Pátek 21. leden 2022 08:24
reklama
InstaMarkets
reklama
BidAskBit
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - JNJ

img

Johnson & Johnson se rozdělí na 2 společnosti

12.11.2021 Společnost Johnson & Johnson (JNJ.US) oznámila, že se hodlá rozdělit do dvou společností, které budou mít oddělenou produkci a výrobu kosmetiky a farmaceutický a medicínský segment (včetně vakcín na COVID-19). Společnost plánuje dokončit celou restrukturalizaci v rozmezí 18 - 24 měsíců. Aktuálně trh reaguje pozitivně na nové zprávy o rozdělení společnosti. Akcie Johnson & Johnson rostou přibližně o 1,5 %, nicméně maxima akcie dosahovala až nad úrovní $157.
img

Ekonomický kalendář: Pokračuje výsledková sezóna a čekáme na projevy bankéřů z Fedu

19.10.2021 Evropské trhy otevřely mírně do pozitivního teritoria. Dobrá nálada je zřetelná také na forexu. Měnám bezpečných přístavů USD, CHF a JPY se daří nejméně. Komoditní trh vykazuje růst.
img

MMF očekává pokles inflace příští rok na úroveň před pandemií. Německý průmysl nečekaně klesl o 4 %

08.10.2021 Polská centrální banka (NBP) nečekaně sáhla ke zvýšení základní úrokové sazby o čtyřicet bazických bodů na 0,5 %. Polský předseda vlády Mateusz Morawiecki krok banky vítá, když prohlásil, že je mandátem NBP bojovat s vysokou inflací.
img

Inflace v eurozóně dosáhla 3,4 %. ČNB razantně zvýšila úrokovou sazbu o 75 bodů na 1,5 %

01.10.2021 Inflace v eurozóně se v září podle předběžných dat i nadále zvyšovala, když se vyšplhala na úroveň 3,4 %. Jedná se o nevyšší hodnotu za posledních deset let. Na růstu se nejvíce podílela energie, následovaná potravinami, alkoholem a tabákem.
img

Fed ukončí nákup aktiv do pololetí 2022. Plánuje zvyšovat sazby dříve, než se očekávalo

24.09.2021 Ze zasedání měnového výboru Fedu vyplynulo, že americká centrální banka hodlá začít se zvyšováním úrokových sazeb již v příštím roce, což je dříve, než se původně předpokládalo. Pokud se bude americká ekonomika vyvíjet podle predikcí Fedu, tak k taperingu (zpomalování tempa nákupů aktiv) by mělo dojít již v tomto roce. Úplné ukončení nákupů aktiv je pak naplánováno do pololetí příštího roku.
img

Rychlý obrat do zeleného teritoria na Nasdaq

22.09.2021 Po pondělním proniknutí informací o problémech čínské společnosti Evergrande přišlo včera částečné uklidnění. Je zde totiž šance, že čínské úřady vstoupí na scénu, aby zabránili strukturálním problémům. Mezi akcie, které včera evidovaly větší růst, se zařadila farmaceutická společnost Johnson & Johnson, když firma uvedla, že její posilující dávka má 94% úspěšnost, JNJ +0,44 %. Solidní seanci má za sebou energetický sektor, který posílil o 0,4 % (CVX, XOM). Větší posílení mají za sebou akcie energetického giganta Shell, RDS/A +3,75 %, COP +4,01 %. Akcie společnosti Uber poskočily +11,5 % a konkurenční provozovatel Lyft +6,51 %. Index Dow Jones Industrial Average oslabil o 0,1 % (33.920 b.), S&P 500 o 0,1 % (4.354 b.) a naopak technologický Nasdaq Composite posílil o 0,2 % (14.746 b.).
img

Čínská ekonomika začíná překvapivě zpomalovat. Inflace v EU je nejvyšší za posledních 10 let

17.09.2021 Z Číny jsme se tento týden dočkali dalších negativních fundamentů, když maloobchodní tržby zaznamenaly v srpnu meziroční růst jen o 2,5 %. Přitom se očekávalo, že tržby vzrostou o 7 %. Průmyslová výroba pak vykázala nárůst o 5,3 %, což bylo pomalejší tempo než v červenci, kdy zpevnila o 6,4 % meziročně.
img

Inflace v ČR dosáhla hodnot 4,1 %. Ekonomika v EU se po recesi vrátila k růstu o 2,1 % v Q2

10.09.2021 Podle konečných údajů Eurostatu ekonomika v Evropské unii ve druhém kvartálu zaznamenala mezičtvrtletní růst o 2,1 %. Došlo tak k obnovení růstu po dvojité recesi, která byla způsobená pandemií. V zemích platících eurem v porovnání s prvním čtvrtletím ekonomika zpevnila dokonce o 2,1 %.
img

Inflace v Polsku je poprvé po 20 letech nad 5 %. ČR má nezaměstnanost 2,8 %, nejnižší v EU

03.09.2021 Turecká ekonomika zaznamenala ve druhém kvartále mezičtvrtletní růst o 0,9 %. V meziročním srovnání však se HDP zvýšilo o úctyhodných 21,7 %. Tamní ekonomika byla jedná z mála světových ekonomik, která dokázala růst i v minulém roce, kdy docházelo k lockdownům.
img

Fed chce snížit nákup aktiv co nejdříve. Ceny přepravy kontejnerů z Číny vzrostly o 220 %, spotřebitelé se bojí inflace

27.08.2021 Na velmi sledovaném sympoziu v Jackson Hole se členové FEDu Bullard a Kaplan shodli, že k oznámení o snížení stimulů (nakupování aktiv) ze strany americké centrální banky by mělo dojít v nejbližší době. S největší pravděpodobností bychom se ho tedy měli dočkat již na zářijovém zasedání banky.
img

Fed naznačuje snižování nákupů aktiv již tento rok. Čína reguluje své technologické giganty, jejich akcie padají

20.08.2021 Růst průmyslová produkce v Číně v červenci klesl meziročně z červnových 8,3 % na 6,4 %, přitom analytici očekávali pokles růstu na 7,8 %. Maloobchodní tržby v nejlidnatější zemi světa také zaznamenaly snížení růstu, když na roční bázi dosáhly růstu o 8,5 % oproti 12,1 % z června.
img

Biotechnologické akcie 2021: 3 nejlepší akcie výrobců vakcín proti Covid-19

12.07.2021 Biotech akcie jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy lákají mnoho investorů. Biotechnologické akcie se dostaly do popředí zájmu investorů zejména v souvislosti s pandemií koronaviru, která trvá již déle než rok a půl.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme hospodářské výsledky dalších amerických společností

20.04.2021 Evropské akciové trhy otevřely mírně do pozitivního teritoria po nevýrazné seanci v Asii. Přestože se pokles zastavil, tak obchodníci by měli mít na paměti, že včerejší sentiment byl po ránu pozitivní a nálada se postupně zhoršovala v průběhu dne. Dnešek je z pohledu makrodat velmi chudý, nicméně máme před sebou mnoho hospodářských výsledků amerických firem.
img

Ranní komentář: Dolar ztrácí na většině měnových párů. Výnosy zatím stabilní kolem 1.6 %

20.04.2021 Akciové indexy včera mírně korigovaly své dřívější zisky, i když ztráty tentokrát nebyly nijak velké. Americký S&P 500 odepsal 0.53 %, zatímco Nasdaq klesl o 0.98 %. Stabilní je pak situace na trhu s dluhopisy, kde americké desetileté výnosy zůstávají na úrovni 1.60 %. O to zajímavější je pak situace na FX, kde bez zjevného fundamentu začal výrazně ztrácet americký dolar. Ten se vůči euru dostal až na úroveň 1.20 EURUSD, zatímco na páru s librou klesl až na 1.40 GBPUSD. Korekcí si pak prochází také krypto, které včera odpoledne začalo opět oslabovat.
img

Najzaujímavejšie hospodárske výsledky v USA, ktoré budú zverejnené tento týždeň (19.04.2021)

19.04.2021 Prvý týždeň výsledkovej sezóny v USA pre Q1 2021 je už za nami a teraz sa investori pripravujú na druhý týždeň. Na rozdiel od minulého týždňa, keď investorom boli doručené väčšinou správy od finančných spoločností a bánk, bude zverejňovanie hospodárskych výsledkov v nasledujúcich dňoch oveľa rozmanitejšie.
img

Ekonomický kalendář: Na programu jsou reporty velkých bank a projevy centrálních bankéřů

14.04.2021 Evropské trhy otevřely novou seanci růstem po pozitivním vývoji v Asii. Určité zvýšení rizikové averze včera přineslo přerušení očkování vakcínou JNJ, ale situace se rychle stabilizovala. Z pohledu fundamentů toho dnes není na programu mnoho. Dočkáme se pravidelných zásob DoE a některých druhořadých dat z Evropy. Nicméně svůj dopad mohou mít projevy guvernéra Fedu Powella a guvernérky ECB Lagardové. S projevem večer vystoupí také americká ministryně financí Yellenová. Obchodníci musí vzít v úvahu také zveřejnění výsledků tří velkých amerických banky - JPMorgan, Goldman Sachs a Wells Fargo. Všechny budou reportovat před otevřením trhů, takže již v průběhu seance budou reporty těchto bank prosakovat do dění na globálních trzích.
img

BREAKING: US30 roste o 2 %‼️

01.03.2021 Americké indexy dnes prudce rostou v reakci na dobrá ekonomická data a rostoucí šance na schválení stimulu ve výši $1,9 bilionu dolarů. Výnosy z desetiletých dluhopisů dnes naopak klesly na 1,42 %, o 2 bazické body z pátečního závěru a z 1,6 %, kde se desetileté výnosy pohybovaly ještě ve čtvrtek. K dobrému sentimentu přispělo také schválení jednorázové vakcíny Johnson & Johnson's (JNJ.US).
img

Jednodávková vakcína Johnson & Johnson může být brzy schválena

24.02.2021 Akcie Johnson & Johnson (JNJ.US) dnes vzrostly o 1,5 % poté, co americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) informoval o účinnosti a bezpečnosti vakcíny ve zprávě na základě výsledků odborných studií. Data ukázala, že vakcína je efektivní ze 64 % proti střednímu a těžkému průběhu COVID-19. Vakcínu od Johnson & Johnson na rozdíl od vakcíny od výrobců Pfizer a Moderna lze uchovávat až tři měsíce v lednici, což usnadňuje distribuci. Od vakcíny, u níž stačí jedna dávka namísto dvou, si USA slibují urychlení očkovací kampaně. V pátek by měl panel nezávislých expertů FDA rozhodnout, zda bude vakcína schválena k nouzovému nasazení ve Spojených státech.
img

📉 Indexy zaznamenali pokles

29.01.2021 Indexy klesli po tom, čo spoločnosť Johnson & Johnson (JNJ.US) zverejnila výsledky štúdií s vakcínami proti koronavírusom. Spoločnosť uviedla, že jej jednorazová vakcína je podľa zistení globálneho klinického testovania celkovo účinná na 66% v stredne závažných až závažných prípadoch. Tento výsledok predstavuje mierne sklamanie, pretože niektoré dostupné vakcíny zabránili vírusovým infekciám vo viac ako 90% prípadov. Vakcína je však údajne z 85% účinná pri prevencii závažných prípadov. Spoločnosť plánuje podať žiadosť o schválenie núdzového použitia v Spojených štátoch začiatkom februára.
img

Zverejňovanie hospodárskych výsledkov v USA: 5 členov Dow Jones dnes zverejňuje výsledky

26.01.2021 Začal sa jeden z najrušnejších týždňov v období Q4 2020 na Wall Street. Medzi najdôležitejšími udalosťami dnešného dňa môžu investori nájsť správy o hospodárskych výsledkoch od 5 členov Dow Jones, čo predstavuje takmer 16% váhy indexu. 4 spoločnosti - Verizon, 3M, American Express a Johnson & Johnson - budú zverejňovať hospodárske výsledky pred začiatkom obchodovania na Wall Street, zatiaľ čo Microsoft zverejní výsledky po ukončení obchodovania.
img

