Středa 09. července 2025 16:11
reklama
Fintokei 10 000 000 Kč
reklama
Fintokei Payouty
reklama
RebelsFunding NEW
reklama
RebelsFunding NEW

Signál k prodeji

img

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 9. července? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

09.07.2025 Analýza vývoje obchodování v úterý1H graf měnového páru EUR/USD V úterý měnový pár EUR/USD pokračoval v mírném poklesu...
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 8. července? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

08.07.2025 V pondělí se pár GBP/USD zřetelně obchodoval do strany. V hodinovém časovém rámci došlo ke konsolidaci pod linií rostoucího trendu, ale podle našeho názoru to neotevírá žádné nové vyhlídky pro americký dolar. Aby dolar posílil, bylo by zapotřebí úplné změny v politickém směřování Donalda Trumpa. Ale o jaké změně směru se dá vůbec mluvit, když Spojené státy uzavřely obchodní dohody pouze se 3 ze 75 zemí, které jsou na Trumpově "černé listině"? Sám prezident si uvědomuje, že jeho plán selhal, a proto prodloužil "ochrannou lhůtu" do 1. srpna, přičemž zároveň zvýšil cla na Japonsko a Jižní Koreu. Domníváme se, že neexistuje žádný náznak deeskalace obchodní války. Trump ví, že původní úrovně cel by mohly mít negativní dopad na americkou ekonomiku, ale buď nemůže, nebo nechce ustoupit. Obchodní partneři USA si uvědomují, že tato cla nejsou ani v Trumpově vlastním zájmu, a proto s přijetím ultimát ze strany Bílého domu nijak nepospíchají.
img

Bitcoin vede bouřlivý život

08.07.2025 Tichá voda břehy mele. Na první pohled se může zdát, že se život na bitcoinovém trhu uklidnil. Ceny BTC/USD se už několik měsíců pohybují v relativně úzkém obchodním pásmu a volatilita klesla na nejnižší úroveň za poslední dva roky. Pod povrchem to však vře. Kryptoměna neustále mění majitele a zároveň zásadně mění trh s digitálními aktivy.
img

Příští týden může začít pro trhy pozitivně (možné obnovení růstu indexů #SPX a #NDX)

04.07.2025 Údaje z amerického trhu práce, které zveřejnilo ministerstvo práce, přinesly investorům opatrný optimismus, prodloužily růstovou rally na amerických akciových trzích, podpořily USD a oslabily ceny zlata.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 3. července? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

03.07.2025 Pár GBP/USD ve středu padal jako kámen shozený z mrakodrapu, což okamžitě přimělo měnové analytiky hledat příčiny takového výprodeje. My se však na podobné pohyby díváme jinak – na trhu ne vždy existuje jednoznačný důvod. Britská libra dlouho rostla, dostala se do zóny překoupenosti a na trhu je dostatek market makerů, kteří pravidelně loví likviditu retailových obchodníků. Proto je zcela možné, že jsme prostě jen byli svědky "čistky", která může předcházet nové rally britské měny.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 1. července? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

01.07.2025 Také pár GBP/USD se v pondělí pokusil obnovit růst, ačkoliv byl méně úspěšný než pár EUR/USD. Přesto britská libra nemá žádné reálné překážky, které by bránily jejímu pokračujícímu posilování. Pokud neposílila včera, pravděpodobně tak učiní dnes. Americký dolar pokračuje v celkovém oslabování, a tak je to jen otázka času a momenta. Někdy roste rychleji a silněji euro, jindy má navrch britská libra.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 26.–28. června 2025: prodávejte pod úrovní 1,1730 (překoupeno – Murray 8/8)

27.06.2025 Euro se na začátku americké seance obchoduje kolem úrovně 1,1708, předtím dosáhlo maxima 1,1745, což je úroveň zaznamenaná naposledy v srpnu 2021. V posledních dnech posílilo díky slabému dolaru, která je důsledkem špatné měnové politiky USA.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 24.–28. června 2025: prodávejte pod 1,1620 (trojitý vrchol – Murray 8/8)

25.06.2025 Na začátku americké seance se euro obchoduje kolem 1,1616 a po odrazu od spodní hranice býčího kanálu, který se formuje od začátku května, vykazuje silný růst.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 24. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

24.06.2025 Také pár GBP/USD do konce pondělí vykázal poměrně silný růstový pohyb. Rally začala během americké obchodní seance – právě ve chvíli, kdy většina obchodníků už ztratila naději na jakoukoli reakci na eskalaci konfliktu na Blízkém východě a vstup USA do války s Íránem. Ale jak už to často bývá, pohyb začal ve chvíli, kdy ho nikdo nečekal.
img

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 24. června: Ideální libra a beznadějný dolar

24.06.2025 V pondělí se měnový pár GBP/USD obchodoval jinak, než mnozí očekávali. Mnoho obchodníků předpokládalo prudké posílení amerického dolaru, následný propad, nebo "jízdu na horské dráze" během celého dne. Ve skutečnosti byly pohyby spíše plynulé a střídavé. Přes noc dolar mírně posílil, ale do začátku evropské seance všechny zisky ztratil. Během evropského obchodování byl opět poptáván, ale v americké seanci rychle ztratil půdu pod nohama. Je tedy zřejmé, že útok na Írán dolaru nic nepřinesl.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 23.–28. června 2025: nakupte nad 3 350 USD (21 SMA – Murray 7/8)

24.06.2025 Pár XAU/USD se na začátku americké seance obchoduje kolem úrovně 3 373, nad 21 SMA a nad Murray 7/8. Drží se v rámci rostoucího trendového kanálu a signalizuje možné oživení v následujících dnech.
img

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 20. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

20.06.2025 Ve čtvrtek se měnový pár EUR/USD pokusil rozšířit svůj pokles v rámci nového klesajícího trendu, avšak rally amerického dolaru skončila. Už dříve jsme varovali, že za současných podmínek nelze očekávat výrazné posílení americké měny. Dá se říct, že dolar už tento týden vytěžil maximum. Posiloval na základě zpráv o tom, že by Donald Trump mohl zahájit drtivý úder proti Íránu, a také díky "mírně jestřábím" výsledkům zasedání Federálního rezervního systému. Krátce nato si však trh opět připomněl, že hlavními obavami zůstávají obchodní válka a Trumpova kontroverzní, protekcionistická rozhodnutí zaměřená na přetváření globálního uspořádání. Už ve čtvrtek večer dolar obnovil svůj pokles, který pokračoval přes noc, a to i bez zjevného katalyzátoru. Linie klesajícího trendu byla proražena a medvědí trend skončil dřív, než vůbec mohl skutečně začít.
img

Jak 18. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

18.06.2025 Pár EUR/USD v úterý zaznamenal výrazný pokles, přičemž je obtížné pochopit, proč americký dolar nečekaně posílil. Makroekonomické prostředí v daném dni totiž naznačovalo další oslabení dolaru, protože nejdůležitější zprávy – o průmyslové produkci a maloobchodních tržbách v USA – dopadly hůř, než se očekávalo. Trh ale opět ignoroval makroekonomická data, tentokrát ve prospěch dolaru, což bylo nečekané. Můžeme se jen domnívat, že šlo o "předběžnou reakci" na dnešní zasedání Federálního rezervního systému nebo o technický růst před dalším poklesem. V úterý neexistoval žádný fundamentální důvod pro růst dolaru. Technické korekce se samozřejmě čas od času vyskytují, ale v tomto případě nenajdeme jasné vysvětlení tržních pohybů. Další možnou příčinou by mohla být očekávaná eskalace konfliktu na Blízkém východě.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 17. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

18.06.2025 Také pár GBP/USD v úterý vykázal poměrně silný pokles ve druhé polovině dne, který bylo možné přičíst pouze faktorům, jež nebylo možné předem předvídat. Domníváme se, že americký dolar posílil v důsledku možné americké vojenské akce proti Íránu, na kterou Trump v posledních dnech důrazně upozorňoval, nebo šlo o "reakci s předstihem" na nadcházející zasedání Federálního rezervního systému. Připomeňme, že Washington požadoval, aby Írán podepsal "jadernou dohodu", na jejímž základě by se Teherán měl vzdát jakéhokoli jaderného vývoje – i pro mírové účely. Teherán tyto podmínky odmítl. Trump trvá na tom, že Írán nesmí vlastnit jaderné zbraně, a je proto připraven na vojenský úder proti této zemi. Jedná se o další eskalaci konfliktu na Blízkém východě, a krátkodobě tak mohl dolar získat určitou podporu.
img

Jak 17. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

17.06.2025 V pondělí měnový pár EUR/USD pokračoval v růstovém pohybu, který začal v druhé polovině páteční seance. Býkům se však ani napotřetí nepodařilo prorazit nad úroveň 1,1609. Je čím dál jasnější, že euro dosáhlo určitého limitu navzdory klesajícímu americkému dolaru. Aby rally pokračovala, jsou potřeba nové negativní údaje z USA – a upřímně, nepochybujeme, že brzy přijdou. Vzhledem k nadcházejícímu zasedání Federálního rezervního systému tento týden možná nebude potřeba čekat dlouho.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 16. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

16.06.2025 V pátek se pár GBP/USD pohyboval téměř identicky jako pár EUR/USD. Důvodem bylo to, že klíčové faktory byly stejné. Noční útok Izraele na Írán vyvolal prudké posílení dolaru, které však rychle skončilo, když si obchodníci uvědomili, že geopolitická situace na Blízkém východě není v současné době pro trh prioritou. Jediná zpráva – index spotřebitelské důvěry Michiganské univerzity – byla mnohem silnější, než se očekávalo, ale dolar nepodpořila.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 13. června (americká seance)

13.06.2025 K testu úrovně 1,3526 v první polovině dne došlo, když byl indikátor MACD delší dobu v zóně přeprodanosti a začal oživovat, což umožnilo realizaci nákupního scénáře č. 2 a vedlo k mírnému růstu k úrovni 1,3555.
img

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 13. června: Slabý HDP pokazil libře celkový obrázek

13.06.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v růstu. Poněkud překvapivě však libra tento týden posílila méně než euro. Britská měna se dostala pod tlak nejprve kvůli údajům o nezaměstnanosti a následně kvůli údajům o HDP a průmyslové produkci. Ačkoli jsme dříve poznamenali, že tyto zprávy nejsou mimořádně důležité, trh na ně reagoval výrazně. Nejdůležitější je, že data naznačila oslabení libry – a světe div se! – trh na ně konečně zareagoval ve prospěch USD. Přesto z toho dolar příliš nevytěžil. Libra oslabila jen mírně a krátkodobě – a to jen dvakrát. Jinak po většinu času stoupala. Výsledkem je, že posílila méně než euro a stále ještě nepřekonala svá tříletá maxima.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 12.–19. června 2025: prodávejte (sell) pod 1,1500 (21 SMA – Murray 8/8)

12.06.2025 Denní graf ukazuje, že se EUR/USD od února obchoduje v kanálu rostoucího trendu a pravděpodobně bude nadále růst směrem k dubnovému maximu v oblasti 1,1571. Nástroj by mohl dokonce dosáhnout Murray 8/8 na úrovni 1,1714.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 12. června: Libra má nový důvod k růstu

12.06.2025 Pár GBP/USD ve středu obnovil růst. Jak už jsme uvedli, britská měna aktuálně nemá ani jeden pádný důvod k poklesu vůči americkému dolaru – konkrétně vůči americkému dolaru. Trh stále využívá jakýkoli faktor či záminku k prodeji dolaru. Obchodníci už nevěří Trumpovým prohlášením o skvělé budoucnosti a lukrativních dohodách. Američané vycházejí do ulic protestovat proti imigrační politice prezidenta – republikána. Podle našeho názoru i toto samo stačí, aby dolar dál klesal.
img

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 11. června: Libra si před novým růstem udělala přestávku

11.06.2025 Měnový pár GBP/USD pokračoval v úterý v poměrně chaotickém obchodování, tentokrát však s medvědím nádechem. Britská libra alespoň mírně oslabila poté, co se trend obrátil směrem dolů. Připomeňme, že před několika dny cena prorazila další trendovou linii (kanál), což signalizovalo vznik nového klesajícího trendu. V předchozích případech jsme však žádný skutečný pokles neviděli – a pokud k němu došlo, byl velmi krátkodobý.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 10. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

10.06.2025 Také pár GBP/USD se v pondělí obchodoval oběma směry. V pátek se cena konsolidovala pod linií vzestupného trendu, čímž se trend formálně změnil na medvědí. Formálně proto, protože jsme něco podobného zažili před týdnem, kdy se libra také konsolidovala pod předchozí linií vzestupného trendu. V té době jsme však nezaznamenali žádný významný pokles páru. Současné fundamentální pozadí tedy naznačuje, že každou chvíli je možné očekávat nový pokles dolaru – i když se vytvoří signál k nákupu nebo se trend obrátí směrem dolů. Trh nechce obchodovat s měnou země, jejíž prezident pravidelně chodí k soudu, podniká podivné a protiústavní kroky, podněcuje obchodní konflikty a neplní své volební sliby. Americká ekonomika se v současné době nachází na pokraji recese, ale nikdo neví, jaká nová cla Donald Trump zavede nebo zvýší. Jak se říká, neříkej hop, dokud nepřeskočíš.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 9.–12. června 2025: prodej pod úrovní 1,1415 (21 SMA – Murray 6/8)

10.06.2025 Na začátku americké seance se pár EUR/USD obchoduje kolem úrovně 1,1416, vykazuje známky vyčerpání a prochází technickou korekcí po dosažení horní linie býčího kanálu poblíž psychologické úrovně 1,15.
img

Jak 9. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

09.06.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek oslabil, a to z objektivních důvodů. Je však třeba poznamenat, že dolar ke konci dne posílil o "celých" 50 pipů. Těžko ale říkat, že 50 pipů je významný výsledek, zvlášť po vcelku obstojných a důležitých datech ze zámoří. Nonfarm payrolls ukázaly 139 000 nových pracovních míst mimo sektor zemědělství oproti očekávaným 130 000. Míra nezaměstnanosti zůstala beze změny na 4,2 %. Upřímně, daly se očekávat mnohem slabší údaje. Údaje z USA sice nebyly optimistické, ale ani neuspokojivé. Trh práce zůstává stabilní a míra nezaměstnanosti nestoupá. Tato čísla samozřejmě časem nejspíš klesnou, protože Trumpova obchodní politika zatím nepřinesla americké ekonomice žádné pozitivní výsledky. Vlastně vůbec žádné výsledky. Pozice a vyhlídky dolaru proto zůstávají velmi nejisté.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 9. června: Jak dlouho dolar poroste tentokrát?

09.06.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v poměrně mírném poklesu a den zakončil poblíž známé rostoucí trendové linie. Připomeňme, že zhruba před 10 dny byla tuto linii prorazil a signalizoval tak konec uptrendu. Nicméně fundamentální pozadí spojené s obchodními konflikty Donalda Trumpa se zbytkem světa opět vyvinulo silný tlak na americký dolar a pár začal znovu stoupat. Teď bychom mohli být v podobné situaci. Fundamentální pozadí v pátek podpořilo prodejce, protože zprávy o nonfarm payrolls a míře nezaměstnanosti sice nebyly "silné", ale ani katastrofální. Jejich hodnoty byly průměrné a odpovídaly očekávání trhu. Nicméně za současných okolností, kdy americká ekonomika může zpomalovat kvůli Trumpovým clům, se mohly očekávat i horší údaje z trhu práce.
img

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 6. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

06.06.2025 Měnový pár EUR/USD pokračoval ve čtvrtek v růstu, v souladu s aktuálním trendem. Pro "novou rally" eura však neexistoval žádný konkrétní důvod. Jedinou důležitou událostí bylo čtvrteční zasedání ECB. Právě po něm euro zaznamenalo poměrně silný růst, i když ten nakonec se nakonec změnil v pokles. Přesto euro nejprve vzrostlo — opět bez jasného důvodu či opodstatnění. ECB rozhodla o snížení všech tří klíčových sazeb již poosmé a Christine Lagarde ani nenaznačila, že by se cyklus uvolňování měnové politiky mohl chýlit ke konci. Podle jejích slov byla inflace poražena, tempo hospodářského růstu kvůli celní politice Donalda Trumpa neklesne, ale zároveň naznačila, že sazby mohou být snižovány i nadále, protože inflace by v roce 2026 mohla klesnout na průměrných 1,6 %, což je velmi nízko. Sečteno a podtrženo: kdyby se euro ve čtvrtek propadlo, bylo by to logické a očekávané. Místo toho však opět posílilo.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 6.–10. června 2025: nakupujte nad 3 365 USD (21 SMA – Murray 7/8)

06.06.2025 Na začátku evropské seance se zlato obchodovalo kolem 3 367, nad 21 SMA a nad Murray 7/8, což naznačuje mírné zotavení po výrazné technické korekci pod 3 387.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 5.–9. června 2025: prodej pod úrovní 1,1474 (21 SMA – Murray 6/8)

05.06.2025 Pár EUR/USD se během evropské seance obchoduje okolo úrovně 1,1419 a po dosažení supportu na Murray 5/8 kolem 1,1352 vykazuje oživení. Tento support poskytl euru dobrý býčí impuls, ale momentálně vidíme známky vyčerpání.
img

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 5. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

05.06.2025 Ve středu se měnový pár EUR/USD obchodoval s nízkou volatilitou a tendencí k růstu. Očekávali jsme, že makroekonomické pozadí nebude mít na pohyb páru výrazný dopad, ale nakonec téměř všechny zveřejněné zprávy podpořily všechno možné – jen ne americký dolar. Index nákupních manažerů (PMI) ve službách za květen v eurozóně dosáhl 49,7 bodů, což je více než očekávání. Naopak americký ISM Services PMI vykázal hodnotu 49,9 bodů, což bylo pod odhady. Zpráva ADP ukázala, že bylo vytvořeno pouze 37 000 nových pracovních míst oproti očekávaným 115 000. S ohledem na přetrvávající ochotu trhu zbavovat se amerického dolaru tak jeho pokles proběhl opět snadno a bez větší námahy. I kdyby americká data překonala očekávání, velmi pochybujeme, že by to dolaru pomohlo k růstu. Problém zůstává stejný: trh nechce nakupovat americkou měnu kvůli aktuální obchodní politice Donalda Trumpa, u níž se očekává, že bude mít dlouhodobý devastující dopad na ekonomiku.
img

Jak 5. června obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

05.06.2025 Pár GBP/USD ve středu pokračoval v růstu v souladu s novým trendem. Připomeňme, že cena se právě před týdnem usadila pod předchozí rostoucí trendovou linií, ale downtrend se nevytvořil. Fundamentální a makroekonomické pozadí nedovolilo trhu prodávat tento pár. Trumpova cla se nepodařilo soudně zrušit a americký prezident včera zvýšil cla na dovoz oceli a hliníku na 50 %. Obchodní jednání s Čínou a Evropskou unií zároveň dál stagnují. Tyto faktory stačily, aby americký dolar znovu začal oslabovat. Proti britské libře se však zdá, že může jen klesat, a to téměř bez korekcí, což je zvlášť patrné v grafech 4H a 1D. Včerejší makroekonomické pozadí také podpořilo libru, protože dvě nejdůležitější zprávy dne (ADP a ISM) zklamaly. Nová trendová linie opět podporuje býčí obchodníky.
img

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 4. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

04.06.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v poklesu. Pokud bychom chtěli, růst USD o "pouhých" 50 pipsů je možné jednoduše vysvětlit. Míra inflace v eurozóně klesla pod 1,9 % meziročně, což prakticky zaručuje,že ECB zítra sníží sazby. Kromě toho zpráva JOLTs o počtu volných pracovních míst v USA ukázala vyšší hodnotu, než se očekávalo. Takže dva ze dvou včerejších reportů podpořily americký dolar. Trh však už několik měsíců ignoruje pozitivní makrodata pro dolar, zatímco inflace v eurozóně jej vůbec nezajímá – Evropská centrální banka totiž v roce 2025 snižuje sazby na každém zasedání. Znamená to tedy, že měnová politika nehraje roli? Přesně tak. Jak jsme už několikrát uvedli, i přesto, že ECB stále snižuje sazby, euro nadále aktivně roste. Proto se nedomníváme, že nedávné posílení dolaru má střednědobý význam. Stále platí, že v časovém rámci 1H zůstává trend rostoucí, protože obchodní válka vedená Donaldem Trumpem pokračuje.
img

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 3. června: Libra získala další výhodu

03.06.2025 Jak jsme upozorňovali, měnový pár GBP/USD v pondělí rovněž výrazně posiloval. Americký dolar z toho vyšel ještě poměrně dobře, protože propad mohl být výrazně prudší. Obchodníci byli svědky další eskalace globální obchodní války, nové vlny obvinění ze strany Trumpa vůči Číně a slabého indexu ISM Manufacturing PMI – důležitého ukazatele. V tomto kontextu přirozeně nikdo nevěnoval pozornost zprávě o indexu PMI ve výrobním sektoru ve Spojeném království. Ten však překonal očekávání a poskytl páru další podporu.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 30. května 2025: sell pod 1,1350 (21 SMA – Murray 5/8)

02.06.2025 Pár EUR/USD se na začátku americké seance obchoduje kolem úrovně 1,1335, pod klesajícím kanálem vytvořeným 20. května, a vykazuje známky vyčerpání.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 30. května: Britská libra je klidná jako beránek

30.05.2025 Měnový pár GBP/USD vykázal ve čtvrtek nižší volatilitu než pár EUR/USD, což je poměrně překvapivé. Britská libra zároveň dokázala bez větších problémů oživit ke kritické linii a ze stejných důvodů obnovila růst i evropská měna. Nemá smysl znovu rozebírat vše, co se včera odehrálo ve Spojených státech. Řekněme, že trh opět nevěřil Trumpovi, soudu, nadějným možnostem pro americkou ekonomiku pod Trumpovým vedením, ani konci obchodní války. Výsledkem byl další pokles dolaru, přičemž technický průraz ceny pod trendový kanál byl přehlušen fundamentálním pozadím a velmi svéráznou interpretací situace ze strany obchodníků.
img

Technická analýza intradenního pohybu křížového měnového páru GBP/AUD – úterý 27. května 2025

27.05.2025 Pokud se podíváme na 4hodinový graf křížového měnového páru GBP/AUD, zdá se, že dochází k divergenci mezi pohybem ceny a indikátorem Stochastic Oscillator, a zároveň se objevuje medvědí formace 123. Navíc se indikátor Stochastic Oscillator nachází v oblasti překoupenosti a začíná vytvářet signál k prodeji (SELL Crossing). To znamená, že v blízké budoucnosti má GBP/AUD potenciál k oslabení. Pokud nedojde k dalšímu posílení a uzavření nad úrovní 2,0962, pak má pár potenciál oslabit směrem k úrovni 2,0780. Pokud bude tato úroveň prolomena a cena pod ní uzavře, můžeme očekávat pokračování poklesu k hlavnímu cíli na 2,0733 a poté až k úrovni 2,0673, pokud pokles podpoří zvýšená volatilita a momentum.
img

Obchodní signály pro BITCOIN na 22.–25. května 2025: prodej pod 111 850 USD (+2/8 Murray – 200 EMA)

23.05.2025 Bitcoin dosáhl maxima nad 111 850 USD, poblíž oblasti +2/8 Murray, která představuje zónu extrémní překoupenosti. Bitcoin by v následujících dnech mohl zaznamenat prudký pokles a dosáhnout dna rostoucího kanálu v oblasti 106 250 USD, případně i 200 EMA poblíž psychologické úrovně 100 000 USD.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny komoditního nástroje stříbro – středa 21. května 2025

