Středa 17. duben 2024 04:46
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
FTMO férovost
reklama
Purple Ebook: Svíčkové a cenové formace
reklama
Dukascopy new

Cestování

img

Více než čtvrtina Čechů nemá peníze nazbyt. Nechodí do restaurací, nekupují oblečení ani elektroniku

11.04.2024 Čerstvý průzkum ukázal, že pro necelou polovinu Čechů je svět investic velkou neznámou, na který nemají dostatek financí, které by mohli dát stranou, nebo se ho bojí. Více než třetina neinvestujících ale peníze nerozhazuje, měsíčně nevydají ani korunu za oblečení, kosmetiku, elektroniku či kulturu a cestování. Průzkum zaměřený na finanční chování Čechů zrealizovala fintechová společnost Bondster prostřednictvím aplikace Instant Research agentury Ipsos.
C:\fakepath\komodity-04042024-1.jpg

Podstata komodit: Průzkum hlavních trhů a jejich specifik

04.04.2024 Komodity můžeme vnímat jako základní pilíře globálního obchodování. Od samotných základů průmyslu až po zemědělské produkty, které krmí svět, představují komodity hmatatelná aktiva, která nám, jakožto obchodníkům, otevírají dveře k rozmanitým příležitostem.
img

Revolut představuje eSIM – nový způsob, jak se vyhnout neočekávaným poplatkům za roaming

25.03.2024 Revolut se stává jednou z prvních digitálních bank v EHP, která spustila službu eSIM a nabízí cenově efektivní způsob přístupu k datovým tarifům bez neočekávaných poplatků za roaming ve více než 100 zemích.
C:\fakepath\niger.jpeg.jpg

ECOWAS odvolává ekonomické sankce proti Nigeru

25.02.2024 Hospodářské společenství západoafrických států (ECOWAS) odvolává ekonomické a obchodní sankce zavedené v loňském roce vůči Nigeru po vojenském převratu v této saharské zemi. V platnosti zůstávají sankce na některé představitele a politické orgány, rozhodly členské státy sdružení na summitu v Nigérii. Krok podle agentury AP odůvodnily humanitárními ohledy. Niger společně s Mali a Burkinou Faso oznámil v lednu, že chce ECOWAS opustit.
C:\fakepath\Rusko-sankce-4.jpg

EU definitivně schválila další balík sankcí proti Rusku

23.02.2024 Členské státy EU definitivně schválily třináctý balík sankcí proti Rusku, který obsahuje seznam 106 jednotlivců a 88 institucí či firem. Sankce jsou zaměřeny proti režimu prezidenta Vladimira Putina a proti těm, kdo ho podporují v jeho "nelegální, nevyprovokované a neoprávněné agresi", uvedla dnes Rada EU ve svém prohlášení. Na sankčním balíku se zástupci zemí EU shodli již ve středu, od té doby ho členské státy schvalovaly takzvanou písemnou procedurou.
C:\\fakepath\\Cina-ekonomika4.jpeg

V Číně letos v době oslav lunárního Nového roku výrazně vzrostly výdaje na domácí cestovní ruch

19.02.2024 Číňané letos v době volna kolem oslav lunárního Nového roku cestovali více než před pandemií covidu-19. Výdaje na domácí cestovní ruch od 10. do 18. února stouply proti srovnatelnému svátečnímu týdnu před rokem o 47 procent na 632,7 miliardy jüanů (téměř 2,1 bilionu Kč). S odkazem na vládní údaje o tom dnes informoval server BBC. Letošní jarní svátky, jak se jim také říká, přicházejí po letech pandemických omezení, která vláda zrušila na začátku loňského roku. Byly také o den delší než v jiných letech.
img

Koruna vůči euru za covidu a války reálně posílila o 20 %, podle stoupenců přijetí eura je však prý slabá. Všechny země, které platí eurem, mají trvale vyšší nezaměstnanost než Česko i proto, že společná měna znemožňuje kursové přizpůsobení ekonomiky

19.02.2024 Letošní oslabení české koruny vůči euru, o 2,8 procenta, je nejvýraznější mezi všemi měnami regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky (takzvaný EMEA region), konstatuje agentura Bloomberg ve své páteční analýze kondice české měny. Přitom v blízké době není zvrácení tohoto trendu pravděpodobné, dodává agentura. Důvodem je prý to, že Česká národní banka bude pokračovat v uvolňování své měnové politiky v podobě snižování klíčových úrokových sazeb. K tomu ji přiměje snižující se inflace a zároveň jen dýchavičný ekonomický růst Česka.
C:\fakepath\letecka dopr.jpg

Provozovatel letišť ADP nečeká, že čínská letecká doprava letos plně oživí

15.02.2024 Francouzský provozovatel letišť ADP neočekává, že se čínská letecká doprava letos vrátí na úroveň před pandemií nemoci covid-19. Poukazuje přitom na utlumenou poptávku a pomalý hospodářský růst druhé největší ekonomiky světa. Informovala o tom dnes agentura Reuters. Plné oživení letecké dopravy v Číně ADP očekává nejdříve v roce 2026.
img

Raiffeisenbank nabízí ve své online směnárně jedny z nejlepších kurzů na trhu, klienti ji během jarních prázdnin mohou využít zdarma

07.02.2024 RB směnárna nabízí během jarních prázdnin své služby zdarma. Klienti si v mobilní aplikaci Raiffeisenbank mohou směnit prostředky jedněmi z nejlepších kurzů na trhu a nově se mohou přesvědčit o jejich výhodnosti ještě před zapnutím služby na webové stránce, kde je pro ně aktuální kurzovní lístek RB směnárny kdykoli k dispozici. Po celý únor a březen je služba zdarma, uživatelé tak neplatí žádné poplatky. Měsíčně mohou uživatelé směnit ekvivalent až 40 tisíc Kč.
img

Vláda mohla o tom, že mimořádná valorizace roku 2023 bude značná, vědět už v listopadu 2022, přesto penze rozhodla osekat až v únoru 2023. Ústavní soud zítra vynese verdikt o důchodech a zdůvodnění jeho nálezu bude každopádně zajímavé

23.01.2024 I kvůli kontroverznímu snížení mimořádné valorizace, které nyní projednává Ústavní soud, zchudli loni důchodci nejvýrazněji za více než deset let. Vláda osekání valorizace zdůvodňuje překvapivě vysokou inflací, jež ale až tak překvapivá nebyla.
img

Důchodci loni zchudli reálně nejvýrazněji za posledních více než deset let. Zvrátit to ještě může Ústavní soud

16.01.2024 Starobní důchodci v loňském roce zchudli nejvýrazněji za posledních více než deset let. Poprvé od roku 2013 nastala situace, kdy roční změna starobních penzí nepřevýšila roční míru inflace, které jsou vystaveni právě senioři a kterou specificky Český statistický úřad měří (viz graf níže). Zatímco totiž se průměrný starobní důchod navýšil loni o 12,4 procenta, důchodcovská míra inflace činila 13,6 procenta (viz tabulka ČSÚ níže). Reálně si tak důchodci pohoršili o 1,2 procenta, tedy nejvýrazněji od roku 2012.
img

Zhodnocení až takřka 200 %. Akciovými hity příštího roku mají být firmy zaměřené na inovativní léčbu vážných chorob či na zelený vodík, z velkých jmen pak Tencent, BP nebo Nvidia

31.12.2023 Které akcie se v roce 2024 dočkají největšího zhodnocení? Alespoň tedy podle porovnání nynější ceny a cílové ceny za 12 měsíců v konsensu mezinárodních analytiků, jak jej zachycuje Bloomberg.
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
img

US Open: US500 testuje letošní maximum 📌

08.12.2023 Poslední obchodní den tohoto týdne přináší prodloužení dobré nálady. Přestože se indexy pohybují v blízkosti letošních maxim, zisky si udržují. US500 otevírá o 0,10 % výše a aktuálně získává přibližně 0,50 %, přičemž kotace jsou jen 0,50 % od letošních maxim a 4,10 % od historických maxim. Růstu akciového trhu nebrání ani posilující dolar, který je od konce listopadu v růstovém trendu.
img

Boeing předpovídá silný růst poptávky po letadlech v jihovýchodní Asii

10.11.2023 Poptávka po dopravních letadlech v jihovýchodní Asii se v příštích dvaceti letech bude výrazně zvyšovat a tempo růstu bude vyšší než v ostatních částech světa. Ve svém výhledu to dnes uvedla americká společnost Boeing, která je spolu s evropským Airbusem hlavním výrobcem letadel. Počet letadel ve flotilách aerolinek v jihovýchodní Asii se do roku 2042 podle výhledu téměř zečtyřnásobí a přesáhne 4000.
img

eToro spouští SpaceTech - portfolio společností, které vedou v průzkumu vesmíru

07.11.2023 Obchodní a investiční platforma eToro představila nové portfolio SpaceTech, které umožňuje drobným investorům získat přístup k progresivním společnostem, které vedou v rámci vesmírné technologie a průzkumu vesmíru.
img

Ranní okénko - Americká ekonomika nabírá tempo, ECB sazby nezměnila

27.10.2023 Dnešek bude patřit americkým datům, kdy v odpoledních hodinách dorazí informace o zářijovém vývoji osobních příjmů a výdajů, zároveň vyjde Fedem preferovaný ukazatel inflace v podobě indexu PCE. Doznívat pak zároveň budou včerejší data v čele s vyšším než očekávaným výsledkem HDP a stabilitou sazeb ze strany ECB.
img

Ranní okénko - Další hike od ECB nečekáme

26.10.2023 Dnes nás čeká nejdůležitější událost tohoto týdne, a to měnově-politické zasedání ECB. Trh se shoduje na tom, že centrální bankéři ponechají sazby na stávající úrovni, přestože někteří jestřábí členové bankovní rady se přiklánějí k možnosti ještě jednoho hiku. Většina bankovní rady ale tíhne ke stabilitě, protože dle jejich názoru inflace dosáhla svého vrcholu a nyní znatelně klesá, což potvrzuje i její zářijový výsledek, kdy v meziročním vyjádření poklesla z 5,2 % v srpnu na 4,3 % a jádrová inflace z 5,3 % na 4,5 %. Kombinace příchozích dat a komentářů členů bankovní rady ECB nás utvrzuje v přesvědčení, že další hike nepřijde.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínské akcie jsou navzdory známkám o stabilizaci ekonomiky na letošním minimu

19.10.2023 Akcie na burzách v Číně dnes výrazně oslabily a jejich hlavní index je na letošním minimu. Statistika z tohoto týdne ukázala, že ekonomika se po pandemii covidu-19 zotavuje, důvěra investorů ale zůstává slabá. Prudce dolů zamířily také akcie v Hongkongu.
C:\fakepath\trader-10102023-50-zm.jpg

Evropské akcie prudce posílily, mají za sebou nejlepší den za téměř rok

10.10.2023 Evropské akcie dnes prudce posílily a mají za sebou nejlepší den za téměř rok. Pomohly jim umírněné komentáře členů americké centrální banky (Fed) a Evropské centrální banky (ECB). Panevropský index STOXX Europe 600 v závěru přidal dvě procenta na 452,48 bodu.
C:\fakepath\trader-25092023-59-zm.jpg

Evropské akcie uzavřely na měsíčním minimu kvůli obavám z vysokých úroků

25.09.2023 Evropské akcie dnes oslabovaly kvůli obavám, že úrokové sazby zůstanou po delší dobu na vysokých úrovních. Náladu na trhu nepříznivě ovlivňují rovněž pochybnosti ohledně vývoje čínské ekonomiky. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 dnes klesl o 0,62 procenta na 450,44 bodu. To představuje jeho nejnižší závěrečnou hodnotu za více než měsíc.
img

Jediný bitcoin v roce 2021 stačil na snadný nákup Tesly Model Y, zde je, co dalšího se za něj dalo v průběhu let koupit

18.09.2023 V listopadu 2021, kdy bitcoin BTC/USD dosáhl svého historického maxima 67 617,02 USD, byl nejhodnotnějším nákupem, který bylo možné uskutečnit za jeden BTC, Tesla TSLA Model Y z roku 2021 v ceně 62 190,00 USD.
img

US OPEN: Wall Street pokračuje v růstu poté, co ECB signalizovala konec utahovacího cyklu

14.09.2023 Od začátku dne můžeme na trhu zaznamenat pozitivní sentiment. Futures rostou a peněžní indexy začaly pozitivně také na Wall Street. Zvyšování je podpořeno rozhodnutím ECB, které naznačuje, že turistický cyklus je u konce a může také znamenat, že se Fed příští týden rozhodne ponechat úrokové sazby beze změny. Na druhou stranu jsme získali silná data z USA naznačující odolnost spotřebitelů, což je dobrá zpráva pro akciový trh, ale zároveň poskytuje důvod pro další zvýšení sazeb.
C:\fakepath\trader-04092023-31-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.09.2023 1) Ruský prezident Vladimir Putin dnes přivítal v luxusním sanatoriu v letovisku Soči tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana. Očekává se, spolu budou jednat o obnově dohody o vývozu ukrajinského obilí přes Černé moře nebo o situaci na Ukrajině. Tu Rusko před rokem a půl vojensky napadlo.
C:\\fakepath\\diamanty.jpg

Bloomberg: Ceny jedné z nejoblíbenějších velikostí diamantů prudce klesají

04.09.2023 Ceny surových diamantů v jedné z neoblíbenějších kategorií, kterou je velikosti nejvíce používaná pro zásnubní prsteny, prudce klesají, protože stále více Američanů dává přednost zásnubním prstenům z laboratorně vytvořených kamenů. Poptávka po diamantech po pandemii obecně oslabila, protože spotřebitelé opět utrácejí za cestování a zážitky a zhoršování ekonomického vývoje snižuje výdaje za luxus. Kameny používané v solitérních prstenech o velikosti jednoho nebo dvou karátů, které jsou zvláště oblíbené v USA, zaznamenaly mnohem výraznější pokles cen než zbytek trhu, upozornila agentura Bloomberg.
img

Dlouhodobý investiční produkt plánuje využít až třetina Čechů

23.08.2023 Téměř polovina Čechů (47,5 %) má poměrně jasné představy o trávení důchodu, ať už je to poklidná domácí atmosféra, péče o vnoučata, vila u moře nebo cestování. Tyto plány ale něco stojí a spolehnout se pouze na státní důchod nelze. Proto už dnes 62 % dotázaných Čechů odkládá na důchod do spořicího produktu a 57,5 % k tomu využívá nějakou formu investice. Stát od nového roku zpřístupní možnost investovat do daňově zvýhodněného Dlouhodobého investičního produktu (DIP). Podle dotazování online investiční platformy Portu plánuje tento produkt využít asi třetina (34 %) Čechů. DIP by měl pomoct lidem investovat na důchod efektivněji a dynamičtěji s daňovou podporou.
img

Estee Lauder klesá o 5 % po zveřejnění hospodářských výsledků za Q2 📉

18.08.2023 Kosmetický, parfumérský a módní holding Estee Lauder (EL.US) dnes představil své výsledky za 2. čtvrtletí. Report dopadl lépe, než analytici očekávali. Prognózy hovořily o 2,5% meziročním poklesu tržeb - ty však vykázaly mírný meziroční nárůst a místo ztráty na akcii společnost vytvořila malý zisk. Tržby však vykázaly pokles a společnost poukázala na obecný útlum v luxusním průmyslu.
C:\fakepath\trader-17082023-44-zm.PNG

Komodity: Ceny ropy rostou, Čína se snaží zmírnit obavy o vývoj své ekonomiky

17.08.2023 Ceny ropy dnes rostou o více než procento poté, co tři dny po sobě klesaly. Čínská centrální banka se snaží povzbudit tamní trh s nemovitostmi i celou ekonomiku. Čína je největším dovozcem ropy na světě.
img

Ranní okénko - Vyhlídky v Německu zůstávají pesimistické

15.08.2023 Dnes dopoledne se dozvíme nejnovější výsledky průzkumu pomocí indexu ZEW v Německu. V případě aktuálního hodnocení ekonomické situace u našeho západního souseda se očekává další meziměsíční zhoršení a není se čemu divit, protože podobně jako českou tak ani největší evropskou ekonomiku se zatím nepodařilo nastartovat.
img

Ranní shrnutí (14.08.2023)

14.08.2023 Páteční seance na Wall Street přinesla relativní pokles amerických indexů. Nasdaq ztratil 0,56 % a S&P500 klesl o 0,11 %.
img

Boeing zvýšil čtvrtletní tržby o 18 procent a zvyšuje výrobu letadel 737 MAX

26.07.2023 Americký výrobce letadel Boeing ve druhém čtvrtletí zvýšil tržby o 18 procent na 19,75 miliardy dolarů (429 miliard Kč). Firma to uvedla ve své dnešní zprávě. Zároveň oznámila, že zvyšuje výrobu svého nejprodávanějšího letounu 737 MAX z 31 na 38 kusů měsíčně. Podle agentury Reuters to je známka toho, že se Boeing vzpamatovává z dopadů chyby u dodavatele, která zhatila jeho plány na brzké zvýšení výroby.
img

Vzestup e-commerce, mladší generace mění své nákupní zvyklosti

25.07.2023 Evoluci směrem k nakupování přes internet urychlila pandemie, ale ne všechny země se v tomto ohledu vyvíjely stejně. Také různé generace se chovají po svém, pokud jde o to, co nakupují online. V kontextu současného narativu souvisejícího s možným zpomalením globální i místní ekonomiky je důležité pochopit, jak kupující mění své nákupní zvyklosti.
img

American Express po otevření Wall Street ztrácí 4 % 📉

21.07.2023 Akcie společnosti American Express (AXP.US) se snaží snížit ztráty po otevření, kdy ztratily téměř 4 %. Pátý rekordní kvartál v řadě, co se týče tržeb a zisků, nestačil k udržení zisků. Zklamání z výnosů vyvolalo tlak na převahu realizace zisku. Výsledky společnosti mohou být jedním z ne zcela zřejmých měřítek zdraví amerických spotřebitelů a ekonomiky. Výdaje zůstávají vysoké a stlačení marží není v dohledu. Při otevření se akcie společnosti snaží zastavit pokles v blízkosti důležité úrovně podpory.
img

Pohonné hmoty přestaly zdražovat, čeští řidiči mají druhé nejlevnější prázdniny v historii. Houfně do Česka jezdí tankovat už i Slováci, český stát ale přichází o 17 miliard ročně

06.07.2023 Pohonné hmoty v Česku přestaly v uplynulém týdnu zdražovat poté, co jejich ceny vystoupaly na maxima uplynulých dvou měsíce. Benzín Natural 95 zlevnil za poslední týden o dva haléře na litr na 37,34 koruny za litr. Litr nafty je pak o pouhý haléř dražší než před týdnem. Vyjde na 32,33 koruny za litr. V příštím týdnu lze čekat opět stagnaci cen pohonných hmot, maximálně pohyby v jednotkách haléřů směrem dolů či nahoru. Čeští řidiči tak letos budou nadále zažívat druhé nejlevnější prázdniny historie. V poměru k výši průměrné hrubé mzdy byly totiž pohonné hmoty zatím levnější, než jak budou letos, zatím jen o prázdninách covidového roku 2020.
img

Čtyři akcie, které budou během léta atraktivní příležitostí pro retailové investory

26.06.2023 S rostoucími teplotami a blížícím se létem se investoři poohlížejí po akciích, které mají sezónní výkonnost a rozšířit tak svá portfolia o akcie s potenciálem na zisk během léta. Vzhledem k oživení ekonomiky a rostoucím spotřebitelským výdajům je ideální čas prozkoumat rozmanitou škálu letních akcií, které vystihují podstatu tohoto živého ročního období.
img

České řidiče čekají druhé nejlevnější prázdniny v historii. Pohonné hmoty budou nečekaně levné; za průměrnou mzdu koupí přes 1200 litrů paliv, což bylo v historii možné jen za covidu roku 2020

25.06.2023 Pohonné hmoty budou v Česku o těchto prázdninách nečekaně levné. Alespoň tedy v poměru k hrubé měsíční mzdě. Řidiči totiž budou moci za částku odpovídající právě hrubé měsíční mzdě u tuzemských čerpacích stanic zakoupit více než 1200 litrů pohonných hmot.
C:\fakepath\Flixbus.jpg

Majitel Flixbusu zintenzivnil přípravy ke vstupu na burzu, píše Reuters

18.06.2023 Německá společnost Flix, která vlastní autobusové dopravce Greyhound v Severní Americe a FlixBus v Evropě, zintenzivnila přípravy na možný vstup na burzu. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na dva zdroje obeznámené se situací.
img

Průzkum: Polovina Čechů počítá s tím, že nevyjde se svými úsporami v důchodu, k tomu se 64 procent lidí obává poklesu životní úrovně ve stáří

14.06.2023 Ačkoli si sedm z 10 Čechů spoří a na penzi se nějak připravují, 73 procent lidí počítá, že bude muset v důchodu omezit své výdaje. Zároveň se bezmála dvě třetiny obávají, že jim ve stáří klesne životní úroveň. Více než polovina populace přitom spoří pravidelně. Sedmdesát čtyři procent si odkládá na důchod do 2000 korun za měsíc, čtvrtina z nich potom méně než 500 korun.
img

Ceny ropy se zvýšily

09.06.2023 Ceny ropy se zvýšily poté, co zpráva EIA naznačila, že v USA bude v létě silná poptávka po cestování. Ropa se vzhledem k rostoucím obavám z Číny vyvíjela pomalu, ale to by se mělo stabilizovat, protože tamní centrální banka je připravena poměrně brzy poskytnout významné stimuly. Zpráva EIA zaznamenala mírný pokles těžby o 452 000 barelů denně, tedy nárůst produkce, a silnou poptávku po ropě a benzinu. Zpráva však upozorňuje na některé medvědí faktory, neboť produkce dosáhla nejvyšší úrovně od dubna 2020 a vývoz ropy se propadl.
img

RegioJet loni dosáhl rekordních tržeb 2,8 mld. Kč, převezl deset mil. Cestujících

06.06.2023 Dopravní společnost RegioJet loni dosáhla rekordních tržeb 2,8 miliardy korun, uvedla v tiskové zprávě mluvčí společnosti Alexandra Janoušek Kostřicová. Podle výroční zprávy to bylo o rok dříve 1,1 miliardy. Ve druhém covidovém roce, tedy předloni, byla firma ještě v mírné ztrátě, ale loni už se dostala do ziskového hospodaření a zisk před zdaněním činil 126 milionů korun. Vlaky a autobusy společnosti převezly loni přes deset milionů cestujících, čímž se poptávka vrátila na dosud rekordní úroveň z roku 2019.
C:\fakepath\ropa-04062023.png

Saúdská Arábie omezí dodávky ropy o milion barelů denně

04.06.2023 Saúdská Arábie sníží o jeden milion barelů denně množství ropy, které posílá do světové ekonomiky. Podle agentury AP tak učiní jednostranný krok na podporu růstu cen ropy poté, co dvě předchozí snížení produkce ze strany členů skupiny OPEC+, která zahrnuje Organizaci zemí vyvážejících ropu (OPEC) a její spojence v čele s Ruskem, nedokázala zvýšit ceny.
C:\fakepath\Hongkong (1).jpg

Akcie v Hongkongu vykázaly největší jednodenní zisk za tři měsíce

02.06.2023 Akcie na burze v Hongkongu dnes vykázaly po těžkém týdnu největší jednodenní zisk za tři měsíce. Hlavní index hongkongských akcií Hang Seng přidal 4,1 procenta na 18 949,94 bodu. Trhům podle agentury Reuters pomohla zpráva, že americký Senát schválil zákon o pozastavení platnosti dluhového stropu Spojených států, a rostoucí naděje, že americká centrální banka (Fed) přeruší cyklus zvyšování úrokových sazeb. Rostly i akcie na pevninské Číně.
img

Grandiózní oživení čínské ekonomiky se nekoná

31.05.2023 „Čínská ekonomika již má své dno za sebou, ale její další růst bude pravděpodobně zatížen strukturálními faktory, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Kvůli inflaci se Češi obávají o finanční situaci sebe i svých dětí. Tři čtvrtiny se obávají, že v důchodu s penězi nevyjdou

30.05.2023 Strach z vysoké inflace Čechy neopustil ani po roce. Podíl Čechů, kteří se kvůli ní bojí o finanční situaci sebe i svých dětí, vzrostl na tři čtvrtiny. Téměř polovina z nich spoří svým dětem na bydlení, dalších 28 % odkládá peníze pro své děti na vzdělávání. Vyplývá to z průzkumu Generali Lví podíl, který představila společnost Generali Investments. Téměř tři čtvrtiny lidí se kvůli ekonomické situaci v roce 2022 také obávají, zda budou mít dostatek peněz v důchodu.
img

Pohonné hmoty přestávají zlevňovat. Do Chorvatska se letos cestování autem vyplatí hlavně rodině s dětmi, jinak může být lepší vlak či autobus

25.05.2023 Zlevňování pohonných hmot v Česku končí. Řidiči se teď musí připravit na zdražování. To však zatím bude mírné. V nadcházejícím týdnu zdraží benzín, v rozsahu do 20 haléřů na litr, zatímco cena nafty bude stagnovat kolem stávající úrovně 31 korun za litr. Pod ní se cena nafty tento týden dostala poprvé od července 2021.
img

Leo Express loni zvýšil tržby meziročně o 15 procent na půl miliardy korun

16.05.2023 Tržby skupiny Leo Express loni překročily půl miliardy korun, což je meziročně o 15 procent více, ale stále méně než před pandemií covidu-19. V roce 2019 měla společnost tržby téměř 1,1 miliardy Kč. Společnost, která zajišťuje vlakovou a autobusovou dopravu, loni přepravila asi 1,5 milionu cestujících, srovnání počtu cestujících s předchozím rokem neuvedla. Dopravce to dnes oznámil ČTK v tiskové zprávě.
C:\fakepath\trader-11052023-42-zm.jpg

Gruzie nezavede proti Rusku sankce, slíbil premiér

11.05.2023 Gruzínský premiér Irakli Garibašvili dnes prohlásil, že Gruzie nezavede proti Rusku jednostranné sankce. Stalo se tak den poté, co ruský prezident Vladimir Putin podepsal dekrety rušící Gruzíncům vízovou povinnost při návštěvách Ruska kratších než 90 dnů a zákaz přímých letů ruských aerolinek do této zakavkazské země. Putinův krok už ve středu kritizovala gruzínská prezidentka Salome Zurabišviliová jako "provokaci" a označila jej za "nepřijatelný" v době pokračující ruské agrese proti Ukrajině a okupace části gruzínského území.
img

Airbnb prohlubuje ztráty navzdory prvnímu ziskovému čtvrtletí v historii 🚩

10.05.2023 Akcie cestovní společnosti Aribnb (ABNB.US) dnes ztrácejí téměř 10 %, přestože společnost vykázala za 1. čtvrtletí lepší než očekávané výsledky. Zároveň představila poměrně opatrný výhled pro druhé čtvrtletí roku. Druhý kvartál byl historicky spolu s třetím čtvrtletím pro její podnikání nejúspěšnější díky letní sezóně příznivé pro poptávku po cestování. Investoři se obávají, že případná slabost spotřebitelů omezí růstový potenciál v pozdější části roku. Zároveň byl 1. kvartál 2023 prvním ziskovým čtvrtletím v historii společnosti.
img

Nejlepší výsledek v historii. Cestovní ruch v Česku letos definitivně vychází z covidového stínu

10.05.2023 O Česko je mezi turisty opět zájem, nejvíce mezi těmi domácími. Celkem se v tuzemských hotelech a dalších ubytovacích zařízeních ubytovalo letos od ledna do března bezmála 3,8 milionu lidí. Převažují domácí návštěvníci nad těmi zahraničními, a to v poměru zhruba 2,1 milionu ku 1,7 milionu.
img

Ryanair si objednal až 300 letadel Boeing 737 MAX v ceně přes 40 miliard USD

10.05.2023 Irské aerolinky Ryanair si objednaly až 300 letadel Boeing 737 MAX 10. Polovina z nich má pevný harmonogram dodání, na druhou polovinu si firma vzala opci. Ryanair to uvedl ve zprávě pro regulační úřady. Jde o jednu z největších zakázek na nákup letadel. Celková katalogová cena činí více než 40 miliard dolarů (854 miliard Kč), aerolinky ale běžně dostávají velké množstevní slevy.
img

Maloobchodní tržby nadále v poklesu

05.05.2023 Zatímco v únoru překvapily tržby v maloobchodu lepším než očekávaným výsledkem, v březnu je tomu naopak. Vyjma prodejů automobilů tržby meziročně navýšily rozsah poklesu na 8,1 % z minulých 6,4 % (po očištění o cenový vývoj). Medián analytického odhadu se přitom zastavil na -6,6 %, náš dokonce na -6,1 %. V meziměsíčním srovnání se tržby snížily o 0,7 %. Za celé první čtvrtletí se maloobchodní tržby snížily reálně meziročně o 7,3 %.
img

Jak obchodovat s akciemi Visa po výsledcích za 2. čtvrtletí?

03.05.2023 Výsledky globálních poskytovatelů platebních služeb, jako je Visa, jsou hojně sledovány investory a analytiky po celém světě. Vzhledem k tomu, že většina spotřebitelů používá karty Visa nebo Mastercard, mohou výsledky těchto společností poskytnout ukazatele o stavu ekonomiky a spotřebitelských výdajů.
img

Igor Vida byl znovuzvolen generálním ředitelem Raiffeisenbank

04.04.2023 Dozorčí rada Raiffeisenbank znovuzvolila Igora Vidu generálním ředitelem a předsedou představenstva české Raiffeisenbank na další pětileté funkční období.
img

Zpráva o NFP a rozhodnutí o úrokových sazbách

03.03.2023 V týdnu plném důležitých ekonomických údajů vyniká zpráva o mzdách mimo zemědělský sektor v USA a rozhodnutí o úrokových sazbách australské centrální banky (RBA) a japonské centrální banky (BoJ).
img

Zpráva o NFP a rozhodnutí o úrokových sazbách

03.03.2023 V týdnu plném důležitých ekonomických údajů vyniká zpráva o mzdách mimo zemědělský sektor v USA a rozhodnutí o úrokový...
img

WSJ: Aerolinky po zvýšení cen a snížení nákladů vykazují vysoké zisky

24.02.2023 Před rokem řada leteckých společností bojovala s nedostatkem peněz, protože některé země jen velmi pomalu rušily cestovní omezení související s pandemií nemoci covid-19. Nyní, když jsou již hranice zcela otevřené, vykazují někteří z těchto dopravců vysoké zisky, upozornil server listu The Wall Street Journal (WSJ).
img

Opětovné otevření Číny přinese komoditám další dobrý rok

23.02.2023 Po dramatickém a volatilním roce 2022, který přinesl v sektoru komodit dobré výnosy, mohou letošní výsledky do značné míry záviset na čínské politice.
img

Znovuotevření čínské ekonomiky podpoří globální ekonomiku a ztíží boj s inflací

13.02.2023 „Renesance čínské ekonomiky s sebou přinese kromě stimulačního efektu globální ekonomiky také tlak na růst cen, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Invesco: Inflace a znovuotevření Číny pomohou trhům v roce králíka

02.02.2023 V Číně začal nový lunární rok a je to rok králíka. V roce tygra byly trhy „zničeny“, takže doufám, že tento rok přinese na finanční trhy jinou energii.
img

Obchodování Mastercard po zisku za 4. čtvrtletí

01.02.2023 Kreditní společnosti si v uplynulém roce získaly velkou pozornost, protože objem přeshraničních plateb prudce roste a vyšší úrokové sazby zvyšují hospodářský výsledek. Hlavními obavami však byly obavy z recese, menšího utrácení spotřebitelů a zpomalení mezinárodního cestování.
C:\fakepath\1675167939-Co_s_vydlanmi_penzi-31012023.jpg

Nejprve zaplať sám sobě

31.01.2023 Investování peněz by mělo mít jasný cíl. Podstupovat riziko ztráty a nevědět kvůli čemu, není investování, ale hazard.
img

Nejoblíbenější formou hazardu jsou stírací losy, za výhru se nakupují nemovitosti. Do práce by přestalo chodit 1 % Čechů

30.01.2023 Nějakou formu hazardní hry již vyzkoušelo 85 % Čechů. Nejoblíbenější jsou stírací losy a loterie. O výhru by se podělilo 86 % z nich, zbývajících 14 % by se nerozdělilo a ani by se s výhrou nikomu nesvěřilo. Za peníze z hazardu by si dotazovaní nejčastěji koupili nemovitost nebo by část peněz investovali, 5 % respondentů by věnovalo menší obnos na dobročinné účely. Data vyplynula z reprezentativního průzkumu NMS Market Research pro Raiffeisenbank.
img

Ranní shrnutí (30.01.2023)

30.01.2023 Indexy z Asie a Tichomoří se dnes obchodovaly smíšeně. S&P/ASX 200 klesl o 0,2 %, Kospi klesl o 1,3 %, Hang Seng se propadl o 2,2 % a Nifty 50 klesl o 0,1 %. Nikkei si připsal 0,1 %, zatímco indexy z pevninské Číny se obchodovaly až o 1 % výše.
img

Výsledky společnosti Visa překonaly očekávání Wall Street 📈

27.01.2023 Akcie Visa (V.US) dnes před otevřením burzy posilují, společnost překonala očekávání analytiků. Zisk a tržby byly nad očekáváním, nicméně počet zpracovaných transakcí a jejich celková hodnota byly mírně pod odhady:
C:\fakepath\trader-23012023-44-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy kvůli výhledu vysoké poptávky v Číně rostou

23.01.2023 Ceny ropy dnes navázaly na růst z minulého týdne a stouply až na nejvyšší hodnotu za sedm týdnů. Pomáhá jim výhled hospodářského oživení v Číně v letošním roce. Čína je největším dovozcem ropy na světě.
img

Invesco: Trhy vidí pozitivní signály v čínské ekonomice i v inflaci v USA

23.01.2023 Otočili jsme list za „annus horribilis“, kterým byl rok 2022. Začátek roku 2023 byl skvělý, protože akcie a dluhopisy v prvních lednových dvou týdnech celosvětově rostly.
img

Čínské akcie rostou díky optimismu spojeným se znovuotevřením ekonomiky

20.01.2023 Čínské společnosti v posledních dnech výrazně posílily poté, co Peking prohlásil, že to nejhorší v boji proti COVID-19 má za sebou. Naděje na znovuotevření trhu zvýšily v prvních třech lednových týdnech poptávku po čínských akciích. Nákupy čínských aktiv zahraničními investory přesáhly celkový objem z roku 2022:
C:\fakepath\trader-16012023-34-zm.jpg

Komodity: Ropa mírně zlevňuje, drží se ale poblíž maxima z tohoto měsíce

16.01.2023 Ceny ropy na začátku týdne mírně klesají, drží se ale poblíž maxima z tohoto měsíce. Pomáhá jim naděje na oživení čínské poptávky poté, co tato země, která je největším dovozcem ropy na světě, uvolnila opatření zavedená proti šíření nemoci covid-19.
C:\fakepath\Ropa4.jpg

Ropa mírně zlevňuje, drží se ale poblíž maxima z tohoto měsíce

16.01.2023 Ceny ropy na začátku týdne mírně klesají, drží se ale poblíž maxima z tohoto měsíce. Pomáhá jim naděje na oživení čínské poptávky poté, co tato země, která je největším dovozcem ropy na světě, uvolnila opatření zavedená proti šíření nemoci covid-19.
img

Společnost Delta Air Lines klesá navzdory dobrým čtvrtletním výsledkům

13.01.2023 Akcie Delta Air Lines (DAL.US) v pátek poklesly o více než 4,0 % poté, co letecká společnost zachovala svůj celoroční finanční výhled navzdory optimistickému čtvrtletnímu zisku, který byl podpořen silnou poptávkou po cestování.
C:\fakepath\Kuba.jpg

Western Union po dvou letech začíná opět zprostředkovávat platby na Kubu

12.01.2023 Společnost Western Union začíná po dvou letech zprostředkovávat platby na Kubu. Před přerušením v roce 2020 byla tato služba hojně využívaná kubánskými emigranty pro zasílání peněz blízkým, kteří zůstali na ostrově. Přerušení platebního styku oslabilo tento tok peněz, který je stěžejním zdrojem příjmu pro kubánské domácnosti, uvedla agentura EFE.
img

Jaké jsou ty nejlepší technologické akcie na dlouhodobé investování – Už je máte v portfoliu?

02.01.2023 V žádné éře lidských dějin nebyly podnikání a technologie tak silně spojeny, jak tomu aktuálně je. Význam by se dal odhadnout z nedávné zprávy, která nastiňuje 6 trendů v minulém roce. Všechny se překrývají s technologickým prostorem. Do těchto odvětví patří vesmírné technologie, biotechnologie, neurotechnika, robotická technologie a energetická technologie.
img

Proč považuje Chorvatsko vstup do eurozóny jako bezpečnou cestu?

02.01.2023 Nejnovější člen EU – Chorvatsko, přijalo 1. ledna euro jako svou měnu. Díky tomu se stalo součástí jádra EU, čímž se usnadnily a zlevnily platby a země poskytla jejímu finančnímu systému záchrannou síť pro případ budoucích krizí. Země se chce připojit k schengenskému prostoru, to umožní Chorvatům jednodušší cestování po Evropě.
C:\fakepath\Chorvatsko-euro-2.jpg

Chorvatsko slaví vstup do schengenského prostoru a eurozóny

01.01.2023 V Chorvatsku se v souvislosti se vstupem země do schengenského prostoru volného pohybu symbolicky zvedly závory na některých hraničních přechodech za účasti politiků. Ministr financí a šéf centrální banky oslavili také vstup země do eurozóny, informovala chorvatská média.
C:\fakepath\Chorvatsko-euro.jpg

Chorvatsko vstupuje 1. ledna do schengenského prostoru a eurozóny

01.01.2023 Chorvatsko 1. ledna 2023 vstoupí do schengenského prostoru, díky čemuž se cesty Čechů do oblíbené prázdninové destinace obejdou bez hraničních kontrol. Současně Chorvatsko zavádí euro, které nahradí dosud používané kuny. Velká očekávání má ze vstupu do Schengenu a přijetí jednotné evropské měny cestovní ruch, na němž ekonomika čtyřmilionové země z velké části stojí.
C:\fakepath\trader-29122022-35-zm.jpg

Forex: Dolar oslabuje, vytrácí se optimismus ohledně otevření čínské ekonomiky

29.12.2022 Dolar dnes oslabuje. Mezi investory na konci roku stoupá napětí, počáteční optimismus ohledně otevření čínské ekonomiky se rozplynul. Dolarový index, který vyjadřuje hodnotu dolaru ke koši šesti hlavních světových měn, krátce po 17:50 SEČ klesal o 0,4 procenta na 104,00 bodu.
C:\fakepath\trader-29122022-30-zm.PNG

Komodity: Ceny ropy klesají kvůli obavám z dopadů šíření koronaviru v Číně na poptávku

29.12.2022 Ceny ropy dnes klesají, naději na oživení poptávky po palivech v Číně totiž podkopává vzestup počtu případů nákazy koronavirem. Severomořská ropa Brent krátce po 17:30 SEČ ztrácela zhruba 1,4 procenta a nacházela se mírně nad 82 dolary za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) vykazovala pokles o 1,3 procenta, dostala se tak pod 78 dolarů za barel.
img

Oživení leteckého cestování ukazuje, že světu se zásadně nedostává letadel

28.12.2022 S oživením leteckého cestování po pandemických restrikcích, které naposledy zrušila i Čína, vychází najevo, že světu se zásadně nedostává letadel. Dopravci od United Airlines po Air India zadávají objednávky, nebo to mají v úmyslu, na stovky strojů a výrobci letadel, americký Boeing a evropský Airbus, zveřejňují velké uzavřené obchody. Kvůli omezením v dodavatelském řetězci však budou tato letadla dodána možná až za několik let, napsala agentura Bloomberg. Společnost Jefferies odhaduje, že v současné době dosahuje počet nevyřízených objednávek 12.720 strojů.
C:\fakepath\trader-20122022-36-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy se zvyšují, přetrvává ale nejistota ohledně vývoje poptávky

20.12.2022 Ceny ropy se dnes zvyšují, na trhu nicméně přetrvává nejistota ohledně budoucího vývoje poptávky po pohonných hmotách. Severomořská ropa Brent si kolem 19:30 SEČ připisovala téměř 0,3 procenta a pohybovala se v těsné blízkosti 80 dolarů za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) vykazovala nárůst o zhruba 0,8 procenta a nacházela se mírně pod 76 dolary za barel.
img

Forex aktuálně: Trhy jsou začátkem velkého týdne centrálních bank velmi opatrné

12.12.2022 Vypadá to, že trhy se snaží být na začátku týdne opatrné a účastníci se drží před netrpělivě očekávanými oznámeními o politice centrálních bank a zveřejněním makroekonomických údajů vysoké úrovně bokem.
img

Ropa klesá o 2 %, přestože v Číně ruší omezení proti covidu

07.12.2022 Ceny ropy dnes zůstávají pod tlakem navzdory tomu, že Čína oznámila výrazné uvolnění omezení související s pandemií koronaviru. Přestože zrušení omezení pohybu a cestování v druhé největší světové ekonomice je jistě pozitivní pro ropu, tak dnes jsme naopak svědky poklesu ceny suroviny. Brent a WTI klesají o více než 2 %, přičemž WTI se nyní obchoduje více než 12 % pod svým posledním lokálním maximem dosaženým 1. prosince 2022. Propad cen ropy je nejzřetelnějším důkazem toho, jak silné jsou na trzích obavy z recese. Pozitivní zprávy o cenách ropy, jako je znovuotevření Číny, cenový strop G7 nebo plány Ruska stanovit minimální cenu pro mezinárodní prodej ropy, obchodníci ignorují s obavami o stav globální ekonomiky, který je nyní klíčovým faktorem pro ceny ropy.
img

Ranní shrnutí (07.12.2022)

07.12.2022 Americké indexy mají za sebou další špatnou seanci, hlavní indexy z Wall Street již druhý den v řadě klesly o více než 1 %. S&P 500 klesl o 1,44 %, Dow Jones se posunul o 1,04 % níže a Nasdaq se propadl o 2,00 %. Russell 2000 klesl o 1,50 %.
img

"Dvanáct dní Vánoc" - 12 firem pro Santa Claus Rally

28.11.2022 Santa Claus rally - fenomén na burze, který mnoha obchodníkům připravil úspěšné Vánoce a s trochou štěstí i příjemně strávené v nějakém exotickém koutě. Od poloviny října jsme byli svědky dynamického oživení nejen na varšavském, ale i na zahraničních obchodních parketech. Nabízí se tak otázka, zda letošní burzovní Ježíšek přinese jako dárek Rally s pokračováním růstů přes hradbu strachu? Nebude však cena sklouzávat ze strmého svahu kopce, který se buduje od poloviny října, a vytvoří tak příležitost pro bolestivé obchodníky, kteří v současné době nemají ve svém portfoliu žádné nebo jen málo akcií a čekají na slevu, která by zažehla novou růstovou vlnu? 
img

Oživení čínských akciových trhů pokračuje

15.11.2022 Dnes ráno byly na programu měsíční údaje o čínské ekonomice. Maloobchodní tržby v říjnu nečekaně meziročně poklesly o 0,5 %. To je zarážející zejména proto, že Čína zahájila tento měsíc týdenní dovolenou u příležitosti státního svátku Lidové republiky. V porovnání s prvními deseti měsíci roku 2021 je spotřeba vyšší o pouhých 0,6 %. Průmyslová výroba vzrostla o 4 % a podnikatelské investice o 5,8 % ve srovnání s obdobím leden-říjen loňského roku. Z hlediska investic vyniká pokles investic do infrastruktury (-1,3 %) a zejména do nemovitostí (-8,8 %).
img

Zápis ze setkání Bidena a Si Ťin-pchinga na summitu G20

14.11.2022 Následuje stručný popis setkání prezidenta Joe Bidena s prezidentem Čínské lidové republiky Si Ťin-pchingem. Vedoucí představitelé se setkali na indonéském Bali na summitu G20, aby jednali o zahraničněpolitických a hospodářských prioritách. Zpráva Bílého domu se zaměřuje především na Bidenova prohlášení:
C:\fakepath\Evropa.jpg

Průzkum: Každý čtvrtý Evropan tvrdí, že jeho finanční situace je nejistá

08.11.2022 Každý čtvrtý Evropan považuje svou finanční situaci za nejistou a více než polovina si myslí, že do tohoto bodu dospěje v následujících měsících. S odvoláním na průzkum agentury Ipsos o tom informoval britský list The Guardian. Až 80 procent lidí také uvedlo, že již museli učinit těžká rozhodnutí ohledně omezení výdajů.
img

Výsledky společnosti Airbnb za 3. čtvrtletí

02.11.2022 „Navzdory prudké inflaci zůstala poptávka po cestování ve třetím čtvrtletí silná a Airbnb vykázalo rekordní příjmy a nejziskovější čtvrtletí v historii. Počet 'rezervovaných nocí a zážitků' za čtvrtletí vzrostl o 25 %, což pomohlo zvýšit příjmy na 2,88 miliardy USD za čtvrtletí.
img

Býčí sentiment je velmi křehký

26.10.2022 I když je každému zřejmé, že nedávná americká data nezměnila očekávání, že Fed příští měsíc zvýší úrokové sazby o 75 bazických bodů, zvěsti, že politika agresivního zpřísňování může příští rok skončit, přetrvávají. Analytici také předpovídají problémy v Evropě. Zítra se očekává, že Evropská centrální banka prudce zvýší sazby o 75 bazických bodů najednou, ačkoli mnozí ekonomové se nyní domnívají, že v eurozóně začala recese.
img

Trh v očekávání zpráv o zisku od Apple Inc., Alphabet Inc., Amazon.com Inc. a Microsoft Corp.

25.10.2022 Americký akciový trh postupně oslabuje, zatímco veškerá pozornost se soustředí na zprávy Apple Inc., Alphabet Inc., Amazon.com Inc. a Microsoft Corp.
img

Preview výsledků společností: Alphabet, Microsoft, Visa

25.10.2022 Tržní konsensus předpokládá, že příjmy společnosti Google z reklamy dosáhnou 56,9 miliardy dolarů, což je o 8 % více než před rokem.
img

Zisky Netflixu a United Airlines překonaly očekávání 📈

19.10.2022 Největší světová streamovací služba Netflix (NFLX.US) oznámila finanční výsledky, které zavřely ústa kritikům a pozitivně překvapily Wall Street:
img

Je krypto připraveno před víkendem na ostrý pohyb? 📌

30.09.2022 Kryptoměny se před víkendem chovají poměrně klidně. Bitcoin se drží poblíž 19 400 USD, cena Etherea osciluje kolem 1 340 USD za token:
img

Devadesát procent Čechů se obává znehodnocení svých úspor kvůli inflaci, k jejich ochraně využívají vedle spořicích účtů častěji také investice

20.09.2022 Téměř většina Čechů se obává negativních dopadů inflace na své úspory. Čtvrtina populace kvůli tomu přehodnotila v předchozím půlroce způsob jejich ochrany. Češi dále využívají ke spoření nejčastěji spořicí a běžné účty, v jedné třetině případů ukládají naspořené finance do investičních/podílových fondů. Markantní většina všech také pociťuje vlnu zdražování, a to nejčastěji u spotřebního zboží, pohonných hmot či ceny za elektřinu. Padesát procent populace ve snaze zlepšit svou finanční situaci už omezilo své výdaje, větší třetina obyvatel se ještě chystá k dalšímu seškrtání domácích nákladů.
C:\fakepath\japonsky-jen2.jpg

Japonská ekonomika ve druhém čtvrtletí rostla výrazněji, než se předpokládalo

08.09.2022 Japonská ekonomika ve druhém čtvrtletí vzrostla v přepočtu na celý rok o 3,5 procenta. Ve zpřesněné zprávě to dnes uvedla japonská vláda. Ve své dřívější zprávě růst odhadovala na 2,2 procenta. Japonská ekonomika ve druhém čtvrtletí těžila z uvolňování lokálních koronavirových restrikcí, které podpořilo spotřebitelské i podnikové výdaje. Japonsko má třetí největší ekonomiku na světě, za druhou Čínou a prvními Spojenými státy.
img

Nejsou letušky. Doba ultralevných letenek je i proto pryč

19.08.2022 Doba ultralevných letenek je pryč. Meziročně letenky v Česku zdražují o zhruba 40 procent, v porovnání s dobou před pandemií jsou výše o bezmála 30 procent.
img

Bydlení s rodiči, „mama hotely“, se kvůli inflaci vrací do módy. Mladí lidé mohou ušetřit až milion korun

16.08.2022 „Mamahotely“ až do loňska vycházely z módy. To se ale nyní zřejmě změní – kvůli inflaci a růstu cen nájmů. Mladí lidé totiž mohou bydlení s rodiči ušetřit až milion korun.
img

Investiční platforma Portu: Skoro polovina Čechů chce jít do důchodu v 60 nebo dříve, ale nejsou na to finančně připraveni

15.08.2022 Skoro polovina Čechů by ráda do důchodu okolo šedesátých narozenin nebo i dříve, šestina lidí dokonce už v 55 letech. Pětina dotázaných, jak ukázal letní průzkum Instant Research pro investiční platformu Portu, se vidí v důchodu na zahrádce, každý desátý si chce pořídit domeček u moře, stejné množství se chce věnovat vnoučatům, 7 % chce cestovat. Pětina lidí naopak na důchod nemá plány, ani ty finanční. A týká se to všech věkových kategorií do 54 let.
C:\fakepath\PT-cestovni-ruch-clanek-FXstreet-10082022.jpg

Jako z holywoodského filmu: Zmrtvýchvstání sektoru cestovního ruchu

10.08.2022 Je tu léto, pandemie koronaviru vlivem proočkovanosti populace ustupuje a lidé touží cestovat. Akcie společností ze sektoru cestovního ruchu tak aktuálně zažívají nebývalý boom. V tomto článku si analyzujeme ty nejzajímavější z nich a řekneme si, jak na nich potenciálně profitovat.
img

Inflace v Česku i přes velké zdražení dovolených po dlouhé době zaostala za očekáváním. Je to nadějná zpráva hlavně pro novou bankovní radu ČNB

10.08.2022 Inflace v Česku po dlouhé době zaostala za prognózami. V červenci činila meziročně 17,7 procenta, zatímco ČNB počítala s 18,8 procenta. Trh pak čekal 17,9 procenta. Meziměsíčně inflace dosáhla 1,3 procenta, trh přitom čekal až 2,9 procenta, v konsensu 1,6 procenta.
img

Forex: Den ve znamení inflace

10.08.2022 V ČR i USA dnes budou zveřejněny údaje o červencové spotřebitelské inflaci. U nás očekáváme hlavně vlivem skokového nárůstu cen energií zrychlení cenové dynamiky na 2,9 % m/m a 19,3 % y/y. Tržní očekávání jsou tentokrát z našeho pohledu posazena poměrně nízko, a vidíme tedy reálnou šanci na překvapení trhu směrem nahoru. V případě americké inflace podle nás dojde naopak k jejímu zpomalení na 0,2 % m/m a 8,7 % y/y. Hlavním faktorem snížení inflace by měly být i v tomto případě energetické komodity, konkrétně pokles cen pohonných hmot.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Fibonacci | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/NOK | AUD/CAD | GBP/NZD | USD/BRL | USD/INR | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Swiss Life | Důvěra investorů | Robert Kiyosaki | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | B/E | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bund | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Běžný výnos | CAPEX | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Call opce | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Channel | Close | Konsolidace | DAX | Demo účet | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | EMA | ERM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | FX | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Fibonacci retracement | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Komoditní fondy | Forex trader | Forward | Futures | Fúze | G7 | Gap | Grafy | Hedging | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | P/E | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Produktivita práce | Put opce | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Inflační riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Směnný kurz | Split | Spot | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swap | Swiss | Take Profit | Pokladniční poukázky | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Rollover | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Trpělivost | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Credit Suisse | Santa Claus Rally | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | DailyFX | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Obchodní transakce | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Makrodata | Conseq | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Akcenta | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Žlutý kov | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | USDCZK | GBPJPY | Raiffeisenbank | Global macro | Aktivum | Datum vypršení platnosti | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Podpora | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Kasina | Hazardní hry | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Komerční banky | Akcie Mastercard | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální kurzovní lístek | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | AUDJPY | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Směnárna | Běžný účet | BH Securities | Brent | Broker Consulting | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Ceny drahých kovů | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Co je volatilita | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | DAX 30 | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | Emisní povolenky | ETF fondy | Etoro | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční investice | Finanční prostředky | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP USA | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Chudý táta, bohatý táta | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do drahých kovů | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování peněz | Investovat do zlata | Irsko | ISM | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak koupit akcie | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Kiyosaki | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Koupit akcie | Kurzovní lístek | Kurs koruny | Kurs koruny k euru | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurz eura k dolaru | Kurz GBP | Kurz kuny | Kurz měny | Kurzy | Libra | Lira | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | Měna euro | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Moving Average | Nákup akcií | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Norská koruna | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Obchodujeme | Ocenění akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Penzijní společnosti | Polská měna | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Recenze | Reuters | Risk Off | Risk On | Ropy | RUB | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Směnárny | Société Générale | SPX | SP500 | Spořící účet | Spořící účty | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | SWIFT | Švýcarská banka | Švýcarské banky | Tapering | Tesla Motors | Těžba diamantů | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webinář | Webináře | WTI | Zahraniční měny | Zavedení eura | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | EUR/PLN | CNBC | ZEW | EIA | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | Andrej Babiš | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Čistá marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika EU | Ekonomika Francie | Elon Musk | EV | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | ISM indexy | Janet Yellen | Jannis Samaras | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | P/S | Petr Kellner | Provozní marže | Překoupení | Range | Redukce | REIT | Roadshow | ROCE | ROE | Tim Cook | Výroční zpráva | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | P/E Ratio | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Boháč | Bohatý | eBook | Investiční analytik | Casino | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Majors | Trader Workstation | Volby | S/R zóny | Rozhovor | E-mini | Genesis | Blog | Cukr | Vzdělání | Frustrace | COT | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Investment | Traders | Aramco | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | DPA | Jefferies | The New York Times | Jackson Hole | Price Futures Group | KPMG | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Evercore ISI | Mizuho Bank | Westpac | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Home Credit | Caterpillar | ANZ | Sentix | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | NATO | ASKoBID | Norinchukin Research Institute | Ole Hansen | Moody's Analytics | PwC | RBC Capital | Agentura AP | High Frequency Economics | Barrick Gold | BBC | Agentura DPA | The Guardian | Sentix index | Reporty | Ekonomická expanze | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Uložení peněz | Fedspeak | HUF/EUR | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | Backtestovat | Finanční gramotnost | XAG/USD | Magnát | Realitní magnát | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Podnikání | Rolls-Royce | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Finanční aktiva | Globální trhy | Diamanty | Stock Exchange | Renminbi | Cizí měny | Finanční centrum | Finančníci | Zvyšování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Precedens | Plodiny | Energie | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Vizionář | Rada ČNB | Earnings | Linie podpory | Podnikatelé | Pro tradery | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Index německých akcií DAX | Index londýnské burzy FTSE 100 | Podnikatelská důvěra | Obchodník s komoditami | Londýn - ICE | New York - Nymex | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Bezpečné přístavy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Finanční poradenství | Futures kontrakty | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Posilování koruny | Miliardáři | Investiční firma | Forbes | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Nejistoty na trzích | Bezpečné investice | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | České firmy | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie bank | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | Britská burza | IHS | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Turbulence na finančních trzích | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Index asijsko-pacifických akcií | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Index IBEX | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Obchodní partner | Fitch Ratings | AAA | Obchodování v Asii | Setkání centrálních bankéřů | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Fibo | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Bělorusko | Index burzy | Úvěrový rating | Kryptoměny | Likérka Stock | Londýnské finanční centrum City | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Index Nikkei | DAX30 | FactSet | TradingView | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | Cena mědi | CzechInvest | Benchmarky | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Index italských akcií | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Sinopec | Finanční injekce | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Největší banky | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Baidu | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Depozitní sazba | Úroková sazba Fedu | Burzovní společnost | Bankéři | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Držení akcií | Hlavní index německých akcií DAX | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Index pařížské burzy CAC 40 | Britská vláda | BDO | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | ING Bank | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Opatřením na podporu ekonomiky | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Akcie na burze | Odhady trhu | Summit G20 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Akcie Moneta Money Bank | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Inflace v Česku | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Institut API | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | Quantum | Měnové krize | Turecká centrální banka | TRY | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Čínský statistický úřad | Akcie bankovní skupiny Erste | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Indikátory důvěry | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G20 | Ceny ropy v dolarech | Aktuální cena | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Statistiky ECB | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Bilance Fedu | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Ekonomická nálada v eurozóně | Evropský statistický úřad Eurostat | Mercedes | Audi | Finanční podniky | IHS Markit | Morningstar | Oliver Wyman | Fondy rizikového kapitálu | Forexový broker | TPG Capital | ex | Akcie firem | Purple Trading | Mizuho | Generali Investments | Makléřské firmy | Akcie Kofoly | Bankovní emise | Bitstamp | Rystad Energy | Spotový kurz | Tržní kapitalizace společnosti | Keystone XL | Skupina PPF | Obchodování ropy | Swiss Life Select | Vstup na burzu | CIBC | Alokace aktiv | Silicon Valley Bank | Euler Hermes | Zahraniční forex | Cena palladia | Goldenburg Group | BlueBay Asset Management | BHS | Začátek výsledkové sezóny | Ceny pšenice | Aleš Michl | Breakout Trader | World Gold Council | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Coinbase | Protiruské sankce | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | BlueBay | Obchodování s kryptoměnami | Palladium | Jan Dvořák | BTC/USD | Cena Etherea | ERM-2 | Obchodování s termínovými kontrakty | Jerome Powell | Trh kryptoměn | MiFID II | LYNX Trading | Crown | ETH | ETC | Invesco | Fincentrum | Panevropský index STOXX 600 | Binance | Robinhood | Estee Lauder | Nákupy kryptoměn | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Lithium | Investiční skupiny | Dlouhodobé investování | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | Asijské trhy | TRON | Conseq Investment Management | Kobalt | Drobní investoři | Investovat své prostředky | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složené úročení | Akcie Avastu | Airbnb | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Energetické akcie | Spotové obchodování | Trhy dnes | Index italských akcií FTSE MIB | Saxo | FinTech | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Finančník George Soros | Hodnota majetku | Analytik TopForex | Bitcoiny | Northrop Grumman | Růstové akcie | Kryptoburza | Kartel OPEC | OPEC+ | Spoření na důchod | Vývoj na finančních trzích | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | Boston College | Globální růst | Globální hospodářský růst | Regionální měny | Long signál | Technologické akcie | FAANG | Vývoj koruny | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Obchodní analýza | Objem obchodování | Japonský akciový index | CSI 300 | Geopolitické napětí | Akciový trh v USA | Forint | Pokles ceny | Domácí měna | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Graf indexu | Fond kvalifikovaných investorů | RDSA | Royal Dutch Shell | Odvětví polovodičů | Index Stoxx 600 | Posílení rublu | Obchodování akcií | IPO kalendář | Czech Fund | Manažer fondu | Bitmain | Nové peníze | Pražský PX | Patrik Mackových | Růst výnosů dluhopisů | Vývoj těžby ropy | Spotřebitelská inflace | VIX index | Akcie na burzách | Akcie v Evropě | I-Trader | Použití finanční páky | Brookings Institution | Poskytování investičních služeb | Obchodní přebytky | FKI | Brookings | Trhy v USA | Trh s ropou | Finanční skupina | Mileniálové | Stavební spoření | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Výprodej akcií | Dodávky ropy | Cena plynu | Brexitová dohoda | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Největší kryptoměna | Cyprus Securities and Exchange Commission | IG | Růst úrokových sazeb | Akciové trhy v Asii | AETOS | Nervozita na trzích | Primární nabídka | Daňové úlevy | Obchodování se CFD | Regulační orgán | Průzkum společnosti | Jiné měny | Zvyšování úroků | Výkonnost akcií | Růst zisků | Financování vlády | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Náklady na úvěry | Evropská komise | Fungování trhů | Základní úroková sazba | Fondy ETF | François Villeroy de Galhau | Německé akcie | Vstup do eurozóny | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Česká firma | Kongres USA | Zadluženost | Refinitiv | Cíl ČNB | Inflační vývoj | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Růst cen komodit | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | CCTV | Růst dolaru | Nemovitostní trh | WEF | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Sazby ČNB | Zahájení výsledkové sezóny | Vysoké zisky | Analytici z Wall Street | Podnikové investice | Dluhopisy s vysokým výnosem | Jak se obchoduje | Inven Capital | Obchodní přístup | Globální dluh | Velké riziko | ASIC | Poptávka po zlatu | Obchodní rozhodnutí | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Primární nabídka akcií | Mezinárodní investoři | Investiční platforma Portu | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | IPO Uber | Vývoj na dluhopisovém trhu | Michal Uma | Primární nabídky akcií | Evropský regulátor | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Státní fond | Zájem investorů | Inflace v ČR | IPO Airbnb | Rozdílové smlouvy | Gainesville Coins | Kvartální výsledky | Statistický úřad | UBS Global Wealth Management | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Inflační očekávání | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Obchodování platiny | Micro futures | Cena pohonných hmot | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Pokles sazeb | Sójové boby | Obiloviny | Bondster | SPI Asset Management | Liberum | Infineon | Očekávání do budoucna | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Pokles kurzu | Odhad růstu ekonomiky | Vyšší mzdy | Globální HDP | Společná měna | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Prodej ropy | Nabídka akcií | Token | Americké společnosti | Ferrari | Reinvestování | Čínský trh | Wealth Management | NATGAS | Prezidentka ECB | Volný čas | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Ztráty v tradingu | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Obchodní pásmo | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Vývoj na trzích | Výnosové křivky | Pokles cen | Aston Martin | Americké futures | Výkonný ředitel | XTB Research | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Obavy z recese | Ferretti | Weichai Group | Konglomerát | Výrobce jachet | Nové akcie | Akcie týdne | Investiční kapitál | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Americká cla | Nejlidnatější země světa | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | Akcie podniku | Sankce proti Íránu | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | Kapitálové výdaje | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Růst mezd | KB | SAB Finance | Těžební zařízení | US500 | Saudi Aramco | PPF | Kjódó | Majitel firmy | Globální recese | Denní graf | Vývoz do Číny | Vývoz do USA | Očekávání trhu | Overbalance | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | Úpis akcií | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Oživení ekonomiky eurozóny | Růst podnikatelské aktivity | Pohonné hmoty v Česku | Nejnovější výsledky | Obchodování jedním kliknutím | Přístup k investování | Energetické firmy | Oslabení české koruny | Vyzkoušet si trading | ESG | Český index nákupních manažerů | GOOGL | Čas jsou peníze | Akcie Splunk | Internet of Things | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | Nízká nezaměstnanost | Tržby v maloobchodě | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Kakao | Snižování rizika | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | Akcie Barrick Gold | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Růst čínského HDP | Loterie | Cena akcie | FSB | CzechTrade | MMF Kristalina Georgievová | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Hospodářské krize | Oslabování japonského jenu | Mnoho ziskových obchodů | McKinsey | Alipay | ByteDance | TikTok | Huawei | Papež František | Digitalizace | Rozpočtová politika | New Deal | Nový úděl | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | MetaTrader 5 Supreme Edition | Celkové příjmy | Deficit | Akcie Erste Group | Peter Garnry | Káva | Central European Media Enterprises (CME) | Převzetí CME | Ropná firma | Mediální společnosti | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Ropný gigant | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Hongkong | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Fusion | Investice do ropy | Trinity | Ekonom UniCredit Bank | Pavel Sobíšek | Jakub Seidler | Ekonom ING | ING Jakub Seidler | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Nová prognóza ČNB | LNG | Indigo | Výkon amerického dolaru | Objem | Data z USA | Ropný kartel OPEC | Rijád | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Cenné papíry ČEZ | Trh práce | Vyšší sazby | Zelená politika | Obchodní dohody | Myšlenka | Průměrná hodnota | Analýza dat | Statistické údaje | Proroctví | FRED | Říjnová inflace | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Obchodní nástroje | Přijmout euro | Spojené státy a Čína | Supreme Edition | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Zdražování pohonných hmot | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Měnový pár USD/CNY | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Primární nabídky | Americký dolar k japonskému jenu | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Hlavní události | Pokles průmyslové produkce | Technické analýzy | BAT | Risk-off | Olívia Lacenová | Martin Krištoff | CFDWorld | Radomír Jáč | Pfizer | IIF | Svíčková formace | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Borsa Italiana | Server BBC | Royal Mail | Konfederace britského průmyslu (CBI) | CBI | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Studie | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Vysoké riziko | Bilance | Obchod s Čínou | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Údaje o obchodu | Ekonomický vývoj | Důchodový systém | Americký Senát | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Rozvoj umělé inteligence | IPO Saudi Aramco | Nejistota na trzích | Skupina OPEC+ | Statistici | Čínský prezident | Česká měna dnes | Největší pokles | Ukrajina | Lagardeová | Čínská armáda | Si Ťin-pching | Souhrnný index | Klesly akcie | Vyšetřování | Labouristická strana | Amazon | Citadel | Kenneth Griffin | Nálada spotřebitelů | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | LVMH | Nejbohatší | Implikované volatility | Miliardy | All Time High | Přeshraniční platby | Důvěra v ekonomiku | Vyhlídky | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Výměny akcií | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Administrativa prezidenta | Vicepremiér | Federální rezervní banky | Americká data | Walt Disney | Disney+ | 5G | AFP | Vývoj ceny americké ropy | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ceny americké ropy WTI | Finanční rezervy | Valdis Dombrovskis | Bankovní tituly | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | CHNComp | Data o HDP | Globální trh | Konkurenti | Vládní bondy | Financovat | LIBRAMARKETS | EET | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | E-shopy | ČSOB Petr Dufek | Petr Dufek | Akcie Saudi Aramco | Ceny výrobců | Průmysl | Mzdový nárůst | ADP | Jan Vejmělek | Radim Krejčí | Michal Šnobr | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | Poslanecká sněmovna | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Celosvětový růst | Deficit zahraničního obchodu | Deficit zahraničního obchodu USA | Vyšší poptávka | Propouštění | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Firma Apple | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Ceny potravin | Čínský vývoz | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Špatná nálada | Stavebnictví | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Globální vývoj | Dolar vůči japonskému jenu | Koruna dnes | Zdražování | Ceny zboží | Nízká inflace | Překvapení trhu | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | Růstový impuls | NAFTA | Britové | Finanční ztráty | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Úvěrové pojišťovny | Pojišťovny | Ekonomická recese | Total | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Ranní komentář | Goldenburg Group Limited | Goldenburg | Vybírat zisky | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Soukromý sektor | GBP/EUR | Celkový zisk | Půjčka | Schůzka FOMC | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kofola | Ondrášovka | Kontrakty | Koruna zpevnila | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Moskva | David Malpass | Americká ropná společnost | První den obchodování | Ford Motor | Americká automobilka | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Federální obchodní komise | FTC | Nissan Motor | Airbus | IAG | Společnost IAG | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Dieselgate | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Eurovia CS | Sev.en Energy | Czech Media Invest | Pilsen Steel | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Premiér Babiš | General Atlantic | RegioJet | Madeta | Energetický a průmyslový holding | EP Power Europe | Médea | Jaderné elektrárny | Tendr | InterContinental | Accor | Martin Ulčák | Witkowitz | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Ohlédnutí | Ceny stavebních prací | Ceny zemědělských výrobců | Úroky | Konec roku | Německý PMI | Bilance běžného účtu | Edward Moya | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Smartwings | Premiér Boris Johnson | Bloomberg Commodity Spot Index | Důchod | Předseda | Investujte | Modelový příklad | Naše prognóza | Americké centrální banky | Vánoce | Šperky | Kupní síla | Automobil | Skupina AXA | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | Meziroční míra inflace v eurozóně | Paolo Gentiloni | Europoslanci | Italský premiér | FedEx | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | MasterCard | FB | Disney | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Káva Arabica | Americké vlády | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nejbližší support | Bydlení | Vánoční svátky | Americké objednávky | COCOA | Uber | Ipsos | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Česká zbrojovka | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | Stratég | Giuseppe Conte | Roční růst | Citelné zdražování | ACEA | Miliardy korun | Vývoj jádrové inflace | Tripadvisor | Kraft Heinz | KLDR | Japonský akciový index Nikkei | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Akciový index Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | 500 nejbohatších | Koruna posílila | Ruští miliardáři | Index šanghajské burzy | Průmyslové podniky | Peking | Investiční platformy | Singapurská ekonomika | Singapurský premiér | Lee Hsien Loong | Ministerstvo obchodu a průmyslu | US100 | Americký index | Nálada na globálních trzích | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Index pařížské burzy | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Hospodaření | Dublin | Údaje ministerstva | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Vladimír Vávra | Růst poptávky | Akciový býčí trh | Nízké ceny ropy | Krátkodobé obchodování | Dlouhodobí investoři | Silný support | Vyšší ceny ropy | Prodej automobilů | Společnost Sentix | Chris Williamson | Ekonom Chris Williamson | Teherán | Američané | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Altria Group | Internetoví giganti | Netflix | NFLX | Inovace | Akcie GM | Míra inflace v eurozóně | Americké dolary | Washington | Daimler | Schodek zahraničního obchodu | Ceny ropy dnes | Výprodeje akcií | Finální odhad | Analýza společnosti | Dividendová politika | O2 | Doporučení Koupit | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Qantas | Singapore Airlines | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | T. Rowe Price | Ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Von der Leyenová | Vývoz v listopadu | Listopadová bilance zahraničního obchodu | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | ProfitLevel | OX Capital Markets Ltd | Hodnota investic | Ifo | Experti | Zemědělství | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | INR | Ropa typu Brent | Poradenství | Automobilka BMW | Mercedes-Benz | Německá společnost | Mzdová dynamika | Spotřební koš | Zpřesněná data | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Tuzemská inflace | Zdražující bydlení | Tržby obchodníků | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Snížit úrokové sazby | Růst cen potravin | Dnes index PX | Míra zadlužení | Veřejné finance | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Obchodní sankce | Vývoz z Číny | Přebytek bilance | Přebytek bilance běžného účtu | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | SAP | Technologická společnost | Federální vláda | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Ruský premiér | Meziroční růst spotřebitelských cen | Cenové tlaky | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Mateřská společnost Googlu | Nájemné | Nájmy | Britské společnosti | Velké firmy | Apple Inc. | Amazon.com Inc. | Ceny energií | Horší data | Zamyšlení | Vyplácení dividend | Akcie Delta Air Lines | Společnost Delta Air Lines | Oživení globální ekonomiky | Barma | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | List The Guardian | Prognózy ČNB | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | Bilance zahraničního obchodu USA | Francouzský prezident | Macron | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Chudoba | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Paypal Holdings | Hodnota Tesly | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Nákaza koronavirem | Nálada v Evropě | Anglie | Wales | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | Stock Trader | ASX 200 | S&P/ASX 200 | WHO | Americký miliardář | Evropské ekonomiky | Souhrnný indikátor | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Scorpio Tankers | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Enbridge | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | American Express | Impérium | Financial Conduct Authority | Pohyby cen | Virus | Asijské indexy | Akciové trhy v Evropě | Jüan | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Globální sentiment | Zdražovat | České měny | Ekonom Ifo | Romain Boscher | Coronavirus | Americký kongres | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Výnosy firmy | Mobilní operátor | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland | Jumpshot | IHNED | Peněžní statistiky ECB | Peněžní statistiky | Vysoká inflace | Očekávané události | Akcie na burze v Hongkongu | Starbucks | Boeing | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Virus SARS | FIAT | Zpomalení růstu | López Obrador | Tomáš Nidetzký | ČNB Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Tvrdá práce | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Lukáš Baloga | Akcie v roce 2020 | Akcie Delta Airlines | Akcie Alphabet | Americká administrativa | Obchody | Výdaje | Daňová optimalizace | Správce daně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Index nových zakázek | Švýcarská banka UBS | Dopady koronaviru | Výrazné ztráty | BP | Dodávky na trh | Student Agency | Americký ISM | Italský PMI | Španělský PMI | PMI pro sektor | Prodeje aut | Převody peněz | Aktivity v Číně | Adidas | Americká společnost | Cathay Pacific | Cathay Pacific Airways | Zrychlení růstu | Sazby beze změny | SEC | Amerika na prvním místě | America first | NFP | Rozhodování | Rolování kontraktů | Palantir | Wish | Hrozba recese | Čínské ministerstvo | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Tuzemská nezaměstnanost | Spořicí produkty | Hodnota aktiv | Americké banky | Průměrná cena | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Akcie Biogen | Biogen | Americká inflace | Indikátor RSI | Inflace v lednu | Růst sazeb | Státní dluh ČR | Politika centrálních bank | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Zemědělské komodity | Vývoj ceny kukuřice | Kukuřice | Ceny kukuřice | Čínské stimuly | Pokračování poklesu | OIL.WTI | Slábnutí koruny | Ekonomické aktivity | Nemovitý majetek | Bentley | Bez rizika | Zhejiang Huayou Cobalt | Ztráty na akciových trzích | Správci aktiv | Ekonomické dopady koronaviru | Imperial College | Index CSI 300 | Americký PMI | Gilead Sciences | Údaje z USA | Prudký propad | Craig Erlam | Obavy z pandemie | Akcie na evropských trzích | Střední podniky | Ekonomické recese | Index aktivity | Slabá čísla | Největší ztráty | Výhled růstu globální ekonomiky | Data PMI | Průmysl a zahraniční obchod | Cestovní kanceláře | Tržní úrokové sazby | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Jižní Korea | Cestovní ruch | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Pokles prodeje | Šok | Institut pro mezinárodní finance | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Snížení těžby | Ceny nafty | Průměrné ceny nafty | Martin Gürtler | Mzda | Vzestup inflace | České mzdy | Vládní opatření | Výkyvy | Ropná válka | Společnost IHS Markit | Aktuální Price Action | Hlavní index čínských akcií | Index čínských akcií | Čínské exporty | Příležitost k nákupu | Gita Gopinathová | Výsledky HDP | Důsledky koronaviru | Ekonomika Evropské unie | Obrovské ztráty | WP | Cenové války | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Premiér Giuseppe Conte | Italský premiér Giuseppe Conte | Premiér Conte | Restrikce | Těžební kapacity | Zásoby ropy v USA | Povzbuzení ekonomiky | Vysoká rizika | Zákaz cestování | Prudký pokles | Hlavní index PX | Hlavní měny | Aerolinky | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Nouzový stav | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Nifty 50 | Masivní nákupy | Olaf Scholz | Charlie Munger | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Pozitivní impulz | Nejprudší pokles v historii | Tencent | MSCI China | Mimořádný růst | Maloobchodní tržby v Číně | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Stimuly | Nízká cena ropy | Silný propad | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Masivní propad | Fiskální politiky | Světové organizace | Odhady ekonomů | Kabinet | Úsilí centrálních bank | Propad evropských akciových trhů | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Klíčový ukazatel | Největší propad | Oslabování české měny | Výrazný vzestup | Cenový vývoj | Důvěra v německou ekonomiku | Špatné výsledky | Hlavní ekonom ING | Situace kolem koronaviru | ČMZRB | TPCA | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Pokles vývozu | Dnešní čísla | Důležitý support | Burzy cenných papírů | New York Times | Obavy trhu | Nákupy aktiv | Situace kolem šíření koronaviru | Obnova ekonomiky | Měnové podmínky | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Propad poptávky | Akcie Monety | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Výhled poptávky | Zamezení šíření viru | Hyundai | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Čerpací stanice v ČR | Čerpací stanice | Historický pád cen ropy | Pád cen ropy | Historický pád cen | Úvěrový program | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Žádosti o podporu | Dopady krize | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Člen bankovní rady Aleš Michl | Rozkolísaný | Dolar zpevňuje | Texas | PYPL | Internetový obchod | Obchod Amazon | Prodeje domů | Přísná opatření | Další pokles | Národní rozvojový fond | Vyplácet dividendy | Německý ministr financí | Situace v Číně | Koronavirová krize | Unilever | Katar | Státní televize | MF | Náhrady mezd | Ošetřovné | Daňové povinnosti | Hlavní centrální banky | Kalifornie | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | LinkedIn | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Průmyslové komodity | Fundament | Negativní korelace | Stop-Lossy | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Marian Jurečka | Spotřebitelská nálada | Japonský ministr financí | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Počet potvrzených případů | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Alena Schillerová | Ministryně financí | Prodejní tlak | Phil Smith | Babišova vláda | Úřad práce | Index podnikatelské aktivity | Spoření | Úvěrové linky | Sněmovna reprezentantů | Tým Admiral Markets | Anomálie | Tomáš Raputa | Politická rozhodnutí | Graf dne | Dividendové výnosy | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Banka JPMorgan | Wood&Company | Biliony USD | Biliony | Poptávka po surovině | Fatih Birol | Potenciál | Evropský parlament | Bankovní asociace | Platební neschopnosti | The Economist | Výroba automobilů | Automobilový trh | Allianz | Ministryně financí Alena Schillerová | Křetínský | Ceny elektřiny | Viry | Šíření nákazy | Bulharsko | Unijní země | Izrael | Reálné mzdy | Equa Bank | Sberbank | E-commerce | Ekonomiky | Nigérie | Akciový index S&P 500 | Situace v průmyslu | Jana Steckerová | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Italové | Slovensko | Ekonom IHS Markit | Ekonom IHS | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Cestovní průmysl | Hotelnictví | Futures na akcie | Nezaměstnanost v USA | Obchodní schodek | Americké žádostí o podporu | British Airways | Letecká společnost | Saúdové | Umělá inteligence | Internet věcí | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Jednání ČNB | Rozvojová banka | Koronakrize | Společnost Unilever | Podíl na trhu | Organizace pro výživu a zemědělství | Model Y | Údaje | Emise oxidu uhličitého | IATA | Týdenní nárůst | Ekonomické škody | Skupina OPEC | DPH | Mexiko | Strach ze ztráty | Eurokomisaři | Thierry Breton | Ropný průmysl | Úročení vkladů | Únorová bilance zahraničního obchodu | Oživení v Číně | Eni | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Cushing | Německá průmyslová produkce | Opatření proti šíření koronaviru | POVIndex | Broker Consulting POVIndex | Radovan Vítek | Ministři EU | Prezident Vladimir Putin | Poradenské firmy | Veřejný sektor | Stav devizových rezerv | Možnosti obchodování | Propouštění zaměstnanců | Pohonné hmoty v ČR | Rušení objednávek | Menší poptávka | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | Big Short | Jihoevropské země | Ministři | Opětovný pokles | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Mexický prezident | Andrés Manuel López Obrador | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Hlavní měnové páry | Mozek | Životní styl | Cena benzínu | Zpravodajské služby | CIA | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Tajné služby | Pákistán | Německé automobilky | Snížení produkce | Nákup automobilů | Nejvyšší soud | Přebytek běžného účtu | Celková inflace | Výpadky | Activision Blizzard | IMF | Vývoj HDP | Delaware | Více peněz | Hlavní emise | Inflace v březnu | Long signál na akcie | Premiér Justin Trudeau | Peníze z vrtulníku | Anglo American | Microsoft Corp | Podnikatelské investice | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Investoři z Wall Street | Výhled poptávky po ropě | Vedoucí představitelé | Letošní výhled poptávky po ropě | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Ron Klain | Ekonomiky po koronaviru | Otevírání ekonomiky | Otevírání ekonomik | Býčí vyhlídky | Bankovní vzdělání | AMC | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Program pomoci | Rozvíjející se země | Uzavření trhů | Indikace | Zhodnocování peněz | Malé podniky | Poradenské společnosti | Vývoj ceny ropy WTI v USD | USD za barel | Japonský export | CMC | Cena americké ropy | SaxoStrats | Stephen Innes | Global Wealth Management | Propad ceny ropy | Propad ceny | Risk-off sentiment | Trade | S&P500 | Dílčí index | Spotřeba ropy | Analytik ČSOB | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Finanční pomoc | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Situace na trhu s ropou | Premiér Andrej Babiš | Cenové pohyby | Postavení USA | Americký ropný institut | Ropný institut | Ropný institut API | Poptávka po pohonných hmotách | CBRT | MFF | Uvolňování karanténních opatření | SARS-CoV-2 | Debata | Americké zásoby zemního plynu | Spotřebitelská nálada ve Spojených státech | Spotřebitelská nálada v Německu | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Výzkumný pracovník | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Air France | Institut GfK | Posílení | Omezení pohybu | Kristina Hooper | Dnešní statistika | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Větší pokles | Lucembursko | Poklesy HDP | Americké státy | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Zrušení daně z nabytí | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Askobid.fm | Odhad vývoje HDP | Skandinávské aerolinky | Aerolinky SAS | SAS | Propad poptávky po ropě | Volno v Číně | InterContinental Hotels Group | Fliggy | Fun Deluxe | Vedení hotelu | Cestování do ciziny | Čtvrtletní výsledky | Zisk automobilky | Daň z nabytí | Ekonomické vztahy | 737 MAX | Sazba Fedu | Základní úroková sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Ceny povinného ručení | Analytik ProfitLevel | Náklady na financování | BCM | Tomáš Kolomazník | Analytik BCM | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Sazka Group | Casinos Austria | Výsledky za Q4 | Maloobchod | Pozastavit obchodování | Série zisků | ATH | Michael O'Leary | Omezení kvůli koronaviru | Zaměstnanci | Anthony Fauci | Epidemiolog | Gilead | Čistá ztráta | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Blízký východ | Tweet | Poválečné recese | Letečtí dopravci | Dopravci | UBS Global | Americká obchodní bilance | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Federal Reserve | Vývoz z USA | Vývoz z USA v březnu | Soud | PMI pro sektor služeb | Maloobchodní tržby v eurozóně | NMS Market Research | Mluvčí Raiffeisenbank | Oddlužení | Tržby maloobchodníků | Čtvrtletní zisk | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Průmyslová výroba ČR | UNWTO | Richard Siuda | Turistika | Dlouhodobý trend | Zdražení ropy | Obchodní přebytek | Maximalizace zisku | Dosáhnout zisku | Generovat zisk | Velikost pozic | Skladování ropy | Rekordní zisk | Justice | Regulační orgány | Státy eurozóny | Australská ekonomika | Pád USD | Historicky nejnižší | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Politická nestabilita | Kontrakce | Ekonomické výhody | Propad průmyslové výroby | Turistický ruch v ČR | Zveřejněné údaje | Výsledky maloobchodních tržeb | Akcie a dluhopisy | Leasing | Růst EBITDA | O2 CR | Nedoplatky | Dluhy | Toyota Motor | Ben Broadbent | Spotřebitelské ceny v USA | Oživení české ekonomiky | Předpokládaný dopad krize | Dopad krize | Očekávání oživení české ekonomiky | Průzkum KPMG | Transakční aktivity | Společnost Avast | Podezřelé transakce | Členské státy | Ceny zeleniny | Koronavirová nákaza | Průmyslové kovy | COT (Commitments of Traders) | Cenné papíry likérky Stock | Členské země | Burza Binance | Technologický pokrok | Link | ONE | Merck | RBI | Hrozba COVID-19 | Investoři rizikového kapitálu | IT Orange | Výzkumné společnosti | Údaje od výzkumné společnosti | Preqin | PitchBook | Potlačovaná poptávka | Čínské letecké společnosti | Cestování do zahraničí | Čínští turisté | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | Ojetiny | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Hlavní trendy | Xiaomi | Dnešní výsledky | Vývoj ekonomiky | CNN Prima News | Velké ekonomiky | Dohoda mezi EU a Británií | Scénáře vývoje české ekonomiky | Konsorcium | Protikoronavirová opatření | De Beers | Alrosa | Vakcína | Sektor služeb | Velké peníze | Digitální revoluce | Takeši Minami | Recyklace | Záporné ceny | CL | Spekulovat | Silná rally | Potenciální zisk | Zboží z Číny | Moderna | Svaz dovozců automobilů | Zhodnotit své peníze | Prezident SB | Fiskální a měnové stimuly | Manažeři | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Návrh dividendy | Eli Lilly | Vakcíny na koronavirus | Důvěra spotřebitelů | Koronavirová pandemie | AMZN.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Protiíránské sankce | Akcie leteckých společností | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Předsedkyně Evropské komise | Americká média | EasyJet | Čínské hospodářství | Renault | PMI v eurozóně | Australská vláda | Akcie v Hongkongu | Splunk | Soukromé banky | Exim Tours | Fischer | Komunistická strana | Umělé inteligence | Argentina | China Daily | Šéf firmy | Investovat peníze | Investment management | Inflace v Turecku | Propad příjmů | Dislokace | Globální ekonomické zotavení | Ekonomické zotavení | Zdravotnický průmysl | Technologická revoluce | Regionální nerovnosti | Ocenění nástrojů | Taktická alokace aktiv | Jaguar | Ztráty zaměstnání | Společnost Lufthansa | OKD | JDE Peet's | Euromonitor International | JAB | Mondelez | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | JDE | Společnost JDE Peet's | Společnost JDE | Aeroports de Paris | Aena | Rizikovější měny | Unie | ČR | Stravenkový paušál | Pokles investic | Tempo růstu HDP | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Ekonomický řád | Leonid Michelson | Novatek | Vladimir Lisin | Alexej Mordašov | Vagit Alekperov | Lukoil Vagit Alekperov | Lukoil | Vladimir Potanin | Norilsk Nickel | Hertz | Akcie Intel | Andrej Babiš (ANO) | Nissan | Bohumil Trampota | Japonské maloobchodní tržby | Peet's Coffee | Senseo | Tassimo | TiOra | L'OR | Acorn | Akcie České zbrojovky | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Výrobce balené kávy | Bývalý prezident | Chování trhu | Zbrojovka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | PEPP | Genesis Capital | Střední Evropa | Mišustin | Kommersant | Londýnské burzy | Nová prognóza | Vedení společnosti | Antivirus | Zvyšování mezd | Čínská poptávka po ropě | Čínská poptávka | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Předkrizové úrovně | Počet nových žádostí o podporu | Internetové prodeje | Letecká skupina Smartwings | Letecká skupina | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Britská ropná společnost | Společnost BP | Bernard Looney | Pokračování růstu | Rekordní pokles | Poptávka po zlatě | Nikola | VectoIQ | VectoIQ Acquisition | Banky v eurozóně | Index Nasdaq Composite | Zpomalení inflace | Ropná krize | Národní rozpočtová rada | Strach z druhé vlny | Nikola Corporation | Vladimír Růžička | Zápisky tradera | Největší světová ekonomika | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | EPPE | Nižší DPH | Subvence | Investice do dlouhodobého majetku | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Arizona | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Členové Fedu | Stimulační balík | Japonský vývoz | Japonský vývoz v květnu | Český investor | Prodeje automobilů | Podpůrné programy | CapitalPanda | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | OX Capital Markets | Jozo Perić | Agrofert | Propad cen | Nikola Motor | Výplata | Největší evropská ekonomika | Otevření obchodu | Covid | Druhá vlna pandemie | Aplikace Robinhood | Technologické firmy | Tiff Macklem | Infekce Covid | Changpeng Zhao | Chemické společnosti | Představenstvo | Finanční ústavy | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Koronavirová opatření | Druhá vlna | Ekonomické aktivity v eurozóně | Firma ČEZ | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Index německých akcií | Státní pomoc | LULU | Lululemon | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Civilní letectví | PT. PROFITFXLEVEL | ARD | Koronavirové epidemie | Výkyvy cen | Google Pay | Skupina Smartwings | ONS | Míra zisku | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Český stát | Den obchodování | Dostupnost bydlení | Apetit investorů | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Úroda | Thermo Fisher Scientific | Nárůst nových infekcí | Jasný signál | Peníze z vrtulníků | Situace na trhu práce | Exporty | Zasedání MMF | Zasedání MMF a SB | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Dopad pandemie | Ekonomická předpověď | Nákupy přes internet | Maloobchod v květnu | Australian Securities and Investments Commission | MAM | Ant | Nárůst počtu nově nakažených | Sony | Fond obnovy | Fundamentální pozadí | Výhled vývoje ekonomiky | Výrazný propad | Chorvatsko | Leva | Generace Z | E.ON | Tolerance rizika | Potenciální zisky | Riskování | Zdroj příjmů | Emirates | Společnost Emirates | KPMG Global Automotive Executive Survey | Ceny emisních povolenek | KLM | ChainLink | NEXO | Dodávky letadel Boeing | Dodávky letadel | Americký výrobce letadel | Úspěchy | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | Peugeot | Citroën | Americký maloobchod | Růst tržeb | Šok z koronavirové krize | Ceny | Praha | Kolaps | Evropské investiční banky | Kolísání cen | Průměrný příjem | Spotřební daně | Prezident Microsoftu | Brad Smith | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Twitter | Noble Energy | Společnost Chevron | Zakladatel Amazonu | Společnost XTB | Rostoucí ceny komodit | Ceny nových bytů | Znovuotevření ekonomiky | Cybertruck | Model 3 | Akcie těžařů | Životní úroveň | Nálada v eurozóně | Aerolinky Ryanair | Předčasné splacení hypotéky | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Americké vládní dluhopisy | Bjornar Tonhaugen | Richmondský Fed index | Zotavení letecké osobní dopravy | Světová letecká osobní doprava | Letecká osobní doprava | COVID III | Americké rozjednané prodeje domů | OMV | Plynárenské společnosti | Konkurenční společnosti | DeFi | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Společnost PwC | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Čínská společnost | Obsazenost hotelů | Důvěra | Obnovení růstu | Turistický ruch | Caixin | IPO Ant Group | Ant Group | Margrethe Vestagerová | Výzkumy | Indonésie | Analytici Fidelity International | Odhad vývoje ekonomiky | Země Perského zálivu | Zpomalující růst | Růst zaměstnanosti | Politické události | Významné události | Quantum Fund | Open Society Foundations | Hyundai Motor | NYT | Exekutivní příkazy | Lepší výsledky | Plány Ruska | Letecká přeprava osob v Evropě | Letecká přeprava osob | Letecká přeprava | Přeprava osob v Evropě | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Výhled na příští rok | Erdogan | Turecký prezident | Podhodnocené akcie | Zalando | Největší tržby | Oživení poptávky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Worldometers | Počty nakažených | VHM | Podhodnocený | Analytik XTB | Pandemická situace | Upozornění na rizika | Rystad | Pokles tržeb | Vládní koalice | Virgin Galactic | Výrobce pneumatik | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Počet akcií | Konzistentní ziskovost | Největší naleziště zemního plynu | SMA 200 | Růst důvěry | Růst důvěry v českou ekonomiku | Snížení DPH | Vesa Equity | Forexová školení | Akcie softwarové společnosti | Londýnské letiště | Gatwick Airport | Letiště Gatwick | Londýnské letiště Gatwick | Čínská tragédie | Vývoj ceny sojových bobů | Dovozy potravin | Dovozy potravin z USA | Čínská komunistická strana | Slábnoucí americký dolar | Záplavy v Číně | Historické záplavy v Číně | Zajištění na stáří | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Unijní ministři | Zisk a tržby | Výpadek příjmů | Výrobní sektor | Výrobní index | Průměrné mzdy | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Decentralizované finance | Statistika z amerického trhu práce | Platforma eToro | Klimatické změny | Brexitové dohody | Delta Airlines | Southwest Airlines | Inflace spotřebitelských cen | Kubánská vláda | Kuba | Odborníci | Transparentnost | Inspirace | Kombinace indikátorů | Zdanění | Výhled globální poptávky po ropě | Dolarové úrokové sazby | Prezidentské volby v USA | TSLA | Nvidia | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Výkon ekonomiky | Oživení z pandemie | Inditex | Pilulka.cz | Budoucí vývoj | Banky v ČR | Společnost ByteDance | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Arabica | Ropa dnes | Dnes na světových trzích | Program Antivirus | Rozdělení akcií | Unity | Cena elektřiny | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Očekávání ČNB | Politici | Vývoj ceny akcie | Zlaté rezervy centrálních bank | Rezervy centrálních bank | Investiční prostředí | The New York Times (NYT) | Micron | Klimatický plán | Snížit emise | App Store | Biden | List The New York Times | Devizový zákon | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Aston Martin DB11 | Porsche 911 | Porsche 911 turbo | Ferrari 812 | Ferrari 812 Superfast | Oltcit | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Renishaw | PMI ve zpracovatelském průmyslu | PMI indikátor | Průměrný kurz koruny | Tuzemští obchodníci | Investovat do ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Údaje o výkonu HDP | Test na koronavirus | Ranní okénko | Český veřejný dluh | Česká republika | Tržby v eurozóně | Cineworld | Cinema City | Šéf centrální banky | Nejvýraznější růst | Pokles průmyslové výroby | Průmyslová výroba v ČR | Cena akcií firmy | Ruské firmy | Firmy na burzu | Antimonopolní úřad | FiveThirtyEight | Akcie Mastercard (MA) | Mastercard (MA) | NextEra | Největší centrální banky | Frost & Sullivan | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | Jaroslaw Kaczyński | iPhone | Společnost Eli Lilly | Výrobce letecké techniky | Walgreens | Jihokorejské společnosti | Multimilionáři | První peníze | Koncern | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Hospodářské embargo | Raúl Castro | Obamův nástupce | Embargo | Příležitosti k obchodování | Množství peněz | Projev šéfky ECB | Vítězství Joe Bidena | Concho | Dílčí indexy | CZKCASH | Defi | Protiepidemická opatření | Nařízení | HDP Asie | Interfax | Newmont | Epidemické situace | TPG | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Zásoby benzinu | Průzkum PMI | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Maybach | Bentley Flying Spur | Flying Spur | Rolls-Royce Phantom | Poptávka a nabídka | Futures na ropu | Moneta | Technologické tituly | XOM | CVX | Zveřejnění výsledků | RBAG | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | Státy Evropské unie | Ruské společnosti | UBER.US | Výrobce videoher | Akcie Coca-Coly | Oslabování amerického dolaru | Tempo inflace | Šéfové firem | Nové zprávy | Společnost Pfizer | CEZ1 | Oživení čínské ekonomiky | Inflace v Číně | Míra inflace v Číně | Apollo | Sazka Entertainment | Fondy Apollo | Dillí | China Telecom | China Mobile | Exekutivní příkaz | Letecká doprava | Spotřebitelské ceny v Japonsku | Ceny v Japonsku | Polská vláda | Spotřební daň z nafty | Akcie spoločnosti | Transněfť | Česká televize | Praktické tipy | S&P Global Inc | Oživení poptávky po ropě | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Spotřebitelská poptávka | Proražení | Daňový balíček | Vývoj koronavirové pandemie | Obchodní bilance Číny | Zasedání WEF | Životní prostředí | NextEra Energy | Úřad pro kontrolu finančních trhů | GME | GameStop | GME.US | CD Projekt | Akcie Airbnb | Výběr akcií | LULU.US | Akcie společnosti Walt Disney | Futures na DAX | Linde | Deutsche Post | Continental | ABNB | Vakcinace | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Vývoj měnového páru USD/CNY | RBAG.CZ | KOMB | KOMB.CZ | Program QE | Lego | Očkování | Zadlužování | CMI | Vesa Equity Investment | Peníze navíc | Lael Brainardová | Analytické shrnutí | Trading bez volatility | Vývoj těžby ropy kartelu | Vývoj těžby ropy kartelu OPEC | Kapitalizace Tesly | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Zhodnocení jednotlivých měn | Vývoj výše aktiv | Nákup měnových párů | Zmrazení ekonomiky | Účinnosti vakcín | Překoupení USD | Nákupy cenných papírů | Zhodnocení o desítky procent | Možnost zhodnocení | Trumpova vláda | Aktivita investorů | Investování z karantény | Vidina rychlých zisků | Nákup australského dolaru | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Mutace viru | Nano | Fiskální balíček v USA | AAL | AAL.US | Očkování proti covidu-19 | Růst průmyslové produkce | Cenné papíry a burzy | Voda | Ceny americké ropy | Boeing 737 Max | Stimulační balíček | Nálada investorů | Norwegian Cruise | Carnival | Rozšiřování úrokového diferenciálu | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Zlepšení ekonomického výhledu | Emise dluhopisů | Burzy v USA | Výhled na rok | Pokles zásob | Singapurské ministerstvo obchodu a průmyslu | Městský stát | Premiér Lee Hsien Loong | Počasí | Utažení měnové politiky | Home office | Růst ceny | Pandemie v Německu | PMI ve výrobě | ABNB.US | Zvýšení těžby | Komentář Radomíra Jáče | Sentiment v eurozóně | DOT | Zpráva pro dolar | Dobrá zpráva pro dolar | Zvýšení ceny | Ceny akcií Tesly | Zvýšení ceny akcií | Zvýšení ceny akcií Tesly | Západní ekonomiky | Silné oživení | HDP Česká republika | Počet pracovních míst | Zdravotní péče | KKR | Salutem | Fond Salutem | Salutem Fund | TUI | TUI Group | Cestovní kancelář | JD | Prodeje potravin | Firma Boeing | Nové restrikce | Rostoucí ceny ropy | Předběžný údaj o HDP | Údaj o HDP | Znehodnocení úspor | Evropské centrální banky | Zásoby ropy ve Spojených státech | Independent Advisor Alliance | Chris Zaccarelli | Velikost obchodu | Grab | SNY | CARA | MJ | UAL | UAL.US | Josep Borrell | Šéf unijní diplomacie | Unijní diplomacie | Situace na trhu | Akcie MONETA | MONET.CZ | MONET | VTB | United Parcel Service | AMC.US | Akcie spoločnosti AMC | Akcie spoločnosti AMC Entertainment | AMC Entertainment | GameStop (GME.US) | SPCE | Etsy | ETSY.US | Marriott | Očkování proti covidu | Nárůst ceny | Sociální média | Express | Tržní reakce | Akcie TUI | Volatilita akcie | Tržní ceny | Cenové výkyvy | Thermo Fisher | ROI | Giovanni Staunovo | UBS Giovanni Staunovo | Nynější krize | Vypuknutí pandemie | Everett Millman | ADP report zaměstnanosti | Globální letecká osobní doprava | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Rozvolnění protipandemických opatření | Rozvolnění | Activision | Blizzard | Rekordní rok | Finanční výsledky | Automobilka Tesla | Dialog | MIB | Zisky akcií | Platby v bitcoinech | Cestovní ruch v ČR | Rostoucí úrokové sazby | Blockchainy | Amsterodam | Kov | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Zajímavé akcie | Iridium | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trojité dno | Růst produktivity | Slovenská ekonomika | Sales Associate Director | Růstový trend | Prezident Federální rezervní banky | Předpověď akcií | Kering | Mrazivé počasí | Přísná měnová politika | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | Evropský výrobce letecké techniky | PMI indexy | Rozhodnutí vlády | Air | Celosvětová poptávka | Vývoj epidemie | Tržní rizika | Tvrdý lockdown | Roland Kaloyan | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Akcie Boeing | Herní průmysl | Akcie Phillips 66 | PSX | Admirals | Akcie společnosti Microsoft | Silný růst | Jemenští povstalci | Evolv | Britská společnost | Pandemická opatření | Libra Markets | Cinda Securities | CNPLAY | Trustpilot | Pandemie covidu-19 | Tempo očkování | Investice společnosti | Hang Seng Tech | Fidelity | Tržní sektory | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Silná inflace | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Tržby ve službách | Dnešní videokomentář | Vysoké dividendy | Výprodej dluhopisů | Aleš Hála | CEZ1.CZ | Hodnotové akcie | V.US | Ropné futures | Slabost koruny | Síla amerického dolaru | Zvolení Joe Bidena | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Prezident Erdogan | Louise Dicksonová | Druh obchodníků | FX Opce | Out of Money | Použití opcí | Použití opcí v hedgování | Hodnota Opce | Rychlé očkování | xStation 5 | Aktuální nálada | Uzavření suezského průplavu | Lockdowny v Evropě | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Plánovaný vstup na burzu | Plán amerického prezidenta | Data z reálné ekonomiky | Jobs Plan | Bidenův Jobs Plan | Míra úspor domácností | Míra úspor | Údaje MMF | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic | Iridium Communications | Akcie Boeing (BA) | Reuters analytik | Expanze HDP | Nejvyšší růst | CoinGecko | HoReCa | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | AMD | LEAG | Ochrana proti inflaci | Xilinx | Jan Rožek | COIN | Graf indexu Nasdaq | Optimistická očekávání | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Londýnské finanční centrum | AA | Ceny ropy Brent | Polymetal | Cigarety | Emise skleníkových plynů | NFLX.US | Nezaměstnanost mladých | Strach z inflace | Plán firmy | Premiér Mario Draghi | Italský premiér Mario Draghi | Alphabet (GOOGL.US) | Visa (V.US) | GOOGL.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | Zomato | Průmyslová komodita | Vysoká cena | Rostoucí ceny | Objednávky | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Ministr práce | Internetové společnosti | Události tohoto týdne | Hlavní události tohoto týdne | Finanční produkt | Comcast | Ekonomická obnova | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | DOGE | Dluhový strop | Poptávka po mincích | Recyklované zlato | Produkce zlata | Nabídka zlata | Čisté nákupy zlata | Čisté nákupy zlata centrálními bankami | Investiční poptávka po mincích | Investiční poptávka | Investice do slitků a mincí | Investice do slitků | Poptávka po zlatě dle odvětví | Futures na americké indexy | Optimismus na trhu | Hodnocení současné situace | Nižší zisky | Vyšší zhodnocení | Znalost trhu | Francouzská společnost | London Stock Exchange Group | Index hongkongských akcií | Saturday Night Live | Otevření ekonomik | Meziměsíční inflace | Meziroční růst cen | Indická centrální banka | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Dovoz z USA | Royal Dutch Shell A | DOGE/USD | Růstové sektory | Tuzemská měna | Wall Street akcie | cTrader Purple Trading | Riziko ztráty | Palo Alto | Těžaři | Ochota riskovat | Byznysmeni | Akcie Royal Mail | Vesa | Obavy z inflace | API | Oslabení | Zisk před zdaněním | Infrastrukturní plán | Růst úroků | Hypoteční sazby | Růst cen nemovitostí | Návrat poptávky | Průměrné ceny benzínu | Politická rizika | Znovuotevírání ekonomiky | MNB | Martin Klass | Impulzy | Tažení proti kryptoměnám | KOL | Omezování nákupů aktiv | Akcie Biogenu | AMC (AMC.US) | Firmy z EU | Evropské společnosti | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Úroveň rezistence | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Prodeje dluhopisů | Dodávky plynu | Zdražování cen | Platidlo | Akcie technologických firem | Wise | Konkurence | Revolut | Prodej | Microsoft Corporation | Jednotné měny | ECOWAS | Mali | Tržní prostředí | Finanční mobilní aplikace | BCM Begin Capital Markets | Taper | CD Projekt (CDR.PL) | CDR.PL | CDR | Jiří Váchal | Vizionář Elon Musk | Čínský výrobce elektromobilů | Graf akcie | Cyklus zvyšování sazeb | České dráhy | Michael Burry | Úročené vklady | Dolar dnes | WISE | CO2 | Pozitivní vliv | Obchodování na trhu | Elektrovozy | Elektrovozy Tesla | SNL | Saturday Night Live (SNL) | Space Explorations Technologies | Space Explorations Technologies (SpaceX) | NASA | Crew Dragon | ISS | Falcon 9 | Falcon | Starlink | Muskovy aktivity | Neuralink | Open A.I. | Hyperloop | Boring Company | SolarCity | Solární panely | Blastar | Programátor | Queen's University | Zip2 | Compaq | X.com | Confinity | Firma eBay | Grimes | X AE A-12 Musk | Obrovský potenciál | Gruzie | Největší světové kryptoměnové burzy | Abu Dhabi National Oil Co | Abu Dhabi National Oil | ADNOC | Abu Dhabi National Oil Co (ADNOC) | Zájem analytiků | Zasedání Organizace zemí vyvážejících ropu | Prognóza OPEC | Nejnovější prognóza | Nejnovější prognóza OPEC | Trh dnes | Deficit nabídky | Etsy (ETSY.US) | Výplata dividendy | Aristoteles | Ústup pandemie | Vlna epidemie | Varianty koronaviru | Malajsie | Thajsko | Prodejci automobilů | Technologie | Americký výrobce | Obchodování v Evropě | Nabídky akcií | Veronica Clarková | Vývoj ceny akcií cestovní kanceláře | Vývoj evropského bankovního akciového indexu | Vývoj měnového páru USD/RUB | Nejistota v cestování | Zemědělské suroviny | Ekonomický šok | Největší evropské cestovní kanceláře | Evropské cestovní kanceláře | Splátky obřího dluhu | Bankovní akciový index | Evropský bankovní akciový index | Rostoucí zadluženost | Zadluženost vlád | Letecké palivo | Nákupní příležitost | Mluvčí společnosti | Chování spotřebitelů | Očekávání zisku | Spotové ceny | Iberdrola | TSMC | Výroční zprávy | Zvýšení produkce | Včerejší seance | USA inflace | Český vývoz | JAR | Rada guvernérů | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Cyklické sektory | Americký trh | AXP | AI | COST | Procter & Gamble Company | Ceny suroviny | Mutace delta | Uzavření dohody | Recese ekonomiky | Globální ceny | Odvětví | Pokles poptávky | Divize | Šíření mutace delta | Šíření mutace | Načasování | Varianta delta | Nasdaq-100 (US100) | After-market | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Uzavření obchodování | Softwarová společnost Microsoft | Intelligent Cloud | Azure | Rekord | Příjmy z reklamy | Covidová situace | Současné ceny | Společný podnik | Delta mutace | Instant Research | Nasdaq v New Yorku | Bilion | A350 | CAR | Silné hospodářské oživení | University of Michigan | Štěstí | Provozní náklady | Mateřská společnost | Úřad pro ochranu osobních údajů | Ministerstvo spravedlnosti | Daňový poplatník | HICP | Chování | Růst aktivity | Devon Energy | Marriott International | Phillips 66 | SQ | Projekce | TWS | Paramount | Paramount+ | Comcast Corp | Jarda Tupý | Internetová banka | Společnost Virgin Atlantic | Uvedení na burzu | Delta varianta | Blink Charging | Walt Disney (DIS.US) | DIS.US | Norilsk | Základní sazby | Ceny v dopravě | Osobní počítače | Červencová inflace | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Pioneer Natural Resources | Ocelárny | Komentář Fidelity | Komentář Fidelity International | Odborný přístup | Asijské země | Společnost Admirals | Růst úrokových sazeb ČNB | Spotové ceny ropy | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Zahraniční společnosti | Byty | Dovoz oceli | HD.US | Home Depot (HD.US) | Home Depot | Home Depot (HD) | Čínské přístavy | Vyšší úroky | Tokeny | David Solomon | Medián | Střední hodnota | Bonusy | Naeem Aslam | Americká Federální obchodní komise | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Očekávaná inflace | SpaceX | Zájem Čechů | Leo Express | Emil Sedlařík | Mluvčí firmy | Americká ministryně financí | Funkční období | ASX | SXXP | Proočkovanost | Checklist | Virgin Orbit | Ranní glosa | Růstové tituly | Zpravodajské společnosti | Společnosti | Guardian | Neúspěch | Opatření | Ideální čas | Rivian | Dna | Digitální platby | Tisková mluvčí Raiffeisenbank | Katastrofy | Rychlý růst | Hnutí ANO | ANO | EFE | Agentura EFE | Uhlí | RBC | NFT | Vysoká poptávka | Honeywell International | Chevron Corporation | Covidové restrikce | Energetika | Přijetí kryptoměny | Oživení na trhu s diamanty | Zájem o diamanty | Signet Jewelers | Klenotnictví | Klenotnictví Signet Jewelers | Ceny surových diamantů | Vodafone | Vodafone Group | Ceny plynu | Althea Spinozzi | OANDA Edward Moya | ZSSK | Konfederace | Evropský index | Los Angeles | Finanční ředitelka | Macau | Zásahy čínské vlády | Editis | Vydavatelství Editis | Etherea | Americká firma | Vishnu Varathan | Warner Bros | A321Neo | Leasingové společnosti | Air Lease | Udvar-Hazy | Utahování měnových podmínek | American Airlines (AAL.US) | Akcie American Airlines (AAL.US) | Akcie American Airlines | Omezení cestování | Chris Beauchamp | IG Chris Beauchamp | Kompenzace | Německá skupina | BNP | Problémy v dodavatelských řetězcích | Zemní plyn (LNG) | Úročení | Gamble | Energetická krize | Odhady růstu | Globální inflace | Bankovní skupiny | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Automotive | Organizovanost | Dosažení dohody | Charter Communications | Nová vláda | Zákonné platidlo | Trader Workstation (TWS) | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Napjatá situace | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Češi | Bohemia Energy | Energetické krize | Zdražování energií | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Rekordní ceny | ITA | Alitalie | Snížení schodku | Bristol-Myers | Netflix (NFLX.US) | Americký podnikatel | Čínské centrální banky | Bosch | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | AXP.US | American Express (AXP.US) | Schlumberger | Vlastní sociální sítě | Obilí | Kuny | Rumunsko | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | Amazon (AMZN.US) | Equiti Capital | ServiceNow | Zboží dlouhodobé spotřeby | Robert Habeck | Ruský prezident | Veřejné investice | Colgate-Palmolive | Meta | Klima | Meta Platforms | Avis | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | Polygon | Fialova vláda | Igor Vida | Generální ředitel Raiffeisenbank | Airbnb (ABNB.US) | Maxim Manturov | Největší týdenní nárůst | Royal Caribbean Cruises | PYPL.US | Akcie britské společnosti | Indexy pohyb | Supportní úroveň | Globální dodavatelské řetězce | Meta (Facebook) | Společnost | Společnost AMC | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Obchodní ředitel | Tým InstaForex | Mastercard Incorporated | Reálné úrokové sazby | Dopady inflace | Target | Celoroční výhled | Maloobchodní prodejce | Narušené dodavatelské řetězce | Intuit | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | Lockdowny | Finanční úspěch | TIM | Index technologického trhu | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Booking Holdings | Booking | Změny klimatu | Uber (UBER.US) | Omikron | Omicron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Nová varianta omikron | Zveřejnění zprávy | Mutace omicron | Varianta omikron | Akcie společnosti Twitter | Společnost Norilsk Nickel | Společnost Norilsk | | Honeywell | CMA | Španělský módní řetězec | Akcie výrobce videoher | Óscar García Maceiras | Investiční produkt | Kazachstán | Vojtěch Boháč | Nejvýraznější propad | Nepříznivé počasí | Zlotý | Největší švýcarská banka | Postavení na trhu | Kmen omikron | Míra inflace v Turecku | Cykly | Rotace | Cenový vývoj měnového páru | Rozšíření | Rostoucí inflace | Arm | Optimismus spotřebitelů | Optimismus spotřebitelů ve světě | Liz Trussová | Počet případů koronaviru | Vánoční rally | Trh se zlatem | Letadlo | Obchodní tipy | Joe Manchin | David Madden | Jaromír Gec | Společnosti vyrábějící vakcíny | Odvětví cestovního ruchu | Telefónica | Šíření varianty omikron | Těžební společnost | Logistické společnosti | LGES | LG Energy Solution | LG Energy Solution (LGES) | Získané peníze | Hodnoty měny | Objem uhlíkových emisí | Vstoupit na burzu | Miliardy USD | Kartel OPEC+ | Nepokoje v Kazachstánu | Altria | Firma Meta Platforms | Firma Meta | Ministr práce a sociálních věcí | Předpokládaný růst | Instacart | Japonská automobilka Toyota | Automobilka Toyota Motor | Thought Leadership | DappRadar | Cílové ceny | Húsíové | Hry | Cena akcií společnosti | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Analytik trhů | Qatar Airways | Shell Plc | Royal Dutch | Instituce | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Teams | Akcie společnosti Unilever | Trian Partners | Spotřební zboží | Iliad | Akcie evropských společností | Časový plán | Základní úrok | Snížení daně | Švédská společnost | Napětí mezi Ruskem a Západem | Cenová akce | Finanční rok | Spirit Airlines | Chipotle Mexican Grill | Konsolidovaný čistý zisk | Futures na americké akciové indexy | Ukazatel EBITDA | HTZ | LHA | LHA.DE | Lufthansa (LHA.DE) | Luxusní zboží | Čtyřdenní pracovní týden | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | TRIP | Útok na Ukrajinu | Realitní společnost | Invaze na Ukrajinu | Situace kolem Ukrajiny | Plynárenské firmy | Separatisté | Míra inflace v Kanadě | Inflace v Kanadě | Evropský výrobce letadel | Výrobce letadel Airbus | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Hlavní index německých akcií | Akciový index CAC 40 | Index londýnské burzy FTSE | General Dynamics | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Microsoft Corp. | TotalEnergies | Dění na Ukrajině | XTB Jiří Tyleček | Firma De Beers | Sankce na Rusko | Sankce | Sankce vůči Rusku | Uznání nezávislosti | Ruský prezident Vladimir Putin | Rusal | NLMK | Ocelárny NLMK | Severstal | Gennadij Timčenko | Prudký růst ceny ropy | BKNG | LOW.US | Lowe's | Lowe's (LOW.US) | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruské banky | Alfa Bank | Cena plynu pro evropský trh | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Jaderný program | Porušování lidských práv | Kyjev | Evraz | Bogdan Maioreanu | TGT.US | Target (TGT.US) | TGT | MWh | Uzavření vzdušného prostoru | Nejbohatší Rusové | Michail Fridman | Oleg Děripaska | Pokles ruských finančních trhů | Krize na Ukrajině | EN+ Group | Akcie Lukoilu | Gulfstream | Bombardier | Hodnota majetku nejbohatších lidí | Akcie ruských společností | Vzdušný prostor | Chelsea | Mír s Ruskem | Hodnota majetku Romana Abramoviče | LetterOne | Ruské soukromé banky | VEON | Situace na Ukrajině | Evropská komisařka | Filip Louženský | Japonský Nikkei 225 | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | L3Harris Technologies | Zkapalněný zemní plyn | Roman Abramovič | Turecký statistický úřad | Andrej Melničenko | Pavel Durov | Ališer Usmanov | Vizitky nejbohatších Rusů | First Cargo | Lodní společnosti | ISSF | Onexim Bank | Power Machines | Sibur | SUEK | Melničenkovy společnosti | VKontaktě | VK | VK (VKontaktě) | Telegram | Svatý Kryštof a Nevis | Fungování Telegramu | Sibur Holding | Petrohrad | Arménské občanství | Metalloinvest | Arsenal | Majitel fotbalové Chelsea | Gubernátor | Sibněft | Izraelské státní občanství | Agentura TASS | Naftogaz | Ruský vývoz ropy | Společnost Google | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Raiffeisen | Invaze | Výkyvy kurzu | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Záporné reálné úrokové sazby | Zákaz dovozu ruské ropy | Česmad Bohemia | Snížení spotřební daně | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | BITMAIN | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Úrokové platby | Úrokové riziko | Balík sankcí | Automobilka Porsche | Výroby elektromobilů | Hospodářské škody | Americká společnost Intel | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Fiserv | Výrobce luxusních jachet | Sanlorenzo | The Italian Sea Group | Huayou Cobalt | Meta Platforms Inc | Americký výrobce elektromobilů | Geopolitické události | Vysoké ceny energií | Poslanec | Finanční sankce | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Růst cen energií | Ben Laidler | Správa | Online platformy | Vlastnictví | Výsledky letecké společnosti | Cena dnes | Vzestupný trend | Zelenskyj | Embargo na dovoz ruské ropy | Dovoz ruské ropy | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Společnost Lululemon | Společnost Lululemon (LULU.US) | Lululemon (LULU.US) | Kryptoměnová burza Binance | Akcie Apple Inc. | Boj s inflací | Produkty s pákovým efektem | Ratingový výhled | Převzetí firmy | Převzetí firmy Twitter | Huw Pill | Tereza Kaiseršotová | Akcie Costco | Akcie Costco (COST.US) | Costco (COST.US) | COST.US | PIF | Indexy S&P | Společnost Invesco | Varování před riziky | Realitní sektor | Web3 | Fintechová společnost | Pepa Zeman | Bilance ČNB | ZEN | Přijetí | Pochybení | Nové sankce | Snížení inflace | Game-changer | Stav globální ekonomiky | Velmi volatilní | Úrokové sazby v eurozóně | Nejobchodovanější měnový pár | Propuštění | Znehodnocení | Turistické sezóny | Cenový strop | Marketingová komunikace | Zkrocení inflace | Akcie Delta Air Lines (DAL.US) | Delta Air Lines (DAL.US) | Pokles zisku | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Úsporný tarif | Centrum | United Airlines (UAL.US) | Nárůst zásob | Hike | Prime | Daň z mimořádných zisků | Neuspokojivé výsledky | Ceny komodit na světových trzích | Akcie Uber | Akcie Uber (UBER.US) | Akcie společnosti PayPal | Ceny nájmů | Výrobce čipů Nvidia | Oslabení maďarského forintu | Akcie společnosti Disney | Akcie společnosti Delta Airlines | Cykličnost | Akcie společnosti AirBnB | Upozornění | Zákaz dovozu | Udržitelnost | Disney (DIS.US) | Řetězec restaurací | Růst výnosové křivky | Cestovat po světě | Chalupa na Vysočině | Domek u moře | Zpřísnění finančních podmínek | Současná situace | Počáteční investice | Cineworld Group | Investiční cíle | PlayStation 5 | PlayStation | Akcie společnosti Amazon.com | Akcie společnosti Amazon | Obilí z Ukrajiny | Problémy v Evropě | Zasedání Rady guvernérů | Fenomén | Retracementy | Evropské akcie dnes | Dostatečný kapitál | Marka | Energetické komodity | Ruské ropy | Členské státy Evropské unie | Zvýšení daně | L3Harris | Otevření Wall Street | Krátkodobí obchodníci | Krátkodobé cenové pohyby | Zajímavé příležitosti | Zisky Netflixu | Patrick Harker | Telekomunikační společnost | Implikace | Volkswagen AG | Josh Gilbert | PayPal Holdings (PYPL.US) | Lukáš Raška | Omezení COVID | Snižování počtu zaměstnanců | Ministr Jurečka | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Zákonodárce | Zmírnění inflace | Novinky | Administrativa | Vysoké inflace | Konkurent | Tržní ekonomiky | Výběry | Uvolnění koronavirových opatření | Walt Disney Company (DIS) | Taiwan Semiconductor | Výrobci čipů | Průmyslové firmy | CZ | Hodnocení akcií | ERÚ | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Diverzifikované portfolio | Index cen výrobců | Ropná společnost Exxon Mobil | Společnost Exxon Mobil | Varování | Forex aktuálně | LSEG | Růstový potenciál | Dopady energetické krize | Atraktivní příležitosti | Inflace v Evropě | Pojistky proti inflaci | Právo | Oživení leteckého cestování | Ceny letenek | Air Lease Corporation | Sunny Xi | Letecké společnosti v Asii | Poptávka leteckých společností | Boeing a Airbus | Otevření Číny | Chris Gaffney | TIAA Bank | TIAA | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Sdružení výrobců automobilů | Belgická vláda | Estée Lauder | Nejdůležitější události | Účast v eurozóně | Zisky bankovního sektoru | Vesmírná společnost | Federální rezervy | Prezident Biden | FDIC | Šíření covidu | Nákup Tesly | ChatGPT | OpenAI | Spotřeby plynu | Zpráva Morgan Stanley | Gabriella Fitzgeraldová | Remitence | The Miami Herald | Miami Herald | Společnost Western Union | Znovuotevření Číny | Business Today | NXP | Invest | Pokračující pokles | Newcrest Mining | Společnost Newmont | Bard | Revenues | Společnost Disney | Znovuotevření čínské ekonomiky | Euro 7 | NHTSA | Alphabet (Google) | Očekávaná recese | Menšinový podíl | Ajay Banga | Média | Kanadský statistický úřad | Optimalizace | Ženy | Instant Trading EU Ltd. | SVB Financial | SVB | Bankovní regulační orgány | SVB Financial Group | Kalifornské bankovní regulační orgány | Krach SVB | Vklady | Turkish Airlines | Sport | First Republic | Stříbro (XAG/USD) | Miliardy švýcarských franků | First Republic Bank | Chile | Černá Hora | First Citizens | Banka First Citizens | ITA Airways | Americké úřady | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Omezení spotřeby plynu | Soud v Německu | Americké sankce | Europe 600 | Spojení | Vyšší ceny | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | Klesající inflace | Dceřiné společnosti | Vysoké úrokové sazby | Dlouhodobost | Celková investice | Investiční platforma eToro | Spokojenost | Baterie | Partnerství | Splácení hypotéky | Dovoz ukrajinského obilí | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Nezávislost | BYD | Nové investice | Snížení poptávky | Zveřejnění hospodářských výsledků | Pravidla regulace | EMEA | Rychlost | Přesnost | Americký akciový index S&P 500 | Silná poptávka | Srbsko | Dekret | Merck & Co | Pavel Klema | Zakladatel | Výrobce luxusních aut | Elektrotechnický koncern | Koncern Sony | Ztráty peněz | Letošní maximum | Index agentury Bloomberg | Nedostatek financí | Irské aerolinky | Irské aerolinky Ryanair | Partnerství Boeingu a Ryanairu | Společnost Boeing | Dani Brinker | Společnost Ryanair | Nízkonákladová letecká společnost | Gruzínský premiér | Irakli Garibašvili | Ruské diamanty | Nálady na trhu | Spořit a investovat | Oneok | Magellan Midstream Partners | Společnost Oneok | Vice | Pravidla regulace trhů | Regulace trhů | Regulace trhů s kryptoměnami | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Tržby skupiny Leo Express | Tržby skupiny | Trip.com | Transparentní | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Sam Altman | RB Směnárna | GW&K's Emerging Wealth Equity Strategy | GW&K's | Nuno Fernandes | Největší jednodenní zisk | Jednodenní zisk | Amazon Prime | Silná data | Americká technologická společnost | Technologická společnost Apple | Vývoj měnového páru AUD/USD | Czech Media Invest (CMI) | Dopravní společnost | Společnost RegioJet | OSF | Open Society Foundations (OSF) | Společnost Nasdaq | Adenza | ARM | Mladší generace | Pojištění k důchodu | Úspory pro děti | Výdaje v důchodu | Plány na důchod | Důstojné stáří | Pokles životní úrovně | Michal Straka | Analytik agentury Ipsos | Petr Čížek | INVESTIKA | Spoření a investice | Spoření a investice na penzi | Investice na penzi | Oděvy | Delta Air | Bunge | Viterra | Majitel Flixbusu | Flix | Německá společnost Flix | Společnost Flix | Greyhound | FlixBus | Přípravy na možný vstup na burzu | Primární nabídka akcií firmy Flix | Nabídka akcií firmy Flix | Evercore | Firma Flix | WE Soda | Firma WE Soda | Vstup na trh v Londýně | Nucera | Hidroelectrica | Přípravy ke vstupu na burzu | Ceny syntetických diamantů | Syntetické diamanty | SRI | Akcie firmy Disney | Akcie firem práce na domácnosti | Akcie společnosti Visa | Poskytování mezinárodních plateb | Akcie se sezónní výkonností | Největší ekonomiky | Threads | Síť Threads | Podnikatel Elon Musk | Chatbot | Linda Yaccarinová | Řetězec Casino | Nejhorší výsledek | Společnost Novo Nordisk | Novo | Tapestry | Americká společnost Tapestry | Společnost Tapestry | Capri Holdings | Capri | Michael Kors | Country Garden | Cla na dovoz | EL.US | Estee Lauder (EL.US) | Dánská farmaceutická společnost | Výrobce luxusního zboží | Norfolk | iPhone 15 | Odhadovaná cena | Účely primární veřejné nabídky | Primární veřejné nabídky (IPO) | Mediální magnát | Mediální magnát Rupert Murdoch | Magnát Rupert Murdoch | Fox Corp | News Corp | Fox | News | Plánování | NJJ Presse | NJJ | Společnost NJJ | Soukromé investiční společnosti | Hamás | Kupující | Claudia Goldinová | Hnutí Hamás | Americká pravidla | PiS | Nadšení | Které akcie | Baterie do elektromobilů | Americká energetická společnost | Skupina J&T | Mezinárodní standard | Vymáhání práva | Burza v Argentině | Akciová burza v Argentině | Milei | Továrny na čipy | Javier Milei | Prezident Javier Milei | Nezisková organizace | Snížení cen | Reálná mzda | Embargo na ruské diamanty | Slevy | Niger | Dopravní subvence | Inventor Chemical Tankers | Norské společnosti | ProCent | Šílený rok | Nové vedení | Rok 2024 | Nuevo León | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Paxlovid | Německá automobilka Porsche | Americký internetový obchod | ProLogium | Tchajwanská firma | Tower Semiconductor | IONWAY | Soud v Tokiu | Greg Kelly | Signa Holding | SC Pharmaceuticals | Technologické inovace | Platformy | Oblečení | Portfólia | Mluvčí | Letiště | Ekonomické trendy | Strategie obchodování | Prodeje | Čínská letecká doprava | Provozovatel letišť ADP | Provozovatel letišť | Augustin de Romanet | ADP Augustin de Romanet | Ředitel ADP | Společnost ADP | Celkový provoz skupiny | Celkový provoz | De Romanet | Zotavení | EHP | Zástupci zemí EU | Zástupci zemí | Nigerská armáda | Hospodářské společenství západoafrických států | Společenství západoafrických států | Hospodářské společenství západoafrických států (ECOWAS) | Společenství západoafrických států (ECOWAS) | Omar Alieu Touray | Zemědělské produkty | Konflikty | Strategie obchodování s komoditami | Výkyvy v cenách | Výhody | Karty | Geopolitické konflikty | eSIM | eSIM v Revolutu | Přístupy k obchodování | Investice proti inflaci | Různé typy komoditních trhů | Typy komoditních trhů | Významné výkyvy cen | Formování cenových trendů | Normalizace trhu | Průmyslové aktivity | Hledání bezpečných investic | Volatility akciových trhů | Zvýšené volatility | Období korekce | Zklidnění trhů | Očekávání inflace | Potravinové zásobování | Globální potravinové zásobování | Příležitosti pro obchodování | Faktory ovlivňující ceny komodit | Globální ekonomické trendy | Embargo na ropu | Rok 2020 | Ropné trhy | Zpracování komodit | Těžební technologie | Zpracovatelské metody | Inovace v zemědělství | Snížení cen komodit | Nárůst poptávky | XPT/USD | Platina (XPT/USD) | Graf platiny | Klíč k úspěchu | Volatilita cen komodit | Volatilita cen | Sezónní výkyvy v cenách | Sezónní výkyvy | Výkyvy v cenách zemědělských produktů | Čtení cenových patternů | Fundamentální vs. Technická analýza | Úspěšné obchodování s komoditami | Studium externích faktorů | Vstupní a výstupní body | Výstupní body | Graf Kakaa | Graf Kakaa (Cocoa) | Změny ve výrobních nákladech | Změny v regulačních politikách | Stanovení pevných stop-lossů | Hluboká znalost trhů | Graf ropy (CL) | Průzkum hlavních trhů | Podstata komodit | OPEC (Organizace zemí vyvážejících ropu)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Cesta ke zlepšení
Cesta ke zlepšení obchodování
Cesta k finanční svobodě
Cesta k mistrovství
Cesta k úspěchu
Cesta k úspěchu na burzovních trzích
Cesta k ziskům
Cesta tradera
Cesta ze slepé uličky
Cesta želvy

Následující klíčová slova

Cestování do ciziny
Cestování do zahraničí
Cestování z Evropy do Spojených států
Cestovat po světě
Cestovní kancelář
Cestovní kanceláře
Cestovní kanceláře v ČR
Cestovní kancelář TUI
Cestovní omezení
Cestovní průmysl
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Začínáme s Forexem (dopolední seminář)
reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít