráty smazaly, protože se objevilo jen málo podrobností o útoku a íránský představitel agentuře Reuters řekl, že k žádnému raketovému útoku nedošlo.
img

Fidelity International: Německá medvědí data jsou příznivá pro německé státní dluhopisy

17.04.2024 Dynamika inflace a hrozby pro růst jsou přesvědčivým argumentem pro německé dluhopisy.
img

Instrumenty s pevným výnosem: Chce to klid a chytit příležitost za pačesy

15.04.2024 Se zpomalením ekonomiky budou ve výhodě kvalitní aktiva, zejména státní dluhopisy do 5 let. Potenciální snížení sazeb centrálními bankami ve druhém čtvrtletí naznačuje prodloužení durace, a to navzdory obavám z politiky a inflace.
C:\fakepath\trader-11042024-44-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.04.2024 1) Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) na dnešním zasedání podle očekávání opět ponechala základní úrokovou sazbu beze změny na 4,50 procenta. Informovala o tom v tiskové zprávě. Úrokové sazby se tak nezměnily již páté zasedání za sebou. Banka nicméně signalizovala, že by se mohlo blížit jejich snížení.
img

ECB sníží sazby poprvé v červnu

10.04.2024 Evropská centrální banka ponechá tento týden nastavení úrokových sazeb beze změny. Navzdory tomu, že utažený trh práce i rostoucí mzdové náklady představují riziko dalšího roztočení cenového růstu, většina guvernérů ECB je za jedno v tom, že je úrokové sazby třeba snížit ještě před začátkem léta. My první uvolnění měnových podmínek očekáváme v červnu. Další kroky ve stejném rozsahu, tedy 25 bb by měly následovat každé čtvrtletí, a to až do doby, než klíčová sazba dosáhne své neutrální úrovně.
C:\fakepath\ceska koruna5.jpg

MF prodalo státní dluhopisy za 9,6 mld. Kč

04.04.2024 Ministerstvo financí dnes podle plánu prodalo ve dvou aukcích státní dluhopisy za 9,6 miliardy korun. Poptávka investorů byla víc než dvojnásobná, byli ochotni nakoupit obligace v objemu 20,9 miliardy korun. Vyplývá to z údajů České národní banky, která aukce zajišťovala. Dnešní prodej státních dluhopisů byl první ve druhém čtvrtletí, celkem v tomto kvartálu ministerstvo plánuje vydat dluhopisy za 75 miliard korun.
C:\fakepath\trader-04042024-42-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.04.2024 1) Cena zlata pokračuje v lámání rekordů, poprvé v historii překonala hranici 2300 dolarů (téměř 54.000 Kč) za troyskou unci (31,1 gramu). K jejímu růstu přispívají vyhlídky na snižování úrokových sazeb ve Spojených státech.
img

Cena zlata explodovala, Fed ztrácí důvěru trhu

02.04.2024 "Americká centrální banka letos i přes mnohé znaky odolné inflace razí holubičí monetární politiku, což vede k rostoucí skepsi trhu a to mohlo výrazně podpořit růst ceny zlata. Je tak možné, že americký Fed ztrácí kredibilitu, " říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\ceskakoruna.jpg

Deficit veřejných financí stoupl loni na 3,3 procenta HDP

02.04.2024 Deficit veřejných financí loni stoupl na 3,3 procenta hrubého domácího produktu (HDP) z 3,2 procenta v roce 2022. Schodek za rok 2023 tak činil 239,7 miliardy Kč, přičemž meziročně nejvíce rostly výdaje na sociální dávky. Informoval o tom dnes Český statistický úřad (ČSÚ). Míra zadlužení vládních institucí v loňském roce podle něj mírně klesla na 44 procent HDP z předloňských 44,2 procenta.
img

Invesco: Významný týden pro měnovou politiku je pro trhy dobrým znamením

27.03.2024 Již delší dobu tvrdím, že měnová politika má na trhy nadměrný vliv. Začalo to v době, kdy hlavní centrální banky prováděly mimořádně uvolněnou a experimentální měnovou politiku v boji proti globální finanční krizi. Pokračovalo to však i v posledních několika letech, kdy jsme byli svědky masivního zpřísňování měnové politiky v boji proti pandemické inflaci, což mělo dramatický dopad na trhy v roce 2022. Vzhledem k významu měnové politiky pro řízení trhů byl minulý týden významný, neboť se sešlo pět centrálních bank vyspělých trhů a sedm centrálních bank rozvíjejících se trhů a proběhla přijetí dvou historických rozhodnutí.
img

Fidelity International: Proč čínští investoři milují dluhopisy s ultra dlouhou splatností?

26.03.2024 Poptávka po čínských 30letých státních dluhopisech nebyla nikdy tak silná. Investoři doufali, že jim zajistí vyšší výnosy, protože trh zvyšuje sázky na to, že PBoC sníží úrokové sazby, aby podpořila hospodářské oživení země.
img

Invesco: Tři důvody, proč bychom mohli být svědky růstu japonských akcií

21.03.2024 Připadá mi, jako bychom se vrátili na konec osmdesátých let. Ne proto, že bych nosila vysoké tenisky Reebok, džíny Guess a bundy Esprit nebo poslouchala Men at Work a Yes, ale proto, že panuje velké vzrušení okolo japonské ekonomiky – a japonské akcie zažily v uplynulém roce silnou rallye.
img

Ranní okénko - Dnes zasedá ČNB i Fed

20.03.2024 O hlavních událostech v ekonomickém světě není pochyb, dnes totiž zasedá Česká národní banka a také Americká centrální banka. Nejprve se v odpoledních hodinách dozvíme rozhodnutí ČNB. Je téměř jisté, že bude pokračovat cyklus uvolňování měnové politiky, ale je otázkou, jaké tempo bankovní rada zvolí.
C:\fakepath\trader-14032024-94-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.03.2024 1) Záchrana švýcarské banky Credit Suisse, kterou před rokem převzala konkurenční UBS, přinesla švýcarské ekonomice nová rizika. Ve zprávě věnované této alpské zemi to dnes uvedla Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Spojení obou velkých bank sice zajistilo finanční stabilitu, transakce ale podle OECD vyvolává otázky ohledně dominantního postavení UBS na švýcarském trhu a potřeby silnější finanční regulace v budoucnu.
C:\fakepath\cesko-inflace.jpg

Ministerstvo financí prodalo dluhopisy za 7,3 miliardy

14.03.2024 Ministerstvo financí dnes podle plánu prodalo ve dvou aukcích státní dluhopisy za 7,3 miliardy korun. Poptávka investorů byla výrazně vyšší, chtěli cenné papíry nakoupit v objemu 18,3 miliardy korun. Vyplývá to z údajů České národní banky (ČNB), která aukce organizovala. Do konce března se uskuteční ještě jedna vlna aukcí, celkem by prodeje státních dluhopisů za první čtvrtletí měly státu přinést 75 miliard korun.
img

Graf dne - CHN.cash (05.03.2024)

05.03.2024 V Číně se tento týden konají výroční zasedání Čínského lidového shromáždění a Čínské lidové politické poradní konference. Jedná se o jednu z nejdůležitějších každoročních událostí v Číně, kdy vláda představuje roční ekonomické cíle a politické směřování na příští rok. Agentura Reuters uvádí, že roční cíl hospodářského růstu byl stanoven na přibližně 5 %. To je přesně stejný cíl jako v loňském roce a mírně pod prognózou čínského HDP na rok 2024 z průzkumu agentury Bloomberg (4,6 %). Níže jsou uvedeny čínské hospodářské cíle pro rok 2024 včetně jejich srovnání s cíli pro rok 2023.
img

US Open: Wall Street otevírá výše po údajích o PCE 📌

29.02.2024 Čtvrtý obchodní den tohoto týdne Wall Street rozšiřuje své zisky po zveřejnění zprávy o inflaci PCE. Index US500 vzrostl o více než 0,64 % a přiblížil se svému historickému maximu nad 5 100 bodů. Podobný vývoj vykazuje i technologický index Nasdaq100, který posiluje o více než 1,05 % a překonává tak hranici 18 000 bodů. Za těmito růsty stojí oslabující dolar a klesající výnosy desetiletých amerických státních dluhopisů, které nyní dosahují 4,23 %.
img

Ozvěny trhu: České státní dluhopisy odolávají globálnímu vývoji

29.02.2024 Ratingové agentury pravidelně vystavují vládám vysvědčení. Jejich hodnocení je důležité nejen proto, že země s lepším ratingem jsou zpravidla schopny na finančních trzích levněji financovat svůj dluh. Zároveň nám totiž nabízí ucelený pohled na naši ekonomiku zvenčí, v kontextu mezinárodního vývoje. V poslední době přitom agentury potvrzují, že na tom Česko není vůbec špatně.
img

Skutečný důvod proč akcie rostou, pravidla hry se změnily

21.02.2024 „Svět zkouší přejít na nový model, kdy v jedné ruce vyšší úrokové sazby mají chránit před vysokou inflací a v ruce druhé, kvantitativní uvolňování má zajišťovat pokračující růst a stabilitu,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Vyšší CPI znamená vysokou volatilitu sazeb i do budoucna

16.02.2024 Z ekonomických údajů vyplývá, že nás čeká pokračování makroekonomických trendů z roku 2023. Tomu však neodpovídá prosincová otočka Federálního rezervního systému. Kvůli neústupné inflaci bude patrně nutné zavádět volnější monetární politiku pomaleji, což ohrozí dlouhodobé instrumenty s pevným výnosem. Navíc chce americké ministerstvo financí ve druhém čtvrtletí zvýšit objem vydávaných kuponových dluhopisů na úroveň dosaženou zatím jen v dobách pandemie COVIDu-19. Vytvořilo by tak umělé dno, pod něž se výnosy z amerických dluhopisů patrně nepropadnou. Kvůli diverzifikaci má i nadále smysl investovat do desetiletých amerických vládních dluhopisů, ale u dluhopisů s ultradlouhou durací bychom byli raději opatrní.
C:\fakepath\trader-31012024-41-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

31.01.2024 1) Ruská centrální banka přestane zveřejňovat podrobné informace, které se týkají její měnové politiky. Oznámení o změnách základní úrokové sazby tak budou napříště jen stručná, uvedla v úterý banka. Polský deník Rzeczpospolita hodnotí toto rozhodnutí jako další krok k tomu, aby se omezil přístup k údajům o ruské ekonomice.
C:\fakepath\ceska koruna6.jpg

Zahraniční investoři poprvé drželi státní dluhopisy ČR za víc než bilion Kč

31.01.2024 Zahraniční investoři na konci roku 2023 poprvé drželi české státní dluhopisy v hodnotě víc než bilion korun. Jejich podíl na všech vydaných dluhopisech vzrostl na 35,4 procenta, na konci září byl 28,79 procenta, vyplývá z údajů, které dnes zveřejnilo ministerstvo financí. Hlavní ekonom České bankovní asociace Jakub Seidler ale upozornil, že výkyv na konci roku byl jednorázový, způsobily ho operace mezi českými bankami a jejich zahraničními matkami.
C:\fakepath\trader-23012024-40-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.01.2024 1) Čína zvažuje podporu v objemu dvou bilionů jüanů (6,3 bilionu Kč) pro akciový trh, který je na pětiletém minimu. S odkazem na své zdroje o tom píše agentura Bloomberg. Investoři jsou ale vůči tomuto kroku skeptičtí, uvedená částka podle nich stačit nebude, uvedla agentura Reuters. Čínské akcie po zprávě zpevnily, později ale zisky odevzdaly.
img

Ekonomický kontrast: Akciové indexy září, dluhopisy zůstávají ve stínu

23.01.2024 Výnosy amerických státních dluhopisů klesají a kurz dolaru se téměř nemění, protože investoři vstupují na trh v očekávání nadcházejících ekonomických indikátorů, které mohou nabídnout nový pohled na směřování úrokových sazeb.
img

US Open: silné údaje o maloobchodních tržbách vyvíjejí tlak na akcie 📌

17.01.2024 Americké akciové indexy otevírají níže po silných údajích o maloobchodních tržbách, které opět snižují pravděpodobnost březnového snížení úrokových sazeb Fedu. Dolar dnes opět patří k nejsilnějším měnám, EUR/USD ztrácí 0,20 % na 1,08550, zatímco výnosy amerických dluhopisů posilují na 4,10 %.
img

Fidelity International: Výhled 2024

16.01.2024 Nikdy jsem nespravoval peníze tak, že bych přesně věděl, co se stane za 12 měsíců. Můžu mít osobní názor, ale dobré investování vyžaduje disciplínu, otevřenou mysl a připravenost reagovat na měnící se skutečnosti.
img

Invesco: Nevšední pravdy – 10 nepravděpodobných, ale možných scénářů pro rok 2024

16.01.2024 Je čas zapomenout na standardní scénáře a přemýšlet o těch méně pravděpodobných a přesto možných. Trhy zakončily rok 2023 pozitivně a náš seznam možných překvapení se proto kloní negativním směrem (tyto hypotetické události jsou naším pohledem na to, co by se mohlo stát, ačkoli to nutně není součástí našeho hlavního scénáře).
C:\fakepath\burza-15012024-uvod.png

Finanční trhy – výhled roku 2024

15.01.2024 Rok 2023 zakončil na velmi pozitivní vlně, kdy investorům přinášely zisky akcie hodnotové i technologické, dluhopisy státní i firemní, zlato i kryptoměny. O to těžší bude takovou rally zopakovat, protože startovací čára roku 2024 už je nastavena poměrně vysoko.
img

JPY ztrácí poté, co BoJ zachovala úrokové sazby na úrovni -0,10 % 📌

19.12.2023 Bank of Japan (BoJ) pokračovala v rétorice uvolněné měnové politiky a ponechala úrokové sazby na stabilní úrovni -0,10 %. Toto rozhodnutí je v souladu s očekáváním trhu. BoJ nadále udržuje svou kontrolu výnosové křivky (YCC), když ponechala referenční sazbu na úrovni 1,0 % pro desetileté japonské státní dluhopisy a udržuje cílový výnos desetiletých dluhopisů na úrovni kolem 0 %. Toto rozhodnutí potvrzuje ultra uvolněnou politiku banky, a to navzdory spekulacím o jejím možném zvratu v nadcházejícím roce.
img

Ranní shrnutí (08.12.2023)

08.12.2023 Včerejší seance na Wall Street byla ve znamení býků. Nasdaq100 posílil o 1,48 %, S&P 500 vzrostl o 0,8 % a Dow Jones o skromných 0,17 %. Současně desetileté státní dluhopisy mírně vzrostly na úroveň 4,15 %. Dnes trh čeká především na změnu zaměstnanosti z amerického trhu práce (NFP), a to ve 14:30.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2024: Konečná

05.12.2023 Společnost Saxo, specialista na online obchodování a investice, vydává každoroční Šokující předpovědi pro rok 2024. Ty se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale přitom ne zcela doceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy.
img

Americký index NFIB mírně nad očekáváním 📊 Průzkum BofA FMS

14.11.2023 Celkový obrázek průzkumu FMS je následující – Fed dokončil cyklus a v roce 2024 začne snižovat úrokové sazby, což pozitivně ovlivní jak silně přeprodané ceny dluhopisů (a výrazně sníží výnosy). Protože nedojde k žádnému tvrdému přistání ekonomiky, společnosti budou těžit z politiky uvolňování Federálního rezervního systému a akcie se stanou vedle dluhopisů jejími pozitivními příjemci. Investoři přitom berou v úvahu fakt, že makrosituace nemusí dopadnout tak optimisticky, ale nástroje Fedu minimalizují možné negativní dopady plynoucí z utahování.
C:\fakepath\trader-31102023-36-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

31.10.2023 1) Zahraniční investoři drželi na konci třetího čtvrtletí české státní dluhopisy v rekordním objemu 847,1 miliardy korun. Představovalo to 28,79 procenta všech vydaných státních dluhopisů České republiky. Celkové zadlužení Česka prostřednictvím dluhopisů dosáhlo ke konci září 2,94 bilionu korun, vyplývá z údajů, které dnes zveřejnilo ministerstvo financí.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Zahraniční investoři drželi ke konci září rekordní objem dluhopisů ČR

31.10.2023 Zahraniční investoři drželi na konci třetího čtvrtletí české státní dluhopisy v rekordním objemu 847,1 miliardy korun. Představovalo to 28,79 procenta všech vydaných státních dluhopisů České republiky. Celkové zadlužení Česka prostřednictvím dluhopisů dosáhlo ke konci září 2,94 bilionu korun, vyplývá z údajů, které dnes zveřejnilo ministerstvo financí.
img

Ranní shrnutí (31.10.2023)

31.10.2023 Podle všeobecného očekávání BOJ zachovala svůj cíl pro krátkodobé úrokové sazby ve výši -0,1 % a pro výnosy desetiletých státních dluhopisů kolem 0 %, který stanovila v rámci kontroly výnosové křivky (YCC).
img

Záhada trhu: Proč růst technologických gigantů nezastaví pokles akcií?

30.10.2023 Zpráva amerického ministerstva obchodu naznačuje růst jádrové inflace, a to hlavně kvůli vyšším nákladům na bydlení. Vzhledem k předpokládaným škrtům ve výdajích na začátku roku 2024 ale většina odborníků očekává, že Federální rezervní systém úrokové sazby nezvýší, i když určitá rizika tu zůstávají.
img

Nikdo není nezničitelný

30.10.2023 V proměnlivém prostředí trhu s americkými vládními dluhopisy se musí Federální rezervní systém vypořádat s problémy, jako jsou kapitálová omezení primárních dealerů a rostoucí nerealizované ztráty. Tento článek se kriticky zamýšlí nad tím, jak se vyrovnat se současnými výzvami a vyznat se ve změnách finanční dynamiky, ale i nad možnými dalšími kroky.
img

Colt provádí další akvizici. Vyplatí se nyní nakoupit státní dluhopisy?

30.10.2023 Uplynulý týden se nesl na evropských akciových trzích smíšeně. Nejzásadnější makro událostí bylo zveřejnění rozhodnutí ECB, které však trhy nepřekvapilo. Následující týden bude patřit centrálním bankám. Kromě Fedu a BoE zveřejní své rozhodnutí i ČNB. Více informací se dozvíte již nyní v našem videu.
img

Fidelity International: Výhled pro americký dolar

26.10.2023 Domníváme se, že americký dolar nyní plně zohledňuje lepší hospodářské výsledky Ameriky a potenciál jestřábího postoje Federálního rezervního systému, což ale vytváří obousměrná rizika pro dolar. Dolar přesto zůstává jedním z nejlepších zajištění portfolia v době, kdy i státní dluhopisy poskytují omezenou ochranu, a nabízí pozitivní výnos. Existuje tedy několik důvodů, proč by investoři mohli držet dolary ve svém portfoliu.
img

Co si vybrat: zlato nebo dluhopisy?

26.10.2023 Sentiment na trhu se zlatem se zlepšil. Kvůli rostoucí geopolitické nejistotě se poptávka po bezpečných aktivech dále zvýšila a ceny drahého kovu se vrátily na 2000 dolarů za unci.
img

Arthur Hayes říká, že BTC roste kvůli americkým vojenským výdajům, nikoliv kvůli humbukům kolem ETF

25.10.2023 Arthur Hayes, spoluzakladatel derivátové burzy BitMEX, zveřejnil esej, ve které připisuje rally na kryptotrhu nákladům spojeným s jestřábí zahraniční politikou USA, a nikoliv spotovému očekávání ETF na bitcoin.
img

Fed už možná úrokové sazby nezvýší

19.10.2023 Nedávné zprávy z Blízkého východu šokovaly globální trhy a způsobily výrazný pokles akciových trhů po celém světě. To však nespustilo růst dolaru, ale naopak zvýšilo poptávku po zlatě.
C:\fakepath\eurusd-19102023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 19.10.2023

19.10.2023 Americké akcie včera výrazně oslabily, výnosy u dluhopisů americké vlády opět vzrostly. Náladu na trhu negativně ovlivňuje konflikt mezi Izraelem a konfliktu mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamás. Investoři vyhodnocují poslední várku čtvrtletních výsledků společností.
img

Cesta k býčímu trhu s dluhopisy je připravená, ale ještě nás čeká pár výzev

12.10.2023 V posledním letošním čtvrtletí dojde na obou stranách Atlantiku k prohloubení stagflace. Recese, která začala v Německu a Nizozemsku, se rozšíří do dalších evropských zemí a i ve Spojených státech výrazně zpomalí růst. Přesto zůstane inflace po zbytek tohoto roku i počátkem toho příštího vyšší, takže budou muset být centrální banky připravené kdykoli znovu zvýšit sazby.
img

Dluhopisový trh USA krvácí – zatěžuje to celý finanční systém

09.10.2023 „Rapidně rostoucí výnosy na státních dluhopisech Spojených států tíží akciové trhy a cenné kovy. Tento růst také zvyšuje stres na ekonomiky a celý finanční systém,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Bitcoin je ve třetím čtvrtletí na předposledním místě ve výnosech

09.10.2023 Bitcoin (BTC) se ve třetím čtvrtletí letošního roku vyškrábal na samé dno a zaznamenal pro investory ztrátu 11,1 %, čímž sotva překonal dlouhodobé státní dluhopisy, které ve stejném časovém období vykázaly čistých -11,9 %.
img

Dluhopisový trh USA krvácí - zatěžuje to celý finanční systém

07.10.2023 „Rapidně rostoucí výnosy na státních dluhopisech Spojených států tíží akciové trhy a cenné kovy. Tento růst také zvyšuje stres na ekonomiky a celý finanční systém,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Výhled společnosti Invesco na 4. čtvrtletí 2023

06.10.2023 Očekáváme, že globální ekonomika bude nadále zpomalovat, ale nedávné chování aktiv odpovídá tomu, co bychom očekávali při zrychlení. Proto zůstáváme opatrní a očekáváme u cyklických aktiv období konsolidace.
C:\fakepath\trader-05102023-33-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.10.2023 1) Akcie společnosti Alstom klesají o 33 procent poté, co firma snížila výhled pro volný cashflow pro letošní rok na 500 až 750 mililonů EUR.
img

Výkon bitcoinu v září 2023 byl jedním z nejsilnějších od roku 2012

04.10.2023 Navzdory poklesu rekordně vysokých úrokových sazeb ve Spojených státech, Evropě a Velké Británii byl Bitcoin v září relativně stabilní a přidal 4,7 %. Tímto tempem mince zaznamenala jeden z nejsilnějších výkonů od roku 2012 a 2016, kdy BTC vzrostl o 23,5 %, resp. 5,7 %.
img

Americký pre-market 3. 10.: Americký akciový trh opět klesá

03.10.2023 Futures na americké akciové indexy nadále klesaly a blížily se k včerejším minimům, protože riziko dalšího zvyšování úrokových sazeb ze strany Federálního rezervního systému pominulo. Futures na index S&P 500 klesly o 0,3 %, zatímco technický NASDAQ klesl asi o 0,5 %. Státní dluhopisy také obnovily svůj pokles, protože investoři se stále více obávali historicky vysokých výpůjčních nákladů.
img

Ranní shrnutí (03.10.2023)

03.10.2023 Indexy na Wall Street včera pokračovaly v poklesu, protože nový týden začal ve slabé náladě způsobené růstem úrokových sazeb a posilováním amerického dolaru.
C:\fakepath\ekonomika-02102023.jpg

Ray Dalio radí: Nejlepší co můžete udělat, je mít hotovost

02.10.2023 Investorská legenda Ray Dalio se ve svém posledním textu zabývá aktuálním makroekonomickým prostředím a jeho dopadem na investice. Dalio je známý tím, že své investiční strategie pravidelně reviduje v závislosti na vývoji na trhu. V současné době se podle něj situace na trhu výrazně změnila a držení hotovosti je nyní nejlepší strategií.
img

🥈 Stříbro spadlo o 2%!

02.10.2023 Ceny stříbra na začátku nového týdne klesají. Zatímco poklesy lze dnes zaznamenat na celém trhu drahých kovů, stříbro je ve skupině jednoznačně slabší s poklesem o více než 2% v době tisku. Zlato kleslo o 0,8%, platina klesla o 0,5 % a palladium kleslo o 1%. Konec čtvrtletí nepřinesl konec výprodejů na dluhopisovém trhu a státní dluhopisy zůstávají během prvního obchodního dne října pod tlakem. Výsledkem je, že výnosy nadále rostou a výnos 10letých státních dluhopisů USA dnes vzrostl o 6 bazických bodů na 4,63%. Jedná se o čerstvé víceleté maximum a naznačuje, že pokles výnosů, který jsme pozorovali v druhé polovině předchozího týdne, byla pouze korekce, s největší pravděpodobností spuštěná nějakým bezpečnějším přemístěním pro potenciální, ale spíše nepravděpodobné riziko uzavření americké vlády. Vzhledem k tomu, že se odstavení vyhnulo 45dennímu provizornímu účtu, výprodeje na dluhopisovém trhu se obnovily.
img

US Open: Indexy se zastavily, protože USD stále posiluje

27.09.2023 Wall Street začala o něco výše a pozastavila tak celosvětový výprodej zaznamenaný v posledních dnech. Dolar však pokračuje ve svém vzestupném trendu, přičemž USD se dnes stává jednou z nejsilnějších měn mezi velkými ekonomikami. To ukazuje na pokračující trend, protože investoři nyní očekávají, že vyšší sazby budou přetrvávat po delší dobu. US500 je o 0,30 % vyšší, čímž se odrazil od klíčové úrovně podpory, zatímco US100 zaznamenává podobnou denní změnu. Výnosy amerických státních dluhopisů se mezitím stáhly ze svého nedávného maxima.
img

Znepokojivé signály z Wall Street: Jak rozhodnutí Fedu potopilo akcie a podpořilo růst dluhopisů?

22.09.2023 Co se dělo na Wall Street? Minulý čtvrtek to vypadalo, že se trh změnil v nervy drásající jízdu: investoři masivně vyprodávali akcie kvůli obavám z budoucí politiky Fedu. Tři "velcí" hráči na trhu v důsledku toho spadli o více než 1 %. To ale není vše: desetileté americké státní dluhopisy vyskočily na 16leté maximum, a to konkrétně po prohlášení předsedy Fedu Jeroma Powella o budoucí inflaci.
img

Americký pre-market 21. 9.: Americký akciový trh po rozhodnutí Fedu prudce klesl

21.09.2023 Americké akciové futures během včerejší seance prudce klesly a dnes pokračovaly v sestupném trendu s výraznými ztrátami. Futures na S&P 500 klesly o 0,5 %, zatímco technický Nasdaq klesl o více než 0,7 %. Státní dluhopisy nadále klesaly, ale dolar posílil. Mezitím evropský index Stoxx 600 klesl o více než 1 %, přičemž všechny sektory byly v červených číslech.
img

Rostoucí výnosy vládních dluhopisů USA podkopávají akciovou rally

28.08.2023 „Vyšší výnosy státních dluhopisů jsou obecně špatným znamením pro riziková aktiva i pro ekonomiku samotnou,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Šťastná sedmička: 7 praktických tipů pro začínající investory

24.08.2023 „Máte volné peníze? Tak investujte!“ Zdánlivě snadná rada, která ale řadu lidí spíše vyleká. Zbytečně. I když zatím nemáte žádné zkušenosti, vyplatí se sebrat odvahu, nechat si poradit a vyslat klidně jen prvních několik stokorun „na zkušenou“ do světa investic. Uděláte důležitý první krok na cestě ke zhodnocování svých peněz. Jiný způsob, jak dlouhodobě porážet inflaci, není. Čím se nenechat na začátku této cesty rozhodit a jak postupovat?
C:\fakepath\ecb-18082023.png

ECB provádí agresivní QT

18.08.2023 Evropská centrální banka (ECB) často reaguje se zpožděním za americkým Fedem, ať už jde o uvolnění nebo zpřísnění měnové politiky. Jak už se ale k něčemu ve Frankfurtu odhodlají, snaží se napravit předchozí liknavost razancí svých kroků. Kromě zvýšení základní úrokové sazby meziročně z 0,00 % na 4,25 % totiž ECB razantně snižuje svou rozvahu a provádí tzv. kvantitativní utahování (QT).
C:\fakepath\1692355918-46j.jpg

Legenda vsadila all-in na propad US akcií! | Investiční Memento #46

18.08.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 46. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
C:\\fakepath\\trader-17082023-29-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.08.2023 1) Cena zlata během dnešního obchodování sestoupila na pětiměsíční minimum pod 1890 dolarů (zhruba 41.850 Kč) za troyskou unci (31,1 gramu). Dolů ji tlačí růst výnosů u dluhopisů vlády Spojených států a silný kurz dolaru.
C:\fakepath\Ray-Dalio-10082023.png

Ray Dalio opět varuje před pastí zadlužení

10.08.2023 Investor Ray Dalio stále zaujímá postoj k dluhovým pastem s velkým zájmem. Jak je u něj zvykem, aktuální vývoj analyzuje skrze historický kontext. Ve svém nedávném příspěvku „Whatʼs Happening with the Economy? The Great Wealth Transfer“ nepřímo srovnává současnou situaci s rizikem Německé krize z dvacátých let. I když neříká, že by se podobná krize měla opakovat, upozorňuje na možnost podobných scénářů, pokud nedojde k externímu zásahu.
img

Americký pre-market 4. 8. Akcie znovu klesají.

04.08.2023 Futures na americké akciové indexy v pátek otevřely mírným růstem. Později se však tlak vrátil. Před zveřejněním údajů o zaměstnanosti v USA pokračovaly státní dluhopisy v poklesu. Spekulanti si tyto údaje jistě pečlivě prostudují, aby našli vodítka ohledně budoucích plánů Fedu na měnovou politiku. Někteří analytici však předpokládají, že regulátor bude nucen v cyklu zpřísňování pokračovat i letos na podzim. Index Stoxx Europe 600 také klesl po pokusu o vzestup během asijské seance.
img

Graf dne - GOLD (02.08.2023)

02.08.2023 Hlavní zprávou na trzích je dnes snížení úvěrového ratingu USA z AAA na AA+ agenturou Fitch. Reakce trhu však byla poměrně tlumená vzhledem k tomu, jak významná tato zpráva může být. Je třeba poznamenat, že agentura Fitch je druhou významnou ratingovou agenturou, která snížila úvěrový rating USA z nejvyššího stupně - agentura S&P tak učinila již v roce 2011 a od té doby jej již nezvýšila. Pokud by třetí významná ratingová agentura - Moody's - následovala jejího příkladu a také snížila rating USA ze stupně AAA, mohlo by to mít vážné důsledky pro americké dluhopisy. Některé fondy jsou povinny držet pouze dluhopisy se stupněm AAA, a jakmile ani jedna ze tří hlavních agentur nebude mít takové hodnocení amerického úvěru, mohou být tyto fondy nuceny prodat své držené státní dluhopisy, což může vyvolat propad na trhu TNOTE.
img

USA přišly o AAA rating agentury Fitch. USD reaguje poklesem.

02.08.2023 Fitch Ratings, společnost, která dlouhodobě kritizuje zvyšující se deficit amerického rozpočtu, učinila překvapivé rozhodnutí odejmout zemi její nejvyšší rating. To výrazně ovlivnilo měnový trh a přinutilo americký dolar oslabit vůči ostatním hlavním měnám. Tento krok zasáhl také americký akciový trh, kdy futures na hlavní indexy klesly o více než 1,0 %. Bitcoin a Ethereum na zprávu reagovaly pozitivně a vzrostly.
img

Americký pre-market 2. 8. 2023: Americký akciový trh prudce klesá

02.08.2023 Futures na americké akciové indexy otevřely po zprávě o snížení ratingu USA s výrazným poklesem. Futures S&P500 klesly o 1 % a futures na Nasdaq 100 se propadly o 1,3 %. Globální akciové indexy také poklesly kvůli snížení ratingu Fitch Ratings, což vedlo k rychlému odklonu od rizikovějších aktiv.
C:\fakepath\ceska koruna-4.jpeg

Zahraniční investoři drželi v pololetí rekordní objem státních dluhopisů ČR

31.07.2023 Zahraniční investoři drželi ke konci pololetí rekordní objem českých státních dluhopisů, dosahoval 798,5 miliardy korun. Jejich podíl na všech vydaných státních dluhopisech činil 27,84 procenta, dlouhodobě je stabilní. Celkové zadlužení Česka prostřednictvím dluhopisů dosahovalo v pololetí 2,87 bilionu korun. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnilo ministerstvo financí. Největší objem českých dluhopisů dosud drželi zahraniční investoři ke konci března 2022, bylo to 785,9 miliardy korun
C:\fakepath\USA.jpg

Deficity rozpočtu a běžného účtu jsou v USA nejvýše za 30 let, dolar ale odolává

27.07.2023 Souhrnný deficit státního rozpočtu a běžného účtu se ve Spojených státech vyšplhal na 12 procent výkonu ekonomiky. Tak vysoko tam schodek ve vztahu k hrubému domácímu produktu (HDP) nebyl už 30 let a i když tato situace může teoreticky destabilizovat dolar, zatím se tak neděje. Napsal to komentátor agentury Reuters Jamie McGeever.
img

Navigace investicemi v době inflace

24.07.2023 Jan Večerka, zakladatel crowdfundingové platformy, která zprostředkovává kolektivní investování do nemovitostí v různých zemích Evropy, má za sebou dlouhé roky zkušeností v oblasti financí a investic. V tomto rozhovoru budeme diskutovat o tom, jak aktuální světová situace, zejména inflace, ovlivňuje investiční rozhodování, a jak BrikkApp pomáhá investorům dosáhnout dobrého zhodnocení svých prostředků.
img

Invesco: Měsíční přehled vývoje na trzích za červen 2023

12.07.2023 Červen byl pro globální akciové trhy převážně pozitivním měsícem, protože ve všech hlavních regionech se trhy odrazily od květnových ztrát. Inflace v Evropě a USA se zmírňuje, přičemž v USA bylo po posledním zasedání Federálního rezervního systému pozastaveno zvyšování úrokových sazeb. Evropská centrální banka a Bank of England budou ve zvyšování sazeb prozatím pokračovat. V Číně přetrvávají obavy kolem post-covidové ekonomiky, ale nezabránily jejím ziskům. Dařilo se i Austrálii, Japonsku a Indii. Trhy s pevným výnosem zůstaly pod tlakem kvůli dalšímu zvyšování úrokových sazeb ze strany některých centrálních bank.
img

Invesco: Čtvrtletní výhled pro alokaci aktiv

04.07.2023 Domníváme se, že globální ekonomika nadále zpomaluje a nachází se ve fázi, kterou označujeme jako kontrakci. To vede v rámci naší modelové alokace aktiv k defenzivnímu postavení. Fungujeme ale ve dvanáctiměsíčním horizontu a v tomto časovém rámci očekáváme, že se některé hlavní centrální banky odkloní od vyšších úrokových sazeb (tj. ukončí své „zpřísňování“).
img

Výhled Invesca na druhou polovinu roku: Očekáváme krátké a mírné zpomalení ekonomiky

29.06.2023 Vstupujeme do druhé poloviny letošního roku a je čas podělit se o pololetní výhled společnosti Invesco. Žijeme nyní ve výjimečné době, mnoho centrálních bank vyspělých ekonomik se stále soustředí na omezení nejhorší inflace za poslední desetiletí. Vyvinul se tlak na snižování inflace, ale zároveň to přineslo výrazné zpomalení globálního růstu a některé finanční problémy, včetně krachů několika amerických regionálních bank. Na tomto pozadí však vidíme odolnost mnoha ekonomik, zejména v oblasti služeb.
C:\fakepath\trader-29062023-32-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.06.2023 1) Ministerstvo financí dnes podle plánu prodalo ve třech aukcích státní dluhopisy zhruba za 17 miliard korun. Zájem investorů byl výrazně vyšší, poptávka dosáhla 39,8 miliardy korun. Vyplývá to z údajů České národní banky (ČNB), která aukci zajišťovala. Byla to poslední aukce státních dluhopisů v prvním pololetí.
img

Americký pre-market 30. 5. 2023. Americké akcie testují roční maxima

30.05.2023 Futures na americké akciové indexy v úterý ráno pokračovaly v růstu díky silné poptávce po akciích technologických společností přímo souvisejících s rozvojem umělé inteligence. Americké státní dluhopisy vzrostly na naději, že Kongres schválí dohodu o zvýšení limitu státního dluhu, což zabrání platební neschopnosti. Dnes se ve Sněmovně reprezentantů uskuteční slyšení a všechny zainteresované strany se budou moci dozvědět podrobnosti o dosažené dohodě. Politici Fedu zváží detaily dohody, až se příští měsíc sejdou, aby rozhodli, zda zvýšit sazby o 25 bazických bodů, nebo definitivně pozastavit cyklus.
img

Americký dolar vládne nad Japonským jenem

25.05.2023 Na trzích panuje všeobecný pocit, že po letech deflace a ultra uvolněné politiky přichází do Bank of Japan změna. Nový guvernér Kazuo Ueda se drží poměrně při zemi, možná proto, aby udržel volatilitu trhu na minimu v době, která je pro centrální banku citlivá. Ueda naznačil, že by zvážil zpřísnění politiky, pokud by bylo zřejmé, že inflace je udržitelná na úrovni 2 %.
img

Premarket v USA 24. května: Americký akciový trh dál klesá

24.05.2023 Futures na americké akciové indexy dál klesaly, zatímco krátkodobé státní dluhopisy stoupaly. Futures na S&P500 klesly o 0,4 % a hi-tech index NASDAQ ztratil přibližně 0,5 %. Průmyslový Dow Jones se propadl o 0,2 %. Ve středu zasáhla světové trhy série špatných zpráv, které vyústily v pokles evropských akcií, největší za poslední dva měsíce. Ceny mědi spadly pod 8 000 USD a letošní růst čínských akcií byl anulován.
img

Je každý dluhopis bezpečnou investicí?

22.05.2023 Velká část investorů má dluhopisy za investice s malým rizikem. Nejen, že se to často říká, ale někdy tomu tak opravdu je. Pozor ovšem na to, že investice do dluhopisů může být i poměrně rizikovým sportem. Jak takové dluhopisy ale rozlišit?
img

Pre-market 18. 5. 2023. Rally na Wall Street může pokračovat

18.05.2023 Futures na americkém akciovém trhu nadále rostou po poklesu kvůli obavám, že by patová situace nad dluhovým stropem mohla vést k defaultu. Po vyjádřeních zákonodárců však tyto obavy polevily. Věří, že do konce týdne dosáhnou dohody. Analytici se proto domnívají, že největší světová ekonomika se bude moci vyhnout hospodářskému poklesu i na pozadí vysokých úrokových sazeb.
img

Americký pre-market 17. 5. 2023. Optimismus na Wall Street se postupně obnovuje.

17.05.2023 Po novém kole jednání mezi prezidentem Joe Bidenem a Kongresem o dluhovém stropu americký akciový trh mírně vzrostl. Optimismus byl posílen očekáváním dohody o dluhovém stropu. Futures na S&P 500 vzrostly o 0,25 %, zatímco high-tech NASDAQ prudce vzrostl o 0,3 %. Dow Jones zůstal beze změny. Po růstu o den dříve se také stabilizovaly americké státní dluhopisy. Bidenova administrativa a Kongres uvedly, že se budou i nadále snažit vyřešit tříměsíční patovou situaci ohledně dluhového stropu 31,4 bilionu dolarů a vyhnout se platební neschopnosti.
img

USA mohou vyhlásit platební neschopnost

16.05.2023 Americký prezident Joe Biden, předseda Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy a další představitelé Kongresu se toto úterý sejdou k dalšímu jednání o dluhovém stropu. Neshody mezi oběma stranami byly příliš velké na to, aby byl možný jakýkoli pokrok, a tak zástupci obou stran ve snaze dosáhnout dohody pokračovali o víkendu v diskuzích neoficiální cestou a snažili se najít styčné body a možné oblasti kompromisů.
img

INVESCO: RŮST ÚROKOVÝCH SAZEB, DLUHOVÝ STROP A DALŠÍ

10.05.2023 Minulý týden byl plný zpráv, které ovlivnily globální trhy, od zpřísňování podmínek ze strany centrálních bank až po rostoucí obavy z překročení dluhového stropu USA.
img

Fidelity International: Po SVB se pozornost vrací k inflaci a růstu

09.05.2023 Měsíc plný dramatických titulků a pozornosti upřené na bankovní sektor je za námi a zdá se, že hrozba plnohodnotné finanční krize je prozatím zažehnaná. Náš indikátor napětí v americkém bankovnictví Fidelity je stále zvýšený, ale v posledních týdnech poklesl.
img

Americký pre-market 3. 5. 2023. Akciový trh je kvůli očekávání další krize opatrný

03.05.2023 Futures na americké akciové indexy zatím nereagovaly na pokles ropy pod 70 dolarů za barel. Akcie amerických regionálních bank mezitím opět čelily značným výprodejům na pre-marketu, protože vyhlídky na recesi a obavy ohledně finanční stability vyvíjejí na investory před rozhodnutím Federálního rezervního systému o úrokových sazbách značný tlak. Očekává se další zvýšení sazeb, které může situaci dále zhoršit.
img

Bankovní krize v USA ještě neskončila

03.05.2023 Kvůli obavám z bankovní krize zakončil americký akciový trh úterní obchodování prudkým poklesem. Ještě nedávno obchodníci obavy ignorovali. Předpokládali, že regulační úřady krizi zmírní. Začátkem týdne Wall Street ožila, když JP Morgan Chase převzala First Republic Bank. V pondělí ale po pádu First Republic Bank akcie několika regionálních věřitelů klesly a vyvolaly nové obavy o finanční stabilitu. Jelikož Fed na svém dnešním zasedání nejspíš zvýší úrokové sazby, krize v blízké době poleví jen sotva.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Geopolitické eskalace | Průmyslová výroba eurozóny | Intradenní technická analýza | Och Ziff | Akcie PacWest Bancorp | Autopůjčovna Hertz | Kontraktní měsíc | Obchodní pásmo | Odhad vývoje ekonomiky | Viceguvernér centrální banky | Dynamický růst | Měsíčník finančních trhů | Výhled 2024 | Marcos Caramuru | Hospodářská situace | Zpomalení čínské ekonomiky | Schroder ISF Global Energy A Acc | Vysoká zadluženost | BrikkApp | Cenový kanál | Česká vláda | Uvolnění ekonomiky | BCPP | Uvolněné měnové politiky | Realitní trh | Marlin | Kyriakos Mitsotakis | Hlava a ramena | Commonwealth Foreign Exchange | ChatGPT | Jak fungují akcie | Zpravodajský server | Výplach | Přerušení dodávek zemního plynu | Kolektivní investování | Euro k americkému dolaru | Notifikace | Filip Louženský | Burzovní rozhodčí soud | Nexi | Short-selling | Cap | Goldcorp | Hodnota společnosti | Zvolení Joe Bidena | Bruce Aylward | AQUA | Ukazatel rozkolísanosti | Výnosy dluhopisů | Rizikové prémie | Česká mincovna | Dlouhé pozice | Nákupy zlata centrálními bankami | Světové akcie | Dukascopy | Globální fondy | Odvrátit deflaci | Realitní portfolia | Ozvěny trhu | Války | Defenzivní strategie | Opětovný pokles | Lithium | Západní země | Investiční poradci | Joe Biden | Vývoj | Státní dluhopis | Obchodní platformy | Jakub Seidler | Češi | Dolarový index DXY | AUD/USD | Řecké referendum | Turecká krize | P.A. (p.a.) | Dojné krávy | Data z trhu práce | Noční můra | Burzovní regulátoři | Australská centrální banka | PTR | Allianz | Zajištění diverzifikací | Ekonomický vliv | Trh nemovitostí | Akcie ropy v roce 2021 | Panevropský index | Nákupu státních dluhopisů | Silvercorp Metals | Amsterdam | Uzavření gapu | LHA | Globální růst | Čínské dluhopisy | Ceny bytů | Prezidentská kampaň | Radim Dohnal | IW | Nastavení ropného trhu | Zveřejněné údaje | Investice do marihuany | Prezident newyorského Fedu | Jana Steckerová | DPH | Americká automobilka | EUR | Michal Stupavský, CFA | Spotřebitelské výdaje | Norwegian Air Shuttle | Výstup USA z NATO | Bundesbank | Fiskální a měnové stimuly | Velké finanční krize | Sazka Entertainment | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Global Insight | Globální dluhopisový index | Kotované dluhopisy | Cable | Lars Feld | Snížení geopolitického rizika | Finanční ústav | DE Shaw | Brokeři | Yandex | Inverzní ETF | Oživení cen | Hlavní úrokové sazby | Asian Development Outlook | Norský fond | Salesforce | Mark Tinker | Dodávky amerického Boeingu | JP Morgan Chase | Kurz čínské měny | Digitální převody peněz | Dnešní obchodování | Index hongkongské burzy | Výkyvy | Itálie | Evropský kurzový mechanismus ERM | Euro proti dolaru | Obchodování v New Yorku | Stoxx | Take Profit | Okénko finančního trhu | PEPP | Bankovní krize v USA | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Texas | Daňové povinnosti | Finanční aktiva | Společnost Avast | Rozpočet EU | Očekávání | Úřad pro finanční etiku (FCA) | Maximum Adverse Excursion (MAE) | Vývoj britského akciového indexu FTSE 100 | Nákup na páku | Ceny energetických komodit | Korelace | Ohodnocení | Jüan | PMI v eurozóně | Oživení ekonomiky | Možnosti obchodování | GlaxoSmithKline | Cena žlutého kovu | Inflace v září | Trh dluhopisů | Britská letecká společnost | Deutsche Bundesbank | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Varianta omikron | Aktuální kurzy měn | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Nikl | Uvolněné měnové | Výnos prodaných dluhopisů | Fond Viking | Ekonom Evropské centrální banky | Ceny bytů v Praze | Predikovatelný | Cena severomořské ropy | Volatilní | Swiss Life | Inflační riziko | Jihokorejská centrální banka | Aktuální cena pšenice | Zájem Čechů | Košík | CPCA | Výpadek příjmů | Brand Finance | AUD/NZD | Bilance Bank of Japan | EUR/JPY | Alternativní investice | Dekabank | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Veřejné finance | Nálada amerických spotřebitelů | EURJPY | Schodek státního rozpočtu | FAA | Příležitost k nákupu | Dluhopisy Saxo | Ruské invaze na Ukrajinu | Stimulační balíček | Trh práce | Edelman | Jon Cunliffe | Evropská komise | Německý Spolkový sněm | Pro investory | Rozpočtová pravidla | Thought Leadership | Philip Morris ČR | iShares | Aramco | Swiss | Crypto | Investice | Czech Media Invest | Britská centrální banka | Premarket | DXY | Německý automobilový koncern | Výkonnost YTD | Největší banka | Vývoj kurzu USD | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Vypořádání kontraktu | Van Tharp | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | TPCA | Support | Diverzifikace | Návrat inflace | Globální dluhopisové trhy | Fundamenty | Švédské koruny | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Bob Haberkorn | Sev.en Energy | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Swingová obchodní strategie | Akvizice | Japonské firmy | Finanční stabilita | Výnosy na dluhopisech | Oslabování měny | Přesnost | Zajištění proti riziku | Káva Arabica | Pokles cen energií | Nejdůležitější ekonomické události | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Škoda Auto | ADP report | Růst amerického dolaru | Vývoj spreadu | Spotové bitcoiny | Investment Managers | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Japonské akcie | Nové akcie | Zisk před zdaněním | Akcie na trzích | Výnos "giltu" | Investiční svět | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Susannah Streeterová | Prognózy | Britská libra | Schopnost Německa | Bolívar | ČNB Jiří Rusnok | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Šéf Fedu Powell | NYSE | Špatná nálada | Intervence | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kryptoburzy | Kurz ropy | Výkonný ředitel | Finanční prostředí | E.ON | Slabá koruna | Odklad splátek | Two Sigma | Čínský svaz osobních automobilů | Experti | Počáteční zisky | LSEG | Německý parlament | Veřejný dluh Británie | Futures kontrakt | Náklady na financování | Chování | Rekord | Skupina Saxo Bank | Raiffeisenbank | Zdroje příjmů | Výnosy řeckých dluhopisů | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Rizika hedgingu | Průměrný výnos | Zhodnocování měny | Bankovní skupina | Návrh zákona | Evropský index | Evropské měny | Nákupy aktiv | Dluhopisy zemí eurozóny | FTSE MIB | Zlato a bitcoin | Creditas | Dění na trzích | Kryptoměna Bitcoin | Nová varianta omikron | Slevy na dani | Moody's Investors Service | Měnový pár GBP/USD | Vývoj německého akciového indexu DAX | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Spotřebitelské ceny v Japonsku | Společnost Apple | Černé labutě | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Asijské trhy | Americké investiční banky | Brutální výprodej | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | ČMZRB | Český statistický úřad | Impuls | EUR/USD | Obchodní bariéry | Bruno Le Maire | General Electric | Technická analýza GBP/USD | Fungování finančních trhů | Výnos amerických bondů (TIPS) | Index českého investora CII750 | Nálada v průmyslu | Německý ekonomický institut | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Polský akciový trh | Riziko dalšího poklesu | Ryanair Holdings (RYA) | JPMorgan Asset Management | Předseda představenstva | Reality | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Švédská koruna | Bezpečný přístav | Český průmysl | Americký soud | Neckline | Cena bitcoinu | General Motors (GM) | Zvýšení dluhového limitu | Jednání mezi USA a Čínou | Charles Schwab (SCHW.US) | Obchodování na burzách | Silný kurz dolaru | Indexové fondy | Spotový trh | Ziskové obchody | Konkurenti | Účinné vakcíny | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | Chování trhu | Index spotřebitelské nálady | Negativní účinky | Stochastický oscilátor | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Benchmark | ESG investice | Rostoucí výnosy | Světová kryptoměna | Vydavatelství Editis | Lagardeová | Nejvyšší soud | Automobilka PSA | Kansas City | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Cenné papíry | Americké podniky | Čistý příjem | Výnos | Další zdroje příjmů | P/S | Poškodit ekonomiku | Velcí investoři | Oxfam | Schopnost Německa přilákat investice | Nákupy státních dluhopisů | AdmiralMarkets | RBC Capital | Ocelářství | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Švédská Riksbank | Trh s dluhopisy | Brent | Měnový systém | Tisk peněz | IHNED | Španělsko | Asijské akcie | Akcie těžařů | Delta | Dlužník | First Citizens | Uzavření příměří | TNOTE | REITs | Likvidita na trhu | Americký akciový trh | Vývoj na trzích | SMA | USMCA | Vzdělávání | Russell 2000 | Šéf Fedu | Výrobce letecké techniky | Opatření v Číně | David McCormick | Slabá poptávka | Small caps | LYNX Trading | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Cena emisních povolenek | Čínská aktiva | Jiné měny | Měnové riziko | Firma ČEZ | Akcie Erste | Index DOW | ESG | Import | Analytik Broker Consulting | Bankrot Řecka | Acacia Communications | Německý akciový index DAX | Návratnost investic | Exchange | Alcoa | Investiční portfolio | Francie Emmanuel Macron | Forexový trh | Měnový výbor ruské centrální banky | Nervozita na finančních trzích | Akcie roku 2020 | Měnová stimulace | Světová rada pro zlato (WGC) | Investiční strategie | Společnost Huawei | Státní dluh | MAE | Daytrading | Inven Capital | Commodities | Zpomalující ekonomika | Vydat akcie | Developed markets | Ruský státní investiční fond | BAML | Turecká měna | Směřování měnové politiky | Kontrakty | KARO Invest | Strach | Jeden dolar | Co je to hedging? | Způsob obchodování | Akciové ETF | Propad cen | Kancléřka Merkelová | Válka | AUDUSD | Online obchodování | Hospodářský růst eurozóny | Index DXY | Praxe | Nasdaq100 | Investiční výhled | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Labouristé | Sentiment na trhu | JPY | H&M | Blue chip akcie | National Securities | Politico | Hlavní ekonom britské centrální banky | Analytický tým FXstreet.cz | Spotřebitelské inflace | Posílení české měny | Investiční příležitost | Růst hrubého domácího produktu | Witkowitz | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Zajištění portfolia | Odhad HDP | Bitcoinové futures | Akcie společnosti Best Buy (BBY.US) | CIPS | Casino | Lámání rekordů | Posilování dolaru | Ekonomický sentiment | Společnost Crédit Agricole | Uber Technologies | ÚOHS | Světové hospodářské krize | Více peněz | Projekce | Znehodnocení | Zajímavé zhodnocení | Investiční zaměření | Peníze | Nabídky akcií | Pandemie COVID-19 | Robert Habeck | Zpracovatelský sektor | Úspěšný trader | Ukazatel | Výrobní sektor | SDR | Kabinet | Francouzská společnost Imerys | IIF | Kryptoměnové ETF | FTX | Průmyslové zakázky | Měnová opatření | Title Transfer Facility | Global Finance | Americká ropa | Reálné ekonomiky | Nestlé | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Vývoj ceny akcií | Intradenní pokles | Šéf ECB | Polské maloobchodní tržby | Medvědí trh | Forwardová cena | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Výdělek online bez podvodu | Propad příjmů | Haleon | Zisky bank | Hlavní události tohoto týdne | Bezpečné přístavy | Evropský výrobce letecké techniky | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | Broker Consulting Index podílových fondů | Běžný účet platební bilance | Heatmap | Barel ropy | Amgen | Apetit investorů | Porsche Automobil Holding | Přebytek ropy | Stochastický | Index CAC 40 | Palladium | Americký Fed | První kroky na burze | Vakcíny proti koronaviru | Medvědí signál | Aktuální cena stříbra | Levné akcie | Ropa WTI | Měnové zajištění | Vzácné kovy | Mike Pompeo | Zájem obchodníků | Výsledek hospodaření | Index NASDAQ 100 | Federální rezervní systém (FED) | Bankovní rada ČNB | Jak uspět | Výprodeje na finančních trzích ve Francii | Jim Yong Kim | Ekonomické dopady pandemie | eMan | Oslabení jüanu | Bankovní domy | Dell Technologies | Brexit | Eurostoxx 50 | ZEW index | Burza cenných papírů Praha | Růst akciových trhů | Kurz eura k dolaru | Dobrý obchodník | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Nové mutace viru | Výhled poptávky | ABT | VTB Capital | Dolar dnes | Evropské burzy | Měnová krize | CSI300 | Úbytek pracovních míst | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Průměrný český investor | Průmyslový Dow Jones | Největší světové ekonomiky | USD/EUR | Fondy dostupné pro obchodování s marží | Americké ekonomiky | Kapitál | Zájem zahraničních investorů | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Boom | Úroková sazba | Akciový výhled | Mandát fondu | Fondy obchodované na burze | Hello Bank | Cestování | Mladé generace | Investiční horizont | Paulson & Co. | Odliv kapitálu | Bond | Daňové zvýhodnění státních dluhopisů | Broker | Bayer | Dot plot | Analytik Saxo Bank | Cash flow | Proražení | Záchranný fond | Citroën | Magnát | Posílení koruny | Obchodování s emisemi (ETS) | Kč/USD | USD | Největší příležitosti | Export | Jak na obchodování | Banka Goldman Sachs | Rodinná firma | Jak získat peníze | Odškodné | Shopify | NFLX | Čínské technologické firmy | Dluhopisový index | AEX | Technická analýza | Macquarie | Globální ekonomiky | Občané | Kurz zlata | Energetické akcie | Berkshire | Hyperinflace | Investiční analytik | Evropské PMI | Výsledky slovenských voleb | ProfitLevel | Posilování koruny | Trh s nemovitostmi | Zynga | Automobilka | GBP/JPY | The New York Times | Americká ropa WTI | Poměr PE | Taleb | Nabídka | Expirace futures kontraktů | Gilead | Qualcomm | Comcast | Výroční zprávy | Nové mutace | AS SICAV I - All China Equity A Acc USD | Prodávat akcie | Karlsruhe | Ant Group | Vyšší úrokové sazby | Výnos v aukci | Jestřábí komentáře | Plány | Vládní opatření | Energetická společnost | Na burze | UNDP | Blue chip | Šok | Varianta delta | Síla amerického dolaru | Riziková averze | Cowen | Nízké úrokové sazby | Měnové války | Hongkong | Ekonom společnosti | Inflace v České republice | Globální krize | Rozvahy Fedu | Nová prognóza Fedu | EMH | Performance | Zavedení eura | Trh s ropou | Total | Předpovědi analytiků | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Regulace | BofA Global Research | GBP/CHF | Kofola | Bezpečná měna | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Značka Amazon | Michael Burry | Bridgewater | Garance | Velké fondy | Měnový fond | Technický signál | Hertz | Exekuce | Aktivně spravované (řízené) ETF | Tichomoří | Američtí centrální bankéři | Objem obchodů s akciemi | ISM pro sektor služeb | Cenné kovy | Růst cen ropy | XETRA T7 | Středoevropské trhy | Index volatility CBOE | Klimatické změny | Tovární objednávky | FedEx | Pokles kurzu | Dluhopisy USA | Bob Prince | Reálné hodnoty | Daňové škrty | UniCredit Bank | Zvyšování sazeb Fedu | Hang Seng China Enterprises | Pověst | PPF Telecom Group | Spekulovat | Fitch Ratings | Největší IPO | Nord Stream 2 | MT5 Supreme Edition | Swapy | Cenové tlaky | Sociální sítě | CashFlow | ING Jakub Seidler | Ruský prezident | P.A. | Česká zbrojovka | Verizon Communications (VZ.US) | Kapitálový trh | Širší index S&P 500 | MS.US | Fintech společnosti | Oživení trhu | Daniel Častvaj | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Vysoké sazby | Radovan Vítek | Spolkový sněm | Vládní výdaje | Cenové úrovně | Panevropský akciový index | Burzovní průvodce | Středoevropské měny | Akciové trhy v Evropě | Vyšší náklady | Společnosti z indexu MIB | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Německý export | FX Trading | Státní výdaje | Patria Online | Dovoz | Kroky centrálních bank | Sazby hypoték | Admirals | MT5 | Viry | Obchodování na finančních trzích | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Predikovat vývoj cen kryptoměn | Čistá energie | Hyundai | Globální akciové valuace | Penzijní fondy | Nikkei | Firma Alphabet | Obchodování s dluhopisy | České hospodářství | Nominální hodnota | Pro tradery | Dluhové problémy | Bankroty | Cenové pohyby | 1 milion | Společnost HARDWARIO | Stratégové | Znárodnění | Italský cestovní ruch | Fincentrum | Výrobní ceny | Čtvrtletní zisk | CISCO | Čínské úřady | Politická situace | Obchodní deficit USA | Hodnota primární veřejné nabídky | Sebenaplňující se proroctví | PMI ze sektoru služeb | Světová finanční krize | Nemovitostní fondy | Maloobchodní prodejce | Pozitivní zprávy | Anwar Ibrahim | Světový obchod | Venture Capital | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Ruské banky | Zvýšení inflačního cíle | HDP Německa | Henk Jan Rikkerink | Jefferies | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Kurz jüanu | Investiční specialista | Finanční výsledky společnosti | Býčí sentiment | Tržní ceny | Rekordní maxima | Převzetí CME | Pád banky SVB | Míra obratu portfolia (PTR) | EUR/CZK | Vybírání zisků | Největší ztráty | Sentiment na Wall Street | Krátká pozice | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Elon Musk | Válka na Ukrajině | Vývoj měnového páru EUR/SEK | Banka JPMorgan | Euforie | Finančník | Der Spiegel | CO2 | Steven Mnuchin | FANG | Makrodata | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Pohled na situaci | Energetické akcie v Evropě | Tom Kadeřábek | Investoři | BitMEX | Investing.com | Index asijsko-pacifických akcií | Vývoj indexu bankovního sektoru | Obchodní deník | Rizikovost | Portfolio | Fungování | Myšlení | Výnosy z amerických dluhopisů | Nordstream | Podnikové dluhopisy | Snížení dodávek na trh | Nejistoty | Americký prezident | Oddlužení | Fidelity | Dolar roste | Konopné akcie | BaFin | Nejnovější výsledky | Nálada v Evropě | Dluhopisy s vysokým výnosem | Negativní sentiment | Evropská měna | Společnost Verizon | Moore Capital | Paušální daně | Morgan Stanley (MS.US) | Jeff Bezos | Prezident ECB | Média | Inflační čísla | Kurz japonského jenu | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Úrokové riziko | Metalurgie | Index PPI | Prezidentka ECB | Jaroslav Brychta | Společnost Wirecard | Euro Stoxx 50 | Offshore jüan | MSCI Emerging Markets | Západní sankce | Index STOXX Europe | Investice do dluhopisů | Investovaný kapitál | Tranše | ČSOB Finanční trhy | Nárůst ceny | Jádrový index | Alena Schillerová | Růst výnosové křivky | Bez rizika | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Zlepšení sentimentu | Bias | Hlavní kryptoměna | Ceny kryptoměn | Volatility | Peso | Vývoj hlavní úrokové sazby ECB | Soud v Haagu | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | YTD | Arthur Hayes | Mezibankovní trh | Schroder ISF Indian Equity A Acc | Bitcoin futures | Americké ministerstvo spravedlnosti | Rekordní minima | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Futures na S&P 500 | Průmyslové objednávky | DAX30 | Finanční instituce | Makroekonomická prognóza | Reálné mzdy | Konflikt mezi Izraelem | Index KOSPI | Jistina (principal) | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | Automobilka Toyota | Lepší výsledky | Forward guidance | Fannie Mae | Baupost Group | Zveřejnění zprávy | Minimální mzda | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Covid | CAC 40 | Britský premiér | Uložení peněz | Fáze obchodní dohody | Volatilita na trzích | Finanční nástroje | Daniel Křetínský | VIG | Ministerstvo obchodu | Obchodování u ČNB | Dopady koronaviru | WSJ | Prezident | Xetra | AT&T | Rostoucí ceny ropy | ROA | Americké prezidentské volby | Asociace pro kapitálový trh | David Vagenknecht | Lukáš Baloga | Makroekonomický kalendář | Mimořádná opatření | BP | Britské akcie | Míra zadlužení | Pokles cen nemovitostí | Bohatí | Gama | Dvoutýdenní repo sazby | Hold | Nastavení úrokových sazeb | Pád banky | Asijské burzy | Úvěrové krize | Funkční období | Makrokalendář | Sestupný trend | Deutsche Lufthansa (LHA) | Ropné společnosti | Kaiko | Finanční domy | Čínské banky | Kurz jenu | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Pesimismus | Monopoly | Inflace v eurozóně | Technická analýza EUR/USD | Výprodej na francouzských trzích | Akcie producentů mědi | Boj s inflací | Analýzy | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Světové burzy | Zajímavý výnos | Americký S&P 500 | Celkový majetek státu | Jednotné měny | PMI pro sektor | Formace technické analýzy | Maximum Favorable Excursion (MFE) | Přeprodaný trh | TTF | Globální akciové indexy | Důvěra investorů | Hlavní úroková sazba | Investiční | Ekonom ING | Národní rozvojový fond | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Moderna | Makroekonom | Inflační překvapení | China Evergrande | PXE | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Průzkum | Inflační situace | Invesco | Morningstar | Sociální nepokoje | IEA | Demokraté | Německý DAX | ETS | Ifo Klaus Wohlrabe | Hlavní události | Souhrn finančních trhů | Patria | Ekonom BHS | Nový kapitál | EP | Anglie | Nejvýraznější ztráty | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Analytik Purple Trading | Uber | Tržní podíl | Všeobecné volby | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Skupina AXA | Sloučení | Ekonomický vývoj | Státní investiční fond | UnitedHealth Group | Firemní daně v USA | Premiér Scott Morrison | Akcie a dluhopisy | First Majestic Silver | Vývoj kurzu USD/EUR | TRY | Data z ekonomiky | Short selling | Rating USA | Program Antivirus | Úrok | Dluh Británie | Easing | US500 | Renaissance Technologies | Evropské ekonomiky | Obchodní příležitost | Náklady financování | Investiční riziko | Jednotná evropská měna | DZ Bank | RWE | Agentura Reuters | Půjčka | Fiskální rok | Koupit akcie | Althea Spinozzi | Obchodní plán | Sentiment investorů | Jak uspět na trzích | Pandemie koronaviru | Agrofert | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Index Nikkei | P/E | Cestovní ruch | Zpráva | Pokles vývozu | Česká televize | Posilování amerického dolaru | EUR/AUD | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Nové příležitosti | First Republic Bank | Prémie | Představitelé Fedu | Události roku | Tržní kapitalizace | CII750 | Bitcoin | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Janet Yellenová | Rozpočtová politika | Huawei | Hlavní ekonom ING | Colt CZ | Firemní daně | Nový koronavirus | Hedge Fund | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Emoce | Vývoj italského akciového indexu | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | TradingFloor.com | Letiště Praha | Konzistence | Finanční ředitel | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Jane Foleyová | S&P | Oslabování dolaru | Svaz dovozců automobilů | EPH | Skupina PPF | Česká měna | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Členské země EU | Handelsblatt | Rok 2024 | Hospodářské dopady | Letecká společnost Virgin Atlantic | Rozpočtový přebytek | Uskupení OPEC | České PMI | Obchodování | Chemická společnost | Zvýšení daní | Výrazné ztráty | Růst výnosů | Legislativa | WGC | Zasedání Fedu | Oslabení měny | Signál k prodeji | Kupón dluhopisu | Roman Koděra | Objem intervencí | Sentiment na trhu se zlatem | Nová prognóza | Aktuální obchodní příležitosti | Tisková konference ECB | Narušení dodávek | Vývoj zlata | Obchodování komodit | Vedoucí představitelé | Breakout strategie | JOLTS | Fiskální odpovědnost | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | Nákupy dluhopisů | Atraktivita zlata | Vývoj akcií | Management | Oznámení | GBP | Covidová pravidla | Skokového oslabení koruny | Rekordní hodnoty | Panické výprodeje | Rozhodnutí soudu | Posilování eura | Admiral Markets | ZEW | Asociace | Co se děje na finančních trzích | Nákupy cizí měny | Vývoj italského deficitu | Walmart | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Centrální banky | XAU/USD | České firmy | GBP/CAD | Fungování trhů | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Prodej dluhopisů | Beta | Výkonnost indexu | Japonská vláda | Zpomalování ekonomiky | Pákový efekt | Objem dluhopisů | Zpomalení ekonomického růstu | Eurostat | Majitel | Omer Esiner | Evropské trhy | Guru | Zprávy | Ukončení války na Ukrajině | Oanda | Ruský rubl | Deflace | Růst amerických výnosů | Nadšení | Index britských akcií FTSE 100 | Týdenní shrnutí | Murray | Investiční aktivita | Dolary | Nejznámější kryptoměny | Moskevská burza | Komoditní fondy | Akcie v Asii | Obchodování na volném trhu | Index podílových fondů | Exact Sciences | Zemědělské komodity | Růst inflace | Nezaměstnanost v USA | Rothschild | Island | Vývoj velikosti rozvahy ECB | Ceny stříbra | Ekonomická teorie | Šokující předpovědi Saxo Bank | Turecká lira | Soros Fund Management | Cílování inflace | Britský ministr financí | Averze k riziku | CCI | SaxoTraderGO | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční banka | Akciový analytik | Tesco | Britský statistický úřad | Výnosové křivky | Treasuries | Události ve světě | Index Stoxx 600 | Životní náklady | Praha | Ceny ropy | Recyklace | Normalizace měnové politiky | Berkshire Hathaway | Výrobce léků | Akcie v Evropě | Japonské ministerstvo financí | Hazardní hry | Central European Media Enterprises (CME) | Byty | Úvěrování | Futures na ropu WTI | Evropské HDP | Evropské akcie | Bezpečné investice | Náhrady mezd | Ceny Bitcoinu | Credit Suisse dnes | Sazby v USA | Silný růst | Sankce Rusko | Broker Trust | Covidové krize | James Simons | YCC | Evropská dluhová krize | Airbus | Bydlení | Opakování dluhové krize | NATO | První hedge fond | ATM | Prognóza Fedu | Shell | Elektromobily | Akcie 2021 | Celkový trend | Institut Ifo | Vojenský konflikt | Udržitelnost | CZ | Cena ropy brent | Vyhlídky | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Graf vývoje | Berenberg Bank | Vláda USA | Zadlužování | Vertical spread | Nordea | Put opce | Ratingové hodnocení | Čínské zboží | Index cen domů | Medvědí divergence | Listopadová inflace | Angela Merkelová | François Villeroy de Galhau | Jevgenij Suvorov | Investment management | West Texas Intermediate | Makléř Wood & Company | Obchodování na trzích | Program nákupu aktiv | Alstom | Intradenní obchodování | Nástroj | Výsledky | Míra | HUF | Ekonomické oživení | Depozitní sazby | Dění na finančních trzích | Index pařížské burzy | Free float | Hong Kong | Corporate Governance | Lula | Inflace v Česku | Fundamentální zprávy | Spoluředitel | Švédská centrální banka | Firma Apple | Dluhopisové fondy | Hedgeové fondy | DailyFX | Technická recese | Supreme Edition | Sazby centrálních bank | Ministři financí | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Kurz EUR/USD | Redmond Wong | Ukrajinské dluhopisy | Nio | Siemens | Minulá výkonnost | Stellantis | Digitální měny | Makro data | Typ koronaviru | Cena ropy WTI | Bank of America | TIM | Komoditní měny | Fundamentální analýza | Bossa.cz | Petr Lajsek | Broker Consulting Index | Odhady trhu | Výrobce letadel | Investment grade | Silný dolar | Australský dolar | Retracement | Suroviny | Financial | American Airlines | Expirace opce | Cena zlata dnes | AUD/JPY | Koruna | ČSOB Petr Dufek | Analytická společnost | Jan Macek | Cukr | Finanční služby | Výrazný pokles | Vyšší poptávka | Měny rozvíjejících se ekonomik | Raiffeisen | Včerejší obchodování | Ekonom Ifo | Inflace v zemích Evropské Unie | PSA Group | Zůstatek | Hypoteční trh | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Finanční výsledky | Dluhopisy Saxo Bank | Francie | Barrick Gold | Panevropský index STOXX 600 | Investovat do bezpečnějších aktiv | Decentralizace | OPEC+ | Kurz dolaru | Pandemie nemoci COVID-19 | Pokles HDP | Onemocnění | Rovnovážný kurz koruny | Americký výrobce | Sazby ČNB | Kryptoměny bitcoin | BHS | Předseda dozorčí rady | Tuzemské banky | Makroekonomický výhled | Objem | DMA | Propad | Ipsos | Zvyšování mezd | Růst cen v eurozóně | Marka | Evropský stabilizační mechanismus | Fiat Chrysler | Situace na burze | Očekávání investorů | Výplach na kryptoměnách | Swapová výnosová křivka | Obavy z recese | Čínské trhy | Trigger | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Prodej akcií | HDP Británie | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | HDP USA | AUD/CAD | Údaje | HDP eurozóny | Magnificent Seven | Klima | Dovoz z USA | Australské akcie | BDO | Nové emise | Long Term Medium Quality | Komparatívní analýza | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Exxon Mobil | Vývoj EUR/USD | Zemní plyn | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Investice do kryptoměn | KOL | Nabídky státních dluhopisů | Podnikatelská nálada | Přeprodání | xStation | Western Alliance Bancorp | Český index nákupních manažerů | Očekávání analytiků | Světové ceny ropy | Devizový kurz | Alibaba | Stablecoiny | Národní měny | Poptávka po úvěrech | Výsledky průzkumu | Malajsie | Regulátor | HighSky | Vládní dluh | Průzkumy | BAT | Nomura | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Spoření | Naked Short Selling | RMB | Převodník měn | Ceny cukru | Odvětví cestovního ruchu | Kryptoplatformy | Dlouhodobý výhled | Demokraté a Republikáni | Televize CNBC | Ask | Status rezervní měny | Průmyslová výroba | Michelle Bowmanová | Venezuelský bolívar | Důchod | Zájem o dluhopisy | Nominální úročení | WMT | Pfizer | Ekonomika Německa | Case-Shiller | Propad kapitálu | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Sázka | Velikost páky | Toyota Motor | Obchodování s akciemi | Situace v eurozóně | ZS | Rally na kryptotrhu | AFP | Studie | Emise skleníkových plynů | Moje obchody | Americký podnik | Špatné řízení rizik | Výnosy bondů | Tempo růstu spotřebitelských cen | Převzetí Credit Suisse | Joachim Nagel | První obchodní den | Pojišťovny | Ant | Průraz | Cena plynu | London Stock Exchange (LSE) | Šéf německé centrální banky | VHM | Premiér Andrej Babiš | Deficit | NYSE Euronext | EDF | Bit.plus | Graf | Čínský výrobce elektromobilů | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Instrument | Francouzský ministr | CzechInvest | Reakce trhu | Zbrojovka | Drawdown | Akciový růst | Spotové ceny | Masivní nákupy | Finanční regulace | Investiční firmy | Cash is king | Patrick Harker | Vir | Spotřebitelská nálada | Maďarský forint | Cenová hladina | Pozornost | Nabídka státních dluhopisů | Bankéř | Výhled kurzu eura | Klesající trend | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Europe 600 | Ceny domů | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Recep Tayyip Erdogan | Hráči na trhu | Současná situace | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Trh státních dluhopisů | Zvýšené riziko | EY | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | tradingeconomics.com | Norský státní fond bohatství | Finanční operace | Přijetí | Silvergate Capital Corporation | Přední světoví těžaři | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Hodnota majetku | Nárůst cen ropy | European Metals Holdings (EMH) | Distribuce | Technické ukazatele | Oživení americké ekonomiky | Česká spořitelna | Jackson Hole | Tisknutí peněz | Tvrdý brexit | HUF/EUR | USD/PLN | OPEC | Short | Zelené investice | S&P 500 | Ekonomické události | Prezident Francie | Argentinské peso | Ukrajina | Arrows | Výroba v eurozóně | Stabilní výhled | Prosincová inflace | Podvážení | Poptávka po bezpečných aktivech | Jednání FOMC | Tiffany | Masivní výprodeje | Plán prodeje dluhopisů | Pár EUR/USD | Specialista na online obchodování | Egypt | CAD/JPY | Johnson & Johnson | Národní rozpočtová rada | Investice do nemovitostí | Omezení pohybu | Eurodolar | E-mini opce | UBS Global | KB | Dopady na ekonomiku | Zpráva o inflaci | Akcie roku | Ústavní soud | Firemní dluhopisy | Bezpečné útočiště | Program nákupu dluhopisů | Thajský baht | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | Vývoj mediánové ceny bytů v Praze | Stanovení ceny | Maloobchod | Optimistická očekávání | Nakupovat státní dluhopisy | Proinflační faktory | Růst výnosů u dluhopisů | Americká centrální banka | Americká společnost | Aktuální cena ropy | Oslabení amerického dolaru | Udržení inflace | Irská pojistka | Zveřejněná data | Růst zlata | Earnings | Zpomalení inflace | Index Bloomberg Barclays | Oživení inflace | Rostoucí obavy | Trump | Stavebnictví | Devalvace | MRK | Emise CO2 | Hospodářské oživení | Hospodářský propad | Směnný kurz eura | Index volatility | Brands | Dolarové likvidity | SEBA | S&P Global Ratings | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Dopady války na Ukrajině | Čínský prezident Si Ťin-pching | Novela zákona o ČNB | Index Dow Jones Industrial Average | Ruský akciový trh | Křetínský | Thomas Cook | Silnější dolar | Technické analýzy | Euroskupina | Obchodování v Asii | Spořící účet | Růst eura | E*Trade | Mexiko | Rostoucí trend | High | Finanční krize | Akcie na rozvíjejících se trzích | Euro dnes | Salutem | Vstupy | Evropský bankovní úřad (EBA) | Opce | Bankovní úvěry | Obchodní strategie | Genesis | Inflace ve Spojených státech | Andrej Babiš | Hackeři | Akciové výnosy | Kvantitativní zpřísňování | Stimulační program | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | TIPS | X-Trade | Ekonomická situace | Kyjevské investiční banky | Indikace | GBP/AUD | Rakousko | Česká koruna | Nově zahájené stavby domů | Futures na akcie | Turecká centrální banka | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | Novela zákona | USDCAD | Kurzy EUR | S&P 500 futures | Vývoj úrokových sazeb | Opatření vlád | Chci investovat | Americký dolarový index | Nejlepší dluhopisové ETF | Tým InstaForex | Klíčové události ve světě | L'Oréal | Instituce | Turecko | Kakao | Přeprodané oblasti | Restriktivní opatření | Dopady inflace | Investice do fondu | Bank of Japan | OECD | SARS-CoV-2 | Americké objednávky | Guvernér BOJ | Chamtivost | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Podnikatelská důvěra | Akcie farmaceutických společností | Investiční společnost | Menší investoři | Jan Dvořák | Americké CPI | G10 | High Yield | Růstový potenciál | Dluhopisoví investoři | Dnešní fundamenty | Dopady epidemie koronaviru | Foreign Exchange | Vliv na investice | Western Alliance | Brokers | VTB | Burza cenných papírů | Býčí signál | Libra vůči dolaru | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Největší IPO roku | Americké akcie | Napětí na Ukrajině | Konkrétní měny | FKI | Měnový trh | Obchodování ETF | BBC | CEPS | Ekonomická důvěra | TTWO | GfK Rolf Bürkl | Czech Fund | Kurzy středoevropských měn | Čínský realitní sektor | Britská měna | Do čeho investovat | Řecká krize | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Růst amerického HDP | Běžný účet | Kongres | Value at Risk | Prodeje dluhopisů | Obchodní rozhovory | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Odstřižení od SWIFT | Jobs Plan | Schroder ISF China Opportunities A Acc USD | Zakladatel | Divize | Kevin McCarthy | Hrozí krach | Poptávka po zlatě | AI.US | Oslabení koruny | Spot | Pozitivní vliv | Drahý kov | CHF EUR | Vývoj měnového páru USD/JPY | Tradingové firmy | Odhad amerického HDP | Předpokládané ztráty | Cornwall | Vyplácení dividend | ex | Evropská ekonomika | Dnešní aukce | Rally na akciích | PSA | Rozpočtový deficit | JNJ | Zvýšení úrokových sazeb | Kristina Hooper | Eleanor Creagh | Zvýšená volatilita | Invesco Investment | Komise pro cenné papíry a burzy | Zvýšení sazeb ČNB | Nízký potenciál | BlackBerry | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Time-Frame | Zájem o dolar | Snížení daní | Trh s futures | Trh | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Cyklus zvyšování úroků | Refinancování dluhů | Pád rublu | Inflační očekávání v USA | Přehled o dění na světových burzách | Snížení daně z příjmu | Offshore | SolarEdge Technologies | Akciové strategie | Instant Trading EU Ltd. | Války na Ukrajině | Technologické firmy | Investoři do bitcoinu | Těžba ropy | Frustrace | Údaje o zářijové inflaci | Akcie firem | Správce portfolia | Největší energetické společnosti | Znalost | Akcie společnosti Adyen | Burzy cenných papírů | ICU | Výrazný růst | Problémy hedge fondu | CNN Prima News | Měnová autorita | Fed | Rekordní minimum | Strategie Ondřeje Hartmana | Rolf Bürkl | Zahraniční obchod | Čínská centrální banka (PBOC) | Investování s LYNX | Kenneth Griffin | Ekonomické škody | Index londýnské burzy | Signál na akcie | Emerging Market Bond Index | Korekce | Drahota | Důvěra spotřebitelů | Rubl | Upozornění | Příliv kapitálu | Vývoj britského akciového indexu | Celosvětová poptávka | Země EU | Sazby daně | Zákonodárce | Skupina Erste Group | Dividendové akcie | Počet pracovních míst | Buffett | Money management | Švýcarská ekonomika | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Největší ekonomika světa | Volby v USA | Čínské státní dluhopisy | Výrobní sektor v USA | Propad hodnoty dluhopisů | Směřování | Pražské burzy | Historie hedge fondů | Docomo | Finanční společnosti | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Heiken Ashi | COVID III | Krize eurozóny | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Vietnam | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Propad hodnoty | SAP AG | Konkurenceschopnost | Světová banka (SB) | Dopad na trhy | Kanada | Měna dolaru | Royal Mail | USDT | Globální recese | Automobilový průmysl | Pokles kurzu eura | CME Group | Ekonomický a strategický výzkum | Volby v Británii | Spotové ceny ropy | Luis De Guindos | CNOOC | Oživení české ekonomiky | Vývoz do Číny | Chesapeake Energy | Ruské úřady | Indikátory sentimentu | Fiskální stimuly | Zvýšení mezd | Posílení dolaru | Stock | ANO | Apollo | Dolar vůči jenu | Financials | ProCent | Růst spotřebitelských cen | IRS | Firemní investice | Finanční problémy | Mezinárodní investoři | Měna Bitcoin | VZ | Poměr P/E | Obchodní systém | GBP/NZD | Bid | Rating | Dezinflace | Agentura S&P | Oslabování hegemonie dolaru | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Reálná úroková míra | MWh | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | SNB | Andreas Halvorsen | Dílčí index | S&P Global Inc | Budoucí vývoj | Výnosy u dluhopisů | Microsoft | Trh dnes | Wells Fargo | USD/CHF | Příležitosti | Letecká skupina | WHO Bruce Aylward | Dopad na cenu | Amundi | Dluhopisy a zlato | Moh Siong Sim | Nová strategie | Hodnota investic | Natixis | Vládní dluhopisy | Nejistota | Data z USA | Daňové úlevy | Ekonom ECB | Američtí investoři | Eurokomisař | Repo operace | Úrokové sazby centrálních bank | Alza.cz | Růst tržeb | Členové Fedu | Inflační vývoj | Forwardy | CME | Dostatek likvidity | Spotřebitelská inflace | Pokles cen ropy | Shortování | HDP v eurozóně | Akcenta | Sell | Správci aktiv | OKD | Michal Valentík | Výroba aut v Německu | Pohyby na finančních trzích | Standard Chartered | Long pozice | Eurovia CS | Úrokové sazby v Maďarsku | Obchodování akcií | Broker Consulting | Obchodní instrument | LYNX webinář | Kurz dolarů | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Globální index vládních dluhopisů | JPMorgan Chase & Co. | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Tvůrce trhu | Vývoj eura | Markets | Prodejci oděvů | Světová banka | Index Nasdaq | Uzavření pozice | FSB | Mexické peso | Američtí politici | Meziroční růst HDP | Cena hliníku | Investice do fondů | Prodej dolaru | Obchodování zlata | Realitní magnát | Bankovní akcie | ABN AMRO Bank | Forward | Příjmy z ropy | Standard & Poor's (S&P) | Rizikovější aktiva | Představenstvo | IATA | Skalper | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Spotřební zboží | Evropská banka | Paušální daň | Výpadky | Objem obchodů | CFTC | FIAT | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Riziko zvedání sazeb pro dluhopisy | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Utility | FRS | TD Ameritrade | Nifty 50 | Ian Samson | Investice do akcií | AA | Kapitálové zisky | Invest | Očekávané výnosy | Nejúspěšnější IPO | Gazprom | Vysoké standardy | Akcie v USA | Centrální banka | Klíčová rizika | Rizikové investice | Riksbank | Andrew Bailey | Deutsche Börse | Výkyvy kurzu koruny | Meta Platforms Inc | Trendová linie | Federální rezervní banka | Životní prostředí | Intraday | Exxon | Světová rezervní měna | Vlny koronaviru | Ekonomický dopad viru | Devizové intervence | Vývoj italského akciového indexu MIB | Řízení rizika | Hazard | NYMEX | Americký investor | Oslabení české koruny | Fondy peněžního trhu | Polský zlotý | Německá vláda | Tržní sentiment | QE | Překoupenost | Měny&Sazby | Akcie na evropských trzích | Kurzový závazek | LYNX | Bund | Německý Ifo index | Největší kryptoměna | Donald Trump | Čistý zisk | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Patrik Urban | Jádrová inflace | Twitter | Dluh Řecka | Rakouská bankovní skupina | Fluktuace | Krach | Rumunsko | Zasedání americké centrální banky | Activision | Fond bohatství | Zneužití tržní síly | Centrum | Margin call | Výnosy na spořicích účtech | Společnosti | Nejvýraznější pokles | Janis Varufakis | Zpomalení ekonomiky | Další růst | Obchodovat forex | Zprávy o vakcíně | Jair Bolsonaro | Soukromé úvěry | Pan American Silver | Tuzemské státní dluhopisy | Obchodování na páku | Výhled na hospodaření | Upisovací období | Arbitráž | Rozhodnutí ČNB | Ilga Haubelt | Podíl státního dluhu k HDP | Šíření viru | LIBOR | Eurobondy | Visa | Bollinger Bands | Aukce | Fiskální udržitelnost | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Bankovní tituly | Devizové trhy | Pokles prodeje | StopLoss | Ekonomové | Dolar k japonskému jenu | Podnikatelé | Dluhové krize | Energetický sektor | Měnové ETF | Sdružení automobilového průmyslu | Globální index | Guvernér | Air France | API | Rizikovější investice | Asijská rozvojová banka | Kurz české měny | Vyšší firemní daně | Grafy | Konsenzus ekonomů | Rating prioritních akcií | Káva robusta | Výhled Saxo Bank | Nízká volatilita | Dodání likvidity | SMA 200 | Jak vybrat nejlepšího brokera | Komodita | Index frankfurtské burzy | Distribuční ETF | Směnný kurz | Ceny v Japonsku | WirtschaftsWoche | Objem nakupovaných aktiv | Zahraniční investice | CZK | WeWork | Úvěrové podmínky | Reuters | Úspory | Erste Group | Obchodníci | Unilever | Index nových zakázek | Česká republika | ETC | Index českého investora | Společnost XTB | Patria finance a.s. | Fondy Apollo | Bankovní systém USA | Hamás | Baidu | Bitcoin (BTC) | Londýnská burza | QCOM | Denní minima | Hlavní index evropských akcií | Značný zájem | Ekonomika Itálie | Asociace pro kapitálový trh ČR | Index japonských akcií Nikkei | Chevron | Fixed income | Kompozitní index | Index nákupních manažerů | Eskalace | Škoda | Domácnosti | Letecká společnost | Výkonná ředitelka | Index US500 | Vývoj USD | Londýnské akciové burzy | Depozitní sazba | Ekonomické vyhlídky | Výrobní aktivita | Kov | Akciový index Dow Jones | Souhrnný index | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Konjunkturální průzkum | Overbalance | Rolování | Růst české ekonomiky | Rekordní maximum | Euronext | Anticyklické akcie | Futures na ropu | Cyklus růstu | Předseda | First Citizens BancShares | Analytici | Costco (COST.US) | Rozhodnutí obchodníka | Takata | Finanční trhy dnes | Kurz koruny | Světové měny | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Deficit veřejných financí | Automotive | Ripple | Credit Suisse Group AG | CARA | Růstový impuls | Revize výhledu | Supercyklus | Jaderné války | Prognózy inflace | Situace | Traders | Elliott | Akcie Twitteru | Equity | Rates | VaR | Fond kvalifikovaných investorů | Důvěra v eurozóně | Micro E-mini opce | Investiční Memento | Klíčové suroviny | DPA | Evropská unie | Provozní zisk | Boeing | Forex market | Akciové alokace | Daniel Beneš | Italský deficit | Cvičení | Podílový list | HDP v USA | Příkaz | Adyen | Obchodování na zámořských trzích | Ekonomiky | Steen Jakobsen | Akcie Netflixu | Barclays | Kurz novozélandského dolaru | Bank Millennium | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Štěpán Hájek | Dividendový výnos | Zpomalení globální ekonomiky | Floating | Záporné sazby | Dlouhodobé investice | Společnost Walmart | Rychlý růst | Stagnace | Templeton China A (acc) USD | Rozpočet | Riziko recese | Tvrdá ekonomická data | Postmates | Wedbush Securities | Fiskální stimul | Evropské banky | Negativní dopad | Apple | Libra | Energetický a průmyslový holding | Koronavirová krize | Eva Miklášová | Otevření Číny | Kurz české koruny | Správce daně | GameStop | Splácení dluhu | Zvýšení základní úrokové sazby | Australská měna | Kurz eura vůči dolaru | CFD | Obchodní zásoby | Guvernér Fedu | Řetězec Casino | Inflace v květnu | Nová data | SaxoBank | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Růst ceny zlata | Cenové akce | Nezávislost centrální banky | Nabídka akcií | Americké ministerstvo obchodu | Jaderná energie | Zájem o investice | US100 | Předseda AKAT ČR | Webináře zdarma | Zvýšení základní sazby | Výrobce letadel Boeing | Dnešní výsledky | Financovat | Ekonomický kolaps | Výpočet páky | Milánská burza | Příprava | Návratnosti investice | Kellogg | Dobrá nálada | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Prodej na krátko | BRICS | Finanční instrumenty | Madeta | NAFTA | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Green Deal | Platební bilance | Scott Morrison | Hlavní akciové indexy | FDIC | Londýnský index FTSE 100 | Komoditní burzy | Německá centrální banka | Dow Jones Industrial Average | Arm | Růst mezd | Orbán | Federal Reserve | Deglobalizace | CFD obchodování | Guvernér francouzské centrální banky | Vysoký výnos | Květnová inflace | Krize důvěry | Nový rekord | Bankéři z Fedu | Přímé zahraniční investice | Médea | Vývoj měnového páru USD/RUB | JPMorgan Chase & Co | Očekávaná data | Úroky | Severomořská ropa | Problém nerealizovatelných ztrát | Refinitiv | Plodiny | Americký průmysl | Nájemné | Indexy PMI | Vývoj na měnových trzích | Akce centrálních bank | Bancorp | Ranní nadhoz | Portu | Stabilita | Cena | Překoupený trh | NÚKIB | Pevninská Čína | Jaderná elektrárna Temelín | Investiční banky | Pandemie covidu | Finanční rizika | ING | Dividendová obchodní strategie | Předstihové ukazatele | ERÚ | Šéfka Fedu | Největší investoři | Dlouhodobý support | ČNB na trzích | Automobilka Renault | Ceny komodit | DOT | Výhled pro americký dolar | Pilsen Steel | Moneta | Nákup akcií | Air | Fed Funds Rate | Akcie dnes | Káva | Fortune | Globální rizika | MetaTrader 4 | Aktivum | Proočkovanost | Vyšší riziko | Ceny akcií | Izrael | Financování vlády | Merrill Lynch | Defenzivní akcie | Měny rozvíjejících se zemí | Huawei Technologies | Zájem o hypotéky | S čím obchodovat | FTSE | Ruská invaze na Ukrajinu | E-shopy | Fond | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Analytik Raiffeisenbank | Epidemie | MSCI ACWI | Americký dolar | Trh zlata | Ruský trh | Dobré zprávy | MUFG | Čínská ekonomika | Termínované vklady | Opce na akcie | Proroctví | Benjamin Graham | Euro vůči dolaru | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Švédsko | Koruna dnes | Futures kontrakty | Koronakrize | Abbott Laboratories | Technologie | Vysoká inflace | Energetická krize | MetaTrader 5 | Ekonomické údaje | Finální odhad | Guvernér australské centrální banky | ČNB | Rizika | Argentina | Wood and Company | Wall Street | Zajímavé příležitosti | Utahování měnových podmínek | Hospodářský vzestup | VW | Vývoj britského akciového indexu FTSE | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Překoupené zóny | USD/CZK | Peníze z prodeje akcií | Ranní zpráva | Pokles | Operace Twist | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Rozvahy ECB | MGM | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Snižování úrokových sazeb | Czech Media Invest (CMI) | E-mini | Výběr zisků | Útlum aktivity | Nákup 30letého amerického bondu | Kurzy | Margin | Globální inflace | Počet žádostí o podporu | Výše úrokových sazeb | Makroekonomická situace | Právo | Rating AAA | Polská ekonomika | CHF/JPY | Historická data | Take-Profit | Centrální banka Nového Zélandu | Globální akciový index MSCI | Tradingová rozhodnutí | Finance Group | Rekordní zisky | Zasedání bankovní rady | Americké společnosti | Jumpshot | Finančnictví | Ceny hliníku | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | HPQ | Potenciální zisk | Konsensus | Dnešní aukce státních dluhopisů | Vývoj kurzu koruny k euru | Švýcarská centrální banka | Jan Vejmělek | Charles Schwab | Hedge | Držitelé Bitcoinu | Rezervní měna | Royal Caribbean | Americký trh | Best Buy | Poplatek | Server BBC | Moody's | Purple Trading Štěpán Hájek | Google | Rabobank | ECB | Výnosy dvouletých dluhopisů | Natixis Investment Managers | Řetězec | Makro | Mercedes | Akcioví investoři | Investování na burze | Index ISM | Tržní očekávání | NTT | Nižší růst | Situace v Německu | Americká ekonomika | Diverzifikátor akciových ztrát | Finanční deriváty | Credit Suisse Group | Odpor | Malajsijský premiér | KLM | Dluh USA | Kapitálové výnosy | Měny navázané na komodity | Důvěryhodnost | Americký výrobce letadel | Obchodník | Swingové obchodování | Portfolio manažer | Akcie týdne | AKAT ČR | Thajsko | Rada guvernérů | Sazby ECB | Rozvojová banka | CDCP | Tržby | COVID-19 | TSLA | Data z reálné ekonomiky | Americký dolar vůči japonskému jenu | Luboš Růžička | BoE Andrew Bailey | Regulátoři | Kapitálové požadavky | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | ISIN | ROE | Blue-chip | Evropská centrální banka | Roční výnos | BHS Timur Barotov | Indikátor | Index cen | Potíže s likviditou | Growth Funds | Tým FXstreet.cz | Situace na trhu | Kótování akcií | Prudký růst úrokových sazeb | Paypal Holdings | Slušné zisky | Finanční televize | Banka Credit Suisse | Tick | Přehled kurzů | Čínská vláda | Index PX | Vánoce | EBIT | Daně | Lídři | Tradingové webináře zdarma | Vyšší úrok | Close | Marketingová komunikace | Hedge Fund Research | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Pivot | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | Dluhy | Růst cen nemovitostí | Temelín | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Konec kurzového závazku | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Antivirus | Dovoz z Číny | Vyplácet dividendy | Institucionální investoři | Chesapeake | Intervenovat na devizovém trhu | Pandemie nemoci | Momentum | Daně z příjmů | British Airways | Pozitivní sentiment | Dluhopisy | Lepší výnosy | CBOE | Sázkové kanceláře | Konsorcium | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Sunday Times | Zisky | HICP | Maloobchodní tržby | Partners | Množství peněz | FCA | CHN.cash | Index tokijské burzy | EUR/RUB | Šokující předpovědi Saxo | Vysoká poptávka | Konsenzus | Conference Board | BNP Paribas | E*Trade Financial | Velký růst | Obchodování indexů | EURIBOR | Signature Bank | Globální ekonomika | Výsledky First Republic Bank | Růst ceny | Intervence na devizovém trhu | Cena palladia | Obchodní pozice | COST | Vývoj inflace | TradingEconomics | GRMN | Obchodování forexu | Swap | ISM | Miliardy eur | Anomálie | Výprodeje na finančních trzích | Ministr zahraničí | Golden Gate | Rzeczpospolita | Výnos desetiletých dluhopisů | Druhá měna | Zajištění investice | Cíl cenové stability | Benchmarky | Řecké akcie | Ranní okénko | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | NBP | Členské země eurozóny | Závislost na americkém dolaru | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Toyota | Ratingové agentury | Společná měna | Cena zlata | Shanghai Composite | Propady na akciových trzích | SPAD | Světové obchodní organizace | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Opatření vlády | Zvýšení ceny | Záchranný program | Conseq | Měnověpolitické zasedání | Organizace zemí vyvážejících ropu | Snižování rizika | Ekonomiky eurozóny | Americký index S&P 500 | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Zinek | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Dolarová aktiva | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Přecenění | Otevírání ekonomik | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Podílové fondy | Přeprodané zóny | Hegemonie | Obchodníci s měnami | Pojištění vkladů | Tržní nálada | 7 dní s korunou | Index FTSEurofirst 300 | Moskva | Růst cen | Drahé kovy | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Saxo | News Corp | Vyšší sazby | Výsledky hospodaření | Vrcholy | Dluhový strop | Guvernér japonské centrální banky | Investiční limity | Zdravotní pojištění | TLTRO | Cenový pohyb | Analytika | RSI | Krize v USA | Měnová politika | Vysoké inflace | Skupina firem | Zajištění hodnoty držených aktiv | Asset management | Alokace | PMI ve výrobě | Nejvyšší zhodnocení | Nákupy vládních dluhopisů | Býčí trh | ERA | Závislost na Rusku | MSCI World | Investiční plán | Nová makrodata | Repo sazby | Hlavní index německé burzy | Vega | Tržní síly | Výsledky za Q1 | Pád cen | Poptávka | Ekonomická nálada | Kurz australského dolaru | IFO index | Dnes na trzích | Rozpočtový schodek | Financování | Dopady finanční krize | Úroková sazba v USA | Index pražské burzy | Nastavení měnové politiky | ČSÚ | Růst čínské ekonomiky | IoT | ECN | Údaje Eurostatu | Fitch | Patria Plus | Internetové společnosti | Historická minima | Finance | Čína | Omezení dodávek | IPO WeWork | Stres | Měnový index | Prodávající | Nálada spotřebitelů | Prostor pro pokles | Historické maximum | Carsten Brzeski | Růst světové ekonomiky | Hospodářský růst USA | Americká lehká ropa | Photon Energy | Spirit Airlines | Christopher Waller | Turecké liry | Opční prémium | Babišova vláda | Konfluence | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Růst úroků | Oslabení japonského jenu | Psychologie | Úrokový diferenciál | Solana | Republikáni | USDJPY | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | Zprávy z USA | Inflační očekávání | Globální poptávka | Velké riziko | Investiční poradenství | Index pražské burzy PX | Růst spotřebitelských cen v Německu | Maďarská měna | Podíl zahraničních investorů držících české státní dluhopisy | DISH | Depozitní úrokové sazby | Octavia Popescuová | Zlepšení ekonomického výhledu | Start Days | GfK | Gamma | S&P Global Market Intelligence | Zasedání Bank of England | Snížení rizika | Lone Pine | Line | Cena stříbra | Běžné ETF | Hodnota amerického dolaru | Premiér Babiš | Americké banky | Kurz ruského rublu | Nezrealizované ztráty | Globální trhy | Pokles akcií | Výroba elektřiny | Invaze | Pákistán | Cizí měny | Thajský bat | Arabica | EURGBP | FT | ECB Christine Lagardeová | Vydávání dluhopisů | Odklon od rizikových aktiv | Postoj FOMC | Počet firemních bankrotů | Jedno euro | Pokles úrokových sazeb USA | NAV (Net asset value) | Obchodování na akciových trzích | Investor | Americké akciové trhy | Kalendář událostí | Uzavření trhů | Dolarové sazby | DNO | Malé podniky | Obchodovat | EUR/MWh | Dnešní čísla | Akciový trh v USA | Pokles trhů | Měnové trhy | Bernard Arnault | Devizové rezervy ČNB | Bookmakeři | Reporty | Zvýšení inflace | Vývoz plynu | Ekonomická data z USA | SolarEdge | Více riskovat | ETF bestsellery | Nárůst negativního sentimentu | Výkyvy na finančních trzích | Německé vládní strany | Dluhová krize | Hospodářský růst | Prezident Fedu | Bankovní rada České národní banky | Zavedení dovozní cel | Tržní sazby | Možnost diverzifikace | Kurz měny | Aktuální klíčová rizika | XTB Štěpán Hájek | Posílení eura | Nárůst výnosů | Vyšší daně | Sociální síť | Technologický Nasdaq | Dividenda | Cena severomořské ropy Brent | S&P/Case-Shiller | Koncentrace | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | HAS | Směnný kurz dolaru | Stavební výroba | Hodnotová obchodní strategie | Dluhopisový guru | WTI | PacWest Bancorp | FinTech | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Zvýšené úrokové sazby | Problémy Credit Suisse | Evercore ISI | Bod | Miliardy korun | RBI | Hrubý domácí produkt Německa | Akcie americké společnosti | Stav devizových rezerv ČNB | Zpřísnění finančních podmínek | Ozbrojené složky | Velké trhy | Pokles zásob | Zisk společnosti | Raiffeisen Bank International | Medvědi | Výsledky makroekonomických statistik | Investiční výdaje | Naftogaz | RBNZ | New York Times | Finanční noviny | PRIBOR | Záhada | FRED | Pokladniční poukázky | Poslanecká sněmovna | Spready | Min/Max performance | Reserve Bank of Australia | MIFID | Obchodování s měnami | HSBC Holdings | Získané peníze | Data PMI | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | Raketový růst ceny | Bloomberg Economics | Evropské korporátní dluhopisy | Světové události | Výrobní aktivity | Trading | Americká měna | Nord Stream | EMU | Vývoj měn | Komise v přenesené pravomoci | Akcie těžařů stříbra | Neue Osnabrücker Zeitung | Saúdská Arábie | AMGN | Zájem o akcie | Reebok | Tematické analýzy | Ziskovost | Příležitosti ke zhodnocení peněz | Payrolls | Kapitálové trhy | Indický akciový trh | Zadlužení firem | Bankéři | Asijský měnový fond | Uhlí | Sázet | Nejvyšší objem | Zahraniční firmy | Cena ropy | Šance | Podmínky obchodování | Řecký dluh | Zájem o riziko | Hammering | Diverzifikace portfolia | Inflace | Utáhnout měnovou politiku | Problémy | Advanced Micro Devices | UTC | Liquid | SCHW.US | Forexový obchodník | Cena indexu | Drobní investoři | Značné riziko | Marže | Valuace akcií | Využití kapacit | Účet platební bilance | ROCE | Německá finanční společnost | Domácí měna | Německá ekonomika | Zobchodované objemy | Výhled roku | Státy EU | DAX | Zlato a stříbro | HDP | Tisková konference Fedu | Koruna zpevnila | Svatý grál | Předběžné výsledky | Capitalinked.com | Akumulační ETF | Bill Gates | Kurz USD | Mírná korekce | Pokles cen akcií | Zprostředkovatelé | Alphabet | Druhy ETF | Struktura | Předvolební průzkumy | Zkušenosti | Elektronické obchodování | Index PMI | Emmanuel Macron | Jüanová aktiva | Firma | Karty | Výnosy českých státních dluhopisů | Asset alokace | Vzrušení | Signály | Omikron | Monetizace | Pohledávky | I-Trader | Spotřební daně | Uvolněná měnová politika | Lira | Devizový trh | Vývoj kurzu EUR/USD | Hlavní akciový index | Načasování | Ether | Cedric Chehab | Index DAX burzy | Lot | Vklady klientů | USA a Čína | IHS Markit | Ropa | Statistiky | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Erste | Omyl | Liz Trussová | Náklady na obchodování | Emise státních dluhopisů | Podílník | Ekonomická rizika | Millennium | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Intradenní trading | Monetární politika | Čínský index | SAP | Rezervy | Mayr-Melnhof | Dluhopisové trhy | Diverzifikovat | Finanční výkonnost | Convera | Spolkový statistický úřad | FX | Ben Bernanke | Propad HDP | Peníze na financování | Pracovní trh | Dvojité dno | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Michal Stupavský | Deutsche Bank | RUB | Krize eura | Pohonné hmoty v ČR | Američané | Kurz | Změna času | Market | Forexu | Referendum | Home Credit | Nedostatečné dodávky | Patria Finance Branislav Soták | Raiffeisenbank a.s. | Unicredit | Zasedání amerického Fedu | Pokles výnosů | Ekonomka | Bali | BBY | Sanofi | Blizzard | Analýza EUR/USD | Akcie padají | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Nástroje peněžního trhu | Restrikce | JPM | Merck | Optimismus | Snížení spotřební daně | Thomas Schäfer | Rozhodování | Menší poptávka | Facebook | Fiskální balíček | Hliník | Růst dolaru | Problémy v bankovním sektoru | BH Securities | Vývoj německého akciového indexu | Krize v eurozóně | Kurzy.cz | Zavedení plovoucího kurzu | Profit-Target | Francouzský CAC 40 | Tyson Foods | Výnos do splatnosti | Dolar | Fibonacciho retracement | Reserve Bank of New Zealand | ETF portfolia | Čínský vicepremiér Liou Che | Costco | Debata | Deficit státního rozpočtu | FCNCA.US | European Stability Mechanism | Zájem o riziková aktiva | Důležité fundamenty | Investujte | Záporné nominální úročení | Strategie řízení | Pravidelný příjem | Měď | Burzovní debut | Ekonomický institut | Proinflační | Stock Spirits | Hodnoty měny | Co je to hedge fond | Generativní AI | Euro | Index londýnské akciové burzy | Společnost Uber | Boj s koronavirem | Bezpečné dluhopisy | Konglomerát | ANZ | Průzkum společnosti | Ministři financí eurozóny | Rozvíjející se trhy | Krach SVB | Akcie na pražské burze | Yield | AUD | Bod zlomu | Datový kalendář | Raiffeisenbank Vít Hradil | Červená čísla | Naše prognóza | Byznys | Exchange Traded Funds | Mezinárodní dluhopisy | Pilulka Lékárny | Inflační očekávání trhu | EuroStoxx50 | Thin Markets | Federální rezervní banky | Kotovaná měna | Trh se zlatem | Agentura DPA | Breakout Trader | Akcie na Wall Street | Obchodování forex | Spekulace na pokles | Clemens Fuest | Pegas Nonwovens | Capitalinked | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | Analytik Czech Fund | Propad cen akcií | Kurz franku | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Instant Research | Úřad práce | Kypr | Citigroup | Softbank | Těžba ropy v Rusku | Nejobchodovanější emise | Čínský vývoz | Neomezené množství | Index VIX | Obchodování s emisemi | Pantheon Macroeconomics | Hospodářství | MIB | Stagflace | Africké země | Pražský index PX | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | Etoro | Poskytování hypoték | Inflační cíle | Zpomalení růstu | Kamil Bednář | Obchod | Ohlédnutí | Krach na burze | Mezinárodní banky | Růst ekonomiky | Vývoj kurzu eura | Siemens Healthineers | Místní centrální banka | Obchodní aktivita | Vývoj na akciových trzích | Program OMT | LPL Financial | Automobilka Škoda Auto | Trh je nervózní | TARGET2 | MFE | Ceny pohonných hmot v ČR | Inflace v Austrálii | Ranní komentář | Oddělení forexu | Nárůst nezaměstnanosti | Čínská měna | ROIC | Soud v Karlsruhe | Market Maker | AUM | Intermediate | Globální akciový index | Rada ČNB | EU | Ekonomická krize | Casinos Austria | TCL | Cenové stability | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Společnost British Airways | Měna euro | Philip Lowe | Portfolia | Tesla | Transakční náklady | Akciové portfolio | Převis | Obchodní nastavení | Conseq Investment Management | Precedens | Deutsche Lufthansa | Expert | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Energetické firmy | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Postavení dolaru | Aktivity v eurozóně | Top/Flop | Akcie Credit Suisse | Průměrný výnos prodaných dluhopisů | AKAT | Finanční tituly | Samsung | Recese | Fondy kapitálového trhu | Index strachu | ZNGA | Kazuo Ueda | Mzdový růst | Forexové páry | ASML | Ropný gigant | Alokace investičních portfolií | Záloha | Globální indexy | Hodnota indexu | Švýcarský frank | Renault | Plánované obchody | Báze | Růst akcií | Morální dilema | Bank of Canada | Výprodeje na akciových trzích | Chuť riskovat | GameStop akcie | Erdogan | Virtuální měny | Alokace aktiv | Měnová politika ČNB | Vývoj akciových indexů | CZK/EUR | NZDUSD | Růst globální ekonomiky | xStation 5 | GTD | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Sněmovna reprezentantů | Výhled na rok | Activision Blizzard | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Inflace ve světě | Hargreaves Lansdown | Eskalace konfliktu | Kyjev | Začít investovat | Burzovní indexy | BIS | Výrobní index | Největší propad | Silný americký dolar | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Zbohatnutí | Miliardy | Petr Kellner | Investiční nemovitosti | Denní graf | Spekulace | Manažerka | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Cornerstone Wealth | Produkce zemního plynu | Růstový trend | Ekonomický výzkum | František Táborský | Komerční banka | Silný support | Rezervní fond | Inflace ve Spojeném království | Štěpán Křeček | Investoři a obchodníci | Americké burzy | ETF portfolio | Globální pandemie | Daňové reformy | Nakupovat | Sazka Group | Ochrana před inflací | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Ministři | Prudký propad | EUR/SEK | ERM | Řízení společnosti | Změna politiky | Micro E-mini | Matěj Široký | Mondelez | Transparentní | Pravidelné investice | Plovoucí systém směnných kurzů | Kurz eura | David Cameron | Mediánové ceny bytů | Desetileté dluhopisy | Americké ministerstvo práce | Členské státy | Růst cen zlata | Dnešní zpráva | Vláda Spojených států | Helicopter money | Swapová křivka | Produktivita práce | ARM | Centrální banka USA | Dlužníci | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Odliv vkladů | Nikkei225 | Zbrojovky | Oscilátor Marlin | Měna nástroje | Silné euro | Polská průmyslová produkce | Uznání nezávislosti | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Ceny energií | Lufthansa | Společnost Cineworld | Zavedení záporných úrokových sazeb | Cena Brentu | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Unipetrol | Dávky v nezaměstnanosti | Ratingová agentura S&P | Výkon dolaru | Ceny potravin | Cena zlata (XAU/USD) | Politická nejistota | Obrat trendu | Intel | Francouzský parlament | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | Měnový kurz | Finanční skupina | Daňové přiznání | Napětí mezi Ruskem a Západem | Základní sazby | Polská centrální banka (NBP) | KBC | Japonský premiér | Likvidita trhu | Dluhy českých domácností | Analytik Komerční banky | NEST | Kiwi | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Averze vůči riziku | Denní změna | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Prodeje existujících domů | Nouzový stav | Multi-Asset obchodování | AXA | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Infrastrukturní plán | Advance | Vlády | Měny zemí G-10 | Sterling | Investování | Šperky | Svíčkové formace | Caixin | STAR | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | China Evergrande Group | Panika | Objem českých dluhopisů | Společnost ČEZ | Výkon amerického dolaru | Výrazný pohyb | Předpovědi Saxo Bank | Euro posiluje | Blockchain | Intradenní obchodník | Kanadský dolar | Purple Trading Petr Lajsek | Politické riziko | Agentura Fitch | Sell Stop | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prodeje ropy | Proč akcie rostou | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Martin Novák | Durace portfolia | Vyhlídky americké ekonomiky | Skupina Smartwings | Mince | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | Evropské méně | Nord Stream 1 | Benzín | Silicon Valley | Ministr financí | Matthias Müller | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | EUR/NZD | Ticker | Střadatelé | Western Union | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Skupina Volkswagen | Dění na trhu | Pokles sazeb | Produkty obchodované s finanční pákou | Odvětví | Magazín Fortune | Dow Jones Industrial | Automobil | Finanční společnost | Meziroční inflace v září | ETF roku 2020 | Růst eurozóny | Zásoby plynu | Výnosy z 10letých dluhopisů | Oslabení | Long Term High Quality | Dnešní kurz | Střední podniky | Časový rámec | Centrální depozitář | Pokles akciových trhů | Index německé burzy | Míra inflace | Fyzické zlato | Letecká doprava | Windfall tax | Platforma | Americké firmy | Norwegian Air | Nominální úrok | Evropský statistický úřad | Měnová politika ECB | Akcie těžařských společností | Hertz Global Holding | Energetika | Clearstream International | Akcie energetických společností | Manufacturing | Likvidní trh | PBOC | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | Průmyslová výroba v eurozóně | Diverzifikované portfolio | CNN | Náklady na úvěry | USD/RUB | Negativní zprávy | Zlato (XAU/USD) | Výhled kurzu dolaru | Ekonomický výhled | Dividend Yield | Konvertibilní dluhopis | Fiat Chrysler (FCA) | Objem objednávek | TradingView | Nařízení | Americká cla | Prospekt | Lukáš Maxa | Druhy ETF podle způsobu řízení | Míra nejistoty | Ropné akcie | SWIFT | Sazba hypoték | WP | Jak obchodovat | Zvýšené napětí | Nemovitostní trh | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Obchodování dluhopisových ETF | Převody peněz | BTC | Bankovní sektor | Malý přebytek rozpočtu | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Odborníci | HSBC GIF Indian Equity AC USD | Oživení poptávky | Hospodářské krize | M2 | Severomořská ropa Brent | Downing Street | ASX 200 | Tržní aktuality | Pimco | Vývoj italského deficitu a dluhu | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Penzijní společnosti | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Guvernér centrální banky | BOJ Kazuo Ueda | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Bazický bod | Centrální bankéři | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Úroveň supportu | Japonský akciový index Nikkei | Bridgewater Associates | Měny střední a východní Evropy | Východní Asie | Akciové futures | Abbott | Šéfka ECB | Rhodium | Trhy v USA | Crowdfundingové platformy | Možnosti obchodování u ČNB | Verizon | Airbus Group | Tempo růstu | Prezidenti Turecka | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | Šíření nových variant koronaviru | Úvěrový rating | Prodávat státní dluhopisy | Snížení daně | Bilance ECB | Bankovnictví | Akcie L'Oreal | Evergrande Group | Dluhy domácností | Aerolinky | Asijské obchodování | STOXX50 | Pohonné hmoty | Americké dluhopisy | Majetek 500 nejbohatších lidí | Francouzská ekonomika | BASF | Zrušení daně z nabytí | Ministerstvo dopravy | Break-Even | Odliv zahraničního kapitálu | Zpracovatelský průmysl | Statistika | Bankovní index | Divergence | Biliony | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | Politické události | Česká zbrojovka Group | Akcie klesají | Akciové trhy | Milánský FTSE MIB | Jeremy Hunt | Kurzy měn | České dluhopisy | Loterie | Vylepšení teorie aukcí | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Index evropských akcií | Zhoršení výhledu | Silvergate | Myšlenka | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Saúdové | Ceny drahých kovů | Varování | Obchodní bilance | Guidance | Největší propady | LATAM Airlines | Hospodářské soutěže | Úsilí | Investiční skupina | Obavy z omikronu | Reinvestování | Bankovní unie | APP | T-Bill | Palladiové akcie | Anexe Krymu | Obchodní aktivity | Kurz amerického dolaru | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Spojení | Ekonomické výhledy | Pokles indexu S&P 500 | Národní bezpečnost | Těžba kryptoměn | Long | Rally | Inverzní výnosová křivka | Investování do akcií | Bankovní rada | Banka | Western Union Business Solutions | Recese v USA | Komoditní index | Euro Stoxx 600 | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Na devizovém trhu intervenovat | Pandemie | Cenové indexy | Výběr státních dluhopisů | Zasedání České národní banky | SARS | Růst těžby v USA | Japonský index | Členství v EU | Spokojenost | Bear | Společnost Saxo Bank | Výplatní poměr | Fischer | Zadlužení Německa | Futures na americké akciové indexy | Osobní příjmy | Klid | Aktiva | Pokles inflace | Poskytování úvěrů | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Začátek výsledkové sezóny | HDP za Q2 | Prodejní tlak | Širší index | Časopis Forbes | Cenový strop | Hospodářské výsledky First Republic Bank | Tržní cena | Růst zaměstnanosti | NVAX | GEVORKYAN | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Očekávaný vývoj | Program nouzové likvidity (ELA) | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Výnosy z dluhopisů | Tuzemský průmysl | Index londýnské burzy FTSE | Business | Business model | Evropští investoři | Vladimír Pikora | Identifikační číslo | Meziroční inflace | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Schwab | Prezident Federální rezervní banky | Relationship Manager | Indikátory | Ceny výrobců v eurozóně | Státní dluhopisy s kratší splatností | ToscaFund | Odvolací soud | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Royal Dutch | TikTok | Citadel | Obchodování s komoditami | Jak obchodovat forex | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Cennější než zlato | SP500 | Technologická společnost | Platební společnost | Index euro | Rubikon | Americký Federální úřad pro letectví | Poptávka investorů | Zvedání úrokových sazeb | Keystone XL | 1D | Kurz rublu | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Kurz podílového listu | Hnutí OLaNO | Finanční regulátor | Holubičí tón | Řízení výnosové křivky | Španělé | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Nový týden | Výsledky voleb | ČNB Tomáš Nidetzký | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Paschal Donohoe | Zdravotnictví | Fox Corp | MSCI World Index | Investice do stříbra | Ceny akcie | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Akcie Tesly | Long signál | Ole Hansen | NZD/USD | Výnosnost | Čínské akcie | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | KGHM | Časový úsek | Technologický pokrok | Jak začít investovat | Diskontní sazba | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Jihoafrická republika | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Poměr rizika a výnosu | | Japonské úřady | Ruská aktiva | Německý statistický úřad | Smartwings | Mateřská společnost | Pochybnosti | Index akcií | CEE | Danske Bank | Výsledek voleb | Obchodování s opcemi | Investiční skupina PPF | Westpac | Nemovitosti v Česku | České státní dluhopisy | Členské země | Pandemická situace | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Aktuální konsenzus ekonomů | Stratég | Maďarské státní dluhopisy | Výhled pro rok 2024 | Zisky firem | Pokračování poklesu | Dluh Ruska | Podnikatelská nálada v Německu | Náklady na uzavření pozice | Majetek | Ekonomika eurozóny | ISM ve službách | Big tech | Členské země Evropské unie | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Britské referendum | Purple Trading | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Biliony USD | Ifo Clemens Fuest | Online obchodování a investice | Short pozice | Tisknout peníze | Jestřábí politika | Kurzové riziko | Události ve světové ekonomice | Měnová unie | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Investiční fondy | Trendový kanál | Růst úrokových sazeb | Negativní hospodářské dopady | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Berenberg | Největší pokles | British Lithium | Politika | Profesionální investoři | Investiční platformy | Konkurence | Zápis ze zasedání FOMC | Vladimír Vávra | Dynamická strategie | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Philip Lane | LYNX WhatsApp | Vyjádření analytiků | Vývoj výnosu 10letých italských vládních dluhopisů | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | Obchodní hodiny | Burzovní hodnota | Ceny průmyslových výrobců | Federal Funds Rate | Investiční ředitel | Franklin India A (acc) USD | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | CFD na akcie | Tier 1 | Státní dluh České republiky | Novavax | Americké futures | Yahoo Finance | Financování státního dluhu | Nespokojenost | MAM | FinTech akcie | Volume Oscillator | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Strach z inflace | ECOFIN | OLaNO | Forex obchodování | Americký dluh | Pravidla hry | Jak investovat | Martin Gürtler | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | BBB | Pokles zlata | Forint | Si Ťin-pching | Americké akcie dnes | GDP | Negativní korelace | Velká Británie | Rating České republiky | Evergrande | Německý průmysl | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Investment Banking | Anton Siluanov | Vývoj státního dluhu | Banky na Wall Street | Dnes zveřejněná data | Rekordní propad | Zasedání FED | Burzovní obchodování | Evropské společnosti | Vývoj trhu | Investování do nemovitostí | Japonský akciový index | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Indexy S&P | FundStrat | Úrokový výnos | George Soros | Private credit | Rozpočtový deficit USA | Investování do ETF | Odchod z eurozóny | SaxoTrader | Optimismus investorů | ADB | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Dna | Napětí na trzích | Aktivita ve službách | Geopolitická rizika | Indie | Letectví | Emise dluhopisů | Společnost Virgin Atlantic | MXN | Nákupy | ForexFactory | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | ProShares | Měnové politiky | Technologičtí giganti | EdF | Snížení základní úrokové sazby | Výdělky na burze | Vnímání | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | SVB | Aktuální Price Action | Index volatility VIX | Společnost Gilead | Řecká ekonomika | Lula da Silva | HighSky Brokers | Koncern Volkswagen | Čínský výrobce | Výprodej akcií | Dnešní ekonomický kalendář | Sentiment v USA | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | Růst vývozu | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Index německé burzy DAX | Výdělek na internetu | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Elektřina | WTO | Politika centrálních bank | Výrobní index PMI | Dobrá zpráva | Sněmovna reprezentantů USA | Řízení kapitálu | Obdržený výnos | Pandemický program | SYRIZA | Soukromí zaměstnavatelé | Sankce | Zhodnocení peněz | Commerzbank | Britská firma | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Spořící účty | Poradenské společnosti | 5G akcie | Pákové ETF | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Výplaty dividend | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Výhled | Trade Financial | Operátor O2 | Timeframe | České akcie | Futures na indexy | ESM | ZEN | LVMH | Zerohedge | Obchodování měn | Volume | Americký akciový index | Auta | Oživení akcií | Komerční banky | Worldometers | Americké ministerstvo | Obchodování ČNB | Timur Barotov | Zahraniční měny | Nastavení sazeb | Americký trh práce | Automobilový koncern | Oděvní společnosti | Indexové ETF | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Analytik GfK | Obchodní analýza | Deriváty | Ethereum | Investiční prostředí | Nejlepší blue chip akcie | Japonská ekonomika | Hedge fond | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Economist | Indikátor Ichimoku | Hry | Tlak na akcie | Akciový index DAX | Vysoké ocenění | iRobot | Roberto Azevedo | Očekávaný růst | Investiční instrumenty | Komoditní spready | Dnes na forexovém trhu | Čínský vicepremiér | Indexy nákupních manažerů | Nový býčí trh | Energetické společnosti | Kótovací pravidla | Americká společnost Apple | ONE | Propouštění | Krátkodobé dluhopisy | Index Hang Seng | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | 2222 | Sentix index | Private equity | Česká inflace | Měnové unie | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Trans Adriatic Pipeline | Jaromír Gec | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | ČNB dnes | Finanční trhy | Miliardáři | Optimismus na trzích | MSCI Inc | Údaje o maloobchodních tržbách | Nízké ceny ropy | Burza dnes | Zlaté rezervy | Americká centrální banka FED | FTSE/MIB | Oživení cen ropy | Cyrrus | Dobrý výsledek | Komunistická strana | PacWest | Data o inflaci | Expanze | Klesající úrokové sazby | X-Trade Brokers | Insider | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | SKUPINA PX | Způsob investování | Fibonacci | Hospodářský cyklus | Diamanty | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Poptávka po dolaru | Londýnský index | Komise pro cenné papíry | FTSE Russell | EUR/TRY | Ruské ministerstvo financí | Údaje o americké ekonomice | Walt Disney | Comfort Finance | Armani | Bílý dům | OSVČ | ČEZ | Cenové hladiny | Apple Inc. | Austrálie | AAPL | HDP Číny | Německé ekonomiky | Meera Chandanová | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | USD za barel | Nikkei 225 | Počet nakažených | Poptávky po ropě | Čínské firmy | CAD | Dluhopisy Saúdské Arábie | Spread | Vzdělávací materiály | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Ekonomická obnova | Skalpování | Výrobce luxusního zboží | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | HZL | Peněžní trhy | Významné riziko | Pivot Fedu | New York | Tradingové webináře | St. Louis | Jana Brodani | MSFT | GS | Saldo zahraničního obchodu | Analytik finančních trhů | AIG | Krize | Obligace | Rizikový apetit | Optimistický výhled | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Optimalizace | European Metals Holdings | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Růst cen výrobců | Euro včera | Epidemie koronaviru | Daňové zvýhodnění | Zotavení ekonomiky | cTrader | Pasiva | USD/MXN | CMI | Ekonomické zprávy | Applied Materials | Akcie v Japonsku | Situace na trzích | Zlotý | IBEX | Vysoké ceny ropy | Stanovený kurz | Kraft Heinz | Zlatý důl | Uvalení sankcí | Rizikovedluhopisy.cz | Společnost Imerys | Exotické měny | EURCHF | CoinGecko | Omezení stimulů | G20 | Míra inflace v eurozóně | Norská centrální banka | Informace z trhu | CEO | Objednávky | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | Oslabení dolaru | Kurz libry | Banco Carregosa | Napadení Ukrajiny | Meziroční míra inflace v eurozóně | Slabší kurz | Pohyb Bitcoinu | Společnost Walt Disney | Londýnští bankéři | Komentátor | Úrokové sazby ČNB | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Dluhopisový trh USA | Prezidentské volby | Velikosti rozvahy ECB | Dollar | Výnosy německých dluhopisů | Vratislav Zámiš | Burzy v Šanghaji | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Komodity | Trhy | Měnové stimuly | Silné měny | Vývoj ceny stříbra | Sumitomo Mitsui Trust Bank | Dolarový index | Indikátor CCI | Deeskalace | Globální trh | Income Fund | Výplata | Vývoj ceny ropy | Boj proti inflaci | Robert Shiller | Poradci | Zrušení superhrubé mzdy | Big Tech | Sazby | Jak investovat na burze | Americké výnosy | Ray Dalio radí | Mezibankovní | Graf indexu | Americké vládní dluhopisy | Ředitelka | Turbulence na finančních trzích | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Bezpečnost | Průmyslníci | Devizové rezervy | Akcie Stock | České vlády | Japonský ministr financí | Měny emerging markets | DIHK | Cíle | Hypoindex | Burza | Akcie PacWest | Semináře | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | LTRO | Investiční skupiny | Index MSCI | Zadlužené Řecko | První odhad | Portfolio manažeři | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Americká inflace | Investovat do akcií | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Nabídka a poptávka | Jestřábí přístup | Žádosti o podporu | Hypotéční zástavní list | Investice do zlata | Federální společnost pro pojištění vkladů | Americká administrativa | Steve Mandel | Reinvestice | Výprodeje | Hedgingový poměr | Akcie roku 2021 | Thin Markets UK | Ruská vláda | Obdržené výnosy | Přilákat investice | Teherán | Capital Economics | Analytik ČSOB | Porsche | Rozhovor | Value at Risk (VaR) | Transakce | Švýcarské banky | Americký ISM pro sektor služeb | Volatility trhu | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Záchrana švýcarské banky | Dnešní údaje | Slabší dolar | Vstup na pražskou burzu | Držitelé ukrajinských dluhopisů | Hodinový graf | Technologický index | Měny | Obchodní jednání | Růst podnikatelské aktivity | Trh s kryptoměnami | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Sezónnost | Růst cen potravin | Výnosy 10letých dluhopisů | Hospodářské výsledky First Republic | MasterCard | Vzestup inflace | Nejlepší ropné akcie | Velikost peněžní zásoby | Investování do podílových fondů | Zaměstnanost | MNB | Profitovat | Hedgeový fond | Vedlejší účinky | Irsko | Kurz NZD | NIFTY 50 | Korporace | Regulační úřady | Nová historická maxima | Energie | Analytici společnosti | Instant Trading EU | Trade Brokers | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Finance.cz | Pocity | Justice | Michal Brožka | Rolování kontraktů | Ekonomika EU | Světové trhy | IPO roku | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Úrokové sazby | Program QE | Značný pokles | DE30 | USDX | Obchody s akciemi | Zscaler | BTC/USD | BHS Štěpán Křeček | 4fin | Dividendy | Měna | Inflace v prosinci | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | Jasný signál | The Wall Street Journal | Platební neschopnosti USA | Údaje o HDP | Jamie Dimon | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Daňové příjmy | Depozitář | Oslabení eura | Katastrofy | David Marek | Německé banky | Internet of Things | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Ukončení obchodní války | Jukos | Futures trading | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Burzovní index | Salesforce.com | EUR/CHF | Ukončení nákupu aktiv | Hodnota bitcoinu | Pozice dolaru | Index IBEX | Thomson Reuters | Nákupy centrálních bank | Hospodářský pokles | Užitečnost technické analýzy | Výnosy | Paul Milgrom | Ekonomické zotavení | Indický index | Miliardy dolarů | Libra k dolaru | Inside | Ceny realit | Chrysler | Klíčové události tohoto týdne | Politická stabilita | Martin Ulčák | Jak funguje burza | Obchodování na burze | Finanční trh | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Nabídková cena | FOMC | Robert Wilson | JPMorgan | Německá automobilka | SPWR | Rozhodnutí centrální banky | Citrix | Český statistický úřad (ČSÚ) | Deloitte | Koronavirus dopady | Baupost | Bloomberg Barclays | Prezident Evropské centrální banky | Virgin Atlantic | Trade | Joe Manimbo | Kapitalismus | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Klíčová rezistence | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Investování do zlata | Patria.cz | Tightening | Dluhopisy OFZ | Vyspělé ekonomiky | Carry trades | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Sentiment na trzích | Světová zdravotnická organizace | Společnost Silvergate Capital | ABN Amro | Investice bez zajištění | Pravděpodobnost recese | Předčasné volby | EIA | Americké akciové indexy | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Bezpečnější investice | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | Prudký nárůst nezaměstnanosti | Obchodovat s cennými papíry | Frankfurter Allgemeine Zeitung | UNH | Rusko | Smíšené výsledky | Asijská rozvojová banka (ADB) | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Iracionální | Akcionář | Exinity | Miliardy USD | Snižování daní | Brazilský real | Poradce | Vicepremiér | Tržby společnosti | Reálné úrokové sazby | Daňový úřad | Obchodní den | Index japonských akcií | Kurz kanadského dolaru | Zkušenost | Mistrovství světa ve fotbale | GBP/EUR | Signál | Peter Garnry | Centrální depozitář cenných papírů | Írán | Zdražování | S/R zóny | Protiepidemická opatření | Daňový balíček | Analytici JPMorgan | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Akcie Amazon.com | Development | Dluhopisy rozvíjejících se zemí | Britská vláda | Analytik portálu | EPS | ADP | Hodnota zlata | Repo sazba | Strategy Research | Biliony dolarů | Kupní síla | ANZ Research | CPI v USA | Úbytek | Emitenti | Steven A. Cohen | Ropy | Rozdílové smlouvy | Zpráva amerického ministerstva obchodu | Historie | Volné peníze | Správce aktiv | Úspěšné obchodování | Důvěra amerických spotřebitelů | EET | Burzovní rozcvička | Řízení rizik | Singapur | Dividendové výnosy | NFIB | CNY | Člen bankovní rady | SICAV | Forex trader | Institut GfK | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Očekávané Earnings | Výdaje | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Přikoupení | Hlediska technické analýzy | Nemovitostní fond | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Karo Invest | Společnost | Petr Dufek | Wolfgang Schäuble | Akcie ropy | Covidové pandemie | Kurz koruny vůči euru | Rezervní měny | LTV | ZEW index ekonomického sentimentu | Důchody | List The Wall Street Journal | Likvidní | Jaderná elektrárna | PinBar | Sázky | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Nifty | Forbes | Mezinárodní obchod | Diverzifikátor | Index MSCI World | Obchodujte | Zboží z Číny | Ocenění akcií | Strategie hybnosti | Colt | Zvýšení volatility | BossaFX | Implikovaná volatilita | Allergan | Swiss National Bank | Trh Start | BlackRock | Ukončení války | Utažení měnové politiky | Národní regulátor | Patová situace | Fondy kvalifikovaných investorů | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Burzovní zpravodajství | Kurz britské libry | Očekávaná inflace | Wood & Company | Jestřábí Fed | Potenciál zisku | BMW | Cena akcií | Bezpečné měny | Volatilita trhů | Mark Carney | Non-Farm Payrolls | Kupci | ASX | Špatná data | Rozšíření | Nejvyšší výnosy | Dopad koronaviru | CAC40 | Schodek veřejných financí | NBER | BBVA | Ekonomické indikátory | Akcií těžařů | Výhled růstu globální ekonomiky | Appaloosa | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Příliv investic | Imerys | Země OPEC | Britská společnost Cineworld | Ropný trh | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | Akcie Amazon | Bezpečný dolar | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Tisková konference | Prudký pokles cen | Schodek rozpočtu | Short Term | Investujte na Forexu | Ztráty | Obchodní signál | Nízká nezaměstnanost | Lehman Brothers | Zpomalení v Číně | Inflační cíl | Pohyb dluhu | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Nizozemsko | Bankovní systém | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Akcie Erste Group | Dluhopis | Obilí | Ryanair | Deník The Wall Street Journal | Invesco Ltd. | Prodat dluhopisy | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Federální rezervy | Expedia | Ruská měna | Ken Veksler | VIX | Úrokové náklady | Stock Exchange | Růst | Premiér Boris Johnson | Obchodování EUR/USD | Česká národní banka | Objem obchodování | Primární trh | Dopad na finanční trhy | Vyšší úroveň | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | Výdaje japonských domácností | Ceny surovin | Indexy amerického akciového trhu | Polská centrální banka | RegioJet | Evropský akciový trh | Silné momentum | Pojišťovací společnosti | Výhled pro zlato | Energetické komodity | Inflační výhled | Příjmy | Majetek státu | Nejistoty na trzích | Vývoj amerického dolaru | Rusko a Ukrajina | Událostí ve světové ekonomice | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Prezident Ifo | Nejlepší palladiové akcie | Kabelky | Odhad letošního růstu | Pohyby na trzích | Světoví těžaři | Jak funguje hedging? | Risk-off | Volvo | Proti trendu | Emitent | Podnikové investice | Zajištění | WU | Aukce státních dluhopisů | Ministryně financí Alena Schillerová | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | CzechTrade | Administrativa | LDI | Obchodní strategie bottom fishing | IAG | LIBOR-OIS | Měnový výbor | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | Stravenkový paušál | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Propad cen ropy | BOSSA | Snížení inflace | BIDU | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Dopady koronaviru na ekonomiku | Fúze | Overweight | Index | Akciový trh | Vánoční rally | Wall Street Journal | Výsledek referenda | Golden Gate CZ | Zvýšení slevy na poplatníka | Investiční tipy | Praktické tipy | Merkelová | Lockdown | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | Expanzivní měnová politika | MiFID II | Fundament | Nejbližší rezistence | Měnové stimulace | Bohatství | PMI pro sektor služeb | Investiční fond | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Pandemie covidu-19 | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | ČTK | Nová sazba | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Valuace | Bonita | Závěrečný kurz | Investor Relations | Aristoteles | Euro finance | Virus Covid-19 | Cena plynu pro evropský trh | Bretton Woods | Silvergate Capital | Setrvání Británie v EU | Velká finanční krize | Ztráty na akciových trzích | Brazilský prezident | Daniel Gladiš | LOGeco | Australská vláda | Vývoj akcií SVB | Zisk na akcii | Zhodnocování dolaru | Bankrot | Dnešní zprávy | CentroCreditBank | Rizikový kapitál | Merck KGaA | Úrokové výnosy | Nižší úrokové sazby | Saudi Aramco | Shein | Šíření nákazy | Kupovat dluhopisy | Analytik Patria Online | CECEEUR | Návratnost | Jaromír Sladkovský | Broker Consulting Martin Novák | Šíření koronaviru | Daně v USA | Long Term | Mzda | Mediánové ceny bytů v Praze | Express | Jak hedge fondy fungují? | Index amerického dolaru | Investiční doporučení | Informace o ceně | High Frequency Economics | Snížit úrokové sazby | Standardní odchylka | Opatření ECB | Kompenzace | Investiční stratégové | Koronavirus | Americký státní dluh | Klimatický plán | Výrobci aut | Platinové akcie | Sektor financí | NAV/PL | Výnosy britských státních dluhopisů | Středoevropské devizové trhy | Machine learning | Analytik Patria Finance | ČSOB Asset Management | Posílení japonského jenu | Správné načasování | Politická scéna | Bankovní asociace | Uzavření Rudého moře pro tankery | Podíl čínského jüanu | Průmyslové účely | Analýza | Investiční nástroj | Finanční cíle | Keir Starmer | Akcie Ryanair Holdings (RYA) | EP Power Europe | Fondy soukromého kapitálu | Comfort Finance Group | Zájem o maďarské státní dluhopisy | Regulační orgány | Metody Price Action | Míra nezaměstnanosti v březnu | Riziko a výnos | PPF | Hecla Mining | Put | Kathimerini | Uskupení OPEC+ | Země používající euro | Farmacie | Míra inflace v USA | Mezinárodní ratingové agentury | Země eurozóny | Fresnillo | Okénko trhu | Vývoj na akciích | Renaissance Capital | Dluhopis Republiky | Kapitalový výnos | Investice do drahých kovů | Doba splatnosti | Evropský mechanismus směnných kurzů | Citrix Systems | Výprodej dluhopisů | Znovuotevření čínské ekonomiky | Spekulace na pokles cen | Ondřej Hartman | Henning Stein | Poradenství | Alfread Winslow | Nový Zéland | Market Makers | Světové akciové trhy | Zápis z Fedu | Tisková konference šéfa Fedu | John Hardy | Program nákupů dluhopisů | Kurzové výkyvy | Stav americké ekonomiky | Instrumenty | Americké vlády | Ministr obchodu | Nemoc COVID-19 | Société Générale | Přerušení výroby | Vlastnictví | Reálný výnos amerických bondů | Jan Večerka | Hospodaření za loňský rok | Investorská legenda | PAAS | Holubice | COST.US | Ruské finanční trhy | Zboží každodenní spotřeby | SSR Mining | Správa | Produkce ropy | Americký výrobní sektor | Režim forexových intervencí | Riziková prémie | Poskytování likvidity | Vzestupný trend | GM | Bělorusko | Závazek | Otevření účtu u brokera | Ministerstvo financí ČR | Geopolitické události | Obchodovat s akciemi | Hegemonie dolaru | Ferrari | Německý ústavní soud | Devalvace čínského jüanu | Ekonomický dopad koronaviru | Dun & Bradstreet | Auta se spalovacími motory | Dluhopisy EU | Krátkodobé výnosy | Stimul | Podíl eura | SCHW | Euro vůči americkému dolaru | Rezistence | Akcie Wheaton Precious Metals | LBBW | Fidelity Funds - China Consumer A-ACC-USD | Svět hedge fondů | Jmenovitá hodnota | WACC | Marika Čupa | Rekordní růst | Investment Institute | BrandZ | KKCG | Bank Term Funding Program | Variabilní měna | Snowflake | Fond Renaissance Technologies | Černý čtvrtek | Nákupy luxusního zboží | Volby v Německu | Odhadnout tržní sentiment | Ruský fond | Odhad růstu ekonomiky | Zpráva CFTC | Zahájení prodeje | Netflix | Poptávka po ropě | Obliba bitcoinových peněženek | Měnové krize | Volby v Turecku | Vývoj ceny akcií First Republic | Futures na americké indexy | Prodej státních dluhopisů | Best Buy (BBY.US) | Medvědí trend | Ziskové obchodování | Šinzó Abe | Kryptoburzy FTX | Grexit | Target | AI | Riziko zvedání sazeb | Propad zisku | Plán na snížení daně | Nákup aktiv | Akcie ruských společností | 5G | Dluhy českých domácností u bank | Ekonomická důvěra v eurozóně | FCNCA | QQQ | Světová rada pro zlato | Fitch Solutions | Základní úroková sazba | Rostoucí mzdy | City | Klientské operace | Záložna | Krypto aktiva | ISTAT | MUFG Bank | Posílení | Dividendová sezóna | Snížení dodávek | Brent nebo WTI | Wheaton Precious Metals | CNBC | Mobilní operátor | Linie odporu | Kolísání trhu | Nákup platiny | Tržby v eurozóně | Rovnovážný kurz | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Giorgio Armani | Britská premiérka | Power Exchange Central Europe (PXE) | Šéf britské centrální banky | Pracovní místa | Komerční nemovitosti. | Bruce Kovner | Krypto trh | Next Generation | Extrémní volatilita | Zelené dluhopisy | Riot Blockchain | Nová makroekonomická prognóza | Tržní hodnota | Markit | Přebytek rozpočtu | Vakcinace | Včerejší seance | Vývoj dolarového indexu | Situace na americkém trhu práce | Vstup na burzu | Viceguvernér ČNB | Klaus Wohlrabe | Devalvace měny | EURUSD | Co jsou ETF | Sodexo | Depreciace | O2 | Pivovar | Inside Bar | Panika kolem koronaviru | Rozhodnutí americké centrální banky | Vývoj ceny akcie Deutsche Lufthansa (LHA) | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | ČSOB | Obchodování Futures | Eskalace obchodního napětí | Úvěry a hypotéky | NFP | Béžová kniha | Americký dolar dnes | Silnější americký dolar | Richard Kozul-Wright | Pasivně spravované (řízené) ETF | Akcie společnosti Best Buy | Využití hedge fondů | Frekvence obchodování | Systematické riziko | Vít Hradil | Konjunktura Spojených států | CSCO | Unie | Ekonomika USA | Ondřej Dusílek | Nasdaq Composite | Analytička | Akcie společnosti C3.ai (AI.US) | The Sunday Times | Železná ruda | Šíření onemocnění | Britské dluhopisy | Vysoké úrokové sazby | Zasedání FOMC | Trpělivost | Nordstream 2 | Investovat | Obchodní napětí | Dluhopisy s kratší splatností | NFP report | Komoditní | Možný scénář | Spekulativní investoři | Vklady | Zlaté slitky | Vývoj státního rozpočtu | John Williams | Aktivní trading | Zbývající akcie | Velké ztráty | Norsko | Konzultant | Formace hlava a ramena | Počet obětí koronaviru | Vlastní jmění | Koronavir | Borsa Italiana | Události tohoto týdne | Cenové války | Růst bitcoinu | Směnné kurzy měn | Hlavní ekonom ECB | Německý ekonomický institut (GEI) | Expanzivní fiskální politika | Sazby Fedu | Měnověpolitické operace | Procter & Gamble | Růst Bitcoinů | Neomezené nákupy | Globální dluh | Mozek | Akciový index S&P 500 | Clearstream | Americký index | Opční strategie | Index šanghajské akciové burzy | Třída aktiv | Bisnode | Výnos amerických bondů | Šéf Bílého domu | Obchodní dohoda | Vývoj geopolitické situace | Druhy ETF podle podkladových aktiv | Finanční ředitelé | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Výkonnost fondů | Směnné kurzy | IFRS | Americké centrální banky | Svět kryptoměn | Hodnotové akcie | Zdravotní péče | Obchodní aplikace | Vývoj ceny akcie Ryanair | Hertz Global | Silicon Valley Bank (SVB) | Období stagflace | Ceny železné rudy | Výdaje státního rozpočtu | Platební neschopnost | Ruské společnosti | LIFFE | Ekonomický růst | Maržové obchodování | Bloomberg | Index spotřebitelských cen | Nový model | Český investor | Hongkongské akcie | Pandemie COVID | Dobré výsledky | Letecká přeprava | FTSEurofirst 300 | Fortuna Silver Mines | Důvěra v českou ekonomiku | Tomáš Vlk | Akciové burzy | Vliv na ceny | Dlouhodobé investování | Rating dlouhodobých závazků | Generativní umělé inteligence | Paul Jackson | Obchodování a investice | Globální finanční systém | UBS | Riziko hospodářského poklesu | BBY.US | Vývoj libry | Bidenův plán | Lyft | České koruny | ECI | UNCTAD | Pokles tržeb | Hospodaření státu | Real-estate | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Luiz Inácio Lula da Silva | Raphael Bostic | Akciové tituly | Vakcína | Index MSCI Emerging Markets | Nízká inflace | Předpověď | Dlouhodobý vývoj ceny stříbra | DJIA | S&P/ASX 200 | Konec roku | Investice do platiny | Forward PE | Výkonnost | Makléřské společnosti | Baker Hughes | Branislav Soták | Silná rally | Obchodní války | Forex kalendář | Indigo | ESG investování | Asie | Kurz koruny k euru | Black swan | Genesis Capital | Technologické společnosti | Ministerstvo spravedlnosti | Jana Mücková | Bez reakce trhu | Finanční výkazy | Zvýšené napětí na Blízkém východě | Forexové trhy | Automobilky | Měnová báze | Snižování sazeb | Euro roste | Nejziskovější | Konjunktura | Noční obchodování | Průmyslové kovy | Nerovnosti bohatství | Vyšší ceny ropy | Bilion | Pád Ukrajiny | Aukce pokladničních poukázek | Úrovně likvidity | Carry trade | Výsledky společnosti | Švédská vláda | Intervence ČNB | Významné fondy | Americké měny | Nové nástroje | Německý výrobce | Inflace v Evropě | Akciové valuace | SAC/Point 72 | Guvernéři centrálních bank | Porsche SE | Slabost americké ekonomiky | Uspět na trzích | Výkonnost indexů | Sankce vůči Rusku | Emise cenných papírů | Přehled | Rady expertů | Úvěrové portfolio | Plyn | Volba příštího prezidenta | Akcie Broadcomu | Týdenní pivot | Luhanské lidové republiky | London Stock Exchange | Hospodaření | Propad akcií | Společnost S&P | CitiFX | Futures | FXstreet.cz | DoubleLine | Finanční ztráty | Evropský statistický úřad Eurostat | Pasivně spravované | Title Transfer Facility (TTF) | Osobní příjem | Investiční výzkum | Klidné obchodování | Dopady koronavirové krize | Italská vláda | Bezpečná aktiva | Pokles ceny | Parlamentní volby | Skupina Kofola | Nemovitosti | CHF | Mimořádné kroky | Navýšení rizikové prémie | Vývoj reálného výnosu | Investice do vládních dluhopisů | Futures trhy | Účetní ztráty | Obchody | Citadel LLC | Eileen Murray | Výnos bondů | Omezení QE | Ropné futures | Daniel Och | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Cash flow výnos | Markus Krebber | James Bullard | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Prezident Trump | Mutace viru | Americká data | Obchodní konflikt | Wall Street Journal (WSJ) | Jihokorejské akcie | Podpora | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Šéf Ifo | Boris Johnson | Index CPI | Nejlepší investiční příležitosti | Koš | Růst čínských akcií | Akciový index | Technický pohled | Klesající tendence | Electronic Arts | Inflace v únoru | Klaviyo | Změny sazeb | Tendr | Akcie banky | SPOT | Světové rezervní měny | Zelený dluhopis | Euro k dolaru | Zlepšení | Varta | Maržový účet | First Republic | Síla dolaru | Ruské akcie | Pád amerických bank | Akcie amerických bank | Medián | Česká firma | Portfólia | Ryanair Holdings | FinTech akcie 2021 | RBC | Aleš Michl | Výstup USA | GME | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | Akcie GoPro | Investiční nástroje | Manažeři | Konkurent | JDE | Očekávání trhu | Trend odklonu od amerického dolaru | Ekonomie | Francouzská společnost | Saxo Capital Markets | VDA | Nejvýdělečnější fond | UBS Global Wealth Management | Úvěrový program | Federální úřad pro letectví | Zahraniční forex | Prognóza ČNB | Citadel Investment Group | Automobilka Hyundai | Symposium v Jackson Hole | Monetizovat | MJ | Zrychlení růstu | Hans Dieter Pötsch | C3.ai | Portugalsko | Význam bitcoinu | Spotřebitelské ceny | Globální akcie | HARDWARIO | HFT | Nejnovější údaje | Canberra | Skupina ČEZ | Rostoucí úrokové sazby | Zpráva pro tradery | Načasování nákupu | Akcie na světových trzích | Stav nouze | Novozélandský dolar | Fond Elliott Associates | Prezident Biden | Makléř | Americké úrokové sazby | Podpory ekonomiky | Akcie ve Spojených státech | Akcie Nvidie | Michael Curtis | Hlavní burzovní indexy | Profesionální obchodník | Index nákupních manažerů ve výrobě | Haruhiko Kuroda | Americké akciové burzy | Nvidia | Zásah centrálních bank | Tvrdá aktiva | Protikrizová komodita | Alfa Bank | Regulace AI | Hladiny podpory | Kobalt | Příjmy a výdaje | CL | E-commerce | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | Zadlužení | Přehled o dění | Ceny kávy Arabica | xStation5 | Úroveň parity | Globální ekonomický růst | Obchodování ČNB na trzích | Vývoj ceny akcie Deutsche Lufthansa | Dlouhodobí investoři | Zastavení růstu | Hotovost | Čínská společnost | Německo | Obchodní model | Japonská centrální banka | Seth Klarman | Hlavní ekonom | Šokující předpovědi | Spojené státy americké | MT4 | Akciová portfolia | Společnost Silvergate Capital Corporation | Zvýšení deficitu státního rozpočtu | Samou | Ředitel Raiffeisen | ZS.US | Nákup fyzického zlata | Zavedení dovozních cel | KKR | Fond Lone Pine | Složený úrok | Prodeje státních dluhopisů | Ghana | Největší světová kryptoměna | Pád Silicon Valley Bank | Varianty covidu | Akciový index Nikkei | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Burza v Moskvě | Výhled pro rok | Ministerstvo financí dnes | AAA | Micro E-mini futures | Vice | Pozice bitcoinu | Emerging markets | Capital Markets | České dráhy | Akcie Deutsche Lufthansa | Taras Kotovyč | Manažer fondu | ČNB intervence | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Goldman Sachs Group | Rizikový profil | Zprávy a události | Arnault | Ruská politická scéna | Snižování rozvahy Fedu | Martin Řezáč | Závislost | Scénáře vývoje české ekonomiky | Slabý americký dolar | Charles Evans | PEPSICO | Meta Platforms | TopForex | Světová poptávka | Forexoví obchodníci | Tesla Inc. | Index technologického trhu Nasdaq | Nejvýraznější propad | Primární nabídka akcií | Země BRICS | Ředitelka AKAT ČR | IG | Dluhopisový fond | XTB | Opening bell | Uptrend | Splatnost | Big Mac index | Portfolio manager | Vzdělávací webináře | Dlouhodobý investor | Globalt | Market making | Pšenice | Zpřísňováním měnové politiky | Riziková měna | Finlord | BofA | Americký HDP | Thomas Martin | Sektor služeb | Mario Draghi | Výprodej na Wall Street | Prodej zlata | Shortování britské libry | Editis | FXstreet | Sázka na jistotu | D&B | Velcí hráči | Hlavní úrokové sazby ECB | Co jsou státní dluhopisy | Čínský mezibankovní platební systém (CIPS) | Ruská centrální banka | Next | Le Penová | Celková ekonomika | Fond Two Sigma | Burzovní trh | Podnikatelská aktivita | Americká ministryně financí | Underweight | Podíl majetku | Nejnovější zprávy | Riziko | Vývoj ceny akcie Ryanair Holdings | Platina | Investiční produkty | Vývoj ceny | Swiss Life Select | Expirace | Ruský ministr | Inflace spotřebitelských cen | Kenneth Broux | Ekonomická nerovnost | Index londýnské burzy FTSE 100 | Index vládních dluhopisů | Miliardář George Soros | E-mini futures | Výsledky First Republic | Energetická situace | Gilead Sciences | GLOBEX | EPPE | Zvyšování úroků | Výhled pro Evropu | Tail Risk | CELO | Worldwide Markets | Cena akcií podniku | Hang Seng | Index amerických akcií | Fundamentální informace | Londýnské společnosti | Dluhopisový trh | Největší výnosy | EK | Sazby beze změny | Žádné dividendy | Aktuální prognóza | Kwasi Kwarteng | Objem aktiv | Cenový graf | Evropské země | Krypto | GEI | Francouzský prezident | MRO | Počasí | Dělení hedge fondů | IPO Coinbase | Mediální společnosti | Jeffrey Gundlach | Co bude | Německý index DAX | Podíl zahraničních investorů | Agentura PAP | V4 | EUR/GBP | Hodnoty bytů | Opatření | Těžaři | Seriál o ETF | Stříbrné mince | Výnos u desetiletých dluhopisů | Velké investice | Reálný výnos v Evropě | Farmaceutická společnost GSK | Han Tan | Poptávka po českých státních dluhopisech | Celkový výsledek | Webináře | Prostor pro další růst | Dluh státu | Zdanění bohatých | Oslabování koruny | Špičkové německé dluhopisy | Heritage Foundation | Modernizace přenosových sítí | Chorvatsko | Zemědělství | Bestsellery podle Patria | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Maďarská centrální banka | Evropské akciové indexy | Akcie Ryanair Holdings | WHO | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Britské státní dluhopisy | Šíření nového koronaviru | Lufthansa (LHA) | Překážky | Ceny kávy | Kurz eura a dolaru | Amazon | Euro proti libře | Růst výnosů dluhopisů | ECB Luis De Guindos | Marathon | Fiskální politika | Analytik | Čeští investoři | Německé státní dluhopisy | Finanční systém | Nejsilnější ekonomiky světa | Antimonopolní úřad | Akcie rozvinutých trhů | Kvantitativní utahování (QT) | Investing | Pracovní místa v USA | Ceny v průmyslu | Program odkupu aktiv | CoinDesk | Oscilátory | Finanční svět | Evropské investiční banky | Index DAX | Americké trhy | Video | Neomezené nákupy státních dluhopisů | EMA | Burzovní trhy | Poslanec | Buy-and-Hold | Nízká likvidita | SEC | Německé dluhopisy | Sušánka & partneři | Server CNBC | Finanční podmínky | Zamyšlení | Nákupy zlata | Evropské indexy | Reálné hodnoty bytů | Napětí na akciových trzích | Indonésie | Akciové fondy | Bankovní spořicí účty | ETF s pevným výnosem | Zvýšení zadlužení | Výnos desetiletého "giltu" | JP Morgan | Pražský PX | Oblasti likvidity | Průmyslové podniky | Americký ministr financí | Investiční dotazník | Jestřáb | Cyklická recese | Pevný výnos | Royal Dutch Shell | Čínské akciové trhy | Hedging | Předkrizové úrovně | Throwback | Výnosy britských dluhopisů | Spojené státy | Virus | Redukce | REIT | Nabízené dluhopisy | Index euro stoxx 50 | Cíl hospodářského růstu | Eurozóna | PAP | EBRD | Bankovní vklady | CZK/USD | Jištění proti ztrátě (Hedging) | Důležitý support | Rizika Itálie | Světové centrální banky | Statut | Strategie skalpování | Pozitivní výsledky | PEP | CFD DAX30 | TOPIX | MF | Emise | Jak fungují státní dluhopisy | Salutem Fund | Britská společnost | Ruské zboží | Časový horizont | Období krize | Pokles bitcoinu | Market Makeři | Ruská ekonomika | Prudké výkyvy | Index MSCI All Country World | Dow Jones | West Texas Intermediate (WTI) | Lael Brainardová | Ekonomická recese | Pozice | Akcie bank | Ministerstvo financí | Pokles libry | Kvantitativní utahování | Západní ekonomiky | OFZ | Nejbohatší muž | Nepokoje v Číně | Americký ISM | Retailový obchodník | Analytik XTB | Krize v Evropě | 500 nejbohatších | Wealth Management | Biden | HDP EU | Budoucnost | Velkoobchodní tržby | Banky | Euroclear | Dodavatelské řetězce | Intervenovat | Bilance | S&P 500 ETF | Oscilátor | NASDAQ 100 | Peking | Institute for Supply Management (ISM) | Nákup dluhopisů | Podnik | Micro futures | Nick Beecroft | Provize | RBC Capital Markets | Durace | Inflační šok | 737 MAX | Restrukturalizace | Konzervativci | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Letní období | Ray Dalio | Tomáš Holub | Průmysl a zahraniční obchod | Aktiva pod správou | Microsoft Corp | Zdroj příjmů | News | Australský premiér | JPMorgan Chase | Čínské vlády | SPD | Žlutý kov | Certifikace | Ekonomická nálada v eurozóně | Nálada německých spotřebitelů | Pozornost trhu | Psychologické úrovně | Vývoj na dluhopisovém trhu | Doporučení | JPY USD | Quantitative tightening | Rozhodnutí bankovní rady | Ocenění | Hodnotové investování | Rizikový sentiment | Akciový stratég | Lockdowny | Inflace ve Velké Británii | USD/CNY | Úvěrové produkty | Prohlášení | Nástroje Fedu | Prodeje | Student Agency | Politici | Derivátový produkt | Dluhopisové ETF | Warren Patterson | Multi-asset | Tempo růstu HDP | Kurz EUR | Italský dluh | Index českého investora (CII750) | Trader | Obchodní podmínky | GSK | Akcie společnosti C3.ai | Finanční situace | Zájem investora | Index FTSE 100 | Hodnota akcií | Stavební spoření | Nové peníze | Výrobce elektromobilů | Kurzový zisk | Impulzy | Měnový pár | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Akcie v obranném sektoru | PX Pražské burzy | Plyn pro evropský trh | Premiérka Liz Trussová | Průmyslové ceny | Přerušení dodávek zemního plynu z Ruska | NIFTY | Tempo inflace | Initial Margin | Obchodování se státními dluhopisy | ARM Holdings | Ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Bill Gross | USD/CAD | Index Topix | Théta | Výkyvy kurzu | G7 | Větší pokles | Akcie v Číně | Celková inflace | JMMC | Nejlepší 5G akcie | BGF World Gold A2 USD | Statistický úřad | IRBT | Index italských akcií | Guvernér ČNB | Kotace | Akciový fond | Předseda Evropské komise | Dluhopisy německé vlády | Technický výhled | Časové omezení | Dynamika HDP | Sazba Fedu | Podílové dluhopisové fondy | American Express | Moudro | Kvantitativní strategie | Institut německého hospodářství | Raketový růst | Tématické reporty | DAX30 CFD | Deindustrializace | Devizy | Základní sazba | Fidelity Investments | Podnikání | Úroková míra | Letecká skupina Smartwings | ECN broker | Španělský PMI | Alexandre de Juniac | Rozpočtové deficity | InstaForex | Novinky | Jednání kartelu OPEC | Kontrakt | Jak obchodovat opce | Obchodní příležitosti | Výnos v Evropě | Kurz GBP | CBOT | SEDG | Společnost GSK | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Mark-to-Market | Ekonom | Cena barelu ropy | USA | Kupón | Býčí scénář | Dividendový aristokrat | Vývoj mediánové ceny bytů | Japonský index Nikkei | Názory analytiků | Vnitřní hodnota | Obchodní válka | Snížení ekonomické aktivity | Úrok na dluhu vlády | WESP | Vyšší výnosy | Akcie SSR Mining | Aktuální situace | Andrej Babiš (ANO) | Dolarové úrokové sazby | Janet Yellen | Prohlubující se krize | Vývoj kurzu dolaru | Federal Reserve Bank | Zlato | Provozovatel sociální sítě | Zhodnocení v desítkách procent | Index Nikkei 225 | Otřesy na trzích | Ohromné zisky | Asijské akciové trhy | Ekonomické prostředí | Elliott Associates | Akcie oděvní společnosti | Průměrování | Akcie v roce 2020 | 10letý reálný výnos | Státní dluh ČR | Daň z příjmu | Crédit Agricole CIB | Geopolitika | Zpomalování inflace | Philip Morris | Výhled roku 2024 | Buy Stop | Manchester United | Akcie LVMH | RISK-ON | Fifth Third Bancorp | Nasdaq | Dekarbonizace | Společná evropská měna | Statistiky ECB | Krize v oblasti nemovitostí | Bloomberg Commodity Spot Index | Výkonnost dolaru | Italský PMI | PMI ve službách | Světová obchodní organizace | Šíření koronavirové nákazy | Volkswagen | Fidelity Solutions & Multi Asset | Geopolitická situace | Čínský mezibankovní platební systém | Průměrná cena | Globální investoři | Pips | Odhady analytiků | Vítězství | Cena kávy | Primární veřejné nabídky akcií | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Ministři financí EU | Bloky | Spekulanti | Islámský stát | Vývoj cen kryptoměn | Hike | Hodnota dluhopisu | Propad indexu | Uzavření Rudého moře | Ukrajinská centrální banka | Prodej aut | Výprodeje akcií | Domácí poptávka | Boeing 737 Max | Americký akciový index S&P 500 | Region Guyany | Slabé euro | Britská média | IHS Global Insight | Uvalení cel | Vyšší inflace | New Deal | CFA | Tržní ocenění | Nákupy dluhopisů ECB | Verizon Communications | Aktivně spravované | Pražská burza | Práce | Fox | Dukascopy Europe | Portu Filip Louženský | Prime Market | FOREX | Údaje o inflaci | Výroba aut | Ceny nových bytů | Výrobní náklady | Perzistentní inflace | Silné mexické peso | Měna fondu | Herbert Diess | Společnost JPMorgan | Krizové situace | Zpomalení hospodářského růstu | Německá inflace | Japonská společnost | Šíření covidu | Liou Che | CZG | Fundamentální pohled | Čínské investice | Čínský HDP | Průlom | Americké tovární objednávky | Aleš Sosnovský | Investment | Prodej eura | Podíl dolaru | Východoevropské akcie | Zvýšení dluhového stropu USA | Záznam z posledního jednání ČNB | Francouzský ministr financí | Agentura Moody's | Daily Observation | Firma dnes | Koupěschopnost | Politický tlak | Specifika kontraktu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | EMA data | Výraznější pokles | Zajištění proti inflaci | IOT | Firemní výsledky | Nová emise | Fidelity International | Holubičí Fed | Realitní sektor | Obchodní dohody | Zahájení invaze | Zadluženost | Index čínských akcií | Vltava Fund | Benjamin Netanjahu | Odliv prostředků | LPL | Dnešní asijské obchodování | Klesající inflace | Obchodník s cennými papíry | Astrazeneca | Graf EUR/USD | Investiční účet | Doněcké lidové republiky | Evropské akciové trhy | Obchodování Bitcoin | Investovat jako Warren Buffett | Dan Ives | Generální ředitel ČEZ | Panadol | Manažeři fondů | MyFxBook | Spojené arabské emiráty | Sensodyne | Kryptoměny | Obchodní strategie následování trendu | Forex trading | MAG Silver | Summit EU | Změny úrokových sazeb | Propady cen | Low | Crédit Agricole | Nálada na finančních trzích | Průměrná sazba hypoték | Prodejní ceny | Nelikvidní devizový trh | Šéf amerického Fedu | Ekonomické aktivity | Fixing | Objem amerického dluhu | Zahraniční FX | Býčí trend | Wood & Company Vladimír Vávra | INTC | Index NFIB | NKE | Výrobce elektromobilů Tesla | Napětí mezi USA a Čínou | Podnikání na kapitálovém trhu | Inflace v Kanadě | Panika na finančních trzích | SABIC | Vydělej peníze | Další pokles | Ředitel Raiffeisen investiční společnosti | Státní fond | J.P. Morgan | Úvěr | Investiční společnosti | Americká centrální banka dnes | Mzdy | Kvalitní akcie | Akcie | Situace Evergrande | Úspěch | Příliv přímých zahraničních investic | Stimuly | Uvolnit měnovou politiku | Jerome Powell | Evropské dluhopisy | Komoditní ETF | MSCI All Country World | Reposazba | Robusta | Volby | Evropský průmysl | Ukazatele | Akcie Take Two Interactive | Švýcaři | Miliardář | Zvýšení likvidity | Umělá inteligence | Obavy ze stagflace | Asijský index | Umění | Vladimir Putin | Američtí zákonodárci | ASEAN | Abenomika | Oživení globální ekonomiky | Disney | Nonfarm Payrolls | Varování před riziky | Lukáš Vokel | Japonský vývoz | Výnos dluhopisů | Nejdůležitější události roku | Poptávka po státních dluhopisech | Paul Singer | Míra inflace v Kanadě | Británie | Cena zemního plynu | Měnové manipulace | Problémy Číny | Bitcoinová horečka | Nakoupit zlato | Česká swapová křivka | Celosvětová poptávka po zlatě | Cineworld | Akcie oděvní společnosti H&M | Admiral Markets Forex Kalendář | Americká vláda | Bank of Singapore | Wedbush | Dopady pandemie | NZD | Koncern | Společnost Gazprom | Znovuotevření Číny | USD/JPY | Overnight | Záporné úrokové sazby | Nejvyšší rating | Majetek ve fondech | Ceny mědi | Intradenní vývoj kurzu | Graf dne | Zlepšení nálady | Euroclear Bank | Měnové podmínky | Dánsko | Maloobchodní tržby v eurozóně | Norská koruna | Belgie | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | Dnešní ADP | Společnost S&P Global | Eurosystém | ČR | Currency | Podniky | Primární nabídka | Pokračující růst těžby v USA | Jan Sušánka | Vyšetřování | Sentiment trhu | Dramatický dopad | Výhled britské ekonomiky | Německá automobilka Volkswagen | Významné události | Analytický tým | Inflace v USA | Pohyb dolaru | NERV | Tomáš Nidetzký | Nově prodané domy | Obchodování na kapitálových trzích | Prodávat své akcie | Obchodování na forexu | Powerhouse | Ropná rally | Očkování | Ekonomické podmínky | Market Color | Analytici banky | Burzy v Hongkongu | SPX | Jihoafrický rand
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Státní banka
Státní banka KfW
Státní bankrot Ruska
Státní čínský deník
Státní distributor paliv
Státní dluh
Státní dluh Běloruska
Státní dluh České republiky
Státní dluh ČR
Státní dluhopis

Následující klíčová slova

Státní dluhopisy s kratší splatností
Státní dluh vůči HDP
Státní duma
Státní energetické společnosti
Státní fond
Státní intervence
Státní investiční fond
Státní kasa
Státní komerční banka
Státní Komise pro dohled a správu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít