Sobota 15. června 2024 13:41
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
CapXmaster
reklama
InstaForex ebook vzdelavaci
reklama
Fintokei SwiftTrader

Jádrový index

img

Prognóza pro EUR/USD na 13. června 2024

13.06.2024 Včera americký dolar klesl o 0,87 %, přičemž klíčovou událostí bylo zveřejnění amerického indexu spotřebitelských cen za květen. Jádrový index klesl z 3,6 % meziročně na 3,4 % meziročně, zatímco index spotřebitelských cen oslabil z 3,4 % meziročně na 3,3 % meziročně. Investoři byli natolik uchváceni představou rychlého snížení sazeb ze strany Federálního rezervního systému, konkrétně dvou snížení sazeb do konce roku, že přehlédli prognózu samotného FOMC, která počítá pouze s jedním snížením sazeb (oproti třem snížením uvedeným v březnové prognóze).
img

Ranní shrnutí (13.06.2024)

13.06.2024 Navzdory opatrnějšímu výhledu Federálního rezervního systému a vyšším prognózám inflace dosáhla Wall Street nových historických maxim, protože investoři stále očekávají, že sazby v roce 2024 klesnou pravděpodobně dvakrát, přičemž pravděpodobnost prvního snížení v září je 70 %.
img

Pokles inflace v USA umožní jenu zahájit medvědí obrat na páru USD/JPY

13.06.2024 Index spotřebitelských cen v USA se v květnu meziročně snížil na 3,3 % z dubnových 3,4 %, zatímco jádrový index klesl ještě výrazněji z 3,6 % na 3,4 %. Zpomalení inflace zcela vykompenzovalo vliv silného trhu práce. Trh dluhopisů reagoval prudkým poklesem výnosů a pravděpodobnost prvního snížení sazeb Federálního rezervního systému v září výrazně vzrostla.
img

BREAKING: Inflace v USA pod očekáváním, dolar klesá

12.06.2024 Před zasedáním americké centrální banky (Fed) jsou dnes zveřejněny nové údaje o spotřebitelských cenách. Inflace v USA v posledních měsících překonává očekávání a zatím nedošlo k jejímu výraznému zpomalení. Minulý měsíc se objevil jemný náznak zlepšení, ale ne dostatečný na to, aby Fed na tomto zasedání snížil úrokové sazby. Tyto údaje mohou být klíčové pro další rozhodnutí americké centrální banky a výrazně ovlivnit ekonomiku.
img

Ekonomický kalendář: Index spotřebitelských cen v USA, rozhodnutí a prognózy Fedu a Powellův projev v centru pozornosti trhu

12.06.2024 Futures na evropské indexy se dnes obchodují s růstem a zotavují se ze včerejšího poklesu, a to navzdory slabé asijské seanci, kde čínské benchmarky zlevnily po údajích o inflaci z Číny. Údaje o inflaci z největší světové ekonomiky budou dnes v centru zájmu investorů; konsenzus předpokládá, že inflace CPI vyjde v meziročním vyjádření beze změny, i když meziměsíčně vzroste méně než dříve. Naopak očekávání pro jádrový údaj (bez cen potravin a energií) naznačují pokles z dnešních 3,6 % na 3,5 % a nezměněný meziměsíční růst. Ve druhé části seance trh zaměří svou pozornost na nové inflační prognózy Federálního rezervního systému, které bankéři aktualizují poprvé od března.
img

Denní shrnutí: EUR a evropské indexy po volbách v EU klesají

10.06.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování mírným poklesem, ale od té doby se zotavily z poklesu. S&P 500 se obchoduje o 0,2 % výše, Nasdaq získává 0,4 %, Dow Jones se obchoduje beze změny a Russell 2000 s malou kapitalizací se pohybuje o 0,1 % výše.
img

USD/JPY: japonský jen slaví triumf

05.06.2024 Pár USD/JPY dnes aktualizoval třítýdenní minimum a propadl se do oblasti 154. Důležité je, že instrument klesá navzdory intradennímu růstu dolarového indexu. To znamená, že tón pohybu měnového páru směrem dolů udává jen, který reaguje na současné fundamentální pozadí.
img

EUR/USD. Odrazový můstek pro dolar.

04.06.2024 Pár EUR/USD zahájil obchodní týden v klidném duchu. V první polovině dne měli navrch medvědi. Mluvit v této souvislosti o iniciativě ale není úplně přesné, protože cena stoupá a klesá v rámci 8. čísla. Medvědi se ji minulý týden snažili stlačit pod cíl 1,0800, zatímco býci se pokoušeli dosáhnout hranic 9. čísla, ale úsilí obou skupin bylo marné. Pár se už třetí týden po sobě stále pohybuje v rámci osmé figury, což ukazuje na nerozhodnost obchodníků. Podle mého názoru je opatrnost obou stran vzhledem k nadcházejícím událostem normální.
img

Ranní shrnutí (04.06.2024)

04.06.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování smíšeně – S&P 500 posílil o 0,11 %, Dow Jones klesl o 0,30 %, Nasdaq vyskočil o 0,56 % a index s malou kapitalizací Russell 2000 se obchodoval o 0,50 % níže.
img

Varovná znamení na Wall Street: Pokles akcií Dow Transportation a státních dluhopisů

03.06.2024 Index Dow Jones Transportation Average (.DJT) letos klesl o zhruba 5 %, což je v naprostém kontrastu s 9% meziročním růstem indexu S&P 500 (.SPX) a 1% růstem indexu Dow Jones Industrial Average (.DJI), který tento měsíc poprvé překonal hranici 40 000 bodů.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 31. května

31.05.2024 Cena 1,0825 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup eura. Pár EUR/USD ve výsledku vzrostl o 20 pipů. Včerejší index spotřebitelských cen ve Španělsku a zpráva o nezaměstnanosti v eurozóně pomohly euru v dopoledních hodinách znovu získat půdu pod nohama. A dále, vcelku neuspokojivé údaje o americké ekonomice, jejíž růst nebyl tak silný, jak se původně odhadovalo, zesílily tlak na dolar. Euro proto prudce stouplo.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 30. května (seance v USA)

31.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,0806 došlo zároveň s výrazným pohybem ukazatele MACD nad nulu, což omezilo potenciál dalšího pohybu páru směrem vzhůru, zejména v rámci klesajícího trendu pozorovaného v předchozím dni. Z toho důvodu jsem euro nenakupoval. Neobdržel jsem ani žádné jiné signály ke vstupu. Statistiky ze Španělska a eurozóny byly podle očekávání ignorovány, ale čeká nás mnoho nových a zajímavých informací z USA. Očekáváme údaje o změně HDP za čtvrtletí, jádrový index výdajů na osobní spotřebu, cenový index HDP, týdenní nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci se zbožím. Také se budeme muset seznámit s údaji o nevyřízených prodejích domů z USA. Slabé údaje budou pravděpodobně tlačit euro vzhůru, které tak aktualizuje své včerejší maximum. Silné údaje naopak vrátí tlak na tento pár. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a č. 2.
img

Ekonomický kalendář: Zpráva o HDP USA v centru pozornosti

30.05.2024 První náznaky z trhu s futures naznačují, že čtvrteční seance na evropských trzích začne poklesem. Indexy tak mohou prodloužit vlnu poklesů, která je tažena růstem výnosů amerických dluhových cenných papírů. Pozornost investorů se dnes může obrátit k několika zajímavým makroekonomickým údajům. Nejdůležitější z nich jsou uvedeny níže.
img

Býčí trend nabírá na síle. Přehled páru GBP/USD.

28.05.2024 Index spotřebitelských cen ve Velké Británii vzrostl za 12 měsíců do dubna 2024 o 2,3 % (prognóza byla 2,2 %), což představuje pokles z 3,2 % za 12 měsíců do března. Jedná se o nejnižší úroveň od července 2021, ale navzdory prudkému poklesu je to pořád víc než prognózovaných 2,1 %.
img

Invesco: Jak to nyní vypadá na trhu aktiv s pevným výnosem

22.05.2024 Po březnovém vzestupu se trhy s pevným výnosem v dubnu vyvíjely špatně, protože očekávání snížení sazeb byla opět odsunuta. Silnější, než očekávaná ekonomická data z USA udržovala na začátku měsíce tlak na růst výnosů amerických státních dluhopisů a data o inflaci v polovině měsíce vedla k dalšímu růstu výnosů. Předseda Fedu Powell také naznačil, že vzhledem k tomu, že v posledních měsících nedošlo k dalšímu posunu při návratu inflace k cíli, bude možná nutné ponechat sazby na vyšší úrovni po delší dobu, což posunulo očekávání prvního snížení sazeb až na čtvrté čtvrtletí.
img

Ekonomický kalendář: Inflace CPI z Kanady a další projevy bankéřů FOMC 🎯

21.05.2024 Hlavním tématem dnešního dne na finančních trzích může být opět inflace. V USA budeme mít možnost vyslechnout názory dalších členů FOMC. Mezitím bude v Kanadě zveřejněna zpráva o inflaci CPI za duben.
img

USD/JPY: nahoru a pouze nahoru!

20.05.2024 Japonský jen opět přichází o býčí dynamiku. Pár USD/JPY po krátkodobé korekci znovu zamířil nahoru a potvrdil tak odolnost vzestupného trendu. Abychom byli spravedliví, dolarový index už druhý den roste a reaguje tak na jestřábí výroky tvůrců politiky Fedu. Přesto se ale pár USD/JPY z hlediska dynamiky mezi hlavními dolarovými páry obchoduje solidně. Kupci aktivně dobývají zpátky ztracené pozice. V krátkodobém horizontu se tedy instrument může vrátit do oblasti nad úrovní 156. Tato dynamika je výsledkem nejen oživení amerického dolaru, ale také oslabení jenu.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky

17.05.2024 K otestování ceny 1,0858 došlo v době, kdy se ukazatel MACD prudce propadl pod nulu, což omezilo odpolední potenciál páru EUR/USD k dalšímu poklesu – zejména poté, co euro poměrně výrazně oslabilo. Po krátké době následoval další test, který se shodoval s okamžikem, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což vedlo k realizaci druhého scénáře pro nákup. Výsledkem bylo posílení páru o 20 pipsů. Trh prognózy Evropské komise a slušnou zprávu o finanční stabilitě eurozóny ignoroval. Až slabé údaje o americkém trhu práce a trhu nemovitostí vrátily poptávku po euru. Nemůžeme však říci, že by kupující měli trh zcela pod kontrolou. Dnes by mohl poskytnout impuls dubnový index spotřebitelských cen v eurozóně a jádrový index CPI. Pokud se ukazatele budou shodovat s prognózami ekonomů, pár pravděpodobně zůstane pod tlakem, takže s nákupy eura dnes buďte velmi opatrní. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD ztrácí klesající dynamiku

17.05.2024 Dolarový index se dnes snaží omezit poklesy z posledních dnů a pohybuje se nad úrovní 104,2. Kurz páru EUR/USD se přiblížil k hranici 1,0900. Jedná se spíš o emoční výkyv. Trhy vyhodnocují nové údaje o inflaci v USA. Emoce by měly opadnout už dnes, protože obchodníci začnou situaci analyzovat s chladnou hlavou.
img

Bitcoin má za sebou nejlepší den za poslední dva měsíce

16.05.2024 Bitcoin (BTC) ve středu zaznamenal největší jednodenní nárůst za téměř dva měsíce, protože slabé ekonomické údaje z USA zvýšily pravděpodobnost, že se Federální rezervní systém (Fed) připojí ke svým kolegům z vyspělých zemí a v letních měsících uvolní měnovou politiku snížením sazeb.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 16. května 2024

16.05.2024 Včerejší rally na trhu byla velkolepá: S&P 500 vzrostl o 1,17 %, zlato o 1,55 % a euro o 0,69 % (64 pipů). Velkolepá ale není ani tak dynamika cen, jako spíš nečekaná reakce trhu na údaje z USA. Jádrový index i index spotřebitelských cen vyšly na předpokládané úrovni 3,6 % y/y (oproti březnovým 3,8 % y/y), resp. 3,4 % y/y (oproti předchozím 3,5 % y/y). Maloobchodní tržby za duben nečekaně stagnovaly oproti očekávanému růstu o 0,4 %.
img

Denní shrnutí: Údaje o CPI tlačí zlato k oblasti 2400 USD

15.05.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodovaly na vyšší úrovni, k čemuž přispěly údaje o dubnovém indexu spotřebitelských cen v USA. S&P 500 si připisuje 1 %, Dow Jones 0,7 % a Nasdaq 1,2 %.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 15. května 2024

15.05.2024 Libra se včera po prudkém poklesu, který představoval falešný pohyb prorážející support 1,2525 (související s růstem údajů o nezaměstnanosti), obrátila k silnému růstu a téměř dosáhla cílové úrovně 1,2596 (související s růstem cen výrobců v USA za duben).
img

Denní shrnutí: Powell a PPI dolaru nepomohli 🧭

14.05.2024 Indexy na Wall Street končí den mírně v plusu navzdory jestřábím komentářům Jeroma Powella a mírně vyšším údajům o indexu cen výrobců. US500 si připisuje 0,10 % a US100 0,25 %.
img

BREAKING: Jádrová inflace a HDP v eurozóně mírně nad očekáváním 📌

30.04.2024 HDP (1. čtvrtletí): skutečnost 0,3 % k/k; odhad 0,1 % k/k; předchozí 0,0 % k/k; HDP (1. čtvrtletí): skutečnost 0,4 % r/r; odhad 0,2 % r/r; předchozí 0,1 % r/r.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o HDP z Evropy a čtvrtletní výsledky společností Amazon a AMD 📌

30.04.2024 Dnes je naplánováno několik zpráv o HDP za první čtvrtletí roku 2024 z členských zemí eurozóny a v 11:00 zpráva za celou eurozónu. Očekávání naznačují mírné hodnoty, přičemž HDP eurozóny by měl meziročně činit 0,2 % a mezičtvrtletně 0,1 %.
img

EUR/USD driftuje v očekávání horské dráhy

30.04.2024 Kupci páru EUR/USD se na začátku nového obchodního týdne znovu snaží prosadit nad úrovní 1,07. Korekční růst ale téměř okamžitě skončil. Podotýkám, že obchodníci projevují úžasnou vytrvalost. Instrument pozvolna stoupá už třetí týden v řadě. Obchodníci se snaží zavřít long pozice nad cílem 1,0700, ale cena pokaždé sklouzne zpět do oblasti pod úrovní 1,07.
img

BREAKING: PCE inflace v USA v rámci očekávání, dolar mírně oslabuje

26.04.2024 Cenový index PCE, zveřejňovaný každý měsíc ve Zprávě o osobních příjmech a výdajích, odráží změny cen zboží a služeb nakupovaných spotřebiteli ve Spojených státech. Čtvrtletní a roční údaje jsou zahrnuty do zveřejnění HDP. Toto jsou údaje za měsíc březen:
img

EUR/USD. 26. dubna. Býci po zprávě o HDP pokračují v růstu

26.04.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek odrazil od korekční úrovně 100,0 % – 1,0696 a pokračoval v pohybu nahoru ke korekční úrovni 76,4 % – 1,0764. Vzestupný trendový kanál dál charakterizuje současný sentiment na trhu jako "býčí". Konsolidace kotací pod vzestupným koridorem změní tržní sentiment na "medvědí" a může vést k novému poklesu páru přinejmenším k úrovni 1,0619.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 26. dubna 2024

26.04.2024 Pár GBP/USD podle grafu 1H ve čtvrtek vzrostl na úroveň 1,2517, odrazil se od ní, pak se odrazil od Fibonacciho hladiny 50,0 % (1,2464) a vrátil se na úroveň 1,2517. Nový odraz od této úrovně bude opět působit ve prospěch americké měny a povede k určitému poklesu páru k úrovni 1,2464. Konsolidace kotací nad hladinou 1,2517 zvyšuje pravděpodobnost dalšího růstu k další Fibonacciho hladině 38,2 % (1,2565).
img

GBP/USD. Korekce, nebo obrat trendu?

18.04.2024 Pár GBP/USD ukazuje, že je ochoten bojovat, protože se snaží zahájit býčí korekci. Býci spoléhají nejen na slabost dolarů, ale i na zprávu o inflaci ve Spojeném království. Fakt, že inflace neklesla podle očekávání, umožnil býkům dotlačit pár až k hranicím oblasti 1,25, i když libra podle mého názoru nemá důvod držet vzestupný trend. Na jedné straně všechny složky inflačních údajů vyšly v "zelených číslech". Na druhou stranu ale inflace ve Velké Británii dál zpomaluje.
img

Ekonomický kalendář: Zaměřte se na projevy členů FOMC 📃

18.04.2024 První část dnešního dne ukazuje mírné oživení trhů. V průběhu seance v asijsko-pacifickém regionu pozorujeme nárůsty i nad 1,00 % a kontrakty na indexy v Evropě rovněž naznačují vyšší otevření hotovostní seance. Po několika dnech dynamických poklesů mají dnes investoři šanci na alespoň krátkou přestávku.
img

Denní shrnutí: Wall Street maže počáteční zisky, Bitcoin testuje 60 000 dolarů

17.04.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní peněžní seanci růstem, ale optimistická nálada netrvala dlouho. Zisky byly v průběhu seance vymazány a nyní se hlavní americké indexy obchodují v průběhu dne níže.
img

BREAKING: UK CPI higher than expected. GBPUSD reacts

17.04.2024 Index spotřebitelských cen ve Velké Británii (za březen) dosáhl 3,2 % r/r vs. oček. 3,1 % a 3,4 % předtím (0,6 % m/m vs. oček. 0,4 %).
img

Ekonomický kalendář: Powellův projev, údaje o CPI z Kanady

16.04.2024 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Děje se tak po včerejším poklesu obchodování na Wall Street a dnes v asijsko-pacifickém regionu. Trhy stále čekají na další vývoj na Blízkém východě, zejména na izraelskou reakci na víkendový íránský útok. Reakce se zdá být jistá a podle některých zdrojů i bezprostřední, rozhodující však bude její rozsah a typ, protože určí, zda bude následovat totální válka.
img

EUR/USD: holubičí signály z ECB a rostoucí index cen výrobců

15.04.2024 Pár euro-dolar v pátek pokořil šestou hodnotu. Prodávající EUR/USD aktualizovali čtyřměsíční cenové minimum a zdá se, že se u něj nehodlají zastavit. Pokud se medvědi usadí pod hladinou supportu 1,0680 (spodní linie ukazatele Bollingerova pásma v týdenním grafu), dalším cílem poklesu v dlouhodobém horizontu bude 1,0510. Tento cenový bod odpovídá spodní hranici cloudu Kumo v časovém rámci W1. To – řekněme – je hlavní, nejambicióznější cíl. Střednědobé cílové úrovně jsou 1,0650 a 1,0600.
img

Co můžeme příští týden čekat od eura?

15.04.2024 Nadcházející týden se jeví jako poměrně nudný, zejména pro euro. V Evropské unii se odehraje relativně málo významných událostí, ale domnívám se, že v tuto chvíli ani nejsou potřeba. V uplynulých dvou týdnech trh překonal bariéru, která mu bránila ve zvýšení poptávky po dolaru. Nejprve vykázala vyšší hodnoty, než trh očekával, celá řada zpráv o americkém trhu práce a nezaměstnanosti, a poté nad očekávání zrychlila také americká inflace. Kombinace těchto zpráv jasně ukázala, že je předčasné snít o snížení sazeb Federálního rezervního systému. Vzhledem k tomu, že trh se dříve při prodeji dolaru řídil vlastním očekáváním brzkého uvolnění politiky Fedu, je situace opačná. Poptávka může vzrůst, protože je nepravděpodobné, že by Fed v příštích měsících snížil sazby.
img

EURUSD testuje oblast 1,07

11.04.2024 EUR/USD pokračuje v poklesu vyvolaném včerejšími vyššími než očekávanými hodnotami indexu spotřebitelských cen v USA za březen. Pár se dnes propadl o 0,3 % a obchoduje se na nejnižší úrovni za téměř 2 měsíce. Hlavní měnový pár nyní testuje zónu podpory pohybující se kolem hranice 1,0700.
img

Ceny v průmyslu stouply

11.04.2024 Výrobní ceny v březnu vzrostly o 2,1 % meziročně oproti 1,6 % v únoru, přičemž trhy očekávaly růst o 2,2 % meziročně. Jádrový index cen v průmyslu stoupl o 2,4 % meziročně oproti 2 % v únoru. Trhy očekávaly růst o 2,3 % meziročně.
img

GBP/USD. 11. dubna. Zpráva o inflaci v USA šokovala býky

11.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu v hodinovém grafu podruhé po sobě odrazil od úrovně 1,2705, což znamenalo obrat ve prospěch americké měny a pokles na úroveň 1,2517. Růst americké měny tak během několika hodin dosáhl téměř 200 bodů. Odraz kotací od hladiny 1,2517 bude působit ve prospěch britské libry a může vyústit v určitý růst k hladině 1,2584. Konsolidace páru pod hladinou 1,2517 zvyšuje pravděpodobnost dalšího poklesu k nejbližší Fibonacciho úrovni 38,2 % (1,2453).
img

Bret Kenwell o zprávě CPI v USA

11.04.2024 Všechny hlavní ukazatele březnové zprávy o CPI předčily očekávání ekonomů - což je přesně to, co by akcioví býci nechtěli vidět. Meziměsíční, meziroční i jádrový index CPI dopadly na výbornou, čímž se Fed dostal do těžké situace poté, co nedávno znovu potvrdil předpoklad snížení sazeb v letošním roce třikrát.
img

💲CPI údaje v USA v centru pozornosti

10.04.2024 Zveřejnění údajů o indexu spotřebitelských cen v USA je jednou ze dvou klíčových událostí pro obchodníky s americkým dolarem, tou druhou je večerní zápis z jednání FOMC. Údaje o inflaci za březen budou zveřejněny ve 14:30 a očekává se, že vykáží zrychlení celkového ukazatele. Očekává se však, že jádrový ukazatel mírně zpomalí. Podívejme se krátce na očekávání před jejich zveřejněním
img

Invesco: Chaotické první čtvrtletí na světových trzích je charakterizováno malými vítězstvími

09.04.2024 Na trzích panovaly v prvním čtvrtletí výkyvy, protože se množila různá prohlášení centrálních bank a způsobovala zmatek. Některá „malá vítězství“ bylo proto možná snadné přehlédnout. Jádrový index cen výdajů na osobní spotřebu za březen přinesl úlevu – a získal důvěru od předsedy Federálního rezervního systému Jaye Powella.
img

EUR/USD: Čekání na cenové turbulence

09.04.2024 Pár euro-dolar se nadále drží v rozmezí 8. čísla a vyčkává na klíčové události tohoto týdne. Po včerejším poklesu se cena vrátila na předchozí pozice. K současným cenovým výkyvům je však třeba přistupovat se značnou mírou skepse, neboť výsledky dubnového zasedání ECB a (zejména) zprávy o inflaci, které budou zveřejněny v USA, mohou fundamentální obrázek páru výrazně změnit.
img

EUR/USD: Velmi podivný a podezřelý růst

04.04.2024 Pár euro-dolar předevčírem aktualizoval své sedmitýdenní cenové minimum, které zaznamenal na úrovni 1,0725. Medvědi na...
img

EUR/USD: Velmi podivný a podezřelý růst

04.04.2024 Pár euro-dolar předevčírem aktualizoval své sedmitýdenní cenové minimum, které zaznamenal na úrovni 1,0725. Medvědi na EUR/USD se však neodvážili zaútočit na hranici 1,06 a uzamkli zisky. Iniciativu na tomto páru převzali kupující, kteří zpočátku předváděli skromné výsledky (pár se držel v rámci hodnoty 1,07), ale poté vyrazili strmě vzhůru. Momentálně cena testuje hladinu rezistence na úrovni 1,0850 (prostřední linie ukazatele Bollingerova pásma, která se na denním grafu shoduje s linií Tenkan-sen).
img

EUR/USD: Jestřábí signály Fedu a zpomalující se inflace v eurozóně

04.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý dostal na sedmitýdenní cenové minimum a dosáhl úrovně 1,0725. Do konce dne se však medvědům nepodařilo usadit pod hladinou supportu 1,0730 (spodní linie ukazatele Bollingerova pásma na časovém rámci D1) – obchodníci vybrali zisky a opustili spodní hranice. Přesto se pár udržel v pásmu 7. hodnoty: kupující nedokázali otestovat ani nejbližší hladinu rezistence na úrovni 1,0810 (spodní hranice cloudu Kumo, která se na denním grafu shoduje s linií Tenkan-sen).
img

EUR/USD: Proč dolar roste?

03.04.2024 Duben přinesl dolaru dobré zprávy. Přinejmenším včerejší zpráva byla dolarovým býkům nakloněna a umožnila dolaru posílit pozice napříč trhem. Platí to i pro jeho pár s eurem: cena EUR/USD prudce klesla a v současnosti testuje support na úrovni 1,0730 (spodní linie indikátoru Bollingerova pásma v denním grafu). Klesající trend postupně nabírá na síle, takže se na obzoru rýsuje hodnota 6.
img

Ranní shrnutí (02.04.2024)

02.04.2024 Indexy z Asie a Tichomoří zaznamenávají v novém čtvrtletí již druhý růst v řadě. Největší zisky zaznamenávají čínské indexy, které zaznamenávají nárůst o 2,30-2,50 %.
img

EUR/USD. Výsledky týdne. Vzestup a pád dolaru: korekce, nebo obrat trendu?

25.03.2024 Pár EUR/USD zakončil obchodní týden na základně 8. čísla, konkrétně na úrovni 1,0808. Bylo to jako dvoudílný film: v prvním díle hrál dolar roli outsidera a poté se stal favoritem. Proto ta poměrně vysoká volatilita: maximum týdne bylo zaznamenáno na úrovni 1,0943 a minimum na 1,0803. Při pohledu na týdenní graf vidíme, že pár již druhý týden po sobě vykazuje klesající trend. Pro medvědy na EUR/USD to však vzhledem k poměrně nevýrazným výsledkům březnového zasedání Federálního rezervního systému nebyla v žádném případě snadná procházka. A další vyhlídky na pokles jsou rovněž sporné.
img

EUR/USD. Přehled týdne. Poslední březnový akord

25.03.2024 Pár EUR/USD klesá již druhý týden po sobě. Pokud se podíváme na graf EUR/USD, vidíme, že od 8. března se pár obchodoval kolem hladiny 1,0980, ale poté začal postupně klesat. Navzdory výrazným korekčním pullbackům a občasným flatům se pár obecně pohybuje směrem dolů. Ani holubičí výsledky březnového zasedání FOMC nezlomily dolarové býky. S nedávným propadem bychom však měli být opatrní. Tento cenový pohyb nevypadá spolehlivě: americký výrobní index PMI, který zůstal v zelených číslech a dosáhl několikaměsíčního maxima, dolar podpořil. Trh zároveň jako by zapomněl, že Federální rezervní systém ponechal svůj bodový graf, naznačující tři snížení sazeb v tomto roce, beze změny. Růst dolaru se zdá být nadměrný, ale čím jsme si jisti, je, že v tomto kole zvítězili medvědi.
img

Ranní shrnutí (22.03.2024)

22.03.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování na rekordních hodnotách, ale mimo denní maxima. S&P 500 si připsal 0,32 %, Dow Jones se posunul o 0,68 % výše a Nasdaq přidal 0,20 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací se obchodoval o více než 1 % výše.
img

Přehled měnového páru GBP/USD. 21. března. Tvůrce trhu nutí k udržování kurzu libry jen neznámé síly.

21.03.2024 Měnový pár GBP/USD se většinu středy obchodoval velmi slabě. Navzdory dopolednímu zveřejnění důležité inflační zprávy ve Velké Británii, která měla také značný ohlas, jsme byli svědky pohybu o 35 bodů. Připomeňme, že je třeba zohlednit výsledky zasedání Fedu a pohyby, které na trhu vyvolaly. Britská měna měla včera i bez zasedání Fedu vykázat prudký pokles, kterého jsme se ani tentokrát nedočkali. Formálně pár GBP/USD pokračuje v poklesu, takže si nemáme na co stěžovat. Pořád se ale jedná o velmi slabý a neochotný pokles. Vzhledem k celkovému makroekonomickému a fundamentálnímu pozadí by britská libra měla být mnohem níž než na současných úrovních. Včera jsme viděli jediné: trh stále musí být ochotnější prodávat libru, i když k tomu existují všechny potřebné důvody.
img

Graf dne - GBPUSD (20.03.2024)

20.03.2024 Dnešní údaje o inflaci ze Spojeného království se ukázaly být o něco mírnější, než se očekávalo, a potvrdily širší klesající trend. V důsledku toho trh v letošním roce již počítá se snížením inflace o 71 bb, zatímco před zveřejněním údajů to bylo 67 bb. Britská premiérka zdůraznila, že nižší údaje dávají Bank of England větší prostor a otevírají dveře ke škrtům. K nižším britským údajům přispěly především ceny hotelů a restaurací a také potravin a nápojů. V důsledku toho se dnes populární "kabel" GBP/USD obchoduje o 0,21 % níže.
img

Ekonomický kalendář: Německý indikátor ZEW a kanadská zpráva o inflaci před námi 📌

19.03.2024 Dnešní makroekonomický kalendář byl poměrně zajímavý. Většina významných událostí se však odehrála v první části dne, včetně rozhodnutí o úrokových sazbách Bank of Japan (BoJ) a Reserve Bank of Australia (RBA). Krátce po zveřejnění rozhodnutí BoJ se investoři dozvěděli také údaje o japonské průmyslové výrobě, které byly o něco lepší, než se očekávalo. Údaje ukázaly meziměsíční pokles o -6,7 % oproti očekávání -7,5 %.
img

EUR/USD. Nejdůležitější týden měsíce března

18.03.2024 V průběhu tohoto týdne nás čeká spousta fundamentálních událostí. Na programu bude především zasedání amerického Federálního rezervního systému, který ve středu oznámí výsledky svého březnového zasedání. To však není jediná významná událost tohoto týdne – projev předsedy Fedu Jeromea Powella (nezávisle na tiskové konferenci po zasedání), indexy ZEW, PMI, IFO, zprávy o nemovitostech a stavebnictví v USA a tak dále. Není pochyb o tom, že volatilita se v nadcházejících dnech zvýší. Nahlédněme do ekonomického kalendáře nejdůležitějšího týdne v měsíci březnu.
img

EUR/USD. Dolar je zpátky na koni

15.03.2024 Spojené státy na začátku americké seance zveřejnily řadu důležitých údajů o maloobchodních tržbách, trhu práce a inflaci. Všechny tyto zprávy dolar podpořily, což umožnilo medvědům na páru EUR/USD znovu získat iniciativu a v současné době se snaží usadit kolem úrovně 1,08.
img

Výrobní ceny v Americe stouply

14.03.2024 Celkové výrobní ceny v únoru stouply o 1,6 % meziročně oproti 0,9 % v lednu. Trhy očekávaly růst o 1,2 % meziročně. Jádrový index cen v průmyslu v únoru stagnoval na 2 % meziročně, přičemž trhy očekávaly růst o 1,9 % meziročně.
img

Prognóza pro EUR/USD na 13. března 2024

13.03.2024 Americký index spotřebitelských cen (CPI) za únor zveřejněný včera s sebou přinesl smíšené výsledky. Jádrový index CPI se meziročně snížil z 3,9 % na 3,8 %, zatímco index spotřebitelských cen se meziročně zvýšil z 3,1 % na 3,2 %. Akciový trh, aniž by zaznamenal jakékoli překážky, vzrostl o 1,12 % (S&P 500) a dolarový index se zvýšil o 0,08 %. Pokud však související trhy rostou, je pravděpodobné, že je budou měny v páru s dolarem následovat až do příštího zasedání Federálního rezervního systému 20. března. Toto zasedání je klíčové, neboť se na něm bude projednávat načasování prvního snížení sazeb. Očekávání trhu se shoduje s prvním snížením sazeb v červnu (62,6 %).
img

EUR/USD. Americká inflace v únoru náhle zrychlila. Co nám říkají údaje?

13.03.2024 Zveřejněná zpráva o inflaci v USA se ukázala být poměrně kontroverzní. Téměř všechny její složky vyšly v "zeleném" a ukázaly se být silnější, než se předpokládalo. Jádrová inflace však stále vykazovala klesající trend, a to i přes pomalejší tempo zpomalování. To účastníky trhu zaskočilo: obchodníci jednoduše nevěděli, jak na zprávu reagovat. Zpočátku ceny prudce klesly k hranici 9. čísla, ale pohyb směrem dolů již nenásledoval. Poté převzali iniciativu kupující, kteří cenu vytlačili až na úroveň 1,0945. Své pozice však neudrželi, protože zpráva o inflaci nakonec zafungovala ve prospěch amerického dolaru.
img

BREAKING: Inflace v USA neklesá tak rychle, jak se čekalo

12.03.2024 Index spotřebitelských cen (YoY): +3,2 % při očekávání +3,1 % po lednových +3,1 %. Index spotřebitelských cen (MoM): +0,4 % při očekávání +0,4 % po lednových +0,3 %. Jádrový index spotřebitelských cen (YoY): +3,8 % při očekávání 3,7 % po lednových +3,9 %.Jádrový index spotřebitelských cen (MoM): +0,4 % při očekávání 0,3 % po lednových +3,4 %.
img

Prognóza pro EUR/USD na 12. března 2024

12.03.2024 V pondělí pár EUR/USD od poklesu ochránila Fibonacciho hladina 50,0 %, což vidíme na denním grafu. Pod touto korekční úrovní se nacházejí další dva významné supporty: cílová úroveň 1,0905 a linie ukazatele MACD. Konsolidace pod nimi otevře cíl na úrovni 1,0796, která se nachází poblíž Fibonacciho hladiny 23,6 %.
img

Denní shrnutí: Bitcoin vyskočí nad 72 000 dolarů, Ethereum dosáhne 4 000 dolarů

11.03.2024 Indexy na Wall Street se po předchozích poklesech zotavily a dnes se obchodují bez větších změn. S&P 500 se obchoduje beze změny, Dow Jones získává 0,1 %, Nasdaq klesá o 0,1 % a Russell 2000 s malou kapitalizací klesá o 0,6 %.
img

EUR/USD Týdenní přehled: inflace a zase ta inflace

11.03.2024 Na konci minulého týdne se pár EUR/USD usadil v rámci 9. čísla, ale zaváhal, zda má zaútočit na 10. cenovou hladinu. Signály z úst šéfa Federálního rezervního systému a smíšené údaje Non-Farm Payrolls pomohly obchodníkům EUR/USD posunout cenové rozpětí, které je předběžně ohraničeno úrovněmi 1,0920 až 1,0990. K průlomu je však zapotřebí silný impuls, neboť úroveň 1,1000 je pevnou hladinou rezistence, tedy významným cílem. V této souvislosti bude hrát rozhodující roli nadcházející týden. V závislosti na jeho výsledku si býci buď udrží svou převahu a upevní se kolem 10. hodnoty, nebo znovu získají iniciativu prodávající a stáhnou pár zpět k 8. hodnotě. V nadcházejících dnech se pozornost zaměří na zprávy o inflaci v USA.
img

Pár USD/JPY ovládá nejistota

05.03.2024 JPY uvízl na trhu omezeném rozpětím. Japonská měna se již třetí týden v řadě obchoduje vůči americkému dolaru v rozmezí 149,70–150,90. Prodávajícím se nedaří prosadit na úrovních nad hladinou 149. Kupující váhají ohledně vstupu do oblasti nad hladinou 151. Na jedné straně zde panuje nejistota ohledně dalších politických kroků Bank of Japan, na straně druhé zde existují rizika měnové intervence. Obchodníci na USD/JPY navíc musí přizpůsobit své strategie dynamice zelené bankovky, která naopak čeká na klíčové události tohoto týdne, tj. na Powellovo svědectví v Kongresu a na údaje o nonfarm payrolls za únor. Jinými slovy, současné fundamentální pozadí v tuto chvíli nepřeje žádnému proražení – ani ve směru nahoru, ani dolů.
img

Týdenní přehled. Zasedání ECB, Powellův projev v Kongresu, únorové údaje NFP

04.03.2024 Nadcházející týden slibuje, že bude zajímavý, přičemž hlavní události se odehrají ve druhé polovině obchodního týdne: dozvíme se výsledky březnového zasedání Evropské centrální banky, uslyšíme předsedu Federálního rezervního systému (který bude hovořit před Kongresem) a zhodnotíme dynamiku amerického trhu práce.
img

AUD/USD: Australský dolar následuje dolar

01.03.2024 Australský dolar v páru s americkou měnou tento týden aktivně ztrácí půdu pod nohama. Poprvé za poslední tři týdny převzali iniciativu medvědi na AUD/USD a způsobili obrat. V důsledku toho pár klesl do oblasti 64. čísla.
img

EUR/USD. Dolar nevyhrál, ale euro prohrálo

01.03.2024 Pár EUR/USD reagoval na čtvrteční klíčové zprávy smíšeně. Německo zveřejnilo během čtvrteční evropské seance údaje o inflaci a na začátku americké seance byl zveřejněn jádrový index PCE. Německá zpráva skončila v "červených číslech", zatímco americká dosáhla prognózované úrovně. Pár v první polovině dne klesal a v druhé stoupal, ale pak se propadl. Neopustil však hranice vymezeného cenového pásma. Obchodníci se už druhý týden po sobě stále drží v tzv. mezích slušnosti a obchodují v pásmu kolem čísla 8 – stejně jako několik týdnů (od konce ledna do poloviny února) obchodovali v rámci čísla 7.
img

US Open: Wall Street otevírá výše po údajích o PCE 📌

29.02.2024 Čtvrtý obchodní den tohoto týdne Wall Street rozšiřuje své zisky po zveřejnění zprávy o inflaci PCE. Index US500 vzrostl o více než 0,64 % a přiblížil se svému historickému maximu nad 5 100 bodů. Podobný vývoj vykazuje i technologický index Nasdaq100, který posiluje o více než 1,05 % a překonává tak hranici 18 000 bodů. Za těmito růsty stojí oslabující dolar a klesající výnosy desetiletých amerických státních dluhopisů, které nyní dosahují 4,23 %.
img

BREAKING: PCE v USA v souladu s očekáváním 🔔

29.02.2024 Osobní příjem: skutečný 1,0 % MoM; prognóza 0,4 % MoM; předchozí 0,3 % MoM; Index cen PCE: prognóza 0,3 % meziměsíčně; předchozí 0,2 % MoM; Osobní výdaje: skutečné 0,2 % meziměsíčně; prognóza 0,2 % MoM; předchozí 0,7 % MoM;
img

Výnosy amerických státních dluhopisů podporují dolar. Přehled USD, CAD, JPY

29.02.2024 Nejnovější údaje z USA se ukázaly být mnohem slabší, než se očekávalo. Index spotřebitelské důvěry Conference Board poprvé za poslední čtyři měsíce klesl na 106,7 b. (očekávala se hodnota 115 b.) z lednové revidované hodnoty 110,9 b. Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby se v lednu snížily o více než 6 % a zdá se, že na nízké úrovni jsou také podnikatelské investice. Očekávání oživení amerického průmyslového sektoru se nenaplňují; nyní se všichni soustředí na čtvrteční zprávu ISM.
img

EUR/USD – přehled týdne: Konec února bude mít ještě žhavou dohru

26.02.2024 Poslední únorový týden by měl být volatilní. Do konce února kupující EUR/USD buď upevní svůj náskok a obhájí svou pozici v oblasti 9. čísla, anebo opět ztratí iniciativu, což způsobí návrat páru k základně 7. čísla. Připomeňme, že na konci minulého týdne se obchodníkům podařilo dosáhnout úrovně 1,0890, ale tyto pozice si neudrželi a obchodní seanci uzavřeli na 1,0821.
C:\fakepath\akcie-20022024-uvod.jpg

Akcie jsou na maximech. Je dobrý nápad nakupovat?

20.02.2024 Minulý týden vyšší než očekávaná inflační data v USA ukázala na značnou citlivost rizikových aktiv jako akcie na horší data a jejich potenciálně rychlou a větší korekci. Začátkem roku se indexy jako S&P 500 nebo Nasdaq 100 dostaly na nové historické maxima a uplynulý trading týden ukončili 5-ti týdenní vítězné tažení.
img

Ekonomický kalendář: Čeká nás kanadská inflace a výsledky Walmartu 📌

20.02.2024 Dnešní makroekonomický kalendář je poměrně chudý a postrádá publikace, které by mohly výrazně ovlivnit volatilitu na světových trzích. Přesto jsou však během zahájení seance na Wall Street po prodlouženém víkendu možné větší pohyby.
img

Jádrový index cen v průmyslu vzrostl

16.02.2024 Jádrový index cen v průmyslu v lednu vzrostl na 2 % meziročně oproti revidovaným 1,7 % v prosinci. Trhy naopak očekávaly pokles na 1,6 % meziročně. Celkový index výrobních cen klesl na 0,9 % meziročně oproti 1 % v prosinci. Trhy očekávaly pokles na 0,6 % meziročně.
img

Výhled pro EUR/USD na 16. února. Dolar náhle ustupuje

16.02.2024 EUR/USD ve čtvrtek provedl korekci směrem vzhůru a ke konci dne překonal kritickou hranici. Klesající trend v tuto chvíli zůstává zachován, ale pár často koriguje směrem vzhůru, takže prolomení linie Kijun-sen není signálem, který by ukazoval na začátek obratu býčího trendu. Včera měl trh dobrý důvod zbavit se dolaru (nebo vybrat zisky z krátkých pozic). Dvě z amerických zpráv se ukázaly být výrazně slabší, než se předpokládalo. Maloobchodní tržby se v lednu snížily o 0,8 %, zatímco prognózy předpovídaly maximálně pokles o 0,1 %, a průmyslová výroba klesla o 0,1 %, zatímco obchodníci očekávali její růst o 0,3–0,5 %.
img

Prognóza pro GBP/USD na 15. února 2024

15.02.2024 Včera byly zveřejněny údaje o inflaci ve Spojeném království, které se ukázaly být slabší, než se očekávalo. Jádrový index spotřebitelských cen se v lednu meziročně zvýšil o 5,1 % a zaostal tak za odhady 5,2 %. Na měsíční bázi se jádrový CPI posunul na -0,9 %, zatímco se očekávalo snížení na -0,8 %. Meziměsíčně celkový CPI poklesl na -0,6 % (prognóza -0,3 %) a na meziroční bázi zůstal rovněž na 4,0 % oproti prognózám růstu na 4,1 % meziročně. Dále se snížily maloobchodní ceny a ceny bydlení. V důsledku toho se libra propadla o 27 pipsů.
img

Kotace XAU/USD se zhroutily: co bude dál?

14.02.2024 V úterý po zveřejnění údajů o inflaci ve Spojených státech americký dolar prudce posílil: index spotřebitelských cen (CPI) v lednu vzrostl o +0,3 % a jádrový index spotřebitelských cen o +0,4 %, čímž překonaly prognózy o +0,2 % a +0,3 %.
img

EUR/USD. Dolar je zpátky na dobré cestě. Co nám prozradila nejnovější zpráva?

14.02.2024 Dolar je zpátky na vrcholu. Zpráva o inflaci v USA se postavila na stranu dolarových býků, což prodávajícím umožnilo zatlačit pár k úrovni 1,7. Lednová inflace však nezrychlila, naopak v meziročním srovnání zpomalila. V podstatě proto pár na zprávu reaguje poněkud zdrženlivě.
img

Prognóza pro EUR/USD na 14. února 2024

14.02.2024 Včera došlo k výraznému odklonu od rizika: S&P 500 -1,37 %, měď -0,52 %, ale výnosy dluhopisů vzrostly a ceny ropy se zvýšily. Na jedné straně tato divergence plně koresponduje s očekáváním investorů ohledně zpomalení tempa snižování sazeb Federálního rezervního systému v důsledku včerejších údajů o inflaci v USA – jádrový index se udržel na 3,9 % meziročně oproti očekávání poklesu na 3,7 % meziročně, index spotřebitelských cen v USA klesl z 3,4 % meziročně na 3,1 % meziročně oproti očekávání 2,9 % meziročně a očekávání investorů ohledně snížení sazeb se posunulo z května na červen. Na druhou stranu dříve během dne, ještě před zveřejněním údajů, evropské akciové trhy a futures na americký akciový trh klesaly, a zrychlily až se po zveřejnění zprávy s údaji. Je možné, že se trh k rekordní hodnotě, kterou v pondělí dosáhl index S&P 500, dlouho nevrátí a že se jedná o začátek globální krize. Tradičně se čeká, až nějaká velká společnost oznámí bankrot, aby oficiálně začala krize. V loňském roce došlo k několika významným bankrotům, ale uprostřed bezbřehého optimismu zůstaly bez povšimnutí. Nyní jsou trhy pozornější.
img

EUR/USD. Oči všech se upírají k americkému indexu spotřebitelských cen

13.02.2024 Pár EUR/USD se v pondělí pokusil zahájit vzestupný pohyb, protože obchodníci se vzhledem k plošné slabosti dolaru snažili vymanit z pásma kolem hodnoty 1,7. Pár ale neuspěl a na začátku americké obchodní seance převzali kontrolu prodejci, kteří cenu vrátili na výchozí pozice.
img

GBP/USD: Důležitý týden pro libru

12.02.2024 Pár GBP/USD zahájil obchodování sebevědomým růstem na pozadí všeobecného oslabení americké měny. Index amerického dolaru na začátku evropské seance prudce klesl, což kupujícím tohoto páru umožnilo posílit své pozice a přiblížit se k úrovni rezistence na hladině 1,2650 (v tomto cenovém bodě se linie Tenkan-sen a Kijun-sen na denním grafu shodují). Vzestupná dynamika však slábla.
img

Wall Street a Main Street považují výprodej zlata v nejbližší době za málo pravděpodobný

12.02.2024 K nejdramatičtějším pohybům na trhu se zlatem došlo počátkem minulého týdne, kdy spotové ceny klesly pod 2 000 USD za unci. Poslední týdenní průzkum o zlatě ukázal, že Wall Street a Main Street se ve svých názorech opět přiblížily. Obě strany považují pravděpodobnost výprodeje v nejbližší době za minimální.
img

EUR/USD. Přehled týdne. Inflace, inflace a zase inflace

12.02.2024 Pár EUR/USD minulý týden v podstatě šlapal vodu a kroužil v oblasti kolem čísla 7. Nakonec se cena vrátila na původní pozice (otevírací cena 1,0785, zavírací cena 1,0786). Apatii obchodníků vyvolalo několik fundamentálních faktorů: zástupci Federálního rezervního systému a Evropské centrální banky vzhledem k poloprázdnému ekonomickému kalendáři zopakovali informace, které obchodníci už zpracovali. Prodejci i kupci páru EUR/USD si proto vzali "oddechový čas": pár vykazoval v průběhu pěti obchodních dnů pohyb do strany a odrážel tak nerozhodnost obchodníků.
img

EUR/USD. Medvědi si berou oddechový čas

07.02.2024 Medvědi na měnovém páru EUR/USD konsolidovali v rámci 7. čísla, ale dál se neodvážili. Úroveň supportu 1,0710 (spodní linie Bollingerova pásma na 4hodinovém grafu) se udržela, zatímco její překonání by otevřelo cestu k hlavní cenové bariéře na úrovni 1,0620 (střední linie Bollingerova pásma na měsíčním časovém rámci). Obchodníci si berou oddechový čas, ačkoli medvědí sentiment nadále přetrvává.
img

Lednové zasedání Fedu: Dolar získal slabou podporu

02.02.2024 Výsledky lednového zasedání Federálního rezervního systému výmluvně ilustruje nástroj CME FedWatch, který, jak známo, ukazuje implikovanou pravděpodobnost změny sazeb na každém z nadcházejících zasedání. Ve středu ráno byla pravděpodobnost snížení sazeb na březnovém zasedání téměř 50%. Očekává se, že ve čtvrtek však tato pravděpodobnost bude 30%. Trh je tedy ze 70 % přesvědčen, že Federální rezervní systém si na příštím zasedání zachová status quo.
img

Graf dne - USDJPY (26.01.2024)

26.01.2024 Měnověpolitické zasedání Bank of Japan, které se konalo 18. a 19. prosince 2023, skončilo rozhodnutím zachovat stávající stav měnové politiky. To zahrnuje pokračování záporné úrokové sazby ve výši minus 0,1 % a nákupy japonských státních dluhopisů (JGB) bez horní hranice, aby se výnosy desetiletých JGB udržely na úrovni kolem nuly. V diskusi členové vyjádřili potřebu pokračujícího uvolňování měnové politiky a zdůraznili její význam pro podporu mírného hospodářského oživení v Japonsku a vytváření prostředí příznivého pro růst mezd. Uznali současnou nejistotu, která obklopuje japonskou hospodářskou aktivitu a ceny, a upozornili na vliv globálních ekonomických podmínek, cen komodit a domácího chování při stanovování mezd a cen.
img

Ekonomický kalendář: Očekává se, že jádrový index PCE klesne na 3,0 % meziročně🔔

26.01.2024 V dnešním ekonomickém kalendáři bude jedinou a nejdůležitější událostí dne zveřejnění zprávy o PCE inflaci v USA ve 14:30. Jádrový index výdajů na osobní spotřebu (core PCE) je ukazatel inflace, který preferuje Federální rezervní systém. Údaje by měly potvrdit pokračující přibližování se k 2,0% inflačnímu cíli. Očekává se, že údaje vykáží meziroční pokles na 3,0 % oproti 3,2 % v listopadu. Obrázek inflace vypadá slibně. Kromě pokroku na jádrové úrovni se v listopadu snížila také celková PCE inflace na 2,6 % a očekává se, že v prosincovém čtení zůstane na stejné úrovni.
img

Forex: Americký HDP opět pozitivně šokuje. A dolar z toho těží

26.01.2024 Holubičí vyznění tiskové konference ECB v kombinaci s dalším brutálním pozitivním překvapením na straně růstu americké ekonomiky přispělo k tomu, že se eurodolar propadl zpět k hranici 1,0800. Co se týká amerického růstu, tak připomeňme, že činil v posledním čtvrtletí minulého roku 3,3 %, což je v pravdě neuvěřitelné pokud si uvědomíme, že ekonomika rostla ve třetím čtvrtletí o zázračných 4,9 %. Navíc jako bonus k tomuto fantastickému výsledku byl přilepen výsledek deflátoru spotřeby (Fedem preferovaný index PCE pro inflaci), který činil v uplynulém čtvrtletí jen 1,7 % anualizovaně. Neboli inflace fakticky spadla na cíl (jádrový index činil dokonce přesně 2,0 %). Dnes budou v centru pozornosti americká data a to především údaje za spotřebitelské výdaje, příjmy a zejména úspory v prosinci. Data zřejmě jen posílí včerejší dojem ze silného růstu, který je navíc bezinflační.
img

Ekonomický kalendář: před zítřejšími zprávami o indexech PMI je dnes na programu málo 🔎

23.01.2024 Dnešní ekonomický kalendář je na významné události slabý. Jedinými zprávami, které stojí za pozornost, mohou být údaje z Nového Zélandu a Austrálie, kde budou na konci dne zveřejněny čtvrtletní údaje o CPI a bleskový PMI za leden. Očekává se, že inflace CPI klesne jak mezičtvrtletně, tak meziročně (z 5,6 % na 4,7 % meziročně). Zprávy PMI v Austrálii jsou první za leden, před zítřejším zveřejněním z dalších zemí včetně USA, eurozóny, Německa a Japonska.
img

Graf dne - USDJPY (19.01.2024)

19.01.2024 Jádrová inflace v Japonsku v prosinci zůstala nad 2% cílem japonské centrální banky (BOJ), ale již druhý měsíc po sobě vykázala zpomalení, což posiluje očekávání, že BOJ nebude spěchat s ukončením svých masivních měnových stimulů. Jádrový index spotřebitelských cen (CPI) meziročně vzrostl o 2,3 %, nejpomaleji od června 2022, a to především v důsledku 11,6% poklesu nákladů na energie a vládních dotací. Jádrový index CPI, který nezahrnuje jak čerstvé potraviny, tak energie, klesl na 3,7 % z 3,8 % v předchozím měsíci, což je nyní hluboko pod 40letým maximem dosaženým v roce 2023.
C:\fakepath\japonsky-jen2.jpg

Jádrová inflace v Japonsku se loni zvýšila na 3,1 procenta, maximum od roku 1982

19.01.2024 Míra jádrové inflace v Japonsku se za loňský rok zvýšila na 3,1 procenta, maximum od roku 1982. Přispěl k tomu růst cen potravin, zatímco slabší kurz japonské měny zdražil dovoz. Oznámil to dnes statistický odbor japonské vlády. Za prosinec ale růst jádrové inflace, která nezahrnuje ceny čerstvých potravin, meziročně zpomalil na 2,3 procenta z listopadových 2,5 procenta.
img

Ranní shrnutí (19.01.2024)

19.01.2024 Asijsko-pacifické indexy, s výjimkou čínských, se obchodují v pozitivním sentimentu poté, co americké indexy včera uzavřely se solidními zisky. Indexy Kospi a Nikkei si připisují přibližně 1,20-1,50 %.
img

Konečný index spotřebitelských cen v eurozóně bez překvapení

17.01.2024 Eurozóna, konečná inflace podle CPI (prosinec 2023): Očekávání: 2,9 % Předchozí: 2,9 %. CPI m/m: 0,2 % Očekávání: 0,2 % Dříve: -0,6%. Jádrový index CPI r/r: 3,4 % Očekávání: 3,4 % Předchozí: 3,4 %.
img

Ceny v průmyslu vzrostly

12.01.2024 Výrobní ceny v prosinci vzrostly o 1 % meziročně oproti revidovaným 0,8 % v listopadu. Trhy očekávaly růst o 1,3 % meziročně. Jádrový index cen v průmyslu se naopak snížil na 1,8 % meziročně oproti revidovaným 1,9 % v listopadu. Trhy očekávaly 2 % meziročně.
img

Denní shrnutí: Vyšší CPI podporuje USD 💲

11.01.2024 Indexy na Wall Street po prosincových údajích o inflaci v USA ustupují. Rozsah poklesů byl však na konci seance částečně smazán. US500 zaznamenává pokles o 0,40 % a snaží se udržet nad úrovní 4800 bodů. Mezitím US100 ztrácí 0,30 % na úroveň 16880 bodů.
img

Denní shrnutí: USD se pohybuje na základě "jestřábí" NFP a "holubičího" ISM

05.01.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují převážně výše - Dow Jones si připisuje 0,1 %, S&P 500 se obchoduje o 0,3 % výše a Dow Nasdaq přidává 0,4 %. Russell 2000 s malou kapitalizací klesá o 0,2 %.
img

Ekonomický kalendář: V centru pozornosti jsou údaje o mzdách mimo zemědělský sektor v USA 📣

05.01.2024 Dnešní kalendář je opět naplněn několika významnými publikacemi. V první části dne se investoři dozvědí údaje o inflaci z eurozóny. Očekávání ukazují na 3,5 % y/y, což je mírně nižší hodnota ve srovnání s 3,6 % y/y v listopadu.
img

GBP/USD. Co je s librou?

03.01.2024 Pár GBP/USD se propadl a vytvořil nová lokální minima. Medvědi v jednu chvíli stlačili cenu pod support 1,2650 (střední linie indikátoru Bollingerova pásma, která v denním časovém rámci odpovídá linii Kijun-sen) a sebevědomě směřují ke značce 26. Hnací silou poklesu je greenback, který na začátku úterní seance výrazně posílil na celém trhu. Dolarový index dosáhl nejvyšší úrovně za téměř dva týdny, protože odrážel větší zájem obchodníků o americkou měnu.
img

Ekonomický kalendář: Spotřebitelské nálady v eurozóně a USA

20.12.2023 Dnešní makrokalendář je poměrně chudý, nejsou naplánovány žádné příliš významné publikace. Po německých údajích o inflaci PPI a CPI ze Spojeného království se trhy ujistily, že inflace bude i nadále klesat, a oba údaje přinesly značné překvapení, a to rozsahem poklesu. Nyní trhy čekají zejména na čtení spotřebitelského sentimentu z ekonomik eurozóny a USA, obě v 16:00. Ty vrhnou více světla na to, zda spotřebitelské nálady nakonec budou cenou za výrazný pokles inflace.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Průmyslová výroba eurozóny | Statistický odbor japonské vlády | ZS.US | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | První odhad HDP | Dynamický růst | Hospodářská situace | PPI v USA | Cenový kanál | Uvolněné měnové politiky | Marlin | FX trhy | Obchodování na světových finančních trzích | Neel Kashkari | Podnikatelské investice | Výnosy dluhopisů | Euro k americkému dolaru | Outsider | Zvyšování cen | Vývoj inflace v USA | Dlouhé pozice | Světové akcie | Analytický tým FXstreet.cz | Chuť k riziku | Války | Lithium | Údaje z USA | Sandbox | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Home Depot (HD.US) | Ekonomický vliv | Walmart (WMT.US) | Data z trhu práce | TD Securities | Australská centrální banka | Allianz | Skepse | Celková míra inflace | Globální růst | Prezident newyorského Fedu | Kurz japonské měny | Esther Georgeová | DPH | EUR | Virgínie | Štěstí | Spotřebitelské výdaje | Bundesbank | Andrew Berkin | Nezaměstnanost v eurozóně | SMCI.US | Standard & Poor's | Wall Street index | Cable | ABNB | Oznámení výsledků | Yandex | Oživení cen | Hlavní úrokové sazby | Falešný průraz | Prohlášení Bílého domu | Komuniké | Dnešní obchodování | Itálie | Vyčerpání kupců | McDonald's | Snížit úrokové sazby | Pohyb výnosů dluhopisů | Stoxx | CBDC | Klíčový ukazatel | Take Profit | Hlasovací právo | PEPP | Aktuální kurzy měn | Obchodní deficit | Texas | Pip | Očekávání | Korelace | Jüan | Robert Kaplan | Varianta omikron | Inflace v září | Trh dluhopisů | Evropské centrální banky | Uvolněné měnové | EY ITEM | Volatilní | Galapagos | Inflační riziko | EUR USD | AUD/NZD | EUR/JPY | EURJPY | Volební rok v USA | Příležitost k nákupu | Trh práce | Unitedhealth Group (UNH.US) | Roční míra inflace | Evropská komise | Pro investory | Oživení ekonomiky | Aramco | Swiss | Investice | Britská centrální banka | US Bancorp | DXY | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Obchodní příměří | Support | Mezinárodní ratingová agentura | Palantir Technologies Inc. | Podnikatelské aktivity | Japonské firmy | Lednová inflace | Index aktivity | Dopad na akcie | Přesnost | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | ADP report | Růst amerického dolaru | Naplnění prognózy | Larry Swedroe | Chování | Ifo | Japonské akcie | Globální ekonomické zpomalení | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Britská libra | Intervence | NYSE | Nové historické maxima | E.ON | Interactive Brokers | Experti | Počáteční zisky | Futures kontrakt | Rekord | Raiffeisenbank | Zisk firem | Bitcoiny | Člen bankovní rady ČNB | Stop-Loss | Evropský index | Evropské měny | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Moody's Investors Service | Bidenova administrativa | Silný kurz dolaru | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Asijské trhy | Americké investiční banky | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Impuls | Accor | EUR/USD | Vanad | TRIM Live | General Electric | Donohoe | Člen Rady guvernérů Fedu | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Ekonomické překvapení | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Bezpečný přístav | Švédská koruna | Strach | Risk-off sentiment | Neckline | Cena bitcoinu | Wolters Kluwer | 1M | S&P 500 (MES) | COT report | Akcie společnosti | ETH | Snížení likvidity | Stochastický oscilátor | SCHW | Brent | Aktuální vývoj | Kansas City | Benchmark | Rostoucí výnosy | Rezistence | Opatrný optimismus | Lagardeová | Americký akciový trh | Průměrné mzdy | Nikola | Trh s dluhopisy | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Výnos | Russell 2000 | CAC 40 | RBC Capital | Small caps | Měnový pár USD/JPY | RBS | IHNED | Asijské akcie | BreakEven | Delta | Diamondback Energy (FANG.US) | Vývoj na trzích | SMA | Medvědí Pin Bar | USMCA | Největší producent ropy | Anglo American Platinum | Vzdělávání | Denník | Šéf Fedu | Investiční strategie | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Technické rezistence | Micro S&P 500 | Šéfové | Index DOW | Import | Zvýšení sazeb Fedu | Německý akciový index DAX | Oživení čínské ekonomiky | Exchange | Investiční portfolio | Alcoa | Forexový trh | Akcie roku 2020 | KLDR | MAE | Hluboké recese | Dedolarizace | Graf zlata | Kontrakty | Jeden dolar | Generativní umělé inteligence | Dot plot | FedEx | AUDUSD | Index spekulativního sentimentu | Praxe | Nasdaq100 | AI | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Sentiment na trhu | Čínská burza | JPY | Potenciál trhu | Spotřebitelské inflace | Obchodní tipy | Křížový kurz | Odhad HDP | Inflační index | Poradce Bílého domu | Index Russell | Výrobní sektor | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Společnost Crédit Agricole | Zavírací cena | Uber Technologies | Dodávky ruského plynu | Geely | Projekce | Znehodnocení | Kontrakce | Peníze | Výhled do budoucna | Index CAC 40 | Německé maloobchodní tržby | Ukazatel | Vývoj měnové politiky | Bezpečné přístavy | Francie | Shanghai Composite Index | Zastropování cen energií | Meziroční růst cen | Index NASDAQ 100 | Americká ropa | Evropské akcie | Hlavní centrální banky | Prognóza | FTSE 100 | Služby | Teorie černé labutě | Zisky bank | Federální rezervní systém (FED) | Hlavní události tohoto týdne | Saxo Bank | APA | Amgen | Stochastický | Palladium | Americký Fed | Představitelé ECB | Medvědí signál | Největší světové ekonomiky | Ropa WTI | Akcie Moderny | Americké ekonomiky | Zájem obchodníků | Index UK100 | Lockheed Martin | Index DE40 | Alaska Air Group | Kapitál | MF Global | CIBC | WKL | Dell Technologies | Brexit | Eurostoxx 50 | ZEW index | USD | Supporty | Dolar dnes | Evropské burzy | Technická analýza | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Rating Číny | USD/EUR | AEX | Ceny elektřiny | GBP/JPY | Plány | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Banka Goldman Sachs | Člen ECB | Cestování | Odliv kapitálu | Spike | AMS | Resistence | Na burze | Broker | Trh s nemovitostmi | Jestřábí komentáře | Micro Nasdaq 100 | Proražení | PYPL.US | Globální krize | Total | Export | Sodexo | NFLX | Macquarie | Rozhodnutí americké centrální banky | Americká ropa WTI | Trading týden | Američtí centrální bankéři | EURUSD | Index ISM ve službách | DJI | Gilead | Blue chip | Výroční zprávy | HD.US | Spekulovat | Swapy | Cenové tlaky | Energetická společnost | Pokles inflace v USA | Šok | CashFlow | WIG20 | Širší index S&P 500 | Pozitivní signál | Evropská inflace | Průměrná volatilita | Výsledky za první čtvrtletí | Euroval | Středoevropské měny | Trh s ropou | Cenové úrovně | Země G20 | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Regulace | NFP | GBP/CHF | FME | Úroková sazba | Tichomoří | Ahold Delhaize | Německý export | Cenné kovy | Agentura Kjódó | Japonské vlády | Nejlepší vanadiové akcie | Unie | Dovoz | Nasdaq Composite | Akcie společnosti C3.ai (AI.US) | Poptávka po stříbře | Tovární objednávky | Rekordní růst | Zvyšování sazeb Fedu | UniCredit Bank | Nikkei | Fitch Ratings | Aktuální kurzy | Medvědí svíčka | Konvergence | The Way Smart Money Invests Today | P.A. | Zasedání FOMC | CISCO | Čtvrtletní výsledky | NFP report | Oživení trhu | Čínské úřady | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Ekonomika USA | Rekordní maxima | Čínská banka | Investovat | Vyšší náklady | Data z amerického trhu práce | The New York Times | Válka na Ukrajině | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Akciové indexy | Dovozní cla | Caterpillar | Býčí sentiment | Vybírání zisků | Americký prezident | Myšlení | Pro tradery | 1 milion | Dluhopisy s vysokým výnosem | Stratégové | Výrobní ceny | HSCEI | Dolar roste | Výrobci elektromobilů | Tiff Macklem | Christine Lagardeová | Maloobchodní prodejce | Coca-Cola | Portfolio | Kurz jüanu | Rovnováhy | EUR/CZK | Globální ekonomiky | Euro Stoxx 50 | Credit Agricole SA | Euforie | Morgan Stanley (MS.US) | CO2 | Zpřísňování měnové politiky | FANG | Makrodata | Jestřábí postoj | Čínští výrobci | Zprávy z Řecka | Investoři | Průmyslové objednávky | Cenový růst | Akcie výrobce letadel Boeing | Obchodní deník | Prezident | Britský premiér | Sója | Akciový index S&P 500 | Akciová burza | Futures na S&P 500 | Nejistoty | OCBC | Fidelity | Fannie Mae | Koninklijke Ahold Delhaize | BaFin | Očekávaná inflační data | Negativní sentiment | Evropská měna | AMD | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Krátké (short) pozice | Prezident ECB | Média | Inflační čísla | Úrokové riziko | Commodity futures trading | Britské akcie | Raytheon | Severní Korea | Index PPI | Zisk | Boom | Cena mědi | Pesimismus | Jak se stát lepším investorem | Obchodní dohoda | Bitcoin futures | Obavy ze zrychlení inflace | Vyšší hodnoty | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Ekonomický vývoj | Boj s inflací | Britské banky | Index KOSPI | Míra inflace ve Spojených státech | Ruské ropy | Bank of England | Investiční | Moderna | Airbnb | Týdenní pivotní body | IBKR | Mary Dalyová | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | Jednotné měny | Rostoucí ceny ropy | Vývoj sazeb | Ministerstvo obchodu | Berlín | WSJ | Put/Call | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Bloomberg News | Co bude dál? | Průzkum | Hlavní úroková sazba | Ochota riskovat | BP | DIS.US | IEA | Hold | Jednotná evropská měna | Obchodní příležitost | Fiskální rok | RWE | Makrokalendář | Sestupný trend | US500 | Americké trhy | Sentiment investorů | Tlak na USD | Avis | Výnosy USD | Odhad spotřebitelské důvěry | Kolísání cen | Analýzy | Trend akciových trhů | Obchodní plán | Coca-Cola (KO.US) | P/E | Reakce trhů | Zpráva | Zasedání Evropské centrální banky | Technický výhled trhu | Ekonomické dopady | Prémie | Invesco | Představitelé Fedu | Německý DAX | Prodej | Hlavní události | Instrument | Patria | Oslabování dolaru | Ropa Brent | PCED | Oblast rezistence | Oslabení USD | Uber | Údaje ISM | Česká měna | UnitedHealth Group | Dobrá zpráva pro dolar | ECB Kazimir | Janet Yellenová | Hrubý domácí produkt (HDP) | DNB | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Zasedání Fedu | JOLTS | Americké HDP | Agentura Reuters | GBP | Spotřebitelský sentiment | Korekční pohyb | Bohatý | XM | Hlavní kryptoměny | Loonie | Nabídka | First Republic Bank | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | Management | Švýcarská banka | ADR | XAU/USD | Dolary | Olej | S&P Global | Obchodní týden | Emoce | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Centrální banky | Warren Buffett | Analytik Simplyfy | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Rekordní hodnoty | Vývoj akcií | Současný stav | Handelsblatt | Japonská vláda | Zemní plyn | Tokeny | Evropská data | Spotřebitelské ceny | Obchodování | Dobré výsledky | Výkonnost indexu | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Inflace v listopadu | Zprávy | Prezidentka ECB | Růst cen ropy | Tisková konference ECB | Přebytek obchodní bilance | Spotřebitelské ceny v USA | Trhy s kryptoměnami | Index Stoxx 600 | Airbus | Meta | UBS | Nadšení | Nákupy dluhopisů | Růst spotřebitelských cen v USA | West Texas Intermediate | Oznámení | Jádrová inflace v Japonsku | Nezaměstnanost v USA | Murray | NATO | FB | CIBC Capital Markets | Averze k riziku | Thyssenkrupp | BREAKING | TSMC | Evropské trhy | ZEW | Finanční nástroje | Treasuries | Ceny ropy | Zasedání OPEC | Britský statistický úřad | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Silný růst | Udržitelnost | Eurostat | Vyhlídky | Zpomalující inflace | Ceny Bitcoinu | Deflace | BBY.US | Tovární objednávky v USA | Růst inflace | Celkový trend | Covid | REGN | Obchodování na Wall Street | CZ | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Společnost XTB | Bydlení | Tržní podmínky | Cena ropy brent | Larry Kudlow | Vojenský konflikt | iFX | PLTR | YCC | Listopadová inflace | Berkshire Hathaway | Vítězné tažení | CME FedWatch Tool | Japonské ministerstvo financí | Míra | Tapering | 3M | Sazby v USA | Nejdůležitější události | Investiční centrum | Komoditní měny | Výrobce letadel | PLTR.US | Program nákupu aktiv | Komodita | Evropská dluhová krize | Očekávání úrokových sazeb | Prognóza Fedu | Dnešní data | Hedgeové fondy | Předpověď | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Nerozhodnost | Tlak medvědů | Australský dolar | Raphael Bostic | Odhady trhu | Index cen domů | Medvědí divergence | François Villeroy de Galhau | Nástroj | Výsledky | Přehled | Riziko recese | HUF | Očekávání investorů | Koruna | Výrazný pokles | Inflace v Česku | Finanční služby | Pokračující pokles | Cukr | Commodity Futures Trading Commission | Tržní ceny | Bitcoin | Kupující | HDP eurozóny | Shell | Inflační tlaky | Včerejší obchodování | Minulá výkonnost | Futures na evropské indexy | KEYS.US | Onemocnění | Bank of America | Kurz dolaru | TIM | Americký výrobce | DMA | Fundamentální analýza | Propad | Marka | S&P/ASX 200 | Silný dolar | Index cen průmyslových výrobců | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | CZKCASH | Společnost Verizon | Retracement | Ipsos | Dopady koronaviru | Lukáš Lipovský | Asie | Investice do platiny | Cenový index PCE | Údaje | Hlavní měny | xStation | Exxon Mobil | Výkonnost | Nomura | OPEC+ | Vlastnictví | Obchodní války | Alibaba | Meme stocks | Americká banka | Očekávání analytiků | Michelle Bowmanová | Objem | Automobilky | Výsledky průzkumu | Zvyšování mezd | WMT | Obavy z recese | Zlomový okamžik | Federální rezervní systém | Propad exportu | Sázka | Klima | Den díkůvzdání | Britské libry | Bilion | Exit strategy | Investovat do Bitcoinu | TIPS | Komoditní burzy | Výsledky společnosti | Vývoj EUR/USD | Obchodování s akciemi | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americké měny | Čínské ministerstvo obchodu | BofA | Graf | Trendová čára | mmBtu | Národní měny | Carry trade | Swingový výhled | Ekonomické události | Načasování snížení úrokových sazeb | Regulátor | Index S&P 500 | Rothschild | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Patrick Harker | Dlouhodobý výhled | Devizové kurzy | Hráči na trhu | Status rezervní měny | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Důchod | AMC | Aussie | EU50 | Pfizer | Nejlepší akcie | Hrubý domácí produkt | Posílení amerického dolaru | Upgrade | Plyn | ZS | Studie | CME FedWatch | Spotové ceny | Joachim Nagel | Eurodolar | Průraz | Kansas | Short | Ministerstvo obchodu USA | Deficit | S&P 500 Index | Stavebnictví | Devalvace | Polsko | Pár EUR/USD | Rio Tinto | Ratingová agentura | CAD/JPY | Reakce trhu | Zpráva o inflaci | Výnosové křivky | FRA | CI Komodity | Cenová hladina | Bankéř | Zveřejněná data | Oživení inflace | Index volatility | Americká centrální banka | KOMB.CZ | Hypotéky | Finanční ztráty | Současná situace | EY | Nájmy | PYPL | LEN | Přijetí | High | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Nárůst cen ropy | Finanční rok | Jackson Hole | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | HUF/EUR | SBUX.US | Zvýšení úrokových sazeb | Rostoucí trend | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Vir | Finanční krize | Bank of America (BAC.US) | Ukrajina | Růst eura | Jednání FOMC | Pokles ceny | Index výrobních cen | Johnson & Johnson | Index spotřebitelské důvěry | Oživení světové ekonomiky | Makro data | Odchod z EU | Disciplína | MS.US | Bezpečné útočiště | Program nákupu dluhopisů | Ekonomická situace | Ukazatel inflace | Jádrový index spotřebitelských cen | Oslabení amerického dolaru | Udržení inflace | Nově zahájené stavby domů | High Yield | Earnings | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Trump | Rostoucí obavy | DAX (DE30) | Tým InstaForex | Kakao | Dnešní růst | FactSet | Česká koruna | OECD | Stimulační program | Čínský akciový index | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | UPS | Růstový potenciál | Investiční společnost | Brokers | Makroekonomické ukazatele | G10 | Data z americké ekonomiky | Spot | Euro dnes | Vstupy | Samsung Electronics | Inflace ve Spojených státech | Úrokové sazby Fedu | Měnový trh | GBPUSD | Futures na ropu WTI | Růst amerického HDP | Běžný účet | Britská měna | GBP/AUD | HDP USA | Stříbro | AI.US | USDCAD | Avis Budget | Oslabení koruny | Americký dolarový index | Klíčové události | Měnový koš | Drahý kov | Turecko | ex | Ziskové marže | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Rally na akciích | Restriktivní opatření | Bank of Japan | Hladiny podpory | Rozpočtový deficit | Guvernér BOJ | Kristina Hooper | Podnikatelská důvěra | Americké CPI | JNJ | Boris Johnson | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Růst výnosů | Býčí signál | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Dobrá data | Rozhodnutí vlády | Americké akcie | Prudké oslabení | Silná ekonomika | Offshore | Přehled o dění na světových burzách | Obchodní investice | Německý HDP | Ex-dividend | GBPCHF | Rekordní minimum | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index cen výrobců | Klesající trend | Heiken Ashi | Forexové trhy | Trendline | United Airlines Holdings | Pozornost | Equal weight | Švýcarská ekonomika | Průměrný roční výnos | Počet pracovních míst | Zhodnocení kapitálu | Nákupní příležitost | Trh | Nárůst zásob | Medián | Dividendové akcie | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Obchodní pozice | Kanadská měna | Vládní podpory | National Australia Bank | Výkyvy | MES | Výrazný růst | Carry obchody | Průmysl v eurozóně | S&P 500 | Prosincová inflace | Fed | ABNB.US | Zahraniční obchod | Luis De Guindos | Cíl růstu HDP | Bailout | EURNZD | PLATINUM | Korekce | Kanada | JDE | Vývoz ropy | Upozornění | Indexy v Asii | Zvýšení mezd | Spotřebitelská důvěra v USA | UAL.US | Wells Fargo | Růst spotřebitelských cen | Generali Investments | Ministři financí | ProCent | Aramco na burze | Buffett | Money management | Platforms | Ceny zboží | Kurz forintu | Keysight Technologies (KEYS.US) | Kjódó | Pražské burzy | Zpráva pro dolar | Změny sazeb | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Krize eurozóny | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prezident Joe Biden | Globální recese | Volby v Británii | Náměstek japonského ministra financí | CNOOC | MT4 | Investice do ropy | Ekonom ECB | Posílení dolaru | Nejistota | ANO | Stock | Americké zásoby ropy | Růst tržeb | Akciové indexy v USA | Plný úvazek | Akcie roku | HDP v eurozóně | CME | Striker Securities | VZ | GBP/NZD | Rating | Makroekonomické údaje | Intuitive Surgical | Futures na Wall Street | Dezinflace | Agentura S&P | SNB | Tržní situace | Světová banka | Microsoft | RBC | USD/CHF | Německý Ifo index | Příležitosti | Antony Blinken | NFLX.US | Asijské indexy | ABN AMRO Bank | Americké úrokové sazby | Data z USA | Odhad růstu HDP | SBUX | IPO Saudi Aramco | Členové Fedu | Spotřebitelská inflace | Commission | Tržní sentiment | Příkaz stop-loss | Íránský útok | Haruhiko Kuroda | Změny cen | Sell | Index výdajů | Japonsko | Akcie ConocoPhillips | Range | Long pozice | Celkový sentiment | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Riksbank | Známý investor | Drahé energie | Masivní propad | Důvěra | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Apache | Deficit nabídky | Index Nasdaq | Dolar koruna | Exxon | NYMEX | Decentraland | Devizové intervence | Řízení rizika | Futures na DAX | Rizikovější aktiva | Německá vláda | Německo | Nejvýraznější pokles | Bund | Měny&Sazby | Plány Fedu | Trendové linie | Twitter | CFTC | FIAT | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Nifty 50 | DBS | Zasedání americké centrální banky | Invest | Centrální banka | Instant Trading EU Ltd. | Vice | Další růst | SMA 200 | Andrew Bailey | Index Sentix | Index PMI | Životní prostředí | Inflace v Británii | Walmart | CL | QE | Britský regulátor | Měnové otázky | Investice do akcií | ATR | JPMorgan Chase & Co | Směřování | LYNX | C3.ai | LIBOR | Donald Trump | Eurobondy | Šíření viru | Vyšší ceny | Grafy | Úvěrové podmínky | Devizové trhy | Jádrová inflace | USDCZK | Visa | Zdražování potravin | Podnikatelé | Velké objemy | Kovy | Výhled pro EUR/USD | Nájemné | Dluhové krize | Energetická společnost ČEZ | Čtvrtletní výsledky společnosti | Centrum | Zadlužení | Příkaz Stop | Společnosti | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Bollinger Bands | Kurz české měny | ING | Hlavní akciové indexy | Aktivum | Federal Reserve | Aktivita v americkém sektoru služeb | Kov | Oblasti rezistence | Pokles dolaru | Státní dluhopisy | Domácnosti | EUR/HUF | Inflace v ČR | China Merchants Bank | Bitcoin (BTC) | Nárůst objemů | Globální index | Březnová inflace | Dolar k japonskému jenu | API | Americký dolar | Analytici | Ceny komodit | Hamás | Nízká volatilita | Eskalace | Equity | Dobré zprávy | Odhady ekonomů | Mario Draghi | HPQ | Nákladová inflace | CZK | Index DAX (DE30) | Guvernér NBP | Reuters | Index nákupních manažerů | Počet žádostí o podporu | AMC Entertainment | Unilever | Index nových zakázek | Zahraniční investice | VaR | Baidu | Přehřátí ekonomiky | Kurz koruny | Situace | Chevron | Anglo American | Euro vůči dolaru | Vysoká inflace | Guvernér Fedu | Ceny zemního plynu | Globální akciový index MSCI | US100 | Letecká společnost | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Výkonná ředitelka | Index US500 | Depozitní sazba | Výrobní aktivita | Výstupy | Souhrnný index | SCHW.US | Overbalance | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Rekordní maximum | Euronext | Cyklus růstu | Libra šterlinků | Předseda | Finanční systém | Viceprezident | United Airlines (UAL.US) | Utahování měnové politiky | Akcie společnosti Gap | CME Group | 3M Company | Micron Technology | Růstový impuls | Internet of Things (IoT) | Nižší růst | TSM | Překoupené zóny | USDIDX | Traders | Rok 2024 | Hedge fondy | Forex web | Agentura Bloomberg News | Evropská unie | Boeing | Cvičení | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Dow Jones a S&P 500 | Stagnace | HDP v USA | Příkaz | PINS | Mario Centeno | Ekonomiky | Intradenní obchodování | Webináře zdarma | Nuance | Vitol | Nákup akcií | Růst mezd | Indikátory ekonomického sentimentu | Rozpočet | Snížení sazeb | Negativní dopad | Evropské banky | Apple | Libra | Otevření Číny | Nakoupit akcie | GameStop | Vytrvalost | Zvýšení základní úrokové sazby | Maryland | CFD | Intradenní výhled | Rekordní inflace | Futures kontrakty | SMA 100 | Inflace v květnu | Nová data | Úspory | Vybírat zisky | SaxoBank | Růst americké ekonomiky | Open | Životní úroveň | Růst ceny zlata | Dow Jones Industrial Average | Chicago Mercantile Exchange | Akcioví býci | Forex introducing broker | Dluhy | Zvýšení cel | ČNB Vojtěch Benda | FTSE | Výrobce letadel Boeing | Financovat | Investiční poptávka | Fond | Prodeje domů | Příprava | Čínské měny | JP Morgan | Pohyby na trhu | Řecko | BRICS | Benchmarky | Rostoucí náklady | PHIA | Říjnová inflace | AMD.US | Jednání ECB | Spread na burze | Marc Faber | ECB | Otevírání ekonomik | Květnová inflace | Úroky | Pohyb trhu | Plodiny | Růst cen nemovitostí | Moody's | Tržby | EURAUD | Platební bilance | Ranní nadhoz | Cena | Silné oživení | Investiční banky | Předstihové ukazatele | Velikost pozice | Analytici Goldman Sachs | Roční výnos | Bearish Engulfing | ASML Holding NV | Silný trh | DOT | Air | Růst ekonomiky eurozóny | Horší data | Akcie dnes | Fed Funds Rate | Káva | Zápis z posledního zasedání Fedu | Jednoduché tipy | Izrael | Ceny akcií | Velký růst | TABAK | Producent ropy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Euro STOXX | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Trh zlata | Čínská ekonomika | Ceny | Prudký pokles | Kurzy | Abbott Laboratories | Technologie | Energetická krize | Olympijské hry v Tokiu | ČNB | Změna režimu | Dluhopisy | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Global Times | Pokles | Finance | Ekonomiky eurozóny | Margin | Rating AAA | Konsensus | Americký trh | Situace na trhu práce | Biogen | KO | Take-Profit | Sazby ECB | Maloobchodní tržby | Blue chips | Charles Schwab | Hedge | Cenové minimum | Rabobank | NBP | Přehled kurzů | Makro | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Index ISM | Tržní očekávání | Nákup žlutého kovu | Americká ekonomika | ISM indexy | NVDA | Odpor | Evropská centrální banka | Obchodník | Rada guvernérů | Finanční prostředky | Tradingové webináře zdarma | Býčí trh | COVID-19 | Mitsubishi | Opatření vlády | BoE Andrew Bailey | Ekonomické vyhlídky | Tempo poklesu | Cena benzínu | Indikátor | Index cen | Rizika | Paypal Holdings | Růst ceny | Pablo Hernández de Cos | ISM | Čínská vláda | Daně | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Lídři | Pivot | Dopad krachu | Kryptoměna | CPI index | Vývoj inflace | Zprávy z trhů | Pokles indexu | MNQ | Produkce ropy | FXCM | Žádosti o podporu v USA | Ekonomická nálada | Momentum | Conference Board | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | CBOE | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Obchodní rozpětí | Nastavení měnové politiky | Zisky | HICP | Shanghai Composite | BNP Paribas | Konsenzus | Zboží dlouhodobé spotřeby | Americký index S&P 500 | Martin Lembák | Bývalý prezident | Inflace v Austrálii | Odklad olympijských her | Slušný zisk | Prodávající | Thomas Jordan | Situace na trhu | Verbální intervence | Swap | Otevírání ekonomiky | Ministr zahraničí | FXstreet | Výnos desetiletých dluhopisů | Výkonnost akcií | Vývoj HDP | cTrader Purple Trading | RRR | Inflační očekávání | Cisco Systems | Analytika | Starbucks | Drahé kovy | Doporučení | Vyšší sazby | Ratingové agentury | Cena zlata | Měnová politika | PMI ve výrobě | HSBC | Pullback | Měnové intervence | Růst čínské ekonomiky | Bull | Měnověpolitické zasedání | Obchodníci | Breakout | Rusko-ukrajinský konflikt | Capital | Hongkongský index Hang Seng | Index inflace | Měkké přistání | Růst cen | Index Russell 2000 | Index pražské burzy PX | Počet bankrotů | Valuace P/E | Guvernér | Philadelphia Fed | Dluhový strop | Zdravotní pojištění | Cenový pohyb | RSI | Forward P/E | Zasedání Bank of England | Asset management | Globální trhy | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Pokles akcií | Poptávka | Makroekonomické data | EUR/MWh | Dnes na trzích | IFO index | Fitch | Financování | Zasedání RBA | Inflace ČNB | Čína | Bulharsko | Omezení dodávek | Stres | Měnový index | GMT | Náklady na práci | Pokles ekonomiky | Růst HDP | Americké banky | Pivotní body | Britský trh práce | Obchodovat | USDJPY | Švýcarská národní banka | Zprávy z USA | Invaze | Investiční poradenství | Masato Kanda | Zvýšení inflace | Investor | Parita | Růstový trend akciových trhů | Americké akciové trhy | GfK | Line | Dividenda | Nárůst výnosů | Korekční fáze | MSCI index | Výsledky WalMartu | Uzavření trhů | Výsledky hospodaření | Reporty | SSI | Index pražské burzy | Křížové měnové páry | Dluhová krize | Jedno euro | Stavební výroba | Recesia | Průměrná mzda | Nákup eura | Dnešní čísla | New York Times | Ostatní kryptoměny | Resistance | Ministerstvo financí | Medvědi | Ekonomická data z USA | Hospodářský růst | DE40 | Klouzavý průměr | Výrobní aktivity | Prezident Fedu | Nové rekordy | Oficiální údaje | Oscilátor | Pokles zásob | Posílení eura | Investiční výdaje | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | AAL | HAS | Poptávky po ropě | WTI | FinTech | Standard & Poor's 500 | Hrozba recese | Bloomberg Economics | Bod | Kryptotrhy | Podmínky na trhu | Payrolls | Shares | Holubičí postoj | RBNZ | United Auto Workers | Paládium | UTC | AMGN | Spready | Reserve Bank of Australia | Video | HDP | Investor George Soros | Americká měna | EMU | Problémy | Saúdská Arábie | Projevy centrálních bankéřů | OCI | ROCE | Bankéři | Sázet | Cena ropy | HKComp | Tadawul | Participace | Inflace | Recese světové ekonomiky | Ocel | TSM.US | Forward valuace | Marže | Využití kapacit | Německá ekonomika | Zlato a stříbro | Fiskální politika | Devizový trh | Načasování | Prosus | Alphabet | Struktura | USA a Čína | Ropa | Ether | Monetární politika | Signály | Omikron | PCE inflace | Venezuelský prezident | Kalendář ekonomických událostí | Ceny nafty | Fed funds | MCD | Rafinérie | Graf páru | Peněžní zásoba | Statistiky | Týdenní pokles | BBY | Referendum | Stoxx 600 | Čínský index | RDSA | SAP | Dluhopisové trhy | FX | Ben Bernanke | Global Markets | Rozhodování | Optimismus | Facebook | Američané | Kurz | Market | Forexu | Nezaměstnanost mladých | 256/2004 | Unicredit | Ropa a Plyn | EMA | Ekonomka | Pokles výnosů | Analýza EUR/USD | HSI | Rozkolísaný | Fibonacciho retracement | Horizon | UST | Fundamentální pozadí | Dolar | Merck | Asie a Tichomoří | AXA | Bull/Bear | Cena ropy klesá | Naše prognóza | Hliník | Růst dolaru | Forex.com | Prezident Fedu v Dallasu | Holubičí názor | Euro | Medvědí scénář | ANZ | Negativní vývoj | Byznys | Yield | Politické rozhodnutí | Francouzský CAC 40 | Reserve Bank of New Zealand | Akcie Nikola | Deficit státního rozpočtu | Důležité fundamenty | Risk | Měď | Ekonomický institut | Proinflační | Bank of New York Mellon | ETF s pevným výnosem | Inflace cen | Rozvíjející se trhy | AUD | Binance | Japonský Nikkei | Palantir Technologies | Obchod | Dividendový výnos | Neomezené množství | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | Pozitivní výsledky | Federální rezervní banky | Růst ekonomiky | Commodity | Zpomalení růstu | Christine Lagarde | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | GoTo | Kypr | Citigroup | Ekonomové | Softbank | Fibonacciho úrovně | Hospodářství | MIB | Index výdajů na osobní spotřebu | Hlavní ekonomka | EU | EBITDA | Société Générale | Ropa roste | Bitcoinové a blockchainové akcie | Miliardy | Majors | Jádrový CPI | Nárůst nezaměstnanosti | Intermediate | Bollingerova pásma | Globální akciový index | Nižší ceny | Spojené státy | Vítězství nad inflací | CAR | Cenové stability | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Měna euro | Philip Lowe | Objem investic | Portfolia | Fresenius Medical | Tesla | Převis | Maloobchodní tržby v Německu | Precedens | NN Group | Úrovně rezistence | Nástroje měnové politiky | Index výrobní aktivity | Vývoz | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Úroveň rezistence | Samsung | Recese | Forex indicator | Sterling | Kazuo Ueda | ASML | BAC.US | Renault | Švýcarský frank | Báze | Důležitý support | Růst akcií | Vyhlídky eurozóny | Bank of Canada | Německý ZEW index | Čisté krátké pozice | Výprodeje na akciových trzích | Investoři a obchodníci | Komerční banka | FX strategie | CZK/EUR | Stimul | NZDUSD | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Výhled na rok | Základní úroková sazba | Začít investovat | Výrobní index | Největší propad | Komentáře Fedu | Stavební povolení | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Spekulace | Denní graf | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Globální finanční krize | Prodeje existujících domů | Růstový trend | Inflace ve Spojeném království | Americké burzy | Graf indexu S&P 500 | Know-how | Japonský Nikkei 225 | Frank | Měnové politiky centrální banky | Ceny benzínu | Změna politiky | Balance | Desetileté dluhopisy | Negativní nálada | Kurz eura | David Cameron | Pin Bar | Silicon Valley | Americké ministerstvo práce | Růst cen zlata | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Čínské indexy | Vystoupení z EU | Nikkei225 | American Express | Oscilátor Marlin | Ekonomický poradce | Silné euro | KPMG | Ceny energií | Lufthansa | Nejnovější zpráva | WTI ropa | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Americké indexy | Globální HDP | Ceny potravin | Obrat trendu | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | Měnový kurz | Ticker | Základní sazby | Produktivita práce | Walt Disney (DIS.US) | Japonský premiér | Kiwi | Poptávka po americkém dolaru | Averze vůči riziku | Atlantik | Prezident Donald Trump | USDCHF | Rostoucí inflace | Advance | Technologický sektor | Panika | Společnost ČEZ | Výkon amerického dolaru | Henry Hub | Výrazný pohyb | Euro posiluje | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Předpovědi | Údaje z Číny | Vlna výprodejů | Mince | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Úspěšné obchody | Benzín | Ministr financí | Rostoucí ceny | Trend | EUR/NZD | Shrnutí obchodování | Adidas | Dow Jones Industrial | ETF roku 2020 | Růst eurozóny | Důležité informace | Akciové futures | Oslabení | Kroky Fedu | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Verizon | Zasedání bankovní rady | Fundamentální data | Rollover | Měnová politika ECB | Manufacturing | PBOC | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | MMF | Michala Moravcová | Čínské benchmarky | United Airlines | Rizikové pozice | CNN | Úsilí | Nárůst volatility | Ekonomický výhled | Objem objednávek | Zlaťáky | Nařízení | Míra nejistoty | Ropné akcie | SWIFT | Oblasti umělé inteligence | Pokles cen zlata | Schodek | Cla na zboží | BTC | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Zpracovatelský průmysl | Pimco | Odborníci | Hospodářské krize | Mizuho | ASX 200 | Prudké výkyvy | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Guvernér centrální banky | Průmysl | Očekávané výsledky | Úroveň supportu | Tempo růstu | American Airlines Group | Úvěrový rating | Schwab | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Libye | USD index | Scotiabank | Asijské obchodování | Tomáš Holub | Pohonné hmoty | Ekonomický poradce Bílého domu | Divergence | Bilion dolarů | ETF | BHP Group | Akciové trhy | Barchart | Jeremy Hunt | Kurzy měn | Hlavní evropské indexy | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Nasdaq 100 (MNQ) | UnitedHealth | Varování | Obchodní bilance | Počty nových žádostí o podporu | Družba | Viceprezident ECB | Reinvestování | Bankovní unie | Údaje o nezaměstnanosti | Ekonomika Spojených států | ECB Christine Lagardeová | Výprodej | Politická rozhodnutí | Long | Rally | Bankovní rada | Pojišťovna | Macron | Klíčový support | Americké vlády | Circle Internet Financial | Bear | Bonusy | Tripadvisor | USDC | Intesa Sanpaolo | Osobní příjmy | Pokles inflace | Aktiva | Použití finanční páky | Prodejní tlak | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Zasedání centrální banky | Indexy na Wall Street | Očekávaný vývoj | Circle | US akcie | Vývoj trhu | Business | GBPJPY | Nastavení sazeb | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Odbor japonské vlády | Indikátory | Akcie herních vývojářů | Pokles cen | Obchodování s komoditami | Čínská centrální banka | SP500 | Bezpečnost | YouGov | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Holubičí tón | FedWatch Tool | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Nový týden | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Nejlepší výsledky | Zdravotnictví | Obchodní rozhodnutí | NZD/USD | Čínské akcie | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | Sentix | Microchip Technology | Trhy dnes | | Japonské úřady | Německý statistický úřad | Indexy PMI | Pochybnosti | Danske Bank | Westpac | Riziková aktiva | Stratég | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Trading strategie | Sky News | Purple Trading | Řetězce | Sentiment | Zrychlení inflace | Short pozice | Částečný úvazek | Trendový kanál | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Berenberg | Největší pokles | Politika | Hospodářské recese | Nálada na trhu | Commodity futures | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | LYNX WhatsApp | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Komunikace | Indikátor MACD | Čínský prezident | Dnešní seance | Americké futures | MAM | Nápad nakupovat | Bankrot | ECOFIN | BHP | Forex obchodování | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Forint | GDP | Úrovně supportu | Velká Británie | Evergrande | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Investment Banking | Citibank | Zasedání FED | Pokles průmyslové výroby | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | Indexy S&P | NIFTY | George Soros | Vývoj úrokových sazeb v USA | EURHUF | Nálada | Představitelé centrální banky | Geopolitická rizika | Applied Materials | Indie | Nákup zlata | Western Union | Nákupy | Měnové páry | Měnové politiky | Sazby | SVB | Index volatility VIX | Řecká ekonomika | Předstihový ukazatel | Put | Dnešní ekonomický kalendář | Výkonnost indexu S&P 500 | Hospodářská recese | Ekonomika | První zvýšení sazeb | Oxford Economics | Výnosová křivka | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | Nárůst long pozic | Cenové turbulence | Výrobní index PMI | ČEZ (CEZ1.CZ) | Odhady růstu | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Poradenské společnosti | Zmírnění obav | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Výhled | Velmi volatilní | Členové OPEC | Timeframe | Index technologického trhu | Růst cen v USA | Poptávka po dolaru | ESM | Zerohedge | Auta | Americký akciový index | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Americké ministerstvo | Ondřej Hartman | Jak investovat | Evropská rada | Výnosy | Americký trh práce | Zájem o riziko | Obchodní analýza | Nakupovat | Deriváty | Ethereum | Zpráva o trhu práce | Nejlepší blue chip akcie | Kótování | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Economist | Indikátor Ichimoku | Hry | Akciový index DAX | Odpovědnost | Energetické společnosti | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Index Hang Seng | Sentix index | Zaměstnanci | PayPal | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | Výsledek zasedání Fedu | Forward valuace P/E | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Insider | Aktuální rezistence | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investování | Komise pro cenné papíry | Údaje o americké ekonomice | Walt Disney | Bílý dům | Dnešní rozhodnutí vlády | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | AAPL | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | Tesla Motors | PMI za leden | Allegro | USD za barel | Nikkei 225 | Počet nakažených | Spread | Iniciativa | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | Caixin | New York | Tradingové webináře | St. Louis | MSFT | Graf měnového páru | UAL | GS | Krize | Pád akcií | Optimistický výhled | Ceny ropy Brent | Ministři financí eurozóny | Euro včera | BlackRock | Akcie prioritní | Ekonomické zprávy | Risk Off | ETH/USD | S&P 500 nebo Nasdaq | Situace na trzích | IBEX | Dolar (AUD) | AOS | Kraft Heinz | EURCHF | Ceny plynu a elektřiny | Krize na Ukrajině | G20 | Slabá čísla | LemBros | Nákupní signál | Objednávky | CEO | Oslabení dolaru | Akcie roku 2019 | Slabší kurz | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Dollar | FX trh | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Akciový trh | Měnové stimuly | Dolarový index | Indikátor CCI | Globální trh | Výplata | Vývoj ceny ropy | Mzda | Americké výnosy | US30 | Graf indexu | Ředitelka | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Devizové rezervy | Japonský ministr financí | Cíle | Burza | Semináře | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Index MSCI | První odhad | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Likvidita | RBA | Jestřábí přístup | Žádosti o podporu | Reinvestice | Výprodeje | Capital Economics | Rozhovor | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Transakce | Dnešní údaje | Technologický index | Měny | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | Růst cen potravin | MasterCard | Vzestup inflace | Mylan | Raymond James | Zpráva COT | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Vedlejší účinky | Profitovat | Glencore | Irsko | Energie | Rozjednané prodeje domů | Analytici společnosti | Instant Trading EU | Zpravodajství | Obchodní nastavení | Tradeři | PMI ve zpracovatelském průmyslu | AUDJPY | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Zscaler | Jádrová inflace v eurozóně | Fed dnes | UNA | Dividendy | Měna | Časové rámce | Australský dolar (AUD) | Jasný signál | Dodávky plynu | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Oslabení eura | DAX 30 | Citrix | Zásoby benzinu | Internet of Things | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | MSCI | EUR/CHF | Fed Williams | Pozice dolaru | Index IBEX | Fúze | Hospodářský pokles | Objem zakázek | Měnový výbor | Index podnikatelské aktivity | W1 | Miliardy dolarů | Klíčové události tohoto týdne | Finanční trh | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | FOMC | Nový trend | JPMorgan | Rozhodnutí centrální banky | Česká národní banka | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Trade | Risk On | Regionální měny | Překoupené oblasti | Eni | EFSF | Patria.cz | UNH | Carry trades | Nikola Motor | Sentiment na trzích | Rates | Starbucks (SBUX.US) | ABN Amro | FANG.US | EIA | Vivendi | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | IPO | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Miliardy USD | Poradce | Obchodní den | Další růst sazeb | Vývoz z Číny | Zkušenost | GBP/EUR | Míra inflace v Británii | Signál | Írán | Zdražování | State Street | EPS | ADP | Vanadiové akcie | Jim Rogers | Repo sazba | Uptrend | Číst grafy | Kupní síla | CPI v USA | Povětrnostní podmínky | Short squeeze | Optimistická nálada | Pracovní den | Rozdílové smlouvy | Ropy | Historie | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Řízení rizik | CHNComp | Člen bankovní rady | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Očekávané Earnings | Výdaje | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Změny trendu | Ekonomický indikátor | Rafinerie | Společnost | ARM Holdings | Rezervní měny | Geopolitická nejistota | Firma McDonald's | Sázky | Ministr hospodářství | Nifty | Futures na americké akcie | Diamondback Energy | Snížení úrokové sazby | Maloobchodní tržby v USA | Dynamika mezd | Zvýšení volatility | Implikovaná volatilita | Allergan | Swiss National Bank | Thomas Barkin | Utažení měnové politiky | Patová situace | Francouzský index | Vysoká volatilita | Buy | BMW | Cena akcií | XTB Research | Mark Carney | Pepperstone | Non-Farm Payrolls | Kupci | ASX | Rozšíření | CAC40 | Komise v přenesené pravomoci | Ekonomické indikátory | BBVA | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Bezpečný dolar | Umělé inteligence | Britské měny | Eura | Tisková konference | Ztráty | Zpomalení v Číně | Inflační cíl | Lehman Brothers | Nizozemsko | Blockchainové akcie | Britský FTSE | Obilí | DIW | Invesco Ltd. | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Ken Veksler | VIX | Zmírnění inflace | Inflační data | Stock Exchange | Premiér Boris Johnson | Růst | London metal exchange | Index Dow Jones Industrial | Počet bankrotů firem | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Příjmy | Pohyby cen | Kmen koronaviru | Hospodářské výsledky | Risk-off | Volvo | Emitent | Zajištění | Ekonomická nálada v eurozóně | Administrativa | Výnosy amerických státních dluhopisů | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | Snížení inflace | Overweight | Index | Wall Street Journal | PCE index | Komoditní | Infineon | Hlavní americké indexy | Wirecard | Cenový index | MiFID II | Čínský trh | Centrální bankéři | Nejbližší rezistence | Komodity | Cenová akce | Investiční fond | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | PCE inflace v USA | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | ČTK | Engulfing | Valuace | Významná rizika | Micro Nasdaq 100 (MNQ) | LVMH | Šéfka ECB | Cap | Akciové indexy na Wall Street | Sanofi | Dnešní zprávy | WMT.US | Wood Mackenzie | Dna | AUDCHF | Zveřejněné údaje | Šance | Fumio Kišida | Americký desetiletý výnos | Formace Bearish Engulfing | Pokles měny | Index amerického dolaru | Měnové trhy | Long/short | ALK.US | US dolar | Michael Barr | Odvětví | Trading nastavení | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Komunální dluhopisy | Macromicro | Prezidentský volební rok v USA | Index spotřebitelských cen | Uvolnění likvidity | Reakce dolaru | Fibonacci | Poradenství | Cena ropy dnes | Ceny bydlení | Diverzifikace | Program nákupů dluhopisů | NZDJPY | Eurodolar dnes | Ceny letenek | Inflační data v USA | Eskalace konfliktu | Tempo ekonomického růstu | Současný propad | Trend na ropě | Šíření koronaviru | Medvědí trend | Dohoda USMCA | Ford Motor | Procter & Gamble | Měnový pár GBP/USD | Federální rezervy | Charles Schwab (SCHW.US) | Negativní data | KEYS | Britská premiérka | Americké obchodování | Merck KGaA | Prudký pokles cen | Obchodování na devizových trzích | Mezinárodní ratingové agentury | Jádrový PCE inflační index | Prohlášení | Netflix | Striker | Časovaná bomba | MCD.US | Prognózy inflace | Objem maloobchodních tržeb | Hodnocení ekonomiky | Zisk na akcii | Analýza | Dnešní videokomentář | Commitment of Traders | Vývoj jádrové inflace v USA | Micro Nasdaq | Investiční příležitost | Rozhodování o obchodování | Akcie společnosti Best Buy (BBY.US) | Pokles nákladů | Dynamický support | Best Buy (BBY.US) | GM | Daimler | Síla akcií | UAW | Šinzó Abe | Tržby v Německu | Nové údaje | Halliburton | Banka | Futures na americké indexy | Vzestupný trend | FedWatch | Posílení | Vývoj dolarového indexu | Ekonomika Británie | Histogram | PayPal (PYPL.US) | Velké ztráty | Americký dolar dnes | Včerejší seance | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | ČSOB | Trendový indikátor | Index Philadelphia | Béžová kniha | Vysoké úrokové sazby | Maďarsko | Hlavní ukazatele | Velké pohyby | Vývoj měnového páru | Dolarový index (DXY) | Lembros Commodity Advisors LLC | Shenzhen Composite | Svíčková formace | Země eurozóny | Události tohoto týdne | Rekordní nárůst | City | John Williams | Zpomalení německé ekonomiky | Krátká pozice | Deutsche Bank | Norsko | Práce v Německu | Zasedání Bank of Japan | Americký index | Stavebnictví v USA | Blue chip akcie | Členka Rady guvernérů | Wedbush Securities | Firemní zisky | Obchodní signály | Zprávy o nezaměstnanosti | Španělsko | Akcie společnosti Best Buy | Vyšší úrokové sazby | Hlavní ekonom ECB | Zrychlení růstu | Dobrý nápad | Mário Centeno | Americké centrální banky | Válka | Pár euro-dolar | Otevírací cena | Lembros | Lepší výkonnost | Sazby Fedu | Expanzivní politika | Bloomberg | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Dobrá čísla | Osobní výdaje | CCI | Dlouhodobé rezistence | Premiérka | Bezpečná aktiva | Signály Fedu | ONE | DNB Markets | Masové propouštění | Zlepšení | Neomezené kvantitativní uvolňování | Osobní příjem | Index technologického trhu Nasdaq | Představitel ECB | Campbell Soup | Ekonomický růst | CAD | Forex hodiny | Bank of New York Mellon (BK.US) | Rating dlouhodobých závazků | Vyšší mzdy | Britský ministr financí | Důvěra investorů | Průmyslové kovy | Financial | American Airlines | DJIA | Graf dne | Wall Street | Irák | Trigger | Chemická společnost | Hladiny rezistence | Snižování sazeb | Měnová báze | ČR | Forex zpravodajství | Slabší makrodata | Nvidia Corp | Nvidia | Nemovitosti | Cena práce | Geely Holding Group | Výkonnost indexů | Vyšší ceny ropy | AUD/JPY | Přehřátý trh práce | Kontraindikátor SSI | Přehled měnového páru | London Stock Exchange | Hospodaření | Futures | cTrader | Inflace v eurozóně | Kanadská ekonomika | Čínský Shanghai Composite Index | Členka rady guvernérů | Počet zaměstnaných | Riziko | Nejbližší support | Baker Hughes | FXstreet.cz | Sands China | XTB | NIFTY 50 | Zhejiang Geely | Obchody | Konkurent | CHF | Míra nezaměstnanosti v Německu | Index Nikkei | Australská měna | Americká data | Nízká inflace | Geopolitické faktory | Zdražení ropy | Inflace v únoru | Akciový index | Těžba ropy | James Bullard | Louis Vuitton | Sektor služeb | Týdenní pivot | Euro k dolaru | Zemědělství | Index CPI | Platina | Emerging markets | Index nákupních manažerů (PMI) | Introducing broker | Index Nasdaq Composite | xStation5 | Podpora | Michael Bloomberg | Prioritní akcie | Čínská společnost | Ochlazování inflace | Údaje o prodejích | Zkušenost s investováním | MWh | Dílčí index | Hlavní ekonom | Portugalsko | Farmaceutické akcie | First Republic | Futures na akcie | Volatility | Zvýšení těžby | Velké americké banky | Obchodní výhled | Dolar australský | CEZ1.CZ | Nejnovější údaje | Bureau of Economic Analysis | Úrokový diferenciál | Index s malou kapitalizací | Maloobchodní prodeje | Bezpečného útočiště | Vývoj úrokových sazeb | Představitel Fedu | Snižování inflace | Pravidla obchodního systému | Seance v USA | Akcie v USA | Očekávání trhu | Technický výhled | Americké akciové indexy | Meta Platforms | Ekonomické zpomalení | Ceny zemního plynu v USA | UNH.US | SPOT | Cenové výkyvy | Právo | Bankovky | Novozélandský dolar | Aukce | ConocoPhillips | Burze | Emise | Smart money | Index nákupních manažerů ve výrobě | Inflace v říjnu | Bid | Přehled o dění | TopForex | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | ONS | Motivace | Japonská centrální banka | RJO Futures | Zlataky.cz | Úrokové sazby na nízké úrovni | Obchodování na burze | Dolarové páry | Přehřátý trh | Portfolio manager | Splatnost | Marketingová komunikace | Vývoj kurzu koruny k euru | Koš | Revize výhledu | Interpretace | Snižování úrokových sazeb | Snižování produkce | Jefferies | Capital Markets | Nálada na trzích | Saudi Aramco | Ceny v eurozóně | Hlavní měnové páry | SSI index | Royal Dutch Shell | Švédská Riksbank | Fáze obchodní dohody | Banka Mizuho | Best Buy | Hodnota indexu | Eurozóna | Trading | Klíčové makroekonomické ukazatele | Míra inflace v Německu | IG | Makroekonomický kalendář | Amazon | Nejnovější zprávy | Americká investiční společnost | Pád dolaru | Pšenice | Index DAX | Home Depot | Vrcholy | Investiční doporučení | EURGBP | Micro S&P 500 (MES) | Risk Management | Nákup komodit | Forward | Prezidentský volební rok | Standard Chartered | TLTRO | KBC | Období volatility | UK100 | Podnikatelská aktivita | Underweight | Americká ministryně financí | Akcie Nikola Motor | Analytik | Sazby beze změny | Trader | Hang Seng | Akciové indexy v Asii | Čínský akciový index Shanghai Composite | Hodnota akcií | AAA | Pozornost trhu | Výrobní aktivita v USA | News | Evropské akciové indexy | Inflace spotřebitelských cen | M5S | Zvyšování úroků | Směrnice | MIFID | Důležité makroekonomické zprávy | Gilead Sciences | Ceny v průmyslu | Kurzový zisk | Statistický úřad | Podnikání | Francouzský prezident | Christopher Waller | Počet bankrotů firem v Japonsku | Simplyfy | Frankfurtský DAX | Devalvace amerického dolaru | Citrix Systems | DAX | Finanční podmínky | Index MSCI All Country World | Dluhopisový trh | Vývoj ceny | Západní Virgínie | Intervenovat | Krypto | Počasí | Instrumenty | Co bude | Politické napětí | Německý index DAX | Fedspeak | Inflace CPI | Zveřejnění zpráv | Futures na ropu | EUR/GBP | AMZN.US | Opatření | Forex trh | Tajné služby | Rizikový sentiment | Nové peníze | KOMB | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Analytik XTB | Nový Zéland | Bavlna | Markit | Růstové společnosti | Barclays | LemBros Commodity Advisors | Etherea | Fiskální stimuly | Pozice | Investing | CoinDesk | Ropné vrty | Finanční svět | PPI index | Evropské investiční banky | Očekávaný růst | Dodavatelské řetězce | Společnost Saudi Aramco | SEC | Banka First Republic | Tempo růstu HDP | Forex market | Evropské indexy | Pozornost obchodníků | Futures na americké akciové indexy | MetLife | Zveřejňování výsledkových zpráv | Pantheon Macroeconomics | Výrobní náklady | Obchodník s ropou | Jestřáb | Varovné znamení | Hedging | Virus | Bilance | Redukce | REIT | Šéf NATO | EURCAD | CZK/USD | Dnešní události | Americký regulátor | Platinové akcie | Dlouhodobý nákup | PCE inflační index | Ceteris paribus | Index PCE | TradingView | Inflace ve světě | Paul Kim | TOPIX | Dow Jones | CARA | Summit EU | USD/CAD | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Denní data | CNY | Pokles libry | Západní ekonomiky | Fundamenty | Holubičí rétorika | Biden | Budoucnost | Velkoobchodní tržby | Banky | Výhledy | Infineon Technologies | Index aktivity v sektoru služeb | NASDAQ 100 | Obchodování eura | Poptávka po ropě | Signály z Fedu | Durace | Konzervativci | Zpráva amerického ministerstva práce | Microsoft Corp | Klaas Knot | Kanadská centrální banka | ASEAN | JPMorgan Chase | Žlutý kov | NKE | AUD/USD | Slabost dolaru | Aktuální situace | Vlády | Rozhodnutí bankovní rady | Lockdowny | Inflace ve Velké Británii | STMicroelectronics | Oživení britské ekonomiky | Prodeje | Politici | Kotace | Čínské akciové trhy | Obchodní podmínky | Akcie společnosti C3.ai | Index FTSE 100 | Tržní trend | Inflace CPI v USA | Obchodování na forexu | Měnový pár | SPX | European Central Bank | Sol | Daiwa Securities | TWTR | Banky v eurozóně | Finanční situace | Jestřábí komentáře Fedu | Air France-KLM | Forward S&P 500 | Meziroční inflace | G7 | Větší pokles | Akcie v Číně | Celková inflace | Philip Lane | Stav americké ekonomiky | Obnovení růstu | Joe Biden | IMF | Prezident Federální rezervní banky | Ekologie | CEZ1 | Společnost Palantir | Sazba Fedu | Webináře | Palantir | Euro-dolar | Práce v EU | Úroková míra | Poptávky po dolaru | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Obchodní příležitosti | CBOT | Retail | NIESR | Kia | Ekonom | Cena barelu ropy | USA | Názory analytiků | Japonský index Nikkei | Obchodní válka | Vyšší výnosy | Prodejní pozice | Prodeje domů v USA | Dolarové úrokové sazby | Janet Yellen | ING Groep NV | Federal Reserve Bank | Zlato | Ekonomické prostředí | Býčí trend | GOOGL | Akcie v roce 2020 | Dopady na euro | Zastropování cen | Geopolitika | Zpomalování inflace | Philip Morris | Počet zahájených bytů | Nasdaq | Společná evropská měna | Drahá ropa | Rebalancování indexů | AbbVie | Výkonnost dolaru | PMI ve službách | Měnové indexy | Volkswagen | Geopolitická situace | Intradenní strategie | Pips | Odhady analytiků | Vítězství | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Spekulanti | Cenový vývoj | Nový kmen koronaviru | Prodej aut | Dluhopis | Výprodeje akcií | Domácí poptávka | Michigan Consumer Sentiment | Philadelphia SE | Likvidity na trhu | Slabé euro | Vyšší inflace | Verizon Communications | Práce | FOREX | Údaje o inflaci | Zpomalení hospodářského růstu | Německá inflace | FDX | AMZN | Černá labuť | Liou Che | Nezávislý obchodník | JNJ.US | Průlom | Investment | Prodej eura | Westpac Banking | Agentura Moody's | Globální ekonomický růst | Společnost Circle | VIAC | Novozélandská centrální banka | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Růst inflace v USA | Výraznější pokles | PetroChina | IOT | Začínající obchodníci | Fidelity International | Obchodní dohody | OTC | Odliv prostředků | USD/JPY | Graf EUR/USD | Počet nezaměstnaných | Evropské akciové trhy | Obchodování Bitcoin | Záporné úrokové sazby | Vývoj na trhu | Dan Ives | Dluhový strop USA | Kryptoměny | Futures na stříbro | Low | Manažeři | Crédit Agricole | Nápad | Fixing | INTC | Napětí mezi USA a Čínou | SOL Trader | Podnikání na kapitálovém trhu | Inflace v Kanadě | Tvrdohlavost | Americký HDP | Volební rok | Další pokles | J.P. Morgan | Úvěr | Mzdy | Sergej Rjabkov | Akcie | SMCI | Úspěch | Stimuly | CNBC | Keysight Technologies | Jerome Powell | MSCI All Country World | Volby | Ukazatele | Vladimir Putin | CPI v eurozóně | Američtí zákonodárci | Disney | Nonfarm Payrolls | Varování před riziky | Akcie výrobce letadel | Japonský vývoz | Burzovní zpravodajství | Lembros Commodity | Květnový růst | Vojtěch Benda | Británie | COT | Nová auta | Vývoj jádrové inflace | Americká vláda | Wedbush | Dopady pandemie | NZD | Znovuotevření Číny | Historické maxima | Overnight | Norfolk | Altria Group | Belgie | Podniky | Překážky | EURPLN | Dolarový pár | Sentiment trhu | Short příležitosti | Inflační šok | Euro vůči americkému dolaru | KCNA | Významné události | Analytický tým | Inflace v USA | Ministr financí Jeremy Hunt | Enel | Zahraniční forex
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Jaderný program
Jádrová inflace
Jádrová inflace v ČR
Jádrová inflace v eurozóně
Jádrová inflace v Japonsku
Jádrová inflace v Německu
Jádrová inflace v Polsku
Jádrová PCE inflace
Jádrová spotřebitelská inflace
Jádrový CPI

Následující klíčová slova

Jádrový index spotřebitelských cen
Jádrový PCE inflační index
JA Expo
Jagjit Chadha
Jaguar
Jaguar Land Rover
Jaguar Land Rover (JLR)
Jachty
Jáchym Petřík
Jáchymův důl
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
Potvrďte prosím... Zavřít