Čtvrtek 29. únor 2024 03:27
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
Instaforex krypto ebook
reklama
Fintokei ProTrader

Semináře

C:\fakepath\komodity-28022024-uvod.jpg

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem

28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
C:\fakepath\Fintokei-FXstreet-clanek-universal1.jpg

Kvalita služeb brokerských společností v Česku roste

21.02.2024 Rostoucí konkurence, přisnější regulace a klienti, kteří vědí, co chtějí. To vše má vliv na pozorovatelný nárůst kvality služeb brokerů u nás. A podle čeho hodnotíte brokera vy? Odpovězte na krátký dotazník a získejte slevu na program od Fintokei.
C:\fakepath\trading-09122023.jpg

Kde a jak se vzdělávat v tradingu

09.12.2023 Trading, neboli obchodování na finančních trzích, představuje jednu z fascinujících cest k finanční nezávislosti. Ať už jste začátečníkem nebo pokročilým obchodníkem, neustálé vzdělávání je klíčové pro úspěch na tomto dynamickém poli. Článek se zaměří na různé způsoby, jak se vzdělávat v tradingu, a doporučí, kam byste se pro získání potřebných znalostí měli podívat.
C:\fakepath\trading-12112023.png

Obchodujte jako vojenský stratég

13.11.2023 Finanční trh se v mnoha ohledech podobá bojišti. A stejně jako ve válce jsou i při obchodování na finančních trzích vždy přítomny prvky rizika, nejistoty a nebezpečí.
C:\fakepath\aos-02112023-1.jpeg

Objevte tajemství ziskového obchodování pomocí robotů

02.11.2023 Ve světě obchodování na finančních trzích se neustále objevují nové technologie a inovace. Jednou z těchto technologií, která mění způsob, jakým lidé obchodují, je automatický obchodní systém (AOS). Tyto systémy, často označované jako "obchodní roboti", umožňují obchodníkům vytvářet a provádět komplexní strategie bez nutnosti neustálého dohledu. Díky nim mohou obchodníci maximalizovat své zisky, minimalizovat rizika a zároveň získat více času pro jiné aktivity.
C:\fakepath\trader-16102023-uvod.png

Opravdu potřebujete 10 000 hodin praxe pro ziskový trading?

16.10.2023 Cokoli, co stojí za to, není snadné, a to platí i pro úspěch v obchodování na finančním trhu. Jak dlouhé a jak intenzivní by však mělo být naše úsilí, než budeme moci oprávněně očekávat rozumné obchodní výsledky? Několik měsíců obchodování? Konkrétní procentuální zisk z našeho počátečního kapitálu? Konkrétní počet obchodů?
C:\fakepath\ondrej-hartman-19092023.jpeg

Jak se rozhoduje a přemýšlí úspěšný trader? Obchodník měsíce XTB – O. Hartman

19.09.2023 Zeptali jsme se na 14 otázek úspěšného českého tradera Ondřeje Hartmana. Zjistěte více o obchodních strategiích v tomto exkluzivním rozhovoru.
img

Ceny ropy: Záhada roku 2023

05.05.2023 S rostoucími obavami investorů z nadcházející recese kolísají ceny ropy v důsledku nejistoty, která trápí finanční trhy. Ropa je jedním z druhů energie, která pohání růst průmyslu a ovlivňuje spotřebitelské ceny. V mnoha zemích světa se v důsledku vysokých cen energií výrazně zvýšila inflace.
img

Sledujte rozhodnutí Fedu, ECB o sazbách a zprávu o NFP

03.05.2023 Očekává se, že americký Federální rezervní systém (Fed) a Evropská centrální banka (ECB) dnes, resp. zítra oznámí svá rozhodnutí o úrokových sazbách. Zasedání Rady guvernérů Fedu je zastíněno obavami o regionální bankovní sektor, který o víkendu utrpěl další ránu, když banka JPMorgan vstoupila do převzetí problémové First Republic Bank.
img

Ekonomika Nového Zélandu: Co je třeba vědět

28.04.2023 Pokud jste právě začali objevovat svět obchodování, měnové páry založené na novozélandském dolaru mohou být jednou z možností, které váš makléř nabízí. Obchodování měnových párů vám poskytne příležitost dozvědět se o měnách věci, o kterých jste možná nikdy předtím neslyšeli. Novozélandský dolar možná není tak populární jako americký dolar, britská libra nebo euro, ale je jednou z nejobchodovanějších měn na světě. Vzhledem k tomu, že Reserve Bank of New Zealand (RBNZ) právě zpřísňuje svou měnovou politiku, bylo by dobré dozvědět se něco o novozélandské ekonomice.
img

Rozhodnutí BoJ o úrokových sazbách: Dojde k nějakým překvapením?

26.04.2023 Po zbytek týdne bude klíčové rozhodnutí o úrokových sazbách japonské centrální banky (BoJ) a předběžné údaje o HDP z USA a eurozóny. Australský dolar se dostal na šestitýdenní minimum poté, co RBA v 1. čtvrtletí 2023 snížila průměrný index spotřebitelských cen, který nenaplnil očekávání a dosáhl 6,6 % v meziročním srovnání.
img

RBA prověřuje zprávu o australské inflaci

25.04.2023 Zpráva o vývoji inflace v Austrálii za první čtvrtletí letošního roku bude na začátku týdne jedním z nejdůležitějších údajů pro investory a obchodníky. Očekává se, že údaje o inflaci vezme v úvahu australská centrální banka (RBA) a mohou ovlivnit hodnotu australského dolaru vůči ostatním hlavním měnám.
img

Inflace ve Velké Británii dosáhla 10,1 %, přijme BoE opatření?

19.04.2023 Inflace ve Spojeném království zůstala v březnu dvouciferná (10,1 % meziročně), ačkoli ekonomové předpokládali pokles na 9,8 %.
img

Oči se upírají na zprávu o NFP, RBNZ překvapuje trhy

05.04.2023 V pátek bude pozornost investorů a obchodníků upoutávat zpráva o mzdách mimo zemědělský sektor v USA. Federální rezervní systém bere zprávy NFP v úvahu při hodnocení své měnové politiky, přičemž stojí za zmínku, že údaje o NFP byly v roce 2023 konzistentně vyšší, než se očekávalo.
img

Rozhodnutí RBNZ o sazbách a ceny ropy

04.04.2023 Investoři a obchodníci se soustředí na zítřejší rozhodnutí o úrokových sazbách Reserve Bank of New Zealand (RBNZ), zatímco Reserve Bank of Australia (RBA) ponechala sazby beze změny, protože někteří ekonomové naznačují, že zvýšení sazeb mělo dopad na inflaci a spotřebitelské výdaje.
img

Generální revize společnosti Alibaba: Co je třeba vědět

30.03.2023 Společnost Alibaba se tento týden dostala na titulní stránky finančních zpráv, protože její generální ředitel Daniel Zhang oznámil zásadní reorganizaci podniku. Toto rozhodnutí překvapilo analytiky trhu, a to pouhý den poté, co zakladatel Alibaby Jack Ma poprvé za posledních 12 měsíců veřejně vystoupil na čínské půdě.
img

Trhy se soustředí na zprávy o HDP v USA a Velké Británii

29.03.2023 Pozornost investorů a obchodníků přitahují zprávy o HDP USA a Spojeného království za čtvrté čtvrtletí roku 2022. V Japonsku odstupující guvernér BoJ Haruhiko Kuroda uvedl, že "ekonomika je blíže než dříve k udržitelnému dosažení 2% inflačního cíle".
img

Asijské trhy rostou, obavy bank se zmírňují

28.03.2023 Většina asijských trhů v úterý ráno rostla, protože akvizice velké části zkrachovalé banky Silicon Valley Bank (SVB) společností First Citizens BancShares zmírnila obavy ohledně bankovního sektoru v USA. Akcie Deutsche Bank získaly v pondělí díky optimismu investorů nový impuls.
img

Obchodování s kávou: Nahlédněte pod pokličku

23.03.2023 Když ráno zapnete kávovar a probudí vás první vůně horkého nápoje, rozhodně nemyslíte na obchodování kávy. Káva však není jen o pití. Obchodování s kávou je významnou součástí obchodování se zemědělskými komoditami. Stále více lidí konzumuje kávu ve svém každodenním režimu, takže poptávka po ní roste.
img

Klíčová rozhodnutí Fedu a BoE o sazbách v prostředí tržních turbulencí

22.03.2023 Americký Federální rezervní systém (Fed) dnes oznámí své rozhodnutí o úrokových sazbách. Nástroj FedWatch společnosti CME naznačuje 88% pravděpodobnost zvýšení sazeb o 25 bazických bodů, a to navzdory otřesům v bankovním sektoru. Očekává se, že Jerome Powell vystoupí hned po zasedání Rady guvernérů Fedu. Investoři a obchodníci budou jeho poznámky pečlivě zkoumat, aby pochopili, zda se centrální banka zaměří na cenovou nebo finanční stabilitu.
img

Trhy rostou s tím, jak se zmírňují obavy bank

21.03.2023 Převzetí Credit Suisse švýcarskou UBS pomohlo akciovým trhům k úlevné rallye. Analytici Moody's Investors Services ve své zprávě napsali, že "navzdory případným výhodám pro franšízu Moody's také poznamenává, že transakce představuje pro UBSG významné finanční, kulturní a s franšízou související integrační problémy".
img

Obchodování se zemním plynem a energetická krize

17.03.2023 Zemní plyn je jedním z nejdůležitějších zdrojů energie na světě. Obchodování se zemním plynem přitahuje v posledních letech pozornost, zejména po zahájení střetu na Ukrajině. Důvodem je skutečnost, že Rusko, jeden z nejvýznamnějších producentů plynu na světě, čelilo sankcím uvaleným USA, EU a dalšími zeměmi. Země Evropské unie se snažily snížit spotřebu zemního plynu, zatímco ostatní země našly příležitost zvýšit svou těžbu zemního plynu.
img

ECB rozhodne o úrokových sazbách

15.03.2023 Ve čtvrtek bude pozornost obchodníků upoutávat rozhodnutí Evropské centrální banky (ECB) o úrokových sazbách. Šéfka ECB Christine Lagardeová minulý týden uvedla, že "musíme pokračovat v přijímání všech opatření, která jsou nezbytná k návratu inflace na 2 %. A my tak budeme činit." ECB od července 2022 zvýšila úrokové sazby o 3 %.
img

Všichni sledují zprávu o inflaci v USA

14.03.2023 Pozornost investorů přitahuje pád SVB a Signature bank v USA a zpráva o inflaci v USA, která bude zveřejněna později. Někteří tržní analytici naznačují, že americký Federální rezervní systém by mohl pozastavit svůj plán zpřísňování měnové politiky, aby zabránil začátku nové bankovní krize.
img

Obchodování s kakaem: sladké nebo hořké v roce 2023?

10.03.2023 Kolikrát jste četli o obchodování s kakaem? Odpověď zní: pravděpodobně ne příliš často. Zemědělské komodity jsou velkou součástí celosvětové obchodní činnosti. Kakao je důležitou komoditou, se kterou se obchoduje po celém světě, protože je jednou ze základních složek naší každodenní stravy.
img

Powell z Fedu: Sazby pravděpodobně budou vyšší, než se očekávalo

08.03.2023 Americký dolar vůči svým konkurentům posílil na základě jestřábího projevu Jeroma Powella před senátním bankovním výborem. Powell uvedl, že Federální rezervní systém je připraven jít na vyšší úroveň po delší dobu, neboť řada zpráv o ekonomických údajích ukazuje na napjatý trh práce v kombinaci s vysokými údaji o inflaci.
img

Burza cenných papírů Praha vydává příručku pro nefinanční výkaznictví

08.03.2023 Burza cenných papírů Praha vydává první příručku pro environmentální, sociální a správní reporting (ESG) pro české společnosti, které byly vypracovány s technickou pomocí Evropské banky pro obnovu a rozvoj (EBRD) a s finanční podporou fondu technické spolupráce (TaiwanBusiness - EBRD Technical Cooperation Fund). Pokyny mají emitentům pomoci objasnit, jak přistupovat k nefinančnímu výkaznictví s ohledem na očekávání investorů v oblasti životního prostředí, sociálních věcí a správy a řízení.
img

RBA zvyšuje sazby, zaměřte se na Powellův projev ve Fedu

07.03.2023 Australská centrální banka (RBA) zvýšila úrokové sazby, jak předpovídali ekonomové. Z vyjádření po zasedání však vyplynulo, že bankovní rada by mohla změnit svou strategii ohledně zvyšování sazeb. Investoři a obchodníci se budou soustředit na pololetní projev Jeroma Powella před senátním bankovním výborem.
img

Zpráva o NFP a rozhodnutí o úrokových sazbách

03.03.2023 V týdnu plném důležitých ekonomických údajů vyniká zpráva o mzdách mimo zemědělský sektor v USA a rozhodnutí o úrokových sazbách australské centrální banky (RBA) a japonské centrální banky (BoJ).
img

Zpráva o NFP a rozhodnutí o úrokových sazbách

03.03.2023 V týdnu plném důležitých ekonomických údajů vyniká zpráva o mzdách mimo zemědělský sektor v USA a rozhodnutí o úrokový...
img

Platina: Bude v roce 2023 zářit?

02.03.2023 Obchodování s platinou a kolísání ceny tohoto kovu se často objevuje v titulcích finančních zpráv. Platina je mezi obchodníky jednou z nejoblíbenějších komodit. Platina patří do skupiny drahých kovů. Začínající obchodníci se mohou divit, proč se o platině v poslední době mluví. Cílem tohoto blogu je poskytnout vám smysluplné informace o platině a rozšířit tak vaše obchodní obzory.
img

Čínská tovární aktivita dosáhla v únoru 11letého maxima

01.03.2023 Většina asijsko-pacifických trhů dnes vzrostla, protože investoři a obchodníci vstřebali řadu pozitivních ekonomických údajů. Čínský národní statistický úřad (NBS) oznámil, že jeho výrobní index PMI v únoru vzrostl na 52,6 bodu, což je nejvyšší hodnota za posledních jedenáct let. Zpráva australského statistického úřadu (ABS) ukázala, že HDP země v posledním čtvrtletí roku 2022 vzrostl mezičtvrtletně o 0,5 %.
img

Trhy se zaměřují na údaje o australském HDP a HICP v eurozóně

28.02.2023 Očekává se, že tento týden bude hlavní událostí zpráva o HDP z Austrálie a předběžný lednový průzkum HICP v eurozóně. Institut pro řízení dodávek (ISM) zveřejní své PMI ve výrobě a službách, což by mohlo způsobit určitou volatilitu amerického dolaru. Prezident Federálního rezervního systému v St. Louis James Bullard novinářům agentury Reuters řekl, že "měkké přistání je v USA možné, pokud bude dobře provedena změna režimu po pandemii".
img

Trhy se zaměřují na údaje o australském HDP a HICP v eurozóně

28.02.2023 Zpráva o HDP zveřejněná v Austrálii ukázala, že její ekonomika v posledním čtvrtletí roku 2022 mezičtvrtletně vzrostla...
img

Paladium: Výzvy v roce 2023

23.02.2023 Obchodování s palladiem nemusí být tak populární jako obchodování se zlatem nebo stříbrem. Přesto palladium zůstává dů...
img

Palladium: Výzvy v roce 2023

23.02.2023 Obchodování s palladiem nemusí být tak populární jako obchodování se zlatem nebo stříbrem. Přesto palladium zůstává důležitým kovem, který pomáhá vyrábět mnoho výrobků, jež používáme v každodenním životě. Velké množství aplikací a omezená nabídka palladia přitahují pozornost investorů.
img

RBNZ zvyšuje úrokové sazby, zaměřte se na zápis z FOMC

22.02.2023 Novozélandská centrální banka (RBNZ) zvýšila výpůjční náklady o 0,5 % na nejvyšší úroveň za posledních 14 let. Bankovní rada RBNZ uvedla, že je třeba více zpřísnit měnové podmínky, protože inflace zůstává příliš vysoká. Bankovní rada očekává, že celková inflace se do března 2024 sníží na 4,2 %. Rozhodnutí RBNZ podpořilo novozélandský dolar (NZD) vůči ostatním hlavním měnám.
img

Reserve Bank of New Zealand: Další zvýšení sazeb na obzoru?

21.02.2023 Investoři a obchodníci se soustředí na středeční rozhodnutí o úrokových sazbách novozélandské centrální banky (RBNZ). Tržní analytici očekávají zveřejnění zápisu z jednání Federálního výboru pro volný trh (FOMC), aby zjistili, zda Federální rezervní systém (Fed) plánuje pokračovat v dalším zpřísňování měnové politiky.
img

Rozhodnutí RBNZ o úrokových sazbách: Další zpřísnění?

20.02.2023 Příští týden budou finančním zprávám dominovat rozhodnutí o úrokových sazbách novozélandské centrální banky (RBNZ) a č...
img

Rozhodnutí RBNZ o úrokových sazbách: Další zpřísnění?

20.02.2023 Příští týden budou finančním zprávám dominovat rozhodnutí o úrokových sazbách novozélandské centrální banky (RBNZ) a čínské centrální banky (PBoC). Zápis ze zasedání Federálního výboru pro volný trh (FOMC), který bude zveřejněn ve středu, budou investoři a obchodníci pečlivě zkoumat a hledat v něm vodítka k plánům měnové politiky centrální banky.
img

Obchodování s ropou pro začátečníky v roce 2023

16.02.2023 Někteří by řekli, že ropa hýbe světem. Pokud vám to zní jako nadsázka, pravděpodobně nemůžete popřít, že ropa podporuje celosvětovou hospodářskou aktivitu a růst. Přestože dochází k posunu směrem k ekologickým energetickým řešením, zdá se, že ropné a plynárenské společnosti získávají zpět pozice ztracené během pandemické éry.
img

Inflace ve Spojeném království v lednu klesla více, než se očekávalo

15.02.2023 Dnes ráno zveřejněná zpráva o inflaci ve Spojeném království překvapila investory i obchodníky, neboť celková hodnota inflace byla nižší, než se očekávalo. Účastníci trhu se zaměří na zprávy o maloobchodních tržbách přicházející z USA a Velké Británie, aby zjistili, jak moc se spotřebitelů dotkly rostoucí životní náklady.
img

Investoři jsou připraveni na zprávu o inflaci v USA

14.02.2023 Zpráva o inflaci v USA je valentýnským dárkem, na který investoři a obchodníci čekali. Zpráva rozhodne, zda se americký Federální rezervní systém (Fed) rozhodne pro další zpřísnění měnové politiky. Ve Spojeném království dosáhl index FTSE 100 nového rekordu, když pokračuje v rally 2023.
img

Trhy čekají na zprávy o inflaci v USA a Velké Británii

13.02.2023 Tento týden se bude mluvit především o inflaci, HDP a maloobchodních tržbách, protože investoři a obchodníci budou moci pečlivě prozkoumat množství datových souborů. Zprávy o inflaci v USA a Velké Británii ukáží, zda politika zpřísňování měnové politiky snížila inflační tlaky.
img

Trhy čekají na zprávy o inflaci v USA a Velké Británii

13.02.2023 Tento týden se bude mluvit především o inflaci, HDP a maloobchodních tržbách, protože investoři a obchodníci budou moc...
C:\fakepath\aos-13022023-2.jpeg

Exkluzivní seminář: Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ

13.02.2023 Přinášíme vám jedinečnou příležitost osobně potkat zástupce týmu profesionálních vývojářů a full-time traderů, kteří obchodují pomocí automatických obchodních systémů (AOS) ve společnosti FXstreet.cz. Cílem tohoto semináře je pomoci vám s profesionálním využitím a optimalizací těchto skvělých automatických pomocníků každého tradera. Vše se bude odehrávat přímo v obchodní platformě MetaTrader, včetně praktických ukázek.
img

Obchodování s mědí: Komodita, která je podceňována?

09.02.2023 Obchodování s mědí a kolísání její ceny se sice nedostává na titulní stránky nejpopulárnějších finančních zpravodajských serverů, ale jen málo analytiků může popřít základní sílu této komodity. Ano, měď je sice na třetím místě za zlatem a stříbrem, pokud jde o hodnotu, ale někdy by se za podhodnocenou hodnotou mohlo skrývat zajímavé překvapení.
img

Fed a Powell: Inflace klesá, pravděpodobně dojde k dalšímu zvýšení sazeb

08.02.2023 Americké akciové trhy v úterý posílily poté, co šéf americké centrální banky (Fed) Jerome Powell vystoupil s projevem před Ekonomickým klubem ve Washingtonu. Další zprávou je, že obchodní bilance mezi USA a Čínou dosáhla v roce 2022 rekordní úrovně, a to i přesto, že se jejich diplomatické vztahy zhoršily. Ve Spojeném království se akciový index FTSE 100 vrací k rekordnímu maximu z minulého pátku, protože sílí naděje, že by se ekonomika země mohla vyhnout recesi.
img

RBA zvyšuje sazby, věnujme pozornost Powellovu projevu

07.02.2023 Australská centrální banka (RBA) zvýšila výpůjční náklady o 0,25 % v souladu s očekáváním tržních analytiků. Ekonomové naznačují, že australská centrální banka pravděpodobně v březnu naváže dalším zvýšením sazeb.
img

Reserve Bank of Australia rozhodne o úrokových sazbách

06.02.2023 Jednou z hlavních ekonomických událostí tohoto týdne bude rozhodnutí Reserve Bank of Australia (RBA) o úrokových sazbá...
img

Reserve Bank of Australia rozhodne o úrokových sazbách

06.02.2023 Jednou z hlavních ekonomických událostí tohoto týdne bude rozhodnutí Reserve Bank of Australia (RBA) o úrokových sazbách. Někteří tržní analytici předpokládají, že RBA zvýší výpůjční náklady po vzoru amerického Federálního rezervního systému (Fed), Evropské centrální banky (ECB) a Bank of England (BoE).
C:\fakepath\039_purple-trading-06020223.JPG

Jak nastartovat trading v roce 2023?

06.02.2023 V roce 2023 nebude o obchodní příležitosti nouze, což víme z mnoha tržních výhledů, které aktuálně vycházejí téměř všude. Ne všude se však dozvíte, jak tyto obchodní příležitosti zobchodovat, či jakých nástrojů a strategií k tomu využít. V Purple Trading vám přesně s tímto pomůžeme.
img

Fio banka loni téměř zdvojnásobila zisk, vydělala rekordních 4,3 miliardy Kč

03.02.2023 Fio banka loni zvýšila čistý zisk o dvě miliardy korun na rekordních 4,3 miliardy Kč. Důvodem byl hlavně růst úrokových sazeb a nižší náklady na riziko, uvedla dnes banka v tiskové zprávě zaslané ČTK. Bilanční suma Fio banky činila na konci loňského roku téměř 230 miliard korun, což představovalo meziroční nárůst o 6,8 procenta. Zveřejněné hospodářské výsledky jsou neauditované.
img

Obchodování se stříbrem: čekají nás protivětry nebo vítr v zádech?

02.02.2023 Stříbro je jednou z nejoblíbenějších komodit ve světě obchodování. Stříbro má tendenci držet si dlouhodobě svou hodnotu a stejně jako zlato bude pravděpodobně čerpat sílu z prostředí nízkých úrokových sazeb. Zatímco zlato zůstává komoditou číslo jedna, pokud jde o preference obchodníků, stříbro by mohlo být alternativou pro lidi, kteří by rádi prozkoumali svět obchodování s komoditami.
img

Sledujeme rozhodnutí o úrokových sazbách Fedu, ECB a BoE

01.02.2023 Pozornost investorů a obchodníků bude upřena na měnověpolitická zasedání amerického Federálního rezervního systému (Fed), Evropské centrální banky (ECB) a Bank of England (BoE), která jsou naplánována na dnešek a zítřek. Tržní analytici naznačují, že tyto tři centrální banky pravděpodobně zvýší své základní úrokové sazby s cílem snížit inflační tlaky. V pátek budou mít účastníci trhu příležitost pečlivě prozkoumat zprávu o mzdách mimo zemědělský sektor v USA.
img

Optimismus MMF a údaje o HDP eurozóny vzbuzují pozornost

31.01.2023 Mezinárodní měnový fond (IMF) zvýšil svou prognózu globálního růstu na letošní rok, přičemž uvedl větší odolnost ekonomik po celém světě, než se očekávalo, a zvolil pozitivnější tón než ve svých zprávách z předchozího roku. MMF předpokládá, že globální růst dosáhne 2,3 %, což je o 0,2 % více než jeho předchozí prognóza. Analytici MMF předpovídají, že Spojené království bude jedinou ekonomikou skupiny G7, která se v roce 2023 dostane do záporného růstu.
img

Fed, ECB a BoE oznámí rozhodnutí o úrokových sazbách

30.01.2023 Tento týden budou ve zprávách dominovat rozhodnutí o úrokových sazbách amerického Federálního rezervního systému (Fed)...
img

Fed, ECB a BoE oznámí rozhodnutí o úrokových sazbách

30.01.2023 Tento týden budou ve zprávách dominovat rozhodnutí o úrokových sazbách amerického Federálního rezervního systému (Fed), Evropské centrální banky (ECB) a Bank of England (BoE). Všechny tři pravděpodobně zvýší výpůjční náklady, protože jejich měnové politiky zpřísňování mají za cíl zmírnit inflační tlaky. Ačkoli většina ekonomů neočekává žádné překvapení, zvýšení úrokových sazeb by mohlo vyvolat volatilitu na trhu a ovlivnit směnné kurzy amerického dolaru, eura a britské libry.
img

Japonský jen a BoJ: Co byste měli vědět

26.01.2023 V posledních několika týdnech investoři a obchodníci zaměřili svou pozornost na japonský jen i na japonskou ekonomiku. Bank of Japan v prosinci překvapila analytiky trhu, když nečekaně změnila část své měnové politiky. V tomto blogu vysvětlíme, proč se japonský jen dostal na titulní stránky finančních zpravodajských serverů a jak rozhodnutí Bank of Japan ovlivnilo hodnotu měny této země.
img

Zraky se upírají na rozhodnutí BoC o úrokových sazbách a údaje o HDP v USA

25.01.2023 Později dnes bude v centru pozornosti rozhodnutí o úrokových sazbách Bank of Canada (BoC), zatímco investoři a obchodníci se těší na předběžnou zprávu o HDP USA za 4. čtvrtletí 2022, která bude zveřejněna zítra.
img

Zaměřeno na americký HDP, australský CPI a rozhodnutí BoC o sazbách

24.01.2023 Tento týden budou v centru pozornosti zprávy o inflaci z Austrálie a Nového Zélandu, rozhodnutí Bank of Canada o úrokových sazbách a předběžné údaje o hrubém domácím produktu USA za čtvrté čtvrtletí roku 2022.
img

Americký HDP, australský CPI a rozhodnutí BoC o sazbách

23.01.2023 Tento týden budou v centru pozornosti zprávy o inflaci z Austrálie a Nového Zélandu, rozhodnutí Bank of Canada o úroko...
img

Americký HDP, australský CPI a rozhodnutí BoC o sazbách

23.01.2023 Tento týden budou v centru pozornosti zprávy o inflaci z Austrálie a Nového Zélandu, rozhodnutí Bank of Canada o úrokových sazbách a předběžné údaje o hrubém domácím produktu USA za čtvrté čtvrtletí roku 2022.
img

Jak se připravit na obchodování

19.01.2023 Jak se připravit na obchodování je otázka, která trápí mysl obchodníků, zejména začátečníků. Být obchodníkem a pohybovat se na volatilních světových trzích není snadný úkol. Vybudování solidní obchodní strategie s mechanismy řízení rizik vám může pomoci překonat nepříznivé tržní podmínky.
img

Index spotřebitelských cen ve Spojeném království klesá, zaměření na maloobchodní tržby v USA a Spojeném království

18.01.2023 Asijsko-pacifické akcie se ve středu obchodovaly na vyšší úrovni, přestože Bank of Japan (BoJ) oznámila své rozhodnutí nezměnit politiku kontroly výnosové křivky. Na tiskové konferenci guvernér BoJ Haruhiko Kuroda uvedl, že "není to tak dlouho, co jsme v prosinci rozhodli o našich opatřeních. Pravděpodobně bude trvat ještě nějakou dobu, než se opatření začnou projevovat na fixaci funkce trhu". Podle očekávání BoJ ponechala úrokové sazby beze změny.
img

Růst čínského HDP v roce 2022 je hluboko pod cílovou hodnotou

17.01.2023 V úterý ráno šanghajský index Composite a hongkongský Hang Seng klesly, protože údaje zveřejněné čínským Národním statistickým úřadem ukázaly, že hrubý domácí produkt (HDP) země v roce 2022 vzrostl o 3 %, což představuje jedno z nejpomalejších temp růstu za poslední desetiletí.
img

Zaměření na inflaci ve Spojeném království a maloobchodní tržby v USA

13.01.2023 Příští týden se očekává, že v centru pozornosti budou zprávy o inflaci ve Spojeném království a eurozóně a údaje o mal...
img

Zaměření na inflaci ve Spojeném království a maloobchodní tržby v USA

13.01.2023 Příští týden se očekává, že v centru pozornosti budou zprávy o inflaci ve Spojeném království a eurozóně a údaje o maloobchodních tržbách z USA a Spojeného království. Zatímco rostoucí spotové ceny zlata přitahovaly minulý týden pozornost investorů a obchodníků, Světové ekonomické fórum v Davosu a několik zpráv týkajících se některých významných ekonomik nabídne proud cenných finančních údajů.
img

Spotové ceny zlata na vzestupu: Co byste měli vědět

12.01.2023 Kolikrát jste už četli nebo slyšeli, že zlato je bezpečným přístavem pro investory a obchodníky? Pravděpodobně mnohokrát. Zdá se, že vysoké hodnoty inflace zaznamenané ve většině velkých ekonomik zvýšily spotové ceny zlata, protože se zvýšila poptávka.
img

Americký dolar nadále oslabuje, oči se upírají k údajům o HDP Spojeného království

11.01.2023 Americký dolar pokračoval v poklesu vůči britské libře a euru, neboť investoři a obchodníci se soustředí na zveřejnění údajů o inflaci v USA, které má být zveřejněno ve čtvrtek 12. ledna. Index amerického dolaru (DXY) zůstává pod tlakem směrem ke kulaté hodnotě 103,00, což je sotva více než nejnižší úroveň zaznamenaná za posledních sedm měsíců.
img

USD klesá před Powellovým projevem a údaji o inflaci v USA

10.01.2023 Před dnešním projevem předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella se kurz amerického dolaru vůči euru snížil. Bude měna pokračovat v loňském příběhu posilování, nebo je ve vzduchu nové téma oslabování dolaru?
img

Lednová prognóza Federálního rezervního systému

09.01.2023 Pozorovatelé Fedu, čeká nás náročný měsíc, protože 31. ledna až 1. února proběhne první z výročních zasedání centrální...
img

Lednová prognóza Federálního rezervního systému

09.01.2023 Makroekonomické vyhlídky jsou zkaleny obavami ohledně amerického výrobního sektoru, který podle indexu nákupních manažerů (PMI) ISM ve zpracovatelském průmyslu v prosinci poklesl již druhý měsíc po sobě. Jednalo se o nejnižší hodnotu od února 2016, nepočítaje v to implozi křivky vyvolanou pandemií v dubnu 2020.
img

3 scénáře, které je třeba zvážit při virálním šíření inovací

05.01.2023 Tento blog se zabývá novinkami v oblasti obchodování a investování pro začátečníky a hodnotou filtrování informací na základě vašich finančních cílů. Co se stane, když se objeví záplava informací o novince, která zaujala trh? I ti nejzkušenější obchodníci a investoři mohou zjistit, že jejich filtry a moudrý úsudek přehlušilo vzrušení.
img

Obavy o růst v EU a USA kalí výhled na další vývoj

04.01.2023 Měnový pár EURUSD je tento týden v centru pozornosti, protože obavy o hospodářský růst v USA a Evropské unii zkreslují...
img

Začátek obchodního roku, mzdy mimo zemědělství v USA

03.01.2023 Začátek obchodního roku přináší klíčové obchodní zprávy, mezi něž patří údaje o mzdách mimo zemědělský sektor v USA (N...
C:\fakepath\fxstreet_pf2023_SoMe_1080x1080-23122022.jpg

FXstreet.cz vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2023! ⭐️🎄

23.12.2022 Letošní rok byl pro investory po celém světě opravdu velmi těžký, protože padaly akcie, kryptoměny i další trhy, které v minulých letech naopak silně rostly a změna tohoto trendu byla opravdu fascinující. Nicméně i když to by těžký rok pro běžné investory, tak byl naopak velmi dobrý pro připravené tradery, protože se trhy velmi výrazně hýbaly a to je přesně to, co potřebuje trader k vydělávání peněz. A letošní rok přinesl opravdu mnoho skvělých obchodních příležitostí k inkasování solidních zisků. Trhy byly charakteristické vysokou volatilitou, hýbaly se prudce na obě strany, což je přání většiny traderů a to se letos vyplnilo.
img

3 způsoby, jak sledovat tržní zprávy na sociálních médiích

23.12.2022 Jsou platformy sociálních médií spolehlivým zdrojem obchodních zpráv?To je velká otázka vzhledem k dosahu a vlivu plat...
img

Mírné zvyšování sazeb centrálních bank - globální zpomalení

16.12.2022 Klesající inflace a relativně mírné zvyšování úrokových sazeb ze strany Bank of England (BoE), Federálního rezervního ...
img

Mírné zvyšování sazeb centrálních bank - globální zpomalení

16.12.2022 Klesající inflace a relativně mírné zvyšování úrokových sazeb ze strany Bank of England (BoE), Federálního rezervního ...
img

Vliv zpráv z komoditních trhů na sentiment

15.12.2022 Při neustálém hledání hodnoty by obchodníci a investoři měli sledovat makroekonomické zprávy z komoditního sektoru. O ...
img

EUR podpořila klesající inflace v USA, údaje z Číny

14.12.2022 Snižující se inflace ve Spojených státech podpořila euro poté, co trhy započítaly slabší americký dolar v důsledku oče...
img

Nové obzory pro euro po vstupu Chorvatska do eurozóny

09.12.2022 Euro získalo tolik potřebnou morální vzpruhu po zprávě, že po připojení Chorvatska budou společnou měnu eurozóny použí...
img

Nové obzory pro euro po vstupu Chorvatska do eurozóny

09.12.2022 Euro získalo tolik potřebnou morální vzpruhu po zprávě, že po připojení Chorvatska budou společnou měnu eurozóny použí...
img

OPEC+ před začátkem klidného týdne drží produkci ropy na stejné úrovni

05.12.2022 Minulý týden touto dobou jsme psali o rozhodujícím období pro ceny ropy. Tento týden možná začneme tušit, jaký vliv bu...
img

Zaměřeno na inflaci, ropu a mzdy mimo zemědělský sektor

28.11.2022 Minulý týden ve středu zveřejnil Federální rezervní systém (Fed) zápis ze svého listopadového zasedání. Navzdory rozho...
img

Rostoucí ceny testují holubičí postoj Bank of Japan

18.11.2022 Jádrová inflace v Japonsku dosáhla v říjnu 40letého maxima, čímž prověřila holubičí postoj Bank of Japan (BoJ) k měnov...
img

Hlavní tržní faktory pro USD v listopadu

14.11.2022 Vysoká inflace a rostoucí úrokové sazby v USA v prvních třech čtvrtletích letošního roku podporovaly hodnotu USD ve sr...
C:\fakepath\trader-kuchar-14112022.jpg

Důvody, proč jsou tradeři jako profesionální kuchaři

14.11.2022 Obchodování na finančních trzích, podobně jako stát se profesionálním kuchařem, je vysoce výkonnostní činnost, která vyžaduje dovednosti, trpělivost a disciplínu.
img

BoE a Fed v nabitém týdnu zpřísní měnovou politiku

31.10.2022 Co se týče týdnů, je tento týden pro finanční trhy velmi významný a plný důležitých ekonomických událostí a oznámení.T...
img

Co očekávat od rozhodnutí Bank of Canada a ECB o úrokových sazbách

24.10.2022 Pokud jde o měnovou politiku, nachází se Bank of Canada (BoC) někde mezi holubičí Bank of Japan a jestřábím zpřísňován...
img

Zaměřeno na divergenci politiky Bank of Japan

16.10.2022 Odlišnost Bank of Japan (BoJ) od ostatních významných centrálních bank uprostřed neutuchající bouře globálních inflačn...
img

Fed se ve 4. čtvrtletí soustředí na inflaci, změna kurzu není pravděpodobná

10.10.2022 Obchodníci a investoři, kteří doufají v obrat Federálního rezervního systému ve 4. čtvrtletí, budou muset po včerejším...
C:\fakepath\akcie-10102022-1.jpg

Seriál o klasifikaci akcií – díl 1: K čemu je to dobré?

10.10.2022 Kdo obchoduje s akciemi nebo se zajímá o akciový trh, zcela jistě se již setkal s pojmy sektory či odvětví. Společnosti, jejichž akcie se obchodují na burze, jsou zařazené do konkrétní skupiny sektoru a odvětví, hlavním cílem toho je, aby bylo možné jednotlivé společnosti ve stejné skupině analyzovat a porovnávat, jak si vedou. Když jsem začala toto téma více zpracovávat (kvůli sektorovým ETF), zjistila jsem, že to není tak jednoduché, jak se na první pohled zdálo, protože paralelně existují dva klasifikační systémy.
C:\fakepath\robot-02102022-1.jpg

Zbrusu nový seminář o robotickém tradingu

03.10.2022 Představujeme vám zcela nový, exkluzivní seminář se zástupci týmu full-time traderů obchodujících pomocí automatických obchodních systémů (AOS) ve společnosti FXstreet.cz. Hlavní náplní semináře je profesionální využití, optimalizace a zároveň ziskové obchodování pomocí automatických obchodních systémů pro obchodní platformu MetaTrader včetně praktických ukázek.
C:\fakepath\akcie-22082022-1.png

Nastal konečně čas na nákup akcií?

22.08.2022 Letošní rok na akciových trzích rozhodně není nudný. Výpadky v dodavatelských řetězcích, vysoké ceny ropy a dalších komodit, desítky let nevídaná inflace, kterou se centrální banky zatím marně snaží dostat pod kontrolu, zvyšování úrokových sazeb v bezprecedentním tempu, a válka na Ukrajině. To vše je zcela ojedinělý mix velkých událostí, který akciové trhy rozhodně nenechal v klidu.
img

Obchodní zprávy pro začátečníky: Co je to Evropská centrální banka?

10.06.2022 Jak již název napovídá, Evropská centrální banka je centrální bankou Evropy a je všeobecně známá pod zkratkou ECB (European Central Bank). ECB je zodpovědná za dohled nad měnovým a bankovním systémem v eurozóně a stojí na vrcholu bankovní struktury.
img

Rupie posiluje v důsledku zvýšení úrokových sazeb RBI

08.06.2022 Rupie vůči americkému dolaru posílila v důsledku zprávy, že indická centrální banka (Reserve Bank of India) zvýšila svou repo sazbu na vyšší než očekávanou úroveň 4,9% oproti očekávaným 4,8% a předchozím 4,4%.
img

RBA v červnu zvýšila oficiální měnovou sazbu a připojila se ke globálním jestřábům

07.06.2022 Australská centrální banka (RBA) je poslední centrální bankou, která zvýšila svou orientační úrokovou sazbu a přidala se tak ke globálním jestřábům poté, co Reserve Bank of New Zealand (RBNZ) na konci května zvýšila svou sazbu z 1,5% na 2%.
img

Červnové zasedání Federálního rezervního systému ovlivňuje náladu vůči americkému dolaru

05.06.2022 USD v květnu rostl spolu s jestřábí rétorikou Federálního rezervního systému, ale v době psaní tohoto článku se zdá, že před rozhodnutím centrální banky o úrokových sazbách, které je stanoveno na 14. a 15. června, se pohyb kurz měny zpomalil a krouží.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Offshore | George Soros | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Harmonic trading | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Pullback | Moody's | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Euroskupina | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Bezpečný přístav | Dluhová krize | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Investiční soutěž | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Pražská burza | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Bankovní trader | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | XAU/USD | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | NZD/JPY | AUD/CAD | EUR/CAD | GBP/NZD | NZD/CHF | USD/CZK | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnové indexy | Robert Kiyosaki | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Brett Steenbarger | Deník tradera | Hloubka trhu | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | GKFX | Investujeme | Binární opce | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | CFDs | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Asset management | Average True Range | ADX | Transakce | BaFin | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Benchmark | Bid | Bloomberg | Bod | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Break/Even | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Buy Limit | Buy Stop | Béžová kniha | CCI | CEO | CFD | CME | Carry trade | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Channel | Autochartist | Chop | Commodity Channel Index | Kongesce | Konsolidace | DAX | Daytrading | Dealing Desk | Decline | Demo účet | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Downside | Drawdown | ECB | ECB (European Central Bank) | ECN | EMA | Easing | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Expert Advisors | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Fibonacci retracement | Figúra | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Flat | Floor | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forex trader | Futures | G10 | G7 | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | JForex | Japonský jen | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Kurzy měn | Křížový kurz | LIBOR | Larry Williams | Leverage | Likvidita | Limitní příkaz | Long | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NFA | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodní zásoby | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Order | Oscilátor | Outside Bar | Papertrading | Parabolic SAR | Pasiva | Pip | Pivot Point | Pivot points | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Profit Target | Provize | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Random Walk | Rating | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | STP | STP (Straight Through Processing) | Saldo běžného účtu | Scalper | Scalping | Sell Limit | Sell Stop | Sentiment | Short | Short pozice | Skalper | Sloupcový graf | Směnný kurz | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard and Poor's | Sterling | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Take Profit | Technical analysis | Tick | Ticker | Time frame | Timeframe | Trader | Trading | Trading systém | Trend | Trendová čára | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Bondy | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Čárový graf | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | HighSky Brokers | Axiory | Leoš Mareš | Admiral Markets | Indexy | Obchodování online | Úroková sazba | Globální ekonomika | Social Trading | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Fundamenty | Začínáme na burze | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | Top Forex | EU | Finanční sektor | Hospodářské otázky | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Psycholog | Babypips | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Rollover | Mezibankovní trh | Ken Veksler | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Obchodní instrumenty | Breakout strategie | Spekulant | Jaroslav Tupý | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Forex broker | Forex makléř | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Sociální obchodování | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Hedge fond | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | Credit Suisse | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | ČSOB | Deloitte | Investiční produkty | Gold | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | Financnik.cz | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Money Manager | Regulace | Axiory Europe | Kopírování obchodů | Soukromý fond | Bossainfo | Obchodní transakce | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Daňové ráje | Hedgeový fond | Algo trading | Money-Management | Algoritmické obchodování | Nasdaq Composite | VIP FOREX | Trade.com | Markets.com | Makro | USDX | Finanční analytici | Index cen | Výrobní náklady | Index CPI | Eurostat | Stavební výroba | Obchodní seance | Conseq | EUR/HUF | Facebook | Index strachu | Swingové obchodování | Poziční obchodování | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | BCPP | Intermarket analýza | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Time-Frame | Colosseum | Tomáš Vobořil | Zásoby ropy | Trading Station | Forexový trader | Dukascopy | Japonská centrální banka | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | GBPJPY | EURJPY | Aktivum | Carry trading | Forex robot | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Volatilní | Forex pro začátečníky | Zlatý důl | Ruleta | Kasina | Admiral Market | Admiral Markets recenze | Admiral Markets zkušenosti | AdmiralMarkets | Akcie Deutsche Bank | Aktuální kurzy měn | Alpari | Americká centrální banka | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Atlantik | AUD USD | Australská měna | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Fio banka | Barel ropy | Směnárna | Bohatý táta, chudý táta | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Bossa.cz | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | CAD AUD | CashFlow | Cena | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Co je to forex | Colosseum.cz | Conference Board | CZK | Časové pásmo | Česká spořitelna | Český broker | Členové eurozóny | Daňové přiznání | DAX 30 | Day trading | Denník | Direct market | Diskuzní fórum | DJIA | Dolar | Dolary | Druhy grafů | Dukascopy Europe | Dukaskopy Europe | ECN broker | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | ETF fondy | EUR USD | Eura | EURO USD | Eurostoxx 50 | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Fibonaci | Finanční plán | Finanční plánování | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex cashback | Forex club | Forex Exchange | Forex guru | Forex kalendář | Forex knihy | Forex obchodování | Forex VPS | Forex zprávy | Forex.cz | ForexExpo | Forexo | Forexové obchodování | Forexové obchody | Forexové strategie | Forexu | Forexy | Frank | Full time | FX Street | FX Trader | FX Trading | FXCM | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GBP USD | GDP | GfK | GKFX.com | Graf | Graf EURUSD | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP USA | HighSky | Hodnota zlata | Hrajeme si na burze | Hrubý domácí produkt | HSBC | CHF EUR | iForex | Ichimoku | Ichimoku Kinko Hyo | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | Indikátor MACD | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování peněz | Investování pro začátečníky | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak nakupovat akcie | Jak nejlépe investovat | Jak nejlépe investovat peníze | Jak nejrychleji vydělat peníze | Jak obchodovat forex | Jak obchodovat na burze | EBay | Jak rychle zbohatnout | Jak se vyhnout stresu | Jak si přivydělat peníze | Jak si vydělat | Jak si vydělat peníze | Jak snadno vydělat peníze | Jak zbohatnout | Jak zhodnotit milion | Jak zhodnotit peníze | Jak získat rychlé peníze | Japonská ekonomika | Jaroslav Brychta | JP Morgan | JPY EUR | JPY USD | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Kim Kiyosaki | Kiyosaki | Knihy o forexu | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Konfluence | Korelační koeficient | Krize eurozóny | Kurz amerického dolaru | Kurz měny | Kurzy | E15 | Libra | Lukáš Němec | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Měnové kurzy | Meta Trader | Meta Trader 4 | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Moving Average | MyFxBook | Nákup akcií | Nákup dolaru | Naučte se obchodovat | Nejlepší kurzy | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Obchody na burze | Odborné knihy | Odborné kurzy | Online kurz | Online kurzy | Online obchodování | Oslabení měny | Paládium | Patria.cz | Pavel Kaiser | PinBar | Pips | Pivot | Pivoty | Platforma MT4 | Plus500 | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej eura | Prodej zlata | Prognóza | Programování AOS | Psychologie obchodování | Psychologie trhu | Pšenice | Recenze | Reuters | Roboti | Ropy | Rubl | Růst HDP | Rychlé peníze | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Směnné kurzy | Société Générale | Spořící účty | Hodnocení brokerů | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | Strategie řízení | Surová ropa | Swingy | Škola tradingu | Tesla Motors | Throwback | TopForex | Trading Expo | Trailing Stop | Trh | Tržní zprávy | Tvorba AOS | Twitter | Unce zlata | USD EUR | USD GBP | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výprodej | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | Highsky.cz | XTB.cz | Zahraniční měny | Založení účtu | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Czech Wealth | Předpověď | Zisky | Tradeři | Škola forexu | Live účet | Finanční nástroj | CNBC | Backtestování | Rozkolísanost trhu | Obchodní pravidla | Trading Coach | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | DMA | Average Directional Index (ADX) | Báze | Buy | Cílová cena | Diskont | Elon Musk | EV | Hold | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Mark Zuckerberg | Měď | Obchodní den | Omega | P.A. | Protistrana | Range | Roadshow | ROCE | Sell | Small caps | Tovární objednávky | Využití kapacit | Hráči na forexu | Commonwealth Bank | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Trading Room | Převis | Zajišťovací obchody | Hrubý domácí produkt (HDP) | Institute for Supply Management (ISM) | M2 | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | Bod zlomu | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Co je forex | WebTrader | Milionář | Miliardář | Bohatý | Equity křivka | Forex Pro | Jan Kovalovský | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | Zisky na forexu | Vydělávat na forexu | Tržní sentiment | Zhodnocení účtu | Být bohatý | Broker (makléř) | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Křížové měnové páry | Majors | Martingale | Paper trading | Technická analýza (TA) | eSignal | Full-service broker | Backtesty | Volby | Pivot Pointy | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | Fibonacci trading | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Úspěšný investor | Butterfly | Know-how | Mentoring | Futures trading | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | COT | Velcí hráči | Účastníci forexu | RichDad | Burze | Dividendové akcie | Easy forex | Forex obchodník | Forex výběr brokera | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Chci si vydělat | Investment | Slušný zisk | Stock market | Trading forex | Trading seminář | Profi obchodní systémy | Money Expo | xSocial | Aramco | Markit | Unicredit | TD Securities | Deutsche Bundesbank | Rabobank | Bernstein | Jackson Hole | KPMG | CNN | Wells Fargo | CitiFX | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | ANZ | DIW | DIHK | Action Forex | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | YouGov | Mitsubishi | S&P Dow Jones Indices | Moody's Analytics | Standard Chartered | BBC | Destatis | FX strategie | Technické indikátory | Forex asistent | Zdeněk Zaňka | Statistická arbitráž | Vydělávat na své sny | Intermarket strategie | Hospodářské vyhlídky | Insider informace | On-line kurzy | Vývoj AOS | Reálný obchodní účet | Oslabení eura | Reporty | CI Komodity | FX společnosti | Petr Koblic | Rich Dad seminář | Investiční soutěže | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | Forex webináře | Forex semináře | Patrik Hezucký | Obchodníci na forexu | Diamantová formace | Technický výhled | HUF/EUR | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Hledání svatého grálu | Backtestovat | Finanční gramotnost | XAG/USD | Stock Success System | Andy Tanner | Ken McElroy | Tom Wheelwright | Blair Singer | MarketWatch | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Spreadové obchodování | Korelační obchodování | Investičníweb.cz | Top Stocks | Mark Carney | Jak začít s tradingem | Ministr financí | Mobile trader | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Cizí měny | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Financial Progress Group | Cena kávy | Energie | Obavy z brexitu | Prezident Fedu | Online webináře | Tržní nálada | Sentiment trhu | Podnikatelé | Jak zhodnotit své peníze | Pro tradery | Panevropský akciový index | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Profi trader | Obchodník na forexu | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Odvaha | Klid | Konzistence | Zdravý rozum | Jádrový index | Ekonomické fórum | Volby v USA | Christine Lagardeová | Úspěšný obchod | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Obchodování CFD | Obchodování CFDs | Swapy | Referendum | Časová pásma | Ekonomická aktivita | London Breakout | City | Milionáři | Obchodované instrumenty | Opční bariéry | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Svatý grál | Forbes | Úřad pro energetické informace (EIA) | Prezident ECB | Vývoj měn | Sázení | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Aktuální vývoj | Měny zemí G-10 | Akcie energetických společností | Inflační tlaky | Akcie bank | IHS | Britská centrální banka | Obchodování měn | Obchodování měnových párů | Americké státní dluhopisy | Forexové trhy | Známý investor | Daňové příjmy | Americký akciový index | Index volatility VIX | Zprávy a analýzy | Intervence centrálních bank | Obchodníci na finančních trzích | Forexoví obchodníci | Alerty | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Klouzavý průměr EMA | S&P Global | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Odchod z EU | Nervozita | Obchodní partner | Obchodování v Asii | Reálné obchody | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Alibaba | Fibo | Dnes na trzích | Propad | Vystoupení z EU | Handelsblatt | Úvěrový rating | CME Fed Watch | Bankovní tradeři | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Status bezpečného přístavu | TradingView | Citi | Online investování | S&P | Guvernér | Cena mědi | Benchmarky | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Nálada na trhu | Historická minima | Člen rady guvernérů | Nejistota | Erste | VIG | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Největší banky | Indikátor Stochastic | Stagnace | Tempo růstu | Daně z příjmů | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | Obchodování AOS | CySEC | Zajištění | Finanční poradce | Výrobní index PMI | Úvěrová krize | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | MetaQuotes | Tesla | Poskytovatelé likvidity | Odhodlání | Regulovaní brokeři | Robustní strategie | Zhodnocovat kapitál | Úspěch v tradingu | Steen Jakobsen | Výhled | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Počáteční kapitál | Historická data | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | FX Instructor | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Britská ekonomika | Americký trh práce | Řízení peněz | Poplatky za obchodování | Makléřské společnosti | Predikce | Automatické obchodování | Bankovní krize | Průzkum | Začínající trader | Začínající obchodník | Obchodní cíle | Bankovní systém | Nadměrné obchodování | Krize | Obchodování DAXu | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Velké zisky | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Výběr zisků | S&P Global Ratings | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Měnové krize | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Čekající příkaz | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Nástroje technické analýzy | Poměr RRR | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Skupina G7 | Ziskové obchodování | Mikro loty | Mini loty | Standardní loty | Obchodování forexu | Kurz jednotné evropské měny | Aktuální cena | Internetové firmy | Zvýšení volatility | Konsenzus | Růst ekonomiky | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | Obchodování na měnovém trhu | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Backtestování AOS | Tester strategií | Profesionální trading | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Odhad HDP | Očekávání | Tempo růstu ekonomiky | Investiční semináře | Investiční seminář | Forexové semináře | Semináře o forexu | Kurzy o forexu | Informace o forexu | Bitfinex | Politico | Business Insider | Globtrex | SIRIX | SIRIX WebTrader | Tablet Trader | CME FedWatch | IHS Markit | SaxoTraderGO | Bridgewater | Spinning Top | ex | Algoritmické obchody | Robotický trading | Robotické obchodování | ČSOB Asset Management | Obchody s akciemi | Purple Trading | MUFG | Obchodovat na forexu | PEVONI | WBTCB | Bernstein Bank | Interbank VIP indikátor | Obchodování ropy | Bridgewater Associates | CIBC | Obchodování v praxi | Úspěšná obchodní strategie | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | Správa portfolia | Coverdeal Holdings Limited | Cena palladia | ShowFx World | Makroekonomické zprávy | Vydělávat peníze na forexu | Vydělávat peníze | Mark Owen | Phoenix Blue | Peter Sasín | Anton Bittner | VIP FOREX CLUB | ABAS FX | Obchodníci s měnami | Globtrex.com | Poziční trading | Investování na finančních trzích | Jesse Livermore | LBMA | MetaQuotes Software Corp. | Coinbase | Bitcoin Cash | Profesionální tradeři | Wall Street Akademie | Banka Bernstein | Obchodování s cizími měnami | Příběh tradera | Spekulativní investice | Psychologický deník | Cena platiny | Palladium | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | Algotrading | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | XRP/USD | World BTC Business | Obchodování s Bitcoiny | Ziskový trading | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | Trh kryptoměn | MiFID II | Kraken | XMR/USD | Monero | NEO/USD | BCH/USD | BCH | LTC | ETH | XRP | NEO | Bolívar | Ray Dalio | Index Topix | Fox Business | Dominik Stroukal | ESMA | Intradenní obchodní strategie | Aktivní trading | EY ITEM | Patrik Klempár | Výhled eura | Dobrý obchodník | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | Dobrý trader | Asijské trhy | Úspěšný trading | ShowFx | CNMV | Petr Pleva | Výnosy desetiletých dluhopisů | Kryptoměnové burzy | Ichimoku indikátor | ShowFx v Praze | Wood & Company | Portfolio manažeři | ShowFx World v Praze | Airbnb | Začít investovat | Saxo | Obchodní války | Erste Asset Management | Očekávání investorů | Bitcoiny | Propad kapitálu | Můj trading | Purple Trading Club | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Kurzy měnových párů | Posilování dolaru | Vývoj na finančních trzích | Výsledky obchodování | Podniky | CONSOB | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Obchodovat forex | Globální růst | Globální hospodářský růst | Silný americký dolar | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Evropský akciový trh | Part-time trader | Full-time trader | Full-time trading | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Čínský akciový trh | Geopolitické napětí | Forint | Obchodníci s ropou | Domácí měna | Volný kapitál | WS Akademie | Ekonomické krize | Šéf Fedu | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | Americký dolarový index | Profesionální obchodník | Dluhopisové výnosy | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | I-Trader | Poskytování investičních služeb | Trh s ropou | Pipy | NIESR | Reakce trhu | Pokles cen ropy | Long obchod | Automatické obchodní strategie | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | Akciové trhy v Asii | Daňové úlevy | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | Regulační orgán | Hospodářský vzestup | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | EK | Napětí na finančních trzích | Prezident Trump | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Fungování trhů | Základní úroková sazba | François Villeroy de Galhau | Vývoj finančních trhů | Jednotná měna | Globální index | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Analytici společnosti | Ukončení obchodní války | Obchodni metody | Nemovitostní trh | Blockchain & Bitcoin Conference | Výhodně investovat | WEF | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Makléřská společnost | Otevřené obchody | Petr Kouba | Slabší euro | Obchodní jednání | Obchodní přístup | Optimalizace AOS | Profesionální trader | Copytrading | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Obchodovat na finančních trzích | Platformy pro obchodování | MetaTrader Supreme Edition | Hodnotové investování | Silný trh | Zvýšení sazeb | Aktivní trader | Michal Uma | Diverzifikace rizika | Ekonomický poradce | Začínající obchodníci | Atraktivní investice | Moje obchodování | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Price Action strategie | Inflační očekávání | Výběr nejlepšího brokera | Výška spreadu | Zákaznická podpora | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Obchodní plány | Příjmy Ruska | Ceny pohonných hmot | Obchodní roboti | Moje obchody | Intradenní strategie | Elliottovy vlny | Boris Johnson | Riziko recese | Příjem z tradingu | Knížky o tradingu | Začít obchodovat | David Varga | Tradingová konference | Token | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Vysokofrekvenční trading | Zhodnocení obchodního kapitálu | Byznys plán | Prezidentka ECB | Indigo Trader | Obchodní nápady | Základy obchodování | Svět investování | AOS trading | Rozhodnutí centrálních bank | Způsob tradingu | Býčí výhled | Medvědí výhled | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Zadávání Stop-Lossu | Blackstone | FedWatch Tool | Ziskové obchody | Obchodní myšlenka | Ztrátový obchod | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Britský premiér | Situace na trzích | Visual Capitalist | Recese v USA | Začít vydělávat | SEBA | Obavy z recese | Intradenní trader | Vliv na obchodování | Bohatí | Pohonné hmoty | Napětí v Hongkongu | CFD na akcie | Kapitálové výdaje | Obchodování institucionálních objednávek | Výnosy amerických státních dluhopisů | Kristalina Georgievová | Růst mezd | NGAS | Dealing | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Saudi Aramco | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | PPF | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Italská ekonomika | Ekonomika nového Zélandu | Novozélandská centrální banka | LPR | Backtest | Poptávka po ropě | Ziskový obchodník | Obchodník na finančních trzích | Finanční situace | Data z Německa | Finanční údaje | Nejnovější výsledky | Přístup k investování | Risk Reward Ratio | Dobrý obchod | Ziskové výsledky | Investiční roadshow | Roadshow Bernstein Bank | Tradingové semináře | Investování na Forexu | Vyzkoušet si trading | ESG | Ceny palladia | Edge | Profesionální obchodníci | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Tradingové strategie | Zkušený trader | Editor jazyka MetaQuotes | Obchodní dohoda | Cena kakaa | Kakao | Ceny kakaa | Demo účty | Státní ropná společnost | Stav trhu práce | Vyšší úrokové sazby | Růst čínského HDP | Loterie | Sestavování portfolia | Algo trader | Algo trader Petr Kouba | Sestavování portfolia z AOS | Portfolia z AOS | Jak provádět backtesty | Obchodování u Bossa | Společnost BOSSA | AOS v praxi | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Trader Petr Kouba | Automatické systémy | Využití AOS | Trading na forexu | Největší ekonomika | Obchodujte | Střednědobé obchodování | Tým FXstreet.cz | Mnoho ziskových obchodů | Konfluence více faktorů | ByteDance | TikTok | TOPIX | Čistý zisk | Rozpočet | Hazard | Deficit | Prezident Donald Trump | Káva | Majoritní akcionář | VIP seminář | Politická situace | HDP v USA | TRX/USD | TRX | IOT | Patterny | Algo | Larry Kudlow | Ziskový trader | Obrovské množství peněz | Dosáhnout úspěchu | LNG | Indigo | Objem | Obchod | IOT/USD | Přístup do VIP zóny | XTZ | XTZ/USD | Trh práce | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Myšlenka | Praktická ukázka | Inflace v říjnu | Ředitel Purple Trading | Purple Trading David Varga | Obchodní nástroje | Obrat trendu | Supreme Edition | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | Konkurenceschopnost | Firma | Maloobchodní sektor | Hlavní události | Technické analýzy | Pfizer | Obchodovat na burze | Svíčková formace | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | Týdenní zpráva | Růst cen | Equity křivky | Zůstatek | Studie | Vysoké riziko | Počet obchodů | Maximální drawdown | Bilance | Vladimír Holovka | Co bude | Erste Group | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Lagardeová | Labouristická strana | Nízké úrokové sazby | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Vysoké ceny ropy | Miliardy | USDT | Vyhlídky | EBRD | Průzkumy | Domácí měny | Záhada | Federální rezervní banky | Čínský průmysl | Pozornost obchodníků | Švýcarská ekonomika | SECO | Hospodářské záležitosti | Naše ekonomika | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Ekonomka | Aktivita čínských továren | Master Candle | Nákupní manažeři | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Miloš Mikolanda | Průmysl | ADP | Příprava na obchodování | Ján Hájek | Portfoliomanažer | Hospodářský růst eurozóny | Růst eurozóny | PLN | Na burze | Gabriel Štefaňák | Impuls | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | ABC | ICBC | Visa | Ceny potravin | Position sizing | Váš trading | Dodržovat obchodní plán | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Nové obzory | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | European Central Bank | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Sociální sítě | Problémy | Kolísání ceny | Finanční ztráty | Cvičení | Člen bankovní rady | Total | Nejnovější údaje o inflaci | Prognózy | Nejistoty | Konzervativní strana | Cenové formace | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Celkový zisk | Výhled centrální banky | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Moskva | Amgen | Zahájení obchodování | Seznam.cz | Míra | Úroky | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Naše prognóza | Americké centrální banky | Vánoce | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Automobil | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Nejziskovější | MasterCard | AT&T | Andrew Bailey | Káva Arabica | Pojistka proti inflaci | Bydlení | COCOA | EY | Údaje z Číny | První obchod | Ztráta | Nejlepší akcie | Stratég | Přelom roku | Miliardy korun | Předsevzetí | Demokratické strany | Americký index | Obchodní podmínky | Ziskovost | Hospodaření | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Černé labutě | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Vyšší ceny ropy | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Aktualizované údaje | Írán | Čínský HDP | Hýbat trhy | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Výsledky hospodaření | INR | Dohoda o brexitu | Poradenství | Vzdělávat se | Trading cíle | Ministerstvo práce | Tržní trendy | Testovat nové metody | Nové metody | Zápis obchodů do obchodního deníku | Zápis obchodů | Ukončení obchodního dne | Vzdělávací video | Semináře o tradingu | Živé semináře o tradingu | Posouvat kupředu | Úkoly a cíle | Maloobchodní tržby v listopadu | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Inflace v prosinci | Analytička | Ukazatele | Technologická společnost | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Cenové tlaky | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Nižší růst | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Zamyšlení | Banka Morgan Stanley | Zajímavé zisky | Komunikace | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Kapitalismus | Trump | Ekonomické fórum v Davosu | Fórum v Davosu | ILO | Prezident | Koronavirus | Nejnovější údaje | Google | WhatsApp | Instagram | Anglie | Wales | Trhy | Evropské ekonomiky | ConocoPhillips | Impérium | Ziskový obchodní systém | Vir | Jüan | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Finanční ředitel | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Jednatel | Vysoká inflace | Starbucks | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | FIAT | Zpomalení růstu | Směrnice EU | Reálné peníze | Konzistentní zisky | Výčitky | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Osobní rozvoj | Úsilí | Píle | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Hlavní úrokové sazby | BP | Maloobchodní tržby v EU | Běžní investoři | Aktivity v Číně | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Americké ekonomiky | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Natural Gas | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Zveřejňování výsledků | Mezinárodní finanční instituce | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Americká inflace | Trendové indikátory | Indikátor RSI | Inflace v lednu | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | Kukuřice | Německý HDP | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Správci aktiv | Prudký propad | FedWatch | Coverdeal Holdings | Obchodní myšlenky | Fungování finančních trhů | Šéfka ECB | Commonwealth Bank of Australia | Stabilita | Německé maloobchodní tržby | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Snížení těžby | Popis strategie | Výkyvy | Společnost IHS Markit | Kolaps cen | Kolaps cen ropy | Výsledky HDP | Inflace v únoru | Únorová inflace | Volatilita na finančních trzích | Videokonference | Rishi Sunak | Amín Násir | Zásoby ropy v USA | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Technická recese | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Opatření ECB | Hlavní měny | Panevropský akciový index STOXX 600 | Program nákupu aktiv | Bankovky | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Tencent | MSCI China | Medvědí trend | Maloobchodní tržby v Číně | Další vývoj | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | Poškodit ekonomiku | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Fiskální politiky | Klíčový ukazatel | Míra nejistoty | Šíření viru | Burzy cenných papírů | Inflace v EU | Měnové podmínky | Ekonomové Deutsche Bank | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Výhled poptávky | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Úspěch v obchodování | Žádosti o podporu | Rozhodnutí bankovní rady | Zásobníky | Texas | Další pokles | Daňové povinnosti | OSVČ | Kongres | Škoda | LinkedIn | Index ISM | Index ISM ve službách | Manufacturing | Domácnosti | Asociace | Páka | Fundament | Stop-Lossy | Úrokové sazby na nízké úrovni | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Japonský ministr financí | Vyspělé ekonomiky | Ministryně financí | Úřad práce | Extrémní volatilita | Politická rozhodnutí | Bankovní systém USA | Záchranný balíček | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Repo sazby | Banka JPMorgan | Biliony USD | Biliony | Globální poptávka po ropě | Potenciál | ČBA | KNF | Dění ve světě | Viry | Historické pohyby | Inflace zpomaluje | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | VW | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Futures na akcie | Umělá inteligence | Cloud Computing | Vášeň | Závislost | Práce | Vyhoření | Výraznější pokles | ADB | Asijská rozvojová banka (ADB) | Asijská rozvojová banka | Rozvojová banka | Údaje | DPH | Mexiko | Tvrdohlavost | Ropný průmysl | Cushing | Patenty | Možnosti obchodování | CBS | Alexandr Novak | Velikonoce | Mozek | Rutina | Dobré obchodní návyky | Obchodní návyky | Životní styl | Cena benzínu | Dostatek energie | Španělé | Snížení produkce | Oživení cen | Výsledek hrubého domácího produktu | Celková inflace | Výpadky | Emitenti | IMF | Více peněz | Microsoft Corp | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Jiří Makovský | WELL | Výhled poptávky po ropě | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | EP | Statistiky | Pohled na trading | Očekávaný zisk | Vzrušení | Uzavření trhů | Vydělávat na finančních trzích | Poradenské společnosti | USD za barel | CFD na ropu | Červnový kontrakt | Obnovení rovnováhy na trhu | Trade | Analytik ČSOB | Největší ekonomika eurozóny | Nizozemsko | Cenové pohyby | Kontraktní měsíce | Poptávka po pohonných hmotách | Reddit | Sociální síť | Debata | Tweety | Založení demo účtu | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Legendární investor | Joe Biden | Seznam brokerů | Cestování | Čas na nákup akcií | Americký HDP | Pracovní síly | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | BCM | Shell | Společnost Shell | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | Blízký východ | Tweet | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Aktivní obchodování | Maloobchodní tržby v eurozóně | Úvěry a hypotéky | PEPSICO | Dovoz | Vývoz | Obchodní přebytek | Regulační orgány | Australská ekonomika | Tisknutí peněz | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Quantitative Easing | Zveřejněné údaje | Dluhy | Psychologické hladiny | RBI | Cestování do zahraničí | T-Mobile | Auta | Dopad covid-19 | Dnešní výsledky | FBI | Konsorcium | Historické výsledky | Trendová období | Vstup do obchodu | Dění na trhu | Velké peníze | Obchodní platformy Metatrader | Zhodnotit své peníze | Manažeři | Eli Lilly | Obchodovat dlouhodobě | Nastavení indikátorů | Kupci | Podnikatelské aktivity | Společnost Facebook | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | ABCD investora | Oživení na akciových trzích | Jan Sýkora | Tomáš Kálal | Conseq IM | Petr Stibůrek | Numizmatik | TrustWorthy Investment | TrustWorthy Investment CZ | Petr Vomastek | Vomastek Investment & Development | Investované peníze | JDE | Unie | ČR | Restaurace Novodvorka | Novodvorka | Tempo růstu HDP | Chování trhu | Lidské emoce | Soubor pravidel | Výrobní PMI | The Information | Peter Svátek | Gambling | Vedení společnosti | Zvyšování mezd | Býčí trend | Společnost BP | OCBC | Zpomalení inflace | Největší světová ekonomika | Obchodování pomocí Price Action | Globální poptávka | Novartis | Japonský vývoz | Roční míra inflace | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Úvěrové podmínky | Rostoucí trend | HDP EU | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Tiff Macklem | Vlastní trading | ZIL | Představenstvo | Restrukturalizace | Instinkt | Nové žádosti o podporu | Živnostníci | Velké investice | Stimulační program | ONS | Úřad ONS | Úroda | Nákupy přes internet | Klientská podpora | MAM | VPS | Chorvatsko | Zbohatnutí | Zdroj příjmů | Swingový trading | Větší pozice | Ztráta peněz | Ceny kávy | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | SAE | Ceny | Praha | Otevřené obchodní pozice | Kolísání cen | Makro zprávy | Cenové patterny | Názory lidí | Znovuotevření ekonomiky | Následky pandemie | Reliance | Progres | Úspěšně obchodovat | Plynárenské společnosti | Pár EUR/USD | Odhad růstu HDP | Důvěra | Psychika | Zkušený obchodník | Přístup k tradingu | Caixin | Philip Lane | Výzkumy | Indonésie | Růst zaměstnanosti | Významné události | Časový horizont | Vstupy do pozic | Cenové hladiny | Ziskové pozice | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Zpomalování inflace | Oživení poptávky | Obchodní hodiny | Čas na nákup | Online nakupování | Hnojiva | Chamtivost a strach | Kanadská ekonomika | Typy grafů | Výrobní sektor | Výrobní index | FTMO | Ceny mědi | Odborníci | Transparentnost | Inspirace | Porovnání výnosů | Obchodování s ropou | Prognóza Fedu | TSLA | Sazba hypoték | Novozélandská ekonomika | Budoucí vývoj | Skvělý trader | Základy tradingu | Zákonitosti forexového trhu | Identifikovat trend | Vstupování do pozice | Řízení obchodu | Řízení obchodu i rizika | Identifikovat trendy | Malý reálný účet | Skutečné peníze | Pravidla obchodního plánu | Silné stránky v tradingu | Dobrý obchodní systém | Čtení knih o tradingu | Trénovat na demo účtu | Robusta | Cena kávy arabica | Arabica | Elektromobily | Politici | Svatý grál tradingu | Zlatý grál | Zlatý grál tradingu | Malý kapitál | Diverzifikovat | Jacinda Ardernová | Ropovody | Biden | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Marathon | Pracovní místa | Provedení analýzy | Česká republika | Tržby v eurozóně | Scalpingové obchody | Guvernér španělské centrální banky | Pablo Hernández de Cos | Agresivní strategie | NextEra | Energetický sektor | Frakování | Změna politiky | Měnový fond | Stresové situace | Klíčový okamžik | Akciové portfolio | Lidské vlastnosti | Příležitosti k obchodování | Dopad na měnový trh | Pohádkové jmění | Jmění bez práce | Dění na finančním trhu | Ziskové obchodní strategie | Předvídat chování trhu | Vývoj ceny na trzích | Chování ceny | Chování ceny na finančních trzích | Ceny na finančních trzích | Množství peněz | Technické cenové formace | Vytoužené zisky | Zázračná metoda | Zázračný indikátor | Zázračná strategie | Zázračný obchodní systém | Výsledky ekonomických statistik | Dobrý byznys | Automatické obchodní systémy (AOS) | GS | Pokles indexu | Přivýdělek | Tržní výhled | Úspěšní tradeři | T-Mobile US | Oživení čínské ekonomiky | Inflace v Číně | Míra inflace v Číně | Broker XTB | MRNA | Price Action obchodní strategie | Online investiční konference | Záznam konference | Růst amerického HDP | Praktické tipy | S&P Global Inc | Proražení | Nastavení trhů | Zasedání WEF | Životní prostředí | NextEra Energy | GME | GameStop | Milan Charvát | Warengo | Warengo.com | Jindřich Pokora | Rozumnyinvestor.cz | Aleš Prandstetter | eFrank.cz | eFrank | Norbert Nepela | Papucovyinvestor.sk | Papucovyinvestor | Mikuláš Splítek | Výběr akcií | Siemens | TABAK | LEN | Rychle zbohatnout | Lael Brainardová | Ceny aktiv | Plný úvazek | Částečný úvazek | Voda | Přístup na finanční trhy | Centrální bankéř | Venezuelský bolívar | Denní rutiny | Výhled na rok | Pokles zásob | Poptávka po plynu | Vývoz LNG | Počasí | Online prostředí | Indikátory volatility | PMI ve výrobě | Akcie farmaceutických firem | VET | DOT | Zvýšení ceny | Server FXStreet | Společnost Tesla | Růst průmyslu | Počet pracovních míst | Holdingové společnosti | Dopad na akcie | Přehled o aktuálním dění | JD | Dlouhodobé obchodování | Rostoucí ceny ropy | Údaj o HDP | Evropské centrální banky | Poměr rizika k zisku | SNY | CARA | MJ | YOLO | ACT | Jack Ma | Situace na trhu | Nákupní obchod | Pravidla obchodování | WallStreetBets | Nárůst ceny | Sociální média | Bilanční suma | Tržní ceny | Výrobní aktivity | Jestřábí přístup | Jak vybírat akcie | Zpráva o měnové politice | Finanční výsledky | Daňové zvýhodnění | Poptávka po stříbře | Rostoucí úrokové sazby | Kov | Obchodní přístupy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Vklady a výběry | Růstový trend | James Bullard | Bilance obchodu | Globální zadlužení | Rizika a příležitosti | Přísná měnová politika | WTI Crude Oil | Manufacturing PMI | Skluz | Celosvětová poptávka | Čeští podnikatelé | Sentiment investorů | Bank of America Global Research | Rizika při obchodování | Investoři a obchodníci | Zakladatel Alibaby | Admirals | Obchodní přebytek Číny | Pohyb trhu | Silný růst | Pohyb výnosů dluhopisů | Posilování USD | Trustpilot | Market Wizards | Obchodní znalosti | Exotické měnové páry | Vysoké dividendy | Holubičí tón | ForexNation | Americký výrobní sektor | Mentor | Naučit se obchodovat | Zpravodajské události | Síla amerického dolaru | Čekající pokyny | Pohyb ceny | Klienti Purple Trading | Expanze HDP | ISM ve službách | Umění | Platformy MT4 | Konkrétní akcie | Daniel Zhang | AMD | Krok za krokem | Rozhovor o tradingu | Všechny indikátory | Ceny surovin | Island | Bronz | Mosaz | Rostoucí ceny | Objednávky | Události tohoto týdne | WSB | WallStreetBets (WSB) | Legenda WallStreetBets | Martin Shkreli | token DOGE | DOGE | Riskantní token | Trading.com | Trh Forex | Systém obchodování | Indická centrální banka | USDA | Cenové úrovně | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Testování a optimalizace | Pandemie COVID | Hladiny supportu | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Podnikatelské klima | Zpřesněné údaje | Oslabení | Princip obchodování | Brokerská značka | Martin Klass | Přístup k riziku | Zajištění proti inflaci | Americké farmaceutické společnosti | HDP Austrálie | Plány | Cíle | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Platidlo | Konkurence | Prodej | Ghana | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | McDonald's | Navýšení kapitálu | Didi | Pozitivní vliv | Vliv na trh | Obchodování se zprávami | Obchodování na trhu | Programátor | Vyšší úroveň | Úspěšné osobnosti | Životopisná kniha | Tradingové fórum | Podcast | Zajímavý rozhovor | Obchodní výsledky | Neobchodní aktivity | Obchodní dovednosti | Živé semináře | Deficit nabídky | Finanční vzdělání | Cenové stability | Technologie | MAN | Zkušení obchodníci | Američtí centrální bankéři | Dosažení úspěchu | Dosažení úspěchu na Forexu | Očekávání zisku | Nejziskovější strategie | První obchody | Spotové ceny | UST | Míra inflace v USA | USA inflace | JAR | Rada guvernérů ECB | Rada guvernérů | Společnost Alibaba | Americký trh | AI | Chování velkých hráčů | Produkce kávy | Kávová zrna | Inflace cen | Odvětví | Pokles poptávky | Nedostatek potravin | Ceny kávy Arabica | CNN Business | Správné strategie | Flexibilita | Načasování | Bilion | CAR | MECIE | Růst v Číně | Významná rizika | Pochopení fungování trhů | Štěstí | Náhoda | Hluboké znalosti | Úrokové výnosy | Objem vkladů | Výhodný směnný kurz | HICP | Přemýšlení | Chování | Pocity | Slabé stránky | Vnímání | Ropné a plynárenské společnosti | VIAC | Trh práce v USA | Jarda Tupý | Obchodní úspěch | Celkový obchodní přebytek | Celkový obchodní přebytek Číny | Kulatá čísla | AliExpress | Páteční NFP | Použití indikátoru | Důležité zprávy | Spotové ceny ropy | Futures obchodník | Scalping DAXu | Výstupy z obchodních pozic | Regulatorní riziko | Medián | Bonusy | SPOT | Základní pojmy | Začátečník | Analytici banky | Americká ministryně financí | Komfortní zóna | Chování v komfortních zónách | Teorie chování | Komfortní zóny | Zóny komfortu | Nástroje optimalizace | Moderní nástroje | Vznik komfortní zóny | Komfortní zóny v tradingu | Výstup z destruktivní zóny | Destruktivní zóny | Ochranný mechanismus | Velké cíle | Výstup ze zóny komfortu | Vstup do konstruktivní zóny | Konstruktivní zóny | Lidské činnosti | Duševní produkt | Destrukce kreativity | Opakující činnosti | Duševní stav | Ukotvující prvky | Deaktivace | Návyk | Konstruktivní komfortní zóna | Ziskové obchodní návyky | Vznik zóny komfortu | Biologické konstrukce | Ochranný systém | Cíl zóny komfortu | Školení | Životní změny | Velká bolest | Zloba | Bolest duševní | Výdej energie | Fixace nových zvyků | Vlna úspěchu | Rutinní chování | Recidiva | Index ASX | ASX | Inflace ve Velké Británii | Společnosti | Zlomový okamžik | Opatření | Dna | Káva robusta | Katastrofy | ANO | Uhlí | Petr Mašláň | SLOPE obchodní systém | Peníze na finančních trzích | Začít vydělávat peníze | Ziskové obchodní systémy | Obchodní systémy a strategie | Juniorská škola tradingu | Siemens Healthineers | Ropné a akciové trhy | Trading workshop | Workshop | Metoda vzdělávání | Vzdělávání v online tradingu | Výuka a trading | Nevýhody online výuky | Konferenční videohovory | Výhody online výuky | Offline výuka | Forma prezenční výuky | Nejlepší metoda vzdělávání | Obchodování profesionálního tradera | Výhody trading workshopu | Studijní materiály | Vzdělávací efekt | Tradingové konference | Tržní trend | Analytici Goldman Sachs | Marika Čupa | Zásahy čínské vlády | Vyšší hodnoty | Noční obchodování | Ceny kovů | Obchodní účty | Dodržování pravidel | Pracovní den | Zhodnocení kapitálu ročně | Samou | Šéfka ECB Christine Lagardeová | mmBtu | Zemní plyn (LNG) | Úročení | Scaling In | Scaling Out | Nový lék | Energetická krize | Zvýšení základní úrokové sazby | Inflace v září | Strategie Ondřeje Hartmana | Nejnovější zprávy | Profitabilní obchodní strategie | Minulá výkonnost | Polský zlotý a maďarský forint | Vysoké ceny | Jak se začít učit Forexu | Změny na trhu | MoneyExpo | Čínské centrální banky | Zdravotnictví | Pozornost | Ruská společnost | Zprostředkovatelé | Naše obchodní strategie | Zboží dlouhodobé spotřeby | Jakub Kania | Radek Babčan | F.X.C.G. | Meta | Klima | Aram Tor | Nelly Novotná | World Cup Championship of Forex Trading | Global Cup of Futures Trading | Jan Smolen | Vanguard | Morgan Stanley Capital International | Francouzský index | Commonwealth Bank of Australia (CBA) | Mistr světa v tradingu | Podmínky na trhu | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Tomáš Vranka | Poradce XTB | Ondřej Klečka | Obchodní ředitel | Reálné výnosy | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Williams %R | Target | Přístup k obchodování | Stres a emoce | TIM | Svět tradingu | Trh s platinou | Bezpečná aktiva | Skutečný výsledek | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zveřejnění zprávy | Smíšené pocity | Nálada na trzích | | CMA | Prodej kávy | Powellovy komentáře | Vietnam | Etiopie | Zlotý | Fibonacciho retracement | Cena aktiva | Cykly | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Tržní cykly | Fibonacciho úrovně | Technický nástroj | Rostoucí inflace | Zemědělci | Prognózy inflace | Liz Trussová | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Druhá největší světová ekonomika | La Nina | Základní sazba | Hráči na trhu | Stanovení cílů | Miliardy USD | Zvyšování sazeb Fedu | Ocel | Discord | Ceny domů | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Správný money-management | Instituce | Spotřební zboží | Pin Bary | Víkendové gapy | Amgen Inc. | Analýza trendu | Akcie společnosti Alibaba | St. Louis | Blesk | Míra inflace v Kanadě | Inflace v Kanadě | Nejlepší metody | Webináře a online vzdělávání | Online vzdělávání | Výuka pod odborným dohledem | Diskuzní fóra a sociální sítě | Fundamenty s Jardou Tupým | Trading Room Plus | Diskuzní fóra | Placená výuka | Vzdělávaní obchodníků | Kvalitní Forex trading | Psychologické chyby | Konflikt na Ukrajině | Rozhodovací schopnosti | Motivace | Bankovní licence | Úřad pro ekonomickou analýzu | Použití v tradingu | BAL | Zkapalněný zemní plyn | Prima | CIPS | VK | Telegram | Společnost Google | Pokles inflace | Změna režimu | Nornickel | Společnost Nornickel | Řetězce | Světové produkce | PSE | Účetní závěrky | Představenstvo společnosti | Dodávky LNG | Nízké poplatky | Geopolitické události | Covid v Číně | Jestřábí politika | Inflace v Japonsku | Rekordní zisky | HedgePoint | Historické pohyby trhu | Pohyby trhu | Moderní doba | Pravý forex | Objem forexového trhu | Denní objem forexového trhu | Sentiment drobných obchodníků | Největší účastníci trhu | Největší forexové obchody | Kumulace objednávek | Jak obchodují největší banky | Krátkodobé strategie | Největší instituce světa | GoTo | Správa | Demo obchodní účet | Online platformy | GMT | Normalizace měnové politiky | Správní rada | Pokračovací grafické formace | Princip fungování finančních trhů | Pokles produkce | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Obchodní styly | Investiční události | Situace na akciovém trhu | Období stagflace | Boj s inflací | Obavy ze stagflace | Rozhodování o obchodování | Trojúhelníkové formace | Předpovědi cen | Huw Pill | Indexy S&P | Prudká inflace | PLATINUM | Ovládněte tržní cykly | Investiční zisky | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Purple Trading Club (PTC) | PTC | Přijetí | Pochybení | Snížení inflace | Velmi volatilní | Kroky Fedu | Rostoucí životní náklady | Životní náklady | Cenový strop | Centrum | Prime | Ceny nájmů | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Zpráva o inflaci | Upozornění | Udržitelnost | Neel Kashkari | Pohyby na trhu | Počet občanů | Současná situace | Smíšená realita | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Nevídaná inflace | Dopady pandemie covidu | Krize v dodavatelských řetězcích | Propad akciového trhu | 2022 stock market decline | The 2022 recession | The Biden recession | Biden recession | 2022 recession | Období pesimismu | Poklesy akciového trhu | Čas pro vzdělávání | Období propadů | Knihy Howarda Markse | Výborné knihy | Rostoucí fáze | Ziskové obchodování akcií | Tipy na konkrétní nejlepší akcie | Konkrétní nejlepší akcie | Profesionální akciové portfolio | Semináře pořádané FXstreet.cz | Začátek pandemie | Prudký propad trhů | Propad trhů | Bujará nálada na trzích | Stock market decline | Slovo recese | Pesimistický scénář | Emoční bolest | Bolest z poslední ztráty | Zmeškat příležitost | Připraveným štěstí přeje | Celoživotní vzdělávání | Práce na sobě | Dokázaná pravda | Investiční cíle | Bolest | Trh s cizími měnami | EU a USA | Zasedání Rady guvernérů | Jestřábí ECB | Údaj NFP | Odrazy | Marka | Typ obchodu | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Webináře Trading Room | Scalping na cTraderu | Index amerického dolaru (DXY) | alfAlgo | Obchodní systém alfAlgo | Systém alfAlgo | Obchodní roboty | Ekvity křivka | Spuštění AOS | Ladění AOS | Nastavení parametrů v AOS | Absolvování semináře | Mary Dalyová | Akcie leaderů | Sister Stock Trading | Industry Groups | Global Industry Classification Standard | GICS | Morgan Stanley Capital International (MSCI) | CFD (Rozdílové smlouvy) | Jeremy Hunt | Velikost páky | Trend cen | Nejrychleji rostoucí | Monetizace | AFM | Omezení COVID | Zákonodárce | Budování pozice | Rozvojové země | Zmírnění inflace | Novinky | Administrativa | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Výběry | Kuchaři | Profesionální kuchaři | Analýzy sentimentu | Hovězí Wellington | Wellington | Soufflé | Testování obchodů | Uvědomělá praxe | Obchodní deníky | Používání demo účtů | Domácí kuchaři | Ingredience | Obchodování trendů | Systém na obchodování trendů | Systém na obchodování | Výkonnostní činnost | Nejlepší nástroje | Aspirující kuchaři | Zvládnutí základů | Diskusní fóra | Tradingová diskusní fóra | Kvalitní semináře | Strategie ostatních obchodníků | Kulinářská scéna | CZ | Ministr financí Jeremy Hunt | Cloud computing | Panelová diskuze | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Obchodní pásma | Stav trhů | Vstupní S/R zóny | Line | Index cen výrobců | Inflační krize | Aktivity v USA | Inflace v roce 2023 | Dolarový index (DXY) | Střední třída | Direct market access | Produkce mědi | Proces učení | Zákaznický servis | Inflace v Evropě | Vzdělávací články | Postřehy z finančních trhů | Inkasování solidních zisků | USD za tunu | Právo | Ceny ropy a plynu | Otevření Číny | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Výprodeje | Fiat měny | Orange | Rizikový sentiment | ChatGPT | Zpráva Morgan Stanley | Znovuotevření Číny | Prodejce luxusního zboží | Ekologové | OCI | Akciové tituly | Obchodování s mědí | Dobré obchody | Ziskovost AOS | Nové příležitosti | Bohaté zkušenosti | Kazuo Ueda | Alibaba Group Holding Ltd | Média | Kanadský statistický úřad | Optimalizace | Nefinanční výkaznictví | TaiwanBusiness | Technical Cooperation Fund | Reporting | SVB | Bankovní regulační orgány | Nástroje a indikátory | Signature Bank | Vklady | Silicon Valley Bank (SVB) | Obchodník měsíce XTB | Obchodník měsíce | Pád SVB | SVB a Signature | First Republic | First Citizens BancShares | Převzetí Credit Suisse | Zkrachovalé banky | First Republic Bank | Válka | First Citizens | Vyšší ceny | Asie | Překážky | Klesající inflace | Platba | JOLTS | Základní znalosti | Definovaný obchodní plán | Dobře definovaný obchodní plán | Nerozhodnost | Inflace ve Spojeném království | Větší objemy | Americký akciový index S&P 500 | S&P Global Market Intelligence | Silná poptávka | Zakladatel | Poptávka v Číně | Tipy a triky | Myšlenkový proces | Soustředění | Časové rámce | Výše poplatků | Pojišťovnictví | Nastavení indikátoru | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Úvěrování | Typ brokera | Transparentní | Zvýšení sazeb Fedu | Inflace v Austrálii | Bankovní účet | Guvernér BOJ | Největší ekonomiky | Nižší ceny | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Oblasti obchodování | Pravidlo 10 000 hodin | 10 000 hodin | Chytrý trader | Malcolm Gladwell | Outliers | Úspěch v obchodování na finančním trhu | 10 000 hodin praxe | Procentuální zisk | Řízená praxe | Magické číslo | Mistrovství | Hlasování o brexitu | Mt Gox | Trendová období trhu | Období bez trendu | Vlastní obchodní metody | Obchodní metody a strategie | Schopnost učení | Poučení se ze svých chyb | Zlepšení svého obchodního rozvoje | Dobrý a ziskový trader | Oblasti podnikání | Fintokei | Vzdělávací videa | Obchodování pomocí robotů | Tajemství ziskového obchodování | Nové technologie | Technologie a inovace | Hlavní obsah semináře | Obsah semináře | Význam a funkce AOS | Funkce AOS | AOS v obchodování | Profesionálové | Prvky rizika | Nebezpečí | Vojenský stratég | Realizovat strategie | Obchodování (trading) | John R. Boyd | OODA loop | OODA | Smyčka OODA | Lidské rozhodování | Pozorování | Záměrná praxe | Deliberativní praxe | Stíhací pilot | Pilot amerického letectva | Pocit zmatku | Hrdinské činy | Strategická rozhodnutí | Jurisdikce | Zakladatel portálu FXstreet.cz | Zakladatel portálu | Finanční nezávislosti | Neustálé vzdělávání | Udemy | Coursera | Khan Academy | Tradingová literatura | Čtení knih | Finanční knihy | Čtení knih od zkušených traderů | Porozumění trhu | Hlubší porozumění trhu | Porozumění trhu a obchodování | A Random Walk Down Wall Street | The Intelligent Investor | Dovednosti v tradingu | Online komunity a diskuze | Online komunity | Rady od ostatních obchodníků | Specializované weby | Webináře a Semináře | Offline semináře | Oblasti tradingu | Dovednosti na demo účtu | Rizika finanční ztráty | Rizika finanční | Vzdělávání v tradingu | Vydělané peníze | Bez poplatku | Podporované platformy | Možný hedging | Nové vedení | Rok 2024 | Premiérka | Měkké přistání | Vysoké poplatky | Ondra Hartman | Mluvčí | VIP zóna FXstreet.cz | Osobní konzultace | Důraz na vzdělávání | Výběr správného brokera | Kvalita služeb brokerských společností | Kvalita služeb brokerských společností v Česku | Výše poplatků za obchodování | Rozmanitost produktů | Spolehlivost | Jednání s klientem | STP/MM brokerský model | STP/MM | Brokerský model | Důraz na vzdělávání klientů | Vzdělávání klientů | Kvalita brokerských služeb | Kvalita brokerských služeb v ČR | STP brokeři | MM model | Dotazník | Názor na kvalitu brokerských služeb
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | FOREX | Indikátor | Trading | Graf | Cena | EUR/USD | ROCE

Předchozí klíčová slova

Sell trade
Selský rozum
Selva Demiralpová
Semafor
Semi
Semiconductor ETF
Semiconductor Manufacturing International Corporation
Semiconductor Manufacturing International Corporation (SMIC)
Semih Tumen
Seminář

Následující klíčová slova

Semináře o forexu
Semináře o tradingu
Semináře pořádané FXstreet.cz
Seminář o psychologii
Seminář o robotickém obchodování
Semper Augustus
Sempra Energy
Senátní volby
Senátní volby ve státě Georgia
Senátní volby v Georgii
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Oanda
xPartners
IQ Option
reklama
CapXmaster
Potvrďte prosím... Zavřít