Středa 19. června 2024 16:13
reklama
FTMO férovost
reklama
Swissquote Bank
reklama
FTMO férovost
reklama
CapXmaster

Air

img

Airbus údajně jedná o prodeji více než 100 širokotrupých letounů Číně

04.06.2024 Dle agentury Bloomberg údajně jedná letecká společnost Airbus s Čínskou lidovou republikou o prodeji více než 100 letadel.
img

Český výbor Mezinárodního tiskového institutu apeluje kvůli TV Markíza na PPF

29.05.2024 Ve slovenské komerční televizi Markíza, kterou vlastní česká investiční skupina PPF, se v současnosti vede střet o zachování principů kritické a svobodné žurnalistiky, uvedl dnes Český národní výbor Mezinárodního tiskového institutu (CZ IPI). V otevřeném dopise proto vyzval majitelku PPF Renátu Kellnerovou a výkonného ředitele skupiny Jiřího Šmejce, aby zajistili zachování prostoru pro svobodnou žurnalistiku. Reakci skupiny ČTK zjišťuje.
C:\fakepath\Rusko-EU.jpg

Řada firem ze západu zůstává v Rusku navzdory původním plánům na odchod

28.05.2024 Řada západních podniků, včetně firem Avon Products, Air Liquide a Reckitt, stále zůstává v Rusku, a to navzdory dříve ohlášeným plánům na odchod z tohoto trhu. Důvodem jsou rostoucí překážky pro opuštění Ruska, ale i fakt, že aktivita ruských spotřebitelů se zotavuje. Informuje o tom dnes na svých internetových stránkách list Financial Times (FT).
img

Společnost Air Products hlásí za druhé čtvrtletí roku 2024 upravený zisk na akcii ve výši 2,85 USD

14.05.2024 Společnost Air Products (NYSE:APD) dosáhla za druhé čtvrtletí fiskálního roku 2024 zisk na akcii podle GAAP ve výši 2,57 USD, což je o 30 procent více než v předchozím roce. Upravený zisk na akcii ve výši 2,85 USD se meziročně zvýšil o čtyři procenta. Čistý zisk podle GAAP dosáhl výše 581 milionů USD a oproti předchozímu roku vzrostl o 29 procent. Čtvrtletní dividenda vzrostla na 1,77 USD na akcii, což je 42. rok po sobě, kdy se dividenda neustále zvyšuje.
img

Skupina PPF dnes zveřejní výsledky za loňský rok

14.05.2024 Investiční skupina PPF dnes zveřejní výsledky hospodaření za rok 2023. Předloni vykázala čistý zisk 140 milionů eur, v přepočtu 3,47 miliardy Kč, což bylo meziročně téměř o polovinu méně. Celková aktiva skupiny klesla v roce 2022 o 5,5 procenta na 39,9 miliardy eur, tedy více než 988 miliard korun. Předloňské zhoršení výsledků firma zdůvodnila ztrátami kvůli odchodu z ruského trhu. Majitelkou PPF je nejbohatší Češka Renáta Kellnerová s rodinou.
img

Le Figaro: Francouzské odbory mají olympiádu jako slepici snášející zlatá vejce

13.05.2024 Francouzské odbory využívají letošní letní olympijské hry v Paříži jako slepici snášející zlatá vejce, napsal deník Le Figaro. Veřejnost se podle něj shodne, že za nadmíru náročnou práci v době her si některé profese zaslouží zvláštní odměny. Názory na výhrůžky stávkami, které slibují některé odbory, už se však liší.
img

Apple odhaluje nové iPady a představuje nový čip M4 📱

07.05.2024 Apple (AAPL.US) právě spustil živé vysílání, ve kterém sdílí s veřejností novou nabídku tabletů iPad. Akcie společnosti dnes získávají více než 1 % po zprávě WSJ, že společnost pracuje na novém AI polovodiči pro provoz datových center. Níže naleznete nejdůležitější momenty z události (aktualizované v reálném čase):
img

Analýza: Pokles sazeb ČNB banky zohledňují snížením úroků spořicích účtů

06.05.2024 Snižování úrokových sazeb ČNB zohledňují banky ve svých spořicích produktech. Řada z nich opět snížila základní sazby či upravila podmínky pro jejich poskytnutí. Nejvyšší sazba na spořicím účtu ale stále jen lehce převyšuje šest procent. Vyplývá to z analýzy společnosti Portu, kterou má ČTK k dispozici. Česká národní banka ve čtvrtek opět snížila sazby o půl bodu na 5,25 procenta.
img

Ranní okénko - Česká ekonomika očekává návrat na růstovou trajektorii

30.04.2024 Dnes očekáváme zveřejnění výše reálného hrubého domácího produktu za první čtvrtletí, a to jak v Česku, tak v Německu. Nejprve budou zveřejněna sezónně očištěná data za Českou republiku, kde, po zohlednění inflace, očekáváme meziroční růst ve výši 0,4 %, což představuje malé zlepšení oproti závěru loňského roku (0,2 %). Mezičtvrtletní růst by měl dosáhnout taktéž výše 0,4 %. Měla by to být především spotřeba domácností tažená, poprvé od roku 2022, růstem reálných mezd, která českou ekonomiku opět vymaní z recese, ve které pobývala po většinu předchozího roku. Pro letošní rok očekáváme návrat na trajektorii růstu, který by měl dosáhnout výše 1,5 %.
img

Ekonomický kalendář: Výsledky Meta Platforms a objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v centru pozornosti

24.04.2024 Středeční seance na akciových trzích slibuje pozitivní vývoj. Po včerejších ziscích indexů na Wall Street dnes býčí trend rozšířily indexy z asijských trhů. Futures kontrakty rovněž naznačují vyšší otevření seance na starém kontinentu. Takto dobrá nálada je také reakcí na výsledky společnosti Tesla (TSLA.US). Přestože výsledky byly horší, než se očekávalo, cena akcií společnosti Elona Muska vzrostla o 13,3 %.
C:\fakepath\moneta.jpeg

Moneta vyplatí z loňského zisku dividendu devět Kč na akcii

23.04.2024 Moneta Money Bank vyplatí akcionářům na dividendách 4,6 miliardy korun z loňského čistého zisku 5,4 miliardy Kč. Dividenda bude činit devět korun na akcii. Zbylé peníze převede banka na účet nerozděleného zisku z předchozích let. Schválila to dnes valná hromada banky. ČTK to řekla mluvčí banky Zuzana Filipová.
img

Oil surges on Israeli strike reports

19.04.2024 Oil prices surged on Friday following reports of an Israeli attack on Iran, causing market turbulence and raising concerns about potential disruptions to oil supply in the Middle East.
img

Ekonomický kalendář: Zaměřte se na projevy členů FOMC 📃

18.04.2024 První část dnešního dne ukazuje mírné oživení trhů. V průběhu seance v asijsko-pacifickém regionu pozorujeme nárůsty i nad 1,00 % a kontrakty na indexy v Evropě rovněž naznačují vyšší otevření hotovostní seance. Po několika dnech dynamických poklesů mají dnes investoři šanci na alespoň krátkou přestávku.
img

Investice v Norsku? Na výběr není jen těžba ropy a zemního plynu

08.04.2024 Norsko je bohatá a rozvinutá země, která je zajímavá nejen pro milovníky severské panenské přírody nebo lovu ryb. Stává se zajímavou i pro stále rozmanitější skupinu investorů. Přestože by se podle makroekonomických čísel mohlo zdát, že investice v Norsku rovnají se investicím do těžebního sektoru, není to pravda. Investovat lze do poměrně široké škály odvětví, a to jak prostřednictvím akcií, tak prostřednictvím fondů.
img

Smíšená obchodní seance na zámořských trzích

02.04.2024 Nejméně vydařený obchodní den včera ukázal průmyslový Dow Jones Industrial Average, jenž odevzdal 0,6 %. Přeci jen o něco lépe se vedlo technologickému indexu Nasdaq 100, který zakončil obchodní den v lehkém plusu. Lví podíl na solidním výsledku indexu mají akcie Alphabet, které narostly o více jak 2 %.
img

Český výrobce letadel Aircraft Industries dodá pět letounů L 410 NG do Senegalu

26.03.2024 Kunovický výrobce letadel Aircraft Industries ze skupiny Omnipol dodá pět letounů L 410 NG, tedy nové generace, do Senegalu. Létat budou v barvách tamního největšího státního dopravce Air Senegal. První dva stroje dnes odletěly z Kunovic, uvedli zástupci společnosti na webových stránkách. Finanční podmínky obchodu firma nezveřejnila.
img

Skupině Air Bank loni klesl čistý zisk o 14 procent na 2,55 miliardy Kč

18.03.2024 Skupina Air Bank, kterou tvoří společnosti Air Bank, zahrnující také značku Zonky, a český a slovenský Home Credit, v roce 2023 vytvořila čistý zisk 2,55 miliardy Kč. Meziročně jde o pokles o 14 procent. Skupina o tom informovala ČTK. Hospodaření ostatních velkým bank se loni vyvíjelo oběma směry.
img

Šatník slavných má rostoucí investiční potenciál. Aukcím vládnou šaty Marilyn Monroe

06.03.2024 Jedna z nedávných analýz společnosti Wonderinterest se zabývala netradičními investicemi do závodů. Tentokrát se podíváme na módu. Aukční síně koneckonců už dávno nejsou jen místností plnou lidí, kteří draží historický nábytek, různé druhy umění a vzácné sběratelské předměty. S rozvojem digitalizace se pozornost kupujících stále více soustřeďuje také na online aukce, kde mají kupující možnost získat módní luxusní a designové kousky, od doplňků přes oblečení až po speciální kousky ze šatníků slavných osobností, jejichž hodnota může v průběhu času výrazně vzrůst.
img

Některé banky doporučují klientům nevybírat peníze z bankomatů Euronetu

01.03.2024 Některé banky doporučují klientům nevybírat peníze z bankomatů společnosti Euronet, které jim podle nich strhávají peníze za nevyžádanou informaci o zůstatku na účtu. Vyplývá to z jejich vyjádření pro ČTK. Ředitel Euronet ČR Ondřej Kozák ale tvrdí, že poplatek stanovují samy banky a Euronet na to nemá vliv. Podle bank není služba Euronetu pro jejich klienty transparentní.
img

Aerolinky Smartwings se plně vrátily pod kontrolu českých akcionářů

22.02.2024 Aerolinky Smartwings se plně vrátily pod kontrolu českých akcionářů, oznámily dnes ČTK. Téměř poloviční podíl dosud zprostředkovaně vlastněný čínskou společností CITIC koupila česká firma Prague City Air majitelů Smartwings Group Jiřího Šimáně a Romana Vika, vyplývá z informací od letecké společnosti. Cenu transakce firmy po vzájemné dohodě nebudou zveřejňovat, uvedla mluvčí Smartwings Vladimíra Dufková.
img

Boom AI dosáhl historických rozměrů a všechny oči se upírají na firmu Nvidia

21.02.2024 Pro náladu na akciových trzích nejspíš v tomto okamžiku nejsou důležitější hospodářské výsledky než tržby společnosti Nvidia za 4. čtvrtletí fiskálního roku 24 (FY24 Q4) končící 31. lednem 2024. Ty budou zveřejněny ve středu v noci po uzavření amerického akciového trhu. Boom AI je silnější než kdy dřív a začíná s sebou strhávat další a další akcie, takže se budou oči všech upírat právě sem. Analytici očekávají tržby 20,4 miliardy USD, tedy meziročně o 238 % vyšší, a EPS 4,60 USD, tedy meziročně o 613 % vyšší. Jedná se o patrně dosud největší zaznamenaný nárůst mezi megakorporacemi. Ještě nikdy jsme neviděli firmu s tržní hodnotou 1 bilion USD, 12měsíčními tržbami 45 miliard a čistou ziskovou marží 55 % růst tak šíleným tempem.
img

Ranní okénko - Trh vyčkává na zítřejší zápisky ze zasedání Fedu

20.02.2024 Nový týden se nám z ekonomického hlediska rozbíhá pozvolna. Po pondělním dnu takřka bez jakýchkoli dat úterý nabídne pouze doplňkové údaje, které by neměly trhem žádným zásadnějším způsobem zamávat. Nejprve se v dopoledních hodinách dozvíme z Evropy postupně data ohledně registrace nových aut za měsíc leden v celé Evropské unii. Posléze prosincové statistiky běžného účtu platební bilance v eurozóně a rovněž prosincový výsledek produkce ve stavebnictví, u kterých tak budou známy výsledky za celý kalendářní rok 2023.
img

Společnost Air Products hlásí za první čtvrtletí fiskálního roku 2024 upravený zisk na akcii ve výši 2,82 USD

07.02.2024 Společnost Air Products (NYSE:APD) oznámila výsledky za první čtvrtletí fiskálního roku 2024. Zisk na akcii dosáhl výši 2,73 USD, což je o šest procent více než v předchozím roce a upravený zisk na akcii ve výši 2,82 USD, který vzrostl oproti předchozímu roku o sedm procent (podle GAAP). To umožnilo zvýšení čtvrtletní dividendy na 1,77 USD na akcii, což je 42. rok po sobě, kdy dividenda roste.
C:\fakepath\eurusd-06022024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 6.2.2024

06.02.2024 Akciové trhy ve Spojených státech včera oslabily. Náladu na trhu ovlivnili šéf centrální banky USA Jerome Powell, který důrazně odmítl spekulace o brzkém snížení úrokových sazeb, a čtvrtletní výsledky hospodaření amerických firem.
img

Ranní okénko - Sníží ČNB sazby tento týden o 25bb nebo 50bb?

05.02.2024 Tento týden bude patřit číslům z tuzemského trhu, kdy dorazí statistika průmyslu, zahraničního obchodu, maloobchodu nebo také vývoj nezaměstnanosti. Zdaleka nejdůležitější ale bude čtvrteční zasedání České národní banky. V odhadech analytiků zhruba v poměru 2:1 převažují tipy na snížení sazeb o 25bb, kdy menší část analytiků ale předpokládá hned dvojnásobné snížení o 50bb. To ostatně v komentářích během minulého týdne nevyloučil například viceguvernér ČNB Jan Frait nebo člen bankovní rady Tomáš Holub a možnost rychlejšího tempa snižování i s přihlédnutím k patrně nižší lednové hodnotě inflace je reálná. My ovšem v rámci naší prognózy i nadále počítáme spíše se snížením o 25bb a zrychlením tempa až na březnovém zasedání, kdy bankovní rada bude mít k dispozici finální údaj o lednové inflaci.
C:\fakepath\Srbsko.jpg

The Moscow Times: V Srbsku se usazují váleční migranti a roste podnikání Rusů

04.02.2024 Rusové zaregistrovali v Srbsku do konce roku 2023 přibližně 9000 nových podniků, přičemž v letošním roce by měl jejich počet dále růst, vyplývá z informací srbské agentury pro evidenci obchodních společností (APR). Údaje odrážejí zájem ruské komunity zapustit kořeny téměř dva roky poté, co ruská invaze na Ukrajinu vyvolala příchod přibližně 370.000 Rusů do této balkánské země, napsal server The Moscow Times.
img

Oil prices surged as tensions escalated in the Middle East

29.01.2024 Oil prices rose on Monday following a drone attack on U.S. forces in Jordan, intensifying concerns about supply disruptions in the Middle East. Houthi rebels also increased their attacks on vessels in the Red Sea, targeting a fuel tanker operated by Trafigura.
C:\fakepath\Nike.jpg

Firma Nike je největším světovým výrobcem sportovního oblečení a obuvi

24.01.2024 Americká firma Nike, která byla založena před 60 lety, 25. ledna 1964, je v současnosti největším světovým výrobcem sportovního oblečení a obuvi. Společnost založil podnikatel Bill Knight se svým bývalým trenérem atletiky z Oregonské univerzity Billem Bowermanem. Tržby společnosti, která celosvětově zaměstnává přes 75.000 lidí, za rok 2022 vzrostly o deset procent na 51,2 miliardy dolarů. Firma se po napadení Ukrajiny Ruskem v únoru 2022 zcela stáhla z ruského trhu.
img

Air Bank připravila platby, které spojuje placení z účtu na účet a platby kartou

23.01.2024 Air Bank připravila platební řešení Cvak, které spojuje možnost placení z účtu na účet a platby digitalizovanou platební kartou. Nová služba má zlepšit dostupnost bezhotovostního placení u malých obchodníků, řekl novinářům ředitel Air Bank Michal Strcula. Řešení je koncipované tak, aby se k němu mohly připojit i ostatní banky. Letos se k projektu připojí Fio banka, mBank a Moneta Money Bank.
img

US Open: US500 šplhá výše po otevření trhu 🛎

22.01.2024 První den nového týdne otevřely americké indexy mírně výše poté, co US100 a US500 dosáhly historických maxim na konci minulého týdne. Investoři čekají na zveřejnění předstihových ukazatelů z Conference Board. Růst dolaru se zpomalil a dnes nevykazuje žádné zásadní změny. Výnosy amerických dluhopisů klesají a blíží se 4,08 %.
img

Akcie a inflace: Kdo tuto hru vyhraje?

15.01.2024 Americký akciový trh zakončil pátek s minimálními změnami, když kolísal mezi mírnými zisky a ztrátami. Důvodem byla kombinace různorodých bankovních výsledků a zpráv o inflaci, které zvyšovaly očekávání investorů ve věci možného snížení úrokových sazeb Federálního rezervního systému.
C:\fakepath\trader-12012024-55-zm.jpeg.jpg

Akcie v USA po výsledcích a statistice skončily téměř bez změny, dolar rostl

12.01.2024 Akcie ve Spojených státech uzavřely poslední den v týdnu bez větších změn, když se během dne pohybovaly mezi mírnými zisky a ztrátami. Vliv na náladu měly smíšené výsledky hospodaření velkých bank a zpráva o výrobní inflaci, která posílila naději, že centrální banka USA (Fed) brzy sníží úroky.
img

US OPEN: US 500 se po bankovních výnosech přiblížilo historickému maximu

12.01.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše po zprávách o příjmech amerických bank za čtvrté čtvrtletí. S&P 500 a Dow Jones si při zahájení seance připsaly 0,3 %, Nasdaq se obchodoval o 0,2 % výše, zatímco malý Russell 2000 vyskočil o 0,9 %. Ekonomický kalendář pro dnešní seanci v USA je prázdný a nejsou naplánována žádná pozoruhodná data. Obchodníkům však bude nabídnut projev Fedu Kashkari v 15:00 GMT.
C:\fakepath\investice-2024-07012024.jpg

To nejdůležitější v roce 2024 – na co se připravit

08.01.2024 V tomto článku se společně podíváme na výběr hlavních dosud známých ekonomických očekávaných událostí ve světě v roce 2024, abyste si je mohli vyznačit ve svém investičním kalendáři.
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
img

DE40: Burzy na starém kontinentu v poslední obchodní seanci roku 2023 získávají

29.12.2023 Německý DAX aktuálně posiluje o téměř 0,3 % a referenční index Euro Stoxx 50 přidává více než 0,4 %. Makrokalendář pro dnešní seanci je téměř prázdný a jediným pozoruhodným údajem může být údaj o chicagském PMI hned po zahájení seance na Wall Street.
C:\fakepath\trader-21122023-46-zm.jpg

Forex: ČNB snížila úrokové sazby, podle Michla inflační tlaky odeznívají

21.12.2023 Bankovní rada České národní banky (ČNB) dnes snížila základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 6,75 procenta. Rozhodnutí bylo jednomyslné. Guvernér ČNB Aleš Michl při zdůvodnění kroku řekl, že nákladové i poptávkové inflační tlaky v české ekonomice odeznívají. Varoval ale, že pokud inflace nebude setrvale ustupovat, může ČNB kdykoli proces snižování sazeb zastavit. Analytici pokles úrokové sazby očekávali. Krok ČNB podle nich přispěje k dalšímu snižování hypotečních sazeb.
C:\fakepath\ceska koruna-24.jpg

Experti: Dnešní krok ČNB snížit sazby přispěje k dalšímu zlevnění hypoték

21.12.2023 Dnešní rozhodnutí České národní banky snížit úrokové sazby přispěje k dalšímu poklesu hypotečních sazeb. Shodli se na tom experti, které oslovila ČTK. Některé banky začaly snižovat sazby u hypoték již v minulých dnech. Bankovní rada ČNB snížila základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 6,75 procenta. Sazby se změnily poprvé od června 2022.
img

Uber vstoupí do S&P 500 🗽 Bude reagovat na známý "fenomén" Wall Street?

11.12.2023 Po několika měsících burzovní horské dráhy na akciích Uberu se letos podařilo akcie společnosti zvýšit o téměř 150 %, takže jejich výnos je srovnatelný s výnosem Bitcoinu. Nyní se Uber nachází v bodě obratu. Nedávno se jí podařilo dosáhnout ziskovosti a nyní před společností stojí velká příležitost. Dne 18. prosince letošního roku se Uber připojí k "elitní" skupině společností kótovaných na největším americkém indexu S&P 500, kde nahradí společnost Sealed Air Corp.
img

V zámoří se vybírají zisky

05.12.2023 Začátek nového týdne na Wall Street nevypadal nikterak pozitivně. Technologický index Nasdaq propadl o 0,8 % a i index S&P 500 ztratil téměř celé 1 procento. Z korporátních novinek jsme včera mohli zaznamenat razantní pohyb na akciích Alaska Air, které propadly o 14,2 % po oznámení akvizice konkurenční aerolinky Hawaiian Holdings za 1,9 miliardy USD. Hawaiian Holding včera naopak vyrostl o 192,6 %. Burza kryptoměn Coinbase reagovala na nárůst ceny Bitcoinu, který o víkendu opět překonal hranici 40 000 USD. Coinbase přidala 5,5 %. Automobilka Ford přidala 1,2 %. Sice došlo ke 0,5% snížení prodejů ve Spojených státech, ovšem v optice proběhnuvší stávky se jedná o spíše pozitivní číslo.
img

US Open: Blíží se s posilujícím dolarem korekce trhu? 📌

04.12.2023 Tento týden se na Wall Street navzdory skvělému začátku posledního měsíce roku minulý pátek vrátila horší nálada. Dnešek se zdá být po nedávném dynamickém růstu začátkem korekce. Pozorujeme jasně posilující dolar i klesající ceny dluhopisů. Výnosy dnes získávají 100 bazických bodů. Stále však zůstávají na relativně nízké úrovni kolem 4,27 %.
img

Bankou roku se stala opět Komerční banka, pojišťovnou Kooperativa

24.11.2023 Vítězem hlavní kategorie 22. ročníku soutěže Mastercard Banka roku se stala Komerční banka. Navázala tak na výhru z předešlého roku. První místo v kategorii Pojišťovna roku obsadila tradičně Kooperativa. ČTK to dnes oznámili pořadatelé soutěže.
C:\fakepath\ceska koruna6.jpg

Nejcennější české firmy jsou ČEZ, EPH a Agrofert, uvádí žebříček Seznam Zpráv

20.11.2023 Tři nejhodnotnější české firmy jsou podle hodnocení serveru Seznam Zprávy státem kontrolovaná energetická společnost ČEZ, skupina EPH Daniela Křetínského a holding Agrofert, který patří do svěřenských fondů předsedy ANO a bývalého premiéra Andreje Babiše. Žebříček stovky nejcennějších společností pod kontrolou tuzemských vlastníků vychází z odhadu ceny, za který by šly prodat či koupit. Všechny mají minimálně miliardovou hodnotu. Seznam Zprávy pořadí sestavily ve spolupráci s poradenskou společností Deloitte.
img

Akcie

08.11.2023 Hlavní zámořské akciové indexy uzavřely úterý v zelených číslech. Nejvíce se dařilo společnostem zaměřených na technologie. Vítězem mezi akciemi z indexu S&P 500 je společnost Gen Digital (GEN), ta si připsala bezmála 9 %. Pomyslným poraženým byla včera společnost Air Products & Chemicals Inc (APD), ta ztratila takřka 13 %. Zajímavá byla i zpráva, kterou přinesl Bloomberg Inteligence. Ten informoval, že Apple se odhodlal k poměrně nestandardnímu kroku a pozastavil vývoj nového softwaru pro iPhone, iPad, Mac a další zařízení. Primárním důvodem je nutnost opravy chyb a bugů v aktuálních verzích operačních systémů a zároveň zrychlení jeho celkové odezvy. Hlavní akciové indexy končily den následovně: S&P 500 +0,28 %, Nasdaq 100 +0,90 % a Dow Jones +0,17 %.
img

Ranní okénko - Stabilní sazby ČNB, v USA vycházejí data z trhu práce

03.11.2023 Dnes je tuzemský kalendář prázdný a trhy tak mají čas do zpracovávat včerejší rozhodnutí ČNB o stabilitě sazeb. Z eurozóny dorazí údaj o zářijové nezaměstnanosti, kde je očekávána stagnace na 6,4 %. Daleko zajímavější tak budou říjnová data z amerického trhu práce, kde vychází tradiční set včetně míry nezaměstnanosti, počtu nových pracovních míst mimo zemědělský sektor a vývoje mezd.
img

Čistý zisk Monety Money Bank meziročně klesl o 3,7 pct na čtyři miliardy Kč

26.10.2023 Čistý zisk Monety Money Bank za první tři čtvrtletí letošního roku meziročně klesl o 3,7 procenta na čtyři miliardy korun. Provozní výnosy dosáhly 9,1 miliardy korun, meziročně se téměř nezměnily. Na podobné úrovni zůstaly i provozní náklady, také letos do září činily 4,2 miliardy korun. Banka to dnes uvedla v tiskové zprávě.
img

Akcie

20.10.2023 Hlavní zámořské indexy po projevu předsedy FEDu Jeroma Powella oslabovaly. Pomyslným vítězem včerejší obchodní seance v USA je jednoznačně Netflix (NFLX), který si připsal bezmála 17 %. Úspěšný den byl i pro akcie AT&T (T), které připisovaly necelých 7 %. Na druhé straně včera odepisovala Tesla (TSLA), která ztratila 10 %. Zajímavé bylo oznámení Amazonu (AMZN), že do konce roku 2024 budou jeho drony Prime Air ve Velké Británii doručovat zásilky automaticky. Drony budou schopné provozu i za mírného deště a maximální hmotnost zásilky bude 5 liber, což je zhruba 2,27 kilogramu. Hlavní akciové indexy tedy končily včerejší den následovně: S&P 500 -0,85 %, Nasdaq 100 -0,85 % a Dow Jones -0,75 %.
img

Skupina PPF měla v pololetí čistý zisk 17,4 mld. Kč proti loňské ztrátě 9,8 mld.

17.10.2023 Skupina PPF vykázala v prvním pololetí letošního roku čistý zisk 709 milionů eur (17,4 miliardy Kč) proti ztrátě 400 milionů eur (9,8 miliardy Kč) ve stejném období loni. Aktiva skupiny PPF v prvním pololetí dosáhla 1,08 bilionu, v letošním roce tak stoupla o devět procent. PPF o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě.
C:\fakepath\eurusd-10102023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 10.10.2023

10.10.2023 Akcie ve Spojených státech včera po počátečních ztrátách posílily, investoři sledují konflikt na Blízkém východě. Kvůli růstu cen ropy se daří energetickým společnostem, dolů naopak zamířily aerolinky, které ruší lety do Izraele. Na forexovém trhu zprvu posiloval americký dolar, posléze ale své zisky smazal.
img

US Open: Wall Street otevírá níže po eskalaci konfliktu na Blízkém východě

09.10.2023 Wall Street začíná týden sestupně kvůli sílícímu konfliktu mezi Izraelem a Hamásem. Oba indexy US500 a US100 se snížily přibližně o 0,40–0,70 %. Výnosy amerických 10letých dluhopisů mezitím zůstávají konzistentní a pohybují se poblíž nedávného vrcholu 4,70 %. Kvůli zvýšenému napětí rostou ceny ropy.WTI a zlata. Současný konflikt zůstává pro finanční trhy velkou nejistotou, protože teoreticky by mohl vést k většímu zapojení různých dalších stran po celém světě. Nárůst cen zlata se nemusí zdát významný, ale přichází po týdnech značných výprodejů.
img

Co sledovat tento týden?

09.10.2023 Minulý týden byl na trzích divoký, přičemž klíčovou roli v pohybu trhů hrála situace na dluhopisech. Výnosy zůstanou v centru pozornosti i tento týden, kdy bude zveřejněn zápis z jednání FOMC a údaje o americkém indexu spotřebitelských cen za září. Kromě toho bude na Wall Street zahájena výsledková sezóna za 3. čtvrtletí 2023. V nadcházejícím týdnu nezapomeňte sledovat GOLD, US500 a EUR/GBP!
img

Podvodníkům na telefonu se daří i dál. Jak nenaletět na metody zvané vishing či spoofing?

05.10.2023 Přestože policie i finanční instituce opakovaně varují před telefonáty podvodníků vydávajících se za zástupce bank a dalších organizací, zločinů daného typu kontinuálně přibývá. Průměrná výše odcizených částek zároveň podle dat kriminalistů sahá zhruba k 400 tisícům korun, výjimkou však nejsou ani milionové krádeže. Nechat se napálit je stále snadnější, neboť podvodníci pravidelně zdokonalují své postupy.
img

Aerolinky SAS klesly o 90 % po dosažení milníku „Kapitola 11“.

04.10.2023 Největší skandinávská letecká společnost SAS (SAS.SE) dnes informovala trh, že provede restrukturalizaci podle „kapitoly 11“ amerického zákona o úpadku. To povede k vyřazení skupiny z burz a vymazání stávající akcionářské struktury. Kapitál zbývající po restrukturalizaci bude podle oznámení společnosti pravděpodobně rozdělen výhradně věřitelům. Ve skutečnosti akcie SAS ztrácejí 83 %.
img

Reuters: United Airlines oznámí objednávku 60 Airbusů a 50 Boeingů

03.10.2023 Americké aerolinky United Airlines dnes oznámí objednávku 60 úzkotrupých letadel Airbus A321 a 50 strojů 787 Dreamliner od amerického výrobce Boeing. Napsala to s odvoláním na informované zdroje agentura Reuters. Zúčastněné strany věc zatím nekomentovaly. Hodnotu objednávky zdroje neuvedly.
img

US OPEN: Wall Street pokračuje v růstu poté, co ECB signalizovala konec utahovacího cyklu

14.09.2023 Od začátku dne můžeme na trhu zaznamenat pozitivní sentiment. Futures rostou a peněžní indexy začaly pozitivně také na Wall Street. Zvyšování je podpořeno rozhodnutím ECB, které naznačuje, že turistický cyklus je u konce a může také znamenat, že se Fed příští týden rozhodne ponechat úrokové sazby beze změny. Na druhou stranu jsme získali silná data z USA naznačující odolnost spotřebitelů, což je dobrá zpráva pro akciový trh, ale zároveň poskytuje důvod pro další zvýšení sazeb.
img

Ranní okénko - Průmyslová produkce se již může nacházet v poklesu

06.09.2023 Dnes pokračuje tuzemský ekonomický kalendář červencovými daty o průmyslu a zahraničním obchodu, kdy oba údaje vychází již za několik málo minut. S největší pravděpodobností se obě informace obejdou bez reakce trhu, kdy investoři tento set dat obvykle nechávají bez povšimnutí. Z eurozóny v dopoledních hodinách dorazí statistika maloobchodu, která by měla ukázat mírný meziměsíční pokles udržující meziroční tempo i nadále v záporných číslech.
img

U.S. crude stocks expected to drop below last year’s levels, analysts say

04.09.2023 Analysts predict that U.S. crude oil stocks, currently at their lowest levels for the year, will continue to decrease due to soaring demand, production cuts, weaker futures, and rising storage costs. This tight crude market is expected to persist into 2024, exerting upward pressure on global oil prices. In a bullish sign, U.S. inventories plummeted by 10.6 million barrels last week, reaching their lowest point since December 2022 at 420.65 million barrels.
img

Kybernetický útok dnes zasáhl Českou národní banku

01.09.2023 Česká národní banka se dnes ráno stala terčem cíleného kybernetického útoku, který může způsobit zpomalení či nedostupnost jejího webu. Centrální banka oznámila, že takzvaný DDoS útok nezasáhl vnitřní informační systémy ČNB a neunikla žádná data. Hackerské útoky blokují internetové služby českých bank třetí den za sebou.
img

Hackeři útočili na Raiffeisenbank a Monetu, banky měly výpadky služeb

31.08.2023 Raiffeisenbank a Moneta Money Bank dnes čelily kybernetickému útoku. Výpadky webů, internetového a mobilního bankovnictví oznámily před 09:30. Raiffeisenbank fungování on-line služeb obnovila kolem poledne, Moneta kolem 14:00, vyplývá z vyjádření mluvčích obou bankovních domů. Zpomaleně ráno fungovaly také internetové stránky pražské burzy, které čelily kybernetickému útoku už ve středu spolu s weby dalších pěti českých bank. Podle antivirových firem za středečním i dnešním útokem stojí hackeři z Ruska.
img

Na tuzemské banky zaútočili hackeři, chtějí konec podpory Ukrajiny

30.08.2023 Na tuzemské banky a burzu pravděpodobně zaútočili hackeři z Ruska. Útočníci z ruské hacktivistické skupiny NoName057 (16) požadují, aby instituce přestaly s podporou Ukrajiny. Finance klientů bank nejsou v ohrožení, jedinou komplikací pro klienty je dočasně nefunkční webový přístup k bankovnictví. Vyplývá to z vyjádření PwC a dalších expertů pro ČTK.
C:\fakepath\trader-30082023-33-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.08.2023 1) Společnosti po celém světě by mohly za letošní rok vyplatit na dividendách rekordních 1,64 bilionu USD (36,3 bilionu Kč), když v samotném druhém čtvrtletí objem vyplacených dividend stoupl o více než šest procent. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na zprávu investiční firmy Janus Henderson, podle které ve druhém čtvrtletí 88 procent firem buď zvýšilo dividendu, nebo ji ponechalo na stejné úrovni.
img

Akcie společnosti Lucid po potvrzení celoroční prognózy výroby rostou💡

08.08.2023 Společnost Lucid (LCID.US) včera po skončení obchodování oznámila své čtvrtletní výsledky, které nepřekonaly očekávání analytiků. I přes počáteční pokles trhu (v období po uzavření) byl tento pohyb negován potvrzenými prognózami výroby pro letošní rok, kdy společnost hodlá vyrobit minimálně 10 000 vlastních elektromobilů.
img

Ranní okénko - Základní sazba zůstane na 7 %, ale jak to bude dál?

03.08.2023 Na tiskové konferenci po minulém zasedání bankovní rady České národní banky prohlásil její guvernér Aleš Michl, že dnes se bude rozhodovat o stabilitě či zvýšení úrokových sazeb. Na základě příchozích dat a postupu bankovní rady v posledních 12 měsících nelze očekávat nic jiného než stabilitu.
img

Čistý zisk Monety v pololetí meziročně klesl o 13,7 % na 2,5 miliardy Kč

27.07.2023 Čistý zisk Moneta Money Bank za letošní první pololetí meziročně klesl o 13,7 procenta na 2,5 miliardy korun. Provozní výnosy byly nižší o 3,6 procenta, dosáhly 5,9 miliardy korun a provozní náklady stouply o 4,4 procenta na 2,9 miliardy korun. Banka o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Oznámila rovněž, že zvyšuje cíl čistého zisku pro letošní rok minimálně na 4,7 miliardy korun.
img

Ranní okénko - ECB dnes zvýší sazby. Bude to již naposled?

27.07.2023 Oči ekonomického světa se dnes přesouvají z Ameriky do Evropy. Podobně jako Fed, tak i ECB by měla na svém dnešním zasedání zvýšit sazby o 25 bb. Cokoli jiného by bylo pro trhy překvapením, a tak bude bedlivě sledována především komunikace ohledně dalšího vývoje měnové politiky. Do této chvíle byly trhy rozpolcené, zda ECB přistoupí ještě k jednomu zvýšení sazeb nebo dneškem utahování měnové politiky skončí. Je pravděpodobné, že prezidentka ECB Christine Lagarde tuto otázku jednoznačně nerozsekne. Komunikace bude nejspíše taková, že ECB počká na nejnovější příchozí data, která bude pečlivě vyhodnocovat před zářijovém zasedání. Zároveň bude zopakováno, že uvolnění měnové politiky v blízkém časovém horizontu není na pořadu dne a ECB bude postupovat tak, aby dostála svého mandátu a dostala inflaci zpět ke svému 2% cíli.
img

Boeing zvýšil čtvrtletní tržby o 18 procent a zvyšuje výrobu letadel 737 MAX

26.07.2023 Americký výrobce letadel Boeing ve druhém čtvrtletí zvýšil tržby o 18 procent na 19,75 miliardy dolarů (429 miliard Kč). Firma to uvedla ve své dnešní zprávě. Zároveň oznámila, že zvyšuje výrobu svého nejprodávanějšího letounu 737 MAX z 31 na 38 kusů měsíčně. Podle agentury Reuters to je známka toho, že se Boeing vzpamatovává z dopadů chyby u dodavatele, která zhatila jeho plány na brzké zvýšení výroby.
img

Renáta Kellnerová chce připravit děti na převzetí štafety ve skupině PPF

24.07.2023 Vdova po zakladateli skupiny PPF Petrovi Kellnerovi Renáta Kellnerová chce jeho dědictví zachovat a připravit děti na převzetí štafety. Uvedla to v úvodním slově Zprávy o dění v PPF za rok 2022. Výpravně vyrobenou publikaci, která doplňuje finanční výroční zprávu z konce května, dnes dostala média. Podnikatelka, filantropka a většinová majitelka PPF Kellnerová je podle časopisu Forbes nejvlivnější ženou Česka.
img

Společnost Delta Airlines vykázala rekordní čtvrtletní tržby!

13.07.2023 Akcie Delta Air Lines posilují v předobchodní fázi o 3,55 % poté, co společnost oznámila své finanční výsledky za 2. čtvrtletí roku 2023 a odhalila nejvyšší čtvrtletní tržby a ziskovost v historii společnosti. Silný provozní cash flow v červnovém čtvrtletí umožnil urychlené snížení dluhu. Společnost očekává v příštím čtvrtletí rekordní tržby, provozní marži ve výši středních desítek a zisk na akcii (EPS) v rozmezí 2,20 až 2,50 USD. Celoroční výhled zisku na akcii byl zvýšen na 6-7 USD, přičemž orientační volný peněžní tok ve výši 3 miliard USD zůstává stejný.
img

Nižší inflační data nakopla technologické tituly

13.07.2023 Při rostoucích sázkách na definitivní konec utahování měnových podmínek reagují nejcitlivěji technologické tituly. Právě tento sektor vedl i včerejší rally a mezi největšími hvězdami byli již notoricky známí letošní tahouni, jakou jsou akcie Nvidia, Meta nebo AMD. Včerejší makrodata byla tedy pro trhy rozhodně vítanou podporou, ale dnes už se pozornost začne přesouvat na korporátní výsledky, když výsledkovou sezonu za minulý kvartál odstartují Delta Air a PepsiCo. V pátek se k nim pak přidají i některé velké banky v čele s JPMorgan.
img

Americká burza uzavřela obchodování ne zrovna šťastně: index Dow Jones klesl o 1,07 %.

07.07.2023 Zápis z červnového zasedání Federálního rezervního systému (Fed) Spojených států byl zveřejněn včera. Obsah dokumentu napovídá, že regulátor hodlá v roce 2023 sazby zvýšit kvůli rychlému růstu inflace. Fed navíc předpovídá možnou recesi americké ekonomiky do konce roku 2023 a předpovídá pokles HDP země ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku a v prvním čtvrtletí příštího roku.
img

KB, Moneta, Air Bank a UniCredit Bank umožní vklady ve sdílených bankomatech

29.06.2023 Od začátku roku 2024 budou moci klienti Komerční banky, Moneta Money Bank, Air Bank a UniCredit Bank postupně vkládat peníze ve sdílené bankomatové síti za stejných podmínek jako u zařízení své vlastní banky. Banky o tom dnes informovaly ČTK ve společném prohlášení. Jde o další krok iniciativy započaté v únoru 2023, kdy tyto banky umožnily klientům vybírat hotovost ve sdílené bankomatové síti.
img

Fed letos sníží klíčovou sazbu, zatímco ECB a BoE tak učiní v roce 2024

28.06.2023 Americký akciový trh dnes obnovuje rovnováhu po včerejší rally, která se zastavila uprostřed zpráv o výrobě čipů. Podle HSBC Asset Management začne od čtvrtého čtvrtletí americká ekonomika klesat. Tento pokles bude trvat asi rok. Ekonomika EU vstoupí v roce 2024 do recese.
img

Šmejc: Ukončení jednání o spojení Monety s bankovní částí PPF bylo správné

23.06.2023 Šéf skupiny PPF Jiří Šmejc po roce od ukončení jednání o spojení Moneta Money Bank s finanční částí investiční skupiny PPF považuje rozhodnutí za jednoznačně správné. Růst Air Bank předčí výhody synergie s Monetou, řekl Šmejc novinářům. Zprávy o obnovení jednání označil za nesmysl. Důvody pro ukončení původní transakce podle něj nepominuly.
img

Airbus s největší zakázkou v historii letectví ✈

19.06.2023 Německý gigant Airbus (AIR.DE) obdržel rekordní objednávku na 500 letadel od největší indické letecké společnosti IndiGo. Společnost dodá letadla A320 - dohoda byla oficiálně oznámena dnes na pařížském leteckém veletrhu, kde nové objednávky oznámilo i několik dalších společností včetně MTU Aero Engines (MTX.DE), americké HEICO (HEI.US) a Boeing (BA.US), který hodlá kvůli rostoucí poptávce zvýšit výrobu modelů 737.
C:\fakepath\trader-15062023-36-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.06.2023 1) Evropská centrální banka (ECB) na svém dnešním zasedání zvýšila základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na čtyři procenta. Rada guvernérů rozhodla o zvýšení úroků poosmé za sebou a naznačila možnost dalšího zpřísnění měnové politiky, kterým se snaží vrátit inflaci ke stanovenému dvouprocentnímu cíli. ECB to uvedla v dnešním sdělení.
img

Objem hypoték v květnu stoupl o 17 procent, sazby nepatrně stouply

15.06.2023 Banky a stavební spořitelny poskytly v květnu hypoteční úvěry za 12,3 miliardy korun, což je proti dubnu nárůst o 17 procent. Úroková sazba u skutečně nových hypoték bez refinancování nepatrně stoupla z dubnových 5,89 na 5,9 procenta. Vyplývá to ze statistik České bankovní asociace Hypomonitor. Do něj dodávají data všechny banky a stavební spořitelny poskytující hypotéky na českém trhu.
img

Apple uvádza na trh úplne nový produkt 💥 - WWDC23 krátka rekapitulácia

06.06.2023 V roku 2023 sa Apple’s Worldwide Developers Conference koná v online formáte od 5. do 9. júna. Prvý deň konferencie sa začal predstavením úplne nových produktov a oznámeniami o ambicióznych nových aktualizáciách súčasných produktov.
img

Kdo patří mezi klíčové hráče na trhu s AI?🔌

02.06.2023 Od začátku roku posílil index Nasdaq (US100) o více než 30 %, a to navzdory utažení měnové politiky ze strany Fedu a rekordně vysokým nákladům na financování. Trend umělé inteligence zahájil ChatGPT - pohání ho obrovské množství dat a získává na popularitě rekordním tempem. Právě v oblasti technologií umělé inteligence začaly finanční trhy rozpoznávat potenciál pro další technologický boom.
img

Společnost Air Products hlásí za druhé čtvrtletí roku 2023 zisk na akcii ve výši 1,97 USD a upravený zisk na akcii ve výši 2,74 USD

11.05.2023 Společnost Air Products (NYSE:APD) oznámila hospodářské výsledky za druhé čtvrtletí fiskálního roku 2023. Zisk na akcii podle metodiky GAAP* z pokračujících činností byl ve výši 1,97 USD, což je o 17 % méně než v předchozím roce. To představuje pokles ve výši 0,77 USD na akcii způsobený stažením společnosti z projektů v Indonésii a na Ukrajině. Čistý zisk (GAAP) ve výši 450 milionů USD se snížil o 16 % a marže čistého zisku (GAAP) ve výši 14,1 % se oproti předchozímu roku snížila o 410 bazických bodů. Příčinou byly vyšší náklady, včetně poplatků za obchodní opatření a opatření týkající se aktiv, které byly jen částečně kompenzovány vyššími cenami a objemy obchodu, jakož i vyššími příjmy z kapitálových poboček z projektu Jazan.
img

Ekonomický kalendár: prejavy členov Fedu

09.05.2023 Najdôležitejšou publikáciou tohto týždňa bude pravdepodobne zverejnenie inflácie CPI v USA, naplánované na zajtra o 14:30. Dnešný kalendár je pomerne prázdny, podobne ako včerajší. Jeden z dôležitejších údajov bol zverejnený už o 5:00 – týkajúci sa zahraničného obchodu v Číne. V súlade s očakávaniami expertov vzrástol čínsky export medziročne o výrazných 8,5 %, zatiaľ čo import medziročne klesol o 7,9 %, čo viedlo k prebytku obchodnej bilancie vo výške 90,21 miliardy USD.
img

Ranní okénko - Tento týden dorazí výsledky inflace z ČR a USA

09.05.2023 Po prodlouženém víkendu startuje další týden plný ekonomických dat. Z Česka dnes dorazí výsledek z průmyslu a zahraničního obchodu, zítra informace o podílu nezaměstnaných, pro trhy nejzajímavější ale bude čtvrteční výsledek inflace. Očekáváme relativně výrazný pokles meziroční míry z březnových 15,0 % na 13,3 %. Na inflaci se bude čekat i ve Spojených státech, kde výsledek přijde o den dříve, a to ve středu. Srovnávací základna zde bude hrát menší roli a očekáváno je proto setrvání na úrovni 5 %.
C:\fakepath\ceska koruna-4.jpeg

Analýza: Sazby bank na spořicích účtech se od ledna drží na stejné úrovni

03.05.2023 Sazby bank na spořicích účtech se od ledna drží na stejné úrovni, ty nejvyšší mírně převyšují šest procent. Sazby na termínovaných vkladech mírně klesly. Vyplývá to z analýzy společnosti Portu. Česká národní banka dnes opět ponechala sazby na sedmi procentech. Reálný výnos spoření je nadále výrazně záporný, když meziroční inflace v ČR v březnu činila 15 procent.
img

Fears of weak Chinese demand cause oil to decline

02.05.2023 Oil prices fell in Asian trade on Tuesday, extending losses from the previous session, while weak economic data from China and expectations of a US interest rate hike weighed on the market.
img

Čistý zisk banky Moneta v 1. čtvrtletí klesl o 5,8 procenta na 1,2 mld. Kč

27.04.2023 Čistý zisk Moneta Money Bank letos v prvním čtvrtletí klesl meziročně o 5,8 procenta na 1,2 miliardy koruny. Podobně se snížily provozní výnosy banky, a to o rovných šest procent na 2,8 miliardy. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnila banka. Loni zisk i výnosy Moneta Money Bank v prvním čtvrtletí naopak výrazně rostly, podobně jako dalším bankám. Čistý zisk Monety tehdy dokonce stoupl na více než dvojnásobek.
C:\fakepath\trader-25042023-39-zm.jpg

Moneta vyplatí z loňského zisku dividendy 4,1 miliardy, tedy osm Kč na akcii

25.04.2023 Moneta Money Bank vyplatí akcionářům na dividendách 4,1 miliardy korun z loňského čistého zisku 4,7 miliardy Kč. Zbylé peníze převede banka na účet nerozděleného zisku z předchozích let. Schválila to dnes valná hromada banky. Dividenda bude činit osm korun na akcii. ČTK to řekla mluvčí banky Zuzana Filipová.
img

Ekonomický kalendár: ECB minutes, výsledky Philip Morris a AT&T

20.04.2023 Futures trh poukazuje na mierne nižšie otvorenie európskej seansy. Náladu investorov naďalej ovplyvňujú predovšetkým obavy z pevnejšieho pokračovania cyklu zvyšovania úrokových sadzieb centrálnych bánk. Wick z ECB a Williams z Fedu dnes uviedli, že inflácia v Európe a USA je príliš vysoká a centrálne banky budú musieť znížiť sadzby. Tieto komentáre sa však nejakým spôsobom snažia schladiť nižšiu infláciu PPI v Nemecku, ktorá dnes ráno prekvapila investorov.
img

Letecké společnosti Delta Airlines a Fastenal zahajují výsledkovou sezónu na Wall Street 🗽

13.04.2023 Výsledkovou sezónu na Wall Street zahájily zprávy letecké společnosti Delta Airlines (DAL.US) a společnosti Fastenal (FAST.US), která působí v oblasti logistiky, výroby a dodavatelského řetězce. Fastenal v předobchodní fázi ztrácí 3 % navzdory silnému reportu, Delta se obchoduje o 2,5 % výše navzdory slabému reportu díky vyššímu "letnímu" výhledu.
img

WSJ: Aerolinky po zvýšení cen a snížení nákladů vykazují vysoké zisky

24.02.2023 Před rokem řada leteckých společností bojovala s nedostatkem peněz, protože některé země jen velmi pomalu rušily cestovní omezení související s pandemií nemoci covid-19. Nyní, když jsou již hranice zcela otevřené, vykazují někteří z těchto dopravců vysoké zisky, upozornil server listu The Wall Street Journal (WSJ).
img

Akcie Lucid se propadly o 17 % kvůli nízkým příjmům

23.02.2023 Akcie společnosti Lucid Motors (LCID.US) se ve čtvrtek propadly o více než 17 % poté, co výrobce elektromobilů zveřejnil neuspokojivé údaje o tržbách a výrazný pokles objednávek v posledním čtvrtletí. Společnost rovněž vydala slabý výhled výroby pro rok 2023.
img

FRA40 na historickém maximu, index podpořily i výsledkové reporty

16.02.2023 Index FRA40 během dnešní seance vzrostl o 1 %, čímž překonal své regionální protějšky a přiblížil se k historickému maximu z ledna 2022, k čemuž přispěla řada příznivých podnikových výsledkových reportů. Akcie společnosti Orange (ORA.FR) vzrostly o 5,7 % poté, co společnost představila svůj nový strategický plán " Lead the future ", jehož cílem je "podporovat uznávanou excelenci ve své hlavní činnosti a udržitelný růst v Evropě, Africe a na Středním východě". Akcie Pernod Ricard (RI.FR) se obchodují o téměř 4 % výše poté, co společnost vyrábějící lihoviny vykázala v prvním pololetí lepší než očekávané údaje o tržbách, a to především díky zvýšení cen. Mezitím si akcie Airbusu (AIR.FR) polepšily o více než 3 % poté, co společnost oznámila, že letos plánuje dodat 720 letadel oproti 611 v roce 2022.
img

Ranní okénko - Od Fedu se čekají další tři hiky, objevují se i sázky na 50bb v březnu

16.02.2023 Dnes hlavní informace poputují opět zejména z americké ekonomiky, kde odpoledne vyjde statistika cen ve výrobě. Očekáván je další pokles meziroční míry, ostře sledován pak bude výsledek v sektoru služeb. Půjde o poslední důležitý výsledek tohoto týdne, který může ovlivnit další směr měnové politiky Fedu. Úterní inflace spolu s včerejším silnějším výsledkem maloobchodních tržeb utvrdila trh v tom, že americká centrální banka bude patrně přísnější, než se původně očekávalo. Současné nacenění odpovídá téměř 3 dalším 25bb hikům na zasedáních v březnu, květnu a červnu. Zhruba 10% šanci pak současné ceny dávají opětovnému zrychlení tempa hikování na březnovém zasedání, a tedy zvýšení o 50bb.
C:\fakepath\eurusd-15022023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 15.2.2023

15.02.2023 Akcie ve Spojených státech uzavřely smíšeně, rostl pouze index technologického trhu Nasdaq. Zpráva o vývoji inflace v USA v lednu nezměnila očekávání trhu ohledně dalšího postupu americké centrální banky (Fed) při zvyšování úrokových sazeb.
img

Společnost Air Products hlásí za první čtvrtletí fiskálního roku 2023 dvouprocentní nárůst zisku na akcii na výši 2,57 USD

06.02.2023 Společnost Air Products (NYSE:APD) oznámila hospodářské výsledky za první čtvrtletí fiskálního roku 2023. Čistý zisk (GAAP) ve výši 584 milionů USD vzrostl oproti stejnému období předchozího roku o šest procent. Marže čistého zisku (GAAP) ve výši 18,4 % se oproti předchozímu roku nezměnila a zisk na akcii (GAAP) vzrostl oproti předchozímu roku o více než dvě procenta na 2,57 USD. Tržby za první čtvrtletí ve výši 3,2 miliardy dolarů vzrostly oproti předchozímu roku o šest procent.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones klesl o 0,11 %

03.02.2023 Vedoucím hráčem mezi složkami indexu Dow Jones v dnešním obchodování byla společnost Microsoft Corporation, která získala 11,85 bodu neboli 4,69 % a uzavřela na 264,60. Kotace společnosti 3M vzrostly o 4,43 bodu (3,82 %) a uzavřely na úrovni 120,29. Intel Corporation vzrostl o 1,12 bodu neboli 3,85 % a uzavřel na 30,19.
img

Ranní okénko - Jestřábí vyznění se Fedu nepovedlo, trh mu dále nevěří

02.02.2023 Dnešek bude pokračovat v režii centrálních bank, sérii ale odstartoval již včera ve večerních hodinách Fed. Americká centrální banka podle očekávání zvýšila sazby o 25bb a nastínila, že o poslední hike se ještě nejedná. Předseda Fedu J. Powell pak nezapomněl na tiskové konferenci připomenout, že aktuální očekávání trhu (pouze březnový hike – stabilita – snižování v letošním roce) se mu nezdá reálné a sazby mohou růst výše a zůstat na restriktivních úrovních po delší dobu. Připomněl napjatý trh práce i stále vysokou inflaci ve službách.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o HDP za 4. čtvrtletí v USA v centru pozornosti!

26.01.2023 Trhy s futures naznačují vyšší otevření evropské hotovostní obchodní seance. Ekonomický kalendář pro dopolední evropské obchodování je prázdný a nejsou naplánovány žádné významné události. Zajímavější to však bude odpoledne, kdy je na 14:30 naplánováno zveřejnění řady amerických makroekonomických údajů. Největší pozornost vzbudí blesková zpráva o HDP za 4. čtvrtletí 2022, která by měla ukázat zpomalení anualizovaného tempa růstu na 2,6 %. Obchodníci s energiemi se zaměří na zprávu EIA v 16:30, protože může vyvolat určitou větší volatilitu na trhu se zemním plynem. V neposlední řadě dnes bude zveřejňovat hospodářské výsledky řada amerických společností, mezi nimiž vynikají společnosti Intel, Visa a Mastercard.
img

Ruská železnice je důležitá pro dovoz strategických kovů do EU, píše Bloomberg

24.01.2023 Zbrojní průmysl v EU spoléhá na kovy vzácných zemin, které dováží z Číny. Údaje EU nyní ukazují, že důležitým kanálem pro dovoz těchto strategických kovů je ruská železnice. Rusko je centrem železniční nákladní trasy, která zásobuje západní zbrojovky stálými dodávkami kovů potřebných k výrobě mikročipů, elektroniky a munice pro moderní zbraně. Důležité kovy potřebné pro výrobu zbraní, které EU posílá na Ukrajinu, tak zřejmě putují po železničních kolejích nepřítele, upozornila agentura Bloomberg.
img

Rozbřesk: Německo uniká recesi a koruna při prezidentské volbě klidná u 24,00 k euru

16.01.2023 Čísla z německé ekonomiky přinesla příjemné překvapení. Podle německého statistického úřadu ekonomika za celý rok 2022 vzrostla o 1,9 % a to znamená, že na konci roku (ve čtvrtém kvartále) stagnovala a zatím nesklouzla do recese. A vzhledem k teplejšímu počasí, plným zásobníkům a nižším cenám zemního plynu je pravděpodobné, že do ní nespadne ani z počátku roku 2023.
img

Rozbřesk: Německo uniká recesi a koruna při prezidentské volbě klidná u 24,00 k euru

16.01.2023 Čísla z německé ekonomiky přinesla příjemné překvapení. Podle německého statistického úřadu ekonomika za celý rok 2022...
img

Americké indexy v pátek uzavřely v lehkých ziscíchAmerické indexy v pátek uzavřely v lehkých ziscích

16.01.2023 Americké indexy se poslední obchodní den minulého týdne prakticky nepohnuly a uzavřely v lehkých ziscích. JPMorgan Chase, Bank of America, Wells Fargo a Citigroup v pátek po svých reportech rostly o 1,7-3,2 %. Příliš se ale nedařilo akciím automobilky Tesla, která propadla o 0,9 %. Výsledky hospodaření taktéž představila zdravotní pojišťovna UnitedHealth, která překonala odhady analytiků, ovšem 2% zisk neudržela a zakončila obchodní seanci 1,3 % ve ztrátě. Aerolinka Delta Air Lines představila výhled pod odhadem a na to konto propadla o 3,5 %.
Související klíčová slova: HRANIPEX | Střední Evropa | Banco Santander | Nové akcie | LIBOR | Mzda | Štěpán Hájek | Aker | Bilanční suma | Autopůjčovna Hertz | Walmart | Evropská pojišťovna | Akcionáři Moneta Money Bank | Odhad vývoje ekonomiky | První odhad HDP | Nejobchodovanější akcie | Průmyslový index Dow Jones | Akcie Meta Platforms | Akcie Sony | Vila na pražské Hanspaulce | Vladimír Velebný | PPI v USA | Faurecia | BCPP | ISS | Finanční ústav | Cap | Neel Kashkari | Apple Vision Pro | ChatGPT | Mediální magnát Rupert Murdoch | Kryptoměnové transakce | Ivan Drbohlav | ČSA | Zásoby zemního plynu | Vojenské lesy | Goldcorp | Nexi | Ontario Teachers | Uvedení akcií | Debata prezidentských kandidátů | Hodnota společnosti | Swoosh | Dlouhé pozice | Návratnost | Světové akcie | Zonky | Vývoj nezaměstnanosti | Air Lease Corporation | Skandinávské aerolinky | Války | Údaje z USA | RESPECT | Foxconn | Akcie United Airlines | Patron Go | Vývoj | Obchodní platformy | Tereza Kaiseršotová | Jakub Seidler | Češi | Allwyn | Data z trhu práce | ALK.US | Zasedání bankovní rady | Allianz | Superúterý | Danuše Hradilová | LHA | Vývoj v Rusku | Radim Dohnal | ANA Holdings | Čistý zisk Monety Money Bank | Hypomonitor | Stanislav Bernard | Belviport Trading | TV Nova | Hospodaření firmy | VOJENSKÉ LESY A STATKY | Cellnex | Analýza akcie | DPH | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Mluvčí banky | RENOMIA | Spotřebitelské výdaje | Energetické technologie | Norwegian Air Shuttle | Valneva | Bundesbank | Únik ropy | NFC | Sazka Entertainment | Investiční firma | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Volby v Bhútánu | Jana Valová | Zpráva o výrobní inflaci | Nedostatek čipů | Kalifornie | TSCO | Zisk firem z indexu S&P 500 | ABNB | Cena akcií TUI | Makléřské společnosti | Yandex | Accenture | Jan Juchelka | Fortinet Inc | Akciové společnosti | Salesforce | Realitní firmy | Roche | Automobilový sektor | Pro-Doma | Žebříček nejbohatších | Digitální převody peněz | Dnešní obchodování | XOM | Míra inflace v EU | Výkyvy | Moravský Peněžní Ústav | Itálie | Pokračování výsledkové sezóny | McDonald's | Stoxx | Take Profit | Akcie Carnival | Cena emisních povolenek v EU | Africký mor prasat | Obchodní deficit | Magnát Rupert Murdoch | Zpravodajské společnosti | Obilí z Ukrajiny | František Fabičovic | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Tencent Holdings | Finanční aktiva | Společnost Avast | FCAS | AMC Entertainment Holdings | Očekávání | DBK.DE | Edison | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Možnosti obchodování | Carvana | GlaxoSmithKline | Britská letecká společnost | Evropské centrální banky | Fort Worth | Varianta omikron | Trh s akciemi | Společnost Delta Air | Aktuální kurzy měn | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Biliony USD | Cena severomořské ropy | CMC Markets | Signet Bank | Jana Škrabalová | DNR | Galapagos | Volatilní | Swiss Life | Hodnota trhu s kryptoměnami | Oliver Škutil | Výsledky americké banky | Aleš Zavoral | Diverzifikace | Obchodování na Energetické burze | Novo | Brand Finance | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Coca-Cola | Veřejné finance | Letecké společnosti v Asii | Prezidentské a parlamentní volby | Novartis | Schodek státního rozpočtu | Dalibor Šafařík | Volby v Indonésii | Ministerstvo průmyslu a obchodu | FAA | Přímé lety | Ruské invaze na Ukrajinu | Dolar k japonskému jenu | Trh práce | Akcie SAS | Technologie společnosti | Společnost Ryanair | Roční míra inflace | Evropská komise | Německý Spolkový sněm | Pro investory | Souhrnný indikátor | Plynovod Nord Stream 2 | Štěpánka Filipová | Philip Morris ČR | UCG.IT | Aramco | Tomáš Zaněk | P/B | Swiss | Czech Media Invest | Investice | US Bancorp | Společnost Equinor | Britská centrální banka | Německý automobilový koncern | MADETA | Spotřebitelské úvěry | Stravenkové firmy | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Cenné papíry Komerční banky | TPCA | Devon Energy | Support | Oživení ekonomiky | XEL | Německé pojišťovny | BAE Systems (BA.UK) | Mezinárodní ratingová agentura | Sev.en Energy | Joe Manchin | Edge | Grafy | Akvizice | Japonské firmy | Lednová inflace | Továrny na čipy | HelloFresh | Společnost Seznam.cz | Česká měna dnes | Norges Bank | Nejdůležitější ekonomické události | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Finep | Škoda Auto | Beijing Hotgen Biotech | Future Vertical Lift | Formule | Indicators | Mimořádný růst | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Analýza Moderna akcie | Norwegian Cruise Line Holdings | Hellofresh | Invaze na Ukrajinu | Zisk banky Moneta | Blackstone | TROJEK | Susannah Streeterová | Prognózy | Britská libra | Chování | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Šéf Fedu Powell | Zajímavé zisky | Intervence | NYSE | Výkon ekonomiky | Růst mezd | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | CARA | Náklady na financování | E.ON | Zisk firem | Ribbon Sports | Ministr vnitra | Standard Chartered | Odklad splátek | Experti | Německý parlament | LSEG | Veřejný dluh Británie | Rekord | Raiffeisenbank | Viterra | Ivan Zach | Nezávislost | Bitcoiny | Bankovní skupina | US500 | Koruna dnes | Návrh zákona | Madrid | Stop-Loss | Evropský index | Evropské měny | Hnojiva | FTSE MIB | Creditas | Telenor Hungary | Přímé zahraniční investice | Akcie WizzAir | Náklady na import | Moody's Investors Service | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Společnost Apple | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Účely primární veřejné nabídky | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Volby ve Venezuele | Analytik společnosti XTB | Český statistický úřad | Impuls | Accor | EUR/USD | Hackerské útoky | PiS | Singapore Airlines | General Electric | Zdanění bank | Leoš Rousek | Nezaměstnanost v Česku | Dění ve světě | Mediální magnát | Marcel Belhocine | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Javier Milei | Mimořádná valná hromada | Corebridge Financial | General Motors (GM) | Americká společnost | Předseda představenstva | PKN Orlen | Reality | Mediální společnost | Goldman Sachs | Cena kryptoměny ethereum | Strach | Americký soud | PACCAR | Jaroslav Beran | Severní Dakota | Cena bitcoinu | Růst akciových indexů | Jan Světlík | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Současná cena | Důvěra v ekonomiku | Wolters Kluwer | Konkurenti | Řetězec Makro | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Borealis | Akcie společnosti | ETH | Societe Generale (GLE.FR) | Virgin Galactic akcie | Index spotřebitelské nálady | Pesimistická nálada | Softwarová společnost | Aktuální vývoj | Benchmark | Rostoucí výnosy | Hlava státu | Společnost E.ON | Manecomte | Rotterdam | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Lubomír Stoklásek | Force | Automobilka PSA | Jiří Hlavatý | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Brent | Cenné papíry | Google Pay | Výnos | P/S | Kansas City | DAI | Pojišťovací skupiny | AŽD PRAHA | Benxy (Zonky) | Investiční příležitost | RBC Capital | Volvo Cars | Soudní dvůr EU | Alphabet (GOOGL.US) | Americký akciový trh | 100 miliard dolarů | RBS | Cohn Robbins Holdings | Cathay Pacific | Plány obnovy | AOL | IHNED | Delta | Roman Juřík | Russell 2000 | Ruský premiér | Zalando | First Citizens | Silný výhled | Zhejiang Huayou Cobalt | Krizový balík | SMA | USMCA | Vzdělávání | Upisovat nové akcie | Skupina J&T | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Vlastislav Bříza | Opatření v Číně | Acacia Communications | Růst sazeb | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Dnes na pražské burze | Cena emisních povolenek | Reddit | Intel Corporation | Akcie Erste | Firma ČEZ | Index DOW | Import | Capri | Americká energetická společnost | VOW1 | Investiční strategie | Vlna pandemie | Německý akciový index DAX | Hlavní zprávy | Airbus SE | Exchange | Londýn | Investiční portfolio | O2 Czech Republic | Fitch | Společnost Huawei | Státní dluh | Výsledky obchodování | Zasedání centrálních bank | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Hodnota indexu PX-TR | Commodities | ČD-Telematika | Meta Platforms (FB) | Česká burza | Volksbank | Dluhopisy | Republikánské primárky | Index německých akcií | Pavel Hubáček | Hermes International | Kontrakty | Hasbro | Jeden dolar | Belviport Trading Limited | Výsledky ČEZ | The Kellner Family Foundation | Nové energetické technologie | Stíhačky F-35 | VaR | Lámání rekordů | Microsoft (MSFT.US) | Automobilka Ford Motor | Rodinný trust | Poplatky a provize | Akcie Apple (AAPL) | Mezinárodní investiční banka | Společnost Didi | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americká technologická společnost | Witkowitz | Makroekonomické statistiky | CMCSA.US | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Sentiment na trhu | Posilování koruny | JPY | Politico | H&M | National Securities | BT Group | Metaverse | SOTIO | Pozitivní výsledek | BX | Philip Morris International | Výsledky FAANG | Síť Threads | Americká investiční banka | Tescan Orsay Holding | Prázdná firma | Růst hrubého domácího produktu | Ekonomika Velké Británie | Viacom | Odhad HDP | Většinový podíl | LottoItalia | Casino | Jiřina Lužová | PAYX | IT skupina | Směřování trhu | Německá společnost | Uber Technologies | ÚOHS | Akcie společnosti Palantir | NEL.NO | Stabilita sazeb | Changpeng Zhao | Wonderinterest Trading | Obchodní tipy | Projekce | Znehodnocení | Dezinformace | Eurohold | Peníze | Nabídky akcií | Rostoucí ceny plynu | NYSE:MMM | Pandemie COVID-19 | Robert Habeck | Ukazatel | Suezský průplav | Největší kryptoměnová burza | Bullish Engulfing | Bankovní rady ČNB | Vývoj měnové politiky | Výrobní sektor | Kabinet | FTX | Jannis Samaras | Geely | Investors | Průmyslové zakázky | SOLEK | Dosáhnout zisku | Nakupovat akcie | Úřad pro hospodářskou soutěž | Takata | Nestlé | Elektronická evidence tržeb | Analytika | Český miliardář | Obchodníci | Evernym | Prognóza | FTSE 100 | Nova Broadcasting Group | Index CAC 40 | Fundamentální náhled | Obchodovat na burze | Nejcennější české firmy | Platby kartou | Ekonomické údaje | Konsensus | Tchajwanská firma | Hlavní události tohoto týdne | Zvezda | Evropský výrobce letecké techniky | Saxo Bank | Jak profitovat | Anthem | Sociální sítě | PlayStation 5 | Německá zajišťovna | Barel ropy | Amgen | Americký Fed | Korunový trh | Americká společnost Tapestry | Vakcíny proti koronaviru | Nejznámější kryptoměna | Solidní výnosy | Události v ČR | Ropa WTI | Micron | Roční zhodnocení | Lockheed Martin | Objem obchodů s akciemi | Americká softwarová společnost | Zdravotní pojišťovna | Alaska Air Group | Bankovní rada ČNB | INTC.US | Americké ekonomiky | Southwest | Hershey | Burza cenných papírů Praha | Rizika | Pojišťovací společnost | Zisk Monety Money Bank | Největší evropská pojišťovna | Společnost NJJ | Open Society Foundations (OSF) | Porsche (PAH3) | Bayer | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Průmyslový Dow Jones | ABT | Evropské aerolinky | Dolar dnes | Evropské burzy | Valná hromada | FedWatch | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | Norwegian Cruise | VAFO | Cenové tlaky | Argentina | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | NextEra | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Aljaška | Akcie Air France-KLM (AF) | Býčí divergence | Dopravní subvence | Snížení dluhu | Prodeje aut | Hyundai | Cestování | USD | Citroën | Výsledek mimořádné valné hromady | Plynovod Nord Stream 1 | Protistrana | Otřesy na finančních trzích | Bond | SEV.EN ČESKÁ ENERGIE | Broker | Magnát | Shopify | Společnost Siemens | Kč/USD | Meta Trader | Cash flow | Proražení | CDN77 | Jiřina Ulčáková | Upravený zisk | Nákup plynu | Technická analýza | Německé HDP | Evropské PMI | Společnost Nasdaq | Radoslava Štěpánková | SIX | Rozhodnutí ECB o sazbách | Česká pošta | Aktuální očekávání | Jana Vaisová | Akcie MONETA | Export | Index milánské burzy | Banka Goldman Sachs | Delta Air | Qualcomm | Odškodné | NFLX | Čínské technologické firmy | Total | Nové mutace | DTE | Macquarie | Michal Strnad | Plány | CRM | Karlsruhe | Prezidentské volby v USA | AMS | Berkshire | Bankovní skupiny | Ant Group | Na burze | Schůze Evropského parlamentu | DISCA | Viceguvernér ČNB | Zynga | Akcie Ahold Delhaize | Jestřábí komentáře | Resistence | Finanční instituce | Zdeněk Chrdle | Zastavení poklesu | Komárek | Kapitálové strategie | Prodej automobilů | App Store | Cena americké ropy | Gilead | Comcast | Výroční zprávy | Ruská společnost | Southwest Airlines | Společnost innogy | Škoda JS | Energetická společnost | Charter Communications | Spikevax | Katar | Too Big to Fail | Sodexo | Maďarsko | Depreciace | EMH | Varianta delta | Tesla Elon Musk | LG Energy Solution | Ekonom společnosti | Obchodní platformy Metatrader | Petrus Advisers | Italský premiér | ProSiebenSat.1 | ByteDance | Dopady epidemie | Akcie Avastu | Společnost Emirates | TXN | Trh s ropou | Telenor | Index volatility CBOE | Klimatické změny | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Carol Schleifová | Regulace | Norské společnosti | Kofola | FedEx | Garance | LMT | Apple Pay | Newmont | Ranní zpráva pro tradery | Značka Amazon | Americká firma Nike | FME | SPGI | Noviny | Spekulovat | Nord Stream 2 | Měnový fond | Dividendový výnos | Hertz | Nastavení úrokových sazeb | ISM pro sektor služeb | Ahold Delhaize | Česká zbrojovka | Romuald Kopún | Největší IPO | Širší index S&P 500 | Výše dividendy | Ruský prezident | Bogdan Maioreanu | NATO | Rozpočtový schodek | Xiaomi | Tovární objednávky | Emirates | Velké firmy | Budějovický Budvar | Petrus | Spolkový sněm | Zámořské indexy | UniCredit Bank | Cenové úrovně | CHLÁDEK A TINTĚRA | Výsledek inflace | Soukromé investiční společnosti | Roční růst | PPF Telecom Group | Akciové trhy v Evropě | Radovan Vítek | Akcie společnosti Moderna | Výsledky společnosti | Igor Kim | Úroková sazba | Temelín | Rekordní nárůst | P.A. | Patria Online | Avast | Čtvrtletní výsledky | Instagram | Bankomaty | Dovoz | Fintech společnosti | Unie | Analytik trhů | Podmínky státní pomoci | Oživení trhu | Sazby hypoték | Dillí | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Obrovský potenciál | Spotřeby plynu | Admirals | Jens Spahn | Automobilka Tesla | Panevropský akciový index | Harmonizovaná inflace | Rohlik Group | Vyšší náklady | Dovednosti | InterContinental | C-ENERGY PLANÁ | Nikkei | Nervozita | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Obchodování na finančních trzích | Model 3 | Tržní ceny | Banky v ČR | Turistika | Státní investiční fond | Air Lease | Pivovary Staropramen | Obchodní deficit USA | Akcie Airbus | Caterpillar | MT5 | S&P bankovních společností | Aircraft Industries | CISCO | Penzijní fondy | Pozitivní zprávy | NASA | Zajišťovny | EOG | Ruské banky | Rekordní maxima | České hospodářství | Pro tradery | Model Y | Akcie Bank of America | Wonderinterest Trading Ltd | 1 milion | Gigant Gazprom | Cenové pohyby | Celoroční výhled | Stratégové | Data z amerického trhu práce | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | MTX.DE | Fincentrum | Výrobní ceny | Regulační orgány | Průmyslová výroba v Německu | Evropský výrobce letadel | Výrobci elektromobilů | Tržní hodnota americké společnosti | S&P Global | Volby v Ghaně | Maloobchodní prodejce | Elon Musk | Světový obchod | Pražská burza PX | Textron | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Valná hromada ČEZ | Akciové indexy | Býčí sentiment | Pokles ceny akcií | Společnost Shell | Softwarový gigant | EUR/CZK | Vybírání zisků | Investing.com | Spotové obchodování | IONWAY | Sdružení výrobců automobilů | Intercontinental Exchange | Turkish Airlines | Jaroslav Hanák | Banka JPMorgan | Americké technologické společnosti | Rekordní zisk | Euforie | Investice do solární energie | Finančník | Západní společnosti | Nedostatek polovodičů | FANG | Makrodata | Francouzská automobilka | iPhone | Obchody | Investoři | Volby v Mexiku | Prodej nových osobních automobilů | Kolibřík Energie | Lordstown Motors | Obchodní deník | Just Eat Takeaway | Portfolio | American Airlines | Christine Lagardeová | Akciová burza | Obchodní platforma | Vratislav Randa | Nejistoty | Fidelity | Koninklijke Ahold Delhaize | Polymetal | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Očkování proti covidu | Exact Sciences | Zvedání sazeb | Statistický úřad Eurostat | Britské domácnosti | Evropská měna | Výsledky za Q1 | AMD | Zlepšení sentimentu | Platby v kryptoměnách | Euro Stoxx 50 | Západní sankce | Globální ekonomiky | Společnost Google | Wells Fargo (WFC.US) | Jeff Bezos | Média | Zpřísňování měnové politiky | Sebastian Ebel | Společnost Wirecard | Lepší výsledky | Grayscale | Soud v Haagu | Venezuela | Nárůst ceny | Jádrový index | Britský premiér | Frederic Horst | Zisk | Bez rizika | CAC 40 | Společnost Eurohold | Firma Meta | Prezident | Sealed Air Corp | SZIF | PSN | Americké ministerstvo spravedlnosti | Spotřebitelská nálada v Německu | Duke Energy (DUK.US) | Futures na S&P 500 | ČSSD | Ruské dodavatelské řetězce | Globální akciové trhy | Den obchodování | Česká koruna | Ředitel úvěrových produktů | Úsporný tarif | CCI | NKÚ | Makroekonomická prognóza | Japonská automobilka | Ropné společnosti | Hlavní index francouzských akcií | Ruské ropy | Bank of England | Rozhodnutí soudu | Automobilka Toyota | Airbnb | Společnost Smartwings | Phillips 66 | Centrální banky | Předpověď akcií | Zveřejnění zprávy | Minimální mzda | Cineworld Group | Monster Beverage | CYLINDERS HOLDING | Snížení nákladů | Obchodování s termínovými kontrakty | René Holeček | Daniel Křetínský | VIG | Nové vakcíny | Ministerstvo obchodu | WSJ | České aerolinie (ČSA) | Kapitálové rezervy | Xetra | Raytheon | AT&T | Alaska Air Group (ALK.US) | Zápis z posledního zasedání | EP INDUSTRIES | NextEra Energy (NEE) | Jak se stát lepším investorem | Energetický gigant | Petr Zatloukal | Pesimismus | Spike | Propad ceny akcií | Dubai Airshow | Anheuser-Busch InBev | APD.US | Rozhodování | Mimořádná opatření | BP | Christian Lindner | Patrie | DOGE | Datový kalendář | Hold | AXP.US | Nové mutace viru | Průzkum | Funkční období | KDU-ČSL | Týdenní pivotní body | Cestovní kanceláře | CRHC | AMC.US | Investiční | Nízké úrokové sazby | Vývoj měnového páru | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Makrokalendář | Sestupný trend | Sociální nepokoje | Akcie společnosti Tesla | WYNN | Moderna | Chvaletice | Kč/EUR | Ministr práce | Svět kryptoměn | RODINNÝ PIVOVAR BERNARD | IEA | Arca Investments | Souhrn finančních trhů | Globální akciové indexy | Analýzy | Mastercard Banka roku | Tržní podíl | Plenární schůze | Sloučení | Akciové trhy ve Spojených státech | Ekonomický vývoj | ETS | Americký S&P 500 | Slevy | Anglie | Akcie bankovních domů | Program Antivirus | HDP Británie | Hlavní úroková sazba | Uranium Energy | Firemní dluhopisy | Poradenská společnost | Easing | Slavomír Pavlíček | Solární energie | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Výkon společností | Altria | Netflix (NFLX) | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Klíčové společnosti | Future Combat Air System (FCAS) | Invesco | Meme akcie | Siemens Gamesa | Demokraté | HeidelbergCement | Německý DAX | Insolvence | Brusel | Hlavní události | Patria | Tenza | Firma Nike | EP | Analytik Purple Trading | Fiskální rok | Jednotná evropská měna | Kateřina Kratochvílová | Bydlení | Aktivita ve výrobním sektoru | Realitní společnost | RWE | Uber | MPO | Vonovia | Koupit akcie | Počerady | Inflační tlaky v české ekonomice | UnitedHealth Group | Čínské letecké společnosti | PPF Leoš Rousek | Hodnota fúzí a akvizic | Ekologické organizace | Chřipka | Události roku | Firma Belviport Trading | Dluh Británie | Úrok | Spotřebitelská nálada | Česká společnost | Evropské ekonomiky | Technologické centrum | Les Echos | Cena akcií společnosti | P/E | Zpráva | Obchodní aktivita | Cestovní ruch | Tower Semiconductor | LCID | Agentura Reuters | Prémie | Obchodní ředitel | Vzdušný prostor | MESA.US | GlobalFoundries | Sloe | Česká měna | Agrofert | Spotřebitelský sentiment | Tencent | Colt CZ | Prodej | TPG Capital | PFE | Pokles vývozu | Rok 2024 | Technologické tituly | Letecká společnost Virgin Atlantic | Moderna akcie | Znárodnění | Nové příležitosti | First Republic Bank | EPH | Tržní kapitalizace | Ministr životního prostředí | Silné akcie | Qiagen | Švýcarská banka | Gen Digital | Růstové akcie | Daniela Veselá | Prezident Javier Milei | Medvědí kanál | Huawei | Technický výhled trhu | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Společný podnik | Státní pomoc | Letiště Praha | JOLTS | ICOM TRANSPORT | Automobilka Škoda | Kontejnerová loď | Warren Buffett | Finanční ředitel | Rozpočet na rok 2020 | S&P | Zasedání Fedu | 787 Dreamliner | Automobilka | Skupina OPEC+ | Svaz dovozců automobilů | Skupina PPF | Coty | Quantum | Daimler Truck | Hospodářský vývoj | Den daňové svobody | IT společnosti | Korekční pohyb | Stimulační opatření | Handelsblatt | Výkonnost | Hospodářské dopady | Evropská data | JPM.US | Kladenská Poldi | Nová prognóza | Obchodování | XM | Zvýšení daní | GBP | Poptávka leteckých společností | Svátek v USA | Co se děje na finančních trzích | Společnost Berkshire Hathaway | Vesa | UEC.US | Tisková konference ECB | Růst hodnoty zlata | Rekordní hodnoty | Management | David Card | Obchodní týden | Meta | Simon Property Group | Akcie společnosti Lucid Motors | Zpomalení ekonomického růstu | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | Admiral Markets | Nákupy dluhopisů | Vývoj měnového páru EUR/CZK | GAAP | Japonská vláda | Thyssenkrupp | Růst cen ropy | Hanwha Investment & Securities | Dobré výsledky | Cinema City | BASF | Majitel | Prezidentka ECB | Carnival | ZEW | HCFB | Zprávy | Ropovod | Pandemie COVID 19 | TSMC | XXX Lutz | Guru | PG | Nadšení | Shell | České firmy | Akcie Philip Morris ČR | Fenomén | Jysk | Nejznámější kryptoměny | Akciové burzy | Zavedení záporných úrokových sazeb | Bank of New York Mellon (BK.US) | FB | Trigger | Americký maloobchod | Události ve světě | SPCE.US | Největší švýcarská banka | Eurostat | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Cena Virgin Galactic | Bard | Index Stoxx 600 | Vesmírné akcie | Evropské akcie | Guido Imbens | Oanda | Ruský rubl | Britský statistický úřad | Fundamentální analýza akcie | Byty | Alena Schillerová | Růst inflace | Výroční zpráva | Petr Fiala | Cena povolenek | Island | Turecká lira | REGN | Ceny ropy | Obchodování na pražské burze | Hospodářský výsledek | Investiční banka | Wyoming | Occidental Petroleum | Náhrady mezd | Náhled na akcie | PwC | PLTR | Ceny Bitcoinu | Americká společnost Intel | Opce | Praha | Berkshire Hathaway | Silný růst | Evropský parlament | Výrobce léků | Úpis akcií | Hazardní hry | Celkový trend | Mitsubishi UFJ Financial Group | Central European Media Enterprises (CME) | Covid | Airbus | Obchod Amazon | Regulační úřad | Vojenský konflikt | 4iG | 3M | Vyhlídky | Reliance | Nejdůležitější události | DTE Energy | FinTech akcie 2021 | Investiční centrum | Santander | iFX | CZ | Petr Háva | Marek Pokorný | Virgin Galactic | Wolt | Snižování cen | McLaren | Sharpe ratio | Oživování ekonomiky | Petrochemická společnost | České banky | Udržitelnost | PEG | Angela Merkelová | Alstom | Míra | British American Tobacco | Odhad inflace | Firmy | West Texas Intermediate | RWE Gas | Vláda USA | Co je Sharpe Ratio? | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Obchodovanie | Slabý dolar | Obchodování na trzích | Čínské zboží | Index cen domů | Správkyně Sberbank | Digitální měny | Medvědí divergence | Národní loterie | Technická situace | LUV.US | Vlastní sociální sítě | Ministerstvo životního prostředí | Kryptoměnové burzy | Pokles tržeb | Hedgeové fondy | Statista | Kolínská automobilka | Nástroj | Ozbrojený útok | Energetická skupina | Příznivé výsledky hospodaření | Výsledky | HUF | Licence Sberbank CZ | Ekonomické oživení | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Tlak medvědů | Akvizice Air Bank | Inflace v Česku | Orsted (ORSTED.DK) | Odhady trhu | PLTR.US | Výrobce letadel | EOS | Supreme Edition | UniCredit (UCG.IT) | Radim Lukeš | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Wizz Air | Minulá výkonnost | Siemens | Filip Belant | Stellantis | Uplynulý rok | Waste Management | Bank of America | Úroda | BNTX | TIM | Koruna | Finanční služby | Fundamentální analýza | E.ON Distribuce | Republikánské prezidentské primárky | Petr Lajsek | Akcie Moneta Money Bank | E15 | Výrazný pokles | DNR a LNR | Mesa Air | Silný dolar | Aktuální ceny akcií | Analytická společnost | Retracement | Akcie bankovních společností | Kupující | Včerejší obchodování | Eli Lilly | Finanční výsledky | Úpis nových akcií | Francie | Podnikatel Elon Musk | Pokles HDP | Jana Pokorná | Předpověď | Air Products (APD.US) | Kurz dolaru | SVB Financial | Colgate-Palmolive | Americký výrobce | Akcie leteckých společností | PSA Group | Zůstatek | DMA | Hypoteční trh | Práva ke značce | Finance Bank | CNH Industrial | Onemocnění | Předseda dozorčí rady | Ipsos | Zvyšování úroků | OPEC+ | Fiat Chrysler | Výrobce letadel Airbus | Propad | Pandemie nemoci COVID-19 | Zelenskyj | Zasedání Světového ekonomického fóra | Jiří Dragoun | SOLVENT | Jacobs | Finanční domy | Marka | Sazby ČNB | Kryptoměny bitcoin | Objem | Greenpeace | Výsledky firem | Airbnb (ABNB.US) | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Růst cen v eurozóně | Rybolov | Ředitel ČEZ | HDP eurozóny | Údaje | Očekávání investorů | Hlavní měny | Obavy z recese | Společnost Arm | Instacart | Globální dodavatelské řetězce | Těžařská firma | IPO Aston Martin | Federální rezervní systém | Německá automobilka Porsche | Výrobci elektřiny | Společnost Nvidia | Klima | Dovoz z USA | Americká banka | Thoma Bravo | Škoda Transportation | Den díkůvzdání | xStation | Aktivisté | Le Figaro | Exxon Mobil | Asie | Robert Half International | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Alibaba | Sokolovská uhelná | Komise v přenesené pravomoci | Očekávání analytiků | WMT | Postavení na trhu | Technologické společnosti | Nucor | Maryland | Aktivity v Rusku | Subvence | CVC Capital | Spoření | Elektrické vozy | Regulátor | Bez reakce trhu | Podíl nezaměstnaných | Odvětví cestovního ruchu | Hlavní indexy | Státní rozpočet | US Securities and Exchange Commission | Převodník měn | SHIB | Automobilky | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Kryptoměnová směnárna | Společnost Grayscale | Procter & Gamble | Investiční platforma | Společnost Yahoo | Průmyslová výroba | Reddit WallStreetBets | Šéf centrální banky | Důchod | AMC | Pfizer | Ekonomika Německa | Snížit emise | Bilion | Case-Shiller | Srovnávací základna | Tempo růstu spotřebitelských cen | Posílení amerického dolaru | Emise skleníkových plynů | Toyota Motor | Sázka | Philip Morris International (PM.US) | Obchodování s akciemi | Hlavní index německé burzy | Covestro | AFP | Studie | Likérka Stock | Blízký východ | CBRE | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Americký podnik | Joachim Nagel | Akcionáři společnosti | Škoda Group | Pochybení | První obchodní den | Pojišťovny | Ant | Průraz | Kansas | Cena plynu | London Stock Exchange (LSE) | VHM | Premiér Andrej Babiš | Česká firma | Deficit | Northrop Grumman | EDF | Graf | Akcie České zbrojovky | Akcie SPAC | Polsko | CCTV | Rio Tinto | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Instrument | Investiční firmy | Zbrojovka | Reakce trhu | FRA | CFDs | Státní zemědělský intervenční fond | Centene | Cenová hladina | Pozornost | Bankéř | PSTH | Ropa Brent | Natixis | Vodafone Group | Kering | Americké automobilky | FTC | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Upgrade | Letní olympijské hry | Recep Tayyip Erdogan | Lukáš Kovanda | Hráči na trhu | Školení | Nejlepší akcie | Aktuální hodnoty měny | LEN | Přijetí | Přední světoví těžaři | Terminál | Evropa | European Metals Holdings (EMH) | Distribuce | Vojtěch Boháč | Airbus (AIR.DE) | Česká spořitelna | Technické ukazatele | GZ MEDIA | HUF/EUR | Vesa Equity | Blue Origin | Americká ropná společnost | OPEC | USD/PLN | Short | Zelené investice | Ekonomické události | Bank of America (BAC.US) | Ukrajina | Ropná společnost | Celková investice | Česká bankovní asociace (ČBA) | Stabilní výhled | Zpracování mezd | Jednání FOMC | Tiffany | McAfee | Bankomat | Pár EUR/USD | Schlumberger | Egypt | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Národní rozpočtová rada | Hodnota aktiv | BYD | Omezení pohybu | Eurodolar | EW | Stabilní hospodaření | KB | Carrefour | Ústavní soud | Bezpečné útočiště | Sulut Airways | Polský zlotý | Kurzový vývoj | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Debata prezidentských kandidátů v USA | Železničná spoločnosť Slovensko | Maloobchod | Německý akciový index | Americká centrální banka | HRUŠKA | Zveřejněná data | DPZ | Earnings | Německé vydavatelství | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Trump | Stavebnictví | MRK | Provozovatel loterií | Index volatility | FactSet | Brands | Institut Ifo | IMG Bohemia | Index Ventures | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Finanční rok | Booking Holdings | Reuters analytik | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Rhode Island | Příznivé údaje | UPS | Křetínský | Thomas Cook | Disney+ | PYPL | Technické analýzy | Lesy ČR | Michal Kocián | Stranická volební shromáždění | Nuevo León | Výhled na příští rok | Dopady války na Ukrajině | Alitalie | E*Trade | Mexiko | Rostoucí trend | High | Finanční krize | Patrik Tkáč | R2G | Evropský bankovní úřad (EBA) | Universal Music | Hackeři | Andrej Babiš | Index spotřebitelské důvěry | Předčasné parlamentní volby | Midstream | Groupe Beneteau | Catch me if you can | Makro data | Předseda norské vlády | Akcie Komerční banky | Ekonomická situace | CVC | Provozní výnosy | Rakousko | Turecká centrální banka | Nejbližší support | USDCAD | S&P 500 futures | Euro 7 | BA.US | Central European Media Enterprises | Americký dolarový index | Tým InstaForex | Korporátní výsledky | L'Oréal | Instituce | Constellation | Sell the news | Turecko | Valná hromada MONETA Money Bank | Dogecoin | Restriktivní opatření | Dopady inflace | Rusko dnes | Těžařská společnost | Bank of Japan | Cohn Robbins Holdings Corp. | OECD | SPCE akcie | Investiční společnost | GameStop (GME) | Dovoz ukrajinského obilí | OPAP | Výsledky hospodaření | Renfe Operadora | FAANG | G10 | Data z americké ekonomiky | Snižování cel | Zasedání americké centrální banky | Dopady epidemie koronaviru | LNG | Burza cenných papírů | Vladimír Dlouhý | The New York Times (NYT) | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Největší IPO roku | Jan Nedělník | Americké akcie | Napětí na Ukrajině | John Augustine | BBC | Tuzemské banky | Eset | CEPS | PLUG | Do čeho investovat | MetaTrader | Ex-dividend | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Společnost Novo Nordisk | Kongres | Procter & Gamble Company | Wonderinterest | KKCG Karla Komárka | Divize | Iberdrola | AI.US | Počet klientů | Seznam Zprávy | Pozitivní vliv | Ameriprise Financial | Volby v Jižní Koreji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Vývoj měnového páru USD/JPY | Obchodní výsledky | Index cen výrobců | Růst Nvidie | Reportované výsledky | Ondřej Vlček | Čínský statistický úřad | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | Ziskové marže | ex | Las Vegas | PSA | Rozpočtový deficit | JNJ | Unijní ministři | Ceny akcií Moneta | JUTA | ABB | Natland | Zvýšení úrokových sazeb | Jednání vlané hromady | Audi | Indikátor RSI | Menšinový podíl | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Zvýšení sazeb ČNB | Japonská automobilka Toyota | BlackBerry | Equinor | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | SIE | Mluvčí společnosti | Snížení daní | Trh | Turistický ruch v ČR | Rainbow | Snížení těžby | Komise | Oslabení kurzu | University of Michigan | Aktivita na trhu | Crown | List Financial Times | Přehled o dění na světových burzách | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Technologické firmy | Akciové trhy jako celek | Těžba ropy | Open Gate | Barron's | Investice do akcií | Burzy cenných papírů | Výrazný růst | Upravený zisk EBITDA | CNN Prima News | Koruny vůči euru | ArcelorMittal | Ptačí chřipka | Fed | ABNB.US | Rekordní minimum | Firma Manecomte Limited | Zahraniční obchod | United Parcel Service | Společnost ByteDance | Bailout | Signál na akcie | Korekce | Dlouhodobé strategie | CAT | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Důvěra spotřebitelů | Rubl | Akcie Lufthansa | United Airlines Holdings | Penále | Celosvětová poptávka | Země EU | Zuzana Filipová | S&P Global Inc | Směřování | Skupina Erste Group | Vladimíra Dufková | Stavební povolenky | Arbitráže | Cohn Robbins | Cathay Pacific Airways | FRA40 | Illumina | Buffett | Money management | Počet pracovních míst | Xylem | Společnost PPF Telco | Vývoj ekonomiky | Akcie americké internetové společnosti | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Evropská komisařka | Výrobce čipů Nvidia | Premiér Petr Fiala | RQ7 Shadow | Pražské burzy | WISE | Volby v USA | Banka First Citizens | Jednání OPEC | Docomo | Debut na trhu Nasdaq | Alexion | NU Holdings | Finanční společnosti | Pojišťovnictví | Downtrend | Společnost BELVIPORT TRADING | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Boháč | Výběry | Další rozvoj | Odveta | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | Vietnam | Purdue Pharma | Výrobce luxusních aut | Citrix | SAP AG | Konkurenceschopnost | Capri Holdings | Společnost AMC | Kanada | Royal Mail | Medtronic | Mastercard Banka | Index Standard & Poor's | Automobilový průmysl | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Soud v Tokiu | Akcie American Airlines (AAL.US) | Yahoo | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Swingové minimum | Ruské úřady | Chesapeake Energy | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Poslanci Evropského parlamentu | Posílení dolaru | Marriott | Stock | ANO | Apollo | Obranný průmysl | Výkon společnosti | ProCent | UBER.US | Růst spotřebitelských cen | Kupní cena | Platforms | Kvalifikované účasti | Snap (SNAP.US) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | VZ | Zestátnění | Zuzana Lencová | PPF Telco | Wells Fargo | Rating | Sazby bank na spořicích účtech | Alphabet Inc. | Investiční poradce | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Velké banky | Příznivé výsledky | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Poměr P/S | MWh | Merck & Company | Komodity | Prognóza ČNB | Tescan Orsay | Prezident Joe Biden | SNB | Ruská invaze | Dílčí index | Investiční produkt | UAL.US | Výnosy u dluhopisů | Microsoft | Trh dnes | USD/CHF | L3Harris | Příležitosti | Snížení dividendy | Americký výrobce elektromobilů | Opatření proti šíření koronaviru | Letecká skupina | CMS | Dopad na cenu | UnitedHealth Group Incorporated | UNH | UNWTO | Constellation Brands | NFLX.US | Volkswagen AG | Hodnota investic | Data z USA | Nejistota | Evropské obchodování | Obavy z růstu inflace | Filip Tománek | Strategický partner | Unijní země | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | Vývozní omezení | Dnes ČTK | ACWA | Thermo Fisher Scientific | Alza.cz | Společnost Tesla | Růst tržeb | CME | Spotřebitelská inflace | Commission | Pokles cen ropy | HDP v eurozóně | Akcenta | Změny cen | Sell | PPF a J&T | Demokratické strany | Intuitive Surgical | Mondelez International | OKD | CMA | Výroba aut v Německu | Letadla | Spojení Moneta Money Bank a Air Bank | Makroekonomické údaje | Finanční rezervy | Anghami | Eurovia CS | Siemens Energy | Cybertruck | Tipsport | Compound | Obchodování akcií | LYNX webinář | Kurz dolarů | Pomoc Ukrajině | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Dodavatelské řetězce | Borgis | Drahé energie | Ekonomické problémy | Continental (CON.DE) | Důvěra | Živé vysílání | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | Rivian | Konference FOMC | Meziroční růst HDP | ECB dnes | Firma CVC | Realitní magnát | PPF v Číně | Rostoucí akcie | Futures na DAX | Exxon | Představenstvo | IATA | Hlavy států | MSFT.US | CMG | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | AirBridgeCargo | Evropská banka | Ministr průmyslu a obchodu | Haruhiko Kuroda | Trendové linie | Paušální daň | Japonsko | RTL Hrvatska | Bidenův stimulační balík | Výpadky | Společnost Meta Platforms | Rozhodnutí ČNB | Objem obchodů | Vision Pro | Zisky akcií | Range | CFTC | Těžební společnost | FIAT | Vývoj ceny akcií Moneta | Aerolinky SAS | Tomáš Pfeiler | Riksbank | Telco | FRS | Internetové televize | AA | Invest | Petr Zíma | Akcie v USA | Silky | Gazprom | Centrální banka | Mobilní aplikace | Kellnerová | Andrew Bailey | Propouštění zaměstnanců | Apache | Meta Platforms Inc | Newcrest Mining | Trendová linie | Životní prostředí | Jemenští povstalci | Intraday | Benxy | Raymond James Financial | Řízení rizika | Německá vláda | Zemní plyn | ASR Nederland | ILO | Put | Tržní sentiment | QE | Quantum Fund | Německo | Měny&Sazby | Krach | Akcie na evropských trzích | Pravidla regulace trhů | Akcie American Airlines | Virgin Group | LYNX | Aareal Bank | Monetizovat | Donald Trump | BIIB | Twitter | Marriott International | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Rakouská bankovní skupina | Jádrová inflace | Activision | Hotovost | IHS Markit Ltd | Valné hromady Monety Money Bank | Prodejce textilu | Rumunsko | Dopady pandemie na ekonomiku | Další růst | Zneužití tržní síly | Centrum | Nejvýraznější pokles | Akcie Aston Martin | Společnosti | Zpomalení ekonomiky | Jozef Síkela | Britské aerolinky | CL | Finanční ředitelka | Americká automobilka Tesla | Los Angeles | JPMorgan Chase & Co | Vodafone | Podnikatelé | CON.DE | Sdružení automobilového průmyslu | Air France | Embargo na ruské diamanty | Pavel Rechjrt | Šíření viru | Visa | ConocoPhillips | Vyšší ceny | Fraport | Aukce | Spoluzakladatel | Polská vláda | Podíl českých potravin | Bankovní tituly | Inflace v ČR | Základní úroková sazba Fedu | Vice | Energetická společnost ČEZ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Počet zákazníků | Nárůst objemů | Energetický sektor | Trafigura | Globální index | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | API | Josef Průša | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Kurz české měny | Zdeněk Rýzner | Týdenní Forex kalendář | Martin Kvirenc | Zdražování potravin | Aukční síň | Azure | Fiserv | Fúze a akvizice | Pojišťovna VIG | Mattoni | Akcie Delta Airlines | Problém s nedostatkem čipů | Index frankfurtské burzy | BBBY | Podmínky obchodu | Česká republika | Hamás | BNP | Zoom Video | Akcie ING | Podhodnocené akcie | Volba prezidenta | WeWork | ČNB Aleš Michl | Threads | Zahraniční investice | Mluvčí | CZK | Analytik Cyrrusu | Skrytá medvědí divergence | Reuters | Úspory | Erste Group | AMC Entertainment | Unilever | Akcenta CZ | Společnost XTB | Akcie Meta | Finanční riziko | Poradce premiéra Andreje Babiše | Bitcoin (BTC) | Baidu | PPF Petra Kellnera | Situace na Ukrajině | Kov | Výhled české ekonomiky | Situace | Chevron | Mergermarket | Kompozitní index | Společnost Blue Origin | SPOLCHEMIE | Index nákupních manažerů | Škoda | Primark | Domácnosti | Bitcoinový investiční produkt | Michael Kors | Obchodní partner | Letecká společnost | Produkty s pákovým efektem | Index US500 | Výkonná ředitelka | Londýnské akciové burzy | Depozitní sazba | PEPSICO | Akciová burza v Argentině | ČSOB Smart | Starwisata Air | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Intuit | Souhrnný index | Maloobchodní tržby | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Rekordní maximum | Palo Alto | Euronext | Lagardere | Etsy (ETSY.US) | Zakladatel | Předseda | Analytici | Kryptoměnová horečka | Dobré zprávy | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Státní dluhopisy | Americký dolar | Italia Trasporto Aereo | Advanced Reconnaissance Vehicle | Dobrý výnos | Růst v Číně | Provozní zisk | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Deutsche Boerse | Credit Suisse Group AG | Chipotle Mexican Grill | ROTE | Linda Yaccarinová | Analytici Morgan Stanley | Utahování měnových podmínek | Odstranění problému | Splácení dluhu | Letecké leasingové společnosti | Anglo American | J&T | Equity | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Traders | Investování | Silná data | ARM Holdings | Air Force Plant 4 | Cheniere Energy | MGM Resorts International | Ontario Teachers' Pension Plan | 3M Company | DPA | Evropská unie | Boeing | Rate Hike | Daniel Beneš | Cvičení | Společnost Lumius | Dow Jones a S&P 500 | Konzultační služby | Příkaz | United Airlines (UAL.US) | Ekonomiky | Dobrá nálada | VOW1.DE | US100 | Konflikt na Blízkém východě | Společnost Walmart | Rychlý růst | Ges Group | CMCSA | Prime | Stagnace | Rozpočet | Postmates | Empresa Media | Negativní dopad | Evropské banky | Google | Apple | Libra | GM | Koronavirová krize | Energetický a průmyslový holding | WM | GameStop | Zvýšení základní úrokové sazby | Nafta Industrija Srbije (NIS) | Analytik J&T | CFD | Akcie NextEra Energy | Bitcoin Cash (BCH) | Vysoké úroky | Společnost Admirals | Řetězec Casino | Hodnota banky | Open | Cena akcie | Dow Jones Industrial Average | Pavol Kováčik | Aleš Lenc | Nabídka akcií | DGX | Vyjádření premiéra | Automobilka Renault | IPO kalendář | Americké ministerstvo obchodu | ČEZ Daniel Beneš | Pilsen Steel | Švédsko | Zahájení výsledkové sezóny | Technologická společnost Apple | Regulace AI | FTSE | TSLA | Výrobce letadel Boeing | Ztráty zaměstnání | Financovat | NJJ Presse | Příprava | Jaderná elektrárna Temelín | Klíčové zasedání | AT&T (T.US) | Ztráta | Sotirios Zavalianis | Společnosti z USA | Cardinal Health | BRICS | Madeta | Udvar-Hazy | Investiční rozhodnutí | Hlavní akciové indexy | PHIA | FDIC | Londýnský index FTSE 100 | Fortune | AMD.US | PRO-DOMA | Jednání ECB | Arm | Obchodní řetězce | Fond | IPO Uber | Federal Reserve | Akro | ECB | RRR | Vysoký výnos | Květnová inflace | Nový rekord | Arbitráž | PARTNERS FINANCIAL SERVICES | Úroky | Nová mutace koronaviru | EZJ.UK | Severomořská ropa | Refinitiv | Uniles | Krungsri Bank | Belviport | Renaissance Capital | CVX | PPF Telecom | Ranní nadhoz | Portu | Miliardy švýcarských franků | Cena | NÚKIB | Easy Jet | Investiční banky | Toshiba | ACWA Power | IPO společnosti Corebridge Financial | ING | Salvador | Řetězec | BioNTech | Velikost pozice | ERÚ | GWW | SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Boeing (BA.US) | ASML Holding NV | DOT | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Moneta | Akcie 3M | Akcie dnes | Chatbot | Globální rizika | Sunny Xi | IG Markets | Cenový cíl | Pražská burza cenných papírů | Spojení s Monetou | Aktivum | Proočkovanost | Ceny akcií | Izrael | Skupiny PPF | Inspirace | Smartwings Group | TABAK | Zájem o hypotéky | Huawei Technologies | Ruská invaze na Ukrajinu | Huayou Cobalt | Přenos | Investiční platforma Portu | S&P500 | EBay | Převzetí firmy | Telekomunikační společnost | Ruský trh | Společnost Rohlik Group | LEAG | Termínované vklady | MUFG | Čínská ekonomika | Akcie AT&T (T) | Ceny | Euro vůči dolaru | Pokles úroků | Vyšší úroky | Abbott Laboratories | Prudký pokles | Kurzy | Koronakrize | Technologie | Break Even | Vysoká inflace | Raiffeisenbank Helena Horská | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | Čistý zisk banky Moneta | Budvar | ČNB | Vesa Equity Investment | Letecká osobní doprava | TSLA.US | Dluhy | Zoetis Inc | Cigna | VW | A220 | ANTM | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Suez | Americká firma | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Ranní zpráva | Pokles | Vydání nových akcií | Dekret | MGM | UEC | Akcie Virgin | Životní pojišťovny | Czech Media Invest (CMI) | Směřování trhů | RHI | Margin | Golden Prague Hotel | Počet žádostí o podporu | Nižší zisk | Platební prostředek | Právo | Akcie JPMorgan | Ekonomické výsledky | Biogen | Andy Jassy | NYT | Společnost Twitter | Energetický regulátor | Apollo Global Management | Zpomalení globální ekonomiky | Americké společnosti | Akcie Siemens | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | Odhady ekonomů | Potenciální zisk | Daňová sazba | Pavel Tykač | Charles Schwab | Royal Caribbean | Americký trh | Poplatek | Moody's | Server BBC | Zemědělci | Platební bilance | 4GLD | ACS | Lego | Nové zakázky | Robert Šuman | Akcie Monety | Banka | Makro | LE & CO | Inflace v listopadu | Mercedes | Index ISM | Carlyle | NTT | Eurowag | Americká ekonomika | Mosaic | NVDA | Credit Suisse Group | Odpor | Penta Investments Group | Akcie spoločnosti | TSM | Americký výrobce letadel | Letadlo | Obchodník | Čepro | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Automobilka Toyota Motor | Plynárenská společnost | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | MRNA | Aircraft | Tržby | COVID-19 | Obchodování na americkém trhu | Luboš Růžička | Futures kontrakty | BoE Andrew Bailey | Kapitálové požadavky | Obchodovaná společnost | Regulátoři | CF Industries | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | ISIN | Stimulační balík | ROE | Blue-chip | Zastavení výroby | Evropská centrální banka | Roční výnos | Indikátor | Index cen | Obchodování forexu | Vládní koalice | Německý ministr financí | Intel (INTC.US) | Dialog Semiconductor | Paypal Holdings | Globální letecká osobní doprava | Růst ceny | Boeing a Airbus | Mutace koronaviru | SNAP.US | ISM | Čínská vláda | GE money | Index PX | USCBC | Deliveroo | Akcie Philip Morris | EBIT | Společnost Facebook | Kryptoměnový gigant | Daně | Mitsubishi | Lídři | Skupina OPEC | Mezinárodní organizace práce | Impérium | Close | Americká centrální banka (Fed) | Cena za akcii | Pivot | Akcie Schlumberger | Kryptoměna | Potravinářství | Vývoj hodnoty | WizzAir | CRH | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Nafta Industrija Srbije | Bristol-Myers | Obchodování na burze | Růst výroby | Česká ekonomika | Zásoby ropy v USA | Antivirus | Vyplácet dividendy | Nové hypotéky | Intervenovat na devizovém trhu | Momentum | Pandemie nemoci | Pozitivní sentiment | British Airways | Akcie Shell | Aeroflot | CBOE | Akcie společnosti Lucid | LGES | Konsorcium | Primárky v Nevadě | Chrysler | Prezident Vladimir Putin | Vývoj inflace | Moskva | Růst zisků | Analytik Trinity Bank | Zisky | Amazon Jeff Bezos | HICP | Licence Sberbank | Partners | Shanghai Composite | FCA | Oslabení kurzu koruny | American Express Company | Současné ceny | BNP Paribas | Konsenzus | Conference Board | Finance | Společnost DoorDash | Zboží dlouhodobé spotřeby | Akcie Boeingu | Americký index S&P 500 | E*Trade Financial | Přímé lety do Tel Avivu | Globální ekonomika | Hrubý národní důchod | Intervence na devizovém trhu | Cena palladia | Průmyslové firmy | Globální nedostatek čipů | COST | Akcie NextEra Energy (NEE) | ACEA | Alpiq | Situace na trhu | Bitcoin Cash | GRMN | Allianz SE | Miliardy eur | Šmejc | Ministr zahraničí | CETA | Voda | KLM | Renfe | Energetická skupina ČEZ | Chesapeake | MLM | Ranní okénko | Cisco Systems | Situace na trhu práce | EPGC | Starbucks | Malé ztráty | Toyota | Otakar Šuffner | Delta Air Lines | Vyšší sazby | Očekávání do budoucna | Uretan | Společná měna | Cena zlata | Electricite de France | Světové obchodní organizace | HSBC | Přehled kurzů | Pullback | Tržní síly | CBRT | Nvidia (NVDA.US) | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Měnověpolitické zasedání | Vývoj měnového páru GBP/USD | Výkonnost akcií | NYSE:APD | Euro STOXX | Trinity Bank | IPO Instacart | Breakout | Jitka Tkadlecová | Pojištění vkladů | Stabilní společnosti | F-35 | Akcie Air France-KLM | Navýšení kapitálu | CPI index | Alza | Růst cen | Společnost Chevron | LNR | Saxo | Drahé kovy | Freeport-McMoRan | News Corp | Open Society Foundations | Ondřej Průša | Cased Telescoped Munice | Akcie Lucid | Eurojackpot | RSI | Vysoké inflace | Celoroční projekce | Akcie Apple | Hypoteční sazba | Dovoz oceli | Rheinmetall | Výsledky letecké společnosti | Asset management | Delaware | ERA | MSCI World | Jarmila Plevová | Repo sazby | Vysoké dividendy | Vega | Poptávka | IFO index | Financování | Metaverzum | Úroková sazba v USA | Pokles akcií | Konsolidovaný čistý zisk | ČSÚ | IoT | Sinovac Biotech | Cenový graf | Nissan Motor | AWK | Burza v Argentině | Gasoline inventories | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Čína | Philadelphia Fed | Omezení dodávek | Rostoucí akciové trhy | Akcie AMC | Prodávající | Alphabet (Google) | Rainbow (RBB.UK) | ECB rozhodnutí o sazbách | GMT | Nálada spotřebitelů | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Occidental | Invaze | Spirit Airlines | Pokles ekonomiky | Růst HDP | Index pražské burzy | Poradenské služby | Růst úroků | Americké banky | Volby do Evropského parlamentu | WBA | Pivotní body | Gilead Sciences (GILD.US) | Výrobce sportovního oblečení | Akcie Newmont Goldcorp | Czechoslovak Group | KSU | Inflační očekávání | Believe | Investiční poradenství | TRASK SOLUTIONS | Index pražské burzy PX | Expobank | DAX | Růst spotřebitelských cen v Německu | Jihokorejské společnosti | DISH | Moderna akcie (MRNA) | AAL | Reporty | Zvýšení základního úroku | Americké akciové trhy | GIC | Primární veřejné nabídky (IPO) | GfK | Simplify Asset Management | Jan Hamáček | Line | Převzetí firmy Twitter | Cena kryptoměny | EGAP | Strojírenské firmy | Premiér Babiš | Globální trhy | Akcie Pilulky | Capital | Menší úrok | FT | ECB Christine Lagardeová | Kancléř Olaf Scholz | Meziroční inflace v ČR | UniCredit SpA | RBI | TA3 | Bulharsko | ALGN | Obchodování na akciových trzích | Investor | Tykačův mluvčí | Průměrná mzda | Kalendář událostí | MIFID | Uzavření trhů | Mali | Distillate inventories | Obchodovat | Softwarová společnost Microsoft | Jitan Solanki | Průmysl eurozóny | ÚKZÚZ | Pokles trhů | PSX | Oil inventories | Pokles zásob | Analytik J&T Banky | Zvýšení inflace | Dna | SolarEdge | Wüstenrot | PROMET | Pocity | Shell Plc | Německé vládní strany | Colt CZ Group | Hospodářský růst | Medvědi | Hrubý domácí produkt Německa | Halliburton | Nové rekordy | Tržní sazby | Philadelphia Fed index | Největší americká banka | HSBC Holdings | XTB Štěpán Hájek | Dividenda | Nárůst výnosů | Technologický Nasdaq | Cena severomořské ropy Brent | S&P/Case-Shiller | AKESO | Axel Springer | Odhodlání | Výsledky makroekonomických statistik | HAS | ArcelorMittal Ostrava | Spotřebitelské ceny v Česku | Palo Alto Networks | Dreamliner | Směnárna | Akcie Gamestop | Tony Sycamore | FinTech | Bohumil Trampota | WTI | Standard & Poor's 500 | Výměny akcií | Bod | Miliardy korun | Bankovní rada České národní banky | Richard Branson | Akcie americké společnosti | Shares | Zisk společnosti | Elektrotechnický koncern | Raiffeisen Bank International | Leasingové společnosti | Christine Lagardová | Dalibor Dědek | RBNZ | Naftogaz | New York Times | Správa PPF | Kapitálové trhy | Jihokorejská společnost | FRED | AMGN | PRUSA RESEARCH | Poptávka po letecké nákladní dopravě | Obchodování s měnami | Data PMI | Získané peníze | Video | HDP | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | ROCE | Micron Technology | Turistický ruch | Výrobní aktivity | Veolia | O2 CR | Honeywell International | Nord Stream | EMU | Problémy | Saúdská Arábie | Projevy centrálních bankéřů | Americký miliardář | Tesla (TSLA.US) | Reebok | KMX | Ziskovost | OCI | PMČR | Payrolls | Zadlužení firem | Bankéři | Týdenní tržní výhled | Technology | Vzrušení | LES | Cena ropy | Imperial Brands | Porušení zákona | Sazby na termínovaných vkladech | Plán firmy | Mezinárodní standard | Aeroports de Paris | Rates | Jaderné elektrárny | Obchodování Bitcoinu | Firma | Bohemia Interactive | Inflace | Advanced Micro Devices | Americká pravidla | Prezidentské primárky | Liquid | TSM.US | Marže | Využití kapacit | Vysoké zisky | Planeo Elektro | Trading Central | Pivovar Budvar | Palantir (PLTR.US) | SpaceX | Německá ekonomika | Analýza | Společnost Virgin Galactic | Státy EU | Renáta Kellnerová s rodinou | Měny G10 | Jack Dorsey | Koruna zpevnila | Předběžné výsledky | Canal Plus | Capitalinked.com | Tweety | Americké ministerstvo obrany | Načasování | BOOST | Apple Watch | PLUG.US | Prosus | Televize Netflix | Pokles cen akcií | Zprostředkovatelé | Alphabet | Vedení společnosti | Měny považované za bezpečné | Konjukturální průzkum | Zkušenosti | Ropa | Výhody | Pravidla regulace | Index PMI | Emmanuel Macron | Churchill Capital IV | Ether | Zasedání měnového výboru | Apple Vision | Německý kancléř Olaf Scholz | Delta Airlines | Signály | Omikron | Ekonomická rizika | Spotřební daně | Lira | Akcie Walgreens Boots Alliance | Boeing Co. | JPM | Sklo Union | Vklady klientů | MCD | Lot | Akcie Alphabet | IHS Markit | Obchodování akcie | Statistiky | Peněžní zásoba | Erste | Podílník | Referendum | Fiocchi | PSX.US | Stoxx 600 | Výprodej | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Monetární politika | SAP | Analytici z Wall Street | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Výnosy banky | Hlavní index PX | JPMorgan (JPM.US) | Diverzifikovat | Akciové tipy | Spolkový statistický úřad | FX | Inskol | Americká Komise pro cenné papíry | Blizzard | Krach SVB | Světové finanční trhy | Facebook | Deutsche Bank | RUB | Pohonné hmoty v ČR | Američané | Kurz | Market | Forexu | Americká Federální obchodní komise | Home Credit | MUFG Bank | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Unicredit | Měsíční mzda | DG | EMA | LMT.US | Ekonomka | Zasedání amerického Fedu | Valné hromady | Pokles výnosů | Litecoin | Ředitel Komerční banky | Telefónica | EasyJet (EZJ.UK) | Finančník George Soros | Restrikce | DUK.US | Merck | Optimismus | Thomas Schäfer | Největší banky | Snížení spotřební daně | Hliník | Gigafactory | Společnost Air Products | DBK | Růst dolaru | About You | Nezisková organizace | Liberty Steel | Euro | Průzkum společnosti | Bělehrad | Akcie podniku | Negativní vývoj | WELL | Francouzský CAC 40 | Tyson Foods | MALL | Greg Kelly | Akcie na pražské burze | Long Range Air Assault | JP Morgan | Dolar | Byznys | Nejhorší výsledek | Čínský vicepremiér Liou Che | Costco | Debata | NortonLifeLock | Nárůst zisků | Indikátor důvěry | Objem vkladů | Investujte | Americká popová superstar | Hodnoty měny | Měď | HCBV | Loď Ever Given | Stock Spirits | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | ANZ | Index londýnské akciové burzy | BX.US | Inflace cen | Konglomerát | Yield | Naše prognóza | AUD | Bank of New York Mellon | Napadení Ukrajiny Ruskem | Contract | Reputace | Binance | Palantir Technologies | Obchod | Norské aerolinky | Dominion Energy Inc | Poskytování hypoték | Federální rezervní banky | Pozitivní výsledky | Breakout Trader | Zpomalení růstu | Christine Lagarde | Didi Global | Počet obyvatel | Výrobce čipů Intel | Capitalinked | Risk | Dodávky ropy | Predikce | Fibo | Radomír Lapčík | Visa (V.US) | Plynárenský gigant | Růst ekonomiky | Upisování | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Úřad práce | Aerolinky Ryanair | Zahraniční kapitál | Citigroup | BLK.US | Ekonomové | Cestovní ruch v ČR | Siemens Healthineers | Softbank | Future Combat Air System | Rozkolísanost trhu | Sony | A350 | Ohio | Banka JP Morgan | Hospodářství | MIB | Čínský export | Hlavní ekonomka | Amcor | Mediální skupina | Rada ČNB | Etoro | Útok Hamásu | LIVESPORT | Huntington National Bank | EV | Ohlédnutí | Jiří Milek | EU | EBITDA | Mezinárodní banky | Investiční doporučení | Ruská agrese | CETIN | RHM.DE | Sev.en | Automobilka Škoda Auto | KBC Group | LPL Financial | Uniper | CVNA | Zoom Video Communications | Belgická vláda | Ministerstvo financí | Ztrátový týden | Soud v Karlsruhe | Intermediate | Spojené státy | Zisková marže | CAR | Ekonomická krize | Casinos Austria | TEPLÁRNA OTROKOVICE | Šíření nákazy | Zasedání ECB | Air Liquide | Gamble | Credit Suisse | Společnost British Airways | Objem investic | Portfolia | Rudolf Jelínek | Fresenius Medical | AirFrance-KLM | Tesla | NN Group | Expert | Deutsche Lufthansa | Hodnota indexu | ARM | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Vývoz | Index výrobní aktivity | Komerční banka | Irské aerolinky Ryanair | Celý index S&P | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Regulace trhů | Členské státy EU | Gate | Společnost Israir | Týden na akciových trzích | Televize Sky News | Samsung | Recese | ZNGA | Generali Česká pojišťovna | Sam Altman | Emisní povolenky | Akcie bankovní skupiny Erste | Německé aerolinky | Miliardy | ASML | AXA | Ropný gigant | BAC.US | Renault | Švýcarský frank | Růst akcií | WP | Bank of Canada | Capital Partners | Investoři a obchodníci | Erdogan | Virtuální měny | Volby na Islandu | Vývoj pandemie | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Silicon Valley | Fond Petrus Advisers | Růst globální ekonomiky | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Výroby elektromobilů | Analytik Portu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Odchod z Ruska | Activision Blizzard | VET | Akcie Applu | Hargreaves Lansdown | Společnost EDF | Kyjev | Největší propad | Stavební povolení | Pandemie | Squad Automatic Rifle | Počet nových žádostí o podporu | Tencent Holding | Inflace v Německu | Index francouzských akcií | HELUZ | Petr Kellner | Denní graf | Spekulace | Manažerka | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Irské aerolinky | Silný support | Air Products | Akcie PayPal | Americké burzy | Negativní zprávy | Realitní společnosti | Internetové firmy | Lety do Tel Avivu | Ekonomka Raiffeisenbank | Akcie Porsche | Sazka Group | Mazars | Dceřiná firma | Frank | Skupina CZG | Ministři | ETN | Renault (RNO.FR) | Kapitálové výdaje | OSF | Mondelez | Paul Schockemöhle | Negativní nálada | STAR | Transparentní | Tržby v eurozóně | Kurz eura | David Cameron | Desetileté dluhopisy | Americké ministerstvo práce | Členské státy | EASA | Výkon dolaru | Olympijské hry | KBC | Prodeje existujících domů | Dlužníci | Centrální banka USA | Goodyear | Caixin | Automobilka Volkswagen | Zbrojovky | Britské národní loterie | Společnost Allegro | Dieselgate | Vishing | Změna sazeb | Závislost na Číně | Americký internetový obchod | KPMG | Lufthansa | Ceny energií | Společnost Cineworld | Fresenius SE | InterContinental Hotels Group | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Grayscale Bitcoin Trust | Ratingová agentura S&P | Scott Donnelly | Intel | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Silky Zdeňka Porybného | Ticker | Základní sazby | Dluhy českých domácností | Vladimír Heluz | Regeneron Pharmaceuticals | Analytik Komerční banky | Úspěchy | Jak obchodovat | Kiwi | Korporace | Denní změna | Atlantik | Prezident Donald Trump | Citigroup (C.US) | Nouzový stav | Christie's | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Advance | Doporučení Koupit | Zoetis | Plán obnovy | OSN | Soud | Kotační výbor | Panika | Společnost ČEZ | Komunita | SPAC | Avon Products | Výkon amerického dolaru | Booking | LyondellBasell | Blockchain | Cena elektřiny | Největší tuzemská banka | Agentura Fitch | Kanadský dolar | PMI indexy | Soukromé podniky | Uhlí | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Konflikt na Ukrajině | Martin Novák | Skupina Smartwings | Koncern Sony | Mince | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Knight | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Státní distributor paliv | Nord Stream 1 | Benzín | Ministr financí | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Western Union | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Pokles sazeb | Adidas | Sberbank CZ Jiřina Lužová | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | Finanční společnost | SVB Financial Group | Důležité informace | Zásoby plynu | Las Vegas Sands | Švýcarská společnost | Reorganizační plán | Akcie na burze | Oslabení | Kroky Fedu | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Verizon | Letecká doprava | GE Money Bank | Windfall tax | Platforma | Rollover | Politické události | Norwegian Air | Evropský statistický úřad | Hertz Global Holding | Energetika | Manufacturing | Etnetera | Akcie společnosti Nvidia | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | AirFrance-KLM (AF.FR) | CNN | USD/RUB | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční ukazatele | Fiat Chrysler (FCA) | Peter Rawlinson | Nařízení | Americká cla | Vonovia a Deutsche Wohnen | Pioneer Natural Resources | SWIFT | Sazba hypoték | Akcie Lucid Group | Poskytování úvěrů | Schodek | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Fed index | Bankovní sektor | Sankce na Rusko | Indexy | Forex Factory | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Oživení poptávky | Hospodářské krize | M2 | Severomořská ropa Brent | Největší světové kryptoměnové burzy | Úrokové sazby na hypotékách | Prudké výkyvy | Odkup akcií | Akcie automobilky | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Baterie | Mezinárodní měnový fond | Gold | Kongsberg | PAH3 | Akciová společnost | Raiffeisen Bank International (RBI) | Česká národní banka (ČNB) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Aerolinky Flyr | Průmysl | Očekávané výsledky hospodaření | Akcie společnosti Mesa Air | Státy Mezinárodního měnového fondu | Očekávané výsledky | Japonský akciový index Nikkei | Rychlé šíření viru | Nebraska | Firma Avast | Kiwi.com | Pyramida | Výrobní závody | Airbus Group | Marže společností | Tempo růstu | Prezidenti Turecka | Podnikatel | Meziroční růst spotřebitelských cen | InPost | American Airlines Group | RBB | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Boom AI | Natland Group | Aerolinky | USD index | Čisté úrokové výnosy | Joshua Angrist | Prodej skupiny | Seznam.cz média | Nadhodnocení | Churchill Capital | A321Neo | Continental | Zrušení daně z nabytí | Ministerstvo dopravy | Pohonné hmoty | Biliony | Bankovní index | Divergence | Bankovní regulační orgány | Shiba Inu | EasyJet | Celkové provozní výnosy | Bilion dolarů | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | Marathon Oil | Federální obchodní komise | Investiční činnost | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | Hackerské skupiny | Kurzy měn | CarMax | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Hlavní evropské indexy | Loterie | Vylepšení teorie aukcí | Omezení těžby | Analytik České bankovní asociace | Index evropských akcií | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Společnost Newmont | Europoslanci | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Humana | Ceny drahých kovů | Varování | Obchodní bilance | LATAM Airlines | Hospodářské soutěže | Úsilí | Družba | LLY | PayPal Holdings Inc | Údaje o nezaměstnanosti | APP | Tomáš Holub | Ekonomika Spojených států | Srbská ropná společnost | EOG Resources Inc | Ministr zdravotnictví | Spojení | Cykly | Akcie aerolinek | Bankovní společnosti | Long | Western Digital | Rally | Bankovní rada | Telekomunikace | Pojišťovna | Euro Stoxx 600 | Macron | Výsledky za Q4 | CPI Property | American Airlines Group (AAL.US) | Zasedání České národní banky | GLE | Spokojenost | Globální ekonomický výhled | Bear | Modrá pyramida | PlayStation | Tripadvisor | EP Global Commerce (EPGC) | Internetový obchod | Řád bílého lva | Výplatní poměr | Akcie Citigroup | Carvana (CVNA.US) | Fischer | Zadlužení Německa | Intesa Sanpaolo | Ruský Gazprom | Pokles inflace | Aktiva | Osobní příjmy | Pražský městský soud | Čínský výrobce elektromobilů | Guillaume Faury | Zprávy z pražské burzy | Začátek výsledkové sezóny | Uranium Energy (UEC.US) | PPF Jitka Tkadlecová | Prodejní tlak | Časopis Forbes | Širší index | Cenový strop | XYL | NextEra Energy | Izraelské aerolinky | Zasedání centrální banky | Discovery | Index S&P bankovních společností | Index německých akcií DAX | České měny | Akcie Deutsche Bank | Royal Bank of Canada | Negativní vývoj ekonomiky | Švýcarská banka UBS | Business | Poradenské firmy | Akcie Home Depot | J&T Capital Partners | Evropští investoři | Akcie Stock | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Camelot LS | Výnosnost | Indikátory | Ceny výrobců v eurozóně | Nejnovější statistika | Albemarle | Srbsko | Arizona | WFC | Sev.en Global | Odvolací soud | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | Panevropský akciový index STOXX 600 | Jaroslav Nosek | Royal Dutch | TikTok | Plug Power | Akcie WW | Státní podpora | Plynárenské společnosti | Ropovod TAL | Martin Durčák | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | SP500 | Technologická společnost | Platební společnost | Index euro | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Americký Federální úřad pro letectví | Řešení energetické krize | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hodnota trhu kryptoměn | Helena Horská | Nový stavební zákon | ČBA | Konfederace | Mobilní operátor | Nejslabší růst | Program kvantitativního uvolňování | Nový týden | Výsledky voleb | Šéfka ECB | Futures na americký dolarový index | Paschal Donohoe | Španělský IBEX 35 | Long signál na akcie | Orsted | Aston Martin | CZG - Česká zbrojovka Group | Zdravotnictví | Fox Corp | Energetické krize | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | Economic | Ministryně financí | Časový úsek | Bezpečnost | Diskontní sazba | Celkový počet klientů | Brazílie | Jihoafrická republika | Společnost BP | Microchip Technology | Trhy dnes | Čistá zisková marže | Energy Aspects | | Tomáš Cverna | Německý statistický úřad | Macy's | Indexy PMI | Smartwings | Mateřská společnost | Pochybnosti | Velké investiční fondy | Omnipol | Danske Bank | Orlen Unipetrol | Investiční skupina PPF | Signet Bank AS | Ivan Baťka | RTL | Členské země | Seat | Enverus | Provozovatel letišť ADP | Riziková aktiva | BNY Mellon | Německé společnosti | Regeneron Pharmaceuticals (REGN.US) | Trinity | Stratég | Signa Holding | Prodeje automobilů | Známky oživení | Čínský akciový trh | Majetek | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | Sky News | Purple Trading | Raytheon Technologies | WFC.US | Automatizace | Fio banka | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Období nejistoty | Sentiment | Životní minimum | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | AUTO JAROV | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | Negativní hospodářské dopady | Akcionáři Avastu | Největší pokles | CFG | Politika | Konkurence | Vladimír Vávra | Banka Barclays | Nálada na trhu | Makro Cash & Carry | Duke Energy Corp | Letecké společnosti | Zdeněk Pelc | Investice do Applu | Akcie ČEZu | Akcie zbrojovky | PLN | Kapitalizace | Společnost Benxy (Zonky) | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Burzovní hodnota | Ceny průmyslových výrobců | SAS | Burza Binance | Investiční ředitel | Dnešní seance | Americké futures | Paxlovid | Alternativní taxislužby | MAM | FinTech akcie | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Novinky.cz | Centrální banky USA | HEICO | IT společnost | BHP | Per rollam | Jak investovat | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Forint | Americké akcie dnes | Britský ministr zahraničí | Karel Komárek | Epic Games | Velká Británie | Kybernetický útok | Zprávy z krypto | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Citibank | Hospodaření velkých bank | Dnes zveřejněná data | Pomoc firmám | Evropské společnosti | České aerolinie | Šéf firmy | Japonský akciový index | Puma | Real Estate | WeDo | Objemy obchodů | Společnost Amazon | Úrokový výnos | George Soros | Klaus Zellmer | Deutsche Bank (DBK.DE) | EdF | Rozpočtový deficit USA | Protiruské sankce | Optimismus investorů | Poskytovatelé úvěrů | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Nastavení sazeb | Geopolitická rizika | Applied Materials | Symantec | Indie | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | Společnost Virgin Atlantic | J&T Banka | Zátěžové testy | Omezení spotřeby plynu | LTC | Technologické akcie | Účetní období | Měnové politiky | Akciové opce | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Oregon | David Vagenknecht | SVB | Společnost Gilead | Koncern Volkswagen | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Čínský výrobce | Výprodej akcií | Ekonomika | Kartel při obchodování | Německé automobilky | Internetová firma | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | WTO | DCC | Vivendi | Camelot LS Group | Akcie cestovní kanceláře | Hospodářské noviny | Sněmovna reprezentantů USA | Státní veterinární správa | Proticyklické kapitálové rezervy | Sankce | Commerzbank | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Inflační krize | Spořící účty | Poradenské společnosti | Jiří Šimáně | Investiční manažer | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Výplaty dividend | Oživení leteckého cestování | Vysoké zhodnocení | Výhled | Trade Financial | Operátor O2 | Akcie Lucid Group (LCID.US) | PPF Renáta Kellnerová | Index technologického trhu | Nastavení odvodů bank | České akcie | Prodejní cena | Fond Petrus | Aerolinky Virgin Atlantic | ESM | ZEN | Erste Group Bank | Úřad pro ochranu osobních údajů | Vlastní investice | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | PCAR | Výrobní inflace | Americký trh práce | Automobilový koncern | Diamondback Energy Inc | Obchodní účet | Colt CZ Group SE | Deriváty | Ethereum | Čínský vicepremiér | Kótování | Japonská ekonomika | Embargo | Investiční fond Saúdské Arábie | Akcie Moderna | Vysoké ceny | Hry | Akciový index DAX | Odpovědnost | iRobot | Roberto Azevedo | Jestřábí ECB | Reálný obchodní účet | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | ONE | Propouštění | Zaměstnanci | PayPal | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Trans Adriatic Pipeline | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | Finanční trhy | ČNB dnes | Lumius | Banka Creditas | Provoz britské národní loterie | Největší naleziště zemního plynu | WIZZ.UK | Couche-Tard | Nízké ceny ropy | Burza dnes | Burzovní společnost | FTSE/MIB | Cyrrus | Dobrý výsledek | Mesa Air (MESA.US) | Burze | Cenové rozpětí | Expanze | Klesající úrokové sazby | Americké akciové indexy | Giphy | Jiří Šmejc | Balík sankcí | Insider | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Růst cen energií | Hospodářský cyklus | Síkela | Prodejní signál | General Motors | Libor Chrobok | Konsolidace | Fondy | Londýnský index | Komise pro cenné papíry | XTB Tomáš Cverna | Vliv na finanční trhy | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Týdenní výkon | Fúze | IPO společnosti | Investiční společnost CVC | Antivirové společnosti | Epidemie nemoci | Bílý dům | WBA.US | OSVČ | STT | ČEZ | AAPL | Austrálie | HDP Číny | Německé ekonomiky | USA inflace | Společnost PPF Telecom | Financial Times | Radka Prokopová | Počet Američanů žádajících o podporu | Air Jordan | GOOGL.US | USD za barel | Philips | Kryptoměnová burza Binance | Spread | Iniciativa | Obavy investorů | Společnost Intel | Výrobce luxusního zboží | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | Under Armour | Pension Plan | New York | Anadarko Petroleum | BinckBank | MSFT | Wizz Air (WIZZ.UK) | Retail Investor | Jiří Rataj | Čistá ztráta | UAL | GS | Dřevo | AIG | Krize | Převzetí Monety | Kartel při obchodování s měnami | Fresenius | Zvýšení úroků | European Metals Holdings | Průměrná úroková sazba | Kyperská firma | Staropramen | Burzy v USA | Euro včera | EZJ | Akcie a inflace | Americká internetová společnost | Epidemie koronaviru | Mluvčí Smartwings | Automobilka Porsche | Vlastní akcie | CMI | Ukrajinská krize | Zlotý | IBEX | Britské loterie | AOS | Zpětný odkup akcií | NXP | Sedmadvacítka | Kraft Heinz | Anna Kellnerová | Cenné papíry Monety | Contracts for difference | Věřitelé zadlužených ČSA | Šíření varianty omikron | G20 | Janus Henderson | Míra inflace v eurozóně | Norská centrální banka | Nákupní signál | Bing | CEO | Panasonic | Společnost Moderna | Oslabení dolaru | Objednávky | TCL | Napadení Ukrajiny | Organická sloučenina | Meziroční míra inflace v eurozóně | Elektronická evidence tržeb (EET) | Majoritní akcionář | Společnost Walt Disney | Rally na ropě | Prezidentské volby | Dollar | Vratislav Zámiš | Burzy v Šanghaji | Elektrická vozidla | Základní úrokové sazby | Nízkonákladová letecká společnost | Nezaměstnanost | Trhy | Úročení vkladů | Měnové stimuly | Dolarový index | Výplata | Akcie společnosti Atos | Claudia Goldinová | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Prazdroj | Zrušení superhrubé mzdy | Poradci | Sazby | Akcie Tesla | Vít Kutnar | ODS | Dialog | Stock Spirits Group | Sekyra Group | Paroplynové elektrárny | Ředitelka | ISS a Glass Lewis | Lucid | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | HN | Společnost CVC | Skupina Volkswagen | Tapestry | Poradenství | České vlády | STZ | Cíle | Politická rozhodnutí | Burza | Čistá marže | Merkelová | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Zbyněk Frolík | Newmont Mining | AXP | Investiční skupiny | Firma Meta Platforms | Výrobci čipů | První odhad | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Izraelská armáda | Klouzavé průměry | Likvidita | Mathias Cormann | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Asociace exportérů | PPF B.V. | Rozhovor | Porsche | Wall Street výsledky | Španělský IBEX | Spotřeba domácností | Internetová společnost | Výrobní ceny v USA | Inventor Chemical Tankers | Transakce | BMO | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Jak funguje screening akcií | Nejvýraznější propad | Cena transakce | Marian Jurečka | Technologický index | Měny | Premiér Fiala | TechnipFMC | Session | Snížení úrokových sazeb | Akciový trh | Sankce proti Rusku | Innogy | MasterCard | Vzestup inflace | Mylan | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Raymond James | Výroba v Německu | Inflace v Japonsku | Atos | Zaměstnanost | Profitovat | Slovensko | Glencore | ISRG | Irsko | TotalEnergies | Nová historická maxima | Energie | Akcie aerolinek Delta Air Lines | Analytici společnosti | Vila ve Vraném nad Vltavou | Milei | Zpravodajství | Jamie Dimon | Michal Brožka | Ekonomika EU | Pohonné hmoty v Česku | IPO roku | Větší korekce | Kanadská centrální banka | Pharming Group NV | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | BAE Systems | USDX | Obchody s akciemi | BTC/USD | Inaugurace | 4fin | One Ticket | Dividendy | Měna | Skupina investorů | Jasný signál | Dodávky plynu | BRANO | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Finanční sektor | Marathon Petroleum | XPeng | Pracovní síly | Aktivity společnosti | Renáta Kellnerová | Alexion Pharmaceuticals | Ukončení obchodní války | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Jukos | EP Global Commerce | Česká zbrojovka Group SE | Salesforce.com | MSCI | Karanténní opatření | GE Renewable Energy | CV90 | Thomson Reuters | Snap | Britská ropná společnost | Výnosy | Paul Milgrom | FTMO | Walgreens | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | Aerolinky Israir | Penta Real Estate | Martin Ulčák | ProLogium | Snížení zisku | Opatření na podporu ekonomiky | FOMC | Robert Wilson | Snižování nákladů | JPMorgan | Xetra GOLD (4GLD) | Německá automobilka | ALXN | SPWR | Zahájení ruské invaze | Apple (AAPL) | Reakce investorů | Virgin Atlantic | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Trade | Eni | Akcie švédské automobilky | Optimismus na trhu | Společnost AMD | Central Group | Výnosy desetiletých dluhopisů | Authentic Brands Group | Izraelská letecká společnost | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | CITIC Dicastal | Microsoft Corporation | Portugalská vláda | Světová zdravotnická organizace | Pump & Dump | Emise | Hospodářské výsledky společnosti | ABN Amro | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Jiří Kovařík | EIA | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | FTV PRIMA | Akcionář | 1D | Miliardy USD | Provozní marže | Vicepremiér | Poradce | Tržby společnosti | FAST | Carlsberg | Obchodní den | Popová superstar | J&T Patrik Tkáč | Initial Public Offering | Vlády | GBP/EUR | Index Nasdaq (US100) | Signál | Peter Garnry | Írán | Zdražování | RBB.UK | CMC | Čínská firma | Protiepidemická opatření | Analytici JPMorgan | Pozemky | Předstihové indikátory | Cristian Maggio | Výsledkové sezóny | Společnost Oneok | Investiční ředitelka | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | State Street | Britská vláda | Poslední den obchodování | Vývoj cen akcií | EPS | Martin Podolák | ADP | Square | Gazprombank | Repo sazba | Biliony dolarů | Konec podpory Ukrajiny | CPI v USA | Oneok | Short squeeze | Úbytek | BioNTec (BNTX) | Ropy | Pracovní den | Soudní dvůr Evropské unie | Historie | Virgin Orbit | Volné peníze | C.US | Penta | Nové žádosti o podporu | Dow Jonesův akciový index | EET | Řízení rizik | Singapur | Společnost Tapestry | Polská společnost | Člen bankovní rady | Výnosy firmy | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Očekávané Earnings | Výdaje | Evropská komise (EK) | Výrobce aut | Hlediska technické analýzy | Ekonomický dopad | Angažmá PPF | Zisk EBITDA | Společnost | Covidové pandemie | Apple (AAPL.US) | Xilinx | HFT | WizzAir (WIZZ.UK) | List The Wall Street Journal | Firma McDonald's | Jaderná elektrárna | Sázky | Ministr hospodářství | Stahování akcií O2 | Petra Kopecká | Diamondback Energy | Forbes | Akcez | AF.FR | Obchodujte | Milan Vaníček | Maloobchodní tržby v USA | Zboží z Číny | Colt | Ceny americké ropy | Akcionáři Monety | Allergan | Kurzotvorné zprávy | Goldman Sachs Group | General Atlantic | BlackRock | Utažení měnové politiky | Francouzský index | Vysoká volatilita | Tkáč | Očekávaná inflace | BMW | Wood & Company | Cena akcií | Shiba inu (SHIB) | Varta | Ukrajinská ekonomika | Kupci | Plynárenské firmy | Rozšíření | Vitalik Buterin | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Fibonacci | Mimořádné zasedání | Britská společnost Cineworld | Cena americké ropy WTI | Ropný trh | Technologické bubliny | United Technologies | Institutional Shareholder Services | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Beneteau | ČVUT | Umělé inteligence | CPI Property Group | Buy | ASM International | Tisková konference | Eura | Schodek rozpočtu | NAS.NO | Neúspěch | AAPL.US | Nasdaq Inc | Ztráty | Internetové bankovnictví | Nizozemsko | Pershing Square Tontine Holdings | Africký mor | LyondellBasell Industries | Sulut Airways Indonesia | Organizace | Akcie Erste Group | Britský FTSE | Obilí | Ryanair | DIW | Letecký průmysl | Vrcholoví manažeři | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | UNCTAD | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Expedia | Services | Leverage | Snižování počtu zaměstnanců | Inflační data | Úrokové náklady | Stock Exchange | Růst | Objem obchodování | Provozovatel letišť | Vyšší úroveň | Kansas City Southern | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | RegioJet | Polská centrální banka | Akcie ČEZ | Evropský akciový trh | Pojišťovací společnosti | Energetické komodity | Akcie EasyJet | Ceny výrobců v USA | Příjmy | Antivirové firmy | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | Pohyby na trzích | Odhad letošního růstu | Ministři EU | Světoví těžaři | Jak koupit akcie | Risk-off | Propad ceny | Volvo | Výsledková sezóna v USA | Obchodování opcí | WU | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Dominion Energy | KO | Levels | Domácí měny | IAG | Parlament dnes | Měnový výbor | Obchodování na trhu | TWTR | Nejprudší pokles v historii | Šéf podniku | Fortinet | Zprávy z krypto průmyslu | BIDU | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Flyr | Zasedání MMF | Carolyn Davidsonová | Overweight | Index | Zisk Moneta Money Bank | Wall Street Journal | PCE index | Holdingové společnosti | Komoditní | Praktické tipy | Infineon | Align Technology | Rodinný trust Valerie Haščákové | Wirecard | Aukční síň Sotheby's | MiFID II | Sealed Air | Fundament | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Investiční fond | Průmyslová produkce | Úročení | Meziroční růst | Jižní Korea | Thermo Fisher | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | NHTSA | Merge | ČTK | Engulfing | Arca | Výsledkové zprávy | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | EC Investments | Zisk Monety | Obchodní platforma MetaTrader | Významná rizika | Václav Skala | Investiční skupina | Uber Eats | Repsol | Akcie Plug Power | Jednání vlané hromady ČEZ | TWS | Hodnota fúzí | Sanofi | Výsledky Meta | Dnešní zprávy | Mišustin | Obchodovat s cennými papíry | FOMO | Simplify | Aena | Česká národní banka | Tomáš Vlk | SAS.SE | Vitězslav Vala | Výzkumný ústav | Jonas Gahr Störe | Poldi | Společnost Uber | VWS.DK | Pandora | Práva na dividendu | Snížit úrokové sazby | Netflix | PTÁČEK | Banka Moneta | Koronavirus | Automotive | Letečtí dopravci | Partners Banka | REGN.US | Burzy v Evropě | Akcie zpevnily | Virgínie | Nizozemská vláda | Telenor Real Estate | Harley-Davidson | All Time High | Target | BA.UK | Petr Lamich | Hans Dieter Pötsch | Miliardář Daniel Křetínský | Palantir | Fairmont Hotels & Resorts | Bilance zahraničního obchodu | Michal Šnobr | Nová mutace | Bosch | Contipro | Josef Fojtík | Demokratické primárky | Tomáš Chrenek | LVMH | GLE.FR | Jitka Cechlová Komárková | Japonský parlament | Cena Virgin Galactic akcie | Unitedhealth Group (UNH.US) | Výsledek zasedání k měnové politice | Michal Šušák | Akcie Salesforce.com | Médea Group | Evropská investiční banka | Hlavní trh | Ukazatel EBITDA | Newmont Goldcorp | EP Commodities | AGEL | Program nákupů dluhopisů | Ceny letenek | DDoS útoky | Skupina Sazka | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Nexen Tire | Allegro | Výsledky Monety | Deloitte | Burzovní prázdniny | Geco | LPG | SCS SOFTWARE | Akcie Uberu | Hnutí Hamás | Hospodaření za loňský rok | Express | Petr Fiala (ODS) | KKCG | Zisk na akcii | Správa | České Radiokomunikace | Capital Management | Vinci | Dušan Kunovský | Tomáš Svoboda | Akcie Waste Management (WM) | Závazek | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Asos | Francouzské energetické společnosti | MTU Aero Engines (MTX.DE) | Ferrari | Akcie společnosti Uber | Čínská internetová firma | Sto nejhodnotnějších firem | ORSTED.DK | Xetra GOLD | Úřad FAA | Petr Borkovec | Citrix Systems | BMW.DE | Markit | Rezistence | AMC (AMC.US) | Dvoudenní summit EU | Čistý zisk banky | Volební shromáždění | Stimul | DR.MAX | Olívia Lacenová | Nutrien | František Fabičovič | Digital Turbine (APPS) | Největší ETF | Škodovka | Banka Morgan Stanley | Objemy obchodů na akciovém trhu | Běžná likvidita | CAD | Kryptoměna Bitcoin | BONATRANS | Snowflake | The Moscow Times | Volby v Portugalsku | Tykačova firma | ETF na S&P 500 | Záložna | Walgreens Boots Alliance (WBA.US) | Odhad růstu ekonomiky | Bitcoinový trh | INDO Defence | Nvidia akcie | Regionální volby | Výraznější impuls | Martin Český | British Petroleum | Martin Háva | Waste Management (WM) | Kapitálové kontroly | Úrokové výnosy | Vesmírná turistika | AI | VÚB | Federální úřad pro letectví | Daimler | Akcie Digital Turbine | TUI.DE | 5G | Index technologického trhu Nasdaq | PST | Obchodovat s akciemi | Zdeněk Reibl | ALCA | Objem hypoték | Index spotřebitelských cen | Linet | Posílení | Deutsche Wohnen | Société Générale | Pavel Hruzík | Svíčková formace | Dow (DOW.US) | Michal Šušák s rodinou | Pavel Juříček | Jan Vild | Ropné a plynárenské společnosti | Volby v Bělorusku | Pracovní místa | AAL.US | Americký dolar dnes | Banka Citi | WSB | Strategické partnerství | Rheinmetall (RHM.DE) | Kongsberg Gruppen | Datart | Kryptoměna squid | Zdeněk Ptáček | Jaroslav Haščák | Objem nouzových rezerv | Nejbohatší Čech | Parag Agrawal | WallStreetBets | Cena plynu pro evropský trh | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Vývoj ceny akcií | Tržní hodnota | Dánská farmaceutická společnost | Vývoj dolarového indexu | Vstup na burzu | Volby v Rwandě | Osobní příjem | Henkel | Obranný sektor | EURUSD | Margrethe Vestagerová | Nasdaq v New Yorku | Cena akcií Textronu | Skupina EPH | O2 | Pivovar | Více peněz | ČSOB | Kovy vzácných zemin | Blue Ribbon Sports | Martin Hájek | Brewin Dolphin | Béžová kniha | Jan Chudomel | NFP | Analytička | Jakub Němec | NVDA.US | Velké ztráty | Easy Jet (EZJ.UK) | Screening akcií | Vývoji podnikatelské nálady | Výrobce pneumatik | Ceny emisních povolenek | Vít Hradil | Trpělivost | Banka UBS | Investovat | Globální dluh | ECB minutes | Ekonomika USA | Podílníci | DOW.US | Baterie do elektromobilů | Nasdaq Composite | Události tohoto týdne | Ovocnářská unie | Úrovní podpory | Web Trader | Objem hypotečních úvěrů | Norsko | Konference OSN o obchodu a rozvoji | The New York Times | Supply | Psychologické hladiny | Zasedání FOMC | Munich | Mitsubishi UFJ | Vklady | CONTIPRO | Munich Re | Pronajímatelé letadel | Akcie Lucid Group (LCID) | Vyšší úrokové sazby | Balkánské země | BDX | Španělsko | Rockaway Capital | Likérka Stock Spirits | Americký prezident | WIZZ | Společnost Pfizer | Borsa Italiana | Americký index | Israir | Uzavření vzdušného prostoru | Prodej vozů | Sazby Fedu | Ceny železné rudy | Spojení Monety a PPF | HP TRONIC | Aker BP | Michail Mišustin | Akcie Procter & Gamble | Praní špinavých peněz | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Akciový index S&P 500 | Unijní soud | Akcie antivirové společnosti | TETA | Radoslava Štěpánková s rodinou | IFRS | Francouzský akciový index | PPF | Boom | Home Credit & Finance Bank | Connecticut | Concho | Airlines Economics | Skupina Home Credit | ADS | Americké centrální banky | Livesport | Bankrot | METROSTAV | HDP Německa | Mediální pozornost | iPhone 15 | Zdravotní péče | Riziko | Hodnota indexu PX | Duke Energy | Beechcraft | Hertz Global | Válka | Ruské společnosti | Český investor | Coronavirus | Telekom | Bloomberg | DAL.US | Modern Times Group | Roche Holding | Nabídka | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Pandemie COVID | Německý kancléř | Baker Hughes | Omicron | Letecká přeprava | FTSEurofirst 300 | Akcie Porsche (PAH3) | Volby v Mosambiku | MTX GROUP | ČSOB Pojišťovna | Nové metody | Macy's (M.US) | Reálné mzdy | ZSSK | Financial | Žebříček nejbohatších Čechů | TAP | Základní úroková sazba | UBS | Výhled vývoje ekonomiky | Telecom Italia | Analog Devices | Volby na Tchaj-wanu | Oliver Wyman | Šéf japonské centrální banky | V USA volba prezidenta | Lucid Motors | Nejlevnější hypotéky | Hlavní ekonom | TUI Sebastian Ebel | Smíšené pocity | CzechToll | Makroprostředí | Společnost Verizon | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Akciové tituly | Vysoké ceny energií | PPF Jiří Šmejc | Vytěsnění minoritních akcionářů | Snižování sazeb | Glass Lewis | AGROSTROJ PELHŘIMOV | Konec roku | Asociace | Vakcína | PRAŽSKÁ ENERGETIKA | Volby v Izraeli | Jat Tehnika | MTX | Velikost obchodu | Koš | Obchodní války | Pandemie koronaviru | Macquarie Asset Management | Dlouhodobý investor | Společnost Palantir | Úrokové sazby Fedu | Data z burz | Akcie SAS (SAS.SE) | Státní svátek | Indigo | Hodnota primární veřejné nabídky | Graf akcie | Bitcoin | Ruské akcie | Růst výnosů | Air Force Plant | Sankce Rusko | Ministerstvo spravedlnosti | Důvěra v českou ekonomiku | Comcast Corporation | Josef Vávra | Cílové ceny | Akcie AT&T | Nejziskovější | Německý výrobce | Volodymyr Zelenskyj | Ajay Banga | Přehled | Skupina Vivendi | Pavel Bouška | Překonání cílů | Úvěrové portfolio | Sektor služeb | Plyn | City | Akcie 2021 | Společnost PPF Telecom Group | Výnosové křivky | Makléř Wood & Company | Hospodaření | Zemědělství | London Stock Exchange | Futures | TUI | Inflace v eurozóně | EK | Finanční ztráty | Evropský statistický úřad Eurostat | Hodnocení akcií | Martin Vohánka | Pozitivní impulz | FinGO | Spotřebitelské ceny | Pavel Šebor | Volby v Bangladéši | GME | Italská vláda | Dopady koronavirové krize | IBEX 35 | Didier Pfleger | Měsíční data | Akcie Waste Management | Pokles ceny | Nemovitosti | Farmaceutické firmy | Beta | Klesající trend | Forex kalendář | Prodej akcií | Akcie finančních společností | Zpráva pro tradery | Savelletri | Vysoká cena | FXstreet.cz | Index Nikkei | Futures trhy | Americká data | Trust Valerie Haščákové | Dění na Ukrajině | Vestas Wind Systems | Parlamentní volby | CHF | Velkoobchodní ceny elektřiny | NEL | Roman Juráš | High risk | Míra nezaměstnanosti v Německu | Akciový index | Rezistenční úrovně | Futures na ropu WTI | Skupina ČEZ | Zastropování cen elektřiny | Mezinárodní skupina | PX index | Superstar | Adenza | Wall Street Journal (WSJ) | Oblečení | Akcie německé společnosti | Airbus (AIR) | Euro k dolaru | Reporting | Mutace viru | CzechToll/SkyToll | Burza v Moskvě | Uptrend | Fiocchi Munizioni | Akcie Delta Air Lines (DAL.US) | Cessna | Primárky v Portoriku | Německá energetická společnost | Medián | Veřejný sektor | Podpora | Výroba automobilů | Index CPI | Bohemia Energy | Aleš Michl | Index nákupních manažerů (PMI) | S&P 500 | xStation5 | Index Nasdaq Composite | Čínská společnost | Aareal | Electronic Arts | OpenAI | JDE | Produkce ve stavebnictví | Růst cen v EU | BMW (BMW.DE) | Tendr | Veřejně obchodovaná společnost | Zasedání k měnové politice | Sotheby's | Estee Lauder | Akcie Pfizer (PFE) | Globální akcie | Zlepšení | MT4 | Velké americké banky | Akcie McDonald’s | Open Gate v Babicích | News | Pohyby na finančních trzích | First Republic | Milan Teplý | Volatility | Zbyněk Knoll | Ahold Delhaize (AD) | Americký podnikatel | Ruská železnice | Jiřina Nepalová | Akcie EasyJet (EZJ.UK) | Portfólia | Royal Caribbean Cruises | RBC | Marek Španěl | Maloobchodní prodeje | Vakcína na covid | Konkurent | Illinois | Destatis | Zpřísňováním měnové politiky | Primární nabídka akcií | Očekávání trhu | Francouzská společnost | VDA | E-commerce | Zastavení růstu | Plzeňský Prazdroj | Největší kryptoměna | Americké sankce | Obchodní výhled | Vzdělávací webináře | Hospodářské výsledky letecké společnosti | Akcie Plug Power (PLUG.US) | MJ | Akcie Airbusu | C3.ai | Louis Vuitton | Editis | Nejnovější údaje | Zákaz dovozu | UNH.US | Burza kryptoměn | Partnerství | Podstatné kurzotvorné zprávy | Albemarle Corp | Rostoucí trendová linie | Magellan Midstream Partners | Zadlužení | Sto nejhodnotnějších firem České republiky | Finanční skupina PPF | Akcie ve Spojených státech | Vývoj ceny | Wynn Resorts | CITIC Group | Nvidia | Guvernér | Výsledky Nvidie | Tomáš Spurný | Makléř | Finanční systém | Special Purpose Acquisition Companies | Příjmy a výdaje | Důležitá rezistence | Poradce premiéra | Vestas Wind Systems (VWS.DK) | Přehled o dění | Manecomte Limited | Mario Draghi | Pfizer Inc. | UCG | Obchodní model | Hlavní index evropských akcií | Japonská centrální banka | DNB | ČR | AirBridgeCargo Airlines | Soud v Německu | EOG Resources | ETSY.US | Ropný průmysl | Norwegian Cruise Line | Ericsson | BHM Group | Radim Passer | CME Group | GEN | Týdenní pivot | JD.com | Elektromobily | Kontejnerová loď Ever Given | ONS | Dot-com | Snižování úrokových sazeb | Beiersdorf | RNO.FR | Akciový index Nikkei | Mountfield | NAFTA | Ukončení činnosti | BlackRock (BLK.US) | Čistý zisk Moneta Money Bank | INSEE | Lucid Group (LCID) | Ropná společnost Exxon Mobil | Jefferies | Capital Markets | České dráhy | HOPI HOLDING | Médea | Manažer fondu | Ropná firma | Mastercard (MA.US) | Lufthansa (LHA.DE) | Xetra Gold | Blue Ribbon | Ladislav Kříž | Amazon | Kellogg | Soudní dvůr | Royal Dutch Shell | Telecom | Karel Pospíšil | Orange | BAT | Závislost | UnitedHealth (UNH) | Sempra Energy | Pavel Louda | Marketingová komunikace | CVNA.US | Eurozóna | Aerolinky Lufthansa | František Piškanin | Cargo Facts Consulting | Dceřiné společnosti | Investiční balík | IG | Brenntag | XTB | Makroekonomický kalendář | Squid | Nejnovější zprávy | PM.US | Obchod s Čínou | Eastern European Media Holdings | Marathon | AIR.DE | ČTK mluvčí | Stahování akcií | Thales | Cena benzínu | Cla na dovoz | Kazachstán | Obchody na pražské burze | Společnost S&P Global | Prusa Research | Petr Marsa | EURGBP | Air Bank | Penta Investments Group Limited | Pepco | LG Energy Solution (LGES) | FXstreet | Marek Dospiva | Papcel | Forward | Vysoká poptávka | Závěrečný kurz | Společnost Delta Air Lines | Ruská centrální banka | Next | tunel Blanka | Balík akcií | Chorvatsko | Regulace trhů s kryptoměnami | Česká vláda | Underweight | Jaromír Rataj | Měsíční report | Sazby beze změny | Meta Platforms | KRAJSKÁ ZDRAVOTNÍ | Trader | Volby v Dominikánské republice | Vývoj vakcín | Hodnota akcií | OMV | Doporučení | Spoofing | Britské společnosti | TUI Group | Evropské akciové indexy | Kenneth Broux | Společnost Allwyn Entertainment | Naděžda Frolíková | Burzy v Hongkongu | Technický náhled | Travelers | Gilead Sciences | Wise | Indonésie | Soud EU | Statistický úřad | Saudi Aramco | Francouzský prezident | Akcie Pfizer | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | DSTI | Podnikání | Podnik | Růst české ekonomiky | Účinnost vakcíny | DIA | Pavel Tomek | Výrobce videoher | Evropské země | Finanční podmínky | Litecoin (LTC) | Honeywell | SSE Composite | AAA | XTB Research | Stavební zákon | Západní Virgínie | Petr Poláček | Krypto | MRO | Počasí | IPO Coinbase | Obchodování jedním kliknutím | Mediální společnosti | Paříž | Co bude | Německý index DAX | Prudká inflace | Nárůst sazeb | Francouzský index CAC 40 | EUR/GBP | Mattel | FUTURELIFE | Opatření | Těžaři | Pozice | Josef Mařinec | Air France-KLM (AF) | Korea Heavy Industry& Development | Jan Frait | Opimo Trade | Evropský regulátor | Celkový výsledek | Obchodujte akcie | Futures na ropu | Zdeněk Cendra | Akcie O2 | Jaroslava Valová | Oslabování koruny | Ústecký kraj | Pražský parket | NJJ | WHO | Etiopie | Šíření nového koronaviru | Spojení Monety | Antigenní testování | Linde | Barclays | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Ocenění | Antimonopolní úřad | Investing | PPF Group | Due diligence | Štědrý den | Fundamenty | Test na koronavirus | MTU Aero Engines | Intervenovat | Evropské investiční banky | Rodina Materových | B.1.1.529 | Volby v Íránu | Akcie Kofoly | Virgin Galactic (SPCE) | Nárůst podniků | SEC | Petr Šebor | Zkapalněný zemní plyn | ÚSOVSKO | Tempo růstu HDP | Světové trhy | Evropské indexy | Akcie BioNTec (BNTX) | Statistika | BBC News | Finanční podniky | MetLife | Tiger | Společnost Lufthansa | Advanced Micro Devices (AMD) | Průmyslové podniky | Šance | Futures na americké akciové indexy | Mark Zuckerberg | Analytik | Akcionáři Moneta | Stíhačka | GSK | Virus | Tržní kapitalizace společnosti | Emisní kurz | Raytheon Technologies (RTX.US) | Schwab | Denní ekonomický kalendář | Redukce | Česká antivirová firma | Wall Street | Akcie společnosti Delta Air Lines | REIT | Index euro stoxx 50 | EBITDA marže | Ford Motor | Tržní cena | SPCE | EBRD | CZK/USD | Ondřej Hartman | Walgreens Boots Alliance | Volkswagen (VOW1.DE) | Premiérka | Index DAX | Společnost Exxon Mobil | Provize | Universal Music Group | Revenues | Medvědí trend | U.S. Bancorp | PEP | MF | Dow Jones | Home Depot | Britská společnost | ITA Airways | Summit EU | Obchody s akciemi na BCPP | Turów | Cílová cena | Snižování cen výrobců | Úrokové sazby | Analytik XTB | Expobank CZ | Squad Weapon | Ruští hackeři | Společnost Rivian | Passerinvest | Roche Holding AG | Akcie bank | Trading | Lucid Group | CNY | Travelers (TRV.US) | London Stock Exchange Group | Palo Alto Networks Inc | Vyšetřování | Stažení akcií | Eurasia | Biden | Obchodovať kryptomeny | Budoucnost | Banky | Dodavatelský řetězec | Infineon Technologies | Americká letecká společnost | Bilance | Martin Vašek | GFG Alliance | Německá skupina | NASDAQ 100 | Peking | Společnost Seznam.cz média | Rostoucí mzdy | 737 MAX | Martin Moravec | Restrukturalizace | Lennar | Poptávka po ropě | Kompenzace | Fundamentální výhled | Hlavní město Praha | RTX.US | Cena kontraktu | Čínské centrální banky | BCH | Největší česká mlékárna | Microsoft Corp | Petra Kutnarová | MGM Resorts | LCID.US | Německá automobilka Volkswagen | Toyota Motor Manufacturing | JPMorgan Chase | Japonský konglomerát | Bunge | Tým FXstreet.cz | Lockheed Martin (LMT.US) | NKE | Certifikace | To nejdůležitější | Petr Otava | Automobilka BMW | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Marta Nováková | TradingView | Fio banka, a.s. | Epidemie nemoci covid-19 | Šíření koronaviru | Realitní skupina CPI Property Group | Rozhodnutí bankovní rady | Mluvčí PPF | Hospodaření firem | Akciový stratég | Lockdowny | AUD/USD | Prohlášení | Prodeje | Politici | Čínské firmy | Hyundai Motor | Kalifornské bankovní regulační orgány | Teams | Akcie BioNTec | Vymáhání práva | Objem fúzí a akvizic | Obchodní podmínky | Marek Vašíček | Intradenní obchodník | STMicroelectronics | Scott "Shark" McLaren | Akcie výrobce elektromobilů | CEFC Europe | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Index FTSE 100 | Výrobce elektromobilů | Goldman Sachs Asset Management | CITIC | Měnový pár | Odvětví | Bluechip | PX Pražské burzy | Mimořádný rozpočet | Správkyně Sberbank CZ | Finanční situace | Tempo inflace | Air France-KLM | Radek Dvořák | Meziroční inflace | Švédská společnost | MMM | G7 | Větší pokles | František Savov | Celková inflace | Bankovní licence | Joe Biden | CVC Capital Partners | IRBT | Návrh dividendy | Senegal | Paychex | Kotace | Guvernér ČNB | Společnost IAG | TUI (TUI.DE) | Hypoteční banky | Allwyn Entertainment | Akcie Virgin Galactic | Technický výhled | Výzkumná společnost | Bankovní asociace | Česká mlékárna | TPG | Sazba Fedu | Merck KGaA | Sláva | American Express | Webináře | LHA.DE | Abbott | Nová verze koronaviru | Prudký pokles cen | Didi | CANIS SAFETY | Základní sazba | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Anchorage | Zdeněk Trojek | Akcionář Monety | Volby v Salvadoru | FutureLife | Alexandre de Juniac | InstaForex | Novinky | Společnost Philip Morris | Kontrakt | Obchodní příležitosti | LOUDA AUTO | Rolls-Royce | Akcie Virgin Galactic (SPCE.US) | Skupina Air Bank | SEDG | Americký finanční ústav | Textron Aviation | Karel Pražák | Retail | Konkurenční společnosti | Ekonom | Indiana | PIF | USA | Ladislav Bartoníček | Marek Macháček | HSBC Asset Management | Nejhodnotnější české firmy | Nákup automobilů | Norwegian Air Shuttle (NAS.NO) | WhatsApp | Obchodní válka | Německá finanční společnost | Steven Udvar-Hazy | Platba | Andrej Babiš (ANO) | Ropovody | Deutsche Post | Estée Lauder | ING Groep NV | Federal Reserve Bank | Zlato | Akcie Microsoftu | Jean-Pascal Duvieusart | Novo Nordisk | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | V.US | CEFC China | Nejvyšší kontrolní úřad | Zlevnění hypoték | Ivo Lukačovič | Focus | Býčí trend | Prezident společnosti | Anheuser-Busch inBev | Telenor Montenegro | Vývoj na kapitálových trzích | Hledání podhodnocených akcií | Vývoji podnikatelské nálady v Německu | GOOGL | Lucid Motors (LCID.US) | Fundamentální analýza Moderna akcie | Stíhačky | Daň z příjmu | Zastropování cen | Zpomalování inflace | Výhled růstu české ekonomiky | Philip Morris | Nasdaq | Decline | Společnost Meta | UBI | Poměrové ukazatele | AbbVie | Demokratické prezidentské primárky | Mediální podnik | Světová obchodní organizace | Tisková konference FOMC | Výhled na letošní rok | Volkswagen | Delta Air Lines (DAL.US) | ITA | Geopolitická situace | Holding | Průměrná cena | Holding Agrofert | Globální investoři | Odhady analytiků | Jihokorejská centrální banka | Ministerstvo práce | Primární veřejné nabídky akcií | Dobrý obchod | Geopolitické napětí | Souhrnný čistý zisk | Zemní plyn (LNG) | Sankce na ruskou centrální banku | American Airlines (AAL.US) | Bloky | Spekulanti | Cenový vývoj | Investiční aplikace | Hike | M.US | Camelot | Evropský bankovní úřad | Dluhopis | Prodej aut | Interní systémy | Domácí poptávka | Boeing 737 Max | Slabé euro | Leo Express | CETIN Group | Akcie Digital Turbine (APPS) | Moscow Times | Vyšší inflace | Green:Code | NEL (NEL.NO) | Jaroslaw Kaczyński | Rekordní pokles | Verizon Communications | Pražská burza | Práce | Fox | Etsy | FIS | FOREX | Údaje o inflaci | Výroba aut | Úřady | DoorDash | Vydavatelství Axel Springer | Salesforce (CRM) | Herbert Diess | JD | Akcie Meta Platforms (FB) | FDX | Japonská společnost | Důvěra v ekonomiku ČR | AMZN | Tržní kapitalizace firmy | Růstové sektory | Rivian Automotive | Liou Che | CZG | Frontline | Průlom | BBBY.US | L410 NG | Česká investiční skupina | Zasedání Rady guvernérů | BATS.UK | Aktualizovaná prognóza | Investment | Mluvčí Raiffeisenbank | Omezení cen plynu | Lucid Group (LCID.US) | Společnost Lucid Motors | Coca-Cola HBC | Index německé burzy DAX | Agentura Moody's | Zásobníky | Zbyněk Passer | Phillips 66 (PSX.US) | VIAC | Qatar Airways | Rusko-Ukrajinská krize | Ocelárny | Cestovní omezení | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | EMA data | Volby v Senegalu | Výraznější pokles | IOT | WISE Air | Bill Knight | Nový blok Jaderné elektrárny | Cargolux | PEP.US | Realitní sektor | Rusové | Zadluženost | CSX | Čistá úroková marže | Internetové obchody | Pozitivní komentáře | Daně z mimořádných zisků | USD/JPY | SYNTHESIA | Silná koruna | Baby Direkt | Astrazeneca | Objem vyplacených dividend | Počet nezaměstnaných | Účinnost vakcíny Moderna | Nasdaq (US100) | Rezidence v Podkozí | Americká IT společnost | Návrh PPF | Obchodování na newyorské burze | Ekonomické sankce | Evropské akciové trhy | Cestovní kancelář | Kentucky | Kika | Generální ředitel ČEZ | Spojené arabské emiráty | Ruský finančník | Ceny v Česku | Fio | Kryptoměny | Změny úrokových sazeb | Low | Manažeři | Taiwan Semiconductor | Zbyněk Stanjura | Průměrná sazba hypoték | WSF | Prodejní ceny | Americké firmy | Húsíové | Ekonomické aktivity | Ever Given | Plug Power (PLUG.US) | Španělská společnost | Olaf Scholz | Wood & Company Vladimír Vávra | INTC | Kuba | Výrobce elektromobilů Tesla | Akcie WizzAir (WIZZ.UK) | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Jiří Lenc | Americký HDP | Nedoplatky | Fundamentální analýza Virgin Galactic | Další pokles | J.P. Morgan | Úvěr | Primárky | Investiční společnosti | Mzdy | mBank | Kryptoměna ethereum | Akcie | Úspěch | KER | Richard Háva | Stimuly | CNBC | Beyoncé | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Jerome Powell | Metro AG | Nejvyšší výhra | CAH | Zlevňování hypoték | Volby | Index německé burzy | Evropský průmysl | Ukazatele | Moving Average | BATS | Americké úřady | Umělá inteligence | Miliardář | ProSiebenSat.1 Media | Umění | Vladimir Putin | Markets Analyst | APPS | Disney | Americká burza | Obchodní divize | Akcie výrobce letadel | Stabilita | Volby v Pákistánu | Digital Turbine | Liberty Ostrava | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Británie | Partners Financial Services | Seznam.cz | Tescan | Cineworld | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Uzavření obchodování | Americká vláda | Pandemie v Česku | Zotavení ekonomik | Dopady pandemie | NZD | Koncern | Analytik Bank of America | Společnost BELVIPORT | Hra na oliheň | Čistý dluh | Diamanty | EQT | Zlepšení nálady | Tomáš Vala | APD | FOSFA | Vladimír Klouda | Špinavé Prachy | Altria Group | Měnové podmínky | Dassault Aviation | Maloobchodní tržby v eurozóně | Norská koruna | Belgie | Sportovní události | Veba Broumov | Podniky | Překážky | Primární nabídka | Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) | Qantas | Sentiment trhu | Primárky v Jižní Karolíně | Euro vůči americkému dolaru | Markéta Fišerová | Největší banky v Česku | Významné události | Analytický tým | Inflace v USA | NERV | Bulharská finanční společnost | Zůstatek na účtu | Ekonomika Evropské unie | Enel | Akcie společnosti Equinor | Zahraniční forex | Fond Hartenberg | Očkování | Akcie Delta Air Lines | Analytici banky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

A. I. Lucrum
Aimee Donnellanová
Aim Partners
Aim Partners Ltd
AIM-120C-8
AIM-120C-8 (AMRAAM)
Ainvestments
AION
A. I. Optimus
AI portál

Následující klíčová slova

Air Astana
Air Bank
Air Berlin
Airbnb
Airbnb (ABNB.US)
AirBridgeCargo
AirBridgeCargo Airlines
Airbus
Airbus (AIR)
Airbus (AIR.DE)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít