Středa 29. května 2024 17:49
reklama
Purple trading AI
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Fintokei SwiftTrader

Hotovost

C:\fakepath\investice-29052024.jpg

Jak se pojistit na druhou polovinu roku 2024?

29.05.2024 Známé burzovní přísloví praví: „Sell in May and go away“. I když se historicky o pravdivosti tohoto rčení dá diskutovat, protože se statisticky nedá prokázat, jeden pozitivní důsledek se dá určit. Kdo prodá své portfolio v květnu, může se v klidu připravit na prázdniny a vrátit se až v září. Letní obchodování bývá často velmi nudné s jedinou výjimkou, a tou je výsledková sezona za druhé čtvrtletí. Tato sezona však začne až ve druhé polovině roku. Jak se tedy připravit na zbytek roku?
C:\fakepath\xtb-13052024.png

Buffett investorům: odprodej Applu, strach z AI a příležitosti v Kanadě

13.05.2024 Na začátku měsíce se v Omaze opět konalo tradiční setkání akcionářů společnosti Berkshire Hathaway v čele s legendárním investorem Warrenem Buffettem. Tomuto setkání se také neformálně říká „Woodstock pro kapitalisty" a letos bylo plné Buffettových zajímavých názorů na svět a investování. Co Věštec z Omahy, jak se Buffettovi obvykle přezdívá, předpověděl tentokrát?
C:\fakepath\Argentina2.jpg

Argentina vydává kvůli inflaci bankovku v hodnotě 10.000 pesos

10.05.2024 Argentinská centrální banka zavádí novou bankovku v hodnotě 10.000 pesos (zhruba 262 Kč). Je to pětkrát vyšší hodnota, než jakou měla v této jihoamerické zemi dosud nejhodnotnější bankovka. Centrální banka o tom informovala na svém webu. Zavedením bankovky s vysokou nominální hodnotou reaguje na devalvaci, za kterou stojí dlouhotrvající vysoká inflace. Ta patří k nejvyšším na světě a kvůli špatné hospodářské situaci byla ve čtvrtek v zemi generální stávka.
img

Nejdůležitější body z letošního sjezdu akcionářů Berkshire Hathaway

07.05.2024 "Letošní sjezd akcionářů Berkshire byl v poněkud utlumené náladě, protože se tentokrát pořádal po dlouhé době bez již zesnulého Charlieho Mungera. Na Buffettovi to bylo poznat. Ovšem i letošní sjezd nabídne investorům velmi cenné poznatky a vhledy do Buffettovi mysli, ohledně trhů a ekonomiky", říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Diverzifikace v době koncentrovaných akciových trhů – výzkum Goldman Sachs

03.05.2024 „Koncentrované akciové trhy nejsou z historického hlediska nijak extrémní. Přesto ovšem existují důvody, proč je vhodné diverzifikovat portfolio do jiných sektorů a trhů,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Fidelity International: Vyplácení dividend

03.05.2024 Vzpomínáte si, jaké to je mít výnos? Jak ukazuje rok 2024, vydělávání peněz na akciovém trhu v dlouhodobém horizontu není jen o výběru správných růstových titulů.
img

Akcie společnosti Alphabet po zveřejnění čtvrtletních výsledků vzrostly o více než 12 % 🖥️

26.04.2024 Výsledky Alphabetu dopadly lépe než očekávání trhu a vyhlídky společnosti z hlediska růstu AI a cloudového segmentu i budoucnosti reklamního segmentu jsou investory vnímány pozitivně. Dalším vřele přijatým faktorem trhu je návrat k rostoucí dynamice výnosů z cloudového segmentu. Alphabet také oznámil svou vůbec první dividendu a program zpětného odkupu akcií v hodnotě 70 miliard dolarů.
img

Invesco: Rostoucí výnosy státních dluhopisů, klesající ceny ropy a jestřábí řeči FEDu

26.04.2024 Minulý týden vzrostly výnosy desetiletých amerických státních dluhopisů na úroveň, která nebyla zaznamenána od listopadu loňského roku. Důvodem byl před několika týdny zveřejněný index spotřebitelských cen v USA (CPI), který byl vyšší, než se očekávalo, a který způsobil, že trhy změnily svůj kolektivní názor na politiku Federálního rezervního systému (Fed) v tomto roce.
img

Překvapí americká zpráva o HDP trhy?

25.04.2024 Dnes ve 13:30 BST budou zveřejněny předběžné údaje o HDP z USA za 1. čtvrtletí 2024. Konsenzus ukazuje na průměrný anualizovaný růst 2,6 % ve srovnání s konečnými 3,4 % v předchozím čtvrtletí. Přestože se očekává pokles dynamiky růstu, hodnoty jsou stále vyšší než historické průměry.
img

Fidelity International: Asijské akcie v éře dividend

23.04.2024 Čína, Japonsko a Jižní Korea zintenzivnily snahu dotlačit podniky k vyšším dividendám a zpětným odkupům akcií. Asie je pro investory už dlouho především příběhem růstu, mohou tak vládní reformy uvolnit hodnotu dividendových akcií v tomto regionu?
img

Do čeho investovat v době války?

22.04.2024 Může se zdát, že mezi rizikem a nejistotou je pouze minimální rozdíl, ale není tomu tak. Riziko znamená, že lze na základě přiměřeného datového vzorku vyčíslit pravděpodobnost, zatímco v případě nejistoty je podobná kvantifikace nemožná. Geopolitické události se ze své podstaty pojí s nejistotou a mají širší paletu neznámých důsledků.
C:\fakepath\patrik-urban-14042024-2.png

VIDEO: 🔴 Buffettův indikátor bliká rudě 😱 | Bublina je tu 💣 | Buffett hromadí hotovost 💥 | Čeká se kolaps ❌

15.04.2024 Pravidelný týdenní komentář k aktuálnímu vývoji na finančních trzích (forex, komodity, akcie, akciové indexy a kryptoměny) od profesionálního tradera a analytika Patrika Urbana ze společnosti FXstreet.cz.
img

Banky na Wall Street se po výsledcích za 1. čtvrtletí obchodují smíšeně

12.04.2024 Obchodníkům byly dnes nabídnuty první zprávy za 1. čtvrtletí od hlavních bank na Wall Street. JPMorgan (JPM.US), Wells Fargo (WFC.US) a Citigroup (C.US) dnes před zahájením peněžní seance na Wall Street zveřejnily své výsledky za leden až březen 2024. Celkově se zprávy ukázaly jako poněkud konzervativní, což vyvolalo smíšenou reakci v předobchodní fázi.
C:\fakepath\SP-500-11042024-uvod.png

Index S&P 500: Kompletní průvodce pro investování a trading

11.04.2024 Index S&P 500 je jedním z nejznámějších a nejsledovanějších akciových indexů na světě. Zahrnuje akcie 500 největších amerických společností obchodovaných na burzách NYSE a NASDAQ. Index je považován za barometr výkonnosti amerického akciového trhu a často slouží jako ukazatel celkového zdraví ekonomiky Spojených států. Investice do indexu S&P 500 jsou populární volbou pro začátečníky i pokročilé investory. Pro investici do tohoto indexu můžete využít různé finanční nástroje, jako jsou CFD, ETF (Exchange Traded Funds), futures kontrakty nebo opce.
img

Investice & daně. Kdy máte klid a kdy musíte vyplňovat přiznání?

11.04.2024 Obliba investování u nás roste. Jen v podílových fondech Češi zhodnocují už přes 938 miliard korun, další stovky miliard mají investoři v akciích, burzovně obchodovaných fondech a dalších aktivech. Se vzrušujícím investičním světem je ale spojena i méně zábavná povinnost, a to jsou daně. Podívejte se, co si jako běžný investor ohlídat. A není třeba panikařit, dost možná se vás povinnost podávat daňové přiznání nebo nutnost do něho zahrnovat své investice týkat nebude.
img

Makro výhled: Jde o volby a udržení status quo

10.04.2024 Náš první výhled zdůrazňuje, že "volební optimismus a rallye na akciích zatím maskují nepříjemné pravdy, které se skrývají za naší ekonomikou, kde dluh stále roste rychleji než HDP".
img

Portu překročilo 30 miliard korun pod správou. Investorům sníží poplatky podle objemu investic

10.04.2024 Online investiční platforma Portu překonala milník 30 miliard korun pod správou. Zároveň od začátku května změní sazebník poplatků. Základní 1% sazba se nově snižuje s větším objemem vložených prostředků až na pouhých 0,4 %. Lze ji dále kombinovat se slevovým programem pro dlouhodobé investory. S fixací investičního horizontu se tak lze dostat až na 0,24 % p.a. Platforma tak pokračuje ve své snaze o zjednodušování a zefektivňování investování.
img

Prosím o účet, zaplatím bitcoinem. Nová funkce umožní uživatelům Coinmate rychlé mikroplatby

10.04.2024 Rychlejší a efektivnější placení bitcoinem – to nyní nabízí česká kryptoburza Coinmate. Funkce Lightning Network, která je druhou vrstvou nad samotným Bitcoin blockchainem, bude sloužit především pro malé a opakující se platby. Lightning poskytne uživatelům příležitost jednoduše vkládat a posílat bitcoin za minimální transakční poplatky. Qerko nedávno zavedlo možnost platit bitcoinem například kávu nebo oběd v restauraci a Coinmate zavedením funkce LN umožní toto placení svým uživatelům, a to zcela zdarma.
img

Invesco: 2024 – Návratnost dluhopisového trhu

02.04.2024 Rokům 2022 i 2023 dominovala vysoká inflace a zvyšování úrokových sazeb, což vedlo k prudkému přecenění částí trhu citlivějších na duraci – tedy státních dluhopisů a korporátních dluhopisů investičního stupně. „Trhy korporátních dluhopisů s vysokým výnosem si vedly lépe, my jsme ale nyní opatrnější, pokud jde o dopad zvýšených nákladů na refinancování a zhoršujícího se ekonomického prostředí na emitenty z řad podniků s vyšší mírou zadlužení,“ říká Alister Brown, produktový ředitel společnosti Invesco.
img

Invesco: Významný týden pro měnovou politiku je pro trhy dobrým znamením

27.03.2024 Již delší dobu tvrdím, že měnová politika má na trhy nadměrný vliv. Začalo to v době, kdy hlavní centrální banky prováděly mimořádně uvolněnou a experimentální měnovou politiku v boji proti globální finanční krizi. Pokračovalo to však i v posledních několika letech, kdy jsme byli svědky masivního zpřísňování měnové politiky v boji proti pandemické inflaci, což mělo dramatický dopad na trhy v roce 2022. Vzhledem k významu měnové politiky pro řízení trhů byl minulý týden významný, neboť se sešlo pět centrálních bank vyspělých trhů a sedm centrálních bank rozvíjejících se trhů a proběhla přijetí dvou historických rozhodnutí.
img

Invesco: Tři důvody, proč bychom mohli být svědky růstu japonských akcií

21.03.2024 Připadá mi, jako bychom se vrátili na konec osmdesátých let. Ne proto, že bych nosila vysoké tenisky Reebok, džíny Guess a bundy Esprit nebo poslouchala Men at Work a Yes, ale proto, že panuje velké vzrušení okolo japonské ekonomiky – a japonské akcie zažily v uplynulém roce silnou rallye.
img

Fidelity International: Zpátky do reality – pravidelný příjem v roce 2024

13.03.2024 Investování za účelem dosažení pravidelného příjmu se oproti předpandemické době nízkých úrokových sazeb a kvantitativního uvolňování radikálně změnilo. Poprvé po mnoha letech může být úrok na peněžním vkladu lákavou alternativou. „Uložení“ peněz v ultradefenzivní hotovosti však obnáší vlastní rizika a nenabízí žádnou příležitost ke kapitálovému zhodnocení. Rok 2024 proto bude ve znamení hledání alternativ k hotovosti.
img

Předpověď ceny bitcoinu: očekává 80 000 dolarů uprostřed rozruchu kolem ETF a odvážného kroku společnosti MicroStrategy

05.03.2024 Cena bitcoinu se vydává na pozoruhodnou cestu a v úterý se obchoduje nad 66 600 USD. Díky této eskalaci se Bitcoin blíží svému historickému maximu, když se kryptoměna dotkla 68 600 USD, což signaliuzuje potencionální průlom kryptoměn.
img

Některé banky doporučují klientům nevybírat peníze z bankomatů Euronetu

01.03.2024 Některé banky doporučují klientům nevybírat peníze z bankomatů společnosti Euronet, které jim podle nich strhávají peníze za nevyžádanou informaci o zůstatku na účtu. Vyplývá to z jejich vyjádření pro ČTK. Ředitel Euronet ČR Ondřej Kozák ale tvrdí, že poplatek stanovují samy banky a Euronet na to nemá vliv. Podle bank není služba Euronetu pro jejich klienty transparentní.
img

Francouzský Atos už nejedná s Křetínským o převzetí své divize, nedohodli se

28.02.2024 Francouzská technologická firma Atos ukončila jednání se společností EP Equity Investment (EPEI) českého podnikatele Daniela Křetínského ohledně převzetí své ztrátové konzultační divize Tech Foundations. Atos dnes oznámil, že se s Křetínským nedohodli. Podle agentury Reuters jde o první velký neúspěch Křetínského ve Francii, kde má za sebou řadu akvizic. Křetínského mluvčí Daniel Častvaj ČTK sdělil, že oficiálně to komentovat nebudou.
img

Beyond Meat roste v premarketu o 50 %, protože investoři vidí další katalyzátory budoucí ziskovosti 📈

28.02.2024 Akcie společnosti Beyond Meat (BYND.US), výrobce rostlinných náhražek masa s vysokým obsahem bílkovin, dnes před zahájením obchodování na Wall Street posilují o více než 50 %. Společnost se snaží zotavit z období vysokých nákladů a utlumené poptávky po drahých rostlinných výrobcích. I když potíže, které zažívá, rozhodně nejsou u konce, investoři doufají v postupné zlepšování ziskovosti. Akcie společnosti zažily v posledních letech masivní výprodej, během něhož kapitalizace společnosti klesla z více než 14 miliard dolarů v roce 2020 na současných méně než 500 milionů dolarů. Proč tolik euforie po čtvrtletních výsledcích a "překlopí" se spotřebitelé v zájmu vlastního zdraví opět na rostlinné maso?
img

Příběh na trhu: Beyond Meat stoupá v předobchodní fázi o 50 %, protože investoři vidí další katalyzátory budoucí ziskovosti 📈

28.02.2024 Akcie společnosti Beyond Meat (BYND.US), výrobce rostlinných náhražek masa s vysokým obsahem bílkovin, dnes před zahájením obchodování na Wall Street posilují o více než 50 %. Společnost se snaží zotavit z období vysokých nákladů a utlumené poptávky po drahých rostlinných výrobcích. I když potíže, které zažívá, rozhodně nejsou u konce, investoři doufají v postupné zlepšování ziskovosti. Akcie společnosti zažily v posledních letech masivní výprodej, během něhož kapitalizace společnosti klesla z více než 14 miliard dolarů v roce 2020 na současných méně než 500 milionů dolarů. Proč tolik euforie po čtvrtletních výsledcích a "překlopí" se spotřebitelé v zájmu vlastního zdraví opět na rostlinné maso?
C:\fakepath\akcie-27022024.jpg

Velcí hráči trhy shortují

27.02.2024 Když se podíváme na vývoj kurzu akcií Nvidie, která již atakuje hranici 800 USD za kus a od začátku roku posílila o 64 %, a nebo na růst bitcoinu v poslední době, musíme nabýt dojmu, že trhům nic nehrozí.
img

Invesco: Digitální měny centrálních bank – Budoucnost peněz?

22.02.2024 Digitální měny centrálních bank (CBDC) jsou digitalizovanou měnou s nuceným oběhem. V současné době se digitálními měnami centrálních bank aktivně zabývá 130 zemí, které tvoří 98 % světového HDP. Z toho 31 zemí provádí (nebo dokončilo) pilotní studii. Některé menší centrální banky v Karibiku již dokonce CBDC vydaly, a dokonce i Čína postupně pokračuje v rozšiřování svého pilotního projektu "digitálního jüanu". O co tedy jde?
C:\fakepath\trader-12022024-54-zm.jpg

Kosovští Srbové protestovali v Mitrovici proti zavedení eura jako jediné měny

12.02.2024 Tisíce kosovských Srbů dnes v etnicky rozdělené Mitrovici protestovaly proti vládnímu rozhodnutí používat euro jako jedinou platnou měnu i v oblastech, kde žije srbská menšina. Kosovští Srbové, kteří obývají hlavně severní část Kosova, chtějí nadále používat srbské dináry. Informovaly o tom agentury AP a Reuters, podle nichž byla demonstrace poklidná.
img

Dvě třetiny Čechů si odkládají na důchod. Téměř pětina naopak nemůže, protože na to jednoduše nemá

06.02.2024 Dvě třetiny Čechů si odkládají tak, aby si mohly zpříjemnit důchod. Více než polovina lidí, kteří si z různých důvodů neodkládají, jednoduše nedisponuje dostatkem peněz, a vše obratem využije na živobytí. Muži jsou odvážnější než ženy a více diverzifikují portfolio produktů, skrze které si odkládají. Vůle přilepšit si roste s věkem. Index investiční gramotnosti ukázal, že se Češi a Češky v investičních znalostech zlepšují. O novince, Dlouhodobém investičním produktu, ale zatím moc neví. Dva z pěti Čechů, kteří si odkládají, DIP neznají, naopak téměř třetina jej zvažuje. Ukázal to průzkum, který pro investiční platformu Portu vypracovala na přelomu roku agentura IPSOS a zúčastnilo se jej 1050 respondentů.
img

eToro: Fed se dostává do centra dění, trhy s kryptoměnami jsou poměrně utlumené

06.02.2024 Kryptotrhy zažily minulý týden z hlediska cenových výkyvů poměrně klidný týden, jelikož do popředí zájmu se dostalo rozhodnutí Federálního rezervního systému o úrokových sazbách a tisková konference.
img

Goldman Sachs: zůstaňte zainvestování v amerických akciích

06.02.2024 „Ačkoli jsou nyní americké trhy dražší, existuje několik důvodů, proč strategická skupina Goldman Sachs doporučuje i nadále držet americké akciové tituly,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

New York Community Bank se po snížení dividendy propadla o 35 %

31.01.2024 New York Community Bank (NYCB.US) je dnes jednou z nejvýkonnějších amerických akcií a zahájila hotovostní seanci s více než 40% medvědím cenovým rozdílem. Akcie banky se dnes obchodují pod tlakem po zveřejnění neuspokojivých zisků za 4. čtvrtletí 2023. Velká tvorba rezerv a zhoršující se výhled zisku donutily společnost snížit čtvrtletní dividendu o přibližně 70 %!
img

US OPEN: Společnost SoFi Technologies vzrostla o 15 % v prvním čtvrtletí

29.01.2024 Indexy Wall Street se ve srovnání s pátečními závěrečnými úrovněmi na začátku dnešní peněžní seance v USA obchodují jen málo. Situace na světových finančních trzích je po týdnu klidná. Víkendový útok dronu na základnu americké armády v Jordánsku, který zabil 3 americké vojáky, nespustil žádné velké pohyby na akciových trzích, zatímco skok v cenách ropy byl spíše malý a krátký. Nadcházející nápor špičkových amerických technologických zisků naplánovaný na tento týden, stejně jako středeční rozhodnutí FOMC, jsou potenciálními hybateli pro americké indexy v nadcházejících dnech.
img

Air Bank připravila platby, které spojuje placení z účtu na účet a platby kartou

23.01.2024 Air Bank připravila platební řešení Cvak, které spojuje možnost placení z účtu na účet a platby digitalizovanou platební kartou. Nová služba má zlepšit dostupnost bezhotovostního placení u malých obchodníků, řekl novinářům ředitel Air Bank Michal Strcula. Řešení je koncipované tak, aby se k němu mohly připojit i ostatní banky. Letos se k projektu připojí Fio banka, mBank a Moneta Money Bank.
img

PENZIJNÍ FONDY V ROCE 2023: Účastnické fondy loni vydělaly až 30 %. Zajímavé zhodnocení přinesly i ty méně rizikové

08.01.2024 Účastníci doplňkového penzijního spoření (DPS), kteří v roce 2022 spořili v dynamických fondech, zaznamenali největší propady za 10letou historii účastnických fondů. Rok 2023 byl naopak pro akciové strategie jedním z nejlepších a ani klienti, kteří spoří v konzervativních fondech, nebyli o výnosy ochuzeni, uvádí čerstvá analýza společnosti Freedom Financial Services.
img

Invesco: Globální alokace aktiv pro rok 2024

03.01.2024 Vzhledem k našemu názoru, že rok 2024 přinese mnohem nižší úrokové sazby, očekáváme lepší výnosy u aktiv s pevným výnosem a také to, že rizikovější aktiva budou těžit z nižších sazeb a dalších vyhlídek na růst. Celkově předpokládáme nejlepší výnosy od roku 2019 i u dalších aktiv. V důsledku toho snižujeme v rámci naší modelové alokace aktiv hotovost na nulu, zatímco zvyšujeme váhu u investičního stupně, vysokého výnosu (rizikových aktiv), bankovních úvěrů a REITS (vše nadváha) a akcií (stále podváha). Preferujeme aktiva evropských a rozvíjejících se trhů (EM).
img

Paul Jackson, Invesco: Výhled pro alokaci aktiv pro první čtvrtletí roku 2024

29.12.2023 Ekonomiky v průběhu roku 2023 byly oproti předchozím odhadům odolnější, ale domníváme se, že zpomalují. Očekáváme, že inflace bude v roce 2024 nadále klesat, i když méně plynule než v roce 2023. Hlavní západní centrální banky začnou ve druhém čtvrtletí roku 2024 uvolňovat své sazby. Historie naznačuje, že jakmile Fed začne s uvolňováním měnové politiky, učiní tak rychle.
img

Uber vstoupí do S&P 500 🗽 Bude reagovat na známý "fenomén" Wall Street?

11.12.2023 Po několika měsících burzovní horské dráhy na akciích Uberu se letos podařilo akcie společnosti zvýšit o téměř 150 %, takže jejich výnos je srovnatelný s výnosem Bitcoinu. Nyní se Uber nachází v bodě obratu. Nedávno se jí podařilo dosáhnout ziskovosti a nyní před společností stojí velká příležitost. Dne 18. prosince letošního roku se Uber připojí k "elitní" skupině společností kótovaných na největším americkém indexu S&P 500, kde nahradí společnost Sealed Air Corp.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 30. listopadu 2023

30.11.2023 Z nového průzkumu Bank of Canada vyplývá, že Kanaďané jsou v drtivé většině proti tomu, aby jejich centrální banka vydala digitální měnu (CBDC).
img

Akcie Vítkovy CPI oslabují, zpráva spekulantů firmu obviňuje z podvodů

21.11.2023 Akcie a dluhopisy realitní společnosti CPI Property Group dnes na burzách výrazně oslabují. Reagují na zprávu spekulantů z americké investiční společnosti Muddy Waters Research, podle kterých hlavní akcionář CPI, český podnikatel Radovan Vítek, lže o skutečné hodnotě firmy. Informovala o tom agentura Reuters.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 20. listopadu 2023

20.11.2023 Komise pro cenné papíry (SEC) dala burzám podrobné pokyny k listingu a obchodování bitcoinových spotových ETF. Mnohé nasvědčuje tomu, že schválení ETF je blízko.
img

Fidelity International: Jak by měli investoři do dluhopisů přehodnotit strategie, když se centrální banky rozhodly dát si pauzu?

16.11.2023 V současné době je možné získat atraktivní výnos z kombinace kvalitních státních a podnikových dluhopisů, které jsou relativně méně rizikové, což ukazuje i následující graf. Vyšší výnosy znamenají, že investoři mohou mít kvalitnější nástroje, aby si zajistili příjem.
C:\fakepath\buffett 16102013.jpg

Buffettova společnost prodala podíly v GM a dalších firmách, hromadí hotovost

15.11.2023 Investiční společnost Berkshire Hathaway amerického miliardáře Warrena Buffetta prodala podíly v automobilce General Motors (GM), farmaceutické firmě Johnson & Johnson a ve výrobci spotřebního zboží Procter & Gamble. Snížila rovněž podíl v internetovém obchodě Amazon. Objem hotovosti firmy Berkshire se tak vyšplhal na rekordních 157,2 miliardy dolarů (přes 3,5 bilionu Kč). Vyplývá to ze zprávy pro regulační úřady, na kterou dnes odkazuje agentura Reuters.
C:\fakepath\Cina-2.jpeg

Čína zaznamenala poprvé od roku 1998 schodek zahraničních investic

14.11.2023 Čína má za tři měsíce do konce září u zahraničních investic deficit 11,8 miliardy dolarů (271 miliard Kč). Stalo se to poprvé od roku 1998, kdy se tyto údaje začaly v zemi sledovat. Podle serveru BBC vývoj naznačuje, že zahraniční podniky místo aby v Číně své zisky reinvestovaly, spíše je ze země stahují. Peking se potýká s pomalejším růstem ekonomiky a s nízkými úrokovými sazbami, zatímco spory se Spojenými státy vyvolávají pochybnosti o hospodářském potenciálu Číny.
img

Virgin Galactic po výsledcích vzroste o 30 %.

09.11.2023 Společnost Virgin Galactic (SPCE.US) dnes po ukončení seance na Wall Street vzrostla o 30 % poté, co včera oznámila výsledky za 3. čtvrtletí 2023. Společnost vykázala lepší než očekávané tržby, menší než očekávané ztráty a také menší než očekávané spálení hotovosti.
img

Roblox po výsledcích za 3. čtvrtletí vzrostl o 18 %.

08.11.2023 Společnost Roblox (RBLX.US), americký vývojář videoher, se dnes obchoduje téměř o 20 % výše. Akcie zahájily dnešní obchodování s masivním býčím cenovým rozdílem po zveřejnění zprávy o zisku za 3. čtvrtletí 2023. Společnosti se podařilo překonat očekávání ve všech hlavních metrikách. Pojďme se rychle podívat na vydání!
img

US Open: moment nejistoty po komentářích Fedu 📌

07.11.2023 Druhý den tohoto týdne přináší na trzích mírné oživení. Hawkish komentáře členů FOMC připomínají investorům, že Fed ještě nedokončil cyklus zvyšování úrokových sazeb. Připomeňme, že zisky z minulého týdne byly skutečně taženy těmito spekulacemi. Při otevření se hlavní indexy Wall Street obchodují na relativně plochých úrovních. Na forexovém trhu pozorujeme výrazné posílení dolaru, což je důvodem razantnějších pohybů na párech jako USD/JPY nebo EUR/USD. Výnosy 10letých amerických dluhopisů tento týden mírně posílily na 4,60 %, i když dnes ztrácejí. Zlato a další drahé kovy po zbytku trhů ztrácí.
img

Investiční program ivy se rozrostl o nové konzervativní portfolio ivy money. Klientům bude sloužit jako zajímavá alternativa ke spořicím produktům

07.11.2023 Unikátní český investiční program ivy inspirovaný strategiemi zhodnocování peněz prestižních amerických univerzit je bohatší o nové portfolio. K dosavadním vyváženým variantám přibyla také konzervativní volba ivy money. Ta představuje alternativu k běžnému bankovnímu spoření, ve srovnání s ním ale nabízí vyšší výnos, navíc bez horního limitu objemu investice. „Portfolio ivy money je určené jak klientům, kteří si přejí dlouhodobě zhodnocovat hotovost s velmi nízkým rizikem, tak těm, kteří vyčkávají na lepší příležitost pro vstup na trhy s dynamičtějšími aktivy a nechtějí, aby jejich peníze mezitím přicházely o kupní sílu,” říká Patrik Novotný, portfolio manažer programu ivy a investiční stratég společnosti Colosseum, která program ivy založila.
img

Proč cena bitcoinu raketově roste na 35 000 dolarů? 5 hlavních důvodů:

24.10.2023 Cena bitcoinu poprvé od začátku května 2022 vzrostla nad 35 000 dolarů, k čemuž existuje řada důvodů, které přesahují pouhé spekulace. Toto je pět nejdůležitějších důvodů.
img

Fed Bostic očekává snížení sazeb na konci roku 2024

20.10.2023 Fed Bostic dnes pronesl projev, ve kterém zasadil pozitivní tón americké ekonomice a naznačil, že má stále velkou dynamiku. Bostic řekl, že očekává, že inflace bude nadále klesat. Pokud jde o sazby, řekl, že neočekává, že by Fed snížil sazby před polovinou roku 2024, ale takový krok by mohl přijít koncem roku 2024. Jeho výroky však na USD trhu nevyvolaly žádnou zásadní reakci.
img

OPRAVDU MÁ SMYSL INVESTOVAT? Krach à la 1987, Fed neví..., a hotovost v portfoliu

20.10.2023 Týdenní videokomentář: akcie, indexy, Forex, komodity a kryptoměny.
img

Deflaci a liberalismus nahrazuje inflace a protekcionismus, řekl Pírko na Vyšehradském fóru

19.10.2023 Globální ekonomika se za posledních deset let výrazně posunula od liberalismu k větším státním zásahům ze strany vlád i centrálních bank. Podíl na tom mají protekcionistické a populistické vlády, tisk peněz, demografické proměny, nebo příchod válek, řekl na investiční konferenci Vyšehradské fórum ekonom Štěpán Pírko.
C:\fakepath\trader-19102023-40-zm.jpg

Ekonom: Globální ekonomika se posunula od liberalismu k větším státním zásahům

19.10.2023 Globální ekonomika se za posledních deset let výrazně posunula od liberalismu k větším státním zásahům ze strany vlád i centrálních bank. Podíl na tom mají protekcionistické a populistické vlády, tisk peněz, demografické proměny nebo příchod válek, řekl na investiční konferenci Vyšehradské fórum ekonom investičního fondu Bohemian Empire Štěpán Pírko.
img

Fed už možná úrokové sazby nezvýší

19.10.2023 Nedávné zprávy z Blízkého východu šokovaly globální trhy a způsobily výrazný pokles akciových trhů po celém světě. To však nespustilo růst dolaru, ale naopak zvýšilo poptávku po zlatě.
img

Nastává éra dluhopisů?

18.10.2023 Dluhopisy jakožto třída aktiv jsou obecně považovány za konzervativní a bezpečnou investici. Nicméně dlouhou dobu byly stěží ziskové, a tak byly v portfoliích investorů podvažovány ve prospěch jiných, především akciových investic. Nyní se ale karta obrací, stojí za to věnovat těmto cenným papírům pozornost.
img

Průzkum analytiků společnosti Fidelity: Růst nákladů je zpět

11.10.2023 Navzdory více než ročnímu úsilí centrálních bank o zkrocení inflace ukazuje nejnovější průzkum, který pořádala společnost Fidelity International mezi svými analytiky, že tlak na pracovní náklady stále nepolevuje. Dobrou zprávou je, že většina analytiků nevěří, že vysoké úrokové sazby přivedou americkou ekonomiku do hluboké recese.
img

Investiční strategie generací: Jak investují boomeři, X, mileniálové a generace Z?

10.10.2023 Každá generace se potýká s odlišnými ekonomickými podmínkami, a to má zásadní vliv na jejich finanční návyky a postoj k investování. Finanční odborníci zkoumali tyto rozdíly a identifikovali specifické investiční tipy, které mohou pomoci každé generaci optimalizovat a zefektivnit svá portfolia. Pojďme se podívat na investiční návyky a doporučení pro jednotlivé generace blíže.
img

Bitcoin je ve třetím čtvrtletí na předposledním místě ve výnosech

09.10.2023 Bitcoin (BTC) se ve třetím čtvrtletí letošního roku vyškrábal na samé dno a zaznamenal pro investory ztrátu 11,1 %, čímž sotva překonal dlouhodobé státní dluhopisy, které ve stejném časovém období vykázaly čistých -11,9 %.
img

Společnost Pioneer přeskočila na základě zpráv o převzetí přes 10 % v premarketu

06.10.2023 Akcie společnosti Pioneer Natural Resources (PXD.US), třetího největšího producenta ropy v klíčové oblasti americké Permské pánve, se dnes obchodují na předprodeji o více než 10 % výše. Spouštěčem tak velkého skoku byly zprávy Bloomberg News a Wall Street Journal, které naznačovaly, že ExxonMobil (XOM.US), jeden z amerických ropných supermajorů, se blíží k dohodě o akvizici Pioneer Natural Resources. Zprávy naznačují, že dohoda by mohla ocenit Pioneer až 60 miliard dolarů, což představuje přibližně 20 % nad včerejší závěrečnou cenou. Pokud jsou zprávy pravdivé, pravděpodobně by se jednalo o největší převzetí oznámené v tomto roce.
img

Výhled společnosti Invesco na 4. čtvrtletí 2023

06.10.2023 Očekáváme, že globální ekonomika bude nadále zpomalovat, ale nedávné chování aktiv odpovídá tomu, co bychom očekávali při zrychlení. Proto zůstáváme opatrní a očekáváme u cyklických aktiv období konsolidace.
C:\fakepath\ekonomika-02102023.jpg

Ray Dalio radí: Nejlepší co můžete udělat, je mít hotovost

02.10.2023 Investorská legenda Ray Dalio se ve svém posledním textu zabývá aktuálním makroekonomickým prostředím a jeho dopadem na investice. Dalio je známý tím, že své investiční strategie pravidelně reviduje v závislosti na vývoji na trhu. V současné době se podle něj situace na trhu výrazně změnila a držení hotovosti je nyní nejlepší strategií.
C:\fakepath\Cina-mena.jpg

Čína letos už podruhé snížila požadavek na povinné minimální rezervy bank

14.09.2023 Čínská centrální banka sníží požadavek na povinné minimální rezervy bank o čtvrt procentního bodu, v letošním roce k tomuto kroku přistupuje už podruhé. Smyslem je podpořit hospodářské oživení, které je zatím slabé. Snížení, které platí od pátku, má pomoci udržet přiměřeně vysokou likviditu. Analytici tuto úpravu očekávali, uvedla dnes agentura Bloomberg.
C:\fakepath\trader-14092023-33-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.09.2023 1) Evropská centrální banka (ECB) zvýšila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 4,50 procenta. Ke zvýšení úroků přikročila už podesáté za sebou, zpřísňováním měnové politiky se snaží dostat pod kontrolu inflaci. Část analytiků předpokládala, že ECB už sazby nezvýší. Banka naznačila, že dnešní zvýšení by mohlo být poslední. Zhoršila zároveň výhled ekonomiky eurozóny pro letošek i na další dva roky.
C:\fakepath\britska libra.jpg

V Británii loni poprvé po deseti letech vzrostl počet plateb v hotovosti

14.09.2023 V Británii se loni poprvé po deseti letech zvýšil počet plateb v hotovosti. Podíl na tom zřejmě má současný růst životních nákladů. Spotřebitelé často uvádějí, že je pro ně jednodušší hospodařit s penězi, když mají hotovost. Současně ale počet plateb debetními kartami byl rekordní a na celkovém počtu 46 miliard plateb se debetní karty podílely polovinou. Uvedl to zpravodajský server BBC s odvoláním na údaje svazu bankovního a finančního sektoru UK Finance.
img

Vývoj trhů v prvním pololetí indikuje dlouhodobý růst, potvrzují to i výsledky Portu portfolií

29.08.2023 Finanční trhy v prvním i druhém kvartále letošního roku podávaly slušné výkony. Po letech pandemie, energetické krizi a navzdory probíhající válce nabírají na síle, což se odráží i na výkonnosti investičních produktů. Investiční online platforma Portu dokázala v prvním pololetí doručit výnosy v rozmezí 3-11 % na různých úrovních rizikovosti portfolií. Za poledních 12 měsíců nabídlo uživatelům řadu novinek od investic do kryptoměn přes investice do vybraných akciových titulů až po Odpovědná portfolia. Portu již podruhé v řadě obhájilo titul v kategorii Fintech v soutěži Zlatá koruna. Na přelomu roku chystá spustit Dlouhodobý investiční produkt (DIP), který je daňově zvýhodněnou alternativou spořicích produktů pro zajištění na důchod.
C:\fakepath\Argentina.jpeg

BBC: Jak se Argentina naučila milovat dolar a jak by mohla přijít o peso

17.08.2023 Pokud by pravicový politik Javier Milei, který v nedělních primárkách v Argentině dostal největší počet hlasů ze všech uchazečů o prezidentský mandát, zopakoval svůj úspěch i v říjnových volbách, mohla by zaniknout argentinská měna, kterou by nahradil americký dolar, uvádí server BBC News. Milei totiž ve svém programu slibuje plnou dolarizaci argentinské ekonomiky a zrušení argentinské centrální banky.
img

Společnost Eagle Bulk Shipping s dobrými výsledky za 2. čtvrtletí. Dojde k oživení sazeb za přepravu?

09.08.2023 Jedna z velkých společností v sektoru nákladní dopravy suchých surovin (včetně oceli, uhlí a pšenice) Eagle Bulk Shipping (EGLE.US) vykázala finanční výsledky nad odhady a překvapivě vykázala stále relativně vysoké tržby a zisk na akcii navzdory zpomalení v sektoru nákladní dopravy a podprůměrným sazbám. Společnost se specializuje na provoz středně velkých plavidel.
C:\fakepath\trader-31072023-37-zm.png

Reuters: Makléř eToro prodá na sekundárním trhu akcie za 120 milionů dolarů

31.07.2023 Globální makléřská společnost eToro, která je z Izraele, nabídne na sekundárním trhu akcie za 120 milionů dolarů (2,6 miliardy Kč). S odkazem na své zdroje to dnes uvedla agentura Reuters. Krok přichází déle než rok poté, co firma zrušila plán vstoupit na burzu ve Spojených státech. Podnik nabízí makléřské služby v mnoha zemích světa včetně České republiky.
C:\fakepath\usa-30072023.jpg

Několik důvodů, proč situace v USA není tak špatná

30.07.2023 Zvedání úrokových sazeb se vždy skončí výprodejem akciového trhu. Finanční hotovost se v dlouhodobém horizontu vždy přesune od akcií k dluhopisům. Samozřejmě, je to všechno otázka časování. Pro odhadnutí momentu, kdy to nastane, člověk potřebuje mít jednak velký cit pro odhadnutí nálady na trzích, tak i velký přehled o tom, co se děje v reálné ekonomice. Mezi trhy a reálnou ekonomikou funguje jeden důležitý článek, a tím jsou banky.
img

➡️Netflix reportuje výsledky během stávky v Hollywoodu

19.07.2023 Poprvé od roku 1960 se ve filmovém průmyslu setkáváme s dvojí stávkou. Stávkují spisovatelé i scenáristé, což do značné míry ovlivňuje producenty filmů a seriálů, jako je Netflix. Na druhé straně máme také stávku hollywoodských herců, která se Netflixu rovněž dotýká, i když v podstatně menší míře než velkých filmových studií. Kromě toho se Netflix potýká také se změnami v distribuci svých produktů, které souvisejí s tzv. sdílením hesel. Jak to vše ovlivní finanční výsledky streamovacího gigantu? Udrží si Netflix své vedoucí postavení? Bude i nadále dohánět tržní ztráty ve srovnání s rekordním oceněním v době pandemie?
img

Povinnost přijímat platební karty by pošlapala svobodu podnikání, jednalo by se o jakousi měkčí verzi EET. Ať rozhodne zákazník sám

18.07.2023 Hospodářská komora a někteří politici uvažují o tom, že by mohlo být zákonem daná povinnost podnikům přijímat platby kartou.
img

Invesco: Čtvrtletní výhled pro alokaci aktiv

04.07.2023 Domníváme se, že globální ekonomika nadále zpomaluje a nachází se ve fázi, kterou označujeme jako kontrakci. To vede v rámci naší modelové alokace aktiv k defenzivnímu postavení. Fungujeme ale ve dvanáctiměsíčním horizontu a v tomto časovém rámci očekáváme, že se některé hlavní centrální banky odkloní od vyšších úrokových sazeb (tj. ukončí své „zpřísňování“).
img

Zisk společnosti Nike mírně pod očekáváním. Akcie se ztrátou 2,8 % 📉

30.06.2023 Největší světový výrobce sportovní obuvi a oblečení Nike (NKE.US) oznámil výsledky za čtvrté fiskální čtvrtletí. Přestože tržby v USA i v Číně překonaly očekávání trhu, společnost vykázala mírně nižší zisk na akcii i marže. Trh se obává, že stále značné zásoby budou vytvářet tlak na ceny a že ekonomika může v dalších čtvrtletích zpomalit kvůli opožděnému "plnému" účinku zvýšení úrokových sazeb.
img

KB, Moneta, Air Bank a UniCredit Bank umožní vklady ve sdílených bankomatech

29.06.2023 Od začátku roku 2024 budou moci klienti Komerční banky, Moneta Money Bank, Air Bank a UniCredit Bank postupně vkládat peníze ve sdílené bankomatové síti za stejných podmínek jako u zařízení své vlastní banky. Banky o tom dnes informovaly ČTK ve společném prohlášení. Jde o další krok iniciativy započaté v únoru 2023, kdy tyto banky umožnily klientům vybírat hotovost ve sdílené bankomatové síti.
img

Výhled Invesca na druhou polovinu roku: Očekáváme krátké a mírné zpomalení ekonomiky

29.06.2023 Vstupujeme do druhé poloviny letošního roku a je čas podělit se o pololetní výhled společnosti Invesco. Žijeme nyní ve výjimečné době, mnoho centrálních bank vyspělých ekonomik se stále soustředí na omezení nejhorší inflace za poslední desetiletí. Vyvinul se tlak na snižování inflace, ale zároveň to přineslo výrazné zpomalení globálního růstu a některé finanční problémy, včetně krachů několika amerických regionálních bank. Na tomto pozadí však vidíme odolnost mnoha ekonomik, zejména v oblasti služeb.
img

Firmy očekávají pro příští rok lepší tržby, inflace ale bude dusit podnikání i nadále. Zisky navíc může ohrozit další strašák - horší platební morálka odběratelů

22.06.2023 Firmy z východní Evropy včetně Česka se pro příští rok nejvíce bojí ohrožení svojí ziskovosti. Ačkoli počítají se zvýšením tržeb, nejsou si jisté, zda jim inflace umožní promítnout tento nárůst také do výsledků hospodaření. Průzkum pojišťovny pohledávek Atradius také ukázal, že na trhu panuje obava ze zhoršení platební morálky odběratelů. V jejím důsledku by pak části podniků hrozily problémy s nedostatkem hotovosti.
img

Až 50 miliard navíc by mohli Češi získat lepší správou svých úspor a kompenzovat tak dopad konsolidačního balíčku na své finance

13.06.2023 České domácnosti by mohly ročně získat až 50 miliard korun navíc. Stačilo by, kdyby měli Češi svoje úspory uložené stejným způsobem jako například sousední Němci. Vyplývá to z údajů společnosti Generali Investments v rámci projektu Index finanční dospělosti. Přesunem větší části financí do investic nebo penzijního spoření by Češi pokryli prostředky, o které přijdou v důsledku vládního konsolidačního balíčku.
img

