Čtvrtek 18. srpen 2022 18:37
reklama
Swissquote Bank
reklama
InstaMarkets
reklama
Vantage
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Diverzifikovat

img

Zisky společnosti Alibaba překonaly očekávání. Akcie rostou 📈

04.08.2022 Před otevřením trhu zveřejnila Alibaba své finanční výsledky, kterými překonala odhady analytiků. V předburzovním prodeji se akcie obchodují o 6 % výše. Uvedené výsledky jsou v čínském jüanu:
C:\fakepath\Cina-USA2.jpg

Objem amerického dluhu v držení Číny poprvé od roku 2010 klesl pod bilion USD

19.07.2022 Objem amerického státního dluhu v držení Číny poprvé od května 2010 klesl pod jeden bilion dolarů (24 bilionů Kč). Vyplývá to z údajů amerického ministerstva financí. Rostoucí úrokové sazby činí americké státní dluhopisy méně atraktivní.
C:\fakepath\cnb 1110.jpg

Společnost Rubikonfin získala od ČNB licenci obchodníka s cennými papíry

11.07.2022 Společnost Rubikonfin, která působí na trhu od roku 2014 a vedle tradičních investic se zaměřuje na nabídku alternativních investic, získala od České národní banky licenci obchodníka s cennými papíry. Firma o tom dnes informovala ČTK. Na konci března mělo licenci obchodníka s cennými papíry v Česku 86 společností.
img

Société Générale si myslí, že zlato má růstový potenciál

07.06.2022 Přestože rostoucí úrokové sazby budou i nadále vytvářet náročné prostředí pro trh se zlatem, analytici Societe Generale vidí určitý potenciál pro žlutý kov jako důležitý diverzifikátor pro centrální banky.
img

Top 30 Panama Bank je „Bitcoin friendly“ a vítá krypto služby

31.05.2022 Panamská banka Towerbank otevírá své brány zákazníkům s bitcoiny a kryptoměnami v sérii tweetů a memů.
img

Broadcom kupuje za 61 miliard USD společnost VMware

26.05.2022 Americký designér, vývojář a výrobce polovodičů dnes oznámil své plány převzít za 61 miliard dolarů společnost VMware. Cloudová softwarová společnost VMware pomáhá firmám sdílet zdroje, nástroje a především data mezi cloudovými servery a privátním cloudem. Dohoda by měla proběhnout ve formě hotovosti a akcií. VMware prošla minulý rok spin-offem od společnosti Dell, která potřebovala splatit dluhy. Michael Dell, CEO společnosti Dell, vlastní přibližně 40 % společnosti VMware.
C:\fakepath\MMF-Georgiev.jpg

Šéfka MMF kvůli Ukrajině varuje před roztříštěností globální ekonomiky

23.05.2022 Invaze Ruska na Ukrajinu by mohla způsobit roztříštěnost globální ekonomiky, varovala na svém blogu šéfka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Kristalina Georgievová. Zrušení desítky let trvající integrace by podle ní znamenalo, že svět by se stal chudším a nebezpečnějším.
img

Akcie Coinbase zasáhl výprodej

13.05.2022 Akcie společnosti Coinbase Global Inc po zveřejnění neuspokojivých výsledků za první čtvrtletí klesly. Největší krypto burza v USA navíc oznámila, že objem jejích obchodů by se měl ve druhém čtvrtletí snížit.
img

Rychlý růst cen pohonných hmot zvyšuje inflaci a riskuje utlumení poptávky

02.05.2022 V dubnu zaznamenal komoditní sektor další měsíční vzestup. Bloomberg Spot Index zahrnující 23 hlavních komoditních futures již pátý měsíc stoupá a nyní dosáhl nového rekordního maxima. Vzestup se ale omezuje pouze na zemědělství a energetiku, zatímco v případě drahých a průmyslových kovů se situace naopak zhoršuje.
img

Svět je příliš závislý na vývozu pšenice Ukrajiny a Ruska

25.04.2022 Evropa, omráčená ruskou invazí na Ukrajinu, se snaží diverzifikovat své dodávky energie, od ruského plynu dodávaného prostřednictvím plynovodů až po zkapalněný zemní plyn, více obnovitelné energie a jadernou energii. Stejným způsobem a ze stejného důvodu by měla probíhající válka tlačit země k tomu, aby měnily a diverzifikovaly dodávky potravin tak, aby byly více bezpečné a zároveň zlepšovaly globální výživu.
img

Netflix akcie se propadly o 35 %. Firma ztratila 200 000 předplatitelů

21.04.2022 Akcie Netflix zaznamenaly významný propad na burze poté, co společnost ohlásila své kvartální výsledky. Analytici léta varovali před klesajícím růstem odběratelů Netflixu a stále silnější konkurencí. A obavy se opravdu naplnily. Netflix poprvé za 10 let ztratil předplatitele a cena akcie Netflix na to zareagovala poklesem o 35 %.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-strategie-velci_hraci-20042022.jpg

Forex jako dynamická složka investičního portfolia?

20.04.2022 Diverzifikace. Faktor, který velmi často rozhoduje nejen o tom, zda investor dosáhne požadovaných investičních cílů, ale také o tom, v jakém časovém horizontu by k tomu případně mělo dojít. Jak efektivně rozdělit své investice tak, aby vás nezasáhla finanční krize a kterým investičním produktům věnovat pozornost zajímá snad každého začínajícího investora. A přesně to zjistíte v dnešním článku.
img

Nejhorší začátek roku pro dluhopisy za posledních 40 let

11.04.2022 Dluhopisy jako jedna z klíčových tříd investičních aktiv májí za sebou nejhorší start do nového roku za poslední čtyři dekády. Nejširší globální dluhopisový index Bloomberg Barclays Global Aggregate Bond totiž od začátku roku ztratil 8 %, což je na poměry globální dluhopisové třídy aktiv skutečně obrovská rána. Přitom průměrný globální dluhopisový výnos do doby splatnosti dle agentury Bloomberg vzrostl o jeden celý procentní bod na aktuálních 2,3 %.
img

Vzestup „workhorse“ kryptoměn: investoři nakupují praktické tokeny, protože trh je jako na houpačce

11.04.2022 Drobní investoři v prvním čtvrtletí roku 2022 zrychlili tempo investování do kryptoměn typu „workhorse“, přičemž se často rozhodli pro tokeny založené na blockchainu ethereum, ale s alternativními případy praktického využití.
img

Výhled Saxo Bank na 2. čtvrtletí: Konec jednoho paradigmatu

07.04.2022 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, publikovala svůj Čtvrtletní výhled na 2. čtvrtletí 2022 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také informace o nejrůznějších makroekonomických trendech, které budou mít dopady na investory i trhy.
img

Nyní je lídrem prodeje zlata Kazachstán a lídrem nákupu Turecko

06.04.2022 Většina centrálních bank v posledních dvou měsících prodává zlato. Úterní zpráva Světové rady pro zlato uvádí, že v únoru bylo z oficiálních rezerv prodáno 6 tun. Stalo se tak navzdory letošnímu poklesu o 18 tun, protože zásoby činí stále více než 35 600 tun, nejvíc od roku 1990.
img

Konec globalizace!

05.04.2022 Geopolitická situace se neuklidňuje, ale už teď přináší vážné následky. Podle některých ekonomů nastal konec globalizace. Řekli to proto, že byť konflikt ve východní Evropě skončí, bude mezi současnými spojenci a protivníky vztah, který nebude snadné změnit. Dále, na globálních komoditních trzích je už teď chaos, protože mnoho zemí usiluje o vytvoření vlastních domácích dodavatelských řetězců. Největší dopad pociťuje energetický sektor, zvlášť evropský, který se snaží snížit svou závislost na Rusku ve věci dodávek ropy a plynu. Pokud ale Rusko své dodávky opravdu omezí, může podle některých ekonomů Evropa, která už balancuje nad propastí, spadnout do plnohodnotné recese. Rostoucí geopolitické napětí ovlivňuje i oblast zemědělství a neželezných kovů.
img

Invesco: Energetická bezpečnost po ruské invazi: Jaké možnosti má EU?

01.04.2022 Použití energií jako „zbraní“ by mohlo mít pro EU vážné důsledky vzhledem k její velké závislosti na dodávkách ruského plynu. EU by si mohla v létě vytvořit zásoby zemního plynu a diverzifikovat svůj energetický mix, aby se zbavila závislosti na Rusku, pokud by stále tekl.
C:\fakepath\Nemecko5.jpeg

Německo se podle Habecka letos zbaví závislosti na ruském uhlí a možná ropě

25.03.2022 Německo se do podzimu může zbavit závislosti na ruském uhlí a do konce roku možná na ruské ropě, do poloviny roku 2024 pak může být země nezávislá i na ruském plynu. Dnes to oznámil německý ministr hospodářství a ochrany klimatu Robert Habeck. Německo se po ruské invazi rozhodlo posílit svou energetickou bezpečnost, která je nyní odkázána na dodávky energetických surovin z Ruska. Habeck v uplynulých dnech nicméně opakovaně varoval, že rychlé odpojení není možné.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2022

24.03.2022 Čínské akcie se poslední dobou hodně skloňují zejména s možným delistováním z burz v USA. Čína je země s obrovským ekonomickým potenciálem. Přestože se tento stát částečně otevřel svobodnému trhu, čínské společnosti jsou často nadále kontrolovány vládou a jejich chování je v některých případech netransparentní. Čínské akcie přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

USD může ztratit status rezervní měny

23.03.2022 Americký dolar prochází těžkými časy, zejména uprostřed geopolitické krize. Kvůli agresivní sankční politice americké vlády zvažuje mnoho zemí alternativy k americkému dolaru. Hlavními rivaly jsou euro a jüan, který se již nějakou dobu snaží získat lesk a slávu amerického dolaru.
img

Indie nakupuje ruskou ropu

21.03.2022 Vývoz ruské ropy do Indie se od začátku března 2022 kvůli sankcím zvýšil. Průměrný denní objem nákupů ruské ropy v Indii činí 360 000 barelů denně. Tento objem je čtyřnásobkem denního objemu nakoupeného v loňském roce.
img

Geopolitické napětí může urychlit přijetí bitcoinu vládami

16.03.2022 Světová politika prochází nezvratnými procesy přerozdělování oblastí ekonomického vlivu. To ovlivňuje fluktuace mnoha finančních nástrojů a nutí investory hledat nové způsoby ochrany kapitálu. Byli jsme svědky nesmělé impulzivní snahy trhu obrátit se ke kryptoměnám jako k ochraně před potenciálními inflačními ztrátami. Investoři se ale rozhodli pro tradičnější aktiva.
C:\fakepath\trader-15032022.jpg

Co v současné době NEdělat?

15.03.2022 Cena ropy na světových trzích si s investory nepěkně zahrává. Jak lze současnou volatilitu nejen na tomto aktivu řešit, a jak se postavit k současné nejistotě na finančních trzích? Pár tipů naleznete v tomto článku.
img

3 důvody, proč jsou kryptoměny dobrá investice

14.03.2022 Vlastnit novější typ aktiva je rozhodně zajímavé, zejména ty se kterými má již mnoho investorů úspěch. Pokud máte vybudované portfolio a stále dost hotovosti, dopřát si tyto nákupy není nic špatného.
img

Akciové trhy v průběhu ruské invaze

02.03.2022 Ruské akcie na londýnské burze krvácejí a nejistota dosáhla maxima. Evropské sankce za poslední dny dosáhly dosud nepoznané úrovně. Investoři s čistě akciovým portfoliem by podle nás měli využít strategie diverzifikované alokace prostředků, aby lépe rozložili svá rizika, a v rámci akcií navýšit investice do sektoru komodit, kybernetického zabezpečení, obrany, logistiky a megafirem. V dnešních aktualitách z akciových trhů se podíváme na historickou změnu postojů k vojenské a energetické bezpečnosti v Německu a na to, jak se tato změna odrazí na akciích firem podnikajících v obraně a energetice, ať už jde o zelenou energii, LNG či výrobce tepelných čerpadel vzduch-voda. Také se budeme věnovat evropským bankám a zemím, které mohou nejvíc tratit na odstřihnutí Ruska od SWIFTu.
img

Analytici: Zelená dohoda v současné podobě kvůli krizi na Ukrajině skončila

24.02.2022 Zelená dohoda pro Evropu neboli Green Deal v současné podobě podle analytiků kvůli rusko-ukrajinskému konfliktu skončila. Dekarbonizace bude sice pokračovat, ale na mnohem racionálnějším a pragmatičtějším půdorysu. Vyplývá to z vyjádření analytiků na dotaz ČTK. Důraz bude podle nich mnohem více směřovat na větší soběstačnost Evropské unie v energetice. Nejlepší cesta k nahrazení ruských zdrojů je podle některých odborníků prostřednictvím obnovitelných zdrojů energie.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-grid-trading-clanek-13022022.jpg

Obchodujeme na základě reality, nikoliv podle vlastních představ

13.02.2022 Snad každý forexový obchodník četl někdy o tom, jak je důležité, naučit se analyzovat trhy a vyčkat na příhodné obchodní situace. A také jak čelit strachu, vyhýbat se chamtivosti a tak dále. To vše jsou zajisté velmi důležité faktory mající podstatný vliv na budoucnost každého tradera. Kromě těchto zmíněných však existují i další, neméně důležité, osobní psychologické faktory. Ty mohou mít na trading stejný, ba často i mnohem větší vliv, a proto by se i s těmi měl naučit každý obchodník zacházet.
img

Když se vám přes noc propadne investice o čtvrtinu. Hlavně zachovejte klid

09.02.2022 Propad akcií společnosti Meta (dříve Facebook) o více jak čtvrtinu hodnoty znovu potvrdil, že akciové trhy umí být hodně divoké. Od přelomu roku se obzvlášť technologickým titulům nedaří a investoři, kteří se do tohoto světa vydali teprve nedávno, respektive po propuknutí koronavirové pandemie, zažívají tuto jízdu dost možná poprvé v životě. Výkyvy k investování patří, ale z pohledu na dvojciferná rudá čísla se znaménkem mínus může mít nejeden člověk špatné spaní. Jak se v takových chvílích chovat? Nejdůležitější je nezmatkovat.
img

Samsung Electronic - stávka na rast segmentu čipov

02.02.2022 Pri výbere akcií sa často stretávame s tým, že sa investori zameriavajú najmä na USA. Menšia skupina z nich do portfólia pridáva aj európske akcie, posledný rok si obľubu získavajú aj napríklad čínske firmy, ostatné krajiny však ostávajú v úzadí. Na jednej strane to je pochopiteľné, keďže americké firmy pozná každý, tento trh je známy svojou dlhodobo stabilnou výkonnosťou, silným rastom posledných rokov, najzvučnejšie mená firiem pozná každý a sú veľmi dobre a lacno dostupné. Na strane druhej je možno škoda, že investori prehliadajú iné trhy, na ktorých sa dajú často nájsť zaujímavo ocenené tituly. Firmu, ktorú si dnes predstavíme pozná snáď každý a s vysokou pravdepodobnosťou od nej má väčšina z nás minimálne jeden výrobok, alebo nejaký komponent doma, avšak z investičného hľadiska asi napadne len málokomu. Ide o juhokórejskú technologickú firmu, ktorá je svojim ocenením a možno aj súčasnou rizikovosťou niekde medzi drahšími, ale stabilnými americkými techmi, a lacnými a problémovými čínskymi akciami. Reč bude o spoločnosti Samsung Electronics.
C:\fakepath\trader-31012022-38-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy jsou bez větších změn, za měsíc mohou přidat 17 procent

31.01.2022 Ceny ropy jsou začátkem týdne bez větších změn. Proti sobě působí na jedné straně očekávání, že hlavní producenti uvolní na žíznivý trh více dodávek, a na straně druhé problémy ve východní Evropě a na Blízkém východě. Za měsíc by ale ropa podle agentury Reuters mohla přidat 17 procent, což by byl její největší nárůst od loňského února.
img

Bitcoin padá, Gustáv Husák by ale mohl být spokojen. Odpadají totiž oportunističtí spekulanti, zatímco zůstávají pevní, přesvědčení bitcoinoví maximalisté

24.01.2022 Cena bitcoinu se nebývale propadá. Nejstarší a nejrozšířenější kryptoměna světa dnes zlevnila pod úroveň 34 tisíc dolarů. To znamená, že už stojí ani ne polovinu toho, co loni v listopadu, kdy vykázala svoji dosud rekordní cenu, necelých 69 tisíc dolarů.
img

Miliardář a nepřekonatelný investor Ray Dalio radí, aby každý odložil 2 % svých prostředků do bitcoinu

06.01.2022 Miliardář a nepřekonatelný investor Ray Dalio radí, aby každý odložil 2 % svých prostředků do bitcoinu. Dalio je přesvědčen, že bitcoin je X faktorem, který udrží vaše prostředky v bezpečí a v pořádku a rozmnoží je v době strašlivé inflace.
img

Dolar: začala nová rally

04.01.2022 Loňský rok byl pro euro obtížný a neúspěšný. Pár EUR/USD se na začátku roku obchodoval na maximu 1,2340 a ustálil se na minimu 1,1186. Velký vliv na devizový trh měla koronavirová krize a její důsledky. Lockdowny, nové varianty, rostoucí ceny energií, zrychlující se inflace, nejistota světových centrálních bank ohledně pobídek a sazeb nutily investory diverzifikovat portfolia nákupem amerického dolaru.
img

Do čeho nyní investovat? Příležitosti ke zhodnocení peněz jsou

15.12.2021 Řada z nás nyní přemýšlí, kam s penězi, aby neležely ladem, neukusovala z nich inflace a vydělávaly nám. Do čeho by měl investor alokovat své finanční prostředky? Na finančních trzích jsou jistá „želízka“, která umožňují každému diverzifikovat své rezervy a současně zvýšit potenciál zisku.
C:\fakepath\Nemecko2.jpg

Velkoobchodní ceny v Německu v listopadu vzrostly o rekordních 16,6 procenta

13.12.2021 Velkoobchodní ceny v Německu v listopadu meziročně vzrostly o rekordních 16,6 procenta, oznámil dnes spolkový statistický úřad. Prudce se zvyšují hlavně ceny surovin, vliv na růst velkoobchodních cen ale mají i problémy v dodavatelských řetězcích. Proti říjnu se velkoobchodní ceny zvýšily o 1,3 procenta.
img

Nový komoditní ETF proti inflaci

07.12.2021 WisdomTree uvádí na trh nový evropský komoditní ETF pro investory, kteří se chtějí zajistit proti inflaci.
img

Výhled Fidelity International: Nemovitosti v roce 2022?

30.11.2021 Nemovitosti vstupují do nového věku. Inflace se opět vynořila, co je "nový normál" u využívání kanceláří je stále otázkou a přechod na nízkouhlíkové technologie mění vztah mezi pronajímatelem a nájemcem.
img

Conseq dokončil další úspěšnou veřejnou emisi dluhopisů. Emitentem se poprvé stala česká firma CONTEG Group a.s.

11.11.2021 Conseq Investment Management dokončil úspěšně proces přípravy a následného nabízení dluhopisů společnosti CONTEG Group a.s. Již od začátku roku 2021 probíhala diskuse a upřesňování podmínek dluhopisové emise, kde Conseq Investment Management vystupuje jako lead manažer, výhradní distributor a administrátor emise. Prvním upisovacím datem bylo 23.4.2021 v rámci neveřejné nabídky, velmi brzy poté emitent obdržel schválení prospektu od ČNB i pro veřejné nabízení. Celkový upsaný objem dluhopisů dosáhl 220 mil. CZK nominální hodnoty. Jejich splatnost je pět let a investorům nabízejí fixní výnos 5,25 % p.a.
img

Komodity zadržují dech, potraviny jsou nejdražší za deset let

10.11.2021 Po vzestupu cen ze září a začátku října se komoditní sektor dál konsoliduje a Bloomberg Commodity Index už třetí týden po sobě klesal. Stále víc ukazatelů napovídá, že se růst patrně zastaví, a to zejména v Číně, kde zpomalení výroby, růst rizik spojených se zadlužením realitního sektoru a všeobecný nedostatek elektřiny nejspíš povedou k útlumu aktivit, a tak začali investoři projevovat averzi k riziku. Nedávný vládou vyvolaný propad čínských cen uhlí navíc přispívá k udržování nižších cen některých kovů s energeticky náročnou výrobou, zejména hliníku.
img

ČNB má v boji proti inflaci nenápadného, ale velmi silného protivníka. Enormní úspory Čechů

05.11.2021 Nejprudší zvýšení úrokových sazeb od roku 1997 je ze strany České národní banky na místě. Stimulovat dál levnými penězi ekonomiku, která je kvůli nedostatku pracovních sil a rozsáhlým výpadkům v dodávkách surovin a komponentů tak jako tak na hraně svých aktuálních možností, by byl čirý nesmysl. Pouze by se tak dál přiživovala inflace, aniž by to mělo výraznější dopad na zrychlení hospodářského růstu České republiky.
img

PPF Telecom prodal 100 procent v Telenor Montenegro maďarské 4iG

27.10.2021  Společnost PPF Telecom Group prodala 100 procent akcií operátora Telenor Montenegro maďarské 4iG. Dokončení prodeje podléhá schválení regulátora v Černé Hoře a jeho vypořádání se očekává do konce letošního roku. PPF to uvedla v tiskové zprávě. Obě strany se dohodly, že cenu nezveřejní.
img

Napětí na komoditních trzích roste, neveselá a drahá zima se blíží

25.10.2021 Tento rok byl zatím pro komodity velice příznivý a my očekáváme jejich další vzestup, a to nejen ve 4. čtvrtletí. Za výrazným růstem cen, který jsme letos zaznamenali u mnoha klíčových komodit, stojí prudký nárůst spotřebitelských výdajů po COVIDem způsobeném omezení ekonomiky – největší, co si kdo pamatuje. V Evropě, v Číně i v USA se začínají utlumovat vládní výdaje a státní dávky, a tak se postupně ochlazují i trhy. Problémy na straně nabídky však podle našeho názoru dál poženou ceny vzhůru, a to navzdory pomalejší růstové trajektorii.
C:\fakepath\foto-22102021.JPG

Ekonom: Současná inflace potrvá ještě několik let

22.10.2021 Současná míra inflace bude trvat ještě několik let, důvodem jsou zejména vysoké objemy pumpování peněz do ekonomiky, řekl včera na konferenci Vyšehradské fórum předseda Institutu ekonomických a společenských analýz Juraj Karpiš. Pokud inflace zůstane kolem pěti procent déle než deset let, lidé podle něj ztratí polovinu úspor.
img

Realitní trh a diverzifikace portfolia

04.10.2021 Diverzifikace je v případě investic důležitým nástrojem. Díky ní lze dosáhnout snížení míry rizika, aniž by současně došlo ke znatelnému snížení výnosu. Nebo opačně: při zachovaném riziku lze diverzifikací zvýšit výnos. Proto by diverzifikace měla být základním pravidlem každého investora, i toho, který chce investovat jen a pouze do realit.
img

Přehled výkonnosti strategií v Purple Trading - Q2 2021

29.07.2021  V této rubrice se pravidelně díváme na to, jak se v daném čtvrtletí vedlo vybraným Strategiím a jejich poskytovatelům. Jak na tom tedy ke konci června byly ty nejoblíbenější nebo nejvýkonnější z nich?
img

Akcie spoločnosti Peloton vzrástli o 5%, keďže spoločnosť sa začína venovať videohrám

20.07.2021 Napriek nedávnemu poklesu na trhoch s akciami zaznamenali akcie spoločnosti Peloton (PTON.US) nárast z dôvodu dvoch vyhlásení spoločnosti. Včera výrobca produktov pre fitness uviedol pre CNBC, že sa pripravuje na vstup do odvetvia videohier, pretože chce diverzifikovať svoj obsah pre používateľov. Prvým produktom bude videohra v aplikácii s názvom Lanebreak, ktorá bude zahŕňať jazdcov, ktorí budú meniť svoju kadenciu a odolnosť tak, aby splnili rôzne ciele a získali odmeny. Hráči budú ovládať svojich vlastných avatarov a pohybovať sa nimi po tratiach, ktoré počas celej doby čelia prekážkam. Hra by mala byť oficiálne uvedená na trh začiatkom roku 2022.
C:\fakepath\krypto-12072021-3.jpg

Študenti v Južnej Kórei začali používať naozajstný shitcoin

12.07.2021 Viac ako samotný (doslova a dopísmena) shitcoin je na celom projekte dôležité, že ide sľubný vývoj v oblasti obnoviteľných zdrojov elektrickej energie, ktorý bude pri troche šťastia možné aplikovať v rodinných, prípadne bytových domoch. Uznávam, môže to znieť vtipne ale posúďte sami.
img

Květnový Broker Consulting Index podílových fondů: Květnovými vítězi jsou komoditní a akciové fondy, ostatní fondy po krátkodobém růstu opět ztratily

10.06.2021 Broker Consulting Index podílových fondů v měsíci květnu již nepřinesl tak příznivé výsledky u všech sledovaných fondů, jak tomu bylo v dubnu. Posílily pouze akciové a komoditní fondy, kterým se daří už od začátku tohoto roku. Komoditní fondy jsou také jednoznačným vítězem měsíce, za který si připsaly 2,60 %. Naopak nemovitostní, dluhopisové fondy a fondy peněžního trhu zaznamenaly v květnu zápornou nulu.
img

Analýza Fidelity International: Jak investovat do nápojů

31.05.2021 Mnozí z nás vzhlíželi k prvnímu drinku v hospodě nebo restauraci jako k milníku na cestě lockdownem a opětovným otevřením. Jednoduché, rychlé, společenské, není nic sladšího než malé vítězství v podobě osvěžujícího nápoje. Ať už se jedná o oslavu, setkání, truchlení nebo jen schoulení se na pohovce, dát si něco k pití je součástí tohoto všeho, takže se nápojový průmysl stal hlavní silou moderního konzumu.
C:\fakepath\admirals-20052021.png

Jak začít investovat na burze

20.05.2021 Jak začít investovat na burze pokud nemáte žádné zkušenosti ani znalosti finančního trhu? To a mnohem více zjistíte v našem průvodci pro začínající obchodníky...
img

Po zmiešaných štvrťročných výsledkoch akcie spoločnosti Bed Bath & Beyond klesli o 9%

14.04.2021 Akcie spoločnosti Bed Bath & Beyond (BBBY.US) sa prepadli o viac ako 9,0% po tom, čo spoločnosť vykázala zmiešané štvrťročné čísla. Počas obdobia Q4 zarobil maloobchodník upravených 40 centov na akciu, čo výrazne prevyšovalo očakávania analytikov vo výške 31 centov na akciu. Výnosy vo výške 2,62 miliárd dolárov boli mierne nižšie v porovnaní s očakávaniami vo výške 2,63 miliárd dolárov, pričom čistý predaj počas štvrtého štvrťroka klesol o 16%. Spoločnosť uviedla, že pokračuje v zatváraní a odpredaji obchodov, čo ovplyvnilo jej štvrťročné výsledky. Spoločnosť Bed Bath & Beyond opätovne potvrdzuje svoj fiškálny výhľad predaja pre rok 2021, ktorý poskytla v januári a ktorý je počíta s tým, aby sa tržby pohybovali v rozmedzí 8 až 8,2 miliárd dolárov, čo zodpovedá očakávaniam analytikov vo výške 8,18 miliárd dolárov.
img

Fenomén, který překvapil analytiky i guvernéra ČNB

10.03.2021 Rok 2020 byl z hlediska objemu sjednaných úvěrů na bydlení rekordní, dosáhl výše 254,023 miliard korun. To čekal málokdo, nejméně pak analytici, kteří na jaře loňského roku, při prvním lockdownu, predikovali zcela jiný vývoj. Překvapení nad vývojem hypotéčního trhu v roce 2020 potvrdil i Jiří Rusnok, guvernér České národní banky. Vnímá ho jako neočekávaný fenomén. Otázka ale zní: Bude se letos rekord opakovat?
C:\fakepath\trader-03032021.png

Jak se ochránit před riziky pomocí diverzifikace?

03.03.2021 Každý den dochází k událostem, které ovlivňují všechny trhy. Někdy to mohou být pozitivní zprávy o zaměstnanosti, výsledkové sezóně nebo o pozitivním ekonomickém růstu, z kterého všechny trhy profitují. Na druhé straně můžeme být často svědky i negativních zpráv, které nepříznivě působí na naše investice a portfolio. Jediný způsob, jak se tady tomu vyvarovat je buď neinvestovat vůbec, anebo se zaměřit na kvalitní řízení rizik a diverzifikaci.
img

IPO Coinbase: Ovládne kryptoměnový gigant také akciový trh?

02.03.2021 Dlouho očekávané IPO Coinbase přichází. Společnost, která figuruje na trhu kryptoměn, se pokusí ovládnout také akciový trh. A to pravděpodobně již v první polovině roku 2021. Firma svůj záměr oznámila v době, kdy se bitcoin dostal na svá historická maxima a kryptoměnová horečka je opět v plném proudu.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-CFD-krypto-HP.jpg

CFD krypto trading

01.03.2021 S kryptoměnami, tedy spíše se vším, co se nějakým způsobem týká té nejznámější z nich Bitcoinu, jako by se v posledních měsících opět doslova roztrhl pytel. Přestože jsou kryptoměny opět v centru dění a o obchodování s nimi se zajímá stále více lidí, ne všem je jasné, jak s tím začít. Proto jsme připravili dnešní článek, který by měl sloužit jako jakési nezbytné minimum pro úspěšný start.
C:\fakepath\trader-26022021.jpeg

Tržní rizika při obchodování

26.02.2021 V případě, že obchodujete na forexu či jiném akciovém či derivátovém trhu, měli byste vnímat všechna možná rizika, se kterými se v rámci každodenního obchodování můžete setkat. Tržní riziko si lze představit jako možnost, že trader utrpí ztrátu v důsledku různých faktorů ovlivňujících celkové tržní klima. V tomto příspěvku se budeme zabývat právě různými druhy rizik, na které by si měl obchodník dávat na finančním trhu pozor.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (9.2.2020)

09.02.2021 Akciové indexy ve Spojených státech včera navázaly na úspěšný týden a dokázaly uzavřít další seanci v řadě v zelených číslech. Z pohledu fundamentu se na trzích příliš nezměnilo, nicméně sentiment na devizových trzích otočil americký dolar, který začal včera oslabovat. Bitcoin včera rostl díky Elonu Muskovi na nová rekordní maxima. V růstu pokračuje také ropa WTI.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Tesla oznámila investici do bitcoinu a ten je na maximu

08.02.2021 Automobilka Tesla oznámila, že investovala do bitcoinu 1,5 miliardy dolarů (asi 32 miliard Kč). Sdělila to akciové burze v pravidelné výroční zprávě. Uvedla také, že v blízké budoucnosti nabídne zákazníkům možnost platit za její elektrovozy a další výrobky prostřednictvím této digitální měny. Bitcoin se v reakci vyšplhal na své rekordní maximum - na burze Bitstamp se před 14:30 SEČ prodával za téměř 44.000 dolarů a přidával 14 procent.
img

Akcia týždňa: Plug Power

15.01.2021 Plug Power (PLUG.US), americká spoločnosť zameraná na výrobu palivových článkov, na začiatku roku 2021 pritiahla pozornosť investorov. Akcie zaznamenali od začiatku roka nárast o 100%. Dve hlavné partnerstvá, na ktorých sa spoločnosť nedávno dohodla, sú hlavnými dôvodmi rastu ceny akcií na začiatku roka.
C:\fakepath\meny-13012021.jpeg

Výhľad na exotické meny na rok 2021

13.01.2021 V tomto blogu vám ukážem aké pohyby očakávam na exotických menových pároch v roku 2021. Samozrejme budú moje výhľady založené na technickej analýze, takže berte v úvahu aj to, že môže tento výhľad byť ovplyvnený neočakávanými fundamentmi. Tak poďme sa pozrieť na vybrané trhy z najvyšších timeframeov a to SGD/JPY, USD/SGD, USD/CNH, USD/CZK a USD/THB.
C:\fakepath\novy-start.png

Jak začít trading v roce 2021?

11.01.2021 Vážení čtenáři a tradeři, nový rok je tu, a tak je na čase definovat si nové cíle, které by měl každý trader mít jasně dané. Pokud totiž nevíte, co v roce 2021 chcete v tradingu dokázat, bude v závěru roku obtížné udělat si vlastní shrnutí, jak jste na tom s tradingem byli. V dnešním článku se podíváme na nějaké tipy, jak udělat letošní rok úspěšným.
img

5 nejlepších tipů na akcie od Warrena Buffetta

10.01.2021 Připravili jsme pro Vás několik rad o investování do akcií od Warrena Buffetta, který je nyní známý jako „Zázrak z Omahy“, jehož čisté jmění činí téměř 84 miliard dolarů.
C:\fakepath\trhy-23122020.png

Je na obzoru další krize?

23.12.2020 Když už to vypadalo, že se koronakrize pomalu chýlí ke konci, opět se ukázalo, že má virus navrch. Vakcíny už byly připravené, opatření se uvolnila a vypadalo to, že příští rok bude pro trhy a investory mnohem přívětivější. Jenže v neděli přišly zprávy o nové formě covidu, a to trhy položilo. Pokles zažilo například zlato, index S&P 500, evropské akcie ale i Tesla nebo takový Bitcoin. Co nás tedy čeká příští rok? Zažijeme korona krizi opět od začátku?
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
C:\fakepath\XTB-online-konference.png

Reportáž z Online investiční konference 2020

11.12.2020 V sobotu 28. 11. 2020 proběhla Online investiční konference, která si kladla za cíl spojit jak zajímavá témata, tak i pozornost českých a slovenských investorů. Konferenci pořádal broker XTB a jak je z názvu patrné, tak proběhla online formou, což je v dnešní době pochopitelné. Příjemným zpestřením bylo, že většina řečníků vysílala své přednášky s webkamerou. Nejen zvučná jména investičních odborníků z České republiky a Slovenska, ale také fakt, že přístup na konferenci byl zdarma, vedl k tomu, že se na tuto akci přihlásilo přes 3 600 zájemců z Čech a Slovenska.
img

Výhled Fidelity International pro rok 2021: Můžeme být optimističtí?

10.12.2020 Rok 2020 byl jiný než všechny, co pamatujeme. Bude tak sloužit jako připomenutí, že krize může udeřit kdykoli a každá je zcela specifická. Andrew McCaffery globální CIO, Asset Management Fidelity International upozorňuje: „Při přechodu do roku 2021 proto opatrně vyvažuji nedávný optimismus na trzích větší obezřetností.“
C:\fakepath\investice.png

Investice do ekologie?

09.12.2020 V posledních letech se stále víc a víc řeší problematika globálního oteplování, recyklace obnovitelné energie a spousta dalších věcí týkajících se ekologie. Myšlenka na zelenější svět se už dostává do podvědomí nejen prostým aktivistům, vědců, politikům ale i investorům, kteří vždy samozřejmě putují s trendem. Proč se stále zvyšuje oblíbenost „zelených akcií“ a kde se vyskytují příležitosti na tomto trhu?
img

Zásadní změna roku 2020: Posílení drobných investorů

02.12.2020 Když se zpětně podíváme na titulky finančních periodik z globální pandemie roku 2020, je zřejmé, že během jednoho z nejchaotičtějších období nedávné historie na akciových trzích došlo k očividnému vzestupu drobných obchodníků. V podstatě jsme byli svědky zásadní změny, která vyvolala mnohem větší participaci na finančních trzích. Toto posílení drobných investorů pomáhá jednotlivcům lépe řešit jejich finanční situaci díky výhodám dlouhodobého celkového růstu, který dokážou v dobách nulových či dokonce záporných úrokových sazeb nabídnout pouze investice. A investice jsou zároveň jedním z nejúčinnějších způsobů, jak ovlivňovat svět kolem sebe.
C:\fakepath\komodity.png

Co jsou to komodity?

30.11.2020 Komodity a obchodování těchto surovin má na světě velkou historii a datuje se dávno před našim letopočtem. Kdysi byl důvod obchodování s rýží nebo obilím prostý – uspokojit základní lidské potřeby. Časem však, jako každé jiné obchodování přilákalo další osoby, s vidinou na tom zbohatnout a vydělat. Obchod s komoditami prošel dalekou cestu - od barterového obchodu přes platbu drahými kovy a penězi až po dnešní trhy, kde se spekuluje na poklesu nebo nárůstu cen těchto surovin.
C:\fakepath\DAX.jpg

Počet firem v indexu německých akcií DAX se zvýší na 40

24.11.2020 Počet firem zařazených do hlavního indexu německých akcií DAX se zvýší z nynějších 30 na 40. Po účetním skandálu finanční společnosti Wirecard budou pro vstup do indexu navíc platit přísnější kritéria, oznámila dnes německá burzovní skupina Deutsche Börse. Změny začnou platit ve třetím čtvrtletí příštího roku.
C:\fakepath\krypto.jpg

Príde na kryptomenách opäť ku korekcii?

22.11.2020 Pred voľbami som upozorňoval na možný uptrend Bitcoinu a teda aj iných kryptomien, ale čo som neočakával je posilnenie o takmer 50% behom menej ako 1 mesiaca. Veľa kryptomien teraz poskočilo a veľa investorov si určite vydýchlo, ale čo bude ďalej?
img

Broker Consulting Index podílových fondů: Druhá vlna přinesla zvýšenou volatilitu

19.11.2020 Od začátku roku akciové fondy vykazují výkonnost -2,05 %, v září vykazovaly -3,01 %. Dluhopisové fondy si v říjnu připisují zhodnocení 3,07 %, v září 1,93 % a peněžní fondy vykazují 5,14 %, pro připomenutí v září si připisovaly 3,32 %. Pokles zažily pouze smíšené fondy, které si připisují 0,57 %, v září 1,49 %. Komoditní a nemovitostní fondy vykazují pokles ve všech sledovaných obdobích. Komoditní fondy od začátku roku vykazují pokles -6,23 %, v září to bylo -6,50 %. Nemovitostní fondy si na konci října připisovaly -8,74 %, v září měly pokles -8,90 %. Broker Consulting Index podílových fondů za říjen 2020 uvádí celkové číslo za jednotlivé skupiny fondů. Rozdílná výkonnost fondů v měně fondu a v CZK je dána vývojem měnových kurzů.
img

Lukašenko řekl Putinovi, že Minsk chce naleziště ropy v Rusku

05.11.2020  Běloruský vůdce Alexandr Lukašenko se obrátil na ruského prezidenta Vladimira Putina s návrhem, podle kterého by si Bělorusko přálo získat v Rusku naleziště ropy. Tato myšlenka zazněla ve středečním telefonickém rozhovoru obou prezidentů, uvedla agentura TASS s odvoláním na sdělení Lukašenkovy kanceláře.
C:\fakepath\trading2.png

Na tuhle dvojici chyb začátečníků si dávejte pozor

27.09.2020 Když jsem začínal před několika lety poprvé pronikat na trh, bylo to pro mě vzrušující a nové prostředí. Vůbec jsem si neuvědomoval své chyby, které mě často stály dost peněz. Začátečníci často opakují dvojici chyb, které teď představím.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

14.03.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
img

Další signály recese na obzoru

17.12.2018 Zaslepenost na trhu bývá jednou z nejhorších vlastností investorů. V tomto článku si vysvětlíme podrobněji z historického hlediska, proč může v blízké době dojít k recesi. V nedávné době jsme mohli slyšet, že několik ekonomů mění názor, přičemž když byly indexy na vrcholu vše bylo "růžové". Odborníci, kteří avizovali možnou změnu trendu byly cílem výsměchu.
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
figure-direction-forex-market-800x800.jpg

Norská ekonomika loni rostla pomaleji

16.02.2016 Norská ekonomika loni rostla nejpomaleji od počátku finanční krize v roce 2009. Norský statistický úřad dnes oznámil, že za celý rok ekonomika bez zahrnutí ropného průmyslu vzrostla o jedno procento.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Exotické měny | Price Action | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Korelace | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | G20 | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | Divergence | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Turecko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | XAU/USD | Ekonomové | Akciové trhy | USD/CNH | USD/SGD | SGD | USD/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Swiss Life | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | CFDs | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový fond | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bear | Benchmark | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Cable | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Demo účet | Devizový trh | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Downtrend | Drawdown | Durace | ECB | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Finanční páka | Finanční trhy | Fiskální politika | Flat | Floating | Large Cap | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Forward | Futures | Fúze | Gap | Grafy | Hedging | High | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Leverage | Likvidita | Long | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Marže | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | Nástroje peněžního trhu | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Opce | Open | Oscilátor | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | Pasiva | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Prémie | Pákový efekt | RSI | Rally | Repo sazba | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SICAV | Sentiment | Short | Short selling | Směnný kurz | Splatnost | Spot | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Tick | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tržní riziko | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Euro STOXX | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Komoditní trhy | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Cenový graf | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Kurz dolaru | Ceny komodit | Zkušenosti | Panika | Stres | Optimismus | Výsledky | Emoce | Trpělivost | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | Euronext | ČSOB | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Over-The-Counter | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investovat | Makro | Index cen | Eurostat | Conseq | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Tomáš Vobořil | Forexový trader | Dukascopy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | GBPUSD | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Google | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie Visa | Aktuální ceny akcií | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Směnárna | Bitcoin peněženka | Brent | Broker Consulting | Brokerské společnosti | Brokeři | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy na světových trzích | Cena stříbra | Ceny zlata | CFD trading | Čínská ekonomika | Co je akcie | Co je bitcoin | CZK | Day trading | Devizové trhy | Dlouhodobé investice | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Elektronické obchodování | Elektřina | ETF fond | ETF fondy | Etoro | ETX | ETX Capital | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex Exchange | Forexové strategie | Forexu | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Guvernér české národní banky | Hang Seng | Hodnota akcií | Hodnota zlata | HSBC | Index S&P 500 | Index VIX | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do drahých kovů | Investice do fondů | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční nemovitosti | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investování na burze | Investovat do zlata | Irsko | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakupovat akcie | EBay | Jak těžit Bitcoin | Jak vydělat | Jiří Rusnok | Kam investovat | Kapitálové trhy | Knihy o tradingu | Komodita | Komoditní | Koupit akcie | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurzy | Libra | Management | Market | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | Norská koruna | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Online obchodování | OTC trh | Pád rublu | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Recenze | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Směnárny | Smíšené fondy | Société Générale | SP500 | Státní dluhopisy | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Světové měny | SWIFT | Těžba bitcoinů | TopForex | Transakční náklady | Trh | Twitter | Velká Británie | Volatility | Výběr brokera | Vydělat peníze | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato na burze | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | CNBC | BreakEven | Benzín | Buffett | Centrální depozitář | Čistý dluh | Depozitář | Dluhopisový index | EBITDA | Elon Musk | Ex-dividend | Indie | Měď | Obchodní den | P.A. | Redukce | REIT | ROCE | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | WGC | Akcie na majitele | Akciová společnost | Investiční instrument | Kmenové akcie | Konzervativní investor | P/E Ratio | Převis | Repo operace | Zaknihované akcie | Směrodatná odchylka | Tržby | Úvěr | Miliardář | Investiční téma | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Tržní sentiment | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Trader Workstation | Volby | E-mini | Cukr | Retail | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Podvědomí | Commodities | Currencies | Day trader | Dividendové akcie | Investment | Traders | Trading forex | Zlatý standard | Rabobank | Bernstein | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | CME Group | Caterpillar | Mitsubishi | NATO | Ole Hansen | Barrick Gold | Technické indikátory | Zdeněk Zaňka | Reporty | Zvyšování sazeb | Ceny nemovitostí | Short squeeze | Čínská centrální banka | Finanční systém | Bavlna | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Finanční gramotnost | XAU/XAG | Úspěch | Podnikání | Rolls-Royce | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Stock Exchange | Renminbi | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Podnikatelé | Znalost | Přehled | Klid | Volby v USA | Christine Lagardeová | Politické napětí | Evropské trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | City | Fidelity International | Golden Gate CZ | Obchodní styl | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Bezpečné investice | Americké firmy | Sázení | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Aktuální vývoj | České firmy | Zasedání České národní banky | Inflační tlaky | Xetra | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | Broker Trust | Realitní trh | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Akce centrálních bank | Styl obchodování | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnes na trzích | Propad | Bělorusko | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Specifika kontraktu | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Cena mědi | Benchmarky | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | SaxoSelect | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Philip Morris | Saúdská Arábie | Rentiér | Tempo růstu | Akcionáři | Burzovní skupina | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | Komoditní sektor | Výnosy amerických dluhopisů | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Tesla | Americké rafinerie | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní maxima | Propad akcií | Exxon | Chevron | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Predikce | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Inflace v Německu | Makroekonomika | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Americká vláda | Institucionální investoři | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | cTrader | Alphabet | xStation | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Investice v Číně | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Bitfinex | Bridgewater | ex | Akcie firem | Purple Trading | Bernstein Bank | Bitstamp | Ruské akcie | Skupina PPF | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Intradenní obchody | Bloomberg Commodity Index | René Remšík | Ceny pšenice | Quant | Breakout Trader | Benjamin Graham | Objem zlata | Obchodování ETF | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Akcie Tesly | Zásoby zlata | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Kvantitativní utahování | Obchodování indexů | Investování do kryptoměn | Václav Pech | Jan Dvořák | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Digitální zlato | MiFID II | Bitcoin futures | LYNX Trading | Altcoin | BTCUSD | Investiční nástroj | Zcash | Ethereum Classic | ETH | ETC | XRP | GDAX | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Ray Dalio | Invesco | Nemovitostní fondy | Mineři | Akciové obchody | Fincentrum | XBT | Inteligentní investor | Binance | Růst bitcoinu | NEST | Stellar | Kryptoměnová horečka | Investice do kryptoměn | Crypto | Krypto burzy | Krypto burza | Lithium | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | BTC/EUR | Nejlepší tradeři | Výkonnost fondů | Dobrý trader | TRON | Conseq Investment Management | Kobalt | Drobní investoři | Výnosy u dluhopisů | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Airbnb | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Saxo | Obchodní války | Erste Asset Management | FinTech | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | EOS | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | PANW | Forexové páry | Kartel OPEC | OPEC+ | Obchodní válka | Vývoj na finančních trzích | Obchodní bariéry | Profesionální investoři | Podniky | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | Fond kvalifikovaných investorů | Short signál | Royal Dutch Shell | Ether | Obchodování akcií | IPO kalendář | HKD | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Patrik Mackových | I-Trader | Vyšehradské fórum | Úrokový výnos | Mileniálové | Ruská centrální banka | Vývoj ceny bitcoinu | Signál na akcie | Propad cen ropy | Vývoj kurzu bitcoinu | SGD/JPY | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Obchodování se CFD | Bear Market Risk Indicator | Inverze výnosových křivek | Kim Fournais | Jiné měny | Zvyšování úroků | Výkonnost akcií | Výkonnost dluhopisů | Růst zisků | Anticyklické akcie | Evropská komise | Základní úroková sazba | Obchodované fondy | Bloomberg Economics | Pojištění vkladů | Česká firma | Bankomaty | Centrální depozitář cenných papírů | Globální index | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Růst cen komodit | Transakční poplatky | Majetek | Nemovitostní trh | Budoucnost Bitcoinu | Klasické peníze | Obchodovat s akciemi | Sazby ČNB | PurpleZone | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Ceny zemního plynu | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Nejvýznamnější burza | Norský fond | Norská centrální banka | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Instacart | Cena zemního plynu | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Akciový stratég | Inflační očekávání | Zákaznická podpora | Vyjádření analytiků | Slabší dolar | CNY | Sójové boby | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Tencent Holdings | Akcie klesají | Sharpe ratio | Akciové strategie | Riziko recese | Začít obchodovat | Token | Americké společnosti | Fibo retracement | Prezidentka ECB | Trhy.cz | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Ceny niklu | Biotechnologické akcie | Defenzivní akcie | GBTC | Maržový účet | Coffee | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnos dluhopisů | Snížení úroků | Výkonný ředitel | Akcia | Digitální aktiva | Prodej na krátko | Konglomerát | Nové akcie | Intradenní trader | Komoditní obchody | Obchodní situace | AMZN | MDAX | Kristalina Georgievová | Čeští investoři | Broker Consulting Index | Index podílových fondů | Gram zlata | Prosus | PPF | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Výše dividendy | Úpis akcií | Finanční situace | UCITS | iShares | Vyzkoušet si trading | ESG | GOOGL | Akcie Skyworks Solutions | Investujte do akcií | Akcie roku | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | Edge | Profesionální obchodníci | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | High risk | Zlaté ETF | Kakao | Equinor | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Nová měna | Šéfka MMF | Obchodujte | Série ztrát | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Investice do fondu | Mnoho ziskových obchodů | Alipay | Ant Financial | Digitalizace | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Obchodní model | Deficit | Peter Garnry | Káva | Kryptoměnová burza | Trinity | LNG | Objem | Evropské firmy | MSFT | Obchod | Jak začít investovat | Myšlenka | Standardní odchylka | FRED | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Alibaba Group | Akcie Alibaby | Akcie Alibaby na burze | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Riziko pro investory | Vyšší riziko | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | BAT | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Lukáš Voženílek | TradingEconomics | Růst cen | Borsa Italiana | Globální dluhopisové trhy | Server CNBC | BAKKT | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Ekonomický vývoj | Ceny na čerpacích stanicích | Ekologie | Co bude | Největší pokles | Ukrajina | Lagardeová | Amazon | Nízké úrokové sazby | Reálné zhodnocení | Úrok | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Legislativa | Disney+ | 5G | Evropští investoři | Naše ekonomika | Financovat | SMA | Předpovědi | Technologický sektor | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | Na burze | Drahý kov | Neinvestovat | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Impuls | Rostoucí náklady | Visa | Enel | Výrazný pokles | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Velikost pozice | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Klíčový support | Zdražování | Problémy | NAFTA | Vládní výdaje | Pojišťovny | Total | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Světové obchodní organizace | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Moskva | Newmont Mining | Fidelity National Information Services | FIS | Americká automobilka | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Goldcorp | Míra | Úroky | Měnové politiky | Nižší úrokové sazby | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Impeachment | Nižší likvidita | Šperky | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | Disney | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Americké vlády | Nike | Dot-com | Bydlení | Analytik Broker Consulting | Přijde krize | První obchod | Ztráta | Vlastní prostředky | Úbytek | Nejlepší akcie | Stratég | Roční růst | Miliardy korun | Visa (V) | Peking | Investiční platformy | Wirecard | Růst hrubého domácího produktu | Shortování akcií | Ceny dluhopisů | Ziskovost | Stabilní společnosti | Růst poptávky | Dlouhodobí investoři | Prodej automobilů | Návratnost | Commodity index | Netflix | NFLX | Inovace | Americké dolary | Washington | USD/THB | Miliardy eur | Írán | Ekonomické sankce | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Hodnota investic | Experti | Výhled Fidelity International | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Poradenství | Vzdělávat se | Trading cíle | Geopolitická situace | Dividendový aristokrat | Podnik | Posouvat kupředu | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Ukazatele | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Práce s rizikem | Americké ministerstvo | Nájemné | Nižší růst | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Broker Consulting Index podílových fondů | Úspěšný týden | Zamyšlení | Hladiny podpory | Parabolický vývoj | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Chudoba | Prezident | Koronavirus | Nejnovější údaje | Průměrná úroková sazba | Google | Samsung | 100 miliard dolarů | Anglie | Trhy | Index hypotéčních úvěrů | Broker Consulting index hypotéčních úvěrů | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pohyby cen | Nový virus | Virus | Vir | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Zdražovat | Americký kongres | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Meziroční růst | SARS | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Výstupy | Lehká ropa WTI | THB | FIAT | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie BNP Paribas | Akcie Alphabet | Techničtí obchodníci | Obchody | Life Insurance | Výdaje | Platit daně | Čínská vláda | ETH/BTC | BP | Optimismus na trzích | Převody peněz | Americká společnost | Zrychlení růstu | SEC | Rozhodování | Co je IPO? | Vyhlídky americké ekonomiky | Americké ekonomiky | Obchodovanie | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nejlepší biotechnologické akcie | Valuace | COVID-19 | Zemědělské komodity | Kukuřice | Akcie Twitter | Hlavy států | Snížení ekonomické aktivity | Ekonomické aktivity | Licence obchodníka s cennými papíry | Bez rizika | Investiční portfolia | Nejvýraznější ztráty | Globální indexy | Investice do realit | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | Ekonomické recese | Časová náročnost | Tržní úrokové sazby | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Vývoj | Šok | Nakoupit zlato | Guru | Výkyvy | Současná cena | Příležitost k nákupu | WP | Restrikce | Vysoká rizika | Prudký pokles | Nejrozšířenější kryptoměna | Hlavní měny | Air France-KLM | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Olaf Scholz | Charlie Munger | Bankovky | Mince | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Další vývoj | Nákupy akcií | Mimořádné kroky | Stimuly | Evropské země | Letectví | Největší pády | Fiskální politiky | Vlastnit akcie | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Vyšší úrok | Výrazný vzestup | Cenový vývoj | Fiskální balíček | Viceprezident | Spotřebitelé | Politbyro | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Volatilita akciových trhů | Zásobníky | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Waste Management | Bilion dolarů | Příležitosti k nákupu | Deutschlandfunk | Norská vláda | Algoritmy | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Zelený plán | Katar | Komentátor | Kalifornie | Kongres | Škoda | LinkedIn | Domácnosti | Asociace | Páka | Negativní korelace | Hotovost | Spoření | Tým Admiral Markets | Vnímání rizika | České státní dluhopisy | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Repo sazby | Potenciál | Ceny elektřiny | Výkonnost indexu | Sberbank | Ekonomiky | Čtvrtletní pokles | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Globální dluhopisový index | Války | Poradce | Organizace | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Apple (AAPL) | Poskytování hypoték | Dluhopisové emise | Letecká společnost | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Otázka za miliony | Koronakrize | Poplatky za držení pozice přes noc | Podíl na trhu | Organizace pro výživu a zemědělství | FAO | Organizace pro výživu a zemědělství (FAO) | Údaje | Ekonomické škody | Společnost Saxo Bank | Lukáš Vokel | Poradenské firmy | UnitedHealth Group | Ekonomické oživení | Nemovitosti v ČR | Extrémní nárůst | Rutina | Výpadky | FANG | DAWN | Activision Blizzard | Emitenti | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Nitesh Shah | Dodavatelské řetězce | Jiří Makovský | WELL | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Geopolitická krize | Poradenské společnosti | USD za barel | Propad ceny | Americké produkce | Trade | Současný propad | Cenové pohyby | SARS-CoV-2 | Reddit | Tweety | Sebevzdělávání | Investiční tituly | Air France | Posílení | Legendární investor | Joe Biden | Grayscale | Zrušení daně z nabytí | Období volatility | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americká centrální banka (Fed) | Prudké pohyby | Shell | Energetická společnost | Ekonomická realita | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | Tweet | Komoditní ETF | Růst výnosů | Soud | PEPSICO | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | ETN | Dosáhnout zisku | Potenciál zisku | Regulační orgány | Tisknutí peněz | Prodat dluhopisy | Zadlužení | Bezpečnost | Rezervní měny | Akcie a dluhopisy | Růst EBITDA | Dluhy | Průmyslové kovy | Omezení investic | ONE | PPF Telecom Group | Auta | Expedia | JD.com | NetEase | Volatility trhu | Recyklace | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Více riskovat | Manažeři | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Růst Bitcoinů | Velký růst | Koronavirová pandemie | Velikost fondu | Akcie leteckých společností | Kupci | Renault | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Investment management | Tomáš Kálal | Pronájem nemovitosti | JDE | Unie | ČR | Soběstačnost | Koronavirové pandemie | iShares China Large Cap UCITS ETF | Nissan | Automobilka Renault | Chování trhu | Soubor pravidel | Londýnské burzy | Vedení společnosti | Waymo | Čínská poptávka | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Riot Blockchain | Square | Býčí trend | Společnost BP | Cristobal | Poptávka po zlatě | Nikola | Období krize | Propad cen | Rostoucí trend | Covid | Analytické společnosti | Cardano | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Druhá vlna | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | DSTI | Práce z domova | Sankce proti Rusku | Ziskové marže | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Formace Price Action | Ant | Michal Lukáč | Sony | Výrazný propad | Nový trend | Johnson & Johnson | Větší riziko | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | KLM | Úspěchy | Ocenění | Šance | SAE | Peugeot | DS | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | Praha | Výplach | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Otevřené obchodní pozice | Technologické společnosti | Společnost XTB | Znovuotevření ekonomiky | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Životní úroveň | Barrick Gold (ABX) | Status rezervní měny | Objem amerického dluhu | Mírná korekce | Forward guidance | Zlatá horečka | Americké vládní dluhopisy | DeFi | Vepřové maso | Pár EUR/USD | Royal Gold | Nikl | Čínská společnost | Největší firmy | Pozice dolaru | Světové rezervní měny | Důvěra | Správci fondů | Zkušený obchodník | Alexandr Lukašenko | Běloruský prezident | Ant Group | Známky oživení | Výzkumy | Indonésie | WeCHat | Akcie a cenné kovy | Zlato a AUD/USD | Cenové hladiny | Podhodnocené akcie | Online nakupování | PLUG | Plug Power | Počet akcií | Globální pandemie | Období zvýšené volatility | Coca-Cola | Přístup na burzu | Zhodnocení akcií | Platforma eToro | Klimatické změny | Odborníci | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Pumpování peněz do ekonomiky | Pumpování peněz | Prezidentské volby v USA | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Qualcomm | Snížení emisí | Akcie NIO | Budoucí vývoj | Nákup cenných papírů | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Malý kapitál | Správně diverzifikovat | Snižovat riziko | Svět velkých peněz | Příliš mnoho obchodování | Ropovody | Micron | App Store | Grubhub | Biden | Softwarová společnost | Česká republika | Poptávka po akciích | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | NextEra | Energetický sektor | Změna politiky | Měnový fond | AEX | Naspers | Americké měny | Akciové portfolio | Akcie Sony | Chování ceny | Množství peněz | Mluvčí Bílého domu | Defi | Nařízení | Newmont | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | Futures a opce | Obchodování s futures | Saxo Bank Steen Jakobsen | Technologické tituly | Bed Bath & Beyond | BBBY | Pravidelný příjem | Kryptoměnová směnárna | Bankovní úvěry | Nestabilní situace | Ruské společnosti | Oslabování amerického dolaru | Dillí | PDD | Pinduoduo | Broker XTB | Akciové investování | Palo Alto Networks | Ministr zdravotnictví | Online investiční konference | Babcock | Babcock International | Akcie spoločnosti | Praktické tipy | Zelené dluhopisy | BNTX | Spotřebitelská poptávka | Investice do ekologie | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Li Auto | Enphase Energy | Hannon Armstrong | Solar Edge | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | Milan Charvát | Warengo | Warengo.com | Jindřich Pokora | Rozumnyinvestor.cz | Aleš Prandstetter | eFrank.cz | eFrank | Martin Babocký | Norbert Nepela | Papucovyinvestor.sk | Papucovyinvestor | Mikuláš Splítek | Výběr akcií | CELO | BASF | ABNB | BIDU | Proč investovat | Očkování | LEN | Coinbase Global | Stabilní příjem | PTON | PTON.US | Akcie spoločnosti Peloton | Peloton | Velký kapitál | Kryptoburzy | Voda | Carnival | Emise dluhopisů | Svět kryptoměn | Výhled na rok | Pokles zásob | Počasí | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Zvýšení těžby | DOT | Investiční manažeři | Samsung Electronics | Akcie Prosus | Salutem | Salutem Fund | Tržní období | Strategie a trhy | Racionální rozhodnutí | Obchodní stres | Přehled o aktuálním dění | Jak začít trading | Obchodní kalendář | JD | VMware | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | Držení pozice | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Německé ceny | Situace na trhu | Vhodné akcie | Akcie Gamestop | KFC | Investiční účely | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | SWKS | Skyworks Solutions | Tržní ceny | Jen Psakiová | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Activision | Blizzard | Rekordní rok | Finanční výsledky | Automobilka Tesla | UNH | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | Zinek | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Norská ekonomika | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Trendové linie | Růst produktivity | Růstový trend | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Pákový efekt CFD | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | Air | Tržní rizika | Rizika při obchodování | Systémové riziko | Riziko odvětví | Specifické riziko | CFD krypto | Krypto trading | Trading kryptoměn | CFD Trading kryptoměn | Směna na burze | Nákup fyzické kryptoměny | Fyzické kryptoměny | Nevýhody CFD | Nabídka kryptoměn | Swap poplatky | Míra inflace v Německu | Konzervativní portfolio | Dynamické portfolio | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | PPF Telecom | Nesystematické riziko | Co je to diverzifikace? | Jak správně diverzifikovat | Riziková prémie | Admirals | Silný růst | Fidelity | Dlouhodobý investor | Basic Attention Token | Decentraland | Trading konference | Vývoj pandemie | CRM | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Výhled Saxo Bank | Pohyb ceny | miniFX | Realitní fondy | Blízká budoucnost | HoReCa | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Ochrana proti inflaci | Tým Admirals | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | BBBY.US | Akcie Coinbase | Ceny ropy Brent | Polymetal | Ceny surovin | Nejvíce peněz | Raytheon Technologies | ERA | Rostoucí ceny | Objednávky | Internetové společnosti | Peloton (PTON.US) | Trading.com | Produkce zlata | Perpetuum Exclusive | Jostrademus | Monesty Black | World Crypto Strategy | Saxo Group | Admirals (Admiral Markets) | Cenové akce | Pandemie COVID | Obchodování s emisními povolenkami | Diverzifikace investičního portfolia | Jak začít investovat na burze | Investovat na burze | Investování do cenných papírů | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Ochota riskovat | Oslabení | Luckin Coffee | Růst úroků | Martin Klass | Zajištění proti inflaci | Proinflační faktory | Plány | Cíle | Příležitosti | Vyvážené portfolio | Model S Plaid | Dekarbonizace | Samsung Life Insurance | Konkurence | XPeng | Prodej | XPEV | Eco | Mali | Další kryptoměny | Reflační obchodování | Graf akcie | Nový cyklus | Podcast | Obrovský potenciál | Paradox | Dynamické prostředí | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Cíl cenové stability | Cenové stability | Technologie | Rizikový profil | Spojené arabské emiráty | Američtí centrální bankéři | Egypt | Shitcoin | BeeVi | Ggool | UNIST | Ulsan National Institute of Science and Technology | Feces Standard Money | FSM | TSMC | Zvýšení produkce | CAT | Odvětví | Divize | Načasování | Společnost Golden Gate CZ | Společnost Golden Gate | Bilion | Přehled výkonnosti | Jostrademus (miniFX) | Ninja strategy | MECIE | Ermes Hybrid Strategy | Grower | ¥€$ Prime | Guidance | Chování | Vnímání | Gary Gensler | VIAC | Čínští výrobci | Analyzování | Společnost Equinor | Tržby Coinbase | Zahraniční společnosti | Čínské přístavy | Tokeny | Medián | Očekávaná inflace | SAMR | SPOT | Růstové tituly | Společnosti | Národní měny | Opatření | Dna | Carrier Global | Carrier | Evergrande | Rychlý růst | ANO | Uhlí | NFT | Energetika | Althea Spinozzi | Solana | Extrémní počasí | Etherea | Airbus SE | Akcie čínských společností | Akcie Nio (NIO) | BNP | P/B | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Celkové riziko | Jak diverzifikovat | Růst cen plynu | Minulá výkonnost | Energetické krize | Prodeje ropy | Rychlý růst cen | Pravidla hry | Juraj Karpiš | Problémy s počasím | Pozornost | Přijetí bitcoinu | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Naše obchodní strategie | 4iG Nyrt | Telenor | Robert Habeck | Meta | Polygon | Čínský realitní sektor | Orka Ventures | Ondřej Šmakal | Úspory Čechů | Tencent Music Entertainment | Podmínky na trhu | Globální dodavatelské řetězce | Společnost | Výsledky společnosti | Tomáš Vranka | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | NTES | Raketový růst | Lockdowny | TIM | Vladimír Štěpán | ENA | Jens Stoltenberg | Akcie Gazpromu | Výhled Fidelity | Broadcom | | Bear market | Kazachstán | Postavení na trhu | Cykly | Rostoucí inflace | Zemědělci | Fundamentální analýzy | Trh se zlatem | Příležitosti ke zhodnocení peněz | Dynamická strategie | Fondy kapitálového trhu | Defenzivní strategie | Krátkodobý výhled | Získané peníze | Uniper | Miliardy USD | Pokles zlata | Situace v Kazachstánu | Vládní dluhopisy zemí eurozóny | Dluhopisy zemí eurozóny | Ruský plyn | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Hry | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Streamování videa | Instituce | The Sandbox | Sandbox | Zemědělské půdy | ALUMINIUM | Tržní preference | Přechytračení trhu | Invaze na Ukrajinu | Ruské invaze na Ukrajinu | General Dynamics | Dění na Ukrajině | Sankce | Evropské vlády | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruské banky | Polymetal International | Zelená dohoda v současné podobě | Zelená dohoda | Green Deal | Zelená dohoda pro Evropu | Michal Macenauer | EGÚ Brno | EGÚ | Kyjev | Evraz | Rusko a Ukrajina | BAE Systems | Ruská aktiva | Situace na Ukrajině | Statista | Orsted | Raytheon Technologies Corp | L3Harris Technologies | TransDigm Group | Rolls-Royce Holdings | Thales | Howmet Aerospace | Dassault Aviation | Elbit Systems | Kongsberg Gruppen | Leonardo | Leonardo SpA | Rheinmetall | Ultra Electronics Holdings | QinetiQ Group | Babcock International Group | Chemring Group | INVISIO | Avon Protection | Avio SpA | Avio | Sempra Energy | Cheniere Energy | Flex LNG | Golar LNG | Awilco | NextDecade | Teekay | Mitsubishi Electric | Daikin Industries | Johnson Controls | Nibe Industrier | Raiffesen Bank International | Carlsberg | Rockwool | Sandvik | Zkapalněný zemní plyn | Invaze | Narušení dodávek | Narušení dodávek z Ruska | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Tvrdé sankce proti Rusku | Tvrdé sankce | Ukončení války | Řetězce | Západní sankce | Zvyšování cen | APP | Vývoz ruské ropy | Akcie kybernetické bezpečnosti | Čínští investoři | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Axie Infinity | Ekonomický růst Číny | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Investování do čínských ETF | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Lyxor MSCI China UCITS ETF | NIO Inc | Pinduoduo Inc | Investování v Číně | Konec globalizace | Závislost na Rusku | Akcie Lululemon | Akcie Lululemon Athletica | Workhorse | Workhorse kryptoměny | SushiSwap | Vlastnictví | Vzestupný trend | Tipy na futures | Investice do mědi v 2022 | Investice do mědi | Typy investičních portfolií | Jak sestavit ideální portfolio | Ideální portfolio | Složka investičního portfolia | Dynamická složka investičního portfolia | Dynamická složka | Možnost vydělávat na propadech trhu | Výhody Forexu | Nejlikvidnější trh na světě | Nejlikvidnější trh | Nevýhody Forexu | Rizikovost | Forexové strategie od Purple Trading | Strategie od Purple Trading | Co znamená diverzifikace | Reed Hastings | Širší trh | Rostoucí akcie | Rubikonfin | Společnost Rubikonfin | Jiří Musil | Daniel Kadaník | Získání licence | Měnové konverze | Signály recese | Marketingová komunikace
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Diverzifikace investičního portfolia
Diverzifikace od dolaru
Diverzifikace osobních financí
Diverzifikace portfolia
Diverzifikace rizika
Diverzifikace strategií
Diverzifikace v čase
Diverzifikace v tradingu
Diverzifikovaná portfolia
Diverzifikované investiční tituly

Následující klíčová slova

Diverzifikujeme portfolio
Divestiční proces
Dividenda
Dividenda Apple
Dividenda ČEZ
Dividendová akcie
Dividendová obchodní strategie
Dividendová politika
Dividendová sezóna
Dividendové akcie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít