Středa 29. května 2024 13:42
reklama
Swissquote Bank
reklama
FTMO férovost
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster srovnani

Pokles cen

img

Ozvěny trhu: Inflace v květnu klesne, na dvouprocentní cíl se ale nevrátí

29.05.2024 Růst spotřebitelských cen v dubnu zrychlil v meziročním vyjádření z rovných dvou procent v únoru a březnu na 2,9 %. Opětovné vzdálení se od cíle ČNB bylo analytiky i centrální bankou očekáváno. Co ale překvapilo, byla intenzita, s jakou k tomu došlo. Odhady se totiž pro duben pohybovaly kolem 2,5 %.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 28. května (analýza dopoledního obchodování). Libra dosáhla nového měsíčního maxima

29.05.2024 Ve své včerejší dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2756 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. K poklesu došlo, ale nikdy nedošlo k jeho otestování a vytvoření falešného breakoutu tamtéž. Z toho důvodu jsem nezaznamenal žádné vhodné body pro vstup do trhu. Odpoledne byl technický obrázek výrazně revidován.
C:\fakepath\ropa5.jpg

Ceny ropy klesly nejníže od února, Brent klesl pod 81 USD

24.05.2024 Ceny ropy dnes na světových trzích sestoupily nejníže od února, za jejich poklesem stojí hlavně obavy kolem vývoje poptávky. Severomořská ropa Brent krátce před 13:00 SELČ vykazovala pokles o 0,7 procenta a dostala se pod 81 dolarů za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) ztrácela téměř 0,8 procenta a pohybovala se mírně nad 76 dolary za barel.
img

Ceny pohonných hmot v Česku budou padat i dále. Díky sílící koruně a postoji americké centrální banky

23.05.2024 Pohonné hmoty v Česku dále zlevňují. Průměrná cena benzinu klesla za poslední týden o 46 haléřů na 39,09 koruny za litr. Ještě výrazněji, o 54 haléřů, zlevnila nafta. Litr dieselu v současnosti stojí v průměru 37,24 Kč/l, což je nejméně za více než čtvrtrok.
C:\fakepath\ceska koruna-4.jpeg

Analytici: Vývoj výrobních cen ukazuje na ústup inflačních tlaků

20.05.2024 Dubnový vývoj výrobních cen ukazuje na pokračující uklidňování inflačních tlaků. Shodují se na tom analytici oslovení ČTK. Upozorňují zejména na prohloubení meziročního poklesu cen zemědělských výrobců, to podle nich snižuje riziko dalšího skokového zdražení potravin, jaké spotřebitelé v obchodech zaznamenali v dubnu. Výrobní ceny zpravidla dávají signál o budoucím vývoji spotřebitelských cen.
img

Ceny výrobců/PPI, ČR, duben 2024

20.05.2024 Ceny průmyslových výrobců se v dubnu letos poprvé vydaly k meziročnímu růstu, jenž činil 1,4 % a vyšel mírně pod očekáváním trhu.
img

Výrobní ceny v průmyslu v dubnu rostly, letos poprvé – kvůli dražší ropě. Zemědělci pokračovali ve výrazném zlevňování, které však není tolik patrné na pultech obchodů

20.05.2024 Ceny průmyslových výrobců v dubnu poprvé v letošním roce vykázaly meziroční nárůst, a to o 1,4 procenta. Takový nárůst je zhruba v souladu s očekáváním. Klíčovým důvodem je růst cen ropy na světových trzích a související vzestup cen paliv coby výrobního faktoru, který svým rozsahem převyšuje vliv poklesu cen energií typu elektřiny či plynu.
img

Potraviny v dubnu výrazně zdražily, co čekat dál?

20.05.2024 Ceny potravin nás v dubnu překvapily výrazným růstem napříč většinou kategorií od masa, přes mléčné výrobky po pečivo. Klesly pouze ceny olejů, tuků a zeleniny. Celkově vzrostly ceny potravin o 1,6 % meziměsíčně (naše očekávání +0,2 %), což nás vedlo k posunu inflační trajektorie pro nejbližší měsíce směrem vzhůru.
img

Řetězce testují, co zákazník snese. Proto ta oživlá inflace

18.05.2024 Výraznější inflace se vrací do Česka. Nákupní náladou spotřebitelů ale zatím příliš neotřásla, dokonce ani ve spojení s dopady konsolidačního balíčku. To ovšem znamená, že obchodní řetězce se svojí habaďůrou na zákazníka jen tak neskončí. Přitom právě je ta představuje klíčovou příčinu opětovného vzedmutí inflace.
img

Palivo 19. týden: Pohonné hmoty reagují na pokles cen ropy

17.05.2024 Ceny pohonných hmot v 19. Týdnu (06.05. - 13.05.) podle očekávání poklesly. Ceny nafty zlevnily o 0,025 €/l, tedy o 1,62% a dosáhly ceny 1,516 €/l. Ceny benzínu korigovaly o něco více, a to o 0,029 €/l, tedy o 1,75% a skončily na ceně 1,631 €/l.
img

Forex: Inflace v eurozóně dále zvolní, ECB může snížit sazby v červnu

17.05.2024 V eurozóně dnes bude zveřejněna finální dubnová inflace. Všeobecně se očekává její potvrzení na 2,4 % y/y. Z podrobnější struktury se však dozvíme, co stálo za poklesem cenové dynamiky ve službách. Jak se budou vyvíjet měnověpolitické sazby v eurozóně by mohli ve svých dnešních plánovaných vystoupeních přiblížit představitelé ECB.
img

Paliva v Česku dál zlevňují, tempo poklesu cen v týdnu zrychlilo

16.05.2024 Ceny pohonných hmot v Česku dál klesají, tempo zlevňování v uplynulém týdnu zrychlilo. Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se aktuálně u čerpacích stanic v Česku prodává v průměru za 39,55 koruny, před týdnem byl o 43 haléřů dražší. Nafta zlevnila o 49 haléřů na litru, v průměru stojí 37,78 koruny za litr. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny sleduje. Analytici předpokládají další zlevňování i v následujících dnech.
img

„Meme stocks“ opět na růstové vlně 🎢

15.05.2024 Meme akciová horečka, která podnítila vzrušení na Wall Street v roce 2021, opět zachvátila akciový trh. Údajný návrat legendárního uživatele @RoaringKitty, ikony stojící za spekulativními nájezdy skupiny WallStreetBets, po třech letech nečinnosti způsobil, že akcie společností GameStop a AMC od začátku týdne posílily o 180 %, resp. 135 %. Kryptický tweet na platformě X Keitha Gilla (vlastním jménem @RoaringKitty) vyvolává očekávání návratu euforie spekulantů spojených se skupinou WallStreetBets, která před třemi lety vedla ke skokovým nárůstům mnoha společností o několik set procent. Co o celé akci stojí za to vědět a z čeho pramení? Pojďme se na to společně podívat.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 15. května (americká seance)

15.05.2024 Test ceny 1,2610 přišel v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl od úrovně nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Scénář č. 2 pro prodej se nenaplnil. Absence statistik ze Spojeného království posunula libru nad týdenní maximum, ale to bylo vše, protože nás čekaly důležité údaje z USA. Trh bude reagovat na údaje o indexu spotřebitelských cen a indexu spotřebitelských cen bez cen potravin a energií v USA, stejně jako na změny objemu maloobchodních tržeb a indexu Empire Manufacturing. Růst inflace povede k poklesu libry a nákupu dolaru, zatímco pokles cen nebo případná shoda údajů s prognózami budou důvodem k nákupu libry, která bude pokračovat v uptrendu. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám velké tržní pohyby.
C:\fakepath\trader-13052024-51-zm.jpg

Inflace v dubnu zrychlila na 2,9 procenta, hlavně kvůli zdražení potravin

13.05.2024 Meziroční inflace v Česku v dubnu zrychlila na 2,9 procenta z březnových dvou procent. Proti předchozímu měsíci spotřebitelské ceny vzrostly o 0,7 procenta, vyplývá z údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ). Inflace překonala očekávání finančního trhu i České národní banky (ČNB), podle analytiků rozdíl způsobilo především zdražení potravin. Oživení inflační vlny však odborníci ani centrální banka neočekávají. Podle expertů ale ČNB zřejmě kvůli vývoji spotřebitelských cen zpomalí tempo snižování úrokových sazeb.
img

Zdražení potravin a pohonných hmot zvýšilo inflaci na 2,9 %

13.05.2024 Meziroční růst spotřebitelských cen v ČR zrychlil z 2,0 % dosažených v únoru a březnu na 2,9 % v dubnu. Výsledek tak skončil v podstatě nad všemi odhady analytiků. Naše prognóza i tržní konsensus očekávaly 2,4 % y/y, zatímco ČNB odhadovala 2,5 % y/y.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

Dubnová inflace byla nad očekáváním ČNB

13.05.2024 Dubnová meziroční inflace 2,9 procenta byla o 0,4 procentního bodu výš, než očekávala Česká národní banka (ČNB). Rozdíl způsobilo zdražení potravin, ostatní položky byly v souladu s prognózou centrální banky, uvedl v komentáři k vývoji spotřebitelských cen ředitel sekce měnové ČNB Petr Král. Předpokládá, že po zbytek roku se bude inflace pohybovat v blízkosti dvouprocentního cíle ČNB.
img

Zdražení potravin a pohonných hmot přispělo ke zrychlení inflace na 2,9 %

13.05.2024 Meziroční růst spotřebitelských cen v ČR zrychlil z 2,0 % dosažených v únoru a březnu na 2,9 % v dubnu. Výsledek tak skončil v podstatě nad všemi odhady analytiků. Naše prognóza i tržní konsensus očekávaly 2,4 % y/y, zatímco ČNB odhadovala 2,5 % y/y.
img

Inflace vyšplhala k horní hraně tolerančního pásma

13.05.2024 Po dvou měsících, kdy se inflace dostala přesně na inflační cíl ČNB, došlo v dubnu ke zvýšení inflace až na 2,9 %, tedy k horní hranici tolerančního pásma. Za tímto nárůstem stojí především zpomalení poklesu cen potravin, a potvrzuje se tak hypotéza, že pokud se zastaví klesající trend u potravin, inflace povyskočí ke 3 %.
img

Inflace, ČR, duben 2024

13.05.2024 Meziroční inflace vzrostla v dubnu více, než se čekalo a na úrovni 2,9 % se dostala nejvýše od počátku letošního roku.
img

Inflace atakuje horní hranici tolerančního pásma

13.05.2024 „Inflace zrychluje své tempo, stále se však udržuje ve svém tolerančním pásmu. Zatímco ceny zboží se meziročně zvýšily jen o 1,4 procenta, ceny služeb zdražily o 5,3 procenta a zatím se je nedaří dostat plně pod kontrolu,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\1715498279-ceska koruna-4.jpeg

Analytici čekají v dubnu vyšší inflaci kvůli pohonným hmotám

12.05.2024 Meziroční inflace v dubnu zřejmě vzrostla z březnových dvou procent, a to až o půl procentního bodu. Ke zrychlení tempa růstu cen přispělo především zdražení pohonných hmot, soudí analytici, které oslovila ČTK. Podle nich ale současný vývoj neznamená oživení inflační vlny z předchozích dvou let. Předpokládají, že se růst spotřebitelských cen dlouhodobě udrží v tolerančním pásmu České národní banky (ČNB), které je nastaveno mezi jedním a třemi procenty. Český statistický úřad (ČSÚ) zveřejní údaje o dubnové inflaci v pondělí.
C:\fakepath\cnb2.jpeg

Jan Frait a Tomáš Holub uvažovali o rychlejším snížení sazeb

10.05.2024 Viceguvernér České národní banky (ČNB) Jan Frait a člen bankovní rady Tomáš Holub zvažovali rychlejší uvolňování měnové politiky. Nakonec se ale na květnovém jednání připojili k většině bankovní rady a podpořili pokles základní úrokové sazby o půl procentního bodu na 5,25 procenta. Vyplývá to ze záznamu z jednání, který dnes ČNB zveřejnila. Ze záznamu rovněž plyne, že část bankovní rady má obavy z rychlejšího tempa růstu cen služeb.
img

Palivo 18. týden: Ceny pohonných hmot stagnují

09.05.2024 Ceny pohonných hmot v roce 18. (29.04. - 06.05.) stagnovaly. Ceny motorové nafty se nepohnuly z místa a zůstaly na úrovni 1,541 €/l, zatímco ceny benzinu se zvýšily, ale pouze o 0,001 €/l, tj. o 0,06 % na cenu 1,66 €/l.
img

Spotřebitelé v Česku jsou nečekaně silně při chuti utrácet. Mohutně navyšují své útraty třeba i za kosmetiku, konsolidační balíček ani drahé energie je neodrazují

09.05.2024 Spotřebitelé v Česku jsou nečekaně silně při chuti utrácet. Letos v březnu tržby maloobchodu reálně stouply o 6,1 %. Čekal se přitom růst ani ne poloviční.
img

Cena benzínu spadla pod 40 Kč/l, zlevňuje i nafta, navzdory sílící motoristické sezóně. Rusko totiž těží více ropy, než slíbilo; Putinův režim na ní letos vydělá biliony

09.05.2024 Tradiční růst poptávky po pohonných hmotách související s nástupem motoristické sezóny zatím nestačí na to, aby vedl k vzestupu cen benzínu či nafty. Oba dva základní druhy pohonných hmot tak zlevňují. Cena benzínu se po necelém měsíci včera vrátila na úroveň pod psychologickou hranicí 40 Kč/l. Za uplynulých sedm dní benzín zlevnil o 21 haléřů na litr na 39,98 Kč/l. Nafta zlevnila ještě výrazněji, o 34 haléřů na litr na 38,27 Kč/l. Nafta je tak nejlevnější za období od poloviny letošního února. Její zlevnění souvisí také s koncem zimní topné sezóny, který tradičně vede v pokles poptávky po topné naftě.
img

Hypotéky už letos výrazně nezlevní, Čechům se přesto vrací dobrá spotřebitelská nálada. Ekonomika má nebývalou šanci „přistát“ měkce

08.05.2024 Česká národní banka zbrzdí tempo snižování svých úrokových sazeb, výrazné zlevnění hypoték už proto letos nečekejme. I tak lze vystihnout vzkaz, jejž o minulém týdnu vyslala tuzemská centrální banka veřejnosti. I přesto se běžným spotřebitelům vrací dobrá nálada. Ulevuje se však také vládě. Pokles úroků totiž znamená snížení nákladů obsluhy státního dluhu, který v uplynulých letech znatelně nabobtnal.
img

Kolik budou v létě stát pohonné hmoty v Česku? Rozhodne Izrael a Írán

05.05.2024 Pohonné hmoty jsou nejdražší od loňského podzimu. Růst jejich cen sice v posledních dnech zbrzdil, ba se zastavil, ale otázka zní, na jak dlouho.
img

XAU/USD: pokles je omezený

03.05.2024 Cena zlata dnes v důsledku rostoucích výnosů amerických státních dluhopisů klesá. Včera, tj. ve středu, předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell řekl, že inflace je příliš vysoká a její mírnění nejisté. Federální rezervní systém proto bude držet úrokové sazby na vysoké úrovni déle, než se očekávalo. Tyto vyhlídky tudíž oslabují poptávku po nevýnosném žlutém kovu a zvyšují výnosy amerických státních dluhopisů.
C:\fakepath\xtb-02052024.jpeg

Trh komodit aktuálně: propady cen na ropě, kakau i kávě

02.05.2024 Většina investorů a obchodníků se v posledních týdnech zaměřovala především na výsledkovou sezónu na akciových trzích. Nicméně akcie nejsou jediné aktivum, které zažívá volatilní období. Trh komodit je v současnosti plný obrovských růstů a propadů. V tomto článku přinášíme aktuálně tři nejzajímavější komodity, které stojí za pozornost.
img

Pohonné hmoty to zatím výš nevytáhnou, navzdory startu motoristické sezóny čekejme zlevnění. Při rozpoutání války Izraele a Íránu ale hrozí ceny kolem 50 Kč/l

02.05.2024 Pohonné hmoty čeká první letošní výraznější zlevňování. A to navzdory aktuálnímu zahájení motoristické sezóny. Důvodem je znatelný pokles cen ropy, k němuž v uplynulých dnech došlo. Ještě minulý týden se ropa Brent prodávala za cenu kolem 90 dolarů za barel. Včera však uzavírala na méně než 84 dolarech.
img

Klíčové události 2. května: fundamentální analýza pro začátečníky

02.05.2024 Ve čtvrtek se odehraje méně makroekonomických událostí a žádná z nich není zásadní. Bude zveřejněn druhý odhad indexu nákupních manažerů ve zpracovatelském průmyslu (PMI) za Německo a EU. Tyto zprávy jsou objektivně méně důležité než prvotní odhady. Konečné odhady málokdy vykazují výrazně odlišné hodnoty od těch předběžných. Ve Spojených státech bude zveřejněn počet nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, který také jen zřídkakdy vykazuje rezonující hodnoty a jen stěží vyvolává reakci trhu. Včera jsme byli svědky poměrně konzistentního růstu eura a libry; dnes trh možná začne "obnovovat spravedlnost". Alespoň jsme se po včerejšku nedočkali žádných nových podpůrných faktorů, které by mohly evropské a britské měny pozvednout.
img

US Open: Očekávané zasedání FOMC a 14% výprodej Super Micro Computer táhnou náladu na Wall Street

01.05.2024 Wall Street se po otevření snaží zotavit ze včerejšího výprodeje, ale odrazu kontraktů Nasdaq 100 nepomáhá ani slabý sentiment kolem technologických akcií. Výsledky výrobce serverových stojanů používaných v datových centrech Super Micro Computer (SMCI.US) hlásaly zklamání, což vedlo k dvoucifernému zlevnění akcií, které jsou mnohými považovány vedle Nvidie (NVDA.US) za jeden ze silných benchmarků celého býčího trhu s umělou inteligencí. Po silnějším než předpokládaném reportu ADP investoři čekají na výrobní ISM a JOLTS (16:00), stejně jako na rozhodnutí Fedu (20:00) a Powellovu konferenci (20:30). Dolar v úvodu seance mírně ztrácí, USDIDX se obchoduje o 0,1 % níže a ropa ztrácí téměř 0,8 % navzdory komentáři izraelského premiéra Netayahua, který po setkání s Blinkenem sdělil, že upuštění od další války v Gaze (Rafah) není v centru pozornosti Izraele.
C:\fakepath\Německo-euro.jpg

Míra inflace v Německu v dubnu zůstala 2,2 procenta

29.04.2024 Míra inflace v Německu v dubnu setrvala na březnové hodnotě 2,2 procenta. Dnes to v předběžné zprávě oznámil Spolkový statistický úřad. Zároveň uvedl, že podle metodiky výpočtu Evropské unie se inflace v Německu zvýšila z březnové hodnoty 2,3 procenta na 2,4 procenta.
img

Palivo 16. týden: Pohonné hmoty v České republice nadále zdražují

26.04.2024 Ceny pohonných hmot v České republice v 16. týdnu (15.04. - 22.04.) nadále rostly. Ceny benzinu vzrostly o 0,9 %, tj. o 0,37 Kč/l, a dosáhly 40,39 Kč/l a ceny nafty vzrostly jen mírně, a to o 0,045 Kč/l, tj. o 0,12 %, a dosáhly 39,32 Kč/l.
img

Invesco: Rostoucí výnosy státních dluhopisů, klesající ceny ropy a jestřábí řeči FEDu

26.04.2024 Minulý týden vzrostly výnosy desetiletých amerických státních dluhopisů na úroveň, která nebyla zaznamenána od listopadu loňského roku. Důvodem byl před několika týdny zveřejněný index spotřebitelských cen v USA (CPI), který byl vyšší, než se očekávalo, a který způsobil, že trhy změnily svůj kolektivní názor na politiku Federálního rezervního systému (Fed) v tomto roce.
img

EPH klesl zisk na 90,7 mld. Kč, zisk celé Křetínského energetiky byl 184 mld. Kč

26.04.2024 Energetický a průmyslový holding (EPH) podnikatele Daniela Křetínského v loňském roce snížil svůj provozní zisk (EBITDA) na 3,6 miliardy eur (zhruba 90,7 miliardy Kč). Meziročně jde o pokles o 17 procent. Do hospodaření se promítl pokles cen energií na trhu. Kompletní energetická divize Křetínského skupiny EP Corporate Group (EPCG) pak zaznamenal provozní zisk 7,3 miliardy eur (skoro 184 miliard Kč). To je podle skupiny nejvyšší zisk, který kdy měla některá česká společnost. ČTK to dnes řekl mluvčí holdingu Daniel Častvaj. Energetická sekce EPCG vznikla loni, její výsledky tak není možné meziročně porovnat.
img

Česko by mohlo zvládnout kýžené „měkké přistání“, říkají nejnovější čísla k důvěře v ekonomiku. Zkrocení inflace bez vyvolání růstu míry nezaměstnanosti je přitom vzácný jev

24.04.2024 Spotřebitelům v Česku se rychle vrací důvěra v ekonomiku. V dubnu je jejich nálada v tomto směru lepší, než odpovídá dlouhodobému průměru let 2003 až 2023; přitom lepší než dlouhodobě průměrnou náladu mají čeští spotřebitelé poprvé za celé období od podzimu 2021.
img

OIL obhajuje krátkodobou podporu

22.04.2024 Klesající pohyb na trhu s ropou Brent (OIL), který byl zahájen v první polovině dubna, se zpomalil. Vzájemné letecké údery Íránu a Izraele z minulého týdne znovu zažehly obavy trhu z možné přímé íránsko-izraelské války a širšího konfliktu na Blízkém východě. Izraelský odvetný úder na Írán vyvolal v pátek skokový nárůst cen ropy, ale protože íránské úřady incident bagatelizovaly, zisky byly vymazány a trhy začaly věřit, že konflikt nebude dále eskalovat. Dnešní pokles cen ropy je zřejmě také způsoben absencí dalšího negativního vývoje v regionu během víkendu.
img

🥇 ZLATO klesá o 2 %

22.04.2024 Zlato a další drahé kovy dostávají na začátku nového týdne hit. ZLATO se obchoduje o 2 % níže, PLATINU a PALLADIUM klesají o 0,8-0,9 %, zatímco STŘÍBRO propadá téměř o 5 %! Za stažením nejsou žádné jasné zprávy. Americký dolar dnes není ani silný, ani slabý ve srovnání s ostatními hlavními měnami. Zatímco americké výnosy jsou ve srovnání s pátečními úrovněmi mírně vyšší, rozsah tohoto nárůstu neospravedlňuje rozsah poklesů u drahých kovů.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Předstihové ukazatele naznačují zlepšování ekonomické situace v Evropě i USA

22.04.2024 Solidní růst americké ekonomiky během prvního čtvrtletí doprovázený zrychlováním inflačních tlaků by měl potvrdit náš názor, že se letos snížení úrokových sazeb od Fedu nedočkáme. Z obou stran Atlantického oceánu pak přijdou vpředhledící sentiment indikátory naznačující zlepšování nálady a v mnoha případech i zvyšování ekonomické aktivity. Další vzestup spotřebitelské důvěry předpokládáme i v Česku.
img

Nikl stoupá o 5 % kvůli obavám z omezení dodávek

19.04.2024 Ceny niklu zaznamenávají silnou rally a futures kontrakty se již blíží k hranici 19,5000 USD za tunu. Přesně před týdnem, 12. dubna 2024, uvalily Spojené státy a Velká Británie nové sankce na ruské suroviny. Tehdy zakázaly obchodování s ruským niklem, hliníkem a mědí na americké komoditní burze CME a britské LME. V důsledku toho vzrostly ceny futures na nikl.
img

Forex: Zklidnění na devizových trzích

19.04.2024 Po předchozích volatilních týdnech byl tento ve znamení zklidnění situace na globálním devizovém trhu. Dolar si v podstatě držel vůči euru relativně silné úrovně v blízkosti hladiny 1,0600 EUR/USD. Pomáhá mu jak postavení měny bezpečného přístavu v době opětovně se zvyšujícího geopolitického napětí na Blízkém východě (Izrael versus Irán), ale i přetrvávající robustní data z americké ekonomiky.
img

Cena benzínu překonala psychologickou hranic 40 Kč/l, zdražuje také nafta. Pokud ale nedojde na odvetu Izraele za víkendový íránský útok, ceny paliv v ČR by mohly klesnout

18.04.2024 Benzín se v Česku opět prodává za více než 40 Kč/l. Tuto psychologickou hranici překonal – v letošním roce poprvé – předevčírem. Včera pak litr benzínu vyšel průměrně celorepublikově na 40,12 Kč/l. To je jeho nejvyšší cena od začátku loňského října. Zdražuje také nafta, byť mírněji. Zatímco benzín v posledních sedmi dnes zdražil o 35 haléřů na litr, nafta jen o sedm haléřů. Nyní stojí litr nafty 39,19 Kč/l. Nafta je tak nejdražší od první poloviny loňského listopadu.
img

Forex: Ochlazení amerického trhu práce se stále nedostavuje

18.04.2024 Dnešek nabídne pouze data z USA, a to spíše druhořadého charakteru. Pravidelné týdenní počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti by měly zůstat mírně nad hranicí 200 tis. Přetrvávající napjatost tamního trhu práce přispívá k odolnosti americké inflace vůči poklesu ke dvouprocentnímu cíli. Mimoto bude v USA zveřejněn také indikátor důvěry podnikatelů od filadelfského Fedu či statistiky prodejů stávajících nemovitostí.
img

Ropa se vrací ke klíčové podpoře

17.04.2024 Ropa dnes silně stahuje, přičemž poklesy zesílily kolem 17:00 po zprávě ministerstva energetiky, která ukázala výrazný nárůst zásob ropy. Zpráva rovněž naznačila pokles zásob ropných produktů, což však nemusí nutně znamenat vyšší poptávku, neboť došlo k poklesu míry využití rafinerií. Údaje týkající se implikované poptávky po pohonných hmotách se oproti minulému týdnu zvýšily, ale zůstávají pod průměrnými hodnotami. Za zmínku stojí také to, že se včera objevil tlak na pokles poté, co se objevily zvěsti o možném dalším prodeji ropy ze strategických rezerv za účelem snížení cen pohonných hmot. Tento tlak může s blížícími se volbami v USA ještě zesílit.
img

Forex: Tuzemské výrobní ceny klesly kvůli levnějším energiím

17.04.2024 Ceny průmyslových výrobců v ČR v březnu meziměsíčně klesly v průměru o 0,1 %, a to hlavně zásluhou zlevnění elektřiny a plynu. Tržní konsensus naproti tomu počítal s meziměsíčním růstem o 0,3 %. Energie v průměru zlevnily o 1,5 % m/m, když pravděpodobně odrážely pokračující pokles cen elektřiny a plynu na velkoobchodních trzích. Výjimkou byla cena ropy, která v březnu pokračovala v růstu. Ceny se zvyšovaly také ve zpracovatelském průmyslu – po únorovém nárůstu cen meziměsíčně o 0,9 % došlo v březnu ke zdražení v průměru o 0,4 %.
img

V průmyslu ceny výrobců stagnují, v zemědělství klesají již jedenáctý měsíc po sobě

17.04.2024 „Ceny průmyslových výrobců se v březnu v meziročním srovnání nezměnily. Po únorovém a lednovém poklesu se tak snižování cen zastavilo, nicméně před tím více než tři roky rostly. Meziměsíčně se ceny průmyslových výrobců snížily o 0,1 %. Není tedy důvod obávat se trvalejší změny trendu ve vývoji cen průmyslových výrobců a případného vzedmutí spotřebitelské inflace,“ uvádí Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
img

Ceny výrobců/PPI, ČR, březen 2024

17.04.2024 Ceny průmyslových výrobců v březnu meziročně stagnovaly, když trh očekával meziroční růst 0,3 %.
img

Inflaci drží na uzdě ceny potravin

10.04.2024 „Březnová inflace stagnovala na úrovni dvou procent. Meziroční růst spotřebitelských cen se tak drží na únorových hodnotách, na které zpomalil z lednových 2,3 %. Inflace je tedy na nejnižší úrovni od prosince 2018. V březnu pokračoval především pokles cen potravin přibližně o 6 %. Právě zlevňování potravin táhne inflaci dolů. V jednotlivých položkách došlo k tak výraznému meziročnímu snížení, například u mouky to bylo o 27,8 % či u vepřového masa o 5,7 %. Do poklesu cen potravin se promítá několik faktorů – tím hlavním je dlouhodobý pokles cen zemědělské produkce. V únoru se meziročně snížily ceny zemědělců již desátý měsíc v řadě, a to téměř o 18,7 %.
img

💲CPI údaje v USA v centru pozornosti

10.04.2024 Zveřejnění údajů o indexu spotřebitelských cen v USA je jednou ze dvou klíčových událostí pro obchodníky s americkým dolarem, tou druhou je večerní zápis z jednání FOMC. Údaje o inflaci za březen budou zveřejněny ve 14:30 a očekává se, že vykáží zrychlení celkového ukazatele. Očekává se však, že jádrový ukazatel mírně zpomalí. Podívejme se krátce na očekávání před jejich zveřejněním
C:\fakepath\ceska koruna6.jpg

Březnová inflace byla pod prognózou ČNB

10.04.2024 Dvouprocentní březnová inflace byla o 0,9 procenta nižší, než očekávala Česká národní banka (ČNB) ve své únorové prognóze. Za očekáváním byla také jádrová inflace, která je důležitá pro rozhodování ČNB a centrální banka ji svou politikou může nejvíc ovlivnit. Po zbytek roku by se meziroční růst spotřebitelských cen měl pohybovat v blízkosti dvouprocentního cíle centrální banky, uvedl v komentáři k vývoji inflace ředitel sekce měnové ČNB Petr Král.
C:\fakepath\ceskakoruna.jpg

Inflace v březnu zůstala na dvou procentech

10.04.2024 Meziroční růst spotřebitelských cen v Česku činil v březnu dvě procenta, stejně jako tomu bylo v únoru. Oproti loňskému březnu si lidé museli připlatit zejména za bydlení, stravování a ubytování. Ceny klesly pouze u potravin a nealkoholických nápojů. Údaje dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). V porovnání s únorem vzrostly ceny o 0,1 procenta, a to hlavně kvůli zdražení dálničních známek a paliv.
img

Ceny domů a bytů v ČR začaly opět růst, přestože v EU spíše klesají

09.04.2024 Ceny domů a bytů v České republice začaly opět růst, přestože v průměru celé Evropské unie spíše klesají. V loňském čtvrtém čtvrtletí ceny bydlení v ČR mezičtvrtletně vzrostly druhé čtvrtletí po sobě o 0,3 procenta, v EU ale koncem roku 2023 o 0,3 procenta klesly. Pokles cen zaznamenalo v posledním loňském čtvrtletí například Německo, naopak výrazně vzrostly ceny v Polsku. Vyplývá to z dat Eurostatu, podle kterých ke konci loňského roku sice cena českých bytů a domů meziročně klesla o procento, od roku 2010 ale zdražily o 123 procent.
img

Bitcoin: Cíl tohoto býčího cyklu je 300 000 dolarů

09.04.2024 Kurz bitcoinu po sérii korekcí v minulém týdnu výrazně posílil. Poslední cenový pohyb vytlačil hlavní kryptoměnu nad kritickou zónu rezistence, což před nadcházejícím halvingem vzbudilo optimismus investorů.
C:\fakepath\ceska koruna-3.jpg

Březnová inflace byla podle analytiků kolem dvou procent

07.04.2024 Meziroční inflace se v březnu pohybovala v blízkosti dvouprocentního cíle České národní banky (ČNB), kterého dosáhla v únoru poprvé od prosince 2018. Předpokládají to analytici oslovení ČTK. V meziměsíčním srovnání podle nich pokračovalo zlevňování potravin, přetrvávalo ale zvýšené tempo růstu cen ve službách. Český statistický úřad (ČSÚ) zveřejní údaje o březnové inflaci ve středu.
img

Ceny nemovitosti v Česku se stabilizují, letos lze čekat růst. Zato v Německu stále výrazně padají

04.04.2024 Pokles kupních cen rezidenčních nemovitostí v Česku v posledním loňském čtvrtletí zpomalil, vyplývá z dnes zveřejněných dat Eurostatu. Meziročně totiž činil jen rovné jedno procento. To je slabší pokles cen, než jaký nastal loni ve druhém i třetím kvartále. Signalizuje, že se předchozí propad koncem loňska začal stabilizovat, zejména díky odeznívání mimořádně vysoké inflace a související vyhlídce snížení úrokových sazeb, včetně těch na hypotékách.
img

Forex: Americký trh práce zůstává odolný

04.04.2024 Konečné odhady PMI za březen již zřejmě nepřekvapí. Kompozitní index pro eurozónu podle nás ukáže jen nepatrné zhoršení vlivem slabšího údaje pro oblast služeb, zatímco průmysl si podle dříve zveřejněných dat vedl nakonec o něco lépe. Ceny průmyslových výrobců v eurozóně v únoru pravděpodobně pokračovaly v rychlém meziročním poklesu přesahujícím 8 %.
img

Bitcoin: Korekce pomůže "tvůrcům trhu uchopit likviditu"

03.04.2024 Bitcoin v úterý přitahoval pozornost výrazným poklesem. Cena klesla pod hranici 66 000 USD poté, co se několik dní držela nad 69 000 USD. To vyvolávalo obavy z dalšího poklesu ceny. Krypto analytici se ale domnívají, že v rámci býčího trendu by mohlo dojít ke 30% korekci ceny bitcoinu.
C:\fakepath\Kakao.jpeg

Cena kakaa roste rychleji než Bitcoin. Jak je to možné?

02.04.2024 Cena kakaa (COCOA) v podstatě od konce loňského roku prudce roste. Jen za první tři měsíce letošního roku si kakao připsalo již více než 143 % (zelená barva) a ve svém zhodnocení výrazně předstihuje i Bitcoin, který za stejné období vzrostl o zhruba 60 %. Co však stojí za tímto prudkým růstem, který vyhnal cenu hlavní výrobní složky čokolády na více než 10 000 USD za tunu?
img

Češi letos za Velikonoce utratí o 850 milionů korun více než loni. Jsou to pro ně druhé nejlevnější Velikonoce v novodobé historii

29.03.2024 Češi letos za Velikonoce, konkrétně za pohoštění a koledu, utratí v průměru 3020 korun, což je o 176 korun více než loni. Vyplývá to z průzkumu online supermarketu Košík.cz. Oproti loňsku, kdy za Velikonoce dali průměrně 2844 korun na domácnost, to značí navýšení výdajů o 6,2 procenta. Takové navýšení překonává aktuální, únorovou meziroční inflaci, čítající rovná dvě procenta, o 4,2 procentního bodu. To znamená, že z vetší části stojí za nárůstem objemu velikonočních nákupů vyšší nakupované množství a jen z menší části pak meziročně vyšší cena.
C:\fakepath\trader-26032024-56-zm.jpeg

Moody's zhoršila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti firmy ČEZ

26.03.2024 Mezinárodní ratingová agentura Moody's dnes zhoršila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti české energetické společnosti ČEZ na negativní ze stabilního. Samotné hodnocení ponechala beze změny na stupni Baa1. Zhoršení výhledu nicméně naznačuje, že v budoucnosti by Moody's mohla ratingovou známku firmy ČEZ zhoršit.
img

Energetika pod tlakem: Vyplatí se teď investovat do energetických akcií typu ČEZ

26.03.2024 Investování do akcií energetických společností představuje i letos nadále riziko. Kvůli politickým tlakům v čase stále poměrně vysokých cen energií, byť o dost nižších v porovnání s uplynulými léty, a také kvůli právě klesajícím cenám cen burzovních cen plynu či elektřiny a také ovšem emisních povolenek.
img

Letošní Velikonoce budou druhé nejlevnější v historii. Meziroční propad cen typických velikonočních potravin je totiž mimořádný, navíc mzdy Čechům stále rostou

22.03.2024 Češi se letos mohou těšit na druhé nejlevnější Velikonoce v novodobé historii země. „Velikonoční košík“ potravin, hojně konzumovaných právě o velikonočních svátcích, ať už přímo či coby ingredience, totiž oproti loňsku dramaticky zlevnil. A to o bezmála třináct procent (viz tabulka níže). Přitom o loňských Velikonocích se Češi naopak potýkali s dramatickým zdražením „velikonočního košíku“, a sice o více než třicet procent.
img

Výsledky ČEZ jsou druhé nejlepší za posledních deset let, stát si tak může říct opět o velkou dividendu – a zrušit daň z mimořádných zisků už pro letošek

21.03.2024 ČEZ loni vykázal druhý nejlepší výsledek hospodaření za posledních deset let. Čistý zisk meziročně sice klesl o výrazných 63 procent, na 29,6 miliardy korun, ale to proto, že předloňský rok byl zkrátka zcela mimořádný a zejména z toho důvodu, že stát v důsledku právě mimořádného roku 2022 a mimořádných zisků ČEZ v tom roce uvalil na podnik mimořádnou daň a mimořádné odvody. Na nich podnik za loňský rok odvedl čtyřicet miliard korun.
img

Naděje menších podniků se nenaplnily, Česká národní banka snížila úrokové sazby pouze o půl procentního bodu

20.03.2024 Bankovní rada České národní banky (ČNB) dnes rozhodla o snížení základní úrokové sazby o 0,5 procentního bodu na 5,75 %. Toto rozhodnutí bylo většinově očekávané, a to přesto, že inflace se snižuje rychleji, než ČNB předpokládala. Jednotliví členové bankovní rady v čele s guvernérem Alešem Michlem se totiž v posledních týdnech vyjádřili proti rychlejšímu snižování úrokových sazeb a tomuto kroku nenahrává ani poměrně slabá koruna. V české ekonomice je však řada odvětví a firem, které doufaly, že bankovní rada na nízkou inflaci přeci jen zareaguje silněji a pro které je dnešní krok zklamáním.
img

Trhy čekají na rozhodnutí Bank of England. Přehled páru GBP/USD

19.03.2024 Ve čtvrtek 21. března se uskuteční měnověpolitické zasedání Bank of England. Sazba má být podle očekávání ponechána na úrovni 5,25 %, přičemž pro její zachování bude hlasovat nejspíš 7 z 9 členů výboru. Stojí za zmínku, že známý jestřáb Mann bude hlasovat pro zvýšení sazby, zatímco holubice Dhingrová bude hlasovat pro její snížení. Jakákoli odchylka od tohoto scénáře by mohla narušit klid a podpořit růst volatility.
C:\fakepath\reddit.png

Zájem o akcie Redditu výrazně převyšuje nabídku

18.03.2024 Zájem o akcie americké společnosti Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, před vstupem na burzu přibližně pětkrát převyšuje nabídku. S odkazem na své zdroje to v neděli uvedla agentura Reuters. S akciemi Redditu se na Newyorské akciové burze (NYSE) začne zřejmě obchodovat ve čtvrtek 21. března pod symbolem RDDT.
img

Jaká bude cena zlata na konci týdne?

18.03.2024 Podle posledního týdenního průzkumu o zlatě se býčí nálada mezi analytiky do značné míry vypařila, zatímco retailoví investoři jsou stále optimističtí. Senior tržní analytik serveru Barchart.com Darin Newsom zastává pro tento týden ohledně ceny drahého kovu medvědí názor, protože je nepravděpodobné, že by Fed na svém středečním zasedání snížil sazby.
img

Ceny v průmyslu i zemědělství klesají

18.03.2024 „Vývoj cen průmyslových výrobců potvrzuje odeznívání inflačních tlaků v české ekonomice. V lednu ceny v průmyslu klesly poprvé od listopadu 2020 a klesající trend byl potvrzen i v únoru, kdy byly ceny meziročně nižší o 0,9 %. Vliv na to má mimo jiné utlumená poptávka po průmyslové produkci, s níž se výrobci musí vyrovnat. Hodnota nových průmyslových zakázek se podle posledních dostupných údajů v lednu meziročně snížila o 2,7 %. Nové zakázky ze zahraničí se meziročně snížily o 2,5 % a domácí klesly o 3,1 %.
img

Ceny v průmyslu neklesají tak rychle, jak se čekalo. ČNB přesto sníží úrokové sazby „jen“ o 0,5 procentního bodu

18.03.2024 Ceny průmyslových výrobců letos v únorů klesaly pomaleji, než se čekalo. Meziročně vykázaly pokles o 0,9 procenta, zatímco analytici oslovení agenturou Bloomberg předpokládali ve střední hodnotě svých odhadů pokles o 1,3 procenta. Meziměsíčně byla dynamika ale naopak silnější, než se čekalo, když ceny narostly o 0,5 procenta, namísto očekávaných 0,3 procenta. Každopádně deflační nebo naopak inflační tlaky v oblasti průmyslových cen nejsou natolik výrazné, aby měly vůbec potenciál vést jednotlivé bankovní radní k úvaze o přehodnocení postoje ve věci dalšího nastavení základních úrokových sazeb. Ty tak na zasedání tento týden ČNB nejspíše sníží „pouze“ o 0,5 procenta, a nikoli o výraznou 0,75 procenta.
img

Ceny výrobců/PPI, ČR, únor 2024

18.03.2024 Únor hlásí zmírnění meziročního poklesu výrobních cen v tuzemském průmyslu i zemědělství.
img

Ranní okénko - Tento týden zasedá Fed a ČNB

18.03.2024 V kalendáři na následující dny je nachystaná opět zajímavá série ekonomických dat, zdaleka nejdůležitější ale bude středa, během které zasedá jak Česká národní banka, tak americký Fed. Zatímco u americké centrální banky je o rozhodnutí jasno a zásadní bude především nová prognóza spolu s výhledem na další vývoj sazeb, u ČNB se bude rozhodovat o intenzitě snižování. Pokles inflace k 2% cíli spolu s neutěšivým ekonomickým vývojem otevírá prostor pro další akceleraci tempa, komentáře členů bankovní rady ale naznačují spíše opakované snížení o 50bb.
C:\fakepath\trader-15032024-40-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.03.2024 1) Salvador převede velkou část svých bitcoinových aktiv do zařízení mimo dosah internetu, které bude uloženo ve fyzickém trezoru na území této středoamerické země. S odvoláním na prezidenta Nayiba Bukeleho o tom ve čtvrtek informovala agentura Reuters. Na prezidentův popud zavedl Salvador v roce 2021 bitcoin jako svou oficiální měnu vedle amerického dolaru.
C:\fakepath\hliník.jpg

Ruské společnosti Rusal loni klesl zisk

15.03.2024 Ruské hliníkárenské společnosti Rusal v loňském roce klesl čistý zisk o 84 procent na 282 milionů dolarů (6,5 miliardy Kč), přestože prodej hliníku se zvýšil. Za zhoršením hospodaření je hlavně výrazný pokles cen kovu, oznámila dnes firma, která je největším producentem hliníku na světě mimo Čínu.
img

Solana (SOL) v zelené barvě, jelikož ceny kryptoměn se propadají

15.03.2024 Uprostřed rozsáhlého poklesu trhu s kryptoměnami se Solana (SOL) objevuje jako zelený maják, když za posledních 24 hodin zaznamenala nárůst o 6,8 %.
img

Pohonné hmoty ještě zlevňují, ale začnou zdražovat – dnes z několika důvodů

14.03.2024 Zhruba půldruhého měsíce trvající zdražování pohonných hmot v ČR se s příchodem března zastavilo a stagnace či mírné zlevňování pokračovalo i v uplynulém týdnu. Zlevňování ale nebude trvalejší povahy, řidiči se musí smířit s brzkým obnovením cenového růstu. Benzín je nyní o dva haléře na litr dražší než před týdnem, stojí v průměru 38,43 Kč/l, zatímco nafta zlevnila o 14 haléřů na litr, na 38,46 Kč.
C:\fakepath\komodity-13032024-1.jpg

Obchodování s komoditami - strategie pro komoditní trading

13.03.2024 Představte si komoditní trhy jako nesmírně rozsáhlé moře, jehož vody jsou proplétány nekonečnými proudy nabídek a poptávek. Komodity, ty základní stavební kameny naší ekonomiky, se stávají loděmi, které na těchto vodách plují.
img

Starší rodinné domy zlevnily meziročně od 1 do 10 procent, nejvíce v Brně

13.03.2024 Ceny starších rodinných domů jsou meziročně nižší o jedno až deset procent. Analýza společnosti FérMakléři.cz ukázala největší zlevnění metru čtverečního v Brně, a to o zhruba 7 400 korun. Lidé tak začátkem roku v tomto městě mohli koupit starší dům o rozloze 150 m2 o 1 115 250 korun levněji než loni. V Praze šly ceny dolů meziročně o 4 procenta. Srovnání ukázalo ovšem už i meziroční cenové růsty, a to v Ostravě o 5 procent a v Olomouci o 1 procento. V kvartálním pohledu pak ceny už rostly ve více městech.
img

Klesající inflace začíná pozitivně ovlivňovat příjmy domácností

11.03.2024 „Inflace v únoru dále zpomalovala v souladu s očekáváním většiny analytiků. Po prudkém lednovém poklesu z prosincových 6,9 % na 2,3 % v únoru inflace dosáhla dvouprocentního cíle České národní banky. Na této úrovni byla inflace naposledy na konci roku 2018. Inflace tedy přestává být bolavým místem české ekonomiky a současně začíná pozitivně ovlivňovat i reálné příjmy domácností.
C:\fakepath\reddit.png

Reddit chce při vstupu na burzu získat 748 milionů dolarů

11.03.2024 Americká společnost Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, chce prodejem akcií získat 748 milionů dolarů (17,3 miliardy Kč). Uvedla to dnes v dokumentu pro americkou burzovní komisi SEC. V primární veřejné nabídce akcií (IPO) firma plánuje nabídnout na burze NYSE v New Yorku zhruba 22 milionů akcií, datum vstupu na burzu ale zatím neoznámila.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

Únorová inflace již dosáhla cíle České národní banky

11.03.2024 Únorová inflace dosáhla dvouprocentního cíle České národní banky (ČNB), a skončila tak 0,8 procentního bodu pod její prognózou. Slabší než očekávaný byl růst regulovaných cen, nižší byla také jádrová inflace, která je důležitá pro rozhodování ČNB a centrální banka ji svou politikou může nejvíc ovlivnit. Naopak pohonné hmoty meziročně zdražily, zatímco centrální banka očekávala jejich zlevnění. V komentáři k vývoji spotřebitelských cen to dnes uvedl ředitel sekce měnové ČNB Petr Král.
img

Inflační cíl se v únoru naplnil

11.03.2024 Po více než pěti letech se podařilo opět v České republice dosáhnout inflačního cíle, když se inflace snížila z lednových 2,3 % na rovná 2 % v únoru. Cenový vývoj tak předčil naše i tržní očekávání.
img

Wall Street a Main Street dávají cenám zlata zelenou

11.03.2024 Poté, co předminulý pátek dosáhlo zlato rekordního maxima, pokračovalo ve svém pohybu ze stejného místa, na němž se minulý týden zastavilo, a stanovilo několik rekordních maxim na spotovém trhu i na trhu s futures, a to dokonce navzdory prohlášení předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella na Capitol Hill. Kromě toho dosáhly rekordních hodnot současně také akciové trhy a bitcoin.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Tuzemská inflace by měla zůstat v tolerančním pásmu cíle i po zbytek roku

11.03.2024 Z domácí ekonomiky bude hlavním údajem tohoto týdne dnes zveřejněná inflace za únor. Ta se podle nás v meziročním vyjádření dále snížila a mohla by se dokonce dočasně dostat pod 2% inflační cíl. Data z USA pravděpodobně nenabídnou příliš důvodů, aby Fed začal trhy připravovat na brzké snížení úrokových sazeb. Očekáváme, totiž, že inflace v únoru zůstala lehce nad 3 % y/y a solidní výsledek pravděpodobně zaznamenají také maloobchodní tržby. Statistiky průmyslové produkce v eurozóně budou i v únoru poznamenané enormní volatilitou dat z Irska. Ani bez tohoto vlivu se ale průmyslu v eurozóně na začátku letoška nedařilo, a to zejména v energeticky náročných odvětvích. Hlavní událostí z pohledu finančních trhů by však v tomto týdnu v eurozóně mělo být zveřejnění revize operačního rámce ECB.
img

Forex: Koruna se po celý týden držela v úzkém pásmu

08.03.2024 Tuzemské reálné mzdy v závěrečném čtvrtletí minulého roku dále rostly, stále ale velmi pozvolně. Jejich nárůst, který je příslibem pro postupné oživování spotřeby domácností tak trvá již třičtvrtě roku. V porovnání se závěrem roku 2022 sice byla v Q4 23 kupní síla mezd stále nižší o 1,2 %, mezičtvrtletně se však po růstu o 0,2 % v Q3 23 zvýšila o 0,4 %. Na finančních trzích tyto statistiky viditelnou reakci nevyvolaly, jelikož zhruba odpovídaly tržnímu konsenzu i únorové prognóze ČNB.
img

Zahraniční obchod v lednu zklamal, koruna oslabuje. Zachraňuje jej vývoz aut, škodí mu pokles cen elektřiny

08.03.2024 Zahraniční obchod České republiky v lednu zklamal. Vykázal přebytek pouze 3,7 miliardy korun. Přitom analytici oslovení agenturou Bloomberg vesměs očekávali vyšší přebytek. V průměru předpokládali, že přebytek vykáže úroveň takřka patnácti miliard korun.
img

Forex: Zasedání ECB změny nepřineslo, pozornost trhů se přesune k trhu práce v USA

08.03.2024 Finanční trhy se dnes budou soustředit na únorové „payrolls“ v USA. Vysoký přírůstek počtu pracovních míst v lednu (353 tis.), který dosáhl bezmála dvojnásobku tržního konsenzu, byl podle nás i trhu spíše jednorázovým výkyvem. V únoru bylo podle našeho odhadu vytvořeno 200 tis. nových pracovních míst. V eurozóně přinese dnešní zpřesněný odhad HDP za Q4 23 i jeho strukturu, v rámci které se podle nás kompenzovaly kladné příspěvky čistého vývozu a domácí poptávky se záporným příspěvkem zásob. Ekonomika eurozóny tak ve výsledku mezičtvrtletně stagnovala.
C:\fakepath\forex-06042024.jpg

Forex: 10 nejobchodovanějších měn světa

06.03.2024 Forexový trh je zdaleka největším finančním trhem na světě - každý den se na něm uskuteční obchody v hodnotě více než 7,5 bilionu dolarů. V současné době je v oběhu 180 měn, ale pouze deset z nich tvoří více než 90 % všech obchodů. V tomto článku se zabýváme těmito deseti měnami a rozebíráme, proč jsou tak populární a co by potenciální obchodníci měli vědět o jejich vlivu.
img

Bitcoin na historickém maximu vůči předním světovým měnám

05.03.2024 Bitcoin nadále stoupá a nyní se obchoduje na historickém maximu oproti předním světovým měnám, jako je euro, libra, australský, kanadský a novozélandský dolar a japonský jen.
img

Zemědělci čelí mimořádnému kolapsu cen. Potraviny zlevňují nejvíce od roku 2009, půjdou dolů dále

03.03.2024 Čeští zemědělci čelí mimořádnému cenovému kolapsu. Výkupní ceny, za které prodávají do obchodní sítě či k dalšímu zpracování, totiž letos v lednu padaly meziročně o 19,8 procenta. To je nejvýraznější propad minimálně od roku 2010. V celé historii České republiky je takový pokles cen vskutku zcela mimořádný a ojedinělý. Přispívá však zprostředkovaně, přes ceny potravin v obchodech, k propadu celkové inflace. Její pokles oceňují jak ratingové agentury, tak řadoví občané. A jistě také politici. Hlavně tedy ti vládní.
C:\fakepath\trader-01032024-49-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

01.03.2024 1) Nejrychleji rostoucí společností v Evropě se stala česká firma Raylyst, přední distributor fotovoltaických produktů pro evropský trh. Vyplývá to z nejnovějšího žebříčku sestavovaného listem Financial Times (FT) a serverem Statista. Do žebříčku 1000 nejrychleji rostoucích firem se dostalo ještě dalších deset českých společností.
C:\fakepath\eurozona4.jpg

Inflace v eurozóně v únoru zpomalila na 2,6 procenta

01.03.2024 Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v eurozóně v únoru zpomalilo na 2,6 procenta z lednových 2,8 procenta. Přispěl k tomu další pokles cen energií, uvedl dnes v rychlém odhadu evropský statistický řad Eurostat. Údaje za celou Evropskou unii předběžný odhad neobsahuje.
img

Pohonné hmoty přestávají zdražovat. Nahoru je tlačila slábnoucí koruna, americká centrální banka i napětí v Rudém moři

29.02.2024 Pohonné hmoty v Česku v uplynulém týdne výrazně zpomalily v tempu svého zdražování. Litr benzinu se u čerpacích stanic prodává v průměru za 38,40 koruny, před týdnem byl o 6 haléřů levnější. O 10 haléřů na litru zdražila nafta, za litr teď řidiči dají průměrně 38,65 Kč.
img

Ranní okénko - Inflace v Německu směřuje ke 2 %

29.02.2024 Čtvrtek bude z pohledu ekonomický dat patrně nejzajímavějším dnem týdne, kdy sice nedorazí žádná čísla z tuzemského trhu, přicházet ale budou výsledky inflace z vybraných států eurozóny. V odpoledních hodinách pak trhy může rozhýbat i statistika osobních příjmů a výdajů v USA.
img

Forex: Evropská inflace by se na podzim mohla dostat ke 2% cíli ECB

29.02.2024 Hlavními ekonomickými statistikami dnešního dne budou předběžné odhady únorové inflace z velkých evropských ekonomik, které předchází zítřejšímu zveřejnění inflace za celou eurozónu. Ve Francii, Španělsku i Německu je očekáváno zpomalení meziročního růstu spotřebitelských cen ke 3 %, či dokonce mírně pod tuto úroveň. V Německu budou zveřejněna také únorová data z trhu práce. Tamní míra registrované nezaměstnanosti by měla stagnovat na 5,8 %.
C:\fakepath\fundament-29022024-1.jpg

Makroekonomické faktory - finanční trhy a instituce (10. díl)

29.02.2024 V tomto článku se zaměříme na téma finančních trhů a institucí. Začneme stručným přehledem těchto dvou pojmů a poté se jim budeme věnovat podrobněji. Podíváme se také na to, kdo řídí finanční trhy a instituce, a rozebereme jejich vliv na ekonomiku, spotřebitele a centrální banky.
img

Forex: Tlaky na růst cen se v tuzemském průmyslu zmírnily

28.02.2024 Tuzemské ceny průmyslových výrobců v lednu meziměsíčně vzrostly v průměru o 2,5 %, meziročně však byly nižší o 1,8 %. Tento výsledek byl v souladu s tržním konsensem. Na poměrně výrazné meziměsíční dynamice se podílely především ceny energií, které se zvýšily v průměru o 9,6 % m/m. Vliv zde mělo výrazné zdražení jejich regulovaných složek.
img

Sedláci jsou naštvaní a lidé se začínají bát deflace

28.02.2024 Český statistický úřad dnes zveřejnil nová data o vývoji cen v jednotlivých segmentech ekonomiky.
img

Ceny výrobců klesají – v průmyslu poprvé od listopadu 2020

28.02.2024 „Inflační vlna se již přes Česko převalila a pomalu odeznívá. Potvrzuje to i únorový vývoj cen výrobců. Ceny průmyslových výrobců se v únoru meziročně snížily o 1,8 %. Letošní únor byl od listopadu 2020 první měsíc, kdy k takovému poklesu cen v průmyslu došlo. Za poklesem stojí především utlumená poptávka, na níž musí firmy reagovat. Dramaticky se snižují i ceny zemědělských výrobců, které v únoru meziročně klesly již podeváté v řadě.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Čína a USA | Další snižování sazeb | Manažer Finmex Academy | Špinavý plovák | Techničtí obchodníci | Sněmovní volby | Privatizace | Oživení poptávky po službách | Bilanční suma | Sílící dolar | Pozitivní výnosy | Hodnota Tesly | BHS expres | Objem transakcí | Zvyšování sazeb ČNB | Výkonnosti eura | Tomáš Lébl | GLOBALT Investments | January Barometer | Obchodní pásmo | Virus Covid-19 | Výhled 2024 | Otevření Wall Street | Silvergate Capital | První odhad HDP | Maďarská inflace | Akcie Meta Platforms | Propad ekonomiky | Prognóza vývoje | Hospodářská situace | Zpomalení čínské ekonomiky | PPI v USA | Výnosy dluhopisů | Ekonomické podmínky | Vysoká zadluženost | Oživení německé ekonomiky | Růst v eurozóně | Nord Stream AG | Realitní trh | Finanční ústav | Ratingové úpravy | Celkový zisk | Vysoce riziková strategie | Cena platiny | Hlava a ramena | Daniel Gladiš | Prostor k růstu | Vypůjčené cenné papíry | Hodnota vašich investic | ChatGPT | Jak fungují akcie | Obrácená Hlava a ramena | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Makléřská společnost | Nastavení ropného trhu | Zpravodajský server | Nízká úroková sazba japonského jenu | Jestřábí cyklus | Aktuální cena ropy (graf) | Zásoby zemního plynu | Obchodování na světových finančních trzích | Neel Kashkari | Ztráty české měny | Vývoj míry nezaměstnanosti | Ceny Etherea | Výplach | Ziskový potenciál | Euro k americkému dolaru | Klid před bouří | Vývoj zásob plynu | Steve Huffman | Filip Louženský | Obsluha státního dluhu | Telefonica akcie | ABP | Zvolení Joe Bidena | Uvolnění limitů | Daňová optimalizace | Zvyšování cen | Rostoucí úrokové sazby | Opětovný pokles | Soukromé úvěry | Pokles cen nových bytů | Poskytování cizoměnových úvěrů | Určování trendu | Dlouhé pozice | Prognóza USD/CAD na rok 2023 | Denní objem | Experimentální turecká měnová politika | Světové akcie | Prezident Biden | Broker Consulting Martin Novák | Analytický tým FXstreet.cz | Investice do startupů | Ozvěny trhu | Války | Opatření ECB | Silnější americký dolar | Lithium | Americký ADP | Diverzifikace ekonomiky | Západní země | Foxconn | Zveřejněné údaje | Záporná cena WTI | Výzkumný pracovník | Simplify | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Carson Group | IGLN.UK | Sell in May and go away | Eurový úvěr | Obchodní platformy | Akcie na asijských trzích | Jakub Seidler | Home Depot (HD.US) | Vývoj indexu jádrové inflace | Češi | Realitní portfolia | Uživatelé sítě | Rychlé zisky | Korunový výnos | Vývoj cen pohonných hmot | Data z trhu práce | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Sezónní trendy | TD Securities | Budapešť | Obava z recese | SMCI.US | Australská centrální banka | Allianz | ATR (Average True Range) | Trh nemovitostí | Panevropský index | Nákupu státních dluhopisů | Nízká úroková sazba | Bezdůvodné vrácení zboží | Nákladové tlaky | Současný propad | Pesimismus | Globální růst | Obchodování britské libry | Pokračování růstu | Ceny bytů | Zahraniční obchod ČR | Radim Dohnal | Velký propad | Nákup ropy | Silná rezistence | Indikátor průmyslové výroby | Brent Crude Oil | World Energy Outlook | Renko | Prezident newyorského Fedu | Jana Steckerová | Česká ekonomika letos | Reserve Bank of New Zealand - RBNZ | Hospodaření firmy | Nominální mzdový růst | Fyzická výměna | Obchodní nástroje | Klesá dolar | Zdražovat | Proč investovat do kryptoměn | Měnový pár EUR/CZK | Analýza akcie | DPH | EUR | Finanční možnosti | Maxim Rešetnikov | Německé hospodářské svazy | Skupina ekonomicky vyspělých zemí | Annalena Baerbocková | Závislost na Rusku v oblasti energií | Kryptoaktiva | P/E poměr | Spotřebitelské výdaje | CNY/T | Vývoj % nesplácených hypoték v USA | Zadlužení České republiky | Bundesbank | Úrokové sazby ve Švýcarsku | Přidaná hodnota kryptoměn | Nordea Bank Abp | Pensylvánie | Akcie MU | Hypoteční expert | Společnosti BlockFi | Riziko inflace | Petr Kymlička | Investiční firma | Transněfť | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Motorová vozidla | Globální dluhopisový index | Vlastní prostředky | Meziroční vývoj spotřebitelské inflace | Papírové peníze | Ceny bytů v Praze | Levné peníze | Zchlazení poptávky | Zavedení embarga EU | Uvolnění podmínek | Jihokorejské akcie | Dražší půjčky | Trendy na trhu s komoditami | Analytik Joe Manimbo | Kalifornie | Vít Hradil | Majitel burzy | Investiční rizika | Hospodářská zvířata | David Malpass | Volatilní | Cable | Pivot Pointy Camarilla | First Solar Inc (FSLR.US) | Brokeři | Yandex | Accenture | Oživení cen | Vývoj akciového indexu FTSE 100 | Hlavní úrokové sazby | S3 Partners | Surová ropa | Automobilový sektor | Náklady spojené s bydlením | Ceny akcie RWE | CFD na index | Druhy IPO | Australský dolar | Žebříček nejbohatších | XOM | Index hongkongské burzy | Optimismus spotřebitelů | Swissquote Bank | Kurs zlotého | Itálie | Obavy z dopadu koronaviru | Euro proti dolaru | Těžba diamantů | Organizace Conference Board | Snížit úrokové sazby | Obchodníci s velkými zásobami | Michal Stupavský, CFA | Úřad FAA | Deaktivace | Stoxx | Stavební produkce | Take Profit | Klíčový ukazatel | Česká vláda | Cena emisních povolenek v EU | Qualcomm | Hodnotové akcie | PEPP | Epidemická situace | Altcoin | Obchodní deficit | Emise | Vývoj ceny zlata | PMI v eurozóně | Prodejní opce | Ceny nemovitostí ve Švédsku | Výkonný ředitel | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Tencent Holdings | Vývoj na akciích | Navyšování mezd | Pip | Německé průmyslové objednávky | Očekávání | CAC 40 (FRA40) | Úplná fixace měny | Valeant Pharmaceuticals | Rizika na Blízkém východě | BedBath | Ceny energetických komodit | Korelace | Levice | Mimořádné daně | Ceny zeleniny a ovoce | Finanční injekce | Jüan | Program nákupů dluhopisů | Rozdělení akcií | Otevřené pozice | LNG z Freeportu | Cena žlutého kovu | Inflace v září | Trh dluhopisů | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | Daňové ráje | Uzavření Rudého moře pro tankery | Trh s akciemi | Tipy pro začínající | Úrokové sazby v eurozóně | Sankce EU proti Rusku | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Nikl | HDP v EU | CMC Markets | Geely | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Vliv války na Ukrajině | Swiss Life | Davové psychózy | Hlavní index frankfurtské burzy | L.F. Investment | Cena severomořské ropy | BNB | Průkopník day tradingu | Inflační riziko | Zvyšování úrokových sazeb Fedu | Geopolitická krize | Pershing Square | Tlak na Rusko | Zapákované banky | Konkurent | Ruská centrální banka | Faktory ovlivňující finanční trhy | Faktory ovlivňující inflaci | Pozitivní signál | Předpověď ceny | Světové osobnosti | Dříví | Strategie pro obchodování s komoditami | AUD/NZD | EUR/JPY | Target (TGT.US) | Kvartální výsledky | Goldenburg Group | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Deflace v Německu | Veřejné finance | Producenti ropy ze skupiny OPEC | Tvorba fixního kapitálu | Poznej svého klienta | Ekonomické perpetuum mobile | BTC na burzy | Volební rok v USA | Objem maloobchodních tržeb | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Náklady na financování | FAA | Komfortní zóny | Příležitost k nákupu | Vývoj základní úrokové sazby v USA | Měny v regionu | Čtvrtletní pokles | Bear market | Ruské invaze na Ukrajinu | Oživení ekonomiky | Průměrný denní objem obchodů | Trh práce | Cena kávy arabica | Obliba bitcoinových peněženek | Bydlení v ČR | Zvýšení produkce ropy | Roční míra inflace | Evropská komise | Spekulace na pokles cen | Webináře Trading Room | Cena palivového dříví | WeCHat | Souhrnný indikátor | Pro investory | Diverzifikace | Kakao - Vývoj ceny | Měsíční data | Bob Haberkorn | Plynovod Nord Stream 2 | Skupina G7 | Wood&Company | Cenový skok | Ekonomické nestability | Short Interest | Masivní propouštění | Philip Morris ČR | Zápis z jednání ČNB | iShares | Aramco | Swiss | Crypto | Trh komodit aktuálně | Investice | Ceny producentů | Zpráva z akciového trhu | Poplatky u Purple Trading | Uranové akcie | Společnost Equinor | Britská centrální banka | Obchodování GBP/USD | DXY | MiCA (Markets in Crypto Assets) | Prudká inflace | Aktuální kurzy měn | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Zlevňování ropy | Spotřebitelský sektor | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | Nastartování české ekonomiky | MACD | Potenciál | Výhody a nevýhody obchodování | Zdražování hypoték | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Velká burza | Krok za krokem | Support | Návrat inflace | Globální dluhopisové trhy | Allianz Trade | Chování | Taneční kroky s trhem | Švédské koruny | Mezinárodní ratingová agentura | Povinné pojištění vkladů | Edge | Důsledná analýza trhů | Akvizice | Lednová inflace | Index aktivity | Evropské ceny výrobců | Oslabování měny | Moment obratu trendu | Virgin Galactic | Přesnost | Česká měna dnes | Obchodní principy | Pokles cen energií | EUR/RON | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Norges Bank | Ceny ropy a zemního plynu | Cyklus zvyšování sazeb | Obchodní skupina | Dění na světových burzách | Historie obchodování | Škoda Auto | Norilsk Nickel | Jak číst grafy | Americký akciový trh | ADP report | Beijing Hotgen Biotech | Růst amerického dolaru | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Inside Bary | Měnové krize | Stavební výroba v květnu | Vývoj spreadu | iPhone | Pokles polské ekonomiky | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Japonské akcie | Nákupní centra | Nálada v eurozóně | Nemovitosti ve východní Evropě | Hlavní index německých akcií DAX | Argos Capital | Světové ceny potravin | Tržby za služby | Investiční svět | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Kolaps HDP | Muddy Waters | Prognózy | Britská libra | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Šéf Fedu Powell | Majetek Koruny | Modelový příklad | Intervence | Zajímavé zisky | NYSE | Výkon ekonomiky | SKIET | Kontrola nabídky ropy | Nikola | Trh s dluhopisy | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Snížení poptávky | Kryptoburzy | Ceny kakaa | Kurz ropy | Everett Millman | Peter Chia | E.ON | CFD obchodování indexů | CDR | Slabá koruna | Interactive Brokers | Klesly akcie | Měnový pár GBP/USD | Vklady | Experti | Trendy na trhu | Technická analýza | Počáteční zisky | Produkce energie | Gautam Adani | LSEG | Cena benzinu v USA | České hospodářství | SNB - Swiss National Bank | Rekordní minima | Veřejná nabídka akcií (IPO) | Sentiment indikátory | Futures kontrakt | Volatilita krypto | Bezpečný přístav | Rekord | ADR | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Klíčový údaj | Zpevňování koruny | NLI | Růst společnosti | Gepard Finance | Akvizice Wüstenrotu | Cyklus býčího trhu | Bitcoiny | Hlubší trend | Rozvíjející se země | Jednatel společnosti | Člen bankovní rady ČNB | Zemědělský svaz | Makléřské společnosti | Návrh zákona | Stop-Loss | Tapering | Země skupiny G20 | Russell 2000 | Olívia Lacenová | Evropský index | Evropské měny | Býčí výhled | Obchodování na finančních trzích | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Creditas | Daň z nabytí nemovitosti | Dění na trzích | StoneCo | Čtyřhodinový graf | Důvěra v ekonomiku | Bidenova administrativa | Největší světová ekonomika | Objem ropy | Energetické akcie | Společnost Apple | Hodnota eura | Ceny rýže | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Vývoj ceny dřeva v USD | Zavedení embarga | Asijské trhy | Reálné příjmy domácností | Obchodní seance | Klíčové společnosti | Index Nikkei | Impuls | Analytik společnosti XTB | Český statistický úřad | EUR/USD | Pracovní místa | Efektivní správa | Vanad | Vývoj konkrétního akciového trhu | Vývoj výše aktiv | Na burze | Oživení čínské ekonomiky | Bondster | Návratnost investic | General Electric | Kryptoburzy FTX | Tradiční měny | Výnos amerických bondů (TIPS) | Acacia Communications | Pokles akcií | Vývoj měnového páru USD/CNH | Nálada v průmyslu | Úřad ministerstva financí pro kontrolu zahraničních aktiv | Adani Total Gas | Dění ve světě | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Nejvyšší inflace | Morgan Stanley | Simplify Asset Management | Akciové burzy | Výsledný zisk | NFP | Dobré výsledky | Předseda představenstva | PKN Orlen | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Rozsáhlé sankce | Cenový propad u akcií | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Analýza makroindikátorů | Švédská koruna | Strach | Chemický průmysl | Prezidentské kampaně | Čtvrtletní zisk | Český průmysl | Commodity Channel Index | Investiční příležitost | Neckline | Cena bitcoinu | Dobré načasování | Penzijní fondy | ČSOB | Současná cena | Finanční páka | Obchodování na burzách | Covidové uzavírky | Skladování fyzických komodit | Zdražení dovozů | CFD jsou deriváty | Akcie regionálních bank | Wolters Kluwer | Kansas City | Konkurenti | Profesionální obchodníci | Lodní společnosti | Indikátor vývoje cen | Price Action | Akcie společnosti | Investice do robotiky | Uzdravování | ETH | Chování trhu | Tuzemské hospodářství | Vývoz ruské ropy | Ostatní cenové indexy | América Móvil | iShares Oil & Gas Exploration & Production | AXA ČR | Fungování finančních trhů | CSI 300 | Aktuální vývoj | Obchodování a investování | Benchmark | Kakaovník | Cena pšenice | Analýza volatilních trhů | Bilance obchodu | WallStreetBets | Rostoucí výnosy | FTX | Společnost E.ON | Valuo | Riziko versus potenciál zisku | Nová data ČSÚ | Opatrný optimismus | Supporty a rezistence | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Ceny dřeva | Rotterdam | Druhá největší ekonomika | BitStock | Včerejší obchodování | Lagardeová | Zastánce eura | Nejvyšší soud | NextEra | Průměrné mzdy | Výraznější impuls | Výnosové křivky | Krach americké banky | Bernie Sanders | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Měnové zasedání | Cenné papíry | Nabídka a poptávka komodit | Burza Bittrex | Vývoj akcií | CFD kontrakty | Vývoj amerického plynu Henry Hub | ČR | Výnos | P/S | DeFi | Nová prognóza ČNB | Ruské finanční trhy | Američtí centrální bankéři | Ekonomika Saúdské Arábie | Přecenění zboží | Budoucí pohyby | Kryptoměna Bitcoin | Daimler | Výrobní sektor | Kurzotvorné informace | Sázka na pokles ceny | Nákupy státních dluhopisů | Ukazatele ekonomického rozvoje USA | Medvědí výhled | RBC Capital | Renko chart | Evropský statistický úřad Eurostat | Dohody OPEC | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Inflace v České republice | Prodeje aut | RBS | Euforie na trzích | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Průmyslové využití | Výkon průmyslu | Soukromá spotřeba | Tisk peněz | IHNED | Vietnam Airlines | Asijské akcie | BreakEven | Akcie těžařů | Delta | Odměny za těžbu | Dlužník | Rizikovost | Meituan | Uzavření příměří | TNOTE | Vývoj na trzích | AI | Globální banky | Trading Room | Black swan | SMA | Retracementy | Agentura IEA | Křiž smrti | Burzovní ceny ropy | Vzdělávání | Pokles cen kovů | Dušan Kunovský | Šéf Fedu | Ant Group | Měnová politika centrální banky | Vzácné kovy | Myšlenkové schéma | Slabá poptávka | Nastavení úrokových sazeb | Plyn v EU | LYNX Trading | Odvětví kryptoaktiv | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Vliv finančních trhů a institucí | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Dopravci | Vývoj ceny sóji | Rozhodnutí o sazbách | Styl obchodování | Reddit | Příklady z historie | Cena emisních povolenek | Technické rezistence | Dodávky ruského plynu | Obchodování komodit | BCM BeginCapitalMarkets | Zkrocení inflace | Hodnota realit | Pákové produkty | Akcie Erste | Jana Mücková | ESG | Index DOW | Import | Ceny zemního plynu i elektřiny | Analytik Broker Consulting | Binance Coin | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Překvapivý růst | Zvýšení sazeb Fedu | Posílení | Prodeje bytů | Německý akciový index DAX | Power Exchange Central Europe (PXE) | Expanzivní fiskální politika | Vstupy a výstupy | Newyorské komoditní burzy | Reálné ekonomiky | Zvýšení dluhového limitu | Zásoby zemního plynu v USA | Londýn | Exchange | Investiční portfolio | Alcoa | Data o HDP | Forexový trh | Cena emisních povolenek EU | Wheaton Precious Metals | Události roku | Adam Smith | Základní pravidla | Akcie roku 2020 | Uložení volných peněz | Světová rada pro zlato (WGC) | Snižování sazeb ČNB | BTCC | Státní dluh | GLEN.UK | MAE | Co jsou CFD kontrakty? | Potenciální ztráty | Kontrariánství | Jednání centrálních bankéřů | Daytrading | Zpomalující ekonomika | Hluboké recese | Inflace a deflace | Commodities | O2 | Prolomení parity | Avast | Jiří Oslizlo | Zvýšení účinnosti | Nejlepší technologické akcie | Prudký pokles cen akcií | Obchodovat na burze | Bayer | Obchodování na komoditním trhu | Kurz eura k dolaru | Coca-Cola | Euro k dolaru | Směřování měnové politiky | Delta Air | Makrodata EMU | Kontrakty | Naked Brand | Jaké jsou výhody obchodování indexů? | Akcie RWE | Jeden dolar | Ferrari | Co jsou CFD | Problém s dodávkami plynu | Hlavní ekonom ING | Složitá debata | Budoucí trendy | Výsledky ČEZ | Capitalinked.com Radim Dohnal | Největší producent ropy | ETFS Natural Gas | Polymetal International | Historický vývoj ceny ropy | Peníze z vrtulníku | Christine Lagardeová | Lex ČEZ | Bohumil Trampota | Propad cen | Akciové investování | Obchodování s cennými papíry | Johan Sverdrup | Barrick Gold (GOLD.US) | Microsoft (MSFT.US) | Největší světové ekonomiky | Eurové příjmy | Federální rezervní systém (FED) | Očekávání ČNB | Plynovod Nord Stream 1 | Přebytek běžného účtu | AUDUSD | Plány | Očekávání ziskovosti | Politika americké centrální banky | Akcie v Evropě | FinTech | Cenné lekce | Praxe | Nasdaq100 | Investiční výhled | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Jednání OPEC+ | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americko-čínské vztahy | Americké ekonomiky | Index NASDAQ 100 | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Období zvýšené volatility | Again Capital | Palladium - Vývoj ceny palladia | Britové | Pohyb ceny podkladového aktiva | Rijád | Globální krize | Futures na S&P 500 | Sentiment na trhu | Podnikání v ČR | Contract for Difference | JPY | Pevný výnos | Obchody (intervence) | Kč/USD | Metaverse | Zvyšování těžby | Nákup platiny | Béžová kniha | Jak se stát lepším investorem | Nejvýraznější růst | Vývoj dolarového indexu | Obrovský potenciál | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Americká investiční banka | Inflace ze Spojených států | USDA | Co se děje na finančních trzích | Posílení české měny | Polovodiče | Růst hrubého domácího produktu | Český trh práce | Zajištění portfolia | Buy Limit | Odhad HDP | Upravený zisk | Akciový index MOEX | Index Russell | Zlevňování benzínu | Posílení středoevropských měn | Vakcinace | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Streamovací služby | Dluhopisy s vysokým výnosem | Více peněz | Pfizer (PFE.US) | Casino | Henkel | Velké devizové rezervy | Německé HDP | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Německý export | Sezónní změny | Vývoj dolaru | Vývoj volatility | Uber Technologies | Německá společnost | Ceny sóji | FTT | Praní špinavých peněz | Prodávat akcie | Data Watch | Nová bankovní rada | Burzovní průvodce | Wonderinterest Trading | Standard & Poor's 500 | Podnikové objednávky | Ministerstvo obchodu | Signály oživení | Akcie Stock Spirit | Projekce | Ceny ETH | Znehodnocení | Inflace v zemích EU | Sebenaplňující proroctví | Kontrakce | Posilování koruny | Viceguvernér ČNB | Protistrana | Sledování ceny | Obchodní pásma | Magnát | Nejvyšší HDP na světě | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | Rezistence | Infekce Covid | Fixní kurz měny | Dopady krize | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Zahraniční obchod České republiky | Sodexo | Ropné a plynárenské společnosti | Zájem o akcie americké společnosti Reddit | Robert Habeck | Zpracovatelský sektor | Rheinische Post | Ukazatel | Suezský průplav | Nord Stream 2 | Bankovní rady ČNB | Finanční rok | Stav devizových rezerv | FedWatch | Kapitalizace Tesly | Evropské PMI | GBP/JPY | BREAKING | Čokoláda | Francie | IIF | Americký dolar dnes | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Tempo zdražování | Posílení dnes | 4GLD.DE | Trh s nemovitostmi | Index MSCI Emerging Markets | TerraUSD | Institute for Supply Management (ISM) | Ceny akcie ČEZ | Měnová opatření | Dosáhnout zisku | Investiční analytik | Americká média | Nové akcie | MONET.CZ | Bankovní skupiny | Title Transfer Facility | Zvyšování nákladů | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | Meziroční růst cen | Výroba aut v Česku | InterContinental | Jestřábí komentáře | Nestlé | Americká lehká ropa WTI | Poměr PE | Akcie na burzách | Ceny BTC | Obchody s deriváty | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Marika Čupa | Certifikáty | Nízké ceny energií | Total | Freedom Finance Europe | NVDA.US | Snižování úroků | Zdravotní péče | Šéf ECB | Vývoj základní úrokové sazby | Medvědí trh | Katar | Prognóza | Pumpaři | Oblasti odporu | Obchodní politika | FTSE 100 | Evropský plyn TTF | Služby | Norsko | Mazars Wealth Management | Pozitivní zprávy | Ekonomické stavby | Podílový fond | Velikosti likvidity | Commodity index | Velké problémy | Očekávaný růst poptávky | M&M Reality | Histogram | Tvorba pracovních míst | Pokles ceny ropy | Jak funguje inflace | Přetrvávající vysoká inflace | Hlavní události tohoto týdne | Akciový analytik | Politický šok | Investiční kontrakty | ALUMINIUM | Maďarsko | Zasedání Bank of Japan | Čekající příkazy | Pád Ukrajiny | Klimatické změny | Patria Online | Nasdaq Composite | Vývoj měnového páru EUR/SEK | Očištěný čistý zisk | Listopadová inflace | Úrovně pro vstupy a výstupy | Měnová politika Fedu | Index volatility CBOE | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Adani | New York - Nymex | Tuzemská ekonomika | Iva Palusková | Akcie ve Spojených státech | Investiční strategie | Zvýšení těžby | Strategie Trend Swing | Barel ropy | Amgen | Sílící koruna | Společnost TotalEnergies | Snížení produkce ropy | Swapy | Stochastický | Přebytek ropy | Sociální sítě | Palladium | Stavební produkce v srpnu | Americký Fed | Nová makroekonomická prognóza | Tiff Macklem | Omezit potenciální ztráty | Představitelé ECB | Makléři | Medvědí signál | Globální hospodářský růst | NBC | Vývoj měnového páru AUD/USD | Solidní výnosy | Zajištění zisků | CashFlow | Týdenní Forex kalendář | Korunový trh | Ropa WTI | Spekulovat | Akcie fondů obchodovaných na burze | Micron | Snowflake | Cenové tlaky | Chainalysis | Dluhopis Republiky | Obchodní transakce | Obavy trhu | Sazby na dluhopisech | Výsledek hospodaření | Simon Peters | Slábnutí ekonomik | Podpůrné programy | Lockheed Martin | Camarilla | Světový finanční systém | Jak obchodovat s komoditami | ATR (average true range) | Americký dolar | Česká zbrojovka | Disney (DIS.US) | Výsledek inflace | Nové zprávy | Širší index S&P 500 | WIG20 | Shenzhen Composite | Bankovní rada ČNB | Short-selling | Nabídkové tlaky | ONE | Ekonomické dopady pandemie | Ruský prezident | Pověst | Čínské úřady | Ředitel pražské burzy | Růst britské ekonomiky | Dluhopisy německé vlády | Kabinet | Akcie L´Oreal | FSLR | Hershey | Dillí | Středoevropské měny | Ceny emisních povolenek | Hospodářský růst zemí EU | CIBC | Hlavní index Nikkei 225 | Úsporný tarif | Omega | Výkon | České předsednictví | Vývoj ceny zemního plynu | Myšlení | Obchodní dny | Developeři | Bankovní domy | Dell Technologies | Vývoz LNG | Obchodování s akciemi podniků | Brexit | ZEW index | Fixace měny | Short (krátká pozice) | Tržní signály | Hongkongský dolar (HKD) | Admirals | Recese ve Spojených státech | Osobnosti tradera | Nejlepší vanadiové akcie | PVM Oil Associates | Šíření onemocnění | Historický pád cen ropy | Dovoz | Výhled poptávky | Dolar dnes | Next Finance | Evropské burzy | Kryptoměny CFD | Výzkumy | Index burzy | Valná hromada | Rosstat | Ruská federace | Zvednutí sazeb | EURUSD | Pozornost investorů | Růst trhu | Druhy CPI | Uhelné elektrárny | Nikkei | Velké finanční instituce | Burzy | Nejbohatší | Norwegian Cruise | Sell Limit | Růst cen ropy | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | USD/BRL | Ceny elektřiny | Politická situace | Ekonomika USA | Komoditní trh | Cherry Lane Investments | Americký prezident Joe Biden | Americký výrobce | Opatření proti koronaviru | Analyzování | Měnový výbor ECB | ČSAV | Nemovitostní fondy | Akciový výhled | Fondy obchodované na burze | Akcie Wheaton Precious Metals | Robinhood | Berlín | Hello Bank | Venture Capital | Pandemie COVID | Výkonnost indexu | Investování do kryptoměn | Derivatový trh | Sentiment na Wall Street | Odliv kapitálu | 21. století | Obchodní charakteristiky páru USD/CAD | Wonderinterest Trading Ltd | Největší ztráty | Data z amerického trhu práce | Parlamentní volby | Směnné kurzy měn | Bond | Broker | Data z tuzemské ekonomiky | Společnost Siemens | Vakcína | Dolar (USD) | CFD (Rozdílové smlouvy) | Analytik Saxo Bank | Slovenská vláda | Krátká pozice | Býčí sentiment | Válka na Ukrajině | Vývoj ceny palladia | Chránit svůj obchodní kapitál | Akciové indexy | Jurisdikce | Americký prezident | Cash flow | Investing.com | Omezování obchodování | Proražení | PYPL.US | Společnost Shell | EEX | Nejznámější kryptoměny | Pákový efekt | Roubini | Hodnota majetku domácností | Moderna | Trh s komoditami | Státní ropná společnost | Posílení koruny | České byty | Vývoj indexu bankovního sektoru | Velikost pozic | Vybírání zisků | Sazby hypoték | Bernard Arnault s rodinou | Export | Aker BP | Nálada v Evropě | Ekonom BHS | Největší burzovní krach | Stavebnictví v USA | Dluhopisový index | Zvednout ceny | Tesla (TSLA.US) | Průmyslové objednávky | Výprodej akcií firem | Platební firma | Očekávání investorů | Americká ropa WTI | Cenový růst | Pšenice WHEAT | Podmínky na trhu | Kontrakt na ropu Brent | YTD | CFD na komodity | ING Jakub Seidler | Indikátor ATR | Dolar roste | Nigérie | PYPL | Kolibřík Energie | Obchodování s měnovými páry | Scalpovací přístup | Ropa WTI - Vývoj ceny | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Zynga | Boom | Petr Koblic | Covidové krize | Zastavení poklesu | Taleb | Natural Gas | Vyšší úrokové sazby | Kapitálové strategie | Prodej automobilů | Trend cen | CD Projekt | Comcast | Analýza USD | Krach na kryptoměnách | Tržní hodnota firmy | HD.US | Ruská společnost | Portfolio | Ocel | Ceny energií v Evropě | Data o vývoji HDP | CATTLE | FSLR.US | Statistický úřad Eurostat | Vládní opatření | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Centrální banky USA (Fed) | Energetická společnost | Euro Stoxx 50 | Vývoj meziroční harmonizované inflace | Jaroslav Brychta | Mezinárodní agentura pro energii | Komise pro cenné papíry (SEC) | Globální ekonomiky | Swissquote | Určení trendu | Západní sankce | Šok | Ceny ve výrobě | Zpřísňování měnové politiky | Obchodní tipy | Mezibankovní trh | CAC 40 | Ropná zařízení | Varianta delta | Mluvčí ČEZ | Hodnocení současné situace | Exxon Mobil (XOM.US) | Kapitálové rezervy | Fannie Mae | Riziková averze | Dovoz ropy | Rozpočtová politika | Rychle zbohatnout | Desinflační tendence | Ekonom společnosti | Hongkong | Finanční instituce | Obchodní platformy Metatrader | Rostoucí ceny ropy | Evropská inflace | ProSiebenSat.1 | Vývoj tržeb | Obchodní platforma | Americký index | Inflace | Index výroby | Automobilka | Price-to-Earnings | Zavedení eura | Společnost Emirates | Radovan Vítek | Finanční pomoc | Trh s ropou | Unie | Kapitálové kontroly | Karl Schamotta | Fialova vláda | Britský premiér | Ekonomická aktivita | Akciový index S&P 500 | Regulace | Formace hlava a ramena | Americké ministerstvo spravedlnosti | Žaloba | Rada guvernérů Evropské centrální banky | OXY.US | Kofola | Čínský statistický úřad | Globální vývoj | LMT | Ranní zpráva pro tradery | Michael Burry | Institut Ifo | Vývoj měnového páru EUR/HUF | Obrovské zisky | Model 3 | Noviny | Čokolády | Bank of United States | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Ceny stříbra | Tadeáš Chmelíček | Konflikt mezi Izraelem | Reakce centrální banky | BHP Billiton (BHP.US) | Pokles cen nemovitostí | Tichomoří | Vývoj jádrové inflace v eurozóně | Srovnávací základna | Zájem o eurové úvěry | Ropné společnosti | Fenomén sezónnosti | Roger | Carry trading | Ahold Delhaize | Raytheon | Inflační tlaky v české ekonomice | Inflační spirála | Růst prodejů | Cenné kovy | IT společnosti | EP Corporate Group | Pomoc ekonomice | Globální dluh | US500 | Výše dividendy | Trh s hypotékami | Xiaomi | Pale Fire Capital | Tovární objednávky | Litva | Emirates | Boj s inflací | Meziroční vývoj cen bytů | Walmart (WMT.US) | Analytické služby | Hyundai | Money Flow Index | State Street Global Advisors | Dotace | Reálné hodnoty | Hypotéky v Česku | Snížení nákladů | UniCredit Bank | Zvyšování sazeb Fedu | Ukazatele ekonomického rozvoje | Rizikový jev | Zasedání FOMC | Tržní trendy | Roční růst | Tržní podíl | Platební neschopnost | Fitch Ratings | Skutečný výsledek | iShares Physical Gold | Separatisté | Trpělivost | Kapitál | Ekonom ING | Obrat ekonomiky | Analýza a strategie | Průmyslová výroba v Německu | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Co je to CFD? | BeginCapitalMarkets | Posilování amerického dolaru | Rostoucí ceny energií | Nižší úroky | Týdenní pivotní body | Inflační překvapení | Souhrn finančních trhů | P.A. | Jak otevřít účet pro obchodování indexů? | Nadšení | Cena mědi | Dolary | Jednotné měny | Airbus | MPO | Čtvrtletní výsledky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Kapitálový trh | Ceny pozemků | Populismus | PMI pro sektor | Elon Musk | Fintech společnosti | Skalpování obchodních pásem | Oživení trhu | Nízké úrokové sazby | IEA | Daniel Častvaj | Globální akciové indexy | Zvýšení sazeb | Cestovní kanceláře | GBP/USD | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Růst ceny Bitcoinu | Turk Stream | Mary Dalyová | Investiční riziko | Větší objemy | Stavebnictví | Vládní výdaje | Sankce na dovoz ruského zlata | Zpomalení ekonomického růstu | Velikost fondu | Panevropský akciový index | Bloomberg News | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Silný růst | Vyšší náklady | Investovat | XTB Jiří Tyleček | Zájem o bitcoin | Hrubý domácí produkt (HDP) | Hutnictví | Saxo PrivatBank | Dovednosti | Výhody IPO | EPH | Ochota riskovat | Západní společnosti | Raphael Bostic | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Akciové trhy ve Spojených státech | Klesající ceny nemovitostí | Státní investiční fond | Ekonomický vývoj | Anglie | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Salutem | Jak vydělat na poklesu | Solární energie | Raylyst | Nástroje řízení rizik | Dow Jones index | Akcie Airbus | Šíření nemoci | TRY | Caterpillar | MT5 | Viry | SK IE Technology | Česmad Bohemia | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Tržní pohyby | EUR/PLN | Kontrakt na WTI | Zhoršování situace v průmyslu | GBP | Vladimír Holovka | Pro tradery | Jednotná evropská měna | Bankroty | Akcie Bank of America | Česká společnost | Snížení DPH | Investoři v USA | Generace Z | Investování u XTB | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Gigant Gazprom | 1 milion | Cenové pohyby | RWE | Doba na nákup ropy | Medvědí trh (Bear market) | Stratégové | Snižování cen | Teorie obchodování | XAU/USD | Mzda v ČR | Axi | Německé ceny | Výrobní ceny | Prémie | Zpráva | Válka | Marek Mora | Silicon Valley Bank (SVB) | Odhad analytiků | Kryptoměnová burza FTX | Velikost obchodu | Tučné zisky | Světová finanční krize | Tržní reakce | Zprávy | Údaje ISM | Maloobchodní prodejce | Zhodnotit své peníze | Ekonomické dopady | Vývoj meziroční inflace | Světový obchod | Nejznámější kryptoměna | Zpomalení české ekonomiky | Dlouhodobé investování | Hospodářský růst zemí | Santiment | Oslabování dolaru | Výkonnost společnosti | Představitelé Fedu | Vzdušný prostor | West Texas Intermediate | Textron | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vojenský konflikt | Černé pondělí | Kosdaq | Vývoj indexu volatility VIX | Tencent | Vývoj ceny akcie RWE | Fondy rizikového kapitálu | Prodej | Statistiky z trhu práce | Výhled roku | Lepší výsledky | Trend following | Performance | Poskytnutí slevy | EUR/CZK | Index pařížské burzy | Zájem investorů | Snížit riziko | Průmyslové revoluce | McKinsey | Bydlení pro mladé | Poptávka centrálních bank | Příležitosti pro nákup | Rekordní zisk | Janet Yellenová | Sankce uvalené na Rusko | Euforie | Eurové úvěry | Tvrdý lockdown | Dnešní aukce | Technický výhled trhu | Liz Truss | Velmi nízká likvidita | Úrokové sazby ve Švédsku | Turecký statistický úřad | Zpochybnění výsledku | Spekulativní obchodování s akciemi | EUR/GBP | Makrodata | Výhled vývoje ekonomiky | JOLTS | Pohled na situaci | Wyoming | BCM | Celoroční výhled | Nová prognóza | FTNT | Onemocnění | Investoři | Malta | Dopady koronaviru | Pokračující pokles | Oldřich Dědek | BitMEX | Prodej nových osobních automobilů | Skupina OPEC+ | Obchodní deník | RoboMarkets | Výhled Číny | Sója | J&J | Ceny zinku | Fundamentální analýza akcie | Výnosy z amerických dluhopisů | Nordstream | UBS | Report ADP | HDP eurozóny | Spotřební daně | Zhoršování situace | Online nakupování | Bloomberg | Podnikové dluhopisy | Vlastnosti CFD | Nejistoty | RIO.UK | Oddlužení | Fidelity | Reliance | Světový trh s lithiem | Marc Chandler | Situace kolem koronaviru | Polymetal | Německá průmyslová produkce | Mladé generace | Prezidentka ECB | Nejnovější výsledky | Topné oleje | Předseda sněmovny | Slovenská ekonomika | Negativní sentiment | Investiční | Obchodní týden | Energetické tituly | Nabídka | Evropská měna | Burzovní lístek | AMD | Možnost obchodovat | Plovoucí LNG terminály | Firma De Beers | Platit daně | Index FTSE 100 - Vývoj akciového indexu | Paušální daně | Přidaná hodnota | Jeff Bezos | Krátké (short) pozice | Posilování eura | Ceny ropy | Nové mutace | Nákupní apetit | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Korelace s technologickými akciemi | Lednový barometr | Obchodník na trzích | Kurz japonského jenu | Velkoobchodní ceny plynu | Prognózy na cenu ropy | Severní Korea | Vývoj měnového agregátu | Index PPI | Obchodní plán | Japonská vláda | MSCI Emerging Markets | Míra inflace ve Spojených státech | Dosažení zisku | Grayscale | Hospodaření státního rozpočtu | Třída aktiv | Venezuela | Nárůst ceny | Jádrový index | Odeznívání inflace | Růst amerických výnosů | Bez rizika | Technický signál | Zisk | Kryptoměny CFD u XTB | Vývoz pšenice | Kukuřice - Vývoj ceny | Majitel | Hlavní kryptoměna | Ceny kryptoměn | Peso | Vysoký přebytek | First Republic | Vývoj průmyslu | Nabídka bytů k prodeji | Pokles cen nemovitostí ve Švédsku | Averze k riziku | Evropské akcie dnes | JD.US | Arthur Hayes | Sloučení | Toyota Motor | Sentiment finančních trhů | Hlavní úroková sazba | Rozdílové smlouvy (CFD) | Zemědělské plodiny | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Červencová inflace | Inflace v lednu | Den obchodování | Commonwealth Bank | Vývoj ceny cukru | Index STOXX Europe | Normalizace měnové politiky | Účetní závěrky | Americký maloobchod | Britský ministr financí | Hrubý provozní zisk | Část zisků | Uklidnění v bankovním sektoru | Údaje o průmyslové výrobě | Základní úrokové sazby ČNB | Meme coiny | Makroekonomická prognóza | Martin Zezula | Index KOSPI | Ruské ropy | Evropské trhy | Bank of England | Airbnb | World Gold Council | Hospodaření státu | Forward guidance | Ekonomická teorie | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Poměr rizika a zisku | Moby Dick | Autorizované banky | Hospodářské zpomalení | Reálné mzdy | Byty | Cenové výkyvy | Ceny elektřiny v Německu | Technická analýza BTC/USD | Prolomený support | Vývoj sazeb | Index Stoxx 600 | Daniel Křetínský | Vývoj ceny pšenice | VIG | Vývoj ceny kakaa | Cena komodit | WSJ | Tiskové agentury | Xetra | Zápis z posledního zasedání | Propad | Pohyby trhu | Hráči na trhu | Odvětví kryptoměn | Analytická společnost | Přehřátý trh práce | Pád měnového páru GBP/USD | BABA | Které indexy stojí za pozornost? | Komodity na trading platformě | Česká měna | Anheuser-Busch InBev | Celkový trend | BP | Cíl ČNB | Britská banka | Silné cenové tlaky | DIS.US | Island | Bohatí | Christian Lindner | SSHR | Typ tradingu a investice | DOGE | Úvěrování | Dvoutýdenní repo sazby | Hold | Úvěrové krize | Hospodaření vlády | Nižší poptávka | Současný propad cen ropy | Finanční nástroje | Funkční období | Marshallovy ostrovy | Ceny Bitcoinu | Poptávka po LNG | Swapová výnosová křivka | Deflace v realitách | Makrokalendář | Sestupný trend | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Bydlení | Akcie společnosti Tesla | EMEA | Kč/EUR | NATO | Tržní podmínky | Investice do vody | Ratingové hodnocení | Aktuální inflace | Uplynulý rok | Český index nákupních manažerů | CZ | Magnificent Seven | Cena ropy brent | Odhad spotřebitelské důvěry | Kolísání cen | Spekulativní obchodování na burzách | Leva | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Analýzy | Fiskální pakt | Míra | xStation | Americký S&P 500 | Globální dodavatelské řetězce | Potravinové krize | Slevy | Ropná válka | Bidenův plán | MSTR | Technická analýza a sentiment | Makroekonomické ukazatele | Prodej dluhopisů | TTF | American Airlines | Udržitelnost | Pokles úrokových sazeb USA | Poradenská společnost | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Cukr | Analýza trhů | Nulové poplatky u Purple Trading | Vyšší mzdy | PXE | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Hodnota aktiv | Zlatý standard | EURCZK | Indický podnikatel Adani | Snížení emisí uhlíku | Kupující | Invesco | Depozitní sazby | Morningstar | Meme akcie | Platby na eura | Demokraté | Akciový index (burzovní index) | Růst spotřebitelských cen v USA | HeidelbergCement | Německý DAX | Brusel | Hlavní události | Den D | Odhady trhu | Vliv na ceny | Patria | Hong Kong | EP | Analytik Purple Trading | Odhad cen | Nvidia Corp | Oslabení USD | Pokles tržeb | Současný trend | Uber | Panama | Plavba na otevřeném moři | Carnival | Aktuální kurzy | Real-estate | Again Capital LLC | Technická recese | Obchodování s dluhopisy | UnitedHealth Group | China Evergrande | Specifické výzvy | Akcie a dluhopisy | Dobrá zpráva pro dolar | Spotřebitelské ceny v Číně | Hedgeové fondy | Ekonomický a strategický výzkum | Data z ekonomiky | Short selling | Svíčkové grafy | Digitální měny | Dodávky na trh | Splasknutí realitní bubliny | Úrok | DJIA | Evropské ekonomiky | Náklady financování | Implikace | Alena Schillerová | Beyond Meat | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Akciové tituly | Situace | Zdražení nemovitostí | Tlak medvědů | Důvěra investorů | Americké HDP | Davos | Porovnání vývoje | Český nemovitostní trh | České koruny | Agentura Reuters | Vývoj ceny zemního plynu v USA | Půjčka | Obchodní ředitel | Květnový kontrakt | Koruna | Evropské akcie | DMA | Akcie Nvidia Corp | Zpřesněný odhad | Agrofert | Spotřebitelský sentiment | Pokles tuzemské ekonomiky | EUR/NOK | PFE | Pokles vývozu | Hospodaření | Index cen průmyslových výrobců | Bohatý | Coinglass | Dodavatel plynu | Výrobce léků | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Loonie | Výrazný pokles | Vyšší poptávka | Meziroční inflace v eurozóně | Nové příležitosti | First Republic Bank | Silný indikátor | Vítězství Joe Bidena | Projev Jeroma Powella | Výsledky firem | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | UBS Global | Hodnota franku | Švýcarská banka | Mnoho peněz | Finanční služby | Index cen realit | Růstové akcie | Konflikty | Jan Kubíček | Likvidity v bankovním sektoru | HARTMANN | Huawei | Pokles cen komodit | Hlavní index CSI 300 | Průzkumy | Nejprudší pokles | Trump dnes | Akcie bankovních společností | Akcionáři | Emoce | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Situace ve Spojených státech | Tržní ceny | Finanční ředitel | Warren Buffett | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Ziskovosti společnosti | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Plyn z Ruska | Čínští turisté | Finanční výsledky | Uskupení OPEC | Defenzivní příkazy | Skupina PPF | Business Today | Hospodářský vývoj | Vzdělání | Shell | Nepředvídatelnost | Handelsblatt | Akcie společnosti Amazon | Graf | Investiční společnost | Akcie leteckých společností | Hospodářské dopady | Evropská data | Asociace | Obchodování | Ropa Brent | Zvýšení daní | Výrazné ztráty | Potenciální zisky | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Slabý dolar | Petr Král | Legislativa | Burza FTX | Trigger | Svátek v USA | Kryptoměny bitcoin | Konec roku | Sazby ČNB | Riziko recese | Finanční domy | Ekonomický propad | Měnová sekce | Rostoucí životní náklady | Videokonference | Investice do platiny | Tržby z prodeje | Tisková konference ECB | Narušení dodávek | Sankce namířené proti Rusku | Rekordní růst | Akciový index CAC 40 | Údaje | Spotřebitelské ceny v USA | Trhy s kryptoměnami | Akcie Philip Morris | Hodnota měny | Poklesy HDP | Výkonnost | Zhoršení nálady | Meta | DAX (DE30) | Financial Times (FT) | Nákupy dluhopisů | Ropné zásoby | Oznámení | Investiční činnosti | Průmyslové komodity | Propad u akcií | Provozní výsledky | USD/ILS | Obchodní války | Western Alliance Bancorp | Thyssenkrupp | Alameda Research | Predikovat vývoj cen kryptoměn | Vývoj úrokové sazby ve Švýcarsku | Alameda | Cena ropy na světových trzích | Bilion | Exxon Mobil | Michelle Bowmanová | Index šanghajské burzy | ZEW | Spotřebitelské ceny v únoru | Čistý zisk ČEZ | iOS | Nájemné | Energetický sektor | Oslabení měny | Ropovod | Adani Group | Úsporný energetický tarif | Bank of Canada (Kanadská centrální banka) | BHS Real Estate Fund | Tuzemské banky | Power Exchange Central Europe | Strach z druhé vlny | Obchodování CFD akcií | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | Očekávání analytiků | Jak obchodovat na finančních trzích | Nomura | Komoditní přehled | České firmy | Glencore (GLEN.UK) | Akcie Philip Morris ČR | Fenomén | Televize CNBC | Mero | Fungování trhů | Armageddon | Nejvýraznější ztráty | Burza v Praze | Covid | Snižování sazeb | Měkké přistání | Obchodní bilance eurozóny | Eurodolar | Eurostat | Odliv dividend | Prezident | Goldenburg | Tržní cykly | Úřad Eurostat | Oanda | CAD USD | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Index britských akcií FTSE 100 | WMT | Kristalina Georgievová | Ralph Lauren | Investiční aktivita | Omezené riziko | Moskevská burza | Tovární objednávky v USA | Kontrolovat rizika | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Země v Perském zálivu | Obchodovat s komoditami | Zemědělské komodity | Obchodování s akciemi | Dubnová čísla | Cena akcií společnosti | Růst inflace | Petr Fiala | Cena povolenek | MOEX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Turecká lira | Sázka | Kurz koruny k euru | Britské libry | Obchodování na Wall Street | Akcie třiceti předních amerických podniků | Cílování inflace | Německé firmy | Investiční banka | L‘Oreal | Pozornost finančních trhů | Tesco | Occidental Petroleum | Index hypotéčních úvěrů | Carry trade | Výsledky společnosti | Pojistka proti inflaci | Intervence ČNB | Northrop Grumman | Instrument | Americké měny | Index S&P 500 | Finanční společnosti | Buy and hold | Hodnota firmy | Praha | Index Nasdaq Composite | Berkshire Hathaway | Hypotéza | Německý výrobce | Evropský parlament | Volodymyr Zelenskyj | Poslanci Evropského parlamentu | Inteligentní investor | Posílení libry | Jsou komodity dobrou investicí? | Hrubý domácí produkt | Terminální úroková sazba | Tržní úrokové sazby | 3M | Sazby v USA | Zpráva o měnové politice | Jak obchodovat ropu | Tipy na obchodování zlata | HKD | Valeant | Technické ukazatele | Upgrade | Nejlepší akcie | Očekávaná data | Obchodování se CFD | Měnová politika americké centrální banky | Bohemia Energy | Marek Pokorný | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Jak obchodovat proticyklické akcie | Blízká budoucnost | Americká banka | Prognóza Fedu | Hlavní akciové trhy | Očekávání úrokových sazeb | iShares Physical Silver | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Volný čas | Short | Zahraniční forex | Náhoda | Petrochemická společnost | Analýza transakcí | Distribuce | Snížení spotřeby plynu | Vstupní signál | České banky | L3Harris | Měnová politika v USA | Odhad inflace | Bitcoin dnes | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Graf vývoje | Ceny novostaveb | Berenberg Bank | Vláda USA | Kevin Tran Nguyen | DIA.US | Strach z delta mutace | Nepříznivé období | Chování obchodníků | Pár EUR/USD | Zadlužování | Riziková přirážka | Nordea | Put opce | ESMA | Konzervativní strany | Páka | Analýza komoditních trhů | Trendové indikátory | Nový úděl | Skupina drobných investorů | Podíl nezaměstnaných | Německý akciový index | Medvědí divergence | Ochrany devizových rezerv | JDE | Akcie banky Lehman Brothers | Světová banka | François Villeroy de Galhau | Investment management | Kryptoměnové burzy | Statista | Těžební gigant | HDP v eurozóně | USA Joe Biden | Nejznámější akciové indexy | Běžný účet | Devalvace | HB Index | Obchodní bilance Číny | Růst zlata | Patria Finance Tomáš Vlk | Zveřejněná data | Nástroj | Kurz dolaru | eTrader | Reálné spotřeby domácností | Výsledky | Dominik Stroukal | Europe 600 | Moët | Spotřebitelská nálada | Index volatility | Britské domácnosti | HUF | Ekonomické oživení | Bali | Hodnota kybernetické měny | Sazby centrální banky | Tennessee | Křetínský | Riziko a breakouty | Přehled o dění na světových burzách | Zápis ze zasedání Fedu | Corporate Governance | Zdražování pohonných hmot | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Spoluředitel | London School of Economics | Reuters analytik | Finanční ztráty | Dluhopisové fondy | Firma Apple | Ceny domů a bytů v EU | Lesy ČR | Hindenburg | Kanadská ekonomika | Rostoucí trend | High | Růst eura | Americká společnost | ČNB Petr Král | Světová potravinová krize | Supreme Edition | Skladovací kapacity | Tržní sentiment | COCOA | Title Transfer Facility (TTF) | Italská vláda | Inflační tlaky | Státy Evropské unie | Finmex | Siemens | Minulá výkonnost | Poradce předsedy vlády | Stellantis | Vir | Akcie platební firmy Block | Typ koronaviru | CVS | Cena ropy WTI | Bank of America | Inflace v Rusku | Hypoteční banka | Omezení rizika | Úroda | Finanční krize | IBEX 35 | Spotřebitelské výdaje v USA | Základní potraviny | TIM | Čínský prezident Si Ťin-pching | Pokles ceny | Celková nabídka bytů | TIPS | Fundamentální analýza | Andrej Babiš | Hello bank | Petr Lajsek | Zvolení Donalda Trumpa | Broker Consulting Index | Sazby na hypotékách | Zavádění odvodů | Zvyšování daní | Silný dolar | Zmírňování těžebních omezení | Růst domácích nákladů | CZKCASH | Disciplína | Speciální daně | Retracement | Ceny ropy WTI | Rezidenční nemovitosti | Snížení spotřeby | Ekonomická situace | Míra zisku | Sójové boby | ČSOB Petr Dufek | Royal Caribbean Cruises | Rystad Energy | Eli Lilly | Turecká centrální banka | Přední světoví těžaři | Novela zákona | Tým InstaForex | Barrick Gold | Jihokorejský KOSPI | FXstreet.cz | Bitcoinové ETF | Česká koruna | OECD | mBTU | Brokers | Stimulační opatření | Bobby Lee | CFD kontrakt | Akcie technologické společnosti | Hypoteční trh | Ripple (XRP) | Decentralizace | OPEC+ | Německý PMI | Pandemie nemoci COVID-19 | SAE | G10 | Potenciální obraty | Meme stocks | Příkaz Stop | CHF | BHS | Objem | Měnový trh | Severní křídlo | Britská měna | Růst cen v eurozóně | Míra nezaměstnanosti v Německu | Vytěsnění minoritních akcionářů | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Prognóza České národní banky (ČNB) | Futures na ropu WTI | Ředitel ČEZ | Obavy z recese | Těžařská firma | Zajímavý výnos | Těžby Bitcoinu | Ekonomické ukazatele | Federální rezervní systém | Foreing Exchange | Oživení v Číně | Prezident Trump | finGOOD | Microsoft (MSFT) | Sentiment na Bitcoinu | Cenový šok | Klima | Energetické podniky | Inverze výnosové křivky | Spotová cena | ABB | ex | Den díkůvzdání | Ministerstvo financí USA | Deprese | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Záporné ceny | WHEAT | Inflace v Polsku | Důvěra spotřebitelů | Akcie Volkswagen | Rozpočtový deficit | Zvýšení úrokových sazeb | Německý Ifo index | Palivové dřevo | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Klíčová průmyslová komodita | Zvýšení sazeb ČNB | Vale | Investice do kryptoměn | Kristina Hooper | Ceny plynu v Evropě | Podnikatelská nálada | Náklady na těžbu | Harmonizovaná inflace | Ceny bavlny | Postavení na trhu | Perpetuum mobile | Čínské ministerstvo obchodu | Wall Street Journal (WSJ) | Změna trendu | Poptávka po pohonných hmotách | Akcie firem | John Kilduff | Trendová čára | mmBtu | Národní měny | Snížení daní | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Ředitel Raiffeisen | Výhody obchodování | Výroba počítačů | Swingový výhled | NGAS | Obchodování na skutečných trzích | Daň na pohonné hmoty | Nízký potenciál | Regulátor | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Mluvčí společnosti | Shortovat | Raytheon Technologies Corp | Akciový index | Praktické tipy pro obchodování | Porušení zákona proti praní špinavých peněz | Coface | Makroekonomický kalendář | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Dluhopisoví investoři | SHIB | Údaje o zářijové inflaci | Ceny cukru | Strop na ruskou ropu | Index AEX | Žádost o vstup na burzu | Dlouhodobý výhled | C3.ai | Demokraté a Republikáni | FTX U.S. | Digitální zlato | Investiční platforma | Devizové trhy | Rozpoutání války | Průmyslová výroba | European Energy Exchange | Šéf centrální banky | Klesající trend | Drahota | Důchod | Propad poptávky po ropě | Nvidia | Podíl Evropy | MMF Kristalina Georgievová | AMC | Trendline | Pozornost | Aussie | Trh s kávou | United Airlines Holdings | Pfizer | Země EU | Snížit emise | Case-Shiller | IGLN | Posílení amerického dolaru | Společnost Bittrex Global | Analytik finančního ústavu | Vývoj inflačních očekávání | FRA40 | Úspěch v obchodování | AFP | Covestro | Studie | Výsledky bank | CME FedWatch | Ceny zboží | Poptávková inflace | Míra úspor domácností | Varšava | Trojité dno | Slabší koruna | Macrotrends | Veřejný sektor | První obchodní den | Vojta Ostatek | USDCZK | Ant | Průraz | Kansas | Cena plynu | Možnost zhodnocení | Čínský realitní sektor | Indikátory sentimentu | Šokující předpovědi | Investiční služby | Druhy ropy | Levnější ropa | Deficit | Akciové indexy v USA | Bit.plus | Volby v USA | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Realizace zisku | Oživení evropské ekonomiky | Průměrný denní objem | Volná pracovní místa | Automobilový průmysl | Ratingová agentura | Kurz euro dolar | Zbrojovka | Reakce trhu | Grafy | Cyklus býčího trhu u bitcoinu | FRA | Investice do ropy | Dezinflační tendence | Akcie Pfizeru | Kanada | Rio Tinto (RIO.UK) | USDRUB | Cenová hladina | AdBlue | Zinek - Vývoj ceny | Bankéř | Convera | Trumpova vláda | Kompletní průvodce | Zahraniční dluh Ruska | Kering | Americké automobilky | Ceny domů | Obchodování s breakouty | Sociální síť Reddit | Spekulace | Naše ekonomika | Akcie výrobce čipů | Royal Mail | Fibonacci retracement | Exact Sciences | Alexandr Novak | Producenti ropy ze skupiny OPEC+ | Hypotéky | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Odhad meziroční inflace | Recep Tayyip Erdogan | Společnost SQM | Lukáš Kovanda | Aktuální hodnoty měny | Zboží dlouhodobé spotřeby | Nájmy | tradingeconomics.com | Globální problémy | Asociace nezávislých dodavatelů energií (ANDE) | Stratég firmy | Poptávka po zlatu | Přijetí | Evropa | Pokles produkce | Obchodovat CFD | Nárůst cen ropy | Inflační data ze Spojených států | Česká spořitelna | Inflační očekávání v USA | Platina - Vývoj ceny platiny | Velké banky | Jackson Hole | Ruská invaze na Ukrajinu | Platforms | Příležitosti k obchodování | HUF/EUR | Strategie sledování trendů | Natland Petr Bartoň | Rostoucí příjmy | Generali Investments | Změny sazeb | Historická událost | Bohatí lidé | Scalping na cTraderu | USD/PLN | MWh | OPEC | Úroková sazba japonského jenu | Amazon (AMZN.US) | Letecká skupina | Švédská měna | Ukrajina | Index výrobních cen (PPI) | Ropná společnost | Výroba v eurozóně | Stop Loss (SL) | Global CIO Office | Frustrace | Jednání FOMC | Negativní dopad | Masivní výprodeje | Reálný HDP | Bitcoin (BTC) | Ropovod Družba | Lednový efekt | Statistika z USA | Index výrobních cen | Energetická náročnost | Pokles cen ropy | Johnson & Johnson | Budoucí vývoj | Ceny zemědělských výrobců | Investice do nemovitostí | Craig Erlam | Doktor Zkáza | Poptávka po nemovitostech | KB | Dopady na ekonomiku | Index Botswany | Bezpečné útočiště | Deficit rozpočtu | Ropa Brent - Vývoj ceny | Otevření obchodu | Znalost | Peníze na financování | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Open interest | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Vývoj mediánové ceny bytů v Praze | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | Wells Fargo | Maloobchod | Optimistická očekávání | Jádrový index spotřebitelských cen | Těžební náklady | Aktuální cena ropy | Natixis | Oslabení amerického dolaru | GME | Peněžní prostředky | Pin Bary | Makroekonomické údaje | Průzkum analytiků | Bluetrader | Earnings | Byty v Praze | Ziskové obchodní příležitosti | Komoditní index londýnské burzy | CME | Zpomalení inflace | Index Bloomberg Barclays | Nejistota | Inflace v EU | Trump | Komise pro cenné papíry a burzu | Rostoucí obavy | Měnový pár USD/TRY | Hospodářský propad | Organizace pro výživu a zemědělství | Makroekonomický vývoj | Kofola ČeskoSlovensko | ATH | Ropné firmy | FactSet | Brands | Bilance aktiv | XOP | S&P Global Ratings | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Vývoj akcie ČEZ | First Solar Inc | XRP | Růst tržeb | Vývoj akcií Valeant | Akcie společnosti PayPal | Prohloubení schodku | ForexLive | RBC | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Purple Trading Štěpán Hájek | Banka HSBC | Ukazatele ekonomického rozvoje USA a Kanady | Vliv na americký dolar | Silnější dolar | Technické analýzy | Historické snížení těžby | Intuitive Surgical | CEZ1.CZ | Urals | Ohromné zisky | Ekonomická aktivita v eurozóně | Zahraniční dluh | Obchodování v Asii | Dnešní posílení | Mexiko | Apreciace | Stimulační balík | Michaël van de Poppe | Michael Saylor | Euro dnes | Vstupy | Americké úrokové sazby | ENA | Neuspokojivé výsledky | Genesis | Obchodní strategie | Rystad | Inflace ve Spojených státech | Kvantitativní zpřísňování | Mzdová spirála | Nejvyšší cena | GBPUSD | Cena zemního plynu v Evropě | Akcie Aramco | European Energy Exchange (EEX) | Akcie společnosti ČEZ | ProCent | Warranty | Macrotrends.net | Provozní výnosy | Aktuální cena ropy brent | Rakousko | Vývoj ceny elektřiny v EUR | Vývoj cen palivového dřeva | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | Jasný směr | Covidová opatření | Americký úřad pro regulaci finančního sektoru | Zvýšené napětí na Blízkém východě | Polský zlotý | Opatření vlád | Americký dolarový index | Klíčové události | Zpomalující růst | COPPER | Akcie padají | Instituce | Turecko | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Bertrand Perez | Restriktivní opatření | Obchod s ropou | Dopady inflace | Bank of Japan | Přímý zápis | Americké objednávky | Chamtivost | Oživení ekonomické aktivity | Globální ceny | Propouštění zaměstnanců | Kukuřice | Dovoz ukrajinského obilí | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Šíření nového koronaviru | Reálný výnos v Evropě | Jan Dvořák | Krátkodobí spekulanti | Americké CPI | FAANG | Bit.plus Martin Stránský | Latinská Amerika | Hladiny podpory | Guvernérka banky | LNG | Internet věcí | Western Alliance | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Býčí signál | Dobrá data | Vývoj ceny zlata v USD | Jemenští povstalci | Devizové intervence | Americké akcie | Primární nabídka akcií | Federální rezervní banka | Uvolněná fiskální politika | E-commerce | BBC | Silná ekonomika | Exxon | Řízení rizika | Býčí trh (bull market) | Ceny zemního plynu | Newmont | Czech Fund | Vývoj ceny akcií Ford | UBS Group | ATR | Výhled pro rok | GfK | Dopad pandemie | MetaTrader | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Nálada spotřebitelů | Riziko Japonska | Nový výhled | Kongres | Indikátor ATR (average true range) | Výdělky | Úroveň parity | Ekonomie | Pandemická situace | Divize | Cenotvorba | Pozitivní vliv | Světová poptávka po ropě | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index cen výrobců | Akcie společnosti Adyen | Zadlužení | Evropská ekonomika | Dolar k japonskému jenu | Nákupy akcií | Rosněfť | Platidlo | Moore Czech Republic | Derivátové trhy | Omezení produkce OPEC | Finanční média | Natland | Další růst | CVS Health | Výsledky HDP | Indikátor RSI | Farfetch | Akcionáři ČEZ | Rizika Over-The-Counter trhů | Zvýšená volatilita | Příležitosti k prodeji | Komise pro cenné papíry a burzy | Mitsubishi Motors | Mezinárodní investoři | Proočkovanost | Equinor | Asijské indexy | Čínské hospodářské oživení | Zhodnocení kapitálu | Martin Krištoff | Obchodníci s ropou | Trh s futures | Nabídka kryptoměn | Trh | Nárůst zásob | Opatření | Kryptoměnová burza Coinbase | Obchodovat na finančních trzích | Firma Block | Snížení těžby | Kov | Blog | Komise | University of Michigan | Pád rublu | Aktivita na trhu | List Financial Times | Crown | SolarEdge Technologies | CL | Války na Ukrajině | Vládní podpory | Program podpory bydlení | Kanadská měna | Erste Bank | Viktor Orbán | Pokles prodeje | Refinancování dluhů | Výkyvy | Výrazné cenové pohyby | Výrazný růst | Internet of Things (IoT) | Zasedání OPECu | Měnová autorita | Severomořská ropa | Trh komodit | Nicolai Tangen | Podnikatelé | Fed | MetaTrader 4 | Sankce vůči Rusku | USD/NOK | Potravinový řetězec | Zahraniční obchod | Tržní služby | Ekonomické výkonnosti | Investování s LYNX | SEC | Francouzský CAC 40 | Proinflační rizika | Index londýnské burzy | Bailout | Ekonomické škody | Air France | PLATINUM | Analýza indikátorů | Korekce | Inflace v říjnu | Kurz české měny | Vývoz ropy | Sledování obchodovaného objemu | Upozornění | ING | Dušan Jilčík | Tržní prostředí | Spotřebitelská důvěra v USA | Nový virus | Buffett | Money management | Vývoj ekonomiky | Risk Management | Největší ekonomika světa | Rozvolnění protipandemických opatření | Lukáš Novotný | Global forex | Meziroční růst spotřebitelských cen | Kurz forintu | Pražské burzy | Corpay | DPH v Německu | Hlavní akciové indexy | Zpráva pro dolar | Downtrend | Porovnání vývoje indexu Nasdaq | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Investování a obchodování | Scalping DAXu | Apple | Odveta | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Zahraniční investice | Hlavní index čínských akcií | Tržní výhled | Vietnam | Významné úrovně | Otevírání ekonomik | Konkurenceschopnost | Price Futures Group | Světová banka (SB) | Dopad na trhy | TopForex | Hodnota rublu | USDT | Uvolňování karanténních opatření | Globální recese | Selský rozum | Úspory | Rizikovost investice | Investiční poptávka | Akcie těžařů stříbra | Lowe's | Klienti brokerů | Spotové ceny ropy | Česká republika | Všechny indikátory | NYMEX | Yahoo | Dánské společnosti | Hamás | Firemní úvěry v eurech | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Keynes | Vývoz do Číny | Ruské úřady | Posílení dolaru | Cenové změny | Čísla o inflaci | Stock | ANO | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Americké zásoby ropy | Komoditní trading | Průměrné ceny nafty | Kupní cena | Finanční problémy | Nedostatek paliv | Bankovní panika | Volatilita a nejistota | Poměr P/E | Náklady na půjčky | Další růst úrokových sazeb | Trumpova administrativa | Rating | Obchodování a investování do akcií | Futures na Wall Street | Dezinflace | Společnost XTB | Podíl hypoték | Alligator | Vývoj těžby ropy | PRAŽSKÁ ENERGETIKA | Boris Tomčiak | Agentura S&P | Koruna dnes | Těžba ropy v Angole | Ojeté vozy | Kontroly na úvěry | Pozitivní zpráva | Největší kryptoměna | Americký ADP report | Akcie aerolinek | Zdravé firmy | Ebury | Sledování globálních ekonomických trendů | Světové měny | SNB | Rok na americkém akciovém trhu | Koronavirová pandemie | Čínský koronavirus | Chorvatsko | Ceny futures kontraktů | Dovoz ruské ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Rozpočet Saúdské Arábie | Bytová výstavba | Microsoft | Trh dnes | Maxim Manturov | USD/CHF | Příležitosti | Závazky společnosti | Burzovní krach | CVX.US | Dopad na cenu | Vývoj indexu cen nemovitostí | Další růst úroků | Adani Enterprises | Skokový nárůst cen energií | Dluhopisy a zlato | VaR | USD/CZK | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Rozložení investic | Aktivity v Číně | Data z USA | Tomáš Kudla | Vystoupení šéfa Fedu | Odhad růstu HDP | Dezinformace | Daňové úlevy | Steen Jakobsen | Salvador | Vývoj cenového spotřebitelského indexu | Obchodní plány | Komentář Raiffeisenbank | Maďarský premiér | RBI | Ruské těžařské firmy | Mateusz Morawiecki | Členové Fedu | Inflační vývoj | Spotřebitelská inflace | Závazek | Íránský útok | Defi | Shortování | Kurz eura vůči dolaru | AGROP NOVA a.s. | Štěpán Hájek | Akcenta | Intraday přístup | Srí Lanka | Změny cen | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Sell | Demokratické strany | Jak obchodovat necyklické akcie | Pokles sentimentu | US100 | Kapitálové výnosy | Mistrovství | Long pozice | Chytré peníze | Siemens Energy | Equity | Dollar Tree | Korekce s oscilátory | Denní objem obchodů | Obchodování akcií | Obchodní instrument | LYNX webinář | Kurz dolarů | Pomoc Ukrajině | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Dluhy | Ceny obilovin | Dražší energie | Drahé energie | Akciové opce | Ekonomické problémy | Důvěra | Programování | Kraken | Pravděpodobnost | Akcie Alphabet (GOOGL) | Markets | Prosperity | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Přijetí bitcoinu | Eskalace na Blízkém východě | Unce zlata | Zablokování Suezského průplavu | Web3 | Starlink | Meziroční růst HDP | Penzijní fond | Letošní úroda | Obchodování zlata | Bankovní akcie | Adani Green Energy | Skalpeři | Bukele | Vysoké inflace | Rostoucí akcie | Řecké akcie | Analytik skupiny | Employment Cost Index | Futures na DAX | Příjmy z ropy | Zpřísnění sankcí | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Ceny v eurozóně | Oblast supportu | Neshody ohledně dividend | Moody's | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Krizové situace | Agentura AP | Spotřební zboží | Dobrá nálada | Evropská banka | Regulace a dohled | Covidové restrikce | Mánie | Ukazatel zdraví | Skladování komodit | Tržní odhad | Trendové linie | Paušální daň | Výpadky | Geopolitická nestabilita | Společnost CME Group | Objem obchodů | Komodita | CFTC | Ceny na realitním trhu | FIAT | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Utility | Institut pro mezinárodní finance | Nifty 50 | Zemní plyn - Vývoj ceny | AA | Příjmy a výdaje | Vývoj na světových trzích | Ekospol | Invest | Stabilita sazeb | Amazon (AMZN) | Gazprom | Růst těžby ropy | Centrální banka | Call opce | Vývoj německého akciového indexu | Bitcoin a další kryptoměny | Top Glove | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Andrew Bailey | Moneta | Významné zprávy | Deutsche Börse | Meta Platforms Inc | Životní prostředí | Inflace v Británii | Krach na newyorské burze | Zájem o investiční byty | Obchodování s oscilátorem | Inflace zpomaluje | CME Group | Rozbor | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Cena elektřiny v Německu | Euforie na akciích | Fondy peněžního trhu | Dlouhodobý nákup | Pojištění proti nepřízni | QE | Mutace koronaviru | Koruna sílí | Historie komoditního obchodování | Odhad vývoje HDP | Yello | Americká průmyslová produkce | Zlepšující sentiment | Pravidla regulace trhů | Velikost pozice | LYNX | Nikl - Vývoj ceny | Close | Terminály na zkapalněný zemní plyn | Stock picking | Internetové akcie | Ceny ropy v dolarech | Donald Trump | Burzovní zprávy | Cena nemovitostí | Růst cen domů | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Futures na americký dolarový index | Jádrová inflace | Patrik Urban | Stanovený směnný kurz | CNBC Squawk Box Asia | Dow Jones Industrial Average Index | Rumunsko | Nárůst výdajů | Americké produkce | Obchodování kryptoměny | Pandemie nemoci | Technické problémy | Centrum | Rizika | Společnosti | Fundamentální faktory | Americký index S&P 500 | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Dluhová krize | Inflační indexy | Hodnota majetku | Celebrity | Izraelský šekel | Carlos Slim | Odvětví české ekonomiky | Konsensus | Alžírsko | Prodávající | Odvody | Dominik Rusinko | Navýšení sazeb | Centrální banky USA | Antivirus | Kurs koruny k euru | Tony Sycamore | Ruská ekonomika | České úrokové sazby | Emisní povolenky EU | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Kurz eura k americkému dolaru | JBC Energy | Maynard Keynes | Poptávka po plynu | Trendová struktura | Ropná pole | Zájem o investice | Vstup do pozice | OFZ | Ceny surových diamantů | Nárůst objemů | Zvýšení těžby ropy | Březnová inflace | API | Daňová sazba | Bankrot FTX | Posílení turecké liry | USD/CAD v roce 2023 | Snížení odměny | Hlavní index burzy v Torontu | Nízká volatilita | BlackBerry | Potenciál zisku | Jeff Currie | Pšenice - Vývoj ceny | Index frankfurtské burzy | Ceny nemovitostí v USA | Nálada v USA | Nákup typu long | Aker | Zoom Video | Americká investiční společnost | Cena ropy dnes | Riziko recese v Evropě | Řízení portfolia | ČNB Aleš Michl | Škoda | Mluvčí | Analytik Cyrrusu | CZK | Reuters | R Trader | AMC Entertainment | Přebytek zahraničního obchodu | Nedostatek plynu | Unilever | Dnešní výsledky | ETC | Obytné nemovitosti v Česku | Hrozba globální recese | Exponenciální klouzavý průměr | Prodej ropy | Baidu | Vývoj cen ropy | Úroda obilovin | Londýnská burza | Helicopter money | Situace na Ukrajině | Účet pro obchodování indexů | PMI ve výrobě | Kurz měn | Změny klimatu | Chevron | Anglo American | Jesse Livermore | Nižší ceny ropy | Kompozitní index | SQ.US | Cena benzínu | Členské země EU | BTC/USD | Bollingerova pásma | Alokace | Hang Seng | Spekulativní obchody s akciemi | Guvernér Michl | Aktuální makrotrend | Akcie internetové společnosti | Snižování rizika | Stabilní měny | Index US500 | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Cena palladia | Dluhopisové investice | Londýnské akciové burzy | GME.US | Obraty | Obchodujte ropu | Bull | Depozitní sazba | Trhy nemovitostí ve východní Evropě | Upravený zisk EBITDA | Coinbase | Historický pád cen | Změny v ekonomice | Výrobní aktivita | Měnověpolitické zasedání | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Testovací účet | Interní systémy | Očekáváná událost | Souhrnný index | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Období nízkých úrokových sazeb | Příležitost k prodeji | Overbalance | Negativní úrokové sazby | Rolování | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Měny zemí | Rekordní maximum | Euronext | Palo Alto | Vývoj války | Cyklus růstu | Zakladatel | USD/CNY | Primární emise | Předseda | Wealth | Investování z karantény | Americká Komise pro cenné papíry | Prostor pro pokles | Růstový potenciál | Finanční trhy dnes | Největší meziroční nárůst | Český hrubý domácí produkt | Investování do různých komodit | Ruský ropný gigant | Květnový kontrakt na WTI | Výhled tvorby zisku | ERA | Index pražské burzy PX | Vývoj německého akciového indexu DAX | Růst v Číně | Evropské akciové indexy | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | Extrémní výkyvy | Zájmové skupiny | Hypoteční banky | Vrácení zboží e-shopu | Vlk z Wall Street | CFD na kryptoměny | Deutsche Boerse | Ruský vývoz ropy | Sociální síť | Ozbrojený konflikt mezi Izraelem | Obchodujeme | Demo účet | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Fiskální balíček | ETF BlackRock | Přehled měnového páru USD/CAD | Růstový impuls | Stagnující ekonomika | Současný propad cen | Vysoké úroky | Kancelářské nemovitosti | Wheaton Precious Metals (WPM.US) | Menší země | Putinova mobilizace | Hardware | Hlavní trend | Coffee | Míra inflace v Evropské unii | Výhled eura | Rok 2024 | Silná data | ING Bank | Opatření vlády | NGAS.UK | Vývoj války na Ukrajině | Americký investor | Nakupovat nemovitosti | Obchodníci | Ceny akcií Ford | Saxo | Guvernér | Fond kvalifikovaných investorů | DPA | Evropská unie | GBP/CAD | Boeing | Základní úrokové sazby v USA | Politická krize | Daniel Beneš | Der Tagesspiegel | Nikkei 225 (JAP225) | Příkaz | HDP v USA | Adyen | Cenové trendy | Ekonomiky | Polský podnik | Spotřební daň z nafty | Intradenní obchodování | Shanghai Composite | Leverage (páka) | Third Point LLC | Hydroelektrárny | Vitol | Konflikt na Blízkém východě | Společnost Walmart | Měnový pár EUR/GBP | Rychlý růst | Genesis trading | Stock Spirit | Švýcarské ústavy | Dow Jones Industrial Average Index (US30) | Bezpečný přístav pro obchodníky | Fiskální stimul | Evropské banky | Finance | Libra | Koronavirová krize | Energetický a průmyslový holding | Uchovatel hodnoty | Výkyvy volatility | Nakoupit akcie | GameStop | Zvýšení základní úrokové sazby | Invaze | Vývoj úrokových sazeb | CFD | Rekordní inflace | Rekordní hodnoty | Centrální banky | Vývoj produkce | SMA 100 | Index S&P 500 - Vývoj akciového indexu | Řetězec Casino | Inflace v květnu | Nová data | SaxoBank | Dopad na ekonomiku | Aktuální valuace | Stabilní fixace | Open | Cena akcie | Loňská srovnávací základna | Růst ceny zlata | Pokračování trendu | Doporučení | Cenové akce | Britský statistický úřad | Kakaové boby | Denní graf | Nabídka akcií | Americké ministerstvo obchodu | Zvýšení cel | Stochastic oscillator | Důvěra v průmyslu | Covidová krize | Analýza trhu | Parita | Zvýšení základní sazby | Hlavní úrokové sazby ve Švédsku | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Investice do společností budoucnosti | Akcie dánské společnosti | Facebook | Časovat trh | Financovat | Cena prasat v ČR | Prodeje domů | Orbán | Příprava | Čínské měny | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Úspěch v obchodování s komoditami | Evropské země | Prodej na krátko | BRICS | Finanční instrumenty | Dna | Dividenda | Elektronické peníze | Marex | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Bearish Market | Nálada investorů | Cena elektřiny se na pražské burze | Jednání o brexitu | FDIC | Říjnová inflace | Vliv členů OPEC | AMD.US | Nynější krize | Trading | Nejlepší investice | Barometr | Největší jednodenní zisk | Deglobalizace | CFD obchodování | Alibaba Group | De Beers | Intradenní vývoj akcie | Květnová inflace | Obchodováním s futures kontrakty | Nový rekord | Pražský byt | Bankéři z Fedu | American oil future | PacWest Bancorp | Vývoj ceny emisních povolenek | MONET | Index německých akcií | Úroky | Společnost BHP | Evropské akciové burzy | ETF portfolia | Vyšší úrok | Refinitiv | Zvýšené úrokové sazby | Přenos | Plodiny | Rizika přímého zápisu | Statistický úřad | Americký průmysl | Největší burzovní krach v dějinách | Kancléř Olaf Scholz | CVX | Vývoj na trhu | Online investiční konference | Skalpování indexu NASDAQ | Primární veřejná nabídka akcií | Potravinová krize | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Portu | Cena | Silné oživení | Investiční banky | Mimořádné vládní podpory | Riziková strategie | Cenový index energií | Geely Automobile Holdings | Napětí na finančních trzích | Společnost Bittrex | Rozpočtové deficity | Předstihové ukazatele | Squawk Box Asia | Vývoj USD | AIGI | Pokles čínského HDP | WisdomTree | Dluhopisový trh | ASML Holding NV | Býčí trh | Silný trh | Sentiment v Americe | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Rezervy bank | Letecká doprava | Bytové jednotky | Air | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Rumuni | Sulejmání | Káva | Celkový výsledek | Zinek - Vývoj ceny zinku | Burza Kladno (ČMKBK) | IG Markets | Firma | Zápis z posledního zasedání Fedu | Izrael | Ceny akcií | Foreign Exchange | Defenzivní akcie | Podílové fondy | TABAK | Zájem o hypotéky | Producent ropy | E-shopy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Infineon Technologies | Klíčové oblasti | Investiční platforma Portu | S&P500 | Analytik Raiffeisenbank | Epidemie | William Shihara | Trh zlata | Ruský trh | Payrolls | LEAG | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | Proroctví | Vyšší úroky | Ceny | Pokles úroků | Prudký pokles | Dior | Skokové oslabení | Koronakrize | Technologie | Regresivní analýza | Česká firma Raylyst | Energetická krize | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | Finální odhad | ČNB | Oddělení forexu | TSLA.US | Wood and Company | Změna režimu | Daň z nabytí | Zajímavé příležitosti | Schůzka skupiny OPEC+ | Měnové kurzy | Rozhodnutí americké centrální banky | ISTAT | VW | Telefónica | Uniper | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Výkyvy v cenách | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Medvěd z Wall Street | Středoevropský region | Tipy pro obchodování | Ranní zpráva | Spekulativní obchodování | Pokles | Sankce Západu | Omezení těžby | Contango | Americký dluh | JPM | Tomáš Holub | MGM | BMO | Diverzifikace portfolia | E-mini | Růst cen nemovitostí | Výběr zisků | Akciové fondy | Útlum aktivity | Japonský Nikkei | Kalendář tento týden | Margin | Ondřej Hartman | Globální inflace | Blesk | Globální investoři | Viktor Mejzlík | Makroekonomická situace | Velikonoce | Vývoj akciového indexu | Know-how | Druhá největší světová ekonomika | Těžba v USA | LMT.US | Vrchol inflace | Světové události | Historická data | Take-Profit | Ochranné příkazy | Počet uživatelů | Finance Group | Měnový pár | Největší rizika | Vládní úsporný balíček | Investice do S&P 500 | Energetický regulátor | Akcie Alphabet | Americké společnosti | Obytné nemovitosti | Druhá největší kryptoměna | Finančnictví | Potenciální zisk | Krach na burze | Ether | Dnešní aukce státních dluhopisů | Švýcarská centrální banka | Jan Vejmělek | GOOGL | Charles Schwab | Hedge | Renminbi (CNH) | Graf vývoje ceny dřeva | Mzdy v ČR | Pokles výnosů dluhopisů | Majors | Private Equity a Venture Capital | Royal Caribbean | Poplatek | Server BBC | Zemědělci | Rabobank | Dow Jones | Inflace se vrací | Index CFD | 4GLD | Úrokový diferenciál | KNF | Tlak na kapitálových trzích | Cash App | Maloobchodní tržby | Index ISM | Tržní očekávání | Rychlý pokles cen ropy | STOXX50 | Základní CPI | Vyšší daně | Růst cen domů a bytů | Norská koruna | Velké korporace | Spotřebitelské ceny v Česku | Situace na trhu | Prodeje čipů | Prudký pokles cen komodit | Americká ekonomika | HDP | Finanční deriváty | Spekulant na nárůst cen | NVDA | Credit Suisse Group | Jaderné elektrárny | Důvěryhodnost | Santa Claus Rally | Banka JP Morgan | Obchodník | Ekonomická aktivita v USA | Swingové obchodování | Bank of Japan (Japonská centrální banka) | Charlie Munger | Portfolio manažer | Akcie týdne | Adaptive Market Hypothesis | Vývoj indexu energetických společností v S&P 500 | Akcie s LYNX | Akciové portfolio | Kypr | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | Participace | Inflační trajektorie | EMA | Index euro | PVM | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Orkán Sabine | Vidina rychlých zisků | Algorand | Data z reálné ekonomiky | Obchodování na americkém trhu | Provozní zisk EBITDA | CPI Property Group (CPIPG) | Odkup akcií | BoE Andrew Bailey | Adaptace | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Regulátoři | Zelené energie | Problémy | Vytěsnění | ISIN | Tempo poklesu | ROE | Anglogold Ashanti (AU.US) | Podnikatelé a firmy | Snížení průmyslové aktivity | OTC obchodování | Růst světové ekonomiky | BHS Timur Barotov | Index cen | Spotové operace | Dolar | University of Warwick | Obchodování indexů | Dodávky plynu do Evropy | Obavy z viru | Epidemie afrického moru | Prudký růst úrokových sazeb | Paypal Holdings | Banka Credit Suisse | Bankovní rada České národní banky | Výše úrokových sazeb | Čínská vláda | Index PX | Daně | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Lídři | Alan Greenspan | Kdo řídí finanční trhy a instituce? | Šéfka ECB | Program ECB | Inflace v červenci | Investment Management | Pivot | Gaurav Sharma | Kryptoměna | Velké riziko | Potravinářství | Posilování kurzu koruny | Epidemiologické situace | Turbo certifikáty | České HDP | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Vývoj indexu jádrové inflace v USA | Ekonomické faktory | Obchodovat | Český stát | Omikron | Nejobchodovanější měnový pár | Růst výroby | Zásoby ropy v USA | RRR | SaxoStrats | TradingView | Nezkušení investoři | Rekordní čtvrtletní pokles | Momentum | Období zvýšené inflace | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Rolls-Royce | Kontrakty na ropu WTI | Převzetí firmy | Cyklus americké centrální banky | CBOE | Hongkongský měnový úřad | Nová prognóza ECB | Evropský systém | Poradce XTB | VET | Očekávaná deflace | Poptávka investorů | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Náklady na práci | Vývoj měnového agregátu M1 | Zisky | Nafukování realitní bubliny | Realitní fondy | Konglomerát | Hlouběji porozumět trhu | FCA | CHN.cash | Snížení ekonomické aktivity | Index tokijské burzy | Swiss Life Select | Oblíbené komodity | Současné ceny | BNP Paribas | Zátěžový test | Akcie Boeingu | EUR/MWh | Informace o kryptoměnách | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Cyklická recese | Trh s nemovitostmi v ČR | Akcie sektoru turistického ruchu | Bezpečný přístav japonský jen | Globální ekonomika | Organizace spojených národů | Konjukturální průzkum | Vývoj těžby ropy kartelu OPEC | Bývalý šéf | Výsledek zahraničního obchodu | Skanska | Bitcoin Cash | Identifikovat trend | Pozitivní výsledek | Swap | USD/TRY | Miliardy eur | Anomálie | Koncentrace | Míra inflace v ČR | Ropný šok | DAX | Parita na trhu eura | Head and Shoulders | Nákup nemovitostí | Výnos desetiletých dluhopisů | Spotřeby plynu | Oklahoma | Vývoj HDP | Obrovské ztráty | Jestřábí hlasy | Oslabení české koruny | Trading Central | Čínská podnikatelská nálada | Sergej Malyšev | Členské státy | Africké země | Americká cla | Cisco Systems | Ustupující inflace | Koronavirová situace | Americké akciové trhy | Starbucks | Německý kancléř Olaf Scholz | Propad ropy | Snížení spotřební daně | Měnová politika ČNB | Anglogold Ashanti | Sev.en | Toyota | Delta Air Lines | Burzovní ukazatel | Používané rezervní měny | Rozhodování | SVB a Signature | Ratingové agentury | Zdražení povolenek | Očekávání do budoucna | Společná měna | Kótování | Cena zlata | Upisování | Vývoj ceny pšenice WHEAT | Průměrné ceny bytů | Propady na akciových trzích | Zvýšení produkce | HSBC | Pullback | CBRT | Zvýšení ceny | Rozpočtové politiky | Vývoj ceny niklu | MF | Zlato - Vývoj ceny zlata | Organizace zemí vyvážejících ropu | Pozice bitcoinu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Americké hospodářství | Kryptotrh | Formace Head and Shoulders | Trinity Bank | Přecenění | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Očekávaná recese | Rusko-ukrajinský konflikt | Turecký prezident | Pojištění vkladů | Tamás Varga | ČSOB Dominik Rusinko | Hongkongský index Hang Seng | MiCA | Datový kalendář | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Index Russell 2000 | Problémy Credit Suisse | Průměrné ceny benzínu | Společnost Chevron | Rating vyšší | UBS Global Wealth Management | David Lundák | Kapitalizace bitcoinu | Aktualizovaná prognóza | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Historické pohyby | Philadelphia Fed index | Provozovatel kin AMC | Kryštof Míšek | Spuštění bitcoinů | Míra inflace v únoru | Dluhový strop | Výrazný pokles čínského HDP | Dollar General | Pokles cen akcií | Zdravotní pojištění | Gamble | Hodnoty bytů | Cenový pohyb | RSI | Embargo na dovoz ruské ropy | Co je to shortování | Africký mor prasat | Shopify | Politické události | Milan Cutkovic | Analytik Raiffeisen | Asset management | Peter Višňovský | Pevné nervy | OsMA | MSCI World | Repo sazby | Energetické trhy | Obchodování na devizových trzích | Poptávka po ETF | September Effect | Světové poptávky | Dnes na trzích | IFO index | Akcie PacWest Bancorp | Financování | Trh s bydlením | Zásoby cizích měn | Fibonacciho retracement | Zájem o akcie | Podnikání | Swingová maxima | ČSÚ | Systém obchodování | Zasedání RBA | Investiční výdaje | IoT | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Analytik Portu | Historická minima | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Reserve Bank of New Zealand | Omezení dodávek | Akcie AMC | Stres | 8 nejlepších obchodních strategií | GMT | Historické maximum | Shortujeme akcie | Occidental | Odborníci České spořitelny | Americká lehká ropa | Jarda Tupý | Obchod | Opční prémium | Babišova vláda | Překoupení | ARD | Pokles ekonomiky | Bureau of Economic Analysis | Server CNBC | Projevy centrálních bankéřů | Ceny paliv | Růst úroků | Cenové formace | Kapitálové trhy | Peer-to-peer | Masivní spekulace | Ceny benzínu v USA | Investoři na akciovém trhu | Plynárenské společnosti | Trhy nemovitostí | Emisní povolenky | XOP.US | Republikáni | USDJPY | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | Long / Short | Region Guyany | Globální poptávka | Dav z Redditu | Orka Ventures | Mukeš Ambani | Investiční poradenství | Vývoj ceny evropského zemního plynu | Bankovní asociace | Růst spotřebitelských cen v Německu | Erste | Známé digitální měny | ROCE | Cykly | Vývoj LNG kapacit v USA | DISH | Kanadský dolar | Měny regionu | Line | Objem dovozu | Deere | Premiér Babiš | Analytici z Wall Street | Ceny povolenek | Úroveň supportu | FT | Investiční platformy | Medvědí trend | Randy Frederick | Peter Kažimír | Jedno euro | Graf ceny ropy | Westpac | Etoro | Obchodování na akciových trzích | Walt Disney (DIS.US) | Nouzový stav | Freedom Finance | Ropa | Průměrná mzda | DNO | Dolarové sazby | Averze vůči riziku | Mali | LEXXUS | Krypto trh | Dnešní čísla | Jitan Solanki | Akciový trh v USA | CFD obchodníci | Index CAC 40 | Poptávka po zlatě | Cena akcií Unipetrol | Spotřebitel | Meziroční vývoj jádrové inflace | Zvýšení ceny čokolády | SolarEdge | Tatry Mountain Resorts | Restrikce | Nejvyšší soud USA | Hospodářský růst | Růst dolaru | Ceny ropy WTI a zlata | Ekonomické teorie | Deutschlandfunk | Prezident Fedu | Tržní sazby | Pepco | Analýza USD/CAD | Jak se stanovuje cena elektřiny | Evropská spotřebitelská důvěra | Kurz měny | Elvira Nabiullinová | XTB Štěpán Hájek | Giuseppe Sersale | Posílení eura | Americké státní dluhopisy | Ceny většiny komodit | Odhodlání | Raiffeisenbank a.s. | Costco | Turecká měnová politika | Big Short | Obchodování metodou skalpingu | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | Akciové tipy | Blizzard | Akciová rally | Akcie Gamestop | Josef Dudek | Měnová politika ECB | Pravidelná investice | Regulátor v EU | Obchodní komora | WTI | LVMH | Hrozba recese | ASX 200 | ETF fondy | Otevřená pozice | Milánská burza | Bod | Miliardy korun | Největší švýcarské banky | Vývoj zásob plynu v USA | FTSE 100 (UK100) | Akcie americké společnosti | Impérium | Shares | Zisk společnosti | Silnější koruna | Obchody a nákupní centra | RBNZ | Index MOEX | Macao | Pokladniční poukázky | Nálada na globálních trzích | Parita na trhu eura s dolarem | Reserve Bank of Australia | Data PMI | Raiffeisenbank Vít Hradil | Cenový vývoj | Blue trader | Únorová inflace | Šekel | Obchodování CFD | Pfizer a BioNTech | Emise akcií | Marihuanové akcie | Objem devizových intervencí | Merck | Ropní těžaři | Americká měna | Nový Zéland | New Deal | ČSOB Data Watch | Nord Stream | EMU | Politika ČNB | Obchodování korekce | Trailing Stop | Vývoj evropských zásob zemního plynu | Členové Rady guvernérů Fedu | Utaženější měnové politiky | AU.US | Debata | Android | Nižší riziková averze | Japonský index | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Politické riziko | GlassNode | Euro | Jak začít s komodity? | GLEN | Sony | OCI | Ziskovost | Zadlužení firem | Bankéři | Předpověď ceny etherea | Týdenní tržní výhled | Sázet | Hodnoty měny | Středoevropské měny dnes | Cena ropy | HKComp | Hlavní akciový index | Porušení zákona | Kontrola inflace | Nejlepší internetové akcie | Příliv ropy | Znovuotevření Číny | Nižší výdaje | Ohlédnutí | Členské země | Recese světové ekonomiky | Šíření koronaviru | Banka First Republic | Pásmo s oscilátory | Hoteliéři | Dluh Ruska | Drobní investoři | JPMorgan | Značné riziko | Marže | Valuace akcií | Využití kapacit | Účet platební bilance | Petr Bartoň | Poskytování hypoték | Klid | Rostoucí společnosti | Prezident USA | Domácí měna | SpaceX | Německá ekonomika | Forex Factory | NEM.US | Inflace v listopadu | Určování hladin obratu | Státy EU | Hnutí Hamás | Boj s koronavirem | Zlato a stříbro | Martin Sklenář | Polygon | Josef Košťál | Allan Ray Restauro | Jack Dorsey | Koruna zpevnila | Předběžné výsledky | Capitalinked.com | Trh kryptoměn | Bill Gates | Glassnode | Centrální banka ve Frankfurtu | Technologický index | Spojené státy americké | Risk | Ministerstvo financí | Ředitel banky | Pojišťovna VIG | Napětí v Perském zálivu | Kurz USD | Lockdowny | Mírná korekce | Dividendový výnos | Ziskové obchodování | Zprostředkovatelé | Tempo růstu HDP | Alphabet | Struktura | Ingredience | Vývoj měnového páru USD/CAD | Míra inflace v USA | Technologický vývoj | Vedení společnosti | Návrh dividendy | Předvolební průzkumy | Rada ČNB | Systémové riziko | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Inovace | Technologické akcie roku 2020 | Ekosystém | Společnost eToro | Trh se zlatem | Výnosy státních dluhopisů | Zasedání měnového výboru | Ropovod TAL | Nemoc COVID-19 | Jan Procházka | Přeprodané podmínky | Obchodní systémy | Tuzemský HDP | Signály | Obchodní kapitál | Znehodnocení měny | Precedens | Zdanění | CNBC | Akciové futures | Zavádění odvodů na zaměstnance | Dostupnost bydlení | Zastavení dodávek | Lira | Vyhozené peníze | Richard Bernstein | Růst ekonomiky | NYBOT | Prezident společnosti | Poradenské firmy | Jens Klatt | Turecká ekonomika | Bank of Canada | Cena surové ropy | Rafinérie | Poptávka po ropě | IHS Markit | Obchodní aktivita | Ruský hliník | Statistiky | Investment Banking | Ekonomické recese | Ole Hansen | Růst HDP Itálie | Růst akcií | Liz Trussová | Hypotéky 2021 | Zdraví globálního průmyslu | Záchranné balíčky | Ceny v zemědělství | Stoxx 600 | Gary Dugan | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Rozhodnutí Bank of England | Korporátní dluhopisy | Růst průmyslu | Britská libra (GBP) | Čínský index | SAP | Dluhopisové trhy | Patrik Novotný | Diverzifikovat | Oslabuje dolar | Spolkový statistický úřad | Index DAX burzy | CIND.UK | FX | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | EUR/BRL | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Ben Bernanke | Propad HDP | Investovat do kryptoměn | Významné události | Devizový kurz | Dnešní údaje | Technologický Nasdaq | Nový typ koronaviru | Edward Moya | Schodek | Mobilizace | Michal Stupavský | Krachy bank | Purple Trading | Vývoj cen bytů | Premiérka Liz Truss | RUB | PBOC | Tým RoboMarkets | Kurz | Kanadský dolar (CAD) | Market | Renminbi | Komoditní index DJ-USB | Americký PMI | Tržní hráči | Americké akciové indexy | Burza dnes | Politika centrálních bank a geopolitika | Cenné papíry Erste | Používání kryptoměn | Odhad letošního růstu | 256/2004 | Obilniny | Jiří Kryl | Bankovní sektor | Realizovat zisk | Unicredit | Měsíční mzda | Ceny stavebních parcel | Ekonomické sympozium | Světová válka | Pokles výnosů | Akcie na pražské burze | Kaisa | Polygon (MATIC) | Výnosnost | Bankman-Fried | Rozkolísaný | WSB | Úrovně supportu | Horizon | UST | Investiční záměry | xStation 5 | MATIC | Proticyklické akcie | Propady na trzích | Ceny nemovitostí v ČR | Nejbohatší člověk | Představitelé centrální banky | Vývoj měnového páru USD/HKD | Zbrojovky | Mediánové ceny bytů | Akcie energetických společností | Cena ropy klesá | Lidové bouře | Mzdové požadavky | Měna euro | Obchodování ropy | Akcie v roce 2021 | Ceny pšenice | Forex.com | Regulace trhů | BH Securities | Otevření obchodního účtu u brokerů | Krize v eurozóně | Nálada na trhu | Oracle | Profit-Target | Akcie podniku | Makroekonomické faktory | Ceny ropy Brent | Nižší EBITDA | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Úspěšný týden | Soubor pravidel | Kuvajtský ministr financí | Výnos do splatnosti | Preferenční akcie | Embargo EU | Obchodováním s futures | Strukturální změny ve světové ekonomice | Konsensus trhu | Demo účty | Pozitivní výsledky | Brokeři z ProfitLevel | Analytik Wood and Company | Deficit státního rozpočtu | Obchodování s nástroji CFD | Wolfstreet | Brazilské devizové rezervy | Hongkongský měnový úřad (HKMA) | Investujte | Minimální velikost obchodu | Směr trhu | Výsledková sezona za druhý kvartál | Akcie společnosti Amazon.com | Ekonomický poradce | Obchodní bilance | Měď | Burzovní debut | Ekonomický institut | Proinflační | Košík.cz | Hodnocení rizik | Dodávky suroviny | Libanon | Sweet Crude Oil | Index londýnské akciové burzy | Odhad HDP v eurozóně | Platforma | Zemědělské produkty | Inflace cen | Rozvíjející se trhy | Hlavní ekonom BH Securities | Prasečí mor | Jeffrey Halley | AUD | Vývoz ropy a plynu | L3Harris Technologies | Globální finanční krize | Bod zlomu | AIGI.UK | Contract | Stratég Saxo Bank | Červená čísla | Binance | Svět komodit | Federal Reserve Bank of Kansas City | Seminář | Shiba Inu | Pilulka Lékárny | Zkušení investoři | IKL | Ceny uhličitanu | Central Bank of Turkey | Commodity | Vývoj hrubého domácího produktu | Breakout Trader | Trading bez volatility | Německá průmyslová výroba | Ceny benzínu | Negativní zprávy | Vzrušení | Zajistit si riziko | Perzistentní inflace | Počet obyvatel | Pegas Nonwovens | Volatilita na finančních trzích | Doporučení Koupit | Platformy xStation | Norský státní investiční fond | Tržby z průmyslové činnosti | Vývoj % nesplácených hypoték | Kryptoměnová burza Bittrex | Capitalinked | Predikce | Dodávky ropy | COTTON | Fibo | David Vagenknecht | Tomáš Raputa | Íránská ropa | Polský zlotý a maďarský forint | Ukončení války na Ukrajině | Propad cen akcií | Ekonomika Indonésie | Index londýnské burzy FTSE | Hrubý provozní zisk EBITDA | Obchodování s emisemi | Zahraniční kapitál | ETF na bitcoin | Citigroup | Sledování ceny kryptoměn | Světové produkce | Softbank | Problémy v bankovním sektoru | Index VIX | Fondy ETF | Anexe Krymu | Futures na indexy | Hospodářství | MIB | Důvěra v českou ekonomiku | Očekávaný růst | Západní spojenci | Průměrná mzda v ČR | Barchart | Obchodování v pásmu | Akcie automobilky | Optimismus na trzích | IPO Facebooku | Indikátor důvěry v ekonomiku | George Lagarias | Oslabení | Nerozhodný výsledek | Royal Dutch Shell A | EV | Záporná cena | Inflační cíle | Úrokové sazby na hypotékách | FérMakléři | Společnost Silvergate Capital | Dolarové dluhopisy | Produkce kartelu OPEC | Referendum | Hospodářský cyklus | Federal Funds Rate | Futures na US100 | Pokles inflace podle analytiků | Přirážka | Freeport McMoran (FCX.US) | Blockchainy | Ekonomický kolaps | Dovozní ceny | Vývoj na akciových trzích | Short pozice | Brexit průmyslu | Labouristická strana | Úsilí | Jak funguje inflace a deflace? | Inflace v Evropské unii | Zrušení daně z nabytí | Čínské burzy | Nemovitostní fond | Indické úřady | Výhodný nákup | Plánování | Jádrový CPI | Zákaz dovozu z Ruska | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Caixin | Marathon Petroleum | Švédská ministryně financí | Obrana proti inflaci | Zisk BP | Intermediate | Realizace obchodu | Uhlí | Komodity na trading | Václav Šimek | Nižší ceny | Čínský lockdown | ČMKBK | Hodnota indexu | Vítězství nad inflací | Cena dříví v ČR | Kurz lei | Růst těžby v USA | Ekonomická krize | Předpověď počasí v USA | Vývoj ceny oceli (CNY/T) | Cenové stability | Akcie Citigroup | Držitelé kryptoměn | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Krypto influencer | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Ropa a pohonné hmoty | Cigarety | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Růst důvěry | Převis | Napětí mezi USA a Íránem | Conseq Investment Management | Podnikatel Adani | Odhady PMI | Vysoká cena | NN Group | Analýza společnosti FérMakléři | Řídit riziko | Expert | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Index výrobní aktivity | Energetické firmy | Teplé počasí | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Bill Ackman | Analytik ČSOB | Gate | Vánoční svátky | Nárůst rizikové averze | Akcie Credit Suisse | Klíč k tradingu | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Western Union | Firemní zprávy | Americké ceny | Ekonomické indikátory | Finanční tituly | Recese | Index strachu | ZNGA | BloombergNEF | Akcenta Miroslav Novák | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Vyjádření představitelů | Pasivní příjem z pronájmu | BTCUSD | Vývoj meziroční harmonizované inflace v Turecku | Bonusy | Likvidita | Nárůst zisků | Mzdový růst | Správná diverzifikace | ASML | Ropný gigant | Záloha | Globální indexy | Švýcarský frank | Španělsko | Hlavní akciový index MOEX | Německý ZEW index | Realitní bublina v USA | Čisté krátké pozice | Chuť riskovat | Erdogan | Virtuální měny | Zájem o akcie Redditu | Bannockburn Global Forex | Hospodářské svazy | Analýza BTC | Vývoj pandemie | Vývoj akciových indexů | CZK/EUR | Stimul | Hongkongský dolar | Růst globální ekonomiky | Ušlé zisky | Jaké komodity obchodovat? | Vývoj míry nezaměstnanosti v USA | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Výhled na rok | Jak se obchoduje s komoditami? | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Indonéská centrální banka | Hargreaves Lansdown | Kyjev | Index Straits Times | Poptávka po dolaru | Intervence na forexovém trhu | Nižší DPH | Začít investovat | Burzovní indexy | Největší propad | Výrobní index | Tesla Motors | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Postranní pohyb | Sekce měnové | Index francouzských akcií | Index nových zakázek | Investiční nemovitosti | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Obchodní rozhodnutí | Odborník na kryptoměny | Růstový trend | František Táborský | Brett Harrison | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Štěpán Křeček | Americké burzy | Vývoj ceny americké ropy | Globální pandemie | Zkušenost je vítěz | LME | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Mazars | Sója - Vývoj ceny | Zavádění kryptoměn | Dnes na forexovém trhu | Japonský Nikkei 225 | Dr. Doom | Schwab | Mladé měny | Frank | Ministři | ETN | Prudký propad | EUR/SEK | Road Show | MSCI Asia Pacific | Změna politiky | Pavel Molchanov | Cenový strop na ruskou ropu | Začínající investoři | Balance | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Nízká cena ropy | Mondelez | Negativní nálada | Transparentní | Kurz eura | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Snížení úrokové sazby | Růst cen zlata | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Vláda Spojených států | Pracovní síly | Výraznější recese | Cap | Údaje z USA | Euro ECB | Centrální banka USA | Investopedia | Dlužníci | Založit obchodní učet | Čínské indexy | Historie Forexu | Polská průmyslová produkce | Společnost Hindenburg Research | Nastavení sazeb | Šíření nového typu koronaviru | Patria Finance | Ceny energií | Cena Brentu | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Fresenius SE | Zvyšující se náklady na půjčky | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Porovnání celkové | Snížení produkce | Trh s kryptoměnami | Těžařská skupina | Ceny potravin | Co je to IPO | Lenka Kalivodová | Výrobci potravin | Politická nejistota | Obrat trendu | Rychlý růst mezd | Přebytek bilance | Meziroční míra inflace | Americké kryptoměnové burzy | Index důvěry | Měnový kurz | Dosažení dohody | Daňové přiznání | Panika na finančních trzích | Břidlicové ropy | Základní sazby | Nejrychleji rostoucí | Polská centrální banka (NBP) | Akcie Unipetrolu | Brent (OIL) | Obchodovat s kryptoměnami | Japonský premiér | Silná koruna | Čínský průmysl | Úspěchy | Obchodní náklady | Analytik Komerční banky | Riziková aktiva | NEST | Cushing | Zvýšení DPH | Buy the dip | Nezaměstnanost v USA | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Vývoj komoditního indexu LME | Silná poptávka | Průmyslové zboží | CySEC | Multi-Asset obchodování | Politická rozhodnutí | Zvýšení cen ropy | Budoucí směr | Rostoucí inflace | Předpokládaný vývoj | Advance | Kurz bitcoinu | Zisk ČEZ | Ruské akcie | Transakční poplatky | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Investice do infrastruktury | Výroba v Německu | Objem českých dluhopisů | Společnost ČEZ | Akcie Delta Air Lines | Komunita | Daňové změny | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Henry Hub | Web3 Foundation | Výrazný pohyb | Předpovědi Saxo Bank | Blockchain | Cena elektřiny | Adam Glapiński | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Rekordní rok | Sell Stop | PMI indexy | Události ve světě | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prodeje ropy | Chudí | Údaje z Číny | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Martin Novák | Vývoj komoditního indexu | Martin Gürtler | Mince | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Inverzní výnosová křivka | Maloobchodní tržby v USA | Americké volby | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Nord Stream 1 | Benzín | Fahmi Quadir | Technická korekce | Channel | Korekce na dluhopisových trzích | Rusal | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Palivové dříví | Hospodářské oživení | Cenová válka | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Pokles sazeb | Dění na trhu | Adidas | Káva - Vývoj ceny kávy | Nejbližší rezistence | Akcie platební firmy | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | Finanční společnost | Meziroční inflace v září | ETF roku 2020 | Růst eurozóny | Ozbrojený konflikt | Sankce | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Ceny platiny | Zásoby plynu | Výběr správného brokera | Švýcarská společnost | Japonský jen (JPY) | Akcie na burze | Kryptoaktiva amerických zákazníků | Kroky Fedu | FIXINDEX | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | EP Energy | Pokles akciových trhů | Míra inflace | Windfall tax | RTS | Přebytek obchodu | Trade | Vládní bondy | Řízení kapitálu | Zdražování ropy | Energetika | WEF | Manufacturing | Obchodní podmínky | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | MMF | Hezké zisky | Soukromý sektor | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | Hlavní index řeckých akcií | MAN | Diverzifikované portfolio | CNN | Náklady na úvěry | USD/RUB | Pomalé oživení | Stop Out | Ekonomický výhled | Kroky makléřských společností | Mateřská společnost Googlu | ChainLink | Výrobní ceny v Číně | Snížení emisí | Zlaťáky | Nařízení | Private credit | Silná konkurence | Ropné akcie | Sazba hypoték | Zvýšené napětí | Trend cen nemovitostí | Horizontální linie | Akcie automobilky Tesla | Pokles cen zlata | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Nemovitostní trh | Inflace v Německu | Mike Novogratz | Závislost amerického Fedu | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Komerční banka | Převody peněz | Obchody s akciemi | BTC | Kryptoměna Algorand | Nakoupit ropu | Fed index | KOSPI | Kapitálové zboží | Indexy | Citi | Altcoiny | Producent zlata | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Odborníci | Průmyslové ceny | Rozmanitost komodit | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Inflační data | Global Forex | Severomořská ropa Brent | Očekávání zisku | Aktivní investování | Digitální peněženky | Zpřísnění měnové politiky | Objem obchodování | Ceny ropy a plynu | Výrobní PMI | Mileniálové | Oba druhy ropy | Hurikány | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Akciová společnost | Guvernér centrální banky | Angola | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Americké tovární objednávky | Investovat do zlata | Bolest | Očekávané výsledky | Extrémní volatilita | Lehká ropa WTI | Zmírnění obav | Míra inflace v Turecku | Firma Avast | Celková inflace v české ekonomice | Napjatá situace | Rhodium | Makroekonomická data | Švýcarský frank (CHF) | Marže společností | Tempo růstu | Devizy | Bavlna - Vývoj ceny | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Nadprodukce | Podnikatel | InPost | Úvěrový rating | Snížení daně | Bilance ECB | Bankovnictví | Celý akciový trh | Evergrande Group | Vojenská pomoc | Libye | Aerolinky | USD index | Čisté úrokové výnosy | Americké dluhopisy | Dosahovat zisku | Francouzská ekonomika | Schůzka skupiny OPEC | Specifický typ tradingu | Nadhodnocení | Dlouhodobá prognóza | Pandemie covidu-19 | Maximilian Wienke | Cena termínového kontraktu | Vývoj hlavní úrokové sazby v eurozóně | Continental | Zmrazení ekonomiky | CFD na index DAX | Break-Even | Pohonné hmoty | Biliony | Divergence | Bankovní index | Trend is your friend | Cena cukru | EasyJet | Diamanty | Zdražování energií | Silné euro | L.F. Investment Limited | Akcie ČEZ | Denní volatilita | Nordgold | Nejvyšší růst | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | Pokles realitního trhu | BHP Group | Federální obchodní komise | Ropná cenová válka | Analýza společnosti | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Struktura HDP | Cíle | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Červnový kontrakt | Hlavní evropské indexy | Loterie | Dnešní ekonomický kalendář | Prodejní ceny | Analytik České bankovní asociace | Silná inflace | ČSOB Data | Barel WTI | Měnový výbor | Zhoršení výhledu | 1D | SunPower | Vývoje kurzu | Silvergate | Myšlenka | Obchodní skupina Adani | Europoslanci | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Ceny drahých kovů | Varování | Crédit Agricole | Guidance | Největší propady | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Místní centrální banka | Hospodářské soutěže | Počty nových žádostí o podporu | Družba | Úrokové sazby | Obavy z omikronu | Snižování úroků v USA | Reinvestování | Maloobchodní prodej | Měnový pár EUR/SEK | Černé zlato | Snížení volatility | APP | Palladiové akcie | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Spojení | DappRadar | Pokles indexu S&P 500 | Bankovní společnosti | Long | WHO | SK IE Technology (SKIET) | Rally | Bankovní rada | KBC | Vysoké výnosy | Globální referenční ropa | Narušené dodavatelské řetězce | Recese v USA | Komoditní index | Smíšené obchodování | Růstové tituly | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Státní fond | Cenové indexy | CPI Property | Zasedání České národní banky | Provize | Michaël van de Poppe | Bear | Míra nejistoty | PlayStation | Putinův režim | LEANHOGS | Výplatní poměr | Supermax | Japonská ekonomika | Intesa Sanpaolo | První odhad | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Osobní příjmy | SXXP | Aktiva | Pokles inflace | Nakupování akcií | Paul Volcker | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Výstup USA z NATO | Nikl - Vývoj ceny niklu | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Šéf banky | OD7F | Časopis Forbes | Širší index | Cenový strop | Evropský statistický úřad | Růst zaměstnanosti | NextEra Energy | Vývoj cen bytů ve Švédsku | Kultura | Next Finance Vladimír Pikora | Nemovitosti v ČR | Střední podniky | Prosincová meziroční inflace | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Index německých akcií DAX | Investiční kapitál | Očekávaný vývoj | Ceny ropy dnes | Investiční možnosti | Výnosy z dluhopisů | Nákup zlata | Jednoduchý klouzavý průměr | Tuzemský průmysl | Okénko trhu | Nárůst cen energií | Zlevňování hypoték | Business | Volume | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Bezpečné měny | Objem úvěrů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Těžařská skupina BHP | Emise oxidu uhličitého | Indikátory | Ceny výrobců v eurozóně | Albemarle | Srbsko | WFC | Konsolidace | Omezené dodávky | Růst cen akcií | Slábnoucí dolar | Počet nezaměstnaných | Investování do akcií | Základní úrok | Britské společnosti | TikTok | Překvapení trhu | Plug Power | Citadel | Realitymix.cz | Bezrealitky.cz | Obchodování s komoditami | Tržní události | Kongres USA | Investments | Zákonné platidlo | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Veřejný dluh | Změny ceny | SP500 | Dohoda OPEC | ZINC | Začít obchodovat | Index relativní síly | Západní ekonomiky | S&P 500 (US500) | Zvedání úrokových sazeb | Energetický index | Španělský IBEX 35 | Kurz rublu | Peněžní trh | Přelom roku | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Co je krach na burze | Nákup australského dolaru | Nový stavební zákon | Xbox | ČBA | Program kvantitativního uvolňování | Tržní kapitalizace Tesly | Nový týden | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Průmyslový sektor | Tradingový portál | Zdravotnictví | MSCI World Index | Investice do stříbra | Společnost Coinbase | Skalpování breakoutů | Makroekonomické indikátory | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | NZD/USD | Rusko a Ukrajina | Annika Winsthová | Čínské akcie | Producenti ropy | Contracts for difference | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Graf ropy | Časový úsek | BlockFi | Opatřením na podporu ekonomiky | Technologický pokrok | Jak začít investovat | Jak investovat | Brazílie | Evropský akciový trh | Swingový obchodník | CEE | Vývoj na finančních trzích | Sentix | Robert Holzmann | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Snížení cen | Poměr rizika a výnosu | Empire State Index | Politika centrálních bank | Energy Aspects | Německý statistický úřad | BTCC Bobby Lee | Hnědé uhlí | Macy's | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Indexy PMI | Joseph Stiglitz | WTI Crude Oil | Pochybnosti | Index akcií | Danske Bank | Obchodování s opcemi | Síla měn | Nemovitosti v Česku | Správní rada | Schodek zahraničního obchodu | Vedení ECB | Druhy PPI | Německé společnosti | Česká inflace | Trinity | Nájemní bydlení | Stratég | Obchodní přebytek | Zisk na akcii (EPS) | Signál k nákupu | Špatné zprávy | Společnost Saudi Aramco | Splasknutí bubliny | Náklady spojené se skladováním surovin | ETFs | Prodeje automobilů | Zisky firem | Čínský akciový trh | Pokračování poklesu | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Ambani | Big tech | Členské země Evropské unie | Sucha | Vývoj ceny hliníku | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Pokles německé ekonomiky | iRobot | Přírodní katastrofy | Řetězce | Zotavení | Sentiment | Zrychlení inflace | Investiční byty | Zhoršení pandemie | Dnešní statistiky | Cena USD/CAD | Finlord Boris Tomčiak | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | Státní banka | Měnová unie | Zlato - Vývoj ceny | Pojistky proti inflaci | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Trendový kanál | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Short EUR/SEK | Klíčové faktory | Bonita | Světové indexy | Berenberg | Největší pokles | Lucembursko | Politika | Profesionální investoři | Procter & Gamble | Konkurence | Hospodářské recese | IBIT | CoinShares | Vladimír Vávra | Propady cen | Zvyšování úrokových sazeb | Letecké společnosti | Čínský jüan | Anthilia Capital | Akcie ČEZu | PLN | Kapitalizace | Infineon | Abu Dhabi Commercial Bank | Nízká inflace | Komoditní stratég | Dodávky z Ruska | Velké riziko pro finanční trhy | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Burzovní cena | Reálné výnosy | Ben Laidler | Výpadky v zásobování | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | Backwardation | Prudké výkyvy | SPX 500 | Obranné příkazy | Burza Binance | Investiční ředitel | Indikátor MACD | Čínský prezident | Zisk z obchodování | Dnešní seance | Tier 1 | Americké futures | CME.US | Yahoo Finance | Ekonomické prognózy | Akcie Glencore | M&M Reality pro Prahu | Paxlovid | Výhled pro akcie | MAM | BHP | Pravidla hry | Nejnovější údaje o inflaci | Deutsche Telekom | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Forint | Si Ťin-pching | Americké akcie dnes | Řízení pozice | Obchodní domy | Koronavirus | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Koronavirová nejistota | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | PMI indikátor | Vlastní akcie | Citibank | Cena dříví | Anton Siluanov | Tržby skupiny HARTMANN | Dnes zveřejněná data | Zasedání FED | BASF | Pokles průmyslové výroby | Kanadská centrální banka | Real Estate | Cena pohonných hmot | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | GPS | Průzkum PMI | Typ tradingu | Indexy S&P | Analytička CMC Markets | Obchodování na devizovém trhu | NEY | Obchodní přístupy | Zdraví ekonomiky | Hřivna | Investování do ETF | Vývoj ceny americké ropy WTI | ISLN | Optimismus investorů | CNY | Ekonomický řád | Federální vláda | Nálada podnikatelů | Nálada | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Aktivita ve službách | Geopolitická rizika | Vládnoucí strana | Vývoj ceny bavlny | FAO | Indie | Investovat v roce 2020 | Nákupy | Společnost S&P Global | LTC | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Centrální bankéř | Silvergate Exchange Network | Vnímání | Chevron (CVX.US) | Oregon | Vliv na trh | Hlavní rizika | Objem prodejů bytů | Nejistoty na trzích | Index volatility VIX | Řecká ekonomika | Koncern Volkswagen | Snížení základní úrokové sazby | Předstihový ukazatel | Investiční příležitosti | Federal Trading Commision | Martin Stránský | Polkadot | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Dostupnost bydlení v ČR | TotalEnergies | Živobytí | Hospodářská recese | Ekonomika | cTrader | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Pohyb ceny | Zklidnění situace | Objem prodejů bytů na trhu | Internetová bublina | Crowdfundingové platformy | Výnosová křivka | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Největší americká kryptoměnová burza | Prognóza Ministerstva financí | Elektřina | WTO | Ekonomické zotavování | Otto Daněk | Situace v průmyslu | Výrobní index PMI | Riziko kolapsu finančního systému | Vyzkoušet si trading | Dohoda o brexitu | Dobrá zpráva | Volný peněžní tok | Obchodování s cizími měnami | Karanténa | Nespokojenost | Poselství o stavu unie | Zlevnění ropy | Akcie Coinbase | NewYorská burza | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Zhodnocení peněz | Commerzbank | Britská firma | Varianty koronaviru | Nezaměstnanost v EU | Jednotlivé akcie | Zhodnocení | Katastrofy | Míra inflace v Polsku | Inflační krize | Obchodování s futures | Spořící účty | Poradenské společnosti | Ministr energetiky | Fitch rating | Americký kongres | Zvyšující se inflace | Úrokové sazby ECB | Investice do zlata | Obchodování se zemědělskými komoditami | Ceny zlata | Výhled | Evropské akciové trhy | Operátor O2 | Zářijový efekt | Velmi volatilní | Timeframe | Růst cen v USA | Index technologického trhu | AXS | Dmitrij Peskov | České akcie | Klesající cena | Prodejní cena | Těžaři ropy | ESM | Jednání o státním rozpočtu | Erste Group Bank | Vinci | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | GBTC | Eurozóna stimuly | Americké ministerstvo | Průměrná nominální mzda | Timur Barotov | Strach z koronaviru | Telefonica O2 akcie | Zisk firmy | Pozitivní sentiment na trzích | Americký trh práce | Konzultační společnosti | Ruská aktiva | Obchodní účet | Akcie Glencore (GLEN.UK) | Celsius | Akciový index DAX | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Osobní výdaje | USD za tunu | Deriváty | Plyn (NATGAS) | Ethereum | Dividendy Norilsk Nickelu | Occidental Petroleum (OXY.US) | Cardano (ADA) | Investiční prostředí | Zpráva o trhu práce | Embargo | Kraft Heinz | Zápis Fedu | Produktivita práce | Filadelfský Fed | Španělská chřipka | Economist | Tlak na akcie | Zlevnění potravin | Reálný obchodní účet | Úspěšný investor | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Index Hang Seng | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Trendové čáry | Vlastní bydlení | Zásoby benzinu | Scalping | Dolar (AUD) | Sentix index | Tradeři | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Jaromír Gec | Nejvýraznější propad | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Supporty | Čerpací stanice | Energy financial group | Evropský trh | Kolaps cen | Finanční trhy | Hrozba recese v USA | Graf měnového páru | Vývoj reálného výnosu | Nízké ceny ropy | Údaje o maloobchodních tržbách | Lucid | Překážky | Hlavní ekonom | FTSE/MIB | Američtí těžaři | Cyrrus | Dobrý výsledek | PacWest | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Index japonských akcií Nikkei | Indikátor ADR | X-Trade Brokers | eBook | Freeport McMoran | Jiří Šmejc | Zrušení zastropování cen | Dlouhodobý investor | Prezident Federální rezervní banky | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Banky | Růst cen energií | Prostor pro růst | General Motors | Fondy | Dlouhodobý trend | Podnikatelská aktivita v USA | Komise pro cenné papíry | Ruské ministerstvo financí | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Comfort Finance | Prostředí klesající inflace | Epidemie nemoci | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | Americký dolar (USD) | Situace v Číně | Historické pohyby cen | MXN | ČEZ | Nakamoto | Měnové unie | Austrálie | Cenové hladiny | Financování státu | HDP Číny | Německé ekonomiky | USA inflace | Sanofi | Hrubá marže | Výzkumná společnost | Růst průmyslové produkce | Financial Times | Martin Maršovský | GOOGL.US | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Akcie Meta | Teams | MSTR.US | USD za barel | Philips | Nikkei 225 | Počet nakažených | Hlavní index německých akcií | Spread | Nákup bitcoinu | Vojenská pomoc Ukrajině | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Politické nepokoje | Skalpování | Devizové rezervy ČNB | Využití v ekonomických transakcích | Hodnota kryptoměn | Vývoj měnového páru EUR/USD | Goldman Sachs Group | Peněžní trhy | Intel | Analytici Capital Economics | Zásobníky Gazpromu | Ceny bydlení v ČR | Buy | New York | Riziko korekce | Tradingové webináře | ProSieben | Realitní bubliny | St. Louis | Ředitel Raiffeisen investiční společnosti | MSFT | Tržní cena | Swing | Parita na trhu | GS | Saldo zahraničního obchodu | Dřevo | Rizika a výzvy | Krize | Bernstein | Obligace | Pád akcií | Jak se obchoduje | Optimistický výhled | Akcie ropných společností | Fresenius | Zvýšení úroků | Paul Tudor Jones | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Investing | Euro včera | Akcie a inflace | Portál FXstreet.cz | Posílení kurzu koruny | Německé tovární objednávky | Zotavení ekonomiky | CME Group (CME.US) | AGROP NOVA | Deflační faktory | Pasiva | USD/MXN | Luxusní zboží | Zpřesněná data | Bílá velryba | S&P 500 nebo Nasdaq | Riziko likvidity | Nárůst zásob v USA | Akcie v Japonsku | Black Friday | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | Výnosy 10letých dluhopisů | AOS | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | Světový trh s ropou | Uvalení sankcí | Objem klesá | ADA | Exotické měny | Ceny plynu a elektřiny | CoinGecko | G20 | Energy Price Index | Míra inflace v eurozóně | Pokles poptávky | Akcie Microsoft (MSFT) | Štěstí | CEO | Oslabení dolaru | Těžby bitcoinů | Navyšování cen | Akcie roku 2019 | Napadení Ukrajiny | Akcie ve světě | NFT | Zlatý kříž | Prezident Erdogan | Úspěch bitcoinu | Slabší kurz | FOMC | Těžař | Rally na ropě | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Dollar | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Protiinflační dluhopisy | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Komodity - časté otázky | Trhy | Akciové trhy v USA | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Obchodní tipy pro zlato | Deeskalace | MicroStrategy (MSTR.US) | Ztráty | Výplata | Vývoj ceny ropy | Boj proti inflaci | Trend Swing | Specifika obchodování | Nový cyklus | Big Tech | Americké výnosy | Ceny producentů v USA | Akcie Tesla | Mezibankovní | US30 | Dialog | Technická analýza USD/CAD | Ředitelka | Úroková sazba | Trh s lithiem | Coinbase (COIN.US) | JAP225 | Generální ředitel | Likvidní | Ceny aktiv | Zajímavé investiční příležitosti | Devizové rezervy | České vlády | dApps | Meziroční vývoj cen bytů ve Švédsku | Měny emerging markets | Jak investovat do komodit | WMT.US | Sázky na pokles | Investiční tituly | Čistá marže | Burza | Nathan Anderson | Úřad pro energetické informace | Semináře | Interfax | Oživení globální ekonomiky | Letecká společnost | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Tipy pro obchodování GBP/USD | Akcie společnosti Boeing | Britské referendum | Skalpování korekcí | Bezpečná aktiva | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Pokles Tesly | Rozvoj | Americká inflace | Investovat do akcií | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Dnes na světových trzích | Asociace exportérů | Americká administrativa | Posílení kurzu amerického dolaru | Výprodeje | Reinvestice | OIL.WTI | Zasedání bankovní rady | Nové sankce | Derivát | Tržby společnosti | Obchodování s CFD | Palivové dříví v Česku | Možnost realizovat zisk | Průběžné výsledky | Český statistický úřad (ČSÚ) | Hliník - Vývoj ceny | Druhá největší ekonomika světa | Teherán | Capital Economics | Investovat peníze | Rozhovor | Dlouhá pozice | Hlavní měnové páry | Španělský IBEX | Plán obchodování | Spotřeba domácností | Transakce | Švýcarské banky | Volatility trhu | Jak funguje screening akcií | Zlatý standard a směnné kurzy | Březnová data | Slabší dolar | Cena transakce | Nabídka a poptávka | Měny | Bilance | Filadelfský Fed index | Volby | Krypto burza | Pokles EUR/USD | Obchodní řetězce | Snížení úrokových sazeb | Royal Dutch Shell (RDSA) | Vývoj koruny | Sankce proti Rusku | Fundamenty | Cena kávy | Motivace | Americká vláda | Růst cen potravin | Sezónnost | Růst nezaměstnanosti | Innogy | Vzestup inflace | Express | Energetický regulační úřad | Hello bank! | Raymond James | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | Atos | MNB | Profitovat | Glencore | Irsko | Regulační úřady | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Trade Brokers | Instant Trading EU | Peněžní tok | Schönfeld & Co | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Konec cyklu zvyšování úrokových sazeb | Zpravodajství | ETF WTI Crude Oil | Důsledky epidemie | Terra blockchain | Michal Brožka | Mezinárodní obchod | Nárůst ceny akcií | Vývoj ceny preferenční akcie | Rolování kontraktů | Halving | Ekonomika EU | Inflace v březnu | Pohonné hmoty v Česku | Ballet | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Značný pokles | DE30 | John Maynard Keynes | Nezaměstnanosti v Německu | USDX | Mimořádné dividendy | Ceny hlavních komodit | Cenový pokles | BHS Štěpán Křeček | Fed dnes | Cykličnost | Dividendy | Měna | Inflace v prosinci | Ekonomické sankce | Společnost HARTMANN | Ruský rozpočet | Australský dolar (AUD) | Jasný signál | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | Pokles ekonomické aktivity | Zisky společnosti | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Akciový trh | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Odhad růstu domácí ekonomiky | Oslabení eura | Carlos Slim Helú s rodinou | Vklady na počkání | Intradenní obchodník | Akcie Stock | Negativní důsledky koronaviru | Sazby | David Marek | Ropa dnes | Vývoj ceny oceli | Silný pokles | Pohled na trh | Historie | Renáta Kellnerová | Internet of Things | Akcie výrobce elektromobilů | Situace na trhu s ropou | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Sympozium | MSCI | Burzovní index | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Revoluce v technologii | Pozice dolaru | Australská ekonomika | KeyBanc | Thomson Reuters | Výsledky hospodaření | Cena spodumenu | Obchodování opcí | Demilitarizace Ukrajiny | Oslabování české měny | USD | Pokles zlata | Kupní opce | Spotřebitelská poptávka | Velké peníze na komoditách | Walgreens | Ekonomické zotavení | Standardní odchylky | Miliardy dolarů | Inside | Ceny realit | Drastický hospodářský pokles | Poradce guvernéra ČNB | Dodávky LNG | Jednání ČNB | Klíčové události tohoto týdne | Naked Brand Group | Komoditní měna | Ceny mědi | Politická stabilita | Nákup nemovitosti | Sója - Vývoj ceny sóji | Snížení zisku | Finanční trh | Nové restrikce | Financování státního dluhu | Růst poptávky | Komoditní burza Kladno | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Černý pátek | Algoritmické obchodování | MSCI AC World | Nový trend | Maďarská vláda | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Mluvčí fondu | Neúspěch levice | Nová vláda | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | Zahájení ruské invaze | Reakce investorů | Data z Německa | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Regionální měny | Překoupené oblasti | Eni | Joe Manimbo | Největší vítězství | Automotive | Nové prognózy | Central Group | Výnosy desetiletých dluhopisů | Satoši Nakamoto | Těžařské firmy | Patria.cz | Globální ekonomický kalendář | Dluhopisy OFZ | Vyspělé ekonomiky | Zpřísňováním měnové politiky | Carry trades | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Sentiment na trzích | Nejprudší pokles v historii | Světová zdravotnická organizace | Vývoj hlavní úrokové sazby ve Švédsku | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | EIA | Mt. Gox | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Nízké obchodní náklady | Člen bankovní rady | Platformy | IPO | Začínající hospodářský propad | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Michal Kulig | Ceny výrobců | Shawn Cruz | Iracionální | Akcionář | Propad cen nemovitostí | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Dirty float | Guardian | Miliardy USD | Snižování daní | Fixní kurz | Ceny komodit na světových trzích | Poradce | Trailing stop loss | Finanční plán | Vlna inflace | Reálné úrokové sazby | Další růst sazeb | Obchodní den | Pracovní den | Index japonských akcií | Sazba Fedu | Omicron | Pád Lehman Brothers | Initial Public Offering | Makroekonomické události | Zkušenost | Mistrovství světa ve fotbale | Index energií | Pakt stability | GBP/EUR | Míra inflace v Británii | Tradingový portál FXstreet.cz | Strategie pro komodity | Signál | Invaze ruských vojsk | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | Zlepšení sentimentu | Zdražování | S/R zóny | CMC | Meziroční inflace | Afrika | Dnešní obchodování | Riskování | Měny rozvíjejících se trhů | ISLN.UK | Pozemky | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Odhady růstu | Nejvíce peněz | Generální ředitel ČEZ | Tržby obchodníků | Domácí měny | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | State Street | Britská vláda | Vývoj cen akcií | Analytik portálu | EPS | Výkonnost společností | České sazby | ADP | Ceny čokolády | Vanadiové akcie | Linde | Square | Hodnota zlata | Projev šéfa Fedu Powella | Sledovat vývoj volatility | Repo sazba | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Přijetí eura | Biliony dolarů | Jak obchodovat CL ropu | Číst grafy | Kupní síla | Sazby ve Švédsku | Nejlepší ropné akcie | ANZ Research | Povětrnostní podmínky | CPI v USA | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Úbytek | Akcie v roce 2020 | Ministryně financí Alena Schillerová | Termínový kontrakt | Ocenění | Společnost SpaceX | Ropy | Rozdílové smlouvy | Vedlejší účinky | Bullish Market | Volné peníze | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Futures kontrakty a opce | Řízení rizik | Singapur | Jak otevřít účet pro obchodování | Locko-Invest | Porovnání vývoje indexu Nasdaq 100 | Širší index Topix | Vývoj akciového indexu Dow Jones | CHNComp | Podmínky půjčky | Analýza společnosti FérMakléři.cz | Míra úspor | Dividendové výnosy | Druhá vlna | Polská společnost | Investiční doporučení | Strukturální změny | SICAV | Výnosy firmy | Obiloviny | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Záchranný balíček | Očekávané Earnings | Výdaje | Mzdová vyjednávání | Evropská komise (EK) | Intradenní vývoj akcie ČEZ | Slábnoucí americký dolar | Změny trendu | Koruna posílila | SXEPEX.UK | Ekonomický dopad | Rafinerie | Zisk EBITDA | Společnost | Investor | Petr Dufek | Covidové pandemie | Dotovaná sazba | Daňový úřad | Rezervní měny | LTV | Dopad vysokých cen energií | Úvěrová aktivita | Joe Biden | Význam trendů | Ekonomické důsledky | Důchody | List The Wall Street Journal | Analytici ČSOB | Pevný směnný kurz | Krypto průmysl | Sázky | Sesazení firmy Aramco | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Správa kapitálu | Futures na americké akcie | Nekonvenční měnové politiky | Diamondback Energy | Forbes | Diverzifikátor | Obchodujte | Ocenění akcií | Zboží z Číny | Dynamika mezd | Colt | Zvýšení volatility | Ceny americké ropy | Cukr - Vývoj ceny | Tržní kapitalizace kryptoměn | Historicky nejnižší | Swiss National Bank | Radomír Jáč | Thomas Barkin | Nové obzory | Ukončení války | Obchody na kladenské burze | Retailoví investoři | NIO Inc | Utažení měnové politiky | Fondy kvalifikovaných investorů | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Jerome Powell | Očekávaná inflace | Jestřábí Fed | BMW | Cena akcií | Německé akcie | Freedom Financial Services | Vypuknutí pandemie | Mark Carney | Volatilita trhů | Ukrajinská ekonomika | Investování | Lehman Brothers | Kurz euro | Nvidia Corporation | BNP Paribas Personal Finance | ASX | ETF Industrial Metals | Upozornění na rizika | Rozšíření | Global Payments | Dopad koronaviru | CAC40 | Velké centrální banky | Hlavní manažer | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SUGAR | Příliv investic | D1 | Země OPEC | On Balance Volume | Ropný trh | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Vývoj USD indexu proti koši měn | Akcie Amazon | Stávající úrokový diferenciál | Americká spotřebitelská důvěra | CPI Property Group | Umělé inteligence | Komoditní akcie | Britské měny | Eura | Tisková konference | Role Ruska | Neúspěch | EBRD | Výsledek HDP | Koruna posiluje | Komentář Radomíra Jáče | Nízká nezaměstnanost | Globální ekonomické nestability | Zpomalení v Číně | IRBT | Cena komodity | Inflační cíl | Nizozemsko | RBAG | Blockchainové akcie | Pavel Řežábek | Bankovní systém | ACT | Organizace | Inflace v české ekonomice | Akcie Erste Group | Očekávaný zisk | Obilí | Ryanair | DIW | Invesco Ltd. | Kryptoburza | Ceny stavebních prací | Poptávka po akciích | Představenstvo Norilsk Nickelu | Gap | Ceny pohonných hmot | Krach kryptoburzy FTX | Celkové příjmy | Expedia | Services | Úrokové swapy | Leverage | VIX | Forexoví tradeři | Zmírnění inflace | Úrokové náklady | TGT | Stock Exchange | Růst | Německé hospodářství | Primární trh | Dnešní zprávy | Akcie společnosti Alphabet | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Centrální bankéři | Zobchodovaný objem | Polská centrální banka | Ceny v Česku | Pojišťovací společnosti | Ředitel XTB | Výhled pro zlato | Krach na americkém realitním trhu | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Příjmy | Pohyby cen | Alokace aktiv | SOYBEAN | Udržení cenové stability | Obratová formace | Lukáš Hartl | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Nejlepší palladiové akcie | Světoví těžaři | ČTK | PMI pro sektor služeb | Crude Oil (CL) | Propad ceny | Proti trendu | Emitent | WU | Zajištění | Aukce státních dluhopisů | Omezení dodávek ropy | Propad poptávky | Administrativa | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | Inflace v Číně | Šéf podniku | Fortinet | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | NZD | Hedge fond | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | Snížení inflace | BIDU | Africký mor | Biliony USD | Currency | Růst průmyslové výroby | Overweight | Akcie firmy Aramco | Index | Vánoční rally | Wall Street Journal | Market rally | Pokles cen průmyslových komodit | Produkce plynu | Ekonomická realita | Pohyby kurzu | Komoditní | Dvojité dno | Rychlý růst cen | Praktické tipy | GarantovanyNajem.cz | Lockdown | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | Kia | Obchodujeme komodity | MiFID II | Token | Fundament | Čínský trh | Jaká bude inflace | Vision 2030 | Bloomberg Barclays | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Bohatství | Palladium - Vývoj ceny | Cenová akce | Úřad ministerstva financí | Výrobce elektromobilů | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Obchodní vztahy | Úročení | Jižní Korea | Útlum ekonomiky | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Ministři financí eurozóny | Ceny nemovitostí | Konsolidační balíček | Zásobníky s plynem | Varovné signály | CFDWorld | Tuzemská měna | Engulfing | Hospodářský pokles | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Bittrex Global | Návratnost investice | Panika | Technologie kryptoměn | Obchodovat s akciemi | Závazky vůči věřitelům | Dolar (NZD) | Stavební zákon | Binance Coin (BNB) | Nálada českých spotřebitelů | Technický výhled | Britské ropné společnosti | BrikkApp | Tipy pro začínající obchodníky | Tržby ve službách | Investice do elektromobility | Distributor fotovoltaických produktů | Pochopení ekonomických principů | Rýn | Finanční plánování | Ministr spravedlnosti | Index Fedu | Moldavsko | Protiinflační tlaky | Vladimir Tenev | Politika amerického Fedu | Úvod do světa komodit | Rizikové prémie | Varovné znamení | Volební rok | FérMakléři.cz | Jaromír Sladkovský | První investoři | Masné výrobky | Cena kontraktu | Oděvy | Míra růstu HDP | Optimistický sentiment | Šance | Medvědí rally | Sorrento Therapeutics | Analýza fundamentálních událostí | Pokles akcií Tesly | Cíl generovat zisk | Mediánové ceny bytů v Praze | TXT.US | Vývoj indexu měnových podmínek | Prohlášení Fedu | Průmyslová výroba v září | Fyzické produkty | Ilga Haubelt | Ekonomické statistiky | Oblasti supportu a rezistence | Čínské firmy | Pracovní trh | Uptrend | Index amerického dolaru | Pandemická opatření | Banka Moneta | Worldgovernmentbonds | Vývoj LNG | Vklady zákazníků | Německý kancléř | Charlie Lee | Resolution Foundation | Union Bank | Odhady HDP | Ukončení kvantitativního uvolňování | Co jsou to vlastně komodity? | Platina | Nafta v ČR | Stephen Innes | Google Trends | Špatná výkonnost | Zjednodušený pohled na finanční trhy | Makrotrend | Podíl Ruska | 4. průmyslová revoluce | Ropný průmysl | Ekonom Evropské centrální banky | Ochránit úspory | Americké vlády | Splácení hypotéky | Ekologie | Saudi Aramco | Oblíbený bezpečný přístav | Home office | Velké evropské banky | Tomáš Kolomazník | Míra zadluženosti | Volatilní položky | Uskupení OPEC+ | SQ | Smoot-Hawleyův zákon | Výkyvy v hodnotě | Mzdově-inflační spirála | První odhady HDP | Přístup k pákovému efektu | Demo účet zdarma u XTB | Chris Larsen | Poradenství | Radek Jirků | Představenstvo ruské těžařské firmy | Silná data z trhu práce | Swapové body | Sociální problém | Dopady finanční krize | Akcie na burze v Hongkongu | First Solar | Vlastnictví | Vývoz obilí | Košík | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Ropný benchmark WTI | Tradeoff | Americká politika | Reálná kalkulace | Ceny bydlení | Investice do realit | Hlášení inflace | Průzkum | Politické rozhodnutí o produkci | Investování do ropných akcií | ACA | Němečtí investoři | Krátkodobé klouzavé průměry | Investice do rozšíření těžby | HDP v Maďarsku | Korunové úrokové sazby | Skupina BHP | Světové burzy | Sledování základních ukazatelů | Dohody OPEC+ | Čerpací stanice v ČR | Letecké palivo | Reálné příjmy obyvatelstva | UCITS | Kupci | Nákupy cenných papírů | Donald Trump dnes | Nečekaná zpráva | RDDT | Ochrana zisků | Býčí rally | Ruské embargo | Dolar (HKD) | Hospodářský růst v Evropě | Dovoz z Ruska | Ceny v dopravě | Hypoteční bublina | Riziko dalšího poklesu | Akcie Amazon (AMZN) | Starověké civilizace | Sankce EU | Výroba ve zpracovatelském průmyslu | John Hardy | Howard Marks | Inflace v Británii v červnu | Burzovní cena plynu | Ruský producent zlata | Eurodolar dnes | Škrtání dotací | Tempo ekonomického růstu | Dovoz ruského zlata | Snížení odměny za těžbu | Stephen Brennock | Mezinárodní události | Brent | Ztráta ruského trhu | Výzvy v obchodování s komoditami | Investování na akciovém trhu | EMISS | Ruská vláda | Obchodování páru EUR/USD | Londýnská burza kovů (LME) | Levná ropa | Stoupající trend | Bilance zahraničního obchodu | Obchodování na burze | Sankce Evropské Unie | London Bullion Market Association | Lednový růst spotřebitelských cen | Repo sazba ČNB | Dlouhodobá předpověď | Extrémně nízké úrokové sazby | Autozone | Úsporný balíček | Pád cen ropy | Základní cenové indexy | Moderní finanční trhy | Výrazný pokles libry | JD.com (JD.US) | Muddy Waters Research | Potenciální obraty v trendu | Key level | Obchodní myšlenka | Černý čtvrtek | Ropný trend | Šéf nizozemské centrální banky | Obří deficit | Příjmy obyvatelstva | Odhadnout tržní sentiment | Akcie Alibaba Group | British Petroleum | Zásoby společnosti | Dolar (CAD) | Způsob tradingu | Nálada domácností | CD Projekt (CDR.PL) | Investiční společnost Hindenburg | Geopolitické události | LNG terminály | Neckarwestheim | Historické zkušenosti | Nvidia akcie | Rizika a výzvy v obchodování | Šinzó Abe | Pokračující růst těžby v USA | Obchodní marže | Větší podniky | Zlepšení nálady | Měnová politika Evropské centrální banky | Výsledky americké banky | Nepřízeň počasí | Tchaj-wan | Další drahé kovy | Tržní riziko | Francouzský akciový index CAC 40 | Makléřská společnost Robinhood | Úroky na hypotékách | Pád burzy | Růst v průmyslu | Šéf Twitteru | Bilance ČNB | Vývoj devizových rezerv | Ekonomické výkonnosti eura | Rizika spojená s konverzí měn | Snižování cen výrobců | Politické a ekonomické faktory | Banka Goldman Sachs | Levné akcie | Země eurozóny | Úřad pro regulaci finančního sektoru | Investice do konopí | Kontrakty na ropu | Vstup na burzu | Utahování měnových politik | Zrušení daně | Válka v Izraeli | Pokles reálné spotřeby | Historický vývoj ceny ropy Brent | Hospodářská stagnace | ProfitLevel | MOL | Burzovní komise | Zlevnění akcií | Fáze trhu | Možnost dalšího poklesu | Pokles cen elektřiny | Konference v Jackson Hole | Tržní hodnota | Deficit zahraničního obchodu | Nálada spekulantů | Zájem o ropu | Trigema | Růst výrobních cen | Těžba ropy v USA | Investoři i analytici | AEX | Marka | Zajímavé zhodnocení | Faktory ovlivňující finanční trhy a instituce | Provozní zisk společnosti | Zájem zahraničních investorů | Cestování | Depreciace | Dnešní statistika | Allegro | Velké fondy | Jakub Petruška | Index aktivity v sektoru služeb | Koronavir | Polská NBP | Zelené dluhopisy | Kurzy akcií | Prostor pro posilování | Terminál na LNG | Bannockburn | Investice a obchodování | Špatné počasí | Nejúspěšnější odvětví české ekonomiky | Průmyslová výroba v Itálii | Události v eurozóně | Přehled | Investiční aktivum | Michael Arone | Negativní vývoj války | Analytička | Data ČSÚ | Asociace nezávislých dodavatelů energií | Nabídka bytů | Oživení světové ekonomiky | Společnost Reddit | Přijetí bitcoinu v Salvadoru | Spekulativní investoři | J.P. Morgan Asset Management | Starší byty | Pavel Ryba | Doji | CISCO | Dění na finančním trhu | Ekonomické dominance | Komoditní dolary | Výprodeje na trzích | OD7F.DE | Měnový pár USD/CNY | John Williams | Dubnový vývoj | Vývoj ceny akcií | Jak si vede USD/CAD | Využití dlouhodobých trendů | Pokles ceny akcií | Solidní růst | Nejvyšší HDP | Screening akcií | Předčasné splacení hypotéky | Obnovitelné zdroje | Pegas | Drahokamové vlastnosti | Společnost X-Trade Brokers | Index agentury Bloomberg | Bear market rally | Konjunktura Spojených států | Chilské peso | Státní výdaje | Rozdávání peněz | Finanční trhy a instituce | PayPal Holdings (PYPL.US) | Akcie Hypoport | Skotsko | Wood&Company Tomáš Kacerovský | Inflace v únoru | Propad investic | Změny ve světové ekonomice | Argo Blockchain | Psychologické hladiny | Burza Euronext | Posunutí kurzového závazku | Mutace omicron | NFP report | Ruské banky | Obchodování na akciové burze | Analytické shrnutí | Průměrný kurz koruny | Momentum trhu | FDP | Základní principy technické analýzy | Obchodní signály | Ceny dřeva v USD | Nejnižší cena | Tržby skupiny | Ekonomická stagnace | LMAX Group | Investice ve stavebnictví | Události tohoto týdne | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Měnové rezervy | Celkový objem obchodů | ETS | Lipow Oil Associates | Schopnost rychle reagovat | Koupit akcie | Pevné terminály | Tržní analýzy | Snižování nákupu aktiv | Data z průmyslu | Napadení Ukrajiny ruskou armádou | P/E | Sentiment investorů | Bed Bath & Beyond | Cestovní ruch | Znárodnění | Krize na energetickém trhu | Britské akcie | Viceguvernérka | Ruské společnosti | Investiční horizont | Nízké poplatky | Francouzský akciový index | Banky v ČR | Vývoj měnového páru | Nearshoring | Východní Timor | Advanced Micro Devices | Směnné kurzy | Britská centrální banka dnes | United Overseas Bank | Ceny obilí | Zasedání Fedu | Americké centrální banky | Zajištění rizika | Korekční pohyb | Nejklíčovější strategie | Růstová fáze | Guru | Admiral Markets | Olej | S&P Global | Výhody obchodování indexů | FTSE | Adrenalin | Fiskální rok | BP (BP.UK) | Ceny domů a bytů | Akcie fondů | Míra inflace v dubnu | Index cen nemovitostí | Akcie v Asii | Průběh krize | FTSEurofirst 300 | Onemocnění COVID-19 | Finanční odměny | Přebytek obchodní bilance | Prognózy ČNB | Vývoj ceny bitcoinu | CCI | Tvorby zisku | Mutace delta | Ripple Brad Garlinghouse | Kybernetické měny | Starteepo Dušan Jilčík | Giovanni Staunovo | Trhy s komoditami | Plynovody | Chemické společnosti | Investoři z Wall Street | Příjem z pronájmu | Energetický tarif | MTI | Broker Trust | Obchodování s deriváty | CPIPG | Vyhlídky | WGC | Budoucí vývoj úrokových sazeb | Žaloba SEC | Velikost ztráty | Snížení dodávek na trh | HDP Německa | Management | Úvěry v eurech | Adam Button | Globální kalendář | Rekordní ceny | Pád USD | Cena prasat | NICKEL | Tom Kadeřábek | Oslabení kurzu | Komoditní fondy | Murray | Disney+ | Projev šéfa centrální banky | Hrozné zprávy | Poslední americký shutdown | Komoditní měny | Tržní dynamika | Českomoravská komoditní burza | Výnos v Evropě | Tradingová portfolia | Zdroje energie | Nio | Zdeněk Nekula | Prodávat své akcie | Tobin Gorey | Neomezené kvantitativní uvolňování | Cíle IPO | Bohemian Empire | Američtí regulátoři | Velké ztráty | Rodinné domy | Riziko pro finanční trhy | Zahájení ruského útoku | Steve Ballmer | Regulační úřad | Místopředseda Fedu | Pokles HDP | Panevropský index STOXX 600 | McKinsey & Co | Předpověď | Úvěrové aktivity | S&P/ASX 200 | Premiérka | Zdanění energií | SWDA | USD/HKD | Autoprůmysl | GarantovanyNajem | Bittrex | Zastavení intervencí | Recese v Evropě | Jak dopadne letošní rok | Česká měnová politika | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Koncové ceny | Kaiko | Vysoké ceny energií | Australské akcie | Aktivita investorů | Intervenční režim | Pandemie koronaviru | Ripple | Makrodata USA | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Asie | Špatné výsledky | Cena zlata dnes | Konec energetické krize | Světové ceny ropy | Ekonomické události v eurozóně | Posílení kurzu | Alibaba | Suroviny | Americký shutdown | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Hlavní úrokové sazby v eurozóně | Konkurenční společnost | Firemní úvěry | Ceny akcií Ford Motor | Zpomalování ekonomiky | Russ Mould | Spekulant | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Vrtulníkové peníze | Celosvětový problém | Historie obchodování komoditních trhů | Politika centrální banky | Average daily range | Ochlazení realitního trhu | Praní peněz | Volatilní období | Index podílových fondů | Inflace v Evropě | Target | Účinnost vakcíny | Nákup měnových párů | Polský PMI | Tržní likvidity | Ropy ze Středního východu | Zprávy z trhu a tržní analýzy | Over-The-Counter | ING Groep | Spoření | Bitcoin | Technologické společnosti | AXA ČR a SR | Převodník měn | Výsledky průzkumu | Plyn | Ekonomické události | Maso | Pokles exportu | Potenciální obchodníci | Problémy české ekonomiky | Ukončení intervencí | Profesor Dědek | Platby u obchodníků | Automobilky | Neutrální výhled | Snížení dodávek | Alrosa | Vývoj burzovního indexu | MIB index | Vývoj devizových rezerv ČNB | Futures | Pražská burza | Obnovitelné zdroje energie | London Stock Exchange | Ropa WTI na D1 | Pojišťovny | Uvolňování měnové politiky v USA | Jak na IPO vydělat | David Eim | Guvernéři centrálních bank | Vývoj jádrové spotřebitelské inflace | Index spotřebitelské důvěry | Fundamentální hodnota | Výkonnost indexů | CAPEX rozpočty | Rady expertů | Spotové ceny | Nejbližší support | Ministerstvo spravedlnosti | Obavy o globální ekonomický růst | Volba příštího prezidenta | Ceny na čerpacích stanicích | Dobrá strategie | Záporné reálné úrokové sazby | Obchodní impérium | Omezení pohybu | Obchodní přístup | High Yield | Zpráva o inflaci | Hedgové fondy | Newyorská burza (NYSE) | Vliv ceny ropy | VTB | Radar Tradera | FCX.US | Hennessy | Riziko stagflace | Vepřové maso | Přehled měnového páru | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Spotřebitelská nálada v USA | Ekonomická důvěra | Zahraniční bilance | Pozastavit obchodování | Lobbing | Ústup inflace | Reálný účet | Pozitivní impulz | Wonderinterest | Seznam Zprávy | Rostoucí úroky | IOGP.UK | Noví investoři | Nepokoje na Blízkém východě | Vývoj indexu volatility | Dopady války na Ukrajině | Americká data | Dopady koronavirové krize | Akcie CETV | Vydělat peníze | Nemovitosti | Dubnová inflace v eurozóně | Ceny uhličitanu lithného | Boris Johnson | Růst výnosů | Indikace | Používání jednotné měny | Prodej akcií | Rhodium Group | AvaTrade | Kevin McCarthy | Tipy pro obchodování s komoditami | Růst dovozu | Tlaky na růst mezd | Rekordní minimum | James Bullard | Kakao | Čínská poptávka | Ceny ve výrobní sféře | Futures trhy | Phil Flynn | Investice do podnikání | Předpokládaný růst | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Silná korelace | Americký trh nemovitostí | Data z americké ekonomiky | AXS Investments | Guggenheim | Commodity Channel Index (CCI) | Drahé komodity | Růst cen stavebních materiálů | Meziroční porovnání | Úřad pro energetické informace (EIA) | Forexové trhy | Obchody | MF DNES | Úrokové sazby Fedu | CEPS | Medián | Použití Stop-Loss | Samsung Electronics | Celosvětová poptávka | Premiér Petr Fiala | Obchodování ETF | Propad průmyslu | PLUG | Hospodářské výsledky firem | Hmatatelné produkty | HDP USA | Dlouhodobější trend | Analytik trhů s kryptoměnami | Další rozvoj | Cena indexu DAX | Ekonom UniCredit Bank | Pokles české ekonomiky | Index CPI | Jednání OPEC | Index nákupních manažerů (PMI) | Short seller | USD/CNH | Vysoké ztráty | Oslabení koruny | Kryptoplatformy | Aleš Michl | Venture Capital spoločnosti | Drahý kov | Zastropování cen elektřiny | Fyzická výměna surovin | Průmysl v eurozóně | xStation5 | Index CSI 300 | Prosincová inflace | Technická rezistence | Společnost Rosněfť | Analýza BTC/USD | Odhady ČNB | Electronic Arts | Základní druhy | Dopad na centrální banku | Zdražení ropy | Renko graf | Akcie německé společnosti | Podpora | XOM.US | Otočení britské politiky | Růst spotřebitelských cen | Vonovia | Makléřský podnik | Ministři financí | Rublové dluhopisy | NatWest | Technologické firmy | Pořízení vlastního bydlení | Firma Philip Morris ČR | Těžba ropy | Burzy cenných papírů | Evropský plyn | Prognóza ČNB | Koruny vůči euru | Rozpad eura | Oslabování amerického dolaru | Nákup ropy do rezerv | Šíření nemoci COVID-19 | Italský MIB index | Ekonomické cykly | Oblečení | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Rubl | Příliv kapitálu | Akcie banky | Prezident Joe Biden | Dluhopisy s kratší splatností | Dílčí index | Dopad na japonskou ekonomiku | Opatření proti šíření koronaviru | Arbitráže | Tendr | Pravidla EU | Cenová maxima | Groupon | Polská inflace | Vlastní forexové obchody | Slabé výsledky | Počet pracovních míst | První obchod | Bundesnetzagentur | Výrobce čipů Nvidia | Dividendy ČEZ | MT4 | Česká firma | Obchodování pásma | Náklady spojené se skladováním | Trading 212 | COIN | S&P 500 | Ceny syntetických diamantů | Flat | Velké americké banky | Investiční nástroje | Stav nouze | Technické indikátory | Hodnota NZD | Zvýšení mezd | Eskalace | TD Ameritrade | Activision | Tlumit inflační tlaky | Dobrá čísla | Antony Blinken | Maloobchodní prodeje | Síla dolaru | Julius Baer | Zpráva pro tradery | Nayib Bukele | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Dopady pandemie | Ruská invaze | Vývoj na komoditních trzích | Vyhlídky ekonomiky | Výkonnost skupiny akcií | Možnost spekulovat na pokles cen | Vývoj akciového indexu DAX | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Sladká ropa | Ropa CFD | Území Guyany | Zemní plyn | Prosincová bilance zahraničního obchodu | Obchodování kryptoměn | Měnové páry s eurem | Německo | Capital Markets | MicroStrategy | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Portfólia | Akcie roku | Volatility | Japonsko | Nominální úročení | Ekonom Nouriel Roubini | Mexické peso | Správy majetku | Starteepo | Finmex Academy | Broker Consulting | Futures na akcie | Akcie v USA | Krach kryptoburzy | Michael Curtis | ECB dnes | Fluktuace | Rizikové investice | Riksbank | Bankrot USA | Zisk skupiny ČEZ | Cena hliníku | Příležitost vstoupit na trh | Černé úterý | Profesionální obchodník | Kellnerová | Výkonná ředitelka | Překoupenost | Útok na Ukrajinu | Měsíční průzkum | Měny&Sazby | Range | Výnos amerických bondů | Američané | Celkový sentiment | Ostatní investice | Vzdělávací webináře | Standard & Poor’s 500 | Globalt | Oficiální úroková sazba | Velké zisky | Aukce | Visa | ZIL | Silný propad | Trendová linie | Získávání finančních prostředků | Bloomberg Grains Index | David Monoszon | Intraday | Zastavení růstu | Zájem o rizikovější aktiva | Vlny koronaviru | Zásoby ropy ve světě | Překoupený trh | Poměr cen | Starší rodinné domy | Otázka za miliony | Americké sankce | Makroprostředí | Německá vláda | Surové ropy | Kurzový vývoj | Cena dřeva | Složitější řízení | Devizové trhy (FOREX) | Tamas Varga | Ranní zpráva z akciového trhu | MJ | Larry Ellison | Světová poptávka | Červnová inflace | Káva - Vývoj ceny | Akcie na evropských trzích | Twitter | Referenční ropa | Zasedání americké centrální banky | UBS Giovanni Staunovo | Polská vláda | Walmart | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Standard Chartered | Těžařská společnost | Samou | Bankovky | Ropa typu Brent | Zdražování potravin | Virus | Obchodní spory | Krach | SMA 200 | Pohonné hmoty v ČR | Vývoj ceny kukuřice | Olaf Scholz | Letečtí dopravci | Vývoj indexu energetických společností | Nejnovější údaje | JPMorgan Chase & Co | Státní protiinflační dluhopisy | Hotovost | Výhled poptávky po ropě | Marathon | Tržní situace | LIBOR | Instant Trading EU Ltd. | Psychologické faktory | Kartel OPEC | Nejvýraznější pokles | Maďarský forint | Jiří Tyleček | Velké peníze | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Životní náklady | Korunové sazby | Vyšší ceny | Čínský renminbi (CNH) | Smart money | Výhled cen | Dluhové krize | Počet zákazníků | Panické výprodeje | Investice do akcií | Rozhodnutí ČNB | Setkání centrálních bankéřů | Burza v Moskvě | Směřování | Rozpočet | Novozélandský dolar | Boční trend | David Einhor | Unijní ministři | Japonská centrální banka | Erste Group | Ruský plyn | Opce | EUR/HUF | Portugalsko | Kazachstán | Daně z neočekávaných zisků | Vice | České ceny | Rychle a zběsile | PEPSICO | BBBY | Termínové kontrakty | Likvidace pozice | Pojišťovnictví | Velké objemy | Beiersdorf | Mluvčí holdingu | Bank of the West | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | CARA | Index nákupních manažerů ve výrobě | Prognózy inflace | Sdružení automobilového průmyslu | Náklady vlastního bydlení | Alphabet (GOOGL.US) | Peníze z vrtulníků | Činitelé Fedu | Ekonomické zpomalení | X-Trade | Světová cena | Aktivum | UCITS ETF | USDIDX | Federal Reserve | Cena akcií společnosti Tesla | Zprávy a události | Globální ceny ropy | Propad akcií | Podhodnocené akcie | Směnný kurz | Norwegian Cruise Line | Christian Dior | Úvěrové podmínky | Jednoduché tipy | Výroba automobilů | Plynovod Jamal | Colosseum | Zajištění bezpečnosti | Počet občanů | Nízká likvidita | Cushing v Oklahomě | Velká finanční instituce | Generovat zisk | Vývoj kurzu koruny | Ghana | Index nákupních manažerů | Akcie třídy A | Představenstvo ruské banky | Vývoj měnového páru USD/TRY | Dobré zprávy | Ceny komodit | Fixed income | Meta Platforms | Produkční ceny v ČR | Celsius Network | Ruská ropa | Růst české ekonomiky | Credit Suisse Group AG | Finanční svět | BNP | Psychologický faktor | Nouriel Roubini | Slábnoucí inflační tlaky | Provozní zisk | Evropské indexy | Embargo EU na ruskou ropu | Vyšší riziko | Vývoz z EU | Riziko výkyvu cen | Bilance běžného účtu | Viceprezident | Konjunkturální průzkum | PFE.US | Kurz CZK | Překoupené zóny | Fundamentální ukazatele | Kontrakty pro vyrovnání rozdílů | Kryptoměnové společnosti | Domácnosti | RJO Futures | Nákladová inflace | Nové zakázky | Finlord | Google | Obraty trhu | Euro vůči dolaru | Neinvestovat | Ekonomické výsledky | Spotové bitcoinové ETF | Zprávy z ekonomiky | Sentiment spotřebitelů | Mario Draghi | Konzervativní investice | Vysoká inflace | Působení v Evropské unii | Portfolio manager | Ceny kovů | Investiční rozpočet | Kolísání cen dřeva | Klesající trendové čáry | Obchodní schopnosti | Státní dluhopisy | Analytici | Cenné papíry Komerční banky | JD.com | Elektromobily | Komoditní burzy | Platební prostředek | Odhady ekonomů | Investiční kalkulačka | Irák | Delta mutace | Kurz koruny | Ceny hliníku | Mikronésie | Nedostatek surovin | Trestná činnost | Peníze do bank | Důvěra v eurozóně | Hornina s obsahem lithia | Negativní sentiment investorů | Aligator | ProSiebenSat.1 Media SE | Splácení dluhu | DOT | Snížení úroků | Akcie Adani Enterprises | Výprodej na Wall Street | Otevření obchodního účtu | Vybírat zisky | Fair Value | Šíření koronavirové nákazy | Obchodování na zámořských trzích | Co ovlivňuje ceny komodit? | Zpomalení globální ekonomiky | Dlouhodobé investice | CFD akcie | Růst cen plynu | Cointelegraph | Tržby | Nálada na trzích | Přehled o dění | BMO Financial Group | Žlutý kov | Blue chips | Čeští spotřebitelé | Využití finanční páky | Naplnění prognózy | Interpretace | Americký trh | Snižování úrokových sazeb | Pepa Zeman | 737 MAX | Dostupná data | Snížení sazeb | Rick Meckler | Ministerstvo obchodu a průmyslu | Celní úřad | Počet žádostí o podporu | Platformy na nákup bitcoinů | Brexitové dohody | Ukončení činnosti | Global Advisors | Sam Bankman-Fried | Indický podnikatel | Investovat do ropy | Dow Jones (US30) | Závislost | Instinkt | Rolls-Royce Holdings | Thajsko | Diverzifikátor akciových ztrát | London Stock Exchange Group | Destatis | Vývoj akcie | Miroslav Novák | Tradiční automobilky | Německá centrální banka | Saúdskoarabský ministr energetiky | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Zvýšení úroků v USA | Lukáš Raška | Situace v Německu | Překoupené úrovně | ISM indexy | Finanční systém | NAFTA | Platební bilance | | Ceny v průmyslu | Makro | Dow Jones Industrial Average | Stagnace | Futures kontrakty | Skupina OPEC | Sazba ČNB | Vývoj spotřebitelské inflace | Psychologické úrovně | Dceřiné společnosti | Luboš Růžička | Růst mezd | Světové centrální banky | Bitcoin Cash (BCH) | Royal Dutch Shell | Conference Board | Statistiky z Číny | Vlastní nemovitost | Růst americké ekonomiky | Evropská centrální banka | Arnault | Telecom | Prime | Roční výnos | Kurs eura | Nižší růst | Přímé zahraniční investice | Dynamické obchodování | Slušné zisky | Nákup akcií | Letadlo | BAT | Silnější euro | Abbott Laboratories | Statut | Americká centrální banka (Fed) | Vánoce | ICOM.UK | Mitsubishi | Výběr brokera | Průmyslová komodita | Koordinované nákupy | Růst cen v Česku | Finanční prostředky | Ceny kukuřice | Eurozóna | Časový horizont | Firmy v ČR | Argentina | Fáze obchodní dohody | Nálada spotřebitelů v eurozóně | Švédsko | Měkké komodity | FXstreet | TSLA | Burza Coinbase | Partners | Forward | Vývoj inflace | Česká ekonomika | Hedge fondy | Vítězství Bidena | Pohyb trhu | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Uzavření Rudého moře | Epidemie nemoci covid-19 | Bancorp | EUR/RUB | Lowe's (LOW.US) | Institucionální investoři | Intervenovat na devizovém trhu | Vývoz z Německa | Euro STOXX | Speciální daň | Důvěra ve zpracovatelském průmyslu | Vývoj devizových rezerv Turecka | Efektivnější obchodování | Marketingová komunikace | Aeroflot | Kurzy | Benchmarky | Slabší euro | IG | Zahájení ruského útoku na Ukrajinu | Vývoj ceny elektřiny | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | AMEX | Investiční rozhodnutí | Analytik Trinity Bank | Fond | Oslabení kurzu koruny | Obchodovat ropu | DIA | Reálné peníze | Analýza dat | Technická analýza USD | Vysoká poptávka | HICP | Složený úrok | Jihoafrický rand | Ekonomické údaje | Vývoj německé ekonomiky | Akcie energetických podniků | Proinflační riziko | Ceny palladia | SNY | Čínské ministerstvo | Vývoj hodnoty | Čínské akcie dnes | Spekulativní pozice | Inflační očekávání | COST | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Společnost GarantovanyNajem.cz | Největší evropská ekonomika | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Investování a obchodování na komoditním trhu | Aktuální prognóza | Zeměpis a geopolitika | Vládní politika | Nižší produkce | Prezidentské volby v USA | Tuzemská inflace | Vysoké devizové rezervy | Těžaři | Gold.plus Martin Stránský | Situace na trhu práce | NBP | Nevýhody IPO | Zhoršování pandemické situace | Mezinárodní měnový trh | ECB | Nejnovější zprávy | Řetězec | Nervozita kapitálových trhů | Hluboké ztráty | Americké ropné zásoby | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Zinek | BBBY.US | Cena kakaa | Vývoj LNG kapacit | Tržby v maloobchodě | Norský státní fond | Euro vůči americkému dolaru | Jed McCaleb | Měnová politika | Vývoj indexu Nasdaq | Kurz české koruny | Institut ZEW | Klaas Knot | Cena BTC | Obchodování na globálních trzích | Solární panely | Ranní okénko | Etherea | Londýn - ICE | Analytici Goldman Sachs | Ceny pšenice WHEAT | Přicházející recese | Ceny starších bytů | Silnější kurz | Indexy pohyb | Růst ceny | Německé podnikové objednávky | Vliv počasí | Hodnota akcií | DSTI | Dluhopisy | Množství peněz | Nárůst výnosů | Odpor | SPAD | Analytik měnového trhu | Ministr zahraničí | KLM | Voda | Conseq | Ekonom BH Securities | Euro (EUR) | Červencová meziroční inflace | Americká ministryně financí | Splatnost | Daňoví poplatníci | Restrukturalizace | Reálný výnos amerických bondů | Golden Gate | Index DAX - Vývoj akciového indexu | Trh práce v USA | Analýza zlata | ISM | Krize v Evropě | Pád FTX | Bankovní vklady | Broker Consulting index hypotéčních úvěrů | Pocovidové oživení | Offline Štěpána Křečka | Webináře | Indikátor | NATGAS | Vyšší sazby | Velká kryptoměnová burza | Prodej aut | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Jefferies | Krize v USA | Nejbohatší člověk Asie | Ekonomické vyhlídky | Skupina HARTMANN | Nákup českého dluhu | Analytika | Vývoj ceny platiny | Závislost na Rusku | Hospodářské škody | Zastavení výroby | Investiční plán | Obchodujte akcie | CPI index | Rozhodnutí o produkci | Pád cen | Venture Capital společnosti | Vakcíny J&J | Statistici | UK100 | Obavy z globální recese | FOREX | Pšenice | Maďarská měna | TLTRO | Konsenzus | Nissan Motor | S&P Case/Shiller | Index londýnské burzy FTSE 100 | Americké banky | Vzestup zlata | UAW | Odraz ceny | Evropský trh s plynem | Stavební spořitelny | Úřad pro ekonomickou analýzu | Růst výnosů dluhopisů | ECN | Ropa Brent (OIL) | Gold.plus | Cenový propad | Pozornost trhu | Komoditní burza | Moskva | Poptávka | Prezident Světové banky | ECB Christine Lagardeová | Cena akcií ČEZ | Elektrická energie | Soudní spor | Trader | GasNet | Fitch | Banka Morgan Stanley | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Výsledek hlasování | Společnost Aramco | Růst cen ve výrobě | Co bude | Tiering | Investiční produkty | Dlouhodobý graf ceny ropy | Zasedání Bank of England | Krypto | El Salvador | Bookmakeři | Obavy o poptávku | Ropa Urals | Měnový pár AUD/NZD | Nastavení trhů | Tempo inflace | Richemont | Dohoda skupiny OPEC | Inflace v ČR | Mihály Varga | Expirace | EFG | Index inflace | Technologické inovace | Očekávání trhu | Desinflační trend | Dobré načasování trhu | Primární nabídka | Sazby beze změny | Potenciál pro zhodnocení | Přikoupení | Pandemická situace v USA | Otevírání ekonomiky | Pivotní body | Nominální růst | Robert Novoměstský | Premiérka Liz Trussová | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Růst HDP | Novozélandský dolar (NZD) | G7 | Vysoká rizika | Míra zadluženosti domácího sektoru | Celková průmyslová výroba | Výhled německé ekonomiky | Vývoj obchodní bilance | Litecoin | Rozkolísanost trhu | Peking | Snížení rizika | Zvýšení inflace | Solana | Čína | Cherry Lane | Soběstačnost | Hlubší deficit | Vakcína proti koronaviru | Nedůvěra investorů | Obavy z koronaviru | Thajský bat | Nvidia (NVDA.US) | Cenový graf | Ekonomická recese | Christopher Waller | Výroba elektřiny | Bulharsko | Prodej kryptoměn | Dodavatelský řetězec | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Vývoj sazeb na trhu | Euro dolar | Zastavení dodávek ruského plynu | Index Dow Jones - Vývoj akciového indexu | Časové řady | Ethereum 2.0 | Globální pandemie Covid-19 | Obraty v trendu | Opačný trend | Nová makrodata | Cukr - Vývoj ceny cukru | Politici | Změna cen bytů | 200denní klouzavý průměr | Stavební výroba | Zákaz dovozu | Shell Plc | Prodej typu short | Akciový propad | USO | Zavedení dovozní cel | PlayStation 5 | Dubnová inflace | New York Times | Portfolio dluhopisů | Ekonom Evropské centrální banky (ECB) | EBITDA | FRED | Německý index DAX | Medvědi | Reverzní formace | Sláva | Reporty | Pohled na finanční trhy | Kalendář událostí | Uzavření trhů | Sankce na Rusko | Vývoj ceny mědi | Nvidie (NVDA.US) | Počasí | Zvýšení rizika | Navýšení rizikové prémie | Stop hunting | Predikovatelný | Zajistit si riziko výkyvu cen | Švédská ekonomika | Tweet | Prohloubení deficitu | Globtrex | Activision Blizzard | Klouzavý průměr | Isar | Přehřátý trh | Výrobní aktivity | Indonésie | Větší pokles | Video | AMZN.US | Underweight | Inflace ve Velké Británii | Míra inflace v Maďarsku | HDP z Kanady | Větší pozice | Aliance | Spready | Intervence České národní banky | Demo účet zdarma | Microsoft Corp | Akcie bank | Shazování peněz z vrtulníku | United Auto Workers | Index relativní síly (RSI) | Jan Večerka | Akcie Coinbase (COIN.US) | Hospodářské vyhlídky | Spotřebitelské ceny v Japonsku | Napětí mezi USA a Čínou | David Lundák z EFG | Omezení ztrát | Analýzy makroindikátorů | Rakuten | Fiskální politika | Vysoké ceny nemovitostí | Tweety Elona Muska | Stabilní úrokové sazby | Omezování obchodování s akciemi | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Velcí hráči | XTB | Nákupní příkazy | Prostor pro posílení | Obchodovaný objem | Průměrná hrubá měsíční mzda | Krypto analytik | Hospodářská krize | Drahé kovy | Meziroční inflace v ČR | Pozornost obchodníků | Next | Průmyslové společnosti | Ceny zeleniny | Budoucí pohyby trhu | Investiční zisky | Hedging | Rozhodnutí bankovní rady | Deutsche Bank | Podnik | Světové rezervní měny | Východní Evropa | Monetární politika | Akcie Adani | Poradce premiéra | Podnikatelská aktivita | Pokles dovozů | Ukazatel amerických burz | Obchodní válka | Oslabování kurzu koruny | Redukce | Nastavení měnové politiky | USA | Nákup komodit | PEP | Tuzemské automobilky | Slabé euro | Maďarská centrální banka | Index PMI | Inflace v Turecku | Čínští technologičtí giganti | Inflační indexy (CPI, PPI) | Evropské méně | Turecké liry | Obchodní instrumenty | Globální trh | Mnoho ziskových obchodů | Long (dlouhá pozice) | Prognóza ECB | Volatilita ropy | Evropský průmysl | BMO Capital Markets | Akcie amerických bank | SWIFT | Výstup USA | Kurzy.cz | Zavedení eura v ČR | Home Depot | Multi-asset | ENPH.US | Zvýšení základního úroku | Obavy ECB | Pin Bar | Breakouty | Guvernér ČNB Aleš Michl | Vztahy s Evropou | Kroky ČNB | Hliník | Jak zhodnotit finance | Tyson Foods | Paradox | Zájem o riziková aktiva | Anonymní vývojář | Globální trhy | Zákon o snížení inflace | Akcie GameStopu | Kurzy měn | Capital | Vývoj na akciovém trhu | Obchodní strategie pro komodity | Místopředseda představenstva | Pohyby měnových párů | Negativní vývoj | Jestřáb | Růst cen nájmů | Doba pro nákup | Buy Stop | Plynárenský gigant | Průmyslová výroba v zemi | Mastercard (MA.US) | Kolaps cen ropy | Yield | Pokles inflace v USA | Premiér Viktor Orbán | Wealth Management | Inflace spotřebitelských cen | Politické rozhodnutí | Naše prognóza | Federální rezervní banky | Co je to ropa? | Liberum | Koš | Navýšení dluhového stropu | Podhodnocený | Devizový trh | Index cen zemědělských výrobců | Automobilka Daimler | Druhá vlna COVID-19 | Investiční ředitel společnosti | Efektivní správa kapitálu | Vývoj ceny zinku | Struktura ceny | Bernard Arnault | Federal Reserve Bank | Vývoj cenové hladiny | Vývoj ceny akcie ČEZ | Akcie technologických firem | PVM Tamas Varga | Jednodenní zisk | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | FED - Federální rezervní systém | Oživení ekonomik | Tržby v eurozóně | Důvěra v německou ekonomiku | Mineři | JP Morgan | Pokles průmyslové produkce | Protiruské sankce | TGT.US | Tokai Tokyo | Stříbro - Vývoj ceny |