Čtvrtek 30. březen 2023 01:24
reklama
Purple Ebook ropa
reklama
Purple Ebook ropa
reklama
Purple Ropa se obchoduje u nas
reklama
Instaforex Autochartist nove

Klíčová slova - Hotovost

C:\fakepath\Credit suisse2.jpg

CNBC: Banka Credit Suisse stále pomáhá bohatým Američanům vyhýbat se daním

29.03.2023 Švýcarská banka Credit Suisse nadále pomáhá bohatým Američanům vyhýbat se placení daní, píše na svém webu s odkazem na whistleblowery CNBC. Ke stejnému zjištění došel podle agentury AP také americký Senát. Druhou největší švýcarskou banku, která se dostala do problémů a kterou kvůli tomu převezme její větší konkurent UBS, přitom úřady za tato provinění stíhaly už dříve.
img

Digitální investování do nemovitostí: Co je tokenizované vlastnictví?

29.03.2023 V posledních letech se tokenizace nemovitostí stala netradičním investičním nástrojem s výhodami pro emitenty i investory. Podle kanadské společnosti Atlas One, která se zabývá digitálními cennými papíry, tvoří nyní sektor nemovitostí přibližně 40 % trhu s digitálními cennými papíry, což představuje přibližně 200 milionů dolarů.
C:\fakepath\akcie-28032023.png

Kdo má zájem na krachu amerických regionálních bank?

28.03.2023 Už víc než čtrnáct dní zažíváme krizi bankovního sektoru. Tu odstartoval pád banky SVB společně s dvěma ještě menšími kryptobankami. Od té doby planou pochybnosti nad tím, v jaké kondici se nachází celý americký bankovní sektor. Zvedání úrokových sazeb totiž značně ovlivňuje fungování celého sektoru.
img

Proč se staly kovy velmi nedostatkovým zbožím?

27.03.2023 Řada problému otřásla trhy s kovy a opět zvýšila strach o křehkost skladovacích a přepravních sítí, které mají v průmyslovém hospodářství důležitou roli. Poslední události ovlivnily spoustu nejprestižnějších světových obchodních domů a odhalily nedostatky nad sklady, které jsou napojené na Londýnskou burzu kovů.
img

Jak ovlivní selhání společností Signature, SVB a Silvergate kryptoměnový sektor?

14.03.2023 2 z nejvíce přátelských bank ke kryptoměnovému sektoru a největší banka pro technologické startupy zkrachovaly v průběhu necelého týdne. Zatímco se v neděli ceny kryptoměn zvýšily poté, co federální vláda zasáhla s cílem poskytnutí zálohy pro vkladatele 2 z těchto bank, události způsobily nestabilitu na trhu se stablecoiny.
C:\fakepath\akcie-svb-13032023.png

Krach SVB: Problém nerealizovatelných ztrát z dluhopisového trhu

13.03.2023 Pád banky SVB úzce souvisí se zvedáním úrokových sazeb. Pro začátek poznamenejme, že se nejedná o černou labuť, protože toto riziko patří prakticky k učebnicovým příkladům dopadů zvedání sazeb na trh s dluhopisy. I přes svou velikost leží dluhopisové trhy mimo hlavní pozornost médií. Sem tam o nich probleskne jedna nebo dvě zprávy a to hlavně v souvislosti ze státními dluhopisy. Avšak principy a fungování dluhopisového trhu zůstávají obestřeny tajemstvím.
C:\fakepath\trader-10032023-40-zm.jpg

Americká SVB zkrachovala, je to největší bankovní krach v USA od roku 2008

10.03.2023 Kalifornské bankovní regulační orgány uzavřely SVB Financial Group, mateřskou společnost Silicon Valley Bank. Krach SVB je největším bankrotem banky v USA od roku 2008, kdy vrcholila finanční krize, uvedla agentura AP. Správcem banky byla jmenována Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC). Ta uvedla, že aktiva banky činí 209 miliard USD (4,6 bilionu Kč) a vklady 175,4 miliardy USD.
img

Investice do realitních fondů získávají na popularitě. Nově jdou koupit i na platformě opPORTUnity od Portu

09.03.2023 Portu na své platformě opPORTUnity nabízí nový investiční produkt od společnosti WOOD & Company. Nemovitostní fond WOOD & Company Realitní – otevřený podílový fond investuje do komerčních realit ze segmentu kancelářských a retailových budov. Je určen pro retailové investory, kterým umožní být součástí silného realitního portfolia WOOD & Company. Investice v minimální výši 100 korun je na opPORTUnity zpřístupněna v prvotní fázi bez jakýchkoliv vstupních a výstupních poplatků.
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

Americká kryptoměnová banka Silvergate je v dobrovolné likvidaci

09.03.2023 Mateřská společnost americké kryptoměnové banky Silvergate Capital se rozhodla ukončit její operace a zahájit její dobrovolnou likvidaci. Společnost Silvergate Capital Corporation to uvedla ve středu. Akcie banky po středečním uzavření burz odepsaly 35 procent. Podnik utrpěl ztráty po dramatickém kolapsu kryptoburzy FTX, a je tak další z řady obětí turbulencí na krpytoměnovém trhu.
img

C3.ai raketově roste o 30 % díky dobrým čtvrtletním výsledkům

03.03.2023 Akcie C3.ai (AI.US) v pátek vyskočily o 30 % poté, co technologická společnost zveřejnila optimistické výsledky za třetí čtvrtletí, přičemž generální ředitel Thomas Siebel vidí "dramatickou změnu" v náladě a předpokládá, že společnost bude zisková ve fiskálním roce 2024.
img

Platina: Bude v roce 2023 zářit?

02.03.2023 Obchodování s platinou a kolísání ceny tohoto kovu se často objevuje v titulcích finančních zpráv. Platina je mezi obchodníky jednou z nejoblíbenějších komodit. Platina patří do skupiny drahých kovů. Začínající obchodníci se mohou divit, proč se o platině v poslední době mluví. Cílem tohoto blogu je poskytnout vám smysluplné informace o platině a rozšířit tak vaše obchodní obzory.
img

Novavax blízko historického minima kvůli slabému výhledu a finančním problémům 📉

02.03.2023 Společnost Novavax (NVAX.US), výrobce léku Nuvaxovid proti viru Covid-19, se v posledních letech těšila obrovským příjmům, které však s odezněním pandemie skončily a nahradily je finanční problémy. Společnost varovala, že možná nebude schopna přežít, což včera vyvolalo panickou reakci investorů.
C:\fakepath\Michael-Burry-02032023.jpg

Michael Burry koupil balík akcií Alibaby, drží ho stále?

02.03.2023 Investorskou legendu Michael Burryho není třeba dlouze představovat. Kdo ho ještě nezná, může shlédnout dokukomedii Sázka na nejistotu (The Big Short) z roku 2015, který se inspiruje zatím nejznámější akcí tohoto investora. Burry patří k velmi netypickým investorům už jen z toho důvodu, že je specialista v neurologii. Investice vnímal jako vedlejší zábavu při práci. Avšak z tohoto náročného koníčka se stal hlavní zdroj jeho obživy. A Burry překonal mnoho profesionálů v oboru.
img

Rivian se propadá o více než 16 % kvůli slabému výhledu produkce

01.03.2023 Akcie společnosti Rivian (RIVN.US) se v předobchodní fázi propadly o více než 9,0 % poté, co výrobce elektromobilů oznámil smíšené finanční výsledky za 4. čtvrtletí a celoroční produkci pod odhady.
img

Virgin Galactic se po posledních finančních výsledcích propadá o 15 %

01.03.2023 Akcie Virgin Galactic (SPCE.US) se ve středu propadly o více než 15 %, protože poslední čtvrtletní zpráva odhalila, že společnost zabývající se vesmírnými lety, financovaná impériem Richarda Bransona, v roce 2022 spalovala hotovost rychleji než v předchozím roce, protože vynakládala více prostředků na výzkum a vývoj, což investoři v nejistém makroprostředí vnímali spíše negativně. Na druhou stranu společnost stále plánuje ve druhém čtvrtletí zahájit první komerční lety v doprovodu italského letectva, po nichž budou služby společnosti k dispozici soukromým zákazníkům:
C:\fakepath\trader-27022023-26-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.02.2023 1) Viceguvernérka České národní banky Eva Zamrazilová odmítla, že by kroky centrální banky v měnové politice vedly k vyšší inflaci a vyšším inflačním očekáváním společnosti. Dodala, že nevěří názorům ekonomů, podle kterých lze dlouhodobě kumulované inflační tlaky srazit jednou rychlou akcí, po níž se trajektorie inflace rychle vrátí dolů. Někteří ekonomové tvrdí, že by ČNB měla při rostoucí inflaci sazby dále zvedat.
img

Silný rok pro IPO ve Velké Británii? – IPO Dida v Hongkongu

24.02.2023 Počet IPO v USA se letos stále zvyšuje a někteří odborníci tvrdí, že nárůst počtu kotací naznačuje lepší vyhlídky trhu.
img

Akcie Cineworld strácajú v dôsledku problémov s prevzatím

24.02.2023 Akcie Cineworld Group (CINE.UK) na začiatku dnešnej seansy strácajú viac ako 25 % po neúspechoch pri prevzatí spoločnosti. Spoločnosť uviedla, že dostala množstvo návrhov od potenciálnych strán, ktoré chcú odkúpiť časť alebo celý podnik, ale žiadny z nich nezahŕňa ponuku na odkúpenie celej spoločnosti za hotovosť, čím sa vyvíja tlak na akcionárov spoločnosti.
img

Průzkum společnosti Fidelity International 2023: Společnosti se připravují na svět po levném financování

22.02.2023 Po téměř deseti a půl letech rekordně nízkých úrokových sazeb se zdá, že éra uměle levného kapitálu končí. Analytický průzkum společnosti Fidelity International pro rok 2023 přibližuje, jak se společnosti přizpůsobují náročnějším, a nakonec i udržitelnějším podmínkám na trhu financování.
img

Ve Švýcarsku se uskuteční referendum o ústavním zakotvení práva na platbu v hotovosti. Český Senát jej tento týden odmítl

18.02.2023 Ve Švýcarsku se uskuteční referendum o záležitosti, kterou v tomto týdnu český Senát zamítl. Totiž o ústavním ukotvení práva na platbu v hotovosti. Stoupenci referenda v této věci, Švýcarské hnutí za svobodu, shromáždili pro záměr více než 157 tisíc podpisů svých spoluobčanů. Pokud úřady potvrdí platnost alespoň 100 tisíc podpisů z nich, musí se ze zákona alpské země referendum konat.
img

Sazby spotřebitelských úvěrů stagnují, měnit by se neměly ani v následujícím období

09.02.2023 Broker Consulting Index spotřebitelských úvěrů nedoznal v lednu oproti konci minulého roku téměř žádných změn. Jeho hodnota poklesla pouze o tři bazické body na 9,46 procenta. Tento vývoj koresponduje se čtvrtečním rozhodnutím Bankovní rady České národní banky, která ponechala základní úrokovou sazbu na 7 procentech.
img

Bed Bath Beyond blízko úrovně z roku 1995 📉 Riziko bankrotu způsobilo 45% výprodej

07.02.2023 Společnost Bed Bath & Beyond (BBBY.US) oznámila veřejnou nabídku akcií v naději, že jí toto rozhodnutí pomůže vyhnout se bankrotu a získat více než 1 miliardu USD na splacení dluhů. Akcie společnosti jako takzvané "meme stock" přitahovaly v posledních letech velký zájem spekulantů z Wall Street kvůli vytlačování "krátkých pozic" na akcie "podhodnocené" společnosti. Její finanční situace však vypadá stále hůře. Společnost nesplnila některé své finanční závazky vůči JP Morgan, potýká se s rostoucí konkurencí a rekordně nízkou spotřebitelskou poptávkou:
C:\fakepath\Británie4.jpg

Británie zvažuje, že vedle hotovosti zavede digitální libru

07.02.2023 Británie zvažuje, že vedle hotovosti zavede digitální libru. V noci na dnešek o tom informovalo britské ministerstvo financí. Úřad o plánu diskutuje s centrální bankou, která by digitální měnu vydávala. Jiné digitální měny jako bitcoin nebo ether vydávají soukromé společnosti a jejich hodnota výrazně kolísá.
img

Ray Dalio říká, že hotovost je díky růstu sazeb atraktivnější než akcie a dluhopisy

03.02.2023 Ray Dalio, miliardář a investor, vyjádřil přesvědčení, že hotovost je atraktivní investicí a podle něj je v době rostoucích sazeb atraktivnější než akcie a dluhopisy.
C:\fakepath\etf-03022023.jpg

Seriál o ETF: Čistá hodnota jmění neboli Net Asset Value (díl 6.)

03.02.2023 V dnešním díle se budeme věnovat poslednímu z důležitých finančních pojmů, které je dobré znát, a tím je Net Asset Value, překládané do češtiny jako čistá hodnota jmění, někdy také překládané jako čistá hodnota aktiv a pro které se používá zkratka NAV. Díky NAV se dozvíte, jaká je hodnota jedné akcie ETF k určitému datu a můžete si tak srovnat, jestli se akcie ETF obchoduje nad nebo pod touto hodnotou.
C:\fakepath\stroukal-30012023-1.png

FXstreet.cz přináší rozhovor s ekonomem Dominikem Stroukalem

30.01.2023 Tradingový portál FXstreet.cz přináší další rozsáhlý rozhovor, tentokrát s ekonomem, členem NERVu Dominikem Stroukalem, který se dlouhodobě věnuje Bitcoinu a dalším kryptoměnám. Již v roce 2015 vydal první českou knihu o Bitcoinu. V rozhovoru jsme si povídali o tom, jakou budoucnost čeká právě u kryptoměn, zda byly NFT čistou spekulací, co očekává od inflace a České národní banky či proč je lepší nechat si českou korunu. Dominik také přidal pár tipů na netradiční investice.
img

Česko letos asi spadne do recese, koruna ale přesto dále sílí. To je ale paradoxy

23.01.2023 Doma není nikdo prorokem, říká se. Tak posuďme, jak vidí letošní výkon české ekonomiky v zahraničí. Lednové prognózy hovoří poměrně jasně: skončí v recesi. Americká banka Morgan Stanley jí předpovídá pokles o 0,9 procenta, italská banka UniCredit o 0,6 procenta a třeba švýcarská Credit Suisse nebo americká Citi o 0,7 procenta. Neměla by to však být žádná hluboká recese. Půjde spíše o pokračování technické recese, do níž Česko velmi pravděpodobně (čísla ČSÚ se teprve ještě dozvíme) zabředlo už v loňském druhém pololetí.
img

Koruna je nejsilnější od roku 2008, dovolené zlevní. Vyplatí se také nyní nakupovat eura na letní dovolenou, a to i v rámci online aplikací typu Revolut

21.01.2023 Česká měna včera vylepšila svůj více než čtrnáctiletý rekord vůči euru, když uzavřela obchodování na kursu 23,912 za euro. Na silnější úrovni vůči jednotné evropské měně uzavírala koruna naposledy koncem října 2008.
img

Akciové a ETF bestsellery podle Patria Finance a Investiční výhled 2023

20.01.2023 Jaké akcie a ETF jsou nejvíce vyhledávány českými investory v roce 2022 a proč? Největší retailový obchodník s cennými papíry Patria Finance přináší exkluzívní žebříček založený na datech jeho více než 50 tisíc klientů a klientek, obohacený o komentáře analytiků Patria Finance a investiční výhled pro rok 2023.
C:\fakepath\Genesis.jpg

Bloomberg: Společnost Genesis obchodující s kryptoaktivy chystá bankrot

19.01.2023 Americká společnost Genesis Global Capital, která obchoduje s digitálními aktivy, se chystá tento týden oznámit bankrot. S odvoláním na své zdroje o tom informovala agentura Bloomberg. Firmě, která patří do skupiny Digital Currency Group (DCG), se nedostává peněz a vede důvěrná jednání se skupinami věřitelů.
img

Akcie společnosti Bavarian Nordic po dobrých výsledcích rostou 📈

16.01.2023 Akcie dánské společnosti Bavarian Nordic (BAVA.DK) dnes po zveřejnění předběžných výsledků za rok 2022 posilují o téměř 7 %. I přes zvýšení výdajů na výzkum společnost zvýšila své prognózy a výsledky výrazně překonaly očekávání analytiků:
C:\fakepath\Kuba.jpg

Western Union po dvou letech začíná opět zprostředkovávat platby na Kubu

12.01.2023 Společnost Western Union začíná po dvou letech zprostředkovávat platby na Kubu. Před přerušením v roce 2020 byla tato služba hojně využívaná kubánskými emigranty pro zasílání peněz blízkým, kteří zůstali na ostrově. Přerušení platebního styku oslabilo tento tok peněz, který je stěžejním zdrojem příjmu pro kubánské domácnosti, uvedla agentura EFE.
C:\fakepath\cnb2.jpeg

Česká národní banka měla loni podle předběžných údajů ztrátu 411,8 miliardy Kč

10.01.2023 Česká národní banka (ČNB) loni vykázala ztrátu 411,8 miliardy korun. Vyplývá to z dnes zveřejněných údajů o bilanci ČNB. Hospodářský výsledek je předběžný a nejsou v něm zahrnuty všechny dodatkové operace za rok 2022. V roce 2021 měla ČNB ztrátu 37,7 miliardy korun. Letošní předběžný výsledek znamená největší ztrátu v historii ČNB, překonala 249,3 miliardy Kč z roku 2017.
img

Drobní investoři omezili investování, aby mohli pokrýt výdaje na domácnost. Sentiment pro 4. čtvrtletí se jeví spíše býčí

09.01.2023 PRAHA – Podle nejnovějšího průzkumu „Retail Investor Beat“ sociální investiční sítě eToro každý pátý (18 %) drobný investor snižuje objem svých investic, aby pomohl pokrýt náklady na rostoucí výdaje v domácnosti, přesto se nálada ve čtvrtém čtvrtletí jeví být více býčí.
img

Společnost Microstrategy nakupuje dál a odborníci čekají na pokles na 10 000 USD.

04.01.2023 Na 4H časovém rámci je evidentní, že se bitcoin odchýlil pod vzestupnou trendovou linii, ale celkově od posledního poklesu je většinou v bočním trendu, což je přesně to, co jsme očekávali. Pamatujte, že při obchodování s BTC bude používána obchodní strategie "propad-boční trend-propad". Výsledkem je, že i přes překročení trendové linie lze nyní pozorovat vleklou stagnaci.
C:\fakepath\forex-30122022.jpg

Kam vystoupají úrokové sazby v roce 2023?

30.12.2022 Měnová politika centrálních bank určovala vývoj na akciových trzích. Jinak tomu nebude ani v roce 2023. Zásadní otázka je, do jaké výše americký Fed vyžene svoje úrokové sazby. Trhy nyní počítají s maximální výškou 5 %. Toto očekávání je prakticky jednomyslné a týká se následujících dvou zasedání americké centrální banky. 1. února a 15. března by měla sazby pokaždé zvednout o 25 bazických bodů. Avšak vývoj od 3. května se odhaduje již těžko. Větší část analytiků si myslí, že Fed zvedání sazeb zastaví, zatímco jiní se domnívají, že Fed je bude zvyšovat i nadále. Otázka maximální výše sazeb tak bude klíčová minimálně pro první polovinu roku 2023.
img

Colt: (Koupit, 12m cíl 652 CZK): Růstový příběh, sázka na organický i M&A růst

16.12.2022 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti Colt CZ Group SE vydáváme novou cílovou cenu ve výši 652 CZK. Ve srovnání se současnou tržní cenou to znamená možný růstový potenciál +17,5 %. Tomu odpovídá doporučení Koupit, které zůstává beze změny. Předchozí cílová cena byla 645 CZK.
img

VanEck říká, že cena bitcoinu vzroste ve druhé polovině roku 2023 na 30 000 USD

16.12.2022 Manažer fondu VanEck předpověděl, že by cena Bitcoinu mohla ve druhé polovině roku 2023 vyrůst na 30 000 dolarů poté, co klesla na minimum poblíž hranice 10 000 – 12 000 dolarů.
img

Tilray a Aurora Cannabis ztrácejí 10 % ⚡Akcie dluhového financování pod tlakem 📌

06.12.2022 Restriktivní politika Federálního rezervního systému vyvíjí obrovský tlak na veřejně obchodované společnosti, které nedokázaly generovat kladné peněžní toky a byly do značné míry závislé na tržních podmínkách, přístupu k levným úvěrům a rizikových aktivitách investičních fondů. Akcie konopných společností Aurora Cannabis (ACB.US) a Tilray (TLRY.US) dnes ztratily na pozadí obav z prodloužení cyklu zpřísňování měnové politiky Fedu:
img

Výhled Fidelity International na rok 2023

29.11.2022 V letošním roce jsme byli svědky několika otřesů. Dopad událostí, které se odehrály v tomto roce, budeme pociťovat ještě dlouho, i v roce následujícím. Zejména se to týká tragických důsledků války na Ukrajině. Z finančního hlediska byl hlavní změnou posun v měnové politice, od režimu podporujícího globální finanční trhy, k nastavení měnové politiky zaměřené na zkrocení inflace.
C:\fakepath\dax-28112022.jpg

Německé akcie jsou v kurzu

28.11.2022 Německý akciový index DAX se ve srovnání s americkým indexem S&P 500 obchoduje dlouhodobě na nižší valuační hladině. Nejčastěji citovanými důvody budiž mírně vyšší rizikovost a zároveň mírně nižší růstový potenciál Německa ve srovnání se Spojenými státy. Mezi další dočasné negativní faktory pro německé akcie se řadí nedostatek čipů, který výrazně více ovlivňoval DAX s vyšším podílem automotive. A dále pak samozřejmě válka na Ukrajině a s ní spojený několikanásobný růst cen energií v Evropě a odpis businessu v Rusku a na Ukrajině.
img

"Dvanáct dní Vánoc" - 12 firem pro Santa Claus Rally

28.11.2022 Santa Claus rally - fenomén na burze, který mnoha obchodníkům připravil úspěšné Vánoce a s trochou štěstí i příjemně strávené v nějakém exotickém koutě. Od poloviny října jsme byli svědky dynamického oživení nejen na varšavském, ale i na zahraničních obchodních parketech. Nabízí se tak otázka, zda letošní burzovní Ježíšek přinese jako dárek Rally s pokračováním růstů přes hradbu strachu? Nebude však cena sklouzávat ze strmého svahu kopce, který se buduje od poloviny října, a vytvoří tak příležitost pro bolestivé obchodníky, kteří v současné době nemají ve svém portfoliu žádné nebo jen málo akcií a čekají na slevu, která by zažehla novou růstovou vlnu? 
img

Home Credit prodává aktiva na Filipínách a v Indonésii za téměř 15 mld. Kč

24.11.2022 Poskytovatel spotřebitelských půjček Home Credit z české finanční skupiny PPF prodává svá aktiva na Filipínách a v Indonésii za přibližně 615 milionů eur (v přepočtu asi 14,98 miliardy korun). Kupujícím je konsorcium dceřiných společností japonské finanční skupiny Mitsubishi UFJ Financial Group - MUFG Bank, thajské Krungsri Bank a indonéského poskytovatele spotřebitelských půjček Adira. PPF to oznámila dnes v tiskové zprávě.
img

Akcie společnosti Carvana klesají. Signál propadu prodeje ojetých vozů? 📉

16.11.2022 Akcie společnosti Carvana (CVNA.US), donedávna stále nejrychleji rostoucí platformy pro prodej ojetých automobilů v USA, jsou dnes pod tlakem a ztrácejí téměř 13 %. Od začátku roku akcie ztratily téměř 96 % kvůli značnému zadlužení, rostoucím úrokovým sazbám a zpomalujícím prodejům. Prodeje ojetých vozů v USA ve třetím čtvrtletí roku 2022 meziročně poklesly o zhruba 13 %, což se odrazilo i ve výsledcích společnosti. Obrovský pokles dnes oznámil také dodavatel "ojetých" autodílů Advance Auto Parts (AAP.US):
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

Genesis obchodující s kryptoměnami zastavila výběry, BlockFi hrozí krach

16.11.2022 Americká makléřská společnost Genesis, která obchoduje s digitálními aktivy, zastavila výběry ve své úvěrové divizi. Po pádu kryptoburzy FTX, který způsobil otřes v celém odvětví kryptoměn, se Genesis potýkala s "mimořádným množstvím žádostí o výběr". Informovala o tom dnes agentura Bloomberg. Na možné vyhlášení bankrotu se kvůli své "významné expozici" vůči FTX připravuje kryptoburza BlockFi, napsal list The Wall Street Journal (WSJ). Firma dříve také zastavila výběry. Zakladatele FTX v USA žalovali klienti krytoburzy.
img

Akcie NIO rostou díky optimistické předpovědi dodávek

10.11.2022 Nio (NIO.US) ADR smazala ztráty z předobchodní fáze a obchoduje se o téměř 10,0 % výše, přestože čínský výrobce elektromobilů zaznamenal větší než očekávanou čtvrtletní ztrátu. Společnost nicméně očekává, že dodávky se ve 4. čtvrtletí oproti loňské úrovni téměř zdvojnásobí, a to i přes přerušení dodávek související se společností Covid
C:\fakepath\akcie-08112022-uvod.png

Je Alibaba největší Mungerovou chybou?

08.11.2022 Blízký přítel a spolupracovník Warrena Buffetta je sám o sobě investiční legendou. Jako správný investor orientující se na podhodnocené společnosti Charlie Munger nestaví obrovská portfolia, ale zaměřuje se jen na několik hodnot. Jeho současné portfolio jich obsahuje pouze pět: Bank of America, Wells Fargo, Alibaba, U.S. Bancorp a již velmi malou hodnotu POSCO - mimochodem této akcie se z velké části zbavil v třetím letošním čtvrtletí. Jeho obrovskou investicí měla být sázka na akcie Alibaby. Nestalo se tak. Munger polovinu své pozice uzavřel, ale úplně nekapituloval - ještě mu 300 000 kusů zbývá.
C:\fakepath\Gendigital.png

Historie antivirových firem NortonLifeLock i Avast se začala psát v 80. letech

08.11.2022 Vizitka firmy Gen Digital a jejích předchůdců Avast a NortonLifeLock (v USA se dnes začne obchodovat s akciemi Gen Digital):
img

Tváří v tvář zvěstem o riziku nákazy FTX vstupuje na trh s kryptoměnami strach 📉

08.11.2022 Trh s kryptoměnami vyděsila systémová hrozba ze strany FTX poté, co zpráva společnosti Coindesk poukázala na bezpečnostní chyby ve společnosti Alameda Research, významném investičním fondu spojeném s kryptoměnovou burzou Sama Bankmana-Frieda. Na vlně této zprávy se společnost Binance rozhodla prodat veškeré rezervy tokenů burzy FTX v hodnotě téměř 2,1 miliardy dolarů. Bitcoin klesl pod 20 000 dolarů a Ethereum se obchodovalo pod 1 500 dolarů. Investory vyděsilo riziko "scénáře druhé Luny":
img

Které akcie ze světa pšenice nakoupit?

08.11.2022 Tyto akcie jsou skvělým způsobem investování do zemědělských komodit. Pšenice je třetí nejrozšířenější plodinou na světu a Ruska i Ukrajina jsou jejími velkými vývozci.
img

Akcie společnosti Moderna po zprávě o výsledcích za 3. čtvrtletí prudce klesají 📉

03.11.2022 Akcie výrobce vakcín Moderna (MRNA.US) dnes po otevření Wall Street ztrácejí téměř 10 % kvůli horším výsledkům za třetí čtvrtletí a sníženým prognózám pro společnost. Akciový trh navíc zatížila včerejší jestřábí konference šéfa Fedu Powella a odhodlání Federálního rezervního systému dostat inflaci na 2% cíl:
img

Investiční profesionálové utíkají k hotovosti jako nikdy za dvacet let. Trvalejší růst akcií je ale na dohled, kanadská centrální banka zahájila otočku měnové politiky

01.11.2022 Zkušení investiční profesionálové utíkají k hotovosti jako nikdy v uplynulých více než dvaceti lety. Klíčový závěr pravidelného šetření Bank of America podtrhuje současnou povadlou náladu trhů a burz. Nejde o maličkost. Šetření se v první polovině října účastnilo 326 manažerů investičních fondů. Dohromady obhospodařují majetek v přepočtu za skoro 24 bilionů korun, což zhruba odpovídá čtyřnásobku ročního českého hrubého domácího produktu.
C:\fakepath\Lagardeova.jpg

ECB zvýšila základní úrok o dalších 0,75 procentního bodu

27.10.2022 Evropská centrální banka (ECB) na dnešním zasedání Rady guvernérů podle očekávání zvýšila svou základní úrokovou sazbu o dalších 0,75 procentního bodu. Posunula ji tak na dvě procenta, což je nejvyšší úroveň od roku 2009. Zpřísňováním měnové politiky se ECB snaží dostat pod kontrolu inflaci. Banka dnes rovněž uvedla, že do budoucna počítá s dalším zvyšováním úroků. Při rozhodování o nastavení sazeb ale bude vycházet z výhledu inflace a hospodářského růstu.
img

Akcie Boeingu se propadají po neuspokojivých čtvrtletních výsledcích

26.10.2022 Akcie Boeingu (BA.US) ve středu klesly o více než 3 % poté, co výrobce letadel vykázal nečekanou čtvrtletní ztrátu 3,3 miliardy dolarů a tržby, které klesly pod odhady analytiků. Společnost nicméně zachovala svou prognózu generování hotovosti v letošním roce navzdory potížím se zvýšením výroby komerčních tryskových letadel.
img

Nejdůležitější ekonomické události v týdnu 24.10.2022 – 30.10.2022

24.10.2022 Makrodata zveřejněná minulý týden ukázala, že inflace ve světě, včetně jeho ekonomicky nejrozvinutějších regionů, nadále roste. Podle předložených údajů tak roční spotřebitelská inflace ve Spojeném království dosáhla nového víceletého maxima 10,1 %, v eurozóně - 9,9 %, v Kanadě - 6,9 %. Index spotřebitelských cen CPI pro Spojené státy, zveřejněný o týden dříve, rovněž naznačoval vysokou míru inflace ve výši 8,2 % (v ročním vyjádření).
img

Tesla stále drží 218 milionů dolarů v bitcoinech!

20.10.2022 Držba BTC v Tesle zůstává od druhého čtvrtletí roku 2022 nezměněna, podle dokumentů zveřejněných výrobcem elektromobilů před jeho pohovorem o spolupráci s investory ve třetím čtvrtletí.
img

DBS Bank: Bitcoin je stále skvělou příležitostí

17.10.2022 Singapurská společnost poskytující finanční služby DBS Bank věří, že BTC je i nadále bezprecedentní příležitostí navzdory obavám z vysoké volatility na krypto trhu.
img

Kryptoměny, jež je vhodné sledovat, v době kdy blockchain bojuje proti Fedu

12.10.2022 S uvolněním peněžní zásoby se kupní síla amerického dolaru od června letošního roku mírně zvýšila. Pokud bude Fed pokračovat v implementaci své strategie zpřísňování politik, kryptoměny a další riziková aktiva budou čelit značnému protivětru. to vše vychází z jednoduchých ekonomických motivů. V rámci inflačního cyklu měli lidé dvě základní možnosti, jak naložit se svými penězi: utratit je nebo je investovat. Jinak by držení hotovosti vedlo k erozi bohatství. V deflačním cyklu je tomu naopak. Lidé mají motivaci držet hotovost, aby v podstatě bez rizika rostli své bohatství. V konečném důsledku je takový scénář pro kryptoměny čistým negativem.
img

Kryptoměny pod tlakem. Nastane větší pohyb? 📌

11.10.2022 Cena bitcoinu se stáhla na úroveň 19 100 USD a mírný pokles je pozorován i mezi altcoiny. Trh s kryptoměnami se pravděpodobně připravuje na prudký nárůst volatility, který může mít po zítřejším FOMC (20:00) a čtvrteční inflaci CPI (14:30) ve Spojených státech:
img

VIDEO: Akciové portfólio Tomáša Vranku – októbrový diel

10.10.2022 Prakticky celý tento rok, až na krátke obdobia rastu, sa na akciových trhoch nesie v znamení výpredajov, ktoré sa prehĺbili aj počas posledného mesiaca. Geopolitických rizík je vo svete stále naozaj veľa a situácia sa ani zdaľeka neupokojuje, práve naopak. K problémom posledných mesiacov sa pridávajú aj problémy na britskom dlhopisovom trhu, ktorý bol pred pár týždňami kúsok pred kolapsom. Problémy sa nevyhýbajú napríklad ani banke Credit Suisse. Výrazne aj naďalej oslabuje Euro. Zo zaujímavých vecí, ktoré stoja ešte za zmienku, môžeme spomenúť aj špekulácie ohľadom prevratu v Číne. Z tejto krajiny sa totiž šírili informácie, že súčasný prezident Xi bol zvrhnutý armádou, keďže sa dlhšie neukazoval na verejnosti, nakoniec sa však ukázalo, že zrejme išlo o nepodložené informácie. Zaujímavosťou je aj vstup spoločnosti Porsche na burzu.
C:\fakepath\xtb-10102022.png

Akciové portfolio Tomáše Vranky: Spoléhám se na Warrena Buffetta a jeho schopnost alokovat kapitál

10.10.2022 Prakticky celý tento rok, až na krátká období růstu, se na akciových trzích nese ve znamení výprodejů, které se prohloubily i během posledního měsíce.
img

Akcie Credit Suisse jsou o 5 % výše po určení 3 miliard CHF na snížení dluhu 📈

07.10.2022 Credit Suisse (CSGN.CH) oznámila, že za hotovost koupí dluh v hodnotě asi 3 miliard švýcarských franků. Rozhodnutí banky má nejen strategický rozměr, ale také marketingový rozměr. Vedení chce tímto způsobem pravděpodobně ukázat finanční sílu a zároveň zlepšit svou pošramocenou image. Akcie vzrostly téměř o 5 % a již stojí 4,4 CHF, což znamená, že se téměř o 30 % odrazily od pondělních minim:
C:\fakepath\sila-men-02102022-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (září 2022)

03.10.2022 V září zářil hlavně americký dolar, ostatně jako většinu letošního roku. Především akcioví a komoditní obchodníci z tohoto faktu nejsou příliš nadšení, ovšem investoři, kteří drží hotovost v této měně, mohou jásat. Americký dolar doslova převálcoval dolar novozélandský, který oslabil o 8,71 %. Druhou nejslabší měnou byl dolar australský, který se propadl o 6,63 %. Za září patří všechna pocta také švýcarskému franku, který díky zvýšení tamních úrokových sazeb dosáhl ztráty vůči dolaru „pouze“ minimální, a to 1,37 %. Pojďme se nyní podívat blíže na situaci na hlavních měnových párech, kde probíhá zajímavá korekční aktivita.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 30. září 2022

30.09.2022 Předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell prezentoval během panelové diskuse o digitálních financích, kterou pořádala Banque of France, nejnovější informace o práci centrální banky na digitálním dolaru:
img

Technická analýza páru ETH/USD na 23. září 2022

23.09.2022 Jamie Dimon, CEO společnosti JPMorgan Chase & Co., zopakoval svůj nepříznivý postoj ke kryptoměnovému trhu. Tentokrát ve svém vyjádření označil bitcoin a ostatní digitální aktiva za "decentralizovaná Ponziho schémata".
img

Insolvenční správkyně Sberbank očekává rychlou výplatu věřitelů banky

15.09.2022 Insolvenční správkyně zkrachované Sberbank CZ Jiřina Lužová předpokládá, že velká část peněz věřitelů banky by mohla být vyplacena už během první poloviny příštího roku. Insolvence Sberbank je podle ní unikátní v tom, že se prodává zdravá banka se solidním portfoliem, která byla ještě loni jednou z deseti největších bank v ČR, splňovala všechny své regulatorní povinnosti a podíl klasifikovaných úvěrů nepřekračoval průměr českého trhu.
img

BrikkApp: Investovat se dá i s pětistovkou

14.09.2022 Už vás nebaví se spoléhat na štěstí a sfoukávat zbytky nevýherních losů? Nemusíte být Vlk z Wall Street, abyste mohli začít investovat. Pojďme se společně podívat na způsoby, jak začít investovat s pár korunami v kapse.
img

Inflace a pálení hotovosti. Společnosti budou v blízké budoucnosti čelit vyššímu zadlužení, ukazuje analýza Allianz Trade

12.09.2022 Společnostem na obou stranách Atlantiku se sice v poslední výsledkové sezoně dařilo lépe, než analytici očekávali, pouze čtyři z 24 sektorů vykázaly pokles. Prognózy nicméně naznačují slábnoucí dynamiku a ve 3. a 4. čtvrtletí se dá očekávat pokles. Ukazuje to aktuální analýza pojišťovny Allianz Trade.
C:\fakepath\avast-norton-kolaz.png

Akcie Avastu se po dnešku kvůli fúzi s NortonLifeLock přestanou obchodovat

09.09.2022 Akcie antivirové firmy Avast se po dnešku přestanou obchodovat na londýnské burze. Obchodování na pražské burze s nimi skončilo již ve středu. Důvodem je spojení s americkou firmou NortonLifeLock. Nové akcie nástupnické společnosti budou vydané 13. září. Vyplývá to z informací společnosti.
img

Pasivní rostoucí síla 06/09/2022

06.09.2022 INDEXY: Září a březen jsou klíčové měsíce pro změny v největších světových akciových indexech. Tyto rebalance nabývají na významu s obrovským růstem odvětví pasivních fondů obchodovaných na burze (ETF), které je sledují. Částka spravovaná ETF se od roku 2018 zdvojnásobila a nyní se celosvětově blíží více než 9 bilionům dolarů, což je ve skutečnosti mnohem více, protože mnoho „aktivních“ fondů je úzce sleduje.
img

Akcie Nikoly opět padají 📉

30.08.2022 Nikola Company zvažuje získání téměř 400 milionů dolarů prodejem akcií společnosti. Management se snaží získat hotovost pro zvýšení výroby v prostředí rostoucích kapitálových nákladů:
img

Mohou akcie společností obchodujících s uranem opět růst?

22.08.2022 Uran je primární složkou paliva v jaderných elektrárnách. Jeden gram obohaceného uranu poskytuje energii srovnatelnou se třemi tunami hnědého uhlí a jaderné elektrárny nezanechávají žádnou škodlivou uhlíkovou stopu. Díky nejmodernějším zabezpečovacím prvkům se také staly jedněmi z nejlépe chráněných a monitorovaných zařízení na světě. Vyžene globální energetická krize ceny uranu nahoru a způsobí divokou volatilitu v ocenění těžařských společností?
img

Australané používají kryptoměny k nákupu benzínu 

18.08.2022 Australští spotřebitelé mohou pomocí kryptoměny platit za benzín i další zboží – jako jsou například koblihy Krispy Kreme – na 175 čerpacích stanicích OTR prostřednictvím partnerství s Crypto.com a poskytovatelem platebních terminálů DataMesh Group Pty Ltd.
img

Musk znovu prodává akcie Tesly

10.08.2022 Dokumenty americké Komise pro cenné papíry (SEC) odhalily, že Musk se zbavil akcií Tesly mezi 5. a 9. srpnem. Celkový počet prodaných akcií byl asi 7,92 milionu v celkové hodnotě téměř 7 miliard dolarů. Musk prodal za průměrnou cenu 869 dolarů za akcii. V dubnu Musk prodal blok 9,6 milionu akcií v tehdejší hodnotě asi 8,5 miliardy dolarů, za průměrnou cenu vyšší než během srpnové transakce, tedy 883 dolarů za akcii. Miliardář v dubnu prohlásil, že letos nehodlá realizovat žádné další prodeje:
C:\fakepath\auta.jpg

Výrobci automobilů hlásí nižší poptávku v Evropě a Severní Americe

04.08.2022 Výrobci automobilů hlásí nižší poptávku v Evropě a Severní Americe. Podle analytiků přibývá důkazů, že spotřebitelé si kvůli rostoucí inflaci nechávají hotovost na nezbytné věci. Ačkoli některé luxusní značky, například Ferrari a Mercedes, zvýšily výhled prodeje kvůli přetrvávající vysoké poptávce po špičkových modelech, vyhlídky pro většinu odvětví jsou chmurnější, napsala včera agentura Reuters.
img

Oxford City Football Club přiímá za vstupenky na zápas platby v BTC

03.08.2022 V anglické fotbalové lize bude klub na tričkách nosit logo BTC a fanoušci si budou moci koupit vstupenky za bitcoiny přes Lightning Network.
img

Americké akciové indexy během obchodování spadly

03.08.2022 Hodnota indexu Dow Jones Industrial Average do 16:45 GMT + 3 klesla o 0,93 % na 32 493,3 bodů. Lídrem poklesu jsou indexu vedle Caterpillar i cenné papíry Boeing Co., které spadly o 2,6 %. Pouze 5 ze 30 společností, včetně Amgen Inc. a Cisco Systems Inc, zahrnutých do výpočtu tohoto indikátoru se obchoduje v pozitivním teritoriu.
C:\fakepath\obrazek-26072022-1.jpg

Jak řídit své portfolio v tržních cyklech?

26.07.2022 Dnešní blog je poslední pokračování dvou předchozích blogů na téma tržní cykly, tentokrát na slibované téma, jak řídit a ochránit své portfolio. Na zázračné nebo sofistikované rady rovnou zapomeňte, selský rozum opět vítězí.
img

Bitcoin, Ethereum i jiné altcoiny sledují pokles akcií, přestože Elon Musk je otevřený dalším nákupům bitcoinů poté, co prodal 75 % držeb Tesly

21.07.2022 Bitcoin opět klesl pod 23 000 dolarů, Ethereum je zpět pod 1 500 dolarů, XRP se nachází poblíž hranice 0,35 dolarů a SOL a MATIC klesly o více než 10 %.
img

Index prosperity Česka: Česko má nejhustší železniční síť v EU, ale nejméně spokojené uživatele silnic. Infrastrukturu oslabuje malé pokrytí rychlým internetem

19.07.2022 Česká republika má ve srovnání s členskými státy Evropské unie dvanáctou nejlepší úroveň infrastruktury a digitalizace. Vyplývá to z 6. pilíře Indexu prosperity Česka. Podle výsledků analýzy má Česko nejhustší železniční síť, v hodnocení stavu silnic je ale páté nejhorší. V digitalizaci pak Česko zaostává zejména v nízkém pokrytí vysokorychlostním internetem a nižší úrovni digitalizace státní správy.
C:\fakepath\fxstreet-11072022.png

Co čekat na finančních trzích ve druhém pololetí?

11.07.2022 První pololetí letošního roku bylo ve znamení ruské invaze na Ukrajinu, která výrazně přiživila inflační tlaky. Centrální banky tak musejí prudce šlápnout na brzdu a ukončit léta trvající párty.
img

Upstart odepisuje přes 20 % kvůli nižším odhadům tržeb

08.07.2022 Akcie společnosti Upstart (UPST.US) se během poslední seance tohoto týdne obchodují o více než 20 % níže! Akcie společnosti se propadly po oznámení předběžných výsledků hospodaření za druhý kvartál, které byly horší, než se očekávalo.
img

Celkový obrázek: Jaká bude alokace aktiv ve 3. čtvrtletí 2022 podle Invesca?

08.07.2022 Hlavní centrální banky agresivně zpřísňují měnovou politiku, výnosy dluhopisů prudce rostou a ceny většiny aktiv klesají. Vzhledem k tomu, že výnosy amerických státních dluhopisů jsou na úrovních, které nebyly zaznamenány už víc než 10 let, a v Invescu jsou analytici přesvědčeni, že riziko globální recese roste, rozhodli se v rámci alokace modelových aktiv převážit státní dluhopisy (poprvé od roku 2016). Vyvažují to tím, že převážili také nemovitosti. Těchto změn dosáhli snížením váhy akcií (na Underweight), úvěrů investičního stupně (stále Overweight), úvěrů s vysokým výnosem (na nulu) a hotovosti (Overweight). V rámci regionů Invesco upřednostňuje aktiva ve Spojeném království a na rozvíjejících se trzích (EM).
img

Zimbabwský zlatý standard...

06.07.2022 Koncem měsíce začne zimbabwská centrální banka ve snaze zkrotit inflaci prodávat zlaté mince, čímž veřejnosti nabídne uchovatele hodnoty klesající měny země a alternativu k americkému dolaru.
C:\fakepath\dluh-06072022-3-zm.jpg

Celosvětové zadlužení podniků poprvé za osm let kleslo

06.07.2022 Celosvětové zadlužení podniků poprvé za osm let kleslo, protože náklady na financování dluhu se zvyšují a firmy omezují nové emise dluhopisů v obavách z recese. Index zadlužení podniků investiční společnosti Janus Henderson ukázal, že za 12 měsíců do konce letošního března se čistý dluh snížil o 1,9 procenta na 8,15 bilionu USD (197 bilionů Kč), a zaznamenal tak první pokles od roku 2014, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\putin.png

Ruský prezident podepsal dekret o obsluze zahraničního dluhu

22.06.2022 Ruský prezident Vladimir Putin dnes podle agentury Interfax podepsal dekret, kterým se stanoví dočasné postupy ohledně obsluhy zahraničního dluhu. Učinil tak v čase, kdy zemi vystavené západním sankcím za její vojenskou invazi na Ukrajinu hrozí, že své dluhy nebude schopna splácet. Stalo by se tak poprvé od bolševické revoluce před více než 100 lety.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 15. června 2022

15.06.2022 Edward Snowden poskytl na včerejší konferenci Consensus 2022 v texaském Austinu rozhovor. Slavný autor knih a whistleblower se s publikem podělil o své názory na bitcoin, zcash, moneru a budoucnost celého kryptoměnového trhu.
img

Další vlna výprodejů a S&P 500 jednou nohou v medvědím trhu

13.06.2022 Pondělní obchodování na hlavních trzích přináší prakticky plošné výprodeje. Akcie strmě padají a index S&P 500 je dole o 3,4 procenta. Pokud ztráty do závěru výrazně nezkoriguje, bude to formální potvrzení medvědího trhu. Nasdaq je na tom ale ještě hůř, když padá o více než 4 pct. Akcie v Evropě naopak vykazují o něco lepší výkony, ale červená barva jednoznačně vládne i zde.
C:\fakepath\putin.png

Putin řekl, že inflace v Rusku klesla na nulu a nezaměstnanost je minimální

07.06.2022 Ruský prezident Vladimir Putin při dnešní poradě o ekonomických otázkách prohlásil, že nezaměstnanost v Rusku se podařilo snížit na historicky nejnižší úroveň a inflace aktuálně klesla na nulu. Připustil nicméně dubnový pokles výroby v automobilovém průmyslu a pokles těžby ropy, jakož i pokles dynamiky poskytování úvěrů ruskému byznysu a hypoték obyvatelstvu. Vybídl vládu ke zvýšení příjmů ruských občanů a k poskytnutí dodatečných prostředků podnikům.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Rusko má plán, jak splácet zahraniční dluh, aby se vyhnulo bankrotu

30.05.2022 Rusko plánuje zavést mechanismus pro splácení dluhopisů, který má obejít americké sankce a zabránit tomu, že se země dostane do platební neschopnosti. Návrh je podobný systému pro placení za ruský plyn a má zahraničním investorům umožnit otevřít si v ruských bankách účty jak v rublech, tak v tvrdé měně. Investoři by měli mít k penězům přístup bez omezení. V rozhovoru s listem Vedomosti to dnes řekl ministr financí Anton Siluanov. O mechanismu ale zatím vláda jedná, investorům ho představí později.
img

Davos 2022: Miliardář Ray Dalio nazývá blockchain skvělým; tvrdí, že drží Bitcoiny

25.05.2022 Tento týden dominovaly zprávy ze zasedání Světového ekonomického fóra (WEF – The World Economic Forum) ve švýcarském Davosu, které začalo 22. května a končí 26. května. Ray Dalio, zakladatel Bridgewater Associates, na akci hovořil o současném stavu ekonomiky, Federálním rezervním systému, hotovosti a kryptoměnách.
C:\fakepath\EUR_TRY-20052022.jpg

EUR/TRY – nezastavitelný trend

20.05.2022 Turecká lira se od počátku roku až překvapivě držela stabilní vůči euru. Přitom inflace rozežírá tureckou měnu zdaleka nejvíce ze zemí OECD, v dubnu vyskočila na 70 % meziročně. Je proto zřejmé, že lira bude proti „nízkoinflačnímu“ euru muset oslabovat, aby tento cenový nárůst vykryla.
C:\fakepath\trader-19052022-37-zm.jpg

Jednáním ministrů zemí skupiny G7 dominuje Ukrajina, potraviny a klima

19.05.2022 Závazek hospodářsky vyspělých zemí poskytovat rozvojovým státům sto miliard dolarů (2,3 bilionu Kč) ročně na ochranu klimatu bude splněn v roce 2023. V návrhu závěrečného komuniké s tím podle agentury Reuters počítají ministři financí skupiny sedmi velkých ekonomiky G7. Mezi hlavní témata patřila i ruská invaze na Ukrajinu a možnosti, jak Kyjevu pomoci stabilizovat rozpočet.
img

Stáhnou stabelcoiny celý krypto trh?

19.05.2022 Velkolepý kolaps projektu Terra (Luna) a stablecoinu UST způsobily silné otřesy na celém krypto trhu. Není divu, že Terra v dobách největší slávy zastávala místo jednoho z vůdců elektronické revoluce. Nyní se panika přesunula na největší stablecoin sítě, Tether.
img

Čechům za rok uteče 47 miliard korun kvůli penězům pod polštářem

19.05.2022 Kvůli příliš opatrnému rozložení financí přijdou české domácnosti o 47 miliard korun za rok. Drží totiž 64 % peněz v hotovosti a na bankovních účtech. Částka, o kterou Češi přicházejí, se za posledních 6 let více než ztrojnásobila. Může za to celkové zbohatnutí domácností a nárůst úrokových sazeb, kvůli kterým se z peněz ponechaných ladem stal luxus. Vyplývá to z analýzy společnosti Generali Investments.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

BBC: Jak moc visí generace Z na kryptoměnách a nezaměnitelných tokenech

19.05.2022 Možnost rychlého zisku mladé lidi vždy lákala k investicím do rizikových aktiv. Pro generaci Z jsou to výrazné cenové výkyvy - a decentralizovaná povaha - digitálních aktiv, co táhne. Ať už jsou to kryptoměny anebo takzvané nezaměnitelné tokeny (NFT). Toto odvětví ale nikdo nereguluje, což znamená, že je zde minimální ochrana investorů.
img

Terra nastiňuje podpůrná opatření pro stabilní coiny, protože Luna sklouzává pod 10 centů

12.05.2022 Terra předložila několik opatření, která mají pomoci UST a podpořit cenu Luny. Návrhy obsahují několik velkých spálených žetonů.
img

Před propady na trzích se není kam, schovat. Klesá vše od akcií po dluhopisy a ETF

11.05.2022 Dopady ruské agrese na světovou ekonomiku přišly v nejméně vhodnou chvíli, kdy celý svět teprve začal boj s rostoucí inflací. Tu primárně způsobila umělá stimulace poptávky prostřednictvím navýšení objemu peněz v ekonomice. Rusko je však vývozce několika zásadních komodit jako je nikl, zinek nebo pšenice, ale především energetických komodit, jako je ropa nebo plyn.
C:\fakepath\ecb brusel.jpg

ECB začne v létě pozvolna zvyšovat sazby, řekl šéf centrální banky Francie

11.05.2022 Evropská centrální banka (ECB) začne pozvolna zvyšovat úroky letos v létě. V rozhovoru s francouzskou rozhlasovou stanicí France Inter to řekl člen Rady guvernérů ECB a guvernér francouzské centrální banky François Villeroy de Galhau. Podobně se vyjádřila i šéfka ECB Christine Lagardeová a další centrální bankéři.
img

Čtyři pětiny Čechů cítí dopady inflace na vlastní úspory, více než 35 % z nich už aktivně hledá způsoby, jak je ochránit

10.05.2022 Navzdory současné vysoké inflaci nechává přes 90 % Čechů své finance ležet na běžném účtu. Takové zjištění přinesl březnový průzkum společnosti Broker Consulting mezi 1050 respondenty z celé republiky. Dále ukázal, že polovina z nich využívá také spořicí účet, dvě pětiny pak spoléhají na penzijní spoření. Na stavební spoření si peníze ukládá více než čtvrtina Čechů, podílové fondy či státní dluhopisy využívá pětina z nich.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Investiční zlato | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | BIS | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Hyperinflace | Export | Import | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Ekonomické události | Měnový trh | Svíčkové formace | Obchodování na burze | Investujeme | Spready | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Asset management | Auditor | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Behaviorální | Benchmark | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Buy and hold | CBOE | CEO | CFD | CME | COT report | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Certifikáty | Channel | Autochartist | Close | Konsolidace | DAX | Derivát | Devalvace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dluhopisový fond | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Durace | ECB | ECN | EFSF | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | FX | Fair Value | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Floor | Fond fondů | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forex trader | Forward | Futures | Fúze | G7 | GAAP | Gap | Grafy | Hedge Fund | Hedging | Hedge | High | High Yield | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Introducing broker | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Kolektivní investování | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | Kótování akcií | Likvidita | Likvidní trh | Long | Low | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Margin call | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | PTR | Pasiva | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platforma | Podkladové aktivum | Podílník | Podílový fond | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Portfolio management | Pozice | Prodeje existujících domů | Provize | Prémie | Put opce | Pákový efekt | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Restriktivní politika | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | STP | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spotový trh | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Statut | Stop-Loss | Support | Swap | Swingový obchodník | Swiss | T-Bill | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Yield | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | RMB | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | BitStock | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Rollover | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Zisk | Ziskový obchod | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Dluhopisové trhy | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodování na páku | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Hospodářský cyklus | Credit Suisse | Japonská měna | Santa Claus Rally | Oanda | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Golden Gate | Gold | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Obchodní transakce | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní náklady | Index CPI | Eurostat | Roklen | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | Facebook | LYNX | Index strachu | Akcenta | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | EURCZK | USDCZK | Aktivum | Benzín RBOB | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie dnes | Akcie Google | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Stock | Akcie Tesla | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurzy měn | Alibaba akcie | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Atlantik | AUDJPY | Banka | Bankrot Řecka | Běžný účet | Brent | Broker Consulting | Brokeři | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | Denník | Devalvace měny | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | Kurzy.cz | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Engulfing | ETF fondy | Etoro | Eura | EURTRY | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční investice | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GfK | Graf | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP USA | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční zlato a stříbro | Investiční | Investiční doporučení | Investiční mince | Investiční nástroje | Investiční nemovitosti | Investiční poradenství | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do nemovitostí | Investování do podílových fondů | Investování do zlata | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jak investovat | EBay | Jak zbohatnout | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jedna libra | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Komodity ropa | Komodity zlato | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Krátkodobé investice | Kurs koruny | Kurs koruny k euru | Kurz akcie | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz rublu | Kurz USD | Kurzy | Libra | Lira | Londýnská burza | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nejlepší broker | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Opce na akcie | Opční strategie | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Otevřený podílový fond | Paládium | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria.cz | PayPal | Penzijní společnosti | Pips | Pivot | Platina cena | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Rakousko | Recenze | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Rubl k dolaru | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Saxo Bank zkušenosti | Saxo London | Saxo Trader Go | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Saxo Trader | Směnárny | Société Générale | SPX | Spořící účet | Spořící účty | Srovnání brokerů | Státní dluh | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | SWIFT | Švýcarská banka | Švýcarské banky | Termínované vklady | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj amerického dolaru | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webináře | WTI | Zahraniční měny | Založení účtu | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | Fed Funds Rate | Finanční nástroj | ROIC | CNBC | DXY | Dolarové dluhopisy | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | RBOB | Buy | CEE | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistý dluh | DCF | Dluhopisový index | Due diligence | Durace portfolia | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | IRS | Junk bonds | Lednový efekt | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obálka | Obchodní den | Omega | Overweight | P/BV | P/S | Provozní marže | Redukce | REIT | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | Syndikát | Tranše | Underweight | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Akciová společnost | Čekací doba | Instrukce | Převis | Běžná likvidita | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | Investiční analytik | Tržní sentiment | Být bohatý | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný investor | Butterfly | Genesis | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | COT | Velcí hráči | 1 milion | Burza dnes | Burze | Cena eura | Commodities | Currency | Currency conversion | Dividendové akcie | Fio dividendy | Foreign exchange broker | Investment | Penny stock | Slušný zisk | Zlatý standard | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | TD Securities | DPA | The New York Times | Charles Schwab | Crowdfunding | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Česká bankovní asociace | Home Credit | Caterpillar | ANZ | SaxoTrader | Guvernér centrální banky | David Marek | Nordea | Investing.com | TLTRO | Mitsubishi | NATO | Ole Hansen | Zlaté mince | S&P Dow Jones Indices | BNY Mellon | Agentura AP | BBC | Barclays Capital | Agentura DPA | Technické indikátory | Sója | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Dění na finančních trzích | Fundamentální výhled | Technický výhled | Bezpečné měny | Uložení peněz | Short squeeze | HUF/EUR | Polská centrální banka | Brazílie | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | Finanční gramotnost | MarketWatch | Poměr P/S | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Wolfgang Schäuble | Investičníweb.cz | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vývoj akciového indexu | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Diamanty | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Precedens | Energie | Severomořská ropa | Seeking Alpha | Earnings | Sentiment trhu | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | BlackRock | Implikovaná volatilita | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Kč/EUR | Moneta Money Bank | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Státní měny | Hodnota bitcoinu | Sázet | Americké trhy | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Referendum | Časová pásma | Ekonomická aktivita | City | Rozdávání peněz | Helicopter money | Fidelity International | Golden Gate CZ | Německý ústavní soud | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Měnový stratég | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Akcie těžařských společností | České firmy | Economic | Inflační tlaky | Glencore | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Na volné noze | IHS | Měnová autorita | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Broker Trust | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Panické výprodeje | Zprávy a analýzy | Algoritmus | Styl obchodování | Klouzavý průměr SMA | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Akcie Credit Suisse | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | AAA | Obchodování v Asii | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Akcie Virgin | Fibo | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | FactSet | Země OPEC | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | Marže společností | Vývoj na akciových trzích | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Oslabení dolaru | Posílení koruny | PetroChina | Finanční injekce | Pokles výnosů | SaxoSelect | Ekonomická data | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Bankovní gigant | Největší banky | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Úvěrové krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Elektronické peníze | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Prodejní signál | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Kryptoměna | Finanční svoboda | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Úroková sazba ECB | Akciový index DAX | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Počáteční kapitál | Poptávka investorů | Rekordní maxima | Britská vláda | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Úspěšné obchodování | Dnešní zpráva | Poplatky za obchodování | Britský FTSE 100 | Odhady trhu | Predikce | Ekonomická situace | Globální obchod | General Electric | Bankovní unie | Průzkum | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Firemní výsledky | Opatření na podporu ekonomiky | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Úřad pro finanční etiku (FCA) | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Indexové fondy | Manažeři fondů | Index amerických akcií | Ministři financí EU | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Rizikové investice | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | TRY | Americké investiční banky | Softbank | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Vydávání dluhopisů | Spotřebitelské výdaje | Návratnost investice | Oslabování dolaru | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Finanční domy | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G7 | Světový finanční systém | Ziskové obchodování | Monopoly | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Růst ekonomiky | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnovém trhu | Zpomalení ekonomiky | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Nárůst objemu obchodů | Hlavní ekonom | Švédsko | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Mercedes | Deutsche Bank Securities | Business Insider | JPMorgan Chase & Co. | IHS Markit | Devizy | Morningstar | SaxoTraderGO | Bridgewater | Úspěšné investování | ex | Akcie firem | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Spekulativní investoři | Generali Investments | Investiční aktiva | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Alokace aktiv | BBVA | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | Vývoj ceny hliníku | Investiční činnost | JPMorgan Asset Management | Sell in May and go away | Bloomberg Commodity Index | CoinDesk | Cena palladia | Ondřej Janata | Inflace ve světě | BHS | René Remšík | Aleš Michl | Breakout Trader | Paul Tudor Jones | LBMA | Ochrana financí | Návratnost investic | Kurzový vývoj | Coinbase | Bitcoin (BTC) | André Kostolany | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Atraktivní nemovitosti | Obchodování na pražské burze | Obchodování s kryptoměnami | Kvantitativní utahování | Vývoj ceny platiny | Vývoj ceny palladia | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | Investování do kryptoměn | Investovat do Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | Index BSE | Digitální zlato | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | LYNX Trading | Burzovní trhy | Mimoburzovní trhy | Kraken | Monero | Zcash | ETH | ETC | XRP | Capitalinked | Radim Dohnal | Ray Dalio | Invesco | Nemovitostní fondy | Mineři | Dominik Stroukal | Kodak | Binance | Boom kryptoměn | NEST | Lightning Network | ESMA | Robinhood | Coincheck | Crypto | RoboMarkets | Tether | Chytré kontrakty | Nákupy kryptoměn | MSCI World Index | Krypto aktiva | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Jak fungují akcie | Otevření účtu u brokera | Obchodování na trzích | Altcoiny | John Maynard Keynes | Vzácné kovy | Conseq Investment Management | Kobalt | Drobní investoři | Wedbush Securities | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Akciové výnosy | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Airbnb | SaxoTraderPRO | Cena Monera | Burzovní trh | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Trhy dnes | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Bitcoiny | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Německá centrální banka | Kryptoburza | Obchodní týden | OPEC+ | SaxoTrader GO | Podíl dolaru | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Capitalinked.com | Přijetí eura | Podniky | Odpovědné investování | Obchodovat forex | Čínské měny | Globální růst | Silný americký dolar | Technologické akcie | Schwab | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Portu | Obchodní analýza | Objem obchodování | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Forint | Pokles ceny | Volný kapitál | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu | LYNX Pro | Fond kvalifikovaných investorů | Měny rozvíjejících se ekonomik | Royal Dutch Shell | Ether | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | Hlavní akciový index | Trh Start | Czech Fund | Norges Bank | Pražský index PX | HKD | Manažer fondu | Baird | Nové peníze | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Akcie v Evropě | I-Trader | Použití finanční páky | Brookings Institution | Přímé zahraniční investice | BAML | Kompozitní index | FKI | Brookings | Šéf burzy | Mileniálové | Stavební spoření | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Propad cen ropy | Long obchod | Roční výnos | Marihuanové akcie | Předpovědi Saxo Bank | IG | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Sázka na nejistotu | The Big Short | Zvýšení mezd | Regulační orgán | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Starteepo | Průzkum společnosti | Zvyšování úroků | Výkonnost akcií | Výkonnost dluhopisů | Růst zisků | Tlak na akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | EK | Náklady na úvěry | Evropská komise | Akciový propad | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | François Villeroy de Galhau | Německé akcie | Bloomberg Economics | Vstup do eurozóny | Veřejný dluh | Evropský fond finanční stability | Pojištění vkladů | Ceny kryptoměn | Globální index | Španělský IBEX | Zadluženost | Hodnota indexu | Refinitiv | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Úrokové sazby ČNB | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Nemovitostní trh | WEF | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | PDVSA | Makléřská společnost | Vysoké zisky | Dolarová aktiva | DBS | Analytici z Wall Street | Dluhopisy s vysokým výnosem | Ekonomické varování | Jak se obchoduje | Velké riziko | Makroekonomické strategie | Poptávka po zlatu | Nakoupit akcie | Jak uspět | Akcie Boeingu | Palladiové akcie | Mt. Gox | Vysoký výnos | Zvýšení sazeb | Primární nabídky akcií | Světové finanční trhy | Diverzifikace rizika | Vysoké zhodnocení | Státní fond | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Začínající obchodníci | Poziční obchodníci | Zájem investorů | Inflace v ČR | Globální rizika | MUFG Bank | Cena zemního plynu | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Platby v hotovosti | Podnikatelská nálada | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Investiční rady | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Roth Capital | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Pokles sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Nejznámější kryptoměny | Jak na obchodování | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Chainalysis | Globální HDP | TLTRO III | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | Finanční svět | Nabídka akcií | BCC | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Nové digitální měny | Guvernér Fedu | Ferrari | Ponziho schéma | Reinvestování | Čínský trh | Prezidentka ECB | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Základy obchodování | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Býčí výhled | NASDAQ 100 | Capital Partners | Maržové obchodování | Ziskové obchody | Asset alokace | Ochrana před záporným zůstatkem | Uranové akcie | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Akciový růst | Globální akciové indexy | Záporný úrok | Výkonný ředitel | Vytvoření nové digitální měny | XTB Research | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Situace na trzích | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Aktuální cena akcií | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Oživení ekonomiky | AMZN | Burzovní průvodce | Pohonné hmoty | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Čeští investoři | Broker Consulting Index | FRS | Růst mezd | Kótování | Hongkongská burza | Stříbrné mince | Tisk peněz | Depozitní sazby | Prosus | US500 | Deficit rozpočtu USA | Deficit rozpočtu | Dění na trzích | Sazby ECB | PPF | Kjódó | Agentura Kjódó | Transakce s kryptoměnami | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Dot plot | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | Britské domácnosti | Finanční situace | UCITS | Finanční údaje | Bublina na trhu | Asociace pro kapitálový trh | Asociace pro kapitálový trh České republiky | Ethery | iShares | Energetické firmy | Kurzarbeit | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Měsíčník finančních trhů | Investujte do akcií | CFRA Research | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Makroekonomický výhled | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Historická volatilita | Jak se stát lepším investorem | J.O. Investment | Jakub Ortinský | Očekávaný růst | Ochrana před inflací | Zerohedge | Státní ropná společnost | Vývoz ropy | Stav trhu práce | Akcií těžařů | Vyšší úrokové sazby | Nízké daně | Cena akcie | Sestavování portfolia | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Hospodářské krize | Oslabování japonského jenu | Tisk nových dolarů | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Alipay | Huawei | Digitalizace | Trump dnes | Střadatelé | Rozpočtová politika | Manažer Hedge Fondu | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Politická situace | HDP v USA | Německá vláda | IOT | Hongkong | Trinity | LNG | Indigo | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Objem | Evropské firmy | Klíčová rizika | Call centra | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Jak vybrat nejlepšího brokera | CIC | Státní investiční fond | RPSN | Cennější než zlato | Jak začít investovat | Trh práce | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Myšlenka | Standardní odchylka | Analýza dat | Inflace v říjnu | Proroctví | FRED | Hluboká recese | Obrat trendu | QQQ | UCITS ETF | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | Hrubý domácí produkt České republiky | ČSÚ | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Primární nabídky | Pokles zájmu investorů | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | PLN/EUR | Hlavní události | Technické analýzy | Global Markets | USDC | BAT | Index MSCI Emerging Markets | Martin Krištoff | CFDWorld | Tesla Elon Musk | PMČR | Švédská centrální banka | Aktuální obchodní příležitosti | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Obchodovat na burze | TradingEconomics | Čínská firma | Růst cen | Equity křivky | BSC | Server BBC | CBI | Globální dluhopisové trhy | Zůstatek | Studie | Dolar k japonskému jenu | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Důchodový systém | Co bude | Erste Group | Avast | Jiří Šmejc | Vývoj trhu | Generální ředitel | Negativní nálada | Čínský prezident | Největší pokles | Dnešní růst | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Příliv investic | Lagardeová | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Amazon | Hedge Fund Research | Nízké úrokové sazby | Buy-and-Hold | Úrok | Největší obchod | Louis Vuitton | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Stake | USDT | All Time High | dApps | Technologie blockchainu | PoW | Global Times | Adam Glapiński | Vyhlídky | Politická krize | Legislativa | Trendová linie | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Administrativa prezidenta | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Walt Disney | Disney+ | 5G | AFP | Finanční rezervy | Dlužníci | Valdis Dombrovskis | Bankovní tituly | FT | Evropští investoři | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Dluhopisoví investoři | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Dvojité dno | Nezaměstnanost v eurozóně | Globální trh | Martin Stránský | Vlk z Wall Street | Trading Places | Konkurenti | Too Big to Fail | Financovat | SMA | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | E-shopy | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Průmysl | Mindset | Eva Miklášová | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Zmírnění rizik | Centrální banka USA | Gabriel Štefaňák | Propouštění | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Digitální měna centrální banky | Impuls | McLaren | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | ICBC | Visa | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Ceny potravin | Další rozvoj | Rozvoj | Data z průmyslu | Stavebnictví | Paul Volcker | Volckerovo pravidlo | Dolar vůči japonskému jenu | Zdražování | Ceny zboží | Nízká inflace | Běžný investor | Digitální věk | Sociální sítě | Problémy | Kolísání ceny | Soukromé firmy | Finanční ztráty | Cvičení | Pojišťovny | Total | Fed dnes | Americké ministerstvo práce | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | Počet zemřelých | Klesající klín | Přehled o dění | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Diverzifikace ekonomiky | Soukromý sektor | GBP/EUR | Celkový zisk | Půjčka | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kofola | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Yahoo Japan | Akcie Yahoo | Moskva | Časopis Forbes | Internetový gigant | Ford Motor | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Amgen | Airbus | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Goldcorp | Nejdůležitější ekonomické události | Zahájení obchodování | Porsche | Ústavní soud | Míra | Jaderné elektrárny | Jaderná elektrárna | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Úroky | Konec roku | Bilance běžného účtu | STOXX50 | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Nižší úrokové sazby | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Trumpova administrativa | Vánoce | Šperky | Kupní síla amerického dolaru | Kupní síla | Skupina Kofola | Metalurgie | Regulátoři | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Bankovní vklady | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Rozpočtové politiky | TASS | Americké vlády | Nike | Bydlení | Uber | Ipsos | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Česká zbrojovka | Aurora Cannabis | CanniMed Therapeutics | Ztráta | Úbytek | Nejlepší investiční příležitosti | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Stratég | Propad akciových trhů | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Miliardy korun | Předsevzetí | Kraft Heinz | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Výnosy státních dluhopisů | Peking | Investiční ředitel | US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Ceny dluhopisů | Obchodní podmínky | Ziskovost | ETF roku 2020 | Hospodaření | Zbrojovky | Světová válka | Zvýšení inflace | Růst měnového páru | Černé labutě | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | CFA | Prodej automobilů | Američané | Návratnost | Commodity index | Hospodářské recese | Netflix | Celsius Network | Inovace | Půjčky v kryptoměnách | CFRA | Výrobce elektrických aut | Stoupající trend | Americké dolary | Washington | Daimler | Vývoj na kapitálových trzích | Hlavní rizika | O2 | Doporučení Koupit | O2 Czech Republic | Letecké společnosti | Raketové útoky | Miliardy eur | Írán | Irák | USA Donald Trump | Čínský HDP | Zpomalující ekonomika | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | ProfitLevel | OX Capital Markets Ltd | Hodnota investic | Měnové politiky centrální banky | Experti | Tvorba zisku | Výhled Fidelity International | Výplaty dividendy | Zemědělství | Výsledky hospodaření | Horší časy | Příjmy domácností | Poradenství | Hospodářské výsledky ČNB | Výsledky ČNB | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Iniciativa | Podnik | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Veřejné finance | Analytička | Eleanor Creagh | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | iRobot | Technologická společnost | Federální vláda | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Koruna sílí | Kryptoměny bitcoin | Meziroční růst spotřebitelských cen | Velikost ztráty | Inflace v Rusku | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Mateřská společnost Googlu | Nájemné | Nájmy | Britské společnosti | Velké firmy | Apple Inc. | Ceny energií | Stravenky | Vyplácení dividend | Hotovostní prostředky | Banka Morgan Stanley | Krach | Onboarding | Digitální komunikace | Komunikace | Francouzská vláda | Údaje o HDP | Kapitalismus | Trump | Davos | Pozitivní zprávy | Prezident | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Akcie výrobce letadel | Paypal Holdings | Michal Stupavský, CFA | Google | Samsung | WhatsApp | 100 miliard dolarů | Anglie | Trhy | Šíření nového koronaviru | Stock Trader | WHO | Americký miliardář | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | Slabé měny | Ratingová agentura Fitch | Velcí institucionální investoři | Reakce investorů | Ztráta indexu S&P 500 | Změny cen | Rostoucí trendové čáry | Virus | Jüan | Negativní dopad | Eva Zamrazilová | Pokles | Donald Trump dnes | Situace | Bluechip | Ukončení intervencí | České měny | Pravidelné investice | Americký kongres | Treasuries | Nejvýraznější pokles | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland | IHNED | Certifikace | Vysoká inflace | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Vstupy | XMR | FIAT | Zpomalení růstu | Moudro | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Lukáš Baloga | Spekulativní kapitál | BABA | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Americká administrativa | Rezistenční úrovně | Obchody | Life Insurance | Výdaje | Daňová optimalizace | Pesimismus | Akcie v Číně | Čínská vláda | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Meziroční vývoj inflace | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | Dopady koronaviru | Výrazné ztráty | Cena akcií Tesly | Alokace investičních portfolií | Dodávky na trh | Převody peněz | Americká společnost | Sazby beze změny | Čínské strany | SEC | Rozhodování | Snowflake | Hrozba recese | Americké ekonomiky | Formace technické analýzy | Hodnota aktiv | Americké banky | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Obchodovanie | Digitální peníze | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Americká inflace | Indikátor RSI | Inflace v lednu | Růst sazeb | Politika centrálních bank | Valuace | London School of Economics | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Tradingový portál | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | Kukuřice | TWTR | Akcie Twitter | Akcie 3M | Hlavy států | Ekonomické aktivity | NCOZ | Jaroslav Ibehej | Centrum zajištěných aktiv ministerstva vnitra | Nemovitý majetek | Bentley | Rolex | Bez rizika | Investiční portfolia | Společnost Berkshire Hathaway | Globální indexy | Craig Erlam | Střední podniky | České banky | NVAX | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Největší ztráty | Šéfka ECB | Čínské banky | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Longovat | Sestupný trend | Kanadská centrální banka | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Nová data | Šok | Snížení těžby | Mzda | České mzdy | Guru | Výkyvy | Současná cena | Společnost IHS Markit | Varovné signály | Změny trendu | Aktuální Price Action | Příležitost k nákupu | Propad rublu | Obrovské ztráty | Pohyb Bitcoinu | WP | Sazby hypoték | Pomoc ekonomice | Restrikce | Davové psychózy | Cílování inflace | Povzbuzení ekonomiky | Zákaz cestování | Prudký pokles | Nejrozšířenější kryptoměna | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Poradci | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Vlna výprodejů | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Opatření proti koronaviru | Olaf Scholz | Extrémní strach | Charlie Munger | Bankovky | Mince | Bankovky a mince | Nákupy státních dluhopisů | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | Buy the dip | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Další vývoj | Armageddon | Karanténní opatření | Stimuly | Nízká cena ropy | Dopad na finanční trhy | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Fiskální politiky | Kabinet | Úsilí centrálních bank | Propad evropských akciových trhů | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Největší propad | Vyšší úrok | Cenový vývoj | Třída aktiv | Pokles tuzemské ekonomiky | Silný pokles | Antivirové firmy | Akcie antivirové firmy | Situace kolem koronaviru | Tudor | Snížení dividendy | Šíření viru | Vysoce likvidní | Důležitý support | New York Times | Anton Siluanov | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Nákupy vládních dluhopisů | Měnové podmínky | Půjčky pro firmy | Justin Trudeau | Propad poptávky | Viceprezident | Poptávky po dolaru | Spotřebitelé | Objem stimulů | Ekonomický rozvoj | Automobilka | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie se opakuje | Historie | Čerpací stanice | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Opatření vlád | Žádosti o podporu | Britská centrální banka dnes | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Dodatkové operace | Mluvčí ČNB | Prudký pokles cen | Zásobníky | Texas | PYPL | Investiční svět | Přísná opatření | Další pokles | Vyplácet dividendy | Valné hromady | Algoritmy | Guvernér francouzské centrální banky | Německý ministr financí | Koronavirová krize | Republikánská senátorka | Senátorka | Komentátor | Hlavní centrální banky | Kalifornie | Gavin Newsom | Ministryně práce | Kongres | Škoda | LinkedIn | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Průmyslové komodity | Keynes | Iracionální | Negativní korelace | Výrobce letadel | Lék na krizi | Helikoptérové peníze | Evropská opatření | Uttarpradéš | Indický stát | Fiskální balík | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Počet potvrzených případů | Zahraniční dluh | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Index podnikatelské aktivity | Američtí demokraté | Zdraví ekonomiky | Německý akciový index | Spoření | Úvěrové linky | Dopad pandemie koronaviru | Tým Admiral Markets | Anomálie na trhu | Anomálie | Porovnání vývoje | Zlaté rafinérie | Ceny zlata na spotovém a futures trhu | Tomáš Raputa | Držitelé ETF | Vnímání rizika | Kupující fyzického zlata | Zpracovatelé surového zlata | Politická rozhodnutí | Dividendové výnosy | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | Výhled tvorby zisku | Tvorby zisku | Hospodářská činnost | Vyšší výnosy | United Airlines | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Počet žádostí o podporu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Repo sazby | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | Pozastavení výplaty dividend | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Evropská bankovní federace | EBF | Evropská bankovní federace (EBF) | CNews TV | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Boj s koronavirem | Jan Poulík | Allianz | Německý statistický úřad | Farmaceutické firmy | Pokles sentimentu | Viry | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Nejlepší palladiové akcie | Izrael | Sberbank | E-commerce | Česká e-commerce | MALL | MALL.cz | Platba MALL Pay | MALL Pay | Ekonomiky | Ekonomický propad | VW | Akciový index S&P 500 | Čtvrtletní pokles | Zhoršování situace | Vzdělávací webináře | Slovensko | Globální dluhopisový index | Index vládních dluhopisů | Globální index vládních dluhopisů | Index DXY | Výkonnost dolaru | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Války | Vysoká míra volatility | Míra volatility | Schodek | CECEEUR | Poradce | Organizace | Realitní firmy | Poskytování hypoték | Analytik Saxo Bank | British Airways | Letecká společnost | Umělá inteligence | Závislost | Práce | Kolaps stříbra | Výprodej ropy | Koronakrize | Zelené energie | Vláda Spojených států | Autoprůmysl | Britský autoprůmysl | Britský automobilový průmysl | Podíl na trhu | Afrika | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | Hrozí krach | DPH | Mexiko | Ztrátové obchody | Omyl | Marshallův plán | Pojišťovna | Novela zákona | Sociální nepokoje | Pavel Baudiš | Ministři EU | Dolar australský | Prezident Vladimir Putin | Propouštění zaměstnanců | Hluboké recese | Big Short | Nouzové nástroje Fedu | Nástroje Fedu | Gernot Blümel | Ministři | Ekonomické oživení | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Hlavní měnové páry | Soustředit na obchodování | Španělé | Oliver Zipse | Snížení produkce | Nákup automobilů | Nejvyšší soud | Splátky dluhů | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | WMT | Activision Blizzard | Novela zákona o dluhopisech | Trh dluhopisů | Emitenti | IMF | Massachusetts | Oregon | Představitelé G7 | Finanční představitelé | Více peněz | Postoj investorů | Očištěný čistý zisk | WisdomTree | Premiér Justin Trudeau | Boeing Co. | Dodavatelské řetězce | IIPR | Innovative Industrial Properties | Investoři z Wall Street | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomik | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Americké univerzity | Rozvíjející se země | Očekávaný zisk | Vzrušení | Uzavření trhů | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | Colorado | USD za barel | Američtí těžaři | Potravinové krize | Rizikové averze | SaxoStrats | Propad ceny | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Nizozemsko | ODS | Selský rozum | Poptávka po pohonných hmotách | Reddit | Sociální síť | Debata | Tweety | Investiční tituly | Evropské indexy | Air France | Posílení | Swingové minimum | Omezení pohybu | Náklady na obsluhu dluhu | Legendární investor | Pascal Blanqué | Amundi | Investiční šéf Amundi | Investiční šéf | Joanna Munro | Investiční šéfka HSBC Asset Management | Investiční šéfka | HSBC Asset Management | Kristina Hooper | Investo | John Bilton | Sonja Laud | General Investment Management | Legal and General Investment Management | Eliška Skřivanová | Výkon dolaru | Kapitálové zboží | Joe Biden | Větší pokles | Podpůrná opatření | Lucembursko | Evropské méně | Spotřebitelský sentiment | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Seznam brokerů | Cenový pokles | Skandinávské aerolinky | Aerolinky SAS | SAS | Důvěra amerických spotřebitelů | Cestování | 3M | Fundamentální náhled | Náhled na akcie | Technický náhled | Bitcoin dnes | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Volvo | Zasedání Evropské centrální banky | Analytik ProfitLevel | Náklady na financování | BCM | Shell | Spotřebitelské výdaje v USA | Maloobchod | Finanční polštář | ATH | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Darren Woods | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Ztráta indexu | PAMP | Zpracovatelé zlata | Největší zpracovatelé zlata | Valcambi | Argor-Heraeus | Akcie padají | UBS Global Proprietary Trading Group | Trading Group | Proprietary Trading | UBS Global | Americko-čínské napětí | Fondy obchodované na burze | Aktivní obchodování | Růst výnosů | Rally na akciích | Federal Reserve | Soudní dvůr | Soud | Poměr PE | Oddlužení | Latinská Amerika | Zisk Totalu | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Bankovní akcie | HashRate | FOMO | Dovoz | Vývoz | MSCI World | ETN | Rakouský kancléř | Sebastian Kurz | Dosáhnout zisku | Generovat zisk | KfW | Státní banka | Rekordní zisk | Hugo | Regulační orgány | Uvolňování opatření proti koronaviru | Tisknutí peněz | Pád akciových trhů | Historicky nejnižší | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Rezervní měny | Američtí regulátoři | Propad průmyslové výroby | Akcie a dluhopisy | Růst EBITDA | Dluhy | Prognóza MMF | Členské státy | Průmyslové kovy | Technologický pokrok | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck | Cestování do zahraničí | T-Mobile | Auta | JD.com | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Dopad na předpovědi | Postoj k riziku | Vývoj ekonomiky | Měření volatility | Měření volatility trhu | Volatility trhu | Opce na VIX | ETN na VIX | ETF a ETN | Opční strategie na VXX | VXX | UVXY | SVXY | Nákup put opce | Maximální kapitál | Prodej elektromobilů | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | Dění na trhu | Velké peníze | Recyklace | CL | Spekulovat | Moderna | Společnost Moderna | MRNA.US | Více riskovat | Marek Brávník | Advance Auto Parts | Manažeři | Velký růst | Koronavirová pandemie | AMZN.US | Akcie leteckých společností | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | EasyJet | Komunistická strana | Umělé inteligence | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Investment management | Vývoj inflace v Turecku | Inflace v Turecku | Jaguar Land Rover | Jaguar | Land Rover | Jacobs | JDE | Index akcií | Rizikovější měny | Unie | ČR | Stravenkové firmy | Stravenkový paušál | Systém stravenek | Soběstačnost | Salesforce | Koronavirové pandemie | Akcie Intel | Spolkový sněm | Výrobce aut | Index spotřebitelských úvěrů | Bohumil Trampota | Průraz | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Dušan Jilčík | Starteepo Dušan Jilčík | Bývalý prezident | Tržní situace | Chování trhu | Soubor pravidel | Akcie společnosti Česká zbrojovka | Zbrojovka | 4M Systems | Reálná ekonomika | Znovunastartování ekonomiky | Nárůst nesplácených úvěrů | Prodeje Warrena Buffetta | PEPP | Fondy soukromého kapitálu | Střední Evropa | Špatné zprávy | Obchodovaný objem | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | Eduard Kučera | INLOOPX | CCleaner | Antivirus | Ochranný software | Start-upy | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Oracle | Mateusz Morawiecki | Nepřipravenost | Pokračování růstu | OCBC | Americké úrokové sazby | Poptávka po zlatě | Nikola | Index Nasdaq Composite | Zpomalení inflace | Teorie černé labutě | Ropná krize | Vysoké valuace | Období krize | Místopředseda Evropské komise | Amyris | Arena Pharmaceuticals | Canopy Growth | Cara Therapeautics | Cronos | OrganiGram Holdings | Světové indexy | Německé potraviny | Nižší DPH | Subvence | APA | Arizona | Investice do infrastruktury | Stimulační balík | Japonský vývoz | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | OX Capital Markets | Propad cen | Znepokojení na trhu | Projev šéfa Fedu | Výplata | Rostoucí trend | Trend is your friend | Sentiment na trhu | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Changpeng Zhao | ZIL | Představenstvo | Finanční ústavy | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | ITC | Sam Stovall | IDEA | Nové žádosti o podporu | Fin-Tech | Práce z domova | Bankovní agentury | Příjmy a výdaje | PT. PROFITFXLEVEL | Pozitivní seance | Výkyvy cen | Google Pay | Velké investice | Vrcholoví manažeři | Sankce proti Rusku | Stimulační program | Ziskové marže | Den obchodování | eSports | Akcie Coca-Cola | Neočekávané události | Jasný signál | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Dopad pandemie | Novavax | MAM | Ant | Michal Lukáč | Uvolnění ekonomiky | Červnová inflace | Fond obnovy | Životní úspory | Výhled vývoje ekonomiky | Výrazný propad | Generace Z | E.ON | Jachty | Tolerance rizika | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Větší riziko | Zdroj příjmů | KLM | Zájem o investování | Úspěchy | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Tisková konference Bank of Canada | Šance | Stellantis | DS | Maserati | Růst tržeb | Investice do robotiky | Twitterové účty | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Ethereum 2.0 | Kolísání cen | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Možnost dalšího růstu | Vývoj tržní kapitalizace | Společnost XTB | Cybertruck | Semi | Korekční fáze | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Životní úroveň | Nižší poptávka | Bretton Woods | Progres | Exchange Traded Commodity | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Tvrdá ekonomická data | Insolvence | DeFi | Staking | Vepřové maso | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Nikl | Čínská společnost | Zastavení růstu | Důvěra | Správci fondů | Předražené akcie | Turistický ruch | Rekordní deficit | List Global Times | Broker Consulting Index spotřebitelských úvěrů | Indonésie | Oslabení liry | WeCHat | Časový úsek | Klesající tendence | NYT | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Vyšší dividenda | T-Mobile Czech Republic | Podhodnocené akcie | Oživení poptávky | Prezidentské volby USA | Státní zastupitelství | Analytik XTB | Wedbush | Upozornění na rizika | Úroky na hypotékách | Bitstock.com | Pokles tržeb | Virgin Galactic | PLUG | Plug Power | SMA 20 | SMA 200 | Globální pandemie | Období zvýšené volatility | VisualCapitalist | Čínská komunistická strana | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | Deglobalizace | Ruská vláda | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Venezuela | Představitelé ECB | Přístup na burzu | Decentralizované finance | SPAC | Anas Sálih | Kuvajtský ministr financí | Země v Perském zálivu | Elektrická auta | Big Tech | Klimatické změny | Guild Esports | Kuba | Odborníci | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Pumpování peněz | Vakcína proti koronaviru | Trafigura Group | Američtí investoři | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Japonské ministerstvo financí | Čínské technologické firmy | Snížení emisí | Přímé investice | Akcie NIO | Rezidenční nemovitosti | Nákupní centra | Obchody a nákupní centra | Obchodní domy | Kancelářské nemovitosti | Budoucí vývoj | Český nemovitostní trh | BHS Real Estate Fund | Tržní kapitalizace tetheru | Kapitalizace tetheru | Skutečné peníze | Projev šéfa Fedu Powella | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Rozdělení akcií | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Investiční prostředí | Plynovody | The New York Times (NYT) | Micron | Biden | USA Joe Biden | Tokijská akciová burza | Pracovní místa | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Digitální euro | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | GROWING WAY | Česká republika | Cineworld | Šéf centrální banky | Zápis z posledního zasedání Fedu | Ruské firmy | Antimonopolní úřad | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Měnový fond | AEX | Americké prezidentské volby | Americké měny | iPhone | Americký ekonom | Michael Saylor | MicroStrategy | Akciové portfolio | Foot Locker | Masivní propouštění | Koncern | Epidemiologická situace | Embargo | Množství peněz | Společnost Pilulka | BNB | Akcie TWTR | Platby v kryptoměnách | Defi | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Interfax | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | První obchodní den | Moneta | ACI Europe | Asociace evropských letišť | Asociace ACI Europe | Bed Bath & Beyond | BBBY | Vlny koronaviru | Pravidelný příjem | XOM | CVX | PFE | Aave | Zveřejnění výsledků | Bankovní úvěry | Podvážení | Státy Evropské unie | Ruské společnosti | Zprávy o vakcíně | PFE.US | Vakcína proti covidu-19 | Apollo | Indické úřady | Balík akcií | Riziko a výnos | Blockchainové technologie | Poptávka po bitcoinech | MRNA | Riziko obchodování | Polská vláda | Německý ministr zdravotnictví | Ministr zdravotnictví | Společnost CZG | Komise pro mezinárodní obchod | Komise pro mezinárodní obchod (ITC) | Akcie spoločnosti | Pasivní investování | Praktické tipy | Stock Spirits | SPGI | BNTX | BNTX.US | Spotřebitelská poptávka | Výdělky | Proražení | Investice na světových burzách | Nastavení trhů | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Nio | Li Auto | Úřad pro kontrolu finančních trhů | NAO | Používání hotovosti | GME | GameStop | CD Projekt | Mikuláš Splítek | CELO | Bayer | BASF | Vonovia | TABAK | Produkce čínských továren | Program QE | Očkování | LEN | Coinbase Global | Rozpočtové deficity | Velké zadlužování | Zadlužování | Vývoj bilance běžného účtu | Peníze navíc | Možnost zhodnocení | IPO společnosti | Očkování proti covidu-19 | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Voda | Digital Exchange | Derivátové trhy | BA.US | Bitcoinový trh | Inflace v Polsku | Dow Jones a S&P 500 | Emise dluhopisů | Peer-to-peer | Svět kryptoměn | Počasí | Utažení měnové politiky | Růst ceny | Dobrý výsledek | NIO.US | Modrá vlna | Investice do Alibaby | DOT | Ycharts | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Silné oživení | Samsung Electronics | Zdravotní péče | KKR | Dopad na akcie | TUI | Akcie Twitteru | JD | ET7 | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Independent Advisor Alliance | Chris Zaccarelli | Dopad na trhy | Carlos Tavares | Tilray | TLRY | ACB | SNY | CARA | Futures na bitcoin | Stop-Loss příkazy | Situace na trhu | Vhodné akcie | VTB | Hotovostní transakce | Macrotrends | Macrotrends.net | SPCE | Akcie Gamestop | Marriott | Čínské značky | BYND | BYND.US | Akcie Beyond Meat | Očkování proti covidu | WallStreetBets | Akcie GME | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Tržní reakce | Prodej bitcoinů | Prodej bitcoinů v Česku | Thomas Peterffy | Akcie GameStopu | Mark Cuban | Tržní ceny | Cenové výkyvy | ROI | Retailoví investoři | Investoři z Redditu | Vypuknutí pandemie | Poměrové ukazatele | Akcie společnosti Alphabet | Růst ceny Bitcoinu | Znalosti o obchodování | Activision | Blizzard | Rekordní rok | Finanční výsledky | Oživení evropské ekonomiky | Automobilka Tesla | Dialog | Mezinárodní investiční banka | TLRY.US | Tilray (TLRY.US) | HAS | Nákup bitcoinu | Signify Health | IPO společnosti Signify Health | UNH | UnitedHealth (UNH) | Change Healthcare | CHNG | Change Healthcare (CHNG) | Humana | HUM | Humana (HUM) | Matrix Medical Network | Fusion5 | Archway | Finanční výkonnost | IPO Signify Health | Podrobnosti IPO | Kapitalizace Signify Health | Odhad kapitalizace | UBS Securities | JP Morgan Securities | Robert W. Baird & Co. Incorporated | William Blair & Company | BofA Securities | Piper Sandler & Co. | Piper Sandler | Rostoucí úrokové sazby | ACB.US | FTX | Tweety Elona Muska | Zinek | Kov | Colt | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Celosvětové zadlužení | Rostoucí výnosy | Akcie Boeingu (BA.US) | Air | Nový kapitál | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Junior Trader | Filip Kaczmarzyk | Trading oddělení | CFH Makrets | Noble Securities | Obchodování OTC | Obchodování OTC instrumentů | Systémové riziko | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | Finanční zdraví | Akcie Boeing | Nio (NIO.US) | Terra | Akcie společnosti Moderna | Antidumpingová cla | Libanonská libra | LBP | Akcie ropy v roce 2021 | Oživování ekonomiky | Exxon (XOM.US) | XOM.US | Riziková prémie | Admirals | Mnoho peněz | Pandemie covidu-19 | Fidelity | Akcie AT&T | Riziko likvidity | Výrazný růst | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Aleš Hála | GameStop akcie | Turistická sezona | Quadruple witching | Síla amerického dolaru | Meziroční vývoj inflace v Turecku | Fungování ČNB | Platební prostředek | Distribuované účetní knihy | DLT | xStation 5 | Discovery | Silný výhled | Hodnota Monera | Ceny XMR | Kryptoměnový sektor | Martin Pohl | Makroekonomický analytik | Akcie Virgin Galactic | LMT | Reuters analytik | Globální finanční systém | Společnost MicroStrategy | EDF | Investovat do nemovitostí | Umění | Special Purpose Acquisition Company | Harley-Davidson | HOG.US | Podíl nesplácených úvěrů | AMD | Ochrana proti inflaci | Češi a investice | Vliv koronaviru na investice | Vliv koronaviru | Občané eurozóny | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | BBBY.US | Ark | Krypto trh | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | Britcoin | Cigarety | Emise skleníkových plynů | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | Strach z inflace | LME | Alphabet (GOOGL.US) | GOOGL.US | Výkonnost zlata | Zomato | Rozvoz jídla Zomato | Vývoj nominálního HDP | Vývoj nominálního HDP USA | ERA | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | Uranová akcie | Cameco | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Objednávky | Potenciální výnosy | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Objem transakcí | Problém s nedostatkem čipů | DOGE | Nárůst objemů | Akcionáři Avastu | Poptávka po kryptoměnách | Boční trend | Přeprodané oblasti | Inflace v České republice | Dogecoiny | Cenové úrovně | Aurora Cannabis (ACB.US) | Pandemie COVID | Hlavní indikátor | Malta | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Akvizice Coltu | Těžaři | Ochrana investorů | Oslabení | Meme akcie | Paytm | PCE index | Růst úroků | Hypoteční sazby | Prodejní ceny | Výsledky za Q1 | Retailový obchodník | Kryptopeněženky | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Martin Klass | Tržní hodnota akcií | ANZ Research | Fundamentální hodnota | Nadnárodní společnosti | Nayib Bukele | Zajištění proti inflaci | Salvador | BSE Sensex | Plány | Cíle | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Taproot | Těžaři bitcoinu | Dodávky plynu | Obyvatelé eurozóny | Legální platidlo | Platidlo | Zajišťování | Akcie technologických firem | Dekarbonizace | Samsung Life Insurance | Konkurence | XPeng | Revolut | Prodej | Jednotné měny | Mali | Shortování | Další kryptoměny | CD Projekt (CDR.PL) | CDR.PL | CDR | McDonald's | Vydání nových akcií | Navýšení kapitálu | Čínský výrobce elektromobilů | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Éra levných peněz | Stínové bankovnictví | Stínové bankovnictví v Číně | Americký daňový úřad | Americký daňový úřad IRS | Daňový úřad IRS | Daňový úřad | Michael Burry | Zátěžový test | Didi | UBI | Rizika CBDC | Pozitivní vliv | NASA | Programátor | Obrovský potenciál | Největší kryptoměnové burzy | Pád kryptoměn | Kryptoměny dle tržní kapitalizace | Vývoj ceny akcií Gamestop | Ztráty traderů | Investor Michael Burry | Fire Sales | Životní pojišťovny | Hypoteční bublina | ADNOC | Deficit nabídky | Výplata dividendy | Malajsie | Moderna (MRNA.US) | Programátorská komunita | Vývoj ceny XMR | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Technologie | MAN | Americký výrobce | Ethereum (ETH) | Nabídky akcií | Vývoj měnového páru USD/RUB | Obchodní aplikace | Očekávaná data | Nákupní příležitost | Hliník | Čistý dluh firem | Dluh firem | UST | TSMC | Akcie Virgin Galactic (SPCE.US) | Didi Global | Tempo zdražování | Rada guvernérů ECB | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Symantec | Čínský výrobce | Americký trh | AI | KO | Coca-Cola Company | Základní úrokové sazby ČNB | Roger | Odvětví | Nedostatek potravin | Kryptoaktiva | Australský podnik | Divize | Akcie indické | Indické společnosti | Načasování | Boom | Rekord | Příjmy z reklamy | Současné ceny | Instant Research | University of Michigan | Štěstí | Náhoda | Provozní ztráty | Bankovní skupina | Mateřská společnost | Počet směnárníků | Denisa Všetíčková | ČNB Denisa Všetíčková | Dynamic Currency Conversion | DCC | DCC (Dynamic Currency Conversion) | Výhodný směnný kurz | HICP | Přemýšlení | Chování | Vnímání | Marriott International | MAR.US | Projekce | Bývalý prezident USA | VIAC | Rekordní minimum | Čínští regulátoři | Plány společnosti | Psychologické úrovně | Walt Disney (DIS.US) | DIS.US | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | BioNTech | BioNTech (BNTX.US) | Portu analýza | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Převzetí Avastu | Avast dnes | Poly Network | Společnost Poly Network | Ellipic | Objem peněz | Erher | Elliptic | Poly Network kryptoměny | Hackeři | Převzetí Plzeňského Prazdroje | Asijské země | Vývoj akciového indexu DAX | Výrobce sportovního oblečení | Byty | Úroveň dluhu | HD.US | Home Depot (HD.US) | Home Depot | Cherry Lane Investments | Rick Meckler | Prostor pro růst | Maynard Keynes | Motiv prevence | Motiv transakcí | Motiv spekulace | Preference likvidity | Rostoucí úroky | Vyšší úroky | Velké instituce | Afghánistán | Jim Cramer | ARK Innovation ETF | ARK Innovation | Tálibán | Liquid | Tokeny | SpaceX | SPOT | Převzetí moci Tálibánem | Americká ministryně financí | Školení | Objem dividend | Janus Henderson | Společnost Janus Henderson | Proočkovanost | Dupont | Golden Gate CZ Marek Brávník | Pfizer (PFE.US) | Nedostatek čipů | Bloomberg News | Společnosti | Chivo | Měnové unie | Národní měny | Neúspěch | Opatření | Rivian | Společnost Rivian | Devizový dohled | Dna | Prazdroj | Evergrande | Nákladová inflace | China Evergrande | Rychlý růst | Platební síť | Nájemní bydlení | ANO | EFE | Agentura EFE | Uhlí | CSRC | NFT | Vysoká poptávka | Honeywell International | Chevron Corporation | Energetika | Přijetí kryptoměny | Přijetí kryptoměny bitcoin | Ceny plynu | Platební gigant | Hospodářský růst v eurozóně | Vydělávání peněz v derivátovém obchodování | Vytváření bohatství | Zbohatnout při obchodování | Solana | Společnost Walmart | Marika Čupa | Luxusní značky | Vyšší hodnoty | Bukele | Nakamoto | Etherea | Pracovní den | Společnost AT&T | American Telephone and Telegraph | WarnerMedia | Warner Bros | Filmové studio Warner Bros | Filmové studio | Akcie AT&T (T) | Cash flow výnos | Akcie Evergrande | Utahování měnových podmínek | Nio akcie | Kompenzace | Chinese Estates Holdings | Arrows | VanEck | Forex brokeři | Čínský finanční systém | Kolaps podniku | Investment grade | Odd Lots | Podcasty | Čínský Evergrande | Situace s Evergrande | Finanční situace Evergrande | Situace Evergrande | P/B | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Společnost Evergrande | Hopson Development | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Globální inflace | Automotive | White & Case | Shengjing Bank | Fantasia Holdings Group | Snížení dluhu | Digitální koruna | Inflace v září | Těžby Bitcoinu | Zlato a bitcoin | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Minulá výkonnost | Češi | Sušánka & partneři | Energetické krize | Zdražování energií | Zásady pro digitální měny | Modern Land | Čínští developeři | Vysoké ceny | Pravidla hry | Kryptoměnové společnosti | Nezaměnitelné tokeny | Měnový report | Složení portfolia | Čínské centrální banky | ProShares | Giphy | Zdravotnictví | Automaty na nákup bitcoinů | Snap | Akcie společnosti Snap | CoinMe | Coinstar | Rozpočtové schodky | Obilí | Pozornost | Gemini | Amazon (AMZN.US) | Global Payments | Cihly zlata | Případ J.O. Investment | Kryptoměnový průmysl | Retail Investor Beat | Retail Investor | Poptávka po čipech | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Ruský prezident | Meta | Klima | Peněžní prostředky | Vanguard | Metaverse | Rivian Automotive | Meta Platforms | Odkupy akcií ve Spojených státech | Odkupy akcií | Odkupy akcií v USA | Howard Silverblatt | BankID | RIVN | Kaisa | Česká národní banka (ČNB) | PYPL.US | Riziko krachu Evergrande | Kaisa Group | Kaisa Group Holdings | Central China Real Estate | China Aoyuan | Modern Land China | Scenery Journey | Sinic Holdings Group | Xinyuan Real Estate | Yango Group | Zhenro Properties Group | AMD akcie | Meta (Facebook) | Akcie Rivian | RIVN.US | Společnost | Nové emise | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Tomáš Vranka | Obchodní ředitel | Krypto průmysl | P/CF | Výpočty P/CF | Price/Cash Flow | Hodnoty P/CF | Jak používat P/CF | iRobot Corporation | Mastercard Incorporated | Goldman Sachs BDC | GoPro Inc | GoPro | Ukazatel pro analýzu akcií | Cena akcií AMD | Hodnota P/CF | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Dopady inflace | Target | Maloobchodní prodejce | Narušené dodavatelské řetězce | Crypto.com | Mads Eberhardt | Americká Komise pro cenné papíry | Akcie indické Paytm | Technologická skupina | Indický regulátor trhů | Regulátor trhů | Indický regulátor | Platforma Paytm | Coal India | Indický index | Index BSE Sensex | Indický index BSE Sensex | Propad Paytm | One97 Communications | Lockdowny | TIM | Rivian (RIVN.US) | Svět tradingu | Jens Stoltenberg | Ceny BTC | Meta Platforms (FB) | Trh s platinou | Zprávy z krypto | Omikron | Omicron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zprávy z krypto průmyslu | Zavedení digitální měny | Výhled Fidelity | Broadcom | | Britský antimonopolní úřad | CMA | Investiční produkt | Ekonomické teorie | BofA | Kmen omikron | Dotcom | Fibonacciho retracement | Cykly | Rozšíření | Tržní cykly | Rostoucí inflace | Developeři | Arm | Zemědělci | NVAX.US | Novavax (NVAX.US) | Terra (LUNA) | Restricted Default | Nezaplacený dluh | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Beyond Meat (BYND.US) | Akcie Beyond Meat (BYND.US) | Vánoční rally | Letadlo | MATIC | Provozovatel sociální sítě | Technická rezistence | Inflační situace | Joachim Nagel | Jean-Pascal Duvieusart | Force | Základní sazba | Čínské dluhopisy | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Odvětví cestovního ruchu | Italská banka | Konvergence | Celkový sentiment | Infografika | Hodnoty měny | Vstoupit na burzu | Miliardy USD | Bodyarmor | Odolné proti inflaci | Inflation-proof stocks | Ruský plyn | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Lucid Group | Lucid | Akcie společnosti Snap (SNAP.US) | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Cowen | Big tech | Cílové ceny | Credit Suisse (CSGN.CH) | CSGN | CSGN.CH | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Těžby bitcoinů | Hashrate | Hry | Cena akcií společnosti | Aktualizace Ethereum | Upravený zisk | Real Estate | Reality | Vývoj vývozu zemního plynu | Válka na Ukrajině | Oslabení ukrajinské hřivny | Ukrajinské hřivny | Největší obchodníci | Obchodníci v New Yorku | Východní blok | Bývalý východní blok | Dluhopisy Kremlu | Akcie ruských bank | Napadení Ukrajiny | Ruské dodávky plynu | Dodávky plynu do Evropské Unie | Omezení dodávek surovin | Omezení dodávek | Projekce centrálních bank | Coinmarketcap.com | S&P 500 ETF | Instituce | Zavedení bitcoinu | Společnost Chainalysis | Základní úrok | Pozitivní výsledky | Cenová akce | Spekulativní obchody | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | GlobalBlock | Výplatní poměr | Wormhole | Ebury | Tomáš Kudla | Amgen Inc. | Marriott (MAR.US) | Akcie Marriott | Akcie Marriott (MAR.US) | Anthony Capuano | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Invaze na Ukrajinu | Upstart | Poradenské služby | Bezpečnostní situace | Kupní cena | Rizika decentralizace | Decentralizace | Plynárenské firmy | Ropné a plynárenské firmy | Certus One | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Akciový boom | XTB Jiří Tyleček | Ozbrojené složky | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | LOW.US | Lowe's | Lowe's (LOW.US) | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruské banky | Banka Sberbank | Ruská agrese | Sberbank CZ | Banka Sberbank CZ | Radka Černá | Manažer banky | Klienti Sberbank CZ | Klienti Sberbank | Motivace | Bankovní licence | Kyjev | Sankce na ruskou centrální banku | Garanční systém | Garanční systém finančního trhu | Uranium Energy Corp | UEC.US | Uranium Energy Corp (UEC.US) | TGT.US | Target (TGT.US) | TGT | Situace na Ukrajině | Statista | Ruské finanční trhy | Ruský státní investiční fond | Čínské státní dluhopisy | Jüanová aktiva | Čínský mezibankovní platební systém | CIPS | Čínský mezibankovní platební systém (CIPS) | Meduza | Raiffeisen | Invaze | Analytici Bank of America | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Pokles inflace | Jan Večerka | Cox | Londýnská burza kovů (LME) | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Vytvoření svíčkové formace | Bolševické revoluce | Západní sankce | Zvyšování cen | Světové produkce | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | APP | Úrokové platby | Global Capital | Arno Antlitz | Společnost Meta | Potravinářská společnost | Akcie kybernetické bezpečnosti | Britský FTSE | Představenstvo společnosti | Axie Infinity | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Nízké poplatky | NIO (NIO.US) | Skupiny PPF | Covid v Číně | Akcie společnosti Beyond Meat | Společnost Beyond Meat | Vývoz pšenice | Allianz Trade | Finanční sankce | Měsíční report | Měsíční report finančních trhů | Report finančních trhů | Měsíční měnový report | Měsíční futures report | Výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon | Graf akciového indexu | Graf akciového indexu S&P 500 | Graf komodity Ropa WTI | Komodity ropa WTI | Graf komodity Stříbro | Graf komodity Zlato | Graf komodity | Denní graf komodity | Denní graf měnového páru | Rekordní zisky | Bitcoinové sítě | Vývoj měnového páru EUR/TRY | Růst cen energií | WBD | Ben Laidler | Změny v AT&T | Spojení WarnerMedia a Discovery | Discovery Channel | Animal Planet | Eurosport | Warner Bros Entertainment | Vedení AT&T | Warner Bros. Discovery | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Vyhlášení bankrotu | Správa | GMT | Zákonodárci | Vlastnictví | Ark Innovation | STT | Daniel Ives | Převzetí Twitteru | Rizikovost | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Carvana | Zvyšování sazeb Fedem | Miliardář Elon Musk | Kryptoměnový baron | Technický výhled trhu | Muskoidní | Go private | Squeeze out | Korekční pohyb | Nákupní aktivita | Textron | Index prosperity | Šmejc | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | Konsolidace ceny | UPST | UPST.US | Upstart (UPST.US) | Do Kwon | Předpovědi cen | Největší stablecoin | Iva Palusková | Hladomor | Nezaměnitelné tokeny (NFT) | Paxton See Tow | Kelvin Kong | YellowPanther | INSEAD | Andy Leach | Jednáním ministrů zemí skupiny G7 | Vývoj bilance běžného účtu v Turecku | Bilance běžného účtu v Turecku | Investoři do tureckých dluhopisů | Dow Jones Industrial Average | Varování před riziky | GEVORKYAN | Dluhové závazky | PLATINUM | DiDi Global | Vývoj inflace v USA | Ovládněte tržní cykly | Investiční zisky | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Vedení ECB | Úrokový spread | Přijetí | Širší trh | Akcie KO | Velmi volatilní | Obchodní instrument | Celosvětové zadlužení podniků | Zadlužení podniků | Využívání dluhu | EdF | Životní náklady | Akcie společnosti Upstart (UPST.US) | Akcie společnosti Upstart | Propuštění | Nákup fyzického zlata | Vývoj ceny zlata v CZK | Vývoj ceny zlata v CZK za unci | Vývoj indexu spotřebitelské důvěry | Vývoj španělského akciového indexu IBEX 35 | Vývoj španělského akciového indexu | Přicházející recese | Reálné zisky | Zisky nad inflací | Reálné zisky nad inflací | Vývoj tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Další vývoj Bitcoinu | Vydělat na Bitcoinu | Příležitost vydělat na Bitcoinu | Day-tradeři | Investoři se strategií | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Dominance USD | Vývoj hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Dominance amerického dolaru | Extrémně silný dolar | Změna trendu | Růst měnového páru EUR/USD | Nákup indexu S&P 500 | S&P 500 nebo Nasdaq | Příležitosti pro nákup | Spořící účet v korunách | Vývoj amerického akciového indexu | Přísnější Fed | Futures zlata | Vstup do dlouhé pozice | Vývoj inflace a mezd | Tvrdá recese | Menší úrok | Králem bude hotovost | Účet v bance | Marže obchodníků | Koronavirové lockdowny | Lockdowny v Číně | Koronavirové lockdowny v Číně | Obcházení západních sankcí | Ruské obcházení západních sankcí | Nákupní párty | Růst těžby v USA | Nacenění kontraktu | Plynový armageddon | Zajištění dodávek plynu | Riziko skutečné stagflace | Uložení finančních prostředků | Silné stagflace | Statut bezpečného přístavu | Uchování reálné kupní síly peněz | Kupní síly peněz | Uchování reálné kupní síly | Znehodnocení | Nová bankovní rada | Skokové oslabení koruny | Skokové oslabení | Dodávky a cenu plynu | Cenu plynu | Evropské akciové indexy | Inflační epizoda | Dluhové problémy | Nominální růst HDP | Nahromaděný dluh | Turistické sezóny | Rozjezd turistické sezóny | Opakování dluhové krize | Cena BTC | Konzervativní uložení finančních prostředků | Úroveň parity | Celsius | Marketingová komunikace | Plán restrukturalizace | Zkrocení inflace | Pokles zisku | Zvedání úrokových sazeb | Centrum | Ondřej Holoubek | Index prosperity Česka | Sloučení | Zkušenost je vítěz | Howard Marks | Hodnotový investor | Poměr P/E | Akcie Uber | Překoupené oblasti | Nadnárodní antivirová společnost | Antivirová společnost | Prodeje vakcín | Výrobci automobilů | Akcie společnosti PayPal | Disney (DIS.US) | Podíl nevýkonných úvěrů | Provozní výnosy | Současná situace | Peníze uložené | Akcie Cineworld | CINE.UK | U.S. Bancorp | Mobilní aplikace | Německé ekonomiky | Cineworld Group | Akcie banky | Pražský městský soud | Konkurz na Sberbank CZ | Konkurz na Sberbank | Bolest | Nikola Company | Akcie Nikoly | Britský antimonopolní úřad (CMA) | Nákupní korekce | Rebalance | Porsche na burzu | Akcie společnosti Amazon.com | Akcie společnosti Amazon | HCFB | Home Credit & Finance Bank | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Finance Bank | Papírenský průmysl | Zasedání Rady guvernérů | Merge | CVNA | CVNA.US | Carvana (CVNA.US) | Fenomén | Photon Energy | BrikkApp | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Kotace BTC | Dividendoví investoři | Dividendové investování | Declaration date | Den oznámení dividendy | Oznámení dividendy | Record date | Rozhodný den | Payment date | Den výplaty | Announcement date | Anglické termíny | Hodnota dividendy | Srážková daň | Dividends | Akciové dividendy | Dividendové termíny | HARDWARIO | IoT | Společnost HARDWARIO | Korekční aktivita | Rovnovážný stav | Monetární zásah | Postranní trend | Posilování kanadského dolaru | Měsíční obchodování | Vliv silného amerického dolaru | Dlouhodobě klesající trend | Rozložení obchodníků | Krátkodobé spekulativní obchody | Červená čísla | Pokračující výprodej | Snížení hodnoty dolaru | Plaza Accord | Dohoda v hotelu Plaza | Otevření Wall Street | Burza FTX | Alokovat kapitál | Jeremy Hunt | Tradingový portál FXstreet.cz | Pokles cen nemovitostí | Volkswagen AG | Nejrychleji rostoucí | iShares Core S&P 500 | PayPal Holdings (PYPL.US) | Lukáš Raška | Omezení COVID | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | FTT | Krach FTX | Investování do zemědělských komodit | Akcie ze světa pšenice | Sam Bankman-Fried | Zakladatel FTX | Bankman-Fried | Gen Digital | GEN | Vincent Pilette | Norton | LifeLock | Avira | AVG | ReputationDefender | Historie antivirových firem | Piriform | Alwil | Alwil Software | Akcie americké firmy | Smith Micro Software | Matěj Široký | Budování pozice | POSCO | Obrovský výprodej | Komunistické strany | Pokles společnosti | Kapitalistické země | Svobodné podnikání | Three Arrows Capital | Novinky | Administrativa | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | BlockFi | Výběry | Šéf kryptoburzy | Kryptoburzy FTX | Bali | Andrew McCaffery | Vklady zákazníků | Společnost Genesis | Americká makléřská společnost | Makléřská společnost Genesis | Klienti společnosti Genesis | Klienti společnosti | Zastavení výběrů | Společnosti BlockFi | FTX Sam Bankman-Fried | Náhlý krach | Náhlý krach FTX | Konkurz BlockFi | CZ | Akcie společnosti Carvana (CVNA.US) | Akcie společnosti Carvana | Ministr financí Jeremy Hunt | Net Asset Value | Seriál o ETF | Akcie ETF | Mitsubishi UFJ | Krungsri Bank | Finanční vypořádání | Podnikání společnosti | Vonovia SE | Akcie Vonovia SE | Akcie Vonovia | Vývoj ceny akcie Vonovia | Půjčovna kryptoměn | Americká půjčovna kryptoměn | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Geografická diverzifikace | Idiosynkratické prvky | Inflace vs. úrokové sazby | Ekonomické prostředí | Graf akcií | Zajímavé investiční příležitosti | Varování | Trafigura | Čistá hodnota aktiv | IPO v USA | Zisky společnosti | Bankovní rady ČNB | iShares Core S&P 500 ETF | Společnost BlackRock | IVV | ETFs | Pokles likvidity | Vysoké sazby | Měnová unie | Právo | Federální společnost pro pojištění vkladů | FDIC | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Silvergate | Gabriella Fitzgeraldová | Remitence | The Miami Herald | Miami Herald | Společnost Western Union | Býčí sentiment | Akcie dánské společnosti | Bavarian Nordic | BAVA.DK | Bavarian Nordic (BAVA.DK) | Dánské společnosti | Globalizace | Genesis Global Capital | Digital Currency Group | DCG | Digital Currency Group (DCG) | ETF bestsellery | Bestsellery podle Patria | Branislav Soták | Analytik Patria Finance | Patria Finance Branislav Soták | Silná koruna | Fiat money | Doktorát z ekonomie | Netradiční investice | Bitcoin praní špinavých peněz | Papírové dolary | Trh NFT | Období nejtvrdších lockdownů | Spekulativní věci | Hodnoty NFT | ICO tokeny | Úvěrová delikvence | Obrovská ztráta | Deposit facility | Ekonomické překvapení | Nadopování trhů | Intervenční činnost | Intervenční činnost České národní banky | Činnost České národní banky | Spekulativní aktivum | Standardní investiční příležitosti | SatoshiLabs | Ve vatě | Dark Web | Sex, drogy a bitcoiny | Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny | Ekonomické bubliny | Platební instituce | Platební instituce Roger | Ludwig von Mises | Konkrétní měny | Akciové tituly | Rozhodování ECB | Nejvyšší inflace | Nejvyšší inflace v Evropské unii | Výhled trhů | Fanoušek Bitcoinu | Velké recese | Invest | Vyšší náklady | Tržní hodnota akcií ETF | iNAV | Intraday Net Asset Value | Pohledávky ETF | Liabilites | Získaná hodnota | Neuhrazené faktury | Hodnota NAV | Čistá hodnota jmění | Akcie společnosti C3.ai | AI.US | C3.ai (AI.US) | Média | Adnoc Gas | Viceguvernérka České národní banky | Viceguvernérka | Turecký státní majetkový fond | Státní majetkový fond | Majetkový fond | Recharge Industries | Britishvolt | Australská firma | Scale Facilitation | Scion Asset | Akcie C3.ai | C3.ai | Akcie C3.ai (AI.US) | Banka Silvergate | Společnost Silvergate Capital Corporation | Silvergate Capital Corporation | Banka Silvergate Capital | Galaxy Digital | Kryptoburza Coinbase | Šéf kryptoburzy Binance | Silvergate Exchange Network | Investice do realitních fondů | opPORTUnity | Zájem o nemovitostní fondy | Výnosy z nemovitostí | SVB Financial | SVB | Americká SVB | Bankovní krach | Největší bankovní krach | Největší bankovní krach v USA | Bankovní krach v USA | Bankovní regulační orgány | Potíže SVB | SVB Financial Group | Kalifornské bankovní regulační orgány | Circle | Společnost Circle | Krach SVB | Vklady | Pád banky SVB | Pád banky | Vývoj akcií SVB | Problém nerealizovatelných ztrát | Riziko zvedání sazeb | Riziko zvedání sazeb pro dluhopisy | Nezrealizované ztráty | Morální dilema | First Republic | Americký bankovní sektor | First Republic Bank | Vývoj akcií First Republic Bank
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Reuters | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Hospodářství Evropské unie
Hospodářství subsaharské Afriky
Hospodářství Velké Británie
Hospodářství východní Asie
Hospodářství země
Hospodářští poradci
Hotelnictví
Hot Forex
HotForex
Hotforex-crypto.trade

Následující klíčová slova

Hotovostní pozice
Hotovostní prostředky
Hotovostní transakce
Hot penny stocks
Hotspot FX
Hot stocks
Hot tips
Household Energy Price Index
House money
House money efekt
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít