Neděle 03. červenec 2022 16:56
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Vantage
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Blockchain

img

Technická analýza páru BTC/USD na 29. června 2022

29.06.2022 Před necelým týdnem varovali představitelé Komunistické strany Číny prostřednictvím plně ovládaných novin The Economic Daily před propadem bitcoinu na nulu. Veřili, že přijde brzy a že nedávné poklesy budou jen jedním z mnoha hřebíčků do rakve bitcoinu.
img

Investování do blockcchainu, to nejsou jen kryptoměny

28.06.2022 Lidé si obecně spojují "blockchain" s "crypto", a to z dobrého důvodu. Kryptoměny, které se objevily jako první varianta využití, upoutaly pozornost a zájem lidí. Toto aktivum a základní technologie blockchainu jsou v myslích mnoha lidí synonymem. Při pohledu na krypto jen jako na další třídu aktiv však hrozí, že vám unikne širší pohled - základní infrastruktura digitálního trhu umožňující novou inovativní automatizaci, která nahrazuje tradiční zprostředkovatelské funkce kódem.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 24. června 2022

24.06.2022 Přední čínská sociálních platforma WeChat aktualizovala svou politiku a zakázala účty, které poskytují přístup ke službám souvisejícím s kryptoměnami nebo NFT.
img

Invesco: Metaverzum aneb další proměny internetu

22.06.2022 Nic nezměnilo naše životy v posledních dvou desetiletích tolik jako internet. Nyní však samotný internet čeká jedna z jeho dosud největších proměn: metaverzum. Všeobecně se považuje za další přelom internetu a očekává se, že předznamená vznik jednotného a trvalého prostředí, které uživatelům poskytne přístup k zážitkům ve virtuální realitě (VR) a rozšířené realitě (AR). Jinými slovy, 2D internet, který známe dnes, se jednoho dne může vyvinout v pohlcující 3D online svět.
img

Bitcoin a ether klesají pod klíčové úrovně podpory

21.06.2022 Bitcoin i ether se propadly pod klíčové úrovně podpory, protože krypto trhy nadále pociťují značnou nepřízeň tváří v tvář rostoucí inflaci a úrokovým sazbám.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády

19.06.2022 - Bitcoin, jehož zkratka je BTC, je virtuální internetová měna. Jejím hlavním znakem je, že nemá žádnou centrální autoritu, která by řídila například množství peněz v oběhu. Bitcoin je navržen tak, aby nikdo, ani autor nebo jiní jednotlivci, skupiny či vlády, nemohl měnu ovlivňovat, ničit, padělat, zabavovat účty, kontrolovat peněžní toky nebo způsobovat inflaci.
img

Bitcoin padá na 20 000 USD📉

15.06.2022 Pohyb bitcoinu smerom nadol sa zrýchlil, keď „kráľ kryptomien“ klesol k dôležitej podpore, ktorá sa nachádza na úrovni 20 000 dolárov.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 14. června 2022

14.06.2022 TBD, dceřiná společnost firmy Block, oznámila plány na vybudování nové decentralizované sítě postavené na bitcoinu a podtrhla tím přesvědčení zakladatele Jacka Dorseyho, že největší blockchainová síť sehraje ve vývoji internetu významnou roli.
C:\fakepath\eurusd-14062022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 14.6.2022

14.06.2022 Americké akcie zahájily nový týden poklesem. Důvodem jsou rostoucí obavy, že očekávané agresivní zvyšování úrokových sazeb centrální bankou USA (Fed) uvrhne americkou ekonomiku do recese.
img

Akcie souvísející s kryptoměnami jsou pod tlakem

13.06.2022 Akcie, které souvisejí s kryptoměnami nebo blockchainovou technologií jsou pod tlakem. Jedná se o společnosti jako Riot Blockchain (RIOT.US), Microstrategy (MSTR.US) a Coinbase (COIN.US) poklesly o více než 10 %, když Bitcoin během divokého výprodeje ztratil 15 %. Náladu investorů ovlivňují taktéž zprávy souvísející s průmyslem. Lídr v kryptosvětě, Celsius, ohlásil v neděli zmrazení výběrů, výměn a převodů mezi účty. Celsius uvádí jako důvod pozastavení provozu extrémní podmínky na trhu, toto tvrzení však není dále specifikováno. Největší kryptoměnová burza Binance dnes pozastavila výběry Bitcoinu kvůli zaseknutým transakcím, o této skutečnosti informoval skrze Twitter generální ředitel Binance Changpeng Zhao. Binance obdržela taktéž žalobu od amerického investora, který si stěžuje na postup při uvádění Terra USD na trh. Dle jeho slov byla tato digitální měna prezentována jako bezpečné aktivum v době, než tento stablecoin zkolaboval. Sentiment je napříč sektoru medvědí, což může vést k dalším poklesům. Na druhou stranu, negativní nálada investorů tvoří příležitosti pro ty, kteří investují dlouhodobě.
img

Bitcoin klesá na nejnižší úroveň od konce roku 2020

13.06.2022 Zatímco v minulosti se kryptoměny nepohybovaly v souladu s tradičními aktivy, jako jsou akcie, v poslední době se jejich propojení stále více sbližuje. Nyní se objevil zatím nejjasnější signál, že se kryptoaktiva, jako jsou bitcoin a ether, pohybují v souladu s akciemi, protože obavy z inflace poslaly akcie a kryptoaktiva dolů.
img

Invesco: Investiční trendy u burzovně obchodovatelných fondů

13.06.2022 Burzovně obchodované fondy neboli ETF se začínají čím dál víc prosazovat i v evropském regionu. Celková globální hodnota ETF od všech emitentů se přitom od roku 2018 do loňska téměř zdvojnásobila. Začátek roku 2022 přitom naznačuje, že zájem o ETF bude pokračovat.
img

Kryptoměny padají. Bitcoin pod $25 000❗

13.06.2022 Kryptoměny o víkendu výrazně ztrácely a ve ztrátách pokračují také na začátku nového týdne. Bitcoin už klesl pod 25 000 USD. Ethereum prolomilo důležité supporty a kleslo pod 1 300 USD. Téměř všechny altcoiny mažou zisky z roku 2020 a pokračující v roce 2021, přičemž Polygon, Kusama, Polkadot a Chainlink ztrácejí ještě více. Bitcoin „Král kryptoměn“ je zpět na úrovních, kde bylo krypto naposledy během paniky způsobené pádem Luny.
img

Cardano pokračuje v expanzi díky tisícům projektům

09.06.2022 Na Cardano, jednu z největších a nejslibnějších blockchain sítí na krypto trhu, se vyvíjí přes 1000 projektů (přesně 1 003 projektů). O počtu projektů na Cardano informoval nedávný příspěvek na Twitteru společnosti Input Output HK, jedné z hlavních skupin pracujících na vývoji Cardano.
img

Datum sloučení ETH bylo stanoveno na 8.června

07.06.2022 Decentralizovaná blockchain výpočetní platforma s otevřeným zdrojovým kódem Ethereum informovala o zavedení řetězce Eth2 Beacon Chain, který by se v blízké budoucnosti měl spojit s veřejným testnetem Ropsten. Analytici čekají na událost známou jako „sloučení“ a pondělní spuštění přichází s nadějí, že ke sloučení opravdu dojde.
img

Ceny kryptoměn se pevně drží. Odchází „krypto zima“ ?

06.06.2022 Ceny kryptoaktiv se v minulém týdnu držely pevně, protože investoři hodnotili situaci v oblasti krypto trhu. Bitcoin se nyní již několik týdnů stabilně drží kolem úrovně 30 000 amerických dolarů, což vzbuzuje naději, že to nejhorší z „kryptoměnového ochlazení“ je již pro pokles cen zažehnáno.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Zákonodárci státu New York schválili návrh zákona o omezení těžby kryptoměn

05.06.2022 Zákonodárci amerického státu New York v pátek schválili přelomový návrh zákona, který má zamezit rozšiřování těžby kryptoměn za pomoci energie z fosilních paliv. Podle příznivců tohoto ekologického opatření je zákon první svého druhu. O tom, zda vejde v platnost, rozhodne demokratická guvernérka státu Kathy Hochulová.
img

Solana se po velkém výpadku drží v patách krypto top 10; DOGE, DOT

03.06.2022 Po dalším výpadku systému ve čtvrtek tržní kapitalizace společnosti Solana (SOL) nadále klesala, protože Dogecoin (DOGE) a Polkadot (DOT) jsou na nohou, aby se dostaly z top 10 kryptoměn podle tržní kapitalizace.
img

Práce Andyho Warhola se bude prodávat 961 fragmentů v NFT

02.06.2022 Andy Warhol je stále aktuální, jak se zdá. Do prodeje půjde 961 fragmentů originálního díla renomovaného umělce vytvořeného v roce 1967. Tentokrát však 961 lidí bude moci získat fragment NFT uměleckého díla.
img

Solana prudce klesla na dvouciferné číslo uprostřed dalšího zastavení sítě

02.06.2022 Solana byla včera krátce zastavena na více než čtyři hodiny, což vyvolalo masivní výprodej nativní kryptoměny SOL v síti.
img

Nejistota na krypto trhu

02.06.2022 Nedávné reakce na trhu s kryptoměnami naznačovaly na pravděpodobný odraz, podpořený optimistickými předpovědi od analytiků JP Morgan a zprávami o dalším fondu Andressen&Horotwitz, který hledá příležitosti při poklesu sektoru. Mezitím bitcoin znovu klesl pod 30 000 $, a to kvůli včerejšímu oslabení amerických indexů. Podaří se býkům udržet rally?
img

Fitzpatrick z fondu George Sorose upřednostňuje ethereum před bitcoiny

01.06.2022 V nedávném rozhovoru pro Bloomberg, Dawn Fitzpatrick, generální ředitel společnosti Soros Fund Management, předpověděl, že ethereum získá „větší trakci“ ve srovnání s bitcoiny.
img

Může se Cardano odrazit k zpět k vyšším úrovním?

01.06.2022 Síť Cardano prochází výrazným upgradem - hard forkem 'Vasil'. Co od toho můžeme očekávat a jak to ovlivní budoucnost projektu?
img

Top 30 Panama Bank je „Bitcoin friendly“ a vítá krypto služby

31.05.2022 Panamská banka Towerbank otevírá své brány zákazníkům s bitcoiny a kryptoměnami v sérii tweetů a memů.
img

Cardano se stává šestou největší kryptoměnou s 27% nárůstem

31.05.2022 Cardano dnes vzrostlo o 27 % z důvodu dlouho očekávaného upgradu hardforku Vasil, který bude spuštěn v červnu.
img

Společnost Invesco přináší své ETF i na český trh

31.05.2022 Mezinárodní investiční společnost Invesco v květnu registrovala v České republice nové ETF. I čeští investoři tak mají příležitost koupit si tyto ETF a investovat do několika oblastí. Odvětví ETF v současné době rychle roste, přesto celkové objemy prostředků v ETF představují zatím jen 10 procent aktiv všech evropských fondů.
img

Experti JPMorgan věří blockchainu

30.05.2022 Zatímco bitcoin se stabilizuje a investoři očekávají, že aktivum dosáhne dna, odborníci z JPMorgan podporují zájem publika prohlášením, že používání blockchainu ve finančním sektoru poroste s růstem krypto sektoru. Banka uvedla, že chce nejen zajistit, aby se tak stalo, ale také v budoucnu začít poskytovat související služby zaměřené na kryptoměny.
img

„The Merge“ má zelenou

30.05.2022 Bitcoin si v průběhu minulého týdne udržel stabilní hodnotu kolem 30 000 amerických dolarů, a to navzdory obnovené volatilitě této kryptoměny. Cena mince v průběhu týdne klesala a dostala se až na minimum přibližně 28 000 dolarů, ale na konci týdne se zvedla a dostala se zpět nad úroveň 30 000 dolarů.
img

💥BTC oslabuje uprostřed růstu na akciích

27.05.2022 Poslední seance týdne na Wall Street je ve znamení býků, kteří v tuto chvíli dominují na trhu. Velká část tak dobrého sentimentu pochází z údajů o spotřebitelských výdajích v USA, které v dubnu vzrostly. Na druhou stranu Michiganský index sentimentu klesl na nejnižší hodnoty od roku 2021.
C:\fakepath\krypto-27052022.jpg

Začína už konečne na trhoch altcoin sezóna?

27.05.2022 Posledné týždne boli pre kryptomeny najkrutejšie a celý tento pokles bol ešte vystupňovaný krachom Luny. Teraz tečie v uliciach krv a prevláda na trhoch značný strach. Nie je to práve ale ten buy signál na ktorý sme čakali?
img

Cardano dosáhlo dalšího milníku v oblasti interoperability, nový most Ethereum-Cardano je spuštěn

26.05.2022 Cardano narazilo na další milník v oblasti interoperability, protože tokenový most Iagon Ethereum-Cardano je spuštěn v betaverzi.
img

Vitalik Buterin představuje budoucnost Etherea a NFT: Soulbound Tokens

25.05.2022 Jelikož popularita Web3 a NFT průmyslu pomalu klesá, navrhl Vitalik Buterin svou vlastní vizi budoucnosti NFT, která může přinést druhý dech do průmyslu: vlastnost „Soulbound“ položky z online MMORPG World of Warcraft.
img

Je XTZ [Tezos] připraven využít silný růst během příštího vzestupu?

25.05.2022 Blockchain Tezos se v posledních několika měsících těší robustnímu růstu v oblasti adopce sítí a transakcí. Většina tohoto růstu je z NFT trhu a poukazuje na jeden z důvodů, proč se XTZ pravděpodobně dostane do seznamu nejlépe vydělávajících v příštím býčím běhu.
img

Davos 2022: Miliardář Ray Dalio nazývá blockchain skvělým; tvrdí, že drží Bitcoiny

25.05.2022 Tento týden dominovaly zprávy ze zasedání Světového ekonomického fóra (WEF – The World Economic Forum) ve švýcarském Davosu, které začalo 22. května a končí 26. května. Ray Dalio, zakladatel Bridgewater Associates, na akci hovořil o současném stavu ekonomiky, Federálním rezervním systému, hotovosti a kryptoměnách.
img

Ukrajinský vicepremiér žádá o více kryptoměn prostřednictvím Catchy Rap Collab

24.05.2022 Everstake je ukrajinská blockchain společnost. Říkají, že jsou největším poskytovatelem decentralizovaných podílů v blockchainovém průmyslu. Společnost má 625 000 uživatelů a zaměstnává 100+ lidí po celém světě.
img

Krypto trh svítí zeleně, Bitcoin se znovu vrací k 30 000 USD

23.05.2022 Po období medvědího trendu, který zachvátil celý trh s kryptoměnami, se věci konečně začínají ubírat pozitivnějším směrem a někteří příjemci kryptoměnových aktiv vynikají více než jiní.
img

Krypto analytik předpovídá Breakout pro Polygon (MATIC), Zilliqa (ZIL) a jeden Low-Cap Altcoin sílí

23.05.2022 Široce sledovaný kryptostratég a obchodník pokukuje po možných shromážděních pro trojici altcoinů včetně Polygonu (MATIC) a Zilliqy (ZIL).
img

Technická analýza páru ETH/USD na 23. května 2022

23.05.2022 Bitcoin je oslavován jako nejznámější případ využití blockchainu – úspěšným poskytováním neměnné a skutečně decentralizované účetní knihy dokazuje v průběhu posledních 13 let efektivitu této technologie. Studie fintech gigantu Deloitte k tomu přidala roky inovací zahrnující altcoiny, NFT, DeFi a další a nastínila nevyužitý potenciál ekosystému kryptoměn otevírat nové trhy pro sportovní průmysl.
img

Lidé chtějí dostat zaplaceno kryptoměnami za cvičení v Metaverzu

20.05.2022 Z nového průzkumu vyplynulo, že technologie blockchain mohou být lepší motivací kondice než tradiční měnové pobídky.
img

Krvavý měsíc: Záchranný plán Terra LUNA prosazoval průmysl 

18.05.2022 Necelý týden po zhroucení stablecoinu TerraUSD (UST) vázaného na americký dolar zveřejnil spoluzakladatel projektu plán, který, jak doufá, udělá čáru za mnohamiliardovým krachem tokenu a jeho rodné měny LUNA. Společnost Kwon Do-hyung – známější pod jménem Do Kwon – uvedla, že záchranný plán, který bude mít podobu hard fork, by mohl vdechnout ekosystému nový život a kompenzovat ty, kteří utrpěli uprostřed jeho téměř úplného kolapsu. „Fork“ však byla z Kwonova posledního oživovacího návrhu odstraněna poté, co komunita Terra tuto myšlenku v drtivém předběžném hlasování odmítla.
img

Vitalik Buterin připomíná Adamovi Backovi, že bitcoin byl navržen člověkem

18.05.2022 Spoluzakladatel společnosti Ethereum, Vitalik Buterin zase udeřil na generálního ředitele společnosti Blockstream, Adama Backa a připomněl jí, že bitcoin byl ve skutečnosti vytvořen člověkem.
img

Bitcoin dává uživatelům úplnou kontrolu nad jejich penězi

18.05.2022 Jsme v té části cyklu medvědího bitcoinu, kdy ti z hlavního proudu, kteří se vysmívali novému peněžnímu aktivu běžícímu v jeho vlastní distribuované síti jako ničemu jinému než ponzi pro degenerované spekulanty a narkomany, vycházejí ze dřeva, aby si nárokovali vítězství. Pokud jste věnovali pozornost titulkům, pravděpodobně jste slyšeli fráze jako:
img

Podařilo se pokles cen kryptoaktiv zastavit?

16.05.2022 Bitcoin v minulém týdnu zaznamenal velký výprodej, který začal nad 33 800 americkými dolary a ve čtvrtek se na platformě eToro dostal až na 26 350 dolarů. Během víkendu se však mince trochu zotavila a nyní se obchoduje mezi 29 000 a 30 000 dolary.
img

Dodávky Luny se před posledním zastavením Terra vyšplhaly na 6,5 bilionu mincí 

13.05.2022 Cirkulující zásoby Luny (LUNA) se vyhouply na více než 6,5 bilionu ve chvíli, kdy byl terra blockchain podruhé zastaven ve snaze zachránit hroutící se ekosystém.
img

Bitcoin poklesl pod $37 500 s výprodejem na akciových trzích

06.05.2022 Trh s kryptoměnami zažívá v posledních dnech velmi vysokou volatilitu. Výprodeje vyvolaly obavy z rizika recese a zvýšené inflace. Tyto faktory způsobily, že se akciové indexy znovu ponořily a stáhly s sebou trh s kryptoměnami. Je vidět, že korelace bitcoinu s technologickým indexem NASDAQ je stále silná.
img

Kalifornský guvernér podepisuje výkonný příkaz pro krypto, blockchain a Web3

06.05.2022 Gavin Newsom, guvernér Kalifornie podepsal exekutivní příkaz o krypto a blockchainu s cílem vytvořit komplexní a harmonizovaný rámec pro prosperitu technologie Web3.
img

Bezpečný přístav ve světě kryptoměn – tether, který kopíruje kurz dolaru

05.05.2022 V rámci dnešního článku se zaměříme na bezpečný přístav, který je ve světě kryptoměn velmi důležitý. To znamená, že se budeme zaobírat tzv. stablecoiny. Konkrétně se podíváme na tether. Stablecoiny jsou tokeny, které jsou též založeny na technologii blockchain. Stejně jako všechny jiné kryptoměny. Jejich využití je ovšem zcela jiné. Obecně vzato má každá kryptoměna za úkol řešit nějaký problém, inovovat atd. Což je právě předmětem spekulace a výkyvů cen.
img

Objem prodeje NFT zaznamenal růst 

04.05.2022 Prodej nezaměnitelných tokenů – NFT za posledních 7 dní zaznamenal menší nárůst, když byly zaznamenány tržby NFT v hodnotě 658,4 milionů dolarů, což znamená nárůst o 3,35 % za sedm dní. Z 15 blockchainů zaznamenaly prodeje NFT založené na Polygonu největší nárůst objemu, který tento týden vzrostl o 106,68 %. Za poslední týden také zaznamenala největší objem prodeje sbírka NFT s názvem Moonbirds, který dosáhl 231,9 milionu dolarů.
img

LUNA, kryptomince s největší tržní kapitalizací

04.05.2022 LUNA token Terry má devátou největší tržní kapitalizaci 30 miliard dolarů. Popularita této kryptoměny a růst pochází hlavně z asijsko-pacifické oblasti světa.
img

eToro: Tento týden je to pro kryptoaktiva buď, anebo

03.05.2022 Jak bitcoin, tak ether minulý týden bojovaly se strachem investorů a obě měny skončily v mezitýdenním srovnání výrazně níže. Zdá se, že tento týden představuje pro kryptoaktiva něco jako scénář „buď, anebo“, protože investoři po celém světě se zhluboka nadechují před posledním oznámením měnové politiky amerického Federálního rezervního systému.
img

David Beckham a Ronaldinho se ponořili do krypto světa

02.05.2022 Legendární sportovci David Beckham a Ronaldinho zahajují vlastní značky úplně novým způsobem v metaverzu. Vzhledem k tomu, že tyto dvě nechvalně známé osobnosti dělají velké pokroky ve světě kryptoměn a digitálních předmětů, fanoušci si možná budou moci vychutnat fotbalovou horečku jako ještě nikdy dříve, jelikož Ronaldinhova kryptoměna bude brzy uvedena na trh a připravuje se také úplně nová série NFT s Davidem Beckhamem. Prostřednictvím metaverze chtějí tyto sportovní legendy umožnit vznik světové komunity fanoušků.
img

Těžaři mají stále velký zájem o Bitcoiny

02.05.2022 Ačkoliv je Bitcoin od svých historických cenových vrcholů vzdálen zhruba 30 tisíc dolarů, snaha těžit nové Bitcoiny a naprostá obtížnost těžby Bitcoinu jsou na historických maximech.
img

Přichází další krypto zima?

27.04.2022 Kryptoměnám se stejně jako indexům podařilo smazat část ztrát ze slabšího konce minulého týdne. Bitcoin o víkendu poprvé za měsíc klesl pod 40 000 USD a testoval úroveň 38 500 USD. Nyní „král kryptoměn“ vymazal některé ztráty a pokusil se o návrat nad 40 000 dolarů, čímž opět vytáhl valuace altcoinů nahoru. Zároveň však narůstají obavy z prohlubování poklesů, které jsou podporovány mimo jiné dříve osvědčenými 4letými býčími fázemi trhu a makroekonomickým prostředím:
img

Kryptozisky raketově rostou – zisk investorů 5x vzrostl v roce 2021 na 163 miliard dolarů 

26.04.2022 Datová analytická firma Blockchain Chainalysis zjistila, že celkové přírůstky kryptoměn celosvětově za rok 2021 činily 163 miliard dolarů, což je 400% nárůst z předchozího roku.
img

Během jara se mění sentiment, prospěch na tom má Cardano

26.04.2022 Co by si investoři měli vzít z růstu Cardana v nedávné době, kdy se krypto trh zotavuje? Stejně jako akciový trh, i kryptotrhy jsou poháněny sentimentem. Pozitivita v obou případech značí příliv kapitálu. Kryptoinvestoři se ale zřejmě budou muset více spoléhat na sentiment. To znamená, že musí najít důkaz o tom, že sentiment míří pozitivním či negativním směrem, a následně reagovat.
img

Wall Street má v plánu globální přijímání kryptoměn 

22.04.2022 Nejnovější zprávy ze světa Wall Street ukazují, že jejich plné přijetí do finančního systému se neúprosně blíží. Mnoho států už měnu přijalo, vlády připravují legislativní regulace a vedoucí představitelé Wall Street se k budoucnosti digitálních aktiv vyjadřují jako poslední. I ti, kteří jsou méně optimističtí teď začali tvrdit, že kryptoměny tu budou navždy. Co si o budoucnosti kryptoměn myslí největší finanční domy BlackRock, JPMorgen Chase a Goldman Sachs?
img

Generální ředitel společnosti Celsius prohlásil, že Bitcoin a Ethereum letos dosáhnout nových maxim

22.04.2022 Euro a britská libra se zhroutily vůči americkému dolaru poté, co předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell plně podpořil zvýšení úrokových sazeb o půl bodu a přiklonil se k dalšímu agresivnímu zpřísňování měnové politiky s cílem omezit inflaci.
img

Na červen Monero chystá hard fork

21.04.2022 Podle poslední aktualizace blockchainu Monero, Github úložiště se mince na ochranu připravuje na další hard fork v bloku 2 688 888, která je naplánována na červenec 2022.
img

Zvýšení sazeb Fedu nebude mít na zlato a bitcoin vliv

14.04.2022 Letošní zvýšení sazeb Fedu bude mít na zlato a bitcoin jen minimální dopad. Očekává se, že Federální rezervní systém zvýší letos úrokové sazby pětkrát až sedmkrát. Minulý měsíc je už zvýšil o 25 bazických bodů.
img

Firmy, které chtějí ukázat, že BTC je možné těžit

11.04.2022 Společnosti v čele se třemi významnými osobnostmi světa Bitcoinu – Blockstream Adama Backa, Block Jacka Dorseyho a Tesla Elona Muska spojují své síly k těžení BTC zeleným způsobem.
img

Cardano (ADA) v síti přidalo přes 500 000 peněženek

06.04.2022 Počet peněženek vytvořených v rámci blockchainu Cardano (ADA) letos zatím vzrostl o více než 500 000 a začátkem února překročil hranici tří milionů. Nárůst počtu peněženek se časově shoduje s rostoucím přijetím decentralizovaného finančního (DeFi) prostoru společnosti Cardano.
img

Proč se na růst kryptoměny Cardano vyplatí počkat?

04.04.2022 Růst Cardana od jeho spuštění v roce 2015 provází nejistota. Ether (ETH-USD), blockchainový token Etherea, se tehdy v té době obchodoval za méně než 1 dolar za minci a v současné době má jednotkovou hodnotu 3 294 dolarů. ADA, token blockchainu Cardano (ADA-USD), má v současné době hodnotu pouhých 1,15 dolaru za jednotku po všech těch letech.
img

Technická analýza BTC/USD na 4. 4. 2022

04.04.2022 Poté, co těžaři bitcoinů v pátek vytěžili 19 mil. BTC, obtížnost těžby sítě BTC dosáhla historického maxima 28 587 bil. Obtížnost bitcoinové sítě souvisí s výpočetním výkonem potřebným k těžbě BTC bloků, což podle údajů Blockchain.com v současnosti vyžaduje odhadovanou hash rate 201,84 exahash za sekundu (EH/s).
img

Nárůst transakcí Cardana, investoři si kryptoměnu oblíbili

31.03.2022 Poptávka institucionálních investorů po Cardanu (ADA) roste. Indikuje to vysoký objem transakcí s částkami přesahujícími 100 000 dolarů. Když se podíváme na včerejšek, ADA měla objemy 69,09 miliard dolarů, z toho 99% byly velké transakce. V posledních sedmi dnech objem transakcí zaznamenal přes 100 000 dolarů, objem 383,12 miliard. Cardano však zůstává vysoce decentralizovaný, ale pouhých 10% dodávek je v oběhu v rukou takzvaných „velryb“.„
img

Robert Kiyosaki doporučuje nákup BTC, ETH a SOL

30.03.2022 Podnikatel a autor knihy „Bohatý táta, chudý táta,“ Robert Kiyosaki varuje před kolapsem amerického dolaru a investorům doporučuje nakoupit kryptoměny.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 30. března 2022

30.03.2022 Některé z nejznámějších organizací sektoru zlata spojily své síly a spustily nový "program integrity", který využívá blockchainovou technologii k řízení dodavatelského řetězce – tento krok má účastníkům trhu pomáhat s ověřením pravosti jejich zlata.
img

Bude Terra (LUNA) následovat vývoj ATOMu?

28.03.2022 Terra je velmi zajímavý platformový blockchain se stejnojmennou kryptoměnou (LUNA). Hovoříme o další konkurenci Etherea (ETH), kdy její blockchain umožňuje užití inteligentních smluv, decentralizovaných aplikací i nativních tokenů.
img

Fed nemění přístup ke kryptoměnám

23.03.2022 Počátkem tohoto měsíce se Powell obrátil na ministerstvo financí, aby prozkoumalo, jak by trh s kryptoměnami mohl ovlivnit národní bezpečnost a finanční stabilitu USA. Někteří senátoři nedávno naznačili, že digitální měny mohou využít ruští oligarchové k obcházení sankcí.
img

Fond Grayscale vstupuje na krypto trh „inteligentných zmlúv“.

23.03.2022 Spoločnosť Grayscale včera oznámila, že prostredníctvom svojho novovytvoreného GSCPxE poskytuje expozíciu priemyslu inteligentných zmlúv. Fond tak poskytne expozíciu Cardano, Polkadot, Stellar, Polygon, Algorand, Solana a Polygon.
img

Krypto uprchlíci našli útočiště v Portugalsku

22.03.2022 Stejně jako další západoevropské země, které se staly útočištěm Ukrajinců prchajících před ruskou invazí, i Portugalsko přijímá příliv uprchlíků. Krypto pracovníci z Ukrajiny, která se etablovala jako průmyslové centrum, však mohou v Portugalsku začít znovu jednodušeji než v jiných evropských zemích.
img

Bitcoin zaostává za ostatními kryptoaktivy i navzdory oživení cen

21.03.2022 Bitcoin v uplynulém týdnu zaostával za ostatními kryptoměnami, přestože jeho cena pokračuje v mírném růstu. Největší světové kryptoaktivum začalo týden pod hranicí 37 400 amerických dolarů a během sedmi dnů se na platformě eToro vyšplhalo až na 41 847 dolarů.
img

V síti Cardano vzrostla TVL v prvních třech měsících tohoto roku o 25 000 %

21.03.2022 Síť Cardano, která byla představena v roce 2017 je jedním z největších blockchainy světa a její popularita v průběhu let neustále roste. Růst lze vidět na objemu transakcí, které byly uskutečněny už za tento rok a také na celkové uzamčené hodnotě (TVL) na síti, která zaznamenala raketový vzrůst.
img

Zakladatel Terra plánuje získat 10 miliard Bitcoinů za rezervy

18.03.2022 Zakladatel Terraform Labs a konkurent Etherea Terra, Do Kwon, nastínil své plány na nahromadění BTC v hodnotě až 10 miliard dolarů, které by byly přidány k rezervám stablecoinů projektu.
img

Banka HSBC vstoupila do světa Metaverse

17.03.2022 HSBC je aktuálně poslední finanční institucí, která debutovala v Metaverse a její vstup přímo souvisí s kryptoměnami. Společnost oznámila akvizici virtuální nemovitosti v rámci svého projektu Sandbox. Virtuální země má být využívána v rámci rostoucího odvětví e-sportů a platforem „play-to-earn“.
img

Kryptoměnové doly v Texasu představují riziko nových nákladů

16.03.2022 Navzdory všeobecnému přesvědčení představuje zvýšené zatížení elektrické sítě, které vyžadují kryptoměnové doly, náklady na modernizaci celé sítě. Později se tyto náklady rozloží mezi všechny domácnosti v zemi. To znamená další náklady pro obyvatele, kteří se již letos potýkali s nebývalým nárůstem cen energií.
img

Analytická firma vysvětluje, co je hnacím motorem explozivního cenového růstu Terra ($LUNA)

15.03.2022 Lucas Outumuro, vedoucí výzkumu v analytické firmě Blockchain IntoTheBlock (ITB), se podrobněji podíval na LUNA, která je nativním podílovým a řídícím tokenem protokolu Terra, zejména na hlavní katalyzátory, které ženou jeho cenu výš – a to i během medvědího trhu.
img

Decentralizované finance jako nový akcelerátor globalizace

13.03.2022 Decentralizované finance (DeFi) poskytují nástroje finanční svobody ve světě s pevnými hranicemi. Širší přístup na finanční trhy prostřednictvím DeFi dnes znamená začátek otevřeného světa. DeFi je vysoce pozitivní z hlediska akumulace bohatství a levnějšího financování, což dává nový význam konceptu „finance pro každého“. Odstraněním zprostředkovatelů pomocí technologie blockchain DeFi rozšiřuje rozsah finančních transakcí a výrazně snižuje jejich náklady.
img

Krypto býk se stává prezidentem. Co to znamená pro Jižní Koreu?

11.03.2022 Jižní Korea, kde více než 10% obyvatel drží nějaké kryptoměny, si zvolila svého prvního prezidenta vstřícného ke kryptografii, a to Yoon Suk-yeola, který slíbil institucionalizaci a rozvoj místního průmyslu.
img

Zbrzdí regulace rozvoj kryptoměn?

08.03.2022 Kryptoměnový trh pokračuje ve svém sestupném trendu od začátku roku 2022 a každý dosavadní pokus o odraz se nakonec setkal s výprodejem. Mezitím však bitcoin sklouzl "jen" o necelých 50 % ze svých maxim. Mnoho technologických společností přitom během této doby zaznamenalo poklesy až o 80 %. Cenová volatilita „krále kryptoměn“ proto zůstává stále omezená. Někteří investoři mohou předpokládat, že důvodem konsolidace ceny bitcoinu je skutečnost, že existuje mnoho „velkých hráčů“, ochotných nakupovat v zóně pod 40 000 USD, což zastavuje hlubší poklesy. To by potvrdila nedávno zaznamenaný vysoký nárůst transakcí přesahujících 1 milion USD. Zároveň se však kryptotrh obává restriktivního postoje regulátorů.
img

Krypto analytik předpovídá, že Terra (LUNA) vzroste na nová historická maxima

07.03.2022 Populární krypto stratég říká, že co se týče konkurenta Etherea, Terra (LUNA), zůstává optimistický, a to i přes pokračující korekci na krypto trzích.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 7. března 2022

07.03.2022 Korejský výbor pro digitální aktiva, složený z předních jihokorejských odborníků na blockchain, vyzval k vytvoření vládního výboru, který by pomáhal a rozvíjel společnosti zabývající se digitálními aktivy v zemi.
img

Co je Solana a jak funguje? 

07.03.2022 Solana je vysoce funkční open source projekt, který implementuje nový, bezdovolený a vysokorychlostní blockchain layer-1. V roce 2017 ho vytvořil Anatolij Jakovenko, bývalý výkonný ředitel Qualcommu, Solana si klade za cíl zmenšit propustnost nad rámec toho, čeho obvykle dosahují populární blockchainy, a přitom udržet nízké náklady.
img

Cardano dosáhlo dalšího milníku

01.03.2022 Cena Cardana (ADA) vzrostla téměř o 15 % od poklesu vyvolaného vypuknutím války na Ukrajině. Podle konsensu komunity na portálu CoinMarketCap dosáhne Cardano do konce března úrovně 1,49 $. Tento konsenzus naznačuje šanci na návrat pozitivního sentimentu vůči této kryptoměně. Investoři v průzkumu odhadují potenciál růstu tokenu ADA kolem 50 %. V minulosti se podobné průzkumy často ukázaly jako překvapivě správné, i když pouze odrážejí očekávání různých účastníků trhu ohledně budoucího pohybu cen.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 1. března 2022

01.03.2022 Generální ředitel Jamie Iannone eBay v nedávném rozhovoru řekl, že jeho společnost možná brzy integruje krypto platby.
img

Držitelé ADA mohou očekávat, že poptávka se projeví díky…

27.02.2022 Držitelé Cardana (ADA) se stále hromadí jako nativní. Ve stávající struktuře trhu investoři využili cenového propadu. Od prosince 2019 cena ADA explodovala na historické maximum 3 dolary před vstupem do sestupného trendu, ovlivněného širším trhem kryptoměn.
img

NYSE je na cestě k integraci blockchainu do svých technologií

25.02.2022 Blockchain a kryptoměny se stále více integrují do společnosti a již se dostaly ke klíčovým finančním hráčům z Wall Street. Podle těchto údajů získala podíl ve společnosti tZERO společnost Intercontinental Exchange Inc, mateřská společnost NYSE. Uvádí se, že novým výkonným ředitelem společnosti tZERO se příští měsíc stane ředitel pro strategii ICE David Goon.
img

Bitcoin klesá po zahájení invaze Ruska na Ukrajinu

24.02.2022 Kryptoměny jako vysoce riziková aktiva po znepokojivých zprávách z Ukrajiny výrazně klesají. Většina investorů neočekávala naplnění nejhoršího scénáře, který urychlil výprodej „rizikových aktiv“.
img

Jak investovat do metaverse? 5 tipů na nejlepší metaverse akcie

24.02.2022 Technologický pokrok je nezastavitelný. Virtuální svět, ve kterém by se lidé mohli potkávat, se stále více stává realitou. Toho si všímá i mnoho společností, které v takovém globálním propojení vidí velké příležitosti. Investoři se také stále více začínají zajímat o metaverse akcie.
img

Aktuální informace z kryptoměnového trhu na 23. února 2022

23.02.2022 Bitcoin za posledních šest dní klesl o 7 000 USD. Máme tedy všechny důvody předpokládat, že je formace vzestupné vlny d dokončena. Pokud je tento předpoklad správný, pak nyní nástroj přešel k formování nové klesající vlny, kterou je vlna e.
img

Solana: Může sociální euforie sama udělat trik pro SOL?

22.02.2022 I když trh viděl zelený signál, Bitcoin a mnoho dalších altcoinů nezaznamenaly na rozdíl od Solany raketový vzestup. Vlastně, v jednu chvíli, SOL oproti minimům z 20. února vzrostl o 12,37 %.
img

Cardano denní objem transakcí stoupá, ale ceny ADA poklesly

22.02.2022 Blockchain Charlese Hoskinsona se opět stal jednou z nejaktivnějších sítí podle objemu transakcí, když se blíží síti Bitcoinu, ale nic z toho ceně ADA nepomohlo.
img

LUNA možná trpí, ale tady je to, co od ní získává podporu 

21.02.2022 Terra blockchain nedávno napustil UST v hodnotě 450 milionů dolarů do rezervy výtěžku kotvy prostřednictvím Luna Foundation Guard. Tím byly rezervy prodlouženy na dalších 12 měsíců.
img

Intel chce vyřešit „klimatické problémy“ Bitcoinu s jeho chystaným „blockchain čipem“

20.02.2022 Včera (16. února), Generální ředitel Intel Corporation, Patrick Gelsinger vysvětlil, jak by nadcházející těžba kryptočipu jeho společnosti mohla pomoci vyřešit „klimatickou otázku“ Bitcoinu.
img

Decentraland (MANA) Až 10% jako JP Morgan vstupuje do Metaverza

17.02.2022 Bankovní gigant JP Morgan hodně sází na Metaverze. Největší banka v USA otevřela virtuální salónek v Decentralandu a poslala svůj rodný žeton o 10% nahoru.
img

3 důvody, proč milovat kryptoměnu Cardano 

15.02.2022 Cardano (CRYPTO:ADA) se vyšplhal mezi kryptoměny v minulém roce. Tento mladý hráč je nyní sedmou největší kryptoměnou podle tržní hodnoty. Investoři a uživatelé se hrnou do tohoto blockchainu. Peněženky pro nativní měnu Cardano – Ada – podle Cardano Blockchain Insights nedávno dosáhly rekordního počtu více než tří milionů. A Cardano loni téměř zdvojnásobil počet developerů, jak ukazuje výzkumná zpráva Electric Capital.
img

Předeženou Ethereum jeho úhlavní rivalové? 

14.02.2022 Noví investoři do krypto aktiv si rozhodně museli všimnout, že celý trh za posledních pár měsíců ztratil poměrně velkou část ze své hodnoty. Což s sebou samozřejmě nese i zhoršenýsentiment, který je nyní bez debat dosti medvědí. A není divu, když celý trh s krypto aktivy ztratil od počátku listopadu po tržní minimum z ledna zhruba 50 % ze své hodnoty. Čili z nějakých 3 bilionů USD jsme klesly až na 1,5 bilionu USD tržní kapitalizace.
img

Top Crypto Trader tvrdí, že Ethereum (ETH) je příležitost, předpovídá výbušný tah pro tento Altcoin

12.02.2022 Populární analytik kryptoměn šikanuje Ethereum (ETH) a vybírá jeden altcoin, který by mohl předčit ostatní kryptoaktiva s velkou kapitalizací.
img

Intel chce udělat revoluci v těžbě kryptoměn

11.02.2022 Dle společnosti Intel (INTC.US) vstupuje svět do období Metaverse a technologie webu 3.0. Společnost zároveň považuje blockchainovou technologii za potenciální milník v evoluci společnosti v kontextu digitalizace našich životů.
img

Terra zajišťuje sportovní dohodu s Washington Nationals MLB

10.02.2022 V něčem, co může být pravděpodobně označeno jako první DAO hlasování o dohodě o sportovním sponzorství v historii, Terra oficiálně oznámila svou novou smlouvu o sportovním sponzorství s Washington Nationals.
img

Decentraland (MANA), Tezos (XTZ) a další altcoiny jsou v čele Crypto Rally

09.02.2022 Společnost Santiment uvedla, že Decentraland (MANA), Tezos (XTZ) a pár dalších digitálních aktiv se udržují v čele crypto rally, protože se kryptotrh těší velkému obratu.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Bitcoin | Čínský jüan | Intervence | Investiční zlato | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Australský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Market Profile | Pullback | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Fibonacci | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Programování | Divergence | Pin Bar | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Hyperinflace | Import | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | USD/TRY | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Ekonomické události | Robert Kiyosaki | Měnový trh | Objemy obchodů | CFDs | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | AOS | ATM | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | ADX | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Beta | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Call opce | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Close | Konsolidace | Custody | DAX | Derivát | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Downtrend | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FINMA | FOMC | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trhy | Finančník | Floor | Hedge fondy | Futures | Fúze | G7 | Gap | Grafy | HFT | Hedge | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Kurzy měn | LES | Likvidita | Long | Loonie | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Neckline | Národní dluh | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s deriváty | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | PAMM | Pevný kurz | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Reserve Bank of Australia | Resistance | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short selling | Smart money | Směnný kurz | Split | Spread | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Technical analysis | Tick | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trigger | Tržní kapitalizace | Tržní riziko | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Yield | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Ekonomie | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Bitcoinová burza | BitStock | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Mezibankovní trh | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Recesia | IEA | Euronext | Credit Suisse | Burzovní makléř | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Financnik.cz | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Aktuální kurzy | xPuls | Regulace | Obchodní transakce | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Markets.com | Makro | USDX | Index CPI | Eurostat | Roklen | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Devizové intervence | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Bitcash | Kybernetická měna | Internetová měna | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | Aktivum | Delta | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Volatilní | Burzovní obchody | Ed Seykota | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Deutsche Bank | Akcie Facebook | Akcie Microsoft | Akcie obchodování | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie Shell | Akcie Tesla | Aktuální cena bitcoinu | Aktuální kurzy měn | Americká burza | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Banka | Bankovní rada ČNB | Směnárna | BH Securities | Bitcoin burza | Bitcoin peněženka | Bohatý táta, chudý táta | Brent | Britské libry | Brokers | Brokeři | Burzovní zpravodajství | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | CFD obchodování | Čínská ekonomika | Co je bitcoin | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Degiro | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Kurzy.cz | Ekonomická krize | Ekonomický růst | Elektronické obchodování | Elektřina | Engulfing | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Eura | Euro měna | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex trade | Forexu | Frank | FX Street | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GFT | Graf | Hodnota akcií | Hodnota eura | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | Investování na kapitálových trzích | Investovat do zlata | IQ Option | Irsko | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak koupit bitcoin | EBay | Jak rychle zbohatnout | Jak si vydělat | Jak těžit Bitcoin | Jak vydělat | Jedno euro | Jaroslav Brychta | JP Morgan | Kapitálové trhy | Kiyosaki | Komodita | Komoditní | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Krach na burze | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz čínské měny | Kurz dolarů | Kurz eura k dolaru | Kurzy | Kurzy eura | Libra | Lira | LYNX Broker | Maďarsko | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měna libra | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Mezinárodní investiční společnost | Míra inflace | Money Flow Index | Moving Average | Nákup akcií | Nejlepší investice | Nejnovější zprávy ze světa | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování s komoditami | Obchodování s nemovitostmi | Obchodování s opcemi | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | OTC trh | Patria Finance | Patria finance a.s. | PayPal | Pepperstone | Pivot | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Recenze | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Směnárny | Směnné kurzy | Société Générale | SP500 | Spekulace na pokles | Spořící účty | Státní dluh | Státní dluhopisy | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | SWIFT | Švýcarské banky | Těžba bitcoinů | TopForex | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Turecká měna | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Virtuální měna bitcoin | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | xPuls.cz | X-Trade | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zůstatek na účtu | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Opční prémium | CNBC | ZEW | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Andrej Babiš | Báze | Bill Gates | Buy | Due diligence | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Federal Funds Rate | Hold | Index relativní síly | Indie | IRS | Janet Yellen | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | P/S | Prospekt | REIT | ROCE | Sell | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | WGC | Investiční instrument | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Outperform | Tržby | Clearing | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | eBook | Casino | Commission | Komise | Transakční poplatek | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Trader Workstation | Volby | Rozhovor | Know-how | Genesis | Futures trading | Blog | Retail | Vzdělání | Frustrace | Velcí hráči | 1 milion | Auto forex | Auto forex trading | Burze | Podvědomí | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Currencies | Currency | Dividendové akcie | Global forex | Investment | Traders | Petr PODHAJSKÝ | Zlatý standard | Hedžové fondy | The National Investor | Rhodium | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Bank of New York Mellon | Royal Bank of Scotland | DPA | Bank of America Merrill Lynch | The New York Times | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | ABN Amro | CME Group | Burzovní společnosti | Nordea | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | NATO | BNY Mellon | PwC | RBC Capital | Barrick Gold | BBC | Technické indikátory | The Guardian | Zvyšování sazeb | Riksbank | Thomson Reuters | Technický výhled | Black swan | HUF/EUR | Brazílie | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Světová rada pro zlato (WGC) | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Pád burzy | Ministr financí | Stock Exchange | Londýnská akciová burza (LSE) | Renminbi | Velcí investoři | Finanční centrum | Lobbistické skupiny | Velcí obchodníci | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Finanční stabilita | Rada ČNB | Sentiment trhu | Linie odporu | Podnikatelé | Pro tradery | Index německých akcií DAX | KBC | BlackRock | Přehled | Vytrvalost | Klid | Zdravý rozum | Kč/EUR | Kč/USD | Ekonomické fórum | Volby v USA | Rosněfť | Vrtulníkové peníze | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Americké trhy | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Swapy | City | Fidelity International | Obchodované instrumenty | Forbes | Americké firmy | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Mezinárodní instituce | Standard & Poor's | Economic | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | IHS | Xetra | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Soros Fund Management | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Algoritmus | Styl obchodování | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Černé pondělí | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Fibo | Propad | Denominace | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Režim devizových intervencí | Obchodování na pitu | Specifika kontraktu | TradingView | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Guvernér | Agentura Fitch | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Historická maxima | Historická minima | Nejistota | Erste | Saúdská Arábie | Bankovní gigant | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Tradiční měny | Euro k americkému dolaru | CySEC | Zajištění | Finanční poradce | Steve Nison | Úvěrová krize | Baidu | Digitální měny | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Peercoin | Digitální měna | Elektronické peníze | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Zahraniční firmy | Odhodlání | Kryptoměna | Skrill | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Hlavní index německých akcií DAX | Britská vláda | BDO | Propad akcií | Mzdy | Úspěšné obchodování | Predikce | Summit G7 | Světová obchodní organizace (WTO) | General Electric | Bankovní krize | Průzkum | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Inflace v Německu | Velké zisky | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | EasyCoin | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Rizikovější investice | Americká vláda | Ekonomické údaje | Libra k americkému dolaru | Měnové krize | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Softbank | Institucionální investoři | Měnové stimuly | Příjmy | Návratnost investice | Finanční domy | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Monopoly | Bankovní společnost | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Členské země EU | Hospodářská rizika | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Commodity Futures Trading Commission | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Mercedes | Audi | Bitfinex | Globtrex | JPMorgan Chase & Co. | IHS Markit | Morningstar | Bridgewater | Venture Capital | ex | Akcie firem | Purple Trading | MUFG | Spekulativní investoři | LCH Clearnet | WBTCB | Nejvyšší zhodnocení | Bitstamp | Think Markets | Tržní kapitalizace společnosti | Fúze a akvizice | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Alokace aktiv | Bitcoinový ETF | Cryptocompare | Forex účet | CoinDesk | Cena palladia | ShowFx World | Polychain Capital | Vydělávat peníze | Goldenburg Group | Invest.com | BHS | Globtrex.com | René Remšík | Quant | Stox | Bancor | Platforma Stox | Předvídání chování trhu | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Jesse Livermore | Benjamin Graham | Paul Tudor Jones | Bruce Kovner | LBMA | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Peter Lynch | Arbolet | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Dash Core | Virtuální mince | André Kostolany | Akcie Tesly | Investiční firmy | Utility Settlement Coin | USC | NEX | Canadian Imperial Bank of Commerce | Clearmatics Technologies | Velký třesk | Jack Schwager | Trhy s kryptoměnami | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Bitcoin Gold | Obchody s kryptoměnami | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | Bitcoin mining | Alternativní měny | Vývoj BTC/USD | Cena Litecoinu | Cena Etherea | Crypto Kingdom | Digitální zlato | Obchodování s termínovými kontrakty | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Hodnota všech kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | Bitcoin futures | Futures Bitcoin | CFD Bitcoin | LYNX Trading | Altcoin | Bitcoin (BTCUSD) | BTCUSD | ETHUSD | Investiční nástroj | Burzovní trhy | Kraken | Monero | Zcash | IOTA | Ethereum Classic | Obchodování s bitcoinovými futures | Bitcoinové futures | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | ZEC | NEO | Kontrakty na bitcoin | GDAX | Investice do bitcoinu | Capitalinked | Radim Dohnal | Ray Dalio | Nová třída aktiv | Světová kybernetická měna | Blockchain Capital | Obchodování s digitálními měnami | Invesco | Exmo Bitcoin | Burza Exmo | Exmo | Mineři | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Růst hodnoty bitcoinu | XBT | XRPUSD | Ripple (XRPUSD) | Blockchain fork | Hard fork | Soft fork | LTCUSD | Inteligentní investor | Dominik Stroukal | Coinmate | Kodak | Binance | Kryptoměna ethereum | Vývoj ceny etherea | Flippening | Enterprise Ethereum Alliance | Steven Nerayoff | Cena kryptoměny ethereum | Ethereum blockchain | Charles Hoskinson | Boom kryptoměn | Davis Stockman | Bithumb | Růst bitcoinu | Hardwarové peněženky | NEST | Lightning Network | SegWit | Start-up Robinhood | Robinhood | Obchody s kryptoměnami bez poplatku | BTG | Bitcoin Cash (BCH) | Litecoin (LTC) | Stellar (XLM) | Neo (NEO) | Dash (DASH) | Ethereum Classic (ETC) | Qtum (QTUM) | OmiseGo (OMG) | Zcash (ZEC) | Bitcoin Gold (BTG) | Stellar | Qtum | OmiseGo | Open Trading Network | Air Berlin | Krádež kryptoměn | Kryptoměnová horečka | Těžba kryptoměny | Těžba kryptoměn | Bitcoinová horečka | Služby spojené s kryptoměnami | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Coinmap.org | Crypto | RoboMarkets | RoboForex | Tether | Výprodej na kryptu | Příznivci kryptoměn | Zloadr | Tržní kapitalizace kryptoměn | Reklamy na kryptoměny | Nebezpečné investice | Tržní hodnota kryptoměn | Obrovský růst cen | Pokles bitcoinu | Chytré kontrakty | Krypto burzy | Krypto burza | Nákupy kryptoměn | BTC China | Jacob Pouncey | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Zakladatel etherea | Lithium | Burzy kryptoměn | Petro gold | Jak fungují akcie | Craig Wright | Tvůrce bitcoinu | Andreas Antonopoulos | BTC/EUR | Digitální peněženky | Cena Ripplu | FundStrat | Blockchain Intelligence Group | Altcoiny | TRON | Konference ShowFx | ShowFx | Kobalt | Petr Pleva | Drobní investoři | Inverzní výnosová křivka | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | ShowFx v Praze | Cena bitcoinu | Tradingové firmy | ShowFx World v Praze | Airbnb | Blockchain Week | Zařízení pro těžbu bitcoinů | Cena Monera | Začít investovat | ICO (initial coin offering) | Ekonomické výsledky | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | Očekávání investorů | Jamie Dimon | CoinBank | Krypto | EOS | Bitcoiny | Virtuální měny | Burza kryptoměn | Lockheed Martin | Gpay Limited | Cryptopoint | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Německá centrální banka | Spartan Capital Securities | Forexové páry | Kryptoburza | Krypto zpravodajství | Situace kryptoměn | Hackerské útoky | Obchodní válka | Finex | Vývoj na finančních trzích | Capitalinked.com | Obchodní napětí | Profesionální investoři | Vysoké standardy | Podniky | Asijské akciové trhy | Financial Conduct Authority (FCA) | Čínské měny | Long signál | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Blockchainový dluhopis | Bond-i | Pokles ceny | Nákup zlata | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu | Graf indexu | Royal Dutch Shell | Ether | TradeCentrum | IPO kalendář | Czech Fund | Bitmain | USMCA | CipherTrace | I-Trader | Použití finanční páky | Jak obchodovat kryptoměny | Burzovní operátor | Finanční skupina | Platon Finance | Crypto trader | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Global Forex | Signál na akcie | Marihuanové akcie | LAToken | PLTC | Daniel Tanner | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | Goldenburg Group Ltd | Intercontinental Exchange | Předpovědi Saxo Bank | Next Generation | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Konzultační společnosti | Nejznámější kryptoměna | LYNX WhatsApp | Zvýšení mezd | Daňové reformy | Růst zisků | EK | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Obchodované fondy | Lamassu | Bankomaty | Alternativa oficiálních měn | Ceny kryptoměn | Systém bitcoinu | Software pro těžbu | Hodnota indexu | Kryptoměna Bitcoin | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Dění na akciových trzích | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Nová burza | Transakční poplatky | Majetek | The Wall Street Journal | Blockchain & Bitcoin Conference | Budoucnost Bitcoinu | Smile-Expo | Currency.com | Klasické peníze | Bitcoin ETF | WEF | Obchodovat s akciemi | PDVSA | Nová kryptoměna | Vysoké zisky | Crypto Exchange | Makroekonomické strategie | Nakoupit akcie | Pozornost trhu | Platformy pro obchodování | Mt. Gox | Hodnotové investování | Silný trh | Zvýšení sazeb | Kryptosměnárna | OKEx | Kryptosměnárna OKEx | Obchodování britské libry | Společnost OKEx | Burza digitálních aktiv | Světově nejvýznamnější burza | Nejvýznamnější burza | Mindxchange | NapoleonX | CoinBurp | Stasis | Swarm Fund | OKEx C2C | Platforma OKEx C2C | Obchodování GBP | Odměny za obchodování | Platforma OKEx | Market alert | Státní fond | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Technická situace | Rizikové akcie | Finanční produkty | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Platby v hotovosti | Nedůvěra investorů | Akciový stratég | Investiční rady | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Michal Brožka | CNY | Nejznámější kryptoměny | NAGA | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | AMEC Global Summit | Digitální měna bitcoin | Odborník na kryptoměnu | Jakub Jedlinský | Bitcoin a další kryptoměny | GlobalCoin | Chainalysis | Měna USC | Fnality International | Fnality | Vyšší mzdy | NVDA | Zájem o bitcoiny | Riziko recese | Finanční svět | Great Crash | Charlie Lee | Token | Token OKB | USDK | Kryptoměna OKB | OKB | Stablecoin | Americké společnosti | Nové digitální měny | Facebook Libra | Digitální měna Libra | Crypto newsletter | Kryptoměna libra | Libra od Facebooku | CoinShares | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Obchodní principy | Vlastní kryptoměna | Ropné akcie | STAR | Investiční bublina | Býčí výhled | Medvědí výhled | Biotechnologické akcie | Společnost Gazprom | Gazprom | Instant Trading EU | Defenzivní akcie | GBTC | Coffee | Ripple Labs | Uranové akcie | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | ZECUSD | Vanadiové akcie | Vanad | Výkonný ředitel | Vytvoření nové digitální měny | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Situace na trzích | Švýcarský regulátor finančních trhů | SEBA | Sygnum | Bitcoin Suisse | Crypto Finance | Lykke | SIX | Burzovní operátor SIX | Digitální aktiva | Švýcarské finanční centrum | Transfery digitálních mincí | Obchody kryptoměnami | Aktuální cena akcií | Prodej na krátko | Konglomerát | Komoditní obchody | Indická ekonomika | Investiční kapitál | Oživení ekonomiky | Měna Facebooku | AMZN | Burzovní průvodce | Alistair Crooks | Thyssenkrupp | Shrnutí obchodování | Čeští investoři | Nové měny | Těžební zařízení | Televize CNBC | Kaspersky Lab | Transakce s kryptoměnami | Kaspersky | Denní graf | Paralelní měny | Bločenka | Projekt digitální měny | Stablecoiny | Vydávání paralelních měn | Overbalance | Úpis akcií | UCITS | Ethery | Energetické firmy | ESG | GOOGL | Investujte do akcií | CFRA Research | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Formule 1 | Jak se stát lepším investorem | Tradingové služby | Vývoz ropy | Vyšší úrokové sazby | Nízké daně | Cena akcie | Nová měna | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Oslabení čínské měny | McKinsey | Alipay | Platební společnost | Huawei | Digitalizace | Světové akciové indexy | Střadatelé | Automobilky | Čistý zisk | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Michal Dvořák | Politická situace | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Hongkong | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Obrovské množství peněz | LNG | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Objem | Čínské podniky | MSFT | Obchod | Zpomalování ekonomiky | RPSN | XTZ | Vyšší sazby | Myšlenka | FRED | Včerejší obchodování | CETA | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Trader 2.0 | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Odborníci z oboru | Americký dolar k japonskému jenu | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Ekonomiky eurozóny | PLN/EUR | Technické analýzy | Tezos | USDC | BAT | XLM | Krypto novinky | Olívia Lacenová | SP500 CFD | Aktuální obchodní příležitosti | Výrobce léků | USA a Čína | Obchodovat na burze | Růst cen | BSC | Studie | Dolar k japonskému jenu | BAKKT | WTI CFD | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Důchodový systém | Americký Senát | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Co bude | Erste Group | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Skrytý potenciál | Negativní nálada | Čínský prezident | Hodnota kybernetické měny | Kybernetická měna Bitcoin | Ukrajina | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Úrok | Nejbohatší | Miliardy | Jak se kryptoměny těží | Proof of Work | Těžba pomocí hardwaru | Proof of Stake | Těžba pomocí mincí | Další způsoby těžby | Algoritmy kryptoměn | Fork kryptoměny | Odštěpení blockchainu | Každodenní využití kryptoměn | Využití kryptoměn | Cesta k finanční svobodě | Top 5 kryptoměn | Přehled top 5 kryptoměn | Top 5 kryptoměn podle jejich kapitalizace | Anonymita Bitcoinu | USDT | Ripple token | Uvolňování nových mincí | Těžba bez krumpáče | Jak jsou coiny zabezpečeny | Těžení kryptoměn | Stable coin | All Time High | Brock Pierce | Tether Limited | Chris Larsen | Jed McCaleb | Způsoby těžby | Udržování blockchainu | Secure Hash Algorithm | Ethash | dApps | Decentralized apps | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | Levné přeshraniční platby | Typy algoritmů | PoW | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Průzkumy | INTC | Vicepremiér | Walt Disney | 5G | AFP | Globální trh | Martin Stránský | Technické rezistence | | Konkurenti | Financovat | Digitální měna Facebooku | SMA | Omezení těžby | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | Alza.cz | 4GLD | Xetra Gold | Cla na dovoz hliníku | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Eva Miklášová | HUF | PLN | Na burze | Propouštění | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Digitální měna centrální banky | Impuls | Formule | 2222 | Visa | General Motors | Čínské zboží | Další rozvoj | Rozvoj | Klíčová rezistence | Klíčový support | Ceny zboží | Sociální sítě | Problémy | C2C | Přeprodané podmínky | Soukromé firmy | NAFTA | Britové | Finanční ztráty | Cvičení | Pojišťovny | Prognózy | Nejistoty | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Cena za akcii | Goldenburg | FB Libra | Konec fiat měn | Projekt Libra | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | GBP/EUR | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Koruna zpevnila | Prohlášení | Kanadské burzy | Yahoo | Moskva | PSA Group | Worldpay | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | UTC | Tata Steel | Farmaceutická společnost | Federální obchodní komise | FTC | Centrální banky USA | Airbus | IAG | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Událostí ve světové ekonomice | Škoda Auto | ČVUT | Míra | Jaderné elektrárny | InterContinental | Temelín | Úroky | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Elektrárenská společnost | Trumpova administrativa | Nabídka a poptávka | Megapack | Evoluce | Automobil | AXA | Regulátoři | Ředitelka | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Nike | Bydlení | Uber | Aurora Cannabis | Pěstitel marihuany | CanniMed Therapeutics | První obchod | Ztráta | Úbytek | Počet investorů | Nejlepší akcie | Stratég | Hlavní akciové indexy | Miliardy korun | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Peking | US100 | Americký index | Pozitivní zpráva | Halving | Ziskovost | Hospodaření | Akcie výrobce elektrických aut | Klesající trend | Pracovní trh | Silný support | Eskalace konfliktu | Exact Sciences | Intelligent Systems | Návratnost | Přežití bitcoinu | Russell 3000 | Netflix | Celsius Network | Alex Mashinsky | Inovace | Půjčky v kryptoměnách | Změny globálního finančního systému | Bitcoinové bubliny | Největší bitcoinové bubliny | CFRA | Výrobce elektrických aut | Washington | Írán | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | ProfitLevel | Hodnota investic | Experti | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | Poradenství | BTC futures | Nový rekord | Geopolitická situace | Podnik | Zpřísnění měnové politiky | Bloky | Co je Blockchain? | Jak funguje Blockchain? | Úvod do kryptoměn | Fork | BTC (Bitcoin) | BCH (Bitcoin Cash) | Zadání transakce | Potvrzení transakce | Uložení transakce do bloku | Veřejné finance | Analytička | Eleanor Creagh | Technické ukazatele | Ukazatele | Růst spotřebitelských cen v Británii | Kryptoměny bitcoin | Peter Cardillo | Meziroční růst spotřebitelských cen | Nájemné | Alibaba Group Holding | Banka Morgan Stanley | Předsudky | Parabolický vývoj | Krach | Digitální komunikace | Komunikace | Kapitalismus | Trump | Davos | Pozitivní zprávy | Prezident | Koronavirus | Vlastní digitální měny | Paypal Holdings | Dominancia | Kapitalizácia | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Internetové monopoly | Trhy | WHO | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Impérium | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Britský finanční regulátor | Pohyby cen | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Blue-chip | Zhoršený sentiment | Meziroční růst | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Ceny Bitcoinu | Vstupy | XMR | FIAT | Investovať do kryptomien | AML | Obchodovať kryptomeny | Tvrdá práce | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Lukáš Baloga | Swingová minima | Spekulativní kapitál | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Platit daně | Finanční úřad | Daň z příjmu | Čínská vláda | ETH/BTC | Převody peněz | Americká společnost | Taleb | 4fin | SEC | Rozhodování | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Americké banky | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Analýza BTC | Technická analýza BTC | Medvědi | Spuštění bitcoinů | Indikátor RSI | Politika centrálních bank | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Pokračování poklesu | TWTR | Prudký propad | Noviny | Ekonomické recese | Fungování finančních trhů | Commonwealth Bank of Australia | Technická analýza BTC/USD | Stabilita | Shortovat | Longovat | Jižní Korea | Sestupný trend | Vývoj | Šok | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | Obrovské ztráty | Pohyb Bitcoinu | WP | Restrikce | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Air France-KLM | Akcie včera | Indické akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Charlie Munger | Bankovky | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | MSCI China | Další vývoj | Stimuly | Fiskální politiky | Energetické společnosti | Cenový vývoj | Třída aktiv | Poměr cen | Stimul | Důležitý support | Viceprezident | Spotřebitelé | Pád ceny | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Rozkolísaný | Prudký pokles cen | Texas | Uzavírání ziskových pozic | Spouštěč korekce | Korekce u vybraných akcií | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Bilion dolarů | Algoritmy | Koronavirová krize | Kalifornie | Gavin Newsom | Kongres | Lamborghini | LinkedIn | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Páka | Negativní korelace | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Následky karantény | Tým Admiral Markets | Politická rozhodnutí | Pojišťovací společnosti | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Banka JPMorgan | Wood&Company | Biliony | Býčí potenciál | Potenciál | ČBA | Ceny elektřiny | Viry | Výkonnost indexu | Izrael | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | Nigérie | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Luno | Války | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Microsoft (MSFT) | Invia | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Závislost | Práce | Otázka za miliony | Zelené energie | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Model Y | Údaje | DPH | Patenty | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Skupina těžařů | Extrémní nárůst | Pákistán | Oživení cen | Nejvyšší soud | Technické problémy | Hackerský útok | Výpadky | DAWN | Activision Blizzard | Delaware | Postoj investorů | Long signál na akcie | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Kde investovat | Jiří Makovský | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | AMC | Statistiky | Uzavření trhů | Malé podniky | Rizikové averze | Trade | Tlak medvědů | Cenové pohyby | Reddit | Debata | Tweety | Air France | Posílení | Swingové minimum | Zoom Video Communications | Největší propady | Joe Biden | Regulační rámec | Budoucnost kryptoměn | Grayscale | Binance Coin | Cenový propad | Čtvrtletní výsledky | Bitcoin dnes | Pracovní síly | Ryanair | Analytik ProfitLevel | Shell | ATH | Zaměstnanci | Tweet | Komoditní ETF | Růst výnosů | Soud | Latinská Amerika | Odměny za těžbu | HashRate | FOMO | Vývoz | Objem ropy | MSCI World | ETN | Regulační orgány | Prodat dluhopisy | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Huobi | Američtí regulátoři | Dluhy | Členské státy | Dominance bitcoinu | Burza Binance | Technologický pokrok | Link | ONE | Největší burza | Hlavní kryptoměny | Výzkumné společnosti | Propad daňových příjmů | Auta | Expedia | Dopad na cenu | FBI | Vývoj ekonomiky | Konzistentní zisk | Konsorcium | Vakcína | Medvědí scénář | We-trade | Digitální revoluce v bankovnictví | Digitální revoluce | Revoluce v bankovnictví | Klienti ČSOB | Fujitsu | Manažerka | Spekulovat | Potenciální zisk | Spolková vláda | Více riskovat | Manažeři | Klíčové oblasti | Růst Bitcoinů | Kupci | Podnikatelské aktivity | Společnost Facebook | Fischer | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Tisknout peníze | Technologické centrum | JDE | Unie | ČR | Soběstačnost | Překoupené zóny | Salesforce | Dlouhodobý výhled | Průraz | Exprezident | Václav Klaus | Pozitivní sentiment | Střední Evropa | Vedení společnosti | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Býčí trend | ETH 2.0 | Oracle | Cristobal | Tchaj-wan | Index Nasdaq Composite | Investice do infrastruktury | Sentiment na trhu | Covid | Technologické firmy | Changpeng Zhao | ZIL | Cardano | Snížení nákladů | Sam Stovall | Nízké sazby | Práce z domova | Výkyvy cen | Velké investice | Vrcholoví manažeři | Sankce proti Rusku | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Online hry | Ukrajinská vláda | MAM | Michal Lukáč | Sony | Životní úspory | Generace Z | Mladé generace | Johnson & Johnson | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Emirates | Společnost Emirates | KLM | ChainLink | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Kanye West | Ceny | Kolaps | Výplach | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Ethereum 2.0 | Kolísání cen | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Útok na společnost Twitter | Exprezident Obama | WikiLeaks | Hack Twitteru | Josh Hawley | PlanB | Analytik PlanB | David Schwartz | Ripple David Schwartz | Mediální pokrytí | Trable kryptoměny | Model 3 | Market cap | Akcie těžařů | Kryptoměny aktuálně | DeFi | Staking | Nárůst volatility | Propad ekonomiky | Pozice dolaru | Důvěra | Velké technologické firmy | Odliv mozků | Kreativita | WeCHat | Významné události | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Bitcoin SV | Turecký prezident | Podhodnocené akcie | Velký propad | Upozornění na rizika | Bitstock.com | Kryptoměnový trh | SMA 200 | Coca-Cola | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Venezuela | Decentralizované finance | Klimatické změny | Odborníci | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Prezidentské volby v USA | Nvidia | Snížení emisí | Identifikovat trend | HitBTC | PlatonCoin | Platon Life | Evropský statistický úřad | Šéf podniku | Politici | Diverzifikovat | Biden | Softwarová společnost | Marathon | Pracovní místa | Digitální euro | Česká republika | John McAfee | McAfee | Centrální banky USA (Fed) | MimbleWimble | Energetický sektor | Měnový fond | Americký ekonom | Jack Dorsey | Michael Saylor | MicroStrategy | CEO MicroStrategy | Množství peněz | BNB | Platby v kryptoměnách | Způsob investování | Defi | Digitální převody peněz | Nařízení | Intel | Solární energie | JPM | Uniswap | Maker Dao | MaketDao | UMA | Compound a Aave | Compound | Aave | Kryptoměnová směnárna | Zveřejnění výsledků | Vakcína proti covidu-19 | Dillí | Exekutivní příkaz | Blockchainové technologie | Hlavní kryptoměna | Vývoj Etherea | Praktické tipy | Diem | BNTX | Výdělky | Proražení | INTC.US | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Životní prostředí | Investice do vody | GameStop | Diem Association | Cenový skok | A16z | Anchorage | Očkování | Cointelegraph | LEN | Coinbase Global | Burza Coinbase | IPO společnosti | Chyby při investování | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Přístup na finanční trhy | Analýza BTC/USD | Nálada investorů | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Netěžař | Australský podnikatel | Existence bitcoinu | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | P2P | Peer-to-peer | Nejrozšířenější digitální měna | Svět kryptoměn | Tisk dalších peněz | Boj s koronavirovou krizí | Zrychlení tempa růstu inflace | Burzy v USA | Růst ceny | Vechain Thor | Vechain Thor (VET) | VET | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | Polkadot (DOT) | DOT | Společnost Tesla | Brands | Zdravotní péče | Rio Tinto | Zoom Video | VMware | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | MJ | WU | Indexy na Wall Street | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Adam Back | Nick Szabo | CryptoCred | Notsofast | MSCI China All Shares | Larry Fink | Situace na trhu | Nárůst ceny | Sociální média | Express | Mark Cuban | Klíčové faktory | Cenové výkyvy | Nasdaq (US100) | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Dnešní seance | Růst ceny Bitcoinu | Activision | Blizzard | Automobilka Tesla | Snoop Dogg | Oznámení Tesly | Nákup bitcoinu | Finanční výkonnost | Podrobnosti IPO | Odhad kapitalizace | Komunita Reddit | Cena dogecoinu | Blockchainy | FTX | Krypto CFD | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Trendové linie | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Air | Sentiment investorů | Investování do Bitcoinu | Finanční zdraví | Míra inflace v Německu | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Terra | Herní průmysl | Silný růst | Záchranný plán | Fidelity | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | CryptoQuant | Aleš Hála | Decentraland | Decentraland (MANA) | Hodnotové akcie | BTCC | Platební prostředek | Distribuované účetní knihy | DLT | xStation 5 | Discovery | Monero vs. Bitcoin | Hodnota Monera | Pohyb ceny XMR | Pohyb ceny | Ceny XMR | Monero (XMR) | Dash (DSH) | Tvorba Monera | Jak Monero ochraňuje soukromí | Digital ringing signatures | Kryptoměnový sektor | Bitmax | CoinGecko | Společnost MicroStrategy | Realitní fondy | Implementace Bitcoinu | Historie BTC | Pády Bitcoinu | Budoucnost BTC | Blízká budoucnost | Umění | Harley-Davidson | Používání kryptoměn | GitHub | Ochrana proti inflaci | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Držitelé kryptoměn | Cathie Woodová | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | Masternods | Co jsou Masternods? | Tvorba Dash | Bullish Engulfing | Shooting Star | Landsvirkjun | Hördur Arnarson | Island | GreenBlocks | Daniel Fannar Jonsson | Statnett SF | Ceny Etherea | Intel (INTC.US) | Nejvíce peněz | Rostoucí ceny | Objednávky | Objem transakcí | Digitální měna ethereum | Měna ethereum | DOGE | Nárůst objemů | Chris Weston | Vzestup nebankovních transakcí | Blockchain etherea | Cena kryptoměny Dogecoin | Platby v kryptoměně | Shiba Inu | Dobrá strategie | Indická centrální banka | Cenové akce | Pandemie COVID | MSTR.US | MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR | Cenové trendy | Riziko ztráty | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Ochrana investorů | Obavy z inflace | API | Oslabení | Cena Cardana | Václav Holler | CRYFIN | XIXOIO | Společnost XIXOIO | IPCO | IPCO platforma | Initial Coin Offering | Prvotní úpis digitálních mincí | BlockID | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Weibo | Nayib Bukele | Salvador | Rockaway Capital | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Taproot | Těžaři bitcoinu | Světové kryptoměny | Úroveň supportu | Platidlo | Zajišťování | Konkurence | Prodej | Další kryptoměny | Rozhodnutí Číny | Graf akcie | Denní graf akcie | Propagace kryptoměn | Americký daňový úřad | Americký daňový úřad IRS | Daňový úřad IRS | Daňový úřad | Ajayi | 12/10 CRYPTO LTD | Big Sea Coins | Bitckup Ltd | Cryptobitecoin | Bank of Coin | Cash4bitcoin Limited | Exchange Cloud Limited | ExtStock | KitaruCoin | Divi & Matt Ltd | Bitpoint Ltd | Gadcet Limited | GetCoins Ltd | Crypto Fox ATM | Crypto 247 Exchange Ltd | Cryptodeploy Ltd | Localtrade Group Ltd | FX BTC Ltd | FX BTC | Diligio Limited | CryptoFX | Bithumb Europe Ltd | Auto Forex Trading Ltd | London Bitcoin Exchange Ltd | BTCC UK Limited | Bitcoin Mandates Ltd | Cryptonex LP | PARO Exchange Ltd | IGNIV LTD | Block Movement Ltd | Micklecoin Technology Ltd | Awax | BitOnyx Labs Limited | The London Crypto Exchange Ltd | Global Forex Trade | Darnley Mining Limited | Bitcoin Mining Investment IC Ltd | Mass Earn BTC | Crypto-Galaxy.com | BitBays Ltd | TRADEGRAPHITE | Elite Way Developments LLP | TIDEX | CB Exchange LP | ZLOADR LIMITED | BIT7PAY LIMITED | Crypto Outlook Ltd | Bitero Ltd | Golden Trading LTD | Coinbox Ltd | Scoine | UBI ATM Ltd | The Crypto Store Ltd | No More 925 Ltd | Bitbankatm | Cryptonits Ltd | Cudo Ventures Ltd | Crypto Coins Bank | Bitmax Crypto Limited | ZCash-Global | PLUTUS ABRA FINANCIAL LIMITED | Crypto Stock Trades Limited | Crypto-Invest UK | Solmax Group UK Ltd | CryptoCashATM | Sunlife Finance | BitchainCapital Ltd | Suscoin | FXPAY | Centex Ltd | Arciris | Mindsync | MEDAPP UK LTD | SocialRemit Blockchain Networks Ltd | Libonomy Ltd | Bezop Blockchain Ltd | Fan360 Limited | Crypto Verification Coin Ltd | Crypto Rewards Studio Ltd | Cardano Blockchain Ltd | Rowan Energy Blockchain | FILES.FM | Vimarket UK Ltd | The Centric Corp Ltd | Star Pacific | Spartan Casino | UK-Trades | Fiancia Coin | Travelcoin | Ultimate Chain | BFX Cryptoworks Limited | MonetaHawk | KahnChat | LCCX | Fieldcoin Ltd | Oryxian | Sleecoin Limited | Libracash Blockchain Ltd | Bitpie UK Limited | Dynamic Crypto Market | Coin Celect Ltd | Tuga Trades Limited | Trade Classified | Gpay | Vision Wallet Ltd | Crypto Assist Ltd | Cryptocurrency International Limited | XCOEX LIMITED | Coin Sector | Bitxero | Fotrading | LATOKEN LTD | Abinance | TT Blockchain Solutions Ltd | Bitmentum | ETHLYTE CRYPTO LTD | Bitcoin Holdings Ltd | AOS-Exchange Ltd | Forex Finance | Crypto Ace FX | King Banner | Globe Bitcoin | Crypto Factor Limited | Coin Corner Ltd | Crypto Traders Ltd | COINEGG Ltd | Crypto-Asset Management Ltd | Bitmorex Limited | Coinnection Ltd | Bitengen Solutions Limited | Trustdex Global Limited | Union Finance Investment & Management Ltd | Crypto Bit Business Ltd | Exchange City | Coinfalcon Limited | BIT.AC LIMITED | TradeFX TradingBot | Altmarkets | Cryptocoindash Ltd | Crypto-com | Revenur | Cryptocoinsbitrade Ltd | Bit Exchange | Bitcoin Mining Finance | Ripple Markets | Cardano Markets | Confirmo Limited | Mercatox Ltd | Confirmo Limited (Coinmate) | Mercatox | Cryptox Ltd | IBITT Ltd | CryptoCOM | Globitex Ltd | Cryptocurrency | UBI | Pozitivní vliv | SolarCity | Programátor | Obrovský potenciál | Zakladatel fondu | Největší kryptoměnové burzy | Nejnovější prognóza | Thajsko | Nicholas Taleb | Programátorská komunita | Vývoj ceny XMR | Dodavatelský řetězec | Technologie | Nové zákony | Ethereum (ETH) | Růst společnosti | Cenové struktury | Vývoje ceny | Daňová pravidla | Spotové ceny | UST | Videohry | Smartphony | Americký trh | AI | PG | Intel Corporation | Akciový trh Nasdaq | Odvětví | Služby související s kryptoměnami | Amber Group | Nedostatek potravin | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | Regulace MiCA | MiCA (Markets in Crypto-Assets) | Divize | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Omezené dodávky | Rekord | Bilion | University of Michigan | Provozní náklady | Mateřská společnost | Chování | Slabé stránky | Vnímání | SDR | Posílení rezerv | Gary Gensler | Inovativní řešení | Ethereum Improvement Proposal | EIP | Ethereum Improvement Proposal (EIP) | VIAC | Úrovně Fibonacciho retracementu | Úrovně Fibonacciho | Andreessen Horowitz | Základní sazby | Čínský deník | Osobní počítače | Cena kryptoměny | Objem peněz | Hackeři | Token ADA | Velké instituce | Tokeny | ERC-20 | David Solomon | Berkeley | SpaceX | Americká ministryně financí | Společnosti | Protocol | Prezident Nayib Bukele | Decentralizovaný systém | Popularita kryptoměn | Manchester City | Neúspěch | Opatření | Vrcholy | Dna | The Times | Růst trhu | Platební síť | ANO | Uhlí | NFT | Zájem o NFT | Non-fungible token | Energetika | Laszlo Hanyecz | Bitso | Stakování | Brian Armstrong | Solana | Kryptoměna Solana | Popularita Solany | Los Angeles | Celková nabídka | Česká společnost | Společnost Walmart | Primas | Primas (PST) | PST | Vytvoření měny | Anonymní vývojář | Nakamoto | Etherea | Americká firma | Celkové závazky společnosti | Závazky společnosti | Smart kontrakty | David Mencl | Ekonomické stavby | Kompenzace | Těžba altcoinů | Problémy v dodavatelských řetězcích | ADA CFD | BNB CFD | DOT CFD | DOGE CFD | UNI CFD | Cena DOGECOINu | Cardano (ADA CFD) | Binance Coin (BNB CFD) | Polkadot (DOT CFD) | Dogecoin (DOGE CFD) | Uniswap (UNI CFD) | Chainlink (LINK CFD) | LINK CFD | BCH CFD | Bitcoin Cash (BCH CFD) | XLM CFD | Stellar (XLM CFD) | XTZ CFD | Tezos (XTZ CFD) | EOS CFD | EOS (EOS CFD) | Algorand | Zvýšení základní úrokové sazby | Zisky z těžby | Těžby Bitcoinu | Zlato a bitcoin | Zákonné platidlo | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Zavádění kryptoměn | Vysoké ceny | Pravidla hry | Digitální díla | Non-Fungible Tokens | Nezaměnitelné tokeny | Digitální umělecká díla | Non-Fungible Castle | Golem Network | JPG | Fintech.tv | Delta Blockchain Fund | Kavita Gupta | Fyzické dílo | Oliver Halsman Rosenberg | GIC | Temasek | Digitální jüan | Horizon | Oculus | Abbott | Zdravotnictví | Digital World | Snap | Nová historická maxima | Pozornost | Získávání peněz | Kryptoměnový průmysl | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Izraelská centrální banka | Dogecoin Foundation | Vylepšení Dogecoinu | Meta | Oculus Quest | Metaverzum | Klima | Peněžní prostředky | Metaverse | MANA | Meta Platforms | Ceny kryptoměny | Matt Comyn | Přístup ke kryptoměnám | Polygon | Australská banka | Starosta New Yorku | Eric Adams | Řetězec Walmart | Těžba BTC | Podmínky na trhu | Messari | Kryptoměnové půjčky | Decentralizované směnárny | Poskytování likvidity | Staking kryptoměn | Meta (Facebook) | NFT tokeny | Společnost | Stratégové | Tým InstaForex | Krypto průmysl | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Bitcoinová síť | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Tether (USDT) | Crypto.com | Aktualizace Taproot | TIM | Pozemky | Blockstream | Ceny BTC | Index technologického trhu | Zmeškání kryptoměn | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Akcie Meta Platforms (FB) | Změny klimatu | AVAX | Ava labs | Avalanche | Avalanche (AVAX) | Zprávy z krypto | Investovat do kryptoměn | Zprávy z krypto průmyslu | | Investiční produkt | Grayscale Solana Trust | Fundamenty Solana | 1Inch | Fond Rockaway Blockchain Fund | Rockaway Blockchain Fund | Investiční fond Rockaway Blockchain Fund | Rockaway Blockchain Fund (RBF) | RBF | Společnost 1Inch | Fibonacciho retracement | Cykly | Rozšíření | Rostoucí inflace | Krypto analytik | Smart Contracter | Richard Watzke | Krypto komunita | Terra Luna | Terra (LUNA) | Informace z kryptoměnového trhu | Kryptoměnové transakce | Trh se zlatem | Cena NEO | Metaverse hra | Bitcoinová metaverse hra | MATIC | Nativní aktivum | Technická rezistence | Kryptoinvestor | Krypto 2022 | Open-source kryptoměny | Základní sazba | Banka HSBC | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Terra Analytics | Hráči na trhu | Dlouhodobé trendy | Vstoupit na burzu | Miliardy USD | Grafické karty | Těžař | Blockchain Cardano | Nepokoje v Kazachstánu | Dynamika trhu | DAO | Consensys | NFTčka | Akcie Snap | Cowen | Těžby bitcoinů | Hashrate | Hry | Technologie NFT | Aktualizace Ethereum | Ethereum EIP-1559 | Reality | Coinmarketcap.com | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Instituce | Omniverse | Mesh | Teams | The Sandbox | Sandbox | Nový týden | Zavedení bitcoinu | Cenová akce | Akcie FB | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Jamajka | Natalie Haynesová | Nirmala Sítarámanová | Finanční rok | Rozšíření bitcoinu | Ceny evropského plynu | London Bullion Market Association | Rhodium Enterprises | Podnikání Rhodium Enterprises | Struktura řízení | Konkurenti Rhodium Enterprises | Bitfarmy | Argo Blockchain | DMG Blockchain | Hive Blockchain | Hut 8 Mining | HashChain Technologies | DPW Holdings | Layer1 Technologies | Marathon Patent Corp. | Marathon Patent | Stronghold Digital Mining | Finanční výkonnost Rhodium Enterprises | Obchodní inovace | Unikátní technologie těžby | Technologie těžby | Malý tržní podíl bitcoinů | Tržní podíl bitcoinů | Podíl bitcoinů | Žádné dividendy | Kapitalizace Rhodium Enterprises | P/S emitenta | IPO společnosti Rhodium Enterprises | Datové centrum Rhodium Enterprises | Datové centrum | Zisky z těžby BTC | Tezos (XTZ) | Top Crypto Trader | Krypto trader | Cena CARDANO | Cardano (CRYPTO:ADA) | CRYPTO:ADA | Roblox | Invaze na Ukrajinu | RBLX | Dropbox | Decentralizace | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Terra blockchain | Sankce | DNR | LNR | DNR a LNR | Uznání nezávislosti | Ruští oligarchové | Oligarchové | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Porušování lidských práv | Dlouhodobý úspěch | Motivace | Kryptodary | MWh | Cena Cardana (ADA) | CIPS | Invaze | Santiment | DeFi a NFT | Rozvoj kryptoměn | Řetězec | Řetězce | Finbold | APP | Silná konkurence | Ochranné známky | Čínští investoři | Značné riziko | Blockchainová platforma | Bitcoinové sítě | Crypto Eboy | Ekonomická zóna | Zvláštní ekonomická zóna | Ekonomická zóna v Hondurasu | KUSAMA | Bitcoin 2022 | SushiSwap | Zilliqa | STEPN | Crypto Eboy - René Remšík | Zákonodárci | Vlastnictví | Kryptoměnová burza Binance | Technický výhled trhu | Středoafrická republika | Do Kwon | Algoritmický stablecoin | Kryptostratég | Michaël van de Poppe | Společnost Invesco | EMEA ETF | Invesco Bloomberg Commodity UCITS ETF | Invesco Coinshare Global Blockchain UCITS ETF | Invesco EQQQ Nasdaq-100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ Next Generation 100 UCITS ETF | Invesco S&P 500 ESG UCITS ETF | Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF | Invesco MSCI China All Shares Stock Connect UCITS ETF | Varování před riziky | Web3 | Investiční trendy | RIOT.US | RIOT | Riot Blockchain (RIOT.US) | Akcie Riot Blockchain | Akcie Riot Blockchain (RIOT.US) | Zakladatel Cardana | Investování do blockcchainu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Blízká budoucnost
Blízká rezistence
Blízkovýchodní akciové trhy
Blízkovýchodní monarchie
Blízký východ
Blizzard
Blížící se fundament
BLK.US
BLNK.US
Blockfolio

Následující klíčová slova

Blockchain & Bitcoin Conference
Blockchain Capital
Blockchain Cardano
Blockchain etherea
Blockchain fork
Blockchain Intelligence Group
Blockchainová platforma
Blockchainová sázka
Blockchainové akcie
Blockchainové technologie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít