Pátek 09. červen 2023 10:54
reklama
The Trading Pit
reklama
Swissquote Bank
reklama
ActivTrades banner
reklama
Purple - Panelova diskuze

Klíčová slova - JP Morgan Chase

img

Bankovní krize v USA ještě neskončila

03.05.2023 Kvůli obavám z bankovní krize zakončil americký akciový trh úterní obchodování prudkým poklesem. Ještě nedávno obchodníci obavy ignorovali. Předpokládali, že regulační úřady krizi zmírní. Začátkem týdne Wall Street ožila, když JP Morgan Chase převzala First Republic Bank. V pondělí ale po pádu First Republic Bank akcie několika regionálních věřitelů klesly a vyvolaly nové obavy o finanční stabilitu. Jelikož Fed na svém dnešním zasedání nejspíš zvýší úrokové sazby, krize v blízké době poleví jen sotva.
img

Zlato v důsledku krize překonalo hranici 2000 dolarů. Srazit ho může rozhodnutí FEDu i odkup Credit Suisse

21.03.2023 V pondělí se cena zlata přehoupla přes magických 2 000 dolarů za unci. Stojí za tím hrozba finanční krize vyvolaná krachem tří amerických bank včetně Sillicon Valley s kapitalizací přes 200 miliard dolarů i nejistá situace druhé největší švýcarské banky Credit Suisse. Tváří v tvář hrozící krizi a nejistotě se investoři po celém světě začali uchylovat právě k bezpečné investici v podobě zlata. Jeho hodnota by nicméně mohla v dohledné době zase klesnout – roli v tom může hrát jak avizovaný odkup Credit Suisse konkurenční společností UBS, tak skutečnost, že bude americká centrální banka pokračovat v navyšování úrokových sazeb.
img

Uklidnění v bankovnictví přineslo na Wall Street nárůst

17.03.2023 JP Morgan Chase a Morgan Stanley oznámily, že jsou připravené vložit až 30 mld. USD do pokladny First Republic Bank, za účelem její stabilizace. First Republic Bank tak včera narostla o 10,3 %, za posledních pět obchodních dní došlo však k jejímu poklesu o 64,2 %. Pozitivní nálada se rozlila i do dalších regionálních bank. Například Western Alliance narostla dokonce o 14,3 %. Index regionálních bank poskočil o 3,3 %.
img

V USA padla další banka, česká koruna ale přesto sílí. Ze tří klíčových důvodů

13.03.2023 Česká koruna dnes ráno zpevnila pod úroveň 22 korun za jeden americký dolar. Ocitla se tak ne své nejsilnější úrovni vůči americké měně od začátku tohoto měsíce. Svojí dnešní úrovní vůči dolaru však překonává také většinu úrovní kursu, na kterých se obchodovala v průběhu měsíce února.
C:\fakepath\jpm-13032023-12-zm.png

Akcie: Pullback a další pokles na JP Morgan Chase & Co (JPM)?

13.03.2023 Cena akcie JP Morgan Chase & Co (JPM) se na 1hodinovém grafu v rámci korekce předchozího poklesu postupně vrací zpět směrem k již dříve prolomené oblasti supportu (nyní rezistence) kolem hladiny 137,50 USD, která koresponduje s úrovní 61,8 % Fibonacciho retracementu a také s již dříve prolomenou rostoucí trendovou linií. Aktuálně pod vyznačenou oblastí dochází k otestování úrovně 38,2 % Fibonacciho retracementu. Dočkáme se posílení do této zmíněné oblasti (pullback) a následného odražení zpět k nižším úrovním? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
img

Pád Silicon Valley Bank by neměl fatálně poškodit české banky, jejichž akcie se dnes propadly v důsledku situace kolem právě Silicon Valley Bank

10.03.2023 Americké úřady dnes převzaly kontrolu nad šestnáctou největší bankou USA, Silicon Valley Bank. Srovnatelně velká a významná finanční instituce v USA padla naposledy během vrcholné fáze finanční krize roku 2008.
img

Svět se bojí bankovní paniky v USA, kolem ústavu Silicon Valley Bank. Klesají i bankovní tituly pražské burzy

10.03.2023 Bankovní tituly dnes stahují dolů pražskou burzu. Akcie Erste Bank klesají o víc než tři procenta, Komerční banka ztrácí více než procento a Moneta zhruba půl procenta. Propad tuzemských bankovních titulů dokládá, že ani banky v ČR nejsou imunní vůči bankovní tísni, v některých případech až panice, která je patrná zvláště v USA. Tam musí nečekaně svůj kapitál nouzově navyšovat Silicon Valley Bank, tedy ústav zaměřený na obsluhu a financování startupových projektů.
img

Hlavní zámořské indexy včera ztrácely

10.03.2023 Včera hlavní zámořské indexy ztrácely. Konkrétně S&P 500 -1,8 %, Dow Jones -1,7 % a Nasdaq -2,1 %. Ani jeden ze sektorů v USA neuzavřel obchodní seanci v pozitivních hodnotách. Nejméně se dařilo financím s -4,2 %. Velké banky Bank of Americe, JP Morgan Chase a Wells Fargo ztratily včera přes 5 %, podobně jako investiční skupina Blacskstone (-7,1 %). Špatně na tom byly i materiály (-2,5 %) a komunikace (-2,2 %). Naopak se dařilo akciím společnosti General Electric, která na investorské konferenci potvrdila celoroční výhled skupiny a akcentovala zvyšování marže v letecké divizi (GE +5,3 %).
C:\fakepath\Izrael.jpg

V Izraeli sílí kritika vlády za snahu oslabit soudní moc, šekel prudce klesl

23.02.2023 Bývalý guvernér izraelské centrální banky Jacob Frenkel se přidal ke kritikům vlády za její snahu oslabit v zemi soudní moc. Kroky vlády z posledních týdnů přispěly k propadu kurzu šekelu, který za měsíc ztratil vůči dolaru asi deset procent hodnoty. Média spekulují, že nynější guvernér centrální banky chystá mimořádnou schůzku, která se bude zabývat možnostmi stabilizace izraelské ekonomiky.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 23. listopadu 2022

23.11.2022 Zatímco se trh topí ve ztrátách a čím dál víc investorů si je téměř jisto propadem na přibližně 10 000 USD, získala včera největší banka ve Spojených státech JP Morgan Chase licenci Amerického patentového a zámkového úřadu (USPTO) na digitální peněženku své značky – Crypto Wallet Trademark. Novou značku bude banka moci využívat pro služby související s kryptoměnami, finančními transakcemi a digitálními aktivy. JP Morgan si zaregistrovala ochrannou známku pro digitální peněženku a související služby zpracování kryptoměn.
img

Akcie týdne - JP Morgan Chase (20.10.2022)

20.10.2022 Společnost JP Morgan Chase v pátek oznámila výsledky, které překonaly odhady analytiků a pomohly dočasně uklidnit náladu investorů, kteří se obávají o zdraví americké ekonomiky, jejímž lakmusovým papírkem je bankovní sektor. Překvapivě dobré výsledky největší americké banky z hlediska držených aktiv byly ovlivněny zvýšením úrokových sazeb, které pomohlo generovat vyšší úrokové výnosy.
img

Rusko zbankrotuje během necelých 24 hodin, poprvé od roku 1918. Kdo ale bankrot vyhlásí?

26.06.2022 Hodina ruského bankrotu nadchází. Odbije v pondělí brzy ráno středoevropského času. Tento bankrot však bude jiný. I proto je otázkou, kdo jej vlastně oficiálně vyhlásí.
img

Bitcoin je nyní cennější než ruský rubl

02.03.2022 Bitcoin předstihl ruský rubl po sérii geopolitických událostí poznamenaných velkým zotavením cen a velkým krachem ruské fiat měny.
img

Brusel dnes řekne, jak chce uznávat jádro a plyn coby udržitelné zdroje. Návrh, jenž je extrémně důležitý pro Česko, ostře kritizují Zelení i Wall Street

02.02.2022 Evropská komise dnes v Bruselu představí svůj tolik diskutovaný návrh, který by měl investice do některých plynových a jaderných energetických zdrojů uznat jako udržitelné. Návrh, který země Evropské unie nebývale rozděluje, pak budou posuzovat jednotlivé národní vlády a Evropský parlament. Problémy s ním má i Česko. Na jedné straně vítá, že návrh otevírá cestu k využití plynových a jaderných kapacit, na straně druhá vnímá, že je lze využít za přísných, ba až nerealisticky omezujících podmínek.
C:\fakepath\akcie-21012022.png

Kupte si podíl v 500 největších amerických společnostech

21.01.2022 Index S&P 500, který ukazuje výkonnost 500 největších amerických společností, zná určitě každý, je jedním z nejsledovanějších indexů na celém světě a slouží jako barometr výkonnosti amerického akciového trhu. Jak ale do indexu S&P 500 investovat?
C:\fakepath\investice-14062021-1.jpg

Jak je možné investovat 10 000 USD?

14.06.2021 Abychom našli správnou odpověď na otázky jak a kam investovat 10 000 USD, měli bychom vzít v úvahu několik věcí. Nejprve cíle a období investic. Pokud je období poměrně krátké, pak je možné riskovat a zvážit agresivní metody investování. Pokud potřebuje člověk peníze, které chcete investovat, použít za pár měsíců nebo spíše roků, může si vybrat možnost jejich investování do akcií, které mohou během let přinést zisk. Proto jsou investiční horizonty velmi důležitým parametrem.
C:\fakepath\top-11062021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.06.2021 1) Asijské akciové trhy dnes vesměs nesdílely optimismus, který o den dříve přinesl nejsledovanějšímu americkému indexu S&P 500 nový rekord. Investoři nyní posuzují, zdali meziroční růst amerických spotřebitelských cen o 5 %, který překonal očekávání analytiků, znamená jen přechodný výkyv směrem vzhůru a zdali na něj americká centrální banka (Fed) zareaguje zvýšením úrokových sazeb. Mimo níže uvedené indexy stojí za pozornost také dnešní výsledek indického indexu BSE Sensex, který rovněž dosáhl své rekordní hodnoty.
C:\fakepath\ceska-koruna-euro.jpg

Koruna zpevnila pod 25,30 Kč/EUR, je nejsilnější od loňského 5. března

11.06.2021 Česká měna dál posiluje. Dnes dopoledne zpevnila proti čtvrtečnímu závěru o sedm haléřů na 25,29 Kč/EUR, což je nejsilnější úroveň od loňského 5. března. Tehdy se v Česku pátým dnem šířila epidemie koronaviru. Vyplývá to z údajů na webu Patria Online. K prolomení psychologické hranice 25,30 Kč/EUR přispěla podle ekonoma Lukáše Kovandy z Národní ekonomické rady vlády analýza největší americké banky JP Morgan Chase, která korunu doporučuje k nákupu. Sílící koruna zlevňuje Čechům elektroniku a třeba také dovolenou, připomněl. K dolaru dnes od rána koruna zpevnila o pět haléřů na 20,79 Kč/USD.
img

Největší americká banka sází na českou korunu, ta zpevňuje na nejsilnější úroveň od propuknutí pandemie. V Turecku Čechům pivo díky sílící koruně zlevnilo z 50 na 35 korun

11.06.2021 Koruna od začátku dubna zpevnila vůči euru o zhruba tři procenta, z kursu 26,11 na včerejší svoji nejsilnější úroveň 25,34. Největší americká banka, JP Morgan Chase, přitom věří v další solidní výkonnost české měny. Ve své dnes zveřejněné analýze doporučuje korunu „nadvážit“, což znamená, že česká měna by v portfoliu měla zaujímat významnější postavení, než je běžné. Jedná se de facto o doporučení k nákupu.
C:\fakepath\top-11052021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.05.2021 1) Obchodování na asijských akciových trzích dnes skončilo smíšeně, většina hlavních benchmarků ale uzavřela v červených číslech. Hlubokou ztrátu zaznamenaly akcie v Japonsku, v Jižní Koreji se zase nevydařil burzovní debut společnosti SK IE Technology.
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Čínský jüan | Obchodní strategie | Čína | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Inflace | OECD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Koruna | Ruský rubl | Obchodní deník | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Apple | Analytik | Pimco | Take-Profit | Česká koruna | Býčí trh | ETF | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Export | Akciové trhy | USD/CZK | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Měnový trh | Objemy obchodů | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Broker | Buy and hold | CFD | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Channel | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | Fed | Finanční trhy | Globální fondy | Futures | G7 | Hedge | High | IPO | ISIN | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Korekce | Kurz | Long | Long pozice | Low | MIFID | MT4 | Margin | Marže | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | Obchodník | Portfolio | Pozice | Pákový efekt | Rally | Rezistence | Riziko | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Spread | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop-Loss | Support | Ticker | Tištění peněz | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Regulátor | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Indexy | Úroková sazba | Filipínské peso | Investoři | Exchange Traded Funds | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Babypips | Ekonom | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Mezibankovní trh | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Dluhopisové trhy | Sázka | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Emoce | Contract for Difference | IEA | Credit Suisse | ČSOB | Jak obchodovat | Obchodovat | Deutsche Bank | Regulace | Financování | Investovat | LYNX | BTC | Lukáš Kovanda | Burzy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Komunita | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Volatilní | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Americká centrální banka | Analýzy | Atlantik | Banka | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CISCO | CZK | České koruny | Do čeho investovat | Dolar | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | Eura | Exchange | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | Hodnota zlata | HSBC | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční portfolio | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování peněz | Jak investovat | Jak investovat peníze | Jedno euro | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Koruna posiluje | Management | Nákup akcií | Nové trhy | Obchodování s CFD | Pasivní příjem | Patria Online | Pivot | Portfolia | Pro investory | Převodník měn | Reuters | Ropy | Rubl | Řízení rizika | Signály | Státní dluhopisy | Stoxx | SWIFT | Švýcarská banka | Švýcarské banky | Trh | Webináře | Zlataky.cz | Země EU | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | ZEW | Buffett | Komise pro cenné papíry | Buy | Elon Musk | Hold | Indie | Ministerstvo financí | ROCE | Itálie | Finanční společnosti | Tržby | Komise | Contract | Pokles kapitálu | Mezinárodní banky | Burze | Dividendové akcie | Institut ZEW | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | Guvernér centrální banky | Investing.com | Technický výhled | Finanční systém | Podnikání | Erste Bank | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Yahoo Finance | Energie | Kč/EUR | Kč/USD | Bankovnictví | Swapy | Posilování koruny | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru | Standard & Poor's | Akcie bank | Xetra | Akcie evropských bank | Velké banky | Velikosti pozic | S&P Global | Miliardy dolarů | Nervozita | Akcie v Japonsku | Walmart | Propad | Kryptoměny | TradingView | S&P | Guvernér | Ztráty | Bezpečné útočiště | Nejistota | Erste | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Indikátor Stochastic | Akcionáři | Digitální měny | Ripple | Litecoin | Ethereum | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Globální krize | Poplatky | Exxon | Chevron | Konsensus | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | General Electric | Bankovní domy | Bankovní krize | Krize | Velké zisky | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Akcie Bank of America | Příjmy | Alphabet | xStation | ČTK | Sillicon Valley | Zasedání americké centrální banky | Hlavní ekonom | Švédsko | Očekávání | Fondy rizikového kapitálu | Akcie velkých bank | Akcie českých bank | Silicon Valley Bank | Akciové společnosti | Americký akciový trh | Investování do kryptoměn | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Akcie z portfolia | MiFID II | XRP | Crypto | RoboMarkets | Krypto aktiva | Obchodování Futures | Podnikání na kapitálovém trhu | Trhy dnes | Jamie Dimon | Krypto | Bitcoiny | Růstové akcie | Slabší koruna | OPEC+ | Asijské akciové trhy | Akcie společnosti | Objem obchodování | Výplata dividend | Šéf Fedu | Graf indexu | Nové peníze | Úrokový výnos | Reakce trhu | Růst úrokových sazeb | Jiné měny | Nezávislost centrální banky | Evropská komise | Refinitiv | Odhady analytiků | Volatilita na trzích | Obchodovat s akciemi | Burzovní debut | Zvýšení sazeb | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Bitcoin a další kryptoměny | Boris Johnson | Britský premiér | Recese v USA | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Nové akcie | Akcie týdne | Denní graf | Očekávání trhu | Vlastní akcie | Výše dividendy | Poptávka po ropě | Pravidla strategie | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | UCITS | Jakub Petruška | Přístup k investování | iShares | ESG | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Cena akcie | Obchodujte | Trinity Bank | TikTok | Manažer Hedge Fondu | Americké automobilky | Automobilky | Obchodní model | Investiční skupina | Sílící koruna | Trinity | Objem | Myšlenka | UCITS ETF | Šéf Fedu Jerome Powell | Firma | Tesla Elon Musk | Pfizer | Růst cen | Studie | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Skupina OPEC+ | Ukrajina | Clearstream | Amazon | Citadel | Úrok | Miliardy | Přeshraniční platby | Průzkumy | Rozdělení zisku | Překoupené podmínky | Dlužníci | Bankovní tituly | Financovat | SMA | PLN | Na burze | General Motors | Koruna dnes | Zdražování | Sociální sítě | Problémy | Nejistoty | Plyn | Nálada | Kontrakty | Koruna zpevnila | Prohlášení | Yahoo | Moskva | AbbVie | Míra | Úroky | Měnové politiky | Hypotéky | Premiér Boris Johnson | Investujte | Americké centrální banky | Regulátoři | Ředitelka | Europoslanci | Biotechnologické společnosti | MasterCard | Tým RoboMarkets | Americké vlády | Ztráta | NERV | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Růst poptávky | Klesající trend | Návratnost | Washington | Ministr zahraničí | Hodnota společnosti | Budoucnost | Poradenství | Vliv na investice | Nový rekord | Americké ministerstvo financí | Zpevňování koruny | Koruna sílí | Americké ministerstvo | Ceny energií | Vyplácení dividend | Krach | Komunikace | Prezident | Google | Trhy | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | American Express | Jüan | Pokles | Situace | České měny | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | FIAT | Úsilí | Akcie Alphabet | Obchody | Platit daně | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Rekordní hodnoty | SEC | Americké ekonomiky | Americké banky | Zdražování ropy | Růst sazeb | COVID-19 | Největší švýcarské banky | České banky | Jižní Korea | Vývoj | Šok | Výkyvy | WP | Profitovat | S&P 500 futures | Brusel | Opatření americké centrální banky | Propad koruny | Spotřebitelé | Historie | Globální problém | Další pokles | Valné hromady | Komerční banky | Páka | Riziko dalšího poklesu | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Evropský parlament | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Izrael | Guvernér izraelské centrální banky | Amir Jaron | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Poradce | Skupina OPEC | Velké americké banky | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Splátky dluhů | WMT | Procter & Gamble | Chuť riskovat | Tlak medvědů | Posílení | Swingové minimum | Joe Biden | Očekávané výsledky | 3M | Americká centrální banka (Fed) | Dividendové ETF | Vývoz | ONE | CL | Investovat peníze | JDE | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Průraz | Prominentní jména | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Výplata | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Správy kapitálu | Banka JP Morgan | Vlna koronaviru | Medtronic | Ukrajinská vláda | MAM | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Silicon Valley | Ocenění | Ceny | Kolaps | Verizon Communications | Trendová strategie | Technologické společnosti | Společnost XTB | Porušení pravidel | Konkurenční společnosti | Důvěra | Lepší výsledky | Podhodnocené akcie | Čas na nákup | Upozornění na rizika | Vládní koalice | The Times of Israel | Počet akcií | Coca-Cola | Dění v USA | Peso | Inspirace | Zdanění | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Banky v ČR | Investiční prostředí | Biden | Digitální euro | Významné riziko | Množství peněz | Způsob investování | Nařízení | JPM | Moneta | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | Cenné papíry a burzy | Růst ceny | Vývoj akcie | Express | Obchodování na asijských akciových trzích | Nákup bitcoinu | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Trendové linie | Nový kapitál | Zámořské indexy | xStation 5 | Výnosy z investic | SK IE Technology | Větší korekce | Zvýšené riziko | Největší americká banka | BSE Sensex | Plány | Cíle | Příležitosti | Navýšení kapitálu | Spojené arabské emiráty | Služby související s kryptoměnami | Načasování | Úrokové výnosy | Chování | Společnosti | Opatření | The Times | Marika Čupa | Parametry obchodu | 100 SMA | BNP | Minulá výkonnost | ESG investování | Vysoké ceny | Pravidla hry | Euroclear | Izraelská centrální banka | Meta | Vanguard | Meta Platforms | Společnost | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Celoroční výhled | Regulační úřady | TIM | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Zprávy z krypto | Zprávy z krypto průmyslu | | Technická rezistence | Závazky vůči věřitelům | Miliardy USD | Hry | ETF ESD | ESD.FR | ETF ESD.FR | Large-cap společnosti | Large-cap | ETF od BNP Paribas | S&P 500 UCITS ESD | Graf fondu ESD.FR | BNP Paribas Easy S&P 500 UCITS ESD | Jak obchodovat index S&P 500 | Vanguard S&P 500 | Vanguard S&P 500 ETF | S&P 500 ETF | Instituce | Rusko dnes | Banka Credit Suisse | Sankce | Západní sankce | Uvalení sankcí | Ochranné známky | Vysoké ceny energií | Ruský bankrot | Technický výhled trhu | Oblasti supportu | AllianceBernstein | Přijetí | Marketingová komunikace | Kapitálová pozice | Rizikový faktor | Akcie banky | List The Times | Pozitivní nálada | Právní poradce | Zmírnění inflace | CZ | Sentiment na Wall Street | Sektor financí | USD/ILS | Vývoj měnového páru USD/ILS | Šekel | Jacob Frenkel | Soudní moc | Média | Stabilizace izraelské ekonomiky | Revize právního řádu | Eli Kohen | Rostoucí obavy | Pád Silicon Valley Bank | Signature Bank | JP Morgan Chase & Co (JPM) | JP Morgan Chase & Co | Cena akcie JP Morgan Chase | Akcie JP Morgan Chase | Akcie JP Morgan Chase & Co (JPM) | Akcie JP Morgan Chase & Co | Vývoj akcie JPM | Akcie JPM | Vklady | First Republic | Western Alliance Bancorp | Western Alliance | PacWest Bancorp | PacWest | Bancorp | Banka First Republic | Problémy v bankovním sektoru | First Republic Bank | Krize v USA
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

JPM India A Acc USD
JP Morgan
JPMorgan
J.P. Morgan
J.P.Morgan
JPMorgan Asset Manageement
JP Morgan Asset Management
JPMorgan Asset Management
J.P. Morgan Asset Management
JPMorgan Funds

Následující klíčová slova

JPMorgan Chase
J P Morgan Chase & Co
JP Morgan Chase & Co
JPMorgan Chase & Co
JPMorgan Chase & Co.
JP Morgan Chase & Co (JPM)
JPMorgan Chase & Co (JPM.US)
JPMorgan (JPM.US)
J.P. Morgan Private Bank
JP Morgan Securities
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
The Trading Pit
Potvrďte prosím... Zavřít