Ekonomický kalendář: Výsledková sezóna v plném proudu a spotřebitelská důvěra v USA

26.01.2021 Přes nejednoznačné výsledky Wall Street a poklesy v Asii otevřely evropské akcie do pozitivního teritoria. Ekonomický kalendář je dopoledne takřka prázdný. Už ráno však byly zveřejněny statistiky z britského trhu práce (v 8:00), které ukázaly vzestup nezaměstnanosti z 4,9 % na 5 % (oček. 5,1 %) a průměrné výdělky vzrostly o 3,6 % YoY (oček. +2,8 % YoY)
img

Rozbřesk: Nejvyšší nezaměstnanost za čtyři roky, intervence proti zlotému a forint pod tlakem

30.12.2020 Závěr roku v ČR poznamenává nejenom třetí lockdown a zastřenost kovidových čísel v důsledku vánočního netestování, ale rychlého zvyšování počtu lidí bez práce. Na prosinec si firmy už tradičně ponechávají propouštění a tradičně končí i úvazky na dobu určitou, nicméně tentokrát do vývoje silně promlouvá i nepříznivá ekonomická situace.
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
Související klíčová slova: FOREX | Money management | Fundamentální analýza | Intervence | Brexit | Čína | Peníze | Akciové indexy | Moody's | Equity | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | USA | Nezaměstnanost | Británie | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Německo | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Evropské akcie | New York | Výsledková sezóna | Ropa WTI | ETF | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Interactive Brokers | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akcionář | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | CFD | CME | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | Distribuce | Dividenda | Dividendový výnos | Dow Jones Industrial | ECB | EMA | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Futures | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Low | MMF | Margin | Měna | Měny | Stavební povolení | Obchodní bilance | Obchodník | Portfolio | Rally | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Spread | Support | Ticker | Trader | Trend | Trigger | Ukazatel | VaR | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | Obchodování | JPMorgan | Euro STOXX | Goldman Sachs | Německá ekonomika | XTB | Indexy | Úroková sazba | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Výsledky | RBNZ | ČSOB | Obchodovat | Světová obchodní organizace | Regulace | Investovat | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | LYNX | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Centrální bankéři | EURUSD | GBPUSD | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Volatilní | Akcie Alibaba | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brokers | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | CZK | Do čeho investovat | Dolar | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Eura | Forexu | Graf | Index Dow Jones | Index PMI | Investiční | Investování do akcií | Irsko | ISM | EBay | Japonská ekonomika | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komoditní | Komoditní trh | Volná pracovní místa | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Míra inflace | Nové trhy | Pasivní příjem | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Ropy | Řízení rizika | Signály | Stoxx | Trh | Vývoj nezaměstnanosti | Webináře | WTI | XM | Zpráva | Zprávy | Zisky | Andrej Babiš | Ex-dividend | ROCE | Kmenové akcie | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Western Union | Burze | Dividendové akcie | Investment | Bank of New York Mellon | Jackson Hole | Wells Fargo | Microsoft | CME Group | Sentix | BBC | Sentix index | Reporty | Zvyšování sazeb | Polská centrální banka | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Nákupy dluhopisů | Úspěch | Averze k riziku | Hospodářské výsledky | Energie | Earnings | Podnikatelská důvěra | Přehled | Evropské trhy | Základní úrokové sazby | Firmy | Xetra | S&P Global | Ekonomická rizika | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Propad | S&P | Guvernér | Ztráty | Farmaceutické společnosti | Ekonomická data | Americké indexy | Philip Morris | Akcionáři | Daně z příjmů | Guvernér banky | Baidu | Výhled | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Britská ekonomika | Odhady trhu | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | General Electric | Krize | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | Příjmy | Čistý příjem | Alphabet | Pokles ekonomiky | Očekávání | ex | Zahraniční forex | Breakout Trader | IBKR | Akciové společnosti | Jerome Powell | Krypto | Lockheed Martin | Růstové akcie | Evropské akciové trhy | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Forint | Americký S&P 500 | Výplata dividend | Index spotřebitelské důvěry | Obchodovat s akciemi | Norská centrální banka | Inflace v ČR | Uber Technologies | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Technologický Nasdaq | NVDA | Americké společnosti | DE30 | Akcie a ETF | Svět investování | Biotechnologické akcie | Akcie týdne | Kristalina Georgievová | Růst mezd | Vlastní akcie | Výše dividendy | Novozélandská centrální banka | UCITS | iShares | Britská obchodní komora | Kurzarbeit | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Projevy centrálních bankéřů | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | Očekávané Earnings | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Obchodujte | US30 | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Objem | MSFT | Obchod | Trh práce | Německý průmysl | Myšlenka | UCITS ETF | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Firma | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Maďarská centrální banka | Studie | Bilance | Index DOW | Generální ředitel | GM | Největší pokles | Fortune | Placebo | Nálada spotřebitelů | Miliardy | Rozdělení zisku | INTC | Walt Disney | 5G | SMA | Průmysl | ADP | Na burze | Propouštění | Zasedání RBA | General Motors | Nejvyšší nezaměstnanost | European Central Bank | Ceny zboží | Problémy | Breaking | Ranní komentář | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Dobrá nálada | Nálada | Prohlášení | Farmaceutická společnost | AbbVie | Amgen | Míra | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Fed index | FDX | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Disney | Americké vlády | Nike | Bydlení | Uber | Nejlepší akcie | BREAKING | Yandex | Inflace v Maďarsku | Kraft Heinz | Zasedání měnového výboru | Organizace Conference Board | Akcie s vysokými dividendami | United Airlines Holdings | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | NFLX | Washington | Micron Technology | RBA | Hodnota společnosti | Ifo | Proinflační | SAP | iRobot | IRBT | Vyplácení dividend | Komunikace | Astrazeneca | Výsledkové sezóny | AMGN | Google | Trhy | Čínské úřady | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Negativní dopad | Pokles | Situace | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie | DISH | Vysoká inflace | Starbucks | Boeing | Lehká ropa WTI | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | Viceguvernér ČNB | Úsilí | SBUX | Akcie Alphabet | Korporátní výsledky | Marek Mora | COVID-19 | Akcie společnosti Apple | Akcie 3M | Index aktivity | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Mzda | Guru | Výkyvy | WP | Profitovat | Další vývoj | Tržby společnosti | Inflace v EU | Vedlejší účinky | Spotřebitelé | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Rozhodnutí bankovní rady | Přísná opatření | Valné hromady | Oeystein Olsen | Unilever | Index ISM | Manufacturing | Výrobce letadel | Alena Schillerová | Ministryně financí | Nákup aktiv | Citrix | Citrix Systems | Dávky v nezaměstnanosti | Dividendové výnosy | Růst | United Airlines | Spotřebitelská důvěra v USA | Ministryně financí Alena Schillerová | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Organizace | Akcie Alibaba Group | Práce | Údaje | Patenty | UnitedHealth Group | Nárůst nezaměstnanosti | JPM.US | WFC.US | Výpadky | WMT | Procter & Gamble | Statistiky | Uzavření trhů | USD za barel | Rizikové averze | S&P500 | Premiér Andrej Babiš | Cenové pohyby | Posílení | Výrobce letadel Boeing | Čtvrtletní výsledky | 3M | Experimentální lék | Pracovní síly | Shell | FDA | Akcie padají | Dividendové ETF | PEPSICO | Australská ekonomika | Bezpečnost | NKE | Merck | Expedia | Royal Caribbean | Vakcína | Moderna | Společnost Moderna | Advance Auto Parts | Koronavirová pandemie | Biotechnologická společnost | Komunistická strana | JDE | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Rozhodnutí FOMC | Pozitivní sentiment | PEPP | Antivirus | Statistiky z pracovního trhu | Mateusz Morawiecki | Členové Fedu | Inflace v Evropské unii | Výplata | Rostoucí trend | Covid | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Medtronic | Situace na trhu práce | Johnson & Johnson | Ocenění | Rostoucí šance | Šance | Statistiky z britského trhu práce | Ceny | Verizon Communications | Důvěra | Obnovení růstu | Vývoj léků | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Podhodnocené akcie | Počet akcií | Coca-Cola | Výrobní sektor | SPAC | Inspirace | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Nvidia | Qualcomm | Budoucí vývoj | Vývoj ceny akcie | Micron | Consumer Confidence | Marathon | Pracovní místa | Česká republika | Průmyslové zakázky | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | Ceny bytů | Akcie Johnson & Johnson | Klinické testy | Walgreens | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Intel | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | ALV | Bed Bath & Beyond | BBBY | SAP AG | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | Zveřejnění výsledků | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | MCD | Nové zprávy | Pfizer a BioNTech | QCOM | MRNA | Akcie spoločnosti | Výdělky | INTC.US | Lyft | BIDU | Očkování | NBP | GS.US | MGM | Inflace v Polsku | Report stavu ropných zásob | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Brands | Tržby z prodeje | Shopify | Acacia Communications | MRK | CARA | WU | UAL | UAL.US | Situace na trhu | PEP | WallStreetBets | JNJ.US | SWKS | Skyworks Solutions | Tržní ceny | Vypuknutí pandemie | Finanční výsledky | UNH | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Tyson Foods | Vakcíny proti COVID-19 | AIG | WFC | SPWR | Manufacturing PMI | Akcie Johnson & Johnson (JNJ.US) | Finanční zdraví | Dlouhodobý investor | GRMN | LMT | Paychex | PAYX | Special Purpose Acquisition Company | NFLX.US | Akcie v roce 2021 | Objednávky | Potenciální výnosy | Comcast | Kellogg | Konsensus trhu | Inflace v České republice | Goldman Sachs Group | Pandemie COVID | API | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | FAST | Cíle | Příležitosti | Snižování nákupu aktiv | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | McDonald's | Graf akcie | Akcie Moderna | Počet nezaměstnaných | Jen-tchien | Kontejnerový terminál | Cena akcie Newegg | Akcie Newegg | Newegg (NEGG) | NEGG | Akcie Newegg (NEGG) | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | CMCSA | Comcast Corporation | AI | Arlington Asset Investment | PG | Fastenal Company | Starbucks Corporation | Intel Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Odvětví | Načasování | Delta mutace | CAR | HICP | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Albemarle Corp | Albemarle | Projekce | Pioneer Natural Resources | Home Depot | Dominion Energy | Agilent | Společnosti | Opatření | Evergrande | Honeywell International Inc. | Analog Devices | Honeywell International | International Business Machines Corporation | Chevron Corporation | CDW | Dow Chemical Company | 3M Company | CSX Corporation | McDonald's Corporation | Moelis | Automatic Data Processing | Merck & Company | Konfederace | Doing Business | MGM Resorts | Zoetis | ZTS | Zoetis Inc | Gamble | Zvýšení základní úrokové sazby | Dohoda o globální dani | Automotive | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Procter & Gamble (PG.US) | Netflix (NFLX.US) | Phillip Morris (PM.US) | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Intuitive Surgical | ISRG.US | ISRG | Bank of New York Mellon (BK.US) | Travelers (TRV.US) | Haliburton (HAL.US) | United Airlines Holdings (UAL.US) | Společnost
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Dolar

Předchozí klíčová slova

Jmění bez práce
Jmění miliardářů
Jmění miliardářů v USA
Jmenování Powella
Jmenování Powella do čela Fedu
Jmenovitá hodnota
JMMC
JMS Equities
JMS Invest
J.M.Smucker Co.

Následující klíčová slova

JNJ.US
Joachim Nagel
Joanna Munro
Jobs Plan
Joe Biden
Joe DiNapoli
Joe Donlin
Joel Kruger
Joe Manchin
Joe Manimbo
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
InstaMarkets
Beam FX
FXDD
reklama
fpmarkets
Potvrďte prosím... Zavřít