Portu spustilo eurovou variantu investiční rezervy

12.06.2023 Robo-advisory investiční online platforma Portu spustila novou verzi svého nejkonzervativnějšího investičního nástroje. Eurová Investiční rezerva je obdoba opatrnější varianty korunové rezervy a v současnosti obsahuje 99,50 % úročené hotovostní složky. Výše úročení této složky je navázána na hladinu vkladové facility sazby ECB, v současnosti tak naše úročení dosahuje úrovně 2,75 % ročně. Zároveň Portu zvyšuje úročení hotovostní složky u korunových variant Investiční rezervy na 6,60 % ročně.
img

Jednání o americkém dluhovém stropu probíhají

26.05.2023 Americké akciové trhy se mírně zotavily, zatímco euro a britská libra zastavily svůj pokles po zvěstích, že se republikáni a zástupci Bílého domu blíží k dohodě o zvýšení dluhového stropu a omezení federálních výdajů na dva roky.
img

Koupit, nebo vyčkávat? Co napovídá druhá polovina realitního jara a její trendy očima Bezrealitky

23.05.2023 Koupit, nebo vyčkávat? Odpověď za milión dostává konkrétnější obrysy. Na trh se po měsících nejistoty vrátil optimismus a s ním poptávka. Skvělá investiční příležitost se tak s nadcházejícím létem pomalu uzavírá. Zásadní trendy, které budou na konci prvního pololetí formovat realitní trh, přináší digitální realitní služba Bezrealitky.
img

POSLEDNÍ HŘEBÍK DO RAKVE 🛑 RECESE JE TADY | Zvažte delší horizont nebo hotovost | Tabákové akcie 🚬

19.05.2023 Týdenní videokomentář: akcie, indexy, Forex, komodity a kryptoměny.
img

Obavy z inflace už má 95 procent Čechů. Méně drží hotovost, více spoří

18.05.2023 O svoje finance se kvůli inflaci bojí 95 procent Čechů. Téměř tři čtvrtiny proto více řeší, jak ochránit svoje úspory. Vyplývá to z letošního ročníku průzkumu Generali Lví podíl společnosti Generali Investments. Kvůli současné ekonomické situaci ubylo lidí, kteří drží peníze v hotovosti nebo na běžných účtech. Téměř 40 procent lidí naopak začalo více spořit a v Česku přibývá také lidí, kteří své úspory investují.
C:\fakepath\swiss_franc2.jpg

Více než polovinu švýcarské hotovosti tvoří bankovky v hodnotě 1000 CHF

17.05.2023 Více než polovinu švýcarské hotovosti v oběhu, tedy téměř 50 miliard švýcarských franků (1,2 bilionu Kč), tvoří bankovky o hodnotě 1000 franků. Značná část těchto bankovek je však zřejmě v jiných zemích. Řekl to v rozhovoru s časopisem Die Volkswirtschaft viceprezident švýcarské centrální banky (SNB) Martin Schlegel. Bankovka o hodnotě 1000 franků (24.300 Kč) patří mezi bankovky s nejvyšší nominální hodnotou na světě.
img

Virgin Galactic v premarketu roste po oznámení provedení zkušebního letu

11.05.2023 Společnost Virgin Galactic (SPCE.US), která se zabývá suborbitální dopravou, rozšiřuje zisky v předobchodní fázi poté, co investorům oznámila, že koncem května plánuje uskutečnit zkušební let, který bude předcházet její první komerční misi. Ten se má uskutečnit v červnu. Navzdory větší meziroční čisté ztrátě ve výsledcích za 1. čtvrtletí vidí investoři příležitosti v plánovaném zahájení zákaznických letů, které - pokud odstartují - přinesou první příjmy:
img

Největší hedge fond na světě udržuje svůj medvědí postoj k západním trhům

03.05.2023 „Velmi rychlé zvýšení úrokových sazeb začíná omezovat finanční systém a zpomalovat ekonomiku. To je nezbytné a bude třeba v tom pokračovat, aby se obnovily rovnovážné podmínky, myslí si v Bridgewater Associates, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Akcie Uberu po hospodárskych výsledkoch prudko vzrástli!

02.05.2023 Spoločnosť Uber Technologies Inc. v utorok vzrástla až o 6,4 % na 34,7 USD po tom, čo tento technologický gigant oznámil svoje zisky a výnosy za Q1, ktoré prekonali odhady analytikov.
img

Křetínský navrhl zvýšit kapitál firmy Casino, podle Reuters chce získat kontrolu

24.04.2023 Miliardář Daniel Křetínský navrhl zvýšit objem kapitálu francouzské maloobchodní společnosti Casino. Podle agentury Reuters tak chce nad firmou získat kontrolu. Francouzský podnik o návrhu na zvýšení kapitálu informovala v dnešní tiskové zprávě. Křetínský, který je nyní s více než desetiprocentním podílem druhým největším akcionářem Casina, by podle zdroje Reuters díky navrhovanému zvýšení kapitálu získal v Casinu 40procentní podíl.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Evropský parlament schválil první soubor opatření pro kryptoměny na světě

20.04.2023 Evropský parlament (EP) dnes drtivou většinou schválil nařízení MiCA, což jsou pravidla regulace kryptoměnových trhů. Je to první ucelenější sada předpisů pro kryptoměnové odvětví na světě, uvedla agentura Reuters. EP schválil i další opatření, která se v odvětví kryptoměn zaměřují na boj proti praní špinavých peněz. Europoslanci za Českou pirátskou stranu opatření kritizují, chtějí zachovat určitou míru anonymity.
C:\fakepath\Hongkong (1).jpg

Banky v Hongkongu zkoumají, jak bude vypadat digitální hongkongský dolar

18.04.2023 Banky v Hongkongu jsou teď v přední linii snah ujasnit si, jak bude vypadat digitální měna hongkongské centrální banky, označovaná e-HKD. S odkazem na své zdroje to dnes uvedl specializovaný server CoinDesk. Nejméně jedna banka se přiklání k vývoji na povoleném blockchainu. Digitální měna e-HKD je v podstatě elektronickou verzí bankovek a zaměřuje se na drobné spotřebitele a usnadnění jejich plateb.
C:\fakepath\akcie-18042023-2.png

Groupon: Má šanci na obrat?

18.04.2023 Groupon, americká verze Slevomatu, se dostává do velkých problémů. Poskytovatelé služeb na obchodní model „vyzobávání šetřílků“ přestávají slyšet, protože marže mají slušné a o zákazníky není nouze. Společnost se nedokáže dostat do plusu ani v provozu a ohlásila rázné škrty.
img

Akcie týdne - C3.ai (13.04.2022)

13.04.2023 Softwarová společnost C3.ai (AI.US) je jedním z největších příjemců zájmu o umělou inteligenci. A jak naznačuje samotný burzovní ticker, je jednou z mála společností, které nabízejí přímou expozici ve vývoji produktů založených na umělé inteligenci. Analytici společnosti DA Davidson označili její technologii za průlomovou a přirovnali ji k raným disruptivním produktům společnosti Microsoft. Společnost má obchodní dohody s technologickými gignaty, jako jsou Amazon Web Services a Google Cloud, s nimiž ve 4. čtvrtletí 2022 identifikovala více než 350 nových obchodních aplikací.
C:\fakepath\xtb-12042023.png

7 mýtů o investování u XTB

12.04.2023 XTB je broker působící na českém trhu již více než 15 let. Za tu dobu využily služby společnosti desítky tisíc klientů. Brokerský byznys ale může být na první pohled matoucí a za dlouholeté působení se především na internetu objevilo mnoho nepřesností. V tomto článku jsme připravili vysvětlení sedmi nejčastějších mýtů, které na síti kolují.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 7. dubna 2023

07.04.2023 Poslední dobou jsme si zvykli, že americké regulační úřady odmítají téměř vše, co souvisí s kryptoměnami. Státní právo naštěstí umožňuje jít v tomto ohledu vlastní cestou a Texas toho hodlá využít. Je prvním státem, který vydává vlastní digitální měnu krytou zlatem.
img

Jak obchodovat s Meta po výsledcích za 1. čtvrtletí

05.04.2023 Meta Platforms byla v prvním čtvrtletí roku 2023 nejvýkonnější akcií FAANG. FAANG je zkratka pro technologické akcie společností Facebook (nyní Meta), Apple, Amazon, Netflix a Google (nyní Alphabet) a vytvořil ji moderátor pořadu "Mad Money" na CNBC Jim Cramer. Nyní tuto zkratku aktualizoval na MAMAA, která představuje největší technologické akcie: Microsoft, Alphabet, Meta, Amazon a Apple.
img

Jak obchodovat s Meta po výsledcích za 1. čtvrtletí

05.04.2023 Meta Platforms byla v prvním čtvrtletí roku 2023 nejvýkonnější akcií FAANG. FAANG je zkratka pro technologické akcie s...
img

Češi navzdory globálním trendům nadále vidí příležitosti na domácím trhu, tj. v českých akciích

30.03.2023 Podle nejnovějšího průzkumu Retail Investor Beat obchodní a investiční platformy eToro vzrostl podíl českých drobných investorů, kteří drží akcie kótované na domácím trhu, na 35 % oproti 26 % v minulém roce.
C:\fakepath\Credit suisse2.jpg

CNBC: Banka Credit Suisse stále pomáhá bohatým Američanům vyhýbat se daním

29.03.2023 Švýcarská banka Credit Suisse nadále pomáhá bohatým Američanům vyhýbat se placení daní, píše na svém webu s odkazem na whistleblowery CNBC. Ke stejnému zjištění došel podle agentury AP také americký Senát. Druhou největší švýcarskou banku, která se dostala do problémů a kterou kvůli tomu převezme její větší konkurent UBS, přitom úřady za tato provinění stíhaly už dříve.
img

Digitální investování do nemovitostí: Co je tokenizované vlastnictví?

29.03.2023 V posledních letech se tokenizace nemovitostí stala netradičním investičním nástrojem s výhodami pro emitenty i investory. Podle kanadské společnosti Atlas One, která se zabývá digitálními cennými papíry, tvoří nyní sektor nemovitostí přibližně 40 % trhu s digitálními cennými papíry, což představuje přibližně 200 milionů dolarů.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Report finančních trhů | Nákup fyzického zlata | Pandemie nemoci | Transformovaný fond | IUCM | Pozitivní výnosy | Objem transakcí | Pumpování peněz | Americký bankovní sektor | Čekací doba | Silvergate Capital | Čínské značky | Měsíčník finančních trhů | Finanční představitelé | Vývoj tržní kapitalizace | Buffett prodává Apple | Brokerage | Výnosy dluhopisů | Filmové studio Warner Bros | Růst v eurozóně | Argentinská centrální banka | BCPP | Sektor informačních technologií S&P 500 | Realitní trh | Marshallův plán | Finanční ústav | Celkový zisk | Cena platiny | LifeLock | Jak fungují akcie | Zpravodajský server | Avira | Uvolněné měnové politiky | Hlavní akcionář | Výplach | SRRI | Investiční gramotnost | Martin Pohl | Otevření Wall Street | Hodnota společnosti | Daňová optimalizace | Zvyšování cen | Rostoucí úrokové sazby | Nezávislost na Srbsku | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Dlouhé pozice | Ludwig von Mises | Makléřská společnost | Světové akcie | Dukascopy | Analytický tým FXstreet.cz | Války | Skandinávské aerolinky | Čínské strany | Diverzifikace ekonomiky | Americká makléřská společnost | Kolektivní investování | Vývoj | Sell in May and go away | PTR | Formace Bearish Engulfing | Kupovat dluhopisy | Standardní odchylka | Obchodní platformy | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Home Depot (HD.US) | Dolarový index DXY | Češi | Rychlé zisky | Dodatkové operace | Noční můra | Čínské dluhopisy | TD Securities | Allianz | Beta ETF S&P 500 ETF BSPXPL.PL | Rada guvernérů ECB | Mluvčí banky | Akcie ropy v roce 2021 | Šéf kryptoburzy | US2000 | Pesimismus | Globální růst | Pokračování růstu | Sektor informačních technologií | Společnost Invesco | Radim Dohnal | Fiskální a měnové stimuly | Brent Crude Oil | Posílení japonského jenu | Investice do marihuany | Příležitost vydělat na Bitcoinu | Prezident newyorského Fedu | SoFi Technologies | Obrovský výprodej | Analýza akcie | Wormhole | Nedostatečná produkce | DPH | Portu analýza | Poor's Publishing | Americká automobilka | EUR | Akcie Coca-Cola (KO) | Silvercorp Metals | Kryptoaktiva | P/E poměr | Spotřebitelské výdaje | Investice na světových burzách | Bundesbank | Rozložení obchodníků | Velké finanční krize | Společnosti BlockFi | Upstart (UPST.US) | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Globální dluhopisový index | Papírové peníze | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Uvolnění podmínek | Nedostatek čipů | Kalifornie | Přemýšlení | Největší hedge fond | Volatilní | Státní majetkový fond | Zboží dlouhodobé spotřeby | Brokeři | Yandex | Hlavní úrokové sazby | Salesforce | Realitní firmy | Měnový report | Garanční systém | Čínský finanční systém | Australský dolar | Trading Group | XOM | Kryptoměnový baron | Alwil Software | Itálie | Analytici Bank of America | Pokrokové spojenectví socialistů a demokratů (S&D) | McDonald's | Alibaba akcie | Michal Stupavský, CFA | Stoxx | VAT | CBDC | Česká vláda | Saxo Trader | Qualcomm | Manažer Hedge Fondu | J.O. Investment | PEPP | Emise | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Texas | Daňové povinnosti | Ekonom Štěpán Pírko | Finanční aktiva | Očekávání | Korelace | Výkonný ředitel | Finanční injekce | Jüan | Rozdělení akcií | Otevřené pozice | Program nákupů dluhopisů | Inflace v září | Akcie KO | Trh dluhopisů | Evropské centrální banky | Vývoj měnového páru EUR/TRY | CFD (Contracts For Difference) | T-Mobile | Nikl | Uvolněné měnové | Groupon (GRPN) | Uranová akcie | Americký daňový úřad | Davové psychózy | BNB | Problémy s regulací | TLRY.US | PDVSA | Společnost CPI Property | Tvrdá recese | Konkurent | Ruská centrální banka | Certifikát | Předpověď ceny | Pozitivní nálada | Ruské finanční trhy | Nařízení o převodu finančních prostředků | EUR/JPY | S&P 500 ETF iShares | Target (TGT.US) | Alternativní investice | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Zasedání ČNB | Veřejné finance | Schodek zahraničních investic | Howard Silverblatt | Nákupní párty | Náklady na financování | Ark | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | Nejvyšší pravděpodobnost | Ruské invaze na Ukrajinu | NYCB | Oživení ekonomiky | Ekonomika je dobrá | Trh práce | Digitální investování do nemovitostí | Investorská legenda | Dluhové závazky | Americké univerzity | Roční míra inflace | Výhled Fidelity International | Evropská komise | Historie společnosti | WeCHat | Pro investory | Diverzifikace | Dluhopisy Kremlu | Teract | Short Interest | Masivní propouštění | Štěpánka Filipová | Philip Morris ČR | iShares | Index BSE Sensex | AJ Investments | P/B | Swiss | Crypto | Czech Media Invest | Investice | Uranové akcie | Britská centrální banka | DXY | Aktuální kurzy měn | Rozvolnění | Fungování ČNB | Stravenkové firmy | Potenciál | Rubl k dolaru | Ztráty společnosti | Krok za krokem | Support | Nové technologie | Howard Marks | Globální dluhopisové trhy | Allianz Trade | Chování | Coca-Cola Company | Jedna libra | Nízké sazby | Zajistit se na stáří | Ziskové obchody | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Virgin Galactic | Dopad na akcie | Přesnost | Povinnost podat daňové přiznání | Nejdůležitější ekonomické události | Norges Bank | Hluboká recese | Klesající tržby | BCC | Miliony dolarů | Nadopování trhů | Finanční nástroj | Trh s dluhopisy | Japonské akcie | Nákupní centra | Programátor | Investiční svět | Invaze na Ukrajinu | Graf akcie Coca-Cola | Dušan Šenkypl | Muddy Waters | Prognózy | Britská libra | Geografická diverzifikace | Google Pay | Intervence | NYSE | Standard Statistics | Nikola | Americký akciový trh | Platební instituce | Snížení poptávky | Kryptoburzy | Kurz ropy | Broadcom | Dollar Tree (DLTR.US) | E.ON | IUUS.UK | Čistý příjem | Klesly akcie | Vklady | Experti | Počáteční zisky | LSEG | Běžná likvidita | Bezpečný přístav | Rekord | Skupina Saxo Bank | Obchodování s US500 | Nezávislost | Bitcoiny | Rozvíjející se země | Credit Suisse (CSGN.CH) | Dominance amerického dolaru | Hedge Fund | Bankovní skupina | Návrh zákona | Stop-Loss | Russell 2000 | Coal India | Evropské měny | Býčí výhled | Nákupy aktiv | Zlato a bitcoin | Creditas | Dění na trzích | ReputationDefender | Energetické akcie | Společnost Apple | CDR | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | IHS | Uvolňování měnové politiky | Index prosperity | Pokles zisku | Americké investiční banky | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Index Nikkei | Impuls | EUR/USD | Sharpe ratio | Barclays Capital | Na burze | Návratnost investic | General Electric | Kryptoburzy FTX | Pokles akcií | Administrativa prezidenta | Vanguard | Spotřebitelé | Nejvyšší inflace | Morgan Stanley | Javier Milei | Čeští ekonomové | S&P 500 Stock Composite Index | JPMorgan Asset Management | General Motors (GM) | Dobré výsledky | Schválení spotového ETF na bitcoiny | Předseda představenstva | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Na volné noze | Strach | Idiosynkratické prvky | Čtvrtletní zisk | Investiční příležitost | Cena bitcoinu | Penzijní fondy | ČSOB | Současná cena | Finanční páka | Indexové fondy | Spotový trh | Konkurenti | COT report | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Agentura AFP | Nákup indexu S&P 500 | TF1 | Komunikační služby | Elliptic | Softwarová společnost | CSI 300 | Benchmark | Štěpán Pírko | Rostoucí výnosy | FTX | QQQ | List Global Times | Znepokojení na trhu | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | BitStock | Lagardeová | Nejvyšší soud | Force | Výnosové křivky | Demografie | SSR Mining | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | U.S Steel | Digital Currency Group (DCG) | Hashrate | Cenné papíry | Výnos | P/S | DeFi | Velcí investoři | DAI | Uranium Energy Corp (UEC.US) | UnitedHealth (UNH) | New York Community | Kryptoměna Bitcoin | Daimler | Dividendové investování | Výrobní sektor | Nákupy státních dluhopisů | 100 miliard dolarů | Akcie marihuany | Měnový systém | Tisk peněz | IHNED | Asijské akcie | Akcie těžařů | Riziko zvedání sazeb | Delta | Vývoj bilance běžného účtu v Turecku | Ekonomické překvapení | Colorado | Rizikovost | Silný výhled | Vývoj na trzích | AI | SMA | Nízké daně | Křiž smrti | Vzdělávání | Denník | Šéf Fedu | Vzácné kovy | Ruský státní investiční fond | Komise pro mezinárodní obchod | LYNX Trading | Odvětví kryptoaktiv | Růst sazeb | Styl obchodování | Nejvyšší inflace v Evropské unii | Reddit | IDEA | ETF bestsellery | Zkrocení inflace | Roční zhodnocení | ESG | Index DOW | Import | Analytik Broker Consulting | Bankrot Řecka | Omezení dodávek surovin | Humana (HUM) | Německý akciový index DAX | Rekordní deficit | Exchange | Investiční portfolio | O2 Czech Republic | Splátky dluhů | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Státní dluh | Zhodnocování peněz | Zpomalující ekonomika | Hluboké recese | Commodities | Akcie Exxon | Pracovní místa | Avast | Věštec z Omahy | Obchodovat na burze | Bayer | Kontrakty | Jeden dolar | Posílení | Ferrari | Buffett investorům | Nahromaděný dluh | Vydělat na Bitcoinu | Programátorská komunita | WallStreetBets | Modern Land | Novavax (NVAX.US) | Index S&P 500 - Obchodní hodiny | Christine Lagardeová | Bohumil Trampota | Propad cen | Kupující fyzického zlata | Virtuální měna | Obchodování s cennými papíry | Microsoft (MSFT.US) | Největší světové ekonomiky | Federální rezervní systém (FED) | Online obchodování | Junior Trader | Plány | FinTech | Největší příležitosti | Index DXY | Praxe | Investiční výhled | Mezinárodní investiční banka | Coinmarketcap.com | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americké ekonomiky | Eurosport | Current Ratio | Společnost Chainalysis | Období zvýšené volatility | Sentiment na trhu | JPY | Pevný výnos | Wheaton Precious Metals | Mladší generace | Technická analýza | Metaverse | Inflace v České republice | Poplatek za neaktivitu | Vliv koronaviru na investice | Uranium Energy | Historie S&P 500 | Jak uspět | Vývoj dolarového indexu | Jak S&P 500 funguje? | Polovodiče | Měření volatility | Komise pro mezinárodní obchod (ITC) | Růst hrubého domácího produktu | Upravený zisk | Cenové úrovně | SoftBank Group | Streamovací služby | Více peněz | Pfizer (PFE.US) | Casino | Uber Technologies | FTT | Praní špinavých peněz | Hugo | Nová bankovní rada | Changpeng Zhao | Standard & Poor's 500 | Propad rublu | Pozice na US500 | Investice do robotiky | Projekce | Znehodnocení | Twitterové účty | Jaguar Land Rover | Spořící účet v korunách | Růst měnového páru | Peníze | Nabídky akcií | Rezistence | Regulační průhlednost | RIVN | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | FB | Hendrik Meyer | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Burzovní průvodce | Francie | Trh s nemovitostmi | Index MSCI Emerging Markets | Investiční aktiva | TerraUSD | Poziční obchodníci | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Investiční analytik | CFD kontrakty | Accumulating ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Zvyšování nákladů | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Jestřábí komentáře | O2 | Poměr PE | Růst akciových trhů | Ceny BTC | Obavy z inflace | Největší společnosti v indexu | Hlavní centrální banky | Tokenizace | Marika Čupa | Certifikáty | Držitelé ETF | Total | NVDA.US | Zdravotní péče | Medvědí trh | Prognóza | Obchodní politika | FTSE 100 | Restricted Default | Evropské firmy | Změny v AT&T | Služby | Pozitivní zprávy | Too Big to Fail | Teorie černé labutě | Podílový fond | Commodity index | Extrémní strach | Technologie blockchainu | FedEx | Tempo zdražování | Maďarsko | Klimatické změny | ETF na bitcoiny společností BlackRock | Nasdaq Composite | Očištěný čistý zisk | Stop-Loss příkazy | Měnová politika Fedu | Pozastavení výplaty dividend | ACB.US | Saxo Bank | ET7 | Plaza Accord | Long obchod | ICO tokeny | Iva Palusková | Investiční strategie | Amgen | Swapy | Dluhové problémy | Sociální sítě | Palladium | Americký Fed | Nová makroekonomická prognóza | Garance | Představitelé ECB | Makléři | Aktuální cena stříbra | Goldmani | Turecký státní majetkový fond | Úroková sazba | Obchodování na trzích | Zhoršení platební morálky | Dlouhodobý investiční produkt | CashFlow | Technologická skupina | Ropa WTI | Obrovský potenciál | Spekulovat | Micron | Snowflake | Chainalysis | Longovat | Tipy na zajímavé akcie | Obchodní transakce | Simon Peters | Lockheed Martin | Americký dolar | Pravidla pro kryptoměny | Česká zbrojovka | Disney (DIS.US) | Rozdávání peněz | Buffettův indikátor | ONE | Ruský prezident | Pověst | Obchodování na finančních trzích | Kabinet | Potíže SVB | Rekordní maxima | FSLR | Akcie společnosti Moderna | Omega | Myšlení | Developeři | Agentura Kjódó | Devalvace měny | Admirals | Intervenční činnost České národní banky | Dovoz | Ruské banky | Výzkumy | EURUSD | Konvergence | Pozornost investorů | Nikkei | Burzy | Nejbohatší | NASA | Světový finanční systém | Opční strategie na VXX | USD/EUR | Ceny elektřiny | Možný scénář | Ekonomika USA | Komoditní trh | Politická situace | Americká nezaměstnanost | Cherry Lane Investments | Americký prezident Joe Biden | Snížení dluhu | Nemovitostní fondy | Dot plot | Web Trader | Tvrdá aktiva | Fondy obchodované na burze | Akcie Wheaton Precious Metals | Robinhood | Investování v Česku | Progres | Investování do kryptoměn | The New York Times | Evropský fond finanční stability | Derivatový trh | Tiff Macklem | André Kostolany | Největší ztráty | Bond | Broker | Vakcína | Indický index BSE Sensex | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Analytik Saxo Bank | Krátká pozice | Válka na Ukrajině | Vývoj ceny palladia | Akciové indexy | Cash flow | Proražení | PYPL.US | Charu Chanana | Umělé inteligence (AI) | Býčí sentiment | Tesla Elon Musk | Státní ropná společnost | Posílení koruny | Posilování kanadského dolaru | Investing.com | Vybírání zisků | Sazby hypoték | Americký prezident | Export | Změna klimatu | Srážková daň | Jak na obchodování | Andy Leach | Ekonom BHS | Akcie First Solar | Dluhopisový index | Čínské technologické firmy | Tesla (TSLA.US) | Macquarie | Konopné akcie | OrganiGram Holdings | Podmínky na trhu | Dluhopisy s vysokým výnosem | CCC | Hyperinflace | Berkshire | Finanční situace Evergrande | APA | PYPL | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Historická volatilita | Běžné spotřební zboží | Coca-Cola | Metalurgie | Společnost Casino | Statistický úřad Eurostat | Kapitálové strategie | Prodej automobilů | Mitsubishi UFJ | CD Projekt | Spolkový sněm | Společnost CPI | HD.US | Vyšší úrokové sazby | Digitální měny centrálních bank (CBDC) | Platby v kryptoměnách | Portfolio | Oznámení dividendy | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | CFH Makrets | Euro Stoxx 50 | Jaroslav Brychta | Quadruple witching | Akcie Novavax | Rebalance | Vyšší dividenda | Oslabení liry | Západní sankce | Šok | Globální ekonomiky | Powell a Fed | Zpřísňování měnové politiky | Pochybení | Obchodní tipy | Prodej bitcoinů v Česku | Mezibankovní trh | Přiznání k dani z příjmu | Graf akcií | Energetické zdroje | Cowen | Dovoz ropy | Počáteční kapitál | Hongkong | Finanční instituce | Obchodní platforma | Paxton See Tow | Americký index | Akcie Avastu | Price-to-Earnings | CAC 40 | Zavedení eura | Radovan Vítek | Warren Buffett a Charlie Munger | Měsíční futures report | Unie | Ekonomická aktivita | Akciový index S&P 500 | Regulace | Republikánská senátorka | Tisková konference Bank of Canada | Kofola | LMT | Apple Pay | Michael Burry | Bridgewater | SPGI | DLTR.US | Noviny | Měnový fond | Bitcoin praní špinavých peněz | Pokles cen nemovitostí | TLRY | Roger | Cenné kovy | Dark Web | Boom | Pale Fire Capital | Poměr výnosu | UniCredit Bank | Liabilites | Roční růst | Největší společnosti | Ropné společnosti | Fitch Ratings | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Bitcoinové transakce | Trpělivost | Kapitál | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Rostoucí ceny energií | Inflace | P.A. | Odkupy akcií | Kapitálový trh | Elon Musk | Oživení trhu | Jednotné měny | Nízké úrokové sazby | Daniel Častvaj | Moderna | Snížení nákladů | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Růst ceny Bitcoinu | Boj s inflací | Berlín | Rostoucí ceny ropy | Vnímání rizika | Velké firmy | Vládní výdaje | Týdenní pivotní body | Akcie Google | Panevropský akciový index | Do Kwon | Vyšší náklady | Investovat | Svět kryptoměn | Dovednosti | Hrubý domácí produkt (HDP) | Měnový pár EUR/USD | Akcie SoFi Technologies | Nervozita | Sociální nepokoje | Vonovia SE | ETF iShares IDUS.UK | Announcement date | Ekonomický vývoj | Bloomberg News | Globální akciové indexy | Hodnotové akcie | Caterpillar | MT5 | Viry | Velké instituce | Státní investiční fond | Měření volatility trhu | Anglie | Zisky nad inflací | Solární energie | Nominální hodnota | Investování u XTB | Generace Z | Autochartist | Špatné úvěry | 1 milion | Šéf Bílého domu | Argor-Heraeus | Stratégové | Insolvence | Current ratio | US500 | Těžaři bitcoinu | Společnost HARDWARIO | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Tržní reakce | Maloobchodní prodejce | Investiční fórum | TRY | Textron | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Zpráva | Ekonomické dopady | Lepší výsledky | Pád banky SVB | EUR/CZK | Představitelé Fedu | Zájem investorů | Pokrokové spojenectví socialistů a demokratů | Válka | Prémie | Statistiky z trhu práce | Příležitosti pro nákup | Rekordní zisk | Performance | Události roku | Oslabování dolaru | Rozpočtová politika | Dostatek hotovosti | Euforie | Tencent | Platební neschopnost | FANG | Makrodata | Prodej | Colt CZ | Investoři | Malta | Revolut | Obchodní deník | Pomoc ekonomice | Roblox (RBLX.US) | Fungování | Sója | iPhone | Akciová burza | Janet Yellenová | Podnikové dluhopisy | Technický výhled trhu | Prezident Javier Milei | Nejistoty | Oddlužení | OCBC | Fidelity | Nákupy kryptoměn | Situace kolem koronaviru | Oslabování japonského jenu | Očkování proti covidu | Ztráta indexu | Předseda sněmovny | Konkurz na Sberbank CZ | Zvedání sazeb | DS | Investiční | Evropská měna | AMD | RoboMarkets | Finanční ústavy | Média | Primární nabídky | Bitcoin ETF | Spořicí produkty | Zhoršování situace | Automobilka | Bloomberg | ADR | JPM.US | Akcie Beyond Meat | MSCI Emerging Markets | Grayscale | Tranše | Venezuela | Nárůst ceny | Nabídka | Bez rizika | Zisk | Akcie společnosti C3.ai | Ochranný software | Vývoz pšenice | Digitální věk | GBP | Ceny kryptoměn | Peso | Vývoj akcií | Sealed Air Corp | Sloučení | Nástroje řízení rizik | GAAP | Americko-čínské napětí | Hlavní úroková sazba | Obchodní týden | Omezení tokenizovaných aktiv | Pokles společnosti | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Den obchodování | Pandemie COVID | Otevřený podílový fond | Makroekonomická prognóza | Třída aktiv | XAU/USD | Bank of England | Airbnb | Bývalý prezident USA | Výkonnost indexu | Majitel | Ministerstvo obchodu | Zveřejnění zprávy | Cineworld Group | Bryan Garnier | Prezidentka ECB | Americké prezidentské volby | Cenové výkyvy | Evropská bankovní federace | Uložení peněz | Růst cen ropy | BCM | Daniel Křetínský | VIG | Zprávy | WSJ | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Sever Kosova | General Investment Management | Odvětví kryptoměn | Asociace pro kapitálový trh | Nadšení | BABA | Česká měna | TSMC | Mimořádná opatření | Nejznámější kryptoměny | Pákový efekt | Dolary | DIS.US | Christian Lindner | DOGE | Hold | Berkeley Energia | Pád banky | Dlouhodobé investování | Úvěrové krize | Akcie Sunrun | Evropské trhy | Nižší poptávka | Agentura EFE | Akciový analytik | Ceny stříbra | Treasuries | Sestupný trend | Averze k riziku | Akcie společnosti Tesla | Čínské banky | Čínský Evergrande | Kč/EUR | Normalizace měnové politiky | Index Stoxx 600 | Akcie Vonovia | Fundamentální analýza akcie | Akcie v Evropě | Protest proti úsporným opatřením | Kolísání cen | Výhled vývoje ekonomiky | Akcie Marriott | New York Community Bank | Analýzy | Ceny ropy | Byty | Nejvýkonnější akcie | Hospodářský výsledek | Jim Cramer | UBS | Potravinové krize | Slevy | Náhled na akcie | Ceny Bitcoinu | Makroekonomické ukazatele | Finanční nástroje | Akcie Cineworld | Rozsah škod | Silný růst | Prodej cenných papírů | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Přístup na burzu | Inflační situace | Invesco | Morningstar | Mitsubishi UFJ Financial Group | Meme akcie | Demokraté | CZ | Platforma pro obchodování | Německý DAX | Tržní podmínky | Brusel | Hlavní události | Bydlení | Airbus | Patria | NATO | Vojenský konflikt | Nový kapitál | Tipranks | EP | Práce z domova | Východní blok | UBS Global Proprietary Trading Group | Uber | Obchodování s pákovým efektem | Aktuální kurzy | Cena ropy brent | GoPro Inc | Základní úrokové sazby ČNB | McLaren | Akcie a dluhopisy | First Majestic Silver | Komanditní společnosti | Globální finanční systém | Udržitelnost | Short selling | Rating USA | Depozitní certifikáty | Dodávky na trh | Úrok | Evropské ekonomiky | ČNB Denisa Všetíčková | Lyft | Počet investorů | Beyond Meat | Míra | Obchodovanie | Davos | Porovnání vývoje | EURCZK | Zlatý standard | Agentura Reuters | West Texas Intermediate | Půjčka | Depozitní sazby | Obchodní ředitel | Program nákupu aktiv | Evropské akcie | Free float | Spotřebitelský sentiment | Pokles tuzemské ekonomiky | Dupont | PFE | Dividendy a úroky z ČR | Bohatý | Pokles tržeb | Výrobce léků | Hlavní kryptoměny | Efektivnější transakce | First Republic Bank | Tržní kapitalizace | Hedgeové fondy | Švýcarská banka | Mnoho peněz | Gen Digital | Růstové akcie | Digitální měny | Foreign exchange broker | Huawei | Objem stimulů | Vývoj ceny XMR | Měny rozvíjejících se ekonomik | MAR.US | Trump dnes | Akcionáři | Tlak medvědů | Emoce | Dluhopisové výnosy | České koruny | Švédská centrální banka | Finanční ředitel | Warren Buffett | Italská banka | S&P | Opatření proti koronaviru | Český nemovitostní trh | Koruna | Skupina PPF | Investment grade | Odhady trhu | Investice do indexu S&P 500 | Výrobce letadel | Vzdělání | China Evergrande | Akcie společnosti Amazon | Meziroční inflace v eurozóně | Vlastní digitální měny | EIU | Obchodování | Rizikovější měny | Výrazné ztráty | Legislativa | Společnost Berkshire Hathaway | Vesa | Pokles investic | E15 | Finanční služby | Výrazný pokles | Tisková konference ECB | Aktuální obchodní příležitosti | Aktuální ceny akcií | Monopoly | Financial | Trhy s kryptoměnami | Cukr | Chevron Corporation | Meta | Doktorát z ekonomie | Coinglass | Nákupy dluhopisů | Oznámení | Průmyslové komodity | Provozní výsledky | Kupující | Tržní ceny | Akciové tituly | Finanční výsledky | Nárůst nesplácených úvěrů | Klesající klín | Shell | Americký výrobce | Akcie leteckých společností | HCFB | Dlouhodobé důsledky | DMA | Katastrofální dopady | GCI | Výkonnost dluhopisů | BHS Real Estate Fund | Riziko recese | Onemocnění | Trigger | PG | Zahraniční investoři | Sazby ČNB | Finanční domy | České firmy | Konec roku | Propad | Fenomén | Ekonomický propad | Dopady koronaviru | Kryptoměny bitcoin | Joanna Munro | ETF S&P 500 | XTB Jiří Tyleček | Armageddon | Asociace | Covid | Velikost obchodu | Objem dluhopisů | Eurostat | Prezident | Uran | Údaje | HDP eurozóny | Tržní cykly | Investice do platiny | Očekávání investorů | Exxon Mobil | Výkonnosti amerického akciového trhu | Oanda | Výkonnost | Ruský rubl | Deflace | Soukromé firmy | IUUS.UK ETF | Bankovní úvěry | TLTRO III | Zemědělské komodity | Cena akcií společnosti | Růst inflace | Elektrická auta | Obchodní války | Vakcína proti covidu-19 | Nové emise | Šokující předpovědi Saxo Bank | Turecká lira | Obchodování na Wall Street | Obchodování na pražské burze | Cílování inflace | Burza FTX | Thoma Bravo | xStation | Investiční banka | Obchodování s akciemi | Discovery Channel | Marek Brávník | Indigo | Očekávání analytiků | UVXY | Průzkumy | Buy and hold | Odvětví cestovního ruchu | Praha | Recyklace | Pavel Baudiš | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Japonské ministerstvo financí | Raketové útoky | Piráti | Inteligentní investor | ETF na bitcoiny | Squeeze out | Snižování sazeb | Tržní úrokové sazby | Signify Health | 3M | Andrew McCaffery | HKD | Rostoucí trendové čáry | IUES.UK | Slabé měny | Guild Esports | Intervence ČNB | Jan Juchelka | Televize CNBC | Index S&P 500 | Emise skleníkových plynů | WMT | ARK Innovation | Země v Perském zálivu | Dividendoví investoři | Sázka | Americká banka | Očekávání úrokových sazeb | Oživování ekonomiky | Volný čas | Výrobce elektrických aut | Akcie společnosti Beyond Meat | České banky | Výsledky společnosti | Pozitivní seance | Cena indexu S&P 500 | Ukazatel Běžné likvidity | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Úroky z ČR | Příjmy z reklamy | Atlas One | Carry trade | Northrop Grumman | Hodnoty P/CF | TradeWeb | Zadlužování | Nordea | Instrument | Put opce | Americké měny | Akcie AT&T | Index US100 | Graf | ESMA | Baby Boomers | Hodnota firmy | Páka | Čínské zboží | Růst zadlužení | Výstraha od Goldman Sachs | François Villeroy de Galhau | Skryté poplatky | CFRA | Investment management | Fio dividendy | Distribuce | Kryptoměnové burzy | Statista | Ropa Brent | Nástroj | Kurz dolaru | Prodej elektromobilů | Výsledky | Dominik Stroukal | Hrubý domácí produkt | Britské domácnosti | Upgrade | HUF | Ekonomické oživení | Dění na finančních trzích | Nejlepší akcie | Zvýšené riziko | Hotovostní prostředky | Meta (Facebook) | Inflace v Česku | Zhoršení nálady | Dluhopisové fondy | Oživení americké ekonomiky | First Solar (FSLR) | Pár EUR/USD | Legální platidlo | Short | Inflační tlaky | Státy Evropské unie | Minulá výkonnost | Koronavirové lockdowny v Číně | Stellantis | Cena ropy WTI | Bank of America | Inflace v Rusku | Exxon (XOM.US) | Hodnota aktiv | Bitcoin dnes | Eurodolar | BNTX | TIM | Australská firma | Fundamentální analýza | René Remšík | Německý akciový index | Investorka | Broker Consulting Index | Hospodaření | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Financial Markets | Zveřejněná data | Retracement | Lockdowny v Číně | Kryptoměnový sektor | Akciový růst | Institucionální investor | Devalvace | Akciové valuace | Stavebnictví | Akcie Sunrun (RUN) | Index volatility | London School of Economics | CCleaner | Finanční ztráty | Arno Antlitz | Reuters analytik | Cenový index PCE | Kanadská ekonomika | Obchodování s indexem | Americká společnost | Provedení obchodu | Křetínský | Raiffeisen | SVB Financial | Zůstatek | Stimulační opatření | High | Finance Bank | UPST | Rostoucí trend | Směnárny | IBEX 35 | Spotřebitelské výdaje v USA | Coincheck | Finanční krize | Decentralizace | OPEC+ | SaxoTraderGO | Pandemie nemoci COVID-19 | QDVE.DE | Pascal Blanqué | Pokles ceny | Kotace BTC | Farmaceutické firmy | BHS | Makroekonomický výhled | Objem | Disciplína | Ztrátové obchody | Rezidenční nemovitosti | Ekonomická situace | OECD | Realitní crowfuding | Novela zákona | Ponziho schéma | Obavy z recese | Třetí pilíř | Investiční společnost | Dividendové termíny | Federální rezervní systém | Foreing Exchange | Historie antivirových firem | Česká koruna | Nákup a prodej | UBS Global | FXstreet.cz | Bitcoinové ETF | Klima | Obavy o bezpečnost | Stimulační program | Deprese | Guggenheim | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Investovat do Bitcoinu | Podnikatelská nálada | Propuštění | Cena akcií Tesly | Dominance USD | Deutsche Bank Securities | The New York Times (NYT) | Poptávka po pohonných hmotách | Stablecoiny | Aktivity v Rusku | Národní měny | CHF | Malajsie | Subvence | Měnový trh | Změna trendu | Regulátor | Shortovat | KI | Hlavní indexy | Ochrana financí | Alwil | Bankovní agentury | RMB | Cash flow výnos | Těžby Bitcoinu | Demokraté a Republikáni | Digitální zlato | Běžný účet | Ask | Investiční platforma | Currency conversion | Šéf centrální banky | Hrozí krach | Důchod | AMC | Ziskové marže | Spot | Pfizer | Jediné měny | Zastavení výběrů | Ondřej Vlček | Náhoda | ex | Rozpočtový deficit | Rally na akciích | Zajištění na důchod | Gavin Newsom | Index S&P 500 a rozdělení sektorů | Ztráty traderů | Nová pravidla pro kryptoměny | AFP | Studie | EBF | Inflace v Polsku | Odvětví v ekonomice | Zvýšení úrokových sazeb | Joachim Nagel | Tržní hodnota akcií | TradeCZ.cz | Cena eura | Macrotrends | Kristina Hooper | První obchodní den | Konzervativní investoři | Stříbrné mince | Ant | Průraz | Floor | Možnost zhodnocení | Wall Street Journal (WSJ) | Deficit | EDF | Rentea | USA Donald Trump | Mluvčí společnosti | Polsko | Vývoj ceny zlata v CZK za unci | Motiv spekulace | Kolaps | Oživení evropské ekonomiky | Ratingová agentura | Zbrojovka | Reakce trhu | Bavarian Nordic | Investoři do bitcoinu | Akciový index | Taproot | Evropská bankovní federace (EBF) | Francouzská vláda | Akcie firem | Cenová hladina | Dluhopisoví investoři | Bankéř | Kompletní průvodce | Ceny domů | Spekulace | Naše ekonomika | Exchange Traded Commodity | Hypotéky | Platforma Paytm | Roblox | Lukáš Kovanda | Současná situace | Klesající trend | Školení | Nájmy | Pozornost | LEN | Kurz ČNB | Přijetí | Silvergate Capital Corporation | IUCD | Měsíční report finančních trhů | Evropa | Země EU | Česká spořitelna | Změny na trhu | HUF/EUR | Index Nasdaq Composite | Situace s Evergrande | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Argentinské peso | Ukrajina | Ropná společnost | Arrows | Akcie ETF | Frustrace | Podvážení | Lednový efekt | Finanční společnosti | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Johnson & Johnson | Investice do nemovitostí | Čínské státní dluhopisy | KB | Yango Group | Ústavní soud | Bezpečné útočiště | Deficit rozpočtu | Automobilový průmysl | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Cenný papír | Maloobchod | Ropná krize | JDE | Aktuální cena ropy | Digitální euro | Oslabení amerického dolaru | Akcie společnosti Upstart | Generali Investments | Kanada | Peněžní prostředky | Earnings | Zpomalení inflace | Index Bloomberg Barclays | Podrobnosti IPO | Trump | Rostoucí obavy | Marriott | Extrémně silný dolar | Provozní ztráty | Dnešní růst | FactSet | Dow Jonesův index | Kurzarbeit | Platforms | Foot Locker | Britský FTSE 100 | Velké banky | Tisknutí peněz | Ceny zboží | Silnější dolar | Technické analýzy | Jachty | Xinyuan Real Estate | Zahraniční dluh | Obchodování v Asii | Spořící účet | P/BV | Mexiko | Michael Saylor | SolarEdge Technologies (SEDG) | Wells Fargo | Vstupy | Znalost | Neuspokojivé výsledky | Investiční produkt | Genesis | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Volkswagen AG | Hackeři | Budoucí vývoj | Akciové výnosy | Vysoká míra volatility | Craig Erlam | Šokující předpovědi | Průzkum analytiků | ProCent | Američtí investoři | Nejistota | First Republic | Warranty | Omezení COVID | Macrotrends.net | Provozní výnosy | Rakousko | Christopher Dembik | GME | Ochlazování inflace | Stříbro | Růst tržeb | CME | Pokles cen ropy | CMA | BA.US | Riziko obchodování | Opatření vlád | USA Joe Biden | Instituce | Amyris | Sell the news | Turecko | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Dopady inflace | UPST.US | Bank of Japan | Akcie společnosti PayPal | ATH | Společnost Western Union | Guvernér BOJ | Chamtivost | Globální index vládních dluhopisů | Kukuřice | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Podpory ekonomiky | FAANG | Světová banka | Digitální měny centrálních bank | Sjezd akcionářů Berkshire | LNG | Býčí signál | XRP | Haruhiko Kuroda | Hazard | Dividendy a úroky ze zahraničí | Vývoj ceny zlata v USD | Americké akcie | Opakování dluhové krize | FKI | BBC | Gama | Americké úrokové sazby | Czech Fund | Společnost BlackRock | Do čeho investovat | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Kongres | Výdělky | Lukáš Jankovský | Divize | Neočekávané události | Jak používat P/CF | Konkrétní měny | Pozitivní vliv | TripAdvisor (TRIP.US) | Devizové intervence | Vývoj měnového páru USD/JPY | Účet v bance | Business Insider | Šíření nového koronaviru | Luxusní značky | Federální rezervní banka | Ceny akcií Nvidie | Dolar k japonskému jenu | Nákupy akcií | Rosněfť | Latinská Amerika | Společnost Beyond Meat | BankID | Natland | Propouštění zaměstnanců | Indikátor RSI | Dynamic Currency Conversion | Exxon | Stínové bankovnictví v Číně | Invesco Investment | Dlouhodobě klesající trend | Komise pro cenné papíry a burzy | Německá vláda | Řízení rizika | NKLA.US | E-commerce | Tržní sentiment | Finanční gramotnost | Zhodnocení kapitálu | Martin Krištoff | Trh | Rizika Over-The-Counter trhů | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Hranice 100 000 Kč | Snížení těžby | Komise | Gabriella Fitzgeraldová | Úroveň parity | Ekonomie | University of Michigan | Vydělávání peněz | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | HOG.US | Kanadská měna | Derivátové trhy | Marriott International | Protest | Výkyvy | Výrazný růst | Spotová cena | Další růst | Warner Bros Discovery (WBD.US) | CL | Měnová autorita | Obchodovat forex | Fed | Kryptopeněženky | Společnost Silvergate Capital Corporation | Statut bezpečného přístavu | PLATINUM | Korekce | Pád kryptoměn | C3.ai | Scion Asset | Vývoz ropy | Upozornění | Nové akcie | Guvernér francouzské centrální banky | Nákup dolaru | Nejlepší čas na investování | Obchodování na páku | Šíření viru | Statistics | Opatření | Nové trhy | ETF S&P 500 iShares IUCM.UK | Podnikatelé | Buffett | Money management | Air France | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Šéf burzy | USDCZK | Největší ekonomika světa | Výplaty dividendy | Severomořská ropa | Innovative Industrial Properties | Pražské burzy | Kjódó | Nájemné | Úročené vklady | Energetický sektor | Akcie Nvidie | Nvidia | Downtrend | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Výběry | Zadlužení | Dušan Jilčík | Inflace v říjnu | Konkurenceschopnost | Investice do indexu S&P | Dopad na trhy | Grafy | Boj proti praní špinavých peněz | USDT | Globální recese | Selský rozum | Zavedení bitcoinu | Lowe's | Akcie ze světa pšenice | Aurora Cannabis (ACB.US) | Yahoo | Hlavní akciové indexy | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Keynes | Swingové minimum | Barometr výkonnosti | Apple | Posílení dolaru | Cenové změny | Stimulační balík | Zprávy a analýzy | Stock | ANO | Apollo | Česká republika | Energetický sektor S&P 500 | Generální stávka | Zahraniční investice | UBER.US | Nick Marro | IRS | Kupní cena | Úspory | Finanční problémy | MetaTrader 4 | Antidumpingová cla | Snap (SNAP.US) | Poměr P/E | Blog | Náklady na půjčky | Ochrana investorů | Trumpova administrativa | Rating | Bitcoin (BTC) | Bid | Proočkovanost | Dezinflace | Akcie FAANG | Dolar australský | Agentura S&P | Poměr P/S | Dánské společnosti | Kov | Pozitivní zpráva | Ruská invaze na Ukrajinu | Ebury | Společnost XTB | SNB | Ve vatě | Koronavirová pandemie | Behaviorální | Manažer banky | Microsoft | USD/CHF | Snížení dividendy | Příležitosti | Branislav Soták | IUCD.UK | Jak začít obchodovat S&P 500 | Dopad na cenu | Kolaps podniku | Dluhopisy a zlato | KKR | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Aphria | Tomáš Kudla | Daňové úlevy | GoPro | Bilance běžného účtu v Turecku | Počet obchodů | Letiště | Kryptoměnový průmysl | Zdanění příjmů | Mateusz Morawiecki | Dividends | BofA | Akcie Twitteru | CVX.US | Společnost Tesla | Commission | Spotřebitelská inflace | Defi | Shortování | Akcenta | Markéta Stržínková | Změny cen | Sell | NKLA | Demokratické strany | Komodity ropa | Pokles sentimentu | Poptávka po zlatu | Technická analýza akcie Coca-Cola | Finanční rezervy | Long pozice | VaR | Cybertruck | Equity | Dollar Tree | Obchodování akcií | Obchodní instrument | Kurz dolarů | USD/CZK | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Drahé energie | Situace | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Kraken | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Deficit nabídky | Prosperity | Index Nasdaq | Steen Jakobsen | Unce zlata | Vytvoření nové digitální měny | Finanční investice | QDVE | Penzijní fond | Tvrdá ekonomická data | Bankovní akcie | Bukele | Vysoké inflace | Rizikovější aktiva | Burzovně obchodované fondy | US500 CFD | Představenstvo | Cihly zlata | Ministryně práce | Coinmate | Hlavy států | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Spotřební zboží | Nižší minima | Negativní dopad | Trendové linie | Výpadky | 15% a 23% daň | Objem obchodů | Komodita | US100 | Sentiment spotřebitelů | FIAT | Podpůrná opatření | FRS | Salvador | Příjmy a výdaje | Invest | Minimální rezervy bank | Centrální banka | Call opce | Payment date | Bitcoin a další kryptoměny | Jakub Ortinský | Andrew Bailey | Náhlý krach FTX | Argentinská měna | Úroveň dluhu | Meta Platforms Inc | Dobrá nálada | Životní prostředí | Fondy peněžního trhu | QE | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Tradingové webináře zdarma | Vision Fund | Europoslanec za Piráty | Očekávaná data | Základy obchodování | LYNX | Závazek | Koruna sílí | Donald Trump | Čistý zisk | Patrik Urban | Jádrová inflace | Close | Chris Zaccarelli | Moneta | Margin call | Centrum | Společnosti | Zpomalení ekonomiky | Rizika | GRPN | Vhodné akcie | Zprávy o vakcíně | Epidemiologická situace | Chinese Estates Holdings | British Airways | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Konsensus | Tradeweb | Prodávající | Odolné proti inflaci | Akcie Groupon (GRPN) | Zadlužení podniků | CVNA.US | Antivirus | Kurs koruny k euru | POSCO | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | BSC | Nedostatek potravin | Daňové přiznání k dani z příjmu | Nárůst objemů | Globální index | Akcie společnosti Carvana (CVNA.US) | Velký problém | Dluhy | Šmejc | Počet plateb | Transparentní společnosti | Digitální měna centrální banky | Klienti Sberbank CZ | Investičníweb.cz | Marriott (MAR.US) | Centrum zajištěných aktiv ministerstva vnitra | Azure | Fúze a akvizice | Nízká volatilita | Vývoj inflace a mezd | Otevírání ekonomik | Trading oddělení | Problém s nedostatkem čipů | Akcie v eurozóně | Velikost pozice | Vysoce likvidní | Justin Trudeau | Utilities ETF S&P 500 | Crowdfunding budoucnosti | Škoda | Mluvčí | Výkonnost akcií | CZK | Reuters | LYNX Pro | ETC | iShares IUCD.UK | BAML | Penny stock | Londýnská burza | Slušný zisk | Helicopter money | Situace na Ukrajině | Akcie Atosu | Americký index S&P 500 | Martin Pleštil | Chevron | Nižší ceny ropy | T-Mobile Czech Republic | Hedge Fund Research | Kompozitní index | Asijské země | BTC/USD | Alokace | Výrobce sportovního oblečení | Postranní trend | Cena palladia | Bull | Depozitní sazba | ADNOC | Coinbase | Canopy Growth Corporation | Akciový index Dow Jones | Hang Seng | Zakladatel | Předseda | Americká Komise pro cenné papíry | Růstový potenciál | Fire Sales | Roman Valihrach | Výhled tvorby zisku | ERA | Evropské akciové indexy | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | Maynard Keynes | Vlk z Wall Street | Obchodujeme | Makléři z Prime Brokerage | Růstový impuls | Stock Composite Index | Kancelářské nemovitosti | Míra inflace v Evropské unii | Analytické společnosti | Rok 2024 | Měsíční obchodování | Projekce centrálních bank | Obchodníci | Společnosti v indexu | Saxo | Economist Intelligence Unit | Guvernér | Fond kvalifikovaných investorů | Klienti společnosti | DPA | Evropská unie | Boeing | Politická krize | Cvičení | Dow Jones a S&P 500 | Korekční aktivita | Jaroslav Ibehej | HDP v USA | Saxo London | Sunrun | Ekonomiky | Volby USA 2020 | Čínský mezibankovní platební systém (CIPS) | Globální standardní průmyslové klasifikace | Shanghai Composite | Norton | Webináře zdarma | Vincent Pilette | Ondřej Holoubek | Záporné sazby | Sociální síť | Podřízené dluhopisy | Společnost Walmart | Rychlý růst | Zavedení digitální měny | Vývoj ceny akcie Vonovia | GfK | Dluhová krize | Výrobci automobilů | Fiskální stimul | Finance | Ženy | Libra | Koronavirová krize | Eva Miklášová | Den oznámení dividendy | Otevření Číny | Uchovatel hodnoty | Nakoupit akcie | GameStop | Zvýšení základní úrokové sazby | Invaze | Investiční zlato a stříbro | Akcie indické | Vývoj úrokových sazeb | CFD | Nadnárodní antivirová společnost | Relativní výkon | Rekordní inflace | Centrální banky | Životní úspory | Nová data | Zásoby hotovosti | SaxoBank | Dopad na ekonomiku | Open | Provozovatelé kryptoměnových služeb | Cena akcie | Životní úroveň | Doporučení | Kaisa Group Holdings | Zlaté mince | Warner Bros Entertainment | MRNA.US | Nabídka akcií | Akcie těžařů stříbra | Americké ministerstvo obchodu | Zvýšení základní sazby | Rozhodování ECB | Akcie dánské společnosti | Facebook | Financovat | Akciový boom | Příprava | Čínské měny | Ztráta | Řecko | Prime Brokerage banky Goldman Sachs | Evropské země | BRICS | Moderna (MRNA.US) | Dividenda | Elektronické peníze | Tolerance k riziku | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Vytváření bohatství | Menší úrok | FDIC | Akcie společnosti CPI Property Group | Index BSE | Hypoteční zástavní listy | Archway | Získaná hodnota | Změny klimatu | Nejlepší investice | Barometr | SatoshiLabs | Tomáš Spurný | Akcie Nikoly | Afghánistán | Deglobalizace | Největší bankovní krach v USA | Alibaba Group | Akcie Marriott (MAR.US) | Jaderné války | Vysoký výnos | Nový rekord | Technický výhled na trh | Bali | Akcie padají | Covid v Číně | Beyond Meat (BYND.US) | Úroky | Vyšší úrok | Refinitiv | Získání licence | Přenos | Statistický úřad | Krungsri Bank | CVX | Portu | Cena | Silné oživení | Investiční banky | Den výplaty | Výhled Fidelity | Finanční rizika | Eagle Bulk Shipping | Napětí na finančních trzích | Rozpočtové deficity | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Čínští developeři | Gemini | Bearish Engulfing | WisdomTree | Dluhopisový trh | Býčí trh | Odprodej Applu | Rezervy bank | Objem peněz | BYND | Air | Akcie 3M | Akcie dnes | Stravenky | Fed Funds Rate | Káva | Jana Pokorná | Globální rizika | Akciové dividendy | Denní graf | Firma | Zápis z posledního zasedání Fedu | Ceny akcií | Izrael | Foreign Exchange | Inspirace | Americký daňový úřad IRS | Skupiny PPF | Defenzivní akcie | Mindset | DAWN akcie | Podílové fondy | TABAK | E-shopy | Klíčové oblasti | Investiční platforma Portu | S&P500 | EBay | MUFG | Čínská ekonomika | Termínované vklady | Akcie AT&T (T) | Proroctví | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Skokové oslabení | Koronakrize | Technologie | Investiční zisky | Energetická krize | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | ČNB | TSLA.US | Krátkodobé investice | Pokles zájmu investorů | Cena US500 | VW | Ukrajinské hřivny | Pokles likvidity | Akcie Microsoft | Nejlepší uranové akcie | Investujeme | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Vydávání dluhopisů | Pokles | Vydání nových akcií | Global Times | Contango | JPM | iShares IUUS.UK ETF | Zahájení aktivního obchodování | Ochrana proti inflaci | Genesis Global Capital | UEC | Životní pojišťovny | Akciové fondy | Goerli | Margin | Ondřej Hartman | Globální inflace | Daňový úřad IRS | Roadshow | Vývoj akciového indexu | Chivo | Denisa Všetíčková | Objem kapitálu | LMT.US | NYT | Světové události | KO | Investiční portfolia | Historická data | Benzín RBOB | Společnost Twitter | Rekordní zisky | Investice do S&P 500 | e-HKD | Akcie Alphabet | Americké společnosti | Technology | Call centra | Oslabení ukrajinské hřivny | Ether | Švýcarská centrální banka | GOOGL | Charles Schwab | Matrix Medical Network | Hedge | Utahování měnových podmínek | Začněte obchodovat | Setkání akcionářů | Poplatek | Server BBC | Zemědělci | Warner Bros Discovery | Základ daně | Maloobchodní tržby | Mercedes | Technologický index Nasdaq Composite | STOXX50 | Meziroční růst spotřebitelských cen | Situace na trhu | Rivian | Americká ekonomika | HDP | Finanční deriváty | NVDA | Svět investování | Jaderné elektrárny | WBD | Carlos Tavares | Akcie spoločnosti | Santa Claus Rally | Společnost Pilulka | Obchodník | Charlie Munger | Portfolio manažer | Akcie týdne | Pasivní investování | Akcie s LYNX | Akciové portfolio | Kypr | Rada guvernérů | Index euro | MRNA | Bezpečnostní mezery | COVID-19 | Britský automobilový průmysl | Netradiční investice | Provozní zisk EBITDA | Bezpečnostní situace | Odkup akcií | Akcie Virgin Galactic (SPCE.US) | BoE Andrew Bailey | Regulátoři | Zelené energie | Znovunastartování ekonomiky | Problémy | ISIN | ROE | Deposit facility | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | Čínská komunistická strana | Index cen | Dolar | Německý ministr financí | BIS | Paypal Holdings | Banka Credit Suisse | Bankovní rada České národní banky | Výše úrokových sazeb | SNAP.US | Čínská vláda | Index PX | Diverzifikace rizika | Daně | Hrubý domácí produkt České republiky | Šéfka ECB | Investment Management | Pivot | Kryptoměna | Akcie antivirové firmy | Velké riziko | Uzávěry dolů | Kelvin Kong | Pokles indexu | Obchodovat | Omikron | Cena akcií AMD | Boom kryptoměn | Jens Stoltenberg | SaxoStrats | Alibaba (BABA) | Graf komodity Ropa WTI | Momentum | Nio (NIO.US) | Daně z příjmů | Akcie Shell | Scale Facilitation | CBOE | Valdis Dombrovskis | Konsorcium | VET | Poptávka investorů | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Zisky | Pražský index PX | Konglomerát | FCA | Rakouský kancléř | Současné ceny | BNP Paribas | Historické rekordy | Zátěžový test | Akcie Boeingu | Akcie SSR Mining | Tisk nových dolarů | Signature Bank | Globální ekonomika | Časová pásma | Nálady investorů | UBS Securities | Akciové strategie | Pozitivní výsledek | Swap | Miliardy eur | Anomálie | Koncentrace | DAX | Obrovské ztráty | European Housing Services | Valné hromady | VESA | Wells Fargo (WFC.US) | Členské státy | Cisco Systems | Americké akciové trhy | Starbucks | Strach z AI | Vysoké valuace | Rozhodování | Manuál | Akvizice Coltu | Kótování | Cena zlata | HSBC | SEC | Zvýšení ceny | Rozpočtové politiky | Ekonomické teorie | Vývoj španělského akciového indexu IBEX 35 | Rizikové averze | Kryptotrh | Trinity Bank | Citigroup (C.US) | Přecenění | Breakout | Očekávaná recese | Pojištění vkladů | Navýšení kapitálu | MiCA | Výše poplatků | Růst cen | Půjčky v kryptoměnách | Kótování akcií | Pokles cen akcií | Gamble | ETF a ETN | Cenový pohyb | RSI | Používání hotovosti | Nákupy defenzivních titulů | Ropa a Plyn | Politické události | Aave | Asset management | CHNG | Ocenění trhu | Úspěšné investování | MSCI World | Vývoj kurzu akcií Nvidie | Repo sazby | Společnosti Netflix | Tripadvisor | Financování | Bodyarmor | Fibonacciho retracement | Podnikání | ČSÚ | BioNTech | IoT | Nemovitý majetek | Založení účtu | Analytik Portu | Historická minima | Výrobce čipů | Omezení dodávek | Stres | Společnost Janus Henderson | GMT | Historické maximum | Americká lehká ropa | Photon Energy | Obchod | Růst úroků | Martin Klass | Akcie Netflix | TASS | Kapitálové trhy | Edward | Peer-to-peer | Republikáni | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | USDJPY | NAC Kazatomprom | Uranium Participation (U) | Dluh firem | Švýcarská národní banka | Schodek | Nástroje Fedu | Přístup k investování | Investiční poradenství | Tokenizované vlastnictví | Bankovní asociace | S&P 500 CSPX.UK | Erste | Poptávka po kryptoměnách | ROCE | Cykly | Vývoj inflace v Turecku | Papírové dolary | Kanadský dolar | Platba MALL Pay | NVAX.US | Jüanová aktiva | Tilray | Nezrealizované ztráty | Nástroje peněžního trhu | Analytici z Wall Street | Čínští regulátoři | Američtí demokraté | Vývoj hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Martin Luňáček | ICE | Rozvaha Groupon | Francouzský Atos | FT | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Medvědí trend | Uvolněná měnová politika | Řízení společnosti | Etoro | Hongkongská burza | Walt Disney (DIS.US) | DCF | Ropa | DNO | Mali | Malé podniky | Krypto trh | Americké depozitní akcie | Korelace měn | William Blair & Company | Poptávka po zlatě | Poskytovatelé likvidity | Shengjing Bank | Automobilka Tesla | Ruská agrese | Jak vybrat nejlepšího brokera | Colt CZ Group | Restrikce | Hospodářský růst | Výplata dividend | Růst dolaru | Vydělávat peníze | Prezident Fedu | Výkyvy na trzích | Nejrozšířenější kryptoměna | Finanční výkonnost | Vývoj ceny zlata v CZK | Alokace finančních prostředků | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | HAS | Big Short | Akciové tipy | Očekávané výsledky hospodaření | Blizzard | Akcie Gamestop | Tilray (TLRY.US) | WTI | Hrozba recese | ETF fondy | Platební síť | Zavedení digitálního eura | Bod | Miliardy korun | Kryptotrhy | Zpřísnění finančních podmínek | Soustředit na obchodování | Shares | Zisk společnosti | Raiffeisen Bank International | Obchody a nákupní centra | Hladomor | Antivirová společnost | Paládium | Reserve Bank of Australia | Povinné minimální rezervy bank | Robo-advisory | Brookings | Cenový vývoj | Obchodování CFD | Marihuanové akcie | Merck | Americká měna | Honeywell International | Trailing Stop | Debata | Japonský index | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Politické riziko | Největší banky | Americký miliardář | Euro | Reebok | OCI | PMČR | Ziskovost | Bankéři | Mastercard Incorporated | Sázet | Hodnoty měny | Akcie mediální skupiny CME | Žádné dividendy | Zahraniční firmy | Cena ropy | Hlavní akciový index | Průzkum společnosti | Start-upy | Porsche na burzu | Ohlédnutí | Úvěrová delikvence | Liquid | Carvana (CVNA.US) | Drobní investoři | JPMorgan | Marže | DAWN | Poskytování hypoték | Klid | Prezident USA | SpaceX | Cennější než zlato | Německá ekonomika | Státy EU | Boj s koronavirem | Zlato a stříbro | JPMorgan (JPM.US) | Capitalinked.com | Trh kryptoměn | Dodávky plynu do Evropské Unie | Technologický index | Risk | Ministerstvo financí | DiDi Global | Greg Abel | Prosus | Kurz USD | Lockdowny | Dividendový výnos | mBank | Recenze | Tempo růstu HDP | Alphabet | Struktura | Ředitel Komerční banky | Regulátor trhů | Vedení společnosti | Systémové riziko | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Inovace | Společnost eToro | Výnosy státních dluhopisů | Zasedání měnového výboru | Spojení WarnerMedia a Discovery | Obchodní systémy | Úroky na účtech | Signály | Obchodní kapitál | Převzetí Plzeňského Prazdroje | Precedens | Zdanění | Další vývoj Bitcoinu | Ceny akcie Groupon | Předpověď ceny bitcoinu | Lira | Boeing Co. | Růst ekonomiky | Poradenské firmy | Bankovní účet | Seriál o ETF | Bank of Canada | Technický náhled | Přijetí kryptoměny | IHS Markit | Atraktivní nemovitosti | Statistiky | Peněžní zásoba | Ekonomické recese | Ole Hansen | Růst akcií | Podílník | Aurore Lalucqová | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Čínský index | Dluhopisové trhy | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Diverzifikovat | FX | CCJ | Global Markets | Přiznání k dani z příjmu fyzických osob | Ruské obcházení západních sankcí | Proof of Stake | Analytik ProfitLevel | Technologický Nasdaq | Světové finanční trhy | Libanonská libra | Michal Stupavský | ROIC | RUB | PBOC | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | Home Credit | Burza dnes | Nezaměstnanost mladých | Patria Finance Branislav Soták | JP Morgan Securities | 256/2004 | Bankovní sektor | Unicredit | Světová válka | Sada předpisů pro kryptoměnové odvětví | Pokles výnosů | Kaisa | Nio akcie | Výnosnost | Bankman-Fried | Obcházení západních sankcí | XMR | UST | xStation 5 | MATIC | Akcie Alibaby | Jereme Powell a Fed | Bitcoinové a blockchainové akcie | Coinbase Global | Akcie SoFi | Elizabeth McCaulová | Zbrojovky | Sunrun (RUN) | Indický akciový trh | Patrik Novotný | Akcie energetických společností | Akcie v roce 2021 | STP | BH Securities | Nálada na trhu | Největší obchodníci | Oracle | Akcie podniku | Soubor pravidel | Kuvajtský ministr financí | Akcie Uranium Participation | Výnos do splatnosti | Pozitivní výsledky | NortonLifeLock | Služba Prime Brokerage | Investujte | Akcie společnosti Amazon.com | PT. PROFITFXLEVEL | Pravidelný příjem | Měď | Košík.cz | Tým Admiral Markets | Standardní investiční příležitosti | New York Community Bank (NYCB.US) | Stock Spirits | Opatření pro kryptoměny na světě | Útok dronů | Platforma | Rozvíjející se trhy | Přijetí kryptoměny bitcoin | AUD | Globální finanční krize | Contract | Výsledky za Q1 | Stratég Saxo Bank | Červená čísla | Binance | Exchange Traded Funds | Silná rally | Economist Intelligence Unit (EIU) | Seminář | Nepřipravenost | Odvolací soud | Cena Monera | Proces crowdfundingu | Výnosy z nemovitostí | Ajit Jain | Breakout Trader | BBC News | Vzrušení | Společnost Uber | Didi Global | Americké akciové indexy | Doporučení Koupit | Trh NFT | Capitalinked | Predikce | Fibo | Poly Network kryptoměny | Tomáš Raputa | Propad cen akcií | BSE Sensex | Investor Michael Burry | ETF na bitcoin | Citigroup | Světové produkce | Fabio Panetta | Softbank | Janus Henderson | Výprodej ropy | Investování do zemědělských komodit | Index VIX | Hospodářství | Očekávaný růst | Společnost JPMorgan | Státní banka | Státní měny | Penzijní společnosti | Oslabení | Čas na investování | EV | Společnost Silvergate Capital | Dolarové dluhopisy | Názor Buffetta | Referendum | Hospodářský cyklus | Symantec | Vývoj na akciových trzích | T-Bill | Short pozice | Bankomat | GlobalBlock | Úsilí | Inflace v Evropské unii | Indické úřady | Plánování | Volckerovo pravidlo | Krach SVB | Market Maker | Intermediate | Globální akciový index | Rizika CBDC | Hodnota indexu | Index akciového trhu | Zisková marže | Růst těžby v USA | Podíl nevýkonných úvěrů | Ekonomická krize | Cenové stability | Credit Suisse | Cigarety | Portfolia | Transakční náklady | Převis | Conseq Investment Management | Obchodování OTC | Roth Capital | Expert | Koronavirové krize | Dopady koronavirové pandemie | Vývoz | Energetické firmy | Prodeje akcií | SaxoTrader GO | Světové finanční krize | Gate | Akcie Credit Suisse | Western Union | AKAT | Recese | Index strachu | Akcenta Miroslav Novák | Europoslanec | Kazuo Ueda | Likvidita | Bavarian Nordic (BAVA.DK) | Alokace investičních portfolií | Globální indexy | Švýcarský frank | RBOB | Apple Inc. | Morální dilema | Capital Partners | GameStop akcie | Schválená pravidla | 4M Systems | CZK/EUR | Stimul | Hongkongský dolar | Pohledávky ETF | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Digitalizace | Equity křivky | Situace na Blízkém východě | Společnost IHS Markit | 23% daň | Hospodářské noviny | Kyjev | Nižší DPH | Začít investovat | Největší propad | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Zbohatnutí | Provozovatel sociální sítě | Investiční nemovitosti | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Inflace ve Spojeném království | Štěpán Křeček | Piper Sandler & Co. | Realitní společnosti | Globální pandemie | Zkušenost je vítěz | LME | Sada předpisů | Ochrana před inflací | Schwab | Frank | Skupina CZG | Měnové politiky centrální banky | Ministři | ETN | Sam Stovall | Začínající investoři | Balance | Kapitálové výdaje | Investoři do tureckých dluhopisů | Nízká cena ropy | Matěj Široký | Situace Evergrande | Negativní nálada | Transparentní | Bankovní unie | Kurz eura | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Investiční firmy | Pracovní síly | Dnešní zpráva | Inflace vs. úrokové sazby | Vláda Spojených států | Cap | Goldcorp | Jana Brodani | HashRate | Centrální banka USA | Dlužníci | Nastavení sazeb | Závislost na Číně | Patria Finance | Indický stát | Ceny energií | Americké indexy | Sonja Laud | Washington | Globální HDP | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Trh s kryptoměnami | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Obrat trendu | Měnový stratég | Indický regulátor trhů | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Yoni Assia | Dosažení dohody | Daňové přiznání | Základní sazby | Akcie C3.ai (AI.US) | Nejrychleji rostoucí | Australský podnik | Silná koruna | INSEAD | Úspěchy | Riziková aktiva | NEST | Buy the dip | Swingové maximum | Evropské lidové strany | Vyšší volatilita | Atlantik | Prezident Donald Trump | ZEN | Ziskový obchod | Náhlý krach | CySEC | Multi-Asset obchodování | Politická rozhodnutí | Rostoucí inflace | Advance | Zbohatnout při obchodování | Dogecoiny | ACB | Očekávané události | Svíčkové formace | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Seznam brokerů | Investice do infrastruktury | Paolo Ardoino | Komunita | Převzetí Twitteru | Projev šéfa Fedu | Půjčky pro firmy | Výkon amerického dolaru | Předpovědi Saxo Bank | Blockchain | Agentura Fitch | Rekordní rok | Předpovědi | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Martin Novák | Mince | Akcie Intel | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Světové ekonomiky | Těžba titanu | Ceny plynu | Viceguvernérka České národní banky | Benzín | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Hospodářské oživení | Index spotřebitelských úvěrů | Valcambi | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Obchodní podmínky | TRIP | Pokles sazeb | Dění na trhu | Dow Jones Industrial | Animal Planet | SVB Financial Group | ETF roku 2020 | Sankce | Americký dolar k japonskému jenu | Pokles akciových trhů | SaxoTraderPRO | Míra inflace | Fyzické zlato | China Aoyuan | Rollover | Trade | Řízení kapitálu | Akcie těžařských společností | Energetika | WEF | Manufacturing | Prodej bitcoinů | Likvidní trh | Spotřebitelská důvěra | Počet plateb v hotovosti | Samsung Life Insurance | MMF | Soukromý sektor | Odd Lots | United Airlines | Biotechnologické společnosti | MAN | Diverzifikované portfolio | CNN | Náklady na úvěry | USD/RUB | Obrovská ztráta | Ekonomický výhled | Preferované akcie | Mateřská společnost Googlu | Finanční ukazatele | Dividend Yield | Platební systém | Snížení emisí | Zlaťáky | Nařízení | Výhody tokenizace nemovitostí | PoW | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | Zvýšené napětí | Ellipic | Miami Herald | Oblasti umělé inteligence | Nemovitostní trh | Inflace v Německu | Americký Senát | Komerční banka | Převody peněz | BTC | NEMO Report | KOSPI | Kapitálové zboží | CoinMe | Indexy | Citi | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Odborníci | Indický regulátor | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Stravenkový paušál | Severomořská ropa Brent | Lightning Network | Očekávání zisku | Zpřísnění měnové politiky | Objem obchodování | Mileniálové | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Případ J.O. Investment | Japonská měna | Gold | Akciová společnost | IPO Signify Health | Guvernér centrální banky | Saxo Bank zkušenosti | Hospodaření firem | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Nemovitostní fond | Investovat do zlata | Sex, drogy a bitcoiny | Bolest | Očekávané výsledky | Tržní hodnota akcií ETF | Japonský akciový index Nikkei | Bridgewater Associates | Společnost CZG | Akcie MicroStrategy | Makroekonomické strategie | Senátorka | Makroekonomická data | Marže společností | Tempo růstu | Devizy | Eagle Bulk Shipping (EGLE.US) | Podnikatel | Prazdroj | Úvěrový rating | Bankovnictví | Dolar vůči japonskému jenu | Aerolinky | Čisté úrokové výnosy | Oliver Zipse | Americké dluhopisy | Pandemie covidu-19 | ARM | Bankovní licence | Pohonné hmoty | CINE.UK | Divergence | Biliony | Bankovní regulační orgány | Uhlí | Trend is your friend | EasyJet | Diamanty | Zdražování energií | ETF | Crowdfunding | Axie Infinity | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Investujte do akcií | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Cíle | Zajímavé akcie | Prodejní ceny | Postoj k riziku | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Europoslanci | Moneta Money Bank | Humana | UnitedHealth | Ceny drahých kovů | Varování | Guidance | Prezidentské volby USA | Největší propady | Úrokové sazby | Akcie společnosti CPI | Éra levných peněz | Maloobchodní prodej | Reinvestování | Gernot Blümel | Zájem o nemovitostní fondy | APP | Palladiové akcie | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Spojení | Ministr zdravotnictví | Pokles indexu S&P 500 | Long | WHO | Reálná ekonomika | Rally | Bankovní rada | Narušené dodavatelské řetězce | Vysoké výnosy | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | CNews TV | Výrazný propad | Státní fond | Střední třída | CPI Property | Provize | Propad Paytm | SARS | Globální makléřská společnost | Record date | Vision Fund 2 | Bear | MSCI All Country World | Výplatní poměr | Účastnický fond | USDC | Japonská ekonomika | Portfolio manažeři | Pražský městský soud | Aktiva | Pokles inflace | Zpráva spekulantů | Paul Volcker | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Časopis Forbes | NVAX | GEVORKYAN | Discovery | Střední podniky | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Kryptoměnový svět | Investiční možnosti | Erher | Výnosy z dluhopisů | Měna e-HKD | BAVA.DK | Go private | Švýcarská banka UBS | Business | Vývoj amerického akciového indexu | Staking | Evropští investoři | Podíl na trhu | Bezpečné měny | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Muskoidní | Srbsko | Arizona | WFC | Konsolidace | Investování do akcií | Základní úrok | Pokles cen | Obchodníci v New Yorku | Britské společnosti | TikTok | Plug Power | Algoritmus | Obchodování s komoditami | Hodnota NAV | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Zákonné platidlo | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | SP500 | Technologická společnost | Lék na krizi | Začít obchodovat | Zvedání úrokových sazeb | S&P 500 (US500) | Španělský IBEX 35 | Kurz rublu | Peněžní trh | S&P 500 Stock | ČBA | Holubičí tón | Španělé | Investo | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Velké ztráty | EUR/TRY | Americká SVB | Tradingový portál | Zdravotnictví | MSCI World Index | Investice do stříbra | Ethery | Počet akcií | Akcie Tesly | Zpětné odkupy | NZD/USD | Čínské akcie | Kolísání ceny | Contracts for difference | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | KGHM | NKE | Časový úsek | BlockFi | Technologický pokrok | Jak začít investovat | Jak investovat | Diskontní sazba | Brazílie | Swingový obchodník | Dow Jones | Vývoj na finančních trzích | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Rizika decentralizace | Poměr rizika a výnosu | Čistá zisková marže | Zákaz cestování | Politika centrálních bank | Zásady pro digitální měny | Německý statistický úřad | Indexy PMI | Pochybnosti | Index akcií | Obchodování s opcemi | Vedení ECB | BNY Mellon | Trinity | Nájemní bydlení | Stratég | Kryptoměnoví hráči | Zisk na akcii (EPS) | Licenční požadavky | Špatné zprávy | ETFs | Fond obnovy | Majetek | Ekonomika eurozóny | Big tech | Vývoj ceny hliníku | iRobot | WFC.US | Fio banka | Řetězce | Období nejistoty | Sentiment | Zrychlení inflace | Relativní výkon hlavních měnových párů | Kurzové riziko | Investovat do ETF | Měnová unie | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Klíčové faktory | Akcionáři Avastu | Světové indexy | Největší pokles | Nikola Company | Lucembursko | Politika | Šíření koronaviru | Konkurence | Hospodářské recese | CoinShares | Kryptoměnové odvětví na světě | Jean-Pascal Duvieusart | Zvyšování úrokových sazeb | Letecké společnosti | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Jamie Dimon | Komoditní stratég | Rentabilita | Konkurz BlockFi | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | Unity | Dna | SAS | Překoupené podmínky | Burza Binance | Investiční ředitel | Čínský prezident | Coinstar | Tier 1 | Investiční šéf | Spoření na důchod | Novavax | České mzdy | Ekonomické prognózy | MAM | Novinky.cz | Strach z inflace | Plány společnosti | Pravidla hry | Podvody | Poplatky | Nike | Forint | Obchodní domy | Negativní korelace | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Evergrande | Zprávy z krypto | Ray Dalio radí | PLN/EUR | Finanční zdraví | Další vývoj | Řízení měnového rizika | CFD kontraktu | Horší časy | Vlastní akcie | Citibank | Anton Siluanov | Banky na Wall Street | Finanční vypořádání | Graf komodity Zlato | Dnes zveřejněná data | Protiinflační dluhopisy | Investování do nemovitostí | BASF | Portu Crypto | Výrobce aut | Kanadská centrální banka | Japonský akciový index | Akcie Exxon Mobil | Real Estate | Úrokový výnos | Obchodování na devizovém trhu | Garanční systém finančního trhu | Zdraví ekonomiky | Investování do ETF | Retailový obchodník | FTX Sam Bankman-Fried | Lockheed Martin (LMT.US) | SaxoTrader | CNY | Federální vláda | Nálada | Geopolitická rizika | Indie | Letectví | Nákupy | Obchodování se zlatem | Výhled trhů | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | ProShares | Vývoj akcií First Republic Bank | Měnové politiky | Investiční mince | Silvergate Exchange Network | Vnímání | Chevron (CVX.US) | Oregon | Hlavní rizika | Kybernetická bezpečnost | Index volatility VIX | Investiční příležitosti | Čínský výrobce | Martin Stránský | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Živobytí | Ekonomika | Růst vývozu | Vývoj hlavní úrokové sazby | První zvýšení sazeb | Výnosová křivka | ACI Europe | Historická maxima | Ekonomická data | Občané eurozóny | Antivirové firmy | Komodity ropa WTI | Dobrá zpráva | Úroková sazba ECB | 10 akcií | Warner Bros | Předsevzetí | Nespokojenost | Proticyklické kapitálové rezervy | XPeng | Zhodnocení peněz | Commerzbank | Zhodnocení | Spořící účty | Americký kongres | Investice do zlata | Ukazatel pro analýzu akcií | Ceny zlata | Vysoké zhodnocení | Výhled | TradingView | Vydělávání peněz v derivátovém obchodování | Velmi volatilní | Timeframe | České akcie | Adam Glapiński | Zerohedge | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | Španělsko | Časový test | Timur Barotov | Americký trh práce | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Celsius | Akciový index DAX | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | Deriváty | Ethereum | Přísná opatření | Kolaps stříbra | Investiční prostředí | Embargo | Kraft Heinz | Economist | Tlak na akcie | Investování do podílových fondů | EGLE.US | Vysoké ocenění | Ceny zlata na spotovém a futures trhu | Úspěšný investor | Stav trhu práce | Doba splatnosti | Vyhlášení bankrotu | Index Hang Seng | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Trendové čáry | Vlastní bydlení | Tradeři | Krátkodobé spekulativní obchody | Zaměstnanci | PayPal | Výpočty P/CF | ETH/USD | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | Finanční trhy | Nízké ceny ropy | Američtí těžaři | Dobrý výsledek | Bankovní účty | Komunistická strana | Data o inflaci | Expanze | Klesající úrokové sazby | Kryptoburza Coinbase | Giphy | Jiří Šmejc | Akcie společnosti CPI Property | Insider | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Banky | Růst cen energií | Prostor pro růst | General Motors | Fondy | Dlouhodobý trend | Akcie společnosti Česká zbrojovka | Komise pro cenné papíry | Místopředseda Evropské komise | Walt Disney | Prime Brokerage | Bílý dům | STT | ČEZ | Nakamoto | Měnové unie | Austrálie | Cenové hladiny | AAPL | HDP Číny | Tether | Německé ekonomiky | Hrubá marže | Výzkumná společnost | Financial Times | GOOGL.US | Akcie Meta | Retail Investor Beat | Philips | Kryptoměnová burza Binance | USD za barel | Nikkei 225 | Arena Pharmaceuticals | Nákup bitcoinu | Spread | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | Intel | Buy | InVivo | New York | Tradingové webináře | MSFT | Hotovostní transakce | Retail Investor | Tržní cena | Čistá ztráta | Finanční údaje | Akcie americké firmy | Helikoptérové peníze | Krize | Obligace | Jak se obchoduje | Majetkový fond | iNAV | Akcie ropných společností | Optimalizace | Zvýšení úroků | Paul Tudor Jones | Neuhrazené faktury | Trading | Zajišťování | Investing | Nemovitostní crowdfunding | Česká e-commerce | DLT | Portál FXstreet.cz | Vlády | Daňové zvýhodnění | Ceny XMR | Růst spotřebitelských výdajů | Pasiva | CMI | S&P 500 nebo Nasdaq | Riziko likvidity | Situace na trzích | Decentralizovaná databáze | Vysoké ceny ropy | Massachusetts | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | Dohoda v hotelu Plaza | Paramount | Bluechip | Štěstí | Investiční bankovnictví | CEO | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Těžby bitcoinů | Riziko skutečné stagflace | Napadení Ukrajiny | NFT | Akcie ruských bank | Pohyb Bitcoinu | Zcash | FOMC | Kapitalizace Signify Health | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Piráty | Prezidentské volby | Dollar | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | CSPX.UK | Měnové stimuly | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | FOMO | Ztráty | Výplata | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Michal Lukáč | Big Tech | Akcie Tesla | Mezibankovní | ODS | Dialog | Ředitelka | Generální ředitel | Likvidní | Ceny aktiv | Eduard Kučera | Zajímavé investiční příležitosti | Devizové rezervy | dApps | Měny emerging markets | Investiční tituly | Nejlepší investiční příležitosti | Čistá marže | Burza | Letecká společnost | Semináře | Interfax | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | MarketWatch | Dotcom | Index MSCI | Bitcoinové fondy | Rozvoj | Americká inflace | Investovat do akcií | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Vývoj kurzu akcií | Klouzavé průměry | ETN na VIX | RBA | Akcie Boeing | Největší kryptoměnové burzy | Yahoo Japan | Federální společnost pro pojištění vkladů | Americká administrativa | Výprodeje | Reinvestice | Derivát | Tržby společnosti | EFE | Druhá největší ekonomika světa | Jan Záhora | Investovat peníze | Rozhovor | Hlavní měnové páry | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Uttarpradéš | Transakce | Švýcarské banky | Volatility trhu | Aktualizace Ethereum | Slabší dolar | Nabídka a poptávka | Měny | Bilance | Graf komodity Stříbro | Volby | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Fundamenty | Americká vláda | Sezónnost | Digitální měna e-HKD | Růst nezaměstnanosti | Tržní kapitalizace tetheru | Express | Fin-Tech | Zaměstnanost | Atos | Profitovat | Glencore | Irsko | Markets Analyst | Butterfly | IVV | Regulační úřady | Energie | Analytici společnosti | Milei | Roklen | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | ITC | Zpravodajství | Mezinárodní obchod | Tokenizace nemovitostí | Special Purpose Acquisition Company | Program QE | AUDJPY | John Maynard Keynes | USDX | Certus One | iShares IUES.UK | Cenový pokles | BHS Štěpán Křeček | Fed dnes | 4fin | Dividendy | Poplatky za obchodování | Měna | Dodávky plynu | Jasný signál | Modern Land China | Zisky společnosti | Investiční platformy | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Akciový trh | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Daňové příjmy | Kyberpojištění | Intradenní obchodník | Akcie Stock | Sazby | David Marek | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Počet směnárníků | Silný pokles | Historie | Aktivity společnosti | Zhenro Properties Group | Kosovská vláda | Akcie výrobce elektromobilů | Uvolnění měnové politiky | EP Global Commerce | Velké změny | Sainsbury | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Koronavirus | Pozitivní momentum | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Výsledky hospodaření | Thomson Reuters | Obchodování opcí | Snap | USD | LinkedIn | Inflation-proof stocks | Index podnikatelské aktivity | Rozhodný den | Spotřebitelská poptávka | Miliardy dolarů | W1 | Burzovní trhy | Nákup nemovitosti | Finanční trh | Akcie indické Paytm | Opatření na podporu ekonomiky | EET | MSCI AC World | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Nový trend | Snižování nákladů | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | Zahájení ruské invaze | Společnost CPI Property Group | Reakce investorů | Regulační orgán | Risk On | Překoupené oblasti | RIVN.US | Kapitalismus | Akcie Yahoo | Automotive | Kalifornské bankovní regulační orgány | EFSF | Tvorba zisku | Investování do zlata | Patria.cz | Vyspělé ekonomiky | Obchodování OTC instrumentů | IPO v USA | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Zájem o nájemní bydlení | Náklady na obsluhu dluhu | Milník | Klasické akcie | Kaisa Group | DCG | Mt. Gox | Generativní umělá inteligence | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Partneři | Výhody tokenizace | IPO | Alexej Navalnyj | Cílové ceny | Rusko | Anglické termíny | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Graf akciového indexu | Tokijská akciová burza | Denní graf měnového páru | Iracionální | Akcionář | Akcie Vonovia SE | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Finanční plán | Reálné úrokové sazby | Nižší maxima | Pracovní den | Výhodný směnný kurz | Obchodní den | Zkušenost | KfW | GBP/EUR | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | Zdražování | Akcie výrobce letadel | S/R zóny | Čínská firma | Meziroční inflace | Afrika | Síla amerického dolaru | Měna čínské centrální banky | Dnešní obchodování | Riskování | Pozemky | Investiční ředitelka | State Street | Britská vláda | EPS | Makléřské společnosti | Projev šéfa Fedu Powella | Napětí mezi Čínou a USA | Repo sazba | Přijetí eura | Biliony dolarů | Kupní síla | Nejlepší ropné akcie | ANZ Research | Short squeeze | Úbytek | Akcie v roce 2020 | Ocenění | Ropy | Rozdílové smlouvy | C.US | Důvěra amerických spotřebitelů | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Řízení rizik | Singapur | Vývoj ceny akcií Gamestop | Dividendové výnosy | Investiční doporučení | Forex trader | Investice do realitních fondů | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Anthony Capuano | Podcasty | Výdaje | Možnost dalšího růstu | Evropská komise (EK) | Změny trendu | Vášeň | Jestřábí politika | Důchodový systém | Zisk EBITDA | Investor | Společnost | Wolfgang Schäuble | Akcie ropy | Apple (AAPL.US) | Daňový úřad | Rezervní měny | Joe Biden | Důchody | List The Wall Street Journal | Firma McDonald's | Krypto průmysl | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | Forbes | Obchodujte | Ocenění akcií | Motiv transakcí | Potenciální výnosy | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Colt | Konkurz na Sberbank | Zmírnění rizik | Historicky nejnižší | Trh Start | Adnoc Gas | Propad průmyslové výroby | Ukončení války | Retailoví investoři | Společnost MicroStrategy | Utažení měnové politiky | Národní regulátor | Fondy kvalifikovaných investorů | Vysoká volatilita | Jerome Powell | Očekávaná inflace | BMW | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Pražská burza | Německé akcie | Freedom Financial Services | Vypuknutí pandemie | Denní graf komodity | Investování | Volatilita trhů | Lehman Brothers | Munger | Plynárenské firmy | Upozornění na rizika | Rozšíření | Global Payments | BBVA | Volatilita | Situace v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Poly Network | D1 | Příliv investic | Země OPEC | Inflační epizoda | Chytré kontrakty | Digitální investování | Češi a investice | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Mluvčí ČNB | Odkupy akcií v USA | Change Healthcare | CPI Property Group | Umělé inteligence | Investiční rady | Eura | Tisková konference | Neúspěch | AAPL.US | CanniMed Therapeutics | Zpomalení v Číně | IRBT | Inflační cíl | Předražené akcie | Nizozemsko | Identifikační dokumenty | Blockchainové akcie | Bankovní systém | Organizace | Šéf kryptoburzy Binance | Očekávaný zisk | Obilí | Invesco Ltd. | Kryptoburza | Vrcholoví manažeři | CBI | Gap | Ceny pohonných hmot | Services | VIX | Úrokové náklady | TGT | Stock Exchange | Růst | Dopad na finanční trhy | Akcie společnosti Alphabet | Centrální bankéři | Polská centrální banka | Investiční tipy | Energetické komodity | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Standard and Poor's | Alokace aktiv | Hospodářské výsledky | Čistá hodnota jmění | Nejlepší palladiové akcie | Ministři EU | ČTK | Cameco | Dostatek likvidity | Propad ceny | Volvo | Emitent | Filip Kaczmarzyk | Zajištění | Propad poptávky | Administrativa | Počet potvrzených případů | IAG | Výnosy amerických státních dluhopisů | NZD | Hedge fond | Ekonomický rozvoj | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | Zpracovatelé surového zlata | Biliony USD | Currency | Overweight | Index | Nikola (NKLA.US) | Wall Street Journal | Vánoční rally | PCE index | Declaration date | American Telephone and Telegraph | Golden Gate CZ | Komoditní | Dvojité dno | Praktické tipy | Měnový pár | Implikovaná volatilita | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | Expanzivní měnová politika | GRANOLAS | MiFID II | Token | Sealed Air | Čínský trh | Bloomberg Barclays | BOJ Kazuo Ueda | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Cenová akce | Výrobce elektromobilů | Legal and General Investment Management | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Mimoburzovní | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | Varovné signály | CFDWorld | S&P Dow Jones Indices | Merge | Clément Genelot | Engulfing | PPE | Valuace | Vyšší zdanění příjmů | Návratnost investice | Panika | Vliv silného amerického dolaru | Poradenské služby | Uber Eats | Obchodovat s akciemi | Kryptokomunity | Technický výhled | BrikkApp | Dopad na cenu akcií | Úvěrové linky | Fanoušek Bitcoinu | Uvolnění ekonomiky | Globální akcie | Akcie společnosti Uber | CECEEUR | Jak zbohatnout | Riziko a výnos | Šance | Hecla Mining | The Miami Herald | TXT.US | BioNTech (BNTX.US) | Čínské firmy | IUCM.UK | Hodnoty NFT | Pracovní trh | Fond fondů | NFC | Infografika | Legendární investor | Spotřební sektor | Akcie TWTR | Vklady zákazníků | CEE | Německý ústavní soud | Hodnota dividendy | Analytik Patria Finance | Asociace pro kapitálový trh České republiky | Nařízení MiCA | Růst měnového páru EUR/USD | Vojenské krize | Svět tradingu | Akcie NIO | Rozjezd turistické sezóny | Fondy soukromého kapitálu | Americké vlády | Trading Places | CIC | Míra volatility | Junk bonds | Carvana | TWTR | Diverzifikovat portfolio | Velké recese | All Time High | Kryptoměnové odvětví | Mairead McGuinnessová | Fresnillo | Jak začít obchodovat S&P 500 (US500)? | DLTR | Reálné zisky | Short pozice na US500 | Chris Larsen | Poradenství | Swapové body | Dopady finanční krize | TerraUSD (UST) | Vývoj španělského akciového indexu | TradeCZ | First Solar | Vlastnictví | IDUS | Mitrovice | Převzetí moci Tálibánem | Košík | EP Equity Investment | Paladin Energy | Služba Prime Brokerage banky | Poptávka po ropě | Průzkum | Podíl nesplácených úvěrů | ETF (Exchange Traded Funds) | Alteryx | CSPX | PAAS | Kupci | UCITS | Donald Trump dnes | Velikost ztráty | Fondee | Pumpování peněz do ekonomiky | Předpovědi cen | Hypoteční bublina | Hodnota Monera | Distributing ETF iShares IDUS.UK | Dluhopisový fond | Broker Consulting Index spotřebitelských úvěrů | Velké zadlužování | Brent | Zástavní listy | BB&T | White & Case | Ruská vláda | Londýnská burza kovů (LME) | Stoupající trend | Balík akcií | iShares IUUS.UK | Obchodování na burze | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Cena indexu S&P | Akcie Virgin | IDUS.UK | Maserati | Největší ETF | Gamma | Muddy Waters Research | Uzavřené fondy | BSPXPL | Skutečné peníze | NCOZ | Mark Cuban | Cox | Meta Platforms (FB) | Fundamentální výhled | Investoři společnosti | Společnost Virgin Galactic | CD Projekt (CDR.PL) | Geopolitické události | Historické zkušenosti | Komentátor | Šinzó Abe | Meziroční vývoj inflace v Turecku | Zlepšení nálady | Skokové oslabení koruny | Nike (NKE.US) | Další drahé kovy | Úroky na hypotékách | Převody virtuálních aktiv | Investování do S&P 500 | Pronájmy | BRKA.US | Dlouhodobý investor | Petr Plecháč | CSGN | Regulační překážky | Země eurozóny | Převzetí Avastu | Vstup na burzu | Finanční sektor S&P 500 | Společnost Rivian | Vstoupit na burzu | ProfitLevel | Nacenění kontraktu | Ondřej Janata | Tržní hodnota | CIPS | RBLX.US | Představitelé G7 | Penzijní společnost | Obchodování s indexem S&P 500 | AEX | Reálné zisky nad inflací | OX Capital Markets Ltd | Cestování | Modrá vlna | Split | BRKA | Pád akciových trhů | Vysoké sazby | Fundamentální náhled | Cestování do zahraničí | Graf komodity | Platby kartou | Rozhodnutí o úrokové sazbě | EURTRY | Přehled | Japonský vývoz | Analytička | Spekulativní investoři | Očkování proti covidu-19 | Smith Micro Software | Pavel Ryba | Celosvětové zadlužení podniků | CISCO | Blockchainové technologie | Primární nabídky akcií | Výprodeje na trzích | John Williams | Volby USA | Vývoj ceny akcií | Vstup do eurozóny | Paytm | Intraday Net Asset Value | Life Insurance | NIO.US | Složení portfolia | Investice do solární energie | PayPal Holdings (PYPL.US) | Golden Gate CZ Marek Brávník | Nezaměnitelné tokeny | Německý ministr zdravotnictví | Dobrý výnos | CFRA Research | Odvětví v ekonomice USA | Plynový armageddon | Nízká inflace | Home Credit & Finance Bank | Transakční poplatky | Celosvětové zadlužení | Index Standard and Poor's 500 | Day-tradeři | Investovaný kapitál | Největší hedge fond na světě | Koupit akcie | Opční strategie | Data z průmyslu | P/E | Sentiment investorů | Bed Bath & Beyond | Nadnárodní společnosti | Trafigura Group | Viceguvernérka | Ruské společnosti | Investiční horizont | Peníze uložené | Nízké poplatky | Goodwill | Úvěrová pojišťovna | Bentley | Vývoj měnového páru | Ochrana před záporným zůstatkem | Směnné kurzy | Britská centrální banka dnes | Zasedání Fedu | Dopad pandemie koronaviru | Americké centrální banky | Korekční pohyb | Guru | Admiral Markets | Dopady pandemie | S&P Global | FTSE | Globální akciové valuace | Fiskální rok | Společnost Genesis | Ceny domů a bytů | Warner Bros. Discovery | iShares Core S&P 500 ETF | Digitální komunikace | Onemocnění COVID-19 | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční zlato | Společnost Evergrande | Tvorby zisku | Starteepo Dušan Jilčík | Plynovody | Monetární zásah | Investoři z Wall Street | Drewry | Broker Trust | Kosovští Srbové | Obchodování s deriváty | Vyhlídky | Management | Rozhodování Buffetta | SPY5.UK | Dividendové akcie | Komoditní fondy | Placení daní | Disney+ | Sazby centrálních bank | VisualCapitalist | Dopady na trhy | Zvýšit ziskovost | Paul Jackson | SPCE.US | Přímé investice | Nio | Američtí regulátoři | Bohemian Empire | Místopředseda Fedu | Pokles HDP | Finanční sankce | Předpověď | Omicron | Autoprůmysl | Ipsos | Uložení finančních prostředků | iShares QDVE.DE | Vysoké ceny energií | Akcie prostřednictvím XTB | Výrobci spotřebního zboží | Pandemie koronaviru | Softwarový gigant | Akcie kybernetické bezpečnosti | Úroky ze zahraničí | Ripple | Asie | Pasivní investice | Alibaba | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Upstart | Rolex | GW Pharmaceuticals | Asociace ACI Europe | Vývoj bilance běžného účtu | HUM | Poptávka po bitcoinech | Zpomalování ekonomiky | Povzbuzení ekonomiky | Zasedání Světového ekonomického fóra | ETF BSPXPL.PL | Jacobs | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | LBMA | Standard and Poor's 500 | Tálibán | DCC (Dynamic Currency Conversion) | Finanční svoboda | Target | Dodávky a cenu plynu | Vývoj vývozu zemního plynu | Hospodářský růst v eurozóně | Over-The-Counter | Spoření | Bitcoin | Investoři z Redditu | Technologické společnosti | Převodník měn | Výsledky průzkumu | Robert W. Baird & Co. Incorporated | Ekonomické události | Plyn | Akcie Boeingu (BA.US) | Obchodní komora | Ukončení intervencí | Automobilky | IUUS | TRIP.US | Futures | TUI | Ziskové obchodování | Denison Mines | Pojišťovny | Pokračující výprodej | Lucid | FinGO | Canopy Growth | Index spotřebitelské důvěry | Beta | Fundamentální hodnota | Výkonnost indexů | Eliška Skřivanová | Neuspokojivé výsledky hospodaření | Mall.cz | Česká bankovní asociace (ČBA) | Omezení pohybu | Zůstatek na účtu | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | Společnost Berkshire | High Yield | Vývoj akcií SVB | VTB | Vepřové maso | Digitální peníze | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Devizový dohled | Společnost Atos | AI.US | Rostoucí úroky | Noví investoři | Bankovní krach | Poptávka po uranu | Americká data | Dopady koronavirové krize | Cronos | Kapitalistické země | SPAC | Index investiční gramotnosti | Růst EBITDA | Investice do Alibaby | Nemovitosti | Lowe's (LOW.US) | Boris Johnson | Růst výnosů | Prodej akcií | Kevin McCarthy | ETF SPY5.UK | Zavedení eura jako jediné měny | Klesající tendence | Rekordní minimum | Procter & Gamble | Dlouhodobé strategie | Obchody | John Bilton | Úrokové sazby Fedu | Samsung Electronics | Spekulativní aktivum | PLUG | HDP USA | Barometr platební morálky | Růst amerického HDP | Další rozvoj | Index CPI | ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Sebastian Kurz | Vysoké ztráty | Oslabení koruny | BBBY.US | Regulace kryptoměnových trhů | ICBC | Aleš Michl | Vstup do dlouhé pozice | Drahý kov | xStation5 | Technická rezistence | Vyplácení dividend | Cash is king | Být bohatý | Akcie Vítkovy CPI | Podpora | XOM.US | Růst spotřebitelských cen | Vonovia | Ministři financí | Čínská společnost | Goldman Sachs BDC | Technologické firmy | Burzy cenných papírů | Koronavirové lockdowny | Oslabování amerického dolaru | Rubl | Příliv kapitálu | Akcie banky | Prezident Joe Biden | Mad Money | SaxoSelect | Britský autoprůmysl | Groupon | Banka Sberbank CZ | Realitní fond | Nákupní příležitost | MT4 | Introducing broker | Síť blockchain | Dot.com | S&P 500 | Srovnání brokerů | Galaxy Digital | Velké americké banky | Investiční nástroje | Technické indikátory | Zvýšení mezd | Eskalace | Activision | Sino-Forest | Nayib Bukele | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Ruská invaze | Novela zákona o dluhopisech | IUES | ČR | Vývoj akciového indexu DAX | Investiční šéf Amundi | Instrukce | Petra Krmelová | Stefan Berger | Zemní plyn | MiCA (Markets in Crypto-Assets) | Obchodování kryptoměn | BSPXPL.PL | Německo | Capital Markets | MicroStrategy | Konsolidace ceny | Evropská opatření | Tržní hodnota akcie | Portfólia | Akcie roku | Volatility | Japonsko | Mexické peso | Jaguar | Starteepo | Amundi | Broker Consulting | Akcie v USA | ECB dnes | Fluktuace | Rizikové investice | Platební instituce Roger | Mobilní aplikace | P/CF | Akcie Cameco (CCJ) | Výkonná ředitelka | Riziko zvedání sazeb pro dluhopisy | Měny&Sazby | Američané | Monero | Celkový sentiment | Výkonnost zlata | Aerolinky SAS | Očekávané výnosy | Klíčová rizika | Vzdělávací webináře | Visa | ZIL | Robert Novoměstský | DBS | Trendová linie | Obchodování jedním kliknutím | Intraday | Zastavení růstu | Vlny koronaviru | Kurzový vývoj | Zakladatel FTX | Ekonomické klima | Červnová inflace | Index prosperity Česka | Twitter | Aktuální cena akcií | Zasedání americké centrální banky | AMD akcie | Polská vláda | Walmart | Nadvýnosy | Editis | Bankovky | Virus | Krach | SMA 200 | Čeští investoři | Nejnovější údaje | JPMorgan Chase & Co | Státní protiinflační dluhopisy | Fusion5 | Trh s platinou | Tržní situace | Arbitráž | První peníze | Nejvýraznější pokles | Partnerství | Komodity zlato | Jiří Tyleček | Velké peníze | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Životní náklady | Vyšší ceny | Propad akciových trhů | Dluhové krize | Počet zákazníků | Scenery Journey | Panické výprodeje | Investice do akcií | Rozhodnutí ČNB | Rozpočet | Vývoj ceny akcií Nvidie od začátku roku | Novozélandský dolar | Boční trend | Due diligence | Japonská centrální banka | Ruský plyn | Opce | Erste Group | Portugalsko | Aktivní obchodování | Onboarding | Eurobondy | Vice | Baker Hughes | Měny centrálních bank | Problém nerealizovatelných ztrát | PEPSICO | BBBY | Pojišťovnictví | Eurokomisařka | Hopson Development | Bezpečná aktiva | CARA | Alphabet (GOOGL.US) | Ekonomické zpomalení | Nezaplacený dluh | Vývoj nominálního HDP USA | Aktivum | Premiér Justin Trudeau | SVXY | Běžný investor | UCITS ETF | Dlouhodobí investoři | Federal Reserve | Klouzavý průměr SMA | DIP | Podhodnocené akcie | Směnný kurz | Volný kapitál | Colosseum | Generovat zisk | opPORTUnity | Akcie Cameco | Stablecoin | Ceny komodit | Produkty s pákovým efektem | Celsius Network | Ruská ropa | Finanční svět | Provozní zisk | Evropské indexy | Fortuna Silver Mines | Vyšší riziko | Obchodní partner | Bilance běžného účtu | Viceprezident | Suez | Decentralizované finance | PFE.US | Králem bude hotovost | Kryptoměnové společnosti | Domácnosti | Nákladová inflace | Nové zakázky | Google | Euro vůči dolaru | Kupní síly peněz | Nižší zisk | Ceny akcií Tesla | Buffettova společnost | Vysoká inflace | Státní dluhopisy | Analytici | JD.com | Elektromobily | Platební prostředek | Právo | Velcí institucionální investoři | Core S&P 500 | Irák | Vývoj ceny akcií Nvidie | Obyvatelé eurozóny | Kurz koruny | Ceny hliníku | Splácení dluhu | DOT | Bezpečné indexy | MALL Pay | Arm | Fair Value | Guvernér Fedu | Zpomalení globální ekonomiky | Dlouhodobé investice | Tržby | Přehled o dění | Žlutý kov | Proprietary Trading | Americký trh | Snižování úrokových sazeb | 737 MAX | Snížení sazeb | Rick Meckler | NIO (NIO.US) | Počet žádostí o podporu | Makléřská společnost Genesis | Ukončení činnosti | Piper Sandler | Sam Bankman-Fried | Závislost | Premiér Kurti | Link | Thomas Peterffy | Aleš Hála | Miroslav Novák | Digitální měna čínské centrální banky | Německá centrální banka | Čínský výrobce elektromobilů | Konzervativní uložení finančních prostředků | Olaf Scholz | Startup | Lukáš Raška | SMA 20 | Wedbush Securities | Finanční systém | Makro | Dow Jones Industrial Average | Stagnace | Futures kontrakty | Psychologické úrovně | Dceřiné společnosti | Růst mezd | Světové centrální banky | Royal Dutch Shell | Fantasia Holdings Group | Conference Board | Růst americké ekonomiky | Evropská centrální banka | Prime | Roční výnos | Spekulativní kapitál | Přímé zahraniční investice | Nákup akcií | Letadlo | BAT | Podat daňové přiznání | Statut | Americká centrální banka (Fed) | Vánoce | Mitsubishi | Výběr brokera | Spekulativní věci | Finanční prostředky | Antimonopolní úřad | Eurozóna | Argentina | Švédsko | Měkké komodity | GEN | FXstreet | TSLA | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Forward | Partners | Brokerské společnosti | Vývoj inflace | Česká ekonomika | Jan Barta | Vyplácet dividendy | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Institucionální investoři | Vývoj měnového páru USD/RUB | Euro STOXX | Marketingová komunikace | Amgen Inc. | Kurzy | Benchmarky | IG | Riziko krachu Evergrande | Zlaté rafinérie | Investiční rozhodnutí | iRobot Corporation | Fond | Analýza dat | Vysoká poptávka | HICP | Ekonomické údaje | Ceny palladia | Šokující předpovědi Saxo | Akcie Uberu | SNY | Vedení AT&T | Inflační očekávání | Hospodářská činnost | Restriktivní politika | ČTK mluvčí | Banka Silvergate | Spiegel | Těžaři | Mezinárodní měnový trh | ECB | Řetězec | Sazby ECB | Dolarová aktiva | Global Capital | Ekonomiky eurozóny | Zinek | Euro vůči americkému dolaru | Měnová politika | Cena BTC | Velký růst | Buy-and-Hold | Etherea | Výzkumná agentura | Analytici Goldman Sachs | Činnost České národní banky | Přicházející recese | Rezervy | Růst ceny | Obchodování na měnovém trhu | Zvyšování sazeb Fedem | Hodnota akcií | DSTI | Dluhopisy | Množství peněz | Odpor | Bankovky a mince | Vrcholy | KLM | Voda | Conseq | Americká ministryně financí | ETF Grayscale | Splatnost | Kodak | Restrukturalizace | Golden Gate | Klienti společnosti Genesis | ISM | Krize v Evropě | Bankovní vklady | Air Bank | Webináře | Vyšší sazby | Indikátor | Jefferies | Ekonomické vyhlídky | Analytika | Vývoj ceny platiny | Recharge Industries | Obchodujte akcie | Moudro | S&D | Velikost společnosti | FOREX | Pšenice | TLTRO | Měsíční report | Konsenzus | VXX | Americké banky | SoFi | Distribuované účetní knihy | Bývalý prezident | Výsledky ČNB | Hlavní komanditní společnosti | ECN | Cenový propad | Moskva | Poptávka | ECB Christine Lagardeová | Soudní spor | Trader | Alphabet (Google) | Fitch | Banka Morgan Stanley | Akcie společnosti Snap (SNAP.US) | Radim Krejčí | Společnost Virgin Galactic (SPCE.US) | Generativní umělé inteligence | Co bude | EBITDA marže | Semi | Kryptoměny dle tržní kapitalizace | Krypto | Nastavení trhů | Psychologie | Sázka na nejistotu | Inflace v ČR | Expirace | Obchodování s indexem S&P | Indické společnosti | Očekávání trhu | Primární nabídka | Sazby beze změny | Nákupy vládních dluhopisů | Pivotní body | Nominální růst | Růst HDP | Úsilí centrálních bank | G7 | Litecoin | Peking | Zvýšení inflace | Solana | Čína | Soběstačnost | Vakcína proti koronaviru | Mikuláš Splítek | Stavební spoření | Nvidia (NVDA.US) | Cenový graf | Christopher Waller | Více riskovat | Ozbrojené složky | Propad evropských akciových trhů | Skupina akcií | Dodavatelský řetězec | Hlavní ekonom | Příznivý výhled | Výhledy | Korekční fáze | Ethereum 2.0 | Švýcaři | Zahraniční forex | Investiční šéfka HSBC Asset Management | Politici | Společnost Admirals | Svobodné podnikání | Akciový propad | Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny | New York Times | EBITDA | Šíření covidu | FRED | Medvědi | Reporty | Uzavření trhů | Twitter (TWTR) | Fiskální balík | Počasí | Miliardář Daniel Křetínský | Soudní dvůr | Richard Branson | ROI | Activision Blizzard | Protekcionismus | Klouzavý průměr | Zomato | Intervenční činnost | Větší pokles | CNBC | Bezrealitky | Video | Bělehrad | AMZN.US | Underweight | Spready | Zpřísňováním měnové politiky | BNTX.US | Akcie bank | EdF | Jan Večerka | Cena akcií společnosti Meta | BofA Securities | Bretton Woods | Uptrend | Obálka | Napětí mezi USA a Čínou | Americké ministerstvo obrany | Fiskální politika | Marcel Kolaja | Syndikát | Prodejní signál | Tweety Elona Muska | Christine Lagarde | Velcí hráči | XTB | Odkupy akcií ve Spojených státech | MALL | Drahé kovy | S&P 500 ETF | Hedging | Deutsche Bank | Podnik | Mediální společnosti | Meduza | Monetární politika | Podnikatelská aktivita | Redukce | Nastavení měnové politiky | USA | Slabé euro | Index PMI | Inflace v Turecku | Futures zlata | Hospodářské výsledky ČNB | Evropské méně | Globální trh | Darren Woods | Meta Platforms | SWIFT | Home Depot | Kurzy.cz | Baird | Long pozice na US500 | Nákupní korekce | Poptávka po čipech | Hliník | Globální trhy | Akcie GameStopu | Kurzy měn | Akcie SolarEdge Technologies | Americká půjčovna kryptoměn | Akcie Alibaba (BABA) | Dukascopy Europe | Znalosti o obchodování | Yield | Textron (TXT.US) | Mimoburzovní trhy | Federální rezervní banky | Konvertibilní dluhopisy | Podhodnocený | Instant Research | UEC.US | Akcie technologických firem | Mineři | JP Morgan | Finanční podmínky | TGT.US | Vliv koronaviru | Rovnovážný stav | Virgin Money | Change Healthcare (CHNG) | Akcie C3.ai | Těžba kryptoměn | Kapitalizace tetheru | Zlato | Uvolňování opatření proti koronaviru | Fiat money | MIFID | Turistický ruch | Ekonomové | Samořízení | Spojené státy | Mateřská společnost | WP | JPMorgan Chase | Obchodování s Bitcoiny | Atradius | Desetileté dluhopisy | Radka Černá | YellowPanther | Turistické sezóny | Platební gigant | Dynamické portfolio | Alokovat kapitál | Digitální hongkongský dolar | Samsung | Inflace ve světě | Terra (LUNA) | USD/CAD | Disney | Podnikání na kapitálovém trhu | Sestavování portfolia | JD | Motivace | Index amerických akcií | Akcie Rivian | Období nejtvrdších lockdownů | Rozpočtové schodky | Cara Therapeautics | Index PCE | Důležitý support | Investovat do nemovitostí | Klesající tržby společnosti | HARDWARIO | Asset alokace | Podnikové investice | Celková inflace | Jan Poulík | SPDR S&P 500 ETF | Data společnosti | Anas Sálih | Načasování | Hlavní indikátor | Turistická sezona | Kurti | Silicon Valley | Soubor opatření | Největší zpracovatelé zlata | Vklady a výběry | Investoři se strategií | Independent Advisor Alliance | Ekonomické varování | Prognóza MMF | Burze | Burzovní trh | Akcie Virgin Galactic | Markets in Crypto-assets | Finanční situace | Americké trhy | Hodnota P/CF | Podílové listy | Asociace evropských letišť | Ekonomické krize | Emise dluhopisů | Bloomberg Commodity Index | Elektronické peněženky | Platina | Komunikační sektor ETF | e-CNY | Vyšehradské fórum | Návrat k normálu | Přísnější Fed | Nákupní aktivita | I-Trader | Marže obchodníků | Čínské vlády | Forexu | Globalizace | Indonésie | Banky v Hongkongu | Konzervativní portfolio | Three Arrows Capital | Akcie Uber | OX Capital Markets | Land Rover | Pandemie | Platinové akcie | Platidlo | Sledovací akcie | Cíl hospodářského růstu | ANZ | Pips | Cena stříbra | Výprodej | Údaje o nezaměstnanosti | Byznys | Alipay | U.S. Bancorp | Bankovní gigant | CPI PG | Průměrná cena | Míra inflace v Německu | Poskytování úvěrů | Index vládních dluhopisů | Bank of New York Mellon | Velmi vysoké výnosy | Fiskální stimuly | Vytvoření svíčkové formace | Výkyvy cen | DCC | Sledování vývoje | Emerging markets | Vlastní kapitál | Britcoin | Uchování reálné kupní síly | Ruská ekonomika | Index finanční | Navýšení úrokových sazeb | Investiční fond | Sinic Holdings Group | Odhad kapitalizace | Úrokový spread | Měnové trhy | AUD/USD | Stagflace | Bestsellery podle Patria | Hlavní ekonomka | Investování do komodit | Objem hotovosti | Růst Bitcoinů | Plán restrukturalizace | TradingEconomics | EU | Měnové podmínky | Noble Securities | Zkušený investor | Obchodovaný objem | Piriform | USD/JPY | Vyšetřování | Obchodník s cennými papíry | Sankce na ruskou centrální banku | Úřad pro finanční etiku (FCA) | Objem investic | Jihoafrický rand | SPX | Auditor | Pohledávky | Meziroční vývoj inflace | Výkon dolaru | Zájem o investování | M2 | Uchování reálné kupní síly peněz | Nakupovat | Bloomberg Economics | Hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Konverze u XTB | Vysoké ceny | Certifikace | Odvětví | CSGN.CH | AMZN | Bývalý východní blok | ETF S&P 500 iShares IUCM | Papírenský průmysl | Řízení portfolia | Výrobní náklady | Prodeje | Oslabování koruny | CZK/USD | Tweety | Vysoké zisky | REIT | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Index DAX | Pozice | Americké depozitní certifikáty | Úrokové výnosy | Graf akciového indexu S&P 500 | AVG | Lucid Group | Internetový gigant | Domácí akcie | Zdroj příjmů | Anomálie na trhu | Česká národní banka | REITs | Platby v hotovosti | Net Asset Value | Obchodní společnosti | Společnost IAG | Barclays | Ruské firmy | Nárůst volatility | Ekonomka | Kvantitativní utahování | Zpracovatelé zlata | Materiály | Rizikový apetit | Velké investice | Britský antimonopolní úřad (CMA) | Jednáním ministrů zemí skupiny G7 | Futures na bitcoin | Zahraniční akcie | Dodavatelské řetězce | CoinDesk | Analytik | Nedostatek financí | Nové peníze | Agentura DPA | Německé potraviny | Krach FTX | Dinár | Úspěch | LOW.US | Bankrot | Spekulanti | Průměrná míra inflace | Durace portfolia | Účastnické fondy | OTC | ETF na S&P 500 | Postoj investorů | Slovensko | Circle | Tolerance rizika | Kompenzace | Prudký pokles cen | IPO společnosti | Zisk Totalu | Průvodce pro investování | Kurs koruny | Zpomalení růstu | Mark Zuckerberg | Obchodovat S&P 500 (US500) | Intervenovat | Americké firmy | Držení akcií | Solidní výsledky | Sušánka & partneři | CAD | Akcie Evergrande | Britishvolt | Riziková prémie | Lufthansa | Mzda | SVB | Filmové studio | Miliardy | Geopolitika | Nové digitální měny | Pravidelné investice | Atraktivní příležitosti | Banka | Markit | Půjčovna kryptoměn | České e-shopy | Prodeje existujících domů | NexGen Energy | WBD.US | Klienti Sberbank | AXA | Akcie GME | Nominální růst HDP | Základní sazba | Kmen omikron | Jaderná elektrárna | CFA | Produkce ropy | Bezpečnost | Výnosy | Remitence | Správa | Další kryptoměny | Indický index | Komodity | FTSE Russell | Vyšší inflace | Ministři financí EU | Index euro stoxx 50 | Berkshire Hathaway (BRKA.US) | INLOOPX | Fúze | IB | Ministr financí Jeremy Hunt | Seeking Alpha | Ticker | MALL.cz | IBEX | OTC Bulletin Board | Lukáš Baloga | | WhatsApp | Potravinářská společnost | Ukazatele | SPCE | Schválení spotového ETF | Největší obchod | PPF | Regulační orgány | Akcie společnosti Snap | Práce | Zdanění příjmů v USA | IMF | Brazilský real | CSRC | Crypto.com | Cílová cena | Korporace | West Texas Intermediate (WTI) | Enel | Tržní trend | Fyzické akcie | Základní úroková sazba | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Analýza | Čínské centrální banky | Vývoj trhu | Nulové poplatky | Porsche | Tokeny | Private equity | Americký ekonom | Didi | Jak obchodovat | Deloitte | Odpovědnost | Období krize | Globální finanční trhy | Maximální kapitál | Nižší úrokové sazby | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | Státní zastupitelství | Biden | Formace technické analýzy | Budoucnost | Index spotřebitelských cen | Začínající obchodníci | Aktuální situace | Utilities ETF | Energy Fuels | NASDAQ 100 | Rezistenční úrovně | Zisk na akcii | Vývoj ceny akcie Groupon | BYND.US | ZIM.US | RBLX | Zvýšení daně | NAO | Energetické krize | Vysoké úrokové sazby | Portfolio management | Akcie Beyond Meat (BYND.US) | Stabilita | NERV | Britský FTSE | Edukační materiály | Otevření účtu u brokera | Opatření pro kryptoměny | Put | Objednávky | Index technologického trhu Nasdaq | MUFG Bank | Skupina Kofola | Příjmy domácností | Geico | Banka UBS | Hry | UNH | Zlepšení | Průmyslové kovy | Úrokové sazby ČNB | Kobalt | Nesoulad | Makléř | Optimismus | Banka Sberbank | Ceny uranových akcií | Čistá hodnota aktiv | Dánsko | Akcie Groupon | Pan American Silver | Krypto aktiva | Komunistické strany | Akciový stratég | Bitstock.com | Price/Cash Flow | Širší trh | Wall Street | Ovládněte tržní cykly | UNCTAD | Finanční derivát | Nákup dluhopisů | Regulátor v Hongkongu | Kotace | Sazby Fedu | Wood & Company | Rychlost | Investovat v Číně | eSports | Dluhopis | Šéf firmy | Žádosti o podporu | Výplaty dividend | Markets in Crypto-Assets | Panevropský akciový index STOXX 600 | Zadluženost | Komise v přenesené pravomoci | Týdenní pivot | Kosovo | Durace | Země G7 | Eleanor Creagh | Akumulace | Zahraniční měny | Emitenti | Růst bitcoinu | Centrální vláda | Preference likvidity | Zlepšení výkonnosti | Status bezpečného přístavu | Finanční polštář | Vivendi | Společnost Poly Network | Akcie v Číně | Transakce s kryptoměnami | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Poradci | Riziko | GM | Akcií těžařů | Očkování | Graf akcie | Co je index S&P 500? | Akcie Twitter (TWTR) | Obchodní model | Ztráta indexu S&P 500 | One97 Communications | Akcie | Vývoj inflace v USA | MasterCard | UBI | Bublina na trhu | Japonský jen | Investiční účely | Nejlepší broker | Systém stravenek | Makléřské služby | Rates | Signature | Úroková míra | Digital Currency Group | Úřad pro kontrolu finančních trhů | VanEck | Poptávky po dolaru | Sentiment trhu | Novinky | Kontrakt | Výnos dluhopisů | Volkswagen | Cineworld | Obchodní příležitosti | Spekulativní obchody | Indická ekonomika | Přehled kurzů | Bolševické revoluce | SEDG | Šperky | Podniky | CryptoQuant | Omyl | Posílení kapitálu | Země BRICS | Budování pozice | Platina cena | Retail | Ekonom | Makroekonomický analytik | Akcie společnosti Upstart (UPST.US) | Cena zemního plynu | Býčí scénář | HSBC Asset Management | Ministr financí | Nákup automobilů | Japonský index Nikkei | Kvalitní akcie | Brookings Institution | Vyšší výnosy | Platba | Znalosti trhu | Depozitní akcie | SPOT | Analytický tým | PAMP | Motiv prevence | 5G | Akcie Microsoftu | Investiční činnost | Vývoj indexu spotřebitelské důvěry | Skepse | Prodeje vakcín | Ropné a plynárenské firmy | Ekonomické prostředí | Býčí trend | Vývoj na kapitálových trzích | Instrumenty | Akcie First Solar (FSLR) | Obchodovat S&P 500 | Clearing | Tomáš Vranka | Obchodní nastavení | Cenu plynu | LBP | Kuba | Zajištění dodávek plynu | Investování do cenných papírů | Philip Morris | MiCA (Markets in Crypto-assets) | Akciový index Nikkei | Opce na akcie | Nasdaq | Dekarbonizace | Nouzové nástroje Fedu | Ray Dalio | Společnost Meta | Trafigura | Poměrové ukazatele | Výkonnost dolaru | Index Nikkei 225 | Central China Real Estate | IPO společnosti Signify Health | Návratnost | Vládní konsolidační balíček | Čistý dluh | Geopolitická situace | Bitcoin jako zákonné platidlo | Čínský mezibankovní platební systém | Uranium Participation | Povinnost podávat daňové přiznání | Ethereum (ETH) | Mads Eberhardt | Odhady analytiků | Pravidla regulace | Digitální koruna | Ministerstvo práce | Avast dnes | Geopolitické napětí | The Big Short | Rychlé zbohatnutí | Tudor | Inflace v USA | Výkon hlavních měnových párů | Vývoj tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Ukrajinská centrální banka | Digital Exchange | Dramatický dopad | Nejlepší čas na investování do S&P 500 | ARK Innovation ETF | Zlatá koruna | Výhled ekonomiky eurozóny | Správci fondů | Manažer fondu | Zastoupení odvětví | Hodnotový investor | EK | Ruské dodávky plynu | Deficit rozpočtu USA | Zemědělství | Koncern | Tržní kapitalizace společnosti | Obchodní dohody | GROWING WAY | BIC | Zpomalení hospodářského růstu | Bitcoinový trh | Silné stagflace | Société Générale | RPSN | Saxo Trader Go | Americké vládní dluhopisy | Záporný úrok | Oblasti umělé inteligence (AI) | Ark Innovation | Wedbush | Bitcoinové sítě | Černá labuť | Rivian Automotive | Citi Group | CZG | Největší bankovní krach | Čínský HDP | Průlom | Odpovědné investování | Ekonomické bubliny | AAA | Světové trhy | Akcie Twitter | Analytici Fidelity International | Investment | Podíl dolaru | Daniel Ives | Rivian (RIVN.US) | Evropská legislativa | SPDR S&P 500 ETF SPY5.UK | Zásobníky | XTB Research | Peníze navíc | Automaty na nákup bitcoinů | Hospodářské výsledky společnosti | VIAC | Výplata dividendy | Statistika | Společnost Circle | BCM Begin Capital Markets CY | Vývoj ceny | iShares IUCM.UK | Výraznější pokles | PetroChina | IOT | Firemní výsledky | Bitcoin Trust | IIPR | Session | Stav americké ekonomiky | NYCB.US | Fidelity International | Forex brokeři | Index MSCI All Country World | Terra | Globální obchod | Jiří Kovařík | Rozvoz jídla Zomato | BBB | Sjezd akcionářů | BlackRock | Životní styl | Cena indexu | Největší stablecoin | Čistá úroková marže | Konjunktura | Kurz EUR | Prodeje Warrena Buffetta | Fyzické akcie a ETF | Růst ceny ropy | Ford Motor | Nárůst objemu obchodů | Záporné úrokové sazby | Zajištění proti inflaci | Obchodní hodiny | Šíření nákazy | Dopad na předpovědi | Nejvyšší výnosy | Fio | Obchodní divize | Kryptoměny | MAG Silver | Vývoj nominálního HDP | World Bank | Zasedání Rady guvernérů | Uranium Energy Corp | Low | Tabákové akcie | CDR.PL | Generali Investments CEE | Produkce čínských továren | Ekonomické aktivity | Stock Trader | Kupní síla amerického dolaru | CVNA | Hlavní akcionář CPI | Obchodní výhled | Asijský index | Zvyšování úroků | Nezaměnitelné tokeny (NFT) | Tým FXstreet.cz | Bankovní krach v USA | Snížení hodnoty dolaru | Čistý dluh firem | Aktuální Price Action | Amazon | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | Příležitosti v Kanadě | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Úvěr | Investiční společnosti | Akcie společnosti Carvana | Mzdy | Heritage Foundation | American Express | Maržové obchodování | Stimuly | Využívání dluhu | Online broker | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Varování před riziky | Americká centrální banka FED | Analytik XTB | Nákup put opce | Historie se opakuje | Ycharts | Měsíční měnový report | Obchodní aplikace | Li Auto | Netflix | Investiční šéfka | Británie | Harley-Davidson | Miliardář | Umělá inteligence | Tesla | Prohlášení | Ekonomický růst | Umění | Počet zemřelých | Vladimir Putin | Opce na VIX | Licenční fondy | Manažeři | Sektor služeb | Objem dividend | CELO | Manažeři fondů | City | GICS | Banka Silvergate Capital | Louis Vuitton | SPY5 | Stínové bankovnictví | COT | Uber (UBER.US) | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | News
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

HOTBGLOBAL FINANCE
HOTBGLOBAL FINANCE LIMITED
Hotelbeds
Hoteliéři
Hotelnictví
Hot Forex
HotForex
Hotforex-crypto.trade
HOTMARKETSCFDS
Hotové peníze

Následující klíčová slova

Hotovostní pozice
Hotovostní prostředky
Hotovostní transakce
Hotpayfx
Hot penny stocks
Hot-Seat
Hotspot FX
Hot stocks
Hot tips
Household Energy Price Index
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít