Úterý 23. července 2024 17:31
reklama
Swissquote Bank
reklama
FTMO král
reklama
FTMO král
reklama
FTMO král

XTB Research

img

Ani dobré výsledky General Motors za 2Q24 a zvýšení prognózy nezastaví výprodej akcií 📊

23.07.2024 Společnost General Motors (GM.US) dosáhla lepších výsledků, než se očekávalo. Společnost rovněž zvýšila své prognózy v...
img

Tesla dnes oznámí výsledky za 2. čtvrtletí 📊Podpoří růst umělá inteligence, roboti a autonomní technologie?🔎

23.07.2024 Dnes po skončení americké obchodní seance představí společnost Tesla (TSLA.US) výsledky za druhé čtvrtletí letošního roku. Vzhledem k tomu, že akcie společnosti za poslední měsíc vzrostly o téměř 40 % a v současné době se obchodují kolem 250 USD za akcii, můžeme vůči této zprávě vidět značný optimismus. Tesla je oceněna velmi vysokým 94násobným násobkem forwardových zisků (forward P/E) oproti nízkociferným hodnotám konkurentů na americkém automobilovém trhu v podobě Fordu, nebo General Motors. Ospravedlní zpráva tak výraznou prémii v ocenění?
img

Společnost Alphabet dnes večer oznámí výsledky za 2. čtvrtletí❗

23.07.2024 Společnost Alphabet (GOOGL.US) má dnes po skončení seance na Wall Street oznámit výsledky za 2. čtvrtletí. Půjde o první zveřejnění výsledků velké americké technologické společnosti v této sezóně a může mít velký vliv na sentiment vůči technologickému sektoru. Co analytici od zveřejnění výsledků společnosti Alphabet očekávají a na co se zaměřit? Podívejte se na náš stručný přehled!
img

📈 NATGAS roste o 4%

22.07.2024 Ceny zemního plynu v USA (NATGAS) na začátku nového týdne vyskočily, protože předpovědi počasí ukazují, že v nadcházejících dnech dorazí do Spojených států vlna veder. Národní úřad pro oceán a atmosféru (NOAA) předpokládá nadprůměrné teploty v severní části Spojených států, zejména v klíčovém regionu Středozápadu. Společnost NATGAS z toho těží, neboť předpokládá, že poptávka po elektřině se zvýší v důsledku vyššího využívání klimatizace.
img

CrowdStrike se propadl o 12 % kvůli globálnímu výpadku v IT 📉

19.07.2024 Aktualizace softwaru od giganta kybernetické bezpečnosti, CrowdStrike (CRWD.US), kótovaného na burze Nasdaq, mohla způsobit globální výpadek IT systémů a určitý chaos ve finančním a leteckém sektoru. Akciový trh reagoval odpovídajícím způsobem, prodal akcie kvůli potenciálním marketingovým ztrátám a stále možnému riziku reklamace. Včera analytici z Redburn Atlantic snížili cílovou cenu akcií Crowdstrike na 275 dolarů za akcii z 380 dolarů dříve.
img

💲TSMC guidance a výsledky za 2. čtvrtletí silnější, tažené poptávkou po AI 📈

18.07.2024 Akcie Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) včera klesly téměř o 8 % poté, co trh snížil neuspokojivá očekávání ve zprávě ASML (ASML.NL) a vyhlídky na těsnější transfer technologií mezi Čínou a USA. Přeprodané akcie z polovodičového sektoru tlačily na Nasdaq 100, který včera zaznamenal nejslabší seanci od prosince 2022. Dnes po zprávě TSMC za 2. čtvrtletí však vidíme určité oživení před uvedením na trh. Kvůli obavám ze zpřísnění exportu amerických technologií do Asie vymazala TSMC v posledních dnech více než 50 miliard dolarů tržní kapitalizace.
img

ASML ztrácí 6,5 % 📉Silné výdělky, ale neuspokojivé vedení

17.07.2024 Největší v Evropě a jeden z největších na světě, pokročilý výrobce polovodičů, ASML (ASML.NL) dnes ztrácí téměř 6 % navzdory vyšším než očekávaným ziskům za 2. čtvrtletí. Docela neuspokojivé pokyny s vysokými metrikami ocenění byly pravděpodobně největším signálem vybírání zisků, protože nizozemská společnost se během posledních týdnů zotavila na historická maxima.Navzdory velmi silné poptávce po čipech AI může společnost vyrábějící polovodičové zařízení trpět obavami kvůli dalším clům a omezením vývozu čipů z Číny. Podle společnosti je rok 2024 přechodným rokem pro poloprůmysl jako celek a vývoj AI je klíčovým faktorem, který povede k oživení poptávky.
img

BREAKING: Index CPI ve Spojeném království mírně vyšší, než se očekávalo; nižší PPI. Růst GBPUSD

17.07.2024 Index CPI ve Spojeném království v červnu dosáhl 2 % meziročně oproti 1,9 % očekávaným a 2 % předchozím (0,1 % meziměsíčně oproti 0,1 % očekávaným a 0,1 % předchozím).
img

👀 USDCAD před americkými daty v bočním trendu

16.07.2024 Zpráva o maloobchodních tržbách v USA za červen je klíčovou makroekonomickou zprávou dne. Zpráva bude zveřejněna ve 14:30 a očekává se, že bude vykazovat pokles celkových maloobchodních tržeb. I když tento kus dat není pro rozhodování Fedu tak důležitý jako data o inflaci nebo trhu práce, je to silný náznak toho, jaké jsou podmínky amerických spotřebitelů.
img

TOP akciové výsledkové reporty, které je třeba sledovat tento týden (15.07.2024)

15.07.2024 Minulý týden začala na Wall Street výsledková sezóna za 2. čtvrtletí 2024, kdy hlavní americké banky zveřejnily své zprávy. I tento týden budou v kalendáři výsledků dominovat finanční instituce, i když investorům začnou být nabízeny i zprávy z jiných sektorů. Dnešními taháky jsou společnosti BlackRock (BLK.US) a Goldman Sachs (GS.US), přičemž první z nich by měla zveřejnit svou výsledkovou zprávu ve 12:00 a druhá ve 13:30.
img

Smíšené výsledky bank, rostoucí náklady tíží tržní ocenění 📊

12.07.2024 Výsledky Wellse Farga se ukázaly být smíšené. Společnost dosáhla pozitivního růstu tržeb a zvýšila je na 20,69 miliardy USD (+1 % r/r) proti očekávanému poklesu. Meziroční nárůst byl tažen výrazným zlepšením neúrokových výnosů, které meziročně vzrostly o 19 %. Nejsilněji k tomu přispěl nárůst zisku z obchodování v segmentu Market, kde výnosy vzrostly o 16 % r/r.
img

Největší americké banky zahájí výsledkovou sezónu📊Co očekávat?🔎

11.07.2024 Hlavní americké banky zítra zahájí výsledkovou sezónu v americkém finančním sektoru. Úrokové sazby Fedu zůstávají na rekordních hodnotách za poslední desetiletí a američtí spotřebitelé v posledních měsících prozradili některé známky slabosti. Trh bude pozorně naslouchat komentářům hlavních amerických věřitelů:J.P. Morgan (JPM.US), Bank of America (BAC.US), Citigroup (C.US) a Wells Fargo (WFC.US). Konsensus (FactSet) naznačuje, že by zisk bankovního sektoru ve 2. čtvrtletí 2024 mohl meziročně poklesnout přibližně o 10 %. Otázkou je, co by mohlo být jejich katalyzátorem v kontextu potenciálního snížení sazeb a nižších úrokových příjmů.
img

Výsledková sezóna na Wall Street začíná tento týden

10.07.2024 Výsledková sezóna na Wall Street za druhé čtvrtletí roku 2024 začíná tento týden. Jako první budou hlavní americké banky informovat jako první s výsledky JPMorgan, Wells Fargo a Citi, které jsou naplánovány na tento pátek. Jak si vedly trhy a ekonomika ve 2. čtvrtletí 2024? Co analytici očekávají od nadcházející výsledkové sezóny s hlavními indexy Wall Street na historických maximech nebo blízko nich? Pojďme se rychle podívat na očekávání trhu.
img

🚀 Káva roste o 7%

09.07.2024 Po červnovém pohybu do strany se na trhu s kávou obnovila rally. Káva vzrostla o 7 % a obchoduje se na nejvyšší úrovni od poloviny února 2022. Důvody rally zůstávají stejné, protože fundamentální výhled se nemění. Nabídka kávy zůstává omezená, přičemž nedávné údaje potvrzují zpomalení dodávek z Vietnamu, což umocňuje obavy. Vývoz kávy z Vietnamu se v období leden-červen 2024 meziročně snížil o 11,4 %. Úroda v zemi trpí suchem, které má dopad i na sklizeň, jež začíná ve 4. čtvrtletí 2024. Mezitím odhady Mezinárodní organizace pro kávu nadále poukazují na nárůst celosvětové spotřeby kávy, což vytváří dokonalý mix pro růst cen.
img

Intel prudce stoupá, jak trhy zvažují možnosti umělé inteligence Lunar Lake a oživení trhu PC📈

09.07.2024 Americký polovodičový gigant Intel (INTC.US) byl v posledních měsících jedním z nejslabších polovodičových titulů. Také trendy v tržbách a výdělcích nejsou ani srovnatelné s obdobnými. Akcie společnosti však během posledních 5 seancí vzrostly o 10 %, protože trhy zvažují příležitosti ohledně nových čipů Lunar Lake AI, které budou debutovat letos (3. čtvrtletí 2024).
img

NIO ztrácí po zprávě o rezignaci finančního ředitele 📉

05.07.2024 Finanční ředitel Steven Wei Feng dnes opustil společnost. Oficiálním důvodem jeho rezignace jsou soukromé a rodinné problémy. Finanční ředitel zastával tuto funkci od roku 2019. Na jeho místo byl vybrán Stanley Yu Qu, který dříve zastával funkci senior viceprezidenta pro finance.
img

BREAKING: NFP v USA vyššia ako sa očakávalo, ale nezamestnanosť rastie📊US500 rastie

05.07.2024 Futures na americké krátkodobé úrokové sazby zvrátily dřívější ztráty a nyní jsou převážně v plusu oproti stavu před zprávou NFP. Americký dolar klesá, protože údaje ukázaly vyšší míru nezaměstnanosti, nižší změnu zaměstnanosti v soukromém sektoru a nečekaný pokles změny zaměstnanosti ve zpracovatelském průmyslu. Americký dolar mírně klesá a Wall Street vnímá dnešní zprávu jako poměrně holubičí, a to i přes mírně vyšší než očekávanou změnu Non-Farm Payrolls. Obchodníci s americkými sazbovými futures prozatím oceňují mírně vyšší šanci na zářijové snížení sazeb Fedu.
img

Akcie týdne - Nike (04.07.2024)

04.07.2024 Výsledky společnosti Nike za 4Q23/24 byly výrazným zklamáním a překvapením. V reakci na zprávu společnosti se akcie výrobce sportovního oblečení propadly o 20 %. Zatímco samotné výsledky nebyly přílišným zklamáním, výhled společnosti na nadcházející rok a oznámení o možném poklesu tržeb v roce 2025 vytvořily mezi investory negativní náladu, která stlačila akcie pod 75 USD. Od začátku letošního roku se tržní ocenění společnosti Nike snížilo již o více než 30 %.
img

Tesla na pozadí komentářů Elona Muska opět roste o téměř 7 % 📈

03.07.2024 Po včerejším růstu cen akcií dnes investoři pokračují v nákupu akcií společnosti Tesla (TSLA.US ), které dále podpořily komentáře Elona Muska. Akcie společnosti dnes posilují o téměř 7 % a jsou známé svou cenovou citlivostí na komentáře svého zakladatele a hlavního akcionáře Elona Muska.Muskovy komentáře navíc přišly v "pravý" čas poté, co společnost vykázala ve druhém čtvrtletí roku o něco vyšší než očekávané dodávky vozidel. V důsledku toho jsou dnes akcie na nejlepší cestě zcela vymazat poklesy, které zaznamenaly od 1. ledna 2024.
img

Bitcoin ztrácí 3 % při testování 60 000 dolarů na pozadí ochlazující se aktivity ETF a klesajících výnosů

03.07.2024 Navzdory rostoucím indexům na Wall Street a výraznému poklesu výnosů státních dluhopisů i amerického dolaru můžeme dnes pozorovat oslabení bitcoinu o téměř 3 %. Slabší než očekávané údaje ISM z americké ekonomiky největší kryptoměnu nepodpořily. Také tzv. altcoiny dnes ztrácejí, přičemž Ethereum a Solana klesly o téměř 4 %, resp. 8 %.
img

BREAKING: ISM PMI ve službách v USA je mnohem nižší, než se očekávalo. EURUSD roste o téměř 0,6 %

03.07.2024 Nové zakázky ISM služeb v USA: 47,3 vs. 53,6 oček. a 54,1 dříve. Tovární objednávky v USA poklesly o -0,5 % oproti očekávaným 0,2 % a předchozím 0,7 %.
img

Zpráva ADP v USA mírně nižší, než se očekávalo📊

03.07.2024 Zpráva ADP v USA za červen přišla s 150k vs 163k exp. a 152k dříve.
img

Je letecký sektor připraven na nouzové přistání? 🔎

27.06.2024 Při pohledu na globální ekonomické údaje a výkonnost akciových indexů by bylo téměř slepé tvrdit, že se společnostem v leteckém sektoru prostě musí dařit. To však není pravda. Odvětví čelí řadě problémů, z nichž některé jsou cyklické povahy a jiné strukturální. V důsledku toho, i když je cestovní sezóna v plném proudu a třetí čtvrtletí roku by mělo být rekordní a podpořit poptávku po akciích leteckých společností, je těžké vidět známky sezónní euforie. V první polovině roku evropský sektor leteckých společností vážený podle kapitalizace ustoupil o téměř 10 % oproti více než 9% růstu cen akcií z indexu STOXX Europe 600. Proč?
img

Kanadská inflace je vyšší, než se očekávalo. USDCAD ztrácí

25.06.2024 Kanadský CPI za květen dosáhl 2,9 % meziročně vs. 2,6 % oček. a dříve 2,7 %.
img

Airbus klesá o 12 %, protože společnost snižuje tržní výhled 📉Provozní náklady rostou

25.06.2024 Akcie největšího evropského konglomerátu leteckého a kosmického průmyslu Airbus (AIR.FR) dnes klesají o 12 %, protože společnost snížila svou finanční prognózu na celý rok 2024. Nyní očekává nižší zisky před zdaněním a menší počet letadel, která přidá do své flotily tento rok. Společnost také uvedla, že rozhodnutí snížit očekávání bylo ovlivněno vyššími náklady v segmentu vesmírných operací a problémy v dodavatelských řetězcích (zejména v sektoru motorů a vybavení kabiny).
img

Co dnes očekávat od Bank of England❓

20.06.2024 Bank of England má dnes ve 13:00 oznámit své další rozhodnutí o měnové politice. Neočekává se, že by banka snížila sazby, ale význam zasedání vzrostl včera, kdy údaje o CPI ve Spojeném království za květen ukázaly, že celková inflace poprvé od roku 2021 dosáhla 2% cíle. Pojďme se podívat, co se od dnešního zasedání BoE očekává a co je na něm oceněno.
img

Nvidia se stává největší firmou na Wall Street 📈Zopakuje se historie Cisco a dot-com?

19.06.2024 Nvidia se stala největší společností kótovanou na Wall Street, a tedy i nejhodnotnější společností na světě. Trvalo jí pouhých 96 dní, než její kapitalizace vzrostla z 2 bilionů dolarů na 3 biliony dolarů. Probíhající boom umělé inteligence je často přirovnáván k bublině dot-com a samotná Nvidia je přirovnávána ke společnosti Cisco Systems - hrdinovi internetového boomu. V březnu 2000 se společnost Cisco stala největší společností kótovanou na americké burze, deset let po svém debutu dosáhla ocenění 500 miliard dolarů. Akcionáři se však z postavení společnosti Cisco na trhu netěšili příliš dlouho. Rok 2000 se ukázal jako konec bubliny a zcela jiný pohled na oceňování společností. Čeká podobný osud i společnost Nvidia, novopečenou hvězdu Wall Street?
img

Co zítra očekávat od SNB❓

19.06.2024 Švýcarská národní banka má zítra v 9:30 oznámit své další měnověpolitické rozhodnutí. Poté, co SNB překvapila trhy nečekaným snížením sazeb na svém zasedání v 1. čtvrtletí 2024, se trhy připravují na další snížení sazeb. Existuje však šance, že zítra dojde k dalšímu snížení?
img

BREAKING: CPI ve Spojeném království v souladu s očekáváním. GBPUSD roste

19.06.2024 CPI ve Velké Británii (za květen) dosáhl meziroční hodnoty 2 % oproti očekávaným 2 % a předchozím 2,3 % (meziměsíčně 0,3 % oproti očekávaným 0,4 % a předchozím 0,3 %).
img

BREAKING: Americké makrodata slabší, než se očekávalo. PPI nižší, žádosti o podporu v nezaměstnanosti vyšší

13.06.2024 Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA byl vyšší, než se očekávalo: 242 tis. oproti 225 tis. očekávaným a 229 tis. předchozím.
img

Co očekávat od dnešního zasedání Fedu❓

12.06.2024 Velký den týdne je tady. Zatímco dnes již byla investorům nabídnuta zpráva o americkém indexu spotřebitelských cen za květen, dnes je naplánována ještě jedna velká událost - vyhlášení měnové politiky FOMC v 19:00 BST. Očekává se, že americká centrální banka ponechá sazby beze změny, ale obchodníci jsou zvědaví, co Fed očekává do konce roku. Pojďme se v krátkosti podívat na to, co od dnešního zasedání očekávat.
img

🔼 EUR před rozhodnutím ECB posiluje

06.06.2024 Rozhodnutí Evropské centrální banky o měnové politice je klíčovou tržní událostí dne. Vyhlášení sazeb je naplánováno na 14:15, prezidentka ECB Lagardeová má po zasedání uspořádat tiskovou konferenci o půl hodiny později ve 14:45. Pojďme se v rychlosti podívat na to, co trhy od setkání očekávají a jak mohou trhy reagovat!
img

BREAKING: Zpráva US ADP je slabší, než se očekávalo

05.06.2024 Hlavní ekonom ADP Richardson „Nárůst pracovních míst a růst mezd se do druhé poloviny roku zpomaluje. Trh práce je solidní, ale sledujeme značná slabá místa spojená s výrobci i spotřebiteli.“
img

USDCAD je před událostmi beze změny 👀

05.06.2024 USD/CAD se obchoduje beze změny před dvěma klíčovými makroudálostmi naplánovanými na dnešek – zpráva ADP ve 13:15 a rozhodnutí Bank of Canada o sazbě ve 14:45. První z nich bude sloužit jako nápověda před pátečním zveřejněním zprávy NFP, zatímco druhá bude bedlivě sledována, protože se očekává, že kanadská centrální banka provede první snížení sazeb. Pojďme se podívat na to, co od těchto dvou událostí očekávat a jak vypadá situace na grafu USD/CAD!
img

🔽 US500 klesá před daty PCE

31.05.2024 Zveřejnění údajů o inflaci US PCE za duben je klíčovou makroekonomickou zprávou dne. Zpráva bude zveřejněna ve 14:30 a bude obsahovat také měsíční údaje o osobních příjmech a výdajích. Očekává se, že údaje nevykazují žádné změny v meziročním tempu celkové a jádrové inflace. Nicméně, i když data překvapí holubičí, nemusí mít příliš velký dopad na trajektorii sazeb Fedu. Pojďme se v rychlosti podívat na to, co od dnešních dat očekávat!
img

🚀 Kakao roste o 8 %!

29.05.2024 Kakao je dnes nejvýkonnější komoditou, futures kontrakt na přední měsíc vyskočil o 8 %! Motorem pohybu je fundamentální výhled, podle společnosti WeatherDesk z Maxar Technologies, americké společnosti zabývající se satelitními technologiemi, víkendové srážky v západní Africe pomáhají zlepšit půdní vlhkost, ale byly neúčinné pro úplné obnovení zásob vlhkosti. Riziko pro produkci kakaa v regionu v příští sezóně tak zůstává. Mezitím obchodní zásoby kakaových bobů nadále klesají a posunuly se na nejnižší úroveň od 1. čtvrtletí 2021 (modrá linie, obrácená osa na grafu níže). Klesající zásoby i stále přetrvávající obavy o budoucí nabídku jsou ideální kombinací pro růst cen kakaa, které se dnes vyšplhaly na 4týdenní maximum COCOA.
img

Propad American Airlines o 15 % na sedmiměsíční minimum

29.05.2024 American Airlines (AAL.US) se dnes propadají o zhruba 15 % a cena akcií společnosti klesla na nejnižší úroveň od začátku listopadu 2023. Společnost včera večer oznámila snížení výhledu zisku a také odchod jednoho z klíčových manažerů, který pomáhal přetvářet strategii společnosti.
img

💵EURUSD klesá před zápisem z FOMC

22.05.2024 Dnešní zveřejnění zápisu ze zasedání FOMC americké centrální banky z 1. května má šanci zvýšit volatilitu na dolaru a akciových trzích - pokud bude obsahovat komentáře, které přinesou více jasnosti nebo do jisté míry překvapí předchozí očekávání trhu. Od začátku května jsme se však dozvěděli řadu makročtení, která naznačují postupné ochlazování americké ekonomiky, takže "jestřábí" tón zápisu by mohl být (teoreticky) považován za "zastaralý" (i když složky posledního amerického indexu spotřebitelských cen nebyly vůbec holubičí) a holubičí tón by mohl zvýšit tlak na dolar a výnosy.
img

BREAKING: NATGAS testuje oblast 2,50 USD po datech EIA

16.05.2024 Americký úřad pro energetické informace (EIA) dnes v 16:30 vydal oficiální týdenní zprávu o zásobách zemního plynu v USA. Očekávalo se, že zpráva ukáže 76 miliard kubických stop vybudovaných v zásobách plynu v USA, což by byla výstavba v souladu s 5letými průměry.
img

BREAKING: Očekávané údaje o maloobchodních tržbách v USA nižší

15.05.2024 Wall Street získává a dolar ustupuje po nižších než očekávaných údajích o maloobchodních tržbách a inflaci CPI.
img

Výsledky společností, které sledovat tento týden (13.05.2024)

13.05.2024 Výsledková sezóna na Wall Street za 1. čtvrtletí 2024 se pomalu blíží ke konci, přičemž většina velkých amerických společností již oznámila své výsledky. Přesto stále existují některé dobře známé a pozoruhodné společnosti, které ještě nemají zprávu. Tento týden budou zveřejněny zisky od řady amerických maloobchodníků, což pomůže změřit sílu amerického spotřebitele. Patří mezi ně zprávy například z Home Depot (úterý) a Walmart (čtvrtek). Kromě maloobchodníků bude investorům nabídnuta také řada neamerických společností, které mají akcie kotované na amerických trzích. Mezi touto skupinou lze nalézt Alibaba Group (úterý), JD.com (čtvrtek) nebo Sony (středa). Seznam uvolnění klíče naleznete v tabulce níže.
img

Disney hlásí smíšené výsledky, akcie klesají o -8 % 📊

07.05.2024 Gigant zábavního průmyslu dnes zveřejnil své výsledky za 2Q24 (fiskální rok společnosti není v souladu s rokem kalendářním). Společnost překonala očekávání, pokud jde o zisk na akcii (EPS), a také zvýšila předpověď EPS na celý rok 2024. Zklamala však v segmentu Entertainment, přičemž nárůst provozního zisku byl primárně připsán segmentu Experiences.
img

Co očekávat od RBA?

06.05.2024 Reserve Bank of Australia má během nadcházejícího asijsko-pacifického zasedání oznámit své další rozhodnutí o měnové politice. Oznámení bude provedeno v úterý v 6:30 hodin středoevropského času. Očekává se, že RBA na čtvrtém zasedání v řadě ponechá sazby beze změny na dvanáctiletém maximu, ale určitý jestřábí příklon se může nabízet, protože inflace klesá pomaleji, než se očekávalo. Pojďme se krátce podívat na to, co od zasedání očekávat.
img

Nejdůležitější zprávy o společnostech na sledování pro tento týden (06.05.2024)

06.05.2024 Zprávy o zisku za 1. čtvrtletí 2024 od největších amerických společností již byly zveřejněny, ale to neznamená, že sezóna vykazování skončila. Kalendář výdělků zůstává plný a zatímco největší společnosti již informovaly, stále zbývá několik velkých společností, které mají zveřejnit své příjmy tento týden. Mezi vrcholy tohoto týdne lze najít:
img

Stane se Puig nejdůležitější IPO na španělském trhu?

03.05.2024 Společnost Puig (PUIG.ES) by se v roce 2021 mohla stát nejvýznamnější IPO na španělském trhu od dob Acciona Energía. Nadnárodní společnost se rozhodla vstoupit na burzu po rekordních výsledcích v roce 2023 s tržbami ve výši 4 304 milionů eur. Rodina Puigových otevírá dveře své módní a voňavkářské společnosti, kterou tvoří významné značky jako Carolina Herrera, Jean Paul Gaultier a Rabanne. Vše nasvědčuje tomu, že díky ocenění společnosti půjde o jednu z nejvýznamnějších IPO na španělském trhu za poslední roky, která předčí i některé významné mezinárodní IPO, ale jak přesně bude proces probíhat? V tomto článku přinášíme klíč k této operaci.
img

Apple čeká 1. čtvrtletí 📊Pomůže umělá inteligence a služby při zpomalení prodejů iPhonů?

02.05.2024 Dnes po skončení obchodní seance na Wall Street představí finanční výsledky za první čtvrtletí letošního roku společnost Apple (AAPL.US), která nedávno ztratila status největší společnosti na Wall Street, když ji sesadil Microsoft. Investoři to vzali jako důkaz, že cupertinská společnost se začíná stávat "nájezdníkem" v oblasti služeb umělé inteligence a nebude z toho cítit výrazný tahoun poptávky po produktech a maržích. Investoři očekávají, že zisky a tržby společnosti (již 5. čtvrtletí po sobě) budou vykazovat klesající meziroční růst. V dnešní zprávě budou investoři sledovat, nakolik AI a odolné služby s vysokou marží vyváží téměř jistě mnohem nižší prodeje iPhonů, které v 1. čtvrtletí ztratily zhruba 20 % podílu na trhu v Číně, kdysi klíčovém motoru expanze Applu. Opční trh po této zprávě počítá s přibližně 4% volatilitou ceny akcií společnosti Apple.
img

Ethereum pod úrovní 3000 USD🚨

30.04.2024 Ethereum dnes ztrácí více než 5,5 % poté, co spotové ETF v Hongkongu zklamaly očekávání některých investorů a neukázaly se jako katalyzátor růstu. Kromě toho zůstává sentiment na Wall Street před zítřejším zasedáním Fedu a projevem předsedy Powella slabý. Po nedávných údajích o inflaci, které byly vyšší, než se předpokládalo, se investoři obávají, že síla dolaru a rostoucí výnosy vytvoří další tlak na riziková aktiva.
img

Akcie společnosti Alphabet po zveřejnění čtvrtletních výsledků vzrostly o více než 12 % 🖥️

26.04.2024 Výsledky Alphabetu dopadly lépe než očekávání trhu a vyhlídky společnosti z hlediska růstu AI a cloudového segmentu i budoucnosti reklamního segmentu jsou investory vnímány pozitivně. Dalším vřele přijatým faktorem trhu je návrat k rostoucí dynamice výnosů z cloudového segmentu. Alphabet také oznámil svou vůbec první dividendu a program zpětného odkupu akcií v hodnotě 70 miliard dolarů.
img

Microsoft po výsledcích za 3. fiskální čtvrtletí posiluje o 4 % v předobchodní fázi

26.04.2024 Společnost Microsoft (MSFT.US) včera po skončení obchodní seance zveřejnila zprávu o výsledcích za 3. čtvrtletí 2024. Zpráva se ukázala být mnohem lepší, než se očekávalo, a vyvolala více než 4 % skok ceny akcií v průběhu odpoledního obchodování. Podívejme se na výsledky společnosti za 3. fiskální čtvrtletí a na výhled na aktuální čtvrtletí.
img

BREAKING: US HDP nižší, než se očekávalo. US100 ztrácí

25.04.2024 Po slabších než očekávaných údajích o HDP s velmi nízkými nároky v nezaměstnanosti a vyšším než očekávaným cenovým indexem futures na Nasdaq 100 (100 USD) oslabily, protože obchodníci očekávají, že členové Fedu budou pod tlakem a jestřábí, a to i přes ne tak silné, jak se očekávalo tempo americké ekonomiky. Největším rizikem jsou samozřejmě vyšší ceny znamenající inflační tlaky.
img

Co dnes očekávat od zpráv o velkých technologiích❓

25.04.2024 Dnes po skončení seance na Wall Street budou obchodníkům nabídnuty zprávy o výsledcích za 1. čtvrtletí 2024 od tří známých amerických technologických společností. Alphabet (GOOGL.US), Microsoft (MSFT.US) a Intel (INTC.US). Zprávy těchto tří společností by mohly pomoci utvářet sentiment vůči americkému technologickému sektoru. Obchodníci by však měli mít na paměti, že trhy jsou nepředvídatelné a překonání zisků nemusí znamenat růst cen akcií po zveřejnění výsledků - zklamání z výsledků společnosti Tesla poslalo akcie výrobce elektromobilů do vzduchu, zatímco společnost Meta Platforms se v předobchodní fázi propadá, přestože vykázala lepší než očekávané výsledky. Pojďme se krátce podívat na to, co trh očekává od společností Alphabet, Microsoft a Intel a na co se zaměřit.
img

Výsledky Meta Platforms za 1. čtvrtletí se blíží 📊Bude umělá inteligence hnacím motorem ocenění giganta sociálních médií? 🔍

24.04.2024 Akcie Meta Platforms (META.US ) se staly jedním z vítězů trendu umělé inteligence a od minima v roce 2022 se odrazily o téměř 550 %. Společnost bude první americkou společností s kapitalizací přesahující 1 bilion USD, která bude reportovat výsledky za 1. čtvrtletí, čímž zahájí sezónu "BigTech" reportů, které by mohly výrazně ovlivnit sentiment na akciových trzích.
img

Tesla po výsledcích za 1. čtvrtletí vzrostla v premarketu o 12 %.

24.04.2024 Tesla (TSLA.US) včera po ukončení seance na Wall Street oznámila zprávu o výsledcích za 1. čtvrtletí 2024. Zpráva se ukázala být zklamáním ve srovnání se středními očekáváními analytiků sestavenými agenturou Bloomberg. Akcie se však během včerejšího obchodování po hodině shromáždily a drží si tyto zisky i dnes před uvedením na trh, protože někteří říkají, že výsledky nejsou tak špatné, jak se obávali.
img

Tesla nesplnila odhady, ale její akcie během aftermarketového obchodování rostou📊

24.04.2024 Výrobce elektromobilů vykázal výsledky výrazně pod očekáváním trhu. Tesla silně pociťuje konkurenci čínských výrobců, která ji nutí k výraznému snižování cen.Spolu s přetížením automobilového trhu, kde je mezi spotřebiteli trend volit hybridní vozy, čelí společnost výzvám, které oslabují její výsledky.
img

Biogen zveřejní výsledky za 1. čtvrtletí 📊Patient Capital vidí příležitost v léku na Alzhaimer

23.04.2024 Americká biofarmaceutická společnost Biogen (BIIB.US) oznámí své výsledky zítra; před otevřením Wall Street. O své postřehy se s investory podělil hodnotově orientovaný fond Patient Capital Management na téma "Opportunity Equity Strategy". Komentující společnost uvedla, že v prvním čtvrtletí fond svým investorům poskytl 11,8% výnos bez poplatků, zatímco index S&P 500 vykázal 10,6% zisk. Společnost uvedla, že jednou z jejích největších investičních voleb v 1. čtvrtletí byly akcie americké farmaceutické společnosti Biogen (BIIB.US). Biogen objevuje, vyvíjí, vyrábí a dodává terapie pro léčbu neurologických a neurodegenerativních onemocnění. Akcie společnosti byly po mnoho měsíců pod prodejním tlakem a od dubna 2023 ztratily více než 30 %. Dnes se akcie obchodují beze změny.
img

Co očekávat od výsledků Tesly❓

23.04.2024 Tesla (TSLA.US) je naplánována na toto úterý po skončení seance na Wall Street zveřejnit svou zprávu o zisku za 1. čtvrtletí 2024. Akcie Tesly klesají již více než půl roku a nedávno klesly na nejnižší úroveň od konce ledna 2023. Zpráva o výnosech může být šancí změnit sentiment na akcie, ale společnost bude muset prokázat, že se výhled zlepšuje.
img

Výsledky firem ke shlédnutí tento týden (22.04.2024)

22.04.2024 Výsledková sezóna Wall Street za Q1 2024 vstupuje do svého nejzajímavějšího období. Obchodníci se chystají získat zprávy od největších technologických společností ze Spojených států. Tech sektor řídil zisky Wall Street v prvním čtvrtletí roku a solidní zprávy od klíčových společností mohou pomoci zahájit oživení indexů po nedávných poklesech.
img

American Express po výsledcích za 1. čtvrtletí klesá

19.04.2024 American Express (AXP.US), americká společnost poskytující finanční služby, dnes oznámila výsledky za 1. čtvrtletí 2024 před otevřením seance na Wall Street. Zpráva se ukázala být mírně lepší, než se očekávalo, ale akcie se v předmarketu stejně posunuly níže.
img

Netflix v 1Q24 překonal odhady a zvýšil své předpovědi 📊

19.04.2024 Společnost Netflix si udržuje silnou pozici a vykazuje dobré výsledky za 1. čtvrtletí roku 2024. Společnosti se podařilo překonat své odhady i očekávání trhu. Klíčem k úspěchu v prvních třech měsících roku je především silný růst počtu nových předplatitelů, který se zvýšil o 9,33 milionu na 269,6 milionu.
img

Bitcoin roste o 4 % před čtvrtým půlením💥

18.04.2024 Tuto sobotu, pravděpodobně kolem 01:00, proběhne již čtvrté půlení bitcoinu. Jde o důležitou událost pro trh s kryptoměnami, na kterou čekají investoři, obchodníci a krátkodobí spekulanti z celého světa. Historicky, po každé z předchozích tří událostí na polovinu, bitcoin vstoupil do doby dynamických nárůstů a pokaždé, když si investoři položili stejnou otázku. Bude tato doba jiná? Zkusme si tedy tuto otázku položit i tentokrát a odpovědět na ni řešením klíčových problémů vyplývajících z cykličnosti a také změn, které přinesl rok 2024 na trh s kryptoměnami a Bitcoin samotný.
img

Prodej stávajících domů v USA mírně nižší, než se očekávalo

18.04.2024 USA – Prodeje stávajících domů (březen 2024) dosáhly 4,19 milionu oproti 4,20 milionu oček. 4,38 mil. dříve (4,3 % méně na meziměsíční bázi).
img

📊Podpoří zisky TSMC Q1 Nasdaq? Co od společnosti čekat?🔍

17.04.2024 Největší smluvní výrobce polovodičů, Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US), oznámí své finanční výsledky zítra, pravděpodobně kolem 8:30, protože konferenční hovor o výdělcích je naplánován na 9:00. Zpráva se pravděpodobně ukáže jako hlavní akciová událost týdne a odpoví na další otázky trhu ohledně trajektorie růstu technologických společností a trendu AI. Trh očekává, že společnost vykáže růst zisků, tažený především trendem AI a objednávkami od Nvidie. Zdá se, že zpráva TSMC by se mohla ukázat jako klíčová pro širší technologický akciový sektor, přičemž v dubnu vykázalo zisky několik BigTech společností. Otázkou je, zda bude celková slabost na trhu smartphonů (dodávky Applu klesly o 9,6 % v 1. čtvrtletí 2024) vykompenzována silnou poptávkou po čipech AI? Akcie společnosti během dnešního zasedání na Tchaj-wanu vzrostly téměř o 2,5 % a tržby za 1. čtvrtletí byly podle meziročních ukazatelů velmi silné (ale nižší než 20 % předpovědi společnosti pro FY 2024).
img

Výsledková sezóna ke sledování tento týden (15.04.2024)

15.04.2024 Začátek nové výsledkové sezóny přidává na trhy další potenciální zdroj volatility. Zatímco eskalace mezi Izraelem a Íránem je nyní klíčovým tématem na trzích a pravděpodobně tomu tak zůstane i v nadcházejících dnech, kdy čekáme na reakci Izraele na nejnovější íránské nálety. Nicméně zprávy o výdělcích pravděpodobně ovlivní pohyby jednotlivých akcií.
img

💲CPI údaje v USA v centru pozornosti

10.04.2024 Zveřejnění údajů o indexu spotřebitelských cen v USA je jednou ze dvou klíčových událostí pro obchodníky s americkým dolarem, tou druhou je večerní zápis z jednání FOMC. Údaje o inflaci za březen budou zveřejněny ve 14:30 a očekává se, že vykáží zrychlení celkového ukazatele. Očekává se však, že jádrový ukazatel mírně zpomalí. Podívejme se krátce na očekávání před jejich zveřejněním
img

Bitcoin posiluje o 5 % 📈

08.04.2024 Bitcoin začíná nový obchodní týden dynamickým růstem a překonává hranici 72 400 USD. Oblíbená kryptoměna vstupuje do klíčové fáze těsně před půlením, které podle odhadů nastane 20. dubna 2024. Při pohledu na historická data má cena BTC před touto událostí tendenci růst, po níž následuje krátké období konsolidace po halvingu.
img

👀 COCOA testuje oblast 10 000 $

26.03.2024 Rally na trhu s kakaem nevykazuje žádné známky uvolnění. Futures na kakao za první měsíc (COCOA) dnes poprvé v historii vyskočily nad 10 000 USD za tunu. Důvody pro posun výše zůstávají nezměněny a jsou zásadní povahy. Očekává se, že špatná úroda v západní Africe, klíčové oblasti produkující kakao, povede ke třetímu ročnímu deficitu v řadě. Zatímco jiní pěstitelé jako Brazílie nebo Ekvádor chtějí svou produkci zvýšit, potrvá několik let, než nově vysazené kakaovníky přinesou ovoce. Navíc se očekává, že nová environmentální pravidla, která mají být schválena v Evropské unii, klíčovém dovozci kakaa, dále omezí dodávky. Zásoby kakaa od druhé poloviny roku 2023 klesají, ale zdaleka se to neblíží rozsahu pohybu cen futures.
img

Bitcoin ztrácí téměř 4 % kvůli obavám z poptávky po ETF📊

22.03.2024 Největší kryptoměna Bitcoin pokračuje ve svém poklesu poté, co ETF zaznamenaly v posledních dnech čistý odliv téměř 2 miliard dolarů. Úterní odraz byl rychle vymazán a cena nyní klesla pod 63 000 USD.
img

Tesla ztrácí 3,5 % kvůli obavám z čínské poptávky a omezení výroby 📉

22.03.2024 Tesla (TSLA.US) ztrácí před otevřením trhu v USA více než 3 % poté, co se výrobce elektromobilů rozhodl snížit výrobu v Číně na 5 dní v týdnu, podle zdrojů Bloombergu z dřívějších 6,5. Gigafactory v Šanghaji bude fungovat se sníženou kapacitou, což naznačuje klesající poptávku na největším světovém trhu EV. Snížení výroby začalo v březnu a může pokračovat až do dubna, podle zdrojů Bloombergu. Zásoby společnosti se přitom zdají vysoké; export modelů ze Šanghaje do Evropy v posledních měsících prudce klesl. Berlínská továrna Tesly také funguje pod kapacitu a potýkala se s výpadky. Díky tomu bude trh pravděpodobně revidovat prognózy tržeb a zisku směrem dolů a očekávat možná rekordně nízký růst zisků za 1. čtvrtletí.
img

Bitcoin klesá pod 66 000 dolarů

21.03.2024 Bitcoin, nejznámější kryptoměna světa, dnes klesá o téměř 3 % a prolamuje hranici 66 000 dolarů. Zdá se, že za tímto pohybem stojí vybírání zisků po včerejším prudkém růstu po zasedání FOMC. Zdá se, že včerejší nárůst byl jen krátkou přestávkou v probíhající korekci, která byla zahájena poté, co mince minulý týden dosáhla čerstvých historických maxim nad hranicí 73 000 USD. Pohyb směrem dolů však lze do jisté míry vysvětlit i růstem amerických výnosů a dnešním oživením na trhu s USD. Podíváme-li se na údaje o tocích ETF, vidíme, že příliv do bitcoinových ETF byl v poslední době velmi malý. Bitcoinové fondy zažívají nejdelší sérii odlivů od spuštění spotových bitcoinových ETF na začátku tohoto roku. Včera byl zaznamenán čistý odliv ve výši téměř 264 milionů USD.
img

Co očekávat od Bank of England zítra?

20.03.2024 Bank of England má zítra ve 13:00 oznámit své další rozhodnutí o měnové politice. Trh očekává, že úrokové sazby zůstanou beze změny a hlavní úroková sazba zůstane na 5,25 % již na pátém zasedání v řadě. Na co se soustředit a co očekávat od zítřejšího zasedání Bank of England?
img

💲 USD před rozhodnutím Fedu roste

20.03.2024 Obchodníci čekají na oznámení rozhodnutí Federálního rezervního systému, které je naplánováno na dnešních 19:00. Trhy očekávají, že sazby budou na pátém zasedání v řadě ponechány beze změny. Toto zasedání však může vnést více světla do potenciálního načasování prvního snížení sazeb.
img

Bitcoin ztrácí 3 %; jsou kryptoměny pod tlakem rostoucích výnosů?

14.03.2024 Největší kryptoměna Bitcoin dnes ztrácí zhruba 3 % a klesla pod 71 000 USD. Poklesy širšího kryptotrhu se shodují s dnešními slabšími náladami v indexech. Výnosy 10letých amerických státních dluhopisů za poslední tři dny vzrostly z přibližně 4,1 % na téměř 4,29 %. Dnešní data z americké ekonomiky ukázala, že únorová inflace PPI vzrostla silněji, než se očekávalo, a doplnila tak úterní „jestřábí“ CPI zprávu, která naznačovala přetrvávající tlak ve službách bez nájmů.
img

🥇 GOLD klesá před datami CPI

12.03.2024 USD se dnes obchoduje výše vůči EUR, GBP a JPY, protože investoři očekávají zveřejnění klíčových dat z USA. Zpráva o inflaci CPI v USA za únor má být zveřejněna dnes ve 13:30 GMT. Trh očekává, že základní rozchod zpomalí a hlavní rozchod zůstane nezměněn. Pojďme se v rychlosti podívat na to, na co se při čtení zaměřit a co to může znamenat pro Fed.
img

USD klesá před zprávou NFP

08.03.2024 Zveřejnění oficiální zprávy o zaměstnanosti v USA za únor – zpráva NFP – je klíčovou makro událostí dne. Data budou zveřejněna ve 14:30 a očekává se, že v únoru ukážou silný nárůst zaměstnanosti, ale slabší než masivní nárůst hlášený v lednu. Na co se v dnešním vydání zaměřit?
img

BITCOIN na novém ATH❗

05.03.2024 Bitcoin, který je z hlediska kapitalizace nejpopulárnější a největší kryptoměnou, dnes překonal svůj milník. Prolomení hranice 69 000 USD oficiálně zvedá BTC na historicky nejvyšší úrovně stanovené v listopadu 2021. Euforie z přijetí spotových ETF a blížící se snížení BTC na polovinu podpořily kryptoměnu, která již od začátku roku získala téměř 63 %.
img

EUR roste po revizi PMI ve službách

05.03.2024 Dnes ráno byly zveřejněny indexy PMI ve službách za únor z evropských zemí. Většinou se však jednalo o revize již zveřejněných bleskových údajů a neočekávalo se, že by přinesly nějaké výraznější překvapení.
img

MicroStrategy vzrostlo o 19 %, když bitcoin překonává 66 000 $

04.03.2024 Rally na trhu s kryptoměnami se po krátké pauze obnovila. Bitcoin získává přes 5 % a poprvé od poloviny listopadu 2021 se vyšplhal nad hranici 66 000 USD. Nejznámější kryptoměna se obchoduje jen o 3–4 % pod svými historickými maximy dosaženými na začátku listopadu 2021. Stále silná poptávka po Bitcoinové ETF podporují sentiment vůči digitálním aktivům. Pokračující zisky na trhu s kryptoměnami poskytují palivo pro růst cen akcií na kryptoměnových akciích.
img

Aktuální přehled akcií ke sledování (04.03.2024)

04.03.2024 Výsledková sezóna na Wall Street za 4. čtvrtletí 2023 začala téměř před dvěma měsíci a nyní se blíží ke konci. Většina velkých amerických společností již zveřejnila své finanční výsledky, přičemž výsledková sezóna pro každý ze tří hlavních indexů Wall Street – Dow Jones, S&P 500 a Nasdaq-100 – je z více než 90 % dokončena.
img

Bitcoin nad 60 000 USD 📈

28.02.2024 Bitcoin posílil o více než 6,0 % a překonal hranici 60 000 USD, čímž se velmi přiblížil svým historickým maximům z býčího období 2021. Dynamický růst největší kryptoměny je tažen pozitivním přílivem do ETF, který k dnešnímu dni dosáhl více než 6,7 miliardy USD, včetně odlivu z Grayscale.
C:\fakepath\komodity-28022024-uvod.jpg

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem

28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
img

Hlavní zprávy o akciích, které je třeba sledovat tento týden (26.02.2024)

26.02.2024 Výsledková sezóna na Wall Street za 4. čtvrtletí 2023 se pomalu chýlí ke konci. Většina velkých amerických společností již výsledky reportovala a zbývající proud zisků tvoří převážně menší, méně známé společnosti. Ve výsledkovém kalendáři však stále najdeme jména, která budou mnohým znít povědomě. Mezi hlavními událostmi tohoto týdne najdeme např:
img

Analýza společnosti STMicroelectronics, evropského konkurenta společnosti Nvidia

23.02.2024 Umělá inteligence, prohlášená za nejvýznamnější revoluci 21. století, je v centru současných debat z vědeckého, etického a obecně civilizačního hlediska. Toto významné téma má silný dopad na trhy prostřednictvím technologického sektoru. Závod o inovace se nyní stal klíčovým cílem amerických technologických gigantů.
img

Nvidia před zveřejněním výsledků klesá o 3 % 📉

21.02.2024 Společnost Nvidia (NVDA.US) dnes po skončení obchodování na Wall Street zveřejní svou finanční zprávu za 4. čtvrtletí 2024. Zpráva za kalendářní období od listopadu 2023 do ledna 2024 bude zveřejněna kolem 22:20 a ukáže, zda jsou výsledky společnosti v souladu s trendem umělé inteligence, který vyhnal akcie společnosti na rekordní úrovně. Společnost dnes prožívá slabou seanci, její akcie ztrácejí více než 3 %.
img

Nejlepší akciové reporty pro sledovaní na tento týden (19.02.2024)

19.02.2024 Výsledková sezóna na Wall Street za 4. čtvrtletí 2023 je již po svém vrcholu a tok výdělků je stále méně intenzivní. Americké společnosti stále vykazují zisky ve velkém množství, ale většina z nich jsou menší, méně známé akcie. Stále však existuje několik zpráv nejvyšší úrovně, které mají být zveřejněny, a jedna z nich bude zveřejněna tento týden – příjmy společnosti Nvidia za 4. fiskální čtvrtletí 2024 (NVDA.US). Kromě toho budou investorům nabídnuty také výsledky společností jako Walmart, Home Depot, Moderna nebo Warner Bros Discovery.
img

Nvidia překonává Alphabet z hlediska tržní kapitalizace!

14.02.2024 Akcie společnosti Nvidia (NVDA.US) se nadále těší silné rallye poháněné umělou inteligencí. Společnost byla v roce 2023 nejvýkonnějším členem indexu S&P 500, když během uplynulého roku vzrostla o téměř 240 %. Optimistický sentiment pokračuje i v roce 2024, kdy jsou akcie nejvýkonnějším členem indexu S&P 500 i v období od začátku roku. Společnost Nvidia se obchoduje o 46 % výše ve srovnání se závěrem roku 2023.
img

„Valentýn” by se mohl pořádně prodražit; cena kakaa na vrcholu!

14.02.2024 Statistiky ukazují, že sladkosti, zejména čokoládové výrobky, jsou jedním z nejoblíbenějších valentýnských dárků. Zdá se však, že brzy budeme muset změnit své zvyky, pokud nechceme nést přemrštěné náklady. Důvodem je historické ocenění kakaa a je zajímavé, že neexistují žádné velké vyhlídky na zlepšení této situace.
img

🔽 US500 klesá před údaji CPI v USA

13.02.2024 Zveřejnění zprávy o inflaci CPI v USA za leden je klíčovou makro událostí dne. Zpráva bude zveřejněna dnes ve 14:30 a očekává se, že ukáže další zpomalení v ukazatelích růstu celkových a základních cen. Lednový tisk CPI bude jednou z informací, které mohou pomoci určit, zda bude první snížení sazeb Fedu provedeno na květnovém zasedání nebo později.
img

Výdělky Arista Networks Q4 2023 se blíží 📊 Bude to AI znovu řídit? 📈

12.02.2024 Po dnešní obchodní seanci v USA zveřejní poskytovatel cloudových síťových řešení Arista Network (ANET.US) své výsledky za 4. čtvrtletí 2023. Investoři budou věnovat pozornost výhledu společnosti na rok 2024, kterou Wall Street v průběhu posledních čtvrtletí právem uznala za jednoho z příjemců rozvoje technologie AI.
img

🚀 Bitcoin testuje oblast 49 000 $!

12.02.2024 Bitcoin, stejně jako další kryptoměny, se dnes obchoduje výše. Nejznámější kryptoměna světa se dnes obchoduje o 1,5 % výše a testuje oblast 49 000 dolarů. Toto je zóna, která zastavila postup zpět v první polovině ledna. Mince se však v poslední době těšila silnému býčímu tempu a nelze vyloučit trvalejší zlom nad 49 000 USD.
img

Nejlepší přehledy akcií ke shlédnutí tento týden (12.02.2024)

12.02.2024 Výsledková sezóna na Wall Street za 4. čtvrtletí 2023 už trvá zhruba měsíc. Většina amerických společností s velkou kapitalizací již oznámila své výsledky. Výsledková sezóna pro malé společnosti však ještě zdaleka neskončila, již oznámilo méně než 30 % akcií Russell 2000.
img

Caterpillar po výsledcích za 4. čtvrtletí posílil o 4 % 📈

05.02.2024 Akcie jedné z největších amerických průmyslových společností Caterpillar (CAT.US) dnes před otevřením burzy posilují o více než 4 %, protože se společnosti podařilo výrazně překonat očekávání zisku na akcii v prostředí zpomalujícího se růstu tržeb. Společnost zůstává jedním z hlavních příjemců, vysokých výdajů na infrastrukturu ve Spojených státech.
img

Hlavní zprávy o akciích, které je třeba sledovat tento týden (05.02.2024)

05.02.2024 Výsledková sezóna na Wall Street je v plném proudu. Investoři se již dočkali zpráv od největších amerických technologických společností, které byly hlavními tahouny rallye na akciovém trhu v roce 2023. To však neznamená, že už nezbývají žádné další zajímavé společnosti, které by mohly reportovat. Ve výsledkovém kalendáři tohoto týdne lze najít 4 členy indexu Dow Jones - Amgen (AMGN.US), Caterpillar (CAT.US), McDonald's (MCD.US) a Walt Disney (DIS.US), z nichž dvě reportují dnes. Mezi hlavními událostmi týdne lze nalézt také reporty společností jako Alibaba Group (BABA.US), Arm Holdings (ARM.US), Ford Motor (F.US) nebo PepsiCo (PEP.US). Kalendář nejzajímavějších výsledkových zpráv z Wall Street naplánovaných na tento týden naleznete v tabulce níže.
img

BREAKING: Předběžný HDP Německa za Q4 v souladu s očekáváním

30.01.2024 Jsme po zveřejnění údajů o HDP z Itálie a Francie. První země překvapuje rozhodně lepšími publikacemi, zatímco v Německu pokračuje hospodářský pokles, ale v menší míře než ve 3. čtvrtletí.
img

Zprávy o akcích, které si můžete prohlédnout příští týden (12.01.2024)

12.01.2024 Výsledková sezóna na Wall Street za 4. kvartál 2023 začala tento týden zprávami od velkých amerických bank. Zprávy se ukázaly být smíchány, přičemž většina bank na Wall Street vykazovala přímé nebo mírně nižší tržby a zisky, než se očekávalo. Zprávy od finančních institucí budou nadále dominovat kalendáři výnosů i příští týden, přičemž obchodníkům budou v úterý nabízeny zprávy od společností jako Goldman Sachs (GS.US) nebo Morgan Stanley (MS.US). Kromě financí budou tento týden zveřejněny i zprávy o příjmech od Birkenstock Holding nebo Travelers. Tabulku s klíčovými zprávami o akcích naplánovaných příští týden naleznete níže. Na pondělí nejsou naplánovány žádné výdělky v USA
img

BREAKING: EURUSD zisky po smíšených amerických údajích o PPI

12.01.2024 Jádrový PPI v prosinci vychází na 0 % m/m oproti 0,2 % předpovědi. Jádrový PPI v prosinci přijde na 1,8 % r/r vs. 2 % prognóza.
img

📊 US500 je před CPI v bočním trendu

11.01.2024 Zpráva o inflaci CPI v USA za prosinec má být zveřejněna dnes ve 13:30 GMT. Očekává se, že zpráva ukáže zvýšení celkové inflace CPI i pokles základního ukazatele. Načasování prvního snížení sazeb FOMC je stále otevřenou otázkou a dnešní čtení může investorům pomoci najít odpověď.
img

Vybírání zisků stahuje Bitcoin do oblasti 44 000 $

03.01.2024 Bitcoin se obchoduje dolů o skromných 1,3 % a dnes ustupuje na 44 400 USD. Na trhu altcoinů nejvíce ztrácí Stepn s téměř 12% výprodejem. Zároveň americký dolar pokračuje ve svém růstu, který včera zaznamenal svou nejlepší seanci od března 2023, čímž vyvíjí tlak na riziková aktiva. Kryptotrh čeká na rozhodnutí SEC o žádostech o ETF poté, co zdroje agentury Reuters uvedly aktuální týden jako pravděpodobný čas pro rozhodnutí regulátorů. Agentura však zatím k případu neposkytla žádné informace.
img

🔴EURUSD se drží nad 1,10 před daty PCE

22.12.2023 Závěrečná předvánoční seance na globálních finančních trzích je zatím klidná. Obchodní rozsahy jsou úzké, protože investoři se těší na dlouhý prázdninový víkend. Obchodníkům však bude dnes ve 14:30 nabídnut důležitý údaj z USA – měsíční datový balíček za listopad, včetně inflace PCE, což je preferované měřítko inflace Fedu.
img

Společnost Toro po výsledcích za 4. fiskální čtvrtletí vyskočila o 9 %

20.12.2023 Toro Company (TTC.US), americká společnost zabývající se úpravou krajiny, po zveřejnění výsledků za 4. fiskální čtvrtletí 2023 (kalendářní období srpen - říjen 2023) prudce roste o 9 %. Akcie zahájily dnešní obchodování s přibližně 12% býčím cenovým gapem, později však část těchto zisků snížily.
img

Halving a ETF na Bitcoin 🗽 Začne v roce 2024 kryptoměna novou býčí vlnu? ⚡

20.12.2023 Trh s kryptoměnami zažívá po katastrofálním roce 2022 pro toto odvětví skutečné "oživení". Ani 140% růst bitcoinu však neuspokojil apetit investorů, kteří hledí do budoucnosti se stále větším optimismem. Odkud se bere tento závan naděje a je skutečně zářná budoucnost Bitcoinu v roce 2024 již předem daná?
Související klíčová slova: Býčí pohyb | Desinflační trend | Uber Eats | Počet nakažených koronavirem | Cenový kanál | Dynamický růst | Akcie Meta Platforms | FCF | Akcie Sony | Ekonomika padá | Uvolněné měnové politiky | Hlava a ramena | Čokoláda | ChatGPT | Zásoby zemního plynu | Dluh vlád | Optimistický sentiment | Cap | ASML.NL | Hodnota společnosti | Pokles akcií Tesly | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Nákupy zlata centrálními bankami | Války | Foxconn | Vývoj technologií | Vývoj | IGLN.UK | Walmart (WMT.US) | Home Depot (HD.US) | Data z trhu práce | Pokračování klesajícího trendu | Rizikový faktor | Australská centrální banka | Zveřejněné údaje | US2000 | Take Profit | DPH | EUR | Mistrovství Evropy | Investiční rizika | FDA | Digitální reklamy | Spotřebitelské výdaje | Akcie vzrostly | Nejlepší analytické týmy | Ceny akcií Netflixu | Býčí formace | Nákladní vozy | Caterpillar (CAT.US) | HOOD.US | Nizozemská vláda | Kalifornie | Hospodářská zvířata | AMGN.US | Oživení cen | LI.US | Salesforce | Automobilový sektor | XOM | Snižování rozvahy Fedu | Výkyvy | Itálie | McDonald's | ČEZ | Stoxx | Vývoj ceny zlata | Texas | První den obchodování | AWS | Očekávání | Úspěšný debut | Korelace | Jüan | Širší obraz | Volatilní | Russell 2000 (US2000) | Medvědí trend | Trh dluhopisů | Evropské centrální banky | Model GDPNow | Eli Lilly (LLY.US) | Nikl | Cisco Systems (CSCO.US) | Klimatická politika | HON.US | Americké farmaceutické společnosti | Powellovo sdělení | Výpadek příjmů | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Rozvoj umělé inteligence | Volatilita cen | Novartis | Nerealizované ztráty | Ark | Příležitost k nákupu | CSCO.US | Trh práce | Technologie společnosti | Spuštění ETF | WeCHat | Pro investory | Kakao - Vývoj ceny | iShares | P/B | Stimul | Investice | MACD | Potenciál | Support | Návrat inflace | Diverzifikace | Invaze na Tchaj-wan | Největší banka | Finanční produkty | Edge | Akvizice | Posílení | Dopad na akcie | Norges Bank | Cyklus zvyšování sazeb | SNOW | ADP report | Biogen (BIIB.US) | Zisk před zdaněním | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Šéf Fedu Powell | Intervence | NYSE | Společnost Cisco | Kryptoburzy | Ceny kakaa | Broadcom | UNH.US | Klesly akcie | Trendy na trhu | Vstoupit na burzu | LSEG | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Bitcoiny | Návrh zákona | Stop-Loss | Krátkodobé cenové pohyby | Akcie Coinbase (COIN.US) | Halving | Market alert | Bidenova administrativa | Společnost Apple | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Silný základ | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | General Electric | Vanguard | Morgan Stanley | Spotřebitelé | Krypto burzy | Předseda představenstva | Reality | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Bezpečný přístav | Neckline | Cena bitcoinu | Finanční páka | Skladování fyzických komodit | SOK | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Konkurenti | Akcie společnosti | ETH | Tržby Amazonu | Více akcií | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Cloudflare | Rostoucí výnosy | Eisai | Lagardeová | Force | WACC | Cenné papíry | Nabídka a poptávka komodit | Čistý příjem | Výnos | P/S | Sázka na pokles ceny | Medvědí výhled | Nikola | Uber Technologies (UBER.US) | 100 miliard dolarů | Brent | Tisk peněz | Výhled poptávky | Hlavní zprávy | Delta | iShares Physical Gold | HOOD | TNOTE | Vývoj na trzích | SMA | Russell 2000 | Denník | Šéf Fedu | Slabá poptávka | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Vývoj ceny sóji | Rozhodnutí o sazbách | Technické rezistence | ESG | Import | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Zvýšení sazeb Fedu | Airbus SE | Investiční portfolio | Investiční strategie | Hurikán Ida | Kontrariánství | Commodities | Kontrakty | Strach | Budoucí trendy | Graf EURUSD | ETFS Natural Gas | Nákupní příležitosti | Postupné otevírání ekonomiky | Obchodování s cennými papíry | Barrick Gold (GOLD.US) | Microsoft (MSFT.US) | Výrobce smartphonů | Nasdaq100 | Rating Itálie | Americká technologická společnost | Zasedání FOMC | Palladium - Vývoj ceny palladia | Sentiment na trhu | Kryptoměna Bitcoin | Contract for Difference | Euronext | JPY | Metaverse | Investiční příležitost | AI | Special Report | Výprodej na Wall Street | Posilování dolaru | Investovat | Uber Technologies | Ceny sóji | Úrokové zhodnocení | Zahájení dodávek | Projekce | Kontrakce | Peníze | Další drahé kovy | Výhled do budoucna | Pandemie COVID-19 | Implementace AI | Ukazatel | Výrobní sektor | Těžba ropy v USA | Wizz Air | Palantir Technologies (PLTR.US) | Honeywell International (HON.US) | Měnová situace | Bydlení | Nakupovat akcie | Hlavní centrální banky | Medvědí trh | Prognóza | Obchodní politika | FTSE 100 | Služby | Bilance obchodu | Cena Brentu | Zisky bank | Bezpečné přístavy | ALUMINIUM | Americká sněmovna reprezentantů | Saxo Bank | Strategie Trend Swing | Electronic Arts (EA.US) | Amgen | Apetit investorů | IBM (IBM.US) | Palladium | Americký Fed | Akcie Activision (ATVI.US) | Nejznámější kryptoměna | Ropa WTI | ROA | Vzácné kovy | Jak vydělat na poklesu | Micron | Velké riziko | Zájem obchodníků | Zoom Video | Lockheed Martin | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | INTC.US | Cenový skok | Dell Technologies | Brexit | Buy Limit | WBD.US | Evropské burzy | FX FORECAST | Pozornost investorů | Burzy | Největší světové ekonomiky | Americké ekonomiky | Polymetal International | Komoditní trh | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Obchodování na komoditním trhu | Akcie společnosti Snap | Robinhood | Cestování | Nord Stream 2 | Zabití íránského generála | O2 | Bayer | Akcionáři | Vývoj ceny palladia | Cash flow | Proražení | NVDA.US | Dividendová politika | USD | Velikost pozic | Export | Upravený zisk | Odškodné | Růst společnosti | NFLX | Technická analýza | Britové | DTE | NFP | NGAS.UK | CFD na komodity | CSCO | Zynga | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Zastavení poklesu | Výkon | CD Projekt | Qualcomm | Sentiment na akciových trzích | HD.US | Prodávat akcie | Vývoj ceny zemního plynu | Jestřábí komentáře | CATTLE | Více peněz | Plány | Ford (F.US) | Vládní opatření | Trpělivost | Na burze | Blue chip | Aktuální informace | Bilion | Šok | Cena / tržby | Grayscale Bitcoin | Globální krize | Italský premiér | ByteDance | Rozvahy Fedu | Výsledky za první čtvrtletí | Price-to-Earnings | Trh s ropou | Total | Ekonomická aktivita | BIIB.US | Regulace | Vývoj akcií Tesly | OXY.US | Mobilní aplikace | Ceny BTC | Vývoj ceny akcií | Futures na kakao | Snížení na polovinu | Pozitivní signál | Američtí centrální bankéři | BHP Billiton (BHP.US) | Úroková sazba | AAPL | Klimatické změny | Čekající příkazy | Ekonomiky | Tovární objednávky | Analytici XTB | Roční růst | WIZZ | Největší společnosti | Spekulovat | ATVI | Swapy | Cenové tlaky | Sociální sítě | Kanadský premiér | HDP v USA | Verizon Communications (VZ.US) | Odkupy akcií | Využití dlouhodobých trendů | Směnné kurzy měn | Oživení trhu | Zvýšení sazeb | Vysoké sazby | Partner společnosti | Středoevropské měny | Rekordní nárůst | Vyšší náklady | Dvojitý vrchol | Kroky centrálních bank | 4GLD.DE | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Rozhodnutí soudu | Netflix (NFLX.US) | Dovoz | RIVN | Ceny zinku | Výzkumy | Caterpillar | Základní úroková sazba | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Model 3 | Hyundai | Dodávky čipů | Penzijní fondy | Nikkei | Instagram | Obchodování s dluhopisy | Model Y | Energie | Investování u XTB | 1 milion | Cenové pohyby | Výrobní ceny | Čínské úřady | HSCEI | Komoditní | Obchodní dohoda | Nárůst výdajů | Nejsilnější růst | Výrobci elektromobilů | Tlak na USD | Tržní reakce | Výkonnost společnosti | Černé pondělí | American Express (AXP.US) | Finanční výsledky společnosti | QCOM.US | Rekordní maxima | Northrop Grumman | Vybírání zisků | Data z amerického trhu práce | Krátká pozice | Sentiment na Wall Street | Zájem investorů | Válka na Ukrajině | Nigérie | Poptávka centrálních bank | Ropné zásoby | Elon Musk | OD7F.DE | Euforie | Steven Mnuchin | Makrodata | Jestřábí postoj | Sell Limit | Akciové indexy | Obrat trendu | Čínští výrobci | Investoři | 3M (MMM.US) | Počet nakažených ve světě | Portfolio | Sója | Velké firmy | Britský ministr financí | Výnosy z amerických dluhopisů | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Fidelity | Trh s komoditami | Polymetal | Nejnovější výsledky | Firemní zisky | Coca-Cola | Možnost obchodovat | AMD | Moderna | Společnost Google | Přidaná hodnota | Roadster | Média | Inflační čísla | Vyšší úrokové sazby | Obchodní platforma | Bitcoin ETF | Zdravotní péče | Index PPI | Výkon společností | Euro Stoxx 50 | AA | Grayscale | PMI pro sektor | Jádrový index | Bez rizika | Dovoz ropy | Zisk | Vojenský konflikt | Sealed Air Corp | Fiskální rok | Zpřísňování měnové politiky | Graf akcií | Průběh krize | BABA.US | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Den obchodování | Futures na S&P 500 | Vývoj ceny cukru | China Unicom | Kurzu měn | Finanční instituce | Index KOSPI | Coca-Cola (KO.US) | Bank of England | World Gold Council | Lepší výsledky | Forward guidance | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Vývoj ceny pšenice | Roboti | Investiční horizont | WSJ | Prezident | Rostoucí ceny ropy | Akcie Taiwan Semiconductor | Boom | BABA | JPM.US | Ruské společnosti | Růst cen ropy | BP | DIS.US | iPhone 15 | Typ tradingu a investice | Nastavení úrokových sazeb | AXP.US | Nižší poptávka | ADR | Sestupný trend | Čínský CHNComp | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | EMEA | Fondy rizikového kapitálu | NICKEL | Snížení nákladů | Propad ceny akcií | Boj s inflací | Analýzy | Vývoj akcií | Americké prezidentské volby | Slevy | MSTR | Vliv na ceny | Investiční | Průzkum | Pandemie COVID | Reálné mzdy | Hlavní úroková sazba | Reakce trhů | ExxonMobil | Morningstar | IEA | Demokraté | Ekonomická situace | Německý DAX | Ceny Bitcoinu | Graf US500 | Oslabení USD | Uber | Tržní podíl | BP (BP.UK) | Co je to CFD? | Ekonomický vývoj | UnitedHealth Group | Short selling | Rating USA | Úrok | Válka | US500 | Beyond Meat | Investiční riziko | Americké HDP | LCID | Agentura Reuters | Obchodní ředitel | Sentiment investorů | Prodej | P/E | Zpráva | Technologické tituly | Apple | Nové příležitosti | Prémie | EUR/PLN | Tržní kapitalizace | Covid | Strojové učení | Růstové akcie | Údaje ISM | Huawei | Tencent | Pokles cen komodit | Toro (TTC.US) | Warren Buffett | Finanční ředitel | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Snížit riziko | Defenzivní příkazy | iPhone | Celoroční výhled | Rok 2024 | Obchodování | Potenciální zisky | Dopad na finanční trhy | Legislativa | Zasedání Fedu | Tržby z prodeje | Finanční nástroje | JOLTS | Automobilka | WGC | Meta | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Oznámení | GBP | Průmyslové komodity | Rekordní hodnoty | HDP Německa | Management | Důvěra investorů | Rallye | Maloobchodní sektor | Obchodní týden | Ropovod | TSMC | Budoucnost | Dobré výsledky | PG | Zasedání OPEC | Centrální banky | Prezidentka ECB | Fenomén | Prodej dluhopisů | Výkonnost indexu | GAAP | Digitální ekonomiky | Pákový efekt | Alert | Hardwarové peněženky | Bethesdy | Předpověď | Zprávy | Deflace | Nadšení | Krátkodobí spekulanti | Doporučení | Dolary | S&P/ASX 200 | Tovární objednávky v USA | Akcie v Asii | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Největší americké banky | BREAKING | Zemědělské komodity | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Růst inflace | Nezaměstnanost v USA | Turecká lira | Equity | Asijská seance | Obchodování na Wall Street | Virgin Galactic | Rozdílové smlouvy (CFD) | Averze k riziku | Kukuřice - Vývoj ceny | Occidental Petroleum | PLTR | Bard | Snižování cen | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Míra | Index RTS | Poptávka v Číně | Pokles tržeb | Jsou komodity dobrou investicí? | Udržitelnost | 3M | Sazby v USA | Silný růst | Příjmy z reklamy | Evropská dluhová krize | Airbus | Dnešní data | xStation | Vakcína | Vyhlídky | Ukazatel Běžné likvidity | Firmy | Provozní výsledky | DIA.US | NATO | Internetové obchody | iFX | Index US100 | Cena ropy brent | Páka | Bitcoin | Lyft | Vývoj ceny kakaa | Automobilky | Technická situace | Nástroj | Výsledky | West Texas Intermediate | HUF | Ubisoft | Depozitní sazby | Obchodovanie | Dění na finančních trzích | Phillips 66 | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Hedgeové fondy | Ruský plyn | EOS | Futures | PLTR.US | Warner Bros Discovery (WBD.US) | Sázka | Virus | COCOA | Nio | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Distribuce | Cena ropy WTI | Bank of America | Úroda | TIM | Investování do různých komodit | Silný dolar | Australský dolar | Instrument | Retracement | Financial | Koruna | Komoditní měny | Rystad Energy | Eli Lilly | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Finanční služby | Cukr | Výrazný pokles | Tesla dnes | Upgrade | American Airlines | Tržní ceny | Podpora | Shell | Kupující | Finanční výsledky | OPEC+ | Francie | ETF fond | SAE | Cena akcií společnosti | Akcie leteckých společností | Onemocnění | Americký výrobce | Objem | Propad | Asociace | Růst cen v eurozóně | Activision | Očekávání investorů | Marka | Výsledky firem | Výkonnost | Pandemie koronaviru | Stimulační opatření | Globální dodavatelské řetězce | Federální rezervní systém | Akciový sektor | RIO.UK | Stav nouze | UCITS ETF | Údaje | Pokles ceny | Společnost Nvidia | Klima | Velikost pozice | Právo | Australské akcie | Asie | WHEAT | Prodej akcií | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Vale | Přeprodání | Náklady na těžbu | Exxon Mobil | Ceny bavlny | Očekávání analytiků | Postavení na trhu | Cena akcií Tesly | iPhone 14 | Japonská společnost | Alibaba | mmBtu | Data z americké ekonomiky | NGAS | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Regulátor | Ropa WTI - Vývoj ceny | Průzkumy | Nomura | Hlavní indexy | Kanada | OpenAI | Ceny cukru | IBEX 35 | Graf ceny akcií | Status rezervní měny | Průmyslová výroba | LYFT.US | Zlomový okamžik | WMT | Nárůst HDP | Pfizer | TSM | Toyota Motor | Obchodování s akciemi | Studie | Akcionáři společnosti | Obchody | Ant | Deficit | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Reakce trhu | Plyn | Patenty | USDRUB | Zinek - Vývoj ceny | Ropa Brent | Akciový index | Kompletní průvodce | Výnosové křivky | HDP USA | Hypotéky | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Hrubý domácí produkt | Spotify (SPOT.US) | Puma SE | Obchodováním s futures kontrakty | LEN | Přijetí | Evropa | Platina - Vývoj ceny platiny | Jackson Hole | Zájem o bitcoin | Obraty | OPEC | Short | Amazon (AMZN.US) | ATH | Bank of America (BAC.US) | Ukrajina | Velké americké banky | Bitcoin dnes | Jednání FOMC | Ceny zemního plynu v USA (NATGAS) | Chování obchodníků | Pár EUR/USD | Index výrobních cen | Johnson & Johnson | BYD | VTB | Trendové indikátory | Eurodolar | Dopady na ekonomiku | Medián | Zpráva o inflaci | Oblečení | Čínský dovoz | Ropa Brent - Vývoj ceny | Open interest | Společnost Caterpillar | Stanovení ceny | Maloobchod | Jádrový index spotřebitelských cen | Regulace AI | Mnozí investoři | Zveřejněná data | Spotřebitelská nálada | Earnings | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Oživení inflace | Trump | Stavebnictví | MRK | FactSet | XOP | Technické analýzy | Disney+ | MS.US | P/BV | Růst eura | Mexiko | Spotřebitelské výdaje v USA | Finanční krize | Stock market | Rostoucí trend | Vstupy | Sójové boby | Neuspokojivé výsledky | Genesis | Měsíční data | Rystad | Inflace ve Spojených státech | NFP data | Alibaba Group (BABA.US) | Obchodování a investování | Cloud computing | GBPUSD | Ceny ropy WTI | Provozní výnosy | Rakousko | Stříbro | USDCAD | Pokles cen ropy | S&P 500 futures | BA.US | Pozornost trhu | Jihokorejský KOSPI | Americký dolarový index | CHF | Instituce | COPPER | Sell the news | Turecko | Kakao | Dogecoin | Bitcoinové ETF | Bank of Japan | COIN | Guvernér BOJ | Chamtivost | Předpokládaný růst | Silná korelace | G10 | Růstový potenciál | Internet věcí | Brokers | JNJ | Nejistota | Americké akcie | Silná ekonomika | FCX.US | Eagle Bulk Shipping | Úrokové sazby Fedu | Britská měna | Reálný účet | Kongres | IOGP.UK | Výdělky | Trader | Divize | Pozitivní vliv | Drahý kov | Náhoda | Bez poplatku | AI.US | Spot | Ziskové marže | ex | Americká data | GDPNow | Výsledky HDP | Indikátor RSI | Zvýšená volatilita | Rozpočtový deficit | Komise pro cenné papíry a burzy | NKLA.US | IGLN | Růst výnosů | Horizon World | Trh | Komise | University of Michigan | Aktivita na trhu | List Financial Times | Crown | Války na Ukrajině | Volby v USA | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Akcie firem | Technologické firmy | Velké peníze | Výrazný růst | Růst cen zlata | Fed | Společnost ByteDance | PLATINUM | Forward P/E | Korekce | Klesající trend | Indexy v Asii | Příliv kapitálu | CAT | Společnost Toro | Pozornost | Finanční společnosti | Statistics | Nové trhy | Buffett | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Arista Networks | Spotřeba ropy | Akcie společnosti Caterpillar | Investice do umělé inteligence | Výrobce čipů Nvidia | Zveřejnění výsledků | Manažeři | Investování a obchodování | Další rozvoj | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tržní výhled | Akcie AMD (AMD.US) | Konkurenceschopnost | Kasina | Dopad na trhy | S&P 500 | Globální recese | Náklady spojené se skladováním | Spready | Automobilový průmysl | Klienti brokerů | Yahoo | Electronic Arts | Ruské úřady | JDE | Latinská Amerika | Ruská invaze na Ukrajinu | Posílení dolaru | Propouštění zaměstnanců | Situace | ANO | Stock | Americké zásoby ropy | XOM.US | Řetězec | Přenos | UBER.US | Zemní plyn | Výkon společnosti | ProCent | Snap (SNAP.US) | VZ | Poměr P/E | Japonská centrální banka | Rating | Platforms | MWh | Dlouhodobí investoři | Futures na Wall Street | Dezinflace | Agentura S&P | Společnost Alphabet | iShares Physical Silver | SNB | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | Dílčí index | Ukázka tržní síly | Rivian | Velké banky | Microsoft | Wells Fargo | L3Harris | Příležitosti | Budoucí vývoj | Americký výrobce elektromobilů | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Dopad na cenu | NFLX.US | Vládní dluhopisy | Rozložení investic | Data z USA | Narůst zisků | Repo operace | Růst tržeb | Společnost Tesla | Členové Fedu | Volatility | Úspory | CME | Spotřebitelská inflace | Alphabet (GOOGL.US) | Shortování | SMA 200 | Sell | NKLA | Správci aktiv | Pokles sentimentu | Síla dolaru | Letadla | Mistrovství | Makroekonomické údaje | Long pozice | Cybertruck | Dceřiné společnosti | Exporty | F.US | Důvěra | Asijské indexy | Pravděpodobnost | Obchodujeme | PSX.US | Markets | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Solana | Unce zlata | ECB dnes | Virtuální realita | Nákupní cena | Představenstvo | Rate cut | Směřování | Společnost BlackRock | MSFT.US | Vision Pro | Společnost XTB | Portfólia | Skladování komodit | Společnost Meta Platforms | Trendové linie | Výpadky | Objem obchodů | Kanadský CPI | Japonsko | Celkový sentiment | Zemní plyn - Vývoj ceny | Invest | Luxusní značky | Centrální banka | ARM.US | Očekávané výnosy | MicroStrategy | Ekonomické zpomalení | Největší kryptoměna bitcoin | Riksbank | Deutsche Börse | Životní prostředí | iOS | Exxon | Analytici | Nizozemská společnost | Grafy | QE | Tržní sentiment | Moody's | Káva - Vývoj ceny | Donald Trump | Zasedání RBNZ | Čistý zisk | Ostatní investice | Pozitivní zpráva | Jádrová inflace | Twitter | BIIB | Aktuální cena akcií | Fluktuace | Největší kryptoměna | Zasedání americké centrální banky | Internet of Things (IoT) | Krach | Snížení sazeb | Společnosti | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Rozpočet | Další růst | Americká průmyslová produkce | Obchodování a investování do akcií | Výsledky bank | USD/CZK | Aktivity v Číně | Investice do akcií | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zpomalení globální ekonomiky | Star Bulk Carriers (SBLK.US) | DOW.US | Partnerství | S&P 500 a Nasdaq | Trailing Stop | Výběr brokera | Fixed income | API | Futures kontrakty | Micron Technology (MU.US) | Údaje o inflaci | Sealed Air | Euro vůči americkému dolaru | Ministr zahraničí | Počet nezaměstnaných | CVX.US | Reuters | Prudký růst cen | ETC | Prognózy inflace | Baidu | QCOM | Ceny kukuřice | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | CZK | Chevron | Intradenní pokles | Akcie TSMC | Index US500 | Depozitní sazba | Testovací účet | Overbalance | Rolování | Palo Alto | Předseda | Air France | SONY.US | Splácení dluhu | Utahování měnové politiky | Riziko | Růst ceny | Deutsche Boerse | Inflace zpomaluje | Americké banky | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Růstový impuls | Tištění peněz | Makro | Pozornost obchodníků | Boeing | Newmont | Investiční plán | Roční výnos | Merrill Lynch | Nižší růst | Bernie Sanders | Prime | Market update | Ocenění Tesly | Akciové reporty | Americký dolar | TLTRO | Opatření centrálních bank | Konglomerát LVMH | CFD | CL | Open | Evropská unie | Cena akcie | DOT | US100 | Financovat | Carolina Herrera | Pohyby na trhu | Krypto | WILD | Aktuální cena | Cvičení | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Jednání o brexitu | Kartel OPEC | Oculus | FDIC | AMD.US | Angela Merkelová | TSLA | Nejlepší investice | Alibaba Group | FOREX | Nový rekord | Invaze | Situace ve Spojených státech | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Refinitiv | PEPSICO | Vybírat zisky | Cena | BNP | Investiční banky | Odpor | Předstihové ukazatele | Akcie společnosti Disney | ERÚ | AIGI | Gemini | Silný trh | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Nárůst výnosů | Cukr - Vývoj ceny cukru | BYND | Air | Káva | Economic | Zinek - Vývoj ceny zinku | Ztráta | Americký Úřad pro energetické informace | Ceny akcií | Financování vlády | Leasing | CVX | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Klíčové oblasti | Amgen (AMGN.US) | S&P500 | Oculus Quest 2 | EBay | Anglogold Ashanti (AU.US) | Dluhy | Dolar | Americký index S&P 500 | Čínská ekonomika | Ceny | Koronakrize | Technologie | Cena akcií společnosti Tesla | Opce | Půlení bitcoinu | Hypoteční sazby | JPMorgan Chase & Co | TSLA.US | Krátkodobé investice | Akciový graf | Nikl - Vývoj ceny | Agentura Bloomberg | Ceny zemního plynu | Global Times | Pokles | GS.US | USDIDX | Boeing (BA.US) | Ceny komodit | Vyšší ceny | Překoupený trh | Margin | Guvernér Fedu | MTU Aero Engines (MTX.DE) | Nvidia | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | AAL | Makroekonomická situace | Rating AAA | Biogen | Historická data | Take-Profit | Ochranné příkazy | Tencent Music | Taiwan Semiconductor | Solární panely | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Závazek | Komodita | Charles Schwab | TTC | Pokles výnosů dluhopisů | Švédsko | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Růst HDP | EUR/HUF | Maloobchodní tržby | Merck & Co | 4GLD | Zajištění bezpečnosti | FTSE | CARA | Zvýšení produkce | Světové měny | Psychická odolnost | Index ISM | Tržní očekávání | Americká ekonomika | Europe 600 | Komodity ropa | NVDA | Option | WBD | Dluh USA | Počet žádostí o podporu | Akcie spoločnosti | Důvěryhodnost | Americký trh | Obchodník | Webináře | Situace na ropě | IKEA | PepsiCo (PEP.US) | Akcie týdne | Nižší zisky | Cena kakaa | Výkyvy cen | 737 MAX | COVID-19 | Negativní dopad | Síla měny | Wedbush Securities | Google | Dluhopisy | Blue chips | Růst mezd | Regulátoři | Údaj NFP | Fundamentální ukazatele | Trh s elektromobily | General Motors (GM.US) | ROE | Fortune | Evropská centrální banka | Zeměpis a geopolitika | Index cen | Dow Jones Industrial Average | Intel (INTC.US) | Pinpoint Asset Management | SNAP.US | EBIT | Daně | Obchodní zásoby | Piper Sandler | Lídři | Pivot | ICOM.UK | Rizika | Kryptoměna | ECB | Sport | Nákup akcií | Close | BAT | Pracovní trh | Zprávy z trhů | Vývoj inflace | Coinbase | Žádosti o podporu v USA | Institucionální investoři | Momentum | Baidu (BIDU.US) | Daně z příjmů | Horší data | Marketingová komunikace | Kurzy | Příjmy společnosti | CBOE | Fond | Čína | Vývoj ceny ropy WTI | Soudní spor | Růst zisků | Zisky | HICP | Konsensus | Daňová sazba | Ekonomické údaje | Conference Board | BNP Paribas | Konsenzus | Historické rekordy | Activision Blizzard | Výše úrokových sazeb | Ceny palladia | Globální ekonomika | BTC futures | Spekulativní pozice | Swap | Anomálie | Miliardy eur | Cenové formace | Jestřábí hlasy | ISM | Cisco Systems | Starbucks | NATGAS | Anglogold Ashanti | Toyota | KLM | Investování do Bitcoinu | Pšenice | Cena zlata | Vývoj cen ropy | Makroekonomické data | Obchodníci | Pullback | Zasedání Bank of England | Ruská vláda | Zvýšení ceny | CBRT | Falcon | Rizikové averze | Výkonnost akcií | Zinek | Euro STOXX | Očekávaná recese | Hegemonie | Růst cen | Drahé kovy | Historické pohyby | Vyšší sazby | Vrcholy | Indikátor | Cenový pohyb | Moskva | RSI | Forward | Vysoké inflace | Měnová politika | Akcie Apple | Asset management | Býčí trh | Saxo | Společnosti Netflix | Tržní síly | Financování | Letecká společnost | Zasedání RBA | IoT | Fitch | Historická minima | Výrobce čipů | Nastavení měnové politiky | GMT | Nálada spotřebitelů | Rezervy | Ceny akcií Nvidia | Occidental | Cambria | Arista Networks (ANET.US) | Honeywell | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Finance | BLK.US | Dividenda | XOP.US | Republikáni | USDJPY | Investování a obchodování na komoditním trhu | Švýcarská národní banka | Long / Short | Investování je rizikové | Přístup k investování | Poptávka | Express | Alphabet (Google) | Hardware | Semi | Otevírání ekonomiky | Báze | Psychologie | Line | Guvernér | Nálada na globálních trzích | Globální trhy | Vysoká likvidita | Capital | Očekávání trhu | MU.US | Nvidia (NVDA.US) | FT | Denní pokles | Recesia | Mali | DNO | Malé podniky | Obchodovat | PSX | Beyond Meat (BYND.US) | Zvýšení inflace | Spotřebitel | JPMorgan Chase | Pokles akcií | Hospodářský růst | Výplata dividend | Technologický vývoj | Vydělávat peníze | Ceny ropy WTI a zlata | Nové rekordy | Posílení eura | Odhodlání | Uzavření trhů | Palo Alto Networks | Dluhová krize | WTI | Palantir Technologies | Křiž smrti | ETF fondy | Evercore ISI | Bod | Koncentrace | Počasí | Reporty | Společnost TSMC | Shares | Zisk společnosti | Akcie Electronic Arts | Medvědi | RBNZ | Paládium | AMGN | Freeport McMoran (FCX.US) | Kryptotrh | Online trading | Co bude | Reserve Bank of Australia | Únorová inflace | Klouzavý průměr | Aktivně spravované fondy | Americká měna | Vyšší daně | Honeywell International | Nord Stream | EMU | Investiční výdaje | LLY.US | Android | Saúdská Arábie | Tesla (TSLA.US) | Zájem o akcie | GlassNode | Pokles zásob | OCI | Ziskovost | Payrolls | Bankéři | TOP americké společnosti | Barclays | Diverzifikace portfolia | Video | Podnikání | Cena ropy | HKComp | Strategie obchodování | Holubičí postoj | Obavy trhu | Inflace | Problémy | Ocel | Advanced Micro Devices | TSM.US | ABC | Drobní investoři | Marže | ROCE | SpaceX | NEM.US | Hlavní akciový index | DAX | Zlato a stříbro | Technology | HDP | Zavedení záporných úrokových sazeb | Diskont | Trh kryptoměn | Glassnode | Infineon Technologies | Netflix | Ředitel banky | BOOST | Alphabet | Výsledky Tesly | Vedení společnosti | Podíl Číny | Ceny niklu | Akcie Snap | Karty | Vzrušení | Fed funds | Delta Airlines | Signály | Omikron | Micron Technology | Tweety | Aktivita investorů | Warner Bros Discovery | Lira | Devizový trh | Načasování | Poptávka po zlatě | Pokles cen akcií | Vyšší inflace | Ocenění na burze | MCD | Obchodní válka | Travelers (TRV.US) | Lot | USA a Čína | Ropa | Statistiky | Ether | Byznys | Blizzard | Stoxx 600 | Poskytnutí kapitálu | Světová ekonomika | Monetizace | Čínský index | Empire State Index | JPM | Diverzifikovat | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | FX | Index PMI | Ekonom | Avatar | AMZN.US | Debata | COIN.US | Proof of Stake | Demo účet | Deutsche Bank | Američané | Market | Akcie Alphabet | Forexu | Vývoj ceny niklu | 256/2004 | Realizovat zisk | Unicredit | Růst akcií | Roth Capital | Pokles výnosů | Horizon | Nejlepší výsledky | Restrikce | Merck | Optimismus | Facebook | Rozhodování | Hliník | Obchodování ropy | Ceny pšenice | Vývoj indexu S&P 500 | Oracle | Profit-Target | Activision (ATVI.US) | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | More Personal Computing | Poptávka po čipech | Nárůst zisků | Obchodováním s futures | STMicroelectronics | Vývoj ceny kávy | USA | Obchodování s nástroji CFD | Kukuřice | Fibonacciho retracement | Washington Post | Hlavní zprávy o akciích | Investujte | Nejhorší výsledek | Nakupovat | Rostoucí společnosti | Měď | Gigafactory | Futures na bitcoin | Generativní AI | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | Euro | AUD | AIGI.UK | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Contract | Škálování | Commodity | Trh se zlatem | Index S&P/ASX 200 | Počet obyvatel | JPMorgan (JPM.US) | Risk | Ceny nájmů | Fibo | NEST | Íránská ropa | Visa (V.US) | Nejlidnatější země světa | Prima | Bank of New York Mellon | Citigroup | ETF na bitcoin | ASX 200 | Dividendový výnos | Sony | Hospodářství | Japonský Nikkei | ANET | EV | WEI | EBITDA | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Wells Fargo (WFC.US) | Nálada na Wall Street | Mezinárodní vztahy | ROIC | Bitcoinové fondy | Majors | Jádrový CPI | Čínská měna | Kapitalizácia | Intermediate | Palantir | Komodity na trading | Nižší ceny | Zisková marže | PEP | EU | Zasedání ECB | Gamble | Take-Two Interactive | Portfolia | Transakční náklady | Převis | Dynamika růstu | Expert | Vývoz | Sázka na pokles | Cenové dno | xStation 5 | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Samsung | Recese | Index relativní síly (RSI) | P/E Ratio | Správná diverzifikace | ASML | Birkenstock | BAC.US | Švýcarský frank | Renault | Bank of Canada | Chuť riskovat | Stříbro - Vývoj ceny | Jaké komodity obchodovat? | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Výhled na rok | SEC | Aktuální situace | USD/CAD | Největší propad | Stavební povolení | MTU Aero Engines | Miliardy | Denní graf | Meziměsíční inflace | Globální finanční krize | Ropa roste | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Hodnota indexu | Daňové reformy | Investoři na akciovém trhu | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Know-how | Pohyby cen indexu S&P 500 | Frank | Důležitý support | ETN | Prudký propad | Balance | Kapitálové výdaje | Negativní nálada | Dostatek likvidity | CIND.UK | Průmyslové účely | Americké ministerstvo práce | Zpráva z amerického trhu práce | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Pips | Investoři a obchodníci | ARM | Čínské indexy | Změna sazeb | Závislost na Číně | Ceny energií | Lufthansa | Americké indexy | Washington | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ceny potravin | Japonský jen | Walt Disney (DIS.US) | Nejrychleji rostoucí | Obchodní náklady | Toro Company | Úrokové sazby | Další kryptoměny | Streamování videa | Vyšší volatilita | USDCHF | Prezident Donald Trump | Opatření americké centrální banky | Silná poptávka | CFD obchodníci | Rostoucí inflace | Ceny většiny komodit | STAR | Technologický sektor | OSN | Soud | Saudi Aramco | WTI Crude Oil | Výrazný pohyb | Nákaza koronavirem | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Sell Stop | Pozitivní výsledky | Technologie Metaverse | Předpovědi | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Údaje z Číny | Bondy | Světové produkce | Mince | Vývoj ceny platiny | Zásoby ropy | Zeměpis | Ceny plynu | Světové ekonomiky | CrowdStrike | Rostoucí ceny | Trend | Akcie a ETF | Pokles sazeb | Adidas | Kupci | CEE | Dow Jones Industrial | OXY | Qualcomm (QCOM.US) | Chamtivost a strach | Časový rámec | Prudké výkyvy | RTS | Indexy PMI | Platforma | Energetika | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Spotřebitelská důvěra | PBOC | MMF | MAN | CNN | Stop Out | Spotify | Finanční situace | Finanční ukazatele | Cenový vývoj indexu | Společnost Uber | Oslabení | BlackRock | Nařízení | Verizon Communications | SWIFT | Ceny benzínu | Vzestup ceny | Verizon | Negativní zprávy | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | BTC | Průměrná nákupní cena | Fed index | KOSPI | Indexy | Altcoiny | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Oživení poptávky | Obchodní bilance | Nouzový stav | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | Hurikány | Překoupené podmínky | Gold | Průmysl | Bolest | Očekávané výsledky | Úsilí | Poskytování úvěrů | Put | Emise akcií | Výrobní závody | Tempo růstu | Marže společností | Bavlna - Vývoj ceny | Nadprodukce | Odkup akcií | Úvěrový rating | Bankovnictví | Tržní ocenění | Čisté úrokové výnosy | Americké dluhopisy | Specifický typ tradingu | Nadhodnocení | COTTON | Break-Even | Zpracovatelský průmysl | Banky | Divergence | Biliony | TTC.US | Měď - Vývoj ceny mědi | Dodávky letadel | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | Nejvyšší růst | ETF | FCC | Zlato - Vývoj ceny zlata | Hedgingové účely | Federální obchodní komise | AU.US | Analýza společnosti | Akcie klesají | Akciové trhy | Kurzy měn | Nasdaq-100 (US100) | UnitedHealth | Ceny drahých kovů | Varování | Guidance | LLY | APP | Spojení | Ekonomické výhledy | Cykly | Long | Rally | Investování do akcií | Recese v USA | Klíčový support | Chevron (CVX.US) | Pandemie | SARS | Bear | PlayStation | LEANHOGS | Výplatní poměr | Významné události | Aktiva | Pokles inflace | Ekonomické krize | Použití finanční páky | DCF model | Nikl - Vývoj ceny niklu | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Růst zaměstnanosti | Ministerstvo financí | Výprodej | Discovery | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | Oživení poptávky v Číně | Výnosy z dluhopisů | UCITS | Business | Ropný a plynárenský průmysl | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Dna | Albemarle | WFC | Velké peníze na komoditách | Růst cen akcií | PMI ve službách | Pokles cen | Největší banky v USA | TikTok | Plug Power | Obchodování s komoditami | Tržní události | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Společnost Disney | SP500 | Technologická společnost | STT.US | Začít obchodovat | YouGov | S&P 500 (US500) | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Xbox | Holubičí tón | Řízení výnosové křivky | Sucha | Umělá inteligence | Fiskální politiky | Inovace | Konsolidace | Zdravotnictví | Počet akcií | Akcie Tesly | Zpětné odkupy | Spekulanti | Čínské akcie | Producenti ropy | Riziko ztráty | Ministryně financí | Brazílie | Vývoj ceny bavlny | Trhy dnes | Snížení cen | Poptávka investorů | Poměr rizika a výnosu | Zákaz cestování | | Counterpoint Research | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Pochybnosti | Philadelphia Semiconductor | Westpac | Politika centrálních bank a geopolitika | Náklady spojené se skladováním surovin | ETFs | Změny ceny | Prodeje automobilů | Zisky společnosti | Big tech | Vývoj ceny hliníku | WFC.US | Automatizace | Řetězce | Schwab | Zotavení | Zisk na akcii (EPS) | Období nejistoty | Zrychlení inflace | Sentiment | Síla měn | Částečný úvazek | Zlato - Vývoj ceny | Stoxx Europe 600 | Silná konkurence | Breaking | JD | Budoucnost Bitcoinu | Politika | Celosvětový trh | Zásoby společnosti | Konkurence | Nálada na trhu | AAA firmy | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Kanadská data | PLN | Kapitalizace | CFD traděři | Míra nezaměstnanosti | Rivian Automotive | Komunikace | Obchodní hodiny | Konsensus trhu | Obranné příkazy | Nejlepší akciové reporty | Výplaty dividend | Čínský prezident | Dnešní seance | Americké futures | Obecné trendy | Baterie | BHP | Americký dluh | Příznivé faktory | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Úrovně supportu | Velká Británie | Kybernetický útok | Finanční zdraví | Další vývoj | Si Ťin-pching | Puma | Indexy S&P | Typ tradingu | Úrokový výnos | Úřad pro energetické informace | Jerome Powell | Centrální banky USA | CAR | ISLN | Optimismus investorů | Nálada | Letectví | Indie | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Vnímání | Vliv na trh | Intel | Exponenciální klouzavý průměr | Čínský výrobce | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | První zvýšení sazeb | Pohyb ceny | Internetová bublina | Lyft (LYFT.US) | Historická maxima | Politika centrálních bank | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Volný peněžní tok | Warner Bros | Akcie Coinbase | Capital Management | Řízení kapitálu | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Obchodování s futures | Americký kongres | Ceny zlata | Výhled | Jak začít s komodity? | Auta | Americký akciový index | Komoditní akcie | GBTC | Americké ministerstvo | Komise v přenesené pravomoci | Americký trh práce | Dnešní zprávy | Deriváty | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Výsledky Applu | Akciový trh | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Hry | Tlak na akcie | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Obchodní dohody | Dluhopisová ETF | Nový býčí trh | Indexy nákupních manažerů | Propouštění | Trendové čáry | Fondy ETF | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Toro Company (TTC.US) | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | Data o inflaci | Expanze | Zklamání investorů | X-Trade Brokers | Freeport McMoran | Trading | Akcie Intelu | Provize | Zvýšení produktivity | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | Historické pohyby cen | STT | Austrálie | Cenové hladiny | Hrubá marže | Financial Times | GOOGL.US | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | MSTR.US | USD za barel | Philips | Začínající investoři | Poptávky po ropě | Počet nakažených | Výsledkové zprávy | Spread | Iniciativa | Obavy investorů | Společnost Intel | S&P 500 Insurance | Peněžní trhy | Under Armour | New York | Riziko korekce | Anadarko Petroleum | MSFT | Swing | Čistá ztráta | Finanční údaje | GS | Analytik finančních trhů | Price-to-earnings ratio | Toro | Ceny ropy Brent | Optimalizace | Životní styl | Koronavirový propad | Vlastní akcie | Akcie v Japonsku | ZINC | IBEX | Zpětný odkup akcií | G20 | Pokles poptávky | Investování do komodit | Bing | Zlatý kříž | Šance | Obchodování se zemědělskými komoditami | Globální společnost | Prezidentské volby | Zlepšení nálady | Měnověpolitické rozhodnutí | Dollar | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Úročení vkladů | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | MicroStrategy (MSTR.US) | Výplata | Vývoj ceny ropy | Boj proti inflaci | Big Tech | Sazby | Delta Airlines (DAL.US) | US30 | FOMC | Coinbase (COIN.US) | JAP225 | Generální ředitel | Jak vydělat na poklesu komodit? | Měny emerging markets | Cíle | Semináře | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | AXP | Prohlášení | Volkswagen | Akcie společnosti Apple | Portfolio manažeři | První ETF | První odhad | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Klouzavé průměry | Likvidita | RBA | Žádosti o podporu | Americká administrativa | Výprodeje | OIL.WTI | Obchodování s CFD | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | Rozhovor | Porsche | Dlouhá pozice | Transakce | Dnešní údaje | Technologický index | Měny | Trh s kryptoměnami | Hodnota transakce | Snížení úrokových sazeb | Akcie výrobce elektromobilů | Sezónnost | Vzestup inflace | Bezpečnost | Risk-off sentiment | Zaměstnanost | Profitovat | Glencore | Ekologie | Nová historická maxima | Analytici společnosti | Trade Brokers | Peněžní tok | Podkladové aktivum | Zpravodajství | ETF WTI Crude Oil | ANET.US | Které akcie | LCID.US | PMI ve zpracovatelském průmyslu | AUDJPY | DE30 | Zscaler | Spravované fondy | Fed dnes | UNA | Cykličnost | Investor | Nabídka a poptávka | Holubičí Fed | Ceny akcií Tesly | Analytické oddělení XTB | Spojené arabské emiráty | Společnosti z indexu | Jamie Dimon | Rozhodnutí FOMC | Program pomoci | Fundamenty | Příležitosti k nákupu | Akcie Meta | Oslabení eura | Poptávka po produktech Apple | Zásoby benzinu | Internet of Things | Uvolnění měnové politiky | Sympozium | Karanténní opatření | Snap | Nákupy centrálních bank | Hospodářský pokles | Akcie společnosti Uber | Cloud Computing | Akcia | Dubnová inflace | Sója - Vývoj ceny sóji | Nový trend | Snižování nákladů | JPMorgan | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Půlení | SXEPEX | Trade | RIVN.US | Společnost AMD | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Klíčová rezistence | Prodeje | Šíření koronaviru | Sberbank | Technický výhled | Druhá vlna | Stav ekonomiky | Centrální bankéři | Sentiment na trzích | Milník | Světová zdravotnická organizace | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | Sanofi | EIA | Generativní umělá inteligence | Nízké obchodní náklady | Platformy | UNH | Rusko | Smíšené výsledky | Katastrofy | Vysoké riziko | Ceny výrobců | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Miliardy USD | Provozní marže | Americký ISM | Vlna inflace | Osobní výdaje | FAST | Robotaxi | Index Nasdaq (US100) | Signál | Írán | Afrika | Šperky | ISLN.UK | Výsledkové sezóny | Typy komodit | State Street | EPS | Výkonnost společností | Káva - Vývoj ceny kávy | MCD.US | ADP | Možnosti investování do komodit | Japonská burza | Square | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Biliony dolarů | CPI v USA | Povětrnostní podmínky | Joe Biden | Rozdílové smlouvy | Ropy | Historie | Malé zisky | C.US | Wood Mackenzie | Singapur | Americké akciové indexy | CHNComp | Index S&P 500 (US500) | Obiloviny | SXEPEX.UK | Klesající inflace | Společnost | Apple (AAPL.US) | Xilinx | Rezervní měny | ESPN | Likvidní | Firma McDonald's | Sázky | Uhlí | Nasdaq (US100) | Forbes | Obchodujte | Ocenění akcií | Obchodované fondy | Implikovaná volatilita | Cukr - Vývoj ceny | Trailing stop loss | Klíčové faktory | Utažení měnové politiky | Výrobce elektromobilů Tesla | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Fibo retracement | Jestřábí Fed | BMW | Cena akcií | Non-Farm Payrolls | Podnikání na kapitálovém trhu | ETF Industrial Metals | Rozšíření | Akcie Commerzbank | WMT.US | Akcie Biogen | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Situace v USA | SUGAR | D1 | Decline | Panika | Ropný trh | Americké ministerstvo financí | Umělé inteligence | Burze | Buy | Britské měny | Eura | Tisková konference | Tržby společnosti | Neúspěch | AAPL.US | Zpomalení v Číně | Nizozemsko | Bankovní systém | ACT | Organizace | Očekávaný zisk | Ryanair | Obilí | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | VIX | Coffee | Úrokové náklady | Růst | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | Analytické týmy | Očekávání zisku | Ceny surovin | Poptávka po ropě | Fed včera | Pojišťovací společnosti | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Příjmy | Cena dnes | SOYBEAN | Ark Invest | Pohyby na trzích | Risk-off | Propad ceny | Daně z příjmů právnických osob | Výsledková sezóna v USA | Investujte zodpovědně | Zajištění | Kryptofond | Počet potvrzených případů | Tencent Music Entertainment | Sazba Fedu | Internetové bubliny | Propad cen ropy | BIDU | Sója - Vývoj ceny | Plynárenský průmysl | Astrazeneca | Fúze | Kosmetická společnost | Index | Wall Street Journal | Nikola (NKLA.US) | Infineon | Lockdown | Obchodujeme komodity | Největší kryptoměny | Čínský trh | Bohatství | Banka | Palladium - Vývoj ceny | Kanadská centrální banka | PMI pro sektor služeb | Investiční fond | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Úročení | Jižní Korea | GM.US | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | Vyjednávání o brexitu | Výdělky Arista Networks | Valuace | Návratnost investice | LVMH | Hlasovací právo | Investování | IOGP | Akcie AMD | UBI | Axios | MMM | Společnost Baidu | Zisk na akcii | Obchodování na světových finančních trzích | 5G | Opční trhy | Index spotřebitelských cen | Albemarle (ALB.US) | Peněžní toky | Fraport | Akcie | Omezené dodávky | Růst cen kakaa | AIR.DE | Norská koruna | TME.US | Ceny lithia | Společnosti na burze | Příjmy společnosti NVIDIA | Bitcoin graf | Cílová cena | Citigroup (C.US) | Fundamentální výhled | Kryptoměnový trh | Bankrot | SBLK | Obchodování na burze | Ceny letenek | Letecké palivo | BIDU.US | Ford Motor (F.US) | Výsledky za Q2 | Británie | TLTRO III | Čtvrtletní zprávy | Překážky | JD.com (JD.US) | Nižší úrokové sazby | Krátký prodej | Strukturální změny | Úročení spořicích účtů | Příjmy domácností | IFX | Nový Zéland | Ferrari | Hlavní americké banky | Akcie společnosti Caterpillar (CAT.US) | Pokračující výprodej | Výhody | Nejvyšší výnosy | Sazby Fedu | Očekávaný růst | Výsledky společnosti Apple | GM | Růst kryptoměn | Vladimir Putin | R&D | Páteční NFP report | Daimler | Ceteris paribus | ETF na S&P 500 | Ukazatele ocenění | Nikola Corporation | Dnešní obchodování | Futures na americké indexy | Futures v Evropě | Průlom | Aktualizace softwaru | MiFID II | Odvětví | Humanoidní roboti | Akcie společnosti Palantir | Nárůst ceny | Zisk Tesly | AAL.US | Rivian (RIVN.US) | JD.US | Geopolitické události | CRWD.US | Potenciální ztráty | Pracovní místa | Jaká rizika číhají na komodity? | Regulační orgány | Včerejší seance | App Store | CAD | Americká zábavní společnost | Významný dopad | Intel dnes | EURUSD | Google Play | Disney (DIS.US) | Smíšená realita | Vlna veder | Silnější americký dolar | Stav americké ekonomiky | Chilské peso | Unie | CISCO | Vklady | Skepse | Vlastnictví | Zásoby zemního plynu v USA | Ministr financí | Norsko | Úrovní podpory | Aramco | Morgan Stanley (MS.US) | Exxon Mobil (XOM.US) | Americký index | Technologické společnosti | Současný klesající trend | Růst bitcoinu | Druhy akcií | Dividendová politika společnosti | Oppenheimer | Li Auto (LI.US) | Směnné kurzy | Intelligent Cloud | Nejznámější kryptoměna světa | Svět komodit | Americké centrální banky | Put/Call | Měď - Vývoj ceny | Sportovec | American Airlines (AAL.US) | Největší banky | Větší pozice | Společnost Meta | Lukáš Lipovský | Threads | Nadnárodní společnosti | Bloomberg | Pokračování trendu | Ceny stříbra | UBS | Tým XTB | Komodity na trading platformě | Pokles HDP | Dobrá čísla | McDonald's (MCD.US) | Nízká inflace | CIND | Vyšší mzdy | Správci fondů | Finanční zprávy společností | Technické nastavení | Restriktivní politiky | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Natural Gas | HEICO | Rebranding | Ruské akcie | Obchodní války | Graf dne | Zoom Video Communications | Oblasti podnikání | Solidní růst | Hodnota měny | Procter & Gamble | Čínský index CHNComp | Omicron | SPOT.US | Indigo | Napětí mezi Izraelem a Íránem | Spread strategie | MRK.US | Apple Watch | Snižování sazeb | Španělsko | Výkonnost indexů | Ukazatel EBITDA | Nárůst rizikové averze | Biden | Dow (DOW.US) | Společnost Boeing | Váhání | Americká společnost | Trh s digitální reklamou | Těžba ropy | Forward PE | Bezpečný přístav na technologickém trhu | Nemovitosti | Hospodaření | Boris Johnson | Eskalace | Futures trhy | Inflace v únoru | Star Bulk Carriers | JD.com | Úrokové sazby ve Spojených státech | Prezident Trump | Americké měny | Manažeři společnosti | PLUG | Amundi | Přehled | Akcie Uberu | Procter & Gamble (PG.US) | Burza CME | Zvýšení úrokových sazeb | Počet zaměstnaných | Finanční ztráty | Ceny zemního plynu v USA | Index CPI | Souprava | Zlepšení | Úvěrový program | Regrese | Průmyslové kovy | Nárůst volatility | Merck & Co (MRK.US) | Pohled na zlato | Osobní příjem | FiveThirtyEight | Cenové výkyvy | Plný úvazek | Zábavní společnost | Michael Bloomberg | Rio Tinto (RIO.UK) | Chance | Fáze obchodní dohody | Dot-com | xStation5 | IOER | Hotovost | Čínská společnost | Německo | Vivendi | Airbus (AIR.DE) | MT4 | Elektromobily | Cenotvorba | IDC | Maloobchodní prodeje | Tim Cook | Jiří Tyleček | Kontrakt | Budoucí podnikání | Zemědělství | Vice | Walmart | Mistrovství světa | Celkové výsledky | Trend Swing | Zadlužení | Visa | GitLab | Společnost Arista Networks | Pohyb cen | X-Trade | Komentáře členů Fedu | Konkurent | MTX | Akcie Airbusu | Hlavní ekonom | Domácnosti | XTB | Dow Jones (US30) | Trumpův tweet | Americká centrální banka dnes | Tesla | Letiště | Fiskální balíček | Amazon Prime | Bureau of Labor Statistics | Nové zakázky | Současná hodnota | Speciální Report | SPOT | Unitedhealth Group (UNH.US) | opPORTUnity | Arm | Emerging markets | Provozní zisk | Investiční poptávka | Formace hlava a ramena | Meta Platforms | Vývoj cen zlata | Investiční rozpočet | Inflační očekávání | Vysoká inflace | Společnost Nike | Dobré časy | Co ovlivňuje ceny komodit? | Inflace spotřebitelských cen | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | CORN | Směrnice | Cena BTC | Ceny hliníku | Emise | Vývoj ceny kukuřice | Prolomení oblasti | Vývoj ceny mědi | Páteční NFP | Platina | Maxar Technologies | CPCA | AAA | Star Bulk | Závislost | Země G20 | Amazon | Dluhopisový trh | Akcie Activision | Psychologické úrovně | Hlubší pokles | Restriktivní politika | Trend cen | Růst čínské ekonomiky | DIA | Index amerických akcií | DAL.US | Globální ekonomický růst | Sazby beze změny | Čínští regulátoři | Růst Bitcoinů | WHO | Problémy Evropy | Výraznější pokles | Výsledky Meta | Americké trhy | Lineární regrese | Americké ropné zásoby | Tečkový graf | Rozvoj společnosti | Nový model iPhone | Akciové indexy v Asii | Ceny kávy | Výrobce sportovního oblečení | CAPEX | Oculus Quest | DCF | News | Statistika | Plug Power (PLUG.US) | Pokračující růst | STEPN | Evropské indexy | PitchBook | Úrovně podpory | PlayStation 5 | Omniverse | Kolaps těžby | Body | SBLK.US | Mark Zuckerberg | NOAA | Úřad pro energetické informace (EIA) | ATVI.US | New York Times | NFP report | Americký HDP | Ceny platiny | Barrick Gold | HFT | Palantir (PLTR.US) | Evercore | MIFID | Výsledková sezona za druhý kvartál | PLUG.US | C3.ai | Akcie Sanofi | Strategie pro obchodování s komoditami | Cardano | Podnikatel | JNJ.US | Ocenění | Travelers | Bavlna | Umělá inteligence (AI) | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | CEO | Oslabení dolaru | Rezistence | Goldman Sachs (GS.US) | Společnost Microsoft | Phillips 66 (PSX.US) | Nástroje peněžního trhu | Pozice | Puig | Obchodní model | RUS50 | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | Dividendy | Copilot | Čistá marže | Burza | Chování spotřebitelů | Další pokles | Výrobce elektromobilů | Orion | Index US30 | Největší pokles | Target | Disney | Miliardy dolarů | Geopolitika | Lockdowny | Řízení rizik | West Texas Intermediate (WTI) | Low | IPO | Python | MMM.US | Makroprostředí | Cílové ceny | Inflační cíl | Komodity - časté otázky | Index DAX | Hospodářské výsledky | Měnový pár | Tržby ze služeb | BlackRock (BLK.US) | Americká centrální banka FED | Výhled na rok 2024 | Výhledy | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | CSI China | Zlepšení výkonnosti | Celková inflace | IBM.US | USD za tunu | EMA | Opatření | Generativní umělé inteligence | Automotive | Cena akcií Applu | Americký dolarový index (USDIDX) | Short-selling | Robinhood Markets | Vývoj ceny ropy Brent | Superpočítač | Finanční zprávy | Žlutý kov | Zvýšení rezerv | Správa otevřených pozic | CDR | V.US | Průvodce komoditním trhem | Mike Pompeo | CD Projekt (CDR.PL) | ARM Holdings | Očištěný zisk na akcii | Dow Jones | Měna | Akcie společnosti Biogen | Ekonomický růst | Nasdaq | Pohyby cen | Azure | Poměrové ukazatele | Akcie Microsoftu | Největší ETF | Zprávy o akciích | Výsledky hospodaření | Colonial Pipeline | Hong Kong | Ministerstvo práce | Růst poptávky | Investiční rozhodnutí | Americké ropné společnosti | Cenový vývoj | Inflace CPI | Index CHNComp | Měnové politiky centrálních bank | KOSP200 | Vývoj ceny zinku | Hang Seng | Currency | Baker Hughes | Robinhood Markets (HOOD.US) | CRWD | AMZN | Fundamentální pohled | Operativní zisk | Restrukturalizace | Čínské vlády | Krize | Ceny PHM | VIAC | Prostor pro další růst | Britské volby | CDR.PL | GOOGL | Contracts for difference | Výrobní náklady | Práce | IOT | Bitcoin Trust | Spojené státy | Parlamentní volby | Zpravodajská společnost | Buy Stop | RTX.US | Vysoké úrokové sazby | Velké pohyby na trhu | Graf růstu | Kryptoměny | China Asset Management | Podnik | Analytik XTB | INTC | PEP.US | Retail | KO | Složitější řízení | J.P. Morgan | Situace na trhu | Úvěr | Investiční doporučení | Kryptoměna ethereum | Úspěch | Ekonomové | G7 | Hlavní akciové indexy | Volby | Statistický úřad | Li Auto | Obchodní modely | Miliardář | Bureau of Economic Analysis | Kov | Nárůst ceny akcií | JMP Securities | Dolarový index (USDIDX) | Analytici Morgan Stanley | Platina - Vývoj ceny | Mediální pokrytí | Velká očekávání | Evropské dluhopisy | Stagnace | Index relativní síly | Tržby | Burzovní zprávy | Eurozóna | Americká vláda | Akcie JP Morgan | Očekávaná data | Pšenice - Vývoj ceny | WhatsApp | Zrychlení růstu | Ceny mědi | Applepay | Koronavirus | Americká letecká společnost | Zásobníky | Dánsko | Předpokládaný zisk | Situace na grafu | Podniky | Dezinflační trend | Rezignace | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | Odhady analytiků | iShares Commodity Diversified Swap | Úrokové výnosy | Bilance | Politici | Wedbush | Nákupy zlata | Dodavatelský řetězec | Podmínky ve výrobě | Správa | Evropské země | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Zlato | Vzestupný trend | Instrumenty | Mzdy | Agentura Moody's | Tchaj-wan | Výsledky NFP | Nabídka ropy | Ford Motor | CNMV | Šíření nákazy | Kotace | NZD | Produkce ropy | Chat GPT | Wall Street | Poradenství | Samořízení | ČR | Doji svíčka | Ukazatele | Jak vydělat | Ceny energie | Průměrná cena | MTX.DE | American Express | CNBC | HDP Itálie | Silicon Valley | Deloitte | OD7F | Solidní výsledky | Platforma TikTok | Objednávky | BYND.US | Obchodní příležitosti | Vývoj ceny | Société Générale | Analytik | Návratnost | Firemní výsledky | Reakce bitcoinu | Tradeři | Tržní kapitalizace společnosti | Ekonomické prognózy | Maloobchodní tržby v USA | Napětí mezi USA a Čínou | Výnosy | Korekce trendu | Zmírnění obav | Výdaje | ČTK | Holding | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Počet potvrzených případů nákazy | Komodity | Změny úrokových sazeb | Biliony USD | Časopis Time | Výsledky Alphabet | Analýza | Řídit riziko | Společnost Palantir | Dodavatelské řetězce | Home Depot
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

XTB Online Trading
XTB Online trading
XTB Online trading konference
XTB Online trading konference 2024
XTB opce
XTB options
XTB Plus
XTB Portugalsko
XTB profil investora
XTB recenze

Následující klíčová slova

XTB studio
XTB Štěpán Hájek
XTB Tomáš Cverna
XTB Trader
XTB Trading
XTB Trading World
XTB-USDT
XTB vs. DEGIRO
XTB vs. eToro
XTB vs. Fio
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít