Středa 29. května 2024 14:08
reklama
Purple trading AI
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster

Moving Average

img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 28. května (analýza dopoledního obchodování). Libra dosáhla nového měsíčního maxima

29.05.2024 Ve své včerejší dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2756 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. K poklesu došlo, ale nikdy nedošlo k jeho otestování a vytvoření falešného breakoutu tamtéž. Z toho důvodu jsem nezaznamenal žádné vhodné body pro vstup do trhu. Odpoledne byl technický obrázek výrazně revidován.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 28. května (analýza dopoledních obchodů)

29.05.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0867 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu přinesly signál k nákupu eura, který v době psaní článku vedl k růstu páru o pouhých 13 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. května (analýza dopoledních obchodů). Libra dosáhla úrovně 1,2756.

28.05.2024 V dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2756 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Růst a falešný průraz tam daly signál k prodeji, ale nikdy nedošlo k normálnímu pohybu směrem dolů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě zrevidovat.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 23. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0819

24.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0819 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly nákupní signál, což vedlo k růstu páru o více než 30 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstal nezměněn, protože na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 23. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci narazili na rezistenci 1,2760.

24.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2730 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji, což vyústilo v pokles páru o téměř 30 bodů, ale na aktualizaci klíčového supportu 1,2700 už nedošlo. Pár se dál obchodoval v rámci bočního kanálu, takže bylo třeba revidovat technický obrázek na druhou polovinu dne.¨
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 22. května (analýza dopoledního obchodování). Kupující si odpočinuli na úrovni 1,2760

23.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,2722 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného prolomení nám poskytly signál k nákupu. Jak však můžete vidět v grafu, k výraznějšímu pohybu vzhůru ještě nedošlo. Po zotavení o 15 bodů se na pár vrátil tlak, což je špatný signál pro kupující libry. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 22. května (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se zvýšil

23.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0845 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení zde dalo signál k nákupu, který však nikdy nedosáhl růstu, což vedlo ke ztrátám. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 21. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci se zaměřují na hladinu 1,2722.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2720 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji. Jak ale v grafu vidíte, k výraznějšímu poklesu zatím nedošlo, i když šance jsou poměrně dobré. Z technického hlediska jsem nezměnil nic.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 21. května (analýza dopoledního obchodování). Euro dosáhlo úrovně 1,0870

21.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0869 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Pojďme se podívat na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo sice k růstu k této úrovni, ale nikdy se zde nevytvořilo falešné proražení. Je zřejmé, že na základě této úrovně zatím není možné vstoupit do prodejních pozic, takže se celé vyústění odkládá na odpoledne. Zároveň jsem nerevidoval technický obrázek.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 20. května (analýza dopoledních obchodů). Euro zůstává nad úrovní 1,0866.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0866 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. K poklesu k dané úrovni došlo, ale nikdy nebyla otestována a vytvořil se na ní falešný průraz. Proto nebylo možné získat vhodné vstupní body na trh. Jelikož jsme stále obchodovali uvnitř kanálu, bylo potřeba ještě revidovat technický obrázek pro druhou polovinu dne.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance dne 20. května (analýza dopoledního obchodování)

21.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2698 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení vytvořily signál k nákupu, ale v první polovině dne nedošlo k výraznějšímu pohybu vzhůru. To vedlo k revizi technického obrazu a strategie pro americkou seanci.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 14. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry se museli hodně snažit.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2546 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Pokles a falešný průraz signalizovaly nákup, ale růst se nikdy neuskutečnil, což vedlo k realizaci ztráty. Ve druhé polovině dne se technický obraz změnil.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 13. května (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává pod úrovní 1,2540.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2538 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Došlo k růstu, ale k testu a falešnému průrazu nám několik bodů chybělo, takže jsme z této úrovně nemohli získat vstupní bod na prodej. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 9. května (analýza dopoledních obchodů). Libra stále vězí v kanálu.

10.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2468 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu přinesly výborný vstupní bod pro nákup libry, což vedlo k růstu páru o téměř 30 bodů. Cílové úrovně 1,2504 jsme bohužel nedosáhli. Technický obraz nebyl odpoledne přehodnocen.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 2. května (analýza dopoledních obchodů). Libra byla zatlačena pod úroveň 1,2521.

02.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2521 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu umožnil nákupní signál a vedl k růstu páru o více než 20 bodů. Po nějaké době ale přišel průraz a reverzní test tohoto pásma zespodu nahoru, což umožnilo vstup na short pozice. V době psaní článku činil pokles jen asi 15 bodů, ne víc. Technický obraz byl ve druhé polovině dne úplně přehodnocen.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 29. dubna (analýza dopoledních obchodů). Euro stále vězí v bočním kanálu.

29.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0714 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Pokles a falešný průraz přinesly signál k nákupu eura, ale pár nevykázal výrazný růst. Obchodoval se dál kolem úrovně 1,0714, takže jsem se rozhodl trh opustit a počkat na nové signály. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Dolar je připraven na údaje o HDP.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0726 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Analýza grafu 5M nám ukáže, co se stalo. Růst a falešný průraz přinesly signál k prodeji eura, který vedl k poklesu páru o 15 bodů a byl koncem všeho. Technický obrázek na druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra dál oživovala.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2478 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Úroveň 1,2478 byla proražena, ale k retestu směrem dolů jsme se už nedostali, takže jsem zůstal bez signálů pro vstup. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek mírně upraven.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 24. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra si uchovává naději

24.04.2024 V ranní prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2423 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Pokles a falešný průraz kolem úrovně 1,2423 přinesly signál k nákupu libry v rámci pokračování včerejšího býčího trendu. Jak ale vidíte v grafu, výrazný růst páru se nedostavil. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 22. dubna (analýza ranních obchodů). Euro se bude dál obchodovat v rámci kanálu

23.04.2024 V ranní předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0645 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Došlo k poklesu, ale k falešnému průrazu ne, protože pár tuto úroveň o pár bodů neotestoval. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

GBP/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 22. dubna (analýza dopoledních transakcí). Libra pokračuje v poklesu

23.04.2024 Ve své ranní předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2340 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí ohledně vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. K proražení úrovně 1,2340 došlo bez reverzního testu, takže jsem zde během poklesu páru nemohl získat vhodný vstupní bod do krátkých pozic. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
C:\fakepath\komodity-04042024-1.jpg

Podstata komodit: Průzkum hlavních trhů a jejich specifik

04.04.2024 Komodity můžeme vnímat jako základní pilíře globálního obchodování. Od samotných základů průmyslu až po zemědělské produkty, které krmí svět, představují komodity hmatatelná aktiva, která nám, jakožto obchodníkům, otevírají dveře k rozmanitým příležitostem.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 3. dubna. Euro se obchoduje směrem nahoru

03.04.2024 Včera se vytvořil jen jeden signál pro vstup na trh. Navrhuji podívat se na graf 5M a zjistit, co se stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0744 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a falešný průraz této úrovně po údajích z eurozóny vytvořily prodejní signál, ale pár neklesl, takže jsem se rozhodl trh opustit. Falešný průraz poblíž 1,0752 vytvořil odpoledne prodejní signál, ale medvědi nic nenabídli, takže výsledkem byla ztráta.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. března (analýza dopoledních obchodů). Libra se snaží projevit růst.

27.03.2024 V ranní předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2623 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného průrazu tam vedly k prodejnímu signálu, ale pokles nenastal. Po krátké době býci dosáhli průrazu dolů a reverzního testu úrovně 1,2623, což je přinutilo opustit short pozice a otevřít long pozice. V době psaní článku jsem ještě nezaznamenal prudký růst. Odpoledne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. března (analýza dopoledních obchodů)

27.03.2024 V ranní prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0834 a plánoval jsem dělat obchodní rozhodnutí na jejím základě. Podívejme se na 5minutový graf a rozeberme, co se v něm stalo. Růst a vytvoření falešného průrazu vedly k prodejnímu signálu, ale jak vidíme v grafu, vzhledem k nízké volatilitě nedošlo k výraznému poklesu, což se očekávalo. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 27. března. Euro nesplnilo výzvu

27.03.2024 Včera byl vygenerován pouze jeden signál pro vstup na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se na něm stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0834 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pár EUR/USD opravdu klesl, ale žádný falešný průraz se tam nevytvořil. Z tohoto důvodu se nevytvořily žádné vhodné body ke vstupu na trh. Odpolední růst k oblasti 1,0867 nám umožnil vstoupit na trh s short pozicemi. V důsledku toho měnový pár klesl o 30 pipů.
C:\fakepath\indexy-06032024.jpg

Mistrovství v obchodování akciových indexů: Klíčové strategie a přístupy

07.03.2024 Při pohledu na mozaiku finančních trhů by mohly akciové indexy zaujmout zvláštní místo. Nejen že odrážejí zdraví ekonomiky a sílu podnikatelského ducha, ale také nabízejí unikátní příležitosti pro tradery. V dnešní době, kdy se trhy neustále vyvíjejí a přizpůsobují novým výzvám, se obchodování akciových indexů jeví jako klíčová dovednost pro každého tradera, nehledě na jeho obchodní styl.
img

GBP/USD: obchodní plán na evropskou seanci 4. března. Kupci libry přebírají vedení.

04.03.2024 V pátek bylo vygenerováno několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2612 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Měnový pár opravdu klesl, ale na test ani falešný průraz nikdy nedošlo. Nebylo možné najít vhodné body pro vstup na trh. Falešný průraz úrovně 1,2612 odpoledne vygeneroval signál k nákupu libry. Měnový pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o 30 pipů. Prodejci ubránili hladinu 1,2649 a umožnili nám tak zachytit vhodný vstupní bod k prodeji. Po sestupné korekci o 15 pipů se ale poptávka po libře vrátila.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 4. března. Euro je připraveno pokračovat v růstu.

04.03.2024 V pátek byl vygenerován jen jeden signál ke vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a uvidíme, k čemu došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0797 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pár EUR/USD totiž klesl k oblasti 1,0797, ale žádný falešný průraz ani test této úrovně jsem nezaznamenal. V první polovině dne se proto neobjevily žádné signály ke vstupu na trh. Průraz a reverzní test úrovně 1,0829 odpoledne vytvořily buy signál, ale euro vzrostlo jen o zhruba 17 pipů, protože volatilita na konci dne a týdne výrazně klesla.
img

USD/JPY: obchodní plán na evropskou seanci 1. března. Obchodníci nakupují USD při každém poklesu

01.03.2024 Včera bylo vygenerováno několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost hladině 149,71 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pokles a falešný průraz úrovně 149,71 přinesly vynikající buy signál, který vedl k růstu páru o 40 pipů. Odpolední prodej při falešném průrazu úrovně 150,10 vedl k poklesu páru na úroveň 149,71. Snaha býků ubránit tuto úroveň nepřinesla očekávaný výsledek, ale long pozice po falešném průrazu v oblasti 149,27 se velmi hodily a umožnily býkům získat z trhu dalších asi 80 pipů.
img

GBP/USD: obchodní plán na 1. března. GBP se opět dostává pod prodejní tlak

01.03.2024 Pár GBP/USD včera vygeneroval několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2671 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a vytvoření falešného průrazu zde vytvořily vynikající vstupní bod k prodeji libry. Instrument se v důsledku toho propadl o více než 25 pipů. Nákupní aktivita v oblasti 1,2644 při falešném průrazu vedla odpoledne k růstu zpět k úrovni 1,2671. Prodejci se ale nechtěli vzdát. Medvědi nakonec dali signál k otevření short pozic, což znamenalo další výprodej libry šterlinků.
C:\fakepath\akcie-19022024-uvod.jpg

Akcie: Základy technické analýzy akcií (díl 7.)

19.02.2024 V dnešním díle se lehce zanoříme do světa technické analýzy akcií. Probereme, co je to trend a představíme vám dva zajímavé nástroje, které můžete využít při analýze akciových grafů: jedná se o S/R zóny (supporty, rezistence) a klouzavé průměry. Připravte se na to, že se naučíte, co tyto nástroje jsou a jak je na grafu interpretovat. Věříme, že vám dnešní díl pomůže stát se zase o něco vzdělanějším investorem.
img

Dollar steadies post-Fed comments; yuan unaffected by inflation

08.02.2024 On Thursday, the U.S. dollar traded within a narrow range as traders processed relatively less dovish comments from policymakers overnight and anticipated forthcoming economic data releases from the United States.
img

EUR/USD: plán obchodování pro evropskou obchodní seanci na 1. února 2024. Zpráva COT a přehled včerejších obchodů. Tvrdý postoj Fedu obnovil poptávku po dolaru

01.02.2024 Včera se na páru vytvořilo několik signálů pro vstup. Podívejme se na 5minutový graf a proberme, co se stalo. Ve své předchozí prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0812 a doporučil jsem na jejím základě činit rozhodnutí o vstupu na trh. Pokles a falešný breakout úrovně 1,0812 vytvořily nákupní signál. V důsledku toho pár vzrostl o 30 pipsů. Odpoledne falešný breakout úrovně 1,0885 vytvořil prodejní signál, který poslal pár dolů o více než 40 pipsů.
img

Oil prices surged as tensions escalated in the Middle East

29.01.2024 Oil prices rose on Monday following a drone attack on U.S. forces in Jordan, intensifying concerns about supply disruptions in the Middle East. Houthi rebels also increased their attacks on vessels in the Red Sea, targeting a fuel tanker operated by Trafigura.
C:\fakepath\metatrader-trik-14012024-4.png

Tipy a triky pro MetaTrader (bonusová kapitola)

14.01.2024 Většina forexových brokerů dnes nabízí k obchodování desítky různých trhů – nejen majors páry (EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCAD, USDCHF, AUDUSD a NZDUSD), ale i tzv. křížové měnové páry (EURJPY, EURGBP atd.) či CFD (zlato, stříbro, ropa atd.). Asi málokterý trader využije všechny. Následující trik umožní schovat trhy, které nepotřebujete (neobchodujete). MetaTrader pak nebude zbytečně stahovat data pro tyto trhy a díky tomu bude program rychlejší a stabilnější.
C:\fakepath\metatrader-12012024-6.png

Vkládání indikátorů do grafu v platformě MetaTrader (kapitola 7.)

12.01.2024 Na forexu se dá obchodovat mnoha styly. Pokud jste spíše trader, který preferuje indikátory, pak je tato kapitola právě pro vás.
img

Oil prices fall on US oil hoarding and Chinese demand concerns

16.11.2023 Oil prices fell on Thursday, extending losses from the previous session, as signals of higher supply from the United States were met with concerns about a lack of energy demand from China.
img

US Open: čtvrtletní výsledky společností GE, Coca Cola a GM!

24.10.2023 Futures kontrakty dnes mírně rostou, ale tyto nárůsty jsou spíše reakcí na nedávný pokles než rozhodujícím odrazem. Na širším trhu dolar opět získává a zůstává jednou z nejsilnějších měn. EURUSD klesl o 0,51%. Výnosy 10letých dluhopisů rostou o 0,41% a pohybují se kolem 4,85%. Trh vykazuje smíšené nálady po datech PMI z Evropy a z USA.
C:\fakepath\purple-trading-17092023-1.jpg

Neotřelá Price Action strategie, která v zahraničí sklízí úspěchy

18.09.2023 Co se stane, když zkombinujete Price Action s divergencí klouzavých průměrů? Získáte strategii, která svému autorovi zajišťuje stabilní příjem a na mezinárodní tradingové scéně také značné uznání. My v Purple Trading jsme ji nyní jako první přeložili do češtiny a nabízíme ji zdarma jako ebook.
img

XRP by mohlo zažít téměř 10% nárůst při okamžitém prolomení těchto klíčových úrovní

10.08.2023 XRP zastavila svůj pokles růstem nad úroveň 0,60 USD. Za posledních 24 hodin se jeho hodnota zvýšila o téměř 6 %. Na týdenním grafu však XRP zatím výrazné zisky nevykazuje.
img

USD připraven odpovědět útokem

20.06.2023 Americký dolar se snaží získat zpět své počáteční ztráty a zatím se mu to daří. Nyní je jeho šance na zotavení vůči euru poměrně vysoká. Některé z jeho pokusů o pomstu selhaly, ale podle odborníků jde o dočasné zpomalení. Dolar postupně nabírá na síle a získává zpět maxima, která dříve přenechal euru.
img

Bitcoin se pohybuje v blízkosti 26 000 dolarů před klíčovým oznámením o politice Fedu 

14.06.2023 Cena bitcoinu (BTC) se v době před středečním klíčovým oznámením politiky amerického Federálního rezervního systému pohybuje v blízkosti 26 000 USD, tedy v rámci svého nedávného vnitrodenního rozpětí.
img

Obchod dne - DE30 (11.05.2023)

11.05.2023 Indikátor MACD naznačuje oslabení býčího momentu a došlo k divergenci, což naznačuje možný obrat trendu nebo konsolidaci.
C:\fakepath\forex-15042023.jpg

Skalping na forexu: Jak maximalizovat zisky a minimalizovat rizika?

15.04.2023 Skalping na forexu je obchodní strategie, kterou využívají mnozí obchodníci k získání rychlých zisků na krátkodobých cenových pohybech. Nicméně, tato technika vyžaduje vysokou úroveň disciplíny a rychlosti reakce, aby se minimalizovala rizika spojená s tímto typem obchodování. V tomto článku se zaměříme na nejúčinnější způsoby, jak maximalizovat zisky a minimalizovat rizika při použití skalpingové strategie na forexovém trhu.
img

GBP/USD: Plán na evropskou seanci 5. dubna. COT report (analýza včerejších obchodů). Libra dál stabilně roste.

05.04.2023 Včera jsme obdrželi několik signálů ke vstupu. Podívejme se na graf M5 a rozeberme, k čemu došlo. V ranní prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2443 a doporučil jsem rozhodovat se o vstupu na trh s ohledem na ni. Růst a falešný průraz této úrovně vygenerovaly prodejní signál, který bohužel vyústil ve ztráty. Po průrazu úrovně 1,2443 nebylo možné vstupovat na long pozice, protože daná úroveň nebyla retestována. Ve druhé polovině dne poskytl libře šterlinků bod vstupu na sell pozice jen falešný průraz poměrně významné rezistence 1,2505. Skončil poklesem o více než 40 pipů.
img

GBP/USD: Obchodní plán na evropskou seanci 4. dubna 2023. COT report. Přehled včerejšího obchodování. Pár GBP/USD se vrací na měsíční maxima.

04.04.2023 Včera jsme obdrželi jediný signál ke vstupu. Podívejme se na graf M5, abychom pochopili, co se stalo. V předchozím přehledu jsem zvažoval vstup na trh na úrovni 1,2303. Cena tuto hranici prorazila, ale žádný retest nenásledoval. Na long pozice jsem tedy nevstupoval. Falešný průraz úrovně 1,2393 po prudkém růstu páru GBP/USD během severoamerické seance vygeneroval něco, co vypadalo jako pěkný sell signál. Nakonec jsem ale utrpěl ztráty, protože nenásledoval pokles.
C:\fakepath\forex-31032023.jpg

Jak obchodovat na základě hybnosti trhu

31.03.2023 Většina obchodníků, kteří se rozhodnou použít strategii momenta (neboli hybnosti) trhu, dobře zná její výhody. Díky této strategii můžete poměrně rychle určit trh, kde je velký nákupní nebo prodejní sentiment. Více o tomto tématu a několik rad pro nováčky se dozvíte v článku.
img

GBP/USD: Obchodní plán na evropskou seanci 24. března. COT report. Libra nedokáže po zasedání BoE růst.

24.03.2023 Včera se objevilo několik vynikajících vstupních bodů. Pohledem na pětiminutový graf zjistíme, k čemu vlastně došlo. V ranním článku jsem vás upozornil na úroveň 1,2330 a doporučil jsem rozhodovat se s ohledem na ni. Pohyb nahoru a falešný průraz této úrovně přinesly ráno sell signál, po kterém se libra šterlinků propadla o více než 50 pipů. Odpoledne po rozhodnutí Bank of England o úrokových sazbách pár GBP/USD znovu stoupal a pak znovu falešně prorazil úroveň 1,2330. Vytvořil nové vstupní body na short pozice při pohybu o 50 pipů ve směru dolů. Long pozice na úrovni 1,2279 vyvolaly růst zhruba o 30 pipů.
img

GBP/USD: Obchodní plán na evropskou seanci 23. března. COT report. Libra se po zasedání Bank of England chystá růst.

23.03.2023 Včera se objevilo několik vynikajících vstupních bodů. Pohledem na pětiminutový graf zjistíme, k čemu vlastně došlo. Předtím jsem vás žádal, abyste se při rozhodování o vstupu na trh soustředili na úroveň 1,2232. K průrazu došlo bez zpětného testu, takže se neobjevil žádný buy signál. Falešný průraz a long pozice na úrovni 1,2278 nepřinesly kýžený výsledek. Průraz dolů a opětovný test úrovně 1,2278 přinesly sell signál, po kterém se libra propadla o více než 40 pipů. Ke konci dne, když Federální rezervní systém zveřejnil své rozhodnutí, vygeneroval průraz úrovně 1,2329 další sell signál. Libra se propadla zhruba o 50 pipů.
img

GBP/USD: Obchodní plán pro evropskou seanci na 22. března. COT report. GBP se usazuje na měsíčních maximech.

22.03.2023 Včera se objevilo několik vynikajících vstupních bodů. Pohledem na pětiminutový graf zjistíme, k čemu vlastně došlo. V ranním článku jsem vás upozornil na úroveň 1,2227 a doporučil jsem rozhodovat se se zřetelem na ni. Pokles a falešný průraz této úrovně přinesly buy signál. Pár vzrostl o více než 35 pipů. Odpolední průraz a opětovný test úrovně 1,2227 přinesly sell signál, po kterém se libra propadla o více než 45 bodů. Odpolední průraz a opětovný test úrovně 1,2227 směrem nahoru poskytly vstupní body na short pozice. Libra šterlinků se propadla o více než 45 bodů.
C:\fakepath\xlarge-12032023.jpg

Proč změna parametrů systému nevede ke změně samotného systému?

10.03.2023 Nový prezident České republiky se v nedávném rozhovoru zmínil o změně parametrů důchodového systému. Podle mě se dotkl zajímavého konceptu a sice, že změna parametrů systému nemusí nutně vést ke změně systému samotného. Tento koncept má důležité důsledky nejen v oblasti důchodových systémů, ale i v algoritmickém obchodování.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 8. března. COT report. Euro dosáhlo nového měsíčního minima

08.03.2023 Obchodníci včera dostali několik signálů ke vstupu na trh. Podívejme se na pětiminutový graf a uvidíme, k čemu došlo. V minulosti jsem vás žádal, abyste se při rozhodování o době vstupu na trh soustředili na úroveň 1,0690. Růst a falešný průraz této úrovně přinesly signál k prodeji. Pár se ve výsledku propadl o více než 30 pipů. Průraz a usazení pod úrovní 1,0667 vygenerovaly v druhé části dne další signál k prodeji, což vyvolalo pokles o 60 pipů. Býkům se nepodařilo ubránit úroveň 1,0595 a její průraz a test směrem nahoru přinesly další short signál, který aktivoval pokles o 50 pipů.
img

Pár EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 3. března. COT report. Euro po údajích o PMI oživí

03.03.2023 Včera jsme zaznamenali několik vstupních bodů. Podívejme se na graf 5M a uvidíme, co se vlastně stalo. V ranním článku jsem vás upozornil na úroveň 1,0628 a doporučil jsem rozhodovat se s ohledem na ni. Pokles a falešný průraz této úrovně přinesly buy signál v rámci uptrendu. Tlak na pár nicméně po růstu o 15 pipů zesílil. Odpoledne obchodníci otevřeli long pozice na úrovni 1,0605. Museli však zavřít příkazy stop loss, protože pár výš nevystoupal. Průraz a retest úrovně 1,0605 směrem dolů v polovině americké seance vyslaly sell signál. Pohyb dolů činil přibližně 30 pipů.
img

Pár EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 24. února. COT report. Euro po zveřejnění zápisu ze zasedání FOMC klesá

24.02.2023 Obchodníci včera dostali několik signálů ke vstupu na trh. Podívejme se na pětiminutový graf a uvidíme, k čemu došlo. Předtím jsem vás žádal, abyste věnovali pozornost úrovni 1,0615 a pak se rozhodli, kdy vstoupit na trh. Pár tuto úroveň překonal, ale neotestoval ji směrem dolů. Obchodníci následně nezískali vstupní bod. V druhé části dne se pár několikrát neúspěšně pokusil o návrat k úrovni 1,0615, což vyústilo ve falešný průraz a kvalitní short signál. To pak vedlo k výprodeji a poklesu k úrovni supportu 1,0576 a umožnilo investorům získat 30 pipů.
img

Ranní shrnutí (21.02.2023)

21.02.2023 Indexy z Asie a Tichomoří se dnes obchodovaly smíšeně. Nikkei a S&P/ASX 200 klesly každý o 0,2 %, Kospi a Nifty 50 si připsaly 0,1 %, zatímco indexy z Číny se obchodovaly většinou níže.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 16. února (analýza dopoledních obchodů)

16.02.2023 Při tvorbě ranní prognózy jsem se soustředil na úroveň 1,2033 a na jejím základě jsem navrhl obchodní aktivitu. Podívejme se na pětiminutový graf a uvidíme, k čemu došlo. Po mírném poklesu hodnoty libry na pozadí absence statistik a v souladu se včerejším trendem se na úrovni 1,2033 objevil falešný průraz, který nabídl vynikající příležitost k nákupu. To vše vyústilo v růst zhruba o 40 bodů. Z technického hlediska nedošlo v druhé polovině dne k žádným změnám.
img

Cena Polkadot (DOT) se blíží ke klíčové podpoře, co bude dál?

01.02.2023 Cena Polkadotu (DOT) začala na svém denním grafu zaznamenávat pokles poté, co se Bitcoin nedokázal udržet nad cenou 24 000 dolarů.
img

Ranní shrnutí (22.12.2022)

22.12.2022 Americké indexy zakončily včerejší obchodování výrazně výše, když všechny hlavní indexy na Wall Street posílily o více než 1 %. S&P 500 si připsal 1,49 %, Dow Jones přidal 1,60 % a Nasdaq se posunul o 1,54 % výše. Index Russell 2000 s malou kapitalizací vyskočil o 1,65 %.
img

Cena SOL – překoná hranici 15 USD?

01.12.2022 Za posledních 7 dní se cena mince vyšplhala o více než 9 %. Ačkoli se SOL může pomalu pohybovat směrem vzhůru, z technického hlediska se altcoin zotavil a v nadcházejících obchodních seancích by se mohlo uskutečnit rally.
img

EUR/USD: plán na evropskou seanci 11. listopadu. COT reporty. Euro se na pozadí klesající inflace v USA vyšplhalo na úroveň 1,0200

11.11.2022 Obchodníci včera obdrželi několik zajímavých signálů ke vstupu na trh. Podívejme se na pětiminutový graf a zjistěme, k čemu došlo. Dříve jsem vás žádal, abyste se při rozhodnutí, kdy vstoupit na trh, soustředili na úroveň 0,9975. Pokles na tuto úroveň a její následný průraz proběhly bez jejího opětovného testování směrem nahoru, a neumožnily nám tudíž otevírat short pozice. To nejzajímavější se odehrálo v druhé polovině dne po zveřejnění údajů o poklesu inflace v USA. Euro spěchalo nahoru a falešný průraz v oblasti 1,0136 přinesl signál k průrazu, ale nevyústil ve výraznější klesající pohyb. Po korekci o 20 pipsů býci prorazili a znovu otestovali úroveň 1,0136 shora dolů, vygenerovali tak nákupní signál v trendu a vyvolali další růst o 50 pipsů. Falešný průraz poblíž další rezistence na úrovni 1,0182 poskytl vynikající bod pro vstup na short pozice, v důsledku čehož pár korigoval zpět k úrovni 1,0136, kde se býci opět pustili do práce a vygenerovali druhý nákupní signál. Tentokrát činil pohyb nahoru více než 80 bodů.
C:\fakepath\10-12-2020-2-41-20-pm-06122021.png

Měnový pár GBP/NZD - Kombinovaná analýza denního grafu

21.08.2022 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\audcad-02082022.jpg

Měnový pár AUD/CAD: Kombinovaná analýza týdenního grafu

02.08.2022 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
img

EUR/USD: plán evropské seance na 21. 7. 2022. Zprávy COT. Euro se po zasedání ECB připravuje na nový růst

21.07.2022 Včera bylo vytvořeno několik signálů pro vstup na trh. Pojďme se podívat na 5minutový graf a uvidíme, co se stalo. V ranní předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0265 a poradil vám, abyste se rozhodli o vstupu na trh. Růst eura byl relativně krátkodobý. Vytvoření falešného průlomu na 1,0265 a návrat pod tuto úroveň – to vše vedlo k vynikajícímu prodejnímu signálu a následně k velkému výprodeji do oblasti 1,0175, což nám poskytlo zisk v hodnotě 90 bodů. Technický obrázek se odpoledne částečně změnil. Po drobné korekci a zotavení páru do oblasti 1,0225 začali být medvědi opět aktivnější a falešný průlom na této úrovni vedl k dalšímu prodejnímu signálu, který vyústil v jeden pokles o 70 bodů.
C:\fakepath\forex-17072022.jpg

Měnový pár EUR/JPY: Kombinovaná analýza týdenního grafu

15.07.2022 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\daytrade.jpg

Měnový pár NZD/CAD - Kombinovaná analýza denního grafu

07.07.2022 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\audnzd-29062022.jpg

Měnový pár AUD/NZD - Kombinovaná analýza týdenního grafu

29.06.2022 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\ropa-fx.png

Lehká ropa (WTI) - Kombinovaná analýza týdenního grafu

28.06.2022 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\forex-27062022.jpg

Měnový pár GBP/USD - kombinovaná analýza denního grafu

27.06.2022 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\index-24062022.jpg

AUD/JPY: Kombinovaná analýza denního grafu

24.06.2022 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\banking_and_capital_market-1030x685.jpg

NZD/USD: Kombinovaná analýza denního grafu

21.06.2022 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\forex-17062022.jpg

EUR/NZD: Kombinovaná analýza denního grafu

17.06.2022 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\forex-16062022.png

EUR/GBP: Kombinovaná analýza čtyřhodinového grafu (intraday trading)

16.06.2022 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\audnzd-15062022.jpg

AUD/NZD: Kombinovaná analýza denního grafu

15.06.2022 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\strategie-21042022-1.png

Dlouhodobá obchodní strategie - „Daily Breakout and Moving Average“ (Denní průraz a klouzavý průměr)

21.04.2022 Téměř každá trendová strategie používá klouzavé průměry, protože pomáhají obchodníkům rychle definovat trend. Strategie s názvem „Daily Breakout and Moving Average“ však funguje jinak.
C:\fakepath\price-action-14022022-uvod.jpg

Price Action: Pokročilé obchodování formace Pin Bar (2. díl)

14.02.2022 V minulém článku zaměřeném na pattern Pin Bar jsme si přiblížili základní charakterové rysy této populární svíčkové formace. Už víme, v jaké situaci se tvoří kvalitní Pin Bar a také něco o jeho vnitřní struktuře. Dnes se zaměříme na to, kde Pin Bar hledat a jaké základní podmínky před vstupem do obchodu by měly být splněny.
img

GBP/USD: plán pro evropskou seanci na 9. prosince. COT reporty. Býci ubránili důležitý support na úrovni 1,3192, ale situace se nelepší

09.12.2021 Librovým býkům se včera podařilo ubránit důležitý support na úrovni 1,3192, ale jejich situace se nijak nezlepšila – od dalšího výrazného poklesu je dělí jediný krok. Podívejme se na 5minutový graf a uvidíme, k čemu včera došlo. Průraz a konsolidace pod úrovní 1,3245, která je v grafu jasně zřetelná, a pak opětovný průraz této oblasti zespodu nahoru – to vše přineslo dobrý signál k prodeji libry. Výsledkem byl první pokles o zhruba 45 bodů.
img

GBP/USD: plán pro evropskou seanci na 9. prosince. COT reporty. Býci ubránili důležitý support na úrovni 1,3192, ale situace se nelepší.

09.12.2021 Librovým býkům se včera podařilo ubránit důležitý support na úrovni 1,3192, ale jejich situace se nijak nezlepšila – od dalšího výrazného poklesu je dělí jediný krok. Podívejme se na 5minutový graf a uvidíme, k čemu včera došlo. Průraz a konsolidace pod úrovní 1,3245, která je v grafu jasně zřetelná, a pak opětovný průraz této oblasti zespodu nahoru – to vše přineslo dobrý signál k prodeji libry. Výsledkem byl první pokles o zhruba 45 bodů. Nepomohla ani úroveň 1,3210, ve kterou býci doufali. Během americké seance byla libra pod tlakem a průraz supportu na úrovni 1,3197 vyvolal její další velký výprodej. Bohužel jsem nečekal na zpětné otestování této úrovně zespodu nahoru, a tak jsem vstupní bod musel oželet.
C:\fakepath\forex-target-trading.jpg

NZD/CAD: Kombinovaná analýza denního (D1) grafu

18.10.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\GBPUSD-05102021.jpg

GBP/USD: Kombinovaná analýza denního (D1) grafu

05.10.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\fxstreet-trader.jpg

USD/CAD: Kombinovaná analýza denního grafu

28.09.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\1607724320-fxstreet-trader.jpg

GBP/AUD: Kombinovaná analýza denního grafu

21.09.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\grafika-13082021.jpg

Grafika a barvy

13.08.2021 Zespoda tento obrázek má smysl, shora má smysl, jako celek je to nesmysl. Ano, grafika má své kouzlo.
C:\fakepath\5d56cd592ba3d1565969753.jpeg

USD/CAD: Kombinovaná technická analýza denního grafu

06.08.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\forex-target-trading.jpg

CHF/JPY: Kombinovaná analýza denního grafu

04.08.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\1627208706-blog_25721_UC_D1.png

USD/CAD: Kombinovaná analýza denního grafu

25.07.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\forex-22072021.jpg

GBP/USD: Kombinovaná analýza denního grafu

22.07.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\1625815897-blog_9721_GN_D1.png

GBP/NZD: Kombinovaná analýza denního grafu

09.07.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\1625590569-blog_6721_UJ_D1.png

USD/JPY: Kombinovaná analýza denního grafu (D1 nastavení)

06.07.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\daytrade.jpg

EUR/NZD: Kombinovaná analýza denního grafu (D1)

23.06.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\5d56cd592ba3d1565969753.jpeg

USD/JPY: Kombinovaná analýza denního grafu (D1)

08.06.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\9d2b0a80c9c3ace24cee6204ef0f0792.jpg

NZD/JPY: Kombinovaná analýza denního grafu (D1)

04.06.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\1622649633-blog_2621_GA_D1.png

GBP/AUD: Kombinovaná analýza denního grafu (D1)

02.06.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\indikatory-27052021-1.png

Klouzavé průměry - jednoduché a efektivní indikátory

27.05.2021 Mezi nejoblíbenější indikátory patří i ty nejsnazší, jako jsou klouzavé průměry neboli Moving Average. Jak určit trend pomocí MA?
C:\\fakepath\\daytrade.jpg

CAD/CHF: Kombinovaná analýza denního grafu (D1)

26.05.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\dolar-usa344.jpg

NZD/USD: Kombinovaná analýza denního grafu (D1)

19.05.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\a-47.jpg

GBP/CHF: Kombinovaná analýza denního grafu (D1)

17.05.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\gold.jpg

Jednoduchá strategie pro zlato

08.05.2021 Rozhodl jsem se podělit o jednu poměrně jednoduchou strategii určenou pro obchodování zlata. Chtěl bych tím ukázat, že v jednoduchosti je síla (i když najít jednoduchou strategii, která zároveň funguje, není zase tak jednoduchá záležitost, jak se může zdát).
C:\fakepath\strategie-01032021-1.png

Obchodování se strategií Golden Cross

01.03.2021 V tomto článku budeme diskutovat o známé obchodní strategii zvané Golden Cross. Tato strategie využívá dva klouzavé průměry s různými periodami.
img

👎 Zlato propadlo pod klíčový support ❗

26.02.2021 Výnosy z dluhopisů pokračují v rychlém vzestupu v reakci na rostoucí sázky obchodníků na růst inflace. Zlato je jednou z hlavních obětí tohoto pohybu. Existuje silně negativní korelace mezi výnosy a cenami zlata. Kov podpíral nějakou dobu support na úrovni $1765, ale rostoucí výnosy znamenaly příliš silný tlak. Ceny se tak pohnuly směrem ke spodní limitě klesajícího kanálu. K jejímu dosažení však stále existuje hodně prostoru. Hlavní horizontální support se nachází až v blízkosti $1680. Stojí za povšimnutí, jak dobře pracují úrovně 50 a 75 LWMA (linear weighted moving average) jako rezistence. Jedná se o další faktor možného pokračování poklesu.
Související klíčová slova: Techničtí obchodníci | Plavba s proudem | Korekce v trendu | Obchodní pásmo | Obchodování do směru trendu | Uptrendovat | Příklad trendu do strany | Sloupcový graf | Investiční teorie | Hlava a ramena | Pattern Inside Bar | Jak fungují akcie | Zpracovatelské metody | Možnosti filtrování | Vyhledávání obchodních příležitostí | Globální ekonomické trendy | Obratový pattern | Dlouhé pozice | Standardní odchylka | Dukascopy | Geopolitické konflikty | Vznikající obchodní strategie | Války | Lithium | Zveřejněné údaje | Trend na akcii | Vývoj | Graf akcií společnosti | Obchodní platformy | Obchodování divergencí | Rychlé zisky | Pokračování klesajícího trendu | Forex.cz | Testované období | DPH | Dlouhodobý obchodník | EUR | Klíč k úspěchu | Morning Star | Býčí formace | Úvěrový trh | Příklad S/R zón | Volatilní | Cable | Brokeři | Purple indikátory | Falešný průraz | Australský dolar | Výkyvy v cenách zemědělských produktů | Golden Cross (zlatý kříž) | Itálie | Purple Levels | Snížit úrokové sazby | Indikátor Stochastic Oscillator | Take Profit | Qualcomm | Obchodování pomocí indikátorů | Altcoin | Akcie firmy | Texas | Indicators | Nastavený risk management | Pip | Očekávání | Mapa k pokladu | Korelace | Otevřené pozice | Evropské centrální banky | Prodejní sentiment | Vyznačená S/R | CMC Markets | Exotická měna | L.F. Investment | Swingy | Fibonacci úrovně | Oblíbené indikátory | AUD/NZD | Zkušení tradeři | EUR/JPY | Posuvný Stop | Elektrické automobilky | Purple Bands | Predikce možných tržních pohybů | Diskuzní fórum | EURJPY | Příležitost k nákupu | Trh práce | Pro investory | Diverzifikace | Hybnosti trhu | Přeprodané/překoupené ceny | Crypto | Investice | DXY | Graf akcií společnosti Deere & Company | MACD | Potenciál | Základ pro technickou analýzu | Krok za krokem | Support | Chování | Struktury ceny | Ziskové obchody | Podnikatelské aktivity | Zóny supportu | Strategie pro obchodování akciových indexů | Obchodování pomocí klouzavých průměrů | Historie obchodování | Růst amerického dolaru | Inside Bary | Webinář | Finanční nástroj | Barometry trhů | Prognózy | Britská libra | Intervence | Výkon ekonomiky | Nikola | Čistý příjem | Potenciální obrat cen | Měnový pár GBP/USD | Technická analýza | LSEG | Vhodné podmínky | Nižší sazby | Stop-Loss | Russell 2000 | Evropské měny | Obchodování na finančních trzích | Zlato a bitcoin | Čtyřhodinový graf | Uvolňování měnové politiky | Obchodní seance | EUR/USD | Na burze | General Electric | Spotřebitelé | Oblasti supportu | NFP | Dobré výsledky | Obchodování korekcí trendu | Commodity Channel Index | Grafické formace | Vstup do trhu | Neckline | Small caps | Cena bitcoinu | Finanční páka | Spotový trh | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Aktuální vývoj | Benchmark | Rostoucí výnosy | Supporty a rezistence | Slippage | Celková změna trendu | Včerejší obchodování | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Základní aspekty Price Action | ČR | Výnos | Poškodit ekonomiku | Úspěšný trader | AdmiralMarkets | RBC Capital | Indikátor OBV | K čemu jsou klouzavé průměry dobré? | Měnový pár USD/JPY | Potravinové zásobování | IHNED | Delta | SMA | Retracementy | Křiž smrti | Vzdělávání | LYNX Trading | Dosažení úspěchu | Strategie pro obchodování | Styl obchodování | Technický indikátor | Zvýšená šance | Obchodování komodit | Index DOW | Import | Posílení | Microsoft Corp. | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Exchange | MACD oscilátor | Daytrading | Commodities | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Příklad býčího trendu | Potenciální obraty trendu | Nákupní příležitosti | Foreign exchange market | Microsoft (MSFT.US) | AUDUSD | Plány | Praxe | Nasdaq100 | Americké ekonomiky | Index NASDAQ 100 | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | Škály společností | Formace Pin Bar | Jak se stát lepším investorem | Plánování obchodů | Ropné trhy | Upravený zisk | Index Russell | Cenové úrovně | Směřování trhu | Jaké období pro klouzavé průměry zvolit? | Projekce | Znehodnocení | VIP zóna | Peníze | Rezistence | Pandemie COVID-19 | Nastavení indikátoru | Ukazatel | FedWatch | BREAKING | Francie | Dosáhnout zisku | Dollar Index | Flag | Lukáš Voženílek | Marika Čupa | Total | NVDA.US | Velký kapitál | Medvědí trh | FTSE 100 | Norsko | Popis strategie | Histogram | Čekající příkazy | Trendový indikátor | Initial Margin | Investiční strategie | Support a rezistence zóny | Downside | Stochastický | Americký Fed | Investice proti inflaci | Medvědí signál | Zprovoznění indikátoru | Americký dolar | Ukončení pozice | ONE | Akcie Coca-Coly | Držení pozice | Moving Average Convergence Divergence (MACD) | Výkon | Myšlení | SIX | Brexit | Admirals | Výzkumy | EURUSD | Konvergence | Růst trhu | Nikkei | Burzy | Falešné proražení | Dot plot | Člen ECB | Poměr rizika vůči zisku | Pandemie COVID | Odliv kapitálu | Broker | Ukončení obchodu | CFD (Rozdílové smlouvy) | Býčí sentiment | Akciové indexy | Cash flow | Proražení | Coca-Cola | Vybírání zisků | Jak na obchodování | Koncept support a rezistencí | B/E | Klávesová zkratka | Graf akcií | Portfolio | Tržní volatilita | Globální ekonomiky | Určení trendu | Zpřísňování měnové politiky | Analytici fondů | Počáteční kapitál | Americký index | Inflace | Kroky Bank of England | Unie | Regulace | Formace hlava a ramena | OPEC (Organizace zemí vyvážejících ropu) | GBP/CHF | Přeprodaný trh | US500 | Money Flow Index | Snížení nákladů | Zasedání FOMC | Období pro klouzavé průměry | Tržní podíl | Trpělivost | Kapitál | Analýza a strategie | Čtvrtletní výsledky | Jak přidat nový indikátor | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Investovat | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Měnový pár EUR/USD | Ekonomický vývoj | Obchodní příležitost | Indikátor ROC | Sestavení obchodního systému | Praktický příklad | Death cross | MT5 | Velké instituce | Výkon společností | Spike | Tržní pohyby | GBP | EUR/AUD | Pro tradery | Cenové pohyby | Slickcharts | Medvědí trh (Bear market) | Sledováním grafů | Stratégové | Sledování makroekonomických ukazatelů | Exponential Moving Average | Zpráva | Kvalitní obchodní signál | Zprávy | Býčí Inside Bar | Dlouhodobé investování | Představitelé Fedu | Prodej | Volatility akciových trhů | Univerzální strategie | Lepší výsledky | Trend following | Performance | Program MetaTrader | Janet Yellenová | EUR/GBP | Makrodata | Jestřábí postoj | Investoři | Obchodní deník | RoboMarkets | XAU/USD | Bloomberg | Nejistoty | S/R zóna | Graf akcií automobilky Nikola | Prezidentka ECB | Investiční | Nabídka | Evropská měna | AMD | Krize 2008 | Analyzovat trh | Krátké (short) pozice | Ceny ropy | Obchodní plán | Nárůst ceny | Bez rizika | Zisk | DAX30 | Odezvy trhu | Údaje o průmyslové výrobě | Identifikace potenciálních obratů | Kulatá čísla | Bank of England | Vzorce chování | Cenové výkyvy | Roboti | Normalizace trhu | Pohyby trhu | Bezpečné investice | Purple Extreme | Hold | West Texas Intermediate | Gerard Appel | NATO | Tržní podmínky | CZ | CEO společnosti | Leva | Analýzy | Míra | Americký S&P 500 | Ropná válka | Politická nestabilita | Indikátor Purple Bands | Alert | Zasedání Evropské centrální banky | Kupující | Německý DAX | Hlavní události | Patria | Finanční krize 2008 | Současný trend | Trojúhelník | Krize koronaviru | Hedgeové fondy | Svíčkové grafy | Strategie PA | Úrok | Denní obchodník | Situace | Stock market | Potenciální rizika | Žádný trend | DMA | MACD strategie | Hlavní kryptoměny | Výrazný pokles | Volatilita na forexu | Tržní kapitalizace | Projev Jeroma Powella | Cukr | Konflikty | Emoce | Finanční ředitel | S&P | Propad | Parabolic SAR | Obchodování | Potenciální zisky | Trigger | Signál k prodeji | Výkonnost | Údaje | Hlavní měny | Jak uzavřít část pozice | Jak na to | Klesající klín | Krize 2008 a S&P 500 | Dlouhodobé investování akcií | xStation | Očekávání analytiků | Fenomén | Nástroje technické analýzy | Covid | Snižování sazeb | Prezident | Celkový výkon indexu | Návrat poptávky | Investiční aktivita | Propad kapitálu | Zemědělské komodity | Růst inflace | Graf | Britské libry | Výsledky společnosti | Instrument | Americké měny | Index S&P 500 | Praha | Ropa Brent | Technické ukazatele | Bossa.cz | Obchodování se CFD | Short | Vstupní signál | Firmy | Chování obchodníků | Pár EUR/USD | Příklad prodeje | AUD/JPY | Páka | Pravděpodobnost ztráty | Trendové indikátory | Medvědí divergence | JDE | Nástroj | Kurz dolaru | Výsledky | Dění na finančních trzích | Support a rezistence | Fibonacci úrovně retracementu | Finanční ztráty | Rostoucí trend | High | Růst eura | Supreme Edition | Tržní sentiment | COCOA | Simple Moving Average | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Finanční krize | Spot | TIM | Pokles ceny | Fundamentální analýza | Disciplína | Filtrování Pin Barů | Retracement | Ztrátové obchody | Absence kupců | Volatilita cen komodit | Eli Lilly | Tým InstaForex | FXstreet.cz | Chci peníze | OPEC+ | Profit Target | Potenciální obraty | Momentum trendu | Index kanadského dolaru | CHF | Objem | Úspěchy v investování | High risk | Federální rezervní systém | Backtestovat | Moving Average Convergence Divergence | Cenné papíry a burzy | Trendová čára | Změna trendu | US dollar | Regulátor | Shortovat | Offshore | Akciový index | Praktické tipy pro obchodování | Hlavní indexy | Klíčový kontext | Příležitost ke vstupu | Ask | Trendline | Klesající trend | Pozornost | Posílení amerického dolaru | Studie | Joachim Nagel | Dvousvíčkové formace | Průraz | Floor | Reakce trhu | CFDs | Dlouhé (long) pozice | Spekulace | Segment trhu | Fibonacci retracement | Evropa | Pattern Pin Bar | OPEC | Frustrace | Budoucí vývoj | Tradingové osobnosti | Znalost | Open interest | Svíčkový graf | Earnings | CME | Zpomalení inflace | Nejistota | Tipy pro obchodování indexů | Začátečník | Analýza trendu | NZD/CAD | XRP | Růst tržeb | RBC | Příznivé údaje | Technické analýzy | Euro dnes | Vstupy | Obchodní strategie | Typologie tradera | GBPUSD | GBP/AUD | Grafy | SP500 CFD | Nastavení platformy | Stříbro | USDCAD | Oblasti rezistence | Vývoj dolaru | Instituce | Spotová cena | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Bank of Japan | Strategie pro zlato | Kukuřice | Indikátor HalfTrend | Hladiny podpory | Aspekty Price Action | Makroekonomický kalendář | Energetický sektor | Příkaz Stop | Býčí signál | Nové signály | Řízení rizika | Býčí trh (bull market) | Ceny zemního plynu | MetaTrader | ATR | Kvalitní Pin Bar | Indikátor Half Trend | Čtvrtletní výsledky společnosti | Nvidia | Index cen výrobců | Indikátor STO | Další růst | Indikátor RSI | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Trh s futures | Trh | Opatření | Komise | Blog | CL | Výkyvy | Výrazný růst | Období korekce | Fed | MetaTrader 4 | SEC | Korekce | Algo | Indikátor ATR | Upozornění | Tržní prostředí | Money management | Risk Management | Kov | XPT/USD | Hlavní akciové indexy | Downtrend | Krátkodobé obchodování | Zveřejnění výsledků | Apple | Zahraniční investice | Outside bar pattern | Bid | TopForex | Všechny indikátory | Yahoo | Růst akcie | Stock | ANO | Martin Malý | Index japonského jenu | Obchodní systém | GBP/NZD | Společnost XTB | Proražení S/R úrovně | Zboží dlouhodobé spotřeby | Microsoft | USD/CHF | Příležitosti | VaR | USD/CZK | Několikasvíčkové formace | Patria Forex | Embargo na ropu | Commission | Shortování | Outside Bar | Sell | Mistrovství | Long pozice | Equity | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Společnost GM | Účely swingového obchodování | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | MetaTrader 5 Supreme Edition | Markets | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Obchodování zlata | Vysoké inflace | Short obchod | Futures na DAX | Budoucí vývoj ceny | MSFT.US | Trendové linie | Objem obchodů | Komodita | CFTC | Podpůrná opatření | Pokles eura | Nifty 50 | Invest | Centrální banka | Významné zprávy | Moving Average (Klouzavý průměr) | Trend-following indikátor | LYNX | Close | Správné strategie | Donald Trump | Vstupní a výstupní body | Import DLL | Inside a Outside bar | Margin call | Centrum | Rizika | Společnosti | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Zachycení dobrého trendu | Oversold | Prodávající | Tony Sycamore | Sledování trendových linií | Trendovat směrem nahoru | Trendová struktura | Směřování trhů | Ichimoku Cloud | Technická analýza (TA) | Fibonacci Cluster | Index peněžních toků (MFI) | Síly trendu | CZK | Reuters | Exponenciální klouzavý průměr | Podcast | PMI ve výrobě | Klíčové strategie a přístupy | Bollingerova pásma | Základy v technické analýze | Hang Seng | Obraty | Bull | Coinbase | Výrobní aktivita | Výstupy | ADX | Zakladatel | Libra šterlinků | Předseda | Americká Komise pro cenné papíry | Růstový potenciál | Hledání bezpečných investic | Reakce ceny | Vydělávat na forexu | Obchodujeme | Demo účet | Lagující indikátor | Traders | Profesionální indikátor | Obchodníci | Guvernér | GBP/CAD | Boeing | Příkaz | Ekonomiky | Intradenní obchodování | Rozložit riziko | AOS forex | Finance | Ženy | Stabilní příjem | Libra | Ztráty peněz | CFD | Falešný signál | Centrální banky | Indikátor Fibonacci retracement | SMA 100 | Open | Cena akcie | Doporučení | Silnější support | Separátory období | Použití technických indikátorů | Denní graf | Stochastic oscillator | Analýza trhu | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Co jsou to akciové indexy? | Cenový pattern | Příprava | Základy technické analýzy | Pohyby na trhu | Patterny Price Action | Technologicky zaměření tradeři | Ztráta | Finanční instrumenty | Dna | Aktuální cena | Čtení cenových patternů | Klíčový level | AMD.US | Trading | Neustálé vzdělávání | Medvědí trendy | Jak se jednoduchý klouzavý průměr počítá | Rozvoj vašich dovedností | Uplatnění technické analýzy | Indikátor Stochastic | European Commission | Těžební technologie | Cena | Býčí trh | Air | Káva | IG Markets | Ceny akcií | Foreign Exchange | Inspirace | S&P500 | Payrolls | MUFG | Patterny | Ceny | Prudký pokles | Technologie | MetaTrader 5 | Pohyby směrem nahoru | Zajímavé příležitosti | Výkyvy v cenách | Australský index | Úspěšné obchodování s komoditami | Tipy pro obchodování | Pokles | Contango | P/E Ratio | Fenomenální růst | Ochrana proti inflaci | Holubičí postoj | Výběr zisků | Margin | Ondřej Hartman | Know-how | Směnný kurz dolaru | KO | Take-Profit | Potenciální zisk | Jak využít indikátory | GOOGL | Majors | Globální ekonomické problémy | Poplatek | Exponenciální průměr | Dow Jones | Situace na trhu | Hikkake | Americká ekonomika | HDP | NVDA | Změny ve výrobních nákladech | Svět investování | Obchodník | Kypr | EMA | COVID-19 | Správné řízení rizik | Adaptace | Historie účtu | Problémy | General Motors (GM.US) | Index cen | Dolar | Obchodování indexů | Pohyby směrem dolů | MACD indikátor | Daně | Pivot | Kryptoměna | Prodejní příležitost | Obchodovat | Omikron | RRR | FXCM | TradingView | Momentum | Populární svíčkové formace | Oscilace ceny | Trading Price Action Patterns | Analýza trendů | Zisky | Škola tradingu | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Časová pásma | Summit G20 | Swap | Strategie odrazů od Fibonacciho retracementu | DAX | Head and Shoulders | Stávající trend | Forex asistent | Rychlost zotavení | Initial margin (počáteční záloha/marže) | Rozhodování | Alerty | Cena zlata | Pullback | Organizace zemí vyvážejících ropu | Využití krátkodobých výkyvů | Odstranění indikátoru | Breakout | Proč zvolit právě akciové indexy? | Růst cen | Index Russell 2000 | RSI | Dělení technických indikátorů | Politické události | Pevné nervy | Dash | Fibonacciho retracement | Maximalizovat zisky | Podnikání | Akcie elektrické automobilky Nikola | Intraday trading | Strategie obchodování Pin Baru | Zasedání RBA | Envelopes | Dynamický support | GMT | Navigátor | Obchod | Trend na akciovém trhu | Svíčky na grafu | USDJPY | Indikátor Envelopes | Investiční poradenství | ROCE | Růstové tendence | Zlepšení ekonomického výhledu | Kanadský dolar | Pivot points | Line | Tradingový indikátor | Deere | Cenové patterny | Úroveň supportu | Admirals WebTrader | Medvědí trend | Jak obchodovat s Purple Bands | Half Trend | Obchodovat na forexu | Ropa | DNO | Oil inventories | Zklidnění trhů | Hospodářský růst | Růst dolaru | Vydělávat peníze | HAS | Parabolic SAR indikátor | WTI | ASX 200 | Otevřená pozice | Bod | Shares | RBNZ | Broker (makléř) | Hodnota Pipu | Obchodování CFD | Indikátor Ichimoku Cloud | Trendová strategie | Americká měna | Reverzní patterny | Trailing Stop | Vývoje ceny | Euro | Měnící se tržní prostředí | Ziskovost | Bankéři | Average Directional Index | LES | Cena ropy | Ohlédnutí | Odraz od ceny | Forexový obchodník | Marže | Klid | Plánování vstupů | Zlato a stříbro | Technologický index | Risk | Ministerstvo financí | Vstup do obchodu | MFI | Recenze | Alphabet | Koncepty fundamentální analýzy | Jednoduchá svíčková formace | Vedení společnosti | Kombinovaná analýza | Zkušenosti | Inovace | Trh se zlatem | Obchodní systémy | Signály | Obchodní kapitál | Golden Cross | 2008 a S&P 500 | Index novozélandského dolaru | Bank of Canada | Obchodní aktivita | Statistiky | Ekonomické recese | Růst akcií | Graf Kakaa | Rozhodnutí Bank of England | GE.US | WELL | Cena Polkadot | FX | Plánování vstupů a výstupů | Významné události | Návod na zprovoznění indikátoru | Technologický Nasdaq | Měnový pár | Purple Trading | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | Realizovat zisk | Double top | Vstupní signály | Úrovně supportu | xStation 5 | Dotcom bublina a NASDAQ | NZDUSD | Vzdělávací článek | Býčí vyhlídky | Profit-Target | Indikátor ATR MTF | Směr trhu | Měď | Tým Admiral Markets | Platforma | Zemědělské produkty | AUD | Contract | Platina (XPT/USD) | Binance | Federal Fund Rate | Breakout Trader | Sebevědomí | Predikce | Indikátor momentum | Fibo | Pochopení trhu | Zpracování komodit | Prima | Unikátní příležitosti pro tradery | Očekávaný růst | Analyzovat jednotlivé akcie | Oslabení | Mistrovství v obchodování | Short pozice | Úsilí | Plánování | Intermediate | Zasedání ECB | Portfolia | Live trading | Koronavirové krize | Theresa May | Ekonomické indikátory | Recese | Záloha | Švýcarský frank | Hráči na forexu | Masivní propady | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Equity křivky | Výrobní index | Symetrický trojúhelník | Obchodní rozhodnutí | Růstový trend | Silný support | Dariusz Dargo | Frank | Balance | Momentum indikátory | Pivot Pointy | Cap | Exponential Moving Average (EMA) | Údaje z USA | Ekonomické analýzy | Americké indexy | Snížení produkce | Obrat trendu | Jednoduchá strategie | Úspěchy | Riziková aktiva | Celkový výkon | Kiwi | MQL4 | USDCHF | ZEN | CySEC | Rostoucí inflace | Svíčkové formace | Signál ke vstupu | Přeprodané podmínky | Dynamické S/R úrovně | Blockchain | Předpovědi | Vyhlídky americké ekonomiky | Zig Zag | Globální potravinové zásobování | Mince | Challenge | Světové ekonomiky | Úspěšné obchody | Channel | Trend | EUR/NZD | Akcie a ETF | Aktivita v sektoru služeb | Nejbližší rezistence | Sankce | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Vstoupit do obchodu | Vstup na trh | Časový rámec | Rollover | Trade | Spotřebitelská důvěra | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční ukazatele | Dividend Yield | Nařízení | Scotiabank | Farmaceutické společnosti | BTC | KOSPI | Indexy | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Směr trendů | Odborníci | Oživení poptávky | ATR MTF | Zpřísnění měnové politiky | Objem obchodování | Výrobní PMI | Return on Equity | Začínající rostoucí trend | Momentum indikátor | Obchodní styly | ARM Holdings | ARM | Divergence | Trend is your friend | L.F. Investment Limited | ETF | Nákupní pozice | Akciové trhy | Cíle | Forexový trader | 1D | MACD histogram | Úrokové sazby | Vážená cena | Obchodní aktivity | Spojení | Long | WHO | Rally | Výrazný propad | Klíčový support | Klávesové zkratky | Výsledek obchodování | Bear | Aktiva | Pokles inflace | Krátkodobé cenové pohyby | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Intuice | AUDNZD | Indexy na Wall Street | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Business | Volume | GBPJPY | Linie podpory | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Konsolidace | Investování do akcií | Obchodování s komoditami | Relative Strength Index (RSI) | Akcie Nvidia | Nárůst long pozic | SP500 | Začít obchodovat | Index relativní síly | Stanovení pevných stop-lossů | Nasdaq v USA | Holubičí tón | FedWatch Tool | Indikátor MFI | Long signál | NZD/USD | Pivoty | Kolísání ceny | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Graf ropy | Časový úsek | Technologický pokrok | Brazílie | Swingový obchodník | Sentix | Snížení cen | Pochybnosti | Danske Bank | Síla měn | Mini loty | Signál k nákupu | Prvky technické analýzy | Pokračování poklesu | Ekonomika eurozóny | Pojem technické analýzy | Zotavení | Sentiment | Order | Trendový kanál | Breaking | Největší pokles | Politika | Commodity futures | Zvyšování úrokových sazeb | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Yahoo Finance | Ekonomické prognózy | MAM | Uzavření obchodu | Purple Trading indikátory | Poplatky | Negativní korelace | Koronavirus | Obrat cen | Velká Británie | Růst libry | Další vývoj | Zasedání FED | Double bottom | Real Estate | Obchodování na devizovém trhu | Obchodní přístupy | Zdraví ekonomiky | Nálada | Nákupy | Nastavení Fibonacci | Měnové páry | Měnové politiky | Obchodováním obratových formací | Polkadot | Ekonomika | Pohyb ceny | Ekonomická data | Výrobní index PMI | Vyzkoušet si trading | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Předsevzetí | CAD/CHF | Šance reakce trhu | Jednotlivé akcie | Zhodnocení | Poptávka po americkém dolaru | Ceny zlata | Výhled | Timeframe | Navigační klávesové zkratky | Jan Kovalovský | Automatické obchodní strategie | Americký akciový index | CUMULATIVE LEVELS | Obchodní účet | Obchodní myšlenky | Ethereum | Zpráva o trhu práce | Embargo | Indikátor Ichimoku | Pokročilé obchodování | Úspěšný investor | Trendové čáry | Scalping | Tradeři | Technical analysis | Technologický index Nasdaq | Supporty | Profitabilní výsledky | Údaje o maloobchodních tržbách | Ekonomické trendy | Cenové rozpětí | Expanze | eBook | Banky | Aktuální rezistence | General Motors | Fondy | Cryptocurrency | Komise pro cenné papíry | Komoditní trhy | 100 SMA | ČEZ | Cenové hladiny | MTF | GOOGL.US | Jednoduché systémy | Spread | Intel | Buy | MSFT | Retail Investor | Tržní cena | Swing | Krize | Vkládání indikátorů | Nový kmen koronaviru | Výnosy 10letých dluhopisů | AOS | G20 | Currencies | Parametry indikátorů | Pokles poptávky | CEO | Nastavení indikátorů | Zlatý kříž | Pohyb Bitcoinu | FOMC | Člen rady guvernérů | Dollar | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Ztráty | Americké výnosy | Ředitelka | Úroková sazba | Generální ředitel | Likvidní | Semináře | Ekonomický kalendář | Dotcom | Rozvoj | Klouzavé průměry | RBA | Indikátor Cumulative Levels | Signál do short pozice | Obchodování s CFD | Investovat peníze | Rozhovor | Plán obchodování | Transakce | Hodinový graf | Měny | Snížení úrokových sazeb | Fundamenty | Dlouhodobá obchodní strategie | Zpráva COT | Zaměstnanost | Profitovat | Důležité zprávy | Instant Trading EU | Podkladové aktivum | Zpravodajství | 200 SMA | PMI ve zpracovatelském průmyslu | DE30 | Momentum trading | EUR/CHF | Měna | Údaje o HDP | Intradenní obchodník | Sazby | Pohled na trh | Historie | Vyhodnocení obchodů | Společnosti z technologického sektoru | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Burzovní index | USD | Miliardy dolarů | Inside | Nabídková cena | Algoritmické obchodování | Nový trend | Obchodování odrazu | Překoupené oblasti | Jiří Makovský | EIA | Platformy | Partneři | Vysoké riziko | Miliardy USD | Poradce | Obchodní den | Zkušenost | Signál | Írán | S/R zóny | CMC | Time bar | Předstihové indikátory | Britská vláda | EPS | ADP | Kupní síla | Ceny americké ropy WTI | Short signál | Ocenění | Ropy | Rozdílové smlouvy | Malé zisky | Úspěšné obchodování | Více obchodů | Řízení rizik | CHNComp | Dividendové výnosy | Investiční doporučení | Větší riziko | Podcasty | Výdaje | Změny trendu | Silný trend | Důchodový systém | Společnost | Investor | Časové období | Sázky | Zvýšení volatility | Ceny americké ropy | Historicky nejnižší | Vysoká volatilita | Jerome Powell | Cena akcií | Master Candle | Investování | ASX | Upozornění na rizika | Rozšíření | Lagující indikátory | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | On Balance Volume | Vstup do SHORT pozice | Změny v regulačních politikách | Slovník pojmů | Umělé inteligence | Eura | Neúspěch | Short Term | Obchodní signál | Organizace | Strategie vstupu a výstupu | Gap | Ken Veksler | Leverage | Forexoví tradeři | Zmírnění inflace | Růst | Momenta trhu | Případové studie | Energetické komodity | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Kmen koronaviru | Výkon široké škály společností | Propad ceny | Proti trendu | Graf akcií společnosti Nvidia | Levels | Typická cena | Andrews' Pitchfork | NZD | BOSSA | Currency | Index | Wall Street Journal | Skalping na forexu | Pipy | Komoditní | Dvojité dno | Praktické tipy | Lockdown | MiFID II | Fundament | Úročení | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Engulfing | Nákupní signál | Obchodovat s akciemi | Koncept klouzavých průměrů | Technický výhled | Cena SOLANY | Příklad nákupu | Trevor Milton | Investiční soutěže | Klouzavý průměr (Moving average) | Šance | Sledování nejvlivnějších společností | Graf Kakaa (Cocoa) | Technické analýzy akcií | Uptrend | Obchod dne | Dynamický support a rezistence | Situace na grafu | Klíčová dovednost | Příliv investorů | Hluboká znalost trhů | Commitment of Traders | Vybrat zisk | Index eura | Poradenství | Swapové body | Časová náročnost | Vlastnictví | Průzkum | Signály pro potenciální obrat cen | Markets Analyst | Období poklesu | Pomocník investora | Kupci | Pokračování stávajícího pohybu | Vzdělávání a rozvoj | Býčí pattern | Intermarket analýza | Identifikace potenciálních obratů trendu | Kombinace indikátorů | Obecné trendy | Brent | Believe | Zavírací ceny dané akcie | Obchodování na burze | Take-Profit úrovně | Podstata komodit | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Nový indikátor | Vodítka k rozhodování | Očekávání inflace | Geopolitické události | Průmyslové aktivity | Bezpečné přístavy | Propad ceny ropy | Sell pozice | Trendové ukazatele | Posuvný Stop-Loss | Technická analýza na forexu | Přehled o aktuálním trendu | Cestování | Jakou hodnotu má daná akcie | Býčí potenciál | Druhy trendů podle směru | Regulace v USA | Popularita umělé inteligence | Inside Bar | Rate Of Change | Skalping trading | Moving Average (klouzavé průměry) | Přehled | Vložení indikátoru | Pravidla strategie | Analytička | Aplikování Fibonacciho | Doji | Měny na forexu | Terminál | Klíčové strategie | NFP report | Různé typy komoditních trhů | Obchodní signály | Koncept supportu | Historie obchodování akciových indexů | Potenciální obrat | Easing | Double top/bottom | Purple Strike | Reakce trhů | Křížení klouzavých průměrů | Trend jdoucí do strany | P/E | Covid-19 pandemie | Úspěšné obchodování akciových indexů | General Electric (GE.US) | Použití klouzavých průměrů | Nárůst poptávky | Vývoj měnového páru | Advanced Micro Devices | Praktické tipy pro obchodování indexů | Zasedání Fedu | Americké centrální banky | Admiral Markets | Bull trend | Index peněžních toků | Klesající struktury | FTSE | Lepší výkonnost | Indikátor ZigZag | CCI | Překreslování indikátorů | Vyhlídky | Dynamický daytrading | Spot Market | Management | KOL | Backtest | Jednoduché obchodní systémy | Princip struktury trhu | Základní koncepty | Pip value | Předpověď | Oblasti S/R zóny | S&P/ASX 200 | Cena akcie klesá | Rok 2020 | Podvodné jednání | Ripple | Špatné výsledky | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Analýzy akciových indexů | Fibonacciho posloupnost | Target | Vytvoření Pin Baru | Technické nástroje | Bitcoin | Plyn | Automobilky | Poptávka po úvěrech | Kontext | Futures | Index australského dolaru | Šťastné obchodování | Nástroj technické analýzy | Historický vrchol | Nejbližší support | Zpráva o inflaci | Objemové indikátory | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Obraty trendu | Support nebo rezistence | Nejdůležitější ukazatele | Chaikin | Potenciál obchodu | Základní druhy | Indikace | Prodej akcií | Overbought | Kakao | Otočení trendu | Push notifikace | Obchody | Další rozvoj | Drawdown | xStation5 | Podpora | Výkon společnosti | Time-Frame | Pokles akcie | Příliv kapitálu | Akciový index Nasdaq | Fundamentální vs. Technická analýza | První obchod | MT4 | AUD/CAD | Obchodování akciových indexů | S&P 500 | Technické indikátory | Dobrá čísla | Agresivnější obchodníci | Krátkodobé dno | Používat Price Action | Australský index ASX | COT (Commitment of Traders) | Support zóna | Zemní plyn | Německo | Portfólia | Trendové obchodování | Volatility | Strategie a přístupy | Výstupní body | Celkové riziko | Range | Zlatý řez | Otevřené obchody | Investování na Forexu | Více časových rámců | DBS | Trendová linie | Intraday | Zastavení růstu | StopLoss | Co je technická analýza? | Twitter | Zasedání americké centrální banky | Bollinger Bands | Average Directional Index (ADX) | Nejnovější údaje | USD/SEK | Marketscope | Komodity zlato | Kurzy měnových párů | Jak se stát forexovým obchodníkem | Směřování | Boční trend | Opce | Vice | Behaviorální | Bublina a NASDAQ | CARA | Alphabet (GOOGL.US) | Aktivum | Dlouhodobí investoři | Federal Reserve | Klouzavý průměr SMA | Break Even | Směnný kurz | Moving Average Envelopes | Vstoupení do trhu | opPORTUnity | Vkládání indikátorů do grafu | Dobré zprávy | Ceny komodit | Finanční svět | Vysoká inflace | Klesající trendové čáry | Analytici | Rate Hike | Elektromobily | Potvrzení trendu | Začínající trader | Odhady ekonomů | DOT | CHF/JPY | Vybírat zisky | Arm | CFD akcie | Vstup do LONG pozice | Tržby | Blue chips | Ichimoku indikátor | Americký trh | Snižování úrokových sazeb | Pepa Zeman | Snížení sazeb | Obchodování s finančními instrumenty | SMA 20 | Makro | Poptávka a nabídka | Stagnace | Futures kontrakty | Růst mezd | Sideway trend | Evropská centrální banka | Konfluence více faktorů | Slušné zisky | BAT | Vánoce | Finanční prostředky | Znalost trhu | Komplexní disciplína | Měkké komodity | FXstreet | Dax index | Marketingová komunikace | Kurzy | Benchmarky | IG | Investiční rozhodnutí | Reálné peníze | Indikátor Purple Levels | Obchodní pozice | Stop-Loss a Take-Profit | Odborné kurzy | ECB | Ekonomiky eurozóny | Jak určit trend | Nastavení Profit-Targetu | Měnová politika | Slabé makro | Růst ceny | Indikátor ADX | Hodnota akcií | Dotcom bublina | Obchodování na akciových indexech | Odpor | SPAD | Využívání S/R zón | Chance | Přístupy k obchodování | Krátkodobí obchodníci | Webináře | Indikátor | Dobré obchodní příležitosti | Druhy trendů | FOREX | Pšenice | Faktory ovlivňující ceny komodit | Poptávka | Trader | Co bude | Zasedání Bank of England | Konfluence | Krypto | Měnový pár AUD/NZD | Psychologie | Pin Bar formace | Technologické inovace | Sazby beze změny | EURGBP | Růst HDP | Vysoká rizika | Litecoin | Solana | Index ASX | Čína | Historické momenty | Příklad medvědího trendu | Nvidia (NVDA.US) | Cenový graf | Christopher Waller | Tradingové přístupy | Euro dolar | Finanční zpravodajství | Politici | Spot FX | Price Action strategie | Graf akcií farmaceutické společnosti | Použití oscilátorů | Německý index DAX | Medvědi | Reverzní formace | Velký drawdown | Reporty | Počasí | Resistance | Klouzavý průměr | Sledování vzorů svíček | Větší pokles | Spready | Microsoft Corp | Indikátor Fibonacci | Akcie elektrické automobilky | Omezení cestování | Fibonacciho linie | Studium externích faktorů | Inovace v zemědělství | Statistiky z eurozóny | Obálka | Mayzus | Prodejní signál | Co je forex | XTB | Drahé kovy | Trading Station | Monetární politika | Pattern Master Candle | USA | Index PMI | Platforma MT4 | Obchodní instrumenty | Mnoho ziskových obchodů | Formování cenových trendů | Pin Bar | Breakouty | Capital | Dukascopy Europe | Yield | Struktura ceny | Výzva | Pokles k supportu | Sezónní výkyvy v cenách | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | Elliotovy vlny | Pokles průmyslové produkce | Platina | Janet Yellen | Odrazy | Cena aktiva | Úroveň rezistence | Zlato | MIFID | Ekonomové | Fibonacciho úrovně | Spojené státy | Důležitý signál | Silné korelace | USD/CAD | Podnikání na kapitálovém trhu | Investoři a obchodníci | Zpomalování inflace | Medium Term | Klesající trendová linie | Fundamentální obchodník | Důležitý support | Graf platiny | Klesající trojúhelník | Strategie obchodování s komoditami | Burze | ECB (European Central Bank) | Úrovně retracementu | Signály pro potenciální obrat | Finanční situace | Růst trhu v roce 2020 | NZD/JPY | Celkový výkon ekonomiky | Nákupní aktivita | Forexu | Rostoucí trendová struktura | Rezistence zóny | Trendové strategie | Pozice | Pandemie | ANZ | Pips | Výprodej | Svíčkový pattern | Směr dlouhodobého trendu | Obchodování breakoutů | Průměrná cena | Stanovené Stop-Loss | Základní koncepty fundamentální analýzy | Typy komoditních trhů | Výkyvy cen | Instrumentové riziko | Investiční soutěž | Bear trend | Měnové trhy | AUD/USD | Stagflace | Oscilátor | Internetová horečka | WEI | Zisková strategie | EU | Dynamické supporty | USD/JPY | Aplikace Price Action | Druhy akciových trendů | Koncept technické analýzy | Příklad trendu | Buy signály | Nakupovat | Odvětví | Menší pohyby | Virtuální portfolio | Prodeje | Fibonacci | Trading range | Hybnost trhu | There is no free lunch on Wall Street | Index DAX | Strategie obchodování | Poptávky po ropě | Nárůst volatility | Křížové měnové páry | Nákupní momentum | Analytik | PMI ve službách | Snížení cen komodit | Lot | Sezónní výkyvy | Úspěch | Spekulanti | Americké statistiky | Slovensko | Tolerance rizika | Oscilátory | Zpomalení růstu | Zvýšené volatility | Intervenovat | CAD | Začátek nového trendu | Miliardy | Banka | Sterling | Historické výkony | Produkce ropy | Dynamické supporty a rezistence | Výnosy | Potenciální obrat trendu | Dlouhodobé trendy | Ekonomické zprávy | Komodity | Korekce trendu | Investování na kapitálových trzích | | Ukazatele | Cenové války | Coca Cola (KO.US) | Výhody | Práce | Pokles bitcoinu | Časové rámce | West Texas Intermediate (WTI) | Základní úroková sazba | CAR | Analýza | Vývoj trhu | Pokles libry | Jak obchodovat | GM.US | Tipy a triky | Budoucnost | Index spotřebitelských cen | Začínající obchodníci | Aktuální situace | Skalping | NASDAQ 100 | Polkadot (DOT) | Zisk na akcii | WebTrader | Forex roboti | Nákup libry | Earnings per Share | Daily Breakout and Moving Average | Put | Objednávky | XAG/USD | MUFG Bank | Hry | Obnovení růstu | Zlepšení | Průmyslové kovy | Kobalt | Nesoulad | Makléř | Patterns | Optimismus | Svíčková formace | Širší trh | DAX 30 | Wall Street | Ukázka obchodování | Zhodnocení účtu | Obchodování na forexu | Druh obchodování | Vzestupný trend | Rychlost | Rollover (převedení) | Žádosti o podporu | Komise v přenesené pravomoci | Swing Trading | Akumulace | Obratové body | Investiční cíle | Bloky | Riziko | GM | Simple Moving Average (SMA) | Akcie | Krátkodobé tržní pohyby | Zavírací ceny | Average True Range | Rates | Sell obchody | Důchodové systémy | InstaForex | Novinky | Obchodní příležitosti | Nejdůležitější pojem | Kurz GBP | Akcie roste | Obchodování Pin Barů | Formace Inside Bar | Podniky | Omyl | Retail | Tržní směřování | Nalezení obchodního stylu | Prodejní pozice | Platba | FX market | Stříbro (XAG/USD) | Notifikace | Býčí trend | Příležitosti pro tradery | Instrumenty | Analýzy akcií | Obchodní nastavení | Zóny supportu a rezistence | Extension | Identifikovat změny trendu | Overnight | Technický obchodník | Nasdaq | Decline | Prodejní aktivity | Graf akcií společnosti Deere | Nonfarm Payrolls | Formace Evening Star | Trafigura | Medvědí formace | Významné výkyvy cen | Otevření a uzavření obchodu | Graf ropy (CL) | Sledování intradenních trendů | Volatilita cen | Inflace v USA | Strategický přístup | Market Analyst | Svíčkové formace a grafické formace | Stochastic | Údaje o inflaci | Silná bariéra | Zemědělství | Určení dlouhodobějšího trendu | CME Fed Watch | Obchodování korekcí | Graf akcií automobilky | Co jsou to akciové indexy | Průlom | Intervence centrálních bank | Velmi oblíbené akcie | Světové trhy | John Deere | Investment | Prodej eura | Producer Price Index | Analýza ceny | Obchodní styl | Statistika | Vývoj ceny | Využití krátkodobých výkyvů cen | Kyle Rodda | Session | Průzkum hlavních trhů | Čtení grafu | Příležitosti pro obchodování | Deere & Company | Hypoteční krize | Výkon indexu | Obchodník s komoditami | Růstové struktury | Obchodní hodiny | Kyber | Kryptoměny | Forex trading | Low | Tým FXstreet.cz | Aktuální Price Action | Investování akcií | Další pokles | Investiční společnosti | DLL | Oblíbené akcie | Divergence indikátoru | Fakey Pattern | Historie se opakuje | Apple Podcasts | Británie | Prohlášení | Ekonomický růst | Průraz ceny | Nastavit klávesovou zkratku | Ceny zemního plynu v USA | Capital.com | COT
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Mototechna
Motto týdne
Moudro
Moudrý investor
Mountain Crest Acquisition
Mountain Pacific Group
Mountfield
Mount Nico Corp
Mount Nico Corp Ltd
MO.US

Následující klíčová slova

Moving Average Convergence Divergence
Moving Average Convergence Divergence (MACD)
Moving Average Envelopes
Moving Average (klouzavé průměry)
Moving Average (Klouzavý průměr)
Movitý majetek
Mozek
Mozek obchodníka
Mozkové čipy
Mozkové schopnosti
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít