Sobota 13. srpen 2022 04:56
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Praktické tipy

img

Akcie Volkswagen: Automobilka chce odkoupit Europcar za 2,5 miliardy EUR

04.08.2021 V dnešním příspěvku se zaměříme na akcie Volkswagen. Automobilový sektor je v současné době pod velmi silným tlakem díky snahám EU o rychlou elektrifikaci veškerých vozidel. Volkswagen a jiné automobilky na to samozřejmě musí reagovat. Mezi další zajímavé novinky patří například koupě Europcar a potenciální výstavba továrny na výrobu baterií do elektroaut v České republice.
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé

28.07.2021  V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stru...
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé.

28.07.2021 V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stručná analýza na Moderna akcie. Dnes se na uvedený titul zase zaměříme, protože cena stoupá do nebes. Zároveň máme pár důležitých novinek, které si zaslouží naši pozornost. Společnost získala nové odběratele vakcíny a schváleno bylo také očkování adolescentů v EU. Vakcína Spikevax navíc prokázala účinnost vůči kmenu Delta.
img

Akcie Apple: Firma ztrácí pozici světové dvojky ve výrobě smartphonů

23.07.2021 Svět oblétla zpráva, že Apple ztratil pozici světové dvojky ve výrobě chytrých telefonů. Do popředí se dostala společnost Xiaomi. Navíc se objevilo podezření, že existuje účinný spyware, který napadá telefony iPhone. Dokáže prý získat citlivá data a informace o uživatelích.
img

Akcie Shell: Pomůžou společnosti investice do alternativní energie?

16.07.2021 V dnešním článku se zaměříme na akcie Shell. Ropný průmysl dlouhodobě skomírá díky relativně levné ropě. Společnost je do jisté míry na cenách ropy závislá. Zřejmě i z tohoto důvodu se rozhodla zaměřit i na obnovitelné zdroje energie.
img

Nvidia akcie a jejich famózní růst. Je správný čas investovat?

08.07.2021 V dnešní analýze se po několika týdnech vrátíme do světa výpočetní techniky, neboť se zaměříme na Nvidia akcie. Cena akcie NVDA zažívá silný růst zejména v důsledku dlouhodobého nedostatku čipů na trhu.
img

Cena Virgin Galactic akcie po schválení komerčních letů zažívá raketové pohyby.

30.06.2021 Závody o komerční lety do vesmíru jsou v plném proudu. Významného pokroku dosáhla společnost Virgin Galactic, které se podařilo získat povolení pro lety do vesmíru s turisty na palubě. Jsme tak opět o krok blíže k vesmírné turistice.
img

Akcie Coca-Cola a jejich nedávný pokles. Opravdu za to může Ronaldo?

23.06.2021 Po minulé analýze na akcie aerolinek Lufthansa výrazně odbočíme, neboť se tentokrát zaměříme na akcie Coca-Cola. Tyto cenné papíry se před pár dny dostaly do popředí novinových zpráv díky eskapádě ze strany jednoho z nejznámějších hráčů fotbalu Christiana Ronalda.
img

Akcie Lufthansa: Společnost odhaluje plány na redukci nákladů do roku 2024

16.06.2021 Po minulých analýzách na akcie Boeing a Airbus zůstaneme i dnes u letectví a podíváme se na akcie Lufthansa. Tyto německé národní aerolinky byly velmi silně zasaženy pandemií koronaviru a zachránila je až finanční injekce od německé vlády v hodnotě 9,8 miliard EUR.
img

Akcie Airbus rostou. Překoná cena akcie AIR hodnoty z dob před pandemií?

10.06.2021 V dnešní analýze se vrátíme k sektoru producentů letecké techniky. Tentokrát se podíváme na akcie Airbus. Tato letecká společnost je největším konkurentem společnosti Boeing, kterou jsme nedávno analyzovali. Airbus již delší dobu těžil z problémů svého amerického konkurenta. Převzal dokonce od Boeingu i znační podíl na trhu. Během pandemia zaznamenala cena akcie Airbus prudký pád. Posledních pár měsíců ale cena opět roste.
img

Akcie Deutsche Bank: Blýská se po rekordním propadu ceny akcie na lepší časy?

02.06.2021 Od poslední analýzy na akcie McDonald’s zase výrazně odbočíme, jelikož se tentokrát zaměříme na bankovní sektor. Konkrétně na akcie Deutsche Bank, protože se dlouhá léta jedná o velmi zajímavý (až kontroverzní) akciový titul.
img

Akcie McDonald’s během pandemie rostly. Jak si vedly řetězce rychlého občerstvení?

26.05.2021 Vypadá to, že alespoň u nás pandemie koronaviru zatím ustupuje a pomyslné světlo na konci tunelu v podobě rozvolnění je na dosah. Právě na to čekají mnohé restaurace a fast foody, které si za poslední rok prošly velmi složitým obdobím.
img

Akcie Boeing – Vystoupá cena akcie Boeing opět do výšin?

19.05.2021 Od minulého příspěvku na akcie Tesla se přesuneme k jinému sektoru, neboť nyní v rámci technické a fundamentální analýzy budeme rozebírat výrobce dopravních letadel Boeing.
img

Akcie Tesla padají – Zastaví se propad ceny akcií?

12.05.2021 V rámci technické a fundamentální analýzy se opětovně zaměříme na technologickou společnost, konkrétně na akcie Tesla. Pokud vás zajímají ekonomické výsledky i jiných technologických firem, před týdnem jsme pro vás zpracovali komplexní přehled tzv. FAANG akcií (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google).
img

Výsledky FAANG předčily očekávání. Poroste cena akcie Amazon i nadále?

05.05.2021 Dnešní technickoua fundamentální analýzu na vybrané akcie pojmeme trochu jinak. Vzhledem k tomu, že máme výsledkovou sezonu, přiblížíme si, jak se dařilo společnostem FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google), protože na výsledky těchto společností mnozí netrpělivě čekali.
img

Uranové akcie v roce 2021: 3 tipy na nejlepší akcie uranu

30.04.2021 Uran je materiál, bez kterého se neobejde žádná jaderná elektrárna. Právě narůstající počet jaderných elektráren může znamenat pro uranové akcie dobré časy. V tomto článku si představíme základní fakta o uranu a jak je to s jeho produkcí. Podíváme se, co ovlivňuje cenu uranu a jak se daří společnostem těžícím uran.
img

Akcie Intel: Aktuální pohled na kvartální výsledky a vývoj ceny akcie!

28.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se opět zaměříme na technologický titul, konkrétně na akcie Intel. Což tedy znamená, že od předešlé analýzy na Microsoft a předminulého příspěvku na akcie AMD zůstáváme u informačních technologií.
img

Akcie Microsoft: Bude cena akcie růst i po odkoupení Nuance?

21.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Microsoft, takže se od minulého příspěvku na akcie AMD nijak neodvrátíme od technologických titulů. Kolem Microsoftu se v poslední době děje spousta věcí.
img

Swingové obchodování: Objevte kouzlo této oblíbené investiční strategie!

16.04.2021 Zajímáte se o investování na burze? Chtěli byste obchodovat na finančním trhu, ale nechcete trávit celý den před cenovými grafy? Dlouhodobé investování vám také není blízké? Naštěstí existuje i obchodní styl, který vám umožňuje aktivní obchodování, přičemž budete mít stále dostatek času na svou práci, koníčky a rodinu. Poznejte s námi swingové obchodování. Seznamte se s tímto obchodním stylem a poznejte specifika swingových obchodů.
img

Pomůže plánovaná akvizice s Xilinx růstu ceny akcie AMD?

14.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Advanced Micro Devices (AMD), takže se od minulého příspěvku na akcie Nike vracíme zpátky mezi technologické akcie.
img

SPAC mánie zachvátila svět investování! Co je SPAC a jak funguje?

09.04.2021 Popularita SPAC (Special Purpose Acquisition Company) poslední dobou extrémně roste. Tento fenomén již existuje poměrně dlouho, ale do širokého povědomí investorů se dostává zejména během posledních několika let. Přibližně polovina IPO za rok 2020 proběhla prostřednictvím SPAC. V roce 2021 se navíc očekává, že tento trend by měl pokračovat.
img

Ustojí akcie Nike bojkotování na čínském trhu?

07.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Nike, neboť společnost čelí jistým problémům kvůli svému firemnímu stanovisku. Konkrétně se jedná o kritiku vnitrostátní politiky Čínské lidové republiky, kterou země zaujímá vůči etnickým Ujgurům.
img

Vesmírné akcie 2021: Inspirujte se společnostmi, které míří ke hvězdám!

01.04.2021 Vesmír fascinuje lidstvo odjakživa a zájem o něj neopadl ani v 21. století. Není to tak dávno, co sonda Perseverance přistála na Marsu, aby mohla pátrat po stopách života na této planetě. Vesmír je ale také plný příležitostí. Mnoho investorů vidí ve vesmíru budoucnost. Ať už se jedná o vesmírnou turistiku nebo využívání vesmíru pro jiné účely. První vesmírný závod náhle skončil poté, co Neil Armstrong přistál na Měsíci.
img

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

31.03.2021 Čínské akcie v současné chvíli čelí nemalému tlaku díky exekutivnímu příkazu, který v prosinci podepsal ještě minulý americký prezident Donald Trump. Nový zákon byl přímo namířen proti velkým čínských společnostem, které se mají podřídit americkému auditovému standardu.
img

IPO Deliveroo již v tomto roce! Cena bude od £ 3,90 za akcii!

24.03.2021 Společnost Deliveroo oznámila svůj záměr vstoupit na burzu. Přesné datum IPO Deliveroo ještě není známé, ale odhaduje se, že by k němu mohlo dojít v první polovině tohoto roku. Mělo by jít o doposud největší evropské IPO roku 2021.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

IPO Coinbase: Ovládne kryptoměnový gigant také akciový trh?

02.03.2021 Dlouho očekávané IPO Coinbase přichází. Společnost, která figuruje na trhu kryptoměn, se pokusí ovládnout také akciový trh. A to pravděpodobně již v první polovině roku 2021. Firma svůj záměr oznámila v době, kdy se bitcoin dostal na svá historická maxima a kryptoměnová horečka je opět v plném proudu.
img

Vývoj ceny zlata v roce 2021– dočkáme se rekordního růstu?

13.01.2021 Rok 2020 byl pro vývoj ceny zlata více než příznivý. Cenný kov dosáhl za poslední rok svého historického maxima a opět nám ukázal, jak jeho cena dokáže působivě růst. Kurz zlata jistě ovlivnila i pandemie koronaviru a celková nejistota na finančních trzích v minulém roce. Ke zlatu se investoři obrací zejména v dobách nejistoty.
img

Investice do zlata: 4 nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2021!

07.01.2021 Lidstvo je fascinováno zlatem již po staletí. Využívá se při výrobě šperků, v elektronice i jako platidlo. Investice do zlata přitahuje obchodníky samozřejmě i v roce 2021. Zejména po slibném předchozím roku, kdy cena zlata dosáhla svých historických maxim.
img

Kurz EUR/USD: Velký přehled a prognóza pro rok 2021!

31.12.2020 EUR/USD je nejoblíbenější měnový pár světa. Probíhá v něm téměř čtvrtina všech měnových transakcí. S obratem více než 5 bilionů USD denně (včetně derivátů) je měnový trh největším a nejlikvidnějším trhem na světě. Díky tomu je například mnohem dynamičtější než akciový trh.
img

Day trading: Vše, co musíte znát + 7 extra tipů pro vaše lepší intradenní obchodování!

23.12.2020 Intradenní obchodování neboli day trading, je jednou z nejpopulárnějších a nejvíce vzrušujících forem obchodování. Nabízí ty nejrychlejší možné zisky a dostatek obchodních příležitostí téměř každý den. Day traderům často stačí i jen několik minut k tomu, aby dokázali svůj účet velmi zajímavě zhodnotit, přičemž se nevystavují riziku, které vzniká, když držíte otevřenou pozici přes noc.
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
img

Index DAX: Vše co musíte vědět o nejznámějším evropském indexu

10.12.2020 Index DAX 30 (dále jen DAX) je jedním z nejznámějších a největších evropských akciových indexů. V současné chvíli pod něj spadá 30 největších německých akciových společností obchodovaných na burze ve Frankfurtu. Dle vývoje tohoto indexu se často určuje vývoj německé a evropské ekonomiky.
C:\fakepath\Popis-obchodniho-planu.jpg

Jak vést obchodní deník: Praktické tipy

30.11.2020 V tomto článku probereme důležitý a užitečný nástroj obchodníka, kterým je obchodní deník. Pomůže vám zvýšit vaši disciplínu, odhalit chyby a dotáhnout vaše dovednosti k dokonalosti.
img

Do jakých akcií investovat v současné situaci?

24.09.2020 Většina investorů byla příchodem koronaviru na konci února ohromena. Akciové trhy dlouhodobě zažívaly období prudkého nárůstu, o kterém nic nenasvědčovalo, že by měl skončit. Nicméně většina burz o měsíc později poklesla přibližně o 35 %. Následovalo prudké zotavení, během kterého ceny mnoha akcií již posílily z březnového minima o více než 70 %.
img

Teorie černé labutě – Co je to černá labuť a proč by se jí měli investoři obávat?

11.06.2020 Teorie černé labutě nám říká, že se někdy mohou odehrát události, které byly do té doby považovány za nemožné. Jedná se o fenomén, který se čas od času na burze objeví a investory zpravidla velmi překvapí. Co přesně představuje pojem černá labuť a jak na ni reagovat.
img

MultiCharts: automatické obchodování prostřednictvím API v obchodní platformě LYNX

05.02.2020 Stále více obchodníků používá k investování na burze pokročilé nástroje. Jedním z nejdůležitějších faktorů pro úspěch na burze je rychlost, s jakou jsou transakce realizovány.
img

Technická analýza: Praktický průvodce

21.08.2019 V obchodování na burze se používají dva základní přístupy, jak analyzovat cenné papíry nebo jejich deriváty a podle získaných informací otevřít či zavřít pozici. Prvním z nich je technická analýza, druhým z nich je fundamentální analýza.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Exotické měny | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Pullback | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Maďarský forint | Koruna | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Dluhová krize | Divergence | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Měnový trh | Svíčkové formace | Intradenní obchodníci | Svíčkové grafy | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | ADX | Transakce | Beta | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Daytrader | Daytrading | Demo účet | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Downtrend | ECB | ECN | Ekonomika | Emise | Euro | Exekuce | Exponenciální klouzavý průměr | FX | Fed | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Forexový obchodník | Futures | Fúze | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Likvidní trh | Long | Low | MACD | MMF | Margin | Obchodní příkazy | Market Maker | Risk | Marže | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Opce | Open | Order | Overnight | P/E | Papertrading | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Profit Target | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Retracement | Rezistence | Risk Reward Ratio (RRR) | Riziko | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | STP | Short | Long Term | Short selling | Slippage | Směnný kurz | Split | Spotová cena | Spotový trh | Spread | Stop-Loss | Support | Swing | Swing Trading | Swingový obchodník | Tick | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trading systém | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Výnos | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Časový rámec | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Medvědí divergence | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Makroekonomické události | Zisk | Ziskový obchod | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Kurz eura | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Výsledky | Emoce | Trpělivost | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Hedge fond | London Stock Exchange | Credit Suisse | Vývoj eura | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Algoritmické obchodování | Makro | USDX | Výrobní náklady | Obchodní seance | Portugalsko | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Intermarket analýza | Rozvíjející se trhy | MultiCharts | NinjaTrader | Forexový trader | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Likvidní | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie Lufthansa | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Volkswagen | Aktuální cena ropy | Aktuální cena zlata | Aktuální graf zlata | Aktuální vývoj ceny ropy | Analýza trhu | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Banka | Barel ropy | Směnárna | Bitcoin peněženka | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Break Even | Brent | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny dolaru | Ceny zlata | CFD kontrakt | Čínská ekonomika | Co je akcie | Co je bitcoin | Černá labuť | Daňové přiznání | DAX 30 | Day trading | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | ECN broker | Ekonomické zprávy | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní povolenky | Etoro | Eura | Exchange | Expirace | Finanční služby | Fondy | Forex obchodování | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Graf ceny zlata | Graf zlata | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do zlata | Investování na burze | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak obchodovat forex | EBay | Jak těžit Bitcoin | Komoditní | Konfluence | Korelační koeficient | Kurz akcie | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurz eura a dolaru | Kurz eura k dolaru | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurz zlata | MACD indikátor | Management | Manuál | Market | Nemovitosti | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodování forex | Obchodování s nemovitostmi | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Oslabení měny | OTC trh | PayPal | Pivot | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Psychologie davu | Ropy | Rubl | Řízení rizik | Řízení rizika | Seminář | Sierra Chart | Signály | Směnárny | Směnný kurz eura | SPX | Státní dluh | Státní dluhopisy | Světové události | Swingy | Škola tradingu | Švýcarská banka | Těžba bitcoinů | Throwback | Transakční náklady | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Webinář | Webináře | WTI | Země EU | Zemní plyn | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Backtestování | Obchodní pravidla | DXY | ING | Benzín | Buffett | Bill Gates | Cenové rozpětí | EBITDA | Elon Musk | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Měď | Obchodní den | Protistrana | Range | Redukce | ROCE | ROE | Hráči na forexu | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Akciová společnost | Převis | Cenová hladina | Tržby | Světové ekonomiky | Miliardář | Equity křivka | Bailout | Reálné obchodování | Zisky na forexu | Vydělávat na forexu | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Intraday trading | Křížové měnové páry | Paper trading | Skluz v plnění | Volby | Pivot Pointy | S/R zóny | S/R hladiny | Úspěšný trader | Futures trhy | Blog | Cukr | Frustrace | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Commodities | Currencies | Day trader | Slušný zisk | Swing trading strategie | Aramco | Microsoft | Bankovní sektor | CME Group | Baker Hughes | TLTRO | NATO | Barrick Gold | Statistická arbitráž | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Black swan | Kurz EUR/USD | Brazílie | Backtestovat | Magnát | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Spreadové obchodování | Automobilový průmysl | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Internetová bublina | Stock Exchange | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Energie | Prezident Fedu | Earnings | Pro tradery | BlackRock | Příprava | Přehled | Volby v USA | Kurzotvorné informace | Bankovnictví | Futures kontrakty | Časová pásma | Obchodní styl | Prezident ECB | Nejistota na finančních trzích | Vývoj měn | Firmy | Aktuální vývoj | Akcie těžařských společností | Xetra | Evropská dluhová krize | Velké banky | Objem investic | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Intervence centrálních bank | Alerty | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Americké burzy | Finančnictví | Richard Branson | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Index AEX | Specifika kontraktu | S&P | Bezpečné dluhopisy | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Sinopec | Finanční injekce | Ekonomická data | Historická maxima | Nejistota | Akcionáři | Zajištění | Úvěrová krize | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Vysoká volatilita | Prodejní signál | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Historická data | Exxon | Chevron | Mzdy | Úspěšné obchodování | Akcie na burze | Predikce | Automatické obchodování | Ekonomická situace | Průzkum | Graf ropy | Krize | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Rizikové investice | Americká vláda | Česká vláda | Ekonomické údaje | ARM Holdings | Příjmy | Čistý příjem | Návratnost investice | Nástroje technické analýzy | ExxonMobil | Alphabet | Mini loty | Obchodování forexu | Aktuální cena | Sillicon Valley | Program kvantitativního uvolňování | Obchodní pozice | Očekávání | Bitfinex | Swingoví obchodníci | Flash Crash | Obchodovat na forexu | Bitstamp | Vstup na burzu | Intradenní obchody | Cena palladia | Makroekonomické zprávy | Sladká ropa | Poziční trading | Breakout Trader | Benjamin Graham | Akciové společnosti | Kurzový vývoj | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Ekonomické výhledy | Profesionální tradeři | Akcie Tesly | Bitcoinové burzy | Palladium | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Multicharts | Jerome Powell | Bitcoin futures | LYNX Trading | Investiční nástroj | ETH | ETC | GDAX | Mineři | XBT | NEST | Kryptoměnová horečka | Crypto | RoboMarkets | Příznivci kryptoměn | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | Dlouhodobé investování | Automatizované obchodování | BTC/EUR | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Airbnb | Začít investovat | Ekonomické výsledky | Obchodní války | Zavedení dovozních cel | LYNX webinář | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Lockheed Martin | Forexové páry | Obchodní týden | Obchodní válka | Obchodní napětí | Profesionální investoři | Výsledky obchodování | Obchodovat forex | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | FAANG akcie | FAANG | Prosperující akcie | Akcie společnosti | Objem obchodování | Forint | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Graf indexu | Fond kvalifikovaných investorů | Royal Dutch Shell | Poptávka po dolaru | Obchodování akcií | IPO kalendář | Americký dolarový index | Obchodní rozhovory | Nové peníze | Trendové čáry | FKI | Trh s ropou | Reakce trhu | Vývoj ceny bitcoinu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Roční výnos | Vývoj kurzu bitcoinu | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | Daňové úlevy | Úspěšné obchody | Evropská komise | Bankomaty | Hodnota indexu | Čínské firmy | Společnost Apple | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | Klasické peníze | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Obchodování na burzách | Analýza cenových grafů | Kvantitativní technická analýza | Fibonacciho pásma | RSI indikátor | Profesionální trader | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Palladiové akcie | Německé banky | Rekordní růst | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | IPO Airbnb | IPO Palantir | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Price Action strategie | Růst americké ekonomiky | Výsledky obchodního systému | Hodnota firmy | Obchodní aktivity | Nejznámější kryptoměny | Infineon | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Pokles kurzu | Intradenní strategie | NVDA | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Market Scanner | iFX | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Obchodní pásmo | Swing strategie | Styl tradingu | STAR | GBTC | Maržové obchodování | Maržový účet | Pokles dolaru | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Pokles cen | Silný dolar | Obavy z recese | Prodej na krátko | Likvidita na trhu | Akcie týdne | Komoditní obchody | Ekonomické problémy | Burzovní průvodce | MDAX | Kapitálové výdaje | Saudi Aramco | Denní graf | Vlastní akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Pravidla strategie | Úpis akcií | UCITS | Finanční údaje | TeamViewer | Risk Reward Ratio | iShares | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Obchodování EUR/USD | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Edge | Swingová obchodní strategie | Zlaté ETF | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | IPO TeamViewer | Nová měna | Obchodní spory | Obchodujte | Mnoho ziskových obchodů | Konfluence více faktorů | Alipay | Ant Financial | Digitalizace | S&P 500 Index | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Hazard | Celkové příjmy | Prezident Donald Trump | Propad ceny akcií | Německá vláda | IOT | AEX index | Patterny | Kryptoměnová burza | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | MSFT | Obchod | CIC | Jak začít investovat | Hypotéza | Analýza dat | FRED | UCITS ETF | Alibaba Group | Vyšší riziko | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Kurz eura vůči dolaru | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Pfizer | Obchodovat na burze | Jakub Hodan | Čínská firma | Zůstatek | Studie | BAKKT | Vysoké riziko | Počet obchodů | Index DOW | Ekonomický vývoj | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | IPO Alibaba | Největší pokles | Vyšetřování | Amazon | Nadhodnocení | Úrok | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Rezistenční pásmo | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | INTC | Intel (INTC) | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | 5G | Finanční rezervy | Inflační cíle | Automobilový sektor | Nezaměstnanost v eurozóně | Konkurenti | Too Big to Fail | Statistika | Předpovědi | Predikce vývoje | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Tržní kapitalizace firmy | Impuls | General Motors | Position sizing | Váš trading | Být trpělivý | Velikost pozice | Rozvoj | Stavebnictví | Klíčový support | Zdražování | Problémy | NAFTA | Total | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Evropský průmysl | Medvědí vlajka | Rostoucí klín | Přehled o dění | Obchodujte přes LYNX | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Newmont Mining | Fiat Chrysler Automobiles | Apple TV+ | Airbus | Goldcorp | Společnost Microsoft | Dieselgate | Porsche | Škoda Auto | RWE | Jaderné elektrárny | Jaderná elektrárna | Úroky | Konec roku | Jak určit trend | Investujte | Americké centrální banky | AAPL | Tým RoboMarkets | Americké vlády | Nike | Dot-com | První obchod | Ztráta | Úbytek | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Wirecard | Ziskovost | Stabilní společnosti | Hospodaření | Černé labutě | Klesající trend | Silný support | Napětí mezi USA a Íránem | Návratnost | Netflix | Washington | Daimler | Vysoká dividenda | FAA | Miliardy eur | Sezónnost | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Soukromí investoři | Solidní výnosy | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | Poradenství | Podnik | Snížit úrokové sazby | Ukazatele | SAP | Kryptoměny bitcoin | Nájemné | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Parabolický vývoj | Krach | Komunikace | Kapitalismus | Trump | Prezident | Koronavirus | Google | Trhy | Filantrop | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pohyby cen | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Výnosy firmy | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Ceny Bitcoinu | Boeing | Aktuální technická analýza | Vstupy | Výstupy | FIAT | Obchodovať kryptomeny | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Nedostatek disciplíny | Úsilí | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Aktuální rezistence | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Švýcarská banka UBS | ETH/BTC | BP | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Taleb | SEC | Rozhodování | Funkce platformy TWS | Pokročilé funkce platformy TWS | Zadávání spreadu | Palantir | Americké ekonomiky | Průměrná cena | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Momentum indikátory | Trendové indikátory | Indikátor RSI | Fibonacciho linie | Valuace | COVID-19 | Akcie 3M | Deutsche Telekom | Prudký propad | Shortovat | Vývoj | Šok | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | WP | Makroekonomické údaje | Restrikce | Vývoj na trhu | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Mince | Profitovat | Tencent | Medvědí trend | Další vývoj | Dopad na finanční trhy | Letectví | Záchranné balíčky | Největší pády | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Krátkodobé dluhopisy | Důležitý support | Viceprezident | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Možnosti technické analýzy | Směr trendů | Historie | Určení trendu | Aktuální situace | Texas | Investiční svět | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Německý ministr financí | Koronavirová krize | Katar | MPO | Kalifornie | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Škoda | Domácnosti | Páka | Fundament | Výrobce letadel | Hotovost | Prodejní tlak | Hodinový graf | Německý akciový index | Anomálie | Další růst | Růst | United Airlines | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Boj s koronavirem | Automobilový trh | Allianz | Ceny elektřiny | Výhody obchodování | Nejlepší palladiové akcie | Fiat Chrysler | Ekonomiky | VW | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Microsoft (MSFT) | Letecká společnost | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Otázka za miliony | Podíl na trhu | Údaje | DPH | Mexiko | Ztrátové obchody | Ropný průmysl | Cushing | Menší poptávka | Extrémní nárůst | Dobré návyky | Životní styl | Snížení produkce | Výpadky | Více peněz | Long signál na akcie | Majitel | Úspory | AMC | Statistiky | Vládnoucí strana | Colorado | USD za barel | Propad ceny | Trade | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Cenové pohyby | Kam umístit Stop Loss | Reddit | Stroj na peníze | Břidlicové ropy | Air France | Zoom Video Communications | Joe Biden | Grayscale | Cenový pokles | Cestování | 3M | Superpočítač | 737 MAX | Prudké pohyby | Shell | Společnost Shell | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Dopravci | Aktivní obchodování | Rally na akciích | Soud | Koncern Volkswagen | Finanční riziko | Petrochemická společnost | Turistika | Dlouhodobý trend | ETN | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Generovat zisk | Velikost pozic | Skladování ropy | Regulační orgány | Expanze | Bezpečnost | Dluhy | Akcie Nike | ONE | Merck | Obchodní firmy | Auta | Expedia | JD.com | NetEase | Dopad na cenu | Xiaomi | Společnost Xiaomi | FBI | Vakcína | Historické výsledky | Recyklace | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Moderna | Společnost Moderna | Manažeři | Biotechnologická společnost | Umělé inteligence | Argentina | Společnost Lufthansa | Euromonitor International | JDE | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Akcie Intel | Průraz | Chování trhu | Londýnské burzy | Obchodovaný objem | Pump & Dump | Vedení společnosti | Start-upy | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Býčí trend | Dlouhodobé rezistence | Rally na ropě | Nikola | Teorie černé labutě | Ropná krize | Black Monday | Krize na asijských finančních trzích | Dot-Com Crash | Útok na World Trade Center | 9/11 Crash | Jaderná katastrofa ve Fukušimě | Black Monday China | Cena ropy pod 0 USD | Arizona | Nevada | Akcie FAANG | Prodeje automobilů | Propad cen | Akcie Nikola | Výplata | Rostoucí trend | Markus Braun | Trend is your friend | Bezpečný dolar | Covid | Společnost Wirecard | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Nastavení Stop-Lossu | Stimulační program | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Český stát | Akcie Coca-Cola | Signál k prodeji | Jasný signál | MAM | Ant | Prostor pro další růst | Risk na obchod | Steve Jobs | E.ON | KLM | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Chrysler | Růst tržeb | Ceny | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Technologické společnosti | Makro zprávy | Společnost Amazon | Zakladatel Amazonu | Cenové patterny | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Index Ventures | Progres | Konkrétní plán | Příležitost ke vstupu | Konkurenční společnosti | Pár EUR/USD | Anglogold Ashanti | Franco Nevada | Akcie u LYNX | Důvěra | Blue Origin | Společnost Blue Origin | Významné události | Časový horizont | Časový úsek | Klesající tendence | Možné zisky | Cenové hladiny | Akcie Intel (INTC) | Podhodnocené akcie | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Upozornění na rizika | Virgin Galactic | Přeobchodování | Akcie Airbus | Coca-Cola | Analýza ceny | Růst eura | SPAC | Elektrická auta | Odborníci | Rentabilita | P/E poměr | Inspirace | Zdanění | Prezidentské volby v USA | Nvidia | VOW3 | Snížení emisí | Zasedání FED | Budoucí vývoj | Základy tradingu | Elektromobily | Vývoj ceny akcie | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | Snížit emise | Biden | Marathon Petroleum | Marathon | Delivery Hero | Česká republika | Antimonopolní úřad | Změna politiky | Negativní účinky | AEX | iPhone | Koncern | Příležitosti k obchodování | Ziskové obchodní strategie | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Newmont | Intel | Automatické obchodní systémy (AOS) | Solární energie | ALV | První obchodní den | Technologické tituly | CVX | Kryptoměnová směnárna | Zveřejnění výsledků | Přivýdělek | Očekávané výnosy | Výsledky voleb | Klesající dolar | MCD | Bull run | Trade Center | China Telecom | China Mobile | Síť restaurací | Letecká doprava | MRNA | GPS | Obchodování nanečisto | Jak vést obchodní deník | Směr obchodů | Introspektivní záznamy | BNTX | Proražení | Investice do vody | GME | GameStop | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Vakcinace | H&M | Očkování | Plný úvazek | Částečný úvazek | Voda | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | Boeing 737 Max | Stimulační balíček | Svět kryptoměn | Burzy v USA | Růst ceny | Indikátory volatility | China Unicom | Proražení rezistence | DOT | Aktuální technická analýza ceny zlata | Analýza ceny zlata | Technická analýza ceny zlata | Akcie Newmont Goldcorp | Zvýšení ceny | Server FXStreet | Brands | Dopad na akcie | JD | Zoom Video | Firma Boeing | Dlouhodobé obchodování | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Nejlepší čínské akcie | Držení pozice | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Jack Ma | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | KFC | Streamovací služby | Deliveroo | Akcie AMC | WallStreetBets | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Účinnost vakcíny | Cenové výkyvy | Vstupní signál | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Rozvolnění | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Technologie společnosti | Nákup bitcoinu | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Just Eat Takeaway | Spotify | Obchodní přístupy | Iridium | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | AIG | Rostoucí výnosy | Air | NKLA | Více obchodů | Investoři a obchodníci | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Cla na hliník | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Silný růst | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Britská firma | Nassim Nicholas Taleb | Akcie třídy A | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | GameStop akcie | IPO Deliveroo | Pokročilé funkce | Archegos | Akcie Deliveroo | Pohyb ceny | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Dělení vesmírných akcií | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Maxar Technologies | Maxar Technologies | Maxar Technologies (MAXR) | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | MAXR | Iridium Communications | Iridium Communications Inc. | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | IRDM | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Akcie Garmin | Akcie Garmin Ltd. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | GRMN | Garmin Ltd. (GRMN) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Gilat Satellite Networks | Gilat Satellite Networks Ltd. | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | LMT | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Aerojet Rocketdyne Holdings | AJRD | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Vesmírné akcie u LYNX | Realitní fondy | Special Purpose Acquisition Company | Popularita SPAC | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Co je to SPAC? | Společnost založená za účelem akvizice | Obchodování gapů | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | Akvizice AMD a Xilinx | AMD a Xilinx | Výhody swingového obchodování | Význam supportů a rezistencí | Emise skleníkových plynů | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | Uranová akcie | Cameco | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran | Vakcína na covid | Cenový pohyb | Objednávky | WSB | Výsledky FAANG | Větší korekce | Francouzská společnost | Praní peněz | Cenové úrovně | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Těžaři | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Meme akcie | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Kolaps amerického fondu Archegos | Aktuální problémy Deutsche Bank | Problémy Deutsche Bank | Aktuální problémy | FAST | Plány | Příležitosti | Konkurence | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | CO2 | NASA | Programátor | Akcie Moderna | Nicholas Taleb | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | Fundamentální analýza Virgin Galactic | SPCE akcie | Hliník | Nvidia akcie | Dělení (split) | Čínský výrobce | Smartphony | KO | Odvětví | Správné strategie | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Fundamentální analýza Moderna akcie | Účinnost vakcíny Moderna | Náhoda | Chování | Slabé stránky | Účetní období | TWS | BioNTech | Rozbor | Společnosti | Ronaldo | Petr Mašláň | Ziskové obchodní systémy | Juniorská škola tradingu | Studijní materiály | Polský zlotý a maďarský forint | | Zlotý | Fundamentální analýzy | Force | Instituce | Nízké poplatky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Prada
Prague Convention Bureau
Prague Crypto Trading 2018
Prague Interbank Offered Rates
Prague Live Trading
Prague Stock Trading
Praha
Praktická ukázka
Praktické ebooky
Praktické okénko

Následující klíčová slova

Praktický příklad
Praní peněz
Praní špinavých peněz
Praporkové formace
Prasečí mor
Práva ke značce
Práva na dividendu
Pravda Capital
Pravda Capital SICAV
Pravda o forexu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading akcie CFD
Potvrďte prosím... Zavřít