Čtvrtek 18. července 2024 03:16
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster srovnani

Finanční prostředky

img

Netflix vyzývá Magnificent 7: Cena akcií od začátku roku vzrostla o 33 %

16.07.2024 Akcie Netflixu se letos rychle probojovaly až na rekordní hodnotu z roku 2021 na hodnotu 699 dolarů - chybí jim k tomu pouhých 7 %. Čtvrtletní údaje ve čtvrtek po uzavření amerického trhu ukáží, zda se kupci nemýlili.
C:\fakepath\akcie-11072024.jpg

TOP přehlížené akcie podle analytiků XTB

11.07.2024 Současná situace na akciových trzích je velmi rozporuplná. Na jedné straně zde máme velké technologické společnosti, které raketově rostou díky popularitě sektoru umělé inteligence. Na druhé straně ale velká část firem, které se nebyly schopné svézt na vlně AI, stále krvácí kvůli současné makroekonomické situaci a geopolitickým problémům. Tento čas tak bezpochyby nabízí mnoho zajímavých příležitostí, ale také rizik. Některé velké firmy mohou být už příliš drahé a mnoho menších firem je levných z dobrého důvodu – jsou však mezi nimi skryté i podhodnocené příležitosti? Zeptali jsme se analytiků XTB, které akciové tituly jsou podle jejich názoru aktuálně přehlížené, avšak pozornost investorů si zaslouží.
img

Denní shrnutí: Wall Street rozšiřuje býčí momentum po NFP 📈

05.07.2024 Indexy na Wall Street po zprávě NFP nadále rostou. US500 i US100 se obchodují na nových historických maximech. Zpráva posílila očekávání snížení úrokových sazeb Federálního rezervního systému, přičemž swapy předpovídají v roce 2024 snížení sazeb o celé dva stupně.
C:\fakepath\purple-trading-01072024-uvod.png

Broker Purple Trading - recenze, návod a zkušenosti

01.07.2024 Purple Trading je známý broker s českými kořeny, který vznik již v roce 2012, a své služby nabízí především klientům ve střední a východní Evropě. Tento broker se specializuje hlavně na obchodování s CFD deriváty se zaměřením na forex, akciové indexy, komodity a akcie. Broker je vhodný jak pro začínající, tak pokročilé obchodníky, kteří se mohou dále rozvíjet díky spoustě vzdělávacích materiálů nebo využít možnosti učit se od zkušenějších obchodníků pomocí kopírování jejich obchodů.
C:\fakepath\prop-trading-27062024-1.jpg

Dočkáme se regulace Prop Tradingu?

27.06.2024 Prop trading, neboli Proprietární obchodování, je v poslední době stále častěji diskutovaným tématem mezi regulátory finančních trhů. V tomto článku se zaměříme na významnou roli, kterou sehrála Česká národní banka (ČNB), jako první regulátor v Evropské unii, který se otevřeně vyjádřil k této problematice.
img

Revolut Business spouští FlexiFondy pro české firmy, které demokratizují přístup k fondům peněžního trhu

20.06.2024 Revolut, globální fintech s více než 40 miliony zákazníků s osobním účtem a stovkami tisíc zákazníků s účtem Business, dnes uvádí na trh svou zcela novou nabídku FlexiFondů pro zákazníky s placenými plány Business na vybraných trzích EHP včetně České republiky. Prostřednictvím FlexiFondů mohou zákazníci Revolut Business investovat do nízkorizikových fondů peněžního trhu, které jsou tradičně dostupné pouze velkým podnikům s nejvyšším množstvím volného kapitálu.
img

Komerční banka úspěšně ukončila výplaty věřitelům zkrachovalé Sberbank CZ

17.06.2024 Komerční banka úspěšně dokončila výplaty věřitelům zkrachovalé Sberbank CZ. Po dvakrát prodlouženém termínu byla výplata ukončena v pátek 14. června 2024. Celkem bylo vyplaceno 12 145 věřitelů v celkové výši 25,9 miliardy korun. Komerční banka bude vracet 283 milionů korun. Věřitelé, kteří si i přes opakované výzvy své finanční prostředky nevybrali, o ně nepřijdou, ale nyní budou muset vyčkat na výplatu insolvenční správkyně až do finálního vypořádání na konci insolvenčního řízení.
C:\fakepath\Rusko-sankce-4.jpg

Burza v Moskvě kvůli sankcím zastavila obchodování v dolarech a eurech

13.06.2024 Nejnovější americké sankce přinutily moskevskou burzu MOEX k zastavení obchodování v dolarech a eurech. Ruský rubl dnes na mezibankovním trhu klesl až na měsíční minimum vůči dolaru. Informovala o tom agentura Reuters. Burza MOEX podle ní provozuje největší ruské veřejné trhy s akciemi, dluhopisy, měnami a dalšími finančními produkty.
C:\fakepath\dluhove-trhy-12062024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – dluhové trhy a jejich vliv na akciové trhy (9. díl)

12.06.2024 Článek popisuje, jak dluhové trhy fungují a jejich roli v globální ekonomice. Čtenář se dozví o různých typech dluhových nástrojů a jejich významu pro financování projektů, zvyšování likvidity, stanovování úrokových sazeb, diverzifikaci rizika a ekonomickou stabilitu. Text zdůrazňuje globální dosah a transparentnost dluhových trhů.
img

Zájem o podnikání mezi mladými roste. V začátcích jim pomáhají inkubační programy i dostupnost vhodných nástrojů

04.06.2024 Stále více mladých lidí ve věku 18 až 20 let v České republice touží po vlastním podnikání. Podle údajů živnostenského úřadu bylo v roce 2023 registrováno 13 036 podnikatelů v této věkové skupině, což je o 13 procent více než v předchozím roce. Tento nárůst může být důsledkem modernizace podnikatelského prostředí a digitalizace agend státní správy. Mladí živnostníci po střední škole hledají svobodu a volnost, což se projevuje zvýšeným zájmem o podnikání, a to často již během studia. Výzvou pro mladé podnikatele zůstává nedostatek financí a administrativní překážky.
C:\fakepath\trader-31052024-70-zm.jpeg

Komodity: Ceny ropy dnes před nedělním zasedáním skupiny producentů OPEC+ klesají

31.05.2024 Ceny ropy v závěru týdne po počátečním růstu klesají. Investoři čekají na výsledky zasedání skupiny OPEC+, kterou tvoří Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) a její spojenci v čele s Ruskem. To rozhodne o dalším možném snížení těžby v této skupině producentů.
C:\fakepath\Rusko4.jpg

Ruská vláda schválila avizované zvýšení daní

31.05.2024 Ruská vláda schválila avizované zvýšení daní, které navrhlo ministerstvo financí. Informovaly o tom včera ruské tiskové agentury. Zvýší se progresivní sazba daně z příjmu, daň z příjmu právnických osob stoupne z 20 na 25 procent a více peněz budou státu odvádět i těžaři nerostných surovin.
C:\fakepath\rusky rubl.jpg

Rusko chce zavést vyšší daně pro bohaté a vyšší daně z těžby

29.05.2024 Rusko chce zavést dodatečnou progresivní sazbu daně z příjmu pro ty, kteří vydělávají více než 2,4 milionu rublů (610.000 Kč) ročně. Plánuje zvýšit i daně z těžby nerostných surovin pro výrobce hnojiv a producenty železné rudy. O úterním návrhu ministerstva financí informovala agentura Reuters.
img

Akciovému trhu v USA se za poslední dekádu dařilo. Podle čeho vybírat fond nebo portfolio ke zhodnocení úspor?

23.05.2024 Dlouhodobá investice do akcií může přinášet zajímavý výnos a v rámci DIP posloužit i jako zajištění na stáří. Nejběžnější akciová portfolia a fondy zhodnotily v posledním desetiletí investice dvojnásobně i víc. Vyplývá to z analýzy společnosti Freedom Financial Services, která porovnala často využívané fondy a portfolia.
C:\fakepath\akcie-20052024.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – finanční zprávy a jejich vliv na ceny akcií (3. díl)

20.05.2024 Článek se zaměřuje na význam a různé typy finančních výkazů, které poskytují klíčové informace o finančním zdraví a výkonnosti podniků. Čtenář se dozví o výročních a čtvrtletních zprávách, výsledcích hospodaření, předpovědích zisku, zprávách o dividendách, tiskových zprávách a regulačních informacích. Dále článek popisuje, jak číst a analyzovat finanční zprávy, a jak tyto zprávy ovlivňují ceny akcií.
C:\fakepath\broker-09052024-1.jpg

Podle čeho vybírají brokera pokročilí tradeři?

09.05.2024 Každý zkušený trader ví, že výběr správného brokera je jedním z rozhodujících kroků na cestě k úspěšnému obchodování. Broker nejenže poskytuje přístup k finančním trhům, ale také ovlivňuje každodenní obchodní zkušenosti a dokonce může hrát klíčovou roli v profitabilitě obchodních strategií.
C:\fakepath\Ropa4.jpg

Ruský ropný průmysl přichází o pracovní sílu kvůli válečné ekonomice

06.05.2024 Ruský ropný a plynárenský průmysl je důležitý pro financování ruské invaze na Ukrajinu a poskytuje Kremlu finanční prostředky na pokračování bojů. Tento průmysl se však potýká s nedostatkem pracovních sil kvůli plné mobilizaci ruské ekonomiky pro válečné úsilí, což zhoršuje dlouhodobou demografickou krizi, uvedla agentura Bloomberg.
C:\fakepath\fundament-02052024-uvod-2.png

Pohled do budoucnosti – environmentální a sociální změny (5. díl)

02.05.2024 Tento článek poskytuje hluboký pohled na environmentální a sociální změny, které formují naši současnou společnost a budoucnost. Dozvíte se o narůstajících výzvách, jako je změna klimatu a úbytek biologické rozmanitosti, a o tom, jak tyto změny ovlivňují naše životní prostředí, ekonomiku a investiční příležitosti. Článek také diskutuje o klíčových faktorech, jako jsou investice do udržitelnosti a faktory ESG, které ovlivňují rozhodování investorů a regulátory.
img

19. duben je Světovým dnem investičních fondů. Jak se jim v Česku daří?

17.04.2024 19. dubna se narodil Abraham van Ketwich, který v roce 1774 založil historicky první investiční fond. Stejné datum proto bylo zvoleno jako připomínka v rámci Světového dne investičních fondů. Obliba investování mezi Čechy v posledních letech roste. K 31. prosinci 2023 aktiva podílových fondů v ČR představovala objem 1 307,3 mld. Kč, což je 5,3 krát více než před 10 lety. Analytička WOOD & Company Eva Sadovská se podívala na to, proč jsou podílové fondy u Čechů populární a do kterých fondů Češi investují nejvíce. Analýza vychází z nejaktuálnějších údajů České národní banky.
img

Genesis Growth získává majoritní podíl ve společnosti Carussel, evropském poskytovateli digitálních řešení pro automobilový průmysl

16.04.2024 Genesis Growth Equity Fund I (GGEF I), fond rozvojového kapitálu specializující se na investice do malých a středních společností v regionu střední a východní Evropy s významným růstovým potenciálem, úspěšně dokončil akvizici majoritního podílu ve společnosti Carussel. Spoluinvestory v transakci jsou zakladatel společnosti, Mario Della Donna, a její současný generální ředitel, András Müller.
C:\fakepath\geopoliticke-udalosti-11042024-uvod.jpg

Geopolitické události – environmentální události (6. díl)

11.04.2024 V dnešním článku se podíváme na environmentální události. Na začátku se zaměříme na jejich hlubší pochopení. Poté si projdeme faktory ovlivňující environmentální události a také aspekty, které s těmito událostmi souvisejí. Nakonec stručně nastíníme změny klimatu v 21. století.
img

Průměrná délka doby splatnosti dosáhla rekordu. Zažila nejvyšší skok od krize v roce 2008

10.04.2024 Loňský rok se stal rekordním z hlediska nárůstu průměrné délky doby splatnosti pohledávek. Celosvětově doba splatnosti vzrostla o tři dny na 59 dnů, což je nejvyšší skok od roku 2008, kdy započala celosvětová finanční krize. Nárůst potřetí za sebou zaznamenal i ukazatel potřeby pracovního kapitálu (WCR), jenž se zvýšil o 2 dny na celkových 76 dnů. Vyplývá to z nejnovější analýzy Allianz Trade.
img

Silný únorový výsledek zahraničního obchodu

08.04.2024 Bilance zahraničního obchodu skončila v únoru s přebytkem 34,6 mld. Kč, což výrazně překonalo naši i tržní prognózu. V lednu jsme naopak očekávali vyšší přebytek, ale výsledek zahraničního obchodu byl nižší. Tudíž se zdá, že došlo k pozdějšímu odbavení objednávek, zvláště v automobilovém průmyslu, díky čemuž mimo jiné byla bilance zahraničního obchodu meziročně vyšší o takřka 20 mld. Kč.
C:\fakepath\sankce-05042024.jpg

Geopolitické události – embarga a sankce (4. díl)

05.04.2024 V tomto článku se zaměříme na sankce a embarga. Probereme jejich význam, opatření a důsledky. Dále se podíváme na sankce Spojených států a na závěr se tradičně zaměříme na faktory, které embarga a sankce ovlivňují.
C:\fakepath\trader-28032024-41-zm.png

Krach FTX otřásl odvětvím kryptoměn, Bankman-Fried měl majetek až 26 miliard USD

28.03.2024 Vizitka zkrachovalé americké kryptoměnové burzy FTX a jejího zakladatele a ředitele Sama Bankmana-Frieda (32), kterého dnes soud poslal na 25 let do vězení.
img

Použití ruských devizových rezerv na nákup zbraní pro Ukrajinu je historicky bezprecedentní, pročež poměrně rizikový tah. Méně rizikové může být využití rezerv až po vydání a neuhrazení ukrajinských reparačních dluhopisů

20.03.2024 Nový návrh Evropské komise využít zmrazená aktiva ruské centrální banky na nákup zbraní pro Ukrajinu je historicky bezprecedentní. V předchozích konfliktech, ať se jedná třeba o druhou světovou válku či válku v Iráku počátkem 90. let, docházelo také ke konfiskaci rezerv agresorů, avšak až po skončení konfliktu.
img

Sophiina volba dodavatelů automobilek

14.03.2024 Ještě před nedávnem by bylo téměř automatické, že dodavatelé automobilek by měli svou výrobu přeorientovat na elektromobilitu. Dnes však rozhodování o investicích do změny výroby již tak jednoduché není. Přední světoví výrobci automobilů totiž signalizují, že elektromobily nejsou jedinou cestou, kterou zvažují. To vše činí investiční rozhodování jejich dodavatelů složitější.
img

Spotřebitelé podpoří růst slovenské ekonomiky a udrží inflační tlaky silné

14.03.2024 Slovenská ekonomika letos zůstane odolná a její růst podle nás mírně zrychlí na 1,6 % oproti růstu o 1,1 % zaznamenaném za rok 2023. K tomu přispěje spotřeba domácností podpořená rostoucími reálnými příjmy a také fixní investice tažené prostředky z fondů EU. Čistý vývoz by měl naopak po velmi silném roce 2023 přispět záporně.
img

Zájem o investice do zahraničních rekreačních nemovitostí roste. Výnos činí 7 až 11 %, někde i přes 20 procent

08.03.2024 Koupě rekreační nemovitosti v zahraničí není žádnou novinkou. Postupem času se ale stává mnohem dostupnější alternativou, a tak velká část zájemců o pořízení druhého bydlení dává namísto Česku přednost přímořským destinacím. K oblíbeným lokalitám nyní patří jižní Evropa, Blízký východ, Střední Amerika či dálná Asie. Kupující kromě vlastního rekreačního vyžití u moře láká rovněž možnost výhodné investice do realit v atraktivním prostředí s vysokou mírou zhodnocení. V Praze se v současnosti výnosnost pronájmů pohybuje mezi 3 až 5 %, kdežto v Chorvatsku a ve Španělsku je to mezi 7 a 11 % a například v Dubaji lze dle lokality dosáhnout i na roční výnos přes 20 %. Aktuální situaci na poli zahraničních nemovitosti, vč. propočtů výnosnosti, přibližují experti realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties.
img

Revolut otevírá možnost nákupu kryptoměn přímo do peněženek MetaMask s Revolut Ramp

08.03.2024 Revolut, globální superaplikace s více než 40 miliony zákazníků po celém světě, představuje svůj nejnovější produkt ze světa kryptoměn ve Spojeném království a EHP, Revolut Ramp, ve spolupráci s přední světovou peněženkou MetaMask, čímž rozšiřuje svou nabídku pro všechny fanoušky kryptoměn.
C:\fakepath\prop-trading-08032024-1.png

Co je to proprietární obchodování (prop trading)?

08.03.2024 Prop trading aktuálně zažívá nebývalý rozmach a vyvíjí se neskutečně rychlým tempem. Mezi tradery se stal prop trading doslova fenoménem. FXstreet.cz proto dnes zahajuje nový a rozsáhlý seriál, kde se budeme velmi detailně věnovat právě prop tradingu. Můžete se tedy těšit na opravdu detailní a propracované články, ve kterých se budeme velmi detailně věnovat tomuto novému tradingovému odvětví. Připravte se tedy na vzrušující pohled do světa prop tradingu.
img

TRINITY BANK zvyšuje sazbu na svém spořicím účtu v pásmu od 250 tisíc do 10 miliónů korun na 6,08 %

06.03.2024 TRINITY BANK pokračuje ve zvyšování sazeb na svém spořicím účtu. Pokud nyní klient vloží na účet nové finanční prostředky, bude mu zůstatek v rozmezí od 250 tisíc korun až 10 miliónů korun úročen sazbou 6,08 % p.a. (dosud 5,69 % p.a.). Atraktivní sazbu mohou získat noví i stávající klienti TRINITY BANK, kteří si založí nový spořicí účet a vloží na něj nové finanční prostředky. Do výše vkladu 250 000 Kč platí stále rekordní sazba 6,30 % p.a., která je v současné době nejvyšší na trhu.
img

Předpověď ceny bitcoinu: očekává 80 000 dolarů uprostřed rozruchu kolem ETF a odvážného kroku společnosti MicroStrategy

05.03.2024 Cena bitcoinu se vydává na pozoruhodnou cestu a v úterý se obchoduje nad 66 600 USD. Díky této eskalaci se Bitcoin blíží svému historickému maximu, když se kryptoměna dotkla 68 600 USD, což signaliuzuje potencionální průlom kryptoměn.
C:\fakepath\trading-29022024-6.jpg

Chyby v tradingu, které nevidíte, ale platíte za ně

01.03.2024 Při plavbě rozsáhlým oceánem tradingu je snadné zaměřit se na ty největší a nejviditelnější vlny a přehlédnout podvodní proudy, které nás mohou nečekaně strhnout. V tomto článku se ponoříme pod hladinu a prozkoumáme některé z těchto skrytých chyb, které mohou traderům uniknout, a ukážeme si, jak je odhalit a navigovat kolem nich.
C:\fakepath\fundament-29022024-1.jpg

Makroekonomické faktory - finanční trhy a instituce (10. díl)

29.02.2024 V tomto článku se zaměříme na téma finančních trhů a institucí. Začneme stručným přehledem těchto dvou pojmů a poté se jim budeme věnovat podrobněji. Podíváme se také na to, kdo řídí finanční trhy a instituce, a rozebereme jejich vliv na ekonomiku, spotřebitele a centrální banky.
C:\fakepath\EU-Cina.jpg

Čína loni převzala méně evropských firem

27.02.2024 Počet převzetí evropských firem čínským podniky v loňském roce klesl na nejnižší úroveň od roku 2012. Vyplývá to z analýzy poradenské společnosti EY. Čínské společnosti loni podle analýzy koupily v Evropě celkem 119 podniků, což je o 20 méně než v předchozím roce a téměř o 200 méně než v rekordním roce 2016, napsala agentura DPA.
C:\fakepath\ict-26022024-uvod.png

ICT trading - Smart Money strategie (1. díl)

26.02.2024 ICT obchodování a Smart Money koncept patří momentálně k nejoblíbenějším a nejvíce sledovaným trading strategiím současnosti. Hlavně tedy v zahraničí. A proto jsme se rozhodli začít zcela nový a rozsáhlý seriál, ve kterém vám postupně představíme kompletně vše o tomto způsobu obchodování. Můžete se tedy těšit na opravdu detailní a propracované články, ve kterých vás vše naučíme. Připravte se tedy na vzrušující pohled do světa tradingu, který překročí hranice konvenčních strategií. Za zkratkou ICT se skrývá autor tohoto obchodního přístupu - Inner Circle Trader. ICT je metodologie založená výhradně na cenové akci, tedy Price Action. Pojďme na to!
C:\fakepath\trader-22022024-47-zm.jpg

MMF: Růst ruské ekonomiky překvapuje, objevují se ale známky přehřátí

22.02.2024 Růst ruské ekonomiky vzhledem k působení západních sankcí překvapuje, objevují se u ní ale známky přehřátí. Dnes to podle agentury DPA uvedla ředitelka komunikace Mezinárodního měnového fondu (MMF) Julie Kozacková.
img

Invesco: Digitální měny centrálních bank – Budoucnost peněz?

22.02.2024 Digitální měny centrálních bank (CBDC) jsou digitalizovanou měnou s nuceným oběhem. V současné době se digitálními měnami centrálních bank aktivně zabývá 130 zemí, které tvoří 98 % světového HDP. Z toho 31 zemí provádí (nebo dokončilo) pilotní studii. Některé menší centrální banky v Karibiku již dokonce CBDC vydaly, a dokonce i Čína postupně pokračuje v rozšiřování svého pilotního projektu "digitálního jüanu". O co tedy jde?
C:\fakepath\prop-trading-12022024-1.png

Jak funguje Prop Trading?

12.02.2024 V posledních letech se prop trading stává stále výraznějším pojmem ve světě online obchodování. Tento fenomén nabírá na popularitě a přitahuje pozornost obchodníků po celém světě, kteří hledají nové cesty, jak více benefitovat ze svých obchodních dovedností a využít možnosti, které jim jejich klasické obchodní účty nemohou nabídnout. Prop trading tak přichází jako příležitost pro všechny obchodníky, kteří chtějí vstoupit do světa finančních trhů s takovým kapitálem, který překračuje běžné možnosti retailových obchodníků.
img

Trinity Bank zvyšuje sazbu na svém spořicím účtu na historicky rekordních 6,30 %

08.02.2024 Trinity Bank pokračuje ve zvyšování sazeb na svém spořicím účtu. Klienti mohou nyní získat sazbu v historicky rekordní výši 6,30 % p.a. která je opět nejvyšší na trhu. Novou sazbu získají automaticky všichni klienti Trinity Bank, kteří využívají spořicí účet Skvělý účet se sazbou 6,28 % p.a. Rekordní sazbu 6,30 % p.a. získají také všichni klienti Trinity Bank, kteří si založí nový spořicí účet a vloží na něj nové finanční prostředky. Sazba 6,30 % p.a. platí do výše vkladu 250 000 Kč. Trinity Bank navyšuje úrokovou sazbu také v pásmu nad 250 000 korun, a to z 5,68 % p.a. na 5,69 % p.a.
C:\fakepath\Nemecko-Cesko.jpg

Komora: Obchod ČR a Německa loni klesl o dvě procenta na 2,83 bilionu Kč

06.02.2024 Obrat vzájemného obchodu ČR a Německa v roce 2023 dosáhl 113 miliard eur, tedy asi 2,83 bilionu Kč, a proti předchozímu roku klesl o 1,76 procenta. Český vývoz do Německa vzrostl o 2,47 procenta, zatímco německý vývoz do Česka klesl o 6,1 procenta. S poukazem na předběžné údaje Spolkového statistického úřadu to dnes ČTK sdělila Česko-německá obchodní a průmyslová komora.
C:\fakepath\trader-31012024-55-zm.jpg

Zkrachovalá FTX upustila od snah o obnovení provozu své kryptoměnové burzy

31.01.2024 Zkrachovalá společnost FTX upustila od snah o obnovení provozu své kryptoměnové burzy. Namísto toho se zaměří na likvidaci svých aktiv a vrácení finančních prostředků zákazníkům. Uvedl to dnes právní zástupce podniku Andy Dietderich při slyšení u konkurzního soudu. Dodal, že FTX několik měsíců jednala s potenciálními investory, ale žádný z nich nebyl ochoten poskytnout dostatek peněz na obnovení kryptoměnové burzy.
img

Ranní okénko - Recese na dohled

30.01.2024 Dnešní den bude především ve znamení dat HDP v posledním kvartálu roku 2023. V případě České republiky trh očekává, že mezičtvrtletně tuzemská ekonomika vzrostla o 0,2 %, zatímco naše prognóza počítá se stagnací. Každopádně české hospodářství s pravděpodobností hraničící s jistotou za kalendářní rok 2023 pokleslo (dle našeho odhadu o 0,5 %) zejména v důsledku velmi utlumené spotřeby domácností, které přepočítávaly každou korunu. Druhým faktorem je vývoj v zahraničí, kde ekonomika eurozóny včetně Německa klopýtá, což je problém pro silně exportovanou ekonomiku, jako je ta naše.
img

Životní pojištění versus vládní konsolidační balíček. Přehledný průvodce změnami v roce 2024

23.01.2024 Několikamiliardové úspory i ozdravení státního rozpočtu – to jsou hlavní cíle nového konsolidačního balíčku, který na začátku nového roku vstupuje v platnost. Nová pravidla daňového zvýhodnění či odvodů značně ovlivní život řady Čechů, kteří budou muset prioritizovat své potřeby. Jak by měli lidé v roce 2024 přistupovat k pojištění? Co všechno se mění pro zaměstnance, dohodáře či živnostníky? A jak obstojí životní pojištění na žebříčku jejich potřeb? Na tyto otázky odpovídá následující článek.
C:\fakepath\Musk-2.jpeg

Musk popírá, že by si jeho firma zajistila 500 milionů USD pro AI

21.01.2024 Miliardář Elon Musk označil za nepravdivou zprávu o tom, že jeho společnost xAI, která se zabývá umělou inteligenci, získala od investorů 500 milionů USD (11,4 miliardy Kč) z plánované jedné miliardy. Zprávu zveřejnila agentura Bloomberg.
img

Bitcoin bez problémů překročil hodnotu 40 000 dolarů a nyní se drží ve vyšších hodnotách: Co bude dál?

08.01.2024 Bitcoin nedávno překonal hranici 40 000 USD a nyní se pevně drží v rozmezí 44 000 USD a 45 000 USD, což odráží jeho pokračující odolnost a výkonnost na finančních trzích v posledních měsících. Při pohledu do budoucna investoři čekají na plánovaný halving, který je očekáván v dubnu 2024, a uvědomují si jeho historický význam při ovlivňování dynamiky nabídky a poptávky po Bitcoinu.
img

Naplánovaný rozpočet se podařilo dodržet

04.01.2024 Na rok 2023 byl naplánován rozpočet s deficitem ve výši 295 mld. Kč, a přestože se zdálo v polovině roku, že jeho dodržení bude velice obtížné, tak vládě se nakonec povedlo na konci roku zmíněnou úroveň nepřekročit, když schodek činí 288,5 mld. Kč.
img

Finanční očekávání českých domácností na rok 2024

03.01.2024 České domácnosti počítají v letošním roce s vyššími výdaji, 3 lidi z 10 předpokládají, že poroste i jejich příjem, 60 % respondentů v podzimním průzkumu STEM/MARK pro Home Credit uvedlo, že neplánuje žádnou větší investici. Letní dovolenou v zahraničí si však nenechá ujít 37 % dotázaných.
C:\fakepath\broker-18122023.jpg

Jak poznat problémového brokera?

18.12.2023 Tento článek je pokračováním série, která se věnuje tématu ochrany práv spotřebitelů před nekalými obchodními praktikami neseriózních obchodníků s cennými papíry (dále jen „OCP“ nebo „broker“). Z minulých článků již víme, kdo to broker je, proč se mezi OCP v posledních několika letech vyrojilo tolik tzv. „šmejdů“ a jaké praktiky tito neseriózní brokeři dovedně využívají k tomu, aby maximalizovali své zisky na úkor retailových investorů (spotřebitelů, domácností). Rovněž jsme si pověděli, co dělat, pokud jste nátlaku nepoctivého brokera podlehli a na základě jeho „rad a doporučení“ neúspěšně proinvestovali vaše pracně vydělané peníze.
C:\fakepath\Madarsko.jpg

Reuters: Maďarsko zveřejnilo soudní reformu, pomocí níž chce získat peníze z EU

13.12.2023 Maďarsko dnes v úředním věstníku zveřejnilo další reformy soudnictví, které jsou považovány za klíčové pro to, aby Budapešť získala přístup k zablokovaným miliardám eur z Evropské unie. Informovala o tom agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-06122023-51-zm.jpg

Itálie opouští čínský projekt nové Hedvábné stezky

06.12.2023 Itálie oficiálně ukončí svou účast na čínském projektu nové Hedvábné stezky. Píší to dnes agentury AFP a ANSA na základě svých zdrojů v italské diplomacii. K projektu se jihoevropský stát přidal jako jediná země ze skupiny G7 v roce 2019. Itálie si od dohody slibovala posílení svého exportu do asijské země.
C:\fakepath\Xixoio2.jpg

V kauze Xixoio stíhá policie dva lidi a firmu za podvedení 2931 klientů

04.12.2023 V kauze investiční společnosti Xixoio zahájila policie stíhání dvou lidí a jedné firmy za podvod. Škodu způsobenou klientům vyčíslila na nejméně 353 milionů korun, poškozených zákazníků eviduje 2931. Obviněným lidem hrozí až deset let vězení. ČTK to dnes v tiskové zprávě sdělil mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) Jaroslav Ibehej. Jména stíhaných neuvedl, podle médií ale policie při loňské razii zadržela zakladatele a majitele Xixoio Richarda Watzkeho a šéfa představenstva Henryho Ertnera.
C:\fakepath\Rusko.jpg

AP: Ruští spotřebitelé jsou v úzkých kvůli přetrvávající vysoké inflaci

26.11.2023 Ruští spotřebitelé se dostávají do úzkých kvůli přetrvávající vysoké inflaci. Regály moskevských supermarketů jsou plné ovoce a zeleniny, sýrů a masa. Mnozí nakupující se však na nabídku dívají s hrůzou, protože kvůli růstu cen jsou jejich peněženky prázdné, napsala agentura AP.
img

Tomáš Chrobák ze Sur Real: Před koupí investičního apartmánu v zahraničí je důležité si ujasnit priority

22.11.2023 Lidé se stále větší měrou snaží investovat do nemovitostí a to zejména do těch zahraničních. Tento rostoucí trend nelze přičítat pouze touze po odpočinku, nýbrž především snaze zabezpečit své finanční prostředky před nepříznivými vlivy inflace. Investiční nemovitosti, jak název napovídá, slouží nejen k osobnímu užívání, ale paralelně generují také příjmy prostřednictvím turistického pronájmu. Tím pádem investoři pravidelně inkasují nájemné, zatímco hodnota jejich majetku průběžně stoupá. Tomáš Chrobák ze společnosti Sur Real Investments v článku rozebral potenciální výhody a nevýhody spojené s investicemi v Rakousku, Chorvatsku a Španělsku.
img

Až o 90 % větší objem hypoték než vloni. Češi mají o vlastní bydlení zájem, stavebnictví je ale v krizi

22.11.2023 Ještě před rokem se Čechům do uzavření hypotéky moc nechtělo. Základní úroková sazba České národní banky totiž mezi lety 2021 a 2022 vystoupala z 3,5 procenta na dvojnásobek. Teď se lidé k touze po vlastním bydlení vrací. Průměrná sazba hypoték se totiž od meziročního skokového nárůstu v letech 2020 a 2022 dostala na úroveň lehce nad šesti procenty, objem poskytnutých úvěrů v porovnání s loňskem vzrostl o 90 procent na 13 a půl miliardy korun. Na opačné straně barikády hlásí problémy segment stavebnictví, který se potýká s poklesem výroby i výrazně nižším odbytem stavebních hmot, než tomu bylo vloni.
img

Investiční nemovitosti v zahraničí: Vždy záleží na prioritách

14.11.2023 Nákup zahraniční nemovitosti již není jen pro bohaté. Češi se stále více stávají majiteli vil u Jaderského moře či horských chat v Alpách. Hlavním motivem jejich investice přitom není rekreace, ale snaha ochránit své finanční prostředky před inflací. Investiční nemovitosti, jak už název napovídá, totiž slouží nejen pro vlastní využití, ale současně generují příjmy z turistického pronájmu. Investoři tak pravidelně získávají nájemné, a navíc průběžně roste cena jejich nemovitosti. Možnost využít apartmán pro vlastní dovolenou je pak velmi příjemný bonus.
img

BREAKING: Čína zvažuje nový stimulační balík ve výši 137 miliard USD

14.11.2023 Agentura Bloomberg s odvoláním na osoby obeznámené s touto záležitostí uvedla, že Čína zvažuje nový stimulační balíček v hodnotě 137 miliard dolarů, který by měl podpořit trh s bydlením, který se potýká s problémy.
C:\fakepath\cnb4.jpg

ČNB varovala před firmou LeadX Group Ltd., která nabízí investice

07.11.2023 Česká národní banka (ČNB) varovala před aktivitami společnosti LeadX Group Ltd., která nabízí obchodování s akciemi, komoditami či kryptoměnami. Firma nemá oprávnění k působení na českém finančním trhu, a případné investice tak nejsou ze zákona pojištěny ani jinak chráněny, uvedla dnes centrální banka na svých internetových stránkách. Zároveň upozornila na to, že tato společnost zneužívá obchodní jméno poskytovatele spotřebitelských úvěrů LeadX Group s.r.o.
img

Domácnosti šetří, maloobchod ztrácí

07.11.2023 Ani v září se maloobchodní prodejci nedočkali růstu tržeb. Bez prodeje aut meziročně poklesly o 4,0 % a je to tak již sedmnáctý měsíc v řadě, kdy maloobchodní tržby v meziročním srovnání reálně klesají. I meziměsíčně maloobchodní tržby poklesly, a to o 0,4 %. Domácnosti dále šetří a mají obavy z nadcházející zimní sezóny a nejasností ohledně cen energií.
img

Návrh deficitu rozpočtu pro tento rok by mohl být dodržen

01.11.2023 Po čtyřech měsících, kdy deficit státního rozpočtu klesal, tentokrát ke konci října vzrostl na 210,7 mld. Kč. Přesto je o 76,0 mld. Kč nižší než za deset měsíců předchozího roku, zejména díky příchozím finančním prostředkům z Evropské unie a z Národního plánu obnovy. Výrazně také pomohly výplata z historicky nejvyšší dividendy energetické skupiny ČEZ, vyšší příjmy z daní právnických osob a mimořádné zdanění energetických firem.
img

Důvěra v ekonomiku je jak na houpačce

24.10.2023 „Klesající inflace a zpomalení propadu průmyslové výroby přispěly k růstu důvěry v českou ekonomiku. V říjnovém měření Českého statistického úřadu se souhrnný indikátor důvěry meziměsíčně zvýšil o 3,6 bodu na hodnotu 92,8. Důvěra v budoucí vývoj ekonomiky posílila jak u podnikatelů, tak u spotřebitelů. Vývoj tohoto indikátoru ekonomického sentimentu je však letos značně volatilní - v září se například dostal na nejnižší úroveň od března 2021. Bylo by tedy předčasné interpretovat říjnové zvýšení jako zásadní obrat v důvěře v naši ekonomickou budoucnost. Tvrdá data totiž zatím optimismem nehýří.
img

Forex: Trh vyčkává na zasedání ECB i ČNB

23.10.2023 Po oslabování koruny ve spojitosti s geopolitickým vývojem na Blízkém východě, nečekaným výsledkem zářijové inflace a komentáři některých členů bankovní rady ČNB minulý týden přinesl stabilizaci tuzemské měny, která se pohybovala v pásmu 24,60–24,70 EUR/CZK. Z ekonomických dat nedorazila žádná, která by výrazněji zamávala naší měnou, a tak se pozornost přesunula směrem k politickým elitám a to zejména kvůli dění v Izraeli a také v pásmu Gazi.
img

Forex: Koruna prolomila hranici 24,70 EUR/CZK

16.10.2023 Na začátku minulého týdne panovaly obavy, že v souvislosti s nově zažehnutým konfliktem na Blízkém východě bude koruna oslabovat podobně jako jiné měny ve středoevropském regionu, jelikož bývají investory hodnoceny jako rizikovější aktiva a ti by tak mohli přesouvat své finanční prostředky do bezpečnějších aktiv, typicky do amerického dolaru. Ale tento scénář se nenaplnil a koruna zůstala na podobné úrovni, jako končila týden předtím. Koruna oslabila až v reakci na zveřejnění zářijové inflace, která klesla nečekaně razantně z 8,5 % na 6,9 %. Takto silný pokles nebyl trhy ani ČNB očekáván.
img

Smíšené výsledky BlackRock za 3. čtvrtletí 📊 Čistý příliv poklesl o 85 % r/r

13.10.2023 Přestože výsledky společnosti BlackRock (BLK.US) za třetí čtvrtletí byly silnější, než se očekávalo (zejména na čisté bázi), největší správce aktiv na světě oznámil první odliv dlouhodobých prostředků od vypuknutí pandemie koronaviru. Její klienti vybrali celkem 13 miliard dolarů, což signalizovalo slabší sentiment vůči akciovému trhu (a jeho dlouhodobému růstu) v prostředí rostoucích výnosů a fondů peněžního trhu. Akcie BlackRock byly loni také pod tlakem kvůli rostoucím úrokovým sazbám a smíšenému sentimentu na akciovém trhu. Důležité je, že fond rozhodně zlepšil marže a zisk na akcii překonal očekávání – také se ukázalo, že je meziročně o více než 30 % vyšší. V současnosti kotace před otevřením naznačují stagnující reakci trhu – silný výkon kompenzuje obavy z možného dalšího odlivu – od 3. čtvrtletí se nálada na akciovém trhu poněkud zhoršila (s rostoucími výnosy 10letých státních dluhopisů).
img

US Open: US PMI a ISM silnější, než se očekávalo, USD posiluje 📌

02.10.2023 Dnes je Wall Street připravena otevřít znovu níže, protože futures indexy vymazaly zisky z dřívějšího dne. Jak US500, tak US100 se opět blíží kritické úrovni podpory poblíž nedávného lokálního minima. Výnosy amerických 10letých dluhopisů rostou o více než 1,5 % a dolar posiluje a etabluje se jako jedna z nejsilnějších měn mezi rozvinutými ekonomikami. Je evidentní, že riziková aktiva dnes nejsou upřednostňována, protože investoři se přesouvají k pozicím s nižším rizikem a vyšší likviditou.
img

Technická analýza BTC/USD na 27. 9. 2023

27.09.2023 I když byla obvinění z financování politické kampaně v červenci stažena, žalobci mohou předložit důkazy o politických darech Sama Bankmana-Frieda. To vše v rámci nadcházejícího soudního procesu.
img

🔴TOP 5 NÁSTROJŮ O. HARTMANA

20.09.2023 Víme, že trading není jednoduchá záležitost, neboť vyžaduje mnoho úsilí, trpělivosti a vzdělávání k dosažení cíle. V XTB se snažíme všem našim klientům poskytnout co nejlepší možnosti vzdělávání v oboru financí a investic.
img

FT: Západní firmy se nemohou dostat k miliardám, které vydělaly v Rusku

18.09.2023 Západní firmy, které podnikají v Rusku i po invazi jeho vojsk na Ukrajinu, mají v zemi miliardové zisky. Kreml ale brání zemím, které nepovažuje za přátelské, v přístupu k těmto penězům. Firmy ze zahraničí loni vykázaly v Rusku zisk asi 20 miliard USD (457,5 miliardy Kč), z toho 18 miliard USD vydělaly firmy ze zemí, které nejsou považované za přátelské. S odvoláním na údaje Kyjevské ekonomické školy (KSE) to napsal britský list Financial Times (FT).
img

Nezaměstnanost dle očekávání vzrostla

08.09.2023 Podíl nezaměstnaných osob dle metodiky MPSV se zvýšil z červencových 3,5 % na 3,6 % v srpnu. Tento nárůst byl predikován napříč trhem a měl by být posledním do příchodu zimních měsíců.
img

Češi a investice: Co nás motivuje a na čí rady při zhodnocování majetku dáme

06.09.2023 Lidé se domnívají, že investování není snadné, a přiznávají, že mu moc nerozumí. A souhlasí s tím, že investice jim mnohdy nabízejí i nedůvěryhodné firmy. V otázce investování si tak nechají poradit, na tom nejlepším zdroji informací se ale neshodnou. Pokud jde o investování do drahých kovů, více než polovina lidí se pro něj rozhodla sama. Vyplývá to z průzkumu veřejného mínění pro Českou mincovnu realizovaného v květnu 2023 společností STEM/MARK na reprezentativním vzorku 1746 dospělých obyvatel ČR.
img

Dividenda ČEZu vylepšila hospodaření státu

01.09.2023 Státní rozpočet ke konci srpna byl v deficitu 194,6 mld. Kč a třetí měsíc po sobě tak došlo ke snížení deficitu. Hlavním důvodem je výplata dividendy z energetické společnosti ČEZ, kde je stát hlavním akcionářem, a to ve výši 54 mld. Kč.
C:\fakepath\trader-31082023-38-zm.jpg

Indický podnik Adani čelí obvinění, že manipuloval s cenou akcií svých firem

31.08.2023 Indický konglomerát Adani čelí nové kontroverzi. Dnes zveřejněná zpráva investigativní skupiny OCCRP uvádí, že skupina používala fondy k obcházení pravidel, která brání manipulaci s cenami akcií. Konglomerát podle zprávy investoval miliony dolarů do akcií svých vlastních divizí prostřednictvím offshorových struktur. OCCRP zmiňuje dva investory, kteří podle ní jménem skupiny nakupovali a prodávali akcie. Skupina Adani tato tvrzení odmítla a označila je za neopodstatněná. Dotčené fondy vyšetřuje indická komise pro cenné papíry SEBI.
img

Není milion jako milion. Při zvýšené inflaci lidé sledují cenovky v supermarketech, na aktualizaci pojistky ale zapomínají

29.08.2023 Meziroční inflace v srpnu klesla na 8,8 procenta, přesto jsou Češi při nákupech stále obezřetní. Podle červencových dat Českého statistického úřadu se maloobchodníkům snížily tržby o více než šest procent. Zatímco při nákupech potravin nebo oblečení lidé berou ohled na inflaci, u sjednaných pojistek tomu tak většinou není. Ochota Čechů indexovat, neboli aktualizovat výši pojistné částky, je podle odborníků velmi nízká, na rozdíl od klientely původem ze zahraničí. Reálná hodnota peněz, které v případě plnění dostanou, tak v důsledku inflace klesá přibližně o čtvrtinu. V největším ohrožení jsou mladí lidé, kteří si na sebe berou závazky nebo zakládají rodiny.
img

Záhadná Bitcoin velryba náhle přesune přes neuvěřitelných 134 milionů dolarů v BTC

28.08.2023 Významná bitcoinová velryba vzbudila intriky poté, co provedla významnou transakci s hlavní digitální měnou.
img

Šťastná sedmička: 7 praktických tipů pro začínající investory

24.08.2023 „Máte volné peníze? Tak investujte!“ Zdánlivě snadná rada, která ale řadu lidí spíše vyleká. Zbytečně. I když zatím nemáte žádné zkušenosti, vyplatí se sebrat odvahu, nechat si poradit a vyslat klidně jen prvních několik stokorun „na zkušenou“ do světa investic. Uděláte důležitý první krok na cestě ke zhodnocování svých peněz. Jiný způsob, jak dlouhodobě porážet inflaci, není. Čím se nenechat na začátku této cesty rozhodit a jak postupovat?
img

Vypravení prvorozeného prvňáčka do školy letos vyjde na více než 7000 korun, historicky nejvíce. Některá města podpoří prvňáčky tisíci korun na hlavu, sociálně slabým rodinám pak může pomoci stát

15.08.2023 Blíží se začátek nového školního roku, takže rodiče školáků si musí vyčlenit nemalé finanční prostředky. Zejména pak rodiče, jejichž prvorozené dítě jde do první třídy základní školy. Příslušné finanční náklady na takového žáka letos v průměru přesáhnou 7000 korun, a budou tak nejvyšší v historii. Záleží ovšem pochopitelně na kvalitě pořizovaných věcí. Mnozí rodiče netuší, že jim s vypravením potomka do školy může finančně pomoci stát, a to až částkou maximálně odpovídající desetinásobku životního minima jednotlivce, které letos činí 4860 korun. Na potřeby školáka může tedy stát vyčlenit až takřka 48 900 korun.
C:\fakepath\Orbán.jpg

Handelsblatt: Jak Orbán oslabuje maďarské hospodářství

06.08.2023 Zatímco Evropská unie debatuje o trendu posilování pravicových stran, hledí ekonomové do Maďarska. Tam se ukazuje, jaké důsledky může mít vláda pravicového populismu, napsal německý hospodářský deník Handelsblatt.
C:\fakepath\forex-01082023.jpg

Velká analýza USD/JPY

01.08.2023 Měnový pár USD /JPY vykázal v roce 2022 rychlý růst a dosáhl maxima 152 japonských jenů za 1 americký dolar. V letošním roce tento pár nadále vykazuje vzestupný trend s cílem překonat svůj předchozí vrchol.
img

Italský ministr lituje rozhodnutí své země připojit se k Hedvábné stezce

31.07.2023 Italský ministr obrany Guido Crosetto lituje rozhodnutí své země připojit se k čínskému projektu ekonomické diplomacie označovanému jako nová Hedvábná stezka. Italskému exportu podle něj moc nepomohl a prospěl jen Pekingu. Ministr to podle serveru BBC řekl italskému deníku Corriere della Sera. Bývalý prezident Miloš Zeman říkával, že by se Česká republika mohla stát evropským centrem této novodobé Hedvábné stezky, což byla středověká obchodní trasa vedoucí z východní Asie přes střední Asii do Středomoří.
img

Společnost mmcité získala důvěru investorů a zaznamenala velmi úspěšné IPO

26.07.2023 Společnost mmcité, a.s. dnes úspěšně zakončila veřejnou nabídku svých akcií (IPO). Zájem ze strany investorů byl obrovský a emise byla přeupsána o 128,24%. Obchodování s akciemi společnosti mmcité bude zahájeno 1.srpna za upisovací cenu 160 Kč.
img

Spojené státy vydají 1,55 miliardy dolarů na snížení emisí metanu v ropném a plynárenském sektoru

25.07.2023 Vláda USA poskytne 1,55 miliardy dolarů na monitorování a snížení emisí metanu z odvětví těžby ropy a zemního plynu.
img

Forex: Jak bude reagovat koruna na červnový výsledek inflace?

10.07.2023 Z pohledu koruny byla nejdůležitější zprávou minulého zkráceného týdne stav plnění státního rozpočtu za první polovinu roku 2023. Ministerstvo financí zveřejnilo, že deficit státního rozpočtu byl ve srovnání s květnem o 56 mld. Kč nižší, a to především z důvodu příchozích peněz z Evropské unie a finančních mechanismů. To lze hodnotit jako pozitivní signál, navíc v průběhu roku pomůžou státnímu rozpočtu další finanční prostředky z historicky nejvyšší dividendy energetické skupiny ČEZ a ve dvou etapách také z tzv. windfall tax. Na druhé straně z naplánovaného rozpočtu 295 mld. Kč bylo vyčerpáno již 215,4 mld. Kč a pro vládu nebude vůbec snadné schválený rozpočet dodržet. Ve spojitosti s představeným konsolidačním balíčkem je výsledek letošního roku velmi podstatný, jelikož nastolí „startovací bod“, od kterého by měl být strukturální deficit postupně snižován. Fiskální politika by tak již neměla být tak proaktivní a chrlit do ekonomiky další peníze.
img

Jak se trh s kryptoměnami zotavuje, investoři považují těchto 12 kryptoměn za nejlepší koupi

10.07.2023 Zatímco rok 2022 byl k mnoha kryptoinvestorům nevlídný, zdá se, že v roce 2023 se situace opět zlepší. S tolika slibnými projekty na trhu si však mnozí nejsou jisti, kde začít.
C:\fakepath\francie.jpg

Francouzské firmy nepociťují nedávné násilné protesty jako dlouhodobou ránu

10.07.2023 Francouzské firmy nepociťují násilné protesty z posledních dvou týdnů jako dlouhodobou hospodářskou ránu. Vyplývá to z debat na setkání v Aix-en-Provence, kterému se často přezdívá francouzský Davos, napsala včera agentura Bloomberg. Mnozí z účastníků trvali na odolnosti domácí ekonomiky, připustili ale, že někteří partneři zrušili služební cesty do Francie a že část jejich zaměstnanců se připojila k protestům. Do úterý tohoto týdne odhadly pojišťovny škody na přibližně 280 milionů eur (6,7 miliardy Kč). Během velkých nepokojů na konci roku 2005 vznikly škody za 205 milionů eur, uvedla Florence Lustmanová, která předsedá profesní organizaci francouzských pojišťoven France Assureurs.
img

Ranní okénko - Šance na dodržení plánovaného deficitu státního rozpočtu na rok 2023 žije

04.07.2023 Nejdůležitější zprávou z tuzemské ekonomiky bylo plnění státního rozpočtu za první pololetí roku 2023. Deficit státního rozpočtu nyní činí 215,4 mld. Kč, což je v meziměsíčním srovnání o 56 mld. Kč méně. Výdaje rostly zejména kvůli navyšování běžných výdajů, kde největší podíl tvořily finanční prostředky na důchody (+56,5 mld. Kč). Na druhé straně vyšší příjmy byly způsobeny především přílivem finančních prostředků z Evropské unie a finančních mechanismů (44,6 mld. Kč). V průběhu roku navíc do státního rozpočtu přitečou ještě další peníze z historicky nejvyšší dividendy energetické skupiny ČEZ a z tzv. windfall tax. Přestože rizika jsou stále zřejmá, tak šance, že vláda zvládne dodržet naplánovaný rozpočet, se zvýšila.
img

Meziměsíčně deficit klesl na 215,4 mld. Kč

03.07.2023 V polovině roku činí deficit státního rozpočtu 215,4 mld. Kč, což je o 56 mld. Kč lepší výsledek než ke konci května. Do státního rozpočtu navíc ve zbytku roku přitečou ještě peníze z historicky nejvyšší dividendy energetické skupiny ČEZ a z tzv. windfall tax.
img

PPF zvažuje případnou koupi společnosti Packeta, jejíž součástí je Zásilkovna

23.06.2023 Skupina PPF zvažuje případnou koupi společnosti Packeta, jejíž součástí je v ČR logistická firma Zásilkovna. "Určitě se na to budeme dívat, ale pokud bychom o Zásilkovnu měli zájem, tak jedině o celou," řekl novinářům generální ředitel PPF Jiří Šmejc. Zásilkovna vznikla v roce 2010 s cílem usnadnit e-shopům přepravu zboží k zákazníkům. Mluvčí Zásilkovny Kamil Chalupa odmítl informaci jakkoliv komentovat.
img

O investičním nástroji SPAC je slyšet stále častěji. První SPAC ve střední Evropě má slovenské kořeny

19.06.2023 Pojem SPAC (Special Purpose Acquisition Company) se postupně dostává i do slovníku investorů ze střední a východní Evropy. V USA je přitom považován za atraktivní formu zhodnocování peněz investorů a získávání kapitálu pro firmy už řadu let. Historicky první SPAC má od roku 2022 i náš region, tedy střední a východní Evropa. V západní Evropě přitom také nejde o úplnou novinku. Nejsilnějším byl rok 2021, kdy bylo na evropských burzách kótovaných až 32 SPACů. V aktuální analýze se analytička WOOD & Company Eva Sadovská věnuje tomu, co to SPAC je, jak se na evropských burzách v posledních letech etabloval, ale i tomu, jak vybrat kvalitní SPAC.
img

Fidelity International: Modré dluhopisy a mezery v investicích do oceánů

15.06.2023 Modré dluhopisy, které investují do ochrany oceánů, mohou nakonec zopakovat úspěch svých zelených (suchozemských) protějšků. Vítězství však není zaručeno – existují překážky, které blokují rozvoj trhu a jeho schopnost zaplnit mezeru v investování do oceánů.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 9. června 2023

09.06.2023 Hongkongský měnový úřad (HKMA) chce otestovat používání místního CBDC – hongkongského kyber dolaru – na městském hypotečním trhu. Tento trh, jehož nominální hodnota podle místních názorů činí 1,8 miliard hongkongských dolarů (229 miliard amerických dolarů), je známý neuvěřitelnou těžkopádností a problémy s obsluhou zákazníků.
C:\fakepath\trader-05062023-40-zm.jpg

Příjmy ruského rozpočtu z ropy a plynu v květnu meziročně klesly o třetinu

05.06.2023 Příjmy ruského rozpočtu z ropy a plynu se v květnu meziročně propadly o 36 procent na 571 miliard rublů (zhruba 155 miliard Kč). Oznámilo to dnes ruské ministerstvo financí. Za poklesem stojí nižší ceny ropy a prudký pokles vývozu plynu do Evropy, napsala agentura Bloomberg.
img

⏬⏬Masivní výprodej kryptoměn!

05.06.2023 Kryptoměny jsou dnes v útlumu. Bitcoin ztrácí více než 5 % a Binance Coin se propadla o téměř 10 % poté, co se objevila zpráva, že Komise pro cenné papíry (SEC) hodlá žalovat největší kryptoměnovou burzu Binance kvůli odhaleným nesrovnalostem. Binance je obviněna z porušování předpisů o trhu s cennými papíry, provádění neregistrovaného prodeje cenných papírů (SEC považuje kryptoměny za cenné papíry) a provozování neregistrované burzy cenných papírů ve Spojených státech. Komise SEC navíc údajně uvedla, že burza spravovala finanční prostředky svých klientů, včetně tajného převodu finančních prostředků na subjekt kontrolovaný zakladatelem společnosti.
C:\fakepath\trader-03062023.jpg

Jednoduchá pravidla managementu

03.06.2023 Správný přístup k money managementu (nebo správě peněz při tradingu) je klíčovým faktorem pro úspěch ve forexovém obchodování. V tomto článku vám představíme několik jednoduchých pravidel, která vám pomohou správně spravovat vaše finanční prostředky a minimalizovat rizika spojená s obchodováním. Bez ohledu na vaše zkušenosti v obchodování na forexu či jiných trzích, vám tyto tipy poskytnou důležitý základ pro efektivní a dlouhodobě udržitelný money management.
C:\fakepath\Binance.jpg

Reuters: Klienti burzy Binance Australia prodávají bitcoiny s výraznou slevou

30.05.2023 Ceny bitcoinu na burze Binance Australia, která je divizí největší světové kryptoměnové burzy Binance, dnes byly zhruba o 20 procent nižší než na konkurenčních trzích. Informovala o tom agentura Reuters. Nižší ceny podle ní signalizují snahu některých klientů o rychlé opuštění svých pozic na Binance Australia.
img

Allianz Trade uzavřela partnerství se společností 4Trans. Ta meziročně vzrostla o 350 %

30.05.2023 Společnost 4Trans, fintech specializující se na finanční produkty pro logistické společnosti, uzavřela partnerství s Allianz Trade, aby malým a středním podnikům v EU nabídla přístup k bezpečným řešením financování a ochranu před možnou ztrátou příjmů. 4Trans financovala 82 000 faktur v celkové výši přes 1,8 miliard korun, což představuje 350% meziroční nárůst.
img

Allegro v prvním čtvrtletí v Polsku dále roste a zvyšuje zisk, v Česku spustilo platformu Allegro.cz

25.05.2023 „Naše orientace na růst a disciplínu v oblasti nákladů se začíná vyplácet. V polské divizi jsme udrželi růst GMV a zlepšili zisk, čímž se nám podařilo úspěšně nastartovat letošní rok, ačkoliv makroekonomická situace zůstává stále velmi náročná," uvedl Roy Perticucci, generální ředitel společnosti Allegro.
img

Budou Spojené státy 1. června skutečně v platební neschopnosti?

23.05.2023 V současné době je téma zvýšení dluhového limitu tématem číslo jedna nejen v USA, ale i ve světě, a to vzhledem k tomu, že případný bankrot USA by znamenal problémy pro světový finanční trh.
img

Dokáže se cena Ripple (XRP) po prolomení kritické oblasti podpory zotavit?

18.05.2023 Cena XRP od začátku letošního března klesá přičemž se dostala pod kritickou úroveň podpory. Podle krátkodobých údajů je cena býčí, avšak podle dlouhodobých je medvědí. Pokles pod 0,41 dolaru by znamenal, že krátkodobý trend je také medvědí.
img

WSJ: DeSantis oficiálně zahájí prezidentskou kampaň příští týden

18.05.2023 Floridský republikánský guvernér Ron DeSantis příští týden oficiálně zahájí svou prezidentskou kampaň, píše deník The Wall Street Journal (WSJ) s odvoláním na informované zdroje.
Související klíčová slova: Dopad dluhové krize na finanční sektor | Ojetiny | Proč investovat do Binance Coin? | Nejlepší vysoké školy | Rozhodnutí pro vstup | Greenlight Capital | Jak fungují prop firmy | Bankovní převod | ICT trading | Vývoj ceny stříbra v USD | Co je Apecoin? | Bilanční suma | Přírodní katastrofy | Akcie na doručitele | Super Hornet | Německý finanční regulační orgán | Získej funded účet | Stanovený procentuální zisk | Největší banky | Hospodářská situace | Zpomalení čínské ekonomiky | Obsluha státního dluhu | Vysoce profitabilní | FlexiFondy | Hodnocení vašich obchodů | MONECO investiční společnost | Mezinárodní kontext | Růst v eurozóně | Společnost Delta Air Lines | BCPP | Autoriteit Financiële Markten (AFM) | Realitní trh | Transparentnost a odpovědnost | Regulační informace | OCP | Normální výnosová křivka | ChatGPT | Jak fungují akcie | Market efficiency | Zpravodajský server | Cinda Securities | Medvědí rally | Nulové poplatky | Goldcorp | Kryptoměnové transakce | Bolševické revoluce | Euro k americkému dolaru | Ontario Teachers | Cap | TXT.US | Hodnota společnosti | Zakladatel Alibaby | Konzistentní obchodní chování | Zvyšování cen | Faktory ovlivňující environmentální události | Výnosy dluhopisů | Jack Ma | Aleš Loprais | Dlouhé pozice | Význam dluhových trhů | Forex.cz | Vedení banky | Lidské činnosti | Příjmy ruského rozpočtu z ropy a plynu | Diverzifikujeme portfolio | Nákupy zlata centrálními bankami | Světové akcie | Násilné protesty | Dividendy z ČEZ | Akcie Welltower | Investiční gramotnost | Dukascopy | Napákování kapitálu | Moore Global | Strach z chyby nebo ztráty | Války | Detailní analýza | DKNG.US | Změny průměrného pojistného | Opětovný pokles | Kapitálové zdroje | Lithium | Západní země | Analytička WOOD & Company | Vývoj technologií | Sandbox | Vývoj | Státní dluhopis | Italský ministr obrany | Obchodní platformy | Purple Trading Club | Údaje z USA | Index spotřebitelských cen | Češi | ECB (European Central Bank) | Interbank price delivery algorithm | Data z trhu práce | Take Profit | Budapešť | Allianz | Zveřejněné údaje | Trh nemovitostí | Akcie ropy v roce 2021 | Global Capital | Panevropský index | Skončení intervencí | Šéf kryptoburzy | Proprietary trading shops | Nákupu státních dluhopisů | Poskytovatelé signálů | Globální růst | Aktivity firem | Společnost Invesco | Ceny bytů | Nižší time-frame | Inflační očekávání | Akce bez čekání | Jana Steckerová | Svobodné podnikání | Zdražovat | Člen bankovní rady Aleš Michl | Měnový pár EUR/CZK | DPH | General Dynamics | EUR | Kryptoaktiva | Fundamenty | Fond zabývající se investicemi do umění | Liquidity provider (poskytovatel likvidity) | Spotřebitelské výdaje | Aktivistický investor Ryan Cohen | Bundesbank | Zhodnocení akcií | Paul Krugman | Akcie Societé Generale | Investovat na burze | Jiří Beneš | Náklady na opravy | Investiční fond s proměnným základním kapitálem | Globální koordinace | Pokračování růstu | Standard & Poor's | Vlastní prostředky | Nedostatek čipů | Kalifornie | Geopolitické události | David Malpass | Semináře pořádané FXstreet.cz | H413 | Přemýšlení | 1Inch | CryptoCOM | Brokeři | Spolupráce a globální koordinace | Yandex | Zkušení investoři | S3 Partners | Úspěšný obchodník | Realitní firmy | Akciové společnosti | Wal-Mart Stores | Kathimerini | Naučte se investovat | Magnificent 7 | Význam Prop tradingu | Země používající euro | OTP | Velká analýza | Obyčejný trader | XOM | Výkyvy | Itálie | Meta Trader 4 | Obchodování v New Yorku | 24option | General Dynamics (GD.US) | Stoxx | Stavební produkce | Zneužívání sankcí | Fond OK Smart Opportunity | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | OFAC | CBDC | Prodejní opce | Čínský projekt | Vliv finančních zpráv na ceny | Banka Lehman Brothers | Akcie firmy | Texas | Akcie Welltower (WELL) | Daňové povinnosti | Finanční aktiva | Proprietary trading divize v bankách | Pip | Očekávání | Sankce EU proti Rusku | Košík | Korelace | Finanční injekce | Jüan | Investoři na forexových trzích | Otevřené pozice | Volatilní | Rosstat | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | Jon Eastick | Daňové ráje | Deriváty kryptoměn | Dluhopisy EU | Ombudsman klientů | Poplatek (fee) | Budoucnost investování | Další vzdělávání | Swiss Life | Environmental, Social and Governance (ESG) | L.F. Investment | Druhy IPO | Inflační riziko | EUR USD | Jeep | Pershing Square | Tlak na Rusko | Výpadek příjmů | České hospodářství | Předpověď ceny | STLA | Pozitivní nálada | Chování lidí | AUD/NZD | EUR/JPY | Alternativní investice | Extrémně volatilní | Podnikání společnosti | Goldenburg Group | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Coca-Cola Company | Veřejné finance | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Proprietární obchodování (prop trading) | Tržní riziko | Schodek státního rozpočtu | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Velikost kontraktu | Bear market | Ruské invaze na Ukrajinu | Průměrná sazba hypoték | Fluktuace měnových kurzů | Stimulační balíček | Market cap | Trh práce | Organizace pro výživu a zemědělství (FAO) | Čínské zahraniční investice | Technologie společnosti | ČNB upozorňuje | Regulace a licence | Profit Taking | Regulace a bezpečnost | Roční míra inflace | Význam embarg a sankcí | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Souhrnný indikátor | Struktury trhu | Prezident Salvadoru | Nastavení páky | Anchoring | Oživení ekonomiky | Smart Financial | Rozhodování o obchodování | iShares | P/B | Swiss | Crypto | Vedení obchodního deníku | Investice | Britská centrální banka | Počáteční marže | Plán investic | DXY | RDIF | Vlastní účet | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Trh pro své klienty | USD/ZAR | Saldo běžného účtu | Potenciál | MACD | Zpráva z akciového trhu | Snížení odměn | Diverzifikace | Support | Nové technologie | XEL | Allianz Trade | Snížení finanční páky | Aktivní trading | Mezinárodní ratingová agentura | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Jan Večerka | Akvizice | Devon Energy | Posílení | Ochrany obchodníků | Dopad na akcie | Přístup orientovaný na klienta | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Zkušení tradeři | Accent Forex | Free Energy Project Orešec | Solidní růst | Transparentnost brokera | Miliony dolarů | UNH.US | Webinář | Investopedia | Ondřej Janata | Finanční nástroj | Programátor | W.P. Carey (WPC) | Alternativa k evaluačním programům | Investiční svět | Invaze na Ukrajinu | Guido Crosetto | Hlavní zprávy | Prognózy | Akcie společnosti Alibaba | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | NYSE | Špatná nálada | Intervence | Kryptoburzy | Výkonný ředitel | E.ON | Poklesy akciového trhu | Jaroslav Tupý | Proč investovat do Bitcoinu? | Co to je broker | Očekávaný výnos | LeadX | Experti | Futures a opce | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Nižší sazby | Přeshraniční platby | Raiffeisenbank | Zdroje příjmů | ZKPT | Nezávislost | Poplatky za uskutečnění transakce | Zhodnocování měny | Bitcoiny | Rozvíjející se země | Průměrný výnos | Bankovní skupina | Sankce proti Íránu | Protistrana | Návrh zákona | Madrid | Stop-Loss | Evropské měny | Býčí výhled | Olívia Lacenová | Dění na trzích | Prodejci automobilů | WIIW | Moody's Investors Service | Špatné investiční rozhodnutí | Bidenova administrativa | Quantitative Easing | Zákaz víz | Společnost Apple | IHS | Cenové úrovně | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Asijské trhy | Obchodní seance | ČMZRB | Impuls | Prodeje insiderů | Zavedení digitální daně | Bit coin | Investor Ryan Cohen | EUR/USD | Hackerský útok | Bruno Le Maire | BCC | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Přehlížené akcie | Binance Coin | Možnost postupného navyšování kapitálu | Vývoj válečného konfliktu | Administrativa prezidenta | Úřad ministerstva financí pro kontrolu zahraničních aktiv | Nezaměstnanost v Česku | YOUPLUS | Dění ve světě | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Krypto burzy | Von der Leyenová | Protiíránské sankce | Předseda představenstva | Mediální společnost | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Analýza makroindikátorů | Veřejné fondy | Český průmysl | Raytheon Technologies (RTX.US) | Správný výběr brokera | Neckline | Cena bitcoinu | City | Začít vydělávat | Holdingové společnosti | Finanční páka | Kurz jednotné evropské měny | DCG | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Profesionální trader | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Sales Associate Director | Vydělané úspory | Král kryptoměn | Dluhopisová složka | Agentura AFP | Komunikační služby | Stochastický oscilátor | Důvěra v ekonomiku | Návratnost investic | Aktuální vývoj | Procentuální zisk | Benchmark | Obchodní společnosti | Vliv na sektory | BitStock | Lagardeová | Vysokofrekvenční trading | Většinový podíl | Průměrné mzdy | Co to je burza | Revolut Business | Sankce EU | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Hashrate | Cenné papíry | Euro vůči americkému dolaru | Výběr obchodních nástrojů | Burza Bittrex | Japonská Softbank | Americké podniky | Využívat více příležitostí | Výnos | DeFi | P/S | Velcí investoři | Rozdělení zisků | DAI | NCOZ | Americká akciová burza | Příležitosti a rizika | ETX binary | CEZ ICT Bulgaria | Oxfam | Podíl dolaru | Kryptodary Ukrajině | Denní data | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Černý kůň | Retail prodává | Trh s dluhopisy | Brent | Měnový systém | Soukromá spotřeba | IHNED | Asijské akcie | Google Pay | Delta | Tomáš Rozehnal | Colorado | Dlužník | Zpřísňováním měnové politiky | Klienti burzy Binance | Styl obchodování | Komodity zlato | Investování na kapitálových trzích | TNOTE | Americký akciový trh | Vývoj na trzích | SMA | Vstoupit na burzu | Strategie investování | Vzdělávání | Russell 2000 | Dary kryptoměn Ukrajině | Portfolia ETF | Ekonomické ukazatele | Slabá poptávka | Politické důsledky | LYNX Trading | Dopravci | Axiory | Reddit | FIL Investment Management | Dnes na pražské burze | Krach americké banky | Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht | Il Sole 24 Ore | Kryptoburzy FTX | Jiné měny | Měnové riziko | Intel Corporation | Akcie Erste | Firma ČEZ | Investorský sentiment | ESG | Import | Prudký propad trhů | Fungování společnosti | Acacia Communications | Německý akciový index DAX | Normální člověk | Akcie DraftKings | Exchange | Londýn | Alcoa | Investiční portfolio | ROA | Milton Friedman | Forexový trh | Oddělení kapitálových trhů | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Investiční strategie | Snižování sazeb ČNB | Miliardář Elon Musk | KLDR | Státní dluh | Ken McElroy | Výsledky obchodování | Zkrachovalá kryptoburza FTX | Daytrading | Graf týdenních svíček | Burzovní obchody | Fungování finančních trhů | Pravidla risk managementu | Věštec z Omahy | Kulturní a sportovní sankce | Co je to prop trading | Kontrakty | Jak zhodnotit peníze | Strach | Jeden dolar | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv (OFAC) | Vývoj koronavirové pandemie | Odvětví ropy | Kurs měny | Vývoz zbraní | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | Propad cen | Akciové investování | GameStop (GME) | Monecor | Obchodování s cennými papíry | Decentralizované finance | Online obchodování | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy | Praxe | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Ekonomická teorie | Louvre Accord | Časový limit | Rodinné domy | Contract for Difference | Kryptoměna Bitcoin | Euronext | JPY | Akciový index | Čisté nákupy zlata | Roční zhodnocení | Potenciál trhu | Investice do Polygonu | Ukončení měnových intervencí | Ceny dřeva | Svět kryptoměn | Rizika investice do Metacade | Analytický tým FXstreet.cz | Investiční plán | Klientské operace | Pečlivě vybírat brokera | Investiční příležitost | AI | Množství znalostí | Psychologické pasti v tradingu | Odhad HDP | Top Gun | Eendragt maakt Magt | ECN (Electronic Communication Network) | Jak snadno vydělat peníze | Power Exchange Central Europe | Chladné hlavy | Uber Technologies | Vliv na energii a dodávky | FTT | Mike Pence | Zdravotní pojišťovna | Znehodnocení | Jaguar Land Rover | Kontrakce | J&T Investiční společnost | Eurohold | Peníze | Nabídky akcií | Pandemie COVID-19 | Úspěšné IPO | Finanční svoboda | Ukazatel | Úspěšný trader | Bankovní rady ČNB | Výrobní sektor | Hedvábná stezka | OCP pravidla | Pás a stezka | IIF | Kryptoměnové ETF | FTX | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Britská obchodní komora | Průmyslové zakázky | Splatnost | Pobočky XTB | Dosáhnout zisku | Měnová opatření | Petr Beneš | Vliv finančních trhů a institucí | Zastropování cen energií | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Fixed income desk | Potenciální ztráty | Charles Hoskinson | Nestlé | Lukáš Voženílek | Certifikáty | VIP zóna | Whiting Petroleum | Co jsou environmentální události? | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Výrazný vzestup | Služby | Dodávky ruského plynu | Obchodovat na burze | CRO | Technologie blockchainu | Velké problémy | FBI | Limit na drawdown | Bezpečné přístavy | Investiční kontrakty | Pesimismus | Příprava před obchodní seancí | John Ray | Saxo Bank | Čerpání peněz | Plaza Accord | Jak získat peníze | Adani | Tuzemská ekonomika | Dokončení evaluační fáze | Amgen | Barel ropy | Stochastický | Palladium | Americký Fed | Tržní hodnota | Vakcíny proti koronaviru | Dlouhodobý investiční produkt | Panama papers | Ropa WTI | Růst v Číně | Chybné predikce | Eroze půdy | Tipy na zajímavé akcie | Obchodní transakce | Výsledek hospodaření | Simon Peters | Lockheed Martin | Opční bariéry | Stanovisko České národní banky | Chci obchodovat akcie | Viceguvernér ČNB | Americký fond Tiger Global | Milionář | Federální rezervní systém (FED) | DOGE | Potvrzení vaší schopnosti obchodovat | Developeři | Bankovní domy | Brexit | Eurostoxx 50 | AEX | ZEW index | Burza cenných papírů Praha | Chování davu | Zastavení činnosti | Výše investice | Dividendy z energetické společnosti | Kurz eura k dolaru | CSCO | Evropské burzy | Politické důvody | Valná hromada | Ekologové | NVDA.US | Největší zdravotní pojišťovna | Chainalysis | Nové sankce proti Rusku | Pojišťovací společnost | Pozornost investorů | Růst trhu | Sektor technologií | Velké finanční instituce | Burzy | Držení pozice | WallStreetBets | USD/EUR | EURUSD | USD/BRL | NYSE: DAL | Obchodování na prop účtu | Resistence | Americké ekonomiky | Kapitál | Nové byty v Praze | NFP | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Béžová kniha | Cestování | ForexPeaceArmy | Česká investiční platforma Portu | Investování do kryptoměn | Investiční horizont | O2 | Odliv kapitálu | Náklady na držení pozice přes noc | Blokování finančních prostředků | Bond | Bezpečnostní zájmy | Broker | Zásadní chyby | TerraUSD | Analytik Saxo Bank | Slovenská vláda | Akcionáři | FX Trading | Faktory ovlivňující embarga a sankce | Meta Trader | Vývoj ceny palladia | Cash flow | Proražení | xStation | Prodeje aut | Cena Cardana (ADA) | Největší finanční trh na světě | Dividendová politika | Mezinárodní tlak | Výkon | Posílení koruny | Discord | USD | Investovat | Rijád | Plynovod Nord Stream 1 | Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů | Export | Změna klimatu | Vysoké školy na světě | Jak na obchodování | Služby zákazníkům | Upravený zisk | Shopify | Nejprudší jednodenní pokles | Spekulativní investoři | Technická analýza | DTE | Investiční analytik | Primární nabídky akcií | EURCAD | Chemický průmysl | Výnos desetiletého dluhopisu | Raw spready | Posilování koruny | Trh s nemovitostmi | CISCO | Zynga | Oddělení alternativních investic | GBP/JPY | Unie | Americká ropa WTI | Francouzský regulační orgán pro finanční trhy | NASDAQ: AMZN | Prodej automobilů | Gilead | Internetová měna | Qualcomm | Analýza USD | Comcast | Prodávat akcie | Prostředky v australských dolarech | Digitální měny centrálních bank (CBDC) | Intradenní obchody | Cena americké ropy | Obchodní signály | Více peněz | Plány | Vládní opatření | Trpělivost | Na burze | Komise pro cenné papíry (SEC) | Blue chip | Vzdělávat se | Výplaty zisků | Šok | Určitý kapitál | FTNT | Boom čínských investic | Přizpůsobení se změnám | Riziková averze | Energetické zdroje | ČSOB | Rychle zbohatnout | Počáteční kapitál | Hongkong | Obchodní platformy Metatrader | Evropská inflace | Inflace v České republice | ByteDance | Ekonomiky | Regulace ESMA | Zavedení eura | Trh s ropou | Total | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Regulace | Žaloba | OXY.US | GBP/CHF | Ceny BTC | Vývoj ceny akcií | LeadX Group Ltd. | LMT | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Promyšlená rozhodnutí | Držení pozic přes víkend | Prodej akcií | Nemovitostní fondy | Makléři | Axi Select | Obrovské zisky | Noviny | Garance | Měnový fond | Význam Prop tradingu v ČR | Pozitivní signál | Ambasadoři | Podílový fond | Exekuce | Úroková sazba | Cenné kovy | OK Smart Opportunity | Alpari | Kabinet | Split | Výše dividendy | 21. století | Čekající příkazy | Investice do zdravotnictví | Tovární objednávky | Zkušení obchodníci | Verizon Communications Inc. | Institut pro mezinárodní finance | CFD kontrakty | UniCredit Bank | Akcie s vysokými dividendami | Pověst | Opční strategie | Spekulovat | Fitch Ratings | Nord Stream 2 | Obchodní cíle | Swapy | Plánování obchodů | Sociální sítě | Praktická ukázka | CashFlow | Mezinárodní spolupráce | ASIC | Ruský prezident | P.A. | Česká zbrojovka | Ronin | FSLR | Giuseppe Conte | Kapitálový trh | Inner Circle Trader | Akcie REIT | Širší index S&P 500 | Obchodní nástroje | Zajímavé zisky | Fintech společnosti | Oživení trhu | Začátek pandemie | Americké ministerstvo spravedlnosti | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Kami Zeng | Výsledek inflace | Obchodní aspekty brokera | Vládní výdaje | Partner společnosti | Burzovní průvodce | Velikost fondu | Panevropský akciový index | Freedom Finance Europe | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Akcie 2021 | Dovednosti | Snížení poptávky | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Caesars | Německý export | Odklad splácení půjček | Agentura Kjódó | Patria Online | Akcie Google | Dovoz | Bilion | Sazby hypoték | Šéf Bílého domu | Výzkumy | Admirals | Caterpillar | Obchodník na finančních trzích | MT5 | NextEra | Obchodování na finančních trzích | Nejbohatší | Tržní pohyby | Pozitivní zprávy | Potencionální riziko | Finanční vzdělání | Jeffrey Sachs | Nikkei | Penzijní fondy | EverTrader | Instagram | Společnost Naftogaz | Obchodování s dluhopisy | Pro tradery | Nominální hodnota | Reformní plán | Poskytování investičních služeb | Bankroty | The New York Times | Generace Z | Investování u XTB | 1 milion | Stratégové | Fincentrum | Čínské úřady | Čtvrtletní zisk | Forex a daně | Akcie Netflixu | AltAlgo | Komoditní | First Solar | Procter & Gamble (PG) | Světová finanční krize | Tvrdá práce | Maloobchodní prodejce | Emoční kontrola | Venture Capital | Ruské banky | CFD (Rozdílové smlouvy) | State Street Global Advisors | Santiment | Výkonnost společnosti | Velké firmy | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Textron | Finanční výsledky společnosti | Pokles ceny akcií | Eurex | Zdravotní péče | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Blockchainové technologie | Válka na Ukrajině | McKinsey | Makroekonomické ukazatele | Regulační orgán v EU | Průmyslová výroba v Německu | Hlavní měny | Regulátor v EU | Elon Musk | Dostatek hotovosti | Krize v dodavatelských řetězcích | Der Spiegel | Akcie bankovních domů | Steven Mnuchin | FANG | Makrodata | Akciové indexy | Maximální denní ztráta | Společnost Shell | Investoři | Malta | Obchodní zkušenosti | Revolut | Investing.com | Hluboce porozumět chování trhu | Rizikovost | Půjčování COMP | Obchodní deník | Fungování | Portfolio | Sója | Striktně dodržovat obchodní plán | Myšlení | Petr Pavel | Akciová burza | Vládní představitelé | Investice do solární energie | EUR/AUD | Online nakupování | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Agentura Unian | Fidelity | Situace kolem koronaviru | Velryby | BaFin | Výhody IPO | Předseda sněmovny | Globální dluh | Slovenská ekonomika | Zvedání sazeb | Negativní sentiment | Evropská měna | Firemní zisky | Coca-Cola | AMD | Možnost obchodovat | Objem obchodů na burze | Společnost Google | Prezident ECB | ADR | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Nejistota | Petr Koblic | Jak si vydělat peníze | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Společnost mmcité | DiDi Global | Metalurgie | Akciový fond | Hodnota akcií | Severní Korea | Index PPI | Bolest z poslední ztráty | Jaroslav Brychta | Euro Stoxx 50 | Dosažení zisku | Západní sankce | Grayscale | Investice do dluhopisů | Tranše | Jádrový index | Gram zlata | Bez rizika | Zisk | Společnost Eurohold | Tezos | Platby v kryptoměnách | Bias | Ceny kryptoměn | Ruské společnosti | Hlavní kryptoměna | Janet Yellenová | Total Expense Ratio | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | Dvoufázový evaluační proces | Mezibankovní trh | Využití marže | Investiční zisky | Výkaz peněžních toků | Upgrade | Rekordní minima | Hedging | Vyšší hodnoty | Oblast kryptoměn | Patrik Polák | Jak si přivydělat peníze | Futures na S&P 500 | Jak investovat do zlata | Cenový růst | Část zisků | Kurzu měn | Finanční instituce | Scalpingové strategie | Jaderné války | Bank of England | World Gold Council | Airbnb | Gary Gensler | Regulatorní riziko | CAC 40 | Britský premiér | Technická analýza BTC/USD | Uložení peněz | Kevin McCarthy | Zrušení dohod | Tiskové agentury | WSJ | Prezident | Xetra | DZ Bank | Zápis z posledního zasedání | Vzdělávání a informovanost veřejnosti | Co bude dál? | Americké prezidentské volby | Pohyby trhu | Bitfinex | Odvětví kryptoměn | Alameda | Boom | Neziskové organizace | Mimořádná opatření | BP | Britské akcie | Commodity futures trading | Bohatí | Nastavení úrokových sazeb | Vývoj akcií | Investiční firmy | Bed Bath & Beyond | Institucionální objednávky | Funkční období | Limity pro maximální ztráty | Makrokalendář | Sestupný trend | Cena mědi | Roman Dvořák | Raytheon | Ropné společnosti | Pandemická pomoc | Čínské banky | Fondy rizikového kapitálu | Vliv na ceny | Proč obchodovat CFD | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Ochota riskovat | Snížení nákladů | Reálné mzdy | Evropské trhy | CEO společnosti | Použití kryptoměn | Kolísání cen | Analýzy | Britský ministr financí | Ekonomická situace | Stabilní příjmy | Zvýšení úrokových sazeb | Světové burzy | Finanční pomoc | Jednotné měny | Politická nestabilita | PurpleZone | Konzistentní ziskové obchodování | Investiční | Průzkum | Poradenská společnost | Týdenní pivotní body | Vývoj měnového páru | Premiér Conte | PXE | Reakce trhů | Tom Wheelwright | Invesco | Morningstar | IEA | Demokraté | Německý DAX | ETS | Brusel | Patria | Ekonom BHS | Získat účet | Klientské výběry | EP | Anglie | Easing | Ceny Bitcoinu | Člen představenstva | Covid | Finanční licence | Mezinárodní instituce | Uber | Skupina AXA | Challenge/Výzva | Ekonomický vývoj | Akciové trhy ve Spojených státech | UnitedHealth Group | Solární energie | Nejbohatší muž | Trading desks | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Rostoucí fáze | TRY | Pokles bitcoinu | Uranium Energy | Short selling | Broker Trust | Dlouhodobé pozice | Dollar General Corporation | Klíčové společnosti | Obchodování se státními dluhopisy | Válka | Úrok | US500 | Americké ministerstvo energetiky | Pokles ceny | TARP | Evropské ekonomiky | Obchodní příležitost | Beyond Meat | Technická analýza Bitcoinu | Les Echos | Investiční riziko | Jednotná evropská měna | Davos | Insolvence | Agentura Reuters | Půjčka | Fiskální rok | Obchodní ředitel | Forex Pro | Potenciální rizika | Koupit akcie | CFD broker | Daně pro bohaté | Kryptoměnová burza FTX | Obchodní plán | Odhad analytiků | Sentiment investorů | Prodej | Skrill | P/E | Cestovní ruch | Zpráva | Pokles vývozu | Koš podkladových aktiv | Sankce v oblasti technologií a vědy | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Finanční a pojišťovací společnost | Marek Hoščálek | Nové příležitosti | Hlavní investiční služby | Prémie | EUR/PLN | ETX Capital | Tržní kapitalizace | Ekologické organizace | Strojové učení | Ekonomické dopady | Rozpočtová politika | Konflikty | Tencent | Trump dnes | Emoce | Výhled ratingu | Konzistence | RoboMarkets | Finanční ředitel | Projekt nové Hedvábné stezky | Warren Buffett | Vliv na ekonomiku | S&P | Abraham van Ketwich | Snížit riziko | Pravidelné investování | Expanzivní politika | Dopad embarg a sankcí na hospodářství | Skupina PPF | Vzdělání | Hospodářský vývoj | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Nárůst HDP | Askobid.fm | Handelsblatt | Rok 2024 | Rizika a příležitosti | Parabolic SAR | Meta Platforms | Změny pracovních míst | Porušování lidských práv | Důvěra investorů | Obchodování | Proč investovat do Chainlinku? | Zvýšení daní | Rizikovější měny | Potenciální zisky | Legislativa | Tiskové zprávy | Zasedání Fedu | Live účet | České koruny | Technický výhled trhu | Tržby z prodeje | Tisková konference ECB | Finanční nástroje | Příjem z pronájmu | Spotřebitelské ceny v USA | Trhy s kryptoměnami | JOLTS | Automobilka | Kryptoaktivum | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Jak na to | Oznámení | GBP | Francouzská vláda | ECN VIP | Sportovní sankce | Rekordní hodnoty | Burzy kryptoměn | Obchodování s deriváty | Management | Fee | Cena ropy na světových trzích | Rizika investování | Obrázek schématu rozdělení prop tradingu | Úspěšní tradeři | Nástroje řízení rizik | ZEW | Live Trading Ondřeje Janaty | Dlouhodobé důsledky | Co se děje na finančních trzích | Zlepšení obchodních výsledků | Obchodní týden | Aktuální ceny akcií | Admiral Markets | Dobré výsledky | Důležité ekonomické události | Zahraniční investoři | Trojúhelníkové formace | Zasedání OPEC | Centrální banky | Prezidentka ECB | Pandemie COVID | České firmy | Fenomén | Fungování trhů | Prodej dluhopisů | Nízké poplatky | Kryptoměnová půjčovna | Výkonnost indexu | Nástroje technické analýzy | Digitální ekonomiky | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Objem dluhopisů | Alert | Peter Lynch | Eurostat | Uran | Majitel | Tržní cykly | Guru | Předpověď | Zprávy | Proč investovat do Filecoinu? | Ruský rubl | VaR | Deflace | Monitorování | Nadšení | Kristalina Georgievová | S&P/ASX 200 | Dolary | Nejznámější kryptoměny | EY Sun I | Sequoia | Akcie v Asii | Tomáš Chrobák | Dlouhodobé investování | GGEF | BREAKING | Kanada | Tokeny | Exact Sciences | Trade12 | Růst inflace | Výroční zpráva | Zpráva pro tradery | Island | MOEX | Potenciál firmy | Index STOXX Europe | Turecká lira | Dopady na trhy | Obchodování na pražské burze | Soros Fund Management | Cílování inflace | Alena Schillerová | Jak na IPO vydělat | Německé firmy | Investiční banka | Averze k riziku | Tesco | McLaren | Coincub | Occidental Petroleum | Firemní klienti | Zajištění na stáří | Americký maloobchod | Bard | Snižování cen | Forex forum | Praha | Pojišťovna MetLife | Ceny ropy | Recyklace | Evropský parlament | Míra | Touha po vzdělávání | CAPEX | Wyoming | Inteligentní investor | Pokles tržeb | Distribuce | Cíle IPO | Byty | Evropské akcie | W.P. Carey | Tržní úrokové sazby | Data společnosti | Credit Suisse dnes | Program nákupu aktiv | 3M | Udržitelnost | Rizikovedluhopisy.cz | Bitcoin | Silný růst | Likvidita a přístup ke kapitálu | Investiční cíl | Zkrachovalá burza | Evropská dluhová krize | Měnová politika americké centrální banky | Omezení COVID | Burza FTX | MetaTrader 4 (MT4) | Začínající obchodník | Úpis akcií | Trading Academy | Dnešní data | Volný čas | Celkový trend | Zavedení regulace | ApeCoin | Fore Elite Capital Management | Spoření | České banky | Regulační úřad | Intradenní obchodování | Ipex | Vyhlídky | British American Tobacco | Firmy | CZ | Vláda USA | Kevin Tran Nguyen | NATO | Internetové obchody | Sázka | Společnost Hindenburg Research | Zadlužování | Put opce | Tržní podmínky | Ratingové hodnocení | Banka KfW | ESMA | Cena ropy brent | Páka | Pravděpodobnost ztráty | Futures | Index cen domů | Automobilky | Příjmy z prodeje ropy | JRD | François Villeroy de Galhau | Advokátní kancelář | Investment management | Fluktuace kurzu | Barma | Kryptoměnové burzy | Počet převzetí evropských firem čínským podniky | Nástroj | Maximální drawdown | Výsledky | Obchodovat forex | West Texas Intermediate | Genesis Capital | Shtern Group | Ekonomické oživení | Analýza trhů | Dění na finančních trzích | Dopady války na Ukrajině | Tennessee | Fáze 2 | Free float | ATH | Hospodaření státu | Dnes ČNB | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | Spoluředitel | Futures na kávu | Hedgeové fondy | Akcie prostřednictvím XTB | Pochybení | Exportní průmysl | Nio | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Omezení prop tradingu | Digitální měny | Stellantis | Typ koronaviru | Tlak medvědů | Instrument | Cena ropy WTI | Bank of America | Pád Silicon Valley Bank | Úroda | Obchodní nápady | Jak nejlépe investovat peníze | TIM | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | Samou | Růst ceny | Day trading | Výrobce letadel | Důkladná příprava | Způsob zbohatnutí | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Bossa.cz | Australský dolar | Hnutí pěti hvězd | Jak se prop trading rozděluje? | Finanční domy | Retracement | Suroviny | Financial | Koruna | Monopoly | Guvernér banky | Activision | E15 | Kryptoměny bitcoin | Market efficiency paradigm | Terminál | Cukr | Finanční služby | Recyklované zlato | Ekonomické události | Výrazný pokles | Makroekonomie | Commodity Futures Trading Commission | Akciové tituly | SVB Financial | Raiffeisen | Co je Filecoin? | Míra zadlužení | Tržní ceny | Dodržování povinností | Zůstatek | Kroky centrálních bank | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Ripple (XRP) | Shell | Kupující | Finanční výsledky | Faktory ovlivňující environmentální a sociální změny | OPEC+ | Francie | Pandemie nemoci COVID-19 | SAE | Degiro | Plynovod Baltic Pipe | Cena akcií společnosti | Americký výrobce | Onemocnění | Dopady koronaviru | Předseda dozorčí rady | BHS | Objem | Propad | Libra Markets | Ipsos | Platit daně | BaFin (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht) | For Traders | Ruská vojska | Akcie Twitteru | Asociace | Zasedání WEF | Nemovitosti v zahraničí | Zelenskyj | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Pojišťovna v USA | London Stock Exchange | Spekulant | Telegram | Applied Materials | Obavy z recese | Hypotéza | Seriózní byznys | Trigger | Pokračující pokles | Výsledky firem | Výkonnost | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Equity křivka | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Řízení měnového rizika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Údaje | BRI | Společnost Nvidia | Bitcoinová velryba | Zdokonalování obchodních dovedností | Klima | Stellantis (STLA) | Právo | Významné tržní pohyby | Asie | Secures Yield Fund | Burzovně obchodované fondy | Dopady koronavirové krize | Pro arte SICAV | Report ADP | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Leva | KOL | Investice do kryptoměn | Přeprodání | Exxon Mobil | Propuštění | Prodeje domů | Tiger Global | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | ICT obchodování | Bitcoin investice | Automatické obchodní systémy | Alibaba | Růst spotřebitelských cen v USA | Adani Group | Letní měsíce | Stablecoiny | Trendová čára | Národní měny | Malajsie | Pád ceny | Reddit WallStreetBets | Regulátor | HighSky | DPA | Průzkumy | Raytheon Technologies Corp | Shortovat | Praktické tipy pro obchodování | Porušení zákona proti praní špinavých peněz | Státní rozpočet | Hlavní indexy | Barack Obama | Propad akciových trhů | SHIB | Podíl nezaměstnaných | OpenAI | Forex forex | Převodník měn | Hospodaření státního rozpočtu | Novela zákona | The Funded Trader | Digitální zlato | Ask | Investiční platforma | Průmyslová výroba | BMO | Důchod | Bitcoin City | MMF Kristalina Georgievová | AMC | WMT | Sur Real | Zájem o dluhopisy | Výzvy k regulaci | Pfizer | Snížit emise | Investiční společnost | Britské libry | Obchodování s akciemi | Velikost páky | AFP | Studie | Offshore | Genesis Growth Equity Fund | Blízký východ | Emise skleníkových plynů | Obnovitelné zdroje energie | Akcionáři společnosti | Slabší koruna | Téma ICT | Společnost Allegro | Obchody | Brown Advisory | Deficit | Švédská vláda | Záporné zůstatky | Dluhové poradce | Comcast Corporation | Hloubka trhu | Graf | Polsko | Kolaps | Chudoba | Ratingová agentura | Index S&P 500 | EHP | Reakce trhu | Zbrojovka | Skryté poplatky | Metacade (MCADE) | TopForex | CFDs | Vývoj ceny akcií Alibaba | Plyn | Majoritní vlastník | Ruská invaze na Ukrajinu | Historické trendy | Burzy cenných papírů | Volodymyr Zelenskyj | Solana | Nabídka akcií | Přístup k obchodnímu kapitálu | Cenová hladina | Bankéř | Jak investovat do akcií | Kvalita obchodní platformy | FOMC | Ropa Brent | Carl Icahn | Naspers | Fibonacci retracement | Výnosové křivky | Wall Street Journal (WSJ) | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | Program hnutí ANO | Současná situace | Hráči na trhu | Lukáš Kovanda | Fond ETF | Hindenburg | Nejlepší akcie | EY | Aktuální hodnoty měny | Finanční operace | Přijetí | Zasedání Bank of Canada | Maximální ztráty | Obchodovat CFD | Evropa | Česká spořitelna | Změny na trhu | Jackson Hole | Traling Stop | Jak nejrychleji vydělat peníze | AliExpress | Proinflační faktory | Ochrana investic | OPEC | USD/PLN | Short | Povolení k činnosti | Akcie HP Inc | Ukrajina | Celková investice | Arrows | Akcie ETF | Ropná společnost | Ukončení intervencí | Bitcoin dnes | Jednání FOMC | Situace | Vliv na hodnotu akcií | Pár EUR/USD | Finance Magnates | Institut Ifo | CAD/JPY | Johnson & Johnson | Vizualizace | Hodnota aktiv | Ceny zemědělských výrobců | Investice do nemovitostí | VTB | Eurodolar | KB | Dopady na ekonomiku | Carrefour | Ústavní soud | Daně a trading | Kontext | Český vývoz | Bezpečné útočiště | Jakub Matis | Akcie včera | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Disciplína | Stanovení ceny | Fintonia Group | Maloobchod | Nakupovat státní dluhopisy | Lamborghini | Hodnota fúzí a akvizic | Přehled měnového páru | Dealogic | Aktuální cena ropy | ECN a STP účty | Blog | Zveřejněná data | Spotřebitelská nálada | Earnings | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Zpomalení inflace | Trump | Devalvace | Stavebnictví | MRK | 4M Systems | Brands | Julie Kozacková | Vir | SaxoTraderGO | Alameda Research | Den investičních fondů | Placení daní | Podnikání mezi mladými | Dow Jonesův index | Rezidenční nemovitosti | Obchodovat pro prop firmu | Chudé země | Platební prostředek | Thomas Cook | Jaká úskalí či omezení Prop Trading přináší? | Italská vláda | Disney+ | Technické analýzy | Čisté nákupy zlata centrálními bankami | Příjmy z obchodování | Euroskupina | AWP | Dlouhodobé posilování koruny | Dary kryptoměn | Obchodní dovednosti | Zahraniční dluh | Spořící účet | Zaknihované akcie | Směnárny | Stock market | Finanční krize | High | Rostoucí trend | Vydělat peníze | Bear Stearns | Euro dnes | Vstupy | Speculative uninformed | Sociální dopady | Maržovní obchody | Akcie Barrick Gold | EY Sun | Salutem | Obchodní přístup | Načasování vstupů | Bankovní úvěry | Genesis | Obchodní strategie | Měsíční data | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Kostarika | Hackeři | Nakoupit akcie | Obchodování a investování | Cloud computing | Index spotřebitelské důvěry | Práce na sobě | GBPUSD | Čeští exportéři | Adaptace strategií | Ministerstvo energetiky | Obchodování s ropou | Akcie Komerční banky | Warranty | CapXmaster | Různé názory | Ceny ropy WTI | Provozní výnosy | Rakousko | FinTech akcie 2021 | Turecká centrální banka | Oběhová ekonomika | Stříbro | Portu | Závazky společnosti | USDCAD | Rizika investování do AltSignals | Core S&P 500 | KuCoin | Restart burzy | Opatření vlád | CHF | Instituce | Financial Conduct Authority (FCA) | Česká koruna | Turecko | Dogecoin | Restriktivní opatření | Investiční nástroje | Dopady inflace | Investice do fondu | Bank of Japan | Přímý zápis | Ziskové výsledky | OECD | Banky snižují úroky | Chamtivost | Proč investovat | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Předpokládaný růst | Podnikatelská důvěra | Jakub Hodan | Obchodování s kryptoměnou | Jan Dvořák | G10 | Růstový potenciál | Mobilní aplikace | Zájem o rizikovější aktiva | Dnešní fundamenty | LNG | Startup | Vliv na investice | Brokers | Německá státní rozvojová banka | Burza cenných papírů | Foreign Exchange | Uznávání licencí | Obnovitelné zdroje | Vývoj ceny zlata v USD | Americké akcie | FKI | Obchodování ETF | BBC | Silná ekonomika | Ředitel investiční divize | Růst cen stavebních materiálů | Správně předpovídat tržní pohyby | Profit Target | Czech Fund | Dubnová stavební produkce | Úrokové sazby Fedu | Britská měna | Měnový trh | Reálný účet | Tuzemské banky | Řecká krize | MetaTrader | Ex-dividend | Halving bitcoinu | Home Credit Group | Běžný účet | Kongres | Rutina | Výdělky | Těžby Bitcoinu | Divize | Počet klientů | Pozitivní vliv | Investiční kovy | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | Tradingové firmy | Obchodní výsledky | Porovnání výnosů | Business Insider | Bez poplatku | Náhoda | Index Nikkei | Oslabení koruny | Seznam Zprávy | Spot | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | ex | Rally na akciích | Analýza BTC/USD | Nákupy akcií | Dnešní aukce | Venture Capital spoločnosti | Rosněfť | Las Vegas | Platby v bitcoinech | Maržový účet | Moore Czech Republic | SMC | Americká data | Finanční média | Naše ekonomika | Zvýšená volatilita | TraderPro | Rozpočtový deficit | Komise pro cenné papíry a burzy | Rizika Over-The-Counter trhů | Slabé výsledky | Time-Frame | Tradestation | Kristina Hooper | Zhodnocení kapitálu | Růst výnosů | Martin Krištoff | Server BBC | Trh | ETX | Obchodovat na finančních trzích | Snížení těžby | Komise | Pád rublu | List Financial Times | Obchodování se CFD | Mluvčí společnosti | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Pohyb trhu | Erste Bank | Systém vzájemného uznávání licencí | Ziskové obchodní systémy | Společnost Alibaba | Viktor Orbán | Přehled o dění na světových burzách | Zvýšení těžby | Akcie firem | GME | Těžba ropy | DTE Energy | Technologické firmy | Forexové trhy | Citelné zdražování | Jan Rožek | Otočení trendu | Index AEX | Fed | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Klidné obchodování | Investiční divize | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Strategie Ondřeje Hartmana | Investování s LYNX | Genesis Global Capital | Reálná hodnota | Bailout | Ekonomické škody | Index londýnské burzy | Datové centrum | Zakladatel | PLATINUM | Stellar | Broker se zahraniční licencí | Korekce | Celoživotní vzdělávání | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Následná stabilita | Klesající trend | Vývoz ropy | Americká centrální banka FED | Upozornění | Příliv kapitálu | Rubl | Investování do apartmánů | Trendline | Pozornost | Sazby daně | Ideální čas | Nové byty | Země EU | Kurz ČNB | Nové trhy | Čas na nákup akcií | Průběžné vzdělávání | Celosvětová poptávka | Buffett | Hnutí ANO | Money management | Ripple | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Společnost Bittrex Global | Arbitráže | Forex diskuse | Coffee | Výplaty dividendy | Ceny kryptoměny | Živé semináře | Finanční analytici | Pražské burzy | Kjódó | Dividendové akcie | Začínáme investovat | Downtrend | Konkrétní akcie | Boháč | Výběry | Investování a obchodování | Další rozvoj | Sázení | Drawdown | Krypto | Výběr brokera | Vietnam | Velké technologické společnosti | SAP AG | Konkurenceschopnost | Kasina | Světová banka (SB) | Dopad na trhy | S&P 500 | Stripe | USDT | Šéf kryptoburzy FTX | Globální recese | Sam Bankman-Fried | Stock market decline | Automobilový průmysl | Zájem o kryptoměny | David Poes | Yahoo | IronFX | Electronic Arts | Ekonomický a strategický výzkum | Swingové minimum | Vývoz do Číny | Vliv pandemie | Ruské úřady | Chesapeake Energy | JDE | Obrázek znázorňující rozdělení institucí do skupin | Technické indikátory | Rekotace | Posílení dolaru | Dopad na centrální banku | Zájem o investice | Broker (makléř) | Konzultant | Neseriózní brokeři | Stock | ANO | Těžba dřeva | XOM.US | SUR REAL Investments | Růst spotřebitelských cen | Zemní plyn | Moderní prop trading firmy | Kupní cena | Back office | ProCent | Obchodníci s averzí k riziku | Ministři financí | Webináře zdarma | VZ | Poměr P/E | Ceny zboží | Obchodní systém | Akcie Morgan Stanley | GBP/NZD | Náklady na půjčky | Rating | MWh | Nayib Bukele | E-commerce | Co je IPO? | Příležitosti k obchodování | Novela zákona o dluhopisech | Merck & Company | Obchodníci s ochotou riskovat | Celo Dollar | Znalost | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | SNB | Ekonomie | Vývoj BTC/USD | Akciový index Nasdaq | Dílčí index | Tvrdé sankce | Speciální dluhopisy | Expirace | Investiční produkt | CZ-USA | Velké banky | Efficiency paradigm | Microsoft | Akcie roku | Wells Fargo | Maxim Manturov | USD/CHF | Budoucí vývoj | Příležitosti | Pohled do budoucnosti | Dopad na cenu | UnitedHealth Group Incorporated | Polská inflace | Obchodování kryptoměn | Tržní cena | Světový potravinový program (WFP) | Konkrétní prop firmy | Nová strategie | FIL | Jaderný program | Vládní dluhopisy | Data z USA | Patria Forex | Daňové úlevy | Uniswap (UNI) | Začátečník | Dnes ČTK | PAMM technologie | Herní průmysl | Obchodní plány | Kryptoměnový průmysl | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Repo operace | Úrokové sazby centrálních bank | Růst tržeb | Volatility | Úspory | CME | Insider informace | Commission | Bitstamp | Paralýza rozhodování | Defi | Outside Bar | Srí Lanka | Flat | Sell | Fundovaný účet | Správci aktiv | Demokratické strany | Tržní hodnota akcie | Činnosti banky | Měny&Sazby | NAFTA | Long pozice | Compound | Obchodování akcií | Broker Consulting | Peter Hajduček | Nové akcie | LYNX webinář | Kurz dolarů | Pomoc Ukrajině | Elektromobilita | Národní ekonomická rada vlády | JPMorgan Chase & Co. | Ekonomické problémy | Důvěra | Čínské centrální banky | Programování | Kraken | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | MetaTrader 4 | Apple | Uzavření pozice | FSB | Autorité des marchés financiers (AMF) | Obchodování na páku | Jaguar | Unce zlata | Ruští spotřebitelé | Web3 | Rozhodnutí ČNB | Náklady na akvizici | Spolková vláda | Investice do fondů | Cílová společnost | Penzijní fond | Obchodování zlata | DAO | Předpovídat tržní pohyby | Příjmy z ropy | Rizikovější aktiva | Britské státní dluhopisy | Představenstvo | Směřování | Hlavy států | Obchodování na forexovém trhu | Agentura AP | Spotřební zboží | Soukromí investoři | Nižší minima | Evropská banka | Arbitráž | Manipulace s cenami | Společnost XTB | Portfólia | Francouzský prezident | Marathon | Výpadky | Packeta | Kryptoměnová půjčovna BlockFi | Objem obchodů | CFTC | Velké zisky | FIAT | Devizové trhy | Japonsko | Makroekonomické zprávy | XRP | XTB | Invest | Legitimita a akceptace | Nájemné | Spread Betting | Vysoké standardy | Call opce | Centrální banka | Smart money | MicroStrategy | Očekávané výnosy | Callon Petroleum | FIDESZ | Životní náklady | Vývoj úrokových sazeb | Hazard | Federální rezervní banka | Životní prostředí | Získávání finančních prostředků | Strategie fondů | Jak se daří investičním fondům | Exxon | Analytici | Výchylky v kapitálových tocích | Akcie Innovative Industrial Properties | Běžný investor | Upravený zisk EBITDA | Devizové intervence | Diverzifikace rizika | Řízení rizika | ING | NYMEX | TLTRO | Fondy peněžního trhu | J P Morgan Chase & Co | CME Group (CME.US) | Německá vláda | Grafy | QE | Vliv na energii | Propracované články | Polský zlotý | ILO | Růst HDP | Tržní sentiment | Kazachstán | Finanční gramotnost | Cointelegraph.com | Riziko pro tradery | LYNX | Útok na Ukrajinu | Ranní zpráva z akciového trhu | Bund | Zahraniční brokeři | Datum X | Sběrný účet | Trading divize bank | Donald Trump | JakObchodovat.cz | Pozornost obchodníků | Německý Ifo index | Standard & Poor’s 500 | Čistý zisk | Fond MONECO | Vzdělávací webináře | Jádrová inflace | Patrik Urban | Twitter | Rozsáhlé investice | Šíření koronavirové nákazy | Směnný kurz | Analytika | IIPR | Fluktuace | Instant Trading EU Ltd. | Rumunsko | Největší kryptoměna | Zasedání americké centrální banky | Rakouská bankovní skupina | Technické problémy | Krach | Centrum | Margin call | Portugalsko | Chyby v tradingu | Turecký premiér | Nejnovější údaje | Nižší úrokové sazby | Společnosti | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | WeWork | Studijní materiály | Čínské přístavy | Rozpočet | Investování na Forexu | Další růst | Americká průmyslová produkce | CL | Propad akciového trhu | Bankovky | Japonská centrální banka | Jak se stát forexovým obchodníkem | Oceňování majetku | BNP | Ropné a plynárenské firmy | Investice do akcií | Obchodovat konzistentně | Obchodní session | UCITS ETF | Carbon offsetting | Bitcoinová burza | Hamás | Přístup ICT | Prezident Pavel | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Partnerství | Kellogg | Obchodní partner | Bitcoinist | Aukce | Inovativní řešení | Pokles dolaru | Nárůst objemů | Nevídaná inflace | Fixed income | Dluhové krize | RichDad | API | Air France | Energetický sektor | I-Trader | Živé obchodování | Alphabet (GOOGL.US) | Obchodování s bitcoinem | Prop tradingová firma | DraftKings | L.F. Investment Limited | Investice do Chainlinku | Fúze a akvizice | Nízké spready | Burza Bitfront | Smart Money koncept | Talent a dovednosti | Viceprezident | Rozsáhlé sankce | PEPSICO | Paradigma tržní efektivity | Investiční mince | Break Even | Velikosti pozice | CZK | Poskytování finančních služeb | Pochopení struktury trhu | Reuters | Mikro loty | Le Parisien | Přebytek zahraničního obchodu | ETC | Zoetis Inc | Letadlo | XAUt | Baidu | Finanční pomoc ropným firmám | Zjednodušování plateb | QCOM | Delta mutace | Obchodní aspekty | Švýcarská měna | Typ brokera | Objem poskytnutých úvěrů | Kartel OPEC | White & Case | Chevron | Začínající trader | Mezibankovní algoritmus | Dobré zprávy | Geopolitické dění | Mario Draghi | Penny stocks | GM | Bitcoin cena | Aktivity v Číně | Nařízení ESMA | Depozitní sazba | Obchodovat intradenně | Politické napětí | Deník N | Česká republika | Výstupy | Cointelegraph | Dlouhodobé investice | Individuální sankce | Konverze u XTB | Palo Alto | Cyklus růstu | Předseda | Vlastní kapitál | Aleš Hála | Radek Zalubil | Nálada na trzích | Splácení dluhu | Zahraniční společnosti | Utahování měnové politiky | Kolísání měn | Proč kopírování nedává smysl | Generovat zisk | Růstový impuls | Základní pojmy | Index nákupních manažerů | Fundamentální analýza akciových trhů | Tištění peněz | J&T | Oblasti pro zlepšení | Velké riziko | Přístup k financím | Traders | Moving Average | Moody's | Makro | Protistrana obchodu | Arlington Asset Investment | Fond kvalifikovaných investorů | Nastavení indikátoru | Boeing | Pevný směnný kurz | Vstup na burzu | Kopírování obchodů | Příkaz | OKX | Hodnocení brokerů | 2022 stock market decline | Finanční riziko | PROP Trading | Junk bonds | Roční výnos | Příjmy a výdaje | Merrill Lynch | Nižší růst | Záporné sazby | Floating | Prime | Otevření účtu u brokera | Rychlý růst | Daňový balíček | Praktické důsledky | Čínské akciové trhy | Evropské banky | Ženy | Americký dolar | Libra | Koronavirová krize | Eva Miklášová | Otevření Číny | xPartners | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | Diskusní fórum | Podrobný pohled | Opatření centrálních bank | Zvýšení základní úrokové sazby | Vliv na sektor jako celek | Tomáš Cverna | CFD | Motivace | BAT Financial Management | Bullish Engulfing | Koruna dnes | Proč je to problém | Dopad na ekonomiku | Kasino | Evropská unie | Open | Cena akcie | Realizace zisku | Steen Jakobsen | Růst ceny zlata | BlackRock | Jemenská válka | Obchodování na zámořských trzích | Psychologie tradingu | Copytrading | IPO kalendář | Benjamin Graham | Analýza trhu | Prop firma | US100 | Akcie W.P. Carey | The Sandbox | Objem čínských investic | Závazek | Financovat | Pomoc ekonomice | Profitabilní | Kryptoměnové společnosti | Jane Street | Společnost OpenAI | Znečištění a odpady | Příprava | Srovnání a hodnocení Prop Trading firem | Pohyby na trhu | Oslabení kurzu | Protiobchody | Řecko | Kurz EUR/CZK | Prodej na krátko | BRICS | Nejlepší vysoké školy na světě | Finanční instrumenty | Panické výprodeje | Cvičení | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Green Deal | Nálada investorů | CME Group | Verifikace | Finanční poradce | Chainlink (LINK) | Snižování úrokových sazeb | Bohaté zkušenosti | Il Sole 24 | AMD.US | Zpomalující růst | Západní firmy | TSLA | Oslabování akcií | Neustálé vzdělávání | Evropský průmysl | Kontroly ztrát | CFD obchodování | Alibaba Group | Nový rekord | Podíl eura | Autorité des marchés financiers | Rozvoj vašich dovedností | WFP | Dluhopisy | Úroky | Severomořská ropa | Refinitiv | Spolehlivost | Stíhačka | Akcie společnosti Microsoft | Plodiny | Americký vládní činitel | Žaloba SEC | Náklady na držení pozice | Státní svátek | Obchodovat pomocí ICT | Over-The-Counter | Přehled dluhových trhů | Vybírat zisky | Trading divize v bankách | Cyklické akcie | Cena | Investiční banky | Platební bilance | Finanční rizika | Zrušení půjček | Společnost Bittrex | Swiss Life Select | Odpor | Dopady pandemie covidu | Růst čínské ekonomiky | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Gemini | AUD/JPY | Řetězec | Royal Dutch Shell | Ekonomické vysoké školy | Money-Management | Nativní mince | Fed Funds Rate | Akcie dnes | Káva | Economic | Ztráta | Státní podpora | IQ Option | P2P | Přímé zahraniční investice | Ceny akcií | Nástroje peněžního trhu | Inspirace | Co je COMP Token? | Mezinárodní investoři | Světové centrální banky | Životní úroveň | S&P500 | EBay | Dluhy | NEO | Největší pády | Dolar | Americký index S&P 500 | Orbán | Čínská ekonomika | ITV | Patterny | Udržitelné financování | Ceny | EK | Prudký pokles | Electronic Communication Network | Koronakrize | Technologie | Opce | Eurobondy | Standard Chartered | Energetická krize | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | Výkyvy cen | JPMorgan Chase & Co | Šíření viru | ČNB | TSLA.US | ETF portfolia | Půjčovna BlockFi | Druh obchodování | Krátkodobé investice | CFD na indexy | Obchodní chování | Pokles likvidity | Nobelovy ceny | Investujeme | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Švédsko | Ranní zpráva | Tipy pro obchodování | Udržení chladné hlavy | Futures kontrakty | Pokles | Centrální banky snižují úroky | Kurs koruny | Emise | Dluhopis | Těžaři | MGM | Vyšší ceny | Ochrana proti inflaci | UEC | Proroctví | Pojišťovnictví | Zahraniční investice | E-mini | Tlak na výkon | Margin | Koš | Ropa (USOIL) | Poloniex | Nvidia | Pandemie v Německu | Asijské země | Makroekonomická situace | Energy financial group | Rating AAA | Zakladatel ICT | Historická data | Silné výkyvy | Investiční služby | Počet uživatelů | Centrální banka Nového Zélandu | Vyšší riziko | Bilance běžného účtu | Energetický regulátor | Rekordní zisky | Model Market Maker | XIX | Druhá největší kryptoměna | Úspory Čechů | Finančnictví | Potenciální zisk | Komodita | Matthew Dibb | Dnešní aukce státních dluhopisů | Švýcarská centrální banka | Akcie Tencent | Hedge | Sebezdokonalování | Rezervní měna | Pás a stezka (BRI) | Royal Caribbean | Velký problém | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Bitcoin (BTC) | Vystavení riziku | Poplatek | Poptávka po kryptoměnách | Odvody | Otevření live účtu | Maloobchodní tržby | Rabobank | Gary Bradshaw | 4GLD | Euro vůči dolaru | KNF | DIP | Zajištění bezpečnosti | FTSE | CARA | Obchodujte akcie | Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) | Ontario Teachers' Pension Plan | Hewlett Packard | Americká ekonomika | Čeští spotřebitelé | Finanční deriváty | Neinvestovat | NVDA | Nové sankce vůči Rusku | Svět investování | Kurz koruny | Zahraniční OCP | Dluh USA | Prudký růst cen | Americký trh | Důvěryhodnost | Maďarský premiér | Americký výrobce letadel | Obchodník | První investiční fond | Webináře | Swingové obchodování | Portfolio manažer | Akcie týdne | Nižší zisky | HPQ | Akcie s LYNX | Rada guvernérů | Investice do Uniswapu | Global Advisors | Zajištění nezávislosti | CDCP | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Tokio | Negativní dopad | Google | Rizika investice do Ripplu | Nová Hedvábná stezka | Americká centrální banka (Fed) | Bitcoin a další kryptoměny | Blue chips | FOREX | Adaptace | Newmont | Interpretace | Vytrvalost | Růst mezd | Obchodní instrumenty | Regulátoři | Kapitálové požadavky | ISIN | Quartz | ROE | Evropská centrální banka | OTC obchodování | Index cen | Dodržovat obchodní plán | Nejnovější zprávy | Reálné peníze | Odklad splácení | Co je Binance Coin? | Ředitelka | Čínská vláda | Salvador | Dobré obchody | Vánoce | EBIT | Kryptoměnový gigant | Daně | Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů ČNB | Lídři | Vyšší úrok | Tradingové webináře zdarma | 4XFX | Investment Management | CFD akcie | Pivot | Štěstí | První fáze | Rizika | Kryptoměna | ECB | Sport | Nákup akcií | Potravinářství | Impérium | Rozvojová banka | Růst cen nemovitostí | BAT | Zranitelnost bankovního sektoru | Pracovní trh | Zprávy z trhů | Vývoj inflace | Coinbase | Dealer | Brokerské společnosti | FXCM | ECN | metodologie | Výzkum a vývoj | Česká ekonomika | Rating Řecka | Dopad na hospodářství | Institucionální investoři | Pandemie nemoci | Momentum | Daně z příjmů | Kurzy | Marketingová komunikace | Bankovky a mince | Nastavení pravidel pro obchodování | Fond | Možnosti země | R Trader | Konsorcium | Příležitost ke snadnému zbohatnutí | Čína | Pasti v tradingu | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | Soudní spor | Prezident Vladimir Putin | SNY | Zisky | Low | Evropské akciové indexy | Partners | Trader | Konsensus | Obchodování s akciovými indexy | Realitní fondy | FCA | Oslabení kurzu koruny | CHN.cash | Ekonomické údaje | Opatření americké centrální banky | Platformy pro obchodování | Jak fungují státní dluhopisy | BNP Paribas | Conference Board | Konsenzus | Výše úrokových sazeb | Ruský fond přímých investic (RDIF) | Vliv carry trade | Bývalý prezident | Ceny palladia | Globální ekonomika | Obchodní pozice | Oscilátor | Časová pásma | Funded Trader | AMEX | Link | Nálady investorů | Alternativa klasických fondů | Bitcoin Cash | GRMN | USD/TRY | Swap | Miliardy eur | Míra inflace v ČR | Šmejc | Mincovny | Výnos desetiletých dluhopisů | Konfluence | Jak konkrétně fungují SMC obchodníci | ISM | Benchmarky | Ověření licence brokera | Robert Kiyosaki | Amín Násir | Ranní okénko | Evaluační proces | Trading Ondřeje Janaty | Voda | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | Nižší ceny ropy | Ustupující inflace | Členské země eurozóny | Starbucks | Rizika investice do Chainlinku | American Express Company | Orka Ventures | Shortování akcií | Stránky ČNB | Ministr zahraničí | Jaké jsou výhody ICT konceptu? | Ratingové agentury | Americký ropný a plynárenský průmysl | Manuál | Investování do Bitcoinu | Ruský útok | Pšenice | Cena zlata | Přístup do VIP zóny | Ekonomické dopady koronavirové krize | Bukele | Dosažení Profit Targetu | Obchodníci | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Množství peněz | Nákup komodit | Zasedání Bank of England | Vyřizování stížností | Opatření vlády | Zvýšení ceny | Ruská vláda | Ceny energie | Conseq | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | F/A-18 Super Hornet | Uvedení na burzu | Euro STOXX | Bara Group | Dolarová aktiva | Trinity Bank | Fincentrum & Swiss Life Select | IPO Instacart | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Podílové fondy | Zprostředkování spotřebitelských úvěrů | Kdy nakoupit akcie | Pojištění vkladů | F-35 | RRR | Kolísání trhu | Výše poplatků | Avalanche | Hospodářská krize | Psychologický vliv | Bull | Růst cen | Intervence na forexu | Bankovní trader | Drahé kovy | Vzdělávací programy | Dodržovat pravidla | Vyšší sazby | 5G | Indikátor | Moskva | RSI | Forward | Měnová politika | Vysoké inflace | Akcie Apple | Alokace | PMI ve výrobě | Asset management | Úspěšné investování | Obchodování forexu | Pevné nervy | Býčí trh | Obchodování institucionálních objednávek | Saxo | Americké akciové trhy | Dash | IFO index | Statistici | REIT ETF | Financování | Změny v ekonomice | Investování do Filecoinu | Vlad Tenev | ČSÚ | Altcoin | Martin Luňáček | Investice do palladia | Invaze | Ursula von der Leyenová | Etherea | CEZ Trade Bulgaria | Fitch | Historická minima | Modré dluhopisy | Stres | Nastavení měnové politiky | Měnový index | Nálada spotřebitelů | Stavební spoření | Occidental | Americká lehká ropa | Babišova vláda | Prodávající | Pokles ekonomiky | Vysoké dividendy | Dynamika trhu | Cena palladia | Státy G20 | Růst světové ekonomiky | Financial Conduct Authority | Finance | Peer-to-peer | Možnost diverzifikace | Dividenda | Republikáni | El Salvador | USDJPY | Těžby kryptoměn | Plyn z Norska | Forex pro začátečníky | Meme mince | Inflace v ČR | Ověření licence brokera u ČNB | Investiční poradenství | Technologické inovace | Poptávka | Intradenní obchodník | Měnové stimulace ekonomiky | Express | DISH | Banka Morgan Stanley | Tradiční Proprietary Trading | Hedgové fondy | Psychologie | Line | Důsledky embarg | CME.US | Guvernér | UMA | Globální trhy | Americké banky | Premiér Babiš | Dukascopy Europe | Rozpočtové politiky | Vysoká likvidita | Ziskové obchodní strategie | Capital | Ceny suroviny | Očekávání trhu | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Larry Fink | Nvidia (NVDA.US) | Cisco Systems, Inc. | Cenový graf | FT | Rizika přímého zápisu | Lidské faktory | Dalibor Trojek | Výsledek zahraničního obchodu | Bulharsko | Akcie Delta Air Lines | Význam a typy finančních výkazů | V4 | Ruská armáda | Obchodování na akciových trzích | Akciové fondy | Snížení rizika | Cizí měny | Objem aktiv | Maďarská měna | Freedom Finance | Německý index DAX | Pierre Moscovici | Dolarové sazby | Malé podniky | Intuit Inc. | Obchodovat | Akciový trh v USA | Ethereum 2.0 | Pivotní body | Poskytovatelé likvidity | Přijetí bitcoinu | Jaroslav Ibehej | Proč investovat do Uniswapu? | Kirketerp-Møller | Zvýšení inflace | JPMorgan Chase | Ekonomická data z USA | SolarEdge | Základní měna | Hospodářský růst | Výplata dividend | Technologický vývoj | Vydělávat peníze | Podporované platformy | Kurz měny | Psychologické pasti | Posílení eura | Sociální síť | Společenské změny | Jednoduchá pravidla | Odhodlání | HAS | Regulační politika | Uzavření trhů | Vývoz plynu | BCS | Palo Alto Networks | Vydělané peníze | Tomáš Daňhel | Ministři financí zemí V4 | Šířením nového typu koronaviru | Bankovní rada České národní banky | Akcie Gamestop | Směnárna | Dluhová krize | Moderní prop trading | Rozhodnutí pro vstup do obchodu | AAPL | FinTech | WTI | Funded účet | Hrozba recese | Resistance | ETF fondy | Platební síť | Uzavření fundovaného účtu | Otevřená pozice | Bod | Stavební výroba | Miliardy korun | Výrobce nákladních aut | Koncentrace | Počasí | Reporty | Podmínky na trhu | Shares | Janney Montgomery Scott | Zisk společnosti | Raiffeisen Bank International | Medvědi | Zkušenosti ostatních investorů | Kapitálové trhy | Krach cestovky | Naftogaz | RBNZ | GfK | PRIBOR | Paládium | Status bezpečného útočiště | AMGN | Multi-time frame | Kryptotrh | Pokladniční poukázky | Protocol | Bohumil Pavlica | Úrokový diferenciál | Huntington Ingallss (HII.US) | Co bude | Obchodování s měnami | Záhada | Data PMI | Zveřejnění zpráv | Dlouhodobý úspěch v tradingu | Trading firmy | Index technologického trhu Nasdaq | Obchodování CFD | Klouzavý průměr | Vydávání dluhopisů | Marihuanové akcie | Systém SMC | RBI | Jak správně přistupovat k objemu obchodu | Pocket Option | Vyšší daně | Americká měna | Uranium Energy Corp | Reakce koruny | Nord Stream | Správně chápat technickou analýzu | EMU | Investiční výdaje | Platforma MetaTrader | Tweet | Saúdská Arábie | Vyhodnocování recenzí | Vývoje ceny | CEZ Razpredelenie | Tesla (TSLA.US) | Index amerického dolaru | OCI | Ziskovost | Příležitosti ke zhodnocení peněz | Bankéři | Poslanecká sněmovna | Video | Barclays | Diverzifikace portfolia | Sázet | Ryan Cohen | Procter & Gamble | Podnikání | Investice do kobaltu | Španělsko | Zahraniční firmy | LES | Cena ropy | Porušení zákona | Holubičí postoj | Napákování | Quantitative easing (QE) | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Klasický prop trading | Kiyosaki | Drobní investoři | Změny klimatu | Marže | Využití kapacit | DAWN | Akcie bank | ROCE | Fiskální politika | Německá ekonomika | Co je forex | Státy EU | DAX | Zlato a stříbro | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Polygon | HDP | Tisková konference Fedu | Diskont | Využití korelace k obchodování | Svatý grál | Trh kryptoměn | Bill Gates | ENPH | Glassnode | Dotace | Váš trading | EUR/CHF | Vstup do obchodu | Bitcoinové fondy | Metacade | Index bank | Prosus | Jak vybírat akcie | Mluvčí Raiffeisenbank | Kurz USD | Důvěra v Německu | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Prodej zlata | Syndikát | Vedení společnosti | Členské státy | Největší zdravotní pojišťovna v USA | Systémové riziko | HII.US | GlobalBlock | Zkušenosti | Akcie online | Svatý grál tradingu | Celo dolary | Firma | Ekosystém | Karty | Vzrušení | Divize bank | Zbrojovky | Signály | Obchodní kapitál | Omikron | Dluhopisy s kratší splatností | Golden Cross | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Vysoké zisky | Spotřební daně | Tweety | Brokerská společnost | Alibaba Group Holding Ltd | Krach americké banky SVB | Tržní analýza | Assets Under Management (AUM) | Stabilita | Budoucí úspěch | Trading Station | Anchoring (ukotvení) | Lira | Devizový trh | Načasování | Zprávy o dividendách | Ziskový trading | Poptávka po zlatě | Pokles cen akcií | Prezident Světové banky | Hospodářské otázky | Obchodní válka | Erste | Lot | Pivot points | IHS Markit | Ředitel investiční platformy | Ropa | Statistiky | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Dnešní zprávy | Liz Trussová | Náklady na obchodování | Ether | Byznys | Licenční řízení | Blizzard | Kvalitní brokeři | Záchranné balíčky | Unian | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Monetizace | Korporátní dluhopisy | Růst průmyslu | Intradenní trading | Monetární politika | SAP | Dluhopisové trhy | Rezervy | Analytici z Wall Street | AMAT | JPM | Diverzifikovat | Litecoin | FX | Bankovní účty ruských oligarchů | Index PMI | Ben Bernanke | Ekonom | Debata | Změny ve vedení | Zahraniční obchodníci | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Výhodné investice | Proof of Stake | Kalendář ekonomických událostí | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Vztahy s komunitami | Demo účet | Deutsche Bank | Spot forex | RUB | MPSV | Funding currency | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Výstup z obchodu | Referendum | Home Credit | Prodejní ceny | Martin Klass | Forexu | Používání kryptoměn | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | GGEF I | Tyson Foods | Spekulace na pokles | Unicredit | Realizovat zisk | Růst akcií | ENPH.US | Pokles výnosů | Akciové tipy | Prop trading a jeho regulace | Polygon (MATIC) | Naše prognóza | Polská měna | Francouzská centrální banka | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Proč investovat do Etherea? | MM desk | Restrikce | Nákupní aktivita | Merck | Optimismus | Rozhodování | Facebook | Ekonomické podmínky | Předkrizové úrovně | První dojem | Embarga a sankce | Bankrot USA | BH Securities | Demo obchodní účet | Krize v eurozóně | Tradingové odvětví | Daně z těžby | LMT.US | Enphase Energy | Zrušení půjček a investic | Oracle | Profit-Target | Martin Gürtler | Aave | Makroekonomické faktory | Francouzský CAC 40 | Globalizace | Poměr RRR | Proprietary trading divize bank | Demo účty | Akcie velkých bank | Binární opce | Přímý prodej | USA | Chudé africké země | Deficit státního rozpočtu | Vojenské sankce | Kukuřice | Fibonacciho retracement | Jak zhodnotit milion | Washington Post | Dostatečný kapitál | Investujte | Reserve Bank of New Zealand | Pravidelný příjem | Měď | Ekonomický institut | Multi-asset | Proinflační | Objem vkladů | Psychometrické testy | Hodnocení rizik | Konec binárních opcí | Fiskální stimuly | Edulios | Boj s koronavirem | Konglomerát | ANZ | Situace kryptoměn | Rozvíjející se trhy | Euro | Yield | AUD | UEC.US | The Times | Politické rozhodnutí | Contract | Presale AltSignals | Červená čísla | Binance | Exchange Traded Funds | Kyjev | Mezinárodní dluhopisy | Dost velké zisky | Škálování | EuroStoxx50 | Federální rezervní banky | Agentura DPA | Podhodnocený | Koncept založený na likviditě | Breakout Trader | Mnoho ziskových obchodů | Rizika investice do Polygonu | Didi Global | Přímé investice | Počet obyvatel | MALL | Domácí data | Time frame | Oscilátory | Seriál o ETF | CNPLAY | Australian Securities and Investments Commission | Risk | Predikce | Dodávky ropy | COMP | Co je dluhopis | Environmentální události | Co jsou fondy | Jak získat rychlé peníze | Německý vývoz | Radomír Lapčík | NEST | Daňový úřad | Plynárenský gigant | DG | Akcie Netflix | Upisování | Propad cen akcií | Úřad práce | Kypr | ETF na bitcoin | Citigroup | ASX 200 | Softbank | Správně chápat strukturu trhu | Rozkolísanost trhu | Měšec.cz | Forex asistent | Hewlett Packard Enterprise | Ruský fond přímých investic | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Sony | Zkrachovalá společnost FTX | Hospodářství | Stagflace | Čínský export | Japonský Nikkei | Africké země | Západní spojenci | Nákup nemovitostí | Výnosy státních dluhopisů | Uninformed money | Akcie BlackRock | Konkrétní nejlepší akcie | Indikátor důvěry | Dosahování zisků | Poskytování hypoték | Etoro | Ministr financí | Nejnovější zprávy ze světa | Světové akciové trhy | EBITDA | Obchodovat na forexu | JP Morgan | Kamil Bednář | Ohlédnutí | Zpomalení růstu | Obchod | Mezinárodní banky | Obchodní aktivita | Řízení peněz | Mezinárodní vztahy | Vladimir Medinskij | Růst ekonomiky | Devizový kurz | Pohled na finanční trhy | Ukrajinská agentura | Obchodování Bitcoin | Vývoj na akciových trzích | Fiat měny | Akciové portfolio | Fond Pro arte | VICI Properties | ROI | Majors | Úrokové sazby | Nárůst nezaměstnanosti | Air France-KLM | Čínská měna | Intermediate | Market Maker | Asijské akcie dnes | Realizace obchodu | Koordinové intervence | Nižší ceny | Univerzální metoda | Zisková marže | PEP | EU | Ekonomická krize | Redukce | Cenové stability | Virtuální peněženky | Zasedání ECB | Správce fondu | Credit Suisse | Portfolia | Transakční náklady | Dynamika růstu | Fork | Conseq Investment Management | Monetary Autority of Singapore | Holdingová společnost | Dealing | Obchodované instrumenty | Komerční banka | Expert | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Daytrader | Dopady koronavirové pandemie | Obchodování s Bitcoiny | Vývoz | Energetické firmy | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Mluvčí Kremlu | Členské státy EU | xStation 5 | Akcie Credit Suisse | Regulace kryptoměn | Finanční poradenství | Finanční tituly | Recese | Fondy kapitálového trhu | Index strachu | ZNGA | Index relativní síly (RSI) | Začínající tradeři | Inflace v Německu | P/E Ratio | Fintonia | Působení v Evropské unii | Mzdový růst | ASML | Ropný gigant | Švýcarský frank | Báze | Bank of Canada | Německý ZEW index | Čisté krátké pozice | Chuť riskovat | GameStop akcie | Ředitel PPF | Nákup bitcoin | Analýza BTC | Vývoj pandemie | Ríjál | Zmeškat příležitost | CZK/EUR | Baltic Pipe | ING Bank | Napětí na Blízkém východě | Hlavní měnové páry | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Chování likvidity | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | NZDUSD | SEC | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Agentura Interfax | Začít investovat | Akcie Alibaby | USD/CAD | Největší propad | 24FX | Stavební povolení | Zbohatnutí | Dopad embarg | Miliardy | Německý exportní průmysl | Denní graf | Investiční nemovitosti | Spekulace | Manažerka | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Expert Advisors | Růstový trend | Ekonomický výzkum | Investice do umění | Štěpán Křeček | Nové kryptoměny | Internetové firmy | SaxoSelect | Know-how | Pravidla managementu | Výzva | Frank | Ministři | Prudký propad | Genesis Growth | Trading divize | Balance | Kapitálové výdaje | KBC | Matěj Široký | Mondelez | Transparentní | Výroby elektromobilů | Kurz eura | Pin Bar | David Cameron | Pivot Pointy | Ipex Bank | Objem investic | Exprezident | Pips | Investoři a obchodníci | Akcie HP | Helicopter money | Dlužníci | Ekonomické analýzy | Firemní dluhopisy | Uplatnění opce | Více příležitostí | Uznání nezávislosti | NYSE: MS | Chování ceny | KPMG | Ceny energií | Hospodářské vyhlídky | Americké indexy | Globální HDP | Washington | Mzdové požadavky | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ceny potravin | Co je to IPO | Lenka Kalivodová | Pojištění proti krachu Credit Suisse | Uniswap | Zajímavé investiční příležitosti | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Americké kryptoměnové burzy | Japonský jen | Index důvěry | Index FTSE 100 | Půjčovna kryptoměn | Desetileté dluhopisy | Měnový kurz | Panika | Nejrychleji rostoucí | Japonský premiér | Likvidita trhu | Zkrachovalá společnost | Přístup ke kapitálu | Kiwi | Kryptoměnová burza Bittrex | Instant Funding | Další kryptoměny | MQL4 | Swingové maximum | Investování na finančních trzích | Averze vůči riziku | Prezident Donald Trump | Tradiční prop trading | Multi-Asset obchodování | CySEC | Rostoucí inflace | Advance | Zoetis | Efektivnější obchodování | Nové obchodní příležitosti | Denbury Resources | Automatizované investiční strategie | Technologický sektor | OSN | Soud | Seznam brokerů | Investice do infrastruktury | Saudi Aramco | Společnost ČEZ | Přístup k fundovanému obchodnímu účtu | Komunita | Projev šéfa Fedu | Předpovědi Saxo Bank | Plánování | Nákaza koronavirem | Cena elektřiny | Blockchain | Monecor (Europe) | Geopolitický vliv | Politické riziko | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Bankman-Fried | Rekordní rok | Sterling | Předpovědi | Prodeje ropy | Honba za hotovostí | Bondy | TradingView | Ripple Labs | AXA | Šperky | MATIC | Analytické společnosti | Mince | Challenge | Tomáš Raputa | Vývoj ceny platiny | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Arabský měnový fond | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Benzín | Rostoucí ceny | Živnostníci | Trend | Andy Tanner | Trailing Stop | EUR/NZD | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | TRIP | ETX TraderPro | Pokles sazeb | Stabilní výnosy | Adidas | Poptávka po zlatě dle odvětví | OXY | SVB Financial Group | Růst eurozóny | Důležité informace | Výběr správného brokera | Akcie na burze | Kryptoaktiva amerických zákazníků | USOil | Střední podniky | Centrální depozitář | Časový rámec | Pokles akciových trhů | Míra inflace | Fyzické zlato | Prudké výkyvy | Windfall tax | Platforma | Přebytek obchodu | Měnová politika ECB | Poptávka po mincích | Energetika | Manufacturing | Akcie energetických společností | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | Nové investice | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | Diverzifikované portfolio | CNN | Sebevědomí | Ekonomický výhled | Finanční situace | ChainLink | Finanční ukazatele | Snížení emisí | Zlaťáky | Oslabení | Nařízení | Verizon Communications | PoW | Prospekt | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | SWIFT | Jak obchodovat | Sazba hypoték | WP | Evropská investiční banka | Verizon | Ukrajinská vláda | Nemovitostní trh | Negativní zprávy | Investiční poptávka po mincích | Schodek | Prezident Petr Pavel | Americký Senát | Kurzy tradingu | Srovnání a hodnocení Prop Trading | Převody peněz | Opce na akcie | BTC | Cena pojištění | NEMO Report | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Altcoiny | Citi | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Odborníci | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Obchodní bilance | Ticker | Nominální mzda | M2 | Největší světové kryptoměnové burzy | Severomořská ropa Brent | Ondřej Šmakal | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mileniálové | zk-SNARK | Duální listing | Finanční polštář | Hurikány | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Překoupené podmínky | Japonská měna | Gold | Zhoršení ratingu | Zbrojovka Brno | Akciová společnost | Guvernér centrální banky | Česká národní banka (ČNB) | Poskytovatel likvidity | Investování | Průmysl | Investovat do zlata | Bazický bod | Bolest | Michael J. Huddleston | Úsilí | Východní Asie | Napjatá situace | Akcie MicroStrategy | Poskytování úvěrů | Emise akcií | MFTEL | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Activision Blizzard | Podnikatel | Odkup akcií | InPost | Úvěrový rating | Bilance ECB | Bankovnictví | Broker Consulting FKI SICAV | Investor | Aerolinky | USD index | Růst ekonomiky EU | Dosahovat zisku | Rozvaha | Allianz Trade Dalibor Trojek | RISK-ON | Biliony | Bankovní index | Bankovní regulační orgány | Shiba Inu | Bilion dolarů | CEZ Bulgaria | ETF | Talent | Crowdfunding | Pravidelné výplaty | Axie Infinity | Celkové potencionální riziko | Plán obnovy | Royal Gold | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Investujte do akcií | Akcie klesají | Akciové trhy | PAMM | Jeremy Hunt | Zajímavé akcie | Červnový kontrakt | Hlavní evropské indexy | Omezení těžby | Floridský republikánský guvernér | Silvergate | Myšlenka | WebTrader Patria | UnitedHealth | Varování | Hewlett-Packard Company | Počty nových žádostí o podporu | Šéfka Fedu | Přístup na trhy | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Uhlíková stopa | GD.US | Spojení | Cykly | Forex obchodování | DappRadar | Těžba kryptoměn | Long | Společnost eToro | Rally | Inverzní výnosová křivka | Investování do akcií | Bankovní rada | Recese v USA | Euro Stoxx 600 | Pojišťovna | Macron | Venture Capital společnosti | Pandemie | Tržní kapitalizace firmy | Zasedání České národní banky | SARS | Nálady na trhu | Kryptoburza FTX | Spokojenost | Bear | Absolvování evaluačního procesu | Bitcoinové investiční fondy | PlayStation | Základní úroková sazba | Dlouhodobý úspěch | USDC | Fischer | William Shihara | Klid | Aktiva | Státní rozvojová banka | Fake news | Použití finanční páky | Filecoin | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Fond Tiger Global | Širší index | Forex fórum | Cenový strop | Live trading | Ministerstvo financí | Vývoj finančních trhů | NextEra Energy | Analytické prognózy | Velikosti pozic | GEVORKYAN | Výprodej | Intuice | Zasedání centrální banky | Zlato a AUD/USD | Smíšené fondy | Kmenové akcie | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Ceny ropy dnes | Politické události | Výnosy z dluhopisů | Nárůst cen energií | Index londýnské burzy FTSE | Business | Dokončení první fáze | WSO | Business model | Staking | Ropný a plynárenský průmysl | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Longové bias | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Pro arte | Xcel Energy Inc. | Sergej Čemezov | Indikátory | Požadovaný risk management | Albemarle | ETX MT4 | Xetra GOLD (4GLD) | Společnost Compound | Růst cen akcií | ETF (Exchange Traded Funds) | Slábnoucí dolar | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | Největší banky v USA | Využití umělé inteligence | Další regulace | Obchodní příkazy | Algoritmus | Finanční analytický úřad | Tržní události | Automatic Data Processing | ForTraders | Kongres USA | Plynárenské společnosti | Investments | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | Cena stříbra | Robert Novoměstský | SP500 | Technologická společnost | Začít obchodovat | Evdokia Pitsillidou | Index euro | Financial Sector Conduct Authority | Řešení energetické krize | Futures kontrakty a opce | Kurz rublu | Bankovní účet | Xbox | Vyšší daně z těžby | Zásahy čínské vlády | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Výsledky voleb | Sucha | ČNB Tomáš Nidetzký | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Western Union | Negativní recenze | Trustpilot | Konsolidace | Tradingový portál | Vzdělávací materiály | Zdravotnictví | Investice do stříbra | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Algoritmický stablecoin | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Výnosnost | Ole Hansen | NZD/USD | Spekulanti | Riziko ztráty | Ministryně financí | Časový úsek | BlockFi | Opatřením na podporu ekonomiky | Technologický pokrok | Diskontní sazba | Automotive | Mezinárodní sankce | Zkušený trader | Swingový obchodník | Brazílie | Bonusy | Společnost BP | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Poptávka investorů | | Joseph Stiglitz | Pochybnosti | Žebříček nejlepších brokerů | Velké investiční fondy | Intradenní trader | Finanční pracovní skupina | Risk Reward Ratio | Zájem o podnikání mezi mladými | České státní dluhopisy | Zákonné platidlo | IRBT | Seat | Sierra Chart | Pandemická situace | Burzovně obchodovaný fond | Prostředky vložené do FTX | Trinity | Investice do komodit | Mini loty | Stratég | Vývoz do Německa | Mateřská společnost | Špatné zprávy | ETFs | Ruleta | Známky oživení | Prodeje automobilů | Zisky firem | Fond obnovy | Majetek | A1Finance | Autoriteit Financiële Markten | Ekonomika eurozóny | Kupci | Sky News | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Raytheon Technologies | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Zákaznická podpora | Období nejistoty | Sentiment | Co je to proprietární obchodování | Short pozice | Kurzové riziko | Investovat do ETF | Lucembursko | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Jaroslav Ton | Breaking | Trendový kanál | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | JD | Politika | Profesionální investoři | Konkurence | Služby prop tradingu | Likvidátor Enronu | CoinShares | Dynamická strategie | Nálada na trhu | Commodity futures | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Statistika úspěšnosti traderů | Tisknout peníze | Typy účtů | Komoditní stratég | Vlastní finanční prostředky | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Ben Laidler | Komunikace | Obchodní hodiny | Ceny průmyslových výrobců | Bankovní asociace | Obchodníci s cennými papíry | Ukrajinská centrální banka | Burza Binance | Stop-Lossy | CFD na akcie | Tier 1 | Yahoo Finance | Carussel | MAM | FinTech akcie | Fyzické akcie a ETF | CEZ Elektro Bulgaria | Tým Admiral Markets | Dodržování pravidel | Obchodování binárních opcí | The Observer | Poplatky | Nike | Forint | Fintonia Bitcoin Physical Fund | GDP | Řízení pozice | Obchodní domy | Negativní korelace | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Rating České republiky | Zprávy z krypto | Ziskový obchod | Makroekonomická data | Zahraniční politika | Další vývoj | Investment Banking | Jak diverzifikovat | Citibank | Circle | Anton Siluanov | Si Ťin-pching | Burzovní obchodování | Evropské společnosti | Investování do nemovitostí | Spotřebitelská důvěra v Německu | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Konzistentně ziskový | Doktor Ogden | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Obchodování na devizovém trhu | Investování do ETF | CAR | FTX Sam Bankman-Fried | Poskytovatelé úvěrů | Adam Erler | Trinity Bank Radomír Lapčík | EURHUF | Nálada | Geopolitická rizika | Vládnoucí strana | Držení pozic | Emise dluhopisů | FAO | Letectví | Indie | Zhoršený sentiment | Nákupy | Obchodování se zlatem | Měnové páry | Technologické akcie | ProShares | Měnové politiky | Snížení základní úrokové sazby | Světový den investičních fondů | BTC Markets | Větší korekce | Vnímání | Intel | SVB | Řecká ekonomika | HighSky Brokers | Nejlepší nástroje | Zdraví | Ekonomika | Forexové obchodování | Pohyb ceny | Bloky | Oxford Economics | Impact Hub | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Elektřina | WTO | Politika centrálních bank | Genesis Global Trading | Výrobní index PMI | Vyzkoušet si trading | Hospodářské noviny | Obchodování s cizími měnami | Karanténa | Blockchainy | Momentum indikátor | Petr Mašláň | Světový potravinový program | Výhody intradenního obchodování | Nastavení sazeb | ECN účet | SYRIZA | Flexibilita | Investiční aktivity | Sankce | Zhodnocení peněz | Commerzbank | Zhodnocení | Spořící účty | Poradenské společnosti | Podnikání na kapitálovém trhu | COMP Token | Ceny zlata | Vysoké zhodnocení | Výhled | Allegro.cz | Velmi volatilní | Timeframe | Platební karty Wirecardu | Jan Kovalovský | Prodejní cena | Futures na indexy | ESM | ZEN | Zerohedge | Slovo recese | Obchodování měn | Volume | Auta | Americký akciový index | Zlaté ETF | Komerční banky | Americké ministerstvo | Zahraniční měny | Společnost Fintonia | Rozdělení investičních strategií | Australské dolary | Konzultační společnosti | Indexové ETF | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Celsius | Vliv environmentálních událostí na hospodářství | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Summit EU | Deriváty | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Cardano (ADA) | Investiční prostředí | Akciový trh | Embargo | Japonská ekonomika | Kótování | Vysoké ceny | Hry | Akciový index DAX | Tlak na akcie | Odpovědnost | iRobot | Seminář | Účty ruských oligarchů | Reálný obchodní účet | DeSantis | Vývoj ceny palladia v USD | Energetické společnosti | Vyhlášení bankrotu | Propouštění | Prezident Nayib Bukele | Vlastní bydlení | Scalping | Fondy ETF | Private equity | PGNiG | Bloomberg Intelligence | Polkadot | Zaměstnanci | PayPal | Ukrajina a Rusko | Bankovní krize | Forex trading | Technologický index Nasdaq | Politika Fedu | Evaluační fáze | Evropský trh | Finanční trhy | Genesis Growth Equity | Nízké ceny ropy | Británie | Zlaté rezervy | Vydělávat na své sny | Cenové rozpětí | Forex diskuze | Expanze | Klesající úrokové sazby | Full-time trader | X-Trade Brokers | eBook | Jiří Šmejc | Insider | Syntetické akcie | Advance Auto Parts | Akcie DraftKings (DKNG.US) | Provize | Společnost LeadX | Výpis z účtu | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | EUR/TRY | Ruské ministerstvo financí | Vliv na finanční trhy | Walt Disney | Ukrajinský prezident | IPO společnosti | Bílý dům | OSVČ | Komoditní trhy | Nakamoto | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | Německé ekonomiky | Růst průmyslové produkce | Financial Times | GOOGL.US | CMCSA | Evala | Kryptoměnová burza Binance | USD za barel | Nikkei 225 | Spread | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Alfa Romeo | Aktuální situace | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | KfW | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Psychické dopady | New York | Tradingové webináře | Realitní bubliny | Jan Štacha | St. Louis | MSFT | Swing | Finanční plán | Kryptodary | Kryptoměnový trh | GS | Saldo zahraničního obchodu | Zkrachovalá kryptoburza | AIG | Bernstein | Obligace | Pád akcií | Investovat finanční prostředky | Klienti burzy | Rizikový apetit | Úspěšný investor | Ceny ropy Brent | Zajišťování | Prime Video | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | Životní styl | Německé tovární objednávky | Invaze ruských vojsk | Jak investovat | Ekonomické zprávy | Vlastní akcie | ETH/USD | Applied Materials | Medvědí trend | Riziko likvidity | Konzervativní investor | Akcie v Japonsku | Situace na trzích | IBEX | Vysoké ceny ropy | Massachusetts | AOS | Sedmadvacítka | Kraft Heinz | Uvalení sankcí | Zlepšování obchodních výsledků | Bitcoin burza | EURCHF | CoinGecko | G20 | Currencies | Výrobci automobilů | Bitcoinový fond | Slabá čísla | Pokles poptávky | Jak koupit akcie | Těžby bitcoinů | Obchodní přebytek | Korelace k obchodování | Akcie roku 2019 | Napadení Ukrajiny | Session | NFT | Zlatý kříž | Majoritní akcionář | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Tesla | Dollar | Parametry indikátorů | Vratislav Zámiš | Cena jedné akcie | Základní úrokové sazby | Automobilová divize | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Měnové stimuly | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | ZTS | NERV | Kontrakt | Výplata | Globální trh | Segment stavebnictví | Vývoj ceny ropy | DKNG | Pocity | Poradci | Zrušení superhrubé mzdy | Sazby | Válečná ekonomika | Alexandra Bízková | Mezibankovní | ODS | Dialog | Fin-Tech | Generální ředitel | Ceny aktiv | Fondový byznys | Devizové rezervy | Jubilee Debt Campaign | Sázky na pokles | Cíle | USD/JPY | Politická rozhodnutí | Trhy v Číně | Semináře | Interfax | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | AXP | MarketWatch | LTRO | HashRate | Regulační změny | Investiční skupiny | Volkswagen | Index MSCI | Zadlužené Řecko | První odhad | Americká inflace | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Ovlivňování | Investovat do akcií | Izraelská armáda | Klouzavé průměry | Likvidita | Čas na nákup | RBA | Vysokoúročené měny | Žádosti o podporu | Bonita | Americká administrativa | Investice do zlata | OIL.WTI | SegWit | Nové sankce | Derivát | Obchodování s CFD | Road Show | Teherán | Capital Economics | Rozhovor | Spotřeba domácností | Švýcarské banky | Transakce | Ethereum Foundation | Copy trading | Bill Ackman | DTE Energy Company | Terra | Obchodní účty | Březnová data | Slabší dolar | Důchodový systém | Jiří Feix | Vstup na pražskou burzu | Devizy | Technologický index | Měny | eKasa | Klimatické podmínky | EBRD | Obchodní podmínky | Trh s kryptoměnami | Válka mezi USA a Čínou | Nerealizovaný zisk | Snížení úrokových sazeb | Vývoj koruny | Kdo to řídí | Sankce proti Rusku | Růst cen potravin | Investice do slitků a mincí | MasterCard | Nemocnice v Itálii | FX Club | Úspěch ve forexovém obchodování | Bezpečnost | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Hedgeový fond | Irsko | Total Expense Ratio (TER) | Regulační úřady | Rozjednané prodeje domů | Analytici společnosti | Trade Brokers | Instant Trading EU | Peněžní tok | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Zlato a USD/JPY | Peníze navíc | Special Purpose Acquisition Company | USDX | Pojištění vašich vkladů | Obchody s akciemi | Nejlepší ropné akcie | BTC/USD | Bitcoin cz | BHS Štěpán Křeček | UNA | Obchodovat s větším objemem | Finanční centrum | Nabídka a poptávka | Americká Federální rezervní banka | Ruský rozpočet | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Finanční sektor | Renminbi | Daňové příjmy | Marathon Petroleum | Oslabení eura | Silný pokles | Aktivity společnosti | Uvolnění měnové politiky | Vedlejší účinky | Futures trading | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Ziskový obchodník | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Patria Direct | Index IBEX | Gilead Sciences | Thomson Reuters | Oslabování české měny | Hindenburg Research | Genesis Growth Equity Fund I | LinkedIn | FTMO | Sankční opatření | Dubnová inflace | Růst aktivity | Nákup nemovitosti | Jak funguje burza | Navyšování kapitálu | Finanční trh | MetaTrader4 | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Nabídková cena | Algoritmické obchodování | Nový trend | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Maďarská vláda | Snižování nákladů | JPMorgan | Pohledávky | Úvod do fondů | Instant funding | Akcie Erste Bank | SPWR | Peníze z EU | Regulační orgán | Trade | Kapitalismus | Velkoobchodní tržby | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Globální finanční trhy | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Prop firmy | Investování do zlata | Patria.cz | Limitní příkazy | Automatický obchodní systém | Vyspělé ekonomiky | Prodeje | IPO v USA | Logistické společnosti | Sberbank | Bezpečnostní hrozby | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Snížení úroků | Nákupní signál | Centrální bankéři | Online vzdělávání | Klasické akcie | Mt. Gox | Klienti burzy Binance Australia | Sberbank CZ | Bezpečnější investice | Platformy | Frankfurter Allgemeine Zeitung | UNH | Rusko | Smíšené výsledky | Katastrofy | Martin Chvoj | Vysoké riziko | Politické změny | Ceny výrobců | Správně předpovídat | Iracionální | Akcionář | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | ADA | FAST | Nižší maxima | Obchodní den | Případová studie | Initial Public Offering | Makroekonomické události | mmcité, a.s. | Zkušenost | Bankrot | Společnost Hewlett Packard | Signál | Digitální měna | Írán | Centrální depozitář cenných papírů | Humanitární ohledy | Zdražování | S/R zóny | Čínská firma | Česká národní banka | Afrika | Pozemky | Předstihové indikátory | Development | Zlato a USD/CHF | State Street | Britská vláda | EPS | Výkonnost společností | EasyCoin | ADP | Typ obchodování | Hodnota zlata | Square | Projev šéfa Fedu Powella | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Firemní prostředky | Repo sazba | Přijetí eura | Biliony dolarů | Hodges Capital Management | Povětrnostní podmínky | Short squeeze | Úbytek | Rozvoj automobilky | Joe Biden | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Volné peníze | Správce aktiv | Úspěšné obchodování | Sociální média | Více obchodů | EET | Dow Jonesův akciový index | Americké akciové indexy | Singapur | ČNB upozornění | Podmínky půjčky | Míra úspor | Základní sazba | Pracovní síly | Člen bankovní rady | SICAV | Vstup na burzu v Londýně | Institut GfK | Úrokové sazby na kryptoměnách | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Ekonomický dopad | Zisk EBITDA | Společnost | Footshop | Wolfgang Schäuble | Akcie ropy | Obchodní systémy | Časové období | Stock Success System | Ekonomické důsledky | Důchody | Likvidní | List The Wall Street Journal | PinBar | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Uhlí | Petra Kopecká | Mezinárodní obchod | Forbes | Investiční instrument | Snížení úrokové sazby | Obchodujte | Ocenění akcií | Zboží z Číny | Potenciální výnosy | Obchodované fondy | Swiss National Bank | Vstupní poplatek | Klíčové faktory | Trh Start | BW Research Partnership | Společnost MicroStrategy | Jiří Šindelář | Depozitář | Brazilský real | Fondy kvalifikovaných investorů | Negativní výhled | Trading | Potenciál zisku | BMW | Wood & Company | Objem peněz na finančním trhu | Radim Maštalíř | 1D | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Guvernér ČNB | Mark Carney | Česká inflace | ASX | Světové hospodářství | Plynárenské firmy | Upozornění na rizika | Rozšíření | Dopad koronaviru | CAC40 | NBER | Vitalik Buterin | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Decline | Finanční částky | Češi a investice | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Blair Singer | Rozpočtové příjmy | DAX 30 | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Přijetí kryptoměn | Neúspěch | Citrix | Nízká nezaměstnanost | Nizozemsko | Identifikační dokumenty | Starověké zlato | Bankovní systém | ACT | Sankce na ruské banky | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Alipay | Očekávaný zisk | Obilí | Analýza akciových trhů | Deník The Wall Street Journal | Broker licencí | Prodat dluhopisy | Invesco Ltd. | Posilování USD | Kryptoburza | Ceny stavebních prací | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Moelis | LeadX Group | Expedia | Services | VIX | Politický nátlak | Chování institucionálních hráčů | Vládní činitel | Stock Exchange | Regulační rámec | Premiér Boris Johnson | Maximální ztráta | Růst | Problémy s likviditou | Primární trh | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | Očekávání zisku | Intradenní obchodníci | Energetická agentura | Případové studie | Zájem o podnikání | Polská centrální banka | Akcie ČEZ | Binance Australia | Ekologické události | 4Trans | Energetické komodity | Inflační výhled | Více kapitálu k obchodování | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Zvýšení daně | Tokenizace | Nvidia Corporation | Udržení cenové stability | Průmyslová produkce v eurozóně | Volvo | Emitent | Investujte zodpovědně | Obchodování opcí | Zajištění | WU | Aukce státních dluhopisů | Dominion Energy | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Objem prostředků | Administrativa | Domácí měny | Komise v přenesené pravomoci | Měnový výbor | Šéf podniku | Fortinet | CNY | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | Snížení inflace | BIDU | UNHCR | Plynárenský průmysl | Jak obchodovat s akciemi | Fúze | Index | Wall Street Journal | Profit Goal | Prop Trading firmy | Investiční tipy | Praktické tipy | Lockdown | Cyprus Securities and Exchange Commission | Wirecard | Hlavní americké indexy | Token | Setrvání Británie v EU | Hlavní trh | Měnové stimulace | Kryptoměnová burza | Bohatství | Cenová akce | Investiční fond | Úřad ministerstva financí | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | AnyOption | Kontrakty CFD | Migrační krize | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Konsolidační balíček | Manipulace ze strany market makerů | Pavel Krumpár | CFDWorld | Merge | Dealing Desk | Engulfing | CEZ Razpredelenie Bulgaria | Index STOXX Europe 600 | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Centralizované burzy | Popularita kryptoměn | Návratnost investice | Vybrat ten správný ETF | IPDA | Orgán pro cenné papíry a trhy | Ekologické trendy a inovace | Goldman Sachs Group | Binance Coin (BNB) | Forex obchodník | BrikkApp | Poměr rizika a odměny | Finanční prostředky v bezpečí | Důsledky koronaviru | Commonwealth Foreign Exchange | Welltower (WELL) | Fundamentální analýza akcií | Použití algoritmického obchodování | Vlastní obchodní činnost | Zpracovatelský sektor | CFD makléř | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | Poziční obchodníci | Kolektivní investování | Držení akcií | Proprietary trading shops (prop shops) | Příležitosti k obchodování s vyšším kapitálem | Institucionální obchodník | Prostředky z IPO | Retailové obchodování | Koncepty likvidity | Kotace | Americké trhy | Další vzdělávání a podpora | Vliv finančních trhů | xAI | Oděvy | Vlády | Výzvy a rizika | Straight Through Processing | Důležité úvahy | Co je akcie | Pravidla a provádění | Machine learning | Amazon | Speculative uninformed money | ICT (Inner Circle Trader) | SREIT | API přístupy | Energetické technologie | Snížit úrokové sazby | Nominální mzdový růst | Vlastní analýza | Obchodování s vyšším kapitálem | Vysoce likvidní | Technický výhled | Použití stejného objemu lotů | FxPro | Správa portfolia | Tipy na konkrétní nejlepší akcie | Pokročilí obchodníci | Připraveným štěstí přeje | Nike (NKE) | Analýza USD/JPY | Obchodní rozhodování | Dna | Co je Uniswap? | Smart money concept | GameStop | Petr Kymlička | Širší trh | Eva Sadovská | MiFID (Markets in Financial Instruments Directive) | Zjednodušený pohled na finanční trhy | Jak si založit obchodní účet | Udržení ziskovosti | Ceny lithia | Investiční platformy | Investiční společnosti | Zbyněk Stanjura | Ideální poměr RRR | Finanční zprávy | VICI.US | Zlato na burze | Tržby společnosti | Úspěšné projití evaluační fáze | Zhodnocovat kapitál | Okénko trhu | Výplata dividendy | Smysl života | Obchodní rizika | Humanitární důsledky | Ran Strauss | Standard Bank | PPF | Kalifornské bankovní regulační orgány | Soft fork | Vstupní poplatek (fee) | Růst cen průmyslových výrobců | TerraUSD (UST) | Faktory ovlivňující finanční trhy | Investiční instrumenty | Rizika investování do Etherea | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování přes LYNX | Dluhové závazky | Prohlášení tradera | Jak číst a analyzovat finanční zprávy | Spravovat své finanční prostředky | Efekt přežití | Licence brokera | Přidaná konfluence | Sociální faktory | SMC obchodníci | Společnost FTX | Šance | Daniel Zhang | Proč investovat do Ripplu? | Investice do realit | XIXOIO | Program nákupů dluhopisů | EBITDA marže | Období vyšších úrokových sazeb | Co je Ripple? | Potvrzovací klam | European Central Bank | Mezibankovní algoritmus dodávání cen | Knihy Howarda Markse | Ministr vnitra | Nejvyšší nezaměstnanost | Nicholas Stern | Dokázaná pravda | SECO | Pozitivní recenze | Zátěžové testy bank | Kanadský penzijní fond | Fibonacciho nástroje | Xetra GOLD | Předpovědi cen | Investovat do Metacade | UCITS | Informovanost veřejnosti | Maserati | Zahraniční obchodníci s cennými papíry | Dotazník | Obecné tipy | Odmítání kulturní výměny | Hackerské útoky | Správný ETF | Paper trading | Marek Nemky | Velké zadlužování | Regulace a politická opatření | Smart Money strategie | Společnost Chainalysis | Obchodování na burze | Příjmy ruského rozpočtu | Jak se vyhnout potvrzovacímu klamu | Cena pojištění proti krachu | Zprávy o udržitelnosti | Zisk na akcii | Společnost Nestlé | Nový Zéland | Sázky na pokles sazeb | Poplatek za neaktivitu | Pád měnového páru GBP/USD | Severokorejští hackeři | Prodávat tam, kde retail nakupuje | ROI (Return On Investment) | Inovativní technologie | Bitfront | Grexit | Zlepšení nálady | Akcie a cenné kovy | Investování do fondů | Alpesh Patel | Akcie | Regulace Prop Tradingu | Emoční bolest | Výhody | Vzdělávací zdroje | Presale Metacade | Jak nejlépe investovat | Mmcité | Výborné knihy | Moderní finanční trhy | Pravidelná reflexe | Nedostatečná příprava | Osobní konzultace | Zahájení dodávek | UnitedHealth (UNH.US) | Optimistický přístup | Dragon | Likvidátor | Co to je dividenda | Udělené licence | Sazba daně | Výzkumné zprávy | Ruský fond | Obchodovat s větším kapitálem | Pohledy na regulaci Prop tradingu | Burzy po celém světě | MiFID II | Pokrýt rizika | Finanční firma | SMC (Smart Money Concept) | Regulovaní brokeři | ApeCoin (APE) | Co je opce | Objem hypoték | Dluhové trhy | TF (time-frame) | Dostupné informace | Mosaz | Vysoké poplatky | Makléř | Faktory ovlivňující finanční trhy a instituce | Ochrana před negativním zůstatkem | ICT trader | Toky objednávek | Riziko zeleného dluhu | ActualizeAI | NEL.NO | Jak vydělat na burze | Sociální osvěta | Hospodářský vliv | Řídit money-management | Zajímavé zhodnocení | Výplaty dividend | Co je to ICT koncept? | Demografické trendy | Velké částky | Ekologické trendy | Prodeje potravin | Rizika investování do Bitcoinu | Minimální počet obchodních dní | Moderní obchodní platformy | Alokace zdrojů | Dnešní obchodování | Hodnocení Prop Trading firem | Finanční trhy a instituce | Poptávka po ropě | Pařížská dohoda | Deloitte | Jak s tradingem začít | Vzdělávací videa | Dobrý výnos | Služby OCP | Obchodovat s cennými papíry | Odvětví | Netflix | Slábnutí koruny | Vladimir Putin | Kapitál firmy | Úspěšně obchodovat | Zemědělství | Účastníci forexu | Jak fungují environmentální akce? | Ihned získat účet | Budoucnost | Varovný signál | Tether | Technická analýza páru USD/JPY | Public Offering | Pink Sheets | Americký akciový index S&P 500 | Bosch | Technologické společnosti | TER | Prohlášení | Devizové trhy (FOREX) | TROJEK | Koncept likvidity | Bytové jednotky | Krypto trh | Currenex | E-book o investování | Strach z chyby | Omezení dovozu | Zavedení digitální měny | Zelené dluhopisy | Pracovní místa | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Environmental, Social and Governance | Ropné a plynárenské společnosti | Vakcinace | Největší kapitál | Akcie Societé | Britský statistický úřad | Cesta k úspěchu | Petr Plecháč | Tržní pozice | Vývoj dolarového indexu | Systémová rizika | Nabídka zlata | Ignorování fundamentálních zpráv | All Time High | Rozdělení zisku | Profesionální akciové portfolio | Technická analýza a sentiment | Do Kwon | Devalvace měny | Významný dopad | Dopad dluhové krize | Vysoká nezaměstnanost | Investovat do nemovitostí | Krok za krokem | Banka | Neobchodovat pomocí indikátorů | Obchodník s měnami | Vklady, výběry a poplatky | Praní špinavých peněz | Maďarský forint | Investiční nástroj | Obchodování na trzích | Expertka | Martin Buranský | Aramco | Zahraniční obchod České republiky | Výdaje státního rozpočtu | Divize společnosti | VICI Properties (VICI.US) | Advokátní kancelář Arrows | RoboForex | Růst cen ropy | Poptávka po stříbře | Digitální peněženky | Environmentální a sociální změny | Zlepšení | AION | Analytička | Nasdaq Composite | Ekonomika USA | Advent International | Rizika intervencí | Firmy, které hledají tradery | Barrick Gold (ABX) | Vklady | Pohyb dolaru | Globální dosah | Fyzické akcie | Koronavir | Vlastnictví | Výjimečný stav | NMS Market Research | Zhodnocení finančních prostředků | Omer Esiner | Výkazy příjmu | IPO Slack | LeapRate | Ray Dalio | Jak se vyhnout efektu přežití | Dodržování pravidel risk managementu | Diverzifikace osobních financí | Sazby Fedu | Certifikát | Securities and Exchange Commission | Umění | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Tisknutí peněz | Zátěž na psychiku | Společnost kótovaná na burze | Uvedení společnosti na burzu | Environmentální akce | Provident Financial | Držení pozice přes noc | COIN | Uskutečnění transakce | Exxon Mobil (XOM.US) | Americký index | Akciový index S&P 500 | CAD | Podvodné jednání | Zákon o kapitálovém trhu | Poplatky za obchodování | Michael Huddleston | Nastavení obchodní psychologie | Platforma cTrader | Manažeři | Druhy akcií | Fáze verifikace | Bezprecedentní opatření | Průmyslová produkce v únoru | Nízké úrokové sazby | Počet převzetí evropských firem | Výkonnost fondů | Směnné kurzy | Americké centrální banky | Základy obchodování | Nižší finanční riziko | Diskreční trading | AMF | ONE | Velký hráč | Podpora a služby zákazníkům | Poměr risku k zisku | Donald Trump dnes | SPAC | Australská měna | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Známé chyby v tradingu | Reporting | Net Asset Value | Bloomberg | Aktivistický investor | Téma ICT konceptu | Onemocnění COVID-19 | Platební neschopnost | Equity | Volatilní instrumenty | Communication | Rene Reinsberg | Nákupy zlata | Absolvování semináře | Srovnání brokerů | Propadnutí poplatku | Ekonomické dopady nákazy | Mladé generace | Mít trpělivost | Společnost Genesis | Aktualizace softwaru | Třída aktiv | Nový model | Služby fundovaných traderů | CFD na ropu | Robustní strategie | UBS | Ceny stříbra | First Solar Inc (FSLR.US) | Intradenní šum | Gembell | Vysoké školy | Vliv finančních zpráv na ceny akcií | Nevýhody IPO | Více kapitálu | Zvládnutí emocí | Založit obchodní učet | Digitální peníze | Nové regulace | Žádost o ochranu před věřiteli | Plán G20 | Evropský maloobchodní prodejce | Pokles HDP | Za poplatek ihned získat účet | Co je Metacade? | Bydlení | PPF Jiří Šmejc | Ředitel investiční platformy Portu | Obchodování s fundovaným účtem | Kurz EUR | CDW | Růst Bitcoinů | Oblasti ICT | Současný stav | Rozdělení institucí do skupin | Indický podnikatel | BLK.US | Zlatý standard | Předpověď ceny bitcoinu | Kapitálová rezerva | Vlastní nástroje | Rating dlouhodobých závazků | Správci fondů | Daniel Gladiš | Právní poradce | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Strach ze selhání | Challenge-based | Cena Cardana | Santander | Proprietary trading desks | Světový den | Obchodovat konzistentně a ziskově | Markets in Financial Instruments Directive | Ziskové obchodování | Čínské investice | Bittrex | PX START | Rizika investování do Filecoinu | Luděk Palata | Xetra Gold | Vysoce likvidní měny | Čtvrtletní zprávy | BinanceCoin | Makléřské společnosti | Investice do Metacade | Fond s proměnným základním kapitálem | Notino | Dění na akciových trzích | Centrální instituce | FINRA | Global X SuperDividend REIT ETF | Hospodářský růst v eurozóně | Vypuknutí pandemie | Náklady na opravy a obnovu | Akciová portfolia | cTrader | Výdaje velvyslanců | Digitální měny centrálních bank | Vysoké ceny energií | Dividendy ČEZ | Nižší volatilita | Amundi | Složení portfolia | Obchodní války | Změny v potravinářství | Reflexe | Příjmy z reklamy | Ceny nových bytů | Čas pro vzdělávání | Podpora | Rizika investování do Binance Coin | Financování vládních výdajů | SPDR Gold Shares (GLD) | Carry trade | Snižování sazeb | Kryptoměnová burza Bitfront | Northrop Grumman | Stock-picking | Obchodování s kapitálem prop trading firmy | Hotovostní prostředky | Stanovení cílů | Zastavení činnosti banky | Zamyšlení | Neteller | Pojišťovny | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Americké sankce | Spready | Vysoký výnos | Ministerstvo spravedlnosti | Prognózy USD/JPY | Investování peněz | Guvernéři centrálních bank | Tržní data | Sankce Spojených států | Výroční a čtvrtletní zprávy | Vliv finančních trhů a institucí na ekonomiku | Výkonnost indexů | InstaForex Loprais | Co je intervence | Diversifikace investic | Biden | Discount Rate | Zdroje energie | Zadlužení | HB Index | Hospodaření | Přístup k finančním trhům | Dělit o zisky | Potenciální regulace | Omezení pákového efektu | Typy grafů | Konec roku | Tuzemští obchodníci | Americká společnost | Seznam mezinárodních sponzorů války | András Müller | Greg Rubin | CEEC Research | Kryptokomunity | The Merge | Nemovitosti | Čtení recenzí | Gembell Limited | Digitální majetek | Měny centrálních bank | Faktory ovlivňující embarga | Akcie finančních společností | Boris Johnson | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | Tradeování intervencí | JD.com | Co je to prop trading? | Futures trhy | Export do Číny | Investované finanční prostředky | Proč investovat do akcií | Aberdeen Global Premier Properties Fund | Snížení sazeb | Denní session | Společnost Nike | Technická rezistence | Zakladatel FTX | WPC | Chci investovat | Geopolitické zájmy | Prezident Trump | Společnost Monecor | Americké měny | Muinmos | Burza v Moskvě | Chytré peníze | Maturity | Přehled | Regulovaný broker | Klienti InstaForexu | Typy finančních výkazů | Krach Wirecardu | Současná situace na akciových trzích | Pasivní (indexové) investování | Konzultace s profesionálními obchodníky | Dluh Řecka | Krypto zpravodajství | Peníze na obchodní účet | Indikátor ekonomické stability | Ověřená hodnocení | Regulace MiFID | SALVUS Funds | Předpovědi zisku | Daně z neočekávaných zisků | Rychlé peníze | Bankovní tradeři | Agentura Moody's | Techničtí tradeři | Do čeho investovat | Bankovní daň | Finanční ztráty | Zelený dluhopis | Manažeři hedgeových fondů | Pražská burza | Chyby v money managementu | Obchodování během sezóny finančních zpráv | Tržní hospodářství | Přenos | Index CPI | Výběry zisků | Amazon Prime | Akumulace | Možnost obchodovat s větším kapitálem | Dlouhodobý vliv | Dlouhodobá investice | Úvěrový program | Embargo na palivo a potraviny | Ekonomie a obchod | Investovat peníze | Potřebná povolení | Elektromobily | Velikosti kontraktů | Indická komise pro cenné papíry | USD/CZK | NatWest | Jaké akcie obchodovat | Online webináře | Return On Investment | Ekonomická činnost | Propad trhů | WOOD SPAC One | Cenové výkyvy | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Plný úvazek | Kryptoplatformy | Environmentální spravedlnost | Segregované účty | Market making | Historické kontexty | Zákaznický servis | Novozélandský dolar | Vyšší ceny ropy | Assets Under Management | Pozice přes noc | Licence udělená Českou národní bankou | Baker McKenzie | Překážky | Geopolitické faktory | Nabízené dluhopisy | Ropný průmysl | World BTC Business | Standard & Poor's (S&P) | Měnové obchody | Kolísání směnných kurzů | Index Nasdaq Composite | Budoucnost firmy | Výnosy na spořicích účtech | Správné informace | Investování do apartmánů v zahraničí | xStation5 | Real Vision | Celkové ztráty | Hotovost | Ovládněte tržní cykly | Německo | Obchodní model | Aleš Michl | Stanovená cena | Modrá vlna | AAA | First Solar Inc | Psychický stav | NEL | Vliv dluhových krizí | Vhodné akcie | Propadnutí poplatku za výzvu | Ukazatel zdraví | Investice a obchodování | MT4 | CELO | Profesionální obchodník | Investiční gramotnost Čechů | Největší evropská ekonomika | Riziko | Koruna posiluje | Obchodování s kapitálem prop trading | NEL (NEL.NO) | Maloobchodní prodeje | Domácí průmysl | Investiční platforma Portu | Uptrend | Příběhy traderů | Digital Currency Group | Consensys | Shanghai Composite | Investice a financování | Revize strategie | Investiční soutěže | Investice do Cardana | Hlavní ekonom | Rezervy centrálních bank | F/A-18 | Etické kodexy | Janis Varufakis | Vice | Celkové výsledky | Zajištění proti inflaci | Albemarle Corp | Účty u Market Maker | FXTM | Legislativní aspekty | Prop shops | Obchodování s Ruskem | Charakteristiky páru USD/JPY | Čistá hodnota aktiv | Likvidní měny | Jak se vyhnout ukotvení | Visa | CFD sektory | Silvergate Capital | Týdenní pivot | Možnost nastavení páky | Ruský majetek | Investice do Ripplu | Velké objemy | Hodnoty měny | Bid | Začít vydělávat peníze | Nakupovat | Obchodní výhled | X-Trade | Chorvatsko | Broker licencí od ČNB | Konkurent | IPO WeWork | Proč investovat do Cardana? | Investice do drahých kovů | Splnění určitých obchodních cílů | Cardano | Domácnosti | Krátkodobý tržní sentiment | S čím obchodovat | Sequoia Capital | Obchodní schopnosti | Americký fond | Alvin Korčák | Freedom Financial Services | Výhody ICT konceptu | Vývoj ceny platiny v USD | Biodiverzita | Regulační orgán pro finanční trhy | Nové zakázky | Globální spolupráce | Typ poplatků | Státní dluhopisy | Veškeré dostupné informace | Rizika a krize | Krize biodiverzity | Celsius Network | Možný hedging | AltSignals | Zvýšení dluhového limitu | Zhodnocování peněz | Versute Investments | Provozní zisk | Investiční poptávka | Zeměpisné podmínky | Změny pracovních míst a dovedností | Celková nabídka | Strategy Provider | Ruská centrální banka | Kdo řídí finanční trhy a instituce? | Rychlost | Statistika | Jáchym Petřík | Grafické nástroje | Uzavření dohody | Obchodování CFDs | Vysoká inflace | Růst průměrné mzdy | Porozumět chování trhu | Investiční produkty | Měnové trhy | Land Rover | Lehman Brothers | Enron | Koncept ICT | Protekcionismus | Technologický rozvoj | Obchodní platformy a technologie | Vysoká rizika | Kwasi Kwarteng | Day trader | Snižování produkce | Mezery v investicích | Sankce vůči Rusku | HFT | Bujará nálada na trzích | Automatické systémy | Halving | Podvědomí | Finanční trhy v EU | NFA | Vliv finančních zpráv | Směrnice | Sledování grafu | Amartya Sen | Omezení dovozu pohonných hmot | Německé dluhopisy | UBS Wealth Management | Paralýza | Americké vlády | FTX sídlo | Bitcoinist.com | Pozice | Další pokles | Marketingové materiály | Tajné služby | Forexový broker | Jak obchodovat na burze | Three Arrows Capital | INTU | Long Term | Šíření koronaviru | Okamžitý vliv | Co je to presale kryptoměny? | Renaissance Capital | Jak nakupovat akcie | Platformy pro nezávislé obchodníky | Platina | Turistická sezona | Obchodujeme | Měnové kontroly | Rizika investování do Apecoinu | Země G20 | Závislost | Obchodování na vlastní účet | Americké firmy | Sektor nemovitostí | Dluhopisový trh | Česká vláda | Retail nakupuje | FATF | Minimalizovat ztráty | Pracovní den | Skryté chyby | EUR/GBP | Put | Trh Forex | Časové pásmo | Klesající inflace | Ron DeSantis | Informace o trhu | Velcí hráči | Šéfové firem | Byznys model | Sankce v oblasti technologií | Marika Čupa | DYDX | Ocenění | Výhled trhů | Oslabování koruny | Politická opatření | Peníze investorů | Zvyšování úroků | Držení pozic po dlouhou dobu | Fond Salutem | Nákup automobilů | WHO | Dopady pandemie | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Cloud Computing | Zasedání bankovní rady | Striktně řídit money-management | Proprietary trading divize | Hospodářský model | Jak si vydělat | Ruský útok na Ukrajinu | Největší švýcarské banky | Obecný vliv na akcie | Spotřebitelské ceny | Objemy kapitálu | Dopad embarg a sankcí | Analýza Bitcoinu | Krach cestovky Thomas Cook | Čeští investoři | Zrušení sankcí | Důvěra v německou ekonomiku | Scania | Proprietary trading firmy | Indonésie | Objem podílových fondů | Index DAX | Investing | Země eurozóny | Vklady a výběry | Irák | CoinDesk | Leverate | Pozice tradera | Kvantitativní obchodování | Specifické obchodní podmínky | Heritage Foundation | Profitabilnější | Průmyslníci | Fibonacci | Vliv na akcie | Defenzivní strategie | Úrokové sazby ovlivňují akciové trhy | Ruská ekonomika | Pokročilí tradeři | News | Rozdělení prop tradingu | Ruský rozpočtový deficit | Forex trhy | Technické dovednosti | Počet obchodních dní | Měnová politika Bank of Japan | Pesimistický scénář | Německé státní dluhopisy | Nansen | Společnost AltSignals | Trading.com | Chris Sacca | Zdroj příjmů | Soukromý fond | Období propadů | Přijímání bitcoinů | Výnosy italských dluhopisů | PlayStation 5 | Kupovat dluhopisy | Makroekonomický kalendář | Premiér Giuseppe Conte | Sankce na ruskou centrální banku | Evropský regulátor | Tisková mluvčí Raiffeisenbank | Body | Kdo řídí environmentální události? | Investiční rozhodnutí | Čínské ministerstvo | Outstanding shares | Sazba Fedu | Největší finanční trh | Dlouhodobí investoři | Důsledky embarg a sankcí | Rozvojové země | Index nových objednávek | Wise Banc | Měnový investiční fond | AltSignals (ASI) | New York Times | Virus | NFP report | Manažerka projektu | Zabezpečení potravin | Daňové změny | Každý trader | Společnost RoboMarkets | Kapitalový výnos | Pražský PX | Barrick Gold | Sankce a embarga | Akcie na majitele | Multi-time frame strategie | MIFID | Kopírování strategií | Krach FTX | Ondřej Cicvárek | Jak fungují environmentální a sociální změny? | ICT | Bronz | Agilent | Daňové výhody | Jihoafrický rand | Šéf Robinhoodu | Vltava Fund | Krize v Řecku | Podnikatelé | Zajišťování se | Síla a možnosti země | Velké varování | Ekonomický cyklus | Regulace a dohled | Presale kryptoměny | FX desk | Časový horizont | Jak rychle zbohatnout | Mezinárodní události | Kroky regulátorů | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Rostec | Škody a ztráty | Zaměřit se na dlouhodobý úspěch | WELL | Čínské podniky | Riziková prémie | Finanční systém | TRON | Obálka | Liquidity provider | Nevýhody ICT | Online forex | Nevládní organizace | ZIL | Stack Funds | Meziroční inflace | Zodpovědný přístup | VICI | Investiční cíle | Gautam Adani | Téma proprietary tradingu | Roční návratnost | CEO | Oslabení dolaru | Citrix Systems | Trh s bydlením | COT | Rezistence | Allegro | Rozvojová banka KfW | Banky | Američtí senátoři | Na burze dnes | Aktivita ve výrobním sektoru | Průlom | Diplomatické sankce | Intervenovat | Kapitálové zisky | Aktivum | Premiér Viktor Orbán | NASDAQ 100 | Peking | Licence brokera u ČNB | Obchodovat s akciemi | WebTrader | Dividendy | Jak trh reaguje | Obchodní software | Disney | Standardní loty | Burza | Mzda | Opteck | BCH | Tržní stratégové | Šéf burzy | Kyber | Aktiva pod správou | Výrobce elektromobilů | Omezení při přechodu | Španělská vláda | Problémy amerických bank | Turecká ekonomika | Řízené fondy | Největší pokles | Tradingové schopnosti | Salutem Fund | Podrobné analýzy | Target | Vyšší pákový efekt | Zakázané vstupy | iShares Gold Trust (IAU) | Doporučení | Finanční standardy | Miliardy dolarů | Poplatková struktura | CFD trading | Řízení rizik | West Texas Intermediate (WTI) | Krypto aktiva | NASDAQ: AAPL | Odvětví těžby ropy | Výnosy u dluhopisů | Partneři | IPO | Astrazeneca | Futures na pšenici | Forex MetaTrader | Jednotný objem lotů | Vývoj mezd | Vztahy s Čínou | Zhodnocení účtu | Umělá inteligence | Antimonopolní úřad | Scalpingové obchody | Běžní investoři | Vztahy s komunitou | Komoditní spready | Index NASDAQ 100 | Inflační cíl | Co je Chainlink? | Rizika investice do Uniswapu | Hospodářské výsledky | Přehled měnového páru USD/JPY | Měnový pár | Omezení obchodu | Podmínky jednotlivých Prop firem | Budoucí regulace | Životní pojištění | KYC | BlackRock (BLK.US) | Vytváření finančních nástrojů | Předpověď směru trhu | Železná ruda | Podcasty | Výnos dluhopisů | Očekávané Earnings | Jakub Petruška | Výhledy | Investiční nemovitosti v zahraničí | Bouře a povodně | Celková inflace | Akcie a trhy | Index londýnské burzy FTSE 100 | Růst bitcoinu | Východní Evropa | Čínští developeři | Mauricius | Hike | USD za tunu | WBTCB | Výzkumná společnost | LIBRAMARKETS | Australští uživatelé | Ztráta příjmů | Příjmy ruského rozpočtu z ropy | REIT | Opatření | Proč investovat do Apecoinu? | Americká ministryně financí | Velcí institucionální investoři | Regulační orgány | Efektivně obchodovat | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Genesis Capital Growth | Didi | Emerging markets | Změny v energetickém odvětví | Finanční zpráva | Státní fond | Evropský fond finanční stability | Úroková míra | Home Depot | Úřad pro kontrolu finančních trhů | Vzdělávání a podpora | Jak zbohatnout | InstaForex | FSLR.US | Novinky | Kde koupit akcie | Pojištění proti krachu | Platforma xStation | Co je Polygon? | Giorgia Meloniová | Energie | Objemy peněz | SEDG | Plochá výnosová křivka | Výplaty zisků z fundovaného účtu | Firma xAI | Index eura | Stav nouze | Vývoj ceny ropy Brent | Nápojové firmy | Biden recession | Retail | Poměr rozdělení zisků | Risk Management | Regulace finančního sektoru | Nizozemský regulační orgán pro finanční trhy | Investování do AltSignals | Žlutý kov | Nevýhoda ICT | Posilování franku | Akcie společnosti DraftKings | Potíže FTX | Obchodování Futures | Založení účtu | Pepa Zeman | Vyšší výnosy | Příklad NVIDIA | QUALCOMM Incorporated | FXDD | Koordinované intervence | Cena Ripple | MGM Resorts | Poskytovat investiční služby | Firmy z EU | Rychlý způsob zbohatnutí | Zaměstnání tradera v bance | Nastavení indikátorů | Tým FXstreet.cz | Focus | Obchodní činnost | Evropská komise (EK) | Velikost účtu | Algoritmus dodávání cen | IM2A | Digital Currency Group (DCG) | BTC na burzy | Rizika investice do Cardana | Úřady | Statistika úspěšnosti | Ziskové obchodování akcií | Hodnocení Prop Trading | Průměrování | Přehled o dění | Proprietary Trading | Diskuse o regulaci Prop tradingu | Dow Jones | Kryptotransakce | Dveře k novým finančním horizontům | Stíhačky | Komoditní burzy | Obchodování platiny | Daň z příjmu | Měna | Obchodní nastavení | Organizace pro výživu a zemědělství | Omezení celkové ztráty | Embargo na palivo | Philip Morris | Cenové limity | Dovoz čínského zboží | Ekonomický růst | DraftKings (DKNG.US) | Akciové burzy | Nasdaq | Pohyby cen | Společná evropská měna | Rizika při obchodování | Hodnotové investování | Průzkum Reuters | Trading shops | Atraktivní investice | Význam embarg | Nevýhoda ICT konceptu | Jak funguje moderní Prop Trading? | Poptávka a dynamika trhu | Fond digitálních aktiv | Geopolitická situace | Investoři a emitenti | Změna spotřebitelských preferencí | Diverzifikace investičního portfolia | ADX | Hang Seng | Ekonomická recese | Kurz BTC | Výsledky hospodaření | Hong Kong | Huntington Ingallss | Zemědělské plodiny | Ministerstvo práce | Poziční obchody | Geopolitické napětí | Státní zastupitelství | Purple Academy | Psychologické aspekty | Růst poptávky | Investice na burze | Počet obchodů | Zastropování cen | CZ Export | Co je Cardano? | VIP seminář | Cenový vývoj | Analytické prognózy USD/JPY | Vyhodnocování vlastních obchodů | Psychologický efekt | Velké téma ICT | Strategie investování do ETF | Stimulační balík | Jak vznikl klasický prop trading | The Biden recession | Podnikatelská aktivita | Běžný výnos | Analýza a sentiment | Trading je byznys | Přímý přístup na trh | Digital Markets | Vyšší inflace | Limit pro ztrátu | Požadavky na obchodování | Akcie W.P. Carey (WPC) | Axi | Zákon o snížení inflace | Stochastic | Práce | Omyl | Kótování akcií | Index-tracking | Société Générale | Spekulativní investice | Standardní množství | Měnová báze | Jak začít obchodovat s akciemi | ForexTime | Úvod do světa Prop Tradingu | Abú Zabí | Podvodné e-maily | Rozsáhlý seriál | Currency | Sankce Rusko | Wells Fargo Investment Institute | Oblasti ICT konceptu | Fintokei | Dubaj | Microsoft a Activision Blizzard | REIT u LYNX | Contracts for difference | Čínské vlády | Warrant | AMZN | Řešení problémů | Popis strategie | Otevřené obchodní pozice | CZG | Zabezpečení potravin a vody | Středoafrická republika | Projití evaluační fáze | Podíl na ziscích | Restrukturalizace | Investment | Krize | Malý kapitál | LeadX Group s.r.o. | ICT koncept | MetLife | Výhody ETF | Možnosti navyšování kapitálu | Úspěšné příběhy | Fáze 1 | Investiční příležitosti 2020 | MCADE | Maďarská centrální banka | Finanční derivát | Vliv na akciové trhy | Obchodování s mědí | Cestovní omezení | Proč investovat do Metacade? | Model prop tradingu | GOOGL | Investice do slitků | Matúš Tutko | Výrobní náklady | Zaměstnání tradera | Začínající obchodníci | Bitcoin Trust | Divize společnosti Stellantis | Situace na akciových trzích | Fidelity International | Nakupovat tam, kde retail prodává | Trendy měnového páru USD/JPY | Protiruské sankce | Program odkupu akcií | Zajímavý výnos | Investice do lithia | Úspěch v tradingu | Ochrana před záporným zůstatkem | Spojené státy | Oblasti forexu | Zlaté rezervy centrálních bank | Omezený čas | Zadluženost | Vnitřní hodnota | Účet s významným obchodním kapitálem | Spolupráce s brokerem | Cyklus růstu americké ekonomiky | Chápat strukturu trhu | Vládní konsolidační balíček | Buy Stop | InPost od Advent International | Vyjádření České národní banky | RTX.US | Investiční účet | Zpomalení hospodářského růstu | Expense ratio | Janet Yellen | Lombardní úvěr | Obchodní znalosti | Zlaté mince | Nano | Nesplnění evaluační fáze | Vývoj na trhu | McKinsey & Co | Daně z příjmů právnických osob | STP (Straight Through Processing) | Ukotvení | Šokující předpovědi | Opční obchodník | Více volatilní | STP | Německá inflace | SMC koncept | Kryptoměny | Bělorusko | Ministři financí eurozóny | Skupina G20 | Podnik | Bariéry kapitálu | Šéf amerického Fedu | Co je AltSignals? | Oživení ekonomik | Produkce zlata | Odstřižení od SWIFT | Nové peníze | FUNDING | Co je to SPAC? | INTC | NKE | Pomoc ropným firmám | Proprietární obchodování | Bittrex Global | Zahraniční bilance | Prop trading model | KO | Derivátové trhy | Miliardář | Situace na trhu | Úvěr | Úskalí či omezení Prop Trading | Podílový list | Investiční doporučení | Finanční ředitelka | Úspěch | Innovative Industrial Properties | Ekonomové | Vliv dluhových krizí na akcie | Aspekty týkající se environmentálních událostí | Obchodování s kapitálem | Realitní sektor | Michal Kuchař | G7 | Denní ztráta | Volby | Private Equity a Venture Capital | Finanční prostředky z IPO | Statistický úřad | Růst ruské ekonomiky | Ukazatele | Americká pojišťovna | Přírodní faktory | Obchodní modely | Ninja Trader | Kurz USD/CZK | Samoregulace | Kov | Budoucí investice | ANSA | Američtí zákonodárci | Vztah k riziku | KKR | Stablecoin | 2022 recession | Investice do vzácných kovů | Americká burza | Váhavost | Cena dřeva | Obchodník s cennými papíry | STP účty | Globální hospodářské krize | Jak se vyhnout stresu | Prop tradingové firmy | Investiční dotazník | CHNG | Stagnace | Index relativní síly | Platforma MetaTrader 5 | Tržby | Magnificent | Zajímavější peníze | Vlastní obchodování | Přehled o aktuálním dění | Prezident Bukele | Adani Enterprises | Eurozóna | Fio | Doba splatnosti | Dlouhodobé posilování | Dodávání cen | Stanovené cíle | Americká vláda | Anticyklické akcie | Hedvábné stezky | Byty v Praze | Obchodní psychologie | Investování do Etherea | Jsou i nějaké nevýhody ICT? | Odhady analytiků | Ondřej Hartman | Twisto | WhatsApp | Úspěch v evaluační fázi | Záporné úrokové sazby | Overnight | Zrychlení růstu | Ceny mědi | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Burzovní obchodník | Microsoft Corporation | Koronavirus | Co je to bitcoin | FXstreet | WOOD SPAC | Neobchodovat patterny | 7 dní s korunou | Filecoin (FIL) | Obavy z recese v USA | Belgie | Euroclear | NYSE: HPQ | Broker Purple Trading | Podniky | Vývoj ceny dřeva | Rezignace | Vyšetřování | Ekonomické aktivity | Dramatický dopad | Riziko spojené s obchodem | AUD/USD | Gann | Co je Ethereum? | dApps | Automatizované obchodní systémy (AOS) | Asociace pro kapitálový trh ČR | Úrokové výnosy | Základy technické analýzy | Tomáš Nidetzký | Bilance | Sankce USA | Příliv migrantů | Politici | Zůstatek na účtu | Udržitelné investice | Francouzský ministr financí | Nedostatek financí | ICAP | Enel | Zbrojní embarga | AML | Investice do projektů | Analytický tým | Správa | Období pesimismu | Očkování | Evropské země | Farfetch | Zlato | XTB.cz | Ethereum (ETH) | Nejlepší kurzy | Vzestupný trend | Over the Counter (OTC) | Předpověď směru | Finanční gramotnost Čechů | Instrumenty | FIXED | Akcie na jméno | Vzdělávací články | Mzdy | Světové trhy | Obchodní styl | Odškodnění | Úrokové sazby a inflace | Platidlo | Tchaj-wan | Investování do Apecoinu | Miroslav Zborovský | Oživení na americkém trhu práce | Emitenti | Makroekonomické důsledky | Investování do Binance Coin | Status profesionálního obchodníka | Obchodní komora | Velké téma | NZD | Česká investiční platforma | Omezení Prop Trading | Nižší likvidita | STP účet | Globální fintech | Produkce ropy | Bilance zahraničního obchodu | Wall Street | Bahamská komise pro cenné papíry | Růst počtu začínajících podniků | Dodavatelské řetězce | Michal Uma | Obchodní řetězce | Šéfka EK | Druhy ETF | Obchodujte americké akcie | Poradenství | Výběr správného typu brokera | The 2022 recession | Markit | ČR | Kyperský regulátor | Jak vydělat | Portfolio fondu | Úroková sazba měny | Soubor pravidel | American Express | OTC | Smart money (SMC) | CNBC | Proč investovat do Polygonu? | Nesoulad | Úroveň supportu | Net Asset Value (NAV) | Kontroly ztrát při obchodování | Platformy MT4 | Silicon Valley | Řízení portfolia | Market Maker brokeři | Majlant | Investiční šílenství | Prime Market | Obchodování na forexu | Akcie společnosti Tencent | Čínské firmy | Sport a podnikání | Volné hotovostní prostředky | IPO Facebooku | Urbanizace | Ekonomické sankce | Tržby v maloobchodě | ASKoBID | Objednávky | Automatizované obchodní systémy | Obchodní příležitosti | Jak obchodovat IPO | Vývoj ceny | Můj trading | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Pension Plan | Provident | Analytik | Návratnost | Reakce bitcoinu | Firemní výsledky | Tržní kapitalizace společnosti | Tradeři | Investiční soutěž | Krypto burza | Ekonomické prognózy | Kobalt | Dobrý obchod | Výnosy | Objem obchodování | BNB | Výdaje | ČTK | FSCA | AFM | Stimuly | Ztráty | Inflace v USA | Komodity | Změny úrokových sazeb | Strategy Research | Indický podnik | Hypomonitor | Americká kryptoměnová burza | Crypto.com | Jaké jsou environmentální a společenské změny? | Analýza | Řídit riziko | Nejlepší investiční příležitosti | Schéma prop tradingu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Finanční pozice PayPal
Finanční pracovní skupina
Finanční problémy
Finanční problémy společnosti
Finanční produkt
Finanční produkt roku
Finanční produkty
Finanční prokuratura
Finanční prospěch
Finanční prostředí

Následující klíčová slova

Finanční prostředky v bezpečí
Finanční prostředky z IPO
Finanční předsevzetí
Finanční představitelé
Finanční představitelé G20
Finanční příležitosti
Finanční půjčky
Finanční regulace
Finanční regulátor
Finanční regulátor FINMA
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex
Potvrďte prosím... Zavřít