21.05.2025 V grafu 4H se u komoditního nástroje stříbro objevuje konvergence mezi pohybem ceny stříbra a indikátorem Stochastic Oscillator, což naznačuje, že v blízké budoucnosti má stříbro potenciál posílit k úrovni 33,175 jako hlavnímu cíli a následně k úrovni 33,596 jako dalšímu cíli – pokud bude posílení podpořeno volatilitou a momentem. Vzhledem k tomu, že se však indikátor Stochastic Oscillator aktuálně nachází v oblasti překoupenosti (nad 80) a připravuje se na signál k prodeji (Sell cross), existuje zároveň potenciál pro korekci směrem dolů v blízkém horizontu. Nicméně, pokud cena neprorazí a nezavře pod úrovní 31, 615, zachovává si stříbro růstové nastavení.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 20. května? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

20.05.2025 Pár GBP/USD během celého dne v pondělí pokračoval v růstu a na první pohled by se mohlo zdát, že se v hodinovém časovém rámci formuje nový vzestupný trend. V zásadě tomu tak skutečně je, o čemž svědčí průraz nad starou trendovou linii a vytvoření nové. Pokud však oddálíme náhled nebo přepneme do vyššího časového rámce, je zřejmé, že se pár už déle než měsíc pohybuje v bočním pásmu. Pouze jednou během této doby opustila cena kanál 1,3203–1,3440 – a i tehdy jen krátce.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 16. května? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

16.05.2025 Ve čtvrtek pár GBP/USD vykázal minimální pohyb směrem vzhůru, nicméně pětiminutový časový rámec naznačuje, že se jednalo převážně o pohyb do strany. Velká Británie včera zveřejnila zprávy o HDP a průmyslové výrobě, které podle očekávání neměly na pohyb páru žádný vliv, stejně jako makroekonomické údaje z USA. HDP Velké Británie v mezičtvrtletním vyjádření překonal očekávání, ale v meziročním vyjádření poklesl. Údaje o průmyslové výrobě zaostaly za očekáváním, což vedlo k rozporu mezi oběma zprávami. Celkově trh nadále demonstruje dvě věci. Zaprvé, zajímají ho pouze zprávy související s Trumpovými zásadními rozhodnutími a vývojem globální obchodní války. Zadruhé, bez ohledu na zprávy či události není připraven aktivně nakupovat dolar. Za poslední měsíc se páru GBP/USD nepodařilo po 700pipsové rally výrazněji korigovat.
img

Obchodní signály pro BITCOIN na 12.–15. května 2025: prodávejte pod 106 250 USD (200 EMA – 21 SMA)

13.05.2025 Bitcoin se na začátku americké seance obchoduje okolo 104 250 USD, nad 21 SMA a uvnitř býčího trendového kanálu, který se vytvořil 4. května. Pozorujeme známky vyčerpání.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 8.–12. května 2025: nakupujte nad úrovní 1,1190 (200 EMA – Murray 6/8)

09.05.2025 Pár EUR/USD se na začátku evropské seance obchoduje kolem úrovně 1,1224 – nad 200 EMA, ale pod Murray 6/8, a to s medvědím sklonem. Euro bude v nadcházejících hodinách pravděpodobně dál oslabovat až k dolní hranici klesajícího trendového kanálu kolem 1,1078.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 30. dubna (americká seance)

30.04.2025 Test cenové úrovně 1,3377 proběhl, když už se indikátor MACD nacházel hluboko pod linií nula, což omezilo další pokles páru. Z tohoto důvodu jsem libru neprodával. Podobná situace nastala při nákupu od úrovně 1,3402.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 30. dubna. Přehled včerejších obchodů na forexu

30.04.2025 Test úrovně 1,3400 ve druhé polovině dne se shodoval se začátkem růstu indikátoru MACD od linie nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry a vedlo k růstu páru o 20 pipů, než býčí momentum zesláblo.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 29.–30. dubna 2025: nákup (buy) nad 3 310 USD (21 SMA – Murray 7/8)

30.04.2025 Na začátku americké seance se zlato obchoduje kolem úrovně 3 310, která se nachází na SMA 21 a uvnitř formace symetrického trojúhelníku vytvořené 23. dubna. V následujících dnech pravděpodobně budeme svědky konsolidace, dokud se nedočkáme významného oznámení.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 29. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

29.04.2025 K testu ceny na úrovni 143,21 došlo ve chvíli, když se indikátor MACD právě začal pohybovat směrem dolů od linie nula, což potvrdilo správný bod pro vstup do prodeje dolaru a vedlo k poklesu k cíli na úrovni 142,38.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 29. dubna. Přehled včerejších obchodů na forexu

29.04.2025 Test cenové úrovně 1,3352 proběhl, když už indikátor MACD výrazně posunul nad linii nula, což omezilo růstový potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem britskou libru nenakupoval. Prodej při odrazu na úrovni 1,3404 vynesl jen asi 15 pipů.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 29. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

29.04.2025 K testu ceny na úrovni 1,1371 došlo ve druhé polovině dne ve chvíli, když se indikátor MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od linie nula, což potvrdilo správný bod pro vstup do nákupu eura a vedlo k růstu páru k cílové úrovni 1,1423.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 28.–30. dubna 2025: prodej (sell) pod 1,1370 (21 SMA – Murray 7/8)

29.04.2025 Na začátku americké seance se euro obchoduje kolem úrovně 1,1349 v rámci kanálu klesajícího trendu, který se vytvořil 18. dubna. Pár EUR/USD se v posledních dnech konsolidoval kolem úrovně 1,1340.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 28. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

28.04.2025 K testu ceny na úrovni 143,75 došlo v době, když se indikátor MACD již pohyboval výrazně nad linií nuly, což podle mého názoru omezilo růstový potenciál páru. Z toho důvodu jsem dolar nenakupoval.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 28. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

28.04.2025 První test ceny na úrovni 1,1340 ve druhé polovině dne se shodoval s okamžikem, když se indikátor MACD již pohyboval výrazně pod linií nula, což omezovalo potenciál páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem euro neprodával.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 28. dubna. Přehled včerejších obchodů na forexu

28.04.2025 Test ceny 1,3317 proběhl, když se indikátor MACD výrazně posunul nad linii nula, což omezilo růstový potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem britskou libru nenakupoval.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 28. dubna: libra nevěří v deeskalaci

28.04.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu do strany a držel se poblíž tříletých maxim. Fakt, že britská libra odmítá byť jen mírný korekční pokles, dokládá nedůvěru trhu v deeskalaci globální obchodní války, kterou rozpoutal Donald Trump. Připomeňme, že trhy často předjímají budoucí události, protože je to vynikající způsob, jak zahájit obchody na co nejvýhodnějších cenách v očekávání budoucích pohybů. Trh například začal započítávat uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému dva roky předtím, než k němu skutečně došlo.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 25. dubna. Přehled včerejších forexových obchodů

25.04.2025 Analýza obchodů a obchodní tipy pro euroK prvnímu testu cenové hladiny 1,1372 ve druhé polovině dne došlo, když už ind...
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 25. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

25.04.2025 Analýza vývoje obchodování a doporučení na obchodování britské libryK otestování ceny 1,3322 došlo už v době, když se ...
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 25. dubna. Přehled včerejších forexových obchodů

25.04.2025 Analýza obchodů a tipy na obchodování japonského jenuTest ceny 142,60 proběhl, když se indikátor MACD výrazně posunul ...
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 24.–26. dubna 2025: prodej (sell) pod 1,1435 (21 SMA – Murray 7/8)

25.04.2025 Na začátku americké seance se pár EUR/USD obchoduje kolem 1,1358 v rámci klesajícího kanálu, který se vytvořil 18. dubna. Pár je pod medvědím tlakem. Domníváme se, že nástroj má před sebou ještě dlouhou cestu, než dosáhne spodní hranice klesajícího kanálu.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 24. dubna. Přehled včerejších forexových obchodů

24.04.2025 Test ceny 1,1382 ve druhé polovině dne se shodoval se začátkem poklesu indikátoru MACD od linie nula, což potvrdilo správný vstupní bod k prodeji eura. Pár ve výsledku oslabil o 50 pipů.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 24. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

24.04.2025 K testu úrovně 142,32 došlo už ve chvíli, když indikátor MACD výrazně vystoupal nad linii nula, což podle mého názoru omezilo růstový potenciál páru. Z toho důvodu jsem dolar nekupoval a nechal jsem si ujít poměrně silný růstový pohyb. Vstupní bod do short pozice na úrovni 141,81 se shodoval se začátkem klesajícího pohybu MACD od nuly, ale výraznější pokles nakonec nenastal.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 24. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

24.04.2025 Test úrovně 1,3285 nastal v okamžiku, když indikátor MACD právě začal klesat od linie nuly, čímž potvrdil platný signál pro vstup do prodeje libry. Výsledkem byl pokles páru o více než 30 pipsů.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 23. dubna. Přehled včerejších obchodů na forexu

23.04.2025 Test úrovně 1,3356 se časově shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k prodeji libry. Výsledkem byl pokles páru o více než 30 pipů.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 23. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

23.04.2025 K otestování ceny na úrovni 140,68 došlo v době, když se indikátor MACD již pohyboval výrazně nad linií nula, což podle mého názoru omezilo růstový potenciál páru. Z toho důvodu jsem dolar nenakoupil a propásl poměrně silný pohyb páru směrem vzhůru.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 23. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

23.04.2025 K testu ceny na úrovni 1,1460 došlo ve druhé polovině ve chvíli, když se indikátor MACD začal pohybovat směrem dolů od linie nula, což potvrdilo správný bod pro vstup do prodeje eura. V důsledku toho pár klesl o 30 pipsů.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 22. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

22.04.2025 K testu ceny na úrovni 1,3379 došlo už ve chvíli, když se indikátor MACD nacházel hluboko pod linií nula, což výrazně omezovalo potenciál pro další pokles páru. Z toho důvodu jsem libru neprodával. Na trhu jsem také neviděl žádný jiný vhodný vstupní bod.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 22. dubna. Přehled včerejších obchodů na forexu

22.04.2025 Z dnešních údajů vyplývá, že jádrový index spotřebitelských cen Bank of Japan zůstal beze změny, což vedlo k mírnému oslabení jenu, i když se poptávka rychle vrátila. Výsledky byly horší, než ekonomové očekávali, a pokud nedojde k dalšímu růstu inflace, japonská centrální banka nejspíš nebude spěchat se zvyšováním úrokových sazeb. Nelze přitom ignorovat ani širší globální kontext. Rostoucí tlak ze strany Trumpa a absence obchodní dohody s Japonskem mohou zpomalit ekonomiku, což také ovlivňuje rozhodování BOJ. Centrální banka je nucena vyvažovat potřebu stimulů pro domácí poptávku, rizika spojená s oslabujícím jenem a růst inflace způsobený vnějšími faktory.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 22. dubna. Přehled včerejších obchodů na forexu

22.04.2025 Test ceny na úrovni 1,1521 ve druhé polovině dne se shodoval se začátkem poklesu indikátoru MACD z úrovně nula, což potvrdilo platný vstupní bod k prodeji eura. Výsledkem byl pokles páru o 40 pipů.
img

Zlato: Pokračující nejistota dál podporuje růst ceny zlata

17.04.2025 Cena zlata roste téměř kolmo vzhůru už čtyři měsíce. Hlavním hnacím motorem jsou rostoucí obavy, že by se globální ekonomika mohla zhroutit pod tíhou eskalujícího napětí — především konfrontace mezi Pekingem a Washingtonem.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 17. dubna – přehled forexových obchodů

17.04.2025 Test úrovně 142,51 proběhl, když už byl indikátor MACD výrazně pod linií nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem dolar neprodával. Krátce nato došlo k dalšímu testu úrovně 142,51. Tentokrát byl MACD v zóně přeprodanosti, což umožnilo realizaci nákupního scénáře č. 2 pro dolar. Výsledkem byl růst páru o 30 bodů a pak se tlak vrátil. K dalšímu testu úrovně 142,51 došlo až v polovině americké seance, tentokrát zároveň s poklesem MACD od linie nula, což potvrdilo platný signál k prodeji a vedlo k poklesu o více než 80 bodů.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 17. dubna – přehled forexových obchodů

17.04.2025 Test úrovně 1,1344 proběhl, když už byl indikátor MACD hluboko pod linií nula, což omezovalo potenciál dalšího poklesu páru. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. Podobná situace nastala u nákupního signálu na úrovni 1,1381.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 16. dubna. Přehled včerejších obchodů na forexu

16.04.2025 Test ceny 142,93 proběhl, právě když indikátor MACD začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo platný vstupní bod k prodeji dolaru. Výsledkem byl pokles páru o 30 pipů, než tlak polevil.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 16. dubna. Přehled včerejších obchodů na forexu

16.04.2025 Test ceny na úrovni 1,1311 proběhl, právě když indikátor MACD začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo platný vstupní bod k prodeji eura. Výsledkem byl pokles páru o 40 pipů.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 14. dubna. Přehled včerejších obchodů na forexu

14.04.2025 Test úrovně 143,28 proběhl, právě když indikátor MACD začal stoupat od linie nula, což potvrdilo platný vstupní bod pro nákup dolaru. Výsledkem byl růst páru o 70 pipů.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 14. dubna. Přehled včerejších obchodů na forexu

14.04.2025 Test ceny 1,1375 proběhl, právě když indikátor MACD začal stoupat od linie nula, což potvrdilo platný vstupní bod na long pozici ve prospěch probíhajícího býčího trendu. Výsledkem byl růst páru o přibližně 20 pipů a pak poptávka začala slábnout.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 14. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

14.04.2025 Test ceny na úrovni 1,3111 proběhl ve chvíli, když se indikátor MACD nacházel výrazně nad linií nula, což na konci týdne omezilo růstový potenciál páru. Z toho důvodu jsem libru nekupoval. Druhý test úrovně 1,3111 nastal krátce poté v momentě, když byl MACD v oblasti překoupenosti, což potvrdilo platný signál k prodeji libry a vedlo k poklesu páru o 60 pipsů.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 11.–15. dubna 2025: prodávejte pod úrovní 1,1470 (Murray +2/8 – překoupeno)

14.04.2025 Euro během evropské seance dosáhlo nového maxima kolem Murray +2/8, která se nachází na úrovni 1,1473. K tomuto pohybu páru EUR/USD došlo poté, co čínské ministerstva financí oznámilo, že Peking zvýší cla na dovoz ze Spojených států z 84 na 125 %.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 10.–12. dubna 2025: prodávejte pod 3 145 USD (21 SMA – Murray 8/8)

11.04.2025 Na začátku americké seance se zlato obchoduje kolem 3 120 USD poblíž Murray 8/8 a dosahuje úrovní rezistence. Podle nás by v nejbližších hodinách mohlo silně technicky korigovat.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 10. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

10.04.2025 Test ceny na úrovni 144,80 proběhl v okamžiku, když se indikátor MACD výrazně propadl pod nulu, čímž se omezil prostor pro další pokles páru. Druhý test úrovně 144,80 nastal, když byl MACD v zóně přeprodanosti, což umožnilo realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Očekávaný prudký růst dolaru se však nedostavil, a tak došlo k uzavření pozic se ztrátou.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 10. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

10.04.2025 Test ceny na úrovni 1,1055 proběhl právě ve chvíli, když se indikátor MACD začal pohybovat vzhůru od linie nula, což potvrdilo platný bod pro vstup do nákupu eura a vedlo k růstu páru o 30 pipsů.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

09.04.2025 K otestování cenové úrovně 147,13 došlo právě ve chvíli, když se indikátor MACD začal pohybovat směrem nahoru od linie nula, což potvrdilo platný bod pro vstup do nákupu dolaru. V důsledku toho pár získal 40 pipsů, než se vrátil tlak směrem dolů.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 9. dubna. Přehled včerejších forexových obchodů

09.04.2025 Test cenové úrovně 1,2786 proběhl, když už se indikátor MACD pohyboval výrazně nad linií nula, což omezilo růstový potenciál páru. Druhý test úrovně 1,2786, když byl MACD v zóně překoupenosti, umožnil realizaci prodejního scénáře č. 2 a vedl k poklesu o více než 40 pipů.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

09.04.2025 K prvnímu testu cenové úrovně 1,0913 došlo, když se indikátor MACD posunul výrazně pod linii nuly, což omezilo potenciál páru k poklesu. Z toho důvodu jsem euro neprodával. K druhému otestování úrovně 1,0913 došlo, když se indikátor MACD nacházel v oblasti přeprodanosti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 pro dlouhou (long) pozici, který vedl k růstu o více než 40 pipsů.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 8.–10. dubna 2025: nakupujte nad 2 993 USD (200 EMA – odraz)

09.04.2025 XAU/USD se na začátku americké seance obchoduje kolem 3 010,85 USD, pod medvědím trendovým kanálem, který se formuje od začátku dubna, a odráží se od minima na 2 948 USD.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 8. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

08.04.2025 K otestování ceny na úrovni 1,2793 došlo, když se indikátor MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo potenciál páru k poklesu. Druhý test úrovně 1,2793, zatímco se indikátor MACD nacházel v zóně přeprodanosti, aktivoval scénář č. 2 pro nákup (buy). Tento obchod však vyústil ve ztrátu, jelikož očekávaný růst libry se nikdy nedostavil.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 8. dubna. Přehled včerejších forexových obchodů

08.04.2025 Test ceny 146,93 proběhl, když už se indikátor MACD pohyboval výrazně nad linií nula, což omezilo růstový potenciál páru. Druhý test úrovně 146,93 se shodoval se vstupem MACD do zóny překoupenosti, čímž se naplnil scénář č. 2 pro prodej dolaru. Po poklesu o 30 pipů se však poptávka po dolaru vrátila a já jsem žádný trvalý pokles neviděl.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 8. dubna. Přehled včerejších forexových obchodů

08.04.2025 Test ceny 1,0946 proběhl, právě když indikátor MACD začal klesat od linie nula, což potvrdilo platný vstupní bod k prodeji eura. Výsledkem byl pokles páru o 30 pipů.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 7. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

07.04.2025 K otestování ceny na úrovni 1,2994 došlo v době, když se indikátor MACD právě začal pohybovat směrem dolů od linie nuly, což potvrdilo správný bod pro vstup do prodeje libry. To mělo za následek pokles páru o více než 100 pipsů.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 7. dubna. Přehled včerejších obchodů na forexu

07.04.2025 Test ceny 144,81 proběhl, když už indikátor MACD výrazně klesl pod linii nula, což omezilo potenciál dalšího poklesu páru. Druhý test úrovně 144,81 se shodoval s oživením MACD ze zóny přeprodanosti, což spustilo nákupní scénář č. 2. Výsledkem byl růst páru o více než 100 pipů. Test ceny 145,83 uprostřed americké seance se kryl se začátkem růstu MACD od linie nula, takže jsem znovu nakoupil dolar a zajistil si tak zisk okolo 50 pipů.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 7. dubna. Přehled včerejších obchodů na forexu

07.04.2025 Test ceny 1,1019 proběhl, právě když indikátor MACD začal klesat od linie nula, což potvrdilo správný vstupní bod na eurové short pozice. Výsledkem byl pokles páru k cílové úrovni 1,0942.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 4. dubna. Přehled včerejších forexových obchodů

04.04.2025 Test ceny 1,3135 proběhl, když indikátor MACD výrazně klesl pod linii nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem libru neprodával – zvlášť s ohledem na býčí trh, pozorovaný v první polovině dne.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 4. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

04.04.2025 K otestování ceny na úrovni 145,95 došlo ve chvíli, když se indikátor MACD posunul výrazně pod linii nula, což omezilo potenciál páru k poklesu. Ke druhému testu úrovně 145,95 došlo zároveň s oživením indikátoru MACD ze zóny přeprodanosti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 pro nákup dolaru. Před růstem páru však došlo k poměrně prudkému poklesu, který jsem nedokázal ignorovat, což vedlo k realizaci ztráty.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 4. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

04.04.2025 K otestování ceny na úrovni 1,1116 došlo, když se indikátor MACD posunul výrazně nad linii nula, což omezilo růstový potenciál páru. Z toho důvodu jsem euro nenakupoval. Ke druhému testu na úrovni 1,1116 došlo shodou okolností v době, když se indikátor MACD nacházel v zóně překoupenosti, což potvrdilo platný bod pro vstup do prodeje podle scénáře č. 2 a vedlo k poklesu páru o 80 pipsů.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery ze dne 3. dubna (americká seance)

04.04.2025 Test úrovně 1,3077 proběhl, právě když indikátor MACD začal růst od linie nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry. Pár ve výsledku vystoupal k cílové úrovni 1,3155.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 3. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

03.04.2025 K testu ceny na úrovni 1,2952 došlo v době, když indikátor MACD právě začínal stoupat od linie nuly. To potvrdilo vhodný bod pro vstup do nákupu libry, což vedlo k růstu směrem k cíli na úrovni 1,3009.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 2. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

02.04.2025 K testu ceny na úrovni 149,27 došlo už ve chvíli, když se indikátor MACD posunul výrazně pod linii nuly, což omezilo prostor pro další pokles páru. Z toho důvodu jsem USD neprodával. V průběhu dne jsem nenarazil na žádné další vhodné body pro vstup do trhu.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 2. dubna. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

02.04.2025 K testu ceny na úrovni 1,0790 došlo už ve chvíli, když se indikátor MACD nacházel výrazně pod linií nuly, což omezilo potenciál dalšího poklesu páru. Z toho důvodu jsem euro neprodával. Druhý test úrovně 1,0790, tentokrát s MACD v zóně přeprodanosti, aktivoval scénář č. 2 pro nákup eura, který vedl k růstu páru o 20 pipsů.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery ze dne 31. března (americká seance)

01.04.2025 Test úrovně 1,2935 proběhl, když už indikátor MACD výrazně klesl pod linii nula, což omezilo potenciál páru dál klesat. Krátce nato došlo k dalšímu testu úrovně 1,2935, přičemž tentokrát byl MACD v zóně přeprodanosti, což umožnilo realizaci nákupního scénáře č. 2. Ačkoli hned nedošlo k růstu, nakonec libra posílila.
img

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 31. března (analýza dopoledních obchodů)

01.04.2025 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na hladinu 1,2966 a na jejím základě jsem plánoval dělat obchodní rozhodnutí. Podívejme se na graf 5M a rozeberme si, co se stalo. Růst následovaný falešným průrazem hladiny 1,2966 poskytl libře příležitost k prodeji, což vedlo k poklesu na ranní support 1,2945. Průraz a retest tohoto pásma poskytly další signál k prodeji, což táhlo pár dolů k 1,2922, kde se objevili kupci libry. Technický obraz na druhou polovinu dne byl zrevidován.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 31. března. Přehled včerejších forexových obchodů

31.03.2025 Test úrovně 150,85 proběhl, když už byl indikátor MACD výrazně nad linií nula, což omezilo růstový potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem dolar nekupoval. Krátce nato došlo k dalšímu testu úrovně 150,85, když byl MACD v zóně překoupenosti, což aktivovalo prodejní scénář č. 2 a vedlo k poklesu páru o více než 70 pipů.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 31. března. Přehled včerejších obchodů na forexu

31.03.2025 K testu úrovně 1,0787 došlo v okamžiku, kdy indikátor MACD začal stoupat od linie nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu eura a vyústilo v růst k cílové úrovni 1,0815.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 31. března. Analýza včerejšího vývoje obchodování na forexu

31.03.2025 K otestování ceny na úrovni 1,2950 došlo už v době, když se indikátor MACD pohyboval výrazně nad nulou, což omezilo růstový potenciál páru. Z toho důvodu jsem libru nenakupoval a ve druhé polovině dne jsem se zdržel obchodování.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 28. března. Přehled včerejších forexových obchodů

28.03.2025 Test ceny 150,91 proběhl, právě když indikátor MACD začal stoupat od linie nula, což potvrdilo platný vstupní bod k nákupu dolaru. Výsledkem byl růst páru o přibližně 20 pipů a tím pohyb skončil.
Související klíčová slova: Analýza intradenního pohybu | Vstupy a výstupy | Býčí pohyb | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Fibo | Statistiky | Netrendové období | Údaje z USA | Ekonomické problémy | Obchodování zlata | Trailing Stop | Pravidelná Doji | Americké statistiky | Developeři | Retracement | LYNX | Jackson Hole | Chování ceny | Long pozice | EUR | Zkušenosti | Formace dvojitý vrchol | Cenová hladina | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Graf EUR/USD | Tempo růstu | Vstupy | Japonský svíčkový graf | USDT | Pozitivní vliv | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Obchodník | Příklad nákupu | Nová data | Zpracovatelský sektor | Formace dvojité dno | Celkový zisk | Poplatky | BTC | Take Profit | Pokračování klesajícího trendu | Short-selling | Oživení německé ekonomiky | Index výdajů na osobní spotřebu | Situace v eurozóně | Ochranné příkazy | Japonská měna | Boční kanál | Včerejší zpráva | Bank of Japan | Nálada amerických spotřebitelů | Růst hlavních ekonomik | Silný support | Envelopes | Pozitivní komentáře | Konfederace britského průmyslu | Klíčový level | Aktiva | Citigroup | Dnes Trump | Očekávané výsledky | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Příležitost k prodeji | Náklady na půjčky | Otevřené pozice | Ztráty peněz | Libra vůči dolaru | Býčí vyhlídky | Příležitost k posílení | Důležitý support | Trend | Alligator | Širší souvislosti | Další snižování sazeb | Zasedání ECB | Medvědí Outside Bar | Zachycení ziskových příležitostí | Slabé údaje o ekonomice | Zvýšení cel | Podíl na trhu | Americká zpráva | Nákupní pozice | Bitcoinové rezervy | Ukončení pozice | Americká data | Oživení poptávky | Long obchody | Jednání ministrů financí | Elliotovy vlny | Dění na trzích | Výhled ceny zlata | COT (Commitments of Traders) | Pokles indexu | ISM ve službách | Konfluenční zóna | Britská libra | Údaje o ekonomice | Reality | Výkyvy | Lagardeová | Index aktivity | Kroky Fedu | Rozhodování Fedu | Chování trhu | Co je to Doji | Order Block | Pravděpodobnost | Evropská komise | Slabý americký dolar | Období konsolidace | Asijské trhy | Komplexní strategie | Oscilátor Stochastic | Utahování měnové politiky | Santa rally | Důležité fundamenty | Indikátor Stochastic Oscillator | Patterns | Technická analýza intradenního pohybu ceny | Zdraví ekonomiky | Jak obchodovat měnový pár | Rozhodnutí o vstupu do obchodu | Indikátor Parabolic | Vliv na trh | Finanční prostředí | Prodeje nových domů | Průměrné hodinové mzdy | Důležité makroekonomické zprávy | Technické signály | Short obchody | Holubičí tón | Cenové výkyvy | Býčí kanál | Předvídat budoucí pohyby | Dolarový index | Ethereum | Break-Even | Ceny dováženého zboží | Cena Virgin Galactic akcie | Kombinace indikátorů | Diverzifikace | Americký výrobní sektor | Expanze | Volatilita eura | Vstup do obchodu | Růst zaměstnanosti | Údaje o inflaci | Investice do infrastruktury | Jednoduché tipy | Údaje o maloobchodních tržbách | Principy řízení rizik | Deflace | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Pokles dolaru | Cena zlata (XAU/USD) | Exchange | Výhled | Medvědí výhled | Člen FOMC | Short signál | Měnové báze | Otřesy | Vývoj měnového páru GBP/AUD | Dariusz Dargo | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Riziko dalšího poklesu | Americká obchodní seance | Potvrzení signálu | Rostoucí inflace | Data z Německa | Obchodování Doji | Cena zlata | Makroekonomické statistiky | Výhled eura | Rostoucí ceny | Pohyby cen | Příklad prodeje | Commitments of Traders | Ethereum (ETH/USD) | Zprávy z USA | Trendová čára | Price Action obchody | Pravidla strategie | Hospodářský růst USA | Intradenní obchodní strategie | Základní úrokové sazby | Zprávy z amerického trhu | Proti trendu | NZD/USD | Průraz trendové linie | Tipy pro začínající obchodníky | New York | Virgin Galactic akcie | Pád libry | Dopad na ekonomiku | Údaje o americké ekonomice | Strach | Obchodní plán | Zavírací cena | Zakreslení trendového kanálu | Akče | Aktuální ekonomické podmínky | Velcí investoři | Krátkodobé posílení | Klouzavé průměry | Obavy investorů | Začátek nového trendu | Sell (prodejní) signál | Snížení úrokových sazeb | Oznámení | Růstový pohyb | Růst cen | Vojenské základny | Konflikt mezi Íránem a Izraelem | Makroekonomické zprávy | Obchodní signály pro BITCOIN | Recese ve Spojených státech | Obchodování trendové strategie | Stabilnější měny | Objem průmyslových zakázek | Pozitivní sentiment | Hodinový graf | Dvojitý vrchol (Double Top) | Rozhodnutí centrálních bank | Směřování měnové politiky | Margin | Člen rady guvernérů | Stoupající kanál (uptrend) | Růst nezaměstnanosti | Regulační orgán | Úvěrování | Důležité zprávy | Tržní reakce | Společnost Xiaomi | Zajištění zisků | Zavřít obchod | Pokračování medvědího trhu | Vybírání zisků | Silné oživení | Obchodní seance | Zmírnění inflace | Krypto trh | Financial Times | Posilování dolaru | Výrazný pohyb | Ekvidistantní čára | FAANG akcie | Červená linie | Uvolnění měnové politiky | Smartphony | Forex trades | Horší výsledky | Celkový obraz trhu | Analýzy | Historie | Nezaměstnanost | Intervence centrální banky | Vysoká inflace | Formace Inside Bar | Vysoké riziko | Jasný obchodní plán | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vlnová analýza | Graf páru GBP/USD | Obchodní signály | Pattern dvojitý vrchol | Proražení | Konflikty | Příležitosti k nákupu | Hlavní události | Pohyby trhu | Rostoucí ekonomické problémy | Zvyšování sazeb | Americký prezident | Příkaz | Zprávy o inflaci | Zrušení cel | Nastavit stop-loss | Pokračování současného trendu | Extrémně nízké úrokové sazby | Bydlení | Představitelé Fedu | Návrat Donalda Trumpa | Pokračování poklesu | GBP/CHF | Zápis Fedu | Pokles EUR/USD | Vliv geopolitiky | Tempo hospodářského růstu | Více obchodů | Isabel Schnabelová | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Fibonacciho extenze | Silný býčí trend | Třetí vlna | Parametry obchodní strategie | Vývoj měnového páru | Zvýšení úrokové sazby | Breakout | Trumpová | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Trumpovo vítězství | Zaměstnanost | MACD strategie | Výrazný růst inflace | Obrat dolů | Nákup dolaru | Washington | Výrazný růst | Prodat USD | MACD histogram | Aspekty Price Action | Cena Virgin Galactic | Politické změny | Dnešní zprávy | Optimistická nálada | Výzkumy | Evropská měna | Překoupené úrovně | Výprodeje | Slabý růst ekonomiky | Měnová politika Evropské centrální banky | Medvědí formace | Technická analýza intradenního pohybu | Token | Strategy | Evropská obchodní seance | MACD indikátor | Medvědí signál | Virgin Galactic | Gap | Výkon USA | Negativní hodnoty | Flat | Svíčkové patterny | Širší obraz | Technická analýza zlata | Historické údaje | Destabilizace | Tipy na obchodování zlata | Pohyb ceny | Pokles k supportu | Náklady | Varovný signál | Medvědí potenciál | Úspěšné obchodování | Dragonfly Doji | John Williams | Obchodní pravidla | Ekonomiky | Korekční pohyb | Potenciální pokles | Thomas Barkin | Směnné kurzy | Výkon | Použití indikátoru Stochastic | Dovoz z Číny | Inflace v Japonsku | Čínský jüan | Řešení energetické krize | Volatilita | Nový trend | Ceny uvnitř kanálu | Změny tržních podmínek | Ministerstvo práce | Gerard Appel | Stochastic oscilátor | Burzovně obchodované fondy | Členové bankovní rady | Klíčové oblasti | Trojúhelník | Indikátor | Možné scénáře | Klesající trend | Průmyslová produkce | Směřování trhu | Rostoucí obavy | Strategie PA | Optimismus investorů | Pokles ceny | AUD/CHF | Japonská vláda | Donald Trump | Změny trendu | Cenové hladiny | Trojúhelníkové formace | Sazby v USA | Francouzský premiér | Trader Jan | Commodities | Důležité signály | Index ISM ve službách | Inflace | Intervence japonské centrální banky | Potenciál růstu | Peníze | Zveřejněné údaje | Medvědí signály | Politická situace | Kontext trhu | Výrobní index | Japonský jen včera | Odraz od hranice trendového kanálu | Cenové akce | Odhodlání | Ukončit obchod | Brent | Pokrytí ztrát | Bull run | Prudký pokles | Vliv na rozhodování | Politika | Stimul | Ceny pohonných hmot | Obchodní instrument | Jüan | Očekávání | Současný stav | Odvetná cla | Obchodní pásmo | Suroviny | Platný signál | Ekonomika EU | Nákup EUR | Úrokové sazby | Index cen domů | Medvědí obrat | P/E | Šance na úspěch | Příležitost k nákupu | Aktivita v americkém sektoru služeb | Ukončení obchodní války | Hlavní rezervní měny | Diamant | Jednoduchý klouzavý průměr | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Trump včera | Obchodní spolupráce | Trendové čáry | Pravidla obchodování | Reakce trhu | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Stavebnictví v USA | Celní války | Technická analýza měnových párů | Další cenový růst | Makroekonomické indikátory | Průmysl | Realita | Rozhodování o obchodování | Guvernér BoE | Obchodní týden | Evropské měny | Úzkost | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Býčí signál | Obchodní jednání s Čínou | Gravestone Doji | Klesající kanál (downtrend) | Nové signály | Makroekonomické prostředí | Silná rezistence | InstaForex | Americké volby | Druhy Doji svíček | Globální ekonomiky | Politická nejistota | Zasedání Evropské centrální banky | Index podnikatelské aktivity | Jak vypadá dlouhonohá Doji | Vysoké ceny energií | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Klíčové úrovně | Růst | Vstoupit do obchodu | Falešný průraz | Příležitosti | Itálie | Snížit úrokové sazby | Zasedání FOMC | Klíčový ukazatel | Nové možnosti | MetaTrader | Reálné překážky | Fundamentální analýza | Lepší výsledky | BreakEven | Trendový kanál | Coinbase | Validní kanál | Jednání FOMC | Scalping | Sentiment na trhu | Prognóza | L.F. Investment | Možnost dalšího poklesu | Data z USA | Měnový pár USD/JPY | Long obchod | Nálada investorů | Ziskové obchody | Identifikujte trend | Situace na Blízkém východě | Způsob obchodování | Silný indikátor | Trh práce | Deeskalace napětí | Prezident Fedu | Bariéra | Pohyb zlata | Změny cen | Crypto | Veřejný dluh | Nákup libry | Příkaz Take-Profit | Vítězství Donalda Trumpa | První support | Bankovní úvěry | Svíčkový pattern | Základní pravidla obchodování | Rezignace | Růst amerického dolaru | Válka | Pochybnosti | Zpráva | Výrobní aktivita v USA | Kolísání ceny | Býčí výhled | Princip obchodování | Poměr rizika k zisku | Příležitosti na trzích | Vysoké sazby | Globální obchod | Hospodářské recese | Objem obchodů | Zprávy a události | Obchodování v pátek | Dobrý výsledek | Velká Británie | Úrokové sazby v USA | Pohyb kurzu | Spolupráce | Technický pullback | Madrid | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | Obrat trendu | Negativní dopad | AUD/JPY | Cena bitcoinu | Ceny výrobců | Golden Cross | Long | Chování | CySEC | Zpomalení ekonomiky | Americký index | Býčí rally | Graf | Geopolitická rizika | Dolary | Pyramidové schéma | AUD | Obchodní příležitost | Předseda Fedu | JOLTS | Geopolitická situace | Politická rizika | Celková míra nezaměstnanosti | Snižování úrokových sazeb v USA | Commodities Channel Index | Pokles důvěry | Prodej dolaru | Meziroční růst | PMI pro sektor | Vyhlídky amerického dolaru | Boční kanál (sideways) | Indikátor RSI | Trh s dluhopisy | Oslabení eura | Ekonomické ukazatele | Intradenní obchodování | Trh | Hodnoty MACD | Trh v rovnováze | Index výrobní aktivity | Centrální banky | FBTC | Amazon | Zadlužení veřejného sektoru | Digitální aktiva | Pokles bitcoinu | Friedrich Merz | Zpomalení hospodářského oživení | Překoupené zóny | Snížit riziko | Výrazný přebytek | Dragon | Průměrné mzdy | Falešné signály | Velká korekce | Dolar vůči jenu | Open | Očekávání trhu | Pokles nezaměstnanosti | Příznivé výsledky | Ziskový obchod | Sell pozice | Signály pro BITCOIN | Rozdílové smlouvy | Prezident USA | Index | Obchodní konflikty | Futures | Stop příkazy | Solidní zisk | Směnný kurz | Webináře | Zveřejněná data | Medvědí tlak | Rezervní měny | MMF | Pravděpodobnost ztráty | Letošní maximum | USA | Akcie Apple | Výrobní ceny | Zpřísnění měnové politiky | Eura | Dobré výsledky | Závazek | Komise | Obratová formace 1-2-3 | Nejistoty | Snižování sazeb | ROE | Bílý dům | Kapitál | CME FedWatch | Větší korekce | Obchodní grafy | Posílení | Aktivní obchodování | Dramatické změny | Trading | Makroekonomická data | Silný růstový pohyb | Projev Jeroma Powella | Nejdůležitější události | HDP ve Spojeném království | Uplynulý rok | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Sentiment investorů | Zpomalující růst zaměstnanosti | S&P | Scalping strategie | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Obchodní signál | Unie | Inflace ve Spojených státech | Hedgeové fondy | Psychologické hladiny | Důvěra investorů | Prodejní signál podle Doji | Finanční stability | Trumpovo rozhodnutí | Jednání bank | Implikovaná volatilita | Welles Wilder | Jak nakreslit trendový kanál | Sledování odrazu ceny | Vice | Diverzifikace aktiv | První obchodní den | Index nákupních manažerů | Christine Lagardeová | Ekonomický kalendář | Tržní podmínky | Desetileté výnosy | Řetězec | Fundamentální zprávy | Obchodní služby | Vývoj měnového páru NZD/USD | Pozornost | Obchodní napětí | Wall Street Journal | Ekonomický vývoj | Trumpova obchodní politika | Globální ekonomické problémy | Ekonomická zpráva | COT reporty | Názory na měnovou politiku | Reakce trhů | Technické potíže | EUR/GBP | Očekávání analytiků | Range | Kam umístit Stop Loss | Ropa | Leva | Opatření | Deficit | Volatility | Algoritmus obchodování | Překoupené podmínky | Výsledky průzkumu | Shell | Zařízení | Ceny Bitcoinu | Technické analýzy | Vstupní signál | Americká měna | Další růst | Kurz dolaru | Nástroj technické analýzy | Budoucnost | Inflace v eurozóně | Pokračující pokles | Fiskální politiky | BoE Andrew Bailey | Globální dodavatelské řetězce | Ekvidistantní kanál | Foreign Exchange | Snížení poptávky | Mírný růst | Zvýšit zisky | Derivátové trhy | Významné fundamentální zprávy | Krátkodobé strategie | Situace v USA | Americká centrální banka | Case-Shiller | Zpráva o inflaci | Rostoucí trendový kanál | Sell | Oblasti rezistence | Společnosti | Americké měny | Altcoiny | Váhání | Hospodářská politika | Pattern Dragon | Stabilní růst | Růst cen v Německu | Snižování inflace | Izrael | Obraz trhu | Patterny | Trendové indikátory | Japonské úřady | Bitcoinové ETF | Využití trendových kanálů | Statistické údaje z USA | Německý index | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Krátkodobý výhled | Steve Jobs | Obchodní války | Vysoká cla | Outside Bar | Meziroční míra inflace | ECB dnes | Bohatství | Ziskové cíle | Oblast rezistence | Ifo | Řízení rizika | Kov | Nomura | Kolísání měny | Nejnovější údaje | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Vývoj eura | Inside | Euro včera | Statistické údaje | Pokles podnikatelské aktivity | Momentum | Zveřejnění ekonomických zpráv | Boční kanály | Trendová linie | Jak obchodovat měnový pár EUR/USD | Vývoj mezd | Dynamika trhu | Hospodářská odvětví | Rada guvernérů | Domácnosti | Pravidla money managementu | Nezaměstnanost v Japonsku | Bitcoin | Viceprezident | Burze | Primární trend | Prodejní příležitost | Dna | Jednoduché tipy pro začátečníky | Zvýšené napětí na Blízkém východě | Překoupeno | Zboží z Mexika | Uzavírání obchodů | Hamás | Bitcoin (BTC/USD) | Aligator | Býčí obrat | Tržní sentiment | ISM index | Nižší minima | Snižování úrokových sazeb | Historické maximum | Příležitost pro odraz | Vyšší minima | Reakce eura | Celková inflace | Eskalace | Outside bar pattern | Slabé výsledky | Research | Kolísání cen | Data o inflaci | Vstoupení do trhu | Směřování trhů | Pozitivní zpráva | Bull | Obchodníci s měnami | Sázka na růst | Indikátor Parabolic SAR | Vyšší maxima | Investoři dnes | Zpomalení globální ekonomiky | Zajištění hospodářského růstu | Velký drawdown | Zveřejnění důležitých zpráv | Eskalace obchodních válek | Ukazatel zdraví | Sektor služeb | Největší ekonomika | Pozornost obchodníků | Největší ztráty | Ekonomické zájmy | Regrese | Vstup do pozice | Zlatý kříž | Fair Value | Dolar vůči japonskému jenu | Platformy | Hospodářské škody | Prezident Donald Trump | Předseda Fedu Jerome Powell | Pár EUR/USD | Maloobchodní tržby | Nejnovější zprávy | Nástroje peněžního trhu | Analytici | Čistý zisk | Zásady money managementu | Nálada na trhu | Býčí fáze | Trendová strategie | Závislost | Růst měnového páru | Hlubší pokles | Cenový index | Stříbro | Překoupené signály | Zmírnění obchodního napětí | Zájem o dolar | Obchodovat | Cla na dovoz | Směr trhu | Dvousvíčkové formace | Příklad vstupu do sell | Pokles cen | Exponenciální klouzavý průměr | Indikátor ADX | Výkyvy cen | Vysoké inflace | Vzdělávací webináře | Finance | Indikátor CCI | Pozornost trhu | Michigan | ETF | Pattern Doji | UTC | Kontrola inflace | Základní pravidla systému obchodování | Tradingové osobnosti | Lineární regrese | Dluhopisy | Firma | Obchodníci | Cenový graf | Poptávka | Zasedání Bank of England | Zboží dlouhodobé spotřeby | Přehled forexových obchodů | Recenze | Tempo růstu americké ekonomiky | Nastavení měnové politiky | Růst cen výrobců | Tržní trend | Základy trendových kanálů | Britský trh práce | SMA 200 | Pokračování trendu | Signál k nákupu | Klouzavý průměr | Jak vypadá Gravestone Doji | Údaje o ekonomice USA | Rok 2025 | Zpomalení inflace | Větší pokles | Parabolická SAR | Obchodní aktivita | Depozitní sazby | BTC/USD (Bitcoin) | Směřování ceny | Problémy | Hranice kanálu | Hodnota eura | 2B Pattern | | Globální inflace | Množství peněz | Potenciál dalšího růstu | Plán obchodování | Zpomalení světové ekonomiky | Litecoin | Trendový pohyb | Inside a Outside bar | ECB Christine Lagardeová | Prodej zlata | Růst HDP | Jestřábí rétorika | Odvetná opatření | Index PMI | Euro vůči dolaru | Kalendář událostí | Dnešní údaje | Throwback | Sázka | ANZ | Kmen koronaviru | Výrazné pohyby | Pochopení trhu | Cenová akce | Úrovně rezistence | Poskytování úvěrů | Pohyby eura | Kurz USD | Jak vypadá Doji | Obchodní úspěchy | Oslabení trhu | Zpomalení hospodářského růstu | Pravidla obchodního systému | Informace o trhu | Christine Lagarde | Spojené státy | Stabilní společnosti | Analýza zlata | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Bollingerova pásma | Výrobní aktivita | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Příznivé údaje | Vývoj situace | Inside Bar | Investiční cíle | Komplexní analýzy | Úsilí | Ekonomické faktory | Indexy PMI | Trendový kanál v technické analýze | Cenové patterny | Ekonomové | Úroková sazba | Předvídat budoucí pohyby cen | Ottawa | Rozpočtové schodky | Časový rámec | Úroveň rezistence | Technické korekce | Obchodování odrazu ceny | AUD/NZD | Silicon Valley | Jak obchodovat | Výzva | Konfluenční zóny | Golden Cross (zlatý kříž) | Rady pro začínající | Investiční poradenství | Nadhodnocení | Konkurenceschopnost | CryptoQuant | Platforma | Volby | Japonská ekonomika | Signál k nákupu (buy) | Facebook | Posílení japonského jenu | Pokles cen nemovitostí | House Price Index | Rostoucí ceny nemovitostí | Parametry obchodu | Cílové ceny | Velmi volatilní | Plánování | Oslabování libry | Pohonné hmoty | Short pozice | Financování vlády | Objednávky | Sankce | Volatilní | Zvyšování úrokových sazeb | Jak obchodovat podle Doji svíček | Technická korekce | Poptávka po dolaru | Riziko ztráty | Obchodní myšlenka | EUR/USD | Zahájení obchodování | FAIR | Kurz libry | Pin Bar | Varování | Intervence | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Doporučení pro euro | ETH/USD | Fundamentální analýza akcie | Pandemie | Spotřebitelská důvěra | Konsolidace | Čtyřhodinový graf | Indikátor Stochastic | Další vývoj | Nálada na světových trzích | Trumpova protekcionistická politika | Výroba v Německu | Indikátor Alligator | Měnové politiky | Trading Price Action Patterns | Události z minulosti | Uptrend | Předstihový ukazatel | Prvky technické analýzy | Linie kanálu | Ceny nemovitostí | Politická rozhodnutí | Aktuální situace | Obavy z globální recese | Úspěšné obchodní rozhodnutí | Obchodní dohody | Manufacturing | Obchodování trendového kanálu | Nejlepší rozhodnutí | Rostoucí úrokové sazby | Exekutivní příkaz | Rozhodnutí o sazbách | Výdaje | Výnosy | Stoupající kanál | Pohyby na trzích | Ekonomická situace | XPD/USD | Odhad HDP | Pokračující uptrend | CFD kontrakt | Růstový potenciál | Býčí Inside Bar | Pravidla systému obchodování | Jak vypadá Doji se čtyřmi cenami | Dow Jones | Jak se stát lepším investorem | Dosáhnout zisku | Zavedená cla | Obchodní jednání | Fair Value Gap | Vyšší časové rámce | Bezpečný přístav | Hypoteční sazby | Ekonomické indikátory | Rozhodnutí centrální banky | Nastavení indikátorů | Růst měnového páru GBP/USD | Klesající trendový kanál | Odliv kapitálu | Christopher Waller | Zlepšení ekonomiky | Investorský sentiment | ADP | Faktor Trump | Forexoví tradeři | Obchodování eura | SPCE | Obchodování v trendovém kanálu | Přeprodané zóny | Investiční doporučení | Status bezpečného přístavu | Jak profitovat | Obchodování odrazu | Vládní výdaje | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Fibonacci | Odolnost ekonomiky | Prezidentské volby | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Cenové pohyby | Změny úrokových sazeb | Poptávky po dolaru | Signály přeprodanosti | Fabio Panetta | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Tisková konference | Vítězství | Aktivity v USA | Forexoví obchodníci | Platební bilance | Růst mezd | Úrovně supportu a rezistence | Luis De Guindos | Snížení inflace | Technické indikátory | Odvětví | Obchodní příležitosti | Sazby | Obchodní pozice | Inflační situace | Lufthansa | Obchodování s trendem | PMI ve výrobě | Růst průmyslové výroby | Británie | Růst výrobních cen | Strategie řízení | Ekonomické aktivity | Otevření obchodu | Očekávané rozhodnutí | Patterny Price Action | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Velké částky | Tržby v eurozóně | Identifikace trendového kanálu | Stochastic oscillator | Jak nastavit indikátory | Konzervativní strany | Sell obchod | Investovat | Propad britské libry | Silnější americký dolar | Nesoulad | Data o HDP | Index cen nemovitostí | Prohlášení | Technická situace | Indikátor Envelopes | Ekonomické oživení | Snížení úrokových sazeb v USA | Hlavní pravidla | Ether | Proražení supportu | Potvrzení signálů | Hotovost | Pokles USD/JPY | Průraz ceny | Regulátor | Nákup a prodej | Boj s inflací | Obavy z ekonomického poklesu | Berlín | Průzkum | Využití indikátoru Envelopes | Firmy | Jak obchodovat měnový pár GBP/USD | Medvědí divergence | Klidný trh | Eskalace obchodního napětí | Příklad vstupu do sell pozice | Parita eura | Budoucí vývoj | Celkový sentiment | HDP Německa | Index výrobních cen | Panika | Pochopení základních principů | Murray | Zajištění | Zemědělství | Napětí mezi USA a Čínou | Překážky | Klidné obchodování | Technický nástroj | Trades | Buy (nákupní) signál | Zájem investorů | Intradenní strategie | Fair Value Gap (FVG) | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Směr cenového pohybu | Euro dnes | Dovoz oceli | Money management | Psychologické překážky | Bitcoin (BTC) | Dopad na finanční trhy | Ekonomické podmínky | Situace ve Spojených státech | Definované strategie | Dlouhodobé investice | Odhady ekonomů | Commitments of Traders (COT) | Oslabení měny | Státní svátek | Pokračování rostoucího trendu | Euro vůči americkému dolaru | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Nová cla | Strategie obchodování trendového kanálu | Světové rezervní měny | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Zpráva o měnové politice | Struktura trendového kanálu | Nápad | Fed | Nonfarm Payrolls | Index spotřebitelské důvěry | Správné řízení peněz | Jak vypadá Dragonfly Doji | Nejbližší support | Nově zahájené stavby domů | Boris Johnson | Účastníci trhu | Prodejní signál | Technologický Nasdaq | Pokračující růst | Heiken Ashi | Automobilový průmysl | Výrazný uptrend | Nižší časový rámec | Trhy | Trade | Obchodování na forexovém trhu | Fluktuace | Nejbližší rezistence | Ekonomické klima | Sideways | Aktuální stav | Překoupení | Tempo růstu britské ekonomiky | Rostoucí příjmy | Důvěra v eurozóně | Index Sentix | Měnové trhy | Oscilátor | Rizika | Oživení ekonomické aktivity | Žlutý kov | Eurozóna | Horší data | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Eskalace obchodní války | ISM | Úrokové diferenciály | Globální trhy | Měkké přistání | Nárůst tržeb | Price Action strategie | Postavení dolaru | Zpomalování inflace | Jasný plán | Nákup eura | Velcí hráči | Úvěrový rating | Přeprodanost trhu | Řízení peněz | Prodávající | Rikša Doji | Rostoucí mzdy | Prosperující akcie | Pochopení trhů | Nová makrodata | Představitelé centrální banky | Apple Inc. | Vysoké ceny | První obchod | Obnovení růstu | Nejlepší výsledky | Zkušený trader | Zahraniční měny | Trendové strategie | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Růst ekonomiky | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Cenový vývoj | Tipy pro začátečníky | Horizontální linie | Žádosti o podporu | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Velikost Take Profit | Obchodování USD/JPY | Stop-out | Proražení rezistence | Ethereum (ETH) | Výkyvy směnného kurzu | Low | Prodej eura | Stabilita | Hodnocení ekonomiky | Solidní růst | Nárůst volatility | Týdenní nárůst | Význam trendových kanálů | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Jak vypadá Rikša Doji | MACD oscilátor | Forexový trh | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | St. Louis | Potenciál poklesu | Mzdy | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Obchodování páru EUR/USD | ICT | Přeprodané podmínky | CAD | Základní aspekty Price Action | Dlouhodobá obchodní strategie | Aktuální Price Action | Sentiment trhu | Vlnový pattern | Deeskalace | Včerejší seance | Shortování | Na burze | Významný dopad | Cenové úrovně | Společnost | Spotřebitelské ceny v USA | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Raphael Bostic | Sázet | FAANG | Tým RoboMarkets | Oživení americké ekonomiky | Absence kupců | Zahraniční obchod | Ztráta | Wells Fargo | Zájem o rizikovější aktiva | Dlouhonohá Doji | Nákupy dolaru | Institucionální investoři | Doji nákupní signál | Situace na trhu práce | FXstreet | EBITDA | Reporty | Fundamentální pozadí | Obchod | Purple Trading | Strategie CCI | Pips | Investoři a obchodníci | Negativní zprávy | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | Hospodářské politiky | Čas na nákup | AUD/USD | Hospodářský pokles | Eskalace konfliktu | Daily Breakout and Moving Average | Řídit riziko | Moving Average | Vývoj na trhu | Čtyř cenová Doji | Bezpečná aktiva | Riziko | Analytik | Konsolidace ceny | MAM | Klesající ceny | JPY | Citi | Pivot | Binance | IBIT | Struktury trhu | RSI | Transakce | Údaje o HDP | Volatilita trhů | Zvýšené volatility | Order | Trend na trhu | Pesimismus | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | Vývoj dolaru | Životní úroveň | Karty | S&P/Case-Shiller | Německá ekonomika | Čína | Risk | Úrovně supportu | WP | Ceny | ETH | Tržní pohyby | Financování | Zvýšení ceny | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Údaje o prodejích | Pohyby na trhu | Potenciální rizika | Kompozitní index | Short obchod | Mírná korekce | COT report | Války | Impuls | Bundesbank | Míra nezaměstnanosti v USA | Způsoby obchodování | Obratový pattern | Předstihové ukazatele | Centrální banka | Prezident newyorského Fedu | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | Nákupní obchod | Rizikový faktor | Doporučení k obchodování | WTI | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Objem objednávek | Stavební povolení | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Státy EU | SMA | Yahoo | Největší ekonomika světa | Divergence | Makroekonomické faktory | Uvolněné měnové | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Restriktivní politiky | Klíčová úroveň | Ekonomické nestability | Odborníci | Údaje o vývoji inflace | Zóny supportu | Celní politiky | Sentix | Klima | Long signál | Instituce | Vstup do trhu | Ceny zlata | Liz Trussová | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Výnos | Powellovy komentáře | Dobře definovaný obchodní plán | eBook | Růst cen energií | Index DOW | IHNED | Trhy dnes | Německé ekonomiky | Frank | CFD | Důležité ekonomické události | Pár USD/CAD | Dvojitý vrchol | Dobrá zpráva | Rozhovor | Order block | Silný pokles | Minulá výkonnost | Růstové vyhlídky | Kroky Bank of England | Rozhodnutí FOMC | Pohyb Bitcoinu | Průměrná volatilita | Obchodní den | Akcie týdne | Obchodní tipy | Ceny akcií | Ceny energií | Barometr | Disclaimer | Utažení měnové politiky | Energetická krize | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Váš kapitál | Channel | Oživení trhu | Očekávaný zisk | Obchodování EUR/USD | Posilování USD | Velké instituce | Obchodní analýza | Výběr zisků | Obratová formace | Výhled pro zlato | Írán | Zasedání MMF | EPS | Jestřábí postoj | Makroekonomický výhled | Jasný signál | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Histogram | Bias | Pracovní místa | Křiž smrti | Dlouhodobý výhled | Aktuální informace | Část zisků | Zisk | Cena Etherea | Obchodníci dnes | Koronavirové pandemie | Bank of England | Tržní dynamiky | Ceny BTC | EURUSD | Obchodované fondy | Bundesbanka | Spekulovat | Swapy | Tipy pro obchodování | Překoupené oblasti | Rating | Dovoz | Silná data | Zůstatek | Pozitivní zprávy | CFD (Rozdílové smlouvy) | Vklady | Mimoburzovní | Obchodování | Býčí sentiment | Falešné proražení | Dnešní data | Směnné kurzy měn | Posílení dolaru | Cenový růst | Prezident | Růst inflace | Kurz jenu | Obavy trhu | Jednotné měny | Jednotná evropská měna | Shortovat | Oslabování dolaru | Evropa | Pokles produkce | Cena eura | Měna | Management | Nasdaq | Trump | Technický signál | Zprávy | Globální obchodní válka | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Euro klesá | Úspěch v obchodování | Kupující | Francie | Předpověď | Všechny indikátory | Den díkůvzdání | Směnný kurz eura | Trigger | Údaje | Silná rally | Potenciální změny | Spoření | Převodník měn | Michelle Bowmanová | Inflace v Evropě | Posílení libry | Ekonomické události | Kontext | Růst zlata | Ukazatel inflace | Indikace | FXstreet.cz | Teherán | Obchody | Britská měna | Běžný účet | Aktuální sentiment | EUR/USD a GBP/USD | Akcie Lufthansa | Index CPI | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Svíčkový graf | Multitimeframe | Začátečník | Rostoucí klín | Portfólia | Japonsko | Zasedání americké centrální banky | Směřování | Tržní situace | Překoupený trh | Velké objemy | Prudký růst inflace | Bollinger Bands | Inflace v říjnu | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Japonská centrální banka | CARA | Dobré zprávy | Nákup cenných papírů | Situace | Růst dolaru | SMA 20 | Vybírat zisky | Google | Stagnace | Tržby | Roční výnos | Aktuální prognóza | Vládní politika | Pozitivní výsledek | Dolarová aktiva | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Signály | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Jasný směr | Nakupovat zlato | Peking | GfK | Výrobní aktivity | Trh s bydlením | HDP | Oživení ekonomiky eurozóny | Devizový trh | Načasování | Manufacturing PMI | Ekonom | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Ekonomka | Dolar | Další posilování | Euro | Falešný signál | Obratu trhu | FED sazby | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Zdanění | Eskalace napětí | Fibonacciho úrovně | Politici | USD/CAD | Obchodní bilance | Vyšší inflace | Nejnovější údaje o inflaci | Známky oživení | Apple TV+ | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Zápis ze zasedání FOMC | CAR | Vstupní signály | Míra inflace v eurozóně | Vývoj trhu | Signály z Fedu | Akumulace | Zklamání investorů | EUR/CHF | Zdraví | ČTK | Růst inflace v USA | Pozitivní výhled | Výhled měnové politiky | Stimuly | Ztráty | Pozitivní trendy | Americká seance | Americký ISM | Obchodní omezení | Analýza indikátorů | Obchodní styl | 1D | Zprávy z Německa | Philip Lane | Technický výhled | Úvěr | Index čínských akcií | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Meziroční inflace | Japonský jen | Klesající inflace | Index amerického dolaru | Změny v měnové politice | Nakupovat | FOMC | Pokles zlata | Slabost dolaru | Blahobyt | Přísná měnová politika | Akcie | Medvědí trend | Prodejní pozice | Cílová cena | Fundamentální výhled | Kupci | Mzda | Býčí potenciál | Největší ekonomiky | Ukázka obchodování | Obchodovat s akciemi | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Zůstatek na účtu | Podniky | Index spotřebitelských cen | Štěstí | City | Týdenní pivot | Trojitý vrchol | Zrychlení růstu | Asijské seance | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Dodavatelské řetězce | Ekonomické nejistoty | Index cen | Světová ekonomika | Změny na trhu | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | Týdenní zpráva | Hospodářská situace | Globální ekonomika | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Price Action | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Napětí na Blízkém východě | Britská ekonomika | Technologie | Marlin | Pokles vývozu | Společnost Apple | Uvolněné měnové politiky | Obchodování v pásmu | Analýza EUR/USD | Prognózy | Globální recese | Zvyšování cen | Kurz | Druhá největší ekonomika | Daně | DNO | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Makrokalendář | Jádrová inflace | Využití kapacit | Spotřebitelské výdaje | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | Úspěchy | Signál ke vstupu | Analýza akcie | Index cen výrobců | Den obchodování | Seance v USA | Světové ekonomiky | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Údaj o HDP | Rychlý růst | Investice | Microsoft | Business | Pro investory | Fidelity | Objem úvěrů | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Doporučení pro obchodování | Rally | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Komunikace | Důvody k nákupu | Oživení ekonomiky | Německý průmysl | Bod | Vnímání | Value Gap | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | Růst ceny zlata | Buy pozice | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Delta | Vládnoucí strana | Podnikatelské aktivity v USA | Fondy | USD za barel | Kurz eura | Skalpování | Základní pravidla | Hospodářství | Zotavení | Důvěra | Rentabilita | Zakladatel firmy | Růst spotřebitelských výdajů | Streamovací služby | Oslabení dolaru | Kontrakce | Americký akciový trh | Ukazatel | Členové Fedu | Slabší dolar | Obchodní politika | Měny | Profitovat | Nezaměstnanosti v Německu | Nový cyklus | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Burzy | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Cena akcie | Lukáš Voženílek | Chaos | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | UST | Akcie Shell | Cash flow | Obchodování s cizími měnami | Export | Finanční rizika | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Signál | Číst grafy | NFIB | GBPUSD | Možnost dalšího růstu | Řízení rizik | Partneři | Geopolitická nejistota | Špatná data | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Fundamentální data | Double top | Services | Upozornění na rizika | Negativní sentiment | FedWatch | Potenciální ztráty | Dlouhodobý horizont | Rozšíření | Nastavení indikátoru | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Dosažení zisku | Fed včera | Přetrvávající vysoká inflace | Administrativa | Béžová kniha | Cenové tlaky | Silný trh | Snižování sazeb v USA | Pozitivní signál | NFP | Hypotéky | Vývoz do USA | Konvergence | Americké společnosti | Zasedání Bank of Japan | Růst britské ekonomiky | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí nezaměstnanost | Parabolic SAR | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Zpomalující inflace | Americký trh práce | TIM | Energie | NAHB | Objem | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | Death cross | FVG | EUR/AUD | Prodej | Rok 2024 | Financial | Medvědí kanál | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Bloomberg | XAU/USD | Vliv na americký dolar | Evropská unie | Guru | Halifax | NDX | Ceny stříbra | Britský ministr financí | Rozvoj | Americký PMI | Silný růst | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Udržitelnost | Míra | Neuspokojivé výsledky | Vyšší mzdy | University of Michigan | Současný trend | Vstup do SHORT pozice | Korekce | Časový plán | Špatné výsledky | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Obchodní strategie | Střednědobý výhled | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | NZD/CAD | Stimulační opatření | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Průzkumy | Pokles libry | Downtrend | Nižší maxima | Index S&P 500 | Instrument | Patrick Harker | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Trumpova administrativa | Přehled | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Krize | High | Rostoucí trend | TIPS | Pivot Point | Tým InstaForex | Odhadovaná cena | CHF | Napětí na Ukrajině | Měnový trh | HDP USA | Ztrátové pozice | Japonský export | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Analýzy více časových rámců | James Bullard | Příliv kapitálu | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Nákupní příležitost | Drawdown | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | Hladina supportu | JDE | Podpora | Definovaný obchodní plán | Obchodování s CFD | Geopolitické faktory | MT4 | Spojené království | Cena | Maloobchodní prodeje | EU a USA | Příkaz stop-loss | Překoupenost | Německo | Makroekonomické ukazatele | Obchodní spory | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Příkaz Stop | Zadlužení | Komodita | Rozpočet | CHF/JPY | Americký trh | Snížení sazeb | Vysoká hodnota | Prime | Nové úvěry | Close | BAT | Kurzy | Zpomalující růst | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | Geopolitická nestabilita | Silná americká data | Stabilní příjem | Etherea | Ekonomická data z USA | Jaké jsou druhy Doji svíček | Tisková konference Fedu | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | Rezervy | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Kurzy měn | Podhodnocený | Statistiky z eurozóny | Rizikový sentiment | Kypr | Obchodní válka | Fiskální stimuly | Indikátor důvěry | Báze | Jednotná měna | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Inflace v Německu | Geopolitika | Pozitivní výsledky | Denní graf | Impulzy | Střední podniky | Komentáře Fedu | Indikátory | Nejnovější zpráva | Oslabení | Indikátor MACD | Energetické krize | Práce | Úspěch | Jestřábí přístup | Centrální banky USA | Intel | Cíle | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Nákup zlata | Maloobchodní prodej | Banky | BlackRock | Buy | Býčí scénář | Obchodní podmínky | Produktivita práce | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Více příležitostí | Vlády | Nebezpečí | Kotace | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Cenový pattern | Šance | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | PMI v eurozóně | Netflix | Konfederace | Svíčková formace | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Ministr financí | Dobrá čísla | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Budoucí pohyby cen | Sazby Fedu | Kontrakt | Dlouhodobý investor | Výraznější pokles | Zastavení poklesu | Tržní signály | Americký Fed | Použití indikátoru | Jádrový CPI | Pozice | Vítězství nad inflací | Současná situace | Portfolia | Zájem obchodníků | Potenciální zisk | Xiaomi | Aktivity v eurozóně | Začínající tradeři | Pullback | Příprava | Reálná hodnota | Saldo běžného účtu | Dlouhé pozice | Inflační report | Vývoj měnového páru USD/JPY | Dlouhodobé důsledky | Market | Svíčkové formace | Technologický sektor | Lídři | Sestupný trend | Německé vlády | Medvědí trh | Support | Průměrná mzda | Ekonomické statistiky | Americký Senát | Důležité informace | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Poslanci | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Pokračování růstu | Obchodní aktivity | Globální ekonomický výhled | Finální odhad | Spokojenost | Chuť riskovat | Služby | Lednová inflace | Americký průmysl | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Algoritmus | Rizikovější aktiva | Zvýšená volatilita | Dnešní růst | Ministryně financí | Jak číst grafy | Peněžní zásoby | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Dění na trhu | Investoři | Nižší sazby | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Bohatý | Stop-Loss | Zvýšené napětí | Největší pokles | Růst libry | Pokles průmyslové výroby | Obchodní bariéry | Spotřebitelé | Aktivita ve službách | Oblasti supportu | Výstupy | Double bottom | Vzdělávání | Optimistická očekávání | Nákupní příležitosti | Měnový pár GBP/USD | Politika Fedu | Slabá poptávka | Report ADP | Ceny potravin | Rezistence | Index Dow Jones | Návyky | Symetrický trojúhelník | Hladiny supportu | Projekce | Jasné signály | Zpráva COT | Zpravodajství | Klíčový support | Spotřebitelská poptávka | W1 | Ichimoku | Pozice dolaru | Akcie Nvidia | Průmyslové aktivity | Obchodujte | Budoucí pohyby | Rostoucí náklady | Ropy | Struktura | Výrobní sektor | Pomalý růst | Dnešní obchodování | Bilance obchodu | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Pokles poptávky | CBI | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | Čínský výrobce | USD | WallStreetBets | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Logistické problémy | Trh s nemovitostmi | Ekonomický dopad | Významné změny | Růst aktivity | Buy obchod | Doji | Inflace ve Spojeném království | D1 | HDP v USA | Vyšší úrokové sazby | Praktické tipy | Trendové pohyby | Globální vývoj | Výkonnost dolaru | Nízké úrokové sazby | Velryby | Formace dvojitý vrchol (Double Top) | Tržní podíl | Odhad inflace | Posilování amerického dolaru | iPhone | Posilování eura | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Situace v průmyslu | Přebytek obchodní bilance | Kupní síla | CZ | Průraz | Krátkodobé obchodování | Tlak medvědů | Australský dolar | Pokles HDP | Propad | Konec roku | Bankovnictví | Ekonomické výkonnosti | GBP/AUD | Trh s futures | ANO | Britské libry | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pokles eura | Významné zprávy | Objemy obchodů | Graf páru | Růst eura | Nemovitosti | Evropský trh | USD/CHF | Time-Frame | Oblast supportu | Oslabování amerického dolaru | Rok 2024 | Další rozvoj | Kanada | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | Nejistota | CME | HDP v eurozóně | Stav nouze | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Makroekonomický kalendář | Více časových rámců | Nvidia | Investment | Take-Profit | MetaTrader 4 | Technické patterny | Boční trend | Indexy | Tržní volatility | Bilance běžného účtu | Státní dluhopisy | Prognózy inflace | Americký dolar | VaR | Klíčový faktor | Zamyšlení | Makro | Klesající trendové čáry | Situace v Německu | Evropská centrální banka | Psychologické úrovně | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Stop-Loss a Take-Profit | ECB | Sazby ECB | Voda | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Těžaři | Vysoká poptávka | Růst ceny | Měnová politika | ADX | Philadelphia Fed | Ziskovost | Doporučení | Inflační očekávání | Oslabuje dolar | Body | Zvýšení inflace | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Růst produktivity | Krypto | Evropské země | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Paradox | ABC | Omikron | NIESR | Americká cla | Negativní vývoj | Údaje o nezaměstnanosti | Cykly | Krypto aktiva | EU | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Dostupnost bydlení | Úroveň supportu | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | Analýza měnových párů | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | 2222 | PMI pro sektor služeb | Silný růstový potenciál | Nákupní signál | Prodeje | Akciový trh | Globální ekonomické nestability | Rizikový apetit | Trend klesající | Investovat peníze | Intradenní obchodník | Vyšší cla | Investor | Stochastic | USD/JPY | Dvojité dno | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Uzavření obchodování | Nové údaje | Japonský vývoz | Banka | Země eurozóny | Obchodování na forexu | Vybrání likvidity | Zvýšený zájem | Stav americké ekonomiky | Podnikatelské klima | Cenový index výdajů | Významné události | Úřady | Američané | Nový kmen koronaviru | Zvýšený objem | Nízká inflace | Graf akcie | Politické nepokoje | SPX | Domácí poptávka | Statistika | Domácí průmysl | Spotřebitelské ceny | Další pokles | COT | Richmond | Strukturální problémy | Chování spotřebitelů
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

Signál do short pozice
Signal Invention
Signal Invention s.r.o.
Signalizace klesajícího trendu
Signál ke vstupu
Signál ke vstupu do obchodní pozice
Signál ke vstupu do obchodu
Signál k nákupu
Signál k nákupu (buy)
Signál k obchodu

Následující klíčová slova

Signál kvality
Signál kvality a výkonnosti
Signál long
Signál na akcie
Signál na ETF
Signál na EURUSD
Signál na podporu ekonomiky
Signál na S/R úrovni
Signální svíčka
Signál obratu trendu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít