Pátek 02. prosinec 2022 00:39
reklama
Instaforex webinar petr plechac
reklama
Swissquote Bank
reklama
Trading Room webináře Purple
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Konkurence

C:\fakepath\trader-01122022-7-zm.png

Tesle v USA klesá podíl na trhu, objevuje se levnější konkurence

01.12.2022 Americká automobilka Tesla, v jejímž čele stojí miliardář Elon Musk, zůstává jedničkou na trhu s elektromobily ve Spojených státech. Její tržní podíl se však snižuje, protože konkurenti uvádějí na trh čím dál více cenově dostupnějších modelů. Vyplývá to ze zprávy společnosti S&P Global Mobility. V letošních prvních třech čtvrtletích se podíl Tesly na trhu s elektromobily v USA podle této zprávy snížil na 65 procent ze 71 procent před rokem a ze 79 procent v roce 2020. S&P předpokládá, že do roku 2025 se tento podíl propadne na méně než 20 procent.
C:\fakepath\akcie-28112022-1.jpg

IPO společnosti Teads - Alternativa společnosti Google na reklamním trhu

28.11.2022 Trh digitální reklamy ovládají velké korporace, které vlastní sociální sítě, vyhledávače a cloudové služby. V důsledku toho můžeme pozorovat oligopolizaci tohoto odvětví.
img

"Dvanáct dní Vánoc" - 12 firem pro Santa Claus Rally

28.11.2022 Santa Claus rally - fenomén na burze, který mnoha obchodníkům připravil úspěšné Vánoce a s trochou štěstí i příjemně strávené v nějakém exotickém koutě. Od poloviny října jsme byli svědky dynamického oživení nejen na varšavském, ale i na zahraničních obchodních parketech. Nabízí se tak otázka, zda letošní burzovní Ježíšek přinese jako dárek Rally s pokračováním růstů přes hradbu strachu? Nebude však cena sklouzávat ze strmého svahu kopce, který se buduje od poloviny října, a vytvoří tak příležitost pro bolestivé obchodníky, kteří v současné době nemají ve svém portfoliu žádné nebo jen málo akcií a čekají na slevu, která by zažehla novou růstovou vlnu? 
img

Tesla roste po vyšším doporučení Citi 📈

23.11.2022 Navzdory obavám z návratu čínské politiky Covid Zero, která by mohla zasáhnout továrny Tesly (TSLA.US), dnes akcie vlajkové společnosti Elona Muska posilují o téměř 6 % díky zvýšení ratingu akcií od Citi. Akcie společnosti za měsíc ztratily téměř 20 %, a to i přes oživení indexů:
img

Akcie společnosti Zoom klesají kvůli slabému odhadu tržeb

22.11.2022 Akcie společnosti Zoom (ZM.US) dokázaly smazat část ztrát z předobchodní fáze, nicméně se stále obchodují o 5,0 % níže poté, co videokonferenční platforma snížila svůj roční výhled tržeb a očekává nižší zisky z klesajícího online podnikání.
img

Cloud computing - budoucnost digitalizace?

22.11.2022 Rostoucí množství vytvářených digitálních dat, trendy vzdálené práce s využitím nových technologií a optimalizace podnikových nákladů vedou stále více společností k využívání služeb cloud computingu. Ačkoli pandemie byla katalyzátorem vzestupu cloudu, již dlouho před rokem 2020 byla cloudová řešení označována za "další velkou věc" v odvětví IT. Navzdory zpomalení technologického akciového trhu v roce 2022 příjmy z cloudových služeb stále překonávají marže jejich ostatních segmentů. Abychom mohli hlouběji proniknout do investiční přitažlivosti cloud computingu, je užitečné nejprve pochopit skutečný význam a perspektivy této technologie. 
img

Továrna na zemní plyn v USA bude i nadále mimo provoz

18.11.2022 Ceny zemního plynu v Evropě stouply kvůli obavám o dovoz LNG z klíčového zařízení v USA a také kvůli začátku chladného počasí o dost potřebné dodávky těsně před zimou.
img

Zrychlený vývoz obilí z Ruska

15.11.2022 Ruský vývoz obilí vzkvétá a dodávky na Ukrajinu jsou ovlivněny nejistotou kvůli prodloužené dohodě o černomořském regionu.
C:\fakepath\Francie2.jpg

Bloomberg: Paříž připravila Londýn o pozici největšího akciového trhu v Evropě

14.11.2022 Londýn přišel o pozici největšího akciového trhu v Evropě z hlediska tržní hodnoty obchodovaných akcií. Předstihla ho Paříž, která těží mimo jiné z optimismu ohledně vyhlídek francouzských výrobců luxusního zboží. Informovala o tom dnes agentura Bloomberg. Dodala, že jde o další symbolickou známku toho, že Británie po brexitu ustupuje do pozadí ve prospěch konkurence z kontinentální Evropy.
img

Zápis ze setkání Bidena a Si Ťin-pchinga na summitu G20

14.11.2022 Následuje stručný popis setkání prezidenta Joe Bidena s prezidentem Čínské lidové republiky Si Ťin-pchingem. Vedoucí představitelé se setkali na indonéském Bali na summitu G20, aby jednali o zahraničněpolitických a hospodářských prioritách. Zpráva Bílého domu se zaměřuje především na Bidenova prohlášení:
img

Analýza Fidelity International: Dluhopisy jsou zpátky

11.11.2022 Je to již 14 let, co Fed a další centrální banky v reakci na globální finanční krizi zahájily éru velmi nízkých úrokových sazeb a výnosů z dluhopisů. Tato éra skončila a v důsledku toho byly trhy nástrojů s pevným výnosem v uplynulém roce pod obrovským tlakem dvojího efektu rostoucích základních výnosů a širších úvěrových spreadů.
img

T-Mobile za tři čtvrtletí zvýšil provozní zisk o 2,9 procenta na 9,2 miliardy Kč

10.11.2022 Operátor T-Mobile zvýšil za tři čtvrtletí provozní zisk o 2,9 procenta na 9,2 miliardy korun. Tržby stouply o 5,1 procenta na 22,1 miliardy korun. Počet zákazníků se zvýšil o 150.000 na 6,41 milionu. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. Konkurence výsledky dosud nezveřejnila.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 10. listopadu 2022

10.11.2022 Mateřská společnost Facebooku Meta začne ve středu ráno s propouštěním 11 000 ze svých 87 000 zaměstnanců, uvedla společnost v úterý. Generální ředitel Mety Mark Zuckerberg zveřejnil prohlášení, ve kterém vysvětluje, proč bude společnost propouštět a co se ve vývoji tohoto technologického gigantu a sociálního média pokazilo:
img

Letošní Singles' Day je velkou zkouškou pro čínskou ekonomiku

10.11.2022 ZRAK SE UPÍRÁ: na Čínský Singles' Day 11.11, který se blíží. To, co začalo jako malá akce proti Valentýnu, se rozrostlo v největší nákupní akci na světě a s výdaji přes 130 miliard dolarů je nyní mnohonásobně větší než jakýkoli americký ekvivalent. Letošní rok je nastaven na zpomalení výdajů a bude zkouškou na mnoha frontách, od pomalého dohánění zaostávajícího čínského spotřebitele, přes to, jak vysoká může být propustnost online výdajů, až po to, jak se bude dařit čínským technologickým gigantům a akciovému trhu, které se potýkají s problémy. Souvisí to také s debatou o možném postupném uvolňování jedinečné čínské strategie nulového covidu.
img

Majitel Facebooku propustí přes 11.000 lidí, asi 13 procent zaměstnanců

09.11.2022 Americká internetová společnosti Meta Platforms propustí více než 11.000 lidí, což je zhruba 13 procent její pracovní síly. Firma to uvedla v povinném oznámení pro americkou Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC). V letošním roce jde o jedno z nejmasovějších propouštění v technologickém sektoru.
C:\fakepath\Gendigital.png

Historie antivirových firem NortonLifeLock i Avast se začala psát v 80. letech

08.11.2022 Vizitka firmy Gen Digital a jejích předchůdců Avast a NortonLifeLock (v USA se dnes začne obchodovat s akciemi Gen Digital):
img

Akcie Meta po spekulacích WSJ o propouštění posilují

07.11.2022 Akcie nedávno přeprodané společnosti Marka Zuckerberga Meta Platforms (META.US) dnes získávají téměř 6 % díky zprávám z The Wall Street Journal ohledně blížící se vlny propouštění ve společnosti. Investoři vnímají perspektivu snižování nákladů pozitivně. Ke konci letošního září firma zaměstnávala téměř 87 tisíc lidí. Od svého založení si akcie Meta vedou nejhůře ze všech společností S&P500:
C:\fakepath\trader-27102022-45-zm.jpg

Akcie Meta Platforms, majitele Facebooku, po zveřejnění výsledků prudce oslabily

27.10.2022 Akcie amerického podniku Meta Platforms, mateřské společnosti Facebooku, po středečním zveřejnění hospodářských výsledků dnes prudce oslabily. Asi hodinu před koncem obchodování ztrácely téměř 25 procent a nacházely se blízko 97,50 USD, nejníže od konce roku 2015. Tržní hodnota firmy se tak snížila o více než 85 miliard dolarů (2,1 bilionu Kč) a její akcie od začátku roku odepisují kolem 72 procent. Akcie sedmi největších technologických společností ve Spojených státech pak za poslední rok ztratily asi tři biliony dolarů tržní hodnoty, píše server CNBC.
img

Apple, Amazon, Intel - co očekávat od výsledků?

27.10.2022 Navzdory nejistému výhledu ekonomiky a důkazům o poklesu spotřebitelských výdajů Amazonu nadále rostou tržby. Předpokládaný dvouciferný růst tržeb v tomto čtvrtletí bude více než dvojnásobný oproti předchozím dvěma čtvrtletím. Částečně je to způsobeno tím, že toto čtvrtletí bude snazší, protože obtížné srovnávací údaje vyplývající z pandemického boomu poptávky začnou polevovat, což povede k rychlejšímu růstu tržeb a plynulejšímu poklesu zisku.
img

Meta Platforms dnes zveřejní své výsledky hospodaření

26.10.2022 Společnost Meta Platforms (META.US), dříve známá jako Facebook, dnes po skončení seance na Wall Street oznámí výsledky hospodaření za 3. čtvrtletí 2022. Společnost bude po Microsoftu a Alphabetu třetí americkou mega-technologickou společností, která tento týden oznámí své výsledky, a zprávy z předchozích let vykreslují poměrně pochmurný obraz technologického sektoru. Zpráva společnosti Alphabet by měla být vnímána jako náznak, protože obě společnosti jsou závislé na příjmech z reklamy.
img

Polovodičová krize: Past, nebo investiční příležitost?

21.10.2022 Stejně jako auta nemohou jezdit bez oleje v nádrži nebo bez nabité baterie, nemůže se trh s novými technologiemi rozvíjet bez křemíkových integrovaných obvodů. Tyto čipy vyžadují obrovské výdaje na vývoj a speciální výrobní podmínky. Svět čelil perspektivě konkurence o strategické dodávky polovodičů, která může určovat tempo technologického rozvoje a konkurenceschopnost podniků na trhu nových technologií.
C:\fakepath\Orbán.jpg

Orbán: Maďarsko si v Bruselu zajistilo výjimku, dál může dovážet plyn z Ruska

21.10.2022 Maďarsko si na čtvrtečním summitu v Bruselu zajistilo výjimku z cenového stropu, který se na dovážený zemní plyn chystá zavést Evropská unie. Oznámil to dnes maďarský premiér Viktor Orbán. Znamená to, že Maďarsko bude moci nadále dovážet plyn z Ruska na základě dlouhodobé smlouvy, kterou má na 15 let uzavřenou s ruskou plynárenskou společností Gazprom. Uvedla to agentura Reuters.
img

Výsledky Tesly nenaplňují očekávání Wall Street 📉

20.10.2022 Americký výrobce elektromobilů Tesla (TSLA.US) po včerejší seanci oznámil finanční výsledky, které zklamaly analytiky zpomalujícím růstem tržeb. Pokles akcií Tesly může ovlivnit celkový sentiment akciových indexů, kdy akcie před otevřením trhu ztrácely téměř 6 %.
img

Ve 3. čtvrtletí se žádné Muskovo kouzlo nekonalo

20.10.2022 „Zisk společnosti Tesla překonal očekávání a dosáhl 1,05 dolaru na akcii, zatímco odhady hovořily o 1,01 dolaru, ale tím dobré zprávy končí.
C:\fakepath\euro2.jpg

Dva komisaři EU navrhují společnou půjčku pro řešení energetické krize

04.10.2022 Dva vrcholní představitelé Evropské komise (EK) vyzvali všech 27 členských států Evropské unie, aby si vzaly společnou půjčku, ze které by se financovala reakce na energetickou krizi ohrožující unijní ekonomiku. Komisař pro hospodářství Paolo Gentiloni a komisař pro vnitřní trh Thierry Breton v listě Irish Times uvedli, že nový dluh by mohl být vytvořen po vzoru společného dluhu z doby pandemie covidu-19 na podporu pracovních míst, která by jinak zanikla, upozornila dnes agentura Reuters.
img

Akcie Viasat získávají téměř 30 %

03.10.2022 Viasat je společnost se sídlem v Kalifornii, která poskytuje civilní a vojenské pozemní a satelitní komunikaci, internet a bezpečnostní systémy. Cena akcií společnosti vyletěla po zprávách o kontraktu s L3Harris (LHX.US) v hodnotě 1,96 miliardy dolarů. Akvizice systému Link16 dlouholetým subdodavatelem a integrátorem s vazbami na ministerstvo obrany se shodovala s plánovaným rozšířením Link16 Pentagonem do vesmírné domény:
C:\fakepath\Credit suisse.jpg

Akcie Credit Suisse prudce klesají, letos už ztratily rekordních 60 procent

03.10.2022 Akcie Credit Suisse dnes na burze v Curychu prudce klesají, dopoledne spadly až o 12 procent. Od začátku roku odepsaly zhruba 60 procent hodnoty a jsou na cestě vykázat nejhorší rok v historii této švýcarské banky. Generální ředitel Ulrich Körner ale ujišťuje, že banka je finančně zdravá a že avizovaná restrukturalizace ji stabilizuje. Informovala o tom agentura Bloomberg.
img

Sociální dilema: definice písmene "S" v pojmu ESG

30.09.2022 Písmeno "S" v „ESG“ představuje sociální faktory. Patří sem práva zaměstnanců, zdravotní a bezpečnostní standardy, rovnost pohlaví a rovnost v odměňování – tedy otázky, které mohou mít negativní dopad na společnost. "S" je důležité, protože právě spolupráce ve společnosti nám dává možnost zlepšit náš život, prosperovat a přežít.
img

Je ‘the Merge’ propadákem?

20.09.2022 Hlavní kryptoměny, jako je bitcoin a ether, se minulý týden ocitly na nových minimech, když výprodeje řady významných aktiv, od zlata po akcie, tlačily dolů i trh s kryptoměnami.
C:\fakepath\trader-19092022-39-zm.jpg

Cena pšenice na trzích klesá, je blízko hodnot před válkou na Ukrajině

19.09.2022 Cena pšenice na světových trzích klesá a jeden bušl (27,2 kg) se odpoledne prodával zhruba za 8,44 USD (207 Kč). Důvodem jsou obavy z globální recese, která by podle analytiků snížila poptávku, i pokračující vývoz ukrajinského obilí podle dohody vyjednané za účasti OSN v létě v Istanbulu. Cena je tak blízko hodnot před únorovou invazí ruských vojsk na Ukrajinu.
img

Ethereum je blíže ke klíčové transformaci

12.09.2022 Informační šílenství zachvátilo finanční portály i trh s kryptoměnami tváří v tvář nadcházejícímu přechodu druhé největší kryptoměny Ethereum. Podle vývojářů a údajů o řetězci se událost nazvaná 'The Merge' bude konat již mezi 14. a 15. zářím, což znamená, že nám zbývají něco málo přes 2 dny. Dokáže "Merge" připravit cestu Ethereu k sesazení bitcoinu z trůnu? Je euforie oprávněná?
img

Technická analýza páru BTC/USD na 9. září 2022

09.09.2022 Bitcoin se propadl pod hranici 20 000 USD, a kryptoměnový průmysl tak v posledních měsících přišel o bilion dolarů. Podle známého investora Petera Schiffa si tvrdá konkurence altcoinů vybírá svou daň.
img

Kryptotrh čeká s regulacemi čas dospívání. Coinmate proto spouští novou službu DCA investiční strategie se Štosuj.cz

08.09.2022 Současný stav trhu kryptoměn a chystající se evropské regulace MiCA značí podle české kryptoburzy Coinmate brzké dospívání celého segmentu. Právě první regulace, která má vejít v platnost v roce 2023, pomůže k profesionalizaci celého odvětví a ztíží vstup méně kvalitním projektům – přesto kryptoměny zůstanou rizikovým produktem s vyšší volatilitou. Už jen proto, že za poslední čtyři roky se dle webu CoinmarketCap mezi 50 nejhodnotnějšími projekty udrželo jen 30 %. To je jeden z důvodů, proč česká burza Coinmate nyní spojila síly s portálem Štosuj.cz a spustila DCA investiční strategie. Chce totiž umožnit snadné investice do kryptoměn společně s minimalizací rizik – burza navíc sama funguje v pozici arbitra při listingu projektů.
C:\fakepath\avast-norton-kolaz.png

Vizitky společností Avast a NortonLifeLock

07.09.2022 Vizitky české nadnárodní antivirové firmy Avast a americké softwarové společnosti NortonLifeLock (Avast 9. září ukončí obchodování se svými akciemi na americké burze, následně budou staženy z obchodování a 13. září budou vydány nové akcie nástupnické firmy NortonLifeLock, s níž se má Avast spojit):
img

Britský regulátor předběžně schválil převeztí Avastu firmou NortonLifeLock

03.08.2022 Britský antimonopolní úřad (CMA) předběžně schválil koupi české antivirové společnosti Avast americkou softwarovou firmou NortonLifeLock za 8,6 miliardy USD (208,6 miliardy Kč). Konečné rozhodnutí úřad vydá 8. září, vyplývá z dnešního prohlášení.
img

Co očekávat od výsledků Microsoftu?

26.07.2022 Microsoft (MSFT.US) bude dnes po uzavření obchodní seance vykazovat výsledky hospodaření za 4Q22. Podobně jako u jiných velkých technologických společností dostaly akcie Microsoftu velkou ránu, avšak rozměr poklesů je mnohem menší. Trh očekává, že Microsoft přinese meziroční zvýšení zisků díky vyšším tržbám, což může být obtížně dosažitelné kvůli zvyšující se infalci a zhoršenému makroekonomickému výhledu.
img

„Polední meníčko“ bude brzy průměrně za 200 korun, za posledních deset let zdražila o 80 korun – v Praze méně než ve zbytku země. Pro řadu lidí se oběd v restauraci kvůli inflaci stává nedostupným a vaří si doma

24.07.2022 Lidé v Česku už se dnes v restauraci jen těžko nenaobědvají za cenu pod 150 korun. Oběd nyní stojí průměrně 163 korun, plyne z šetření společnosti Sodexo Benefity. V Praze to je dokonce 190 korun, na Karlovarsku jen 147 korun. Průměrná cena „meníčka“ od roku 2020 narostla o 28 korun.
img

Akcie Micronu se po snížení výhledu Morgan Stanley propadly

22.07.2022 Akcie Micron Technology (MU.US) spadly během páteční seance o 4 % poté, co banka Morgan Stanley snížila výrobci polovodičových čipů rating z "equal-weight" na "underweight" a ponechal cílovou cenu na 56 USD za akcii. Ke snížení došlo po červnovém zveřejnění čtvrtletních výsledků, které zaostaly za tržními projekcemi a poskytly vodítko pro nadcházející čtvrtletí, což bylo taktéž zklamáním.
img

Akcie Snap zažívají volný pád. Stahují se nad technologickými firmami mračna?

22.07.2022 Snap dnes v předburzovním prodeji ztratil téměř 30 % kvůli špatným kvartálním výsledkům. Společnost tak od začátku roku odepsala již více než 65 % své hodnoty. Zdá se, že obchodní model Snapu během plánovaného ekonomického zpomalení selhává. Strach ze zpomalení se šíří napříč firmami poskytujícími reklamní prostor. Předburzovní obchodování naznačuje, že níže otevře i Alphabet nebo Meta Platforms.
img

Netflix po vykázání výsledků roste 📈

20.07.2022 Včera po uzavření burzy vydal streamovací gigant Netflix své čtvrtletní výsledky. Trhy očekávaly příchod výsledků se zatajeným dechem, protože ty minulé přinesly velké výprodeje akcií společnosti a ukázaly se být předzvěstí nabídky na hlavních indexech. Tentokrát Netflix překonal odhady analytiků a akcie vyskočily v předburzovním prodeji o téměř 8 %. Jsou však vykázané výsledky opravdu tak dobré?
img

Co očekávat od výsledků Netflixu?

19.07.2022 Streamovací gigant Netflix ohlásí výsledky hospodaření za druhé čtvrtletí po dnešní americké obchodní seanci. Reporty v posledních dvou obdobích zklamaly nejednoho investora, což vedlo k masivním výprodejům. Netflix si užíval popularity v době pandemie, ale od té doby ztratily akcie již více než 65 % své hodnoty z počátku letošního roku. Bude se historie opakovat v podobě špatné výkonnosti Netflixu a vznikne další vlna výprodejů? Je ve hře možnost, že Netflix překvapí a dodá býkům sílu?
img

Fialova vláda přebírá zásadní část programu ČSSD a KSČM: hodlá porušit klíčový volební slib a zvyšovat daně. Rezignuje na hledání úspor, které slibovala

01.07.2022 Ministr financí Zbyněk Stanjura dnes definitivně potvrdil, že vláda hodlá porušit svůj klíčový slib, totiž slib nezvyšovat daně. Žádná diskuse o zvedání daní není podle něj v tuto chvíli tabu.
img

„Polední meníčko“ bude brzy průměrně za 200 korun, za posledních deset let zdražila o 80 korun – v Praze méně než ve zbytku země. Pro řadu lidí se oběd v restauraci kvůli inflaci stává nedostupným a vaří si doma

28.06.2022 Lidé v Česku už se dnes v restauraci jen těžko nenaobědvají za cenu pod 150 korun. Oběd nyní stojí průměrně 163 korun, plyne z šetření společnosti Sodexo Benefity. V Praze to je dokonce 190 korun, na Karlovarsku jen 147 korun. Průměrná cena „meníčka“ od roku 2020 narostla o 28 korun.
img

Sektorová daň Česko obrací k populismu a socialismu, Klement Gottwald by jí tleskal

27.06.2022 V Česku ožil přízrak sektorové daně. Po jejím zavedení v oblasti energetiky volají hned čtyři z pěti vládních stran, kromě ODS. V čele šiku za zavedení sektorového zdanění stojí Piráti, nečekaně se ovšem přidává také Národní rozpočtová rada. Její nový šéf Mojmír Hampl žádá sektorovou daň nejen na energetiku, ale také na banky. Zdůvodňuje to věru marxistickým slovníkem. Energetické společnosti a banky prý mají za současné válečné situace „nezasloužené žně“, tedy pochopitelně ziskové žně.
img

Rusnokova bankovní rada se dnes naposled pokusí přibrzdit inflační kolotoč, který ČNB pomáhala roztáčet. Hypotéky mohou zdražit až k 10 %

22.06.2022 Fundamentálním problémem současné světové ekonomiky je to, že centrální banky v uplynulých letech vytvářením „bilionů z ničeho“ roztočily kolotoč inflace a spekulace, který teď neumí zastavit.
img

Akcie Tesly rostou, protože Muska nezajímá konkurence

21.06.2022 Akcie Tesly (TSLA.US) vyskočily během úterní seance o více než 10 % poté, co na konferenci v Kataru CEO společnosti Elon Musk oznámil, že v příštích třech měsících dojde ke snížení platů zaměstnanců o 10 %, což bude znamenat celkovou redukci o 3,5 %.
img

Bitcoin a ether klesají pod klíčové úrovně podpory

21.06.2022 Bitcoin i ether se propadly pod klíčové úrovně podpory, protože krypto trhy nadále pociťují značnou nepřízeň tváří v tvář rostoucí inflaci a úrokovým sazbám.
C:\\fakepath\\FXstreet-clanek-spatne-navyky.jpg

Purple Trading Club - jedna z příčin ziskovosti našich klientů?

16.06.2022 Dlouhodobě vysoká míra ziskovosti našich klientů je v kontextu finančních trhů opravdovým unikátem. Tím spíše, že naši obchodníci a investoři jsou už druhý rok po sobě mezi nejziskovějšími v celé Evropě. A může za to také Purple Trading Club, unikátní vzdělávací koncept, který u žádného jiného brokera nenajdete.
img

Tribunál Soudního dvora EU zrušil pokutu pro výrobce čipů Qualcomm

15.06.2022 Tribunál Soudního dvora Evropské unie dnes zrušil pokutu 997 milionů eur (24,7 miliardy Kč), kterou Evropská komise (EK) v roce 2018 uložila za poškozování konkurence americkému výrobci čipů Qualcomm. Podle rozhodnutí Tribunálu se objevila řada procesních pochybení, která ovlivnila právo Qualcommu na obhajobu a zneplatnila analýzu komise týkající se jednání firmy. EK se proti rozhodnutí může odvolat k Soudnímu dvoru EU.
img

Purple Trading Club - jedna z příčin ziskovosti našich klientů?

14.06.2022 Dlouhodobě vysoká míra ziskovosti našich klientů je v kontextu finančních trhů opravdovým unikátem. Tím spíše, že naši obchodníci a investoři jsou už druhý rok po sobě mezi nejziskovějšími v celé Evropě. A může za to také Purple Trading Club, unikátní vzdělávací koncept, který u žádného jiného brokera nenajdete.
img

Fidelity International: Probírání troskami, akcie po akcii

14.06.2022 Obavy z pokračující války mezi Ruskem a Ukrajinou, napjaté dodavatelské řetězce, rostoucí inflační tlaky a obavy z možného recesivního zpomalení, tedy recese, vedly k oslabení všech trhů. „Nedávný vývoj na trhu je pro správce fondů velkou výzvou. Nyní se začínají objevovat příležitosti,“ vysvětluje Jeremy Podger, portfolio manager Fidelity International.
C:\fakepath\Image_20220608_080552.jpeg

Přední brokerská společnost XTB překročila hranici půl milionu klientů

08.06.2022 Počet klientů XTB dosáhl v květnu hranice 500 tisíc. Díky aktivnímu globálnímu rozvoji a systematicky rostoucímu počtu klientů, šplhá společnost vzhůru, a to nejen v rámci FX / CFD trhu. Nyní se XTB zařadilo mezi top pět světových forexových brokerů v počtu aktivních klientů.
img

ČEZ (Koupit, 12m cíl = 1 393 CZK): Vysoké ceny elektřiny, skokový nárůst hospodaření

07.06.2022 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti ČEZ vydáváme doporučení Koupit s novou cílovou cenu 1 393 CZK (doporučení i cílová cena byly dosud v revizi).
img

Seznam.cz loni zvýšil zisk před zdaněním o pětinu na 1,96 miliardy Kč

02.06.2022 Česká internetová jednička Seznam.cz loni zvýšila zisk před zdaněním o 22 procent na 1,96 miliardy korun. Tržby se proti roku 2020 zvedly o 13,3 procenta na 5,6 miliardy korun. Za růstem stojí vysoká návštěvnost domovské stránky, vybraných obsahových služeb i nákupního rádce a srovnávače Zboží.cz. Letos plánuje Seznam.cz významně investovat do výstavby a rozšíření vlastních datových center i klíčových produktů a služeb. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě.
C:\fakepath\trader-24052022-24-zm.jpeg

Analytik: Největší výnosy od začátku invaze na Ukrajinu nabízí energetické firmy

24.05.2022 Největší výnosy od začátku ruské agrese na Ukrajinu před třemi měsíci nabízí akcie energetických společností. Polostátní energetická firma ČEZ je přitom v Evropě unikát, když za poslední tři měsíce vzrostla o téměř 109 procent. Stoupají také akcie dalších ropných nebo plynárenských společností, a to především v USA.
img

Hypotéky za 10 % i hladomor. Centrální banky v uplynulém desetiletí roztočily kolotoč inflace a spekulace, který teď nemohou zastavit

23.05.2022 Dvě zdánlivě nesouvisející zprávy z minulého týdne. Německá ministryně pro rozvoj varuje před největším světovým hladomorem od druhé světové války. A guvernér České národní banky upozorňuje, že ještě v červnu tuzemská centrální banka zřejmě zvedne svoji základní úrokovou sazbu nad úroveň šesti procent.
img

Hypotéky v ČR mohou být až za 10 %, jak ukazuje historie. Guvernér ČNB Rusnok totiž varuje před dalším citelným růstem úroků

22.05.2022 Úrokové sazby v Česku podle všeho dále citelně porostou. Guvernér České národní banky Jiří Rusnok dnes naznačil, že centrální banka může ještě v červnu zvýšit svoji základní úrokovou sazbu ze současných 5,75 nad úroveň šesti procent, tedy nejspíše na 6,25, nebo dokonce na 6,5 procenta. Začala by se tak plnit například prognóza největší francouzské banky, BNP Paribas, která počítá s tím, že růst základní sazby se v Česku letos zastaví až na úrovni sedmi procent.
img

Akcie Costco - sleva nebo past?

20.05.2022 Costco je americký velkoobchodní řetězec (cash and carry), jehož cena akcií tento týden prudce klesla. Co bylo důvodem hlubokého výprodeje?
img

Obchodování s 30% nárůstem akcií Palo Alto Networks v oblasti kybernetické bezpečnosti

18.05.2022 V posledních několika letech došlo k exponenciálnímu nárůstu kyberkriminality. To způsobilo, že mnoho společností vyhledává služby kybernetické bezpečnosti, aby ochránily své klienty.
img

T-Mobile zvýšil v prvním čtvrtletí provozní zisk o 6 procent na 3,08 miliardy Kč

13.05.2022 Operátor T-Mobile zvýšil v prvním čtvrtletí tržby o 3,8 procenta na 7,27 miliardy korun. Provozní zisk EBITDA se zvýšil o 6,2 procenta na 3,08 miliardy Kč. Spotřeba dat v mobilní síti vzrostla o 57 procent. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. Konkurence dosud výsledky neoznámila.
img

Bezpečný přístav ve světě kryptoměn – tether, který kopíruje kurz dolaru

05.05.2022 V rámci dnešního článku se zaměříme na bezpečný přístav, který je ve světě kryptoměn velmi důležitý. To znamená, že se budeme zaobírat tzv. stablecoiny. Konkrétně se podíváme na tether. Stablecoiny jsou tokeny, které jsou též založeny na technologii blockchain. Stejně jako všechny jiné kryptoměny. Jejich využití je ovšem zcela jiné. Obecně vzato má každá kryptoměna za úkol řešit nějaký problém, inovovat atd. Což je právě předmětem spekulace a výkyvů cen.
img

Blokace podniku Vítkovice Steel ohrožuje až tisíce pracovních míst. Může ho dostihnout osud Sberbank CZ, tedy rychlý kolaps

03.05.2022 České úřady zablokovaly majetek ostravské hutní společnosti Vítkovice Steel. Ta je důležitým zaměstnavatelem v Moravskoslezském kraji, jenž už nyní vykazuje společně s Ústeckým krajem nejvyšší míru nezaměstnanosti v zemi, konkrétně pětiprocentní. V Ostravě samotné míra nezaměstnanosti činí dokonce 5,4 procenta. Přitom celorepublikový průměr odpovídá jen 3,4 procenta. Blokace majetku společnosti Vítkovice Steel ohrožuje pracovní místa jejích zhruba devíti stovek zaměstnanců a také pracovní místa v subdodavatelských firmách. Celkem může jít až o nižší tisíce pozic.
img

Pinterest roste po zveřejnění lepších výsledků za 1Q

28.04.2022 Akcie Pinterestu (PINS.US) se obchodují o 8,0 % výše poté, co společnost zveřejnila pozitivní výsledky za 1Q. Pinterest oznámil upravený zisk ve výši 10 centů na akcii při tržbách 575 milionů USD, což překonalo odhady analytiků na 4 centech na akcii a tržbách 573 milionů USD.
img

Jak dlouho potrvá masivní prodej Netflixu?

22.04.2022 Po celou dobu pandemických restrikcí měla společnost Netflix, která se zabývá domácí zábavou, záviděníhodné místo v portfoliích investorů, její epický pád z výsluní v prvním čtvrtletí byl téměř stejně dramatický jako jeden z jejích filmových trháků.
img

Největší provozovatel čerpacích stanic v ČR má „ohromující“ marže, uvádí dnešní analýza Bloombergu. U potravin ale kontrola marží připomíná komunismus

22.04.2022 Fialovu kabinetu kontrolování marží zachutnalo. A tak si po březnovém spuštění sledování cenotvorby čerpacích stanic nyní posvítí také na prodejce potravin. Ve své podstatě je jakákoli kontrola marží pošlapáváním svobody podnikání, takže by ji jeden čekal třeba od sociálních demokratů nebo spíše od komunistů.
img

Srovnání ziskovosti klientů evropských brokerů 2021

21.04.2022 Toto srovnání vzniklo na základě veřejně dostupných dat o percentuální míře ztrátovosti retailových CFD účtů za období mezi 1. dubnem 2021 a 31. březnem 2022. Tato data musí brokerské společnosti, působící na území EU, zveřejňovat jako součást tzv. “disclaimerů”. Ty lze najít na veškerých marketingových materiálech (online bannery, emaily, ebooky), ale také v patičce na jejich webových stránkách. Na to, jak a kde tato data dohledat, se zaměřuje jedna z podkapitol tohoto článku.
img

Netflix akcie se propadly o 35 %. Firma ztratila 200 000 předplatitelů

21.04.2022 Akcie Netflix zaznamenaly významný propad na burze poté, co společnost ohlásila své kvartální výsledky. Analytici léta varovali před klesajícím růstem odběratelů Netflixu a stále silnější konkurencí. A obavy se opravdu naplnily. Netflix poprvé za 10 let ztratil předplatitele a cena akcie Netflix na to zareagovala poklesem o 35 %.
img

Průmyslový růst českých firem je otřesen krizemi. Pomůže ho vzkřísit zaměstnávání Ukrajinců?

20.04.2022 Pracovní síla v Česku je nedostatkovým zbožím. Firmy si stěžují, že na trhu chybí desítky tisíc pracovníků, kteří by pomohli růstu jejich byznysu. České technologické, biotechnologické či jinak inovativní firmy by na svou expanzi potřebovaly posílit týmy kvalifikovaných odborníků. Shánějí je však marně.
img

Investice do mědi v 2022: Tipy na futures, akcie a ETF

19.04.2022 Měď je důležitou surovinou široce používanou ve stavebnictví, elektromobilech a dalších elektronických zařízeních. Cena mědi už navíc nějakou dobu stoupá. Mnoho investorů se tak ptá, jakým způsobem do mědi investovat. V tomto článku si přiblížíme, jak je na tom aktuálně nabídka i poptávka po mědi.
img

Po konferenci BTC 2022 jsou investoři stále více pozitivnější

14.04.2022 Konference Bitcoin 2022, které se letos zúčastnilo 35 000 lidí, je největší konferencí, která se zabývá prezentací a diskusí o digitálním aktivu a budování průmyslu kolem něj. Ani po roce, kdy se kryptografická scéna rozrostla o tokeny platforem, decentralizované finanční tokeny a špatně fungující tokenové platformy, nadšení neochabuje.
img

AMD akcie a rekordní zisk za rok 2021. Klesne poptávka po čipech?

13.04.2022 AMD akcie zažívají velmi volatilní období, což je dáno i vývojem na trhu s nabídkou čipů. Čekací lhůty na čipy se i v roce 2022 nadále prodlužují. Blíží se období, kdy začne poptávka po čipech klesat? I na to se podíváme v dnešním článku.
img

Broker Freedom Finance dál expanduje do Evropy, čtvrtletní tržby jeho holdingu vzrostly o 46 % na 146 milionů dolarů

11.04.2022 Freedom Finance Europe od začátku dubna rozšiřuje své působení v západní Evropě a otevírá zastoupení ve španělském Madridu. Provozovatel investiční platformy Freedom24 je dceřinou společností Freedom Holding Corp., jejíž příjmy v posledním čtvrtletí roku 2021 vzrostly o polovinu na 146 mil. dolarů. Holding v březnu dosáhl tržní kapitalizace 3,6 mld. dolarů.
img

Netflix a 3 věci, které o něm vědí chytří investoři

04.04.2022 Ačkoliv Netflix akcionářům přinesl zajímavé výnosy, obezřetní investoři tyto faktory pozorně sledují, aby zjistili, jestli tato výkonnost může i nadále pokračovat.
img

Tesla se chystá vydat nové akcie

29.03.2022 Tesla se chystá získat souhlas akcionářů se zvýšením celkového počtu svých akcií. Pomůže tak zajistit split akcií na výplaty dividend, řekl v pondělí mluvčí společnosti.
img

Akcie Beyond Meat klesly po snížení analytického doporučení

28.03.2022 Akcie společnosti Beyond Meat (BYND.US) poklesly v pondělí o více než 4,0 % po snížení doporučení od Pipera Sandlera z "neutral" na "underweight". Zároveň byla snížena cílová cena z $50 na $29. Důvodem má být rostoucí konkurence na poli substitutů masa a také zklamání ze začátku prodejů v restauracích McDonald’s.
img

Akcie NIO pokračují ve výprodeji

25.03.2022 NIO (NIO.US) patří mezi přední čínský výrobce a prodejce elektromobilů a je jedním z hlavních konkurentů automobilky Tesla (TSLA.US).
C:\fakepath\EU staty.jpg

Státy EU a europoslanci se shodli na regulaci velkých internetových firem

25.03.2022 Státy Evropské unie a poslanci Evropského parlamentu se včera shodli na nových pravidlech, která mají zlepšit dohled nad chováním velkých internetových firem. Oznámil to eurokomisař pro jednotný unijní trh Thierry Breton. Globální digitální společnosti jako Google, majitel Facebooku Meta nebo Amazon budou muset dodržovat nové povinnosti, které by měly lépe ochránit podnikání jejich menší konkurence.
img

Ether překonává bitcoin uprostřed rostoucích očekávání ohledně software upgradu

23.03.2022 Ether opět překonal ostatní tokeny, a dokonce překonal svého známějšího konkurenta bitcoin. To vše díky optimismu mezi těžaři kryptoměn ohledně dlouho očekávané aktualizace. Software slibuje snížení uhlíkové stopy nejpoužívanějšího blockchainu na světě. To však nejsou všechny výhody, které vývojáři slibovali.
C:\fakepath\Alibaba.jpg

Čínský internetový prodejce Alibaba odkoupí své akcie v rekordním objemu

22.03.2022 Největší čínský internetový prodejce Alibaba se rozhodl rozšířit program odkupu vlastních akcií na rekordních 25 miliard dolarů (zhruba 560 miliard Kč) z dosavadních 15 miliard. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. Alibaba se tak snaží podpořit cenu svých akcí, která se kvůli tlaku regulačních úřadů a obavám ze zpomalení růstu podniku za poslední rok propadla o více než polovinu.
C:\fakepath\EU staty.jpg

EU dočasně uvolní antimonopolní pravidla, aby zmírnila dopady sankcí

21.03.2022 Evropská unie dočasně uvolní antimonopolní pravidla, aby pomohla zmírnit dopady problémů v dodavatelských řetězcích způsobené zavedením protiruských sankcí za rozpoutání války na Ukrajině. Evropská komise (EK) dnes uvedla, že tak chce umožnit tisícům firem v EU společně nakupovat, dodávat či distribuovat nedostatkové zboží bez obav, že poruší pravidla hospodářské soutěže.
img

Po zvratu na Wall Street mají dnes navrch prodejci. Pražská burza posiluje díky akciím bank

21.03.2022 Wall Street navazuje na nejúspěšnější týden od jara 2020 vlažně. Indexy hned po otevření mírně rostly, během prvních 30 minut však došlo ke zvratu a navrch tak mají prodejci: Dow Jones -0,5 %; S&P 500 -0,1 %, Nasdaq Comp. -0,1 %.
C:\fakepath\Dynasty-Financial-Partners-17032022-1.jpg

IPO společnosti Dynasty Financial Partners - Platforma SaaS pro brokery

17.03.2022 Trend digitalizace podnikání je jasně vidět v mnoha oblastech, včetně finančního poradenství. A fakt, že se objevil outsourcing digitálních platforem tento proces významně podporuje.
C:\fakepath\cina-usa-2.jpg

Biden bude v pátek hovořit s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem

17.03.2022 Americký prezident Joe Biden bude v pátek telefonicky hovořit se svým čínským protějškem Si Ťin-pchingem. Hlavními tématy rozhovoru budou ruská invaze na Ukrajinu a konkurence mezi Čínou a USA, informoval dnes Bílý dům.
img

Zablokují USA dovozy ruského uranu?

10.03.2022 Seznam komodit, které se nebudou dovážet z Ruska, zveřejněný americkou vládou, alespoň prozatím nezahrnuje uran. Podle informací z okolí amerického prezidenta však Bílý dům zváží uvalení sankcí na Rosatom, který produkuje asi 35 % obohaceného uranu a dodává uran do evropských jaderných reaktorů. Rosatom spolupracuje také s Íránem. Írán rozvíjí svůj jaderný program několik let, zatímco USA chtějí tento proces kontrolovat. Bidenova administrativa je v současné době ve fázi konzultací s jadernými experty. Další kroky by mohly mít klíčový dopad na průmysl a výrobce uranu.
img

IEA: Emise CO2 z energetiky loni vzrostly na nový rekord

09.03.2022 Globální emise oxidu uhličitého související s energetikou loni stouply o šest procent na rekordních 36,3 miliardy tun, protože ekonomiky se zotavily z pandemie nemoci covid-19 a stoupla spotřeba uhlí. Uvedla to ve své dnešní zprávě Mezinárodní agentura pro energii (IEA).
img

Akcie Chevron: Poroste cena akcie v důsledku ropné krize i nadále?

09.03.2022 Akcie Chevron (CVX) patří stejně jako Exxon Mobil a Shell mezi ropné tituly, které těží ze současné ropnékrize. Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na delší růst ceny ropy. Dramatický růst ceny ropy navíc stimuluje akceleraci inflace a redukuje tím pádem i hrubý domácí produkt.
img

USA a Velká Británie zakázaly ropu z Ruska. Blíží se další ropná krize?

09.03.2022 Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na další růst ceny ropy. Ten navíc způsobuje zvýšení inflace a má vliv na snížení hrubého domácího produktu. Jak by na tuto situaci mohl zaregovat Fed?
img

eToro Crypto prochází dalšími divokými výkyvy

07.03.2022 Kryptoměny prošly minulý týden dalšími divokými výkyvy, kdy ceny bitcoinu vzrostly na více než 44 000 amerických dolarů a poté klesly zpět tam, kde týden začaly, tedy pod hranicí 40 000 dolarů.
C:\\fakepath\\akcie-04032022.jpg

Akcie za ukrajinské války

04.03.2022 Od invaze putinovského Ruska na Ukrajinu ve čtvrtek 24.2.2022 se pochopitelně lépe daří americkým akciím ve srovnání s těmi evropskými. Index S&P 500 za posledních 8 dnů zůstává na srovnatelných úrovních v blízkosti 4320 bodů, zatímco německý index DAX ztrácí 11 %.
img

Facebook se na burze propadl tak obrovsky jako žádná jiná firma v historii. Vyplatí se teď nakupovat jeho akcie?

20.02.2022 Akcie Facebooku, resp. jeho majitele, společnosti Meta Platforms, přišly začátkem února o 252 miliard dolarů své tržní hodnoty během jediného. Suma 200 miliard dolarů odpovídá 5,4 bilionu korun.
img

Třicetidenní výkonnost Bitcoinu ukazuje, že to není jen další technologická akcie 

15.02.2022 Když se cenový pohyb Bitcoinu začal zrcadlit v pohybu tradičních trhů, někteří ho přirovnávali k technologickým akciím. Její nedávná cenová akce ukazuje opak.
img

Existují důvody k obavám z rostoucí inflace v USA?

11.02.2022 Spotřebitelské ceny ve Spojených státech vzrostl v lednu více, než se čekalo. Roční míra inflace dosáhla nového rekordu nevídaného za posledních 40 let, což vytváří tlak na Federální rezervní systém, aby zaujal agresivnější postoj k měnové politice a úrokovým sazbám. O úrokových sazbách a o tom, zda existují důvody k obavám z rostoucí inflace v USA, probereme hned poté, co analyzujeme výsledky zprávy amerického ministerstva práce.
C:\fakepath\fuze.jpg

Bain: Loni se ve světě uskutečnily fúze a akvizice za rekordních 5,9 bilionu USD

09.02.2022 Loni se na celém světě uskutečnily fúze a akvizice za rekordních 5,9 bilionu dolarů (125,3 bilionu Kč). Na svém webu to uvedla poradenská společnost Bain & Company. Jednou z příčin bylo prudce se měnící hospodářské prostředí, firmy ale těžily i z nižších úroků a zároveň za získané podniky platí čím dál více peněz.
C:\fakepath\Akcie-08022022-uvod.png

IPO společnosti Rhodium Enterprises: Těžaři z Texasu

08.02.2022 V roce 2008 tehdy neznámý programátor pod pseudonymem Satoshi Nakamoto zveřejnil algoritmus pro vytvoření první kryptoměny na světě s názvem Bitcoin (BTC).
C:\fakepath\velci-investori-06022022-1.png

TOP 3 největší investoři světa – BlackRock, Vanguard a State Street

07.02.2022 Každý investor sní o tom, že jednoho dne bude vlastnit takové portfolio akcií, ve kterém bude téměř nemožné prodělat peníze. Pokud je toto i vaším snem, můžete se inspirovat těmito třemi giganty, kteří vlastní podíl téměř ve všech akciových společnostech, na které si vzpomenete.
img

Facebook se včera na burze propadl tak obrovsky jako žádná jiná firma v historii. Drtí jej čínský TikTok a špatné vyhlídky hospodaření

04.02.2022 Akcie Facebooku, resp. jeho majitele, společnosti Meta Platforms, včera přišly o 252 miliard dolarů své tržní hodnoty. Suma 200 miliard dolarů odpovídá 5,4 bilionu korun.
img

Facebook dnes na burze nejspíše čeká tak obrovský pád akcií, jaký ještě nikdy žádná firma nepoznala. Drtí jej TikTok a špatné vyhlídky hospodaření

03.02.2022 Akcie Facebooku, resp. jeho mateřské společnosti Meta Platforms, dnes podle všeho ztratí zhruba 200 miliard dolarů své tržní hodnoty. Suma 200 miliard dolarů odpovídá 4,3 bilionu korun.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 31.1.2022

31.01.2022 Na čtvrtečním zasedání měnově politické rozhodnutí nepadne. Rétorika ECB se zřejmě nezmění a můžeme tak očekávat ujišťování centrálních bankéřů o předčasnosti hiku v letošním roce. V tuto chvíli je plně zaceněno, že se frankfurtská instituce vydá s úroky nahoru na svém říjnovém zasedání. Holubičí rétorika lagardeové však nakonec může vést k méně agresivnímu tržnímu pricingu. ECB standardně argumentuje, že její měnová politika vykazuje určité zpoždění oproti Fedu vzhledem k pomalejší trajektorii zotavení ekonomiky eurozóny ve srovnání s USA. Na prosincovém zasedání ECB ohlásila pokračování v dluhopisových programech po skončení PEPP. V tomto směru neočekávám žádnou změnu.
img

Vliv rekordních zisků společnosti Tesla na společnosti Lucid a Rivian

31.01.2022 Staré přísloví, že "americký akciový trh roste více, než klesá, ale klesá rychleji, než roste", nemůže být pravdivější. Během necelých tří let byli všichni svědky tří velkých výprodejů, a to v rozmezí několika týdnů. Jedná se o výprodej v souvislosti s obchodní válkou mezi USA a Čínou na konci roku 2018, výprodej způsobený pandemií covid-19 v březnu 2020 a aktuální výprodej.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 31. ledna 2022

31.01.2022 Ratingová agentura Fitch zveřejnila výzkumný článek o navrhovaném zákazu kryptoměn v Rusku. Zpráva sice souhlasí s postojem Ruské centrální banky (CBR), že zákaz omezí míru ohrožení finančního systému, ale zároveň varuje, že takový návrh by mohl "zastavit šíření technologií, které by mohly zvýšit produktivitu".
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Obchodní systémy | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Price Action | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Fibonacci | Bezpečný přístav | Programování | Divergence | Česká burza | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Import | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Ekonomické události | Obchodování na burze | Investujeme | Spready | CFDs | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bankovní rada | Bear | Benchmark | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Burza | CBOT | CEO | CFD | CPI index | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Distribuce | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | EBIT | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fair Value | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trhy | Finančník | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | Gap | Grafy | High | IPO | Index DAX | Index PX | Employment Cost Index | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Leverage | Likvidita | Long | Lot | Low | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Opce | Open | P/E | Pivot points | Platforma | Podílník | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Prémie | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | STP | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spread | Support | Swiss | Swiss National Bank | Tick | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Americký prezident | XTB | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | RMB | Globální ekonomika | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Býčí divergence | Vývoj ceny | Medvědí divergence | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Peter Schiff | Santa Claus Rally | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Gold | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | Deutsche Bank | Contracts for difference | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Analytický tým | Regulace | Portfolio manager | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Algoritmické obchodování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Výrobní náklady | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Akcenta | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | Raiffeisenbank | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie CETV | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie Komerční banky | Akcie Micron | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Akcie Unipetrolu | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Bankovní rada ČNB | Break Even | Brent | Britské libry | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní lístek | Burzovní zpravodajství | Burzovní zprávy | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena akcií Unipetrol | Cena ropy WTI | Čínská ekonomika | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České akcie | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Ekonomická krize | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | Emisní povolenky | ETF fondy | Etoro | Eura | Evropská banka | Exchange | Finanční investice | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex Exchange | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | Graf | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP Číny | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak nakoupit akcie | Jak obchodovat s akciemi | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komoditní | Koupit akcie | Krátkodobé investice | Kurz ČNB | Kurz dolarů | Kurzy | Libra | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makléři | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Pád akcií | Tatry Mountain Resorts | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Pivot | Pivoty | Plus500 | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Roboti | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | SPX | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Švýcarské banky | Telefonica akcie | Telefonica O2 akcie | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | ROIC | CNBC | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Andrej Babiš | Buy | CEE | CEPS | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistý dluh | Diskont | Due diligence | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Hrubá marže | Janet Yellen | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Market Perform | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Overweight | P.A. | P/BV | P/S | Petr Kellner | Provozní marže | PX index | Redukce | REIT | ROCE | ROE | SPAD | Underweight | Itálie | Spojené státy | WSJ | Akciová společnost | Čekací doba | AOS (Automatický Obchodní Systém) | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Trader Workstation | Volby | S/R hladiny | Rozhovor | Know-how | Genesis | Retail | Vzdělání | Frustrace | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Expert Advisor | Investment | Online forex | Stock market | Trading forex | BNP Paribas Securities | Aramco | Rhodium | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Unicredit | DPA | KPMG | RBC Capital Markets | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | Česká bankovní asociace | Home Credit | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | NATO | Axis | RBC Capital | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Reporty | Petr Koblic | Zvyšování sazeb | Technický výhled | Brazílie | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | MarketWatch | Magnát | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Měnové riziko | Globální trhy | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Velcí investoři | Finanční centrum | Evropské banky | Velcí obchodníci | Zvyšování úrokových sazeb | Cena kávy | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | Zkušení investoři | KBC | BlackRock | Přehled | Klid | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Firemní investice | Agentura Reuters | Bankovnictví | Finanční poradenství | Ekonomická aktivita | Fidelity International | Posilování koruny | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Mezinárodní instituce | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | České firmy | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | IHS | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Turbulence na finančních trzích | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Algoritmus | Pokles kurzu britské libry | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Akcie Credit Suisse | Růst akcií | AAA | Obchodování v Asii | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Utahování měnové politiky | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Fibo | Akcie ropných společností | Propad | Německý index DAX | Akcie v Británii | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Kryptoměny | Ropné společnosti | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Cena mědi | Marže společností | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Zahraniční investice | Ztráty | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Posílení koruny | Pokles výnosů | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Ředitel pražské burzy | Akcionáři | CySEC | Zajištění | FTSE 100 | Šéf společnosti | Guvernér banky | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | Finance Magnates | MetaQuotes | Tesla | Agentura AFP | Odhodlání | Regulovaní brokeři | Kryptoměna | Skrill | Neteller | Kapitalizace | Výhled | Akciový index DAX | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní maxima | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Mzdy | Dobré výsledky | Dnešní zpráva | Makléřské společnosti | Odhady trhu | Světová obchodní organizace (WTO) | Globální obchod | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Pražský parket | Opatření na podporu ekonomiky | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Finanční ústav | Dohled nad finančním trhem | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Zpomalení čínské ekonomiky | Ministři financí EU | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Quantum | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Údaje o inflaci | Makléř Fio banky | Alphabet | xStation | ČTK | Obchodování forexu | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Program kvantitativního uvolňování | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Očekávání | Bitfinex | IHS Markit | Bridgewater | Akcie firem | Purple Trading | Cena měny | Tržní kapitalizace společnosti | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Bridgewater Associates | Bitcoinový ETF | Ceny pšenice | Quant | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Návratnost investic | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Protiruské sankce | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Zajímavé výnosy | Velký třesk | Spekulativní investice | Kvantitativní utahování | Technologie blockchain | BTC/USD | ETH/USD | Index BSE | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | Kraken | ETH | Investice do bitcoinu | Capitalinked | Ray Dalio | Vývoj ceny pšenice | Invesco | Kapitalizace bitcoinu | Fincentrum | Hard fork | Inteligentní investor | Dominik Stroukal | Coinmate | Binance | Charles Hoskinson | NEST | Lightning Network | SegWit | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | Krypto burzy | Krypto burza | Krypto aktiva | Investiční skupiny | Obchodování na trzích | Altcoiny | Ochrana před negativním zůstatkem | John Maynard Keynes | Kobalt | Drobní investoři | Wedbush Securities | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Airbnb | Burzovní trh | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Obchodní války | FinTech | Zonky | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Růstové akcie | PANW | Purple Trading Club | OPEC+ | Capitalinked.com | Podniky | Renaissance Capital | Silný americký dolar | Long signál | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Facebook (FB) | Netflix (NFLX) | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Pokles ceny | Výplaty dividend | Short signál | Ether | Obchodování akcií | Živit se obchodováním | Profesionální obchodník | USMCA | I-Trader | Přímé zahraniční investice | Trhy v USA | Finanční skupina | Mileniálové | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Trh s kryptoměnami | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Roční výnos | Exness | Cyprus Securities and Exchange Commission | IG | Růst úrokových sazeb | Ziskoví obchodníci | Primární nabídka | Regulační orgán | Výkonnost akcií | Růst zisků | Politika Fedu | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Česká firma | Český miliardář | Refinitiv | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Obchodovat s akciemi | Analytici z Wall Street | Finanční operace | Globální dluh | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Volatilní období | Ceny zemního plynu | MetaTrader Supreme Edition | Primární nabídka akcií | Vysoký výnos | Zvýšení sazeb | Michal Uma | Primární nabídky akcií | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Začínající obchodníci | Zájem investorů | PINS | Akcie Pinterestu | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Inflační očekávání | Investiční rady | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Český průmysl | Akcie Walt Disney | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Růst cen ropy | Sójové boby | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | Liberum | Analytici Morgan Stanley | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Pokles kurzu | Odhad růstu ekonomiky | Vyšší mzdy | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | Charlie Lee | Nabídka akcií | BCC | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Reinvestování | Volný čas | Akcie a ETF | Akcie Netflixu | STAR | Gazprom | Capital Partners | GBTC | Ztrátový obchod | Výnosové křivky | Pokles cen | Vanad | Výkonný ředitel | XTB Research | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Tomáš Pfeiler | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Investiční kapitál | AMZN | Pohonné hmoty | Kapitálové výdaje | Čeští investoři | Růst mezd | KB | Těžební zařízení | US500 | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | PPF | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Overbalance | Růst ceny ropy | Thomas Cook | Finanční situace | Nejnovější výsledky | Snížení daní | Ethery | Energetické firmy | ESG | GOOGL | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Nízká nezaměstnanost | Edge | High risk | Demo účty | Hospodářské dopady | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Hospodářské krize | McKinsey | Alipay | Platební společnost | TikTok | Huawei | Digitalizace | US30 | Dow Jones (US30) | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Obchodní model | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Majoritní akcionář | Mediální společnosti | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Ropný gigant | Začínající tradeři | HDP v USA | Německá vláda | Hongkong | Kryptoměnová burza | Trinity | LNG | Býčí signál | Objem | Bílý dům | MSFT | Obchod | Vyšší sazby | Myšlenka | Proroctví | FRED | Skupina ČEZ | Včerejší obchodování | Obchodování na americkém trhu | Obrat trendu | Spojené státy a Čína | Supreme Edition | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | Hrubý domácí produkt České republiky | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Předseda představenstva | Primární nabídky | Firma | Ekonomiky eurozóny | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | USDC | Finanční tokeny | BAT | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Borsa Italiana | Renaissance Technologies | Server BBC | Studie | BDI | Server CNBC | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Generální ředitel | PSA | GM | Čínský prezident | Dnešní růst | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Si Ťin-pching | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Největší obchod | Tiffany | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Stake | USDT | All Time High | dApps | Technologie blockchainu | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | INTC | Intel (INTC) | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Walt Disney | Disney+ | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | Technická analýza GBP/USD | Technická analýza EUR/USD | Dlužníci | FT | Růst české ekonomiky | Meziroční růst HDP | Ekonomka | Otto Daněk | KOSP200 | Swingové maximum | Globální trh | Konkurenti | Financovat | SMA | Omezení těžby | Předpovědi | Technologický sektor | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | Společnost ČEZ | Na burze | Zmírnění rizik | Propouštění | CBDC | Impuls | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Výrazný pokles | Ceny potravin | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Vlastní nemovitost | Stavebnictví | Hlavní trend | Paul Volcker | Koruna dnes | Zdražování | Inflace v listopadu | Běžný investor | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Růstový impuls | NAFTA | Britové | Pojišťovny | Total | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | Protekcionismus | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Půjčka | Plyn | Nálada | Kofola | Termínové kontrakty | Kontrakty | Koruna zpevnila | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Alstom | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Časopis Forbes | Internetový gigant | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Federální obchodní komise | FTC | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Czech Media Invest | Seznam.cz | Škoda Auto | Penta Real Estate | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Míra | Premiér Babiš | Energetický a průmyslový holding | Médea | České aerolinie (ČSA) | Řetězec Makro | Jaderné elektrárny | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Temelín | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Smartwings | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | ČNB dnes | Vánoce | Evoluce | Automobil | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Paolo Gentiloni | Europoslanci | Eurokomisař | FedEx | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Lámání rekordů | Bydlení | WHEAT | Uber | Martin Novák | Česká zbrojovka | EY | Ztráta | Úbytek | NERV | Stratég | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Miliardy korun | Cena pšenice | Visa (V) | Zasedání měnového výboru | Peking | Investiční platformy | Investiční ředitel | US100 | Wirecard | Schodek státního rozpočtu | Ziskovost | Hospodaření | Paschal Donohoe | Analytik Cyrrusu | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Klesající trend | Pracovní trh | Objem objednávek | CFA | Američané | Vzestup ceny | Návratnost | Odškodné | IKEA | Netflix | NFLX | Inovace | Půjčky v kryptoměnách | General Motors (GM) | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Washington | VDA | Micron Technology | Apache | Výprodeje akcií | Analýza společnosti | O2 | Doporučení Koupit | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Aktualizované údaje | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr zahraničí | Sodexo | Asociace exportérů | Budoucnost | ProfitLevel | Měnové politiky centrální banky | Centrální vláda | Experti | Výplaty dividendy | Zemědělství | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Poradenství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Čínský vicepremiér Liou Che | Iniciativa | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Emisní cena | Emisní cena akcií | Fork | Adam Dulovec | Růst cen potravin | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Americké ministerstvo financí | Federální vláda | Kryptoměny bitcoin | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Mateřská společnost Googlu | Britské společnosti | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Zamyšlení | Banka Morgan Stanley | Ptačí chřipka | Krach | Komunikace | HN | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Chudoba | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Firma Avast | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | Stock Trader | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Obchodujte akcie | Pražské burzy | Silné měny | Ratingová agentura Fitch | Impérium | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Reakce investorů | Změny cen | Asijské indexy | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Pokles | Situace | Zdražovat | Blue-chip | České měny | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Mobilní operátor | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Jumpshot | PCmag | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Burzy v Šanghaji | Boeing | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | FIAT | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | BABA | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | Daňová optimalizace | Daň z příjmu | Čínská vláda | Pokles akcií Tesly | Výrazné ztráty | BP | Dodávky na trh | Tenza | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | 4fin | Warner Music | Warner Music Group | SEC | Rozhodování | Postmates | Snowflake | Palantir | Hrozba recese | Americké ekonomiky | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Britský statistický úřad | Digitální peníze | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Indikátor RSI | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Kukuřice | Akcie Twitter | Kurzové změny | Deutsche Telekom | Investiční portfolia | Správci aktiv | Gilead Sciences | Prudký propad | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Šíření koronavirové nákazy | Čínské banky | Průměrná mzda | Akcie Netflix (NFLX) | Jižní Korea | Sestupný trend | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | CPCA | Analytická společnost | Vyhlášení nouzového stavu | Nová data | Šok | Snížení těžby | Mzda | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Současná cena | Cenová válka | Příležitost k nákupu | Pohyb Bitcoinu | WP | Sazby hypoték | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Vývoj na trhu | Investovat do fondů | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Aerolinky | Vlna výprodejů | Nouzový stav | Olaf Scholz | Charlie Munger | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Čínský růst | Technologičtí giganti | Tencent | Evropská solidarita | Solidarita | Buy the dip | Dostatek likvidity | Další vývoj | Stimuly | Brusel | Letectví | Fiskální politiky | Kabinet | Vlastnit akcie | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Energetická firma | Zisk společnosti | Největší propad | Antivirové firmy | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Dnešní čísla | Důležitý support | Burzy cenných papírů | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice | Značný pokles | Britská centrální banka dnes | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Markéta Fišerová | Tiskové agentury | Vládní podpory | Ekologické organizace | PYPL | Bilion dolarů | Český ekonom | Ekonom Pavel Kohout | Vyplácet dividendy | Valné hromady | Algoritmy | Unilever | MPO | MF | Náhrady mezd | Kalifornie | OSVČ | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | LinkedIn | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Keynes | Fundament | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Ministryně financí | Prodejní tlak | Babišova vláda | Německý akciový index | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Největší zisk | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Politická rozhodnutí | Dividendové výnosy | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Německý parlament | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Ratingová agentura S&P | Ministr vnitra | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Sněmovna reprezentantů USA | Dopady pandemie na ekonomiku | Rozsáhlé propouštění | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Farmaceutické firmy | Křetínský | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Bulharsko | Izrael | Fiat Chrysler | Podnikatelé a firmy | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | VW | Čtvrtletní pokles | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Schodek | Organizace | Microsoft (MSFT) | Poskytování hypoték | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Umělá inteligence | Cloud Computing | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Zelené energie | Podíl na trhu | WFP | Model Y | Údaje | Emise oxidu uhličitého | IATA | AOL | DPH | Omyl | Thierry Breton | Prodělat peníze | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Karel Komárek | Pavel Baudiš | Marek Dospiva | Masové propouštění | Možnosti obchodování | Dopady koronavirové krize | CBS | Ministři | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Chřipka | Nejsilnější růst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Rutina | Cena benzínu | Profitabilnější | Nejvyšší soud | Výpadky | IMF | Delaware | Více peněz | Valná hromada ČEZ | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Dodavatelské řetězce | WELL | Investoři z Wall Street | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Internetové televize | Televize Netflix | AMC | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Očekávaný zisk | Vzrušení | Uzavření trhů | USD za barel | Potravinové krize | Propad ceny | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Průměrný výnos | Chesapeake Energy | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Cenové pohyby | Oslabení akcií | Reddit | Sociální síť | Debata | Soukromá spotřeba | Posílení | Swingové minimum | Amazon Jeff Bezos | Legendární investor | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Regulační rámec | Grayscale | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Evropské méně | Cenový pokles | Cestování | Čtvrtletní výsledky | Zisk automobilky | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Shell | Sazka Group | Výsledky za Q4 | ATH | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Čistá ztráta | Společnost Gilead | Tweet | Letečtí dopravci | Dopravci | Růst výnosů | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Herbert Diess | Šéf Volkswagenu | Koncern Volkswagen | Finanční riziko | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | HashRate | Dovoz | Vývoz | Turistika | Dosáhnout zisku | Rekordní zisk | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Státy eurozóny | Historicky nejnižší | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Soudní řízení | Patrik Tkáč | Dluhy | Toyota Motor | Spotřebitelské ceny v USA | Společnost Avast | Link | ONE | Hlavní kryptoměny | RBI | T-Mobile | Operátor T-Mobile | PPF Telecom Group | Nejbohatší Čech | Auta | JD.com | Dopad na cenu | Dnešní výsledky | FBI | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Konsorcium | Levné peníze | Vakcína | Medvědí scénář | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Zahájení dodávek | Zboží z Číny | Moderna | Jukos | Prodej vozů | Svaz dovozců automobilů | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Contemporary Amperex Technology | GSK | Velký růst | AMZN.US | Lesy ČR | Kupci | Společnost Facebook | Vrcholní představitelé | Biotechnologická společnost | Renault | Fischer | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | OKD | JDE | Unie | ČR | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Vládní intervence | Hertz | Akcie Intel | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Průraz | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Zbrojovka | PEPP | Prodej podílů | Genesis Capital | Genesis Capital Equity | Londýnské burzy | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Pump & Dump | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | Eduard Kučera | CVC Capital | INLOOPX | CCleaner | Antivirus | Strategie Avastu | Ochranný software | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Investoři v Evropě | Rekordní nárůst | Německé vládní strany | Berlín | Býčí trend | Rozhodnutí soudu | Tchaj-wan | Nikola | Hertz Global Holding | Hertz Global | Index Nasdaq Composite | eMarketer | Rozpočtový deficit USA | Ropná krize | Národní rozpočtová rada | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Arizona | Sanofi | Roční míra inflace | Prodeje automobilů | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Výplata | Dluh Británie | Rostoucí trend | Covid | Aplikace Robinhood | Technologické firmy | Investiční aplikace | Správce aktiv | Roční výkonnost | Cardano | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Filipínská centrální banka | Restrukturalizace | Firma ČEZ | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Vrcholoví manažeři | Chesapeake | Skupina Smartwings | Objem aktiv | Fintech společnosti | Úroda | Akcie Coca-Cola | Společnost Uber | Jasný signál | Novavax | Australian Securities and Investments Commission | MAM | Ant | Sony | Japonská společnost | Leva | Generace Z | E.ON | Johnson & Johnson | Zbohatnutí | Zájem o investování | Americký výrobce letadel | Úspěchy | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Stellantis | Peugeot | Citroën | Chrysler | Růst tržeb | Umělá inteligence (AI) | Hospodaření firmy | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Kolaps | Spotřební daně | Technologické společnosti | Společnost Twitter | PlanB | Mediální pokrytí | Společnost Amazon | Možnost dalšího růstu | Společnost XTB | Zotavení ekonomik | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Cybertruck | Semi | Model 3 | Akcie těžařů | Podílníci | Komisař pro hospodářství | Progres | Exchange Traded Commodity | Insolvence | DeFi | Pár EUR/USD | Nikl | Čínská společnost | Důvěra | Velké technologické firmy | Ant Group | Margrethe Vestagerová | Kreativita | Odhad vývoje ekonomiky | Blue Origin | Společnost Blue Origin | WeCHat | Časový úsek | Statistické výhody | Klesající tendence | Cenové hladiny | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Oživení poptávky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Čas na nákup | BHP Group | VHM | Velký propad | Podhodnocený | Capital.com | Wedbush | Upozornění na rizika | Hypotéky v ČR | Pokles tržeb | Virgin Galactic | PLUG | Veřejný dluh Británie | Počet akcií | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Airbus Group | Akcie Airbus | Investor Warren Buffett | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Typy grafů | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Americký soud | SPAC | Big Tech | Klimatické změny | Ceny mědi | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Akcie Zoom | Akcie NIO | Bloomberg Intelligence | Ceny sójových bobů | Zadlužení Německa | Cena kávy arabica | Arabica | Americký podnik | Program Antivirus | Rozdělení akcií | Cena elektřiny | LG Chem | Elektromobily | Craig Irwin | Šéf podniku | Politici | Vývoj ceny akcie | BloombergNEF | Diverzifikovat | Micron | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Ministr životního prostředí | Snížit emise | Biden | USA Joe Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Marathon | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Cineworld | Společnost Cineworld | McAfee | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Měnový fond | Negativní účinky | Allegro | Společnost Allegro | Paul Milgrom | Robert Wilson | Americké prezidentské volby | Výkon společností | Výrobce letecké techniky | Zambie | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Embargo | Množství peněz | Defi | Digitální převody peněz | Protiepidemická opatření | Nařízení | Newmont | Intel | Výrobce čipů | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | První obchodní den | Moneta | CVX | UMA | Zveřejnění výsledků | Odklad splátek | Státy Evropské unie | Zynga | Electronic Arts | MCD | Indické úřady | Pinduoduo | Evropská léková agentura | Evropská léková agentura (EMA) | Palo Alto Networks | Nová vakcína | MRNA | Zpětné testování | Praktické tipy | Stock Spirits | ZM | ZM.US | PLTR | Proražení | INTC.US | AAPL.US | Životní prostředí | Nio | Li Auto | GameStop | Akcie americké společnosti | CD Projekt | Norwegian Air Shuttle | A16z | Siemens | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Britský ministr zahraničí | Prezidenti Turecka | TCL | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Očkování | Burza Coinbase | Antigenní testování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | EC Investments | Peníze navíc | Orbán | IPO společnosti | Mutace viru | US2000 | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Voda | Výzkumné firmy | Boeing 737 Max | Stock Spirits Group | Nízké úroky | Lenovo | Svět kryptoměn | Výhled na rok | Počasí | Utažení měnové politiky | Online prostředí | Růst ceny | SOLEK | NIO.US | Autopůjčovna Hertz | DOT | Ycharts | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Počet pracovních míst | Holdingové společnosti | Zdravotní péče | Rio Tinto | Dopad na akcie | Akcie Twitteru | JD | Tržby z prodeje | Shopify | ET7 | DCA | Nemovitosti v Česku | Velikost obchodu | Tilray | TLRY | SNY | CARA | MJ | ACT | Indexy na Wall Street | Jack Ma | MSCI ACWI | Macrotrends | Macrotrends.net | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | BYND | BYND.US | Akcie Beyond Meat | Streamovací služby | Polská společnost | Darktrace | Trustly | Akcie AMC | Očkování proti covidu | WallStreetBets | BlackBerry | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Express | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Účinnost vakcíny | Problémy s likviditou | ROI | Nasdaq (US100) | Vypuknutí pandemie | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Růst ceny Bitcoinu | Tencent Holding | Obchodní deficit USA | Finanční výsledky | Automobilka Tesla | Poslanci Evropského parlamentu | Technologie společnosti | HAS | Nákup bitcoinu | Russell 2000 (US2000) | Finanční výkonnost | Podrobnosti IPO | Odhad kapitalizace | JP Morgan Securities | William Blair & Company | Ark Invest | Maersk | Rostoucí úrokové sazby | FTX | Zinek | Kov | PINS.US | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Zajímavé akcie | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Elektroauta | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | CETIN | Předpověď akcií | Akcie Tilray | Akcie Visa (V) | Rostoucí výnosy | Evropský výrobce letecké techniky | Porušení zákona | Třetí vlna | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Čeští podnikatelé | Sentiment investorů | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | Finanční zdraví | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Akcie Boeing | Zakladatel Alibaby | Nio (NIO.US) | Rohlik Group | PPF Telecom | Riziková prémie | Admirals | Akcie společnosti Microsoft | Pohyb trhu | Silný růst | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | Analýza EUR/USD | ČSA | Apple (AAPL.US) | Investice společnosti | Fidelity | Riziko likvidity | Výrazný růst | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | COMP | Aleš Hála | Hodnotové akcie | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Zájem institucí | xStation 5 | Tencent Music | Ladislav Bartoníček | Poptávka po nemovitostech | Ziskovost klientských účtů | Zveřejňování ztrátovosti klientských účtů | Vesmírné akcie | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Reuters analytik | Největší obchody | Největší obchody podle objemu | Globální finanční systém | EDF | Blízká budoucnost | Umění | Prodej kryptoměn | Více časových rámců | Prudký růst cen | GitHub | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | GE Renewable Energy | Xilinx | AMD a Xilinx | Zátěžové testy | Tým Admirals | COIN | Držitelé kryptoměn | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | Vítězný přístup | Emise skleníkových plynů | Ceny ETH | P&G | NFLX.US | Zvýšit ziskovost | Intel (INTC.US) | Zvýšení ratingu | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | AMD.US | GOOGL.US | RTX.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | Zomato | Rozvoz jídla Zomato | ERA | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | UUUU | Cameco | CCJ | Uran | Cenový pohyb | Objednávky | Potenciální výnosy | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Problém s nedostatkem čipů | Vývoj ceny akcie Komerční banky | Ceny akcie Komerční banky | Verizon | Comcast | Cena emisních povolenek | WSB | Větší korekce | Nárůst objemů | Čistá energie | Benxy | Akcionáři Avastu | Obavy z růstu inflace | Nižší zisky | Panasonic | Francouzská společnost | Trh Forex | Sledování grafu | Čínský internetový prodejce | Největší čínský internetový prodejce | Cenové úrovně | Plán obnovy | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Korekce na kryptu | Turów | Cenové trendy | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Renáta Kellnerová | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Meme akcie | Zisk před zdaněním | Paytm | Objem fúzí a akvizic | Hypoteční sazby | Vývoj ceny dřeva | Ceny dřeva | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Martin Klass | Nadnárodní společnosti | Tesla v Číně | Zajištění proti inflaci | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | BSE Sensex | Plány | Cíle | Příležitosti | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Freedom24 | Platforma Freedom24 | Freedom24.com | Freedom Holding Corp | Freedom Finance Europe Ltd | Asociace finančních trhů v Evropě | Asociace finančních trhů | AFME | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Primark | Počáteční veřejné nabídky | Akcie technologických firem | Dekarbonizace | Gigafactory | SAIC | Konkurenti společnosti Tesla | Vláda v Pekingu | Hongguang Mini | Great Wall ORA | Roewe eRX5 | Wuling | CPIA | JL Warren Capital | XPeng | Revolut | Roewe | Prodej | XPEV | Microsoft Corporation | Další kryptoměny | Zvyšování daní | CD Projekt (CDR.PL) | CDR.PL | CDR | Akcionáři Monety | Lucia Žárska | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | Regulační úřad | Stínové bankovnictví | Stínové bankovnictví v Číně | ČD-Telematika | České dráhy | CO2 | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | NASA | Starlink | Solární panely | Programátor | Vyšší úroveň | Jak čelit konkurenci | Streamovací společnost | Zvýšení podílu Netflixu | Společnosti Netflix | Finanční záchranný kruh | Konkurenti Netflixu | Podnikání Netflixu | Rozšíření podnikání | Parrot Analytics | Největší rizika | Výkon společnosti | Výkon společnosti Alphabet | Malajsie | Akcie Moderna | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | Fundamentální analýza Virgin Galactic | SPCE akcie | Dodavatelský řetězec | Technologie | MAN | Americký výrobce | Nabídky akcií | Micron Technology (MU.US) | MU.US | Růst společnosti | Zkušení obchodníci | Klesající struktura | Hliník | Mluvčí společnosti | Eurohold | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | Chování spotřebitelů | UST | TSMC | Videohry | Výroční zprávy | Pivovar | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | NortonLifeLock | Symantec | Alibaba Group Holding Limited | Čínský výrobce | Americký trh | AI | COST | KO | Coca-Cola Company | Uzavření dohody | Roger | Roger Dominik Stroukal | Odvětví | Kryptoaktiva | MiCA | Regulace MiCA | BHP | Divize | Akcie indické | Indické společnosti | Načasování | Ceny termínových kontraktů | Ceny termínových kontraktů na kávu | Boom | Zisk automobilky Tesla | Zisk výrobce elektromobilů | Výrobce elektromobilů Tesla | Firemní investice do bitcoinu | Vlastní bitcoiny | Uzavření obchodování | Bulharská finanční společnost | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Azure | Xbox | Rekord | Příjmy z reklamy | Podíl na tržbách | IPO aplikace Robinhood | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Bilion | Dodávky čipů | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Zkušenosti na trhu | Štěstí | Letiště Praha | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Provozní náklady | Thomas Schäfer | Mateřská společnost | Ministerstvo spravedlnosti | Dřevo | Chování | Slabé stránky | Vizualizace | Occidental Petroleum | Projekce | Účetní období | Internetové obchody | Timur Turlov | FRHC | Freedom Holding | Paramount | Jarda Tupý | Takata | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Psychologické úrovně | Logistické problémy | CVC Capital Partners | CVC | Walt Disney (DIS.US) | DIS.US | Strojové učení | Andreessen Horowitz | Základní sazby | Osobní počítače | Akcie Pfizer | Asijské země | Britská společnost Cineworld | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Admirals Supreme | Supreme pro MetaTrader | Společnost Admirals | Globální názory | Mini terminál | Obchodní terminál | Tick Chart Trader | Tick Chart | Chart Trader | Sbírka cenných indikátorů | Simulátor obchodování | Plug-in Admirals | Plug-in Admirals Supreme | Spread Recorder | Růst úrokových sazeb ČNB | Německý výrobce | Obchodování stříbra | Byty | Finančně nezávislý | HD.US | Home Depot (HD.US) | Home Depot | Prostor pro růst | Maynard Keynes | Palantir akcie | Akcie PLTR | Tokeny | Meituan | Medián | Rozbor | Americká Federální obchodní komise | Americká Federální obchodní komise (FTC) | SpaceX | SAMR | Státní správa pro regulaci trhu | Státní správa pro regulaci trhu (SAMR) | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Analytici banky | Americká ministryně financí | Funkční období | Lidské činnosti | ASX | SXXP | Nedostatek čipů | GPEF | Společnosti | Akcie společnosti Zoom | Akcie Zoom (ZM.US) | Neúspěch | Opatření | Rivian | Společnost Rivian | Vrcholy | Dna | Lobbing | Lobbing v EU | Prazdroj | ANO | Uhlí | RBC | Google akcie | NFT | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | Siemens Healthineers | Velkoobchodní ceny elektřiny | TIPS | Ceny plynu | Platební gigant | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Vývoj ceny akcií Citibank | Vývoj ceny akcií HSBC | Solana | Analytici Goldman Sachs | Gucci | Nakamoto | Etherea | Americká firma | Celkové závazky společnosti | Závazky společnosti | České aerolinie | Inskol | Dopady epidemie | Akcie čínských společností | Nio akcie | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | VanEck | BNP | P/B | P/B (P/BV) | Jaroslav Haščák | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Německá automobilka Volkswagen | Reorganizační plán | Úročení | Kvartální účetní období | Gamble | Energetická krize | Zvýšení základní úrokové sazby | Růst cen plynu | Růst cen plynu v Evropě | Kellnerová | Bankovní skupiny | Hospodářské soutěže | Prudké zdražování | Automotive | Zisky z těžby | Těžby Bitcoinu | Vylepšení teorie aukcí | Minulá výkonnost | Češi | CureVac | Bohemia Energy | Energetické krize | Zdražování energií | Vysoké ceny | Pravidla hry | Kolibřík Energie | Složení portfolia | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Netflix (NFLX.US) | Nedostatek polovodičů | Oculus | Akcie Pinterestu (PINS.US) | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Vlastní sociální sítě | Snap | Nedostatek surovin | Obilí | Pozornost | Amazon (AMZN.US) | Kryptoměnový průmysl | Cenový cíl | Zprostředkovatelé | Izraelská centrální banka | Provozní výnos | Poptávka po čipech | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Dodávky z Ruska | Meta | Hodnota akcií Freedom Holding | Sidoti & Company | Forbes Quant Trader | Quant Trader | Arrowstreet Capital | Vanguard | Allianz SE | Morgan Stanley Capital International | MSCI U.S. Small Cap 1750 | MSCI U.S. Investable Market 2500 | Metaverse | Rivian Automotive | Meta Platforms | Ceny kryptoměny | Fialova vláda | Louis Dreyfus | Olam | Volcafé | IG Metall | RIVN | Maxim Manturov | Investiční analýzy | Trh s elektromobily | Česká národní banka (ČNB) | Držitelé Bitcoinu | Orka Ventures | Ondřej Šmakal | WeDo | Úspory Čechů | Soud v Haagu | PYPL.US | Indexy pohyb | Digitální rubl | Podmínky na trhu | Globální dodavatelské řetězce | AMD akcie | Meta (Facebook) | Graf AMD akcie | Technická analýza AMD akcie | Fundamentální analýza AMD akcie | Akcie Rivian | RIVN.US | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Tether (USDT) | ESG principy | Nexi | Target | Celoroční výhled | Maloobchodní prodejce | Narušené dodavatelské řetězce | Regulační úřady | Rivian Automotive (RIVN.US) | Akcie indické Paytm | Technologická skupina | Indický regulátor trhů | Regulátor trhů | Indický regulátor | Platforma Paytm | Coal India | Indický index | Index BSE Sensex | Indický index BSE Sensex | Propad Paytm | One97 Communications | Vývoj čistých marží | Vývoj ceny dřeva a železné rudy | Vývoj růstu mezd | Vývoj růstu mezd v eurozóně | Ropný šok | TIM | Pozemky | Blockstream | Rivian (RIVN.US) | Společnost innogy | Innogy | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Změny klimatu | Zprávy z krypto | Omikron | Zprávy z krypto průmyslu | Těžařská společnost | Nálada na trzích | Broadcom | | Investice do životního prostředí | Michal Fila | Jan Růžička | QUINTA-ANALYTICA | BBA Capital Partners | LVA Holding | LVA Holding GmbH | GPEF III | Quinty | Britský antimonopolní úřad | CMA | Výhled české ekonomiky | Kazachstán | Vietnam | Etiopie | Postavení na trhu | SOTIO | Fibonacciho retracement | Cykly | Rozšíření | Rostoucí inflace | Arm | Čipové společnosti | Zemědělci | APPS | Informace z kryptoměnového trhu | Evernym | Globální emise | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Beyond Meat (BYND.US) | Akcie Beyond Meat (BYND.US) | Vánoční rally | Bidenova administrativa | Pokles cen zlata | Letadlo | Obchodní tipy | Největší tuzemská banka | Úpis nových akcií | Spojení Monety a PPF | Open-source kryptoměny | Mluvčí Kremlu | Cloudflare | Sekyra Group | TerraUSD | Hráči na trhu | Telefónica | Telekomunikační skupiny | Těžební společnost | Motley Fool | MTI | Agentura MTI | Společnost Smartwings | Celkový sentiment | Odbyt elektromobilů | Dobývání vesmíru | Prodej elektromobilů Tesla | Roadster | Vstoupit na burzu | Miliardy USD | Akcie AMD (AMD.US) | Dynamika trhu | Bodyarmor | Odolné proti inflaci | Inflation-proof stocks | Ocel | Lucid Group | LCID | Lucid | Consensys | SNAP.US | Akcie Snap | Cowen | Organizace spojených národů | Big tech | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Technická analýza akcií | Těžby bitcoinů | Hashrate | Hry | Cena akcií společnosti | Upravený zisk | Reality | Válka na Ukrajině | Vanguard S&P 500 | Vanguard S&P 500 ETF | S&P 500 ETF | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Streamování videa | Instituce | Omniverse | Teams | Úrokové sazby v Česku | Základní úrok | Pozitivní výsledky | Cenová akce | Největší investoři | Největší investoři světa | Portfolio akcií | Akciový graf | Supportní zóna | ETF investiční portfolio | Vanguard total stock market ETF | Vanguard growth ETF | Vanguard Information Technology ETF | Vanguard High Dividend Yield | Vanguard high dividend yield ETF | Investování v digitálním světě | Banka State Street | Union Bank | Obor podnikání | Aladdin | Společnost State Street | Nebankovní služby | Akcie State Street | Trendový vývoj | Investiční impéria | Investiční analytika | Realitní služby | Navýšení dividend | Centralizace světové ekonomiky | Rhodium Enterprises | Podnikání Rhodium Enterprises | Struktura řízení | Konkurenti Rhodium Enterprises | Bitfarmy | Argo Blockchain | DMG Blockchain | Hive Blockchain | Hut 8 Mining | HashChain Technologies | DPW Holdings | Layer1 Technologies | Marathon Patent Corp. | Marathon Patent | Stronghold Digital Mining | Finanční výkonnost Rhodium Enterprises | Obchodní inovace | Unikátní technologie těžby | Technologie těžby | Malý tržní podíl bitcoinů | Tržní podíl bitcoinů | Podíl bitcoinů | Žádné dividendy | Kapitalizace Rhodium Enterprises | P/S emitenta | IPO společnosti Rhodium Enterprises | Datové centrum Rhodium Enterprises | Datové centrum | Zisky z těžby BTC | Fox Corporation | Bain & Company | Bain | Společnost Bain & Company | Tobias Umbeck | Klesající struktury | Blesk | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Invaze na Ukrajinu | Ruské invaze na Ukrajinu | Sankce | Ceny zemního plynu v Evropě | LOW.US | Lowe's | Lowe's (LOW.US) | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ukrajinská krize | Ruská agrese | Energiewende | Sberbank CZ | Jaderný program | Motivace | Bankovní licence | Západní firmy | Uranium Energy Corp | UEC.US | Uranium Energy Corp (UEC.US) | KAZ.UK | TGT.US | Target (TGT.US) | TGT | MWh | EUR/MWh | LCID.US | Lucid Group (LCID.US) | Emise CO2 | Pegas | Raiffeisen | Applepay | Tresuries | Zahájení invaze | Invaze | Ztráta konkurence | Omezení výplaty dividendy | Porovnání vývoje akciových indexů | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | XTB Štěpán Hájek | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Cena elektromobilů | Shake Shack US | Shake Shack | eToro Crypto | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Sankce Západu | Světové produkce | APP | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Dynasty Financial Partners | Platforma SaaS | SaaS | Platforma SaaS pro brokery | SaaS pro brokery | IPO společnosti Dynasty Financial Partners | IPO společnosti Dynasty Financial | Dynasty Financial | DSTY | Společnost Dynasty Financial Partners | Salomon Smith Barney | Shirl Penney | SS&C | SEI Investment | Fiserv | Finantix | AssetMark Financial | Solventnost | Vysoká míra růstu výnosů | Míra růstu výnosů | Motivační program | Obchodní pověst | Silná konkurence | Cílový trh | Odhad tržní kapitalizace | Tržní kapitalizace Dynasty Financial Partners | Raytheon (RTX.US) | Akcie kybernetické bezpečnosti | Antimonopolní pravidla | Americký výrobce elektromobilů | Nákupy plynu | Společné nákupy plynu | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Velké korporace | Značné riziko | Akcie NIO (NIO.US) | NIO (NIO.US) | Ondřej Koběrský | Akcie Lululemon | Akcie Lululemon Athletica | Akcie společnosti Beyond Meat | Společnost Beyond Meat | Zastavení dodávek plynu | Zastavení dodávek | MOL | Bitcoinové sítě | Tržní hospodářství | Bitcoin 2022 | Broker Freedom Finance | Ben Laidler | Reddit IPO | Správa | STEPN | Siemens Healthineers (SHL) | SHL | Akcie Siemens Healthineers | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Vlastnictví | Převzetí Twitteru | Vzestupný trend | Tipy na futures | Investice do mědi v 2022 | Investice do mědi | Pokles produkce | Pokles produkce mědi | Jak investovat do mědi? | Zuzana Bubnová | Contipro | Průmyslový růst českých firem | Průmyslový růst | Růst českých firem | Reed Hastings | Miliardář Elon Musk | Technický výhled trhu | EchoStar | Echostar (SATS.US) | Produkty s pákovým efektem | Occidental | Hladomor | Akcie Costco | Akcie Costco (COST.US) | Costco (COST.US) | COST.US | Největší výnosy | Daň na banky | Vývoz obilí | Covid Zero | Web3 | Přední brokerská společnost | Počet klientů XTB | Markets IC | Rezervní fond | Členové Purple Trading Clubu | Purple Trading Club (PTC) | PTC | Pepa Zeman | Zakladatel Cardana | Přijetí | Sektorová daň Česko | Sektorová daň | Širší trh | Cenový strop | Marketingová komunikace | Zastavení poklesu | Centrum | Sloučení | Akcie Micronu | Akcie Micron Technology | Akcie Micron Technology (MU.US) | Největší kryptoměny | Prime | Britský regulátor | Převeztí Avastu firmou NortonLifeLock | NortonLifeLock a Avast | Česká antivirová firma | Akcie společnosti PayPal | Upozornění | Disney (DIS.US) | The Merge | PlayStation 5 | PlayStation | Akcie společnosti Amazon.com | Akcie společnosti Amazon | Štosuj.cz | Luboš Kovařík | DCA investiční strategie | Merge | Fenomén | Marka | Akciové dividendy | Humanoidní roboti | Tim Herzig | Invesco Quantitative Strategies | Plyn z Ruska | Ulrich Körner | Pojištění proti úpadku | L3Harris (LHX.US) | L3Harris | LHX.US | LHX | Viasat (VSAT.US) | VSAT.US | Viasat | Řešení energetické krize | TurkStream | Zisk Mety | Meta Platforms Mark Zuckerberg | Vývoj akcie META | Yahoo!Finance | PayPal Holdings (PYPL.US) | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Gen Digital | GEN | Vincent Pilette | Norton | LifeLock | Avira | AVG | ReputationDefender | Historie antivirových firem | Piriform | Alwil | Alwil Software | Akcie americké firmy | Smith Micro Software | Majitel Facebooku | Tržní ekonomiky | Týden na pražské burze | Hodnota francouzského akciového trhu | Hodnota britského trhu | Michael Saunders | Britský akciový trh | CZ | Cloud computing | Budoucnost digitalizace | Graf ceny akcií společnosti Microsoft | Graf ceny akcií | Graf ceny akcií společnosti | Github | IPO společnosti Teads | Teads | Teads N.V. | Nizozemská společnost | Trh digitální reklamy | Digitální reklamy | Podnikání společnosti | ironSource | Xandr | Taboola | TripleLift | SSPs | PubMatic | Magnite | Trade Desk | Jak si Teads vede finančně | Pověst | Pověst mezi klienty | Zvýšení podílu na trhu | Raymond James & Associates | JMP Securities | Citigroup Global Markets | Morgan Stanley & Co. | Goldman Sachs Bank Europe | Společnost Teads | Investování do akcií Teads | Investiční rizika | Vyhlídky cílového trhu | Silné stránky společnosti | S&P Global Mobility | Levnější konkurence | Pozice Tesly | Cena elektromobilu Tesly
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Kongres
Kongres USA
Kongsberg Gruppen
Koninklijke Ahold Delhaize
Konjukturální průzkum
Konjunkturální průzkum
Konkrétní akcie
Konkrétní cíle
Konkrétní nejlepší akcie
Konkrétní plán

Následující klíčová slova

Konkurenceschopnost
Konkurenceschopnost Číny
Konkurenční devalvace
Konkurenční společnost
Konkurenční společnosti
Konkurent
Konkurent Adidasu
Konkurent Binance
Konkurenti
Konkurenti Netflixu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít