Neděle 28. květen 2023 18:19
reklama
The Trading Pit
reklama
Purple - Panelova diskuze
reklama
Swissquote Bank
reklama
Tickmill logo

Klíčová slova - Invest

img

Bitcoin se nachází pod 26,8 tisíce dolary

26.05.2023 Býčí zlom směrem dolů na cenovém grafu bitcoinu bude nejspíš již brzy testován jako zóna podpora a může nabídnout dlouhodobým investorům možnost vstupu na trh.
img

Predikce ceny MATIC – Polygon míří k 1 dolaru

26.05.2023 Cena MATIC se zvedá z úrovně podpory na 0,82 dolarech. Polygon by tak mohl dále stoupat, avšak poblíž 1,00 dolaru se tvoří důležitá hranice.
img

„Dr. Copper“ signals recession; Metal at best price since July

26.05.2023 Copper, which is often looked to by economists for the health of the economy, is sending recession signals through its price, which has fallen more than 10% in the past 2 months.
img

Gold shipments from Russia to the United Arab Emirates, Turkey and China

25.05.2023 The United Arab Emirates has become a key trading hub for gold from Russia since Western sanctions disrupted traditional export routes from Russia over Ukraine.
img

 Bitcoin by mohl vzrůst o více než 75 %, když překoná kritickou úroveň, tvrdí Jason Pizzino 

25.05.2023 Analytik kryptoměn Jason Pizzino uvádí, že bitcoin by mohl posílit o dvouciferné procentní body, pokud stoupne nad klíčovou zónu odporu.
img

Solana integrovala umělou inteligenci s pluginem ChatGPT, aby učinila blockchain použitelnějším a srozumitelnějším

25.05.2023 Nadace Solana, nezisková organizace zaměřená na správu a rozvoj blockchainu Solana, oznámila, že do svého systému zakomponovala umělou inteligenci (AI) prostřednictvím pluginu ChatGPT, který byl vyvinut společností Solana Labs.
img

Oil prices rise $1 on fears of tight supply

24.05.2023 Crude oil prices rose by more than $1 on Wednesday after a tightening in US fuel supplies and inventories. Warnings from Abdulaziz bin Salman Al Saud, the Saudi energy minister, raised speculators‘ prospects of further OPEC+ production cuts.
img

 Terra Classic stanovila termín upgradu a podpořila očekávání růstu ceny LUNC

24.05.2023 Terra Classic (LUNC) je skoro připravena na dlouho očekávaný termín uvedení aktualizace Cosmwasm v.1.1.0. Tento upgrade představuje významný krok vpřed v rámci rozšiřování funkčnosti sady Cosmos SDK v0.45 zaměřujícím se na zdokonalení smart kontraktů v rámci blockchainu Terra.
img

Důvody, kvůli kterým mohou investoři do bitcoinu slavit

24.05.2023 Poslední analýzy serveru CryptoQuant odhalily, že cena bitcoinu může během několika následujících dní nabrat vzestupnou dynamiku.
img

Cena Litecoinu (LTC) pokračuje v růstu – je 100 dolarů na dosah?

23.05.2023 Litecoin (LTC) od překonání sestupné linie odporu roste. Počet vln v různých časových rámcích nasvědčuje býčímu trendu. Pokles pod 81 dolarů by znamenal, že krátkodobý trend je medvědí.
img

Dollar hits 6-month high

23.05.2023 The U.S. dollar touched a 6-month high against the yen on Tuesday, as expectations grew that U.S. rates would continue to be higher and as the debt ceiling impasse kept risk sentiment fragile.
img

Hodnota XRP za posledních sedm dní vzrostla o 8 % a navýšila tak tržní kapitalizaci o 1,9 miliardy dolarů

23.05.2023 Okolo XRP se strhlo obchodní šílenství a tokeny v hodnotě milionů dolarů měnily majitele. Velryby XRP způsobily cenové vlny s významnými pohyby.
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Zahraniční investice v Německu jsou stabilní, mohou je ale ohrozit pobídky z USA

22.05.2023 Zahraniční investice v Německu byly v loňském roce víceméně stabilní, do budoucna je ale může ohrozit program amerických vládních pobídek, který láká firmy pryč z Evropy. S odvoláním na analýzu německé rozvojové agentury Germany Trade and Invest (GTAI) to dnes uvedla agentura Reuters. Největším investorem loni v Německu byly právě Spojené státy, na které připadalo 279 projektů.
img

Gold stabilizes below $2,000, debt ceiling talks continue

22.05.2023 There was not much of a move in the gold price in early trading on Monday as markets anticipated further talks among US lawmakers on raising the debt ceiling, with attention still focused on monetary policy after mixed cues from the Fed.
img

Bitcoin a zlato jsou stále nejlepší pojistkou proti korupci, říká Kiyosaki

22.05.2023 Autor knihy Bohatý táta, chudý táta pronesl několik drsných slov na účet amerického prezidenta Joea Bidena.
img

Ripple vs. SEC: nový nález pošty napadá bezpečnostní status XRP

22.05.2023 Advokát John Deaton, zastupující společnost Ripple, objevil zprávu, která naznačuje, že Komise pro cenné papíry věděla, že XRP zcela neodpovídá definici cenného papíru.
img

UK tackles grain theft and the energy sector

19.05.2023 The UK on Friday announced a new wave of sanctions against Russia, targeting companies linked to grain theft from Ukraine and those involved in transporting energy from Russia.
img

Predikce ceny Litecoinu s příchodem objemu obchodů v hodnotě 1 miliardy dolarů

19.05.2023 Litecoin (LTC) má nakročeno k prvnímu červenému dni po pěti dnech jak na širším kryptotrhu nastává pokles, jelikož americké dluhopisy a americký dolar rostou v návaznosti na zveřejnění amerických údajů, které odmítají sázky na recesi v USA poté, co vyjádření mluvčích Fedu zpochybnili myšlenku, že centrální banka ukončila zvyšování úrokových sazeb.
img

Trh s kryptoměnami nejrychleji roste v Turecku

19.05.2023 Podle agentury GWI Research Turecko zaznamenalo enormní nárůst ve vlastnictví kryptoměn, jelikož v zemi rapidně roste míra inflace.
img

Dokáže se cena Ripple (XRP) po prolomení kritické oblasti podpory zotavit?

18.05.2023 Cena XRP od začátku letošního března klesá přičemž se dostala pod kritickou úroveň podpory. Podle krátkodobých údajů je cena býčí, avšak podle dlouhodobých je medvědí. Pokles pod 0,41 dolaru by znamenal, že krátkodobý trend je také medvědí.
img

Konsolidace ceny Aptos (APT)

18.05.2023 Aptos (APT) se konsoliduje mezi dvěma důležitými úrovněmi podpory a rezistence. Cenová akce i hodnota RSI vykazují smíšená znamení. O dalším vývoji rozhodne skutečnost, zda cena nejbližší horizontální úrovně překoná, nebo zda z nich klesne.
img

Gold stays afloat ahead of more Fed hints, copper rises

18.05.2023 In Asian trading on Thursday, gold prices did not move much and recovered from strong losses as markets awaited further cues on the US economy and monetary policy and copper prices rebounded from a 5-month low on improving sentiment.
img

Dollar rises, attention focused on US debt ceiling

17.05.2023 The dollar strengthened on Tuesday as investors watched talks on the debt ceiling to avert a possible default that could reverberate through asset markets and damage confidence in the world’s largest economy.
img

Predikce ceny Bitcoinu – pokud by BTC vzrostl o 2 % , nastal by vhodný čas ke koupi?

17.05.2023 Cena bitcoinu od svého posledního dna zaznamenala nárůst o 2 %, který vedl ke spekulacím o vhodné době pro koupi primární kryptoměny.
img

XRP roste, jelikož žádost SEC byla zamítnuta, index NFT klesá, investoři v USA čekají na dohodu o dluhovém limitu

17.05.2023 Cena bitcoinu ve středu ráno v Asii klesla, avšak i přesto se udržela nad linií 27 000 dolarů. Ethereum sice posílilo, přesto ale vykázalo týdenní pokles. V čele nestabilních kryptoměn stojí Ripple XRP.
img

Těžba bitcoinu v roce 2023: 18 ziskových ASIC zařízení a dominantní pozice tří největších výrobců

16.05.2023 Podle statistiky z poloviny května je při dnešním směnném kurzu bitcoinu ziskových 18 různých zařízení pro těžbu bitcoinů s integrovaným obvodem pro konkrétní aplikaci (ASIC).
img

Recovering oil market as US replenishes strategic reserves

16.05.2023 Oil prices rose during Asian trading on Tuesday, extending gains from the previous session. This came as the US government confirmed plans to start replenishing its hard-drawn strategic petroleum reserves, which sent a buying signal to markets.
img

Kryptoanalytik říká, že by cena XRP mohla do konce letošního roku vyrůst o 800 %

16.05.2023 Populární kryptoanalytik před časem předpověděl, že by se cena XRP, nativního tokenu XRP Ledger, již brzy mohla dočkat značného nárůstu, který by se měl začít projevovat v nejbližší době.
img

Retailoví držitelé Ripple (XRP) se připravují na rally, zde je důvod proč. 

15.05.2023 Jelikož je případ SEC stále v plném proudu, začali držitelé XRP podporovat síť zvýšenou akumulací. Jak rychle dojde k oživení?
img

Gold is under pressure due to a stronger dollar, which has an impact on the Fed

15.05.2023 The gold price weakened on Monday, extending last week’s downtrend due to fears of slowing economic growth and high interest rates, which caused gold demand to be redirected to the dollar.
img

Dogecoin zažívá výrazný nárůst aktivity v síti. Co za tímto nárůstem stojí?

15.05.2023 Meme kryptoměna Dogecoin nedávno vykázal obrovský nárůst síťové aktivity, přičemž denní transakce překročily historické maximum (ATH) 650 000 a překonaly tak kryptoměny jako bitcoin a litecoin.
img

Texaská sněmovna reprezentantů se snaží o rozšíření zákona o právu na kryptografii pomocí nového pozměňovacího návrhu

12.05.2023 Texaská sněmovna reprezentantů se chystá schválit nový dodatek rozšiřující listinu práv na kryptoměny.
img

Bitevní hranice vytyčeny – americká obchodní komora se staví na stranu kryptoprůmyslu proti Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC)

12.05.2023 Dle zprávy portálu The Block se tato skupina na podporu podnikatelů postavila za společnost Coinbase a ostatní kritiky americké regulace v odvětví kryptoměn, především co se týče postoje americké Komise pro cenné papíry (SEC).
img

Dollar rises as China’s inflation slows, with the UK interest rate in the spotlight

11.05.2023 The Chinese yuan fell to a two-month low on Thursday as the dollar strengthened as further indications of China’s post-COVID recovery cast doubt on the prognosis for the world economy.
img

Bitcoin držený na kryptoburzách klesá na pětiletá minima

11.05.2023 Jak to tak vypadá, stále více HODLerů upřednostňuje uchovávání svých kryptoměn v tzv. cold wallets před obchodováním na burzách.
img

Saudi Aramco decides to supply full volume of oil to Asia

10.05.2023 Saudi Aramco has informed customers in North Asia that it will receive the full volumes of oil they requested in June.
img

Predikce ceny Bitcoinu v návaznosti na oznámení základní míry inflace v USA – jakým směrem se bude BTC ubírat dál?

10.05.2023 Rozhodnutí Binance, největší kryptoměnové burzy na světě o pozastavení výběrů bitcoinů kvůli vysokým objemům a vyšším poplatkům za jejich zpracování, vyvolalo mezi investory obavy a pochybnosti o budoucím vývoji ceny bitcoinu.
img

Solana je jediným altcoinem, který během minulého týdne zaznamenal institucionální investice

10.05.2023 Podle správce kryptoměn CoinShares mají institucionální investoři na trhu špatnou náladu, jelikož kryptoměny už třetí týden za sebou zaznamenávají velký odliv.
img

CEO společnosti Ripple Brad Garlinghouse tvrdí, že se chystá expandovat do Dubaje

09.05.2023 Společnost Ripple otevírá kancelář v centru Mezinárodního finančního centra v Dubaji (DIFC) a kupuje společnost Swell Global 2023.
img

Už 13 afrických zemí používá Ripple a XRP

09.05.2023 Ze zprávy ,,African Blockchain Report 2022″, vypracované společností CV VC ve spolupráci s jihoafrickou Standard Bank, je patrné, že Ripple a XRP jsou využívány již ve 13 afrických zemích.
img

Why the EU is limiting imports of grain from Ukraine

09.05.2023 Prior to June 5, Poland, Hungary, Romania, Slovakia, and Bulgaria will be prohibited from importing Ukrainian wheat, maize, rapeseed, and sunflower seeds, according to the European Commission.
img

As markets anticipate U.S. inflation statistics, gold remains above $2,000 per ounce.

09.05.2023 As traders awaited additional clues on the U.S. economy from important inflation data due this week, gold prices held above critical levels on Tuesday and maintained narrow trading ranges, although worries about a banking crisis and a potential recession were still present.
img

Podle zakladatele společnosti Cardano se mu komunita XRP vysmívá a nesnáší ho

09.05.2023 Charles Hoskinson, zakladatel společnosti Cardano, v sérii tweetů, ve kterých hájil svůj postoj proti konspiračním teoriím ohledně případu SEC vs. Ripple opět vyvolal napětí s komunitou XRP.
img

PPF zvýšila podíl v německé mediální firmě ProSiebenSat.1

09.05.2023 Finanční skupina PPF zvýšila podíl v německé mediální společnosti ProSiebenSat.1 Media ze 12 procent na 13,1 procenta. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na dnešní podání regulátorovi. Skupina PPF, vlastněná rodinou zemřelého Petra Kellnera, je druhým největším akcionářem ProSiebenSat.1.
img

Bitcoin stále na 29 000 USD, PEPE pokračuje Epic Bull Run

05.05.2023 Na trhu se toho v posledních dnech moc neděje a ani zvýšení sazeb amerického Federálního rezervního systému nevyvolalo takovou volatilitu, jakou obvykle vyvolává.
img

 Pro rozšíření kryptoměnového portfolia existuje jednoduchý vzorec

05.05.2023  Jaký je dopad záměny akcií za kryptoměny? Zde je vzorec, který vám na tuto otázku může pomoct najít odpovědět.
img

Nayib Bukele podepsal návrh zákona na zrušení daní z technologií v Salvadoru

05.05.2023 Některé státy, jako např. USA, stále omezují inovativní technologie, jako je bitcoin a další kryptoměny, zatímco latinskoamerické země, např. Salvador, se růst technologického průmyslu snaží podpořit.
img

Despite an increase in price, oil is projected to lose money for a third week.

05.05.2023 The price of oil increased in Asian trade on Friday, but was still expected to decline for a third consecutive week as markets experienced sharp decreases due to concerns over a slowing Chinese economy and the U.S. economy.
img

Ahead of nonfarm payrolls, Asia FX increases while the dollar declines.

05.05.2023 On Friday, most Asian currencies rose as markets bet on a probable slowdown in the Federal Reserve’s rate hike cycle. Attention now shifts to important labor data that will be released later in the day.
img

Generální ředitel společnosti Ripple bude na dubajském summitu hovořit o kryptoměnách

04.05.2023 CEO společnosti Ripple, Brad Garlinghouse se na blížícím se dubajském Fintech Summitu připravuje na diskusi o hlavních problémech v oblasti využití kryptoměn a regulace.
img

Bitcoin se po zasedání Fedu vrací nad 29 000 dolarů, jelikož trh sází na snížení úrokových sazeb – jak se bude cena BTC dále vyvíjet?

04.05.2023 Bitcoin se v souvislosti s novým zvýšením úrokových sazeb americkým Federálním rezervním systémem opět vrátil nad úroveň 29 000 dolarů, přičemž se dostal nad 21denní a 50denní klouzavý průměr.
img

Bitcoin je zpět nad 29,000 USD

04.05.2023 Bitcoin a Ethereum během čtvrtečního ranního obchodování v Asii vzrostly, přičemž většina ostatních kryptoměn z první desítky non-stablecoinů byla smíšená.
img

Record gold price after Federal Reserve signals possible pause: What does it mean for the market?

04.05.2023 The gold price extended its recent gains on Thursday, briefly touching a record high after the Fed raised interest rates but signaled a tougher approach to further rate hikes during deteriorating economic conditions.
img

Oil Rises After Supply Disruptions in Iran and Russia

04.05.2023 Oil prices rose in early Asian trading Thursday, trying to end a 3-day losing spree amid supply disruptions in Iran and Russia, though fears of weakening economic growth and demand kept sentiment weak.
img

Jak obchodovat s akciemi Visa po výsledcích za 2. čtvrtletí?

03.05.2023 Výsledky globálních poskytovatelů platebních služeb, jako je Visa, jsou hojně sledovány investory a analytiky po celém světě. Vzhledem k tomu, že většina spotřebitelů používá karty Visa nebo Mastercard, mohou výsledky těchto společností poskytnout ukazatele o stavu ekonomiky a spotřebitelských výdajů.
img

Saudi economy moves towards reduced oil dependence

03.05.2023 Government reforms and rising private investment in new sectors have the chance to boost non-oil economic growth in Saudi Arabia during a projected strong slowdown in overall growth in 2023.
img

Dollar on the back foot after jobs data, Fed in the spotlight

03.05.2023 The dollar declined on Wednesday as gloomy jobs data, a standoff over the U.S. debt ceiling, and anxiety following banking collapses clouded the investment outlook. This was ahead of an anticipated increase in U.S. interest rates.
img

Bitcoin se vyšplhal nad 28,5 tisíce dolarů

03.05.2023 Bitcoin (BTC) v úterý během amerických obchodních hodin rostl, když investoři zvažovali nejnovější bankovní nepokoje a zdálo se, že se znovu zajímají o kryptoměny a další aktiva, která mají hodnotu.
img

Federální rezervní systém USA lže o ekonomice. Technologie blockchainu může být řešením!

03.05.2023 Federální rezervní systém USA bývá často osočován ze zastírání ekonomických faktů a manipulace s údaji pro politické účely.
img

Ekosystém Cardano by měl díky poslednímu zapojení Djed prosperovat

03.05.2023 Společnost Djed Alliance představila důležitý krok v oblasti kryptoměn a informovala o zavedení stablecoinového protokolu Djed na platformě Milkomeda-C1.
img

Cena bitcoinu na úrovni podpory 28 tisíc dolarů? Co se děje na trzích před FOMC, kde dochází ke zvyšování amerického dolaru

02.05.2023 Bitcoinovým býkům se nedaří uchytit navzdory obavám o stabilitu amerického bankovního sektoru, přičemž cena BTC se pohybuje poblíž čtyřdenních minim.
img

Gold price falls below USD 2 000

02.05.2023 The gold price was well below key levels in early Asian trading on Tuesday as expectations of a likely Fed interest rate hike supported the dollar and reduced demand for gold.
img

Fears of weak Chinese demand cause oil to decline

02.05.2023 Oil prices fell in Asian trade on Tuesday, extending losses from the previous session, while weak economic data from China and expectations of a US interest rate hike weighed on the market.
img

Bitcoin klesl pod 28 000 dolarů; JPMorgan přebírá First Republic Bank, která se dostala do potíží

02.05.2023 Cena bitcoinu v neděli spadla z hodnoty nad 29 000 dolary. Investoři čekají na středeční rozhodnutí FOMC o úrokových sazbách.
img

Bitcoin v roce 2023 – co je hnacím motorem býčího trendu?

02.05.2023 Regulační opatření, válka v Evropě a bankovní krize – i přes to všechno má Bitcoin za sebou jeden z nejlepších roků v dějinách – co tedy může za nárůst ceny Bitcoinu?
C:\fakepath\trader-01052023-23-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

01.05.2023 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
img

Predikce ceny XRP, když 24hodinový obchodní objem přesáhl 2 miliardy dolarů

28.04.2023 Za posledních 24 hodin cena XRP stoupla o 3 % a dostala se na 0,473787 dolaru, zatímco celý krypto trh za stejné období zaznamenal 1,5% zisk.
img

US dollar rises on GDP and jobless claims confirm bets on rate hike

28.04.2023 The US dollar strengthened on Thursday, while weaker-than-expected US economic growth is unlikely to deter the Fed from raising interest rates in Q1.
img

Cena bitcoinu se po prudkém výprodeji opět vrací a blíží se ke 30 000 dolarům

28.04.2023 Bitcoin za posledních 24 hodin vzrostl a vymazal celý přibližně 8% propad, který ve středu ve stejnou dobu způsobil pokles ceny z necelých 30 000 dolarů na téměř 27 000 dolarů.
img

Cena bitcoinu se po prudké výprodeji opět vrací a blíží se ke 30 000 dolarům

28.04.2023 Bitcoin za posledních 24 hodin vzrostl a vymazal celý přibližně 8% propad, který ve středu ve stejnou dobu způsobil pokles ceny z necelých 30 000 dolarů na téměř 27 000 dolarů.
img

Předpověď ceny bitcoinu: Bude víkend ve znamení ještě větších zisků?

28.04.2023 Ve kryptosvětě se opět dostává do centra pozornosti bitcoin, který během pouhého jednoho týdne stoupl o 5 %, a investoři se tak začali ptát, zda má tento víkend potenciál k dalším ziskům. Jak se mění nálada na trhu a volatilita je stále vysoká, jsou predikce cen BTC stále důležitější pro orientaci v neustále se proměňujícím prostředí kryptoměn.
img

Gold price falls as strong inflation and jobs data feed Fed fears

28.04.2023 The gold price fell slightly, extending losses into a 3rd straight session, while stronger-than-expected US inflation and labour market data registered fears of further Fed rate hikes.
img

Solana Labs chystá plugin ChatGPT k analýze blockchainu v reálném čase

27.04.2023 Společnost Solana Labs, zastupující zakladatele a hlavní přispěvatele blockchainu Solana, vstoupila do světa AI s pluginem ChatGPT. Chystaný plugin uživatelům umožní vyhledávání v blockchainu Solana prostřednictvím technologie konverzačních chatbotů OpenAI.
img

Poslední pád BTC přiměl všechny účastníky trhu ke spekulacím „proč“

27.04.2023 Když 26. dubna bitcoin znovu překročil hranici 30 tisíc dolarů, bylo vše zalito sluncem. Primární kryptoměna se však propadla, když se během pouhé hodiny snížila o celých 5 %.
img

Bitcoin se stal bezpečným aktivem s dvouletou korelací ke zlatu

27.04.2023 Bitcoin, primární kryptoměna, která bývala označována za nestabilní investici, našla překvapivého spřízněnce v podobě letité komodity: zlata.
img

Dollar starts to weaken ahead of US GDP release

27.04.2023 The US dollar weakened in early European trading on Thursday on fears of bank contagion risk, a slowing economy, and the debt ceiling impasse.
img

Asia’s currency weakens, real-time inflation data show, and the dollar holding steady ahead of GDP

27.04.2023 On Thursday, most Asian currencies traded in a flat-to-low range due to persistent concerns about slowing economic growth and rising interest rates, while the dollar held steady ahead of key economic readings on growth and inflation due later in the day.
img

Argentina vows to fight the black-market peso’s drop to $500 per dollar

26.04.2023 In informal markets, which have flourished as the official foreign exchange market remains tightly controlled, the peso reached 495 per dollar.
img

German consumers raise their income expectations in line with their morals

26.04.2023 Consumer sentiment in Germany is set to rise in May as softening energy prices and expected wage growth help to dispel households‘ initial fears of a loss of purchasing power.
img

Solana představila plugin ChatGPT, který načítá data v řetězci

26.04.2023 Společnost Solana Labs představila plugin ChatGPT, který uživatelům chatbotu umožní interagovat s blockchainem Solany, jak je vidět na tweetu z 25. dubna.
img

Bitcoin Ordinal Inscription Resurgence zaznamenal nové historické maximum

26.04.2023 Během tohoto týdne byl zaznamenán rekordní počet 193 000 denních řádových zápisů. Ordinály zatím vynesly 5 milionů dolarů na poplatcích.
img

UN chief proposes course of action on Ukraine’s Black Sea grain deal

25.04.2023 The secretary described his proposal in a letter and asked Sergei Lavrov, the Russian foreign minister, to deliver it to Putin.
img

Jak obchodovat s akciemi Bank of America po výsledcích za 1. čtvrtletí?

25.04.2023 Od pádu Silicon Valley Bank a Signature Bank minulý měsíc investoři netrpělivě očekávali poslední zprávu o výsledcích hospodaření a komentáře největších bank v USA, aby zjistili, zda nedošlo k mnohem většímu propadu.
img

Bude Tezos (XTZ) i nadále závislý na aktivitě NFT a DEX?

25.04.2023 Činnost v rámci protokolu Tezos DeFi a zájem NFT byly hlavním pilotním projektem blockchainu. Nabídka sázek XTZ se zvyšovala s tím, jak se k ekosystému přidávalo více validátorů.
img

Rusko se stává druhým největším těžařem kryptoměn po USA

25.04.2023 Podle nejnovější zprávy ruské zpravodajské publikace Kommersant Rusko poprvé obsadilo druhé místo v souvislosti s regulační nejistotou ve Spojených státech, která by mohla žebříčkem brzy otřást.
img

The dollar falls, while the euro rises ahead of central bank meetings

25.04.2023 The US dollar was on the retreat in early European trading on Tuesday as traders anticipated a more hawkish stance from the European Central Bank than the Fed ahead of the policy-setting meeting.
img

Cena XRP získává na dynamice a před klíčovým rozhodnutím vyvolává optimismus

24.04.2023 XRP, kontroverzní kryptoměna spojená se sanfranciskou společností Ripple Labs, nabrala na síle a za posledních 24 hodin zaznamenala podle CoinMarketCap nárůst ceny o 2,45 %.
img

Křetínský navrhl zvýšit kapitál firmy Casino, podle Reuters chce získat kontrolu

24.04.2023 Miliardář Daniel Křetínský navrhl zvýšit objem kapitálu francouzské maloobchodní společnosti Casino. Podle agentury Reuters tak chce nad firmou získat kontrolu. Francouzský podnik o návrhu na zvýšení kapitálu informovala v dnešní tiskové zprávě. Křetínský, který je nyní s více než desetiprocentním podílem druhým největším akcionářem Casina, by podle zdroje Reuters díky navrhovanému zvýšení kapitálu získal v Casinu 40procentní podíl.
img

Křetínského CMI kupuje od Vivendi francouzské vydavatelství Editis

24.04.2023 Společnost Czech Media Invest (CMI) miliardáře Daniela Křetínského kupuje od mediální společnosti Vivendi francouzské vydavatelství Editis. CMI to dnes ČTK sdělila v tiskové zprávě, o ceně se nezmiňuje. Dokončení transakce očekává v následujících měsících, podmíněno je mimo jiné schválením ze strany regulačních orgánů.
C:\fakepath\trader-24042023-30-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.04.2023 1) Ve světě dál sílí trend odklonu od amerického dolaru, k čemuž podle analytiků přispívají i geopolitická rizika. Dolar ale v obchodních transakcích stále kraluje, i když jeho podíl v devizových rezervách centrálních bank se pozvolna snižuje. K tomu, aby státy při obchodování méně spoléhaly na americkou měnu, vyzývají státy od Brazílie až po jihovýchodní Asii, uvedl dnes web americké televize CNBC.
img

Solana za posledních 24 hodin zaznamenala 3% růst – blíží se býčí trend?

24.04.2023 Minulý týden byl pro Solanu medvědí a mince zaznamenala výraznou cenovou korekci. Tu však zaznamenal celý trh s kryptoměnami, přičemž několik aktiv se pokusilo prolomit klíčové úrovně a zahájit býčí momentum.
img

Spoluzakladatel MicroStrategy pojednává o BTC uprostřed argentinské inflační krize

24.04.2023 Michael Saylor, spoluzakladatel a výkonný předseda softwarové společnosti MicroStrategy Inc. nedávno pojednával o významu primární kryptoměny pro obyvatele Argentiny uprostřed finanční krize.
img

As rate rise jitters continue, gold is trapped below $2,000

24.04.2023 Gold prices increased somewhat on Monday following previous declines, but they are still under pressure due to concerns about an impending Federal Reserve interest rate hike as well as the recent increase in Treasury yields.
img

The uncertain global outlook and rate increases cause a 1% drop in oil prices

24.04.2023 On Monday, oil prices fell more than 1% as worries about increasing interest rates, the state of the world economy, and the forecast for fuel demand outweighed any positive effects of the expectation of tighter supplies because of supply curbs by OPEC and its allies.
img

Jak suverénní vlády využívají kryptoměny, aby se vyhnuly sankcím?

21.04.2023 Podle rostoucího počtu důkazů, které shromáždila společnost Chainalysis, se kryptoměny používají k obcházení ekonomických sankcí. Nejedná se o novou záležitost, ale problém se stupňuje. Většina nelegálních finančních prostředků v posledních měsících proudila mezi Binance a největší íránskou kryptoburzou Nobitex. A většina transakcí údajně probíhala v nenápadné kryptoměně TRON, která uživatelům usnadňuje utajení identity.
img

Dogecoin klesl o 6 % když testovací raketa SpaceX Elona Muska odstartovala a explodovala

21.04.2023 Cena meme kryptoměny Dogecoin dnes klesla o 6 %, protože společnost SpaceX Elona Muska vypustila testovací raketu, která krátce po vypuštění explodovala.
img

Boeing views a report from China as being essential to restarting 737 MAX deliveries

21.04.2023 After being suspended more than four years ago following two fatal crashes, China’s aviation regulator has now released a report that Boeing (NYSE:BA) believes is crucial to the American aircraft manufacturer’s ability to resume 737 MAX deliveries to Chinese carriers.
img

Elon Musk’s ‚successful failure‘ formula has been demonstrated by the explosion of a SpaceX rocket

21.04.2023 Experts said on Thursday that the spectacular explosion of SpaceX’s new Starship rocket, which occurred minutes after it took off on its first flight test, is the most recent striking example of a „successful failure“ business formula that benefits Elon Musk’s company.
img

InvestAsnwers: Bitcoin by podle jednoho grafu mohl vyrůst o více než 50 % 

21.04.2023 Populární analytik kryptoměn se na základě historických dat vyjádřil ohledně býčí nálady kolem bitcoinu (BTC).
img

Předpověď ceny Solany, mezitím co trh s kryptoměnami roste

20.04.2023 Solana byla navržena na podporu chytrých projektů a decentralizovaných aplikací a byla spuštěna v prvním čtvrtletí roku 2020. Následoval jeden z nejpůsobivějších vzestupů v historii trhu s kryptoměnami.
Související klíčová slova: Technická analýza | Psychologie | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Nový Zéland | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Australský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Turecká lira | Programování | Divergence | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Turecko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/MXN | USD/INR | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Elliott | Robert Kiyosaki | Objemy obchodů | Obchodování na burze | CFDs | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | ADX | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Benchmark | Beta | Bias | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Broker | Bull | Burza | CEO | CFD | CFTC | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Channel | Close | Konsolidace | Decline | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | European Commission | ECB | EMA | Easing | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FX | Fair Value | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trhy | Flat | Floor | Foreign Exchange | Forward | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Grafy | Hedge Fund | Hedge | High | Hlava a ramena | International Monetary Fund | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Intraday | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Kótování akcií | Leverage | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | MACD | MFE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nerealizovaný zisk | Stavební povolení | Nákupní cena | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Open interest | Order | Overnight | P/E | PEG | Platební bilance | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Pákový efekt | RSI | Rally | Rate cut | Real-time | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short Term | Long Term | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Spot | Spotová cena | Spread | Sterling | Stochastic | Support | Swap | Swing | Swiss | Take Profit | Pokladniční poukázky | Tightening | Time frame | Trader | Trading | Opční trhy | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Vega | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Časový rámec | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Jihokorejský won | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | XTB | Indexy | Úroková sazba | OSN | Indonéská rupie | Globální ekonomika | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Makroekonomické události | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Dluhopisové trhy | Sázka | Kurz dolaru | Zkušenosti | Euforie | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Trpělivost | Investiční příležitost | Bohatství | IEA | Credit Suisse | Burzovní makléř | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Contracts for difference | Investiční banka | Regulace | Portfolio manažer | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investovat | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | Obchodní seance | Facebook | Index strachu | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Australská centrální banka | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FxPro | Zásoby ropy | Wall Street Journal | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Aktivum | Delta | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Kupní opce | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Vnitřní hodnota | Volatilní | Akcie Mastercard | Akcie Netflix | Akcie Visa | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | Big Mac | Bohatý táta, chudý táta | Brent | Brokerské společnosti | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Conference Board | CZK | DJIA | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Ekonomické zprávy | Eura | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Frank | GDP | Graf | HDP Číny | Hodnota akcií | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investing | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak koupit akcie | Jak obchodovat s akciemi | Kiyosaki | Komodita | Komoditní | Korelační koeficient | Koupit akcie | Kurz bitcoinu | Kurz BTC | Kurz dolarů | Kurz ropy | Kurzy | Kurzy měny | Libra | Lira | Londýnská burza | Makléři | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Moving Average | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodování s Čínou | Obchodování s komoditami | Odkup akcií | Online obchodování | Pád měny | Pasivní příjem | PayPal | Pivot | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Psychologie trhu | Pšenice | Rates | Reuters | Risk Management | Ropy | Rubl | Sázky | Signály | Směnné kurzy | Société Générale | Spořící účty | Shares | SWIFT | Švýcarská banka | Těžba bitcoinů | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | US dollar | Velká Británie | Volatility | Výprodej | Vývoj inflace | WTI | Zemní plyn | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | GLOBEX | CNBC | DXY | EIA | ING | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Accumulate | Bill Gates | Buy | Cílová cena | Elon Musk | Federal Funds Rate | Hold | Index relativní síly | Indie | Intermediate | IRS | Janet Yellen | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Near term | Nominální hodnota | Peněžní trhy | Petr Kellner | Profit Taking | Provozní marže | Range | Rate Hike | ROCE | Tovární objednávky | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Převis | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Tržby | Zaměstnanost | Bod zlomu | Clearing | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | LMAX | Casino | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Depreciation | Federální rezervní systém | Market sentiment | Session | Rozhovor | Genesis | Genesis trading | Cukr | Retail | Poradenská společnost | 1 milion | Best stock | Burze | Buying stocks | Commodities | Currencies | Currency | Foreign exchange market | Head and Shoulders | Investment | Stock market | Traders | IMPOSSIBLE | Zlatý standard | Saxo Capital Markets | FX Analyst | Aramco | Danske Bank | Rabobank | Again Capital | Natixis | Energy Aspects | Sucden Financial | CNOOC | RBC Capital Markets | Gelber & Associates | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Westpac | CME Group | ANZ | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | RBN Energy | Investing.com | Macquarie | Standard Bank | City Index | BNY Mellon | Elliott Management | Standard Chartered | RBC Capital | PVM | BBC | Washington Post | FX strategie | Zvyšování sazeb | Akcie Starbucks | Technický výhled | Brazílie | Japonský premiér | Finanční systém | Dovoz ropy | Magnát | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Averze k riziku | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Cizí měny | Lobbistické skupiny | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Prezident Fedu | Earnings | Linie odporu | Linie podpory | Podnikatelé | Bloomberg TV | Malý prostor | Henry Hub | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Příprava | Přehled | Klid | Moneta Money Bank | Odvětví ropy | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Sázet | Evropské trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Futures kontrakty | Contango | Ekonomická aktivita | City | Volumes | Fundamentální faktory | Sázení | Pozornost investorů | Chance | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie bank | Japonský index Nikkei | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Dollar Index | Známý investor | Vladimir Putin | Americké akciové indexy | Algoritmus | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Akcie amerických bank | Hlavní indexy | Růst akcií | Obchodování v Asii | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Americká ropa WTI | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Hospodářský růst USA | Cena mědi | Benchmarky | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Nálada na trhu | PetroChina | Ekonomická data | Americké indexy | Historická minima | Nejistota | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Bankovní gigant | Největší banky | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Úvěrové krize | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Tesla | Prodejní signál | Odhodlání | National Australia Bank | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Bankéři | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Dobré výsledky | Non-Farm Payrolls | Nonfarm Payrolls | Americký trh práce | Makléřské společnosti | Predikce | Světový obchod | Hospodářská situace | U.S. Bank | Bankovní krize | Průzkum | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Krize bankovního sektoru | Velké zisky | FCA | Světové trhy | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Německé dluhopisy | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Quantum | TRY | Odliv kapitálu | Investiční plány | Softbank | Institucionální investoři | Příjmy | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | ExxonMobil | Údaje o inflaci | Alphabet | ČTK | Země G7 | Skupina G7 | Zvýšení volatility | Konsenzus | Zpomalení ekonomiky | Nárůst objemu obchodů | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Očekávání | Příjmy z obchodování | Mercedes | Bitfinex | Finanční podniky | Politico | JPMorgan Chase & Co. | Investec | CME FedWatch | Obchodování s jüany | Fondy rizikového kapitálu | ex | Zklamání investorů | Nejvyšší výnosy | Bitstamp | Rystad Energy | Tržní kapitalizace společnosti | Americké energetické firmy | Skupina PPF | Vstup na burzu | Fed fund futures | Bitcoinový fond | Silicon Valley Bank | Russell Investments | Cryptocompare | JPMorgan Asset Management | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | Nasdaq Composite Index | CoinDesk | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Ceny pšenice | LBMA | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Dolarové ztráty | Spekulativní investice | Devizoví obchodníci | Obchodování s kryptoměnami | Cena platiny | Palladium | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | XRP/USD | Cena Litecoinu | Cena Etherea | Průmyslový index Dow Jones | Bittrex | Digitální zlato | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | Altcoin | Kraken | Monero | Crown | LTC | ETH | XRP | Obchodník s kryptoměnami | deVere Group | Ray Dalio | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Hard fork | Fox Business | Binance | Kryptoměna ethereum | Charles Hoskinson | Coinone | Bithumb | Růst bitcoinu | SlateStone Wealth | SegWit | Litecoin (LTC) | Stellar | Kryptoměna Dogecoin | Investice do kryptoměn | Crypto | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | Chytré kontrakty | Krypto burzy | Krypto burza | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Zakladatel etherea | Lithium | Ceny lithia | Tvůrce bitcoinu | Cena Ripplu | Analytik devizového trhu | Altcoiny | Asijské trhy | TRON | Inverzní výnosová křivka | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Zařízení pro těžbu bitcoinů | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Zvýšení těžby ropy | Saxo | FinTech | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Německá centrální banka | Akcie Amazonu | Kryptoburza | Obchodní týden | OPEC+ | FX Options | Podniky | Projev Jeroma Powella | Financial Conduct Authority (FCA) | Globální hospodářský růst | Technologické akcie | FAANG | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Turecké liry | Pokles ceny | Saúdskoarabský veřejný investiční fond (PIF) | Nákup zlata | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu | Ether | Americký dolarový index | Norges Bank | Íránská měna | Bitmain | Společnost Bitmain | Kryptoměnové komunity | Spotřebitelská inflace | Přímé zahraniční investice | Trhy v USA | Trh s ropou | Finanční skupina | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Dodávky ropy | Cena plynu | Pokles cen ropy | Největší kryptoměna | IG | Růst úrokových sazeb | Daňové úlevy | Regulační orgán | Průzkum společnosti | Jiné měny | Růst zisků | Tlak na akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Denní objem obchodů | Bloomberg Economics | Pojištění vkladů | Ceny kryptoměn | BANXICO | Posílení kapitálu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Web Trader | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | CCTV | Budoucnost Bitcoinu | Platforma pro obchodování | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Vysoké zisky | DBS | Fundamentální analýza akcií | Analýza cenových grafů | ASIC | HF Markets | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Ceny zemního plynu | Platformy pro obchodování | Mt. Gox | Zvýšení sazeb | Akcie Nintenda | Primární nabídky akcií | Zájem investorů | Profesor ekonomie | MFI | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | UBS Global Wealth Management | Technologický Nasdaq | Zpětný odkup akcií | Primární veřejná nabídka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | CNY | Vybrané měny | SPI Asset Management | STMicroelectronics | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Bitcoin a další kryptoměny | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Chainalysis | Akcie klesají | Stav americké ekonomiky | Společná měna | NVDA | Nabídka akcií | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Snížení sazeb | Omezení dodávek ropy | Wealth Management | Prezidentka ECB | CoinShares | Blockchainové akcie | Ceny niklu | STAR | Býčí výhled | GBTC | FedWatch Tool | Pokles dolaru | Ripple Labs | Výnosové křivky | Pokles cen | Thajský baht | Výkonný ředitel | XTB Research | Silný dolar | Britský premiér | Recese v USA | SIX | Digitální aktiva | Inverze výnosové křivky | Obavy z recese | Konglomerát | Produkce zemního plynu | AMZN | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Růst mezd | Kótování | Pravděpodobnost recese | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Enverus | Televize CNBC | PPF | Transakce s kryptoměnami | Globální recese | Stablecoiny | Očekávání trhu | Dot plot | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Poptávka po ropě | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Tamás Varga | Python | Obchodování jedním kliknutím | Programovací jazyk | Ethery | Dolarové likvidity | iShares | Energetické firmy | ESG | GOOGL | Spotová cena zlata | Formule 1 | Bank for International Settlements | Nízká nezaměstnanost | Edge | Profesionální obchodníci | Nižší volatilita | High risk | Obchodní spolupráce | Snižování rizika | Státní ropná společnost | Vývoz ropy | Měnový pár EUR/GBP | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Měnový systém | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Hospodářské krize | Investorka | Platební společnost | TikTok | Digitalizace | Rozpočtová politika | Manažer Hedge Fondu | Čistý zisk | Investment Management | Startup | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Deficit | Mediální společnosti | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Ceny benzínu | TRX | Hongkong | Patterny | LNG | Indigo | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Rijád | Bílý dům | MSFT | Obchod | Státní investiční fond | XTZ | Trh práce | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Statistické údaje | FRED | Obrat trendu | Alibaba Group | Inflace v USA | Konkurenceschopnost | Předseda představenstva | Luis De Guindos | Primární nabídky | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | USA recese | Hlavní události | Technické analýzy | Tezos | USDC | REP | Hongkongská vláda | Risk-off | Pfizer | Výrobce léků | Čínská firma | Růst cen | Vlajkový fond | Zůstatek | Studie | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Celkový objem obchodů | Co bude | Vývoj trhu | Výhled dolaru | Generální ředitel | PSA | Poskytovatelé úvěrů | Čínský prezident | Největší pokles | Ukrajina | Příliv investic | Lagardeová | Si Ťin-pching | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Nadhodnocení | Úrok | Miliardy | Proof of Stake | Využití kryptoměn | USDT | dApps | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | PoW | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Legislativa | Trendová linie | Administrativa prezidenta | INTC | Intel (INTC) | Federální rezervní banky | Disney+ | Billions | Ceny americké ropy WTI | Oblast rezistence | FT | Globální trh | Vlk z Wall Street | | Too Big to Fail | Objem obchodů s kryptoměnami | Aktivita čínských továren | Financovat | SMA | Omezení těžby | Předpovědi | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | ADP | BNP Paribas Asset Management | Na burze | Propouštění | CBDC | Impuls | Formule | McLaren | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | Visa | Výrazný pokles | Velikost pozice | Řídit riziko | Rozvoj | European Central Bank | Klíčová rezistence | Klíčový support | Problémy | COPPER | Soukromé firmy | Společnost Aramco | Breaking | Pojišťovny | Total | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Ranní zpráva | Cenová analýza | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Chuť k riziku | Vision 2030 | Soukromý sektor | Celkový zisk | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Moskva | UTC | Farmaceutická společnost | Federální obchodní komise | Centrální banky USA | Airbus | Společnost Microsoft | Porsche | Czech Media Invest | Míra | Vivendi | EP Global Commerce | Tendr | Daniel Křetínský | Temelín | Nižší ceny ropy | Úroky | Investiční aktivity | Bilance běžného účtu | Edward Moya | Měnové politiky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Předseda | Americké centrální banky | Dolar roste | Nižší likvidita | Šperky | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Regulátoři | Ředitelka | FedEx | FDX | Akcie FedEx | xStation5 | Bankovní vklady | MasterCard | FB | Disney | Andrew Bailey | TASS | Významné zisky | Americké vlády | Bydlení | Dovozní cla | WHEAT | CORN | Martin Novák | Údaje z Číny | Ztráta | Úbytek | Počet investorů | BREAKING | Stratég | Demokratické strany | Výnosy státních dluhopisů | Investiční ředitel | Americký index | Pozitivní zpráva | Singapur | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Hospodaření | Placení daní | Zvýšení inflace | Růst měnového páru | Růst poptávky | Klesající trend | Guyana | Vyšší ceny ropy | Teherán | Vzestup ceny | Netflix | NFLX | Inovace | Washington | Tamas Varga | Hlavní rizika | Miliardy eur | Írán | Ministr energetiky | Produkce energie | Sezónnost | RBA | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | Rekordní maximum | Výsledky hospodaření | INR | ASML | Poradenství | Mercedes-Benz | Nový rekord | Ministerstvo práce | Iniciativa | Podnik | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Týden na trhu | Bloky | Fork | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Americké ministerstvo financí | SAP | Federální vláda | Kryptoměny bitcoin | Cenové tlaky | Index Wall Street | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Nižší růst | Britské společnosti | Vyplácení dividend | Cyklus růstu | Krach | Komunikace | Prezident | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Standard Chartered Bank | Google | 100 miliard dolarů | Severní Irsko | Hodnota transakcí | Trhy | WHO | Evropské ekonomiky | ConocoPhillips | Banka UBS | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Britský finanční regulátor | Ztráta indexu S&P 500 | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Pokles | Situace | Globální sentiment | Závislosti na Číně | Coronavirus | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Treasuries | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | SARS | Epidemie koronaviru | Pandemie | Analytik skupiny | Konzultant | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | XMR | FIAT | AML | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie Alphabet | Obchody | Indická vláda | Výdaje | Daň z příjmu | Akcie v Číně | Čínská vláda | ETH/BTC | FCF | BP | Důsledky epidemie | Převody peněz | Čínské strany | SEC | Rozhodování | Recese ve Spojených státech | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Americké banky | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Natural Gas | Britský statistický úřad | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Uživatelé kryptoměn | Půlení bitcoinu | Americká inflace | On Balance Volume | Moving Average Convergence Divergence | Inflace v lednu | Politika centrálních bank | COVID-19 | Kukuřice | Ekonomické aktivity | Využití umělé inteligence | Údaje z USA | FedWatch | Commonwealth Bank of Australia | Americký Fed | Shortovat | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Analytická společnost | Šok | Snížení těžby | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | Příležitost k nákupu | Loko-Invest | Pohyb Bitcoinu | Rishi Sunak | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Poradci | Charlie Munger | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | Medvědí trend | Čínští vládní představitelé | Vládní představitelé | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Evropské země | Brusel | Nízká likvidita | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Klíčový ukazatel | Cenový vývoj | Silný pokles | New York Times | Prostor k růstu | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Michael Feroli | Výhled poptávky | Pandemie COVID-19 | Historie | Potenciální změny | Aktuální situace | Mimořádná opatření | JPMorgan Chase & Co | Zásobníky | Texas | Hlavní americké indexy | Bilion dolarů | Další pokles | Algoritmy | Salmán | Komentátor | Hlavní centrální banky | Kalifornie | Kongres | LinkedIn | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Posílení amerického dolaru | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Udržení inflace | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Sněmovna reprezentantů | Největší zisk | Vnímání rizika | Politická rozhodnutí | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Kevin McCarthy | Signál | Americká banka | Biliony | Fatih Birol | Potenciál | Křetínský | Ceny elektřiny | Market Data | Ekonomické ukazatele | Ekonomiky | Nigérie | Člen představenstva | Index DXY | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Alphabet (GOOGL) | Microsoft (MSFT) | Umělá inteligence | Cloud Computing | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Zelené energie | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Afrika | Údaje | Týdenní nárůst | Ekonomické škody | Oživení v Číně | Pojišťovna | Pákistán | Snížení produkce | Nejvyšší soud | Přebytek běžného účtu | Celková inflace | Výpadky | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Activision Blizzard | IMF | Více peněz | Inflace v březnu | Credit Suisse Group AG | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | WELL | Výhled poptávky po ropě | Úspory | Hospodářské oživení | EP | Statistiky | Chuť riskovat | Vzrušení | Poradenské společnosti | Colorado | USD za barel | Američtí těžaři | CMC | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Stephen Innes | Global Wealth Management | Propad ceny | Trade | ESPN | Tlak medvědů | Kontrakty na ropu | Finanční pomoc | Cenové pohyby | Celosvětová poptávka po ropě | Sociální síť | Debata | Tweety | Posílení | Joe Biden | Regulační rámec | Budoucnost kryptoměn | Grayscale | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | 737 MAX | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Warren Patterson | Ropa roste | ATH | Zaměstnanci | Denní pokles | FDA | Čistá ztráta | Darren Woods | Robert Holzmann | Ztráta indexu | Blízký východ | Tweet | UBS Global | Jared Polis | Rozhodnutí australské centrální banky | Futures na zemní plyn | Federal Reserve | Soud | Čtvrtletní zisk | Bankovní akcie | HashRate | FOMO | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | MSCI World | Euronav | Rekordní zisk | Regulační orgány | Historicky nejnižší | Výnosová křivka v USA | Zadlužení | Bezpečnost | Soudní řízení | Zveřejněné údaje | Akcie a dluhopisy | Spotřebitelské ceny v USA | Průmyslové kovy | Dominance bitcoinu | ONE | Hlavní kryptoměny | RBI | Obchodní firmy | Výzkumné společnosti | PitchBook | Auta | JD.com | Dopad na cenu | Postoj k riziku | Oblasti rezistence | Vývoj ekonomiky | Prodej elektromobilů | Konsorcium | Ekonomická aktivita v USA | Recyklace | Manažerka | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Manažeři | GTAI | Růst Bitcoinů | Kupci | Podnikatelské aktivity | Urals | Farmaceutický byznys | Klesající trendová linie | The Wolf of Wall Street | Americká obchodní komora | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investment management | Jaguar Land Rover | Jaguar | Land Rover | Investované peníze | JDE | Index akcií | Unie | ČR | Salesforce | Dlouhodobý výhled | Průraz | Záchranný balík | Rozhodnutí FOMC | Simple Moving Average | Simple Moving Average (SMA) | Výrobní PMI | Kommersant | Špatné zprávy | Ruské úřady | Londýnské burzy | Vedení společnosti | Zvyšování mezd | Čínská poptávka | Rekordní nárůst | Berlín | Býčí trend | Oracle | Společnost BP | Pokračování růstu | Saúdskoarabský ministr energetiky | Americké úrokové sazby | ProSiebenSat.1 Media | Index Nasdaq Composite | Zpomalení inflace | Premier League | Největší světová ekonomika | Index Nikkei 225 | Akcie FAANG | Členové Fedu | Roční míra inflace | Prodeje automobilů | Znepokojení na trhu | Negativní výhled | Výplata | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Bezpečný dolar | Covid | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Správce aktiv | Changpeng Zhao | Cardano | Představenstvo | Snížení nákladů | Ukončení činnosti | IDEA | Výkyvy cen | Sankce proti Rusku | Ziskové marže | ASM International | Fintech společnosti | Demise | Úroda | MAM | Prostor pro další růst | CEO Binance | Johnson & Johnson | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Zdroj příjmů | Emirates | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Růst tržeb | Ceny | Kolaps | Malé zisky | Kolísání cen | Technologické společnosti | David Schwartz | Růst poptávky po ropě | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Společnost XTB | Akcie Salesforce | Semi | Korekční fáze | Následky pandemie | Porušení pravidel | Příležitost ke vstupu | Forward guidance | John Kilduff | Plynárenské společnosti | Kryptoměny aktuálně | DeFi | Kryptoměna Cardano | Staking | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Nikl | Čínská společnost | Důvěra | Turistický ruch | Caixin | Známky oživení | Indonésie | Významné události | Určování trendu | Možné zisky | Zisk z obchodování | Lepší výsledky | Akcie Cisco | Oživení poptávky | Čas na nákup | Velký propad | Podhodnocený | Hnojiva | Rystad | PLUG | Počet akcií | Býčí formace | SMA 200 | Pohyby dolaru | Kanadská ekonomika | Analýza ceny | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Kurz BTC/USD | Oblasti odporu | Venezuela | China Eastern | Inflace spotřebitelských cen | Ceny mědi | Oficiální měna | Odborníci | Peso | Transparentnost | Zdanění | Trafigura Group | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Altimeter Capital | Snížení emisí | Budoucí vývoj | Společnost Cisco | Unity | Elektromobily | Politici | Diverzifikovat | Nákupní příležitosti | Plynovody | Biden | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Marathon | Pracovní místa | Česká republika | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Změna politiky | Měnový fond | Robert Wilson | Bezpečného útočiště | iPhone | Masivní investice | Walgreens | Michael Saylor | MicroStrategy | Daniel Častvaj | Embargo | Množství peněz | Růst zlata | BNB | Platby v kryptoměnách | Defi | Nařízení | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Solární energie | Canalys | Elvira Nabiullinová | JPM | GS | Futures na ropu | Moneta | PFE | CSCO | JNJ | Uniswap | Aave | Zveřejnění výsledků | Soudní spor | Společnost Pfizer | Bull run | Oživení čínské ekonomiky | Indické úřady | Hlavní kryptoměna | Cena Ripple | Dnes cena bitcoinu | Producent ropy | Fear of Missing Out | Íránská ekonomika | Spotřebitelská poptávka | LMAX Group | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Proražení | Odmítnutí ceny | Životní prostředí | Nio | Sektor kryptoměn | Siemens | BIDU.US | BIDU | Cointelegraph | Zadlužování | CMI | IPO společnosti | Rodrigo Catril | Ceny aktiv | Velký kapitál | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Voda | Ceny americké ropy | HYCM | Nálada investorů | Existence bitcoinu | Investoři v USA | Peer-to-peer | Počasí | Růst ceny | PMI ve výrobě | Zvýšení těžby | Proražení rezistence | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | Polkadot (DOT) | DOT | Zvýšení ceny | Zájem o bitcoin | Společnost Tesla | Počet pracovních míst | Zdravotní péče | Rio Tinto | JD.US | JD | Tržby z prodeje | ProSiebenSat.1 | Zpomalující inflace | Evropské centrální banky | Velikost obchodu | ACT | WU | Indexy na Wall Street | Adam Back | Josep Borrell | Streamovací služby | Nárůst ceny | Express | Kryptoburza Binance | Ted Cruz | Obavy o poptávku | Tržní ceny | J&J | Cenové výkyvy | Hainan Airlines | Giovanni Staunovo | Akcie společnosti Alphabet | Růst ceny Bitcoinu | Activision | Blizzard | Dialog | HAS | Nákup bitcoinu | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | Předpověď ceny | Cena dogecoinu | Blockchainy | FTX | Hodnota dogecoinu | Zinek | Kov | MSFT.US | Futures na stříbro | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Den prezidentů | Formace grafu | Trendové linie | Futures na Wall Street | Růstový trend | James Bullard | Předpověď akcií | Odliv peněz | WFC | Mrazy v USA | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | Zásoby plynu | MXN | Air | Celosvětová poptávka | Finanční zdraví | Investoři a obchodníci | Terra | Admirals | Akcie společnosti Microsoft | Silný růst | ING Groep | Investice společnosti | Fidelity | Velké ztráty | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Těžby kryptoměn | CryptoQuant | Rybolov | Společnost Baidu | Filecoin | Filecoin (FIL) | FIL | Decentraland | Decentraland (MANA) | Holubičí Fed | Ceny železné rudy | Týdenní shrnutí | Nárůst sazeb | CRM | Out of Money | Platební prostředek | PPF Group | Pohyb ceny | Monero (XMR) | Kryptoměnový sektor | CoinGecko | Společnost MicroStrategy | Prodej nových automobilů | Prudký růst cen | Bitcoinové transakce | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Používání kryptoměn | GitHub | Advanced Micro Devices | AMD | Sainsbury | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Akcie Coinbase | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | Bipartisan | Ceny ropy Brent | Island | Ceny Etherea | Analýza ceny Etherea | Ceny ETH | Společnost Coinbase | Real Vision | Cena akcií Netflixu | LME | Jihokorejská společnost | Alphabet (GOOGL.US) | AMD.US | GOOGL.US | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Objednávky | Objem transakcí | Platby kartou | DOGE | Dluhový strop | Nárůst objemů | Kellogg | Akcie společnosti Intel | Believe | Francouzská společnost | Goldman Sachs Group | Arca | Shiba Inu | WEN | Indická centrální banka | USDA | Cenové akce | Plán obnovy | Pandemie COVID | MSTR | Jádrová inflace v eurozóně | Palo Alto | Těžaři | Vesa | Obavy z inflace | API | Oslabení | ADA/USD | Cena Cardana | Aktuální problémy | ANZ Research | KOL | Nayib Bukele | Salvador | Plány | Cíle | Příležitosti | Taproot | Těžaři bitcoinu | Úroveň rezistence | Tim Draper | Platidlo | Zajišťování | Konkurence | Prodej | Ghana | Senegal | Mali | Další kryptoměny | Taper | Zvyšování daní | MicroStrategy Inc. | Daňový úřad | Zajištění bezpečnosti | Cryptocurrency | Didi | CO2 | Pozitivní vliv | NASA | Falcon 9 | Falcon | Solární panely | Největší kryptoměnové burzy | Tornádo | Abu Dhabi National Oil Co | Abu Dhabi National Oil | ADNOC | Společnosti Netflix | Thajsko | Výhled na letošní rok | Cenové stability | Technologie | Americký výrobce | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Nabídky akcií | Růst společnosti | Obchodní aplikace | Zkušení obchodníci | Síla dolaru | Vývoje ceny | Andy Jassy | Spojené arabské emiráty | Egypt | Trenér | Spotové ceny | UST | TSMC | Videohry | Zvýšení produkce | Didi Global | Čínský výrobce | TSM | TSM.US | Americký trh | AI | COST | Walgreens Boots Alliance | Vývoj základní úrokové sazby | Současný trend | Odborník na kryptoměny | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Amber Group | Pokles poptávky | Nedostatek potravin | Kryptoaktiva | BHP | Divize | Načasování | Boom | Otevřené pozice | Azure | Rekord | Příjmy z reklamy | Současné ceny | Finanční skupina PPF | Nasdaq v New Yorku | Bilion | CAR | Polovodičové společnosti | Přehled výkonnosti | Guidance | Dopad na sentiment | Volatilní výkyvy | Štěstí | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Provozní náklady | Mateřská společnost | Přemýšlení | Chování | Pocity | Vnímání | Ropné a plynárenské společnosti | Albemarle | Projekce | Gary Gensler | Ethereum Improvement Proposal | EIP | Plány společnosti | Úrovně Fibonacciho retracementu | Úrovně Fibonacciho | Psychologické úrovně | Strojové učení | Osobní počítače | Kryptoměnové sítě | SHIB | Cena kryptoměny | Akcie Pfizer | Asijské země | Společnost Admirals | Zahraniční společnosti | Jim Cramer | Mad Money | ARK Innovation | Streamovací společnosti | Tokeny | Medián | Laxman Narasimhan | SpaceX | SPOT | Uchování kapitálu | Americká ministryně financí | Republikánský senátor | Funkční období | Inflace ve Velké Británii | Regulované firmy | Klon regulované firmy | Jihoafrická republika | Bloomberg News | Společnosti | Protocol | Prezident Nayib Bukele | Ředitel pro investice | Národní měny | Neúspěch | Opatření | Ideální čas | Signály z Fedu | Vrcholy | Dna | Carrier | Růst trhu | Rychlý růst | Platební síť | ANO | Latinskoamerické země | Uhlí | RBC | Financial Sector Conduct Authority | FSCA | NFT | Non-fungible token | Salvadorský prezident | El Salvador | Prezident El Salvadoru | Silvergate Bank | Federální úřady | Společnost Siemens | Ruský rozpočet | Ceny plynu | Brian Armstrong | Solana | Los Angeles | Kryptoměnová komunita | Finanční ředitelka | Týdenní výhled | TF1 | Miliardář Daniel Křetínský | Bukele | Prezident Bukele | Lagardere | Canal+ | Editis | Vydavatelství Editis | Vincent Bolloré | Bolloré | Nakamoto | Etherea | Zájem o kryptoměny | Ceny kovů | Smart kontrakty | Kompenzace | Arrows | BNP | P/B | Hodnoty P/B | UBS Group | UBS Group AG | Hospodaření bank | Kryptoanalytik | mmBtu | TTF | BOOST | Cena DOGECOINu | Energetická krize | Algorand | DAI | Automotive | Zisky z těžby | Zákonné platidlo | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Nexon | FNB | Příjmy z ropy | Rychlý růst cen | Ceny energie | Vysoké ceny | Pravidla hry | Kryptoměnové společnosti | Pozorování trhu | Bosch | Horizon | Zdravotnictví | Ravindra Rao | Obilí | Pozornost | Gemini | Kryptoměnový průmysl | Cenový cíl | Anytime | Retail Investor | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Poptávka po čipech | Zboží dlouhodobé spotřeby | Squid | Meta | Metaverse | MANA | Prohloubení deficitu | Stephen Brennock | Chaikin | Meta Platforms | Ceny kryptoměny | Odkupy akcií | Polygon | MATIC/USD | Cena Polygonu | Internet Computer | ICP | Internet Computer (ICP) | Držitelé Bitcoinu | Největší týdenní nárůst | Obchodování s kryptoměnou | Antivirová pilulka | Podmínky na trhu | Messari | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | Společnost | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Krypto průmysl | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Schnorr | Obchodní výhled | Tether (USDT) | Guvernér BoE | American Petroleum Institute | Target | Celoroční výhled | JD.com (JD.US) | Aktualizace Taproot | Coinbase (COIN) | Americká Komise pro cenné papíry | Investoři do zlata | TIM | Blockstream | Ceny BTC | Akcie Meta | Trh s platinou | Celosvětový trh | WPIC | AVAX | Avalanche | Avalanche (AVAX) | Zprávy z krypto | Investor do kryptoměn | Shiba inu (SHIB) | Zprávy z krypto průmyslu | | Grayscale Bitcoin Trust | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Drahý plyn | Špatné počasí | Grayscale Solana Trust | Čínský úřad | Cena aktiva | Cykly | Cenový vývoj měnového páru | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Extension | Rostoucí inflace | Developeři | Krypto analytik | Jestřábí Fed | Arm | Zemědělci | Krypto komunita | Terra Luna | Grayscale Investments | Ekonomické ztráty | Společnost SpaceX | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Bidenova administrativa | Cena MATIC | MATIC | Obchodní tipy | Krátkodobý výhled | Coinglass | Force | Cloudflare | Supportní pásmo | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Focus | Amo Sahota | Klarity FX | Konvergence | CNH Industrial | Vstoupit na burzu | Miliardy USD | CME FedWatch Tool | Signály pro BITCOIN | Pokles zlata | Předpokládaný růst | DAO | Rarible | Alibaba (BABA) | Organizace spojených národů | Ceny domů | Cílové ceny | Hashrate | Hry | Herní divize | Cena akcií společnosti | Upravený zisk | Reality | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Analytik trhů | Instituce | Pokles technologických akcií | Unity Software | Nový týden | Společnost Chainalysis | Pár USD/CAD | Vývoj svíčky | Cenová akce | SOL/USD | Cena SOLANY | Silvergate Capital | Závislost na Číně | London Bullion Market Association | Severní Korea | Banka Credit Suisse | LUNA/USD | Meme kryptoměny | Ganfeng Lithium | Alibaba Group Holdings | Tezos (XTZ) | Futures na americké akciové indexy | Cena CARDANO | St. Louis | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | TRIP | Invaze na Ukrajinu | Nubank | Dropbox | Ruské invaze na Ukrajinu | TotalEnergies | Vivek Dhar | Sankce | Rusko-Ukrajinská krize | Ukrajinská krize | Ruské banky | Švýcarská národní banka | Motivace | Kyjev | Dmitrij Polevoj | OFAC | Market Analyst | Ministr dopravy | Rusko a Ukrajina | Baidu (BIDU.US) | Růst kryptoměn | MWh | Cena Cardana (ADA) | Emise CO2 | Gala | Teekay | Krátkodobý vývoj | Invaze | Narušení dodávek | Santiment | DeFi a NFT | Sběratelé | Cox | NICKEL | Londýnská burza kovů (LME) | Řetězec | Řetězce | Agentura Bloomberg News | Západní sankce | BITMAIN | Coin Metrics | Světové produkce | Úrokové riziko | Nákup zlevněné ruské ropy | Společnost Porsche | Společnost Intel | Investoři do bitcoinu | Společnost Meta | Finanční regulátoři | Meta Platforms Inc | Nicolás Maduro | Venezuelský prezident | Covid v Číně | Cosmos | DigitalCoinPrice | Předpověď cen | Blockchainová platforma | TRON (TRX) | Plynárenská společnost | Regulace kryptoměn | Růst cen energií | MOONBEAM | KUSAMA | Workhorse | Ex-date | Správa | GMT | Zákonodárci | Vlastnictví | Ark Innovation | Kryptoměnová společnost | Akcie MSFT | Vzestupný trend | Jack Janasiewicz | Billy Markus | Pokles produkce | Francesco Pesole | Poradenská firma | Zvyšování sazeb Fedem | Miliardář Elon Musk | Technický výhled trhu | Středoafrická republika | Korekční pohyb | GLOBAL FX | Kvantitativní zpřísňování | Produkty s pákovým efektem | Konsolidace ceny | Do Kwon | Algoritmický stablecoin | Širší trh s kryptoměnami | Institucionální investice | Cenové prognózy | Předpovědi cen | Největší stablecoin | Stablecoin Tether | Ropná společnost Aramco | Luna Foundation Guard | Oblasti supportu | PIF | Michaël van de Poppe | Dow Jones Industrial Average | Nové daně | Vývoz obilí | Christopher Waller | Covid Zero | PLATINUM | Abú Dhabí | Web3 | Ripple Brad Garlinghouse | DiDi Global | Rezervní fond | Repsol | Fintechová společnost | Akcie Fedex | Zrušení daně | Přijetí | Širší trh | Pšenice na burze | Nové sankce | Snížení inflace | DOT/USD | Životní náklady | Medvědí rally | Znehodnocení | Cena BTC | Cenový strop | Marketingová komunikace | Pokles zisku | Obchodní rozpětí | US Dollar Index | Centrum | Sloučení | Nárůst zásob | Hike | Největší kryptoměny | Prime | NBH | Oslabující americký dolar | Překoupené oblasti | Prodeje vakcín | Výrobci automobilů | Řetězec lékáren | Cena Polkadot | Zákon o snížení inflace | Výrobce čipů Nvidia | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Investiční ředitel společnosti | Upozornění | Udržitelnost | Akcie Disney | Provozní výnosy | Firemní klienti | Neel Kashkari | Současná situace | The Merge | Thomas Barkin | Volatilita akcií | Autozone | HYCM CAPITAL MARKETS (UK) LIMITED | HYCM CAPITAL MARKETS (UK) | HYCM CAPITAL MARKETS | Makroekonomické prostředí | Rizikový faktor | Akcie banky | Obrovské zisky | Bolest | EU a USA | Býčí pohyb | Aktualizace etherea | Merge | StreetAccount | Scope | Marka | Energetické komodity | Cenové stropy | Ruské ropy | Ekonom společnosti | Změny ve vedení | Marathon Digital | Glassnode | Plán vlády | Platební systém | Index amerického dolaru (DXY) | Mary Dalyová | Otevření Wall Street | Burza FTX | BNB Chain | Kryptoaktivum | Patrick Harker | Velké finanční krize | Korelace Bitcoinu | Predikce ceny | Predikce ceny bitcoinu | Obchodovat s kryptoměnami | Paul Chan | Americká ropa | Nejrychleji rostoucí | Období medvědího trhu | Omezení COVID | Aircraft | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Zákonodárce | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Komise pro cenné papíry a burzu | Zakladatel společnosti Cardano | Krach FTX | Polygon (MATIC) | Nativní mince | Alameda Research | Obrovský výprodej | Daně z neočekávaných zisků | Kolaps FTX | OKX | Three Arrows Capital | Administrativa | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Konkurent | BlockFi | Alameda | Japonská Softbank | Širší index | Výběry | Hlavní kryptoaktiva | Taiwan Semiconductor | Soukromá společnost | Ekosystém | CZ | Premiér Rishi Sunak | Rafinerie | Likvidátor | Hodnocení akcií | Justin Sun | Cloud computing | Github | Abú Zabí | YouTube kanál | Stav trhů | Jasný směr | Prolomení oblasti | Poměr rizika a výnosu | Podnikání společnosti | Pověst | Marathon Digital Holdings | Line | Ethereum Merge | Burza Kraken | Americký zákon o snížení inflace | Americký zákon o snížení inflace (IRA) | Zákon o snížení inflace (IRA) | Národní bezpečnost | Západní země | Producer Price Index | Analytik kryptoměn | Inflační krize | Aktivity v USA | Zajímavé investiční příležitosti | Společnost Exxon Mobil | Varování | WTI a Brent | Ropa WTI a Brent | Trafigura | Mimořádné daně | Vládní politika | Dolarový index (DXY) | Zpětné odkupy | IPO v USA | Zisky společnosti | Ziskovosti společnosti | Pokles likvidity | Raoul Pal | GlassNode | IntoTheBlock | Vysoké sazby | Technologický ředitel | Průmyslový Dow Jones | USD za tunu | Právo | Výprodeje | Fiat měny | Kryptoprůmysl | Krach společnosti | Americké regulační orgány | CryptoGlobe | Michaël van de Poppe | Federální společnost pro pojištění vkladů | FDIC | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Next | Silvergate | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Rizikový sentiment | ChatGPT | OpenAI | Bing | Teplé počasí | Snížení spotřeby | Remitence | Inflace v Argentině | Míra inflace v Argentině | Sergio Massa | Kontrakty TTF | Býčí sentiment | Korelace s technologickými akciemi | Buenos Aires | Federal Reserve Bank | Adani Group | Adani | OCI | Trh NFT | Výhled trhů | Kryptod LLC | Kryptod | KRYPTO HOLDING LIMITED | KRYPTO HOLDING | Kryptod.com | Alpha Capital | Alpha-capitalfx.com | Alpha-Crypx | Optima Investing | Invest Limited | Oh JY Coin | Ohjycoin.com | MAXITRADE | OCTEXTRADE | Aztrading24.com | Aztrading24 | AZ Financial Solutions Ltd | AZ Financial Solutions | Itgtcm.com | Honestumhk | Honestumhk.com | Itgtcm | Vyšší náklady | Aktivita velryb | Jordan Belfort | AI.US | C3.ai (AI.US) | Cenové minimum | Pokračující pokles | Oživení poptávky v Číně | Bard | Chat GPT | Revenues | Společnost Disney | Nové příležitosti | Znovuotevření čínské ekonomiky | Kazuo Ueda | Dividendový král | Obnovitelné zdroje | ProSiebenSat.1 Media SE | ProSieben | Válka s Ruskem | VESA | Sol | Média | Rostoucí obavy | SHARON FX | Trading marketspro | INVEST-PRIME.LTD | INVEST-PRIME | INVESTPRIME | PEAKTRADE53FX | BQue Trading | Bquetrading.net | DELUXTRADEX.COM | DELUXETRADEX | WWW.ALIEXTRADE.COM | ALIEXTRADE.COM | ALIEXTRADE | CREATIVE COIN | Mega Markets | Cashville FX | COINMAINVEST | Bquetrading | Raphael Bostic | Reporting | Banka Silvergate | opPORTUnity | SVB | Bankovní regulační orgány | Signature Bank | Washington Mutual | Circle | Společnost Circle | USD Coin | USD Coin (USDC) | Vklady | Silicon Valley Bank (SVB) | Zvýšení likvidity | SVB a Signature | First Republic | Western Alliance | PacWest Bancorp | PacWest | Bancorp | Western Alliance Bank | Layoffs | Ulta Beauty | Obchodování Ulta Beauty | Ulta Beauty Inc | Miliardy švýcarských franků | Americký regulátor | Uzavření banky | First Republic Bank | Převzetí banky | Převzetí banky Credit Suisse | Chile | Válka | FRC | Americké úřady | Snižování nákladů | Opatření na snižování nákladů | Přijetí kryptoměn | Ripple vs. SEC | Whitepaper | Kryptoměny dogecoin | Spojení | GLOBEX TRADE | PRIMESTOCKTRADES | ROLYTRADINGS | SIGNALSBIT | BUYBITFX | TRACKFXX | FNory | ATLANTIC INVEST LTD | ATLANTIC INVEST | CHARTCHAMPIONS | STAKEFXMINING | Komisí pro cenné papíry a burzy | JOLTS | Cena Tron (TRX) | Cena Tron | Analýza ceny Tron | Analýza ceny Tron (TRX) | Ceny Tron (TRX) | Dceřiné společnosti | CRYPTOLIVE TRADE247 | EDOVE MARKETPLACE | MORTEC INVEST | DEFX MARKETS | Hetairoi Capital | Goldforincome.com | Goldforincome | Quyen | Quyen Tmarkets Limited | Quyen Tmarkets | HF Markets (UK) Limited | HF Markets (UK) | PROFIT-FLEX.COM LIMITED | PROFIT-FLEX.COM | Global-earnerinvestment.com | Global-earnerinvestment | SIGMA PRIMARY | Thepremiumtrading.net | Thepremiumtrading | Multi Invest | Balix Traders | European FX | Full Coin | Newtradecomplex | PHENOM AUTO FX PRO | SMART EXPRESS CRYPTOCURRENCY | FX Notch Trading | FX Notch | Notch Trading | Závazek | Shapella | Etheru | Jobless Claims | Roční maximum | Nerozhodnost | Nezávislost | CEO společnosti | Rychlost | Přesnost | Kauza | Pavol Krúpa | Silver Point Invest | Podnikatel Pavol Krúpa | IMI | International Media Invest | International Media Invest (IMI) | Akvizice Editis | Společnost Vivendi | Objem kapitálu | Společnost Czech Media Invest | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Trend odklonu od amerického dolaru | Teract | InVivo | Clément Genelot | Bryan Garnier | Společnost Casino | PACW | Zakladatel | Palmer Finance | Legacytrade.top | Legacytrade | DIFC Investment | DIFC | Polar BTC | Invest Ehub | UNLIMITED CAPITAL TRADING | THE UNLIMITED CAPITAL | AVA TRADES GO | AVA TRADES | Real Trade Finance | Wealth Future | Profit Station | Wealth Experts Ltd | Wealth Experts | Henyep Markets | Retailoví držitelé | Vice | Aptos (APT) | Aptos | Cena Aptosu | Zahraniční investice v Německu | Robert Hermann | GTAI Robert Hermann | Germany Trade and Invest | Germany Trade and Invest (GTAI)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF
Invesco NASDAQ Next Generation 100 UCITS ETF
Invesco NASDAQ-100 EUR Hedged UCITS ETF
Invesco NASDAQ-100 UCITS ETF
Invesco Quantitative Strategies
Invesco S&P Global Water ETF
Invesco S&P 500 ESG UCITS ETF
Invesco S&P 500 UCITS ETF Acc
Invesco Water Resources
Invesco Water Resources ETF

Následující klíčová slova

Invest.com
Invest Conseils
InvestCrypto
InvestCrypto Base
Invest Crypto Experts
Invest Cuffs
InvestDayFX
Investec
Investec Coins Fund
INVESTECCOINSFUND
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít