Neděle 03. březen 2024 06:22
reklama
CapXmaster
reklama
Instaforex krypto ebook
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Purple Investiční příležitost pro rok 2024 (webinář)

Drobní investoři

C:\fakepath\akcie-27022024.png

Japonské akcie na maximech po 34 letech

27.02.2024 Akciové trhy po celém světě dosahují nových historických maxim, což platí i pro japonský akciový index Nikkei. Na tom by nebylo nic neobvyklého, kdyby japonský index nedosáhl těchto maxim po více než třech desetiletích od předchozího vrcholu. Opravdu se japonský gigant po desetiletích spánku znovu probudil?
img

Bitcoin nahrazuje zlato

23.02.2024 Bitcoin se rozhodl dát si pauzu navzdory rychlé rally amerických akciových indexů v čele s výrobcem čipů NVIDIA. Díky silným firemním ziskům akcie této společnosti vyskočily o 16 %, čímž se její tržní kapitalizace během jednoho dne zvýšila o rekordních 276 mld. USD, čímž překonala předchozí vrchol Meta ve výši 204 mld. USD. To vedlo k rekordnímu růstu nejen amerických, ale i evropských akciových indexů.
C:\fakepath\amazon.jpeg

Firma Amazon se stane součástí akciového indexu Dow Jones

21.02.2024 Americký internetový prodejce Amazon se stane součástí akciového Dow Jonesova indexu, kde nahradí řetězec drogerií a lékáren Walgreens Boots Alliance. Změna nabude účinnosti v pondělí 26. února, oznámil poskytovatel indexu S&P Dow Jones Indices. Akcie Amazonu po oznámení vzrostly o 1,3 procenta, zatímco akcie Walgreens o tři procenta klesly.
img

Top 10 akcií: Drobní investoři nadále podporují akcie rychlého hubnutí a sklízí zisky za rok 2023

23.01.2024 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů o akciích z obchodní a investiční platformy eToro drobní investoři v posledním čtvrtletí roku nadále podporovali výrobce léků na hubnutí a zároveň si uzavírali zisky z několika nejsilnějších "cash-cows" roku 2023.
img

Čeští investoři jsou největšími příznivci umělé inteligence ze 13 zkoumaných zemí

18.01.2024 Podle údajů z posledního průzkumu Retail Investor Beat, který provedla obchodní a investiční platforma eToro, má každý třetí (33 %) individuální investor v České republice ve svém investičním portfoliu akcie související s umělou inteligencí.
img

Na burze se právě začíná obchodovat s prvními americkými ETF, které investují do spotového bitcoinu

12.01.2024 Americká Komise pro kontrolu cenných papírů, SEC, schválila první americké ETF fondy investující do spotového bitcoinu, a umožnila tak expozici v bitcoinu mnohem širšímu světovému publiku. Nyní se tedy začíná obchodovat 11 nových ETF, a protože začíná boj o to, který se stane největším spotovým bitcoinovým fondem světa, mají všechny nízké ukazatele celkové nákladovosti. V tuto chvíli lze jen těžko říct, co to udělá s cenou bitcoinu, ale na jiných trzích, například u zlata a uranu, kde měly ETF v držení podkladová fyzická aktiva, byly dopady na cenu pozitivní. Pro evropské investory, pro něž platí předpisy ESMA, nebudou mít tyto nové americké ETF větší význam, protože se příslušnými předpisy neřídí.
img

Bitcoin: Korejský trh vykazuje silný zájem o královskou minci

27.12.2023 Poptávka po Bitcoinu [BTC] v USA, největším finančním centru světa, se mnohonásobně zvýšila i proto, že institucionální investoři v zemi začali na minci sázet díky humbuku kolem spotových burzovně obchodovaných fondů (ETF).
img

Výsledky realitních fondů z dílny WOOD & Company za první tři kvartály naznačují příznivý celoroční výnos

12.12.2023 Realitním fondům WOOD & Company se daří držet příznivý trend uplynulého roku, kdy se klienti dočkali nadstandardních výnosů. I v letošním roce směřují k dosažení cílovaných ročních výnosů 8-10 procent, když podfond orientovaný na kancelářské budovy (WOOD & Company Office podfond) si k 30. 9. připsal v korunové třídě výnos 7,34 %, podfond zaměřený na maloobchodní centra (WOOD & Company Retail podfond) za stejné období v korunové třídě dokonce 8,88 %.
img

Analytici Wall Street a drobní investoři sdílejí optimistický sentiment ohledně cen zlata

27.11.2023 Minulý týden zlato několikrát překonalo hranici 2000 dolarů za unci. Dnes zlato otevřelo nad touto úrovní a nadále roste. Týdenní průzkum zlata naznačuje, že drobní investoři zůstávají stejně optimističtí jako dříve, přičemž většina analytiků se k jejich výhledu připojuje. Významná menšina však zastává neutrální postoj.
C:\fakepath\PT-webinar-Hedging-20112023.png

Hedging jako efektivní forma ochrany před ztrátou

20.11.2023 Jedna z nejúčinnějších technik risk managementu, který využívají jak velcí hráči, tak mnozí retailoví obchodníci a drobní investoři. Pojďme se hedgingu podívat na zoubek a zároveň vás pozvat na webinář hedgingu věnovaný.
img

Drobní investoři se rychle vyvíjí!

14.11.2023 Drobní investoři se rychle stávají z naprostých nováčků investory s plánem na úspěch. Tradičně jsou označováni za "dumb money", nicméně tuto nálepku začínají vyvracet a naopak se stávají zkušenými investory.
C:\fakepath\trader-10112023-38-zm.jpg

Rzeczpospolita: Moskevské burze se daří, hlavní index je na úrovni před válkou

10.11.2023 Moskevské burze cenných papírů se daří, její hlavní index MOEX je zpět na úrovni před ruskou invazí na Ukrajinu, kterou země spustila v únoru 2022. Na burzu vstupují nové firmy a o akcie mají zájem drobní investoři. Podle deníku Rzeczpospolita je to způsobeno západními sankcemi, protože na důležitých finančních trzích není o ruské peníze zájem, píše na svém webu deník Rzeczpospolita.
img

eToro spouští SpaceTech - portfolio společností, které vedou v průzkumu vesmíru

07.11.2023 Obchodní a investiční platforma eToro představila nové portfolio SpaceTech, které umožňuje drobným investorům získat přístup k progresivním společnostem, které vedou v rámci vesmírné technologie a průzkumu vesmíru.
C:\fakepath\Norilsk.jpg

Ruská těžařská firma Norilsk Nickel ohlásila dividendu a schválila štěpení akcií

03.11.2023 Ruská těžařská firma Norilsk Nickel ohlásila dividendu za devět měsíců a schválila štěpení akcií. Chce tak zvýšit jejich likviditu na trhu. Největší světový producent palladia a významný producent vysoce kvalitního niklu to uvedl ve svém dnešním sdělení. Akcie firmy na burze v Moskvě po oznámení zpevnily na více než 17měsíční maximum.
C:\fakepath\Santa-Claus-Rally-23102023.jpg

Máme v roce 2023 očekávat Santa Claus rally?

23.10.2023 Do Vánoc zbývají necelé tři měsíce a tradeři se poohlížejí po příležitostech, které by jim mohly vánoční svátky finančně zpříjemnit. Jednou z těchto možností je jev, kterému se ve finanční hantýrce říká Santa Claus Rally. O co jde si povíme v dnešním článku.
img

Zlato: Analytici Wall Street a drobní investoři dosáhli býčího konsenzu

16.10.2023 V nejnovějším týdenním přehledu trhu se zlatem ohledně jeho vyhlídek na tento týden došli tržní analytici a drobní investoři k téměř identickému býčímu konsenzu.
img

eToro TZ: Top 10 nejoblíbenějších akcií na platformě

11.10.2023 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů o akciích z obchodní a investiční platformy eToro se Apple stává po roce jedničkou mezi českými investory. Dařilo se také Nvidii, která předstihla Alibabu a Nio. Drobní investoři se ve třetím čtvrtletí vrhli na léky proti obezitě, konkrétně akcie společnosti Novo Nordisk a Eli Lilly & Co, zatímco i nadále prosazovali akcie společnosti Broadcom s polovodiči a akcie umělé inteligence AI C3.a.
img

Čeští drobní investoři vidí budoucnost v kryptoměnách a digitálních platbách, vyplývá to z průzkumu eToro

04.10.2023 Podle údajů nejnovějšího průzkumu Retail Investor Beat (RIB) společnosti eToro kryptoměny a digitální platby pro Čechy představují budoucnost, což jen potvrzuje fakt, že favority mezi investičními oblastmi jsou finance a technologie. Čeští investoři si od začátku roku i nadále udržují býčí sentiment, a to i přesto, že se vyhlídka recese stává hlavní obavou drobných investorů po celém světě.
img

I drobní investoři jsou lidé

04.10.2023 CHOVÁNÍ: Investoři jsou často považováni za plně racionální, a trhy za efektivně oceněné. Ve skutečnosti realita na trhu a vzestup behaviorální ekonomie vypovídá o tom, že je to složitější. Náš nejnovější průzkum Retail Investor Beat mezi 10 000 drobnými investory ve 13 zemích od USA po Austrálii ukazuje, že jsme všichni lidé, a osobní zkušenosti a emoce hrají velkou roli při investování. Mnoho retailových investorů také považuje sentiment mezi investory a technickou analýzu za důležitější faktory než zisky, ocenění a makroekonomické fundamenty. Průzkum také ukazuje, že investoři kompenzují tyto behaviorální vlivy tím, že investují dlouhodobě a pravidelně spoří.
img

Výhled zlata na čtvrté čtvrtletí a tento týden

02.10.2023 Minulý týden došlo k prudkému výprodeji zlata poté, co Federální rezervní systém ponechal úrokové sazby beze změny a potvrdil, že sazby zůstanou vysoké déle, než se očekávalo.
img

Čeští drobní investoři vidí budoucnost v kryptoměnách a digitálních platbách, vyplývá to z průzkumu eToro

02.10.2023 Podle údajů nejnovějšího průzkumu Retail Investor Beat (RIB) společnosti eToro kryptoměny a digitální platby pro Čechy představují budoucnost, což jen potvrzuje fakt, že favority mezi investičními oblastmi jsou finance a technologie. Čeští investoři si od začátku roku i nadále udržují býčí sentiment, a to i přesto, že se vyhlídka recese stává hlavní obavou drobných investorů po celém světě.
img

Jaké budou ceny zlata do konce týdne?

25.09.2023 Poslední týdenní průzkum zlata ukázal, že analytici trhu se rozdělili na býčí a neutrální tábory, zatímco drobní investoři čekali, až se ceny vymaní z nedávného rozmezí, ať už směrem nahoru nebo dolů.
img

Válka zlata proti dolaru

19.09.2023 Podle analytiků z ANZ Research (Austrálie, Nový Zéland a Asie) získává zlato stále více na popularitě. I když americký dolarový index dosáhl šestiměsíčního maxima při rostoucích výnosech státních dluhopisů, zlato jen krátce kleslo pod úroveň 1900 dolarů, což ukazuje na odolnost drahého kovu a je to vynikající známka zvyšující se poptávky.
C:\fakepath\Lehman-Brothers-15092023-1.jpg

Bankrot Lehman Brothers před 15 lety šokoval svět a krize se začala šířit jako epidemie

15.09.2023 Dnes je tomu přesně 15 let, kdy došlo k vyhlášení bankrotu americké investiční banky Lehman Brothers. Její pád byl symbolem finanční krize. Bylo pondělí 15. září 2008 a nad ránem požádala banka Lehman Brothers o ochranu před věřiteli. A největší bankrot v amerických dějinách spustil lavinu po celém světě. V dnešním článku si připomeneme tuto historickou událost, shrneme si všechny důležité údaje kolem Lehman Brothers a zároveň se podíváme na největší burzovní krachy v historii.
img

Analytici a drobní investoři očekávají růst cen zlata

04.09.2023 Zlato se minulý týden obchodovalo růstem, vzrostlo o více než 1,25 %. Podle posledního týdenního průzkumu zlata více než dvě třetiny drobných investorů očekávají tento týden zvýšení cen drahého kovu.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

FT: Burza v Istanbulu letos přilákala více nabídek akcií než Londýn či Frankfurt

24.08.2023 Akciová burza v Istanbulu už letos přilákala více primárních nabídek akcií (IPO) než mnohem větší burzy v Londýně, Frankfurtu nad Mohanem či Miláně. Pomohl jí k tomu růst zájmu drobných investorů o obchodování na akciovém trhu v době, kdy je zájem firem o vstup na burzu celosvětově slabý. Od začátku letošního roku se na istanbulské burze uskutečnilo 30 primárních nabídek a firmy z tohoto prodeje získaly celkem 1,9 miliardy dolarů (42,3 miliardy Kč). S odvoláním na údaje firmy Dealogic to napsal server listu Financial Times (FT).
C:\fakepath\forint.jpg

Maďaři kvůli inflaci masově vybírají peníze z bank a nakupují vládní dluhopisy

21.08.2023 Maďaři nevěří, že se ekonomická situace v zemi zlepší a že spotřebitelské ceny půjdou dolů. Kvůli inflaci, která je teď nejvyšší v Evropské unii, masově vybírají úspory z bank. Nakupují za ně vládní dluhopisy, neboť předpokládají, že stát nezkrachuje. S odkazem na údaje maďarské centrální banky o tom píše agentura Bloomberg a další média.
img

Akcie týdne - Nikola Corporation (10.08.2023)

10.08.2023 Akcie společnosti Nikola (NKLA.US) se od začátku roku obchodují bez větších změn. Výrobce elektromobilů minulý týden zahájil korekci, od té doby se propadl o více než 40 % a vymazal veškeré zisky dosažené během nedávné dvouměsíční rally, která akcie poslala o více než 500 % výše. Společnost zveřejnila hospodářské výsledky, které se neukázaly být tak špatné, ale schválení masivní emise akcií a odchod generálního ředitele akcie zatěžují.
img

Každý desátý drobný investor používá ke správě investic umělou inteligenci typu Chat GPT

31.07.2023 Drobní investoři uvádí jako nejčastější důvod, proč využívat nástroje AI, časovou úsporu a rychlejší rozhodování. Až 11 % drobných investorů využívá umělou inteligenci ke správě svýych portfolií, přičemž podíl investorů ve věku 34-44 let vzrostl na 19 %. Dalších 35 % je otevřeno myšlence využívat umělou inteligenci, zatímco 40 % je vyloženě proti tomu.
img

ANALYT Růst zlata na dvouměsíční maximum podporuje býčí sentiment

24.07.2023 Poslední týdenní průzkum zlata ukazuje, že drobní investoři očekávají cenu kolem 2000 dolarů za unci, i když Federální rezervní systém plánuje zvýšit úrokové sazby o dalších 25 bazických bodů. Na druhou stranu tržní analytici zůstávají opatrnější, i když jsou obecně optimističtí.
img

Top akcie 2. čtvrtletí: Drobní investoři podporují společnosti v oblasti AI a po spekulacích o prodeji se vrhají na Man Utd

21.07.2023 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů o akciích obchodní a investiční platformy eToro se drobní investoři ve druhém čtvrtletí hrnuli do akcií související s umělou inteligencí a zároveň se do jejich hledáčku dostal Manchester Utd kvůli dlouho očekávanému prodeji klubu.
img

Cena bitcoinu klesá na 29,5 tisíce dolarů, ale údaje z řetězce odrážejí rostoucí zájem investorů

19.07.2023 Cena BTC 18. července opět klesla pod 30 000 dolarů, ale za nedávnou cenovou akcí na trhu stojí také přesvědčivá aktivita investorů na řetězci.
img

Češi oproti průměru průzkumu jednoznačně vynikají v nárůstu nových investorů, ačkoliv recese je hrozba

12.07.2023 Podle údajů z nejnovějšího průzkumu Retail Investor Beat obchodní a investiční platformy eToro považuje většina dotazovaných drobných investorů z celého světa nedávný prudký růst akciových trhů za falešný úsvit a jen každý desátý (11 %) věří, že jsme vstoupili do nové fáze býčího trhu.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 26. června 2023

26.06.2023 Zatímco se tradiční finanční sektor začíná víc angažovat v oblasti digitálních aktiv, zdá se, že podle mnoha lidí "je budoucnost bankovnictví v bitcoinu a kryptoměnách". Existuje mnoho různých názorů na to, co by se stalo, kdyby se současné trendy nezměnily.
img

Býčí sentiment na zlatě slábne

19.06.2023 Ačkoli na trhu pozorujeme slabý býčí sentiment, ceny zlata nejsou schopny vystoupat na 2 000 USD za unci. Analytici z Wall Street a drobní investoři z Main Street věří podle týdenního průzkumu na téma zlata ve žlutý kov jen málo. Obchodníci a investoři v současnosti přehodnocují svůj postoj, protože Federální rezervní systém ponechal na červnovém zasedání úrokové sazby beze změny, ale signalizoval, že jeho jestřábí postoj zůstává nezměněn. Letos se podle jejich prognóz očekávají ještě další dvě zvýšení sazeb.
img

Graf dne: BTC (29.05.2023) 🚀

29.05.2023 Cena bitcoinu během týdne vzrostla a dosáhla více než 28 000 USD, což bylo způsobeno různými faktory. Jedním z významných událostí bylo oznámení dohody o dluhovém stropu Bílým domem, což posílilo sentiment trhu a vedlo k 4,9% růstu bitcoinu a 4,9% růstu ethera. Čínská vládní agentura navíc vydala bílou knihu, která nastiňuje návrhy pro čínskou politiku Web3, signalizující pokrok v zemi, která přehodnocuje svůj přístup ke kryptoměnám.
img

Všechny akcie na trhu Start se budou od září obchodovat v kontinuálním režimu

15.05.2023 Všechny akcie na trhu Start pražské burzy se budou od září obchodovat v kontinuálním režimu od 08:50 do 16:25, tedy stejným způsobem jako ostatní akcie na trzích Prime, Standard a Free. Novinářům to řekl generální ředitel Burzy cenných papírů Praha Petr Koblic. Doposud se obchodovaly denně v rámci samostatné aukce v časech od 09:00 do 12:35.
img

Zlato čeká na zelenou

15.05.2023 Poslední týdenní průzkum zlata ukazuje, že drobní investoři zůstávají optimističtí. Názory analytiků z Wall Street jsou přitom rovnoměrně rozděleny: mnozí naznačují, že by obchodníci měli rozlišovat mezi krátkodobou volatilitou a širším trendem.
img

eToro zahajuje soutěž Eurovision Stock Contest: Kypr získal korunu v prvním ročníku, jeho akciový index vzrostl za rok o 54 %

11.05.2023 Zatímco miliony lidí na celém světě budou tento týden sledovat pěveckou soutěž Eurovize, drobní investoři by měli věnovat pozornost zcela jiné disciplíně.
img

Sentiment na trhu se zlatem pro tento týden

08.05.2023 Nejnovější průzkum zlata ukazuje, že medvědí sentiment má mezi analytiky z Wall Street mírnou výhodu. Drobní investoři si naopak zachovávají značný optimismus. Smíšený sentiment vznikl kvůli skutečnosti, že trh se zlatem skončil minulý týden nad 2000 dolary za unci, ale výrazně klesl ze svého testu historických maxim.
img

Oblíbené britské značky krále Karla překonávají FTSE 100 o 62 % za poslední tři roky

04.05.2023 Do korunovace krále Karla zbývá jen pár dní a nový průzkum společnosti eToro ukazuje, jak by se drobní investoři mohli poučit z vkusu nového panovníka v oblasti britských značek.
img

Podle společnosti eToro se od spuštění ChatGPT do akcií AI vrhají drobní investoři ve věku 55 let +

02.05.2023 Drobní investoři starší 55 let vítají revoluci v oblasti umělé inteligence s otevřenou náručí, přičemž počet těchto investorů investujících do akcií s umělou inteligencí na platformě eToro roste rychleji než jakákoli jiná věková skupina.
img

Slábnoucí býčí sentiment na zlatě

24.04.2023 Pokles zlata pod 2 000 USD za unci před víkendem oslabil krátkodobý býčí sentiment. Vzhledem k této nejistotě ohledně finančních trhů nicméně jen málo analytiků a drobných investorů očekává v blízké době výrazné výprodeje žlutého kovu. Hrozba inflace v ekonomice jako celku a lepší než očekávané ekonomické údaje ze Spojených států způsobily propad cen zlata do blízkosti dvoutýdenního minima. Podle většiny analytiků z Wall Street se ale celkový obraz nezměnil, i když ceny mohou v krátkodobém horizontu dál klesat.
img

Nejoblíbenější akcií českých investorů zůstává Tesla. Coca-cola si ale získala největší nárůst nových příznivců

11.04.2023 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů o akciích ze sociální platformy pro obchodování a investování eToro drobní investoři z celého světa v prvním čtvrtletí nakupovali akcie bank.
img

Češi navzdory globálním trendům nadále vidí příležitosti na domácím trhu, tj. v českých akciích

30.03.2023 Podle nejnovějšího průzkumu Retail Investor Beat obchodní a investiční platformy eToro vzrostl podíl českých drobných investorů, kteří drží akcie kótované na domácím trhu, na 35 % oproti 26 % v minulém roce.
img

'Meme akcie' sa snažia opäť rásť 💥 Výsledky GameStopu prekonali očakávania 📈

22.03.2023 Finančné výsledky GameStopu (GME.US) boli lepšie, ako sa očakávalo a spôsobili, že akcie spoločnosti dnes otvorili s obrovským cenovým rozdielom viac ako 50 %. Zvýšený optimizmus na GME tiež priviedol býkov späť k ďalším akciám, na ktoré sa v minulosti zamerali investori na fóre Reddit, t. j. AMC (AMC.US), a dokonca aj finančne problémové BedBath&Beyond (BBBY.US). Dopyt má však zjavne problémy s udržaním dynamického odrazu; značná časť ziskov bola vymazaná hneď po otvorení:
img

Šance zlata od 2 000 USD

21.03.2023 Podle Willema Middelkoopa, hlavního investičního ředitele a zakladatele Commodity Discovery Fund, je letošní nárůst cen drahého kovu na rekordní úrovně jen otázkou času a ať už budou ceny jakékoliv, za tři roky budou mnohem vyšší. .
img

Výhled zlata na aktuální týden

27.02.2023 Trvalý medvědí sentiment na trhu zlata naznačuje, že ceny ještě nejsou připraveny posunout se výše, někteří analytici však vidí tento sektor jako atraktivní hru s cenovým potenciálem poblíž dna.
img

Nadcházející volební období a aktivita investorů

24.02.2023 RETAIL: Pozornost investorů se přesouvá na nadcházející období hlasování na valných hromadách. Ty budou pravděpodobně zaměřené na dividendovou politiku, odměňování vedoucích pracovníků a ES, kdy by rostoucí počet drobných investorů zde mohl hrát významnou roli. Tato skupina byla obvykle nedostatečně zastoupena a do hlasování se zapojovala mnohem méně než institucionální investoři (viz graf), ale to se mění. Tento trend přichází na pozadí zvýšeného aktivismu tradičních investorů, od Salesforce po Disney, a s autory 'krátkých reportů', kteří se zabývají většími akciemi, jako je indická Adani.
img

Stihnou instituce zachránit krypto, než zmizí drobní investoři?

13.02.2023 S rokem 2022 se takřka ideální prostředí pro spekulativní aktiva změnilo v pravý opak. Kryptoměny čelí zásadním výzvám.
img

Náklady na rostoucí krátkodobá rizika drobným investorům přináší zisk jejich delší časový horizont

09.02.2023 ZKRACUJÍCÍ SE HORIZONTY: Warren Buffett je známý tím, že jeho oblíbená doba držení akcií je navždy, ale to samé se nedá říci o mnoha jiných investorech. Podle analýzy společnosti eToro (viz graf) činila průměrná doba držení amerických akcií v loňském roce pouze 10 měsíců.
img

eToro spolu s Bridgeweave spouští portfolio umělé inteligence s expozicí vůči rychle rostoucím americkým společnostem

31.01.2023 Drobní investoři budou moci využívat jedinečnou patentovanou technologii umělé inteligence společnosti Bridgeweave ‚‚InvestorAI‘‘, která bude použita k identifikaci vysoce rostoucích amerických akcií. Portfolio nabízí měsíční expozici vůči 12 akciím s robustní kapitálovou strukturou, konzistentním meziročním růstem tržeb a vykazující pozitivní cenovou dynamiku.
C:\fakepath\zlato-cihly.jpg

Světová rada pro zlato: Centrální banky loni koupily nejvíce zlata od roku 1967

31.01.2023 Centrální banky po celém světě loni nakoupily 1136 tun zlata v hodnotě 70 miliard USD (1,5 bilionu Kč). Nákupy centrálních bank tak byly nejvyšší od roku 1967. Celková poptávka po zlatě pak loni stoupla na nejvyšší hodnotu od roku 2011. Vyplývá to ze zprávy, kterou dnes zveřejnila Světová rada pro zlato (WGC).
img

Zlato má prostor k růstu, ale sentiment se začíná měnit

23.01.2023 Poslední týdenní průzkum zlata ukazuje, že optimističtí analytici mají mírnou výhodu. Většina analytiků však stojí opodál, protože se domnívají, že drahý kov vypadá mírně nadhodnocený.
img

Bitcoin v makru převažuje nad mikrem

20.01.2023 NÁVRAT: Kryptoaktivům se letos daří nejlépe na světě, přičemž Bitcoin vzrostl o 25 %, a to především díky na tak špatnému makroprostředí. Po kolapsu FTX zůstávají mikrotlaky, které však zastínily určité pozitivní trendy pro třídu aktiv od silného rozvoje ekosystému a rostoucího zájmu maloobchodníků až po přicházející regulaci a institucionální katalyzátory.
img

Obavy z EV mohou být přehnané

13.01.2023 OBAVA: Akcie elektromobilů (EV) jsou pod tlakem, na který má trojí dopad obava z poptávky, problémy s výrobním/dodavatelským řetězcem a normalizace ocenění. To začíná přinášet příležitosti pro dlouhodobé investory, protože poptávka je navzdory obavám stále relativně silná, dodavatelské řetězce se začínají normalizovat a ocenění se znovu dostává do stratosféry.
img

Drobní investoři omezili investování, aby mohli pokrýt výdaje na domácnost. Sentiment pro 4. čtvrtletí se jeví spíše býčí

09.01.2023 PRAHA – Podle nejnovějšího průzkumu „Retail Investor Beat“ sociální investiční sítě eToro každý pátý (18 %) drobný investor snižuje objem svých investic, aby pomohl pokrýt náklady na rostoucí výdaje v domácnosti, přesto se nálada ve čtvrtém čtvrtletí jeví být více býčí.
img

Tesla je českou i celosvětovou jedničkou, znovu v Čechách předstihla Apple

09.01.2023 PRAHA – Podle nejnovějších čtvrtletních dat platformy eToro, se zdá, že drobní investoři i přes velké výprodeje v roce 2022, které z jejich tržní hodnoty smazaly stovky miliard dolarů, stále věří velkým technologickým akciím.
img

Charles Hoskinson odůvodnil své rozhodnutí odmítnout nabídku Gemini

27.12.2022 V prostorové interakci na Twitteru s komunitou Cardano poukázal Charles Hoskinson na to, že odmítnutí nabídky Gemini na uvedení tokenu bylo správnou volbou.
C:\fakepath\trader-21122022-29-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.12.2022 1) Bankovní rada České národní banky (ČNB) dnes na posledním letošním zasedání projedná nastavení základních úrokových sazeb. Na trhu panuje shoda, že rada ponechá základní sazbu na sedmiprocentní úrovni, na které je od konce června. V letošním druhém pololetí sedmičlenná rada vždy rozhodla o zachování sazeb, jejich další zvýšení dosud podporovali pouze viceguvernér Marek Mora a člen rady Tomáš Holub.
img

S novými komplikacemi našly akcie Tesly nové dno

21.12.2022 Ještě před třemi měsíci se Tesla ve svých růstových výhledech tvářila sebevědomě, ale od té doby se už její akcie propadly o 48 %. Tento propad odráží rostoucí nervozitu ohledně poklesu poptávky v Číně a v Evropě, dvou největších elektromobilových trhů světa. Navíc se budou na hodnotě akcií i nákladech spojených s financováním dál podepisovat vyšší úrokové sazby a automobilová výroba zůstává jedním z kapitálově nejnáročnějších odvětví na světě.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Drobní investoři drží historicky největší podíl kryptoměny bitcoin

21.12.2022 Drobní investoři drží historicky největší podíl kryptoměny bitcoin. Podle údajů společností GlassNode a IntoTheBlock, na které se odvolává server Yahoo Finance, ho mají v rukou zhruba 17 procent. GlassNode definuje drobného investora jako držitele jakékoli kryptoměnové peněženky s méně než deseti bitcoiny. Ta má aktuálně hodnotu zhruba 168.300 USD (3,8 milionu Kč).
C:\fakepath\etf-21112022.jpg

Seriál o ETF: Úvod do fondů a hlavní výhody ETF (díl 1.)

23.11.2022 Exchange Traded Funds neboli burzovně obchodované fondy, pro které se běžně používá zkratka ETF, jsou v poslední době hodně skloňované a představují zajímavou alternativu investování. Zejména drobní investoři si ETF oblíbili, protože ETF jim nabízejí mnoho výhod.
img

Prognóza Wall Street pro zlato

10.10.2022 Je možné, že krátkodobá rally zlata je u konce. Nálada na Wall Street se změnila v medvědí na pozadí údajů o trhu práce v USA, což posílilo očekávání trhu, že Federální rezervní systém bude do konce roku 2022 a dále v roce 2023 nadále agresivně zvyšovat úrokové sazby.
img

Medvědí nálada na trhu se zlatem

19.09.2022 Na trhu se zlatem je hodně špatné nálady, protože ceny skončily předchozí týden na nejnižší úrovni od dubna 2020. Pro mnoho analytiků by prolomení pod 1 675 USD znamenalo konec tříletého vzestupného trendu zlata.
img

Dogecoin stoupl o 15 % za 24 hodin, protože DOGE překonává kritickou úroveň

18.08.2022 Dogecoin (DOGE), oblíbená psí meme mince Elona Muska, vzrostla o 15 %. Pondělí bylo pro dogecoin fenomenální, protože vzrostlo o více než 16 % a meme coin se teprve zahřívá.
img

Úsporný tarif je třeba zúžit na ty skutečně potřebné, ušetřit tak lze minimálně 25 miliard korun. Ratingové agentury pak budou v hodnocení Česka přívětivější

07.08.2022 Důvěra lidí ve Fialovu vládu je na bodu mrazu. Po zhruba půlroce jejího působení jí věří jen 28 procent veřejnosti. Tak nízká byla důvěra v předchozí Babišovu vládu jen jednou, loni v červnu, kdy společnost frustrovala další vlna covidu. Nyní však covid lidi prakticky neomezuje, ani v cestování, ani jinak. Také ekonomika je proti covidovému roku 2020 „v pohodě“. Tehdy se propadala o 5,5 procenta, což byl rekordní pokles v celé historii Česka, jenž dokonce předčil „sesuv“ z roku 2009, kdy vrcholila světová finanční krize. Letos ekonomika nebude padat, poroste – nejpravděpodobněji o dvě procenta, příští rok pak dokonce o více než dvě procenta.
img

Ceny elektřiny v Německu jsou na rekordu, těží z toho i ČEZ. Důvodem je nejen Putin, ale také Merkelová a sucho – mimořádné danění ČEZ poškodí českou ekonomiku i veřejnost

03.08.2022 Velkoobchodní ceny elektřiny v Německu, ale také ve Francii vystoupaly včera na nový historický rekord. Závažnou evropskou energetickou krizi totiž v poslední době ještě zhoršuje počasí. Je příliš sucho. Například hladina řeky Rýn klesá kvůli suchu a nedostatku srážek tak nízko, že tok má nyní před zavřením pro nákladní přepravu.
img

Drobní investoři opouštějí farmaceutické akcie kvůli Twitteru, potvrzují data eToro

15.07.2022 Drobní investoři zřejmě ztrácejí trpělivost s akciemi farmaceutických společností, ukazují to nejnovější čtvrtletní statistiky o akciích ze sociální investiční sítě eToro.
img

Investoři podnikají právní kroky proti lidem, co stojí za Solanou

13.07.2022 Loni se jednou z kryptoměnových superhvězd stalaSolana (SOL), podle CoinGecko v roce 2021 stoupla o více než 11 000 %. Od té chvíle se ovšem setkala s řadou problémů – spolu s většinou ostatních kryptoměn – momentálně se pohybuje níže o zhruba 85 % ze svého historického maxima. Většina investorů do kryptoměn se potýká s výrazně znehodnoceným portfoliem a část z nich má pocit, že je to omyl.
img

Čeští drobní investoři jsou odolní, 93 % z nich drží investice nebo nakupuje při poklesu

11.07.2022 PRAHA – Drobní investoři po celém světě zůstávají navzdory výprodejům na akciových trzích a obavám z recese odolní a devět z deseti (92 %) si buď ponechává investice, nebo nakupuje při poklesu, vyplývá z nejnovějšího čtvrtletního průzkumu „Retail Investor Beat“, kterého se účastní 10 000 drobných investorů ze 14 zemí, a kteçý provádí sociální investiční síť eToro.
C:\fakepath\Tesla2.jpg

Tesla oznámila plán na rozštěpení akcií v poměru jedna ku třem

12.06.2022 Americký výrobce elektromobilů Tesla oznámil plán na rozštěpení akcií v poměru jedna ku třem. Firma miliardáře Elona Muska to uvedla v pátek po skončení burzovního obchodování. Krok by akcie měl zlevnit pro drobné investory.
img

Poptávka po fyzickém zlatě je silná

10.06.2022 Přestože se zlato drží kolem 1 850 dolarů za unci, drobní investoři se nevzdávají. Býčí nálada na Spectrum Markets dosáhla minulý měsíc překvapivě historického maxima.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Češi letos zatím nakoupili kryptoměny za 1,9 mld. Kč, o 40 procent meziročně míň

09.06.2022 Češi letos od začátku ledna do konce května nakoupili kryptoměny za 1,9 miliardy korun, tedy o 40 procent méně než ve stejném období loni. V květnu se objem obchodů pohyboval okolo 400 milionů Kč, což je meziročně zhruba stejně. Vyplývá to z údajů největšího obchodníka Bit.plus.
img

Zlato se dostalo do hry na přetahovanou mezi Fedem a inflací

06.06.2022 Zlato zůstává okolo 1850 dolarů za unci, přičemž býčí nálada mezi analytiky z Wall Street začíná chladnout, protože Federální rezervní systém do konce roku nadále agresivně zvyšuje úrokové sazby.
img

Skupina Coloseum nabídne na pražské burze až 38 procent akcií

19.05.2022 Skupina Coloseum chce emitovat až 38% podíl akcií, které nabídne prostřednictvím PX Start Burzy cenných papírů Praha v průběhu června. Stane se tak historicky první veřejně obchodovatelnou společností z gastronomického sektoru na pražské burze. Coloseum si jde pro více než 100 miliónů korun nového kapitálu na snížení zadlužení a financování nových projektů. Jedním z nich je i master-franšízová spolupráce s Caffé Pascucci a uvedení tohoto italského řetězce do Česka.
img

Podařilo se pokles cen kryptoaktiv zastavit?

16.05.2022 Bitcoin v minulém týdnu zaznamenal velký výprodej, který začal nad 33 800 americkými dolary a ve čtvrtek se na platformě eToro dostal až na 26 350 dolarů. Během víkendu se však mince trochu zotavila a nyní se obchoduje mezi 29 000 a 30 000 dolary.
img

Compounding bojuje o trh s kryptoaktivy

09.05.2022 Trh s kryptoaktivy minulý týden čelil velkému výprodeji, který umocnil setrvávající potíže trhu od začátku roku.
img

Denní makro postřehy: Pohled na „alternativní“ aktiva 21/04/2022

21.04.2022 „ALT. AKTIVA“: Investoři hledají větší diverzifikaci, protože akcie i dluhopisy jsou slabší a vyšší inflace je trvalejší. Nejvýkonnější třídou aktiv byly v loňském roce nemovitosti (REITs). V letošním roce byly zatím zdaleka nejlepší komodity.
img

63 % českých investorů si navzdory současným hrozbám a volatilitě zachovává důvěru ve své investice

12.04.2022 Od 10. března do 23. března 2022 byl díky spolupráci platformy eToro se společností Opinium proveden průzkum sentimentu drobných investorů. Zúčastnilo se ho celkem 8 500 drobných investorů z 12 zemí včetně České republiky. Aktivní využívání platformy eToro nebylo podmínkou.
img

Stabilita zlata je neotřesitelná

12.04.2022 Sentiment na trhu se zlatem zůstává v prostředí rostoucích výnosů dluhopisů výrazně býčí, protože Federální rezervní systém hodlá až do konce roku 2022 agresivně zpřísňovat svou měnovou politiku.
img

Vzestup „workhorse“ kryptoměn: investoři nakupují praktické tokeny, protože trh je jako na houpačce

11.04.2022 Drobní investoři v prvním čtvrtletí roku 2022 zrychlili tempo investování do kryptoměn typu „workhorse“, přičemž se často rozhodli pro tokeny založené na blockchainu ethereum, ale s alternativními případy praktického využití.
img

Meta Platforms je nejvíce drženou akcií českých drobných investorů

11.04.2022 Drobní investoři se drží akcií technologických firem, přestože tento sektor patřil během nedávné volatility na trhu k nejhůře postiženým. Údaje společnosti eToro ukazují, že deset z deseti akcií, které její uživatelé na konci prvního čtvrtletí drželi nejvíce, byly akcie technologických firem.
C:\fakepath\report-04042022-1.png

Měsíční report finančních trhů (březen 2022)

04.04.2022 Nejsilnější měnou měsíce března se stal australský dolar, který vykázal růst 3,57 %. Ihned v jeho závěsu se nachází novozélandský dolar, který vykázal růst vůči americkému dolaru 2,65 %. Naopak nejslabší měnou byl japonský jen, který během března oslabil vůči dolaru o 6,25 %.
img

Menší investoři na Bitcoin zvyšují býčí sázky

31.03.2022 Přestože Bitcoin po většinu března rostl, nálada investorů je od neděle obzvláště optimistická. Podle Vanda Research drobní investoři sázejí na pokračující dynamiku.
img

Zlato se může etablovat jako nová světová měna

28.03.2022 Analytici a drobní investoři z Wall Street se nevzdali své předpovědi, že zlato v dohledné době dosáhne 2000 dolarů za unci. Poznamenali, že drahý kov bude podporován poptávkou po bezpečných aktivech v důsledku pokračujícího geopolitického napětí na Ukrajině a také rostoucí inflace. Obavy na globálním trhu pomáhají cenám zlata čelit rostoucím výnosům dluhopisů a jestřábím komentářům předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Objem obchodů s kryptoměnami v únoru klesl o 100 milionů na 300 milionů Kč

02.03.2022 Objem obchodů s kryptoměnami v Česku v únoru proti předchozímu měsíci klesl o zhruba 100 milionů na 300 milionů Kč. Za první dva měsíce letošního roku se objem obchodů s kryptoměnami meziročně snížil o čtvrtinu na 700 milionů korun. Dominantní zůstává bitcoin s nadpolovičním podílem na objemu obchodů. Vyplývá to z aktuálních údajů největšího tuzemského obchodníka Bit.plus.
img

Facebook se na burze propadl tak obrovsky jako žádná jiná firma v historii. Vyplatí se teď nakupovat jeho akcie?

20.02.2022 Akcie Facebooku, resp. jeho majitele, společnosti Meta Platforms, přišly začátkem února o 252 miliard dolarů své tržní hodnoty během jediného. Suma 200 miliard dolarů odpovídá 5,4 bilionu korun.
img

Akcie Google (Alphabet) a rekordní zisk za 2021. Co přinese split akcií?

18.02.2022 Akcie Google (Alphabet) velmi úspěšně ukončily poslední kvartál roku 2021 a zároveň je celý minulý rok naprostým historickým rekordem, co se týče obratu a zisku. V rámci fundamentální analýzy si podrobně ukážeme, jak Google s přehledem pokořil laťku z předešlých let. Prvně si však uvedeme několik důležitých informací, mezi které jistě patří plánovaný split akcie Google.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 7.2.2022

07.02.2022 Aktuálně vidíme na trzích značné cenové pohyby. Ty souvisí s vyprchávající likviditou. Rostou tak bid-ask spready. V případě některých cenných papírů se setkáváme s nedostatečnou nabídkou. V prostředí zvýšené volatility někteří market-makeři opouští trh. Tato menší nabídka cenných papírů pak vede ke zvýšeným nákladům na obochodávní. Zároveň dokáží relativně nízké objemy obchodů vyvolat citelné cenové pohyby. Volatilita a likvidita se tak vzájemně ovlivňují a vytváří začarovaný kruh. Rozkolísání trhů pomáhá i extrémní aktivita na opčním trhu. Ten si oblíbili retailoví investoři, kteří prostřednictvím krátkých opcí (tj. vysoce spekulativních) sází na výkonnost trhů. V pozadí zvýšené volatility se skrývá jestřábí obrat Fedu, kdy většina investorů zápasí s tím, jak správně zacenit měnící se monetárně politické prostředí.
C:\fakepath\top-31012022-30-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

31.01.2022 1) Průmyslová výroba v Japonsku se loni zvýšila o 5,8 %, což je nejvíce od roku 2014, kdy jsou tyto údaje k dispozici. Navzdory vysokému růstu ale výroba zůstala pod úrovní z doby před pandemií, a to kvůli opětovnému výskytu koronavirových infekcí a nedostatku čipů po celém světě. Oznámilo to dnes japonské ministerstvo hospodářství, obchodu a průmyslu.
C:\fakepath\Meme-stocks.jpg

WSJ: Zájem o takzvané meme stocks mezi drobnými investory odeznívá

31.01.2022 Spekulativní obchody s akciemi, které si před rokem oblíbili někteří drobní investoři a pro které se vžil pojem meme stocks, už z valné části opadly. Tito drobní a často i nezkušení investoři se naopak vracejí ke spolehlivým titulům, a to nejen ke stabilním fondům, ale i k akciím označovaným jako blue chips, tedy k tomu nejkvalitnějšímu, co na trhu je. Upozornil na to ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ), který to dokládá na sérii grafů.
img

Bitcoin zůstává nad 40 000 USD

10.01.2022 Bitcoin pokračoval v poklesu, protože ty nejvíce spekulativní aktiva nadále trpí a některá z nich mizí z globálních trhů. Přední digitální aktivum se poprvé od konce září přiblížilo 40 000 USD. Ze svého maxima dosaženého před pouhými třemi měsíci ztratil asi 42 %. Zároveň kleslo i ethereum.
C:\fakepath\reddit.png

Provozovatel sociální sítě Reddit chystá vstup na akciovou burzu

16.12.2021 Provozovatel sociální sítě Reddit chystá vstup na akciovou burzu. Firma ve středu oznámila, že už předala americké Komisi pro cenné papíry (SEC) potřebnou žádost. Reddit proslul akcemi drobných investorů, kteří se na jejích stránkách spojovali proti velkým profesionálním hráčům, a dařilo se jim tak ovlivňovat ceny akcií. Údaje k ceně svých akcií, k ohodnocení ani k časovému harmonogramu Reddit zatím nesdělil.
C:\fakepath\burza frankfurt.jpg

Od pondělí bude možné na frankfurtské burze obchodovat do 22:00 SEČ

24.11.2021 Od příštího pondělí budou moci investoři na frankfurtské burze obchodovat s akciemi, burzovně obchodovanými fondy a podílovými fondy do 22:00 SEČ. Nyní obchodování končí v 17:30 SEČ. Informovala o tom dnes společnost Deutsche Börse. Tento krok poukazuje na zostřenou konkurenci mezi burzami v boji o klienty, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\investice investor.jpg

Průzkum: Drobní investoři i při rostoucích obavách vyčkávají

26.10.2021 Na 66 procent českých a 56 procent světových drobných investorů ponechává svoje portfolia beze změny i v situaci, kdy rostou obavy z inflace a slábnoucího ekonomického oživení. Růst cen v ekonomice přitom nyní považuje za hlavní hrozbu pro svoje investice polovina Čechů. Ukázal to pravidelný čtvrtletní průzkum Retail Investor Beat společnosti eToro mezi 6000 respondenty ve 12 zemích včetně ČR.
C:\fakepath\Trump5.png

Akcie firmy, která na burzu uvede Trumpovu sociální síť, prudce zpevňují

22.10.2021 Akcie společnosti Digital World Acquisition, která na burzu ve Spojených státech uvede novou firmu bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa zaměřenou na sociální média, za dva dny zpevnily o stovky procent. O podniku Digital World na diskusních fórech hodně mluví drobní investoři, upozornila agentura dnes Reuters. Trump vznik vlastní sociální sítě nazvané TRUTH oznámil ve středu.
img

Dnes na NYSE probíhá první obchodní den ETF bitcoinových futures

22.10.2021 Společnost ProShares dnes na newyorské burze uvedla první ETF bitcoin futures. ProShares informovala, že se ETF bude obchodovat pod tickerem BITO.
img

Jak na investiční portfolio: Příručka kapitálového stratéga

15.09.2021 Drobní investoři se často nadchnou pro jednotlivé akciové tituly a s nimi spojené příběhy. Nejednou také začínají tím, že se ptají, které akcie si povedou nejlíp. To ale není dobrý začátek – nejprve se musí zamyslet nad základními stavebními kameny svého portfolia, kterým se říká beta a alfa, a nad tím, kolik do těchto dvou komponent investovat. Teprve když jsou položené základy, měl by investor začít přemýšlet o jednotlivých titulech.
C:\fakepath\zlato-cihly.jpg

Prodej zlatých slitků a mincí byl letos nejvyšší od roku 2013

23.08.2021 Globální prodej zlatých slitků a mincí v prvním pololetí 2021 meziročně vzrostl o 56 procent na 594 tun a byl tak nejvyšší od roku 2013. Celkový prodej zlata včetně tzv. papírového zlata naopak mírně klesl. Vyplývá to ze zprávy Světové rady pro zlato za první pololetí.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Pullback | Fitch | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Devizové rezervy | Pin Bar | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Swiss Life | Důvěra investorů | Robert Kiyosaki | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Investujeme | Spready | Interactive Brokers | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Bear | Behaviorální | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bias | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Buy and hold | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | Custody | DAX | Dealer | Diverzifikace | Dividenda | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FINMA | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Hedge fondy | Komoditní fondy | Foreign Exchange | Forex trader | Forward | Futures | Grafy | Hedging | Hedge | High | High Yield | IPO | ISIN | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kupón | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MAE | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Open | Open interest | Order | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | Pasiva | Pevný kurz | Platforma | Podílový fond | Podílový list | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Provize | Put opce | Pákový efekt | RSI | Rally | Ratingová agentura | Relative Strength Index (RSI) | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SICAV | Saldo běžného účtu | Sentiment | Short | Short pozice | Splatnost | Split | Spotová cena | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Support | Swiss | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Value at Risk | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Ekonomika Spojených států | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Thajský bat | Investoři | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fundamenty | Fond | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Michala Moravcová | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Futures kontrakt | Sázka | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Credit Suisse | Santa Claus Rally | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Partners | ForexLive | Golden Gate | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/USD | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index CPI | Eurostat | Makrodata | Portugalsko | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Žlutý kov | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | USDJPY | EURJPY | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Google | Akcie Mastercard | Akciové burzy | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Banka | Fio banka | Brent | Broker Consulting | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Cena stříbra dnes | Ceny stříbra | Ceny zlata | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České koruny | Degiro | DJIA | Dlouhodobé investice | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektronické obchodování | ETF fondy | Etoro | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fondy | Forex.com | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GfK | Graf | Hang Seng | HDP USA | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Instrumenty | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční doporučení | Investiční mince | Investiční nástroje | Investiční nemovitosti | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování online | Irsko | ISM | Jak vydělat | JP Morgan | Kiyosaki | Komoditní | Komoditní burzy | Komodity ropa | Komodity zlato | Korporátní dluhopisy | Krach na newyorské burze | Krátkodobé investice | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurz rublu | Kurzy | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | NewYorská burza | Obchodní platformy | Obchodníci s akciemi | Obchodování s CFD | Obchodujeme | Otevřené podílové fondy | Otevřený podílový fond | Pád Lehman Brothers | Patria Finance | PayPal | Pivot | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Psychologie obchodování | Rakousko | Reuters | Risk Management | Roboti | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spekulace na růst | Státní dluh | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové měny | SWIFT | Tesla Motors | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny stříbra | Webinář | Webináře | WTI | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | ROIC | CNBC | DXY | EIA | VTB Capital | Buffett | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Buy | CEE | Centrální depozitář | Cílová cena | Current Ratio | Depozitář | EBITDA | Elon Musk | EV | Free float | Hold | Hrubá marže | Indie | Lednový efekt | Měď | Obchodní den | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | Průměrování | REIT | ROCE | ROE | Upisování akcií | Vláda ČR | Warrant | Itálie | Spojené státy | Barchart | WSJ | WGC | GDR | Kmenové akcie | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Outperform | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Clearing | Registrovaný cenný papír | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | eBook | Investiční analytik | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Pivot Pointy | Know-how | Genesis | Futures trading | Retail | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Global forex | Investment | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Rabobank | Jefferies | CNN | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | CME Group | Generali Investments CEE | ANZ | FTSEurofirst 300 | Sentix | Investing.com | NATO | Ole Hansen | Americká mincovna | Zlaté mince | TD Ameritrade | S&P Dow Jones Indices | BBC | Opinium | Bloomberg Terminal | Oslabení eura | Reporty | CI Komodity | Petr Koblic | Regulovaný broker | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Dění na finančních trzích | Světová měna | Fundamentální výhled | Technický výhled | Short squeeze | IG Markets | Brazílie | Průmyslová produkce | Nákupy dluhopisů | Světová rada pro zlato (WGC) | Firemní dluhopisy | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Globální trhy | Fixní kurz | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Velcí investoři | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Trendový kanál | Dlouhé pozice | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Sentiment trhu | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Zkušení investoři | KBC | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Znalost | Přehled | Klid | Agentura Reuters | Politické napětí | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Sázet | Evropské trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Golden Gate CZ | Milionáři | Miliardáři | Forbes | Fundamentální faktory | Americké firmy | Pozornost investorů | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | IHS | Globální finanční krize | Turbulence na trzích | JPMorgan Chase | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Broker Trust | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Objem investic | Deutsche Börse | Americký akciový index | Vývoj indexu volatility VIX | Klouzavý průměr SMA | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Akcie Credit Suisse | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Nervozita | Globální finanční trhy | Růst akcií | Fitch Ratings | Černé pondělí | Obchodování v Asii | Americké burzy | Uvolňování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Propad | Indexové ETF | Kingsview Asset Management | Kryptoměny | Americká ropa WTI | Eurex | Index Nikkei | FactSet | Představitelé centrální banky | Citi | S&P | Guvernér | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Nálada na trhu | Ekonomická data | Historická maxima | Nejistota | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Úřad pro regulaci finančního sektoru | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | CySEC | Zajištění | Finanční poradce | Výnosy amerických dluhopisů | Investiční divize | FTSE 100 | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Zájem o akcie | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Neutrální výhled | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Úspěch na forexu | Výhled | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Rekordní maxima | Organizace ADP | Exxon | Payrolls | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Spekulativní obchodování | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Predikce | Ekonomická situace | Bankovní krize | Průzkum | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Zisky firem | Hospodářská stagnace | FTSE MIB | Finanční ústav | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Rizikové investice | Americká vláda | Ekonomické údaje | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | ARM Holdings | Institucionální investoři | Příjmy | Návratnost investice | Alphabet | xStation | ČTK | Internetové firmy | Konsenzus | Fiskální stimuly | Belgie | Bilance Fedu | Hlavní ekonom | Commodity Futures Trading Commission | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodovaný fond | iShares Silver Trust | Globtrex | CME FedWatch | IHS Markit | Akcie firem | Obchody s akciemi | Purple Trading | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Generali Investments | Makléřské firmy | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Alokace aktiv | Cryptocompare | Investopedia | Chicago Mercantile Exchange | Dumb money | CoinDesk | Cena palladia | Globtrex.com | Quant | Breakout Trader | Akcie na trzích | World Gold Council | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Výhled pro zlato | Návratnost investic | Akciové společnosti | Coinbase | BitMEX | Bitcoin (BTC) | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Edulios | Atraktivní nemovitosti | Obchodování s cizími měnami | Obchodování s kryptoměnami | Palladium | Podnikové dluhopisy | Investování do kryptoměn | Václav Pech | Jan Dvořák | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | Cena Etherea | Obchodování s Bitcoiny | Obchodování s termínovými kontrakty | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | Bitcoin futures | Investiční nástroj | Burzovní trhy | Zcash | Ethereum Classic | Bitcoinové futures | CBOE Global Markets | ETH | XRP | Investice do bitcoinu | Dealogic | Daniel Kotula | Učitel financí | Realitní kuchařka | Pavla Temrová | Nemovitostní fondy v ČR | Nemovitostní fondy | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Akciové obchody | Fincentrum Hypoindex | Fincentrum | Hypoindex | XBT | Inteligentní investor | Binance | Kryptoměna ethereum | Charles Hoskinson | Bithumb | Růst bitcoinu | NEST | ESMA | Robinhood | Stellar | Investice do kryptoměn | Dlouhodobé investování | Vstup na akciovou burzu | Index MOEX | TRON | Objem kryptoměnových obchodů | Zájem o digitální měny | Výnosy desetiletých dluhopisů | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Airbnb | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Index českého investora | Index českého investora (CII750) | CII750 | Saxo | Obchodní války | FinTech | Asociace pro kapitálový trh ČR | Výkonnost indexů | Investování do ETF | Krypto | EOS | Bitcoiny | Northrop Grumman | Akcie Amazonu | OPEC+ | Obchodní válka | Tržní hráči | Spoření na důchod | Profesionální investoři | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | FINRA | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Diverzifikovaná portfolia | Slabý jüan | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Turecké liry | Pokles ceny | Geopolitika | Šéf Fedu | Ether | Obchodování akcií | Hlavní akciový index | Trh Start | Americký dolarový index | Czech Fund | HKD | Nové peníze | Ambasador investorů | Růst výnosů dluhopisů | VIX index | Akcie v Evropě | I-Trader | Trh s ropou | Výsledky firem | Mileniálové | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Vývoj ceny bitcoinu | Bannockburn Global Forex | Global Forex | Roční výnos | Největší kryptoměna | IG | Růst úrokových sazeb | Konzultační společnosti | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Průzkum společnosti | Kim Fournais | Růst zisků | Politika Fedu | EK | Evropská komise | Fungování trhů | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Fondy ETF | Pojištění vkladů | Centrální depozitář cenných papírů | Financial Times (FT) | Zadluženost | Vysoká zadluženost | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Odhady analytiků | Čínské firmy | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Výsledková sezóna v USA | Zájem o dluhopisy | Platforma pro obchodování | Obchodovat s akciemi | Zahraniční akcie | Inverness Counsel | Obchodování na burzách | Makléřská společnost | Online obchodníci | Vysoké zisky | Analytici z Wall Street | Dluhopisy s vysokým výnosem | Podnikový dluh | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Platformy pro obchodování | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | Primární nabídky akcií | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Zájem investorů | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Gainesville Coins | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Short obchod | Akcie Walt Disney | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Obchodní aktivity | Sázky na pokles | Cena kybernetické měny | Nejznámější kryptoměny | Bitcoin a další kryptoměny | Akcie firmy | Tencent Holdings | Akcie klesají | Stav americké ekonomiky | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Snížení sazeb | Růst cen zlata | Wealth Management | CoinShares | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Akcie Netflixu | Gazprom | NASDAQ 100 | Výprodeje na akciovém trhu | Růst ceny zlata | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Akcie automobilky | Aston Martin | Americké futures | Výkonný ředitel | XTB Research | Silný dolar | Tomáš Pfeiler | Tomáš Jaroš | SEBA | Digitální aktiva | Obavy z recese | Nové akcie | Akcie týdne | Bohatí | Oživení ekonomiky | Akcie podniku | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Čeští investoři | Broker Consulting Index | Index podílových fondů | Růst mezd | Upisování | KB | Depozitní sazby | Prosus | US500 | Denní graf | Očekávání trhu | Dot plot | Vlastní akcie | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | UCITS | Jakub Petruška | AKAT | Asociace pro kapitálový trh | iShares | Kurzarbeit | ESG | Ceny palladia | Asijská finanční krize | Nízká nezaměstnanost | Společnost Deutsche Börse | Profesionální obchodníci | Nižší volatilita | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Geopolitické riziko | Investice do vzácných kovů | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Společnost BOSSA | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | NYBOT | CSCE | Černý čtvrtek | Brazilské devizové rezervy | Vysoká likvidita | Nákupní příkazy | Rozšíření krize | Černé úterý | Bank of United States | Následky krize | Dow Jonesův burzovní index | Burzovní krach | Brazilská měna real | Hypoteční trh v USA | Povinné pojištění vkladů | Hospodářské krize | Smoot-Hawleyův zákon | TikTok | Digitalizace | Největší burzovní krach | Vývoj burzovního indexu | S&P 500 Index | Newyorské komoditní burzy | Průběh krize | Střadatelé | První investoři | Prodávat své akcie | Newyorská burza (NYSE) | New Deal | Nový úděl | Automobilky | Čistý zisk | AKAT ČR | Emitent dluhopisu | Jana Brodani | Deficit | Peter Garnry | Mediální společnosti | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Hongkong | Ropné firmy | Trinity | Obrovské množství peněz | LNG | Výkon amerického dolaru | Objem | Rijád | Dvojitý vrchol | Obchod | Zájem o investice | Trh práce | Průměrná hodnota | Statistické údaje | Včerejší obchodování | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | Hrubý domácí produkt České republiky | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Statistický úřad Eurostat | Nabídka akcií Aramka | Tadawul | Obří primární nabídky akcií | Vstup Facebooku na burzu | Aite Group | Spencer Mindlin | Uvedení Aramka na burzu | Saúdskoarabská burza | Objem obchodů na burze | Copley Fund Research | Analýza Copley Fund Research | Riziko pro investory | Potenciální riziko pro investory | Mechanismus stabilizace cen | Důvěryhodnost burzy | Vyšší riziko | Potíže s likviditou | Odborníci z oboru | Nasdaq akcie | Zpracovávání obrovského objemu objednávek | Technické závady | Tadával | Největší primární nabídky akcií | Primární nabídky | Největší primární nabídky akcií v historii | Vstup ropné firmy Aramco na akciový trh | Americký dolar k japonskému jenu | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Global Markets | BAT | Aktuální obchodní příležitosti | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Souhrn finančních trhů | Cena jedné akcie | Růst cen | Zůstatek | Studie | Dolar k japonskému jenu | BAKKT | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Negativní sentiment | Ekologie | Generální ředitel | Největší pokles | Dnešní růst | Ukrajina | Příliv investic | Lagardeová | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Kvantitativní strategie | Ceny amerických akcií | Nízké úrokové sazby | Den díkůvzdání | Úrok | Vysoké ceny ropy | Miliardy | PoW | Global Times | Vyhlídky | Průzkumy | Formace dvojitý vrchol | Legislativa | Administrativa prezidenta | Walt Disney | AFP | Průmyslová výroba v Japonsku | FT | Martin Stránský | Objem obchodů s kryptoměnami | Příběh milionáře | Filip Para | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Na burze | Drahý kov | Centrální banka USA | Vyšší poptávka | Propouštění | Impuls | ABC | Visa | Výrazný pokles | Rozvoj | Vlastní nemovitost | Zdražování | Běžný investor | Sociální sítě | Problémy | Obchody s cennými papíry | Vládní výdaje | Tomáš Holub | Podíl akcií | Total | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Soukromý sektor | Celkový zisk | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Alstom | Centrální banky USA | Airbus | Akciový index Dow Jones | Společnost Microsoft | Zahájení obchodování | Míra | Jaderné elektrárny | Inflační výhled | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Hypoteční trh | Smartwings | Důchod | Předseda | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Vojtěch Benda | Zlepšení sentimentu | Automobil | Regulátoři | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | FedEx | xStation5 | MasterCard | Disney | Sorrento Therapeutics | Andrew Bailey | Kybernetické měny bitcoin | Americké vlády | Nákupy centrálních bank | Dot-com | Bydlení | Vánoční svátky | Uber | Ztráta | Úbytek | NERV | Počet investorů | Stratég | Propad akciových trhů | Miliardy korun | Japonský akciový index Nikkei | Akciový index Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | Průmyslové podniky | Investiční platformy | Pozitivní zpráva | Halving | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Doba obchodování | Maximální propad | Růst akciových trhů | Hospodaření | Dlouhodobé pozice | CFA | Američané | Návratnost | Altria Group | Netflix | Inovace | Výrobce elektrických aut | Micron Technology | Letecké společnosti | Miliardy eur | USA Donald Trump | Ekonomické sankce | Sezónnost | Budoucnost | Švýcarská vláda | Experti | Spolkový statistický úřad | KRW | Poradenství | Nový rekord | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Breakouty | Podnik | Česká inflace | Zpřísnění měnové politiky | Silnější koruna | Vyšší inflace | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Kryptoměny bitcoin | Solidní výsledky | Mateřská společnost Googlu | Velké firmy | Akciový index MOEX | MOEX | Vyplácení dividend | Hewlett Packard | Předsudky | Krach | Komunikace | Údaje o HDP | Trump | Prezident | Výsledky průzkumu | Paypal Holdings | Dominancia | Kapitalizácia | Cena akcií společnosti Tesla | Google | Instagram | Trhy | Šíření nového koronaviru | Stock Trader | Světová zdravotnická organizace | WHO | Pražské burzy | Změny cen | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Las Vegas | Starbucks | Boeing | Vstupy | L.F. Investment | FIAT | Pochybnosti | Zlepšení | Důvěra britských spotřebitelů | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Americká administrativa | Obchody | Výdaje | Akcie automobilky Tesla | Hlavní úrokové sazby | BP | Americká společnost | Sazby beze změny | Žádost o vstup na burzu | SEC | Rozhodování | Palantir | Hrozba recese | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Americké banky | Průměrná cena | Obchodovanie | Medvědi | Indikátor RSI | Růst sazeb | Marek Mora | Politika centrálních bank | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Akcie společnosti Apple | Paul Nolte | Dodatečný kapitál | FedWatch | Společnost CME Group | Investice do realit | Největší ztráty | Tim Duy | The Fed Watch | Fungování finančních trhů | Český hrubý domácí produkt | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Vývoj | Snížení těžby | Výkyvy | Aktuální Price Action | Příležitost k nákupu | Ekonomika Evropské unie | WP | Sazby hypoték | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Prudký pokles | Bright Trading | Dennis Dick | Aerolinky | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Asijské akcie dnes | Mince | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Medvědí trend | Další vývoj | Nákupy akcií | Stimuly | Oldřich Dědek | Brusel | Největší burzovní krach v dějinách | Fiskální politiky | Kabinet | Energetické společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Třída aktiv | Pokles vývozu | FESE | Burzy cenných papírů z celé Evropy | Burzy cenných papírů | Členové FESE | Regulatorní dopady | Smluvní aspekty | Regulované akciové trhy | Prostor k růstu | Propad poptávky | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Žádosti o podporu | Investiční svět | Bilion dolarů | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Valné hromady | Koronavirová krize | OSVČ | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Fundament | Posílení amerického dolaru | Iracionální | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Hluboké ztráty | Prodejní tlak | Babišova vláda | Spoření | Anomálie | Graf dne | Velká finanční krize | Propad indexu | Další růst | Růst | American Airlines | Poslanci | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Potenciál | Ceny elektřiny | Výkonnost indexu | E-commerce | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | VW | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Války | Poradce | Organizace | Letecká společnost | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Koronakrize | Údaje | DPH | Mexiko | Omyl | Cushing | Sociální nepokoje | Velké americké banky | Menší poptávka | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Životní styl | Oživení cen | Výpadky | Activision Blizzard | Více peněz | Bob Haberkorn | RJO Futures | Dodavatelské řetězce | Investoři z Wall Street | Majitel | Úspory | AMC | EP | Statistiky | Program pomoci | Uzavření trhů | USD za barel | Květnový kontrakt | Kontrakt na WTI | Květnový kontrakt na WTI | Japonský export | Propad ceny | S&P500 | Cushing v Oklahomě | Dílčí index | Současný propad | Gaurav Sharma | Majitel burzy | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Historické snížení těžby | Producenti ropy | Producenti ropy ze skupiny OPEC | Producenti ropy ze skupiny OPEC+ | Finanční pomoc | Nizozemsko | Cenové pohyby | Kupovat dluhopisy | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Debata | Posílení | Zoom Video Communications | Největší propady | Amundi | Joe Biden | Budoucnost kryptoměn | Cenový pokles | Cestování | Americký HDP | Bitcoin dnes | Americká centrální banka (Fed) | Maloobchodní tržby v Německu | Ministerstvo hospodářství | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Náklady na financování | Energetická společnost | Ekonomická realita | Maloobchod | Pozastavit obchodování | ATH | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Obchodní deficit Spojených států | Soud | PEPSICO | FOMO | Dovoz | Vývoz | Turistika | Rekordní zisk | Regulační orgány | Snižování cen | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Soudní řízení | Američtí regulátoři | Dluhy | Průmyslové kovy | Link | ONE | Merck | Výzkumné společnosti | Auta | Royal Caribbean | Dopad na cenu | Xiaomi | Volatility trhu | Prodej elektromobilů | Levné peníze | Vakcína | Dění na trhu | Velké peníze | CL | Spekulovat | Marek Brávník | Klíčové oblasti | Eli Lilly | Růst Bitcoinů | Kupci | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | JDE | Nezkušení investoři | Unie | ČR | Prezidenti a premiéři | Salesforce | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | Akcie Intel | Průraz | Bývalý prezident | Špatné zprávy | Vedení společnosti | Čínská poptávka | Majetek amerických miliardářů | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Oracle | Společnost BP | Vývoz z Německa | Rekordní pokles | Poptávka po zlatě | Nikola | Index Nasdaq Composite | Nikola Corporation | Globální poptávka | Novo Nordisk | Český investor | Splasknutí bubliny | Propad cen | Rostoucí trend | Šance na zisk | Sentiment na trhu | Rostoucí akciový trh | Covid | Fenomén Robinhood | Akciové bubliny | Internetové bubliny | Počet drobných investorů | QVR Advisors | Benn Eifert | Broker DeGiro | Otevření investičního účtu | Aplikace Robinhood | Realitní firma | Fangdd Network Group | Žádané americké technologické firmy | Americké technologické firmy | Technologické firmy | Andrew Adams | Saut Strategy | Vydělávat si obchodováním | Analytické společnosti | Bianco Research LLC | Bianco Research | Chování americké centrální banky | Dluhopisy jednotlivých firem | Podnikové akcie | Nové investiční aplikace | Investiční aplikace | Správce aktiv | Roční výkonnost | Cardano | Zahraniční kapitál | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Státní pomoc | Státní pomoc aerolinkám | Pomoc aerolinkám Smartwings | Příjmy a výdaje | Co je to hedging? | Výkyvy cen | Sankce proti Rusku | Ziskové marže | Fintech společnosti | Dostupnost bydlení | Rozkolísání trhů | Ekonomická předpověď | MAM | Michal Lukáč | Tulipánová horečka | Chorvatsko | Zbohatnutí | Emirates | Společnost Emirates | Úspěchy | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Ceny | Praha | Kolaps | Kolísání cen | Technologické společnosti | Merkelová | Reálná hodnota | Společnost XTB | Byty v Praze | Cybertruck | Progres | Forward guidance | DeFi | Sundar Pichai | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Důvěra | Správci fondů | Philip Lane | Výzkumy | Indonésie | Významné události | Aktivita obchodníků | Časový horizont | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Podhodnocený | Virgin Galactic | Adyen | Počet akcií | SMA 20 | SMA 200 | Snížení DPH | Globální pandemie | Zajištění na stáří | Marc Chandler | Coca-Cola | Ruská vláda | Ceny v eurozóně | Příliv kapitálu | Split akcie | SPAC | Akcie SPAC | Platforma eToro | Big Tech | Manchester United | Odborníci | Rentabilita | Zdanění | Američtí investoři | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Sequoia | Bloomberg Intelligence | PX START | Budoucí vývoj | Největší finanční trh | Ekonomické dopady pandemie | Rozdělení akcií | Cena elektřiny | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Správně diverzifikovat | Micron | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Zadlužení země | Biden | Pracovní místa | Michal Valentík | Česká republika | Nejvýraznější růst | Sovkomflot | Cena akcií firmy | Poptávka po akciích | Ruské firmy | Firmy na burzu | Firma Sovkomflot | Ruská státní firma | Centrální banky USA (Fed) | Centrální banky světa | Energetický sektor | Lockdown | Ceny bytů | CPI v USA | Walgreens | MicroStrategy | Multimilionáři | První peníze | Množství peněz | Růst zlata | Platby v kryptoměnách | Defi | Nařízení | Interfax | Intel | Výrobce čipů | SolarEdge Technologies | Sunrun | Elvira Nabiullinová | Průměrný český investor | První obchodní den | Bed Bath & Beyond | BBBY | Pandemie v Česku | Zveřejnění výsledků | Bankovní úvěry | Dimensions Corporate Finance Services | SolarEdge | Tržní vývoje | Ruské společnosti | Electronic Arts | Celosvětová poptávka po zlatě | Coloseum | Skupina Coloseum | Jan Mužátko | Palo Alto Networks | Palantir Technologies | Dnes cena bitcoinu | ARK36 | Jacob Skaaning | ARK36 Jacob Skaaning | Menší digitální měny | Akcie spoločnosti | FoMO efekt | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Palantir Technologies Inc. | Proražení | Adobe Systems | Nio | Enphase Energy | GME | GameStop | GME.US | Akcie americké společnosti | Výběr akcií | CELO | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Boerse | Vakcinace | TABAK | Očkování | AMBcrypto | LEN | Coinbase Global | Orbán | Aktivita investorů | Emise akcií | Nevýhody hedgingu | Mutace koronaviru | Plný úvazek | Očkování proti covidu-19 | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Voda | Refinitiv Eikon | Stimulační balíček | Fiskální stimulační balíček | Citadel Securities | Makléřská firma | Nálada investorů | Norwegian Cruise | Carnival | Provozovatelé výletních okružních plaveb | Dow Jones a S&P 500 | Pokles zásob | Počasí | Atraktivita zlata | Růst ceny | Vakcína a covid | ADA | DOT | Silné oživení | Brands | KKR | Salutem | Salutem Fund | Shopify | Zoom Video | Rostoucí ceny ropy | Nemovitosti v Česku | Evropské centrální banky | Futures na bitcoin | Situace na trhu | Agentura Interfax | Philips | AMC.US | AMC Entertainment | Akcie spoločnosti GameStop | Akcie Gamestop | Akcie AMC | Očkování proti covidu | WallStreetBets | Akcie GME | Melvin | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Thomas Peterffy | Akcie GameStopu | Velké fondy | Dav z Redditu | Kyle Rodda | Spekulativní obchodování na burzách | Bílá velryba | Moby Dick | Retailoví investoři | Investoři z Redditu | BofA Merrill Lynch Global Research | Kamal Sharma | Akcie společnosti GameStop | Koordinované nákupy | Nákupy drobných investorů | Vývoj akcií GameStopu | Cena akcií GameStopu | Poměrové ukazatele | Everett Millman | Vaxart | Akcie společnosti Alphabet | Růst ceny Bitcoinu | Kuaishou Technology | Akcie Kuaishou | Wealthy Securities | Louis Tse | Tencent Holding | Firma Robinhood | Activision | Blizzard | Kauza Reddit | MIB | Oznámení Tesly | BlockTower | Michael Bucella | BlockTower Michael Bucella | Investment Institute | Ben Powell | BlackRock Ben Powell | Příliv investic do kryptoměnových fondů | CME v Chicagu | Objem kryptoaktiv | Poslanci Evropského parlamentu | Investice do kryptoměnových fondů | Technologie společnosti | Nákup bitcoinu | Dánská společnost | Rostoucí úrokové sazby | Cena dogecoinu | Blockchainy | FTX | Kov | Zajímavé akcie | Iridium | Trendové linie | Růst produktivity | Růstový trend | CVS Health | CVS | Regulátor v EU | AIG | Robinhood Markets | Manufacturing PMI | Malá likvidita | Q9 Capital | Special Purpose Acquisition Companies | Celosvětová poptávka | Sentiment investorů | Investování do Bitcoinu | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | Získání peněz od investorů | Terra | Siemens Energy | Oživení americké ekonomiky | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | Investice společnosti | Fidelity | TER | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | CryptoQuant | Společnost eToro | Basic Attention Token | Decentraland | Síla amerického dolaru | Zájem institucí | xStation 5 | Discovery | Vesmírná turistika | Iridium Communications | CoinGecko | Electricite de France | Realitní fondy | Investovat do nemovitostí | Platformy MT4 | Konkrétní akcie | Prudký růst cen | Klíčové centrální banky | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | BBBY.US | COIN | British American Tobacco | Island | Emise skleníkových plynů | Strach z inflace | Vysoká cena | Rostoucí ceny | Internetové společnosti | DOGE | Nabídka zlata | Nárůst objemů | Čistá energie | Boční trend | Přeprodané oblasti | Inflace v České republice | Japonský akciový trh | Růst dogecoinu | Meme coiny | Shiba Inu | Indická centrální banka | Cenové úrovně | Pandemie COVID | Ceny realit | Makléřská společnost Robinhood | Malta | Riziko ztráty | Palo Alto | Obavy z inflace | Oslabení | Meme akcie | Výnosy 10letých dluhopisů | Bit.plus | Guvernérka ruské centrální banky | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Martin Klass | ANZ Research | Provozovatel kin AMC | Americký provozovatel kin AMC | Americký provozovatel kin | Provozovatel kin AMC Entertainment | KOL | AMC (AMC.US) | GameStop Corp | Přehřátí ekonomiky | Plány | Cíle | Příležitosti | Vyvážené portfolio | Průměrný roční výnos | Úroveň supportu | Akcie technologických firem | Konkurence | Prodej | Tržní prostředí | Další kryptoměny | Zvyšování daní | Expense ratio | McDonald's | Graf akcie | Pozitivní vliv | Vliv na trh | NASA | Největší rizika | StoneX | | Technologie | MAN | Americký výrobce | Ripple (XRP) | Nabídky akcií | Makléřský podnik | Růst společnosti | Americký úřad pro regulaci finančního sektoru | Vladimir Tenev | Baiju Bhatt | Obchodní aplikace | Spekulativní obchodování s akciemi | Obchodování s akciemi podniků | Rizikový profil | Nákupní příležitost | SCA | UST | Pivovar | AI | Walgreens Boots Alliance | Bit.plus Martin Stránský | Odvětví | Divize | Akcie čínské společnosti | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Rekord | Bilion | Globální prodej | Polovodičové společnosti | Guidance | Mateřská společnost | Dřevo | Chování | Vnímání | Occidental Petroleum | Albemarle | Gary Gensler | VIAC | Rekordní minimum | Strojové učení | Andreessen Horowitz | Norilsk | Těžařská firma | BioNTech | SHIB | Objem peněz | Prostor pro růst | Velké instituce | Richemont | Tokeny | Meituan | Bonusy | Očekávaná inflace | SpaceX | Funkční období | SXXP | Prodej zlatých slitků | Fyzický kov | Golden Gate CZ Marek Brávník | Papírové kontrakty | Papírové zlato | Certifikáty na nákup | Nákup žlutého kovu | Globální prodej zlatých slitků | Prodej zlatých slitků a mincí | Společnosti | Opatření | Dna | Digitální platby | Rychlý růst | RBC | NFT | Energetika | Velkoobchodní ceny elektřiny | Společnost Siemens | Solana | Los Angeles | Celková nabídka | Marika Čupa | Gucci | Hermes International | Luxusní značky | Macau | Etherea | Probinex | Americká firma | Warner Bros | Kompenzace | BNP | BX | Výhledy růstu | Cena DOGECOINu | Energetická krize | Minulá výkonnost | Češi | Bohemia Energy | Vysoké ceny | Pravidla hry | Měnový report | ProShares | Zdravotnictví | TRUTH social | TRUTH | Trump Media & Technology Group | Digital World Acquisition | Akcie Digital World Acquisition | Firmy SPAC | Digital World | Vznik vlastní sociální sítě | Vlastní sociální sítě | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | CFD Futures | Gemini | Retail Investor Beat | Retail Investor | Zprostředkovatelé | Equiti Capital | Zboží dlouhodobé spotřeby | Meme mince | Meta | Metaverse | Konkurent Tesly | Meta Platforms | Přístup ke kryptoměnám | Odkupy akcií | Polygon | Fialova vláda | Royal Caribbean Cruises | Indexy pohyb | Podmínky na trhu | Meta (Facebook) | Společnost | Výsledky společnosti | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Obchodní výhled | Alpha Impact | Hayden Hughes | Virgin Galactic Holdings | Virgin Galactic Holdings Inc | Target | StoneCo | Mads Eberhardt | Americká Komise pro cenné papíry | TIM | Ceny BTC | Tradegate | Eurex Clearing | Zprávy z krypto | Bezpečná aktiva | Očekávání úrokových sazeb | Zprávy z krypto průmyslu | Broadcom | | BofA | Tržní vývoj | Dotcom | Cenový vývoj měnového páru | Rozšíření | Rostoucí inflace | Arm | Akcionáři společnosti | Fundamentální analýzy | Trh se zlatem | Pokles cen zlata | Fidelity Investments | Sequoia Capital | Steve Huffman | Alexis Ohanian | Aaron Swartz | Provozovatel sociální sítě | Provozovatel sociální sítě Reddit | Technická rezistence | David Madden | Vstoupit na burzu | Miliardy USD | Pokles zlata | Altria | Podfondy | Meme stocks | Kryptoměnoví investoři | Big tech | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Hry | Cena akcií společnosti | Upravený zisk | Reality | Válka na Ukrajině | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | ABP | Instituce | Chytrá portfolia | The Sandbox | Sandbox | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Přerušení dodávek ruského plynu | Pár USD/CAD | Švédská společnost | Cenová akce | Spekulativní obchody s akciemi | Spekulativní obchody | Macau Legend Development | Saipem | Akcie společnosti Saipem | Akcie provozovatele hotelů | Ceny evropského plynu | Zemědělská půda | Zemědělské půdy | Luxusní zboží | Upstart Holdings | Upstart | Adam Button | Cenový index | Sankce | Akcie Digital World | Akcie společnosti Digital World | Truth Social | Lowe's Companies | Lowe's | Bogdan Maioreanu | Růst kryptoměn | Dell Technologies | Rheinmetall | Situace v Rusku | Společnost Google | Nomura Holdings | Energetický kolos | Pokles inflace | Cox | Akcie Occidental Petroleum | NICKEL | Řetězec | Řetězce | Štěpení | Energetická závislost | Největší světový producent palladia | Coin Metrics | Uvalení sankcí | Společnost Meta | Používání kryptoaktiv | Meta Platforms Inc | Americký výrobce elektromobilů | Aktivisté | Představenstvo společnosti | Axie Infinity | NIO Inc | Závislost na Rusku | Nízké poplatky | Jestřábí politika | Menší investoři | Investoři na Bitcoin | Měsíční report | Měsíční report finančních trhů | Report finančních trhů | Měsíční měnový report | Měsíční futures report | Výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon | Iniciativní svíčka | Prodejní iniciativní svíčka | Nákupní iniciativní svíčka | Technické korekce | Konsolidační stav | Růstový trendový kanál | Trh zlata | Vypuknutí válečného konfliktu | Vypuknutí válečného konfliktu na Ukrajině | Stav postranního trendu | Graf akciového indexu | Graf akciového indexu S&P 500 | Graf komodity Ropa WTI | Komodity ropa WTI | Graf komodity Stříbro | Graf komodity Zlato | Graf komodity | Denní graf komodity | Denní graf měnového páru | Růst cen energií | Workhorse | Workhorse kryptoměny | SushiSwap | Warner Bros Discovery | Ben Laidler | Vyhlášení bankrotu | Správa | Online platformy | Callie Cox | Investiční analytička | Vlastnictví | Spoluředitel | Technický výhled trhu | Výrazné cenové pohyby | Kvantitativní zpřísňování | Sociální investiční síť | Investiční síť | Značka Gucci | Ratingový výhled | Occidental | GEVORKYAN | Web3 | Spectrum Markets | Rozštěpení akcií | Plán na rozštěpení akcií | Fedex Corporation | ZEN | Přijetí | Zadlužení podniků | Kroky Fedu | Rostoucí akcie | Rychle rostoucí akcie | Cena BTC | Marketingová komunikace | Úsporný tarif | Centrum | Sloučení | Prime | Daň z mimořádných zisků | Ceny elektřiny v Německu | Aktiva pod správou | Počet uživatelů | Dlouhodobější trend | BedBath | Paweł Majtkowski | Makroekonomické prostředí | Počáteční investice | Investiční cíle | Společnost GEVORKYAN | Powell dnes | Obrovské zisky | Král Karel | Kryptotrhy | Merge | Fenomén | Obraty | Marka | Společnost Siemens Energy | Glassnode | CFD (Rozdílové smlouvy) | Propady akciových trhů | Zajímavé příležitosti | Kryptoaktivum | Velké finanční krize | Orpea | Obchodovat s kryptoměnami | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výběry | Bali | Aston Martin Lagonda | CZ | Výhody ETF | Net Asset Value | Net Asset Value (NAV) | Assets Under Management | Assets Under Management (AUM) | Total Expense Ratio | Total Expense Ratio (TER) | Portfolia ETF | Úvod do fondů | Co jsou fondy | Veřejné fondy | Koš podkladových aktiv | Seriál o ETF | Strategie investování | Strategie investování do ETF | Druhy ETF | Akcie ETF | Aktuální informace | ERÚ | Line | Analytik kryptoměn | Inflační krize | Peníze investorů | Varování | Čistá hodnota aktiv | Zisky společnosti | Whoosh | ETFs | Růstový potenciál | BIST 100 | Burza v Istanbulu | Domácí akcie | Gazprom Germania | Securing Energy for Europe (Sefe) | Securing Energy for Europe | Sefe | GlassNode | IntoTheBlock | Reflexivity Research | Will Clemente | Podíl kryptoměny | Podíl kryptoměny bitcoin | Procento bitcoinů | Vysoké sazby | WOOD & Company Office podfond | Podfond | WOOD & Company Retail podfond | Jiří Hrbáček | Výprodeje | Vesmírná společnost | Federální rezervy | PX-GLOB | Index PX-GLOB | ChatGPT | Býčí sentiment | S&P 500 (SPX) | První ETF | Adani | Hindenburg Research | Hindenburg | Společnost Hindenburg Research | Výhled trhů | Invest | Poptávka po zlatých slitcích | Chat GPT | Nové příležitosti | Vznik kryptoměn | Nvidia Corporation | Média | Očekávání úrokových sazeb v USA | C3.ai | Hermes | Optimalizace | opPORTUnity | Krach banky | Vklady | Pád banky | First Republic | Miliardy švýcarských franků | First Republic Bank | Válka | Optimistický sentiment | Nejvyšší propad | Spojení | Tichomoří | Asie | Překážky | Vysoké úrokové sazby | Vybrat ten správný ETF | Krize v USA | Držení akcií v České republice | Investiční platforma eToro | Partnerství | Zájem firem | Srbsko | Dekret | Ztráty peněz | Sergej Malyšev | Letošní maximum | Spuštění ChatGPT | Uživatelé eToro | The Royal Warrant | eToro Royal Index | Royal Index | Royal Warrant | Aston Martin Lagonda Global Holdings plc | Burberry Group plc | Fiskars Oyj Abp | Frasers Group PLC | Richemont GDR | Hermes International SCA | Watches of Switzerland Group PLC | Newell Brands Inc | Associated British Foods plc | Shepherd Neame Ltd | Mappin & Webb | Watches of Switzerland | Královský index | Sjednocení Německa | Přebytek peněz na trhu | Přebytek peněz | Nedostatek financí | Zakládání dalších nových podniků | Vítězství Německa nad Francií | Vítězství Německa | Dani Brinker | Litva | Eurovision Stock Contest | CZPXIDX | CYMAP | MSSERBL | ISEQUIT | GRAGENL | FRCAC40 | DAXINDX | RIGSEIN | LNVILSE | SWEDOMX | COSEASH | IBEX35I | FTSE100 | NLALSHR | CTCROBE | SLOETOP | POPSIGN | POLWIGI | ATXINDX | MALTAIX | ESTALSE | ASX200I | OSLOASH | RMBETRL | HEXINDX | SWISSMI | BGBEL20 | ICEXALL | MSUKRN$ | Správný ETF | Správce fondu | Development | Vice | Akcie na trhu Start | Všechny akcie | Údaje o maloobchodních tržbách | Místopředseda představenstva | Nákladní vozy | Společnost Nvidia | ARM | Wood & Company Retail Podfond | Wood & Company Office Podfond | Potenciální ztráty | Generativní umělé inteligence | Retailoví obchodníci | Rzeczpospolita | Sebevědomí | Tržní pohyby | Wegovy | Novo | Hubnutí | Nafouknutá bublina | Obavy z krize | Basilejský výbor | Dohled nad bankami | Regulace finančních trhů | Přísná regulace | Union générale | Jihomořská bublina | Dodd-Frank | Dodd-Frank legislativa | Freddie Mac | Fannie Mae a Freddie Mac | Kolaps Lehman Brothers | Hlavní americký akciový index | George Bush | Nejhlubší fáze | American International Group | American International Group (AIG) | Banka Lehman Brothers | Špatné úvěry | Úvěry do realit | Bankovní holdingy | Režim bankrotové ochrany | Bankrotové ochrany | Přísná regulace finančních trhů | Objem hotovosti | Dostatek likvidních aktiv | Vládní a firemní dluhopisy | Snížení nákladů na státní dluh | South Sea Company | Hodnota akcií společnosti | Krach banky Union générale | Vysoké ceny akcií | Krize v Perském zálivu | Otřes na světových burzách | První krize | Uvolnění kurzu rublu | Splácení zahraničního dluhu | Dot-com horečka | Zájem o akcie internetových firem | Akcie internetových firem | Získávání zákazníků | Horentní sumy | Hodnota indexu Nasdaq | Internetové a technologické akcie | Tečka kom | Propady hospodářského růstu | Burza v Londýně | Největší burzovní krachy | Burzovní krachy | Největší burzovní krachy v historii | Epidemie | Primární veřejné nabídky (IPO) | Kristall | Kupující | StockTwits | Mnozí investoři | Financování dluhu | Co je Santa Claus rally | Kdy Santa Claus rally začíná | Proč dochází k Santa Claus Rally | Vznik Santa Claus rally | Realitní trh v USA | Zpomalující Čína | Yale Hirsch | The Stock Trader's Almanac | Stock Trader's Almanac | Sezónnost na indexu SP 500 | Opce SPX | Inverzní vztah | Akcie třiceti předních amerických podniků | 10 akcií | Které akcie | Technology | Profesionální investor | VIX.f | VIX.f futures | VIX.f futures symbol | Futures symbol | CFD futures | CFD futures instrument | Futures instrument | Cena zakoupené akcie | Zakoupené akcie | Výhody hedgingu | Co je to hedging | Ochrany před ztrátou | Zahedgování | Zahedgováno | Jurisdikce | WOOD & Co. Logistics | WOOD & Co. Logistics podfond | WOOD & Company AUP Bratislava podfond | WOOD & Company AUP Bratislava | Výnos WOOD & Company | WOOD & Company Retail | WOOD & Company Realitní | Spuštění ETF | SEC Gary Gensler | Předseda SEC | Platforms | Bitcoin Tracker EUR ETF | Bitcoin Tracker | Bitcoin Tracker EUR | XBT/USD | Cena XBT/USD | 11 ETF | Terminál | Japonský index | Slušné peníze | D1 | Vývoj ceny akcií Amazon | Ceny akcií Amazon | Prodeje | CFD na index | Řetězec drogerií a lékáren | Řetězec drogerií | Zařazení akcií Amazonu | Dow Jones Indices | Štěpení akcií Walmartu | Společnost S&P | SJPA | SJPA.UK | XMJP | XMJP.DE | IJPD | IJPD.UK | VJPA | VJPA.DE
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | FOREX | Indikátor | Trading | Cena | Graf | EUR/USD | ROCE

Předchozí klíčová slova

D.R. Horton
DRI
DRI.US
Driverama
Drive Shack
Drive Shack (DS.US)
Dr. John Harvey Kellogg
Dr. Martens
DR.MAX
Drobní čeští investoři

Následující klíčová slova

Drobní obchodníci
Drobní obchodníci a investoři
Dropbox
Dropbox (DBX.US)
Druhá kovidová vlna
Druhá měna
Druhá největší ekonomika
Druhá největší ekonomika světa
Druhá největší kryptoměna
Druhá největší světová ekonomika
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít