Neděle 16. květen 2021 23:56
reklama
Capital.com
reklama
XTB forum 2021
reklama
XTB forum 2021

Klíčová slova - Air

img

Týden na akciových trzích: Pražská burza vzrostla, ostatní naopak ztratily

14.05.2021 Žádné další maxima, nových rekordů se v tomto týdnu nikdo nedočkal, když trhy prošly drobnou korekcí. S výjimkou Prahy, která naopak procento a půl přidala. Ta rovnice je jednoduchá, na jedné straně je vyšší inflace v USA a na druhé růst sazeb, nebo aspoň obavy investorů, že by to tak mohlo dopadnout. A vidina rychlého ekonomického růstu naráz dostává trhliny.
img

Týden na akciových trzích: indexy opět na rekordech

07.05.2021 Pokračuje výsledková sezóna. A stejně jako v předchozím týdnu i v tomto platilo, že reportovaná čísla byla proti odhadům trhu lepší, pozitivně pak vyznívají zejména v meziročním srovnání - hospodaření firem je proti loňskému prvnímu čtvrtletí lepší.
img

Moneta koupí Air Bank a další aktiva skupiny PPF za 25,9 mld. CZK

07.05.2021 Moneta oznámila, že podepsala rámcovou smlouvu o akvizici Air Bank, českého a slovenského Home Creditu a Benxy.
img

Akcie Monety dnes znatelně rostou. Trh pozitivně reaguje na rámcovou smlouvu se společnostmi skupiny PPF

07.05.2021 Akcie Monety dnes rostou, aktuálně přidávají 2,3 procenta, hned po otevření pražské burzy přitom přidávaly dokonce takřka čtyři procenta. Pozitivně reagují na včera večer oznámený podpis rámcové smlouvy Monety se společnostmi ze skupiny PPF ohledně akvizice Air Bank, českého a slovenského Home Creditu a společnosti Benxy. Akvizice je podmíněna souhlasem akcionářů banky na mimořádné valné hromadě, která se bude konat v červnu.
img

Týden na akciových trzích: Praha je tomto týdnu vítězem

30.04.2021 Výsledková sezóna pokračuje. A je to docela pěkný pohled, a to ze dvou důvodů. Za prvé společnosti reportují lepší výsledky ve srovnání s odhady trhu, ale hlavně jsou čísla lepší v meziročním srovnání. Tzn. že se hospodaření obchodovaných společností zlepšilo.
img

Blížící se léto může podpořit odvětví cestovního ruchu

26.04.2021 Vstoupili jsme do posledního dubnového týdne, s očima již upřenýma na příchod května a s ním i lepší výsledky v Evropě. Těšíme se na nadcházející týdny v letních měsících a mnoho občanů pozorně sleduje vývoj pandemie a výsledná opatření zavedená evropskými vládami a čeká na zjištění, zda bude možné letět do jejich prázdninových destinací.
img

Moneta Money Bank: Meziroční pokles čistého zisku vzhledem absenci mimořádných položek

26.04.2021 Očekávané výsledky hospodaření: Předpokládáme meziroční pokles čistého zisku o 24,6 %. Za tímto propadem vidíme absenci výnosů z prodeje dluhopisů, které se letos neopakovaly. Vyšší jsou rovněž provozní náklady.
img

Týdenní tržní výhled: ECB, BOC a zisky amerických firem v centru pozornosti

19.04.2021 Aktuálně jsou zůstávají oči účastníků trhu zaměřeny na vzrůstající akciové trhy po celém světě. Americké i evropské akciové indexy vedly závod v růstu a zaznamenávaly nová maxima, v době kdy se obchodníci zaměřují na pozitivní ekonomický dopad a zavedení vakcíny proti koronavirům.
img

Ekonomický kalendář: Maloobchodní data v USA pod drobnohledem + pokračování výsledkové sezóny

15.04.2021 Akciové indexy otevřely do pozitivního teritoria. Ve 14:30 budou zveřejněny maloobchodní prodeje v USA. Trh očekává silná čísla díky fiskálnímu stimulu v USA. Kromě toho zveřejní turecká centrální banka brzy po poledni rozhodnutí o sazbách. Na dnešním zasedání se však nečekají žádné změny. Co se týká výsledkové sezóny, tak se dočkáme reportů dalších finančních institucí včetně BlackRock nebo Citigroup.
img

PPF: O spojení s Monetou se rozhodne v řádu týdnů

09.04.2021 O případném spojení poskytovatele úvěrů Home Credit s bankou Moneta Money Bank bude rozhodnuto v řádu týdnů. V rozhovoru pro server Seznam Zprávy to řekl Ladislav Bartoníček, jenž byl po smrti miliardáře Petra Kellnera pověřen řízením skupiny PPF, pod kterou Home Credit patří. Změna vlastnické struktury PPF po Kellnerově smrti podle Bartoníčka plány neovlivní. Bartoníček v rozhovoru také nevyloučil další akvizice firem v telekomunikacích či médiích.
img

Banky plošně zdražují hypotéky. Doba ultralevných levných hypoték je pryč, kdo ji chce ještě levně, musí si pospíšit

07.04.2021 Doba ultralevných hypoték je pryč. Úrokové sazby na hypotékách míří v těchto dnech nahoru celkem plošně. V poslední době zdražila své hypotéky většina tuzemských bank.
img

Rozbřesk: Jako by svět měl dvě tváře. Povzbuzení z USA, studené sprchy z Evropy

06.04.2021 Jako by svět měl dvě tváře. Ze Spojených států přichází velmi povzbudivá ekonomická čísla, která ukazují na solidní oživení (naposledy silné payrolls), přírůstky nakažených jsou víceméně stabilizované a očkování probíhá více jak třikrát rychleji než ve většině evropských zemí. Evropa nejen že je pomalejší ve vakcinaci, ale na většině starého kontinentu se rozjíždí třetí vlna pandemie – s čestnou výjimkou Česka, kde se podle posledních čísel snad daří krotit již čtvrtou vlnu. I proto poslední čísla na rozdíl od USA nevypadala nijak přesvědčivě – na globální trhy orientovaný průmysl sice pořád jede vpřed, ale maloobchod zažil na začátku roku jednu z nejstudenějších “sprch” od začátku pandemie.
img

Americké akciové trhy opět na maximech, pozadu nezůstaly ani evropské akcie

01.04.2021 Nový prezident Biden oznámil další stimulační balík na nastartování ekonomiky ve výši přes 2 bil. USD. Tyto prostředky by tentokrát měly směřovat do infrastruktury.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Analýza: Kellner měl pod kontrolou kolem jednoho procenta výkonu ekonomiky ČR

30.03.2021 Majitel skupiny PPF Petr Kellner, který v sobotu tragicky zamřel na Aljašce, měl pod vlastnickou kontrolou řádově kolem jednoho procenta výkonu české ekonomiky. Vyplývá to z analýzy ekonoma České spořitelny Michala Skořepy. Po sečtení dvou základních složek přidané hodnoty, tedy osobních nákladů a zisku před zdaněním, z výročních zpráv za rok 2019 čtyř firem skupiny dominantně působících jen v ČR (O2, CETIN, PPF Banka, Air Bank) vyjde podle něj 0,7 procenta tehdejší přidané hodnoty české ekonomiky.
C:\fakepath\O2.jpg

Po Kellnerově úmrtí klesaly na pražské burze akcie O2 a Monety

29.03.2021 Na pražské burze klesaly ráno výrazně akcie operátora O2 a Monety Money Bank. Stalo se tak po oznámení, že v sobotu zemřel při nehodě vrtulníku miliardář Petr Kellner, majitel investiční skupiny PPF. Společnost O2 patří do portfolia PPF, v Monetě by měla PPF získat zhruba čtvrtinový podíl. Podle údajů burzovního webu se kolem 11:00 kurz O2 vyrovnával, Moneta už rostla.
C:\fakepath\eurusd-16032021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 16.3.2021

16.03.2021 Americké akcie zahájily týden růstem, jejich indexy Dow Jones a S&P 500 tak uzavřely obchodování na nových rekordních maximech. K růstu akciového trhu přispěly mimo jiné zprávy o oživování poptávky po letecké přepravě. Investoři nyní čekají na zasedání americké centrální banky (Fed), které se uskuteční tento týden.
img

Podpora ve výši 1,9 bil. dolarů pro USA schválena. Přehřátí ekonomiky ani inflace se Joe Biden nebojí

12.03.2021 Průmyslová výroba v Německu v lednu překvapivě meziměsíčně klesla o 2,5 %, když se očekával mírný růst o 0,2 %. Dané údaje podle analytiků naznačují zpomalení ekonomické aktivity od začátku roku v největší evropské ekonomice.
img

PPF by po odkupu měla vlastnit přes 28 procent akcií Monety

11.03.2021 Investiční skupina PPF by po vypořádání odkupu měla vlastnit přes 28 procent akcií Moneta Money Bank. Společnost Tanemo z této skupiny v dobrovolném veřejném návrhu na odkup akcií Monety přijala od jejích akcionářů akceptace předpokládající odkup 141,723.860 akcií. Cena za odkoupené akcie by dosáhla 11,3 miliardy korun. PPF to dnes oznámila ČTK.
img

Prudký pokles tržeb v eurozóně o 6,4 %. Růst HDP a spotřebitelské důvěry v USA překonává očekávání

05.03.2021 České hospodářství zaznamenalo v minulém roce nejhlubší propad od vzniku samostatné České republiky. Podle zpřesněného odhadu Českého statistického úřadu HDP vloni pokleslo o 5,6 %. „Nejvýrazněji k poklesu, o 2,2 procentního bodu, přispěl vývoj ve skupině odvětví obchodu, dopravy, ubytování a dále průmysl o 2,1 procentního bodu,“ konstatoval ředitel odboru národních účtů ČSÚ Vladimír Kermiet.
img

Příchod jara a progress v očkování povzbuzuje odvětví cestovního ruchu

02.03.2021 Od začátku pandemie je nejhůře zasaženým odvětvím bezpochyby odvětví cestovního ruchu, což táhne hlavní letecké společnosti k obchodování na vážně nízkých úrovních, což způsobuje problémy v životaschopnosti mnoha z těchto společností.
img

IPO Coinbase: Ovládne kryptoměnový gigant také akciový trh?

02.03.2021 Dlouho očekávané IPO Coinbase přichází. Společnost, která figuruje na trhu kryptoměn, se pokusí ovládnout také akciový trh. A to pravděpodobně již v první polovině roku 2021. Firma svůj záměr oznámila v době, kdy se bitcoin dostal na svá historická maxima a kryptoměnová horečka je opět v plném proudu.
C:\fakepath\letecka dopr.jpg

Norské aerolinky Flyr jsou na burze, akcie prudce zpevnily

01.03.2021 Na burze v norské metropoli Oslo se dnes začalo obchodovat s akciemi začínající letecké společnosti Flyr. Přestože firma vstupuje na trh za koronavirové krize, zájem o její akcie byl hned v úvodu obchodování velmi silný - jejich kurz vzrostl o 28 procent. Informovala o tom agentura Reuters. Flyr se chystá konkurovat zavedeným aerolinkám Norwegian Air a SAS.
img

Úřad FAA nařídil okamžitou kontrolu vybraných Boeingů 777

24.02.2021  Americký Federální úřad pro letectví (FAA) nařídil okamžitou kontrolu letadel Boeing 777-200 se stejným motorem, jaký o víkendu začal u jednoho takového stroje ve vzduchu hořet. Úřad po nehodě aerolinkám doporučil, aby letadla zatím nepoužívaly, nyní doporučení změnil v příkaz provést důkladnou kontrolu titanových lopatek motoru před opětovným nasazením do provozu. Týká se to celkem 128 letadel, což je asi třetina letadel 737 MAX, která byla v celém světě až donedávna odstavena kvůli jiným problémům.
C:\fakepath\Lucid.jpg

Výrobce elektromobilů Lucid Motors vstoupí na burzu

23.02.2021 Výrobce elektromobilů Lucid Motors vstoupí na burzu prostřednictvím spojení s jednou z firem specializovaných na akvizice, takzvaných SPAC. Transakce, která automobilku ohodnocuje na 24 miliard dolarů (511 miliard Kč) je zatím největší dohodou tohoto druhu, píše na svém webu list Financial Times (FT).
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 6.5.2019

06.05.2019 Donald Trump na Twitteru uvedl, že zvýší cla pro Čínu. Čína v reakci na tweety odloží jednání. Trhy reagují negativně. Datový kalendář je tento týden poměrně prázdný. Až na konci týdne bude zveřejněn výsledek inflace za duben. Kromě dobíhající sezóny zveřejňování firemních výsledků tak trhem budou do velké míry hýbat právě nové problémy ve vyjednávání USA s Čínou.
img

Akcie Boeing blízko historických maxim

25.11.2015 Další americký bluechip z představované série akcií z indexu Dow Jones je Boeing. Celosvětově známá společnost Boeing nemá jenom spokojené zákazníky ve více než 150 zemích, ale také spokojené dlouhodobé investory. Po hlubokém pádu o více než 70 % v letech 2007 a 2008 trvalo akciím Boeing 5 let, než se jim podařilo vrátit zpátky nad úroveň $100. Od počátku svého dna z počátku roku 2009 akcie Boeing téměř zpětinásobily svou hodnotu. Od počátku roku 2013 se nachází v rostoucím trendu.
Související klíčová slova: FOREX | Money management | Bitcoin | Čína | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Equity | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | Nasdaq | Dow Jones | USA | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Fibonacci | Divergence | Monetární politika | Německo | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Eurodolar | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Valná hromada | Bod | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | FRA | Fed | Futures | Grafy | IPO | Index PX | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | MACD | MMF | MT4 | Makro data | Margin | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Nabídka | Obchodní bilance | Obchodník | Osobní příjem | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | Provize | Příkaz | RSI | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Spread | Support | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Výkonnost | Výnos | Wall Street | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Euro STOXX | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Citigroup | Cena ropy | Komerční banka | Bank of America | Admiral Markets | Indexy | Investoři | Fond | Exxon Mobil | EU | Býčí divergence | Ekonom | Business | BNP Paribas | Zisk | Optimismus | Výsledky | Investiční příležitost | Hospodářský cyklus | Euronext | ČSOB | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | Makro | Makrodata | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Wall Street Journal | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | EURUSD | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Podpora | Volatilní | Akcie O2 | Akcie Tesla | Analýzy | Atlantik | Banka | Fio banka | Směnárna | Brent | Cena | Cena akcií | CISCO | Conference Board | Cyrrus | CZK | Dolar | Ekonomický kalendář | Etoro | Eura | Exchange | Fio | Fondy | Forex kalendář | GE money | Graf | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investiční | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Irsko | ISM | Jak investovat | Libra | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Markets | MetaTrader 5 | Nemovitosti | Obchodní platformy | Odkup akcií | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Société Générale | SP500 | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Trh s akciemi | Volkswagen | Vývoj nezaměstnanosti | Webináře | Zpráva | Zprávy | Zisky | EIA | ING | Trading Central | Andrej Babiš | Due diligence | EBITDA | P/S | Petr Kellner | PX index | ROCE | ROE | Itálie | Běžná likvidita | Tržby | Zaměstnanost | Western Union | Miliardář | Komise | 1 milion | Burze | Investment | Dow Jonesův index | Unicredit | Intesa Sanpaolo | Natixis | Microsoft | ABN Amro | CME Group | UniCredit Bank | Home Credit | GE Money Bank | Caterpillar | Reálný obchodní účet | Fundamentální výhled | Short squeeze | Průmyslová produkce | Nákupy dluhopisů | Poměr P/S | Úspěch | Podnikání | BMW | Index pražské burzy PX | Index pražské burzy | Creditas | Globální trhy | Stock Exchange | Earnings | Podnikatelé | KBC | BlackRock | Přehled | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Americké firmy | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Širší index S&P 500 | Xetra | Euro Stoxx 600 | JPMorgan Chase | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Walmart | Propad | Kryptoměny | Likérka Stock | Citi | S&P | Guvernér | Ztráty | Oslabení dolaru | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Blockchain | Ethereum | Tesla | Prodejní signál | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Odhady trhu | Ekonomická situace | Krize | Investiční rozhodnutí | Investovat do akcií | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Americká vláda | Očekávání analytiků | Turecká centrální banka | Čínský statistický úřad | Příjmy | Indexy PMI | Finanční domy | ČTK | Zasedání americké centrální banky | Tisková konference ECB | Hlavní ekonom | Očekávání | HDP v eurozóně | ex | J.P. Morgan | Skupina PPF | Vstup na burzu | Zahraniční forex | UniCredit SpA | ING Groep NV | Breakout Trader | Coinbase | Obchodování na pražské burze | Obchodování Bitcoinu | Průmyslový index Dow Jones | Kryptoměnová horečka | Investiční skupiny | Výnosy u dluhopisů | Airbnb | FinTech | Zonky | Krypto | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Obchodní týden | Podniky | Evropské akciové trhy | Long signál | Technologické akcie | Objem obchodování | Royal Dutch Shell | IPO kalendář | Úrokový výnos | Reakce trhu | Signál na akcie | Obchodní platforma MetaTrader | Týden na akciových trzích | Evropská komise | Financial Times (FT) | Zadluženost | Hodnota indexu | Majetek | The Wall Street Journal | Obchodovat s akciemi | Akcie Boeingu | Výsledky ČEZ | Globální rizika | IPO Instacart | Technická situace | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Zpětný odkup akcií | Michal Brožka | Infineon | Infineon Technologies | AMS | Očekávání do budoucna | Sharpe ratio | NVDA | iFX | Americké společnosti | Ferrari | Akcie a ETF | Nové akcie | Oživení ekonomiky | ISM index | Thyssenkrupp | Shrnutí obchodování | PPF | Denní graf | Očekávání trhu | Vlastní akcie | Poptávka po ropě | Úpis akcií | Finanční situace | Snížení daní | Klesající úrokové sazby | Tuzemské banky | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Jak se stát lepším investorem | Projevy centrálních bankéřů | Bilance zahraničního obchodu | Očekávané Earnings | Obchodujte | Trinity Bank | Automobilky | Čistý zisk | Investiční skupina | Trinity | Objem | MSFT | Státní investiční fond | FRED | Pojišťovna VIG | Supreme Edition | Inflace v USA | ČSÚ | List The Wall Street Journal | Cisco Systems | Firma | Maloobchodní prodeje | PMČR | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Souhrn finančních trhů | Datový kalendář | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Erste Group | Avast | GM | Poskytovatelé úvěrů | Negativní nálada | Vyšetřování | Amazon | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | Americká data | Walt Disney | Finanční rezervy | FT | České hospodářství | Domácí poptávka | Předpovědi | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Průmyslová výroba v Německu | Visa | General Motors | Enel | Zdražování | Problémy | Pojišťovny | Total | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Philip Morris ČR | Nálada | Kofola | Kontrakty | Prohlášení | Alstom | United Technologies | Allergan | Mylan | Airbus | IAG | NN Group | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Vivendi | Metro AG | Daniel Křetínský | Ohlédnutí | Úroky | Hypotéky | Důchod | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Disney | Nike | Bydlení | Uber | Česká zbrojovka | NERV | Nejlepší akcie | Yandex | Miliardy korun | Tripadvisor | Kraft Heinz | Aktivita ve výrobním sektoru | Průmyslové podniky | Evropské PMI | Wirecard | Ziskovost | Hospodaření | Zbrojovky | Zvýšení inflace | Nízké ceny ropy | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | List Financial Times | Washington | Daimler | Microchip Technology | Analýza společnosti | O2 | Doporučení Koupit | O2 Czech Republic | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Hodnota společnosti | Budoucnost | Výsledky hospodaření | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Podnik | Vyšší inflace | Technické ukazatele | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Kryptoměny bitcoin | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Akcie výrobce letadel | Trhy | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | American Express | Impérium | Většinový podíl | Reakce investorů | Pokles | Situace | Bluechip | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Operátor O2 | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Boeing | Obchodovať kryptomeny | Zlepšení | Úsilí | Rezistenční úrovně | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | BP | Fresenius Medical | Adidas | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | SEC | Ministerstvo dopravy | Ekonomický dopad | Britský statistický úřad | Medvědi | Růst sazeb | Výrobce elektromobilů | Akcie 3M | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | FinTech akcie | Data PMI | Šéfka ECB | Stabilita | Jižní Korea | Vývoj | Výkyvy | WP | Makroekonomické údaje | Prudký pokles | Hlavní index PX | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Euro včera | Mince | Letectví | Největší propad | Cenový vývoj | Akcie Monety | Automobilka | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Valné hromady | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | REGN | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Výrobce letadel | Hotovost | Ministryně financí | mBank | Další růst | Růst | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Signál | Tisková konference | Počet Američanů žádajících o podporu | Potenciál | Allianz | Křetínský | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Poskytování hypoték | British Airways | Práce | Koronakrize | Údaje | Eni | Pojišťovna | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Výpadky | FANG | WMT | Více peněz | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Medvědí kanál | Majitel | Procter & Gamble | Statistiky | Trade | S&P500 | Premiér Andrej Babiš | CBRT | Reddit | Tweety | Evropská data | Evropské indexy | Air France | Posílení | Joe Biden | Grayscale | Větší pokles | Data z trhu práce | Zrušení daně z nabytí | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | SAS | Čtvrtletní výsledky | 3M | Fundamentální náhled | Náhled na akcie | Technický náhled | 737 MAX | Norwegian Air | Rozhodnutí o sazbách | Shell | Maloobchod | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Maloobchodní tržby v eurozóně | PEPSICO | Dovoz | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | O2 CR | Merck KGaA | Merck | PPF Telecom Group | Nejbohatší Čech | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Sektor služeb | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Moderna | Advance Auto Parts | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Návrh dividendy | Ztráty zaměstnání | Jacobs | JDE | Fraport | Unie | ČR | Průraz | Akcie České zbrojovky | Zbrojovka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Square | Banka Creditas | ProSiebenSat.1 Media | Index Nasdaq Composite | Sanofi | Stimulační balík | Covid | Zahraniční kapitál | Představenstvo | Fintech společnosti | Den obchodování | Zasedání MMF | E.ON | Johnson & Johnson | KLM | Šance | Úrokové sazby na hypotékách | Růst tržeb | Ceny | Praha | Verizon Communications | Zastavení růstu | Důvěra | Caixin | Lepší výsledky | Deutsche Lufthansa | Pokles tržeb | Air Liquide | Počet akcií | Coca-Cola | DIA | SPAC | Akcie SPAC | Seznam Zprávy | Southwest Airlines | Inspirace | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Zlevňování hypoték | Výkon ekonomiky | Diverzifikovat | BT Group | Biden | Marathon Petroleum | Marathon | ACS | Vinci | Tržby v eurozóně | Průmyslové zakázky | Walgreens | Jitan Solanki | Nařízení | Intel | SolarEdge Technologies | SEDG | Burzy v Evropě | Moneta | Pandemie v Česku | XOM | CVX | Cardinal Health | BDX | CAH | Kryptoměnová směnárna | Tržní výhled | Norwegian Cruise Line | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Electronic Arts | Coty | Týdenní tržní výhled | Praktické tipy | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | BNTX | Proražení | GME | GameStop | Uvedení akcií | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | BIDU | Očkování | MGM | Boeing 737 Max | Likérka Stock Spirits | Norwegian Cruise | Carnival | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Svět kryptoměn | Počasí | Holdingové společnosti | Brands | JD | Shopify | ProSiebenSat.1 | Evropské centrální banky | Acacia Communications | Bidenův stimulační balík | Cellnex | WU | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Philips | Týdenní Forex kalendář | Akcie Gamestop | Marriott | PEP | PEP.US | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | Návrh PPF | Překonání cílů | Akvizice Air Bank | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Poměrové ukazatele | Prázdná firma | UNH | UnitedHealth (UNH) | Anheuser-Busch inBev | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Spotify | CETIN | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | SPWR | PMI indexy | Třetí vlna | Lucid Motors | Churchill Capital IV | Churchill Capital | Společnost Lucid Motors | Peter Rawlinson | Investiční fond Saúdské Arábie | Special Purpose Acquisition Companies | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Úřad FAA | Aerolinky Flyr | Flyr | Norské aerolinky | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | PPF Telecom | Admirals | Silný růst | Banco Santander | Velké ztráty | Vysoké dividendy | Vývoj pandemie | Jitka Tkadlecová | PPF Jitka Tkadlecová | Analytik Trinity Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | PPF B.V. | Rudolf Jelínek | Linet | Hrubý národní důchod | Ladislav Bartoníček | Silný výhled | Spojení s Monetou | Imperial Brands | Benxy | Hospodaření firem
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Achim Wambach
Achmea Investment Management
AIA
Aidan Trading
AIG
Aileen Leeová
Aimee Donnellanová
Ainvestments
AION
A. I. Optimus

Následující klíčová slova

Air Astana
Air Bank
Air Berlin
Airbnb
Airbus
Airbus AS350B3
Airbus Group
Air France
Air France-KLM
Air France-KLM (AF)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets new demo
Potvrďte prosím... Zavřít