Čtvrtek 09. únor 2023 13:51
reklama
Purple Trading Tržní fundamenty
reklama
Swissquote Bank
reklama
Purple Trading Tržní fundamenty
reklama
Instaforex krypto

Klíčová slova - Air

img

Společnost Air Products hlásí za první čtvrtletí fiskálního roku 2023 dvouprocentní nárůst zisku na akcii na výši 2,57 USD

06.02.2023 Společnost Air Products (NYSE:APD) oznámila hospodářské výsledky za první čtvrtletí fiskálního roku 2023. Čistý zisk (GAAP) ve výši 584 milionů USD vzrostl oproti stejnému období předchozího roku o šest procent. Marže čistého zisku (GAAP) ve výši 18,4 % se oproti předchozímu roku nezměnila a zisk na akcii (GAAP) vzrostl oproti předchozímu roku o více než dvě procenta na 2,57 USD. Tržby za první čtvrtletí ve výši 3,2 miliardy dolarů vzrostly oproti předchozímu roku o šest procent.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones klesl o 0,11 %

03.02.2023 Vedoucím hráčem mezi složkami indexu Dow Jones v dnešním obchodování byla společnost Microsoft Corporation, která získala 11,85 bodu neboli 4,69 % a uzavřela na 264,60. Kotace společnosti 3M vzrostly o 4,43 bodu (3,82 %) a uzavřely na úrovni 120,29. Intel Corporation vzrostl o 1,12 bodu neboli 3,85 % a uzavřel na 30,19.
img

Ranní okénko - Jestřábí vyznění se Fedu nepovedlo, trh mu dále nevěří

02.02.2023 Dnešek bude pokračovat v režii centrálních bank, sérii ale odstartoval již včera ve večerních hodinách Fed. Americká centrální banka podle očekávání zvýšila sazby o 25bb a nastínila, že o poslední hike se ještě nejedná. Předseda Fedu J. Powell pak nezapomněl na tiskové konferenci připomenout, že aktuální očekávání trhu (pouze březnový hike – stabilita – snižování v letošním roce) se mu nezdá reálné a sazby mohou růst výše a zůstat na restriktivních úrovních po delší dobu. Připomněl napjatý trh práce i stále vysokou inflaci ve službách.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o HDP za 4. čtvrtletí v USA v centru pozornosti!

26.01.2023 Trhy s futures naznačují vyšší otevření evropské hotovostní obchodní seance. Ekonomický kalendář pro dopolední evropské obchodování je prázdný a nejsou naplánovány žádné významné události. Zajímavější to však bude odpoledne, kdy je na 14:30 naplánováno zveřejnění řady amerických makroekonomických údajů. Největší pozornost vzbudí blesková zpráva o HDP za 4. čtvrtletí 2022, která by měla ukázat zpomalení anualizovaného tempa růstu na 2,6 %. Obchodníci s energiemi se zaměří na zprávu EIA v 16:30, protože může vyvolat určitou větší volatilitu na trhu se zemním plynem. V neposlední řadě dnes bude zveřejňovat hospodářské výsledky řada amerických společností, mezi nimiž vynikají společnosti Intel, Visa a Mastercard.
img

Ruská železnice je důležitá pro dovoz strategických kovů do EU, píše Bloomberg

24.01.2023 Zbrojní průmysl v EU spoléhá na kovy vzácných zemin, které dováží z Číny. Údaje EU nyní ukazují, že důležitým kanálem pro dovoz těchto strategických kovů je ruská železnice. Rusko je centrem železniční nákladní trasy, která zásobuje západní zbrojovky stálými dodávkami kovů potřebných k výrobě mikročipů, elektroniky a munice pro moderní zbraně. Důležité kovy potřebné pro výrobu zbraní, které EU posílá na Ukrajinu, tak zřejmě putují po železničních kolejích nepřítele, upozornila agentura Bloomberg.
img

Rozbřesk: Německo uniká recesi a koruna při prezidentské volbě klidná u 24,00 k euru

16.01.2023 Čísla z německé ekonomiky přinesla příjemné překvapení. Podle německého statistického úřadu ekonomika za celý rok 2022 vzrostla o 1,9 % a to znamená, že na konci roku (ve čtvrtém kvartále) stagnovala a zatím nesklouzla do recese. A vzhledem k teplejšímu počasí, plným zásobníkům a nižším cenám zemního plynu je pravděpodobné, že do ní nespadne ani z počátku roku 2023.
img

Americké indexy v pátek uzavřely v lehkých ziscíchAmerické indexy v pátek uzavřely v lehkých ziscích

16.01.2023 Americké indexy se poslední obchodní den minulého týdne prakticky nepohnuly a uzavřely v lehkých ziscích. JPMorgan Chase, Bank of America, Wells Fargo a Citigroup v pátek po svých reportech rostly o 1,7-3,2 %. Příliš se ale nedařilo akciím automobilky Tesla, která propadla o 0,9 %. Výsledky hospodaření taktéž představila zdravotní pojišťovna UnitedHealth, která překonala odhady analytiků, ovšem 2% zisk neudržela a zakončila obchodní seanci 1,3 % ve ztrátě. Aerolinka Delta Air Lines představila výhled pod odhadem a na to konto propadla o 3,5 %.
img

Společnost Delta Air Lines klesá navzdory dobrým čtvrtletním výsledkům

13.01.2023 Akcie Delta Air Lines (DAL.US) v pátek poklesly o více než 4,0 % poté, co letecká společnost zachovala svůj celoroční finanční výhled navzdory optimistickému čtvrtletnímu zisku, který byl podpořen silnou poptávkou po cestování.
img

Ekonomický kalendář: Výsledková sezóna v USA začíná bankovní smrští

13.01.2023 Evropské trhy otevřely mírně do pozitivního teritoria. Nálada během asijské seance byla pozitivní, většina indexů z asijsko-pacifického regionu zakončila obchodování v zisku. Energetické komodity se obchodují bez výrazných změn, zatímco drahé kovy se mírně korigují. JPY a CHF jsou nejvýkonnější měny G10, naopak NZD, EUR a USD nejvíce ztrácejí.
img

Akcie leteckých společností jsou pod tlakem, protože závada FAA ovlivnila lety v USA

11.01.2023 Akcie leteckých společností ve středu v premarketu mírně klesly poté, co výpadek počítačů Federálního úřadu pro letectví způsobil rozsáhlá zpoždění a zrušení mnoha letů v USA.
img

V důsledku zpráv z USA evropské akcie klesají

06.01.2023 Přední západoevropské akciové indexy se ve čtvrtek obchodovaly převážně v červeném pásmu. Evropští investoři byli pod tlakem kvůli zveřejněnému zápisu z prosincového zasedání Federálního rezervního systému.
img

Kontinentální Evropa pokračuje v růstu, přidává se Londýn

03.01.2023 Ke včerejšímu růstu akcií v pevninské Evropě se ve svém prvním obchodním dni tohoto roku dnes připojují i tituly z londýnské burzy, které rostou o více než 2 %. Širší evropský index STXE 600 pak přidává 1,6 %.
img

Airbus se zajímá o akcie Atosu

02.01.2023 Airbus (AIR.DE) zahájil předběžné jednání o převzetí menšinového podílu v jednotce kybernetické bezpečnosti Evidian, která je součástí poradenské skupiny Atos (ATO.FR), uvedl list Les Echos. V důsledku těchto zpráv se akcie francouzské společnosti obchodují o více než 17 % výše. Airbus v tuto chvíli spekulace nepotvrdil.
img

Evropské akcie vstupují do nového roku úspěšně

02.01.2023 První obchodní den roku 2023 se evropským akciím zatím daří, když index STXE 600, stejně jako německý DAX , přidává 0,7 %. Švýcarsko, Velká Británie, Irsko, ale i USA a Kanada má však ještě dnes své indexy zavřené. Z širšího indexu STXE 600 se nejlépe daří automobilovému sektoru, konkrétně tento sektor STXE 600 Automobiles & Parts posiluje o 2,4 %. 
img

Společnost Mesa Air se v premarketu propadla o 8 % kvůli slabým čtvrtletním výsledkům

30.12.2022 Akcie společnosti Mesa Air (MESA.US) před úvodním zvoněním prudce klesly poté, co regionální dopravce vykázal větší čtvrtletní ztrátu a slabé tržby.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2022

30.12.2022 3. - Prezident Miloš Zeman na zámku v Lánech jmenoval Zdeňka Nekulu (KDU-ČSL) ministrem zemědělství. Za Nekulu dosud resort dočasně vedl vicepremiér Marian Jurečka (KDU-ČSL). Nekula nemohl být v prosinci spolu s celou novou vládou jmenován kvůli pozitivnímu testu na koronavirus.
img

Oživení leteckého cestování ukazuje, že světu se zásadně nedostává letadel

28.12.2022 S oživením leteckého cestování po pandemických restrikcích, které naposledy zrušila i Čína, vychází najevo, že světu se zásadně nedostává letadel. Dopravci od United Airlines po Air India zadávají objednávky, nebo to mají v úmyslu, na stovky strojů a výrobci letadel, americký Boeing a evropský Airbus, zveřejňují velké uzavřené obchody. Kvůli omezením v dodavatelském řetězci však budou tato letadla dodána možná až za několik let, napsala agentura Bloomberg. Společnost Jefferies odhaduje, že v současné době dosahuje počet nevyřízených objednávek 12.720 strojů.
img

Společnost MTU AeroEngines dodá motory pro evropská vojenská letadla

16.12.2022 Francie podepsala smlouvu na další fázi vývoje evropského proudového letounu nové generace FCAS. Podle francouzského ministerstva ozbrojených sil se na kontraktu podílely jak větší společnosti, jako jsou Dassault Aviation a Airbus, tak i menší firmy včetně Eumetu, společného podniku výrobce leteckých motorů, německé společnosti MTU Aero Engines (MTX.DE):
img

Obchodování Boeing po výsledcích za 3. čtvrtletí a dohoda o nových letadlech

15.12.2022 Společnost Boeing vykázala ve své poslední zprávě o výsledcích za třetí čtvrtletí obrovskou ztrátu. Ani to však nezabr...
img

WizzAir a TUI pod tlakem 📉

14.12.2022 Nízkonákladové letecké společnosti jsou zatíženy rizikem hospodářského zpomalení a z toho vyplývající nižší poptávkou trhu, který dává přednost "levné" letecké dopravě. Akcie dnes ztrácejí 7,5 %.
C:\fakepath\trader-09112022-38-zm.jpg

V texaském Fort Worth vznikají stíhačky F-35 pro americké i další zákazníky

09.11.2022 Fort Worth (Texas) 9. listopadu (zvláštní zpravodaj ČTK Jakub Dospiva) - V rozsáhlé tovární hale na okraji texaského Fort Worth je u každého zatím nedokončeného trupu stíhačky F-35 umístěna velkoplošná obrazovka. Kromě řady jiných pro mechaniky důležitých údajů ukazuje v procentech, do jaké míry už je konkrétní letadlo hotové. V levém horním rohu obrazovky je vlajka země, v jejímž letectvu bude vyráběná stíhačka létat. Zpravodaj ČTK tak v továrně společnosti Lockheed Martin kromě řady amerických viděl také například vlajky Izraele a Dánska. K nim by, pokud se česká vláda dohodne s Washingtonem na pořízení 24 těchto strojů, mohla za několik let přibýt i vlajka česká.
img

Společnost Air Products hlásí za fiskální rok 2022 zisk GAAP na akcii ve výši 10,08 USD

09.11.2022 Společnost Air Products (NYSE:APD) oznámila výsledky za fiskální rok 2022, kdy dosáhla zisku na akcii podle GAAP ve výši 10,08 USD, což je o 11 % více než v předchozím roce. Tento výsledek byl dosažen i přes negativní dopad ve výši 0,32 USD ve čtvrtém čtvrtletí z důvodu ztráty z prodeje ruského podniku a snížení hodnoty dvou majetkových účastí v asijském segmentu.
img

Média: Izraelské aerolinky Israir nabídly 44 milionů eur za Smartwings

04.11.2022 Izraelská letecká společnost Israir nabídla 44 milionů eur (1,1 miliardy Kč) za české aerolinky Smartwings. Informují o tom dnes některé specializované weby, které se odvolávají na povinné informace určené pro akciovou burzu v Tel Avivu. Mluvčí Smartwings Vladimíra Dufková ČTK sdělila, že akcionáři společnosti se k publikovaným informacím nebudou vyjadřovat.
img

Aircraft Industries dodá 17 letadel L410 NG třem asijským společnostem

04.11.2022 Kunovický výrobce letadel Aircraft Industries ze skupiny Omnipol dodá 17 letounů L 410 NG, tedy nové generace, třem asijským leteckým společnostem. Dohody o budoucím nákupu strojů byly se společnostmi WISE Air, Starwisata Air a Sulut Airways Indonesia podepsány dnes v indonéské Jakartě na výstavě INDO Defence. V tiskové zprávě to ČTK sdělila vedoucí marketingu Aircraft Industries Denisa Zapletalová. Cenové podmínky transakce nezveřejnila.
img

Ranní okénko - Fed +75bb, nižší tempo, vyšší vrchol, delší restrikce

03.11.2022 Dnes odpoledne zasedá ČNB. Změna sazeb očekávána není a analytici tak jednomyslně očekávají setrvání základní sazby na úrovni 7 %. Po zasedání bude představena i nová prognóza, která ukáže vyhlídky ČNB ohledně vývoje HDP, inflace, kurzu ale i dalšího nastavení sazeb. Důležitý bude výhled do budoucnosti, kde trhy bude zajímat zejména horizont snižování sazeb. Aktuálně trh předpokládá stejně jako naše prognóza snižování až v druhé polovině příštího roku.
img

Rozbřesk: Boom v americkém průmyslu nejde dohromady se stagflačním příběhem 70. let a v Evropě padají ceny plynu

19.10.2022 Americká ekonomika se proměňuje v ekonomiku vícerychlostní, což komplikuje soudy o tom, zdali směřuje do recese či nikoliv. Na jednu stranu zde totiž máme trápící se realitní sektor s padajícím stavebnictvím a na straně druhé velmi svižně rostoucí průmyslovou výrobu. Někde mezi se pak nachází maloobchod, resp. spotřeba domácností, která v reálném vyjádření fakticky stagnuje.
img

Wall Street podruhé v týdnu zelená

19.10.2022 Úterní obchodní seance byla obohacena o kvartální výsledky americké banky Goldman. Příjmy Goldman Sachs činily ve 3Q22 11,98 mld. USD vs. odhad 11,41 mld. USD, Goldman Sachs US +2,33 %, Bank of America US +3,75 %. Po pondělní rally, kdy Nasdaq Composite přidal 354 b., i včera z kraje seance rostl o takřka 300 b., aby úvodní zisk částečně odevzdal, ale nakonec posílil o 96 b., což reprezentuje +0,90 %.
img

Americký akciový trh uzavřel níž, Dow Jones klesl o 1,34 %

17.10.2022 Nejvýkonnější složkou indexu Dow Jones dnes byla JPMorgan Chase & Co, která získala 1,82 bodů, resp. 1,66 %, a uzavřela na hodnotě 111,19. UnitedHealth Group Incorporated vzrostla o 3,22 bodů, resp. 0,63 %, a uzavřela na hodnotě 513,13. Boeing Co vzrostla o 0,75 bodů, resp. 0,57 %, a uzavřela na úrovni 133,15.
img

Ekonomický kalendář: Dnes bude v USA zveřejněno CPI!

13.10.2022 Futures trhy dnes naznačují na mírně nižší otevření evropské seance. Mírný prodejní tlak lze pozorovat na trzích energetických komodit a drahých kovů. AUD, NZD a JPY jsou nejvýkonnější hlavní měny, zatímco GBP, EUR a CAD zaostávají. Kryptoměny vykazují malé ztráty.
C:\fakepath\trader-12102022-21-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.10.2022 1) Severní větev ropovodu Družba, která přepravuje ropu z Ruska do Německa, je na polském území poškozena. Ropa proudí potrubím dál, rafinerie ve Schwedtu na východě Německa ale zaznamenala sníženou kapacitu dodávek, informovala agentura Reuters. Polský provozovatel ropovodů PERN v úterý večer zjistil únik ropy v potrubí zhruba 70 kilometrů od města Plock ve středním Polsku. Příčiny se vyšetřují, nic ale nenasvědčuje tomu, že šlo o sabotáž. Jižní větev ropovodu, která přivádí ropu i do České republiky, je v pořádku.
img

Evropské akcie prudce klesají na pozadí historicky nejnižších statistik v EU

19.09.2022 Klíčové evropské akciové indexy v pátek dramaticky klesly. Účastníci trhu analyzovali alarmující data o raketově rostoucí inflaci v zemích EU. Negativní dynamika na amerických burzách je dalším faktorem, který ovlivňuje pokles evropského akciového trhu.
C:\fakepath\trader-15092022-19-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.09.2022 1) Blockchain ethereum dokončil významnou aktualizaci softwaru, oznámil dnes na twitteru jeho tvůrce a spoluzakladatel Vitalik Buterin. Cílem aktualizace, označované anglickým slovem merge (spojení), je výrazně snížit spotřebu energie. Ta klesne o 99,95 procenta.
img

PPF a Home Credit prodaly zbývající podíl v ruské HCFB a stáhly se z Ruska

07.09.2022 Investiční skupina PPF a její společnost Home Credit dokončily prodej svého zbývajícího podílu 49,5 procenta v ruské Home Credit & Finance Bank (HCFB) včetně některých dceřiných společností. Znamená to odchod PPF a Skupiny Home Credit z ruského bankovního trhu. Plnou vlastnickou kontrolu nad HCFB převzala skupina individuálních investorů. PPF to oznámila dnes v tiskové zprávě.
img

Air Products hlásí za třetí čtvrtletí 2022 zisk na akcii ve výši 2,62 USD

05.08.2022 Společnost Air Products (NYSE:APD) včera oznámila hospodářské výsledky za třetí čtvrtletí fiskálního roku 2022, kdy výnos na akcii GAAP EPS dosáhl výše 2,62 USD, což představuje meziroční nárůst o 11 procent. Také GAAP čistý zisk rostl o 10 procent a překročil částku 587 milionů USD.
img

Moneta: Vysoké úrokové sazby, rozpouštění rezerv a jednorázová položka

22.07.2022 Očekávané výsledky hospodaření: Podobně jako v prvním kvartále i ve druhém čtvrtletí hospodaření Monety podle nás podstatně vzrostlo. Očekáváme lepší výnosy, nižší náklady, prodej části nesplácených úvěrů a rozpouštění opravných položek. Hospodaření také pozitivně ovlivní jednorázová položka od PPF. Předpokládáme, že dojde k potvrzení celoročních cílů.
img

Ekonomický kalendář: Velký den pro EUR!

21.07.2022 Futures trhy dnes naznačují na mírně vyšší otevření evropské seance. Futures na DAX se obchodují přibližně 20-30 bodů nad včerejšími úrovněmi close. Navzdory oslabení USD se drahé kovy a energetické komodity mírně stahují zpět. EUR je v době tisku nejvýkonnější hlavní měnou. Kryptoměny se stáhly poté, co Tesla odhalila, že prodala 75 % svých bitcoinů.
img

Tykačova firma navýšila podíl v Monetě Money Bank nad 10 procent

19.07.2022  Kyperská firma Manecomte Limited miliardáře Pavla Tykače navýšila podíl v Monetě Money Bank nad deset procent. Jde o investici bez snahy mít podíl na řízení banky, uvedl k tomu Tykač. Informace dnes ČTK poskytl Tykačův mluvčí Jan Chudomel. Manecomte získala letos na jaře od České národní banky souhlas k nabytí takzvané kvalifikované účasti, tedy zvýšení podílu v Monetě nad deset procent až do 20 procent.
img

Aerolinky Delta koupí 100 letadel Boeing 737 MAX 10 s opcí na dalších 30

18.07.2022 Americká letecká společnost Delta Air Lines koupí 100 letadel Boeing 737 MAX 10 a má opci na nákup dalších 30 strojů. Aerolinky to dnes oznámily na aerosalonu, který se koná na letišti ve Farnborough u Londýna. Cena kontraktu činí podle katalogových cen 13,5 miliardy dolarů (zhruba 326 miliard Kč), u velkých zakázek ale dostávají letecké společnosti zpravidla výraznou slevu. Podle agentury Reuters se očekává, že Delta v úterý podepíše objednávku také na více než deset letadel Airbusu A320.
img

Americké akcie jsou po šoku z inflace jako na horské dráze. Euro a koruna zpevňují

13.07.2022 Jak se dalo čekat, zpráva o americké inflaci je jedním z vrcholů minimálně dnešního dne. Trh byl před daty nervózní a právem - dostal čísla, která jsou negativním překvapením. Úvahy o dosažení vrcholu inflace se podle hlavního analytika Patrie Tomáše Vlka posouvají už po několikáté dál a spolu s tím roste i trajektorie cen, kterou lze předpokládat pro další období. Katastrofa se ale na amerických akciových trzích nekoná. Rally na megacapech jako Tesla nebo Amazon.com pomohla širšímu indexu S&P 500 stáhnout ve velice proměnlivé obchodní seanci průběžné ztráty a technologický Nasdaq 100 dokonce přechodně obrátil do plusu.
img

Akcie Delta Air Lines se propadají kvůli špatným výsledkům za 2. kvartál

13.07.2022 Akcie Delta Air Lines (DAL.US) se propadly krátce poté, co byly zveřejněny výsledky hospodaření za druhý kvartál. Důvodem poklesu zisku a marže je zvýšení cen paliva a dalších provozních nákladů. Společnost však očekává v následujících měsících silnou poptávku po cestování.
img

VIDEO: Delta Air Lines pociťuje rast nákladov

13.07.2022 Výsledky dnes pred otvorením trhu zverejňovali aj americké aerolínie Delta. Tie síce vyreportovali rekordné tržby vďaka rastu cien leteniek, avšak vysoké náklady na palivo, personál a údržbu boli dôvodom nižších ziskov. Viac v našom videu.
img

Ekonomický kalendář: USA inflační CPI data a zasedání BoC

13.07.2022 Futures trhy dnes naznačují na nižší otevření evropské seance. Navzdory pozitivní náladě na burzách v asijsko-pacifickém regionu dnes indexy ze starého kontinentu otevírají níže. Trhy se poněkud uklidnily a rozsah pohybů je dnes ráno spíše v užším pásmu. Obchodníci by však měli mít na paměti, že věci se mohou později během dne změnit.
img

Provozní ředitel easyJet rezignoval!

04.07.2022 Akcie easyJet (EZJ.UK) se propadly během pondělní seance o 4 % poté, co společnost oznámila, že její provozní ředitel Peter Bellew k 1. červenci odstoupil. Na jeho pozici ho dočasně nahradil David Morgan.
img

Těžiště investic PPF by mělo být v Evropě, chce rozvíjet Air Bank, řekl Šmejc

29.06.2022 Těžiště investic skupiny PPF by nyní mělo být v Evropě, v Asii chce skupina hledat partnery. Ucelenou investiční strategii bude PPF schopná definovat v září. Novinářům to řekl nový ředitel PPF Jiří Šmejc. Po zrušení spojení Moneta Money Bank s bankovní částí PPF chce skupina dále rozvíjet Air Bank, uvedl. Šmejc také řekl, že je ochotnější se při obchodních příležitostech spojit s partnery, než býval zesnulý zakladatel PPF Petr Kellner. Do čela skupiny Šmejc nastoupil v polovině června.
img

Americký pre-market 28. června: největší americké banky oznámily zvýšení vyplácených dividend

28.06.2022 Futures na americké akciové indexy v úterý, po ztrátovém pondělí, vzrostly. Obchodníci navyšují nákupy v naději, že si udrží vzestupnou rally, kterou jsme viděli minulý týden. Futures Dow Jones Industrial Average přidaly 165 bodů neboli 0,5 %. Futures na S&P 500 vzrostly o 0,5 % a futures na Nasdaq 100 o 0,4 %.
img

Škoda Group, většinově vlastněná PPF, prodala Škodě Auto práva ke značce

23.06.2022 Strojírenské firmy Škoda Group, jejímž většinovým vlastníkem je PPF, prodaly automobilce Škoda Auto ze skupiny Volkswagen práva ke značce Škoda. Dohodly se tak na ukončení sporů o užívání značky s okřídleným šípem. Škoda Group může název Škoda i znak okřídleného šípu používat do roku 2029. PPF to dnes oznámila ČTK, cenu neuvedla. Informaci potvrdila také Škoda Auto.
img

DE30 testuje lokální maxima poblíž 13,200 bodů

20.06.2022 Akciové trhy v Evropě se během první obchodní seance nového týdne obchodují výše. Očekává se, že obchodování během dne a zejména odpoledne bude utlumené, protože obchodníci ze Spojených států jsou dnes pryč kvůli státnímu svátku. Ekonomický kalendář je prázdný, proto může být i seance klidná. Jediné, co dnes stojí za zmínku, jsou projevy prezidentky ECB Lagardeové v Evropském parlamentu (15:00 17:00) a také projev Bullarda za Fed (17:45).
img

Technická analýza páru BTC/USD na 20. června 2022

20.06.2022 Jedna z největších španělských aerolinek Vueling oznámila spolupráci s poskytovatelem služeb kryptoměnových plateb. Cílem nově navázané spolupráce je umožnit zákazníkům platit za letenky v několika digitálních aktivech. Spuštění této služby bylo ohlášeno na začátek roku 2023. Vueling oznámil, že bude přijímat platby ve 13 různých kryptoměnách.
img

Akcie na pražské burze během týdne posílily o 1,5 procenta

03.06.2022 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne posílily. Index PX stoupl o 1,5 procenta na 1330,07 bodu. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Největší růst zaznamenaly akcie elektrárenské skupiny ČEZ. Nejvýraznější pokles naopak postihl cenné papíry výrobce cigaret Philip Morris. V předchozím týdnu akcie na pražské burze ztratily 2,5 procenta.
img

Akcie Monety dnes zareagovaly na informaci o konci spojení s Air Bank poklesem

31.05.2022 Akcie banky Moneta v reakci na zrušené spojení s bankovní částí finanční skupiny PPF dnes dopoledne na pražské burze oslabily. Čtvrt hodiny po začátku obchodování ztrácely přibližně pět procent, pak část ztrát smazaly a kolem poledne byly 2,28 procenta v minusu. O ukončení procesu spojení informovaly Moneta Money Bank a PPF v pondělí. Jako důvod uvedly negativní vývoj ekonomiky, který mění parametry původně zamýšleného sloučení, nebo nedávné změny požadavků České národní banky na kapitálovou vybavenost bank.
img

Moneta Money Bank: Akvizice Skupiny Air Bank se neuskuteční

31.05.2022 Moneta oznámila, že se dohodla s PPF a podepsala dohodu o ukončení akvizice Air Bank a českého a slovenského Home Creditu.
img

Zrušení spojení Monety a Air Bank není překvapivé. Mohou za něj dvě věci, které ještě nedávno nikdo nečekal: válka na Ukrajině a prudká inflace

30.05.2022 Zrušení spojení Monety Money Bank a Air Bank není vzhledem k ekonomickým podmínkám v Česku i v zahraničí, ale také vzhledem k podmínkám geopolitickým, nijak překvapivé.
img

Spojení Moneta Money Bank a Air Bank bylo na návrh PPF zrušeno

30.05.2022 Skupina PPF a Moneta Money Bank dnes uzavřely na návrh PPF dohodu, která ukončí proces spojení Moneta Money Bank a skupiny Air Bank. Důvodem je negativní vývoj ekonomiky, který mění parametry původně zamýšleného sloučení, nebo nedávné změny požadavků České národní banky (ČNB) na kapitálovou vybavenost bank v ČR. V tiskové zprávě o tom dnes informovaly PPF i Moneta Money Bank.
img

Akvizice Monety a PPF neproběhne

30.05.2022 V podvečer byla vydána překvapivá zpráva. Banka Moneta a skupina PPF se dohodly, že nebudou dál pracovat na spojení. Subjekty uzavřely v pondělí dohodu o ukončení a zastavení procesu akvizice Air Bank a českého a slovenského Home Creditu. Návrh na ukončení akvizice vznesla PPF. Jako hlavní důvody uvedla zhoršující se makroekonomické prostředí, negativní vývoj na kapitálových trzích a nepříznivou geopolitickou situaci. Obě firmy dnes podepsaly dohodu o ukončení procesu akvizice. PPF má podle ní uhradit dosud vynaložené náklady související s transakcí, které k dnešku přesahují 100 milionů Kč.
img

Týden na akciových trzích: Evropské i americké burzy slušně v plusu, Praha naopak ztratila

27.05.2022 Makrodata tento týden dopadla smíšeně. Spotřebitelská důvěra se u nás zhoršuje, v Německu je nížká. V USA naopak roste osobní spotřeba, což ukazuje na silnou poptávku. Zápisky Fedu vyzněly holubičím dojmem s výhledem na růst sazeb na příštích dvou zasedáních o 50 bb na každém. V eurozóně, respektive ECB to vypadá na červencové zvýšení o 25 bb a stejný krok se pak čeká v září.
img

Evropský akciový trh znovu na horské dráze

25.05.2022 Hlavní příčinou dnešního korekčního obratu akciového trhu byly pozitivní makro statistiky pro eurozónu. Hrubý domácí produkt Německa v prvním čtvrtletí letošního roku meziročně vyskočil o 4 %. Stojí za zmínku, že německá ekonomika je v eurozóně největší.
img

Ředitelem PPF se stane dřívější obchodní partner Kellnera Šmejc

04.05.2022 Novým generálním ředitelem investiční skupiny PPF se od 15. června stane podnikatel Jiří Šmejc. Zároveň získává opci na odkup až desetiprocentního podílu ve skupině. PPF to dnes oznámila v tiskové zprávě. V minulosti byl Šmejc obchodním partnerem zesnulého většinového majitele PPF Petra Kellnera a minoritním akcionářem skupiny. Vlastní podíl ve společnosti Home Credit, spadající pod PPF. Šmejc v čele PPF vystřídá Ladislava Bartoníčka, který bude v novém poradním výboru rodiny.
img

Bude Textron těžit z rostoucího trendu soukromých letadel?

02.05.2022 Textron je americký civilní a vojenský konglomerát, který se zaměřuje na letecký sektor se značkami jako Bell, Aircraft Armaments, Lycoming Engines, Cessna, Beechcraft a Pipistrel. Společnost prošla od krize v roce 2008 hlubokou restrukturalizací, kdy byl novým generálním ředitelem jmenován Scott C. Donnelly, který pokračuje v úspěšném růstu firmy. Textron se stále více zapojuje do trhu soukromého a civilního letectví a jeho výsledky za Q1 2022 daleko předčily očekávání analytiků:
img

Moneta Money Bank: Vyšší úrokový výnos, rozpouštění opravných položek, úpis nových akcií v červnu

28.04.2022 Moneta Money Bank dnes ráno oznámila výsledky za první čtvrtletí tohoto roku. Výsledky jsou v meziročním srovnání podstatně lepší, ale na provozní úrovni v souladu s odhady trhu. Vzhledem k rozpouštění opravných položek ale překonaly na čistém zisku konsensus. Moneta své potvrdila celoroční cíle. K zahájení úpisu nových akcií k vyrovnání transakce se skupinou Air Bank by mělo dojít červnu.
img

Týden na akciových trzích: Pražská burza posílila, na ostatních parketech tak veselo zdaleka nebylo

22.04.2022 I tento týden byl v Evropě kratší, tentokráte o Pondělí velikonoční. To ale neplatilo pro burzy v USA. Za mořem měly plnohodnotný pětidenní pracovní týden.
img

Moneta Money Bank: Růst hospodaření podpoří vyšší sazby a rozpouštění opravných položek

22.04.2022 Očekávané výsledky hospodaření: V meziročním srovnání budou výsledky Monety výrazně lepší. Podle našich odhadů by to mělo být dáno lepšími výnosy, nákladovou disciplínou a nižšími náklady na riziko. Předpokládáme také, že dojde k potvrzení celoročních cílů. Jejich případnou úpravu (ať už zvýšení nebo snížení) bychom čekali dále v průběhu roku. Zveřejněny mohou být také informace týkající se vyrovnání akvizice skupiny Air Bank (načasování vydání nových akcií, případně povinná nabídka PPF).
img

Akcie American Airlines rostou díky pozitivního výhledu tržeb

21.04.2022 Akcie American Airlines (AAL.US) ve čtvrtek prudce vzrostly poté, co letecký dopravce zaznamenal nižší čtvrtletní ztrátu, než se očekávalo. Zároveň poskytly pozitivní výhled pro aktuální čtvrtletí.
img

Ekonomický kalendář: Projevy šéfů Fedu a BoE

21.04.2022 Evropské akciové indexy jsou nastaveny na mírně vyšší otevření dnešní seance. Futures na DAX se aktuálně obchodují přibližně 40 bodů nad včerejším close. Členové ECB zaujali další jestřábí tón vůči zvýšení sazeb, díky čemuž se EUR stalo nejvýkonnější měnou G10. EURUSD se poprvé za týden blíží 1,09.
img

Investice do Applu, zvyšuje se prodej Maců

14.04.2022 Po zavedení zcela nového MacBooku Air M2, k němuž by mohlo dojít již v červnu, očekáváme prudký nárůst akcií APPL. Jeden z nečekaných důsledků pandemie Covid-19 byl obrat v téměř deset let trvajícím propadu celosvětového prodeje počítačů. Spousty lidí pracujících z domova a škol nadále přechází na hybridní či dálkové vzdělávání, a prodej počítačů prudce roste. I v roce 2021 byl prodej PC stále o 14,8 % vyšší než v roce 2020. Společnost Apple (NASDAQ:AAPL) ve čtvrtém čtvrtletí vykázala rekordní hodnoty prodeje počítačů Mac a to 9,18 miliardy dolarů, ukazuje to, že prodej počítačů Mac je stále velkou součástí rovnice hodnot akcií AAPL.
C:\fakepath\eurusd-14042022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 14.4.2022

14.04.2022 Americké akcie včera posílily, vykázaly tak první nárůst od začátku týdne. Přispěly k tomu nižší výnosy u dluhopisů vlády Spojených států a příznivé hospodářské výsledky letecké společnosti Delta Air Lines.
img

VIDEO: Delta Air Lines s pozitívnym výhľadom na aktuálny kvartál

13.04.2022 Výsledková sezóna začína a prvou spoločnosťou, na ktorú sme sa pozreli, boli aerolínie Delta. Tie za minulý kvartál síce vygenerovali stratu, avšak v rámci výsledkov odznelo hneď niekoľko pozitívnych informácií. Firme sa napriek rastúcim nákladom darí vracať na predcovidové čísla a za aktuálny kvartál pravdepodobne už dosiahne zisk. Viac v našom videu.
img

Evropské akcie dopoledne v záporu. Ztrácí Lufthansa, daří se Shellu. V Praze boduje ČEZ

13.04.2022 Evropské akciové indexy se ve středeční obchodní seanci pohybují v záporných hodnotách. Investoři reflektují situaci ve Spojených státech, kdy při včerejším reportu vzrostly spotřebitelské ceny v rámci očekávání trhu a inflace v USA dosáhla 8,5 %.
img

Ekonomický kalendář: Začíná výsledková sezóna na Wall Street!

13.04.2022 Evropské trhy otevřely smíšeně. Německý DAX ztrácí na počátku seance 0,6 %, český index PX naopak roste o 0,7 %. Na dnešek je naplánováno několik zajímavých reportů a událostí. Obchodníci s CAD se budou soustředit na rozhodnutí o dalším vývoji měnové politiky, přičemž se očekává, že Bank of Canada zvýší sazby o 50 bazických bodů. Report PPI z USA bude také zveřejněn, ale jen zřídka má velký dopad na trh. V neposlední řadě dnes začíná výsledková sezóna na Wall Street zveřejněním finančních reportů první velké americké banky. JPMorgan zveřejní výsledky za 1. čtvrtletí 2022 před otevřením seance. Dále bude své hospodářské výsledky zveřejňovat BlackRock, Delta Air Lines a Bed, Bath & Beyond.
C:\fakepath\trader-07042022-24-zm.jpg

Rusko čelí kvůli sankcím nejtěžší situaci za třicet let, řekl ruský premiér

07.04.2022 Rusko čelí kvůli bezprecedentním západním sankcím nejtěžší situaci za posledních třicet let, řekl dnes ruský premiér Michail Mišustin. Zahraniční pokusy o odstřižení Moskvy od světové ekonomiky však podle něj selžou. Západní země rozšiřují ekonomické sankce ve snaze přimět Rusko k tomu, aby ukončilo svou invazi na Ukrajinu, připomněla agentura Reuters.
img

Denní makro postřehy: francouzské volby se dramatizují 07/04/2022

07.04.2022 FOCUS: Trhy jsou nervózní a přehodnocují volební šance v napjatých (viz graf) francouzských prezidentských volbách, jejichž první kolo proběhne v neděli. Od překvapivého volebního vítězství „pro-business“ Macrona v roce 2017 si akciový trh vedl lépe než jeho evropští kolegové.
img

Evropské trhy v úterý kvůli pesimismu investorů smíšené

06.04.2022 Hlavní evropské akciové indexy se v úterý obchodovaly smíšeně, protože hráči na trhu hodnotili vyhlídky evropské ekonomiky v prostředí dalších sankcí proti Ruské federaci.
img

Evropské akcie klesají

01.04.2022 Evropský akciový trh na konci včerejší obchodní seance klesl. Všechny hlavní indexy regionu ztratily každý přibližně 1 %. Kompozitní index STOXX Europe 600 tak klesl o 0,94 %, německý DAX klesl o 1,31 %, britský FTSE 100 klesl o 0,83 % a francouzský index CAC 40 ztratil 1,21 %. Italské indexy FTSE MIB a španělský IBEX 35 se propadly o 1,1 % a 1,23 %.
img

Skupině Air Bank loni stoupl čistý zisk o 50 procent na 2,252 miliardy Kč

01.04.2022 Skupina Air Bank, kterou tvoří společnosti Air Bank, Benxy a český a slovenský Home Credit, loni vytvořila čistý zisk 2,252 miliardy Kč, což je meziroční nárůst o 50 procent. Skupina o tom dnes informovala ČTK. Bankám a spořitelnám v Česku tak v roce 2021 stoupl souhrnný čistý zisk meziročně o 23,1 miliardy Kč na 70,58 miliardy korun.
img

Věřitelé zadlužených ČSA dnes rozhodnou o přijetí reorganizačního plánu

28.03.2022 Věřitelé zadlužených Českých aerolinií (ČSA) dnes rozhodnou o přijetí reorganizačního plánu dopravce a tím i o dalším osudu firmy. Reorganizační plán, který vypracovala mateřská společnost Smartwings, počítá s tím, že investorem v ČSA se má stát nová firma Prague City Air, kterou vlastní majitelé Smartwings Jiří Šimáně a rodina Vikových. Podle reorganizačního plánu poskytne firma letecké společnosti vypořádací úvěr 125 milionů korun, ze kterého budou vyplaceni věřitelé. ČSA jsou od loňského března v úpadku, v červnu soud povolil jejich reorganizaci.
C:\fakepath\kellner.jpg

Kellner byl nejbohatší Čech, věnoval se i pomoci znevýhodněným školákům

27.03.2022 - Podnikatel a finančník Petr Kellner měl pověst nejbohatšího a jednoho z nejvlivnějších Čechů a taky muže, co si hlídal soukromí. V investiční skupině PPF, která investuje do řady odvětví a působí na třech kontinentech, ovládal téměř 99 procenta. Na veřejnosti se miliardář Kellner příliš neukazoval, s médii komunikoval zřídka. Tragicky zahynul při pádu vrtulníku na Aljašce, kam vyrazil lyžovat, ve věku 56 let. Za nehodou podle vyšetřování zřejmě nestála technická závada, ale souhra nešťastných náhod, povětrnostních a přistávacích podmínek.
img

Evropský akciový trh roste

10.03.2022 Evropský akciový trh vykázal na konci středečního obchodování růst. Index STOXX Europe 600 si připsal 4,68 %. Největší růst vykázaly německý DAX a francouzský CAC 40, které vzrostly o 7,92 % a 7,13 % v uvedeném pořadí. Index FTSE 100 se vyšplhal o 3,25 %, španělský IBEX 35 získal 4,88 % a italský FTSE MIB vzrostl o 6,94 %.
img

Ukrajinský konflikt zasáhl křídla leteckého průmyslu

04.03.2022 Ulehčení pravidel souvisejících s pandemií koronaviru způsobilo, že letecký průmysl s optimismem vzhlížel k roku 2022. V posledním únorovém týdnu však vojenský konflikt mezi Ruskem a Ukrajinou vrhl velký stín na očekávané oživení cestovního ruchu a leteckého průmyslu. Sankce uvalené západními zeměmi již zasahují do cestování a způsobí tak postiženým leteckým společnostem další dodatečné náklady.
img

Sankce: vítězové a poražení

03.03.2022 Ruská invaze na Ukrajinu byla aktem agrese, který jsme v Evropě po desetiletí neviděli. To vedlo k rozbití stavu, který na starém kontinentě panoval od konce Studené války a návratu násilí, za což evropské i další země světa ruské činy rychle odsoudily. Byly vyhlášeny sankce bezprecedentního rozsahu, které vedly k uzavření burzy v Moskvě a více než 90% propadu indexu ruských akcií kótovaných v Londýně. Sankce proti Rusku však mají i jiné dopady. Pojďme se tedy podívat na sektory akcií, které lze považovat za vítěze a poražené.
img

Akcie Lucid padají v reakci na hospodářské výsledky za Q4 a horší výhled

01.03.2022 Akcie výrobce elektromobilů Lucid Group (LCID.US) padají o více než 16 % po zveřejnění slabších hospodářských výsledků za Q4 2021. Společnost zároveň zveřejnila slabší výhled produkce.
C:\fakepath\GlobalMarkets.jpg

Uzavření vzdušného prostoru je dalším náporem na globální dodavatelské řetězce

01.03.2022 Globální dodavatelské řetězce, které už tvrdě zasáhla pandemie covidu-19, čelí dalšímu problému. Uzavření vzdušného prostoru po ruské invazi totiž dopadá i na leteckou nákladní dopravu a zvyšuje jí náklady. Přeprava mezi Evropou a severoasijskými destinacemi, jako je Japonsko, Jižní Korea a Čína, se zproblematizovala kvůli vzájemným zákazům. Ty evropským dopravcům zakazují létat nad Sibiří a ruským leteckým společnostem komplikují cestu do Evropy.
C:\fakepath\eurusd-01032022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 1.3.2022

01.03.2022 Akcie ve Spojených státech včera převážně oslabovaly, investoři mají obavy z negativních hospodářských důsledků sankcí, které západní země uvalily na Rusko kvůli jeho útoku na Ukrajinu. Na poklesu akciového trhu se velkou měrou podílely akcie finančních společností, například banky Citigroup.
C:\fakepath\trader-28022022-30-zm.jpg

České akcie zaznamenaly v únoru nejhorší měsíc za téměř dva roky

28.02.2022 České akcie zaznamenaly v únoru nejhorší měsíc za téměř dva roky. Index PX během února ztratil 4,44 procenta na 1353,41 bodu. Více ztratil naposledy v březnu 2020. V během letošního února sice index dosáhl svých dlouholetých maxim, ale poté následovaly série oslabení, řekl ČTK analytik Wood & Company Vojtěch Boháč. Od začátku roku index odepsal 5,09 procenta.
img

Sberbank CZ, která má vazby na Rusko, ve 14:00 uzavřela své pobočky v ČR

25.02.2022 Sberbank CZ, která má vazby na Rusko, dnes ve 14:00 uzavřela své pobočky v Česku. ČTK to řekla mluvčí banky Radka Černá. Důvodem jsou podle ní bezpečnostní problémy na pobočkách. Ve čtvrtek a dnes se před některými pobočkami banky tvořily fronty lidí, kteří chtěli zrušit služby nebo žádali informace o fungování banky. Kolem dnešního poledne nefungovalo internetové bankovnictví Sberbank CZ. Personál pobočky Sberbank v Brně v Heršpické ulici dnes požádal o asistenci strážníky, klienti se z bankomatů na poslední chvíli snažili vybrat peníze. Na místo vyrazila hlídka městské policie.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily nejvíce za poslední dva roky

25.02.2022 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne oslabily nejvíce za poslední dva roky. Index PX klesl o 3,6 procenta na 1382,7 bodu. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Největší pokles postihl opět cenné papíry bankovní skupiny Erste, největší růst zaznamenaly akcie Avastu. V předchozím týdnu akcie ztratily 2,4 procenta.
C:\fakepath\fuze.jpg

Studie: Objem fúzí a akvizic byl loni v regionu nejvyšší od roku 2016

25.02.2022 Celková hodnota fúzí a akvizic v regionu střední a východní Evropa loni stoupla o 37 procent na 66,5 miliardy eur (zhruba 1,7 bilionu korun), což je nejvyšší hodnota od roku 2016. Počet transakcí loni meziročně stoupl o 30 procent na 872. V samotném Česku loni díky prodeji české antivirové firmy Avast koncernu NortonLifeLock za 6,6 miliardy eur objem fůzí a akvizic skokově stoupl o 358 procent na 10,3 miliardy eur (zhruba 257 miliard Kč). Prodej Avastu byl přitom loni největší regionální transakcí. Vyplývá to ze studie, kterou připravila společnost Mazars ve spolupráci s nezávislým poskytovatelem datových služeb pro fúze a akvizice Mergermarket.
img

Evropské trhy jsou ziskové uprostřed pokusů o zmírnění ukrajinské krize

21.02.2022 Evropské akciové indexy zaznamenaly v pondělí zisky, a to díky optimismu na globálních trzích. V době psaní tohoto článku vzrostl FTSE 100 o 0,41 % na 7543,6 bodu a DAX přidal 0,11 % a dosáhl 15057,49 bodu. CAC 40 klesl o 0,31 % na 6910,97 bodů.
img

Americký akciový trh uzavřel níž, Dow Jones klesl o 1,78 %

18.02.2022 Mezi složkami indexu Dow Jones podala dnes největší výkon Walmart Inc, která vzrostla o 5,35 bodů, resp. 4,01 %, a uzavřela na hodnotě 138,88. Kotace Cisco Systems Inc vzrostly o 1,48 bodů (2,72 %) a uzavřely seanci na značce 55,72. Coca-Cola Co stoupla o 1,22 bodů, resp. 2,00 %, a uzavřela na úrovni 62,12.
img

Opětovný růst akcií aerolinek

16.02.2022 Akcie aerolinek již několik týdnů klesají, což má za následek eskalaci geopolitického konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou a následné zrušení některých letů.
img

Akcie aerolinek znovu rostou

15.02.2022 Akcie aerolinek poslední týdny klesaly, což bylo vyústěním eskalace geopolitického konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou a následným zrušením některých letů.
C:\fakepath\trader-14022022-39-zm.jpg

Evropské akcie kvůli napětí kolem Ukrajiny zahájily týden poklesem

14.02.2022 Akcie na evropských trzích od rána prudce klesaly, den zakončily nejníže za uplynulých 20 dní. Na jejich ceny mají vliv zejména obavy z dalšího zhoršení vztahů mezi Ruskem a Západem kvůli Ukrajině. Spojené státy tvrdí, že Rusko se chystá Ukrajinu v těchto dnech napadnout, což Moskva opakovaně odmítá. Hlavní index evropských akcií STOXX Europe 600 v závěru odepsal 1,8 procenta - má za sebou nejhorší den od 24. ledna a od začátku roku ztratil 5,5 procenta. Indikátor sleduje vývoj na burzách v 17 zemích Evropy, včetně například Británie a Polska.
img

Cestovní ruch v ČR loni těžce trpěl, jako v roce 2020, s tím je ale konec. Svět se ocitá v horečce zájmu o nákup letních zájezdů, v ČR je hitem Turecko

09.02.2022 Turistický ruch v ČR má za sebou druhý velmi slabý rok. Oproti roku 2020 loni ještě o něco ubylo návštěvníků ze zahraničí. Mírný vzestup počtu domácích turistů i jejich přenocování situaci rozhodně nezachránil. Takže celkový počet hostů jen nepatrně převyšuje polovinu jejich počtu v dosud rekordním – a posledním předpandemickém – roce 2019. Letos by však měla být situace mnohem lepší. Počet hostů by se i přes pomalý rozjezd v prvním, probíhajícím čtvrtletí mohl dostat na úroveň 80 až 85 procent předpandemické úrovně. Turistický ruch totiž v posledních týdnech velmi výrazně oživuje. U nás i v zahraničí.
img

Svět se ocitá v horečce zájmu o nákup letních zájezdů, v ČR je hitem Turecko. Největší světová cestovka hlásí mimořádný růst sháňky, jenž i o 20 % předčí zájem z doby před pandemií

08.02.2022 Hotely a dovolenkové lety pro nadcházející letní sezónu si lidé v těchto hodinách a dnech celosvětově zamlouvají zcela mimořádným tempem. Horečka zájmu o koupi dovolené se nevyhýbá ani Česku. Akcie největší světové cestovky, TUI, dnes na londýnské burze přidaly až dvě procenta. Firma oznámila, že tempo objednávání zájezdů na letošní léto dokonce předčí úrovně před pandemií.
img

Ekonomický kalendár: V centre pozornosti sú údaje o pracovných miestach z USA

04.02.2022 Európske akciové trhy začali dnešné obchodovanie vyššie. Dnes budú zverejnené maloobchodné predaje z eurozóny z decembra o 11:00. Správa NFP je kľúčovou udalosťou dňa a očakáva sa, že ukáže nárast zamestnanosti o 150 tisíc.
img

Vliv rekordních zisků společnosti Tesla na společnosti Lucid a Rivian

31.01.2022 Staré přísloví, že "americký akciový trh roste více, než klesá, ale klesá rychleji, než roste", nemůže být pravdivější. Během necelých tří let byli všichni svědky tří velkých výprodejů, a to v rozmezí několika týdnů. Jedná se o výprodej v souvislosti s obchodní válkou mezi USA a Čínou na konci roku 2018, výprodej způsobený pandemií covid-19 v březnu 2020 a aktuální výprodej.
img

Moneta Money Bank: Růst úrokových sazeb, nižší náklady na riziko, překonání celoročních cílů

28.01.2022 Očekávané výsledky hospodaření: V našich projekcích odhadujeme, že výsledky za Q4 21 budou lepší v meziročním srovnání. Čekáme, že banka předvede standardní nákladovou disciplínu, dále budou nižší náklady na riziko a nezanedbatelný je prudký růst úrokových sazeb, ze kterého Moneta jasně profituje. Moneta překoná své celoroční cíle. Dále se budeme zajímat o výhled na tento rok a samozřejmě o další kroky ve schválené fúzi se skupinou Air Bank (vydání nových akcií, případná povinná nabídka od PPF).
img

Americká letecká společnost je připravena na oživení jakmile pomine omikronová vlna

18.01.2022 Nejúspěšnější americká letecká společnost, Delta Air Lines ke konci minulého týdne vykázala malý zisk za poslední 3 měsíce minulého roku. Podle účetních zásad prodělala Delta Air Lines 395 milionů dolarů bez DPH, a to především kvůli investicím do partnerských leteckých společností. Společnost Delta předpokládá, že v prvních třech měsících letošního roku vykáže další ztrátu.
img

Evropské akciové trhy zakončily obchodování silným růstem

18.01.2022 Jak ukázala data z Národního statistického úřadu ČLR, vzrostla čínská ekonomika v posledním čtvrtletí roku 2021 ve srovnání se stejným obdobím předchozího roku o 4 %, tedy nejméně od druhého čtvrtletí roku 2020. Růst HDP ze 4,9 % v předchozím čtvrtletí zpomalil, překonal však prognózy odborníků, kteří očekávali růst o 3,6 %.
img

Jak Čína snižuje úrokovou sazbu, akciové trhy rostou

17.01.2022 Globální akciové indexy zaznamenaly v pondělí díky pozitivním zprávám z Číny silný růst. Bylo oznámeno, že Čínská lidová banka ve snaze podpořit ekonomiku země, která se potýká s problémy, snížila klíčovou úrokovou sazbu.
C:\fakepath\eurusd-14012022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 14.1.2022

14.01.2022 Americké akcie včera oslabily. Klesaly hlavně technologické společnosti, protože investoři se snažili před začátkem zveřejňování hospodářských výsledků vydělat na jejich růstu v předchozích seancích a prodávali je. Ztrácely také zdravotnické firmy a výrobci spotřebního zboží.
img

Hypomonitor: Banky loni poskytly nové hypotéky za rekordních 379 miliard korun

13.01.2022 Banky a stavební spořitelny loni poskytly nové hypoteční úvěry za rekordních 379 miliard korun, což je meziroční nárůst o 70 procent. Celkem, včetně refinancování, banky loni poskytly 178.000 hypoték za rekordních 541 miliard korun. V případě počtů úvěrů jde o zhruba 50procentní nárůst a u objemu o 73 procent. Vyplývá to ze statistik České bankovní asociace Hypomonitor. Do něj dodávají data všechny banky a stavební spořitelny poskytující hypotéky na českém trhu.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Price Action | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Fibonacci | Turecká lira | Divergence | Česká burza | Monetární politika | Kanada | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Ekonomické události | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CBOE | CCI | CEO | CFD | CME | CPI index | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | Konsolidace | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Downtrend | EBIT | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | Fed | Finanční trhy | Finančník | Forward | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gap | Grafy | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Kurzy měn | LES | LIBOR | Likvidita | Long | Lot | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Monetizovat | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Osobní příjem | P/E | PEG | Peněžní zásoba | Platforma | Podílník | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Provize | Prémie | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Ratingová agentura | Resistence | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Spread | Standard & Poor's 500 | Stop-Loss | Support | Swiss | Take Profit | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Vega | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Euro STOXX | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Sázka | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Trpělivost | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Hospodářský cyklus | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | RBNZ | Intervenovat | ČSOB | Partners | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Akcenta | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | EURUSD | USDCAD | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Průlom | Volatilní | Hazardní hry | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie ČEZu | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Komerční banky | Akcie Lufthansa | Akcie O2 | Akcie Philip Morris | Akcie Porsche | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie WW | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Atlantik | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Směnárna | Běžný účet | Break Even | Brent | Burza cenných papírů Praha | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | Do čeho investovat | Dolar | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní kurz | Emisní povolenky | Engulfing | Etoro | Eura | Evropská banka | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex kalendář | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GE money | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | InstaForex | Instrument | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak koupit akcie | EBay | Japonská ekonomika | Japonské firmy | JP Morgan | Kapitálové trhy | Koupit akcie | Kurzy | E15 | Libra | Lira | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Meta Trader | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Odkup akcií | Oslabování koruny | Patria Online | PayPal | Pivot | Portfolia | Pražská burza cenných papírů | Pražská burza PX | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Société Générale | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | SWIFT | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Twitter | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj inflace | Vývoj nezaměstnanosti | Webinář | Webináře | WTI | XM | Země EU | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Diskontní sazba | Rozkolísanost trhu | ZEW | EIA | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | Andrej Babiš | Buy | Cenové rozpětí | CEPS | Cílová cena | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | Due diligence | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Hold | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Overweight | P.A. | P/S | Petr Kellner | Protistrana | Provozní marže | PX index | Range | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Sell | Tovární objednávky | Výroční zpráva | Využití kapacit | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | Akciová společnost | Denní změna | Hlavní trh | Běžná likvidita | Cenová hladina | Čistá zisková marže | M2 | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | INSEE | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Boháč | Bailout | Tržní sentiment | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Volby | Rozhovor | Futures trhy | 1 milion | Burza dnes | Burze | Commodities | Investment | Evropské obchodování | National Securities | Aramco | Moody's Investors Service | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Unicredit | Sky News | Bank of New York Mellon | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Charles Schwab | Natixis | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | ABN Amro | CME Group | UniCredit Bank | Česká bankovní asociace | Home Credit | GE Money Bank | Caterpillar | FTSEurofirst 300 | DIW | Baker Hughes | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | Mitsubishi | NATO | BNY Mellon | Standard Chartered | Agentura AP | BBC | Destatis | Reálný obchodní účet | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | UNCTAD | Thomson Reuters | Fundamentální výhled | Technický výhled | Short squeeze | HUF/EUR | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Firemní dluhopisy | Poměr P/S | Magnát | Realitní magnát | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Index pražské burzy PX | Kurz české měny | Index pražské burzy | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Stock Exchange | Hargreaves Lansdown | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Energie | Severomořská ropa | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Index německých akcií DAX | KBC | BlackRock | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Modrá pyramida | Cena kontraktu | Evropské trhy | Bankovnictví | Ekonomická aktivita | City | Posilování koruny | Investiční firma | Forbes | Americké firmy | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | České firmy | Economic | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Televize Sky News | IHS | Otřesy na finančních trzích | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Objem investic | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Růst akcií | Obchodní partner | Ekonomická rizika | Americké burzy | Zpřísňováním měnové politiky | Virgin Group | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Fibo | Propad | Německý index DAX | Handelsblatt | Kryptoměny | Likérka Stock | Les Echos | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Výzkumná společnost | Marže společností | Německý akciový index DAX | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Finanční injekce | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Největší banky | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Objemy obchodů na akciovém trhu | Prodej aut | Akcionáři | Obchody na pražské burze | Zajištění | FTSE 100 | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | E*Trade | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Odhodlání | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Depozitní sazba | Obchodování na newyorské burze | Akciový index DAX | Poplatky | Nakupovat akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Slabé euro | Hrubý domácí produkt Německa | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | General Electric | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Pražský parket | Akcie Moneta Money Bank | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Index cen domů | Softbank | ARM Holdings | Indikátor důvěry | Čínský statistický úřad | Akcie bankovní skupiny Erste | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Kapitálové strategie | Indexy PMI | ExxonMobil | Finanční domy | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Obchodování forexu | Internetové firmy | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Tisková konference ECB | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský bankovní úřad (EBA) | Globální ekonomický výhled | HDP v eurozóně | Mercedes | Audi | Politico | Raymond James Financial | IHS Markit | Oliver Wyman | TPG Capital | ex | Obchody s akciemi | Purple Trading | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Akcie Kofoly | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Belviport Trading | Skupina PPF | Index německé burzy | Index německé burzy DAX | Hlavní index německé burzy | Vstup na burzu | Zahraniční forex | Investiční činnost | UniCredit SpA | ING Groep NV | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | Začátek výsledkové sezóny | Aleš Michl | Breakout Trader | Anadarko Petroleum | Akciové společnosti | Kurzový vývoj | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Obchodování na pražské burze | Trade Financial | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Průmyslový index Dow Jones | Jerome Powell | MiFID II | Crown | BCH | LTC | ETH | Capitalinked | Radim Dohnal | Invesco | Hodnota fúzí a akvizic | Hodnota indexu PX | Fincentrum | Kryptoměna ethereum | Cena kryptoměny ethereum | Bitcoin Cash (BCH) | Litecoin (LTC) | Estee Lauder | Kryptoměnová horečka | CFG | Vitalik Buterin | Investiční skupiny | Obchodování na trzích | Výnosy u dluhopisů | Wood & Company | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Airbnb | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Trhy dnes | Ekonomické výsledky | Saxo | Obchodní války | FinTech | Zonky | LYNX webinář | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Capitalinked.com | Výsledky obchodování | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Edison | Schwab | FAANG | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Čínský akciový trh | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Výplaty dividend | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Royal Dutch Shell | Ether | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | IPO kalendář | Manažer fondu | Korunový trh | USMCA | Přímé zahraniční investice | Globální investoři | Kompozitní index | Úrokový výnos | Expobank | Expobank CZ | Trh s ropou | Výsledky firem | Rostoucí akciové trhy | Finanční skupina | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Výprodej akcií | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Roční výnos | Největší kryptoměna | Intercontinental Exchange | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Aktivita na trhu | Průzkum společnosti | BinckBank | FTSE/MIB | Růst zisků | Týden na akciových trzích | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Index spotřebitelské důvěry | Měny považované za bezpečné | Veřejný dluh | Česká firma | Bankomaty | Český miliardář | Globální index | Financial Times (FT) | Španělský IBEX | Zadluženost | Hodnota indexu PX-TR | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Web Trader | Mergermarket | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Úvěrové portfolio | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Výsledková sezóna v USA | Obchodovat s akciemi | Analytici z Wall Street | Globální dluh | Akcie Boeingu | Primární nabídka akcií | Vysoký výnos | Výsledky ČEZ | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | IPO Uber | Světové finanční trhy | Vysoké zhodnocení | Globální rizika | IPO Instacart | MUFG Bank | Technická situace | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Ropovod | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Michal Brožka | Růst cen ropy | CNY | Nejznámější kryptoměny | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Analytici Morgan Stanley | Očekávání do budoucna | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Tencent Holdings | Odhad růstu ekonomiky | Akcie klesají | Sharpe ratio | Společná měna | NVDA | Nabídka akcií | iFX | Americké společnosti | DE30 | Ferrari | Čínský trh | Prezidentka ECB | Akcie a ETF | Rozhodnutí centrálních bank | STAR | Gazprom | NASDAQ 100 | Capital Partners | GBTC | Výnosové křivky | Pokles cen | Německé HDP | Akcie automobilky | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Globální akciové indexy | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Tomáš Pfeiler | Obavy z recese | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Oživení ekonomiky | Ekonomické problémy | AMZN | Akcie podniku | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Shrnutí obchodování | FRS | Upisování | Kótování | KB | Prosus | Saudi Aramco | PPF | Denní graf | Očekávání trhu | Italská vláda | Vlastní akcie | Poptávka po ropě | Úpis akcií | Thomas Cook | Britské domácnosti | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Pohonné hmoty v Česku | Snížení daní | Obchodování jedním kliknutím | Klesající úrokové sazby | Tuzemské banky | MetLife | Jihokorejská centrální banka | GOOGL | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Jak se stát lepším investorem | Stav ekonomiky | Projevy centrálních bankéřů | Bilance zahraničního obchodu | Hypoteční sazba | Hospodářské dopady | Loterie | Cena akcie | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Hospodářské krize | Platební společnost | TikTok | Huawei | Vlastní investice | Digitalizace | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Milan Vaníček | Analytik J&T | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Central European Media Enterprises (CME) | TV Nova | Majoritní akcionář | Mediální společnosti | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Varta | Ropný gigant | Německá vláda | Strategické partnerství | Výsledkové zprávy | Trinity | Jakub Seidler | LNG | Výkon amerického dolaru | Objem | Index milánské burzy | Bílý dům | MSFT | Obchod | Státní investiční fond | Trh práce | Vyšší sazby | FRED | Pojišťovna VIG | Skupina ČEZ | CETA | Supreme Edition | Růst spotřebitelských cen | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Období nejistoty | Zasedání ČNB | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Parlamentní volby | Tesla Elon Musk | PMČR | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Obchodovat na burze | Týdenní zpráva | Souhrn finančních trhů | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Borsa Italiana | Royal Mail | Studie | Dolar k japonskému jenu | Datový kalendář | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Tomáš Vlk | Bilance | Obchod s Čínou | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Ekonomický vývoj | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | ROTE | Skupina Home Credit | Jiří Šmejc | HCBV | Generální ředitel | PSA | GM | Poskytovatelé úvěrů | Negativní nálada | Česká měna dnes | Největší pokles | Ukrajina | Lagardeová | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Kapitálové požadavky | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Den díkůvzdání | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Tiffany | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | All Time High | Důvěra v ekonomiku | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Valná hromada MONETA Money Bank | Domácí měny | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Federální rezervní banky | Americká data | Walt Disney | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | Finanční rezervy | Dlužníci | Bankovní tituly | FT | Evropští investoři | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Automobilový sektor | Nezaměstnanost v eurozóně | Konkurenti | Too Big to Fail | Financovat | Wüstenrot | Christine Lagardová | EET | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | 4GLD | Xetra Gold | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Společnost ČEZ | Rozpočet na rok 2020 | HUF | PLN | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Impuls | Formule | McLaren | Průmyslová výroba v Německu | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Enel | Výrazný pokles | Africký mor prasat | Africký mor | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Nezaměstnanost v Česku | Stavebnictví | TA3 | Koruna dnes | Cenné papíry Monety | Zdražování | Inflace v listopadu | Sociální sítě | Problémy | EW | NAFTA | Cvičení | Pojišťovny | Total | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Kotační výbor | Cena za akcii | Evropský průmysl | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | GBP/EUR | Penále | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Kontrakty | Koruna zpevnila | Brewin Dolphin | Prohlášení | Yahoo | Alstom | Amcor | Moskva | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Časopis Forbes | EASA | FIS | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | United Technologies | Farmaceutická společnost | Allergan | Mylan | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Akciový index Dow Jones | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | František Savov | Moravský Peněžní Ústav | Záložna | Modern Times Group | Nova Broadcasting Group | Eastern European Media Holdings | NN Group | Martin Durčák | Kladenská Poldi | Poldi | Opimo Trade | Eurovia CS | Sev.en Energy | Poradce premiéra | Poradce premiéra Andreje Babiše | Czech Media Invest | Marta Nováková | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | BHM Group | Penta Real Estate | Hanwha Investment & Securities | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | CEFC Europe | ÚOHS | Karel Pospíšil | ČVUT | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Alpiq | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Veba Broumov | Canal Plus | Vivendi | General Atlantic | Radek Dvořák | Eurojackpot | RegioJet | Pivovary Staropramen | Ovocnářská unie | Jednání vlané hromady ČEZ | Jednání vlané hromady | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Pavol Kováčik | Ministerstvo životního prostředí | Petr Zatloukal | ÚKZÚZ | Akro | Papcel | Coca-Cola HBC | Nexen Tire | Roman Juráš | Elektronická evidence tržeb (EET) | Empresa Media | Médea | CEFC China | Médea Group | XXX Lutz | Kika | Skupina Sazka | tunel Blanka | CITIC Dicastal | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Telenor Hungary | Telenor Real Estate | Baby Direkt | Nový blok Jaderné elektrárny | Jaderné elektrárny | Tendr | R2G | InterContinental | Fairmont Hotels & Resorts | Accor | Golden Prague Hotel | Státní zemědělský intervenční fond | SZIF | Fond Hartenberg | Jat Tehnika | CzechToll/SkyToll | Martin Ulčák | Witkowitz | Korea Heavy Industry& Development | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Smartwings | Geely | Důchod | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | ČNB dnes | Automobil | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | Zavedení záporných úrokových sazeb | Meziroční míra inflace v eurozóně | Europoslanci | Italský premiér | Optimismus investorů | FedEx | FDX | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Nike | Lámání rekordů | Nejbližší support | Bydlení | Uber | Ipsos | Martin Novák | Česká zbrojovka | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | Yandex | Stratég | Roční růst | ACEA | Miliardy korun | Tripadvisor | Kraft Heinz | SSE Composite | Události v ČR | Vývoj měnové politiky | Aktivita ve výrobním sektoru | Průmyslové podniky | Peking | Investiční ředitel | Evropské PMI | Wirecard | Růst hrubého domácího produktu | Obchody s akciemi na BCPP | Schodek státního rozpočtu | Obchodní podmínky | Ziskovost | Index londýnské akciové burzy | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Stabilní společnosti | Hospodaření | Paschal Donohoe | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Vladimír Vávra | Analytik Cyrrusu | Akcie Philip Morris ČR | Zvýšení inflace | Ekonomika Velké Británie | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Silný support | Prodej automobilů | Američané | Exact Sciences | Návratnost | Odškodné | Altria Group | Netflix | NFLX | General Motors (GM) | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Washington | Daimler | VDA | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | Vývoj na kapitálových trzích | Stabilní hospodaření | Analýza společnosti | O2 | Doporučení Koupit | O2 Czech Republic | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Qantas | Letecké společnosti | Miliardy eur | Oslabení kurzu | Ekonomické sankce | Sodexo | Asociace exportérů | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Ifo | Solidní výnosy | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Hospodaření za loňský rok | Nejbližší rezistence | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Oslabení kurzu koruny | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dow Jonesův akciový index | Geopolitická situace | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Tržní sazby | Bloky | Veřejné finance | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Ruský premiér | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Cenové tlaky | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Výsledky americké banky | Pozitivní komentáře | Britské společnosti | Velké firmy | Nejobchodovanější akcie | Ceny energií | Vyplácení dividend | Akcie Delta Air Lines | Společnost Delta Air Lines | Ptačí chřipka | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | HN | Údaje o HDP | Stabilita sazeb | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Nejnovější údaje | Akcie výrobce letadel | Objem hypotečních úvěrů | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Firma Avast | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | CMS | Anglie | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americký miliardář | Evropské ekonomiky | Souhrnný indikátor | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Impérium | Většinový podíl | Reakce investorů | Změny cen | Virus | Akciové trhy v Evropě | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Blue-chip | Bluechip | České měny | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Výnosy firmy | Mobilní operátor | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland | DISH | Certifikace | Vysoká inflace | Burzy v Šanghaji | Las Vegas Sands | Burzy v Hongkongu | Las Vegas | Starbucks | Boeing | Výstupy | Raiffeisenbank a.s. | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | Beijing Hotgen Biotech | FIAT | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | Volné peníze | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Akcie ING | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Rezistenční úrovně | Obchody | Výdaje | Daň z příjmu | Pesimismus | Čínská vláda | BP | Kiwi.com | Tescan | Tenza | Fresenius Medical | FME | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | Akcie finančních společností | Universal Music Group | SEC | NFP | Rozhodování | Postmates | Snowflake | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Hodnota aktiv | Americké banky | Průměrná cena | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Americká inflace | Závěrečný kurz | Indikátor RSI | Růst sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Životní minimum | TWTR | Akcie 3M | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | E*Trade Financial | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Údaje z USA | Noviny | FinTech akcie | Akcie na evropských trzích | Prodej skupiny | PHIA | Dopady epidemie koronaviru | Největší ztráty | Výhled růstu globální ekonomiky | Patrie | Data PMI | Šéfka ECB | Cestovní kanceláře | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Haruhiko Kuroda | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Vyhlášení nouzového stavu | Snížení těžby | Mzda | Vzestup inflace | Guru | Výkyvy | Současná cena | Londýnský index | Londýnský index FTSE 100 | Změna sazeb | WP | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Prudký pokles | Hlavní index PX | Poradci | Hlavní měny | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Nouzový stav | Euro včera | Akcie včera | Olaf Scholz | Mince | Prudké výkyvy | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Tencent | Medvědí trend | Mimořádný růst | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Stimuly | Evropské země | Letectví | Pokles HDP | Kabinet | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Antivirové firmy | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Snížení dividendy | Šíření viru | Stimul | Burzy cenných papírů | Růst cen v eurozóně | Index evropských akcií | Hlavní index evropských akcií | Inflace v EU | Gazprombank | ECB dnes | Odhad inflace | Akcie Monety | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice | Mimořádná opatření | Nejslabší růst | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Markéta Fišerová | Ekologické organizace | Zásobníky | Texas | PYPL | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Bilion dolarů | Další pokles | Souhrnný čistý zisk | Zdanění bank | Vyplácet dividendy | Valné hromady | Německý ministr financí | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | WM | REGN | Katar | MPO | MF | Náhrady mezd | Kalifornie | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Fundament | Posílení amerického dolaru | Výrobce letadel | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Spotřebitelská nálada | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Ministryně financí | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Úřad práce | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Francouzský akciový index | Německý akciový index | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | mBank | Německý index IFO | Politická rozhodnutí | Pojišťovací společnosti | Další růst | Růst | Německý parlament | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Index spotřebitelské nálady | Ratingová agentura S&P | Ministr vnitra | Počet žádostí o podporu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Počet Američanů žádajících o podporu | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Sněmovna reprezentantů USA | Dopady pandemie na ekonomiku | České vlády | Výroba automobilů | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Dění ve světě | Farmaceutické firmy | Křetínský | Ceny elektřiny | Šíření nákazy | Abbott Laboratories | Fiat Chrysler | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | MALL | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | VW | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | EGAP | Schodek | Poradce | Organizace | Akcie Apple (AAPL) | Realitní firmy | Poskytování hypoték | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Koronakrize | Vláda USA | Podíl na trhu | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | IATA | AOL | DPH | Ropný průmysl | Úročení vkladů | Eni | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Spotřebitelské úvěry | Opatření proti šíření koronaviru | Výroba v Německu | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Marek Dospiva | Poradenské firmy | Možnosti obchodování | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Anthem | Cigna | Pohonné hmoty v ČR | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | Špinavé Prachy | Ministři | Ekonomické oživení | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Jednání OPEC | Chřipka | Znárodnění | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Cena benzínu | NÚKIB | Nejvyšší soud | JPM.US | WFC.US | Celková inflace | Výpadky | FANG | DPZ | WMT | Více peněz | Valná hromada ČEZ | Long signál na akcie | Boeing Co. | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | US Bancorp | Maloobchodní tržby v USA | Medvědí kanál | Dodavatelské řetězce | Majitel | Úspory | Internetové televize | Televize Netflix | Růst cen v EU | AMC | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Bankomat | Vzrušení | Uzavření trhů | Investiční manažer | Poradenské společnosti | USD za barel | Madrid | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Propad ceny | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Dílčí index | Chesapeake Energy | Nizozemsko | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Cenové pohyby | CBRT | Reddit | Tweety | Spotřebitelská nálada v Německu | Evropská data | Evropské indexy | Aktuální očekávání | Air France | Posílení | Swingové minimum | Omezení pohybu | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Grayscale | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Větší pokles | Data z trhu práce | Zrušení daně z nabytí | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | SAS | InterContinental Hotels Group | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Fundamentální náhled | Náhled na akcie | Technický náhled | Americký HDP | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | ECB rozhodnutí o sazbách | Rozhodnutí o sazbách | Náklady na financování | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Sazka Group | OPAP | LottoItalia | Casinos Austria | Výsledky za Q4 | Maloobchod | Zaměstnanci | Gilead | Čistá ztráta | Společnost Gilead | Blízký východ | Letečtí dopravci | Dopravci | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Greenpeace | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Finanční riziko | Maloobchodní tržby v eurozóně | Petra Kopecká | Mluvčí Raiffeisenbank | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | Petrochemická společnost | UNWTO | Turistika | ETN | Dosáhnout zisku | Wolt | Alternativní taxislužby | Soud EU | Unijní soud | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Státy eurozóny | Podmínky státní pomoci | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Turistický ruch v ČR | Patrik Tkáč | O2 CR | Dluhy | Toyota Motor | Společnost Avast | Evropský bankovní úřad | Členské státy | NKE | Psychologické hladiny | Členské země | ONE | Merck KGaA | Merck | RBI | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | PPF Telecom Group | Nejbohatší Čech | Auta | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Dopad na cenu | Xiaomi | Vývoj ekonomiky | CNN Prima News | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | Manažerka | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Zboží z Číny | Moderna | Společnost Moderna | Jukos | Svaz dovozců automobilů | Státní podpora | Advance Auto Parts | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Zájem o hypotéky | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Návrh dividendy | Eli Lilly | LLY | GSK | Důvěra spotřebitelů | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Cristian Maggio | Akcie leteckých společností | Lesy ČR | Kupci | Společnost Facebook | EasyJet | Britské aerolinky | Biotechnologická společnost | Renault | Fischer | Umělé inteligence | Argentina | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | MLM | Ekonomické zotavení | Ztráty zaměstnání | Technologické centrum | Společnost Lufthansa | OKD | Mondelez | Jacobs | JDE | Fraport | Aeroports de Paris | Aena | Unie | ČR | Stravenkové firmy | Vakcíny proti koronaviru | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hertz | Andrej Babiš (ANO) | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Průraz | Podíl českých potravin | Nové hypotéky | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Akcie České zbrojovky | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Zbrojovka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Střední Evropa | Mišustin | Londýnské burzy | Nová prognóza | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Rozhodnutí ECB o sazbách | Pump & Dump | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | CVC Capital | Antivirus | Square | Německé vládní strany | Letecká skupina | Rozhodnutí soudu | Banka Creditas | Rekordní pokles | Rally na ropě | Hertz Global Holding | Hertz Global | ProSiebenSat.1 Media | Index Nasdaq Composite | Rozpočtový deficit USA | WSF | Národní rozpočtová rada | Francouzský index CAC 40 | Japonský parlament | Parlament dnes | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Energetický gigant | GlaxoSmithKline | Nestlé | Novartis | Sanofi | Stimulační balík | Roční míra inflace | Agrofert | Proticyklické kapitálové rezervy | Výplata | Dluh Británie | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Per rollam | Covid | Technologické firmy | Zahraniční kapitál | Banka JP Morgan | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Firma ČEZ | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Analytik Purple Trading | Index německých akcií | Státní pomoc | Nové žádosti o podporu | Mimořádná valná hromada | Příjmy a výdaje | Živnostníci | Paušální daň | Vrcholoví manažeři | Chesapeake | Sankce proti Rusku | Skupina Smartwings | ONS | ASM International | Akcie aerolinek | Guillaume Faury | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Den obchodování | Ukrajinský prezident | Úroda | Akcie Coca-Cola | Thermo Fisher Scientific | Společnost Uber | Jasný signál | Situace na trhu práce | Exporty | Zasedání MMF | MAM | Ant | PPI v USA | Sony | Epic Games | Japonská společnost | Nizozemská vláda | E.ON | Johnson & Johnson | Emirates | Ceny emisních povolenek | KLM | Americký výrobce letadel | Úspěchy | DoorDash | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | Stellantis | Peugeot | Citroën | Chrysler | Úrokové sazby na hypotékách | Růst tržeb | Mazars | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | Evropské investiční banky | Verizon Communications | Malé ztráty | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Twitter | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Společnost XTB | Zotavení ekonomik | Salesforce.com | IT společnost | Akcie Salesforce | Akcie Salesforce.com | Burzovní hodnota | Model 3 | Důležitá rezistence | Podílníci | Newmont Goldcorp | Index Ventures | Reliance | Natland Group | Insolvence | Letecká osobní doprava | OMV | Plynárenské společnosti | Konkurenční společnosti | Pár EUR/USD | Obchodní divize | Čínská společnost | Zastavení růstu | Odhad růstu HDP | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Turistický ruch | Caixin | Ant Group | Známky oživení | Indonésie | Slabý dolar | Odhad vývoje ekonomiky | Blue Origin | Společnost Blue Origin | PPF Petra Kellnera | Významné události | Časový úsek | HelloFresh | Lepší výsledky | Vývoj vakcín | Únik ropy | Kovy vzácných zemin | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Oživení poptávky | Americké ministerstvo spravedlnosti | VHM | Czechoslovak Group | Pokles tržeb | Vládní koalice | Virgin Galactic | Goodyear | Výrobce pneumatik | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Veřejný dluh Británie | Počet akcií | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Vesa Equity | Airbus Group | Akcie Airbus | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Výrobní sektor | Americký soud | Kenneth Broux | DIA | SPAC | Akcie SPAC | IT společnosti | Seznam Zprávy | Klimatické změny | Delta Airlines | Southwest Airlines | Kuba | Odborníci | Rentabilita | Inspirace | Zdanění | Sinovac Biotech | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Zlevňování hypoték | Čínské technologické firmy | Výkon ekonomiky | Stavební povolenky | Universal Music | Banky v ČR | Zadlužení Německa | Akcie bankovních společností | Americký podnik | Program Antivirus | Cena elektřiny | Elektromobily | Šéf podniku | Accenture | Politici | Diverzifikovat | Ropovody | Micron | BT Group | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Ministr životního prostředí | Snížit emise | App Store | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Marathon Petroleum | LyondellBasell | LyondellBasell Industries | Marathon | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | ACS | Vinci | Test na koronavirus | Ranní okénko | Česká republika | Tržby v eurozóně | Cineworld | Společnost Cineworld | Průmyslové zakázky | McAfee | Dnes na pražské burze | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | NextEra | Energetický sektor | Měnový fond | Ceny v Česku | Allegro | Společnost Allegro | Paul Milgrom | Robert Wilson | CPI v USA | iPhone | Výkon společností | Výrobce letecké techniky | Ameriprise Financial | Walgreens | Hodnota fúzí | Jack Dorsey | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Akcie Sony | Koncern | Embargo | Jitan Solanki | Concho | Platby v kryptoměnách | Digitální převody peněz | Protiepidemická opatření | Nařízení | Newmont | Align Technology | ALGN | Reebok | TPG | Intel | Výrobce čipů | Investice do solární energie | Solární energie | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Robert Half International | RHI | Pokles indexu | Akcie Pilulky | První obchodní den | Futures na ropu | Burzy v Evropě | Moneta | BBBY | Pandemie v Česku | SAP AG | Banka Moneta | XOM | CVX | PFE | MMM | Cardinal Health | BDX | ABT | GWW | JNJ | CAH | Kryptoměnová směnárna | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | Odklad splátek | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | SolarEdge | EP Global Commerce (EPGC) | BIIB | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Ruské společnosti | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | GLE | Electronic Arts | Výrobce videoher | Coty | T-Mobile US | Tempo inflace | MCD | Pfizer Inc. | Pfizer a BioNTech | Apollo | Sazka Entertainment | Apollo Global Management | Dillí | Balík akcií | Týdenní tržní výhled | Letecká doprava | Snižování cel | MRNA | Jens Spahn | Ministr zdravotnictví | Akcie spoločnosti | Mattoni | Elektronická evidence tržeb | Praktické tipy | Stock Spirits | SPGI | S&P Global Inc | IHS Markit Ltd | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | BNTX | Proražení | INTC.US | Zelené investice | Životní prostředí | NextEra Energy | TSCO | XYL | AWK | Xylem | GME | GameStop | Společnost DoorDash | Akcie americké společnosti | Akcie Airbnb | Uvedení akcií | NAS.NO | Norwegian Air Shuttle | Anchorage | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | ALXN | Alexion Pharmaceuticals | TABAK | Alexion | H&M | BIDU | Očkování | LEN | Lennar | Antigenní testování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | CMI | EC Investments | Vesa Equity Investment | IPO společnosti | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Mutace viru | Krizový balík | MGM | Burzovní prázdniny | AAL | AAL.US | Štědrý den | Cenné papíry a burzy | Voda | DGX | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | BA.US | Boeing 737 Max | Bitcoinový trh | Stock Spirits Group | Likérka Stock Spirits | Norwegian Cruise | Carnival | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Svět kryptoměn | Burzy v USA | Počasí | Upisovat nové akcie | Růst ceny | Dobrý výsledek | Pomoc firmám | SOLEK | Autopůjčovna Hertz | Akcie Newmont Goldcorp | Hodnota trhu s kryptoměnami | Společnost Tesla | Počet pracovních míst | Holdingové společnosti | Brands | Rio Tinto | TUI | Cestovní kancelář | Akcie americké internetové společnosti | JD | Shopify | Zoom Video | ProSiebenSat.1 | Carrefour | Couche-Tard | Evropské centrální banky | USCBC | Acacia Communications | Velikost obchodu | Bidenův stimulační balík | MRK | MJ | Cellnex | WU | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Akcie United Airlines | UAL | UAL.US | Situace na trhu | Akcie MONETA | Důvěra v ekonomiku ČR | Toshiba | United Parcel Service | Philips | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Týdenní Forex kalendář | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Gamestop | Marriott | PEP | PEP.US | InPost | Polská společnost | Deliveroo | Akcie AMC | Očkování proti covidu | WallStreetBets | BlackBerry | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Velké investiční fondy | Express | Cena akcií TUI | Návrh PPF | Tržní ceny | Účinnost vakcíny | Thermo Fisher | Překonání cílů | Akvizice Air Bank | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Poměrové ukazatele | Globální letecká osobní doprava | Dnešní seance | Tencent Holding | Obchodní deficit USA | Finanční výsledky | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Cestovní ruch v ČR | Poslanci Evropského parlamentu | Prázdná firma | HAS | Hasbro | UNH | UnitedHealth (UNH) | Humana | Anheuser-Busch inBev | Kov | ETS | Colt | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Carnival | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Vytěsnění minoritních akcionářů | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | CETIN | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Předpověď akcií | Kering | KER | AIG | FinTech akcie 2021 | WFC | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | Evropský výrobce letecké techniky | SPWR | Porušení zákona | PMI indexy | Zásoby plynu | Třetí vlna | Lucid Motors | Churchill Capital IV | Churchill Capital | Společnost Lucid Motors | Peter Rawlinson | Investiční fond Saúdské Arábie | Special Purpose Acquisition Companies | Celosvětová poptávka | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Úřad FAA | Aerolinky Flyr | Flyr | Norské aerolinky | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Rohlik Group | PPF Telecom | PSX | Anghami | Oživování ekonomiky | Siemens Energy | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Příznivé údaje | Silný růst | Banco Santander | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | ČSA | Fidelity | Velké ztráty | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | Míra inflace v EU | Klíčové zasedání | PLUG.US | Akcie Plug Power (PLUG.US) | Zvýšení základního úroku | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | VOW1.DE | VOW1 | V.US | Liberty Steel | GFG Alliance | ArcelorMittal Ostrava | Vývoj pandemie | Nárůst sazeb | Kansas City Southern | KSU | CRM | Suezský průplav | xStation 5 | Discovery | Jitka Tkadlecová | PPF Jitka Tkadlecová | PPF Group | Loď Ever Given | Ever Given | Analytik Trinity Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | PPF B.V. | Rudolf Jelínek | Linet | Hrubý národní důchod | Ladislav Bartoníček | Silný výhled | CPI Property Group | CPI Property | Vesmírné akcie | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | GRMN | LMT | Reuters analytik | Hodnota trhu kryptoměn | Paychex | PAYX | Práva na dividendu | Electricite de France | EDF | Constellation | Constellation Brands | STZ | Spojení s Monetou | Harley-Davidson | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | GE Renewable Energy | Xilinx | Zátěžové testy | BBBY.US | Debut na trhu Nasdaq | Bullish Engulfing | Polymetal | Imperial Brands | Emise skleníkových plynů | Intel (INTC.US) | Pepco | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Centene | Raytheon Technologies | Raytheon Technologies (RTX.US) | Visa (V.US) | RTX.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | Vysoká cena | Uranium Energy | UEC | Rostoucí ceny | Vakcína na covid | Objednávky | Ministr práce | Internetové společnosti | Problém s nedostatkem čipů | Verizon | Společnost Verizon | Comcast | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Santander | Cena povolenek | WSB | DOGE | Výsledky FAANG | Větší korekce | Nárůst objemů | Kellogg | Benxy | Akcionáři Avastu | Optimismus na trhu | Hospodaření firem | Pandora | Obavy z růstu inflace | Panasonic | Japonský konglomerát | Francouzská společnost | Goldman Sachs Group | Nasdaq Inc | Arca Investments | Arca | Shiba Inu | Cenové úrovně | Plán obnovy | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Růstové sektory | Kurzotvorné zprávy | Turów | Petrus Advisers | Fond Petrus Advisers | Oliver Škutil | Těžaři | Deutsche Wohnen | Akcie německé společnosti | Německé společnosti | Vonovia a Deutsche Wohnen | Vesa | Renáta Kellnerová | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Meme akcie | Zisk před zdaněním | About You | Objem fúzí a akvizic | Akcie Airbusu | Růst úroků | Hypoteční sazby | Prodejní ceny | Výsledky za Q1 | Podstatné kurzotvorné zprávy | Výhled růstu české ekonomiky | Fond Petrus | Petrus | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Evropské společnosti | Spotřeba domácností | EMA data | Salvador | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Primark | Gigafactory | Wise | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Microsoft Corporation | UnitedHealth Group Incorporated | Mali | Leoš Rousek | PPF Leoš Rousek | Mluvčí PPF | Glass Lewis | Institutional Shareholder Services | Hodnota banky | Výsledek mimořádné valné hromady | Valné hromady Monety Money Bank | McDonald's | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Akcionáři Monety | Vydání nových akcií | Navýšení kapitálu | Akcionáři Moneta Money Bank | Akcionáři Moneta | Graf akcie | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | PPF Telco | Společnost PPF Telco | ČD-Telematika | České dráhy | Stažení akcií | WISE | Didi | Jak profitovat | UBI | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | NASA | Vyšší úroveň | Obchodní výsledky | Obrovský potenciál | Životní pojišťovny | Energetická společnost ČEZ | Výkon společnosti | Varianty koronaviru | Akcie Moderna | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | Fundamentální analýza Virgin Galactic | SPCE akcie | Počet nezaměstnaných | Dodavatelský řetězec | Společnost Didi | Technologie | Americký výrobce | Nabídky akcií | Andy Jassy | Největší banky v Česku | Hliník | Mluvčí společnosti | Analytici JPMorgan | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | Eurohold | Pojišťovací společnost | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | Nvidia akcie | Společnost Philip Morris | Philip Morris International | Iberdrola | TSMC | Budějovický Budvar | Budvar | Výroční zprávy | Pivovar | Didi Global | Plány obnovy | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | JPMorgan (JPM.US) | NortonLifeLock | Symantec | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | TSM.US | Americký trh | XEL | DG | CMCSA | Comcast Corporation | VZ | TXN | AXP | American Express Company | COST | PG | CAT | Intel Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | KO | DTE | DTE Energy | GlobalFoundries | Ztrátový týden | Inflace cen | Odvětví | Divize | Rotterdam | Načasování | Varianta delta | Pesimistická nálada | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Uzavření obchodování | Bulharská finanční společnost | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Rekord | Suez | ABB | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Fundamentální analýza Moderna akcie | Účinnost vakcíny Moderna | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Finanční skupina PPF | Bilion | E.ON Distribuce | A350 | CAR | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | University of Michigan | Významná rizika | Letiště Praha | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Provozní náklady | Thomas Schäfer | Objem vkladů | Mateřská společnost | Ministerstvo spravedlnosti | DCC | Dřevo | HICP | Chování | Jysk | KBC Group | Devon Energy | DISCA | Marriott International | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | PSX.US | Phillips 66 (PSX.US) | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Diamondback Energy | Diamondback Energy Inc | Ropné a plynárenské společnosti | Albemarle Corp | Albemarle | Celoroční projekce | Projekce | Účetní období | TWS | Analytik České bankovní asociace | Martin Podolák | Jana Pokorná | Filip Belant | Ředitel úvěrových produktů | Viacom | VIAC | Comcast Corp | CMCSA.US | Rekordní minimum | Takata | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Aerolinky Virgin Atlantic | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Zajišťovny | CVC Capital Partners | CVC | Základní sazby | Těžařská firma | BioNTech | Vratislav Zámiš | SHIB | ADS | Cena kryptoměny | RWE Gas | Akcie Pfizer | Pioneer Natural Resources | Koninklijke Ahold Delhaize | Nucor | Ocelárny | Britská společnost Cineworld | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Firma CVC | Společnost Admirals | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Byty | Faurecia | Skupina Air Bank | Dovoz oceli | Home Depot | Vyšší úroky | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Exportní garanční a pojišťovací společnost | CBRE | CRH | SpaceX | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Španělská společnost | Kansas City | Analytici banky | Funkční období | Školení | Proočkovanost | Vlna pandemie | Česká mlékárna | Největší česká mlékárna | David Vagenknecht | Dominion Energy | Nedostatek čipů | Mediální společnost | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Neúspěch | Opatření | Rivian | Společnost Rivian | Dna | PayPal Holdings Inc | Prazdroj | Telco | Rychlý růst | ANO | Uhlí | Royal Bank of Canada | Honeywell International | 3M Company | Merck & Company | Siemens Healthineers | Brenntag | Hellofresh | Qiagen | Energetika | Velkoobchodní ceny elektřiny | SIE | Společnost Siemens | Vodafone | Vodafone Group | Ceny plynu | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Konfederace | Evropský index | Česká společnost | Plug Power (PLUG.US) | Miliardář Daniel Křetínský | Hermes International | PST | Mezinárodní skupina | Strojírenské firmy | Lagardere | Zprávy z pražské burzy | Americká firma | Pracovní den | Airbus SE | Společnost AT&T | WarnerMedia | České aerolinie | A321Neo | A220 | Věřitelé zadlužených ČSA | Inskol | Dopady epidemie | Mediální skupina | Skupina Vivendi | Letecké leasingové společnosti | Leasingové společnosti | Pronajímatelé letadel | Airlines Economics | Air Lease | Steven Udvar-Hazy | Udvar-Hazy | American Airlines (AAL.US) | Akcie American Airlines (AAL.US) | Akcie American Airlines | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | Německá skupina | BNP | Poplatky a provize | P/B | MGM Resorts | Jaroslav Haščák | Zoetis | Zoetis Inc | Čepro | Telecom | Německá automobilka Volkswagen | Reorganizační plán | Zemní plyn (LNG) | Úročení | Gamble | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Kellnerová | Bankovní skupiny | Hospodářské soutěže | Automotive | Škodovka | Mathias Cormann | Charter Communications | Mediální podnik | Nejnovější zprávy | Vylepšení teorie aukcí | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Minulá výkonnost | Akcie zbrojovky | Zdražování potravin | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Češi | Bohemia Energy | Energetické krize | Nákup plynu | Objem obchodů s akciemi | Wells Fargo (WFC.US) | Citigroup (C.US) | C.US | Bank of America (BAC.US) | BAC.US | WBA.US | Walgreens Boots Alliance (WBA.US) | Vysoké ceny | ITA | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Kolibřík Energie | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Bristol-Myers | Intuitive Surgical | ISRG | Bank of New York Mellon (BK.US) | Travelers (TRV.US) | Nedostatek polovodičů | CSX | ANTM | EQT | PAH3 | Porsche (PAH3) | Akcie Porsche (PAH3) | Čínské centrální banky | Veolia | Giphy | Abbott | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Schlumberger | Snap | Obilí | Rumunsko | Pozornost | Volvo Cars | Cenový cíl | Ruská společnost | Zprostředkovatelé | Boeing (BA.US) | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Mastercard (MA.US) | Orlen Unipetrol | Squid | Kryptoměna squid | Hra na oliheň | Colgate-Palmolive | Akcie švédské automobilky | Meta | Metaverzum | Dceřiná firma | Klima | Allianz SE | Metaverse | Rivian Automotive | Meta Platforms | Společnost Yahoo | Hlavní index francouzských akcií | Francouzský index | Index francouzských akcií | MGM Resorts International | Celkové provozní výnosy | Regeneron Pharmaceuticals | REGN.US | Regeneron Pharmaceuticals (REGN.US) | Česká národní banka (ČNB) | WeDo | Soud v Haagu | Royal Caribbean Cruises | Drahé energie | Banka Citi | Globální dodavatelské řetězce | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | Daimler Truck | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Obchodní ředitel | British Petroleum | Tým InstaForex | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Dopady inflace | Nexi | Měny G10 | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Dubai Airshow | Airbus (AIR) | Target | Celoroční výhled | Maloobchodní prodejce | TechnipFMC | Družba | Německé pojišťovny | Převzetí Monety | Lockdowny | Investiční balík | Telecom Italia | TIM | Pozemky | Ruský trh | Společnost innogy | Innogy | Index technologického trhu | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Akcie Meta Platforms (FB) | Booking Holdings | Booking | Reportované výsledky | Zprávy z krypto | Globální nedostatek čipů | Nové mutace viru | Nové mutace | Nová mutace | B.1.1.529 | Shiba inu (SHIB) | Nová verze koronaviru | Svátek v USA | Rychlé šíření viru | Data z burz | Omikron | Omicron | Zveřejnění zprávy | Zprávy z krypto průmyslu | Varianta omikron | Parag Agrawal | Těžařská společnost | | Honeywell | Britský antimonopolní úřad | CMA | Společnost Grayscale | Grayscale Bitcoin Trust | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Investiční produkt | Bitcoinový investiční produkt | US Securities and Exchange Commission | Salesforce (CRM) | NextEra Energy (NEE) | Akcie NextEra Energy | Akcie NextEra Energy (NEE) | Americká IT společnost | Nové vakcíny | Výhled české ekonomiky | Kazachstán | Vojtěch Boháč | Nejvýraznější propad | Vietnam | Akcie Pfizer (PFE) | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | Postavení na trhu | SOTIO | Cykly | Rozšíření | Rostoucí inflace | Arm | Zemědělci | Výrobce čipů Intel | Digital Turbine | APPS | Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine | ACWA | ACWA Power | L'Oréal | LUV.US | Tržní hodnota americké společnosti | Konzultační služby | Evernym | Kryptoměnové transakce | Akcionáři společnosti | Pyramida | Letadlo | Obchodní tipy | Joe Manchin | Nejvyšší výhra | Největší tuzemská banka | Joachim Nagel | Mimořádný rozpočet | Akcionář Monety | Úpis nových akcií | Spojení Monety a PPF | Benxy (Zonky) | Jean-Pascal Duvieusart | Tomáš Spurný | Force | CarMax | KMX | Sekyra Group | Odvětví cestovního ruchu | Hráči na trhu | Focus | Telefónica | Šíření varianty omikron | Těžební společnost | Výzkumný ústav | Společnost Smartwings | Jiří Šimáně | Smartwings Group | Získané peníze | Hodnoty měny | CNH Industrial | Uniper | Miliardy USD | Evropské aerolinky | Jestřábí komentáře | Petr Lajsek | Altria | IT skupina | Etnetera | Green:Code | Vladimír Dlouhý | EOG Resources | Gate | ASR Nederland | Lucid Group | Lucid Group (LCID) | LCID | Akcie Lucid Group (LCID) | Akcie Lucid Group | Akcie Lucid | Lucid | Hypomonitor | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Zisk firem z indexu S&P 500 | Zisk firem | Francouzské energetické společnosti | Realitní skupina CPI Property Group | Hry | Cena akcií společnosti | Valneva | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | CRHC | Hodnota sloučené společnosti | Upravený zisk EBITDA | Upravený zisk | Provozovatel loterií | Real Estate | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Analytik trhů | Siemens Gamesa | Qatar Airways | Shell Plc | Royal Dutch | Instituce | Společnost Allwyn | Napětí na Ukrajině | Ericsson | Rostoucí ceny plynu | Rusko dnes | Western Digital | Aareal | Aareal Bank | Závislost na Číně | Výplatní poměr | Tykačova firma | Belviport Trading Limited | Firma Belviport Trading | Chvaletice | Počerady | Cena transakce | Sev.en | Simon Property Group | Spirit Airlines | Chipotle Mexican Grill | Illumina | Banka Barclays | Mattel | Under Armour | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Ivo Lukačovič | Susannah Streeterová | Škoda Transportation | Didier Pfleger | RTL | RTL Hrvatska | Akcie WizzAir | WizzAir | WIZZ | WIZZ.UK | WizzAir (WIZZ.UK) | Akcie WizzAir (WIZZ.UK) | Easy Jet | EZJ | EZJ.UK | Easy Jet (EZJ.UK) | LHA | LHA.DE | Lufthansa (LHA.DE) | Rainbow | Rainbow (RBB.UK) | RBB | RBB.UK | AirFrance-KLM | AF.FR | AirFrance-KLM (AF.FR) | Norwegian Air Shuttle (NAS.NO) | Marathon Oil | MRO | Invaze na Ukrajinu | Poradenské služby | Kupní cena | Evropský výrobce letadel | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Poslední den obchodování | General Dynamics | Dění na Ukrajině | Sankce na Rusko | Sankce | DNR | LNR | DNR a LNR | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Obchodování akcie | Rusko-Ukrajinská krize | Konflikt na Ukrajině | Belviport | Společnost BELVIPORT | Společnost BELVIPORT TRADING | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ukrajinská krize | Ruské banky | Ruská agrese | Německá energetická společnost | Napadení Ukrajiny Ruskem | Sankce Rusko | Sberbank CZ | Volksbank | Bankovní licence | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | Burza v Moskvě | Sankce na ruskou centrální banku | Bogdan Maioreanu | UEC.US | Západní společnosti | BAE Systems | BA.UK | BAE Systems (BA.UK) | MWh | Uzavření vzdušného prostoru | Frederic Horst | Cargo Facts Consulting | ANA Holdings | AirBridgeCargo Airlines | Cargolux | AirBridgeCargo | Poptávka po letecké nákladní dopravě | Sedmadvacítka | Vzdušný prostor | Michail Mišustin | Situace na Ukrajině | LCID.US | Lucid Group (LCID.US) | Akcie Lucid Group (LCID.US) | Akcie Schlumberger | Orsted | Thales | Dassault Aviation | Rheinmetall | Sempra Energy | Cheniere Energy | Zkapalněný zemní plyn | Obranný sektor | DBK.DE | Deutsche Bank (DBK.DE) | GLE.FR | DBK | Societe Generale (GLE.FR) | UCG.IT | UCG | UniCredit (UCG.IT) | Renault (RNO.FR) | RNO.FR | Volkswagen (VOW1.DE) | Continental (CON.DE) | CON.DE | BMW (BMW.DE) | BMW.DE | TUI (TUI.DE) | TUI.DE | Airbus (AIR.DE) | AIR.DE | Nové energetické technologie | Energetické technologie | Vestas Wind Systems | VWS.DK | Vestas Wind Systems (VWS.DK) | ORSTED.DK | Orsted (ORSTED.DK) | NEL (NEL.NO) | NEL.NO | NEL | Uranium Energy (UEC.US) | RHM.DE | Rheinmetall (RHM.DE) | Invaze | Staropramen | Plzeňský Prazdroj | Snížení spotřební daně | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Igor Kim | Ruský finančník | Signet Bank AS | Signet Bank | CF Industries | Mosaic | Západní sankce | APP | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | Balík sankcí | ČEZ Daniel Beneš | Provoz britské národní loterie | Britské národní loterie | Národní loterie | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Fiserv | Dopady války na Ukrajině | Opatření v Číně | Meta Platforms Inc | Aktivisté | Britský FTSE | Catch me if you can | Anna Kellnerová | Paul Schockemöhle | The Kellner Family Foundation | Open Gate | Open Gate v Babicích | Vila ve Vraném nad Vltavou | Rezidence v Podkozí | Vila na pražské Hanspaulce | Angažmá PPF | PPF v Číně | PPF a J&T | Řád bílého lva | Správa PPF | Sklo Union | Skupiny PPF | Stahování akcií O2 | Stahování akcií | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Aeroflot | Kapitálové kontroly | Společnost E.ON | Ruský Gazprom | Celkový trend | Měsíční report | Klaus Zellmer | Růst cen energií | CMG | Státní distributor paliv | Výsledek inflace | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Správa | BlackRock (BLK.US) | BLK.US | Šéf japonské centrální banky | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Náklady na import | Zákonodárci | Akcie společnosti Delta Air Lines | Výsledky letecké společnosti | Hospodářské výsledky letecké společnosti | STT | Unitedhealth Group (UNH.US) | UNH.US | Investice do Applu | Ceny pohonných hmot v Česku | Travelers | Alaska Air Group (ALK.US) | Alaska Air Group | ALK.US | American Airlines Group (AAL.US) | AT&T (T.US) | Dow (DOW.US) | DOW.US | PM.US | Philip Morris International (PM.US) | Technický výhled trhu | Korekční pohyb | Textron | Cena akcií Textronu | Textron Aviation | Cessna | Beechcraft | Scott Donnelly | Squad Weapon | Squad Automatic Rifle | Cased Telescoped Munice | Advanced Reconnaissance Vehicle | Long Range Air Assault | Future Vertical Lift | RQ7 Shadow | CzechToll | Central European Media Enterprises | Šmejc | Produkty s pákovým efektem | Ropovod TAL | Occidental | Wall Street výsledky | ArcelorMittal | Dow Jones Industrial Average | Southwest | Prudká inflace | Spojení Moneta Money Bank a Air Bank | Realitní sektor | Borealis | Mondelez International | Nárůst zisků | Jan Frait | EOG | EOG Resources Inc | Atos | Akcie společnosti Atos | Mimořádné zasedání | EasyJet (EZJ.UK) | Roche | Škoda Group | Práva ke značce | Přijetí | Pochybení | Ředitel ČEZ | Wynn Resorts | WYNN | PPF Jiří Šmejc | Akcie EasyJet | Akcie EasyJet (EZJ.UK) | EdF | Kroky Fedu | Znehodnocení | Evropské akciové indexy | Cenový strop | Společnost EDF | Marketingová komunikace | Akcie Delta Air Lines (DAL.US) | Delta Air Lines (DAL.US) | Úsporný tarif | Obchodování na Energetické burze | Zastavení poklesu | Americké ministerstvo obrany | Manecomte | Manecomte Limited | Kyperská firma | Firma Manecomte Limited | Jan Chudomel | Tykačův mluvčí | Kvalifikované účasti | Negativní vývoj ekonomiky | Sloučení | United Airlines (UAL.US) | Hike | Akcez | Prime | Česká antivirová firma | Air Products | APD | NYSE:APD | Společnost Air Products | 787 Dreamliner | Dreamliner | Pomoc Ukrajině | Provozní výnosy | U.S. Bancorp | Hershey | Premiér Fiala | Německé ekonomiky | Pražský městský soud | Zestátnění | Zastropování cen | Nejvyšší kontrolní úřad | NKÚ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Společnost S&P Global | Windfall tax | HCFB | Home Credit & Finance Bank | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Finance Bank | Holding Agrofert | Jestřábí ECB | Merge | Fenomén | Nastavení odvodů bank | Portugalská vláda | TAP | Jonas Gahr Störe | Předseda norské vlády | Corebridge Financial | IPO společnosti Corebridge Financial | Úrokové náklady | Marka | Energetické komodity | Ruské ropy | Zastropování cen elektřiny | Sloe | Paroplynové elektrárny | Řešení energetické krize | Camelot | EP Commodities | Israir | Izraelská letecká společnost | Společnost Israir | Vladimíra Dufková | Mluvčí Smartwings | Aircraft Industries | Aircraft | L410 NG | Omnipol | WISE Air | Starwisata Air | Sulut Airways Indonesia | Sulut Airways | INDO Defence | Izraelské aerolinky | Aerolinky Israir | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Gen Digital | GEN | Jozef Síkela | Ministr průmyslu a obchodu | Síkela | Fort Worth | F-35 | Stíhačky F-35 | Stíhačky | Air Force Plant 4 | Air Force Plant | Scott "Shark" McLaren | Stíhačka | Novinky | Novinky.cz | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Ontario Teachers | Pension Plan | Ontario Teachers' Pension Plan | Roche Holding | Roche Holding AG | Výrobci elektřiny | Obchodní řetězce | CZ | Britské loterie | Mitsubishi UFJ | Obranný průmysl | ERÚ | Fiocchi Munizioni | Fiocchi | Krungsri Bank | Škoda JS | Aktualizovaná prognóza | Line | Daně z mimořádných zisků | Wizz Air | Wizz Air (WIZZ.UK) | Akcie cestovní kanceláře | Sebastian Ebel | TUI Sebastian Ebel | Bankovní rady ČNB | MTU Aero Engines (MTX.DE) | MTX | MTX.DE | Future Combat Air System | FCAS | Future Combat Air System (FCAS) | Jiřina Lužová | Správkyně Sberbank CZ | Správkyně Sberbank | Omezení cen plynu | Uniles | Camelot LS Group | Camelot LS | Dalibor Šafařík | Společnost Allwyn Entertainment | Carlyle | Tescan Orsay Holding | Tescan Orsay | Společnost Seznam.cz | Společnost Seznam.cz média | Seznam.cz média | Borgis | Právo | Silky | Silky Zdeňka Porybného | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Oživení leteckého cestování | Ceny letenek | Air Lease Corporation | Sunny Xi | Letecké společnosti v Asii | Poptávka leteckých společností | Boeing a Airbus | Ges Group | Společnost Rohlik Group | Společnost Rohlik | CV90 | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | One Ticket | Sberbank CZ Jiřina Lužová | IMG Bohemia | Mesa Air | Mesa Air (MESA.US) | MESA.US | Akcie společnosti Mesa Air | Společnost Lumius | Lumius | Německá zajišťovna | Zajišťovna | Estée Lauder | Next | Ruská železnice
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Reuters | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Aidan Trading
AIFXHOLDING
AIG
AIIB
Aileen Leeová
A. I. Lucrum
Aimee Donnellanová
Ainvestments
AION
A. I. Optimus

Následující klíčová slova

Air Astana
Air Bank
Air Berlin
Airbnb
Airbnb (ABNB.US)
AirBridgeCargo
AirBridgeCargo Airlines
Airbus
Airbus (AIR)
Airbus (AIR.DE)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
CentroFX
FxNet
InstaForex
reklama
Purple Trading Tržní fundamenty
Potvrďte prosím... Zavřít