Čtvrtek 11. srpen 2022 23:16
reklama
Coinfy
reklama
Dukascopy forex
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Partners

img

Denní makroekonomické postřehy: Energetická noční můra Evropy se prohlubuje 14/07/2022

14.07.2022 KRIZE: Ceny zemního plynu v Evropě a ve Velké Británii opět prudce vzrostly, což potvrzuje nejhorší obavy tohoto regionu v oblasti energetiky. To zvyšuje rizika inflace a recese a vede k oslabení měny. Bezprostřední příčinou jsou škrty v plynovodu Nord stream, který zásobuje velkou část evropských potřeb. Ten je až do 21. července uzavřen kvůli údržbě a panují obavy, že by nemusel být znovu otevřen. Německo přešlo na druhý stupeň svého plánu nouzového zásobování plynem, což je pouze o stupeň níže před přídělovým systémem.
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones si připisuje 2,15 %

22.06.2022 Do okamžiku uzavření Newyorské burzy vzrostl Dow Jones o 2,15 %, S&P 500 o 2,45 % a NASDAQ Composite o 2,51 %.
C:\fakepath\trader-10062022-17-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.06.2022 1) Květnová meziroční inflace byla o 1,1 procentního bodu vyšší, než odhadovala Česká národní banka (ČNB) v nové květnové prognóze. Důvodem byl především větší než očekávaný růst jádrové inflace, což je inflace očištěná o sezonní vlivy, a cen pohonných hmot. Ceny potravin a regulované ceny byly ve srovnání s jarní prognózou jen mírně vyšší, uvedl dnes ředitel sekce měnové ČNB Petr Král. Meziroční inflace v Česku v květnu stoupla na 16 procent. To je nejvyšší hodnota od prosince 1993.
img

Odborníci tvrdí, že většina kryptoměn se pravděpodobně brzy zhroutí

03.06.2022 BTC se zkraje pátku pohyboval do strany. V době psaní článku se obchodoval za 30 488 USD. Podle CoinMarketCap se ve čtvrtek obchodoval v rozpětí 29 688 – 30 633 USD.
img

Miliardář Bill Miller nazývá Bitcoin „pojištěním“ proti finanční katastrofě 

27.05.2022 Bill Miller, zakladatel a vedoucí investičního oddělení investiční firmy Miller Value Partners, uvedl, že Bitcoin „fungoval bez Fedu a bez jakéhokoliv vměšování“ v dobách tržního chaosu, a dospěl k závěru, že „je to pojistka, podle toho, jak se na to dívám.“
C:\fakepath\trader-25052022-20-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.05.2022 1) Rusko podle všeho definitivně bankrotuje. Americké ministerstvo financí totiž dnes těsně po půlnoci newyorského času zakázalo přijímat americkým bankám a jednotlivcům splátky od ruské vlády. Dosud platila výjimka, takže američtí věřitelé Ruska mohli i po uvalení sankcí nadále přechodně přijímat ruské splátky. Dneškem ale tato výjimka končí, v souladu s plánem nastíněným v době uvádění sankcí letos v zimě, po únorové invazi Ruska na Ukrajinu.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Moskevští právníci žalují západní firmy, které odešly z Ruska

12.05.2022 Moskevští právníci žalují západní firmy, které odešly z Ruska. Podle nich podniky, které tak učinily poté, co Moskva 24. února napadla Ukrajinu, porušily práva ruských spotřebitelů. Společnost Chernyshov, Lukoyanov & Partners už v dubnu podala žalobu na Apple a Netflix a nyní hodlá "potrestat" i další podniky. Agentuře Reuters to sdělil seniorní partner firmy Konstantin Lukojanov.
img

DoDo získává od investorů v čele s Křetínským a Tkáčem 1,5 miliardy korun. Investice firmě pomůže s dobýváním zahraničních trhů

03.05.2022 Technologicko-logistická společnost DoDo Group, která se dlouhodobě zaměřuje na B2B logistiku poslední míle, získává v rámci investičního kola Series B svou dosud největší investici. S rychlejší expanzí do zahraničí rostoucí firmě pomohou investice ve výši 1,5 miliardy korun od investorů v čele s EC Investments Daniela Křetínského a zakladatelem J&T Capital Partners Patrikem Tkáčem, kteří v logistické firmě Michala Menšíka navýší svůj minoritní podíl.
C:\fakepath\trader-02052022-23-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

02.05.2022 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
img

Na Nasdaq může v průběhu recese záviset směr kryptotrhu 

28.04.2022 Se stále rostoucí inflací a postojem, který zaujímá Federální rezervní systém, je ekonomika v USA vystavena zvýšenému riziku nadcházející recese.
C:\fakepath\trader-11042022-26-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.04.2022 1) Meziroční inflace stoupla v březnu na 12,7 % z únorových 11,1 %. Je tak nejvyšší od května 1998, kdy dosáhla 13 %. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Meziměsíčně se spotřebitelské ceny zvýšily o 1,7 %. Podle ekonomů inflace nadále poroste a může dosáhnout až 15 % kolem poloviny roku, zároveň podle nich zůstane ve zbytku roku dvouciferná. Březnová meziroční inflace byla zároveň o 2,9 % vyšší, než odhadovala Česká národní banka v únorové prognóze.
img

Akcionáři České zbrojovky prodali šest procent akcií ve zrychleném úpisu

08.04.2022 Vybraní akcionáři České zbrojovky Group SE dokončili prodej části jejich akcií ve zrychleném úpisu cílícího na vybrané investory. Celkem šlo o 2,030.000 akcií, což představuje šest procent základního kapitálu společnosti. Cena za jednu akcii byla stanovena na 555 Kč. Firma o tom dnes informovala ČTK.
C:\fakepath\zbrojovka.png

Akcionáři České zbrojovky prodali šest procent akcií ve zrychleném úpisu

08.04.2022 Vybraní akcionáři České zbrojovky Group SE dokončili prodej části jejich akcií ve zrychleném úpisu cílícího na vybrané investory. Celkem šlo o 2,030.000 akcií, což představuje šest procent základního kapitálu společnosti. Cena za jednu akcii byla stanovena na 555 Kč. Firma o tom dnes informovala ČTK.
img

Vybraní akcionáři CZG – České zbrojovky Group SE dokončili prodej části jejich akcií ve zrychleném úpisu

08.04.2022 CZG – Česká zbrojovka Group SE (dále CZG, Skupina, či Společnost) tímto oznamuje, že byla svými akcionáři informována o dokončení prodeje části jejich akcií prostřednictvím zrychleného úpisu (accelerated book-building), cílícího na vybrané investory.
img

Česká zbrojovka: Akcionáři prodávají 3,65 % akcií

07.04.2022 Česká zbrojovka Group SE (CZG) včera večer oznámila, že někteří akcionáři prodávají celkem až 1 230 000 kusů akcií, což odpovídá 3,65 %. Prodej začal hned včera a uskuteční se formou zrychleného úpisu. Cenu, za kterou akcionáři prodají se dozvíme pravděpodobně již dnes.
img

Předpověď ceny BTC od roku 2022 do roku 2026

21.03.2022 Bitcoin je digitální aktivum, které svou pozici v rámci finančních trhů povýšilo a dostalo přezdívku digitální zlato. Jedná se o kryptoměnu, která odporuje tlakům centrální vlády. Pandemie COVIDU-19 přišla s technologickou revolucí, která obchodníkům ukázala jak s pouhým připojením k internetu obchodovat s BTC.
img

Evropské akcie v pátek rostly již třetí obchodní seanci v řadě

21.03.2022 Podle Trading Economics investoři pokračovali ve vyhodnocování výsledků zasedání amerického Federálního rezervního systému a Bank of England.
C:\fakepath\Dynasty-Financial-Partners-17032022-1.jpg

IPO společnosti Dynasty Financial Partners - Platforma SaaS pro brokery

17.03.2022 Trend digitalizace podnikání je jasně vidět v mnoha oblastech, včetně finančního poradenství. A fakt, že se objevil outsourcing digitálních platforem tento proces významně podporuje.
img

Podle miliardáře Billa Millera to s Bitcoinem vypadá optimisticky

07.03.2022 Jedním z miliardářů, jehož názory a predikce jsou brány obzvlášť vážně je právě Bill Miller, který se nejnověji zmiňuje o Bitcoinu.
img

Krize na Ukrajině: Do jakých akcií investovat?

28.02.2022 Invaze ruských vojsk na Ukrajinu pokračuje již pátým dnem. Přestože se dnes uskuteční jednání mezi ruskou a ukrajinskou delegací, nikdo nedokáže odhadnout, jakého výsledku bude dosaženo. Rusko se také ocitá čím dál tím více v mezinárodní izolaci a dopadají na něj četné sankce.
img

Sberbank CZ, která má vazby na Rusko, ve 14:00 uzavřela své pobočky v ČR

25.02.2022 Sberbank CZ, která má vazby na Rusko, dnes ve 14:00 uzavřela své pobočky v Česku. ČTK to řekla mluvčí banky Radka Černá. Důvodem jsou podle ní bezpečnostní problémy na pobočkách. Ve čtvrtek a dnes se před některými pobočkami banky tvořily fronty lidí, kteří chtěli zrušit služby nebo žádali informace o fungování banky. Kolem dnešního poledne nefungovalo internetové bankovnictví Sberbank CZ. Personál pobočky Sberbank v Brně v Heršpické ulici dnes požádal o asistenci strážníky, klienti se z bankomatů na poslední chvíli snažili vybrat peníze. Na místo vyrazila hlídka městské policie.
img

Budoucnost financí: Banky v USA spolupracují s kryptosprávci 

21.02.2022 Tradiční finanční instituce musí spolupracovat ruku v ruce s kryptosprávci, dalšími opatrovníky a poskytovateli služeb. Nejnovější zpráva Grayscale Investments „Reimagining the Future of Finance“ definuje digitální ekonomiku jako „křižovatku technologií a financí, kterou stále více definují digitální prostory, zkušenosti a transakce.”
img

Bývalý Goldman Exec mluví o Ethereum ($ETH), Polkadot($DOT), a Terra ($LUNA)

07.02.2022 Bývalý manažer Goldman Sachs Raoul Pal očekává zářnou budoucnost Etherea (ETH), Terra ($LUNA), a Polkadot ($DOT). Před založením služby pro výzkum makroekonomické a investiční strategie Global Macro Investor (GMI) v roce 2005, Pal spoluřídil GLG Global Macro Fund v Londýně pro globální firmu pro správu aktiv GLG Partners (která se dnes nazývá „Man GLG“). Předtím, Pal pracoval v Goldman Sachs, kde spoluřídil obchod s prodejem evropských hedgeových fondů v oblasti akcií a kapitálových derivátů.
img

Bývalý Goldman manažer mluví o Ethereum ($ETH), Polkadot($DOT), a Terra ($LUNA)

07.02.2022 Bývalý manažer Goldman Sachs Raoul Pal očekává zářnou budoucnost Etherea (ETH), Terra ($LUNA), a Polkadot ($DOT). Před založením služby pro výzkum makroekonomické a investiční strategie Global Macro Investor (GMI) v roce 2005, Pal spoluřídil GLG Global Macro Fund v Londýně pro globální firmu pro správu aktiv GLG Partners (která se dnes nazývá „Man GLG“). Předtím, Pal pracoval v Goldman Sachs, kde spoluřídil obchod s prodejem evropských hedgeových fondů v oblasti akcií a kapitálových derivátů.
img

Reuters: Křetínský zřejmě prodá svůj podíl v bance Aareal

31.01.2022 Miliardář Daniel Křetínský se chystá přijmout od tří zahraničních investorů nabídku na převzít německé banky Aareal, v níž má podíl. S odvoláním na informovaný zdroj to dnes uvedla agentura Reuters. Fond Vesa Equity Investment, který Křetínský vlastní spolu s dalším podnikatelem Patrikem Tkáčem, je jedním ze tří největších akcionářů banky.
img

Akciová rally se zastavila kvůli jestřábím prohlášením Fedu

27.01.2022 Akciová rally se ve středu zastavila poté, co Federální rezervní systém oznámil plán svého prvního letošního zvýšení úrokových sazeb. Uvedl také, že jakmile dojde ke zvýšení úrokových sazeb, sníží rozvahu. Podle předsedy Fedu Jeromea Powella se inflace v příštím roce pravděpodobně zmírní, ale je poměrně obtížné s jistotou říci, jaký by měl být vhodný postup.
C:\fakepath\trader-24012022-40-zm.jpg

Evropské akcie za sebou mají nejhorší den za rok a půl kvůli Ukrajině a Fedu

24.01.2022 Evropské akcie za sebou mají nejhorší den za více než rok a půl. Přispělo k tomu napětí mezi Ruskem a Západem kvůli Ukrajině a obavy z toho, že americká centrální banka (Fed) tento týden zpřísní svou měnovou politiku. Panevropský index STOXX 600 klesl o 3,8 procenta na 456,36 bodu, což je nejhorší výkon od června 2020.
img

Ceny ropy by mohly překročit 100 USD

13.01.2022 Ceny ropy by mohly do konce roku dosáhnout 100 USD, předpověděl Eric Nuttall, senior portfolio manažer společnosti Ninepoint Partners LP.
C:\fakepath\hliník.jpg

Ceny hliníku pro evropské spotřebitele kvůli drahé elektřině stoupají na rekordy

11.01.2022 Ceny hliníku pro evropské spotřebitele dosahují rekordních hodnot. Na vině jsou rostoucí náklady na energii a snížení produkce, což prohloubilo nedostatek tohoto kovu, který se používá v energetice, stavebnictví a obalovém průmyslu. Uvedla to dnes agentura Reuters. Cena pro spotřebitele, kteří nakupují hliník na fyzickém trhu, obvykle vychází z ceny kovu na londýnské burze LME, která se nyní pohybuje kolem 2950 USD (63.400 Kč) za tunu, plus se k ní připočítává přirážka, která obvykle pokrývá náklady na dopravu a daně.
img

Americké akcie zakončily obchodování smíšeně; Dow Jones Industrial Average klesl o 0,45 %

11.01.2022 Mezi složkami indexu Dow Jones byly v čele růstu na konci dnešního obchodování akcie společnosti Intel Corporation, jejichž cena vzrostla o 1,77 bodů (3,31 %) a uzavřela na hodnotě 55,21. Akcie Merck & Company Inc vzrostly o 2,58 %, tj. 2,07 bodů, a zakončily obchodování na hodnotě 82,37. Akcie UnitedHealth Group Incorporated zaznamenaly růst o 1,40 %, tj. o 6,40 bodů, a zakončily obchodování na úrovni 465,00.
img

Banky zdražují hypotéky, ČSOB tak činí od pondělí u všech fixací

06.01.2022 Banky v návaznosti na razantní zvýšení základní úrokové sazby České národní banky dále zdražují hypotéky. Skupina ČSOB od 17. ledna zvyšuje sazby u všech fixací hypoték. Nově bude úroková sazba u nejčastěji využívané hypotéky s fixací na pět let vyšší o 0,6 bodu. Největší zdražení postihne sazby u jednoleté fixace, a to o jeden procentní bod. ČSOB to dnes sdělila ČTK.
img

Propad akcií kvůli obavám z inflace v USA

05.01.2022 Index S&P 500 se v úterý propadl, protože nejnovější údaje ukázaly smíšené signály o inflaci v USA před třemi očekávanými zvýšeními úrokových sazeb ze strany Federálního rezervního systému v tomto roce. Ceny placené výrobci se v prosinci ukázaly být mnohem nižší, než se očekávalo, což naznačuje, že inflační tlaky mohly v některých oblastech dosáhnout vrcholu. Kromě toho údaje ukazující masivní propouštění ve Spojených státech zvýšily obavy ohledně mzdové inflace.
C:\fakepath\apple.jpg

Apple se stal první firmou, jejíž tržní hodnota vystoupila na tři biliony dolarů

04.01.2022 Americká technologická společnost Apple se včera stala prvním podnikem na světě, jehož tržní hodnota dosáhla tří bilionů dolarů (zhruba 66 bilionů Kč). Informovala o tom agentura Reuters. Cena akcií Applu se při včerejším obchodování vyšplhala na rekordních 182,88 dolaru za kus. Investoři věří, že spotřebitelé budou nadále ochotni utrácet za produkty Applu, mezi které patří například chytré telefony iPhone či služby Apple TV a Apple Music, píše Reuters.
C:\fakepath\fca-03012022-18-zm.jpg

FCA varuje před brokerem Prime Forex Ltd

03.01.2022 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera Prime Forex Ltd. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2021

31.12.2021 1. - Automobilku Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) v Kolíně plánovaně převzala Toyota. Kolínský závod byl přejmenován na Toyota Motor Manufacturing Czech Republic. Jde o osmý závod Toyoty v Evropské unii.
C:\fakepath\trader-22122021-28-zm.jpg

ČNB dnes opět výrazně zvýšila úrokové sazby, počítá s jejich dalším růstem

22.12.2021 Bankovní rada České národní banky dnes překvapivě zvýšila základní úrokovou sazbu o jeden procentní bod na 3,75 procenta. Základní úroková sazba je tak nejvyšší od roku 2008. Zároveň dnes šlo o třetí nadstandardní zvýšení základní sazby o více než 0,25 procentního bodu v řadě za sebou. Důvodem růstu sazeb je rostoucí inflace a s tím spojená snaha centrální banky tlumit inflační očekávání. Guvernér ČNB Jiří Rusnok následně uvedl, že ve zvyšování sazeb bude rada pokračovat i v příštím roce, kdy základní úrokovou sazbu zřejmě zvýší výrazně nad čtyři procenta. Koruna dnes po zvýšení úrokových sazeb zakončila k euru nejsilnější od loňského února.
img

Propad společností Apple a Tesla s sebou táhne dolů také americký akciový trh

17.12.2021 Propad některých největších světových technologických společností převážil zisky jiných, které z hospodářského oživení těžily nejvíce. To je důvod, proč index S&P 500 klesl poté, co předchozí den rostl v souvislosti s rozhovory o tom, že centrální banky přejdou k přísnější politice v boji proti inflaci, aniž by podkopaly ekonomiku. Index Nasdaq 100 také klesl, protože obři jako Apple a Tesla vykázali velké ztráty.
img

Americké akcie v závěru obchodování klesly, Dow Jones Industrial Average o 0,08 %

17.12.2021 Lídry růstu mezi složkami indexu Dow Jones byly na konci dnešního obchodování akcie Verizon Communications Inc, jejichž cena vzrostla o 2,20 bodů (4,35 %) a uzavřela přibližně na hodnotě 52,75. Společnost The Travelers Companies Inc získala 2,30 %, tj. 3,65 bodů, a skončila na úrovni 162,02. Společnost International Business Machines si připsala 2,29 %, tj. 2,82 bodů, a uzavřela na hodnotě 125,93.
C:\fakepath\investovani-10122021.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2021

13.12.2021 Rok 2021 se blíží ke svému konci, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v tomto roce.
C:\fakepath\fca-08122021-24-zm.jpg

FCA varuje před brokerem EMICA CAPITAL PARTNERS

08.12.2021 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera EMICA CAPITAL PARTNERS. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Tkáč pokračuje v konsolidaci majetku do J&T Capital Partners

03.12.2021 Spoluzakladatel finanční skupiny J&T Finance Group Patrik Tkáč pokračuje v konsolidaci svého majetku do holdingu J&T Capital Partners, v němž má podíly na společných podnikatelských projektech s Danielem Křetínským. Holding o tom dnes informoval ČTK.
img

Index S&P 500 se po silném propadu odráží ode dna

03.12.2021 Index S&P 500 se ve čtvrtek odrazil ode dna a zotavil se tak z nejhoršího dvoudenního výprodeje od října 2020. Obchodníci zřejmě viděli, že by mohl nastat čas na zvrácení poklesu, nemluvě o tom, že slibné ekonomické údaje pomohly kompenzovat přetrvávající nejistotu kolem varianty omikron.
C:\fakepath\top-02122021-29-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.12.2021 1) Provozovatel internetové sociální sítě Facebook, která je součástí americké společnosti Meta Platforms, ve středu požádal soud, aby zamítl antimonopolní žalobu, kterou na něj podala americká Federální obchodní komise (FTC). Tato žaloba mimo jiné vyzývá soud, aby firmě nařídil prodej dvou velkých divizí. Informovala o tom agentura Reuters.
img

Americký akciový trh kvůli Powellově prohlášení klesá

01.12.2021 Americké akcie v úterý klesly poté, co předseda Fedu Jerome Powell oznámil dřívější termíny pro omezení nákupů dluhopisů. Před bankovním výborem Senátu také řekl, že je čas přestat používat slovo "dočasný" pro popis inflace, a proto obchodníci zvýšili své sázky na brzké zvýšení úrokových sazeb. Index S&P 500 kvůli tomu klesl o téměř 1,45 %.
img

Genesis Capital prodává společnost QUINTA-ANALYTICA skupině BBA Capital Partners

30.11.2021 Quinta-Analytica, významný český poskytovatel výzkumných a regulačních služeb pro farmaceutický, biotechnologický průmysl a generická léčiva, mění vlastníka. Genesis Private Equity Fund III (GPEF III) ze skupiny Genesis Capital, prodává svůj 85,9% podíl společnosti LVA Holding GmbH z portfolia BBA Capital Partners (BBA).
C:\fakepath\fca-29112021-30-zm.jpg

FCA varuje před brokerem Select Global Partners Limited

29.11.2021 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera Select Global Partners Limited. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\fuze.jpg

Obchodník s komoditami Vitol koupí zbývající podíl v britské Vivo Energy

25.11.2021 Nizozemský obchodník s energií a komoditami Vitol koupí zbývající podíl v britské společnosti Vivo Energy. Transakce ohodnocuje Vivo na 2,3 miliardy USD (52,3 miliardy Kč). Nizozemská společnost si snaží rozšířit síť pro distribuci a prodej pohonných hmot v Africe, informovala dnes agentura Reuters.
img

CZG – Česká zbrojovka Group SE dosáhla za prvních devět měsíců roku 2021 výnosů v hodnotě 7,6 miliard korun

25.11.2021 CZG - Česká zbrojovka Group SE („CZG”, „Skupina“ nebo “Společnost”) dnes zveřejnila své konsolidované neauditované finanční výsledky za devět měsíců roku 2021 končících 30. září.
C:\fakepath\google.png

Tržní hodnota majitele Googlu poprvé překonala hranici dvou bilionů dolarů

08.11.2021 Tržní hodnota americké společnosti Alphabet, která je majitelem internetového vyhledávače Google, dnes poprvé překonala hranici dvou bilionů dolarů (43,6 bilionu Kč). Stala se tak po firmách Apple a Microsoft třetí americkou veřejně obchodovanou společností, která tuto hranici pokořila, napsala agentura Bloomberg.
img

Nedostatek čipů ohrožuje automobilový průmysl. Jak si aktuálně vedou akcie Ford?

27.10.2021 Nedostatek čipů na trhu silně zasáhl automobilový průmysl. Problémům se nevyhnula ani firma Ford. A právě na tuto společnost se dnes podíváme podrobněji. Automobilka se rozhodla ve velkém přeorientovat na elektromobilitu a za tímto účelem se soustředí na investice do výroby potřebných komponentů. V rámci technické a fundamentální analýzy si představíme aktuální výsledky firmy a rozebereme si i cenový graf akcie Ford. Dle všeho se akcie F nachází poblíž významné cenové úrovně a bude zajímavé sledovat, zda bude pokračovat růst, nebo dojde ke korekci.
C:\fakepath\Norsko.jpg

Nabídka akcií AutoStore se stala největší v Norsku za posledních 20 let

20.10.2021 Primární veřejná nabídka akcií (IPO) norské robotické společnosti AutoStore se stala největší nabídkou v zemi za posledních 20 let. Firma dnes stanovila cenu akcií na 31 norských korun za kus, což celou společnost ohodnocuje na 103,5 miliardy norských korun (NOK; 270,3 miliardy Kč). AutoStore se tak stala nejhodnotnějším novým vstupem na burzu od roku 2001, kdy firma Statoil byla v primární nabídce oceněna na 151 miliard NOK.
img

Alternativní investiční fond dle § 15 ZISIF

19.10.2021  Mezi tradery a investory, kteří začali obchodovat na burze se svými prostředky, se často stává, že jejich výsledky a...
C:\fakepath\ropa 05072013.jpg

Expert: Nejvyšší výnos letos přinesla riziková aktiva, ropa a české akcie

13.10.2021 V letošním roce přinesly investorům nejvyšší výnos riziková aktiva. Nejvíce vzrostla cena ropy, o 56 procent. Následovaly akcie na pražské burze, které se podle indexu PX zhodnotily o 32,4 procenta. Naopak největší propad zaznamenala cena zlata, která klesla o 7,5 procenta. Na on-line konference na téma Kryptoměny, investiční zlato to řekl partner společnosti EMUN Partners Family Office Leoš Jirman.
img

CZG – Česká zbrojovka Group SE v prvním pololetí zvýšila výnosy meziročně o 41 procent a čistý zisk o 54 procent

29.09.2021 Společnost CZG – Česká zbrojovka Group SE (dále „CZG”, „Skupina“ nebo “Společnost”) vykázala v prvních šesti měsících letošního roku nárůst ve všech klíčových ukazatelích, a to zejména díky vyšším prodejům zbraní ve Spojených státech, Africe a Asii. Pozitivně také přispěla akvizice společnosti Colt a konsolidace jejích výnosů do celkového hospodaření CZG od 21. května 2021. Vyplývá to z dnes zveřejněných konsolidovaných neauditovaných finančních výsledků.
img

Týden na akciových trzích: Zatím co burzy v Evropě a USA padají, pražská jede rázně vpřed

17.09.2021 Americké maloobchodní tržby, motor tamní ekonomiky, dopadly lépe, než se čekalo. A hned to bylo na akciích znát. Americká inflace, na rozdíl na naší, dopadla dobře. Žádné nečekané překvapení, čísla byla v souladu s očekáváním. Makro tedy dopadlo dobře. Nicméně se na scénu vrací debata o zvyšování daní. Podle toho také vypadalo obchodování v tomto týdnu. Jeden den krásně zelený, druhý v červeném teritoriu (tab. č. 2).
C:\fakepath\fca-16092021-lv-3.jpg

FCA varuje před brokerem Tetra Invest London Plc / Tetra Invest

16.09.2021 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká forexového brokera Tetra Invest London Plc/ Tetra Invest, který je nelegálním klonem regulované společnosti Tetrad Capital Partners Ltd. Ta však s tímto nelegálním klonem nemá nic společného.
img

Česká zbrojovka Group SE: Změny ve vlastnické struktuře

14.09.2021 Česká zbrojovka Group SE (CZG, její akcie se obchodují na BCPP) oznámila v tiskovém prohlášení změny ve vlastnické struktuře a hlasovacích právech u majoritního akcionáře Česká zbrojovka Partners SE. Podíl Česká zbrojovka Partners SE na základním kapitálu CZG se snížil na 81,22 %.
img

Akciové fondy letos vydělaly přes 16 %, dluhopisové prodělaly 0,9 %

06.09.2021 Akciové fondy si za prvních osm měsíců letošního roku připsaly přes 16 procent. Dluhopisové fondy skončily ve ztrátě 0,9 procenta a smíšené fondy si polepšily o 6,3 procenta. Vyplývá to z Partners Indexu podílových fondů za červenec, který má ČTK k dispozici.
C:\fakepath\fca-27082021-lv-3.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

27.08.2021 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
C:\fakepath\CNB3.jpg

ČNB upozornila na aktivity Lollygag Partners

19.08.2021 Česká národní banka (ČNB) upozornila na aktivity dominikánské společnosti Lollygag Partners. Firma nabízí možnost investice do akcií, akciových indexů, rozdílových smluv a nástrojů peněžního trhu prostřednictvím internetových prezentací. Firma přitom nemá žádné povolení k poskytování investičních služeb ani jiných finančních služeb v České republice a případná investice tak není ze zákona pojištěna ani jinak chráněna. ČNB o tom informovala na internetu.
C:\fakepath\top-19082021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.08.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří skončilo dnes v červených číslech. Nejvýraznější propad zaznamenaly burzy v Jižní Koreji a Hongkongu, které odepsaly kolem dvou procent.
C:\fakepath\DAX.jpg

Index německých akcií DAX poprvé překonal hranici 16.000 bodů

13.08.2021 Hlavní index německých akcií DAX dnes poprvé překonal hranici 16.000 bodů. Index sleduje přední německé podniky a letos už je to jeho třetí překonaná tisícová hranice. Od začátku roku má DAX k dobru téměř 17 procent - podobně jako americký Dow Jones, patrně nejznámější akciový index na světě.
img

Britského výrobce destilátů Stock Spirits přebírá investiční firma CVC

12.08.2021 Britského výrobce destilátů Stock Spirits Group, který podniká i v České republice, přebírá soukromá kapitálová a investiční společnost CVC se sídlem v Lucembursku. Za akcii firmy obchodované na Londýnské akciové burze (LSE) zaplatí 377 pencí v hotovosti. S akciemi Stock Spirits se obchoduje i na pražské burze, kde ve středu uzavřely na RM-SYSTÉMu na 81,50 Kč. Obchod firmu ohodnocuje na 767 milionů liber (23 miliard Kč), uvedla společnost Stock Spirits ve svém sdělení na webu.
C:\fakepath\1616653061716.jpg

ACY Securities

11.08.2021 Broker Capital.com je technologická společnost, která je regulovaná komisemi FCA a CySEC a která nabízí obchodování po celém světě (má v nabídce 3000 trhů). Tento broker má ve své nabídce první platformu pro obchodování využívající umělou inteligenci.
img

Messiho zmáčkl byznys větší, než je on sám. Barcelona totiž stále sází na Superligu tolik, že ho obětovala

09.08.2021 Konec Lionela Messiho v Barceloně odráží síť souvislostí, která je příkladem toho, že i megastar jeho formátu může „skřípnout“ soukolí velkého byznysu. Většího, než je sebevětší fotbalista zeměkoule.
img

Křetínský s Tkáčem spolupracují více než dvě dekády

13.07.2021 Vizitky finančníků Daniela Křetínského a Patrika Tkáče (Tkáč vloží společné investice s Křetínským do nového holdingu J&T Capital Partners):
img

Tkáč vloží společné investice s Křetínským do nového J&T Capital Partners

13.07.2021 Spoluzakladatel skupiny J&T Patrik Tkáč vloží společné investice s podnikatelem Danielem Křetínským do nového holdingu J&T Capital Partners. Cílem nové, v Česku založené holdingové společnosti je správa a rozvoj všech stávajících a budoucích podílů ve společných obchodních projektech tandemu Tkáč a Křetínský. Holding už odkoupil podíl 44 procent ve společnosti EPH (Energetický a průmyslový holding), která sdružuje původní investice v energetice, a během následujících měsíců odkoupí další vlastnické podíly, které jsou nyní pod Tkáčovou kontrolou. J&T o tom dnes informovala ČTK. Holding podle ní mimo jiné odkoupí podíl 44 procent v mateřské společnosti fotbalového klubu AC Sparta Praha.
C:\fakepath\top-08072021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.07.2021 1) Investory do akcií asijsko-pacifického regionu dnes znepokojil narůstající počet infekcí covidem-19 v Japonsku, Jižní Koreji i Austrálii. Čínský technologický sektor pak tvrdě zasáhla zpráva o jeho regulaci ze strany tamní vlády, společnosti Tencent, Alibaba či index Hang Seng Tech odepsaly kolem 4 %.
C:\fakepath\fca-28052021-lv-3.jpg

FCA varuje před brokerem CMC Capital Limited / CMC Capital Partners / CMC Holdings

28.05.2021 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká forexového brokera CMC Capital Limited / CMC Capital Partners / CMC Holdings, který je nelegálním klonem regulované společnosti CMC Capital Limited. Ta však s tímto nelegálním klonem nemá nic společného.
img

ČNB vydala souhlas ke koupi Equa bank ze strany Raiffeisenbank

14.05.2021 Česká národní banka vydala souhlas ke koupi Equa bank ze strany Raiffeisenbank. Společně se souhlasem antimonopolního úřadu jsou nyní splněny veškeré základní podmínky pro uskutečnění transakce. Následovat bude vypořádání dohodnutých kroků mezi akcionáři obou bank, převod akcií a příprava na samotnou právní fúzi obou společností, sdělila Raiffeisenbank ČTK.
img

Ruští hackeři, kteří napadli Colonial Pipeline, ukradli data Toshibě

14.05.2021 Ruští hackeři ze skupiny DarkSide, které je připisován útok na americkou společnost Colonial Pipeline, dnes zveřejnili prohlášení, podle nějž ukradli důvěrné dokumenty japonské skupiny Toshiba. Informovala o tom agentura Kjódó. Toshiba útok potvrdila.
img

Městský soud v Praze zahájil místní insolvenční řízení s Arca Investments

11.05.2021  Městský soud v Praze zahájil místní insolvenční řízení se společností Arca Investments, vyplývá z insolvenčního rejstříku. Insolvenčním správcem soud jmenoval Lee Loudu, který měl na starosti například insolvenci těžební společnosti OKD. Upozornil na to dnes týdeník Hrot. Arca ČTK informaci potvrdila, rozhodnutí soudu nyní analyzuje. Soud podle věřitelů rozhodl, že hlavní řízení se povede na Slovensku, což podle nich není pro české věřitele výhodné.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Solární společnosti potvrzují v pandemii stabilitu

22.02.2021 Už nějaký čas se sektor obnovitelných zdrojů a akcie společností a různé fondy v něm dostávají do hledáčku investorů. Není to přitom žádná náhoda, protože nabízejí zajímavější zhodnocení jako například investice do fosilních paliv. Vysoké výnosy v tomto odvětví během posledního roku zaznamenaly například akcie solárních společností. Hodnota Brookfield Renewable Partners a Solaredge Technologies při pohledu na graf vývoje ceny akcií kontinuálně rostla v posledních 5 letech a výkyvy nezaznamenala ani po vypuknutí pandemie.
img

IPO Instacart: Ovládne platforma pro nákupy akciový trh?

19.01.2021 V roce 2021 nás čeká mnoho zajímavých IPO a úpis akcií společnosti Instacart v očekávané hodnotě $ 30 miliard bude jistě jeden z nejvíce vzrušujících. V následujícím článku rozebereme vše, co potřebujete vědět o této doručovatelské firmě, stejně jako důvody, proč se rozhodla pro IPO.
C:\fakepath\fca-30122020-lv-2.jpg

FCA varuje před brokerem Codex Crypto

30.12.2020 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká kryptoměnového brokera Codex Crypto, který je nelegálním klonem regulované společnosti Codex Capital Partners Ltd. Ta však s tímto nelegálním klonem nemá nic společného.
img

Apple chystá na rok 2024 výrobu automobilů, píše Reuters

22.12.2020 Americká technologická společnost Apple pokročila při vývoji technologií pro samořízené vozy a v roce 2024 plánuje výrobu osobního automobilu, který by mohl využívat její vlastní průlomovou technologii bateriových článků. Agentuře Reuters to řekly zdroje obeznámené se situací. Podle některých zdrojů by nicméně problémy spojené s pandemií covidu-19 mohly vést k odkladu zahájení produkce na rok 2025 či ještě na pozdější termín.
img

Investiční fórum: Jak úspěšně investovat v roce 2021?

16.12.2020 Úvod konference obstará člen bankovní rady České národní banky Aleš Michl, který představí svůj výhled pro českou a světovou ekonomiku pro rok 2021.
C:\fakepath\rok2020.png

Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2020 v ČR

14.12.2020 Oznámeno, že novým majitelem hnědouhelné elektrárny Počerady bude od roku 2024 skupina Sev.en Energy finančníka Pavla Tykače. Společnost ČEZ, majitel elektrárny, nevyužila do konce roku 2019 opci, aby prodej odvolala. V říjnu společnosti uvedly, že Vršanská uhelná ze skupiny Sev.en Energy převezme Počerady už 31. prosince 2020. Původní dohodnutá cena ve výši dvě miliardy korun za převod v roce 2024 byla navýšena na 2,5 miliardy korun.
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
C:\fakepath\eurusd-13102020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 13.10.2020

13.10.2020 Americké akcie včera posílily, těžily z nadějí na schválení nového balíku opatření na podporu ekonomiky Spojených států. K růstu velkou měrou přispěly některé významné technologické společnosti, například Apple a Amazon.
img

Většina fondů letos prodělala, akciové průměrně čtyři procenta

11.10.2020 Letošní výkonnost většiny podílových fondů byla na konci třetího čtvrtletí v minusu. Akciové fondy vykázaly v průměru ztrátu čtyři procenta, smíšené fondy zaznamenaly poloviční ztrátu. Naopak dluhopisové fondy byly téměř dvě procenta v plusu, ještě více se dařilo peněžním fondům. Vyplývá to z Partners Indexu podílových fondů za září, který má ČTK k dispozici.
img

CZG - Česká zbrojovka Group SE získala ve veřejné nabídce akcií 812 mil. Kč

02.10.2020 Společnost CZG – Česká zbrojovka Group SE (dále jen CZG nebo Společnost) dokončila úpis svých akcií v rámci veřejné nabídky (dále jen Nabídka), v níž získala celkem 812 milionů Kč určených k financování rozvojových plánů Společnosti ve Spojených státech. Nad rámec primární nabídky poskytl jediný akcionář CZG, jímž je společnost Česká zbrojovka Partners SE, opci navýšení umožňující prodej dalších 280 000 akcií v hodnotě až do výše 81,2 milionů Kč. Obchodování akciemi CZG na hlavním trhu (Prime Market) Burzy cenných papírů Praha (BCPP) začíná dnes pod symbolem CZG. Otevírací cena byla stanovena na Kč 290 za akcii.
C:\fakepath\Tesla.png

Šéf Tesly slibuje levnější elektromobily s delším dojezdem

23.09.2020 Americká společnost Tesla pracuje na nové bateriové technologii, díky které bude moci vyrábět cenově dostupnější elektromobily s výrazně delším dojezdem na jedno nabití. Uvedl to šéf podniku Elon Musk. Upozornil nicméně, že bude trvat několik let, než firma takové elektromobily uvede na trh. To vedlo k výraznému poklesu akcií Tesly, napsala agentura Reuters.
img

Česká zbrojovka Group SE oznamuje záměr nabídnout své akcie k obchodování na pražské burze

09.09.2020 CZG – Česká zbrojovka Group SE (dále jen CZG nebo Společnost), jejíž akcie byly s účinností od 1. června 2020 zapsány na hlavním trhu (Prime Market) Burzy cenných papírů Praha („BCPP“), oznamuje svůj záměr uskutečnit veřejnou nabídku svých akcií („Nabídka“). Podrobné informace o Nabídce budou zveřejněny v prospektu, jakmile jej schválí Česká národní banka („Prospekt“).
C:\fakepath\Tesla.png

Tesla hodlá získat až pět miliard dolarů prodejem nových akcií

02.09.2020 Americký výrobce elektromobilů Tesla hodlá získat až pět miliard dolarů (zhruba 110 miliard Kč) prodejem svých nových kmenových akcií. Oznámila to včera firma, jejíž akcie letos zažívají na burze prudký růst.
img

Londýnské letiště Gatwick propustí 24 % zaměstnanců

26.08.2020 Londýnské letiště Gatwick Airport plánuje zrušit až 600 pracovních míst, což je zhruba 24 procent pracovní síly společnosti. Důvodem je prudký propad cestování kvůli pandemii nemoci covid-19, oznámila firma. Gatwick je druhým největším letištěm v Británii.
C:\fakepath\emaqn-26082020-lv.gif

Investoři podali objednávky na 83 procent akcií emise eMan

26.08.2020 O akcie softwarové společnosti eMan je na trhu Start pražské burzy zájem. Investoři podali od 17. srpna objednávky na 83 procent akcií z celé emise. Firma, která hodlá nabídnout až 47procentní podíl, tj. až 914.000 akcií, o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě.
img

Jak Šik a spol. reformovali… Čínu

23.08.2020 Čínskou ekonomiku dnes mnozí mají za výsledek jakési „třetí cesty“. K tomuto kompromisu mezi tržním a plánovaným hospodářstvím ji před skoro čtyřiceti lety pomohli nasměrovat čs. reformátoři z 60. let. Ti, jimž se „třetí cestu“ nikdy nepodařilo zavést u sebe doma, nejprve kvůli „bratské pomoci“, podruhé kvůli Václavu Klausovi.
C:\fakepath\wall street.jpg

Airbnb podala u regulačního úřadu USA žádost o vstup na burzu

20.08.2020 Společnost Airbnb podala u americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) žádost o vstup na burzu. Podle obeznámeného zdroje chce celý proces stihnout před koncem roku, závisí však podle něj na podmínkách na trhu. Společnost sama zatím časový harmonogram neposkytla. V prohlášení uvedla, že ještě nestanovila, kolik akcií investorů nabídne ani jaké ceny jedné akcie chce dosáhnout. O středečním oznámení internetového poskytovatele ubytovacích služeb dnes informovala agentura Reuters.
img

Hnojiva v zemědělství černým koněm dlouhodobých investic

18.08.2020 V analýze brokera Tradecentrum jsme se nejprve podívali na globální vývoj populace a zemědělské půdy z ekonomického pohledu. Následně se věnujeme investičním příležitostem.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Softwarová fima eMan nabízí akcie na trhu pražské burzy Start

17.08.2020 Softwarová společnost eMan získala povolení České národní banky ke vstupu na trh Start pražské burzy. Firma hodlá nabídnout až 47procentní podíl, tj. až 914.000 akcií. ČTK o tom dnes informoval spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti Jiří Horyna.
img

IPO Airbnb bude pravděpodobně přece jen ještě v roce 2020

13.08.2020  IPO Airbnb mělo být nejžhavější veřejnou nabídkou roku 2020. Místo toho gigant krátkodobých pronájmů ubytování propustil 25 % svých zaměstnanců a očekává, že příjmy budou letos o polovinu menší než v roce 2019. Přesto to vypadá, že plány na IPO Airbnb nakonec ještě v letošním roce uskuteční.
C:\fakepath\top-14072020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.07.2020 1) Po rostoucí pondělní seanci se asijsko-pacifický region dnes obchodoval pod nulou. Investoři reagovali na rostoucí čísla nakažených onemocněním COVID-19 a napětí mezi USA a Čínou.
img

Mezi lidmi roste zájem o investování do hitů Eda Sheerana, Lady Gaga nebo Eurythmics. Akcie fondu, který to umožňuje, dramaticky rostou, i v důsledku koronavirové krize

14.07.2020 O investování do honorářů za slavné písně je mezi lidmi momentálně obrovský zájem. Investoři jsou celí lační po tom, aby část peněz z honorářů za hity od umělců a skupin jako Ed Sheeran, Lady Gaga, Jon Bon Jovi nebo Eurythmics proudila právě do jejich kapsy. Jsou tak lační, že akcie fondu, jenž to umožňuje, citelně rostou; za poslední čtyři měsíce na londýnské burze zhodnotily o takřka čtyřicet procent (viz graf níže).
img

Ocenění pro rychle rostoucí Fin-Tech se ztrojnásobí na 5,5 miliard dolarů

25.06.2020 Období uplynulých týdnů přineslo rapidní nárůst v sektoru e-commerce. Je to důsledek toho, že se více lidí rozhodlo nakupovat a platit za zboží online, aby byla dodržena pravidla sociálního odstupu kvůli COVID-19. Společnost, která poskytuje služby online obchodníkům s cílem pomoci jim řídit jejich transakce, oznámila investiční pobídku.
img

JDE Peet's zíkal z nabídky akcií 2,3 mld. eur, akcie rostou

29.05.2020 Druhý největší výrobce balené kávy na světě, společnost JDE Peet's, získal z primární nabídky akcií 2,3 miliardy eur (62 miliard Kč). Akcie společnosti po zahájení obchodování na burze v Amsterodamu posilují, dopoledne si připsaly 13 procenta, napsala agentura Reuters.
img

Obnovené americko-čínské napětí vrhá stín na finanční trhy

04.05.2020 Akciový trh si minulý týden nevedl nejlépe a své obchodování uzavřel s týdenní ztrátou. Ve středu sice akcie rostly o 2,66 %, další dny však přehouply týden do červených čísel. Negativní nálada se přenesla i do úvodu tohoto týdne.
C:\fakepath\fca-24042020-lv-3.jpg

FCA varuje před brokerem Absolute Global Markets

24.04.2020 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká forexového brokera Absolute Global Markets. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Po „FANG“ přichází „DAWN“ – nejlepší akcie po koronavirové krizi

14.04.2020 Krize vyvolaná pandemií koronaviru otřásla globální ekonomikou. Celá ekonomická odvětví byla zmražena a mnoho velkých i malých společností je nyní v obtížné situaci.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Investiční zlato | Nový Zéland | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | HDP | Obchodní deník | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Obchodování na burze | Měnové trhy | Investiční web | Investujeme | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AOS | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový fond | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Asset management | Average True Range | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | Běžný výnos | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Cable | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | Konsolidace | DAX | Denní obchodování | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | ECN | EFSF | EMA | ERM | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FINMA | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Flat | Floor | Hedge fondy | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Futures | Fúze | G7 | Gap | Grafy | Hedging | Hedge | High | High Yield | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | LIBOR | Likvidita | Long | Lot | Low | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Opce | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | PEG | Parita | Penzijní fond | Pevný kurz | Platební bilance | Platforma | Podílník | Podílový fond | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Portfolio management | Pozice | Produktivita práce | Provize | Prémie | Pákový efekt | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Resistance | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SICAV | SNB | STP | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Směnný kurz | Splatnost | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Standardní účet | Sterling | Stop-Loss | Support | Swiss | Swiss National Bank | Ticker | Tightening | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uplatnění opce | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Yard | Yield | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Bank of China | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Měnová báze | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Michala Moravcová | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | John Hardy | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Sázka | Kurz dolaru | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Hospodářský cyklus | Recesia | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Japonská měna | Oanda | Investiční fórum | Intervenovat | ČSOB | Investiční odborníci | Deloitte | Golden Gate | Gold | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | Financnik.cz | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Analytický tým | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | USD/EUR | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | ZuluTrade | Trade.com | Makro | USDX | Index cen | Výrobní náklady | Eurostat | Český statistický úřad | Roklen | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Obchodní deficit | Facebook | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Akcenta | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Trim Broker | FXTM | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | AUDUSD | Raiffeisenbank | Párové obchodování | Global macro | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Zlatý důl | Kasina | Hazardní hry | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Facebook | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie VIG | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Arca Capital | Argentinské peso | Atlantik | Atlantik finanční trhy | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot Řecka | BH Securities | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Čínská měna | Co je akcie | Conference Board | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | DJIA | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Emisní povolenky | Etoro | Eura | EURCHF | Evropská banka | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Finanční fondy | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | ForexTime | Forexu | Fortuna | Frank | FX Trading | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP Číny | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | Investování na burze | ISM | J&T Banka | J&T | Jak investovat | EBay | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Krize v Řecku | Kurz akcie | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz libry | Kurzy | Kurzy EUR | E15 | Libra | Lira | Londýnská burza | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makléři | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Mayzus | Měna Bitcoin | Měnové kurzy | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup akcií ČEZ | Nejlepší investice | Nejsilnější ekonomiky světa | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování binárních opcí | Obchodování opcí | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování s komoditami | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odborná literatura | Online obchodování | Oslabení měny | Patria burza | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | Patria-direct.cz | PayPal | Penzijní společnosti | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prognóza | Převod akcií | Převodník měn | Pšenice | Rates | Rakousko | Reuters | Roboti | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Signály | Saxo Trader | Smíšené fondy | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Světové ceny ropy | Termínované vklady | Těžba ropy v USA | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Ukrajinská ekonomika | US dollar | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu rublu | Vývoj kurzu USD | Webinář | Webináře | WTI | Zahraniční měny | Zajištěné fondy | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | CNBC | Rozkolísanost trhu | ZEW | EIA | ING | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Andrej Babiš | Auditorská společnost | Báze | Buy | Buyout | CEE | Centrální depozitář | CEPS | Cílová cena | Čistý dluh | Daniel Beneš | Defenzivní tituly | Depozitář | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Free float | Hold | Indie | Jeff Bezos | Junk bonds | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | Obchodní den | P/S | Petr Kellner | Private banking | Prospekt | PX index | Range | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | SPAD | Tranše | Crédit Agricole | Ronald Ižip | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | WSJ | WGC | Akciová společnost | Denní změna | Hlavní trh | Minimální množství | Převis | Primární emise | Zajištění (hedging) | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Tržby | Under-weight | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Zero Bond | Úvěr | INSEE | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | eBook | Tržní sentiment | Casino | Commission | Komise | Kontrakt | Correction | Federální rezervní systém | Overbought | Volby | Rozhovor | Know-how | Genesis | Futures trading | Retail | Vzdělání | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Currency | Trading Academy | Dividendové akcie | Investment | Traders | Zlatý standard | Hedžové fondy | Aramco | Moody's Investors Service | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Ernst & Young | Bank of New York Mellon | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | PrimStock | Bank of America Merrill Lynch | The New York Times | Janus Capital | Charles Schwab | Jackson Hole | Energy Aspects | KPMG | LPL Financial | Institut ZEW | CNOOC | RBC Capital Markets | CNN | Wells Fargo | RBS | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | Westpac | ICAP | UniCredit Bank | Česká bankovní asociace | Home Credit | Caterpillar | FTSEurofirst 300 | Taube Hodson Stonex Partners | TradingFloor.com | SaxoTrader | Sociální trading | Guvernér centrální banky | Kathimerini | Standard Life Investments | Institut Ifo | Nordea | BMO Capital Markets | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | Mitsubishi | NATO | EGL | Americká mincovna | TD Ameritrade | BNY Mellon | PwC | Paulson & Co. | RBC Capital | Agentura AP | EPFR Global | Barrick Gold | BBC | Barclays Capital | Washington Post | Agentura DPA | Sója | The Guardian | Statistická arbitráž | Rothschild | Oslabení eura | Petr Koblic | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Halifax | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Finanční analýzy | Dění na finančních trzích | Kurz EUR/USD | Japonský premiér | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Trading Economics | MarketWatch | Magnát | Realitní magnát | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Rolls-Royce | BMW | Top Stocks | Automobilový průmysl | Erste Bank | Averze k riziku | Kurz české měny | Zero Hedge | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Chytrý Honza | Globální trhy | Diamanty | Stock Exchange | Globální měny | Velcí investoři | Evropské banky | Offshore jüan | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Plodiny | Energie | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Intradenní vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD/EUR | Rada ČNB | Earnings | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Pro tradery | Zkušení investoři | Index německých akcií DAX | KBC | Index londýnské burzy FTSE 100 | BlackRock | Oddělení forexu | Obchodník s komoditami | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Příprava | Přehled | Hillary Clintonová | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Ekonomické fórum | Rosněfť | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Global Advisors | Hodnota bitcoinu | Sázet | Hedžovat | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | David Cameron | Bankovnictví | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Golden Gate CZ | Investiční firma | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Fundamentální faktory | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Panevropský index FTSEurofirst 300 | České firmy | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Ekonomické dopady | Japonský index Nikkei | Verdi Capital | IHS | Otřesy na finančních trzích | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Pavel Kohout | Soros Fund Management | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Wallstreetská čarodějnice | Partners Financial Services | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Forexoví obchodníci | XE.com | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Výsledek referenda | Americký ministr financí | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Zhodnocování měn | Akcie mediální skupiny CME | Růst akcií | AAA | Černé pondělí | Summit EU | Světové centrální banky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Akcie Walmart (WMT) | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Wells Fargo Securities | Světové akciové trhy | Handelsblatt | Kryptoměny | Nejprudší jednodenní pokles | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Index Nikkei | Citi | WinSignals | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Vývoj na akciových trzích | CzechInvest | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Čínské akciové trhy | PetroChina | Pokles výnosů | Ekonomická data | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Rentiér | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Euro k americkému dolaru | Trading AOS | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Vitol Group | Vitol | Standard Life | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Ethereum | Dash | TradeKing | Finance Magnates | LeapRate | Elektronické měny | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Absorbovat riziko | Nižší kurz | Bear Sterns | Nákupní signál | Prodejní signál | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | Credit Suisse Group | ZoomTrader | Začínáme obchodovat na kapitálových trzích | Regulovaní brokeři | StockPair | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Obchodování na newyorské burze | Francouzská ekonomika | Bankéři | STOX.cz | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní minima | Rekordní maxima | BDO | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Silné euro | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Akcie na burze | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | General Electric | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Titan FX | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Pražský parket | Akcie Moneta Money Bank | Opatření na podporu ekonomiky | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Firemní zisky | Britské referendum | Pierre Moscovici | Ministři financí EU | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Přebytek ropy | S&P Global Ratings | Výnosy | Měnové stimulace | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Libra k americkému dolaru | Quantum | Turecká ekonomika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů v USA | Index cen domů | Investiční plány | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Kapitálové strategie | ExxonMobil | Volatilita trhů | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Konsenzus | Výnosné investice | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | J&T Finance Group | Výhled ekonomiky | Obchodování v New Yorku | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Fundamentální základ | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | VIP AOS Turbo | VIP AOS | Mercedes | Audi | Forex Friends | Politico | IHS Markit | Morningstar | Bridgewater | Forexový broker | Carl Icahn | TPG Capital | ex | ČSOB Asset Management | Akcie firem | Obchody s akciemi | State Street Global Advisors | Poten & Partners | Makléřské firmy | Penízenavíc.cz | Nejvyšší zhodnocení | Nejvyšší výnosy | Akcie Kofoly | J.P. Morgan | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | BBVA | BGC Partners | Vývoj ceny hliníku | Investopedia | Sell in May and go away | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | MRTmarkets | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Vydělávat peníze | Goldenburg Group | Cornerstone Financial Partners | René Remšík | Začátek výsledkové sezóny | Aleš Michl | Breakout Trader | IvoryOption | Benjamin Graham | Nákupy zlata | Výhled pro zlato | Návratnost investic | E&S Investments | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Ceny hliníku | Performance Trust Capital Partners | Dobré Trejdy | Akcie Tesly | Investiční specialista | Investiční firmy | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Obchodování na pražské burze | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Kvantitativní utahování | Palladium | GlobalMarkets | Technologie blockchain | Jak obchodovat akcie | btctip.cz | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Jerome Powell | Coinmarketcap | LYNX Trading | Altcoin | Zavedení vlastní měny | Rebalancování indexů | Crown | ETH | XRP | Capitalinked | Radim Dohnal | Ray Dalio | Options Trade | 247 Options Trade | Invesco | Hodnota fúzí a akvizic | Nemovitostní fondy | Fincentrum | Panevropský index STOXX 600 | Inteligentní investor | Karel Fillner | Kodak | Cena kryptoměny ethereum | Věštec z Omahy | Aquila Capital | G&S Solutions | The Resort Group Plc. | IBIS InGold | Český půdní fond | Wine Investment Partners | Prucha Diamonds | Galerie Kotelna | Alceda | NEST | Robinhood | Estee Lauder | Crypto | RoboMarkets | RoboForex | Feingold Research | QC Partners | Správce portfolia | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Lithium | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Securities and Exchange Commission (SEC) | Online kasina | Obchodování na trzích | ARX Equity Partners | ARX | VUES | Tržní očekávání | TRON | Josef Tetek | Investovat své prostředky | Investování s LYNX | Wood & Company | Cena bitcoinu | Free Market | Akcie Avastu | Tradingové firmy | Airbnb | Pacific Sunrise UK Ltd | Burzovní trh | Burzovní trh START | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Binary Options | Skupina Saxo Bank | Saxo | Analýza akciového trhu | Obchodní války | FinTech | Zonky | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | PANW | OPEC+ | Obchodní válka | Capitalinked.com | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | CONSOB | Asijské akciové trhy | BigOption | Financial Conduct Authority (FCA) | FINRA | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Edison | Schwab | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Objem obchodování | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Turecké liry | Pokles ceny | 10 Brokers | FGM Technology Ltd | Výplata dividend | Výplaty dividend | Americké akciové burzy | Swedbank | LYNX Pro | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | Kvalifikovaní investoři | Foreign Equities Board | PBN Capital | Ether | Index Stoxx 600 | TradeCentrum | Obchodování akcií | IPO kalendář | Trh Start | Czech Fund | HKD | Zasedání OPEC | Profesionální obchodník | USMCA | Baird | Spotřebitelská inflace | I-Trader | Použití finanční páky | Přímé zahraniční investice | Whetu and Partners | Poskytování investičních služeb | Finanční skupina | Stavební spoření | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Analytické služby | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Binary Market Arbitration Refund | Cadwell Capital Partners | Crawford Stanley Advisors | Kingsley Capital Partners | Law Experts of New York | Levine & Levine Law Specialist | Maxwell Financial Services | Mendelson & Associates | Miller & Cohen | Morgan Consultancy Group | New York Law Specialist | Thomas, Lloyd, Cohen & Anderson LLP | Total International CPA | Transfer Securities | United Tax Consulting | Goldenburg Group Ltd | Intercontinental Exchange | IG | Nejznámější kryptoměna | FrontPoint Partners | Sázka na nejistotu | The Big Short | Steve Eisman | Steve Carell | Propad britských bank | Primární nabídka | Stanovení ceny | Daňové úlevy | Starteepo | Průzkum společnosti | Růst zisků | 1st Cryptobank | Bitc International | Bourse Bitcoin | CCG Investment | Crown Managers | BND Group | Crypto Access | Crypto France Captital | Cryptorama Bank | Cryptos Marketplace | Crypto Wallet 24 | E-cryptoney | E-crypto International | E-Markets Trade | Executive Crypto | Fair Oaks Crypto | Fast Coin | Global Markets Group | LDC Crypto | LGS Invest Partners | London Exchange | Mined E-crypto | Mondial Investment | Placement Crypto | Prime Crypto Bank | True Trade Capital | Vechain Wallet | Wallet Coins | Týden na akciových trzích | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Denní objem obchodů | Veřejný dluh | Česká firma | Bankomaty | Český miliardář | Globální index | Španělský IBEX | Úročení spořicích účtů | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Akciová rally | Úrokové sazby ČNB | Majetek | Ukončení obchodní války | Smile-Expo | WEF | Obchodovat s akciemi | Sazby ČNB | iGaming | Affiliate programy | HBC Broker | MPG Partners | K & R Partners Limited | Jak se obchoduje | Tel Aviv Stock Exchange | TASE | Inven Capital | Automatizace obchodování | Zhodnocení vloženého kapitálu | Globální dluh | Grand Trade | ASIC | Nakoupit akcie | Ceny zemního plynu | Palladiové akcie | Primární nabídka akcií | Mezinárodní investoři | Německé banky | Swiss Capital Invest | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Brokerz | Přední ekonomové | Primární nabídky akcií | Světové finanční trhy | Vysoké zhodnocení | Gold FX Trading | Stone Capital Partners | Státní fond | Bania Technologies Online | Akcie herních vývojářů | IPO Pinterest | IPO Slack | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO Asana | IPO Instacart | Akcie Pinterest | PINS | Pinterest (PINS) | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Technologický Nasdaq | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Splácení dluhu | Roth Capital | Bellsouth Capital Partners | Zákaznická podpora | Akcie Walt Disney | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Růst cen ropy | CNY | IPO u LYNX | Nejznámější kryptoměny | Jak na obchodování | STMicroelectronics | Analytici Morgan Stanley | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Partners Capital International | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu čínského jüanu | Pokles kurzu | Index ADR | S&P/BNY Mellon | Tencent Holdings | Index S&P/BNY Mellon | Index čínských firem | Hang Seng China Enterprises | Akcie čínských firem | Odhad růstu ekonomiky | Sharpe ratio | CFD na indexy | Nabídka akcií | Protesty v Hong Kongu | Americké společnosti | Opční program | Snížení sazeb | Ferrari | Cannabis Software | Cannabis Millionaire | Weed Millionaire | Apex Trade Option | Go Capital FX | World Binary Options | Stanford Capital Markets | Treasury Consulting Group | Icap Crypto | World FXM | Derrickson Capital Partners | Octopus Account | CFD Premium | Key Markets | Turn FX | Čínský trh | NATGAS | Volný čas | Akcie a ETF | TradersHome | Ropné akcie | Akciová portfolia | Biotechnologické akcie | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Globality Wealth | RT Europe | Deutsche Capital Partners | Capital Partners | Ae Global Invest | Fortis Prime | Fern (FuerFX) | Fern | FuerFX | Provozovatel izraelské burzy | Izraelské burzy | Coffee | Uranové akcie | Úspěch na akciovém trhu | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Akcie automobilky | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Konglomerát | Nové akcie | Raiffeisen Bank International | Investiční kapitál | Oživení ekonomiky | AMZN | WeWork | Akcie podniku | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Shrnutí obchodování | Dealing | Saudi Aramco | PPF | Kjódó | Agentura Kjódó | Denní graf | Italská ekonomika | Výše dividendy | Úpis akcií | Thomas Cook | Finanční situace | IPO Home Credit | Růst podnikatelské aktivity | Finanční údaje | TeamViewer | Asociace pro kapitálový trh | ESG | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Akcie roku | Formule 1 | Jak se stát lepším investorem | Odhady ČNB | CCX Markets | TrustFX | Zuitex | OMC Markets | Highsmith Capital Partners | ForexBit | Ciex | SEK Capital | UK Financial Investments | Nižší volatilita | J.O. Investment | Jakub Ortinský | Očekávaný růst | Equinor | Hospodářské dopady | Loterie | Cena akcie | IPO TeamViewer | CzechTrade | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Výše investice | Burzovní krach | Hospodářské krize | Alipay | Ant Financial | Platební společnost | TikTok | Huawei | Globální banky | Digitalizace | S&P 500 Index | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Central European Media Enterprises (CME) | Převzetí CME | Majoritní akcionář | Mediální společnosti | Investiční skupina | Michal Dvořák | Analytik portálu | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Německá vláda | IOT | Hongkong | Strategické partnerství | Kryptoměnová burza | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | LNG | Indigo | Indigo Partners | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Objem | MSFT | Obchod | Trh práce | Obchodní dohody | Myšlenka | Skupina ČEZ | Růst spotřebitelských cen | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | ČSÚ | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Akcioví obchodníci | Statistický úřad Eurostat | Primární nabídky | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Technické analýzy | EpicXoption | Broadway ICVC | RCH Securities | Preston Capital Partners | Equidex Finance | Investing Capital (Dream Equity) | Investing Capital | Dream Equity | FlixGM | Global Markets | Infinitrade | Kodimax | Mason Ford | 1000 Eclats | Acm Conseils | Arml Solution | Atlantis CPL | CE Corporate Advisors | CECP Advisors | Cheptel | Financial Liquidity | France Consulting Vin | Green Ash Partners | Groupement Pastoral | GV Invest | H2O Markets | La Plateforme de l‘Or | Munoa Invest | Vin Epargne | Wines Selections | Vanilla Golden Trade | 4xRoyal | Game Capital Ads | Kronos Inest | Sky Hub Limited | Acm Tips | Livestock | France Wine Consulting | Olívia Lacenová | Martin Krištoff | CFDWorld | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | UnitedHealth | Výrobce léků | USA a Čína | Obchodovat na burze | Růst cen | Borsa Italiana | Royal Mail | Zůstatek | Studie | 4G | Server CNBC | Vysoké riziko | Tomáš Vlk | Patria Finance Tomáš Vlk | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Ekologie | Co bude | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | IPO Saudi Aramco | Negativní nálada | IPO Alibaba | Kybernetická měna Bitcoin | Souhrnný index | Klesly akcie | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Tiffany | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Administrativa prezidenta | Rozdělení zisku | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Walt Disney | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | Spotřebitelská důvěra ve Francii | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Meziroční růst HDP | Globální trh | Martin Stránský | Konkurenti | Financovat | EET | Omezení těžby | Předpovědi | Technologický sektor | E-shopy | Akcie Saudi Aramco | Napětí mezi USA a Čínou | Cla na dovoz hliníku | Průmysl | ADP | Jak úspěšně investovat | Investovat v roce 2020 | Radim Krejčí | TopMonks | Martin Svoboda | ZertifikateJournal | Michal Šnobr | KARO Invest | Primoco UAV | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | BNP Paribas Asset Management | Ján Hájek | Franklin Innovation | George Russell | Portfoliomanažer | Dividendové vyhlídky | NN Investment Partners | Bregje Roosenboom | Konferenční centrum City | PLN | Na burze | Propouštění | Hutton Field Capital Partners | Money Simple | UK Investment Bond | Aproch Banak | Tradeburke International Group | Edu Pension | MP My Pension | Edu Pension (MP My Pension) | HandelFX | Globalix | CFD2FX | Alltrade Markets | Grand Trade Exchange | BCapital Profit | Selinus Investment | Helvea Ltd. | Helvea | Irico S.A. | Irico | Global Intergold | Formule | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Čínské zboží | Ceny potravin | Další rozvoj | Rozvoj | Vlastní nemovitost | Stavebnictví | Globální vývoj | Celebrity | Koruna dnes | Inflace v listopadu | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Finanční ztráty | Člen bankovní rady | Zbývající akcie | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Cena za akcii | Goldenburg | Vývoj hodnoty akcií | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Penále | Plyn | Nálada | Kofola | Kontrakty | Koruna zpevnila | Brewin Dolphin | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Yahoo | Alstom | Moskva | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Časopis Forbes | EASA | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Společnost Huawei | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | Tata Steel | Farmaceutická společnost | AbbVie | Federální obchodní komise | FTC | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Akciový index Dow Jones | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | NN Group | Eurovia CS | Sev.en Energy | Czech Media Invest | Pilsen Steel | KKCG | Škoda Auto | Penta Real Estate | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | Investiční skupina PPF | Premiér Babiš | Vivendi | General Atlantic | RegioJet | Pivovary Staropramen | Madeta | Energetický a průmyslový holding | EP Power Europe | Médea | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Jaderné elektrárny | Tendr | Martin Ulčák | Witkowitz | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Hypoteční trh | Smartwings | Geely | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | ČNB dnes | Šperky | Automobil | Skupina AXA | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Meziroční míra inflace v eurozóně | Obchodované akcie | FedEx | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Nike | Lámání rekordů | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Bydlení | Uber | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Broker Consulting Martin Novák | Česká zbrojovka | EY | Aurora Cannabis | Pěstitel marihuany | CanniMed Therapeutics | Ztráta | Vlastní prostředky | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | Stratég | ACEA | Miliardy korun | Zasedání měnového výboru | Peking | Eurobank | Investiční ředitel | Wirecard | Růst hrubého domácího produktu | Řecké banky | Největší řecké banky | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Hospodaření | Paschal Donohoe | Zbrojovky | Analytik Cyrrusu | Bernie Sanders | Klesající trend | Předpokládaný vývoj | Pracovní trh | Američané | Návratnost | Odškodné | Netflix | NFLX | General Motors (GM) | Míra inflace v eurozóně | Americké dolary | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Washington | Daimler | VDA | Apache | Vysoká dividenda | Dividendová politika | Hlavní rizika | O2 | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | T. Rowe Price | Aaoption | CFDStocks | Pacific Sunrise UK | Benedict Morris | BMBOption | Log Trading Capital Ltd | Wirestech Limited | Binarynvest | Brevan Invest | Kasuar Ventures Ltd | Capital Epargne | City Bank CFD | Comex Partners | Edgedale Finance | Gold Horizen Ltd | Finances Capital | Financial Futures Ltd | Digifirst Hungary Kft | FMTrader | Terapad Services Ltd | Arya Group Ltd | Arianus Marketing Ltd | London Global Markets | Markets Central Investment | OptionXchange | Globe & co Ltd | Sterling Consultancy Options | SC-Options | Owpremium | Swiss Capitalinvest | Atlasreference Unipessoal LDA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Experti | Zemědělství | Rekordní maximum | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Poradenství | Forexový dohled | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dow Jonesův akciový index | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Zpřísnění měnové politiky | Bloky | Míra zadlužení | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Inflace v Rusku | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Britské společnosti | Ceny energií | Ptačí chřipka | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | HN | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Firma Avast | Cena akcií společnosti Tesla | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americký miliardář | Filantrop | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Španělská chřipka | American Express | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Britský finanční regulátor | Jüan | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Finance Group | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Operátor O2 | Výnosy firmy | Mobilní operátor | Finanční ředitel | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Jumpshot | IHNED | Ceny Bitcoinu | Burzy v Šanghaji | Starbucks | Boeing | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | Cena akcií Applu | FIAT | Zlepšení | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Akcie Delta Airlines | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | Správce daně | Daň z příjmu | Čínská vláda | Pokles akcií Tesly | Investoři sázejícící na pokles | S3 Partners | Akcie automobilky Tesla | Cena akcií Tesly | BP | Tenza | Student Agency | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Rekordní hodnoty | 4fin | Sazby beze změny | Warner Music | Žádost o vstup na burzu | Universal Music Group | Ed Sheeran | SEC | Rozhodování | Velmi bohatý | Co je IPO? | Očekávaná IPO 2020 | Očekávaná IPO | IPO 2020 | IPO Postmates | IPO Snowflake | Postmates | Snowflake | IPO Casper | Casper | Palantir | IPO Didi Chuxing | Didi Chuxing | IPO GitLab | GitLab | Asana | IPO Wish | Wish | IPO Robinhood | IPO Ant Financial | Obchodování IPO | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Americké banky | Průměrná cena | Britský statistický úřad | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nejlepší biotechnologické akcie | Americká inflace | Státní dluh ČR | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Deutsche Telekom | Mluvčí NCOZ | NCOZ | Jaroslav Ibehej | Investice na burzách | CENZA | Centrum zajištěných aktiv ministerstva vnitra | Pyramidové hry | Nemovitý majetek | Poskytování investiční služby | Licence obchodníka s cennými papíry | Miliardový podvod | Podvod J.O. Investment | Bentley | Rolex | Hodinky Rolex | Bez rizika | Imperial College | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Prudký propad | Noviny | Guggenheim Partners | Největší ztráty | Časová náročnost | Výhled růstu globální ekonomiky | Akcie Netflix (NFLX) | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Vyhlášení nouzového stavu | Šok | Snížení těžby | Mzda | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Akcie Delta Airlines (DAL) | Akcie PepsiCo | Akcie PepsiCo (PEP) | Akcie Holly Energy Partners | Akcie Holly Energy Partners (HEP) | Výkyvy | Společnost IHS Markit | WP | Sazby hypoték | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Nejrozšířenější kryptoměna | Poradci | David Krůta | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Akcie včera | Bankovky | Mince | Bankovky a mince | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Tencent | Další vývoj | Karanténní opatření | Letectví | Masivní propad | Kabinet | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Standard & Poor’s 500 | Největší propad | Antivirové firmy | ČMZRB | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Šíření viru | Stimul | Burzy cenných papírů | Inflace v EU | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Hyundai | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice | Úvěrový program | Aktuální situace | Nejslabší růst | Žádosti o podporu | Snížení základní úrokové sazby | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Markéta Fišerová | Ekologické organizace | Zásobníky | Texas | Bilion dolarů | Národní rozvojový fond | Valné hromady | Koronavirová krize | Unilever | MPO | MF | Náhrady mezd | Daňové povinnosti | Hlavní centrální banky | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | Manufacturing | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Ministryně financí | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Politická rozhodnutí | Další růst | Růst | Německý parlament | Delta Air Lines | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Ministr vnitra | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Repo sazby | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Spotřebitelská důvěra v USA | Sněmovna reprezentantů USA | Dopady pandemie na ekonomiku | Výroba automobilů | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Farmaceutické firmy | Křetínský | Ceny elektřiny | Šíření nákazy | Nejlepší palladiové akcie | Fiat Chrysler | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | VW | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Akcie Apple (AAPL) | Realitní firmy | Poskytování hypoték | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Průmyslové revoluce | Internet věcí | Práce | Rozvojová banka | Společnost Unilever | Zelené energie | Afrika | Údaje | IATA | Dlužník | Ekonomické škody | AOL | DPH | Úročení vkladů | Eni | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Opatření proti šíření koronaviru | Radovan Vítek | Karel Komárek | Marek Dospiva | Úroky u spořicích účtů | Lukáš Vokel | Možnosti obchodování | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | Ministři | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Chřipka | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Cena benzínu | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Snížení produkce | Nejvyšší soud | Petr Král | ČNB Petr Král | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Domino’s Pizza | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Domino’s Pizza | Domino’s Pizza (DPZ) | DPZ | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Akcie Walmart | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Více peněz | Valná hromada ČEZ | Long signál na akcie | Anglo American | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Majitel | Růst cen v EU | BMO | EP | Statistiky | Bankomat | Poradenské společnosti | USD za barel | Madrid | CMC | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Propad ceny | Trade | S&P500 | Kontrakty na ropu | Chesapeake Energy | Důvěra v eurozóně | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Mimořádná situace | Debata | Air France | Posílení | Omezení pohybu | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Absolute Global Markets | AGMarkets | Lotens Partners LTD | Lotens Partners | Legendární investor | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Grayscale | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | Zrušení daně z nabytí | Seznam brokerů | Cestování | 3M | Americký HDP | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Shell | Energetická společnost | Sazka Group | Casinos Austria | Maloobchod | Finanční polštář | Zaměstnanci | Gilead | Čistá ztráta | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Společnost Gilead | Dopravci | UBS Global Proprietary Trading Group | Trading Group | Proprietary Trading | UBS Global | Americko-čínské napětí | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Petra Kopecká | Mluvčí Raiffeisenbank | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | UNWTO | Dlouhodobý trend | Generovat zisk | Wolt | Alternativní taxislužby | Soud EU | Soudní dvůr Evropské unie | Státy eurozóny | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Patrik Tkáč | O2 CR | Dluhy | Toyota Motor | Oživení české ekonomiky | Společnost Avast | Členské státy | Průmyslová výroba v Evropské unii | Členské země | Merck | RBI | Obchodní firmy | T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Xiaomi | CNN Prima News | Velké ekonomiky | Scénáře vývoje české ekonomiky | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Sektor služeb | Recyklace | Spekulovat | Zahájení dodávek | Zboží z Číny | Moderna | Jukos | Svaz dovozců automobilů | Rizikové investování | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Lesy ČR | Kupci | Podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Orgán dohledu nad finančním trhem | Aktivity společnosti | EasyJet | Biotechnologická společnost | Renault | Fischer | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Výše kapitálu | Minimální výše kapitálu | Propad příjmů | OKD | JDE Peet's | Euromonitor International | JAB | Mondelez | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | JDE | Společnost JDE Peet's | Společnost JDE | Unie | ČR | Stravenkový paušál | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hertz | Akcie Merck | Andrej Babiš (ANO) | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Skupina Starteepo | František Bostl | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Peet's Coffee | Senseo | Tassimo | TiOra | L'OR | Acorn | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Výrobce balené kávy | Prime Market | CZ-USA | Zbrojovka Brno | Zbrojovka | 4M Systems | CZ Export | Výrobní PMI | Genesis Capital | Genesis Capital Equity | Londýnské burzy | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | CVC Capital | Antivirus | Waymo | Square | Německé vládní strany | Letecká skupina Smartwings | Letecká skupina | ETH 2.0 | Oracle | Rozhodnutí soudu | Hertz Global Holding | Hertz Global | ProSiebenSat.1 Media | Index Nasdaq Composite | Rozpočtový deficit USA | Národní rozpočtová rada | Francouzský index CAC 40 | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | EPPE | APA | Nestlé | Sanofi | Český investor | Agrofert | Proticyklické kapitálové rezervy | Dluh Británie | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Správce aktiv | Cardano | Banka JP Morgan | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Výhled hospodaření | Restrukturalizace | Firma ČEZ | Index německých akcií | Státní pomoc | Fin-Tech | Vrcholoví manažeři | Chesapeake | Skupina Smartwings | Objem aktiv | Společnost Uber | MAM | Ant | Sony | Japonská společnost | Steve Jobs | E.ON | KLM | Zájem o investování | Investování do honorářů | Americký výrobce letadel | DoorDash | Ocenění | Americká společnost Apple | Stellantis | Peugeot | Citroën | Chrysler | Růst tržeb | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Kolaps | Ethereum 2.0 | Evropské investiční banky | Verizon Communications | Průměrný příjem | Spotřební daně | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Zotavení ekonomik | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Cybertruck | Semi | Model 3 | Následky pandemie | Newmont Goldcorp | Insolvence | Letecká osobní doprava | COVID III | Plynárenské společnosti | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Čínská společnost | Důvěra | Turistický ruch | IPO Ant Group | Ant Group | Odhad vývoje ekonomiky | HelloFresh | Cenové hladiny | Napětí mezi Čínou a USA | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Americké ministerstvo spravedlnosti | VHM | Státní zastupitelství | eMan | Fima eMan | Softwarová fima | Jiří Horyna | eMan Solutions LLC | eMan Solutions | Capital.com | Wedbush | Hnojiva v zemědělství | Hnojiva | Upozornění na rizika | Hodnota Applu | Goodyear | Výrobce pneumatik | Zhodnocení prostředků | Veřejný dluh Británie | Počet akcií | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Vesa Equity | Airbus Group | Akcie softwarové společnosti | Londýnské letiště | Gatwick Airport | Letiště Gatwick | Londýnské letiště Gatwick | VisualCapitalist | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Výpadek příjmů | Americký soud | Holdingová společnost | IT společnosti | Seznam Zprávy | Klimatické změny | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Čínské technologické firmy | Sequoia | Universal Music | Bloomberg Intelligence | Rezidenční nemovitosti | Zadlužení Německa | Americký podnik | Program Antivirus | Cena elektřiny | Šéf Tesly | Levnější elektromobily | Elektromobily | Elektromobily s delším dojezdem | Craig Irwin | Roth Capital Partners | Šéf podniku | Majetek ve fondech | Accenture | Malý kapitál | Plynovody | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Klimatický plán | Ministr životního prostředí | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Omezení výplaty dividend | Marathon | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Delivery Hero | Česká republika | Cineworld | Společnost Cineworld | McAfee | Průmyslová výroba v ČR | Firmy na burzu | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Broker Capital.com | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | Martin Mašát | Partners Martin Mašát | Speciální strategie | Rostoucí riziková averze | Fondy kvalitních dluhopisů | Allegro | Společnost Allegro | Paul Milgrom | Robert Wilson | iPhone | Výrobce letecké techniky | Jack Dorsey | Foot Locker | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Masivní propouštění | Koncern | Digitální převody peněz | Protiepidemická opatření | Nařízení | Newmont | Reebok | TPG | Intel | Výrobce čipů | First Solar | SolarEdge Technologies | Futures na ropu | Burzy v Evropě | Moneta | XOM | Cardinal Health | Zveřejnění výsledků | Poplatková struktura | Odklad splátek | SolarEdge | EP Global Commerce (EPGC) | Zynga | Apollo | Sazka Entertainment | Apollo Global Management | Fondy Apollo | Palo Alto Networks | Letecká doprava | MRNA | Společnost CZG | Producent ropy | Představitelé americké centrální banky | Česká televize | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Daňový balíček | Investice na světových burzách | Adobe Systems | Nio | Tesco | Společnost DoorDash | Akcie americké společnosti | Akcie Airbnb | Norwegian Air Shuttle | Siemens | Munich Re | Vonovia | Munich | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | TABAK | Člen bankovní rady České národní banky | James Hickling | Jeff Meys | Michal Semotan | Ulrik Fugmann | Petr Šrámek | Longevitytech.fund | Očkování | Cointelegraph | Antigenní testování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | EP Corporate Group | CMI | EC Investments | ECI | EC Investments (ECI) | EP Equity Investment | Vesa Equity Investment | Orbán | IPO společnosti | Mutace koronaviru | MGM | Peloton | Boeing 737 Max | Codex Crypto | Codex Capital Partners Ltd | Codex Capital Partners | Stock Spirits Group | Scott Minerd | Peer-to-peer | SOLEK | MW Investiční fond SICAV | MW Investiční fond | CODYA | Autopůjčovna Hertz | ADA | Polkadot | DOT | Hodnota trhu s kryptoměnami | Holdingové společnosti | Brands | Akcie americké internetové společnosti | Zoom Video | ProSiebenSat.1 | Carrefour | Couche-Tard | MJ | Úpis akcií společnosti Instacart | Adam Back | Akcie MONETA | Toshiba | Polská společnost | Očkování proti covidu | BlackBerry | Nárůst ceny | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Retailoví investoři | Vypuknutí pandemie | Globální letecká osobní doprava | Tencent Holding | Obchodní deficit USA | Finanční výsledky | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | MIB | Humana | Finanční výkonnost | Podrobnosti IPO | JP Morgan Securities | BofA Securities | Objem akcií | Rostoucí úrokové sazby | Předpověď ceny | Kov | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | Růstový trend | CETIN | Rizika a příležitosti | Evropský výrobce letecké techniky | Porušení zákona | Solární společnosti | Brookfield Renewable Partners | Air | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie Boeing | Rohlik Group | PPF Telecom | Terra | Akcie ropy v roce 2021 | Oživování ekonomiky | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | CrowdStrike Holdings | CRWD | ČSA | Hang Seng Tech | Index Hang Seng Tech | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Akcie AT&T | Velké ztráty | Dlouhodobý investor | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Suezský průplav | Discovery | Loď Ever Given | Ever Given | Ladislav Bartoníček | Silný výhled | LMT | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | Electricite de France | EDF | AMD | EP Infrastructure | GE Renewable Energy | Xilinx | Zátěžové testy | Sainsbury | COIN | Debut na trhu Nasdaq | AA | Polymetal | Předpovědi ceny | Real Vision | Pepco | LME | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Odhad letošního růstu ekonomiky | Internetové společnosti | Problém s nedostatkem čipů | Verizon | Společnost Verizon | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Cena povolenek | Nárůst objemů | Benxy | Akcionáři Avastu | Obavy z růstu inflace | Colonial Pipeline | Panasonic | Japonský konglomerát | Akcie společnosti Intel | Francouzská společnost | Arca Investments | Týdeník Hrot | Hrot | Jan Langmeier | Arca | Nesledovatelné kryptoměny | DarkSide | Ruští hackeři | Cenové úrovně | Plán obnovy | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Kurzotvorné zprávy | Turów | Palo Alto | Petrus Advisers | Colt Canada Corporation | Akvizice Coltu | Těžaři | Deutsche Wohnen | Vonovia a Deutsche Wohnen | Vesa | Renáta Kellnerová | Oslabení | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | Zisk za období po zdanění | Aktualizace výhledu | About You | CMC Capital | CMC Capital Limited | CMC Capital Partners | CMC Holdings | Podstatné kurzotvorné zprávy | Lubomír Kovařík | René Holeček | Petrus | Bit.plus | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | EMA data | Salvador | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Primark | Gigafactory | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Microsoft Corporation | UnitedHealth Group Incorporated | Další kryptoměny | Velký byznys | Zvyšování daní | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Akcionáři Monety | Graf akcie | CrowdStrike | Regulační úřad | ČD-Telematika | České dráhy | Tennessee | Didi | Den daňové svobody | Thajsko | Akcie Moderna | Dodavatelský řetězec | Společnost Didi | Technologie | MAN | Americký výrobce | Nabídky akcií | Andy Jassy | Hliník | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | Eurohold | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | UST | TSMC | Výroční zprávy | Pivovar | Didi Global | Plány obnovy | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | J&T Private Equity Group | J&T Private Equity Group Limited | CECOSA Supermercados | CAPRABO | J&T Energy | J&T Energy Holding | Jozef Tkáč | NortonLifeLock | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Americký trh | Intel Corporation | GlobalFoundries | Archax Ltd | Archax | Uzavření dohody | Bit.plus Martin Stránský | Odvětví | ACY Securities | ACY | BHP | Divize | Rotterdam | Rozsah škod | Výrobce elektromobilů Tesla | Bulharská finanční společnost | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Rekord | Příjmy z reklamy | Suez | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Výsledek hlasování | Bilion | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Zkušenosti na trhu | Letiště Praha | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Thomas Schäfer | Ministerstvo spravedlnosti | Dřevo | Chování | Slabé stránky | Take-Two Interactive | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Diamondback Energy | Diamondback Energy Inc | Jana Pokorná | Rekordní minimum | Takata | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | FC Barcelona | Barcelona | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Zajišťovny | CVC Capital Partners | CVC | Společnost Equinor | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | BioNTech | Drahota | Sekce měnové | Vratislav Zámiš | ACY Group | ACY Securities Pty | AFSL | Trading Cup | Soutěž Trading Cup | Cena kryptoměny | ACY Capital Australia | ACY Capital | Obchodování bez provize | Minimální objem obchodování | Pioneer Natural Resources | Hackeři | Britská společnost Cineworld | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Firma CVC | Vývoj akciového indexu DAX | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Byty | Dovoz oceli | Home Depot | Afghánistán | Lollygag Partners | Dominikánské společnosti | FXCore | Neregulovaná firma | Tálibán | Hnutí Tálibán | Islamistické hnutí | Liquid | Burza Liquid | Japonská kryptoměnová burza | Tokeny | ERC-20 | NN IP | NN Investment Partners (NN IP) | David Solomon | Americká Federální obchodní komise | Americká Federální obchodní komise (FTC) | SpaceX | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | ASX | Nedostatek čipů | InterTrader Limited | InterTrader | Regulované firmy | Klon regulované firmy | GPEF | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Investing4You | Investing4You Ltd | PlusCFD | Plus Finance Limited | Plus Finance | GXCM | Patron Capital Partners | Patron Capital Advisers LLP | Patron Capital Advisers | Revalmarkets | Realise Value Capital Limited | Realise Value Capital | Dogecoinm | Archax Trade | Allctrades | MaxiPlus | MAXIS GBN | IntertradesFX | Opatření | Rivian | FXActiv | FinoCapital | Devizový dohled | Dna | Prazdroj | Výrobní aktivita v USA | ANO | Uhlí | RBC | Vysoká poptávka | Merck & Company | Hellofresh | Broker Consulting Lukáš Vokel | Velkoobchodní ceny elektřiny | Vodafone | Ceny plynu | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Solana | Evropský index | Evropský index (Stoxx Europe 600) | Miliardář Daniel Křetínský | Gucci | Tetra Invest London | Tetra Invest London Plc | Tetra Invest | Tetrad Capital Partners Ltd | Tetrad Capital Partners | Nakamoto | Etherea | Zprávy z pražské burzy | Ceny kovů | Společnost AT&T | WarnerMedia | Warner Bros | České aerolinie | Inskol | Dopady epidemie | Mediální skupina | Skupina Vivendi | Chris Beauchamp | IG Chris Beauchamp | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | Jaroslav Haščák | Vanuatu | Telecom | Německá automobilka Volkswagen | Reorganizační plán | Zemní plyn (LNG) | Úročení | Zvýšení základní úrokové sazby | Kellnerová | Dawn Fitzpatricková | Hospodářské soutěže | Apple Pay | Automotive | Mathias Cormann | Mediální podnik | Vylepšení teorie aukcí | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Minulá výkonnost | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Češi | Nejvyšší výnos | EMUN Partners Family Office | Konference na téma Kryptoměny | Leoš Jirman | Jan Sušánka | Sušánka & partneři | Bohemia Energy | Energetické krize | ITA | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Kolibřík Energie | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Nedostatek polovodičů | AutoStore | Robotické společnosti | Thomas H. Lee Partners | EQT | Karl Johan Lier | Firma AutoStore | Tržby společnosti AutoStore | Statoil | Nabídka akcií AutoStore | Veolia | Giphy | Akcie Verizon Communications | Americká automobilka Tesla | Pozornost | Gemini | Volvo Cars | Zprostředkovatelé | Provozní výnos | Poptávka po čipech | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Akcie švédské automobilky | Meta | Metaverzum | Dceřiná firma | Metaverse | Meta Platforms | Společnost Yahoo | DODO | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | SunPower | Take-Two Interactive Software | Internet Computer | Česká národní banka (ČNB) | WeDo | Košík.cz | Soud v Haagu | West Ham | Společnost | Stratégové | Tým InstaForex | Průmyslový sektor | Nexi | TIM | Pozemky | Ceny BTC | Společnost innogy | Innogy | Obchodník s energií | Vivo Energy | Engen | Obchodník s komoditami Vitol | Helios Investment Partners | Pohonné hmoty a maziva | Vivo | Globální nedostatek čipů | Nové mutace | Omikron | Select Global Partners Limited | Select Global Partners | Varianta omikron | Parag Agrawal | | QUINTA-ANALYTICA | BBA Capital Partners | LVA Holding | LVA Holding GmbH | GPEF III | Quinty | Britský antimonopolní úřad | CMA | Nové vakcíny | Výhled české ekonomiky | Nejvýraznější propad | Vietnam | Lütfi Elvan | Nureddin Nebati | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | BofA | Akcie Razer | Razer | Postavení na trhu | SOTIO | Dotcom | Rozšíření | Rostoucí inflace | Arm | Výrobce čipů Intel | Terra (LUNA) | Grayscale Investments | EMICA CAPITAL PARTNERS | Tržní hodnota americké společnosti | Evernym | Kryptoměnové transakce | Letadlo | Úpis nových akcií | Sekyra Group | Těžební společnost | Společnost Smartwings | Prime Forex Ltd | Prime Forex | Cryptonic Trade | Tržní hodnota Applu | Miliardy USD | EOG Resources | Nedostatek hliníku | American Industrial Partners | Wenyu Yaová | Analytička společnosti ING | Lehký kov | Michael Widmer | Celosvětová spotřeba | Ninepoint Partners | Aktualizace Ethereum | Valneva | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Instituce | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Akcie společnosti Unilever | Trian Partners | Spotřební zboží | Iliad | Akcie evropských společností | Aareal | Atlantic BidCo | Advent International | CPPIB | Kanadský penzijní fond | Centerbridge Partners | Centerbridge | Společnost Atlantic BidCo | Aareal Bank | Ocado | Žádné dividendy | P/S emitenta | Marathon Oil | MRO | Invaze na Ukrajinu | Decentralizace | Ruské invaze na Ukrajinu | Budoucnost financí | Kryptosprávci | TotalEnergies | XTB Jiří Tyleček | Sankce | Obchodování akcie | Ceny zemního plynu v Evropě | Konflikt na Ukrajině | Uvalené sankce | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruské banky | Cena plynu pro evropský trh | Polymetal International | Napadení Ukrajiny Ruskem | Sberbank CZ | Volksbank | Západní firmy | Západní společnosti | MWh | Krize na Ukrajině | Společnost TotalEnergies | Zkapalněný zemní plyn | Invaze | Bill Miller | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Řetězec | Uvalení sankcí | Dynasty Financial Partners | Platforma SaaS | SaaS | Platforma SaaS pro brokery | SaaS pro brokery | IPO společnosti Dynasty Financial Partners | IPO společnosti Dynasty Financial | Dynasty Financial | DSTY | Společnost Dynasty Financial Partners | Salomon Smith Barney | Shirl Penney | SS&C | SEI Investment | Fiserv | Finantix | AssetMark Financial | Solventnost | Vysoká míra růstu výnosů | Míra růstu výnosů | Motivační program | Obchodní pověst | Silná konkurence | Cílový trh | Odhad tržní kapitalizace | Tržní kapitalizace Dynasty Financial Partners | Rational Foreign Exchange Limited | Rational Foreign Exchange | Česká zbrojovka Partners SE | Česká zbrojovka Partners | CZG Česká zbrojovka | Akcionáři CZG | Akcionáři České zbrojovky | Colt Holding | Colt Holding Company | Sole Global Coordinator | Zrychlený úpis | GoTo | Největší indonéské technologické společnosti | Indonéské technologické společnosti | Warner Bros Discovery | WBD | Ex-date | Ben Laidler | Waves | CRYPTOPRECO | Lodestone Partners | Loadstone | AUTOFOREX DIRECT | AUTOFOREX | BTCBOXCRYPTOCURRENCY | FXBIT TRADER | BAIMAAS FX | GLOBAL FX | CRYPTOVAULTTRADERS | Crypto-Trade 365 | CRYPTOS COIN TRADERS | Bertrand Perez | Web3 | Web3 Foundation | Ripple Brad Garlinghouse | Guggenheim | Podíl Ruska | Repsol | Španělský producent ropy | Producent ropy Repsol
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Parket londýnské burzy
Parlament dnes
Parlamentní volby
Parlamentní volby v Německu
Parlamentní výbor
PARO Exchange Ltd
Párové obchodování
Parrot Analytics
Participace
Partie Plus

Následující klíčová slova

Partners Capital International
Partners Financial Services
Partnerský program
Partnerský program obchodníka
Partners Martin Mašát
Partnerství XTB
Partneři
Part-time trader
Pár USD/CAD
Pařížská burza
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Bidaskbit ebook
Potvrďte prosím... Zavřít