Pondělí 24. června 2024 22:39
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
Swissquote Bank
reklama
Fintokei SwiftTrader

Obchodní signály

img

Výhled pro EUR/USD na 24. června. Euro je zatlačováno směrem dolů

24.06.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v pohybu směrem dolů poté, co se odrazil od úrovně 1,0757. V důsledku toho se cena na konci týdne ocitla kolem oblasti supportu 1,0658–1,0669. Od této oblasti se cena může podruhé odrazit, ale nyní se na ní nachází klesající trendová linie, která podporuje další pokles eura. Nejen technická analýza podporuje pohyb směrem dolů. Ani fundamentální pozadí nenaznačuje silný růst eura. Za poslední dva týdny se výrazně zhoršilo. Evropská centrální banka začala snižovat svou klíčovou úrokovou sazbu a může v tom postupně, ne-li dokonce rychle, pokračovat. Pokud jde o Federální rezervní systém, otázka prvního snížení sazeb zůstává otevřená. Trh je v tomto ohledu plný optimismu a očekává první snížení sazeb v září. My se domníváme, že k němu dojde v prosinci. Pokud máme pravdu, pak má euro stále dost času na to, aby dosáhlo všech cílů současného klesajícího trendu.
img

Obchodní signály pro ropu (WTI) na 23.–25. června 2024: nakupujte nad 80,00 USD (21 SMA – Murray 4/8)

24.06.2024 Na začátku evropské seance se ropa (WTI) obchoduje kolem psychologické úrovně 80 USD v rámci vzestupného kanálu, který se formuje od 4. června, a projevuje známky vyčerpání s možnou technickou korekcí.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 21.–23. června 2024: prodej pod 2 375 USD (21 SMA – 6/8 Murray)

24.06.2024 Na začátku americké seance se zlato obchoduje na úrovni 2 364,25, pod 6/8 Murray a nad 21 SMA a 200 EMA s býčí tendencí, ale vykazuje známky vyčerpání. Kolem 2 367 a 6/8 Murray na 2 375 se nachází silná rezistence pro zlato, které by nakonec mohlo dosáhnout maxima ze 7. června kolem 2 387.
img

Plán obchodování EUR/USD na 21. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

21.06.2024 Měnový pár EUR/USD včera zahájil slabý klesající pohyb v rámci klesajícího kanálu v hodinovém grafu, klesajícího trendu ve 4hodinovém grafu a globálního klesajícího trendu ve 24hodinovém grafu. Podle našeho názoru bylo naprosto logické, že pár prošel medvědím obratem, a to i bez fundamentálního a makroekonomického pozadí. Všimněte si, že další vlna poklesu eura začala zhruba v době, kdy Evropská centrální banka a Federální rezervní systém oznámily výsledky svých posledních zasedání. ECB konečně přistoupila k nové měnové politice snížením svých sazeb, zatímco od Fedu se to ještě nějakou dobu neočekává. Rozdíl mezi úrokovými sazbami americké a evropské centrální banky se tak v následujících měsících zvýší. To staví euro do velmi nepříznivé pozice. Za současných okolností se očekává, že pár bude pokračovat v poklesu.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 21. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

21.06.2024 Pár GBP/USD vykázal ve čtvrtek pohyb dolů. Začátečníkům připomínáme, že pár se už několik týdnů pohybuje spíš do strany než nahoru nebo dolů. Dlouhou dobu se pohyboval mezi úrovněmi 1,2693 a 1,2860. Minulý týden se z tohoto pásma dokázal vymanit a... pattern se nezměnil. Jen těžko se dá říct, že by byl čtvrteční pokles libry logický. Bank of England nechala klíčovou sazbu beze změny, nesignalizovala ochotu začít na příštím zasedání s uvolňováním měnové politiky (i když to naznačuje) a počet členů Výboru pro měnovou politiku hlasujících pro snížení sazeb zůstal na dvou, stejně jako před měsícem a půl. Libra měla tedy ve čtvrtek několik důvodů k poklesu. O několik dní dřív ale libra s mnoha důvody k poklesu stoupala. Pár GBP/USD dál vykazuje nelogické a zmatené pohyby. Během posledního týdne a půl byl v jeho pohybu patrný sklon dolů, ale vzhledem k neochotě trhu prodávat silně pochybujeme, že se pár posune a vytvoří klesající trend.
img

Výhled pro EUR/USD na 21. června. Evropská měna se plynule obrátila směrem dolů

21.06.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v pohybu směrem dolů poté, co se před pár dny odrazil od úrovně 1,0757, a poté znovu provedl další test této úrovně. Byli jsme tak svědky plynulého poklesu a cena konsolidovala pod kritickou hranicí. Vytvořila se také klesající trendová linie, která ukazuje současnou situaci na trhu. Celkově nemáme ohledně měnového páru EUR/USD žádné otázky. Možná jeho výkonnost není nejlepší, ale jeho nedávné pohyby byly logické a konzistentní. Euro již dva měsíce absolvuje býčí korekci, která podle našeho názoru trvá příliš dlouho. Globální klesající trend však zůstává beze změny a nyní se obnovil. Pár se rozhodně pohybuje směrem dolů, a to pozvolným tempem.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 21. června. Pasivní chování britské libry stojí za povšimnutí.

21.06.2024 Pár GBP/USD prošel ve čtvrtek náročnou fází. V posledních šesti měsících vykazoval extrémně zmatené pohyby. Každý den se obchoduje v podobném patternu. Obecně vzato můžeme provést analýzu libry, vyvodit určité závěry a obchodovat opačným směrem, protože fundamenty a makroekonomika nemají na pohyby páru žádný vliv. V tomto týdnu byly pro britskou měnu důležité dva dny. Ve středu pár vzrostl o 35 pipů, protože index spotřebitelských cen ve Velké Británii klesl na 2 % (cílová úroveň Bank of England). Následující den libra ztratila 50 pipů kvůli výsledkům zasedání Bank of England, které lze považovat za jestřábí. Volatilita nebyla ani v jednom případě příliš dobrá. Podobné byly v obou případech také intradenní pohyby.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 21.–30. června 2024: prodávejte pod 65 625 USD (21 SMA – Murray 6/8)

21.06.2024 Bitcoin se v denním grafu obchoduje kolem úrovně 64 712 USD v rámci klesajícího trendového kanálu, který se tvoří od začátku června, a pod 21 SMA, který se nachází na ceně 67 617 USD.
img

Výhled pro EUR/USD na 20. června. Trh šel zase spát

20.06.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval na vyšší úrovni. Tento pohyb má zcela korekční charakter. Včerejší odraz od kritické linie nehrál žádnou významnou roli a volatilita páru opět klesla na absolutní minima. Po několika týdnech relativně slušné volatility si musíme přiznat, že trh usnul na vavřínech.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 20. června. Inflace vyvolala směšnou reakci.

20.06.2024 Pár GBP/USD včera vykázal nízkou volatilitu, ačkoli byla zveřejněna klíčová zpráva o inflaci ve Velké Británii. Vůbec nás to ale nepřekvapilo. Za prvé, britská měna dokázala znovu posílit, i když už inflace ve Spojeném království klesla na cílovou úroveň Bank of England. Za druhé, reakce trhu byla tak mírná, jako kdyby se během dne vůbec nic důležitého nestalo. Bylo tedy jasné, že libra se opět rozhodla vykázat nelogický pohyb, který je v posledních šesti měsících trendem.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 20. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

20.06.2024 Pár GBP/USD ve středu pokračoval ve vzestupné korekci. Možná se ptáte, co je na tom překvapivého. Překvapivých momentů bylo několik, ale za posledních šest měsíců se stalo normou, co dřív překvapovalo. Včerejší zpráva o vývoji CPI ve Velké Británii ukázala, že inflace v květnu zpomalila na 2 %. Pro ty, kdo si to nepamatují: Bank of England usiluje o 2 %. To znamená, že britská centrální banka teď může začít uvolňovat měnovou politiku, přičemž nejbližší zasedání je naplánováno na dnešek. Podle prognózy se nicméně očekává, že banka ponechá úrokové sazby opět beze změny. I kdybychom ale zasedání BoE ignorovali, fakt, že inflace zpomalila na 2 %, by měl vyvíjet tlak na libru, protože Spojené království – na rozdíl od USA – začne v blízké době očividně uvolňovat měnovou politiku...
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 19.–21. června 2024: nákup po proražení 2 332 USD (200 EMA – symetrický trojúhelník)

20.06.2024 Na začátku americké seance se zlato obchoduje kolem 2 332 v rámci formace symetrického trojúhelníku a v rámci rostoucího trendového kanálu tvořícího se od 7. června.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 19.–21. června 2024: nakupujte nad 65 000 USD (21 SMA – Murray 5/8)

20.06.2024 Bitcoin (BTC/USD) se na začátku americké seance obchoduje kolem 65 167 USD a odráží se od minima 63 968 USD. Zároveň narazil na silnou rezistenci u linie Murray 5/8, která se shoduje s 21 SMA. Proto bude brzy následovat technická korekce.
img

Výhled pro EUR/USD na 19. června. Je korekce dokončená?

19.06.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý nadále obchodoval na vyšší úrovni. Tento pohyb má zcela korekční charakter. Ke konci dne se cena dostala ke kritické hranici a okamžitě se odrazila zpět. Euro by proto mohlo klesnout už během dneška. Evropská unie včera zveřejnila konečný odhad své květnové zprávy o inflaci. Trh na zprávu nereagoval, protože druhý odhad se plně shodoval s tím prvním. Navíc nárůst na 2,6 % v současné době nemá pro Evropskou centrální banku žádné negativní důsledky. Centrální banka již snížila své sazby a dalšího snížení sazeb se možná dočkáme až v září. Pokud se tedy míra inflace v nadcházejících měsících zvýší, nesníží to pravděpodobnost, že ECB zpomalí uvolňování měnové politiky. Ukazatel bude mít do září dostatek času, aby se vrátil do rozmezí 2,3–2,4 %.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 18.–20. června 2024: prodej pod 2 330 USD (21 SMA – symetrický trojúhelník)

19.06.2024 Na začátku americké seance se zlato obchoduje kolem 2 324,83 a odráží se poté, co dosáhlo minima kolem 2 306. Cena nyní dosahuje zóny rezistence, která se shoduje s 200 EMA kolem 2 330.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 19. června. Libra se těší na podporu Spojeného království.

19.06.2024 Pár GBP/USD se v úterý pokusil obnovit pokles, ale neúspěšně. Cena v posledních dvou dnech ignorovala důležitou oblast 1,2691–1,2701, která britské měně předtím několik týdnů v kuse bránila v poklesu. Zdá se ale, že trh odmítá věnovat pozornost technickým signálům, úrovním nebo fundamentálnímu a makroekonomickému pozadí. Dnešek nám ukáže, jestli je konečně připraven férově reagovat na zprávy, nebo jestli libra opět poroste na základě formálních faktorů.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 18.–20. června 2024: nakupujte nad 64 000 USD (odraz – Murray 5/8)

19.06.2024 Bitcoin se obchoduje kolem úrovně 64 484, je pod tlakem medvědů, ale dosahuje přeprodaných úrovní. V nadcházejících hodinách se pravděpodobně technicky odrazí, pokud se zkonsoliduje nad 64 000 USD, kde se nachází důležitý support.
img

Výhled pro GBP/USD na 18. června. Také libra zahájila korekční fázi

18.06.2024 Také měnový pár GBP/USD v pondělí zahájil korekci, i když k tomu měl ve srovnání s párem EUR/USD mnohem méně důvodů. Všimněte si, že euro se nachází v klesajícím trendu, zatímco v případě britské libry tomu tak není. Nicméně poté, co nedávno překonala důležitou oblast 1,2691–1,2701, se nad ni libra snaží vyšplhat. Tato oblast již několik týdnů brání libře v poklesu. Britská měna tuto oblast minulý týden překonala, ale jak vidíme, další technický prodejní signál na začátku nového týdne absolutně nic neznamená. Je možné, že cena pouze provádí korekci o něco výše (směrem k liniím indikátoru Ichimoku), než zahájí nový pohyb směrem dolů. Před zveřejněním zprávy o inflaci ve Velké Británii a zasedáním Bank of England bychom se však podobných odvážných předpovědí zdrželi. Trh by mohl využít jakýkoli formální důvod k opětovnému nákupu britské měny.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 18. června. Americký dolar má dnes volno.

18.06.2024 Pár EUR/USD v prvním obchodním dni nového týdne pokračoval v korekci po dokonalém odrazu z pásma 1,0658–1,0669, které otestoval koncem minulého týdne. Pár tedy může ještě nějakou dobu korigovat, což odpovídá současnému technickému obrazu. Tento týden se v USA ani v eurozóně nečekají významné události ani zprávy, takže pohyby páru mohou být mírné nebo až líné – ideální čas na korekci. Nejbližším cílem korekčního pohybu je linie Kijun-sen. Odraz od ní by mohl vrátit sestupný trend, což by bylo logické.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 18. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

18.06.2024 Pár GBP/USD prošel v pondělí také korekcí, ale na rozdíl od páru EUR/USD k ní neměl skutečný důvod. Euro je v sestupném trendu, takže retracementy směrem nahoru jsou běžné. Britská libra se ale pohybuje do strany, obchoduje se vcelku nevyzpytatelně a stále odmítá vykazovat výraznější pokles. Minulý týden se dokázala usadit pod úrovní 1,2693, kterou lze považovat za linii supportu bránící britské měně několik týdnů v poklesu. Vypadalo to na začátek dlouho očekávaného sestupného trendu, ale libra se v pondělí při naprosté absenci jakýchkoli fundamentálních nebo makroekonomických informací klidně usadila nad touto úrovní. Proto máme stále velké pochybnosti o tom, že je schopna vykázat pokles. Zasedání Bank of England je naplánováno na čtvrtek a zítra bude zveřejněna zpráva o inflaci ve Velké Británii. Vezměte na vědomí, že trh může využít jakoukoli formální záminku k nákupu britské měny.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 17.–19. června 2024: nákup nad 1,0700 (3/8 Murray – přeprodáno)

18.06.2024 Na začátku americké seance se měnový pár EUR/USD obchoduje kolem 1,0721 a nad úrovní 3/8 Murray. Nástroj se odráží v rámci klesajícího trendového kanálu poté, co dosáhl minima na úrovni 1,0666, které se shodovalo se dnem tohoto kanálu.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 14.–19. června 2024: nakupujte nad úrovní 1,0681 (Murray 3/8 – přeprodaná)

17.06.2024 Pár EUR/USD se obchoduje kolem kurzu 1,0688 a po dosažení minima 1,0667 se odráží nad Murray 3/8. Euro po zveřejnění údajů o inflaci v USA silně technicky korigovalo, což trvá dodnes, a obchoduje se pod prodejním tlakem. Mohlo by se dostat do stavu vyčerpání a brzy by mohlo být přeprodané.
img

Plán obchodování GBP/USD na 14. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.06.2024 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval na nižší úrovni. Zatímco pokles eura naznačuje potenciální klesající trend pro měnový pár EUR/USD, pro britskou libru pokles neznamená nic důležitého. Jen připomínáme, že pár GBP/USD se již tři týdny obchoduje mezi úrovněmi 1,2693 a 1,2798. Ve středu se obchodoval prudce výše nad tímto bočním kanálem, ale na celkové situaci to nic nezměnilo. Pár se stále obchoduje do strany, protože se mu nedaří zahájit medvědí korekci a není schopen prolomit úroveň 1,2693, zatímco trh se nadále vyhýbá velkým nákupům dolarů.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 14. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

14.06.2024 Pár EUR/USD strávil polovinu včerejšího dne na místě a druhou polovinu klesal. Vcelku těžko se dalo vysvětlit, proč se dolar obchodoval směrem nahoru. Průměrná zpráva o inflaci v USA ve středu vyvolala silný pokles greenbacku. Naopak zasedání Federálního rezervního systému mu dokázalo poskytnout jen malou podporu, ačkoli výsledky zasedání byly vnímány jako jestřábí. Dolar ve výsledku vykázal prudký pokles i malý růst. Trh dal proto situaci do pořádku až ve čtvrtek. Dále, v časovém rámci 24H přetrvává celkový klesající trend. Pár v časovém rámci 1H opustil vzestupný kanál, takže současný technický obraz plně podporuje další pohyb směrem dolů. Mezi eurem a librou není aktuálně téměř žádná korelace, takže britská měna se může dál obchodovat za vlastních podmínek.
img

Výhled pro GBP/USD na 14. června. Libra se nadále obchoduje v bočním trendu

14.06.2024 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek ztratil 40 pipsů, což je příliš málo na to, abychom z toho mohli vyvozovat nějaké významné závěry. Přestože pár ve středu vykázal značný růst a vymanil se z bočního kanálu 1,2691–1,2796, pohyb do strany se nezměnil. Pár vykázal silný růst vyvolaný důležitými údaji, na které trh reagoval trojnásobným nadšením, ale charakter pohybu se nezměnil. Již více než tři týdny se libra obchoduje v dalším bočním kanálu na lokálních maximech. Pokud cena nepřekoná oblast 1,2691–1,2701, nemělo by smysl očekávat pokles britské měny. Těžko říci, jak dlouho to ještě bude trvat, protože trh zatím nemá důvod prodávat libru a kupovat dolar.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 13.–15. června 2024: prodej pod 67 775 USD (6/8 Murray – 200 EMA)

14.06.2024 Bitcoin se obchoduje kolem 67 900 pod silným medvědím tlakem poté, co dosáhl vrcholu rostoucího trendového kanálu kolem psychologické hladiny 70 000 USD.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 14. června. Znovu spravedlnost pro dolar.

14.06.2024 Pár EUR/USD čelil ve čtvrtek silnému tlaku na pokles. Logika pohybu páru byla vcelku nejednoznačná. Na jedné straně trh ve středu dolar prodával, i když měl víc důvodů k nákupu. Proto bylo konzistentní, že pár následně vykázal pohyb dolů. Na druhé straně byl právě zveřejněn index cen výrobců v USA, který ukázal výraznější zpomalení, než se očekávalo. Trh má tendenci využívat formální důvody k prodeji americké měny. Obchodníci ale vzali v úvahu fakt, že květnové zpomalení inflace v USA o 0,1 % nemá vliv na vyhlídky na snížení sazeb Fedu. Dolar tedy v průběhu dne posiloval. Otázkou je, co bude dál.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 13.–15. června 2024: prodávejte pod 2 312 USD (Murray 5/8 – 21 SMA)

14.06.2024 Zlato (XAU/USD) se na začátku americké seance obchodovalo kolem úrovně 2 309,21 a po zveřejnění údajů ze Spojených států, které vyšly negativně, se od ní odrazilo, což prospělo jeho odrazu. Jelikož se kov nedokázal konsolidovat nad úrovní 2 325, sledujeme technickou korekci.
img

Prognóza pro měnový pár GBP/USD na 13. června. Překvapilo vůbec někoho, že libra rostla?

13.06.2024 GBP/USD si ve středu připsal 110 pipsů výhradně na základě zprávy o inflaci v USA. Tak výrazný pokles dolaru bychom pochopili, kdyby se americká inflace snížila o 0,3 % nebo více. To by přiblížilo první snížení sazeb Federálního rezervního systému. Jak ale vidíme, trh na zpomalení inflace o pouhých 0,1 % již druhý měsíc po sobě reagoval prodejem dolaru. Opět musíme říci, že pár vykazoval nelogické pohyby.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 13. června. Toto je konec dolaru a dobro pro ty, kdo obchodovali.

13.06.2024 Pár EUR/USD zaznamenal ve středu prudký a opět nelogický růst o zhruba 100 pipů. Situace odráží dění z doby před měsícem, kdy mírný pokles inflace vyvolal výrazný pokles amerického dolaru. Tehdy jsme zmínili, že dolar nemá pro tak prudký pokles solidní důvod, a totéž může platit pro včerejší události. Chceme zdůraznit, že v tomto článku záměrně nezvažujeme výsledky zasedání Federálního rezervního systému a jeho vliv na měnový trh. Reakce obchodníků podle nás mohou přetrvávat ještě den po skončení zasedání, takže případné závěry by se měly vyvozovat nejdřív dnes odpoledne.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 12.–14. června 2024: nakupujte nad 68 610 USD (Murray 6/8 – 21 SMA)

13.06.2024 Bitcoin si za posledních několik hodin připsal víc než 5 %. Tento technický odraz by v nadcházejících dnech mohl podpořit býčí pohyb. Graf H4 ukazuje průraz medvědího trendového kanálu, ale aby byl platný, měl by se bitcoin konsolidovat nad Murray 6/8 a nad 21 SMA.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 12.–14. června 2024: nakupujte nad 2 317 USD (5/8 Murray – odraz)

13.06.2024 Na začátku americké seance se zlato obchoduje na úrovni kolem 2 330, pod 200 EMA a nad 21 SMA. Údaje o inflaci v USA dopadly lépe, než se očekávalo, což zlato podpořilo, a to se rychle zvedlo na 2 341. Cena však nedokázala konsolidovat nad 200 EMA a nyní jsme svědky technické korekce.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 13. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

13.06.2024 Pár EUR/USD ve středu po odrazu od úrovně 1,0726 stoupal. Tento odraz může vypadat jako důvod k novému růstu eura, ale není to úplně takto. Včera byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA, která během dne vyvolala růst o více než 100 pipů. Index spotřebitelských cen zpomalil na 3,3 % meziročně a podobně jako v předchozím měsíci klesl o pouhých 0,1 %. Věříme, že reakce trhu byla přehnaná a pokles dolaru příliš silný. Pokles inflace o 0,1 % neznamená vůbec nic pro výhled měnové politiky Federálního rezervního systému, což pak večer potvrdil Jerome Powell. Inflace výrazně klesla z maxima, ale zůstává příliš vysoká, uvedl předseda Fedu.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 11.–13. června 2024: nakupujte nad 1,0725 (4/8 Murray–odraz)

12.06.2024 Na začátku americké seance se euro obchoduje kolem úrovně 1,0732, od které se odrazilo poté, co dosáhlo dna klesajícího trendového kanálu vytvořeného 17. května, a vykazuje známky přeprodanosti.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 11.–13. června 2024: nakupujte nad 2 312 USD (Murray 5/8 – gap)

12.06.2024 Zlato se na začátku americké obchodní seance obchoduje okolo úrovně 2 319,78 a po dosažení minima 2 277 se odráží v rámci sekundárního uptrendového kanálu, který se vytvořil v grafu 4H. Mohlo by dosáhnout zóny rezistence okolo 2 320 USD. Pokud ji nepřekoná, mohli bychom očekávat technickou korekci a dosažení linie Murray 5/8 na ceně 2 312 USD.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na období 10.–12. června 2024: nákup, pokud dojde k prolomení 69 500 USD (6/8 Murray–symetrický trojúhelník)

11.06.2024 Na začátku americké seance se bitcoin obchoduje na úrovni zhruba 69 244 a vytváří formaci symetrického trojúhelníku pod 21 SMA a v rámci rostoucího trendového kanálu vytvořeného 30. května.
img

Obchodní signály pro XAU/USD na období 10.–12. června 2024: prodej pod 2 312 USD (5/8 Murray–GAP)

11.06.2024 Na začátku americké seance se XAU/USD obchoduje kolem 2 303 a po konsolidaci nad 2 857 se odráží. Důležité je, že kov zůstává pod medvědím tlakem.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 10.–12. června 2024: nakupujte nad úrovní 1,0742 (Murray 4/8 – gap)

11.06.2024 Euro se na začátku americké seance obchoduje kolem hladiny 1,0735 pod silným tlakem medvědů. Dosáhlo přeprodaných úrovní a vykazuje známky vyčerpání.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 7.-10. června 2024: nakupujte, pokud dojde k odrazu na úrovni 1,0800 (5/8 Murray–200 EMA)

10.06.2024 V následujících hodinách by se euro mohlo odrazit nad 1,0821 (200 EMA), ale pokud budou silnější medvědi, mohl by EUR/USD tento dynamický support prolomit a dostat se až k 5/8 Murray na 1,0803. Cena by dokonce mohla dosáhnout dna rostoucího trendového kanálu kolem 1,0800.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 7.–10. června 2024: nakupujte nad 2 312 USD nebo 2 298 USD (Murray 5/8 – 200 EMA)

10.06.2024 Zlato se na začátku americké seance obchoduje kolem úrovně 2 323, pod 21 SMA a pod 200 EMA, a prochází tak silnou technickou korekcí poté, co včera během americké seance dosáhlo Fibonacciho retracementu 50 % kolem hladiny 2 380.
img

Obchodní signály pro STŘÍBRO (XAG/USD) na období 6.–8. června 2024: nákup nad 30,00 USD (21 SMA–7/8 Murray)

07.06.2024 Stříbro (XAG/USD) se obchoduje na úrovni kolem 30,46 nad 21 SMA a uvnitř klesajícího trendového kanálu tvořícího se od 28. května.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 6.–8. června 2024: nakupujte nad úrovní 1,0870 (21 SMA – Murray 6/8)

07.06.2024 Pár EUR/USD se na začátku americké seance obchoduje kolem úrovně 1,0874 v rámci uptrendového kanálu a nad supportem, který odpovídá linii Murray 6/8. Instrument sleduje býčí tendenci, ale vykazuje známky vyčerpání.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 6.–8. června 2024: nakupujte nad 2 342 USD (21 SMA – 200 EMA)

07.06.2024 Zlato (XAU/USD) se na začátku americké seance obchoduje kolem 2 353 USD, nad 200 EMA a nad 21 SMA v rámci technické korekce, předtím dosáhlo linie Murray 6/8 (2 375), která představuje silnou rezistenci.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 5.–8. června 2024: nákup nad 2 335 USD (21 SMA–200 EMA)

06.06.2024 Na začátku americké seance se zlato (XAU/USD) obchoduje kolem 2 340, nad 200 EMA a 21 SMA, od kterých se odrazilo poté, co během včerejší americké seance dosáhlo 2 315. Americké údaje by mohly podpořit býčí náladu týkající se zlata.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 5.–8. června 2024: nakupujte nad úrovní 1,0864 (21 SMA – Murray 6/8)

06.06.2024 Euro (EUR/USD) se na začátku americké obchodní seance obchoduje kolem úrovně 1,0864, nad Murray 6/8 a uvnitř rostoucího trendového kanálu, který se v grafu H4 utváří od 14. května.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

05.06.2024 Pár GBP/USD vykazoval v úterý mírný nevýznamný pohyb směrem dolů. Ve druhé polovině dne stoupal, protože další zpráva z USA – údaje JOLTs – vyšla slaběji, než se předpokládalo. Současně se vytvořila nová vzestupná trendová linie – třetí nebo čtvrtá v řadě. Všimněte si, že předchozí vzestupné trendové linie byly v určitých bodech prolomeny a... libra, jakoby nic, pokračovala v pohybu nahoru. Proto ani konsolidace pod trendovou linií v tuto chvíli nefunguje.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 4.–6. června, nákup nad 2 337 USD (21 SMA – 200 EMA)

05.06.2024 Na začátku americké seance se zlato obchoduje na úrovni 2 332,51 pod 200 EMA a 21 SMA v rámci klesajícího trendového kanálu, který se tvoří od 22. května pod medvědím tlakem. Včera se zlatu nepodařilo prorazit nad hladinu 2 351, která se shodovala s vrcholem klesajícího trendového kanálu.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 4. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.06.2024 Včera GBP/USD netrvalo příliš dlouho se rozhodnout, jakým směrem se vydá. V první polovině dne se trh formálně pokusil o mírnou korekci směrem dolů, ale ve druhé polovině dne dolar prudce ustoupil kvůli slabým údajům obsaženým ve zprávě ISM Manufacturing z USA. Celkově byl tento index v pondělí jediným důvodem k oslavám. Upozorňovali jsme, že jde o důležitou zprávu a slabší hodnota určitě vyvolá pokles dolaru, který vůči libře oslabuje, i když k tomu není žádný zjevný důvod. Proto nás nepřekvapilo, že dolar klesl o 100 pipsů. Pokud i zbytek amerických zpráv z tohoto týdne vykáže průměrné nebo slabé hodnoty, pak není pochyb o tom, že dolar bude pokračovat v poklesu.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 3. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

03.06.2024 Pár GBP/USD v pátek také stoupal a celková volatilita činila zhruba 70 pipů. Obchodníci si na takovou volatilitu možná už zvykli, ale uvědomte si, že 70 pipů je poměrně málo. Ve Spojeném království se během týdne neodehrály žádné významné události a makrodata byla jako obvykle slabá nebo je tak trh vnímal, což ve čtvrtek a v pátek vyvíjelo tlak na americký dolar. Ačkoli se tedy cena konsolidovala pod trendovou linií, přetrvává vzestupný trend. Jde o druhý případ, kdy pár prorazil trendovou linii, ale britská libra ani neklesla. To je další známka toho, že trh prostě odmítá libru prodávat a nezáleží mu na zprávách ani reportech. Od pondělí do středy se neobjevily žádné významné zprávy a pár mohl v tomto období korigovat, ale poslední pokles byl tak slabý, že cena ani neprolomila poslední lokální minimum.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 3. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

03.06.2024 EUR/USD v pátek vzrostl. Téměř všechny klíčové zprávy z eurozóny a USA z minulého týdne působily ve prospěch eura. Například růst amerického HDP v 1. čtvrtletí byl revidován směrem dolů z 1,6 % na 1,3 %, zatímco inflace v eurozóně vyskočila na 2,6 % místo předpokládaných 2,5 %. Situace se však může změnit a třetí odhad této zprávy může ukázat, že HDP USA by mohl být vyšší než 1,3 %. Inflace v eurozóně se mírně zvýšila, ale na druhou stranu nikdo neočekával, že by tento ukazatel každý měsíc klesal. I u makroekonomických ukazatelů dochází k výkyvům. Trh měl tedy ve čtvrtek a v pátek pouze formální důvody k nákupu eura, ale využil je beze zbytku. Kromě toho zůstal index cen výdajů na osobní spotřebu (PCE) v USA v květnu beze změny na úrovni 2,8 %. Trh však reagoval, jako by index zpomalil. Obecně lze říci, že stejně jako dříve euro roste z podstatných i nelogických důvodů.
C:\fakepath\vip-zona-01062024-uvod.jpg

VIP zóna: Květen nabídl výrazný narůst zisků

01.06.2024 Chcete obchodovat jako profesionálové? Chcete využívat exkluzivní informace, které vám dají výhodu nad ostatními tradery? Chcete dosáhnout atraktivního zisku z vašich obchodů? Pak je pro vás VIP zóna to pravé.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 30.–31. května 2024: nákup nad 1,0800 (200 EMA – odraz)

31.05.2024 Euro se obchoduje kolem 1,0800, v rámci klesajícího trendového kanálu tvořícího se od 14. května, a nad úrovní 200 EMA, přičemž vykazuje známky technického odrazu a oživení.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 30.–31. května 2024: nákup nad 2 345 USD (přeprodáno – 200 EMA)

31.05.2024 Na začátku americké seance se zlato obchoduje na úrovni 2 338, kolem 200 EMA a v rámci klesajícího trendového kanálu tvořícího se od 16. května. Domníváme se, že by zlato mohlo v příštích hodinách klesající trendový kanál prudce překonat. Pokud se tento scénář naplní, mohli bychom očekávat, že dojde k pohybu vzhůru, což by se dalo považovat za signál k nákupu s cíli na cenových úrovních 2 363 a 2 395.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 29.–31. května 2024: prodej pod 1,0851 (21 SMA – 200 EMA)

30.05.2024 Na začátku americké seance se euro (EUR/USD) obchoduje na úrovni kolem 1,0847 v rámci klesajícího trendového kanálu tvořícího se od 14. května a pod 21. SMA, který vykazuje známky vyčerpání. Technická korekce bude v nadcházejících hodinách pravděpodobně pokračovat pouze v případě, že EUR/USD konsoliduje pod úrovní 1,0851.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 29.–31. května 2024: prodávejte pod 2 346 USD (přeprodané úrovně – 200 EMA)

30.05.2024 Zlato (XAU/USD) se na začátku americké seance obchoduje nad 200 EMA a v rámci klesajícího trendového kanálu, který se formuje od 16. května po dosažení maxima 2 450.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-akcie-29052024.jpg

Jak mohou forexoví obchodníci využít CFD akcie?

29.05.2024 Pokud obchodujete měnové páry či Forex a přijde vám, že CFD akcie pro vás nemají využití, možná byste si měli přečíst tento článek.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 28.–30. května 2024: prodávejte pod 69 000 USD (21 SMA – 200 EMA)

29.05.2024 Bitcoin (BTC/USD) se na začátku americké seance obchoduje kolem 68 864 USD, pod 21 SMA a v rámci klesajícího trendového kanálu, který se tvoří od 20. května, což ukazuje na vyčerpání býčích sil.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 28.–30. května 2024: nakupujte nad úrovní 1,0839 (21 SMA – přeprodaná)

28.05.2024 Na začátku evropské seance se obchoduje kolem úrovně 1,0872, tedy nad klesajícím trendovým kanálem, který se vytvořil od 14. května, a uvnitř rostoucího trendového kanálu.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 27.–29. května 2024: prodej pod 68 616 USD (21 SMA – 200 EMA)

28.05.2024 Na začátku americké seance se bitcoin (BTC/USD) obchoduje kolem 68 925 USD v rámci klesajícího trendového kanálu tvořícího se od 19. května. Po dosažení maxima 71 900 USD BTC provedl technickou korekci a nyní vykazuje známky vyčerpání. Domníváme se tedy, že by v příštích několika hodinách mohl dosáhnout úrovně 200 EMA nacházející se na 65 756 USD.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 27.–29. května 2024: nakupujte nad úrovní 1,0836 (21 SMA – 200 EMA)

28.05.2024 Euro se na začátku americké seance obchoduje kolem hladiny 1,0858, nad 21 SMA a uvnitř rostoucího trendového kanálu, který se v grafu H4 vytváří. Euro by mohlo pokračovat v růstu, pokud se v příštích hodinách konsoliduje kolem úrovně 1,0836 nebo se technicky odrazí od dna vzestupného trendového kanálu okolo úrovně 1,0825.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 27.–29. května 2024: nakupujte nad 2 335 USD (21 SMA – odraz)

27.05.2024 Zlato se obchoduje na úrovni 2 334, nad denním pivotem a uvnitř klesajícího trendového kanálu, který se formuje v grafu H1. Vykazuje známky přeprodání a aktuálně se konsoliduje nad 21 SMA, což znamená, že technický odraz by mohl pokračovat a instrument by mohl dosáhnout 200 EMA na úrovni 2 370, a dokonce vrcholu klesajícího trendového kanálu kolem úrovně 2 375.
img

Plán obchodování EUR/USD na 27. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.05.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval níže. Korekce proti korekci začala před více než týdnem. Pokud jde o malou korekci, cena dokázala klesnout o zhruba 80 pipsů, zatímco při větší korekci euro za měsíc kleslo o zhruba 260 pipsů. Volatilita je tedy i nadále poměrně slabá. V pátek však pár mohl pokračovat v pohybu směrem dolů, ovšem trh rozhodl jinak.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 24.–28. května 2024: prodávejte pod úrovní 1,0864 (200 EMA – 21 SMA)

27.05.2024 Pár EUR/USD se obchoduje kolem úrovně 1,0839 a odráží se ode dna klesajícího trendového kanálu. Euro prochází fází oživení. Pár EUR/USD by tak v nadcházejících hodinách mohl pokračovat v růstu a dosáhnout horní hranice klesajícího trendového kanálu zhruba na hladině 1,0852.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 24.–28. května 2024: nákup nad 2 333 USD (200. EMA – přeprodáno)

24.05.2024 Zlato se obchoduje na úrovni okolo 2 339, nad 200. EMA a uvnitř klesajícího trendového kanálu tvořícího se ve 4hodinovém (H4) grafu. Po dosažení historického maxima na úrovni 2 450 USD zlato provedlo silnou korekci o více než 100 USD a včera během americké seance dosáhlo minima 2 325 USD.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 24. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

24.05.2024 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek klesl. Z výše uvedeného grafu je dokonale patrné, že tento měnový pár za posledních 11 obchodních dní nevykázal pohyb směrem dolů. Libra roste s ohledem na fundamentální faktory, bez přítomnosti fundamentálních faktorů, bez makroekonomického pozadí, v rozporu s fundamentálním pozadím. Za jejími pohyby se neskrývá žádná logika, i když z technického hlediska mohou vypadat docela lákavě. Například v hodinovém časovém rámci máme jasně vzestupný trend, který si říká o rozpracování. Již jsme však zmínili, že volatilita páru zůstává nízká a je velmi obtížné libru nakupovat, když zprávy a fundamentální faktory naznačují obrat.
img

Obchodní signály pro STŘÍBRO (XAG/USD) na období 23.–25. května 2024: nákup nad 30,00 (200. EMA – odraz)

24.05.2024 Na začátku americké seance se stříbro obchoduje kolem 30,45, tedy nad psychologickou úrovní 30,00, a nad 200. EMA pod silným medvědím tlakem.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 23.–25. května 2024: nakupujte nad úrovní 1,0834 (200 EMA – odraz)

24.05.2024 Euro (EUR/USD) se na začátku americké seance obchoduje kolem úrovně 1,0825, nad 21 SMA a 200 EMA, s dobrým technickým odrazem poté, co během evropské seance dosáhlo dna klesajícího trendového kanálu.
img

Obchodní signály pro ZLATO na období 23.–25. května 2024: nákup nad 2 353 USD (200. EMA – odraz)

23.05.2024 Zlato se obchoduje kolem 2 375, pod 21. SMA a pod 200. EMA pod silným medvědím tlakem. V příštích hodinách by se pravděpodobně mohlo dostat až na 2 356.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 22.–24. května 2024: nakupujte nad úrovní 1,0822 (21 SMA – odraz)

23.05.2024 Euro se obchoduje kolem kurzu 1,0825 v rámci klesajícího trendového kanálu, který se tvoří od 15. května, a v rámci hlavního rostoucího trendového kanálu, který se formuje od začátku května.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 22.–24. května 2024: nakupujte nad 2 405 USD (denní support – odraz)

23.05.2024 Zlato se na začátku americké seance obchoduje kolem 2 309 USD v rámci medvědího kanálu, který se vytvořil po dosažení historického maxima 2 450 USD z 20. května. V grafu H1 vidíme, že zlato našlo support poblíž úrovně 2 405, od kterého se několikrát technicky odrazilo.
img

Obchodní signály pro STŘÍBRO (XAG/USD) na 21.–25. května 2024: prodávejte pod 32,50 USD (překoupená – Murray 4/8)

22.05.2024 Denní graf stříbra ukazuje, že kov má od 29. dubna býčí momentum. Aktuálně se nachází nad Murray 4/8 a v nadcházejících dnech bude pravděpodobně pokračovat v růstu a mohlo by dosáhnout úrovně 32,81, a dokonce Murray 6/8 na úrovni 34,37.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 21.–25. května 2024: prodej pod 2 435 USD (21. SMA – 7/8 Murray)

22.05.2024 Z denního grafu vyplývá, že se zlato od 24. dubna obchoduje v rostoucím trendovém kanálu a má býčí potenciál. V nadcházejících dnech by tak mohlo pokračovat v růstu a dosáhnout 8/8 Murray kolem psychologické hladiny 2 500.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 21. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

21.05.2024 Měnový pár EUR/USD se během pondělí nadále pohyboval v blízkosti svých lokálních maxim. Medvědi momentálně nemají sílu zahájit korekci, a tak se pár jednoduše pohybuje do strany, mírně pod úrovní 1,0888. Jak v EU, tak v USA se neodehrály žádné důležité a ani vedlejší události. Volatilita páru se pohybovala jen kolem 30 pipsů, což dokazuje, že nebylo co analyzovat.
img

Obchodní signály pro pár GBP/USD na 21.–23. května 2024: prodávejte pod úrovní 1,2685 (21 SMA – symetrický trojúhelník)

21.05.2024 Britská libra (GBP/USD) se na začátku evropské obchodní seance obchoduje kolem úrovně 1,2705 v rámci symetrického trojúhelníku a rostoucího trendového kanálu, který se v grafu H4 tvoří od 7. května.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na 20.–22. května 2024: prodej pod 1,0864 (21. SMA – 6/8 Murray)

21.05.2024 Měnový pár EUR/USD se obchoduje na úrovni kolem 1,0864 a vykazuje známky vyčerpání. Tento instrument narazil na silnou rezistenci kolem 6/8 Murray. Ve H4 grafu euro během evropské seance vytvářelo silný býčí signál, ale nyní se rozvíjí technická korekce, protože bylo odmítnuto z vrcholu medvědího kanálu kolem 1,0883.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 20.–22. května 2024: nakupujte nad 2 413 USD nebo prodávejte pod 2 437 USD (21 SMA – Murray 7/8)

21.05.2024 Zlato (XAU/USD) se v americké seanci obchoduje kolem úrovně 2 413, pod Murray 7/8 a nad 21 SMA. Během evropské seance dosáhlo maxima přibližně na úrovni 2 449. Momentálně vidíme, že vyrovnává gap, který zanechalo na úrovni 2 312. Pravděpodobně se technicky odrazí a možná také obnoví býčí cyklus a znovu se dostane na Murray 7/8 kolem úrovně 2 437.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 17.–21. května 2024: nákup nad 2 385 USD (21. SMA – 6/8 Murray)

20.05.2024 Na začátku americké seance se zlato obchoduje na úrovni 2 388,85 uvnitř rostoucího trendového kanálu, nad oblastí 6/8 Murray a nad 21. SMA.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 17.–21. května 2024: nakupujte nad 65 625 USD (200 EMA – Murray 5/8)

20.05.2024 Graf H4 nám ukazuje, že bitcoin zachovává neporušený uptrendový kanál, který tvoří od začátku května. Máme za to, že bitcoin by v nadcházejících dnech mohl dosáhnout klíčové rezistence Murray 6/8 na úrovni 68 750, a dokonce vrcholu uptrendového kanálu kolem úrovně 69 350.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 17.–21. května 2024: prodávejte pod úrovní 1,0864 (21 SMA – Murray 6/8)

17.05.2024 Pár EUR/USD se na začátku evropské seance obchoduje v rámci technické korekce kolem úrovně 1,0857 v rámci vzestupného trendového kanálu, který se tvoří od 29. dubna, a pod Murray 6/8.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 17. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

17.05.2024 Také GBP/USD zahájil malou medvědí korekci, ale vzestupný trend zůstal neporušen. Dolar měl vlastně docela štěstí, že se ve čtvrtek nepropadl ještě hlouběji. Spojené státy zveřejnily několik nevýznamných zpráv, které se ukázaly být slabší, než se předpokládalo. Proto měl dolar ve čtvrtek důvod k poklesu. Na druhou stranu nebyl důvod, aby dolar klesl až tak hluboko, když byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA. Index spotřebitelských cen odpovídal prognózám a inflace se téměř nezměnila, takže z této zprávy rozhodně nevyplynula, že by měl Federální rezervní systém okamžitě začít jednat o snížení sazeb. Připomínáme také, že britská ekonomika v posledních dvou letech téměř nerostla. Také ve Spojeném království, stejně jako ve Spojených státech, roste nezaměstnanost. Proto není možné říci ani to, že dolar klesá kvůli slabším údajům.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 17. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

17.05.2024 Pár EUR/USD zahájil mírnou korekci a v pátek může v tomto pohybu pokračovat. Pokles o 30–40 pipů není nic v porovnání s měsíčním obdobím vzestupného pohybu. Cena na první pokus nepřekonala hladinu 1,0888, což ale neznamená, že by býci opustili trh. Pár by ještě mohl stoupat. A hlavně, trh zůstává býčí a euro pokračuje v růstu, i když k němu nemá důvod. Současný pohyb může někomu připadat logický, zvlášť s ohledem na poslední makrodata z USA. To je skutečně zčásti pravda. Chceme ale všem připomenout podstatný fundamentální faktor, který by měl podnítit růst dolaru. Tím klíčovým bodem je fakt, že úrokové sazby Evropské centrální banky by se měly snížit už příští měsíc, zatímco sazby Federálního rezervního systému by se v dohledné době měnit neměly. Kromě toho účastníci trhu už nejsou nadšeni výkonností evropské ekonomiky. Proto se domníváme, že současný růst páru je nelogický. Neměli bychom ale očekávat sestupný trend, když se cena nekonsolidovala pod vzestupným kanálem.
img

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 17. května. Možná, že k mírné korekci vůbec nedošlo

17.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek prodělal menší medvědí korekci. Ta byla tak slabá, že není jasné, zda pár vůbec klesne k linii Senkou Span B. Jak již bylo zmíněno, trh se vrátil ke své oblíbené rutině posledních šesti měsíců. Ta spočívá v nákupu eura pod jakoukoli záminkou, zatímco nákup amerického dolaru je možný pouze při významných příležitostech. Většina fundamentálních a makroekonomických souvislostí, které hovoří ve prospěch dolaru, je trhem buď ignorována, nebo interpretována v jeho neprospěch, což znamená totéž. Abychom byli spravedliví, za poslední měsíc přišlo z USA mnoho negativních údajů, které mohly a měly vyvolat pokles dolaru. Dolar však klesal mnohem častěji, než by odpovídalo údajům. Trh navíc ignoruje skutečnost, že Federální rezervní systém nehodlá v dohledné době snižovat sazby.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 17. května. Libra korigovala.

17.05.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek mírně klesl z týdenních maxim. Celkově nám středa a čtvrtek umožnily vyvodit téměř jednoznačný závěr o povaze jeho pohybu. Libra roste buď rychle a prudce, nebo pomalu a stabilně. V každém případě ale roste. Roste i tehdy, když k tomu nemá důvod. A když ho má, roste o to víc. Rozdíl úrokových sazeb mezi Bank of England a Federálním rezervním systémem, který se v letošním roce bude jen prohlubovat, není pro trh důležitý. Důležitý není ani fakt, že sazby Fedu, pokud opravdu začnou klesat, pak až na konci roku. Ještě méně důležitý je fakt, že se účastníci trhu mýlili, když očekávali 5–6 snížení sazeb v roce 2024.
img

Výhled pro GBP/USD na 16. května. Libra opět roste

16.05.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v růstu. Žádná událost nedokázala trh přimět k nákupu britské libry, protože jedinou středeční událostí byla zpráva o inflaci v USA. Tato zpráva nesloužila jako impuls k prodeji amerického dolaru. Celková inflace oproti předchozímu roku zpomalila v souladu s prognózou na 3,4 % a jádrová inflace zpomalila v souladu s prognózou na 3,6 % meziročně. V obou případech je současná úroveň inflace tak vysoká, že Federální rezervní systém stále nemůže o uvolnění měnové politiky ani začít diskutovat. Obě hodnoty inflace se shodovaly s prognózami. Přitom však ani jedna z hodnot nezaručuje, že inflace bude pokračovat v klesajícím trendu. Proto bylo nelogické, aby libra ve středu rostla. Koho to však překvapilo?
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 15.–17. května 2024: prodej pod 2 375 USD nebo nákup, pokud nastane odraz na 2 354 USD (21. SMA – 6/8 Murray)

16.05.2024 Zlato se obchoduje kolem 2 368 pod úrovní 6/8 Murray se značnou volatilitou v důsledku údajů o inflaci v USA. Vzhledem k tomu, že je zlato podle grafu H4 překoupené, bude v příštích hodinách následovat technická korekce a kov by mohl dosáhnout 21. SMA nacházejícího se na úrovni 2 354.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 15.–17. května 2024: prodej pod 1,0864 (200. EMA – 6/8 Murray)

16.05.2024 Měnový pár EUR/USD se obchoduje na úrovni kolem 1,0825, nad 200. EMA, nad 5/8 Murray a uvnitř rostoucího trendového kanálu, který se tvoří od 12. dubna.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 16. května. Trh viděl v údajích o inflaci v USA skryté poselství.

16.05.2024 Pár EUR/USD se ve středu dál obchodoval směrem nahoru. Jak jsme předpokládali, volatilita byla včera o něco vyšší. Zpráva o inflaci představuje pro forexový trh velmi důležitou událost, takže musela následovat reakce. Vezměte ale na vědomí, že podobnou reakci trhu jsme čekali i nečekali. Na jedné straně jsme vás varovali, že pár může růst nebo klesat, pokud se skutečná hodnota bude shodovat s prognózou. A přesně to se také stalo. Poté, co se pár pohyboval rovnoměrně oběma směry, ale trh obnovil nákupy. Na jakém základě? Tatáž zpráva o inflaci v USA očividně nedávala důvod k novým prodejům dolaru.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 15. května. Trh se nezříká základní strategie týkající se libry.

15.05.2024 Pár GBP/USD se v úterý dál obchodoval směrem nahoru. Britská libra je aktuálně v dalším bočním kanálu, tentokrát mezi úrovněmi 1,2445 a 1,2605, jak je jasně vidět v grafu. Současný růst by tedy neměl být považován za trend. Libra neposiluje bezdůvodně; v poslední době se už také několik měsíců obchoduje ve flat pásmu. Celkovým následkem jsou "nelogické nebo obchodníkům nevyhovující pohyby".
img

Výhled pro pár EUR/USD na 15. května. Proč byli prodejci zklamaní z údajů o americkém indexu výrobních cen.

15.05.2024 Měnový pár EUR/USD vykazoval nízkou volatilitu a druhý den v týdnu se pohyboval mírně nahoru, jak už se stalo zvykem. Obecně vzato, cena se pohybuje každý den stejně – směrem nahoru, ale slabě. Euro v úterý nutně nepotřebovalo silné důvody k růstu. Obchodníci dopoledne ignorovali zprávy z Německa a eurozóny, přestože přinesly poměrně dobré výsledky. Jak jsme ale včera zmínili, jednalo se o sekundární údaje. Na druhou stranu, americký index výrobních cen (PPI) vyvolal na trhu emoční bouři. Je naprosto nejasné, jaké úmysly trh měl. Dolar nejdřív prudce stoupal a pak ještě silněji klesal.
img

Obchodní signály pro ethereum (ETH/USD) na 14.–17. května 2024: nakupujte nad 2 900 USD (Murray -1/8 – silný support)

15.05.2024 Ethereum (ETH/USD) se obchoduje kolem 2 901 USD, pod 21 SMA a v klesajícím trendovém kanálu, i když vykazuje určitou rezistenci vůči poklesu, protože narazilo na kvalitní support poblíž úrovně 2 870.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 14.–17. května 2024: prodávejte pod 61 688 USD (21 SMA – 200 EMA)

15.05.2024 Bitcoin se obchoduje kolem 61 680 USD v rámci medvědího trendového kanálu, který se tvoří od 2. května, pod 200 EMA a pod 21 SMA. Podle očekávání má v nadcházejících hodinách dál klesat, možná až na psychologickou úroveň 60 000 USD, a dokonce až na Murray 5/8 na 59 375 USD.
img

Obchodní signály pro pár XAU/USD (ZLATO) na 14.–16. května 2024: nakupujte nad 2 342 USD (21 SMA – odraz)

14.05.2024 Zlato se obchoduje kolem 2 343 USD, tedy kolem 21 SMA, a uvnitř uptrendového kanálu, který se formuje od začátku května. Po silné technické korekci pod 2 375 narazilo na dno kolem 2 330 USD, což mu dalo příležitost oživit.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 14. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

14.05.2024 Pár EUR/USD se v pondělí stále obchodoval pozvolna nahoru. Ve skutečnosti lze jen těžko mluvit o tom, že pár včera rostl, protože jeho volatilita činila jen asi 40 pipů a euro získalo jen 17 pipů. Mimochodem, toto množství není nic než typický tržní šum. Nicméně růstový trend zůstává už zhruba měsíc neporušený a je součástí korekčního růstu, protože předchozí pokles byl silnější. Stále tedy čekáme na konec této korekce a doufáme, že se obnoví klesající trend. Dál věříme, že euro nemá ve střednědobém horizontu důvod k růstu.
img

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 14. května. Euro se nadále otřásá. EUR/USD v pondělí zaznamenal nízkou volatilitu.

14.05.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí zaznamenal nízkou volatilitu. Euro se sice vyhouplo výše, ale pohyby byly tak slabé, že je těžké říci, kdo dokázal těžit z pohybu o pouhých zhruba 20 pipsů. Pár se nadále pohybuje v blízkosti horní linie vzestupného kanálu, čímž si zachovává vyhlídky na korekci směrem vzhůru. Tato korekce trvá již měsíc. Není pochyb o tom, že se jedná o korekci; rychlý pohled na 4hodinový časový rámec to jasně dokazuje. Intradenní pohyby jsou slabé a střednědobé pohyby jsou pomalé.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na 13.–15. května 2024: prodej pod 1,0883 (21. SMA – 5/8 Murray)

14.05.2024 Euro se obchoduje na úrovni 1,0803 v rámci rostoucího trendového kanálu tvořícího se od 24. dubna, nad 21. SMA a nad 5/8 Murray. Můžeme tak pozorovat formování dvojitého vrcholu, který se potvrdí, pokud euro klesne pod 1,0803. Očekáváme technickou korekci, jelikož EUR/USD vykazuje známky vyčerpání a blíží se překoupeným úrovním.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 14. května. Libra zůstává v novém bočním kanálu.

14.05.2024 Včera se pár GBP/USD postupně posouval nahoru poté, co se odrazil od úrovně 1,2445, kterou lze považovat za spodní hranici nového bočního kanálu. Jak už jsme dříve zmínili, linie indikátoru Ichimoku jsou na flat trhu slabé, stejně jako současný pohyb páru GBP/USD. Ať se na to díváte jakkoli, obchody jsou teď velmi obtížné a působí někdy až neprakticky. Libra se obchoduje líně, nelogicky a teď ještě ve flatu.
img

Obchodní signály pro pár XAU/USD (ZLATO) na 13.–15. května 2024: prodávejte pod 2 353 USD nebo nakupujte nad 2 330 USD (21 SMA – 200 EMA)

14.05.2024 Zlato se obchoduje kolem úrovně 2 347,85 a po dosažení 21 SMA se odráží. V grafu H4 pozorujeme několik medvědích červených japonských svíček. Stalo se tak poté, co zlato dosáhlo úrovně Murray 6/8 na 2 375 USD a silně technicky korigovalo. Kov teď najde kvalitní podporu, pokud se konsoliduje nad cenou 2 330.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 10.–15. května 2024: nákup nad 62 500 USD (21. SMA – 4/8 Murray)

13.05.2024 Ve čtvrtek tato kryptoměna dosáhla minima 60 500, což je úroveň, která se shoduje s dnem vzestupného trendového kanálu, což nám poskytuje pozitivní výhled pro bitcoin, jelikož by mohl v nadcházejících dnech pokračovat v růstu a dosáhnout 5/8 Murray nacházející se na 65 650. Nakonec by mohl dosáhnout vrcholu vzestupného trendového kanálu na úrovni přibližně 67 500.
img

Obchodní signály pro ethereum (ETH/USD) na 10.–15. května 2024: nakupujte nad 2 960 USD (Murray -1/8 – 21 SMA)

13.05.2024 Ethereum se obchoduje kolem 3 031,38 USD a odráží se ode dna vzestupného trendového kanálu, který se formuje od 30. dubna. Výhled by mohl být pozitivní, pokud se ether v nadcházejících dnech konsoliduje nad psychologickou úrovní 3 000 USD.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 10.–13. května 2024: nákup nad 2 334 USD (21. SMA – odraz)

10.05.2024 Zlato se obchoduje na úrovni 2 352,9, tedy nad formací symetrického trojúhelníku, která byla prolomena, a se silným býčím trendem vzniklým po prolomení formace symetrického trojúhelníku. Včera jsme v naší analýze poznamenali, že se zlato několik dní po sobě ocitlo v silné konsolidaci.
Související klíčová slova: NFA | Vstup do dlouhé pozice | Býčí pohyb | Pravidelná Doji | Cenový kanál | Kryptokomunity | Hlava a ramena | ChatGPT | Kryptoměnový projekt | Cap | Výnosy dluhopisů | Dlouhé pozice | Celkový zisk | Lidské činnosti | Dukascopy | Formace dvojité dno | Války | Kurt vom Scheidt | Vývoj | Sell in May and go away | Program OANDA | Plán obchodování EUR/USD | Obchodní platformy | Údaje z USA | Pokračování klesajícího trendu | Poskytovatelé signálů | Pattern Hikkake | Sázkaři | Silná rezistence | Zveřejněné údaje | Jestřábí tlak | Uptrend na bitcoinu | Využití EA při tradingu | EUR | Ukončování se ztrátou | Oblasti supportu a rezistence | Trading Contest | Morning Star | Co je trendová čára | Oznámení výsledků | Brokeři | Úspěšný obchodník | Falešný průraz | Williams Gator | Nejlepší obchody | Behaviorální | Tři černé vrány | Výkyvy | Itálie | Rychlý obchod | Take Profit | Struktury trhu | Ondřej Janata | Texas | Support a resistance | Finanční aktiva | USD CAD | Obchod s výrazně pozitivním RRR | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Pip | Očekávání | Finix Capital | Korelace | Finanční injekce | Agresivní uptrend | Evropské centrální banky | Poměr risk vs. zisk | Ekonom Evropské centrální banky | Nejlepší trading | Volatilní | L.F. Investment | PMI v eurozóně | Zamyšlení | EUR USD | Klíčový údaj | AUD/NZD | Obchodování pomocí trendových čar | EUR/JPY | Rally na akciových indexech | Pokles k supportu | Příležitost k nákupu | Trading nastavení | Trh práce | Opcebinarni.com | Příležitost k prodeji | Pro investory | Obchodní signály pro BITCOIN | Investice | Britská centrální banka | DXY | MACD | Potenciál | Diverzifikace | Support | Saxo Trader | Náhled na trhy | Fundamenty | Podnikatelské aktivity | Edge | Zóny supportu | Visící muž | Přesnost | Pattern vigo | Pattern dvojitý vrchol | Příběh tradera | Jak číst grafy | ADP report | Růst amerického dolaru | Ifo | Nejlepší Price Action obchody | Webinář | Signál ke vstupu do obchodu | Obchodní pravidla | Prognózy | Britská libra | Intervence | Rozhodnutí o vstupu do obchodu | Obchodovat trend | Jaroslav Tupý | Profit Target (PT) | Býčí kanál | Experti | Fungování finančních trhů | Chování | Jak vypadá Gravestone Doji | Bitcoinového ETF | Stop-Loss | Býčí výhled | Evropské měny | Trojitý vrchol | Reverzní svíčkový pattern | 2B Pattern | Měnový pár GBP/USD | Čtyřhodinový graf | Výhled poptávky | Uvolňování měnové politiky | Obchodní mantra | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Kryptoměna Bitcoin | Fundamentální analýza pro začátečníky | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Gestaltismus | Sydney | Digitální aktiva | Bezpečný přístav | Vstup do trhu | Neckline | Obchodování pomocí Price Action | Cena bitcoinu | Současná cena | SOK | Konkurenti | COT report | Price Action | ETH | Chování trhu | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Zavírací ceny | Desetileté výnosy | MobileTrader | Milionáři | Rostoucí výnosy | Zavírací cena | Lagardeová | Průměrné mzdy | ActualizeAI | Průzkum | Výnos | MACD indikátor | Obchodní terminál | Supportní a rezistentní zóny | Kurzotvorné informace | Psychologické hladiny | Medvědí výhled | Měnový pár USD/JPY | Brent | IHNED | Asijské akcie | BreakEven | Retracementy | Medvědí Pin Bar | SMA | Vzdělávání | Příkazy bank a finančních institucí | Dosažení úspěchu | Axiory | Technický indikátor | Šéfové | ESG | Index DOW | Algoritmické obchodní systémy | Návratnost investic | Exchange | Investiční portfolio | Forexový trh | Tomáš Rozehnal | Základní pravidla | Investiční strategie | Styl obchodování | HIGH/LOW opce | Výsledky obchodování | Zasedání centrálních bank | Daytrading | MACD histogram | Podíl na zisku | Kontrakty | Strach | Způsob obchodování | Market moving | Nákupní příležitosti | Obchodníci dnes | Praxe | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Sentiment na trhu | JPY | Pozitivní zprávy | Metaverse | Binární opce rady | Investiční příležitost | Odhad HDP | Falešné signály | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Popularita nízkonákladových investic | Analyzovat trh | Ceny ETH | Regulovaný broker | Obchodní tipy | Peníze | Proražená cenová maxima | Úspěšný trader | Ukazatel | Výrobní sektor | Obrat trendu | Formace hlava a ramena | Klidné období | Psychický tlak | Reakce při výběru likvidity | Dosáhnout zisku | Obchodní nástroje | Coinmarketcap | Maximální riziko | Lukáš Voženílek | Doporučení k obchodování | Medvědí trh | Prognóza | MCADE | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Vstoupit do rozjetého vlaku | Saxo Bank | Long obchod | Forex strategie | Barel ropy | Americký Fed | Medvědí signál | Ropa WTI | AltAlgo | Index NASDAQ 100 | Fáze trhu | Moving Average Convergence Divergence (MACD) | Omega | Brexit | ZEW index | Ochota riskovat | Uptrend | Jedinečná služba | TOP 7 akcií | Obratové formace | Dosažení úspěchu na finančních trzích | Histogram | Pozornost investorů | Burzy | Americké ekonomiky | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Primární nabídky mincí | Analyzování | Býčí divergence | Broker | FedWatch | Proražení | Životopisná kniha | Backtesting | USD | Největší příležitosti | Velikost pozic | Šéf švýcarské centrální banky | Hledání vrcholů | Technická analýza | Kurz zlata | CFD kontrakty | Forex Funds | GBP/JPY | Dobré výsledky | Výrazné pohyby | Pozitivní signál | Signály oživení | Management | Tržní volatilita | Úroková sazba | Plány | Období pohybu do strany | Na burze | Určení trendu | Vygenerování obchodního signálu | Šok | Měnové války | Průměrná volatilita | Míra | Poslední obchod | Regulace | Bridgewater | Obrovské zisky | Exekuce | ISM pro sektor služeb | Čekající příkazy | Zkušení obchodníci | Pověst | Tržní trendy | Obchodní cíle | Swapy | Pokles inflace v USA | FXstreet.cz | Ruský prezident | P.A. | Automatické obchodní systémy | Zajímavé zisky | Omezení produkce OPEC | Zvýšení sazeb | GBP/USD | OANDA Labs Trader | Cenové úrovně | Dvojitý vrchol | Volatilita či likvidita | Dovednosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Obrovský potenciál | Výzkumy | Tržní reakce při výběru likvidity | Zprávy o trhu | Obchodování na finančních trzích | Kurz dolaru | Nikkei | Instagram | Pro tradery | Obrat pohybu | Stratégové | Commodity Channel Index | Kvalitní obchodní signál | Doji | Tržní reakce | CFD (Rozdílové smlouvy) | Obchodní signály pro ropu | Aktivity v USA | Býčí sentiment | Vybírání zisků | EUR/CZK | Krátká pozice | Thompson-Russo Securities | Zájem investorů | Válka na Ukrajině | Skalping | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Euforie | Boom | Akciové indexy | Finanční společnosti | Jestřábí postoj | Makrodata | Podmínky obchodování | Co je to Doji | Investoři | Obchodní deník | Portfolio | Myšlení | Co jsou klouzavé průměry | Falešné proražení | Nejistoty | Americký prezident | B/E | MetaQuotes | Negativní sentiment | Evropská měna | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Krátké (short) pozice | Primární nabídky | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Binární opce recenze | Index PPI | Jaroslav Brychta | Mezinárodní agentura pro energii | Jádrový index | Zisk | Bez rizika | Konzistentní zisky | Zpřísňování měnové politiky | Trend systém | Vyšší hodnoty | Volatility | DAX30 | Cenový růst | Údaje o průmyslové výrobě | Finanční instituce | Bank of England | Lepší výsledky | Cena Etherea | Vzorce chování | Zveřejnění zprávy | Dosažení atraktivního zisku | Roboti | WSJ | Prezident | Míra zisku | Zápis z posledního zasedání | Německý akciový index | Zprávy z Ruska | Commodity futures trading | Institucionální objednávky | Bankovnictví v České republice | Performance | Sestupný trend | AUD/JPY | Kurz jenu | Kč/EUR | Analýzy | Americký S&P 500 | Jednotné měny | Slevy | Přeprodaný trh | Investiční | Vývoj měnového páru | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | Mary Dalyová | Morningstar | IEA | Hlavní události | Patria | Fakey Pattern | Příležitost ke vstupu do trendu | Trojúhelník | Válka | Shooting Star | DAX 40 | Nabídka | Dlouhodobé pozice | CHF | Indikátory Gator | Obchodní přístup | Obchodní příležitost | Evropské ekonomiky | Denní obchodník | Americké HDP | Obchodní plán | HDP Německa | Top 7 akcií | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Dolarové páry | Spike | Zpráva | Posilování amerického dolaru | EUR/AUD | Hlavní kryptoměny | Loonie | Oblast rezistence | Tržní kapitalizace | Bitcoin | Strojové učení | Nvidia | Údaje ISM | Emoce | Zvýšení úrokové sazby | S&P | Oslabování dolaru | Vzdělání | Hrubý domácí produkt (HDP) | Jak vypadá Doji se čtyřmi cenami | Rok 2024 | Obchodování | Technický signál | Hypnoterapie | Digitalizace finančního sektoru | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | RoboMarkets | Medvědí kanál | GBP/CAD | Aktuální obchodní příležitosti | Psychologie trhu | JOLTS | Buy obchod | Nákupy dluhopisů | Analýzy více časových rámců | Oznámení | GBP | Zisk z dlouhé pozice | Korekční pohyb | Soukromé bankovnictví | Volodymyr Zelenskyj | Klesající klín | Obchodování odrazu | Obavy z konfliktu | Obchodní týden | Admiral Markets | ZEW | Ethical Selection | Trojúhelníkové formace | Centrální banky | XAU/USD | Forex Equinox | Knihy o psychologii | Kladivo (Hammer) | Beta | Nástroje technické analýzy | Historický vývoj | Výhled pro GBP/USD | Indikátor volatility | Hodně disciplíny | Evropské trhy | Guru | Zprávy | Oanda | Nadšení | Murray | Dolary | Breakoutové strategie | Tokeny | Růst inflace | Averze k riziku | CCI | Akciový analytik | Praha | Ceny ropy | Změny tržního sentimentu | Vytvoření reverzní svíčky | Evropské akcie | Ceny Bitcoinu | Nejdůležitější události | Silný růst | Rostoucí trendové čáry | Rezistence na support | Swingové pozice | NATO | Celkový trend | Cena ropy brent | CZ | Bitcoin halving | Vyhlídky | Firmy | Nerozhodnost | Tržní podmínky | ESMA | BTC (Bitcoin) | Medvědí divergence | Raphael Bostic | François Villeroy de Galhau | ETF trh | West Texas Intermediate | Technická situace | Obchodování na trzích | Intradenní obchodování | Nástroj | Výsledky | Klín | Expert Advisor (EA) | Poskytování obchodních signálů | Hedgeové fondy | Britský finanční regulátor | Technické patterny | Optimalizace Stochastic | Současný trend | Účastníci trhu | S/R hladiny | Minulá výkonnost | Swing strategie | Tlak medvědů | TIM | Komoditní měny | Fundamentální analýza | Zákon blízkosti | Silný dolar | Australský dolar | Skalping Forex | Retracement | Jednoduché tipy pro začátečníky | Projev Jeroma Powella | Expirace opce | Koruna | Cukr | Finanční služby | Výrazný pokles | Commodity Futures Trading Commission | Zákon o společném regionu | Zůstatek | Ripple (XRP) | Kupující | OPEC+ | Binární opce obchodování | Tvůrci trhu | Binární opce demo účet | Záměna | Pokračování směru trendu | Úloha obchodního systému | Objem | Propad | For Traders | Algoritmus obchodování | USD/CAD | Očekávání investorů | OANDA Global Corporation | Tomáš Vobořil | Telegram | Psychologické úrovně | Federální rezervní systém | Údaje | Klima | Obavy o snižování produkce | DAO | Forexoví obchodníci | Americká banka | Investice do kryptoměn | Přeprodání | Smart Money (demand zone) | Očekávání analytiků | Letní měsíce | Trendová čára | Dodatečný kapitál | Regulátor | Shortovat | Hlavní indexy | Barack Obama | Dlouhodobý výhled | Digitální zlato | Ask | Průmyslová výroba | Zlomový okamžik | Překoupené signály | Britské libry | Posílení amerického dolaru | Prodejní aktivity | Moje obchody | Jak správně nastavit vstupy | Průraz | COIN | SMA 200 | Graf | Index S&P 500 | Nákup libry | Instrument | Reakce trhu | CFDs | Masivní nákupy | Finanční regulace | Velkoobchodní tržby | Přehled Signálů | Grafy | První support | Cenová hladina | Ropa Brent | Posílení libry | Fibonacci retracement | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Přijetí | Terminál | Bossa.cz | Obchodovat CFD | Evropa | Změny na trhu | Jackson Hole | Obraty | Short | OPEC | Ekonomické události | Ukrajina | Stop Loss (SL) | Poptávka po bezpečných aktivech | Pár EUR/USD | Index výrobních cen | CAD/JPY | Vizualizace | Trendové indikátory | Eurodolar | Infinity FX | Hanging man (visící muž) | Disciplína | Zpráva o inflaci | Jaké jsou druhy Doji svíček | Oslabení amerického dolaru | Zveřejněná data | Americká centrální banka | Růst zlata | Inflace v eurozóně | Zpomalení inflace | Stavebnictví | EUR CHF | Makroekonomický vývoj | Index volatility | Velký zisk | SaxoTraderGO | Odrazy | Příznivé údaje | Technické analýzy | Obchodní dovednosti | Růst eura | Krátkodobé obchody | High | Rostoucí trend | Vydělat peníze | Vstupy | Neuspokojivé výsledky | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Financial Conduct Authority (FCA) | Makro data | GBPUSD | Druhy Doji svíček | Ztrátové obchody | CapXmaster | Indikace | Stříbro | Nejbližší support | USDCAD | Trendlines | Pivot Point | Klíčové události | Česká koruna | Kakao | Co bude | Přeprodané oblasti | Ziskové výsledky | Bank of Japan | Ripple (XRP/USD) | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | Jakub Hodan | Růstový potenciál | Risk Reward Ratio (RRR) | Foreign Exchange | Brokers | Býčí signál | Nial Fuller | Americké akcie | Profit Target | Británie | Měnový trh | BBC | Britská měna | Reálný účet | Týdenní výhled | MetaTrader | Růst amerického HDP | Divize | Volatilní výkyvy | Počasí | Drahý kov | Obchodní výsledky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Náhoda | Index cen výrobců | Evropská ekonomika | Las Vegas | Zvýšení úrokových sazeb | Zvýšená volatilita | Time-Frame | Zhodnocení kapitálu | Růst výnosů | Obchodníci s ropou | Obchodování se CFD | Změna trendu | Trh | BTC/USD (Bitcoin) | Obchodováním s virtuálními prostředky | Vydělávání peněz | Výrazný růst | Cena zlata (XAU/USD) | Příležitost ke vstupu | Vyplnění GAPU | Otočení trendu | Fed | Frustrace | Tržní šum | Korekce | Klesající trend | Upozornění | Pozornost | Ideální čas | Money management | Nákupní příležitost | Trojité dno | Downtrend | Sázení | AUD/CAD | Drawdown | Kasina | S&P 500 | USDT | Překoupeno | Eurozóna | Pohyb trhu | JDE | Technické indikátory | Forex menové páry | Posílení dolaru | Cenové změny | ANO | Začínající obchodník | Martin Malý | ProCent | EA při tradingu | Index výrobních cen (PPI) | Čína | Identifikovat trendy | Obchodní systém | GBP/NZD | Predikce ceny | Odrazy do trendu | Alligator | Standardní lot | OANDA Labs | Znalost | SNB | Prezident Joe Biden | Dobré obchodní signály | Microsoft | USD/CHF | Tržní korekce | Příležitosti | Otevření obchodu | Počítačové algoritmy | Oblasti Pivot Pointů | Začátečník | Nejistota | Patria Forex | Data z USA | Američtí investoři | Zákon uzavření | Commission | Pokles cen ropy | HDP v eurozóně | Outside Bar | Změny cen | Sell | Fundovaný účet | Správci aktiv | Makroekonomické údaje | Long pozice | Riziko na obchod | Kurz dolarů | Celkový sentiment | Zemní plyn | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Spojené království | Web3 | Prodej dolaru | Obchodování zlata | Short obchod | Předpovídání budoucího pohybu | Rizikovější aktiva | Instrukce | Krátké pozice (short) | Skalper | Oblast supportu | Makroekonomika | Nejnovější zpráva | Trendové linie | Vlajka | Objem obchodů | Range | CFTC | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | XRP | Invest | Zákonitosti trhu | ForexFactory.com | Centrální banka | Otevřené obchody | Očekávané výnosy | Andrew Bailey | Významné zprávy | Intraday | Jemenští povstalci | Řízení rizika | Tržní sentiment | Překoupenost | QE | Útok na Ukrajinu | Donald Trump | Uzavření obchodu se ziskem | Jádrová inflace | Patrik Urban | Makroekonomické ukazatele | Twitter | Dosáhnout úspěchu | Pravděpodobnost úspěchu | Karel Janeček | Centrum | Společnosti | Průrazové svíčky | Fundamentální faktory | Další růst | BAT | Výhled pro EUR/USD | Pivotní body | Opce | Hlavní měnové páry | ATR | Pokles dolaru | Partnerství | Úspěšný live trading | Více časových rámců | Podnikání | Bollinger Bands | Dluhové krize | CFD na ropu | Příkaz Stop | Raketový růst ceny | X-Trade | Velikost Take Profit | Nízká volatilita | Snižování produkce | Komodita | Demand | Krásný zisk | Bid | CZK | Podstata času v tradingu | Reuters | Boční trend | Krátkodobí obchodníci | Obchodníci | Česká republika | Blog | Podcast | Hamás | Bitcoin (BTC) | Ekonom | Příležitosti k prodeji | Scale out | Chevron | Škoda | Směnný kurz | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Pips | Kov | Výstupy | Rolování | Index nákupních manažerů | Luke Trades FX | Libra šterlinků | Předseda | Analytici | Gator a Aligator | Profesionálové | Gravestone Doji | Reakce ceny | T.U Markets | Povaha obchodování | Ripple | Nákup eura | CARA | Co je to Stochastic? | Nákup mědi | Market sentiment | Nákupní příkazy | Výhled eura | Situace | Traders | Možnost vzniku falešného průrazu | Elliott | Equity | Evropská unie | Cvičení | Využití EA | Kopírování obchodů | Příkaz | HDP v USA | Ekonomiky | PROP Trading | Guvernér | Turtle Trading | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Bělorusko | Rychlý růst | Online prostředí | Stagnace | Apple | Libra | Obchodní historie | Vytrvalost | Ztráty peněz | CFD | Velké množství obchodů | Propad britské libry | No touch opce | Inflace v květnu | SaxoBank | Kasino | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | Pokračování trendu | Cenové akce | Obchodní myšlenka | Analýza trhu | Kde obchodovat binární opce | Dnešní výsledky | Financovat | Investiční doporučení | Vybírat zisky | Pohyby na trhu | Ztráta | Finanční instrumenty | Aktuální cena | Prudký pokles cen | Klíčový level | Jednání ECB | Klesající trendové čáry | Fundovaný účet u FTMO | P2P | Obchodování s minimálním rizikem | Úroky | Indikátor Stochastic | Bullish Engulfing | Swingoví obchodníci | Cena | Překoupený trh | CFD akcie | Vlajkové formace | Zakreslení trendové čáry | Intradenní výhled | Výběr brokera | ING | Labs Trader | Bearish Engulfing | Money-Management | Akcie dnes | Halving | Vydělávat peníze na forexu | Vydělat na trendu | MetaTrader 4 | Jak vydělat na trendu | Aktivum | Izrael | Fond | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Klíčové oblasti | Přenos | Expertní výhledy | Americký dolar | Začínající trader | Stablecoin | Míra inflace v Německu | Patterny | Ceny | Euro vůči dolaru | Futures kontrakty | Prudký pokles | Jednoduché tipy | Technologie | Rostoucí klín | Break Even | MetaTrader 5 | Ekonomické údaje | Indikátor určující trend | Finální odhad | ČNB | Rizika | Časové pásmo | Překoupené zóny | Aligator | Pokles | Býčí pohlcení (Bullish engulfing) | Ochrana proti inflaci | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Snižování úrokových sazeb | Trading metody | E-mini | Colosseum | Výběr zisků | Kurzy | Euro | Snížení úrokových sazeb v USA | Počet žádostí o podporu | Výše úrokových sazeb | TOP 7 | CHF/JPY | Investiční portfolia | Take-Profit | Neuro-lingvistické programování | Potenciální zisk | Obchodovat podle institucionálních objednávek | Konsensus | Jednoduchý obchod | Poplatek | Uptrendová čára | Rabobank | ECB | Vývoj cen ropy | Obratové klíny | Makro | Index ISM | Tržní očekávání | Omezení produkce OPEC+ | Americká ekonomika | Strategie CCI + EMA | Odpor | Inkasovat zajímavé zisky | Reporting | Obchodník | Otevření sell | Swingové obchodování | Zpráva CoT | Sazby ECB | Tržby | Wolfgang Köhler | BoE Andrew Bailey | Max Wertheimer | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | Evropská centrální banka | Měkké komodity | Indikátor | Index cen | Technické vlastnosti | Supportní zóna | Slušné zisky | Broker OANDA | Pohyby směrem dolů | Společnost OpenAI | Daně | Dobré obchodní příležitosti | Close | Jak vypadá dlouhonohá Doji | CFD na indexy | Pivot | Velikost pozice | Kryptoměna | Dluhy | Pokles indexu | Brokerské společnosti | FXCM | Momentum | Dluhopisy | R Trader | Finanční prostředky | Investiční cíle | AUD/CHF | Prezident Vladimir Putin | Obchodní rozpětí | Zisky | SNY | Maloobchodní tržby | Obchodování s akciovými indexy | Vstup do pozice | FCA | Důležité finanční trhy | Mean reversion | Overtrading | Současné ceny | Konsenzus | Conference Board | Reálné obchodování | Oscilátor Williams Gator | Odborné kurzy | Pozitivní korelace | Růst ceny | Časová pásma | Obchodní pozice | Mayzus | Thomas Jordan | ISM | Nejlepší krypto | Přeprodané podmínky | Výnos desetiletých dluhopisů | Cenové formace | Stochastic EA | Odraz ceny od trendové čáry | Zboží dlouhodobé spotřeby | Elliott Wave | Odraz ceny | Manuál | Společná měna | Cena zlata | One touch opce | Pullback | Zvýšení ceny | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Breakout | Přeprodané zóny | RRR | Moskva | Růst cen | TOP 7 akcií v indexu | Zend Trade | Williams Percent Range | Drahé kovy | Saxo | Dodržovat pravidla | Vyšší sazby | Obchodovat na živém účtu | Vrcholy | Analytika | RSI | Měnová politika | Inflace zpomaluje | Obchodní instrumenty | Akcie Apple | Ethical Selection Investment Portfolio | Obchodujeme | PMI ve výrobě | Alokace | Býčí trh | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Dash | Poptávka | IFO index | Meme mince | Financování | Konec trendu | Metaverzum | Intraday trading | ECN | Slušný zisk | Financial Conduct Authority | Nakupovat zlato | Stres | Platforma MT4 | Prodávající | Rikša Doji | Konfluence | Analýza měnových párů | Překoupení | Rizikový sentiment | Psychologie | Peer-to-peer | Solana | USDJPY | Zprávy z USA | Inflační očekávání | Velké riziko | Investiční poradenství | Volatilní trh | Velikost obchodního kapitálu | Zasedání Bank of England | Stochastic oscillator | Line | Manuální obchodní systém | Capital | SSI | Pohled na trading | Opce binární | Investor | All-time high | Kalendář událostí | Průměrná mzda | DNO | Uzavření trhů | Obchodovat | Měnový pár EUR/GBP | MQL | Reporty | Poradenství | Korekční fáze | Tradingové fórum | MetaQuotes Software Corp. | Index výdajů | Hospodářský růst | Vydělávat peníze | Nové rekordy | Posílení eura | Medvědí pohlcení (Bearish engulfing) | Koncentrace | Supporty | Obchodní situace | Odhodlání | Rozdíly SMA a EMA | Kurt Koffka | WTI | Resistance | Otevřená pozice | Bod | Medvědi | Nadměrná důvěra | RBNZ | RRR (risk reward ratio) | Záhada | Spready | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Obchodování CFD | Klouzavý průměr | Hikkake | Americká měna | EMU | Ziskové obchodování | Vývoje ceny | Konkurence mezi Prop Trading firmami | Ziskovost | Payrolls | Sázet | Křížení klouzavých průměrů | Cena ropy | Obavy trhu | Schválení prvního bitcoinového ETF | Inflace | Problémy | UTC | Závěr roku | Liquid | Forexový obchodník | Marže | Vysoké zisky | ROCE | Falešný signál | Klesající trendová linie | Nejlepší kurzy | DAX | Polygon | HDP | Svatý grál | Váš trading | Vstup do obchodu | Metacade | Recenze | Alphabet | Struktura | Zkušenosti | Index PMI | Ekosystém | Příkazy bank | Metody NLP | Vzrušení | Signály | Omikron | Hanging man | Načasování | Ether | Lot | Ropa | Peněžní zásoba | Statistiky | Monetární politika | Intradenní trading | Dluhopisové trhy | Diverzifikovat | FX | Ben Bernanke | Global Markets | Kalendář ekonomických událostí | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Forexu | Jak funguje Stochastic | Martin Klass | Realizovat zisk | Škola tradingu | Pokles výnosů | Analýza EUR/USD | UST | Velstand Capital | Obchod s cennými papíry | Optimismus | Facebook | Rozhodování | Obchodování ropy | Růst dolaru | Cenový pattern | Live obchodování | Býčí vyhlídky | Oracle | Profit-Target | Medvědí scénář | Pravidla systému obchodování | Aave | MQL5.com | Makroekonomické faktory | Nastavení Take Profit | Dolar | Obchodování eura | Fibonacciho retracement | Zvýšená tržní volatilita | Známá společnost | Binární opce | Kukuřice | Pravidla obchodování strategie | Spekulanti | Trendový obchod | Měď | D1 grafy | Volatilní aktivum | Být trpělivý | ANZ | Fundamentální pozadí | AUD | Návrat ceny zpět do trendu | Byznys | Binance | Exchange Traded Funds | Expert Advisor | EuroStoxx50 | Obchodní bilance | Federální rezervní banky | Oscilátor RSI | Podhodnocený | Nárůst zisků | Mnoho ziskových obchodů | Pohyby ceny | Vysokofrekvenční obchodování | Jasný směr | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | Letní režim | Binární opce trader měsíce | Kypr | Nastavení Stop-Lossu | Forex asistent | Propracovaný Money-Management | Christine Lagarde | Index VIX | Index výdajů na osobní spotřebu | Japonský Nikkei | Zpomalení ceny | Výnosy státních dluhopisů | Technické korekce | Jednotná měna | Zpomalení růstu | Obchodovat na forexu | Obchod | Prodeje | Obchodní aktivita | Rezistentní pásmo | Pozice spekulantů | Downtrendová čára | Majors | Banka | Fibonacciho úrovně | Intermediate | Bollingerova pásma | Nižší ceny | Vítězství nad inflací | Obchodování reverzních patternů | Další posilování | EU | Cenové stability | Zasedání ECB | R WebTrader | Portfolia | Odhady PMI | Obchodované instrumenty | Expert | Úrovně rezistence | Zákon dobrého obrazu | Úroveň rezistence | Světové poptávky | Recese | Všechny fáze trhu | Hodnota indexu | Nejlepší Price Action | Poplatky za obchodování | Bank of Canada | Forex funds | Světoví správci aktiv | OMEGA FX | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Kdy se support mění | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Symetrický trojúhelník | Spekulace | Denní graf | Guvernér BoE | Expert Advisors | Růstový trend | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Nové kryptoměny | Nové obchodní příležitosti | Dlouhodobé vs. krátkodobé timeframy | Podstata času | Reklamy brokerů | Know-how | Soukromé bankovnictví v České republice | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Prudký propad | Price Action na forexu | Trader Jan | Transparentní | Pin Bar | Kurz eura | Pivot Pointy | Příklady obchodování | Oanda.com | Technická korekce | Hlavní trend | Executive MBA | Skalping Forex strategie | Americké indexy | Politická nejistota | Japonský jen | Nákupní tlak | Křížové měny | USDCHF | CySEC | Program OANDA Labs | Způsoby obchodování | Strategie CCI | Forex zprávy | STAR | Svíčkové formace | Světový hospodářský růst | Signál ke vstupu | Panika | Trading | Komunita | Výrazný pohyb | Blockchain | Kanadský dolar | Předpovědi | Směr trhu | Neobchodní aktivity | Mince | MATIC | Challenge | Investiční portfolia Saxo Bank | Růst BTC | Světové ekonomiky | Úspěšné obchody | Signály pro BITCOIN (BTC) | Benzín | Diskreční obchodní systémy | Inkasovat zisk | Channel | Trend | EUR/NZD | Dění na trhu | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Důležité informace | Vstoupit do obchodu | Oslabení | Kroky Fedu | Časový rámec | Obchodní pokyny | Low | Správa kapitálu | Míra inflace | Platforma | Týdenní pivot | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | Michala Moravcová | Soukromý sektor | MAN | Zlato (XAU/USD) | Stop Out | Vitali Butbaev | Jak obchodovat | Support mění na rezistenci | BTC | Indexy | Citi | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Pavel Kaiser | Odborníci | Miliarda | Zpřísnění měnové politiky | Bulloption | Výrobní PMI | Zakreslování trendových čar | Výrazný narůst zisků | NZD/JPY | Prvky technické analýzy | Průmysl | Bridgewater Associates | Úroveň supportu | Obchodní styly | Tempo růstu | Bankovnictví | Nejlepší rozhodnutí | Break-Even | Atraktivní zisky | Zpracovatelský průmysl | Růst Bitcoinů | Divergence | ETF | Axie Infinity | Politické události | Akciové trhy | Překoupené podmínky | Obchodování odrazu od trendové čáry | XTB.cz | Myšlenka | Forex trading | Úsilí | Snížení volatility | Údaje o nezaměstnanosti | Obchodní aktivity | Spojení | Cykly | Gestaltův zákon | Long | Rally | Bankovní rada | Klíčový support | Obchody na forexu | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | Fundamentální analýzy | Kotace | Prodejní tlak | Live trading | Zasedání centrální banky | Intuice | Výprodej | Indexy na Wall Street | Investiční kapitál | Jednoduchý klouzavý průměr | Staking | Bariéra | Obchodovat na základě technické analýzy | Indikátory | Obchodování s volatilními trhy | Pokles cen | Využití umělé inteligence | Obchodní příkazy | Algoritmus | Zkušený trader | Relative Strength Index (RSI) | Automatic Data Processing | Tempo růstu ekonomiky | Technologická společnost | Začít obchodovat | Vývoj měnového páru USD/CAD | Situace na EUR/USD | Indikátory Gator a Aligator | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Respektování trendové čáry | Finanční regulátor | Nový týden | Keltnerovy kanály | Inovace | Trustpilot | Nejlepší výsledky | RSI/PA (W1, D1) trend system | Obchodní rozhodnutí | Ole Hansen | NZD/USD | Pivoty | Riziko ztráty | Spravovaná řešení | Tipy pro začátečníky | Skalpové obchody | Saxo Bank CEO | | Pochybnosti | Oslabení zlata | Trendové strategie | Risk Reward Ratio | Členské země | Stratég | Trading.com | Signál k nákupu | Známky oživení | Pokračování poklesu | Majetek | Purple Trading | Zotavení | Sentiment | Order | L.F. Investment Limited | Short pozice | Princip obchodování | Nižší úrokové sazby | Analytický servis | Trendový kanál | Politika | Konkurence | Nálada na trhu | Commodity futures | Reakce trhu na zprávu | Riziková aktiva | Kapitalizace | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Reverzní svíčky | ERC-20 | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Signály přeprodanosti | Trend vyčerpaný | MAM | Pravidla hry | Poplatky | Úrovně supportu | Binární opce fórum | Velká Británie | Orion Wealth Management | Růst libry | Ziskový obchod | Makroekonomická data | Další vývoj | Sol | Vývoj trhu | Divoký volatilní trh | Denní volatilita | Japonský akciový index | Joe Biden | Indexy S&P | Obchodování na devizovém trhu | Obchodní přístupy | Býčí scénář | CAR | Technické katalyzátory | Společnost OANDA Global Corporation | Nálada | Geopolitická rizika | Nákup zlata | Nákupy | ForexFactory | Měnové páry | Měnové politiky | Vnímání | Martingale | Zákon kontinuity | Trend a jeho identifikace | Index volatility VIX | Forexové obchodování | Ekonomika | Zajímavé pohyby | Pohyb ceny | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Volatilní svíčka | Výrobní index PMI | Vyzkoušet si trading | Obchodování s cizími měnami | Autochartist Risk Calculator | Petr Mašláň | Sankce | Zhodnocení | AUD/USD | Ceny zlata | Výhled | Směr trendů | Velmi volatilní | Timeframe | Jan Kovalovský | Automatické obchodní strategie | Short sell pozice | Obchodní účet | Austan Goolsbee | Deriváty | Obchodování Doji | Ethereum | Akciový trh | Hry | Akciový index DAX | Argyle Group | Odpovědnost | Celkový směr trhu | Seminář | ONE | Trendové čáry | Scalping | Hledání vrcholů a dna | Předpovídání budoucího pohybu trhu | Finanční trhy | Směr tržního pohybu | Údaje o maloobchodních tržbách | Význam timeframů | Výsledek zasedání Fedu | Data o inflaci | X-Trade Brokers | Index DJIA | Prodejní signál | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Signály na ropě | Údaje o americké ekonomice | Ukrajinský prezident | Bílý dům | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | Financial Times | USD za barel | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Nákup bitcoinu | Spread | Skalpování | Average True Range | Vývoj měnového páru EUR/USD | Swing | Token MCADE | Binárních opce podvod | Binární opce grafy | Systémy denního obchodování | Krize | Presidents Institute | Použití trendových čar | Jak se obchoduje | Životní styl | Portál FXstreet.cz | Psychologie obchodování | Automatické obchodování | Nástroje a indikátory | Ekonomické zprávy | S&P 500 nebo Nasdaq | ETH/USD | Omezení produkce | AOS | G20 | CEO | Oslabení dolaru | Objednávky | NFT | Společnost OANDA Global | Pohyb Bitcoinu | xSocial | Dow Jones | Algoritmy | Prezidentské volby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Komodity | Dolarový index | Indikátor CCI | Korekční klíny | Sazby | Nerespektování rostoucí trendové čáry | Bezpečnost | Kartel OPEC+ | Cíle | Burza | Semináře | Intradenní obchodník | Ekonomický kalendář | SPX 500 | První odhad | Americká inflace | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Exponenciální klouzavý průměr | Jak obchodovat podle Doji svíček | Likvidita | Klouzavé průměry | Nabídka a poptávka | Binární opce signály | Žádosti o podporu | Jestřábí politika | Obchodování s CFD | Možnost realizovat zisk | Rozhovor | Dlouhá pozice | Plán obchodování | Transakce | Hodinový graf | Měny | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Philip Lane | Take-Profit pokyny | Zpráva COT | Trend klesající | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Zahedžovat | Energie | Důležité zprávy | Trade Brokers | Zpravodajství | Rolování kontraktů | Obchodníci na finančních trzích | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Úrokové sazby | Subjektivní činnost | Program QE | USDX | BTC/USD | Pozitivní výhled | Měna | Jasný signál | Příležitosti k nákupu | Intradenní pohyby | Break/Even | Katastrofy | Silný pokles | Pohled na trh | Ichimoku | Teroristický útok | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | EUR/CHF | Portfoliové obchodování | Hodnota bitcoinu | Patria Direct | Pravidla obchodování | Hladina rezistence | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | FTMO | W1 | Inside | FOMC | Algoritmické obchodování | Nový trend | Nákup dluhopisů | Statistika | Program OANDA Labs Trader | 100 SMA | MyForexFunds | Dna | Trade | Překoupené oblasti | Globální finanční trhy | Automatický obchodní systém | Binární obchodování diskuze | Aktuální volatilita | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Nákupní signál | Limitní příkaz | Systémy krátkodobého obchodování | Platformy | Rusko | Vysoké riziko | Poradce | Obchodní den | Makroekonomické události | Breakout systémy | Uzavření zisků | Signál | Výrazný zisk | Technický výhled | S/R zóny | Swing Trading | Flash news | Úspěšné osobnosti | ADP | Číst grafy | DAX 30 | Ropy | Rozdílové smlouvy | Malé zisky | Historie | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Více obchodů | Řízení rizik | Evening star (večerní hvězda) | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Výdaje | Možnost dalšího růstu | Změny trendu | Společnost | Obchodníci Price Action | Obchodní systémy | Časové rámce | Likvidní | European Securities and Markets Authority | Minutové binární opce | Šance | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Snížení úrokové sazby | Mezinárodní obchod | CAD/CHF | Obchodujte | Zvýšení volatility | Trvání uptrendu | BlackRock | Ruční trading | Negativní výhled | Potenciál zisku | Šéfka ECB | Volatilita trhů | Mark Carney | Non-Farm Payrolls | Kupci | Upozornění na rizika | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Členové VIP zóny | Umělé inteligence | Burze | Britské měny | Buy | Eura | Tisková konference | Prezident Federální rezervní banky | Ztráty | Obchodní nastavení | Obchodní signál | Poziční obchodní signály | Organizace | Technické vlastnosti Stochastic | Obilí | Gap | VIX | Růst | Obchodování EUR/USD | Otevření buy | Objem obchodování | Vyšší úroveň | Intradenní obchodníci | Ceny surovin | Exkluzivní informace | Výhled pro zlato | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Obratová formace 1-2-3 | Pohyby cen | Rusko a Ukrajina | Obratová formace | Pohyby na trzích | Propad ceny | Proti trendu | Executive MBA TRIUM | Zajištění | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | Příležitosti trendů | BOSSA | Snížení inflace | Podvědomí | Index | Wall Street Journal | Pipy | Cenový index | Token | Nejbližší rezistence | Jak vypadá Rikša Doji | Cenová akce | Průmyslová produkce | Kontrakty CFD | IGS | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | ČTK | Dealing Desk | Engulfing | Index amerického dolaru | Tengiz | Kryptozima | Etheru | Dvojité dno | Vzestupný trojúhelník | ADX indikátor | Býčí pohlcení | Fibonacci | Silný býčí trend | Stříbro (XAG/USD) | Výborné vyhlídky | Ondřej Hartman | Investování | Možný zisk | Skalping strategie | Odvětví | TickINSIDER | Obchodování v trendu | Bitcoin (BTC/USD) | Forex.cz | Obchodní rozhodování | Poziční tradeři | Sledování vlastních investičních cílů | Riziko poklesu cen | Target | Svíčkový pattern | Ethereum (ETH) | Dopad na sentiment | Medvědí formace | Důvody k nákupu | Autochartist | Doji svíčky | Nesoulad | Obchodování GBP/USD | Společnost AltSignals | Technické signály | Kryptoměnový trh | Binární opce zkušenosti | Trading příležitosti | Mzda | Býčí rally | AltSignals (ASI) | Obchodní záměr | Geopolitické události | Prohlášení | Společnost FTMO | Rezistentní zóny | Obchodování přímo z grafu | Silný býčí signál | Presale kryptoměny | Online sázení | Volatilita páru EUR/USD | Paper trading | Správa | Návratnost | Globální ekonomické aktivity | HotForex | Rezistence | Vzestupný trend | Základní pravidla systému obchodování | Možnost k obchodování | Key level | Nejlepší trading příležitosti | Růst bitcoinu | AI | Platný pattern | Supportní pásmo | Dlouhodobý růst | Události v eurozóně | Instrumenty | Korekční obchodníci | Pravidla obchodní strategie | Posílení | Price Action Trading | VIP zóna | Psychologický deník | Vlna poklesu | Dragonfly Doji | EURUSD | Formace Pin Bar | Flexibilní pravidla | Inside Bar | Denní obchodování | CAD | Béžová kniha | NFP | Vstup do trhu na close | BERSI 2.0 | Forex broker | Zisk z obchodu | Medvědí pohlcení | Analýza | Unie | Zhodnocení účtu | Analýza hlavních měnových párů | Reálné obchody | Technická analýza (TA) | Data ze Spojených států | Zasedání FOMC | Trpělivost | Struktura ceny | Ukončit obchod | Investovat | NFP report | Komoditní | Break/Even (B/E) | Zprávy o nezaměstnanosti | Cenový index výdajů | Sazby Fedu | Time frame | Signál do short | Akciový index S&P 500 | Mozek | Americký index | Technická analýza měnových párů | Pattern Doji | Poker | Supporty a rezistence | Další cenový růst | Americké centrální banky | Svět kryptoměn | Konfluence více faktorů | Využití marže | Analýza páru EUR/USD | Praktický příklad | Index DAX 40 | Úroveň volatility | Bloomberg | Otevřít obchodní účet | Ichimoku indikátor | Vliv na ceny | Poskytovatelé obchodních signálů | Analýza makroekonomických zpráv | První obchod | Metacade (MCADE) | Profit-Targety | Předpověď | Prodejní signál podle Doji | DJIA | Nerozhodnost trhu | Konec roku | Střednědobý výhled | Výkonnost | Bezpečná aktiva | Silná rally | Flat | Indigo | Asie | Snižování sazeb | Euro roste | Noční obchodování | Důležité zprávy z USA | Šťastné obchodování | Americké měny | CTA | Medvědí postoj | Predikce ceny bitcoinu | Přehled | Cena BTC | Intradenní obchody | Plyn | Vstupní signál | Dobrý trader | Hospodaření | Futures | Noví investoři | Normální volatilita | Jak obchodovat na forexu | Target Profit | Pokles ceny | Štěstí | Hlavní ekonom | Jak vypadá Doji | Princip proražení | Analytik | Krátkodobé dno | Zrychlení růstu | Obratový pattern | Úrokové sazby Fedu | Dezinflační proces | Pohyb zlata | HDP USA | Index Nikkei | Americká data | Průraz trhu | Teorie obchodování | Sektor služeb | Obchodní rezistentní pásmo | Korelace Bitcoinu | Podpora | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Index CPI | Opce jednoduše | Akciový index | Čtyř cenová Doji | Heiken Ashi | Obchodování GBP | Dlouhodobé konsolidace | My Forex Funds | Cenová maxima | Zlepšení | Úspěšný trading | XRP/USD | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Stochastic Expert Advisor | Zemědělství | Technický pohled | Příkaz stop-loss | Trading seminář | Riziko | OpenAI | Multitimeframe | Očekávání trhu | Short spekulace | Spotřebitelské ceny | Přidávání do pozice | TOP 7 akcií v indexu NASDAQ | Vybrat zisk | Average Directional Index (ADX) | Techničtí obchodníci | Kdy se support mění na rezistenci | Vyznačené rezistence | HFT | Slabé výsledky | Demand zone | Dlouhé pozice (long) | Cenové výkyvy | Scalper | Plný úvazek | Poziční obchodování | Oblasti rezistence | Trendová linie | AAA | Profesionální obchodník | Velké zisky | Silný pattern | Binární obchodování | Pattern Details | EU a USA | Průraz trendové čáry | Zastavení růstu | Slabý americký dolar | Německo | Terra Luna | CL | Poziční obchodníci | MT4 | Kartel OPEC | Indikace budoucího směru | Konec dolaru | Axiory Europe | Pravidla Money-Managementu | Býčí vlajka | Scaling In | Nakupovat | XTB | Vývoj ceny | Vice | Omezení profitability | Analýza fundamentálních událostí | Důvody pro posílení | Opačný trend | Forexové binární opce | Další pokles | Klesající trojúhelníky | Hladiny rezistence | Velmi silný pattern | CopyFX | Japonská centrální banka | Trendové obchodování | Zprávy a události | Aktuální tržní podmínky | Obálka | MAST | Překoupené úrovně | SPX | Zajímavý rozhovor | Reverzní patterny | Ranní hvězda | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Nová fáze | Prodej zlata | Ethereum (ETH/USD) | Dlouhonohá Doji | FXstreet | Retracementy (korekce) | Neschopnost trhu | Diskuzní fórum | Velcí hráči | Bezpečného útočiště | Jak určit trend | Cena aktiva | Video kurzy | Podnikatelská aktivita | Nejnovější zprávy | Prodejní swingové pozice | Pozice | Smart money | Obchodování online | Potenciál poklesu | COT | Wealth Management | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Obchodování trendů | Forex analýza | Budování dlouhodobé pozice | Obchody | Price Action obchody | Správné řízení rizika | Kde a jak profitovali tradeři | 24option | Obratové patterny | Krypto | Supportní úrovně | OANDA Global | Býčí pattern | EUR/GBP | Konfluenční oblasti | Skvělé obchodní příležitosti | Trade.com | Webináře | Výstup z obchodu | HDP ve Spojených státech | Pro FX Signal Alerts | Demo účet | Kazachstán | Etherea | Investing | Exkluzivní funkce | Medvědí potenciál | Oscilátory | Maxima dlouhodobé konsolidace | Ředění rizika | Evropské indexy | Svíčková formace | Tvorby zisku | Makroekonomický kalendář | Kryptoinvestiční | Vyznačené supporty | Sektor služeb v USA | Cena Ripplu | CEE | ETH/USD (Ethereum) | Redukce | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Pepa Zeman | Důležitý support | Podnikatelské aktivity v USA | Obchod potenciál zisku | Drahá ropa | Zákon podobnosti | Období krize | Pokles bitcoinu | West Texas Intermediate (WTI) | Pokles libry | Výsledek hlasování | Fair Value | Oblast vysoké likvidity | Biden | Budoucnost | Banky | Intervenovat | Bilance | Oscilátor | NASDAQ 100 | Jak vypadá Dragonfly Doji | WebTrader | Umělá inteligence | Jak trh reaguje | Letní období | Ray Dalio | Expirace | Linie neckline | XAG/USD | Žlutý kov | ADX | Dynamický support | Nižší volatilita | Aktuální kurz | Akcie | Produkce ropy | Doporučení | OHLC | Konkurence mezi Prop Trading | Pokles zlata | Inflace ve Velké Británii | Býčí potenciál | Průmyslový index Dow Jones | Obchodování jedním kliknutím | Vzdělávací materiály | Trader | Obchodní podmínky | Impulzy | Měnový pár | LeapRate | Cena dnes | Video | Výhledy | Celková inflace | Wall Street | Ziskové pozice | Obchodování páru EUR/USD | EMA | Throwback | Medvědí trend | Defenzivní Investiční portfolio | Raketový růst | Price Action strategie | Struktury ceny | Novinky | Kontrakt | Obchodní příležitosti | Harami | Doji nákupní signál | Risk Management | USA | Určení směru trendu | Evening Star | Aktuální situace | Russ Horn | Pozornost obchodníků | Trend je tvůj přítel | Prolomení trendové čáry | To nejdůležitější | Jak vydělat | Index Nikkei 225 | Zisk z dlouhé pozice (long) | Longovat | Philip Morris | Velmi rychlý obchod | Nasdaq | Buy obchody | PMI ve službách | Společnost OANDA | Cenový graf | Market Scanner | Signály pro BITCOIN | Indigo Patrimoine | MQL5 | MIC | Obchodování proti trendu | Cenový vývoj | Larry Williams | Různé obchodní styly | Výška spreadu | Propad indexu | Dow Jones 30 | Zveřejnění zpráv | Price Action formace | Sledovaný bitcoin | Stochastic | Práce | Dukascopy Europe | Akcie v daném indexu | FOREX | Údaje o inflaci | Obnovení růstu | Investovat peníze | Krátkodobý rostoucí trend | Pivot points | Fintokei | Ziskové cíle | Konsolidace ceny | Obchodování korekce | Čekající příkazy bank | Obchodní signály na ropě | Investment | Prodej eura | Trading jednoduše | Index DAX | VPS | Obchodování signálů | Medvědí fáze | Zprávy z Německa | Vstupovat více obchodními příkazy | Výraznější pokles | Spojené státy | Tři bílí vojáci | Začínající obchodníci | Společnost Fintokei | Terra | Vyšší časové rámce | Investing Capital | Obchodník s cennými papíry | Prodejní pozice | Graf EUR/USD | Narůst zisků | Jak profitovali tradeři | Mobilní obchodování | Velmi volatilní aktivum | Limitní objednávky | Spojené arabské emiráty | STP | Přístup k obchodování | Kryptoměny | Dlouhé (long) obchodní pozice | Management Fee | VIP zóna FXstreet.cz | Ekonomické aktivity | Programovací jazyk | Býčí trend | Živé semináře | Sell obchody | Rychlost | Výhled měnové politiky | Investiční společnosti | Mzdy | Úspěch | Signál do short pozice | Paralýza | Objem klesá | Jerome Powell | AltSignals | Směnný kurz dolaru | Volby | Pennant | Ukazatele | Moving Average | Obchodování CFDs | Saxo Bank v Praze | Umění | Vladimir Putin | Online broker | Bill Williams | Parametry indikátorů | Nonfarm Payrolls | Řešení inflace | Délka obchodní historie | Prolomení oblasti | Měnové páry na forexu | Index relativní síly | Backtestování | Binární opce podvod | Zlato | Krátkodobý výhled | Stoupající trend | NZD | Vliv na obchodní rozhodování | USD/JPY | Přeprodáno | Skalpový obchod | Měnové podmínky | Fáze růstu | Colosseum.cz | Spravovaná portfolia | Veřejně nedostupné informace | Uzavření obchodování | Vyšší cenová maxima | Sentiment trhu | NLP | Trading analýza | Indikátor Alligator | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Významné události | Obchodování binárních opcí | Inflace v USA | Aktivita obchodníků | USD graf | Sportovní události | Pohyb dolaru | Placené systémy | Ekonomika Evropské unie | Obchodování na forexu | Longové příležitosti | Obchodní styl | Obchodování s trendem | Vysoká rizika | Akumulace | Kryptoměnová platforma | Nejlepší svíčkové formace | Index spotřebitelských cen | Tým FXstreet.cz
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Obchodní řetězce
Obchodní sankce
Obchodní sdružení
Obchodní seance
Obchodní session
Obchodní schodek
Obchodní schodek Spojených států
Obchodní schodek USA
Obchodní schopnosti
Obchodní signál

Následující klíčová slova

Obchodní signály na ropě
Obchodní signály pro BITCOIN
Obchodní signály pro ropu
Obchodní situace
Obchodní skupina
Obchodní skupina Adani
Obchodní služby
Obchodní smlouvy
Obchodní software
Obchodní společnosti
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
CapXmaster
NORD FX
IronFX
reklama
CapXmaster
Potvrďte prosím... Zavřít